Loading Content...

جدایی یک طلاق

Loading...


Unique profiles
10
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
708.1 days
to ratio
کتایون ریاحی قبل از شروع بازیگری با فرشید رحیمیان ازدواج کرد و از وی صاحب یک فرزند پسر بنام پوریا شد، ...
Media Removed
کتایون ریاحی قبل از شروع بازیگری با فرشید رحیمیان ازدواج کرد و از وی صاحب یک فرزند پسر بنام پوریا شد، این زندگی در نهاین منجر به جدایی و طلاق انجامید، خانم ریاحی در دومین تجربه خود با مسعود بهبهانی همسر فعلی اش ازدواج کرد، همسرش از سهامداران اصلی شرکت اویل ورد امریکا است. @iranian_celebrity کتایون ریاحی قبل از شروع بازیگری با فرشید رحیمیان ازدواج کرد و از وی صاحب یک فرزند پسر بنام پوریا شد، این زندگی در نهاین منجر به جدایی و طلاق انجامید، خانم ریاحی در دومین تجربه خود با مسعود بهبهانی همسر فعلی اش ازدواج کرد، همسرش از سهامداران اصلی شرکت اویل ورد امریکا است.
@iranian_celebrity
Loading...
افسانه‌ی شهر پریان دبورا یانگ منتقد سرشناس نشریه هالیوود ریپورتر در یادداشتی ستایش‌آمیزش درباره ...
Media Removed
افسانه‌ی شهر پریان دبورا یانگ منتقد سرشناس نشریه هالیوود ریپورتر در یادداشتی ستایش‌آمیزش درباره فیلم «رضا» ساخته علیرضا معتمدی نوشت: اصالت غریب فیلم‌هایی چون رضا نشانه‌ی پیش‌روی مداوم سینمای ایران است. فیلم برداشتی به‌شدت آرام است از ازدواج و روابط عاطفی مدرن با چاشنی کنایه‌های گزنده‌ی ... افسانه‌ی شهر پریان
دبورا یانگ منتقد سرشناس نشریه هالیوود ریپورتر در یادداشتی ستایش‌آمیزش درباره فیلم «رضا» ساخته علیرضا معتمدی نوشت: اصالت غریب فیلم‌هایی چون رضا نشانه‌ی پیش‌روی مداوم سینمای ایران است. فیلم برداشتی به‌شدت آرام است از ازدواج و روابط عاطفی مدرن با چاشنی کنایه‌های گزنده‌ی کمدی وودی آلنی. قهرمان ریشو و بامزه‌ی فیلم، رضا (که علیرضا معتمدی نویسنده و کارگردان خیلی خوب بازی‌اش کرده)، الگوی رخوت و انفعال است. رضا با آن فوتبال بازی کردن و ریش قرمز و موی بلوندش انگار از وسط وایکینگ‌ها بیرون آمده. او با آن شکم گنده اما قیافه‌ی خواستنی‌اش که شبیه اسکاندیناویایی‌هاست مدعی است آخرین بازمانده‌ی قبیله‌ای است که قرن‌ها پیش به شهر مذهبی اصفهان آمده‌اند.
هر گوشه این کمدی غریب با طنز ملایمش انتظارات مخاطب را به هم می‌ریزد و کسی نمی‌داند چه پیش خواهد آمد.
در شروع فیلم رضا را خوابیده در آپارتمان پرنور و دلبازی می‌بینیم که پر از اسباب عتیقه است. همسرش فاطی (سحر دولتشاهی) دارد از او جدا می‌شود اما این جدایی بسیار متفاوت از جدایی‌های تلخ بیش‌تر درام‌های ایرانی، از جدایی [نادر از سیمین] گرفته تا بقیه است، این جدایی دوستان خوب است. فاطی هم درست مثل رضا آدم خودخواه و خوش‌گذرانی است. آن‌ها وقتی برای طلاق‌شان پیش قاضی می‌روند وانمود می‌کنند تفاوت‌های لاینحلی با هم دارند.
طنازی بی‌وقفه‌ی فیلم دور زنانی چرخ می‌زند که به زندگی رضا وارد و از آن خارج می‌شوند بی آن‌که دردی از او دوا کنند. قصه گرچه آرام آغاز می‌شود و بی‌شتاب پیش می‌رود، به اندازه‌ی افسانه‌ای که از دل یک شهر پریان بیرون بیاید جذاب است. رضا یک فیلم جشنواره‌ای پرطرفدار است برای مشتریان فیلم‌های مستقل ایرانی که ظرفیت‌های بالقوه‌ی خوبی هم دارد. ‎فیلم‌برداری اغواکننده‌ی علی تبریزی لحظات جادویی‌ای مانند رفتن نور از پنجره‌های کرکره‌ای دارد و موسیقی نرم‌آهنگ فیلم همه جا دلپذیر است.
