Loading Content...

در یک ماه اخیر

Loading...


Unique profiles
79
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Ab-o-Atash Park, Valiasr Street
Average media age
735 days
to ratio
19
. رونق گردشگری یا ... !!! . محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی ...
Media Removed
. رونق گردشگری یا ... !!! . محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی در خانه مسافرها همراه با زنان ایرانی را تایید می‌کند و می‌گوید: «در شهرهایی مثل مشهد و قم که زائرپذیر هستند، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح ... .
رونق گردشگری یا ... !!! .
محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی در خانه مسافرها همراه با زنان ایرانی را تایید می‌کند و می‌گوید: «در شهرهایی مثل مشهد و قم که زائرپذیر هستند، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح شدن موضوع ازدواج موقت باید بیشتر مراقب باشیم.»
.
وقتی صحبت از آمار گردشگران عراقی در مشهد می‌شود، او در تردید برای استفاده از کلمه «خوشبختانه» یا «متاسفانه»، می‌گوید: «در یک ماه اخیر حضور گردشگران خارجی به‌ویژه عراقی‌ها در مشهد بسیار رونق گرفته و این رونق هتل‌ها را به دنبال داشته است. این در حالی است که تا پیش از این همکاران ما داشتند متضرر می‌شدند و با این روند جلوی این ضرر گرفته شد.»
.
خبرآنلاین چند روز پیش در گزارشی درباره خدمات جنسی به مردان مجرد عراقی نوشته بود: «در حالی که هتل‌های رسمی و معتبر از پذیرش زوج‌هایی با ترکیب مرد خارجی و زن ایرانی (و حتی شرعی) منع شده‌اند، بخشی از زائران خارجی، به‌ویژه عراقی‌ها در منازل شخصی اسکان یافته و در نقاط مختلف شهر پراکنده شده‌اند؛ منازلی (خانه مسافر) که نه مجوز فعالیت دارند و نه بر آنها نظارت می‌شوند. شمار این خانه مسافرها بنا بر اعلام مسئولان دولتی، افزون بر ٥ هزار واحد است و نهادهای صنفی هم تعداد خانه مسافرهای مشهد را حدود ٦ هزار باب می‌دانند.»
.

سه ‌سال پیش از این (١٧ اردیبهشت ٩٤)  گاردین در گزارشی به این مسأله پرداخته و مدعی سکس توریسم در شهر مشهد شده بود. این گزارش که به حضور زوار عراقی در مشهد می‌پرداخت از تن‌فروشی در این شهر گفته بود و البته واکنش‌هایی هم به دنبال داشت. حالا اما رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی می‌گوید: «نام ایران میان عراقی‌ها بد مطرح می‌شود، مثل همان نگاهی که خیلی از  ایرانی‌ها به تایلند دارند. این موضوع اگرچه بارها تکذیب شده و سخت از آن صحبت می‌شد اما حالا معتقدیم که باید نسبت به آن حساسیت ایجاد و درباره‌اش صحبت کرد. این مسأله را در جلسات رسمی هم مطرح کرده‌ایم. با این حال متاسفانه نمی‌شود آشکارا با این مشکل برخورد کرد، چراکه مجبوریم سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری را فعال نگه داریم. با شرایط فعلی مملکت ما و مشکلاتی که وجود دارد، این حاشیه‌ها هم دور از انتظار نیست. در این‌باره نیازمند تصمیمات جمعی و گروهی هستیم و باید تمام جوانب در نظر گرفته شود. شرایط خاصی است، باید دید کدام تصمیم به نفع کشور است.»
.
پی نوشت : یک : منبع #شهروند تیتر از من
ادامه در کامنت اول
لطفا این کامنت رو لایک کنید تا دوستان ببینند .
Read more
Loading...
 #خبرلند . ارزش جاری بازار اپل ۸۷۷ میلیارد دلار است (ارزش سهام ضربدر تعداد سهام) و با این اعداد و ارقام ...
Media Removed
#خبرلند . ارزش جاری بازار اپل ۸۷۷ میلیارد دلار است (ارزش سهام ضربدر تعداد سهام) و با این اعداد و ارقام اپل ارزشمندترین شرکت جهان است. در ۱۲ دسامبر سال ۱۹۸۰، سهام این کمپانی عرضه عمومی و ۴.۶ میلیون سهم با قیمت ۲۲ دلار به فروش گذاشته شد. سهام شرکت در پایان روز عرضه عمومی با قیمت ۲۹ دلار بسته شد و در این ... #خبرلند
.
ارزش جاری بازار اپل ۸۷۷ میلیارد دلار است (ارزش سهام ضربدر تعداد سهام) و با این اعداد و ارقام اپل ارزشمندترین شرکت جهان است. در ۱۲ دسامبر سال ۱۹۸۰، سهام این کمپانی عرضه عمومی و ۴.۶ میلیون سهم با قیمت ۲۲ دلار به فروش گذاشته شد. سهام شرکت در پایان روز عرضه عمومی با قیمت ۲۹ دلار بسته شد و در این روز ۳۰۰ نفر میلیونر شدند که ۴۰ نفر از آن‌ها کارمند اپل بودند. ارزش جاری بازار اپل در پایان آن روز ۱.۷۷۸ میلیارد دلار بود.
.
حالا ۱۳۶۳۴ روز گذشته و اپل ۱۴ درصد با رسیدن به ارزش جاری ۱ تریلیون دلاری فاصله دارد. این رقم یعنی اپل ارزش خود را طی ۳۷ سال و ۳ ماه و ۳۰ روز گذشته ۴۹۳ مرتبه ارتقا داده است. احتمالا فکر می‌کنید این اتفاق باعث شده تا بسیاری از کارمندان اپل میلیاردر شوند اما گزارش اخیر بلومبرگ نشان می‌دهد که چنین نیست. تنها یک نفر از اعضای اپل حالا عضو باشگاه میلیاردرها است و او آرت لوینسون (Art Levinson)، عضو هیئت مدیره اپل است.
.
حتی ثروت لوینسون هم لزوما به دلیل سرمایه‌گذاری‌اش در اپل نیست. عمده دارایی او به خاطر فعالیتش در شرکت خودش به نام Genetech است که عضو هیئت مدیره و مدیرعامل آنجا است. او حتی سهام گوگل را هم خریداری کرده.
.
۱۵ درصد سهم استیو جابز در اپل به معنای ثروت کنونی ۱۳۲ میلیاردی است اما بنا به کتاب زندگینامه او به نوشته والتر آیزاکسون وقتی جان اسکالی، جابز را در سال ۱۹۸۵ اخراج کرد، او همه سهامش به جز یک واحد را به بهای حدودی ۱۰۰ میلیون دلار فروخت.
.
⁣جابز البته یک دهه بعد به اپل بازگشت و سرمایه بیشتری در شرکت خود به دست آورد. در نهایت و در سال ۲۰۱۱ او مغلوب سرطان پانکراس شد و همسرش ثروت ۱۸ میلیاردی را به دست آورد.
.
استیو ووزنیاک، هم‌موسس اپل او در یک دوره ۷.۹ درصد از اپل را در اختیار داشت که یعنی ۶۹ میلیارد دلار امروز. اما وازنیاک هم در سال ۱۹۸۵ اپل را ترک گفت و طی چند سال سهام خود را فروخت. ثروت او اکنون میلیون دلاری ارزیابی می‌شود. وازنیاک پیشتر هم گفته که مالکیت بر اپل را در نظر ندارد.
.
می‌رسیم به تیم کوک، مدیرعامل فعلی اپل که با دارایی ۶۰۰ میلیون دلاری، حتی نزدیک به میلیاردر شدن هم نیست. جانی آیو چطور؟ گفته شده که دارایی‌های او هم مشابه با دارایی تیم کوک است، تقریبا نیم میلیارد دلار.
.
میلیاردر نشدن کارمندان اپل نشان از آن دارد که این شرکت آمریکایی توسط افراد بیرونی کنترل می‌شود و نتیجه مدل پرداخت نامتناسب میان مدیران است. سرمایه‌داران نیز به تیم مدیریتی پایین‌ترین پرداخت را دارند.
.
#استیو_جابز #تیم_کوک #اپل #اپللند #ثروتمندان_جهان
Read more
. چند ماه قبل وقتی #قالیباف بحث #نواصولگرایی را مطرح کرد، نشریه #مثلث میزبان مناظره ای بین حقیر و ...
Media Removed
. چند ماه قبل وقتی #قالیباف بحث #نواصولگرایی را مطرح کرد، نشریه #مثلث میزبان مناظره ای بین حقیر و جناب محسن مهدیان بود. #مناظره ای که در بسیاری از محورهایش تفاهم داشتیم اما با توجه به سابقه و عملکرد قالیباف اختلافات عمده ای نیز در این موضوع وجود داشت. . واقعیت این است که شخصیت قالیباف در سالهای ... .
چند ماه قبل وقتی #قالیباف بحث #نواصولگرایی را مطرح کرد، نشریه #مثلث میزبان مناظره ای بین حقیر و جناب محسن مهدیان بود. #مناظره ای که در بسیاری از محورهایش تفاهم داشتیم اما با توجه به سابقه و عملکرد قالیباف اختلافات عمده ای نیز در این موضوع وجود داشت.
.
واقعیت این است که شخصیت قالیباف در سالهای اخیر فراز و فرودهای زیادی داشته. از همان سال 84 که وی اولین حضورش در #انتخابات ریاست جمهوری را تجربه کرد، تا انتخابات های ریاست جمهوری 92 و 96 و تمام دوران 12 ساله حضورش در #شهرداری #تهران؛ وی در یک مسیر مشخص حرکت نکرد وگاهی به جریان انقلابی نزدیک بود و گاهی به #اصلاحطلبان و #اعتدال گرایان.
.
قالیباف با تمام سوابق مثبت و منفی اش و بعد از 3 حضور ناکام در 3 انتخابات ریاست جمهوری، سرانجام تابستان 96 با صدور بیانیه ای از ضرورت #نو_اصولگرایی سخن گفت. موضوعی که 12 سال دیر به آن رسید و آن روزی که جریان #انقلابی به ضرورت این موضوع رسیده بود، او بر جذب اصلاح طلبان تاکید داشت. راهبردی که در برهه هایی باعث شد او بیشتر جذب #اصلاح_طلبان شود و سرانجام پس از سالها آزمون و خطا و 2 بار ضربه خوردن از این جریان، در نهایت ترجیح داد پایگاه سیاسی- اجتماعی اصلی خود را در میان نیروهای انقلابی تعریف کند.
.
شاید از جهاتی، مسیر حرکت قالیباف با فردی مانند #هاشمی تشابهات زیادی داشته باشد اما از نوع برعکس آن! هاشمی روزی مورد هجمه چپ ها و اصلاح طلبان بود اما سرانجام ذره ذره تغییر کرد و روزی که از دنیا رفت تبدیل به قطب محبوب همان جریان شده بود. قالیباف اما برعکس، از همان سال 84 خیلی تلاش کرد تا به چهره ای محبوب در بین نیروهای اصلاح طلب و اعتدال گرا تبدیل شود و در دوران #شهرداری_تهران نیز خدمات ویژه و کم سابقه ای به آنها ارائه داد اما در نهایت پس از درگیر شدن با آنها، بیشتر محبوب جریان انقلابی و مغضوب همان کسانی شد که روزگاری روی آنها حساب ویژه ای باز کرده بود.
.
در هر صورت در این مناظره این بحث را باز کرده و درباره سابقه، عملکرد و شخصیت قالیباف و چرایی رسیدن او به ضرورتی به نام نو اصولگرایی بیشتر توضیح داده ام. تصورم این است از آنجایی که قالیباف شخصیت فکری- گفتمانی نیست؛ با توجه به مواضعش در سالهای گذشته از #فرهنگ تا #سیاست_خارجه و... در عمل «نو اعتدالگرایی» را رقم خواهد زد تا نو اصولگرایی، اما با همه اختلاف نظرها، راه بازگشت برای او بسته نیست وباید از هر نوع نزدیکی بیشتر وی به جریان انقلاب استقبال کرد؛ مشروط بر آنکه در «عمل» نیز این تغیییرات دیده شود.
.
متن کامل را در ویژه نامه نوروزی مثلث بخوانید.
Read more
. پاره ای از فعالیت های اعضای شورای صنفی در چند ماهه ی اخیر: <span class="emoji emoji25c0"></span>صدور کارت دانشجویی المثنی با مبلغ پانزده ...
Media Removed
. پاره ای از فعالیت های اعضای شورای صنفی در چند ماهه ی اخیر: صدور کارت دانشجویی المثنی با مبلغ پانزده هزار تومان به مدت یک ماه یکی شدن سرویس ایاب و ذهاب خوابگاه زند و دانشکده ی پزشکی افزایش تعداد سرویس های دانشکده های باجگاه و افزایش سرویس دهی در ایام تعطیل باز بودن حداکثری خوابگاه های دختران ... .
پاره ای از فعالیت های اعضای شورای صنفی در چند ماهه ی اخیر:
◀صدور کارت دانشجویی المثنی با مبلغ پانزده هزار تومان به مدت یک ماه
◀یکی شدن سرویس ایاب و ذهاب خوابگاه زند و دانشکده ی پزشکی
◀افزایش تعداد سرویس های دانشکده های باجگاه و افزایش سرویس دهی در ایام تعطیل
◀باز بودن حداکثری خوابگاه های دختران در ایام تعطیلات بین دو ترم و اعطای غذای رستورانی با قیمت دانشجویی
◀ممانعت از تخلیه ی خوابگاه مفتح در ایام تعطیلات عید
◀افزایش حجم اینترنت خوابگاهی،اختصاص دادن مودم وایرلس به خوابگاه های سیزده و چهارده دختران
◀اختصاص کولرهای گازی به تمامی اتاق های خوابگاه زند
◀تعویض موکت خوابگاه دختران،اختصاص دادن سطل زباله به خوابگاه مفتح و خوابگاه زند،و تعمییرات اساسی
◀مذاکره جهت اسکان دانشجویان دختر در بازه ی حضور ورزشکاران پسر المپیاد در خوابگاه (اسکان متقاضیان در خوابگاه زند)
◀افزایش ساعت حضور دانشجویان در کتابخانه ی میرزا در ایام آموزشی برای اولین بار به ساعت بیست و سه
◀افزایش ساعت ورود به خوابگاه دختران پس از تغییر ساعت رسمی کشور به ساعت بیست و دو
◀مذاکره جهت استفاده ی دانشجویان دانشکده های کشاورزی و دامپزشکی از کتابخانه ی خوارزمی برای اولین بار
◀اختصاص تخفیف "ده" درصدی همه ی بوفه های موجود در سطح دانشگاه
◀بازگشایی مجدد سلف بیرون بر خوابگاه ده دختران
◀پلمپ واحد میوه فروشی متخلف طبقه ی هشتم خوابگاه مفتح علی رغم تذکرات مکرر
◀بهبود کیفیت تغذیه طی جلسات متعدد با پیمانکاران سلف های ارم،باجگاه،مرکزی
◀برگزاری غرفه های جشنواره ی اقوام برای اولین بار پس از سالیان متوالی
◀برگزاری جشن نوروز با همکاری معاونت
◀اختصاص ایستگاه های اتوبوس جهت آسایش دانشجویان دانشکده های باجگاه
◀احقاق حق الزحمه ی دانشجویان اینترن رشته ی دامپزشکی پس از چند ماه
. ◀گرفتن قول مساعد از معاون محترم وزیر علوم به جهت تغییر در آیین نامه ی آموزشی و آغاز ساخت خوابگاه امامت در محل خوابگاه دختران
◀احیای فضای سبز مقابل بازارچه با پیگیری متعدد
◀فراهم نمودن آزادی هشت تن از دانشجویان حاضر در شلوغی های مقابل دانشگاه به همت شورای صنفی و حراست
.
.
و برای مطلع شدن از اقدامات بیشتر به @senfi_shirazuni مراجعه نمایید. .
✔حاشیه: این لیست توسط خود عزیزان اعلام شده است.
✔حاشیه: تیتر را اشتباه نخوانید. تیتر جنبه ای شبهه گونه داشته و به نحوی در تضاد با متن نوشته شده است.
✔حاشیه اضافه شده : اعضای شورای صنفی (از نظر من) فعالیت بسیار بیشتری نسبت به شورای صنفی قبل داشته اند و دارند و هرگاه درخواست و یا مطالبه ای بوده شفاف و صریح پاسخ داده اند
Read more
' همگی می دانیم که بالا رفتن قیمت دلار در ماه های اخیر بسیار مشهود بوده و حتی تا زمان نوشتن این مطلب به ...
Media Removed
' همگی می دانیم که بالا رفتن قیمت دلار در ماه های اخیر بسیار مشهود بوده و حتی تا زمان نوشتن این مطلب به مرز 5800 تومان نیز رسیده است. . این مسئله تاثیر کاملا مستقیمی بر قیمت سخت افزارها داشته و افزایش قیمت ارز به نسبت ریال ایران، در روزهای اولیه با بالا رفتن قیمت قطعات سخت افزاری در ایران همراه بوده ... '
همگی می دانیم که بالا رفتن قیمت دلار در ماه های اخیر بسیار مشهود بوده و حتی تا زمان نوشتن این مطلب به مرز 5800 تومان نیز رسیده است.
.
این مسئله تاثیر کاملا مستقیمی بر قیمت سخت افزارها داشته و افزایش قیمت ارز به نسبت ریال ایران، در روزهای اولیه با بالا رفتن قیمت قطعات سخت افزاری در ایران همراه بوده است. اینک، طی آخرین اطلاعات موجود، برخی از فروشندگان آنلاین و فیزیکی بازار به ناچار قیمت بسیاری از سخت افزارهای اصلی و کاربردی نظیر پردازنده و کارت گرافیک را افزایش داده و حتی از عدم فروش برخی از قطعات نیز با خبر شده ایم. عدم فروش برخی از قطعات به دلیل ناپایداری قیمت دلار، بالا رفتن آن و روشن نشدن تکلیف قیمت واقعی آنها است
.
اینبار نمی توان فروشندگان سخت افزار را مقصر دانسته و کاربران در کنار فروشندگان در یک جبهه واحد قرار گرفته اند! متاسفانه امیدها برای پایین آمدن قیمت دلار به یک رویا مبدل شده و تنها برای ثبات آن دست به دعا هستیم. به عنوان مثال حتی کارت گرافیک های میان رده ای همچون GTX1050 Ti و پردازنده های میان رده ای مانند سری Core i5 که عمدتا برای اسمبل یک سیستم گیمینگ در ایران به وفور مورد استفاده قرار می گیرند نیز با افزایش قیمت از 25 هزار تومان الی 150 هزار تومان مواجه شده اند. خرید سخت افزارهای روز و قطعات وابسته، آرزوی "وب سایت سخت افزار" برای همه کاربران است. به امید کنترل و کاهش قیمت ارز

#سخت_افزار #سختافزارمگ #سختافزار #سخت_افزار_مگ #کامپیوتر #قیمت #افزایش #قیمت #کارت_گرافیک #کارتگرافیک #مادربرد #پاور #سی_پی_یو #cpu #رم #حافظه #سیستم #گیم #گیمینگ #مانیتور #کیس #ماوس #کیبورد
Read more
. . #Café_Society (2016) ‎‌ساخته‌ی #وودی_آلن . به جرأت میشه گفت موفق ترین اثر آلن در چند سال ...
Media Removed
. . #Café_Society (2016) ‎‌ساخته‌ی #وودی_آلن . به جرأت میشه گفت موفق ترین اثر آلن در چند سال اخیر "جزمین غمگین" بوده و بعد از این فیلم آلن نتونسته یک اثر شاخص و درخور توجه خلق کنه و فیلم های بعدیش یک روند نزولی در پیش گرفته. هرچند "کافه سوسایتی" در مقایسه به "مرد غیر منطقی" و "جادو در نور ماه" به ... .
.
#Café_Society (2016)
‎‌ساخته‌ی #وودی_آلن
.
به جرأت میشه گفت موفق ترین اثر آلن در چند سال اخیر "جزمین غمگین" بوده و بعد از این فیلم آلن نتونسته یک اثر شاخص و درخور توجه خلق کنه و فیلم های بعدیش یک روند نزولی در پیش گرفته. هرچند "کافه سوسایتی" در مقایسه به "مرد غیر منطقی" و "جادو در نور ماه" به مراتب بهتر بوده ولی کماکان با چیزی که از آلن انتظار داریم فاصله داره.
فیلم در دهه ۳۰ میلادی اتفاق می‌افته و داستان از جایی شروع میشه که "بابی" با بازی "جسی هایزنبرگ" از نیویورک به هالیوود میاد تا برای خودش شغلی دست و پا کنه و به همین خاطر سراغ دایی سرمایه دار و موفقش "فیل" با بازی "ستیو کرل" میره تا بهش کمک کنه و اونجا با "ورونیکا" با بازی "کریستین استوارت" آشنا میشه و بهش علاقه مند میشه اما ورونیکا درگیر یک رابطه است که باعث پدید اومدن یه مثلث عشقی میشه المانی که کم و بیش در بیشتر کارهای آلن وجود داره.
طراحی صحنه مناسب و نور طلایی که به فیلم اضافه شده شرایط دلچسبی رو به ارمغان اورده. این اثر هم همچون مابقی کارهای آلن دیالوگ محور هست و نیاز به تاثیرگذاری بازیگران بر مخاطب داره که به قطعیت میشه گفت این اتفاق در فیلم روی نداده. بازی استوارت تا حد زیادی تصنعیه و احساسات مخاطبان رو برانگیخته‌ نمی‌کنه و به نظر میرسه استفاده از او در نقش "ورونیکا" چندان انتخاب هوشمندانه‌ای نبوده.
آلن در این اثر حرف جدیدی برای گفتن نداره و تا حدود زیادی همان المان‌ها و کلیشه‌های قدیمیش رو با یه داستان جدید بیان می‌کنه که برای علاقه مندان به کارهای او میتونه تا حدودی جذاب باشه.
.
نمره پیج: ۶.۴
.
#CN__Review
#CN__Café_Society
#CN__Woody_Allen
#CN__Steve_Carell
#CN__Kristen_Stewart
#CN__Blake_Lively‏
#CN__Jesse_Eisenberg
#CN__Corey_Stoll
#CN__2016
#CN__
.
Read more
Loading...
عيسى كلانترى: نتانیاهو غلط می‌کند؛ به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران چندى پيش بنيامين ...
Media Removed
عيسى كلانترى: نتانیاهو غلط می‌کند؛ به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران چندى پيش بنيامين #نتانياهو نخست‌وزیر #اسرائیل در پیامی به شهروندان ایرانی ضمن اشاره به وضعیت کم آبى و #بحران خشکسالی در این کشور گفته بود پیشنهادی بی‌سابقه برای ایرانی ها دارد. آقاى نتانیاهو در پیام ویدئویی خود ... عيسى كلانترى:
نتانیاهو غلط می‌کند؛ به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران

چندى پيش بنيامين #نتانياهو نخست‌وزیر #اسرائیل در پیامی به شهروندان ایرانی ضمن اشاره به وضعیت کم آبى و #بحران خشکسالی در این کشور گفته بود پیشنهادی بی‌سابقه برای ایرانی ها دارد.
آقاى نتانیاهو در پیام ویدئویی خود از آقای کلانتری هم نام برده و به نقل از او گفته بود که بحران آب در ایران ۵۰ میلیون نفر از #شهروندان_ایرانی را مجبور به ترک خانه هایشان خواهد کرد.
نتانیاهو خبر داد به دلیل اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران اجازه سفر شهروندان اسرائیلی به ایران را نمی دهد، کشورش برای مقابله با #بحران_آب راه اندازی کرده تا تجریبات اسرائیل در این زمینه را به ایرانی ها منتقل کند.
نخست وزير اسرائيل گفت: حکومت شعار مرگ بر اسرائیل سر می‌دهد اما اسرائیل در پاسخ می گوید زنده باد مردم ایران.
نخست وزیر اسرائیل گفت اختلافات حكومت ها، احترام و دوستی میان دو ملت را متوقف نخواهد کرد.
خشکسالی در ایران ماه‌هاست که ابعاد تازه ای یافته به طوری که مقام‌های این کشور می‌گویند از یک مشکل زیست محیطی در حال تبدیل به یک بحران امنیتی است.
وزیر نیرو دو سال پیش هشدار داده بود که حیات، تمدن و بقای ایرانی به دلیل شرایط آبی کشور در معرض تهدید است و تأمین آب برای شرب مردم به یکی از معضلات کشور تبدیل شده است.
وب سایتی که نخست وزیر اسرائیل وعده آن را به شهروندان ایرانی داده، با عنوان فن آوری‌های اسرائیل در حوزه آب گزارش‌هایی درباره راه حل‌های اسرائیل برای مبارزه با کمبود آب از جمله قیمت گذاری هوشمند آب، بازیافت فاضلاب برای آبیاری و کشاورزی، شیرین سازی آب دریا دارد.
این وب سایت می گوید اسرائیل موفق شده رویای اولین نخست وزیر این کشور برای تبدیل #کویر به یک دشت سرسبز را محقق کند.

عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در اين باره به خبرگزاری ایسنا گفته است که نخست وزیر اسرائیل هر کاری دوست دارد بکند ولی قبل از آن بهتر است برود #کثافت‌کاری‌ های خودش را جمع کند!
وی درباره اظهارات نخست وزیر اسرائیل افزوده است که نتانیاهو #غلط_می‌کند.به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران، او برود دنبال کار خودش.
بهرام قاسمی سخنگوی وزرات امور خارجه ایران هم درباره اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو گفته است: بهتر است ایشان دست از کشتار مردم مظلوم #فلسطین بردارد... لازم نیست ایشان نگران #وضعیت_مردم_ایران باشد.
Read more
. سوزوکی ویتارا جدید با پلاک آزمایشی دیده شد؛ آیا ایران خودرو ویتارا جدید را عرضه می‌کند؟ دیروز ...
Media Removed
. سوزوکی ویتارا جدید با پلاک آزمایشی دیده شد؛ آیا ایران خودرو ویتارا جدید را عرضه می‌کند؟ دیروز در یکی از خیابان های تهران، سوزوکی ویتارا جدید با پلاک آزمایشی دیده شد. دقت داشته باشید که چند وقتی است برای خودروهایی که برای آزمایش های داخلی به ایران می آیند نیز پلاک گذر موقت دریافت می کنند و دیگر ... .
سوزوکی ویتارا جدید با پلاک آزمایشی دیده شد؛ آیا ایران خودرو ویتارا جدید را عرضه می‌کند؟
دیروز در یکی از خیابان های تهران، سوزوکی ویتارا جدید با پلاک آزمایشی دیده شد. دقت داشته باشید که چند وقتی است برای خودروهایی که برای آزمایش های داخلی به ایران می آیند نیز پلاک گذر موقت دریافت می کنند و دیگر چیزی به نام پلاک آزمایشی روی خودرو نصب نمی شود.
حال این خودرو در تهران با این پلاک دیده شده و به احتمال خیلی زیاد، سوزوکی ویتارا جدید برای سپری شدن آزمایش های داخلی توسط ایران خودرو وارد جاده های کشور شده است. همچنین در طول چند ماه اخیر چند مدل دیگر از این خودرو با رنگ های متفاوتی نیز دیده شده و در فضای مجازی منتشر شده که همگی ورود آنها جهت انجام آزمایش های داخلی پیش از عرضه به بازار توسط ایران خودرو را محتمل تر می کند.
سوزوکی ویتارا جدید که در تصویر می بینید در حقیقت چهارمین نسل از ویتارا است که در چین و مجارستان تولید می شود. سوزوکی ویتارا جدید به صورت تک دیفرانسیل و یا دو دیفرانسیل عرضه می شود که خودرویی که برای آزمایش مشاهده می کنید از نوع دو دیفرانسیل است.
سوزوکی ویتارا جدید از نظر ظاهری کاملاً با مدل های قبلی که ما در بازار ایران داشته ایم، تفاوت های زیادی کرده که البته بسیاری کماکان همین مدل کنونی را بیشتر ترجیح می دهند. چهره جلویی اگرچه کمی بروزتر و اسپرت تر شده اما نمای عقب سوزوکی ویتارا جدید آنچنان چنگی به دل نمی زند و هنوز هم کمی قدیمی به نظر می رسد.
سوزوکی ویتارا جدید آنچنان تنوعی در مدل های پیشرانه ندارد و تنها موتورهای 1.6 و یا 1.4 لیتری روی آن نصب می شود. اگر فرض کنیم مدل 1.6 لیتری برای بازار ایران در نظر گرفته شده که احتمالاً هم همین مدل عرضه خواهد شد، ویتارا جدید توانایی تولید حداکثر 120 اسب بخار در دور 6000 و 156 نیوتن متر در دور 4400 را دارد که تفاوت فاحشی با رقبایش در بازار داخلی خواهد داشت. البته ممکن است ایران خودرو دل را به دریا زده و مشکلات نگهداری توربو را به جان بخرد و مدل 1.4 لیتری با توربوشارژ را عرضه کند که در این صورت ویتارا جدید توانایی تولید حداکثر 138 اسب بخار و 220 نیوتن متر را خواهد داشت که در این صورت اوضاع کمی بهتر از مدل 1.6 لیتری تنفس طبیعی خواهد بود. همچنین با توجه به مدلی که این روزها در خیابان دیده می شود، گیربکس اتوماتیک برای آن در نظر گرفته شده که 6 سرعته خودکار است.
یک موضوع مهم که باید به آن اشاره کنیم، این است که در چند وقت اخیر ایران خودرو برای عرضه سوزوکی ویتارا جدید تمهیداتی کرده و در حال گفتگو و تست این خودرو است .
Read more
Loading...
آبان دوست داشتنی شروع شد و من بیشتر از یک ماه که از برنامه هام عقب افتادم.کمر دردی که این چند ماه اخیر ...
Media Removed
آبان دوست داشتنی شروع شد و من بیشتر از یک ماه که از برنامه هام عقب افتادم.کمر دردی که این چند ماه اخیر همراه همیشگیم بود و تمام تلاشمو کردم دوست خوبی برا هم باشیم 😀 خیلی پر روتر از ظاهرش بود و سرعتم رو گرفت ولی خودش میدونه نمیتونه منو متوقف کنه. از بد قولی بدم می یاد و هیچ وقت نمیخواستم تو کار حرفه ایم بدقول ... آبان دوست داشتنی شروع شد و من بیشتر از یک ماه که از برنامه هام عقب افتادم.کمر دردی که این چند ماه اخیر همراه همیشگیم بود و تمام تلاشمو کردم دوست خوبی برا هم باشیم 😀 خیلی پر روتر از ظاهرش بود و سرعتم رو گرفت ولی خودش میدونه نمیتونه منو متوقف کنه.
از بد قولی بدم می یاد و هیچ وقت نمیخواستم تو کار حرفه ایم بدقول باشم مخصوصا در مورد اولین تجربه مشتری های جدیدم . اینا رو نوشتم که معذرت خواهی کنم از کسایی که تو این دو ماه اخیر نتونستم سفارش هاشونو تحویل بدم و بگم تمام تلاشمو میکنم در کنار پرهیز هایی که برای انجام هر نوع کاری دارم شاید سرعتم کم باشه ولی تمومشون میکنم.
عکس از گلهای بالکن هست (همون بهشت کوچک من) که با بهتر شدن هوا دارن دوباره جون میگیرن.
Read more
شنبه ۱۷ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج؛ نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» ویژه هنرمندان اجرا می‌شود . نمایش ...
Media Removed
شنبه ۱۷ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج؛ نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» ویژه هنرمندان اجرا می‌شود . نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» با کارگردانی کهبد تاراج، اجرای ویژه روز شنبه 17 شهریورماه خود را به هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون اختصاص داد. . به گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش ... شنبه ۱۷ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج؛

نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» ویژه هنرمندان اجرا می‌شود
.
نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» با کارگردانی کهبد تاراج، اجرای ویژه روز شنبه 17 شهریورماه خود را به هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون اختصاص داد.
.
به گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» به نویسندگی محمد چرم‌شیر و کارگردانی کهبد تاراج، در یک اجرای ویژه، روز شنبه 17 شهریورماه، ساعت19:30، میزبان هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون خواهد بود.
.
اجراهای این نمایش که طی هفته اخیر با استقبال گسترده تماشاگران روبه‌رو شده، تنها تا روز یکشنبه، 18 شهریور ادامه دارد.
.
در خلاصه‌‌داستان نمایش آمده:«تقصیر ما نیست. تو کادر فنی اختلافه، زنده‌باد رییس فدراسیون قبلی...».
.
فاطمه امینی، رضا بهرامی، عرفان پورمحمدی، اسماعیل پوریوسف،کهبد تاراج، ستوده حیدری، امیر عدل‌پرور، آیدا قهرمان، سایه کبیری، علی گیلوری، حمیدرضا ژاله، هیراد محمدی و امیرحسین نوح‌نژاد در نمایش «عبدل‌میمون...» به ایفای نقش می‌پردازند.
.
نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» روز یکشنبه، 18 شهریور نیز در دو نوبت ساعت‌های 18 و 20 اجرا می‌شود. علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی، می‌توانند برای رزرو بلیت به سایت تیوال در نشانی https://www.tiwall.com/theater/abdol2 مراجعه بکنند.
.
#نمایش_عبدل_میمون_لات_پا_کوتاه
#فقط_تا_یکشنبع_هجده_شهریور_ماه
#تمدید_نمیشود
Read more
دهقان: سپاهان با قلعه نویی به اوج خواهد رسید تمام بازیکنان فوتبال در سرتاسر جهان، روزی که فوتبال ...
Media Removed
دهقان: سپاهان با قلعه نویی به اوج خواهد رسید تمام بازیکنان فوتبال در سرتاسر جهان، روزی که فوتبال را آغاز کردند یا به آن علاقمند شدند را به خاطر می آورند. یک اتفاق یا یک حرکت و یا حتی یک فکر می تواند آغاز رویاپردازی یک فوتبالیست باشد تا مسیر زندگی او را با سایر افراد جامعه متمایز کند. به گزارش پایگاه ... دهقان: سپاهان با قلعه نویی به اوج خواهد رسید

تمام بازیکنان فوتبال در سرتاسر جهان، روزی که فوتبال را آغاز کردند یا به آن علاقمند شدند را به خاطر می آورند. یک اتفاق یا یک حرکت و یا حتی یک فکر می تواند آغاز رویاپردازی یک فوتبالیست باشد تا مسیر زندگی او را با سایر افراد جامعه متمایز کند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، فوتبال اصفهان در سال های اخیر بازیکنان بسیاری را به تیم های سطح اول فوتبال کشور معرفی کرده، از احسان حاج صفی و حسین پاپی در سپاهان گرفته تا مهدی مهدی پور و مهران درخشان مهر در ذوب آهن که همه به استعدادهای خوب و آینده دار فوتبال اصفهان تبدیل شدند. در این میان بودند بازیکنانی که به دلیل سن بسیار پایین فرصت چندانی برای بازی نداشتند اما با تلاش، خود را به سطح اول فوتبال رساندند.
یکی از این فوتبالیست های آینده دار اصفهانی متولد دهم دی ماه سال ۱۳۷۶ است و در تمام رده های تیم های فوتبال سپاهان و تیم ملی بازی کرده است. رضا دهقان می گوید: علاقه مندی من به فوتبال ذاتی بود و همیشه یا فوتبال بازی می کردم یا در حال تماشای فوتبال بودم. شش یا هفت ساله بودم که سپاهان برای نخستین بار قهرمان لیگ برتر شد و محرم نوید کیا جام قهرمانی را بالای سر برد، همان زمان آغاز رویاپردازی من بود و لذت بهترین بودن را برای خودم تصویرسازی می کردم."
خبرنگار ایمنا گفت‌وگویی با این فوتبالیست جوان اصفهانی انجام داده که در ادامه می خوانید:
این رویا پردازی ها چند سال به طول انجامید؟
۱۰ ساله بودم که برای تست فوتبال به آکامی سپاهان رفتم، پس از اینکه انتخاب شدم گریه می کردم اما می دانستم همچنان ادامه راه را باید طی کنم. شاید بتوانم بگویم به یکی از رویاهای کوتاه مدتم رسیده بودم که آن هم پوشیدن لباس سپاهان بود.
چرا سپاهان؟
پس از قهرمانی سپاهان در سال ۸۲ ، هرجا می رفتم حرف از این تیم بود و کم کم گرایشم نسبت به این تیم زیاد شد، البته اولین جرقه فوتبالیست شدنم و رویاپردازی من با قهرمانی سپاهان شکل گرفت و این بزرگترین دلیل من برای انتخاب سپاهان بود. سال ۸۲ که محرم نوید کیا جام قهرمانی را بالای سر برد یادم نمی رود، اولین باری بود که بالابردن جام را توسط یک تیم می دیدم و یکی از جذاب ترین اتفاقات زندگی من تا آن زمان بود.
​صحبت از نویدکیا شد، بازی های او در فوتبال تو تاثیر گذار بود
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم . #پس_از_ظهور4 سومین عامل پیروزی امام زمان(عج)، «امداد رسانی فرشتگان» . گذشت ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم . #پس_از_ظهور4 سومین عامل پیروزی امام زمان(عج)، «امداد رسانی فرشتگان» . گذشت که خداوند متعال از طریق «ناگهانی بودن ظهور» و «هراس در دل دشمن» جبهه حق را در آخر الزمان یاری کرده و آنان را به پیروزی نزدیک می کند. یکی دیگر از عواملی که موجبات پیروزی امام عصر (عج) بر مستکبران ... بسم الله الرحمن الرحیم
.
#پس_از_ظهور4
سومین عامل پیروزی امام زمان(عج)، «امداد رسانی فرشتگان»
.
گذشت که خداوند متعال از طریق «ناگهانی بودن ظهور» و «هراس در دل دشمن» جبهه حق را در آخر الزمان یاری کرده و آنان را به پیروزی نزدیک می کند. یکی دیگر از عواملی که موجبات پیروزی امام عصر (عج) بر مستکبران جهانی را فراهم می آورد «کمک رسانی فرشتگان» است.
.
در جنگ بدر نیز خداوند متعال مسلمانان را با ۱۰۰۰ فرشته یاری نمود[۱] و بر اساس وعده الهی اگر تقوا و صبر عجین سپاهیان اسلام باشد ۵۰۰۰ فرشته به یاری آنها خواهد آمد! این امداد رسانی غیبی برای این است که جبهه حق در قبال ظاهر فریبنده جبهه باطل تقویت شود و علیرغم کمی تعداد بر آنها پیروز گردد.
.
به هر روی از روایات استفاده می شود که یکی از عوامل پیروزی قیام جهانی حضرت صاحب الامر (عج) امداد رسانی فرشتگان است. در روایتى به دو عامل غیبی اخیر اشاره شده و آمده است: «هنگامى که قائم آل محمد ظهور نماید، خداوند او را به وسیله گروه‏هاى فرشتگان … یارى خواهد کرد. .
جبرئیل، فرشته امین وحى، پیشاپیش آن حضرت و میکائیل سمت راست و اسرافیل سمت چپ او خواهد بود. ترس و رعب به مسافت یک ماه، پیشاپیش و سمت راست و طرف چپش حرکت خواهد کرد و فرشتگان مقرب در کنار او خواهند بود»[۲].
.
[۱] انفال: ۹.
[۲] بحار الانوار، ج ۵۲، ص ۳۴۸.
.
.
.
#پس_از_ظهور
#وقایع_ظهور #انقلاب_جهانی
Read more
Loading...
⁣گذرنامه‌هایی کوموری برای دور زدن تحریم‌ها؟ بله؛ ولی آن‌هم دیگه نداریم؛ باطل شد <span class="emoji emoji1f448"></span> همه‌چیز درباره ...
Media Removed
⁣گذرنامه‌هایی کوموری برای دور زدن تحریم‌ها؟ بله؛ ولی آن‌هم دیگه نداریم؛ باطل شد همه‌چیز درباره عشق و علاقه ایران به کومور اصل ماجرا: در ماه ژانویه جزیره کومور بی سر و صدا تعدادی از پاسپورت‌های خارجی‌ها را که در سال‌های اخیر خریداری شده باطل کرد. این کشور کوچک آفریقا جزئیات بیشتری در این ... ⁣گذرنامه‌هایی کوموری برای دور زدن تحریم‌ها؟ بله؛ ولی آن‌هم دیگه نداریم؛ باطل شد
👈 همه‌چیز درباره عشق و علاقه ایران به کومور

1⃣ اصل ماجرا: در ماه ژانویه جزیره کومور بی سر و صدا تعدادی از پاسپورت‌های خارجی‌ها را که در سال‌های اخیر خریداری شده باطل کرد. این کشور کوچک آفریقا جزئیات بیشتری در این باره منتشر نکرد و فقط به گفته مدارک این افراد ایراد داشته اکتفا کرد.

2⃣ چه‌ وقت؟ بیش از ۱۰۰ نفر از ۱۵۵ نفری که پاسپورت‌شان ماه ژانویه باطل شده ایرانی بودند. داده‌ها نشان می‌دهد بیش از هزار شهروند ایرانی در فاصله ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷میلادی گذرنامه کومور را خریده‌اند. ▫اکثر این گذرنامه‌ها بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ و همزمان با تحریم بخش‌های نفتی و بانکی ایران خریده شده.
▫در میان این افراد مدیران رده‌بالای شرکت‌های کشتی‌رانی، نفت و گاز و برخی افراد هم که دست‌شان در تهیه ارز و خرید و فروش فلزات و آلیاژ است، دیده می‌شود و برخی شان بیش از یک پاسپورت خریده بودند.
3⃣ چرا حالا کوموو؟ با وجود این‌که نام این افراد در فهرست تحریم‌های ایران نیست اما گویا نیت استفاده از این گذرنامه‌ها، دورزدن تحریم‌ها بوده باشد.
▫امتیاز داشتن گذرنامه کومور این است که می‌توان بدون ویزا به برخی از کشورهای خاورمیانه و شرق آسیا سفر کرد و می توان در بانک های خارجی حساب باز کرد.
4⃣ چه‌کسانی بودن؟ اسامی برخی از آنهایی که گذرنامه کومور را گرفته‌اند:
مجتبی عرب محقی که در سال ۲۰۱۰ میلادی به سمت مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب شد؛
محمد صادق کاوه، مدیر عامل شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه؛
حسین مختاری زنجانی، وکیل بخش انرژی ایران؛
محمد ضراب، تاجر طلا و برادر رضا ضراب که سال ۲۰۱۶ میلادی در آمریکا به استفاده از نظام مالی آمریکا برای جابه‌جایی صدها میلیون دلار از طرف دولت ایران در زمانه تحریم متهم شد و بازداشت شد/ رویترز (شرح عکس: دیدار احمدی‌نژاد و احمد عبدالله محمدسامبی، روسای‌جمهور سابق ایران و کومور است)
Read more
پست ۱ از ۴ ‎اطلاعیه کمپین مردمی یوزتاابد به مناسبت نهم شهریورماه روز حفاظت از یوزپلنگ آسیایی ‎کمپین یوزتاابد در نهم شهریور ماه ۱۳۹۶ توسط هدیه تهرانی و جمعی از فعالان محیط زیست، هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های نام‌آشنای جامعه راه‌اندازی شد. ‎هدف این کمپین در گام نخست کمک به دامداران حاضر در ... پست ۱ از ۴
‎اطلاعیه کمپین مردمی یوزتاابد به مناسبت نهم شهریورماه روز حفاظت از یوزپلنگ آسیایی 🔴 ‎کمپین یوزتاابد در نهم شهریور ماه ۱۳۹۶ توسط هدیه تهرانی و جمعی از فعالان محیط زیست، هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های نام‌آشنای جامعه راه‌اندازی شد. ‎هدف این کمپین در گام نخست کمک به دامداران حاضر در پارک ملی توران برای خروج تز این عرصه طبیعی تعریف شد. ‎پارک ملی توران با وسعت ۱۰۱ هزار هکتار، بخشی از ذخیره‌گاه زیستکره توران است. این ذخیره‌گاه زیستکره با وسعت یک و نیم میلیون هکتار، یکی از وسیع‌ترین زیستگاه‌های یوزپلنگ آسیایی در کشور است که بخشی از آن پارک ملی، بخشی دیگر پناهگاه حیات‌وحش و بخشی دیگر نیز به عنوان منطقه حفاظت شده، تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست قرار دارد. ‎بخش عمده این منطقه از دیرباز به عنوان قشلاق عشایر سنگسری مورد استفاده دامداری قرار داشته و بخشی دیگر از مراتع آن نیز توسط روستاهای اطراف منطقه استفاده می‌شده است. در کل ذخیره‌گاه زیستکره توران بالغ بر ۱۸۰ واحد دامداری وجود دارد که از این تعداد، ۱۲ واحد درون عرصه ۱۰۱ هزار هکتاری پارک ملی توران واقع شده است. ‎پارک ملی توران به عنوان قلب تپنده این ذخیره‌گاه زیستکره، یکی از زیستگاه‌های مهم زادآوری یوزپلنگ در کشور است که رقابت دام اهلی با گیاهخواران منطقه بر سر پوشش گیاهی و منابع آب و وجود سگ‌های گله (به دلیل حضور دام اهلی) دو تهدید مهم یوز در این زیستگاه محسوب می‌شوند. ‎برآورد اولیه برای کمک به دامداران و پرداخت حق و حقوق عرفی آنها برای خروج از پارک ملی توران مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان بود که با فراخوان کمپین یوزتاابد، بخشی از این مبلغ توسط مردم تامین شد. ‎کارشناسان کمپین در طول یکسال اخیر با همکاری ادارات کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی استان سمنان، طی مذاکرات طولانی با دامداران موفق شده‌اند تا شرایط را برای خروج تمامی دامداران از محدوده پارک ملی توران فراهم کنند.
Read more
برگرفته از پیج @serialepedar ضبط صحنه درگیری با بازی زنگنه و سلطانی در «پدر»/ ماجرای بهم خوردن ...
Media Removed
برگرفته از پیج @serialepedar ضبط صحنه درگیری با بازی زنگنه و سلطانی در «پدر»/ ماجرای بهم خوردن یک مهمانی تصویربرداری سریال «پدر» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی کماکان ادامه دارد و اخیرا صحنه درگیری بین اعضای خانواده با حضور بازیگران اصلی ضبط شده است. به گزارش ... برگرفته از پیج
@serialepedar
ضبط صحنه درگیری با بازی زنگنه و سلطانی در «پدر»/ ماجرای بهم خوردن یک مهمانی

تصویربرداری سریال «پدر» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی کماکان ادامه دارد و اخیرا صحنه درگیری بین اعضای خانواده با حضور بازیگران اصلی ضبط شده است.

