داری تو فقط من

Loading...


Unique profiles
79
Most used tags
Total likes
0
Top locations
کربلاء بين الحرمين, Bandar-E Genaveh, Bushehr, Iran, Tehran, Iran
Average media age
796.3 days
to ratio
5.7
#شب_جمعه #کربلا #تو_نباشی_دل_من_دیگه_نمیکوبه همه زندگیم آشوبه رفاقت با رفیقای تو خوبه تو که باشی دلم دیگه آقا قرصه ازم هیشکی نمیپرسه چرا دلت داره این همه غصه بذار رک بِت بگم آقا غلط کردم #من_در_حق_تو_بد_کردم ولی بازم همش هوامو داری الهی من فدات چقدر کرم داری تو دل من حرم داری #میدونم_تو_بازم_صدامو_داری . . . #جواد_مقدم ... #شب_جمعه #کربلا
#تو_نباشی_دل_من_دیگه_نمیکوبه
همه زندگیم آشوبه
رفاقت با رفیقای تو خوبه

تو که باشی دلم دیگه آقا قرصه
ازم هیشکی نمیپرسه
چرا دلت داره این همه غصه

بذار رک بِت بگم آقا غلط کردم
#من_در_حق_تو_بد_کردم
ولی بازم همش هوامو داری

الهی من فدات چقدر کرم داری
تو دل من حرم داری
#میدونم_تو_بازم_صدامو_داری
.
.
.
#جواد_مقدم #شور #مداحی
#شب_رحمت_و_مغفرت_شب_جمعه_است
#یاستارالعیوب
#دلم_فقط_به_تو_خوشه
#من_لی_غیرک_حسین
#یارحمت_الله_الواسعة_و_یا_باب_النجاة_الامة
#برای_دل_زهرا_مارا_به_محرم_برسانید
@foad_jafarii
@javadmoghadam128
#بحق_الزهرا _العفو
Read more
Loading...
چند سال پیش یک مجموعه عکاسی کردم به اسم «پول ایرانی» که در واقع واکنش من بود به اولین شوک ارزی که در‌عمرم ...
Media Removed
چند سال پیش یک مجموعه عکاسی کردم به اسم «پول ایرانی» که در واقع واکنش من بود به اولین شوک ارزی که در‌عمرم دیده بودم، یعنی زمان احمدی‌نژاد...اون مجموعه رو پیش هرکسی برای نمایش در‌گالری بردم واکنش‌ها تقریبا مشابه بود؛ «دنبال دردسر میگردی!؟» (عکسی که میبینید یکی از آثار همون مجموعه‌اس) اما بنظر ... چند سال پیش یک مجموعه عکاسی کردم به اسم «پول ایرانی» که در واقع واکنش من بود به اولین شوک ارزی که در‌عمرم دیده بودم، یعنی زمان احمدی‌نژاد...اون مجموعه رو پیش هرکسی برای نمایش در‌گالری بردم واکنش‌ها تقریبا مشابه بود؛ «دنبال دردسر میگردی!؟» (عکسی که میبینید یکی از آثار همون مجموعه‌اس)
اما بنظر خودم مجموعه‌ی مشکل‌داری نبود فقط کمی انتقادیه، در واقع بیان کردن حرفی بود که کمابیش هرکدوم از ما بخشی از اون رو میدونیم و حتی هر روز بیانش میکنیم و در‌ واقع نه حرف من غیرقانونیه نه بیانش، پس ترس من و گالری‌دارها از چیه؟
بنظرم اشکال اصلی ترس از مجریان قانونه، کسانی که گرچه خودشون بخشی از جامعه هستن اما با رسیدن به یک منصب به سرعت از نظر ذهنی خودشون رو از جامعه جدا میکنن و تنها وظیفه‌شون میشه «حفظ شرایط موجود» و دلیل این تلاش هم اینه که چون در ساختار قدرت تنیده میشن و از موهبت‌های این اتفاق بهره میبرن حاضر نیستن شرایط تغییری بکنه که مبادا اونها از حلقه‌ی قدرت جدا بشن.
من فکر میکنم یکی از آفت‌هایی که جامعه‌ی ما بهش دچار شده فاصله و شکاف عجیبیه که بین حاکمیت و مردم ایجاد شده. امروز فیلم شرم‌آوری از یک «نماینده‌ی» مجلس دیدم که انگار فرامو‌ش کرده یک روز برای جمع کردن رأی دست مردم رو هم میبوسیده اما الان که به «قدرت» رسیده ملت رو شایسته‌ی نظر دادن نمیدونه! امیدوارم فکر نکنین اون آقای نماینده یک استثناست ، حتی شاید اگر منم یک روز به مقامی در یک وزارت‌خونه برسم تو ذهنم بگم «قلعه‌ی شاه مال منه» و مردمی که یک روز مثل خودم ، ناراضی و منتقد بودن رو «دشمن»، «آشوبگر» ، «خودفروخته» و «فریب‌خورده» بدونم! این ژن مریض در بسیاری از ما هست و باید درمانش کنیم. عجیب نیست که شاه هم هر معترضی رو خرابکار‌و خودفروخته میدونست و احمدی‌نژاد هم مایی رو که بهش «معترض» بودیم خس‌وخاشاک میدونست؟ شاید بد نباشه روی یک کاغذ برای خودمون بنویسیم «مردم تو دشمن تو نیستن، مگر اینکه تو دشمن مردم شده باشی!» من هنوز هم مجموعه‌ام رو نمایش نمیدم ، نه از ترس قانون ، بلکه از کسایی که خودشون رو «مجری قانون» نمیدونن، «صاحب قانون» میدونن!
Read more
. . مصاحبه ی مسی ( پارت ۲ ) : . . هر کاری که سمپائولی میکنه سرسختانس! اون بهترین رو از ما طلب داره. ...
Media Removed
. . مصاحبه ی مسی ( پارت ۲ ) : . . هر کاری که سمپائولی میکنه سرسختانس! اون بهترین رو از ما طلب داره. اون ۱۰۰% خودش رو برای کاری که میکنه ، کنار میذاره. . ما چیزی رو به کسی بدهکار نیستیم‌ . بازی در کنار آگوئرو تو منچسترسیتی؟ نه! . موفقیت اخیر رئال‌مادرید در لیگ قهرمانان؟ اونا نتیجه ی مورد‌ ... .
.
مصاحبه ی مسی ( پارت ۲ ) :
.
.

هر کاری که سمپائولی میکنه سرسختانس! اون بهترین رو از ما طلب داره. اون ۱۰۰% خودش رو برای کاری که میکنه ، کنار میذاره.
.

ما چیزی رو به کسی بدهکار نیستیم‌
.

بازی در کنار آگوئرو تو منچسترسیتی؟ نه!
.

موفقیت اخیر رئال‌مادرید در لیگ قهرمانان؟ اونا نتیجه ی مورد‌ نظر رو دریافت میکردن.بعضی وقتا با عملکرد ضعیف! اما ما باید همیشه برای برد، بهتر از رقیب میبودیم!
.

رفتن اینیستا؟ ما رسما همه چیز رو کنار هم شروع کردیم‌. این عالیه که تونستم لحظات فوق‌العاده ای رو کنارش تجربه کنم
.
.

من برای ثابت کردن چیزی به دیگران، نیازی به رفتن به تیم دیگه ای ندارم! ترک بارسلونا برای من بسیار دشواره!
.

من دوست ندارم بازی کردن خودم رو تماشا کنم! من بازی ها رو مجدد توی تلویزیون نگاه نمیکنم. اما بله؛ من به عنوان یه بازیکن و یه شخص، در سال های اخیر تغییرات زیادی کردم و چیزای جدیدی رو به بازیم اضافه کردم‌.
.

همه ی بازیکنا تحت فشار هستن. تو فقط نیاز داری راه کم کردن این فشار رو پیدا کنی و کارایی رو انجام بدی که حالت رو خوب میکنه!
.
.
.
.
پارت اول در پستِ قبل .
.
.
Samira
Read more
<span class="emoji emoji1f53b"></span>️ . من می‌دانم که می‌توانم خوشحالت کنم و مطمئن باش که تو هم می‌توانی خوشبختم کنی. تو از من آدمی ...
Media Removed
️ . من می‌دانم که می‌توانم خوشحالت کنم و مطمئن باش که تو هم می‌توانی خوشبختم کنی. تو از من آدمی ساختی که اصلا تصورش را هم نمی‌کردم. حتی با این شرایطی که داری باز هم می‌توانی شادم کنی. از تمامِ آدم‌های دنیا فقط می‌خواهم کنارِ تو باشم، تو را به هرکسی ترجیح می‌دهم، حتی این تویی که به نظرِ خودت ... 🔻️
.

من می‌دانم که می‌توانم خوشحالت کنم
و مطمئن باش که تو هم می‌توانی خوشبختم کنی.
تو از من آدمی ساختی که اصلا تصورش را هم نمی‌کردم.
حتی با این شرایطی که داری باز هم می‌توانی شادم کنی.
از تمامِ آدم‌های دنیا فقط می‌خواهم کنارِ تو باشم،
تو را به هرکسی ترجیح می‌دهم،
حتی این تویی که به نظرِ خودت از دست رفته است.

#جوجو_مویز .
. 🌳🍀🍃✈☁💙💚💜💛☁✈🍃🍀🌳
______________________________
Photo By : Saeid.m
Location: Iran 🇮🇷, Mazandaran , Ramsar
______________________________
.
این پیج را فالوو کنید ⤵⤵
.
@Dorbinam
@Dorbinam
Read more
یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی آن آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک ...
Media Removed
یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی آن آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند! یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا ... یک روزی برمیگردند
یک روزی برمیگردند همه‌ی آن آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند!
یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا میشود!
در ابتدا شوکه میشوید از برگشتنش،و او همان لحظه شروع میکند از اتفاق‌هایی که بعد از رفتنش برایش افتاده حرف میزند، از بدبیاری‌هایش، از اینکه او هم یک نفر در زندگی‌اش آمد که تنهایش گذاشت، و شما بی توجه به حرف‌هایش فقط نگاهش میکنید،تا اینکه برمیگردد و میگوید:"نفرینم کرده‌ای"؟
و شما تا می‌آیید جوابش را بدهید که نه من نفرین‌ات نکرده‌ام...
حرفش را ادامه میدهد"عیبی ندارد،حق داشتی،من اشتباه کرده‌ام،حالا من را میبخشی"؟
و دوباره تا می‌آیی که بگویی من اصلا همه چیز را فراموش کرده‌ام، می‌پرد وسط حرف‌هایت و میگویید:"البته که حق داری نبخشی!ولی من هنوز هم دوستت دارم"...
و اینجاست که آدم خیلی محکم باید روبه‌رویش بایستد و بگوید:
ببین من بدون تو زندگی کردن را خیلی خوب یاد گرفته‌ام و حاضر نیستم این حال خوبم را با تو تقسیم کنم،همین!

میدانی دوست داشتن بعضی از آدم‌ها در زندگی چیزی به جز ضرر و حال بد برای آدم‌ها ندارد!...
.
.
. 📬 #میکائیل⭐
.
.
.
.
🆔@mikilove351 📷
.
.
.
⏬ #ای_کاش_آدمیکه_رفته_دیگه_برنگرده 😞😞😔😞✉
.
.
#نظرتان_خودرا_درخصوص_پیج_بامادرمیان_بذارید 🙏😊
Read more
به محض اینکه بسته پلاستیک پیچ شده رو از دست مامان گرفتم ، کوچیک و کوچیکتر شدم ، دختری شش سالِ با موهای ...
Media Removed
به محض اینکه بسته پلاستیک پیچ شده رو از دست مامان گرفتم ، کوچیک و کوچیکتر شدم ، دختری شش سالِ با موهای فرفری که چتری های کچ و کوله ش رو مامانش کوتاه کرده، جلوی در سبز چوبی بزرگی وایساده، در بزرگی که وقتی بهش دقت میکردی یه در سبز کوچولو توش پیدا میکردی، فقط لازم بود با یه دست هولش بدی، نه زنگی در کار بود نه کلیدی! ... به محض اینکه بسته پلاستیک پیچ شده رو از دست مامان گرفتم ، کوچیک و کوچیکتر شدم ، دختری شش سالِ با موهای فرفری که چتری های کچ و کوله ش رو مامانش کوتاه کرده، جلوی در سبز چوبی بزرگی وایساده، در بزرگی که وقتی بهش دقت میکردی یه در سبز کوچولو توش پیدا میکردی، فقط لازم بود با یه دست هولش بدی، نه زنگی در کار بود نه کلیدی! هولش میدادی و باز میشد به بهشت ، به هشت بچه ی قد و نیم قد دیگه، به حوض آبی وسط خونه، به درخت های سر به فلک کشیده ش ، به تاب ته حیاط، به بالا بلندو، به گرگم به هوا، به دایی شهریار که ما رو روی پاش مینشوند و نقش اسباب بازی های شهربازی رو بازی میکرد  و ما از خنده ریسه می رفتیم. تا یه کولی راه ورود به خونه رو پیدا کرد و امد تو خونه دور زد و بالا پایین پریید و هممون رو زهره ترک کرد. بزرگ ترها تصمیم گرفتن در چوبی رو با یه در آهنی کلید دار عوض کنن، تنها یه نفر قدر این در و خاطراتش رو فهمید و اجازه نداد دور بندازنش ، نگهش داشت ته حیاط.
وقتی زنگ زد گفت چی از ایران لازم داری گفتم فقط یکی از کارهای خودت، تابلو خاطره رو واسم فرستاد غش کردم از خوشی! تکه های کوچیک در قدیمی تو یک‌ قاب چوبی
ورق بزنید ؛) مرسی دایی شهریار یکی یه دونه من
@shahriarraf
Read more
Loading...
بغلش کرده بودم پرسید چقدر منو دوست داری؟؟؟ گفتم خیلی... گفت نه یه اندازه ای بگو... گفتم آخه چی ...
Media Removed
بغلش کرده بودم پرسید چقدر منو دوست داری؟؟؟ گفتم خیلی... گفت نه یه اندازه ای بگو... گفتم آخه چی بگم،خیلی دیگه... گفت من یه اندازه بگم همون قدر دوسم داشته باشی؟؟؟؟ تو دلم گفتم الان اندازه ستاره های آسمونی،اندازه ی دریایی،یه همچین چیزی میگه برگشت گفت:همون اندازه که اون بی معرفت قبلی بهم بدی ... بغلش کرده بودم
پرسید چقدر منو دوست داری؟؟؟
گفتم خیلی...
گفت نه یه اندازه ای بگو...
گفتم آخه چی بگم،خیلی دیگه...
گفت من یه اندازه بگم همون قدر دوسم داشته باشی؟؟؟؟
تو دلم گفتم الان اندازه ستاره های آسمونی،اندازه ی دریایی،یه همچین چیزی میگه
برگشت گفت:همون اندازه که اون بی معرفت قبلی بهم بدی کرد همون قدر دوسم داشته باش
گفتم یعنی چقدر آدم میتونه به یه نفر ظلم کنه که همچین حرفی بزنه...
اشک تو چشماش جمع شد و با بغض گفت:فقط تو رو خدا،التماست میکنم یه روزی نرسه،من به کسی بگم اندازه ی ظلمایی که تو به من کردی دوسم داشته باشه...
.
.
. ❌ #میکائیل👑
.
.
#خیلی_سخته_روزی_برسه_که_بگم_اندازه_ظلمهای_که_درحقم_کردی_دوستت_داشته_باشم😞
.
.
. 🆔@mikilove351 🎁
.
.
.
⏬ #فالو_کردی_بقیه_پستارو_ببین💐
Read more
من و خدا سوار یك دوچرخه شدیم. من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب. فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره ...
Media Removed
من و خدا سوار یك دوچرخه شدیم. من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب. فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم. حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: "تو فقط رکاب بزن" لبخندبزن: وقتی با خانواده ات دور هم جمع شده اید.. خیلی ... من و خدا سوار یك دوچرخه شدیم. من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب. فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم. حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید:
"تو فقط رکاب بزن"
🍂🍃😊🍃🍂
😊 لبخندبزن: وقتی با خانواده ات دور هم جمع شده اید..🌹
خیلی ها هستند آرزوی داشتن خانواده را دارند...! 🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃
😊 لبخند بزن: وقتی داری سرکارت میروی..🌹
خیلی ها هستند دربدر بدنبال کار وشغل هستند. 🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃
😊لبخندبزن: چون تو صحیح و سالم هستی..🌹
خیلی ها هستند دارند بخاطر بازگشت سلامتی شان میلیونها خرج میکنند. 🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃 🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃 🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃
😊لبخندبزن: چون "تو"خودت هستی..🌹
وخیلی ها آرزو دارند که چون"تو"باشند. 🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃
😊😊:لبخندبزن..وهمیشه لبخند بر لبانت داشته باش و خدا راشاکرباش وقناعت پیشه کن وبر تقدیر و مقدرات راضی و تسلیم باش..وهمیشه فرهنگ لبخند را درمحیط زندگی خودت منتشرکن.🌹 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
Read more
Loading...
من و خدا... خدا گفت: هیچ ، فقط عشقم را بپذیر و مرا باور کن و بدان بی آنکه مرا بخوانی همیشه در کنار تو هستم گفتم ...
Media Removed
من و خدا... خدا گفت: هیچ ، فقط عشقم را بپذیر و مرا باور کن و بدان بی آنکه مرا بخوانی همیشه در کنار تو هستم گفتم : چرا اصرار داری تو را باور کنم و عشقت را بپذیرم؟ گفت : اگر مرا باور کنی خودت را باور می کنی و اگر عشقم را بپذیری وجودت آکنده از عشق می شود. آن وقت به آن لذت عظیمی که در جست و جوی آنی می رسی و دیگر نیازی ... من و خدا...
خدا گفت: هیچ ، فقط عشقم را بپذیر و مرا باور کن و بدان بی آنکه مرا بخوانی همیشه در کنار تو هستم

گفتم : چرا اصرار داری تو را باور کنم و عشقت را بپذیرم؟
گفت : اگر مرا باور کنی خودت را باور می کنی و اگر عشقم را بپذیری وجودت آکنده از عشق می شود. آن وقت به آن لذت عظیمی که در جست و جوی آنی می رسی و دیگر نیازی نیست خود را برای ساختن کاخ رویایی به زحمت بیندازی. چیزی نیست که تو نیازمند آن باشی زیرا تو و من یکی می شویم. بدان که من عشق مطلق ، آرامش مطلق و نور مطلق هستم و از هر چیزی بی نیازم. اگر عشقم را بپذیری می شوی
نور
آرامش
و بی نیاز از هر چیز ...
Read more
مهم نیست چه راهی رو برم ولی قول میدم تهش به تو برسم <span class="emoji emoji2665"></span> . من هنوز معتقدم وقتی دوستش داری و دوستت داره به ...
Media Removed
مهم نیست چه راهی رو برم ولی قول میدم تهش به تو برسم . من هنوز معتقدم وقتی دوستش داری و دوستت داره به هم محرمید . عاشق شوید! نه بخاطر لذت بوسه و هم آغوشی ،بخاطر تمرکز ذهن روی یک نفر ،وفاداری لذت دارد . بعده رفتن تو ندیدی ک چه آمد به سرم سر به کجا خورد شکست قلب من,هر روز ، ترک, خورد، شدووو قصه ی هر ... مهم نیست چه راهی رو برم
ولی قول میدم تهش به تو برسم ♥
.
من هنوز معتقدم وقتی دوستش داری و دوستت داره
به هم محرمید
.
عاشق شوید!
نه بخاطر لذت بوسه و هم آغوشی ،بخاطر تمرکز ذهن روی یک نفر ،وفاداری لذت دارد
.
بعده رفتن تو ندیدی ک چه آمد به سرم
سر به کجا خورد شکست
قلب من,هر روز ، ترک, خورد، شدووو
قصه ی هر روز من از کودکی ام دور شدم
خنده هایم الکیست
قهقمه میزنم اما صدایش سکوتستو سکوت است!
.
- کل پاییزو زمستون یه طرف ،ها کردن رو شیشه ماشین و اون قلب که به یاده تو میکشم ،یه طرف
.
دلتنگی همون مرگه ،فقط با کوله ای پر از غم ،در دست دل و کمی بغض در جیب گلو
.
مادرم میگوید چرا یک کار را انجام میدهی کار بعدی را نه ؟روم نمیشد بگم حواسمو پیشه تو جا گذاشتم!
.
چقدر دلم نمیخواد با ادمایه جدید اشنا بشم ،چقدر دلم هیچکسو نمیخواد
.
#همش #hp #بودا #دل_خودم
#1396 #7 #25
#13هرچه_زودتر #14_زودتر
Read more
. یک روز خیلی اتفاقی درِ اتاق برادرم رو باز کردم و دیدم زیر پتو وول می‌خوره. با حالت معذب و مهیجی پتو ...
Media Removed
. یک روز خیلی اتفاقی درِ اتاق برادرم رو باز کردم و دیدم زیر پتو وول می‌خوره. با حالت معذب و مهیجی پتو رو کنار زدم و دیدم اول صبحی اصرار داره با کارد کره‌خوری رگش رو بزنه. برای رهاییش از دام خودکشی، بهش گفتم: . + بحران مالِ آدم‌های مهمه. یکیش همین توماس. . - توماس؟ کدوم توماس؟ . + مگه تو چندتا توماس ... .
یک روز خیلی اتفاقی درِ اتاق برادرم رو باز کردم و دیدم زیر پتو وول می‌خوره. با حالت معذب و مهیجی پتو رو کنار زدم و دیدم اول صبحی اصرار داره با کارد کره‌خوری رگش رو بزنه. برای رهاییش از دام خودکشی، بهش گفتم:
.
+ بحران مالِ آدم‌های مهمه. یکیش همین توماس.
.
- توماس؟ کدوم توماس؟
.
+ مگه تو چندتا توماس می‌شناسی؟
.
- توماس مولر؟
.
+ نه بابا من منظورم ادیسونه. خب حالا. ولش کن. ادیسون گفته: «من نمی‌گویم هزاران بار شکست خوردم، بلکه می‌گویم من کشف کردم که هزار راه برای شکست خوردن وجود دارد.» خدا می‌دونه این ادیسون چقدر به فنا رفته که دیگه جلو در و همساده مجبور شده این حرف رو بزنه. ولی کلاس خودش رو پایین نیاورده و تازه این هم پای کشفیات خودش گذاشته. پا شد بره خودکشی کنه؟
.
یا بتهوون؛ میگه: «بهترین لحظات زندگی من لحظاتی بود که در خواب گذراندم.»
.
تو فقط حساب کن این زندگی واقعیش دیگه چی بوده! ولی یه‌کم خوابیده، حالش خوب شده، بعد باز پا شده نشسته پای پیانو و کاراش. والا، خودشو کشت؟
.
همین هاروکی موراکامی، که هی کتاباش رو کادو می‌کنی با روبان صورتی میدی به دوستات! میگه: «تا وقتی به جایی که داری می‌روی نرسیده‌ای، هرگز به پشت سرت نگاه نکن.»
.
این هم معلومه دلش از دست فک و فامیل و حرف و حدیثا خون بوده. با خودش گفته میرم و پشت سرم هم نگاه نمی‌کنم ولی بعد که به یه جایی رسید، راه به راه شوآفِ موفقیتاش رو کرد.

اون چاقوی کره‌خوری هم بده به من. اگه حرفام نتیجه نداد فردا صبح با شیر فاسد خودکشی کن.

برادرم رو به من کرد و گفت: آره حق با توئه؛ چون حتی چرچیل هم گفته: «بزرگ‌ترین درس زندگی این است که گاهی احمق‌ها هم درست می‌گویند.»
Read more
یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند! یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا ... یک روزی برمیگردند
یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند!
یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا میشود!
در ابتدا شوکه میشوید از برگشتنش،و او همان لحظه شروع میکند از اتفاق‌هایی که بعد از رفتنش برایش افتاده حرف میزند، از بدبیاری‌هایش، از اینکه او هم یک نفر در زندگی‌اش آمد که تنهایش گذاشت، و شما بی توجه به حرف‌هایش فقط نگاهش میکنید،تا اینکه برمیگردد و میگوید:"نفرینم کرده‌ای"؟
و شما تا می‌آیید جوابش را بدهید که نه من نفرین‌ات نکرده‌ام...
حرفش را ادامه میدهد"عیبی ندارد،حق داشتی،من اشتباه کرده‌ام،حالا من را میبخشی"؟
و دوباره تا می‌آیی که بگویی من اصلا همه چیز را فراموش کرده‌ام، می‌پرد وسط حرف‌هایت و میگویید:"البته که حق داری نبخشی!ولی من هنوز هم دوستت دارم"...
و اینجاست که آدم خیلی محکم باید روبه‌رویش بایستد و بگوید:
ببین من بدون تو زندگی کردن را خیلی خوب یاد گرفته‌ام و حاضر نیستم این حال خوبم را با تو تقسیم کنم،همین!
.
.

پ ن :میدانی دوست داشتن بعضی از آدم‌ها در زندگی چیزی به جز ضرر و حال بد برای آدم‌ها ندارد!...
.
. 👑 #میکائیل💕
.
.
. 🆔@mikilove351 📷
Read more
Loading...
وقتی تونستیم از چهارراه رسولی دل بکنیم دیگه هوا تاریک شده بود میدونید که چون زاهدان شرق کشور هست زودتر ...
Media Removed
وقتی تونستیم از چهارراه رسولی دل بکنیم دیگه هوا تاریک شده بود میدونید که چون زاهدان شرق کشور هست زودتر از جاهای دیگه آفتاب غروب میکنه.گفتم چه خوب دوست دارم مسجد مکی و تو شب هم ببینم حق هم داشتم چون نمای بسیار زیبایی داشت فقط بخاطر خاموشی که تو کل دنیا توی اونشب نمیدونم بخاطر چی اعلام شده بود چراغهای ... وقتی تونستیم از چهارراه رسولی دل بکنیم دیگه هوا تاریک شده بود میدونید که چون زاهدان شرق کشور هست زودتر از جاهای دیگه آفتاب غروب میکنه.گفتم چه خوب دوست دارم مسجد مکی و تو شب هم ببینم حق هم داشتم چون نمای بسیار زیبایی داشت فقط بخاطر خاموشی که تو کل دنیا توی اونشب نمیدونم بخاطر چی اعلام شده بود چراغهای گنبد اصلیش خاموش بود.مسجد مکی یکی از بزرگترین مساجد جهان برای اهل سنت هست که فاز اولش از سال هفتاد تو سه طبقه شروع شد و فاز دومش تو سال نود اما پایه اصلیش در سال چهل و نه بنیان شده.این مسجد و دارلعلومش سی و سه هزار متر وسعت داره که داری چهار مناره نود و دو متری و و پنجاه و دو گنبد که گنبد اصلی چهل و شش متر ارتفاع داره و با طرحها و رنگهای بسیار زیبا نقاشی شده و معماری زیبایی داره و اهل سنتهای بسیاری تو این مسجد تحت تعلیم ان و دارای اعتقادات خاص و قابل احترامی هستن.این مسجد یکی از پربازدیدترین جاذبهای زاهدان هست اینم بگم ساخت مسجد توسط #مولانا شیخ عبدالعزیز پایه گذاری شده و بعداز فوتشون #مولانا عبدالحمید مدیریت مسجد رو بر عهده دارن.برای منکه جای خیلی جالبی بود وقتی توش بودم انگار اومدم یه شهر جداگانه با یه عالمه چیزای متفاوت!!!محراب این مسجد واقعا زیبا و خیره کننده بود و از سنگ مرمر مرغوب و فکر کنم آب طلا ساخته شده بود که با نور آبی خاصی به زیبایش افزوده شده بود.کلی ام مارو تحویل گرفتن اونجا احتمالا بخاطر جناب شیخی بود که مارو همراهی میکردن😉ولی خدایی یه پا گوگل سرچ شدما واسه خودم😉هرچی خواستید تو پیج من سرچ کنید دیگه نرید سراغ گوگل😆
#سیستان_و_بلوچستان_امن_است
#مسجد #مسجد_مکی #زاهدان #مناره #گنبد #نقاشی #سنی #اهل_سنت #ایران #سیستان_بلوچستان #آبی #معماری #عکاسی #عکس #محراب #مرمر #سنگ #iran #travel #trips #tourist #photo #گوگل #سرچ #چهارراه_رسولی #مذهب #شیعه
Read more
اجراى موزيك دوست دارم همراه"بهزاد عبدالهى"دوست هنرمند م @behzadabdelahi @babaktaslimi.fans دست رو قلبت بذار بگو ماله منی تو فقط تو جهان ایده آل منی کاش میشد با دلم مهربون شی یکم کاشکی میشد یه بار در گوشت بگم - دوست دارم - تو تمومه رفتارات کوچیکترین کارات جذابیت داره من واسم تو این دنیا ... اجراى موزيك دوست دارم همراه"بهزاد عبدالهى"دوست هنرمند م @behzadabdelahi
@babaktaslimi.fans
دست رو قلبت بذار بگو ماله منی
تو فقط تو جهان ایده آل منی
کاش میشد با دلم مهربون شی یکم
کاشکی میشد یه بار در گوشت بگم
-
دوست دارم
-
تو تمومه رفتارات کوچیکترین کارات جذابیت داره
من واسم تو این دنیا احساسه تو تنها اهمیت داره , دله من تنهات نمیذاره
-
دوست دارم -
بگو دوسم داری بگی حظ میکنم
بخوای اخلاقمم من عوض میکنم
زندگیمو میدم پای این آرزو
من گوشم با توئه آره عشقم بگو
-
دوست دارم
#babak #taslimi #babaktaslimi #doosetdaram #live #ejra #piano #pianoversion #iloveyou #music #karma #love #behzadabdelahi #بابك #تسليمي #بابك_تسليمي #موزيك #دوست_دارم #اجرا #اجراي_زنده #بهزادعبدالهي #پيانو #كارما #آلبوم
Read more
. در حـریم قدسیت بـال مـناجاتی بده گنبدت دل می‌برد وقت ملاقاتی بده دست‌هایم خالی از پیش است سوغاتی ...
Media Removed
. در حـریم قدسیت بـال مـناجاتی بده گنبدت دل می‌برد وقت ملاقاتی بده دست‌هایم خالی از پیش است سوغاتی بده من فقیرم تکه نانی بهر خیراتی بده از کنار تو گدا با دست خالی رد نشد نیست عاقل هر کسی دیوانه‌ی مشهد نشد از دم گرمت مسیحا صاحبِ دم می‌شود بی تو باشم حضرت خورشید سردم می‌شود نـان برای بردن ... .
در حـریم قدسیت بـال مـناجاتی بده
گنبدت دل می‌برد وقت ملاقاتی بده

