Loading Content...

جنسی آزار زن

Loading...


Unique profiles
11
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
667.8 days
to ratio
4.5
• تجربه ی آزار جنسی و کلامی برای زن ها نه تنها نااشنا نیست بلکه تقریبا به شکل عادت درومده و جنس زن باید ...
Media Removed
• تجربه ی آزار جنسی و کلامی برای زن ها نه تنها نااشنا نیست بلکه تقریبا به شکل عادت درومده و جنس زن باید هرجا و هر لحظه توی خونه یا اجتماع، انتظار داشته باشه یکی از راه برسه و به واسطه یدک کشیدن اسم مرد، چنگی به روحش بزنه و رد بشه درسته این موضوع غم انگیز ممکنه حتی برای بعضی بعد چند وقت فراموش بشه، اما گاهی ...
تجربه ی آزار جنسی و کلامی برای زن ها نه تنها نااشنا نیست بلکه تقریبا به شکل عادت درومده و جنس زن باید هرجا و هر لحظه توی خونه یا اجتماع، انتظار داشته باشه یکی از راه برسه و به واسطه یدک کشیدن اسم مرد، چنگی به روحش بزنه و رد بشه
درسته این موضوع غم انگیز ممکنه حتی برای بعضی بعد چند وقت فراموش بشه، اما گاهی تجربه ی ازار جنسی و کلامی، برابر میشه با زخمی دائمی یا یدک کشیدن بار سنگین خاطره روی دوش یک زن. در اکثر مواقع زن ها سکوت میکنند و تا وقتی اون زخم روی روحشون هست ، تو ذهنشون بی نهایت فریاد و حرف نزده دارند .
من قصد دارم چهره ی زنانی که این زخم رو روی روح و تنشون دارن رو تصویر سازی کنم ، تا شاید بتونم این رنج و در قالب تصویر ثبت کنم به امید روزی که هیچ وقت روح و روان یک زن مجبور به تحمل این درد نباشه
از دوستانی که این متن رو میخونن خواهش میکنم اگه خودشون یا کسانی که میشناسن داستانی از هر گونه ازار جنسی یا کلامی دارن ، که اثرات و تبعاتش هنوز باهاشونه و تاثیرش روی زندگیشون باقی مونده ، داستان و حرف های نزدشون رو برای من دایرکت کنن تا من بتونم به تصویر بکشم. #dontremainsilent
#women #femenism #femenist #سمتنو #زنان_مبارز @kimiiaes @feminism.everyday
Read more
Loading...
"حقیر تویی ضحاک" . . خامنه اي مي گويد:"آن‌همه هزینه، فکر و تبلیغات کردند که در نتیجه آن چند دختر فریب ...
Media Removed
"حقیر تویی ضحاک" . . خامنه اي مي گويد:"آن‌همه هزینه، فکر و تبلیغات کردند که در نتیجه آن چند دختر فریب بخورند و در گوشه‌وکنار روسری از سر بردارند و همه تلاش‌هایشان در این نتیجه کوچک و حقیر خلاصه شد که این، مسئله‌ای نیست اما آنچه بنده را حساس می‌کند، طرح مسئله حجاب اجباری از دهان برخی خواص است." اين ... "حقیر تویی ضحاک" .
.
خامنه اي مي گويد:"آن‌همه هزینه، فکر و تبلیغات کردند که در نتیجه آن چند دختر فریب بخورند و در گوشه‌وکنار روسری از سر بردارند و همه تلاش‌هایشان در این نتیجه کوچک و حقیر خلاصه شد که این، مسئله‌ای نیست اما آنچه بنده را حساس می‌کند، طرح مسئله حجاب اجباری از دهان برخی خواص است."
اين كه جواني ات و جانت را كف دست بگيري و در حضور مامورين حكومت ستم اعتراض كني و حجابت را به عنوان نمادي از اجبار و ستم و در دفاع از آزادي و شان انساني‌ات بر سرچوب کنی، حقیرتر است یا پنهان شدن دیکتاتوری با تفکر قرون وسطایی، پشت سلاح‌ها و انبوه خودفروشان و آدم‌کشان‌اش؟ تاریخ قضاوت خواهد کرد کدام حقیرتر است.