به گزارش روابط عمومی سریال، «پدر» که این روزها، آخرین بخش های تصویربرداری خود را پشت سر می گذارد، اخیرا به ضبط صحنه درگیری بین اعضای خانواده رسیده است.

در این صحنه شخصیت محسن با بازی کاوه خداشناس با پدر و مادر همسرش که مهدی سلطانی و لعیا زنگنه ایفاگر نقش آنها هستند، درگیر شده و این برخورد به بهم خوردن یک مهمانی در سریال منجر می شود.

از جمله دیگر بازیگران این سکانس هنرمندان جوانی هستند که اغلب با «پدر» برای نخستین بار به عنوان بازیگر حرفه ای شناخته خواهند شد.

این سریال که پیش از این گزینه اصلی شبکه دو برای پخش در ماه مبارک رمضان به حساب می آمد، احتمال دارد کنداکتور پس از جام جهانی را به خود اختصاص دهد.

پیش از این گروه برای رساندن «پدر» به آنتن رمضانی روزانه تا 17 ساعت مشغول به کار بودند و کار روزی 15 دقیقه جلو می رفت، ضمن اینکه بنا بود تیم دومی نیز در ایام ماه مبارک به صورت همزمان کار را جلو ببرد اما با منتفی شدن پخش، آفیش پروژه روزی 11 تا 12 ساعت شد و دقایق مفید ضبط نیز به 6 تا 7 دقیقه کاهش پیدا کرد.

از سوی دیگر در حالی که بنا بود به دلیل عدم همپوشانی سریالهای شبکه های مختلف هر قسمت از «پدر» حدود 30 تا 32 دقیقه باشد، اکنون هر قسمت از کار 45 دقیقه خواهد داشت و بخشهای دشواری که به علت سرعت تصویربرداری همزمان با پخش ممکن بود حذف شوند نیز با قوت ضبط می شوند.

عوامل روزهای اخیر در مهرشهر کرج مشغول تصویربرداری بودند و در روزهای آتی کار در لوکیشن های دانشگاه و کارخانه ادامه خواهد یافت.

از بازیگران اصلی «پدر» می توان به مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، کاوه خداشناس، مجید مشیری، اکبر رحمتی، مژگان ترانه، الهام طهموری، ریحانه پارسا، ساناز طاری، شهاب مهربان، مهتاب شیروانی، پوریا سلطانزاده، سیدحسام میثاق و بیژن امکانیان اشاره کرد.

عکس از @mohammad.daraii
.
@mehdisoltanisarvestanii
Read more
Loading...
؛ بسم الله و هوالمصور؛ هنوز صدای هلهله و قهقهه ی #کودکان_پاکستانی در گوشم است... ظهر امروز همراه ...
Media Removed
؛ بسم الله و هوالمصور؛ هنوز صدای هلهله و قهقهه ی #کودکان_پاکستانی در گوشم است... ظهر امروز همراه با یکی از گُل پسرهای روزگار راهی جنوب تهران شدیم تا درباره شنیده ها و تصاویر فضای مجازی از تخریب منازل و محل سکونت اتباع پاکستانی ساکن در مزارع و زمینهای حاشیه ای و محروم جنوب پایتخت پاسخی بیابیم! به ... ؛
بسم الله و هوالمصور؛
هنوز صدای هلهله و قهقهه ی #کودکان_پاکستانی در گوشم است...
ظهر امروز همراه با یکی از گُل پسرهای روزگار راهی جنوب تهران شدیم تا درباره شنیده ها و تصاویر فضای مجازی از تخریب منازل و محل سکونت اتباع پاکستانی ساکن در مزارع و زمینهای حاشیه ای و محروم جنوب پایتخت پاسخی بیابیم!
به چند نقطه سر زدیم، به پدری بر خوردیم که کودک سه چهار ساله اش را چند روزیست در همین ماجرای اخیر گم کرده بود و مات و مبهوت به فردای نامعلوم خود و سرنوشت کودک خردسالش می اندیشید...
گذشت تا جای دیگری را به ما معرفی کردند، جایی که در حین ورود برایم آشنا آمد! در و دیوار آشنا بودند، بکگراند مخارن پالایشگاه نفت تهران نیز گواهی میداد اینجا را دیده بودم اما اینطور با خاک یکسان شده نبود و تعدادی اتاق و چهاردیواری و ... بود که دیگر اثری از آنها دیده نمیشد جز تلی از آجر و خاک و خاکستر و سنگ! خوب که دقت کردم برایم آشناتر آمد و کنجکاوانه دنبال رد و نشانی بودم... چرخیدم و چرخیدم تا رنگ صورتی توجهم را جلب کرد، جلوتر رفتم... بدنم یخ کرد... خیس عرق شرم شدم... آری با صحنه آشنایی مواجه شده بودم، دو کیف کودکانه با رنگهای صورتی و آبی و یک عروسک و دفتر مشق و نقاشی، خوب یادم آمد، روزی از روزهای خدا در آذر ماه ٩۶ به اینجا آمده بودیم، بسته مواد غذایی و مقادیری لباس و لوازم درسی برای بچه ها برده بودیم. بچه ها با ذوق و شوق اطراف ماشینم حلقه زدند و با آن لهجه شیرین بلوچ و پاکستانی میگفتند عمو چی برام آوردی؟ دوچرخه میخری برام؟ میشه یه کاری کنی بتونم برم مدرسه؟!... که به او و خواهرش کیف مدرسه هدیه کردم... حالا وقتی این کیفها و عروسک و دفتر مشق و نقاشی را زمین افتاده و پر از خاک و زیر سنگها میدیدم، جز صدای هلهله و شادی وصف ناپذیر کودکان پاکستانی چیزی ولم نمیکرد... تصورش دردآور است آن شب و روزی که کودکان بی گناه با شکلی ناپسند در رعب و وحشت مورد هجوم و هجمه قرار گرفته و برخی دستگیر، برخی آواره در بین بوته ها و مزارع ذرت و بلال و برخی هم همراه مادران دلنگران ناپدید شدند!
دعا کنید #کودکان_مظلوم_پاکستانی پیدا شوند...
.
.
.
.
.
#عکاسان_مسلمان
#عکاس_مسلمان
#سید_شهاب_الدین_واجدی
Read more
. اونوقت میگن چرا خارجی ها راحت زایمان میکنند . قابل توجه خانم های ایرانی نه ماه فقط میخورند و میخوابند بعد میان میگن چرا انقدر چاق شدیم ؟! . البته خودمم جزوء همین افرادم . . . در گذشته، مادران باردار را از هر نوع ورزش و تحرکی منع میکردند و حرکات نرمشی و پیاده روی را باعث سقط یا زایمان ... 😱
.
اونوقت میگن چرا خارجی ها راحت زایمان میکنند😄
.
قابل توجه خانم های ایرانی 🙈
نه ماه فقط میخورند و میخوابند
بعد میان میگن چرا انقدر چاق شدیم ؟!
.
البته خودمم جزوء همین افرادم💃
.
😲 .
.
در گذشته، مادران باردار را از هر نوع ورزش و تحرکی منع میکردند و حرکات نرمشی و پیاده روی را باعث سقط یا زایمان زودرس میدانستند.
امروزه برای همگان مشخص شده که به جز در موارد خاص که پزشکان آنها را تعیین میکنند، ورزش و حرکات بدنی در کنار رعایت اصول بهداشتی در دوران بارداری نه تنها برای مادران مفید است، بلکه بر سلامت جنین نیز تاثیر خوبی دارد.

در یک مقاله تحقیقی جدید گفته شده که در نوزادان متولد شده از زنانی که طی بارداری به طور پیوسته و شدید ورزش کرده بودند، اثرات بدی مشاهده نشد و حتی این نوزادان از سایر کودکان باهوش تر بودند. بیشتر افراد فکر می کنند، برای یک خانم باردار غیرممکن است که سخت و شدید ورزش کند، زیرا معقتدند ورزش شدید موجب کمبود اکسیژن در مغز کودک می شود و به آن صدمه می زند. ولی آنچه که به مغز کودک آسیب می رساند، کمبود کالری و افزایش درجه حرارت بدن است. .
.
.
در گذشته هم گفته می شد ورزش موجب تب و افزایش بیش از حد درجه حرارت بدن طی ماه اول بارداری می شود و موجب تخریب مغز و نخاع می شود، ولی بررسی های اخیر روی خانم های باردار ثابت کرد که افزایش درجه حرارت بدن در این گروه در اثر عفونت بوده است و به ورزش کردن ارتباطی ندارد.
.
.
Read more
فراموش خانه ای به نام سپیدرود/کسی به فکر پایه ها و سرمایه های ارتش سرخ نیست ؟ @Sepidrood_Fc اختصاصی ...
Media Removed
فراموش خانه ای به نام سپیدرود/کسی به فکر پایه ها و سرمایه های ارتش سرخ نیست ؟ @Sepidrood_Fc اختصاصی سپیدرود اف سی/در باشگاه سپیدرود و پایه های آن چه میگذرد ؟ در این روزها که پر شده است از عدم اعتماد مردم به مسئولین باشگاه سپیدرود بدلیل عدم صداقت گفتار و ثبات در رفتار و عملکردشان ، متاسفانه شاهد ... فراموش خانه ای به نام سپیدرود/کسی به فکر پایه ها و سرمایه های ارتش سرخ نیست ؟

@Sepidrood_Fc
اختصاصی سپیدرود اف سی/در باشگاه سپیدرود و پایه های آن چه میگذرد ؟

در این روزها که پر شده است از عدم اعتماد مردم به مسئولین باشگاه سپیدرود بدلیل عدم صداقت گفتار و ثبات در رفتار و عملکردشان ، متاسفانه شاهد نادیده گرفتن تیم های پایه این باشگاه نیز هستیم .

سپیدرود در فصلی که گذشت در پایه ها عملکرد نسبتا مناسبی داشته است .
تیم نوجوانان سپیدرود با هدایت جلال اعتدالی توانست بدون هیچگونه حمایتی بعداز سال ها از لیگ یک به لیگ برتر استان صعود کند .
تیم جوانان سپیدرود نیز با روی کار آمدن ساسان صادقی پس از نایب قهرمانی در دو فصل پیش ، امسال را با بازی های زیبای تیمش ، قهرمانی در لیگ برتر استان را جشن گرفت و راهی لیگ مناطق کشور شد .
در رده امید نیز تیم سپیدرود با هدایت سیدعلی محمدی نایب قهرمان لیگ استان گردید و با این تیم راهی لیگ مناطق شد.

حال این تیم ها با استعدادهای نابی که در خود دارند علی رغم تلاش های زیاد سعید متقی طلب (مسئول پایه های سپیدرود) به فراموش خانه ای تبدیل شده اند.
تیم نوجوانان پس از قهرمانی حدود ۳۰ روز است به حال خود رها شده است .
تیم جوانان و کادر تیم ، با آن همه استعداد ناب حدود ۶۰ روز است خانه نشین شده اند و منتظر تصمیم جدید باشگاه هستند .
تیم امید هم بلا تکلیف است و تمرینات آن تعطیل می باشد .
گفتنی است مسابقات این سه رده در تیر ماه و بعداز ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد و هنوز این تیم ها کادر خود را نشناخته اند .

مدرسه و آکادمی فوتبال یکی از واجبات فوتبال ماست که متأسفانه در باشگاه ها مخصوصا در سپیدرود به این موضوع اهمیت داده نمی شود.

اگر ما مدرسه و آکادمی خوبی داشته باشیم، آنقدر نیاز به خرید بازیکن نداریم و می توانیم از مدرسه فوتبال خودمان تغذیه کنیم.

متاسفانه در چند سال اخیر خروجی پایه های سپیدرود به تیم بزرگسال ، بسیار کم و محدود بوده است . بازیکنانی امثال جواد آقایی پور ، آرین سهرابی ، رضا ناصری و... که از جوانان به بزرگسال رسیده اند بسیار بسیار فراوان است ، فقط نیاز به توجه بیشتر و دیده شدن و اعتماد دارند .

اگر هزینه یک بازیکن را خرج مدرسه یا آکادمی کنیم ، نتیجه بهتری خواهیم گرفت و از نقطه نظر اقتصادی و نیروی انسانی می توانیم تیم اولمان را کاور کنیم .

به امید روزی که بتوانیم از تمامی استعدادهای ناب تیم های پایه مان که سرمایه این شهر و استان هستند به خوبی استفاده کنیم و بهره ببریم .

@Sepidrood_Fc
Read more
Loading...
هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را ...
Media Removed
هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را تحمل کردید و امیدوارم با صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا این شادی‌ها را تکمیل کنیم. قصه این فصل را از اینجا شروع کنم که وینفرد شفر، صداقت و همدلی را در مجموعه ما تقویت کرد. دروغ نگفت. در خلوت یا در جمع حرفش ... هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را تحمل کردید و امیدوارم با صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا این شادی‌ها را تکمیل کنیم.
قصه این فصل را از اینجا شروع کنم که وینفرد شفر، صداقت و همدلی را در مجموعه ما تقویت کرد. دروغ نگفت. در خلوت یا در جمع حرفش یکی بود. به همه بازیکنان ایمان داشت و شخصیت برنده شدن را در همه ما احیا کرد. در این مسیر، من هم خیلی وقتها روی نیمکت بودم. دروغ است، اگر بگویم بابت این اتفاق ناراحت نبودم اما به نقطه ای رسیده بودم که باید در عمل نشان می دادم شایعه هایی که درباره من می گفتند، واقعیت نداشت. وینفرد شفر در تمام ماههای گذشته به بازیکنان باتجربه تیم، بدون تبعیض و به دور از تظاهر احترام گذاشت. او با من ساعتها صحبت کرد. در دل این گفت و گوها باور کردم که احترام او به کاپیتان تیمش و کمکی که از من برای ایجاد یک جمع متحد، قوی و دوستانه می خواست، دروغ نبود، شعار نبود. روی نیمکت نشستم. با پیروزی ها خوشحال شدم و با شکست ها ناراحت. به رقابت پرداختم؛ بی‌بهانه و دنبال روشهایی برای تحریک هواداران نبودم. بر خلاف تصور خیلی ها در این ماهها نه به صورت شفاهی و نه کتبی حتی یک جمله هم به کار نبردم که کنایه و متلکی به بازیکنان تیم و یا کادرفنی و مدیران باشگاه باشد. هیچ علامتی که نشان دهنده نارضایتی از طرف من باشد، ندیدید و نخواندید. در نقطه مقابل، کنایه ها و شیطنت‌ها را هم بدون جواب گذاشتم!
من بعد از بازگشت مجدد به استقلال، یک جام قهرمانی به هواداران بدهکار بودم که با لطف خدا و تلاش مجموعه باشگاه جام حذفی را فتح کردیم. البته که باید به حضور در جمع هشت تیم برتر آسیا فکر کنیم.
خوشحالم که علاوه بر این قهرمانی، هر بار که در چند ماه گذشته بازی کردم، موفق بودیم. حالا فرقی نمی کند که من کلین شیت کرده باشم یا نه، گل خورده باشم یا پنالتی گرفته باشم. هیچ کدام از این آمار و ارقام در مقابل موفقیت یک تیم اهمیتی ندارد. امیدوارم با حضور هشتاد هزار نفری شما در بازی برگشت مقابل ذوب آهن، یک شب باشکوه در انتظار همه استقلالی های عالم باشد.
Read more
. ادامه از "پست قبل " . . <span class="emoji emoji2b55"></span> در اعتراض به این تصمیم این سه استاد در کلاس های خود شرکت نمی کنند و در نهایت ...
Media Removed
. ادامه از "پست قبل " . . در اعتراض به این تصمیم این سه استاد در کلاس های خود شرکت نمی کنند و در نهایت در بازه حذف و اضافه این کلاس ها به افراد دیگر واگذار می گردد. . دلایل سایر اساتید برای اخراج این سه استاد کافی نبودن حضور در دانشکده ، ضعیف بودن در مبحث تدریس ، به حد نصاب نرسیدن تعداد مقالات پژوهشی ... .
ادامه از "پست قبل "
.
. ⭕ در اعتراض به این تصمیم این سه استاد در کلاس های خود شرکت نمی کنند و در نهایت در بازه حذف و اضافه این کلاس ها به افراد دیگر واگذار می گردد.
. ⭕ دلایل سایر اساتید برای اخراج این سه استاد کافی نبودن حضور در دانشکده ، ضعیف بودن در مبحث تدریس ، به حد نصاب نرسیدن تعداد مقالات پژوهشی بیان شده است . از آن سو سه استاد دلیل اخراج خود را : پیروی نکردن از خط فکری اساتید ، دوری از سنت های رایج بخش ، دستکاری نکردن نمرات برای رسیدن به میانگین نمرات مرسوم در دانشکده، محبوبیت خود و بها دادن به دانشجو و حسادت سایر اساتید دانسته اند. .
.
⭕ علی رغم آمادگی سه استاد ، هیات علمی حاضر به مناظره نمی شود. پس از یک ماه سکوت ، هیات علمی جوابیه ای (غیر رسمی و بدون مهر و امضا و نام) در رد اتهامات منتشر می سازد .
.
. ⭕ مسندی پدر بعد از چند سال فعالیت به عنوان رییس اداره آموزش دانشگاه در جهت اعتراض به روندی که در برخورد با این سه استاد صورت گرفته و آن را غیر قانونی میداند، استعفا می دهد و پس از آن بیانیه ای منتشر میکند و قسمتی از حقایقی را که در این روند دیده بود را منتشر میکند
.
.
⭕ با انتشار مصاحبه های خبرگزاری فارس با سه استاد و پخش شدن کلیپ هایی از آن ها در فضای مجازی و حتی کانال های معاند نظام این مطالبه جنبه عمومی تری به خود میگیرد و فشار و جو سنگینی به مسئولین دانشگاه وارد میشود
.
.
⭕ این بار نامه ای توسط دانشجویان مهندسی با بیش از پانصد امضا خطاب به وزیر علوم نوشته می شود
.
⭕ ریاست دانشگاه تغییر می کند و در اوایل ماه بهمن در مصاحبه با خبرنگاران، خبر از تمدید یک ساله قرار داد حامد مسندی می دهد و همچنین بیان می دارد که بحث اخراج این اساتید در طی دو سال اخیر هیچ گاه نبوده است
.
⭕ اما باز هم با شروع ترم جدید درس تخصصی در اختیار این اساتید قرار نمی گیرد و برای اعتراض سر کلاس حاضر نمی شوند
.
.
⭕ وزارت علوم برای رسیدگی به پرونده بازرس خود را ارسال نموده و پرونده را به وی واگذار می نماید که بازرس با استناد به قانون دلایل سه استاد را نمی پذیرد .
.
⭕ دو روز مانده به عید نوروز، حکم اخراج حامد مسندی به دلیل استنکاف امور آموزشی و پژوهشی از طرف رییس دانشکده به وی ابلاغ میشود و حضور در دانشکده از وی سلب میشود
.
.
⭕ چند هفته بعد دکتر علیرضا مسندی نیز استعفا می دهد و دکتر حقدل نیز تا پایان دوره پنج ساله خود در پژوهشکده کاوشگر خورشید به کار خود ادامه می دهد.

#آن_سه_استاد #مطالبه_ادامه_دارد
.
.
◀ حاشیه: دانشجویان برق حتما در استوری گذاشته شده، شرکت نمایند. (خواهشا)
Read more
. در طالع‌بینی چین باستان، دیالوگ معروفی در مورد مردادی‌ها وجود دارد که می‌گوید: ستاره‌شناسان: ...
Media Removed
. در طالع‌بینی چین باستان، دیالوگ معروفی در مورد مردادی‌ها وجود دارد که می‌گوید: ستاره‌شناسان: ماه تولدت اذیتت نمی‌کنه؟ مردادی‌ها: نه. کل مردم دنیا: ولی پدر ما رو درآورده . این بار شخصا چون ماه تولدم بود و امپراتوری‌مان داشت شروع می‌شد دست از سر روان‌شناسان برداشتم و رفتم سراغ ستاره‌شناسان ... .
در طالع‌بینی چین باستان، دیالوگ معروفی در مورد مردادی‌ها وجود دارد که می‌گوید:

ستاره‌شناسان: ماه تولدت اذیتت نمی‌کنه؟

مردادی‌ها: نه.

کل مردم دنیا: ولی پدر ما رو درآورده
.
این بار شخصا چون ماه تولدم بود و امپراتوری‌مان داشت شروع می‌شد دست از سر روان‌شناسان برداشتم و رفتم سراغ ستاره‌شناسان و حسابی سیریش شدم تا کمی از خلقیات جذاب‌مان که خودم به عنوان یک مردادی کاملا به آن‌ها واقف بودم، برای‌مان بگویند ولی حرف‌هایی زدند که کمی مکدر شدم.

ستاره‌شناسان معتقد بودند مردادی‌ها در این ماه آن‌قدر استوری می‌گذارند و های و هوی راه می‌اندازند و شروع حکومت‌شان را تبریک می‌گویند که اگر بعضي از نامزدهاي انتخاباتي نصف این هم برای کاندیدا شدن‌شان در انتخابات تبلیغ می‌کردند الان 12 سال از رییس‌جمهور شدن‌شان گذشته بود.

عده‌ای از ستاره‌شناسان این رفتار شوآفی ما مردادی‌ها را ناشی از سنبل ماه تولدمان می‌دانند و می‌گویند چون این‌ها سنبل‌شان شیر است، خوش‌شان آمده و شاخ‌بازی در می‌آورند، وگرنه اگر سنبل‌شان قاشق چایخوری‌، راسویی، وزنه پنج کیلویی، چیزی بود این قدر پُز مردادی بودن‌شان را نمی‌دادند. (ولی کور خوندن، چون ماها بهترینیم، این طبیعت ماست).
.
عده‌ای دیگر اما نظرشان متفاوت بود و گفتند: نخیرم به خاطر شیر و میر و سیر و جیر و تیر و... نیست.(این دسته خیی عصبانی بودند، سریع بین کلام‌شان پریدم که ادامه ندهند). می‌گفتند، از وقتی که شهاب حسینی در فیلم سوپراستار گفت آدم‌های دنیا دو دسته‌اند: اونایی که مردادی‌ان و اونایی که دوست دارن مردادی باشن، با خیل عظیم مردادی‌های مقیم دنیا روبه‌رو شدیم. این دسته خدا را شکر با ما کاری نداشتند و شهاب حسینی را علت اصلی رفتارهای بد اخیر ما می‌دانستند.

تازه پس از مطالعات نه چندان زیاد و پیچیده‌ای دریافتند که فقط کسانی این ماه را دوست دارند که متولدش هستند، آن هم هرکس تا روز تولد خودش. راست هم می‌گویند چون بنده خودم متولد هشت مرداد هستم و از 9 مرداد به بعد، تابستان برایم تمام شده است و کم‎کم لباس پاییزه‌هایم را از چمدان درمی‌آورم و آماده فصل جدید می‌شوم.

