تهران در یک قم

Loading...


Unique profiles
40
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran Province, Tehran, Iran, Bandar Bushehr, Bushehr, Iran
Average media age
645.3 days
to ratio
5.3
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در ...
Media Removed
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: قسمت ... نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان)

در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم:

قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان *پرسپولیس تهران: برانکو ایوانکوویچ سرمربی ۶۴ ساله کروات برای چهارمین فصل متوالی هدایت این تیم را به عهده دارد. وی که سابقه سرمربی گری در تیم ملی ایران و باشگاه هایی نظیر دینامو زاگرب، الاتفاق عربستان و الوحده امارات را دارد در دو فصل اخیر تیمش را قهرمان قاطع ایران کرد و این اتفاق پس از ۹ سال عدم قهرمانی پرسپولیس در لیگ باعث محبوبیت وی نزد هواداران شد. البته به علت محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، این تیم نتوانسته بازیکن جدیدی جذب کند.
از رکوردهای برانکو می توان قرار گرفتن ایران در رده ی پانزدهم رنکینگ فیفا در سال ۲۰۰۵ اشاره کرد. * سایپا: علی دایی سرمربی ۴۹ ساله، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی و آقای گل تیم های ملی جهان و بازيكن سال آسیا در سال ۱۹۹۹، برای دومین فصل متوالی هدایت نارنجی پوشان پایتخت را عهده دار است. وی سال گذشته با کسب رتبه چهارم موفق به کسب سهمیه آسیایی شد. علی دایی از سال ۱۳۸۵ و زمانی که بازیکن بود سرمربی گری را آغاز کرد و موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شد. وی سپس به عنوان سرمربی تیم ملی رسید که علی رغم قهرمانی در جام ملت های غرب آسیا، با عدم صعود به جام جهانی برکنار شد. سپس به مدت ۲ سال هدایت تیم پرسپولیس را به عهده گرفت و موفق شد در هر ۲ سال قهرمان جام حذفی شود. پس از آن ۲ سال هدایت راه آهن را به عهده گرفت و سپس به پرسپولیس بازگشت و این تیم را نایب قهرمان لیگ برتر کرد. سپس یک فصل در صبای قم و یک سال در نفت تهران مربیگری کرد و با نفت قهرمان جام حذفی شد. * پیکان تهران: مجید جلالی دبیر کل کانون مربيان فوتبال ایران مانند فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده دارد. این سرمربی ۶۱ ساله هدایت تیم های فراوانی را عهده دار بوده است. وی سه سال سرمربی هما، دو سال پیام مشهد، سه سال تیم ملی ارتش ایران، یک فصل سرمربی پاس که موفق به قهرمانی در لیگ برتر شد، یک فصل صباباتری که موفق به قهرمانی در جام حذفی شد و تیم های دیگری نظیر شهید قندی یزد، استقلال اهواز، فولاد،  تراکتورسازی و سایپا را عهده دار بود. آخرین افتخار و مقام وی در سال ۱۳۸۴ به همراه صباباتری بوده است.
Read more
Loading...
 #هرگز_یادم_نخواهد_رفت ما خسته بودیم. تن‌هامان رنجور بود. بوی عرق می‌دادیم. موهای سرهامان ...
Media Removed
#هرگز_یادم_نخواهد_رفت ما خسته بودیم. تن‌هامان رنجور بود. بوی عرق می‌دادیم. موهای سرهامان چرب شده بود. گوشه لب‌هامان شوره تَف زده بود. صورت‌هامان آفتاب‌سوخته بود و پاهامان برای‌مان طاقچه‌بالا می‌گذاشتند. چهار روزِ تمام کوه‌ها را،دشت‌های سبز را،خانه‌های روستایی را،مردمان ... #هرگز_یادم_نخواهد_رفت
ما
خسته بودیم.
تن‌هامان رنجور بود.
بوی عرق می‌دادیم.
موهای سرهامان چرب شده بود.
گوشه لب‌هامان شوره تَف زده بود.
صورت‌هامان آفتاب‌سوخته بود
و پاهامان برای‌مان طاقچه‌بالا می‌گذاشتند.
چهار روزِ تمام
کوه‌ها را،دشت‌های سبز را،خانه‌های روستایی را،مردمان آرام و ساکتشان را،چشمان زیبای همیشه‌منتظرشان را درنوردیده بودیم.
هرجا کم می‌آوردیم برای خودمان روضه دربه‌دری می‌خواندیم.
پای هر درخت تناور زیبایی که از کمر تا می‌شدیم،دست روی زانوها می‌گذاشتیم و به لغزیدن قطره‌های درشت عرق از قفای سرمان تا گودی کمرمان دقت می‌کردیم؛به تمام مسیری که طی می‌کرد.به تمامی مسیری که آمده بودیم؛ از قم،از تهران تا دروازه اروپای غربی؛بوسنی و هرزگوین.
هرجا کسی عقب می‌افتاد،جاده نجف کربلا را یادآور می‌شدیم؛اربعین را،گرما و غبارش را،تشنگی و خستگی‌ش را،سوگ و بغض و شوقش را.
دست دل هم را می‌گرفتیم،بلند می‌کردیم و ادامه می‌دادیم؛تمام صد کیلومتر راهی را که بیست و اندی سال قبل‌ترش،مسلمان‌ها از ترس صرب‌های متجاوز دویده بودند،افتاده بودند،برخاسته بودند و باز دویده بودند،افتاده بودند،کشته شده بودند،مثله شده بودند،دفن شده بودند،زنده‌به‌گور شده بودند.
ما
عاقبت رسیده بودیم
پس از چهار روز پیاده‌روی
رسیده بودیم
به شهر سَربه‌نیست‌ها
شهر سِرِبْرِنیتسا
همگی‌مان را جمع کردند مقابل یک سوله،یک‌سازه بتونی بزرگ.
به ما می‌گفتند بیست‌واندی سال قبل،آنقدر مسلمان‌های قلب اروپا بی‌صاحب و آقا شده بودند که صرب‌های متجاوز جمعشان کرده بودند داخل این‌جا،زن‌ها جدا،مردها جدا،اطفال جدا و بعد..
هنوز دیوارها رعب‌انگیز بودند؛بوی انتظار مرگ می‌دادند.
بیرون از سوله،جایی در حاشیه شهر سربرنیستا،پشت نوار امنیتی به انتظار ایستادیم.
منتظر تا سفیر آمریکا و اعوان و انصارش از بازدید سوله بیرون بیایند.
چقدر دلمان می‌خواست رخ‌دررخ‌شان،پرچم سه‌رنگ بر دوش،مرگ را برایشان هجی کنیم و فریاد بزنیم.
اما دست‌هامان بسته بود.
جلاد که رفت،ما به معراج شهدای بوسنیایی‌ها پاگذاشتیم.
چونان رسیدن قبیله بنی‌اسد به دشت بلا.
تمام‌نگاه،ساکت،متحیر،پر از اندوه و پرسش‌ که..
بِاَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَت.
ما اما حسین را داشتیم،جهان،سراسر برای‌مان روضه بود.تیرهای بلا که بیایند،دنیا که برای‌مان تنگ‌ شود،به سوی حسین فرار می‌کنیم،به دشت بلا می‌زنیم،آتش درونمان را خاموش می‌کنیم اما مسلمانان بوسنی چه؟داغ‌های دلشان را به چه تسلی می‌دهند؟
*
وقت صلاة ظهر یکی‌مان اذان گفت،نام علی را کنار گوششان زمزمه کردیم،زمین را سجاده کردیم و کنارشان نمازی به رسم فاطمیون خواندیم.
Read more
<span class="emoji emoji1f4a2"></span> رد پای نماینده بوشهر و گناوه در پتروشیمی فن آوران<span class="emoji emoji1f4a2"></span> . . منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به واسطه دارا ...
Media Removed
رد پای نماینده بوشهر و گناوه در پتروشیمی فن آوران . . منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به واسطه دارا بودن 37 پتروشیمی، ظرفیت اقتصادی- سیاسی بالایی دارد و همواره محل قدرت‌نمایی سیاسون استان و بعضن کشور بوده است. ناتوانی مسئولین استان خوزستان از جمله استاندار در ماه‌های گذشته سبب شده عده‌ای از ... 💢 رد پای نماینده بوشهر و گناوه در پتروشیمی فن آوران💢
.
.
منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به واسطه دارا بودن 37 پتروشیمی، ظرفیت اقتصادی- سیاسی بالایی دارد و همواره محل قدرت‌نمایی سیاسون استان و بعضن کشور بوده است.
ناتوانی مسئولین استان خوزستان از جمله استاندار در ماه‌های گذشته سبب شده عده‌ای از خارج استان به دنبال تامین منافع خود وارد این حوزه شوند و ترکیب مورد نظرشان را در آن منطقه بچینند!
«عبدالحمید خدری» نماینده بوشهر، گناوه و دیلم یکی از افرادی است که با لابی گسترده برای ماندگاری «بهمن بهزادی» مدیر عامل پتروشیمی فن آوران تلاش می‌کند.
دلیل این تلاش زمانی جالب می‌شود که بدانید بهمن بهزادی، زاده #شول از توابع #گناوه است!
طرح جابجایی بهزادی مدتی پیش کلید خورد ولی خدری با طرح یک معامله به اوقول داد اجازه این کار را نخواهد داد.
مدیر عامل در شرف عزل است و به همین دلیل بوشهری ها لابی گسترده ای من جمله فشار به وزیر کار را برای ماندگاری وی شروع کرده اند .

بهزادی در انتخابات دوره هشتم مجلس از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم کاندید شده بود که در مرحله اول رد صلاحیت شد.
وی پس از تلاش فراوان توانست در واپسین لحظات تایید صلاحیت بگیرد ولی به دلیل از دست دادن زمان تبلیغات در آن انتخابات ناکام ماند.
او برای جبران این ناکامی از یک سال قبل تلاش نامحصوص خود را برای ورود به انتخابات دور بعد آغاز کرده است. از این رو خدری احساس خطر کرده و به وی قول داده در صورت انصراف از حضور در انتخابات مجلس، جایگاه او را به عنوان مدیرعامل حفظ کند.
نکته قابل توجه موافقط 8 تن از نمایندگان خوزستان با این تصمیم است. آنها به این نتیجه رسیده اند که در صورت تغییر بهزادی و جایگزینی یک نیروی بومی، ممکن است منابع مالی پتروشیمی فن آوران به نفع رقبای آنها هزینه شود. پس حضور یک مدیرعامل غیر بومی که تمرکزش خارج از استان است نفع آنها را نیز به دنبال دارد.
یکی از نمایندگان موافق این معامله «گلمرادی» نماینده ماهشهر و بندرامام است. . .
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال؟! . ✍ عصر ایران؛ ...
Media Removed
مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال؟! . ✍ عصر ایران؛ جعفر محمدی . .  "مائده" نوجوان 17 ساله ای است که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد. رقص های این دختر نوجوان اما چندان ادامه دار نشد؛ پلیس او را شناسایی و دستگیر ... مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال؟! . ✍ عصر ایران؛ جعفر محمدی .
. ✔ "مائده" نوجوان 17 ساله ای است که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد. رقص های این دختر نوجوان اما چندان ادامه دار نشد؛ پلیس او را شناسایی و دستگیر کرد، صفحاش را بست و صدا و سیما هم بیکار ننشست و با دوربین سراغش رفت و فیلمی از اعترافاتش(!) گرفت و منتشر کرد. دخترک - که البته در تصویر تلویزیون صورتش معلوم نبود - با بغض و ترس می گفت که از جایی خط نگرفته و فقط می خواسته جلب توجه کند. . ✔ #مائده البته تنها فعال اینستاگرام نیست که پلیس سراغش رفته است. دستکم سه نام دیگر نیز در روزهای اخیر به عنوان "شاخ های اینستا" مطرح شده که با رقص، دنبال کننده (فالوور) جذب می کردند و به همین اتهام بازداشت شده اند.
. ✔ این که پلیس یک دختر نوجوان -که نه دزدی کرده، نه مرتکب قتل شده، نه کلاهبرداری می کرده، نه مرتکب پولشویی یا اقدامات تروریستی شده و تنها جرمش رقصیدن بوده - را بگیرد و صدا و سیمای کشور نیز تصویر و صدای گریان او را روی آنتن رسانه ملی بفرستد تا درس عبرتی باشد برای مردم که نرقصند و اگر هم رقصیدند فیلمش را منتشر نکنند، حتماً سابقه خوبی برای تاریخ معاصر ایران نخواهد بود. . ✔بله! رقص زن و انتشار فیلم رقص در جمهوری اسلامی ممنوع است و مائده و دیگران نیز باید به عنوان شهروندان این کشور، به قوانین و مقررات آن پایبند می بودند، حتی اگر آنها را قبول نداشتند. اما آیا تمام کسانی که قوانین و مقررات این کشور را نقض می کنند، به این سرعت و قاطعیت دستگیر می شوند و جلوی دوربین های تلویزیون، اشک شان را در می آورند؟ . ✔چگونه است که در ماجرای صندوق های مالی و اعتباری غیر مجاز، هزاران میلیارد تومان از پول مردم توسط چند نفر رسماً و علناً بالا کشیده می شود، خانواده های زیادی به خاک سیاه می نشینند، کار به اعتراضات خیابانی و بزن و بگیر و بنند می کشد ولی حتی یک نفر از مدیران این صندوق ها را کت بسته به تلویزیون نمی آورند و مانند آن دختر نوجوان، اشکش را در نمی آورند که با این همه پول چه کرده ای؟! ✔چگونه هیچ کس هنوز نمی داند کسانی که دکل های نفتی را دزدیدند، چه کسانی هستند و پشت شان به که گرم است؟ 
ادامه در کامنت
.
.
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان
Read more
. غروب روز بیستم سفر رسیدیم به تهران؛ بیست روز دوری از تهران به سرعت گذشت و چه خوب گذشت. نمی‌دانم خاصیت ...
Media Removed
. غروب روز بیستم سفر رسیدیم به تهران؛ بیست روز دوری از تهران به سرعت گذشت و چه خوب گذشت. نمی‌دانم خاصیت تهران است یا یک‌جانشینی، هرکدام که هست دوستش ندارم این حال نچسب زندگی را. از الان دلم لک زده برای .... نمی‌دانم برای سفر یا نبودن در تهران! و دلم انقدری آماده بود که قبل قم دم خروجی گرمسار/مشهد وقتی ... .
غروب روز بیستم سفر رسیدیم به تهران؛ بیست روز دوری از تهران به سرعت گذشت و چه خوب گذشت. نمی‌دانم خاصیت تهران است یا یک‌جانشینی، هرکدام که هست دوستش ندارم این حال نچسب زندگی را. از الان دلم لک زده برای .... نمی‌دانم برای سفر یا نبودن در تهران!
و دلم انقدری آماده بود که قبل قم دم خروجی گرمسار/مشهد وقتی مهدی به شوخی گفت بپیچم؟ بی‌هیچ شوخی و تردیدی گفتم آره...
حیف که مهدی از من عاقل‌تر است و حالا ما سه نفر تهرانیم؛بعد از بیست روز زندگی خوش در سفر. .
.
#بسیار_سفر_باید .
Read more
منهای بحثهای فنی دیدار دیروز ؛ به جرأت می‌توان گفت که افتضاح داوری علیه تیم سپاهان را از همین هفته ...
Media Removed
منهای بحثهای فنی دیدار دیروز ؛ به جرأت می‌توان گفت که افتضاح داوری علیه تیم سپاهان را از همین هفته سوم احساس کردیم، اگر اکنون سکوت شود شاید در ادامه بلای بدتری سر تیم بیاید ! سپاهان در این سه هفته نشان داد که به راحتی‌ گل نمی‌خورد و مثل این چند سال قرار نیست راحت ببازد، کم‌کم تیم ما سر و شکل بهتری خواهد ... منهای بحثهای فنی دیدار دیروز ؛

به جرأت می‌توان گفت که افتضاح داوری علیه تیم سپاهان را از همین هفته سوم احساس کردیم، اگر اکنون سکوت شود شاید در ادامه بلای بدتری سر تیم بیاید !

سپاهان در این سه هفته نشان داد که به راحتی‌ گل نمی‌خورد و مثل این چند سال قرار نیست راحت ببازد، کم‌کم تیم ما سر و شکل بهتری خواهد گرفت و هفته به هفته بهتر خواهد شد و قدرتش را به رخ اشتباهات داوری نیز خواهد کشید .

اما داور بازی دیروز را با اتوبوس از قم به اصفهان آوردند تا بازی سپاهان را قضاوت کند! داوری کم‌تجربه که با احترام به ایشان و جامعه داوری، در حد بازی نبود .