مي‌گوید:"مثل آن که بگویند فروش مشروبات الکلی آزاد شود و هر کس خواست بخورد یا نخورد؛ آیا این حرف درست است؟" مسلما! پس سر خم کردن در مقابل تو و پذیرش هرآن‌چه تو و امثال تو باور دارید، درست است؟
خامنه‌‌ای زنان غربی را "مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری مقابل مردان و وسیله هیجان جنسی" دانسته و گفته است در مقابل "زن اسلامی" باید "اثرگذار در اجتماع، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد" باشد. بله در مرام شما زن انسان نیست که خود آزاد باشد و لیاقت آرامش و شادی را داشته باشد و باید مایه آرامش شمایی باشد که مردانگی و مذکر بودن را به صرف متولد شدن با آلت نرینه، ارزش تصور می‌کنید و از معرفت، جوانمردی، شرافت، شجاعت و... هرآنچه همین «مردانگی» دیکته می‌کند بویی نبرده‌اید و تنها مایه‌ی افتخارتان همان آلت نرینه است.
رهبر ایران با تاکید از حجاب اجباری در ایران دفاع کرده و می‌گوید حجاب مانع آزار جنسی می‌شود! با این استدلال مردان نیز حیواناتی تصور می‌شوند که در صورت دیدن اندام زنان نه شعور و درک بایدهای اخلاقی را به یاد می‌آورند و نه توانایی آن را دارند که رفتاری جز آزار جنسی زنان در پیش بگیرند! گویی مردان همه مانند بقیه‌ی حیوانات برای جفت‌گیری به سمت جنس مخالف هجوم می‌برند و تنها راه این است که زنان سرتا به پا پوشیده باشند! تنها شما و همفکران شما چنین خو و مرامی دارید و اگرنه چهل سال حجاب اجباری باید آزارجنسی و تجاوز را به حداقل می‌رساند که در عمل آمارهای نصفه نیمه‌ی خودتان هم عکس این را نشان می‌دهند.
حقیر تو هستی که دستت به خون بی‌گناهان آلوده است و مزدورانت جوانان این خاک را دربند و شکنجه می‌کنند شاید سرنوشتی که مانند صدام و قذافی و... انتظارت را می‌کشد، چند روزی به تعویق بیافتد.
.
.
هومن عزیزی
#amirhesamkashfi
Read more
. آزار جنسی همه جای دنیا هست منتهی در کشوری مثل ایران دولت بجای اینکه از حق زن دفاع کنه، با قانون های عقب موندش یه کاری کرده که این مردای مریض از هر فرصتی برای زخم زدن به زن‌ها استفاده کنند حتی در ملا عام! خدا رو شکر کار کل این هفته من محو کردن فریم به فریم شومبول های مریض این «آدم ها» در انواع اقسام مختلف ... .
آزار جنسی همه جای دنیا هست منتهی در کشوری مثل ایران دولت بجای اینکه از حق زن دفاع کنه، با قانون های عقب موندش یه کاری کرده که این مردای مریض از هر فرصتی برای زخم زدن به زن‌ها استفاده کنند حتی در ملا عام! خدا رو شکر کار کل این هفته من محو کردن فریم به فریم شومبول های مریض این «آدم ها» در انواع اقسام مختلف بود. حالا مگه تموم می شد؟ بدبخت همکاران خارجیم هم هی مجبور بودن از پشت میز من رد شن و هر روز با یه شومبول جدید روبرو میشدند.
Read more
زخمی که نمی بینیم : #خشونت همیشه یک چشم کبود و دندان شکسته و دماغ خونی نیست. خشونت، تحقیر، آزارو گاهی ...
Media Removed
زخمی که نمی بینیم : #خشونت همیشه یک چشم کبود و دندان شکسته و دماغ خونی نیست. خشونت، تحقیر، آزارو گاهی یک نگاه است. ترسی است که آرام آرام در طول زمان بر جان زن نشسته  خشونت بی کلامِ مردیست که در را که باز می کند زن ناگهان مضطرب می شود، غمگین می شود. نمی داند چرا.؟؟ در حضور مرد انگار کلافه باشد. انگار ... زخمی که نمی بینیم :

