ترانه علی شعر محمد

Loading...


Unique profiles
14
Most used tags
Total likes
0
Top locations
موسسه فرهنگی هنری آوای جم, Coming soon
Average media age
621.8 days
to ratio
2.2
 #شاعر_محمد_علی_بهمنی دفتر عشق ِ تو را بستم، نیایی بهتر است بی تو من با دیگری هستم، نیایی بهتر است جام ...
Media Removed
#شاعر_محمد_علی_بهمنی دفتر عشق ِ تو را بستم، نیایی بهتر است بی تو من با دیگری هستم، نیایی بهتر است جام قلبم سال ها سرشار از عشق ِ تو بود جام را مستانه بشکستم، نیایی بهتر است رفته بودی تشنه ی عشقم کنی، بی چاره تو! با شراب ِ دیگری مستم، نیایی بهتر است ماه ِ من بودی و اکنون در دلم خورشید ِ اوست او نهاده ... #شاعر_محمد_علی_بهمنی

دفتر عشق ِ تو را بستم، نیایی بهتر است
بی تو من با دیگری هستم، نیایی بهتر است
جام قلبم سال ها سرشار از عشق ِ تو بود
جام را مستانه بشکستم، نیایی بهتر است
رفته بودی تشنه ی عشقم کنی، بی چاره تو!
با شراب ِ دیگری مستم، نیایی بهتر است
ماه ِ من بودی و اکنون در دلم خورشید ِ اوست
او نهاده دست در دستم، نیایی بهتر است
خواه لیلی- خواه شیرین- یا زلیخا بوده ای
دفتر عشق ِ تو را بستم، نیایی بهتر است
من نه مجنونم- نه فرهادم- نه یوسف بوده ام!
من همان فریاد ِ بد مستم، نیایی بهتر است
#شعر #غزل #ترانه #ناب
#شاعر_محمد_علی_بهمنی
Read more
Loading...
"ترانه کُشی دولا دولا نمی شود" در ادامه پست قبلی آنچه می شنوید (ویدئوی اول) گفتگوی خانم ندا رادمهر ...
Media Removed
"ترانه کُشی دولا دولا نمی شود" در ادامه پست قبلی آنچه می شنوید (ویدئوی اول) گفتگوی خانم ندا رادمهر خبرنگار بخش موسیقی که دیروز تکذیبیه آقای محمد علی بهمنی را منتشر کردند، با آقای مهدی موسوی تبار خبرنگاری ست که آن مصاحبه ی مورد تکذیب را با آقای بهمنی انجام دادند. از محتوای گفتگو پیداست که تکذیبیه ... "ترانه کُشی دولا دولا نمی شود"

در ادامه پست قبلی

آنچه می شنوید (ویدئوی اول) گفتگوی خانم ندا رادمهر خبرنگار بخش موسیقی که دیروز تکذیبیه آقای محمد علی بهمنی را منتشر کردند، با آقای مهدی موسوی تبار خبرنگاری ست که آن مصاحبه ی مورد تکذیب را با آقای بهمنی انجام دادند. از محتوای گفتگو پیداست که تکذیبیه آقای بهمنی کذب بوده و آن حرفها را زده اند. فایل صوتی آن مصاحبه هم منتشر شده و بخشهاییش (ویدئوی دوم تا چهارم) را خواهید شنید. آقای بهمنی می کوشند با لاپوشانی ماجرا و به گردن ارشاد انداختن سانسور - در حالی که دفتر موسیقی و شورای شعرش زیرمجموعه ارشاد هستند - خود را از چرخه ی سانسور بیرون و منزه نشان بدهند و این ممکن نیست. نمی شود هم کباب دوشنبه های دفتر موسیقی را خورد و برای قلع و قمع ترانه حقوق گرفت و هم خود را دردمند ترانه و موسیقی نشان داد. نمی شود گفت ما فهرست واژگان ممنوع مثل آغوش داریم که مجبور به حذف آن واژه ها از ترانه هستیم و بعد اضافه کرد که البته آغوش ممکن است پدرانه باشد و غیره. سانسور چهره ی مخوفی دارد و حتا با لبخندهای شیرین آقای بهمنی بزک نمی شود. این پست و پستهای پیشتر مربوط به شوراهای شعر، نقد محمد علی بهمنی شاعر نیست. نقد چرخه ی شوم ممیزی ست که حتا خود شاعران را هم برای خط کشیدن بر شعر دیگر شاعران به خدمت می گیرد. این چرخه ی شوم است که جای نقد دارد و سکوت در مقابلش خیانت به ترانه است. باشد که روزی سایه ی سانسور از سر هنر و فرهنگ این سرزمین کم شود.
.
.

