خیانت و وطن

Unique profiles
67
Most used tags
#ایران, #خیانت, #وطن, #حقوق_بشر, #وطن_فروش, #ظریف
Total likes
102,066
Top locations
Bushehr, داراب, Tehran, Iran
Average media age
1165.8 days
to ratio
7.1
. این تصویر مربوط به زمستون امسال در #حلب هست و در پاسخ به نامه اون سی نفر خائنی که به #ترامپ نامه نوشته ...
Media Removed
. این تصویر مربوط به زمستون امسال در #حلب هست و در پاسخ به نامه اون سی نفر خائنی که به #ترامپ نامه نوشته بودن تو #فضای_مجازی پخش شده و بیشتر توسط کسانی که با ما شاید اختلاف نگاه و سلیقه دارن یا حتی از شرایط موجود ناراضی باشند #بازنشر میشه در اون نوشته شده #وطن #هتل نیست که وقتی خدماتش خوب نبود ترکش کنیم. ... .
این تصویر مربوط به زمستون امسال در #حلب هست و در پاسخ به نامه اون سی نفر خائنی که به #ترامپ نامه نوشته بودن تو #فضای_مجازی پخش شده و بیشتر توسط کسانی که با ما شاید اختلاف نگاه و سلیقه دارن یا حتی از شرایط موجود ناراضی باشند #بازنشر میشه در اون نوشته شده #وطن #هتل نیست که وقتی خدماتش خوب نبود ترکش کنیم. ما اینجا خواهیم ماند.
اینو مقایسه کنید با حجم بی شرفی امضاکنندگان اون نامه کذایی
معتقدم ‏خوبی قضیه #نامه_به_ترامپ این بود که وقتی پای #خیانت اومد وسط، اکثرا، اختلافات #سیاسی و نارضایتی ها رو کنار گذاشتن و یه رنگ شدن و به شخصه ‏کمتر فضای مجازی رو این ‌مقدار متحد روی یک موضوع میدیدم و اکثرا موضع گرفتن و این خوشحال کننده بود
و این نشون دهنده ی این بود که با هر تفکر و سلیقه ای باشیم، #خیانت_به_وطن برای ما غیرقابل تحمل هست
البته بازهم افراد کمی هستن که از این وطن فروشا حمایت کنن و به نظرم ‏خائن تر از اینایی که به ترامپ نامه زدن ایران رو بیشتر تحریم کنه کسانی هستند که از این وطن فروش ها طرفداری میکنن .
 کانال هبوط دل رو دنبال کنین(لینک در بیو)
Read more
؛ بسم الله و هو المصور؛ دیشب برای چندمین بار فیلم #ماجرای_نیمروز را در پردیس سینمایی ملت تماشا میکردم. ...
Media Removed
؛ بسم الله و هو المصور؛ دیشب برای چندمین بار فیلم #ماجرای_نیمروز را در پردیس سینمایی ملت تماشا میکردم. فارغ از نقدهایی که دارم به پلانها و یا سکانسهایی از فیلم، این فیلم را خیلی #دوست_دارم. حتی نقدهای نقادان به فیلم نظرم را تغییر نمیدهد؛ اما پرداختن به یکی از #خطوط_قرمز و موضوعات توجه نشده در #سینمای_ایران، ... ؛
بسم الله و هو المصور؛ دیشب برای چندمین بار فیلم #ماجرای_نیمروز را در پردیس سینمایی ملت تماشا میکردم. فارغ از نقدهایی که دارم به پلانها و یا سکانسهایی از فیلم، این فیلم را خیلی #دوست_دارم. حتی نقدهای نقادان به فیلم نظرم را تغییر نمیدهد؛ اما پرداختن به یکی از #خطوط_قرمز و موضوعات توجه نشده در #سینمای_ایران، نگاه به ماجرای #بنی_صدر و #بحران_دهه_شصت، مبارزات مسلحانه #منافقین، #ترور_نخبگان، پیدایش سیستمهای اطلاعاتی امنیتی موازی، نفوذ #نفوذی هایی مثل #مسعود_کشمیری، #کلاهی و حتی کاراکتر #عباس، را دوست دارم. بازی دلچسب #هادی_حجازی_فر، شخصیت #جواد_عزتی را چه #شهید_سعید_امامی باشد یا نباشد را، بازی #مهرداد_صدیقیان عاشق همکلاسی دانشجویی و بازی جدی #احمد_مهرانفر و بازی خوب #مهدی_زمین_پرداز را دوست دارم. همه چیز و پرداخت دراماتیک فیلم خیلی خوب است. تصویربرداری مستندگونه و روی دست فیلم را دوست دارم. این فیلم یک #نوستالوژی دلچسبی دارد که تاریخ را آنطور که شنیدم بودم برایم روایت کرده. و یادآوری #عباس هایی که از ابتدای انقلاب بودند و هنوز هم هستند و با #خیانت و #وطن_فروشی روباه گونه در لباس میش کشور را بارها به سمت براندازی و فروپاشی رساندند.
*باید #قدردان_امنیت_کشورمان_ایران باشیم.
بازهم #دست_مریزاد و #خداقوت میگم به عوامل فیلم، خصوصا #محمدحسین_مهدویان و دوست و برادر عزیزم #سیدمحمود_رضوی نازنین برای ساخت #ماجرای_نیمروز .
.
.
.
.
#عکاس_مسلمان
#سید_شهاب_الدین_واجدی
Read more
Advertisement
. صرفاً جهت اطلاع آنهایی که طرفدار BBC هستند همانطور که می دونیم #BBC رسانه دولتی انگلستان است که ...
Media Removed
. صرفاً جهت اطلاع آنهایی که طرفدار BBC هستند همانطور که می دونیم #BBC رسانه دولتی انگلستان است که بخش های گوناگونی مثل رادیو BBC فارسی و بخش خبری #BBCفارسی را تحت حمایت خودش داره. ولی آیا انگلیس دلش برای ملت ما سوخته که این بخش هارو راه اندازی کرده؟ یک سؤال از شماها دارم آیا شماهایی که دم از #ایران ... .
صرفاً جهت اطلاع آنهایی که طرفدار BBC هستند
همانطور که می دونیم #BBC رسانه دولتی انگلستان است که بخش های گوناگونی مثل رادیو BBC فارسی و بخش خبری #BBCفارسی را تحت حمایت خودش داره. ولی آیا انگلیس دلش برای ملت ما سوخته که این بخش هارو راه اندازی کرده؟ یک سؤال از شماها دارم آیا شماهایی که دم از #ایران و #ایرانی و سرزمین و وطن می زنید تابحال تاریخ رو ورق زدین و لیست #خیانت_های_انگلیس رو خوندین؟ من فقط دوست دارم بدونم شماها که اینقدر ادعای #وطن_پرستی دارین چرا حرفاتون حرفی هست که از دهان همین #انگلیسی بیرون میاد که سابقه طولانی در خیانت به #میهن ما داره؟ پس خواهش می کنم یا ادعای #وطن پرستی رو بزارین کنار یا واقعا وطن پرست باشین و خودتون برای سرنوشت کشورتون تصمیم بگیرین.

لیست خیانت های انگلیس رو در ادامه مطلب ببینید
برای مشاهده جدول خیانتها از صفحه اصلی پیج وارد آدرس وبلاگ شوید.
@mojtaba313tan
http://313tan.mihanblog.com/post/857

آدرس وبلاگ 313سردار تورا میخوانند
http://313tan.mihanblog.com

آخرین کلیپهاوتصاویر را در پیج لاین ما ببینید
http://line.me/ti/p/[email protected]
کانال تلگرام
#313سردارتورامیخوانند
https://telegram.me/omid_313
#بی_بی_سی #دروغگو
#بی_بی_سی_رسانه_فتنه_گر
#بی_بی_سی_دروغگو #فتنه_گر
#مرگ_برفتنه_گر #مرگ_برانگیس
Read more
. ننگ بر دولتی که مدافعان مملکتش را خودش تحریم می‌کند! و ابزارش هم همین بانک هایی هستند که تا پیش از ...
Media Removed
. ننگ بر دولتی که مدافعان مملکتش را خودش تحریم می‌کند! و ابزارش هم همین بانک هایی هستند که تا پیش از این جنگ با خدا می‌کردند و حالا جنگ با مدافعان شرف و آب و خاک و ناموس و وطن. . بپیوندید #تحریم_بانک_ملت_و_سپه #جنبش_تحریم_بانک_ملت_سپه #تحریم_بانک_ملت #بانک_ملت #بانک_خائن_ملت #بانک_خائن_سپه #بانک_سپه #بانک_مرکزی #بانک_خائن #خودتحریمی #FATF #دولت_راستگویان! #اولین_دولت_چهار_ساله . . شیوه‌نامه‌ی ... .
ننگ بر دولتی که مدافعان مملکتش را خودش تحریم می‌کند!
و ابزارش هم همین بانک هایی هستند که تا پیش از این جنگ با خدا می‌کردند و حالا جنگ با مدافعان شرف و آب و خاک و ناموس و وطن.
.
بپیوندید👇
#تحریم_بانک_ملت_و_سپه
#جنبش_تحریم_بانک_ملت_سپه
#تحریم_بانک_ملت
#بانک_ملت
#بانک_خائن_ملت
#بانک_خائن_سپه
#بانک_سپه
#بانک_مرکزی
#بانک_خائن
#خودتحریمی
#FATF
#دولت_راستگویان!
#اولین_دولت_چهار_ساله
.
.
🚫شیوه‌نامه‌ی تحریم بانک‌ های خائن ملت و سپه🚫
✅ محتوای حساب‌تان در بانک ملت را به بانک‌های دیگر انتقال دهید. توجه کنید که برخی بانک‌های دیگر مانند سپه نیز در این اقدام خائنانه هم‌راه هستند.
✅ به شعب بانک ملت و سپه مراجعه کنید و خیانت مدیران آن‌ها را تقبیح کنید.
. ✅ از عابربانک‌های ملت و سپه حتا برای کار با دیگر عابربانک‌ها استفاده نکنید.
✅ از کارت‌خوان بانک ملت و سپه حتا برای کشیدن کارت دیگر بانک‌ها استفاده نکنید.
✅ چک‌های بانک ملت و سپه را برای معاملات مالی قبول نکنید.
✅ نرم‌افزار بانک ملت و سپه را از گوشی‌هایتان پاک کنید.
. ✅ دیگران را در جریان اهمیت و ابعاد خیانت بانک ملت و سپه در تحریم نهادهای ایرانی مبتنی بر توافق برجام بانکی (FATF) قرار دهید.
✅ اسناد خیانت بانک ملت و سپه در انسداد حساب‌های نهادهای ایرانی را با دیگران به اشتراک به‌گزارید.
✅ در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #تحریم_بانک_ملت و سپه محتوا تولید کنید.
✅ دفترچه و ملت‌کارت‌تان را آتش بزنید و تصویرش را به اشتراک به‌گزارید.
✅به پویش تحریم بانک خائن ملت و سپه بپیوندید.
.
.
#سردار_قاسم_سلیمانی
#حاج_قاسم_سلیمانی
#قاسم_سلیمانی
#سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی
#سپاه_قدس
#سپاه_پاسداران
#سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی_تنها_نیست
#ارتش
.
.
Read more
وطن فروش ها! پارسال و در صبح امضاء برجام ،روزنامه #شرق تیتر زده بود : <span class="emoji emoji1f534"></span> «پیروزی بدون جنگ»! و توضیح نداده ...
Media Removed
وطن فروش ها! پارسال و در صبح امضاء برجام ،روزنامه #شرق تیتر زده بود : «پیروزی بدون جنگ»! و توضیح نداده بود چه کسی بدون جنگ پیروز شد!؟ ما یا آمریکا!؟ یکسال بعد، مدیر مسئول شرق صراحتا اقرار کرد : « برای عبور از سد افکار عمومی به مردم دروغ گفته و برجام را بزک کرده است»! حالا همان دروغگو،دوباره نوشته: ... وطن فروش ها! پارسال و در صبح امضاء برجام ،روزنامه #شرق تیتر زده بود :
🔴 «پیروزی بدون جنگ»! و توضیح نداده بود چه کسی بدون جنگ پیروز شد!؟ ما یا آمریکا!؟ یکسال بعد، مدیر مسئول شرق صراحتا اقرار کرد :
🔴🔴 « برای عبور از سد افکار عمومی به مردم دروغ گفته و برجام را بزک کرده است»! حالا همان دروغگو،دوباره نوشته: 🔴 «برجام با همه سنگ اندازی دلواپسان به بار نشست / پرواز 80 بوئینگ در آسمان ایران»! این اگر خیانت به مردم و وطن فروشی نیست،چه نامی دارد!؟ اگر سال دیگر همین موقع آمد و گفت :درباره بوئینگ دروغ گفتیم تا انتخابات را پشت سر بگذاریم چه!؟ #وطن فروشی شاخ و دم ندارد!

#روح_برجام
#آفتاب_برجام
#نقض_برجام
#برجام
#دولت_راستگویان
#روحانی_مچکریم #ظریف_مچکریم #ظریف #عراقچی
#تحریم #مذاکرات_هسته_ای #مذاکره‌ #روزدانشجو #دانشجو #دانشگاه #ایران #تهران #قم #مشهد
#دکترسلام #دلواپسان
#اصلاحات #اصلاح_طلب
#روحاني_تنها_نيست #روحانی_۱۴۰۰
#حسن_روحانی #دولت_تدبیر #دولت_تدبیر_امید
Read more
خيلى جالبه امريكاييها خواستار سيستم "بازرسى ويژه" تو ايران شدن!!! اين در حاليه كه قبلا يكبار "بازرسى ...
Media Removed
خيلى جالبه امريكاييها خواستار سيستم "بازرسى ويژه" تو ايران شدن!!! اين در حاليه كه قبلا يكبار "بازرسى ويژه" توى دنيا انجام شده و اون كشورعراقه !! كه بعد از اون بهش حمله نظامى صورت گرفته!!! و جالب اينجاست كه بلافاصله بعد از حمله نظامى تمام مراكز نظامى بازديد شده توسط مامورين آژانس،مورد حمله ... خيلى جالبه
امريكاييها خواستار سيستم "بازرسى ويژه" تو ايران شدن!!!
اين در حاليه كه قبلا يكبار "بازرسى ويژه" توى دنيا انجام شده و اون كشورعراقه !!
كه بعد از اون بهش حمله نظامى صورت گرفته!!!
و جالب اينجاست كه بلافاصله بعد از حمله نظامى تمام مراكز نظامى بازديد شده توسط مامورين آژانس،مورد حمله قرار گرفتند و قدرت دفاعى عراق از بين رفت وگرنه همه ميدونيم عراق كشورى نبود كه به اين راحتى سقوط كنه!!!
حالا ميفهميم كه آقا چه خون دلى ميخوره از دست افراد نفهم!!!
حالا ميفهميم كه وقتى سردار سلامى ميگه اجازه بازديد از مراكز نظامى به معناى خيانت و وطن فروشيه بيراه نميگه!!!
#عراق
#مذاکره
#رهبر
#جنگ
#حمله_نظامی
#خیانت
#فریدون
#ظریف
#سردار_سلامی
#سردار_سلیمانی
#بازدید_مراکز_نظامی
Read more
Advertisement
. . من عاشق آمریکا هستم... چیه چرا اینطوری نگام میکنی...؟ تویی که اینجوری نگام میکنی هیچ میدونی ...
Media Removed
. . من عاشق آمریکا هستم... چیه چرا اینطوری نگام میکنی...؟ تویی که اینجوری نگام میکنی هیچ میدونی ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺣﺪﻭﺩ 90 ﺩﺭﺻﺪ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﺟﻬﺎﻥ ﻓﻘﻂ 8 ﮐﺎﻧﺎﻝ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ‌ﺍﯼ ﻣﺠﺎﻧﯽﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺑﻘﯿﻪ ﺷﺒﮑﻪﻫﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰﻡ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﺰﯾﻨﻪ هستش...؟ . میدونی ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻭﺟﻮﺩ 162 ... .
.

من عاشق آمریکا هستم... چیه چرا اینطوری نگام میکنی...؟
تویی که اینجوری نگام میکنی هیچ میدونی ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺣﺪﻭﺩ 90 ﺩﺭﺻﺪ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﺟﻬﺎﻥ ﻓﻘﻂ 8 ﮐﺎﻧﺎﻝ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ‌ﺍﯼ ﻣﺠﺎﻧﯽﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺑﻘﯿﻪ ﺷﺒﮑﻪﻫﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰﻡ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﺰﯾﻨﻪ هستش...؟
.
میدونی ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻭﺟﻮﺩ 162 ﮐﺎﻧﺎﻝ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺑﻪ ﭘﺨﺶ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺸﻐﻮل هستن؟! ﺍﺯ ﻫﻤﯿﻦ ﺗﺮﯾﺒﻮن ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﻭ ﻣﺮﺍﺗﺐ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽﺧﻮﺩ را ﺍﺯ ﺩﻭﻟﺖ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﭘﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﻓﺮﺍﻏﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻧﻪ ﺭﻭ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﯿﻨﻤﺎﯾﯿﻢ!
.
خدا خیرش بده که اینقدر به فکر مردم ایران هستند ... اونوقت ما هم همش بهشون میگیم شیطان بزرگ!
.
.
انگلیس هم واسه شبکه بی بی سی از مردمش مالیات میگره
اونوقت واسه ما مفت و مجانی پخش میکنه!!
.
اصلا اشک توی چشمام جمع میشه😁 این همه محبتشون رو میبینم!!
.
فقط موندم اینا که انقدر مردم ایران رو دوست دارند، چرا همش توی ماهواره تبلیغ خیانت و روابط جنسی جورواجور می کنند تا ماها ایدز و بیماری های مقاربتی جورواجور بگیریم؟

اینا که انقدر با ما مهربونن چرا داروی ضدسرطان رو به ما نمیدن عاخه؟
بنظرم یادشون رفته حتما دست به دست بچرخونید دوستان، تا یادشون بیاد;-)
.
.
.
https://telegram.me/saerin
.
قانون ؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
.

#حصر
#حقوق_بشر #aryamehr #javidshah #pahlavidoost #iran #iranian #pahlavi #rezashah #mohammadrezapahlavi #persia #zartosht #کوروش #rezashahkabir #آریایی #rezapahlavi
#پهلوی #رضاپهلوی #شاه #معمای_شاه #رضاشاه #زرتشت #ایران #رضاخان #تاریخ #وطن #ایران #باستان #کورش
Read more
سالهاست که مرتب میخوانیم و میشنویم؛ فلان فعال مدنی آزربایجان را دستگیر کردند ، فلان فعال ملی آزربایجان ...
Media Removed
سالهاست که مرتب میخوانیم و میشنویم؛ فلان فعال مدنی آزربایجان را دستگیر کردند ، فلان فعال ملی آزربایجان را به چند سال حبس محکوم کردند، برای فلان فعال مدنی آزربایجان به خاطر پایبندی و اصرار به اصول 15-19-27 و...قانون اساسی انگ جاسوسی و تجزیه طلبی زدند!!! دریاچه ی اورمیه را خشکاندند! معادن غنی ... سالهاست که مرتب میخوانیم و میشنویم؛ فلان فعال مدنی آزربایجان را دستگیر کردند ، فلان فعال ملی آزربایجان را به چند سال حبس محکوم کردند، برای فلان فعال مدنی آزربایجان به خاطر پایبندی و اصرار به اصول 15-19-27 و...قانون اساسی انگ جاسوسی و تجزیه طلبی زدند!!! دریاچه ی اورمیه را خشکاندند!
معادن غنی آزربایجان را تاراج کردند... از روزنامه ی رسمی مملکت به تُرکها توهین شد... تلویزیون ناملی تُرکها را تحقیر کرد...
اسامی اکثر مناطق شهر و روستا ، اماکن و حتی کوهها و دشتهای آزربایجان به فارسی تغییر داده شد...
فلان شهر تاریخی آزربایجان به استان همجوار الحاق شد!!! نام تاریخی آزربایجان از روی اردبیل و مغان برداشته شد!!! اکراد آزربایجان غربی را تسخیر کردند ... تراکتور را سر بریدند... و و و...
در مقابل ما چه کردیم؟

تا خواستیم اعتراض کنیم متهم به خیانت و وطن فروشی شدیم!!!
درد بزرگ اینجاست که در عین متهم به بی فرهنگی و وحشیگیری از سوی شئونیسم فارس و نوچه هایشان، محکوم و متحمل به رعایت قانون سرتاسر ناعادلانه هستیم و اینجاست که ما باید با فرهنگ و گفتگوی مسالمت آمیز از حقوق مسلّممان دفاع کنیم.
چون «هموطنان عزیز فاذری زبان» هیچگاه گول پان ترکها نخورده و ابزار دست بیگانگان نمیشوند!
گوئیا بیگانگان همان شئونیست تمامیت طلبی هستند که در تهران و اصفهان نشسته و نقش آنکارا و باکو را برای ما بازی میکنند!
آیا وطنی هم بر جای مانده؟

عار اوْلسون بیزه

عار اوْلسون... ح-س یاکاموز 🆔 @tahrifetarikh
Read more
Advertisement
<span class="emoji emoji1f534"></span> ۷ سال عقب ماندگی باطبی از سران فتنه در چرخه فتنه، تحریم و برجام! <span class="emoji emoji1f538"></span>درخواست ۳۰ تن از عناصر تجدیدنظر طلب ...
Media Removed
۷ سال عقب ماندگی باطبی از سران فتنه در چرخه فتنه، تحریم و برجام! درخواست ۳۰ تن از عناصر تجدیدنظر طلب به #ترامپ برای تحریم ملت ایران تازگی ندارد. پیش از این نیز " #مایکل_لدین " دستیار ارشد وزیر دفاع سابق آمریکا و حامی کودتای مخملی، از درخواست خائنانه #سران_فتنه در سال ۸۸ و ارسال نامه ای ۸ صفحه ای ... 🔴 ۷ سال عقب ماندگی باطبی از سران فتنه در چرخه فتنه، تحریم و برجام! 🔸درخواست ۳۰ تن از عناصر تجدیدنظر طلب به #ترامپ برای تحریم ملت ایران تازگی ندارد. 🔸پیش از این نیز " #مایکل_لدین " دستیار ارشد وزیر دفاع سابق آمریکا و حامی کودتای مخملی، از درخواست خائنانه #سران_فتنه در سال ۸۸ و ارسال نامه ای ۸ صفحه ای آنان به آمریکا برای فشار گسترده و اعمال تحریم های همه جانبه علیه ملت ایران پرده برداشته بود. 🔸 درست پس از این نامه و همزمان با ایام فتنه ۸۸، شدیدترین قطعنامه تحریمی(۱۹۲۹) علیه ایران صادر شد و نشان داد #فتنه و #تحریم دو ضلع از مثلث فشار علیه جمهوری اسلامی اند تا با "تغییر رفتار جمهوری اسلامی " بتوانند " تغییر ساختار" را رقم بزنند. 🔸بدین معنا که با فتنه انگیزی، جمهوری اسلامی را حکومتی خشن نشان دهند که مخالف #آزادی و #حقوق_بشر است و حتی به شهروندان خود نیز رحم نمی کند. لذا به خیال آنان اگر ایران به بمب اتم دست یابد جهان را ناامن خواهد کرد! 🔸 بدین ترتیب جمهوری اسلامی با فشار تحریم ناشی از درخواست فتنه گران به مذاکره تن می دهد و شروع به امتیاز دادن در مساله هسته ای خواهد داد و این مساله فتح بابی برای پایان #استکبار_ستیزی ایرانیان خواهد بود. با توافق برجام، ضلع سوم این مثلث کامل شد و به خیال دشمن در رفتار جمهوری اسلامی تغییر ایجاد شده است. 🔸سران فتنه و جریان لیبرال غرب گرای داخلی به گواه "مایکل لدین" نشان داده اند که در خیانت و وطن فروشی از احمد باطبی و دارو دسته اش ۷ سال جلوتر هستند! 🔸لذا هیچگاه سرکردگان فتنه ۸۸ و حامیانشان از شاگردی همچون #باطبی که دوران اصلاحات تربیتش کرده اند اعلام برائت نخواهند کرد. زیرا چرخه فتنه، تحریم و برجام طراحی و پیشنهاد اتاق فکر این جریان به آمریکایی ها بوده است.

پی نوشت:
حساب چند فرد باغیرت در جریان اصلاح طلب که از خائنین اعلام برائت کرده اند جداست.

#سران_فتنه
#باطبی
#تحریم
وحید شورابی
۱۳۹۵/۱۰/۰۶
Read more
«خیانت‌ به‌ وطن» شعری از ناظم حکمت برگردان و بازسرایی یغما گلرویی ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ ...
Media Removed
«خیانت‌ به‌ وطن» شعری از ناظم حکمت برگردان و بازسرایی یغما گلرویی ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد. حكمت‌ گُفته‌ ما مستعمره‌ی‌ آمریكا هستیم‌. ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد. این‌ جمله‌ها در یكی‌ از روزنامه‌های‌ آنكارا چاپ‌ شُد، با حروف‌ِ سیاه‌، باحروف‌ِ ... «خیانت‌ به‌ وطن»


شعری از ناظم حکمت
برگردان و بازسرایی یغما گلرویی


ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد.
حكمت‌ گُفته‌ ما مستعمره‌ی‌ آمریكا هستیم‌.
ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد.

این‌ جمله‌ها
در یكی‌ از روزنامه‌های‌ آنكارا چاپ‌ شُد،
با حروف‌ِ سیاه‌،
باحروف‌ِ درشت‌ِ جنجالی‌.
كنارِ عكسی‌ از دریاسالارِ آمریكایی‌ ویلیامسن‌
كه‌ نیشش‌ در شست‌ و شش‌ سانتیمتر،
تا بناگوش‌ گُشوده‌ بود.

آمریكا صَد و بیست‌ میلیون‌ لیره‌ به‌ اقتصادِ ما كمَك‌ كرده‌ است‌.
صَد و بیست‌ میلیون‌ لیره‌!
حكمت‌ گُفته‌ ما مستعمره‌ی‌ آمریكا هستیم‌
ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد.

درست‌ است‌!
من‌ به‌ این‌ وطن‌ خیانت‌ كرده‌ام‌
و شما
وطن‌پرست‌ و میهن‌دوستید!

من‌ به‌ وطن‌ خیانت‌ می‌كنم‌
اگر وطن‌ همان‌ چیزی‌ست‌
كه‌ در گاوصندوق‌ها و
دسته‌ چِك‌های‌ شماست‌،
اگر وطن‌
سگ‌ لرزِ زمستان‌ و
تَب‌ لَرزِ تابستان‌ است‌،
اگر وطن‌
مَكیدن‌ِ خون‌ِ ما در كارخانه‌هاست‌،
اگر وطن‌ زمین‌ِ ارباب‌هاست‌،
اگر وطن‌ حكومت‌ِ باطوم‌ و چماق‌ است‌،
اگر وطن‌ باج‌ و دهن‌بَند است‌،
اگر وطن‌ پایگاه‌ِ آمریكایی‌
بُمب‌ِ آمریكایی‌
و ناوگان‌ِ آمریكایی‌ست‌،
اگر وطن‌
اسارت‌ در سیاه‌ چال‌ِ پوسیده‌ی‌ شماست‌،
من‌ به‌ وطن‌ خیانت‌ می‌كنم‌.

بنویسید!
در سه‌ ستون‌،
با حروف‌ِ درشت‌ و سیاه‌ِ جنجالی‌:
ناظم‌ حكمت‌
خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد!


از مجموعه ی «تمام کودکان جهان شاعرند» / چاپ ۱۳۸۰

#ناظم_حکمت
#یغما_گلرویی
Read more
«خیانت‌ به‌ وطن» شعری از ناظم حکمت برگردان و بازسرایی یغما گلرویی ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ ...
Media Removed
«خیانت‌ به‌ وطن» شعری از ناظم حکمت برگردان و بازسرایی یغما گلرویی ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد. حكمت‌ گُفته‌ ما مستعمره‌ی‌ آمریكا هستیم‌. ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد. این‌ جمله‌ها در یكی‌ از روزنامه‌های‌ آنكارا چاپ‌ شُد، با حروف‌ِ سیاه‌، باحروف‌ِ ... «خیانت‌ به‌ وطن»


شعری از ناظم حکمت
برگردان و بازسرایی یغما گلرویی


ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد.
حكمت‌ گُفته‌ ما مستعمره‌ی‌ آمریكا هستیم‌.
ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد.

این‌ جمله‌ها
در یكی‌ از روزنامه‌های‌ آنكارا چاپ‌ شُد،
با حروف‌ِ سیاه‌،
باحروف‌ِ درشت‌ِ جنجالی‌.
كنارِ عكسی‌ از دریاسالارِ آمریكایی‌ ویلیامسن‌
كه‌ نیشش‌ در شست‌ و شش‌ سانتیمتر،
تا بناگوش‌ گُشوده‌ بود.

آمریكا صَد و بیست‌ میلیون‌ لیره‌ به‌ اقتصادِ ما كمَك‌ كرده‌ است‌.
صَد و بیست‌ میلیون‌ لیره‌!
حكمت‌ گُفته‌ ما مستعمره‌ی‌ آمریكا هستیم‌
ناظم‌ حكمت‌ خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد.