#خشونت همیشه یک چشم کبود و دندان شکسته و دماغ خونی نیست. خشونت، تحقیر، آزارو گاهی یک نگاه است. ترسی است که آرام آرام در طول زمان بر جان زن نشسته 
خشونت بی کلامِ مردیست که در را که باز می کند زن ناگهان مضطرب می شود،
غمگین می شود.😢😢 نمی داند چرا.؟؟ در حضور مرد انگار کلافه باشد.
انگار خودش نباشد.
انگار بترسد که خوب نیست
. که کم است که باید لاغرتر باشد چاق تر باشد زیباتر باشد خوشحال تر باشد سنگین تر باشدخانه دارتر باشد عاقل تر باشد.
#خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.
خشونت آن نقابی است که زن می زند به صورتش تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد.
مرد می تواند زن را له کند بدون اینکه حتی لمس اش کند.
بدون اینکه حتی بخواهد لهش کند
 خشونت توجیه آزار روحی، کلامی، جسمی، جنسی مردی است که مست است. مستی انگار عذر موجهی باشد برای ناموجه ترین رفتارها.
می دانید؟ کتک بدترین نوع خشونت علیه زنان نیست. کبودی و زخم و شکستگی خوب می شوند.
قدرت و شادابی و باور به خویشی که از زن در طول ماهها و سالها گرفته می شود گاهی هیچ وقت، هیچ وقت، ترمیم نمی شود ... خشونت خود ما زنانیم که تمامی اینها را می پذیریم بی هیچ اعتراضی و آن کسی را هم که در میانمان به اعتراض بلند می شود با القاب زن فلان و بهمان به سخره می گیریم ... خشونت خود خودمانیم و از ماست که بر ماست😔
#نه_به_خشونت_علیه_زنان
#روز_جهانی
#خشونت
#۲۵_نوامبر
#نارنجی
Read more
... سلام سلام لطفا همراهی کنید تایمم خیلی کمه تا فردا لطفا خانومهای عزیز سرزمینم دخترای گل ایران ...
Media Removed
... سلام سلام لطفا همراهی کنید تایمم خیلی کمه تا فردا لطفا خانومهای عزیز سرزمینم دخترای گل ایران ازتون واقعا یه کمک میخوام لطفا داستان خودتونو با من در میون بذارید کاملا اسرارتون پیش من محفوظه من فقط این اطلاعات رو برای دفاع و مجوز گرفتن اینکه برای ارائه پایان نامه ای میخوام که ثابت کنم ... ...
سلام سلام
لطفا همراهی کنید
تایمم خیلی کمه تا فردا
لطفا خانومهای عزیز سرزمینم
دخترای گل ایران
ازتون واقعا یه کمک میخوام
لطفا داستان خودتونو با من در میون بذارید کاملا اسرارتون پیش من محفوظه
من فقط این اطلاعات رو برای دفاع و مجوز گرفتن اینکه برای ارائه پایان نامه ای میخوام که ثابت کنم در این جامعه زن ها مورد ظلم واقع میشن وعلاوه بر آزار جسمی و جنسی اون آسیب روحی مد نظرمه
لطفا برای محفوظ موندن داستان واطلاعاتتون به استوری بیاید ویا دایرکت بدید
ازتون خواهش میکنم همراهی کنید و دوستانتونو تک کنید
من هم دختر هستم ۲۳ ساله و ارشد رشته حقوق
منتظرتونم
#حمایت_زنانه #جنبش_زنانه #دختران_ایران #حقوق_زنان #امنیت #خشونت_علیه_زنان
Read more
‌ فیلم سینمایی «دختران خورشید»(Girls of the Sun) به کارگردانی Eva Husson در بخش مسابقه جشنواره فیلم #کن2018 حضور دارد. #گلشیفته_فراهانی, امانوئل برکو, عربی غیب و .. در این فیلم به ایفای نقش میپردازند. . Eva Husson در مصاحبه‌های خود با رسانه‌ها، آگاهی از رفتار غیرانسانی داعش با ایزدی‌ها ...
فیلم سینمایی «دختران خورشید»(Girls of the Sun) به کارگردانی Eva Husson در بخش مسابقه جشنواره فیلم #کن2018 حضور دارد. #گلشیفته_فراهانی, امانوئل برکو, عربی غیب و .. در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.
.
Eva Husson در مصاحبه‌های خود با رسانه‌ها، آگاهی از رفتار غیرانسانی داعش با ایزدی‌ها در شمال عراق و ماجراهای غم‌انگیز زنان و کودکان اسیر کرد را انگیزه اصلی خود از پرداختن به این موضع عنوان کرد. وی باور دارد دختران خورشید از معدود فیلم‌های جنگی زن محوری است که تصویری واقعی از رویدادهای این فجایع انسانی ارائه می‌دهد، درعین حال پیامی مثبت دارد و به بیان شایستگی‌ها و توانایی‌های زنان می‌پردازد.
.
گلشیفته فراهانی در این فیلم نقش «بهار» را بازی می‌کند، دختر جوانی که در بازگشت به روستای محل زندگی خود در کردستان همراه با پسرش و صدها زن دیگر توسط نیروهای داعش ربوده می‌شوند. بهار سرانجام فرار می‌کند و به عنوان فرمانده یک گردان ویژه از زنان مسلح کرد به نام «دختران خورشید» انتخاب می‌شود. تمامی اعضای گروه زن هستند و نقش مهمی در مبارزه علیه داعش و آزادسازی مناطق اشغالی دارند او مدت‌ها در شرایطی غیرانسانی زندانی می‌شود و مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌گیرد.
Read more
Loading...
۰ ژان ژاک روسو  یکی از بزرگ ترین معلمان تربیت انسان پنج فرزند خود را به یتیم خانه ها سپرده و این فرزندان ...
Media Removed
۰ ژان ژاک روسو  یکی از بزرگ ترین معلمان تربیت انسان پنج فرزند خود را به یتیم خانه ها سپرده و این فرزندان همه در شرایط سخت یتیم خانه های سده هجدهم در فرانسه، بعد از مدت کوتاهی مردند. ۰ شوپنهاور که معلم عرفان شرقی در غرب شد  اخلاقی به غایت تند و خشن داشت. او که بر احترام به هستی تاکید می کرد زنان زیادی ... ۰
ژان ژاک روسو  یکی از بزرگ ترین معلمان تربیت انسان پنج فرزند خود را به یتیم خانه ها سپرده و این فرزندان همه در شرایط سخت یتیم خانه های سده هجدهم در فرانسه، بعد از مدت کوتاهی مردند.
۰

