جشنواره شهاب کن اصغر

Loading...


Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1254.3 days
to ratio
1
#پنه _لوپه_ کروز #اصغرفرهادی #فیلم_آینده #موفقیت _دوباره # # فستیوال #کن #شهاب_حسینی #ترانه_علیدوستی #فروشنده #اصغرفرهادی # # پنه لوپه کروز: عاشق فیلم‌نامه جدید اصغر فرهادی شدم پنه لوپه کروز بازیگر اسپانیایی و برنده اسکار گفته که خلاصه‌ی فیلم‌نامه‌ی فیلم جدید اصغر فرهادی ... #پنه _لوپه_ کروز
#اصغرفرهادی
#فیلم_آینده
#موفقیت _دوباره
#🙏
# فستیوال #کن #شهاب_حسینی #ترانه_علیدوستی #فروشنده #اصغرفرهادی #💪 #👌 پنه لوپه کروز: عاشق فیلم‌نامه جدید اصغر فرهادی شدم

پنه لوپه کروز بازیگر اسپانیایی و برنده اسکار گفته که خلاصه‌ی فیلم‌نامه‌ی فیلم جدید اصغر فرهادی را خوانده و عاشق این فیلم‌نامه شده است.
به گزارش خبرآنلاین، او به همراه همسرش خاویر باردم قرار است در فیلم جدید فرهادی بازی کنند. این فیلم در اسپانیا ساخته می‌شود و زبان آن‌هم اسپانیایی است.

کروز می‌گوید که فرهادی در حال نوشتن فیلم‌نامه‌ی کامل این فیلم است و دوست ندارد که اطلاعات زیادی در مورد آن ارائه شود.

او فیلم‌نامه‌ی جدید فرهادی را یک درام تأثیرگذار باشخصیت‌هایی شگفت‌انگیز توصیف کرده و گفته که اصغر فرهادی در حال حاضر یکی از بهترین کارگردان‌هایی است که دنیا دارد.

کروز نخستین بازیگر اسپانیایی برنده‌ی اسکار است که بازیگری را از سن ۱۵ سالگی آغاز کرده است.

فیلمبرداری این پروژه سینمایی احتمالا از اواخر تابستان یا اویل پائیز آغاز خواهد شد و داستان آن درباره زندگی یک خانواده روستایی در اسپانیا است.

تهیه‌کنندگان فیلم جدید #اصغرفرهادی کمپانی ال‌دسیو متعلق به پدرو و آگوستین آلمادوار و کمپانی ممنتو متعلق به الکساندر مالت‌گای هستند.

مالت‌گای درباره فیلمنامه این فیلم گفته بود: «این فیلم یک تریلر روانشناسانه با ته‌‌مایه‌ای از داستان‌های آگاتا کریستی و به معنای واقعی کلمه مهیج است.» او معتقد است که این فیلم هم برخی از تم‌هاے اخلاقیی فیلم‌های پیشین فرهادی را دارد.

آگوستین آلمادوار نیز این پروژه را به دلیل ارائه اشتراکات در فرهنگ و صنعت فیلمسازی بسیار ارزشمند دانسته و گفت بود: «ما فیلم‌های فرهادی را تحسین می‌کنیم، و در عین حال تشابهات و علائق مشترک بسیاری با او داریم. در گذشته این احساس نزدیکی با فیلمسازان بزرگی مانند گیرمو دل‌تورو به ساخت فیلم‌هایی مانند «ستون فقرات شیطان» ختم شد.» فرهادی در آغاز قصد داشت که فیلم اسپانیایی‌زبان خود را از پایان اکتبر سال گذشته آغاز کند اما به گفته‌ خودش دلتنگ ایران شد و تصمیم گرفت نخست «فروشنده» را در ایران بسازد.

فرهادی پیش‌ازاین فیلم گذشته را با بازی بره‌نیس بژو، طاهر رحیم و علی مصفا به زبان فرانسوی در فرانسه ساخت. بژو برای بازی در این فیلم جایزه‌ی بهترین بازیگر جشنواره‌ی کن را برد. #🙏
Read more
Loading...
پیش بینی شبکه تلویزیونی فرانس:ترانه علیدوستی و شهاب حسینی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن و ...
Media Removed
پیش بینی شبکه تلویزیونی فرانس:ترانه علیدوستی و شهاب حسینی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن و مرد جشنواره ی فیلم کن میشوند #فروشنده #ترانه_علیدوستی #شهاب_حسینی #اصغر_فرهادی پیش بینی شبکه تلویزیونی فرانس:ترانه علیدوستی و شهاب حسینی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن و مرد جشنواره ی فیلم کن میشوند😉😍
#فروشنده #ترانه_علیدوستی #شهاب_حسینی #اصغر_فرهادی
• تبريك به #شهاب_حسینی براي دريافت نخل طلای بهترین بازیگر مرد جشنواره کن ۲۰۱۶ #كن #فروشنده. #اصغر_فرهادي
Media Removed
• تبريك به #شهاب_حسینی براي دريافت نخل طلای بهترین بازیگر مرد جشنواره کن ۲۰۱۶ #كن #فروشنده. #اصغر_فرهادي
تبريك به #شهاب_حسینی براي دريافت نخل طلای بهترین بازیگر مرد جشنواره کن ۲۰۱۶
#كن #فروشنده. #اصغر_فرهادي
‌ شهاب حسینی، بازیگر سینمای ایران،‌ برنده نخل طلايى بهترین بازیگر مرد برای فیلم «فروشنده»، ساخته اصغر فرهادی از جشنواره کن شد.‌ ‌ او قبلا در مصاحبه ای گفته بود:‌ «بزرگترین آرزویم قبل از مرگ، ساخت اثری درباره امام حسین‌(ع) است»‌ ‌
شهاب حسینی، بازیگر سینمای ایران،‌
برنده نخل طلايى بهترین بازیگر مرد برای فیلم «فروشنده»، ساخته اصغر فرهادی از جشنواره کن شد.‌