درست‌ است‌!
من‌ به‌ این‌ وطن‌ خیانت‌ كرده‌ام‌
و شما
وطن‌پرست‌ و میهن‌دوستید!

من‌ به‌ وطن‌ خیانت‌ می‌كنم‌
اگر وطن‌ همان‌ چیزی‌ست‌
كه‌ در گاوصندوق‌ها و
دسته‌ چِك‌های‌ شماست‌،
اگر وطن‌
سگ‌ لرزِ زمستان‌ و
تَب‌ لَرزِ تابستان‌ است‌،
اگر وطن‌
مَكیدن‌ِ خون‌ِ ما در كارخانه‌هاست‌،
اگر وطن‌ زمین‌ِ ارباب‌هاست‌،
اگر وطن‌ حكومت‌ِ باطوم‌ و چماق‌ است‌،
اگر وطن‌ باج‌ و دهن‌بَند است‌،
اگر وطن‌ پایگاه‌ِ آمریكایی‌
بُمب‌ِ آمریكایی‌
و ناوگان‌ِ آمریكایی‌ست‌،
اگر وطن‌
اسارت‌ در سیاه‌ چال‌ِ پوسیده‌ی‌ شماست‌،
من‌ به‌ وطن‌ خیانت‌ می‌كنم‌.

بنویسید!
در سه‌ ستون‌،
با حروف‌ِ درشت‌ و سیاه‌ِ جنجالی‌:
ناظم‌ حكمت‌
خیانت‌ به‌ وطن‌ را ادامه‌ می‌دهد!


از مجموعه ی «تمام کودکان جهان شاعرند» / چاپ ۱۳۸۰

#ناظم_حکمت
#یغما_گلرویی
Read more
مردم عزیز یکم به خود بیاید اولین و بزرگترین درس دین و سیاست دشمن شناسی هستش. قران داره میگه هر وقت دشمن ...
Media Removed
مردم عزیز یکم به خود بیاید اولین و بزرگترین درس دین و سیاست دشمن شناسی هستش. قران داره میگه هر وقت دشمن دندان به هم فشار داد و مشت گره کرد بدانید,راهتان درست است ولی اگر از شما حمایت کرد به راه و اندیشه خود شک کنید. مولا علی فرموندند اگر معاویه از من حمایت کرد به من علی شک کنید. امام ره فرمودند اگر امریکا ... مردم عزیز یکم به خود بیاید اولین و بزرگترین درس دین و سیاست دشمن شناسی هستش.
قران داره میگه هر وقت دشمن دندان به هم فشار داد و مشت گره کرد بدانید,راهتان درست است ولی اگر از شما حمایت کرد به راه و اندیشه خود شک کنید.
مولا علی فرموندند اگر معاویه از من حمایت کرد به من علی شک کنید.
امام ره فرمودند اگر امریکا و دشمنان ایران و اسلام از من تعریف و تمجید کردند به من شک کنید و من را محاکمه کنید.
حالا چرا مردم ما نمیتونند باور کنند که این شخص در لباس دیانت و اسلام با ریا کاری و تزویر داره خیانت میکنه. چرا کسی جواب مارو نمیده وقتی میگیم چرا دشمن از شما حمایت میکنه چرا سکوت می کنید چ سر و سری با انها دارید. ؟؟؟
چرا وقتی دشمن انقلاب و این مردم و ایران از شما حمایت می,کنند وبه شما احسنت می گویند چرا به خودتان و راهتان و اندیشتان شک نمی کنید.
این سکوت شما یعنی حرفی برای گفتن ندارنید و حقیقت دارد که انها به شما پول می دهند. و اتاق فکر مشترکی دارید.
و در اخر در عجبم از مردمی ساده لوح که این همه خیانت را می بینند و دم نمی زنند شاید همچون مردم کوفه شکم هایشان از,مال حرام پر شده و نمی توانند سخن حق را بشنونند.
#روحانی_بنی_صدر_زمان #روحانی_وطن_فروش #بنی_صدر #منافقین #موسوی #خاتمی #روحانی #مخاطب_بایدها #برو_کار_کن #دولت_دروغ #دولت_نفوذی #کروبی #ایران #انقلاب #iran #USA #israel #نفوذی #خیانت_محض #برجام #saudiarabia #home_sales #isis #اصلاح_طلبان #اصلاحات #دولت_بی_تدبیری_و_ناامیدی #دولت_حاشیه
Read more
Advertisement
وطنم ای شکوه پا برجا خدا رو شکر میکنم <span class="emoji emoji1f64f"></span>که مرزهای وطنم بسته هستن خدا رو شکر میکنم <span class="emoji emoji1f64f"></span>در این جغرافیای ...
Media Removed
وطنم ای شکوه پا برجا خدا رو شکر میکنم که مرزهای وطنم بسته هستن خدا رو شکر میکنم در این جغرافیای وحشی که تمام همسایه هامون اسیر دست یه مشت وحشی مثل داعش یا بن لادنها و غیرو..هستن در وطن ما صلح هست خدایا شکرت من از جنگ بیزارم️ به امید روزهای بهتر و بهتر برای وطنم میدونید ، توی یکی از پستهای ... وطنم
ای شکوه پا برجا
خدا رو شکر میکنم 🙏که مرزهای وطنم بسته هستن
خدا رو شکر میکنم 🙏در این جغرافیای وحشی که تمام همسایه هامون اسیر دست یه مشت وحشی مثل داعش یا بن لادنها و غیرو..هستن

در وطن ما صلح هست
خدایا شکرت من از جنگ بیزارم🙏☝️
به امید روزهای بهتر و بهتر برای وطنم☝️🙏
میدونید ، توی یکی از پستهای قبلی از ««زندانی بدون دیوار»»»گفتم:اون سربازهای امریکایی،،، سه چیز باعث نابودیشون شد☝️
(امید ،عزت نفس،اعتبار )
از دست دادن امید و پخش خبرهای منی
☝️پس بیاین، اینقدر راجب گرونی وخبرهای بد کلا حرف نزنیم
دومین چیزی که باعث نابودیش شد
از دست دادن عزت نفس بود
جاسوسی،غیبت ،دروغ ،چاپلوسی وغیرو...☝️عزت نفس مون رو میکشه مراقب خودمون باشیم
و سومین چیز از بین بردن اعتبار شون بود
اگه یادتون باشه خاطرات خیانت شون ،بهم و خاطره کمک هایی که میتونستن به هم بکنن اما نکردن.
☝️پس به هم خیانت نکنیم،به هم کمک کنیم که اینطوری اول از هرچیز خودمون جلوی خودمون سربلند میشیم و حالمون بهترِ
(خیانت فقط در روابط زناشویی نیست)
ما لایق بهترینها برای خودمان و وطنمان هستیم 🙏🙏🙏🙏پس بیاین تک تک از خودمون شروع کنیم و دنیایی پیرامون خودمون و وطن مون رو بهتر و بهتر کنیم
آرزوی خوشبختی و سربلندی تک تک شما سروران رو دارم💕💞
دوستون دارم
وباز میگم تک تک کامنتها رو میخونم
ممنونم🙋مهرتون
Read more
40 میلیون تورک: <span class="emoji emoji1f464"></span>🎖 #میکاییل_موشفیق اسطوره‌ی حماسی و قهرمان و شاعر #تورک #آزربایجان در پنجم ماه ...
Media Removed
40 میلیون تورک: 🎖 #میکاییل_موشفیق اسطوره‌ی حماسی و قهرمان و شاعر #تورک #آزربایجان در پنجم ماه ژوئن سال 1908میلادی در  #باکی(باکو) متولد شد. 🏵وی در سال 1931از گروه زبان و  ادبیات #دانشگاه_باکی فارغ التحصیل شده و کار حرفه‌ای خود را به عنوان #معلم مدرسه آغاز کرد. 🏵میکاییل تمام عمر کوتاه ولی ... 40 میلیون تورک:
👤🎖 #میکاییل_موشفیق اسطوره‌ی حماسی و قهرمان و شاعر #تورک #آزربایجان در پنجم ماه ژوئن سال 1908میلادی در  #باکی(باکو) متولد شد. 🏵وی در سال 1931از گروه زبان و  ادبیات #دانشگاه_باکی فارغ التحصیل شده و کار حرفه‌ای خود را به عنوان #معلم مدرسه آغاز کرد. 🏵میکاییل تمام عمر کوتاه ولی پر اثر خود را با روحیه‌ای #مبارز و #هویت‌گرایی سپری، و آن را صرف ملت خویش و آرمان‌هایش نمود.
وی هیچ‌گاه به ظلم و ستم #امپریالیسم و #استبداد #روس سر خم نکرده و تسلیم نشد. 🎗اولین شعر او  #بیر_گون (یک روز) در #روزنامه_فهله (fәhlә)در سال 1926 منتشر شد.
همراه با  #صمد_وورغون و  #رسول_ریضا به  یکی از بنیانگذاران #سبک_جدید #شعر در آزربایجان تبدیل شد. 🎗او از مشوقان تبدیل خط اویغوری(یا همان عربی) به خط #لاتین بود که در سال 1927 اجرا شد. 🎗مقاومت او در مقابل #قانون #ممنوعیت #تار آزربایجانی که در سال 1930 از طرف  #استالین اعمال شد با شعر  #اوخو_تار (بخوان تار)،موجب دشمنی #حکومت با او شد که در نهایت  به #دستگیری او به اتهام #وطن‌پرست #متعصب و #شاعر_بورژوا در سال 1937 انجامید
که به‌دنبال آن در سال 1939به جرم #خیانت به کشور و دشمنی با حکومت در زندانی در باکی(باکو) اعدام شد و جسدش را در #خزر سر به نیست کردند. 🌟یادش گرامی..🌹💐
🌙راهش ادامه‌دار... ☪عضو "40میلیون تورک" بزرگترین خانواده‌ی هویتگرای آزربایجان جنوبی شوید↙️↙️↙️ 🛡https://telegram.me/joinchat/CiodJz5Xp2DtjMB4Q2maIg 📩پل ارتباطی ما با شما↙️ 📬https://telegram.me/Qirx40Milyon_Turk_bot
Read more
<span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f337"></span>یکی از صدها گُلی که در مبارزه با گروهکهای تروریستی پرپر شده.... . این روزها حالمان خوب نیست... آنقدر ...
Media Removed
یکی از صدها گُلی که در مبارزه با گروهکهای تروریستی پرپر شده.... . این روزها حالمان خوب نیست... آنقدر اخبار باورنکردنی و تأسف آور میبینیم و میشنویم که همه غمها میریزد روی دلمان.... مثلا مردمی که حتی نامی از قهرمانان خودشان هم نشنیده اند! ، ولی از سر #جهالت ، برای #جاسوس ها و مجرمین #امنیتی ... 👆🌷یکی از صدها گُلی که در مبارزه با گروهکهای تروریستی پرپر شده....
.
این روزها حالمان خوب نیست...
آنقدر اخبار باورنکردنی و تأسف آور میبینیم و میشنویم که همه غمها میریزد روی دلمان....
مثلا
مردمی که حتی نامی از قهرمانان خودشان هم نشنیده اند! ، ولی از سر #جهالت ، برای #جاسوس ها و مجرمین #امنیتی داستان سرایی میکنند و آرزوی #سلامتی !!!....
.یا #چهره هایی که با نان همین حکومت به #شهرت و مقامی رسیده اند ولی از هرفرصتی برای ضربه زدن به نظام استفاده میکنند!...
.
در #امنیت بینظیر حاصل از ایثار بهترین و شریفترین #جوان های این مرزوبوم نفس میکشند و از کسیکه کمترین جرمش، عضوگیری برای #داعش و #پژاک بوده #قهرمان میسازند!!!....
.
نمیدانم...
شاید هم تقصیر خودمان است
که آنقدر ملاکهایمان برای توجه به افراد،
پست و بی ارزش شده،
که متوجه #خیانت هایشان نمیشویم یا اصلا دوست نداریم باورکنیم....
.
راستی!
تا بحال این قسمت از وصیتنامه #شهید_صمد_امیدپور را شنیده اید؟! :
.
🔴«همه جوانان عزیز #ایران مخصوصا دختران و پسران هم سن وسال خودم را دعوت مینمایم به #تقوای_الهی و پرهیز از هواهای نفسانی،شیطانی،و شهوانی ، احترام به #پدر و #مادر ، و اینکه همیشه #پشتیبان_ولایت_فقیه_باشید تا پیروزی در دستتان باشد!»
(دستخط شهید ومتن این وصیت را میتوانید در کانال ببینید...)
.
💔 #شهدا_شرمنده_ایم ....
.
#قهرمان_من
#یگان_ویژه_صابرین
#زندگی_اسلامی_ایرانی .
.
.
#آرش_صادقی #مهناز_افشار #بهاره_رهنما #باران_کوثری #خاين #وطن_فروش #فتنه_گر #آزادی
.
.
Read more
Advertisement
[زنده ب گوری] ب بهانه ی کشف گور دسته جمعی یکصد و هفتاد و پنج جوان غواص این میهن، با دست های بسته، بدون ...
Media Removed
[زنده ب گوری] ب بهانه ی کشف گور دسته جمعی یکصد و هفتاد و پنج جوان غواص این میهن، با دست های بسته، بدون جراحت! "ب راستی ای شهید!تو در کجای ثقل زمین ایستاده ای؟" وقتی ک خدا خرمشهر را آزاد میکرد،تو کجا رفته بودی؟ امامشان ک جام زهر مینوشید،تو کجای تاریکی صحنه ی تلخ این تراژدی ها بودی؟ فرماندهان ... [زنده ب گوری]
ب بهانه ی کشف گور دسته جمعی یکصد و هفتاد و پنج جوان غواص این میهن،
با دست های بسته،
بدون جراحت!
"ب راستی ای شهید!تو در کجای ثقل زمین ایستاده ای؟" وقتی ک خدا خرمشهر را آزاد میکرد،تو کجا رفته بودی؟

امامشان ک جام زهر مینوشید،تو کجای تاریکی صحنه ی تلخ این تراژدی ها بودی؟

فرماندهان جوان مست غرورمان، درگیر شرکت در همایش ها و رفت و آمدها بودند،تو کجا رفته بودی؟

اصلا الآن تو کجای این سیاست های در به در نشسته ای ک دستمال دور گردنت،حبل المتین دزدی و فساد و یاوه گویی بزرگ زاده ها و"کوچک زاده ها"و کلفت خور ها و مفت خورها و حرامزادگان شده؟

تو کجایی تا شوم من چاکرت. ...
#کربلای_چهار #غواص #شهید #وطن #خاک #خون #175 #دروغ #دزد #خیانت #کوچک_زاده #مجلس #بی_لیاقتی
Read more
صحت ، سلامتی و طول عمر بابرکت و باعزت رهبر معظم و معزز انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ...
Media Removed
صحت ، سلامتی و طول عمر بابرکت و باعزت رهبر معظم و معزز انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای عزیز حفظه الله صلوات . رهبر عزیز انقلاب، امروز : نمیشود مشکل و گلایه مردم را نادیده گرفت؛ مسئولین نگويند بايد چنين بشود، بگويند چه کردند #مردم_گله_مندند . ️ رهبرانقلاب، امروز: #مردم_گله_مندند مسئله‌ی ... صحت ، سلامتی و طول عمر بابرکت و باعزت رهبر معظم و معزز انقلاب
حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای عزیز حفظه الله صلوات
.
رهبر عزیز انقلاب، امروز :
نمیشود مشکل و گلایه مردم را نادیده گرفت؛ مسئولین نگويند بايد چنين بشود، بگويند چه کردند
#مردم_گله_مندند
.
⛔️ رهبرانقلاب، امروز: #مردم_گله_مندند
🔻مسئله‌ی گرانی و بیکاری و رکود مهم است
🔺مسئولین بگویند چه اقدام و عملی کردند
.
.
.
🔻 پاسخ رهبر انقلاب به اظهارات عده‌ای درباره‌ی #آشتی_ملی:
.
❗آشتی ملی در کشور معنا ندارد، مگر مردم با هم قهر هستند؟
.
🔴 رهبرانقلاب امروز در دیدار با مردم آذربایجان: ملت با کسانیکه در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی کنند.
.
🔹یک عده‌ای تعبیر #آشتی_ملی را می‌گویند؛ اینها به نظر من معنی ندارد؛ مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟
.
🔹بله، مردم با آن کسانی که روز #عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان #بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.
.
.
.
#رهبر_انقلاب #امام_امت #نائب_المهدی_عج #امام_خامنه_ای_عزیز_حفظه_الله #حسینه_امام_خمینی_ره #دیدار_مردمی #آذربایجان #ایران #فتنه #برندازی_نظام #خیانت #خائن #میرحسین_ملعون #خاتمی_ملعون #کروبی_ملعون #مدافع #مدافعان_حرم #مدافعان حریم_ولایت #مدافعان_وطن #آتشنشان #بسیج #سپاه #نیروهای_مسلح #دولت #روحانی_مچکریم
Read more
. . . به یُمن جایگاهت کشور #ایران سرافراز است . به دست بسته‌ات دست سفیران #وطن باز است . . #کیفیت ...
Media Removed
. . . به یُمن جایگاهت کشور #ایران سرافراز است . به دست بسته‌ات دست سفیران #وطن باز است . . #کیفیت برگزاری برنامه صفر #برنامه_ریزی صفر #یک_ساعت تأخیر برگزاری #محسن_رضایی زیادی صحبت کرد #احمدی_نژاد یهو وسط سخنرانی اومد روی سِن و شروع کرد به بای بای کردن! عکساش رو گرفت و رفت! #مسیر تشییع ... .
.
.
به یُمن جایگاهت کشور #ایران سرافراز است
.
به دست بسته‌ات دست سفیران #وطن باز است
.
.
#کیفیت برگزاری برنامه صفر
#برنامه_ریزی صفر
#یک_ساعت تأخیر برگزاری
#محسن_رضایی زیادی صحبت کرد
#احمدی_نژاد یهو وسط سخنرانی اومد روی سِن و شروع کرد به بای بای کردن! عکساش رو گرفت و رفت!
#مسیر تشییع مشخص نبود!
#آتش_نشانی یک قطره آب هم روی مردم نپاشید
#آب_معدنی هم گیر نمی‌اومد!
#راهور میدون بهارستان رو خیلی دیر بست! توی میدون کلی ماشین و موتور و اتوبوس گیر کرده بودن! :))
.
#خلاصه اینکه خیلیا ناراضی بودن از نحوه برگزاری مراسم
#خیانت بود. خیلی از خانوم‌ها که بیهوش شدن؛ یک حرکت #ضد_فرهنگی بود برای مردم عادی و قشر خاکستری
.
#حاج_محمود_کریمی گل کاشت
.
#پیامی_آورده_اند
#شهدای_غواص_کربلای_چهار
#و_من_الله_توفیق
.
Read more
Advertisement
 #313سردارتورامیخوانند 🌐برای کاهش تحریم ها و افزایش امنیت کشور وطن فروشان عقیم شوند <span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f44c"></span> . #عقیم ...
Media Removed
#313سردارتورامیخوانند 🌐برای کاهش تحریم ها و افزایش امنیت کشور وطن فروشان عقیم شوند . #عقیم #عقیم_سازی #گورخواب #گور_خواب #اصغر_فرهادی #خاتمی #وطن_فروش #خیانت #دولت_یازدهم #وطن_فروشان #سایت598 #سایت۵۹۸ #روحاني_مچكريم #دولت_راستگویان #دانشجو #دانشگاه #ایران #تهران #قم #مشهد ... #313سردارتورامیخوانند
🌐برای کاهش تحریم ها و افزایش امنیت کشور وطن فروشان عقیم شوند 👌👌👌
. #عقیم #عقیم_سازی #گورخواب #گور_خواب #اصغر_فرهادی #خاتمی #وطن_فروش #خیانت #دولت_یازدهم #وطن_فروشان #سایت598 #سایت۵۹۸
#روحاني_مچكريم
#دولت_راستگویان #دانشجو #دانشگاه #ایران #تهران #قم #مشهد
#دکترسلام #دلواپسان
#اصلاحات #اصلاح_طلب
#حسن_روحانی #دولت_تدبیر #دولت_تدبیر_امید
#اعتدال #وزارت_خارجه
Read more
#بوس_بوس_بی_بی_سی #ممنون_نوشت: خیلی ممنونیم از دولت محترم انگلستان که انقد به فکر مردم بی اطلاع ایران هست تا براشون شبکه ی خبری ماهواره ای تاسیس کنه و حتی اخبار هواشناسی کشور هم به گوش مردم منتظرمون برسونه! می دونید ما تنها کشوری هستیم تو دنیا که دولت جهان دوستِ بریتانیا و آمریکای ظالمکش، به ... #بوس_بوس_بی_بی_سی
#ممنون_نوشت:
خیلی ممنونیم از دولت محترم انگلستان که انقد به فکر مردم بی اطلاع ایران هست تا براشون شبکه ی خبری ماهواره ای تاسیس کنه و حتی اخبار هواشناسی کشور هم به گوش مردم منتظرمون برسونه! می دونید ما تنها کشوری هستیم تو دنیا که دولت جهان دوستِ بریتانیا و آمریکای ظالمکش، به زبان رسمی مردمش، شبکه زدن و خودشون برنامه های با کیفیت و جذاب براشون تولید و ارسال میکنن! که شده از نون گداهای واشنگتن و لندن ببرن، حتما سالیانه بودجه ای میلیاردی، برای تداوم و گسترش و بهبود کیفیت برنامه هاش اختصاص میدن!
.
#معلوم_نوشت:
مطمئنا دلیل واضحش رو هم می دونید: خیرخواهی درونی و دلسوزی قلبی برای حل مشکلات داخلی مردم بدبخت ایران و نجاتشون از باتلاق ظالمانه ی رژیم آخوندی! برای کسانی که در جریان اخبار دسته اول روز و آشنا با مغالطات موجود در بیان خبرگزاری های رسانه ای نیستند، تشخیص حق از ناحق سخت میشه! اونم بین الفاظ یه خانوم مهربونه ی وطن دوست، وقتی از شکنجه گاه کشورش نجات پیدا کرده و رفته در آغوش مهد استعمارگری، به عشقمون آگاه سازی میکنه! گاهیم انقدر حرف راسته، آخرین معیار تشخیص مضر بودن، در اومدن از زبون دشمن میشه!!!
.
#آخوند_نوشت:
بله… از دهان هر گوینده ای حق شنیده شد باید گفت: حقه! اما وقتی دیدی خود شیطون اومده و داره بهت میگه پاشو نماز صبحت قضا شد! بدون قراره گناهی بدتر از بی نمازی مرتکب بشی!! عزیزانی که عادتشون پیگیری اخبار کشور از زبون انگلیسی های خوش سابقست، شاید فراموش کردن حتی اگه همه ی آخوندا هم قطعه قطعه بشن و از اسلام فقط سردر مساجد و تلقین میت بمونه!! کشوری مثله انگلیس که آجر به آجرش از غارت و استعماره، دلسوزتر از خمینی ره نیست!! وقتی خیرخواهی پسر همسایه تا حدی میرسه که میخواد ثابت کنه از بابات دلسوز تره، باید بفهمی یه روباهی، کلاغی پیدا کرده!! باید فهمید که مشکلات داخل خونه ارتباطی به غریبه نداره… بی بی سی نمیخواد آگاهت کنه، اومده که رامت کنه!! اگه دزدی تو خونست، به دزد سر کوچه نمیگن برات پس بگیره گل من! همینکه بیاد دزدو بیرون کنه، خونتم به نام میزنه!! تازه ته قصه میفهمی دزد تو خونه هم، رفیقش بوده!!
.
#وطن_نوشت:
هم وطنای طاغوتی گرامی و اعلی حضرات همایونی، انقلاب فرمودید که دست آمریکایی و انگلیسی جماعت از خاک مملکت پاک بشه!! که حساب نامسلمون داخلی رو خودتون تنظیم بفرمایید!! حالا برا اصلاح انقلابتون، چشم و گوش می سپرید به لب متجاوزای دیروز که عقل و اعتقادتونم بگیرن؟! اسم وطن خواهی از دشمن، اگه خیانت نباشه حماقت نیست؟!
.
#محمد_جلیلی
#متن_چهارشنبه_۷_مهر_۱۳۹۵
.
Read more
. . گیرم محمدرضا پهلوی، خادمترین شاه عالم ، اگر تنها دلیل انقلاب 57 فقط همین دو تا باشه:<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> 1ـ قیام،<span class="emoji emoji1f448"></span> ...
Media Removed
. . گیرم محمدرضا پهلوی، خادمترین شاه عالم ، اگر تنها دلیل انقلاب 57 فقط همین دو تا باشه: 1ـ قیام، علیه محمدرضا پهلوی بعنوان قدرتمندترین حامی منطقه ای #اسراییل که به شهادت تاریخ اگه حمایتهای محمدرضا پهلوی و رفیقش انورسادات مصری نبود، امروز اسمی از اسراییل در منطقه باقی نمی موند. خون صدها ... .
.
گیرم محمدرضا پهلوی، خادمترین شاه عالم ، اگر تنها دلیل انقلاب 57 فقط همین دو تا باشه:👇👇 1ـ قیام،👈 علیه محمدرضا پهلوی بعنوان قدرتمندترین حامی منطقه ای #اسراییل که به شهادت تاریخ اگه حمایتهای محمدرضا پهلوی و رفیقش انورسادات مصری نبود، امروز اسمی از اسراییل در منطقه باقی نمی موند.
خون صدها هزار کودک و زن و غیرنظامی #فلسطینی مستقیما گردن محمدرضا پهلویه.😞 2- قیام،👈 علیه وطن فروشی محمدرضا پهلوی که بدون هرگونه خونریزی استان چهاردهم ایران یعنی بحرین و 32 جزیره نگینش رو از خاک ایران جدا کرد و به خواهرزاده خاندان سعودی عربستان یعنی #آل خلیفه بخشید و فرداش دستور داد رادیو و تلویزیون ملی این خیانت رو #جشن بگیرند!😟 🔴 بخدا همین دو تا دلیل کافیه تا به پدرامون واسه انقلاب 57 افتخار کنیم.✌✌❤️ باقیش پیشکش... #بصیرت
#میقات
#فرهنگی
#شاه
#خیانت
#22بهمن
Read more
😀 <span class="emoji emoji1f6a8"></span> ژانر خنده؛ تیتر رسانه ها درباره توییت هاشمی و ماستمالی بعدش . <span class="emoji emoji1f535"></span> آرمان: آیت الله هاشمی از مضرات ...
Media Removed
😀 ژانر خنده؛ تیتر رسانه ها درباره توییت هاشمی و ماستمالی بعدش . آرمان: آیت الله هاشمی از مضرات فضای مجازی میگوید/ خاطره یادگار یادگار یادگار امام از روزی که در کلش آف کلنز اتک زد . کیهان: گزارش کیهان از بیست سال هشدار نسبت به رخنه نفوذی ها در دفتر هاشمی رفسنجانی/ ایندیپنتت: عامل نود درصد ... 😀
🚨 ژانر خنده؛ تیتر رسانه ها درباره توییت هاشمی و ماستمالی بعدش
.
🔵 آرمان: آیت الله هاشمی از مضرات فضای مجازی میگوید/ خاطره یادگار یادگار یادگار امام از روزی که در کلش آف کلنز اتک زد
.
🔵 کیهان: گزارش کیهان از بیست سال هشدار نسبت به رخنه نفوذی ها در دفتر هاشمی رفسنجانی/ ایندیپنتت: عامل نود درصد طلاقها در بریتانیا توییتر است
.
🔵 شرق: نتایج انتخابات تهران و آینده مبهم فضای مجازی/ چه کسی توییت را تقطیع کرد؟
.
🔵 وطن امروز: خبر گندش! / تلاش آقازاده نفتی برای تطمیع مدیران توییتر به اضافه کردن امکان ویرایش در پستها
.
🔵 اطلاعات: علی رغم بارشهای اخیر بحران آب جدی است، مردم صرفه جویی کنند/ شما پیشنهاد بدهید: کیک تولد امسال خاتمی چه رنگی باشد؟!
.
🔵 هفته نامه پنجره: کنش و واکنش/ میزگردی با حضور پرویز امینی و رضا سراج: وحدت اصولگرایان و امکان استفاده حداکثری از ظرفیت توییتری پیش آمده
.
🔵 هفته نامه همشهری جوان: تندروها مشغول حالند/ فریدون آسرایی و مهدی یراحی از دو نسل انقلابی گری در موسیقی پاپ میگویند
.
🔵 هفته نامه صدا: آیت الله بر سر دوراهی جهالت و خیانت/ یادداشت کرباسچی درباره منابع مالی شبکه های اجتماعی
.
🔵 خبرآنلاین: علی لاریجانی: موج سواری بر یک توییت ناصواب حاصل شل دینی و تذبذب باطنی است/ خوشگلترین دختر توییتر به کافه خبر می آید، سوالات خود را بپرسید
.
@mesle_ammar
#هاشمی #خیانت
.
Read more
️ وقتی در اوج به غارت رفتن کشور توسط سه ضلعی برجام، قراردادهای نفتی و اف ای تی اف دغدغه بسیاری از نیروهای ...
Media Removed
️ وقتی در اوج به غارت رفتن کشور توسط سه ضلعی برجام، قراردادهای نفتی و اف ای تی اف دغدغه بسیاری از نیروهای انقلابی و متعهد به این تقلیل پیدا می کند که مهناز افشار چون عروس رامین است اصولگراست یا چون خطبه عقدش را فلان آدم فاسد خوانده اصلاح طلب است، نباید انتظار داشت که دولت روحانی هشت ساله نباشد! غفلت ... ️ وقتی در اوج به غارت رفتن کشور توسط سه ضلعی برجام، قراردادهای نفتی و اف ای تی اف دغدغه بسیاری از نیروهای انقلابی و متعهد به این تقلیل پیدا می کند که مهناز افشار چون عروس رامین است اصولگراست یا چون خطبه عقدش را فلان آدم فاسد خوانده اصلاح طلب است، نباید انتظار داشت که دولت روحانی هشت ساله نباشد!

