Loading Content...

حل مشکل و دروغ

Loading...


Unique profiles
6
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
844.6 days
to ratio
. . . من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟ . _یک ...
Media Removed
. . . من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟ . _یک صهیونیست مرموز به اسم ابوبکر البغدادی رو تربیت میکردم و ازش حمایت مالی و تسلیحاتی میکردم و بهش یاد میدادم چطور جوری جنایت کنه که تاثیر گذارتر و خوفناک تر باشه!!! هالیوود و تکنیک های فیلم برداری رو ... .
.
.
من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟
.
_یک صهیونیست مرموز به اسم ابوبکر البغدادی رو تربیت میکردم و ازش حمایت مالی و تسلیحاتی میکردم و بهش یاد میدادم چطور جوری جنایت کنه که تاثیر گذارتر و خوفناک تر باشه!!!
هالیوود و تکنیک های فیلم برداری رو یادش میدادم تا تصاویر با کیفیتی از جنایاتش بگیره و به اسم اسلام به خورد عوام الناس بده!!!
.
_همه ظرفیت هامو به کار میگرفتم که اولا منابع و ثروت های مسلمانان و کشورهاشونو غارت کنم و یا حداقل کاری کنم که باقیمانده ثروت هاشونو هم خرج اهداف من کنن...
اینجوری عوام الناس اون کشورها که دینشون و اطلاعات تاریخی ضعیف تری دارن همه تقصیر ها رو از مسلمان بودنشون بدونن و حسرت زندگی هایی رو بخورن که باز هم هالیوود از غرب ارایه میده...
.
_از اخلافات بین دو شاخه این دین استفاده میکردم!
پول میدادم تا عده ای از هر دو شاخه علیه همدیگه اون هم با زمین و امکانات من (لندن) علیه همدیگه تولید نفرت کنند و نهایتا با ته مونده پولشون از من سلاح بخرن و همدیگه رو بکوبن!
.
_با همه این سناریو ها باز هم هدف اصلی من جوانان این مذهب بودن...
.
اونان که توانایی تربیت نسل بعدی رو دارن و اونان که بزرگترین سد نفوذ من به سرزمین هاشونن..
.
راه حل مقابله با جوانان مسلمان؛
تحریک شهوات و سرگرم کردن اونها به شراب و موسیقی و جنس مخالف
اگر حکومتی هم با این تحریک های شهوانی مخالفت کرد به اسم نبود آزادی جووناشو علیهش تحریک میکنم!
.
برای جووناش تاریخ دروغین و اسطوره هایی غیر از اسطوره های دینی مشترکشون تولید میکردم!
.
برای ایران خاینینی چون رژیم قبلی و تاریخ قبل اسلام رو می پروروندم و برای جوانان عرب از پیروزی های آنچنانیشون بر عجمان میگفتم!!!!
اینجوری احساسات ملی گرایانه و ناسیونالیستیشون باورهای دینی مشترکشون علیه من رو به حاشیه میبرد..
.
براشون صدها کانال و هزاران سایت راه مینداختم و دروغ های بزرگ رو اونقدر تو گوششون میخوندم تا یا شک کنند و یا کلا منحرف شن و اگه تو کشورشون دلسوزانی ریش سفید علیه این دروغ گویی ها قد علم کرد به دهها روش براش مشکل درست میکردم.
.
قانون جدید؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
ذکر نام فحاش در پست بعدی
.
.
#حصر
#حقوق_بشر
#کذاب_هدایت
#صادق_هدایت
#کذاب_ضلالت
#کوروش #کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #هخامنش #هخامنشی #هخامنشیان #پدر_ایران #ایران #ایرانی #ایرانیان #تاریخ #تاریخی #تاریخ_ایران #تمدن #تمدن_ایران #باستان #باستانی #ایران_باستان #آریایی #پهلوی
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f534"></span>سخنان جنجالی هاشمی‌نسب علیه مالک خونه به خونه <span class="emoji emoji1f4a2"></span>کمک مربی جواد نکونام در تیم نساجی مازندران در واکنش ...