اشتباه داوری فقط در نگرفتن پنالتی و اخراج نکردن بازیکن حریف نیست، بلکه سوت‌های بی‌مورد و مداوم برای توقف پی‌ در پی بازی و گرفتن نبض حملات تیم به مراتب می‌تواند دردسرسازتر شود و کارت‌های زرد بی‌مورد هم در آینده به ضرر تیم خواهد بود .

مهدی کیانی بازیکن جنگنده سپاهان در میانه‌های نیمه اول برای زدن ضربه سر به هوا بلند شد و همین برخوردش با بازیکن حریف باعث شد داور به وی کارت زرد نشان دهد؛ در حالی که باتیستا بازیکن هم‌پست کیانی در سوی دیگر میدان خطاهای بیشتر و شدیدتری انجام می‌داد اما به وی تذکر هم داده نشد! وقتی که رئیس کمیته داوران هفته پیش در دید میلیون‌ها نفر، یک صحنه اخراج واضح را ماست‌مالی می‌کند دیگر از داوران کم‌تجربه چنین تصمیماتی بعید نیست !

گویا حرف‌های اخیر سرمربی سپاهان به مذاق بعضی‌ها خوش نیامده و خیلی زود از راه‌های گوناگون تلاششان را شروع کردند تا علیه تیم سپاهان کار کنند .

تیم ما موش آزمایشگاهی شما نیست! از این به بعد بدون توجه به نتیجه بازی مجبوریم به صحنه‌های مشکوک داوری نیز بپردازیم. خوشبختانه باشگاه و مربیان تیم، مثل چند سال گذشته سکوت نکرده‌اند .

یادمان نرفته که با چند صحنه داوری علیه یکی از تیم‌های پایتخت، بالاترین مقام ورزشی کشور مصاحبه‌ای انجام داد و به حمایت از آن‌ها پرداخت‌‌ !

#سپاهان #اصفهان #پیکان‌ #تهران #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
Loading...
آتش سوزی یک دستگاه خودرو در پمپ بنزین . . یک دستگاه خودروی پژو صبح امروز در جاده ورودی شهر #آبادان ...
Media Removed
آتش سوزی یک دستگاه خودرو در پمپ بنزین . . یک دستگاه خودروی پژو صبح امروز در جاده ورودی شهر #آبادان در حال سوختگیری دچار حادثه شد. . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad ... آتش سوزی یک دستگاه خودرو در پمپ بنزین
.
. یک دستگاه خودروی پژو صبح امروز در جاده ورودی شهر #آبادان در حال سوختگیری
دچار حادثه شد.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری
Read more
امروز خبر درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر احمدی رو شنیدم. فیلسوف، معلم و استاد متخلقی که حق ...
Media Removed
امروز خبر درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر احمدی رو شنیدم. فیلسوف، معلم و استاد متخلقی که حق بزرگی به گردن حوزه و دانشگاه داشت. کشاورز زاده‌‌ای که به حوزه آمد و طلبه شد و با هدف آشنایی با سایر گرایش های فلسفه و نقد فلسفه غرب، به دانشگاه تهران رفت و از شاگردان مرحوم یحیی مهدوی بود. در حوزه شاگرد ... امروز خبر درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر احمدی رو شنیدم.
فیلسوف، معلم و استاد متخلقی که حق بزرگی به گردن حوزه و دانشگاه داشت. کشاورز زاده‌‌ای که به حوزه آمد و طلبه شد و با هدف آشنایی با سایر گرایش های فلسفه و نقد فلسفه غرب، به دانشگاه تهران رفت و از شاگردان مرحوم یحیی مهدوی بود.
در حوزه شاگرد کسانی بود که هرکدام ستارگانی در سپهر دین بودند. مردی که شاگردی در محضر علامه طباطبایی رو افتخار بزرگ زندگی خودش می دونست و می‌گفت من هنوز هم با ایشان زندگی می‌کنم و به هر توفیقی رسیدم، از دعای مادرم و دعای علامه بود.

امروز خاطره مصاحبه‌ تفصیلی با ایشان برام زنده شد که مهرماه نودوچهار در دو نوبت داشتیم. شاید اگر بگم بهترین مصاحبه در طول چندسال خبرنگاری بود بیهوده نگفتم. فیلسوفی سراسر متواضع و خاکی و ساده زیست! چیزی از غلبه نفس و تکبر و فخر در این مرد دیده نمی‌شد.
وقتی راجع به بخشی از دستاوردها و خدماتش به حوزه و دانشگاه صحبت می‌کردیم، میگفت اگر این کارها همراه با اخلاص بوده ارزش داشته اما اگر وقت‌کشی بوده که هیچ ارزش ندارد.
ایشان میگفت اگر روزی انتخاب اولم طلبگی نبود، استاد دانشگاه میشدم. هیچوقت خوشم نیامد که آدم پولداری باشم، همیشه فکر کردم آن انسان پولدار هم یک لقمه نان می‌خورد یا خانه خوبی دارد و ... که این‌ها بهترین هدف نیست.

استاد احمدی مهم‌ترین دستاورد زندگیش رو بیش از نیم قرن معلمی میدونست و می گفت هزاران شاگرد از مقطع دبیرستان تا دانشگاه تربیت کردم که حاصل عمرم هستند.
از ایشان پرسیدم چه آرزویی دارید؟ پاسخ داد: در دنیا بتوانم احادیث و معارف اهلبیت را در داخل و خارج کشور گسترش بدهم و به هنگام مرگ و بعد از آن با رسول خدا و امیرالمومنین و ائمه اطهار محشور شوم.

بخش دوم گفت‌وگوی حقیر با استاد احمدی رو که درباره مرحوم علامه طباطبایی هست، میتوانید از طریق لینکی که در بیو گذاشتم مطالعه بفرمایید.
خدایش بیامرزد و با امیرالمومنین محشور باد.
درگذشت مرحوم دکتر احمدی رو جامعه علمی و دینی کشور و همچنین به لرهای عزیز به خصوص مردم ملایر تسلیت عرض می‌کنم.
عکس ها از جهانبخش پیری‌پور عزیز.

#احمد_احمدی #دکتر_احمدی #فیلسوف #سازمان_سمت #حوزه #دانشگاه #علامه طباطبایی #تربیت_مدرس #شورای_عالی_انقلاب_فرهنگی #قم #مصاحبه #خبرنگار
Read more
Loading...
سلام دوستای خوبم و همراهان گرامی خوب امروزم نوبت ی ویدئوی دیگس این ویدئورو براتون میزارم هم راحته و هم موادش در دسترسته و هم سریع اماده میشه برای درست کردن این ترایفل های خوشمزه احتیاج به یک بسته بیسگویت دارین طعمش مهم نیست به سلیقه خودتون ی استکان شکلات چیپسی و ی بسته مارشمالو ی پنس نمک مارشمالو ... سلام دوستای خوبم و همراهان گرامی
خوب امروزم نوبت ی ویدئوی دیگس
این ویدئورو براتون میزارم هم راحته و هم موادش در دسترسته و هم سریع اماده میشه برای درست کردن این ترایفل های خوشمزه احتیاج به یک بسته بیسگویت دارین طعمش مهم نیست به سلیقه خودتون ی استکان شکلات چیپسی و ی بسته مارشمالو ی پنس نمک
مارشمالو رو یا تو ماکرو یا بخار اب ذوب کنین و تمام مواد رو با هم ترکیب کنین و ازش گلوله هایی به اندازه گردو برداشته گرد کنین بزارین یخچال خودشو بگیره بعد درون شکلات ذوب شده چرخونده دیزاین کنین برای مهمونی های تولد خیلی عالیه و خوشمزه
#تولد #ترایفل #شکلاتی #شکلات #خاص #ویژه #شیک #مهمونی #ایده #پذیرایی #میز_تولد #قم #تهران #سولو #
Read more
در بازدید وزیر آموزش و پرورش از یک مدرسه‌ . . - بطحایی: میاید بازی کنیم؟ . . + بچه‌ها: بله . . - بطحایی: اما می‌بازید ‌ . . . + یکی از دانش‌آموزان: «ما که همه چیز رو باختیم اینم روش»! . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz ... در بازدید وزیر آموزش و پرورش از یک مدرسه‌
.
. - بطحایی: میاید بازی کنیم؟
.
. + بچه‌ها: بله
.
. - بطحایی: اما می‌بازید

.
.
. + یکی از دانش‌آموزان: «ما که همه چیز رو باختیم اینم روش»!
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
<span class="emoji emoji1f496"></span>مژده🇮🇷مژده<span class="emoji emoji1f496"></span> .<span class="emoji emoji1f496"></span>آموزش مقدمات سوزندوزی در #غرب #تهران : <span class="emoji emoji1f534"></span>شروع کلاس یکشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۷ <span class="emoji emoji1f339"></span>دروس ...
Media Removed
مژده🇮🇷مژده .آموزش مقدمات سوزندوزی در #غرب #تهران : شروع کلاس یکشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۷ دروس آموزشی این ترم: ⚘اساس دوخت پایه‌ی همه سوزندوزی ها ⚘تفرش دوزی ⚘چهارخانه دوزی ⚘سایه دوزی ⚘کردی دوزی ⚘شماره دوزی ⚘مضاعف دوزی ⚘ازیکشنبه۲۶فروردین مدرس مریم #سماک دکترای درجه یک ... 💖مژده🇮🇷مژده💖
.💖آموزش مقدمات سوزندوزی در #غرب #تهران :
🔴شروع کلاس یکشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۷
🌹دروس آموزشی این ترم:
⚘اساس دوخت پایه‌ی همه سوزندوزی ها
⚘تفرش دوزی
⚘چهارخانه دوزی
⚘سایه دوزی
⚘کردی دوزی
⚘شماره دوزی
⚘مضاعف دوزی
⚘ازیکشنبه۲۶فروردین
💖مدرس مریم #سماک
❤دکترای درجه یک هنری رودوزی های سنتی ایران با سابقه سی سال تدریس در هنرستان و دانشگاه .⚘👇⚘
09383888303
.
#ایران #تهران #آستانه_اشرفیه #صادقیه #اقدسیه #تجریش #جنت_آباد #سعادت_آباد #شهران #باغ_فیض #ستارخان #ونک #پونک #سعدآباد #حسن_آباد #شمیرانات #وحیدیه #شهرری #منیریه #زعفرانیه #سعادت_آباد #قم #قزوین #کرج #البرز #شهرک_غرب #تهرانسر #نازی_آباد #مریم_سماک_جلالی
Read more
"مریلا زارعی برزی" متولد بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در قم بازیگر سینما و تلویزیون ...
Media Removed
"مریلا زارعی برزی" متولد بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در قم بازیگر سینما و تلویزیون و فارغ التحصیل صنایع غذایی از دانشگاه آزاد است. او خواهر بزرگتر ملیکا زارعی است. "ملیکا زارعی برزی" یا همان خاله شادونه بچه ها، در چهارم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در تهران به دنیا آمد، رشته ... "مریلا زارعی برزی" متولد بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در قم بازیگر سینما و تلویزیون و فارغ التحصیل صنایع غذایی از دانشگاه آزاد است. او خواهر بزرگتر ملیکا زارعی است. "ملیکا زارعی برزی" یا همان خاله شادونه بچه ها، در چهارم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در تهران به دنیا آمد، رشته حقوق قضایی خوانده است و از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی "تازه ها" از شبکه دو سیما آغاز کرد. خواهران هنرمند "زارعی"، هر یک در کار خود موفق ظاهر شده اند؛ در ذهن شما بیشتر "مریلا" مانده یا "ملیکا"؟ #بازیگر_مجری #خواهران_هنرمند #مریلا_ملیکا_زارعی
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f338"></span>امام صادق علیه السلام: . ریشه همه بدی ها و خطاها، محبّت و دلبستگی به دنیاست. . قال الصادق (ع) ...
Media Removed
امام صادق علیه السلام: . ریشه همه بدی ها و خطاها، محبّت و دلبستگی به دنیاست. . قال الصادق (ع) :« رأس کلّ خطیئه حبُّ الدنیا »(کافی، ج2، باب حب الدنیا، ص315 ) . دلبستگی به دنیا . در حقیقت برای انسان دو دنیا است: دنیای ممدوح و دنیای مذموم، دنیای ممدوح دنیایی است که بودن در آن موجب کسب فضائل انسانی ... 🌸امام صادق علیه السلام:
.
ریشه همه بدی ها و خطاها، محبّت و دلبستگی به دنیاست.
.

قال الصادق (ع) :« رأس کلّ خطیئه حبُّ الدنیا »(کافی، ج2، باب حب الدنیا، ص315 )
.
🔴دلبستگی به دنیا
.
در حقیقت برای انسان دو دنیا است: دنیای ممدوح و دنیای مذموم، دنیای ممدوح دنیایی است که بودن در آن موجب کسب فضائل انسانی و تهیه زندگی سعادتمند ابدی شود.در مقابل دنیای مذموم، دنیای خود انسان است به این معنی که انسان دلبسته و فریفته دنیا شود که منشأ تمام مفاسد و خطاهای انسان است.بنابراین خود دنیا و نعمتهای آن به عنوان مخلوق خداوند، نمی‌تواند شر بوده و مورد مذمت قرار گیرد بلکه عکس العمل انسان در قبال دنیاست که می‌تواند خوب و ممدوح یا بد و مذموم باشد.حضرت علی(ع) در نهج البلاغه چنین می‌گوید :
. «الدنیا خلقت لغیرها و لم تخلق لنفسها»
.
دنیا برای رسیدن به آخرت آفریده شد، نه برای رسیدن به خود دنیا.[1]
.
دلبستگی انسان به دنیا چون باعث دور نگه داشتن از قرب الهی می‌شود، دنیای مذموم است و هر چه این  دلبستگی بیشتر باشد، حجاب بین انسان و خداوند بیشتر و ضخیم‌تر می‌شود.[2]
.
دنیا همچون نردبانی زیر پای انسان است و انسان یا روی پله اوّل است یا روی پله دوّم یا روی پله سوّم یا...به هر حال چه روی پله اوّل باشد یا دوّم یا سوّم، بالاخره این نردبان را از زیر پای انسان خواهند کشید. البته کسی که روی پله اوّل است یک مقدار آسیب می‌بیند. کسی که روی پله دوّم است بیشتر و همینطور،انسان هر قدر که به دنیا نزدیک شودو دلبسته و فریفته دنیا شود، پله‌ای از پله‌های آن را پشت سر گذاشته است.[3]
.
بنابراین آنچه در قرآن و روایات مورد نکوهش واقع شده، دلبستگی به دنیا است. هدف اصلی آخرت است نه دنیا، دنیا وسیله و محلی است برای رسیدن به آخرت و کسب فضائل انسانی، و مسلماً چنین دنیایی مذموم و مورد نکوهش نیست.
.
[1]- نهج البلاغه،محمد دشتی ،نشر لقمان،چاپ سوم،1379هش، حکمت 463
.
[2]- امام خمینی، چهل حدیث، تهران، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، چاپ بیست دوم، 1379هش، ص121
.
[3]-حائری شیرازی، تنثیلات،قم، انتشارات شفق، چاپ اول، 1372هش، جلد دوم، ص 18
.