دست‌هایم خالی از پیش است سوغاتی بده
من فقیرم تکه نانی بهر خیراتی بده

از کنار تو گدا با دست خالی رد نشد
نیست عاقل هر کسی دیوانه‌ی مشهد نشد

از دم گرمت مسیحا صاحبِ دم می‌شود
بی تو باشم حضرت خورشید سردم می‌شود

نـان برای بردن و خوردن فراهم می‌شود
من زیادیم فقط از سفره‌ات کم می‌شود

ما لب تشنه لب دریایمان پیش شماست
هر کجا باشیم هم یک پایمان پیش شماست

این حرم را چشم‌های تار می‌خواهد چه کار؟
پنجره فولاد تو بیمار می‌خواهد چه کار؟

دل به تو بسته طناب دار می‌خواهد چه کار؟
خوب مداوایش کند اسرار می‌خواهد چه کار؟

پنجره فولاد تو بیمار را آورده است
تو جوابـش را بده دکتر جوابش کرده است

بر خلاف دست، چشمم پرتر از این حرف‌هاست
آب سقاخانه‌ات تب‌بُرتر از این حرف‌هاست

این گرفتارت شدن‌ها حُر تر از این حرف‌هاست
نان بدون عشق تو آجرتر از این حرف‌هاست

در رواق تو تمامی جهان جا می‌شود
زودتر از گفتن حاجت گره وا می‌شود

راه افتادی و زیر پات ایران ساختند
تکه‌ای از خاک ایران را خراسان ساختند

با وجود تو در این کشور مسلمان ساختند
تو همان لطفی که در پاسخ به سلمان ساختند

در نگه‌داریِ تو، خود را نشان دادیم ما
تـا ابد مدیون زنهای سنابادیم ما

صابر خراسانی
.
دریافت مطالب پیج در کانال سروش ما
لینک در صفحه اصلی پیج
.
#دهه_کرامت #ولادت_امام_رضا_علیه_السلام #شیعه #متنوگرافی #مشهد #گرافیک #حدیث_بندگی #hadis_bandgi
Read more
Loading...
قسمت نهم <span class="emoji emoji1f494"></span> -یه سوال؟ ه:بپرس -امم..زین...دوس دختر داره؟ ه: نگران نباش تا فعلا که نداره ولی زین ...
Media Removed
قسمت نهم -یه سوال؟ ه:بپرس -امم..زین...دوس دختر داره؟ ه: نگران نباش تا فعلا که نداره ولی زین بد تیکه ای نیست میدزدنش!! - هه هه ه: مطمعنی نمیای؟ -اره امشب خستم تازه پس فردا هم تولد توعه ها یادت که نرفته.؟ ه: تو از کجا میدونی؟ -مگه میشه تولدتو فراموش کنم؟ (دروغ گفتم! فراموش کرده بودم و نایل ... قسمت نهم 💔
-یه سوال؟
ه:بپرس
-امم..زین...دوس دختر داره؟
ه: نگران نباش تا فعلا که نداره ولی زین بد تیکه ای نیست میدزدنش!!
- هه هه
ه: مطمعنی نمیای؟ -اره امشب خستم تازه پس فردا هم تولد توعه ها یادت که نرفته.؟
ه: تو از کجا میدونی؟
-مگه میشه تولدتو فراموش کنم؟ (دروغ گفتم! فراموش کرده بودم و نایل بهم گفت😁)
ه: پس میای دیگه اره؟
-اوهوم❤
اوکی فردا میبینمت😊
-بای
ناهار چی بخورم؟ اوووف بهتره غذا سفارش بدم... دلم واسه دست پخت مامانم تنگ شده😭 کاش اون الان اینجا بود...
(فلش بک: تو ۱۲ سالگی دایانا مادرش بر اثر سرطان فوت کرد و و توی ۱۶ سالگیش باباش یه زن دیگه گرفت و فقط خرج مدرسه و کارای دیگه ی دایانا میکرد )
زنگ زدم یه فست فودی و یه پیتزا و یه نوشابه سفارش دادم...
بعد نیم ساعت غذا رو اوردن..شروع کردم به خوردن و وقتی تموم شد ساعت سه بود.. زود رفتم یه دوش یه ربع گرفتم و اومدم بیرون موهامو خشک کردم و لباسامو پوشیدم...
خیلی خسته بودم رو تخت دراز کشیدم...
تا صبح خوابم برده بود :| دیدم لوک اومده دنبالم زود لباسامو پوشیدم و رفتم سوار ماشین شدم...کالج خیلی معمولی بود و خیلی زود تموم شد لوک دوباره رسوندتم خونه :| ناهار واسه خودم تخم مرغ درست کردم و tv نگاه کردم و یکم از کارای کالج و انجام دادم و بقیش تو گوشی بودم.. بعد شامم گرفتم کپیدم چون دوست داشتم زود فردا بشه و برم تولد هرییی و همه چیو به زین بگم! چون فهمیدم دوست دختر نداره تصمیم گرفتم همه چیو بهش بگم..
رییییینگ رییینگ (صدای زنگ گوشیه!)
از خواب پریدم و صدامو صاف کردم ، هنوز چشام بسته بود
-الو
ت: سلااااام
-سلام تیلور؟
ت:اررره خودمم -شمارمو از کجا گیر اورددی؟
ت: هری داد
-اوه
ت: هی تو خواب بودی؟
-نههههه من ساعت هفت صبح پاشدم :|
ت: اوه امشب میای دیگه
-معلومه
ت: لباس داری؟؟
هی واااای من ،، من لباااس نداارم
-نههه
ت: خب پس من دارم میرم خرید تو هم بیا باهام
-حتما کی؟
ت: الان -اوکی پس من برم حاظر شم..راستی تیلر من ماشین ندارم
ت: اوکی میام دنبالت
(این قسمت خوب بود؟؟ ادامه : 55 likes مرسی از لایکا و کامنتا 😘 عاشقتووونم💕💋)
Read more
هیچ وقت، هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبِ خوب به دردای دلم گوش بده! تو هم همینی، منکرش نشو! هر کی که باهاش ...
Media Removed
هیچ وقت، هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبِ خوب به دردای دلم گوش بده! تو هم همینی، منکرش نشو! هر کی که باهاش حرف زدیم، تهش یا فاز روانشناسی برداشت برامون، یا قضاوتمون کرد؛ یا بعد از گفتن حرفامون ترسِ اینکه نکنه جایی درز پیدا کنن توی دلمون ریشه زد! می بینی؟ آدما همینن! صمیمی و غیر صمیمی هم نداره! فقط ... هیچ وقت، هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبِ خوب به دردای دلم گوش بده!
تو هم همینی، منکرش نشو!
هر کی که باهاش حرف زدیم، تهش یا فاز روانشناسی برداشت برامون، یا قضاوتمون کرد؛
یا بعد از گفتن حرفامون ترسِ اینکه نکنه جایی درز پیدا کنن توی دلمون ریشه زد!
می بینی؟
آدما همینن! صمیمی و غیر صمیمی هم نداره!
فقط یکی هست که هر وقت بخوای وقت داره، هر زمانی که به قول خودمون عشقت کشید می تونی صداش بزنی و سر دلتو باز کنی!
فقط یکی هست که هر چقدر هم بد بشیم، هر چقدر هم بیراهه بریم، بازم آغوشش بازو منتظره برگشتنه؛ برگشتنِ من...تو!
از نظر من برگشتن به سمتش، مختصِ آدمای گناهکار و... نیست!
همین که یه روز صداش نزنی، یه روز نگی
« خدایا نوکرتم » ، این حس رو بهت میده که داری دور میشی و چه خوب که هر ثانیه بهمون فرصت نزدیک شدن داده!
{ معبودا !
من بی تو ؛
چه منِ بی خودی ام ... }
.
🔸عوايد تبليغات صرف امور خيريه ميشود
🔹استفاده از تمام پستهای پیج وکانال تلگرام برای همه آزاده
براي ذخيره متن و عكس ها به كانال خدا آفيشيال مراجعه كنيد
⬅️ لينك عضويت كانال بالاي پيج هست➡️
Read more
نگذارید تا دیگران راهزن احساس ارزشمندیتان شوند آدم‌هایی که وسط مهمانی یک دفعه روی یک نفر زوم می‌کنند، ...
Media Removed
نگذارید تا دیگران راهزن احساس ارزشمندیتان شوند آدم‌هایی که وسط مهمانی یک دفعه روی یک نفر زوم می‌کنند، شکارش می‌کنند و می‌گویند "فلانی، چاق شدی." دقیقا دنبال چه هستند؟ آنها با اعلام بلند این جمله‌ی خبری می‌خواهند به چه برسند؟ توقع دارند چاق صید شده، به خاک بیفتد و بگوید "بله سرورم همین طور است، ... نگذارید تا دیگران راهزن احساس ارزشمندیتان شوند

آدم‌هایی که وسط مهمانی یک دفعه روی یک نفر زوم می‌کنند، شکارش می‌کنند و می‌گویند "فلانی، چاق شدی." دقیقا دنبال چه هستند؟
آنها با اعلام بلند این جمله‌ی خبری می‌خواهند به چه برسند؟ توقع دارند چاق صید شده، به خاک بیفتد و بگوید "بله سرورم همین طور است، مرا عفو کنید"؟ یا با گفتن این جمله سعی دارند به او درس زندگی بدهند؟
مثلا فکر می‌کنند چاق صید شده به محض تمام شدن جمله، گرمکن بر تن می‌دود توی جاده تندرستی و کلاغ پر سوار تاکسی می‌شود و سبزیجات آبپزش را در حین شنای سوئدی می‌خورد و دیگر موقع انجام امور بانکی توی شعبه‌ هم طناب می‌زند و دیگر چک‌هایش را نمی‌خواباند بلکه به آنها تمرین دراز نشست می‌دهد؟

جالب اینجاست که گوینده‌ همیشه این جمله را با نفس حبس شده در سینه ادا می‌کند و سعی دارد تا دقایقی برجستگی شکمش را مخفی کند. یعنی فلانی، فقط تو چاقی، من خوبم. یاد بگیر.
جمله‌ی "فلانی، چاق شدی" درست مثل این است که وسط مهمانی زل بزنی توی صورت کسی و بگویی "فلانی، زشت شدی." یا "فلانی، بو می‌دی." پرسش اصلی این است که آیا این دوستان فکر می‌کنند طرف پیش از این به چاقی خود پی نبرده؟ خودش را توی آینه ندیده؟ دچار افسردگی پس از ملاقات با چربی‌های اضافه‌ نشده؟ برای رهایی از چاقی برنامه نریخته؟ با خودش قرار "رژیم و ورزش از شنبه" نگذاشته؟ یا شاید هم این دوستان خود را در نقش کریستف کلمب و کاشف قاره‌ای گوشتی می‌بینند.
دست از سر دیگران برداریم. خبرهای ناامیدکننده‌ای که قطعا خودشان قبلا شنیده‌اند را به سمع و نظرشان نرسانیم. چشم‌هایمان را باز کنیم و خوبی‌ها را ببینیم. "فلانی، زیبا شدی. خوش تیپ شدی. ژاکت قشنگی پوشیدی.چه عطر خوبی زدی.قشنگ حرف می‌زنی. بانمکی. خاطرات خنده‌داری تعریف می‌کنی. صدای قشنگی داری. مهربانی، صادقی، خوش سلیقه‌ای..." توی جهان مملو از خبرهای روح خراش، گوینده اخبار امیدوار کننده باشيم
#آنالی_اکبری
Read more
Loading...
 #مامان نگاه کن منو یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای ...
Media Removed
#مامان نگاه کن منو یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای تو موهات منم اشکای سرازیره تو دعات منم یه عمر خستگیه تو پاهات منم نبودم اما تو رو #داد زدم تو هر لحظم که به مو رسیدم یه روزایی دلم هوسه خونه می کرد می خواستم بیام ببینمت #جون بگیرم نشد اما یه بار #حس ... #مامان نگاه کن منو یه دقه ببین این ورو
چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه
دونه سفیدای تو موهات منم اشکای سرازیره تو دعات منم
یه عمر خستگیه تو پاهات منم نبودم اما تو رو #داد زدم
تو هر لحظم که به مو رسیدم یه روزایی دلم هوسه خونه می کرد
می خواستم بیام ببینمت #جون بگیرم نشد اما یه بار #حس کنم رو سفیدم
چقدر لازمم بودی رویه ماهتو منو یه چای معمولی
نگاه به هارتو پورتام نکن تو اراده کن تا برات پا بچسبونیم
تو بخواه من بمیرم برات ولی نگو بگم که چیزی نمیگم الان
فقط همین که خیلی دست تنهام فقط همین که خیلی از شبا
خواستم شهرو بگردونمت خواستم فقط بخندونمت
خواستم وقتی میام خونه حس کنی یه #مرد اومده

#family #mother #mom #true #& #pure #love #i #love #u #my #everything #god #tnx #for #everything
Read more
مامان #نگاه کن منو # یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای ...
Media Removed
مامان #نگاه کن منو # یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای تو #موهات منم اشکای سرازیره تو #دعات منم # یه #عمر خستگیه تو #پاهات منم نبودم اما #تو رو داد زدم تو هر لحظم که به #مو رسیدم یه روزایی دلم هوسه #خونه می کرد می خواستم بیام ببینمت #جون بگیرم نشد اما ... مامان #نگاه کن منو # یه دقه ببین این ورو
چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه
دونه سفیدای تو #موهات منم اشکای سرازیره تو #دعات منم #
یه #عمر خستگیه تو #پاهات منم نبودم اما #تو رو داد زدم
تو هر لحظم که به #مو رسیدم یه روزایی دلم هوسه #خونه می کرد
می خواستم بیام ببینمت #جون بگیرم نشد اما یه بار حس کنم رو سفیدم
چقدر لازمم بودی رویه ماهتو منو یه #چای معمولی
نگاه به هارتو پورتام نکن تو اراده کن تا برات پا بچسبونیم
تو بخواه من بمیرم برات ولی نگو بگم که چیزی نمیگم الان
فقط همین که خیلی دست تنهام فقط همین که خیلی از شبا
خواستم شهرو بگردونمت خواستم فقط بخندونمت
خواستم وقتی میام خونه حس کنی یه مرد اومده
مادرم پاره ی تنم روزت مبارک
#mom #i #love #u #god #tnx #for #everything
Read more
مامان نگاه کن منو یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای تو موهات منم اشکای سرازیره تو دعات منم یه عمر خستگیه تو پاهات منم نبودم اما تو رو داد زدم تو هر لحظم که به مو رسیدم یه روزایی دلم هوسه خونه می کرد می خواستم بیام ببینمت جون بگیرم نشد اما یه بار حس ... مامان نگاه کن منو
یه دقه ببین این ورو
چی بگم خوب حق داری دیگه
یه دردم برات رو دردای دیگه
دونه سفیدای تو موهات منم
اشکای سرازیره تو دعات منم
یه عمر خستگیه تو پاهات منم
نبودم اما تو رو داد زدم
تو هر لحظم که به مو رسیدم
یه روزایی دلم هوسه خونه می کرد
می خواستم بیام ببینمت جون بگیرم
نشد اما یه بار حس کنم رو سفیدم
چقدر لازمم بودی
رویه ماهتو منو یه چای معمولی
نگاه به هارتو پورتام نکن
تو اراده کن تا برات پا بچسبونیم
تو بخواه من بمیرم برات
ولی نگو بگم که چیزی نمیگم الان
فقط همین که خیلی دست تنهام
فقط همین که خیلی از شبا
خواستم شهرو بگردونمت
خواستم فقط بخندونمت
خواستم وقتی میام خونه
حس کنی یه مرد اومده

#شایع #مادر_روزت_مبارک #مامان
Read more
هیچ وقت , هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبه خوب به دردای دلم گوش بده ,! تو هم همینی منکرش نشو ! هر کی که باهاش ...
Media Removed
هیچ وقت , هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبه خوب به دردای دلم گوش بده ,! تو هم همینی منکرش نشو ! هر کی که باهاش حرف زدیم , تهش یا فاز روانشناسی برداشت برامون , یا هم قضاوتمون کرد , یا بعد گفتن حرفامون ترس اینکه نکنه جایی درز پیدا کنن توی دلمون ریشه زد ! میبینی؟ آدما همینن ! صمیمی و غیر صمیمی هم نداره ... فقط ... هیچ وقت , هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبه خوب به دردای دلم گوش بده ,!
تو هم همینی منکرش نشو !
هر کی که باهاش حرف زدیم , تهش یا فاز روانشناسی برداشت برامون , یا هم قضاوتمون کرد ,
یا بعد گفتن حرفامون ترس اینکه نکنه جایی درز پیدا کنن توی دلمون ریشه زد !
میبینی؟
آدما همینن ! صمیمی و غیر صمیمی هم نداره ...
فقط یکی هست که هر وقت بخوای , وقت داره , هر زمانی که به قول خودمون عشقت رسید میتونی صداش بزنی و سر دلتو باز کنی !
فقط یکی هست که هر چقدم بد بشیم , هر چقدم بیراهه بریم , بازم آغوشش بازو منتظره برگشتنه ؛ برگشتن من ... تو !
از نظر من برگشتن به سمتش مختص آدمای گناه کارو ... نیست!
همین ک یه روز صداش نزنی , یه روز نگی <<خدایا نوکرتم >> این حس رو بهت میده که داری دور میشی , و چه خوبه ک هر ثانیه بهمون فرصت نزدیک شدن داده! {معبودا !
من بی تو چ من بی خودی ام …
Read more
ببین فرشته کوچولوی ناز من/چرا شکوندی ساز من/حرف من/حرف بد/حرف بد/حرف من/حرف من/حرف مرد/مرد من/مرد ...
Media Removed
ببین فرشته کوچولوی ناز من/چرا شکوندی ساز من/حرف من/حرف بد/حرف بد/حرف من/حرف من/حرف مرد/مرد من/مرد جنگ/پس بنگ و بنگ/دست سرد/مغز رد/رخنه کرد/تو دل منی که برات کم نزاشتم/درست که چیز زیادی نداشتم/بازم بذر محبت رو کاشتم/ببین عشقم/من تشنم/نزن چشمک/وقتی توی تشک/با اون داری میزنی پشتک/باش من بدم ... ببین فرشته کوچولوی ناز من/چرا شکوندی ساز من/حرف من/حرف بد/حرف بد/حرف من/حرف من/حرف مرد/مرد من/مرد جنگ/پس بنگ و بنگ/دست سرد/مغز رد/رخنه کرد/تو دل منی که برات کم نزاشتم/درست که چیز زیادی نداشتم/بازم بذر محبت رو کاشتم/ببین عشقم/من تشنم/نزن چشمک/وقتی توی تشک/با اون داری میزنی پشتک/باش من بدم تو خوبی/من سراب تو رودی/تنها دلیل زندگیم تو بودی/چه زوری/بود که الان چزوندی/منو/منی که از خار گل ساختم برات/منی که چراغ بودم توی شبات/اه کباب/کردی دلی که دادم برات/تازه فهمیدم تو عشق نبودی/فقط بودی سراب #rap #diss #love #pop #song
Read more
. #کمی_برادر . 《ساعت پنج بعد از ظهر》 . _ الو کجایی؟ + بیرون!! _ بیرون چیکار میکنی؟ + دنبال فضول ...
Media Removed
. #کمی_برادر . 《ساعت پنج بعد از ظهر》 . _ الو کجایی؟ + بیرون!! _ بیرون چیکار میکنی؟ + دنبال فضول میگردم؛ پیدا نمیکنم _ پیدا کردی سریع بیا خونه کارت دارم!! + فک کنم الآن یکی پیدا کردم _ خودتی.. + چی خودمم؟🤐 _ کی میرسی؟ + بستگی به کار فضولم داره _ سوال منو با سوال جواب نده + سوال نکردمااا _ ... .
#کمی_برادر
.
《ساعت پنج بعد از ظهر》
.
_ الو کجایی؟
+ بیرون!!
_ بیرون چیکار میکنی؟
+ دنبال فضول میگردم؛ پیدا نمیکنم😔
_ پیدا کردی سریع بیا خونه کارت دارم!!
+ فک کنم الآن یکی پیدا کردم😏
_ خودتی..
+ چی خودمم؟🤐
_ کی میرسی؟
+ بستگی به کار فضولم داره😪
_ سوال منو با سوال جواب نده
+ سوال نکردمااا
_ نمیدونم، هرچی دوست داری بخر، فقط گرون نگیر راضی نیستم😊
+ داداش خوبی تو؟😐
_ مرسی، تو خوبی ؟
+ چی گرون نگیرم؟🙁
_ کادو تولدم دیگه 😒
+ تولدت مبارک، ولی من چیزی نخریدما
_ گفتی کی میای خونه؟
+ یکم دیگه میرسم، چطور؟
_ پس با خودت کلیدساز بیار تا در خونه رو وا کنه برات😊
+ عزیزم!! عطر دوس داری ادکلن؟😑😑😑
.
پ.ن؛ اول بهمن، تولد داداش امین 🎂⚘❤
#تولدت_مبارک
.
#تولد #داداش #برادر #بهمن #فضول
#متن_طنز #دیالوگ #متن #دلنوشته
#کادو #هدیه #ادکلن #عشق
Read more
. . دوست داری یکی به اسم دوست اجتماعی بیاد و زیر پست کسی که برات خیلی عزیزه قلب و بوس بزاره...؟ پس تو ...
Media Removed
. . دوست داری یکی به اسم دوست اجتماعی بیاد و زیر پست کسی که برات خیلی عزیزه قلب و بوس بزاره...؟ پس تو هم اینکارو با عزیز کسی نکن فاصله ات رو به عنوان دوست اجتماعی حفظ کن باعث بحث و جدل و شک و شبه نشو... میشه محبت و احترامت رو به اون آدم خیلی رسمی تر و محترمانه تر بیان کنی اگر هدفت فقط عرض ادب باشه... اگر ... .
. دوست داری یکی به اسم دوست اجتماعی بیاد و
زیر پست کسی که برات خیلی عزیزه قلب و بوس بزاره...؟
پس تو هم اینکارو با عزیز کسی نکن
فاصله ات رو به عنوان دوست اجتماعی حفظ کن
باعث بحث و جدل و شک و شبه نشو...
میشه محبت و احترامت رو به اون آدم خیلی رسمی تر و محترمانه تر بیان کنی
اگر هدفت فقط عرض ادب باشه...
اگر هم هدفت چیز دیگه هست
مطمئن باش
این داستان واسه خودت تکرار  میشه
اونوقت می فهمی
با رفتارت چه حس بدی به یه آدم دیگه دادی...
تو هم که اون دوست اجتماعی عزیز میاد
زیر پستت دلبری می کنه
اگه حد و حدودت رو توو روابطت تعیین کنی
و حساب شده عمل کنی
اون دوست اجتماعی عزیز خودش رو جمع و جور می کنه...
تو به من بگو عقب مونده
اما من ترجیح میدم
عقب مونده بمونم
تا اینکه دنباله روی یه ولنگاریه مدرن باشم
وارد حریم خصوصی دو نفر بشم
و توو رابطه شون مشکل ایجاد کنم
.
#پریسا_زابلی_پور
.
Read more
میگن بعد من،خیلی حالت خوبه...! خودت بگو،چجوریه زندگیت بی من... شنیدم بعد من،یکی اومده تو زندگیت که ...
Media Removed
میگن بعد من،خیلی حالت خوبه...! خودت بگو،چجوریه زندگیت بی من... شنیدم بعد من،یکی اومده تو زندگیت که شده همه زندگیت... یه جوری دوسش داری که،انگار صدسال با توعه... مثلِ خونه تو رگات...! مثلِ مردمکه واسه چشمات...! تو بعد من، فقط تونستی،چند روز صبر کنی و معماهای مبهم این رابطه رو حل کنی و ... میگن بعد من،خیلی حالت خوبه...!
خودت بگو،چجوریه زندگیت بی من... شنیدم بعد من،یکی اومده تو زندگیت
که شده همه زندگیت...
یه جوری دوسش داری که،انگار صدسال با توعه... مثلِ خونه تو رگات...!
مثلِ مردمکه واسه چشمات...!
تو
بعد من،
فقط تونستی،چند روز صبر کنی و
معماهای مبهم این رابطه رو حل کنی و بریزی تو خودت...!
دور انداختی،همه ی اون خاطرات و حرفا و حس های مشترک رو...‌
نخواستی،درگیر ثانیه هایی که گذشته بشی و نشون بدی میشه بد بود و به رو نیاریم...
میشه بریم و یکی رو نبینیم...
اسیرش کنیم و خودمون دچار آدم دیگه شیم...! بگو،چندتا خزون ُمثل من
بهارکرده دستات...
واسه گفتن علاقه ات،مثل لرزش تن من
چقدر یخ کرد،چای توی قرارها...
کدوم آهنگ رو،بیادش گوش میدی
هرشب و مست میشی با بوی موهاش...
چقدر عکساشو بغل میکنی و
دلتنگی های بی اَمونتو آروم کردی با خنده هاش...
اگه نباشه،شبیه من چیو از دست میدی؟!
بعد من،
اونقدر خوشبختی
که فکر میکنم
چه جهنمی برات بودم،که بهشت تو ازت گرفتم... تو،بعد از خودت
یه جوری نشستی به دلش،
که،روبه روی آیینه ها
میپرسم از خودم
روزی هزار بار،
آخه
لعنتی،تو چی کم داشتی...؟!
.
.
.
🏆 #میکائیل💕
.
. 🆔@mikilove351 📷
.
.
.
📬 #پست_های_قبل_رو_ببین_اگه_خوشت_اومد_فالو_کن👉👆💕😍
Read more
. فرزندِ هنوز به دنیا نیامده‌ام سلام. امروز در روزنامه خبر جالبی خواندم. ماجرا از این قرار بود که ...
Media Removed
. فرزندِ هنوز به دنیا نیامده‌ام سلام. امروز در روزنامه خبر جالبی خواندم. ماجرا از این قرار بود که دزدی با تعداد زیادی کبوتر دستگیر می‌شود. ماموران کلانتری برای پیگیری پرونده نیاز به شاکی داشتند اما کسی از صاحب کبوتران اطلاعی نداشت؛ لذا تصمیم می‌گیرند به پای یکی از کبوترهای جَلد، کاغذی ببندند ... .
فرزندِ هنوز به دنیا نیامده‌ام سلام. امروز در روزنامه خبر جالبی خواندم. ماجرا از این قرار بود که دزدی با تعداد زیادی کبوتر دستگیر می‌شود. ماموران کلانتری برای پیگیری پرونده نیاز به شاکی داشتند اما کسی از صاحب کبوتران اطلاعی نداشت؛ لذا تصمیم می‌گیرند به پای یکی از کبوترهای جَلد، کاغذی ببندند با این نوشته که «به فلان کلانتری مراجعه کنید» و سپس رهایش کنند تا صاحبش را پیدا کند. این خبر بدجوری ذهنم را به خود مشغول کرد. واقعا چه چیزهایی از من دزدیده شده و یا گم کرده‌ام؟ نهایتا به یک کلمه رسیدم: «خوشبختی». غرق در رویاپردازی شده بودم و به ابعاد مختلف خوشبختی فکر می‌کردم: مثلا من و برادر بیلزریان کنار هم، کشتی تفریحی و سایر امکانات رنگارنگ رفاهی، پول، آرامش، امنیت، شغل پردرآمد، تیروئید پرکار (شرمنده‌ام، خوشبختی خیلی ابعاد گسترده‌ای در ذهنم ندارد) و غیره. در همین افکار بودم که پرنده بزرگی پشت پنجره اتاقم نشست. مقداری نان خشک پشت پنجره قرار دادم تا بخورد اما بدون واکنش خاصی فقط نگاهم کرد. پرسیدم: جان؟ گفت: «نون خشک جلوی من میذاری؟ من اندازه هیکلت ...». کلامش را قطع کردم و گفتم: «چته؟ توقع نداری شیشلیک جلوت بذارم که!» گفت: «شیشلیک؟ من اندازه هیکلت... «دوباره صحبتش را قطع کردم و گفتم: «تو دیگه چه پرنده‌ای هستی؟ چرا بی‌اعصابی انقدر؟» گفت: «هما». گفتم: واقعا؟ گفت: «آره». در حالی‌که درِ اتاقم را آهسته می‌بستم به او اشاره کردم که بیاید داخل. با عصبانیت گفت: «همای سعادت ابله!» خودم را جمع و جور کردم و گفتم: «خب پس کلا اشتباه اومدی عزیزم، زنگ بالاییا رو بزن». گفت: «هیچ وقت حافظه درستی نداشتی. تو صاحب منی. من رو ازت دزدیدن. کلانتری دزد رو دستگیر کرده. حالا هم من رو فرستادن که تو رو به عنوان شاکی ببرم». گفتم: “یعنی تو مال منی؟” گفت: «آره». گفتم: «یعنی خوشبختی تو دستامه؟» گفت «آره دیگه». گفتم: «عااااشقتم هماجون، توام منو دوست داری؟»گفت: «آره عزیزم». گفتم: «چقدر؟» گفت: «اندازه هیکلت ...». منقارش را گرفتم و گفتم: «نمی‌خواد ابراز علاقه کنی؛ زودتر بریم!».
.
روبروی ريیس کلانتری نشسته بودم. با عصبانیت نگاهم می‌کرد. گفتم: «چیزی شده؟ هماجان کاری کرده؟ رو سیم برقی نشسته که زیرش ماشین پارک بوده؟» باز هم چیزی نگفت. فقط احساس می‌کردم هرلحظه عصبانی‌تر می‌شود‌. ادامه دادم: «رو سیم برقی نشسته که زیرش آدم بوده؟ آخه نه که یه کم جثه‌اش بزرگه،...» ريیس گفت: «بسه دیگه تمومش کن». گفتم: «قربان شما خودتون گفتید بیام اینجا واسه شکایت از کسی که همای سعادتم رو دزدیده». گفت
.
بقیه در کامنت اول 👇👇
Read more
هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟ هنوزم فکر می‌کنی برای تسلیم کردن یک مرد،قویتر از بوسه سلاحی نیست؟ نمیدونم اما ...
Media Removed
هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟ هنوزم فکر می‌کنی برای تسلیم کردن یک مرد،قویتر از بوسه سلاحی نیست؟ نمیدونم اما من هنوزم مثل قدیما فکر می‌کنم برای هر نفر تو‌دنیا،فقط‌یه نفر هست یه نفر که آغوشش چفت تن آدمه هنوزم فکر می‌کنم اگر واقعا دو نفر همدیگر و دوست داشته باشن،هیچوقت بهم نمیگن که دوست ... هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟
هنوزم فکر می‌کنی برای تسلیم کردن یک مرد،قویتر از بوسه سلاحی نیست؟
نمیدونم
اما من هنوزم مثل قدیما
فکر می‌کنم برای هر نفر تو‌دنیا،فقط‌یه نفر هست
یه نفر که آغوشش چفت تن آدمه
هنوزم فکر می‌کنم
اگر واقعا دو نفر همدیگر و دوست داشته باشن،هیچوقت بهم نمیگن که دوست دارم
میذارن چشماشون حرف بزنه
.
هنوزم از تنهایی میترسی؟
هنوزم قبل از این که همه بخوابن می خوابی؟
منم جدیدن از تنهایی می ترسم
حق با تو بود.این صدا ها که از میز،تخت و صندلی می آد،الکی نیست
.
یادت میآد میگفتم دیگه وقته ترمز کردن
هر ترمز،یک بوسه
(می خندد)
یه بار یادته بارون می اومد و ما یه کوچه ی پنجاه متری و چقدر طول دادیم که برسیم
تهش!!
ترمز پشت ترمز
اگه اون ماشینا بوق نمی کشیدن که فکر
کنم هنوز اونجا بودیم
بارون و ترمز و بوسه
چه کسی فکر می کرد یه روزی اینها به هم ربط داشته باشه
راستی یادت میآد
من کی پیاده شدم؟
با کدوم ترمز
با کدوم بوسه
.
چرا همیشه چایی تو نصفه می خوردی؟
هنوزم اینطوریه؟
میدونم سوال احمقانه ایی
تنهایی به آدم فشار می آره(می خندد)
واقعا چرا نصفه می خوردی؟
غذاتم همیشه نصفه می خوردی.
همه چی و‌ همیشه همینطور نصفه نیمه ول میکنی؟
.
راستی هنوز دلت برای خنده هام تنگ میشه؟
هنوزم منو دوست داری؟
اینا رو‌ قبلا پرسیده بودم
(می خندد)
پس دوباره می پرسم
هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟
هنوزم منو دوست داری؟
برای بوی تنم چی،دلت تنگ‌میشه؟
.
#پوریا_قاسمی_پور
Read more
تو حتی اگه اونی که یه روز کنارِ دریا وقتی ماسه لایِ پاهامون رفته و باد داشته میخزیده بینِ موهام لبامو ...
Media Removed
تو حتی اگه اونی که یه روز کنارِ دریا وقتی ماسه لایِ پاهامون رفته و باد داشته میخزیده بینِ موهام لبامو بوسیده هم باشی، اگه بخوای بری درو قفل نمیکنم و کلیدشو قایم نمیکنم پشتِ عکسِ دو نفرمون.... تو اگه اونی که با من کنسرت اومده و وقتی از جیغای زیاد صدام گرفته بوده آب معدنی داده دستم تا بخورم و صدام باز ... تو حتی اگه اونی که یه روز کنارِ دریا
وقتی ماسه لایِ پاهامون رفته و باد داشته میخزیده بینِ موهام لبامو بوسیده هم باشی،
اگه بخوای بری درو قفل نمیکنم و کلیدشو قایم نمیکنم پشتِ عکسِ دو نفرمون....
تو اگه اونی که با من کنسرت اومده و وقتی از جیغای زیاد صدام گرفته بوده آب معدنی داده دستم تا بخورم و صدام باز بشه و باز جیغ بزنم هم باشی
باز که بگی دارم میرم
من نرو رو رویِ لبایِ از ترس لرزونم نمیارم.
تو اگه اونی که شیش صبح بخاطر من بیدار شده و برام حلیم خریده و کل منطقه های بینمونو با دنده چهار رونده هم باشی
باز وقتی تو چشات بخونم که میخوای بری
نمیام و تند تند رویِ پلکات بوس نمیکارم
که بفهمی حالا نباید بری.
تو اگه اونی که موقع مریضیم پر از حرص از لجبازی من برای دکتر نرفتن
مچ دستمو گرفته و پرتم کرده تو مطب دکترم باشی
باز وقتی میبینم پیرهنیو که برات خریدمو داری با اوج وسواس تا میکنی
باز نمیام محکم از دستت بکشمش بیرون و بگم کجااااا؟؟؟
تو حتی اگه اونی که اولین بار کاری کرده که برم جلو و دستایِ یه مردو تو دستم بگیرم و با چشمایِ پر از شک و اشک زل بزنم به دستاش و با هزار تا من من و عین پسر چهارده ساله ها رفتار کردن بگم:
خب راستش این حس کم کم داره میره که عشق بشه
باشی و یه روز دستاتو تو دستایِ کسی جز من گره کنی
من باز نمیایم دستو از دستاش بکشم بیرون...
من آدم جلویِ کسی رو گرفتن نیستم،
آدم سدِ راه کسی شدن برای نرفتن،
آدمِ کشیدن چمدون از دستای یکی،
آدمِ اینکه تویی که داری میری رو از پشت بغل کنم و هزار باره بگم نرو.
من فقط آدم وایستادن نگاه کردنم،
آدمِ دست و پنجه نرم کردن با نبودنا،
آدمِ راحت دل کندن از دل کنده ها.....
.
. 👑 #میکائیل💕 .
.
📱@mikilove351 📷
.
.
✅ #کامنت_بزار_تو_پستات_جبران_میشه😍😜💙💙❤❤🍎🍎🌹🌹😍😍
Read more
. من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال ...
Media Removed
. من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال خام چیزی که هیچوخ نیست،زندگی یه آدم دیگه رو به بازی میگیرن؟بخدا نمیفمم چطوری شد که تو این عصر آهن و اصطکاک این جوری تصورات آهنی و قلبای سخت و ذهنای جامدی شکل گرفت..این همه آهن ،اینهمه سختی،اینهمه جهل،این ... .
من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال خام چیزی که هیچوخ نیست،زندگی یه آدم دیگه رو به بازی میگیرن؟بخدا نمیفمم چطوری شد که تو این عصر آهن و اصطکاک این جوری تصورات آهنی و قلبای سخت و ذهنای جامدی شکل گرفت..این همه آهن ،اینهمه سختی،اینهمه جهل،این همه صورتک،اینهمه من..تنها،خسته..
ای آدمایی که بی چراغ دوس میدارین..آدمایی که به هوس سرک کشیدن به یه دیوار کوتا سرخم میکنین و آرامش اون ور دیوارو ستایش میکنین..بخدا اون آدم ساده که دیوار دلش کوتاس وسیله ای واس ابراز و ارضای عقده هات نیست!..تو این عصر صورتکای دروغین دنیا بیشتر از همیشه به سادگی ساده ها محتاجه..انقد اذیتشون نکنین!..بزارین سادگی دوس داشتن های بی دلیل افسانه تو قصه های کودکی مون نباشه..
دوس داشتن یه وظیفه نیست،اجبار نیست،چیزی نیست که همه حتما باید یه روز بش برسن..دوس داشتن یه موهبته،یه عطیه الهی،یه لیاقته که هرکسی بش نمیرسه..
تعداد مجنونارو بشمار،تعداد لیلی هارو بشمار،بشمار اونایی رو که سارا موندن،اونا که لیلا شدن..بخدا انگشت شمارن اونایی که دوس داشتن دونستن و عاشق موندن..بشمار لولیدن های تو همو،بشمار صدای فنر تختها رو،بشمار اشکای رو گونه لغزیده رو،بشمار عاشقای تو راه مونده رو..بخدا زیادن مدعیای بیخبر و هوسای زودگذر..
دوس داشتن از عشق فراتره..دوس داشتن گرم کردنه و عشق سوزوندن،دوس داشتن آرامش ساحله و عشق تلاطم دریا..اما..برا اونی که تارش از عشق باشه و پودش از دوس داشتن،دوس داره عشقو و عاشقونه دوس داره..
من هنوز،اینجام برا تو،از پشت این دیوار حرف میزنم،از پشت این دیوار خودخواهی و حماقت،ازین ور پرچین کوتاه دلم،از دوس داشتنای بی دلیل و از قلب همون علیرضا که هنو چشماش خیس میشه..پسری که هنوز یادشه شوق اون دو چشم خیسی که با گریه نکا میکرد..من هنوز از پشت دیوار ادمکا حرف میزنم،از سایه روشن خاطرات شیرین کودکی مون..
عشق حماقتیه از رو اختیار،عشق نجوای عاشقونه :"عزیزم تو یه فرشته ای " نیس..عاشق که باشی ساکتی،نمیدونی عاشقی یا آدمی،عشق به جات حرف میزنه..
عشق لذتیه که از درد کشیدن میبری..میبینی؟هیچ آدمی دنبال درد نمیگرده..هر آدمی عاشق نیست..عشق حماقتیه که به جون خریدی،حماقت میکنی و درد میکشی،آزار میده و باز دوس داری..
عشق لذت نرسیدنه،عشق گذر سالهاس به انتظار یه لحظه دیدن..عاشقا ساده دلخوش میشن..به یه نامه،به یه صدا..
خدا قسمت میدم به اشکای اون دل ساده که ساده شکست،تورو قسم به سادگی اون اسم چار حرفی،تورو به عشق،به اشک،هوای ساده هارو داشته باش!
#عـلـیـرضـا
Read more
۳۲/۶۰ فقط یک راه برای زن بودن وجود ندارد. برای دختر بودن، دوست بودن، رئیس بودن، همسر بودن، مادر بودن ...
Media Removed
۳۲/۶۰ فقط یک راه برای زن بودن وجود ندارد. برای دختر بودن، دوست بودن، رئیس بودن، همسر بودن، مادر بودن یا هرکس دیگری که خود را در آن دسته جای می‌دهید فقط یک راه درست وجود ندارد. راه‌های بسیار زیادی برای هرکس با هر سبکی در این دنیا وجود دارد. زیبایی زندگی در همین تفاوت‌هایش است. قلمروی خداوند تمام این ... ۳۲/۶۰
فقط یک راه برای زن بودن وجود ندارد. برای دختر بودن، دوست بودن، رئیس بودن، همسر بودن، مادر بودن یا هرکس دیگری که خود را در آن دسته جای می‌دهید فقط یک راه درست وجود ندارد. راه‌های بسیار زیادی برای هرکس با هر سبکی در این دنیا وجود دارد. زیبایی زندگی در همین تفاوت‌هایش است.
قلمروی خداوند تمام این تفاوت‌ها را دربرمی‌گیرد.
‌‌‌
#خودت_باش_دختر
#ریچل_هالیس
ترجمه‌ی #هدیه_جامعی
#کتاب_کوله_پشتی
‌‌‌
از دیشب که این کتاب رو تموم کردم دارم فکر میکنم که چطور در موردش حرف بزنم. کم نیستن کسایی که این کتاب رو شعارهای یک زن ثروتمند و بی‌درد میدونن، کسایی که میگن ریچل هالیس یک‌سری چیزهای بدیهی رو که همه میدونیم به صورت شعاری نوشته و از این مدل حرف‌ها...