Media Removed
سخنان جنجالی هاشمی‌نسب علیه مالک خونه به خونه کمک مربی جواد نکونام در تیم نساجی مازندران در واکنش به سخنان قاسم حسن‌زاده سخنان تندی را مطرح کرد و از کمیته اخلاق خواست تا با دقت به این مسئله ورود کند. مهدی هاشمی نسب، کمک مربی جواد نکونام در خصوص شایعات مربوط به تبانی تیم نساجی در لیگ یک گفت: قبل از ... 🔴سخنان جنجالی هاشمی‌نسب علیه مالک خونه به خونه 💢کمک مربی جواد نکونام در تیم نساجی مازندران در واکنش به سخنان قاسم حسن‌زاده سخنان تندی را مطرح کرد و از کمیته اخلاق خواست تا با دقت به این مسئله ورود کند. 🔸مهدی هاشمی نسب، کمک مربی جواد نکونام در خصوص شایعات مربوط به تبانی تیم نساجی در لیگ یک گفت: قبل از هر چیز ما از کمیته اخلاق تقاضا می‌کنیم تا فایل صوتی که آقایان ارائه کرده‌اند را با دقت بررسی کنند. ما از این قضیه استقبال می‌کنیم. فصل گذشته خودمان از فدراسیون فوتبال درخواست داشتیم تا هفته‌های پایانی پاک برگزار شود. همین درخواست ما بود که جلوی خیلی از اتفاقات را گرفت. آقای حمیسی هستند و می‌توانند شهادت بدهند. ما از کمیته اخلاق درخواست داریم تا این فایل را با دقت بررسی کنند. ✳️هاشمی نسب در ادامه تصریح کرد: آقای ژن خوب که در بیزینس خودش آدم موفقی است و به نظرم اشتباهی به فوتبال آمده بود خودش هم متوجه این اشتباهش شد. درست، ما مشکل داشتیم، اما اکبر میثاقیان چطور؟ او هم مشکل داشت که می‌گفتید کارگر کارخانه شماست؟ مرزبان چطور؟ او هم مشکل داشت؟ مگر نمی‌گفتید او در کافی شاپ سیلی خورده است؟ میرشاد ماجدی هم مشکل داشت؟ همه می‌دانند او چه انسانی است ولی شما به دروغ پشتش می‌گفتید از بازیکنان پول می‌گرفت. حرف‌های آخر اسکوچیچ هم ثابت کرد کلا چه خبر است. او مربی با شخصیتی است. چرا حق او را ندادید تا از آن سر دنیا برایتان بیانیه بدهد. همه بد هستند و شما خوبید؟! یادتان رفته چندبار التماس کردید جواد نکونام و کادر از تیم نرود؟ یادتان هست که ساعت 8 صبح به تمرین تیم آمدید و التماس کردید نکونام بماند؟ و از من خواهش کردید تا با او حرف بزنم و مشکل حل شود؟ 🔸مربی نساجی مازندان همچنین می‌گوید: آقای ژن خوب با این کارهای‌تان فقط دو تا شهر فوتبالی را به جان هم انداختید. دست از سر نساجی و فوتبال مازندران بردارید. خونه به خونه 7 امتیاز بیشتر از نساجی داشت که تیم را تحویل تان دادیم. چه شد که با این اختلاف نتوانستید صعود کنید؟ مطمئنا ایراد از اسکوچیچ نبود. بروید اشتباهاتی که خودتان کرده‌اید و ایراداتی که داشتید را بررسی کنید. شما امتیاز تیم بهمن شیراز را خریدید و وارد لیگ یک شدید. ما مردم بابل را دوست داریم منظور من همان آقای ژن خوب است که خونه به خونه را فوتبالی به لیگ یک نیاورد و می خواست تیمش را از لیگ یک هم غیر فوتبالی راهی لیگ برتر کند.
