Loading Content...

جنگ امریکا ایران انقلاب

Loading...


Unique profiles
41
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Los Angeles, California, Tehran, Iran, Islamic Azad University of Arak
Average media age
737 days
to ratio
3.4
به گزارش اسپوتنیک، واکنش #سرلشکر_قاسم_سلیمانی، #فرمانده_نیروی_قدس_سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
Media Removed
به گزارش اسپوتنیک، واکنش #سرلشکر_قاسم_سلیمانی، #فرمانده_نیروی_قدس_سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به توئیت تهدید‌آمیزی که #دونالد_ترامپ #رئیس‌جمهور_آمریکا خطاب به #حسن_روحانی، رئیس‌جمهور ایران منتشر کرده بود، در رسانه‌های غربی بازتاب ویژه‌ای داشت. او ادبیات تهدیدآمیز ترامپ ... به گزارش اسپوتنیک، واکنش #سرلشکر_قاسم_سلیمانی، #فرمانده_نیروی_قدس_سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به توئیت تهدید‌آمیزی که #دونالد_ترامپ #رئیس‌جمهور_آمریکا خطاب به #حسن_روحانی، رئیس‌جمهور ایران منتشر کرده بود، در رسانه‌های غربی بازتاب ویژه‌ای داشت. او ادبیات تهدیدآمیز ترامپ را ادبیات کاباره‌ای خواند و با یادآوری شکست‌های آمریکا در منطقه و استفاده سربازان آمریکایی از پوشک بزرگسالان، ارتش آمریکا را ناتوان‌تر از آن دانست که با ایران درگیر جنگ شود.
.
.
به نقل از تسنیم؛ #جاستین_کینگ، سرباز آمریکایی و سردبیر نشریه تخصصی «ستون پنجم» می‌گوید خطای ترامپ و واکنش #ژنرال_سلیمانی، مردم آمریکا را شوکه کرد. او استفاده سربازان آمریکایی از پوشک بزرگسالان را تایید می‌کند و سخنان فرمانده نیروی قدس سپاه را «مقتدرانه» مودب می‌خواند و می‌گوید ژنرال سلیمانی همان‌طور که گفت یک سرباز واقعی است.
.
.
جاستین کینگ گفت: برداشت بیشتر افراد این بود که پاسخ ژنرال سلیمانی توهین و تحقیر دونالد ترامپ بود. او خطاب به قدرتمندترین فرد جهان گفت که نیازی نیست رئیس‌جمهور ما جواب تو را بدهد و من به‌عنوان سرباز ملت با تو طرفم و جوابت را می‌دهم. این سخنان خیلی‌ها را شوکه کرد، زیرا آمریکایی‌ها عادت ندارند کسی با رئیس‌جمهور کشورشان این‌گونه صحبت کند.
.
.
وی افزود: صحبت‌های ژنرال سلیمانی بازتاب زیادی در آمریکا داشت؛ البته به بخش پوشک‌کردن سربازها اشاره‌ای نشده ولی آنچه توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد، بخشی بود که خطاب به ترامپ می‌گفت من حریف تو هستم و نیازی به نیروهای مسلح و سایرین نیست. علاوه‌بر این، بخش دیگر سخنان ژنرال‌ که به حضور ناموفق #آمریکا در #عراق و #افغانستان اشاره داشت و اینکه توان نظامی #ایران به مراتب با آنچه آمریکایی‌ها در عراق و افغانستان با آن مواجه بودند، متفاوت است، نیز برای مردم و رسانه‌ها جالب و جذاب بود.
.
.
جاستین در خصوص بازتاب سخنان سردار قاسمی در آمریکا گفت: سخنان او بازتاب گسترده‌ای داشت. مردم آمریکا خواستار جنگ با عراق و افغانستان نبودند. شرایط تغییر نکرده است و بسیاری از مردم آمریکا خواستار جنگ جدیدی نیستند؛ مخصوصا اینکه طرف ارتش آمریکا، ایران باشد. به نظرم ژنرال سلیمانی اقدام به‌موقع و مناسبی انجام داد. او به‌گونه‌ای سخن گفت که چهره‌ای متمدنانه‌ای از ایران و مقامات آن در واکنش به تهدیدهای ترامپ به نمایش درآمد.
Read more
Loading...
. ویدیو 4 از 10 ویدیو . . . مقدمات #جنگ_داخلی ! با #شعار هایی که توسط عناصر نفوذی گروهک هایی مثل منافقین در بین مردم فریب خورده پخش میشه !!! . . . . حتی ضد انقلاب و سلطنت طلب هایی هم که یک ذره فقط !! درک سیاسی دارند و همین 5 سال قبل سوریه یادشونه متوجه شدند دقیقاااااااا الگوی سوریه را رسانه ها ... .
ویدیو 4 از 10 ویدیو .
.
.

مقدمات #جنگ_داخلی ! با #شعار هایی که توسط عناصر نفوذی گروهک هایی مثل منافقین در بین مردم فریب خورده پخش میشه !!!
.
.
.
.

حتی ضد انقلاب و سلطنت طلب هایی هم که یک ذره فقط !! درک سیاسی دارند و همین 5 سال قبل سوریه یادشونه متوجه شدند دقیقاااااااا الگوی سوریه را رسانه ها و دشمنان ایران برای ایران پیچیده اند و بلکه بدتر !!!!
.
.
.
#نشر_حداکثری کنید (10 ویدیو) را حتماااااااا ببین !!!!
#ویدیو ها را در گروه تلگرام که لینکش در بیو هست میگذارم .
.
.
.
#براندازم #ایران #ایرانی #آریایی #نه_غزه_نه_لبنان_جانم_فدای_ایران #سوریه #اعتصابات_سراسری #اعتراضات_سراسری #روحانی #سیاست #براندازی #داعش #سکه #ارز #دلار #خرمشهر #آبادان #مشهد #قم #کرد #لر #بلوچ #آمریکا #اسراییل #عربستان .
.
.
.
مردم ساده لوح هر کشوری ساده ترین ابزار در دست دشمنان آن ملت هستند برای تجاوز به مردمان همان کشور !!!
آگاه سازی کنید نفشه تبدیل ایران به بدتر از سوریه توسط اسراییل و امریکا و عربستان و ... در حال پیاده سازی است و احمق های وطنی پیاده کننده این طرح !
.
.
.

10 ویدیو را کامل ببینید و منتشر کنید !!!!
.
.
.
Read more
::. باسمه تعالی. با سلام به روح پرفتوح شهدای مظلوم مدافع حرم و حریم ایران اسلامی به ویژه شهید سرافراز ...
Media Removed
::. باسمه تعالی. با سلام به روح پرفتوح شهدای مظلوم مدافع حرم و حریم ایران اسلامی به ویژه شهید سرافراز محسن حججی و عرض تبریک عیدسعید غدیرخم . طی هفته های گذشته با نوعي از اسلام ستیزی در شبکه های اجتماعی رو به رو هستیم . تشکیک در باورهای دینی جوانان، با سو استفاده از درگيري هاي اخير كشورهاي اسلامي و زیر ... ::.
باسمه تعالی. با سلام به روح پرفتوح شهدای مظلوم مدافع حرم و حریم ایران اسلامی به ویژه شهید سرافراز محسن حججی و عرض تبریک عیدسعید غدیرخم . طی هفته های گذشته با نوعي از اسلام ستیزی در شبکه های اجتماعی رو به رو هستیم . تشکیک در باورهای دینی جوانان، با سو استفاده از درگيري هاي اخير كشورهاي اسلامي و زیر سوال بردن دین اسلام و آیات قرآنِ مربوط به جهاد و قتل کفار. منفی نشان دادن آیات با جلب توجه به برداشت انحرافي تكفيري يا داعشي و وهابي از دین مبین، زيرا كه ثقلين مبنای تفسیری آنان نيست. با اينكه اين اتفاقات بهره برداری صهیونیسم و استکبار جهانی از جنگهای نیابتی است که خود برای تضعیف کشورهای مستقل اسلامی طراحی کرده اما طوری تحلیل می کنند كه گویی تمام دنیا در آرامش، بدون تجاوز، قتل، جنگ و خونریزی به سر برده و فقط مسلمانان هستند که جنگ و خونریزی راه می اندازند. در نسل کشی سرخ پوستان بومی آمریکا توسط متجاوزینی که امروز روی خون آنها راه می روند، آیات قرآن و دین اسلام چه نقشی داشته اند. در تجاوز و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین توسط اسراییل با حمایت غرب و آمریکا چه دلیلی حاکم بوده است. و یا اینکه دو جنگ جهانی اول و دوم که میلیونها نفر کشته و بی خانمان شدند باید پرسید که آیا اسلام مسبب آن بوده است؟ در جنگ ویتنام و حمله اتمی به ژاپن همينطور. ظلم و برده داري و كشتار سياه پوستان آفريقا يا جنایات این روزهای دولت میانمار که با نسل کشی مسلمانان بی دفاع از امریکا و غرب جایزه صلح دریافت می کنند، و ده ها جنگ و جنايت ديگر. به هر حال این کوته بینی است که وقایع رخ داده اخیر را به اسلام و قرآن نسبت دهیم بهتر است به همه اتفاقات گذشته و حال بپردازیم و عوامل آن را متوجه شویم که در همه آنها خوی شیطانی و کشورگشایی نمایان و تسلط به منافع دیگر کشورها و نقش استکبار پررنگ و بارز است. این ها ارتباطی با قرآن و اسلام ندارد و بلکه طراحی استکبار برای ایجاد اختلاف جهت چپاول کشورهای وابسته و تامین منافع اقتصادی خود است. لذا امید است با توفیق الهی همیشه در خدمت قرآن و اهل بیت بوده و از هدایت آنها بهره مند شویم. والسلام #قرآن #اسلام #انقلاب #مقاومت #جنگ #ثقلين #تكفيري #داعش #وهابي #صهيونيست
Read more
عباس بابایی وی در خانواده‌ای متوسط و مذهبی در شهر قزوین و در ۱۴ آذر ۱۳۲۹ متولد شد. دوره ابتدایی را ...
Media Removed
عباس بابایی وی در خانواده‌ای متوسط و مذهبی در شهر قزوین و در ۱۴ آذر ۱۳۲۹ متولد شد. دوره ابتدایی را در دبستان «دهخدا» و دوره متوسطه را در دبیرستان «نظام وفا» گذراند. پس از گرفتن دیپلم، در سال ۱۳۴۸ در رشتهٔ پزشکی پذیرفته شد، اما به دلیل علاقه به خلبانی، داوطلب تحصیل در رشته خلبانی نیروی هوایی شد و ... عباس بابایی
وی در خانواده‌ای متوسط و مذهبی در شهر قزوین و در ۱۴ آذر ۱۳۲۹ متولد شد. دوره ابتدایی را در دبستان «دهخدا» و دوره متوسطه را در دبیرستان «نظام وفا» گذراند. پس از گرفتن دیپلم، در سال ۱۳۴۸ در رشتهٔ پزشکی پذیرفته شد، اما به دلیل علاقه به خلبانی، داوطلب تحصیل در رشته خلبانی نیروی هوایی شد و پس از گذراندن دوره مقدماتی برای تکمیل تحصیلاتش در سال ۱۳۴۹ به آمریکا اعزام گشت.
پس از انقلاب اسلامی
پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سرپرستی انجمن اسلامیپایگاه هوایی هشتم شکاری اصفهان را بر عهده گرفت. با شروعجنگ ایران و عراق، عباس بابایی به انجام عملیات جنگی هوایی مشغول شد. در سال ۱۳۶۰ ضمن ارتقاء به درجهٔ سرهنگ دومی به عنوان فرمانده «پایگاه هوایی هشتم شکاری اصفهان» منصوب شد.
او در ۹ آذر ۱۳۶۲ به درجه سرهنگ تمامی ارتقاء یافت و به سمت معاونت عملیات فرماندهی نیروی هوایی منصوب شد و به تهران عزیمت کرد. وی پس از چهار سال رزم در مقام معاونت عملیات نیروی هوایی، در ۸ اردیبهشت ۱۳۶۶ به درجه «سرتیپی» ارتقاء یافت.
ازدواج
او با دختردایی‌اش «ملیحه حکمت» (متولد ۱۳۳۷) در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۵۴ ازدواج کرد و صاحب دختری به نام «سلما» و دو پسر به نام‌های «محمد» و «حسین» شد. ملیحه حکمت، در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۵ در سن ۵۷ سالگی درگذشت.

درگذشت
عباس بابایی پس از ۶۰ مأموریت جنگی موفق در صبح روز پانزدهم مرداد ماه روز عید قربان همراه یکی از خلبانان نیروی هوایی (سرهنگ نادری) به منظور شناسایی منطقه و تعیین راه کار اجرای عملیات، با یک فروند هواپیمای اف–۵ از پایگاه هوایی تبریز به پرواز درآمد و وارد آسمان عراق شد. بابایی پس از انجام دادن مأموریت، به هنگام بازگشت، در منطقه عملیاتی سردشت در ۱۵ مرداد ۱۳۶۶ مورد هدف شلیک توپ خودی قرارگرفت و از ناحیه سر مجروح و بلافاصله کشته‌شد. یکی از راویان مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ دربارهٔ این واقعه نوشته‌است: «به دنبال اصابت گلوله به هواپیمای تیمسار بابایی و اختلالی که در ارتباط هواپیما و پایگاه تبریز به وجود آمد، پایگاه مزبور به رابط هوایی سپاه اعلام کرد که یک فروند هواپیمای خودی در منطقه مرزی سقوط کرد برای کمک به یافتن خلبان و لاشه آن هر چه سریعتر اقدام نمایید. مدت کوتاهی از اعلام این موضوع نگذشته بود که فرد مذکور مجدداً تماس گرفت و در حالی که گریه امانش نمی‌داد گفت: هواپیمای مورد نظر توسط خلبان به زمین نشست، ولی یک از سرنشینان آن به علت اصابت تیر در داخل کابین کشته‌شده‌است.»
۱۶ مرداد سالروز شهادت خلبان عباس بابایی
روحت شاد خلبان
#جنگاوران
Read more
:️⁩بیانیه #سپاه به مناسبت روز صنعت دفاعی ‌ <span class="emoji emoji2b55"></span> سپاه پاسداران در بیانیه‌ای تداوم ارتقای ظرفیت‌های ...
Media Removed
:️⁩بیانیه #سپاه به مناسبت روز صنعت دفاعی ‌ سپاه پاسداران در بیانیه‌ای تداوم ارتقای ظرفیت‌های دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور را راهبرد و تکلیف غفلت‌ناپذیر #نیروهای_مسلح دانست در این بیانیه آمده است: جمهوری اسلامی پس از سربلندی در #جنگ_تحمیلی ۸ ساله، با بهره گیری از تجارب ارزشمند دفاع ... :️⁩بیانیه #سپاه به مناسبت روز صنعت دفاعی

⭕ سپاه پاسداران در بیانیه‌ای تداوم ارتقای ظرفیت‌های دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور را راهبرد و تکلیف غفلت‌ناپذیر #نیروهای_مسلح دانست

در این بیانیه آمده است:
🌀 جمهوری اسلامی پس از سربلندی در #جنگ_تحمیلی ۸ ساله، با بهره گیری از تجارب ارزشمند دفاع مقدس پیشبرد #صنعت_دفاعی خود را با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و متناسب با راهبردها و آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی و با هدف تامین منافع و امنیت ملی در دستور کار قرار داد و با تکیه بر عزم، اراده و حرکت جهادی نخبگان و متخصصین عرصه صنعت دفاعی کشور، امروز به سطحی از بازدارندگی دفاعی رسیده است که دشمنان قسم خورده و جنگ‌طلب را از هرگونه ماجراجویی و تهدید عملی در تجاوز و تعرض به میهن اسلامی برحذر داشته است. 🌀 پی ریزی ساختار مستحکم و مقتدر دفاعی نیروهای مسلح کشور با دستیابی به سامانه‌های مدرن، هوشمند و هماورد با قدرت های بزرگ جهانی در عرصه های زمینی، دریایی، هوا و فضا و پدافند به ویژه در حوزه موشکی، هم اینک چالش و دغدغه بزرگ جبهه دشمنان ملت ایران و در راس آن مثلث خبیث #آمریکا، رژیم صهیونیستی و #آل_سعود را سبب شده است و اتاق‌های فکر و کانون های توطئه چینی آنان علیه جمهوری اسلامی با حقد و حسد، تنها محدود سازی و مهار پیش روندگی آن را آمال و آرزوی خود قرار داده اند و هر روز نسخه های پلید و شیطانی برای رویاهای باطل می پیچند. 🌀 به فضل الهی مجموعه سازمان های نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی، تحت تدابیر و منویات معظم له در این عرصه لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد و با تبدیل تهدید و تحریم دشمن به فرصت‌های سرنوشت‌ساز و پیروزی آفرین، در هنگامه خطر درس های سخت و پشیمان کننده ای به خطرسازان در هر سطح و هر نقطه ای از جغرافیای امنیت ایران اسلامی خواهند داد
#سپاه_پاسداران
#سپاه_قدس
#irgc
Read more
ویدیو 9 از 10 ویدیو . . . در سوریه همین اتفاق ها افتاد فیلم هاش همه موجوده ! اسلحه بین معترضین پخش کردند و نتیجه شد جنگ داخلی و نتیجه شد جذب #سنی ها به داعش ! تفکیک قومیتی ! . . نتیجه اعتماد به صدای بیگانه !!! آمریکا و اسراییل دوست مردم ایران نیستند اینو سلطنت طلب هایی هم که کمی فقط انسانیت و درک ... ویدیو 9 از 10 ویدیو .
.
.
در سوریه همین اتفاق ها افتاد
فیلم هاش همه موجوده !
اسلحه بین معترضین پخش کردند
و نتیجه شد جنگ داخلی
و نتیجه شد جذب #سنی ها به داعش ! تفکیک قومیتی !
.
.
نتیجه اعتماد به صدای بیگانه !!!
آمریکا و اسراییل دوست مردم ایران نیستند اینو سلطنت طلب هایی هم که کمی فقط انسانیت و درک دارند فهمیدن !!!
.
.
.
.

حتی ضد انقلاب و سلطنت طلب هایی هم که یک ذره فقط !! درک سیاسی دارند و همین 5 سال قبل سوریه یادشونه متوجه شدند دقیقاااااااا الگوی سوریه را رسانه ها و دشمنان ایران برای ایران پیچیده اند و بلکه بدتر !!!!
.
.
.
#نشر_حداکثری کنید (10 ویدیو) را حتماااااااا ببین !!!!
#ویدیو ها را در گروه تلگرام که لینکش در بیو هست میگذارم .
.
.
.
#براندازم #ایران #ایرانی #آریایی #نه_غزه_نه_لبنان_جانم_فدای_ایران #سوریه #اعتصابات_سراسری #اعتراضات_سراسری #روحانی #سیاست #براندازی #داعش #سکه #ارز #دلار #خرمشهر #آبادان #مشهد #قم #کرد #لر #بلوچ #آمریکا #اسراییل #عربستان .
.
.
.
مردم ساده لوح هر کشوری ساده ترین ابزار در دست دشمنان آن ملت هستند برای تجاوز به مردمان همان کشور !!!
آگاه سازی کنید نفشه تبدیل ایران به بدتر از سوریه توسط اسراییل و امریکا و عربستان و ... در حال پیاده سازی است و احمق های وطنی پیاده کننده این طرح !
.
.
.

10 ویدیو را کامل ببینید و منتشر کنید !!!!
.
.
.
Read more
Loading...
. امروز سالروز در گذشت یگانه ستاره بی بدیل ادبیات کشورم ایران (نیمای غزل )زنده یاد سیمین خلیلی معروف ...
Media Removed
. امروز سالروز در گذشت یگانه ستاره بی بدیل ادبیات کشورم ایران (نیمای غزل )زنده یاد سیمین خلیلی معروف به سیمین بـِهْبَهانی می باشد یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد  زنده یاد(زادهٔ ۲۸ تیر ۱۳۰۶ تهران - درگذشتهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ تهران)، نویسنده و غزل‌سرای معاصر ایرانی و از بنیان‌گذاران کانون ... .
امروز سالروز در گذشت یگانه ستاره بی بدیل ادبیات کشورم ایران (نیمای غزل )زنده یاد سیمین خلیلی معروف به سیمین بـِهْبَهانی می باشد یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد  زنده یاد(زادهٔ ۲۸ تیر ۱۳۰۶ تهران - درگذشتهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ تهران)، نویسنده و غزل‌سرای معاصر ایرانی و از بنیان‌گذاران کانون نویسندگان ایران بود. سیمین بهبهانی در طول زندگی‌اش بیش از ۶۰۰ غزل سرود که در ۲۰ کتاب منتشر شده‌اند. شعرهای سیمین بهبهانی موضوعاتی هم‌چون عشق به وطن، زلزله، انقلاب، جنگ، فقر، آزادی بیان و حقوق برابر برای زنان را در بر می‌گیرند او به خاطر سرودن غزل فارسی در وزن‌های بی‌سابقه به «نیمای غزل» معروف است.
وی سال‌ها در آموزش و پرورش با سمت دبیری کار کرد. سیمین بهبهانی سی سال-از سال ۱۳۳۰ تا سال ۱۳۶۰- تنها به تدریس اشتغال داشت و شغلی مرتبط با رشتهٔ حقوق را قبول نکرد.

