دختران ورزش

Loading...


Unique profiles
56
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Niavaran, Tehran, Iran, Bandar-E Mahshahr, Khuzestan, Iran, Isfahan, Esfahan, Iran
Average media age
663.7 days
to ratio
1.6
صدای دخترانمان را بشنویم و پناهشان باشیم سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر را به همه دختران ...
Media Removed
صدای دخترانمان را بشنویم و پناهشان باشیم سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر را به همه دختران عزیز تبریک می گویم. بزرگداشت فاطمه معصومه که در حمایت از نهضت امام رضا(ع) هجرت کرد، نشان از این اعتقاد دارد که هویت انسانی زن در راس ارزش های وجودی اوست و سپس هویت زنانه اش که در مادری و همسری نهفته است. ... صدای دخترانمان را بشنویم و پناهشان باشیم

سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر را به همه دختران عزیز تبریک می گویم.

بزرگداشت فاطمه معصومه که در حمایت از نهضت امام رضا(ع) هجرت کرد، نشان از این اعتقاد دارد که هویت انسانی زن در راس ارزش های وجودی اوست و سپس هویت زنانه اش که در مادری و همسری نهفته است. زیرا حضرت معصومه (س) ازدواج نکرد و صاحب فرزندی نبود، اما بدون اغراق اعتبار جامعه علمی و حوزه‌های علمیه قم به شخصیت آن بانو گره خورده است. دختران در جای جای دنیا با مشکلات و آسیب های متفاوت مواجه اند. از جوامع درگیر جنگ و نا امنی که بیشترین آسیب ها به آنان وارد می شود تا جوامعی که در معرض خشونت و ترور و بازدارندگی دختران از تحصیل و رشد اجتماعی است. همچنین جوامعی که تحجر و واپسگرایی، مناسبات را رقم می زند و نگاه کلیشه ای نسبت به دختران برای آنان محدودیت های زیادی در زمینه های آموزش و بهداشت و نشاط و ورزش ایجاد و سبب افسردگی و آسیب های جسمی و روحی می شود.

از سوی دیگر در جوامعی که به نام آزادی، به دختران مانند کالای مصرفی نگریسته می شود نیز آسیب های روانی بسیار بر آنان وارد شده و تبعات گسترده اجتماعی آن اکنون با پویش هایی مانند "me too" علیه سوءاستفاده های جنسی در محیط های کاری بروز و ظهور یافته است.

امروزه برنامه ریزی برای دسترسی به آموزش، بهداشت و ورزش برای تضمین سلامت و نشاط جسمی و روحی دختران از جهت گیری های اصلی دولت ها به شمار می رود.

پیشرفت دختران در آموزش و سطوح علمی و دانشگاهی به همت خود آنان و زمینه های ایجاد شده در کشور از وضعیت خوبی برخوردار بوده و در زمینه هایی مانند ورزش به خصوص قهرمانی نیز شاهد نمونه های موفق مانند قهرمانان ایرانی فوتسالیست آسیا هستیم.

جامعه ما نیز مانند هر جامعه دیگری از مشکلاتی رنج می برد که قرار نیست بر آنها سرپوش بگذاریم، بلکه تلاش می شود با همت دختران عزیز و سیاست گذاری های صحیح فرهنگی و اجتماعی حل و فصل شوند. اسلام محدودیتی را برای تعالی و پیشرفت دختران و زنان ایجاد نمی کند، بلکه با تعریف برخی حدود، ضامن شان و عزت انسانی همه انسان ها اعم از زن و مرد و دختر و پسر است. آموزش حقوقی و مهارت های زندگی لازم است زیرا می تواند تاب آوری فردی، اجتماعی و خانوادگی را ارتقا دهد. لوایح تامین امنیت زنان در مقابل خشونت و حمایت از کودکان و نوجوانان نیز از جمله پیگیری های این معاونت با همکاری بانوان مجلس است که مراحل نهایی خود را طی می کنند... متن کامل در سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده
#معصومه_ابتکار
#روز_دختر
Read more
Loading...
Motivation,fitness model تمرین کول دست جمع دمبل یک تمرین عالی برای ساختن عضلات کول و موثر در زیبایی عضلات پشت وبخصوص در تیپ بدنی ورزشکار بسیاری از دختران به علت ضعف در ناحیه سرشانه دراجرای این حرکت با هالتر .مشکل دارن بهتر این دسته از ورزشکارا این حرکت با دمبل سبک که معمولا همه جا در دسترس ... 🌠
Motivation,fitness model
تمرین کول دست جمع دمبل
یک تمرین عالی برای ساختن عضلات کول و موثر در زیبایی عضلات پشت وبخصوص در تیپ بدنی ورزشکار
بسیاری از دختران به علت ضعف در ناحیه سرشانه دراجرای این حرکت با هالتر
.مشکل دارن بهتر این دسته از ورزشکارا این حرکت با دمبل سبک که معمولا همه جا در دسترس است و اکثرا در منازل هم موجود انجام بدن و از زیبایی تیپ بدنی خود لذت ببرن
.
. .
#ورزش #فیتنس #تناسب_اندام
#تغذیه #ایروبیک #بدنسازی
#پرورش_اندام #مکمل #رژیم
#بانوان #باشگاه #چالش #دخترانه
#سیکس_پک #زیبایی_اندام #انگیزه
#پشتکار #اراده #سلامتی
#اوقات_فراغت
.
Read more
جق چیست و چگونه؟ جق عملی است که طی این سال ها جزیی از کار های روزمره ی ۹۹ درصد جوانان شده و حتی در بعضی ...
Media Removed
جق چیست و چگونه؟ جق عملی است که طی این سال ها جزیی از کار های روزمره ی ۹۹ درصد جوانان شده و حتی در بعضی از موارد باعث اعتیاد شدید و بگایی شده است. این عمل به ظاهر ساده و معمولی است، اما پشت هر جقِ دو دقیقه ای تعداد بسیار زیادی کار انجام میشود. اول از همه یک چیزِ تحریک کننده باید وجود داشته باشد تا فرد را ... جق چیست و چگونه؟

جق عملی است که طی این سال ها جزیی از کار های روزمره ی ۹۹ درصد جوانان شده و حتی در بعضی از موارد باعث اعتیاد شدید و بگایی شده است.
این عمل به ظاهر ساده و معمولی است، اما پشت هر جقِ دو دقیقه ای تعداد بسیار زیادی کار انجام میشود.
اول از همه یک چیزِ تحریک کننده باید وجود داشته باشد تا فرد را دچارِ شق درد یا نمناک شدنِ کُس کند، این چیز تحریک کننده میتواند فیلم، عکس، یک فرد دیگر، در مواردی خیار، کونِ زن دایی، کرست زن همسایه، کون مرغ، دسته بیل و... باشد.
فردی که تحریک شده است اکنون باید خود را به گونه ای خالی کند. این فرد اگر دختر باشد میتواند از لوازم آرایش خود مثل خط چشم و شیشه ی ادکلن یا برخی میوه جات مانند خیار، هویج، بادمجان و در مواردی لامپ و کمک فنر و یا انگشتان دست خود برای عمل استمنا استفاده کند.
کار دختران برای عمل جق به مراتب سخت تر است،آن ها باید مکان مناسبی برای دراز کشیدن و آه و ناله کردن پیدا کنند اما پسران به این گونه نیستند.
پسر ها اگر در وسط خیابان هم راست کنند میتوانند به گوشه ای پناه برده و کار خود را انجام دهند، این خود یک آپشن مثبت برای پسران است که کمتر کسی به آن توجه دارد.
پسر ها برای عمل جق اکثرا از دست خود استفاده میکنند و خودکفا هستند، اما بعضی از پسر های دیگر که دوست دارند تجربه ی بهتری داشته باشند و در عمل جق بسیار حرفه ای و خبره هستند از وسایلی مانند پتوی گل بافت، نایلون پر از آب گرم، دست آغشته به انواع کِرِم و نرم کننده، لوله ی جارو برقی، بالشت، لباس های نرم، جوراب و... استفاده میکنند.
بخش دوم عمل جق بخش هیجان انگیز و اصلی کار است.
دختران هنگام جق زدن و رسیدن به نقطه ی اوج، هرچی دم دست باشد را تا لوز المعده ی خود فرو میکنند، سرعت دست آن ها به ۲۳۰ کیلومتر در ساعت میرسد و چشم های آن ها به عقب برمیگردد و با دهانی باز همچون کسی که سکته ی ناقص زده شروع به داد زدن و نعره کشیدن میکنند.
پسر ها در این مرحله نیز مانند دخترانند، دودول کوچک خود را در زمین و زمان فرو میکنند و با سرعتی زیاد دست خود را بالا و پایین میکنند به گونه ای که بعد از جق، پشت بازوی آن ها دم میکند.
آن ها در این مرحله صدا های ناهنجاری مانند صدای گاوی که فندک زیر پستان هایش گرفته باشند، از خود تولید میکنند .
و مرحله ی آخر این ورزش باستانی، مرحله ی توبه و پشیمانی است.
انواع و اقسام دعا ها و التماس ها و توبه ها در این مرحله انجام میشوند و فردِ جقی قول میدهد که دیگر نزند و اگر فیلمی داشته باشد آن را به سرعت پاک میکند.
ادامه در کامنت اول👇👇👇
Read more
 #روحانی: چه اشکال دارد تلویزیون مسابقات #زنان هم پخش کند؟ ورق بزنید: . حسن روحانی دیروز با ورزشکاران ...
Media Removed
#روحانی: چه اشکال دارد تلویزیون مسابقات #زنان هم پخش کند؟ ورق بزنید: . حسن روحانی دیروز با ورزشکاران دیدار کرده و امروز در پست اینستاگرامی عکس‌هایی از این دیدار را منتشر کرده و همچنین بخشی از صحبت‌های دیروز خود را را در توضیحات آن نوشته: "واقعاً چه اشکالی دارد که تلویزیون هم مسابقات زنان و دختران ... #روحانی: چه اشکال دارد تلویزیون مسابقات #زنان هم پخش کند؟ ورق بزنید:
.
حسن روحانی دیروز با ورزشکاران دیدار کرده و امروز در پست اینستاگرامی عکس‌هایی از این دیدار را منتشر کرده و همچنین بخشی از صحبت‌های دیروز خود را را در توضیحات آن نوشته: "واقعاً چه اشکالی دارد که تلویزیون هم مسابقات زنان و دختران ما را پخش کند، بویژه زمانی که در برابر تیم‌های نامدار دنیا شجاعانه مسابقه می‌دهند و پیروزی‌های بزرگ کسب می‌کنند."
.
شهین‌دخت ملاوردی، دستیار رئیس جمهور در امور حقوق‌ شهروندی هم در حساب اینستاگرامش در واکنش به صحبت‌های حسن روحانی نوشته:
.
‘اگر مردان ما در ورزشگاه‌ها چیزی بگویند که زیبا نباشد، باید زنان تاوان آن را پرداخت کنند؟’
.
مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان هم در همین رابطه در اینستاگرامش نوشته:
‘ديدار صميمي #رئيس_جمهور محترم با #ورزشكاران و جامعه بزرگ #ورزش و تجليل و اعطاي پاداش هاي قهرمانان دو سال اخير كشور’
Read more
@iranhockey ・・・ دختران هاكي ايران اين بار تنها نيستند... هم قسم ميشويم تا پرچم سه رنگ كشورمان را بر سقف آسيا بنشانيم @samkalantari 🇮🇷🏒🥅 @kavehsedghi88 . #inlinehockey #rollerhockey #hockey2018 #hockeygram #hockeyswag #iranhockey #iraninlinehockeynationalteam #asiangames #skate #inlineskating #welovehockey #hockeylover #hockeyiran #extreamsport #iranwomenshockey #iranmenshockey #hockeylife #irannationalhockeyteam #rollerhockey #middleeast #iran #asia #sportsofiran #spotofir #ورزش_ايران #اسكيت_هاكى #هاكى_ايران ... @iranhockey
・・・
دختران هاكي ايران اين بار تنها نيستند... هم قسم ميشويم تا پرچم سه رنگ كشورمان را بر سقف آسيا بنشانيم
@samkalantari 🎥🇮🇷🏒🥅
@kavehsedghi88
.
#inlinehockey #rollerhockey #hockey2018 #hockeygram #hockeyswag #iranhockey #iraninlinehockeynationalteam #asiangames #skate #inlineskating #welovehockey #hockeylover #hockeyiran #extreamsport #iranwomenshockey #iranmenshockey #hockeylife #irannationalhockeyteam #rollerhockey #middleeast #iran #asia #sportsofiran #spotofir
#ورزش_ايران #اسكيت_هاكى #هاكى_ايران #فدراسيون_اسكيت #ورزش_هاكى #ورزشى
#ما_اسكيتي_ها
Read more
تگ كنيد دوستهاي ورزشكارتون رو، زندگي من واكثر #ورزشكار ها!!(البته نوع چاق نشونده) <span class="emoji emoji1f60a"></span> . <span class="emoji emoji1f448"></span> در سال ...
Media Removed
تگ كنيد دوستهاي ورزشكارتون رو، زندگي من واكثر #ورزشكار ها!!(البته نوع چاق نشونده) . در سال جديد با ويديوها ورزشي كامل و اطلاعات جديد ورزش و تغذيه،فعال تر كنارتون خواهيم بود، . لطفن باتوجه به تغييرات اينستاگرام لطفن باكليك روي سه نقطه كنار پست،و كليك روي گزينه مشخص شده Notification صفحه ... تگ كنيد دوستهاي ورزشكارتون رو، زندگي من واكثر #ورزشكار ها!!(البته نوع چاق نشونده) 😊
.
👈
در سال جديد با ويديوها ورزشي كامل و اطلاعات جديد ورزش و تغذيه،فعال تر كنارتون خواهيم بود،
.
لطفن باتوجه به تغييرات اينستاگرام لطفن باكليك روي سه نقطه كنار پست،و كليك روي گزينه مشخص شده Notification صفحه مارو فعال كنيد براي اينكه ببينيد پستهاي ما رو
.
ممنون از شما

______________________________________
#فيتنس #بانوان #بدنسازي #مكمل #تغذيه #لاغري #تناسب #باشگاه #سلامتي #دخترونه #ورزش #دخترانه #زن #دختر #دختران #مد #فشن #مدل #مدلينگ #زيبايي #زيبا #بدن #بدنسازي #ورزشي
Read more
Loading...
اينجا اندونزي است كشوري كه خط استوا از ان ميگذرد و هزاران جزيزه كوچك و بزرگ دارد مردمان اندونزي را در كل فقير ديدم اما خونگرم،ساده و بي تكلف،شاد و به دور از هياهو امروز براي پوشش تصويري اخرين روز مسابقات دوچرخه سواري در بخش جاده به #سوبانگ رفتيم كل مسير رفت و برگشت بين شش تا هفت ساعت زمان برد. اگر ... اينجا اندونزي است كشوري كه خط استوا از ان ميگذرد و هزاران جزيزه كوچك و بزرگ دارد
مردمان اندونزي را در كل فقير ديدم اما خونگرم،ساده و بي تكلف،شاد و به دور از هياهو
امروز براي پوشش تصويري اخرين روز مسابقات دوچرخه سواري در بخش جاده به #سوبانگ رفتيم
كل مسير رفت و برگشت بين شش تا هفت ساعت زمان برد.