Read more
 #اختلال_شخصیت_ضد_اجتماعی توصیه های رابطه ای : تغییر زود هنگام رخ نخواهد داد. مراقب امنیت ...
Media Removed
#اختلال_شخصیت_ضد_اجتماعی توصیه های رابطه ای : تغییر زود هنگام رخ نخواهد داد. مراقب امنیت جانی خود باشید. به طور دوستانه اما قاطعانه از او بخواهید که مسئولیت پذیر باشد. به او اعتماد کنید، اما مراقب هم باشید. روان درمانی احتمالا موثر نخواهد بود. زمان ترک رابطه: اگر همسر شما واقعا ... #اختلال_شخصیت_ضد_اجتماعی
توصیه های رابطه ای :

تغییر زود هنگام رخ نخواهد داد.

مراقب امنیت جانی خود باشید.

به طور دوستانه اما قاطعانه از او بخواهید که مسئولیت پذیر باشد.

به او اعتماد کنید، اما مراقب هم باشید.

روان درمانی احتمالا موثر نخواهد بود.

زمان ترک رابطه:
اگر همسر شما واقعا یک فرد ضد اجتماعی باشد، تصور اینکه هیچ گاه کاسه صبر شما لبریز نشود و قصد جدایی از او را نداشته باشید، بسیار دشوار است. چنین همسری بسیار بی مسئولیت، غیرقابل اطمینان، هوسباز، نستعد پرخاشگری، دارای روابط تصنعی و سطحی، بی تفاوت نسبت به نیاز های شما، فاقد وفاداری جنسی و مستعد سوء استفاده از دیگران از جمله خود شماست. با این اوصاف تعجبی ندارد اگر شما تصمیم بگیرید که از همسرتان جدا وشید و زندگی سالمتری را برای خود رقم بزنید. از آنجایی که همسر ضد اجتماعیشما، فرد خطرناکی است، لطفا بهنگام جدا شدن از او موارد لازم در جهت حفظ امنیت جانی خود و احیانا فرزندانتان را رعایت کنید:
نخست بمنظور دریافت حمایت لازم، پلیس و افراد خانواده و دوستان خود را در جریان جدایی خودتان و خطرات احتمالی آن بگذارید. در صورت لزوم تا مدتی به تنهایی از منزل خارج نشوید. در مرحله بعد به منظور جلوگیری از زیان های مالی احتمالی، مسئولین بانکی را که در آن حساب پس انداز دارید، در جریان جدایی خود از همسرتان قرار دهید. سوم، به همراه یک وکیل مراحل قانونی طلاق را طی کنید، بویژه اگر شما و همسرتان دارای حساب پس انداز مشترکی هستید. از آنجایی که همسر شما در چنین موقعیتی بدنبال آنست که تا جایی که می تواند شما را مورد بهره کشی قرار دهد، با قاطعیت کامل با او برخورد کنید و در صورت لزوم از واسطی مطمئن برای رساندن پیامهای خود به او و پیامهای او به خودتان استفاده کنید.
 توجه:
میزان شیوع اختلال شخصیت ضد اجتماعی سه درصد در مردان و یک درصد در زنهاست
Read more
‌ سوال: مدتی است به علت بیماری روانی همسرم وشکنجه های جسمی وروحی ایشان طلاق گرفتم.اما بعداز طلاق ...
Media Removed
‌ سوال: مدتی است به علت بیماری روانی همسرم وشکنجه های جسمی وروحی ایشان طلاق گرفتم.اما بعداز طلاق از طرز نگاه ها و بعضی برخوردها اذیت می شوم. با وجود تحصیلات ظاهر مناسب وموقعیت خوب اجتماعی خیلی اعتماد به نفس خود ازدست داده ام، درواقع نه راه پس دارم ونه راه پیش وخیلی زندگی بهم سخت می گذرد. ‌ پاسخ: ‌ کاربر ...
سوال: مدتی است به علت بیماری روانی همسرم وشکنجه های جسمی وروحی ایشان طلاق گرفتم.اما بعداز طلاق از طرز نگاه ها و بعضی برخوردها اذیت می شوم. با وجود تحصیلات ظاهر مناسب وموقعیت خوب اجتماعی خیلی اعتماد به نفس خود ازدست داده ام، درواقع نه راه پس دارم ونه راه پیش وخیلی زندگی بهم سخت می گذرد.