Read more
.... خب آقای بنیانگذارباز هم جمعه ومن که سلام نمیکنم،نه بخاطر بی ادبی،بخاطر اینکه عصبانی ام وشما ...
Media Removed
.... خب آقای بنیانگذارباز هم جمعه ومن که سلام نمیکنم،نه بخاطر بی ادبی،بخاطر اینکه عصبانی ام وشما مقصر تمام اتفاقهایی که درایران من می افتد. کجا بودیم؟ها،یادم آمد،قرار بودشمارابااسنپ وتپ سی آشناکنم آقای بنیانگذار،تازگیهادیگرترافیک زجر دهنده نیست،نه برای اینکه اتفاقات زجر دهنده آنقدر ... ....
خب آقای بنیانگذارباز هم جمعه ومن که سلام نمیکنم،نه بخاطر بی ادبی،بخاطر اینکه عصبانی ام وشما مقصر تمام اتفاقهایی که درایران من می افتد.
کجا بودیم؟ها،یادم آمد،قرار بودشمارابااسنپ وتپ سی آشناکنم آقای بنیانگذار،تازگیهادیگرترافیک زجر دهنده نیست،نه برای اینکه اتفاقات زجر دهنده آنقدر زیاداست که ترافیک در آنها گم،برای اینکه همه میدانند بخش اعظم ماشینهایی که خیابان رااشغال کرده اند،ماشینهای تپ سی واسنپ هستند،راستی هنوز نگفته ام اینها چه هستند،نه؟ تاکسیهای آنلاین،اینترنتی،یعنی از طریق اینترنت مشخص میکنی ازکجابه کجا میخواهی بروی،بعد ماشین به دنبالت می آید،رئیس جمهورماباتکیه برهمین تاکسیهامعتقداست که فرصت کاری ایجاد کرده،از آژانسهاودفاترتاکسی تلفنیهایی که تعطیل شدندبگذریم،میرسیم به تعدیل نیرو درشرکتهای مختلف وتخته شدن درب کارخانه های گوناگون وراههایی که ازوجودنداشتن برای حل مشکلات به رانندگی درسطح شهر ختم می شوند.های آقای بنیانگذار نمیدانید چه دردی داردوقتی سواراین تاکسیها میشوی و میبینی راننده پیرمردی ست که چون از اینترنت سر درنمی آوردازتو میخواهددریافتن آدرس کمکش کنی وبه دروغ می گوید که اینترنتش مشکل دارد،پیرمردی که قطعادراین سن یابایدبا هم سن وسالانش درپارک قدم بزند یاروی نیمکتها یش بنشیندوشوخی کند،ویادرخانه روی مبل لم بدهد،او زحمتهایش راکشیده،روا نیست در این سن....باز هم می خواهم بگویم بگذریم امامگر میشود آقای بنیانگذار؟راننده های این تاکسیهای آنلاین رایاهمانطورکه گفتم پیرمردها تشکیل میدهند،یا جوانهایی که باهزارامیدوآرزو درس خواندند تاآینده شان رابسازند،در کشورمن،آقای بنیانگذار آینده ای موجودنیست،یعنی شماکسانی راسرکارگذاشته اید واین جمهوریِ مثلااسلامی رابه دستشان سپردیدکه به حال ملت هم بی توجهند،چه رسد به آینده،در کشورمن همه هر روزدارندجان میکنند،بله آقای بنیانگذار،دقیقا درست متوجه شدید،مردم کشور من کار نمیکنند،جان میکنندتاازگرسنگی نمیرند،در کشور من نه هیچ پدر و مادری میتواند به فرزندش قول حمایت بدهدونه هیچ فرزندی به پدرومادرش،چون تقریباتمام فرزندهادرحال رفتنندوتمام پدرومادرهاهرروزبغض قورت میدهندودلتنگی برای فرزندشان راتحمل میکنند تاشاید آینده ای باشدبرایشان، چون کشور من دیگرجای ماندن نیست وشما هم که باخیال راحت مُرده اید و اصلا انگارنه انگار که اینهانتیجه انقلابی ست که شمارهبرش بودید، تا بعد.