در کنار ستاره‌شناسان، پروفسور سمیعی هم به عنوان پدر جمله قصار ایران از ما مردادی‌ها شاکی بودند و می‌گفتند: «شنیدم مردادیا گفتن من هم مردادی هستم» ولی استاد شجریان شانه‌های پروفسور را مالید و گفت: «فدا سرت داداش این‌رو در مورد من هم گفته بودن». پروفسور در ادامه افزودند: تازه فقط اون نیست که، هر جمله‌ای من و سایر همکارانم در بخش قصار گفتیم، این‌ها به اسم خودشان زدند. مثال هم زدند‌:
.
بقیه در کامنت اول 👇
Read more
. . سخنگوی سازمان هواپیمایی: درباره چندین فروند هواپیما که با رجیستر آمریکا طی چند ماه اخیر وارد ...
Media Removed
. . سخنگوی سازمان هواپیمایی: درباره چندین فروند هواپیما که با رجیستر آمریکا طی چند ماه اخیر وارد مهرآباد شده است، هیچ توضیحی نداریم. . پی نوشت : بارک الله ؛ آفرین ؛ هزار ماشاء الله ... دقیقا به همین میگن شفافیت ؛ اطلاع رسانی و احترام به افکار عمومی ؛ آفرین؛ آفرین!!! . . تکمیل خبر به نقل از #کن_نیوز ... .
.
سخنگوی سازمان هواپیمایی: درباره چندین فروند هواپیما که با رجیستر آمریکا طی چند ماه اخیر وارد مهرآباد شده است، هیچ توضیحی نداریم.
.
پی نوشت : بارک الله ؛ آفرین ؛ هزار ماشاء الله ... دقیقا به همین میگن شفافیت ؛ اطلاع رسانی و احترام به افکار عمومی ؛ آفرین؛ آفرین!!! .
.

تکمیل خبر به نقل از #کن_نیوز : ​​‌🔴 اطلاعى از بوئينگ٧٣٧ با علامت ثبت كشور آمريكا در فرودگاه مهرآباد در دست نيست.
.
.
يك فروند هواپيماى بوئينگ٧٣٧ كه رجيستر آن با حرف N آغاز مي‌شود، در روزهاى گذشته در فرودگاه مهرآباد رويت شده است اما تا كنون هيچ مقام مسئولى در خصوص اين هواپيما اظهار نظر نكرده است.

برخى از وجود نقص فنی و درخواست فرود اضطرارى اين هواپيما خبر مى‌دهند اما اين موضوع مورد تأييد نيست، چراكه اين حداقل سومين بار در ماه‌هاى اخير است كه اين هواپيما در فرودگاه مهرآباد ديده شده و باور اينكه يك هواپيما چندين بار بر فراز كشور ما دچار نقص فنی و اعلام وضعيت اضطرارى شده باشد، مشكل است.

با توجه به درخواست مكرر و زياد خوانندگان در خصوص اين هواپيما، پيگيرى‌هاى كن نيوز از مسئولان مربوطه تاكنون نتيجه‌اى نداشته و هيچ‌كس حاضر به پاسخ‌گويى در خصوص اين هواپيما و علت حضور آن در مهرآباد، نشده است.
.
خبر تکمیلی : ​برخی منابع می گویند دومین هواپیمای جت «بمباردیر» با رجیستر آمریکایی ظهر امروز در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست؛ البته چون هیچ بزرگواری در این باره توضیح نمی دهد؛ نمی شود این خبر را تایید یا تکذیب کرد . .
.
بعدا نوشت : کن نیوز در خبر تکمیلی اعلام کرده این هواپیما را یک تاجر هندی از یک بانک آمریکایی فعال در عرصه صنعت هوانوردی اجاره کرده و به خاطر وی آی پی بودن؛ در فرودگاه مهرآباد فرود آمده است . .
.

خبر تکمیلی را می توانید در @cannews بخوانید .

#هواپیمایی
#سازمان_هواپیمایی_کشوری
#فرودگاه_مهرآباد
#فرودگاه_بین_المللی_مهرآباد
#تهران
Read more
. اطلاعیه کمپین مردمی یوزتاابد به مناسبت نهم شهریورماه روز حفاظت از یوزپلنگ آسیایی ‎کمپین یوزتاابد ...
Media Removed
. اطلاعیه کمپین مردمی یوزتاابد به مناسبت نهم شهریورماه روز حفاظت از یوزپلنگ آسیایی ‎کمپین یوزتاابد در نهم شهریور ماه ۱۳۹۶ توسط هدیه تهرانی و جمعی از فعالان محیط زیست، هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های نام‌آشنای جامعه راه‌اندازی شد. ‎هدف این کمپین در گام نخست کمک به دامداران حاضر در پارک ملی توران ... .
اطلاعیه کمپین مردمی یوزتاابد به مناسبت نهم شهریورماه روز حفاظت از یوزپلنگ آسیایی ‎کمپین یوزتاابد در نهم شهریور ماه ۱۳۹۶ توسط هدیه تهرانی و جمعی از فعالان محیط زیست، هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های نام‌آشنای جامعه راه‌اندازی شد. ‎هدف این کمپین در گام نخست کمک به دامداران حاضر در پارک ملی توران برای خروج تز این عرصه طبیعی تعریف شد. ‎پارک ملی توران با وسعت ۱۰۱ هزار هکتار، بخشی از ذخیره‌گاه زیستکره توران است. این ذخیره‌گاه زیستکره با وسعت یک و نیم میلیون هکتار، یکی از وسیع‌ترین زیستگاه‌های یوزپلنگ آسیایی در کشور است که بخشی از آن پارک ملی، بخشی دیگر پناهگاه حیات‌وحش و بخشی دیگر نیز به عنوان منطقه حفاظت شده، تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست قرار دارد. ‎بخش عمده این منطقه از دیرباز به عنوان قشلاق عشایر سنگسری مورد استفاده دامداری قرار داشته و بخشی دیگر از مراتع آن نیز توسط روستاهای اطراف منطقه استفاده می‌شده است. در کل ذخیره‌گاه زیستکره توران بالغ بر ۱۸۰ واحد دامداری وجود دارد که از این تعداد، ۱۲ واحد درون عرصه ۱۰۱ هزار هکتاری پارک ملی توران واقع شده است. ‎پارک ملی توران به عنوان قلب تپنده این ذخیره‌گاه زیستکره، یکی از زیستگاه‌های مهم زادآوری یوزپلنگ در کشور است که رقابت دام اهلی با گیاهخواران منطقه بر سر پوشش گیاهی و منابع آب و وجود سگ‌های گله (به دلیل حضور دام اهلی) دو تهدید مهم یوز در این زیستگاه محسوب می‌شوند. ‎برآورد اولیه برای کمک به دامداران و پرداخت حق و حقوق عرفی آنها برای خروج از پارک ملی توران مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان بود که با فراخوان کمپین یوزتاابد، بخشی از این مبلغ توسط مردم تامین شد. ‎کارشناسان کمپین در طول یکسال اخیر با همکاری ادارات کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی استان سمنان، طی مذاکرات طولانی با دامداران موفق شده‌اند تا شرایط را برای خروج تمامی دامداران از محدوده پارک ملی توران فراهم کنند.
ادامه در کامنت اول دوم سوم و چهارم #یوز تا ابد #امید_برای_طبیعت
Read more
 #حمایت تو این پست میخوایم به مبحثی بپردازیم که مهم ترین عامل تو هنر هستش و جریان رپ وابسطه به اونه. مخاطبان ...
Media Removed
#حمایت تو این پست میخوایم به مبحثی بپردازیم که مهم ترین عامل تو هنر هستش و جریان رپ وابسطه به اونه. مخاطبان و حمایتشون؛ همیشه گفتیم که حمایت کنید از هنرمندتون تا دلسرد نشه و از این دست صحبتا. اما بیاین یه نیم نگاهی بندازیم به این که حمایت ها جدا از خود هنرمند چه فایده ای برای مجموعه موسیقی ما و حتی ... #حمایت
تو این پست میخوایم به مبحثی بپردازیم که مهم ترین عامل تو هنر هستش و جریان رپ وابسطه به اونه.
مخاطبان و حمایتشون؛
همیشه گفتیم که حمایت کنید از هنرمندتون تا دلسرد نشه و از این دست صحبتا.
اما بیاین یه نیم نگاهی بندازیم به این که حمایت ها جدا از خود هنرمند چه فایده ای برای مجموعه موسیقی ما و حتی خود ما داره.
چند وقتی هست که با فراگیر تر شدن فرهنگ خرید تو رپ فارسی شاهد همکاری بهتری از سوی مخاطبان هستیم.
هرچند نه چندان دلگرم کننده اما روند رشدی که در این زمینه داشتیم قابل ملاحضه است.
داشتم نیم نگاهی مینداختم به فعالیت هنرمندانی که آثارشون رو برای فروش قرار دادن و تا حدی حمایت شدند که نظرتون رو جلب میکنم به چند تا از اونا.

#رض: آلبوم شهروند برای فروش قرار داده شد و پس از حمایت مخاطبان رض با امید بیشتری به فعالیت هاش پرداخت. چندین مصاحبه و فعال تر شدنش در فضای مجازی و در نهایت اولین موزیک ویدیوش در طول این همه سال فعالیتش.

#صفیر: از تابستون بود که با به فروش گذاشتن ترک پرچین فروش آثار خودش رو شروع کرد. صفیر که در سال تنها یکی دو ترک بیرون میداد تنها در سه ماه آخر امسال شش ترک منتشر کرد

#ملتفت: پس از به فروش گذاشتن آلبوم آخر #مهدیار و استقبال مخاطبین از اون بلافاصله خبر تکمیل ضبط آلبوم مجاز رو که سال هاست منتظرشیم رو شنیدیم.

#شایع: شایع هم از آرتیست های نسبتا کم کار بود و در سال نهایتا یک آلبوم کوتاه رو ازش میشنیدیم اما پس از فروش آلبوم ناقابل شاهد منتشر شدن دو ترک در دو ماه آخر امسال از شایع بودیم

#پیشرو: با شروع فرآیند ریل و به فروش گذاشتن محصولات و آثار اون پس از چند سال سکوت رضا شاهد بودیم که تو دو سال اخیر یکی از پر کار ترین رپر ها بوده.

همینطور #پایدار، #سورنا و....
در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که این حمایت ما هست که به رپ فارس زندگی میبخشه‌. همونطور که گفتیم شاهد این همه فعالیت و جون گرفتن دوباره رپ فارس بودیم که در نهایت منتهی میشه به این که خود ما مخاطبین بیشترین دریافت رو از این حمایت میکنیم و پرکاری هنرمند و سبک مورد علاقمون رو در پی خواهد داشت.
امیدوارم بیش از پیش از هنرمندای مورد علاقتون حمایت کنید. درسته که فروش آثار بهتر شده اما هنوز هم حرکت چشمگیری انجام نشده و با این حال میبینیم که چقدر اوضاع رپ فارس بهتر شده با حمایتای ما...
پس برای خودمون ارزش قائل باشیم و دست به دست هم بدیم و از هنر های واقعی و مورد علاقمون حمایت کنیم.
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> سی هزار تماشاگر فیلم #فرهادی را در اولین سانس دیدند . درام مهیج «همه می دانند» جدیدترین ساخته ...
Media Removed
سی هزار تماشاگر فیلم #فرهادی را در اولین سانس دیدند . درام مهیج «همه می دانند» جدیدترین ساخته #اصغر_فرهادی شب گذشته جشنواره فیلم #کن را افتتاح کرد و واکنش‌های متفاوتی را از سوی منتقدان برانگیخت. عده‌ای از این فیلم اسپانیایی زبان به عنوان بهترین فیلم افتتاحیه کن در سال‌های اخیر یاد کرده‌اند ... 🎬
سی هزار تماشاگر فیلم #فرهادی را در اولین سانس دیدند
.
درام مهیج «همه می دانند» جدیدترین ساخته #اصغر_فرهادی شب گذشته جشنواره فیلم #کن را افتتاح کرد و واکنش‌های متفاوتی را از سوی منتقدان برانگیخت. عده‌ای از این فیلم اسپانیایی زبان به عنوان بهترین فیلم افتتاحیه کن در سال‌های اخیر یاد کرده‌اند و بعضی دیگر، از حس تکراری بودن فیلمنامه جدید فرهادی نوشته‌اند.
.
تا این لحظه، شش نشریه مطرح نقدشان را درباره ساخته جدید کارگردان برنده اسکار منتشر کرده‌اند. در نظرسنجی سایت تخصصی راتن تومیتوز 67 درصد منتقدان واکنش مثبت به فیلم نشان داده‌اند و میانگین امتیاز آن شش و نیم از ده اعلام شده است.
.
پیش از آغاز اکران گسترده «همه می‌دانند» در فرانسه، روز گذشته سینماها اکران فیلم را با تک سانس آغاز کردند. ۳۷۰ سالن سینمای فرانسه، هر کدام در یک سانس، «همه می‌دانند» را نمایش دادند و در مجموع، سی هزار نفر در اولين سانس نمايش فيلم به تماشای ساخته جدید فرهادی نشستند.
.
سینماها برای این اکران تک سانس، مجموعا دویست و پنجاه هزار دلار بلیت فروختند. اکران گسترده «همه می‌دانند» در فرانسه از امروز با چهارصد و سى سينما آغاز می‌شود.
.
«همه می دانند» امروز چهارشنبه نهم ماه مه ( ١٩ اردیبهشت) در دو سانس ٨:٣٠ صبح و یک ظهر (به وقت محلی) در «گرند لومیر» سالن اصلی کاخ جشنواره به نمایش در می‌آید.
.
@mahshad_raghebi
.
#خبرنگار_هنر #همه_می_دانند #همه_می‌دانند #همه_میدانند
#penelopecruz #javierbardem #asgharfarhadi #everybodyknows #artreporter #art_reporter
Read more
پیش فروش خودروهایی که اجازه ثبت سفارش ندارند!!!! در طول چند ماه اخیر بازار خریدوفروش خودروهای وارداتی ...
Media Removed
پیش فروش خودروهایی که اجازه ثبت سفارش ندارند!!!! در طول چند ماه اخیر بازار خریدوفروش خودروهای وارداتی شاهد اتفاقات متعددی است که همین موضوع عاملی شده تا تعدادی از شرکت‌ها از شرایط بازار سوء استفاده کرده و با تبلیغ‌های وسوسه کننده سعی در جذب پول و سرمایه مشتری برای فروش محصولات خیالی خود کنند. جالب ... پیش فروش خودروهایی که اجازه ثبت سفارش ندارند!!!!
در طول چند ماه اخیر بازار خریدوفروش خودروهای وارداتی شاهد اتفاقات متعددی است که همین موضوع عاملی شده تا تعدادی از شرکت‌ها از شرایط بازار سوء استفاده کرده و با تبلیغ‌های وسوسه کننده سعی در جذب پول و سرمایه مشتری برای فروش محصولات خیالی خود کنند.
جالب اینجاست مردم هم به واسطه قیمت‌های ارزانی که این شرکت‌ها نسبت به بازار پیشنهاد می‌کنند با پرداخت مبالغی در طرح‌های فروش آن‌ها شرکت کرده و توقع تحویل خودرو آن‌هم در زمان مقرر را دارند درحالی‌که اصلاً این خودروها وجود خارجی ندارند.
کاسبی جدید بعضی شرکت‌ها به این شکل است که با ارائه مدل‌های جدید خودرو و بعضاً با قیمت‌های کمتر از بازار، مشتریان را جذب می‌کنند و با این تعهد که خودرو را طی چند ماه تحویل خواهند دارد، یک‌سوم تا نیمی از پول خودرو را به عنوان پیش‌قسط دریافت می‌کنند. واقعیت اما این است که در عمل نه خودرویی وارد کشور شده و نه حتی سفارشی ثبت شده است.

سوداگران پس از جمع‌آوری پول‌های مردم، با این پول‌ها کار می‌کنند و در موعد تحویل خودرو به بهانه این‌که امکان واردات خودرو مهیا نیست، از مشتری می‌خواهند پول خود را پس بگیرد که این پس دادن هم بعضاً ممکن است چند ماه طول بکشد. به این ترتیب میلیاردها تومان پول ملت، برای ماه‌ها، به وسیله تجارت و سوداگری عده‌ای سودجو تبدیل می‌شود و آن‌ها پس از چند ماه تأخیر، اصل پول پیش‌فروش و در مواردی سودی جزئی را به مشتری بازمی‌گردانند.

تخلف این شرکت‌ها در حالی در بازار اتفاق می‌افتد که قرار بر این بود مطابق سیاست‌های تعیین شده هر شرکتی که قصد پیش‌فروش محصولات خود را دارد نخست باید از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز دریافت کند و این مجوز بر اساس ثبت سفارش در خودروهای وارداتی صادر می‌شود. شرکت‌ها برای پیش‌فروش فقط می‌توانند 50 درصد از ارزش خودرو را از متقاضیان هنگام عقد قرارداد مطالبه کنند و هرگونه تغییر در آپشن، رنگ یا موارد دیگر باید با موافقت کتبی خریدار باشد. برای انتشار آگهی‌ها نیز شرکت‌های متقاضی انتشار آگهی در این زمینه باید در متن آگهی خود شماره مجوز صادرشده برای پیش‌فروش را قید کنند تا خریداران از این طریق به سلامت معامله یقین حاصل کنند.
با این وجود در بازار بلاتکلیف خودروهای وارداتی هر روز صف‌های طولانی روبه روی شرکت‌های متخلف در عدم تحویل خودرو ایجاد می‌شود و هیچ مرجعی هم پاسخگو نیست.
ادامه در کامنت اول
Read more
برنامه خندوانه را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما در چند سال اخیر لقب داد. ...
Media Removed
برنامه خندوانه را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما در چند سال اخیر لقب داد. برنامه‌ای که علی‌رغم پخش‌شدن از شبکه‌ای تازه تاسیس و کم‌مخاطب، در عرض چند ماه با اقبال عمومی مواجه‌شد. خندوانه را به‌نوعی می‌توان به استارتاپی تشبیه کرد که با استفاده از خلاقیت‌ رامبد جوان، تهیه‌کننده ... برنامه خندوانه را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما در چند سال اخیر لقب داد. برنامه‌ای که علی‌رغم پخش‌شدن از شبکه‌ای تازه تاسیس و کم‌مخاطب، در عرض چند ماه با اقبال عمومی مواجه‌شد. خندوانه را به‌نوعی می‌توان به استارتاپی تشبیه کرد که با استفاده از خلاقیت‌ رامبد جوان، تهیه‌کننده و مجری این برنامه، و با کمک یک کار گروهی هوشمندانه توانست جای خود را به‌سرعت در دل مخاطبان باز کند و به موفقیت کم‌نظیری در بین سایر برنامه‌های صدا و سیما دست یابد. بررسی مسیر حرکت خندوانه از شروع تا انتهای سری دوم این برنامه، که به نوعی فاز بلوغ این برنامه بود، می‌تواند نکات مفیدی برای علاقمندان به کارآفرینی و کسب و کار به‌همراه داشته‌باشد.