اگر ترافيك كلافه كننده بخشي از مسير و ناديده بگيريم همه چيز رويايي بود
از طبيعت بكر و زيبا تا حضور پرشور مردمان روستاها كه درطي مسير ٢٦كيلومتري مسابقه از ساعتها قبل براي تشويق امده بودند
.
.
.
اين كودكان شادمانه ميخواندند و مارو به وجد اوردند .
.
اين شادي كودكانه اندونزيايي كه سرشار از روح زندگي است از جاكارتا تقديم به شما😉😁
.
.
هر چند تيم دوچرخه سواري بخش جاده و كوهستان دست خالي به تهران برميگردن ولي تجربه امروز براي من هميشه به خوشي به يادگار ميماند .
امشب ساعت دوازه به وقت تهران ميزبان دختران تاريخ ساز تيم ملي كبدي هستم،مارو ببينيد و در خوشحاليشون شريك باشيد.
.
.
#جاكارتا #بازيهاي_آسيايي_2018 #ورزش #رقابت #جاده_ #كوهستان #مجري #كودكانه #شادي #اندونزي #خاطره #سفر #عكس #يادگاري #موسيقي #شبكه_سه #گزارشگر
Read more
. . با سميرا زارعي عزيز ( اولين دختر غواصِ غار نورد ايران ) و هستي جان مهريزي ( اولين دختر ايراني كه ...
Media Removed
. . با سميرا زارعي عزيز ( اولين دختر غواصِ غار نورد ايران ) و هستي جان مهريزي ( اولين دختر ايراني كه عميق ترين غار جهان رو پيموده ) در "عصر خانواده " شبكه دو . . خيليييي ام دختراي باحال و سرزنده و مهربوني بودن ، دمشونم گرررررم . . . "عصر خانواده" از شنبه تا چهارشنبه ، حوالي ساعت ١٨ ، شبكه دو. . . تهيه ... .
.
با سميرا زارعي عزيز ( اولين دختر غواصِ غار نورد ايران ) و هستي جان مهريزي ( اولين دختر ايراني كه عميق ترين غار جهان رو پيموده ) در "عصر خانواده " شبكه دو .
.
خيليييي ام دختراي باحال و سرزنده و مهربوني بودن ، دمشونم گرررررم 💙👊 .
.
.
"عصر خانواده" از شنبه تا چهارشنبه ، حوالي ساعت ١٨ ، شبكه دو.
.
.
تهيه كننده : @alikarimi57 .
.
.
طراح لباس: @marjankeshavarz.gallery
.
.
.
#شيرين_صمدي #هستي_مهريزي #سميرا_زارعي #مجري #غارنورد #غواص #اولين #اولين_دختر #شبكه_دو #عصر_خانواده #عصر_خانواده_شبکه_دو_ساعت_شش #تلويزيون #بازيگر #عكس #عكاسي #خنده #سرحال #شاد #برنده #دختران_موفق #خبر #رسانه #خبرنگار #هنر #ورزش #
Read more
Loading...
. ‏اشک شوق دختران طلایی #کبدی : ما تمام جونمون رو گذاشتیم که ثابت کنیم هیچی کم نداریم..‌. خدایا شکرت . . . خیلی‌ها هم تمام جونشون رو گذاشتند تا شما باور نکنید که هیچی کم ندارید! ما هم از اینجا باهاتون اشک شوق می‌ریزیم. ‎ #دخترایرانی تویی، پرتلاش و محترم! پرچمت بالاست ‎ #ورزش_زنان این است ... .
‏اشک شوق دختران طلایی #کبدی :
ما تمام جونمون رو گذاشتیم که ثابت کنیم هیچی کم نداریم..‌. خدایا شکرت
.
.
.
خیلی‌ها هم تمام جونشون رو گذاشتند تا شما باور نکنید که هیچی کم ندارید!
ما هم از اینجا باهاتون اشک شوق می‌ریزیم. ‎ #دخترایرانی تویی، پرتلاش و محترم! پرچمت بالاست ❤
‎ #ورزش_زنان
این است #دختر_خیابان_انقلاب
قابل توجه #مسیح_علینژاد و هرکسی که از #آمریکا بودجه میگیره ...
#یا_زهرا
#iran #girl #sport #women #shia
Read more
تقديم به تيم ملي كشورم، به اميد موفقيتشان ، به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید... به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است. . امضا پریسا فیروزی نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی نوازنده ... تقديم به تيم ملي كشورم،
به اميد موفقيتشان ،
به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید...
به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است.
. امضا پریسا فیروزی

نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی
نوازنده بوق و ساز های کوبه ای :محمود بردک نیا
نوازنده دمام:محمود بردک نیا و پریسا فیروزی
محسن حیدریه،مختار بردکنیا
ملودی بندری فولک
تنظیم کننده ،صدا بردار ،میکس و
مستر:میلاد صفایی
ترانه از خانم الهام‌
@parisafiroozi
Read more
F ‍ <span class="emoji emoji1f535"></span> امید محدث مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: بارزترین ویژگی جوانانی ...
Media Removed
F ‍ امید محدث مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: بارزترین ویژگی جوانانی که دورتر از تهران زندگی می کنند، امیدشان است. تمرین با نشاط هندبال ساحلی دختران در ‎ #سیستان_و_بلوچستان نشان از همین ‎ #امید است. آن‌ها به جای غر زدن؛‌ توپ به دست ‎ #هندبال بازی می کنند. https://t.co/hBZLaEJqt3‌‎ 🏐🏐🏐 #معصومه_ابتکار F
‍ 🔵 امید محدث مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: بارزترین ویژگی جوانانی که دورتر از تهران زندگی می کنند، امیدشان است. 🔹تمرین با نشاط هندبال ساحلی دختران در ‎ #سیستان_و_بلوچستان نشان از همین ‎ #امید است. آن‌ها به جای غر زدن؛‌ توپ به دست ‎ #هندبال بازی می کنند.

https://t.co/hBZLaEJqt3‌‎
🏐🏐🏐
#معصومه_ابتکار
آفرین بر غیرت و همت دختران کبدی کار ایران زمین ، حالا میتوانید هر چقدر دلتان میخواهد فریاد بزنید . مبارکتان باد پیروزی شیرین و این قهرمانی .شما زنان سرزمین پارس هستید ، زنانی که هر کار بخواهند میتوانند بکنند .و حالا همه منتظرند ببینند هدیه قهرمانی شما به چه مقدار و کی از طرف وزارت ورزش تقدیمتان خواهد ... آفرین بر غیرت و همت دختران کبدی کار ایران زمین ، حالا میتوانید هر چقدر دلتان میخواهد فریاد بزنید . مبارکتان باد پیروزی شیرین و این قهرمانی .شما زنان سرزمین پارس هستید ، زنانی که هر کار بخواهند میتوانند بکنند .و حالا همه منتظرند ببینند هدیه قهرمانی شما به چه مقدار و کی از طرف وزارت ورزش تقدیمتان خواهد شد . مبارکتان باد .
Read more
Loading...
دستگاه بسیار پیشرفته وبروز تمرین زیربغل درکنار استاد بزرگ وپدر بدنسازی نوین که من به شخصه بسیار نسبت به ایشون ارادت دارم و همچنین آقای بیت الله عباسپور که خدایش بیامرزد، مدتی رو اینجا تحت مربی گری ایشون مستر گلس گذروندن و همچنین اکثر بزرگان این رشته با ایشون کار کردن. . نمیدونم در ایران ... 🌠
دستگاه بسیار پیشرفته وبروز ℹتمرین زیربغلℹ
درکنار استاد بزرگ وپدر بدنسازی نوین که من به شخصه بسیار نسبت به ایشون ارادت دارم و همچنین آقای بیت الله عباسپور که خدایش بیامرزد، مدتی رو اینجا تحت مربی گری ایشون مستر گلس گذروندن و همچنین اکثر بزرگان این رشته با ایشون کار کردن.
.

نمیدونم در ایران نیز موجود است یانه؟؟
همونطور که میبینید بازوهای این دستگاه در دامنه حرکت از لحاظ فاصله تغییر میکند .
.
#فیتنس #بادی_کلاسیک #فیزیک #بدنسازی
#انگیزه #دختران #پسران #فیتنس_مدل #باشگاه
#جیم #انگیزه #تناسب #
. .
#ورزش #تناسب_اندام
#تغذیه #ایروبیک
#پرورش_اندام #مکمل #رژیم
#بانوان #چالش #دخترانه
#سیکس_پک #زیبایی_اندام
#پشتکار #اراده #سلامتی
#اوقات_فراغت
. .
Read more
تبريك به همه خانوماي ايروني و همه طرفداران فوتبال و فوتسال و دنياي پرهيجان توپ گرد قهرماني اسيا براي دومين سال پياپي مبارك دختران و زنان ملي پوش فوتسال ايران،هموناييكه بي سروصدا بدون توجهات خاص!افتخار مي افرينند،هموناييكه حتي نميتونن بازي همتايانشون رو در زمين فوتبال #استاديوم ببينن،ورودشون ... تبريك به همه خانوماي ايروني و همه طرفداران فوتبال و فوتسال و دنياي پرهيجان توپ گرد
قهرماني اسيا براي دومين سال پياپي مبارك دختران و زنان ملي پوش فوتسال ايران،هموناييكه بي سروصدا بدون توجهات خاص!افتخار مي افرينند،هموناييكه حتي نميتونن بازي همتايانشون رو در زمين فوتبال #استاديوم ببينن،ورودشون ممنوعه!دررررروود👏👏
.
.
از اونجاييكه اين تصاوير نايابه به شدت!
هر طور شده ادم بايد گيرش بياره اينم واسه يه صفحه اي است كه لوگو و نشانشون خيلي خَفَن طوره🙄.
.
چه خوب بازي ميكنن⚽️🙋 .
.
.
نكته:اين تصاوير براي بازي امروز يا اين دوره نيست والبته من هم ننوشتم،جهت استحضار برخي دوستان!.
.
.
#فوتبال #فوتسال #قهرمان #اسيا #ايران #زن #دختر #ورزش #ژاپن #مسابقه #افتخار #اوج
#هميشه_در_اوج_بمان_دختر_ايران.
.
.
@fereshtekarimi
Read more
••• خیابان انقلاب دختران واقعی دارد 🏻🏻🏻🏻 برای دسترسی به تمامی ویدئوها میتوانید به وب سایت و كانال های رسمي شبکه در پیام رسان های داخلی به آدرس زیر مراجعه نمایید: https://linktr.ee/nasrtv #آزادی #چهارشنبه_های_سفید #فوتسال #ورزش_سه #جام_آسیا #حجاب_اجباری #نه_به_حجاب_اجباری ... •••
خیابان انقلاب دختران واقعی دارد😊
👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻
❌❌❌❌❌❌
برای دسترسی به تمامی ویدئوها میتوانید به وب سایت و كانال های رسمي شبکه در پیام رسان های داخلی به آدرس زیر مراجعه نمایید:
✔https://linktr.ee/nasrtv

#آزادی #چهارشنبه_های_سفید #فوتسال #ورزش_سه #جام_آسیا #حجاب_اجباری #نه_به_حجاب_اجباری #ژاپن #فوتسال_بانوان #مسیح_علینژاد #ایران
Read more
Loading...
تقديم به تيم ملي كشورم، به اميد موفقيتشان ، به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید... به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است. . امضا پریسا فیروزی نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی نوازنده ... تقديم به تيم ملي كشورم،
به اميد موفقيتشان ،
به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید...
به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است.
. امضا پریسا فیروزی

نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی
نوازنده بوق و ساز های کوبه ای :محمود بردک نیا
نوازنده دمام:محمود بردک نیا و پریسا فیروزی
محسن حیدریه،مختار بردکنیا
ملودی بندری فولک
تنظیم کننده ،صدا بردار ،میکس و
مستر:میلاد صفایی
ترانه از خانم الهام‌ابنی
تهیه کننده:پریسا فیروزی
فیلمبردار:گروه فیلمسازی آفتاب
تدوین وفیلمبرداری هوایی:کاوه زارعی
اسپانسر:جیب مبارک خودم😅
گروه کر:( ،آقای اسماعیل تنگسیری،اقای احد حسینی زاده ،آقای اسماعیل کنیه و پریسا فیروزی وخانم مهدیه رضازاده)
و تشکر ویژه از استاد محسن حیدریه
و مرسی از حضور آقای محمد مبارکی و اعضای گروه بمباسی
#پریسا_فیروزی #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸ #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر #پریسا_فیروزی #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸ #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر

@parisafiroozi 🙏🏻🇮🇷❤️👸🏻
Read more
. از کم و زیاد آهن بدن با خبر شوید: بیشتر چه کسانی در معرض کمبود آهن هستند؟ کم‌خونی معمولا در سنین ...
Media Removed
. از کم و زیاد آهن بدن با خبر شوید: بیشتر چه کسانی در معرض کمبود آهن هستند؟ کم‌خونی معمولا در سنین و گروه‌های خاصی مثل کودکان در حال رشد، سنین بلوغ، دختران نوجوانی که سیکل ماهیانه در آنها شروع شده، دوران باروری و در زنان شیرده بروز می‌کند و این امر باعث بروز خستگی و بی‌حالی آنها می‌شود. این گروه از ... .
از کم و زیاد آهن بدن با خبر شوید:
بیشتر چه کسانی در معرض کمبود آهن هستند؟
کم‌خونی معمولا در سنین و گروه‌های خاصی مثل کودکان در حال رشد، سنین بلوغ، دختران نوجوانی که سیکل ماهیانه در آنها شروع شده، دوران باروری و در زنان شیرده بروز می‌کند و این امر باعث بروز خستگی و بی‌حالی آنها می‌شود. این گروه از افراد، مهم‌ترین گروه‌های در معرض خطر کمبود هستند. معمولا دختران در سنین بلوغ و باروری به دلیل از دست دادن خون طی عادت ماهیانه در معرض خطر کمبود آهن هستند. البته کمبود آهن در نوزدانی که به طور انحصاری از شیر مادر تغذیه کرده‌اند مطرح نیست اما بعد از شروع تغذیه تکمیلی، اگر مادر دانش کافی تغذیه‌ای نداشته باشد یا به کودک خود مواد غذایی با ارزش تغذیه‌ای بالا ندهد، این کودکان از گروه‌های در معرض خطر کمبود آهن خواهند بود.
علاوه بر این، مهم‌ترین کمبود تغذیه‌ای حتی در ورزشکاران، کمبود آهن است زیرا این عنصر می‌تواند از طریق تعریق از بدن دفع شود. بنابراین کسانی که ورزش‌های هوازی مثل فوتبال، والیبال، بسکتبال و کشتی که نیازمند تحرک بسیار زیادی است انجام می‌دهند، به شدت در معرض کمبود آهن هستند.
ادامه این مطلب را در سایت پوراطب مطالعه کنید.
Www.pourateb.com #pourateb #health #healthy #iron #anemia
#پوراطب #سلامت #سلامتي #بارداری #کمخونی #آهن
Read more
بازی و هیجان بازی و ورزش بازی و بسکتبال کلاسهای تابستانی بسکتبال دختران CN Club @sarv_basketball بازی و هیجان 🏀بازی و ورزش 🏀بازی و بسکتبال 🏀کلاسهای تابستانی بسکتبال دختران CN Club
@sarv_basketball
Loading...
 #breastcancerawareness | No-Client Ads. - Breast Cancer Awareness Month - | از سری تبلیغات ...
Media Removed
#breastcancerawareness | No-Client Ads. - Breast Cancer Awareness Month - | از سری تبلیغات سخت | بدون سفارش‌دهنده - Every three minutes, a woman is diagnosed with breast cancer. - هر سه دقیقه، یک مورد سرطان سینه در جهان تشخیص داده می‌شود. - از هر هشت زن در جهان، یک نفر به سرطان سینه ... #breastcancerawareness
|
No-Client Ads.
- Breast Cancer Awareness Month -
|
از سری تبلیغات سخت | بدون سفارش‌دهنده
-
Every three minutes, a woman is diagnosed with breast cancer.
-
هر سه دقیقه، یک مورد سرطان سینه در جهان تشخیص داده می‌شود.
-
از هر هشت زن در جهان، یک نفر به سرطان سینه مبتلا می‌شود. این در حالی‌ست که در ایران، این آمار یک نفر به ازای هر چهار نفر (دو برابر متوسط جهانی) است.
-
یکی از اصلی‌ترین دلایل این اختلاف فاحشِ ابتلا در کشورمان نسبت به متوسط جهانی، ضعف آموزش و عدم اطلاع‌رسانی و شناخت عمومی از این بیماری و عدم بررسی دوره‌ای و متناوب بافت و غدد پستان توسط شخص و بی‌توجهی به چکاپ سالیانه زیر نظر پزشک است.
-
۶۱ درصد از موارد تشخیص این بیماری در جهان، در مراحل ابتدایی صورت می‌گیرد که در این‌صورت، امکان کنترل و درمان تا ۹۹ درصد افزایش می‌یابد.
-
مراقبت از خود (با تست‌های دوره‌ای و چکاپ سالیانه)، آگاهی و شناخت علایم، عدم مصرف یا مصرف کمتر سیگار و الکل، ورزش و تحرک بدنی کافی، وزن متعادل، خواب و استراحت کافی شبانه و نیز تعادل هورمونی از اصلی‌ترین عوامل پیشگیری از این سرطان اعلام شده‌اند.
-
زمینه‌ی خانوادگی (ژنتیکی) از عوامل مهم ابتلاست و افراد با سابقه‌ی این بیماری نزد بستگان و نزدیکانشان، بایستی اقدامات مراقبتی بیشتری را صرف این مساله کنند.
-
بر خلاف تصور عموم، مردان نیز در معرض ابتلا هستند، اما درصد قابل توجهی از مبتلایان را زنان و دختران تشکیل می‌دهند.
-
اکتبر، ماه اطلاع‌رسانی و پیشگیری از سرطان سینه در سراسر جهان است. با صرف زمانی اندک و مطالعه درباره‌ی این بیماری، می‌توانیم خانواده، دوستان و نزدیکانمان را از علایم و اقدامات پیشگیرانه آگاه کنیم.
-
"برداشت و اشتراک‌گذاری این پست (بدون هماهنگی، کسب اجازه و ذکر نام) برای تمام دوستان، کاملن آزاد است."
|
#woman #women #breastcancer
Read more
• ... ورزش زنان همیشه در سایه است، دختران تیم ملی فوتسال ایران برای موفقیت‌های ارزشمندی که به دست ...
Media Removed
• ... ورزش زنان همیشه در سایه است، دختران تیم ملی فوتسال ایران برای موفقیت‌های ارزشمندی که به دست میارن اونقدر که باید مورد توجه واقع نمیشن و کارشون دیده نمیشه. در کنارشون باشیم و کمک کنیم تا دیده بشن و بتونن راهشون رو ادامه بدن یکشنبه ساعت ۱۷:۳۰ بازی رفت و سه شنبه ساعت بازی برگشت تیم ملی فوتسال ...
...
ورزش زنان همیشه در سایه است، دختران تیم ملی فوتسال ایران برای موفقیت‌های ارزشمندی که به دست میارن اونقدر که باید مورد توجه واقع نمیشن و کارشون دیده نمیشه.
در کنارشون باشیم و کمک کنیم تا دیده بشن و بتونن راهشون رو ادامه بدن
یکشنبه ساعت ۱۷:۳۰ بازی رفت و
سه شنبه ساعت بازی برگشت تیم ملی فوتسال بانوان ایران مقابل تیم ملی اوکراین
‌ مجتمع ورزشی انقلاب ، سالن هندبال
Read more
_ اگر بانوان را از علم، #هنر، #ورزش، داشتن شغل و علاقه هایشان محروم کنیم، ظلم به زن است. از طرفی اگر ...
Media Removed
_ اگر بانوان را از علم، #هنر، #ورزش، داشتن شغل و علاقه هایشان محروم کنیم، ظلم به زن است. از طرفی اگر زن مجبور شود تا پا به پای مرد کار کند تا خرج زندگی را تامین کند #ظلم به زن است. . امروز در دفاع از زن #کمپین راه میفتد که او باید گیسوانش را برای چشم نوازی مردان #رها کند، بعید نیست در آینده کمپینی در دفاع ... _
اگر بانوان را از علم، #هنر، #ورزش، داشتن شغل و علاقه هایشان محروم کنیم، ظلم به زن است.
از طرفی اگر زن مجبور شود تا پا به پای مرد کار کند تا خرج زندگی را تامین کند #ظلم به زن است.
.
امروز در دفاع از زن #کمپین راه میفتد که او باید گیسوانش را برای چشم نوازی مردان #رها کند،
بعید نیست در آینده کمپینی در دفاع از #زن راه بیفتد که او باید مثل مرد کار کند تا به مردان کمک کنند.
.
خانم نانسی لی دموس محقق و نویسنده آمریکایی مسیحی، درباره #آمریکا می نویسد:
نیم قرن پیش، تعداد معدودی از زنان با #شعار رها ساختن زنان از یوغ مردان،
مفاهیمی چون #عفاف، خویشتن داری و نجابت را از واژه نامه ما حذف کردند و
#انتخاب، #طلاق و #خیانت را جایگزین آن کردند.
یکی از مخرب ترین اهداف این گروه، سبک شمردن #ازدواج و #مادری همچنین بیرون آوردن بانوان به سوی #بازار کار بود.
پیامد هایی که این اندیشه به ارمغان آورد:
میلیون ها #نوزاد پیش از طلوع آفتاب به #مهد_کودک سپرده شده و غروب به خانه بر می گردند.
اعضای #خانواده کمتر کنار هم غذا می خورند.
بیشتر #عاطفه زنان متاهل بیرون از خانه صرف مردان محیط کار می شود.
وقتی فرزندان بزرگ می شوند رابطه سردی با #مادر دارند.
بخشی از کتاب دروغ هایی که زنان باور می کنند @nancydemoss
عکس.نوشت: #طلبه سی ساله با هشت فرزند و همسرشون از فعالان اجتماعی
#زندگی_طلبگی_با_طعم_عسل
#چهارشنبه_های_سفید
#دختران_خیابان_انقلاب
Read more
تقديم به تيم ملي كشورم، به اميد موفقيتشان ، به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید... به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است. امضا پریسا فیروزی @parisafiroozi نوازنده نی انبان:پریسا ... تقديم به تيم ملي كشورم،
به اميد موفقيتشان ،
به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید...
به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است.
امضا پریسا فیروزی
@parisafiroozi
نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی
نوازنده بوق و ساز های کوبه ای :محمود بردک نیا
نوازنده دمام:محمود بردک نیا و پریسا فیروزی
ملودی بندری فولک
تنظیم و صدا بردار ومیکس و
مستر:میلاد صفایی
گروه فیلمسازی آفتاب
گروه کر:(استاد محسن حیدریه ،آقای اسماعیل تنگسیری،اقای احد حسینی زاده ،آقای اسماعیل کنیه وخانم مهدیه رضازاده)
و تشکر ویژه از استاد محسن حیدریه .
#اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸ #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸ #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر
Read more
@parisafiroozi دِمِت گرم پريسا فيروزي🏼 @parisafiroozi @parisafiroozi تقديم به تيم ملي كشورم، به اميد موفقيتشان ، به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید... به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ ... @parisafiroozi دِمِت گرم پريسا فيروزي✋🏼
@parisafiroozi
@parisafiroozi
تقديم به تيم ملي كشورم،
به اميد موفقيتشان ،
به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید...
به اميد روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است.
. امضا پریسا فیروزی
Read more
تا آخر ببینید تا شاد شید.... ویدیوی بوشهری هابرای جام_جهانی پریسا فیروزی نوازنده نی انبان: به امیدروزی که سایه سنگین بی انصافی تبعیض از سر ورزش، موسیقی ودیگرفعالیتهای اجتماعی دخترانِ سرزمینم برداشته شده است. تا آخر ببینید تا شاد شید....
ویدیوی بوشهری هابرای جام_جهانی

پریسا فیروزی نوازنده نی انبان: 🔹به امیدروزی که سایه سنگین بی انصافی تبعیض از سر ورزش، موسیقی ودیگرفعالیتهای اجتماعی دخترانِ سرزمینم برداشته شده است.
. تبريك به پريسا عزيز🏻 و با آرزوى موفقيت براى تيم ملى فوتبال كشورمان 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 #Repost @parisafiroozi with @get_repost ・・・ تقديم به تيم ملي كشورم، به اميد موفقيتشان ، به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید... به اميد دیدن روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ... . تبريك به پريسا عزيز👏🏻💝 و با آرزوى موفقيت براى تيم ملى فوتبال كشورمان 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 #Repost @parisafiroozi with @get_repost
・・・
تقديم به تيم ملي كشورم،
به اميد موفقيتشان ،
به امید شادی مردم سرزمینم،چیزی که این روزها سخت به دست می آید...
به اميد دیدن روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است.
. امضا پریسا فیروزی
@parisafiroozi
نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی
نوازنده بوق و ساز های کوبه ای :محمود بردک نیا
نوازنده دمام:محمود بردک نیا و پریسا فیروزی
محسن حیدریه،مختار بردکنیا
ملودی بندری فولک
تنظیم کننده ،صدا بردار ،میکس و
مستر:میلاد صفایی
ترانه از خانم الهام‌ابنی
تهیه کننده:پریسا فیروزی
فیلمبردار:گروه فیلمسازی آفتاب
تدوین وفیلمبرداری هوایی:کاوه زارعی
گروه کر:( آقای اسماعیل تنگسیری،اقای احد حسینی زاده ،آقای اسماعیل کنیه و پریسا فیروزی وخانم مهدیه رضازاده)
و تشکر ویژه از استاد محسن حیدریه
و حضور آقای محمد مبارکی و اعضای گروه بمباسی
#پریسا_فیروزی #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸ #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر #پریسا_فیروزی #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸ #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر
Read more
97/3/25 به اميد دیدن روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است. پریسا فیروزی نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی @parisafiroozi #پریسا_فیروزی #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد #جام_جهانی_روسیه #جام_جهانی_۲۰۱۸  #fifaworldcuprussia #موسیقی_نواحی  #موسیقی_جنوب_ایران  #بوشهر #پریسا_فیروزی  #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد #جام_جهانی_روسیه #جام_جهانی_۲۰۱۸  #fifaworldcuprussia #موسیقی_نواحی  #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر #fifa #iran #rosie #football #Worldcup2018 97/3/25
به اميد دیدن روزي كه سايه ي سنگين بي انصافی ،تبعيض و بي مهري از سر ورزش ، موسيقي و ديگر فعاليت هاي اجتماعي دخترانِ سرزمينم برداشته شده است.
پریسا فیروزی

نوازنده نی انبان:پریسا فیروزی
@parisafiroozi
#پریسا_فیروزی #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸  #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی  #موسیقی_جنوب_ایران  #بوشهر #پریسا_فیروزی  #اولین #دختری #که #سرودی #را #تقدیم #تیم_ملی #کشورش #کرد
#جام_جهانی_روسیه
#جام_جهانی_۲۰۱۸  #fifaworldcuprussia
#موسیقی_نواحی  #موسیقی_جنوب_ایران #بوشهر #fifa #iran #rosie #football #Worldcup2018
شما هم از آن هایی هستید که معتقدند انسان دارد عمرش را در اینترنت هدر می دهد؟ شما هم از آنهایی هستید که ...
Media Removed
شما هم از آن هایی هستید که معتقدند انسان دارد عمرش را در اینترنت هدر می دهد؟ شما هم از آنهایی هستید که معتقدند آنهایی که عضو هیچ شبکه اجتماعی نیستند، دارند تند تند کتب خطی و به روزترین مقاله های علمی و جدیدترین رمان ها را می خوانند و تند تند پله های ترقی را بالا می روند و توی مهمانی هایشان شعر سعدی می خوانند ... شما هم از آن هایی هستید که معتقدند انسان دارد عمرش را در اینترنت هدر می دهد؟ شما هم از آنهایی هستید که معتقدند آنهایی که عضو هیچ شبکه اجتماعی نیستند، دارند تند تند کتب خطی و به روزترین مقاله های علمی و جدیدترین رمان ها را می خوانند و تند تند پله های ترقی را بالا می روند و توی مهمانی هایشان شعر سعدی می خوانند و باقلوای خانگی می خورند و تند تند گل می گویند و گل می شنوند
و هیچکس هم تند تند از روی آخرین جوک های تلگرامی اش روخوانی نمی کند؟

خب، من این طور فکر نمی کنم.
اینترنت و این دنیای اصطلاحاً مجازی، جذابترین جایی ست که بشر در طول حیاتش توانسته بسازد.
حالا این که هرکس چه استفاده ای از آن می کند به خودش مربوط است.
عده ای عمرشان را هدر می دهند (همان کاری که در دنیای اصطلاحاً واقعی می کنند)
و عده ای گنجینه را پیدا می کنند و کشف می کنند و می آموزند و ایده می گیرند و چشم هایشان بازتر از قبل می شود
و از دیوارها و مرزها رد می شوند و به جایی می روند که هرگز نبوده اند.

من فرق چندانی بین زندگی در دنیای واقعی و مجازی نمی بینم.
ما همان آدم ها هستیم. اگر در دنیای واقعی هی در حال امتحان کردن رژیم های مختلف لاغری ایم و از این و آن سراغِ «چی بخورم لاغر شم؟» را می گیریم، در دنیای مجازی پیجِ "لاغری در 10 روز" را دنبال می کنیم.
اگر اهل مطالعه ایم، ناشران محبوبمان را دنبال و کتاب های جدیدی پیدا می کنیم.
اگر کارمان در شهر، دید زدن این و آن و نظر دادن راجع به لباس و هیکل و قیافه دیگران است، در شبکه های اجتماعی توی صفحه "دختران و پسرانِ فلان" می چرخیم و زیر عکس ها کامنتِ «واه واه چه زشت و چه بد تیپ»‌ و «منم اگه انقد آرایش کنم به این خوشگلی می شم» و «این که همه جاش عملیه» می گذاریم.
اگر در دنیای واقعی اهل ورزش کردنیم، در دنیای مجازی ویدئوهای "تمرین در خانه بدون وسایل بدنسازی" را تماشا می کنیم. اگر ذاتاً‌ اهل خاله زنک بازی ایم، در اینترنت هم دنبال مکانی با چنین هدفی می گردیم.
فحاشانِ دنیای مجازی، خردمندانِ منزه دنیای واقعی نیستند.
ما در هر دو دنیا دنبال علایق مان می رویم؛
دنبال چیزی که واقعاً هستیم. حالا گیریم با کمی ظرافت و مخفی کاری بیشتر.