در ۱۳۴۸ به عضویت شورای شعر و موسیقی درآمد. سیمین بهبهانی، هوشنگ ابتهاج، نادر نادرپور، یدالله رؤیایی، بیژن جلالی و فریدون مشیری این شورا را اداره می‌کردند. در سال ۱۳۵۷ عضویت در کانون نویسندگان ایران را پذیرفت.

سیمین بهبهانی پیش از انقلاب برای رادیو ترانه هم می‌سرود و خوانندگانی چون شجریان، الهه، گلپایگانی، داریوش، ایرج، عارف، سپیده، کورس سرهنگ زاده، رامش، عهدیه، سیما بینا، پوران، دلکش و مرضیه... سروده‌های وی را خوانده‌اند. سیمین بهبهانی مدتی هم عضو شورای موسیقی رادیو و تلویزیون ملی ایران بود.

در ۱۳۷۸ سازمان جهانی حقوق بشر در برلین مدال کارل فون اوسی یتسکی را به سیمین بهبهانی اهدا کرد. در همین سال نیز جایزه لیلیان هیلمن / داشیل هامت را سازمان دیدبان حقوق بشر به وی اعطا کرد.

در هفتم شهریور سال ۱۳۹۲ (۲۹ اوت ۲۰۱۳) جایزه یانوش پانونیوش (Janus Pannonius) از سوی انجمن قلم مجارستان، در شهر پچ کشور مجارستان با حضور سیمین به وی اهدا شد. این جایزه شامل تندیس و پنجاه هزار پوند بود.در این مراسم، فرزانه میلانی مترجم آثار سیمین به زبان انگلیسی نیز حضور یافت.

سیمین شعر معروف «دوباره می‌سازمت وطن» را در سال ۱۳۵۹ سرود. این ترانه توسط داریوش اقبالی خواننده ایرانی اجرا شد.

باراک اوباما رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در پیامی تلویزیونی به ایرانیان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۰، ترجمه‌ای انگلیسی از غزل دوباره می‌سازمت وطن سیمین بهبهانی را خواند.
Read more
دوشنبه؛  رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز با اقشار مختلف مردم تصریح کردند:  آمریکا در ادبیاتش در ...
Media Removed
دوشنبه؛  رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز با اقشار مختلف مردم تصریح کردند:  آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند. نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی گذشته سعودی‌ها ... دوشنبه؛
 رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز با اقشار مختلف مردم تصریح کردند:
 آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند.

نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی گذشته سعودی‌ها دو جنایت انجام دادند: حمله به بیمارستان و حمله به ۴۰-۵۰ کودک بی‌گناه. بچه‌ی ۸-۹ساله در خانه دارید؟ این مصیبت چقدر بزرگ است. دل آدم می‌لرزد.

خب وجدان دنیا تکان خورد اما آمریکا چه کرد؟ به‌جای اینکه این جنایت را محکوم کند گفت ما با سعودی‌ها رابطه‌ی استراتژیک داریم. این بی‌حیایی نیست؟ همین کاری که رئیس‌جمهور آمریکا کرد که ۲-۳هزار بچه را از مادرهایشان چون مهاجر بودند جدا کرد و در قفس گذاشت؛ این جنایت در تاریخ سابقه دارد؟

آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما هم بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ی جنگ و یکی مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.

در مسئله‌ی مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید مذاکره با پیش‌شرط یکی می‌گوید مذاکره بدون پیش‌شرط.

دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد.

این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند.
بیست و دوم مردادماه1397/هرجا
Read more
Loading...
. للحق پست نوشت:آنچه می‌خوانید گوشه‌ای از متن یک اندیشمند مصری و تحصیل کرده غرب ,دکتر حلمی محمد القاعود ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:آنچه می‌خوانید گوشه‌ای از متن یک اندیشمند مصری و تحصیل کرده غرب ,دکتر حلمی محمد القاعود در مورد ولایت فقیه است که اتفاقا هیچ دلدادگی به ایران ندارد و از کتاب "ماه در آینه" برایتان برگزیدم: ایران تحت امر ولایت فقیه توانسته است به تعداد قابل توجهی از متخصصان در علوم مختلف دست یابد؛ ... .
للحق پست نوشت:آنچه می‌خوانید گوشه‌ای از متن یک اندیشمند مصری و تحصیل کرده غرب ,دکتر حلمی محمد القاعود در مورد ولایت فقیه است که اتفاقا هیچ دلدادگی به ایران ندارد و از کتاب "ماه در آینه" برایتان برگزیدم:

ایران تحت امر ولایت فقیه توانسته است به تعداد قابل توجهی از متخصصان در علوم مختلف دست یابد؛ جنگ نابودگری را که هشت سال در مقابل عراق و بسیاری از دول عربی و آمریکا و غرب بود،
پشت سر بگذارد و تحریم‌های اقتصادی مداوم غرب از زمان پیروزی انقلاب تاکنون را بشکند.همچنین توانسته است تا در سایه جنگ و تحریم، صنایع قوی و کشاورزی پرثمری ایجاد کند و در بسیاری از محصولات به خودکفایی دست یابد که اولین آنها گندم بوده است.برتری زن ایرانی نیز در عرصه‌های مختلف قابل مشاهده است؛ از جمله در عرصه سیاسی و امور کشوری، آنهم با حفظ ارزشها و اخلاقیات اسلامی و این ها مهمتر اینکه نیروهای نظامی ایران به خلاقیتی چشمگیر در ساخت ادوات جنگی زمینی و دریایی و هوایی دست یافته‌اند؛ علاوه بر اینها پرتاب ماهواره به فضا و تکمیل دستاوردها با غنی‌سازی اورانیوم صورت گرفته‌ است.
.
ملت ایران در سایه ولایت فقیه، از ملل شیوخی که علمی جز علوم دینی نمی‌دانند، نیست. این ملت زنده ‌ای است که راه خود را با علم و معرفتی که پشتیبان آن ایمان است-آن اعتقاد هرچه باشد- به خوبی دریافته و نشانه آن را نیز در هزاران شهیدی که در میادین جنگ به خاطر مقاومت در برابر استبداد و رویارویی با دشمنان تقدیم کرده است، می‌توان یافت.
.
و این است که رقابت جدی بعد از انتخابات ریاست جمهوری خردادماه 1388 را به عنوان جزئی از زنده بودن این ملت و انقلابی‌گری دائمی آنان برای جست و جوی عدالت و اصلاحات قرار داد که مانع کوتاه آمدن انقلابیون در مقابل قدرت و غرق شدن در فساد می‌شود.

در مقابل ولایت فقیه،«ولایت سفیه» در برخی کشورهای عربی است، و آن قراردادن موانعی میان مردم و والیان است که سفهای عاجز را در جایگاه خدا و مردم را در جایگاه موجوداتی قرار می‌دهد که هیچ آینده و ارزشی ندارند.سفاهت در مفهوم لغوی خود، شامل بسیاری از مفاهیم، از جمله زبونی، جهالت، بزدلی، فریب و انحراف و ..است و سفاهت در مفهوم سیاسی خود، از آن مفاهیم فاصله زیادی ندارد.او هیچ چیز از دین و دنیا و خلقت و کرامت بشری و وطن نمی‌داند؛ با قدرت آهن و آتش و افترا حکم می‌راند، درمقابل صهیونیست‌ها و صلیبیان ظالم سر خم می‌کند و در مصرف ارزشمندترین میراث‌های فرهنگی و مادی وطن، خیانت می‌‌کند.
.

ادامه در کامنت
Read more
. ویدیو 5 از 10 ویدیو . . خالی کردن آجر در بین معترضان ! کاری از قبل طراحی شده ... الگوها دقیقاااا همان الگوی سوریه است !!! باز هم عاقل نمیشن !!! جنگ داخلی و نفوذ دشمنان ایران به داخل خاک ایران یعنی تبدیل ایران به جایی که همین امروز رو آرزو کنید !!!!!!! کاش از گذشته و همسایگانمان عبرت بگیریم ! . . . . ... .
ویدیو 5 از 10 ویدیو .
.
خالی کردن آجر در بین معترضان ! کاری از قبل طراحی شده ... الگوها دقیقاااا همان الگوی سوریه است !!! باز هم عاقل نمیشن !!! جنگ داخلی و نفوذ دشمنان ایران به داخل خاک ایران یعنی تبدیل ایران به جایی که همین امروز رو آرزو کنید !!!!!!!
کاش از گذشته و همسایگانمان عبرت بگیریم !
.
.
.
. .
.
حتی ضد انقلاب و سلطنت طلب هایی هم که یک ذره فقط !! درک سیاسی دارند و همین 5 سال قبل سوریه یادشونه متوجه شدند دقیقاااااااا الگوی سوریه را رسانه ها و دشمنان ایران برای ایران پیچیده اند و بلکه بدتر !!!!
.
.
.
#نشر_حداکثری کنید (10 ویدیو) را حتماااااااا ببین !!!!
#ویدیو ها را در گروه تلگرام که لینکش در بیو هست میگذارم .
.
.
.
#براندازم #ایران #ایرانی #آریایی #نه_غزه_نه_لبنان_جانم_فدای_ایران #سوریه #اعتصابات_سراسری #اعتراضات_سراسری #روحانی #سیاست #براندازی #داعش #سکه #ارز #دلار #خرمشهر #آبادان #مشهد #قم #کرد #لر #بلوچ #آمریکا #اسراییل #عربستان .
.
.
.
مردم ساده لوح هر کشوری ساده ترین ابزار در دست دشمنان آن ملت هستند برای تجاوز به مردمان همان کشور !!!
آگاه سازی کنید نفشه تبدیل ایران به بدتر از سوریه توسط اسراییل و امریکا و عربستان و ... در حال پیاده سازی است و احمق های وطنی پیاده کننده این طرح !
.
.
.

10 ویدیو را کامل ببینید و منتشر کنید !!!!
.
.
.
Read more
. در محکومیت انتخاب #قدس به عنوان #پایتخت #رژیم_جعلی صهیونیستی . . . بسم الله الرحمن الرحیم وَمَكَرُوا ...
Media Removed
. در محکومیت انتخاب #قدس به عنوان #پایتخت #رژیم_جعلی صهیونیستی . . . بسم الله الرحمن الرحیم وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ در پی اعلام #نتانیاهو مبنی بر انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی؛ #ترامپ ,رئیس جمهور ایالت متحده #آمریکا هم از این اقدام كه ... .
در محکومیت انتخاب #قدس به عنوان #پایتخت #رژیم_جعلی صهیونیستی .
.
.
بسم الله الرحمن الرحیم
وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ
در پی اعلام #نتانیاهو مبنی بر انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی؛ #ترامپ ,رئیس جمهور ایالت متحده #آمریکا هم از این اقدام كه تجاوز به آزادى خواهى و توهين به #مسلمانان جهان قلمداد ميشود حمایت کرده است.
این اقدام كه نشان از #ترس و #شكست در #جنگ هاى نيابتى و دست پاچگى آنان از قدرت و پيروزى جبهه مقاومت دارد بار دیگر بی اعتباری سازمانهای به اصطلاح بین المللی که تحت سیطره آمریکا-صهیونیست و دلارهای #سعودی است را به جهان ثابت کرد.
بی شک #انقلاب_اسلامی ایران راه جدیدی را پیش روی ملت های #مظلوم جهان گشوده است که پیروزی در گرو چیزی جز مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبران عالم نیست.و قدس را تنها مسلسل‌هاى متكى بر #ايمان آزاد خواهد كرد، نه عجز و لابه سران خائن عرب در پيشگاه آمريكا.
بسيج دانشجويى دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراك ضمن محكوميت سخنان توهين آميز اين هشدار را به صهيونيست ها و آمريكايى ها ميدهد كه دنياى اسلام و مسلمانان نخواهند گذاشت که چنین اتفاقی رخ دهد و در برابر رژیم صهیونیستی خواهند ایستاد.
مسلمانان این را یک ننگ برای خود ميدانند که آمریکا و اسراییل قبله گاه اولشان را غصب کنند و به عبارتی دیگر #غصب قبله اول مسلمانان به منظور جنگ رژیم صهیونیستی و آمریکا با کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان خواهد بود.
قطعا اين عمل و مكر و حيله به ضرر آنان تمام خواهد شد و آن ها خود را در مرداب گل آلودی انداختند که نجات از آن غیر ممکن خواهد بود.با این تصمیم رژیم اشغالگر به نابودی خود بیش از پیش نزدیکتر شد.
نظر به اينكه سخنان امام #خمينى (ره)و مقام معظم رهبری (مدظله العالى) بر مبنای وعده الهی است و بی شک محقق خواهد شد ؛همانطور كه جمله تاريخى امام خمينى "راه قدس از كربلا ميگذرد" به برکت خون شهدا محقق و راه کربلا باز شده است؛صهيونسيت ها و آمريكايي ها بدانند بنابر فرمايش امام #خامنه_اى (مدظله العالى) بی شک اسرائيل ٢٥سال آينده را نخواهد ديد و به به كه #نثار جان در راه آزادى قدس چه شيرين خواهد بود.
Read more
<span class="emoji emoji2705"></span>تجدید میثاق مدیران و معاونان سازمان تامین اجتماعی با آرمان های امام خمینی(س) به گزارش خبرنگار ...
Media Removed
تجدید میثاق مدیران و معاونان سازمان تامین اجتماعی با آرمان های امام خمینی(س) به گزارش خبرنگار آستان، سید تقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی کشور، محمدعلی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه به همراه معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان ... ✅تجدید میثاق مدیران و معاونان سازمان تامین اجتماعی با آرمان های امام خمینی(س)

به گزارش خبرنگار آستان، سید تقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی کشور، محمدعلی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه به همراه معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم، با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.

رییس سازمان تامین اجتماعی در این آیین معنوی عنوان کرد: امسال هفته تامین اجتماعی در شرایطی آغاز می شود که جنگ تمام عیار اقتصادی از سوی آمریکا بر کشور تحمیل شده و هدف اصلی این جنگ نیز از بین بردن نظام اسلامی و در نهایت کشور ایران است.

سید تقی نوربخش تصریح کرد: نقش تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه ای کشور که نیمی از مردم ایران را تحت پوشش خود قرار داده است در شرایط فعلی کشور بسیار مهم و پررنگ است.

وی عنوان کرد: مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی با برنامه ریزی و سیاستگذاری دقیق به دنبال انجام تعهدات این سازمان در زمینه های معیشتی و درمانی بیمه شدگان هستند تا بدین وسیله بخشی از ریسک های وارده به مردم کاسته شود.

نوربخش با اشاره به اینکه اقدامات خصمانه دشمنان در حوزه اقتصادی بر فضای کسب و کار کشور تاثیر گذار بوده است، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی از 6 ماه قبل پیش بینی های لازم را در خصوص تحریم های ظالمانه دشمنان کرده است و در حال حاضر با پشتیبانی دولت به دنبال پایین آوردن ریسک های وارده به مردم است.
#سازمان #تامین_اجتماعی #مردم #دولت #تحریم #بیمه
Read more
Loading...
پست موقت خدایی تصور کنین به جای این شخص فرزانه و مقتدر، یکی دیگه رهبر ایران بود که اوج سخنرانیش در دهه ی اخیر این بوده که ما باید خلع سلاح بشیم و نیروی نظامی نداشته باشیم و این راه پیشرفته چون ژاپن با همین روش پیشرفت کرد.البته این دروغه که ژاپن نیروی نظامی نداره این به کنار. تصور کن چی بر سر مردم خوب ایران ... پست موقت
خدایی تصور کنین به جای این شخص فرزانه و مقتدر، یکی دیگه رهبر ایران بود که اوج سخنرانیش در دهه ی اخیر این بوده که ما باید خلع سلاح بشیم و نیروی نظامی نداشته باشیم و این راه پیشرفته چون ژاپن با همین روش پیشرفت کرد.البته این دروغه که ژاپن نیروی نظامی نداره این به کنار. تصور کن چی بر سر مردم خوب ایران میآوردن؟ حتی اگر ایران صد در صد منافع دشمنارو تامین میکرد باز یه بهانه ای جور میکردن تا ایرانی بکشن و لذت ببرن! کسی هم که میگه دشمن یک واژه ی الکیه و دشمنی وجود نداره دیگه با دیدن این لشگر کشی آمریکا به منطقه و تکرار حرفاش، باید خودشو به تیمارستان معرفی کنه چون یا مشکل عقلی داره یا عمدا میخواد مردم رو فریب بده که دشمن وجود نداره و بعد کشور رو تقدیم دشمنا کنه برا قتل عام.
#دستهای_پشت_پرده
پ. ن: مرحوم فردی انقلابی بود که میگفت باید از ریشه نیروی دفاعی رو در ایران منحل کنیم و وعده داده بود که روحانی در این چهار سال این امر رو محقق خواهد کرد. خدا به خاطر این انقلاب آلزایمری، ایشون رو برد اونور تا یه کارایی داشته باهاش لابد 🙏
حالا منتظریم ببینیم یادگار ایشون چطور میخواد ایران رو عاری از نیروی دفاعی کنه
ما که با دنیا کاری نداشتیم، حتی در دو جنگ جهانی قبلی بی طرف بودیم و باز اومدن کشتار کردن، آلزایمر این فرد محترم در حدی بوده که سیصد هزار شهید جنگ تحمیلی رو فراموش کردن و خواهان خلع سلاح ایران شدن
#مرحوم #هاشمی_رفسنجانی
Read more
. امروز زاد روز نیمای غزل ایران زنده یاد بانو سیمین بهبانی است یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار ...
Media Removed
. امروز زاد روز نیمای غزل ایران زنده یاد بانو سیمین بهبانی است یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد سیمین خلیلی معروف به سیمین بـِهْبَهانی (زادهٔ ۲۸ تیر ۱۳۰۶ تهران - درگذشتهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ تهران)، نویسنده و غزل‌سرای معاصر ایرانی و از بنیان‌گذاران کانون نویسندگان ایران بود. سیمین ... .
امروز زاد روز نیمای غزل ایران زنده یاد بانو سیمین بهبانی است یاد و نامش همیشه
جاویدان و ماندگار باد
سیمین خلیلی معروف به سیمین بـِهْبَهانی (زادهٔ ۲۸ تیر ۱۳۰۶ تهران - درگذشتهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ تهران)، نویسنده و غزل‌سرای معاصر ایرانی و از بنیان‌گذاران کانون نویسندگان ایران بود. سیمین بهبهانی در طول زندگی‌اش بیش از ۶۰۰ غزل سرود که در ۲۰ کتاب منتشر شده‌اند.شعرهای سیمین بهبهانی موضوعاتی هم‌چون عشق به وطن، زلزله، انقلاب، جنگ، فقر، تن‌فروشی، آزادی بیان و حقوق برابر برای زنان را در بر می‌گیرند. او به خاطر سرودن غزل فارسی در وزن‌های بی‌سابقه به «نیمای غزل» معروف است.
او سال‌ها در آموزش و پرورش با سمت دبیری کار کرد. سیمین بهبهانی سی سال-از سال ۱۳۳۰ تا سال ۱۳۶۰- تنها به تدریس اشتغال داشت و شغلی مرتبط با رشتهٔ حقوق را قبول نکرد.

در ۱۳۴۸ به عضویت شورای شعر و موسیقی درآمد. سیمین بهبهانی، هوشنگ ابتهاج، نادر نادرپور، یدالله رؤیایی، بیژن جلالی و فریدون مشیری این شورا را اداره می‌کردند. در سال ۱۳۵۷ عضویت در کانون نویسندگان ایران را پذیرفت.

سیمین بهبهانی پیش از انقلاب برای رادیو ترانه هم می‌سرود و خوانندگانی چون شجریان، الهه، گلپایگانی، داریوش، ایرج، عارف، سپیده، کورس سرهنگ زاده، رامش، عهدیه، سیما بینا، پوران، دلکش و مرضیه... سروده‌های وی را خوانده‌اند. سیمین بهبهانی مدتی هم عضو شورای موسیقی رادیو و تلویزیون ملی ایران بود.

در ۱۳۷۸ سازمان جهانی حقوق بشر در برلین مدال کارل فون اوسی یتسکی را به سیمین بهبهانی اهدا کرد. در همین سال نیز جایزه لیلیان هیلمن / داشیل هامت را سازماندیدبان حقوق بشر به وی اعطا کرد.