@nedaradmehr2
@mehdimousavitabar
Read more
ناب منتشر شد با صدای علی پهلوان شعر و موسیقی: علی پهلوان میکس و مسترینگ: محمد فلاحی طراح کاور: آناهیتا آقایی همخوانان: سپیده پیربادیان، هومن فرمند انتشار: ترانه شرقی در سایت موسیقی ما و کانالهای ترانه شرقی و کانال رسمی علی پهلوان: https://t.me/aliarianband @mohamadfalahireal ... ناب منتشر شد

با صدای علی پهلوان
شعر و موسیقی: علی پهلوان
میکس و مسترینگ: محمد فلاحی
طراح کاور: آناهیتا آقایی
همخوانان: سپیده پیربادیان، هومن فرمند
انتشار: ترانه شرقی

در سایت موسیقی ما

و کانالهای ترانه شرقی و
کانال رسمی علی پهلوان:
https://t.me/aliarianband

@mohamadfalahireal
@anahita_a_
@mahyarrajabpour
@musicema
Read more
دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" /اوج هیجان در فرهنگسرای اسوه/ سپاهان کام هوادارانش ...
Media Removed
دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" /اوج هیجان در فرهنگسرای اسوه/ سپاهان کام هوادارانش را تلخ نکرد/ دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی ... دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" /اوج هیجان در فرهنگسرای اسوه/ سپاهان کام هوادارانش را تلخ نکرد/

دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.

این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
دوازدهمین ویژه برنامه این سلسله از همایش ها با محوریت پخش دیدار تیم های سپاهان اصفهان و پارس جنوبی جم همراه بود
محمد یاوری بازیکن اسبق سپاهان، مربی بزرگ استعدادیاب و سرمربی تیم ملی نونهالان ایران کارشناس و مهمان ویژه این برنامه بود.
اما حاشیه های جالب این ویژه برنامه:
- با وجود اینکه این برنامه در ایام تعطیلات عید غدیرخم بود ولی خانواده ها و هواداران سپاهان استقبال خوبی از آن به عمل آوردند.
- یکساعت قبل از آغاز مسابقه چند ویدئو کلیپ از ترانه های سپاهانی بر روی پرده فرهنگسرا پخش شد که با استقبال حضار مواجه شد.
-مرتضی رمضانی راد مجری این ویژه برنامه ها در معرفی محمد یاوری از وی به عنوان کاشف بسیاری از استعدادهای فوتبال ایران از جمله سردار آزمون، مجید حسینی، سعید عزت اللهی، جلال الدین علی محمدی، محسن مسلمان و... نام برد که با تشویق شدید هواداران حاضر در سالن همراه بود.
- محمد یاوری قبل از شروع مسابقه در مورد شرایط سپاهان و پارس جنوبی جم صحبت کرد و بین دو نیمه نیز به تحلیل نیمه اول پرداخت. وی همچنین با ذکر صحبت هایی ازسپاهان قدیم در دهه های چهل، پنجاه و شصت از خاطرات و سختی هایی گفت که سپاهان در آن ایام با آنها دست و پنجه نرم می کرد.
- محمد مصطفایی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان، بهاره حیاتی دبیر تحریریه روزنامه فوتبال اصفهان، میترا سمیعی و رضا سمیعی دو تن از هنرمندان نوجوان اصفهانی در عرصه تئاتر نیز در برنامه حاضر بودند.
- وقتی در لحظات ابتدایی بازی تیم زردپوش پارس جنوبی جم به گل رسید، برخی از حضار که فکر میکردند زردهای میدان سپاهان هستند به خوشحالی پرداختند و البته خیلی زود متوجه اشتباه خود شدند!
- به دعوت مجری برنامه از یکی از هواداران حاضر در سالن بر حضور در صحنه و خواندن ترانه قهرمانی سپاهان، حسین که یکی از هواداران نونهال سپاهان بود بر روی صحنه آمد و شعر ما " ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم" را خواند.
ادامه در کامنت
Read more
. . شما هم با موضوع ضعف و پوچی معنی اشعار در آثار هنرمندان امروز موافق هستید؟ . . . متن نامه استاد محمد علی بهمنی : خداحافظی می‌کنم که دیگر مزاحم ترانه‌های ضعیف نباشم محمدعلی بهمنی که ریاست شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی را بر عهده داشت از این سمت کناره‌گیری کرد. بهمنی در این زمینه در ... .
.
⏪ شما هم با موضوع ضعف و پوچی معنی اشعار در آثار هنرمندان امروز موافق هستید؟
.
.
.
🔻 متن نامه استاد محمد علی بهمنی :

خداحافظی می‌کنم که دیگر مزاحم ترانه‌های ضعیف نباشم

محمدعلی بهمنی که ریاست شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی را بر عهده داشت از این سمت کناره‌گیری کرد.

بهمنی در این زمینه در اینستاگرام خود نوشته است:
«از سال ۱۳۴۲ که به مهربانی استادم گرامی‌یاد فریدون مشیری در رادیو سرودن ترانه را تجربه می‌کردم تا امروز هرگز از تشویقی مغرور و از انتقادی دلگیر نشده‌ام.» بهمنی در بخش دیگری از این متن چنین نوشته است:
«متاسفانه روزگاری را می‌گذرانیم که برای تخریب "موسیقی" رندانه دارند (ارج باید و نبایدهای) کلمه در ترانه را از باورهایمان می‌ربایند.