پاسخ:

کاربر گرامی زمانی که فرد از همسرش جدا می شود؛ با آسیب های گوناگونی مواجه می‌شود. آنچه که در این میان اهمیت دارد؛‌ تلاش شما برای به حداقل رساندن این آسیب ها می باشد؛ سازگاری بهتر و سریع‌تر شما با طلاق و جدایی عمدتا بستگی به این دارد كه چگونه نسبت به این موضوع عکس‌العمل نشان دهید. در زیر به بررسی راهکارهایی که به شما کمک می‌کند تا بر مشکلات زندگی خود غلبه کنید، می‌پردازیم:
1.گذشته هر چند تلخ و تکان دهنده گذشته است. باید با گذشته خود خداحافظی کنید و برای ساختن آینده خود تلاش کنید.
2. از این به بعد وقتی را تعیین کنید و با خود احساسات و تفکرات خود را زمزمه کنید.
3. یکی از نزدیکان خود را انتخاب کنید و با او درباره مشکلات زندگی خود سخن بگوئید. همچنین روابط اجتماعی خود را افزایش دهید و سعی کنید بیشتر در جمع قرار بگیرید و از تنهایی پرهیز کنید.
4. واقعیت زندگی را بپذیرید و به جای بی تابی کردن برنامه زندگی خود ر ابر اساس توانایی خود تنظیم کنید و با سعی و کوشش برای رفع مشکلات تلاش کنید.
5. به جاى اين كه به كمبودها و عيب‏ها و ناكامي هاى خود فكر كنيد به موفقيت ‏ها و امكاناتى كه در زندگى از آن بهرمند بوده و هستيد فكر كنيد. گرچه طلاق تلخ و تکان دهنده است، اما با تغییر نگاه خود می‌توانید به آن به عنوان یک فرصت نگاه کنید.
6. با افرادی که مشکلاتی مانند شما داشته‌اند صحبت کنید و سعی کنید از آنان در حل مشکل خود کمک بگیرید.
7. با افكار منفى خود مقابله كنيد يعنى هر وقت اين افكار به شما هجوم آورد به هر صورتى كه شده خود را از چنبره آن نجات دهيد مثلاً خود را به كارى مانند مطالعه يا هر كار ديگرى كه علاقه داريد و ممکن است مشغول كنيد و نگذاريد ذهن شما جولانگاه افكار منفى باشد.
8. از بيكارى اجتناب كنيد و همه اوقات خود را به صورت منطقى پر كنيد.
موفق باشید.
‌‌
#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #زندگی_خوب #همسر #عشق #احساسات #طلاق #مشکلات_طلاق #
Read more
_ بنده از #قضاوت مردم هراسی ندارم اما وقتی میبینم یک آقایی که در موضوعات #فرهنگی و #سیاسی با من متفاوته ...
Media Removed
_ بنده از #قضاوت مردم هراسی ندارم اما وقتی میبینم یک آقایی که در موضوعات #فرهنگی و #سیاسی با من متفاوته حالا که از همسرش #طلاق گرفته یک عده با ذوق زدگی و #خوشحالی این خبر را نشر می دهند، غصه دار میشم. . ما برای رسیدن به هدف والا نباید به بداخلاقی و ریختن آبروی #خانوادگی افراد متوسل شویم. اگر از طلاق ... _
بنده از #قضاوت مردم هراسی ندارم اما وقتی میبینم
یک آقایی که در موضوعات #فرهنگی و #سیاسی با من متفاوته حالا که از همسرش #طلاق گرفته یک عده با ذوق زدگی و #خوشحالی این خبر را نشر می دهند، غصه دار میشم.
.
ما برای رسیدن به هدف والا نباید به بداخلاقی و ریختن آبروی #خانوادگی افراد متوسل شویم.
اگر از طلاق دو انسان خوشحال شدیم و این خبر را ولو به یک نفر انتشار دادیم #قلب ما سالم نیست و با #بهشت سنخیت پیدا نکرده است.
.
ما مردم هر جا دیدیم آبرویی به یغما رفته به جای #لایک با #کامنت ابراز نفرت کنیم.
Photo by @asalbanoo_hamsaretalabe
#خصوصی
#جدایی
#آبرو
Read more
هرگز ناجی و مسکن فردی که به تازگی از یک رابطه بیرون آمده ،طلاق گرفته یا جدا شده است، نشوید. ممکن است فرد ...