در هفتم شهریور سال ۱۳۹۲ (۲۹ اوت ۲۰۱۳) جایزه یانوش پانونیوش (Janus Pannonius) از سوی انجمن قلم مجارستان، در شهر پچ کشور مجارستان با حضور سیمین به وی اهدا شد. این جایزه شامل تندیس و پنجاه هزار پوند بود.در این مراسم، فرزانه میلانی مترجم آثار سیمین بهزبان انگلیسی نیز حضور یافت.

سیمین شعر معروف «دوباره می‌سازمت وطن» را در سال ۱۳۵۹ سرود. این ترانه توسط داریوش اقبالی خواننده ایرانی اجرا شد.

باراک اوباما رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در پیامی تلویزیونی به ایرانیان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۰، ترجمه‌ای انگلیسی از غزل دوباره می‌سازمت وطن سیمین بهبهانی را خواند.
#سیمین_بهبهانی
#غزل #شعر #شاعر #عشق
Read more
️حاج قاسم غوغا کرد.... ️پاسخ کوبنده حاج قاسم سلیمانی به ترامپ : . ما را تهدید میکنید؟ یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه میکردید و در عراق به ما التماس میکردید که وساطتان را بکنیم؟ . رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد شان رئیس جمهور ... 👏👏👏👏
🔷️حاج قاسم غوغا کرد....
🔶️پاسخ کوبنده حاج قاسم سلیمانی به ترامپ : .
🔹 ما را تهدید میکنید؟
یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه میکردید و در عراق به ما التماس میکردید که وساطتان را بکنیم؟ .
🔹رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد
🔹شان رئیس جمهور نیست که جواب تو را بدهد. من به عنوان یک سرباز جواب تو را می دهم
🔹تو مارا تهدید می کنی به این که اقدامی انجام می دهی که در دنیا سابقه ندارد
🔹این ادبیات کاباره است
🔹این (ترامپ) با ادبیات کاباره چی با دنیا حرف میزند
🔹تو که سابقه نداری بلکه فکرت دنبال چیزهای دیگری است
🔹از فرماندهان و سیاست مدارهای خود بپرسید، از سازمان های امنیتی خود بپرس و حرف های ندانسته را به زبان جاری نکن
🔹شما چه می تونستید بکنید که در طول این 20 سال نکردید
🔹شما با ده ها دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هلیکوپترهای پیشرفته آمدید به افغانستان و جنایت‌هایی را انجام دادید
🔹از هیچ جنایتی فروگذار نکردید. عروسی ها را به خاک و خون کشیدید
🔹شما بعد از 2001 تا 2018 با 110 هزار سرباز چه غلطی کردید؟
🔹امروز دارید پیش طالبان التماس میکنید برای گفتگو
🔹فرمانده آمریکایی آمد پیش من و از ما خواهش کرد با مجاهدین عراقی صحبت کنیم تا با آنها کاری نداشته باشند
🔹یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید و امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟
🔹جنایت هایی که انجام دادید در قرون وسطی سابقه نداشت
🔹شما در جنگ 33 روزه چه غلطی کردید؟ غیر از این است که شروط حزب الله برای پایان جنگ را پذیرفتید؟ .
🔺آقای ترامپ مرد این میدان ما هستیم برای شما. شما میدانید این جنگ یعنی نابودی همه امکانات شما
🔺این جنگ را شما شروع می کنید اما پایان جنگ با ماست
🎙سردار سليماني در ادامه :
ايران نمی خواهد،من حريف تو هستم؛نيروی قدس حريف شماست..
هيچ شبی نيست كه ما نخوابيم و به شما فكر نكنيم... #حاج_قاسم_سلیمانی
#پاسخ
#آمریکا
#ترامپ
#حزب_الله_هم_الغالبون
#ما_مرد_جنگیم
#سردار_حاج_قاسم_سليماني
#قاسم_سليمانی
#سردار_دلها
#سردار_سليماني
#سلیمانی
#نیروی_قدس
#نیرو_قدس_سپاه
#سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی_ایران
#سپاه_پاسداران
#سپاه
#صفحه_رسمی_شهید_اکبر_شهریاری .
@shahid.akbar.shahryari
@shahid.akbar.shahryari
@shahid.akbar.shahryari
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji274c"></span>خداحافظ سناتور جان مک کین! . . <span class="emoji emoji274c"></span>یادش بخیر روزی در اوج قدرت و ثروت، که انگار نه انگار مرگی هست! زبان ...
Media Removed
خداحافظ سناتور جان مک کین! . . یادش بخیر روزی در اوج قدرت و ثروت، که انگار نه انگار مرگی هست! زبان گشودید و گل واژه فرمودید که به زودی در تهران در میدانی به اسم #ندا_آقا_سلطان جمع خواهیم شد، ها ها ها ها.... ای داد و بیداد از این انسان مغرور! شما که اسیر گور شدید و تا چند روز دیگه که کرم ها کار خوردن ... ❌خداحافظ سناتور جان مک کین!
.
.
❌یادش بخیر روزی در اوج قدرت و ثروت، که انگار نه انگار مرگی هست! زبان گشودید و گل واژه فرمودید که به زودی در تهران در میدانی به اسم #ندا_آقا_سلطان جمع خواهیم شد، ها ها ها ها....
ای داد و بیداد از این انسان مغرور!
شما که اسیر گور شدید و تا چند روز دیگه که کرم ها کار خوردن کت و شلوار شیک شما را تمام کردند، سراغ گوشت تنتان خواهند آمد!
سناتور مرحوم،نمیدانم در استخر غرق شدی یا سرطان جانت را گرفت!
ولی افسر سابق ارتش آمریکا،، یادش بخیر بیست و سومین ماموریت، بر فراز #ویتنام_شمالی،
اسکای هاک a-4e!
کلید فایر، لاکد آن ده تارگت!
شلیک موشک های #کروز!بمب های آتش زا!
صدای انفجار، بممممممبببببب...... واوو.......
صدای جیغ و فریاد زنان و کودکان ویتنامی!
بوی سوختن گوشت آدم ها!
چه آدرنالینی ترشح میشد!
حتماً دلتان برای بمباران تنگ خواهد شد؟برای انفجار؟برای کشتار؟
یادش بخیر آن زمان پشت میکروفون با ریتم و ملودی میخوندید که:
برای روی ایران، بمب بمب بمب بمب بریزیم،
هه هه!
انسان دون!
ولی آقای سناتور، جان فاکینگ مک کین،قاتل هزاران هزار سوری و ویتنامی و عراقی! ساری برادر، سو ساری مای فرند، دوران بزن دررو تمام شد،
شما که طعم تلخ اسارت و در ویتنام شمالی چشیدید،
حتماً وقتی دیدید که چگونه سوپر کماندوهای سی ال نیوی ایالات متحده چگونه مثل سگ،دقیقا عینه سگ در مقابل کماندوهای سپاه زانو زدند و گریه کردند!غرور کاذب کابویی تان شکست! .
.
❌حالا که شما در حال پائین رفتن از سرایزی قبر هستید و آرزوی داشتن میدانی به اسم ندا آقا سلطان در ایران که هیچ، آرزوی سقوط بشار اسد را هم به گور بردید!
سپاه،برای اسم ایرانی RQ170 غنیمتی فراخوان گذاشته بود،
.
.
گذشت آن زمان که اندازه دو برابر کل بمب های جنگ جهانی دوم،روی ویتنام بمب ریختید ،گذشت پرواز مقتدرانه B2 ها بر فراز عراق!
گذشت امتحان کردن مادر بمب ها در افغانستان،
گذشت تفریحات زنده و لایو افسر های آمریکن ایر فورس،با پهباد در وزیرستان!
الان صدای عارق خلبان های لاکهید اف 117 و نایت هاوک،آلرت در ریاض و اردن، در تهران شنود میشود، .
.
❌آقای سناتور مک کین!
شما که راهی دوزخ شدید!
به ملک عبدالله سلام برسانید بگویید که اسد هنوز هست!
میماند جان بولتون و آرزو هایش!
که گفته انقلاب خمینی چهل سالگی خود را نمیبیند!
شما با جان بولتون و پترائوس و اشتون کارتر،ترومن،مد داگ!
ما با قاسم سلیمانی و علی تنگسیری و علی فدوی،
ببینیم میدان ندا
.
ادامه در کامنت ها
Read more
. <span class="emoji emoji26a0"></span>️چرا ضربه روحانی و غرب‌گرایان به ایران از جنگ تحمیلی هم بیشتر است؟ . <span class="emoji emoji1f53b"></span>وقتی آمریکا به راحتی آب ...
Media Removed
. ️چرا ضربه روحانی و غرب‌گرایان به ایران از جنگ تحمیلی هم بیشتر است؟ . وقتی آمریکا به راحتی آب خوردن از برجام خارج می‌شود اما ایران امکان شکایت هم ندارد! . . در ایام بررسی برجام در کمیسیون ویژه مجلس شورای اسلامی، یکی از اصلی‌ترین نقدهای منتقدین دلسوز این بود که طبق مکانیزم حل اختلاف توافق ... .
⚠️چرا ضربه روحانی و غرب‌گرایان به ایران از جنگ تحمیلی هم بیشتر است؟
.
🔻وقتی آمریکا به راحتی آب خوردن از برجام خارج می‌شود اما ایران امکان شکایت هم ندارد!
. .
🔹در ایام بررسی برجام در کمیسیون ویژه مجلس شورای اسلامی، یکی از اصلی‌ترین نقدهای منتقدین دلسوز این بود که طبق مکانیزم حل اختلاف توافق هسته‌ای- بند 36 و 37- اگر امریکا یا هر کشور دیگری به تعهداتش عمل نکند، ایران حتی نمی تواند نسبت به این مسئله شکایت کند چون نهایتا تحریم ها علیه خود ایران بر می گردد.
.
.
🔹تیم مذاکره کننده هسته‌ای این مسئله را رد می‌کرد و در تریبون‌های مختلف با اعتماد به نفس کامل به تمجید از مکانیزم حل اختلاف موجود در برجام می‌پرداخت.
.
. 🔹عباس عراقچی در برنامه جهان آرا: «در بند 36 اگر ادعا کنیم طرف مقابل نقض تعهدات کرده است مکانیسمی وجود دارد که کمیسیون حقوق بشر را در سطح معاونین و در قدم بعدی در سطح وزرا فعال می‌کنیم و اگر قانع نشدیم دو باره برنامه‌مان را فعال می‌کنیم. به همین آسانی! در صورتی که طرف مقابل به تعهداتش عمل نکند، ناظر و مجری خودمان هستیم.»
.
.
#غربگرایان #حامیان_برجام #عباس_عراقچی #تاریخ_انقلاب
Read more
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در حرم مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق ...
Media Removed
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در حرم مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های امام و شهدا گفت: امروز کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی به سر می برد و با توجه به حجم تعهدات سازمان تامین اجتماعی در قبال نیمی از مردم کشور باید تلاش شود تا در عرصه های مختلف معیشت، مستمری ... مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در حرم مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های امام و شهدا گفت: امروز کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی به سر می برد و با توجه به حجم تعهدات سازمان تامین اجتماعی در قبال نیمی از مردم کشور باید تلاش شود تا در عرصه های مختلف معیشت، مستمری و درمان مردم ایران به درستی صورت گیرد و نقش سازمان نسبت به گذشته پررنگ تر و تاثیرگذارتر خواهد بود.

دکتر سید تقی نوربخش در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان افزود: در این جنگ اقتصادی که آمریکا علیه ایران آغاز کرده رهمنودها و فرمایشات امام خمینی(س) نجات بخش است و آرمان های به یادگار مانده از امام راحل را باید احیا کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: اندیشه های امام خمینی(س) به اندازه ای متعالی بود که مانند یک میراث قدیمی و ارزشمند در ایدئولوژی اسلامی ریشه داشت و در تاریخ ایران نهادینه بود و امروز در این شرایط بحرانی فرموده های ایشان چراغ راه هدایت خواهد بود.
Read more
Loading...
‌‌ <span class="emoji emoji1f530"></span>دشمن بعد از شکست در جبهه‌های مختلف، متمرکز شده روی #اقتصاد. <span class="emoji emoji270a"></span> بنده بگویم در این جبهه هم دشمن شکست ...
Media Removed
‌‌ دشمن بعد از شکست در جبهه‌های مختلف، متمرکز شده روی #اقتصاد. بنده بگویم در این جبهه هم دشمن شکست خواهد خورد. ‌‌ رهبر انقلاب، امروز: امروز آمریکا بر جنگ اقتصادی متمرکز است چون از جنگ نظامی مأیوس است. ‌‌ ️ در دهه‌ی هفتاد جنگ فرهنگی علیه ما شروع شد؛ حالا ببینید متولدین دهه‌ی هفتاد می‌روند ... ‌‌
🔰دشمن بعد از شکست در جبهه‌های مختلف، متمرکز شده روی #اقتصاد.
✊ بنده بگویم در این جبهه هم دشمن شکست خواهد خورد.
‌‌
🔻رهبر انقلاب، امروز: امروز آمریکا بر جنگ اقتصادی متمرکز است چون از جنگ نظامی مأیوس است.
‌‌
🔷️ در دهه‌ی هفتاد جنگ فرهنگی علیه ما شروع شد؛ حالا ببینید متولدین دهه‌ی هفتاد می‌روند #مدافع_حرم می‌شوند و سر می‌دهند. در آن سال‌ها این نهال‌ها و #حججی‌ها روییدند.
‌‌
🔷️ آن‌ها یک جنگ فرهنگی راه انداختند که #دفاع_مقدس فراموش شود. جمهوری اسلامی فناوری نرم #راهیان_نور را راه انداخت.
‌‌
👈 جمهوری اسلامی این است؛ مدافع حرم تربیت می‌کند، راهیان نور راه می‌اندازد، معتکفین در مساجد را به‌عنوان یک نماد عالی تضرع و قداست به وجود می‌آورد.
‌‌
🔷️ پس ما در جنگ فرهنگی پیروز شدیم و دشمن شکست خورد. در جنگ نظامی هم پیروز شدیم. در جنگ امنیتی-سیاسی #سال۸۸ هم ملت ایران بر توطئه‌ی دشمن فائق آمد و پیروز شد.
‌‌
🔺️ حالا دشمن بعد از شکستی که در جبهه‌ی فرهنگی، امنیتی، نظامی و سیاسی خورده، متمرکز شده روی #اقتصاد. بنده بگویم در این جبهه هم دشمن شکست خواهد خورد. دشمن، ضعیف و ناتوان و شکست‌خورده است، به شرط اینکه من و شما بیدار باشیم و به وظایف خودمان عمل کنیم. ۹۷/۵/۲۲
#دیدار_اقشار_مردم
Read more
. #شهید_خبر #شهیدخبر #شهیدنیوز #شهید_نیوز . #آمریکا در مقابل آنچه نقد میگیرد، فقط وعده میدهد؛ ...
Media Removed
. #شهید_خبر #شهیدخبر #شهیدنیوز #شهید_نیوز . #آمریکا در مقابل آنچه نقد میگیرد، فقط وعده میدهد؛ وقتی نقدها را گرفت، زیر وعده ها میزند. حالا با این دولت متقلب باید  #مذاکره کرد؟برجام نمونه‌ واضح بود. تازه بنده خیلی سختگیری میکردم. البته خطوط قرمزی هم که مشخص کردیم رعایت نشد/ بنابراین  #امام مذاکره ... .
#شهید_خبر
#شهیدخبر
#شهیدنیوز
#شهید_نیوز .
#آمریکا در مقابل آنچه نقد میگیرد، فقط وعده میدهد؛ وقتی نقدها را گرفت، زیر وعده ها میزند. حالا با این دولت متقلب باید  #مذاکره کرد؟برجام نمونه‌ واضح بود. تازه بنده خیلی سختگیری میکردم. البته خطوط قرمزی هم که مشخص کردیم رعایت نشد/ بنابراین  #امام مذاکره با آمریکا را  #ممنوع کرد و من هم ممنوع میکنم.