#آقای_بنیانگذار
Read more
... عیسی کلانتری: ما با بهره برداری از 97 درصد از منابع آبی سطحی ، عملا تمام رودخانه های خود را خشک کردیم ...
Media Removed
... عیسی کلانتری: ما با بهره برداری از 97 درصد از منابع آبی سطحی ، عملا تمام رودخانه های خود را خشک کردیم ، اگر با همین وضعیت ادامه دهیم 50 میلیون نفر مجبور به مهاجرت میشوند... بعضی شهرها به حدی رسیده اند که در تعاریف جهانی به آن "شهر مرده" میگویند... . پروفسور کردوانی: اطلاعات در مورد بحران آب نشان ... ...
عیسی کلانتری: ما با بهره برداری از 97 درصد از منابع آبی سطحی ، عملا تمام رودخانه های خود را خشک کردیم ، اگر با همین وضعیت ادامه دهیم 50 میلیون نفر مجبور به مهاجرت میشوند... بعضی شهرها به حدی رسیده اند که در تعاریف جهانی به آن "شهر مرده" میگویند...
.
پروفسور کردوانی: اطلاعات در مورد بحران آب نشان میدهد کشاورزی در استانهای مختلف در حال تعطیل شدن است . میگویند 55 درصد مواد غذایی از خارج تامین میشود که متاسفانه دروغ است ، (آمار بیش از اینهاست) .
.
محمد درویش : بیم آن میرود که جنگ آب در ایران شدت پیدا کند ! .
.
در حالیکه کشاورزان اصفهانی ماه ها ست اعتراض خود را نسبت به حقابه خود دارند ، بسیاری از کشاورزان خوزستان ، لرستان ، فارس ، کرمان ، هرمزگان ، سیستان بلوچستان ، خراسان و ... بیکار شده اند.
معاون امنیتی نیروی انتظامی "ذوالفقاری" : اعتراضات دی ماه ، بسیار سریع و عموما در شهر های کوچک بود و خشونت در این اعتراضات از همیشه بیشتر بود ، عمده اعتراض کنندگان فاقد سابقه امنیتی بودند و هشتاد وپنج درصد آنها زیر 35 سال بودند.
.
.
.
ما نمیتوانیم جمعیت کشور را زیاد کنیم مگر اینکه غذای آنها را در کشور تامین کنیم ، هم کشاورزی هم صنعت ، هم تولید داخلی شدیدا وابسته به آب است ، 80 درصد دشتهای کشور رو به نابودیست و فقط چند سال تا غیر قابل کشت شدن فاصله دارند ، ما نمیتوانیم سلامت مردم را تامین کنیم چون 90 درصد تالابهای کشور نابود شده یا رو به نابودیست و در 21 استان مشکل ریزگرد داریم.
.
.
هر مسئولی اگر فقط حرف از صرفه جویی بزند و راه حلی برای تولید آب ، یا انتقال آب متصل به اقیانوس ندهد ، دارد مردم را گول میزند ... ما فرصتمان خیلی کم است ، شاید کمتر از 3 سا 4 چهار سال! و خطر #بحران_آب از #حمله_اتمی به ما بیشتر است!
.
.
پ.ن:
وقتی شوروی سابق نتوانست مشکلات اقتصادی مردم را حل کند اولین مشکل در کشاورزی نمایان شد تا جایی که مردم نان خود را نمیتوانستند تامین کنند ، درهمین حال هالیوود زندگی سرشار از شادی در غرب را نشان میداد و بالاخره شوروی به 15 کشور تجزیه شد!