غفلت از مسایل اصلی کشور، بی اطلاعی از آنها و به تبع آن ناتوانی از انتقال این فجایع به مردم، کلید رای مجدد حسن روحانی در کمتر از نه ماه دیگر است. #اصولگرا #اصلاحطلب #جهل #رامین #مهناز_افشار #روحانی #انتخابات #برجام #خیانت #وطن_فروش #ipc #fatf
Read more
. ۲۱ دی سالروز شهادت شهید هسته ای، مصطفی احمدی روشن . <span class="emoji emoji2716"></span> کسانی که خائنانه ثمرات خون شهداء و دانشمندان ...
Media Removed
. ۲۱ دی سالروز شهادت شهید هسته ای، مصطفی احمدی روشن . کسانی که خائنانه ثمرات خون شهداء و دانشمندان هسته ای رو زیر خروارها #بتن دفن و عزت ملی را لگدمال کردند، باید پاسخگوی این خسارت عظیم باشند. #برجام #خیانت #وطن_فروشی #کدخدا @mesle_ammar . .
۲۱ دی سالروز شهادت شهید هسته ای، مصطفی احمدی روشن
.
✖ کسانی که خائنانه ثمرات خون شهداء و دانشمندان هسته ای رو زیر خروارها #بتن دفن و عزت ملی را لگدمال کردند، باید پاسخگوی این خسارت عظیم باشند.

#برجام #خیانت #وطن_فروشی #کدخدا
@mesle_ammar
.
 #وطن_فروش #قهرمان_پوشالی #ظریف_سردار_دیپلماسی #ظریف #ابله #باند_نیویورکی_ها #به_عقب_برنمیگردیم #خبر ...
Media Removed
#وطن_فروش #قهرمان_پوشالی #ظریف_سردار_دیپلماسی #ظریف #ابله #باند_نیویورکی_ها #به_عقب_برنمیگردیم #خبر #ایران #عشق #خیانت_محض #دولت_بی_تدبیری_و_ناامیدی #دولت_نفوذی #دورهمی #وطن_فروش
#قهرمان_پوشالی
#ظریف_سردار_دیپلماسی
#ظریف
#ابله
#باند_نیویورکی_ها
#به_عقب_برنمیگردیم
#خبر
#ایران
#عشق
#خیانت_محض
#دولت_بی_تدبیری_و_ناامیدی
#دولت_نفوذی
#دورهمی
‌ ‌جنایت روسها و وطن پرستی دوبرادر تبریزی‌ ‌ ‌در تاریخ ایران هیچ کشوری را نمیتوان یافت که به اندازه ...
Media Removed
‌ ‌جنایت روسها و وطن پرستی دوبرادر تبریزی‌ ‌ ‌در تاریخ ایران هیچ کشوری را نمیتوان یافت که به اندازه روس به ایران خیانت کرده باشد. روسها بارها با ایران از در دوستی وارد و هر بار به بدترین شکل خیانت کردند.حتی تاریخ معاصر نیز چنین بود. در خلال انقلاب و جنگ 8 ساله به ظاهر بی طرف بودند و حتی اظهار دوستی ...
‌جنایت روسها و وطن پرستی دوبرادر تبریزی‌

‌در تاریخ ایران هیچ کشوری را نمیتوان یافت که به اندازه روس به ایران خیانت کرده باشد. روسها بارها با ایران از در دوستی وارد و هر بار به بدترین شکل خیانت کردند.حتی تاریخ معاصر نیز چنین بود. در خلال انقلاب و جنگ 8 ساله به ظاهر بی طرف بودند و حتی اظهار دوستی نیز میکردند اما بیش از 90 درصد سلاح های عراق روسی بود! امروز هم ....
بگذریم
در سال 1329 قمری هنوز بیش از چهار سال از پیروزی انقلاب مشروطه ایران نگذشته بود که محمد علی شاه که در تبعید بسر میبرد به کمک مالی و تدارکاتی دولت روس، در پشت مرزهای شمالی ایران در پی تجمیع نیرو از قبائل ترکمن و آذربایجانی بود.
در این بین روسها وجود مورگان شوستر در خدمت وزارت مالیه ایران را بهانه قرار داده و اولتیماتومی با سه درخواست ازجمله اخراج شوستر از ایران به دولت ایران ارائه دادند و در پی نپذیرفتن آن اولتیماتوم توسط مجلس شورا، دولت برای جلوگیری از تجاوز روس‌ها مجلس را منحل کرد و شرایط اولتیماتوم را پذیرفت. با این حال روس‌ها لشگرکشی خود را به مناطق شمالی ایران از جمله تبریز آغاز کردند.
تجاوز روس‌ها از روز های 28 و 29 آذر 1290 در سه شهر تبریز، رشت و انزلی شروع شد. تجاوز و خشونت روس‌ها در تبریز از دو شهر دیگر شدیدتر بود.در روز اول تجاوز روس‌ها مردم تبریز به دفاع از شهر پرداختند و در مقابل متجاوزین جنگیدند با این حال با نبود رهبری واحد تلفات زیادی بر تبریزیان وارد آمد. در روز بعد جنگ از سر گرفته شد ولی در غروب آنروز دو طرف با آتش بس موافقت کردند.روسها بعد اشغال شهر اما علاوه بر بمباران چند روزه شهر، از روز دهم محرم و با دستگیری و اعدام میرزاعلی ثقةالاسلام تبریزی و شیخ سلیم جنایتها را آغاز کردند. بسیاری از مردم تبریز بی‌نام ونشان توسط سربازان روسی کشته شدند، تعداد کشته‌های مشخص شده بیش از 1200 نفر بود. روس‌ها همچنین دست به اعدام گسترده فداییان مشهور تبریز زدند. آن‌ها در روز روز عاشورا چوبه‌های داری که به رنگ پرچم امپراتوری روس تزیین شده بود برپا نمودند و اعدام‌ها را آغاز نمودند. از جمله اعدامیان این روز روس‌ها دو پسر علی مسیو بودند. این دو برادر که هنوز به سن بیست سالگی نرسیده بودند هنگامی که به پای چوبه دار آورده‌شدند٬ طنابی را که به گردنشان می انداختند بوسیدند و به ترکی آذربایجانی فریاد زدند «زنده باد ایران! زنده باد مشروطه! حرکت این دو برادر واقعا باید شرمی باشد برای عده ای که امروز در همان شهر شعار های ضد وطنی میدهند.
#تاریخ #تاریخی #آذربایجان #تبریز #ایران #روسیه #انقلاب_مشروطه #مشروطه
Read more
. درست در شبِ سالگرد عملیات #کربلای_چهار و حماسه سازی غواصان غیرتمند و مظلوم(که یادآور ظلم بسیاربزرگ ...
Media Removed
. درست در شبِ سالگرد عملیات #کربلای_چهار و حماسه سازی غواصان غیرتمند و مظلوم(که یادآور ظلم بسیاربزرگ و غیرقابل بخشش آمریکا در حق ملت ایران است) ، نامه ای پرسروصدا با امضاهایی آشنا علنی می‌شود! : . سی نفر #ایرانی به #رئیس_جمهور جدیدآمریکا (ترامپ) نامه نوشته‌اند که «جمهوری اسلامی و داعش دو ... .
درست در شبِ سالگرد عملیات #کربلای_چهار و حماسه سازی غواصان غیرتمند و مظلوم(که یادآور ظلم بسیاربزرگ و غیرقابل بخشش آمریکا در حق ملت ایران است) ، نامه ای پرسروصدا با امضاهایی آشنا علنی می‌شود! :
.
سی نفر #ایرانی به #رئیس_جمهور جدیدآمریکا (ترامپ) نامه نوشته‌اند که «جمهوری اسلامی و داعش دو روی یک سکه هستند! #تحریم ‌ها را بیشتر کنید لطفاً!»
.
دنیای جالبی‌ست... نه؟!
.
البته ارباب همیشه به جیره‌خوار برنامه می‌دهد نه اینکه برنامه بگیرد اما جالب است. یک لحظه تصوُر کنید: با شناسنامه‌ی ایرانی، به رئیس‌جمهور امریکا نامه بنویسی که لطفاً #هموطن هایم را تحریم کن!!!....
نام خودت را هم بگذاری #فعال_حقوق_بشر ! برای استدلال بیشتر هم در نامه یادآور شوی که #ایران در فکر جنگ با کشورهای عربی منطقه که متحد امریکا هستند، می باشد! یا با افتخار با اشاره به #برجام بگویی بستن قرارداد با رژیمی که سربازان "شجاع" امریکایی را می کشد فقط ایران را جسورتر میکند!!
.
این اسامی را به خاطر داشته باشید:
.
#احمد_باطبی (فعال دانشجویی #اصلاح_طلب ، از اغتشاشگران #فتنه ۷۸ وحامی فتنه۸۸) ، نیما راشدان (عضوسایت توانا وکارشناس بی بی سی فارسی) ، مجید محمدی، آرش سبحانی، کاوه شیرزاد (سایت شهروندیار)، امیرحسین اعتمادی، دانیال جعفری و...
.
پ.ن:
در آستانه حماسه #٩دی ، اين نشانه معناداری است. در زمستان ٨٨ و بهار ٨٩ هم همين جماعت بودند كه برخی تا واشينگتن رفتند تا از امريكا بخواهند ايران را تحريم كند و نتيجه ، صدور قطعنامه ١٩٢٩ بر ضد ایران بود!... حالا ميتوان بر همان قياس فرض را بر اين گذاشت كه #فتنه_گران داخلی و رفقای خارجی شان دوباره به بن بست خورده و چاره كار را در "فشار به مردم" ديده اند. جماعتی كه بنا بود تحريم بردارند حالا بدل به "دلال تحريم" شده اند!
.در ماه های آينده فرصتی بزرگ براي يك تعيين تكليف تاريخی با اين طايفه وجود خواهد داشت!....
(مهدی محمدی)
.
.
#خیانت
#بی_شرف
#وطن_فروش
#نامه_به_ترامپ
#فراموش_نمیکنیم
#مرگ_بر_فتنه_گر
#مرگ_بر_منافق
#مرگ_بر_آمریکا .
.
#اللهم_اجعل_عواقب_امورنا_خیرا
#زندگی_اسلامی_ایرانی .
.
.
Read more
آتا بابک آد گونون موتلو اولسون آخرین گفتار بابک خرمدین سردار بزرگ آذربایجان تو ای معتصم خیال مکن ...
Media Removed
آتا بابک آد گونون موتلو اولسون آخرین گفتار بابک خرمدین سردار بزرگ آذربایجان تو ای معتصم خیال مکن که با کشتن من فریاد استقلال طلبی ایرانیان را خاموش خواهی کرد . نه ! این حماقت است اگر فکر کنی چون افشین وطن فروش را با زر خریده ای میتوانی ایرانیان را اسیر کنی . من مبارزه ای را آغاز کرده ام که ادامه خواهد ... آتا بابک آد گونون موتلو اولسون
آخرین گفتار بابک خرمدین سردار بزرگ آذربایجان

تو ای معتصم خیال مکن که با کشتن من فریاد استقلال طلبی ایرانیان را خاموش خواهی کرد . نه !
این حماقت است اگر فکر کنی چون افشین وطن فروش را با زر خریده ای میتوانی ایرانیان را اسیر کنی .
من مبارزه ای را آغاز کرده ام که ادامه خواهد داشت
من لرزه ای بر ارکان حکومت عرب انداخته ام که دیر یا زود آن را سرنگون خواهد نمود .
تو اکنون که مرا تکه تکه میکنی هزاران بابک در شمال و شرق و غرب ایران ظهور خواهد کرد
و قدرت پوشالی شما پاسداران جهل و ستم را از میان بر خواهد داشت !
این را بدان که ایرانی هرگز زیر بار زور و ستم نخواهد رفت و سلطه بیگانگان را تحمل نخواهد کرد
من درسی به جوانان ایران داده ام که هرگز آنرا فراموش نخواهند کرد .
من مردانگی و درس مبارزه را به جوانان ایران آموختم
و هم اکنون که جلاد تو شمشیرش را برای بریدن دست و پاهای من تیز میکند
صدها ایرانی با خون بجوش آمده آماده طغیان هستند
مازیار هنوز مبارزه میکند
و صدها بابک و مازیار دیگر آماده اند تا
مردانه برخیزند و میهن گرامی را از دست متجاوزان و یوغ اعراب بدوی و مردم فریب برهانند
اما تو ای افشین . . .
در انتظار روزی باش که همین معتصمی را که امروز مانند سگانی در برابرش زانو میزنی و وطن ات را برای او فروختی
در همین تالار و روی همین سفره سرت را از بدن جدا کند
مردی که به مادر خود ( میهن ) خیانت کند در نزد دیگران قربی نخواهد داشت
و هیچکس به فرد خود فروخته اعتماد نخواهد کرد
و بدینسان نخست دست چپ بابک بریده شد و سپس دست راست او و بعد پاهایش و در نهایت دو خنجر در میان دنده هایش فرو رفت
و آخرین سخنی که بابک با فریادی بلند بر زبان آورد این بود
" پاینده ایران "
#بابکخرمدین
#آذربایجان
#babakkhoramdin
#azarbaijan
#قلعهبابک
Read more
. •••• بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران ...
Media Removed
. •••• بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره بارون کردید. روز به روز موفق تر و معروفتر و محبوبتر شدید. کدوم وجدان باشرفیه که اون همه زحمت و مرارت و سختی رو فراموش کرده باشه؟ . . اما از بین تمام ستاره ها، ستاره ی #معروف ما از لحاظ فنی و ... .
••••
بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره بارون کردید. روز به روز موفق تر و معروفتر و محبوبتر شدید. کدوم وجدان باشرفیه که اون همه زحمت و مرارت و سختی رو فراموش کرده باشه؟ 😒
.
.
اما از بین تمام ستاره ها، ستاره ی #معروف ما از لحاظ فنی و اخلاقی متفاوت بود و هست. ستاره ی #معروف ما بیشتر توی چشم بود و هست. توجهات رو بیشتر به خودش جلب میکرد و میکنه ☺️
.
.
درخشش ستاره ی معروف ما روز به روز بیشتر شد ... محبوبتر شد ... عزیزتر شد ... تا جایی که شدت این درخشش چشم بعضیا رو زد ... کور دل شدن ... حسادت وجودشون و دربرگرفت و دست به قلم شدن و خیانت و توهین به وطن و هموطن و قهرمان ملی براشون مثل آب خوردن شد 👎
.
.
اینجا بود که تفاوت اخلاقیه ستاره ی معروف و محبوب ما با بقیه مشخص شد. در شان یه ستاره ی ملی نبود که با جماعت دروغ پرداز و کینه توز و شایعه ساز حتی چشم تو چشم بشه چه برسه به همصحبت 👏
.
.
برای همین آتیش گرفتن ... سوختن ... کج تر نوشتن ... کینه ای تر تیتر زدن ... اما این جماعت خیانتکار به وطن، از وجدان باشرف هواداران آگاه غافل هستن و درک و شعور هوادار رو با عقل و احساس خودشون سنجیدن ... اشتباه بزرگی کردن 😉
.
.
#کاپیتان_پرافتخار_تیم_ملی_والیبال_ایران #سعید_معروف #پرچمت_همچنان_بالاست_مرد #نه_تکرار_میشوی_نه_تکراری 👍
.
•••• ✨كانالِ طرفدارانِ ڪاپیتان معـروف👫
《ادرس در بیو》
🆔Telegram.me/saeed_maroof4
.
••••
#best_satter_in_the_world4
#saeedmarouf4
#Saeedmaroof4
#mirsaeedmaroof4
#lakrani4
. •~~~•
🔥@saeedmaroof4444
🔥@saeedmaroof4444
🔥@saeedmaroof4444
. •~~~•
• #Paykan_club•|• #پيكان_تهران•
_______________________________
Read more
 #پست_مشترک . بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ...
Media Removed
#پست_مشترک . بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره بارون کردید. روز به روز موفق تر و معروفتر و محبوبتر شدید. کدوم وجدان باشرفیه که اون همه زحمت و مرارت و سختی رو فراموش کرده باشه؟ . . اما از بین تمام ستاره ها، ستاره ی #معروف ما از لحاظ ... #پست_مشترک
.
بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره بارون کردید. روز به روز موفق تر و معروفتر و محبوبتر شدید. کدوم وجدان باشرفیه که اون همه زحمت و مرارت و سختی رو فراموش کرده باشه؟ 😒
.
.
اما از بین تمام ستاره ها، ستاره ی #معروف ما از لحاظ فنی و اخلاقی متفاوت بود و هست. ستاره ی #معروف ما بیشتر توی چشم بود و هست. توجهات رو بیشتر به خودش جلب میکرد و میکنه ☺️
.
.
درخشش ستاره ی معروف ما روز به روز بیشتر شد ... محبوبتر شد ... عزیزتر شد ... تا جایی که شدت این درخشش چشم بعضیا رو زد ... کور دل شدن ... حسادت وجودشون و دربرگرفت و دست به قلم شدن و خیانت و توهین به وطن و هموطن و قهرمان ملی براشون مثل آب خوردن شد 👎
.
.
اینجا بود که تفاوت اخلاقیه ستاره ی معروف و محبوب ما با بقیه مشخص شد. در شان یه ستاره ی ملی نبود که با جماعت دروغ پرداز و کینه توز و شایعه ساز حتی چشم تو چشم بشه چه برسه به همصحبت 👏
.
.
برای همین آتیش گرفتن ... سوختن ... کج تر نوشتن ... کینه ای تر تیتر زدن ... اما این جماعت خیانتکار به وطن، از وجدان باشرف هواداران آگاه غافل هستن و درک و شعور هوادار رو با عقل و احساس خودشون سنجیدن ... اشتباه بزرگی کردن 😉
.
.
#کاپیتان_پرافتخار_تیم_ملی_والیبال_ایران #سعید_معروف #پرچمت_همچنان_بالاست_مرد #نه_تکرار_میشوی_نه_تکراری 👍
.
.
@saeedmaroof4444 .
Read more
. ‎بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره ...
Media Removed
. ‎بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره بارون کردید. روز به روز موفق تر و معروفتر و محبوبتر شدید. کدوم وجدان باشرفیه که اون همه زحمت و مرارت و سختی رو فراموش کرده باشه؟ . . ‎اما از بین تمام ستاره ها، ستاره ی #معروف ما از لحاظ فنی و اخلاقی ... .
‎بیش از چهار ساله که در قالب یه مجموعه موفق، در کنار هم تیمی های عزیزتون، آسمون والیبال ایران رو ستاره بارون کردید. روز به روز موفق تر و معروفتر و محبوبتر شدید. کدوم وجدان باشرفیه که اون همه زحمت و مرارت و سختی رو فراموش کرده باشه؟ 😒
.
.
‎اما از بین تمام ستاره ها، ستاره ی #معروف ما از لحاظ فنی و اخلاقی متفاوت بود و هست. ستاره ی #معروف ما بیشتر توی چشم بود و هست. توجهات رو بیشتر به خودش جلب میکرد و میکنه ☺️
.
.
‎‎درخشش ستاره ی معروف ما روز به روز بیشتر شد ... محبوبتر شد ... عزیزتر شد ... تا جایی که شدت این درخشش چشم بعضیا رو زد ... کور دل شدن ... حسادت وجودشون و دربرگرفت و دست به قلم شدن و خیانت و توهین به وطن و هموطن و قهرمان ملی براشون مثل آب خوردن شد 👎
.
.
‎اینجا بود که تفاوت اخلاقیه ستاره ی معروف و محبوب ما با بقیه مشخص شد. در شان یه ستاره ی ملی نبود که با جماعت دروغ پرداز و کینه توز و شایعه ساز حتی چشم تو چشم بشه چه برسه به همصحبت 👏
.
.
‎برای همین آتیش گرفتن ... سوختن ... کج تر نوشتن ... کینه ای تر تیتر زدن ... اما این جماعت خیانتکار به وطن، از وجدان باشرف هواداران آگاه غافل هستن و درک و شعور هوادار رو با عقل و احساس خودشون سنجیدن ... اشتباه بزرگی کردن 😉
.
.
‎ #کاپیتان_پرافتخار_تیم_ملی_والیبال_ایران #سعید_معروف #پرچمت_همچنان_بالاست_مرد #نه_تکرار_میشوی_نه_تکراری 👍
.
Read more
. در روزهایی که انگلیس و روسیه وبعد آمریکا هرکدام به بهانه واهی حمایت ایران از آلمان‌ها، از شمال و ...
Media Removed
. در روزهایی که انگلیس و روسیه وبعد آمریکا هرکدام به بهانه واهی حمایت ایران از آلمان‌ها، از شمال و جنوب به ایران حمله کردند. ایران اشغال شد و رضاشاه را به تبعیدی ناخواسته به جزیره موریس فرستادند. ملت و ارتش بی‌گمان آماده هرگونه فداکاری و نبردی جانانه در برابر هر بیگانه‌ای بود ولی شوربختانه دراین ... .
در روزهایی که انگلیس و روسیه وبعد آمریکا هرکدام به بهانه واهی حمایت ایران از آلمان‌ها، از شمال و جنوب به ایران حمله کردند. ایران اشغال شد و رضاشاه را به تبعیدی ناخواسته به جزیره موریس فرستادند. ملت و ارتش بی‌گمان آماده هرگونه فداکاری و نبردی جانانه در برابر هر بیگانه‌ای بود ولی شوربختانه دراین روز سران ارتش بویژه «تیمسار نخجوان» بدون اطلاع #رضاشاه دستور تسلیم‌شدن ارتش را می‌دهد( ملت ها در برابر هم قیدی ندارند،هر شکست خارجی ناشی ازضعف و خیانت داخلی است!)
.
در این میان فرمانده نیروی دریایی ارتش ، وقتی حمله یکپارچه متفقین از شمال و جنوب ایران را درجنگ جهانی دوم دید، میز فرماندهی را رها کرد و به خط اول جنگ رفت
با حمله کشتی های انگلیسی به خلیج فارس،بایندر علاوه بر مسئولیت فرماندهی نیروی دریایی، به سمت فرماندهی کل منطقه جنوب نیز منصوب شد
.
در ساعت ۴ بامداد سوم شهریور ماه ۱۳۲۰ با شنیدن صدای انفجار ،با سرعت از منزل خارج و با استفاده از قایق موتوری و زیر آتش مسلسل نیرو های متجاوز خود را به مقر فرماندهی رسانده و پس از صدور دستورات لازم به افسران ستاد و فرماندهان به تلگراف خانه رفته و گزارش وقایع و هجوم نیرو های انگلیسی را به تهران و اهواز مخابره کرد . آنگاه با حضور در قرار گاه مرزی عده ای را مامور مقاومت در برابر مهاجمین کرده و خود که مسلح به یک قبضه برنو بود به همراه سروان ولی الله مکری نژاد معاون فرمانده گردان هنگ هشت توپخانه ، با اتومبیل و از راه خشکی عازم خرمشهر شدند. تا ستاد فرماندهی عملیات را در منطقه حفار ( که از لحاظ نظامی موقعیت مناسبی داشت و بیش از دو قبضه توپ 105 م.م و گروهی سرباز در انجا مستقر بودند) تشکیل دهد. اما چند دقیقه ای بعد از حرکت با نیروهای انگلیسی مواجه و در حین مقاومت و جنگ و گریز با آنان با رگبار مسلسل متجاوزین در حوالی پاسگاهی در نزدیکی بی سیم خرمشهر بدنش تکه و پاره و به شهادت رسید.
.
پ.ن
بازپس‌گیری جزایر سه‌گانهٔ ایران از افتخارات اوست
بعد از اینکه مقامات دولتی و نظامی ایران در سال‌های ۱۹۳۳ و ۱۹۳۴ میلادی از جزایر تنب دیدار کردند. دراین بازدیدها دریادار « #غلامعلی_بایندر » فرماندهِ وقت نیروی دریایی ارتش ایران پس از گفتگو با ساکنان جزیره به مقامات نظامی بریتانیا اظهار داشت که جزیره‌های تنب و ابوموسی، بخشی از سرزمین ایران است
.
پ.ن
بایندر شهید زمان رضاخان است امااینقدر قابل احترام است که #سرلشگر_صالحی فرمانده کل #ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران در مراسم بازگشت شناور بایندر به ناوگان ایران از بایندر به نام #شهید_وطن و از #اسطوره های تاریخ ایران نام برد
Read more
. #فرهنگ_نیوز : هر نقش می تواند موافقان و مخالفانی به دنبال داشته باشد و از محبوبیت #بازیگر بکاهد ...
Media Removed
. #فرهنگ_نیوز : هر نقش می تواند موافقان و مخالفانی به دنبال داشته باشد و از محبوبیت #بازیگر بکاهد یا بیفزاید. اما نکته اصلی زمانی گریبانگیر کار حرفه ای #بازیگران می شود که برخلاف میل جریان به اصطلاح شبه #روشنفکری و غوغاسالار حرکت کند. بر این اساس هر کسی از ارزش های #انقلاب_اسلامی ، #دفاع_مقدس ... .
#فرهنگ_نیوز : هر نقش می تواند موافقان و مخالفانی به دنبال داشته باشد و از محبوبیت #بازیگر بکاهد یا بیفزاید. اما نکته اصلی زمانی گریبانگیر کار حرفه ای #بازیگران می شود که برخلاف میل جریان به اصطلاح شبه #روشنفکری و غوغاسالار حرکت کند. بر این اساس هر کسی از ارزش های #انقلاب_اسلامی ، #دفاع_مقدس ، نظام #جمهوری_اسلامی و حتی #دین #اسلام و #فرهنگ #شهادت ، دفاع کند، مورد هجمه این گروه قرار می گیرد، در حالیکه ممکن بود آن فرد دیرزمانی محبوب آن طیف نیز بود!
.
#سید_شهاب_الدین_حسینی از این دست افراد است. این بازیگر #معروف در یکی از آخرین کارهایی که به ایفای نقش پرداخته در اثری از #اصغر_فرهادی ، #کارگردان #سینما، حضور پیدا کرده و به خاطر بازی در این فیلم توانست نخل بهترین بازیگر مرد #جشنواره_کن را در می 2016 به دست آورد. کسب این جایزه با واکنش های گسترده ای روبه رو شد و تعداد زیادی از بازیگران و #هنرمندان به تمجید از #شهاب_حسینی پرداختند. علاوه بر رسانه های خبری داخلی، رسانه های بیگانه نیز این رویداد هنری و حضور آقای حسینی در شهر #کن و دریافت جایزه او را پوشش گسترده ای دادند. استقبال اینچنینی از شهاب حسینی گویای توانمندی های این بازیگر است اما این توانمندی ها زمانی می تواند فراموش و به کنار نهاده شود و شهاب حسینی به خاطر حضور در مجلسی یا ایفای نقش متفاوت با شاخص های جریان شبه روشنفکری در ایران، مورد هجمه و حمله سهمگینی قرار گیرد. در حالیکه افرادی که خود را روشنفکرمی نامند در ارسال پیام تبریک به شهاب حسینی به خاطر کسب نخل بهترین بازیگر در جشنواره کن گوی سبقت را از یکدیگر ربوده اند، زمانی او را به خاطر ایفای نقش سرلشکر #شهید_عباس_بابایی و حضور در جلسه دیدار بازیگران و هنرمندان با #رهبر_معظم_انقلاب، بایکوت و #تحریم کرده بودند. درست 6 سال قبل کمپین های با نام "من از شهاب حسینی متنفرم"، در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک به راه افتاده بود، آن هم به جرم حضور در جلسه ای برای بیان دغدغه های اهالی هنر. حامیان جنبش به اصطلاح سبز، عمل او را خیانت به آرمان هایشان توصیف کردند و شهاب حسینی و هر آنچه به وی ارتباط داشت مورد تنفر این دسته از افراد قرار گرفت. او را #مزدور نظام نامیدند و به او بدو بیرا گفتند.
.
#فتنه_سبز
#حامیان_فتنه
#سرباز_ولایت
#سرباز_وطن
#سرباز_فرهنگی
#تهاجم_فرهنگی
Read more
جلد جدید هفته نامه تایم فاتحه سیاست خارجی غیرایدئولوژیک از دل دولتی که با شاه‌بیت «سیاست خارجی ...
Media Removed
جلد جدید هفته نامه تایم فاتحه سیاست خارجی غیرایدئولوژیک از دل دولتی که با شاه‌بیت «سیاست خارجی غیرایدئولوژیک» روی کار آمد در ماه‌های نخست مذاکره به سبک جدید، طرح‌های خانمان‌براندازی همچون «امتیازدهی یکجانبه به غرب» با هدف «اعتمادسازی 2ساله» متولد شد که اگر نبود مقاومت بی‌نظیر نخبگان و ... جلد جدید هفته نامه تایم
فاتحه سیاست خارجی غیرایدئولوژیک
از دل دولتی که با شاه‌بیت «سیاست خارجی غیرایدئولوژیک» روی کار آمد در ماه‌های نخست مذاکره به سبک جدید، طرح‌های خانمان‌براندازی همچون «امتیازدهی یکجانبه به غرب» با هدف «اعتمادسازی 2ساله» متولد شد که اگر نبود مقاومت بی‌نظیر نخبگان و مردم، چه بسا امروز پروسه «خلع سلاح نظامی ایران» به جای «توافق هسته‌ای» اجرایی شده بود! توافق نامتوازن و یکجانبه «ژنو» نتیجه همین ایده مشعشع بود که با صرف انرژی بسیار، نظام توانست بینش حداقلی پشت آن را تا حدی ارتقا داده و ضمن تزریق روحیه خودباوری به دولت، فاصله عمیق میان کف و سقف ستانده‌ها و داده‌ها را تعدیل کند. ایده بعدی، حداقلی ا‌ندیشی در بطن مذاکره بود که بعضا در سخنان برخی دولتمردان و حاشیه‌سازان در سطح اکتفا به ذات «مذاکره برای مذاکره» بروز یافت. یعنی صرفا آنچه تابوشکنی از «مذاکره با آمریکا» نامیده می‌شد ملاک و هدف از دیپلماسی فشرده با غرب معرفی شد و برداشته شدن «تحریم‌ها» و «حفظ دستاوردهای هسته‌ای» به هدفی حاشیه‌ای و قابل چشم‌پوشی در برابر اصل اعلام شده «توافق به هر قیمتی» تبدیل شد. با اصلاح این مسیر و تشدید خطوط قرمز، در بحبوحه فشار آمریکا برای مدیریت مذاکراتی که با حداقل‌گرایی سابق فاصله قابل توجهی داشت، مجددا بخشی از سیاسیون و دولتمردان تا مرز از کف دادن صبر و شکیبایی خود به پیش رفتند. به نحوی که اقلیت مذکور با مطرح کردن تز ایدئولوژیک «صلح حسنی» سعی در اعمال فشار حداکثری بر تیم مذاکره‌کننده برای تن دادن به شروط دقیقه 90‌ حریف کردند!
در تمام بحران‌های حقیقی و ساختگی مذکور، رهبر انقلاب با حلم و بردباری، ضمن حمایت صددرصدی از تیم مذاکره‌کننده و روحیه‌دهی به دولت، هدایت کلیات مسیر مذاکرات را عهده‌دار بودند اما مهم‌ترین  نقش رهبری در حفظ یکپارچگی جامعه در فضایی متبلور شد که گروهی از خیانت‌پیشگان متخصص در مباحث عملیات روانی به شیوه انگلیس، سیاست «دوقطبی‌سازی» جامعه ایرانی با هدف امتیازگیری از نظام و مهیا ساختن شرایط برای عقد یک «توافق بد ضد ایرانی» را در پیش گرفته بودند. خنثی شدن همه این دسیسه‌ها و بدفهمی‌ها و بی‌طاقتی‌های ذیل نقشه «فروپاشی از درون» با «شورویزه کردن» ایران را مدیون حکمت، منطق و عقلانیت رهبر انقلاب هستیم که امروز زبان دوست و دشمن را به تحسین گشوده است ...
#فاتحه_سیاست_خارجی_غیرایدئولوژیک
#وطن_امروز
Read more
. . . #مبادا_خنجر_دشمن_تو_دستای_خودی_باشه . . . بعضی وقت ها بعضی ها میشوند الت قتاله ای ...
Media Removed
. . . #مبادا_خنجر_دشمن_تو_دستای_خودی_باشه . . . بعضی وقت ها بعضی ها میشوند الت قتاله ای در دست #دشمن حضورشان متهم ردیف اول تمام خیانت هایی است که خون جوان هایمان را سنگفرش خیابان ها کرده است . نفوذی ها بدانند مجلس خانه #ملت است و در خانه های ما جایی برای دشمن نیست . . . . انتخابات امانت ... .
.
.
#مبادا_خنجر_دشمن_تو_دستای_خودی_باشه
.
.
.
بعضی وقت ها
بعضی ها میشوند الت قتاله ای در دست #دشمن
حضورشان متهم ردیف اول تمام خیانت هایی است که خون جوان هایمان را سنگفرش خیابان ها کرده است .
نفوذی ها بدانند مجلس خانه #ملت است
و در خانه های ما جایی برای دشمن نیست .
.
.
.
انتخابات امانت شهداست در دستان ما
مبادا در امانتشان خیانت کنیم.
.
.
.
#من_رای_میدهم
#نه_به_لیست_انگلیسی
#درست_انتخاب_کنیم
#انتخابات
#رای
#مجلس #خانه_ملت
#نفوذی #دشمن
#ایران #وطن
#ما_برای_آنکه_ایران_گوهری_تابان_شود_خون_دلها_خورده_ايم
#سنگری_در_دیار_باران
Read more
______________________________ یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه و بالای سرش یک یادداشت می گذارم ...
Media Removed
______________________________ یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه و بالای سرش یک یادداشت می گذارم و میروم: «آنچنان زیبا خوابیده ای، که دلم نیامد بیدارت کنم...» _ #عزیز_نسین پ.ن.منظور از این متن، هموطن عرب زبان ایرانی من نیست پس لطفا اشتباه برداشت نکنید.________ این تقصیر خودمان بود ... ______________________________
یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه
و بالای سرش یک یادداشت
می گذارم
و میروم:
«آنچنان زیبا خوابیده ای،
که دلم نیامد بیدارت کنم...» _ #عزیز_نسین
پ.ن.منظور از این متن، هموطن عرب زبان ایرانی من نیست پس لطفا اشتباه برداشت نکنید.________
این تقصیر خودمان بود که طرز مملکت داری را به عرب‌ها آموختیم. قاعده برای زبانشان درست کردیم، فلسفه برای آئینشان تراشیدیم، برایشان شمشیر زدیم، جوان‌های خودمان را برای آن‌ها به کشتن دادیم. فکر، روح، صنعت، ساز، علوم و ادبیات خودمان را دو دستی تقدیم آن‌ها کردیم تا شاید بتوانیم روح وحشی و سرکش آن‌ها را رام و متمدن بکنیم؛ ولی افسوس! اصلاً نژاد آن‌ها و فکر آن‌ها زمین تا آسمان با ما فرق دارد و باید هم همین‌طور باشد.
این قیافه‌های درنده، رنگ‌های سوخته، دست‌های کوره بسته برای سر گردنه گیری درست شده، افکاری که میان شاش و پشکل شتر نشو و نما کرده بهتر از این نمی‌شود. تمام ساختمان بدن آن‌ها گواهی می‌دهد که برای دزدی و خیانت درست شده. این عرب‌هایی که تا دیروز پای برهنه دنبال سوسمار میدویدند و زیر چادر سیاه زندگی می‌کردند، نباید هم بیش از این از آن‌ها متوقع بود._
_
#صادق_هدایت #آخرین_لبخند
#بینش #فرهنگ #وطن #کشور
#فقر #شعور #بازی
#milad #politics #iran
#freedom #Justice #my
#friendship #United_Nations
#love #life #iran #i
Read more
. سند دیگری از خیانت سران فتنه به ملت ایران: . <span class="emoji emoji1f539"></span>طبق اسناد منتشر شده #ویکی_لیکس خاتمی و #رفسنجانی ...
Media Removed
. سند دیگری از خیانت سران فتنه به ملت ایران: . طبق اسناد منتشر شده #ویکی_لیکس خاتمی و #رفسنجانی در تماس با سفیر اتریش در ایران از وی خواستند تا در موضوع #حقوق_بشر و انتخابات، اروپا به ایران فشار و تحریم هایی جدید وارد کند! #وطن_فروش @mesle_ammar . .
سند دیگری از خیانت سران فتنه به ملت ایران:
.
🔹طبق اسناد منتشر شده #ویکی_لیکس خاتمی و #رفسنجانی در تماس با سفیر اتریش در ایران از وی خواستند تا در موضوع #حقوق_بشر و انتخابات، اروپا به ایران فشار و تحریم هایی جدید وارد کند!