#احادیث_شیعه
#محبت_دنیا
#دلبستگی_به_دنیا
Read more
این مستنــــد رو صدا و سیمـــا تهیه کرده در مورد سقوط شــــــــــوروی . همین یک دقیقه فيـــــــلم رو ببینید ، بدون نیاز به هیچ توضیـــــــــح اضافه . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz ... این مستنــــد رو صدا و سیمـــا تهیه کرده در مورد سقوط شــــــــــوروی .
همین یک دقیقه فيـــــــلم رو ببینید ، بدون نیاز به هیچ توضیـــــــــح اضافه
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
بسبوسه مواد لازم ۳ عدد تخم مرغ نصف پیمانه شکر یک پیمانه روغن مایع ۱ پیمانه ماست ۱ پیمانه ارد سمولینا همون ایرمیک پوست لیموترش ۱ عدد ارد هم یک پیمانه بگینگ پودر ۱۰ گرم طرز تهیه تخم مرغ ها و شکر و خوب بزنین تا روشن بظه روغن و ماست رو اضافه کنین و بزنین ارد سمولیناو پوست لیمو ترش اضافه کنین و بزنین ... بسبوسه
مواد لازم
۳ عدد تخم مرغ
نصف پیمانه شکر
یک پیمانه روغن مایع
۱ پیمانه ماست
۱ پیمانه ارد سمولینا همون ایرمیک
پوست لیموترش ۱ عدد
ارد هم یک پیمانه
بگینگ پودر ۱۰ گرم
طرز تهیه
تخم مرغ ها و شکر و خوب بزنین تا روشن بظه روغن و ماست رو اضافه کنین و بزنین ارد سمولیناو پوست لیمو ترش اضافه کنین و بزنین بعد ارد الک شده رو اضافه کنین و مابقی مواد هم اضافه شده مخلوط کنین داخل ظرف که ارد پاشی شده بریزین و در فر از پیش گرم شده با دمای 180 و به مدت ۳۰ تا ۳۵ بپزین
برا شربت هم یک لیوان شکر نصف لیوان اب و اب لیمو ترش بزارین جوش اومد از روی گاز بردارین وقتی ولرم شد روی کیک ولرم بریزین
ترجمه از سایت ترکیه ای
@yapabiyiyelim
رزا
سولو
#کیک_خانگی #کیک_بسبوسه #ایرمیک #کیک_ایرمیک #کیک_خیس #کیک #کیک_تر #سولو #قم #تهران #
Read more
Loading...
جزییات حمله به یک عکاس توسط مامورین شهرداری! . <span class="emoji emoji1f539"></span> بر اساس تصاویر منتشر شده؛ ماموران شهرداری اهواز ...
Media Removed
جزییات حمله به یک عکاس توسط مامورین شهرداری! . بر اساس تصاویر منتشر شده؛ ماموران شهرداری اهواز شب گذشته یک عکاس خبری را که قصد ثبت سوژه آتش سوزی در پارک را داشته مورد حملات بی رحمانه قرار داده و علاوه بر زخمی کردن او بر وسایل عکاسی‌اش آسیب رسانده اند. . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز ... جزییات حمله به یک عکاس توسط مامورین شهرداری!
. 🔹 بر اساس تصاویر منتشر شده؛ ماموران شهرداری اهواز شب گذشته یک عکاس خبری را که قصد ثبت سوژه آتش سوزی در پارک را داشته مورد حملات بی رحمانه قرار داده و علاوه بر زخمی کردن او بر وسایل عکاسی‌اش آسیب رسانده اند. .
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
...دختری جوان <span class="emoji emoji1f538"></span>دکتر حسین کنعان در کتابش به نام “الامام موسی الصدر، قدر و دور” می‌گوید، امام موسی صدر ...
Media Removed
...دختری جوان دکتر حسین کنعان در کتابش به نام “الامام موسی الصدر، قدر و دور” می‌گوید، امام موسی صدر برایم تعریف کرد که: «وقتی من حدوداً ۱۹ سال داشتم، پدرم (آیت‌الله صدر مرجع بزرگ تقلید) نامه‌ای برای نخست‌وزیر وقت نوشتند و قرار شد من نامه را ببرم و تحویل بدهم. . لذا صبح زود از قم راه افتادم و به ... ...دختری جوان 🔸دکتر حسین کنعان در کتابش به نام “الامام موسی الصدر، قدر و دور” می‌گوید، امام موسی صدر برایم تعریف کرد که: «وقتی من حدوداً ۱۹ سال داشتم، پدرم (آیت‌الله صدر مرجع بزرگ تقلید) نامه‌ای برای نخست‌وزیر وقت نوشتند و قرار شد من نامه را ببرم و تحویل بدهم.
.
🔸لذا صبح زود از قم راه افتادم و به تهران آمدم. به محل زندگی او که منزلی باشکوه بود، مراجعه کردم. مرا به سالن طبقه اول راهنمایی کردند. نشستم و به تماشای در و دیوار مشغول شدم.
.
🔸آن فضا و محیط متفاوت و شیک و باشکوه با تابلوهای نقاشی و وسایل تزئینی و پرده‌های زربفت و … برای من که از یک خانه ساده طلبگی آمده بودم، خیلی تازگی داشت و غرق در تفکر در این فاصله فرهنگی و اجتماعی بودم.
.
🔸در همین حال متوجه دختری جوان شدم که در انتهای سالن مشغول نواختن پیانو بود و من تا آن هنگام صدای این دستگاه را نشنیده بودم. نشسته بودم و با تعجب به آن گوش می‌کردم که آن دختر متوجه حضور من شد و برخاست و به طرف من آمد و دستش را به طرفم دراز کرد! من دستم را روی سینه‌ام گذاشتم و سلام او را پاسخ دادم.»
.
🔸دکتر کنعان می‌گوید در اینجا، امام موسی صدر خندید و به مزاح گفت: «و هنوز دستم روی سینه‌ام مانده است.»
.
Read more
بر اثر برخورد قطار باری اهواز - تهران با خودروی نیسان در ازنا_لرستان یک نفر کشته و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند. ...
Media Removed
بر اثر برخورد قطار باری اهواز - تهران با خودروی نیسان در ازنا_لرستان یک نفر کشته و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند. . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر ... بر اثر برخورد قطار باری اهواز - تهران با خودروی نیسان در ازنا_لرستان یک نفر کشته و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند. .
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
Loading...
همین لقمه که میبینید 1500 تومن تموم میشه اگر در هروعده یک خانواده 4 نفره هر نفر دو لقمه بخورد به عبارتی ...
Media Removed
همین لقمه که میبینید 1500 تومن تموم میشه اگر در هروعده یک خانواده 4 نفره هر نفر دو لقمه بخورد به عبارتی میشود 12 تومن هرروز 36 تومن ماهی یک میلیون و هشتاد هزار تومان . . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran ... همین لقمه که میبینید 1500 تومن تموم میشه
اگر در هروعده یک خانواده 4 نفره هر نفر دو لقمه بخورد به عبارتی میشود 12 تومن
هرروز 36 تومن
ماهی یک میلیون و هشتاد هزار تومان
.
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
تصادف مرگبار در جاده ایذه_قلعه‌تل با سه کشته دقایقی پیش برخورد هولناک یک‌دستگاه تریلر با سواری ...
Media Removed
تصادف مرگبار در جاده ایذه_قلعه‌تل با سه کشته دقایقی پیش برخورد هولناک یک‌دستگاه تریلر با سواری پژو در محور ایذه باغملک ، نرسیده به قلعه‌تل ، سه کشته برجای گذاشت. . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran ... تصادف مرگبار در جاده ایذه_قلعه‌تل با سه کشته

دقایقی پیش برخورد هولناک یک‌دستگاه تریلر با سواری پژو در محور ایذه باغملک ، نرسیده به قلعه‌تل ، سه کشته برجای گذاشت.
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
تصادف یکشنبه ۳۱ تیرماه در بخش فتح المبین _ سه راهی روستای سرخه صالح داوود از توابع شوش/در این حادثه ...
Media Removed
تصادف یکشنبه ۳۱ تیرماه در بخش فتح المبین _ سه راهی روستای سرخه صالح داوود از توابع شوش/در این حادثه خودروی پژو با پنچ سرنشین با یک دستگاه تریلی برخورد کرد که دونفرمجروح شداند. . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz ... تصادف یکشنبه ۳۱ تیرماه در بخش فتح المبین _ سه راهی روستای سرخه صالح داوود از توابع شوش/در این حادثه خودروی پژو با پنچ سرنشین با یک دستگاه تریلی برخورد کرد که دونفرمجروح شداند.
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
در برخورد هولناک سواری پژو با یک‌دستگاه تریلر در محور هفتکل_اهواز ، سه جوان ایذه‌ای را به کام مرگ کشاند. . . . ...
Media Removed
در برخورد هولناک سواری پژو با یک‌دستگاه تریلر در محور هفتکل_اهواز ، سه جوان ایذه‌ای را به کام مرگ کشاند. . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر ... در برخورد هولناک سواری پژو با یک‌دستگاه تریلر در محور هفتکل_اهواز ، سه جوان ایذه‌ای را به کام مرگ کشاند.
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
سینما هلال آزاد شد . پیمانکار ضعیف سینما هلال خلع ید شد . . اختلاف بر نحوه مدیریت سینما هلال اهواز ...
Media Removed
سینما هلال آزاد شد . پیمانکار ضعیف سینما هلال خلع ید شد . . اختلاف بر نحوه مدیریت سینما هلال اهواز باعث شد تا سازمان هلال احمر خوزستان با حکم قضایی اقدام به خلع پیمانکار و باز پس گیری این سینما کند. به گزارش ایرنا مسئولان سازمان هلال احمر خوزستان معتقدند به دلیل بدقولی های مکرر و وعده های بی ... سینما هلال آزاد شد
.
پیمانکار ضعیف سینما هلال خلع ید شد
.
.
اختلاف بر نحوه مدیریت سینما هلال اهواز باعث شد تا سازمان هلال احمر خوزستان با حکم قضایی اقدام به خلع پیمانکار و باز پس گیری این سینما کند.

به گزارش ایرنا مسئولان سازمان هلال احمر خوزستان معتقدند به دلیل بدقولی های مکرر و وعده های بی سرانجام پیمانکار سینما هلال و عمل نکردن به تعهدات کاری توسط وی این سازمان را بر آن داشته که با طرح شکایت از دستگاه قضائی حکم قطعی خلعی ید را از پیمانکار بگیرد.
سینما هلال اهواز پنج سال پیش توسط جمعیت هلال‌احمر خوزستان به یک پیمانکار واگذار شد تا در عمل این جمعیت به صورت مستقیم در مدیریت آن کنار رود.
مسئولان جمعیت هلال احمر می گویند پس از مدت های طولانی و با حکم قضایی دادگاه به طور موقت و برای سیاست گذاری جدید و نوسازی، تجهیز و بهسازی سینما را از پیمانکار به جمعیت هلال احمر برگردانده است.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر می گوید :اگر پیمانکار به تعهدات خود عمل می کرد اکنون شاهد این وضعیت نبودیم. 
مجتی طحان افزود: از پنج سال پیش که سینما هلال بر اساس قرارداد و مزایده به بهره برداری به نام قیس و پس از آن به صورتی نامأنوس و بدون ضابطه به مدیر سابق سینما سپرده شد، قرار بود وضعیت آن سامانی بگیرد اما هر گز این سینما سامان نگرفت. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
تصور کنید سربازای اسراییلی به صورت زنان فلسطینی اسید پاشی زنجیره ای میکردند: صداوسیما دم و دیقه ...
Media Removed
تصور کنید سربازای اسراییلی به صورت زنان فلسطینی اسید پاشی زنجیره ای میکردند: صداوسیما دم و دیقه برنامه هاشو قطع میکرد و عکسای صورتای لهیده و داغونشونو نمایش میداد. تیتر تموم روزنامه ها با عکس وخبرش مزین میشد. تو تموم بخشای خبری تا یک ماه به یه بهونه ای میگفت در پی.... فلان شد. همه مقامات کشوری ... تصور کنید سربازای اسراییلی به صورت زنان فلسطینی اسید پاشی زنجیره ای میکردند:
صداوسیما دم و دیقه برنامه هاشو قطع میکرد و عکسای صورتای لهیده و داغونشونو نمایش میداد.
تیتر تموم روزنامه ها با عکس وخبرش مزین میشد.
تو تموم بخشای خبری تا یک ماه به یه بهونه ای میگفت در پی.... فلان شد.
همه مقامات کشوری و لشکری و استانی و مجلسی و.... ریز و درشت این جنایت را محکوم میکردند.
تو قم وبعد تهران وبعد بقیه شهرستانا تظاهراتهایی برای محکوم کردن این حرکت ضد انسانی برگزار میشد.
پوسترهای عکسای خون آلودشون به همراه شعارای ضد اسراییلی شهر را پر میکرد
ورودی همه بانکها شماره حساب کمک به قربانیان اسیدپاشی نصب میشد
تعداد زیادی از ارگانها و مراکز پزشکی و گروههای خیریه جهت درمانشون اعلام آمادگی میکردند.
قربانیان با پول ما به بهترین مراکز درمانی اروپا اعزام میشدند
دیه کامل همه اعزا و جوارحشون چارلا پنجلا از کیسه ملت دربدر ایران پرداخت میشد.
یه سری افرادی اجیر میشدند که با دریافت پول عملیات تلافی جویانه انجام بدهند.
.
.
.
براستی چه کرده ایم که اینچنین تنها و بیکسیم؟!
به چه جرمی چنان لایق تحقیر خرد شدن و سوزانده شدنیم
Read more
یک پوستر قشنگ در مورد سیگار...... #مهروماه #اتوبان قم _تهران
Media Removed
یک پوستر قشنگ در مورد سیگار...... #مهروماه #اتوبان قم _تهران یک پوستر قشنگ در مورد سیگار......
#مهروماه #اتوبان قم _تهران
فیلمی شامل تصاویر بکر از آثارشهرهایی چون اصفهان، شیراز، یزد، بوشهر، ری، تهران، قم، کرمان، ماهان، تخت جمشید و.. که در سال۱۳۲۶ توسط یک انگلیسی ثبت شده قسمتهاى كوتاهى مربوط به بندر بوشهر از اين فيلم را به اشتراك مى گذارم. دوستانى كه حدس مى زننداين بناها كجاست، لطفاً بنويسند. #بوشهر #تاريخ #نوستالژى فیلمی شامل تصاویر بکر از آثارشهرهایی چون اصفهان، شیراز، یزد، بوشهر، ری، تهران، قم، کرمان، ماهان، تخت جمشید و..
که در سال۱۳۲۶ توسط یک انگلیسی ثبت شده
قسمتهاى كوتاهى مربوط به بندر بوشهر از اين فيلم را به اشتراك مى گذارم.
دوستانى كه حدس مى زننداين بناها كجاست، لطفاً بنويسند.
#بوشهر #تاريخ #نوستالژى
Regrann from @official_nedaye_hagh - بهترین دفاع حمله است در کلیپها دیدیدم هممون که وقتی یک گروه پنجاه نفره از قیام کنندگان وقتی سمت وحوش به اصطلاح نیروی انتظامی دو که میگیریم فرار میکنند .چون بهترین دفاع حملست .نباید بهشون اجازه فکر کردن رو بدیم #ایران # وطن #کردستان #تهران #هرمزگان #گرگان ... Regrann from @official_nedaye_hagh - 🔴بهترین دفاع حمله است🔴 در کلیپها دیدیدم هممون که وقتی یک گروه پنجاه نفره از قیام کنندگان وقتی سمت وحوش به اصطلاح نیروی انتظامی دو که میگیریم فرار میکنند .چون بهترین دفاع حملست .نباید بهشون اجازه فکر کردن رو بدیم
#ایران # وطن #کردستان #تهران #هرمزگان #گرگان #خوزستان #لرستان #مازندران #یزد #اردبیل #رشت #قزوین #شمال #اصفهان #زنجان #تبریز #مشهد #فارس #بوشهر #کرمانشاه #ایلام #همدان #سمنان #کرمان #قم #کرج #آزادی
#Rezapahlavi
#iranprotests
#IranRegimeChange
@rezapakdell00
Read more
منظورم اینه که این قماش در لحظه خارکسه بازیشون ردیفه. دایی مادرم رئیس حراست استانداری قم بود یه زمانی. پسراش ...
Media Removed
منظورم اینه که این قماش در لحظه خارکسه بازیشون ردیفه. دایی مادرم رئیس حراست استانداری قم بود یه زمانی. پسراش خارکسه زمان بودن. تو هر مراسمی تو هر موقعیت زمانی که میدیدیشون اینا آستینا رو زده بودن بالا که وضو بگیرن ساعت پنج عصر ساعت ده صبح ساعت دو بامداد. یه عروسی تهران دعوت داشتیم بعد از تالار ... منظورم اینه که این قماش در لحظه خارکسه بازیشون ردیفه.
دایی مادرم رئیس حراست استانداری قم بود یه زمانی.
پسراش خارکسه زمان بودن.
تو هر مراسمی تو هر موقعیت زمانی که میدیدیشون اینا آستینا رو زده بودن بالا که وضو بگیرن ساعت پنج عصر ساعت ده صبح ساعت دو بامداد.
یه عروسی تهران دعوت داشتیم بعد از تالار رفتیم خونه دوماد مراسم بود . ساعت یک نصف شب همه مست پاتیل ، این عنچوچک آستیناشو زده بود بالا واسه وضو و نماز
خلاصه آخرش بهش گفتم این خارکسه بازیاتو تمومش کن . اخه چاقال تو که دائم النمازی باید نماز سر وقت باشه نه اینکه هر وقت دیدیمت شو برامون بازی #خوارکسه_ی_ریاکار
Read more
حادثه #انفجار بر اثر برخورد یکدستگاه تانکر نفتکش با یک دستگاه اتوبوس در #سنندج کردستان . . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام ... حادثه #انفجار بر اثر برخورد یکدستگاه تانکر نفتکش با یک دستگاه اتوبوس در #سنندج کردستان .
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #کردستان
Read more
یک راننده تاکسی در کنگاور به دلیل پوشیدن لباس آستین‌کوتاه جریمه شد . . مشکلات اصلی کشور ما . . ...
Media Removed
یک راننده تاکسی در کنگاور به دلیل پوشیدن لباس آستین‌کوتاه جریمه شد . . مشکلات اصلی کشور ما . . . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس ... یک راننده تاکسی در کنگاور به دلیل پوشیدن لباس آستین‌کوتاه جریمه شد
.
.