Media Removed
هرگز ناجی و مسکن فردی که به تازگی از یک رابطه بیرون آمده ،طلاق گرفته یا جدا شده است، نشوید. ممکن است فرد مقابل شما، برای فراموش کردن یک شکست عشقی یا بهم خوردن نامزدی قبلیش یا جدایی از همسرش ، فوری به یک رابطه جدید و ازدواج با فردی جایگزینی چون شما روی بیاورید. جایگزین پیدا کردن برای تسکین یک احساس، نه ... هرگز ناجی و مسکن فردی که به تازگی از یک رابطه بیرون آمده ،طلاق گرفته یا جدا شده است، نشوید. ممکن است فرد مقابل شما، برای فراموش کردن یک شکست عشقی یا بهم خوردن نامزدی قبلیش یا جدایی از همسرش ، فوری به یک رابطه جدید و ازدواج با فردی جایگزینی چون شما روی بیاورید. جایگزین پیدا کردن برای تسکین یک احساس، نه تنها او را آرم و قرار نمی دهد، بلکه در کلاف سردرگمی بیشتری گیر می افتد و شما فقط برای او یک چسب زخم موقتی گذرا خواهید بود. زمانی چشم باز می کند که می بینید نه از زندگی امروزش با شما راضی است و نه توانسته ردپای عشق قبلی را از قلبش پاک کند.
در حالیکه شما مدتی است که از انرژی ،وقت ،احساس و عاطفه خود را صرف این رابطه یک طرفه کرده و حالا احساس قربانی بودن خواهید داشت.
اگر در ابتدای آشنایی متوجه می شوید طرف مقابل شما به تازگی از یک ارتباط خارج شده است، بهتر است کاملا با صراحت و شفافیت از ادامه رابطه با این فرد خود داری کنید تا مدتی که فرد مقابل فرصت بازسازی خود بعد از پایان رابطه را داشته و مراحل سوگ را پشت سر گذاشته و آمادگی شروع یک ارتباط جدید بلحاظ ذهنی و روانی را به دست آورد.
الهه نژادکریم_زوج درمانگر
لینک کانال در بیو قرار دارد.
توجه:تصویر به معنای تبعیض جنسیتی نیست و بیانگر محتوی متن می باشد .
Read more
Loading...
مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد : 1: مخالفت 2: رنجش و عصبانیت 3: عدم پذیرش و طرد 4: سرکوب، که در ...
Media Removed
مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد : 1: مخالفت 2: رنجش و عصبانیت 3: عدم پذیرش و طرد 4: سرکوب، که در این مرحله همسران استعدادها و مهارت‌های عاطفی خود را فراموش کرده‌اند، و به یک جسد ماشینی و متحرک تبدیل شده‌اند، که زندگی محدود و بی‌طراوتی را دنبال می‌کند.مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد : مرحله ... مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد :
1: مخالفت
2: رنجش و عصبانیت
3: عدم پذیرش و طرد
4: سرکوب، که در این مرحله همسران
استعدادها و مهارت‌های عاطفی خود را
فراموش کرده‌اند،
و به یک جسد ماشینی و متحرک تبدیل شده‌اند،
که زندگی محدود و بی‌طراوتی را دنبال می‌کند.مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد :
مرحله 1: مخالفت
در زمینه عاطفی و در زندگی زناشویی این مسأله به کرات اتفاق می‌افتد زیرا تعداد تعاملات میان فردی زوجین خیلی زیادتر از انواع دیگر روابط است و به همین نسبت احتمال بروز اختلاف میان آنها بیشتر است. اگر مخالفت‌های کوچک خود را بیان نکنید و با توجه به تعداد موارد پیش آمده، از خیر مطرح کردن آنها بگذرید، این مخالفت‌های کوچک جمع شده و کم‌کم به علامت هشداردهنده بعدی یعنی رنجش و عصبانیت تبدیل می‌شود.
مرحله 2: رنجش و عصبانیت
در این مرحله شما فرد مقابل را سرزنش و ملامت می‌کنید و فرد مقابل هم عکس‌العمل نشان می‌دهد و شما را مورد حمله قرار می‌دهد. خیلی مواقع که سر موضوع کوچک و بی‌ربطی دعوای بزرگی راه می‌افتد علت آن را باید در جای دیگر و موضوع دیگری جستجو کنید. اگر رنجش و عصبانیت، مدام تکرار شود شما در مقام جلوگیری از آن، با به درون ریختن این عصبانیت و رنجش و انباشت انرژی منفی بسیار در درونتان پا به مرحله سوم می‌گذارید.