#وطن_فروش
@mesle_ammar
.
. توافقی در راه است؟!! (۱) . خواهشا بخوانید ..... . به نام حضرت دوست . ابتدای کلام به پیروی از ...
Media Removed
. توافقی در راه است؟!! (۱) . خواهشا بخوانید ..... . به نام حضرت دوست . ابتدای کلام به پیروی از رهبر و راهنمای مسیر انقلاب از تلاش های تیم مذاکره کننده فعلی و قبلی تشکر و قدردانی می کنم و امید دارم تلاش هایشان تماما در راه اعتلای اهداف انقلاب باشد. . . سخن بسیار است در باب توافقی که هنوز راه دارد ... .
توافقی در راه است؟!! (۱)
.
خواهشا بخوانید .....
.
به نام حضرت دوست .
ابتدای کلام به پیروی از رهبر و راهنمای مسیر انقلاب از تلاش های تیم مذاکره کننده فعلی و قبلی تشکر و قدردانی می کنم و امید دارم تلاش هایشان تماما در راه اعتلای اهداف انقلاب باشد.
.
.
سخن بسیار است در باب توافقی که هنوز راه دارد تا اجرایی شدن
اما به ذکر چند نکته کوتاه بسنده می کنم: .
👈یادمان نرود طرف مقابل اهل خدعه و نیرنگ است، اهل فریب دادن، اهل خیانت... یادمان باشد . تاریخ را فراموش نکنیم آمریکا همان شیطان بزرگ است، همان مصداق اتم استکبار ... و راه مبارزه با استکبار پایان ناپذیر است. .
👈یادمان باشد قبل از هر موضع گیری ابتدا اطلاعات خودمان را بالا ببریم ...هر کدام از ما باید بدانیم چه چیزی در این توافق نامه قرار است اجرا شود... باید از تعهدات ایران آگاهی پیدا کنیم ... بی خیال نگذریم ... هر کدام از ما موظف هستیم پیگیر باشیم و بخوانیم و بدانیم و در حد توان مان اقدام درست و منطقی داشته باشیم. .
👈دیشب عده ای از مردم سرزمین مان برای شادی به خیابان ها ریختند... آرزویم این بود که شادی شان براساس موازین باشد و بر پایه اطلاعات... وگرنه شادی بی اطلاع و هدف که ارزشی ندارد و یک کار لغو و بیهوده است... هم وطن عزیز؛ من هم دوست دارم توافقی منطقی و با حفظ تمام منافع ایران امضا شود و من هم مانند شما لبخند شادی بزنم اما اندکی تامل و تفکر لازم است... باید بدانم برای چه شادی می کنم؟! آیا کشیدن پرچم آمریکا بر روی صورت و لباس خودمان و فرزندان مان شادی منطقی است؟! آیا سر دادن شعار برای آزادی سران فتنه که سرمایه های این مملکت را بر باد دادن شادی برای توافق است؟! اختلاط دختر و پسر و رقص و پایکوبی شان در کدام قسمت از شرع و عرف ما برای شادی نوشته شده؟!!.
.
.
ان شا الله خیر است ....
ادامه دارد....
.
#توافق_نامه
#وین
#دکتر_ظریف
#تیم_مذاکره_کننده_فرزندان_انقلاب_اند
#تامل_و_تفکر
#شادی_بی_علت
#نگران_خدعه_طرف_مقابلیم
#تاریخ_به_مشاهده_ما_ایستاده_است_نه_به_احترام_کسی
#فوتو_بای_خودم
Read more
 #خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که ...
Media Removed
#خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی ها میشود! . #متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب ... #خشم_غیر_حقوقی (۱)
.
#پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی ها میشود!
.
#متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب در مورد جنایات چند ماهه ی سعودی ها، در آخر موجب طغیان خشم مردم غیور کشور گردید که البته در پی آن، مصلحت نسنجی و عدم محاسبه ی صحیح برخی افراد، منجر به هزینه های کلان سیاسی و اطلاق انگ افراطی بر جوانان انقلابی شد. متاسفانه زمانیکه عواطف پاک ناشی از عزت منشی، بدون محاسبه ی هزینه های حقوقی و بدون توجه درست به نصایح رهبری آزاد گردد، نه تنها دارویی برای دردها نخواهد بود، بلکه چون نمکی بر روی زخم عمل خواهد کرد.
.
#آیت_الله_خامنه_ای در ۲۸ بهمن ۱۳۶۷ در مقام ریاست جمهوری به صراحت فرموده بودند: «من شنیدم که بعضی‌ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه ‌ها! من الان دارم به شما ابلاغ می‌کنم… به سفارتخانه ‌ها نزدیک نشوید… راهش این نیست… این قطعا و قطعا به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است… احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست… اما به سفارتخانه‌ها نباید نزدیک بشوند… بدانید این کار قطعا بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است»
.
#و_در_١٦_مرداد_١٣٩١ بعنوان رهبری معظم انقلاب مجددا این تذکر را تکرار فرمودند: «آرمانگرایی نباید با پرخاشگری اشتباه شود بلکه می توان بدون این مسئله بشدت پایبند به ارزشها و اصول بود… در قضیه اخیر اشغال آن سفارت خبیث، احساسات جوانان درست بود، ولی رفتنشان درست نبود»
.
#آن_کسانی_که_پس_از ماجرای تعرض به دو نوجوان ایرانی و نیز قتل عام ۵۰۰ تن از هم وطنانمان در منا و آن همه بدرفتاری و اهانت مسئولان سعودی به کشور، رگ غیرت اعتراضشان باد نکرد و پس از سر بردیدن مظلومانه ی بزرگ ترین عالم شیعی عربستان، قلبشان جریحه دار نشد! حقا" از دایره ی انسانیت، وطن پرستی و اسلام خارجند و صحبتی از آنان نیست! اما در این سوی ماجرا نیز بایستی بصیرت داشت و رفتاری عاقلانه به خرج داد و اعتراض را به شیوه ی صحیح ابلاغ کرد.
.
#البته_پیش_از_همه این وظیفه ی وزارت خارجه ی کشور است که با صلابت وارد شود و اعاده ی حیثیت کند و پیگیری حقوقی داشته باشد! اما وقتی بی غیرتی جزئی از سیاست حقارت بود، حتی پس از کشتار ایرانیان، در پیگیری دریافت جنازه هایمان نیز اهمال میشود که نتیجه اش فوران آتش زیانبار خشم است.
.
#ادامه_دارد
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۴_بهمن_۱۳۹۴
.
Read more
 #خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که ...
Media Removed
#خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی میشود! . #متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب ... #خشم_غیر_حقوقی (۱)
.
#پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی میشود!
.
#متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب در مورد جنایات چند ماهه ی سعودی ها، در آخر موجب طغیان خشم مردم غیور کشور گردید که البته در پی آن، مصلحت نسنجی و عدم محاسبه ی صحیح برخی افراد، منجر به هزینه های کلان سیاسی و اطلاق انگ افراطی بر جوانان انقلابی شد. متاسفانه زمانیکه عواطف پاک ناشی از عزت منشی، بدون محاسبه ی هزینه های حقوقی و بدون توجه درست به نصایح رهبری آزاد گردد، نه تنها دارویی برای دردها نخواهد بود، بلکه چون نمکی بر روی زخم عمل خواهد کرد.
.
#آیت_الله_خامنه_ای در ۲۸ بهمن ۱۳۶۷ در مقام ریاست جمهوری به صراحت فرموده بودند: «من شنیدم که بعضی‌ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه ‌ها! من الان دارم به شما ابلاغ می‌کنم… به سفارتخانه ‌ها نزدیک نشوید… راهش این نیست… این قطعا و قطعا به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است… احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست… اما به سفارتخانه‌ها نباید نزدیک بشوند… بدانید این کار قطعا بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است»
.
#و_در_١٦_مرداد_١٣٩١ بعنوان رهبری معظم انقلاب مجددا این تذکر را تکرار فرمودند: «آرمانگرایی نباید با پرخاشگری اشتباه شود بلکه می توان بدون این مسئله بشدت پایبند به ارزشها و اصول بود… در قضیه اخیر اشغال آن سفارت خبیث، احساسات جوانان درست بود، ولی رفتنشان درست نبود»
.
#آن_کسانی_که_پس_از ماجرای تعرض به دو نوجوان ایرانی و نیز قتل عام ۵۰۰ تن از هم وطنانمان در منا و آن همه بدرفتاری و اهانت مسئولان سعودی به کشور، رگ غیرت اعتراضشان باد نکرد و پس از سر بردیدن مظلومانه ی بزرگ ترین عالم شیعی عربستان، قلبشان جریحه دار نشد! حقا" از دایره ی انسانیت، وطن پرستی و اسلام خارجند و صحبتی از آنان نیست! اما در این سوی ماجرا نیز بایستی بصیرت داشت و رفتاری عاقلانه به خرج داد و اعتراض را به شیوه ی صحیح ابلاغ کرد.
.
#البته_پیش_از_همه این وظیفه ی وزارت خارجه ی کشور است که با صلابت وارد شود و اعاده ی حیثیت کند و پیگیری حقوقی داشته باشد! اما وقتی بی غیرتی جزئی از سیاست حقارت بود، حتی پس از کشتار ایرانیان، در پیگیری دریافت جنازه هایمان نیز اهمال میشود که نتیجه اش فوران آتش زیانبار خشم است.
.
#ادامه_دارد
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۴_بهمن_۱۳۹۴
.
Read more
. «شلپ شلپ تاریخ» . رنگ کم رنگ مخمل های قرمز صندلی های کهنه گم می شوند در هیاهوی جمعیتی که خود را تالار ...
Media Removed
. «شلپ شلپ تاریخ» . رنگ کم رنگ مخمل های قرمز صندلی های کهنه گم می شوند در هیاهوی جمعیتی که خود را تالار پیر شهر رسانده اند و بعد نوبت سکوت است، پرده می افتد. . صدای محزون جامه دار حرف آخر را همان اول می زند. . امیر دست هایش را دراز می کند تا تاریخ رگ زندگی وطن پرستی و سیاست مداری را با تیغ نامردی ببرد. صدای ... .
«شلپ شلپ تاریخ»
.
رنگ کم رنگ مخمل های قرمز صندلی های کهنه گم می شوند در هیاهوی جمعیتی که خود را تالار پیر شهر رسانده اند و بعد نوبت سکوت است، پرده می افتد.
.
صدای محزون جامه دار حرف آخر را همان اول می زند.
.
امیر دست هایش را دراز می کند تا تاریخ رگ زندگی وطن پرستی و سیاست مداری را با تیغ نامردی ببرد.
صدای سوارانی که به تاخت حمام منفور کاشان را ترک می کنند همه جا پیچیده است. دی ماه سال هزار و سیصد و نود و چهار خورشیدی است و امیرکبیر به قتل رسیده است.
.
اروین پیسکاتور گفته تئاتر ویترین تاریخ نیست اما علی رفیعی می خواسته تضاد بزرگی را که برخی از دولتمردان تاریخ کشور با آن رو به رو بوده و هستند به نمایش بگذارد و گفته: این نمایش رو در رویی جامه دار، نماد مردم خوش باور و پرامید، اما ضعیف با دولت مردی است که می خواهد از یک سو نظام فاسد سلطنتی را اصلاح کند و از سوی دیگر تکیه گاه خود را در میان مردم از دست ندهد.
.
با این دغدغه است که خاطرات و کابوس های یک جامه دار... در این غروب های سرد زمستانی در تالار رودکی روی صحنه می رود.
.
میرزا تقی در شلپ شلیپ خیانت و فریب اطرافیان شاه و سفرای خارجی غرق می شود ولی تاریخ حکایت های خودش را سینه به سینه منتقل می کند.
.
کافیست دقیق ترین ها و بهترین هایش را دست چین کنید و البته مطمئن باشید همین نمایش بی همتای روی صحنه، یکی از همان بهترین هاست.
.
"روزنامه همشهری"
.
www.tik8.com

#khateratejamedar #khaterat_va_kabos_ha
Read more
. #دکترمحمدمصدق : . "وقتی رئیس #دولت شدم چون مسئول نیک و بد #مملکت بودم، به اطلاع عموم رسانیدم هر ...
Media Removed
. #دکترمحمدمصدق : . "وقتی رئیس #دولت شدم چون مسئول نیک و بد #مملکت بودم، به اطلاع عموم رسانیدم هر #انتقاد ی که جراید نسبت به اعمال من بکنند مورد تعقیب قرار نخواهد گرفت. اینکه از توقیف #روزنامه و بازداشت هراس نکنند و از اعمال من و دولتم انتقاد نمایند تا چنان چه منصفانه بود، من اعمال خود را با نظریات ... .
#دکترمحمدمصدق :
.
"وقتی رئیس #دولت شدم چون مسئول نیک و بد #مملکت بودم، به اطلاع عموم رسانیدم هر #انتقاد ی که جراید نسبت به اعمال من بکنند مورد تعقیب قرار نخواهد گرفت. اینکه از توقیف #روزنامه و بازداشت هراس نکنند و از اعمال من و دولتم انتقاد نمایند تا چنان چه منصفانه بود، من اعمال خود را با نظریات مردم تطبیق دهم و این کار سبب شود که بتوانم خدمت بیشتری بکنم...
کسانی که از قلم و بیان هراس کنند، به اجانب، خدمت و به وطن، خیانت می نمایند..."
.
#در_نقد_و_تبيين_همراه_ما_باشيد

@naghd_tabeen
Read more
✍ اخطار وثوق الدوله - نگاهي به يک نمونه از بازي هاي او‌ ‌ ‌در این روز (4 دسامبر 1918_13 آذر 1297)، ...
Media Removed
✍ اخطار وثوق الدوله - نگاهي به يک نمونه از بازي هاي او‌ ‌ ‌در این روز (4 دسامبر 1918_13 آذر 1297)، 23 روز پس از پايان جنگ جهاني اول، وثوق الدوله كه سلطان احمد شاه كناره گيري اش را از رياست وزراء نپذيرفته بود به مخالفان خود اخطار كرد كه اگر بازهم با برنامه ها و سیاست هايش [خیانت به وطن و خدمت به دولت لندن] ...
اخطار وثوق الدوله - نگاهي به يک نمونه از بازي هاي او‌

‌در این روز (4 دسامبر 1918_13 آذر 1297)، 23 روز پس از پايان جنگ جهاني اول، وثوق الدوله كه سلطان احمد شاه كناره گيري اش را از رياست وزراء نپذيرفته بود به مخالفان خود اخطار كرد كه اگر بازهم با برنامه ها و سیاست هايش [خیانت به وطن و خدمت به دولت لندن] مخالفت كنند، آنان را شديدا تنبيه خواهد كرد.
وثوق الدوله كه مورد حمايت انگلستان بود چون از قبل مي دانست كه استعفايش پذيرفته نخواهد شد، ششم آذر ماه ژست كناره گيري گرفت تا پس از ردّ آن با قدرت بيشتري حكومت و میهندوستان را سرکوب كند. دولت انگلستان كه با كمونيست شدن #روسیه و کنار رفتن از صحنه، يكه تاز ميدان ايران شده بود هر روز وعده حمايت به وثوق الدوله مي داد تا اين كه با او قراردادي را امضاء كرد كه دست كمي از تحت الحمايه شدن ايران نداشت!
تاریخ ایران و جهان/دکتر کیهانی زاده/4 دسامبر
#تاریخ #تاریخی #وثوق_الدوله #قاجار #ایران #انگلیس
Read more
‌ ‌ ‌ حلب همان شلمچه است ...!!! تاریخ در حال تکرار است ودوباره شهادت درب خانه سعادتمندان را بصدا در ...
Media Removed
‌ ‌ ‌ حلب همان شلمچه است ...!!! تاریخ در حال تکرار است ودوباره شهادت درب خانه سعادتمندان را بصدا در آورده ، از گردان ۳۶۰ نفره گردان کمیل نزدیک به ۳۰۰ نفر به شهادت رسیدند، خان طومان گوشه ای کوچک از این اتفاقات دفاع مقدس ما می باشد. ازکانال کمیل چه میدانید ؟ بچه در خان طومان اینگونه آموختن که ... ‌ ‌ ‌ حلب همان شلمچه است ...!!!
تاریخ در حال تکرار است ودوباره شهادت درب خانه سعادتمندان را بصدا در آورده ،🌷🌷🌷🌷🌷 از گردان ۳۶۰ نفره گردان کمیل نزدیک به ۳۰۰ نفر به شهادت رسیدند،
خان طومان گوشه ای کوچک از این اتفاقات دفاع مقدس ما می باشد.
ازکانال کمیل چه میدانید ؟
بچه در خان طومان اینگونه آموختن که اگر پدرانشان در گردان کمیل ودر آن کانالی که بزرگترین تئورسین بزرگ فرانسوی دستورحفرش را داده بود ، تن به ذلت ندادن ودستهای خود را بالا نبردن ، ما هم در خان طومان کشته میشویم ولی تن بخواری و ذلت نخواهیم داد راز کانال کمیل چه بود.؟ در محاصره بودن ، تعدادشان کم بود ، پایین بودن کیفت سلاح بچه ها دربرابر بعثی های عراقی ،خیانت تعدادی وطن فروش و... در خان طومان هم دوباره تاریخ تکرار شد وهمان اتفاقات در نقطه ای دیگر از سرزمین مقاومت اتفاق افتاد. وحالا باید منتظر ضربات سنگین وبرق آسای رزمندگان اسلام در خان طومان واطراف شهرحلب باشیم ، وبه امید خدا ویاری ائمه اطهار کربلا پنج دیگری در راه است و شهر حلب همان شلمچه است ولی درسرزمین سوریه وجبهه مقامت ، ان شاءالله با فریادهای یا زهرا س تک تک سنگرهای تکفیریهای کافر بدست توانای رزمندگان مقاومت فتح خواهد شد،
نصرمن الله و فتح وقریب 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
کانال کمیل
ناگفته ها وخاطرات دفاع مقدس
Read more
mojteba hajiani: . از خاکم و هم خاک من از جان و تنم نیست انگار که این قوم غضب هموطنم نیست اینجا قلم ...
Media Removed
mojteba hajiani: . از خاکم و هم خاک من از جان و تنم نیست انگار که این قوم غضب هموطنم نیست اینجا قلم و حرمت و قانون شکستند با پرچم بی رنگ بر این خانه نشستند پا از قدم مردم این شهر گرفتند رای و نفس و حق همه با قهر گرفتند شعری که سرودیم به صد حیله ستاندند با ساز دروغی همه جا بر همه خواندند با دست ... mojteba hajiani:
.
از خاکم و هم خاک من از جان و تنم نیست
انگار که این قوم غضب هموطنم نیست

اینجا قلم و حرمت و قانون شکستند
با پرچم بی رنگ بر این خانه نشستند

پا از قدم مردم این شهر گرفتند
رای و نفس و حق همه با قهر گرفتند

شعری که سرودیم به صد حیله ستاندند
با ساز دروغی همه جا بر همه خواندند

با دست تبر سینه‌ی این باغ دریدند
مرغان امید از سر هر شاخه پریدند

بردند از این خاک مصیبت زده نعمت
این خاک کهن بوم سراسر غم و محنت

از هیبت تاریخیش آوار به جا ماند
یک باغ پر از آفت و بیمار به جا ماند

از طایفه‌ی رستم و سهراب و سیاوش
هی هات که صد مرد عزادار به جا ماند

از مملکت فلسفه و شعر و شریعت
جهل و غضب و غفلت و انکار به جا ماند

دادیم شعار وطنی و نشنیدند
آواز هر آزاده که بر دار به جا ماند

دیروز تفنگی به هر آیینه سپردند
صدها گل نشکفته سر حادثه بردند

خمپاره و خون بود و شب و درد مداوم
با لاله و یاس و صنم و سرو مقاوم

آن دسته که ماندند از آن غافله‌ها دور
فرداش از این معرکه بردند غنایم

امروز تفنگ پدری را درِ خانه
بر سینه‌ی فرزند گرفتند نشانه

از خون جگر سرخ شد اینجا رخ مادر
تب کرد زمین از سر غیرت که سراسر

فرسود هوای وطن از بوی خیانت
از زهر دریغ و طمع و زور و اهانت

این قوم نکردند به ناموس برادر
امروز نگاهی که به چشمان امانت

غافل که تبر خانه‌ای جز بیشه ندارد
از جنس درخت است ولی ریشه ندارد

هرچند که باغ از غم پاییز تکیده
از خون جوانان وطن لاله دمیده

صد گل به چمن در قدم باد بهاران
میروید و صد بوسه دهد بر لب باران

ققنوس به پا خیزد و با جان هزاره
پر میکشد از این قفس خون و شراره

با برف زمین آب شود ظلم و قساوت
فرداش ببینند که سبز است دوباره

هیلا صدیقی
Read more
زلزله و آرامش /زلزله ها و بی خیالی ها این روحانی بزرگوار در لحظه زلزله کرمان آرام‌ است و بعضی نابزرگواران! در وسط آسیب‌های اجتماعی ، بیخیال سرم دارد درد می گیرد، دلم دارد ریش ریش می شود اشک هایم یواشکی دارند سرازیر می شوند و از خدا پنهان نیست دندان هایم را گاه چنان برهم میفشرم که حس می کنم الان تکه ... زلزله و آرامش /زلزله ها و بی خیالی ها

این روحانی بزرگوار در لحظه زلزله کرمان آرام‌ است و بعضی نابزرگواران! در وسط آسیب‌های اجتماعی ، بیخیال
سرم دارد درد می گیرد، دلم دارد ریش ریش می شود
اشک هایم یواشکی دارند سرازیر می شوند و از خدا پنهان نیست دندان هایم را گاه چنان برهم میفشرم که حس می کنم الان تکه تکه می شوند

می پرسید چرا؟

میگویم اصلا می خواهم خودم را آتش بزنم می گوییدمگر چه شده؟! می گویم از اینکه اینهمه گسل های فعال و درحال فعالیت آسیب های اجتماعی داریم و جوان ها و خانواده هایمان زیر آوار بعضی شان مانده اند و فریاد میکشند و کسی گوشش بدهکار نیست ، دلیل کمی است برای این جز زدن

آمار آوارها را بگویم

آوار فقر
آوار اعتیاد
آوار مسئولان بی تعهد
آوار تفکرات خائنانه
آوار وطن فروشی ها و تن فروشی ها
آوار طلاق
آوار حرامخواری
آمار کم کاری
آوار جوانان بی انگیزه
آوار خیانت
آوار مسکرات
آوار دروغگویی
آوار توجیه
ستاد بحران کجاست؟
اصلا چه باید کرد
این از ضعف است که هی بگوییم شهداء شرمنده ایم
شرمندگی هم شد کار؟!!
باید اهل مبارزه درست و اصولی و رزم جانانه دقیق بود و شد!