مشکلات اصلی کشور ما
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
. . <span class="emoji emoji2705"></span>آیت الله رئیسی متولد ۱۳۳۹(۵۶ساله)در مشهد مقدس و دارای #سوابق_علمی <span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji3120e3"></span> #فوق_لیسانس حقوق ...
Media Removed
. . آیت الله رئیسی متولد ۱۳۳۹(۵۶ساله)در مشهد مقدس و دارای #سوابق_علمی #فوق_لیسانس حقوق بین الملل خصوصی #دکتری فقه و مبانی حقوق با گرایش حقوق خصوصی از دانشگاه شهید مطهری #سطح_چهار فقه و اصول(مدرک عالی) از حوزه علمیه قم #تدریس متون فقهی سطح عالی و قواعد فقه قضاء و فقه اقتصاد در ... .
.
✅آیت الله رئیسی متولد ۱۳۳۹(۵۶ساله)در مشهد مقدس و دارای #سوابق_علمی 👇
1⃣ #فوق_لیسانس حقوق بین الملل خصوصی
2⃣ #دکتری فقه و مبانی حقوق با گرایش حقوق خصوصی از دانشگاه شهید مطهری
3⃣ #سطح_چهار فقه و اصول(مدرک عالی) از حوزه علمیه قم
4⃣ #تدریس متون فقهی سطح عالی و قواعد فقه قضاء و فقه اقتصاد در حوزه های علمیه تهران و دانشگاه ها 🔰دارای سوابق درخشان اجرایی در سطح کلان زیر می باشد؛ 🔹 #جانشین_دادستان_تهران (۱۳۶۸_۱۳۶۴)
🔹 #دادستان_تهران (۱۳۷۳_۱۳۶۸)
🔹 #رئیس_سازمان_بازرسی_کل_کشور (۱۳۷۳_۱۳۸۳)
🔹 #معاون_اول_قوه_قضائیه (۱۳۸۳_۱۳۹۳)
🔹 #نماینده_مجلس_خبرگان_رهبری دوره های چهارم و پنجم خراسان جنوبی۱۳۸۵ تا به حال ...
🔹 #دادستان_ویژه_روحانیت از مورخ۲۷خرداد۱۳۹۱
🔹 #رئیس_شورای_نظارت_بر_صدا_و_سیما (۱۳۹۱_۱۳۹۵)
🔹 #دادستان_کل_کشور (۱۳۹۳_۱۳۹۴)
🔹 #تولیت_آستان_قدس_رضوی از مورخ ۱۷اسفند ۱۳۹۴ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی،امام خامنه ای...
.
◀️ که ایشان امتحان پس داده اند زیرا هیچ خطایی از ایشان در طی دوران طولانی سوابق اجرایی کلانشان کوچک ترین تخلف و خطایی دیده نشده است و #بدون_حاشیه به خدمت به #انقلاب اسلامی مشغول بوده اند و این از دلایل عدم سر زبان افتادن ایشان توسط رسانه های خبری است که هر از چند گاهی خبرهایی تاسف بار از #تخلف برخی مسئولین را نشر می دهند!
.
◀️ایشان از جمله کسانی بودند که با دستور #ولی_فقیه_زمانه ، #امام_روح الله حکم #اعدام_منافقینی که در سال ۶۷ هزاران شهروند بی گناه و عادی را به صورت فجیعانه ترور و شهید می نمودند دادند ایضا در بدو ورود به آستان قدس شروع به حسابرسی مالی آستان قدس نموده وبا تکمیل گزارش حسابرسی دستور عزل فوری مدیریت شرکت، تغییر هیئت‌مدیره، تشکیل پرونده در دادسرای تهران و معرفی متهمین به مرجع قضایی را صادر نمودند!
.
◀️ایشان فردی انقلابی،دلسوز و با روحیه استکبار ستیزی هستند که می توانند #اقتصاد_مقاومتی را پیاده کنند و کشور را از وضعیت موجود نجات دهند...
وقت آن رسیده با روی کار آمدن #دولت_کار_و_کرامت (دکتر رئیسی) به #جوانان بها داده شود نه چون دولت پیر و فرسوده فسیلی تدبیر و امید !!!😳 پیرمرد های بازنشسته همچنان تمدید به اشتغال شوند و جوانان سرافکنده از بیکاری و رکود در منزل!!!
.
.
تعجیل در فرج حضرت حجت (عج) حذف حداقل یک گناه و خودسازی+جامعه سازی و صلوات ! سلامتی و طول عمر امام خامنه ای صلوات
Read more
استاندار سابق خوزستان در جریان سفر تحقیقاتی به مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول با شهردار شوش ...
Media Removed
استاندار سابق خوزستان در جریان سفر تحقیقاتی به مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول با شهردار شوش دیدار و از پروژه های عمرانی این شهر بازدید کرد. . . عبدالحسن مقتدایی برچیدن پل ورودی شهر شوش را زدودن غبار از چهره شهر شوش عنوان کرد و گفت: حذف پل و اجرای یک پروژه عظیم ملی در حقیقت یک همت همه جانبه ای می ... استاندار سابق خوزستان در جریان سفر تحقیقاتی به مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول با شهردار شوش دیدار و از پروژه های عمرانی این شهر بازدید کرد. .
. 🔹عبدالحسن مقتدایی برچیدن پل ورودی شهر شوش را زدودن غبار از چهره شهر شوش عنوان کرد و گفت: حذف پل و اجرای یک پروژه عظیم ملی در حقیقت یک همت همه جانبه ای می طلبید که توسط شهرداری شوش با هماهنگی ادارات میراث فرهنگی و راه و شهرسازی سازی تحقق خواهد یافت.
. . 🔹وی اجرا و تکمیل پروژه پل ورودی شهر شوش را در توسعه گردشگری تاثیر گذار دانست و با اشاره به بازدید سالانه حدود 5میلیون گردشگر و راهیان نور از این منطقه، بیان کرد: برچیدن پل در محور ترانزیتی و ورودی شهر شوش باعث هویدا شدن قسمتهای پنهان شهر شوش، جذب گردشگران سیال و سهولت دسترسی به نقاط گردشگری در شهر شوش خواهد شد
. . 🔹این مدیر ارشد اجرایی کشور در ادامه سفر یک روزه به شهر شوش ضمن زیارت بارگاه حرم دانیال نبی(ع) و دیدار با شهردار شوش از پروژه های عمرانی سطح شهر بازدید کرد و گفت: کارهای عمرانی شهرداری شوش در سطح قابل توجهی علیرغم قدمت تاریخی شوش با نگاه ایجاد امکانات مدرن در توسعه همه جانبه شهر انجام گرفته است. .
. 🔹وی پروژه بزرگ ساماندهی سایت تفریحی، خدماتی پشت ادارات و ایجاد 2 پارکینگ طبقاتی چند منظوره در سطح شهر را خوب ارزیابی و خاطر نشان کرد: انسجام، همکاری و مساعدت مدیران شهرستان با شهرداری در راستای تکمیل پروژه های عمرانی خدمتی عام المنفعه به مردم شوش است. . .
. 🔹وی افزود: احداث 2 بازارچه در راستای ایجاد فرصت های اشتغال و افزایش درآمدهای پایدار در شهرداری شوش اقدام بسیار مناسب در جهت جلب مشارکت بخش خصوصی است. .
.
. 🔹 عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان در پایان سفر یک روزه خود با مدیر شرکت پاک چوب در شهرک صنعتی شوش دیدار کرد. .
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
. <span class="emoji emoji1f6a8"></span>ماجرای جانباز خراسانی چیست؟ . <span class="emoji emoji1f53b"></span>"قاسم رضایی"، جانباز اعصاب و روان اهل فریمان، بعلت شباهت به ...
Media Removed
. ماجرای جانباز خراسانی چیست؟ . "قاسم رضایی"، جانباز اعصاب و روان اهل فریمان، بعلت شباهت به مهاجرین افغانستانی به آن کشور دیپورت میشود و زمستان گذشته در غربت به علت سرما و گرسنگی در یکی از روستا های افغانستان فوت میکند . مصاحبه با همسر مرحوم رضایی: چندی روز قبل خبری عجیب و تاسف بار در رسانه ... .
🚨ماجرای جانباز خراسانی چیست؟
.
🔻"قاسم رضایی"، جانباز اعصاب و روان اهل فریمان، بعلت شباهت به مهاجرین افغانستانی به آن کشور دیپورت میشود و زمستان گذشته در غربت به علت سرما و گرسنگی در یکی از روستا های افغانستان فوت میکند
.
مصاحبه با همسر مرحوم رضایی:
🔹چندی روز قبل خبری عجیب و تاسف بار در رسانه ها منتشر شد که طی آن یکی از جانبازان اعصاب و روان سال های دفاع مقدس در یکی از مناطق تهران گم شده و مدتی بعد در یکی از شهر های افغانستان فوت می‌کند. آنها یک سال قبل برای دیدار با یکی از بستگان به تهران آمدند. قاسم در یکی از پارکهای افسریه گم شده و دیگر از او خبری نمی‌شود.
.
🔹همسرش می‌گوید: حال قاسم از ابتدا کم کم بدتر می شد تا اینکه دیگر نمی دانست چه کار می کند. حتی یک بار می خواسته تمام خانواده را آتش بزند که برادرش مانع شده ولی خانه آتش می گیرد. در تهرات هم به او قرص داده بودند تا آرام باشد ولی در یک آن غافل شدن، قاسم گم می شود.
.
🔹همسر: پسر بزرگم هر هفته با چند تن از دوستانش به تهران می‌آمد تا شاید ردی از پدرش پیدا کند تا اینکه یک روز با ما تماس گرفتند و گفتند همسر شما چون شبیه افغانستانی‌ها بوده از اصفهان توسط ماموران رد مرز شده و از زابل او را به افغانستان فرستادند. مجددا به اداره مهاجرین در مشهد رفتم تا کارش را پیگیری کنم. آنجا مشخصات قاسم را دادم. آنها هم عکسی را نشانم دادند که قاسم نبود. خیلی گریه کردم و با التماس از کارمندان آنجا خواهش کردم که عکس شوهر من را هم بزنند شاید او هم پیدا شود. آن کارمند گفت سیستم ما سراسری است و اگر همسرت اینجا باشد پیدا می‌شود. وقتی مشخصات را زد 10 دقیقه بعد او را پیدا کردند و مشخص شد همسر من در افغانستان از شدت سرما و نداشتن جا، درحالیکه تنها پلاستیکی روی خود کشیده بود، بعد از 4 روز گرسنگی فوت کرده است.
.
🔹به دادسرای قم رفتم و شکایت کردم.گفتند:با مامور دولت نمی‌توانید کاری کنید.او کارش را انجام داده و شوهرت هم هیچ مدرکی همراهش نبوده، گفتم هرکس با شوهرم صحبت می‌کرد متوجه می‌شد که او حالت عادی ندارد. آیا شما هرکس که مدرک دنبالش نباشد بدون هیچ حساب و کتاب به افغانستان میفرستید؟
.
🔹دیروز از بنیاد شهید به خانه ما آمدند و قرار شد پیکر همسرم را برگردانند. مدارک ما را هم برای پیگیری گرفتند و البته گفتند که چرا رفتید با رسانه ها صحبت کردید؟ من هم گفتم در این یک سال همه جا رفتم و کسی جوابم را نداده است. الان هم به دنبال عذرخواهی نیسیتم، فقط می خواهیم که پیکر شوهرم را برگردانند. محل دفن او مشخص است اما نمی دانند در کدام قبر دفن شده است.
Read more
‌‌ <span class="emoji emoji26a1"></span> در خواب بیند پنبه دانه ‌‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span> رهبرانقلاب، در دیدار اخیر: دهم دی سال۵۶، رئیس‌جمهور آمریکا آمد ...
Media Removed
‌‌ در خواب بیند پنبه دانه ‌‌ رهبرانقلاب، در دیدار اخیر: دهم دی سال۵۶، رئیس‌جمهور آمریکا آمد در تهران و گفت «ایران جزیره‌ی ثبات است»؛ کمتر از دَه روز بعد قیام قم، بعد قیام تبریز، بعد آن طوفان انقلاب اسلامی و نابودی رژیم وابسته‌ی سرسپرده‌ی پهلوی رخ میدهد. ‌‌ ️ همین چندی پیش یکی از دولتمردان ... ‌‌
⚡ در خواب بیند پنبه دانه
‌‌
🔻 رهبرانقلاب، در دیدار اخیر: دهم دی سال۵۶، رئیس‌جمهور آمریکا آمد در تهران و گفت «ایران جزیره‌ی ثبات است»؛ کمتر از دَه روز بعد قیام قم، بعد قیام تبریز، بعد آن طوفان انقلاب اسلامی و نابودی رژیم وابسته‌ی سرسپرده‌ی پهلوی رخ میدهد. ‌‌
🔺️ همین چندی پیش یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مشت اوباش و تروریست گفت امیدوار است که جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران بگیرد؛ جشن کریسمس ۲۰۱۹ همین چند روز پیش بود... قدرت محاسباتی آمریکا این است. ۹۷/۱۰/۱۹
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم پرفسور کربن صف جمعیت را شکافت و با خوشحالی به طرف میزبان خود که از استادان ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم پرفسور کربن صف جمعیت را شکافت و با خوشحالی به طرف میزبان خود که از استادان بنام دانشگاه تهران بود رفت و پس از سلام و احوالپرسی اولین سؤال او درباره دیدار با علامه بود . میزبان که از اشتیاق پرفسور به این ملاقات مطلع بود او را مطمئن کرد که قرار به قوت خود باقی است و علامه قول داده ... بسم الله الرحمن الرحیم

پرفسور کربن صف جمعیت را شکافت و با خوشحالی به طرف میزبان خود که از استادان بنام دانشگاه تهران بود رفت و پس از سلام و احوالپرسی اولین سؤال او درباره دیدار با علامه بود . میزبان که از اشتیاق پرفسور به این ملاقات مطلع بود او را مطمئن کرد که قرار به قوت خود باقی است و علامه قول داده است که در سفر اخیرش از قم به تهران پذیرای پرفسور شود
ساعتها برای پرفسور کربن بسختی می گذشت . گفتگو و مباحثه با حکیمی الهی، متفکری بزرگ، مفسری بی نظیر، عارفی شیدا و فیلسوفی عالیقدر چون علامه طباطبایی کار ساده ای نبود . او خوب می دانست که این دیدار و گفتگو تا چه حد در قوت بخشیدن به دریافتهایش و رفع ابهاماتش مؤثر است چرا که پی برده بود اطلاعاتی که مستشرقین از اسلام در میان غربیان پراکنده اند همه از میان سخنان اهل سنت جمع آوری شده حتی اطلاعاتی که در خصوص مذاهب و فرق مختلف اسلامی در میان غربیان رایج بود به نقل از علمای اهل سنت بود و یقین داشت که به همین دلیل شیعه بخصوص شیعه امامیه بدرستی به جهانیان معرفی نشده است . او برخلاف بسیاری از مستشرقین گذشته بر آن بود که مذهب تشیع یک مذهب حقیقی و اصیل است .

غروب همانروز در منزل دکتر جزائری استاد دانشگاه تهران در محوطه روشنی از باغ، زیر درختهای سرو بلند و در فضایی خنک که از پاشیدن آب فواره های حوض ایجاد می شد دو شخصیت سرشناس از شرق و غرب عالم گرم گفت و گو بودند . این جلسات گفت و گو تا پانزده سال پس از آن دیدار ادامه داشت . مترجم این گفتگوی تاریخی دکتر حسین نصر استاد فلسفه دانشگاه تهران بود .

ان شاءالله ادامه دارد.......
.