به گمانم این که فکر کنیم اگر شبکه های اجتماعی و کلاً اینترنت وجود نداشت، ما داشتیم به بهترین و مفیدترین شکل ممکن زندگی می کردیم و شاد و خوشبخت و موفق بودیم، بزرگترین فریب خویشتن است.
اینترنت و مشتقاتش روی پله ترقی زندگی ما ننشسته اند. اگر این طور فکر می کنید، شکل استفاده تان از این گنجینه را عوض کنید. #آنالی_اک
Read more
. 🏐 آغاز به کار تیم والیبال پرشین دختران خانه ایرانی طبرسی مشهد . <span class="emoji emoji1f4cc"></span>این تیم از ١٢ دختر نه تا سیزده سال ...
Media Removed
. 🏐 آغاز به کار تیم والیبال پرشین دختران خانه ایرانی طبرسی مشهد . این تیم از ١٢ دختر نه تا سیزده سال تشکیل شده و تمرینات این تیم به صورت هفتگی برگزار می‌گردد. . هدف از تشکیل این تیم علاوه بر فواید ورزش برای کودکان در سنین رشد و تخلیه‌ی خشم و هیجان، آموزش کار گروهی و ایجاد حس تعلق به گروه در این کودکان ... .
🏐 آغاز به کار تیم والیبال پرشین دختران خانه ایرانی طبرسی مشهد
.
📌این تیم از ١٢ دختر نه تا سیزده سال تشکیل شده و تمرینات این تیم به صورت هفتگی برگزار می‌گردد. .
🌀هدف از تشکیل این تیم علاوه بر فواید ورزش برای کودکان در سنین رشد و تخلیه‌ی خشم و هیجان، آموزش کار گروهی و ایجاد حس تعلق به گروه در این کودکان است.
#جمعیت_امام_علی
Read more
 #نازنين_كيومرثي . داور رسمي فدراسيون جمهوري اسلامي ٨ سال داوري رسمي . نماينده استان گيلان در ...
Media Removed
#نازنين_كيومرثي . داور رسمي فدراسيون جمهوري اسلامي ٨ سال داوري رسمي . نماينده استان گيلان در مسابقات كشوري دارای مقام درمسابقات تيراندازی و عنوان مقام اولي تيمي در كشور،مقام اولي در استان گيلان و مقام هاي ديگر . تنها داور گیلانی و لاهیجانی ، در مسابقات تیراندازی جام احیای دریاچه ارومیه ... #نازنين_كيومرثي .

داور رسمي فدراسيون جمهوري اسلامي
٨ سال داوري رسمي .
نماينده استان گيلان در مسابقات كشوري
دارای مقام درمسابقات تيراندازی و عنوان مقام اولي تيمي در كشور،مقام اولي در استان گيلان و مقام هاي ديگر .

تنها داور گیلانی و لاهیجانی ، در مسابقات تیراندازی جام احیای دریاچه ارومیه .

سرکارخانم کیومرثی تنها داور مسابقات کشوری و بین المللی ازاستان گیلان هستند .

#شهرام_ترابی .

#ورزش_تیراندازی #تیراندازی_دختران #تیراندازی_بانوان #تیراندازی_با_کمان
Read more
به امید روزی که تمام دختران و زنان سرزمینم به دور از هرگونه حاشیه و دلواپسی و تبعیض بتونن در کنار مردان و پسران از ورزش ، آزادی و زندگیشون لذت ببرند.. #نه_به_خشونت_علیه_زنان #ورود_زنان_به_ورزشگاه #ورود_زنان_به_استادیوم #نه_به_تبعیض_جنسیتی #نه_به_مغز_متحجر به امید روزی که تمام دختران و زنان سرزمینم به دور از هرگونه حاشیه و دلواپسی و تبعیض بتونن در کنار مردان و پسران از ورزش ، آزادی و زندگیشون لذت ببرند..🙏❤️🙏
#نه_به_خشونت_علیه_زنان #ورود_زنان_به_ورزشگاه #ورود_زنان_به_استادیوم
#نه_به_تبعیض_جنسیتی #نه_به_مغز_متحجر
. سولماز خوشکلام ، یک آبان ماهی خاص و یک شیرازی اصیل، کم حرف ، پرمدعا ، لبریز از پشتکار ، خستگی ناپذیرو ...
Media Removed
. سولماز خوشکلام ، یک آبان ماهی خاص و یک شیرازی اصیل، کم حرف ، پرمدعا ، لبریز از پشتکار ، خستگی ناپذیرو به زعم خودشون (نه بقیه) شوخ طبع. به روایتی پدرش تکواندوکار بوده و کنار استخر خونشون بهش کاراته یاد میداده که دختر قصه ما در حین اجرای فن "چونبی سوگی" پاش سر میخوره و میفته توی آب و استارت شناگر شدن از ... .
سولماز خوشکلام ، یک آبان ماهی خاص و یک شیرازی اصیل، کم حرف ، پرمدعا ، لبریز از پشتکار ، خستگی ناپذیرو به زعم خودشون (نه بقیه) شوخ طبع. به روایتی پدرش تکواندوکار بوده و کنار استخر خونشون بهش کاراته یاد میداده که دختر قصه ما در حین اجرای فن "چونبی سوگی" پاش سر میخوره و میفته توی آب و استارت شناگر شدن از همینجا زده میشه. از سه سالگی توی آب شیرجه زده و باهاش زندگی کرده و به خاطر همینه که چیزی به نام ترس از آب براش تعریف نشده. از یکی از دوستان نزدیکش شنیدم که باید از هر سی و هشت ساعت، بیست دقیقه توی آب باشه وگرنه اکسیژن موردنیاز بدنش تامین نمیشه ، لقب "دختر دوزیست" ایران هم ظاهرا نشات گرفته از همینجاست.توی چهارسالگی در مسابقات هشت ساله ها شرکت میکنه و مقامی نمیاره ولی اونقد گریه میکنه که مسئولین بهش یه آبرنگ میدن ، آبرنگی که به گفته خودش از تمام سکه های بعدی واسش ارزشمندتر بوده و الان همون آبرنگ توی یه تابلوی قهوه ای رنگ بالای تختش نصب شده. توی خلوت خودش ویولن می زنه و الگوی موسیقی خودش رو "سامول یروینیان" می دونه (کلیپ چهارم بالا) . در آشپزی هم ادعای "املت" پزی رو داره و در وصف املتش میگه :" اگر به بقیه املت ها شعور، فهم و اجازه رشد داده شه حد نهایتی که میتونن بهش برسن باز هم پایین تر از املت منه!" ولی مادرشون دستپختشون رو "چیزی هم مرز با افتضاح" توصیف کردند ( در برابر دادن عکس املت مقاومت کردند!).بحران آب براش چندان جدی نیست چون که آب استخر هر پنج سال یه بار عوض میشه. انحنای پَسِ کله ی کچل ها رو خیلی دوست داره. توی خاطره گفتن و یا جوک گفتن هیچ مهارتی نداره. کلی مدال استانی و کشوری داره که تعداد دقیقش رو نمیدونه ، کلی رکورد کشوری رو شکونده و پنج تا از رکوردای شنای المپیاد به نامشه. بعد از دوره قبلی المپیاد، برای ادامه دادن ارشد، دانشگاه فردوسی بهش پیشنهاد میشه(از طرف دانشگاه فردوسی) که قبول نمیکنه و ترجیح میده دانشگاه شیراز بمونه و دانشگاه شیراز هم به خاطر این تصمیم از دوره قبل تا به الان هیچ حمایتی ازش نمی کنه( :) ) و حتی شنیده شده یکی از مسئولین بهش گفته که : "اومدی این خراب شده درس بخونی یا که ورزش کنی ؟! نتیجه سرمایه گذاری نکردن دانشگاه روی ورزش رو هم می تونین در مدال های کسب شده در مسابقات اخیر رصد کنید. عوضِ دانشگاه ، مربیش رو عامل موفقیت هاش میدونه و کلی بهش مدیونه (عکس اول) .امیدواریم از دختر قصه ما که در المپیاد دختران امسال برای دانشگاه شیراز سه مدال طلا ( کلا چهار طلا داشتیم ) آورده ، به نحو شایسته قدردانی بشه....
.
#پنجشنبه_دانشجویی
Read more
. ‎گفت و گو ايسنا با دختر پرنده ایران، همسر و مربی‌اش . سپیده توکلی از پنج سالگی ورزش را با رشته‌های ...
Media Removed
. ‎گفت و گو ايسنا با دختر پرنده ایران، همسر و مربی‌اش . سپیده توکلی از پنج سالگی ورزش را با رشته‌های مختلف آغاز کرد و در نهایت تصمیم گرفت دوومیدانی را به صورت حرفه‌ای ادامه دهد. او گرچه در طول دوران ورزشی‌اش جزو دختران موفق و مطرح در رشته دوومیدانی بود اما می گوید که شاید اگر در تکواندو ادامه می داد ... .
‎گفت و گو ايسنا با دختر پرنده ایران، همسر و مربی‌اش
.

سپیده توکلی از پنج سالگی ورزش را با رشته‌های مختلف آغاز کرد و در نهایت تصمیم گرفت دوومیدانی را به صورت حرفه‌ای ادامه دهد. او گرچه در طول دوران ورزشی‌اش جزو دختران موفق و مطرح در رشته دوومیدانی بود اما می گوید که شاید اگر در تکواندو ادامه می داد بیشتر پیشرفت می‌کرد.
به گزارش ایسنا، سپیده توکلی که دو سال گذشته به دلیل بی مهری فدراسیون مدتی از فضای قهرمانی دور مانده بود، در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا با کسب یک مدال طلا و یک نقره دوباره به نقطه اوج بازگشت. او مدتی است که با محسن ربانی تمرینات خود را آغاز کرده و روز به روز در حال پیشرفت است. سپیده نقطه پایانی برای دوران ورزشی خود نمی‌بیند و هدفش بعد از کسب مدال بازی های آسیایی حضور در قهرمانی جهان است.
.

توکلی در حال حاضر با رکورد ۱.۸۴ رکورددار پرش ارتفاع دختران ایران و یکی از شانس‌ها حضور در بازی های آسیایی جاکارتا است. او در بازی های آسیایی گوانگجو و اینچئون نیز حضور داشته است. یک مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز قهرمانی داخل سالن آسیا، برنز جایزه بزرگ آسیا، ۵ مدال طلای غرب آسیا و نقره انتخابی قهرمانی اروپا را در ماده‌های پرش ارتفاع، پنجگانه،هفتگانه و دوی امدادی در کارنامه خود دارد.
سپیده توکلی به تازگی با ایمان روغنی که از ملی پوشان سابق تیم ملی دوومیدانی ایران است ازدواج کرد. روغنی که به طور کامل با دغدغه های این رشته آشنایی دارد، در خانه، تمرینات و مسابقات برای فراهم کردن شرایط و موفقیت سپیده تمام تلاش خود را می کند. . .
* در بازی‌های آسیایی چه انتظاری از خودتان دارید؟
سپیده توکلی: من به انتظاری که خودم و مربی داریم فکر می‌کنم. من در دو دوره از بازی‌های آسیایی بوده ام و در هر دو هم رکوردشکنی داشتم. در ۲۰۱۴ تا یک قدمی مدال هم رفتم، اما به خاطر خطای خیلی کوچک مدال را از دست دادم. در این دوره از بازی‌ها خیلی به این که چه ورودی گذاشته اند فکر نمی‌کنم. فقط به این فکر می‌کنم که چگونه بیشتر تمرین و تلاش کنم تا بتوانم در بازی‌ها ۱۰۰ درصد مدال بگیرم. تنها به مدال‌ بازی‌ها فکر می‌کنم، درهر مسابقه‌ای که می‌دهم به این فکر نمی‌کنم که عدد اعلام شده را بپرم. تنها به این فکر می‌کنم که چه رکوردی را بزنم که به مدال نزدیک تر شوم. برای همین خیلی خودم را درگیر ورودی‌ها نمی‌کنم. انتظاری که از خودم دارم این است که مدال بگیرمو امیدوارم این اتفاق بیافتد.
.
پ.ن: لینک کامل مصاحبه در استوری
. ‏https://www.isna.ir/news/97032109815/
.
@iman__roghani
@mohsen_polevault ‎
@m.abdoljavadi
Read more
سید حسن خمینی: امید است قهرمانی تیم فوتسال دختران، سرآغاز درخشش ورزش زنان ایران باشد توانایى دختران ...
Media Removed
سید حسن خمینی: امید است قهرمانی تیم فوتسال دختران، سرآغاز درخشش ورزش زنان ایران باشد توانایى دختران پرتوان ایرانى که با حفظ ارزش های اسلامى توانستند قابلیت های خود را در قاره آسیا ثابت کنند، بسیار مهم و با ارزش است در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در رقابتهای جام ملتهای آسیا، آيت الله ... سید حسن خمینی: امید است قهرمانی تیم فوتسال دختران، سرآغاز درخشش ورزش زنان ایران باشد

توانایى دختران پرتوان ایرانى که با حفظ ارزش های اسلامى توانستند قابلیت های خود را در قاره آسیا ثابت کنند، بسیار مهم و با ارزش است
در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در رقابتهای جام ملتهای آسیا، آيت الله سید حسن خمینی در پیامی این قهرماني پر افتخار را تبریک گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني آستان؛ متن پيام یادگار امام به شرح زير است:

بسمه تعالى

قهرمانی تیم فوتسال دختران ایران در آسیا یک خبر خوب براى ورزش ایران است

توانایى دختران پرتوان ایرانى که با حفظ ارزش های اسلامى توانستند قابلیت های خود را در قاره آسیا ثابت کنند، بسیار مهم و با ارزش است

امید است این پیروزى سرآغاز درخشش ورزش زنان ایران در تمام رشته ها باشد

سید حسن خمینی

#ورزش #دختران #ورزشکار #یادگار_امام
Read more
رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته ...
Media Removed
رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته باشیم برای هدفی بزرگ. آینده ورزش دختران ایران ، روشن است. برای ایران و برای آینده. همه ما "حامی ورزش بانوان" هستیم ... رسانه ورزش زنان ایران www.iwsports.ir دنبال کنید : @iwsports #همه_حامی_ورزش_بانوان رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته باشیم برای هدفی بزرگ. آینده ورزش دختران ایران ، روشن است.
برای ایران و برای آینده. همه ما "حامی ورزش بانوان" هستیم ...
رسانه ورزش زنان ایران www.iwsports.ir
دنبال کنید : @iwsports
#همه_حامی_ورزش_بانوان
بازگشت ورزش به مقطع ابتدایی دختران معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری از بازگشت ورزش به کلاس‌های ...
Media Removed
بازگشت ورزش به مقطع ابتدایی دختران معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری از بازگشت ورزش به کلاس‌های مقطع ابتدایی دانش‌آموزان دختر خبر داد. معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: «متاسفانه در دهه ۶۰ به دلیل جنگ و مسائل اقتصادی، یا کمبود بودجه، معلم خاص ورزش برای دانش‌آموزان ... بازگشت ورزش به مقطع ابتدایی دختران