منبع: روزآفرين
Read more
. « هیچ چیز مثل خود استبداد، استبداد را رسوا نمی‌کند. » مقابله ی اخیر وزارت به « اصطلاح! » فرهنگ و ارشاد ...
Media Removed
. « هیچ چیز مثل خود استبداد، استبداد را رسوا نمی‌کند. » مقابله ی اخیر وزارت به « اصطلاح! » فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمندی مانند محسن چاوشی باعث می‌شود یک‌بار دیگر به این جمله ی نادر ابراهیمی فقید بیاندیشیم. به خصوص وقتی که می‌بینیم آن‌چه در این‌باره بیش از همه در بین کاربران فضای مجازی و دوستداران ... .
« هیچ چیز مثل خود استبداد، استبداد را رسوا نمی‌کند. »
مقابله ی اخیر وزارت به « اصطلاح! » فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمندی مانند محسن چاوشی باعث می‌شود یک‌بار دیگر به این جمله ی نادر ابراهیمی فقید بیاندیشیم. به خصوص وقتی که می‌بینیم آن‌چه در این‌باره بیش از همه در بین کاربران فضای مجازی و دوستداران او تکرار و شنیده می‌شود این است که این سنگ‌اندازی‌ها تنها بهای راهی‌ست که چاوشی در پیش گرفته و آن مسیری نیست به جز مردمی بودن!
وقتی در کنار مردم بودن مفهوم ایستادن در برابر مستبد را به خود می‌گیرد باید پرسید جز عاملین استبداد چه کسی در شکل‌گیری چنین ذهنیتی مقصر است؟
بدیهی‌ست كه مجوز نگرفتن آلبوم ابراهيم نه به علت عدم اعمال اصلاحيه‌ها بلکه ناشی از دید انتقادی چاوشى ست که از جمله عوامل محبوبيت بى حد و حصر او در اين روزهاست. و همین است که به مزاجِ خودكارْ قرمزْ به دست‌ها خوش نيامده، زيرا اشعار پيشتر نيز مجوز چاپ از ارشاد گرفته اند.
روزهای پیش رو، روزهاى حساسى براى وزارت ارشاد و محسن چاوشى تلقى مى شود چرا كه عدم صدور مجوز در نهايت باعث زير سوال رفتن وزارت‌خانه‌ای‌ست که مهر تأییدش برای « حالای باحال نصفه‌کاره! » است و اصلاحیه‌أش برای غزل‌های صفا!
چاوشى اما دیگر براى فرمان نا اهلان سر خم نمى كند بلكه این‌بار رفتارى را نشان مى دهد كه روح آزادى خواه و عاصى اش طلب مى كند. صدور مجوز به معناى كوتاه آمدن ارشاد براى اولين بار در مقابل يك هنرمند است كه ادعا كرده بودند ٩٠ ماه هم بگذرد مجوز نخواهند داد.
مردادماه هزار و سيصد و نود و هفت را بايد عصر جديدى براى محسن چاوشى محسوب كرد، زيرا او ديگر يك خواننده محبوب نيست بلكه نماد مقابله با ظلم و استبداد است كه اجازه نداد بى تدبيرى و زور (در دولت تدبير و اميد!) بار ديگر براى سليقه و انتخاب مردم تصميم بگيرد.
لازم به ذكر است آلبوم ابراهيم تا اواخر مرداد ماه منتشر خواهد شد و تا آن روز لحظه اى دست از حمايت مان بر نخواهيم داشت همان گونه كه چاوشى براى رسيدن موسيقى ناب و بدون مميزى به گوش مخاطبينش لحظه اى پا پس نكشيد.
.
#ابراهيم_با_مجوز_مردم
#آلبوم_ابراهیم
#وزارت_ارشاد
#Abraham
@mohsenchavoshi
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه ...
Media Removed
# شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان،با حضور جواد عزتی،حمید رضا آذرنگ،مهدی قربانی با استقبال چمشگیر مخاطبانش در پردیس کورش برگزار شد . پیش از نمایش فیلم جواد عزتی در صحبت های کوتاهی از مخاطبان این فیلم سینمایی به ... #🎥
شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان،با حضور جواد عزتی،حمید رضا آذرنگ،مهدی قربانی با استقبال چمشگیر مخاطبانش در پردیس کورش برگزار شد
.
پیش از نمایش فیلم جواد عزتی در صحبت های کوتاهی از مخاطبان این فیلم سینمایی به دلیل حمایتشان از سینما و فیلم«تنگه ابو قریب»تشکر کرد
.
حمید رضا آذرنگ نیز گفت:«از زمانی که «تنگه ابو قریب»اکران شده،واکنش هانسبت به فیلم متفاوت است.برخی از جوانهایی که روایت هایی از جنگ شنیده اند می گویند چرا درباره جنگ فیلم ساخته شده است؟حرف زدن از جنگ کافی است.در آن زمان که چنین اتفاقی در«تنگه ابو قریب»رخ داد من اندیمشک بودم و مادرم در جمع شما است وشاهد است که چه روزهای سختی بود.»
.
او ادامه داد:«خاطرم هست تعداد زیادی از افرادی که شیمیایی شده بودند در دو طرف بلوار راه آهن اندیمشک جمع شده بودند،اما هیچ کس نمی دانست جلوتر و در «تنگه ابو قریب»چه خبر است.ما فقط نظاره گر حضور مجروحان در شهر بودیم.آن قدر که در بیمارستان اندیمشک جا برای مجروحان نبود و جلوی در بیمارستان تنها یک سطل آب یخ روی سر آنها می ریختند و دیگر وقت رسيدگي به آنها نبود.من در شهرم شاهد این اتفاقات بودم و خبر نداشتم که یکسری آدم جلوتر چه رشادت هایی می کنند.»
.
او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:«جنگ پلید و کثیف است و به اعتقاد من کثیف ترین آدم کسی است که جنگ طلب است.من کاری با گذشته فیلم جنگی در ایران ندارم،فیلم «تنگه ابو قریب»به زیبایی با استناد به داستانی واقعی با وسواس و دقت ساخته شده است.اما در روزهای اخیر چند ویدیو در شبکه های مجازی منتشر شده است که جای تاسف دارد،عجیب است که ما ایرانی هستیم و از دیدن آنها دلمان به درد نمی اید. یک عرب در مشهد اسکانس های ایرانی را روی زمین ریخته است و می گوید :«با پول خودم و با کمترین مبلغ بیشترین لذت را بردم ،بهترین غذاها را خوردم و حالا کشور شما را ترک می کنم.ما اینطورجنگیدیم بدون اینکه بجنگیم .»یا اینکه آن طرف مرزها پسریکی از سیاستمدارن سابق از دارایی هایش می گوید و اینکه به هیچ کسی مربوط نیست اموالش از کجا آمده! فقط می خواهم بگویم قطعا آدم هایی از جنس کسانی که در« تنگه ابو قریب» بودند اگر این چیزها را می دیدند الان زنده نبودند،چون رگشان را می گذاشتند تا جلوی چنین آدم هایی را بگیرند.»
.
در پایان مهدی قربانی نیز از مردم به دلیل حمایتشان از فیلم «تنگه ابو قریب»تشکر کرد
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
. من کاری به شعرها و متن‌های آنچنانی در مورد دوستی ندارم ینی اصنم اهلش نیستم به نظرم فقط باید مزه‌ی ...
Media Removed
. من کاری به شعرها و متن‌های آنچنانی در مورد دوستی ندارم ینی اصنم اهلش نیستم به نظرم فقط باید مزه‌ی دوستی رو با دوستای بامعرفت چشید 👭 قدمت دوستی من با سمیرا و لیلی زیاد نیست حدودا سه، چهار سال میشه البته سمیرا و لیلی چون هم ورودی بودن و سال بالاییِ من، قدمت دوستیشون یک سال بیشتر از منه ولی قدمت دوستی ... .
من کاری به شعرها و متن‌های آنچنانی در مورد دوستی ندارم ینی اصنم اهلش نیستم به نظرم فقط باید مزه‌ی دوستی رو با دوستای بامعرفت چشید 😍👭
قدمت دوستی من با سمیرا و لیلی زیاد نیست حدودا سه، چهار سال میشه البته سمیرا و لیلی چون هم ورودی بودن و سال بالاییِ من، قدمت دوستیشون یک سال بیشتر از منه ولی قدمت دوستی من با سمیرا برمیگرده به ترمِ اول ارشد ینی دِی ماه سال نود و سه قبل از امتحانِ کوانتوم البته چون استادامون متفاوت بودن در طول ترم همدیگه رو ندیده بودیم و قبل از امتحان و تو اوج استرس و رفع اشکال باهمدیگه آشنا شدیم ❤ آشناییم با لیلی هم برمیگرده به آخرای سال نود و سه و جلسه‌ی اولِ روش‌های آنالیز نانوساختارها که هم‌گروهی شدیم ❤ خلاصه که دوستیِ ما طولانی نیست ولی عمیق شده و از اونجایی که دوستیِ افراد تو سختی‌ها مشخص میشه تو جریان اخیر تصادف حسین و بعدش 😭😭 لیلی و سمیرا از همون روز اولی که استوری گذاشتم برای حسین دعا کنید و خبردار شدن روزی چندبار حالشو میپرسیدن لیلی کلی پیشنهاد برای ختم گرفتن داد آخرم ختم حدیث‌کساءگرفتیم که همون اولم خودش ده‌تا حدیث‌کسا برداشت و پخش کرد و بعدشم ... 😭😭😭😭
خلاصه که من معرفت دوستامو بیشتر از پیش فهمیدم اونم نه تو شادی و خوشی، و این به نظرم با ارزشه ❤❤
خلاصه که بعد از یک هفته که برگشتم تهران و لیلی و سمیرا هر روز جویای حالم بودن و میخواستن بیان دیدنم که خودم گفتم بریم بیرون و پنج‌شنبه قرار گذاشتیم رفتیم افطاری و کافه‌ی بعدش و واقعآ عالی بود 🌹🌹
سمیرا هم که مثل همه قرارامون با گل اومد و البته با یه کادوی خوشگل که واقعآ سوپرایز شدم ❤❤
بازم خلاصه که زندگیتون پر از این دوستای بامعرفت ❤🌹.
.
ثبت بشه در خاطرات به تاریخ پنج‌شنبه سوم خرداد،هشتم ماهِ مبارک رمضان ❤.
.
Read more
 #نمایشگاه_کتاب_۹۷ قصد دارم در چند سری پست آرشیو کتاب هایی که طی چند صباح اخیر از نمایشگاه کتاب تهیه ...
Media Removed
#نمایشگاه_کتاب_۹۷ قصد دارم در چند سری پست آرشیو کتاب هایی که طی چند صباح اخیر از نمایشگاه کتاب تهیه کرده‌ام، را معرفی کنم. بخش اول: مجموعه کتاب های مستند #نشر_ساقی سابقاً به واسطه حرفه‌ای که در آن مشغول به کار گشته‌ام. همچنین پیش تولید فیلم جدیدم که مستندی نیمه بلند با موضوع تکاپو در تعریف ... #نمایشگاه_کتاب_۹۷

قصد دارم در چند سری پست آرشیو کتاب هایی که طی چند صباح اخیر از نمایشگاه کتاب تهیه کرده‌ام، را معرفی کنم.

بخش اول: مجموعه کتاب های مستند #نشر_ساقی

سابقاً به واسطه حرفه‌ای که در آن مشغول به کار گشته‌ام. همچنین پیش تولید فیلم جدیدم که مستندی نیمه بلند با موضوع تکاپو در تعریف بنیادین فقر است. بیش از پیش سرگرم کسب و کار مستندسازی و مطالعه ابعاد گوناگون این حرفه شده‌ام. تا جایی که در یکی دو ماه گذشته تعداد آثار مستندی که تماشا کرده‌ام بر فیلم های داستانی غلبه می‌کند. و این به نوبه خود یک رکورد محسوب می‌شود.

مدتی بود به دنبال منابعی که بتوان روی آن ها به عنوان رفرنس هایی مطمئن و قابل اتکا حساب کرد می‌گشتم و پس از جستجو و البته مشورت با اساتید بلند نظر، به هشت کتاب برتر شناخت و ساخت #مستند چاپ نشر ساقی رسیدم. این هشت کتاب هر کدام پس از تألیف به طریقی درخشیده‌اند و میان خوانندگانٍ کارآموز، اساتید صاحب نظر و فستیوال های معتبر موفقیت های عمده‌ای کسب کرده‌اند.
دو کتاب #آلن_روزنتال (از ایده تا فیلمنامه و از فیلمنامه تا تدوین) هم اکنون منبع اصلی درس مستند سازی در اغلب دانشگاه های معتبر جهان است. دو کتاب "فیلم مستند درام و ساختار دراماتیک" و "مستند نمایی" راهبر و راهنمایی کارساز برای منتقدان و تحلیگران #سینمای_مستند هستند سه کتاب "مستند خلاق" ، "قصه گویی در فیلم مستند" و "مصاحبه در فیلم مستند" چراغ راه فیلمسازان جوان ولو مجرب این عرصه می‌باشند و کتاب تازه چاپ "یک عمر، یک راه، یک عشق؛ #خسرو_سینایی برنده بهترین تالیف سینمایی سال، به پنجاه سال زندگی هنری #خسرو_سینایی فیلمساز نامدار می‌پردازد. در این کتاب مقالاتی از #روبرت_صافاریان، #سعید_عقیقی، #علی_لقمانی و... به چشم می‌خورد.
Read more
<span class="emoji emoji203c"></span>️ورق بزنید بحران معیشت؛ با دستمزد روزانه کارگر ایرانی در فرانسه و با دستمزد روزانه کارگر فرانسوی ...
Media Removed
️ورق بزنید بحران معیشت؛ با دستمزد روزانه کارگر ایرانی در فرانسه و با دستمزد روزانه کارگر فرانسوی در ایران چه می‌توان خرید؟ افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش ریال در ماه‌های اخیر، چشم‌انداز تامین معیشت و قدرت خرید مردم ایران را با ترس از گرانی و تورم ناشی از بی ثباتی بازار همراه کرده است . برای درک بهتر ... ‼️ورق بزنید
بحران معیشت؛ با دستمزد روزانه کارگر ایرانی در فرانسه و با دستمزد روزانه کارگر فرانسوی در ایران چه می‌توان خرید؟
افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش ریال در ماه‌های اخیر، چشم‌انداز
تامین معیشت و قدرت خرید مردم ایران را با ترس از گرانی و تورم ناشی از بی ثباتی بازار همراه کرده است . برای درک بهتر تاثیر کاهش ارزش پول بر قدرت خرید کارگران و افراد کم درآمد دستمزد آنان را با حقوق یک کارگر فرانسوی مقایسه کنیم. ببینیم هر کدام در کشور خود و در کشور دیگری با این درآمد چه چیزهایی را می‌توانند بخرند.
تصور کنید که با حداقل دستمزد روزانه یک کارگر ایرانی (۳۸هزار و ۱۳۷ تومان مصوب شورای عالی کار) که به سختی با سه یورو برابری می‌کند چه چیزی می‌توان در فرانسه خرید؟
همین موضوع را برای فهم تفاوت قدرت خرید یک کارگر فرانسوی و یک کارگر ایرانی تصور کنید. اگر کارگر فرانسوی با حداقل درآمد روزانه ۵۳/۲۷ یورو (مصوب دولت فرانسه برای سال ۲۰۱۷) که با احتساب قیمت یورو در روز هفتم شهریور معادل ۶۶۳ هزار و ۳۷۱ تومان است به ایران سفر کند، در این کشور می‌تواند چه چیزهایی بخرد؟
جدول‌‌های زیر بدون احتساب هزینه‌های معمول زندگی این افراد یعنی رفت و آمد، اجاره خانه، درمان و آموزش محاسبه شده و تنها برای درک بهتری از تفاوت میان قدرت خرید آنها نسبت به دستمزدهایشان پرداخته است.
◀️برای جزئیات بیشتر درباره این موضوع، گزارش منتشر شده در وبسایت یورونیوز فارسی را مطالعه کنید. #euronews #euronewspersian #euronewspe
Read more
تیپ سوالات و بودجه بندی در درجه ی اول شما باید تیپ های سوالات و هم چنین بودجه بندی سوالات رو بدونید. ...
Media Removed
تیپ سوالات و بودجه بندی در درجه ی اول شما باید تیپ های سوالات و هم چنین بودجه بندی سوالات رو بدونید. بودجه بندی سوالات زیست کنکور در سایت آکادمی کنکور تیس قبلا گذاشته شده و پیشنهاد می کنیم که حتما یه مطالعه ای داشته باشید تا ببینید که کدام قسمت های کتاب های زیست بیشتر مورد توجه طراحان کنکور قرار میگیره. منبع ... تیپ سوالات و بودجه بندی
در درجه ی اول شما باید تیپ های سوالات و هم چنین بودجه بندی سوالات رو بدونید. بودجه بندی سوالات زیست کنکور در سایت آکادمی کنکور تیس قبلا گذاشته شده و پیشنهاد می کنیم که حتما یه مطالعه ای داشته باشید تا ببینید که کدام قسمت های کتاب های زیست بیشتر مورد توجه طراحان کنکور قرار میگیره.

منبع درسنامه ای برای مرور
شما باید حتما یک منبع درسنامه ای خوب برای دوران جمع بندی داشته باشید. کتاب همایش نشر دریافت و همچنین جمع بندی مهر و ماه برای درس زیست پیشنهاد میشه. اما مهم تر از هرچیزی تورق سریع و مرور نکات از خود کتاب درسی زیست شناسی هستش. همون طور که بار ها گفتیم بهترین منبع برای درس زیست کنکور همون کتاب های درسی هستش.

منبع برای تست زدن
نکته ی دیگه ای که در مورد روش جمع بندی زیست کنکور باید به شما گوشزد کنیم این که شما علاوه بر منبع درسنامه ای به یک کتاب برای تست زدن هم احتیاج دارید. اولویت اول رو باید شما روی زدن تست های کنکور های سال های قبل بگذارید هم کتاب زرد قلم چی و هم کتاب دور دنیای گاج میتونن نیاز شما رو در زدن تست های سال های اخیر برطرف کنن پیشنهاد ما این هستش که شما تست های کنکور های سال های نود تا نود و شش رو حتما کار کنید. از هیچ نکته ای هرچند ریز از سوالات یا گزینه ها نگذرید و اگر چیزی رو نمیدونید یا درست جا نیفتاده یا با خوندن پاسخ نامه درست متوجه نشدید حتما حتما رفع اشکال کنید. سعی کنید به مرحله ای برسید که دیگه کنکور های سال های اخیر رو روشون تسلط کامل پیدا کنید.

علاوه بر اون ما تست های تالیفی استاندارد رو پیشنهاد می کنیم. کتاب فوق العاده ی پیش بیینی سوالات کنکور تجربی و آزمون های زیستوفاژ که هر دو از آکادمی کنکور تیس هست رو حتما حتما تهیه کنید و با دقت به سوالاتشون پاسخ بدید. پاسخ های تشریحی ای هم که برای کتاب پیش بینی و آزمون های زیستوفاژ گذاشتیم کاملا دقیق و کامل هستش. خود سوالات هم که کاملا استاندارد و طراحی شده توسط رتبه های تک رقمی سال های اخیر.

رفع اشکال های قبلی
بار ها گفته بودیم بهتون که حتما هر آزمونی که میرید بعدش تحلیل کنید و تست های که اشتباه زدید یا شانسی درست زدید یا مشکل داشتید به هر نحوی توش رو با رنگ های مختلف علامت گذاری کنید. این کار برای دوران جمع بندی بود شما با مطالعه ی تست هایی که قبلا اشتباه زده بودید میتونید رفع اشکال کنید.
#کنکور #کنکور۹۷ #کنکورتجربی۹۷ #زیست۹۷
Read more
. مریخ‌­نورد مورد علاقۀ ما در حال نابودی است! . <span class="emoji emoji1f538"></span>در ماه ژوئن سال ۲۰۰۳ محموله‌ای به اندازۀ ماشین ...
Media Removed
. مریخ‌­نورد مورد علاقۀ ما در حال نابودی است! . در ماه ژوئن سال ۲۰۰۳ محموله‌ای به اندازۀ ماشین گلف به سمت مریخ فرستاده شد، در ژانویه سال ۲۰۰۴ فرود آمد، و قرار بود ماموریت آن سه ماه به طول بکشد. امروز، مریخ‌­نورد فرصت(Opportunity) پانزده ساله است و با استفاده از انرژی خورشیدی بیش از مسافت دوی ... .
مریخ‌­نورد مورد علاقۀ ما در حال نابودی است!
.
🔸در ماه ژوئن سال ۲۰۰۳ محموله‌ای به اندازۀ ماشین گلف به سمت مریخ فرستاده شد، در ژانویه سال ۲۰۰۴ فرود آمد، و قرار بود ماموریت آن سه ماه به طول بکشد. امروز، مریخ‌­نورد فرصت(Opportunity) پانزده ساله است و با استفاده از انرژی خورشیدی بیش از مسافت دوی ماراتن را­­ در سطح سیارۀ سرخ طی کرده است. اما اکنون به نظر می­ رسد که “فرصت” دچار مشکل شده است. .
🔹به دلیل طوفان­‌های سراسری گرد­ و­ غبار که مدت زمان زیادی به طول انجامیده، و در حال حاضر نزدیک به دو ماه است که شدت گرفته­، فرصت در تاریخ ۱۰ ژوئن از کار افتاده (به خواب رفته) و تاکنون با خانه تماس نگرفته است. طوفان­‌های سراسری گرد ­و ­غبار هر دو سال یک بار در مریخ شکل می گیرد و سیاره را درون یک مه سرخ رنگ کدر قرار می­ دهند، اما ناسا می­ گوید طوفان اخیر از شدیدترین طوفان­‌هایی است که تاکنون رخ داده است.
.
🔸رویداد آب و هوایی مریخ نه تنها مانع رسیدن نور به صفحه‌های خورشیدی مریخ‌نورد شده، بلکه آنها را در لایه‌­ای از گرد­ و­ غبار پوشانده است. این یکی دو مانع به طرز چشمگیری توانایی مریخ‌­نورد “فرصت” را در ذخیره‌سازی و استفاده از انرژی الکتریکی کاهش داده است. البته ناسا در تاریخ ۱۶ آگوست گفت:«دلیلی برای خوشحالی وجود دارد.» زیرا به نظر می رسد طوفان در حال ضعیف شدن است. این بدان معناست که بزودی ممکن است نور خورشید به میزان کافی صفحه­‌های خورشیدی “فرصت” را گرم کند تا باتری‌هایش را شارژ کند و بتواند با خانه تماس بگیرد...
.
جزئیات بیشتر:
bigbangpage.com/?p=78406
.
ترجمه: شیرین شفیعی/ سایت بیگ بنگ
.
🆔 @big.bangpage
Read more
‌‌‌‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span>بنده در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم مجلس مستقلّاً خودش ...
Media Removed
‌‌‌‌ بنده در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم مجلس مستقلّاً خودش قانون بگذراند. فرض کنیم موضوع مبارزه‌ی با تروریسم یا با پولشویی است؛ خیلی خب بنشینند یک قانون بگذرانند. هیچ لزومی ندارد که ما برویم چیزهایی را که نمیدانیم تهَ آن چیست یا حتّی میدانیم که مشکلاتی ... ‌‌‌‌
🔻بنده در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم مجلس مستقلّاً خودش قانون بگذراند. فرض کنیم موضوع مبارزه‌ی با تروریسم یا با پولشویی است؛ خیلی خب بنشینند یک قانون بگذرانند. هیچ لزومی ندارد که ما برویم چیزهایی را که نمیدانیم تهَ آن چیست یا حتّی میدانیم که مشکلاتی هم دارد، به‌خاطر آن جهاتِ مثبت و جنبه‌های مثبت، قبول بکنیم. ۹۷/۰۳/۳۰
‌‌
🔺پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب لوح «معاهدات مشکل‌دار» را منتشر می‌کند.
__
#khamenei
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#خامنه_ای
#آرامش_امت
Read more
‌‌‌‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span>حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:«بنده در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه ...
Media Removed
‌‌‌‌ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:«بنده در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم مجلس مستقلّاً خودش قانون بگذراند. فرض کنیم موضوع مبارزه‌ی با تروریسم یا با پولشویی است؛ خیلی خب بنشینند یک قانون بگذرانند. هیچ لزومی ندارد که ما برویم چیزهایی را که نمیدانیم تهَ آن چیست ... ‌‌‌‌
🔻حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:«بنده در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم مجلس مستقلّاً خودش قانون بگذراند. فرض کنیم موضوع مبارزه‌ی با تروریسم یا با پولشویی است؛ خیلی خب بنشینند یک قانون بگذرانند. هیچ لزومی ندارد که ما برویم چیزهایی را که نمیدانیم تهَ آن چیست یا حتّی میدانیم که مشکلاتی هم دارد، به‌خاطر آن جهاتِ مثبت و جنبه‌های مثبت، قبول بکنیم.» ۹۷/۰۳/۳۰
‌‌
🔺پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب لوح «معاهدات مشکل‌دار» را منتشر می‌کند.
__
#khamenei
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#خامنه_ای
#آرامش_امت
Read more
‍ <span class="emoji emoji1f534"></span>آنان که باد کاشتند، طوفان درو کردند. حوادث چند ماه اخیر کشور، واکنش خشونت آمیز در مواجهه با آن‌ ...
Media Removed
آنان که باد کاشتند، طوفان درو کردند. حوادث چند ماه اخیر کشور، واکنش خشونت آمیز در مواجهه با آن‌ و نگرانی ما از چشم‌انداز این مسیر سکوتِ بيش از این را برايمان دشوار كرده است. جناب دکتر حسن روحانی، رییس جمهور کشور عزیزمان ایران؛ یک بهار از انتشار متن منشور حقوق شهروندی و تأکید شخص شما بر ترویج، ... ‍ 🔴آنان که باد کاشتند، طوفان درو کردند.
حوادث چند ماه اخیر کشور، واکنش خشونت آمیز در مواجهه با آن‌ و نگرانی ما از چشم‌انداز این مسیر سکوتِ بيش از این را برايمان دشوار كرده است.
جناب دکتر حسن روحانی، رییس جمهور کشور عزیزمان ایران؛
یک بهار از انتشار متن منشور حقوق شهروندی و تأکید شخص شما بر ترویج، آموزش و رعایت مفاد آن گذشته و حداقل انتظار ما سعه‌صدر در برابر اعتراضات مدنی است. متأسفانه آنچه ما هر روز در عرصه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تجربه می‌کنیم، فرسنگ‌ها با وعده‌هاى شما فاصله دارند. رفتار خشونت‌آمیز با زنانی که به صورت مسالمت‌آمیز به قانون حجاب اجباری اعتراض کردند، دستگیری و توهین به زنانی که پشت دیوارهای بلند استادیوم ماندند، قوانین تبعیض‌آمیز خروج زنان از کشور، شرایط نابرابر اشتغال زنان و... نه ‌تنها نسبتی با حقوق شهروندی زنان ندارد که ضایع‌کننده کرامت انسانی آنهاست.
آيا سرکوب خواسته‌های زنانی که همواره نقشى تاثیرگذار و پیش‌برنده در تاریخ این سرزمین داشته‌اند، جز ترویج خشونت، ناامیدی و بی‌اعتمادی نسبت به مسئولان نتیجه‌ای به بار خواهد آورد؟
ما جمعی از فیلمسازان و فعالان فیلم کوتاه ضمن حمایت از نامه‌ای که چندی پيش توسط عده‌ای از زنان مستند‌ساز منتشر شد، از شما می‌خواهیم بار دیگر منشور حقوق شهروندی را ورق بزنید؛ نه فقط به پاس رأی و اعتماد ما که به احترام قانون و پایبندی به کلام خودتان كه گفتيد "من سرهنگ نیستم، حقوقدانم".
ما خواستار آنيم كه به جای حذف صورت مساله، شنونده صدای منتقدانی باشيد كه امید به تغییر دارند.🔴
‍ اسامی امضاء کنندگان: مجید برزگر، مرضیه وفامهر، محمد شیروانی، لیلا نقدی پری، علی زمانی عصمتی، مسعود امینی تیرانی، امیر توده روستا، محمد رضا جهانپناه، بهمن دادفر، عماد خدابخش، طاها ذاکر، کاوه قهرمان، کریم لک زاده، هادی محقق، فائزه عزیزخانی، مرتضی فرشباف، محمد حمزه ای، علی اصغری، مجید گرجیان، کیارش اسدی زاده، اشکان اشکانی، کاوه مظاهری، مسعود حاتمی، رایا نصیری، امیرحسین ثقفی، مرتضی جذاب، میثاق زارع، ندا‌‌‌‌ جبراییلی،علی عسگری، فرنوش صمدی، عاطفه خادم الرضا، مرجان علیزاده، وحید مقدسی، سینا کرمانی زاده، نفیسه زارع، علیرضا قاسمی، سهیل امیرشریفی، محمد حدادی، شادی کرم رودی، آرین وزیردفتری، آرمان خوانساریان، اسما ابراهیم زادگان، پویان شعله ور، حامد نجابت، سوگل رضوانی، فاطمه طوسی، جابر رمضانی، سعید نجاتی، حسین قورچیان، محمد زارعی، پیمان نعیمی، کوروش عطایی، آزاده موسوی، جمیله دارالشفائی، سهند کبیری، فرشته پرنیان، نگین امین زاده، امیررضا جلالیان
Read more
فوتبالفارسی علی عطاران کیروش نامادری است، ما مادر باشیم. لیست بیست و چهار نفره کارلوس کیروش ...
Media Removed
فوتبالفارسی علی عطاران کیروش نامادری است، ما مادر باشیم. لیست بیست و چهار نفره کارلوس کیروش و حذف سه چهره درخشان سال گذشته فوتبال ایران از دیروز سروصدای زیادی در فضای مجازی و میان فوتبالدوستان به پا کرده است. انتخاب‌های کیروش طوری بوده است که حتی مدافعان و توجیه‌گران همیشگی تصمیمات کیروش ... فوتبالفارسی