#علامه_طباطبایی
#علامه_طباطبائی
#هانری_کربن
Read more
. #Repost @ko6ti.ir with @get_repost ・・・ . مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران نفراتی ...
Media Removed
. #Repost @ko6ti.ir with @get_repost ・・・ . مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران نفراتی که در روز نخست به دیدار فینال راه یافته اند به شرح زیر است: کشتی آزاد: 57 کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) – مهران رضا زاده (مازندران) 65 کیلوگرم: حسن مرادقلی (تهران) (تاکنون یک مسابقه ... .
#Repost @ko6ti.ir with @get_repost
・・・
. مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران

نفراتی که در روز نخست به دیدار فینال راه یافته اند به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) – مهران رضا زاده (مازندران)
65 کیلوگرم: حسن مرادقلی (تهران) (تاکنون یک مسابقه پیروز شده است) – مهران نصیری (مازندران)
74 کیلوگرم: سعید داداش پور (تهران) – مصطفی حسین خانی (تهران)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) (تاکنون یک مسابقه پیروز شده است) – کامران قاسم پور (مازندران)
92 کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز) (تاکنون یک مسابقه پیروز شده است) - رضا بیات (تهران)

کشتی فرنگی:
60 کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) – محمد فقیری (توابع تهران)
67 کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) – حامد تاب (خوزستان)
77 کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) ) (تاکنون یک مسابقه پیروز شده است) – محمدعلی گرایی (فارس)
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری (قم) – امیرحسین حسینی (مازندران)
130 کیلوگرم: شهاب قوره جیلی (تهران) ) (تاکنون یک مسابقه پیروز شده است) – مهدی نوری (اردبیل)
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
در یک اقدام انسان دوستانه و تحسین بر انگیز؛ کشاورزان شوش، به کمک کشاورزان آبادانی و خرمشهری رفتند! ...
Media Removed
در یک اقدام انسان دوستانه و تحسین بر انگیز؛ کشاورزان شوش، به کمک کشاورزان آبادانی و خرمشهری رفتند! . . کشاورزان شوش در حاشیه رودخانه دز، در یک اقدام انسان دوستانه، خیر خواهانه و تحسین بر انگیز موتور تلمبه های اراضی خود را برای رساندن آب به کشاورزان خرمشهری و آبادانی بستند. کشاورزان حوزه ... در یک اقدام انسان دوستانه و تحسین بر انگیز؛

کشاورزان شوش، به کمک کشاورزان آبادانی و خرمشهری رفتند! .
.

کشاورزان شوش در حاشیه رودخانه دز، در یک اقدام انسان دوستانه، خیر خواهانه و تحسین بر انگیز موتور تلمبه های اراضی خود را برای رساندن آب به کشاورزان خرمشهری و آبادانی بستند.

کشاورزان حوزه رودخانه دز شهرستان شوش صبح امروز به منظور رسیدن آب به اراضی کشاورزی آبادان و خرمشهر ، به صورت خود جوش موتور تلمبه های اراضی کشاورزی خود را بستند.
گفتنی است؛ این کشاورزان فهیم، تا ۷۲ ساعت آینده موتور تلمبه های خود را برای آب دار شدن اراضی دو شهر جنوبی استان خاموش خواهند نمود. .
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
. . پس از پایان اجرای نمایش مورچه‌ها در رپرتوار عصر تجربۀ تئاتر مستقل تهران، نجف‌آبادِ اصفهان ...
Media Removed
. . پس از پایان اجرای نمایش مورچه‌ها در رپرتوار عصر تجربۀ تئاتر مستقل تهران، نجف‌آبادِ اصفهان میزبان کمپانی گاراژ برای اجرای همین نمایش است. مورچه‌ها روزهای پنجشنبه نهم و جمعه دهم آذرماه، ساعت شش‌ونیم در خانۀ هنرمندان این شهر به روی صحنه می‌رود. این نمایش پیش از این در کاشان، قم، بخش فجرپلاس ... .
.

پس از پایان اجرای نمایش مورچه‌ها در رپرتوار عصر تجربۀ تئاتر مستقل تهران، نجف‌آبادِ اصفهان میزبان کمپانی گاراژ برای اجرای همین نمایش است.
مورچه‌ها روزهای پنجشنبه نهم و جمعه دهم آذرماه، ساعت شش‌ونیم در خانۀ هنرمندان این شهر به روی صحنه می‌رود.
این نمایش پیش از این در کاشان، قم، بخش فجرپلاس جشنواره بین‌المللی تئاتر‌فجر حضور داشته است و آخرین تجربۀ اجرایی این نمایش چهار دورۀ اجرایی از مهر تا آذرماه سال جاری در سالن تئاتر مستقل تهران بود.

مورچه‌ها یک نمایش تک‌نفره و در حال توسعه از کمپانی تئاتر گاراژ است که به روایت یک ساعت از زندگی یک انسان می‌پردازد.

@garagetheater
Read more
. رضا گرایی برادر کوچکتر کار ناتمام برادر بزرگ تر رو در یک وزن دیگر تکمیل کرد!... . نتایج دیدارهای فینال این رقابت ها به شرح زیر است: کشتی آزاد: 57 کیلوگرم: فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4 فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1 65 ... .
رضا گرایی برادر کوچکتر کار ناتمام برادر بزرگ تر رو در یک وزن دیگر تکمیل کرد!...
.
نتایج دیدارهای فینال این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:
فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1

65 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) 4– مهران نصیری (مازندران) 3
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر)

74 کیلوگرم:
فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) 4 - سعید داداش پور (تهران) صفر
فینال دوم: سعید داداش پور، برنده 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 2
فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) 7- سعید داداش پور (مازندران) 2

86 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) 5 – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2)

در وزن 92 کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از 3 برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را بدست آورد.

کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم:
فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

67 کیلوگرم:
فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) 9– حامد تاب (خوزستان) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3)

وزن 77 کیلوگرم:
فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) 5 محمدعلی گرایی (فارس) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2)

97 کیلوگرم:
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری بعنوان نفر نخست معرفی شد.

130 کیلوگرم:
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مهدی نوری (اردبیل) 1
فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) 5- شهاب قوره جیلی (تهران) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4 )
Read more
شهر خودرو به نصف‌جهان رسید شهر خودرو با هدف گسترش هرچه بیشتر شبکه نمایندگی های خود در سطح کشور و پاسخگویی ...
Media Removed
شهر خودرو به نصف‌جهان رسید شهر خودرو با هدف گسترش هرچه بیشتر شبکه نمایندگی های خود در سطح کشور و پاسخگویی به طیف گسترده‌تری از خریداران از اقصی‌نقاط کشور، شعبه استان اصفهان خود را در شهر اصفهان افتتاح کرد. به گزارش پایگاه خبری عصر خودرو، شهر خودرو که به تازگی نمایندگی استان اردبیل را به شبکه ... شهر خودرو به نصف‌جهان رسید
شهر خودرو با هدف گسترش هرچه بیشتر شبکه نمایندگی های خود در سطح کشور و پاسخگویی به طیف گسترده‌تری از خریداران از اقصی‌نقاط کشور، شعبه استان اصفهان خود را در شهر اصفهان افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر خودرو، شهر خودرو که به تازگی نمایندگی استان اردبیل را به شبکه نمایندگی های خود، شامل دفتر مرکزی، شعبات فرجام، ملاصدرا و سعادت‌آباد تهران، شعبه خوی (آذربایجان غربی) و شعبه البرز اضافه کرده، در چهاردهمین سال فعالیت های خود، شعبه جدید اضفهان را وارد شبکه روبه گسترش خود می‌کند تا مردم این استان از تجربه متفاوت خرید خودرو به سبک این شرکت بهره‌مند شوند چراکه مجموعه شهر خودرو با راه اندازی یک فضای مدرن و مجهز به‌عنوان یک هایپر مارکت خودرو، با در اختیار داشتن برندهای مختلف خودرویی، ضمن فراهم آوردن امکان بررسی دقیق به همراه کارشناسان مجرب مجموعه و مقایسه خودروها در یک فضا، امکانات رفاهی مناسبی را برای مشتریان در مجموعه ارائه می دهد تا مشتریان لذت یک خرید خوب را تجربه کنند.

لازم به ذکر است شهر خودرو برنامه ویژه برای گسترش شبکه نمایندگی های خود در تابستان امسال دارد به شکلی که پس از اصفهان، شهر های ارومیه، قم، مشهد، قزوین و رشت نیز به زودی میزبان شعبات این شرکت خواهند بود.

شهر خودرو تنها متولی عرضه محصولات ریگان‌خودرو در بازار است و به تازگی، اولین سری تولیدی از اولین محصول این شرکت یعنی کوپا T210 را به ثبت‌نام کنندگان آن تحویل داد.
.
.
.
برای آشنایی بیشتر با شهرخودرو و خدمات این شرکت به اینستاگرم شهر خودرو مراجعه کنید
@shahr_khodrou @shahr_khodrou
@shahr_khodrou @shahr_khodrou
@shahr_khodrou @shahr_khodrou
.
.
.
www.asrekhodro.com
#خودروامروز #خودروامروزی #خودرو #ماشین #عصرخودرو #خودرونما #فروش_خودرو #شهرخودرو ‌ #اصفهان #khodronama #car #automobile
Read more
یک‌نواختی جاده چشمانم را خشک کرده بود. خسته بودم. دهنم خشک شده بود و هرچه چایی و نسکافه می‌خوردم، حالم ...
Media Removed
یک‌نواختی جاده چشمانم را خشک کرده بود. خسته بودم. دهنم خشک شده بود و هرچه چایی و نسکافه می‌خوردم، حالم خوش نمی‌شد. ذهنم هی هشدار می‌داد: بایست و خستگی در کن. شتاب کجا را داری؟ اما تا تهران راهی نبود، هرچند ده ساعت رانندگی مداوم طاقت‌فرساست. ناگهان چشمم به تابلویی خورد" فروش انگور. کارت‌خوان موجود ... یک‌نواختی جاده چشمانم را خشک کرده بود. خسته بودم. دهنم خشک شده بود و هرچه چایی و نسکافه می‌خوردم، حالم خوش نمی‌شد. ذهنم هی هشدار می‌داد: بایست و خستگی در کن. شتاب کجا را داری؟
اما تا تهران راهی نبود، هرچند ده ساعت رانندگی مداوم طاقت‌فرساست. ناگهان چشمم به تابلویی خورد" فروش انگور. کارت‌خوان موجود است"
بهانه‌ی خوبی بود. ایستادم. کسی نبود. دور باغ، سیم‌خاردار کشیده بودند و ورودی را با بوته‌های خار مسدود. اماخوشه‌های انگور دلبری می‌کردند. پیاده شدم. دوربین برداشتم و... وای که با چه مکافاتی از آنهمه سد گذشتم. کندن چند دانه‌ی داغ، گس و ترش انگور حالم را خوب کرد. اما حالا که عکس را می‌بینم، ناقصی همان چند دانه دلم را می‌سوزاند.
جاده قم_ تهران

#ایران #جاده. #قم_تهران #طلوع #سفر #عکاسی #عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #انجمن_عکاسان_ایران #عکس_هنری #عکاسخانه #کانال_تلگرام #ایرانگردی #عکاسی
#iran #road #ig_kerman #rangkhand #tehran #photography #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #ak30 #irani #amateurism_photographers
Read more
<span class="emoji emoji1f3be"></span> ‍ با انجام ۴ بازی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس جایزه بزرگ A++ کرج چهار نفر راه یافته به مرحله ...
Media Removed
‍ با انجام ۴ بازی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس جایزه بزرگ A++ کرج چهار نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص گردید. مهدی سوری از تهران با نتیجه ۲-۰ محمود جمالیان از اصفهان را شکست داد ، حسام اسمعیل یزدی از تهران ۲-۰ عرفان گل احمد از اصفهان را برد ، امیر حسین بادی از قم با نتیجه ۲-۰ محمد مهبد از ... 🎾
‍ با انجام ۴ بازی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس جایزه بزرگ A++ کرج چهار نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص گردید.
مهدی سوری از تهران با نتیجه ۲-۰ محمود جمالیان از اصفهان را شکست داد ، حسام اسمعیل یزدی از تهران ۲-۰ عرفان گل احمد از اصفهان را برد ، امیر حسین بادی از قم با نتیجه ۲-۰ محمد مهبد از تهران را برد و در یک بازی پر افت و خیز امیر اصلان منتخب از فارس با نتیجه ۲-۱ بر محمد کارگران عروجی غلبه کرد.
بدین ترتیب روز پنجشنبه برای مشخص شدن فینالیست های این مسابقات حسام اسمعیل یزدی با امیر اصلان منتخب دیدار خواهد کرد و امیر حسین بادی با مهدی سوری مسابقه خواهند داد.
ارسال خبر از : هیئت تنیس البرز
@tennismagazine
Read more
____________________________________ «در تله فتنه اقتصادی» #فتنه_اقتصادی یعنی همین... ...
Media Removed
____________________________________ «در تله فتنه اقتصادی» #فتنه_اقتصادی یعنی همین... که مرحوم #هاشمی می‌گفت تحریم‌ها استخوان مردم را خرد کرده و حالا وحید #یامین_پور هم در یک توییت با اشاره به #تجمعات_مشهد می‌گوید استخوان مردم خرد شده است! از علت این پیوند که بگذریم؛ عرضم اینست به ... ____________________________________
«در تله فتنه اقتصادی»

#فتنه_اقتصادی یعنی همین... که مرحوم #هاشمی می‌گفت تحریم‌ها استخوان مردم را خرد کرده و حالا وحید #یامین_پور هم در یک توییت با اشاره به #تجمعات_مشهد می‌گوید استخوان مردم خرد شده است! ✅ از علت این پیوند که بگذریم؛ عرضم اینست به نظرتان چه اتفاقی رخ داده که یامین پور دوآتشه هم چیزی را بلغور می‌کند که هاشمی مرحوم می‌گفت؟
گزاره‌ای غلط و ناشی از کج‌فهمی و بدخواهی که طی 6 سال گذشته در گوش افکار عمومی پمپاژ شد و امروز کار ما را کشانده به تجمعات مشهد و #تهران که البته امیدوارم گُر نگیرند و به همینجا ختم شوند. ⬅ عرضم این است توی مملکتی که چند صد هزار #شغل متقاضی ندارد و #سفر_خارجی زیارتی و سیاحتی دغدغه عمومی است و اقتصادش هجدهمین اقتصاد بزرگ جهان است؛ چیزی نمی‌تواند استخوان مردمش را خرد کند مگر بدفهمی و دیرفهمی #خواص. 🔺پ.ن: خوب می‌توانم حال #اصلاح_طلبان و کسانی از دولت را که طی 6 سال گذشته برای فتنه اقتصادی تلاش کردند و گِرای #بیکاری و #خزانه خالی و #فقر مطلق را به ذهن مردم بیچاره دادند و حالا هم نظاره‌گر رخدادهای مشهد و تهران و قم شده‌اند؛ درک کنم. ولی بخدای کعبه اگر هزار جان هم داشته باشیم فدای #انقلاب_اسلامی می‌کنیم... @masoud_yarazavi
Read more
اینجا یک آب انبار است در شهر قم. به زودی امکان پخش فوتبال و ... در آن مهیا خواهد شد. #تهران #قم #فوتبال ...
Media Removed
اینجا یک آب انبار است در شهر قم. به زودی امکان پخش فوتبال و ... در آن مهیا خواهد شد. #تهران #قم #فوتبال #جام_جهانی #کانون_فرهنگی_هنری_تبیان اینجا یک آب انبار است در شهر قم. به زودی امکان پخش فوتبال و ... در آن مهیا خواهد شد.