مرحله 3: عدم پذیرش و طرد
بعد از یک دعوای مفصل، در را به هم می‌کوبید و از منزل خارج می‌شوید. شما در منزل و زیر یک سقف هستید ولی به یکدیگر بی‌اعتنایی می‌کنید و یکدیگر را مورد بی‌توجهی قرار می‌دهید. در واقع طرف مقابل را هم از دیده و هم از دل بیرون می‌کنید. بیشتر جدایی‌ها و طلاق‌ها در این مرحله اتفاق می‌افتد. این دوره بحرانی ترین دوره اختلافات و در حقیقت زمان به زانو در آمدن آخرین تلاش‌های عاطفی طرفین برای بقای زندگی مشترکشان می‌باشد.
مرحله 4: سرکوب
سرکوبی نوعی احساس کرخی و بی‌حسی است. شما دیگر احساسات منفی خود را حس نمی‌کنید اما در مقابل، بهای بزرگی می‌پردازید و دیگر احساسات مثبت خود را نیز لمس و درک نخواهید کرد. آنچه این مرحله را فاجعه‌آمیز می‌کند نوع رابطه‌ای است که بین زوجین وجود دارد. به این ترتیب که همه چیز خوب و مرتب به نظر می‌رسد و طرفین به ظاهر زندگی خوبی در کنار یکدیگر دارند اما در واقع بسیاری از استعدادها و مهارت‌های عاطفی خود را فراموش کرده‌اند و به یک جسد ماشینی و متحرک تبدیل شده‌اند که زندگی محدود و بی‌طراوتی را دنبال می‌کند.
.
#دانشگاه_مجازی_تکنولوژی_فکر_برتر #موفقيت #عشق #هدف #مرگ #عاطفی #همسران
#سرکوب #پذیرش #طرد #عصبانیت #استعداد #مخالفت
Read more
‌ سوال: سلام من قبلا هم مطلبی پست کرده بودم باعنوان همسرم شغل مناسبی ندارد،اگر خاطرتان باشد دانشجوی ...
Media Removed
‌ سوال: سلام من قبلا هم مطلبی پست کرده بودم باعنوان همسرم شغل مناسبی ندارد،اگر خاطرتان باشد دانشجوی تربیت معلم هم بودم،می‌خواستم بگویم که من یک درجه هم بدبخت تر شدم و همسرم بخاطر بیمه نکردن او توسط صاحب کارش از کار کردن در کارگاه منصرف شد،و الان بیکار هست و کار هم برای او نیست.من خیلی نا امید هستم.خیلی ...
سوال:
سلام
من قبلا هم مطلبی پست کرده بودم باعنوان همسرم شغل مناسبی ندارد،اگر خاطرتان باشد دانشجوی تربیت معلم هم بودم،می‌خواستم بگویم که من یک درجه هم بدبخت تر شدم و همسرم بخاطر بیمه نکردن او توسط صاحب کارش از کار کردن در کارگاه منصرف شد،و الان بیکار هست و کار هم برای او نیست.من خیلی نا امید هستم.خیلی اوقات زندگی‌ام را با دیگران مقایسه می کنم.می دانم مقایسه کردن خوب نیست،اما چه‌ کار کنم؟ همه هم کلاسی هایم،که دانشجو تربیت معلم هستند،با معلم ازدواج کرده‌اند و زندگی خوبی دارند...اما من چه طور؟ کم کم به طلاق فکر می کنم.سرزنشم نکنید چون صبر من هم یک حدی دارد،از دوران نامزدی بیکار بود،الانم که نه ماه هست ازدواج کردیم،تلاش می کند که دنبال کار برود،اما چه فایده بالاخره من هم با یک آرزویی ازدواج کرده‌ام.داغون هستم،تو را به خدا کمک کنید.

پاسخ:

سلام
خواهر محترم شرایط شما را درک می کنیم،می دانیم که زندگی بدون کسب و کار خیلی سخت است،بی پولی و نگاه دیگران، و آرزوها و....برای شما ناراحت کننده هست،اما خواهرم بدانید که زندگی ساختارش با سختی است،و پر از مشکلات،شما باید صبور باشید، و به فکر راه حل مشکلات باشید ،فرار از مشکلات دردی را دوا نمی کند،با توکل به خدا و با انگیزه قوی و بهره گیری از تدبیر و عقل و حلم و با مشورت گرفتن از افراد دلسوز می توانید این مشکلات را به راحتی حل کنید.
اینکه همسرتان اهل کار و تلاش است،امیدوار باشید،همین یاری و کمک شما می تواند در پیدا کردن یک کسب خوب و حلال بسیار موثر باشد.
به تمام ظرفیت هایی که خود و شوهرتان دارید،یک بررسی و تامل خوبی داشته باشید،ببنید بهترین تدبیر و راهکار و مصلحت شما چیست؟بعد از اینکه به یک فکر و تدبیر معشیتی خوبی رسیدید،می توانید با استفاده از تجربیات دیگران نسبت به اقدام عملی آن پیش قدم بشوید.
