جاده در عکس iran

Loading...


Unique profiles
28
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Taft, Yazd, Iran, کتابخانه بهار روستای رمین, Bastak
Average media age
685.1 days
to ratio
4.4
جاده راژان عکس از @sajad_spota_urum در صورت تمایل به بازنشر عکس‌های خود در این صفحه، به عکس‌های ...
Media Removed
جاده راژان عکس از @sajad_spota_urum در صورت تمایل به بازنشر عکس‌های خود در این صفحه، به عکس‌های خود هشتگ #urmiametropolis را اضافه کنید ************************************************** دقت کنید که اگر صفحه شما شخصی است، عکس‌های خود را بصورت دایرکت برای ما ارسال نمایید #iran #west_azerbaijan ... جاده راژان
عکس از
@sajad_spota_urum
در صورت تمایل به بازنشر عکس‌های
خود در این صفحه، به عکس‌های خود هشتگ #urmiametropolis را اضافه کنید ************************************************** دقت کنید که اگر صفحه شما شخصی است، عکس‌های خود را بصورت دایرکت برای ما ارسال نمایید

#iran #west_azerbaijan #azerbaijan #urmia #urmiacity #metropolis #mustseeiran
#mustseeurmia #ارومیه #اورمیه #کلانشهر #ایران #آذربایجان #آذربایجانغربی
Read more
Loading...
. کاروانسرای زیزه معماری کاروانسراها از نظر شکل ساخت به چند گروه تقسیم میشه که عبارتند از چهارضلعی ...
Media Removed
. کاروانسرای زیزه معماری کاروانسراها از نظر شکل ساخت به چند گروه تقسیم میشه که عبارتند از چهارضلعی ( که بیش از همه طرح ها الگو ساخت بوده ) ، چند ضلعی و دایره ای . از نوع دایره ای فقط دو کاروانسرا شناسایی شده که کاروانسرای زیزه (قاجاریه) و کاروانسرای زین الدین(صفویه) هستن . زین الدین رو دیده بودیم ... .
کاروانسرای زیزه
معماری کاروانسراها از نظر شکل ساخت به چند گروه تقسیم میشه که عبارتند از چهارضلعی ( که بیش از همه طرح ها الگو ساخت بوده ) ، چند ضلعی و دایره ای . از نوع دایره ای فقط دو کاروانسرا شناسایی شده که کاروانسرای زیزه (قاجاریه) و کاروانسرای زین الدین(صفویه) هستن .
زین الدین رو دیده بودیم ولی زیزه رو نتونسته بودیم ببینیم و با صحبتی که با نوید داشتم قرار شد تو سفر اصفهان که میخواستیم بریم اول اینجا رو ببینیم . دیدن این کاروانسرا دو حالت داشت ، یا ما بنا رو میدیدیم و به راهمون ادامه میدادیم یا ما بنا رو میدیدیم و به خاطر نزدیک شدن به حریم سایت هسته ای نطنز نمیتونستیم مسیرمون رو ادامه بدیم . بلاخره تصمیم گرفته شد بریم ببینیمش و تنها اطلاعاتمون از نقطه قرار گیریش این بود که تو جاده کاشان پشت سایت هسته ای هست که هر چی پرس و جو کردیم از بین معدود دوستانی که اسمشو شنیده بودن کسی ازش اطلاعات دقیق تری نداشت . آخر سر بعد از دو روز گشتن تو گوگل مپ به لطفا خانم کرمانیان از بچه های دفتر ثبت جهانی سازمان میراث فرهنگی پیداش کردیم .
فکر میکردم که آسیب دیده باشه اما نه اینکه حداقل چهل درصد کاروانسرا نابود شده باشه . کاروانسرا از بیرون دایره ای بود و دور حیاط کوچیکش دوازده حجره به همراه سه شاه نشین وجود داشت که با کمک سنگ و آجر ساخته شده بودن .
خوشحال بودم که دیدمش اما هر بار که برج نگهبانی سایت رو میدیدم همش نگران بودم که یه وقت به خاطر دوربینهایی که دستمون بود تصور دوستان این نباشه که داریم از اونا عکس میگیریم چون فاصلمون با بچه ها چیزی در حدود دویست متر بود . #mustseeiran #come2iran #iran #iranziba #travel #beautiful_iran #seeyouiniran #sarzamineman_mag #islamicart #islamic_art #iraniandesign #hamgardi #esfahanphotographer
#ایران #ایران_من #اصفهان #معماری #هنر #کاروانسرا #نطنز #مجله_سرزمین_من
Read more
یک سفر عالی عالی عالی به تنگه دار داشتیم همراه با دوستان فوق العاده و تبم پر انرژی استیناس. تنگ دره‌ای است که بیش‌ازاندازه‌ی طبیعی ژرف و باریک باشد. دیواره‌های تنگ اغلب قائم و فوق‌العاده پرشیب است. در سوی دیگر تنگه باریکه‌ای از آب که دو دریای مجاور را به‌طور طبیعی به یکدیگر متصل سازد. به این عارضه ... یک سفر عالی عالی عالی به تنگه دار داشتیم همراه با دوستان فوق العاده و تبم پر انرژی استیناس.
تنگ دره‌ای است که بیش‌ازاندازه‌ی طبیعی ژرف و باریک باشد. دیواره‌های تنگ اغلب قائم و فوق‌العاده پرشیب است. در سوی دیگر تنگه باریکه‌ای از آب که دو دریای مجاور را به‌طور طبیعی به یکدیگر متصل سازد. به این عارضه باب نیز گفته می‌شود. در ادبیات رایج تفاوتی بین تنگ و تنگه نیست درصورتی‌که این دو واژه تفاوتی اساسی دارند.
هنوز مشخص نیست که اسم تنگ دار از کجا آمده است اما می‌توان حدس زد که وجه‌تسمیه آن، دار و درخت‌های فراوان اطراف تنگ است.
شما می‌توانید برنامه تنگ دار را در یک روز تجربه کنید. تنگ دار در یکی از فرعی‌های جاده چالوس به نوشهر قرار دارد.
از همان ابتدا می‌توانید پا در آب خنک رودخانه تنگ دار بگذارید. خلاف جهت آب را که بالا می‌روید مناظر زیبایی در جلویتان ظاهر می‌شود. صخره‌های پوشیده از خزه و پرسیاوشان منظره بی‌نظیری را برایتان ساخته است. عمق آب در هر قدمتان متغیر است. هنگامی‌که آب تا زانوی شما است، بازهم باید مراقب باشید، زیرا ممکن است در قدم بعدی تا گردنتان در آب فرو برود. راهتان را که ادامه می‌دهید، به حوضچه‌هایی می‌رسید که می‌توانید از روی صخره‌ها در آن شیرجه بزنید و گرمای شهر را با خنکی آب عوض کنید. متن از #دالاهو
#نوشهر #شمال #تگنه_دار #توریست #ایران #عکس #جنگل #نیره #طبیعت #بکر #لنزک #ایرانمون #iran #irani #iranemoon #gid #shomal #nowshahr #mustseeiran #photo #water #nationalgeographic
#instagood #instatagapp #iphonesia #photooftheday #picoftheday #instagramhub #tangedar
Read more
. امام زاده سید حسین بن امیر بن ابراهیم بن زین العابدین (ع) مهمترین امام زاده شهرستان کازرون می باشد ...
Media Removed
. امام زاده سید حسین بن امیر بن ابراهیم بن زین العابدین (ع) مهمترین امام زاده شهرستان کازرون می باشد که در کنار روستای سید حسین در 23کیلومتری جاده کازرون به شیراز و در شمال شهرتاریخی بیشاپور قرار گرفته است. این روستا به خاطر وجود چشمه سار پر آب و زیبای « سرآب اردشیر»،‌ درختان سرسبز و سر به فلک کشیده، ... .
امام زاده سید حسین بن امیر بن ابراهیم بن زین العابدین (ع) مهمترین امام زاده شهرستان کازرون می باشد که در کنار روستای سید حسین در 23کیلومتری جاده کازرون به شیراز و در شمال شهرتاریخی بیشاپور قرار گرفته است. این روستا به خاطر وجود چشمه سار پر آب و زیبای « سرآب اردشیر»،‌ درختان سرسبز و سر به فلک کشیده، باغ های مرکبات بسیار که آب های روان چشمه مزبور همیشه در آنها جریان دارد، ‌موقعیتی ممتاز داشته و یکی از مکان های تماشایی و زیارتی ، سیاحتی قابل توجه در استان فارس می باشد. امام زاده سیدحسین در حال بازسازی است و در طرح جامع آن مکان هایی چون سالن اجتماعات، آمفی تأتر، درمانگاه ، زائر سرا، ساختمان اداری، پارک، زمین ورزش، چاپ خانه و فضای سبز در نظر گرفته شده است.
.
.
.
.
.
🚩دوستان #کازرونی رو تگ کنید🚩
.
.
.
___________________________________________________ ‌.
🔴🔴 #عکس ها ویدئو های زیباتون رو به تگ #kazeroonrasa هشتگ کنید یا به آدرس تلگرام پیج ارسال کنید🔴🔴
___________________________________________________
.
.
.
.
⏮️ #کازرون #فارس #ایران #کازرون_رسا #هزینه #خیابان #فلکه #میدان #درخت #ماشین #موتور #بلوار #شیراز #شهر #کازرونی #شنا #ممنوع #فرهنگ
#kazeroon #kazeron #kazeroun #kazerun #fars #iran #kazeroonrasa ⏮️
Read more
هِشتاتون کنار ایی تابلو عکس دارِن؟ قله هزار بلندترین قله استان کرمان است که در جنوب شهر کرمان و بخش ...
Media Removed
هِشتاتون کنار ایی تابلو عکس دارِن؟ قله هزار بلندترین قله استان کرمان است که در جنوب شهر کرمان و بخش کوهستانی راین واقع شده‌است. این کوه از قله‌های بلند ایران و مرتفع‌ترین قله فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود. مسیر رایج  برای رسیدن به قله هزار جبهه شمالی است که از آبشار راین و پناهگاه عبور می‌کند. موقعیت ... هِشتاتون کنار ایی تابلو عکس دارِن؟

قله هزار بلندترین قله استان کرمان است که در جنوب شهر کرمان و بخش کوهستانی راین واقع شده‌است. این کوه از قله‌های بلند ایران و مرتفع‌ترین قله فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود. مسیر رایج  برای رسیدن به قله هزار جبهه شمالی است که از آبشار راین و پناهگاه عبور می‌کند.