رهبر انقلاب:آمریکاییها اخیراً بیشرمانه حرف میزنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح میکنند: یکی جنگ و یکی مذاکره. شبح جنگ را مطرح میکنند تا ترسوها را بترسانند. در مسئله مذاکره هم یک بازی پیش پاافتاده میکنند. یکی میگوید مذاکره با پیش شرط یکی میگوید مذاکره بدون پیش شرط/ دو کلمه در این باره به مردم بگویم:« #جنگنخواهد شد و  #مذاکره نخواهیم کرد.» این خلاصه‌ حرف بود که همه‌  #مردم ایران بدانند.
Read more
آقای یاسر حزباوی در صفحه تویتر خود مطلب بالا را نوشته است. در صورت صحت این مطلب، معلوم میشود رهبر انقلاب در سن هشتاد سالگی و در حالیکه بجرأت می توان گفت قوی ترین فرد سیاسی جهان است و در اوج قدرت قرار دارد، در عین حال بی نهایت متواضع است و لجام نفس خود را براحتی در دست دارد. در کجای تاریخ داریم که فردی در چنین ... آقای یاسر حزباوی در صفحه تویتر خود مطلب بالا را نوشته است. در صورت صحت این مطلب، معلوم میشود رهبر انقلاب در سن هشتاد سالگی و در حالیکه بجرأت می توان گفت قوی ترین فرد سیاسی جهان است و در اوج قدرت قرار دارد، در عین حال بی نهایت متواضع است و لجام نفس خود را براحتی در دست دارد. در کجای تاریخ داریم که فردی در چنین نقطه ای از شوکت و اقتدار، در جلوی مردم خود، خود را محکوم کند که خام شدم و اشتباه کردم. خدا را شکرگزارم که زندگی مرا در عصر حکومت و ولایت این بزرگ مرد تاریخ قرار داد..
#مذاکره
#مذاکره_با_آمریکا
#برجام
پیروزی
#مقاومت
#دیپلماسی
#موشک
#آمریکا
#جنگ
#تحریم
#تنگه_هرمز
#هرمز
#ترامپ
#قدس
#ایران
#هسته_ای
#توافق_هسته_ای
#انرژی_هسته_ای
#سردار_سلیمانی
#حاج_قاسم_سلیمانی
#رهبر
#امام
#خامنه_ای
#خامنه_اي
#امام_خامنه_اي
#امام_خامنه_ای
#iran
#khamenei
#khamenei_ir
Read more
رهبر انقلاب: آمریکایی‌ها می‌روند سعودی‌ها را تحریک می‌کنند تا اختلاف و درگیری در منطقه ایجاد شود. ...
Media Removed
رهبر انقلاب: آمریکایی‌ها می‌روند سعودی‌ها را تحریک می‌کنند تا اختلاف و درگیری در منطقه ایجاد شود. خب چرا صهیونیست‌ها را تحریک نمی‌کنید؟ چون می‌خواهند جنگ مسلمان با مسلمان راه بیفتد . برنامه‌ی آن‌ها مواجهه و تجهیز این کشورها برای مقابله با جمهوری اسلامی است. اگر این کشورها عقل داشته باشند ... رهبر انقلاب:
آمریکایی‌ها می‌روند سعودی‌ها را تحریک می‌کنند تا اختلاف و درگیری در منطقه ایجاد شود. خب چرا صهیونیست‌ها را تحریک نمی‌کنید؟ چون می‌خواهند جنگ مسلمان با مسلمان راه بیفتد
.
برنامه‌ی آن‌ها مواجهه و تجهیز این کشورها برای مقابله با جمهوری اسلامی است. اگر این کشورها عقل داشته باشند با جمهوری اسلامی درگیر نمی‌شوند؛ اما اگر با ایران سینه‌به‌سینه شوند، قطعاً ضربه می‌خورند و شکست خواهند خورد
[آمریکایی‌ها] می‌خواهند هزینه‌ی مقابله با نظام جمهوری اسلامی و ملت مقتدر ایران را خودشان متحمل نشوند
.
ان که باید پایش قطع شود، آمریکاست، نه جمهوری اسلامی. ما اهل اینجاییم، خلیج فارس خانه‌ی ماست، غرب آسیا خانه‌ی ماست
.
#سپاه_پاسداران
#رهبری
#امریکا
#خلیج_فارس
Read more
. . پیام رئیس جمهور آمریکا برای بازی  #فوتبال ایران! . . نیویورک تایمز با تیتر «  #فوتبال_سیاسی‌‌‌‌‌‌ » به استقبال این نبرد رفت. کنفدراسیون فوتبال آسیا سیاسی‌ترین بازی جام جهانی نامش داد و پیام  #کلینتون بر سیاسی بودن بازی مهر تائید زد.حالا شعله‌های  #انقلاب.تحویل ندادن شاه. یادگارهای ... .
.
😳 پیام رئیس جمهور آمریکا برای بازی  #فوتبال ایران!
.
.
📰 نیویورک تایمز با تیتر «  #فوتبال_سیاسی‌‌‌‌‌‌ » به استقبال این نبرد رفت. کنفدراسیون فوتبال آسیا سیاسی‌ترین بازی جام جهانی نامش داد و پیام  #کلینتون بر سیاسی بودن بازی مهر تائید زد.حالا شعله‌های  #انقلاب.تحویل ندادن شاه. یادگارهای بیست و هشت مرداد. تسخیر لانه جاسوسی. جنگ هشت‌ساله. ناو جنگی وینسنز و  #پرواز۷۴۴ ایرباس… تجلی #یک_ملت_یک_ضربان بود.
.
.
🎫 #مجاهدین_خلق تعداد زیادی از بلیت‌های این بازی را خرید و هوادارانش را با بنرها و عکس‌های رجوی و شعارهای غیر فوتبالی وارد ورزشگاه کرد که این امر هم بر حساسیت بیش از پیش این بازی افزود.
.
.
⚽️ اما  #بازی_عالی یوزهای ایرانی آب سردی بود بر تمام آتش های اتحاد سوز. آن روزها هم اولین کسی که دعوتشان کردو پیشانی  #استیلی را بوسید همانی بود که امروز گفت:بازی دیشب شما عالی بود؛  #خدا_قوت.
.
.
#تیم_ملی
#ایران_اسپانیا
‏ #worldcup
‏@khamenei_ir
@m.emamgholi
Read more
ای کاش دوستان اصولگراودلواپس به جامعه وزمان توجه میکردن این دوستان جامعه روبه خوبی نمیشناسن حتی ...
Media Removed
ای کاش دوستان اصولگراودلواپس به جامعه وزمان توجه میکردن این دوستان جامعه روبه خوبی نمیشناسن حتی سیاست رواین دوستان بایدتوجه داشته باشن جامعه ایران وهمه جوامع هرروز درحال بلوغ هستن وپوس اندازی جدید این مردم دیروزنیست حتی مردمی که درخردادبه دکترروحانی رای دادن نیستن این دوستان هنوز فکرمی‌کنم ... ای کاش دوستان اصولگراودلواپس به جامعه وزمان توجه میکردن این دوستان جامعه روبه خوبی نمیشناسن حتی سیاست رواین دوستان بایدتوجه داشته باشن جامعه ایران وهمه جوامع هرروز درحال بلوغ هستن وپوس اندازی جدید این مردم دیروزنیست حتی مردمی که درخردادبه دکترروحانی رای دادن نیستن این دوستان هنوز فکرمی‌کنم که آلارم روبایدازبالابه مردم داد وجای مردم حرف زدامااشتباه بزرگ این دوستان این است که جامعه به سیاست مداران خود آلارم میدهد وراه رانشان میدهدنه سیاست مداران این جامعه هست که سیاست مداران رااز کشتی سیاست پیاده میکند نه سیاست مداران همدیگر رااین جامعه از زمان کوروش تا الان سیاست روبه حاکم زمان خودنشان داده است اگراین جامعه نمی‌خواست اسلام واردایران نمیشد وپادشاهان زمان قبول نمی‌کردند این جامعه هست که در این کشور مثل فرانسه یک فرد معتدل میاوردودر آمریکا یک جنگ طلب این جامعه ای هست که انقلاب میکند وشاه روسرنگون میکند خوش به حال سیاست مدارانی که آلارم جامعه خودرا بفهمند وباآنها همراه شوندشاه اگرآلارم جامعه رو میفهمید شاید می ماند اما نفهمید کسانی مانندمرحوم هاشمی رفسنجانی،آقای ناطق نوری،لاریجانی آلارم جامعه فهیدن همراه شدن خیلی ها می گوینددرهیجده تیرروحانی نظروعقیدش چیز دیگری بود اما تغییر کرد است یاحتی کسانی مانندآقای اصغر زاده میگویند آقای روحانی ازاصلاح طلبان اصلاح طلبترشدن این نظر اشتباه آقای روحانی نه اصلاح طلبترشدن ومن معتدلتر ونه چیزهایی دیگرایشون واقعاً سیاست مدارکارکشته هستن چون به خوبی آلارم جامعه وموج جامعه رودرک کردن و همراه شدن واگرروزی به این آلارم توجه نکن مردم ایشان را کنار می‌گذارند همانطور که اصلاح طلبان درزمان آقای خاتمی این آلارم رو که جامعه داددرک نکردن اما احمدی‌نژاد درک کردوهشت سال رئیس جمهور شد امااصلاح طلبان آلارم جامعه روبه درستی درک کردن و دوباره به سمتی که جامعه آلارم دادوراه رانشان داد برگشتندشایداصولگراودلواپسان بگویند اما آلارم جامعه رودرک کردیم اما رسانه های آن طرف قوی تر بود و مردم اشتباه کردن درجواب این دوستان باید گفت شاه در پایان عمر سیاسی خود فکرکردمشکل مردم اقتصادی هست واین آلارمی که جامعه میدهد اقتصادی هست امااین آلارم آزادی بیان و عقیده بودو دوستان اصولگراودلواپس هم فکرکردن آلارم جامعه اقتصادی هست که نبود واین بارهم آلارم جامعه نه به تندرویی بود وآزادی بیان بیشتراما هنوز دوستان اصولگرا ودلواپس در اشتباه هستن وآلارم وراهی که جامعه نشان می دهد را درک نکردند انشاء الله درک کنن
علی برکت الله
Read more
#اروپا_قابل_اعتماد_نیست چرا سه کشور اروپایی قابل اعتماد نیستند؟ ‌‌ ️۳/۱۳: رهبرانقلاب: توطئه‌ی علیه دنیای اسلام و این منطقه‌ی بالخصوص، جدید نیست؛ از سالها قبل -از صد سال قبل، از دوران جنگ جهانی اوّل به این طرف- این منطقه دستخوش فشارهای فراوان قدرتهای مستکبر بوده؛ حالا یک روز #انگلیس ... #اروپا_قابل_اعتماد_نیست
❓چرا سه کشور اروپایی قابل اعتماد نیستند؟
‌‌
⚠️۳/۱۳: رهبرانقلاب: توطئه‌ی علیه دنیای اسلام و این منطقه‌ی بالخصوص، جدید نیست؛ از سالها قبل -از صد سال قبل، از دوران جنگ جهانی اوّل به این طرف- این منطقه دستخوش فشارهای فراوان قدرتهای مستکبر بوده؛ حالا یک روز #انگلیس بود، یک روز #آمریکا است، یک روزی در یک دوره #فرانسه بود؛ قدرتهای استکباری صد سال یا بیشتر است که اینجا مشغولند.۱۳۹۴/۰۵/۲۶
‌‌
🔺انشاءالله به مرور، ۱۳ مورد از برخی از سوابق فعالیت‌ها و اقدامات کشورهای اروپایی علیه جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورها با استفاده از بیانات رهبر انقلاب، در این حساب منتشر میشود.
Read more
••• به دور از تعصب ⁦<span class="emoji emoji203c"></span>️⁩ <span class="emoji emoji1f3a5"></span> گزارش تصویری از اقتدار نظامی <span class="emoji emoji1f446"></span>🏻<span class="emoji emoji1f446"></span>🏻<span class="emoji emoji1f446"></span>🏻<span class="emoji emoji1f446"></span>🏻 <span class="emoji emoji274c"></span><span class="emoji emoji274c"></span><span class="emoji emoji274c"></span><span class="emoji emoji274c"></span><span class="emoji emoji274c"></span><span class="emoji emoji274c"></span> برای دسترسی به تمامی ویدئوها ...
Media Removed
••• به دور از تعصب ⁦️⁩ گزارش تصویری از اقتدار نظامی 🏻🏻🏻🏻 برای دسترسی به تمامی ویدئوها میتوانید به وب سایت و كانال های رسمي شبکه در پیام رسان های داخلی به آدرس زیر مراجعه نمایید: ️https://linktr.ee/nasrtv #آمریکا #گزارش #نظام #قدرت_نظامی #سوریه #مرز #انقلاب #ایران ... •••
به دور از تعصب ⁦‼️⁩
🎥 گزارش تصویری از اقتدار نظامی
👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻
❌❌❌❌❌❌
برای دسترسی به تمامی ویدئوها میتوانید به وب سایت و كانال های رسمي شبکه در پیام رسان های داخلی به آدرس زیر مراجعه نمایید:
✔️https://linktr.ee/nasrtv

#آمریکا #گزارش #نظام #قدرت_نظامی #سوریه #مرز #انقلاب #ایران #پهلوی #شاه #ارتش #سپاه #قدرت #مانور #جنگ
Read more
. . . . شهید سید مرتضی آوینی: دین دارترین مردمان وطن دوست ترین مردمان اند، و "حُبُّ الوَطَنِ ...
Media Removed
. . . . شهید سید مرتضی آوینی: دین دارترین مردمان وطن دوست ترین مردمان اند، و "حُبُّ الوَطَنِ مِنَ الایمٰان" صـدق محض است. تمامیّت ملی ما را نیز در جنگ هشت ساله مومن ترین مردمان به دین اسـلام حفظ کردند. داعیان ملی گرایی در جست و جوی سوراخ هایی برای فرار از ولایت مطلق هستند و این بهانه را پیش کشیده ... .
.
.
.
شهید سید مرتضی آوینی:

دین دارترین مردمان وطن دوست ترین مردمان اند، و "حُبُّ الوَطَنِ مِنَ الایمٰان" صـدق محض است.
تمامیّت ملی ما را نیز در جنگ هشت ساله مومن ترین مردمان به دین اسـلام حفظ کردند. داعیان ملی گرایی در جست و جوی سوراخ هایی برای فرار از ولایت مطلق هستند و این بهانه را پیش کشیده اند.
.
.
.
Photo by: @amir_hossein_shafiee223322
.
.
📷 #Canon_G7x
.
.
.
#راهپیمایی_22_بهمن
#ایران
#آزادی
#انقلاب
#وطن
#بیست_دوم_بهمن
#امام_خمینی
#امام_خامنه_ای
#رهبری
#شهیدان
#شهید
#شهید_سید_مرتضی_آوینی
#مرگ_بر_آمریکا 😎
#پیروزی ✌
#Down_with_USA
#امیرحسین_شفیعی
#AH_SH
Read more
. ‍ یکی از این اقتصاد دان های اصلاح طلب( #راغفر) گفت بود #دولت با گرون کردن دلار داره کودتای اقتصادی ...
Media Removed
. ‍ یکی از این اقتصاد دان های اصلاح طلب( #راغفر) گفت بود #دولت با گرون کردن دلار داره کودتای اقتصادی میکنه!ما با جنگ اقتصادی مواجه هستیم بعد بلافاصله یکی از این جنود ابلیس که از قضا نائب رئیس اتاق #بازرگانی هم هست،سریع واکنش داده که جنگ اقتصادی کجا بود،اصلاً این حرف ها چیه! #علمی صحبت کنید! ببین ... .
‍ یکی از این اقتصاد دان های اصلاح طلب( #راغفر)
گفت بود #دولت با گرون کردن دلار داره کودتای اقتصادی میکنه!ما با جنگ اقتصادی مواجه هستیم
بعد بلافاصله یکی از این جنود ابلیس که از قضا نائب رئیس اتاق #بازرگانی هم هست،سریع واکنش داده که جنگ اقتصادی کجا بود،اصلاً این حرف ها چیه!
#علمی صحبت کنید!
ببین وطن فروش!
جایی که رهبر این مملکت میگه،جنگ تمام عیار اقتصادی!
وقتی تلوزیون و روشن میکنی اخبار یه خط در میون از #جنگ اقتصادی آمریکا با چین با روسیه با ترکیه با اتحادیه #اروپا میگه!
ده ساله رهبری اسم سال رو اقتصاد میزاره!
دلار تو پنج ماه از چهار تومن شده یازده هزار تومان!
بعد بیشرف بی همه چیز، مردک از انگلیس برگشته، عامل سرویس های جاسوسی انگلیس،گاله رو باز میکنه،ما جنگ اقتصادی نداریم، علمی صحبت کنید!
کدوم علم آخه بچه سوسول،علم جرمی بنتام و آدام اسمیت دفاع از ربا؟
تا یه حدیث یه آیه،یه چیزی که نقشه شونو رو میکنه میگی، بیشرفا میگن علمی صحبت کنید!
اگه تو علمی و اقتصاد دانی که وضعیت اقتصادی این مملکت که تو مسئولش هستی چرا اینجوریه؟
جیمز ریکاردز افسر ارشد سیا،تو اندیکشده بریکینگز،رسماً گفت ما با #ایران وارد جنگ اقتصادی شدیم،داریم ارزش ریال و کم میکنیم،
رسماً کتاب نوشته با عنوان Currency Wars جنگ ارزی!
جلد کتاب اسلحه دست پول های کشورهاست دارن با هم میجنگند!
ترامپ علنی میگه میخواهیم #اقتصاد ایران و متلاشی کنیم!
پمپئو همینطور!
بعد مردک،کسی که مسئول اقتصادی مملکت هست میگه علمی صحبت کنید!
مردک مرفه بی درد میلیاردر که با پول مملکت هار شده،به جای اینکه تو همون اتاق بازرگانی که به مثابه یک سنگر و خاکریز برای جنگ اقتصادی هست،تدابیر لازم و اتخاذ کنند،
معاونت جنگ اقتصادی ایجاد کنه میگه جنگ اقتصادی مبنای علمی ندارد!
خائن خودباخته وصدوا فی سبیل الله میکنه،احتمالا راه برون رفت از مشکلات و هم خروج از سوریه و عراق میدونن!
بعله معلومه میلیاردر جوان که تو پول و امکانات خر غلط میزنه،مفهوم جنگ اقتصادی و نمیفهمه!
دلار و سکه و ملک هرقدر گرون تر بشه،شما از میلیونر به میلیاردر تبدیل میشید،معلومه کسی بگه جنگ اقتصادی شما بهت برمی خوره!
این نائب رئیس اتاق بازرگانی بود،رئیس اتاق بازرگانی هم عکس های دخترش لو رفته با شرت و سوتین مثل خوک در حال چریدن و عیش و عشرت لنگ شو انداخته رو میز ددی و به ریش مردم و انقلاب و نظام و شهید و همه میخنده!
علمی صحبت کنید!
اینا تا ایران و سوریه نکنن،ول کن نیستن
این اشعث های اقتصادی لال نشن!
علی به مالک میگه برگرد"
اگر خواستید کامنت بزارید علمی صحبت کنید
#سلطانی
.
*۳۱۳*
Read more
ادامه بحث را پیش میبرم ایران درست است از برتری هوایی در اوایل جنگ برخوردار بود اما به دلیل حجم انبوه ادوات زمینی عراق مجبور به حملات مکرر هوا به زمین می‌شد و کار به جایی رسید که برای سیو موشکها خلبانان تامکت عملا رهگیری را برای پایان سوخت میراژ بخاطر برتری در پایلون تامکت انجام میدادند و عملا نیروی ... ادامه بحث را پیش میبرم ایران درست است از برتری هوایی در اوایل جنگ برخوردار بود اما به دلیل حجم انبوه ادوات زمینی عراق مجبور به حملات مکرر هوا به زمین می‌شد و کار به جایی رسید که برای سیو موشکها خلبانان تامکت عملا رهگیری را برای پایان سوخت میراژ بخاطر برتری در پایلون تامکت انجام میدادند و عملا نیروی هوایی مدرن ایران به ناکارآمدی در نگهداری و تسلیحات رسید از طرفی هم اواخر جنگ در بخش توپخانه یا زرهی اولویت در غنیمت گرفتن ادوات عراقی بود . حال حساب کنید کشوری که تا دیروز هر کس مجبور به سر خم کردن مقابل آن بودند طوری تنها ماند که برای نعره هایش موشکی برای شلیک نداشت اگر از بنده بپرسید بدترین زمان تاریخ نظامی ایران کی بوده است بدون شک بدانید یکی از گزینه های بنده زمان پهلوی هست زمان قاجار که پرت بوده ایم زمان پهلوی همه چیز به ما دادند اما علم ساخت و نگهداری را خیر و حتی آموزش خلبانان را برای درز نکردن موارد کلیدی به تگزاس میبردند و بعد از اینها انقلاب اسلامی ماند و اخوندهایی که فقه خوانده و خلبانانی که علم و فنون را داشته و ارتشی هایی که با سیستم پادشاهی تربیت شده بودند و سپاهی که آموزش خاصی ندیده بودند اما نهایت کار خلبانان کار با همان پروسه قبل و مذهبیون و آحاد مردم اعم از ارتشی سپاهی و مردم شلیک سیاست مقاومت بود تا ترور انفجارهای پیاپی شروع بحران اقتصادی در تورم رکود سازندگی و ... خودروسازهای آلمانی که با ربات‌های مولر و غیره صنعت خودرو را شکوفا کرده بودند تا کمک به ایران در ساخت لوازم خانگی و غیره به یکباره همه تمام شد ایران حالا فقط تنها نشد بلکه انواع و اقسام هرگونه دشمنی در کنار دو گانگی های فرهنگی و فشار بر مردم و از طرفی در این وضعیت سواستفاده های لاشخورهای داخلی برای دزدی فساد به هر نحو بر وضعیت کشور تا الان انقلاب دامن زدند و ادامه دارد حال حساب کنید در این شرایط ایران برای قدرتمند شدن و متاثر بودن در رزم بایست سازنده می‌شد تا با ادوات بومی خود بجنگد تا قدرت رزم خود را بالا بکشد ... در بحث پهپاد و زرهی و موشکی و منطقه ای با هوش و ذکاوت ساختند و تاختند اما همیشه در دو مبحث مسکوت بوده هوایی و دریایی .. عده ای بر اعتقاد عدم توانایی ایران بودند و هستند و دلیلشان منطقیست و میگویند امریکا و غرب صد سال طول کشید تا هوایی و فضایی و دریایی شوند اما عده ای بر این باورند نباید هوایی شدن را از زمان برادران رایت حساب کنند باید اینگونه حساب کرد که یک پیمانکار شروع به ساخت جاده کرده نصف آن را ساخته و وسایلش را هم آورده اما وسط راه اخراج شده است.ادامه دارد
Read more
 #قسمت_دوم <span class="emoji emoji274c"></span> #بدعهدی_ها <span class="emoji emoji1f6a8"></span> #هشدار_ها <span class="emoji emoji1f535"></span> #آمریکا به دلایل واضحی با ما #دشمن است. مرادمان #سیاستمداران ...
Media Removed
#قسمت_دوم #بدعهدی_ها #هشدار_ها #آمریکا به دلایل واضحی با ما #دشمن است. مرادمان #سیاستمداران امریکا و #سیاست های ان هاست. در قضیه #برجام بدعهدی کردند. به تحریم های دیگری ما را #تهدید کردند. #وزیر خزانه داری امریکا به شدت شبانه روز مشغول کار است که #جمهوری_اسلامی نتواند از #نتایج_برجام ... #قسمت_دوم
❌ #بدعهدی_ها
🚨 #هشدار_ها
🔵 #آمریکا به دلایل واضحی با ما #دشمن است. مرادمان #سیاستمداران امریکا و #سیاست های ان هاست.
در قضیه #برجام بدعهدی کردند. به تحریم های دیگری ما را #تهدید کردند. #وزیر خزانه داری امریکا به شدت شبانه روز مشغول کار است که #جمهوری_اسلامی نتواند از #نتایج_برجام استفاده کند و بهره مند شود. ۹۵/۱/۱
🔴 #دولت کنونی آمریکا در قضیه‌ی توافق هسته‌ای #تخلف‌های متعددی تا الان انجام داده است؛ تازه‌ترینش تمدید #تحریم ١٠‌ساله است، این نقض #برجام است و بدانند قطعاً جمهوری اسلامی در برابر آن واکنش نشان خواهد داد. ۹۵/۹/۳ 🔵کسانی که معتقدند برای #پیشرفت کشور باید به #غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از #تجربه‌ها درس گرفت/ در #برجام ثابت شد که آمریکایی‌ها همچنان سرگرم دشمنی با ملت ایران هستند ۹۵/۰۴/۱۲
🔴 من سال گذشته هم گفتم برجام برای ما یک نمونه و تجربه خواهد بود/ حالا معلوم شد که آمریکایی‌ها در عمل چه می‌کنند؛ در ظاهر #وعده می‌دهند اما در عمل توطئه می‌کنند./تجربه‌ی برجام به ما نشان داد در هیچ مسئله‌ای نمی‌توان مثل یک طرف مورد #اعتماد با آمریکا #مذاکره کرد.۹۵/۵/۱۱
🔵یکی از ترفندهای دشمن این است که هی تهدید میکنند به #جنگ که #گزینه های_نظامی روی میز است.آن #مسئول اروپایی به مسئولین ما میگوید اگر برجام نبود جنگ در ایران حتمی بود؛ #دروغ_محض! چرا میگویند جنگ؟ چون ذهن برود به جنگ.
ما را به جنگ #نظامی متوجه میکنند تا از این غفلت کنیم.جنگ واقعی جنگ فرهنگی است.۹۵/۱۱/۲۷
🔴رهبر انقلاب: ما #برجام را نقض نمی‌کنیم لکن همانطور که تهدید میکنند اگر آنها برجام را پاره کردند ما آن را آتش می‌زنیم. ۹۵/۳/۲۵
#انجمن_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_امیرکبیر
Read more
<span class="emoji emoji1f539"></span>هواپیمایی که به کوه خورده به جای شمع، کشتی غرق شده سانچی به جای ماهی قرمز، خاک خشکسالی زده به جای سمنو، ...
Media Removed
هواپیمایی که به کوه خورده به جای شمع، کشتی غرق شده سانچی به جای ماهی قرمز، خاک خشکسالی زده به جای سمنو، آدمی که زیر سبزه دارد له میشود، پولی که زیر تار عنکبوت بی ارزش و محصور شده، آینه ترک خورده و... این هفت سین ایران ستیزی است. هفت سین امیدکُشی است. هفت سین کلنگی کردن دل و ذهن و اندیشه هشتاد میلیون ... 🔹هواپیمایی که به کوه خورده به جای شمع، کشتی غرق شده سانچی به جای ماهی قرمز، خاک خشکسالی زده به جای سمنو، آدمی که زیر سبزه دارد له میشود، پولی که زیر تار عنکبوت بی ارزش و محصور شده، آینه ترک خورده و...
🔸این هفت سین ایران ستیزی است. هفت سین امیدکُشی است. هفت سین کلنگی کردن دل و ذهن و اندیشه هشتاد میلیون ایرانی است.
🔹این روی جلد مجله «اصفهان نیم روز» است. این روی جلد دقیقا هم‌راستای پروژه ترامپ-بن‌سلمان است: حمله به امنیت ذهنی ایرانیان و تخریب امید ملی به آینده. این روی جلد نماد کامل «ایران‌ستیزی» است. باید مقابل این نگاه ضدایرانی ایستاد. نه اینکه با دادستانی و بستن روزنامه برایشان مشروعیت کاذب خرید. نه! با بسیج افکار عمومی و آگاهی.
🔸شک نکنید که دشمنان خارجی نحوه نگاه مردم مقاوم این سرزمین به زندگی را هدف گرفته‌اند. شک نکنید که در میانه جنگ روانی سختی قرار گرفته‌ایم که در ریاض و واشنگتن و تل آویو و لندن طراحی شده. داریم مجازات میشویم. با بمبهای تبلیغاتی روزانه. فقط به این دلیل که نمیخواهیم نوکر آمریکا باشیم. فقط به این دلیل که نمیخواهیم موشکهایمان را هم واگذار کنیم. و عده‌ای نادان و عده‌ای فاقد کرامت ملی و عده‌ای بدون بصیرت بر آتش این جنگ روانی از داخل می‌دمند.
🔹ما میدانیم که ضعفهای فراوانی داریم. اما ما میدانیم توان‌مان بیشتر از ضعفهایمان است. همان توانی که انقلاب را ممکن کرد. همان توانی که هشت سال مقاومت در جنگ را و چهل سال مقاومت برابر آمریکا را ممکن کرد و امروز ما را به مهم‌ترین قدرت مستقل منطقه و چشم امید مردم مظلومش تبدیل کرده.
🔸 «سیاهنمایی» امروز ابزار جدید دشمن برای حمله به ایران است. باید افکار عمومی را مقابل این هجمه و موج حمله جدید بسیج کرد. باید با سیاهنمایی ضدایرانی چه از سوی دشمن خارجی و چه از سوی ناآگاهان جنگ جناحی ایستاد.
#علی_علیزاده
#عید
#نوروز
#عید_نوروز
#هفت_سین
#ایران
#هواپیما
#سانچی
#مدافعان_حرم
#فقر
#اقتصاد
#آب
#ایران
#آقا
#امام
#امام_خامنه_اي
#امام_خامنه_اى
#رهبر
#رهبری
#رهبر_انقلاب
#خامنه_ای
#خامنه_اي
#iran
#khamenei_ir
#khamenei
Read more
. IRAN military forces 🏼 🦅️ نیروهای نظامی ایران‌ . به نظر من اون چیزی که از یک حمله نظامی به ایران توسط هر کشوری جلوگیری میکنه فقط در زمینه جنگی شامل عوامل زیر میشه که در دو قسمت راجبش حرف می‌زنیم : اول اینکه ایران در طول این چهل سال بعد از انقلاب از یک ارتش مدرن که ویژه جنگ کلاسیک طراحی شده ... .
IRAN military forces 💪🏼
🦅💥🔥⚡️🚀⚓️
نیروهای نظامی ایران‌
.
به نظر من اون چیزی که از یک حمله نظامی به ایران توسط هر کشوری جلوگیری میکنه فقط در زمینه جنگی شامل عوامل زیر میشه که در دو قسمت راجبش حرف می‌زنیم :
اول اینکه ایران در طول این چهل سال بعد از انقلاب از یک ارتش مدرن که ویژه جنگ کلاسیک طراحی شده بود رفته رفته به ارتش نه چندان مدرنی تبدیل شد که ویژه جنگ چریکی ساخته شده به خوب یا بد بودن این موضوع بعدا خواهیم پرداخت.
.
ایران در اوج قدرت نظامی خود هشت سال طاقت‌فرسا عملا در مقابل دنیا جنگید و ذره‌ای از خاک خودش را به دشمن نداد ولی در بهترین حالت این نیروی نظامی نهایتا یک دهه دوام می‌آورد یعنی ادامه یافتن جنگ تا دو سال دیگه اما بدیهی هست که انگشت شمار جنگ‌هایی این همه سال طول میکشند .
چرا این را گفتم ؟
چون تقریبا اواخر جنگ آمریکا مستقیما با ایران وارد نبردی کلاسیک شد که تراژدی برای نیروی دریایی ما بود همچنین سران ایران مایل به ادامه دادن جنگ تا پیروزی کامل بر عراق بودند ، بعد از ‌پس گرفتن خرمشهر و پیشروی ایرانی‌ها کار به جایی رسید که مابقی جنگ در خاک عراق ادامه یافت !!!
.
اما نکته حیرت‌انگیز قدرت گرفتن عراق نسبت به آغاز جنگ بود ، تعداد تانک ها و یگان‌های زرهی بسیار بیشتر شده بود ، جنگنده‌های به روز و قدرتمند فرانسوی در کنار جنگنده نسل چهارمی جدید میگ-۲۹ اکنون به تعداد بالا به خدمت گرفته‌ می‌شدند و در مقابل نیروی تحلیل رفته ایران قرار می‌گرفتند .
.
ایران قدم به پایان رسیدن قدرت جنگ کلاسیک خود گذاشته بود و در دهه‌های بعدی این مسئله نادیده گرفته شد و به جای آن جنگ نامتقارن و مسئله موشکی مطرح گردید که هزینه بسیار کمتری داشتند .
دلیل این تغییر جهت عمدتا نزدیکی به سیستم شوروی سابق و‌ روسیه فعلی ، تحریم‌های بین‌المللی ، نداشتن رابطه کافی با کشورهای مدعی صنایع نظامی و خرید یا انتقال تکنولوژی آنها و همچنین خرج کمتر باعث شدند تا امروز ایران در جنگ کلاسیک حرفی برای گفتن نداشته باشد و در عوض جز نخبه‌ترین نیروهای جنگ نامتقارن باشد.
ادامه دارد...
نظر شما چیه ؟
.
#killer_eagle
#IRAN_Military_Forces
Read more
کجا بهمون نیاز دارن؟! یه روز تهران بهش نیاز داشتن، بود. نیاز بود بره آمریکا، رفت. تو لبنان نیاز ...
Media Removed
کجا بهمون نیاز دارن؟! یه روز تهران بهش نیاز داشتن، بود. نیاز بود بره آمریکا، رفت. تو لبنان نیاز بود، خودش رو رسوند. نیاز بود دوره‌ی چریکی ببینه، رفت مصر. نیاز بود برگرده لبنان، برگشت. ایران انقلاب شد بهش نیاز داشتن، برگشت کشورش. جنگ شد نیاز بود بره خط مقدم، با خوشحالی رفت. بعد خدا قبولش ... کجا بهمون نیاز دارن؟!
یه روز تهران بهش نیاز داشتن، بود.
نیاز بود بره آمریکا، رفت.
تو لبنان نیاز بود، خودش رو رسوند.
نیاز بود دوره‌ی چریکی ببینه، رفت مصر.
نیاز بود برگرده لبنان، برگشت.
ایران انقلاب شد بهش نیاز داشتن، برگشت کشورش.
جنگ شد نیاز بود بره خط مقدم، با خوشحالی رفت.
بعد خدا قبولش کرد، رفت بهشت.
چمران حتی وزارت دفاع رو چون بهش نیاز بود قبول کرد.
چمران خادم نیازمندان بود، نه خادم نفس خودش.
راحتی رو تو سختی کشیدن برای مردم و دینش خواست.
تو وصیت نامه‌اش نوشت: خوشحالم که از عالم و ما فیها بریده ام...
طرح از عزیز برادرم
#مثل_چمران باشیم...
#شهادتت_مبارک افتخار ایران کهنه چیریک محرومان لبنان #آقا_مصطفی_چمران
طرح از عزیز برادرم @mh.majidpoor
ورق برنید
Read more
با درود،عزیزان مشتاقم نقد و نظر خود را مودبانه راجع به این تحلیل و متن بدهید.اول به این نکته اشاره کنم ...
Media Removed
با درود،عزیزان مشتاقم نقد و نظر خود را مودبانه راجع به این تحلیل و متن بدهید.اول به این نکته اشاره کنم که اطاق فکر نظام برای سرکوب و کنترل مردم ایران توسط روسیه فرماندهی می شود.با توجه به اتفاقات رخ داده در سیاست جهانی ،این نظر وجود دارد که آمریکا قصد دارد که توسط کشورهای حوزه ی خلیج فارس مثل عربستان،امارات ... با درود،عزیزان مشتاقم نقد و نظر خود را مودبانه راجع به این تحلیل و متن بدهید.اول به این نکته اشاره کنم که اطاق فکر نظام برای سرکوب و کنترل مردم ایران توسط روسیه فرماندهی می شود.با توجه به اتفاقات رخ داده در سیاست جهانی ،این نظر وجود دارد که آمریکا قصد دارد که توسط کشورهای حوزه ی خلیج فارس مثل عربستان،امارات و کشورهای عرب ، روسیه را در میدان ایران به چالش بکشد.بدین صورت که با وجود تهدید حکومت آخوندی و دخالت برای صدور انقلاب در کشورها ی مخصوصا عربی،کشورهای عرب را مسلح برای دفاع از خود کند. بدین ترتیب اول اینکه خود آمریکا مستقیماً وارد جنگ نمی شود. دوم اینکه با فروش سلاح سود کلانی می‌کند.از طرفی روسیه برای سلطه بر خاورمیانه کاملا با تسلط به منابع ایران سلاح های خود را می فروشد. اینکه سرنوشت این نبرد چه می شود را زمان و نوع منافع کشور ها مشخص می‌کند. بارها گفتیم که جاهل ترین افراد ایرانی کسانی هستند که فکر می‌کنند آمریکا یا هر کشوری منافع خود را به منافع مردم ایران ترجیح می‌دهند.البته آمریکا روی تغییر حاکمیت ایران توسط مردم تا حدودی حساب کرده اما با شواهدی که از مردم می بیند موارد دیگر را در سیاست خود بررسی می کند. شواهدی همچون انفعال و سکوت تاریخی ملتی در مقابل حجم تورم و بیکاری و فلاکت خفقان و فریب خوردنشان توسط افرادی مثل #دلقک_خامنه_ای ، رامبد جوان و شومن او محمدرضا گلزار و دیگر افراد ویترین تحمیق و فریب مردم توسط رسانه ی ننگین حکومت آخوندی.بدین صورت که در مثل با شکلاتی ملتی گول میخورند و قر ریز ایرانی می ریزند و با سر شدن از تو سری خوردن به استثمار شدن ادامه میدهند و این حاصل کنترل فکری و فرهنگی ملت با ابزارهای سرکوب و چماق و هویج است.خامنه ای شاگرد کا گ ب است و در سطوح بالا ی حکومت آخوندی همه می دانند که باید برای بقا طبق خواست روسیه نوکری کنند.پس بدانید افرادی که خواسته یا ناخواسته بر طبل جنگ نژادی و اعتقادی می کوبند ،مزدور یا جاهلند.همانطور که گفتم سران اصلی حکومت آخوندی ترکیب ارتجاع سرخ و سیاهند و به دین و خدا اعتقاد ندارند و اینها ابزار آنها برای حکومت است. در این مورد شواهد در تناقض و بدعت های آخوندیسم در دین و خداپرستی زیاد است اگر مطالعه کنید. در پایان امیدوارم مردم ایران با ایمان به قدرت میلیونها ایرانی سرنوشت سرزمین شان را خود تعیین کنند. #خداپرستان #آزادی #ایران #تهران #کرج #مشهد #اصفهان #شیراز #خوزستان #گیلان #رشت #کردستان #کرمانشاه #هرمزگان #شهرکرد #لرستان #سیستان_و_بلوچستان #آذربایجان #مازندران #میدان_میلیونی #جنبش_فیروزه_ای #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری
Read more
 #بخوانید و #منتشر کنید #کتاب « #جنگ_‌های_ارزی » در سال ۲۰۰۸ و آغاز ریاست‌جمهوری #اوباما نوشته ...
Media Removed
#بخوانید و #منتشر کنید #کتاب « #جنگ_‌های_ارزی » در سال ۲۰۰۸ و آغاز ریاست‌جمهوری #اوباما نوشته شده است. جیمز ریکاردز نویسنده‌ی این کتاب در دو فصل اول آن داستان «بازی جنگ ارزی» در #پنتاگون را توضیح می‌دهد. در این بازی دشمن دلار آمریکاْ #روسیه، #چین و #ایران تعریف شده‌اند. این بازیِ جنگْ هشت ... #بخوانید و #منتشر کنید
#کتاب « #جنگ_‌های_ارزی » در سال ۲۰۰۸ و آغاز ریاست‌جمهوری #اوباما نوشته شده است. جیمز ریکاردز نویسنده‌ی این کتاب در دو فصل اول آن داستان «بازی جنگ ارزی» در #پنتاگون را توضیح می‌دهد. در این بازی دشمن دلار آمریکاْ #روسیه، #چین و #ایران تعریف شده‌اند. این بازیِ جنگْ هشت سال پیش توسط آمریکایی‌ها انجام شد و در طی سه سال گذشته به‌طورجدی درصحنه عملیاتی این جنگ را اجرا کرده‌اند.

اگر تا دیروز ایران با قطع #ارتباط مالی با #جهان در جنگ ارزی مصون می‌ماند، امروز با وصل شدن نظام مالی ایران به #نظام مالی جهان آسیب‌پذیری ایران بسیار بالا می‌رود. در این رابطه #رهبر_انقلاب با بیان خاطره‌ی خود درباره ماهاتیر محمد نخست‌وزیر کشور مالزی سعی داشتند که این آسیب‌پذیری را تذکر دهند. در جنگ ارزی صورت گرفته به رهبری نهادهای استعماری غرب علیه کشورهای جنوب شرق آسیا، کشور #مالزی یک شب تا صبح ورشکسته شد. #دولت سوهارتو در کشور #اندونزی سقوط کرد و کشورهای دیگر در این جنگ ارزی به مشکلات عدیده‌ای دچار شدند.

رهبر انقلاب با بیان این خاطره، هشدار دادند که باید مراقب جنگ ارزی باشیم. در اثر جنگ ارزی می‌توان یک شب تا صبح کشوری را به سقوط کشاند. سیستم بانک مرکزی ایران اصلاً برای جنگ ارزی آماده نیست و #خطر بسیار بالا هست. رئیس بانک مرکزی در شورای روابط خارجی در آمریکا اعلام کرد که تقریباً هیچ‌چیز از برجام عاید ایران نشده است؛ اما برای این اعتراف خیلی دیر شده بود!

در #برجام باید مقام بانک مرکزی ایران با وزیر #خزانه_‌داری آمریکا درباره جزئیات مسائل مالی گفت‌وگو می‌کرد؛ همان‌طور که مسئول #انرژی هسته‌ای ما با وزیر انرژی آمریکا درباره ریز مسائل هسته‌ای گفت‌وگو کرد.

اما این مشکلی که دولت با آن مواجه شده ناشی از چیست؟ مشکل از این‌جاست که در دستور کار کاخ سفید و وزارت خزانه‌داری آمریکا سیاستی تصویب شده است به نام « #یوترن » یا « #دوربرگردان ». اگر در توافق ایران با کشورهای غربی فقط این جمله می‌آمد که: «روز بعد از توافق، آمریکا ملزم است که یوترن را از نظام مالی جهان بردارد». اگر این جمله در توافق هسته‌ای می‌آمد، #رئیس_بانک_مرکزی مجبور نمی‌شد که به #آمریکا التماس کند و زبان به اعتراف بگشاید که از توفق هسته‌ای هیچ چیز عاید ایران نشده است. این در حالی است که در همان زمان، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در رسانه‌ها دو بار در فاصله‌ی شش ساعت موضع گرفت که آمریکا در توافق ژنو تعهد نکرده بود که «یوترن» را بردارد.

#برجام #یوترن #جمهوری_اسلامی_ایران #توافق_هسته_ای
Read more
پروفسور احسان یارشاطر درگذشت احسان یارشاطر، بنیان‌گذار مرکز ایران‌شناسی در آمریکا و مدیر تدوین ...
Media Removed
پروفسور احسان یارشاطر درگذشت احسان یارشاطر، بنیان‌گذار مرکز ایران‌شناسی در آمریکا و مدیر تدوین دانشنامه ایرانیکا در سن ۹۸ سالگی در کالیفرنیا در گذشت. وی نخستین ایرانی است که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا به مرتبه استادی رسید. یارشاطر استاد دانشگاه کلمبیا در نیویورک و همچنین بنیان‌گذار ... پروفسور احسان یارشاطر درگذشت