#تهران #قم #فوتبال #جام_جهانی #کانون_فرهنگی_هنری_تبیان
 #دوست دارم بعد از یک #سفر کاری برگردم #خونه ولی نه #فرودگاه و نه #جاده #قابل_استفاده نیست. تنها راه ...
Media Removed
#دوست دارم بعد از یک #سفر کاری برگردم #خونه ولی نه #فرودگاه و نه #جاده #قابل_استفاده نیست. تنها راه برای ورود به تهران #خط_آهن #رضاخان و آن هم خوابیدن وسط راهرو هست. مسیر #قم_تهران در تقاطع #فرودگاه_امام که تا الان سه ساعت تاخیر داشتیم. #دوست دارم بعد از یک #سفر کاری برگردم #خونه ولی نه #فرودگاه و نه #جاده #قابل_استفاده نیست.
تنها راه برای ورود به تهران #خط_آهن #رضاخان و آن هم خوابیدن وسط راهرو هست.
مسیر #قم_تهران در تقاطع #فرودگاه_امام که تا الان سه ساعت تاخیر داشتیم.
‌‌ <span class="emoji emoji1f6a8"></span> روایت رهبر انقلاب از ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا <span class="emoji emoji26a0"></span>️ با این وضعیت، اینجا یک عده غرب‌زده پُز قدرت ...
Media Removed
‌‌ روایت رهبر انقلاب از ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا ️ با این وضعیت، اینجا یک عده غرب‌زده پُز قدرت آمریکا را می‌دهند! ‌‌ رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم قم: ‌‌ ️ در دهم دی‌ماه ۵۶ رئیس‌جمهور آمریکا به تهران آمد و یک نطق غرّائی در تمجید دروغ‌آمیز از محمدرضا کرد. در این نطق گفت ایران #جزیره‌ی_ثبات ... ‌‌
🚨 روایت رهبر انقلاب از ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا
⚠️ با این وضعیت، اینجا یک عده غرب‌زده پُز قدرت آمریکا را می‌دهند!
‌‌
🔻 رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم قم:
‌‌
🔹️ در دهم دی‌ماه ۵۶ رئیس‌جمهور آمریکا به تهران آمد و یک نطق غرّائی در تمجید دروغ‌آمیز از محمدرضا کرد. در این نطق گفت ایران #جزیره‌ی_ثبات است؛ یعنی خیال آمریکا از #رژیم_نوکرمآب آسوده است.
‌‌
🔸️ اما ۱۰ روز نشد که مردم قم علیه آن رژیم وابسته قیام کردند و با جان خود به میدان آمدند. بعد هم مردم تبریز حرکتی طوفانی کردند و حرکت‌های بعدی باعث نابودی رژیم سرسپرده شد.
‌‌
🔹️ این دستگاه محاسباتی آمریکاست؛ آمریکایی‌ها به این #تحلیل_محاسباتی و آینده‌نگری خود می‌بالند! اینجا هم یک عده غرب‌زده پُز قدرت آمریکا را می‌دهند.
‌‌
🔸️ چندی پیش هم یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مُشت تروریست و اوباش گفت امیدوار است که جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران بگیرد. جشن ۲۰۱۹ چند روز پیش بود.
‌‌
🔺️ بعضی سران آمریکا وانمود می‌کنند دیوانه‌اند که البته من این را قبول ندارم اما احمق‌های درجه یکی هستند. ۹۷/۱۰/۱۹
Read more
- در حالیکه شرایط معیشتی شهروندان روز به روز بدتر و بدتر می‌شود، #حسن_روحانی با لحنی طلبکارانه می‌گوید: چرا ارزانی را نمی‌بینیم؟ روحانی در حالی از خدمات ارزان بخش #انرژی و مقایسه‌ آن با کشورهای دیگر سخن می‌گوید که تعمدا از میزان درآمد افراد در همان کشورها سخنی به زبان نمی‌آورد! در فرانسه (گران‌ترین ... - در حالیکه شرایط معیشتی شهروندان روز به روز بدتر و بدتر می‌شود، #حسن_روحانی با لحنی طلبکارانه می‌گوید: چرا ارزانی را نمی‌بینیم؟
روحانی در حالی از خدمات ارزان بخش #انرژی و مقایسه‌ آن با کشورهای دیگر سخن می‌گوید که تعمدا از میزان درآمد افراد در همان کشورها سخنی به زبان نمی‌آورد!
در فرانسه (گران‌ترین کشور حوزه یورو) هر لیتر گازوییل ۱/۲۰ یورو است اما حداقل درآمد ۱۳۰۰ یورو برای کارگر است. این در حالی است که در این کشور شهرداری‌ها به مردم حداکثر ۴۰۰ یورو کمک هزینه‌ اجاره منزل می‌پردازند. بیکاران #حقوق_بیکاری می‌گیرند. پوشش بیمه‌ای برای بیکاران ۱۰۰٪ و برای شاغلین ۷۰٪ رایگان است و بسیاری از کمک‌های دولتی و تفریحی به مردم ارائه می‌شود.

در فرانسه که گران‌ترین کشور اروپایی است گوشت کیلویی ۶ یورو است. بدین معنا که فردی با حداقل حقوق (۱۳۰۰ یورو) می‌تواند ۲۱۶ کیلو #گوشت در ماه بخرد. در ایران حداقل حقوق ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و گوشت کیلویی ۸۰ هزار تومان است. یعنی یک #کارگر در ماه می‌تواند ۱۵ کیلو گوشت بخرد و اجاره منزل و حق بیمه را نیز باید تمام و کمال خودش بپردازد.

#فتح_تهران
#ایران_را_پس_میگیریم_و_دوباره_میسازیم #رستاخیز_فیروزه_ای #سلبریتی #فوتبال #نافرمانی_مدنی #شاهزاده_رضاپهلوی #رضا_پهلوی #اصفهان #مشهد #شیراز #سلطنت_طلب #تبریز #براندازم #تهران #ایران #ارومیه #مازندران #میدان_میلیونی #فرشگرد #فرقه_تبهکار #نظام_رفتنی_است #قم #جاوید_شاه #بی_تفاوت_نباشیم
ارسال، عکس‌ها و فیلم‌ و مطلب به ما را به شناسه ما در تلگرام بفرستید:
@iranncmedia @irannc
.
@nazilagolestan @officialrezapahlavi @iranncorg .
@rpportfolio پیج شخصی شاهزاده
.
@rpfamilyphotos پیج عکسهای خانوادگی شاهزاده
@yasmine.pahlavi پیج شخصی همسر شاهزاده
Read more
. <span class="emoji emoji1f343"></span> نکاتی در مورد سریال شهریار / بخش دوم <span class="emoji emoji1f343"></span> . * دیدار استاد شهریار با کمال الملک که بعد از تبعیدشان به ...
Media Removed
. نکاتی در مورد سریال شهریار / بخش دوم . * دیدار استاد شهریار با کمال الملک که بعد از تبعیدشان به نیشابور مدتی در محضر ایشان بود و همچنین دیدارشان با پروین اعتصامی که جزو نقاط برجسته زندگی استاد بوده و منجر به سروده های زیبایی در این زمینه شده، در سریال حذف شده است. . * دیدار استاد شهریار با "سهند" ... .
🍃 نکاتی در مورد سریال شهریار / بخش دوم 🍃
.
* دیدار استاد شهریار با کمال الملک که بعد از تبعیدشان به نیشابور مدتی در محضر ایشان بود و همچنین دیدارشان با پروین اعتصامی که جزو نقاط برجسته زندگی استاد بوده و منجر به سروده های زیبایی در این زمینه شده، در سریال حذف شده است.
.
* دیدار استاد شهریار با "سهند" شاعر معروف آذربایجانی که منجر به خلق یکی از شاهکارهای شعری ایشان با عنوان "سهندیه" شد و همچنین دوستی شان با حبیب سماعی استاد برجسته سنتور و بسیاری دیگر در سریال حذف شده است.
.
* استاد به منزل سرکنسول فرانسه در تبریز سپرده شد که زبان فرانسه بیاموزد و در خانه اشرافی‌ترین مرد و در میان اعیان تبریز بالیده و حتی معلم خط سرخانه داشته است.
.
* تبریز در زمان مشروطیت شهر مهمی بود و مدرنیست اجتماعی و ادبی از تبریز به تهران و سایر نقاط ایران صادر شده است. در آن زمان یک انجمن ادبی در منزل پدر شهریار تشکیل می‌شد. در آن انجمن یـوسف اعتصام‌الملک (پدر پروین اعتصامی)، امیرخیزی و ایرج میرزا و … شرکت می‌کردند و شهریار در چنین فضایی رشد می‌کند. در سریال به این موضوع هم توجه نشده است.
.
* تغییر تاریخ و عقب و جلو کشیدن تاریخ از دیگر موارد در این سریال است. مادر استاد شهریار در تهران فوت شده و در قم دفن شد. حال آنکه در سریال به نظر میرسد در تبریز فوت کرده اند.
.
* در مورد دوران پیری استاد هم که واقعا در تعجبم. از لهجه ی عجیب استاد در سریال گرفته تا حالت های جنون آمیزی که به ایشان نسبت داده شده. بله استاد در دوران پیری دچار یک سری وسواس های فکری شده بودند. بعد از ماجرای ثریا، چندین بار قصد کشتن استاد را داشتند و همچنین حوادث پس از کودتای ۲۸ مرداد ۳۲ که در آن نیما را زندانی می‌کنند، عشقی ترور می‌شود، قصد ترور بهار را هم داشتند و... این مسائل میتواند زمینه ساز این وسواس های فکری باشد. و البته نه به این گونه که در سریال نشان داده شده!
.
* در زمان اقامت استاد در زادگاه خود تبريز، استادان و بزرگانی چون استاد اوستا، استاد سايه، استاد مشيری و امثالهم با اشتياق تمام به محضرش می‌شتافتند که از این مورد نیز در سریال خبری نیست.
‌.
و مواردی از این دست که در اینجا به مهم ترین‌شان اشاره شد. با این حال همان‌طور که قبلا گفته شد، این سریال به عنوان نقطه شروع، گام مثبتی بوده و از این به بعد این وظیفه‌ی خود شهریاردوستان هست که به مطالعه و شناخت هرچه بیشتر ایشان بپردازند. 🌹
.
#استاد_شهریار #شهریار #شعر #شعر_فارسی #شعر_ترکی #ادبیات #حیدربابا #سریال_شهریار #shahriar #shahriyar #literature #poem
Read more
#مدح_میلاد_حضرت_عبدلعظیم ع #جمعه_۱_دی_۹۶ #با_نوای_حاج_حسین_سازور #بیت_الشهدا برای دسترسی به کلیپ به کانال آل یاسین مراجعه کنید شُکرِ لِلَّه، شهرِ ما را آبرویی دیگر است قبلهٔ تهران، نمادِ کربلای دلبر است حضرت عبدالعظیم از دودمان مجتباست طاهرِ زین العِباد از خاندان حیدر است ... #مدح_میلاد_حضرت_عبدلعظیم ع

#جمعه_۱_دی_۹۶
#با_نوای_حاج_حسین_سازور
#بیت_الشهدا
برای دسترسی به کلیپ به کانال آل یاسین مراجعه کنید

شُکرِ لِلَّه، شهرِ ما را آبرویی دیگر است
قبلهٔ تهران، نمادِ کربلای دلبر است
حضرت عبدالعظیم از دودمان مجتباست
طاهرِ زین العِباد از خاندان حیدر است
وادیِ طور است اینجا، بوی موسیٰ میدهد
حمزةِ بنِ موسیِ جعفر، ز نسل جعفر است
چارده معصوم را اینجا زیارت میکنیم
گوشه گوشه مُلک ری، یک بضعه از پیغمبر است

آری از قم تا خراسان هست یکسر مُلک ری
از فدک دارد نشان، این خاک خاک کوثر است
نهضت موسی بن جعفر این فدک را پس گرفت
زین سبب ایران اسلامی، ولایت گستر است
مُلک ری ایران اسلامیست، سلطانش رضاست
بیمهٔ سلطان علی موسی الرضا این کشور است
طوس، قم، ری، شاچراغ، اینجاست سرتاسر حرم
گلشنِ این خِطّه را صدها شهیدِ بی سر است

در دفاعِ از حریمِ اهلبیت مصطفی
هر زمان آمادهٔ اعزام، چندین لشگر است

ما برای فتح قدس از کربلا صف میکشیم
جملگی آماده ایم و امر، امر رهبر است
عالمی در آتش، اینجا در امان فاطمه ست
این دیار اصلاً به یُمنِ روضه هایش برتر است
با گناه ماست درهای بلا وا میشود
ورنه در این مملکت، پرچم سرِ هر سردر است
خیمهٔ اربابِ بی سر، هر طرف باشد بپا
روضهٔ گودال در این خیمه ها سرتاسر است

اشکها در این ولایت، کار باران میکنند
اشک ما هر روز و شب، همراه اشک مادر است
هر شب جمعه ندا آید حسین من چه شد
جای مادر هر شب جمعه کنار پیکر است

از پریشانیِ زینب، ذکرِ این یک جمله بس
بر گلوی پاره پاره بوسه های خواهر است

لحظهٔ سختِ اسیری رفتنِ زینب رسید
دست بر سر، بر لبش أمَّن یُجیبُ المُضطَر است
Read more
بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دختر - قم؛  شاهکار دختران البرزی همزمان با میلاد ...
Media Removed
بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دختر - قم؛  شاهکار دختران البرزی همزمان با میلاد کریمه اهل بیت (ع) همزمان با ولادت کریمه اهل بیت(س) دختران تکواندوکار البرزی با کسب 9 مدال رنگارنگ شگفتی ساز شده و مقتدرانه عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کردند، تیم تهران نایب قهرمان شد و هوگوپوشان ... بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دختر - قم؛ 
شاهکار دختران البرزی همزمان با میلاد کریمه اهل بیت (ع)

همزمان با ولادت کریمه اهل بیت(س) دختران تکواندوکار البرزی با کسب 9 مدال رنگارنگ شگفتی ساز شده و مقتدرانه عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کردند، تیم تهران نایب قهرمان شد و هوگوپوشان استان گیلان نیز بر سکوی سومی ایستادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دختر از صبح روز گذشته (شنبه– 23تیرماه) به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت با حضور 298 تکواندوکار در قالب 32 تیم از 31 استان به میزبانی هیات تکواندو استان قم و در مجموعه ورزشی نخلستان این شهر آغاز و دقایقی پیش با قهرمانی مقتدرانه البرزی‌ها به پایان رسید.

در پایان این دوره از رقابت‌ها، دختران غیرتمند البرزی با کسب 4 مدال طلا، 5 برنز و 80 امتیاز مقتدرانه و با شایستگی بر سکوی قهرمانی ایستادند، نمایندگان استان تهران با 2 طلا، 2 نقره، یک برنز و 59 امتیاز نایب قهرمان شدند و تکواندوکاران گیلانی نیز با یک طلا، 2 نقره، یک برنز و 51 امتیاز عنوان سومی را کسب کردند.

تیم‌های قزوین و مازندران نیز به ترتیب در رده چهارم و پنجم قرار گرفتند.

در پایان مسابقات قرآنی نیز مائده کاظمی از استان قم عنوان نخست را بدست آورد، زهرا جلیلی از استان آذربایجان‌شرقی بر سکوی دومی ایستاد و مائده رنگرززاده از استان خراسان‌رضوی و یاسمن شکرالهی از استان قزوین مشترکا عنوان سومی را کسب کردند.

برترین های این دوره از مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات به شرح ذیل معرفی شدند:

بهترین داوران: سارا نوروزی (فارس) - الهام درحی (خراسان رضوی)
بهترین سرمربی: شهره خلج‌زاده (البرز)
بهترین سرپرست: بانو رضایی (بوشهر)
فنی ترین بازیکن: مهشاد احوطی (تهران)
بازیکن شیرزن: مائده منصوری (البرز)
تیم اخلاق: قم
Read more
<span class="emoji emoji1f537"></span>شعر بسيار زيبا در وصف مولود كعبه سلطان اولياء امير مومنان علي ع ،، تقديم به ساحت ملكوتي امام زمان عج ...
Media Removed
شعر بسيار زيبا در وصف مولود كعبه سلطان اولياء امير مومنان علي ع ،، تقديم به ساحت ملكوتي امام زمان عج و روح بلند اقا اميرالمونين ع و همهء شما مخاطبان جان پيج حقوقي نيكبخت ؛ ﺷﺄﻥ تو در اندیشه ما جا شدنی نیست درکوزه که جا دادن دریا شدنی نیست هرچند که توصیف تو مولا شدنی نیست تو لطف کنی ناشدنی ناشدنی نیست طبعی ... 🔷شعر بسيار زيبا در وصف مولود كعبه سلطان اولياء امير مومنان علي ع ،، تقديم به ساحت ملكوتي امام زمان عج و روح بلند اقا اميرالمونين ع و همهء شما مخاطبان جان پيج حقوقي نيكبخت ؛
ﺷﺄﻥ تو در اندیشه ما جا شدنی نیست
درکوزه که جا دادن دریا شدنی نیست
هرچند که توصیف تو مولا شدنی نیست
تو لطف کنی ناشدنی ناشدنی نیست

طبعی که نپرداخت به نام تو تلف شد
بر خاک نوشتند علی ؛ در نجف شد

ماییم و دلی مست در ایوان طلایی
احسنت ! چه معماری انگشت نمایی
تاریخ ندیده به خود اینگونه بنایی
دارد هنر شیخ بهایی چه بهایی... هرکس که تو را دید به زانو زدن افتاد
در صحن تو خورشید به جارو زدن افتاد

در خلقت تو هرچه خدا داشت عیان شد
در روز ازل هرچه دلت خواست همان شد
هر کس که گدای تو شد آقای جهان شد
از برکت نام تو اذان نیز اذان شد

سردار بجز میثم تمار نداریم
ما غیر علی با احدی کار نداریم

از ظرفیت خویش فراتر چه بگویم؟
گنگ است زبان پیش تو دیگر چه بگویم؟
از تو که خدا گفته مکرر چه بگویم؟!
هیچ است علی، پیش تو من هر چه بگویم

مقصود تویی کعبه و بتخانه بهانه ست
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان ست

نام تو شده قدرت بازوی پیمبر
در غزوه احزاب تویی یک تنه لشکر
یک ضربه ات از کل عبادات فراتر
با فاطمه شد قدرت تو چند برابر

غیر از تو علی هیچ کسی حصن حصین نیست
یا فاطمه گفتی رجزی بهتر از این نیست

باید که به رخ ها بکشانی هنرت را
آسوده کن این مرتبه تیغ دوسرت را
رندی کن و یک گوشه رها کن سپرت را
صفین محیاست بیاور پسرت را

چشم تو گره خورده به ابروی اباالفضل
وصل است به تو قدرت بازوی اباالفضل 🔷التماس دعاي خير و استغفار براي حقير

#عيد_غدير #وكيل_نيكبخت #وكيل_الرعايا #حبيب_نيكبخت #حقوقي #رايگان #سياسي #اجتماعي #مولود_كعبه🕋 #عيد #حق #علي_عادل #غدير #ولايت #فالو #اينستا #عيدي #مخاطب #سيد #يا_علي_مدد #م #مشاوره #شهريار #تهران #جهادي #تحصيل #تهذيب #قم
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>آیت الله العظمی #نوری_همدانی در دیدار عده‌ای از جوانان گروه‌های خودجوش جهادی تهران، کمک به مردم ...
Media Removed
آیت الله العظمی #نوری_همدانی در دیدار عده‌ای از جوانان گروه‌های خودجوش جهادی تهران، کمک به مردم و خصوصا مناطق محروم را ضروری دانستند و با بیان روایتی از امام سجاد علیه‌السلام، اشرف عبادات را خدمت به مردم دانسته و اظهار کردند: در تعالیم دینی ما، #مردم به عنوان یک محور معرفی شده‌اند و حضرت امام ... 🔴آیت الله العظمی #نوری_همدانی در دیدار عده‌ای از جوانان گروه‌های خودجوش جهادی تهران، کمک به مردم و خصوصا مناطق محروم را ضروری دانستند و با بیان روایتی از امام سجاد علیه‌السلام، اشرف عبادات را خدمت به مردم دانسته و اظهار کردند: در تعالیم دینی ما، #مردم به عنوان یک محور معرفی شده‌اند و حضرت امام در جای جای فرمایشات خود، مردم را اصل معرفی می‌کنند؛ حضرت امیرالمومنین(ع) در نامه خود به مالک می‌فرمایند: مالک بدان عمود دین مردم هستند.