موقعیت جغرافیایی قله هزار کرمان

قله منفرد هزار از شمال به روستای صاحب آباد، اصفهانیوته و کوهستان جوپار، از غرب به راسک، ده مرتضی و اوردیکان، از جنوب به روستای زیارتگاه و از شمال شرق به راین محدود می‌شود. همچنین کوهستان هزار از شمال به کوهستان‌های پلوار و جوپار و از جنوب به کوهستان جبال بارز منتهی می‌شود . #مسیرهای_صعود :
.

مسیر رایج  برای رسیدن به قله هزار جبهه شمالی است که از #آبشار_راین و پناهگاه عبور می‌کند. برای رسیدن به آبشار راین باید از شهر راین در جهت غرب و جنوب حدود ۱۵ کیلومتر در جاده آسفالته طی مسیر نمود. آبشار راین شروع پیمایش خواهد بود. همچنین این قله از مسیرهای دیگری چون دره میرشادی(دره امید)، دره باب زنگی و دره اردیکان نیز قابل صعود است. . #جانپناه و #پناهگاه :
.

در دامنه‌های شمالی #قله_هزار جانپناه سنگی شکلی در ارتفاع حدودی ۳۱۰۰ متري ساخته شده‌است که ظرفیت معمول آن ۲۵ نفر و ظرفیت یک اتاق اختصاصی ۸ نفره را دارد.

توضیحات بیشتر :

گویند این کوه به دلیل داشتن هزار نوع گیاه گوناگون همچون آلاله، آویشن، بومادران، مفروح، مرزن جوش، کرفس کوهی، پونه، ازگن، انغوزه، درمنه ، گون، قارچ، ریواس، کال، کاهوی کوهی، پیازچه کوهی، کما، گارچیک، چوب شورکوهی و… هزار نامیده می‌شود. از دامنه‌های شرقی این کوهستان رودهایی چون گارچیدان و گیشیگان سرچشمه می‌گیرد که همگی به رودخانه تهرود می‌ریزند و از دامنه‌های شمالی آن رود کشک و چند خشکرود دیگر به سوی شمالغربی روان است و دامنه‌های جنوب و جنوب غربی آن سرچشمه رودهای روددر و هلیل رود را تشکیل می‌دهند.
.

منبع‌ :

داود محمدی فر. اطلس کوه ها و غارهای ایران. تهران: سبزان، ۱۳۹۱٫

عباس جعفری. #گیتاشناسی ایران، کوه ها و کوه نامه ایران. تهران: گیتاشناسی، ۱۳۸۴٫

علی مقیم.  #کوهنوردی در ایران. تهران: روزنه، ۱۳۸۵٫

فریدون اسماعیل زاده. #راهنمای_صعود به #قله_های_بلند_ایران. الکترونیکی.

با تشکر از پیشکسوت کوهنوردی کرمان: #محسن_دامغانی .

#Hazaran is the name of a massif of the Central Iranian #Plateau, #Kerman Province, Iran.

Photo & Lyrics : @jalalbahador
Other photos : @hossein.kosari
Tnx : @mohsen.damghani1360
Posted by @amir_foroozandeh
Read more
قسمت اول ...سفرعالی با دوستان عالی......... #دشت و آبشار شیب دار کوهره دریوک در منطقه نمارستاق در ...
Media Removed
قسمت اول ...سفرعالی با دوستان عالی......... #دشت و آبشار شیب دار کوهره دریوک در منطقه نمارستاق در 40 کیلومتری آمل از ییلاق های زیبای منطقه البرز می باشد که دارای مناظر بسیار دیدنی می باشد به عبارتی با پشت سر گذاشتن دو سوم جادۀ هزار در قلب منطقۀ البرز مرکزی، به محلی موسوم به دو راهی پنجاب می رسید. این ... قسمت اول ...سفرعالی با دوستان عالی......... #دشت و آبشار شیب دار کوهره دریوک در منطقه نمارستاق در 40 کیلومتری آمل از ییلاق های زیبای منطقه البرز می باشد که دارای مناظر بسیار دیدنی می باشد به عبارتی با پشت سر گذاشتن دو سوم جادۀ هزار در قلب منطقۀ البرز مرکزی، به محلی موسوم به دو راهی پنجاب می رسید. این دو راهی و جاده ای خاکی که مسیر مواصلاتی نمارستاق نام گرفته، از آبادی های چندی چون پنجاب، سوا، شیخ محله، کلری، دیوران عبور کرده و سرانجام به آبادی بزرگ نمارستاق در کنار رودخانۀ خروشان آن که سرچشمه از کوه های ناظر و شکر لقاس دارد می رسید. بعد ار حدود یک ساعت پیاده روی از روستای نمارستاق به دشت دریوک که دشتی کوچک ولی بسیار دیدنی است، و کمی پس از آن به آبشار دریوک می رسیم. یک دشت وسیع و با آبشاری بلند و کشیده با سنگلاخ هایی سخت که بلندترین آبشار زمینی ایران است طبیعتی زیبا برای گردشگران و کوه نوردان است. چشمه‌های آب معدنی و چهل چشمه و چشمه لهرا و دشت سفید از دیگر جاذبه های این منطقه می‌باشد. از دیگر منابع طبیعی این منطقه دشت بالایی و پایه کوهای آن است.

بعد از دشت در مسیر قله چشمه جوشانی قرار دارد به اسم اشتلک یا اشلک که می گویند خواص درمانی دارد. دشت لهرا یا لرا ٬برای کسانی که از راه های دور قصد #صعود به قله را دارند جهت اقامت #شبانه جای مناسبی است.

#آبشار #دریوک #طبیعت #مازندران #کانن #ایران #ایرانمون #لنزک #عکس #خدا #توریست #god #waterfall #daryouk #nature #mazandaran #amol #iran #mustseeiran #iranian #lenzak #canon #photography #photographer #alborz #iranian
Read more
Loading...
قسمت دوم بزرگ‌ترین آبشار #سطحی ایران آخرین سفر آبان ماه ...سفرعالی با دوستان عالی......... #دشت ...
Media Removed
قسمت دوم بزرگ‌ترین آبشار #سطحی ایران آخرین سفر آبان ماه ...سفرعالی با دوستان عالی......... #دشت و آبشار شیب دار کوهره دریوک در منطقه نمارستاق در 40 کیلومتری آمل از ییلاق های زیبای منطقه البرز می باشد که دارای مناظر بسیار دیدنی می باشد به عبارتی با پشت سر گذاشتن دو سوم جادۀ هزار در قلب منطقۀ البرز ... قسمت دوم بزرگ‌ترین آبشار #سطحی ایران آخرین سفر آبان ماه ...سفرعالی با دوستان عالی......... #دشت و آبشار شیب دار کوهره دریوک در منطقه نمارستاق در 40 کیلومتری آمل از ییلاق های زیبای منطقه البرز می باشد که دارای مناظر بسیار دیدنی می باشد به عبارتی با پشت سر گذاشتن دو سوم جادۀ هزار در قلب منطقۀ البرز مرکزی، به محلی موسوم به دو راهی پنجاب می رسید. این دو راهی و جاده ای خاکی که مسیر مواصلاتی نمارستاق نام گرفته، از آبادی های چندی چون پنجاب، سوا، شیخ محله، کلری، دیوران عبور کرده و سرانجام به آبادی بزرگ نمارستاق در کنار رودخانۀ خروشان آن که سرچشمه از کوه های ناظر و شکر لقاس دارد می رسید. بعد ار حدود یک ساعت پیاده روی از روستای نمارستاق به دشت دریوک که دشتی کوچک ولی بسیار دیدنی است، و کمی پس از آن به آبشار دریوک می رسیم. یک دشت وسیع و با آبشاری بلند و کشیده با سنگلاخ هایی سخت که بلندترین آبشار زمینی ایران است طبیعتی زیبا برای گردشگران و کوه نوردان است. چشمه‌های آب معدنی و چهل چشمه و چشمه لهرا و دشت سفید از دیگر جاذبه های این منطقه می‌باشد. از دیگر منابع طبیعی این منطقه دشت بالایی و پایه کوهای آن است.

بعد از دشت در مسیر قله چشمه جوشانی قرار دارد به اسم اشتلک یا اشلک که می گویند خواص درمانی دارد. دشت لهرا یا لرا ٬برای کسانی که از راه های دور قصد #صعود به قله را دارند جهت اقامت #شبانه جای مناسبی است.