ولی من یک کتاب انگیزشی پر از شعار نمیبینمش، من ریچل هالیس رو یک زن سفیدپوست ثروتمند بی‌درد نمیبینم! من تو این کتاب یک زن قویِ خودساخته رو میبینم، یک زنِ فوق‌العاده صمیمی و صادق، یک زن که تو مشکلات بزرگ و کوچیک زندگیش گاهی غرق شده، کم آورده، ولی بالاخره تونسته بلند شه و راهشو پیدا کنه، تونسته ادامه بده و دوست داره به دنیا، به همه‌ی زن‌ها و دخترها نشون بده که اون دروغ‌هایی که یک عمر به خودمون گفتیم، از طرف جامعه و خونواده‌مون قبول کردیم، چقدر بهمون ضربه زدن، که اون دروغ‌ها از ما کسیو ساختن که هیچ شباهتی به خود واقعی ما نداره. ریچل میخواد اون دروغ‌ها رو بشناسیم، زندگی خودشو، دروغ‌های زندگی خودشو با صداقت برامون تعریف میکنه، و راه رهایی از اون دروغ‌ها رو بهمون نشون میده. ‌‌
این کتاب حس حرف زدن با یک دوست صمیمی رو داشت واسم، چیزایی رو بهت میگه که یک عمره ازش خبر داری ولی انکارشون کردی، انگار یک دوست نشسته و برات از شکست‌ها و رازهای خودش میگه و توام جرات میکنی اونا رو ببینی تو زندگی خودت، اون دروغ‌ها، شکست‌ها و ضربه‌ها رو...
‌‌
خیلی حرف دارم که از این کتاب‌ بگم، چون توی بیشتر صفحات این کتاب خودمو پیدا کردم، چون بهم یاد داد اولین قدم بهتر شدن زندگیم و شخصیتم، اینه که با خودم صادق باشم. ‌‌
من معتقدم هر دختری و هر زنی باید این کتاب رو بخونه. همین.
‌‌
ممنون از انتشارات کوله‌پشتی و هدیه جامعی عزیز، از صمیم قلبم به خاطر ترجمه و انتشار این کتاب ممنونم. 🌸❤️
‌‌
امتیازم: ۵ از ۵
‌‌
#girlwashyourface by #rachelhollis
Read more
از آخرین باری که با تو به صحبت نشستم چندین ماه میگذرد میدانی خوبی تو این است که موضوع نوشته هایت را از ...
Media Removed
از آخرین باری که با تو به صحبت نشستم چندین ماه میگذرد میدانی خوبی تو این است که موضوع نوشته هایت را از قبل فکر نمیکنی می‌نشینی و به ته سیگار هایی که ته استکان چاییت ات را زرد و سیاه و بدبو کرده اند خیره میشنوی و مینویسی! رفت! این بار واقعا رفت، برایت گفته ام؟ امیر را میگویم بدون اینکه به کسی بگوید رفت خبر ... از آخرین باری که با تو به صحبت نشستم چندین ماه میگذرد میدانی خوبی تو این است که موضوع نوشته هایت را از قبل فکر نمیکنی می‌نشینی و به ته سیگار هایی که ته استکان چاییت ات را زرد و سیاه و بدبو کرده اند خیره میشنوی و مینویسی! رفت! این بار واقعا رفت، برایت گفته ام؟ امیر را میگویم بدون اینکه به کسی بگوید رفت خبر داری؟ نه؟ بذار اجازه بده من فندک دارم برایت سیگارت را روشن کنم ... اه این باد هم خسته ام کرده صبر کن (صدای چرخیده شدن سنگ فندک) اها روشن شد. اره گفته بود که قراره بره ... می‌شود ازت خواهش کنم دود سیگار را به صورت من فوت نکنی؟ نفسم تنگ می‌شود و نمیتونم صحبت کنم چند وقت پیش که دکتر رفتم گفت باید از هوای کثیف و دود سیگار دوری کنی راستی تو چرا اینقد سیگار میکشی؟ البته میدونم به من ارتباطی ندارد حتمن مشکلاتی داری! نه؟ پس برای چی می کشی؟ البته به من ربطی نداره. ازه کمرنگ باشه لطفا با دو تا قند نه همون طوری خوبه. جدیدن احساس میکنم وقتی با افراد حرف میزنم یادم می‌رود در جمع هستم و بی اختیار در حالی که مخاطب حرف دوستام من هستم هدفونم را در گوشم میذارم و میروم از دستم ناراحت شده اند اخه فکر درگیره نمیدونم من سخت میگیرم یا همینه ازت خواهش کردم دود سیگارتو تو صورتم فوت نکنی. نه سوسول بازی در نمیارم فقط نفسم تنگ می‌شود مثل دلم که لامصب همیشه ی خدا تنگه یاد اخوان افتادم بیچاره میدانست که حالش خوب نمی‌شود اما تلاشش را میکرد مثل صادق که راهی برایش نماند. اصلا میدانی چیست؟ یه سیگار به منم بده کسی که سیگار نمیکشد برای چه فندک دارد؟ برای چه فندک داشتم؟ میدونم مهم نیست یه نخ اذیت نمیکنه. میشه با بغض نگام نکنی؟ اخه دلم میگیره جمعه هم که هست بدتر میشه. راستی فرهاد داری؟ اگه اره بذار گوش کنیم. یه نخ دیگه میدی؟ داشتم فکر میکردم اگه حالم خوب شد یه دیقه واستا گوشیم زنگ میزنه( جواب می‌دهد: اره چشم) ببخشید کجا بودم؟ اها از امیر خبر داری؟ شنیده ام رفته است برای همیشه نه؟ نمیدونی؟ چجور رفیقی هستی داشتم میگفتم حالم خوب شد میخوام سیگار رو بذارم کنار راستی گفتی از امیر خبر نداری؟ *کسی از در اتاق وارد می‌شود *: بسسسس کن باز داری با اینه حرف میزنی؟ بخواب صدات تا تو حال میاد میخوایم بخوابیم / امیر الفرد - ۱۵ فروردین ۹۷
Read more
می دانم گاهی دلت تنگ می شود. آنقدر تنگ میشود که حتی یادت می رود من آنجایم. امـا نگران هیچ چیز نباش! هنوز ...
Media Removed
می دانم گاهی دلت تنگ می شود. آنقدر تنگ میشود که حتی یادت می رود من آنجایم. امـا نگران هیچ چیز نباش! هنوز من هستم. هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی. نگران شکستن دلت نباش! میدانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و ... می دانم گاهی دلت تنگ می شود.
آنقدر تنگ میشود که حتی یادت می رود من آنجایم.
امـا نگران هیچ چیز نباش!
هنوز من هستم. هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است!
اما من نمی خواهم تو همان باشی!
تو باید در هر زمان بهترین باشی.
نگران شکستن دلت نباش!
میدانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند.
و جنسش عوض نمی شود ...
و میدانی که من شکست ناپذیر هستم ...
و تو مرا داری ...
چون هر وقت گریه میکنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازد ...
چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای ...
چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم،
صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام!
درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم!
دلم نمی خواهد غمت را ببینم ...
من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم)
و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود ...
نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.
شبها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟
اما، نه من هم دل به دلت بیدارم!
فقط کافیست خوب گوش بسپاری!
و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن!
امضا : پروردگارت با عشق ... #عادل_دانتیسم
Read more
<span class="emoji emoji1f49c"></span> روستای شاهراج با بافتی قدیمی در منطقه اشکورات رحیم آباد . یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه ...
Media Removed
روستای شاهراج با بافتی قدیمی در منطقه اشکورات رحیم آباد . یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ازت دور میکنه و بی حوصلگی مهمونِ ذهنِ پر آشوبت میشه ، همونجایی که خودتم از خودت خسته میشی و با ترس بهش میگی اگه توأم از پیشم بری من دیگه تمومم با ... 💜
روستای شاهراج با بافتی قدیمی در منطقه اشکورات رحیم آباد
.
یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ازت دور میکنه و بی حوصلگی مهمونِ ذهنِ پر آشوبت میشه ، همونجایی که خودتم از خودت خسته میشی و با ترس بهش میگی اگه توأم از پیشم بری من دیگه تمومم با خنده بغلت میکنه و بهت اطمینان میده که هست ، همونجایی که با بی میلی داری به حرفِ کسایی که ازشون دلِ خوشی نداری گوش میدی دستتو میکشه و به یه بهونه ای میبرتت که ازشون دور باشی و وقتی بهش میگی مرسی که نجاتم دادی لبخند میزنه و میگه خنگِ خودمی تو...
آره فقط یه رفیقِ که میتونه بفهمه چند وقته حالِت عوض شده و ازت بپرسه چرا و با اینکه پراکنده و پاره پوره براش توضیح میدی بگه همچین حسی رو تجربه کرده و دلتو اونقدرررر گرم کنه که حس کنی خورشیدو کنار خودت داری...
فقط یه رفیقِ که میگه چون درکت میکنم هرچقد دوس داری غٌر بزن ، کله پوک باش ، گریه کن و نترس من کنارت هستم ...
یه رفیقِ که با دیدن مِنوی گرونِ فلان رستوران میتونی بهش چشم غٌره بری و بگی پول ندارم و دوتایی کلی بخندید ...
یا اون روزایی که حالت خوش نیست و نمیتونی جوابِ کسی رو بدی فقط یه رفیق میتونه پٌشتت وایسته و جلوی دیگران ازت دفاع کنه...
این رفیق مثِ کف دست میشناستت ، میدونه شبا تا کِی بیداری ، روزا تا کِی خواب..
میذاره تیکه ی بزرگ ساندویچ مالِ تو باشه، برات گلِ سر میخره ، خواهر صدات میکنه ، میدونه از غذاها مثلا قیمه رو بیشتر از همه چی دوس داری ، به فلان خواستگارت چرا جواب منفی دادی و تارِ مویِ سفیدِ جلویِ موهات نشونه ی کدوم غمته..
من میگم این حق تموم آدماس که یه رفیقِ خوب داشته باشن ،
یکی که بتونن کنارش خودشون باشن ،
اونایی که ندارن باید حقشونو از دنیا بگیرن...
تو حق منی رفیق ، میدونی؟! حقِ منی
.
#MustSeeIran #گل #eshkevar #شمال #kelachay #ra6t #de_chereh #eshkevarat #اشکور
#rasht_official #ir_shomal #shomal_photo #aksiine #akas_khoone
#RashtGasht #gilDoost #beautiful_iran #طبیعت #shomal_photo
#رودسر #gilantoor #iyalat_gilan #tourismgilan #gile_zan
Read more
 #یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند #شماره_22 الان دقیقا دو ماهه که عقربه‌های ساعت زل زدن ...
Media Removed
#یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند #شماره_22 الان دقیقا دو ماهه که عقربه‌های ساعت زل زدن به منو از جاشون تکنون نمیخورن. همه میگن چرا درستش نمیکنی؟ میگم مگه فرقی هم میکنه؟ وقتی باهام هست یعنی مهم نیست و وقتی باهام نیست یعنی بازم مهم نیست. همه میگن چرا کتابت رو برای مجوز نمیفرستی ارشاد. ... #یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند
#شماره_22
الان دقیقا دو ماهه که عقربه‌های ساعت زل زدن به منو از جاشون تکنون نمیخورن. همه میگن چرا درستش نمیکنی؟ میگم مگه فرقی هم میکنه؟ وقتی باهام هست یعنی مهم نیست و وقتی باهام نیست یعنی بازم مهم نیست. همه میگن چرا کتابت رو برای مجوز نمیفرستی ارشاد. میگم به مجوز مشکوکم؛ هنر مجوز نمیخواد، مجوز یعنی تو موفق شدی اون چیزی که ازت خواستن رو انجام بدی و این با ذات هنر در تضاده. درست مثل روزی که من به تو مجوز دادم وارد زندگیم بشی. تقصیر نداری. چه میدونستی سراب چیه. آنقدر هول شده بودی که هیچ چیز جلودارت نبود. حالا رفته رفته داری میفهمی اینجایی که پا گذاشتی هیچ شباهتی به قصر رویاهات نداره. اینجا ته تهش یه خرابس با یه پیت حلبی وسطش که نمیدونه بسوزه یا بسازه. اما به جون خودت، اینجا این شکلی نبود.قصر که اغراقه اما یه جای گرم و نرم بود که هر کسی توش میومد دلش نمیخواست پاش رو بذاره بیرون اما محبت زیادی آدما رو کور میکنه. فکر می‌کنن یه جای کارت میلنگه. بعد یه پتک برمیدارن و انقدر اعصابت رو نشونه میگیرن که یکهو یه دیوار می‌ریزه پایین. بابام می‌گفت به کسی اعتماد نکن و خوشبختانه از روز اولم چوب اعتمادم رو نخوردم؛ فقط تیکه تیکش کردم و ریختم تو این پیت حلبی تا شاید اینجا یکم گرم بشه؛ ولی مگه خونه بی دروپیکر رو میشه گرمش کرد. من که تقصیری نداشتم. بد کردم رات دادم تا توهم بشینی پای همین آتیشی که هیزمش تو بودی و لحظه لحظه اعتمادم. گرمت شد؟ دستات جون گرفت. بلند شو برو عزیزم. نگرانی؟ نگران چی؟ من کوه نبودم که بهم تکیه کنی. من ته تهش یک درخت بی برگم تو سکوت دریا. سکوت گاهی بغض خطرناکه یه غواص در عمق 200 متریه اقیانوسه که فقط باید قورتش داد؛ چراکه قرار نیست این فریاد گوش کسی رو کر کنه. من باید بگردم دنبال یک کاغذ سفید، حرفام رو توش بریزنم، بعد همون عطری که تو دوست داری رو بزنم بهش و بزارمش داخل پاک نامه؛ آخرشم بدم به یه دختر بچه کوچولو و بگم برو اینو بده به اون خانمی که روی صندلی تنها نشسته و به ساعتش زل زده. اصلا برای چی وقتی قراره منو ببینی ساعت دستت میکنی. اصلا مگه مهمه که زمان چطوری می‌خواد از ما انتقام بگیره. اصلا مگه مهمه که من فقط یک وسیلم برای پر کردن لحظه‌های تنهاییت. شاید هیچ وقت نباید به عقربه‌های #ساعت زل می‌زدم. شاید یکی نباید این وسط کوتاه بیاد. شاید من باید برم. شاید اون باید بیاد. شاید شما باید شما بشید. شاید من باید من بشم. اصلا چه معنی داره تو و اون ما بشید. اصلا چه معنی داره من بشم اون، اون بشه من. #میفهمی که چی میگم؟
#شهاب_دارابیان
Read more
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ همیشه با خودم میگفتم حالا چه اشکالی داره موهام یکم بیرون ...
Media Removed
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ همیشه با خودم میگفتم حالا چه اشکالی داره موهام یکم بیرون باشه منکه چادری ام ،منکه موهامو از عمد بیرون نمی ذارم ،اصلا لازم نیست این همه وسواس به خرج بدم ،کی به موهای من نگاه میکنه وقتی این همه تیپ های جور وا جور و رنگ و وارنگ هست و... یا اینکه حالا یه امشب عروسیه ... بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

همیشه با خودم میگفتم حالا چه اشکالی داره موهام یکم بیرون باشه منکه چادری ام ،منکه موهامو از عمد بیرون نمی ذارم ،اصلا لازم نیست این همه وسواس به خرج بدم ،کی به موهای من نگاه میکنه وقتی این همه تیپ های جور وا جور و رنگ و وارنگ هست و... یا اینکه حالا یه امشب عروسیه کی به صورت من نگاه میکنه ، همه خانوم ها آرایش دارن ، اگر بخوام موهام رو کامل بپوشونم مدلشون خراب میشه و ازاین دست بهانه ها .
همون موقع هم ته قلبم میدونستم اینا بهانس می دونستم کار درست و غلط چیه ولی خوب امان از نفس اماره یا شایدم نه ،امان از ضعف خودم . تا اینکه چند روز پیش یکی از آشنایان حرف قشنگی زد . گفت خدا از تو بنده همین وسواس رو میخواد . خدا از تو میخواد اگر ادعا میکنی که اعتقاد به اسلام داری اگه اعتقاد به حجاب داری پس حساس باش حتی روی یه تار مو حتی اگر همه جامعه رفتن سمت باطل وقتی حقیقت عیان هست تو راه درست رو برو ، خدا از بندش همین دقت و مواظبتُ میخواد. همینکه بدونی همیشه نگات میکنه و حواسش بهت هست همینکه اگر واقعا میگی دوسش داری به خودت و خودش ثابت کن . حرفش به دلم نشست .
الان داشتم دنبال یه متن قوی درباره #حجاب میگشتم چیزی پیدا نکردم که توجهمو جلب کنه اغلب متنها احساسی و شاید بشه گفت شعار گونه بود . حرف هایی که شاید فقط برای یه چادری جالب باشه . واقعیت اینکه ما تو آموزش و پرورش ،صدا و سیما و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن کم کاری کردیم . نتیجش این میشه که امثال #مسیح_علینژاد ها با پیشینه و احوال مشخص در حالی که از پس زندگی شخصی خودشون برنمیان در حالی که همه میدونیم عامل نفوذی دشمن هستن و بابت تک تک لجن پراکندگی هاشون از اربابانشون پاداش میگیرن ؛ برای زن ایرانی برای دختر ایرانی و خانواده ایرانی نسخه مسموم میپیچند .
ان شاالله این خیال خام رو به گور خواهند برد که یه روزی بتونن خانواده ایرانی رو مثل خانواده غربی به لجن بکشن و عفت و حیا رو از زن و مرد ایرانی بدزدند .
الَّذینَ کَفَرُوا وَ صَدُّوا عَنْ سَبیلِ اللَّهِ أَضَلَّ أَعْمالَهُم» (محمد/۱) 
#وعده_الهی قطعی است .
#من_حجاب_را_دوست_دارم
#روز_ملی_حجاب_و_عفاف
Read more
 #بخونین_ضرر_نمیکنین خانم کریمی من تازه واردم جو اداره چطوریه؟ خانوما و آقایون همکار آدمای درستی ...
Media Removed
#بخونین_ضرر_نمیکنین خانم کریمی من تازه واردم جو اداره چطوریه؟ خانوما و آقایون همکار آدمای درستی هستن؟ خانم کریمی: آره عزیزم #خداروشکر جو اداره سالمه همه همکارا آدمای درستی هستن و آقایون همکار هم چشم پاکن الحمدلله. آقای سامانی وارد جمع می شود و با #لبخند: به سلام خانم کریمی بزرگوار خوب هستین؟ ... #بخونین_ضرر_نمیکنین
خانم کریمی من تازه واردم جو اداره چطوریه؟
خانوما و آقایون همکار آدمای درستی هستن؟
خانم کریمی: آره عزیزم #خداروشکر جو اداره سالمه همه همکارا آدمای درستی هستن و آقایون همکار هم چشم پاکن الحمدلله.
آقای سامانی وارد جمع می شود و با #لبخند: به سلام خانم کریمی بزرگوار خوب هستین؟ چشمام داره درست میبینه؟ امروز شما زود تشریف اوردین؟
خانم کریمی بعد از #خنده ای کوتاه: سلام آقای سامانی ممنون. شما خوبین؟خانمتون و بچه ها خوبن؟ ای بابا کی من تاخیر داشتم تاحالا. من که از همه زودتر میرسم اداره.(دوباره کمی میخندد.)
آقای سامانی با #ژست متفکرانه: الله اکبر. پس لابد اونی که هرروز نیم ساعت دیرتر میاد همزادتونه شما نیستین.
هردو میخندند. آقای سامانی با همکار جدید هم سلام و احوالپرسی کوتاهی میکند و به سرکارش می رود.
خانم کریمی رو به همکار جدید: این آقای سامانی خیلی شوخه مدام سر به سر همکارا میذاره. خب داشتم میگفتم عزیزم جو اداره خیلی پاکه همه سنگین و #متین رفتار میکنن...
❌❌❌❌❌❌
گاهی حواسمون نیست. گاهی خودمون رو گول میزنیم!
خودمون رو توجیه میکنیم! شاید الان مارو به تندروی متهم کنین اما یه روزی به این حرف میرسین.
آقای محترم خانم گرامی اولش فکر میکنی خب ❌ #ما_که_چیزی_تو_دلمون_نیست❌ فلانی فقط همکاره. يا فلانی هرچیز دیگه ای مثلا... اما همه چیز آروم آروم اتفاق میفته. میگی من حواسم به خودم و رفتارم هست و میتونم خودم رو مدیریت کنم که #گمراه نشم؟!
حالا من ازت میپرسم تو بیشتر خودت رو میشناسی یا خدایی که تورو آفریده؟؟؟؟؟
اون خدایی که تو رو آفریده بی شک بهتر از خود تو میدونه چه کاری رو باید انجام بدی و چه کاری به ضررته. همون #خدا بر اساس #فطرت و امیالی که خودش توی وجودت گذاشته بهت گفته ارتباط غیر ضروری با نامحرم چه پیامدایی در درازمدت برای خودت و ایمانت و زندگیت داره. شاهد حرفم هم چندین و چند آیه #قرآن و #حدیث درباره ارتباط با #نامحرم که توی #قرآن_کریم و تمام کتب معتبر احادیث #ائمه_(ع) اومده. ارتباط غیر ضروری همون #شوخی های بیجاست. همون بگو بخند های هرچند مؤدبانه است. ائمه رو دوست داری؟ امام حسین (ع) رو دوست داری؟
اوکی برو نظرشون رو راجع به این کارت تو احادیثشون بخون. ببین آیا اونا هم این کار رو دوست دارن؟؟؟؟؟
تجربه بهمون ثابت کرده هرجا خواستیم #عقل_کل بازی دربیاریم و حرف خدا رو با توجیه های الکی بپیچونیم آخرش پشیمونی به بار اومده...
ای کاش یکم بیشتر حواسمون به برخورد ها و ارتباط هامون باشه. ای کاش #دل #امام_زمان_(عج) رو نشکونیم.
ای کاش...
#دو_کلوم_حرف_حساب ☉کپی=صلوات☉
Read more
عشق نمی پرسه اهل کجایی فقط می گه تو قلب من زندگی میکنی؟ عشق نمی پرسه چرا دور هستی فقط میگه همیشه با من هستی؟ ...
Media Removed
عشق نمی پرسه اهل کجایی فقط می گه تو قلب من زندگی میکنی؟ عشق نمی پرسه چرا دور هستی فقط میگه همیشه با من هستی؟ عشق نمی پرسه که دوستم داری فقط میگه دوستت دارم. عشق نمی پرسه اهل کجایی فقط می گه تو قلب من زندگی میکنی؟ عشق نمی پرسه چرا دور هستی فقط میگه همیشه با من هستی؟ عشق نمی پرسه که دوستم داری فقط میگه دوستت دارم.
.... تقصیر تو نیست، تو مَردی، آنقدر مردانه مُرده ای که چیزی از مُردن های زنانه سرت نمی شود، مثلا من ...
Media Removed
.... تقصیر تو نیست، تو مَردی، آنقدر مردانه مُرده ای که چیزی از مُردن های زنانه سرت نمی شود، مثلا من حتم دارم تو اصلا نمی دانی وقتی یک زن به کسی می گوید "برات بمیرم" یعنی به راحتی می تواند روحش را از جسمش جدا کند و به آن شخص بسپارد، بعد خودش فقط یک جسمی باشد که راه می رود بی آنکه راه رفتن را حس کند، غذا بخورد ... ....
تقصیر تو نیست، تو مَردی، آنقدر مردانه مُرده ای که چیزی از مُردن های زنانه سرت نمی شود، مثلا من حتم دارم تو اصلا نمی دانی وقتی یک زن به کسی می گوید "برات بمیرم" یعنی به راحتی می تواند روحش را از جسمش جدا کند و به آن شخص بسپارد، بعد خودش فقط یک جسمی باشد که راه می رود بی آنکه راه رفتن را حس کند، غذا بخورد بدون اینکه تعریفی از گرسنگی و سیری داشته باشد، برقصد، باور کن حتی بدون روح می تواند برقصد بدون اینکه از پیچ و تاب بدنش لذتی ببرد؛
"میمیرم برات"ِ یک زن چیز ساده ای نیست، مردانه نیست، همین طور الکی که انگار فقط یک حرفی زده باشد برای دلخوشی نیست، اصلا دلخوشی زن این است که روحش را بسپارد به کسی که دوستش دارد، این می شود مُردن، یعنی ذوب در کسی که بخواهدت؛
ببین این فلسفه بافی مرا به دل نگیر، فقط می خواستم بگویم که بدانی من وقتی می پرسم "میشه بمیرم برات؟" یعنی می خواهم بدانم حوصله داری حواست را واقعی بدهی به روح من یا همین طور الکی برای دلخوشی من لبهایت را تکان می دهی و صدایت می شود "خدا نکنه، من بمیرم برات"؛ اگر الکی باشد ،همین طور مردانه که با مُردن های زنانه فرق دارد، می شود دروغ، دروغ که باشد نگرانت می شوم، چون نمی دانم تو برای دلخوشی چند لحظه ای من تقاص چند دروغ بزرگ را قرار است پس بدهی.
خلاص.
.
#سین_شین #سمیراشکوری #سمیرا_شکوری
Read more
کامل بخون .... سالها بعد.................! من در کنار یک زن زندگی میکنم ، زنی که اسمش تو شناسنامم ...
Media Removed
کامل بخون .... سالها بعد.................! من در کنار یک زن زندگی میکنم ، زنی که اسمش تو شناسنامم ثبت شده و همسر من محسوب میشه، زنی که شاید من مرد رویاهاش باشم اما ، اون هیچ وقت زن رویاهای من نمیشه چون ، رویایی ترین کسی که میخواستم تو بودی ... جسمم کنار اون میخوابه اما ، افکارم در کنار تو . ســـالهـــا ... کامل بخون .... سالها بعد.................!
من در کنار یک زن زندگی میکنم ،
زنی که اسمش تو شناسنامم ثبت شده و همسر من محسوب میشه،
زنی که شاید من مرد رویاهاش باشم اما ،
اون هیچ وقت زن رویاهای من نمیشه چون ،
رویایی ترین کسی که میخواستم تو بودی ...
جسمم کنار اون میخوابه اما ،
افکارم در کنار تو .