احسان یارشاطر، بنیان‌گذار مرکز ایران‌شناسی در آمریکا و مدیر تدوین دانشنامه ایرانیکا در سن ۹۸ سالگی در کالیفرنیا در گذشت.
وی نخستین ایرانی است که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا به مرتبه استادی رسید.
یارشاطر استاد دانشگاه کلمبیا در نیویورک و همچنین بنیان‌گذار و سر ویراستار دانشنامه ایرانیکا بود که در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک مستقر است و از آغاز دههٔ ۱۹۷۰ نزدیک به ۴۰ ویراستار و ۳۰۰ نویسنده از سراسر آمریکا، اروپا و آسیا با آن همکاری داشته‌اند.
پس از پیروزی انقلاب 57 بودجه‌ی ایرانیکا توسط حاکمان جدید ایران قطع شد و ادامه‌ی این کار بزرگ به بخش ایران‌شناسی دانشگاه کلمبیا انتقال یافت.
یارشاطر همچنین ویراستاری سه مجلد از #تاریخ_ایران #کمبریج را هم به عهده داشته و نویسنده شانزده جلد کتاب تاریخ ادبیات #ایران است.
روانش شاد و راهش پر رهرو باد.
Read more
. تصویری از مراسم فارق التحصیلی افسران ناوبر نیروی هوایی ارتش شاهنشاهی ایران در آمریکاست از راست ...
Media Removed
. تصویری از مراسم فارق التحصیلی افسران ناوبر نیروی هوایی ارتش شاهنشاهی ایران در آمریکاست از راست : 1- شهید والامقام امیر سرلشکر محمود شادمان بخت (اف-4) کابین عقب شهید ابوالفضل مهدیار 2- آزاده سرافراز سرتیپ حسن نجفی(اف-14) کابین عقب احمد مرادی طالبی 3- علی گنجی 4- شهید والامقام امیر سرلشکر ... .
تصویری از مراسم فارق التحصیلی افسران ناوبر نیروی هوایی ارتش شاهنشاهی ایران در آمریکاست
از راست :
1- شهید والامقام امیر سرلشکر محمود شادمان بخت (اف-4) کابین عقب شهید ابوالفضل مهدیار
2- آزاده سرافراز سرتیپ حسن نجفی(اف-14) کابین عقب احمد مرادی طالبی
3- علی گنجی
4- شهید والامقام امیر سرلشکر عبدالصالح رضایی (اف-4) کابین عقب احتمالا شهید علاالدین فراز
نشسته:
سرتیپ فضل الله امینی (اف-4)
توضیحات:
اف-4 پرنده ای با یک خلبان
فانتوم های نیروی دریایی آمریکا به علت حساسیت در نشست و برخواست از روی ناو فاقد فرامین در کابین عقب بودند و کابین عقب خلبان نبود بلکه افسر رادار (ناوبر) بود
پس از موفقیت فانتوم در نیروی دریایی این شکاری مدرن به نیروی هوایی آمریکا راه یافت .با تغییراتی که شرکت مکدانل داگلاس طبق خواست نیروی هوایی در فانتوم های این نیرو اعمال کرد امکان هدایت شکاری از هر دو کابین فراهم شد
اما نیروی هوایی آمریکا با این که در کابین عقب تمام فرامین هواپیما موجود بود برای کابین عقب از افسران غیر خلبان (ناوبر) استفاده میکرد و خلبانان وینگ گرفته را پس از پایان دوره آموزش مستقیما به کابین جلو فانتوم میفرستاد در جنگ ویتنام تقریبا تمام کابین عقب های کشته شده ناوبر بودند
این اقدام آمریکا باعث نجات جان خیلی از خلبانان شد که برای آموزششان هزینه های گزافی خرج شده بود.اما نیروی هوایی ایران برخلاف نیروی هوایی آمریکا از ابتدا خلبانان وینگ گرفته را که موفق به پایان دوره آموزش شده بودند ابتدا به کابین عقب فانتوم میفرستاد تا پس از 500 ساعت پرواز در کابین عقب تجربه کسب کنند و سپس به کابین جلو فانتوم بروند اما تعداد انگشت شماری افسر ناوبر به عنوان کابین عقب ثابت در فانتوم مشغول پرواز بودند
در اواخر سلطنت پهلوی و با ورود شکاری مدرن تامکت در سال 55 نیروی هوایی ایران اقدام به جذب دانشجوی ناوبر کرد و پس از بازگشت این دانشجویان با توجه به تعداد بالای این افسران و حوادث انقلاب تعدادی از این افسران به گردان های هرکولس و فانتوم منتقل شدند تا در فانتوم به عنوان کابین عقب ثابت پرواز کنند.در جنگ ایران و عراق اکثر خلبانان شهید کابین عقب فانتوم از خلبانان وینگ گرفته بودند و تعدادی انگشت شماری هم از افسران ناوبر.
دوستانتان را تگ کنید
#ایران #ارتش #قهرمان #شهید #دزفول #خوزستان #استاد #مشهد #ترکمنستان #روسیه #اصفهان #دانشجو #خلبان #آمریکا #تهران #عراقي #عراق #مصر #مشهد #شهید #شیراز #پدافند #بوشهر #کرمانشاه #زلزله #تسلیت #خلیج_فارس
#delavaran #namdaran #mustseeiran
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a0"></span> #امام _خامنه‌ای: بدخواهان ملت ایران به موازات #جنگ_اقتصادی، #جنگ_رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز ...
Media Removed
. #امام _خامنه‌ای: بدخواهان ملت ایران به موازات #جنگ_اقتصادی، #جنگ_رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند. . رهبر معظم انقلاب ر دیدار اعضای مجلس خبرگان-1: مهمترین #وظیفه_مردم و نخبگان در شرایط خطیر کنونی، حرکت در جهت حفظ و تعمیق انسجام مردم با دستگاههای دولتی و پرهیز ... .
💠 #امام _خامنه‌ای: بدخواهان ملت ایران به موازات #جنگ_اقتصادی، #جنگ_رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند.
.
رهبر معظم انقلاب ر دیدار اعضای مجلس خبرگان-1:
مهمترین #وظیفه_مردم و نخبگان در شرایط خطیر کنونی، حرکت در جهت حفظ و تعمیق انسجام مردم با دستگاههای دولتی و پرهیز از ایجاد فضای #یأس و #ناامیدی و احساس بن‌بست است.
.
🔹 بدخواهان ملت ایران به موازات جنگ اقتصادی، جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند، بنابراین انتقادها باید با هدف اصلاح و خیرخواهانه باشند.
.
🔹شرایط امروز ما، شرایط حساسی است اما این حساسیت به دلیل تعداد زیاد دشمنان و یا قدرت بالای آنها نیست زیرا این دشمنان از ابتدای پیروزی #انقلاب_اسلامی همواره بوده اند و حتی در آن زمان قدرت بیشتری نیز داشته اند اما با وجود همه اقدامات خصمانه از جمله حمله نظامی طبس، تحمیل جنگ هشت ساله، سرنگونی هواپیمای مسافری و محاصره اقتصادی، هیچ کاری از پیش نبرده اند و اکنون نظام اسلامی همچون شجره طیبه ای است که با پایه های مستحکم، در حال گسترش و ثمردهی است.
.
🔹حساسیت شرایط از این جهت است که نظام اسلامی با قدم گذاشتن در یک راه نو و طرح دیدگاهها و نظریات متفاوت، در چهل سال گذشته، برخلاف جریان کلی استکبار و نظام سلطه حرکت کرده است و در چنین شرایطی، در جنگل پر از تعارض سیاست بین المللی، شرایط و اقتضائات گوناگونی به وجود می آید که باید در هر شرایطی به تناسب آن و با دقت کامل عمل کرد.
.
🔹اگر در هر اوضاع و اقتضایی، آحاد مردم بویژه نخبگان، نسبت به شرایط و جایگاه نظام غفلت کنند، قطعاً ضربه خواهیم خورد:
.
🔹 امروز نظام اسلامی با یک جنگ همه جانبه اقتصادی مواجه است که از یک اتاق جنگ و با دقت و اهتمام کامل هدایت می شود اما در کنار این جنگ، یک جنگ مهم رسانه ای و تبلیغاتی نیز در جریان است که بیشتر اوقات از آن غفلت می شود.
.
🔹براساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، دستگاههای #جاسوسی #امریکا و #رژیم_صهیونیستی با حمایت مالی قارون های منطقه اطراف کشور ما، تشکیلاتی را برای این جنگ رسانه ای راه اندازی کرده اند و به طور جدی در حال برنامه ریزی و تلاش برای آلوده کردن فضای تبلیغاتی و فکری جامعه هستند.
.
🔹اهداف این جنگ رسانه ای، ایجاد اضطراب، یأس، ناامیدی و احساس بن بست و بدبین کردن مردم نسبت به یکدیگر و نسبت به دستگاههای مسئول و همچنین بیشتر و بزرگ‌تر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن جامعه است.
.
#خبرگزاری_تسنیم
@tasnimnews_agency
@tasnimnews_agency
Read more
از من خیلی ها درباره نابودی صهیونیسم که شعار صفحه ام است و بعد از پست قبلی، درباره ضرورت حمایت از #فلسطین ...
Media Removed
از من خیلی ها درباره نابودی صهیونیسم که شعار صفحه ام است و بعد از پست قبلی، درباره ضرورت حمایت از #فلسطین می پرسند و می گویند" به ما چه؟" در همین هفته اخیر، تیم #آرژانتین تحت تاثیر فشارهای رسانه ای و فعالان صلح جهانی، حتی با لابی قوی #مسی هم نتوانست با تیم اسرائیل بازی دوستانه کند. بازی دوستانه! حساسیت ... از من خیلی ها درباره نابودی صهیونیسم که شعار صفحه ام است و بعد از پست قبلی، درباره ضرورت حمایت از #فلسطین می پرسند و می گویند" به ما چه؟" در همین هفته اخیر،
تیم #آرژانتین تحت تاثیر فشارهای رسانه ای و فعالان صلح جهانی، حتی با لابی قوی #مسی هم نتوانست با تیم اسرائیل بازی دوستانه کند.
بازی دوستانه!
حساسیت دنیا به شهادت پرستار زن فلسطینی و محکومیت های پی درپی فعالان اجتماعی دنیا را هم دیدیم.

در دنیای امروز، اقتدار کشور و تیم سازی برای تبدیل به ابرقدرت شدن، حرف اول امنیت هر کشوری را می زند.
امام راحل با اتخاذ رویکرد مناسب در برابر مسئله فلسطین، عملا ایران را به قدرت بلامنازع در مبارزه با اسرائیل و گفتمان آزادی خواهی ملت ها تبدیل کرد.
نوشته بودم که رهبری در حرم امام #سایه_جنگ را از سر مملکت کوتاه کردند اما فی الواقع این آرمان اساسی انقلاب یعنی "مبارزه با اسرائیل" نظام جمهوری اسلامی را به ابرقدرتی در منطقه و متعاقبا در جهان تبدیل ساخته که فکر جنگ را با ما به حاشیه رانده وهمه می دانند نابودی آن، نابودی رژیم جعلی را درپی خواهد داشت.
اکنون غالب مردم دنیا دیگر فلسطین را همان اسرائیل نمی دانند و بر مسئله فلسطین حساس شده اند.
دیگر ایران تنها نیست چرا که ندای کودک های بی گناه به گوش جهان رسیده است و نابودی آن به این سادگی ها امکان پذیر نیست.
امروز ایران در مقام رهبری جریان تظلم خواهی جهانی برای خود حاشیه امنی ایجاد کرده است.
این را همه خوب فهمیده اند که برخی سعی در تصاحب این رهبری دارند.

پ ن : حالا کاری ندارم برای نابودی این رهبری چقدر هزینه و چه کسانی در خارج و داخل این جریان را هدایت می کنند!

#الموت_لاسرائيل
#جهزوا_ملاجئكم

#بیت_العنکبوت
#القدس_لنا
#یوم_القدس_العالمی
#سوف_تحرر
#down_with_israel
#free_palestine
#qods_day

#آرمان_های_انقلاب
#رژیم_کودک_کش
#روز_قدس
#وطن_فروش
#مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>رهبر انقلاب: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد. این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند🇮🇷 . <span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f538"></span>رهبری: ...
Media Removed
رهبر انقلاب: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد. این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند🇮🇷 . رهبری: آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌  #جنگ و یکی  #مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند. ‌. در ... 🔴رهبر انقلاب: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد. این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند🇮🇷
.
🔴🔸رهبری: آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌  #جنگ و یکی  #مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.
‌.
🔴🔸در مسئله‌ مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید «مذاکره با پیش‌شرط» یکی می‌گوید «مذاکره بدون پیش‌شرط» دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخومذاکره نخواهیم کرد. این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند🇮🇷
.
🔴🔸رهبری: آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌  #جنگ و یکی  #مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.
‌.
🔴🔸در مسئله‌ مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید «مذاکره با پیش‌شرط» یکی می‌گوید «مذاکره بدون پیش‌شرط» دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد. این خلاصه‌ حرف بود که همه‌ مردم ایران بدانند.
‌.
🔴🔸 جمهوری اسلامی هر وقت به آن اقتداری برسد که فشار و هوچی‌گری آمریکا رویش تأثیری نگذارد، می‌تواند با آمریکا مذاکره کند. امروز چنین چیزی نیست. بنابراین امام #مذاکره_با_آمریکا را ممنوع کرد و من هم ممنوع می‌کنم.

🔴🔸آمریکا نقدها را گرفت و زیر وعده‌هایش زد؛ چرا باید با این دولت متقلب مذاکره کرد؟/ برجام نمونه مذاکره با آمریکاست که تازه بنده در آن خیلی سخت‌گیری کردم/ البته خطوط قرمزی هم که مشخص کردیم رعایت نشد. ‌
🔴🔸‌یک عقب مانده ذهنی به ملت ایران می‌گوید دولت پولتان را در سوریه خرج می‌کند در حالیکه رئیس او اذعان کرده که امریکا ۷تریلیون دلار در منطقه خرج کرده اما چیزی عایدشان نشده/به سوریه و عراق در مقابل تهدیدات امریکا و سعودی‌ها کمک کرده‌ایم که نوعی مبادله بین دولتهای دوست است
.
🔴🔸برای ایجاد ناامنی در دی ماه،چند سال فعالیت کرده بودند اما ملت با هوشیاری به میدان آمد و زمینه سازی‌ها را به باد داد/برخی مقامات امریکا گفتند ۶ ماه دیگر خبرهایی از ایران خواهید شنید، منظور همین حوادث مرداد بود که با وجود هزینه‌های فراوان دشمنان محدود از آب درآمد.
.
🔴🔸برخی به اسم اینکه طرفدار ضعفا هستیم و می‌خواهیم اوضاع را درست کنیم، خودشان ملتفت نیستند اما در چارچوب نقشه دشمن حرف می زنند/آنها که می‌گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند. دولت باید سرکار بماند و با قدرت، وظایف خود را در حل مشکلات انجام دهد.
.
.
.
Read more
. قطعاتی از یک #پازل_شوم طرح کلی محاصره مالی و ارزی ایران که در اتاق جنگ وزارت خزانه داری آمریکا ...
Media Removed
. قطعاتی از یک #پازل_شوم طرح کلی محاصره مالی و ارزی ایران که در اتاق جنگ وزارت خزانه داری آمریکا معین شده است... و مجلسی که از #برجام_استعماری بیست دقیقه‌ای درس نمی‌گیرد من عرض میکنم دشمن ما اتاق جنگ را برده است در وزارت خزانه‌داری؛ اتاق جنگ علیه ما به جای وزارت دفاع، وزارت خزانه‌داری آنها ... .
قطعاتی از یک #پازل_شوم

طرح کلی محاصره مالی و ارزی ایران که در اتاق جنگ وزارت خزانه داری آمریکا معین شده است... و مجلسی که از #برجام_استعماری بیست دقیقه‌ای درس نمی‌گیرد

من عرض میکنم دشمن ما اتاق جنگ را برده است در وزارت خزانه‌داری؛ اتاق جنگ علیه ما به جای وزارت دفاع، وزارت خزانه‌داری آنها است، به شکل فعّال هم مشغولند

امام خامنه‌ای - ۹۷/۳/۶

وزارت خزانه داری آمریکا با اجرای تحریم اقتصادی و مدیریت جنگ اقتصادی تامین اهداف سیاست خارجی این کشور را برعهده دارد تا با استفاده از اهرم‌های فشار، ستون فقرات مالی ما را بشکند

محورهای محاصره مالی ایران در جنگ (مالی-ارزی) :

ایسا - براساس تحریم #ایسا هیچ کشوری حق سرمایه‌گذاری بیش از ۲۰ میلیون دلار در زیرساخت‌های نفت و گاز ایران را ندارد

یوتِرن - حذف دوربرگردان مالی، راهکار ایران برای دور زدن تحریم‌ها و معامله با جهان

کاتسا - که به «مادر تحریم‌ها» یا «سیاه‌چاله تحریم‌ها» معروف است

کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم- CFT

پالرمو - کنوانسیون سازمان ملل برای مقابله با جرائم سازمان‌یافته فرا ملی

کنوانسیون FATF - باپذیرش #FATF ما در حقیقت یک خودتحریمی علیه نیروهای انقلاب را رقم می‌زنیم

هدف از اجبار ایران به پذیرش قراردادهایی چون CFT، #پالرمو و #FATF ناظر بر مهار محور #مقاومت و زمینه‌سازی برای برجام منطقه‌ای و عقب نشینی ایران از منطقه باشد

چرا مجلس شورای اسلامی که در دوره‌ی قبل، پذیرش #برجام_استعماری را در سبقه‌ی خود دارد، اصرار بر تکمیل قطعات پازل دشمن و تصویب کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم و پالرمو دارد؟
.
.
صحبت های #حسن_عباسی خطاب به نمایندگان مجلس را از کانال دریافت کنید و بشنوید
.
.
#جنگ_ارزی
#جنگ_اقتصادی
#کاتسا
#مجلس
@hasanabbasi_ir
Read more
<span class="emoji emoji1f4e3"></span> رهبر انقلاب خطاب به ملت: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد ‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span> رهبر انقلاب، صبح امروز: <span class="emoji emoji1f537"></span>️ آمریکا ...
Media Removed
رهبر انقلاب خطاب به ملت: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد ‌ رهبر انقلاب، صبح امروز: ️ آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند. ‌ ️ نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی ... 📣 رهبر انقلاب خطاب به ملت: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد

🔻 رهبر انقلاب، صبح امروز:
🔷️ آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند.

🔷️ نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی گذشته سعودی‌ها دو جنایت انجام دادند: حمله به بیمارستان و حمله به ۴۰-۵۰ کودک بی‌گناه. بچه‌ی ۸-۹ساله در خانه دارید؟ این مصیبت چقدر بزرگ است. دل آدم می‌لرزد.

🔷️ خب وجدان دنیا تکان خورد اما آمریکا چه کرد؟ به‌جای اینکه این جنایت را محکوم کند گفت ما با سعودی‌ها رابطه‌ی استراتژیک داریم. این بی‌حیایی نیست؟ همین کاری که رئیس‌جمهور آمریکا کرد که ۲-۳هزار بچه را از مادرهایشان چون مهاجر بودند جدا کرد و در قفس گذاشت؛ این جنایت در تاریخ سابقه دارد؟

🔷️ آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما هم بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ی جنگ و یکی مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.

🔷️ در مسئله‌ی مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید مذاکره با پیش‌شرط یکی می‌گوید مذاکره بدون پیش‌شرط.