شوپنهاور که معلم عرفان شرقی در غرب شد  اخلاقی به غایت تند و خشن داشت. او که بر احترام به هستی تاکید می کرد زنان زیادی را فریفت و از پذیرفتن سرپرستی فرزند نامشروع خود سر باز زد.
۰
نیچه که یکی از محبوب ترین فیلسوفان تاریخ است، در تمام زندگی اش علیه ابرانسانی که داعیه آن را داشت رفتار کرد.
۰

راسل که کلمات قصار او ورد زبان اخلاق گرایان است، در زندگی اش بی هیچ شرمندگی چهار زن و بی شمار معشوقه داشت که در فاجعه بارترین مورد آن، با عروسش ارتباط داشت و فرزندش جان راسل را به جنون کشاند.
۰
ویتگنشتاین بدخلق و همجنس باز در فلسفه ادعای خدایی کرد و با وجود این، سه بار فلسفه خود را تغییر داد.
۰

هایدگر که نوشته های او نوازش روحِ طبیعت گرایان بود نقش مهمی در تقویت نازیسم داشت و شرح روابط او با شاگردانش هواداران اخلاق خواه او را آزار می دهد.
۰

سارتر و دوبوار دختران نوجوان را وارد روابط جنسی خود می کردند و بعد از مدتی سوء استفاده از آنها، آنها را به بیرون تف می کردند و دوبوار بارها به جرم تجاوز به زنان (او دوجنس گرا بود) مواخذه و پرونده تدریس او برای همیشه در فرانسه تعلیق شد.
۰

و در نهایت، فوکو که همجنس باز بود در حمام خانه های سان فرانسیسکو از رابطه جنسی با مردان غریبه لذت می برد و معشوقش دانیل دفر را در جریان انقلاب اسلامی به ایران آورد و او را به عنوان منشی خود معرفی کرد.