ســـالهـــا بعــد

بی هوا وقتی یادت میوفتم ،
... فقط به این فکر میکنم که خوشبختی یا نه!؟ ....
شاید اسم تورو گداشتم روی دخترم ،
سالها بعد ،
من مردیم که از عذاب وجدان داره میمیره ،
مردی که به تو فکر میکنه اما ، کنار یک زن دیگست ،
مردی که به دوست داشتن های زن دیگه پاسخ میده اما ،
نه از ته دل .... ســالـــهــا بـــعــد

وقتی همه خوابن ،
میرم تو آشپزخونه و یه سیگار روشن میکنم ،
تو اون نور کم سوی چراغ خواب به تو فکر میکنم ...
از سیگارم کام های عمیق میگیرم ،
و به این فکر میکنم که زندگیم چجوری میشد اگه تو همسرم بودی ؟
در حالی که دارم تو فکرت غرق میشم ، سیگارم رو به اتمامه ،
و من ،
با عذاب و با دلی پر از غم ،
باید برم کنار زنی بخوابم که همیشه ارزو میکنم تو جای اون بودی ...
سالها بعد این موقع ،
تو کنار کسی هستی که دوستش داری اما ،
من کنار كسیم که ،
فقط باهاش هم خونم ... ســالــهــا بعــد

مردیم با موهای سفید و چهره ای خسته ...
مردی که خیلی ها میشناسنش اما ،
اون با هیچکس جز یاد تو آشنا نیست...
Read more
—————————————————-<span class="emoji emoji1f33a"></span> <span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span>ذکر شریف "لا إله ‌إلّا أنت‌ سبحانک إنی کنت ‌من ‌الظالمین" معروف به #ذکر_یونسیه ...
Media Removed
—————————————————- ذکر شریف "لا إله ‌إلّا أنت‌ سبحانک إنی کنت ‌من ‌الظالمین" معروف به #ذکر_یونسیه است... هر مؤمنی به ذکر آن مداومت کند ، از #غم‌ نجات ‌می یابد. .................. مریم نوشت:باور کن گاهی عکاس پله رو به روته و تو فقط با تنظیم روی تایمر سلفی وقت داری بری بایستی، عکاس بی ازاریه ... —————————————————-🌺 🌺🌺🌺🌺🌺🌺ذکر شریف "لا إله ‌إلّا أنت‌ سبحانک إنی کنت ‌من ‌الظالمین" معروف به #ذکر_یونسیه است... هر مؤمنی به ذکر آن مداومت کند ، از #غم‌ نجات ‌می یابد. .................. مریم نوشت:باور کن گاهی عکاس پله رو به روته و تو فقط با تنظیم روی تایمر سلفی وقت داری بری بایستی، عکاس بی ازاریه حداقل☺️☺️☺️ # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #تنهایی های دخترانه #مجری #خدا #عدالت #
Read more
. یک #مانع_رشد دین حداقلی ست #ماه_مبارک_رمضان همه مساجد نالان و گریان باید #دعای_افتتاح بخوانند دعای ...
Media Removed
. یک #مانع_رشد دین حداقلی ست #ماه_مبارک_رمضان همه مساجد نالان و گریان باید #دعای_افتتاح بخوانند دعای افتتاح کجا بقیه ادعیه بسیار عالی کجا؟ دعای افتتاح امام زمان در خودش دارد اهل بیت دارد. نجات بشریت دارد در دعاهای دیگه تو فقط میخوای خودت رو نجات بدی این فرق نداره؟ آقا این دعا خیلی عالیه.کی ... .
یک #مانع_رشد دین حداقلی ست
#ماه_مبارک_رمضان همه مساجد نالان و گریان باید #دعای_افتتاح بخوانند
دعای افتتاح کجا بقیه ادعیه بسیار عالی کجا؟
دعای افتتاح امام زمان در خودش دارد
اهل بیت دارد. نجات بشریت دارد
در دعاهای دیگه تو فقط میخوای خودت رو نجات بدی
این فرق نداره؟
آقا این دعا خیلی عالیه.کی به این حرفا کار داره؟
آقا ماه رمضان دعا مستجابه یا نه؟ خب مهمترین مسئله شما چیه که باید از خدا بخوای؟
نه آخه آدم خجالت نمیکشه از خودش حرف بزنه از حضرت حرف نزنه؟
بعد عالی ترین مضامین برای #دعای_فرج کجاست؟
در دعای افتتاحیست که مخصوص شبهای این ماه است
خب یاد دادن به ما، ما که از جیبمون در نیاوردیم.بعدش اگه وقت داشتی مناجات دیگری هم بخون.
ما می گیم ماه رمضان میاد میریم شلوغ میکنیم برای حضرت.
نه ما شلوغش نمیکنیم!! ما همون دنبال دین حداقلی مون میریم.
جوانها شبها دعای افتتاح بخونید ببینید ماه رمضانتان چقدر عوض میشه!
از پیامبر اکرم در این دعا تقدیر شده با عالی ترین تعابیر
شما هم که خیلی مستقیم میخوای بری در خونه خدا. 14 معصوم رو دور زدی!
#دین_حداقلی میگه: چه فرقی داره؟
یا حتی میگه: غیر دعای افتتاح بهتره!
آقایون بیاید این ماه رمضان #نهضت_خواندن_دعای_افتتاح راه بیاندازیم
نمیدونم شما آخر ماه مبارک که جایزتون دعای قنوت نماز عید فطره، میتونی دست به دعا برداری؟
خدا هر چی به اهل بیت دادی..آخه شما در این ماه از اهل بیت یاد کردی؟چه ارتباطی با اهل بیت داری؟
حالا اومدی عیدی بگیری میگی هر چی به اهل بیت دادی به من هم بده؟
خب خالی میبندی دیگه. من که می بینم
وقتی ما ماه رمضان مان مثل محرم مان نباشد خب وضعمون خرابه دیگه
#روضه میخونیم گریه میکنیم
بالاخره بله
ولی کمه برو جلوتر
واقعا ببین اگه بنا باشه یک دعا کنی دعای فرج حضرته؟
برای بشریت دعا کن.
آخه ما چقدر آلوده ایم به دین حداقلی!در هر بعدی
ماه مبارک رمضان ماه رسیدن به خداست غیر از مسیر اهل بیت؟ مگه میشه غیر از طریق حضرت مهدی؟
اجعل دعائنا به مستجابا
محرم برای امام حسین(ع) چه کردی؟
ماه رمضان برای امام زمانت باید بیشتر از اون انجام بدی.
میدونید دعای اللهم کن لولیک الحجة...
در مفاتیح دعای دهه آخر ماه رمضان گذاشتن
یعنی به اوج که رسیدی تازه باید خدمت حضرت برسی
بعضیا مثل ابلیس دنبال ارتباط مستقیم با خدا هستند. خیلی بده
این تفکر رو انگلیسی های خبیث گفتن نابودکننده دینه
بعد جریان #وهابیت رو راه انداختن و الآنم دارن نتیجه میگیرن
دیگه والا محب اهل بیت سکولار #وهابی_مسلک نوبره
تا اعماق هر جای دین بری به اهل بیت میرسی
.
#استاد_پناهیان #پناهيان #پناهیانی
Read more
ء #فایل_تصویری میگن بهم قبول داری تو این حرف و که عشق مثل یه دارو واسه بیماره میگن تا حالا وابسته شدی یا نه میپرسن تا حالا عاشق شدی آره . "عشق منه کسی که " "هستم به زیر دینش" "من عاشق خدا و " "دیوونه ی حسینش" . میام حرم تقاص این غم فراق و میگیرم آرزومه تو بغل عشق قدیمیم بمیرم . . اجرا اسفند ... ء
#فایل_تصویری 🎥
میگن بهم قبول داری تو این حرف و
که عشق مثل یه دارو واسه بیماره
میگن تا حالا وابسته شدی یا نه
میپرسن تا حالا عاشق شدی آره
.
"عشق منه کسی که "
"هستم به زیر دینش"
"من عاشق خدا و "
"دیوونه ی حسینش"
.

میام حرم تقاص این غم فراق و میگیرم
آرزومه تو بغل عشق قدیمیم بمیرم .
.
اجرا اسفند ۹۶
#هیات_بنی_الزهرا_شیراز
#حسین_معلمی_فرد .
.
#مداحی
#سبک
#شور
#شاعر
محمد ابراهیمی 😍
#ارباب
#سیدالشهدا
#کربلا
#وطن
#امیرالمومنین
#حق_با_علیست
#فقط_حیدر_امیرالمومنین_است
.
.
.
#بر_دشمن_مرتضی_علـــــــــــــــی_تا_صبح_قیامت_لعنتـــــ
#یا_علی_مدد
Read more
....یا ابا عبدالله تو همچو من سر کویت هزارها داری ولی بدان که غلامت فقط تو را دارد
Media Removed
....یا ابا عبدالله تو همچو من سر کویت هزارها داری ولی بدان که غلامت فقط تو را دارد ....یا ابا عبدالله
تو همچو من سر کویت هزارها داری
ولی بدان که غلامت فقط تو را دارد
آدم‌هایی که وسط مهمانی یک‌دفعه روی یک نفر زوم می‌کنند، شکارش می‌کنند و می‌گویند "فلانی، چاق شدی." ...
Media Removed
آدم‌هایی که وسط مهمانی یک‌دفعه روی یک نفر زوم می‌کنند، شکارش می‌کنند و می‌گویند "فلانی، چاق شدی." دقیقا دنبال چه هستند؟ آنها با اعلام بلند این جمله‌ی خبری می‌خواهند به چه برسند؟ توقع دارند چاق صید شده، به خاک بیفتد و بگوید "بله سرورم همین طور است، مرا عفو کنید"؟ یا با گفتن این جمله سعی دارند به ... آدم‌هایی که وسط مهمانی یک‌دفعه روی یک نفر زوم می‌کنند، شکارش می‌کنند و می‌گویند "فلانی، چاق شدی." دقیقا دنبال چه هستند؟
آنها با اعلام بلند این جمله‌ی خبری می‌خواهند به چه برسند؟
توقع دارند چاق صید شده، به خاک بیفتد و بگوید "بله سرورم همین طور است، مرا عفو کنید"؟
یا با گفتن این جمله سعی دارند به او درس زندگی بدهند؟
مثلا فکر می‌کنند چاق صیدشده به محض تمام شدن جمله، گرمکن بر تن می‌دود توی جاده‌ی تندرستی و کلاغ‌پر سوار تاکسی می‌شود و سبزیجات آبپزش را در حین شنای سوئدی می‌خورد و دیگر موقع انجام امور بانکی توی شعبه‌ هم طناب می‌زند و دیگر چک‌هایش را نمی‌خواباند بلکه به آنها تمرین دراز نشست می‌دهد؟
جالب اینجاست که گوینده‌ همیشه این جمله را با نفس حبس شده در سینه ادا می‌کند و سعی دارد تا دقایقی برجستگی شکمش را مخفی کند. یعنی فلانی، فقط تو چاقی، من خوبم. یاد بگیر.
جمله‌ی "فلانی، چاق شدی" درست مثل این است که وسط مهمانی زل بزنی توی صورت کسی و بگویی "فلانی، زشت شدی." یا "فلانی، بو می‌دی." پرسش اصلی این است که آیا این دوستان فکر می‌کنند طرف پیش از این به چاقی خود پی نبرده؟ خودش را توی آینه ندیده؟ دچار افسردگی پس از ملاقات با چربی‌های اضافه‌ نشده؟ برای رهایی از چاقی برنامه نریخته؟ با خودش قرار "رژیم و ورزش از شنبه" نگذاشته؟ یا شاید هم این دوستان خود را در نقش کریستف کلمب و کاشف قاره‌ای گوشتی می‌بینند.
دست از سر دیگران برداریم. خبرهای ناامیدکننده‌ای که قطعا خودشان قبلا شنیده‌اند را به سمع و نظرشان نرسانیم.

چشم‌هایمان را باز کنیم و خوبی‌ها را ببینیم:
فلانی، زیبا شدی.
خوش‌تیپ شدی.
ژاکت قشنگی پوشیدی.
چه عطر خوبی زدی.
قشنگ حرف می‌زنی.
بانمکی.
خاطرات خنده‌داری تعریف می‌کنی.
صدای قشنگی داری.
مهربانی، صادقی، خوش‌سلیقه‌ای... #مهربان باشیم❤️
Read more
روز آخر که گفتی دیگر مرا نمیخواهی و قصد رفتن داری نفرینت نکردم فقط گفتم خدایا یک روزی طوری دلتنگ من شود که وجب به وجب این شهر را دنبال من بگردد و بی تاب حضور دوباره من در زندگی اش شود... فدای قدرت و حکمت خدا بشوم،همینم شد بعد از چند وقت جدایی تازه یادت آمده هیچکسی برای تو مانند من نمیشود و دلتنگ من شده ... روز آخر که گفتی دیگر مرا نمیخواهی و قصد رفتن داری نفرینت نکردم
فقط گفتم خدایا یک روزی طوری دلتنگ من شود که وجب به وجب این شهر را دنبال من بگردد و بی تاب حضور دوباره من در زندگی اش شود...
فدای قدرت و حکمت خدا بشوم،همینم شد
بعد از چند وقت جدایی تازه یادت آمده هیچکسی برای تو مانند من نمیشود و دلتنگ من شده ای
اما پشیمانی سودی ندارد
زیرا همان روز آخری که رفتی قسم خوردم دیگر‌ حتی نامت را نیاورم
من نفرین نکردم
ولی خواسته ای که از خدا داسشتم از صد ها نفرین بدتر بود و خدا خواسته ام را براورده کرد...
.
.
.
. 👑 #میکائیل✏
.
.
. 🆔@mikilove351 📷
.
.
.
#ماروباکامنتهاولایک_هاتون_حمایت_کنید☑📧
Read more
. بعضی خنده ها هست که به دل میشینه ..میخوای بگی تو فقط بخند نفس ! نفس تولدت مبارک <span class="emoji emoji1f493"></span> ممنون که به برادر ...
Media Removed
. بعضی خنده ها هست که به دل میشینه ..میخوای بگی تو فقط بخند نفس ! نفس تولدت مبارک ممنون که به برادر فوق العاده برای بچه هام بودی ...حتی الان که بزرگ و عاقل شدن بازم تو پشت قدماشون قدم برمیداری.. ممنون که جیهوپ رو بردی بیمارستان و هنوزم داری تعریفش میکنی خوشحالم که خانوادت شغلت و خودت و رویات ... .
بعضی خنده ها هست که به دل میشینه ..میخوای بگی تو فقط بخند نفس !
نفس تولدت مبارک 💓
ممنون که به برادر فوق العاده برای بچه هام بودی ...حتی الان که بزرگ و عاقل شدن بازم تو پشت قدماشون قدم برمیداری..
ممنون که جیهوپ رو بردی بیمارستان و هنوزم داری تعریفش میکنی 😂😂
خوشحالم که خانوادت شغلت و خودت و رویات و هدفتو قبول کردن 😘😍
پسرم که موهاش مشکی بود و میگف من رویای زیادی ندارم بزرگ شده و نمیخوام باور کنم
از باور کردن بزرگیمون جدیدا دارم میترسم یونگی !! با اینکه وضعامون بهتر شده و نگرانیای قدیممونو نداریم ولی نمیخوام باور کنم که بزرگ شدیم...
امیدوارم سالهای سال قلبامون جوون بمونه 💚
مراقب خودت و خودت و خودت باش عزیز قلب زینب 💋
تولدت مبارک پسر من 💓
_
#Geniusyoongiday #HBD #yoongi #minyoongi #suga #jhope #junghoseok #BTS #BestFanArmy #BTSARMY #iHeartAwards
Read more
#عشق #هوس هَوَس یا عشق ؟ یا عادت ؟ کدامَش ؟ هرآنچه دوست داری تو بنامَش ولی من گویَمَش رؤیای زیبا که شیرین است فقط در خواب، کامَش اگر دیدی کسی گفت عاشقم من بدان شعر وُ غزل باشد کلامَش وگرنه عـشق در این عصر وُ دوران کجا بوده ؟ که من گویم سلامَش ! هرآنکس که رسانـَد برتو نفعی تو آنگاه میزنی ... #عشق
#هوس
هَوَس یا عشق ؟ یا عادت ؟ کدامَش ؟
هرآنچه دوست داری تو بنامَش

ولی من گویَمَش رؤیای زیبا
که شیرین است فقط در خواب، کامَش

اگر دیدی کسی گفت عاشقم من
بدان شعر وُ غزل باشد کلامَش

وگرنه عـشق در این عصر وُ دوران
کجا بوده ؟ که من گویم سلامَش !

هرآنکس که رسانـَد برتو نفعی
تو آنگاه میزنی جامَت به جامَش

دگر پس عاشقی معنا ندارد
دُکان وُ دَکّه بازار است تمامَش
Read more
بچه که بودم یه کارتون بود به اسم غول چراغ جادو که آرزوی بچه ها رو برآورده میکرد همیشه فکر میکردم یه ...
Media Removed
بچه که بودم یه کارتون بود به اسم غول چراغ جادو که آرزوی بچه ها رو برآورده میکرد همیشه فکر میکردم یه روزی این غول چراغ جادو تو اتاق منم میاد واسه همین یه روز نشستم تمام آروزهام رو تو یه کاغذ نوشتم و گفتم هر روز یکی از اونا رو آرزو میکنم آرزوهام چقدر ساده و شیرین بودن آرزو میکردم بزرگ و قوی شم آرو میکردم ... بچه که بودم یه کارتون بود به اسم غول چراغ جادو
که آرزوی بچه ها رو برآورده میکرد
همیشه فکر میکردم یه روزی این غول چراغ جادو تو اتاق منم میاد
واسه همین یه روز نشستم تمام آروزهام رو تو یه کاغذ نوشتم و گفتم هر روز یکی از اونا رو آرزو میکنم
آرزوهام چقدر ساده و شیرین بودن
آرزو میکردم بزرگ و قوی شم
آرو میکردم یه ماشین کنترلی بزرگ داشته باشم که جلو بچه های کوچه پُز میدادم و ...
حالا بزرگ شدم
تو بچگی که غول چراغ جادو هیچوقت به اتاقم نیمد
ولی دوست دارم الان بیاد ازم بپرسه چه آرزویی داری؟؟؟
بهش بگم من فقط یه آرزو دارم
آرزو میکنم ای کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم
مادرم بچه که بودم از زندگی جور دیگه ای تعریف کرده بود
این نیست اون زندگی که مادرم همیشه میگفت
واقعا...
واقعا ای کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم...
.
.
. 👑 #میکائیل💞
.
. ✅@mikilove351 ⬅
.
. ⤵ #کامنت_شما_نشانه_ی_رضایت_شماست🎯
Read more
جونم براتون بگه نیست مثل خیلی ها که از اول آکبند مومن به دنیا میان نبودم ... یا جز اونهایی نبودم که کلا ...
Media Removed
جونم براتون بگه نیست مثل خیلی ها که از اول آکبند مومن به دنیا میان نبودم ... یا جز اونهایی نبودم که کلا نفهمیدن گناه چیه و تو محیط های پر خدا فقط بزرگ شدن کلا حس میکنم یک نمه خیلی شوتم گاهی میگم یعنی چی والا با خدای خودم ک از همون اولم ک آشنا شدیم حرف میزدم میگفتم من مثل این بنده های خوبت نیستم خودت هم خوب ... جونم براتون بگه
نیست مثل خیلی ها که از اول آکبند مومن به دنیا میان نبودم ... یا جز اونهایی نبودم که کلا نفهمیدن گناه چیه و تو محیط های پر خدا فقط بزرگ شدن کلا حس میکنم یک نمه خیلی شوتم گاهی
میگم یعنی چی
والا با خدای خودم ک از همون اولم ک آشنا شدیم حرف میزدم
میگفتم من مثل این بنده های خوبت نیستم خودت هم خوب میدونی
من از اونهام ک شاید هم خر میخوام هم خرما
دوست نداری کمکم کن درست شم یا عوض شم ...
نمیشه دروغ گفت ک
بماند اینها
گاهی با خودم بارها شده نشستم به فکر
که خوب ببین خدا جان
اگر بخوای همه چی رو مثل دو دوتا ک میشه چهارتا حساب کنی
تکلیف امثال من مشخصه
هیچ
اما حسم میگه
وقتی تو میگی من بی حساب می بخشم بی حساب میدم
وقتی میگی فضل دارم کرم دارم جود دارم
وقتی اینها رو میگی
یعنی یه جور داری میگی
حساب من با حساب همه دنیا فرق میکنه
بعد فکرم به این میرسه ک ببین خدا جان
تو که هیچی ازت کم نمیشه !
هر چی بدی هم برات فرقی نمیکنه !
کسی هم که بهت اعتراضی نمیکنه !
هر جوری بالا و پایین فکر میکنم
میبینم نمیشه و به عقلم جور در نمیاد
که اگر از خدایی با خوبی و صفات عالی تو هر چی خوب و عالی و فوق العاده و اصلا هر چییییییی توی دو تا دنیا بهترین و عالی ترین هاست و خودت میشناسی ، بخوام و بتونی بدی و بخوای ندی ! ...
راست بگم بخوای ندی باورم نمیشه ...
نه که بگم من خوبم
که خودت میدونی از منم بهتر ک چی هستم و کی هستم ...
اما مهم اینجا من نیستم
مهم تویی
تویی که فوق العاده خوبی و مهربانی
دستت فوق العاده بازه
و منم در حد وسع کم خودم ازت کمک میخوام برای اینکه دستم رو بگیری و خودت بهم هر چی میدونی توی دوتا دنیا بهترین هاست همش رو در عالی ترین مراتب به رحمت و فضل خودت بدی .
.
.
من نمی دونم اما یک باوری عمیقااااا دارم و اونم اینه
خدایی که به شدت برای بنده هاش کافیه قطعا
برای دنیاشون و آخرتشون و حال و احوالشون و تمام لحظات و نیازهاشون و برای همه چی و همه چیشون هم تا ته تهش کافیه ! ...
.
.
راستی جواب این سوالت خدا جان ک فرمودی در قران
#الیس_الله_بکاف_عبده ؟
من به عقل کم خودم میگم
قطعاااااا کافی هستی تو یک طرف و تمام دنیا و حتی نفس منم طرف دیگه !
بیا من شرط می بندم با خودت اصلا که تو برنده ای ! .
.
.
به خدایی ایمان آوردم
که در زمانی که حتی قصد نداشتم توبه کنم
توبم داد !
و به خدایی ایمان آوردم
که در بدترین منجلاب ها دستهاش رو دیدم که بیرون کشیدم ...
و من به این خدا ایمان آوردم
خدایی که حتی بر بدی های ما هم غالب میاد حتی اگر نخوایم ...
.
.
و الله اعلم ...
.
Read more
(جنون قسمت نهم) پسری که بهت محکم تنه زد چون میدوید اصلا متوجه نشد که تو از پله ها پرت شدی...طلبکارانه ...
Media Removed
(جنون قسمت نهم) پسری که بهت محکم تنه زد چون میدوید اصلا متوجه نشد که تو از پله ها پرت شدی...طلبکارانه گفتم:می خوای بگی تو نبودی؟گفت:نه در حقیقت تو از وقتی که تو کما رفتی تونستی منو ببینی.گفتم:میخوای باور کنم؟نه خانوم تو بهم تنه زدی اونم چند بار تا بالاخره به کشتنم دادی.عصبانی شد و گفت:نه اشتباه ... (جنون قسمت نهم)
پسری که بهت محکم تنه زد چون میدوید اصلا متوجه نشد که تو از پله ها پرت شدی...طلبکارانه گفتم:می خوای بگی تو نبودی؟گفت:نه در حقیقت تو از وقتی که تو کما رفتی تونستی منو ببینی.گفتم:میخوای باور کنم؟نه خانوم تو بهم تنه زدی اونم چند بار تا بالاخره به کشتنم دادی.عصبانی شد و گفت:نه اشتباه می کنی.فکر کردم آدم عاقلی هستی اما تو فقط یه آدم مغرور و خودخواهی.خنده ای عصبی کردم و گفتم:انگار یه چیزیم طلبکاری؟با صورتی قرمز شده از عصبانیت باهام چهره به چهره شد و آروم گفت:هر چی دیدی ترس و توهمات روح سرگردان تو بوده آقا پسر.داد زدم یعنی دفعه دوم که بهم تنه زدی و منو کشوندی تو راهرو دانشگاه و گفتی دوسم داری یادت نیست؟یا همین امروز که اومدی جلو کلاس و من احمق و دنبال خودت به این خونه کشوندی.با عصبانیت فریاد کشید:آقاپسر تو فقط یه بار تنه خوردی و همون موقع افتادی و به کما رفتی,تازه چند روز نیست و فقط چهار ساعته فهمیدی؟گیج شده بودم...خدایا این چی داره میگه؟همونطور که داشت از پله ها بالا میرفت,کمی آرومتر شده بود.گفت:منم اول وضعیت تو رو داشتم.کم کم بهش عادت می کنی.به سمتش رفتم و در حالی که بدنم عین بید میلرزید گفتم:از اینکه سرت داد زدم معذرت می خوام.به چشمم خیره شد و گفت:نه ناراحت نشدم,درکت می کنم.بعد یه نگاه به آسمون انداخت و آه سردی کشید و گفت:اینجا مثل اونور نیست.زمان و مکان مطرح نیست.حتی شکل و اندازه اشیا و دور و نزدیک بودن فاصله ها.اینجا یه دنیای دیگس.نه فصل ها به موقع عوض میشن,نه شب و روز.چیزایی می بینی که وقتی زنده بودی تو خیالتت نمی تونستی ببینی.مثل خوابه یا کابوس یا یه چیزی شبیه اون.البته به آدمشم ربط داره.سرم و توی دستام گرفتم و گفتم:من خیلی می ترسم.دستشو روی دوشم گذاشت و به نشونه همدردی فشار داد.بهش یه نگاه کردم و در حالی که ازش دور می شدم گفتم:خواهش می کنم بهم زیادی نزدیک نشو.من اعتقاداتی دارم که...حرفم و برید و گفت:بازم یادت اینجا همه چی با اونور فرق داره,اینجا...اینبار من وسط حرفش پریدم و گفتم:من این چیزا حالیم نیست.کاری که حالم را بد کنه دوست ندارم پس لطفا فاصلت و با من رعایت کن.دستاشو به نشونه تسلیم بالا برد و گفت:اوه...باشه.بعد زیرلبی گفت:دیوونه و ازم دور شد.گفتم:شنیدم چی گفتی.شونه ای بالا انداخت و با خنده گفت:بیا بریم تو.بطرفش رفتم و گفتم:میشه باهام بیای بیمارستان‌,من واقعا وحشتزدم.ابرویی بالا برد و گفت:باشه,بریم***باورم نمیشد همیشه تو فیلما دیده بودم که مادری کنار تخت برای بچش قرآن میخونه.حالا عزیزجونه که کنار جسم بی جون من قرآن میخوند... ادامه دارد(مهرا)
Read more
. خدا جونم سلام ... خدایا ، من امشب ازت گله دارم وقتشو داری بشنوی؟؟؟ طاقت شنیدنشو داری ... . خدایا ...
Media Removed
. خدا جونم سلام ... خدایا ، من امشب ازت گله دارم وقتشو داری بشنوی؟؟؟ طاقت شنیدنشو داری ... . خدایا هر روز ازصبح تا شب فقط شکرت میکنم اما.... امروز میخوام فقط ازت گله کنم طاقت شنیدنشو داری ... . خدایا من امروز ازهم چی گله دارم ... . خدایا برای دختربچه ای که ازغم وجودش می نوازه گله دارم ... .
خدا جونم
سلام ...
خدایا ، من امشب ازت گله دارم
وقتشو داری بشنوی؟؟؟
طاقت شنیدنشو داری ...
.
خدایا هر روز ازصبح تا شب فقط شکرت میکنم
اما....
امروز میخوام فقط ازت گله کنم طاقت شنیدنشو داری ...
.
خدایا من امروز ازهم چی گله دارم ...
.
خدایا برای دختربچه ای که ازغم وجودش می نوازه گله دارم ...
.
خدایا برای بچه هایی که بادستای کوچولو خشتای بزرگ میزنند گله دارم
.
خدایا برای گریه های  زنی که بخاطریه هوس رهاش کردن گله دارم
.
خدایا ... ازت گله دارم ، صدامو میشنوی !!!
.
خدایامیدونی نیاز ما فقط نگاه مهربان توست
دلمان را به تو می سپاریم برای دلمان کاری کن
که دلم ازتو گله دارد ...
.
.
خدایا اگه کفر حساب نکنی ازت گله دارم ...
تو بهتر از وضعیت جسمی و روحی من خبر داری ..
خدایا فقط یه سوال ، فقط یه سوال !
چرا خاطرات تلخ رو برام زنده میکنی ؟؟؟
چرا انسان های فراموش شده رو جلو چشمم نشونم میدی ؟؟؟
خدایا چرا دشمنام ...
لابد انقد من بد بودم ، و بد کردم ، که لایق ام انقد بد زندگی کنم ...
اما کاش تو حداقل تو کلبه ی تنهاییم کنارم بودی
چطور ناظری به همه چیز ، اما وقت بی کسیم نیستی؟؟؟
پس کو سفیدیِ پایان شب سیاه ؟؟؟
.
.
پ.ن :
یه قدری مهربونی یادم بده ، سایه تو از روی سرم برندار ، صدات که میزنم جوابم بده ...
( عموی بچه ها ) نجاتم بده
Read more
دلم گرفته،بازم چشام بارونیه،وای،وای،وای خبر آوردن بازم تو شهر مهمونیه،وای،وای؛وای شهید گمنام ...
Media Removed
دلم گرفته،بازم چشام بارونیه،وای،وای،وای خبر آوردن بازم تو شهر مهمونیه،وای،وای؛وای شهید گمنام سلام،خوش اومدی،مسافر من،خسته نباشی پهلون شهید گمنام سلام،پرستوی مهاجر من،صفا دادی به شهرمون وقتی رسیدی همه جا بوی خوش خدا پیچید،تو مگه کجا بودی؟ وقتی رسیدی کوچه ها نسیم کربلا رسید،تو ... دلم گرفته،بازم چشام بارونیه،وای،وای،وای

خبر آوردن بازم تو شهر مهمونیه،وای،وای؛وای

شهید گمنام سلام،خوش اومدی،مسافر من،خسته نباشی پهلون

شهید گمنام سلام،پرستوی مهاجر من،صفا دادی به شهرمون

وقتی رسیدی همه جا بوی خوش خدا پیچید،تو مگه کجا بودی؟

وقتی رسیدی کوچه ها نسیم کربلا رسید،تو مگه کجا بودی؟
وقتی رسیدی همه جا عطر گل نرگس اومد،مگه با آقا بودی؟

وقتی رسیدی همه اشکا مثل زهرا(س)می چکید،تو مگه کجا بودی؟

شهید گمنام،دوباره زائرت شدم،وای،وای،وای

شهید گمنام،بازم کبوترت شدم،وای،وای،وای

شهید گمنام بگو،بگو به من حرف دلت رو،تا کی می خوای سکوت کنی!

شهید گمنام بگو،پس کی می خوای فکری برای بغض توی گلوت کنی؟

راستی هنوز مادر پیرت تو خونه منتظره،چرا اینجا خوابیدی؟

راستی مادر نصفه شبا با گریه از خواب می پره،چرا اینجا خوابیدی؟

راستی بابات چند ساله دق مرگ شد و عمرش سر اومد،خدا رحمتش کنه!

راستی کسی نیست مادر و حتی یه دکتر ببره،چرا اینجا خوابیدی؟

خودم می دونم،شرمنده پلاکتم،وای،وای

مدیون اشکِ فرزند بی پناهتم،وای،وای

حق داری هر چی بگی،تازه دارم کنار قبرت فکر دقایق می کنم!