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری از بازگشت ورزش به کلاس‌های مقطع ابتدایی دانش‌آموزان دختر خبر داد.
معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: «متاسفانه در دهه ۶۰ به دلیل جنگ و مسائل اقتصادی، یا کمبود بودجه، معلم خاص ورزش برای دانش‌آموزان دختر حذف شد و تدریس تربیت‌بدنی را به معلمان همان پایه واگذار کردند و با توجه به وظایف معلم، موضوع ورزش در حاشیه قرار گرفت.» او ادامه داد: «ما در دولت متوجه شدیم که بسیاری از دانش‌آموزان دختر فاقد معلم ورزش هستند. بنابراین با پیشنهاد کارگروه ورزش معاونت امور زنان و خانواده با دبیری خانم طاهریان نشست‌هایی با کارشناسان و وزارتخانه‌های آموزش پرورش، ورزش و جوانان و دکتر بطحایی داشتیم که در نهایت مساله در مسیر حل‌ و فصل قرار گرفت.» معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری افزود: «وزیر آموزش و پرورش، آقای بطحایی هفته گذشته نشستی را با عنوان طرح آموزش ورزش مقطع ابتدایی دختران تشکیل داد و قطعا این موضوع در سطح کشور برای همه برگزار خواهد شد. با اقدامات انجام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش و معاونت امور زنان و خانواده امیدواریم خلائی که در سال‌های گذشته برای دختران به وجود آمده بود جبران شود.» #معصومه_ابتکار
Read more
<span class="emoji emoji2705"></span>سعید آذری در مراسم #تکریم_سبز: ورزش بانوان ذوب آهن سهم زیادی در افتخارات ذوب آهن دارد/ دختران ما ...
Media Removed
سعید آذری در مراسم #تکریم_سبز: ورزش بانوان ذوب آهن سهم زیادی در افتخارات ذوب آهن دارد/ دختران ما همیشه پرچم ذوب آهن را بالا نگه داشته اند مراسم تجلیل از پروانه شریف زاده" مدیراسبق ورزش بانوان و سرمربی سال های نه چندان دور تیم والیبال بانوان ذوب آهن، پیش از ظهر امروز در تالار شفق اصفهان برگزار شد. ... ✅سعید آذری در مراسم #تکریم_سبز: ورزش بانوان ذوب آهن سهم زیادی در افتخارات ذوب آهن دارد/ دختران ما همیشه پرچم ذوب آهن را بالا نگه داشته اند ✅مراسم تجلیل از پروانه شریف زاده" مدیراسبق ورزش بانوان و سرمربی سال های نه چندان دور تیم والیبال بانوان ذوب آهن، پیش از ظهر امروز در تالار شفق اصفهان برگزار شد. ✅در این مراسم که با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش بانوان استان اصفهان، سعید آذری مدیرعامل و معاونین، مدیران و پرسنل باشگاه ذوب آهن و خانم شاکری فر معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد از خدمات 30 ساله "پروانه شریف زاده" تقدیر و تجلیل شد. ✅سعید آذری در این مراسم با بیان اینکه باشگاه ذوب آهن همواره به ورزش بانوان توجه ویژه ای داشته اظهار کرد: باشگاه ذوب آهن همواره در بعد ورزش بانوان، چه از بعد ورزش همگانی و سلامت و چه از بعد ورزش قهرمانی توجه ویژه ای به ورزش بانوان داشته است. ✅مدیرعامل باشگاه ذوب آهن افزود: طی سالیان گذشته افتخار آفرینی دختران ذوب آهن در میادین مختلف ورزشی، موجب شده تا پرچم ذوب آهن، بر آسمان ورزش بانوان به اهتزاز درآید. ✅آذری همچنین در این مراسم با تقدیر از زحمات "شریف زاده" در رشد و اعتلای ورزش بانوان ذوب آهن، اذعان کرد: ورزش بانوان ذوب آهن با تکیه بر جوان گرایی همیشه در مسیر موفقیت بوده و امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در ورزش بانوان اثر گذار باشیم. ✅در مراسم #تکریم_سبز همچنین پیام ویدیویی ملی پوشان تیم والیبال بانوان ذوب آهن و کلیپی در ارتباط با "پروانه شریف زاده" پخش شد. ✅گفتنی است؛ با بازنشستگی شریف زاده، با حکم سعید آذری "سارا نصیری" به عنوان مدیر ورزش قهرمانی باشگاه ذوب آهن منصوب شده است.
عکس: رسول معمار
Read more
در بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم‌های ملی تکواندو؛  محمدیان: دختران تکواندو همواره ...
Media Removed
در بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم‌های ملی تکواندو؛  محمدیان: دختران تکواندو همواره تاریخ ساز ورزش بانوان کشور بودند فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز (سه شنبه – 5 تیرماه) با حضور در محل تمرین تیم‌های ملی تکواندو از نزدیک در جریان روند آماده سازی ملی‌پوشان ... در بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم‌های ملی تکواندو؛ 
محمدیان: دختران تکواندو همواره تاریخ ساز ورزش بانوان کشور بودند

فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز (سه شنبه – 5 تیرماه) با حضور در محل تمرین تیم‌های ملی تکواندو از نزدیک در جریان روند آماده سازی ملی‌پوشان تیم‌های پومسه و کیوروگی زنان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و زهرا سادات موسوی (مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان) با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی تیم‌های ملی کیوروگی و پومسه بزرگسالان اعزامی به بازی‌های آسیایی و نوجوانان حاضر در اردوی بازی‌های المپیک 2018 - آرژانتین بازدید و با اعضا و کادرفنی تیم‌های کشورمان گفت‌و‌گو کردند.

در ابتدا محمدیان به همراه رییس و نایب رییس فدراسیون تکواندو با حضور در مزار شهید گمنام آرمیده در فدراسیون تکواندو به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند و سپس در بازدید از اردو سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو و زهرا سروی نایب رییس بانوان گزارشی از روند آماده سازی تیم‌های ملی مطرح و از حضور محمدیان تشکر و قدردانی کردند.
فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در بازدید از تمرینات تیم ملی تکواندو و در جمع ملی‌پوشان اظهار داشت: همواره پیگیر رشته پرافتخار تکواندو هستم و امیدوارم همیشه شما را قدرتمند در میدان مسابقات ببینم. دختران تکواندو همواره تاریخ ساز ورزش کشور به ویژه در بخش بانوان بوده اند و تکواندو همواره توانسته اولین‌ها را در این بخش رقم بزند. شاید در دیگر رشته‌ها نیز برای اولین بار افتخاراتی رقم خورده باشد اما شما توانسته‌اید افتخارآفرینی‌های ویژه‌ای را ثبت کنید و قطعا از شما با شایستگی‌هایی که دارید جز این انتظار نمی‌رود.

وی افزود: تردید نکنید وزارت ورزش و جوانان همیشه در کنار فدراسیون تکواندو است و حمایت‌های لازم را برای اجرای برنامه‌های در نظر گرفته شده خواهیم داشت.
Read more
حضور در بوستان بسيار زيباي نرگس به مناسبت روز دختر/ اعتقاد دارم دختران و زنان مناطق پهنه جنوب تهران ...
Media Removed
حضور در بوستان بسيار زيباي نرگس به مناسبت روز دختر/ اعتقاد دارم دختران و زنان مناطق پهنه جنوب تهران به تحرك و ورزش بايد توجه ويژه اي داشته باشند. به دلايل متعددي؛ احتمالا مشكلات جسمي از قبيل پوكي استخوان ميتواند در اين مناطق؛ بيشتر جلوه گري كند كه راهكار آن ورزش براي دختران و بانوان است.به لطف زحمات ... حضور در بوستان بسيار زيباي نرگس به مناسبت روز دختر/ اعتقاد دارم دختران و زنان مناطق پهنه جنوب تهران به تحرك و ورزش بايد توجه ويژه اي داشته باشند. به دلايل متعددي؛ احتمالا مشكلات جسمي از قبيل پوكي استخوان ميتواند در اين مناطق؛ بيشتر جلوه گري كند كه راهكار آن ورزش براي دختران و بانوان است.به لطف زحمات مديريت شهري تهران؛ در چند سال اخير بوستانها و اماكن ورزشي بسيار زيادي؛ پذيراي بانوان عزيز بوده است
#ورزش #بانوان #روز_دختر #بوستان_نرگس #مديريت_جهادي #مديريت_شهري #جهاد_ادامه_دارد #شهرداري_تهران #منطقه_هجده #شهرداري_منطقه_١٨ #وحيد_نوروزي
Read more
... تمرين روز دوشنبه در پارك نياوران ،يه ورزش گروهى كه با انرژى خوب #مربيان ستاره سهيل و دوستانى كه ...
Media Removed
... تمرين روز دوشنبه در پارك نياوران ،يه ورزش گروهى كه با انرژى خوب #مربيان ستاره سهيل و دوستانى كه زحمت كشيدن و تشريف آوردن يه روز خوب و پر #انرژى رو برامون #ساخت،چون اين بار خيلى سريع اين اتفاق افتاد نتونستيم خيلى شرايط عالى براى دوستان فراهم كنيم ولى خوشحالم كه با انرژى خوب دوستان به #بهترين شكل ... ...
تمرين روز دوشنبه در پارك نياوران ،يه ورزش گروهى كه با انرژى خوب #مربيان ستاره سهيل و دوستانى كه زحمت كشيدن و تشريف آوردن يه روز خوب و پر #انرژى رو برامون #ساخت،چون اين بار خيلى سريع اين اتفاق افتاد نتونستيم خيلى شرايط عالى براى دوستان فراهم كنيم ولى خوشحالم كه با انرژى خوب دوستان به #بهترين شكل برگزار شد.ممنون از #شبكه #روبيكا و شبكه #لحظه كه محبت كردن و اين تصاوير رو براى ما حاضر كردن.(به زودى برنامه هاى بعدى رو خدمتتون اطلاع ميديم)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#روبيكا #ورزش #ورزش_صبحگاهی #پارك_نياوران #سلامتى #تهران #تيم_ملى #قهرمانان #فوتبال #كارديو #ايران #تغذيه #رژيم #پسران #دختران #ستاره_سهيل
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖
ممنون بابت زحماتتون
@aliseifiiii
@mehdi_hosseini_ktx
Read more
سوسن رشیدی دختر کوچ نشین عشایر کرمانشاه با تمام سختیها از حبس خانگی خانواده اش بگیر تا طی کردن مسیر ...
Media Removed
سوسن رشیدی دختر کوچ نشین عشایر کرمانشاه با تمام سختیها از حبس خانگی خانواده اش بگیر تا طی کردن مسیر سه ساعته برای رسیدن به باشگاه و...توانست 11 دوره قهرمان کیک بوکسینگ زنان ایران شود. هر بژی گیان🏼🏼🏼🏼🏼🏼 ماجرای دختر عشایری که قهرمان جهان شد قهرمان کیگ بوکسینگ ... سوسن رشیدی دختر کوچ نشین عشایر کرمانشاه با تمام سختیها از حبس خانگی خانواده اش بگیر تا طی کردن مسیر سه ساعته برای رسیدن به باشگاه و...توانست 11 دوره قهرمان کیک بوکسینگ زنان ایران شود.
هر بژی گیان👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ماجرای دختر عشایری که قهرمان جهان شد

قهرمان کیگ بوکسینگ ایران گفت: دختران عشایر توانایی افتخارآفرینی جهانی و آسیایی را دارند.
به گزارش "ورزش سه"، سوسن رشیدی اکنون نامی آشنا در عرصه ورزش کشور محسوب می شود . دختری از عشایر غیور که سالها سختی را برای رسیدن به هدف که همانا پرداختن به ورزش برای سلامتی و قهرمانی بود ،سپری کرد و اکنون عشایر به بانوی قهرمان خود افتخار می کند. بانویی که 9 بار قهرمان کیگ بوکسینگ ایران شده است.

او سالها در کنار زندگی روزمره و هیجان و جذابیت زندگی در دشت و صحرا و البته سختی هایی که متحمل شده است ،با عشق و علاقه ورزش را در برنامه های روزانه و زندگی خود قرار داده بود تا جاییکه علیرغم مخالفت های مرسوم برای ورزش یک دختر عشایر وارد عرصه رقابتی و قهرمانی هم شد و اکنون او بانویی است از عشایر پرافتخار ایران با 9 قهرمانی در کیگ بوکسینگ.

سوسن رشیدی با پایگاه خبری وزارت ورزش گفت و گو کرده که متن آن را در ادامه می خوانید. *‌ شما با قهرمانی در کیگ بوکسینگ به نامی مشهور در عرصه ورزش ایران تبدیل شدید؛این سیر زندگی با عشایر تا قهرمانی در یک رشته رزمی چگونه سپری شد؟