جهت اطلاع: من با آگاهی اشتباهم از قبولی (ریاست شورای ترانه)، نه به دلیل اینکه شش ماه است که کارشناسانش هم حقوقی دریافت نکرده‌اند فقط به این دلیل که دیگر مزاحم ترانه‌های ضعیف نباشم با شرم خداحافظی می‌کنم.»
Read more
<span class="emoji emoji1f4e2"></span> در کشور ما، احترام به حق مالکیت اثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی ...
Media Removed
در کشور ما، احترام به حق مالکیت اثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی آن شده‌اند. از سویی عدم واکنش صنفی نیز به وخیم تر شدن این ناهنجاری انجامیده است. یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد، صیانت از آثار ادبی‌ست. طبیعتا زمانی ‌که این مسئولیت پذیری در قبال آثار کسانی چون ... 📢
در کشور ما، احترام به حق مالکیت اثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی آن شده‌اند. از سویی عدم واکنش صنفی نیز به وخیم تر شدن این ناهنجاری انجامیده است. یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد، صیانت از آثار ادبی‌ست. طبیعتا زمانی ‌که این مسئولیت پذیری در قبال آثار کسانی چون مولانا و شهریار تبریزی و سیمین بهبهانی وجود نداشته باشد، شعر و ترانه‌ی امروز نیز از گزند دستبرد نوآمدگان در امان نخواهد ماند.
ما جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان ضمن ناپسند دانستن سرقت ادبی و محکوم کردن آن، موارد زیر را که توسط حمید هیراد خواننده صورت گرفته‌است ناشایست دانسته و خواستار رسيدگي مراجع ذيربط در جهت احقاق حقوق از دست رفته صاحبان آثار هستيم:
۱. استفاده اثر بدون کسب مجوز از صاحب اثر
۲. ضایع کردن حقوق مادی_معنوی شاعران و ترانه‌سرایان
۳. جعل نام و دستبرد در متن بدون اطلاع و رضایت صاحب اثر
۴. تلفیق ابیاتی از شعرای مختلف بدون کسب اجازه و ثبت تمامیت این کلاژ به نام حمید هیراد در پوستر و صفحه شخصی وی.
۵. هتاكي و طرح داعیه‌ی شکایت از منتقدان و افرادی که در جهت تنویر افکار عمومی اقدام کرده‌اند
۶. اهانت‌های زننده‌ی مدیر برنامه‌های حمید هیراد به منتقدان و کاربرد عبارات سگ‌های هار و گرسنه در مورد منتقدان!

در پایان ضمن پای‌فشاری بر مصالح صنفی خویش اعلام‌ می‌داریم که تا احقاق حق یک‌یک شعرایی که به دلیل نداشتن رسانه‌ای رسا، از گفتار وا مانده‌اند، از کار نخواهیم ماند.
و اما روی اصلی این پیکان به سمت تهیه‌کنندگان این دست آثار است که بدون توجه به حقوق پایمال‌شده، تنها به فکر تهیه‌ی آثاری سودآور بدون منفعت ملی و ارتقای فرهنگی می‌باشند. بی شک این بنگاه‌های اقتصادی نیز باید پاسخگوی مطالبات برحق صنف شاعران و ترانه‌سرایان باشند و در صورت عدم توجه به مطالبات مذکور، با برخوردهای وسيع‌تر صنفي و دیگر اقدامات قضایی مواجه خواهند شد.
بخشی از امضا کنندگان:
علی آذر
اکبر آزاد
روزبه آزادی
احسان افشاری
محسن انشایی
یلدا انگالی
علی ایلیا
مهدی ایوبی
علیرضا بدیع
روزبه بمانی
سیامک بهرام‌پرور
محمدعلی بهمنی
امیر پیرنهان
پریا تفنگ‌ساز
امیر توده فلاح
سعید دبیری
رویا دیژن
ایرج زبردست
صابر ساده
هما سعادت
امید صباغ نو
حمیدرضا صمدی
حامد صوفی‌پور
آبا عابدین
سیامک عباسی
حامد عسکری
اصغر علی کرمی
حسن علیشیری
حسین غیاثی
علی فردوسی
صابر قدیمی
نیلوفر لاری پور
امیرحسین مدرس
محمد مقتدایی
پرسا مقدس
ایلیا منفرد
مهدی موسوی میرکلایی
عمران میری
علی‌اکبر یاغی‌تبار
مهتاب یغما
میثم یوسفی
Read more
Loading...
. در کشور ما، احترام به حق مالکیت اثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی ...
Media Removed
. در کشور ما، احترام به حق مالکیت اثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی آن شده‌اند. از سویی عدم واکنش صنفی نیز به وخیم تر شدن این ناهنجاری انجامیده است. یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد، صیانت از آثار ادبی‌ست. طبیعتا زمانی ‌که این مسئولیت پذیری در قبال آثار کسانی چون ... .
در کشور ما، احترام به حق مالکیت اثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی آن شده‌اند. از سویی عدم واکنش صنفی نیز به وخیم تر شدن این ناهنجاری انجامیده است. یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد، صیانت از آثار ادبی‌ست. طبیعتا زمانی ‌که این مسئولیت پذیری در قبال آثار کسانی چون مولانا و شهریار تبریزی و سیمین بهبهانی وجود نداشته باشد، شعر و ترانه‌ی امروز نیز از گزند دستبرد نوآمدگان در امان نخواهد ماند.
ما جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان ضمن ناپسند دانستن سرقت ادبی و محکوم کردن آن، موارد زیر را که توسط حمید هیراد خواننده صورت گرفته‌است ناشایست دانسته و خواستار رسيدگي مراجع ذيربط در جهت احقاق حقوق از دست رفته صاحبان آثار هستيم:
۱. استفاده اثر بدون کسب مجوز از صاحب اثر
۲. ضایع کردن حقوق مادی_معنوی شاعران و ترانه‌سرایان
۳. جعل نام و دستبرد در متن بدون اطلاع و رضایت صاحب اثر
۴. تلفیق ابیاتی از شعرای مختلف بدون کسب اجازه و ثبت تمامیت این کلاژ به نام حمید هیراد در پوستر و صفحه شخصی وی.
۵. هتاكي و طرح داعیه‌ی شکایت از منتقدان و افرادی که در جهت تنویر افکار عمومی اقدام کرده‌اند
۶. اهانت‌های زننده‌ی مدیر برنامه‌های حمید هیراد به منتقدان و کاربرد عبارات سگ‌های هار و گرسنه در مورد منتقدان!