Read more
. ۱. من بهش اطمینان دارم. تو این سه ماه چیز بدی ازش ندیدم. شما منو میشناسید آقای دکتر. تو همه این سالها ...
Media Removed
. ۱. من بهش اطمینان دارم. تو این سه ماه چیز بدی ازش ندیدم. شما منو میشناسید آقای دکتر. تو همه این سالها کلی خواستگار داشتم. هیچکدوم به دلم ننشسته. اما بهرام با همشون فرق داره. اولین نفریه که من بهش اعتماد دارم و اینو از تک تک اجزای صورتش میتونم بفهمم که به من دروغ نمیگه. ۲. میترا را از سه سال قبل که برای ... .
۱. من بهش اطمینان دارم. تو این سه ماه چیز بدی ازش ندیدم. شما منو میشناسید آقای دکتر. تو همه این سالها کلی خواستگار داشتم. هیچکدوم به دلم ننشسته. اما بهرام با همشون فرق داره. اولین نفریه که من بهش اعتماد دارم و اینو از تک تک اجزای صورتش میتونم بفهمم که به من دروغ نمیگه.
۲. میترا را از سه سال قبل که برای افزایش تمرکز و کاهش اضطرابِ کنکور پیشم می‌آمد میشناسم. باهوش و حساس است. از بهترین خانواده‌ای که بتوانید تصورش کنید. ریشه‌دار و مدرن.
جلسه اول است که در مورد بهرام حرف میزنیم. هنوز ندیدمش اما اعتماد عمیقی که تنها در سه ماه ایجاد شده نگرانم می‌کند. میترا مصمم است و من به ارتباطاتِ ظریفِ نورونی مغزش که سبب این اطمینان شده فکر میکنم و از خودم می‌پرسم «چطور می‌توانم کمکش کنم؟»
۳. آنچه با چشمانمان می‌بینم تبدیل به پیامهای الکتریکی می‌شود و به مغزمان فرستاده می‌شود. در عقب مغز، قشر بینایی اولیه
Primary visual cortex
اطلاعات ورودی از چشم‌ها را دریافت می‌کند. سپس قشر کناری‌ش به نام قشر بینایی ارتباطی
Visual association cortex
آن را تحلیل و تفسیر می‌کند. یعنی با آنچه پیش از آن آموخته مقایسه می‌کند و تشخیص می‌دهد آنچه دیده‌ایم چیست، چه ویژگیهای فیزیکی و ظاهری دارد و چقدر برایمان مهم است.
سپس ارتباط بسیار پیچیده‌ای با بخشی از قسمت میانی قشر گیجگاهی
Temporal cortex
شکل می‌گیرد که احساس ما به آنچه دیده‌ایم را می‌سازد. همه چیز به این ارتباط بستگی دارد. گاهی خطایی رخ می‌دهد. کسی را می‌بینیم، قسمتی از صورت او یا طرز خندیدن یا دست تکان دادنش شبیه کسی‌ست که قبلا دیده‌ایم و به ما حس عشق، اطمینان یا صداقت می‌داده است. این خاطره در قشر گیجگاهی وجود دارد اما مشکل اینحاست که قشر بینایی ارتباطی این «تک داده» را یک قانون کلی فرض می‌کند و ما به این آدم جدید هم همان حس را پیدا می‌کنیم. تصور می‌کنیم که مطمئنیم اما همه آنچه وجود دارد تنها خطایِ آن قسمتِ خنگ در عقب مغزمان است.
پ.ن. حواستان باشد، همه آنچه بالا گفتم دور از دسترس قسمتِ آگاهانه‌ی حافظه ماست. یعنی هیچکدام از این خاطرات و ارتباطات را یادتان نمی‌آید.
راه‌حل؟ کافیست بدانید یک آشنایی کوتاه مدت و تنها از دیدگاه خودتان برای یک انتخاب جدی مثل ازدواج کافی نیست.