خلاصه اینکه ما نیاز به یک انقلاب مدیریتی داریم
ساختار بروکراسی موجود فساد خیز و مفسد پرور است
چرخش مدیریتی و تعویض مدیران محافظه کار و بزدل و غیر انقلابی در بخش های فرهنگی، سیاسی، قضایی، اجرایی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است
امید داریم و آرزو میکنیم و به اندازه تریبون هایمان ، مشفقانه و مصرانه خواهان تغییر سبک مدیریت بی ثمر و تغییر مدیران بی خاصیت موجود باید باشیم

اولی (تغییر مدل مدیریت)زمان می خواهد و دومی شجاعت وغیرت

#زلزله #آسیب_های_اجتماعی #آرامش #روحانی #تلویزیون
#مدیریت_بحران #مدیریت_انقلابی #شجاعت
#شهدا_شرمنده_ایم #شهدا_رزمنده_ایم #طلبه_انقلابی #انقلاب_اسلامی #اعتیاد #فقر #طلاق #فساد #دروغ
Read more
درواقع قوم ارته ، دوهزار سال پیش از سومری ها و مصری ها و یونانی ها خط را اختراع کرده بودند . اما بازهم به ...
Media Removed
درواقع قوم ارته ، دوهزار سال پیش از سومری ها و مصری ها و یونانی ها خط را اختراع کرده بودند . اما بازهم به علت عدم توجه دولت آقای خاتمی ، نه تنها که این تمدن جایی ثبت نشد ، بلکه آثار آن به تاراج رفت و سر از امارات و قطر و فرانسه و انگلستان درآورد . اکنون اماراتی ها و قطری ها مدعی هستند که آن اشیا در کشورهای آنان ... درواقع قوم ارته ، دوهزار سال پیش از سومری ها و مصری ها و یونانی ها خط را اختراع کرده بودند . اما بازهم به علت عدم توجه دولت آقای خاتمی ، نه تنها که این تمدن جایی ثبت نشد ، بلکه آثار آن به تاراج رفت و سر از امارات و قطر و فرانسه و انگلستان درآورد .
اکنون اماراتی ها و قطری ها مدعی هستند که آن اشیا در کشورهای آنان پیداشده و میگویند ایرانی ها در آن زمان زیر نفوذ اجداد آنها بوده اند و با همین اسناد به سازمان ملل رفتند تا تمام خلیج همیشه فارس را و جزایر ایرانی آن را و حتی استانهای بوشهر و هرمزگان (اهورا مزدگان که کاملا ایرانی است) و کرمان را حق آبا و اجدادی خود بدانند ... امروز هم که امیر حسین مدرس چنین خبری را میخواند .

تلنگر ... مولانا به نام ترکیه ثبت جهانی شد .
فردوسی به نام افغانستان ثبت جهانی شد .
رودکی به نام تاجیکستان...
نظامی به نام ...
ابوریحان بیرونی به نام ...
خوارزمی ...
و ...
اخیرا هم که تاجیکستان همت کرده تا کوروش بزرگ را بنام خود ثبت جهانی کند . چرا که معتقدند مقبره کوروش در تاجیکستان است .

اشکالی ندارد .
بگذار تا تاریخ مان را خودمان به آتش بکشیم .
مقصر خودمانیم .
چرا که یک مشت بی سواد و نادان در دولت های ما حضور دارند و ما هم هیچ وقت اعتراضی نمی کنیم ._________________________________
وطن یعنی حس گریه آور
چشای خیس و اشک‌آلود مادر
وطن یعنی حضور سرد شلاق
جنازه های آویزون بر دار
وطن، یعنی رویای غم‌انگیز
شعار نسل پوچ و چندش‌انگیز
وطن، یعنی خیانت‌های پنهون
وطن یعنی حصار و بند و زندون
وطن یه خواب راحت توی رویا
وطن قصه‌‌ی پر معنی فردا
وطن کلام آخر
مثل خون برادر
وطن دستای لرزون
چشای خیس مادر ش.ن
#shahinnajafi #sharr #shahin_najafi #shar
Read more
هزار بار که میگم دیگه برات نخونم تو که فقط یه خاکی یه زمین بی‌آدم، وطن شکسته‌های غمگین عروسک‌های مغموم یه مشت مومن هرزه تو دوری واسه مردم ‌وطن وطن یعنی حس گریه آور چشای خیس و اشک‌آلود مادر وطن یعنی حضور سرد شلاق جنازه های آویزون بر دار وطن، یعنی رویای غم‌انگیز شعار نسل پوچ و چندش‌انگیز وطن، ... هزار بار که میگم
دیگه برات نخونم
تو که فقط یه خاکی
یه زمین بی‌آدم، وطن
شکسته‌های غمگین
عروسک‌های مغموم
یه مشت مومن هرزه
تو دوری واسه مردم
‌وطن
وطن یعنی حس گریه آور
چشای خیس و اشک‌آلود مادر
وطن یعنی حضور سرد شلاق
جنازه های آویزون بر دار
وطن، یعنی رویای غم‌انگیز
شعار نسل پوچ و چندش‌انگیز
وطن، یعنی خیانت‌های پنهون
وطن یعنی حصار و بند و زندون
وطن یه خواب راحت توی رویا
وطن قصه‌‌ی پر معنی فردا
وطن کلام آخر
مثل خون برادر
وطن دستای لرزون 
چشای خیس مادر

وطن یه مرد سرکش بر سر دار
وطن مدفن ملیون ها سپهدار
اگه مرگه بذار تا منم برات بمیرم
میون جون فداهات منم هم کمترینم
وطن کلام آخر
مثل خون برادر
وطن دستای لرزون 
چشای خیس مادر
Read more
ایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ چند سالی است که از روز ۲۹ اکتبر، مصادف با ۷ آبان، به عنوان «روز جهانی کوروش ...
Media Removed
ایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ چند سالی است که از روز ۲۹ اکتبر، مصادف با ۷ آبان، به عنوان «روز جهانی کوروش کبیر» یاد می‌شود. این موضوع، هم در فضای مجازی و هم در دنیای حقیقی، در سطحی وسیع مطرح گشته و می‌گردد، و چنان پیرامون آن با آب و تاب سخن گفته می‌شود که متأسفانه هرگونه «زیر سؤال بردن» آن مصداق «وطن‌فروشی» ... ایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ چند سالی است که از روز ۲۹ اکتبر، مصادف با ۷ آبان، به عنوان «روز جهانی کوروش کبیر» یاد می‌شود. این موضوع، هم در فضای مجازی و هم در دنیای حقیقی، در سطحی وسیع مطرح گشته و می‌گردد، و چنان پیرامون آن با آب و تاب سخن گفته می‌شود که متأسفانه هرگونه «زیر سؤال بردن» آن مصداق «وطن‌فروشی» و «خیانت» شمرده می‌شود! برخی چنان بر نام و یاد این روز، اصرار می‌ورزند که به هیچ کس فرصت نقد و بررسی نیز نمی‌دهند. حتی برخی از افراد متعصب ادعا می‌کنند که این روز در تقویم همه کشورها ثبت شده است، و فقط در تقویم ایران ثبت نشده است!!! اما به راستی «روز جهانی کورش» در کدام سازمان و یا نهاد رسمی بین‌المللی ثبت شده است؟ آیا ادعای جهانی بودنِ Cyrus day درباره 29 اکتبر صحیح است؟ یا ناشی از توهماتِ عده‌ای سرخورده و بیمار است؟! پاسخ این است که در هیچ یک از تقویم‌ها و گاهشماری‌های رسمی بین‌المللی، و در تقویم هیچ کشوری ابداً نامی از روز جهانی کورش وجود ندارد! هیچ یک از سازمان‌ها و نهادهای جهانی هیج روزی را به نام «کورش بزرگ» نامگذاری نکرده‌اند. لذا هر آنچه درباره‌ی این روز گفته می‌شود صرفاً ناشی از توهمات و تخیلات عده‌ای از سران جریان باستان‌گرایی است که برای ارضاء سرخوردگی‌هایشان دست به چنین جعلیاتی می‌زنند.

اکنون نگاهی به تارنمای رسمی سازمان ملل متحد (United Nations) و سازمان یونسکو (Unesco) می‌اندازیم و روزهای جهانی ثبت شده (International Days) را بررسی می‌کنیم. تصویری از سایت رسمی سازمان ملل متحد:

مشاهده می‌کنیم که در روزهای ماه اکتبر میلادی، هیچ اثری از «روز جهانی کورش» وجود ندارد.[1] اکنون نگاهی به سایت رسمی سازمان یونسکو :

در این سایت نیز مشاهده می‌کنیم که در روزهای ماه اکتبر و حتی دیگر ماه‌ها، هیچ اثری از «روز جهانی کورش» نیست.[2] حال آیا به راستی منصفانه است که عده‌ای با تخیلات و توهمات، جوانان این مرز و بوم را مضحکه‌ی خاص و عام قرار دهند؟ آیا ترویج این قبیل القائات دروغین کاری پسندیده است؟ آیا برای بزرگداشت مقام بزرگان باید به دروغ و اراجیف متوسل شد؟ همچنین اگر کسی با توهمات و دروغ‌پراکنی‌هایی این چنینی مبازه کرد، آیا منطقی است که او را به وطن‌فروشی و خیانت متهم نمود؟ اگر کسی حقیقت را بیان کرد و از این دروغ (روز جهانی کورش) پرده برداشت، آیا خردمندانه است که سرکوب و یا ترور شخصیتی شود؟ این‌ها همگی پرسش‌هایی هستند که شایعه‌پراکنان و دروغگویان باستان‌گرا باید به آن‌ پاسخ دهند. پس منصفانه ...
ادامه در لینک

http://www.adyannet.com/fa/news/11527
Read more
وطن یعنی یه حس گریه آور چشای خیس و اشک آلود مادر وطن یعنی حدود سرد شلاق جنازه های آویزون بر دار وطن ...
Media Removed
وطن یعنی یه حس گریه آور چشای خیس و اشک آلود مادر وطن یعنی حدود سرد شلاق جنازه های آویزون بر دار وطن یعنی یه رؤیای غم انگیز شعار نسل پوچ و چِندشِ انگیز وطن یعنی خیانت های پنهون وطن یعنی حصار و بندوزندون وطن یه خواب راحت توی رؤیا وطن قصه ی پر معنی فردا وطن کلام آخر ،مثل خون برادر وطن دستهای لرزون،چشای ... وطن یعنی یه حس گریه آور
چشای خیس و اشک آلود مادر
وطن یعنی حدود سرد شلاق
جنازه های آویزون بر دار
وطن یعنی یه رؤیای غم انگیز
شعار نسل پوچ و چِندشِ انگیز
وطن یعنی خیانت های پنهون
وطن یعنی حصار و بندوزندون
وطن یه خواب راحت توی رؤیا
وطن قصه ی پر معنی فردا
وطن کلام آخر ،مثل خون برادر
وطن دستهای لرزون،چشای خیس مادر
وطن یه مرد سرکش بر سر دار
وطن مدفن میلیون ها سپهدار
اگر مرگِ بذار تا،منم برات بمیرم
میون جون فداها من از همْ کمترینم
وطن کلام آخر،مثل خون برادر
وطن دستهای لرزون،چشای خیس مادر
Read more
#حبیب بازخوانی یک نامه در سالگرد درگذشت #حبیب_محبیان آقایانی که الان در پوستین #اصلاحات دم از آزادی، حقوق بشر و #حقوق_شهروندی می‌زنند، در اوایل #انقلاب با #تنگ‌_نظری و بی تدبیری خود باعث بوجود آمدن فضای بی اعتمادی و وحشت در بین برخی از هموطنان گردیدند بطوریکه تعدادی از آنها با چشمانی گریان ... #حبیب

بازخوانی یک نامه
در سالگرد درگذشت #حبیب_محبیان

آقایانی که الان در پوستین #اصلاحات دم از آزادی، حقوق بشر و #حقوق_شهروندی می‌زنند، در اوایل #انقلاب با #تنگ‌_نظری و بی تدبیری خود باعث بوجود آمدن فضای بی اعتمادی و وحشت در بین برخی از هموطنان گردیدند بطوریکه تعدادی از آنها با چشمانی گریان مجبور به ترک وطن خود شدند بدون آنکه تقصیری داشته باشند، که من هم از جمله آنها هستم.

بنام خدا

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای محمود احمدی‌نژاد

با سلام و عرض ادب

با احترام به استحضار می‌رساند اینجانب حبیب محبیان یکی از هنرمندان مردمی این مرز و بوم که سال‌ها در عرصه موسیقی و ترانه‌سرایی فعالیت حرفه‌ای داشته‌ام، بعد از انقلاب اسلامی به دلایل شخصی به همراه خانواده از کشور عزیزم هجرت کرده و سال‌ها در غربت #زندگی سختی را پشت سر گذاشته‌ام.

رئیس جمهور محترم! جالب است بدانید، که حتما می‌دانید، آقایانی که الان در پوستین اصلاحات دم از آزادی، #حقوق_بشر و حقوق شهروندی می‌زنند، در اوایل #انقلاب با تنگ‌نظری و بی تدبیری خود باعث بوجود آمدن فضای بی اعتمادی و وحشت در بین برخی از هموطنان گردیدند بطوریکه تعدادی از آنها با چشمانی گریان مجبور به ترک وطن خود شدند بدون آنکه تقصیری داشته باشند، که من هم از جمله آنها هستم.

جناب آقای #احمدی_‌نژاد ریاست محترم جمهور، بنده به صراحت و با صدای بلند اعلام می‌کنم که اینجانب دارای عرق ملی و اسلامی بوده و اعتقاد راسخ به قوانین جاری کشور دارم و از وطن‌فروشان خودفروخته‌ای که سر به آخور #استکبار و #صهیونیسم جهانی دارند متنفر بوده و در هیچ زمانی با آنها همکاری و ارتباطی نداشته و ندارم و دامن به خیانت نیالوده‌ام. البته به این موضوع اذعان دارم که عمر و جوانی‌ام که سرمایه اصلی زندگی‌ام بود را در خارج از کشور از دست داده‌ام و شاید هم کوتاهی‌هایی داشته باشم.

اما با قلبی مملو از عشق به وطن و #امید به آینده همچنان پرنشاط، فعال و با کوله‌باری از تجربه امید به آینده‌ای روشن دارم.

برادر عزیز، زمانی نه چندان دور رزم‌آرا نخست وزیر پهلوی با خفت اعلام کرده بود ما نمی‌توانیم لولهنگ آفتابه بسازیم تا برسد به ملی شدن صنعت نفت!! اما بعد از انقلاب اسلامی با همت مردم شریف ایران و #رهبری بی نظیر #امام #خمینی (ره) و مقام معظم #رهبری و مواضع مقتدرانه جنابعالی شعار «ما می‌توانیم» به تحقق رسیده و نتایج درخشانی در پی داشته است که این افتخارات مورد مباهات همه ملت ایران می‌باشد.

امضا: حبیب محبیان
روحش_شاد

اصل نامه توسط خبرگزاری انتخاب با تصویر نامه منتشر شده و جای شک ندارد
Read more
<span class="emoji emoji26a1"></span>شهیدی که شکمش را پاره کردند<span class="emoji emoji26a1"></span> <span class="emoji emoji1f613"></span> . <span class="emoji emoji2b55"></span>میدانم این تصویر چشم نواز نیست و ناراحت کننده است اما وقتی بفهمی ...
Media Removed
شهیدی که شکمش را پاره کردند . میدانم این تصویر چشم نواز نیست و ناراحت کننده است اما وقتی بفهمی چه بر سر این پیکر زجر دیده آمده خودت را برای تک تک لحظات شکنجه اش مدیون او خواهی دانست.....و به خاطر آرامش و امنیت و شرفی که این روزها داری خودت را مسئول میدانی....مسئول حفظ آنچه آنها با چنگ و دندان برای ... ⚡شهیدی که شکمش را پاره کردند⚡ 😓 .
⭕میدانم این تصویر چشم نواز نیست و ناراحت کننده است اما وقتی بفهمی چه بر سر این پیکر زجر دیده آمده خودت را برای تک تک لحظات شکنجه اش مدیون او خواهی دانست.....و به خاطر آرامش و امنیت و شرفی که این روزها داری خودت را مسئول میدانی....مسئول حفظ آنچه آنها با چنگ و دندان برای ما به دست آوردند....نکند با عمل کردن یا نکردنمان خونشان را پایمال کنیم...
⭕او یکی از نیروهای اطلاعات عملیات در جنگ با عراق بود که بعد ازاسارت به این وضع فجیع شکنجه شد و به شهادت رسید ... شاید با خودت بگویی چرا اینطور وحشیانه شکنجه شد!!!
⭕بله این بزرگمرد وعزیز وطن لحظاتی قبل از دستگیری رمز بیسیم را قورت داد تا کد رمز دست دشمن نیوفتد...... اول گوش و بینی اش را بریدند تا رمز عملیات را لو دهد اما.... بعد هم چشم هایش را درآوردند و در مراحل بعدی لبهای بالایی این شهید رو میبرند ....
و در آخر هم بعثی های ملعون که نتونسته بودند رمز عملیات را بدست بیاورند تصمیم میگیرند شکم او رو بشکافند تا شاید رمزی که روی کاغذ نوشته شده بود رو پیدا کنند.... ⭕او فرزند وطنمان ایران و فرزند اسلام بود.... #شهیدشکری بیسم چی گروه ضربت ⭕این تصویر ناراحت کننده است اما حقیقتی را فاش می کند که زیبایی اش بی نهایت است...کافی است این همه عشق و از خود گذشتگی را با چشم دل ببینی...
⭕کل عالم و آدم باید بدانند که جوانهای ما برای حفظ این نظام چه ها کشیدند و این انقلاب و این نظام فقط با چهارتا شعار و تیر اندازی بدست نیامد.....
وای بر کسانی که از روی خون پاک این شهدای مظلوم بگذرند و به اسم راه و روش آنها ، به اسلام و انقلاب و ایران خیانت کنند....
وای بر فرصت طلبانی که این روزها قصدشان بدنام کردن انقلاب فرزندان پاک این وطنه واااااای بحال اونایی که دارند به اسم شهدا وإسلام وانقلاب وامام به این مملکت خیانت میکنند واااااای بحالشون ⭕بیا قهرمان گمنام وطنت را به دیگران معرفی کن....بگذار همه به آنها افتخار کنیم...این نوشته و عکس جایش در صفحه تو خالی است...
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک👐
Read more
. 🇮🇷(كوروش بزرگ ( تسخير اكباتان و انقراض ماد ها 🇮🇷 بخش دوم ‏‎ سرانجام نبرد بین دو سپاه سر میگیرد. یک ...
Media Removed
. 🇮🇷(كوروش بزرگ ( تسخير اكباتان و انقراض ماد ها 🇮🇷 بخش دوم ‏‎ سرانجام نبرد بین دو سپاه سر میگیرد. یک متن بابلی به نام سالنامه نبونید جریان جنگ را اینگونه بیان میکند: کوروش با سپاه اندک خویش٬ سپاهیان عظیم اومان ـ ماندا را پراکنده کرد و بر آستیاگ پادشاه ماد چیره شد و او را به اسارت به وطن خویش برد. و در ... .
🇮🇷(كوروش بزرگ ( تسخير اكباتان و انقراض ماد ها 🇮🇷
بخش دوم ‏‎ سرانجام نبرد بین دو سپاه سر میگیرد. یک متن بابلی به نام سالنامه نبونید جریان جنگ را اینگونه بیان میکند: کوروش با سپاه اندک خویش٬ سپاهیان عظیم اومان ـ ماندا را پراکنده کرد و بر آستیاگ پادشاه ماد چیره شد و او را به اسارت به وطن خویش برد. و در کتیبه ای دیگر از همین سالنامه چنین بیان میشود: آستیاگ لشکر اراست و به قصد پیروزی به جنگ کوروش پادشاه آنشان شتافت... سپاه٬ بر علیه آستیاگ طغیان میکند و او زندانی شد٬ او را تسلیم کوروش کردند٬ کوروش به سمت اکباتان (هگمتانه) شهر پادشاهی رفت. زر٬ نقره٬ اموال ایشان به غنیمت از اکباتان گرفت و به آنشان فرستاد.
‏‎ این نوشته ها اشاره ای به چگونگی جنگها و شکست ها و پیروزیهای دو طرف نمیکند و فقط به کلیات یعنی پیروزی کوروش و خیانت هارپاگ اشاره میکند. مورخان متعددی که شرح کامل واقعه را روایت کرده اند بیان میکنند که پیروزی کوروش به سختی به دست امده است و خیانت هارپاگ چندان نبوده که باعث شود به یکباره سرنوشت جنگ را رقم بزند. به نظر بنده یکی از کاملترین روایات در مورد این جنگ که به شرح کامل از ماجرا می پردازد از ان پولیین است .....
‏‎ادامه دارد
🇬🇧🇬🇧
Cyrus the great ( conquer of Ekbatana and Median's parish)
2nd part
At last the war began a Babylonian chronicle describes the war like this: Cyrus and his not so big army destroyed Astyages's army and imprisoned himself and took him to their country, in another chronicle said that Astyages prepared an army and went to a war against Cyrus king of Anshan, Astyages's army turned against him and he has been imprisoned and presented to Cyrus, Cyrus set on his way to Ekbatana( the capital of Media) he sent their gold and silver to Anshan(Persia). These chronicles doesn't say much about how the battle went just enough so we know Cyrus was the victor and that Harpag betrayed to Astyages. Historians who describe the whole battle say that this victory haven't earned easily and the Harpag's treason wasn't that much to change the whole war's situation. In my less than humble opinion one of the best describes of this war is Poulin's.
To be continued...
Read more
. سی آی ای اسنادی را منتشر کرد دال بر دخالت کاشانی در سرنگونی مصدق و کودتای ۲۸ مرداد، اسنادی که برای #جبهه_ملی و ملی گرایان تازگی نداشت و خیانت کاشانی به مصدق برایشان اثبات شده بود . اما گله از کسانی ست که در کتب تاریخی درسی و غیر درسی ملی شدن صنعت نفت را به کاشانی نسبت داده اند حالا چگونه جواب حق الناس ... .
سی آی ای اسنادی را منتشر کرد دال بر دخالت کاشانی در سرنگونی مصدق و کودتای ۲۸ مرداد،
اسنادی که برای #جبهه_ملی و ملی گرایان تازگی نداشت و خیانت کاشانی به مصدق برایشان اثبات شده بود .
اما گله از کسانی ست که در کتب تاریخی درسی و غیر درسی ملی شدن صنعت نفت را به کاشانی نسبت داده اند
حالا چگونه جواب حق الناس را  می دهید برای آن همه کتاب تاریخی که در آن نوشتید کاشانی حواسش بود و مصدق کم توجهی می‌کرد؟! کاشانی را به عنوان قهرمان ملی معرفی کردید .خیابان به نامش کردید بزرگداشت برایش گرفتید و ... امروز مظلومیت مصدق بیش از همیشه نشان داده شد .
مردی که قبرش هم #حصر است !!
مردی که دشمنش دسیسه کرد و از دوست خنجر خورد!! تاریخ پر از تحریف است پر از خائنین وطن که در قبای قهرمان به خرد مردم داده اند .
تاریخ پر از شعبون بی مخ ( شعبان جعفری) هایی ست که بی فکر و اندیشه نوچگی کردند و آتش بیار خیانت به ایران شده اند .
 در مطالب دوستان میخواندم که گفته بودند ‏حال که اسناد همراهی کاشانی با کودتای آمریکایی افشا شده نام خیابان "آیت الله کاشانی" را به مصدق تغییر دهید .باید به عرض برسانم مصدق نیازی به نام خیابان و میدان ندارد تا ماندگار شود . تاریخ از #مصدق در کنار #کورش ، #فردوسی ، #زرتشت و... یاد خواهد کرد . ‏اگر قرار است نام خیابان #کاشانی تغییر کند بهتر است به نام گذشته اش خیابان #آتاتورک برگردانده شود که نمادی از دوستی ما با کشور همسایه مان ترکیه است .
.
از نام خیابان مهم‌تر، محتوای تاریخ وکتب درسی است تا به فرزندانمان نیز مانند ما، خائن را خادم معرفی نکنند
.
.
یادمان باشد
می توان به یک نفر برای همیشه دروغ گفت،
می توان برای یک بار به همه دروغ گفت
 اما نمی توان برای همیشه ، به همه دروغ گفت!
.
.
تصویر : ویدیویی نایاب از #دکتر_مصدق ‏ ‏
Read more
برخورد سلیقه ای با فقه و در واقع انتخاب گزینشی ابواب فقه؛ میتواند به تدریج  افراد رو به یه درنده ای تشبیه ...
Media Removed
برخورد سلیقه ای با فقه و در واقع انتخاب گزینشی ابواب فقه؛ میتواند به تدریج  افراد رو به یه درنده ای تشبیه کند که کالانعام بل هم اضل (همانند چهارپایان بلکه گمراه تر از آن) بشوند. و هرچه قدر این رسانه ها اعم از روزنامه یا تریبون یا شبکه های مختلف سیگنالی و مجازی بیشتر در دسترس چنین افرادی باشه راه به سوی ... برخورد سلیقه ای با فقه و در واقع انتخاب گزینشی ابواب فقه؛ میتواند به تدریج  افراد رو به یه درنده ای تشبیه کند که کالانعام بل هم اضل (همانند چهارپایان بلکه گمراه تر از آن) بشوند.
و هرچه قدر این رسانه ها اعم از روزنامه یا تریبون یا شبکه های مختلف سیگنالی و مجازی بیشتر در دسترس چنین افرادی باشه راه به سوی این گمراهی هم بدتر میباشد‌. یکی از این ابواب خطرناک فقهی که  در دسترس نا اهلان انقلاب متاسفانه افتاده است مبحث مباهته میباشد.
مباهته معانی مختلفی براش ذکر شده که اصل ریشه آن از ماده بهت اومده که به معنای دروغ بستن میباشد.  جماعتی معلوم الحال و مجهول الهویت از این باب فقهی از ابزار هایی که دارند سواستفاده میکنند و هرکسی را که احساس کنند از دایره انقلاب باید بیرون بره با دروغ بستن های مختلف مثل دشمن فرضی؛ مفسد فی الارض؛ جاسوس؛ وطن فروش؛  انگلیسی؛ و...... به صورت رگباری تهمت و افترا میزنند و با استناد به چند روایت اسرائیلیات و بی سند ؛ این کار را موجب افزایش درجات معنوی و ثواب اخروی میدانند.
کسی که مباهته میکند در دلش پاسخ می گوید و عنوان میکند: می دانم که فلانی جاسوسی؛ وطن فروشی؛ خیانت به انقلاب و... نکرده و نیست ، اما می شود به ایشان « بهتان» زد و«افترا» بست؛ چراکه در فقه بابی داریم تحت عنوان « مباهته». مطابق با این بابِ فقهی، اگر مردم به دور کسی جمع شوند که محبوبیت و نفوذ زیادی دارد و درعین حال خلاف اسلام سخن می گوید و نمی توان مردم را از اطراف او پراکنده کرد، می توان به او « بهتان» و «تهمت » زد و شخصیت او را تخریب کرد و از این طریق با او در پیچید و از نفوذ و تأثیرش کاست...
تلاش یه عده ای چه قدر تاسف آور است برای تئوریزه کردن بی اخلاقی در وادی سیاست ورزیده می شود،
گرچه این جماعت بعد از آنکه آن فرد بمیرد برایش کلی مستند پخش میکنند و سخنرانی خواهند کرد و  مقاله می نویسند که معلوم میشود اینچنین که این جماعت هم میگفتند نبوده است.
اما چون به دنبال ثواب اخروی بوده اند دل خودشان را راضی میکنند و با کلاه های شرعی روزمره باعث شادی ابلیس میشوند.
این جماعت حتی نفهمیدند که منظور از مباهته آوردن دلیل محکم است که نباید این دلایل ذره ای از حقیقت دور باشد.
ذبح اصولِ بنیادینِ اخلاقی به نام دیانت و فقاهت در پای مصلحتی برتر و در عین حال منت بر سر خدا و خلق او گذاشتن که اینگونه دیانت و سیاست و سیاست ورزی ارزانی خودتان
#مباهته_ممنوع
#فضیلت_های_فراموش_شده
Read more
. به‌خاطرِ یک مُشت رأی، #ترور را تطهیر نکنید! #انتخابات، گذشته از کارکردهای متعددش،همانند گردابی ...
Media Removed
. به‌خاطرِ یک مُشت رأی، #ترور را تطهیر نکنید! #انتخابات، گذشته از کارکردهای متعددش،همانند گردابی میماند که ته‌نشست‌ های اعتقادی، فکری و سیاسی افراد، گروهها و جریان‌ها را بالا می‌آورد و افشا می‌کند. در گیر و دار رقابت برای قدرت است که رسوبات پوشیده در #مصلحت‌_اندیشی‌ ها و واهمه‌ها خودنمایی ... .
به‌خاطرِ یک مُشت رأی، #ترور را تطهیر نکنید!