در پایان ضمن پای‌فشاری بر مصالح صنفی خویش اعلام‌ می‌داریم که تا احقاق حق یک‌یک شعرایی که به دلیل نداشتن رسانه‌ای رسا، از گفتار وا مانده‌اند، از کار نخواهیم ماند.
و اما روی اصلی این پیکان به سمت تهیه‌کنندگان این دست آثار است که بدون توجه به حقوق پایمال‌شده، تنها به فکر تهیه‌ی آثاری سودآور بدون منفعت ملی و ارتقای فرهنگی می‌باشند. بی شک این بنگاه‌های اقتصادی نیز باید پاسخگوی مطالبات برحق صنف شاعران و ترانه‌سرایان باشند و در صورت عدم توجه به مطالبات مذکور، با برخوردهای وسيع‌تر صنفي و دیگر اقدامات قضایی مواجه خواهند شد.
بخشی از امضا کنندگان:
علی آذر
اکبر آزاد
روزبه آزادی
محسن انشایی
علی ایلیا
مهدی ایوبی
سارا بالو
علیرضا بدیع
روزبه بمانی
محمدعلی بهمنی
سعید بیابانکی
امیر پیرنهان
پریا تفنگ‌ساز
امیر توده فلاح
کمال حسینیان
سعید دبیری
الهام دیداریان
رویا دیژن
ایرج زبردست
صابر ساده
هما سعادت
امید صباغ نو
آریا صلاحی
حمیدرضا صمدی
حامد صوفی‌پور
آبا عابدین
ایمان عباس پی
حامد عسکری
اصغر علی کرمی
حسن علیشیری
حسین غیاثی
علی فردوسی
صابر قدیمی
اکبر قنبرزاده
نیلوفر لاری پور
امیرحسین مدرس
محمد مقتدایی
پرسا مقدس
ایلیا منفرد
مهدی موسوی میرکلایی
عمران میری
مهتاب یغما
میثم یوسفی
Read more
. در کشور ما، احترام به حق مالکیت آثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی ...
Media Removed
. در کشور ما، احترام به حق مالکیت آثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی آن شده‌اند. از سویی عدم واکنش صنفی نیز به وخیم تر شدن این ناهنجاری انجامیده است. یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد، صیانت از آثار ادبی‌ست. طبیعتا زمانی ‌که این مسئولیت پذیری در قبال آثار کسانی چون ... .
در کشور ما، احترام به حق مالکیت آثار هنری امری‌ست فراموش شده و درین میان، شاعران بسیاری نیز قربانی آن شده‌اند. از سویی عدم واکنش صنفی نیز به وخیم تر شدن این ناهنجاری انجامیده است. یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد، صیانت از آثار ادبی‌ست. طبیعتا زمانی ‌که این مسئولیت پذیری در قبال آثار کسانی چون مولانا و شهریار تبریزی و سیمین بهبهانی وجود نداشته باشد، شعر و ترانه‌ی امروز نیز از گزند دستبرد نوآمدگان در امان نخواهد ماند.
ما جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان ضمن ناپسند دانستن سرقت ادبی و محکوم کردن آن، موارد زیر را که توسط #حمید_هیراد خواننده صورت گرفته‌است ناشایست دانسته و خواستار رسيدگي مراجع ذيربط در جهت احقاق حقوق از دست رفته صاحبان آثار هستيم:
۱. استفاده اثر بدون کسب مجوز از صاحب اثر
۲. ضایع کردن حقوق مادی_معنوی شاعران و ترانه‌سرایان
۳. جعل نام و دستبرد در متن بدون اطلاع و رضایت صاحب اثر
۴. تلفیق ابیاتی از شعرای مختلف بدون کسب اجازه و ثبت تمامیت این کلاژ به نام حمید هیراد در پوستر و صفحه شخصی وی.
۵. هتاكي و طرح داعیه‌ی شکایت از منتقدان و افرادی که در جهت تنویر افکار عمومی اقدام کرده‌اند
۶. اهانت‌های زننده‌ی مدیر برنامه‌های حمید هیراد به منتقدان و کاربرد عبارات سگ‌های هار و گرسنه در مورد منتقدان!