علی عطاران

کیروش نامادری است، ما مادر باشیم.
لیست بیست و چهار نفره کارلوس کیروش و حذف سه چهره درخشان سال گذشته فوتبال ایران از دیروز سروصدای زیادی در فضای مجازی و میان فوتبالدوستان به پا کرده است. انتخاب‌های کیروش طوری بوده است که حتی مدافعان و توجیه‌گران همیشگی تصمیمات کیروش هم برای یافتن استدلال مناسب به زحمت افتاده‌اند.
نکته ناراحت‌کننده‌ای که در نظرات کاربران فضای مجازی روزهای اخیر دیده می‌شود، آرزوی باخت سنگین برای تیم ملی است. کاربران استقلالی و پرسپولیسی (به خصوص هواداران پرسپولیس که شاهد جدال دو ساله کیروش و برانکو بوده‌اند) به صراحت اذعان می‌کنند که نتایج تیم ملی برای آنها اهمیتی ندارد و امیدوارند که شکست‌های سنگین تیم ملی، باعث کنار رفتن کیروش از این تیم شود.
جامعه ایرانی یک جامعه تجزیه شده است. مذهبی و غیرمذهبی، طرفدار و مخالف حکومت، اصلاح طلب و اصولگرا، و حتی استقلالی و پرسپولیسی. در چنین جامعه‌ای، نه تنها افراد از دیدن و یافتن فصل مشترک بین خودشان و طرف مقابل عاجز هستند، بلکه حتی علاقه‌ای به کنار گذاشتن اختلافات برای هدف‌های بزرگتر ندارند، چه منافع ملی باشد، چه خاک و سرزمین و چه تیم فوتبالی که قرار است کمتر از یک ماه دیگر در جلوی چشم میلیون‌ها مخاطب بین‌المللی صف‌آرایی کند.
درست است که کیروش با تصمیمش برای خط زدن سیدجلال حسینی، کاوه رضایی و وریا غفوری، همه را در شوک فرو برده است، و شاید برای اویی که در سال های آخر مربیگری‌اش قرار دارد عملکرد ضعیف تیم ملی چندان اهمیتی نداشته باشد، اما کیروش رفتنی است و ما ماندنی هستیم، مایی که قرار است ده‌ها سال برای این تیم غصه بخوریم و شاد شویم. مثل آن حکایت معروف، راضی به دوپاره شدن و آسیب دیدن تیم ملی نشویم. اگر کیروش نامادری است، ما مادر باشیم و این تیم را در جام جهانی تنها نگذاریم.
Read more
. . <span class="emoji emoji1f4db"></span>🛫 ورود هواپیماهای آمریکایی به مهرآباد‌ و سکوت سازمان هواپیمایی ‌. ‌. <span class="emoji emoji1f4db"></span>🛫 چندین فروند هواپیما ...
Media Removed
. . 🛫 ورود هواپیماهای آمریکایی به مهرآباد‌ و سکوت سازمان هواپیمایی ‌. ‌. 🛫 چندین فروند هواپیما با رجیستر آمریکا طی چند ماه اخیر وارد مهرآباد شده است، پیگیری‌ درباره علت ورود این هواپیماها به کشور و دلیل فرود آن در مهر آباد و نه فرودگاه امام خمینی(ره)، به نتیجه نرسید و مسئولان سازمان هواپیمایی ... .
.
📛🛫 ورود هواپیماهای آمریکایی به مهرآباد‌ و سکوت سازمان هواپیمایی
‌.
‌.
📛🛫 چندین فروند هواپیما با رجیستر آمریکا طی چند ماه اخیر وارد مهرآباد شده است، پیگیری‌ درباره علت ورود این هواپیماها به کشور و دلیل فرود آن در مهر آباد و نه فرودگاه امام خمینی(ره)، به نتیجه نرسید و مسئولان سازمان هواپیمایی موضوع را بی‌توضیح گذاشتند.
‌.
📛🛫 شنیده‌ها حاکی از آن است‌ که این هواپیماها متعلق به یک شرکت آمریکایى اما در اجاره‌ سرمایه‌گذار هندى و حامل تاجر هندى و همراهانش بوده که براى تجارت، سرمایه‌گذارى و مذاکرات اقتصادى به ایران (تهران و تبریز) سفر کرده است.
‌.
📛🛫 طبق اعلام سایت‌های هوانوردی، دلیل اینکه این هواپیماى خارجى، در فرودگاه مهرآباد فرود آمده است و مانند هواپیماهاى خارجى و غیرنظامى دیگر در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین ننشسته است،‌ (VIP) بودن آن است؛ هر هواپیماى VIP می‌تواند به هر فرودگاهى درخواست فرود داده و هزینه آن را بپردازد.
.
.
.
.
.
.
✅ مشاهده اخبار کامل تر در «کانال تلگرام تقدم»
.
‏@Taghadom
.
Read more
 #خوابگاه . . تعدادی از دانشجویان ارشد دانشگاه در یک سری دروس مجبور به ارائه پروژه هستند که تاریخ ...
Media Removed
#خوابگاه . . تعدادی از دانشجویان ارشد دانشگاه در یک سری دروس مجبور به ارائه پروژه هستند که تاریخ تحویل پروژه ها شهریور ماه امسال هست و از اونجایی که ساکن خوابگاه هستند برای مراجعه به دانشگاه، آزمایشگاه و اساتید باید تابستان را در همین خوابگاه ها سپری کنند و مشکلی که پیش آمده این است که دانشگاه شیراز ... #خوابگاه .
.
تعدادی از دانشجویان ارشد دانشگاه در یک سری دروس مجبور به ارائه پروژه هستند که تاریخ تحویل پروژه ها شهریور ماه امسال هست و از اونجایی که ساکن خوابگاه هستند برای مراجعه به دانشگاه، آزمایشگاه و اساتید باید تابستان را در همین خوابگاه ها سپری کنند و مشکلی که پیش آمده این است که دانشگاه شیراز میزبان المپیاد ورزشی دانشجویی است و به همین دلیل برای اسکان دانشجویان سایر دانشگاه ها به دختران دانشجو خوابگاه تعلق نمیگیره و از تاریخ 8 مرداد تا 20 مرداد خوابگاه ها بسته خواهد بود.
قابل قبول هست که این رویداد و المپیاد برای دانشگاه شیراز مثمر به ثمر خواهد بود ولی به این قیمت که دانشجویان خود را در تابستان درون خوابگاه اسکان ندهد؟به قیمت فشار روانی واسترس دانشجویان خود دانشگاه که در درجه اول اهمیت باید باشند؟ چه کسی جوابگوی تمامی این دانشجویانی است که به هر دلیلی قصد سکونت تابستانی را دارند ؟ در طی 20 روز اخیر چندین بخش نامه از امور خوابگاه ها بر روی دیوارهای خوابگاه ها نصب شده و هر کدام حرفی متفاوت میزند..
Read more
 #goodearthrestaurant كيا غذاي چيني دوست دارن؟ امروز با هدف شكم گردي به شرق دور يه سرميزنيم و غذاي ...
Media Removed
#goodearthrestaurant كيا غذاي چيني دوست دارن؟ امروز با هدف شكم گردي به شرق دور يه سرميزنيم و غذاي چيني ميخوريم.هر موقع اسم چين مياد وسط همه ي ما بي اختيار ياد ديوار چين ميوفتيم...وقتي كه رستوران چيني ميبينم با كارمندهاي چيني واقعا آدم دلش نمياد كه واسه يه بار هم كه شده غذاي چيني رو مزه نكنه🥙🥙🥙 تنوع ... #goodearthrestaurant
كيا غذاي چيني دوست دارن؟
امروز با هدف شكم گردي به شرق دور يه سرميزنيم و غذاي چيني ميخوريم.هر موقع اسم چين مياد وسط همه ي ما بي اختيار ياد ديوار چين ميوفتيم...وقتي كه رستوران چيني ميبينم با كارمندهاي چيني واقعا آدم دلش نمياد كه واسه يه بار هم كه شده غذاي چيني رو مزه نكنه🥙🥙🥙
تنوع غذاي چيني خيلي زياده و هر قسمت از چين غذاي خاص خودش رو دارن ... پخت خيلي سريع و جالبشون واقعا ديدني هستش غذاهاي شمال چين اغلب باب طبع اروپا هستش مردم اين مناطق از گوشت و نشاسته زيادي استفاده ميكنند البته به رشته فرنگي و سبزيجات هم علاقه ريادي دارند
در كنار انواع مختلف غذا هايي كه دارن ،يه غذاي جالب و سنتي دارن و من امشب براي اولين بار امتحان كردم دامپلينگ بود🍤🍤🍤 دامپلینگ غذایی بسیار محبوب است و سابقه ی پخت آن در چین به 1800 سال پیش می رسد. این خوراکی خوشمزه در شمال این کشور به وفور یافت می شود. برای پخت این غذا که به پیراشکی های ما شباهت دارد، گوشت و سبزیجات را با هم تفت داده و سرخ می کنند سپس آن ها را در خمیرهای مخصوص و نازک می پیچند. اندازه دامپلینگ باید به حدی باشد که با یک گاز خورده شود به همین خاطر لازم است برای هر نفر حدود 6 دامپلینگ آماده شود.

دامپلینگ ها بسیار متنوع هستند؛ در برخی از آن ها از میگو، تکه های مرغ، گوشت خوک یا گاو نیز استفاده می کنند که همین موضوع باعث اختلاف طعم و مزه ی آن ها می گردد. رمز این که دامپلینگ ها خوشمزه تر شوند این است که ابتدا آن ها را بپزید و سپس سرخ کنید.
جالب است بدانید دامپلینگ ها آن قدر محبوب هستند که در شب سال نو چینی یکی از اصلی ترین خوراکی ها به حساب می آیند و همچنین در چند سال اخیر در نیویورک نیز طرفداران زیادی پیدا کرده اند، پس حتما این غذای کهن چینی را امتحان کنید.
توضيح دادن تك تك غذاها كاري سخت و طولاني هستش
چون با اين سبزيجات اين چيني ها اينقدر غذا بلدن درست كنن و صد مدل اسم براش ميزارن كه ما اگه ماه ها هم تمرين كنيم اسم هاشون رو نمي تونيم حفظ كنيم ...خلاصه كنم غذاهاشون هم مثل زبونشون طولاني و پيچيده ست😁😁😁
#ashpazi_tazin #غذاي_چيني #لندن
Read more
. ​​​​​​​​​​​🎙صحبت های یوپ هاینکس پیش از دیدار با سویا: باید آماده تقابل با یک سویایی هجومی باشیم ...
Media Removed
. ​​​​​​​​​​​🎙صحبت های یوپ هاینکس پیش از دیدار با سویا: باید آماده تقابل با یک سویایی هجومی باشیم آنها در زمین به خوبی کار پرس را انجام می‌دهند و ما میدانیم که چگونه بازی بازی کنیم. - آلابا و بواتنگ با تیم تمرین کرده اند، بواتنگ کاملا آماده است اما آلابا همچنان نیاز به زمان دارد. رافینیا در چند ... .
​​​​​​​​​​​🎙صحبت های یوپ هاینکس پیش از دیدار با سویا:
باید آماده تقابل با یک سویایی هجومی باشیم آنها در زمین به خوبی کار پرس را انجام می‌دهند و ما میدانیم که چگونه بازی بازی کنیم.
- آلابا و بواتنگ با تیم تمرین کرده اند، بواتنگ کاملا آماده است اما آلابا همچنان نیاز به زمان دارد. رافینیا در چند دیدار اخیر ما به خوبی کار کرده ‌است و میتواند جای آلابا را پر کند.
.
.
- لیگ قهرمانان برای هر سرمربی و بازیکنی بسیار مهم است در اینجا شما با بهترین های اروپا رقابت میکنید.
- وضعیت نویر بسیار عالی است و مصدومیت او کاملا رفع شده است و من مطمئن هستم او می‌تواند در این فصل بازی کند.
- ما تیم خوب و هماهنگی را در اختیار داریم و در ماه آینده نیز کومان هم به جمع ما اضافه میشود. ویدال نیز از شنبه به تمرینات اضافه میشود.
- روبن پنج سال است که در بهترین فرم خود قرار دارد، او مرد بازی های بزرگ است.
.
.
#عرفان
@FootFunIran @FootFunOnline
Read more
‌ مسجد گنجعلی‌خان، مجموعه گنجعلی‌خان کرمان عکس: ماه‌آفرید کاظمی ‌ Ganjalikhan mosque, Kerman, ...
Media Removed
‌ مسجد گنجعلی‌خان، مجموعه گنجعلی‌خان کرمان عکس: ماه‌آفرید کاظمی ‌ Ganjalikhan mosque, Kerman, IRAN @k___m.a.h ___________________ این بنا در ضلع شمال شرقی میدان گنجعلی خان کرمان واقع گردیده و بخشی از مجموعه گنجعلی خان است که حدود سال ۱۰۰۷ه‍.ق توسط گنجعلی خان - حاکم منصوب شاه عباس ...
مسجد گنجعلی‌خان، مجموعه گنجعلی‌خان کرمان
عکس: ماه‌آفرید کاظمی

Ganjalikhan mosque, Kerman, IRAN
📷 @k___m.a.h

___________________
این بنا در ضلع شمال شرقی میدان گنجعلی خان کرمان واقع گردیده و بخشی از مجموعه گنجعلی خان است که حدود سال ۱۰۰۷ه‍.ق توسط گنجعلی خان - حاکم منصوب شاه عباس صفوی- ساخته شده و به نظر می‌رسد که نمازخانه کاروانسرای بزرگ مجموعه یا مدرسه مجاور بوده است.

بنای مسجد، کوچک و مشتمل بر شبستانی به ابعاد ۵×۲۵/۵ متر و ایوان ورودی است. نمای ایوان، ساده است و برروی پوشش آن، طرح‌هایی هندسی بر روی گچ کشیده‌اند. کف ایوان سنگی است و بر بالای در چوبی آن، کتیبه‌ای سنگی با این عبارات نصب شده است: " شکر که از دولت شاه عباس شاه آنکه جهان گشت ز عدلش بهشت گنج علی خان شده در سبع والف بانی این مسجد طاعت سرشت ".

بعد از ورودی ایوان، راهروی باریک و تاریک با پوشش کوتاه و بعد از آن، فضای گنبددار شبستان قرار گرفته است. در این شبستان، به کمک دو ستون، بالکن یا رواقی در یک ضلع برپا داشته‌اند که از طریق پلکانی می‌توان بدان راه یافت. پوشش گنبدی بنا دارای ۱۲ نورگیر است.

در ضلع قبله مسجد، محرابی تعبیه و در میانه آن، لوح مرمرین بزرگی با نقش گلدان نصب کرده‌اند. تزیینات شبستان مشتمل بر نقاشی، گچبری، مقرنس کاری و کاربندی است. این مسجد در دوره اخیر تعمیر و مرمت شده و امروزه تنها جهت بازدید علاقه‌مندان مورد استفاده است و درآن نماز برگزار نمی‌شود.
_______________
#architecturelover #architecturephotos #architecturestudents #architecturelovers #architecture #architecturelove #architecturestudio #architecturephoto #architectures #architecturephotography #iarchitectures #iarchitecture #adventure #travelphotography #ig_masterpiece #good_day #wanderlust #travel #mustseeiran #iran #دانشجويان #معماری #ايران #کرمان #دانشجویان_معماری_ایران_مسجد_گنجعلیخان
Read more
نوجوان بودی و شعرت همه آفاق گرفت در نود سالگی‌ات نیز همانی سایه #شفیعی_کدکنی ششم اسفند ماه، نودمین ...
Media Removed
نوجوان بودی و شعرت همه آفاق گرفت در نود سالگی‌ات نیز همانی سایه #شفیعی_کدکنی ششم اسفند ماه، نودمین زادروز سایه شعر ایران حافظ ثانی استاد #امیر_هوشنگ_ابتهاج گرامی باد پای بند قفسم باز و پر بازم نیست سر ِ گل دارم و پروانه ی پروازم نیست گل به لبخند،و مرا گریه گرفته است گلو چون دلم تنگ نباشد،که ... نوجوان بودی و شعرت همه آفاق گرفت
در نود سالگی‌ات نیز همانی سایه
#شفیعی_کدکنی

ششم اسفند ماه، نودمین زادروز
سایه شعر ایران حافظ ثانی استاد
#امیر_هوشنگ_ابتهاج گرامی باد

پای بند قفسم باز و پر بازم نیست
سر ِ گل دارم و پروانه ی پروازم نیست
گل به لبخند،و مرا گریه گرفته است گلو
چون دلم تنگ نباشد،که پر بازم نیست
ساز هم با نفس گرم تو آوازی داشت
بی تو دیگر سر ساز و دل ِ آوازم نیست
سایه!چون باد صبا خسته ی سرگردانم
تا به سر سایه ی آن سرو ِ سرافرازم نیست
استاد امیر هوشنگ ابتهاج

گرامیداشت بزرگان و
مفاخر ادب و فرهنگ
به بهانه ی زادروز افتخار
ادبیات فاخرمان
استاد امیر هوشنگ ابتهاج ( ه. ا. سایه )