پ ن: کتاب فیلسوفان بدکردار که در سال دوهزار و چهار و توسط نایجل راجرز و مل تامپسون به چاپ رسیده رو حتما خوندید و اگه نخوندید بخونید ضرر نداره که، لااقل از چرت و پرتا ی من بهتره
Read more
. خبر رسیده #Himchan عضو گروه #BAP متهم به آزار جنسی یه دختر بیستو اندی ساله شده!گفته شده این اتفاق ...
Media Removed
. خبر رسیده #Himchan عضو گروه #BAP متهم به آزار جنسی یه دختر بیستو اندی ساله شده!گفته شده این اتفاق در جریان سفری اکیپی که دو تا مرد و دوتا زن دیگه هم بودن رخ داده!این فرد این اتهام رو رد کرده. . همچنین ایشون گفته که هیچکدوم از اعضای دیگه ی گروه تو این سفر نبودن!پلیس گفته ادعاهای دو طرف با هم همخونی ... .
خبر رسیده #Himchan عضو گروه #BAP متهم به آزار جنسی یه دختر بیستو اندی ساله شده!گفته شده این اتفاق در جریان سفری اکیپی که دو تا مرد و دوتا زن دیگه هم بودن رخ داده!این فرد این اتهام رو رد کرده.
.
همچنین ایشون گفته که هیچکدوم از اعضای دیگه ی گروه تو این سفر نبودن!پلیس گفته ادعاهای دو طرف با هم همخونی نداره و باید تحقیقات بیشتری صورت بگیره...
.
کمپانی #Ts این موضوع رو تایید کرده و در بیانیه ای گفته سو تفاهم بوجود اومده مربوط به جمع دوستانه ای بوده که توسط یکی از اشنایانش به اونجا دعوت شده...
.
#Kpop
Read more
Loading...
در خصوص فیلم ملی و راههای نرفته اش چیزی که مدام در ذهن من تکرار می شد احساس امنیت در خانواده است؛ مالازم ...
Media Removed
در خصوص فیلم ملی و راههای نرفته اش چیزی که مدام در ذهن من تکرار می شد احساس امنیت در خانواده است؛ مالازم است برای والد شدن آموزش ببینیم، لازم است حتی قبل از ازدواج کلیشه های غلط فرزندپروری را بشناسیم و‌ نسبت به آموزشهای صحیح آگاه بشویم! پدر یا مادری که فرزندش را به بهانه ی خیر و‌صلاح او کتک می زند باید ... در خصوص فیلم ملی و راههای نرفته اش چیزی که مدام در ذهن من تکرار می شد احساس امنیت در خانواده است؛ مالازم است برای والد شدن آموزش ببینیم، لازم است حتی قبل از ازدواج کلیشه های غلط فرزندپروری را بشناسیم و‌ نسبت به آموزشهای صحیح آگاه بشویم! پدر یا مادری که فرزندش را به بهانه ی خیر و‌صلاح او کتک می زند باید این انتظار راهم داشته باشد که بعدها فرزندش اگر از همسرش کتک بخورد و بزند این را بپذیرد و فکر کند خیر و صلاحش بوده یا راه دیگری بلد نیست و متاسفانه اغلب این افراد آسیب دیده دچار سردرگمی هستند . خیلی ها خشونت را فیریکی می دانند و‌ اگر خشونت روانی- جنسی را تجربه کنند حتی فکر نمی کنند که قربانی خشونت شده اند.خود را نباید با این جملات گول زد که مرد است دیگر! زن است دیگر! پدر است و از روی عشق اینکار را کرده! هرچه هست مادرت است.ما قبل از هر نقشى ، انسان هستيم و بايد حقوق روانى و مدنى خود را بشناسيم!لطفا نسبت به خودتان آگاه باشيد. ضعف قانون و غيره هرچه باشد امنيت و آگاهى را از خودتان آغاز كنيد. اگر در اين شرايط هستيد خجالت نكشيد، در برابر فرد بيمار لازم است از خودتان محافظت كنيد و اميدوارم فرد بيمار براى درمان مراجعه كند يا اطرافيان او را به اين سمت سوق بدهند. اما شما مراقب خودتان باشيد، به حد كافى تحت فشار هستيد و بهتر است فشار مردم چه مى گويند را به خود تحميل نكنيد! باور کنید باور کنید حرف مردم هیچ تاثیری ندارد! اگر همسرتان یا دوستتان شما را مورد آزار جسمی- روانی قرار می دهد زبان داشته باشید. اعلام کنید. به فریاد خودتان برسید. ما با این ترس از حرف مردم بیشترین خشونت را نسبت به خود اعمال می کنیم. اصلا چه بهتر که این دست از مردم نادان از شما دور بشوند و یا شما را طرد كنند.
اما بعد ، دوران شناخت قبل از ازدواج دوران طلايى است مثل دوران حساس رشد جنينى يعنى دوره هاي سرنوشت سازي در زندگي فرد كه طي آنها بايد رويدادهاي صورت گيرد تا رشد طبيعي ميسر شود.قبل از ازدواج زمان كافى براى شناخت درست همديگر بگذاريد، باورهاى درست و غلط درباره ازدواج را بشناسيد،ازدواج بخاطر فرار از خانواده يك انگيزه غلط است و چه بسا آسيبهاى بيشترى بهمراه آورد و تازه بعد از ازدواج به دنبال عشق و امنيت و زندگى زيست نكرده تان در ديگرى بگرديد و آسيب خيانت هم وارد زندگى تان بشود.هيچ فرد بيمارى با ازدواج شفا پيدا نكرده، حساسيتهاى افراطى و بى منطق و گير دادن و چك كردن از روى عشق نيست،ادامه پست بعدی
Read more
. #پیشنهاد_کتاب «سور بز» روایتی مدرن از وقایعی تاریخی- تخیلی است که جمهوری دومنیکن در زمان استبداد ...
Media Removed
. #پیشنهاد_کتاب «سور بز» روایتی مدرن از وقایعی تاریخی- تخیلی است که جمهوری دومنیکن در زمان استبداد تروخیو شاهد آن بوده است. «یوسا» با انتخاب راویان گوناگون در یک رمان داستان را از درون ذهن هر کدام چنان روایت می‌کند که گویی خواننده خود در میان تمامی اتفاقات به ایفای نقش می‌پردازد. بر هم زدن خط ... .
#پیشنهاد_کتاب «سور بز» روایتی مدرن از وقایعی تاریخی- تخیلی است که جمهوری دومنیکن در زمان استبداد تروخیو شاهد آن بوده است. «یوسا» با انتخاب راویان گوناگون در یک رمان داستان را از درون ذهن هر کدام چنان روایت می‌کند که گویی خواننده خود در میان تمامی اتفاقات به ایفای نقش می‌پردازد.