حق داری هر چی بگی،به روم نیار گلایه هاتو خودم دارم دق می کنم!

باشه دیگه کل وصیت هاتو اجرا می کنم،تو فقط غصه نخور!

باشه دیگه دعا برا یوسف زهرا می کنم،تو فقط غصه نخور!

باشه دیگه کاری برا غوغای محشر می کنم،تو فقط غصه نخور!

باشه دیگه فکری برا اشکای رهبر میکنم،تو فقط غصه نخور!
Read more
I miss you more than words can say! <span class="emoji emoji1f331"></span> امروز بغض دو ساله دلتنگیم ترکید تا اسمت رو رو گوشیم دیدم که زنگ ...
Media Removed
I miss you more than words can say! امروز بغض دو ساله دلتنگیم ترکید تا اسمت رو رو گوشیم دیدم که زنگ میزنی. دیگه کاری به هیچ همکار و رییسی نداشتم که کنارمه! زدم بیرون باهات حرف بزنم صدای گریه هام رو شنیدی! ناراحت بودم که با گریه باهات حرف میزنم! ولی پناهم شدی! انگار که مدت ها بود خودم رو محکوم ... I miss you more than words can say!
🌱
امروز بغض دو ساله دلتنگیم ترکید تا اسمت رو رو گوشیم دیدم که زنگ میزنی.
دیگه کاری به هیچ همکار و رییسی نداشتم که کنارمه!
زدم بیرون باهات حرف بزنم
صدای گریه هام رو شنیدی!
ناراحت بودم که با گریه باهات حرف میزنم!
ولی پناهم شدی!
انگار که مدت ها بود خودم رو محکوم به همیشه خندیدن و همیشه راضی بودن کرده بودم و حق دلتنگی رو از خودم گرفته بودم!
امروز
امروز انگار تحملم سر اومد.
مامان نه تقصیر توست که سالهاست دختر داری، ولی جز هفته ای چند دقیقه تلفنی حرف زدن سهمی ازش نداری، نه تقصیر من!
اینها همش جبر جغرافیاییه
که نه فقط من و تو رو به چنگ آورده، که خیلی ها رو گرفتار کرده.
مامان من از دلتنگیت، ندیدنت، بغل نکردنت و خونه مامانی که آخر هفته ها شاید هیچوقت سهمم نشه که بهش سر برنم گریه کردم، ولی میدونم من و تو تازه از خوش شانس های گرفتار این جبریم!
میدونی مامان، اگر دوباره تو همون شرایط یکسان به مرحله انتخاب برسم، باز هم همین انتخاب رو میکنم! باز هم تو و دست نوازشگر مهربونت که بکشی رو سرم و بگی اشکال نداره رو ول میکنم و میرم.
ولی میدونم اگر جای خدا بودم، حتما جور دیگه ای تدبیر میکردم.

مامان خوشگلم، مرسی از من هیچ نخواستی جز شاد بودن و به زندگی خودم چسبیدن.
اگر الان من بال پرواز دارم، بخش زیادیش از بی توقعی تو و پدر از منه.
دوستتون دارم❤️
همیشه بخند مامان
Read more
هیچ وقت، هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبِ خوب به دردای دلم گوش بده! تو هم همینی، منکرش نشو! هر کی که باهاش ...
Media Removed
هیچ وقت، هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبِ خوب به دردای دلم گوش بده! تو هم همینی، منکرش نشو! هر کی که باهاش حرف زدیم، تهش یا فاز روانشناسی برداشت برامون، یا قضاوتمون کرد؛ یا بعد از گفتن حرفامون ترسِ اینکه نکنه جایی درز پیدا کنن توی دلمون ریشه زد! می بینی؟ آدما همینن! صمیمی و غیر صمیمی هم نداره! فقط ... هیچ وقت، هیچ آدمی رو پیدا نکردم که خوبِ خوب به دردای دلم گوش بده!
تو هم همینی، منکرش نشو!
هر کی که باهاش حرف زدیم، تهش یا فاز روانشناسی برداشت برامون، یا قضاوتمون کرد؛
یا بعد از گفتن حرفامون ترسِ اینکه نکنه جایی درز پیدا کنن توی دلمون ریشه زد!
می بینی؟
آدما همینن! صمیمی و غیر صمیمی هم نداره!
فقط یکی هست که هر وقت بخوای وقت داره، هر زمانی که به قول خودمون عشقت کشید می تونی صداش بزنی و سر دلتو باز کنی!
فقط یکی هست که هر چقدر هم بد بشیم، هر چقدر هم بیراهه بریم، بازم آغوشش بازو منتظره برگشتنه؛ برگشتنِ من...تو!
از نظر من برگشتن به سمتش، مختصِ آدمای گناهکار و... نیست!
همین که یه روز صداش نزنی، یه روز نگی
« خدایا نوکرتم » ، این حس رو بهت میده که داری دور میشی و چه خوب که هر ثانیه بهمون فرصت نزدیک شدن داده!
{ معبودا !
من بی تو ؛
چه منِ بی خودی ام ... }
.
🔸عوايد تبليغات صرف امور خيريه ميشود
🔹استفاده از تمام پستهای پیج وکانال تلگرام برای همه آزاده
براي ذخيره متن و عكس ها به كانال خدا آفيشيال مراجعه كنيد
⬅️ لينك عضويت كانال بالاي پيج هست➡️
Read more
. بیراهه حواست رو از حال من پرت کن نباید دیگه گریه تکرار شه دارن از تو تصوير می گيرن چشام چرا با لرزش اشکهام تار شه؟ مراعات این خستگیمو نکن دیگه اسممو پیش اسمت نیار خودت رو به هر راهی دوست داري بزن فقط پا به بيراهه ی من نذار برو... درد بي اسم من، مسريه! برو حرف من چيزي جز آه نيست! با تو آرومه ... .
بیراهه
حواست رو از حال من پرت کن
نباید دیگه گریه تکرار شه
دارن از تو تصوير می گيرن چشام
چرا با لرزش اشکهام تار شه؟

مراعات این خستگیمو نکن
دیگه اسممو پیش اسمت نیار
خودت رو به هر راهی دوست داري بزن
فقط پا به بيراهه ی من نذار

برو... درد بي اسم من، مسريه!
برو حرف من چيزي جز آه نيست!
با تو آرومه این خسته ولی
خودت هم می دونی که خودخواه نیست

برو تا کسي ما رو با هم نديده
برو، خیلی چیزا به آخر رسید
تو دیوونه ای! خیلی وقت پیش از این
دلت باید از این قفس می پرید
نپرس آخر این همه درد کجاست
نپرس بغض من تا کجا با منه!!
تو این جاده ی رو به دلمردگی
عبور، تنها نقطه ی روشنه

تو شيرين ترين قسمت عمرتو
داری سمت دنيای من می کشی
باید مثل من، مثل این روزگار
به اين حال من بی تفاوت بشی

محسن شيرالی
بیراهه رو سال ۹۰ برای امیر زیاری نوشتم، مهدی یراحی ساخت و فرزاد فتاحی تنظیم کرد! روزهای عجیبی بود. هنوزم با شنیدنش قلبم درد میگیره...
@amirziari
@mehdiyarrahi
@fattahifarzad
Read more
. مامان نگاه کن منو یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای ...
Media Removed
. مامان نگاه کن منو یه دقه ببین این ورو چی بگم خوب حق داری دیگه یه دردم برات رو دردای دیگه دونه سفیدای تو موهات منم اشکای سرازیره تو دعات منم یه عمر خستگیه تو پاهات منم نبودم اما تو رو داد زدم تو هر لحظم که به مو رسیدم یه روزایی دلم هوسه خونه می کرد می خواستم بیام ببینمت جون بگیرم نشد اما یه بار ... .
مامان نگاه کن منو
یه دقه ببین این ورو
چی بگم خوب حق داری دیگه
یه دردم برات رو دردای دیگه
دونه سفیدای تو موهات منم
اشکای سرازیره تو دعات منم
یه عمر خستگیه تو پاهات منم
نبودم اما تو رو داد زدم
تو هر لحظم که به مو رسیدم
یه روزایی دلم هوسه خونه می کرد
می خواستم بیام ببینمت جون بگیرم
نشد اما یه بار حس کنم رو سفیدم
چقدر لازمم بودی
رویه ماهتو منو یه چای معمولی
نگاه به هارتو پورتام نکن
تو اراده کن تا برات پا بچسبونیم
تو بخواه من بمیرم برات
ولی نگو بگم که چیزی نمیگم الان
فقط همین که خیلی دست تنهام
فقط همین که خیلی از شبا
خواستم شهرو بگردونمت
خواستم فقط بخندونمت
خواستم وقتی میام خونه
حس کنی یه مرد اومده
Read more
. وقتی به تو فک میکنم<span class="emoji emoji1f4ac"></span> از همه دلسرد<span class="emoji emoji26d4"></span>میشم <span class="emoji emoji1f388"></span> عاقا وقتی تو فکرمی ذهنم ارور میده<span class="emoji emoji1f6ab"></span> میگع واااای باز ...
Media Removed
. وقتی به تو فک میکنم از همه دلسردمیشم عاقا وقتی تو فکرمی ذهنم ارور میده میگع واااای باز این شروع کرد که من یه رد مغزیم که فقط تو داری تو مغزم راه میری مای #کفاصت مای #عوزی مای #طولع مای #عغش مای #همه چیظ پ.ن:فکر نکردت به تو ممنوع .
وقتی به تو فک میکنم💬
از همه دلسرد⛔میشم
🎈
عاقا وقتی تو فکرمی
ذهنم ارور میده🚫
میگع
واااای باز این شروع کرد که🙊💬
من یه رد مغزیم که فقط تو داری تو
مغزم
راه میری💃
🎈
مای #کفاصت
مای #عوزی
مای #طولع
مای #عغش
مای #همه چیظ❤
پ.ن:فکر نکردت به تو ممنوع🚫
. چمدان بسته ام به سمت خودم میروی شهر را خبر بکنی بی هوا باختی و حق داری فکر بازی تازه تر بکنی از ...
Media Removed
. چمدان بسته ام به سمت خودم میروی شهر را خبر بکنی بی هوا باختی و حق داری فکر بازی تازه تر بکنی از نگاه تو خوب فهمیدم ماندنت محض زنده ماندنم است سم احساس را درون تنم مانده ای تا که بی اثر بکنی از غروری که زیر پا بردی از من سرشکسته میترسم کاسه ی صبر من ترک خورده باید از کینه ام حذر بکنی پای من ... .
چمدان بسته ام به سمت خودم
میروی شهر را خبر بکنی
بی هوا باختی و حق داری
فکر بازی تازه تر بکنی

از نگاه تو خوب فهمیدم
ماندنت محض زنده ماندنم است
سم احساس را درون تنم
مانده ای تا که بی اثر بکنی

از غروری که زیر پا بردی
از من سرشکسته میترسم
کاسه ی صبر من ترک خورده
باید از کینه ام حذر بکنی

پای من را نبند دلبندم
شهر غربت قفس نمیخواهد
بعد من هیچکس نمیخواهد
که تو او را غریب تر بکنی

انتخابت مگر جدایی نیست؟
اشک هایت چرا سرازیر است؟
بد شگون است گریه را بانو...
توشه ی راه رهگذر بکنی

دست رد تو روی سینه ی من
پای پیش تو جز ترحم نیست
دل به دادت نمیرسد هرگز
عقل را کاش کارگر بکنی

خسته از بحث های هر شبه ای
خسته از گریه های قبل از خواب
میشود با کسی به غیر از من
شب خود را به خنده سر بکنی

من... قطاری که سر به راه تو بود
چند ماهی در ایستگاه تو بود
راه افتادنم گناه تو بود
من بمانم خودت سفر بکنی؟

بعد از این ترمزم بریده و در
ایستگاهی نگه نمیدارم
با من از مه نگو... نمیترسم
گاه خوب است که خطر بکنی

آخرش واژگونی است اما
ماندن از ترس مرگ هم ، مرگ است
ریل یعنی دو راه مانده فقط
یا بمیری و یا سفر بکنی
Read more
. این ویدیو رو ببینین تا روزتون ساخته شه. برگه‌ای که توش نوشته این دختر رو به فرزند خوندگی گرفتن، قاب کردن و وقتی می‌بینتش کلی حس خوب میاد تو فیلم :) . بذارین با یکی از فانتزی‌هام آشناتون کنم. (نمی‌گم دنیای موازی چون تو همین دنیا می‌خوامش ولی باهاش خیلی فاصله دارم.) من دوست دارم از هر قاره‌ای ... .
این ویدیو رو ببینین تا روزتون ساخته شه.
برگه‌ای که توش نوشته این دختر رو به فرزند خوندگی گرفتن، قاب کردن و وقتی می‌بینتش کلی حس خوب میاد تو فیلم :)
.
بذارین با یکی از فانتزی‌هام آشناتون کنم. (نمی‌گم دنیای موازی چون تو همین دنیا می‌خوامش ولی باهاش خیلی فاصله دارم.)
من دوست دارم از هر قاره‌ای یه بچه‌ای اداپت کنم، بعد با بچه‌ی خودم (که امیدوارم مث من درگیر جبر جغرافیا نباشه و جای آرومی به دنیا بیاد) بشن ۶ تا، بعد باهم راجع به فرهنگ‌ها و کشورشون مطالعه کنیم و بریم به محل تولدشون و ببینن اونجاهارو و کلی با ابعاد مختلف جهان آشنا شیم و یه خانواده‌ی سوپر مطلع از فرهنگ داشته باشیم /(^-^)\
.
پ.ن: البته توی آسیا، هم دوست دارم از آسیای شرقی باشه هم از هند؛ پس شاید بشن ۷تا! [و نیما هم که عدد ۷ رو دوست داره به آرزوش برسه :))]
پ.ن بعدی: به خدا بگین آنجی و برد اصن ناراحت می‌شم. نه تنها خونواده‌شون رو از هم پاشوندن، بلکه برد من رو ازم گرفت و همچنین که کلا ایده‌ی من بهتره دیگه. به کسی چه؟ اصن ایده‌ی من خیلی هم قدیمی‌تره. فقط اونا رسانه‌ای مث هالیوود داشتن، من ندارم! :|
پ.ن بعدی‌تر: برد جان صبر کن! من با تو فقط ۶ نفر فاصله دارم. داری میای بی‌زحمت جانی دپ خوشگل منم بیار با خودت :دی
Read more
"پنجره فولاد" منتشر شد (لطفا ورق بزنید و همینجا کلیپ رو ببینید) هرکی یه جوری عاشقی می کنه من توی ...
Media Removed
"پنجره فولاد" منتشر شد (لطفا ورق بزنید و همینجا کلیپ رو ببینید) هرکی یه جوری عاشقی می کنه من توی هر شرایطی یادتم هیشکی مث من به تو وابسته نیس من گره ی پنجره فولادتم دستمو وقتی رو سینه م می ذارم غیر تو یعنی توو دلم ندارم تموم غصه هامو یادم میره پامو که توی این حرم می ذارم ترجیع: روی لبم اذن ... "پنجره فولاد" منتشر شد (لطفا ورق بزنید و همینجا کلیپ رو ببینید)

هرکی یه جوری عاشقی می کنه
من توی هر شرایطی یادتم
هیشکی مث من به تو وابسته نیس
من گره ی پنجره فولادتم

دستمو وقتی رو سینه م می ذارم
غیر تو یعنی توو دلم ندارم
تموم غصه هامو یادم میره
پامو که توی این حرم می ذارم

ترجیع:
روی لبم اذن دخوله
هرچی بگی میگم قبوله
عاشق گنبد طلاتم
خودت میدونی خاک پاتم

عشق تو از سرم زیاده
میام حرم پای پیاده
قرار من با تو همیشه
ورودی باب الجواده
... گنبد تو وقتی که روبرومه
بغض تموم شهر توو گلومه
اگه یه لحظه بی تو زنده باشم
واسه همیشه کار من تمومه

لطف تو با من کار هر بارته
ضامن بی کسا شدن کارته
یه فرقی با شاهای عالم داری
که این همه گدا توو دربارته

به هر دری زدم واسه دیدنت
یه بار واسه همیشه راهم بده
دلم میلرزه کافیه بخونم
آمدم ای شاه پناهم بده

هنوزم عکس بچگیمو دارم
که پای ایوون طلا گرفتم
چقد رو سنگای حرم دویدم
تا توی این زندگی پا گرفتم

دلایی که دخیل پنجره ت شن
محاله بعد از این دیگه بپوسن
به خیلی جاها دستشون می رسه
اونا که پای این درو می بوسن

صف میکشن برای دیدن تو
دور ضریحت همه ی زائرا
نوشته های روی دیوار و در
شعر میشن روی لب شاعرا

النگوهاشو مادرم در آورد
یکی یکی توی ضریحت انداخت
فقط به عشق تو کنج اتاقش
با عکسای ضریح تو حرم ساخت

با اینکه سنگینه بار گناهم
دلم کنار تو سبک تر میشه
اینو همه کبوترا می دونن
هر کی بیاد حرم کبوتر میشه
Read more
. یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که ...
Media Removed
. یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند! یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش ... .
یک روزی برمیگردند
یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند!
یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا میشود!
در ابتدا شوکه میشوید از برگشتنش،و او همان لحظه شروع میکند از اتفاق‌هایی که بعد از رفتنش برایش افتاده حرف میزند، از بدبیاری‌هایش، از اینکه او هم یک نفر در زندگی‌اش آمد که تنهایش گذاشت، و شما بی توجه به حرف‌هایش فقط نگاهش میکنید،تا اینکه برمیگردد و میگوید:"نفرینم کرده‌ای"؟
و شما تا می‌آیید جوابش را بدهید که نه من نفرین‌ات نکرده‌ام...
حرفش را ادامه میدهد"عیبی ندارد،حق داشتی،من اشتباه کرده‌ام،حالا من را میبخشی"؟
و دوباره تا می‌آیی که بگویی من اصلا همه چیز را فراموش کرده‌ام، می‌پرد وسط حرف‌هایت و میگویید:"البته که حق داری نبخشی!ولی من هنوز هم دوستت دارم"...
و اینجاست که آدم خیلی محکم باید روبه‌رویش بایستد و بگوید:
ببین من بدون تو زندگی کردن را خیلی خوب یاد گرفته‌ام و حاضر نیستم این حال خوبم را با تو تقسیم کنم،همین!

میدانی دوست داشتن بعضی از آدم‌ها در زندگی چیزی به جز ضرر و حال بد برای آدم‌ها ندارد!... #محمد_خسروابادی
Read more
چهارسالگیهایمان: من در دنیای کمتر رنگی تر بودم هر از گاهی صدای وضعیت قرمز و پناهگاه ,شیشه های چسب زده ...
Media Removed
چهارسالگیهایمان: من در دنیای کمتر رنگی تر بودم هر از گاهی صدای وضعیت قرمز و پناهگاه ,شیشه های چسب زده ضربدری , شکستن دیوار صوتی ,برنامه های کودک رنگ و رو رفته که همگی بی مادر بودند و یا در جستجوی او,..مداد رنگی های کوچک شش رنگ و دفتر نقاشی و تو دلبرم دنیای اندک رنگی تری داری با کارتونهایی با قهرمانان ... چهارسالگیهایمان: من در دنیای کمتر رنگی تر بودم هر از گاهی صدای وضعیت قرمز و پناهگاه ,شیشه های چسب زده ضربدری , شکستن دیوار صوتی ,برنامه های کودک رنگ و رو رفته که همگی بی مادر بودند و یا در جستجوی او,..مداد رنگی های کوچک شش رنگ و دفتر نقاشی و تو دلبرم دنیای اندک رنگی تری داری با کارتونهایی با قهرمانان دختر , و مداد رنگی با رنگهای بیشتر و دفترهای جذابتر ,... دختر چهار ساله ات بی گمان در رنگین کمان خواهد زیست نه وضعیت قرمز او را خواهد آزرد و نه گرانی من خوشبینم دنیا برای نسل سوممان زیباتر است .امروز حالم چندان خوش نبود اما به هر نحوی بود خواستم این اولین تجربه جلد کردن کتابهایت ,نوشتن نام زیبایت روی برچسبها و خرید اولین وسایل مهدت همراهت باشم .چهار سالگی مهم هست همه چیزها یادت خواهد ماند مثل طعم شیرین کیک ژله ای ام و مثل ترس جنگ .اما تو فقط شیرینی برایت یادگار بماند.
#چهارسالگی #مادردختر #کیک #تولد #وسایل_مهد #آرزو #رنگ #دخترت #مریم_محمدیون
Read more
. این چند وقته که من تو فکر دکترا بودم، از چند نفر و چندتا موسسه مشاوره گرفتم به این نتیجه رسیدم که همه ...
Media Removed
. این چند وقته که من تو فکر دکترا بودم، از چند نفر و چندتا موسسه مشاوره گرفتم به این نتیجه رسیدم که همه ی این مشاوره ها سلیقه ایه! یعنی چی؟ یعنی من توی دفترچه رشته ها، رشته «مطالعات اعتیاد» رو هایلایت کردم و بالاش ❣️ کشیدم، به هرکی گفتم این رشته رو دوست دارم با نگاه عاقل اندر سفیه سعی کرد منصرفم کنه! اما ... .
این چند وقته که من تو فکر دکترا بودم، از چند نفر و چندتا موسسه مشاوره گرفتم به این نتیجه رسیدم که همه ی این مشاوره ها سلیقه ایه!
یعنی چی؟ یعنی من توی دفترچه رشته ها، رشته «مطالعات اعتیاد» رو هایلایت کردم و بالاش ❣️ کشیدم، به هرکی گفتم این رشته رو دوست دارم با نگاه عاقل اندر سفیه سعی کرد منصرفم کنه! اما هاجر جان قادری که دم دفاع دکتراشونم هست گفت من حاضرم انصراف بدم و باهم این رشته رو بخونیم ..😂❤️
.
چرا اینارو گفتم؟ که اگه شما هم تو موقعیت من هستید خودتون پرس و جو کنید و به نتیجه برسید،نه کس دیگه ای
البته قبلش از خودتون بپرسید که اصلا چرا میخواید دکترا بخونید؟ برای رسیدن به هدفتون لازم هست اینکار؟ از گذروندن این مقطع لذت میبرید؟ و...
.
پ ن: اینکه میگن دانشجوی ارشدی که ندونه دکترا چی میخواد بدونه هم چرتی بیش نیست، خوبه که بدونه اما داره دوره رو‌ میگذرونه که علایقشو بشناسه تو‌مسیر :)
.
پ ن مناجاتی: خدایا جون هرکی دوست داری نهایتا تا ۲۰ روز دیگه فقط افتخار دانشجو بودن در این مرز و بوم رو بهم بده و خلاااص 🤦🏽‍♀️😄
Read more
من از کسی که تو رو داره چند قدم جلوترم،چند قدم خوشبخترم! من میتونم همیشه دوسِت داشته باشم بدون اینکه ...
Media Removed
من از کسی که تو رو داره چند قدم جلوترم،چند قدم خوشبخترم! من میتونم همیشه دوسِت داشته باشم بدون اینکه دلم بگیره ازت،من میتونم تا ابد داشته باشَمت بدون اینکه ترسِ رها شدن داشته باشم، تو مثل یک شی تجزیه ناپذیری برام... من مثل کسی که تو رو داره دلواپس نگاه بقیه نیستم،من حسودی  اون لحظه هایی رو که دنیا ... من از کسی که تو رو داره چند قدم جلوترم،چند قدم خوشبخترم!
من میتونم همیشه دوسِت داشته باشم بدون اینکه دلم بگیره ازت،من میتونم تا ابد داشته باشَمت بدون اینکه ترسِ رها شدن داشته باشم،
تو مثل یک شی تجزیه ناپذیری برام...
من مثل کسی که تو رو داره دلواپس نگاه بقیه نیستم،من حسودی  اون لحظه هایی رو که دنیا حسرت قشنگیاتو میخوره نمیخورم،چون تو خود منی...ذره ذره ی منی!
من قبول کردم که تو سهم من نبودی!
من قبول کردم که دوست داشتن،فقط داشتن جسمت نیست
تو همیشه با منی،حتی وقتی با اونی،حتی وقتی بدون اونی
من حسم بهت عوض نمیشه وقتی دوسش داری،
وقتی براش میمیری،وقتی ازش خسته میشی،وقتی میخوای کنارش برگردی،وقتی عاشق کسی دیگه میشی!
تو شدی دین و اعتقاد من...
دین و اعتقادی که از بقیه بهم ارث نرسیده،که چشم بسته تو آغوش نگرفتمش،که بقیه تو گوشم نخوندن،که از رو دست بقیه کپی نکردم،که از ترس خدا بهش ایمان نیاوردم!
تو اعتقاد من تو دوست داشتنی...
#صفا_سلدوزی
#man1zanam #من_یک_زنم #دوسش_داری #دوست_داشتن #عشق #عاشقانه #رابطه #بوسه #ازدواج #خیانت #جدایی #شوهر #زن #مرد
Read more
من ارشا هستم یه ایرانی نمیدونم تا کی زورم میرسه ایرانی بمونم ایرانی بودن به اسم نیست باید از خونت ...
Media Removed
من ارشا هستم یه ایرانی نمیدونم تا کی زورم میرسه ایرانی بمونم ایرانی بودن به اسم نیست باید از خونت بجوشه من برای اسمی که روم گذاشتن دارم تلاش میکنم بخاطر این اسم خیلی جا ها تو فشاری بودم که انسان های دیگه این فشار رو نداشتن و ندارن. تا الان کم نیاوردم و نمیارم. تو حرفه ما خیلی موقع ها تو فقط یک شانس ... من ارشا هستم یه ایرانی
نمیدونم تا کی زورم میرسه ایرانی بمونم
ایرانی بودن به اسم نیست
باید از خونت بجوشه
من برای اسمی که روم گذاشتن دارم تلاش میکنم
بخاطر این اسم خیلی جا ها تو فشاری بودم که انسان های دیگه این فشار رو نداشتن و ندارن.
تا الان کم نیاوردم و نمیارم.
تو حرفه ما خیلی موقع ها تو فقط یک شانس داری یک شانس و فقط یک تیر که باید به هدف بشینه....
در مقابلت کلی آدم که از تو توقع دارن و خودشون به خیلی از ساده ترین وظیفه هاشون حتی عمل نمیکنن چه برسه که خوب باشن.
و ما عادت کردیم که بگیم ایرانه دیگه... حتی تیکه کلام داریم ایرانی بازی.... آخه چرا؟
من به خاطر عهدی که به استادم ( پیمان ابدی)دادم فقط یکبار اونم چشم تو چشم حتی جایی ثبت نشد، پای این رشته تو این سینمای نامرد وایسادم.
سینمایی که جامعش هم نامرد خیلی موقع ها....
قد خودم به هرکی تو این حرفه تونستم کمک کردم و نارو خوردم،
هنوز هم بدلکارای کشور من تو این جامع حقی ندارن ،هیچی...
رشته ما فرهنگی ورزشی ولی هردو سازمان هیچ حمایتی از این بچه ها نمیکنن.
جشن و جشنواره هی پشت به پشت برگزار میشه و ادم گنده ها توش گنده تر میشن.
مراسم تکراری که یک نمایش حتی خروجی این جشن ها با این هزینه معلوم نیست چیه؟
حتی بازیگرا با اسودگی‌ نمیتونن رو‌ فرش قرمز ها راه برن یا حتی خبرنگار ها با ارامش بتونن پوشش مناسب بدن؟ چرا چون ایرانه؟
خوب کی مسؤله؟
دیگه این که ریس جمهور و دلار نیست که؟
این همین ادم هایی هستند که ژست هنرمندی دارن؟ و خوب یادمه روزی رو که برگشتن به من گفتن بدلکاری هنر نیست برای همین تو جشنواره جایی نداره!
خلاصه روی منو که نمیتونید کم کنید چون من با انگیزه دیگه ای اینجام
فرقش برای منو شما تو اینه من کلی انتخاب خوب جلومه ولی شما راهی ندارین.
اما فعلا زمین رو ساز شما میرقصه اما من رو زمین شما میتازم و کمون دست منه....
فعلا که شما تو میدون خودتون هستید اما این منم که هرجایی که شایسته است اسم ایران رو به بهترین شکل میارم.
نه مثل خیلی از شما که زود لهجه تون برمیگرده تو جشنواره های خارجی و ناراحتین که چرا ایرانی هستید.
فرقش اینه که من کاری میکنم که بیان با پرچم کشورم عکس بگیرن.

چون یه ایرانی واقعیم .
ببخشید غرغر کردم.