آن كهنه
نام هوشنگ_ابتهاج را نخستین بار از زبان پدرم شنیدم. در خانه ای که روزی پاتوق شاعران و نویسندگان گیلانی بود به وقت جوانی پدر.خانه ای واقع در خیابان بیستون-سه راه سام نبش کوچه ی شنگول،هنگامی که دیدم روی مقوایی سفید با نی خیزران و مرکب و لیقه می نویسد"آه هرگز صد عکس/پر نخواهد کرد/جای یک زمزمه ی ساکت پا را بر فرش".همان جا بود که پرسیدم این شعر از کیست و او گفت :حافظ ثانی.
نمای بیرونی –منزل اقوام – شب یلدا:
یادم هست کمی که بزرگ تر شدم در یکی از شب های یلدا در منزل اقوام طبق معمول همه دور هم حلقه زدند و بزرگ و کوچک منتظر نشستند تا پدر برای شان حافظ بخواند.خوب به یادم مانده که آن شب پدر کتاب حافظ به سعی سایه را به عنوان هدیه به میزبان داد.
نمای داخلی - خانه فرهنگ گیلان
تلفن همراه پدر به صدا در آمد روی صفحه ی نمایش نام مرحوم اباذرغلامی نقش بسته بود:"هوشنگ ابتهاج رشت است.چندتایی از برنامه های خانه ی فرهنگ و گروه شعر را دیده و مشتاق شده تا با شما دیداری داشته باشد. از من خواسته تا آمدنش را لو ندهم به بچه ها خبر بده استاد تشریف می آورند.
سایه آن روز آمد خوب یادم است که هر کدام از دوستان شفیق ایشان که خبر آمدنش را شنیده بودند خود را طرفة العینی به خانه رسانده بودند.ناصر مسعودی جزء نخستین افرادی بود که خود را به سایه رساند.وقتی ناصر خان مسعودی مقابل در ورودی خانه،"سایه" را دید، گفت:"تو که سال به سال رشت نمی آیی امشب باید با ما باشی.
مسعودی راست می گفت سایه بسیار کم رشت می آمد و البته سایه کمتر در مجامع عمومی حاضر می شود و جزء چهره هایی است که مخاطب بیشتر از طریق تالیفات اش با او ارتباط برقرار کرده است.به تعبیری دیگر در سال های اخیر کمتر مشاهده شده که جریده ای با سای...
Read more
. وباز مهربانی<span class="emoji emoji2665"></span>️ تلاش برای لبخند مردم .. نتیجه ی تلاش برای حل مشکلات مردم .. " به همت برنامه فرمول ...
Media Removed
. وباز مهربانی️ تلاش برای لبخند مردم .. نتیجه ی تلاش برای حل مشکلات مردم .. " به همت برنامه فرمول یک و علی ضیاء مشکل مرکز کاشت حلزون شنوایی حل شد " ! خدا خیـرتون بـده بهتـرین مـجـری 🏻 ___________________ . چند ماه اخیر #علی_ضیا در برنامه #فرمول_یک برای حل مشکلات کودکان نیازمند به کاشت ... .
وباز مهربانی♥️
تلاش برای لبخند مردم ..
نتیجه ی تلاش برای حل مشکلات مردم ..
" به همت برنامه فرمول یک و علی ضیاء
مشکل مرکز کاشت حلزون شنوایی حل شد " !
خدا خیـرتون بـده بهتـرین مـجـری 🙏🏻💐
___________________
.
چند ماه اخیر #علی_ضیا در برنامه #فرمول_یک برای حل مشکلات کودکان نیازمند به کاشت حلزون شنوایی با #کتایون_ریاحی به گفتگو نشست و عکس هایی که پست شده نمایش دهنده ی جلسات و کنگره های متعدد و تلاش علی ضیاء و تیم برنامه ساز برای حل این مشکل است که بعد چند ماه به حول قوه ی الهی تلاش ها نتیجه داد ..
.
@aliziyaoriginal
@formoolyek
@katayounriahiofficial7
Read more
. 🌐 جغرافیای رنج مردمان ایران 🇮🇷 همدان <span class="emoji emoji1f537"></span> نام محله: خضر خضر محله‌ای است در شمال شرقی شهر همدان که قبلاً ...
Media Removed
. 🌐 جغرافیای رنج مردمان ایران 🇮🇷 همدان نام محله: خضر خضر محله‌ای است در شمال شرقی شهر همدان که قبلاً روستایی به همین نام بوده که با توسعه شهر اکنون به شهر ملحق شده و یکی از محلات حاشیه شهر همدان به شمار می‌آید. در کوچه‌های محله با خانه‌هایی کوچک که با مصالح معمولی و اکثراً غیرقانونی ساخته‌شده‌اند ... .
🌐 جغرافیای رنج مردمان ایران 🇮🇷 همدان
🔷 نام محله: خضر
خضر محله‌ای است در شمال شرقی شهر همدان که قبلاً روستایی به همین نام بوده که با توسعه شهر اکنون به شهر ملحق شده و یکی از محلات حاشیه شهر همدان به شمار می‌آید. در کوچه‌های محله با خانه‌هایی کوچک که با مصالح معمولی و اکثراً غیرقانونی ساخته‌شده‌اند و در آن‌ها خانواده‌هایی با جمعیت بالا و رو به رشد ساکن هستند؛ مواجه می‌شویم که نشان از فقر مالی و فرهنگی حاکم در اکثر خانواده‌ها دارد. .
خانواده‌هایی که مردانشان در حالت مناسب به مشاغلی مثل کارگری ساده، جمع‌آوری ضایعات، دست‌فروشی و ... مشغول‌اند و عدّه‌ای دیگر به مشاغل جرم خیز مثل خریدوفروش مواد‌مخدر، قاچاق و ... مشغول‌اند. عده‌ای هم هستند که به دلایلی مثل از کارافتادگی، اعتیاد و... بیکار هستند.
به‌وفور و در اکثر خانواده‌ها با افراد معتاد مواجه می‌شویم. به گفته اهالی در سال‌های اخیر با وجود کلانتری در محل، از رفت‌وآمد و پرسه زدن معتادان در محل کم شده است اما در بعضی قسمت‌های محله و خصوصاً در ساعات خاصی از شبانه‌روز شاهد تجمع معتادان و مصرف گروهی آن‌ها هستیم که متأسفانه در بین آن‌ها زنان و کودکان هم دیده می‌شود.
مدرسه و خانه بهداشت در محله یافت می‌شود اما با این‌حال هستند کودکانی که هیچ پرونده‌ای در مراکز بهداشت ندارند، کودکانی نیز به دلایلی مثل بی‌سوادی، فقر فرهنگی خانواده‌هایشان، اجبار به کار، فقر مالی و بی‌توجهی مسئولان مدرسه به وضعیت خاص بعضی کودکان و ... محروم از تحصیل بوده‌اند و یا اندکی بعد از سال‌های اولیه تحصیل، ترک تحصیل می‌کنند.
بسیاری از کودکان در مغازه‌های محله و با دستمزدهای بسیار پایین مشغول به شاگردی هستند و یا در بازار، سر چهارراه‌ها و یا در باغ و بهشت (مزار مردگان) دست‌فروشی می‌کنند. کار کودک در خانواده‌هایشان امری عادی است و تعداد این کودکان هرروز افزایش می‌یابد.
بیشتر محله دسترسی به آب و برق و گاز و سیستم فاضلاب شهری دارد جز مناطق اطراف که بیشترشان از سیستم فاضلاب شهری محروم هستند.
#همدان #خضر
.
🔹 شما هم در تأمین کیسه غذایی یک ماه نیازمندان سهیم شوید:
✅ شماره کارت به نام جمعیت امام علی(ع):
۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۱۳۰۸
🌐 درگاه پرداخت الکترونیکی:
Donate.sosapoverty.org/kuchegardan
〰️〰️〰️〰️
🌐 kuchegardan.org
.
#گرسنگی_سهم_کودکان_نیست
#کوچه_گردان_عاشق
#جمعیت_امام_علی
Read more
 # شهید سید مرتضی آوینی: در این مملکت همه آزادند به جز حزب اللهی ها . در پی اغتشاشات اخیر، برخی از ...
Media Removed
# شهید سید مرتضی آوینی: در این مملکت همه آزادند به جز حزب اللهی ها . در پی اغتشاشات اخیر، برخی از نیروهای انقلاب مورد صدمات جدی قرار گرفتند. اوایل دی ماه، شروع اغتشاشاتی از جنس داعش که ابتدا در شهر مشهد، سپس در تهران و دیگر شهرها کلید خورد، آنهم زمانیکه حرف از یادمان 9دی به میان می آمد. اما در این ... #
شهید سید مرتضی آوینی:
در این مملکت همه آزادند به جز حزب اللهی ها
.
در پی اغتشاشات اخیر، برخی از نیروهای انقلاب مورد صدمات جدی قرار گرفتند. اوایل دی ماه، شروع اغتشاشاتی از جنس داعش که ابتدا در شهر مشهد، سپس در تهران و دیگر شهرها کلید خورد، آنهم زمانیکه حرف از یادمان 9دی به میان می آمد.
اما در این میان اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور روحانی با اشاره به اعتراض‌های مشهد می گوید: "در پشت پرده مسائل دیگری مطرح است؛ کسانی که بانی برخی اقدامات علیه دولت شده‌اند، بدانند دود آن به چشم خودشان می‌رود!"
چنین اظهار نظر دور از منطقی آنهم بعد از یکسال پس از انتخابات ریاست جمهوری؛ باید هم جایی برای خبرسازی مطبوعات زرد اصلاح طلب داشته باشد اما وقتی تکذیبه دفتر نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی "خبرسازی غلامحسین کرباسچی" درباره آیت‌الله علم‌الهدی را منتشر می کند، هیچ رسانه اصلاح طلبی جرأت انتشار این تکذیبه و ماوقع ماجرا را ندارد و مدام و مکررا به نشر اکاذیب مشغول است.
در جایی دیگر، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه تهران از دخالت در آزادی دانشجویان بازداشت شده در اغتشاشاتی خبر می دهد که یک پای تجمع و آشوبگری از همین دانشگاه تهران و با تحرکات دور از شأن دانشجویان این دانشگاه در قالب انجمن اسلامی دانشجویان بوده است.
رسانه های اصلاح طلب همسو با رسانه های ضد انقلاب بارها به زبان بی زبانی از آشوب آشوبگران بی درد در لباس مردم مظلوم منتقد به وضع اقتصادی جامعه حمایت کردند اما حرفی از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و زلزله زدگان سرپل ذهابی و کرمانی و... مخابره نکردند. حالا اما در این میان آنان که مسبب این آشوب و بلوا بودند بدون تشکیل پرونده، آزاد شدند و بسیجی هایی که در طول پس از انقلاب از خودی و نخودی و غیر خودی چوب خوردند باز هم باید چوب ندانم کاری مسئولان بی درد و میلیونر و نیز آشوبگرانی را بخورند که همیشه تاریخ معترض بودند و خسارات هنگفتی به انقلاب و نظام زدند.
حالا پرونده آشوبگران بسته شده است و دیواری کوتاه تر از دیوار بسیجی زاده ها نیست که وضعیت اسفبار آشوب و آشوبگری را یدک بکشند. بسیجی زاده هم باید از خودی کتک بخورد و هم از غیر خودی و رسانه اصولگرا هم بخوابد تا رسانه اصلاح طلب، لالایی نسل بعد از انقلاب را بخواند تا بخوابند./ #آتش_به_اختيار
.
t.me/tarhe2foriyati

#حزب_اللهی #بسیجی #بسیجی_زاده #بسیجی_زاده_ها #شهید_سیدمرتضی_آوینی
#حسن_روحانی #تدبیروامید #روحانی_مچکریم! #اسحاق_جهانگیری #دولت_راستگویان #آقازاده_ها #اغتشاش #فتنه #منافق #معاند #دشمن
Read more
فوتبالفارسی نیمه دوم دربی رفت لیگ پانزدهم بود که مشخص شد برانکو ایوانکوویچ چه صیدی در پست هافبک ...
Media Removed
فوتبالفارسی نیمه دوم دربی رفت لیگ پانزدهم بود که مشخص شد برانکو ایوانکوویچ چه صیدی در پست هافبک دفاعی کرده است. در شرایطی که پرسپولیس برای جبران گل خورده مجبور به خیمه زدن روی دروازه استقلال بود، بازی بی‌اشتباه کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی باعث شد تا استقلال فرصت انجام ضدحمله را پیدا ... فوتبالفارسی

نیمه دوم دربی رفت لیگ پانزدهم بود که مشخص شد برانکو ایوانکوویچ چه صیدی در پست هافبک دفاعی کرده است. در شرایطی که پرسپولیس برای جبران گل خورده مجبور به خیمه زدن روی دروازه استقلال بود، بازی بی‌اشتباه کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی باعث شد تا استقلال فرصت انجام ضدحمله را پیدا نکند. در آن بازی کامیابی‌نیا هوش، جسارت و آمادگی خود را به رخ کشید تا خیال قرمزها از خرید نه چندان نامدار خود در پست هافبک دفاعی راضی شوند.

عملکرد کامیابی‌نیا در لیگ شانزدهم بهتر هم شد و او یک‌تنه به عنوان تنها هافبک‌دفاعی پرسپولیس، خیال برانکو را از حملات پردامنه و با تعداد زیاد بازیکنان هجومی را راحت می‌کرد. باخت در دربی برگشت مقابل استقلال آن هم در غیاب کمال، اهمیت و میزان تاثیر این بازیکن را در تاکتیک تیمی پرسپولیس نشان داد.

اما تعلل در تمدید قرارداد با پرسپولیس در ابتدای فصل و مصدومیتی که به سراغ کامیابی‌نیا آمد باعث شد تا او لیگ هفدهم را با نیمکت‌نشینی آغاز کند. نبود او در بازی رفت مقابل الهلال ضربه مهلکی به پرسپولیس زد اما در ادامه لیگ مشخص شد که کامیابی‌نیای لیگ هفدهم از آمادگی لیگ قبل برخوردار نیست و همین شد که برانکو در سپردن عنان پست هافبک دفاعی به او دچار تردید شد و در نهایت مجبور به قرار دادن دو هافبک دفاعی در ترکیب تیمش شد. اگر کمال آن کمال کامل فصل قبل بود چه بسا پرسپولیس هم با تعداد نفرات هجومی بیشتر و تاکتیک تهاجمی‌تر در لیگ هفدهم به مصاف حریفانش می‌رفت.

اگرچه عدم آمادگی کامیابی‌نیا در ابتدای فصل به مصدومیت او ربط داده شد، اما عود کردن مجدد مصدومیتش به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای و متعاقب آن دور شدنش از تمرینات، او را همچنان ناآماده نگه داشت. کامیابی‌نیای چند ماه اخیر اگرچه همچنان پرتلاش بازی می‌کند، اما کارایی سابق را ندارد. راحت‌تر جا می‌ماند، بیشتر از قبل خطا می‌کند و خطاهای بی‌مورد زیادی دارد. در کورس‌ها جا می‌ماند و دقت پاس‌هایش هم کمتر از قبل شده است.
Read more
. با کم‌ و زیادش، الان حدود دو دهه است که در حوزه رسانه فعالیت میکنم. روزان و شبانم رو درگیر این جادوی ...
Media Removed
. با کم‌ و زیادش، الان حدود دو دهه است که در حوزه رسانه فعالیت میکنم. روزان و شبانم رو درگیر این جادوی سده های اخیرم. تقریبن خط و نظر و تئوری ای نیست که در جایی از جهان در مورد رسانه، آورده باشن و گفته باشن و نوشته باشن و من ندیده باشم و نخونده باشم. چند سال اخیر عمرم را درگیر فرا گرفتن علمی رسانه بودم و چنان ... .
با کم‌ و زیادش، الان حدود دو دهه است که در حوزه رسانه فعالیت میکنم. روزان و شبانم رو درگیر این جادوی سده های اخیرم. تقریبن خط و نظر و تئوری ای نیست که در جایی از جهان در مورد رسانه، آورده باشن و گفته باشن و نوشته باشن و من ندیده باشم و نخونده باشم. چند سال اخیر عمرم را درگیر فرا گرفتن علمی رسانه بودم و چنان در هایی از علم رسانه بر من‌گشوده شده که کمتر میتونم بیانش کنم و لحاظش کنم. دلیلش هم اینه که عمدتن اداره رسانه دست کسانیه که دغدغه شون رسانه نیست.
اینها رو گفتم، که در مورد عکس حرف بزنم. در این عکس و در کنار من، #سید_مهدی_سعیدی ایستاده. و زمان این عکس مربوط به یک ماه و نیم یا دوماه قبل از #جام_جهانی_2018 ه که از #روبیکا بیرون اومدیم. رفته بودیم بهشون بگیم قراره تو آیو، برنامه ای بسازیم به اسم #زابیواکا که مطمئنیم بهترین و پرمخاطب ترین برنامه ی جام جهانی میشه، و قرار شد بیان اسپانسر ما بشن.
روبیکا قول داد و نیومد ولی ما قول دادیم و عمل کردیم.
#زابیواکا از نگاه آمار، با حدود ۲۸۰ میلیون بار دیده شدن، پرمخاطب ترین برنامه #جام_جهانی_2018 شد و #آیو و #آیواسپرت بسیار محترم در ذهن مخاطب مطرح شدن.
همه ی اینها رو گفتم که بگم اینها بی دلیل نبود و نیست. من سالهاست برنامه سازم، هر بار که مدیری بود که میتوانست از ایده های آوانگارد حمایت کنه، هر بار که مدیری بود که توان چانه زنی داشت، و هر بار که مدیری بود که لایق بود، برنامه دیده شد و خوب هم دیده شد.
#سید_مهدی_سعیدی مدیره، لایقه، باسواده، با مرامه و دلش برای رسانه میطپه، دغدغه اش رسانه است و برای این رسانه از جانش مایه گذاشته و میگذاره.
یه همچین مدیری، دردانه است و برای رسانه از نان شب واجب تر. هر رسانه ای...
موفقیت آیو و آیواسپرت شانسی نبود. اینها بزرگتری مثل سید مهدی سعیدی داشتن.
گروه کاربلدی برای آیو کار میکرد که الان ستونش حالش خوب نیست...
حیف
داشتن مهدی سعیدی برای هر کسی که رسانه داره، امری واجبه
این رو بعد از دو دهه کار شبانه روزی میگم.
و البته مطمئنم چه باشه چه نباشه، دلش برا آیو و مخصوصن، #آیواسپرت شور میزنه و مثل من براش آرزوی موفقیت روزافزون‌میکنه.
آیواسپرت فرزند حلال زاده من، مهدی سعیدی، حسین تهرانی و آیو ئه. لطفن‌ الان که به بلوغ رسیده و شیرین‌ زبونی میکنه، مراقبش باشین و با لجبازی و کم سوادی و ... خرابش نکنین.

#حامدجوادزاده
#حامد_جوادزاده
#آیو_اسپرت
#آیواسپرت
#پرشان_ایده
#رسانه
#تهیه_کننده
#کارگردان
#حسین_تهرانی
Read more
@khamenei_ir رهبرانقلاب: همین‌جا من اشاره کنم به این مسائل کنوانسیون‌ها و این معاهدات بین‌المللی. ...
Media Removed
@khamenei_ir رهبرانقلاب: همین‌جا من اشاره کنم به این مسائل کنوانسیون‌ها و این معاهدات بین‌المللی. ببینید؛ این معاهدات بین‌المللی که به آن در لغت فرنگی گفته میشود #کنوانسیون، در اصل در یک نقطه‌ای پخت‌وپز میشود که اطراف قضیّه، مِن‌باب مثال آن ۱۰۰ کشور یا ١۵۰ کشور که بعداً به آن میپیوندند، هیچ ... @khamenei_ir
رهبرانقلاب: همین‌جا من اشاره کنم به این مسائل کنوانسیون‌ها و این معاهدات بین‌المللی. ببینید؛ این معاهدات بین‌المللی که به آن در لغت فرنگی گفته میشود #کنوانسیون، در اصل در یک نقطه‌ای پخت‌وپز میشود که اطراف قضیّه، مِن‌باب مثال آن ۱۰۰ کشور یا ١۵۰ کشور که بعداً به آن میپیوندند، هیچ تأثیری در آن پخت‌وپز اوّلیّه ندارند. یک جایی بالاخره چند قدرت بزرگ در مجموعه‌های هیئتهای فکری‌شان -به قول خودشان اتاق فکرشان- می‌نشینند برای یک منافعی و مصالحی که برای خودشان تعریف کردند، یک چیزی را پخت‌وپز میکنند، بعد این را به‌وسیله‌ی دولتهایی که همسوی با آنها هستند یا مرعوب آنها هستند یا دنباله‌رو آنها هستند و خیلی منافعی هم در این کار ندارند، تصویب میکنند؛ اگر یک دولت مستقلّی هم پیدا بشود -حالا مثل جمهوری اسلامی- که مثلاً بگوید «من این را قبول ندارم؛ این کنوانسیون را، این معاهده‌ی بین‌المللی را قبول ندارم»، سرش میریزند که «آقا! ۱۲۰ کشور، ١۵۰ کشور، ۲۰۰ کشور این را قبول کردند؛ شما چطور قبول نمیکنید؟» کنوانسیون‌ها غالباً این[جور] است.
‌‌ [گفته میشود] حالا چه‌کار بکنیم؟ بعضی از این معاهدات بین‌المللی و کنوانسیون‌ها موادّ مفیدی دارند. خیلی خوب، اشکالی ندارد؛ بنده هم در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم #مجلس مستقلّاً خودش قانون بگذراند. فرض کنیم [موضوع] مبارزه‌ی با #تروریسم یا با پولشویی است؛ خیلی خب، مجلس شورای اسلامی یک مجلس رشید و عاقل و بالغی است و پشتوانه‌های کاریِ خیلی خوبی هم دارد؛ بنشینند یک قانون بگذرانند؛ این قانون، قانون مبارزه‌ی با #پولشویی است، هیچ مشکلی هم ندارد، شرایط زیادی‌ای هم ندارد و همان کاری که خود شماها میخواهید بکنید، در این قانون مندرج است؛ این مهم است. هیچ لزومی ندارد که ما برویم چیزهایی را که نمیدانیم تهَ آن چیست یا حتّی میدانیم که مشکلاتی هم دارد، به‌خاطر آن جهاتِ مثبت و جنبه‌های مثبت، قبول بکنیم. ۹۷/۳/۳۰
__
🚩جهت مشاهده ساير ويديوهای مربوط به سخنرانی رهبرانقلاب در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هشتگ زیر مراجعه کنید:
#دیدار_مجلس
__
#khamenei
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#خامنه_ای
Read more
@seyedmohamadmousavi <span class="emoji emoji21a9"></span> ملی‌پوش والیبال ایران در راه پلاس لیگا . سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران ...
Media Removed
@seyedmohamadmousavi ملی‌پوش والیبال ایران در راه پلاس لیگا . سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران با پیشنهاد خوبی از سوی باشگاه لهستانی مواجه شده است. . به گزارش "ورزش‌سه"، در یک ماه اخیر بازیکنانی چون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و صابر کاظمی توانسته اند با قراردادهایی به ... @seyedmohamadmousavi
↩ ملی‌پوش والیبال ایران در راه پلاس لیگا
.
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران با پیشنهاد خوبی از سوی باشگاه لهستانی مواجه شده است.
.
به گزارش "ورزش‌سه"، در یک ماه اخیر بازیکنانی چون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و صابر کاظمی توانسته اند با قراردادهایی به باشگاههای اروپایی در کشورهای ایتالیا و ترکیه ملحق شوند.
.
در حالی که در سال های اخیر بارها از ملی پوشان سوال می شد که چرا علاقه ای به لژیونر شدن ندارند، امسال با وجود بالا رفتن سن برخی از آنها، مسیر حضور در کشورهای اروپایی را در پیش گرفتند.
.
در روزهای اخیر صحبت هایی پیرامون حضور امیر غفور در یکی از باشگاههای ایتالیایی به گوش می رسید. حالا هم نوبت به محمد موسوی رسیده تا پیشنهادی از یکی از باشگاههای لهستانی دریافت کند.
.
این سرعتی زن تیم ملی والیبال که در چند هفته پایانی لیگ ملت ها به دلیل مصدومیت غایب بود، اسپادون اشتچین لهستان داشته است. هدایت تیم را رادوستین استویچف برعهده گرفته که در برهه ای قبل از آمدن کولاکوویچ به ایران، گزینه اصلی سرمربیگری تیم کشورمان بود و حتی به تهران هم سفر کرد.
.
این تیم با جذب بازیکنانی چون ارتوش کورک و بوکاس ژیگادو خودش را برای حضور قدرتمند در لیگ لهستان آماده می کند.
.
پلاس لیگا که فصل گذشته برای نخستین بار میلاد عبادی پور به عنوان یک ایرانی در آن به میدان رفت، شاید این فصل ۲ بازیکن ایرانی را در خود جای دهد.
.
.
.
پ.ن : باید ببینیم سید امسال به لژیونر شدن رضایت میده یا نه! 😉❤
نظر شخصیم اینه که سید این فرصت رو از دست نده و بعد از این همه سال تجربه ی طلایی، تو یکی از لیگ های معتبر اروپا توپ بزنه.
لیاقتش خیلی بیشتر از ایناست که حاشیه های لیگ ایران رو تحمل کنه!
اما در نهایت تصمیم با خودشه و هر چی که پیش بیاد ما همچنان حمایتش میکنیم 🙏
#seyedmohamadmousavi
Read more
مُزد پیشرفت در عکس فوق چوپان را در دو مقطع زمانی یکی نه ماه پیش در سن مارینو و دیگری دیروز در پرتغال ...
Media Removed
مُزد پیشرفت در عکس فوق چوپان را در دو مقطع زمانی یکی نه ماه پیش در سن مارینو و دیگری دیروز در پرتغال می بینید فرم زیر بغل ، حجم شکم و کمر ، حجم و تفکیک پاها و در نهایت کات بیشتر در تفاوفت این دو عکس کاملا مشهود است او شاید با همان بدن سن مارینو میتوانست بازهم قهرمان پرتغال شود اما چوپان نشان داده است در ... مُزد پیشرفت

در عکس فوق چوپان را در دو مقطع زمانی یکی نه ماه پیش در سن مارینو و دیگری دیروز در پرتغال می بینید
فرم زیر بغل ، حجم شکم و کمر ، حجم و تفکیک پاها و در نهایت کات بیشتر در تفاوفت این دو عکس کاملا مشهود است
او شاید با همان بدن سن مارینو میتوانست بازهم قهرمان پرتغال شود اما چوپان نشان داده است در یک دهه اخیر همواره رو به پیشرفت است
او در اکثر اوقات پیشرفتش را روی وزن ، حجم و سایز عضلات متمرکز می کرد اما در نُه ماه اخیر گویا تمرکز او و هنی رامبد در تکامل بدنی او خلاصه شد تا در نهایت چوپان تبدیل به یک بدنی شود که منتقدینش برای نقد بدن او کار سختی را پیش رو داشته باشند
Read more
کمرانی: کسب مدال در بازی‌های آسیایی سخت است/ نتایج ما در مسابقات قهرمانی آسیا ضعیف بود سرمربی تیم ...
Media Removed
کمرانی: کسب مدال در بازی‌های آسیایی سخت است/ نتایج ما در مسابقات قهرمانی آسیا ضعیف بود سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت:‌ بازی‌های آسیایی و کسب مدال بسیار سخت است ولی کادر فنی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا ملی پوشان با آمادگی بالا راهی این مسابقات شوند. به گزارش سایت هواداران تکواندو، ... کمرانی: کسب مدال در بازی‌های آسیایی سخت است/ نتایج ما در مسابقات قهرمانی آسیا ضعیف بود

