جنیفر lopez

Loading...


Unique profiles
3
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
959.8 days
to ratio
0.5
. #Dance_Again" is a #song recorded by #American singer #Jennifer_Lopez for her first greatest hits album, #Dance Again... the Hits (2012). It features guest vocals from American rapper #Pitbull. #دوباره_برقص تک‌آهنگی از #جنیفر_لوپز و پیت‌بول بررسی #موزیک_ویدئو : #رقص دوباره، ... .
#Dance_Again" is a #song recorded by #American singer #Jennifer_Lopez for her first greatest hits album, #Dance Again... the Hits (2012). It features guest vocals from American rapper #Pitbull.

#دوباره_برقص
تک‌آهنگی از #جنیفر_لوپز و پیت‌بول

بررسی #موزیک_ویدئو :
#رقص دوباره، نام تک‌آهنگی از #خوانندهٔ #پاپ آمریکایی «جنیفر لوپز» است که به همراهی #پیتبول در ۳ آوریل ۲۰۱۲ توسط اپیک رکوردز منتشر شد. سبک این #آهنگ #دنس پاپ است و ترانه سرا‌های ان آهنگ رد وان، #انریکه_ایگلسیاس، بیلال چف، ای-جی جونیور و آرماندو پرز است. تهیه کنندگان این آهنگ رد وان، کاک هارل است و این آهنگ متعلق به نهمین آلبوم جنیفر لوپز است

بررسی #ممنوعیت :
این #موزیک_ویدئو به دلیل نشان دادن صحنه ها و رقص های جنسی در شبکه MTV در ساعت های پایانی شب با تگ بزرگسال پخش شد و اکثر شبکه ها تلویزیونی پخش این #موزیک ویدئو را در طول روز #ممنوع اعلام کردند.
همچنین این موزیک ویدئو در شبکه های کشور های #روسیه و #چین این به هیچ عنوان پخش نشده است.

___________________
🔴🔴🔴🔴
دانلود موزیک ویدئو برقص دوباره از جنیفر لوپز و پیت‌بول در کانال #تلگرام #ممنوعه_کده
T.me/mamnoe_kade
برای ورود به کانال تلگرام بر روی لینک قرار گرفته در بیو پیج کلیک کنید
🔴🔴🔴🔴
___________________
Read more
Loading...
میدانسنید #جنیفر_لوپز از یک خانواده ی متوسط رو به پایین بوده ، که سخت از کودکی کار کرده است ؟ کار بدن، رقص ، ورزش ، خواندن و هر کلاسی که به قول خودش مجانی میشد استفاده کرد! . . خانواده اش بشدت با بازیگری و ورود اوبه دنیای مد، مخالف بودند.پدرش به زحمت در یک شرکت کامپیوتری کاری پیدا کرده بود. همه ی افراد ... میدانسنید #جنیفر_لوپز از یک خانواده ی متوسط رو به پایین بوده ، که سخت از کودکی کار کرده است ؟ کار بدن، رقص ، ورزش ، خواندن و هر کلاسی که به قول خودش مجانی میشد استفاده کرد!
.
.
خانواده اش بشدت با بازیگری و ورود اوبه دنیای مد، مخالف بودند.پدرش به زحمت در یک شرکت کامپیوتری کاری پیدا کرده بود. همه ی افراد خانواده ،کار میکردند...مادرش میدوید تا بچه ها را برای مدرسه به مترو برساند و میگفت :گاهی وقتها دیر میرسیدیم، مترو رفته بود ، مادرم در ایستگاه مترو ، گریه میکرد، و میترسید در مدرسه مارا دعوا کنند ! میگفت : ماشین نداشتیم و نه پول سرویس مدرسه .. .او درابتدا ، کمک خوان خوانندگان دیگر ، در پشت صحنه بود. میگوید :هرگز تلاشهای مادرم را برای اینکه ما احساس کمبود نکنیم از یاد نمیبرم ! .... اما به هر حال ما پول نداشتیم و همه باید سخت کار میکردیم!
خیلی از هنرمندان ، از همینجا شروع کرده اند ، نه یک شبه سلبریتی کاذب شدن با خرید لایک و فالور در دنیای مجازی! یا کارهای غیر عادی انجام دادن برای شهرت و مثلا تغییرات عجیب در شخصیت و خط مشی زندگی شان !
.
لوپز میگوید : دلم میخواهد بچه هایم کار مفیدی داشته باشند، که از آنها سوءاستفاده نشود. از توانایی شان در کارشان ، پول در بیاورند ....
.

او الکل نمینوشد ،قهوه بی کافئین میخورد ،سیگار نمیکشد. غذای ارگانیک میخورد ، هر روز ورزش میکند و میگوید :
هر شب دعا میخوانم .
.

#لوپز محبوب من نیست، ولی میدانم یک زن و مادر تلاشگر است. خیلی از کارهایش را روی صحنه دوست ندارم ، ولی میدانم گاهی مجبور است...فقط یکسال و نیم از من کوچکتر است !....اما سیستم هالیوود ، از او کارهایی میخواهد که بفروشد !!!و در آمریکا ،جذابیت جنسی و جسمانی ،حرف اول را میزند..شاید همه جای دنیا و حتی ایران خودمان...اینستاگرامها را ببینید !
.
.
.
.... گرچه برخی سکانسهای بازی لوپز ، هنرمندانه و ماهرانه است... برای من نمونه نیست ،اما میدانم که او سخت #کار کرده است و قدر #بودن_با_مادر و #فرزندانش را میداند. مهم این است که یکشبه معروف نشده است ! شاید زنان بیشتر منظورم را از این پست بفهمند. سخت است در این سن ، زن باشی و هنوز در بازار کار پر رقابت و پر از جوانان یوتیوبی ، هواخواه داشته باشی. جنیفر امسال چهل و هشت سالش، تمام میشود ... #چیستایثربی
#چیستا_یثربی #چیستا
#کار_کردن
#کلیپ # زن #زنان #مادران #زنانه
#ویدیو
#موسیقی #موزیک_ویدیو
#chista_yasrebi #psychologist #novelist #work #working #woomanhood #mother #motherhood #women #woman

#jenifer_lopez #jeniferlopez #jlo
Read more
جنیفر لوپز jennifer lopez #jenniferlopez #جنیفرلوپز #celebritnews
Media Removed
جنیفر لوپز jennifer lopez #jenniferlopez #جنیفرلوپز #celebritnews جنیفر لوپز jennifer lopez #jenniferlopez #جنیفرلوپز #celebritnews
Loading...