نظر شما چیست؟
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span> فال متولدین فروردین : از حرف کم و به عملتان اضافه کنید . شنیدن یک خبر یا حرف، کلید حل مسئله یا مشکلی ...
Media Removed
فال متولدین فروردین : از حرف کم و به عملتان اضافه کنید . شنیدن یک خبر یا حرف، کلید حل مسئله یا مشکلی می شود. در رانندگیتان بیشتر احتیاط کنید تا جلوی یک حادثه را بگیرید. از حرف کم و به عملتان اضافه کنید. این انرژی را که صرف بیان نگرانیهایتان می کنید اگر در سکوت به کار ببندید برایتان چیزی به ارمغان می ...
فال متولدین فروردین : از حرف کم و به عملتان اضافه کنید
.
شنیدن یک خبر یا حرف، کلید حل مسئله یا مشکلی می شود. در رانندگیتان بیشتر احتیاط کنید تا جلوی یک حادثه را بگیرید. از حرف کم و به عملتان اضافه کنید. این انرژی را که صرف بیان نگرانیهایتان می کنید اگر در سکوت به کار ببندید برایتان چیزی به ارمغان می آورد که تصورش هم برایتان سخت است. شخصی را بسیار خوشحال می کنید.
.
فال متولدین اردیبهشت : خودتان را دشمن شاد نکنید
.
به یک دعوت تلفنی جواب مثبت می دهید. دوستی در اطرافتان از دردی رنج می برد که شما چیزی از آن نمی دانید. در انجام یک کار حقوقی گرهی افتاده که به این سادگی ها باز نمی شود. شخصی با حرفهایش شما را گیج و پر از پرسش خواهد کرد. بهتر است قبل از آنکه عکس العملی نشان دهید، خودتان خوب تحقیق کنید. خودتان را دشمن شاد نکنید.
.
فال  متولدین خرداد : در انجام کاری که قول داده اید، کوتاهی نکنید
.
به فرصتی طلایی دست می یابید تا برای رسیدن به خواسته تان و آنچه برای شما سرنوشت ساز است، اقداماتی به عمل آورید. به زودی پاداش زحمات و تلاشهایتان را خواهید گرفت. انجام تعهد خود را به تعویق نیندازید و در انجام کاری که قول داده اید، کوتاهی نکنید. اجازه بدهید شخصی در اطرافتان از امکاناتی که در اختیار شماست نیز استفاده کند.
.
فال متولدین تیر : دوست خوبی دارید که به شما وفادار است
.
شما نسبت به پند و اندرز اطرافیانتان بی توجه هستید و برای همین در کارهایتان دچار مشکل می شوید. دوست خوبی دارید که به شما وفادار است و در شرایط سخت حامی شماست. حواستان باشد دروغ یا پنهان کاری نکنید که متوجه شود. نه تنها دلش را خواهید شکست بلکه اعتمادش نسبت به خودتان را برای همیشه از دست خواهید داد.
.
فال متولدین مرداد : هوشیار باشید
.
بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کنید و دست از خودخواهی بردارید. در مورد اتفاقی که به تازگی افتاده خودتان را به بی تفاوتی نزنید. هوشیار باشید تا مسئله ای دامن شما را نگیرد. به فرصتی دست پیدا می کنید تا به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات مهمی در مورد کار و حرفه خود بگیرید.
.
فال متولدین شهریور : بزودی به خواسته تان می رسید
.
منتظر رسیدن خبری خوش در ارتباط با یکسری تصمیمات مالی یا بوجود آمدن یک منبع مالی جدید باشید. هر گونه پیشنهادی را که در زمینه های کاری به شما می شود، جدی تلقی کرده و راجب آن خوب فکر کنید. درباره نیتی که در ذهن دارید، با احتیاط تصمیم بگیرید، تا بعدها پشیمان نشوید. بزودی به خواسته تان می رسید.
Read more
Loading...
Loading...