#انتخابات، گذشته از کارکردهای متعددش،همانند گردابی میماند که ته‌نشست‌ های اعتقادی، فکری و سیاسی افراد، گروهها و جریان‌ها را بالا می‌آورد و افشا می‌کند.
در گیر و دار رقابت برای قدرت است که رسوبات پوشیده در #مصلحت‌_اندیشی‌ ها و واهمه‌ها خودنمایی می‌کند‌. این روزها از گوشه ‌و کنار، زمزمه‌های تهوع آور اعتراض به #اعدام‌_منافقین در سال ۱۳۶۷ به گوش می‌ رسد و جماعتی، با آگاهی کامل از حقیقت قضایا و صرفاً برای کوبیدنِ رقیب انتخاباتی خود، چنین چماقی بدست گرفته‌اند.

اینجا، نه حقیقتِ ماجرای اعدام منافقین، که حقیقت و ماهیت سیاست ‌ورزان تشنه‌ ی قدرت افشا می‌شود.
جماعتی که از حبّ قدرت و بغض رقیب، به ابزاری متعفن دست میزنند و با افتخار، حنجره ‌ی مُشتی تروریست خشک‌مغز می‌شوند که در پیشینه ‌ی پلیدشان رقم وحشتناک #۱۷هزار_ترور و آدمکشی نقش بسته، چگونه ادعای وطن‌پرستی‌شان می‌شود؟
آنها می‌توانند رقیب خود را با هزار و یک دستاویز بکوبند، اما کثیف‌ترین و خیانت‌بارترین گزینه‌ را برگزیده‌اند: «تقویت موضع تروریسمِ کورِ منافقین و مظلوم نمایاندن این وطن‌فروشان و آدمکشان»! این تاکتیک کثیف، اگر هم بتواند رقیب را در منگنه قرار دهد و شما را به مطلوبتان برساند، اما بدعتی خائنانه است در تاریخ این ملت مظلوم‌.
این بساط، اسمش دریوزگی از #منافقین است برای کسبِ رأی؛
مثل مرد، پای به میدان بگذارید و حریف را به چالش بکشید اما نه به پشتوانه‌ی نامردان!

#روح_الله_رشیدی

کانال هبوط دل رو رو دنبال کنین(لینک کانال در بیو)
Read more
همکاری دوباره پولاد کیمیایی و حمید فرخ نژاد در «۱۷۵ غواص» سعید چاری سعید چاری کارگردان سینما و تلویزیون ...
Media Removed
همکاری دوباره پولاد کیمیایی و حمید فرخ نژاد در «۱۷۵ غواص» سعید چاری سعید چاری کارگردان سینما و تلویزیون ایران در رابطه با تولید جدیدترین فیلم سینمایی اش با عنوان «۱۷۵ غواص» گفت: این فیلم سینمایی ۲۹ آذرماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس جلوی دوربین می رود. کارگردان فیلم سینمایی «صداست که می ماند» ... همکاری دوباره پولاد کیمیایی و حمید فرخ نژاد در «۱۷۵ غواص» سعید چاری

سعید چاری کارگردان سینما و تلویزیون ایران در رابطه با تولید جدیدترین فیلم سینمایی اش با عنوان «۱۷۵ غواص» گفت: این فیلم سینمایی ۲۹ آذرماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس جلوی دوربین می رود.

کارگردان فیلم سینمایی «صداست که می ماند» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: ۳۰ جلسه فیلمبرداری برای این اثر سینمایی در نظر گرفته شده است اما با توجه به امور تولید سنگینی که این فیلم دارد به هیچ عنوان نمی توانیم «۱۷۵ غواص» را به جشنواره فجر برسانیم.

وی سپس از پولاد کیمیایی، حمید فرخ نژاد، دانیال عبادی، مهدی باقربیگی و سیدجواد هاشمی به عنوان بازیگران اصلی این فیلم سینمایی نام برد و گفت: این روزها در حال رایزنی با تعداد دیگری از بازیگران پیشکسوت سینمای ایران هستیم تا بتوانیم «۱۷۵ غواص» را با حضور هنرمندان مطرح و چهره های شناخته شده سینمایی جلوی دوربین ببریم.

چاری در ادامه این گفتگو  از این فیلم به عنوان پروژه ای ملی یاد کرد و اظهار داشت: همه ما مرهون و مدیون خون شهدایی هستیم که برای حفظ جان و مال و ناموس وطن به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفتند و امیدوارم که بتوانیم با تولید این فیلم سینمایی بخش کوچکی از رشادت ها و دلاورمردی های این شیرمردان را به تصویر بکشیم تا به عنوان یادگار برای نسل های آینده باقی بماند.

این کارگردان جوان سینما در ادامه برخی از جزئیات تولید این فیلم سینمایی را بیان کرد و گفت: پس از اتمام فیلمبرداری در شهرک سینمایی دفاع مقدس، به ترتیب به شهرهای اصفهان، مازنداران و آبادان می رویم تا بخش های مهمی از این فیلم را فیلمبرداری کنیم و بعد از آن وارد مرحله تدوین و صداگذاری خواهیم شد.

چاری در مورد داستان این فیلم اظهار داشت: عملیات «کربلای ۴» لو می‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیروهایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد... سالها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال ۹۴ پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رئیس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که ۱۷۵ غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند...
Read more
<span class="emoji emoji2666"></span>️به تصاویر حاج قاسم تو خاک سوریه توجه کردید ؟؟؟ <span class="emoji emoji2666"></span>️راستی دشمن واقعی کیه ؟ <span class="emoji emoji1f53b"></span>من نمیدونم چه داستانیه،حاج ...
Media Removed
️به تصاویر حاج قاسم تو خاک سوریه توجه کردید ؟؟؟ ️راستی دشمن واقعی کیه ؟ من نمیدونم چه داستانیه،حاج قاسم اینور مرز، تو خاک خودمون لباس نظامی میپوشه، تو آخرین سخنرانیش تو شمال با لباس نظامی ظاهر میشه، ولی تو قلب سوریه عراق، چند صد متری داعش که خونخوار ترین مخلوقاتن لباس شخصی میپوشه،نکته مهمیه ... ♦️به تصاویر حاج قاسم تو خاک سوریه توجه کردید ؟؟؟ ♦️راستی دشمن واقعی کیه ؟ 🔻من نمیدونم چه داستانیه،حاج قاسم اینور مرز، تو خاک خودمون لباس نظامی میپوشه، تو آخرین سخنرانیش تو شمال با لباس نظامی ظاهر میشه، ولی تو قلب سوریه عراق، چند صد متری داعش که خونخوار ترین مخلوقاتن لباس شخصی میپوشه،نکته مهمیه ها!!!!! 🔻من فکر میکنم با زبان بی زبانی میخواد بگه آی ملت،دشمن اصلی اینور مرزه،دشمن اصلی اون مدیر دولتی هست که زیر کولر گازی نشسته، ماهی هشتاد میلیون تومان حقوق میگیره و نداشتن بودجه رو بهونه میکنه وکارگراشو که ماهی یه تومن میگیره میریزه بیرون،
دشمن اصلی اون دلال نفتی مثل سیروس ناصریه که نفت و گاز مملکت و مفت میده به اجنبی تا حقه دلالی خودشو بگیره، 🔻دشمن اصلی اون نماینده مجلسیه که کل مملکت و بیخیال شده چسبیده به مینو خالقی تا هم حزبی و هم فکر خودشو بیاره مجلس،مردم کیلویی چند؟ 🔻حزب اصلاحات و عشق است،دشمن اصلی اون مشاور و تئوریسینیه که میگه برای توسعه باید از تفکر اسلامی شیعی خودمون دست بکشیم،و قل بخوریم تو بغل جان لاک و آدام اسمیت، اره آقای سریع القلم، 🔻دشمن اصلی اون آقا زاده ایه که میره با پیروان فرقه ضاله بهائیت فالوده میزنه و نمیدونه خیانت هایی که همین بهاییان به کیان وطن کردند در تاریخ ثبت شده، حالا بابای همین خانم، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظامه،صلاح و مصلحت نظام و مردم و تعیین میکنه، هه، 🔻دشمن اصلی اون مسولیه که کارخانه واگن سازی هست تو مملکت، میره از خارج واگن وارد میکنه کارگر ایرانی بیکار شه، 🔻دویست هزار تا داعشی که هیچ دو میلیون داعشی هم اگر بود نمیتونست یه کسیه سیمان تو یکی از تاسیسات هسته ای کشور خالی کنه،دشمن اصلی اون نفوذی ایه که قلب رآکتور اتمی و پر بتن کرد و یازده تن اورانیوم و اکسید کرد و حالا خیز برداشته برای نابود کردن موشک ها،.
🔻مالک اشتر تو سپاه امیرالمؤمنین هم از خودی ها خورد، از نفوذی خورد،وگرنه تا جمع کردن خیمه کفر ده ضربت شمشیر باقی بود،
نفس گرم حاج قاسم، تهران میایی نظامی بپوش،کدخدای اینا و خدای داعشیا جفتش یکیه، خبر داری سردار محور مقاومت و میخوان به کانال ظریف-کری منتقل کنند،از حلب داری میای تهران بند پوتین تو سفت تر کن، که اینجا پر از نفوذیه....... " وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرين "
Read more
چه داستانیه که حاج قاسم سلیمانی اینور مرز، تو خاک خودمون لباس نظامی میپوشه، تو آخرین سخنرانیش تو شمال ...
Media Removed
چه داستانیه که حاج قاسم سلیمانی اینور مرز، تو خاک خودمون لباس نظامی میپوشه، تو آخرین سخنرانیش تو شمال با لباس نظامی ظاهر میشه، ولی تو قلب سوریه عراق، چند صد متری داعش که خونخوار ترین مخلوقاتن لباس شخصی میپوشه، نکته مهمیه ها!!!!! من فکر میکنم با زبان بی زبانی میخواد بگه آی ملت،دشمن اصلی اینور مرزه، ... چه داستانیه که حاج قاسم سلیمانی اینور مرز، تو خاک خودمون لباس نظامی میپوشه، تو آخرین سخنرانیش تو شمال با لباس نظامی ظاهر میشه، ولی تو قلب سوریه عراق، چند صد متری داعش که خونخوار ترین مخلوقاتن لباس شخصی میپوشه،
نکته مهمیه ها!!!!!
من فکر میکنم با زبان بی زبانی میخواد بگه آی ملت،دشمن اصلی اینور مرزه،
دشمن اصلی اون مدیر دولتی هست که زیر کولر گازی نشسته، ماهی هشتاد میلیون تومان حقوق میگیره و نداشتن بودجه رو بهونه میکنه و کارگراشو که ماهی یه تومن میگیره میریزه بیرون،
دشمن اصلی اون دلال نفتی مثل سیروس ناصریه که نفت و گاز مملکت و مفت میده به اجنبی تا حقه دلالی خودشو بگیره،
دشمن اصلی اون نماینده مجلسیه که کل مملکت و بیخیال شده چسبیده به مینو خالقی تا هم حزبی و هم فکر خودشو بیاره مجلس،مردم کیلویی چند؟ اصلاحات و عشق است،
دشمن اصلی اون مشاور و تئوریسینیه که میگه برای توسعه باید از تفکر اسلامی شیعی خودمون دست بکشیم، بریم تو بغل جان لاک و آدام اسمیت، اره آقای سریع القلم،
دشمن اصلی اون آقا زاده ایه که میره با پیروان فرقه ضاله بهائیت فالوده میزنه و نمیدونه خیانت هایی که همین بهاییان به کیان وطن کردند در تاریخ ثبت شده، حالا بابای همین خانم، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظامه،صلاح و مصلحت نظام و مردم و تعیین میکنه،
دشمن اصلی اون مسولیه که کارخانه واگن سازی هست تو مملکت، میره از خارج واگن وارد میکنه کارگر ایرانی بیکار شه،
دویست هزار تا داعشی که هیچ دو میلیون داعشی هم اگر بود نمیتونست یه کسیه سیمان تو یکی از تاسیسات هسته‌ای کشور خالی کنه،
دشمن اصلی اون نفوذی ایه که قلب رآکتور اتمی و پر بتن کرد و یازده تن اورانیوم و اکسید کرد و حالا خیز برداشته برای نابود کردن موشک ها،.
مالک اشتر تو سپاه امیرالمؤمنین هم از خودی ها خورد، از نفوذ خورد، نه از دشمن رو به روش،
نفس گرم حاج قاسم، تهران میایی نظامی بپوش،کدخدای اینا و خدای داعشیا جفتش یکیه،
خبر داری که محور مقاومت و میخوان به کانال ظریف-کری منتقل کنند،
از حلب داری میای تهران بند پوتینتو سفت تر کن، که اینجا پر از نفوذیه...... وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ
Read more
‌ ‌مخالفت کارتر با سفر شاه به آمریکا در ژانویه 1979 و ادامه مسئله ایران‌ ‌ ‌نوزدهم ژانویه 1979 سفیر ...
Media Removed
‌ ‌مخالفت کارتر با سفر شاه به آمریکا در ژانویه 1979 و ادامه مسئله ایران‌ ‌ ‌نوزدهم ژانویه 1979 سفیر آمریکا در قاهره به شاه (محمدرضا پهلوی) که شانزدهم این ماه کشوررا ترک و وارد اَسوان در جنوب مصر شده بود اطلاع داد که مصلحت نیست فعلا به آمریکا برود و از آن لحظه به بعد سرگردانی شاه [که سالها متحد وفادار ...
‌مخالفت کارتر با سفر شاه به آمریکا در ژانویه 1979 و ادامه مسئله ایران‌

‌نوزدهم ژانویه 1979 سفیر آمریکا در قاهره به شاه (محمدرضا پهلوی) که شانزدهم این ماه کشوررا ترک و وارد اَسوان در جنوب مصر شده بود اطلاع داد که مصلحت نیست فعلا به آمریکا برود و از آن لحظه به بعد سرگردانی شاه [که سالها متحد وفادار آمریکا بود] آغاز شد.
طبق اسناد و عمدتا تاریخ شفاهی (مصاحبه مقامات وقت و نزدیکان شاه ازجمله امیراصلان افشار رئیس تشریفات سلطنتی که با او در اسوان مصر بود)، قرار بود که شاه پس از تأیید نخست وزیری شاپور بختیار در سنای ایران به آمریکا برود و مدتی [و تا بازگشت آرامش به ایران] در اینجا باشد و بیماری سرطان او زیر کنترل درآید. ویلیام سولیوان سفیر وقت آمریکا در تهران ظاهرا ترتیب کار را داده، برنامه را تنظیم کرده و به شاه اطلاع داده بود که در پی آن، شاه فرزندان کوچکتر خودرا به آمریکا فرستاده بود. اندکی پیش از خروج شاه از تهران به او اطلاع داده شده بود که اقامت او در اسوان ـ به رغم سفر انورسادات به سودان ـ کمی طولانی خواهد بود زیراکه که ممکن است مذاکرات جرالد فورد [رئیس جمهور سابق آمریکا که دوست شاه بشمار می آمد] با او در اسوان به درازا بکشد!
شاه پس از ورود به اسوان از همراهان خواست که به سفارت آمریکا در قاهره از برنامه سفر او به آن کشور که از پیش تدارک دیده شده است اطلاع دهند. این کار انجام شد ولی سفیر آمریکا در قاهره پس از مکاتبه و دریافت پیام از کاخ سفید، سه روز بعد به شاه اطلاع داد که فعلا مصلحت نیست! به آمریکا برود. با دریافت این پیام بود که شاه یقین حاصل کرد که شنیده ها درست بوده و لندن، پاریس و واشنگتن، مخصوصا دولت لندن نمی خواهند که او بیش از این رئیس کشور ایران باشد [و به اصطلاح؛ کشتیبان را سیاست دگر آمده بود.]. در همین جا بود که اطلاع یافت که مسکو هم با دریافت این اطمینان که [در ایرانِ پس از انقلاب] فعالیت حزب توده آزاد خواهد بود با طرح رفتن او از قدرت موافق شده است. شاه قبلا و بعدا بارها گفته بود که با فعالیت حزب توده از این جهت مخالفت می کرد که این حزب عامل و «گوش به فرمان» مسکو شده بود و عامل بیگانه بودن در وطن، یعنی خیانت. شاه گفته بود: طیفی از سوسیالیسته ای ملی گرا، سوسیال دمکرات ها نظیر خلیل ملکی، انور خامه ای و ... و نیز گروهی مارکسیست این حزب را در سال 1320 (1941 میلادی و دوران اشغال نظامی) تاسیس کردند که ناگهان دربست نوکر مسکو شد و دیدیم که در ماجرای آذربایجان چه ها کرد و...
ادامه در کامنت نخست...⇩⇩⇩
Read more
. هفته نامه تماشاگران امروز - علی سیف اللهی: ...روزنامه #صداوسیما بعد از چند گفتگو با چند کارگردان، ...
Media Removed
. هفته نامه تماشاگران امروز - علی سیف اللهی: ...روزنامه #صداوسیما بعد از چند گفتگو با چند کارگردان، به این نتیجه رسیده بود که «مدیران شبکه های #ماهواره ای برای جذب مخاطب بیشتر که به معنی جذب آگهی و درآمد بیشتر است، به این نتیجه رسیده اند که دست به تولید سریال بزنند. چون تولید سریال به معنی جذب آگهی ... .
هفته نامه تماشاگران امروز - علی سیف اللهی:
...روزنامه #صداوسیما بعد از چند گفتگو با چند کارگردان، به این نتیجه رسیده بود که «مدیران شبکه های #ماهواره ای برای جذب مخاطب بیشتر که به معنی جذب آگهی و درآمد بیشتر است، به این نتیجه رسیده اند که دست به تولید سریال بزنند. چون تولید سریال به معنی جذب آگهی بیشتر است و این در حالی است که شبکه های کشورمان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند و به جای سالی حدود 40 سریال، سالی ده پانزده سریال به تماشاگران خود ارائه می دهند.»
هفته پیش، وقتی سالار #عقیلی – ناغافل – در شبکه «من و تو» ظاهر شد، خبر در کسری از ثانیه در تلگرام و اینستاگرام و ... دست به دست شد؛ خبری که اگر جای اسم «سالار عقیلی»، پای فرد دیگری وسط بود، صداوسیما در برنامه های مختلف خبری اش، آن سوژه را شرحه شرحه کرده بود.
.
«خبرگزاری فارس» بعد از این اتفاق نوشت: «برخی از رسانه ها از لحظاتی پس از حضور عقیلی در شبکه های ماهواره ای شایعه خروج او از ایران را کلید زدند که بسیار بعید به ذهن می رسد و تفاوت بسیاری بین او و بازیگرانی که به جم پیوسته اند، وجود دارد.»
.
تلویزیون هم سعی کرد مثل این خبرگزاری، بسیار متین و با تأمل (!)، سیاست یک بام و ده پانزده هوا را داشته باشد و در خبری چند ثانیه ای فقط عکس او را در شبکه خبر شطرنجی کند و اسمی از او نیاورد. اتفاقی که قبل تر برای چهره های دیگری از اهالی سینما و تلویزیون و موسیقی و ... افتاده بود؛ اما خبر «20:30» با ادبیاتی که پر بود از واژه های «وطن فروش»، «سلطنت طلب»، «هنرمندی که به مردم پشت کرد» و ... پرونده ای عریض و طویل برای آن چهره تدارک دیده بود.
.
آنور آبی ها که هیچ، صابون این سیاست های چندگانه حتی به تن علی ضیا هم خورده بود و پس از آن اشتباه ضیا، در اخبار رسمی مملکت او را به باد انتقاد گرفتند و خبر از ممنوع التصویری اش دادند.
.
فارغ از اینکه سالار عقیلی حق این کار را دارد یا نه، فارغ از اینکه او اشتباه کرده یا نه، تلویزیون با سکوت عجیب و غریبش نشان داد ملاک برخوردها و حاشیه سازی ها و پوشش های خبری اش، اصل اتفاق نیست. سوژه مورد نظر است. اگر کسی برادری اش را ثابت کرده باشد، عیبی ندارد و می توان نرم و آهسته از کنار اتفاق گذشت اما اگر تفکرات و کارهای کسی به مذاق تلویزیونی ها خوش نیاید، همین حضور در «من و تو» می تواند پیراهن عثمان باشد و سند خیانت به یک ملت!
.
معادله به همین سادگی است. فقط کافی است به جای اسم سالار عقیلی در آن خبر، اسم کسی مثل همایون #شجریان را بگذارید. حالا کافی است واکنش های احتمالی تلویزیون را حدس بزنید!
.
Read more
سپهبد خلبان نادر جهانبانی یکی از بهترین فرماندهان نیروی هوایی ارتش ایران در زمان محمد رضا شاه بود. در ...
Media Removed
سپهبد خلبان نادر جهانبانی یکی از بهترین فرماندهان نیروی هوایی ارتش ایران در زمان محمد رضا شاه بود. در باب رشادتها و خدمات وی به کشور ایران فراوان سخن رانده شده است. هنگامی که انقلابیون وی را برای دادگاه آماده می کردند بر روی پلاکارتی که بر گردن وی آویزان کرده بودند، هر چه فکر کردند که چه جرمی بنویسند ... سپهبد خلبان نادر جهانبانی یکی از بهترین فرماندهان نیروی هوایی ارتش ایران در زمان محمد رضا شاه بود.
در باب رشادتها و خدمات وی به کشور ایران فراوان سخن رانده شده است.
هنگامی که انقلابیون وی را برای دادگاه آماده می کردند بر روی پلاکارتی که بر گردن وی آویزان کرده بودند، هر چه فکر کردند که چه جرمی بنویسند به نتیجه ای نرسیدند و بلاخره فقط بر روی آن نوشتند «عامل فساد»! نادر جهانبانی به حکم صادق خلخالی در تاریخ ۲۲ اسفند سال ۱۳۵۷ بر روی پشت بام مدرسه علوی تیرباران شد، و به حق، ایران یکی از بهترین و شجاع ترین فرماندهان ارتش خود را از دست داد.
در زیر متن دفاعیه نادر جهانبانی در دادگاه صادق خلخالی را می خوانید.
.
«آنچه را که شما مطرح کردید آنقدر مسخره و احمقانه‌ است که من لزومی به پاسخ گفتن به آن نمی‌بینم اما چند دروغ بزرگ گفتید که همراه با اتهام زدن‌های شما نشان می‌دهد که حکم شما علیه من مثلا صادر شده و همچنین حکایتگر این حقیقت است که شما نه تنها مسلمان نیستید بلکه مشتی بی وطن، بی دین و مزدور که به دستور اربابانتان فقط و فقط قصد ویرانی کشور من و ارتش سرزمین مرا دارید.
پدر من جاسوس روس نبود، بلکه افسری ایرانی بود که در روسیه درس خوانده، من هم هرگز عامل کشوری نبودام بلکه در سالهایی که شما برای لقمه نان مزدوری، سر حسین را از این منبر به آن منبر می‌کشاندید، در آمریکا به عنوان بهترین و با استعدادترین خلبان ایرانی، بر اوج ابرها پرواز می‌کردم.
حال شما چگونه به خود اجازه می‌دهید به من تهمت خیانت بزنید.
شما از خود خجالت نمی‌کشید شما از مردم شرم نمی‌کنید؟
شما از هزاران جوان ایرانی که من با همه تلاش در راه فراهم کردن وسایل ورزشی و ایجاد امکانات جهت تربیت روح و جسم آنها، در ماه‌های گذشته کوشیده‌ام، ازرم نمی‌کنید؟
شما که هستید؟ آیا به جز جمعی غارتگر و خونخوار و دوری از هر نوع صفت انسانی! کسانی را می‌شناسید که چون شما بر هر آنچه ملی و ایرانی است تیغ بکشند؟
آقایان من پنجاه و یک سال به خوبی و نیکی زندگی کرده‌ام و قرارگاهم آسمان‌ها بود. پاسخی به یاوه گویی‌های شما ندارم.
به دستوری که اربابانتان داده‌اند عمل کنید، ولی مطمئن باشید که مردم ایران خیلی زود از خواب فعلی بیدار می‌شوند و این تب که با دروغ و تزویر شما در جان و روح آنها رخنه کرده، بسیار سریعتر از آنچه فکر کنید فرو خواهد نشست. آنگاه شما هستید و خشم ملتی که به تار و پود شما آتش می‌کشد.
من دفاع خاصی ندارم ولی من هیچ وقت بر ضد انقلاب کاری نکرده‌ام
به هر حال دیگر مهم نیست و من آمادهٔ اعدام هستم
Read more
<span class="emoji emoji2b55"></span> متی ترانا و نراک آقا جان! نه فقط نیامدنت دل همه اولیاء را خون کرده که ما هم داریم بد می شویم خیلی بد همین ...
Media Removed
متی ترانا و نراک آقا جان! نه فقط نیامدنت دل همه اولیاء را خون کرده که ما هم داریم بد می شویم خیلی بد همین است دیگر وقتی پدر بالای سر بچه هایش نباشد خب معلوم است که بچه ها به راه خطا کشیده شوند مثلا دزد بشوند و اموال دیگران را حتی در قالب حقوق!!آن هم نجومی بردارند یا مثلا به دشمن خونی و حیله گر و بی رحم ...
متی ترانا و نراک

آقا جان! نه فقط نیامدنت دل همه اولیاء را خون کرده که ما هم داریم بد می شویم خیلی بد

همین است دیگر وقتی پدر بالای سر بچه هایش نباشد خب معلوم است که بچه ها به راه خطا کشیده شوند
مثلا دزد بشوند و اموال دیگران را حتی در قالب حقوق!!آن هم نجومی بردارند
یا مثلا به دشمن خونی و حیله گر و بی رحم خود چراغ سبز نشان بدهند و با او قاه قاه بگویند و بخندند

یا مثلا برای وطن فروشان بی شرفی که با حکومت بعث عراق و با داعشی های جنایتکار و بچه کش هم دل صافی دارند ، با انتشار پیامهای ساده لوحانه ، جاده صاف کن بشوند

یا مثلا در محیط زندگی خانوادگی با سردی و بی مسئولیتی و خیانت ، کانون خانواده را متلاشی کنند

یا مثلا کارمند اداره،اهل رشوه و باجگیری بشود و زندگی اش را به آتش لقمه حرام خاکستر کند

یا مثلا کاسب و تاجر اهل کم فروشی و تقلب در کسب و کار بشود و با دروغ و فریب کار و کسبش را به زعم خودش جلو!!!ببرد

یا مثلا شرم و حیا در ارتباط دختر و پسر کم رنگ بشود و خودنمایی و عریان گرایی و تبرج بشود هنجار

یا مثلا جوانان به اعتیاد و عرق و ورق رو بیاورند
یا مثلا...... آقاجان شرمنده ایم که مثال زیاد است اما مثل تو کسی نیست که آمدنش مرده ها را زنده کند و نابسامانی‌ها را روبراه

آقا جان بدی های ما اگر باعث نیامدنت شده اند به این هم عنایت کنید که چون نیستید این همه بد شده ایم، اگر بودید این قدر بد نمی شدیم

البته آقا مردم ما علیرغم همه کاستی ها و کوتاهی ها روی هم رفته روسفید و سربلندند
چون پشت سر نائبت محکم وجانانه ایستاده‌اند و در برابر همه دشمنانت یک تنه قد علم کرده اند
وبر سر این عهد عاشقی چه جوانان نازنینی که تقدیم نکرده اند

اما به هرحال آقا جان نیامدنت خیلی برایمان گران تمام شده است، خیلی

#امام_زمان_عجل_الله_تعالی_فرجه_الشریف
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#امام_خمینی_رضوان_الله_تعالی_علیه
#امام_خامنه_ای_دام_عزه
#شهدای_مدافع_حرم
#انتظار
#شهداء
#جمعه
Read more
خبرنگار روزنامه لبنانی النهار در بیستم آبان سال 1357 در پاریس با امام خمینی(س) مصاحبه ای مبنی بر دولت ...
Media Removed
خبرنگار روزنامه لبنانی النهار در بیستم آبان سال 1357 در پاریس با امام خمینی(س) مصاحبه ای مبنی بر دولت نظامی و دستگیری هویدا انجام داد. متن مصاحبه امام راحل با این روزنامه در زیر آمده است: سؤال: [آیا به نظر حضرت آیت الله، باروی کار آمدن دولت جدید نظامی در ایران و دستگیری هویدا، تغییراتی در وضع ... خبرنگار روزنامه لبنانی النهار در بیستم آبان سال 1357 در پاریس با امام خمینی(س) مصاحبه ای مبنی بر دولت نظامی و دستگیری هویدا انجام داد.