#حمایت_از_بدلکاران #just_out_festival #ارشا_اقدسی #ارشااقدسی #بدلکاران۱۳ #بدلکار #شوالیه #شوالیه_ایرانی #شوالیه_ایران #arsha #arshaaghdasi #arsha_aghdasi #stunt13 #iranianstunt #iranianstuntcoordinator #persianstunt #arsha13
Read more
شب ساعته ۲۳ بود البته توو رختخوابم، خلاصه ۱۱ بار اینور اونور شدم، همش به خاطراتم فکر کردم، هرچی دوره ...
Media Removed
شب ساعته ۲۳ بود البته توو رختخوابم، خلاصه ۱۱ بار اینور اونور شدم، همش به خاطراتم فکر کردم، هرچی دوره می کردم توو اوجه نارحتی خوشحال می شدم . سرم درد گرفته بود، هوا بخاطره اسپیلیت خنک، اما پیشونیم پُره عرق. همش لحافو جلو چشم می کشیدم تا پیشونیمو خشک کنم . روزی که گذشتو خیلی کار کردم، برای آروم شدنمم ... شب ساعته ۲۳ بود البته توو رختخوابم،
خلاصه ۱۱ بار اینور اونور شدم، همش به خاطراتم فکر کردم، هرچی دوره می کردم توو اوجه نارحتی خوشحال می شدم .
سرم درد گرفته بود، هوا بخاطره اسپیلیت خنک، اما پیشونیم پُره عرق.
همش لحافو جلو چشم می کشیدم تا پیشونیمو خشک کنم .
روزی که گذشتو خیلی کار کردم، برای آروم شدنمم کلی هم ورزش .
خلاصه بدنم خسته ی خسته بود فکرمم مثله ساعت کار می کرد، انگار معنیه خستگیو نمی فهمید همش از این کوچه تو اون کوچه از این مورد به اون مورد در حاله دوئیدن‌ بود .
کاش می تونستم جمجممو باز کنم این توده ی سفید و در بیارمو بزارم رو میزه بغله تختم، چون مطمئنم خوابم می برد .
هیچ کس اون یکیو نمی فهمه البته تو نقش همه، خودت می شن .
هم از زندگی خستم،
هم از مرگ می ترسم .
چون با شنیده هام مرگ هم مثله زندگی ترسناکه !!!
البته مرگ هم سراغه هر کس نمیره
یعنی اگر هم ما بریم سمتش تا نخواد مارو همراهی نمی کنه پس اونم همراهه خوبی نیست و هرقت خودش بخواد مارو با خودش می بره
باور کن راست می گم
شنیدم فردی یازده بار به انواع گوناگون قصد خودکشی کرد و همه ی مراحل این مسیر و رفت: خودشو دار زد، طناب پاره شد. خودشو انداخت توو دریا، از آب بیرون کشیدنش و غیره... بالاخره برای آخرین بار با سیانور و آمپوله هوا کاره آخرو کرد این دفعه ی ۱۲ آخرین بار بود که به مرحله۱۳هم نرسیدپس۱۳ هم عدده نحسی نیست .
آره
سرنوشت که فرمان روای زندگیه هممونه و من هستم که سرنوشتمو تایین می کنم، چون حاکمم و فرمانروایه زندگیمو خودم تائین می ‌کنم .
اما دیگه بد از تعیین کردنش نمی تونم دیگه از دستش راحت بشم، نمی تونم ازش فرار کنم
چون بد از تعیینش من دیگه پیر شدم !!!سرنوشت پر زورتر از من می شه.
هر روز قویتر از دیروز
فکر می کنم آزادم ولی جلو سرنوشتم نمی تونم وایسم.انگار یه قلاده انداخته گردنمو داره می کشه، این ورو اون ور .
نه می تونم داد بزنم، نه می تونم بجنگم .
پس
زندگی خر است .
آره، از چیزی نه خوشم می آد ونه بدم می آد. دیگه با مرده ها فرقی ندارم فقط تحرک دارم . من هم از دنیای اونام ولی فقط دارم با حرکت کردنمو حرف مفت زدنم می گم با مرده ها فرق دارم اما، من هم با اونا هستم و زنده به گور در هوا هستم !!!
وتنها و تنها، فقط نگاه می کنم، چون دل خوشیم تنها نوشتنو بازی با ذهنه خودم شده
و
تمام .
امیدوارم
اگر تو‌دریا داری غرق می شی
اگر نون نداری شیکمتو سیرکنی
معنیه آرامشه نفهمیدی
داری تو باتلاق زندگی فورو می ری
حداقل یه نفر، یه حس، نمی دونم، باشه که به معنیه واقعیه همراهت باشه
دستون دارم
علیرضا رحمانی🍂
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم عَذَّبَ اللهُ قاتِلَکَ بِاَنْواعِ الْعَذابِ، وَجَدَّدَ عَلَیْهِ الْعَذابَ عذاب ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم عَذَّبَ اللهُ قاتِلَکَ بِاَنْواعِ الْعَذابِ، وَجَدَّدَ عَلَیْهِ الْعَذابَ عذاب کند خدا کُشنده ات را به انواع عذاب و تازه کند بر او عذاب را فرازی از زیارت حضرت امیرالمومنین علیه السلام از مرحوم «کلینى» در «کافى» و «ابن قولویه» در «کامل الزیارات» شب قدر(مناجات) هر ... بسم الله الرحمن الرحیم

عَذَّبَ اللهُ قاتِلَکَ بِاَنْواعِ الْعَذابِ، وَجَدَّدَ عَلَیْهِ الْعَذابَ

عذاب کند خدا کُشنده ات را به انواع عذاب و تازه کند بر او عذاب را

فرازی از زیارت حضرت امیرالمومنین علیه السلام
از مرحوم «کلینى» در «کافى» و «ابن قولویه» در «کامل الزیارات»

شب قدر(مناجات)

هر بار بخشیدی مرا هر بار اما من
بی راهه ها رفتم به سوی ناکجاها من

عادت به مهرت دارم و می دانم این را که
داری مدارا می کنی همواره تو با من

مستوجب رحم تو هرگز نیستم اما
از مهربانی های تو دارم تمنا من

با کیفرت سویم نمی آیی خدایا تو
با معصیت سوی تو می آیم خدایا من

نه آنکه نیکی می کند از رحمتت دور است
نه آنکه خشنودت نکرده، یا نه حتی من

دارم خجالت می کشم از این که انسانم
وقتی ندارم در دلم سوز دعا را من

حالا یقین دارم که می بخشی مرا آری
چون می برم نام حسینت را به نجوا من

می بخشی عالم را میان روضه ی مولا
دل بسته ام حالا فقط بر این تباکا من

احسان معبودی
Read more
پستِ #سفارشي تو گفتی منو دوست داری تو گفتی عاشق چشمام شدی تو گفتی احساسمو دوست داری تو گفتی بوسه هامو دوست داری تو گفتي قصه هامو دوست داري تو گفتی نوازش هامو دوست داری تو گفتی ميخوای تو بغلم بگيرمت تو گفتی قلبت مال منه تو گفتی همدرد تو منم تو گفتی همراز تو منم تو گفتی شب و روز من تویی تو ... 🙈پستِ #سفارشي

تو گفتی منو دوست داری
تو گفتی عاشق چشمام شدی
تو گفتی احساسمو دوست داری
تو گفتی بوسه هامو دوست داری
تو گفتي قصه هامو دوست داري
تو گفتی نوازش هامو دوست داری
تو گفتی ميخوای تو بغلم بگيرمت
تو گفتی قلبت مال منه
تو گفتی همدرد تو منم
تو گفتی همراز تو منم
تو گفتی شب و روز من تویی
تو گفتی تنها يار من تویی
تو گفتی...
تو همه اينها رو گفتی ولی من فقط می گم
فاطمه جان
اگه تو نباشی من می ميرم
_________________
شماهم ميتونين با كمترين هزينه عشقتون و سوپرايز كنين 😋
جهت سفارش پست و تبليغات وسفارش استيكر به دايركت پیام بدین 👇
.
❌دسترسی به كانال تلگرام ازطریق لینک داخل بیوپیج ❌
➖➖➖➖ ➖➖
#دالان_عشق🎈
Read more
 #یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند #شماره_23 مرگ یک نوع آفرینشه. اسمش رو می شه مرگ‌آفرینی ...
Media Removed
#یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند #شماره_23 مرگ یک نوع آفرینشه. اسمش رو می شه مرگ‌آفرینی گذاشت. آدم وقتی می‌میره که عاشق بشه. مادربزرگم پنجاه سالش بود که مُرد! پدربزرگم تو شصت سالگی تازه عاشق شد؛ اما من هزار بار عاشق شدم. هزار بار باختم و سه ماهی میشه که خودم قبر خودم رو کندم. همش بهونه ... #یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند

#شماره_23

مرگ یک نوع آفرینشه. اسمش رو می شه مرگ‌آفرینی گذاشت. آدم وقتی می‌میره که عاشق بشه. مادربزرگم پنجاه سالش بود که مُرد! پدربزرگم تو شصت سالگی تازه عاشق شد؛ اما من هزار بار عاشق شدم. هزار بار باختم و سه ماهی میشه که خودم قبر خودم رو کندم. همش بهونه می‌گیره و من فقط بهش می‌خندم. یادم نیست تو کدوم فیلم بود اما خوب یادمه که شهاب حسینی زل زد تو دوربین و گفت هر وقت حس کردی داری می‌بازی فقط لبخند بزن. بذار به بردش شک کنه. درست مثل من که همیشه به همه چیز مشکوک بودم. آنقدر زندگی ما رو بین دستش مچاله کرد که هر وقت اتفاق خوبی می‌افتاد می‌تونستم حدس بزن که بعدش چه بلایی سرم قراره بیاد. من مُردم اما تو هنوز شک داری که قراره این راه رو با من بری یا صبر کنی و ببینی اولین ماشینی که جلوت ترمز می‌زنه، می‌تونه تو رو صحیح و سالم به مقصد برسونه یا نه. ثانیه‌ها یکی یکی دارن تیک می‌خورن و من دارم بهت نگاه می‌کنم تا ببینم دستم رو میگری و بکشی با خودت ببری یا هنوزم فکر می‌کنی که من منتطر اولین ماشین نشستم. می‌بینی اینجا همه چیز عکس اون چیزیه که تو توی مغزت فکر می کنی و این یعنی #کارما . شک به من شک به تو، شک به شک. اصلا شک بر پدرومادر کسی که در این محل عشوه بریزه و بعد... سم خستس. تو خسته‌ای اما ته دلت می‌گی شاید هنوز شانسی باشه. اشکال نداره صبر کن. اگه تو هم مثل اون هزار نفر خوش شانس باشی، اتفاقات خوبی یه لنگه پا وایستاده تا تو برسی. من انقدر خسته شدم که نه حوصله دارم تا ته راهی که از اینجا هیچ چیزی مشخص نیست رو برم و نه دیگه نای برگشت به اشتباهات گذشته رو. هرچی پام رو به زمین می‌کوبم صدایی بلند نمیشه و انگار خبری از هیچ راه فرار نیست. مرگ از چهار طرف اصلی به سمتم میاد و من از چهار سمت فرعی پا به فرار می‌ذارم تا مرگ قدم به قدم خودش رو به من برسونه. می‌دونی رفیق! آدم وقتی می‌میره که عاشق بشه.

پ.ن: عکس: خونه دکتر شمس.
#مرگ #عشق #فرعی #اصلی مرگ_آفرینی
#شهاب_دارابیان #دلنوشته #یادداشت
Read more
در کل همه ادما همه همه همه به توجه احتیاج دارن.... توجه ظاهری :یکی که تو بدترین حالت و شرایط بازم بگه ...
Media Removed
در کل همه ادما همه همه همه به توجه احتیاج دارن.... توجه ظاهری :یکی که تو بدترین حالت و شرایط بازم بگه اوه چه جیگری شدی... Woowچه جنتلمنی چیکا کردی امرو خعلی خوشتیپ شدی حتی اگه واقعا اون روز خوب نباشه ظاهرت تورو تایید کنه توجه مالی:یکی باید باشه بهت بگه مگه ماه پیش نرفتیم اون رستوران شیکه خعلیم خوش ... در کل همه ادما همه همه همه به توجه احتیاج دارن....
توجه ظاهری :یکی که تو بدترین حالت و شرایط بازم بگه اوه چه جیگری شدی... Woowچه جنتلمنی چیکا کردی امرو خعلی خوشتیپ شدی حتی اگه واقعا اون روز خوب نباشه ظاهرت تورو تایید کنه
توجه مالی:یکی باید باشه بهت بگه مگه ماه پیش نرفتیم اون رستوران شیکه خعلیم خوش گزشت..توام بگی اره بازم ببرمت؟ اون بگه نه دیگه همون یه بار بس بود امشب بریم یه غذای ارزون بخوریم یا من غذا بلدم درس کنما ا ا دوس داری دستپختمو بخوری😋 رفیق غمت چیه واست کار پیدا کردم ....یکی که تشویقت کنه پول دربیاری پس انداز کنی یکی که حواسش باشه تو کار داری تو به چیزی احتیاج نداری
توجه اجتماعی:یکی باید باشه تو جمع ازت تعریف کنه حتی وقتی باهم قهرید...یکی که وقتی حاضر نی یه لحظه ام از شدت عصبانیت باهات حرف بزنه نیم ساعت بعد تو جمع بازم هواتو داشته باشه دستتو بگیره وتعریف کنه ازت لازم نیس باتو حرف بزنه اون باتو قهره ولی دیگرانو خوب توجیه کرده😉ما احتیاج داریم به یه همچین ادمایی...اما ما یه ادمایی تو زندگیمون دارین تازه تو جمع یه جوری روشونو برمیگردونن ازت که کل ملت میفهمن باهم قهرید تازه بعضیا واسه اینکه لج طرفو دربیارن به یه جنس مخالف دیگه لبخند میزنن چقدرررر این ادما ضعیف و پستن.....با تحریک غرور و غیرت میخوان باز مورد پذیرش و توجه بیشتر قرار بگیرن
توجه عاطفی:یه موقع های با بابات دعوات میشه یه موقع هایی با خانوادت کلا یا همکارت همسایه یه راننده عوضی تو خیابون یه موقع هایی هست هوا یجوریه کلا ادم با خودشم قهره...اینجا باید یکی باشه تورو از غار خودت بکشه بیرون بخندونت یا ارومت کنه یا حتی صعبانیتتو سرش خالی کنه یکی که هیجاناتتو تخلیه کنه و تو خودت نریزی که سنگین شی به مرور زمان فاز بگیری نه فقط وقت غم وقتی حتی خعلی شادی دوس داری اویزون رفیقات بشیو برقصی اما دوستت هرچقدم پایه کرم ریختن و خنده هات باشه دستت یه دست کوچیک تر از دستاتو میخواد بکشیش ببریش یه جایه تاریک یه هوای کمی سرد یه ساعتی مثه نیمه شب شاید یه بوسه کوچیک ارامشه عمیق واسه چندروزت ایجاد میکنه یکی که از رانندگی با سرعت بالا بترسه جیغ بزنه تو بدتر کنی بری باهاش لباس بخری اخره سال دمه عید ببینی همه لباساتو اون انتخاب کرده چقدر خوش سلیقس این رابطه نباید تمام شه تو دلت میخواد بازم باس بری خرید یه چیزای هس خعلی سادس ولی بدجور قشنگو ارامش بخشه
Read more
خبر داری چقدر دلم برای خل و چل بازیامون واسه دیوونه بازیامون تنگ شده؟؟؟ یادت هست؟ یادت هست قرار گذاشته بودی روز عروسیمون کتونی بپوشی که راحت تر برقصی.. میگفتم یعنی چی آخه زشته... آبرومون میره... میگفتی لباسم بلنده پاهام معلوم نیس کی به کیه کتونی میپوشم... یادت هست زنگ خونه ها رو میزدی و فرار ... خبر داری چقدر دلم برای خل و چل بازیامون واسه دیوونه بازیامون تنگ شده؟؟؟
یادت هست؟
یادت هست قرار گذاشته بودی روز عروسیمون کتونی بپوشی که راحت تر برقصی..
میگفتم یعنی چی آخه زشته...
آبرومون میره...
میگفتی لباسم بلنده پاهام معلوم نیس کی به کیه کتونی میپوشم...
یادت هست زنگ خونه ها رو میزدی و فرار میکردیم..
یه بارم که تا اومدیم زنگ رو بزنیم صاحب خونه ما رو دید و تا ته کوچه دنبالمان دوئید، تو میخندیدی و من میگفتم ای جانم تو فقط بخند و صاحب خونه میگفت ای آقا شما دیوونه اید...
یادت هست سبزه های پارک رو روی سر هم خالی میکردیم و باغبون با جاروش دنبالمون میکرد...
یادت هست سر اینکه نام دخترمون رو چی بزاریم به تفاهم نمیرسیدیم و با هم قهر میکردیم...
یادت هست فلافلی سید ..
بنده خدا پشیمان شد از اینکه فلافل هاش رو سلف سرویس کرده...
کل نون رو دو ردیف فلافل میزاشتیم...
فقط به من بگو وجدانا دلت برای اون روزا تنگ نشده؟؟ عجب دلی داری تو..
میدونی عشقم..
باشه قبول..هر چی تو بگی
تو برگرد اصلا روز عروسیمون کتونی بپوش،اصلا هر چی دوس داری بپوش
تو برگرد من قول میدم از تمام صاحبخونه های اون کوچه کتک بخورم و تو بخندی...
تو برگرد سبزه که هیچ گل و خاک این پارک رو سرم بریز....
برگرد که دیگه این فلافل های سید مزه نداره... تو برگرد اصلا اسم دخترمون رو هر چی دلت میخواد بزار..
تو فقط برگرد..
برگرد...
برگرد.....
.
. 👑 #میکائیل💕 .
.
. 📱@mikilove351 📷
.
. ✅ #نظرات_خودرودرموردپست_هابامادرمیان_بذاریدبرای_بهترشدن_پیجمان_دایرکت_لطفا🙏😊
Read more
یک روزی بجای دوستم رفتم مغازه سوپری که سر ظهریه مشتری وارد مغازم شد.... قیافشو ندیدم،فقط دیدم رفت ...
Media Removed
یک روزی بجای دوستم رفتم مغازه سوپری که سر ظهریه مشتری وارد مغازم شد.... قیافشو ندیدم،فقط دیدم رفت سمت طبقه اون سمت مغازه و یه بسته نمک برداشت... حواسم به دخل و پول های تو صندوق بود که بسته نمک رو گذاشت رو ترازو و گفت: آقا بی زحمت اینو حساب کنید... سرم رو بالا گرفتم...خودش بود... یه لحظه چشام سیاهی ... یک روزی بجای دوستم رفتم مغازه سوپری که سر ظهریه مشتری وارد مغازم شد....
قیافشو ندیدم،فقط دیدم رفت سمت طبقه اون سمت مغازه و یه بسته نمک برداشت...
حواسم به دخل و پول های تو صندوق بود که بسته نمک رو گذاشت رو ترازو و گفت: آقا بی زحمت اینو حساب کنید...
سرم رو بالا گرفتم...خودش بود...
یه لحظه چشام سیاهی رفت...
به بچه تو بغلش نگاه کردم...
جفتمون خیره به هم...مات و مبهوت‌‌‌...
زبونش به پته پته افتاد
پرسید خوبی؟؟؟گفتم:هی شکر
نفسی میره و میاد،تو خوبی؟؟
اسم این خانوم کوچولو چیه ؟؟؟
چقدر مثل خودت نازه...
گفت: همون اسمی که قرار بود بزاریم رو گذاشتم دیگه...
بغض کردم...
گفتم ولی ما خیلی قرارا داشتیماا...
گفت:چرا
گفتم چرا چی؟؟
گفت: چرا بعد این که ازت جدا شدم دیگه نیومدی سراغم....
چرا منو به حال خودم ول کردی که الان حال و روز زندگیم این باشه....
بسته نمک رو برداشتم...
چهار طرفش رو پاره کردم و ریختم رو ترازو...
گفت: اع چیکار میکنی
گفتم :میبینی این نمک رو،بعد رفتنت همینجوری از هم پاچیدم...
همینجوری تموم وجودم ترکید...
گفت: خب مگه من مرده بودم،خودم دوباره هواتو داشتم،دوباره بال و پرت میدادم
گفتم: این بسته نمک رو جمع کن
هر طرف نمک رو میگرفت که جمع کنه یه طرف دیگه نمک میریخت....
هر کاری کرد نتونست بسته نمک رو جمع کنه
یه نگاه تو چشمای من کرد...
گفت الهی بمیرم ....
زد زیر گریه....
منم پا به پاش گریه کردم...
گفتم بسه دیگه زشته اشکاتو پاک کن الان مشتری دیگه میاد...
رفت و یه بسته دیگه نمک برداشت....
گفتم این همه چیز
چیز دیگه ای نمیخوای؟
گفت نه فقط همین...
گفتم اره والا... اون زمانا هم خیلی چیزا داشتم که میتونستی ببینی و ازم بگیری... اما ندیدی و نگرفتی که هیچ،فقط نمک رو زخمم پاشیدی....
داشت از مغازه میرفت بیرون...
گفتم: وایسا وایسا
رفتم سمت یخچال بستنی...
دو تا بستنی برداشتم و دادم بهش ...
بستنی رو نگاه کرد و دوباره اشک ریخت
یه نگاه بهم کرد و با بغض گفت
هنوزم میدونی من چه بستنی دوست دارم؟؟
گفتم :آره....
من هنوزم میدونم چی دوست داری...
من هنوزم میدونم چه عطری میزنی...
من هنوزم میدونم چه رنگی دوست داری...
من هنوزم میدونم چه بستنی دوست داری
من هنوزم عاشقتم..
من هنوزم عاشقتم.
.
. 👑 #میکائیل💕
.
.
. 📱@mikilove351 📷
.
.
.
✅ #دوستان_خودرا_برای_مشارکت_بیشتر_به_این_پیج_معرفی_کنید😊🙏
Read more
. . . یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ...
Media Removed
. . . یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ازت دور میکنه و بی حوصلگی مهمونِ ذهنِ پر آشوبت میشه ، همونجایی که خودتم از خودت خسته میشی و با ترس بهش میگی اگه توأم از پیشم بری من دیگه تمومم با خنده بغلت میکنه و بهت اطمینان میده که هست ..... . همونجایی ... .
. .
یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ازت دور میکنه و بی حوصلگی مهمونِ ذهنِ پر آشوبت میشه ، همونجایی که خودتم از خودت خسته میشی و با ترس بهش میگی اگه توأم از پیشم بری من دیگه تمومم با خنده بغلت میکنه و بهت اطمینان میده که هست ..... .
همونجایی که با بی میلی داری به حرفِ کسایی که ازشون دلِ خوشی نداری گوش میدی دستتو میکشه و به یه بهونه ای میبرتت که ازشون دور باشی و وقتی بهش میگی مرسی که نجاتم دادی لبخند میزنه و میگه خنگِ خودمی تو... .
فقط یه رفیقِ که میتونه بفهمه چند وقته حالِت عوض شده و ازت بپرسه چرا و با اینکه پراکنده و پاره پوره براش توضیح میدی بگه همچین حسی رو تجربه کرده و دلتو اونقدر گرم کنه که حس کنی خورشیدو کنار خودت داری...
.
فقط یه رفیقِ که میگه چون درکت میکنم هرچقد دوس داری غٌر بزن ، کله پوک باش ، گریه کن و نترس من کنارت هستم ...
.

یا اون روزایی که حالت خوش نیست و نمیتونی جوابِ کسی رو بدی فقط یه رفیق میتونه پٌشتت وایسته و جلوی دیگران ازت دفاع کنه...
.

این رفیق مثِ کف دست میشناستت ، میدونه شبا تا کِی بیداری ، روزا تا کِی خواب.. میدونه تارِ مویِ سفیدِ جلویِ موهات نشونه ی کدوم غمته..
......
.
.
من میگم این حق تموم آدماس که یه رفیقِ خوب داشته باشن ،
یکی که بتونن کنارش خودشون باشن ،
اونایی که ندارن باید حقشونو از دنیا بگیرن ...
تو حق منی رفیق..!!
👭♥️
.
. .
.
Boooommmm🎉🎉
.
.
مبارک باشه تولدت رفیق ترینِ من! 😍😍😍
.
.
🎈🎈🎈🎈👻👻👻 .
.

تو فرشته ای رو این زمین..!! ❤
.
.

@eastqueen1996 .
.
.
Read more
. نیریش و میل چیز خارق‌العاده‌ای نیست، همان لیموشیرین است که برعکس شده. لیموشیرین اول شیرین است ...
Media Removed
. نیریش و میل چیز خارق‌العاده‌ای نیست، همان لیموشیرین است که برعکس شده. لیموشیرین اول شیرین است و به مرور تلخ می‌شود، ولی «نیریش و میل» زن و شوهری هستند که اولش تلخند و آخرش شیرین. . «بزن... بزن... فاصله نیفته بینش... حواست رو جمع کن... دِ بزن دیگه... با دقت بزن...» . «میل» در حالی که گوشی خودش ... .
نیریش و میل چیز خارق‌العاده‌ای نیست، همان لیموشیرین است که برعکس شده. لیموشیرین اول شیرین است و به مرور تلخ می‌شود، ولی «نیریش و میل» زن و شوهری هستند که اولش تلخند و آخرش شیرین.
.
«بزن... بزن... فاصله نیفته بینش... حواست رو جمع کن... دِ بزن دیگه... با دقت بزن...»
.
«میل» در حالی که گوشی خودش و «نیریش» را در دست گرفته بود، حواسش به نیریش هم بود که پشت لپ‌تاپ نشسته و دکه اف5 را می‌زد. نیریش گفت: «دستم درد گرفت لعنتی، این بالا نمیاد دیگه...» میل بدون این که نگاه کند گفت: «ناامید نشو، تو فقط صفحه رو رفرش کن، بالاخره که بالا میاد». نیریش چند بار دیگر تلاش کرد و با عصبانیت از پای لپ‌تاپ بلند شد. میل ناراحت گفت: «کجا داری میری؟ بشین از دستمون در نره!» نیریش گفت: «برو بابا، مسخره کردن مردم رو! فکر کردی اینا برای ما سایت فروش خودرو رو باز می‌کنن؟ همه رو گذاشتن سر کار». میل گفت: «اذیت نکن، همین که باز نمیشه نشون میده چقدر از من و تو زرنگ‌تر و خوش شانس‌تر نشستن پای کامپیوتر. خواهشا یک کم دیگه طاقت بیار! یک ثانیه فقط باز میشه، حیفه با این قیمت از دست بدیمش».
.
نیریش کش و قوسی به خودش داد و گفت: «من خسته شدم، فدای سرم که نتونیم ماشین بخریم که بعد فیشش رو گرون‌تر بفروشیم! ول کن بابا، هر کار بقیه کردن ما هم می‌کنیم. تو هم پاشو». میل دو دل شده بود، نیریش به زور گوشی‌اش را از دستش بیرون کشید. میل با اکراه گفت: «ماه دیگه که همکار و دوست و فامیل همین فیش‌ها رو دو برابر فروختن می شینیم حسرت می‌خوریم که کاش امروز بیشتر اف5 رو زده بودیم...». نیریش دست انداخت دور گردن میل و گفت:«فدای سر جفتمون! روزی ما گنجشکیه، همین پس‌اندازمون رو هم بذاریم تو بانک بسه».
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
دیروز با سوفیا دعوای‌مان شد. سوفیا رفته سر گوشی من و دیده اوه وه... ۵۰۰۰ هزار اسم بیگانه توی گوشی من ...
Media Removed
دیروز با سوفیا دعوای‌مان شد. سوفیا رفته سر گوشی من و دیده اوه وه... ۵۰۰۰ هزار اسم بیگانه توی گوشی من ثبت شده و حالا دارد زار زار گریه می‌کند و می‌گوید: تو به من خیانت کردی... آخه لامصب ۵۰۰۰ تا؟ می‌گویم: سوفیا جان... گول این ۵۰۰۰ تا شماره تلفن را نخور... این جنگ روانی است... سوفیا می‌گوید: کجاش جنگ ... دیروز با سوفیا دعوای‌مان شد. سوفیا رفته سر گوشی من و دیده اوه وه... ۵۰۰۰ هزار اسم بیگانه توی گوشی من ثبت شده و حالا دارد زار زار گریه می‌کند و می‌گوید: تو به من خیانت کردی... آخه لامصب ۵۰۰۰ تا؟
می‌گویم: سوفیا جان... گول این ۵۰۰۰ تا شماره تلفن را نخور... این جنگ روانی است... سوفیا می‌گوید: کجاش جنگ روانی است؟ ۵۰۰۰ تا شماره تلفن، همه هم عکس دارند... اوووووه... همه هم قرتی و لوکس و لاکژری.
می‌گویم: سوفیا جان... این چیزها تقصیر رسانه‌هاست... کجا ۵۰۰۰ تا شماره تلفن توی گوشی من است؟ آن هم ۵۰۰۰ تا قرتی؟
سوفیا می‌گوید: جنگ رسانه‌ها؟ رسانه‌ها از خودشان در می‌آورند، قبول. من که از فون‌بوک گوشی تو این ۵۰۰۰ تا شماره را درآوردم.
می‌گویم: سوفیا... به قول سخنگوی دولت حالا چهارتا اکانت فیک گفتند می‌خواهند رای‌شان را از من پس بگیرند، کی به من رای دادند که پس بگیرند؟
سوفیا می‌گوید: کجاش فیک است؟ موضوع گرانی که نیست... موضوع ۵۰۰۰ تا شماره تلفن است که من دارم با چشم‌هام می‌بینم.
می‌گویم: سوفیا... عشقم... تو حرف رییس‌جمهور را که این چیزها جنگ روانی است قبول نداری، حرف سخنگو را که برای کسانی که ناراضی هستند قبول نداری، حرف رییس سازمان بازرسی کشور را که قبول داری؟
سوفیا می‌گوید: چی گفته؟
می‌گویم: رییس سازمان بازرسی کل کشور گفته «متاسفانه سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شد و حدود ۵ هزار خودرو مدل بالا و گران قیمت وارد کشور شد!»
سوفیا می‌گوید: ربطش چی‌یه؟
می‌گویم: بابا جان... آن که وزارت صنعت مملکت است سایتش را هک کردند و ۵۰۰۰ تا خودروی لوکس و لاکژری و قرتی و میلیاردی توش ثبت نام کردند و آب از آب تکان نخورده. حالا من می‌گویم موبایل زپرتی من را هک کردند و ۵۰۰۰ تا شماره تلفن قرتی توش گذاشتند، تو باورت نمی‌شود؟ هک موبایل من که از سایت وزارتخانه ممکلت سخت‌تر نیست.
سوفیا می‌گوید: اوه... میدون... میدون دوم... چرا من وارد بازی جنگ رسانه‌ای شدم؟ چرا من به شرایط موجود اعتراض کردم؟ چرا من این قدر، قدرنشناس هستم؟ میدون دوم... عزیزم... عشقم... فقط سوال من این است که تو موبایلت هک شده، این موی بلوند روی شانه‌ات چیست؟ این رژ سرخ مالیده به پیراهنت چیست؟ جنگ روانی رسانه‌ها را قبول کنم یا دم خروس قرمزت را؟
🐝
نظر شما چیست؟
☠️
روزنامه شرق
Read more
اون روزی که تصمیم گرفتم برگردم پر از دلهره و اضطراب بودم اون روزای اولی که برگشته بودمم کارم گریه بود یا ...
Media Removed
اون روزی که تصمیم گرفتم برگردم پر از دلهره و اضطراب بودم اون روزای اولی که برگشته بودمم کارم گریه بود یا بابت کارای تو که خوشحالم میکرد اشک شوق میریختم یا بابت نبودنام و رفتنام و پشیمونیم هق هق اشک میریختم یا ترسا و دلهره‌ها باز میفتادن به جونم و امونمو میبریدن به هیچی مطمئن نبودم چون حال یه لحظه ... اون روزی که تصمیم گرفتم برگردم پر از دلهره و اضطراب بودم
اون روزای اولی که برگشته بودمم کارم گریه بود
یا بابت کارای تو که خوشحالم میکرد اشک شوق میریختم
یا بابت نبودنام و رفتنام و پشیمونیم هق هق اشک میریختم
یا ترسا و دلهره‌ها باز میفتادن به جونم و امونمو میبریدن
به هیچی مطمئن نبودم چون حال یه لحظه بعد خودمم نمیدونستم اما واسه آروم کردن تو میگفتم من اومدم که بمونم
من دیگه جایی نمیرما
نگران هیچی نباش
اما حرفام از نگرانی تو کم نمیکرد چون حالمو میدیدی
حالا اون روزا گذشته
حالا تو اومدی همون گوشه از قلبم که همیشه جای خودت بود نشستی داری چایی میخوری و برام از برنامه هایی که داری حرف میزنی و من با آرامش و لبخند محو تماشاتم
آدم نمیفهمه چرا مجبور میشه خیلی از عذابا رو تحمل کنه اما خوبیِ همه چیز تو این دنیا اینه که میگذره
جون آدمو صد مرتبه میگیره ولی میگذره
امشب بهت گفتم این لحظه‌های دور از هم ما عمرمونه که میگذره تو گفتی خوبه که با عشق به هم میگذرونیم لحظاتشو
اگه عاشق هم نبودیم چی میشد؟
هیچی نگفتم
فقط فکر کردم اگه الان پیشش بودم میگفتم میشه منو از طرف خودم ببوسی و بغلم کنی؟
آخه من خودمو وقتی عاشق توام خیلی دوست دارم اونقد که دلم میخواد خودمو بغل کنم ماچش کنم بگم مرسی که عاشقشی اینجوری حال هممون خوبه
اصلا حال دنیا اینجوری خوبه
چون ما مال همیم
تو تقدیر همیم
خدا ما رو واسه هم ساخته
یه جوری جفت و جور و چفت و بستیم که تا باهم نباشیم کامل نمیشیم
.
.
👑 #میکائیل💕
.
.
.
🆔@mikilove351 📷
.
.
.
📬 #کامنت_لطفا_مرسی_دوستان😍😉😉
Read more
خب؛خب؛خب... اینم عکسای داداشام برای بدرقه جونگی به سربازی.<span class="emoji emoji1f60d"></span> عااااشق عکساشونم,خیلی جیگر شدن ...
Media Removed
خب؛خب؛خب... اینم عکسای داداشام برای بدرقه جونگی به سربازی. عااااشق عکساشونم,خیلی جیگر شدن ولی یه مشکلی هست,نمیدونم فقط من این مشکلو دارم یا شماهاهم دارین؟!!!چووورا لباس کیو این شکلیه؟! آخه شوور محترم این همه لباس داری,این لباس خواب چیه پوشیدی؟یکم از یونگ سنگ یاد بگیر,نیگا کن چه تیپ ... خب؛خب؛خب...
اینم عکسای داداشام برای بدرقه جونگی به سربازی.😍
عااااشق عکساشونم,خیلی جیگر شدن 💝
ولی یه مشکلی هست,نمیدونم فقط من این مشکلو دارم یا شماهاهم دارین؟!!!😓چووورا لباس کیو این شکلیه؟! آخه شوور محترم این همه لباس داری,این لباس خواب چیه پوشیدی؟😂یکم از یونگ سنگ یاد بگیر,نیگا کن چه تیپ باحالی داره,اون وقت تو رفتی کت شلوار خال خالی پوشیدی؟!این کار درسته عایا!!!؟؟!😒(خودم امشب میرم با شوورم بیرون,براش یه دست کت شلوار خوشگل میخرم,تا چش همتون در بیاد 😂😂😂)
و یه مشکل دیگه هم هست:جونگی گفت من هیونگ و تو جمع بوسش نمیکنم,😓تنهایی بوسش میکنم 😰,خووو اوپای عزیز این کار درسته که یه پسرو تنهایی و دور از چشم بقیه بوس کنی؟!😒 حالا چون داری میری سربازی و دلم برات سوخت میزارم هیونگ و تنها بوسش کنی😁 (راحت باش اوپا جونگی,خوش بگذره به هر دوتاتون 😂😄)
مسخره بازیای هیونگ و تو عکساشون ملاحضه کردین؟!! اینا چه ژستیه؟نیگا چجوری میخنده 😒الان باید هیون باشه,از اون لیدر بازیاش که من مرررگشم دربیاره 😍💋که دیگه مسخره بازی درنیاری 😂بیچاره داداش هیونم الان سربازیه 😭جاش تو این عکسا خیلی خالی بود 😢
به امید باز گشت دوباره دابل اس😊ما تا آخر منتظر پنج تا ستارمون میمونیم ✴✴✴✴✴
SS501 4EVER🙌
TRIPLE S 4EVER🙆 SS501_FATEMEH_KKJ
Read more
دلم میخواد اونقد تو چشمات پر تصویر من باشه، اونقد حرفات فقط با واژه‌های من باشه، اونقد ذهنت پر فکرای ...
Media Removed
دلم میخواد اونقد تو چشمات پر تصویر من باشه، اونقد حرفات فقط با واژه‌های من باشه، اونقد ذهنت پر فکرای من باشه و اونقد قلبت پر از احساسی که به من داری باشه که هرکس تو رو دید یاد من بیفته و از تنت عطر منو بشنفه و حضورمو تو صدات، تو نگات، تو حالتات حس کنه و از این حضور پررنگ من بترسه و دور شه و فرار کنه. اینا دقیقن ... دلم میخواد اونقد تو چشمات پر تصویر من باشه، اونقد حرفات فقط با واژه‌های من باشه، اونقد ذهنت پر فکرای من باشه و اونقد قلبت پر از احساسی که به من داری باشه که هرکس تو رو دید یاد من بیفته و از تنت عطر منو بشنفه و حضورمو تو صدات، تو نگات، تو حالتات حس کنه و از این حضور پررنگ من بترسه و دور شه و فرار کنه.
اینا دقیقن درمورد تو، توی من وجود داره.
یه حضور پررنگ و قدرتمند و قوی
تو غیرقابل انکاری در من.
خواب و بیداری و ریخت و حالت و ظاهر و باطنم تویی و هرکس منو ببینه یاد تو میفته.
تو اونقد تو این سینه پررنگی که تا هزار سال بعد مرگمم از تنم عطر تو بلند میشه.
باور کن این عشق تو وجود من قدرتمندتر از اونه که هیچوقت کسی جرات کنه فکر این به سرش بزنه بیاد و جای تو رو بگیره.
توام اونقد بهم فکر کن که کسی جرات نکنه حتا به گرفتن جای من تو سرت فکر کنه. .
.
. ✅ #میکائیل💕 .
.
😊 #دوستان_خودرا_برای_مشارکت_بیشتر_به_این_پیج_معرفی_کنید
.
. 📱@mikilove351 📷
Read more
داستان کوتاه . . تو شمال برف رو هر سال میبینم. برفی که تند شروع به باریدن میکنه و میشینه . ولی یادم ...
Media Removed
داستان کوتاه . . تو شمال برف رو هر سال میبینم. برفی که تند شروع به باریدن میکنه و میشینه . ولی یادم نمیاد این خاکه برف رقصان رو اخرین بار کی دیدم از این ها که هر دو وجب سقوط میکنن ی وجب سعود دارن انگار دارن خوش رقصی میکنن برای زمین ،دلبری میکنن ، با لباس سفیدشون ، انگار که میگه میدونی حتما پیشت میام ولی ... داستان کوتاه
.
.