در پایان ضمن پای‌فشاری بر مصالح صنفی خویش اعلام‌ می‌داریم که تا احقاق حق یک‌یک شعرایی که به دلیل نداشتن رسانه‌ای رسا، از گفتار وا مانده‌اند، از کار نخواهیم ماند.
و اما روی اصلی این پیکان به سمت تهیه‌کنندگان این دست آثار است که بدون توجه به حقوق پایمال‌شده، تنها به فکر تهیه‌ی آثاری سودآور بدون منفعت ملی و ارتقای فرهنگی می‌باشند. بی شک این بنگاه‌های اقتصادی نیز باید پاسخگوی مطالبات برحق صنف شاعران و ترانه‌سرایان باشند و در صورت عدم توجه به مطالبات مذکور، با برخوردهای وسيع‌تر صنفي و دیگر اقدامات قضایی مواجه خواهند شد.
بخشی از امضا کنندگان:
علی آذر
اکبر آزاد
روزبه آزادی
محسن انشایی
یلدا انگالی
علی ایلیا
مهدی ایوبی
علیرضا بدیع
روزبه بمانی
سیامک بهرام‌پرور
محمدعلی بهمنی
سعید بیابانکی
امیر پیرنهان
پریا تفنگ‌ساز
امیر توده فلاح
کمال حسینیان
سعید دبیری
الهام دیداریان
رویا دیژن
ایرج زبردست
صابر ساده
هما سعادت
امید صباغ نو
آریا صلاحی
حمیدرضا صمدی
حامد صوفی‌پور
آبا عابدین
ایمان عباس پی
حامد عسکری
اصغر علی کرمی
حسن علیشیری
حسین غیاثی
علی فردوسی
صابر قدیمی
اکبر قنبرزاده
نیلوفر لاری پور
امیرحسین مدرس
محمد مقتدایی
پرسا مقدس
ایلیا منفرد
مهدی موسوی میرکلایی
عمران میری
مهتاب یغما
میثم یوسفی
Read more
Loading...
برگزاری شب شعر و موسیقی «بزم رزم» در اهواز به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی شب شعر و موسیقی «بزم رزم» ...
Media Removed
برگزاری شب شعر و موسیقی «بزم رزم» در اهواز به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی توسط «باشگاه ترانه و موسیقی راه» و «رسانه بیداری» در شهر #اهواز برگزار می شود این مراسم با حضور حاج « #صادق_آهنگران»، « #قاسم_صرافان»، « #احمد_بابابی»، « #مهدی_جهاندار»، ... برگزاری شب شعر و موسیقی «بزم رزم» در اهواز به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی توسط «باشگاه ترانه و موسیقی راه» و «رسانه بیداری» در شهر #اهواز برگزار می شود

این مراسم با حضور حاج « #صادق_آهنگران»، « #قاسم_صرافان»، « #احمد_بابابی»، « #مهدی_جهاندار»، « #علی_فردوسی»، « #پیمان_طالبی»، «مرتضی حیدری آل کثیر»، «حجت الاسلام محمد مهدی شفیعی»، «علی نصیرنژاد»، « #علی_کارونی»، « #ساسان_نوذری»، «حمیدرضا استادیان»، «مجتبی الله وردی»، «محمد حسین رضایی»، «امین میمندیان» و « #علی_زکریایی» برگزار می شود

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این مراسم جمعه، هشتم تیرماه از ساعت ۱۸ به آدرس اهواز، امانیه، جنب فرمانداری، تالار شهید جمالپور مراجعه نمایند

لازم به ذکر است شب شعر و موسیقی «بزم رزم» هشتم تیر ماه در شهر تبریز و چهاردهم تیر ماه در شهر شیراز برگزار خواهد شد

