Loading Content...

درود ایران army

Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1112.4 days
to ratio
‍‍ <span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span>سه تکاور شهید برای یک جسد؟! درود بر شرفتون بزرگ مردان #ایران ... #شرح_درتصویر هموطن غیرتمان ...
Media Removed
‍‍ سه تکاور شهید برای یک جسد؟! درود بر شرفتون بزرگ مردان #ایران ... #شرح_درتصویر هموطن غیرتمان را چه شد؟؟! که امروز در برابر هتک حرمت به ناموسمان در برابر حرامزادگان #عراقی سکوت کرده ایم. #wearenotrobots #ZarifIsALiar #WeWilclaimIran #CaspianSeaSellOut #RezaPahlavi #IranRegimeChange #IRGCTerrorists #IranStrikes @rpportfolio #براندازم #فیروزه_ایست_رنگ_براندازان ... ‍‍ 🔴🔴سه تکاور شهید برای یک جسد؟! درود بر شرفتون بزرگ مردان #ایران ...
#شرح_درتصویر

هموطن غیرتمان را چه شد؟؟! که امروز در برابر هتک حرمت به ناموسمان در برابر حرامزادگان #عراقی سکوت کرده ایم.
#wearenotrobots
#ZarifIsALiar
#WeWilclaimIran
#CaspianSeaSellOut
#RezaPahlavi
#IranRegimeChange
#IRGCTerrorists
#IranStrikes
@rpportfolio
#براندازم
#فیروزه_ایست_رنگ_براندازان
#جنبش_فیروزه_ای
#دفاع_مشروع
#ایرانی_بسه_دیگه_غیرتتو_نشون_بده
#ما_بیتفاوتان_لکه_ننگ_تاریخ_ایرانیم
#فرقه_تبهکار
#ایران_را_پس_میگیریم
#اعتصابات_سراسری
#اعتراضات_سراسری
#دومینوی_اعتصابات
💙 @Shahzadeh_Army
Read more
امیر سرلشکر شهید ایرج نصرت زاد حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در خطبه های ...
Media Removed
امیر سرلشکر شهید ایرج نصرت زاد حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در خطبه های نماز جمعه سال ۱۳۵۹که در تهران انجام شد، از مقام شهدای کردستان و از دلاوری و شجاعت های شهید سرلشگر ایرج نصرت زاد تجلیل بعمل آوردند. شهید سرلشگر نصرت زاد در مرداد ماه سال 1312 در شهرستان رشت میباشد در ... امیر سرلشکر شهید ایرج نصرت زاد
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در خطبه های نماز جمعه سال ۱۳۵۹که در تهران انجام شد، از مقام شهدای کردستان و از دلاوری و شجاعت های شهید سرلشگر ایرج نصرت زاد تجلیل بعمل آوردند.

شهید سرلشگر نصرت زاد در مرداد ماه سال 1312 در شهرستان رشت میباشد
در سال 1332 به دانشکده افسری ارتش وارد شد. سپس به آلمان اعزام شد تا برخی فنون عالی نظامی را در آنجا آموزش ببیند.
وی در تاریخ 8/10/1358 با انتصاب به فرماندهی تیپ یکم لشکر 28 پیاده نیروی زمینی ارتش با درجه سرهنگی به منطقه کردستان اعزام شد.
در فروردین ماه سال 1359 شهید نصرت زاد که برای نظارت بر اعزام ستون، به سوی سه راهی سنندج – سقز - سدقشلاق حرکت کرده بود، از کمین و درگیری ضد انقلاب با نیروهای خودی در یکی از روستاهای منطقه مطلع شد. او بلافاصله با نیروهایی از گردان 116 برای تأمین ارتفاعات مشرف بر روستای مذکور حرکت کرد.
شهید نصرت زاد پس از صعود به ارتفاعات و مشاهدة صحنه، برای قطع درگیری و اجرای ضد کمین، از عناصر جلودار ستون درخواست آتش کرد. در خواست وی توسط توپخانه لشکر، پاسخ داده شد. ضد انقلاب که موقعیت خود را در خطر دید  و همچنین  متوجه شد نیروهایی از ارتش، ارتفاعات مشرف بر منطقه درگیری را در اختیار دارند، عده ای را  مأمور کرد با صعود به ارتفاعات مزبور و محاصره نیروهای ارتش، مانع دیده بانی آن ها شوند. طولی نکشید که ضد انقلاب، نیروهای ارتش به فرماندهی سرهنگ نصرت زاد را محاصره و هر لحظه، حلقه محاصره را تنگ تر کردند.
سرهنگ نصرت زاد که زخمی شده بود، وضعیت خود را با بی سیم به لشکر مخابره کرد. (متن کامل مکالمه وی در لشگر 28 پیاده موجود است). این نظامی فداکار درخواست اجرای آتش برای محل استقرار شخصی خود کرد تا بدین وسیله در آخرین لحظات هم باعث نابودی بیشتر ضد انقلاب شود.
سرانجام همراهان شجاعش، به دست مزدوران ضد انقلاب به اسارت درآمده و سپس به شرف شهادت نائل آمدند. شهید نصرت زاد در مدت اسارت، مورد شدیدترین شکنجه ها قرار گرفت و وقتی از او خواسته شد که با بی سیم دستور تخلیه و واگذاری پادگان سنندج را صادر نماید، این چنین با شجاعتی بی نظیر بانگ بر آورد که: "من سرهنگ ستاد ایرج نصرت زاد ،جانم فدای ایران، درود بر رهبر انقلاب ،زنده باد ارتش جمهوری اسلامی ایران، زنده باد فرماندهان گردان تیپ یکم، خدا حافظتان، نصرت زاد". مزدوران ضد انقلاب خائن نیز که از پیام او سخت عصبانی و ناراحت شده بودند او رادر همان لحظه به شهادت رساندند.

#Razmandegan
#iran
#army
#رهبر
#رهبری
#فرمانده
#مدافعان_وطن
Read more