🔺️ دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد.
این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند. ۹۷/۵/۲۲‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌_____
#khamenei
#khamenei_face
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#رهبر_انقلاب
#خامنه_ای
#آرامش_امت
#الخامنئي
#خامنئي
#رهبری
#خامنه_ای_دات_آی_آر
#خامنه_اي
#آیت_الله_خامنه_ای
#امام_خامنه_ای
#سید_علی_خامنه_ای #انقلاب #آقا
#اسلام #ایران‌ #مدافعان_حرم #ولایت
Read more
احسان یارشاطر، مردی که زبان فارسی را وطن خود می‌دانست، درگذشت . احسان یارشاطر، بنیان‌گذار و سرویراستار ...
Media Removed
احسان یارشاطر، مردی که زبان فارسی را وطن خود می‌دانست، درگذشت . احسان یارشاطر، بنیان‌گذار و سرویراستار دانشنامه‌ ایرانیکا در ۹۸سالگی در کالیفرنیا درگذشت. او عمرش را وقف زبان فارسی و فرهنگ و تاریخ ایران کرده بود. دانشنامه‌ ایرانیکا که او بنا نهاد، یکی از بزرگترین و جامع‌ترین پروژه‌های ایران‌شناسی ... احسان یارشاطر، مردی که زبان فارسی را وطن خود می‌دانست، درگذشت
.
احسان یارشاطر، بنیان‌گذار و سرویراستار دانشنامه‌ ایرانیکا در ۹۸سالگی در کالیفرنیا درگذشت. او عمرش را وقف زبان فارسی و فرهنگ و تاریخ ایران کرده بود. دانشنامه‌ ایرانیکا که او بنا نهاد، یکی از بزرگترین و جامع‌ترین پروژه‌های ایران‌شناسی است و طبق گفته‌ خودش تا سال ۲۰۲۰ در ۴۵ جلد تکمیل خواهد شد، اما او نماند تا پایان کار را ببیند.
.
یارشاطر در کودکی زندگی سختی داشت. مادر و پدرش را از دست داد و نگاهداری‌اش به یکی از فامیل سپرده شد. او دو بار سعی کرد خودکشی کند. از مدرسه دور افتاده بود و چون این آرزوی مادرش را ناکام گذاشته بود، خود را ملامت می‌کرد. در ۱۳سالگی به وزارت معارف رفت و از رئیس بازرسی خواست تا امکان تحصیلش را فراهم کند. در نهایت با تاسیس دانشسراهای مقدماتی، وارد دانشسرا شد و بعدها دکترای ادبیات فارسی گرفت و بعد با بورس تحصیلی به لندن رفت و سپس در دانشگاه آمریکا به کرسی استادی نشست.
.
یارشاطر بنیان‌گذار مرکز مطالعات ایران‌شناسی و استاد بازنشسته‌ مطالعات ایرانی در دانشگاه کلمبیا در نیویورک بود. او نخستین فرد ایرانی بود که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا به مرتبه‌ استادی رسید. در سال ۱۳۴۷ تدوین دانشنامه‌ ایرانیکا را آغاز کرد و جلد اول این مجموعه را در ۱۳۶۱ به چاپ رساند. پس از انقلاب ایران تامین مالی این طرح در آمریکا انجام میشد. البته طی سال‌ها فعالیت‌ هرجا که طرح با کمبود بودجه روبرو میشد، یارشاطر از دارایی خود مایه می‌گذاشت. برای مثال مجموعه آثار تاریخی خود را به موزه متروپولیتن نیویورک واگذار کرد. او کتابخانه‌ سعید نفیسی را خرید و همراه با کتابخانه‌ خودش به مرکز ایران‌شناسی بخشید. یارشاطر ویراستاری ۳ جلد از تاریخ ایران کمبریج را نیز برعهده داشت و ۱۶ جلد کتاب تاریخ ادبیات ایران را نوشت.
.
یارشاطر عشق فراوانی به زبان فارسی داشت. او می‌گفت: «وطن ما، به یک معنی، سرزمینی‌ است پر از صحراهای فراخ و کوه‌های بلند و رودها و دریاچه‌هایی که در درازای زمان بارها زیر پای مهاجمان مختلف کوفته شده و باز به‌پاخاسته… ولی ما وطن دیگری هم داریم که در ذهنمان جای دارد. وطنی که رودکی در آن چنگ می‌نواخت و فردوسی از خِرَد و دلاوری‌های قهرمانان سخن می‌گفت، و خیام سرگردانی انسان را بازمی‌نمایاند و ابوسعید و نظامی و سعدی و مولوی و حافظ، با استادی حیرت‌انگیز، از ظرایف روان انسان – بیش از همه عشق – سخن می‌گفتند. این وطن را می‌توان از گزند حوادث در امان داشت. وطن من این وطن است… وطن من زبان فارسی‌ است.» #احسان_یارشاطر #ایرانیکا
Read more
١٣٩٤/٠٤/٢٧ رهبر انقلاب: مشکلات داخلی آمریکا، آنها را ناچار می‌کند که رجزخوانی کنند/ می‌گویند ما ...
Media Removed
١٣٩٤/٠٤/٢٧ رهبر انقلاب: مشکلات داخلی آمریکا، آنها را ناچار می‌کند که رجزخوانی کنند/ می‌گویند ما ایران را تسلیم کردیم؛ مگر به خواب ببینند. پنج رئیس‌جمهور گذشته‌ی آمریکا در این آرزو که جمهوری اسلامی را تسلیم کنند، یا مُردند یا در تاریخ گم شدند. شما هم مثل آنها، هرگز به این آرزو نمی‌رسید. چه این ... ١٣٩٤/٠٤/٢٧ رهبر انقلاب: مشکلات داخلی آمریکا، آنها را ناچار می‌کند که رجزخوانی کنند/ می‌گویند ما ایران را تسلیم کردیم؛ مگر به خواب ببینند. پنج رئیس‌جمهور گذشته‌ی آمریکا در این آرزو که جمهوری اسلامی را تسلیم کنند، یا مُردند یا در تاریخ گم شدند. شما هم مثل آنها، هرگز به این آرزو نمی‌رسید. چه این متن تصویب بشود، چه نشود، اجازه‌ی هیچ سوءاستفاده‌ای داده نخواهدشد/ قابلیت‌های دفاعی و حریم امنیت کشور حفظ خواهد شد/ از حمایت دوستانمان در منطقه دست نخواهیم کشید/ سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد. مشکلات داخلی آمریکا، آنها را ناچار می‌کند که رجزخوانی کنند/ می‌گویند ما ایران را تسلیم کردیم؛ مگر به خواب ببینند. پنج رئیس‌جمهور گذشته‌ی آمریکا در این آرزو که جمهوری اسلامی را تسلیم کنند، یا مُردند یا در تاریخ گم شدند. شما هم مثل آنها، هرگز به این آرزو نمی‌رسید.‌ شش دولت بزرگ جهانی ده دوازده سال نشستند مقابل ایران با هدف اینکه ایران را از پیگیری صنعت هسته‌ای بازبدارند/ نتیجه این شد که این شش قدرت امروز ناچار شدند که گردش چند هزار سانتریفیوژ و ادامه‌ی تحقیق و توسعه‌ی این صنعت را تحمل کنند/ این معنایش اقتدار ملت ایران است.‌ (رئیس جمهور آمریکا) گفته می‌تواند ارتش ایران را نابود کند/ این‌جور حرف‌ها لاف در غریبی است/ ما از هیچ جنگی استقبال نمی‌کنیم اما اگر جنگی اتفاق بیفتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.‌ ‌
Read more
. بر خلاف این باور قدیمی که برای ترساندن مردم استفاده میشود،که جنگ های بزرگ همیشه با جرقه های کوچک ...
Media Removed
. بر خلاف این باور قدیمی که برای ترساندن مردم استفاده میشود،که جنگ های بزرگ همیشه با جرقه های کوچک رخ میدهند،جنگها ابتدا در ذهن ارشد ترین استراتژیستها و در قلب حکومت ها،شکل میگیرد، حکومت ها بر مبنای مطالعات راهبردی و فیوچرلوژی استراتژیست های خود و قرار گرفتن در تنگنای اقتصادی و سیاسی یا نفوذ ... .
بر خلاف این باور قدیمی که برای ترساندن مردم استفاده میشود،که جنگ های بزرگ همیشه با جرقه های کوچک رخ میدهند،جنگها ابتدا در ذهن ارشد ترین استراتژیستها و در قلب حکومت ها،شکل میگیرد،
حکومت ها بر مبنای مطالعات راهبردی و فیوچرلوژی استراتژیست های خود و قرار گرفتن در تنگنای اقتصادی و سیاسی یا نفوذ ایدئولوژیک رقیب در قلمرو آنها،تصمیم به جنگیدن میگیرند!
فراموش نکنیم که هیتلر به توصیه استراتژیست های خود برای تصرف هارت لند یا قلب زمین(خاورمیانه)لشگر کشی کرد!
یا جرج بوش با تئوری های رامسفلد و پاول و علی الخصوص کسینجر،به افغانستان و عراق یورش برد!
یا صدام برای جلوگیری از نفوذ ایدئولوژیک انقلاب اسلامی در کشورهای عرب همسایه به تحریک همین رامسفلد و ایالات متحده جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کرد!
پس از انتخاب مهندسی شده ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا و انتخاب استیو بنن به عنوان استراتژیست ارشد کاخ سفید که مواضع بسیار تند و رادیکال نسبت به تقابل اسلام با مسیحیت و یهودیت داشت، (مواضع نزدیک به ساموئل هانتینگتون و برخورد تمدن ها)
و با توجه به اینکه ایالات متحده هرگاه در تنگنای اقتصادی قرار بگیرد برای چرخیدن چرخ کمپانی های عظیم تسلیحاتی، جنگ راه میاندازد،
جنگ سوریه نه به بهانه حملات شیمیایی دوما بلکه در مراکز تحقیقات استراتژیک غرب،برای جلوگیری از نفوذ جبهه مقاومت و ایجاد ارتش نیابتی و شمشیر داموکلس روی گردن اسرائیل نظیر آنچه در لبنان با حزب الله رخ داد،طرح ریزی شده بود!
ایجاد پایگاه نظامی توسط ایران و روسیه در سوریه، بسیار هولناک تر از این بود که یهود سلطه طلب بتواند کنار خود تحمل کند!
و از دست دادن سوریه به عنوان بازوی عملیاتی و خون رسان ایران به حزب الله و محدود شدن فاجعه بار ایران در مرز های خود،همه چیز را برای یک جنگ تمام عیار مهیا کرده است،
فراموش نکنیم که الکساندر دوگین،مشاور و استراتژیست ارشد روسیه اعلام کرد که غرب تصمیم خود برای جنگ جهانی سوم را گرفته،و سفر ژنرال سلیمانی به روسیه شاید در راستای این امر بوده باشد.
و باز هم فراموش نکنیم که پوتین،با علم به رخ دادن این جنگ در آینده نزدیک در سفر به ایران،مستقیم و بدون برگزاری تشریفات توسط دولت غربگرایی که با برجام توان اتمی ایران را کاهش داده بود،به محضر رهبر انقلاب رفت!
پوتین با آوردن قرآن به عنوان کتاب الهی مسلمان برای رهبری و سپر به عنوان نماد ایستادگی برای روحانی حاوی پیام مهمی بود که غربِ مظهر اومانیسم عزم خود را برای جنگ جزم کرده،و برنده این جنگ برنده همه چیز و بازده آن،بازنده همه چیز خواهد بود!
@meysam_zlf
Read more
" چهره نگارى ١٣٠ " روشنفكر كسى ست كه درد وطن داشته باشد. . احسان یارشاطر (۱۴ فروردین ۱۲۹۹ – ۱۰ شهریور ...
Media Removed
" چهره نگارى ١٣٠ " روشنفكر كسى ست كه درد وطن داشته باشد. . احسان یارشاطر (۱۴ فروردین ۱۲۹۹ – ۱۰ شهریور ۱۳۹۷) بنیان‌گذار و سَرویراستار دانشنامه ایرانیکا، بنیان‌گذار مرکز مطالعات ایران‌شناسی، و استاد بازنشستهٔ مطالعات ایرانی در دانشگاه کلمبیا نیویورک بود. او نخستین ایرانی‌ای است که پس ... " چهره نگارى ١٣٠ "
روشنفكر كسى ست كه درد وطن داشته باشد.
.

احسان یارشاطر (۱۴ فروردین ۱۲۹۹ – ۱۰ شهریور ۱۳۹۷) بنیان‌گذار و سَرویراستار دانشنامه ایرانیکا، بنیان‌گذار مرکز مطالعات ایران‌شناسی، و استاد بازنشستهٔ مطالعات ایرانی در دانشگاه کلمبیا نیویورک بود.
او نخستین ایرانی‌ای است که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا به مرتبهٔ استادی رسید. یارشاطر بنیان‌گذار و سرویراستار دانشنامهٔ ایرانیکا بود که در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک مستقر بود و از آغاز دههٔ ۱۹۷۰ نزدیک به ۴۰ ویراستار و ۳۰۰ نویسنده از سراسر آمریکا، اروپا و آسیا با آن همکاری داشته‌اند. یارشاطر ویراستاریِ سه مجلد از تاریخ ایران کمبریج را هم بر عهده داشته و نویسندهٔ شانزده جلد کتاب تاریخ ادبیات ایران است.

وى دانش‌آموختهٔ دورهٔ دکتریِ رشتهٔ زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران و نیز دانش‌آموختهٔ دورهٔ دکتریِ زبان‌شناسی ایرانی در دانشکدهٔ مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن بود و از شاگردان ایرانیِ والتر هنینگ و مری بویس به‌شمار می‌آید. یارشاطر در سال ۲۰۱۵ جایزهٔ بیتا را پذیرفت.
در سال ۱۳۴۷ به پیشنهاد یارشاطر و با بودجه ۲ میلیون دلاری سازمان برنامه و بودجه ایران کار تدوین دانشنامه ایرانیکا آغاز شد. پس از انقلاب ۱۳۵۷ بودجه ایرانیکا قطع شد و با تلاش‌های یارشاطر بنیاد ملی علوم انسانی آمریکا عهده‌دار هزینه‌های ایرانیکا شد. احسان یارشاطر برای تأمین هزینه‌های ایرانیکا بخشی از مجموعه آثار تاریخی خود را به ارزش ۳ میلیون دلار بفروش رساند که بعضی از این آثار اکنون در موزه متروپولیتن نیویورک هستند.
وى همچنين در نیویورک مرکز ایران‌شناسی را بنیاد نهاد.
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span>رهبر انقلاب: آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر ...
Media Removed
رهبر انقلاب: آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ #جنگ و یکی #مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند. ‌ در مسئله‌ مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید «مذاکره با پیش‌شرط» یکی می‌گوید ...
🔴🔴رهبر انقلاب: آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ #جنگ و یکی #مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.

🔴🔸در مسئله‌ مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید «مذاکره با پیش‌شرط» یکی می‌گوید «مذاکره بدون پیش‌شرط» دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد. این خلاصه‌ حرف بود که همه‌ مردم ایران بدانند.

🔴🔸 جمهوری اسلامی هر وقت به آن اقتداری برسد که فشار و هوچی‌گری آمریکا رویش تأثیری نگذارد، می‌تواند با آمریکا مذاکره کند. امروز چنین چیزی نیست. بنابراین امام #مذاکره_با_آمریکا را ممنوع کرد و من هم ممنوع می‌کنم.

🔴🔸آمریکا نقدها را گرفت و زیر وعده‌هایش زد؛ چرا باید با این دولت متقلب مذاکره کرد؟/ برجام نمونه مذاکره با آمریکاست که تازه بنده در آن خیلی سخت‌گیری کردم/ البته خطوط قرمزی هم که مشخص کردیم رعایت نشد. ‌
🔴🔸‌یک عقب مانده ذهنی به ملت ایران می‌گوید دولت پولتان را در سوریه خرج می‌کند در حالیکه رئیس او اذعان کرده که امریکا ۷تریلیون دلار در منطقه خرج کرده اما چیزی عایدشان نشده/به سوریه و عراق در مقابل تهدیدات امریکا و سعودی‌ها کمک کرده‌ایم که نوعی مبادله بین دولتهای دوست است
.
🔴🔸برای ایجاد ناامنی در دی ماه،چند سال فعالیت کرده بودند اما ملت با هوشیاری به میدان آمد و زمینه سازی‌ها را به باد داد/برخی مقامات امریکا گفتند ۶ ماه دیگر خبرهایی از ایران خواهید شنید، منظور همین حوادث مرداد بود که با وجود هزینه‌های فراوان دشمنان محدود از آب درآمد.
.
🔴🔸برخی به اسم اینکه طرفدار ضعفا هستیم و می‌خواهیم اوضاع را درست کنیم، خودشان ملتفت نیستند اما در چارچوب نقشه دشمن حرف می زنند/آنها که می‌گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند. دولت باید سرکار بماند و با قدرت، وظایف خود را در حل مشکلات انجام دهد.


#خبرگزاری_فارس 🇮🇷
Read more
موسسه شهید زین الدین : یک کارشناسی جامع در مورد توان ایران به بهانه کرار .. با کشف قاره امریکا و سیطره ...
Media Removed
موسسه شهید زین الدین : یک کارشناسی جامع در مورد توان ایران به بهانه کرار .. با کشف قاره امریکا و سیطره استعمار انگلستان و انقلاب صنعتی فرانسه غرب به مثلثی قدرتمندی رسید تا بتواند از گذشته تاریک خود عبور کند و با برتری نظامی بتواند علم را در غرب گسترده کند تا بتوانند احاطه ای گسترده ای در تمام نقاط ... موسسه شهید زین الدین :
یک کارشناسی جامع در مورد توان ایران به بهانه کرار ..
با کشف قاره امریکا و سیطره استعمار انگلستان و انقلاب صنعتی فرانسه غرب به مثلثی قدرتمندی رسید تا بتواند از گذشته تاریک خود عبور کند و با برتری نظامی بتواند علم را در غرب گسترده کند تا بتوانند احاطه ای گسترده ای در تمام نقاط داشته تا به نفع پیشرفت خود استفاده کنند طبیعتا در این بین که ده ها سال میگذرد علوم مختلفی در غرب منسجم شد از جمله نظامی و غیره که با پیدایش عصر الکترونیک و مهاجرت علوم و عالمان شرق به غرب این باعث شد تا قدرت نظامی غرب چکش و اهرم هر پیشرفتی بشود ... در بین تمامی کشورهای مستعمره تا به امروز کشوری نتوانسته استقلال کامل خود را پیدا کند و به نحوی درگیر دخالت غرب هستند در این بین ایران تنها کشوری بود که شعار نه شرقی و نه غربی سر داد خوب طبیعتا تمامی حمایت ها اعم از فروش اسلحه تا سرمایه گذاری و غیره از ایران دفع شد .. طبیعتا فقط این نبوده که ایران فراموش شود بلکه هرلحظه و ثانیه بر دشمنی و تعداد دشمنان ایران افزوده شد و تا به امروز به این حال است ... حال کار برای انقلاب اسلامی نوپای ایران بیش از هر زمان بدتر بود دشمنان زیاد و سنگ اندازی از طرق جنگ تحریم و فشارهای بین المللی و رسانه ای و غیره ... حال ایران به طبع بخاطر این همه دشمنی ها بایست قدرت دفاعی خود را به قدرت قابل اعتمادی میساخت تا جلوی هر قدرتی بتواند حرفی برای دفاع و یا حمله داشته باشد و بر این شد مثلث خود را شکل دهد اگر دهه شصت را شروع ایران در ساخت و بومی سازی ادوات بدانیم باید بگوییم چیزی بالاتر از معجزه بوده است ما بر اساس تجربه هشت سال جنگ شیوه ی جدیدی از تاکتیک رزم و نیاز های ادواتی به نسبت آن را فهمیدیم که آن را با نام تاکتیک جنگ نامتقارن و تبدیل تهدید به فرصت نامیدیم خوب در همان اوایل جنگ دست به کار شدیم و برای این استراتژی یک نیروی رزم جدید پدید آوردیم که آن را سپاه نامیدیم و خود سپاه را نیز به چندین دسته تقسیم نمودیم .. طبیعتا تمام دشمنان ما یک واحد را تا آن روز میشناختند آن هم ارتش بوده ولی با نام گروهی انقلابی به نام سپاه آشنا شدند این دو حلقه نظامی ایران با ارگانی دیگر گره خورد با نام نیروهای غیر ایرانی موافق با ایران به نام جبهه مقاومت ... ایران در اوایل شصت با حساسیت در کار موشکی برای ساخت جلو‌رفت و برای صنایع هوایی و‌زرهی قدرت اورهال را پیش برد و از طرفی از طرق نیروهای متعهد خود را کوچک نکرده و برای همین با این اهرم از بوسنی تا لبنان و عراق و نیجریه و غیره پا پیش گذاشت تا پایان پستا صبور باشید یاعلی
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span> از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار <span class="emoji emoji1f631"></span> . <span class="emoji emoji203c"></span>️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ ...
Media Removed
. از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار . ️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ و رئیس شورای عالی امنیت ملی آمریکا منصوب شده است پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود که ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نخواهد دید. . ️ امسال چهلمین سالگرد انقلاب است و تمام تمرکز سیستم امنیتی آمریکا ... .
🔴 از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار 😱
.
‼️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ و رئیس شورای عالی امنیت ملی آمریکا منصوب شده است پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود که ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نخواهد دید.
.
‼️ امسال چهلمین سالگرد انقلاب است و تمام تمرکز سیستم امنیتی آمریکا به اعتراف بولتون، بر فروپاشی از درون نظام اسلامی است.
از وقایع و شواهد ماه‌های اخیر پیدا است روشی که با آن قصد دارند فروپاشی از درون را رغم بزنند، روش «جنگ هیبریدی»[۱] است.
.
‼️ تئوری منازعه در این جنگ بر این اصل استوار است که هر حکومتی به مانند یک سرزمین پهناور است که در درون خود شکاف‌ها و گسل‌های غیر فعالی دارد. با آغاز به کار این شکاف‌ها و فعال شدن گسل‌ها، زمین(حکومت) شروع به لرزیدن می‌کند و باعث تخریب هر آنچه که روی آن زمین است می‌شود.
.
‼️ تئوری منازعه هیبریدی به حکومتی که در سیبل تهاجم قرار دارد، به مانند سرزمینی نگاه می‌کند که باید با فعال کردن گسل‌های[۲] آن، ویران شود.
در سال گذشته گسل‌های زیادی را فعال و مدیریت کردند، به امید ویران شدن انقلابی که ماحصل تلاش تمام انبیاء، ائمه و خون شهدا می‌باشد. از جمله گسل‌هایی که فعال شد عبارتند از:
.
🔹۱. گسل اختلافات مذهبی بین شیعه و سنی
🔸۲. گسل جدایی کردستان
🔹۳. گسل معیشتی
🔸۴. گسل حجاب
🔹۵. گسل دراویش گنابادی
🔸۶. گسل شیعه انگلیسی و اختلاف شیعه با شبه شیعه
🔹۷. گسل قیمت دلار و جنگ ارزی
.
‼️ این هفت گسل انرژی‌هایی بود که در درون زمین حکومت جمهوری اسلامی جا خوش کرده بودند و هر کدام در ماه‌های پایانی سال گذشته با تحریک دشمن آغاز به فعالیت کردند. مقیاس ریشتر هرکدام از آن‌ها به میزانی نبود که بتواند زمین حکومت انقلاب اسلامی را سرنگون کند...
.
‼️ در روزهای اخیر و در سال جدید، #دلار به عنوان یک گسل پر اهمیت دوباره شروع به فعالیت کرده و امیدوار هستند تا با فعالیت بیش از پیش آن بتوانند جامعه را به ویرانی بکشانند و حکومت را سرنگون کنند.
.
‼️ از ویژگی‌های منازعه هیبریدی این است که مثل هر جنگ دیگری پشتیبانی تمام عیار رسانه‌ای دشمن را به همراه دارد و سعی خواهند کرد کمبود ارز را بسیار شدیدتر از آنچه که در واقعیت هست نشان دهند تا وضعیت بازار را بغرنج کنند و از شرایط به وجود آمده نهایت استفاده را ببرند.
.
#ادامه_در_کامنت_اول
Read more
. . حرفهای مهم و امیدبخش آقا و جنگهایی که بردیم . #آمریکا امروز متمرکز شده بر جنگ اقتصادی با ما؛ ...
Media Removed
. . حرفهای مهم و امیدبخش آقا و جنگهایی که بردیم . #آمریکا امروز متمرکز شده بر جنگ اقتصادی با ما؛ #جنگ_نظامی نیست و نخواهد شد امّا جنگ اقتصادی هست. الان متمرکزند روی جنگ اقتصادی؛ چرا؟ چون از جنگ نظامی مأیوسند.  حتّی از #جنگ_فرهنگی هم مأیوسند. ببینید؛ در دهه‌ی ۷۰ که دهه‌ی دوّم انقلاب ما بود، یک ... .
.
حرفهای مهم و امیدبخش آقا و جنگهایی که بردیم
.
#آمریکا امروز متمرکز شده بر جنگ اقتصادی با ما؛ #جنگ_نظامی نیست و نخواهد شد امّا جنگ اقتصادی هست. الان متمرکزند روی جنگ اقتصادی؛ چرا؟ چون از جنگ نظامی مأیوسند.  حتّی از #جنگ_فرهنگی هم مأیوسند. ببینید؛ در دهه‌ی ۷۰ که دهه‌ی دوّم انقلاب ما بود، یک حرکت فرهنگی خباثت‌آلودی علیه کشور ما شروع شد که بنده همان‌وقت مسئله‌ی تهاجم فرهنگی را مطرح کردم، مسئله‌ی شبیخون فرهنگی را مطرح کردم، برای اینکه جوانها حواسشان باشد، چشمشان باز باشد، مردم بدانند.
.
یک حرکت وسیع فرهنگی علیه کشور ما در دهه‌ی ۷۰ شروع شد؛ حالا شما نگاه کنید؛ متولّدین دهه‌ی ۷۰، امروز دارند میروند به‌عنوان #مدافع_حرم جان میدهند، سر میدهند و نیرو میدهند؛ نعششان برمیگردد! چه کسی این را حدس میزد؟ در همان دورانی که آن تهاجم وسیع فرهنگی بود، این گلها در بوستان جمهوری اسلامی شکفته شدند، این نهالها روییدند، #حججی‌ها درست شدند؛ پس ما در جنگ فرهنگی پیروز شدیم و دشمن در جنگ فرهنگی شکست خورد.
.
یک جنگ فرهنگی راه انداختند در دهه‌ی ۷۰ و بخشی از دهه‌ی ۸۰، برای اینکه افتخارات دفاع مقدّس را به فراموشی بسپرند، و اصرار داشتند بر این؛ [امّا] جمهوری اسلامی یک فنّاوری نرم را به وجود آورد، یعنی حرکت عمده‌ی راهیان نور. راهیان نور یک فنّاوری است؛ یک فنّاوریِ قدرتِ نرم است. میلیون‌ها جوان راه افتادند رفتند در جبهه‌های جنگ، در آن کانون معرفت و قدس، در آن کانون فداکاری، آنجا دیدند که چه وضعیّتی بوده است و چه اتّفاقاتی افتاده است؛ [برایشان] شرح دادند و در ماجرای #دفاع_مقدّس قرار گرفتند. بله، #جمهوری_اسلامی این است؛ مدافع حرم تربیت میکند؛ #راهیان_نور راه می‌اندازد؛ معتکفین در مساجد را -که تقریباً همه هم جوانند، به‌عنوان یک نماد عالی تضرّع و قداست- به وجود می‌آورد؛ اینها که [قبلاً] نبود؛ پس ما در جنگ فرهنگی بر دشمن پیروز شدیم. در جنگ نظامی هم #ما_پیروز_شدیم.
.