تو شمال برف رو هر سال میبینم. برفی که تند شروع به باریدن میکنه و میشینه . ولی یادم نمیاد این خاکه برف رقصان رو اخرین بار کی دیدم از این ها که هر دو وجب سقوط میکنن ی وجب سعود دارن انگار دارن خوش رقصی میکنن برای زمین ،دلبری میکنن ، با لباس سفیدشون ، انگار که میگه میدونی حتما پیشت میام ولی دوست دارم مدام ازم بخوای مدام نگام کنی ، همه حرکاتم رو انتظار بکشی و لبخند بزنی ، یک قدم از جات تکون نخوری چون تو رو با وقار میخوام با اون چشم های همیشه منتظر همیشه اروم این که فقط من میدونم تو دلت چی میگذره چه اشوب و اتشی زبانه میکشه این که تا نقطه ویرونی،
تا یک قدم مونده به فریاد میری ولی باز میمونی تا من اروم اروم کنارت بیام .
.
میبنی این داستان چقدر اشناس ، پارادوکس ها هم که عاشق میشن ی نقطه مشترک اگه نباشه میسازن تا ی جا کنار هم بشینن، حتی اگه بدون کم کم هر دو تغییر میکنن و یکی میشن ،مثل اون داستان ادم برفی و خورشید که اخرش ی گل قشنگ رویید از جای که عشق به خورشید ادم برفی رو اب کرد .
خاکه برف رقصان تو ی هوای خشک مثل تو میمونه با اون لباس سفید قشنگت وقتی مستی کمی و میرقصی و سرت رو تکون میدی همه فکر میکنن تو حال خودتی و لی من میدونم ته دلت خبر داری یکی داره با همه بودنت حال میکنه و تو باید کار خاصی نکنی الا اینکه خودت باشی ته دلت ی شیطنتی هست که وجودش هر دو ما رو میخندونه ، عاشق میکنه ، باعث برق چشامون میشه .
اره همون همون تو واقعی باهوش با احساس ظریف ، عاشق حواس جمع و بی حواس همه ، همون که برای همه ی دونه برفه برای من همه دنیای منه . همون برام معنی زندگی معنی بودنه ، معنی موندنه اگه کلی منتظر بمونم که دوباره برگرده کمی بیشتر کنارم بمونه
.
.
.
بابک ستوده. . داستان و عکس
#داستان #داستان_کوتاه #داستان_عکس #برف
Read more
با بی قراری اومدم با پای فرار اومدم خسته از همه اومدم کلی حرف نگفته بود که فقط سرگذاشتم رو سینت و تو ...
Media Removed
با بی قراری اومدم با پای فرار اومدم خسته از همه اومدم کلی حرف نگفته بود که فقط سرگذاشتم رو سینت و تو گوش پیرهنت گفتم و گفتم تا. . . چنگ زدم گردنبندتو اشکامو دیدی شنیدی چطور تو گوشت میگم "سبحان الله" میدونی هراتفاقی بیوفته بلدنیستم بیام چنگ بندازم گردنتو و داد بزنم چرا من ؟ یا انقد قهرکنم تا تو بیای ... با بی قراری اومدم
با پای فرار اومدم
خسته از همه اومدم کلی حرف نگفته بود که فقط سرگذاشتم رو سینت و تو گوش پیرهنت گفتم و گفتم تا. . .
چنگ زدم گردنبندتو اشکامو دیدی
شنیدی چطور تو گوشت میگم "سبحان الله"
میدونی هراتفاقی بیوفته بلدنیستم بیام چنگ بندازم گردنتو و داد بزنم چرا من ؟
یا انقد قهرکنم تا تو بیای منت کشی
میدونی طاقت ندارم دورباشی ، آخه فقط تویی که تب توی چشمامو میفهمی ، وقتی بغض دارم میفهمی،وقتی شادی تو چشام برق میزنه لبات وامیشه من این دلبریارو با کی جز تو میتونم داشته باشم؟
میدونی چقد دلم میخواد خیره بشم توچشمات دست بذارم رو قلبت بغلم کنی و ببندم چشمامو رو همه جز تو؟
خدای من همین که هوامو داری برام بسه
دور نشو نذار دورشم
نبینم دلت بگیره ها من جای همه عاشقتم
عاشق تویی که هرجا برم به تو میرسم ❤
اومدم تا بگم ببخش اگه خیلی جاها افتادم
و دوباره بلندم کردی ❤❤
.
.
☑ #میکائیل⭐
.
.
#خداجونم_عجیب_می_خواهمت_این_روزهاوشبها 😍💞❤🙏🙏🙏🌷🌹😊
.
. 🆔@mikilove351 📷
.
.
.
🔗 #ممنونم_که_امشب_هم_منوتحمل_کردین_ازتک_تکتون_بابت_بودنتون_سپاسگزارم ❤😍🙏
Read more
من هم مثل توام رفیق با هر کسی همانگونه رفتار میکنم که با من رفتار کند! هر چند همیشه برعکسش اتفاق می ...
Media Removed
من هم مثل توام رفیق با هر کسی همانگونه رفتار میکنم که با من رفتار کند! هر چند همیشه برعکسش اتفاق می افتد! خودت هم نمیدانی چرا ! اما اگر کسی بد اخلاقی کند، کم توجهی کند، مغرور باشد....تو همان اندازه بیشتر خوش اخلاق میشوی و بیشتر توجه میکنی و غرورت را زیر پا میگذاری... اما نکنیم این کار را... حواسمان ... من هم مثل توام رفیق
با هر کسی همانگونه رفتار میکنم که با من رفتار کند!
هر چند همیشه برعکسش اتفاق می افتد!
خودت هم نمیدانی چرا !
اما اگر کسی بد اخلاقی کند، کم توجهی کند، مغرور باشد....تو همان اندازه بیشتر خوش اخلاق میشوی و بیشتر توجه میکنی و غرورت را زیر پا میگذاری...
اما نکنیم این کار را...
حواسمان جمع باشد با هر کسی همانگونه رفتار کنیم که با ما رفتار میکند.
همیشه گفته اند مهربان باش،احترام بگذار، خوب باش...!
اما دوره زمانه و آدم هایش وادارت میکنند خلاف عقایدت عمل کنی.
سرت را به علامت تایید تکان دادی نه؟؟
قشنگ میفهمی چه میگویم....من و تو تاوان خوب بودنمان را داده ایم
تاوان شکستن غرورمان را...
برای همین است حالا با احتیاط پیش میرویم...حالا دیگر سخت دل میبندیم و حواسمان هست دست احساسمان رو نشود!
خوب نیستا...به خدا خوب نیست...گاهی دلت میخواهد فریاد بکشی فلانی من از تهِ تهِ تهِ دلم دوستت دارم...دلت میخواهد ابراز کنی هر چه در دل داری...دلت میخواهد اما یک لحظه ترمزِ زبانت را میکشی...با خودت میگویی نکند سوءاستفاده کند از احساساتم!
راستش اینگونه شده!
اینگونه که بعضی ها فقط می آیند که از تو سوءاستفاده ی احساسی کنند...خلأ احساساتشان را پر کنند
اصلن هم مهم نیست چه بر سر تو می آید...اصلا هم مهم نیست که تو بازیِ خودخواهانه ی آن ها را جدی گرفته ای...
حالا دیگر شاید یک سونامی لازم است برای اینکه درونمان اتفاقی بیافتد...برای اینکه شاید دوباره واژه ی دوستت دارم درونمان زبانه بکشد...
محتاط شده ایم و نمی دانم خوب است یا بد !
فقط من هم مثل توام رفیق
با هر کسی همانگونه رفتار میکنم که با من رفتار کند...به غرور آدم ها پروبال نمی دهم
Read more
. . به قولِ خودت منو تو نداریم که پس تمامت مالِ من..! . #مونا_واعظی . . . . بیا خودمان را پخش ...
Media Removed
. . به قولِ خودت منو تو نداریم که پس تمامت مالِ من..! . #مونا_واعظی . . . . بیا خودمان را پخش کنیم کف اتاق چشم هایمان را ببندیم، دستهایمان را باز کنیم و مشت مشت از روی فرش بوسه جمع کنیم اجازه بده بپرسم دوستم داری؟ تو با #ناز بگو نوچ #لبخند شیطنت آمیز بزن تا من بگویم فدای لبهایت که وقتی ... .
.
به قولِ خودت منو تو نداریم که
پس تمامت مالِ من..! .
#مونا_واعظی
.
.
.
.

بیا خودمان را پخش کنیم کف اتاق
چشم هایمان را ببندیم،
دستهایمان را باز کنیم
و مشت مشت از روی فرش بوسه جمع کنیم
اجازه بده بپرسم دوستم داری؟
تو با #ناز بگو نوچ
#لبخند شیطنت آمیز بزن تا من بگویم
فدای لبهایت که وقتی میگویی نوچ
حس میکنم بوسه میخواهی...
راستی...
#بوسه میخواهی؟

لطفا بگو نوچ

#حامد_نیازی .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بعد نوشت:
هر کدوم ماها کلی توقع داریم
خانمم باید اینجوری باشه
آقامون باید اون جوری باشه
بچم دوستم همسایم شریکم پدرم مادرم خواهرزاده ام و ......... برای همه خیلی قشنگ بلدیم بگیم باید چه طورها باشند و چ طورها نباشند
چ ایرادهایی دارند و چ قدر نقاط ضعف دارند
اما تقریبااااااا هممون هم اگر نگم ، راحت میگم اکثرمون یک وجه مشترک دیگه هم داریم
از خودمون غافلیم !
به بقیه میگیم چرا تهمت زدی
اما گاهی خودمون هم...
به اونی که بد اخلاقی داره معترضیم حداقل در درونمون
اما خودمون پر از بد اخلاقی هستیم
و خلاصه #معلم و #منتقد بر عالم و آدمیم و #وکیل_مدافع تمام خطاها و جرائم و اشتباهات خودمون
و همینه ک شده دنیا جایی ک نارضایتی ها موج میزنه و رضایت ها کمه
چون شاید هیچ کس هم نگیم ولی کمتر کسیه که به فکر اصلاح خودش باشه ! و از همه بقیه توقع فقط هست !
.
.
.
مثلا
اگر دوست داری همسرت برات چای با لبخند بریزه
چرا خودت این کار رو امتحان نمیکنی ؟؟؟؟
یا اگر دوست داری همکارت روز تولدت رو یادش بمونه
چرا خودت برای شاد شدنش جشنی ولو کوچیک نمیگیری !
یا اگر دوست داری خواهر شوهر و باجناقت از حال و روزت بیشتر خبر بگیرن و باهات پر محبت تر باشند چرا خودت همین کارها رو شروع نمیکنی !!؟؟؟؟؟
.
.
. .
.
.
یک رمز ساده #خوشبختی اینه
جای توقع کردن از اطرافت
تو خودت #شادی بپاش به #زندگی بقیه !
باور کن خودت هم شادتر از قبل میشی
چون به خودت هم انعکاسش بر میگرده ....
.
.
.
#عاشقانه #همسرانه #عشق #عاشقانه_ها #ایران #ایرانی #متن #زیبا #دوست #اخلاق .
.
.
.
.

نکته کوچولو :
اگر اونقدر که میخوای شاد نیستی
بقیه رو در اطرافت شاد کن 😍😊🤗
امتحان کن ...
.
.
Read more
* لحظاتی در زندگی هست که فکر می‌کنی به آخر رسیدی و دیگر هیچ راهی به زندگی نداری! فکر می‌کنی هیچ‌کس مثل تو گرفتار این همه مشکل نشده و خدا فقط برای تو این همه بدبختی آفریده! اما کمی صبور باش دوست من! مشکلات نیامده اند که همیشه بمانند. آمده اند تا تو را به مرحله بالاتری ببرند؛ پس از رنج خود بیاموز. اما اگر ... *
لحظاتی در زندگی هست که فکر می‌کنی به آخر رسیدی و دیگر هیچ راهی به زندگی نداری! فکر می‌کنی هیچ‌کس مثل تو گرفتار این همه مشکل نشده و خدا فقط برای تو این همه بدبختی آفریده! اما کمی صبور باش دوست من! مشکلات نیامده اند که همیشه بمانند. آمده اند تا تو را به مرحله بالاتری ببرند؛ پس از رنج خود بیاموز. اما اگر نمی‌توانی آنچه اتفاق افتاده را تغییر دهی آن را بپذیر تا به آرامش برسی. پذیرش تو به معنای شکست نیست

تو اینقدر قدرتمندی و ارزشمند که از کنار حوادثی که تحت کنترل تو نیست آرام عبور می‌کنی! اما من تو را می‌فهمم. می‌دانم الان چه احساس بدی داری و فکر می‌کنی دیگر هیچ وقت روی خوشی را نمی‌بینی! تو فکر می‌کنی دیگر آینده‌ای نداری و تو فقط در گذشته‌ای... اما عزیز من! این فصل سرد هم می‌گذرد و غم‌ها ماندنی نیستند. اما می‌خواهی حالا شادی را در آغوش بگیری یا منتظر آن باشی روزی از راه برسد؟! انتخاب کن... با این باور زندگی کن که در کنار رنج خود می‌توانی شادی‌ها را هم انتخاب کنی.

شما می‌توانید تفکر و احساس خود را انتخاب کنید. پس روی آنچه می‌خواهید تمرکز کنید و دست از کنترل آنچه در اختیار شما نیست، بردارید. بگذارید زندگی در جریان باشد و شما هم با آن حرکت کنید. برای اینکه به شادی برسید باید انتخاب کنید شاد باشید! همین! احساس خوب، هیچ جایی نیست جز در شما و در همین لحظه که در آن هستید و باید آن را پیدا کنید. اگر آن را نمی‌پذیرید از این لحظه و از خودتان رنج می‌کشید.

من نمی‌گویم که مشکلات و دردها هیچ اهمیتی ندارند و بی خیال آنها شوید نه! اما می‌توانید تلاش کنید کمترین تاثیر را از آنها بگیرید و در کنار همین چالش‌ها شاد زندگی کنید و از میان همه آن چیزهایی که می‌تواند شما را ناراحت نگه بدارد و روز، ماه و سال شما را خراب کند؛ شادی‌ها را انتخاب کنید. تلاش شما برای زندگی و شاد بودن، تلاشی ارزشمند است. پس شرایط لازم را اطراف خود فراهم کنید. از بیماری و درد حرف نزنید و با آدمهایی دوست شوید که به شما انگیزه زندگی می‌دهند. به کلاسهای آموزشی بروید و چیزهای جدیدی بیاموزید.

مراقب خواب و خوراکتان باشید و ورزش کنید. امیدوار به فردا باشید و برای روزهای آینده خود برنامه ریزی کنید. چه چیزهایی می‌توانند به شما انگیزه دوباره بدهند؟ لیستی از آنها تهیه کنید و روی آنها تمرکز کنید. برای زندگی خود هدفهایی انگیزشی تعیین کنید و بر علیه حس افسردگی و رخوت خود مبارزه کنید.
کلیپ را در کانال تلگرام می‌توانید دانلود کنید (لینک در بیو)

سئوال: شما برای اینکه خود را شاد کنید چه کارهایی انجام‌ می‌دهید؟
.
.
Read more
بیراحترامی =بلاک این متنو فقط تتلیتیا میفهمن خوشت اومد اشتراک یادت نره "من" با یه "حس معمولی" دیگه ...
Media Removed
بیراحترامی =بلاک این متنو فقط تتلیتیا میفهمن خوشت اومد اشتراک یادت نره "من" با یه "حس معمولی" دیگه "خوابم نمیبره" چون دیگه "تو تو دید من نیستی" . . . "یه خواهش" دارم ، دوس دارم "با تو" تو "اریکه ایرانو میلاد" ، "مغز در رفته" رو باهات زمزمه کنمو به همه کسایی که پشت سرت دارن بد میگن بگی "تو نمیتونی مثه ... بیراحترامی =بلاک
این متنو فقط تتلیتیا میفهمن خوشت اومد اشتراک یادت نره "من" با یه "حس معمولی" دیگه "خوابم نمیبره" چون دیگه "تو تو دید من نیستی" . . . "یه خواهش" دارم ، دوس دارم "با تو" تو "اریکه ایرانو میلاد" ، "مغز در رفته" رو باهات زمزمه کنمو به همه کسایی که پشت سرت دارن بد میگن بگی "تو نمیتونی مثه من باشی" . . . مگه "نگفته بودی" ، "من دلم پاکه" ؟ خب ما که به تو "اطمینان" کردیم ، پس دستای منو ول نکن که"تعادل" ندارم و فقط دل هواداراتو "حسش کن" . . . یادته میگفتی "خونه خوبه" ؟ چی شد ؟ دیدی مردمان این خونه باهات چیکار کردن؟ . . . یه سری پیش خودشون میگن "اون الان حالش خوبه" در حالی که تو الان هدست رو گوشته وg داری "بذار تو حال خودم باشم" رو گوش میدی . . . "بیخیال" . . . اینم حرف آخر . . . "آقا کمک کن" ، داستان تنها "مرد" همدم تنهایی هام "تموم شد" . . . امان از "مردمان بی عشق" . . . 😖
Shomare6👀
Read more
مرا به یاد آر در واپسین ساعت دلتنگیمان..مرابه یاد آر در اوج تنهاییمان،مرا به یاد آر درلحظات آخر مردن احساسمان،مرا محکم در آغوش بگیر تا تمام شود تمام دلشوره های عاشقانه ام..تا تمام شود تمام زخم های دلم..تابه پایان برسد دردهای نبودنت..مرا سخت ببوس تادوباره بودنت را حس کنم..تا دوباره یادم بیاید ... مرا به یاد آر در واپسین ساعت دلتنگیمان..مرابه یاد آر در اوج تنهاییمان،مرا به یاد آر درلحظات آخر مردن احساسمان،مرا محکم در آغوش بگیر تا تمام شود تمام دلشوره های عاشقانه ام..تا تمام شود تمام زخم های دلم..تابه پایان برسد دردهای نبودنت..مرا سخت ببوس تادوباره بودنت را حس کنم..تا دوباره یادم بیاید درکنار تو بودن لذت خاص خودش را دارد..درکنارم لحظه ای بنشین..تابه یاد آرم هرم نفس های عاشقانه ات را..تافراموشم نشود توهمان آدم عاشقی..
لبخندی به من بزن تا زمین و زمان را برای تک تک خنده هایت برهم بزنم..لبخند بزن تا لبخند های عاشقانه ات هوایش از سرم نیفتد..دستان سردم را در دستان گرمت بفشار..دوباره به یاد ایام قدیم نگاهی ازعشق به من بیانداز..برای حرمت نگه داشتن تمام روز های عاشقیمان اندکی درچشمانم خیره شو،حداقل کمی نگاهت بوی عشق بدهد..همان عشق پاک و ناب همیشگی..
به چشمانم خیره تر شو همانند روزهای اول تمام عشقت را درچشمانت بریز ،دستانم رامحکم تر بگیر و بگو که مانند سابق دوستم داری..بگو که دوستم داری..
بگو که همانند سابق هستی ،خواهی بود و دیگرنخواهی رفت..
آخر یک دیوانه مدتهاست که چشم انتظار توست..مدتهاست که اشک چشمانش خشک نشده است..مدت هاست که حال روزهایش خراب در خراب است..تو فقط بیا حتی از دروغ حتی از سر دلسوزی..فقط بگذار بعد ازمدتها برای ساعتی حال دلم خوش شود برای ساعتی باور کنم که دارمت..
فقط برای ساعتی..
فقط برای ساعتی.. 👑 #میکائیل✏ 📷@mikilove351 👌
Read more
چند وقته شروع کردی واسه کنکور ؟! یکی از بزرگ ترین و سخت ترین کار دنیا شروع کردنه! <span class="emoji emoji1f622"></span> همیشه سوالاتی از ...
Media Removed
چند وقته شروع کردی واسه کنکور ؟! یکی از بزرگ ترین و سخت ترین کار دنیا شروع کردنه! همیشه سوالاتی از این قبیل موقع شروع جدی درس پیش میاد اینه که کی شروع کنم؟ شنبه کی با برنامه برم جلو؟ شنبه کی استارت قوی رو بزنم؟ شنبه ، شنبه و شنبه . منتظر چی هستی دوست گل من ؟؟ فکر میکنی قراره شنبه چه اتفاقی ... چند وقته شروع کردی واسه کنکور ؟!
یکی از بزرگ ترین و سخت ترین کار دنیا شروع کردنه! 😢
همیشه سوالاتی از این قبیل موقع شروع جدی درس پیش میاد اینه که
❓کی شروع کنم؟
شنبه
❓کی با برنامه برم جلو؟
شنبه
❓کی استارت قوی رو بزنم؟
شنبه ، شنبه و شنبه 😁
.
🔰 منتظر چی هستی دوست گل من ؟؟ فکر میکنی قراره شنبه چه اتفاقی بیوفته ؟!
تک تک این لحظه هایی که داری به راحتی هدرش میدی از بهترین لحظات زندگیتون هست 😞
.
🔅 اینو فراموش نکن کار تو هنر جمع کردن لحظه هاست،هنر استفاده از اونها به بهترین نحو،چون در این هدف بزرگت یک لحظه خطا به قیمت جون یک نفر تموم میشه 😔🔅
و مهم تر از هر چیزی که ما فقط یکبار به دنیا میایم و دنیای پر از فراوانی که هر چیزی اراده کنیم، میتونیم داشته باشیم 😍
.
🔰 فقط باید به خودمون باور و ایمان داشته باشیم ، تو افریده شدی برای ایجاد تغییر ، اینو باور داشته باش که هدف خداوند از افریدنت خیلی زیبا تر از چیزی هست که تصورشو میکنی 😊
.
🔰 لازمه یکبار برای همیشه این سهل انگاری ها رو تموم کنی و با خودت اتمام حجت کنی
یکبار برای همیشه 😎
اگر قراره کار خاصی انجام بدی
اگر قراره بترکونی و طوفانی برای کنکور و آینده ای که دوستش داری شروع کنی، همین امروز وقتشه،
همین الان،
همین لحظه،
حتی اگر دنبال یه شنبه دیگه میگردی
باید بهت خبر بدم که امروز و همین لحظه همون شنبه ای‌ هست که منتظرش بودی.
امروز می‌ تونه بهترین روز زندگیت باشه و همیشه با شادی و لبخند ازش یاد کنی
به شرط اینکه از امروز دیگه منتظر هیچ شنبه ای نباشی
به دنبال این باش که از تک تک لحظاتت بیشترین سود رو استفاده کنی
.
🔰یادت نره هدف تو فقط ایجاد زندگی خوب برای خودت نیست ، تو مسئول تک تک کسایی هستی که با جون و دل برای رسیدنت به موفقیت کمکت میکنن ، هیچ وقت گریه ها ،خستگی هاشونو فراموش نکن❤️
.
✅ دوستان کنکوری یه خبر فوق العاده 😱❗️
فقط تا آخر این هفته فرصت دارید پکیج جامع شتاب ( جامع ترین پکیج کنکور ۹۸) رو با ۱۵ درصد تخفیف تکرار نشدنی تهیه کنید 😍 از هفته بعد کلیه محصولات ۳۰ درصد افزایش قیمت خواهد داشت پس فرصتو از دست ندینننن !!! برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این پکیج فوق العاده به دایرکت پیام بدین تا راهنماییتون کنیم ❤️
.
#مکتبستان
#دکتر_کاویانی
#مشاوره #کنکور #کنکور۹۸
#تجربی #ریاضی #انسانی
#پزشکی #مهندسی #برنامه_ریزی
#شروع #شروع_کنکور #درس_خوندن
Read more
. #یا_عباس_علیه_السلام . تیغ بردار و بگو نامِ علی یعنی چه کُفر یعنی که و اسلامِ علی یعنی چه زره‌ات ...
Media Removed
. #یا_عباس_علیه_السلام . تیغ بردار و بگو نامِ علی یعنی چه کُفر یعنی که و اسلامِ علی یعنی چه زره‌ات را به رویِ سینه کمی محکم کُن تا ببینند که احرامِ علی یعنی چه کوهها را بشکن  تا که بفهمد دشمن معنیِ ضربه‌یِ آرامِ علی یعنی چه تیغ بردار که بازویِ علی داری تو وقتِ طوفان شده هوهویِ علی داری  تو مانده ... .
#یا_عباس_علیه_السلام
.
تیغ بردار و بگو نامِ علی یعنی چه
کُفر یعنی که و اسلامِ علی یعنی چه
زره‌ات را به رویِ سینه کمی محکم کُن
تا ببینند که احرامِ علی یعنی چه
کوهها را بشکن  تا که بفهمد دشمن
معنیِ ضربه‌یِ آرامِ علی یعنی چه
تیغ بردار که بازویِ علی داری تو
وقتِ طوفان شده هوهویِ علی داری  تو
مانده در خاطره‌یِ رزم ، خطر یعنی تو
همه گفتند یک کوه ، جگر یعنی تو
از مسلمان شدگانِ درِ خیبر بشنو
مرگ تو صاعقه تو تیغِ دوسَر یعنی تو
خاطرات اُحُد انگار که تکرارِ تو بود
ها علی بَشَر کَیفَ بشر یعنی تو
نفَس اُم بنین شاه‌یلِ زهرایی
تو‌ پسر خوانده‌ی روزِ ازلِ زهرایی
آی ای عشق بخوان جانِ نجف عباس است
آفتابِ لبِ ایوانِ نجف عباس است
به عقیقِ یمنش گرچه تراشید حسین
نقشِ فیروزه‌ی سلطان نجف عباس است
بعدِ او کعبه‌ی پیران حرم هست حبیب
بعدِ تو قبله‌ی مردانِ نجف عباس است
هرکه شوقِ تو چشد حسرت محشر نکشد
ای خدا هیچ کسی داغِ برادر نکشد
دختری گفت به زینب که بگو برگردد
عمه با مَشک بگو زود عمو برگردد
گفت تا بوسه بگیری زِ علی می‌آید
بوسه زد جایِ عمو زیر گلو برگردد
گفت در پیشِ رُباب آمدنش گردنِ من
قول داده که برای لب او برگردد
حیف شد حیف که او آنچه که می‌خواست نشد
 تا که او خورد زمین پشتِ حرم راست نشد
ای مفاتیحِ حرم باز عَلَم را بردار
باز بر دوشِ خودت بارِ حرم را بردار
تو تکانی بخوری تا خودِ کوفه بروند
نگرانم چه کنم یک دو قدم را بردار
تکیه کردم به عَلَم باز نشد برخیزم
خیز از خاک برادر کمرم را بردار
آه در چشمِ تو خونِ جگرت را دیدم
تو زمین خوردی و من پشتِ سرت را دیدم
تیغ می‌خواست که بازویِ تو را بردارد
نیزه می‌خواست که گیسوی تو را بردارد
ای به رو خورده زمین از رویِ تیر و شمشیر
مادرم آمده تا رویِ تو را بردارد
این سه‌شعبه فقط ای کاش که چشمت می‌بُرد
حرمله زد که دو اَبروی تو را بردارد
آتشی بر جگرِ قافله انداخته‌اند
بینِ اَبروی تو بد فاصله انداخته‌اند
.
#علمدار
.
Read more
... تو حق داری هرچی توو دلته به من بگی تو حق زیاد به گردن من داری ... تو حق داری به من بگی دیگه ننویس، حق ...
Media Removed
... تو حق داری هرچی توو دلته به من بگی تو حق زیاد به گردن من داری ... تو حق داری به من بگی دیگه ننویس، حق داری بهم بگی دیگه نبین، دیگه نشنو، دیگه حرف نزن، دیگه نفس نکش!... تو حق داری همه این‌ها رو به من بگی و مطمئن باش از من فقط "چشم" می‌شنوی... اما هیچ‌وقت نگو «دیگه دوستم نداشته باش» هیچ‌وقت نخواه که از دوست ... ...
تو حق داری هرچی توو دلته به من بگی تو حق زیاد به گردن من داری ... تو حق داری به من بگی دیگه ننویس، حق داری بهم بگی دیگه نبین، دیگه نشنو، دیگه حرف نزن، دیگه نفس نکش!... تو حق داری همه این‌ها رو به من بگی و مطمئن باش از من فقط "چشم" می‌شنوی... اما هیچ‌وقت نگو «دیگه دوستم نداشته باش» هیچ‌وقت نخواه که از دوست داشتنت کوتاه بیام... نخواه اینو ازم... نخواه... که "دوست داشتنت" جان است و جان را «مرگ» پایان می‌دهد !