@Resanebidari.ir
@Ghasem_sarrafan
@ahmad_babaei135
@mahdi_jahandar_malekabadi
@ali_ferdowsi_official
@peymantalebi70
@s.m.m.shafie
@morteza.heydari.alekasir
@alikarooni_official
@mojtaba_allahverdy
@sasannozari
@hamid.ostadian
@alizakariaee2
@aminmeymandian
@rezaee.official
Read more
شب شعر و موسیقی «بزم رزم»به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته ...
Media Removed
شب شعر و موسیقی «بزم رزم»به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته #حقوق_بشر_آمریکایی توسط «باشگاه ترانه و موسیقی راه» و «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی» برگزار می شود این مراسم با حضور استاد «اسفندیار قره باغی»، « #محمدمهدی_سیار»، ... شب شعر و موسیقی «بزم رزم»به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته #حقوق_بشر_آمریکایی توسط «باشگاه ترانه و موسیقی راه» و «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی» برگزار می شود

این مراسم با حضور استاد «اسفندیار قره باغی»، « #محمدمهدی_سیار»، « #قاسم_صرافان»، « #علی_فردوسی»، «رضا شیبانی اصل»، «محمد شکری فرد»، «علی نصیرنژاد»، «حمیدرضا استادیان»، «مجتبی الله وردی»، «حسن نریمانی»، «محمد حسین رضایی»، «امین میمندیان»، «علی زکریایی» و «گروه سرود شهید تجلایی» برگزار می شود

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این مراسم سه شنبه، پنجم تیرماه از ساعت ۱۸ به آدرس #تبریز، خیابان حافظ، کانون جوانان بسیج مراجعه نمایند

لازم به ذکر است شب شعر و موسیقی «بزم رزم» هشتم تیر ماه در شهر #اهواز و چهاردهم تیر ماه در شهر #شیراز برگزار خواهد شد

@mm.sayyar
@ghasem_sarrafan
@ali_ferdowsi_official
@rezasheibaniasl
@mohammad_shokrifard
@hamid.ostadian
@mojtaba_allahverdy
@alizakariaee2
@aminmeymandian
@rezaee.official
Read more
شب شعر و موسیقی «بزم رزم»به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته #حقوق_بشر_آمریکایی توسط «باشگاه ترانه و موسیقی راه» و «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی» برگزار می شود این مراسم با حضور استاد «اسفندیار قره باغی»، « #محمدمهدی_سیار»، ... شب شعر و موسیقی «بزم رزم»به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

شب شعر و موسیقی «بزم رزم» به مناسبت هفته #حقوق_بشر_آمریکایی توسط «باشگاه ترانه و موسیقی راه» و «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی» برگزار می شود

این مراسم با حضور استاد «اسفندیار قره باغی»، « #محمدمهدی_سیار»، « #قاسم_صرافان»، « #علی_فردوسی»، «رضا شیبانی اصل»، «محمد شکری فرد»، «علی نصیرنژاد»، «حمیدرضا استادیان»، «مجتبی الله وردی»، «حسن نریمانی»، «محمد حسین رضایی»، «امین میمندیان»، «علی زکریایی» و «گروه سرود شهید تجلایی» برگزار می شود

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این مراسم سه شنبه، پنجم تیرماه از ساعت ۱۸ به آدرس #تبریز، خیابان حافظ، کانون جوانان بسیج مراجعه نمایند

لازم به ذکر است شب شعر و موسیقی «بزم رزم» هشتم تیر ماه در شهر #اهواز و چهاردهم تیر ماه در شهر #شیراز برگزار خواهد شد