#آبشار #دریوک #طبیعت #مازندران #کانن #ایران #ایرانمون #لنزک #عکس #خدا #توریست #god #waterfall #daryouk #nature #mazandaran #amol #iran #mustseeiran #iranian #lenzak #canon #photography #photographer #alborz #iranian
Read more
منظره زیبای زمستانی در روستای شاهاندشت، جاده هراز، مازندران . عکس از عکاس هنرمند، سید جواد سیدی @sunrise_sjs . از ...
Media Removed
منظره زیبای زمستانی در روستای شاهاندشت، جاده هراز، مازندران . عکس از عکاس هنرمند، سید جواد سیدی @sunrise_sjs . از گالری ایشون دیدن کنید. . . . عکسهای زیباتون از طبیعت و مناظر ایران را با هشتگ #iran_landscapes و #iran_nature برچسب بزنید تا با نام خودتون به اشتراک بذاریم. منظره زیبای زمستانی در روستای شاهاندشت، جاده هراز، مازندران
.
عکس از عکاس هنرمند، سید جواد سیدی
@sunrise_sjs
.
از گالری ایشون دیدن کنید.
.
.
.
عکسهای زیباتون از طبیعت و مناظر ایران را با هشتگ #iran_landscapes و #iran_nature برچسب بزنید تا با نام خودتون به اشتراک بذاریم. 📷📷📷😊🙏👌
Loading...
کرمان، شهری در کناره‌ی کویر با مردمی سیه‌چرده، خونگرم، صادق و مهمان‌نواز. شهری که قدمتش به طول تاریخ ...
Media Removed
کرمان، شهری در کناره‌ی کویر با مردمی سیه‌چرده، خونگرم، صادق و مهمان‌نواز. شهری که قدمتش به طول تاریخ است. دیاری که هر گوشه‌اش یک فصل از سال است و به گفته‌ای هفتاد و پنج درصد صادرات غیرنفتی ایران از این شهر صادر می‌شود و امان از بازگشت یک ریال آن. شهری که مسئولان دارایی افتخار می‌کنند صدو پنجاه درصد ... کرمان، شهری در کناره‌ی کویر با مردمی سیه‌چرده، خونگرم، صادق و مهمان‌نواز. شهری که قدمتش به طول تاریخ است. دیاری که هر گوشه‌اش یک فصل از سال است و به گفته‌ای هفتاد و پنج درصد صادرات غیرنفتی ایران از این شهر صادر می‌شود و امان از بازگشت یک ریال آن. شهری که مسئولان دارایی افتخار می‌کنند صدو پنجاه درصد مالیات مصوب را از مردم گرفته و به مرکز صادر کردند. شهری که هیچ ندارد و به امان خدا رها شده است و و و.... کرمان. جاده هفت‌باغ

#ایران #کرمان #هفت_باغ #عکاسی #معماری #کویر #عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #عکس_هنری #عکاسخانه #کانال_تلگرام #ایرانگردی #انجمن_عکاسان_ایران
#iran #kerman #ig_kerman #rangkhand #tehran #photography #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #ak30 #rangeetar #irani #amateurism_photographers
Read more
این روزها همه‌چیز ردیف شده است. از سوئی امریکا از بیرون دندان تیز کرده و اروپا و چین و روسیه سوهان به ...
Media Removed
این روزها همه‌چیز ردیف شده است. از سوئی امریکا از بیرون دندان تیز کرده و اروپا و چین و روسیه سوهان به دست گرفته و یکی به نعل می‌زنند و یکی به میخ تا اوج استفاده را ببرند و از سویی برادران همه‌کاره و غارتگر داخلی که احساس می‌کنند چهل سال زمان کمی برای چپاول بوده است، پشت سر هم ردیف شده‌اند تا ته‌بساط این ... این روزها همه‌چیز ردیف شده است. از سوئی امریکا از بیرون دندان تیز کرده و اروپا و چین و روسیه سوهان به دست گرفته و یکی به نعل می‌زنند و یکی به میخ تا اوج استفاده را ببرند و از سویی برادران همه‌کاره و غارتگر داخلی که احساس می‌کنند چهل سال زمان کمی برای چپاول بوده است، پشت سر هم ردیف شده‌اند تا ته‌بساط این مردم بیچاره را جمع کرده و به بانک‌های ینگه دنیا منتقل کنند. مانده مردمی که در تهیه‌ی نان یومیه مانده‌اند و خجالت اهل و عیال چنان اسیرشلن کرده که راه را از چاه نمی‌دانند. تکلیف چهار روشنفکر دست از چاره کوتاه هم معلوم است. یا در تبعید خود‌خواسته بسر می‌برند و یا در کنج زندان‌ها در حال پوسیدنند و.... نمیدانم جرا این‌همه نوشتم و از این نوشتن چه عاید من یا دیگران خواهد شد،شما می‌دانید؟
........ #ایران #جاده. #قم_کاشان #عکاسی #عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #انجمن_عکاسان_ایران #عکس_هنری #عکاسخانه #کانال_تلگرام #ایرانگردی #عکاسی
#iran #road #ig_kerman #rangkhand #trees #tehran #photography #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #ak30 #irani #amateurism_photographers
Read more
Glory Tabas , Iran central desert فردا به همراه تعدادی از منجمان و عکاسان نجومی ایران عازم سفری ...
Media Removed
Glory Tabas , Iran central desert فردا به همراه تعدادی از منجمان و عکاسان نجومی ایران عازم سفری هستم. سفری به یک آسمان تاریک و به هدف ثبت جزییات آسمان شبی که کمتر دیده شده. این عکس رو هم در کویر طبس گرفتم و بیست و پنج هزار سال نوری فاصله رو میبینید. از دریاچه ی نمک طبس تا مرکز راه شیری اینجا که مشغول ... Glory
Tabas , Iran central desert
فردا به همراه تعدادی از منجمان و عکاسان نجومی ایران عازم سفری هستم.
سفری به یک آسمان تاریک و به هدف ثبت جزییات آسمان شبی که کمتر دیده شده.
این عکس رو هم در کویر طبس گرفتم و بیست و پنج هزار سال نوری فاصله رو میبینید.
از دریاچه ی نمک طبس تا مرکز راه شیری
اینجا که مشغول عکاسی بودم، پلیس به دلیل مشکوک شدن به ماشین ما که کنار جاده پارک بود کنار ماشین ما توقف کرد و جلوی ادامه ی کار ما رو گرفت.
#fantastic_universe #astronomy #untoldiran #irantravel #nightsky #starlight #mustseeiran #untoldiran #irantravel #iranemoon #twanight #nojum_magazine #Aksiine #whplandscape #seeyouiniran @tourism_iran @natgeoyourshot
Read more
آرامش و سکوت .تفکر و تنفس. اندیشه و رضایت. همه در اینجا. برای رسیدن به این آبشار زیبا ابتدا باید به شهر"خرم ...
Media Removed
آرامش و سکوت .تفکر و تنفس. اندیشه و رضایت. همه در اینجا. برای رسیدن به این آبشار زیبا ابتدا باید به شهر"خرم آباد" رفت و بعد از آن به جاده قدیم"پل دختر " رفت. از شهر " معمولان" که عبور کنیم به روستای " افرینه " میرسیم. این آبشار زیبا در این روستا قرار دارد. ما نام این آبشار زیبا را نیاگارا ی ایران گذاشته ... آرامش و سکوت .تفکر و تنفس. اندیشه و رضایت. همه در اینجا. برای رسیدن به این آبشار زیبا ابتدا باید به شهر"خرم آباد" رفت و بعد از آن به جاده قدیم"پل دختر " رفت. از شهر " معمولان" که عبور کنیم به روستای " افرینه " میرسیم. این آبشار زیبا در این روستا قرار دارد. ما نام این آبشار زیبا را نیاگارا ی ایران گذاشته ایم. این آبشار منحصر به فرد است. هنگام عکس گرفتن دقت کنید که حادثه ای اتفاق نیافتد. برای تعطیلات نوروز برنامه ریزی کنید. این آبشار از رود " آب چول هول " به وجود میآید و کمی آن طرف به رود " کشکان " متصل میشود.
#آبشار #افرینه #طبیعت #آب_چول_هول #کشکان #ایرانگردان_حجتی_معماریانپور #شهرمن_شهریار #هم_را_یافتگان_علامه #خرم_آباد #لرستان #آبشارافرینه #ایرانگردی #آب #زندگی #ارامش
For the other friends
#see #translate #afrineh #waterfall #photooftheday #khoramabad #lorestan #iran #nature
Read more
Loading...
مغازه #آلبالو فروشی #روستای #اسفرجان یا #روستا #اسفرجون حدودا بیست کیلومتر بعد از #شهرضا در جاده ...
Media Removed
مغازه #آلبالو فروشی #روستای #اسفرجان یا #روستا #اسفرجون حدودا بیست کیلومتر بعد از #شهرضا در جاده #آباده #استان #اصفهان دیروز جمعه نهم #مرداد این عکس رو گرفتم واقعا آلبالو فوق العاده ای داره این روستا و با قیمت خیلی ناچیز. #isfahan #esfahan #iran #irantravel #iranisgreat #blackcherry ... مغازه #آلبالو فروشی
#روستای #اسفرجان یا #روستا #اسفرجون حدودا بیست کیلومتر بعد از #شهرضا در جاده #آباده #استان #اصفهان
دیروز جمعه نهم #مرداد این عکس رو گرفتم
واقعا آلبالو فوق العاده ای داره این روستا و با قیمت خیلی ناچیز.
#isfahan #esfahan #iran #irantravel #iranisgreat #blackcherry #black_cherry
Read more
یک روز پر ماجرا و فراموش نشدنی شروع ماجرا از اونجا بود که من تو جاده مشهد ب درگز و در یکی از روستاها این ...
Media Removed
یک روز پر ماجرا و فراموش نشدنی شروع ماجرا از اونجا بود که من تو جاده مشهد ب درگز و در یکی از روستاها این ماشین کلاسیک(Oliver) رو دیدم و عکس گرفتم ازش و متوجه شدم چهارتاپسر همسن خودم باهاش از اسپانیا تا اینجا اومدن(و میرفتن مغولستان). ماشین خراب شده بود و چون تو روستا کسی زبان بلد نبود اونجا علاف بودن ... یک روز پر ماجرا و فراموش نشدنی
شروع ماجرا از اونجا بود که من تو جاده مشهد ب درگز و در یکی از روستاها این ماشین کلاسیک(Oliver) رو دیدم و عکس گرفتم ازش و متوجه شدم چهارتاپسر همسن خودم باهاش از اسپانیا تا اینجا اومدن(و میرفتن مغولستان).
ماشین خراب شده بود و چون تو روستا کسی زبان بلد نبود اونجا علاف بودن و نت نداشتن و گوشی هاشون آنتن هم نداشت.
با یدک کش هماهنگ شد و ماشینشون رو برد و خودشونو رسوندم قوچان، ماشین درست نشد و رفتیم بانک و بعد راهی مشهد شدیم و ی تعمیرکار ماهر ک کارش این بود رو پیدا کردیم و قرار شد ماشین ک درست شد ب سفرشون ادامه بدن.بچه ها خیلی لطف کردن و پستای تشکر گذاشتن و کلی هم تشکر کردن.
پ.ن1: کاش آموزش زبان ب جایی برسه که تو هر روستا حداقل ی نفر زبان بلد نباشه
پ.ن2: خیلیا گفتن پول بگیر ازشون و تیغشون بزن!!!انصافه؟
پ.ن3 :
@fvalsag @navarricosteam
Mucho gusto verte♥ Te quiero ♥
This godsend happening make us good friend.