متن مصاحبه امام راحل با این روزنامه در زیر آمده است:

سؤال: [آیا به نظر حضرت آیت الله، باروی کار آمدن دولت جدید نظامی در ایران و دستگیری هویدا، تغییراتی در وضع ایران رخ خواهد داد؟ آیا این درگیریها به یک جنگ داخلی منجر خواهد شد یا نه؟] جواب: آمدن دولت نظامی تأثیری در امور ندارد، بلکه نهضت را تشدید می‌کند و کار شاه را سختتر می‌نماید، و رفتنش را نزدیکتر. گرفتن هویدا و امثال او که در دزدی و فساد، شریک شاه بوده‌اند، برای فریب مردم است، اینها هم تأثیری ندارد - [آیا در نظر دارید مبارزه خود را به روش نبرد مسلحانه ارتقاء دهید؟] - اکنون ما به همین ترتیب که ملت قیام کرده است، امیدواریم که قضایا حل شود. و چنانچه حل نشود، در این امر تجدید نظر خواهیم کرد. - [تأیید مسکو و واشنگتن از رژیم شاه راچگونه تفسیر و تعبیر می‌کنید؟] - معلوم است که اینها بهتر از شاه نوکری پیدا نمی‌کنند، که استفاده شان را از ایران هر چه زیادتر کند، و به ایران خیانت کرده و به آنان خدمت کند. در هر حال، آنها خدمتگزاری می‌خواهند، و بهتر از شاه کسی نیست. - [نظر حضرت آیت الله در مورد جنبش فلسطین و مردم فلسطین به طور اعم و نسبت به بیت المقدس به طور اخص چیست؟ چه روابطی بین شما و سازمان آزادیبخش فلسطین وجود دارد؟] - ما از سالهای بسیار قبل، همیشه راجع به اسرائیل و غاصب بودن آن صحبت کرده ایم. همیشه بنای ما این است که در کنار برادران فلسطینی خود بایستیم و هر وقت هم قدرت‌ پیدا کنیم، همان طوری که آنها از حقشان دفاع می‌کنند، ما هم مثل برادر با آنها همدوش و همرزم خواهیم بود. بیت المقدس باید به مسلمین برگردد. اسرائیلی‌ها غاصبند. مع الاسف، من نمی‌توانم دوَل عربی را بفهمم که علی رغم تعداد انبوه جمعیت و دارا بودن همه شکل امکانات مادی فراوان، نمی‌توانند حقوق و سرزمینهای خود را بازگردانده، از وطن خود دفاع کنند. و این از جهت اختلافاتی است که بین آنها وجود دارد. و من امیدوارم که اختلافات را رفع کنند و حکومتها به مسائل اسلامی توجه داشته باشند و به خواست خدا، این ماده سرطانی را از سرزمینهای خود قطع نمایند.
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>خطرناک ترین طرح مجلس در دقیقه ٩٠ <span class="emoji emoji1f534"></span> رئيس دفتر مشاركت هاي مردمي سازمان حفاظت محيط زيست در كانال تلگرامي ...
Media Removed
خطرناک ترین طرح مجلس در دقیقه ٩٠ رئيس دفتر مشاركت هاي مردمي سازمان حفاظت محيط زيست در كانال تلگرامي خود نوشت: در حالیکه عملا تا شروع مجلس دهم، یعنی هشتم خرداد چیزی نمانده، اما متاسفانه هنوز گروهی از نمایندگان مجلس نهم که از قضا تعداد قابل توجهی از ایشان نمره مردودی از مردم حوزه انتخابیه خود ... 🔴خطرناک ترین طرح مجلس در دقیقه ٩٠ 🔴
رئيس دفتر مشاركت هاي مردمي سازمان حفاظت محيط زيست در كانال تلگرامي خود نوشت:
در حالیکه عملا تا شروع مجلس دهم، یعنی هشتم خرداد چیزی نمانده، اما متاسفانه هنوز گروهی از نمایندگان مجلس نهم که از قضا تعداد قابل توجهی از ایشان نمره مردودی از مردم حوزه انتخابیه خود گرفته و به مجلس دهم راهی ندارند، می کوشند تا با جمع کردن امضا و به هر قیمتی طرح "حفظ کاربری اراضی کشاورزی" را در قالب اصل 85 قانون اساسی در دقیقه ۹۰ به تصویب نهایی برسانند! این درحالی است که تاکنون صدها متخصص، پژوهشگر مستقل و اساتید دانشگاه آشکارا نسبت به عواقب تصویب چنین طرح افیونی بر سرنوشت منابع طبیعی و محیط زیست کشور هشدار داده اند؛ افزون بر آن، حتی یک تشکل مردم نهاد محیط زیستی را نمی توان سراغ گرفت که حامی این طرح باشد. نمایندگان شبکه ۳۱ گانه سمن های محیط زیستی هم صراحتا با تصویب این طرح مخالفت کرده و حتی کار به نهاد رهبری و سازمان بازرسی کل کشور کشیده شده است.
نگارنده از سماجت نمایندگان حامی این طرح ویرانگر در شگفت است که اگر واقعا دلسوز این مملکت و حامی حفظ پایداری بوم شناختی وطن هستند، چرا بیش از دو سال روند تصویب لایحه مبارزه با آلودگی هوا را معطل کردند و گفتند وقت ندارند؟! چرا از تصویب لایحه ارزیابی محیط زیستی شانه خالی کردند و نشان دادند که هنوز اینجا در این مملکت و در صحن بهارستانش باید بکوشیم تا نشان دهیم: روز، روشن و شب تاریک است؟!
چرا هیچ تلاشی برای پایان دادن به بهره برداری از چوب در جنگلهای فرسوده، خراشیده و مخروبه باقیمانده در هیرکانی نکردند و مرعوب مافیای چوبخوار شدند؟!
ای نمایندگان محترم مجلس!
چرا در برابر این جنایت ها سکوت می کنید و در برابر کاهش بیش از سیصدهزارهکتاری عرصه های جنگلی ارزشمند هیرکانی در طول چند دهه گذشته منفعلانه عمل می کنید؟!
دوران مدیریت و فرمانروایی همه ما به زودی به پایان خواهد رسید، اما لعن و نفرین بر خیانت کاران و سکوت کنندگان، زمزمه همیشه تاریخ کهن مردمانی است که در این دیار زیسته و خواهند زیست.
@darvishnameh
Read more
. مازیار ا****** . #تاریخ #ایران سرشار از قهرمانان و دلیران از جان گذشته در راه وطن . پس از ماجرای ...
Media Removed
. مازیار ا****** . #تاریخ #ایران سرشار از قهرمانان و دلیران از جان گذشته در راه وطن . پس از ماجرای #بابک_خرمدین بود که #مازیار، شاهزاده‌ی #طبرستان، آیین خرمی پیش گرفت و با پیروان خویش که « #سرخ‌علمان» خوانده می‌شدند سر به شورش برداشت. . شورش مازیار برای ستم‌دیدگان ایرانی که جور و ستم ... .
مازیار
ا******
.
#تاریخ #ایران سرشار از قهرمانان و دلیران از جان گذشته در راه وطن
.
پس از ماجرای #بابک_خرمدین بود که #مازیار، شاهزاده‌ی #طبرستان، آیین خرمی پیش گرفت و با پیروان خویش که « #سرخ‌علمان» خوانده می‌شدند سر به شورش برداشت.
.

شورش مازیار برای ستم‌دیدگان ایرانی که جور و ستم فراوان از عاملان عرب‌ دیده بودند، روزنه‌ی امیدی بود. مازیار فرزند قارن از خاندان سوخرا #پهلوان دربار فیروز، پادشاه ساسانی، یکی از هفت خاندان معروف دوره‌ی ساسانی بود که از سال ۵۶۵ میلادی نیاکانش با رتبه‌ی #اسپهبدی در طبرستان حکومت داشتند. مازیار پس از بدست گرفتن قدرت خود را گیل گیلان و اسپهبد اسپهبدان و پتشخوار گرشاه نام نهاد، هرچند در رویه فرمان‌بردار #خلیفه بود اما در تدارک براندازی تازیان و احیاء قدرت گذشته ایران را داشت.
.

چون طبرستان جزو قلمرو #طاهریان که امیران خراسان بودند به‌شمار می‌آمد، مازیار می‌بایست خراج خود را به خاندان طاهر بپردازد. در دوران خلافت معتصم عباسی، به سبب اختلافی که با طاهریان یافت از فرستادن خراج طبرستان به نزد عبدالله فرزند طاهر خودداری کرد و یک چندان خراج، بی‌واسطه به درگاه خلیفه می‌فرستاد تا این‌که به تحریک #افشین که او هم با طاهریان دشمنی داشت و در رویه طمع در امارت خراسان کرده بود، از فرستادن خراج خودداری کرد و در سال ۲۲۴ هجری آشکارا بر خلیفه خروج نمود و آیین سرخ‌علمان در پیش‌گرفت و کشاورزان را وادار کرد که بر ارباب #مسلمان خویش بشورند و اموال آنان را به غارت برند. به دستور معتصم عباسی، عبدالله فرزند طاهر، امیر خراسان عموی خویش، حسن فرزند حسین را با لشگری به براندازی او فرستاد. معتصم نیز از مرکز خلافت عده‌ای به برانداختن او گسیل داشت. مازیار پیش از جنگ و در رویه به خیانت کوهیار، برادر خویش به‌دست حسن اسیر شد، او را به سامره بردند و معتصم پس از محاکمه‌ای که از او کرد دستور قتلش را صادر کرد.
.

او در محاکمه آشکارا گفته بود که: «من و افشین و بابک هر سه از دیرباز عهد و پیمان کرده‌ایم که دولت از #عرب بازستانیم و ملک و جهانداری به خاندان کسرویان(ساسانی) نقل کنیم». جسدش را نزدیک جسد بابک بر دار زدند. .
منبع: تاریخ #طبری
Read more
گه‌گدار می‌زنم به آب تا بشوید از جانم خستگی را که چرکِ زندگی را که شوخِ زندگی را که شوید گوش‌هایم که ...
Media Removed
گه‌گدار می‌زنم به آب تا بشوید از جانم خستگی را که چرکِ زندگی را که شوخِ زندگی را که شوید گوش‌هایم که ملول است و چرکین هر روز از شنیدن خیانت خائنانی که گویی وطن طابق‌النعل بالنعل ارثیه‌ای است که از آنانی بدان‌ها رسیده که تخم‌شان را در رحم مادران‌شان کاشته‌اند گوش‌هایم چرکین است و ملول از ... گه‌گدار می‌زنم به آب
تا بشوید از جانم خستگی را
که چرکِ زندگی را
که شوخِ زندگی را
که شوید گوش‌هایم
که ملول است و چرکین
هر روز از شنیدن خیانت خائنانی
که گویی وطن طابق‌النعل بالنعل ارثیه‌ای است
که از آنانی بدان‌ها رسیده
که تخم‌شان را در رحم مادران‌شان کاشته‌اند
گوش‌هایم چرکین است و ملول
از شنیدنِ دغل
از شنیدنِ فریب
از شنیدن از آنانی
که از صلاله‌ی نامیمون هاله‌ای از نور بودند
که در هشت سال آن کار را با مملکت نمودند
که ارتش سرخِ شوروی به هنگام فتح برلین با زنان آلمانی
حرامزادگانی که ریشه‌ی مملکت را خشکانند
ریشه‌ی همه چیز را
شیره‌ی وجودمان را
مشتی پست‌فطرتِ بی‌سیرت،
مشتی لعین و مأبون،
مشتی بی‌غیرت و بی‌حمیت،
مشتی رذل و گروهی اراذل،
مشتی رمال و جن‌گیر،
مشتی با رمل و اسطرلاب و استخاره
مشتی حرامزاده‌ی منشعب از هاله‌ی نور
و آب‌های خروشان اروند
غواصان دلاور آن روز
غواصان شهید امروز
کشته شدگان راه میهن
به خاک افتادگان
آن مردان دلاور
افتادند به خاک تا ندهند خاک
که مردی بیاموزند و صلابت
که شهامت
غریبانه رفتند
وای و هیهات که غربت‌شان بیشتر می‌شود هر روز
هر روز که زخمی تازه سرباز می‌کند
نجاستی دوباره
از همان حرامیان
از آن نظرکرده‌ها
از برادران غیورِ تریاکی و غیرتریاکی
که در هشت سال تا توانستند مملکت را به گه کشیدند و سنده
زدند و بردند
مردم و مال مردم
فقط یک مرد در بین‌شان بود
و آن، گوجه‌فروش محله
بقیه همه نامرد و پفیوز
و باز آن آب خروشان اروند
مردانه افتادید
مردانه جان سپردید
درود بی‌پایان بر این غیرت و مردی و حمیت
آن غیرتی که مجاهدین مادرقحبه ی خلق را نیز برآشفته بود
و در کنار، عموسام نابکار
دست در دست بعثیان
و اما شما یادگاران جاوید این خاک
خوش بازگشتید به میهن

نوشته از مهدی قاصد ‌
Read more
. . . گزارشی از واکنش کاربران فضای مجازی به جوسازی رسانه ای درباره امید کوکبیدوشنبه ، 6 ارديبهشت ...
Media Removed
. . . گزارشی از واکنش کاربران فضای مجازی به جوسازی رسانه ای درباره امید کوکبیدوشنبه ، 6 ارديبهشت 1395 ، 11:41 این مساله موجب شد تا گروهی از کاربران شبکه های اجتماعی تحت تاثیر موج رسانه ای شبکه های معاند به انتقاد از حکم صادرشده درباره این مجرم بپردازند. از چهره هایی مثل مهناز افشار گرفته تا افراد ... .
.
.
گزارشی از واکنش کاربران فضای مجازی به جوسازی رسانه ای درباره امید کوکبیدوشنبه ، 6 ارديبهشت 1395 ، 11:41
این مساله موجب شد تا گروهی از کاربران شبکه های اجتماعی تحت تاثیر موج رسانه ای شبکه های معاند به انتقاد از حکم صادرشده درباره این مجرم بپردازند. از چهره هایی مثل مهناز افشار گرفته تا افراد بدنامی مثل فرزند شاه معدوم. نکته جالب توجه اینکه در نتیجه جوزدگی ناشی از این موج و به مدد کارسازی ضدانقلاب، طی چند روز از یک «مجرم امنیتی و جاسوس» چهره ای «مظلوم» و «قابل ستایش» ساخته شد

جوسازی های اخیر شبکه های ضد انقلاب  به بهانه ی وخامت حال یک مجرم امنیتی و تلاش برای تحت فشار قرار دادن دستگاه قضا از طریق رسانه های اجتماعی و تحریک احساسات عمومی ، واکنش های مختلفی را در فضای مجازی برانگیخت .
.
انتشار اخباری پیرامون وضعیت جسمانی امید کوکبی ، که از سال 89 به جرم جاسوسی و تحصیل مال نامشروع در زندان به سر میبرد و اخیرا به بیمارستان منتقل شده طی هفته اخیر خبرساز شد. .
گفتنی است حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه عصر امروز دربار پرونده امید کوکبی جرم جاسوسی وی را محرز دانسته و گفت:«ایشان به اتهام جاسوسی محاکمه و به 10 سال حبس محکوم شده‌اند و حکم‌شان قطعی است. .
پ.ن؛ دادنامه بی شرف وطن فروش امید کوکبی که در اون یادآور شده ایشون خودشون به خیانت اعتراف کردن و بعدا فرمودند که تحت فضای رعب!!! اعتراف کرده بودند!!!!
.
#احمق_شبهه_روشنفکر!!!
.
.
قانون جدید؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
.
https://telegram.me/saerin
.
#حصر
#حقوق_بشر
#پهلوی
#امید_کوکبی
#صادق_هدایت
#کذاب_ضلالت
#کوروش #کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #هخامنش #هخامنشی #هخامنشیان #پدر_ایران #ایران #ایرانی #ایرانیان #تاریخ #تاریخی #تاریخ_ایران #تمدن #تمدن_ایران #باستان #باستانی #ایران_باستان #آریایی #ایران_آریایی #زرتشت #زرتشتی #حقوق_بشر
#cyrus_the_great
Read more
. پولاد کیمیایی و مهدی باقربیگی بازیگران جدید فیلم «175غواص» ..<span class="emoji emoji27a1"></span><span class="emoji emoji27a1"></span><span class="emoji emoji27a1"></span><span class="emoji emoji27a1"></span><span class="emoji emoji27a1"></span>.. پیش‌تولید #فیلم سینمایی ...
Media Removed
. پولاد کیمیایی و مهدی باقربیگی بازیگران جدید فیلم «175غواص» .... پیش‌تولید #فیلم سینمایی «175 غواص» به کارگردانی #سعیدچاری که از نیمه آبان ماه آغاز شده بود. با برنامه‌ریزی انجام شده این فیلم از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دربین برود. سعید چاری که پروانه ساخت #فیلم_سینمایی ... .
پولاد کیمیایی و مهدی باقربیگی بازیگران جدید فیلم «175غواص»
..➡➡➡➡➡..
پیش‌تولید #فیلم سینمایی «175 غواص» به کارگردانی #سعیدچاری که از نیمه آبان ماه آغاز شده بود. با برنامه‌ریزی انجام شده این فیلم از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دربین برود.

سعید چاری که پروانه ساخت #فیلم_سینمایی «175 غواص» را چندی پیش دریافت کرده بود قصد دارد تا به در صورت آماده شدن آن، فیلم را برای #اکران در #جشنواره_فیلم_فجر آماده کند.

در حال حاضر #فیلمنامه « #175قواص » روزهای پایانی بازنویسی خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل تولید در حال انتخاب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

#حمیدفرخ‌نژاد، سید جواد هاشمی،مهدی باقربیگی، #دانیال_عبادی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند که برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی انتخاب شده‌اند. #پولادکیمیایی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی است که در چند روز گذشته به این پروژه اضافه شده است.

از آنجا که بخشهای بسیار زیاد فیلم «175 غواص» بر روی آب و دریا اتفاق می‌افتد گروه تولید روند بسیار سختی را در پیش دارند که قصد دارند تا تمعیداتی بیندیشند تا بخش‌های اصلی مار با کیفیت خوبی تولید شود.

#فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است که در #تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، #اصفهان، #مازندران و #آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «175 غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا 4» لو می‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها #شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیروهایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد... سالها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال 94 پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رئیس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که 175 غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند... از عوامل انتخاب شده فیلم تا کنون حضور سعید چاری کارگردان . محمد ازادی مهربانی تهیه کننده حسین ملکی به عنوان مدیر فیلمبرداری . ثنا صادقی فیلمنامه نویس . سید محمد پاچناری به عنوان مدیر تولید و ناصر ناصری منش مشاور پروژه، صالح شیخ‌رضایی، جانشین تهیه قطعی شده است.
➡➡➡➡➡
Read more
admin: @mahshad_raghebi . . به گزارش " خبرنگار هنر" به نقل از تسنیم: حضور عبدالرضا هلالی (مداح) ...
Media Removed
admin: @mahshad_raghebi . . به گزارش " خبرنگار هنر" به نقل از تسنیم: حضور عبدالرضا هلالی (مداح) در فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص»! . . کارگردان «۱۷۵ غواص» گفت: عبدالرضا هلالی بازیگر این فیلم سینمایی نبوده و تا چند روز آینده بازیگر نقش مداح اعلام می‌شود. سعید چاری کارگردان «175 غواص» در گفت‌وگو ... admin: @mahshad_raghebi .
.
به گزارش " خبرنگار هنر" به نقل از تسنیم:

حضور عبدالرضا هلالی (مداح) در فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص»!
.
.
کارگردان «۱۷۵ غواص» گفت: عبدالرضا هلالی بازیگر این فیلم سینمایی نبوده و تا چند روز آینده بازیگر نقش مداح اعلام می‌شود.

سعید چاری کارگردان «175 غواص» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اخباری مبنی بر تغییر نام این فیلم در رسانه‌ها توضیح داد: فیلم سینمایی «175 غواص» به «دایو» تغییر نام نداده است و «دایو» فیلم کوتاه داستانی دیگری با موضوع شهدای غواص و از تازه‌ترین محصولات باشگاه فیلم سوره حوزه هنری است که در مراحلی پایانی تصویربرداری قرار دارد و هیچ ارتباطی به این فیلم ندارد.

وی در رابطه به خبر اضافه شدن عبدالرضا هلالی به عنوان بازیگر نقش مداح این فیلم سینمایی نیز اعلام کرد: در حال حاضر هیچ کدام از مداحان اهل بیت به این پروژه اضافه نشده‌اند و اخباری که از حضور هلالی در این پروژه حکایت دارد صحت نداشته است. در حال مذاکره با چند مداح دیگر هستیم و تا چند روز آینده بازیگر نقش مداح فیلم سینمایی «175 غواص» قطعی می‌شود اما قطعا عبدالرضا هلالی در این پروژه حضور نخواهند داشت.

از آنجا که بخشهای بسیار زیاد فیلم «175 غواص» بر روی آب و دریا اتفاق می‌افتد گروه تولید روند بسیار سختی را در پیش دارند که قصد دارند تا تمعیداتی بیندیشند تا بخش‌های اصلی مار با کیفیت خوبی تولید شود.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است که در تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «175 غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است تا در زمان باقی‌مانده تا آغاز فیلمبرداری، فیلمنامه کار آماده شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا 4» لو می‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده‌ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی‌ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیرو‌هایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی‌گذارد... سال‌ها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال 94 پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رئیس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که 175 غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند... #خبرنگار_هنر #سینما #مداح_اهل_بیت
#cinema #art_reporter.ir ↙ ادامه در کامنت اول:
Read more
اقای رییس جمهور،قبل برجام چهل و نه جور فحش و افترا به ما انقلابی ها گفتی،ولی ما یک شکایت از شما نکردیم ...
Media Removed
اقای رییس جمهور،قبل برجام چهل و نه جور فحش و افترا به ما انقلابی ها گفتی،ولی ما یک شکایت از شما نکردیم چون عزتمندیم و مثل شما نیستیم که هی از منتقدین مثل استاد عباسی شکایت کنیم و انقدر مرد هستیم تا جواب بدیم،اقای رییس جمهور یادتونه بعد برجام هوادارتون که یه مشت دختر پسر لش و لوش بودن ریختن تو خیابونا ... اقای رییس جمهور،قبل برجام چهل و نه جور فحش و افترا به ما انقلابی ها گفتی،ولی ما یک شکایت از شما نکردیم چون عزتمندیم و مثل شما نیستیم که هی از منتقدین مثل استاد عباسی شکایت کنیم و انقدر مرد هستیم تا جواب بدیم،اقای رییس جمهور یادتونه بعد برجام هوادارتون که یه مشت دختر پسر لش و لوش بودن ریختن تو خیابونا رقصیدن و جلو ماشیناشون شعار نوشته بودن امده ایم تا بکوبیم بر دهن دلواپسان و یادتونه یه دلار کنار یه هزار تومنی گرفته بودن دستشون،راستی دلارم که شد چهار هزار تومن!!!!...یادتونه چقدر اجیر کرده بودید تا بما فحش بدن،بماند اینکه خودتون بار ها بارها جلو دوربین فحش بار ما کردید،تا قبل برجام دلولپس بودن اَنگ بود ولی حالا شده افتخار....مرد باش جواب ماها رو بده خداکنه که این ملت بفهمه چه خیانت هایی علیه شون شده
.
.
‍ ⭕️میگویند این روزها ایام لعن ☝️است
خب ما هم لعن میکنیم👇😁
👇
⭕️ بر فتنه گران88 لعنت☝️
⭕️ بر مسببان فتنه 88 لعنت ☝️
⭕️بر خائنین برجامی لعنت☝️
⭕️ بر نجومی بگیران بیت المال لعنت☝️
⭕️ برچاکران ونوکران امریکا لعنت☝️
⭕️ بر نوکران انگلیس لعنت☝️
⭕️ بر آخوندهای انگلیسی لعنت☝️
⭕️ بر حرمت شکنان عاشورا و امام حسین لعنت ☝️
⭕️ بر مدیران حرام خوار لعنت ☝️ ⭕️ بر پایمال کنندگان خون شهدا لعنت ☝️ ⭕️ بر #پدران_فتنه لعنت ☝️ ⭕️ بر تضعیف کنندگان رهبری لعنت ☝️ ⭕️ بر انقلاب کنندگان ضد انقلاب لعنت ☝️ ⭕️ بر منافقین داخلی و خارجی لعنت ☝️ ⭕️ بر قانون‌گذاران ضد قانون لعنت ☝️
⭕️ بر مخدوش کنندگان چهره امام لعنت ☝️ ⭕️ بر خیانتکاران به وطن لعنت ☝️
⭕️ بر ظالمان داخلی و خارجی لعنت ☝️ ⭕️ بر دروغگویان داخلی لعنت ☝️ ⭕️ بر کسانیکه #جام_زهر نوشاندند لعنت ☝️ ⭕️ بر خیانتکاران دهه 60 لعنت ☝️ ⭕️ بر مسئولین ضد نظام لعنت ☝️ ⭕️ بر ضد انقلاب لعنت ☝️ ⭕️ بر بزک کنندگان چهره استکبار لعنت ☝️ ⭕️ بر جاسوسان داخلی لعنت ☝️ ✅خب همه بگن بیش باد✅

#من_به_روحانی_رای_نمیدهم
#مرگ_بر_لیبرالیسم
#من_به_روحانی_رای_نمیدهم
#مرگ_بر_لیبرالیسم
#برجام_خسارت_محض
#برجامچای ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Read more
پولاد کیمیایی بازیگر «۱۷۵ غواص» شد پولاد کیمیایی در فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید ...
Media Removed
پولاد کیمیایی بازیگر «۱۷۵ غواص» شد پولاد کیمیایی در فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید چاری بازی می کند. پیش‌تولید فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید چاری از نیمه آبان ماه آغاز شده و از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دوربین می رود. سعید چاری که پروانه ساخت فیلم ... پولاد کیمیایی بازیگر «۱۷۵ غواص» شد

پولاد کیمیایی در فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید چاری بازی می کند.

پیش‌تولید فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید چاری از نیمه آبان ماه آغاز شده و از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دوربین می رود.