در #جنگ_امنیّتی_سیاسی هم ما پیروز شدیم. جنگ امنیّتی ـ سیاسی‌شان سال ۸۸ و حوادث سال ۸۸ بود. برای آن حوادث سالها زحمت کشیده بودند؛ آن‌جور حوادث یک‌ساعته و یک‌روزه که به وجود نمی‌آمد؛ چند سال برای آن زحمت کشیده بودند؛ ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی بر توطئه‌ی دشمن فائق آمد و پیروز شد.  حالا دشمن بعد از شکستی که در جبهه‌ی فرهنگی خورده و در جبهه‌ی امنیّتی خورده و در جبهه‌ی سیاسی خورده و در جبهه‌ی نظامی خورده، متمرکز شده روی جبهه‌ی اقتصادی. من به شما عرض بکنم دشمن به توفیق الهی در این جبهه هم #شکست_خواهد_خورد.
.
#جنگ_اقتصادی
#خامنه_ای_دات_ای
Read more
فردوسی زمان <span class="emoji emoji1f622"></span>پروفسور احسان یارشاطر متولد۱۴ فروردین ۱۲۹۹ نخستین ایرانی که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا ...
Media Removed
فردوسی زمان پروفسور احسان یارشاطر متولد۱۴ فروردین ۱۲۹۹ نخستین ایرانی که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا به مرتبهٔ استادی رسید🥇 بنیان‌گذار مرکز مطالعات ایران‌شناسی در آمریکا و بزرگ‌ترین فرهنگ لغت فارسی درگذشت🖤 در سال ۱۳۴۷ به پیشنهاد یارشاطر و با بودجه ۲ میلیون دلاری سازمان برنامه و بودجه ... فردوسی زمان 😢پروفسور احسان یارشاطر متولد۱۴ فروردین ۱۲۹۹ نخستین ایرانی که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا به مرتبهٔ استادی رسید🥇
بنیان‌گذار مرکز مطالعات ایران‌شناسی در آمریکا و بزرگ‌ترین فرهنگ لغت فارسی درگذشت🖤💔
در سال ۱۳۴۷ به پیشنهاد یارشاطر و با بودجه ۲ میلیون دلاری سازمان برنامه و بودجه ایران کار تدوین دانشنامه ایرانیکا آغاز شد.پس از انقلاب ۱۳۵۷ بودجه ایرانیکا قطع شد و با تلاش‌های یارشاطر بنیاد ملی علوم انسانی آمریکا عهده‌دار هزینه‌های ایرانیکا شد. احسان یارشاطر برای تأمین هزینه‌های ایرانیکا منزل شخصی خود و مجموعه آثار تاریخی خود را به ارزش ۳ میلیون دلار بفروش رساند که بعضی از این آثار اکنون در موزه متروپولیتن نیویورک هستند . #احسان_یارشاطر عمر خود را صرف جهانی شدن فرهنگ ایران کرد.
ممنونیم از زحماتت 🌹🙏🏻
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span> بیاید یکم از اقتدار شاهنشاه آریامهر براتون بگم : . . یک روز #محمد_رضا که خیلی ناراحت بود به من گفت: ...
Media Removed
بیاید یکم از اقتدار شاهنشاه آریامهر براتون بگم : . . یک روز #محمد_رضا که خیلی ناراحت بود به من گفت: «مادر جان مرده شوره این سلطنت را ببرد که من، شاه و فرمانده کل قوا هستم و بدون اطلاع من هواپیماهای ما را برده اند ویتنام» . . ️کتاب ملکه پهلوی صفحه ۳۷۸ . . ️ ‏آن موقع جنگ #ویتنام بود و آمریکایی ... 🔴 بیاید یکم از اقتدار شاهنشاه آریامهر براتون بگم :
.
.
یک روز #محمد_رضا که خیلی ناراحت بود به من گفت: «مادر جان مرده شوره این سلطنت را ببرد که من، شاه و فرمانده کل قوا هستم و بدون اطلاع من هواپیماهای ما را برده اند ویتنام» .
.
♦️کتاب ملکه پهلوی صفحه ۳۷۸
.
.
☑️ ‏آن موقع جنگ #ویتنام بود و آمریکایی ها که از قدیم در #ایران نیروی نظامی داشتند هر وقت احتیاج پیدا میکردند از پایگاههای ایران و امکانت ایران با صلاحدید خود استفاده میکردند. حتی اگر احتیاج داشتند هواپیماها و یدکی های ما را برای پشتیبانی از نیروهای خودشان در ویتنام بکار میبردند .
‏حالا بماند که چقدر سوخت مجانی میزدند و اصلا کل بنزین هواپیماها و سوخت کشتی هایشان را از ایران میبردند.
🔹 کتاب ملکه پهلوی صفحه ۳۷۸
.
. ☑️ ‏اردشیر زاهدی در خاطرات خود می نویسد:
آقای هنری کیسینجر وزیر امور خارجه سابق آمریکا از افراد وفاداری بود که تقریباً هر روز به شاه در دو نوبت تلفن می‌کرد.
🔹۲۵ سال در کنار پادشاه ؛ خاطرات #اردشیر_زاهدی
.
. ☑️ ‏یک روز که من در کنار اعلی حضرت بودم و کیسینجر تلفن کرد شاه به او گفت : اکنون متوجه شده‌ام که آمریکایی‌ها مردمی ناسپاس و نامرد هستند. من تمام عمرم را در خدمت به ایالات متحده آمریکا گذراندم و اکنون آمریکا حتی اجازه نمی‌دهد در یکی از بیمارستان‌های آن کشور بستری شوم…
‏"مامورین رونیس" می نویسد: شاه وابستگی روحی و روانی زیادی به روسای جمهور آمریکا داشت. اوایل انقلاب در زمانی که اولین شعله ها در قم پدید آمد شاه به یکی از دوستان نزدیکش گفت: «مادام که آمریکایی ها از من حمایت می کنند می توانیم هر کاری می خواهیم انجام بدهیم; مرا نمی توان تکان داد!
‏اگر آمریکایی ها کاپیتولاسیون می خواستند شاه بدون تامل اقدام می کرد و به خاطر رضایت آمریکایی ها انبوهی از مردم را به زندان ها می فرستاد بزرگ ترین شخصیت های مذهبی و محبوب ترین مراجع را تبعید می کرد تا آمریکایی ها از او خشنود شوند.
‏اگر آمریکایی ها می گفتند به ظفار(در کشور عمان)نیرو بفرست و نفت را چنین و چنان بفروش و در گرماگرم جنگ #صهیونیست ها با_مسلمانان چنین کن و… بدون آنکه پیرامون این مسائل فکر کند فورا دست به کار می شد و مثل یک سرباز ساده کاملا به چگونگی اجرای فرمان فکر می کرد نه به ماهیت و عواقب فرمان.
.
.
‏روزنامه #نیویورک_تایمز می نویسد:
«پس از کودتا، شاه گیلاس خود را با تعارف به #روزولت، رئیس بخش #سیا در خاورمیانه برداشت و گفت: من #تاج_و_تخت خود را به شما مدیونم.
.
☑️گازیوروسکى، کتاب سیاست خارجی #آمریکا و #شاه، ص ۲۸٫
.
ادامه در کامنت ها
Read more
<span class="emoji emoji1f4e3"></span> رهبر انقلاب خطاب به ملت: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد <span class="emoji emoji1f53b"></span> رهبر انقلاب، صبح امروز: <span class="emoji emoji1f537"></span>️ آمریکا در ...
Media Removed
رهبر انقلاب خطاب به ملت: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد رهبر انقلاب، صبح امروز: ️ آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند. ️ نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی گذشته ... 📣 رهبر انقلاب خطاب به ملت: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد 🔻 رهبر انقلاب، صبح امروز:
🔷️ آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند. 🔷️ نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی گذشته سعودی‌ها دو جنایت انجام دادند: حمله به بیمارستان و حمله به ۴۰-۵۰ کودک بی‌گناه. بچه‌ی ۸-۹ساله در خانه دارید؟ این مصیبت چقدر بزرگ است. دل آدم می‌لرزد. 🔷️ خب وجدان دنیا تکان خورد اما آمریکا چه کرد؟ به‌جای اینکه این جنایت را محکوم کند گفت ما با سعودی‌ها رابطه‌ی استراتژیک داریم. این بی‌حیایی نیست؟ همین کاری که رئیس‌جمهور آمریکا کرد که ۲-۳هزار بچه را از مادرهایشان چون مهاجر بودند جدا کرد و در قفس گذاشت؛ این جنایت در تاریخ سابقه دارد؟ 🔷️ آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما هم بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ی جنگ و یکی مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند. 🔷️ در مسئله‌ی مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید مذاکره با پیش‌شرط یکی می‌گوید مذاکره بدون پیش‌شرط. 🔺️ دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد.
این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند. ۹۷/۵/۲۲ 💻 Khamenei.ir
Read more
 #خودسوزی . تشدید بی سابقه تحریم ها پس از برجام و مذاکرات چاپلوسانه با آمریکایی ها… و رقابت دولت اصلاحات ...
Media Removed
#خودسوزی . تشدید بی سابقه تحریم ها پس از برجام و مذاکرات چاپلوسانه با آمریکایی ها… و رقابت دولت اصلاحات برای برهم زدن نظم و ثبات مدیریتی کشور در اقتصاد و اشتغال… . دو تهدید بزرگ بیرونی و درونی اند که وحشیانه می تازند بلکه پر ظرفیت ترین کشور فشل مانده جهان را در جنگ روانی خود کمر بشکنند… . . دلار ... #خودسوزی
.
تشدید بی سابقه تحریم ها پس از برجام و مذاکرات چاپلوسانه با آمریکایی ها… و رقابت دولت اصلاحات برای برهم زدن نظم و ثبات مدیریتی کشور در اقتصاد و اشتغال…
.
دو تهدید بزرگ بیرونی و درونی اند که وحشیانه می تازند بلکه پر ظرفیت ترین کشور فشل مانده جهان را در جنگ روانی خود کمر بشکنند…
.
.
🔴 دلار ۱۴۰۰۰ تومانی برای کسی که آمریکا را الگوی اقتصادی اش می داند، یقینا بدبختی است… نه آنکه با همین بهانه میرود دلار را از مبادلاتش حذف کند و فکر چاره ای دیگر باشد!!
.
تحریم فروش نفت ایران برای کسی که همچنان میخواهد خام فروشی کند، قطعا مصیبتی است بزرگ… نه دولت و حکومتی که پس از صد سال وابستگی به اقتصاد نفتی میخواهد به کار و تولید و صادرات غیر نفتی مشغول شود و تن بدقواره ی خوکی اش را تکانی دهد!…
.
اگر نخواهیم بیدار شویم و دست بر زانو زنیم و از تهدید بی رحم، فرصت بی سابقه بسازیم… گله گله خواهیم سوخت!! تا وقتی منتظر کمکیاری دشمنان قسم خورده بمانیم، یا برده ای ذلیلیم یا جیفه ای حقیر…
.
.
🔴 تکان بخورید!!! و دولت بی اعتقاد وابستگی و خمود و خیانت را که سالهاست در بطن انقلاب چون علفهایی هرز روییده، با دولت ایمان و کار و جهاد و اندیشه عوض کنید…
.
جوانان، ایران مظلوم و انقلاب کرم خورده تان را با دست خالی خود بسازید!! اگر از دوباره هجوم حمله ی اسکندر و مرور خاطرات تلخ مغولستان آباد ستیز، هراسانید…
.
.
توضیح:
تصویر دردناکی از خودسوزی امروز مرد بازاری، مقابل شهرداری...!!
.
.
#محمد_جلیلی
#روحانی #ایران
#بازار #دلار #زخم
#دولت #آتش #درد
#احتکار #رانت #دزد
#خام_فروشی #فساد
#نفت #وابستگی #نفت
#اختلاس #نفوذ #خیانت
#حزب #اصلاحات #تورم
#رکود #بیکاری #اشتغال
#خودسوزی #محرومین
#فقر #تبعیض #لیبرال
.
Read more
ویدیو 10 وآخر حتما ویدیو های قبل را ببین . . ویدیو 10 از 10 ویدیو . . . . ایران را سوریه دوم با حماقت نکنید ! اعتراضات و کشته سازی سازمان یافته و تبدیل اعتراضات به حق مردم به جنگ خیابانی و جنگ داخلی و درگیری و تجزیه و تفکیک ایران تسلط منافقین و عربستان و اسراییل و .... خلاصه لاشخورها دور ایران پرسه ... ویدیو 10 وآخر حتما ویدیو های قبل را ببین
.
.
ویدیو 10 از 10 ویدیو .
.
.
.
ایران را سوریه دوم با حماقت نکنید !
اعتراضات و کشته سازی سازمان یافته و تبدیل اعتراضات به حق مردم به جنگ خیابانی و جنگ داخلی و درگیری و تجزیه و تفکیک ایران تسلط منافقین و عربستان و اسراییل و .... خلاصه لاشخورها دور ایران پرسه میزنند !!! ایران و ایرانی رو خوراکشون نکنیددددددد !!!
.
.
.
.

حتی ضد انقلاب و سلطنت طلب هایی هم که یک ذره فقط !! درک سیاسی دارند و همین 5 سال قبل سوریه یادشونه متوجه شدند دقیقاااااااا الگوی سوریه را رسانه ها و دشمنان ایران برای ایران پیچیده اند و بلکه بدتر !!!!
.
.
.
#نشر_حداکثری کنید (10 ویدیو) را حتماااااااا ببین !!!!
#ویدیو ها را در گروه تلگرام که لینکش در بیو هست میگذارم .
.
.
.
#براندازم #ایران #ایرانی #آریایی #نه_غزه_نه_لبنان_جانم_فدای_ایران #سوریه #اعتصابات_سراسری #اعتراضات_سراسری #روحانی #سیاست #براندازی #داعش #سکه #ارز #دلار #خرمشهر #آبادان #مشهد #قم #کرد #لر #بلوچ #آمریکا #اسراییل #عربستان .
.
.
.
مردم ساده لوح هر کشوری ساده ترین ابزار در دست دشمنان آن ملت هستند برای تجاوز به مردمان همان کشور !!!
آگاه سازی کنید نفشه تبدیل ایران به بدتر از سوریه توسط اسراییل و امریکا و عربستان و ... در حال پیاده سازی است و احمق های وطنی پیاده کننده این طرح !
.
.
.

10 ویدیو را کامل ببینید و منتشر کنید !!!!
.
.
.
Read more
صادق زیبا کلام در برنامه اتاق خبر شبکه من و تو : . نظام سقوط کند، ما مثل عراق می شویم صادق زیبا کلام: فقط صادق زیباکلام انقلاب نکرد، فقط یک گروه خاص انقلاب نکرد که براندازان اکنون من و امثال من را متهم مشکلات فعلی می‌دانند، بیش از ۹۸درصد مردم به حاکمیت جمهوری اسلامی رای دادند. براندازان، گلستانی ... صادق زیبا کلام در برنامه اتاق خبر شبکه من و تو :
.

نظام سقوط کند، ما مثل عراق می شویم

صادق زیبا کلام:
فقط صادق زیباکلام انقلاب نکرد، فقط یک گروه خاص انقلاب نکرد که براندازان اکنون من و امثال من را متهم مشکلات فعلی می‌دانند، بیش از ۹۸درصد مردم به حاکمیت جمهوری اسلامی رای دادند.

براندازان، گلستانی را توصیف می کنند و تنها مانع و مشکل رسیدن به آن گلستان را حاکمیت جمهوری اسلامی می دانند. اگر این نظام سقوط کند، به گلستانی که براندازان توصیف می کنند نمی‌رسیم؛ به عراق می‌رسیم، به سوریه می‌رسیم به افغانستان می‌رسیم، به لیبرال دموکراسی نمی‌رسیم./صفحه صادق زیباکلام.
.
نکته: زیباکلام همان کسی است که مواضع ضدانقلابی و‌ مورد تایید اسراییل و آمریکا دارد اما او هم‌به این نتیجه رسیده آمریکا به فکر‌نابودی ما است.

#صادق_زیباکلام
#زیباکلام
#نظام
#ایران
#زیباکلام
#من_و_تو #منوتو
#ایرانی
#براندازم
#براندازی
.
.
.
.
.
.
.
.
هر کس چ موافق نظام حاکم ایران و چ مخالف ک فقط صرفا ذره ای شعور #سیاسی درست و شناخت صحیح از اوضاع ایران و جهان و #خاورمیانه دارد و نسبت به ایران و مردم ایران دشمن و یا خائن نیست ! به این حقیقت کاملا واقفه که حفظ اتحاد و انسجام ملی در سایه حتی بسیاری مشکلات بسی برتر از تبدیل شدن ایران عزیز به بدتر از سوریه و عراق و افغانستان جنگ زده و ویران و هتک حرمت شده است !
یقین بدونید بسیاری براندازان که از اونطرف آب های ایران لیدر و رهبر شدن منافع صرفاااااا خودشون رو دنبال میکنند ! پول و وعده اقامت و گرین کارت و هزار رقم این چیزها انگیزشونه و یک ذره براشون ایران و ایرانی حتی مهم نیست !! اینها مامورند ! ...
.
.
Read more
#عید_فطر_مبارک #عید_فطر #عيد_فطر #مهران_مدیری #مدیری #خندوانه #دورهمی #رامبدجوان #رامبد_جوان #ایران #تهران #داعش #اروپا #آمریکا #جنگ #انحطاط #جهان #دنیا #تروریست #مبارزه #انقلاب #رهبر #خامنه_ای #خامنه_اي #امام_خامنه_اي #امام_خامنه_ای #iran #khamenei #khamenei_ir #tehran #عید_فطر_مبارک
#عید_فطر
#عيد_فطر
#مهران_مدیری
#مدیری
#خندوانه
#دورهمی
#رامبدجوان
#رامبد_جوان
#ایران
#تهران
#داعش
#اروپا
#آمریکا
#جنگ
#انحطاط
#جهان
#دنیا
#تروریست
#مبارزه
#انقلاب
#رهبر
#خامنه_ای
#خامنه_اي
#امام_خامنه_اي
#امام_خامنه_ای
#iran
#khamenei
#khamenei_ir
#tehran
Loading...