#spain #iran #navarricosteam #oliver #mongolrally2017 #good_friends #adventurer #unsaingrupo #unsainrent #renault #mazda #nissan #dacia
Read more
دوروز پیش نزدیک هشتاد کیلومتر رکاب زدم، شمردم دوروز پیش۶۳ تا کامیون بوق زدن برام و چنتا سواری که چراغ ...
Media Removed
دوروز پیش نزدیک هشتاد کیلومتر رکاب زدم، شمردم دوروز پیش۶۳ تا کامیون بوق زدن برام و چنتا سواری که چراغ دادن و خدا قوت گفتن،ناهارم که یدونه سیب زمینی آب پز بود وسط راه با نون خوردم و اضافه نون هارو هم برا پرنده های بیابون ریز کردم،تو یه معدن سنگی که معلوم نبود کی رو سنگاهاش نقاشی کشیده قدم زدم،دوروز پیش ... دوروز پیش نزدیک هشتاد کیلومتر رکاب زدم، شمردم دوروز پیش۶۳ تا کامیون بوق زدن برام و چنتا سواری که چراغ دادن و خدا قوت گفتن،ناهارم که یدونه سیب زمینی آب پز بود وسط راه با نون خوردم و اضافه نون هارو هم برا پرنده های بیابون ریز کردم،تو یه معدن سنگی که معلوم نبود کی رو سنگاهاش نقاشی کشیده قدم زدم،دوروز پیش دوچرخه ام دوبار افتاد،دوروز پیش راهم رو برای اینکه به یک کارگر که وسط بیابون داشت بیل میزد شکلات بدم کج کردم،چوپانان رو از بالای کوهی که مشرف به شهر بود تو غروب تماشا کردم و روی رملهای کویر برای اولین بار راه رفتم و دراز کشیدم و پفیلا با شیر کم چرب خوردم،به مادرم که گوشیش خاموش بود زنگ زدم و جوابی نشنیدم، دنبال ردپای مار و عقرب روی ماسه ها گشتم و از سایه ام روی بوته های کویری عکس گرفتم،موقع اذان از یه ماشین خواستم تا مسجد جامع منو برسونه و و بعد نماز به پسر معلول پشت خودم لبخند زدم، تو راه برگشت به امامزاده هم از ی پیرمرد که جلو در خونش نشسته بود خواستم تا فردا صبح اجازه بده داخل خونشو ببینم،بعدش که رسیدم امامزاده رفتم گوجه هارو شستم که غذا درست کنم و بخوابم....
ولی ای کاش یکی...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #سفرنامه #دوچرخه #ایران #جاده #کویر #مصر #عکاسی #عکاسی #iran #adventure #road #adventurers #photography #photo #travel #trip # people #portrait #instagram #instamood #instadaily #photoofday #roozdaily
Read more
Loading...
چند ماه ‌پیش با دوستی تو میانه قرار داشتم تا با هم سفر بریم . یکی دو ساعت مونده بود به طلوع حرکت کردم . نزدیکای ...
Media Removed
چند ماه ‌پیش با دوستی تو میانه قرار داشتم تا با هم سفر بریم . یکی دو ساعت مونده بود به طلوع حرکت کردم . نزدیکای طلوع بود‌که نم نم بارون زد به شیشه و هوای گرگ و میش ملسی شد . با اینکه عجله داشتم زدم کنار . یه صندلی از صندوق در آوردم و یه قهوه واسه خودم گذاشتم . طلوع رو تماشا کردم و نیم ساعتی با سگای گوشه‌ی جاده بازی ... چند ماه ‌پیش با دوستی تو میانه قرار داشتم تا با هم سفر بریم . یکی دو ساعت مونده بود به طلوع حرکت کردم . نزدیکای طلوع بود‌که نم نم بارون زد به شیشه و هوای گرگ و میش ملسی شد . با اینکه عجله داشتم زدم کنار . یه صندلی از صندوق در آوردم و یه قهوه واسه خودم گذاشتم . طلوع رو تماشا کردم و نیم ساعتی با سگای گوشه‌ی جاده بازی کردم . وقتی نشستم تو ماشین عجیب آروم بودم . شاید تو کل اون سفر بهترین لحظه واسم اون نیم ساعت بود . میخوام بگم شاید هیچ مقصدی اونقدر مهم نباشه که قشنگیای مسیر رو نبینیم. این عکس همین حس‌ رو بهم داد وقتی گرفتم . یادم باشه
گاهی پیاده شم و خیره شم به غروب ...
📸سهیل سرگلزایی 📝سهیل سرگلزایی
#ترکمن_صحرا #ایران #گلستان #سفر #ایران_گردی #asheghe_safar #sickmindsmedia #photography #naturephotography #iran #golestan
Read more
انفجار پژو ۵۰۴ امروز در جاده اهواز_شوشتر تاریخ: پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ فیلم و عکس های خودتون رو با اسم خودتون منتشر کنید . ☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆ . . ■□ ■□■ □■□■ □■□ . #آزربایجان #اورمو #اورمیه #اورمو_گولو #azerbaycan #urmu #آذربایجان_غربی #ارومیه #آذربایجان #iran ... انفجار پژو ۵۰۴ امروز در جاده اهواز_شوشتر
🎋
تاریخ: پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
فیلم و عکس های خودتون رو با اسم خودتون منتشر کنید
.
☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆•☆
.
.
■□🍃 ■□■🔴 □■□■ℹ □■□
.
#آزربایجان #اورمو #اورمیه #اورمو_گولو
#azerbaycan #urmu #آذربایجان_غربی
🍃 #ارومیه #آذربایجان #iran #تورک #turk
🍀 #türk #فوری #کازرون
#urmia7 #urmia #شهرداری_ارومیه #urmiacity
#azerbaijan #tabriz #tehran #tiraxtur #tractor #شهرداری_اورمیه
Read more
حال روحم خوش نیست آسمانم ابریست کودک دستانم ، یخ زد از تنهایی من پر از بارانم ، چشمه چشمانم خیس ...
Media Removed
حال روحم خوش نیست آسمانم ابریست کودک دستانم ، یخ زد از تنهایی من پر از بارانم ، چشمه چشمانم خیس از این تنهاییست باید از اینجا رفت تا ته یک لبخند تا هوایی تازه ، تا عبوری بی بند باید این دل را برد پرو بالش زخمی است، در میان این جمع یک نفر مرحم نیست من چقدر دلتنگم ، کوله بارم برخیز جاده از من خالیست ... حال روحم خوش نیست
آسمانم ابریست
کودک دستانم ، یخ زد از تنهایی
من پر از بارانم ،
چشمه چشمانم
خیس از این تنهاییست
باید از اینجا رفت تا ته یک لبخند تا هوایی تازه ، تا عبوری بی بند
باید این دل را برد
پرو بالش زخمی است،
در میان این جمع
یک نفر مرحم نیست
من چقدر دلتنگم ، کوله بارم برخیز
جاده از من خالیست
خسته ام از این شهر
خسته ام از این جمع
حوض من بی ماهیست
خاطراتم برگرد... کودکی ها برگرد
سادگی ها برگرد
من پر از دیروزم کوچه باغم خالیست... ۹۷ - ۲ - ۱۱
#khoy #iran #azarbaycan #azarbaijan #irangardi #shotoniphone #iphone7 #shot4gsm #iran_aks_mobile #instagram #خوی #ایران #ایرانگردی #آذربایجان #عکس #متن #دلنوشته #جاده #بارانی
Read more
Loading...
در روزگاری نه چندان دور، وقتی چاهی می‌زدند و یا قناتی به پایان می‌رسید و آب جاری می‌شد، اولین فکرشان ...
Media Removed
در روزگاری نه چندان دور، وقتی چاهی می‌زدند و یا قناتی به پایان می‌رسید و آب جاری می‌شد، اولین فکرشان رفاه رهگذران خسته بود و چند درخت سایه‌خوش در کنار جو می‌کاشتند و چند درخت توت و سنجد. که اگر مسافری خسته به انجا رسید، پس از رفع تشنگی کامی شیرین کند و شکم را تعمیر. اما در کنار هر زمین حتما درخت انگوری ... در روزگاری نه چندان دور، وقتی چاهی می‌زدند و یا قناتی به پایان می‌رسید و آب جاری می‌شد، اولین فکرشان رفاه رهگذران خسته بود و چند درخت سایه‌خوش در کنار جو می‌کاشتند و چند درخت توت و سنجد. که اگر مسافری خسته به انجا رسید، پس از رفع تشنگی کامی شیرین کند و شکم را تعمیر. اما در کنار هر زمین حتما درخت انگوری می‌کاشتند که آبدار خسته و جان به لب رسیده از گرمای تیرماه در کنارش بلمد و با جستجو در بین شاخ برگ پخش شده‌ی بوته‌ی رز خوشه‌ی انگور حالش را جا بیاورد و اکنون... وای که چی بودیم و چی شدیم !؟ #ایران #جاده. #قم_تهران #انگور #رز #طلوع #سفر #عکاسی #عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #انجمن_عکاسان_ایران #عکس_هنری #عکاسخانه #کانال_تلگرام #ایرانگردی #عکاسی
#iran #road #ig_kerman #rangkhand #tehran #photography #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #ak30 #irani #amateurism_photographers
Read more
حاج عبدالحسین یه نگاه به چپ ی نگاه به راست یکی هم روبرو انداخت، السلام داد، شال سبزشو انداخت دور گردنش، ...
Media Removed
حاج عبدالحسین یه نگاه به چپ ی نگاه به راست یکی هم روبرو انداخت، السلام داد، شال سبزشو انداخت دور گردنش، کلاهشو مرتب کرد و اومد سمتم... گفتم حاج عبدالحسين از طرف آقای ثابتی اومدم که اگر شما اجازه بدین امشبو تو مسجد بمونم... یه نگاه کرد و سرش رو انداخت پایین، به سختی شنیدم که گفت چی بگم والا... وقتی ... حاج عبدالحسین یه نگاه به چپ ی نگاه به راست یکی هم روبرو انداخت، السلام داد، شال سبزشو انداخت دور گردنش، کلاهشو مرتب کرد و اومد سمتم...
گفتم حاج عبدالحسين از طرف آقای ثابتی اومدم که اگر شما اجازه بدین امشبو تو مسجد بمونم...
یه نگاه کرد و سرش رو انداخت پایین، به سختی شنیدم که گفت چی بگم والا...
وقتی میرسی انارک اول از همه گنبد طلایی امامزاده هست که از دور سو سو میزنه، بعدش قلعه و برج و باروی شهر رو روی تپه وسط شهر میبینی که از همه جا بلند تره، خونه های قدیمی که اکثرشون متروکه و دارن خراب میشن و مرکز محله که دور و برش دو تا مسجد و یه موزه، پیرمرد و پیر زنها هم نشستن رهگذرا رو نگاه میکنن...
آقا یدالله هم که کلید غریب خونه تو گردنش آویزون بود-اتاقی که یه آدم با وجودی اومده وقف مسافرا کرده که تو شب بی سرپناه نمونن- یه دست به سر گربه اش کشید وگفت فعلا نمیتونه بهم جا بده...
الانی هم که دارم براتون مینویسم، تو مرکز محله کنار همون دوتا مسجد زیر تیربرقی که نارنجیه، با دستایی که دستکش ندارن و زانوهایی که ترق و تروق صدا میده، زیر باد سرد کویر، روی مبل زهوار در رفته قهوه ای که فنرهاش زده بیرون نشستم...
حاج عبدالحسین هم رفته خونشون که زودتر بخوابه، فقط قبل رفتن گفت که مراقب مسجدمون باش امشب...
شبتون خوش
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #سفرنامه #ایران #انارک #کویر #دوچرخه #دوچرخه_سواری #تنها #جاده #عکاسی #عکس #عکس_نوشته #photography #photo #photooftheday #instagram #popularpic #instagood #instamood #instadaily #iphoneonly #travel #travelphotography #travelling #iran #mustseeiran #irangardi
Read more
Iran-Damghan. دامغان - جاده کیاسر به سمت دامغان گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر بجز از خدمت رندان ...
Media Removed
Iran-Damghan. دامغان - جاده کیاسر به سمت دامغان گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر خرم آن روز که با دیده گریان بروم تا زنم آب در میکده یک بار دگر #حافظ عکس از سامان عباس پور عزیز، امیدواریم ایشان رو باز هم دامغان ببینیم. متشکریم از ایشان برای به تصویر کشیدن این صحنه ... Iran-Damghan.
دامغان - جاده کیاسر به سمت دامغان
گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر
بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر
خرم آن روز که با دیده گریان بروم
تا زنم آب در میکده یک بار دگر