من با افتخار می گویم عشایر هستم . متولد سال 1371 هستم و همیشه با افتخار از اینکه در ایل زندگی کردم صحبت می کنم . زندگی من همچون دیگر عشایر سپری می شد با این تفاوت که من از هفت سالگی به ورزش علاقمند شدم . ان موقع البته بیشتر دویدن را دوست داشتم اما برای من رشته های رزمی واقعا جذابیت داشت و خیلی مهم بود .این علاقمندی هم به مرور زمان در من بوجود آمده بود . وقتی برای گذراندن امتحانات پایان سال در ماه خرداد به خانه اقوام در شهر می رفتم فیلم می دیدم و تلویزیون تماشا می کردم و علاقمندی رشته های رزمی در من بیشتر شد و با توجه به فیلم های بروسلی واقعا با علاقه کیگ بوکسینگ را انتخاب کردم . البته که در آن ........ http://www.varzesh3.com/news/1468261/%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D8%B9%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF
Read more
بسمه تعالى قهرمانى تيم فوتسال دختران ايران در آسيا يك خبر خوب براى ورزش ايران است. توانايى دختران ...
Media Removed
بسمه تعالى قهرمانى تيم فوتسال دختران ايران در آسيا يك خبر خوب براى ورزش ايران است. توانايى دختران پرتوان ايرانى كه با حفظ ارزش هاى اسلامى توانستند قابليت هاى خود را در قاره آسيا ثابت كنند ، بسيار مهم و با ارزش است. اميد است اين پيروزى سرآغاز درخشش ورزش زنان ايران در تمام رشته ها باشد. سيد حسن خمينى بسمه تعالى
قهرمانى تيم فوتسال دختران ايران در آسيا يك خبر خوب براى ورزش ايران است. توانايى دختران پرتوان ايرانى كه با حفظ ارزش هاى اسلامى توانستند قابليت هاى خود را در قاره آسيا ثابت كنند ، بسيار مهم و با ارزش است. اميد است اين پيروزى سرآغاز درخشش ورزش زنان ايران در تمام رشته ها باشد.
سيد حسن خمينى
🏼🏼🏼 Playing Football! About last day! . نترسید بازی کنید بذارید فرهنگش جا بیوفته! 🏼🏼🏼 دیروز رفتیم توی سطح شهر و محله های قدیمی شهر عکاسی کردیم! رسیدیم به این زمین‌ فوتبال، داشتم ازشون عکس میگرفتم که مربیشون گفت بیایید داخل عکس بگیرید! منم گفتم اگه بیام داخل که میخوام بازی ... 👍🏼👏🏼💪🏼💙
Playing Football!
About last day!
.
نترسید
بازی کنید
بذارید فرهنگش جا بیوفته!
💪🏼👏🏼👍🏼💙
دیروز رفتیم توی سطح شهر و محله های قدیمی شهر عکاسی کردیم!
رسیدیم به این زمین‌ فوتبال، داشتم ازشون عکس میگرفتم که مربیشون گفت بیایید داخل عکس بگیرید!
منم گفتم اگه بیام داخل که میخوام بازی کنم!
گفت اشکال نداره!
بچه ها در رو باز کردن و رفتیم داخل، یه کاور داد دستم، پوشیدم و رفتم توی زمین... حیف که آخر تایم کلاسشون بود و تیم بعدی منتظر ورود به زمین بودن، وگرنه کلی بازی میکردم باهاشون😅😉(چندتا خانم هم ایستاده بودن مارو نگاه میکردن)!
بعدم همشون جمع شدنُ یه عکس دسته جمعی ازشون گرفتم 👏🏼👍🏼
هرجای این کره خاکی باشم، وقتی ببینم بچه ها درحال بازی کردن هستن حتما میرم سراغشونو کلی حرف میزنیمُ میخندیمُ بازی میکنم باهاشون، میخواد والیبال، فوتبال، بسکتبال باشه، اصن فنگ بازی باشه (بعد از اینجا توی دوتا از کوچه ها ایستادیم باهاشون فوتبال و فنگ بازی کردمُ ازشون عکس گرفتیم)!
قرار نیست ما دخترا بخاطر دختر بودنمون خیلی کارهایی که پسرها انجام میدن رو انجام ندیم، هیچ جای قانونُ کتابی تفکیکُ منع جنسیتی کار، فعالیت و ورزش وجود نداره... یا اینکه چون فلان شغل رو دارم و بهمان جا کار میکنم، زشته برام این فعالیتُ اون تفریح رو انجام بدم!
کسی نمیتونه جلوی مارو بگیره، حداقل من یکی برای خودم چنین سد و دیواری قرار نمیدم، به کسی هم اجازه نمیدم چنین منعی برای زندگیم بوجود بیاره! 💪🏼👏🏼👍🏼
خلاصه که زندگی کنیم
اونطور که دوست داریم
اونطور که هستیم
اونطور که باید
انطور که برای خودمون مهمه و به اطرافیانمون آسیب و ضرری نمیرسونه
برای خودمونُ زندگیمون یه قوانین درست حسابی وضع کنیم و اجازه ندیم کسی اونهارو از بین ببره!
۳۰فروردین۹۷
-آقای مربی از کجا میدونی من معلم ورزشم؟؟!😳🤔
-اولش به بچه ها گفتم روی پام تکل نزدید، خطا نکنید، پاهامو احتیاج دارم، منم خطا نمیکنم روی شما، گفتن باشه👏🏼😂😅
-باید اون توپ رو چیپ میزدما🙈
-ولی دروازه‌بان غولی بودا (بهش میگفتن غول‌آسا)😂
#زندگی_زیباست #زندگی_کن #زندگی_شاد #انرژی_مثبت #ورزش_کن #بازی #ورزش #تفریح #کودکی #بچگی #کودک_درون #ورزش_زنان #ورزش_بانوان #زنان_ایران #بانوان #بانوان_ورزشکار #شادی #عشق #کودکانه #بازی_کن #زنان #دختران #استقلال #آزادی #ورزشکار #فوتبال #football #girls #freedom
Read more
سلام به روي ماهتون عزيزان برای اينكه فرزندمون رو به مطالعه كردن علاقه مند كنيم هيچ رازي وجود ندارده ...
Media Removed
سلام به روي ماهتون عزيزان برای اينكه فرزندمون رو به مطالعه كردن علاقه مند كنيم هيچ رازي وجود ندارده فقط بايد اونارو آزاد بذاريم تا اونچه رو كه واقعا دوست دارن انتخاب کنن خيلي از بچه ها در دوران کودکی در برابر مطالعه بی تفاوتند ولی بهترین هدیه ای که والدین می تونن به فرزندشون بدن کمک کردن به اونها در ... سلام به روي ماهتون عزيزان
برای اينكه فرزندمون رو به مطالعه كردن علاقه مند كنيم هيچ رازي وجود ندارده فقط بايد اونارو آزاد بذاريم تا اونچه رو كه واقعا دوست دارن انتخاب کنن خيلي از بچه ها در دوران کودکی در برابر مطالعه بی تفاوتند ولی بهترین هدیه ای که والدین می تونن به فرزندشون بدن کمک کردن به اونها در راه کشف و سپس حفظ اشتیاق به مطالعه در طول دوران زندگیه.
خيلي از ماماناي عزيز منو قابل دونستن و از من درمورد كتابايي كه واسه فرزندشون قصد دارن تهيه كنن مشورت خواستن من يه سري از كتابهايي رو كه توي يك سال اخير واسه فرنوشا تهيه كردم و به نظر خودم كتاباي فوق العاده اي بودن رو اينجا واستون آوردم كه همه با علاقه و درخواست خودش بوده اون دوتا مجموعه اي كه اون پشت هست ماكاموشي و كارآگاه سيتو هست كه مجموعه طنز كودك هستند.دو تا كتاب جلويي داستانهايي براي دختران بلند پرواز رو شديدا توصيه ميكنم كه مجموعه اي از خانمهاي موفق توي عرصه هاي مختلف هنر ورزش علم و.... عالي هستن.
اميدوارم اين پست واستون موثر باشه.

#كتابخانه #كتابخوني #مطالعه #مطالعه_کنیم #كودكانه #ماكاموشي #كارآگاه_سيتو #كتابدونى #نشر_آموت #نشر_هوپا #نشرنون #نشرنو #داستانهاي_خوب_براي_دختران_بلندپرواز #النافاویلی #جرونيمو_استيلتن #اطلس_بدن_انسان
Read more
. رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته ...
Media Removed
. رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته باشیم برای هدفی بزرگ. آینده ورزش دختران ایران ، روشن است. برای ایران و برای آینده. همه ما "حامی ورزش بانوان" هستیم ... رسانه ورزش زنان ایران www.iwsports.ir دنبال کنید : @iwsports #همه_حامی_ورزش_بانوان .
رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته باشیم برای هدفی بزرگ. آینده ورزش دختران ایران ، روشن است.
برای ایران و برای آینده. همه ما "حامی ورزش بانوان" هستیم ...
رسانه ورزش زنان ایران www.iwsports.ir
دنبال کنید : @iwsports
#همه_حامی_ورزش_بانوان
<span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji1f53b"></span><span class="emoji emoji2714"></span> رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته ...
Media Removed
رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته باشیم برای هدفی بزرگ. آینده ورزش دختران ایران ، روشن است. برای ایران و برای آینده. همه ما "حامی ورزش بانوان" هستیم ... رسانه ورزش زنان ایران www.iwsports.ir دنبال کنید : @iwsports #همه_حامی_ورزش_بانوان ⤵🔻✔
رابطه ورزش بانوان با رسانه ورزشی این حوزه ؛ یک رابطه دو طرفه است. ما یک خانواده ایم. هوای هم را داشته باشیم برای هدفی بزرگ. آینده ورزش دختران ایران ، روشن است.
برای ایران و برای آینده. همه ما "حامی ورزش بانوان" هستیم ...
رسانه ورزش زنان ایران www.iwsports.ir
دنبال کنید : @iwsports
#همه_حامی_ورزش_بانوان
. دختران را با ورزش آشنا کنید. #banoovarzesh #sport #kidas #girl #fitnes #balet #jimnastik ...
Media Removed
. دختران را با ورزش آشنا کنید. #banoovarzesh #sport #kidas #girl #fitnes #balet #jimnastik #work_out #بانوورزش #ورزش #کودکان #دختران #دختر #ژیمناستیک #باله #تمرین #کودک .
دختران را با ورزش آشنا کنید.

#banoovarzesh #sport #kidas #girl #fitnes #balet #jimnastik #work_out
#بانوورزش #ورزش #کودکان #دختران #دختر #ژیمناستیک #باله #تمرین #کودک
‌ ️دختری که به خاطر حجابش از لژیونری تیم های اروپایی حذف شد! . #فرشته_کریمی (جز 10 بازیکن برتر فوتسال جهان) که بعد از بازی فینال #فوتسال قهرمانی آسیا هم جام قهرمانی را بالای سر برد، وهم جایزه #بهترین_بازیکن_فوتسال_آسیا راگرفت، دلیل رد پیشنهادات تیم های خارجی را اینگونه عنوان میکند : . ... 🔴‌ ️دختری که به خاطر حجابش از لژیونری تیم های اروپایی حذف شد!
.
⚽ #فرشته_کریمی (جز 10 بازیکن برتر فوتسال جهان) که بعد از بازی فینال #فوتسال قهرمانی آسیا هم جام قهرمانی را بالای سر برد، وهم جایزه #بهترین_بازیکن_فوتسال_آسیا راگرفت، دلیل رد پیشنهادات تیم های خارجی را اینگونه عنوان میکند : .
💠 « چون من می خواهم با #حجاب بازی کنم و آنها این امر را قبول نمی کنند چرا که آنها حجاب را تبلیغی برای #اسلام می دانند!»
.
وی در پاسخ به این پرسش که یعنی واقعا شما حاضر نشدید برای #لژیونر شدن حجاب را کنار بگذارید؟! ، گفت: .
💠« من دوست ندارم که هیچ جایی شعار بدهم ولی واقعا حس قلبی من این است به هر جا که رسیده ام با #پوشش_اسلامی و با کشورم #ایران بوده و این برایم غیر قابل هضم است که بخواهم بخاطر #پول یا منافع دیگری حجابم را کنار بگذارم!»
.
🔴 #امام_خامنه_ای حفظه الله :
حضور #بانوان و #دختران ورزشکار با رعايت حجاب شرعی در ميدانهاي بين المللی اقدامي فوق العاده، و بسيار مهم و با ارزش است!
. همه بايد قلباً، قدردان #زنان ورزشکاري باشند که با حجاب و #متانت و #وقار در ميدانهاي بين المللي #ورزشی حاضر مي شوند!
.
.
🌹 #من_حجاب_را_دوست_دارم
.
#دختران_انقلاب #دختر_ایرانی
#دختر_مسلمان_ایرانی #ورزش_بانوان
#زندگی_اسلامی_ایرانی
#خندوانه #جنابخان .
.
Read more
شنیدن اخبار پیروزی در میدان های گوناگون هنری و‌ ورزشی همواره مسرت بخش بوده اما خبر درخشیدن بانوان ...
Media Removed
شنیدن اخبار پیروزی در میدان های گوناگون هنری و‌ ورزشی همواره مسرت بخش بوده اما خبر درخشیدن بانوان ایرانی آن هم در میدان های عموما نابرابر ورزشی شادی زایدالوصفی به همراه دارد؛بویژه کسب مدال طلا در بازی های گروهی المپیک و در رشته ای مثل کبدی که همواره مدعی کهنه کاری چون هند داشته است. دختران با کفایت ... شنیدن اخبار پیروزی در میدان های گوناگون هنری و‌ ورزشی همواره مسرت بخش بوده اما خبر درخشیدن بانوان ایرانی آن هم در میدان های عموما نابرابر ورزشی شادی زایدالوصفی به همراه دارد؛بویژه کسب مدال طلا در بازی های گروهی المپیک و در رشته ای مثل کبدی که همواره مدعی کهنه کاری چون هند داشته است.
دختران با کفایت ما امروز توانستند روز تاریخی بزرگی را در ورزش ایران رقم بزنند ودر این بلبشوی اقتصادی ، طعم و رنگ خوشی را چاشنی و در واقع مرهمی برمشکلات ما سازند.
#ورزش #کبدی #کبدی_زنان #کبدی_بانوان #قهرمانی_کبدی_بانوان_المپیک_آسیا
Read more
اينم يه كليپ از تمرينات امير حسين جونم 🇮🇷🤸🏽‍♂️ با تشكر از تمام مربيانم كه در باشگاه زحمت ميكشن @yaserbabaei @yaserbabaei_gym @saman_soleimani_1375 @sami_gym97 @zeinab.dehghan.74z @tinakalvani @ftm_rmzanii #amol #amolparvaz #yaserbabaei #ورزش #كراسفيت #هوازى ... اينم يه كليپ از تمرينات امير حسين جونم ❤️🌹😍👊👊💪🇮🇷🤸🏽‍♂️
با تشكر از تمام مربيانم كه در باشگاه زحمت ميكشن
@yaserbabaei @yaserbabaei_gym
@saman_soleimani_1375
@sami_gym97
@zeinab.dehghan.74z
@tinakalvani
@ftm_rmzanii
#amol #amolparvaz #yaserbabaei
#ورزش #كراسفيت #هوازى #باشگاه #ژيمناستيك #پاركور #ژيمناستيك_آمل #پاركور_آمل #پاركور_دختران #ژيمناستيك_دختران #دابودشت #امامزاده_عبدالله #چمستان #كلوده #كاله #آمل #هراز
Read more
خوشبختي يعني پات برسه به ايران و بشنوي ملينا خواهرزاده گل و گلابت عضو تيم ملي دختران زير ١٨سال راگبي ...
Media Removed
خوشبختي يعني پات برسه به ايران و بشنوي ملينا خواهرزاده گل و گلابت عضو تيم ملي دختران زير ١٨سال راگبي كشور شده و مرضيه سادات خواهرت نتيجه تمام از خودگذشتگيهاش رو ميگيره.... اين پست هم براي ابراز خوشحالي است هم براي تبريك به ملينا اما مهمتر از همه براي تبريك به صبورترين خواهر دنياست كه تمام سختيهاي ... خوشبختي يعني پات برسه به ايران و بشنوي ملينا خواهرزاده گل و گلابت عضو تيم ملي دختران زير ١٨سال راگبي كشور شده و مرضيه سادات خواهرت نتيجه تمام از خودگذشتگيهاش رو ميگيره....
اين پست هم براي ابراز خوشحالي است هم براي تبريك به ملينا
اما مهمتر از همه براي تبريك به صبورترين خواهر دنياست كه تمام سختيهاي زندگي رو به جون خريده تا دخترانش روزهاي روشني پيش رو داشته باشن.ماماني دوست داشتني
.
.
مرضيه جانم بر تو و برما مبارك
به اميد درخشش ملينا در ورزش ملي و بين المللي... .
.
.
#لاحول_ولاقوة_الا_بالله_العلي_العظيم.
.
@marzie.hashemi6 .
.
#خواهر #خواهرانه #ورزش #راگبي
#خواهرزاده #خاله #خوشحالي #مشهد #مجري #مادر
Read more
: در این دوران پر از خبرهای تلخ ، چقدر شادی‌آوره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در قاره پهناور ...
Media Removed
: در این دوران پر از خبرهای تلخ ، چقدر شادی‌آوره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در قاره پهناور آسیا با تمام کمبودها تبعیض‌ها نابرابری‌ها کج اندیشی‌ها تنگ نظری‌ها لذت این قهرمانی چندین‌ برابر میشه. امیدوارم این شادیهای برآمده از دلاوریهای زنان و دختران ایران هر لحظه بیشتر و بیشتر ... :
در این دوران پر از خبرهای تلخ ، چقدر شادی‌آوره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در قاره پهناور آسیا
با تمام کمبودها
تبعیض‌ها
نابرابری‌ها
کج اندیشی‌ها
تنگ نظری‌ها
لذت این قهرمانی چندین‌ برابر میشه.
امیدوارم این شادیهای برآمده از دلاوریهای زنان و دختران ایران هر لحظه بیشتر و بیشتر بشه تا باور کنند آنانکه کورکورانه راه را بر پیشرفت و آزادی زنان بسته‌اند.
دختران باید بتوانند آزاده انتخاب کنند
ورزش
تحصیل
حجاب
ازدواج
کار
و
حتا آزادانه آواز بخوانند
بدون ترس
با صدای بلند
تا جانِ دلشان تازه شود

