تخل ف الله اللهم

Loading...


Unique profiles
1
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
674.6 days
to ratio
0
#اللهم_العن_قتلة_فاطمة_الزهراء_سلام_الله_علیها . . #بسم_الله_الرحمن_الرحيم . . #علامه_سيد_محمد_حسين_حسيني_طهراني در مورد مدفن مطهر حضرت صديقه طاهره مي فرمايند : . . . از جناب محترم #ثقة_المحدّثین آقاى حاج شیخ #فاضل_تبریزى- أطال الله بقائه- که فعلًا بحمد الله تعالى در حال ... #اللهم_العن_قتلة_فاطمة_الزهراء_سلام_الله_علیها .
.
#بسم_الله_الرحمن_الرحيم .
.
#علامه_سيد_محمد_حسين_حسيني_طهراني در مورد مدفن مطهر حضرت صديقه طاهره مي فرمايند :
.
.
.
از جناب محترم #ثقة_المحدّثین آقاى حاج شیخ #فاضل_تبریزى- أطال الله بقائه- که فعلًا بحمد الله تعالى در حال حیات و در ارض مقدّس رضوى علیه السلام اقامت دارند و بنده نیز از منبر نیکو و سخن ولائى جنابش بهره‏مند شده‏ام نقل شده که:
. .
در سفرى که در ماه جمادى الثّانیه 1395 یا 1396 هجریّه قمریّه به مکّه و #مدینه براى اداى عمره مشرّف شده بودم، روزى که براى زیارت مرقد مطهّر #رسول‏أکرم صلى الله علیه و آله وارد حرم شدم دیدم عمله‏ها براى مرمّت اساس #مرقد مطهّر داخل محوّطه شبّاکِ قبر مى‏شوند؛ من هم مقدارى آجر برداشتم و به دنبال #عمله‏ها به درون محوّطه وارد شدم، چشمم به شکل #قبور افتاد، با دقّت مشاهده نمودم، در پشت سر قبور، قبرى دیدم که کنار محراب نماز گزاران بنا شده، و روى آن این عبارت نوشته شده است: .
.
🥀قَالَ رَسُولُ اللهِ صلى الله علیه و آله: فاطِمَةُ مُهْجَةُ قَلْبِى، وَ ابْنَاهَا ثَمَرَةُ فُؤَادِى، وَ بَعْلُهَا نُورُ بَصَرِى، وَ الْأئِمّةُ مِنْ وُلْدِهَا امَنَاءُ رَبّى، حَبْلٌ مَمْدُودٌ بَیْنَهُ وَ بَیْنَ الْخَلْقِ. مَنْ تَمَسّکَ بِهِمْ نَجَا، وَ مَنْ تَخَلّفَ عَنْهُمْ هَوَى. .
🥀«فاطمه جان و روح من است، و دو پسرانش میوه دل منند، و شوهرش نور چشم من است، و امامان از فرزندانش امینان پروردگار منند، که ریسمانى کشیده شده میان او و خلائقش مى‏باشند. کسى که به آنان چنگ زند و تمسّک جوید نجات مى‏یابد، و کسى که از آنان تخلّف ورزد و اعراض کند در درّه هلاک سقوط مى‏نماید» .
.
.
#علامه_طهرانی
#امام_شناسي ج 13
Read more
Loading...
Loading...