#حافظ
عکس از سامان عباس پور عزیز، امیدواریم ایشان رو باز هم دامغان ببینیم. متشکریم از ایشان برای به تصویر کشیدن این صحنه زیبا.

@saman_abbaspourr
#ایران #دامغان #دامغان_گرافی #سمنان #کومش #جاده #کیاسر #مازندران #شمال #جاده #سبز #صحرا #چشمه_علی #مسافرت_نوروزی
#iran #damghan #damghangraphy #semnan #kiasar #north_of_iran #mazandaran #road_of_iran
Read more
روستای کلکش <span class="emoji emoji1f53d"></span> _______________________ روستای زیبای کلکش در کیلومتر ۴۲ جاده تهم،در شمال زنجان ...
Media Removed
روستای کلکش _______________________ روستای زیبای کلکش در کیلومتر ۴۲ جاده تهم،در شمال زنجان واقع است. ۲۰ کیلومتر از مسیر،سنگلاخ و صعب العبور است، ۲۰ کیلومتری که برف در زمستان غیرقابل عبورش میکند. __________________________________ عکس از خانم هاشم نژاد Photo by: @f.h1990d ________________________ #کلکش ... روستای کلکش 🔽

_______________________
روستای زیبای کلکش در کیلومتر ۴۲ جاده تهم،در شمال زنجان واقع است. ۲۰ کیلومتر از مسیر،سنگلاخ و صعب العبور است، ۲۰ کیلومتری که برف در زمستان غیرقابل عبورش میکند.
__________________________________
عکس از خانم هاشم نژاد
📷 Photo by: @f.h1990d
________________________
#کلکش #زنجان #طارم #ایران #آذربایجان #گیلان #گردشگری #گردشگر #عکس #عکاسی #دیدنی #توریستی #روستا #دهگردی #دهکده
#zanjangraphy #Zanjan_Province #zanjan #tarom #iran #iran_photographer #photography
Read more
سه سال بود قصد داشتم از این کاروانسرا که کاروانسرای آبا اجدادی به حساب میاد عکس بگیرم ولی پيش نمیومد! ...
Media Removed
سه سال بود قصد داشتم از این کاروانسرا که کاروانسرای آبا اجدادی به حساب میاد عکس بگیرم ولی پيش نمیومد! هر وقت که از جاده سیرجان به سمت کرمان میرفتم و میدیدمش نگران این بودم روزی تخریب بشه و من ازش عکس نداشته باشم! بالاخره دیشب رفتم سمت جاده و چند تا عکس ازش گرفتم پ ن: این کاروانسرا که در گدار خانه سرخ و ... سه سال بود قصد داشتم از این کاروانسرا که کاروانسرای آبا اجدادی به حساب میاد عکس بگیرم ولی پيش نمیومد! هر وقت که از جاده سیرجان به سمت کرمان میرفتم و میدیدمش نگران این بودم روزی تخریب بشه و من ازش عکس نداشته باشم! بالاخره دیشب رفتم سمت جاده و چند تا عکس ازش گرفتم
پ ن: این کاروانسرا که در گدار خانه سرخ و کاروانسرای دوم که در گدار خانه کوه در مسیر سیرجان کرمان واقع شدن حدود100 اندی سال پیش توسط حاج امان الله صالحی جد پدری من بطور عام المنفعه ساخته شدن ، تا در سرمای زمستان مسافران در امان باشن، البته جد بزرگوار بناهای زیادی مثل آب انبار و... ساختن و وقف مردم کردن ، در کتاب خاطرات دکتر احمد زیدآبادی هم اشاره ای به این موضوع شده.
دلیل اینکه دوست داشتم از این بنا عکس بگیرم زنده نگه داشتن نام "حاج امان الله صالحی" بود.
در آخر متاسفم که این یادگاری بزرگ در حال نابودیه 😔
پ ن2: #انسان_باشیم
#iran #astrophotography #mustseeiran #nightsky #twanight #morteza_salehi #whplight #nojum_magazine #aksiine #photopills #longexposure #nasa #bns_landscape #nature_wizard #nature_briliance #ig_worldphoto #longexposure_shots #instagram #ig_worldclub #milkywaychasers #ig_worldclub #ir_ig_nature #night_excl #Newmilkyway #nightdremWorld #supreme_nightshots
Read more
تالاب و یا دریاچه فراخین واقع در 5 کیلومتری روستای چلندر از بخش های شهرستان نوشهر در استان مازندران ...
Media Removed
تالاب و یا دریاچه فراخین واقع در 5 کیلومتری روستای چلندر از بخش های شهرستان نوشهر در استان مازندران می باشد.  دریاچه فراخین در میان جنگل های کجور و نوشهر واقع شده است و دریاچه ای است زیبا که در میان انبوهی از درختان جنگلی قرار گرفته است.  برای دسترسی به این دریاچه از مسیر جاده چالوس، بعد از مرزن ... تالاب و یا دریاچه فراخین واقع در 5 کیلومتری روستای چلندر از بخش های شهرستان نوشهر در استان مازندران می باشد. 
دریاچه فراخین در میان جنگل های کجور و نوشهر واقع شده است و دریاچه ای است زیبا که در میان انبوهی از درختان جنگلی قرار گرفته است. 
برای دسترسی به این دریاچه از مسیر جاده چالوس، بعد از مرزن آباد و با ادامه دادن جاده کمربندی چالوس به سمت نوشهر و پس از عبور از جاده خاکی که تقریباً 40 کیلومتر می باشد به دریاچه فراخین می رسید.
دریاچه فراخین یکی از جاذبه های منحصر به فرد است که در تمام فصول سال زیبا و چشم نواز است اما از اردیبهشت ماه تا انتهای شهریور ماه به علت پر آب بودن دریاچه زیبایی آن دو چندان می گردد. .
عكس از:@tabiatt_gardi‎
اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید. ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #تالاب_فراخین #سفر #دریاچه_فراخین #مسافرت
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #talab_farakhin #Farkhin_Lake #Farakhin_wetland #iran #safar #mosaferat #irangardi
Read more
Lipar lake- Iran- Chabahar #دریاچه_لیپار ‍ این دریاچه در شرق #چابهار و در کیلومتر 25 جاده ی #بریس، ...
Media Removed
Lipar lake- Iran- Chabahar #دریاچه_لیپار ‍ این دریاچه در شرق #چابهار و در کیلومتر 25 جاده ی #بریس، در کنار جاده قرار دارد و قرمزی زیبای آن چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. دلیل قرمز شدن آب #دریاچه ی #لیپار احتمالا، رشد نوعی جلبک به نام دونالیلاسالینا است. این جلبک در آب شور و در فصل گرما در ... Lipar lake- Iran- Chabahar
#دریاچه_لیپار
‍ این دریاچه در شرق #چابهار و در کیلومتر 25 جاده ی #بریس، در کنار جاده قرار دارد و قرمزی زیبای آن چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.