بر هم زدن خط سیر مستقیم تاریخ از دیگر خصوصیات رمان مدرن است که نویسنده به خوبی به این مهم دست یافته است. چنان که در روند پیشروی داستان می‌بینیم داستان از بازگشت قهرمان داستان پس از سی سال آغاز می‌گردد و هم اکنون سی سال است که از مرگ دیکتاتور گذشته است اما به ناگاه در فصول بعدی شخص دیکتاتور با تمامی ذهنیاتش ظاهر می‌شود و 4 مهاجم یکی پس از دیگری در گذر درونی خود به یاد فجایعی می‌افتند که تروخیو بواسطه‌ی استبداد خود بر آن‌ها روا داشته است و این زخم‌ها هستند که نقطهوی اتصال منتقمان می‌شوند.

از خصوصیات بسیار جالب و شایان توجه رمان سور بز یوسا حضور قهرمان داستان در جنسیت زن و ضدقهرمان در جنسیت مرد است. «اورانیا» که در واقع برداشتی رئال از دومین خواهر از خواهران میرابل است که در واقعیت تاریخی او نیز مورد تجاوز  بز نر (تروخیو، دیکتاتور جمهوری دومنیکن) قرار گرفته است. از آن‌جا که حس ناامنی در زنان و مردان به گونه‌هایی شاید تا حدودی متفاوت حلول می‌کند اورانیا مثالی کاملا ابژه‌ای می‌شود از ظلمی که به زنان در جامعه‌ی دومنیکن روا می شده است که همانا مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتن است

عنوان کتاب: #سور_بز
نویسنده: #ماریو_بارگاس_یوسا

لینک این کتاب:
https://goo.gl/ZJHBAC

@shahreketabonline
Read more
شما برای این عکس فرهاد ایرانی کپشن بنویسید.... من به آزار و خشونت جنسی علیه زنان فکر می کردم .... به ...
Media Removed
شما برای این عکس فرهاد ایرانی کپشن بنویسید.... من به آزار و خشونت جنسی علیه زنان فکر می کردم .... به زنی .....به دختری.....که تنها گناهش زن بودنشه..... #خشونت_علیه_زنان_را_متوقف_کنید شما برای این عکس فرهاد ایرانی کپشن بنویسید....
من به آزار و خشونت جنسی علیه زنان فکر می کردم ....
به زنی .....به دختری.....که تنها گناهش زن بودنشه.....
#خشونت_علیه_زنان_را_متوقف_کنید
Loading...