با همه این سفارشات که به ما رسیده چقدر وظیفه ما سنگین می شود؛ امروز مردم ما از نظر معیشتی در وضعیت نامناسبی هستند؛ قشر ضعیف جامعه از زندگی روزانه خود درمانده شده اند؛ چرا مسئولین اقدام عاجل نمی کنند؟
چرا با مفسدان و #محتکران برخورد جدی نمی‌شود؟
عده ای از وضع پیش آمده سوء استفاده کرده و در عرضه اجناس به مردم سخت‌گیری می کنند؛ اینان بدانند هر کسی به مردم و هم نوع خود ظلم کند، در دنیا و آخرت عقوبت سختی خواهد داشت.
امروز بزرگترین مشکل کشور، ضعف مدیریت است؛
هیچ اشرافی بر قیمت ها نیست؛
بنده خودم خرید شخصی را انجام می دهم و می بینم که هر روز یک قیمت بر اجناس است.

این زجر و مشکلات مردم را خودم لمس می‌کنم؛ اینجور نیست فقط گزارش بگیرم؛ خودم به درون بازار می‌روم؛ مردم می آیند و گله می‌کنند؛ نامه های فراوانی داریم.

اما امروز می خواهم عرض کنم مردم عزیز بدانند و از مراجع گله نکنند که چرا سکوت کرده اید؛ ما مکرر از مسئولان خواستیم و خواهش کردیم؛ ولی متاسفانه اقدام عاجل و اثر گذار ندیدیم.

البته متأسفانه #صداوسیما تذکرات #مراجع، علما و حوزه را انعکاس نمی دهد؛ لذا مردم گمانشان این است که ما سکوت می کنیم؛ در حالی که رهبر معظم انقلاب، مراجع و حوزه بیش از همه ناراحت این وضعیت هستند.

انسان شرمنده این مردمی است که در همه حال از #نظام و انقلاب حمایت می‌کنند ولی در این وضعیت معیشتی قرار می گیرند، بار دیگر از مسئولان تقاضا می کنم به عنوان یک طلبه از حوزه علمیه قم که همانطور که رهبری فرمودند، قوا با هم متحد باشید؛ از مسائل اختلافی و حاشیه ای پرهیز کنید؛ با تکیه به خدا و توان داخلی مشکلات مردم راحل کنید.
Read more
آیت الله مهدی شاه آبادی , در سال ۱۳۰۹ در قم به دنیا آمد در سن ۴ سالگی به علت هجرت والد مکرم مرحوم آیت الله ...
Media Removed
آیت الله مهدی شاه آبادی , در سال ۱۳۰۹ در قم به دنیا آمد در سن ۴ سالگی به علت هجرت والد مکرم مرحوم آیت الله میرزا محمد علی شاه آبادی – استاد عرفان حضرت امام خمینی به تهران رفته و دوران طفولیت و کودکی خویش را در مکتب خانه قرآن امامزاده یحیی ع به مدت ۲ سال گذراند آیت الله مهدی شاه آبادی ، در سال ۱۳۰۹ در قم به دنیا ... آیت الله مهدی شاه آبادی , در سال ۱۳۰۹ در قم به دنیا آمد در سن ۴ سالگی به علت هجرت والد مکرم مرحوم آیت الله میرزا محمد علی شاه آبادی – استاد عرفان حضرت امام خمینی به تهران رفته و دوران طفولیت و کودکی خویش را در مکتب خانه قرآن امامزاده یحیی ع به مدت ۲ سال گذراند
آیت الله مهدی شاه آبادی ، در سال ۱۳۰۹ در قم به دنیا آمد. در سن ۴ سالگی به علت هجرت والد مکرم (مرحوم آیت الله میرزا محمد علی شاه آبادی – استاد عرفان حضرت امام خمینی ) به تهران رفته و دوران طفولیت و کودکی خویش را در مکتب خانه قرآن امامزاده یحیی (ع) به مدت ۲ سال گذراند. تحصیل دوره ابتدایی را از سن ۶ سالگی تا ۱۲ سالگی به پایان برد. درحین همین سال ها ادبیات عرب را از پدر بزرگوار خویش ونیز از برادر بزرگ تر خود فرا گرفت . در سال ۱۳۲۳ ، جهت تحصیل کامل دروس علمیه در دبیرستان مروی تهران ثبت نام نموده و با کسب موفقیت در دوروس حوزوی درسال ۱۳۲۷ در سن ۱۸ سالگی ملبس به لباس مقدس روحانیت شد.
یک سال بعد در سال ۱۳۲۸ گرد یتیمی بررویش نشسته و در فقدان پدر به سوگ نشست.
سرپرستی و خدمتگزاری مادر بعد از فقدان پدر ، آرامشی بود بر قلب داغدار او که تا پایان عمر مادر ، بدان مبادرت می ورزید، اما در سال ۱۳۵۸ روح مادر پیرش نیز به ملکوت اعلا پر کشید.
وی در حین اشتغال به تحصیل حوزوی ، دروس جدید (دوره دبیرستان)را نیز می گذراند.
پس از ۴ سال از رحلت پدر ، جهت تکمیل دوره های تحصیل علوم حوزوی به قم عزیمت نموده و سطوح عالی حوزه را به اتمام رساند. دروس خارج فقه و اصول را از محضر آیات عظام : امام خمینی ، بروجردی ، گلپایگانی و اراکی تحصیل نمود.
وی در سن ۲۷ سالگی در سال ۱۳۳۶ جهت تشکیل خانواده تصمیم به ازدواج گرفته و با خانواده آیت الله العظمی میرزای شیرازی وصلت نمود.
فعالیت سیاسی وی پس از کودتای ننگین ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ شروع شد و این مبارزات با الهام و تبعیت از رهبری‌های حضرت امام خمینی تا پیروزی نهایی انقلاب اسلامی ادامه یافت. آن بزرگوار چندین مرحله توسط ماموران طاغوت دستگیر شد که از این میان ۵ بار اسیر زندان های مخوف رژیم گشته و ۱ بار هم تبعید شد:
۱) در سال ۱۳۵۲ به مدت ۴ ماه
۲) در سال ۱۳۵۳ به مدت ۲۰ روز
۳) در سال ۱۳۵۴ به مدت ۲ ماه
۴) در سال ۱۳۵۷ به مدت ۴ ماه
۵) در آذر ماه سال ۱۳۵۷ تا سوم بهمن ۱۳۵۷
۶) در سال ۱۳۵۵ به شهرستان بانه کردستان تبعید شد.
وی هر بار پس از آزادی از زندان های ستمشاهی نه تنها از فعالیت های سیاسی خویش دست نمی کشید ؛ بلکه پر خروش تر از گذشته در مسیر اهداف مقدس انقلاب گام بر می‌داشت.
🔴کانال تلگرامی مارو دنبال کنید🔴
Read more
بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی كشور خردسالان پسر – یزد؛  دفاع شیر بچه‌های گیلانی از عنوان قهرمانی/ ...
Media Removed
بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی كشور خردسالان پسر – یزد؛  دفاع شیر بچه‌های گیلانی از عنوان قهرمانی/ خردسالان پایتخت نایب قهرمان شد در پایان بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر، شیر بچه‌های گیلانی توانستند ازعنوان قهرمانی سال قبل خود دفاع کرده و سکوی قهرمانی را به تصاحب خویش ... بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی كشور خردسالان پسر – یزد؛ 
دفاع شیر بچه‌های گیلانی از عنوان قهرمانی/ خردسالان پایتخت نایب قهرمان شد
در پایان بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر، شیر بچه‌های گیلانی توانستند ازعنوان قهرمانی سال قبل خود دفاع کرده و سکوی قهرمانی را به تصاحب خویش در آورند، تکواندو استان تهران نایب قهرمان شدند و نمایندگان زنجان بر سکوی سومی ایستادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر از صبح روز گذشته (سه شنبه - 29 خردادماه) با حضور 314 تکواندوکار در قالب 32 تیم از 31 استان آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران و توابع، چهارمحال بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهگيلويه و بويراحمد، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، هرمزگان، همدان و يزد در ورزشگاه شش هزار نفری شاهدیه استان یزد آغاز و دقایقی پیش با قهرمانی هوگوپوشان گیلانی به پایان رسید.

در پایان این دوره از رقابت‌ها، تکواندوکاران گیلان با کسب 2 مدال طلا، 3 نقره (یک مدال قرآنی)، 2 برنز و 67 امتیاز مقتدرانه قهرمانی دوره گذشته خود را تکرار کردند، نمایندگان تهرانیبا یک طلا، 2 نقره، 2 برنز و 51 امتیاز نایب قهرمان شدند؛ تیم زنجان با یک طلا (مدال قرآنی)، 5 برنز و 48 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.

تیم‌های البرز و قزوین به ترتیب با 43 و 42 امتیاز عنوان چهارمی و پنجمی را به خود اختصاص دادند.

در پایان مسابقات قرآنی سهیل حنیفه‌لو از استان زنجان مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد، سبحان رستمی از استان گیلان در رده دوم قرار گرفت؛ امیرعباس تهوری از استان قم و مهدی یار به آئین از استان مرکزی مشترکا جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.
Read more
. للحق پست نوشت: آیا هر اشتباهی قابل جبران است؟ قاسم رضایی که جانباز اعصاب و روان جنگ تحمیلی بوده ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: آیا هر اشتباهی قابل جبران است؟ قاسم رضایی که جانباز اعصاب و روان جنگ تحمیلی بوده را تنها و فقط تنها به خاطر شباهتش به افغانستانی ها در پارک افسریه تهران میگیرند و بعد از قم رد مرزش می کنند به افغانستان . بعد از چهار روز در غربت و بی کسی از شدت سرما و نداشتن جا، درحالیکه تنها پلاستیکی ... .
للحق پست نوشت:
آیا هر اشتباهی قابل جبران است؟
قاسم رضایی که جانباز اعصاب و روان جنگ تحمیلی بوده را تنها و فقط تنها به خاطر شباهتش به افغانستانی ها در پارک افسریه تهران میگیرند و بعد از قم رد مرزش می کنند به افغانستان .
بعد از چهار روز در غربت و بی کسی از شدت سرما و نداشتن جا، درحالیکه تنها پلاستیکی روی خودش کشیده بود، از گرسنگی ,جان میدهد.
.
همسرش میگوید :"به قدری حالش بد می‌شد که گاهی هرچه دستش می‌آمد از خیابان جمع می‌کرد می‌آورد به دیوار خانه آویزان می‌کرد و متوجه هم نبود که چه می‌کند...یک سری قرص می خورد تا بتواند بخوابد؛ قرص‌هایی که حتی یک فیل را می‌توانست از پا دربیاورد. وقتی این قرص‌ها را می‌خورد بدنش کرخت می‌شد و مثل یک تکه گوشت می‌افتاد."
.
قاسم جانش که متاع هر بی سر و پاییست را داد و امروز اگر از  فرزندان قاسم بپرسی , #پدرت_کجاست؟ در پاسخت در می مانند.
.
قاسم باید می رفت چون دنیا دیگر جایی برای او نداشت ,دنیای امروز متعلق به ژنهای خوبیست که با مالشان در حال جهادند.
.
قاسم باید می رفت تا زالوها, نجومی بگیران و مفسدان بمانند.
قاسم باید می رفت تا جای سهامداران انقلاب بیش از این تنگ نشود.
.
.
کاملا بی ربط:
گفتى چقدر گل شده اى...
درك ميكنم...
انقدر گل شده بودم كه پرپرم كنى...
.

#مظلومیت
#غربت
#جانباز
#ظلم
#ژن_خوب
Read more
نگاهی به تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۸ (قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان ...
Media Removed
نگاهی به تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۸ (قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت) به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: ️قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت  استقلال تهران: وینفرد شفر مربی ۶۸ ساله ... نگاهی به تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۸ (قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت)

به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: ✔️قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت  استقلال تهران: وینفرد شفر مربی ۶۸ ساله آلمانی فصل گذشته استقلال بحران زده ای را تحویل گرفت که از هفت هفته ی نخست تنها یک پیروزی و دو گل زده داشت. این سرمربی که سابقه هدایت کارلسروهه، اشتوتگارت، تیم ملی کامرون، هم چنین العین و الاهلی امارات را دارد در ادامه فصل بسیار موفق عمل کرد و علاوه بر قهرمان کردن تیمش در جام حذفی، این تیم را به جمع هشت تیم برتر آسیا رساند و در لیگ نیز استقلال را تا رده سوم بالا کشید.  هواداران استقلال امسال نیز به این سرمربی دل بسته اند و با توحه به عملکرد استقلال در نقل و انتقالات هواداران منتظر دیدن عملکرد استقلال در این فصل هستند. *پارس جنوبی جم: این تیم که سال گذشته توسط مهدی تارتار به ليگ برتر راه یافت در اولین فصل حضورش در لیگ برتر با این سرمربی نتایج درخشانی کسب نمود و موفق به کسب رتبه ششم شد. تارتار از ده سال قبل به دنیای مربی گری پیوست. در این سال ها وی یک سال به عنوان دستیار در پرسپولیس و به عنوان سرمربی يک سال راه آهن، يک سال داماش گیلان،  يک سال گهر زاگرس، يک سال گسترش فولاد و یک سال صبای قم را هدایت نموده است. *فولاد خوزستان: سيروس پورموسوی سرمربی ۴۷ ساله و ایذه ای؛ هدایت این تیم را در دومین فصل متوالی بر عهده دارد. وی دو فصل قبل سرمربی استقلال خوزستان بود که توانست این تیم را در لیگ برتر حفظ نماید. پیش از این وی ۴ سال دستیار سرمربی استقلال خوزستان بوده است. *سپیدرود رشت: این باشگاه که سال گذشته همراه با نظرمحمدی به ليگ برتر آمد در اواسط فصل پس از اخراج وی با علی کریمی موفق به ماندگاری در لیگ برتر شد. در حالی که در ابتدای فصل هدایت این تیم به نادر دست نشان سپرده شده بود، دست نشان اعلام کرد تا روشن شدن وضعیت علی کریمی به این تیم نمی آید. در روزهای گذشته ظاهراً مسئولان باشگاه با علی کریمی به توافق نرسیدند و هنوز تکلیف سرمربی این تیم مشخص نیست.
تهیه کننده : محمد صالحی
Read more
فوتبالفارسی با نتایج رقم خورده در بازی‌های هفته سی‌ویکم لیگ یک، تقریبا صعود نفت مسجدسلیمان به ...
Media Removed
فوتبالفارسی با نتایج رقم خورده در بازی‌های هفته سی‌ویکم لیگ یک، تقریبا صعود نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر را باید قطعی در نظر گرفت و در این صورت از بین سه تیم فجرسپاسی شیراز، خونه‌به‌خونه بابل و نساجی مازندران یک تیم به لیگ برتر راه خواهد یافت. هفته آینده نساجی مهمان نفت مسجدسلیمان است و چنانچه ... فوتبالفارسی

با نتایج رقم خورده در بازی‌های هفته سی‌ویکم لیگ یک، تقریبا صعود نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر را باید قطعی در نظر گرفت و در این صورت از بین سه تیم فجرسپاسی شیراز، خونه‌به‌خونه بابل و نساجی مازندران یک تیم به لیگ برتر راه خواهد یافت.