او قبلا در مصاحبه ای گفته بود:‌
«بزرگترین آرزویم قبل از مرگ، ساخت اثری درباره امام حسین‌(ع) است»‌
نوشتن یک درام روانشناختی_پلیسی ،شاید کار خیلی دشواری نباشد ،اما جمع کردن و هدایت یک گروه بازیگر درخشان ، انتخابهای عالی سکانسها و موسیقی ،همراه با تدوین بینظیر #هایده_صفی_یاری ، از فیلم #همه_میدانند ،اثری چنان جذاب ساخته است که انگار هرکس ،خودش را در این فیلم پیدا میکند .فیلمی که در چند روز اول، ... نوشتن یک درام روانشناختی_پلیسی ،شاید کار خیلی دشواری نباشد ،اما جمع کردن و هدایت یک گروه بازیگر درخشان ، انتخابهای عالی سکانسها و موسیقی ،همراه با تدوین بینظیر #هایده_صفی_یاری ، از فیلم #همه_میدانند ،اثری چنان جذاب ساخته است که انگار هرکس ،خودش را در این فیلم پیدا میکند .فیلمی که در چند روز اول، رکورد فروش سینماهای کن را شکست ، اتفاقی که هرگز در این حجم گسترده ،برای هیچ فیلم هنری ، رخ نداده بود!
#گیشه و #بازار برای بقای سینما و فیلمسازش، بسیار اهمیت دارد و فرهادی چنان ماهرانه و باعشق ،فیلم میسازد که این مرز را هم میشکند... حتی کسانی که انتظار بالاتری از او دارند ،مجبورند به این موفقیت بی سابقه رکورد فروش در کن، #تبریک بگویند .تنها فیلمسازی که بافت خانواده را آنقدر خوب میشناسد که سوژه هایش ، برای تمام مردم جهان،قابل درک است،چون همه با عشق ،تردید ،نفرتها و کینه های کهنه ،حسادت، و تعصبهای بیجا در خانواده ، طرف هستیم ...هر کجای جهان که باشیم ...و با مساله ی کوتاهی عمر ...و اینکه هر عاملی میتواند ،استحکام خانواده را به خطر بیندازد...پس زنده یاد #اکبر_رادی درست میگفت که هنوز در درامهای بزرگ جهان ، مثل آثار #آرتور_میلر #خانواده ،نماد اجتماع میشود و حرف اول را میزند...
.
.
بازیگران زن هالیوود و غرب ،معمولا از هم تعریف نمیکنند! برایم جالب بود که اینبار یکصدا از بازی عالی #پنه_لوپه_کروز تعریف کردند... و البته ، از بازی همسر واقعی اش #خاویر_باردم نیز.. .
. .جولین مور و بسیاری دیگر ،گفته اند هرگز این حد توانایی را در پنه لوپه حدس نمیزدند !...جالب است این اتفاق ، برای بازیگران دیگر فرهادی هم، در تمام آثارش رخ میدهد! هرگز بازی شهاب حسینی را درفیلم "جدایی"فراموش نمیکنم! همه معروفتر میشوند و توانایی نهفته شان دیده میشود! .
گرچه فیلم #فروشنده را ، بر عکس #جدایی نادراز سیمین یا #الی ، از جهاتی خیلی دوست نداشتم ،اما نمیتوانم منکر نبوغ فرهادی در گفتن #ناگفتنیها شوم. به احترام فیلمسازی برمیخیزم که راه و هدفش را یافته است و فیلمش ، امروز ، فارغ از ملیت،رکوردهای جهانی را در مینوردد و او یک ایرانیست که در همین دانشگاه تهران ،تاتر خوانده است ،اما هوش اجتماعی بالایی دارد و زندگی را جدی میگیرد! و مردم را،مخاطبانش!

سپاس برای زنده نگه داشتن نبوغ در سینما !
.

مرسی #اصغر_فرهادی خلاق
. زنده بادخلاقیت
.
.

#چیستایثربی
#چیستا_یثربی #چیستا

#نقد #سینما #سکانس #جشنواره_کن

#chista_yasrebi
#asghar_farhadi
#everybody_knows
#can_film_festival
@asgharfarhadiofficial
#festivaldecannes
@festivaldecannes
Read more
اصغر فرهادی و شهاب حسینی عزیز بر فرش قرمز فیلم ((فروشنده)) جشنواره کن 2016
Media Removed
اصغر فرهادی و شهاب حسینی عزیز بر فرش قرمز فیلم ((فروشنده)) جشنواره کن 2016 اصغر فرهادی و شهاب حسینی عزیز بر فرش قرمز فیلم ((فروشنده)) جشنواره کن 2016
Loading...
Loading...