دلیل قرمز شدن آب #دریاچه ی #لیپار احتمالا، رشد نوعی جلبک به نام دونالیلاسالینا است. این جلبک در آب شور و در فصل گرما در دریاچه رشد می کند.
اصولا رنگ دریاچه ها به چند عامل مختلف شامل فیتوپلانکتونها، جلبک ها، باکتری ها و میزان شوری آب بستگی دارد. در فصل تابستان، گرم شدن و تبخیر آب، موجب مرگ جلبک ها شده و کلنی های باکتری برای تجزیه جلبک ها افزایش می یابد و درنتیجه رنگ آب تیره تر می شود. شفافیت آب (قابلیت عبور نور) به جمعیت فیتوپلانکتون ها و میزان شوری آب بستگی دارد. در فصل #تابستان، به دلیل گرما و فعالیت باکتری ها، غلظت اکسیژن آب کم می شود و میزان شوری و pH افزایش می یابد. بر عکس در فصلی که بارندگی زیاد است، میزان اکسیژن آب افزایش یافته و رنگ آب روشن تر می شود. رشد جلبک ها همبستگی منفی با pH دارد یعنی با افزایش pH در تابستان، جلبک ها از بین می روند و همانطور که گفته شد بر اثر فعالیت باکتری ها، رنگ آب تیره تر می شود.
#Lipar_lake #lake #Iran #spring #Chabahar #mustseeiran #persiangulf #omansea #vsco #igers #TRAVELPHOTOGRAPHY #traveling #photoofday #persiangulf #pinklake #nice #nature #natgeo #instanature #like4like #زیبا #طبیعت #ایرانگردی
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>شادروان احمد درون پرور مدیر کتابفروشی حافظ این مرد دوست داشتی و خنده رو که با هنر شعبده بازی اش در ...
Media Removed
. شادروان احمد درون پرور مدیر کتابفروشی حافظ این مرد دوست داشتی و خنده رو که با هنر شعبده بازی اش در مراسم ها، موجب شادی و نشاط ما می شد هنوز در خاطرمان زنده است. دوست و همسایه عزیزی که با رفتنش در ٢۴ دیماه ١٣٨٨ در سن ۴۴ سالگی همه ما را غافلگیر کرد و شهرمان را ماتم زده کرد. تقدیر چنین بود که نامش در صفحات ... .
🔻شادروان احمد درون پرور مدیر کتابفروشی حافظ این مرد دوست داشتی و خنده رو که با هنر شعبده بازی اش در مراسم ها، موجب شادی و نشاط ما می شد هنوز در خاطرمان زنده است.
دوست و همسایه عزیزی که با رفتنش در ٢۴ دیماه ١٣٨٨ در سن ۴۴ سالگی همه ما را غافلگیر کرد و شهرمان را ماتم زده کرد. تقدیر چنین بود که نامش در صفحات غم انگیز تاریخ بستک به عنوان اولین قربانی جاده کتل بستک ثبت شود.
💮روحش شاد و یادش گرامی باد💮
عکس حوالی سال 1385 خورشیدی توسط آقای عبدالله عاقلی و در فروشگاه ایشان گرفته شده.
#احمد_درونپرور #راونپرور #بستک #بستکی #جاده_کتل #عکسهای_قدیمی_بستک #بستک_قدیم #هرمزگان #ایران

#bastak #bastaki #memorial_pictures #old_bastak #hormozgan_province #Iran #old_iran #history
.
👈برای دیدن تصاویر قدیمی و مطالب خاطره انگیز از بستک با ما همراه شوید:
.............................................كانال تلگرام👇
https://t.me/joinchat/AAAAAD1DCMVGZ5RpixqbUA
.
................................................اینستاگرام👇
https://instagram.com/_u/bahram_didehjahan?r=sun1
.
...............................................فیس بوک 👇
Bahram Didehjahan
Read more
یک‌نواختی جاده چشمانم را خشک کرده بود. خسته بودم. دهنم خشک شده بود و هرچه چایی و نسکافه می‌خوردم، حالم ...
Media Removed
یک‌نواختی جاده چشمانم را خشک کرده بود. خسته بودم. دهنم خشک شده بود و هرچه چایی و نسکافه می‌خوردم، حالم خوش نمی‌شد. ذهنم هی هشدار می‌داد: بایست و خستگی در کن. شتاب کجا را داری؟ اما تا تهران راهی نبود، هرچند ده ساعت رانندگی مداوم طاقت‌فرساست. ناگهان چشمم به تابلویی خورد" فروش انگور. کارت‌خوان موجود ... یک‌نواختی جاده چشمانم را خشک کرده بود. خسته بودم. دهنم خشک شده بود و هرچه چایی و نسکافه می‌خوردم، حالم خوش نمی‌شد. ذهنم هی هشدار می‌داد: بایست و خستگی در کن. شتاب کجا را داری؟
اما تا تهران راهی نبود، هرچند ده ساعت رانندگی مداوم طاقت‌فرساست. ناگهان چشمم به تابلویی خورد" فروش انگور. کارت‌خوان موجود است"
بهانه‌ی خوبی بود. ایستادم. کسی نبود. دور باغ، سیم‌خاردار کشیده بودند و ورودی را با بوته‌های خار مسدود. اماخوشه‌های انگور دلبری می‌کردند. پیاده شدم. دوربین برداشتم و... وای که با چه مکافاتی از آنهمه سد گذشتم. کندن چند دانه‌ی داغ، گس و ترش انگور حالم را خوب کرد. اما حالا که عکس را می‌بینم، ناقصی همان چند دانه دلم را می‌سوزاند.
جاده قم_ تهران

#ایران #جاده. #قم_تهران #طلوع #سفر #عکاسی #عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #انجمن_عکاسان_ایران #عکس_هنری #عکاسخانه #کانال_تلگرام #ایرانگردی #عکاسی
#iran #road #ig_kerman #rangkhand #tehran #photography #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #ak30 #irani #amateurism_photographers
Read more
دریاچه لفور یا سد البرز در منطقه جنگلی لفور یکی از مناطق دیدنی شهرستان سوادکوه شمالی است اين منطقه با داشتن چشمه‌سارها، رودها، نهرها و مناظر بی‌نظیر طبیعی، از بدیع‌ترین چشم‌اندازها برخوردار بوده و در زمان تعطیلات، سالانه گردشگران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند. براي رسيدن به اين زيبايي طبيعي ... دریاچه لفور یا سد البرز در منطقه جنگلی لفور یکی از مناطق دیدنی شهرستان سوادکوه شمالی است اين منطقه با داشتن چشمه‌سارها، رودها، نهرها و مناظر بی‌نظیر طبیعی، از بدیع‌ترین چشم‌اندازها برخوردار بوده و در زمان تعطیلات، سالانه گردشگران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند.
براي رسيدن به اين زيبايي طبيعي بايد بعد از فیروزکوه و پل سفید، خود را به شیرگاه برسانید. مسیر جنگل از جاده سد البرز می‌گذرد، از سد البرز تا جنگل و دریاچه لفور حدود دو ساعت در راه هستيد. .
تصوير از : @aligaroos .
تبريك @shivamly

اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #درياچه_لفور #سد_البرز #سفر #مسافرت #ایران ‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #lafour_lake #safar #mosaferat #irangardi
Read more
. <span class="emoji emoji1f4f7"></span> Photo by @itblog . <span class="emoji emoji1f4f7"></span> عکس از جناب @itblog ---- Oqhab-Kooh (Mount Eagle) . عقابکوه ---- The ...
Media Removed
. Photo by @itblog . عکس از جناب @itblog ---- Oqhab-Kooh (Mount Eagle) . عقابکوه ---- The fascinating work of nature is a joy to behold. About 1.5 km west of Islamieh Village, are located the heights known as Oqhab-Kooh Eagle Mountain since the huge boulder resembles a giant eagle. ... .
📷 Photo by @itblog
.
📷 عکس از جناب @itblog
----
Oqhab-Kooh (Mount Eagle)
.
عقابکوه
----
The fascinating work of nature is a joy to behold. About 1.5 km west of Islamieh Village, are located the heights known as Oqhab-Kooh Eagle Mountain since the huge boulder resembles a giant eagle. With an altitude of 2018 meters above sea level, this mountain is of high attraction to climbers and tourists alike. Islamieh Village is located in a wide valley 30 km southwest of the city of Yazd
.
این کوه زیبا، که از زوایای مختلف، شباهت زیادی به یک عقابِ نشسته بر پهنه ی کویر دارد، در کنار روستای تاریخی فراشاه واقع است. روستای اسلامیه یا همان فراشاه در جاده یزد شیراز، و در پنج کیلومتری شهرستان تفت قرار دارد
.
#nature #Mountain #Eagle #natgeo #natgeotravel #sky_captures #Citytripme #mustseeiran #discoveriran #wu_Asia #cnntravel #worldtraveler #worlderlust #exclusive_shot #citypicz #traveling #worldplaces #city_explore #igworldclub #lonelyplanet #superb_iran #Iranian #worldshots #yazd #Yazdgardy #ecotourism #یزد #تفت #فراشاه #عقابکوه
___
Read more
<span class="emoji emoji1f340"></span>🌳<span class="emoji emoji1f334"></span><span class="emoji emoji1f33f"></span>🇮🇷🥀☘️<span class="emoji emoji1f49c"></span> . مگه داریم ازینجا زیباتر؟!؟! . اینجا رامسر . یکی از رویایی ترین جاده های ایران 🇮🇷🌎 . ...
Media Removed
🌳🇮🇷🥀☘️ . مگه داریم ازینجا زیباتر؟!؟! . اینجا رامسر . یکی از رویایی ترین جاده های ایران 🇮🇷🌎 . . . ... دقت کرده اید که از لحظاتمان عکس میگیرم چون میخواهیم گذشته پررنگ و واقعی به نظر برسد؟ ما عکس ها را مانند همان فیلمهای ذهنی مرور میکنیم و تعجب میکنیم که چرا همه چیز اینقدر مبهم است در ... 🍀🌳🌴🌿🇮🇷🥀☘️💜
.
مگه داریم ازینجا زیباتر؟!؟! .
اینجا رامسر .
یکی از رویایی ترین جاده های ایران 🇮🇷🌎
. . . ... 🔻
دقت کرده اید که از لحظاتمان
عکس میگیرم چون میخواهیم
گذشته پررنگ و واقعی به نظر برسد؟
ما عکس ها را مانند همان
فیلمهای ذهنی مرور میکنیم
و تعجب میکنیم که چرا
همه چیز اینقدر مبهم است
در ذهن!! اما با زیادی مرور کردن
گذشته متوجه چیز دیگری هم میشویم،
متوجه قدرت عمیقی که هر بار
به لحظه ی حالِ ما هجوم میآورد!!
قدرتی که همه ی "اکنون " را
تحت شعاع قرار میدهد.
این همان قدرتی است که میتواند
به ثانیه ای احساس شما را عوض کند.
همیشه برایم عجیب بوده که چقدر
همه چیز در مرور کردن خاطرات محو
و دور به نظر میرسد،
مسافرتی که دلچسب بوده
اما اکنون فقط یک خاطره ی خوش رنگ
است همین و بس! چقدر زندگی سریع
در حال گذر است و چقدر ما
اسیر خاطراتی هستیم که
چیزی جز یک فیلم قدیمیِ تکراری نیستند.
اگر باهوش باشیم اسیر مرورِ این
فیلم های تکراری نمیشویم.
نمیشود ساده از زمان حال رد شد،
این "اکنون " تنها سرمایه ی خوشحالی و لذت درونی ماست.
اگر ساده از کنارش بگذریم
بی احترامی به هوشمان کرده ایم.
یک ساعت پیش، یک سال پیش،
ده سال پیش، اینها همه تمام شده اند.
اسیر قدرت گذشته ها نشوید،
اکنون در دست شماست.
به هوش خودتان احترام بگذارید
و عبور کنید از تصاویر مبهمی
که فقط قصد دارند شما را از بودن
در همین لحظه دور کنند.
بازی قدرتِ گذشته
و حال را جدی بگیرید.
اگر میخواهید لذت ببرید
و تغییراتی ایجاد کنید، "بودن در اکنون"
به شما قدرتی عجیب خواهد داد.

#عادل_دانتیسم .
.
یکشنبه تون زیبا 🌧️☔💧☔💧🌧️💧☔💜❤️
.
.
Summer Ramsar .
Photo by @__be.miss 🎞️ 📸 . .
# # # # # # # # # # # # # # # # # . . .
#ramsar #javaherdeh #dalikhani #amirdasht #chaloos #nowshahr #ramsar #shahsavar #north #iran #caspian #everydayiran #natgeo #instagram #traveling #summer
#دالخانی #دالیخانی #بهشت #شمال #مازندران #ایران #جواهرده #تابستان  #رامسر
Read more
چال کندی یکی از مناطق طبیعی دیدنی زیبا و بکر شهرستان دزفول است که در 18 کیلومتری شمال شهر دزفول در محور دزفول-شهیون و 7 کیلومتر بعد از پادگان قدس واقع شده است. منطقه چال کندی دارای مسیری مال رو از سر جاده تا لب رودخانه می باشد. برای رفتن به این چال کندی بهتر است با گروه ها یا افراد محلی آشنا به منطقه همراه ... چال کندی یکی از مناطق طبیعی دیدنی زیبا و بکر شهرستان دزفول است که در 18 کیلومتری شمال شهر دزفول در محور دزفول-شهیون و 7 کیلومتر بعد از پادگان قدس واقع شده است. منطقه چال کندی دارای مسیری مال رو از سر جاده تا لب رودخانه می باشد. برای رفتن به این چال کندی بهتر است با گروه ها یا افراد محلی آشنا به منطقه همراه شد.
. 
ارسالي از بچه هاي @shahin_group . . بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi
 #dezful #دزفول #چالکندی #چال_کندی_دزفول # #سفر #ایرانگرد #ایرانگردی #کوله_گرد #خوزستان
Read more
<span class="emoji emoji21aa"></span>پُست قبلی شیرجه اهوازی و علی‌کله<span class="emoji emoji21a9"></span> . میدان امام حسین(ع) دزفول . این عکس رو خانم نوشین لطف کردن ...
Media Removed
پُست قبلی شیرجه اهوازی و علی‌کله . میدان امام حسین(ع) دزفول . این عکس رو خانم نوشین لطف کردن و همراه با نام صاحب‌اثر برای پیج ارسال کردن، عکاس این عکس آقای فرجاد فلاطون‌نژاد هستند، ضمن سپاس از ایشون شما دوستان هم می‌تونید با ارسال تصاویر متنوع و با کیفیت به معرفی شهر دزفول کمک کنید، راه‌های ... ↪پُست قبلی شیرجه اهوازی و علی‌کله↩
.
میدان امام حسین(ع) دزفول
.
این عکس رو خانم نوشین لطف کردن و همراه با نام صاحب‌اثر برای پیج ارسال کردن، عکاس این عکس آقای فرجاد فلاطون‌نژاد هستند، ضمن سپاس از ایشون شما دوستان هم می‌تونید با ارسال تصاویر متنوع و با کیفیت به معرفی شهر دزفول کمک کنید، راه‌های ارتباطی در قسمت بیوگرافی و زیر پست‌ها موجوده

پ.ف: لطفا وسیله نقلیه‌تون رو جلوی در یا پارکینگ دیگران پارک نکنید یا اگه مجبور شدین پارک کنید لااقل شماره‌تماس بذارید، درغیر اینصورت...
.

برای دانلود عکس‌ها و کلیپ‌های پیج، به کانال تلگرامِ پیج به آدرس
https://telegram.me/dezfulkhuzestaniran
بپیوند
.
🙏لطفا بهترین دوستاتون رو منشن/تگ کنید🙏
.
.
.
.
لطفا عکسای اماکن دیدنی یا مذهبی،غذاهای سنتی دزفول و… رو به↙بفرستید تا به اسم خودتون منتشر کنیم
.
📱WhatsApp: +63 908 015 7929
[email protected]‌‌gmail.com
Telegram: @dezful_khuzestan_iran
.
.
.
.
.
.
.
.
ارسالی از: خانم نوشین، عکاس: فرجاد فلاطون‌نژاد ، پ.ف از: @dezfarhang
#دزفول #خوزستان #سفر #جنوب #سرسبز #میدون #زیرگذر #جاده #طبیعت #هوایی #عکاسی #دزفیل #توریستی #گردش #مسافرت #فانتوم #پهپاد #اهوازی #مسافر #ایرانگردی #سفر
#see #traveler #road #tourist #mustseeiran #iran #dezful #dezfoul #dezfull
Read more
@giilangardi #تالاب  #استیل  #آستارا که برخی به آن  #دریاچهاستیل و دریاچه متحرک نیز می گویند، ...
Media Removed
@giilangardi #تالاب  #استیل  #آستارا که برخی به آن  #دریاچهاستیل و دریاچه متحرک نیز می گویند، یکی از مناطق  #گردشگریو  #توریستی آستارا می باشد که در ۷۷ کیلومتری شهر آستارا و در حاشیه جاده  #رشت به آستارا در استان  #گيلان قرار دارد. تالاب استیل با مساحت ۱۳۸ هکتار در کنار  #هتل بین المللی ... @giilangardi
#تالاب  #استیل  #آستارا که برخی به آن  #دریاچهاستیل و دریاچه متحرک نیز می گویند، یکی از مناطق  #گردشگریو  #توریستی آستارا می باشد که در ۷۷ کیلومتری شهر آستارا و در حاشیه جاده  #رشت به آستارا در استان  #گيلان قرار دارد.