قهرمانی تیم‌ ملی فوتسال بانوان ایران در آسیا مبارک‌تر باشه به همه دختران و زنان سرزمینمان ایران
.
.
.
#قهرمانی_آسیا #تیم_ملی_فوتسال_بانوان
Read more
_ #قهرمانی دختران میهنم در آسیا مبااارک باد! روسیاهی این حضور برای دو گروه بود؛ آنها که چشم دیدن ...
Media Removed
_ #قهرمانی دختران میهنم در آسیا مبااارک باد! روسیاهی این حضور برای دو گروه بود؛ آنها که چشم دیدن موفقیت #دختران ایرانی را ولو با #حجاب ندارند. آنها که به بهانه #ورزش قصد داشتند #عفاف را از دختران ما بگیرند. #رهبر_انقلاب: واقعاً همه باید قلباً از زنان #ورزشکار ما که در میدانها با حجاب، ... _
#قهرمانی دختران میهنم در آسیا مبااارک باد!
روسیاهی این حضور برای دو گروه بود؛
آنها که چشم دیدن موفقیت #دختران ایرانی را ولو با #حجاب ندارند.
آنها که به بهانه #ورزش قصد داشتند #عفاف را از دختران ما بگیرند.
#رهبر_انقلاب:
واقعاً همه باید قلباً از زنان #ورزشکار ما که در میدانها
با حجاب، با عفاف، با متانت و با وقار حاضر میشوند،
#تشکر کنند.
۲۱ اسفند ۹۱
#فوتسال
#ورزشی
#دخترونه
#دختر
Read more
️زود قضاوت نکنید،،پست را ببینید و بخوانید️ . زیبایی زنان به چه قیمتی @dr.moravej شما را نمی دانم. اما برای من دردناک است وقتی می بینم زنان ایرانی در باشگاه نه برای سلامتی، بلکه برای “برجسته کردن باسن” ورزش می کنند. نه برای اصلاح یک عیب کوچولو، که برای کن فیکن کردن کل ظاهرشان به آرایشگاه ... ⛔️⛔️زود قضاوت نکنید،،پست را ببینید و بخوانید⛔️⛔️
.
زیبایی زنان به چه قیمتی
@dr.moravej
شما را نمی دانم. اما برای من دردناک است وقتی می بینم زنان ایرانی در باشگاه نه برای سلامتی،
بلکه برای “برجسته کردن باسن” ورزش می کنند.

نه برای اصلاح یک عیب کوچولو، که برای کن فیکن کردن کل ظاهرشان به آرایشگاه مراجعه می کنند.
دردم می آید که دیگر هیچ دختری مجال نمی دهد که ببیند بینی اش در بیست سالگی چه شکلی خواهد شد؟؟؟
دردم می آید که پزشکان برای پول به راحتی دختران ۱۷ ساله را جراحی زیبایی می کنند
و منتظر تکمیل رشد و جا افتادن چهره به عنوان یک جوان نمی شوند.
نمی دانم چه کسی به دختران ایرانی گفت که باید لب هایشان را شبیه به فلان قسمت بدن میمون کنند
و چه کسی گفت که این ظاهر زیباست؟!!
چه کسی گفت که دختری که هنوز موهای ابرو در چهره اش وجود دارند، باید همه را از ته بتراشد
تا ابرویی غیر واقعی و به راستی “شیطانی” و نازیبا برای خود بسازد؟؟ دردم می آید که وقتی کسی با مطالعه به این ظواهر انتقاد می کند، او را به “حسادت” متهم می کنند.
زیبایی رنان
نمی دانم شما چند کشور را دیده اید؟ اما اطمینان دارم این افراد از کرج و “کردان” آن طرف تر را ندیده اند.
اگر در جهان می چرخیدند، می دیدند که هیچ کجای دنیا و در کشورهای جهان اول، تنها زنان “فاحشه” و تعداد معدودی
که مشکل روان و اعتماد به نفس، یا بیماری اعتیاد به جراحی زیبایی دارند برای خود چنین شمایلی می سازند.
هیچ انسان عادی- تکرار می کنم هیچ انسان عادی فرانسوی یا آلمانی یا…- در کشورهای اروپا این چنین به آرایش های غلیظ و جراحی های زیبایی متوسل نمی شود.

وقتی می گویم “در اروپا” سخنم حاصل از یک سفر یک هفته ای به خارج نیست،
بلکه حاصل از ماه ها و ماه ها سفر به بالای پانزده کشور اروپایی و غیر اروپایی و شرق و غرب هست-
بله در اروپا تنها برخی از دختران نوجوان که دوران طبیعی دمدمی مزاجی را می گذرانند، و نیز زنان محترم سالخورده کمی آرایش می کنند.
ما بقی؟ نه، حتی خیلی ها در روز ازدواجشان تنها لباس سفید می پوشند و بازهم آرایشی نمی کنند!! ما نمی گوییم آرایش نکنید.آرایش و زیبایی بسیار دلپذیرست. این بدن شماست و خود صاحب اختیارش هستید…
اما یادتان باشد، که “جهان سوم” را من و شما می سازیم. با کارهای “جهان سومی” خودمان.
دستکاری کل بدن برای خوشامد مردان یک حرکت جهان سومی و #مردسالار است. مردها آدم های معمولی هستند،
بی عقلی ست که خود را زیر تیغ و سوزن ببرید تا آن ها “خوششان بیاید.” وقتی برای خوشامد انها خود را شبیه به ستارگان پورن می کنید، درواقع تبدیل به کالای #جنسی
Read more
. شما را نمی دانم. اما برای من دردناک است وقتی می بینم زنان ایرانی در باشگاه نه برای سلامتی، بلکه برای "برجسته کردن باسن" ورزش می کنند! و نه برای اصلاح یک عیب کوچک، که برای کن فیکون کردن کل ظاهرشان به آرایشگاه مراجعه می کنند. دردم می آید که دیگر هیچ دختری مجال نمی دهد که ببیند بینی اش در بیست سالگی ... .
شما را نمی دانم.
اما برای من دردناک است وقتی می بینم زنان ایرانی در باشگاه نه برای سلامتی، بلکه برای "برجسته کردن باسن" ورزش می کنند!
و نه برای اصلاح یک عیب کوچک، که برای کن فیکون کردن کل ظاهرشان به آرایشگاه مراجعه می کنند.

دردم می آید که دیگر هیچ دختری مجال نمی دهد که ببیند بینی اش در بیست سالگی چه شکلی خواهد شد؟!
دردم می آید که برخی پزشکان ایرانی برای پول به راحتی دختران هفده ساله را جراحی زیبایی می کنند و منتظر تکمیل رشد و جا افتادن چهره به عنوان یک جوان نمی شوند.

نمی دانم چه کسی به دختران ایرانی گفت که باید لب هایشان را برجسته کنند و چه کسی گفت که این ظاهر زیباست؟!
چه کسی گفت که دختری که هنوز موهای ابرو در چهره اش وجود دارند، باید همه را از ته بتراشد تا ابرویی غیر واقعی و نازیبا برای خود بسازد؟! دردم می آید که وقتی کسی با مطالعه به این ظواهر انتقاد می کند، او را به "عهد قجری" بودن متهم می کنند!

نمی دانم شما چند کشور را دیده اید؟!
اگر در جهان گشتی میزدند و یا لااقل کمی مطالعه می داشتند، می دیدند که در کشورهای جهان اول، تنها زنان معدودی که مشکل روان و اعتماد به نفس یا بیماری اعتیاد به جراحی زیبایی دارند برای خود چنین شمایلی می سازند.
هیچ انسان عادی، تکرار می کنم هیچ انسان عادی فرانسوی یا آلمانی و.‌..
در کشورهای اروپا این چنین به آرایش های غلیظ و جراحی های زیبایی متوسل نمی شود که در ایران می شود
وقتی می گویم "در اروپا" سخنم حاصل از یک سفر یک هفته ای به خارج نیست، بلکه از ماه ها و ماه ها سفر به بالای پانزده کشور اروپایی و غیر اروپایی و شرق و غرب هست!
در اروپا تنها برخی از دختران نوجوان که دوران طبیعی دمدمی مزاجی را می گذرانند و نیز زنان محترم سالخورده کمی آرایش می کنند.
ما بقی نه!
حتی خیلی ها در روز ازدواجشان تنها لباس سفید می پوشند و باز هم آرایشی نمی کنند.

ما نمی گوییم آرایش نکنید.
آرایش و زیبایی خیلی هم دلپذیرست.
این بدن شماست و خود صاحب اختیارش هستید.
اما یادتان باشد که "جهان سوم" را من و شما می سازیم.
با کارهای "جهان سومی" خودمان.
دستکاری تمام بدن برای خوشامد مردان یک حرکت جهان سومی و مردسالارانه است.
مردها هم آدم های معمولی هستند، قصد اهانت به آنها را ندارم ولی درست نیست که خود را زیر تیغ و سوزن ببرید تا آن ها خوششان بیاید!
وقتی برای خوشامد آن ها خود را شبیه به ستارگان می کنید، در واقع تبدیل به کالای جنسی شده اید. "پلنگ شدن" به راستی یک اصطلاح مختص خاورمیانه و جهان سوم است!
.
#زهره_امجدی_طبار
.
کانال تلگرام ما رو دنبال کنید.
لینک عضویت در بیو
Read more
تهمینه را ببینید تلفیقی از نمایش، نقالی، موسیقی و ورزش پهلوانی یکم تا دهم آذر، ساعت ۱۸ زورخانه ...
Media Removed
تهمینه را ببینید تلفیقی از نمایش، نقالی، موسیقی و ورزش پهلوانی یکم تا دهم آذر، ساعت ۱۸ زورخانه باغ موزه قصر --- تهمینه اثری نمایشی است که بر اساس طومار زنده یاد مرشد ترابی و سهراب کشی استاد بیضایی، اجرا می شود. در این اثر جمعی از دختران شاهنامه خوان نونهال و نوجوان هنرمندانه، نقالی می کنند. اجرای ... تهمینه را ببینید
تلفیقی از نمایش، نقالی، موسیقی و ورزش پهلوانی
یکم تا دهم آذر، ساعت ۱۸
زورخانه باغ موزه قصر
--- تهمینه اثری نمایشی است که بر اساس طومار زنده یاد مرشد ترابی و سهراب کشی استاد بیضایی، اجرا می شود.
در این اثر جمعی از دختران شاهنامه خوان نونهال و نوجوان هنرمندانه، نقالی می کنند.
اجرای ورزش زورخانه توسط قهرمان نوجوان ورزش باستانی همراه با ضرب و زنگ مرشد و تلفیق آنها با موسیقی اثری متفاوت و ارزشمند را خلق کرده که برای نخستین بار در گود زورخانه اجرا می شود.
لطفا اطلاع رسانی کنید
لینک فروش بلیط
https://www.tiwall.com/theater/tahmine
@chamehartgroup
طرح از احسان ارضی
@ehsan.arzi
----
#زورخانه #تاتر #پهلوان #نقالی #نقال #نمایش #پهلوانی #تیوال #مرشد #شاهنامه #موسیقی #ضرب #رستم #سهراب #بیضایی #تهمینه
Read more
،مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان اظهار داشت: نشان ...
Media Removed
،مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان اظهار داشت: نشان عزت و عظمت ایران اسلامی در هویت بخشی به بانوان این سرزمین در افتخارآفرینی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به منصه ظهور رسید. وی افزود:  آنچه در رقابت‌های فوتسال بانوان جام ملت‌های آسیا از تیم ملی ایران ... ،مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان اظهار داشت: نشان عزت و عظمت ایران اسلامی در هویت بخشی به بانوان این سرزمین در افتخارآفرینی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به منصه ظهور رسید.

وی افزود:  آنچه در رقابت‌های فوتسال بانوان جام ملت‌های آسیا از تیم ملی ایران در عرصه بین‌الملل به اثبات رسید و جامعه جهانی را وادار به تحسین کرد، شایستگی بانوانی است که با تکیه بر فرهنگ و تمدن غنی ایرانی آمیخته با آموزه‌های دینی ، افتخاری بزرگ برای کشور به ارمغان آوردند و طلایه‌دار عزت و اقتدار بانوان ایرانی شدند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران که با افتخار بزرگ راهیابی به المپیک جوانان 2018 نیز همراه شد نشانی از بالندگی جامعه ایرانی و بانوان و زنان ایران اسلامی است که در فضای همراه با امنیت و آرامش؛ آزادانه در فعالیت های اجتماعی مشارکت دارند و فرصت ابراز توانمندی های خود را در عرصه بین المللی ورزشی نیز می یابند و این مهم ، سندی تاریخی از بزرگی کشوری است که جوانان و بانوان آن به عنوان سرمایه اجتماعی همواره در میدان عمل پاسخ قاطعانه‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمنان و بد عهدان داده‌اند. این قهرمانی مقتدرانه همراه با بازتاب اجتماعی و فرهنگی مثبت در دنیا باعث خشنودی ملت شریف ایران شد و شایسته تقدیر و تشویق است.

سلطانی‌فر در پایان تصریح کرد: به تک‌تک دختران ملی‌پوش فوتسال ایران ، مربیان آنها که در مسیر آمادگی از ابتدا تاکنون نقش غیرقابل انکاری داشتند و خانواده‌های این عزیزان و مسئولان فدراسیون فوتبال و جامعه بزرگ ورزش کشور تبریک می‌گویم.
Read more
پریموبولان تک جعبه اصل ترکیه ۱۰۰ میلی گرم<span class="emoji emoji1f525"></span><span class="emoji emoji1f525"></span><span class="emoji emoji1f525"></span> تعداد محدود <span class="emoji emoji1f449"></span> ۱۰۰در۱۰۰ اورجینال و تست شده <span class="emoji emoji1f449"></span><span class="emoji emoji1f449"></span>🏋 پیج ...
Media Removed
پریموبولان تک جعبه اصل ترکیه ۱۰۰ میلی گرم تعداد محدود ۱۰۰در۱۰۰ اورجینال و تست شده 🏋 پیج دوم: @ramin_amir20 در صورت گذاشتن شیشه امپول در لیوان اب شیشه کاملا صاف و عمودی روی سطح اب وایمیسه که نشونه ۱۰۰در۱۰۰ اورجینال بودنشه برای سفارش: ۰۹۳۷۱۹۸۸۰۹۳ تلگرام و واتس اپ روی همین ... پریموبولان تک جعبه اصل ترکیه ۱۰۰ میلی گرم🔥🔥🔥
تعداد محدود 👉
۱۰۰در۱۰۰ اورجینال و تست شده 👉👉🏋
پیج دوم: @ramin_amir20 👈👈👈در صورت گذاشتن شیشه امپول در لیوان اب شیشه کاملا صاف و عمودی روی سطح اب وایمیسه که نشونه ۱۰۰در۱۰۰ اورجینال بودنشه👉👉👉
برای سفارش:👇
۰۹۳۷۱۹۸۸۰۹۳
تلگرام و واتس اپ روی همین خط موجود میباشد 👍🔥🔥
دایرکت چک میشود👉
#فیتنس #بادی #پریموبولان #تندرستی #عضله #عضله_سازی #رژیم #فیتنس_دختران #فیتنس_اقایون #ورزش #استرویید #مکمل #مکملهای_اورجینال #مکملهای_اصل #
Read more
️با آرزوی تجربه لحظات شاد و بی نظیر،صمیمانه #روز_پدر را به #هموطنان تبریک و این #کلیپ زیبا ‍ «خاص ترین و زیباترین کلیپی که راجع به #پدر ساخته شده است!» را به تمام این عزیزان تقدیم می کنم ! روانشناسانی که روی انگیزه‌های افراد مطالعه میکنند دریافته‌اند که بسیاری از زنان موفق پدرانی داشته‌اند ... ✔️با آرزوی تجربه لحظات شاد و بی نظیر،صمیمانه #روز_پدر را به #هموطنان تبریک و این #کلیپ زیبا ‍ «🎬خاص ترین و زیباترین کلیپی که راجع به #پدر ساخته شده است!» را به تمام این عزیزان تقدیم می کنم !