#علی_سید_صالحی
#حمیدسوریان
@hamid.sourian
Read more
. فقط چند روز رفتی واسه ادامه درمان... سپردمت به امام حسین هیچ سالی سر دیگ شله زرد و آش نذر نمیکردم. اونسال ...
Media Removed
. فقط چند روز رفتی واسه ادامه درمان... سپردمت به امام حسین هیچ سالی سر دیگ شله زرد و آش نذر نمیکردم. اونسال وایسادم هم زدم دعا خوندم به نیت تو بین هیات شام غریبان پخش کردم به نیت تو اونسال فقط دعا کردم تو فقط چند روز رفتی برای ادامه درمان. چشم انتظار بودم. سرم شلوغ بود و این لا به لا چشمم به صفحه ... .
فقط چند روز رفتی واسه ادامه درمان...
سپردمت به امام حسین
هیچ سالی سر دیگ شله زرد و آش نذر نمیکردم.
اونسال وایسادم هم زدم دعا خوندم
به نیت تو بین هیات شام غریبان پخش کردم
به نیت تو اونسال فقط دعا کردم
تو فقط چند روز رفتی برای ادامه درمان.
چشم انتظار بودم.
سرم شلوغ بود و این لا به لا چشمم به صفحه اینستاگرامت....
یه عکس ازت گذاشتن... تو خواب شیرین بودی
با لبخند به موهای تازه درومدت نگاه کردم و خدارشکر کردم که داری خوب میشی...
پیرهن مشکی محرم چقدر بهت میومد و میدیدم با انرژی با همه هنوز عکس میندازی.
تو فقط چند روز رفته بدذی برای ادامه درمانو من هنوز چشم به راه بودم.
نمیدونم چیشد...
نمیدونم چرا صفحه پیجت... پیجم... همه عاشقات یهو مشکی ‌شد....
نمیدونم چرا دست خداحافظی برات تکون دادیمو رفتی ولی...
4 سال داره میشه و من هنوز چشم به راهم
تو فقط چند روز رفته بودی برای ادانه درمان......
فقط چند روز.... 💔💔💔💔
.
.
.
.
امشب یجور بدی دلتنگم....
Read more
سال 2008 : داستان از نگاه تیلور : What makes you so beautiful Is you don't know how beautiful you ...
Media Removed
سال 2008 : داستان از نگاه تیلور : What makes you so beautiful Is you don't know how beautiful you are To me you're not trying to be perfect Nobody's perfect but you are To me It's how you take my breath away {...} داشتیم باهم میخوندیم که سلنا اومد و گفت سل : اه اه اه اه اصلا این اهنگ که دارین ... سال 2008 :
داستان از نگاه تیلور :
What makes you so beautiful
Is you don't know how beautiful you are
To me
you're not trying to be perfect
Nobody's perfect but you are
To me
It's how you take my breath away {...}
داشتیم باهم میخوندیم که سلنا اومد و گفت
سل : اه اه اه اه اصلا این اهنگ که دارین میخونین ریتم نداره داره حالم بهم میخوره {..} سلنا داشت کلی غر غر میکرد و جاستین بهش اخم کرده بود و زیر لب یه چیزایی میگفت به نظر میاد یه کاسه ای زیر نیم کاسس
سلنا ادامه میداد : واقعا افتضاح بود مخصوصا صدای تو زرافه
من : میمون جون کی از تو نظر خواست
سلنا : هیییی تیلور خانم اومدی خونه دوس پسرم چند روز پیشم با بچه بازیت ابروشو بردی حالا هم داری با من یکی به دو میکنی ! قصدت چیه ؟
من : یه رازه ..
جاستین : وای بستونه دخترا سلنا ازت خواهش میکنم دیگه برو خونت
سلنا خیلی بهش بر خورد و رفت کیفش رو از رو کاناپه برداشت و رفت سمت جاس و بغلش کرد و بلند گفت " خداحافظ عزیزم " اما بعد از اینکه سل به جاس گفت عزیزم قیافه ی جاس تغیر کرد انگار خیلی از این کلمه بدش اومد !
سال 1960 :
داستان از نگاه کیتی :
خیلی عصبانی شدم از پیش این دخترای لوس بلند شدمو رفتم دنبال اون پسره ی دروغگو بگردم تا پیداش کردم دستشو گرفتمو کشوندمش یه جای خلوت و هلش دادم سمت دیوار و دستاش رو محکم گرفتم و چسبوندم به دیوار و اون چیزایی که بالای انگشتاس انگار شیشس یادم نمیاد انسان ها چی بهش میگن ولی هرچی که هست فروش کردم تو دست و از درد سرجاش میخ کوب شد
پسره : وا !! دختره ی وحشی مگه تو گربه ای چنگ میندازی ؟
من : پسره ی آشغال .. عوضی فکر کردی خیلی زرنگی ؟؟من کل دنیا رو سر کار گذاشتم و تاحالا هیچ کس نتونسته منو سرکار بزاره یا بتونه تو دلش بهم بخنده .. و حالا تو منو سرکار گذاشتی چرا بهم گفتی اسمت آندرس ؟؟ تا خیلی دیر نشده جوابم رو بده مگر نه پشیمون میشی ؟؟ پسره :باشه بابا من پشیمونم اون فقط یه شوخی بود اما فقط در مورد اسمم من واقعا پسر دوک مسکوم و اسمم لوکه !! و باید بگم دختر واقعا ازت خوشم اومده مخصوصا این حرکاتت .. .............................
خب کی فکرشو میکرد آندره لوک از گروه 5sos هست؟ البته عکسش تو کاور بود اما به هر حال ..
راستی با عرض پوزش وای فای من دوباره مشکل داره الان یه قسمت دیگه میزارم اما قول نمیدم آپ شه..
بفرمایید الانم نصفشو آپ نکرده بود شانس اوردم کپی کرده بودمش ..
Read more
* از همان روز که سربند سرت را بوسید انتخاب از طرف حضرت خواهر شده‌ای یکسال از غوغای چشماش می‌گذره چقدر ...
Media Removed
* از همان روز که سربند سرت را بوسید انتخاب از طرف حضرت خواهر شده‌ای یکسال از غوغای چشماش می‌گذره چقدر زمان زود میگذره این چند روز تمام لحظات و ساعتهای اون موقع‌ها برام تداعی شد تیترهایی که بخشی از حال و هوای اون روزها بود: " حال یک پدرِ شهید را فقط پدرِشهید میداند " " راهی که روشن است " " راهی ... *
از همان روز که سربند سرت را بوسید
انتخاب از طرف حضرت خواهر شده‌ای

یکسال از غوغای چشماش می‌گذره
چقدر زمان زود میگذره
این چند روز تمام لحظات و ساعتهای اون موقع‌ها برام تداعی شد
تیترهایی که بخشی از حال و هوای اون روزها بود:
" حال یک پدرِ شهید را فقط پدرِشهید میداند "
" راهی که روشن است "
" راهی که از سر گرفتیم "
" تاریخ در حال تکرار است "
" کل یوم عاشورا "
" محسن، مصطفایی بود که با رفتنش دلمان را سوزاند "
" محسن سرش رفت که روسری نرود "
" صوت صداش " که بارها گوش دادم
" اسمتو علی گذاشتم که مولات بشه علی(ع) که پیشوات بشه علی(ع) "
دوستی نوشت:
روضه‌خوان‌ها چند سالی است در اوج روضه سیدالشهداء، یک عبارت را تکرار می‌کنند، که بیشتر به تکه کلام لوطی‌ها و مشتی‌های تهران قدیم می‌ماند. همان‌ها که #جوانمردی و مردانگی برایشان حرف اول و آخر را می‌زد. شاید خودت شنیده باشی. روضه‌خوان‌های سنگ‌دل شهر ما، در اوج حرارت روضه قتل‌گاه، خطاب به سیدالشهداء می‌گویند: غریب گیرآوردنت. از آن جملاتی که مردانگی را شعله‌ور می‌کند. از آنها که غیرت‌سوز می‌کند مرد را. از آن دست حرف‌هایی که جان آدم را در روضه به لب می‌رساند، اما صد افسوس که به در نمی‌برد...
.
می بینی آقا محسن! هر جای قصه ات را که دست می گذاریم به کربلا می رسد!؟ می بینی چقدر قصه ات جانسوز است!؟ ما اشتباه نکرده ایم، راز انقلاب تو در قصه بی سر شدنت نهفته است.
.
همیشه مردها مَردن ، اگه سردار ، اکه بی سر ...
اون روزا لحظه‌ای نبود که بهش فکر نکنم
به عشقش
به شجاعتش
به اعتقادش
به ایمانش
به غرور تو چشماش
من دنبال خبر می‌گشتم خبری که ندا از بازگشتش بده
بعضی‌ خبرگذاری‌ها از پیکر شهید میگفت و بعضی‌‌ها هم از برگشتنش که عکسی از پروفایل همسر شهید منتشر شد:
" هرکسی دنبال خبر می‌گرده بهش بگید عشق داره برمی‌گرده "
یادمه محرم بود درست روز حضرت قاسم بن الحسن که مردم به استقبال شهید اومده بودن
حالا اون روز من بودم و یه چندتا برگه که باید برای امتحان میخوندم و تلویزیون که انبوهی از مردم به استقبال شهید اومده بودن.... و صدای مداحی محمود کریمی که روی تصاویر استقبال مردم بود:
عجب محرمی شد امسال
شهید بی‌سرم برگشته
بیاید برید به استقبالش
مدافع حرم برگشته

تــو به آرزوت رسیدی
تــو امام حسین رو دیدی
وای به سیدالشهیدا تــو اشبه‌الشهیدی
تو روضه‌ی مجسم هستی
یه مملکت شده بی تابت
داری میری سلام مارو ببر به محضر اربابت

چقدر به حال تو همه حسرت خوردیم
تویی که زنده هستی و ماها مُردیم

عجب محرمی شد امسال....محرم سال۹۶
.

#امضاء_یازهرا
#شهید_محسن_حججی
Read more
. . میبینی؟ به وسعت دریاها، دلتنگی غرق است در چشمانِ من ! از دلتنگی های بزرگ مثل نبودنت ، تا دلتنگی ...
Media Removed
. . میبینی؟ به وسعت دریاها، دلتنگی غرق است در چشمانِ من ! از دلتنگی های بزرگ مثل نبودنت ، تا دلتنگی های کوچک مثل سومین چروک ریزِ کنار لبانت ، وقتی میخندی.. دلتنگ برای روزهایی که دنیا نخواست ، آدم ها نخواستند، حتی تو نخواستی و فقط من خواستم ..خواستم که سهم من باشی.. میبینی؟ برای تو ، بعدها فراموش ... .
.
میبینی؟
به وسعت دریاها، دلتنگی غرق است در چشمانِ من !
از دلتنگی های بزرگ مثل نبودنت ، تا دلتنگی های کوچک مثل سومین چروک ریزِ کنار لبانت ، وقتی میخندی..
دلتنگ برای روزهایی که دنیا نخواست ، آدم ها نخواستند، حتی تو نخواستی و فقط من خواستم ..خواستم که سهم من باشی..
میبینی؟
برای تو ، بعدها فراموش خواهم شد..
شاید هم حق داشته باشی.. کسی را که در نا آرامی هایت، بی صدا “اَمّن یجیب” میخوانْد ، تو را میان کلمات و نه دستانش را در دستانت جا می‌کرد ،کسی که بی صدا و آرام دوستت داشت را حق داری مثل خودش همانقدر بی صدا و آرام فراموش کنی .. نامم را اما، ای کاش که در گوشه ی ذهنت نگه داری تا یادآوری آن، در روزهای بارانیِ پاییز که طبق عادت همیشگی ات عینکت را در آورده ای ،به صندلی ات تکیه داده ای و چشمانت را بسته ای ، سومین چروک ریزِ کنار لبانت را بسازد ..ای کاش که برای لحظاتی هرچند کوتاه ، نام کوچک من ، لبخند تو باشد ..
#شبنم_درویشی
سلام دخترا
خوبین؟
خوشین؟
سلامتین؟
چند روز بود فجیح دلم هوس #کشک_بادمجون #کشک_بادمجان
کرده بود خلاصه امروز کمرهمت بستم وپختم کشک بادمجون فقط پر گردوش😋گفتم تا نور خوبه عکس بگیرم مراحل پخت هم استوری کردم حتما هایلات میکنم کسانی که فکرمیکنن رسپی نمینویسم دوستان دستورهای تکراری هشتک میزنم 😕چرا اینطوری میکنیدپس😔افطار بشه با سنگک پر کنجد ازخجالتش دربیایم 😂😆جاتون سبز
#کشک_بادمجان_شبنم #کشک_بادمجون_شبنم #کشک_بادمجان_مجلسی_شبنم
Read more
یکی بـه من بگه چـطـور بـه ایـن مـخـاطـب خـاص بـفـهـمـونـم پـشـیـمـونـی دیـگـه فـایـده نـدارد..؟ اون روزی کـه خـواسـتـم بـــرم یادمه عربده مـی زد نـــــرو من نـمـی تـونـم. دیدی، نـدیـدم.. یادته جــلـو روم به خودت چه چطور پیچیدی.. نه می فـهـمـیـدی.. نه می شـنـیـدی.. اون موقع چه فایده ... یکی بـه من بگه چـطـور بـه ایـن مـخـاطـب خـاص بـفـهـمـونـم پـشـیـمـونـی دیـگـه فـایـده نـدارد..؟
اون روزی کـه خـواسـتـم بـــرم یادمه عربده مـی زد نـــــرو من نـمـی تـونـم.
دیدی، نـدیـدم..
یادته جــلـو روم به خودت چه چطور پیچیدی..
نه می فـهـمـیـدی.. نه می شـنـیـدی..
اون موقع چه فایده داشت که من نرم.
زمانی به این موضوع رسیدی که به آخر، خط تو رسیدی !!!
لایــــــــــک = اصلا فایده ای نداره وقـتـی کـه تـنـهـایی یا توی اوج گـوشـه گـیـری
تـــو بـیـای آروم کـنـارم، دستای مـنـو بـگـیـری‌ ؟!؟
چه فایده ای داره؟!؟ زمانی که باید می بودی تو برام سنگ صبور خوبی، اصلا نبودی !!!
فایده ای نداره وقـتـی کـه نـیـسـتـم بری گـوشـه ی اتـاقـت، همونطور که گفتم از رو دلتنگی گـریـه هـا بـیـان سـراغـت.
که چی من بشنوم از تو، کـسـی غیر مـن نـداری!؟! اصلا الان فایده ای نداره !!!
الان دیگه عیبی نداره، بـجـز مـن بـه کسـی مـحـل بذاری..
اما دوسـت دارم تـو ایـن حسی که داری من بفهمم پات دیگه گیره، روحتون بـرایه هم، شب و روز داره پر می گیره
دیگه کمبودی نداری
پس خوبه تو هم کنارش، سر رویه شونش بزاری .
دیگه هیچ وقت تو به من فکر نکنی
حتی
تو اوج بی قراری، فقط به خودش فکر بکنی .
داره گـریـت می گیره؟!؟..
دیگه خواهش می کنم چـشـم بـه راهم ننشـیـنـی، یـا شـبـا وقـتـی کـه خـوابـی، خوابای مـنـو نـبـینـی؟
خـیـلـی حـرفا تـویه قـلـبـم می مونه هنوزم که هنوز، نـمـی خـوام اصـلا بـدونـی کـه دلـم واسـت می سوزه..
دوسـت دارم خوشبختیتو، مثل خودم هروقت که خواستم حس کنم
بعد از این همه گذشت برات آهنگ زیبای شادمهرو بخونم، باید منو به تلخیه نبودنت عادت بدی……..
دیـگـه از مـن حـرفـی نباشه،
ای خدا بـهش نـظـر کـن..
حـرفـای تویه قـلـبـمو، به احـسـاسـش اثــر کــن..
مشکلم ایـــنـــه کــه دیگه اصلا دوست ندارم
چون که من تو همین
دنیا
حرف های قشنگتری برای یه نفر از جنس خودت باید بیارم
دیگه من دوسـت نــدارم، من دیگه حرفی ندارم .
امیدوارم همتون شاد و خوشبخت باشید .
دوستون دارم
علیرضا رحمانی 🍂
Read more
Verse 1 خانومی کن و صبر کن بازم میدونم هر نری رسید مرد شد واست میدونم مجبور میکنی خودتو مبادا این بی معرفتا مجبور باشن میدونم میشوری میسابی میپزی اینهمه صبرت به یه سایه می ارزید میگن سایه ی یه مرد رو سرته نمیدونن چقدر آفتاب لای بی کسیت بغل اینهمه سفره چیدنت روتو اینوری کن یه ذره خوب ببینمت چرا ... Verse 1
خانومی کن و صبر کن بازم
میدونم هر نری رسید مرد شد واست
میدونم مجبور میکنی خودتو
مبادا این بی معرفتا مجبور باشن
میدونم میشوری میسابی میپزی
اینهمه صبرت به یه سایه می ارزید
میگن سایه ی یه مرد رو سرته
نمیدونن چقدر آفتاب لای بی کسیت
بغل اینهمه سفره چیدنت
روتو اینوری کن یه ذره خوب ببینمت
چرا تو نشدی مثه این هرجائیا
که هر مردی با پول خورده میخره
نمیتونستی مگه
تو بلد نیستی مگه ؟
کاش یه ذره ام تورو میشنیدنت
کاش بگی من یه زنم همه ریختین سرش

Justina
این قلب سرد من همیشه برف روشه
یه دل که پاک و ساده ست و کلی حرف توشه
همینه ثروت من منی که توی قلبم
یه جنگل خزون پر از درخت زرد پوشه
خستم از اینهمه حرف
از اینهمه ضعف
چقدر بالا سر بینم یه سقف
تقصیر تو نیست
اگه چشام میشه تیره و خیس چون
دنیای آرزوهام تو چشای هیز تو نیست

Verse 2

چه خبر؟
چه خبر از صدای در نیومدت
چه خبر از پشت به من گرم تو
هنو اندازه کافی مرد نبودنم
اون از بچگیات که با رگ گردن بابا هم اتاقی شد
اینم از زن بودنت که هر روز میخورد و نمیفهمید از کجا میخورد
میون اینهمه چشم
که بی راه چرخید تورو پوشندن همش
چقدر دست , دست میزنه بهت
چقدر دیگه هیچی نمونده ازت
چقدر همیشه حق با تو نی
چقدر چشم گفتی فقط از سر وا کنی
دل تو , تو گرمای خونه سرما رو دید
چقدر ساختی و چقدر هی تنها شدی

Justina
این قلب سرد من همیشه برف روشه
یه دل که پاک و ساده ست و کلی حرف توشه
همینه ثروت من منی که توی قلبم
یه جنگل خزون پر از درخت زرد پوشه
خستم از اینهمه حرف
از اینهمه ضعف
چقدر بالا سر بینم یه سقف
تقصیر تو نیست
اگه چشام میشه تیره و خیس چون
دنیای آرزوهام تو چشای هیز تو نیست

Verse 3

مگه چند روزه کلش
بلند شو یکم موهاتو شونه کنش
یه آبی به سر و روت بزن
انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت
اصن بلند بلند بخند
بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ
چون خانومی صداتو نبر
هر حرف داری تو جمع بزنو
لااقل خودت هوای خودتو داشته باش
از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت
برو جلو آینه به خودت برس
اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز
فکر نکن به هیچی اصن
یه مدت سر به هیشکی نزن
یه صبر ازت مونده فقط
نذاری اونم بگیرن ازت... Justina
این قلب سرد من همیشه برف روشه
یه دل که پاک و ساده ست و کلی حرف توشه
همینه ثروت من منی که توی قلبم
یه جنگل خزون پر از درخت زرد پوشه
خستم از اینهمه حرف
از اینهمه ضعف
چقدر بالا سر بینم یه سقف
تقصیر تو نیست
اگه چشام میشه تیره و خیس چون
دنیا
Read more
آین آلبوم شامل گوشه ای از روزهای قشنگیه که بخاطر حضورت برای ما رقم خورد.حضور پررنگ ،قوی،پرصلابت و ...
Media Removed
آین آلبوم شامل گوشه ای از روزهای قشنگیه که بخاطر حضورت برای ما رقم خورد.حضور پررنگ ،قوی،پرصلابت و شوخت. شاید از نگاه همه تمام ناراحتی و تاسف من در قبال نبودن ابدیت فقط به یه فاتحه ختم شه و ابراز تسلیت به خانوادت ولی دل سنگ از نبودت خون شده چه برسه به من و پونه و کنعانی که تو این هشت ماه رفاقتمون پررنگ ترین ... آین آلبوم شامل گوشه ای از روزهای قشنگیه که بخاطر حضورت برای ما رقم خورد.حضور پررنگ ،قوی،پرصلابت و شوخت.
شاید از نگاه همه تمام ناراحتی و تاسف من در قبال نبودن ابدیت فقط به یه فاتحه ختم شه و ابراز تسلیت به خانوادت ولی دل سنگ از نبودت خون شده چه برسه به من و پونه و کنعانی که تو این هشت ماه رفاقتمون پررنگ ترین اتفاق زندگیمون بودی.حضور تو و سحرتو زندگیمون خیلی یهویی و تاثیر گذار بود .اینو فقط ما پنج نفر درک میکنیم.از پونه ای که همیشه میگفت علی انسان ترین آدمیه که تو زندگیم دیدم.پونه ای که میدونم صدها بار از من بیشتر دوسش داشتی و از روز اول با شوخی هات همیسه خنده رو لباش میاوردی و شادش میکردی.پونه ای که همیشه از عشق بین تو سحر لذت میبرد میگفت مگه میشه یه زن اینقدر از شوهر راضی باشه و خوب بگه و من همیشه بهت حسودیم میشد.یا از کنعانی که با تو تو اوج بود و عشق میکرد.به عشق دوچرخه سواری باتو به آخر هفته و با هم بودنمون فکر میکرد‌کنعانی که انتخاب اولش برای بیرون رفتن شما بودین علی رغم اینکه از باباش هم بزرگتر بودین.کنعانی که خاله سحرو عمو علی گفتنش از روی عشق بود نه عادت و یا از منی که وقتی پونه اولین بار گفت چرا اینقدر علی رو دوست داری گفتم همیشه تو حسرت یه داداش بزرگتر بودم که بهش تکیه کنم.منی که همیشه به سحر میگفتم من عاشق علی هستم.وقتی که میبینمش انرژی مثبتش منو سیراب میکنه.میگفتم علی تکه گمشده من تو رفاقتم بود.منی که وقتی بهت گفتم علی چرا اینقدر بهم لطف و محبت میکنی منی که تازه رفیقت شدم تازه اونم اگه واقعا اسمم رفیق باشه واسه اینکه تنوز تو رفاقت هیچ کاری واست نکردم بهم میگفتی من تو زندگیم سختی زیادکشیدم .دوست دارم وقتی که میتونم جلوی اون سختی هارو واسه تو بگیرم اینکارو واسه داداش کوچیکم انجام بدم.واسه اون رازی که بین من و تو بود من روزها هنگ بودم از این همه معرفتت. واسه هر کاری دوست داشتم باهات مشورت کنم.اخ که به دلم موند که واسه آخرین بار وقتی بهت زنگ زدم تو همین روز لعنتی بود .بهم گفتی فردا خوب میشم میشینیم گپ میزنیم درموردش .وقتی رفتی تو دلم موند ولی وقتی فهمیدم که میدونستی در مورد چی میخوام باهات حرف بزنم کمی آروم شدم.چنان بهم قوت قلب میدادی که واسه هیچ تصمیمی نترسیدم.چقدر سیگار کشیدنم عذابت میداد.هنوز وقتی پیامهاتو تو گوشیم میبینم که واسم جایزه گذاشتی واسه ترک سیگار بغضم میترکه.واسه تک تک تیکه کلامات که شده بخشی از زندگیمون حتی در نبودت دلم تنگ میشه.واسه مهندس گفتنت .واسه کل کل های آلمان و آرژانتینت. بقیه در کامنت اول
Read more
تو همچو من سرکویت هزارها داری ولی بدان که گدایت فقط تو را دارد <span class="emoji emoji1f62d"></span>شب آخر
Media Removed
تو همچو من سرکویت هزارها داری ولی بدان که گدایت فقط تو را دارد شب آخر تو همچو من سرکویت هزارها داری
ولی بدان که گدایت فقط تو را دارد
😭شب آخر
 #بارونزدگی #مجموعه_داستان نمی‌دونم زمستون شده بود یا هنوز داشتیم جوجه‌هامون رو می‌شمردیم اما ...
Media Removed
#بارونزدگی #مجموعه_داستان نمی‌دونم زمستون شده بود یا هنوز داشتیم جوجه‌هامون رو می‌شمردیم اما خوب یادمه زل زده بودی تو چشمام و می‌گفتی واقعا دوستم داری؟ فکر کنم زمستون بود. دستام یخ زده بود، خیلی آروم هرچی انرژی داشتم رو تو دستام جمع کردم و برای اولین بار دستات رو گرفتم و بهت گفتم که چشمای آدم‌ها ... #بارونزدگی #مجموعه_داستان
نمی‌دونم زمستون شده بود یا هنوز
داشتیم جوجه‌هامون رو می‌شمردیم اما خوب یادمه زل زده بودی تو چشمام و می‌گفتی واقعا دوستم داری؟ فکر کنم زمستون بود. دستام یخ زده بود، خیلی آروم هرچی انرژی داشتم رو تو دستام جمع کردم و برای اولین بار دستات رو گرفتم و بهت گفتم که چشمای آدم‌ها دروغ نمی‌گن. تو دوست داشتن رو تو چشمای من نمی‌بینی؟ دستات می‌لرزید، همون لحظه بود که گول خوردم. فکر می‌کردم تو هم دوستم داری و فکر می‌کردم باید خودم رو برای یک سفر دو نفره آمده کنم. از این سفرها که ابتداش مشخص شده اما هیچکس آخرش رو نمی‌دونه. من همیشه از سفر کردن با هواپیما متنفر بودم. آدم خیلی زود از این ور دنیا می‌رسه اون ور دنیا و تنها صحنه جذاب سفر اون لبخند مسخره مهمانداره که سفر خوبی رو برات آرزو می‌کنه. جمله مزخرفی که سرتاپاش اغراقه و خیلی زود می‌فهمی که دروغ داره تحویلت می‌ده و واقعا براش مهم نیست که سفر خوبی داشته باشی یا نه. یادته؟ آروم بهم گفتی، هرکی تو چشمای تو نگاه کنه سریع گول می‌خوره. می‌گفتی فقط دوست دارم نگات کنم و خودم رو فریب بدم و بگم دوستم داری. نمی‌دونم چرا امروز یاد اون روز افتادم؛ شاید به این خاطر که شک داشتی؛ تو دلت غوغا بود و همش فکر می‌کردی که یک روز وسط همین آدم‌هایی که نصفشون الان خوابن جات می‌ذارم و می‌رم؛ اما موندم و برای داشتنت با همه حتی با خدا جنگیدم اما یک روز که برف می‌اومد و من منتظرت بودم بیای تا تک‌تک دونه‌های برف رو تو تمام خیابونای تهرون بشماریم، رفتی. درست مثل همه ‌آدم‌هایی که قبل تو اومدن و رفتن. می‌دونم که بریدی اما دست خودم نیست از بچگی حسود بودم و نمی‌تونستم دوستام رو با بقیه تقسیم کنم. از بچگی از تنهایی می‌ترسیدم و این ترس هر روز بیشتر و بیشتر شد تا به تو رسید. ترسیدم، ترسیدیم، ترسیدی برای آخرین بار و این دقیقا خود مقصد بود. اختراع هواپیما از اولش هم اشتباه بود؛ ما نباید به سفرهای کوتاه عادت می‌کردیم.
#شب #عشق #بی_حوصلگی
Read more
چه بی احساس رد میشی چه با احساس میخندی فقط رو زندگی من داری چشماتو میبندی به تو نزدیکتر میشم تو از من دورتر ...
Media Removed
چه بی احساس رد میشی چه با احساس میخندی فقط رو زندگی من داری چشماتو میبندی به تو نزدیکتر میشم تو از من دورتر میشی دارم دیوونه تر میشم داری مغرورتر میشی هنوزم پای تو گیرم هنوزم رو تو حساسم یه کاری با دلم کردی که هیچکیو نمیشناسم کسی حال ِ منو جز تو نه میدونه نه میپرسه نرو میترسم از رفتن تو اینجایی دلم قرصه نیستی ... چه بی احساس رد میشی چه با احساس میخندی فقط رو زندگی من داری چشماتو میبندی به تو نزدیکتر میشم تو از من دورتر میشی دارم دیوونه تر میشم داری مغرورتر میشی هنوزم پای تو گیرم هنوزم رو تو حساسم یه کاری با دلم کردی که هیچکیو نمیشناسم کسی حال ِ منو جز تو نه میدونه نه میپرسه نرو میترسم از رفتن تو اینجایی دلم قرصه نیستی ، فدای یه تار موت به همه میگم یه دوستی ساده بودبرو و باش به فکر حفظ آبروت ببینم قد من کی تعصب داره روت از حال ِ خراب این روزا نگم برات خدایی سفره ی دلو اگر برات وا کنم میبینی منم بد آوردم راستش توی نبود تو کم آوردم ولی تو چقد راحت ولم کردی بعد تو به هیچکسی دلم گرم نی با اینکه تو با غرورت لهم کردی هنوزم دلم میخواد که برگردی میگفتی که عاشقم بودی نه میخواستی نه میتونی تو از من رد شدی ساده تو با هیشکی نمیمونی هنوزم پای تو گیرم هنوزم رو تو حساسم یه کاری با دلم کردی که هیچکیو نمیشناسم کسی حال ِ منو جز تو نه میدونه نه میپرسه نرو میترسم از رفتن تو اینجایی دلم قرصه ببینم ، راست بگو خداییت وام دلت راضیه به این جدایی من که این روزا انقدر افسردم که تو هر مدل قرصه بگی دست بردم نه واسه آرامشم چون باید آماده شم واسه دوست داشتنی که درگیر تاوانشم اونم برا کسی که اصن معلوم نی کجاست و منه ساده دنباله آمارشم من ، چشم از تو برنمیداشتم هیچوقت هیچی واست کم نمیذاشتم تو سر تا پا همش ایراد بودی و من روی نقطه ضعفات دست نمیذاشتم هنوزم پای تو گیرم هنوزم رو تو حساسم یه کاری با دلم کردی که هیچکیو نمیشناسم کسی حال ِ منو جز تو نه میدونه نه میپرسه نرو میترسم از رفتن تو اینجایی دلم قرصه
Armin2afm & fereydon aserayi nisti
I love this song
Read more
هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟ هنوزم فکر می‌کنی برای تسلیم کردن یک مرد،قویتر از بوسه سلاحی نیست؟ نمیدونم اما ...
Media Removed
هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟ هنوزم فکر می‌کنی برای تسلیم کردن یک مرد،قویتر از بوسه سلاحی نیست؟ نمیدونم اما من هنوزم مثل قدیما فکر می‌کنم برای هر نفر تو‌دنیا،فقط‌یه نفر هست یه نفر که آغوشش چفت تن آدمه هنوزم فکر می‌کنم اگر واقعا دو نفر همدیگر و دوست داشته باشن،هیچوقت بهم نمیگن که دوست ... هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟
هنوزم فکر می‌کنی برای تسلیم کردن یک مرد،قویتر از بوسه سلاحی نیست؟
نمیدونم
اما من هنوزم مثل قدیما
فکر می‌کنم برای هر نفر تو‌دنیا،فقط‌یه نفر هست
یه نفر که آغوشش چفت تن آدمه
هنوزم فکر می‌کنم
اگر واقعا دو نفر همدیگر و دوست داشته باشن،هیچوقت بهم نمیگن که دوست دارم
میذارن چشماشون حرف بزنه
.
هنوزم از تنهایی میترسی؟
هنوزم قبل از این که همه بخوابن می خوابی؟
منم جدیدن از تنهایی می ترسم
حق با تو بود.این صدا ها که از میز،تخت و صندلی می آد،الکی نیست
.
یادت میآد میگفتم دیگه وقته ترمز کردن
هر ترمز،یک بوسه
(می خندد)
یه بار یادته بارون می اومد و ما یه کوچه ی پنجاه متری و چقدر طول دادیم که برسیم
تهش!!
ترمز پشت ترمز
اگه اون ماشینا بوق نمی کشیدن که فکر
کنم هنوز اونجا بودیم
بارون و ترمز و بوسه
چه کسی فکر می کرد یه روزی اینها به هم ربط داشته باشه
راستی یادت میآد
من کی پیاده شدم؟
با کدوم ترمز
با کدوم بوسه
.
چرا همیشه چایی تو نصفه می خوردی؟
هنوزم اینطوریه؟
میدونم سوال احمقانه ایی
تنهایی به آدم فشار می آره(می خندد)
واقعا چرا نصفه می خوردی؟
غذاتم همیشه نصفه می خوردی.
همه چی و‌ همیشه همینطور نصفه نیمه ول میکنی؟
.
راستی هنوز دلت برای خنده هام تنگ میشه؟
هنوزم منو دوست داری؟
اینا رو‌ قبلا پرسیده بودم
(می خندد)
پس دوباره می پرسم
هنوزم دلت برای خنده هام تنگ میشه؟
هنوزم منو دوست داری؟
برای بوی تنم چی،دلت تنگ‌میشه؟
.
#پوریا_قاسمی_پور
Read more
Loading...
Load More
Loading...