از مقایسه با دیگران هم خوداری کنید،هر فردی شرایطش با شخص دیگری فرق می کند،شما با صبر کردن و کمک به شوهرتان می توانید آینده درخشانی را ایجاد کنید.
خود شما با برداشتن پروژه های علمی و یا نگاشتن مقاله یا کتاب و یا تدریس خصوصی می توانید شرایط زندگیتان را بهبود بخشید،فکر جدایی و عدم تمایل به حل مشکل،مصلحت نیست.
این حقیقت را بپذیرید که در عالم ما کسی را نداریم که بی مشکل باشد،انسانهای موفق از مشکلات عبور کرده اند نه اینکه فرار کرده باشند.
پس با همسرتان رابطه خوبی داشته باشید، تدبیر و تلاشتان را بیشتر کنید،با افکار و نظر دیگران از زندگی خودتان مایوس نشوید،برای حل مشکلات عجله نکنید.
#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #ناامید #کمک_کردن
Read more
Loading...
... مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد : مرحله 1: مخالفت در زمینه عاطفی و در زندگی زناشویی این مسأله ...
Media Removed
... مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد : مرحله 1: مخالفت در زمینه عاطفی و در زندگی زناشویی این مسأله به کرات اتفاق می‌افتد زیرا تعداد تعاملات میان فردی زوجین خیلی زیادتر از انواع دیگر روابط است و به همین نسبت احتمال بروز اختلاف میان آنها بیشتر است. اگر مخالفت‌های کوچک خود را بیان نکنید و با توجه ... ...
مرگ عاطفی همسران چهار مرحله دارد :
مرحله 1: مخالفت
در زمینه عاطفی و در زندگی زناشویی این مسأله به کرات اتفاق می‌افتد زیرا تعداد تعاملات میان فردی زوجین خیلی زیادتر از انواع دیگر روابط است و به همین نسبت احتمال بروز اختلاف میان آنها بیشتر است. اگر مخالفت‌های کوچک خود را بیان نکنید و با توجه به تعداد موارد پیش آمده، از خیر مطرح کردن آنها بگذرید، این مخالفت‌های کوچک جمع شده و کم‌کم به علامت هشداردهنده بعدی یعنی رنجش و عصبانیت تبدیل می‌شود.
مرحله 2: رنجش و عصبانیت
در این مرحله شما فرد مقابل را سرزنش و ملامت می‌کنید و فرد مقابل هم عکس‌العمل نشان می‌دهد و شما را مورد حمله قرار می‌دهد. خیلی مواقع که سر موضوع کوچک و بی‌ربطی دعوای بزرگی راه می‌افتد علت آن را باید در جای دیگر و موضوع دیگری جستجو کنید. اگر رنجش و عصبانیت، مدام تکرار شود شما در مقام جلوگیری از آن، با به درون ریختن این عصبانیت و رنجش و انباشت انرژی منفی بسیار در درونتان پا به مرحله سوم می‌گذارید.
مرحله 3: عدم پذیرش و طرد
بعد از یک دعوای مفصل، در را به هم می‌کوبید و از منزل خارج می‌شوید. شما در منزل و زیر یک سقف هستید ولی به یکدیگر بی‌اعتنایی می‌کنید و یکدیگر را مورد بی‌توجهی قرار می‌دهید. در واقع طرف مقابل را هم از دیده و هم از دل بیرون می‌کنید. بیشتر جدایی‌ها و طلاق‌ها در این مرحله اتفاق می‌افتد. این دوره بحرانی ترین دوره اختلافات و در حقیقت زمان به زانو در آمدن آخرین تلاش‌های عاطفی طرفین برای بقای زندگی مشترکشان می‌باشد.
مرحله 4: سرکوب
سرکوبی نوعی احساس کرخی و بی‌حسی است. شما دیگر احساسات منفی خود را حس نمی‌کنید اما در مقابل، بهای بزرگی می‌پردازید و دیگر احساسات مثبت خود را نیز لمس و درک نخواهید کرد. آنچه این مرحله را فاجعه‌آمیز می‌کند نوع رابطه‌ای است که بین زوجین وجود دارد. به این ترتیب که همه چیز خوب و مرتب به نظر می‌رسد و طرفین به ظاهر زندگی خوبی در کنار یکدیگر دارند اما در واقع بسیاری از استعدادها و مهارت‌های عاطفی خود را فراموش کرده‌اند و به یک جسد ماشینی و متحرک تبدیل شده‌اند که زندگی محدود و بی‌طراوتی را دنبال می‌کند.