سعید چاری که پروانه ساخت فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» را چندی پیش دریافت کرده بود قصد دارد در صورت آماده شدن این فیلم سینمایی آن را به جشنواره فیلم فجر برساند. در حال حاضر فیلمنامه «۱۷۵ غواص» روزهای پایانی بازنویسی خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل تولید در حال انتخاب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

حمید فرخ‌نژاد، سید جواد هاشمی، دانیال عبادی از جمله بازیگران «۱۷۵ غواص» هستند که برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی انتخاب شده‌اند. پولاد کیمیایی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی است که در چند روز گذشته به این پروژه اضافه شده است. فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» بازیگران دیگری نیز دارد که تا چند روز آینده به این پروژه اضافه می‌شوند.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است در تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «۱۷۵ غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است تا در زمان باقی‌مانده تا آغاز فیلمبرداری، فیلمنامه کار آماده شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا ۴» لو می ‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیروهایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد... سال ها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال ۹۴ پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رییس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که ۱۷۵ غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند...
Read more
. Photo sketching by : me .. . تا حالا ب لباس حاج قاسم دقت کردین ؟ . من نمیدونم چ داستانیه .. حاج ...
Media Removed
. Photo sketching by : me .. . تا حالا ب لباس حاج قاسم دقت کردین ؟ . من نمیدونم چ داستانیه .. حاج قاسم اینور مرز ، توو خاک خودی ، لباس نظامی میپوشه .. ! توو آخرین سخنرانیش توو شمال با لباس نظامی ظاهر میشه .. ! . ولی توو قلب سوریه ، عراق ، چند صد متری داعش ، لباس شخصی میپوشه .. ! . نکته مهمیه هاااااا ... .
Photo sketching by : me ..
.
تا حالا ب لباس حاج قاسم دقت کردین ؟
.
من نمیدونم چ داستانیه ..
حاج قاسم اینور مرز ، توو خاک خودی ، لباس نظامی میپوشه .. !
توو آخرین سخنرانیش توو شمال با لباس نظامی ظاهر میشه .. !
.
ولی توو قلب سوریه ، عراق ، چند صد متری داعش ، لباس شخصی میپوشه .. !
.
نکته مهمیه هاااااا .. !!!
کلی حرف توشه هاااا .. !!!
ساده رد نشی ازشااااااااااا .. !!!
.
من فکر میکنم با زبون بی زبونی میخواد بگه :
آی ملت !
دشمن اصلی اینور مرزه .. !!!
.
️دشمن اصلی اون مدیر دولتی هست ک زیر کولر گازی نشسته ، ماهی هشتاد میلیون تومن حقوق میگیره ..
و نداشتن بودجه رو بهونه میکنه و کارگراشو ک ماهی هشت صد هزار تومن میگیرن ، میریزه بیرون .. !
.
دشمن اصلی اون نماینده مجلسیه ک کل مملکتو بیخیال شده ، چسبیده ب "مینو خالقی" ، تا هم حزبیو هم فکر خودشو بیاره مجلس ..
مردم کیلویی چند ..؟
حزبِ اصلاحاتو عشق ست ..!
.
دشمن اصلی اون مشاور و تئوریسینیه ک میگه :
برای توسعه باید از تفکر اسلامی شیعی خودمون دست بکشیم و قِل بخوریم تو بغل "جان لاک" و "آدام اسمیت" .. !
.
دشمن اصلی اون آقا زاده ایه ک میره با پیروان فرقه ضاله بهائیت فالوده میزنه و نمیدونه خیانت هایی ک همین بهاییان ب کیان وطن کردند در تاریخ ثبت شده .. !
چرا نمیدونه ؟
چون اصن سواد نداره ک حالا تاریخ هم بخونه !!!
.
️دشمن اصلی اون مسئولیه ک کارخانه واگن سازی هست توو مملکت ، میره از خارج واگن وارد میکنه ، ک کارگر ایرانی بیکار شه .. !
.
🔴دویست هزار تا داعشی ک هیچ ، دو میلیون داعشی هم اگه بود نمیتونست یه کیسه سیمان تو یکی از تاسیسات هسته‌ای کشور خالی کنه .. !
️دشمن اصلی اون نفوذی ایه ک قلب رآکتور اتمیو پر بتن کردو یازده تن اورانیومو اکسید کردو حالا خیز برداشته برای نابود کردن موشکا .. !
ک البته خوابشم نمیتونن ببینن .. !!!
.
🔴آی ملت !
️دشمن اصلی اشعث بود نه معاویه .. !!!
مالک اشتر هم توو سپاه امیرالمؤمنین از خودیا خورد ، از نفوذیا خورد ، وگرنه تا جمع کردن خیمه کفر ، فقط ، ده ضربت شمشیر باقی مونده بود .. !!!
.
💓 نفست گرم حاج قاسم 💓
.
سر جدم قسمت میدم ..
هر موقع داری برمیگردی ب ایرون ، حتماً نظامی بپوش ..
از حلب داری میای تهرون ، بند پوتینتو سفت تر کن ..
ک اینجا پرِ نفوذیه ریزو درشته .. !!!
.
وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرين 💪✌
.
•○● دل نوشته های من : س.ف.م.شراره(spark) ●○•
.
#غروب
#جمعه
#خرداد
#بهار
#سردار_حاج_قاسم_سلیمانی
#مالک_اشتر_زمان
#ومکروا_ومکرالله_والله_خیرالماکرین
#دل_نوشته
#س_ف_م
#شراره
#spark
.
Read more
. . منصوريان : در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید ...
Media Removed
. . منصوريان : در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید نورافکن را به تیم جوانان دادیم. ضرر کردیم ولی صدای‌مان در نیامد. باید افتخار کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند. آن روز سرباز وطن شدیم و از ما تشکر کردند اما برای تیم امید با ما این ... .
.

منصوريان : در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید نورافکن را به تیم جوانان دادیم. ضرر کردیم ولی صدای‌مان در نیامد. باید افتخار کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند. آن روز سرباز وطن شدیم و از ما تشکر کردند اما برای تیم امید با ما این رفتار را کردند. در سال جاری در پست دفاع وسط، پادوانی و مگویان مصدوم شدند. رابسون رفت، وضعیت ثبت قراداد منتظری مشخص نبود. فرشید باقری، امید ابراهیمی و اسماعیلی مصدوم بودند.شب ۲۳ تیر نامه‌ای به رئیس باشگاه ارسال کردیم و ۲۴ تیر این نامه با پیوست امضای رئیس باشگاه به دفتر تاج و ساکت رسید. در کمیته انضباطی اعلام کردند که بازیکنان ما محروم هستند. از شما می‌پرسم باید راه قوانین بین‌المللی را برویم یا راه قوانین فدراسیون را؟ به تاج گفتم اگر جایی بروید بگویند بازیکن را محروم کردید، به شما می‌خندند. گفتم اگر ما نامه به فیفا بزنیم، تعلیق می‌شوید.به حسن‌زاده گفتم ما نامه‌ به فدراسیون دادیم، گفت تراکتورسازی نامه داده بود ولی محروم‌شان نکردیم. آنجا متوجه شدیم که نامه‌های ما به کمیته انضباطی داده نشده است. مجبور شدیم نامه‌هایی که به فدراسیون داده بودیم، به حسن‌زاده نشان دهیم. ما ماده‌های انضباطی قوانین فیفا و ای اف سی را دادیم. در قوانین فیفا گفته شده که حتی تیم ملی می‌تواند تنها سه روز قبل از بازی‌های فیفا بازیکنان را در اختیار داشته باشد. هیئت رئیسه فیفا هم اعلام کرده که دادن بازیکن به تیم امید ضروری نیست. آیا بازی‌های امید در تقویم فیفا بوده یا نه؟ نبوده است. پس ما کار غیرقانونی نکرده‌ایم. به رئیس باشگاه گفتم ما باید جوابگوی ۳۰ میلیون هوادار باشیم و نباید وارد زمین شویم. آقای ساکت! از قوانین فوتبال اطلاع نداری. چرا باید به فوتبال خیانت کنید؟ آیا هواداران می‌دانستند که ما روز قبل از بازی کارت بازی بازیکنان را نگرفته بودیم؟ زمان دادرسی بازیکنان محروم ما را نهم مرداد گذاشته‌اید؟ با شعور مردم بازی نکنید.از شما یک سوال دارم، آیا فقط هواداران استقلال از شعار رکیک استفاده می‌کنند؟ به نیروی انتظامی گفتم کاری به هواداران آبادانی نداشته باشید، چون احساسی هستند. سال گذشته اولین بازی ما را از حضور هواداران محروم کردند. گلر ما را محروم کردند. این از پارسال، این هم از امسال. چون منصوریان سه بازیکن نداده محروم کردید، اصلا دلیلی ندارد منصوریان پاسخ تلفن‌های شما را بدهد، چون قانون را می‌دانیم. من فقط سیدمجید حسینی را در دفاع داشتم، آقای ساکت دلتان خنک شد؟
Read more
جایزه بهترین بازیگر زن فستیوال ایرانیان سانفرانسیسکو ، در بخش فیلم کوتاه به «کاترین اصلانی» رسید . ...
Media Removed
جایزه بهترین بازیگر زن فستیوال ایرانیان سانفرانسیسکو ، در بخش فیلم کوتاه به «کاترین اصلانی» رسید . فیلم کوتاه صلح سرخ "RED PEACE" شانزدهمین ساخته رحیم طوفان است که بعد از دریافت یازده جایزه جهانی و بین المللی در بیست و هفتمین دوره حضور بین المللی خود توانست در همین دوره ی برگزاری فستیوال ایرانیان ... جایزه بهترین بازیگر زن فستیوال ایرانیان سانفرانسیسکو ، در بخش فیلم کوتاه به «کاترین اصلانی» رسید
.
فیلم کوتاه صلح سرخ "RED PEACE" شانزدهمین ساخته رحیم طوفان است که بعد از دریافت یازده جایزه جهانی و بین المللی در بیست و هفتمین دوره حضور بین المللی خود توانست در همین دوره ی برگزاری فستیوال ایرانیان سانفرانسیسکو سپتامبر 2017 بهترین
بازیگر زن را به خود اختصاص دهد
.
در فیلم صلح سرخ ، پناهندگان جنگی سوریه از موقعیتی امن (بخاطر عاشقی دختر کرد سوری با سرباز نگهبان مرز ترکیه) موفق به فرار از سیمهای خاردار میشوند، دخترمرز پی به فرار پناهندگان و واقعیاتی تلخ از سوی خانواده اش شده و در دو راهی عاشقی و خیانت میماند...
.
عوامل :
بازیگران : کاترین اصلانی – حسین خانی – حسام قدیمی – سمیه طوفان – توران قربانی
نویسنده : شهنام سجودی زاده - کارگردان : رحیم طوفان تهیه کننده گان : میترا وطن خواه – مهدی رفیع - فرهاد عبدی زاده مدیر فیلمبرداری : شاهین طوفان - تدوین : رحیم طوفان - مدیر تولید : عبدالعلی حسینی طراح گریم : صادق مولای - صدابردار و صداگذار : وفا ابریشمی عکاس : صالح رفیق نیا دستیار کارگردان و برنامه ریز: آرمین رحیمی - طراح لباس: آویدا امیری طراح صحنه : رحیم طوفان جامه دار : نازنین کریمی
.
رحیم طوفان امسال آخرین ساخته خود فیلم سینمایی " یک کیلو و بیست و یک گرم " را در فجر امسال رو نمایی خواهد کرد.
Read more
. چاشنی: رمان، جلد دوم از سه‌گانه‌ی«اسطوره» نوشته‌ی«مری لو» کتاب«نابغه» از اون‌جایی شروع می‌شه ...
Media Removed
. چاشنی: رمان، جلد دوم از سه‌گانه‌ی«اسطوره» نوشته‌ی«مری لو» کتاب«نابغه» از اون‌جایی شروع می‌شه که هفت روز از زمانی که«جون» و«دی»، خسته و زخمی از لس‎آنجلس و نیروهای جمهوری فرار کردن می‌گذره. همه فکر می‌کنن که جوخه‌ی آتش دی رو اعدام کرده اما حقیقت ماجرا اینه که برادر دی خودش رو برای آزاد شدن اون ... .
چاشنی: رمان، جلد دوم از سه‌گانه‌ی«اسطوره» نوشته‌ی«مری لو»
کتاب«نابغه» از اون‌جایی شروع می‌شه که هفت روز از زمانی که«جون» و«دی»، خسته و زخمی از لس‎آنجلس و نیروهای جمهوری فرار کردن می‌گذره. همه فکر می‌کنن که جوخه‌ی آتش دی رو اعدام کرده اما حقیقت ماجرا اینه که برادر دی خودش رو برای آزاد شدن اون فدا کرد و کشته شد و الآن جون بیشتر از هر کس دیگه‌ای به جرم خیانت به جمهوری تحت تعقیبه.
جون و دی که دو شورشی عاشق این مجموعه‌ان شدیدا به کمک احتیاج دارن. اونا از روی اجبار به جنبش وطن‌پرست‌ها می‌پیوندن که دشمن قسم خورده‌ی جمهوریه... اما آیا واقعا می‌شه که به این افراد انقلابی اعتماد کرد؟ یا این‌که جون و دی ناخواسته به مهره‌های ترسناک‌ترین بازی سیاسی کشور تبدیل شدن؟؟؟
www.30book.com
.
#نابغه
موضوع اصلی : #ادبیات
موضوع فرعی : #رمان_خارجی
نام نویسنده : #مری_لو
نام مترجم : #محمد_صالح_نورانی_زاده
نام انتشارات : تندیس
سال انتشار : ۱۳۹۶
نوبت چاپ: ۱
تعداد صفحات : ۴٠۸ صفحه
قیمت اصلی: ۲۶,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف ۲۵ % : ۱۹,۵۰۰ تومان
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #خرید #خرید_آنلاین #فروشگاه_کتاب #تخفیف #پیشنهاد_کتاب #پیشنهادکتاب #پیشنهاد_مطالعه #سیبوک #داستان #داستان_اسطوره #نشر_تندیس
Read more
ادامه منصوریان: در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید ...
Media Removed
ادامه منصوریان: در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید نورافکن را به تیم جوانان دادیم. ضرر کردیم ولی صدای‌مان در نیامد . باید افتخار کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند. آن روز سرباز وطن شدیم و از ما تشکر کردند اما برای تیم امید با ... ادامه منصوریان:

در سخت‌ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید نورافکن را به تیم جوانان دادیم. ضرر کردیم ولی صدای‌مان در نیامد
.

باید افتخار کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند. آن روز سرباز وطن شدیم و از ما تشکر کردند اما برای تیم امید با ما این رفتار را کردند. در سال جاری در پست دفاع وسط، پادوانی و مگویان مصدوم شدند. رابسون رفت، وضعیت ثبت قراداد منتظری مشخص نبود. فرشید باقری، امید ابراهیمی و اسماعیلی مصدوم بودند
.

شب 23 تیر نامه‌ای به رئیس باشگاه ارسال کردیم و 24 تیر این نامه با پیوست امضای رئیس باشگاه به دفتر تاج و ساکت رسید. در کمیته انضباطی اعلام کردند که بازیکنان ما محروم هستند. از شما می‌پرسم باید راه قوانین بین‌المللی را برویم یا راه قوانین فدراسیون را؟ به تاج گفتم اگر جایی بروید بگویند بازیکن را محروم کردید، به شما می‌خندند. گفتم اگر ما نامه به فیفا بزنیم، تعلیق می‌شوید
.

به حسن‌زاده گفتم ما نامه‌ به فدراسیون دادیم، گفت تراکتورسازی نامه داده بود ولی محروم‌شان نکردیم. آنجا متوجه شدیم که نامه‌های ما به کمیته انضباطی داده نشده است. مجبور شدیم نامه‌هایی که به فدراسیون داده بودیم، به حسن‌زاده نشان دهیم. ما ماده‌های انضباطی قوانین فیفا و ای اف سی را دادیم. در قوانین فیفا گفته شده که حتی تیم ملی می‌تواند تنها سه روز قبل از بازی‌های فیفا بازیکنان را در اختیار داشته باشد. هیئت رئیسه فیفا هم اعلام کرده که دادن بازیکن به تیم امید ضروری نیست. آیا بازی‌های امید در تقویم فیفا بوده یا نه؟ نبوده است. پس ما کار غیرقانونی نکرده‌ایم. به رئیس باشگاه گفتم ما باید جوابگوی 30 میلیون هوادار باشیم و نباید وارد زمین شویم. آقای ساکت! از قوانین فوتبال اطلاع نداری.”
.

چرا باید به فوتبال خیانت کنید؟ آیا هواداران می‌دانستند که ما روز قبل از بازی کارت بازی بازیکنان را نگرفته بودیم؟ زمان دادرسی بازیکنان محروم ما را نهم مرداد گذاشته‌اید؟ با شعور مردم بازی نکنید.

ادامه دارد... .
.
.
#esteghlal #taj
Read more
. پایان اجلاس سران همکاری اسلامی در استانبول. #فلسطین هم به قطعنامه #عربستان رای مثبت داد فلسطین ...
Media Removed
. پایان اجلاس سران همکاری اسلامی در استانبول. #فلسطین هم به قطعنامه #عربستان رای مثبت داد فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار #عربستان پدرکشورهای عرب و #مسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده و #ایران راعامل تروریست ... .
پایان اجلاس سران همکاری اسلامی در استانبول.
#فلسطین هم به قطعنامه #عربستان رای مثبت داد

فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار #عربستان پدرکشورهای عرب و #مسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده و #ایران راعامل تروریست ودخالت درکشورهای منطقه میدانیم !!!
هموطن روز قدس یادت نره 😊😁
*** در پی بیانیه تمام ضد ایرانی آنچه بیش از هر چیز نفرت بر انگیز است رای نماینده #عراق در محکومیت ایران است کشوری که جان صدها هزار نفر از هموطنانمان را گرفت دهها هزار نفر را در گیر عوارض پس از جنگ کرد و از همه مهمتر بعد از جنگ هم به جای آنکه ما از آنها غرامت بگیریم سالانه میلیونها دلار بابت بازسازی و... به آن کشور پولی که هم وطن خودمان نیاز دارد میدهیم، آن وقت در اتحادیه عرب و اجلاس سران اسلامی علیه ما رای میدهند و از همه سخیف تر اینکه تلوزیون ما از خبری شدن این خیانت عراق جلو گیری میکند.
فقط لبنان کنار ایستاد
تصویر وزیر امور خارجه عربستان .. منبع یورونیوز
Read more
#مرگ_بر_بوق_های_بوق . . خیابان های #نیویورک گیج #سیاست های مضحک امریکایی شده است... سنگفرشهایی که از داغ #تروریست بودن ایران روز به روز #پربهاتر میشد حالا نوای #ای_ایران را به گوش #رژیم_پهلوی میرساند تا یک عده دیش های وطن پرستی خود را به سمت #غرب متمایل کنند، که به خیالشان روزگار ما نه ... #مرگ_بر_بوق_های_بوق .
.
خیابان های #نیویورک گیج #سیاست های مضحک امریکایی شده است...
سنگفرشهایی که از داغ #تروریست بودن ایران روز به روز #پربهاتر میشد حالا
نوای #ای_ایران را به گوش #رژیم_پهلوی میرساند
تا یک عده دیش های وطن پرستی خود را به سمت #غرب متمایل کنند،
که به خیالشان روزگار ما نه روزگار #موشک است و نه روزگار #جنگ
پهلوی ها بخوانند
و بدانند فرزندان خمینی اثبات خواهند کرد موشکها خیانت نمیکنند

#ایرانی_نوشت: جان من فدای خاک پاک میهنم
.
.
#سوال_نوشت: شیطان بزرگ و پرچم رژیم پهلوی و سرود ای ایران ذهن شما را به چه سمت و سویی میکشد؟! @bi_pelack .
.
جهت دانلود نسخه کامل ویدیو به کانال تلگرام #آوینی_ها مراجعه نمایید :
telegram.me/aviniha_ir
.
.
#گروه_فرهنگی_آوین
Read more
. پایان اجلاس سران همکاری اسلامی در استانبول. #فلسطین هم به قطعنامه #عربستان رای مثبت داد فلسطین ...
Media Removed
. پایان اجلاس سران همکاری اسلامی در استانبول. #فلسطین هم به قطعنامه #عربستان رای مثبت داد فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار #عربستان پدرکشورهای عرب و #مسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده و #ایران راعامل تروریست ... .
پایان اجلاس سران همکاری اسلامی در استانبول.
#فلسطین هم به قطعنامه #عربستان رای مثبت داد

فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار #عربستان پدرکشورهای عرب و #مسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده و #ایران راعامل تروریست ودخالت درکشورهای منطقه میدانیم !!!
هموطن روز قدس یادت نره 😊😁
*** در پی بیانیه تمام ضد ایرانی #اتحادیه_عرب آنچه بیش از هر چیز نفرت بر انگیز است رای نماینده #عراق در محکومیت ایران است کشوری که جان صدها هزار نفر از هموطنانمان را گرفت دهها هزار نفر را در گیر عوارض پس از جنگ کرد و از همه مهمتر بعد از جنگ هم به جای آنکه ما از آنها غرامت بگیریم سالانه میلیونها دلار بابت بازسازی و... به آن کشور پولی که هم وطن خودمان نیاز دارد میدهیم، آن وقت در اتحادیه عرب علیه ما رای میدهد و از همه سخیف تر اینکه تلوزیون ما از خبری شدن این خیانت عراق جلو گیری میکند.
محکومیت ایران در نشست اتحادیه عرب؛ فقط لبنان کنار ایستاد http://asriran.com/fa/news/443471/

تصویر وزیر امور خارجه عربستان .. منبع یورونیوز - عصر ایران
Read more
#مرگ_بر_بوق_های_بوق . . خیابان های #نیویورک گیج #سیاست های مضحک امریکایی شده است... سنگفرشهایی که از داغ #تروریست بودن ایران روز به روز #پربهاتر میشد حالا نوای #ای_ایران را به گوش #رژیم_پهلوی میرساند تا یک عده دیش های وطن پرستی خود را به سمت #غرب متمایل کنند، که به خیالشان روزگار ما نه ... #مرگ_بر_بوق_های_بوق .
.
خیابان های #نیویورک گیج #سیاست های مضحک امریکایی شده است...
سنگفرشهایی که از داغ #تروریست بودن ایران روز به روز #پربهاتر میشد حالا
نوای #ای_ایران را به گوش #رژیم_پهلوی میرساند
تا یک عده دیش های وطن پرستی خود را به سمت #غرب متمایل کنند،
که به خیالشان روزگار ما نه روزگار #موشک است و نه روزگار #جنگ
پهلوی ها بخوانند
و بدانند فرزندان خمینی اثبات خواهند کرد موشکها خیانت نمیکنند

#ایرانی_نوشت: جان من فدای خاک پاک میهنم
.
.
#سوال_نوشت: شیطان بزرگ و پرچم رژیم پهلوی و سرود ای ایران ذهن شما را به چه سمت و سویی میکشد؟! @bi_pelack .
.
جهت دانلود نسخه کامل ویدیو به کانال تلگرام #آوینی_ها مراجعه نمایید :
telegram.me/aviniha_ir
.
.
#گروه_فرهنگی_آوین
Read more
. فیلم زنده به گور کردن اسیران ایرانی، که با جاسوسی و خیانت #منافقین (مجاهدین خلق) توسط بعثی‌ها به اسارت گرفته شدند. امروز سید ابراهیم #رئیسی را به بهانه‌ی محاکمه و اعدام این خائنان وطن‌فروش تخریب می‌کنند! صراحتاً بگویم، هر شخصی و به هر دلیل و توجیهی از برخورد قاطع با این جنایتکاران مخالف ... .
فیلم زنده به گور کردن اسیران ایرانی، که با جاسوسی و خیانت #منافقین (مجاهدین خلق) توسط بعثی‌ها به اسارت گرفته شدند. امروز سید ابراهیم #رئیسی را به بهانه‌ی محاکمه و اعدام این خائنان وطن‌فروش تخریب می‌کنند!

صراحتاً بگویم،
هر شخصی و به هر دلیل و توجیهی از برخورد قاطع با این جنایتکاران مخالف است، بداند در خون این سربازان شهید شریک است.

من اگر بخواهم تنها به یک دلیل از رئیسی حمایت کنم، همین برخورد با این جنایتکاران رذل و کثیف مرا کفایت می‌کند.
.
.
.
Read more
این روز ها حال هوایی عجیبی دارد همه در گیر مذاکرات هستند. ولی ناگهان 175 مرد عزم بازگشت به وطن می کنند. 175 ...
Media Removed
این روز ها حال هوایی عجیبی دارد همه در گیر مذاکرات هستند. ولی ناگهان 175 مرد عزم بازگشت به وطن می کنند. 175 مردی که دسته های بسته شان نشان از مقاومتشان دارد. 175 مردی که بعد از 29 سال برگشته اند.آن هم در روزهایی که همه سرگرم مداکرات هستند. مذاکراتی بوی خوشی ندارد. کمی دقت کنیم عجیب نیست.کربلای 4 و خیانت ... این روز ها حال هوایی عجیبی دارد همه در گیر مذاکرات هستند. ولی ناگهان 175 مرد عزم بازگشت به وطن می کنند.
175 مردی که دسته های بسته شان نشان از مقاومتشان دارد. 175 مردی که بعد از 29 سال برگشته اند.آن هم در روزهایی که همه سرگرم مداکرات هستند. مذاکراتی بوی خوشی ندارد. کمی دقت کنیم عجیب نیست.کربلای 4 و خیانت عده ای. شاید برگشتند.تا دست بسته شان را نشان ما دهند تا دوباره مردانی دسته بسته نشوند.بگویند حواستان باشد.
دوباره دست 175مرد را نبندید.

راستی دستان علی را هم بستند انروز که او سکوت کرده بود ،دخت رسول خدا ،وظیفه اش را در روشن گری دید.
پ.ن: عملیات کربلای چهار توسط برخی افراد داخلی اطلاعاتش لو رفت و امریکا نیز عکس های هوایی اواکس هایش را در اختیار صدام قرار داد.ایا تاریخ در حال تکرار است و امروز اژانس میخواد امار تاسیسات نطامی ما را به اسرائیل و امریکا بدهد???
Read more
. . فلسطین هم به قطعنامه عربستان رای مثبت داد فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان ...
Media Removed
. . فلسطین هم به قطعنامه عربستان رای مثبت داد فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار عربستان پدرکشورهای عرب ومسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده وایران راعامل تروریست ودخالت درکشورهای منطقه میدانیم !!! *** در پی ... .
.
فلسطین هم به قطعنامه عربستان رای مثبت داد

فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار عربستان پدرکشورهای عرب ومسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده وایران راعامل تروریست ودخالت درکشورهای منطقه میدانیم !!!
*** در پی بیانیه تمام ضد ایرانی اتحادیه عرب آنچه بیش از هر چیز نفرت بر انگیز است رای نماینده عراق در محکومیت ایران است کشوری که جان صدها هزار نفر از هموطنانمان را گرفت دهها هزار نفر را در گیر عوارض پس از جنگ کرد و از همه مهمتر بعد از جنگ هم به جای آنکه ما از آنها غرامت بگیریم سالانه میلیونها دلار بابت بازسازی و... به آن کشور پولی که هم وطن خودمان نیاز دارد میدهیم، آن وقت در اتحادیه عرب علیه ما رای میدهد و از همه سخیف تر اینکه تلوزیون ما از خبری شدن این خیانت عراق جلو گیری می کند.

#اصلاحات #روحانی #رفسنجانی #عارف #جلالی #مطهری #اصلاح_طلب #مهرعلیزاده #انتخابات #ستاد #رای #کوثری #مطهری #حضرتی #حسن #زیباکلام #مجلس #برجام #مجاز #شرافت #خبرگان #خاتمی #سبز #اصلاح #رپ #صندوق #شمارش #چپ #شعر #لیست
Read more
فلسطین هم به قطعنامه عربستان رای مثبت داد فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای ...
Media Removed
فلسطین هم به قطعنامه عربستان رای مثبت داد فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار عربستان پدرکشورهای عرب ومسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده وایران راعامل تروریست ودخالت درکشورهای منطقه میدانیم !!! هموطن روز قدس ... فلسطین هم به قطعنامه عربستان رای مثبت داد

فلسطین نیزچون دیگرکشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد واعلام کرد مانیز چون برادران عربمان درکنار عربستان پدرکشورهای عرب ومسلمان می ایستیم وباایران قطع رابطه کرده وایران راعامل تروریست ودخالت درکشورهای منطقه میدانیم !!!
هموطن روز قدس یادت نره 😊😁
*** در پی بیانیه تمام ضد ایرانی اتحادیه عرب آنچه بیش از هر چیز نفرت بر انگیز است رای نماینده عراق در محکومیت ایران است کشوری که جان صدها هزار نفر از هموطنانمان را گرفت دهها هزار نفر را در گیر عوارض پس از جنگ کرد و از همه مهمتر بعد از جنگ هم به جای آنکه ما از آنها غرامت بگیریم سالانه میلیونها دلار بابت بازسازی و... به آن کشور پولی که هم وطن خودمان نیاز دارد میدهیم، آن وقت در اتحادیه عرب علیه ما رای میدهد و از همه سخیف تر اینکه تلوزیون ما از خبری شدن این خیانت عراق جلو گیری میکند.
خدایا به مردم ما بینش عطا فرما
باید این پیام به گوش همه برسه
Read more
بسم الله هشت سال پیش چنین لحظاتی #جامعه در بهتِ مصاحبه مطبوعاتی ساعت یازده شب میرحسین موسوی بود، برای ...
Media Removed
بسم الله هشت سال پیش چنین لحظاتی #جامعه در بهتِ مصاحبه مطبوعاتی ساعت یازده شب میرحسین موسوی بود، برای اولین بار در #کشور یک کاندیدا قبل از پایان رای گیری اعلام پیروزی کرد و قضایا تا آنجا پیش رفت که حدود هفت ماه کشور در #آشوب ماند، تا یوم الله #نه_دی غائله را ختم کرد، این دو بیت تقدیم به سرکرده #فتنه_88 ... بسم الله

هشت سال پیش چنین لحظاتی #جامعه در بهتِ مصاحبه مطبوعاتی ساعت یازده شب میرحسین موسوی بود،
برای اولین بار در #کشور یک کاندیدا قبل از پایان رای گیری اعلام پیروزی کرد و قضایا تا آنجا پیش رفت که حدود هفت ماه کشور در #آشوب ماند، تا یوم الله #نه_دی غائله را ختم کرد،
این دو بیت تقدیم به سرکرده #فتنه_88 یا سرکرده #کودتای_رنگی_۸۸

یادآر به ملتت خیانت کردی
بر مردم کشورت جنایت کردی
#يادار که در کشاکش فتنه‌ی سبز
از #داعش این وطن حمایت کردی

#۲۲خرداد۸۸
#داعشیان_وطنی #فتنه #فتنه_گر #فتنه_گران #میرحسین_موسوی #کروبی #داعشی_وطنی #یادآر #ایران #فراموش_نمیکنیم
Read more