تالاب استیل با مساحت ۱۳۸ هکتار در کنار  #هتل بین المللی واقع  شده و فضای سبز اطراف استیل موقعیت مناسبی را جهت اسکان #مسافران فراهم آورده است.

اهمیت  #اکوتوریست ی این تالاب از جهت نزدیکی به جاده، تنوع چشم‌ اندازهای  #طبیعی هم چون  #کوهستان،  #جنگل و مزارع و  کشتزارهای اطراف دو چندان می‌شود. ضلع‌ غربی تالاب، پوشیده از جنگل و پوشش‌ های سبز گیاهی است و در ضلع شرقی آن درختان توسکای شناور منظره بسیار جالب توجهی را به وجود آورده است که در  #بهار و  #تابستان استراحتگاه مسافران بوده و از نظر  گردشگری یکی از جاذبه‌ های مهم تلقی می‌شود. 
#estil  #lagoon is One of the  #tourist  #attractions in  #Astara city. Located by the Astara –  #Rasht road. This Lagoon is 138 acres. Estil Lagoon has been identified as one of the top five places of tourism in  #Gilan province of iran.  #ecotourism

اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک.  #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون  #طبیعتگردی 
#bezanimbiroon  #tabiat  #tabiatgardi
Read more
وقتی پاکار داد زد: چاشت. زود بخورین و دست به کار شین! زن به تیر‌باران خورشید نگاه کرد . فحشی داد و عرق ...
Media Removed
وقتی پاکار داد زد: چاشت. زود بخورین و دست به کار شین! زن به تیر‌باران خورشید نگاه کرد . فحشی داد و عرق پیشانی را با پر چارقد پاک می‌کرد، سپس فارغ از نگاه هیز پاکار و همه‌ی دروگرها، با نک داس زیر بوته‌ی سیر‌خورده و با نشاط خار را خالی کرد. خاک‌هایش را کنار زد و سرش را زیر سایه‌ی ان فرو برد و از هوش رفت. گندم‌زاری ... وقتی پاکار داد زد: چاشت. زود بخورین و دست به کار شین!
زن به تیر‌باران خورشید نگاه کرد . فحشی داد و عرق پیشانی را با پر چارقد پاک می‌کرد، سپس فارغ از نگاه هیز پاکار و همه‌ی دروگرها، با نک داس زیر بوته‌ی سیر‌خورده و با نشاط خار را خالی کرد. خاک‌هایش را کنار زد و سرش را زیر سایه‌ی ان فرو برد و از هوش رفت.
گندم‌زاری در جاده‌ی قزوین

#ایران #قزوین #گندمزار #طلیعت #کشاورزی #انجمن_عکاسان_ایرانی #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #عکس_هنری #عکاسخانه #ایرانگردی #عکاسان_اماتور
#iran #qazvin #kavir #ig_kerman #rangkhand #tehran #photography #Iran_aks_mobile #iranemoon #akas_khoone #ig_captures #ig_masterpiece rangeetar #black_waite #irani #amateurism_photographers #ax30
Read more
چی بنویسم، در هجوم این‌همه نانوشتنی؟ چی بگویم، در میانه‌ی سیلاب خروشان این‌همه ناگفتنی؟ جاده‌ها ...
Media Removed
چی بنویسم، در هجوم این‌همه نانوشتنی؟ چی بگویم، در میانه‌ی سیلاب خروشان این‌همه ناگفتنی؟ جاده‌ها هیچ‌کدام به مقصد نمی‌رسند. #ایران #جاده_رشت #دشت #کشتزار #نویسنده #انجمن_عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #عکس_هنری #عکاسخانه #ایرانگردی #عکاسان_اماتور #iran #road #rasht ... چی بنویسم، در هجوم این‌همه نانوشتنی؟
چی بگویم، در میانه‌ی سیلاب خروشان این‌همه ناگفتنی؟
جاده‌ها هیچ‌کدام به مقصد نمی‌رسند.

#ایران #جاده_رشت #دشت #کشتزار #نویسنده #انجمن_عکاسان_ایران #کانون_عکاسان_ایران #دیوار #عکس_هنری #عکاسخانه #ایرانگردی #عکاسان_اماتور
#iran #road #rasht #ig_kerman #rangkhand #photography #Iran_aks_mobile #iranemoon #akas_khoone #ig_captures #ig_masterpiece rangeetar #black_waite #irani #amateurism_photographers #ax30
Read more
. سلام شبتون بخیر دوستان . یه کلیپ زیبا از چند عکس قدیمی از چالوس و جاده چالوس و همچنین همون مکانها در زمان حال با یه آهنگ زیبا البته این پارت اول بوده در آینده عکسهایی که تا حالا از چالوس ندیدید رو حتما تو پیج قرار میدم . بیشتر شبیه آیندن تا گذشته😑 . . . =========================== :Chalus,Mazandaran : ... .
سلام
شبتون بخیر دوستان🙋
.
یه کلیپ زیبا از چند عکس قدیمی از چالوس و جاده چالوس و همچنین همون مکانها در زمان حال با یه آهنگ زیبا 🎼
البته این پارت اول بوده در آینده عکسهایی که تا حالا از چالوس ندیدید رو حتما تو پیج قرار میدم
.
بیشتر شبیه آیندن تا گذشته😑
. .
.
===========================
📍:Chalus,Mazandaran
📹: @chaluscity ===========================
#Chaloos
#Chalos
#Chalous
#ChalusCity
#Chalusroad
#Noshahr
#Nowshahr
#Motelghoo
#kelardasht
#Hachirood
#Marzanabad
#Namak_abrood
#Mazandaran
#Iran
#شمال
#چالوس
#نوشهر
#نمک_آبرود
#کلاردشت
#متل_قو
#هچیرود
Read more
On the way to historic Khalid Nabi Cemetery . Location: Golestan Province - IRAN. . ============ #tourism_iran #deltasepehrnilgoon . . . در مسیر گورستان تاریخی خالد نبی در کنار تپه ماهور ها و مزارع کلزا پ ن:🤦🏻‍♂️😑 من واقعا نمیدونم این چه عادتیه که ما ایرانیا هرجا گل میبینیم می پریم ... On the way to historic Khalid Nabi Cemetery
.
Location: Golestan Province - IRAN.
.
============
👉 #tourism_iran #deltasepehrnilgoon .
.
.
در مسیر گورستان تاریخی خالد نبی در کنار تپه ماهور ها و مزارع کلزا
پ ن:🤦🏻‍♂️😑 من واقعا نمیدونم این چه عادتیه که ما ایرانیا هرجا گل میبینیم می پریم وسطشون و شروع میکنیم عکس گرفتن؟؟ اخه به چه قیمتی؟؟ نابود کردن دشت گل های بهاره که تو این روزا زیاد میبینیم به خودی خود کار بسیار وحشتناک و زشت و بی فرهنگی بزرگی هست اما اینا دیگه مزارع گل #کلزا محصول کشاورزیه مردم بیچارست که اینجوری راحتتتت و با خنده و شادی برای دوتا عکس یادگاری لگد مالش میکنید و جاده درست کردید وسط زمین مردم !! سعی کنیم مثل ادعای داشتن تمدن و فرهنگ چند هزار ساله واقعا یکم با #فرهنگ باشیم
#فرهنگ۲۵۰۰ساله #کشاورز_بیچاره
Read more
... چون جاده به زخم رفتن آراست مرا یک سینه سخن نفس نفس کاست مرا این بود تمام ماجرای من و او می خواستمش ولی نمی خواست مرا! #ایرج_زبردست ... ارتفاعات تالش شکردشت سوباتان گیلان #همگردی #گیلان #تالش #سوباتان #شکردشت #شمال #طبیعت #ایران #دشت #سبز #کوه #چمن #تپه #دامنه #گردش #سفر #تور #ایرانگردی #travel ... ...
چون جاده به زخم رفتن آراست مرا
یک سینه سخن نفس نفس کاست مرا
این بود تمام ماجرای من و او
می خواستمش ولی نمی خواست مرا!
#ایرج_زبردست
...
ارتفاعات تالش شکردشت سوباتان گیلان
#همگردی #گیلان #تالش #سوباتان #شکردشت #شمال #طبیعت #ایران #دشت #سبز #کوه #چمن #تپه #دامنه #گردش #سفر #تور #ایرانگردی
#travel #iran #tourism #travelgram
ترانه از احسان خواجه امیری
#ehsan_khajeh_amiri
Video by @dr_khashayar_lohrasbi
Judge @_elham_ju

مارا از طريق هشتگ #hamgardi دنبال كنيد

خوشحال میشیم نظرتون رو درباره عکس یا متن باما درمیان بگذارید 🙏☺️

📍 اگه از تصویر لذت میبرید و عاشق این زیبایی هستید با دعوت دوستانتون اونها رو در این لذت و زیبایی شریک کنید 🙏
ممنون از این که ؛
- ✈ دوستای واقعی تو تگ میکنی
- ❤ لایک 💛 کامنت 💙 فالو میکنی
- 👉 سفر ها و ماجراهای مارو دنبال میکنی
Read more
Loading...