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ ما رو در تلگرام همراهی کنید لینک تلگرام در قسمت پروفایل پیج ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Read more
هرچی تا حالا فال گرفتید بزارید کنار لیزا بانو با ده سال سابقه کاری نظرتون و نسبت به فال و دعا عوض میکنه ...
Media Removed
هرچی تا حالا فال گرفتید بزارید کنار لیزا بانو با ده سال سابقه کاری نظرتون و نسبت به فال و دعا عوض میکنه میتونید فقط,یکبار امتحان کنید از نتیجه اش تعجب کنید یا به پیجش سربزنید نظراونایی که فال گرفتن و دعا گرفتن و بخونید تا مطمئن شوید انواع فال ورق تارووت قهوه لنورماند اوراکل سرکتاب باطل هرجور دعا ... هرچی تا حالا فال گرفتید بزارید کنار
لیزا بانو با ده سال سابقه کاری نظرتون و نسبت به فال و دعا عوض میکنه میتونید فقط,یکبار امتحان کنید از نتیجه اش تعجب کنید یا به پیجش سربزنید نظراونایی که فال گرفتن و دعا گرفتن و بخونید تا مطمئن شوید
انواع فال ورق تارووت قهوه لنورماند اوراکل سرکتاب
باطل هرجور دعا و طلسم
انواع زبان بند,قوی و تضمینی,بازگشت عشق ازدست رفته,جلوگیری از طلاق و جدایی,آشتی,ازدواج
همه فقط با یک پیام آنلاین به الیزابت بانو
@falkade_elizabet
@falkade_elizabet
@elizabet_bano0o
@elizabet_bano0o
Read more
. یکی از معروف ترین داستان های اشرف، ماجراهای هر روز او با همسران محمد رضا بود و لحظه ای از آزارشان دست ...
Media Removed
. یکی از معروف ترین داستان های اشرف، ماجراهای هر روز او با همسران محمد رضا بود و لحظه ای از آزارشان دست نمی کشید؛ جدای از اهداف سیاسی کلا او با خانمها گویی مشکل داشت! خودش در توجیهی بامزه می نویسد: چون دوست و همبازي دختر نداشتم، رفقاي برادرم را به دوستي انتخاب کرده بودم فوزیه شاهزاده مصری که محمدرضا ... .
یکی از معروف ترین داستان های اشرف، ماجراهای هر روز او با همسران محمد رضا بود و لحظه ای از آزارشان دست نمی کشید؛ جدای از اهداف سیاسی کلا او با خانمها گویی مشکل داشت! خودش در توجیهی بامزه می نویسد: چون دوست و همبازي دختر نداشتم، رفقاي برادرم را به دوستي انتخاب کرده بودم فوزیه شاهزاده مصری که محمدرضا او را به همسری برگزید لحظه ای در ایران طعم خوشبختی را ندید. فسادهای جنسی و بی پروای شاه ایران برایش ناباورانه بود. فوزیه مهربان بود اما عشقی که با خیانت مداوم پاسخ داده میشد. علنی شدن رابطه محمدرضا شاه با مهری دیوسالار طاقت فوزیه را طاق کرد و به قهر به مصر رفت .
پس از بازگشتش بنابه نقل مشهور به قصد انتقام پرده عفت را درید و با امامی رابطه برقرار کرد. پس از فاش شدن ماجرا نزد شاه با غیرت، تنها واکنش شاه یک چیز بود: دیگر امامی را به کاخ راه ندهید! برخی اصل مطلب را تهمت و توطیه اشرف میدانند فوزیه رسوا شده به مصر رفت. لابی ها و التماسهای شاه داشت کارگر می شد که اشرف زهر دیرین خود را ریخت. او در نامه ای تاریخی به دروغ به فوزیه نوشت اینجا شاه و.. نقشه قتلت را کشیده اند. امضا: خیر خواه شما ، اشرف پهلوی .