@mm.sayyar
@ghasem_sarrafan
@ali_ferdowsi_official
@rezasheibaniasl
@mohammad_shokrifard
@hamid.ostadian
@mojtaba_allahverdy
@alizakariaee2
@aminmeymandian
@rezaee.official
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>موسیقی<span class="emoji emoji1f538"></span> ١. چرخ بی‌آیین: درباره‌ی ابوالقاسم عارف قزوینی، نوشته‌ی فرهود صفرزاده، ویراسته‌ی ...
Media Removed
. موسیقی ١. چرخ بی‌آیین: درباره‌ی ابوالقاسم عارف قزوینی، نوشته‌ی فرهود صفرزاده، ویراسته‌ی محمد افتخاری، چاپ دوم (مجموعه‌ی زمرّد ١) ٢. باد خزان: درباره‌ی غلامحسین درویش، نوشته‌ی فرهود صفرزاده، ویراسته‌ی محمد افتخاری، چاپ دوم (مجموعه‌ی زمرّد ٢) هنرهای تجسمی ٣. درآمدی بر شناخت ... .
🔸موسیقی🔸
١. چرخ بی‌آیین: درباره‌ی ابوالقاسم عارف قزوینی، نوشته‌ی فرهود صفرزاده، ویراسته‌ی محمد افتخاری، چاپ دوم (مجموعه‌ی زمرّد ١)
٢. باد خزان: درباره‌ی غلامحسین درویش،
نوشته‌ی فرهود صفرزاده، ویراسته‌ی محمد افتخاری، چاپ دوم (مجموعه‌ی زمرّد ٢)
🔸هنرهای تجسمی🔸
٣. درآمدی بر شناخت هنر مدرن، نوشته‌ی مانیکا بوم‌ـ‌داچن و جَنِت کوک، ترجمه‌ی نرگس انتخابی
🔸رمان🔸
٤. هفت روز: ماجرای نجات شاهکارهای هنری در جنگ جهانی دوم، نوشته‌ی لیانید والینسکی، ترجمه‌ی رضا رضایی
🔸شعر🔸
٥. زاغی، سروده‌ی تد هیوز، ترجمه‌ی علی بهروزی (دوزبانه)
٦. مرثیه‌های دوئینو، سروده‌ی راینر ماریا ریلکه، ترجمه‌ی علی بهروزی (دوزبانه)
٧. ترانه‌های عناصر، سروده‌ی پابلو نرودا، ترجمه‌ی علی بهروزی
٨. هرزآباد، سروده‌ی ت. ا. الیوت، ترجمه‌ی علی بهروزی (دوزبانه)
٩. شعر اسپانیا: از آغاز تا امروز، گردآوری اِئوخِنیو فلوریت، ترجمه‌ی لیلا مینایی (دوزبانه)

@fenjanbooks
Read more
Loading...
با پای دل قدم زدن آن هم کنار تو باشد که خستگی بشود شرمسار تو . . . از روزی که کودکی بیش نبودم و شما را دیدم ...
Media Removed
با پای دل قدم زدن آن هم کنار تو باشد که خستگی بشود شرمسار تو . . . از روزی که کودکی بیش نبودم و شما را دیدم مهر شما آنچنان به اعماق قلبم نشست که اندازه ی‌ آن در باور خودم هم‌ نمی گنجد ؛ عاشقانه شما را دوست دارم. . . مثل یک‌ پدر ؛ نه ‌فقط برای خود بلکه به‌ عنوان‌کسی که سالها برای شعر‌ و ادب و موسیقی این مملکت صادقانه ... با پای دل قدم زدن آن هم کنار تو
باشد که خستگی بشود شرمسار تو . . .
از روزی که کودکی بیش نبودم و شما را دیدم مهر شما آنچنان به اعماق قلبم نشست که اندازه ی‌ آن در باور خودم هم‌ نمی گنجد ؛ عاشقانه شما را دوست دارم. . . مثل یک‌ پدر ؛ نه ‌فقط برای خود بلکه به‌ عنوان‌کسی که سالها برای شعر‌ و ادب و موسیقی این مملکت صادقانه پدری کرده است . . .دوستتان دارم♥️ . . . سایه تان مستدام . . .
از جوونی که گذشتم ؛ تورو وقتی پیدا‌کردم / تازه فهمیدم که باید‌ دنبال خودم بگردم
#مهرزاد_خواجه_امیری تیرماه ۹۷
پ.ن: ترانه آخر من‌ مربوط همکاری مشترک من و استاد‌محمد‌علی بهمنی در سال ۹۲ در مجموعه “سایه سوم” میباشد ؛ کامل آن در کانال موجود است . #استاد_محمدعلی_بهمنی
@mohamadali.bahmani
Read more
🏻بيشترين كامنت قلب قرمز و آبي٤٨ ساعت شات ميشه سلام به همه شما همراهان عزیزم همونطوری که قولش رو داده بودم تیزر موزیک ویدیو جون دلم اولین پیشکش من به نگاه مهربون همه شما در سال 97 هست که تقدیمشان میکنم ی تشکر ویژه دارم از داداش عزیزم محمد جان و خانم گلش بابت حضور و هنرنمایی قشنگشون و همه دوست ای ... 👈🏻بيشترين كامنت قلب قرمز و آبي❤️💙٤٨ ساعت شات ميشه
سلام به همه شما همراهان عزیزم
همونطوری که قولش رو داده بودم تیزر موزیک ویدیو جون دلم اولین پیشکش من به نگاه مهربون همه شما در سال 97 هست که تقدیمشان میکنم
ی تشکر ویژه دارم از داداش عزیزم محمد جان و خانم گلش بابت حضور و هنرنمایی قشنگشون و همه دوست ای گلم که سنگ تموم گذاشتن. مدیر برنامه هام سروش جان
کارگردان ، آقا پیمان
مکاپ آرتریست ، اسی جان
مدیر پخش ، علی جان
شعر و ملودی ، آقا ایمان
مدیریت هنری ،پیمان جان
تنظیم ، آرش عزیز
ترانه، آقا جواد
و علی نادری عزیز
بچه ها از همه ممنونم، مثل همیشه به اشتراک بزارید ،حمایت کنید
خییییلی دوستتون دارم مهدی امینیان
بزودی همه شما رو توی کنسرتم از نزدیک میبینم
@mamali.x
@pariiisa.x
@mehdi_aminian2016
Read more
سلام وقتتون بخیر. میدونم دیر شده ولی گفتنش خالی از لطف نیست... هنگامی که خبر شهادت حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) را به مولاى متقیان رساندند، امیرالمؤمنین(علیه السلام) از شنیدن این خبر ناگوار غش کرد و با صورت به زمین خورد، چون به هوش آمد، فرمود: «بمن العزاء یا بنت محمد» اى دختر رسول خدا! به ... سلام
وقتتون بخیر.
میدونم دیر شده ولی گفتنش خالی از لطف نیست... هنگامی که خبر شهادت حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) را به مولاى متقیان رساندند، امیرالمؤمنین(علیه السلام) از شنیدن این خبر ناگوار غش کرد و با صورت به زمین خورد، چون به هوش آمد، فرمود: «بمن العزاء یا بنت محمد» اى دختر رسول خدا! به چه کسى در این مصیبت تسلیت باید گفت، «کنت بک اتعزى ففیم العزاء من بعدک؟»، اى سیدة النساء من اندوه و غمم را به تو تسلى مى‏‌دادم، بعد از تو به چه کسى خود را تسلیت دهم و با اشک چشم و سوز دل این گونه می‌خواند:

لکل اجتماع من خلیلین فرقة و کل الذى دون الفراق قلیل

میان هر دو دوست فراقی هست و هر چیز دیگر که غیر از فراق دوست باشد تحملش آسان است.

و ان افتقادى فاطمة بعد احمد دلیل على ان لا یدوم خلیل

و اینکه من فاطمه(سلام الله علیها) را پس از احمد(صلی الله علیه وآله) از دست داده‌ام، دلیل بر آن است که دوست در این دنیا دوام نمی‌یابد.

و باز امام علی(علیه السلام) این چنین غم‌انگیز ادامه می‌دهد:

حبیب لیس یعدله حبیب / و ما لسواه فی قلبی نصیب

دوستی که معادل وی دوستی نیست و برای غیر او در قلب من بهره‌ای نیست.

حبیب غاب عن بصری و جسمی / ولکن عن فؤادی ما یغیب

محبوبی که از چشم و از جسم من غائب شد، ولی هرگز از قلب من این دوست غائب نمی‌شود.

این مرثیه امام علی(علیه السلام) در سایر کتب اهل سنت هم روایت شده است.

بنیامین بهادری @benyaminmusic عزیز هم توی آلبوم ۹۳ خودش این شعر و مرثیه خانم فاطمه زهرا رو به خوبی اجرا کرده .
دوستانی که این آهنگ‌رو میخوان میتونن از بیو دانلو کنن...
البته کار تیم ترانه نوشت هم عالی بود توی این کار...
@taranenevesht اجرتون با فاطمه زهرا ..........................
التماس دعا
Read more
Loading...
. كانون ادبى بهمن برگزار مى كند: سلسله جلسات نقد شعر و ترانه به همراه كارگاه تخصصى شعر با موضوع سبك ...
Media Removed
. كانون ادبى بهمن برگزار مى كند: سلسله جلسات نقد شعر و ترانه به همراه كارگاه تخصصى شعر با موضوع سبك شناسى #دكتر_ابوذر_احمدى با اجرای #بهرام_ابراهیمی کارشناس #اصغر_علی_کرمی مهمانان ویژه: #صابر_ساده #دکتر_حسین_جلال_پور #نیما_ایمانی با حضور و شعرخوانی: #فرهاد_آزمون #کمال_حسینیان #مصطفی_اصانلو #ارش_سیستانی #محمد_شمس #بنفشه_ابوترابی #فرزانه_موسوی #سمانه_بابایی #عاطفه_ملایری #مژده_حقیقت فردا ... .
كانون ادبى بهمن برگزار مى كند:
سلسله جلسات نقد شعر و ترانه به همراه
كارگاه تخصصى شعر با موضوع سبك شناسى #دكتر_ابوذر_احمدى

با اجرای #بهرام_ابراهیمی
کارشناس #اصغر_علی_کرمی
مهمانان ویژه:
#صابر_ساده
#دکتر_حسین_جلال_پور
#نیما_ایمانی

با حضور و شعرخوانی:

#فرهاد_آزمون
#کمال_حسینیان
#مصطفی_اصانلو
#ارش_سیستانی
#محمد_شمس
#بنفشه_ابوترابی
#فرزانه_موسوی
#سمانه_بابایی
#عاطفه_ملایری
#مژده_حقیقت

فردا چهارشنبه:
١٣٩٧/٤/٢٧
حضور براى تمام دوستان آزاد است
منتظر حضور پر مهرتان هستيم ‏
@kanoon_adabi_bahman
Read more
Loading...