هفته آینده نساجی مهمان نفت مسجدسلیمان است و چنانچه این تیم بتواند نفتی‌ها را شکست دهد رقابت برای صعود در دو هفته پایانی به اوج حساسیت خود خواهد رسید. در حال حاضر نفت پنج امتیاز بیشتر از فجری دارد که با ۵۸ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و چنانچه فجر، نساجی و خونه‌به‌خونه در هفته بعد به ترتیب مقابل مس کرمان، نفت مسجد سلیمان و شهرداری ماهشهر پیروز شوند، اختلاف در صدر جدول به دو امتیاز می‌رسد و بنابراین جدالی فوق حساس در دو هفته پایانی رقم خواهد خورد. اما چنانچه نفتی‌ها موفق به بردن نساجی شوند، می‌توانند تا حدود زیادی مطمئن از صعود شوند.

فجر در سه بازی پایانی خود در شیراز با مس کرمان و صبای قم بازی می کند و یک بازی حساس در قائمشهر مقابل نساجی دارد. خونه به خونه نیز در بابل با شهرداری ماهشهر و برق جدیدشیراز بازی خواهد کرد ویک بازی خارج از خانه با اکسین البرز دارد. نفت مسجد سلیمان نیز در شهر خود با نساجی و مس رفسنجان ملاقات خواهد کرد و در تهران به مصاف بادران خواهد رفت.

امادر بین چهار تیم بالای جدول، نساجی بازی‌های سخت‌تری در پیش رو دارد. این تیم در دو هفته آینده باید با دو رقیب مستقیم خود روبرو شود. ابتدا هفته بعد مهمان نفت است و سپس در هفته سی و سوم میزبان سپاسی. این تیم در هفته آخر هم مهمان راه‌آهن است. به نظر می‌رسد خونه‌به‌خونه با توجه به دو بازی مهم تیم‌های دیگر و احتمال امتیاز دادن آنها در مقابل هم، درصدی شانس بیشتر نسبت به هم استانی خود و فجرسپاسی برای قرارگرفتن در رده دوم دارد. هر چند پیش بینی نتایج سه هفته باقیمانده کار ساده‌ای نیست اما به نظر می‌رسد از بین فجر، خونه‌به‌خونه و نساجی یک تیم به لیگ برتر راه خواهد یافت و این به معنای رقابت دو استان فارس و مازندران برای کسب سهمیه است.

مازنی‌ها پس از شموشک نوشهر دیگر نماینده‌ای در لیگ برتر نداشته‌اند و فارسی‌ها نیز که زمانی همزمان دو تیم در لیگ برتر داشتند چند سالی است که حسرت حضور در لیگ برتر را دارند. از آن طرف در صورت صعود نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر و عدم سقوط استقلال خوزستان، خوزستانی‌ها چهار نماینده در لیگ برتر خواهند داشت و در صورت سقوط نفت تهران از این نظر با تهرانی‌ها برابر می‌شوند.
Read more
. | به ما ایراد میگیرند که #چرا این همه می‌آیید مشهد؟ چرا نیاییم؟ آدم تا نفهمد از این‌ها چه گرفته، ...
Media Removed
. | به ما ایراد میگیرند که #چرا این همه می‌آیید مشهد؟ چرا نیاییم؟ آدم تا نفهمد از این‌ها چه گرفته، حق دارد رها کند و برود این‌ور و آن‌ور؛ ولی وقتی که میفهمد از این منابع چه به دست آمده و چقدر راه‌ها نزدیک شده، آن موقع آدم هر کجا که ولش کنند، مثل گربه مرتضی علی علیه‌السلام بر خواهد گشت #اینجا ! من گاهی ... .
| به ما ایراد میگیرند که #چرا این همه می‌آیید مشهد؟

چرا نیاییم؟ آدم تا نفهمد از این‌ها چه گرفته، حق دارد رها کند و برود این‌ور و آن‌ور؛ ولی وقتی که میفهمد از این منابع چه به دست آمده و چقدر راه‌ها نزدیک شده، آن موقع آدم هر کجا که ولش کنند، مثل گربه مرتضی علی علیه‌السلام بر خواهد گشت #اینجا !

من گاهی شده در #قم اگر یک پنجشنبه، جمعه فرصتی باشد، یکی از دوستان ماشین داشته باشد و بگوید بیا برویم مشهد، من حتّی اگر یک هفته قبلش به #مشهد رفته باشم، رویم نمیشود بگویم که نمی‌آیم. حتّی شده در شب، گیر می‌کردیم، راه می‌افتادیم و می‌آمدیم. عصر چهارشنبه از قم حرکت می‌کردیم و می‌آمدیم تهران، ده، دوازده ساعته، با چه بدبختی از آن جاده می‌آمدیم، (با داستان‌ها و وضعیت‌هایی که بماند!) می‌رسیدیم مشهد. دو تا زیارت نکرده، دوباره غروب راه می‌افتادیم برمی‌گشتیم.

چرا آدم این‌طور می‌شود؟
ما، دربدری‌های دیگر را ندیده‌ایم. ما دویست سال #دربدری سلمان را هنوز نفهمیده‌ایم. این است که برایمان سخت است که دو روز در بیابان‌ها برویم.

#چرا_به_مشهد_میرویم؟! چرا نرویم؟!
اگر بدانیم از این بیت چه به ما رسیده، آن‌وقت باور کنید مدهوش می‌شویم. ما هنوز از فضل و عنایتی که این‌ها داشته‌اند در خوابیم و هنوز بیدار نشده‌ایم که ببینیم چه داریم. نمی‌دانیم عنایت‌ها چه بوده و از چه #چشمه هایی سیرابمان کرده‌اند...
هنوز #تشنگی را نچشیده‌ایم و هنوز آنچه که چشیده‌ایم را نمی‌دانیم چقدر ارزش دارد. هنوز نفهمیده‌ایم #اینجا چه بوده که ما از آن نوشیده‌ایم. این است که شاکر هم نیستیم.
.
.
| از گفتگوهای استاد علی صفایی حائری #عین_صاد در شب‌های قدر؛ مشهد مقدس
.
.
📝 اشاره: عادت ایشان این بود که حداقل هر دوماه یک‌بار به مشهد می‌رفت و روز آخر یک ماه و روز اول ماه بعد را در جوار #علی_بن_موسی_الرضا علیه‌السلام می‌گذراند. همچنین ماه مبارک رمضان را در مشهد بود. این #سنت را بسیاری از #شاگردان ایشان نیز ادامه می‌دهند...
.
#دلتنگی
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>حضرت آیت الله العظمی شیرازی: فعالیت و کار در راه خدا و اهل بیت علیهم السلام سرمایه آخرت انسان است در ...
Media Removed
. حضرت آیت الله العظمی شیرازی: فعالیت و کار در راه خدا و اهل بیت علیهم السلام سرمایه آخرت انسان است در روز جمعه پنجم ماه ذی الحجة الحرام 1439ق (1397/5/26) جمعی از مسئولان و اعضای هیئت مذهبی ائمه اطهار علیهم السلام از شهر #تهران با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله ... .
🔸حضرت آیت الله العظمی شیرازی:
فعالیت و کار در راه خدا و اهل بیت علیهم السلام سرمایه آخرت انسان است

در روز جمعه پنجم ماه ذی الحجة الحرام 1439ق (1397/5/26) جمعی از مسئولان و اعضای هیئت مذهبی ائمه اطهار علیهم السلام از شهر #تهران با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی در شهر مقدس قم #دیدار کردند و مورد استقبال معظم له قرار گرفتند.

ایشان در جمع میهمانان سخنانی راهگشا و سازنده بیان داشتند و طی آن فرمودند: از دارایی، طلا، زمین و امثال آن برای زندگی دنیا می توان استفاده کرد، اما در آخرت فقط و فقط یک چیز وجود دارد و آن اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است. به دیگر بیان در سرای دیگر بازار و محلی برای داد و ستد نیست و فقط بازار اهل بیت علیهم السلام گرم و پر رونق است و البته سرمایه این بازار را باید از دنیا اندوخت و به صورت توشه برای آخرت فرستاد، چون که زمینه فرستادن ره توشه سفر آخرت در این دنیا فراهم است و از دنیا باید آن را فراهم نمود نه در آخرت.

معظم له توضیح دادند و فرمودند: هر کاری که انسان در دنیا برای خدا و اهل بیت علیهم السلام انجام دهد، اندوخته همیشگی آخرت او خواهد بود و در غیر این صورت تمام کارها بیهوده و بر باد خواهد شد و او را در روز قیامت سودی نخواهد بخشید.

ایشان در تبیین این سخنان فرمودند: سرمایه انسان، خوراک و پوشاک و خوابیدن و آرامیدن نیست، زیرا انسان به این موارد نیاز دارد و اینها برای او ضرورت دارد و گریزی از آن نیست، اما اگر موارد یادشده از حدّ نیاز و ضرورت فراتر رود، در آن صورت موجبات دریغ خوردن و آهِ حسرت برآوردن در روز قیامت را در پی خواهد داشت. و همچنین است انسانی که به خوراک ساده بسنده نکند و جویای گواراترین و رنگین ترین و متنوع ترین غذاها باشد حتماً همین وضعیت را در قیامت خواهد داشت و افسوس خواهد خورد.

حضرت آیت الله العظمی شیرازی دام ظله خطاب به میهمانان تأکید کردند و فرمودند: بکوشید که سرمایه های شما در آخرت برای شما کارساز باشد و این امر با کار و فعالیت در راه خدای متعال و اهل بیت علیهم السلام میسر می شود و در این راه با تمام توان بکوشید و همچنین دیگران از جمله خانواده، خویشاوندان، آشنایان، دوستان، همکاران و بیگانگان را برای این امر تشویق کنید.

مرجع عالیقدر در پایان سخنان خود فرمودند: تصمیم بگیرید و عزم خود را جزم کنید که هدف و کارتان رسیدن و اندوختن این سرمایه باشد. از خدای متعال مسئلت دارم که ما و شما را در این راه بیش از پیش موفق بدارد.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7414
Read more
. نمایش دریادلان را که تا پایان خردادماه در محوطه پارک دانشجوی تهران اجرا می شود از دست ندهید. کارگردان ...
Media Removed
. نمایش دریادلان را که تا پایان خردادماه در محوطه پارک دانشجوی تهران اجرا می شود از دست ندهید. کارگردان این نمایش زیبا امیرحسین شفیعی است و از ساعت نه و نیم شب شروع می شود. دو نمایش زیبای دیگر هم برای دوستان ساکن قم پیشنهاد می دهم. "تمام من، همه ی عدو" و "یک دختر،یک سرباز" که دومی با مخاطب سنی کودک است ... .
نمایش دریادلان را که تا پایان خردادماه در محوطه پارک دانشجوی تهران اجرا می شود از دست ندهید. کارگردان این نمایش زیبا امیرحسین شفیعی است و از ساعت نه و نیم شب شروع می شود.
دو نمایش زیبای دیگر هم برای دوستان ساکن قم پیشنهاد می دهم. "تمام من، همه ی عدو" و "یک دختر،یک سرباز" که دومی با مخاطب سنی کودک است و البته حال بزرگ ترها را هم خوب می کند. نمایش تمام من همه ی عدو در پلاتوی ماه فرهنگسرای جوان و نمایش یک دختر یک سرباز در تالار مرکزی شهر قم اجرا می شود.

#نمایش
#دریادلان
#یک_دختر_یک_سرباز
#تمام_من_همه_عدو
۹۷/۳/۷
Read more
​​بیانیه مقتدی صدر درباره ناآرامی‌های بصره . . مقتدی صدر، روحانی بانفوذ شیعه، در واکنش به ناآرامی‌های ...
Media Removed
​​بیانیه مقتدی صدر درباره ناآرامی‌های بصره . . مقتدی صدر، روحانی بانفوذ شیعه، در واکنش به ناآرامی‌های بصره در بیانیه‌ای از معترضان خواست تا تظاهرات اعتراضی را تا آغاز ماه جدید میلادی (سه هفته دیگر) متوقف کنند. او همچنین در این بیانیه ضرب‌الاجلی ۴۵ روزه برای حل بحران بصره تعیین کرد. . در ... ​​بیانیه مقتدی صدر درباره ناآرامی‌های بصره .
.
مقتدی صدر، روحانی بانفوذ شیعه، در واکنش به ناآرامی‌های بصره در بیانیه‌ای از معترضان خواست تا تظاهرات اعتراضی را تا آغاز ماه جدید میلادی (سه هفته دیگر) متوقف کنند. او همچنین در این بیانیه ضرب‌الاجلی ۴۵ روزه برای حل بحران بصره تعیین کرد.
.

در بیانیه مقتدی صدر آمده است: «اگر نمایندگان در جلسه فوق‌العاده امروز پارلمان به راه‌حلی جدی و کارآمد برای بحران استان بصره دست‌یابند، باید مرحله دوم که همان تشکیل کمیته‌های شفاف برای آغاز فوری پروژه‌های خدمات‌رسانی و دور نگاه‌داشتن افراد فاسد است اجرایی شود.» او در ادامه اعلام کرده است که "این کمیته‌ها برای حل همه مشکلات بصره ۴۵ روز مهلت دارند". البته به گفته او "در صورت نیاز به زمان بیشتر این مدت زمان تمدید می‌شود". مقتدی صدر همچنین در بیانیه خود از ضرورت تشکیل "یک گروه امنیتی برای حفاظت از بصره و برقراری امنیت در آن" خبر داد.

مقتدی صدر از تظاهرکنندگان خواست تا در ماه میلادی جاری دست به اعتراض و راهپیمایی نزنند تا اوضاع بصره بررسی شود.
.
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
محمد علی شاه آبادی ره...حوزه درسی ایشان از قوی ترین حوزه های درسی سامراء بود.پس از مراجعت از عراق نخست ...
Media Removed
محمد علی شاه آبادی ره...حوزه درسی ایشان از قوی ترین حوزه های درسی سامراء بود.پس از مراجعت از عراق نخست در تهران و سپس در شهر مقدس قم رحل اقامت افکند..در مدت هفت سال اقامت ایشان در قم مرحوم امام ره از درس اخلاق و عرفان این عارف مکتوم بهره برد و همین شاگردی امام بود که تا حدودی پرده از چهره ملکوتی آیت الله ... محمد علی شاه آبادی ره...حوزه درسی ایشان از قوی ترین حوزه های درسی سامراء بود.پس از مراجعت از عراق نخست در تهران و سپس در شهر مقدس قم رحل اقامت افکند..در مدت هفت سال اقامت ایشان در قم مرحوم امام ره از درس اخلاق و عرفان این عارف مکتوم بهره برد و همین شاگردی امام بود که تا حدودی پرده از چهره ملکوتی آیت الله شاه آبادی برداشت.آیت الله صدر بادکوبه ای ارتباط نزدیکی با آیت الله شاه آبادی داشت و مرتب با ایشان مکاتبه می کرد اما او هیچ یک از نامه ها را نگه نمی داشت آیت الله نورالله شاه آبادی فرزند ایشان نقل می کند فقط یک بار یکی از نامه ها را فراموش کرده بود پنهان کند و برای نماز رفته بود در آن نامه آیت الله بادکوبه ای به پدر نوشته بودند و اصرار کرده بودند که در وقت تشرف فلان مطلب یادتان نرود مرحوم پدر که از نماز برگشتند با حالت اضطراب سراغ نامه رفته و آن را پاره کردند آخرین جمعه ای که مشغول خواندن دعای کمیل بود به مردم گفت اگر هفته دیگر مرا ندیدید حلالم کنید ازفرمایشاتشان است که می فرمودند آمده ایم تا عارف به حق شویم نه اینکه در خود پرستی بمانیم...صلوات
Read more
واژگونی سمند 5 نفر را راهی بیمارستان کرد . . . <span class="emoji emoji1f538"></span>روز گذشته واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور ...
Media Removed
واژگونی سمند 5 نفر را راهی بیمارستان کرد . . . روز گذشته واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور ماهشهر-سربندر سبب مصدوم شدن 2 مرد و 3 زن از سرنشینان خودرو شد . . ‌ . . . . . #خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz ... واژگونی سمند 5 نفر را راهی بیمارستان کرد .
.
. 🔸روز گذشته واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور ماهشهر-سربندر سبب مصدوم شدن 2 مرد و 3 زن از سرنشینان خودرو شد .
.
‌ .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
Loading...