فوزیه و دربار مصر دیگر لحظه ای در جدایی از ایران تردید نکردند. انصاری از عوامل دربار می نویسد «... بالاخره همين قدرت طلبي بسيارش اورا با تمام همسران شاه در تضاد قرار داده بود . زيرا وي چشم ديدن زني را که شخصيت دوم دربار و خاندان سلطنتي باشد نداشت . با فوزيه اختلاف به هم رسانيد ومعروف است که يکي از عوامل اصلي پافشاري فوزيه بر طلاق، اختلافش با اشرف بود و آزاري که از دست رفتار او مي کشيد . با ثريا نيز وضعي بهتر از اين نداشت . به اختلافاتش با فرح [نيز ] اينجا و آنجا اشاره کرده ام"
نامه ذلیلانه شاه به دربار مصر و التماسهای رقت انگیزش با بی توجهی مصر مواجه شد و در سال بیست و هفت در نخستین روزهای پاییز شاه وفوزیه از هم جدا شدند و در این واقعه یک نفر بیش از هرکس خوشحال بود: پلنگ سیاه

ادامه دارد
Read more
. <span class="emoji emoji1f300"></span>چند متر زندگی... . در مسیر جاده‌ی ایوان-ایلام، بر بام روستا ،چادری خودنمایی می‌کنه که ما رو ...
Media Removed
. چند متر زندگی... . در مسیر جاده‌ی ایوان-ایلام، بر بام روستا ،چادری خودنمایی می‌کنه که ما رو به یاد تعطیلات نوروز در مناطق کُردنشین میندازه؛ با این تفاوت که این چادر دائمیه! و قراره سرپناه مادر و دختری باشه که شش ساله بدون مَرد خونواده، زندگی رو سپری می‌کنن... مردی که می‌تونست در راه زندگی، ... .
🌀چند متر زندگی...
.
در مسیر جاده‌ی ایوان-ایلام، بر بام روستا ،چادری خودنمایی می‌کنه که ما رو به یاد تعطیلات نوروز در مناطق کُردنشین میندازه؛ با این تفاوت که این چادر دائمیه! و قراره سرپناه مادر و دختری باشه که شش ساله بدون مَرد خونواده، زندگی رو سپری می‌کنن... مردی که می‌تونست در راه زندگی، پدر مهربونی برای مریم و تکیه‌گاه محکمی برای همسرش باشه؛ اما بیراهه‌ی اعتیاد رو در پیش گرفت و اونقدر اسیر موادمخدر شد که مادر مریم مجبور به طلاق شد.
مادر مریم بعد از جدایی از همسرش، ناگزیر به خونه‌ی پدری برگشت. خونه‌ای که فقط یک اتاق داشت و مادر مریم به‌ناچار در حیاط خونه، چادری برپا کرد که پناه بی‌پناهی خودش و دخترش باشه؛ چادری با یک موکت و دو پتو، چند قابلمه و بشقاب؛ و یخچالی که از طریق کمک‌های مردمی براشون تهیه شده بود...
پای درددل مادر مریم نشستیم. از سختی‌های روزگار برامون گفت. از دردها و رنج‌هایی که با لحظه لحظه‌ی زندگیش عجین شده بود. از این در و اون در زدن و آخر به جایی نرسیدن... از مشکلات چادری که خونه‌ش بود، سرپناه‌ش بود، تمام زندگیش بود...
از سختی تهیه غذا و لباس برای مریم، هر بار که از مریم حرف می‌زد بغض راه گلوش رو می‌بست و پشت‌بندش سکوتی پر از درد...
از دردسرهای هر فصل برامون گفت. از سوز و سرمای زمستونی که بدون وسایل گرمایشی سر شد. از گرمای تابستونی که در پیش داره و دغدغه‌ی حفاظت از مریم در برابر مهمون‌های ناخونده مثل مار و عقرب که گاه و بی‌گاه به چادرشون سر می‌زنن... از کوران غم‌ها‌و سختی‌های زندگیش گفت؛ ولی مشکلاتش به اینجا ختم نمی‌شد. فقط لابه‌لای این همه درد و این همه رنج، خودش و سلامتیش رو فراموش کرده بود؛ یا دست کم اولویتش نبود...
از بیماریش پرسیدیم؛ مشکوک به سرطان بود و باید سریع بررسی می‌شد؛ ولی هزینه‌های رفت و آمد و ویزیت‌ها مجال پیگیری مداوم رو گرفته بود...
تنها ترسش این بود که مبادا مریم تنها پناهشو، تنها تکیه‌گاهشو از دست بده... و مریم که از چشماش پیدا بود که می‌فهمید مادرش داره از چی حرف می‌زنه... مادر مریم می‌گفت آرزوهای زیادی برای دخترش داره؛ مثلا اینکه مریم به دانشگاه بره یا اینکه اونو تو لباس عروس ببینه؛ اما گویا قبل از همه‌ی این آرزوها باید این روزها به فکر حفظ جون دخترش باشه...
.
🏠می‌خواهیم با همت شما عزیزان اتاقی را برای مریم و مادرش بسازیم.
جهت ساخت اتاقی پر از نور و امید همراهمان باشین... #جمعیت_امام_علی
Read more
Loading...
Loading...