روانشناسانی که روی انگیزه‌های افراد مطالعه میکنند دریافته‌اند که بسیاری از زنان موفق پدرانی داشته‌اند که استعداد آن‌ها را پرورش داده و باعث شده‌اند تا از کودکی احساس جذابیت و دوست داشتنی بودن کنند. «ماجوری لوزاف» دانشمند علوم اجتماعی به مدت چهار سال روی زنان موفق مطالعه کرد و به این نتیجه رسید که وقتی پدران با دختران خود مانند افراد جالب و شایسته احترام و تشویق رفتار میکنند آنها به زنان موفق تری بدل میشوند.
"احساس" زنانی که چنین رفتاری از جانب پدر خود میدیدند این بوده که پرورش استعدادها در آنها باعث به خطر افتادن زنانگی نمیشود.
این پدران علاقه زیادی به زندگی دختران خود نشان میدادند و آنها را تشویق میکردند تا به طور فعال به زندگی حرفه‌ای یا علاقمندی‌های خود در زمینه سیاست، ورزش یا هنر توجه نشان دهند.
زنانی که تایید و پذیرش پدر را احساس کرده‌اند، اطمینان دارند که از سوی دنیا پذیرفته خواهند شد.
#مورین_مرداک / ژرفای #زن بودن
ترجمه: سیمین موحد 📹توجه:
نسخه کامل #ویدیو در #کانال بازهم کودکی #مشاوره #روانشناسی #ایران #counseling #psychology
Read more
تبریک به همه شیر دختران ایران . فرشته کریمی باز هم ارزشمندترین بازیکن آسیا شد. سارا شیر بیگی با بیشترین گل زده خانم گل آسیا شد. گل فهمیه زارعی به ژاپن با پشت پا هم به نظرم زیباترین گل جام بود. . #فوتسال #آسیا #ورزش #ایران #زنان #دختران #غیرت #تیم_فوتسال_بانوان #قهرمان 🏆🏆🏆
تبریک به همه شیر دختران ایران
.
🔹فرشته کریمی باز هم ارزشمندترین بازیکن آسیا شد.
🔹سارا شیر بیگی با بیشترین گل زده خانم گل آسیا شد.
🔹گل فهمیه زارعی به ژاپن با پشت پا هم به نظرم زیباترین گل جام بود.
.
#فوتسال #آسیا #ورزش #ایران #زنان #دختران #غیرت
#تیم_فوتسال_بانوان #قهرمان
. افتخارآفريني و درخشش كم‌نظير تيم ملي فوتسال زنان ايران و كسب مقام قهرماني در رقابت هاي جام ملت هاي ...
Media Removed
. افتخارآفريني و درخشش كم‌نظير تيم ملي فوتسال زنان ايران و كسب مقام قهرماني در رقابت هاي جام ملت هاي آسيا تايلند و همچنين قهرماني تيم كاراته دختران ايران در مسابقات قهرماني آسيا ژاپن كه موجب شادي و خوشحالي ملت بزرگ ايران شد، بيانگر شايستگي‌هاي بي‌شمار زنان توانا و بااستعداد اين سرزمين قهرمان‌پرور ... .
افتخارآفريني و درخشش كم‌نظير تيم ملي فوتسال زنان ايران و كسب مقام قهرماني در رقابت هاي جام ملت هاي آسيا تايلند و همچنين قهرماني تيم كاراته دختران ايران در مسابقات قهرماني آسيا ژاپن كه موجب شادي و خوشحالي ملت بزرگ ايران شد، بيانگر شايستگي‌هاي بي‌شمار زنان توانا و بااستعداد اين سرزمين قهرمان‌پرور است.
اين پيروزي هاي ارزشمند را به يكايك اعضاي تيم ملي فوتسال زنان كشور و نيز اعضاي تيم ملي كاراته دختران ايران، خانواده‌هاي ارجمندشان، مربيان و دست‌اندركاران اين دو تيم ملي، جامعه ورزش كشور و آحاد مردم شريف ايران صميمانه تبريك مي‌گويم و توفيق روز‌افزون همه ورزشكاران خوب كشورمان به ويژه زنان افتخارآفرين و ورزشكار ايراني را در ميادين ورزشي از خداوند متعال مسألت دارم.
Read more
 #bighanoon #shahabpaknegar تیم ملی فوتسال زنان ایران با اقتدار قهرمان جام ملت‌های آسیا شد. ضمن ...
Media Removed
#bighanoon #shahabpaknegar تیم ملی فوتسال زنان ایران با اقتدار قهرمان جام ملت‌های آسیا شد. ضمن تبریک به این افتخارآفرینان چند نکته را یاد آوری می‌کنیم: . الف) همان‌طور که همگی باهم دیدیم، ما بازی را از تلویزیون خودمان ندیدیم. به هرحال ممکن است یک تیم ملی بازی داشته باشد و قهرمان آسیا شود ولی ... #bighanoon #shahabpaknegar
تیم ملی فوتسال زنان ایران با اقتدار قهرمان جام ملت‌های آسیا شد. ضمن تبریک به این افتخارآفرینان چند نکته را یاد آوری می‌کنیم:
.
الف) همان‌طور که همگی باهم دیدیم، ما بازی را از تلویزیون خودمان ندیدیم. به هرحال ممکن است یک تیم ملی بازی داشته باشد و قهرمان آسیا شود ولی تلویزیون مسابقات هاکی اروپا را پخش کند. البته همین که در اخبار رسمی، خبر قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان اعلام شد، جای شکر دارد. ما همه‌اش نگران بودیم کلا حضور تیم فوتسال زنان تکذیب شود یا اصلا اعلام کنند «ما در کشور زن نداریم».
.
ب) در تصاویری که از این بازی‌ در اینترنت پخش شد، ما دیدیم بازیکنان خانم هم پا دارند و دچار جهش ژنتیکی نشده‌اند. پیش از این عکسی از بازیکنان تیم فوتبال ترکمنستان منتشر شده بود که فقط یک جوراب خالی بود. البته عمیق که فکر می‌کنیم، می‌بینیم که کاش فوتسال زنان با همان لباس هاکی برگزار می‌شد که تلویزیون لازم نباشد به‌جای حساس‌ترین بازی ورزش زنان کشور، برود سراغ نمونه‌های اروپایی.

ج) نکته جالب دیگر این بود که این بازی در یک ورزشگاه برگزار شد و از آن جالب‌تر اینکه زنان هم در ورزشگاه حضور فیزیکی داشتند. البته هر کشوری قوانین خودش را دارد و مثلا اگر این بازی در کشور خودمان برگزار می‌شد، ممکن بود به بازیکنان دو تیم بگویند بروید توی یک اتاق، در را روی‌شان قفل کنند و در یک جای امن از آن‌ها نگهداری شود تا زمان بازی به اتمام برسد.
.
د) یک مساله خیلی مهم دیگر در حاشیه این قهرمانی وجود داشت. در ساعات اولیه که خبری از مسئولان دولتی، مجلسی، شورایی و... نبود. بعد هم همگی طی یک حرکت خودجوش و هماهنگ قهرمانی تیم ملی‌فوتسال و کاراته دختران را یک کاسه کردند و پیام‌های تبریکی در حد یک ازدواج دانشجویی دادند و تمام. این مساله از آن جهت حايز اهمیت است که نشان می‌دهد بالاخره مسئولان مملکت سر یک موضوع به تفاهم و وحدت رسیدند. حالا از شانس ما این موضوع، بی‌اهمیت جلوه دادن قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان است. ولی به‌هرحال ما نیمه پرلیوان را می‌بینیم.
.
ه‍) نکته آخر و نگران کننده در مورد این بازی این است که قهرمانی ما در دوره‌ای اتفاق افتاد که جامعه ما بیشتر از همیشه به خبر خوب احتیاج داشت. این دختران با رشادت زنانه‌شان توانستند ثابت کنند «می‌توانند»، حتی در اوج محدودیت پوشش رسانه‌ای و سایر چیزها. حالا دغدغه اصلی ما این است که مسئولان ما به این باور قلبی رسیده باشند که محدودیت همیشه خلاقیت می‌آورد و برای حل سایر معضلات کشور هم هی مشکل و محدودیت جلوی پای مردم بگذارند.
Read more
 #والدین هلیکوپتری چه کسانی هستند؟ <span class="emoji emoji1f530"></span>والدین هلی‌كوپتری در اصل به پدرها و مادرانی گفته می‌شود كه به‌شدت ...
Media Removed
#والدین هلیکوپتری چه کسانی هستند؟ والدین هلی‌كوپتری در اصل به پدرها و مادرانی گفته می‌شود كه به‌شدت خود را درگیر زندگی كودكان خود می‌كنند و اجازه انجام هیچ كاری را به آنها نمی‌دهند. در واقع این والدین درست مانند یك هلی‌كوپتر اطراف فرزند خود پرواز می‌كنند، همواره او را زیر نظر دارند و با بروز ... #والدین هلیکوپتری چه کسانی هستند؟ 🔰والدین هلی‌كوپتری در اصل به پدرها و مادرانی گفته می‌شود كه به‌شدت خود را درگیر زندگی كودكان خود می‌كنند و اجازه انجام هیچ كاری را به آنها نمی‌دهند.
🔰در واقع این والدین درست مانند یك هلی‌كوپتر اطراف فرزند خود پرواز می‌كنند، همواره او را زیر نظر دارند و با بروز هر مشكلی سریعا خودشان را به محل حادثه می‌رسانند. كودكان این والدین چه در حال تماشای تلویزیون باشند یا در حال بازی كردن با دوستان یا انجام تكالیف مدرسه، سایه پدر و مادر خود را بالای سرشان می‌بینند. 🔰از آنجایی كه این بچه‌ها در دوران كودكی اجازه امتحان كردن بسیاری از بازی‌ها و سرگرمی‌ها را نداشته اند، با رسیدن به دوره نوجوانی و جوانی شخصیتی عقده‌ای و افراطی از خود نشان می‌دهند. مطالعات دانشمندان نشان می‌دهد، دانشجویانی كه در دوران كودكی به‌شدت زیر نظر والدین‌شان بوده‌اند هنگام یادگیری یك ساز موسیقی یا ورزش كردن رفتاری بسیار غیرطبیعی از خود بروز می‌دهند و در انجام بسیاری از كارها زیاده‌روی می‌كنند. نشان دادن رفتارهای پرخطر در رانندگی و زیر پا گذاشتن قانون از دیگر ویژگی‌های بارز این افراد برای خالی كردن عقده‌های دوران كودكی به شمار می‌آید. 🔰این افراد فرصت لذت بردن از دوران كودكی خود را نداشتند و مرتب باید در كلاس‌هایی كه والدین‌شان برای آنها ثبت‌نام كرده بودند، شركت می‌كردند اما اكنون كه آنها استقلال بیشتری دارند دیگر توانایی كنترل خود را ندارند و ممكن است دست به انجام هر كار خطرناكی بزنند تا كمبودهای چند سال پیش را جبران كنند.

به‌طور متوسط 10 درصد از كودكان دارای والدین هلی‌كوپتری هستند كه البته تعداد دختران بیشتر از پسران است. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، نزدیك به 13 درصد از والدین دختران و 5 درصد از والدین پسران به‌شدت كودكان خود را زیر نظر دارند و در همه امور مربوط به آنها دخالت می‌كنند.
#روانشناسان متوجه شدند توجه بیش از اندازه والدین به دانش‌آموزان باعث ناامیدی، احساس ترس و عصبی شدن آنها می‌شود و حس مسئولیت‌پذیری آنها را نابود می‌كند.
در عوض این نتایج در كودكانی كه آزادی و استقلال بیشتری در خانه داشتند، كاملا برعكس بود و آنها امید بیشتری به زندگی آینده خود داشتند و از حس استقلال‌طلبی خود لذت می‌بردند.
#روانشناسی #‌روانشناس #تربیت #‌والدین
Read more
خانم ها بخونن <span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f448"></span>ویتامین ب٩ هم که به نام اسید فولیک شناخته می‌شود یک ماده ضروری برای افراد دچار کم خونی ...
Media Removed
خانم ها بخونن ویتامین ب٩ هم که به نام اسید فولیک شناخته می‌شود یک ماده ضروری برای افراد دچار کم خونی بویژه دختران، زنان باردار و شیرده است. —————- از جمله منابع طبیعی دارای این ویتامین می‌توان سبزیجات دارای برگ‌های تیره، مارچوبه، کلم بروکسل، پرتقال، آجیل، لوبیا، نخود فرنگی و غلات سبوس ... خانم ها بخونن 👇
👈ویتامین ب٩ هم که به نام اسید فولیک شناخته می‌شود یک ماده ضروری برای افراد دچار کم خونی بویژه دختران، زنان باردار و شیرده است.
—————-
✅از جمله منابع طبیعی دارای این ویتامین می‌توان سبزیجات دارای برگ‌های تیره، مارچوبه، کلم بروکسل، پرتقال، آجیل، لوبیا، نخود فرنگی و غلات سبوس دار را نام برد.
🥦🍊🍞🥗
——————-
👌❤️اسید فولیک برای درمان و یا پیشگیری از سایر مشکلات و بیماری ها همچون سرطان خون، آمنوره (فقدان پریود قاعدگی)، مسمومیت با آرسنیک، اختلال دوقطبی، سرطان، سندرم خستگی مزمن، عملکرد شناختی، بیماری عروق کرونر، جنون و آلزایمر، افسردگی، دیابت، بیماری صرع، سلامت عمومی، گلوکم، نقرس، بهبود رشد، بیماری قلبی، فشار خون بالا،بیماری ام اس، سکته مغزی، سرگیجه و لخته خون نیز استفاده می شود.
——————-
@rejim_fitness @rejim_fitness ✅
——————-
#ورزش #رژيم #رژيم_فيتنس #بانوان #باشگاه #باسن #مشتي #فيتنس #فيت #fitness #gym #diet #nice #fitgirl #چربي_سوزي #لاغری #لاغری_شکم #هيكل #دختر #دخترونه #مكمل #شيك #جذاب
Read more
Loading...