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت:‌ بازی‌های آسیایی و کسب مدال بسیار سخت است ولی کادر فنی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا ملی پوشان با آمادگی بالا راهی این مسابقات شوند.
به گزارش سایت هواداران تکواندو، مهرو کمرانی در رابطه با انتخاب ملی پوشان نهایی تیم ایران در رقابت‌های آسیایی «جاکارتا» گفت: خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی در خانه تکواندو برگزار شد. پس‌ازآن مسابقات انتخابی تیم ملی با حضور تمامی ملی پوشان برگزار شد و درنهایت نفرات آماده را برای مسابقات آسیایی جاکاراته انتخاب کردیم.
وی در ارتباط با آخرین شرایط کیمیا علیزاده گفت: اسفندماه سال گذشته بود که پس از گذراندن یک دوره مصدومیت بار دیگر کیمیا به مسابقات برگشت هیچ‌کس به‌عنوان مصدوم به کیمیا نگاه نمی‌کند و او را با مدال‌هایش می‌شناسند با همه این اوصاف و فشارهای روحی که کیمیا داشت موفق عمل کرد و خوشحالم که در مبارزه با مصدومیت سخت خود پیروز شد.
سرمربی تیم تکواندوی ایران به کسب مدال برنز علیزاده در رقابت‌های قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت: این اولین مسابقه بین‌المللی بود که پس از مصدومیت در آن شرکت کرد خیلی نخواستیم روی این قهرمان المپیکی فشار باشد ولی او موفق عمل کرد و به‌شخصه از بازی‌های کیمیا علیزاده در رقابت‌های قهرمانی آسیا راضی هستم و او می‌تواند در آینده به مدال خوش‌رنگ طلا برسد.
کمرانی در پاسخ به این سؤال که چرا تکواندو از شرایط ایده آل خود دور شده است گفت: با شما موافقم نتایجی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا کسب شد ضعیف بود ولی در چند ماه اخیر تکواندوکاران جوانی به تیم اضافه شدند که تجربه رقابت بین‌المللی ندارند و فکر می‌کنم این دوره به‌زودی به پایان می‌رسد و شاهد درخشش ورزشکاران در رقابت‌های جهانی خواهیم بود.
وی اضافه کرد: بازی‌های آسیایی و کسب مدال بسیار سخت است ولی کادر فنی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا ملی پوشان با آمادگی بالا راهی این مسابقات شوند.
Read more
. بازی Fortnite این روزها به بزرگترین بازی رایگان تاریخ کنسول‌ها تبدیل شده است. این بازی با وجود ...
Media Removed
. بازی Fortnite این روزها به بزرگترین بازی رایگان تاریخ کنسول‌ها تبدیل شده است. این بازی با وجود رایگان بودن، در یک ماه فقط 223 میلیون دلار فروش درون شبکه‌ای داشته و همین نکته نشانه استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان بازی است.با V30 پلاس تجربه تصویری بهتری از Fortnite داشته باشید ‌. پ.ن: بازی های ... .
بازی Fortnite این روزها به بزرگترین بازی رایگان تاریخ کنسول‌ها تبدیل شده است. این بازی با وجود رایگان بودن، در یک ماه فقط 223 میلیون دلار فروش درون شبکه‌ای داشته و همین نکته نشانه استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان بازی است.با V30 پلاس تجربه تصویری بهتری از Fortnite داشته باشید ‌.
پ.ن: بازی های سبک فورتنیت مثل Garena Free Fire وKnives Out در حال حاضر درgoogle play در دسترس علاقه مندان است و طی ماه های اخیر نسخه رسمی این بازی برای اندروید منتشر خواهد شد.
.
.
.
#الجی #ال_جی_موبایل #موبایل #بازی #فورتنیت
#LG #LGMobile #Fortnite #V30+ #Game
Read more
. بازی Fortnite این روزها به بزرگترین بازی رایگان تاریخ کنسول‌ها تبدیل شده است. این بازی با وجود ...
Media Removed
. بازی Fortnite این روزها به بزرگترین بازی رایگان تاریخ کنسول‌ها تبدیل شده است. این بازی با وجود رایگان بودن، در یک ماه فقط 223 میلیون دلار فروش درون شبکه‌ای داشته و همین نکته نشانه استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان بازی است.با V30 پلاس تجربه تصویری بهتری از Fortnite داشته باشید ‌. پ.ن: بازی های ... .
بازی Fortnite این روزها به بزرگترین بازی رایگان تاریخ کنسول‌ها تبدیل شده است. این بازی با وجود رایگان بودن، در یک ماه فقط 223 میلیون دلار فروش درون شبکه‌ای داشته و همین نکته نشانه استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان بازی است.با V30 پلاس تجربه تصویری بهتری از Fortnite داشته باشید ‌.
پ.ن: بازی های سبک فورتنیت مثل Garena Free Fire وKnives Out در حال حاضر درgoogle play در دسترس علاقه مندان است و طی ماه های اخیر نسخه رسمی این بازی برای اندروید منتشر خواهد شد.
.
.
.
#الجی #ال_جی_موبایل #موبایل #بازی #فورتنیت
#LG #LGMobile #Fortnite #V30+ #Game
Read more
. به قول استاد "هادی عامل" دوبنده ی تیم ملی هدیه ای از طرف فدراسیون و وزارت ورزش برای کشتی گیران نیست برای بدست آوردن اش باید تا آخرین لحظه جنگید!!! . علی ارسلان در چند ماه اخیر در مسابقات داخلی مغلوب شد اما ناامید نشد و در بزنگاه انتخابی تیم ملی توانست به مقام نخست دست پیدا کند . تبریک به مربی سازنده ... .
به قول استاد "هادی عامل" دوبنده ی تیم ملی هدیه ای از طرف فدراسیون و وزارت ورزش برای کشتی گیران نیست برای بدست آوردن اش باید تا آخرین لحظه جنگید!!!
.
علی ارسلان در چند ماه اخیر در مسابقات داخلی مغلوب شد اما ناامید نشد و در بزنگاه انتخابی تیم ملی توانست به مقام نخست دست پیدا کند
.
تبریک به مربی سازنده ی ارسلان و حاجی پور (عادل بالی تبار عزیز )که واقعا افتخار بزرگی هست از یک شهر از یک سالن در مسابقه ای بسیار مهم دو نفر به مقام قهرمانی دست پیدا کنند
Read more
یک نکته آموزشی از رامبد عملکرد هنی رامبد میتواند برای مربیان ما یک کلاس آموزشی باشد، در این مورد ...
Media Removed
یک نکته آموزشی از رامبد عملکرد هنی رامبد میتواند برای مربیان ما یک کلاس آموزشی باشد، در این مورد خاص منظور اموزش فنی نه که بحث اصلی مانورهای تبلیغاتی و بیزینسی است دقت کنید در سه ماه اخیر که بطور رسمی با هادی چوپان قرارداد بسته ، این چهاردهمین پستی است که از هادی چوپان در پیج خودش میگذارد موفقیت ... یک نکته آموزشی از رامبد

عملکرد هنی رامبد میتواند برای مربیان ما یک کلاس آموزشی باشد، در این مورد خاص منظور اموزش فنی نه که بحث اصلی مانورهای تبلیغاتی و بیزینسی است
دقت کنید در سه ماه اخیر که بطور رسمی با هادی چوپان قرارداد بسته ، این چهاردهمین پستی است که از هادی چوپان در پیج خودش میگذارد
موفقیت های چوپان میتواند نام هر شخصی را به عنوان مربی به بالاترین حد برساند و بهترین تبلیغ برای او می باشد
رامبد که معروف ترین چهره مربیگری بدنسازی است حالا با هادی چوپان نام خود را دوباره بر سر زبانها انداخته است

تیم دونفره هادی چوپان و هنی رامبد میتواند بیشترین تاثیر تبلیغاتی را در دمیای دویست و دوازده پوند حرفه ای داشته باشد ، چرا که بیشتر نگاه ها به سمت این دونفر است
Read more
STUNNING | <span class="emoji emojia9"></span> Jade Beall هر روز و روز تاسف وار میشنویم و دردناک میبینیم در چند ماه اخیر چندین طلاق را ...
Media Removed
STUNNING | Jade Beall هر روز و روز تاسف وار میشنویم و دردناک میبینیم در چند ماه اخیر چندین طلاق را از نزدیک مشاهده کردم، از شاگردان و دوستان اری ما حوصله خواندن نداریم و عشق را دور میدانیم اما مگر میشود عشق را از یاد برد؟ عکس این زوج واقعی که در 50سالگی ازدواج کردند و با این عکس ها بیست سال باهم ... STUNNING | © Jade Beall
هر روز و روز تاسف وار میشنویم و دردناک میبینیم
در چند ماه اخیر چندین طلاق را از نزدیک مشاهده کردم، از شاگردان و دوستان
اری ما حوصله خواندن نداریم و عشق را دور میدانیم
اما
مگر میشود عشق را از یاد برد؟
عکس این زوج واقعی که در 50سالگی ازدواج کردند و با این عکس ها بیست سال باهم بودنشان را جشن گرفتند, از یاد نبردید؟
زندگی ما عجیب است و عشق چیزی غریب
اری ما باید به عشق فکر کنیم
ولی من میگویم اگر نبود چه!
ایا باید مرد؟
یا به زور خانواده زورکی تشکیل داد؟
چون سن بالا میرود و خانواده ها توقع دارند
ای وای بر اصل خانواده در عصر جدید
اری
ما نیاز داریم که عنصر دوست داشتن را زنده نگه داریم، ما باید حفظش کنیم
اگر تمام این بدن از دست برود و ما به این فکر کنیم که چیزی برای از دست دادن نخواهیم داشت، آنگاه فقط ایمان داریم
ایمان به عنصری عجیبی که مارا نجات خواهد داد
امیدوارم که عکس ها شمارا به افکاری عمیق فرو برد
پس کسی مخالف باهم بودن و فرزند داشتن نیست
من از درک به وجود اوردن گفتم!
والا همه میتوانند بزایند و بزایایند!!! اینکه بدانیم ایا میتوانیم وجود کودکی را به کمال برسانیم یا راهش را هموار سازیم
ایا اعصاب و ارامش را داریم
ایا فهمیدیم که دوست داشتن کسی برای ازدواج کافی نیست؟
ایا فهمیدیم که معشوقه ها حتما نمیتوانند همسران خوبی باشند
ایا مسایل فرهنگی و مالی را بلدیم!
ایا قدرت کنترل روانمان را داریم
چقدر اموزش همسر داری دیدیم؟جامعه ما که با همه چیز رودربایستی دارد!
پس لطفا بدانیم
دوره مثبت اندیشی بدون اندیشه، سالهاست در همه جای دنیا به سر رسیده
مثبت باشیم در خدمت عقلمان
اخر دوست عزیز، مگر نمیتوانم تمام پست هایم را از عکاسان مدرن گو پر کنم و از مقالات پیچیده و ایدولوژی هنر بنویسم
پس چرا همیشه از اجتماع نیز میگویم و از مردم و از شعورمان
من که نه مسئولم، نه وزیر!
فقط یک مدرس هنر و یک عکاس
پس چرا به جای خیلی مسایل خوش رنگ، از دردهایمان میگویم!
فکر کن، لطفا بیشتر بیندیش
جوانان ما تا از خود گذشتگی، صبر، ایمان، مهارت اجتماعی، تحمل شکست، عقده گشایی، خودشناسی و ارامش را نپذیرند و تجربه نکنند
تشکیل خانواده جدید برای انها یک مسیر درشت غلط است!
والا چه کسی میگویدکه باهم بودن بد است و فرزند داشتن تنفر!
اگر جنم و جسارتش را داریم، بسم الله
والا به نسیم هر دم اطرافیان توجه نکنید
شما خنکیش را میبینید، در حالی که طوفانی عظیم پشت سر انهاست
عشقی باشد و شعوری در کنارش،من در شعف ان روزگار!شور بر پا خواهم کرد
نوشته :امیر شمس
@amirshamsofficial

#JadeBeall
#fineartphg
Read more
... پرسپولیس یک بازی حساس و برد دراماتیک دیگری که در تاریخ باشگاه ثبت شد. نمایش امروز پرسپولیس تکرار ...
Media Removed
... پرسپولیس یک بازی حساس و برد دراماتیک دیگری که در تاریخ باشگاه ثبت شد. نمایش امروز پرسپولیس تکرار آنچه بود که طی نیم فصل دوم شاهد آن بودیم با این تفاوت که شاگردان برانکو با دوندگی زیاد فشار بیشتری روی دروازه حریف وارد کردند. آنچه مشخص است برانکو ایوانکوویچ اگر در فصل آینده همچنان اصرار به انتخاب ... ... پرسپولیس

یک بازی حساس و برد دراماتیک دیگری که در تاریخ باشگاه ثبت شد. نمایش امروز پرسپولیس تکرار آنچه بود که طی نیم فصل دوم شاهد آن بودیم با این تفاوت که شاگردان برانکو با دوندگی زیاد فشار بیشتری روی دروازه حریف وارد کردند. آنچه مشخص است برانکو ایوانکوویچ اگر در فصل آینده همچنان اصرار به انتخاب سیستم ۲_۴_۴ خطی داشته باشد به مشکل خواهد خورد. پرسپولیس از امروز نیازمند یک انقلاب تاکتیکی بزرگ است چون ابزار تغییر سیستم و سبک بازی را در اختیار دارد. سرمربی کروات قرمزپوشان ابتدا باید فکری به حال جناحین خط دفاع، میانه میدان و از همه مهمتر خط حمله خود کند. حال آنکه بازیکنی که بتواند حفظ توپ کند در ترکیب تیم برانکو دیده نمی شود. بازیکنی مثل محسن مسلمان و بشار رسن می توانند در تفکرات تاکتیکی برانکو نقش ویژه ای را بازی کنند به شرط آنکه برانکو بخواهد سبک بازی تیمش را تغییر دهد. اما نکته حائز اهمیت دیگر خط حمله ای است که با جدایی مهدی طارمی کاملا کارایی و به اصطلاح برندگی خود را از دست داده است. حضور یک مهاجم متخصص که بازی در فضا را بلد باشد از نان شب هم برای برانکو واجب تر است، حال آنکه با وجود اختلاف پیش آمده بین برانکو و محسن مسلمان حضور هافبکی مثل سروش رفیعی برای موفقیت در فصل آینده بسیار مهم و تعیین کننده است. نقش مدیران پرسپولیس طی یک ماه اخیر بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در صورت عدم بخشیده شدن در نقل و انتقالات حفظ بازیکنان و برنامه برای جذب بازیکن جدید در نیم فصل قدم اول است و در مرحله بعدی تلاش برای رفع محرومیت و حضور بازیکنانی مثل سروش رفیعی باید هدف اصلی مدیران باشگاه باشد. در نهایت باید گفت با ادامه این شرایط فصلی کابوس وار در انتظار پرسپولیس و هواداران میلیونی این تیم خواهد بود. اکنون زمان استراحت و ریکاوری مجموعه فنی باشگاه است که با عملکرد درخشان خود یکی از بهترین فصل های فوتبالی باشگاه را رقم زدند. خسته نباشید و در کنار لذت از موفقیت های فصل جاری خود را برای فصلی سخت آماده کنید
Read more
فتاحی: غیبت تماشاگران در نتیجه بازی سپاهان تاثیرگذار بود سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: نبود تماشاگران ...
Media Removed
فتاحی: غیبت تماشاگران در نتیجه بازی سپاهان تاثیرگذار بود سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: نبود تماشاگران در نتیجه بازی برابر صنعت نفت آبادان تاثیر گذاشت. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ؛ رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره بازی با تیم فوتبال صنعت نفت ... فتاحی: غیبت تماشاگران در نتیجه بازی سپاهان تاثیرگذار بود

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: نبود تماشاگران در نتیجه بازی برابر صنعت نفت آبادان تاثیر گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ؛ رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره بازی با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: با وجود اینکه تیم ما در دوران بدنسازی در طول یک ماه اخیر فشار زیادی تحمل کرد، اما بازی خوبی برابر صنعت نفت آبادان انجام داد و موقعیت گلزنی زیادی داشتیم که تبدیل به گل نشد. به هر حال نبود تماشاگران در نتیجه بازی تاثیر گذار بود.
او ادامه داد: قلعه نویی تیم سپاهان را به مرز آمادگی رسانده است و داور بازی هم می‌توانست در دقایق ۲۵ و ۴۰ به نفع تیم ما ضربه پنالتی بگیرد، اما این کار را نکرد و در خانه خود متوقف شدیم.
عدالت برای همه تیم‌ها باید رعایت شود
فتاحی درباره وضعیت بدهی‌های باشگاه سپاهان تصریح کرد: ما تنها یک مورد بدهی داشتیم که به صورت نقدی روز چهارشنبه پرداخت کردیم و در نهایت توانستیم مجوز بازیکنان جدید خود را دریافت کنیم. تابش مدیرعامل تیم با مسئولان فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه صحبت کرد و از آن‌ها یک هفته مهلت خواست تا بدهی باشگاه را تسویه حساب کند، اما آن‌ها اصرار به پرداخت بدهی به صورت نقدی داشتند و در نهایت این پول را واریز کردیم تا مشکلی برای بازی نداشته باشیم.
سخت گیری‌ها در پرداخت بدهی‌ها به نفع فوتبال کشورمان است
او بیان کرد: البته سخت گیری‌ها برای پرداخت بدهی‌ها در آینده به نفع فوتبال کشورمان است، اما امیدوارم این برای همه تیم‌ها رعایت شود و فقط برای چند تیم خاص نباشد.
هافبک مدنظر قلعه نویی این هفته به اصفهان می‌آید
سرپرست سپاهان درباره وضعیت جذب یک هافبک اظهار کرد: قلعه نویی خواستار جذب یک هافبک خارجی شده است که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد هافبک مدنظر این هفته به اصفهان می‌آید تا بعد از توافقات نهایی قرارداد ببندد.
فتاحی در پایان درباره بازی با تیم سپیدرود رشت خاطر نشان کرد: تیم فوتبال سپیدرود رشت از سوی خداداد عزیزی یکی از بهترین مربیان لیگ برتر هدایت می‌شود و این تیم هواداران پرشوری هم دارد و بازی سختی مقابل این تیم پیش رو داریم
Read more
حقیقت محض این است که آبروی کاپیتان پرافتخار تاریخ پرسپولیس را به حراج گذاشته اند و وضعیت پرسپولیس ...
Media Removed
حقیقت محض این است که آبروی کاپیتان پرافتخار تاریخ پرسپولیس را به حراج گذاشته اند و وضعیت پرسپولیس موفق ترین نماینده ایران در آسیا در آستانه بازی حساس با الجزیره اصلا برایشان مهم نیست. اگر بحث تخلف است که یک حکمی می دادند و محرومیتی در نظر می گرفتند ولی دو ماه است که عملا در حال تخریب و بی آبرو کردن پیروانی ... حقیقت محض این است که آبروی کاپیتان پرافتخار تاریخ پرسپولیس را به حراج گذاشته اند و وضعیت پرسپولیس موفق ترین نماینده ایران در آسیا در آستانه بازی حساس با الجزیره اصلا برایشان مهم نیست. اگر بحث تخلف است که یک حکمی می دادند و محرومیتی در نظر می گرفتند ولی دو ماه است که عملا در حال تخریب و بی آبرو کردن پیروانی هستند وگرنه چه لزومی دارد در دو ماه اخیر هر دو روز یکبار شاهد انتشار اخباری محرمانه باشیم که مشخص است منبع آن چه کسانی هستند و این جریانات از کجا آب می خورد..
چگونه است که حکم چند صفحه ای محرومیت پیروانی خط به خط قبل از ابلاغ سر از رسانه ها در می آورد. شمایی که می گویید پیروانی هدایا را گرفته و رسیدی هم نداده چرا در فضایی بدور از تنش که برای بازیکن خطر از دست دادن جام جهانی را دربرداشته باشد نمی روید سوال کنید که این هدایا را گرفتی یا خیر. شکر خدا همه اعضای تیم ملی در دو سال گذشته زنده اند و می توانند شهادت دهند هدایا را گرفته اند یا اینکه عده ای در تخریب کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس سنگ تمام گذاشته و به رفقای متخلف گرمابه و گلستان خود یا می گویند بی سر و صدا برو و یا پرونده اش را می بندندو من شخصا همه این پرونده ها را اینجا باز می کنم تا مشخص شود در این فوتبال اگر کسی حرمت دارد بازیکن ملی است نه برخی مدیران متخلف و مفسد، یا دلال هایی که همسفره برخی مدیران و مربیان هستندو رشوه بگیر و رشوه بده ها.
و اما آقای گرشاسبی،همانطور که افشین خان در سالی که محروم از جذب بازیکن هستیم با حل و فصل مشکل نوراللهی و عالیشاه و بله قربان گوی فدراسیون و سازمان لیگ نبودن و ایستادگی مقابل ناداوری ها و بی عدالتی ها و حاکم کردن نظم در تیم زحمت کشیده شما هم خدمات خوبی را ارایه کرده ايداما می دانم چرا این روزها پاسخگوی تماس های ما نیستید.شاید به همان دلیلی که طی این مدت حاضر نشدید برای دفاع از حقانیت افشین پیروانی مکاتبه‌ای با فدراسیون کنید و یا یک خطی مصاحبه کنید. شاید به همان دلیلی که چند هفته‌ است به محمد آقای پنجعلی عزیز پیشنهاد سرپرستی داده ايدو امروز هم جانشین موقت پیروانی را معرفی کردید تا مشخص شود در این ماجرا پیروانی فقط حمایت هواداران را دارد و فقط هواداران هستند که قدردان بزرگان پرسپولیس هستند و به مرام پیروانی ها ذره ای تردید ندارند. باید مشخص شود چرا در فوتبال ما سیاست یک بام و دو هوا حرف اول را می زنند به این شکل که برخی متخلفان در حاشیه امن هستند و در قبال سرمایه های فوتبال تلاش ویژه ای نه تنها برای محرومیت بلکه تخریب هم می شود.ما جلوی این تناقض ها می ایستیم
Read more
فوتبالفارسی صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی، اتفاقی است ...
Media Removed
فوتبالفارسی صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی، اتفاقی است که برای اولین بار در پرسپولیس رخ می‌دهد. البته قرمزهای پایتخت قبلا در سال‌های ۷۵ و ۷۶ و همچنین ۷۸ و ۷۹ به صورت متوالی به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا رسیده بودند. احتمالا اغلب هواداران پرسپولیس ... فوتبالفارسی

صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی، اتفاقی است که برای اولین بار در پرسپولیس رخ می‌دهد. البته قرمزهای پایتخت قبلا در سال‌های ۷۵ و ۷۶ و همچنین ۷۸ و ۷۹ به صورت متوالی به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا رسیده بودند.

احتمالا اغلب هواداران پرسپولیس از اینکه فصل برای تیم‌شان به پایان رسید خوشحال‌اند. اوضاع برای برانکو و تیمش در دو ماه اخیر در حال بدتر شدن بود. پرسپولیس برانکو به وضوح در دو سه ماه اخیر دارای مشکل تاکتیکی به خصوص در فاز حمله بود و حالا که گل دقیقه نود سیدجلال حسینی از پایان تلخ فصل برای قرمزها جلوگیری کرد هواداران این تیم نفسی به راحتی خواهند کشید.

برانکو مرد تکرارهاست. تکرار یک ترکیب، تعویض‌های تکراری و تاکتیک‌ها و سیستم‌های تکراری. او به سختی اندیشه‌ها و روش‌های خود را تغییر می‌دهد و همین مقاومت او در برابر تغییر باعث شده تا انتقاداتی به سمت این مربی روانه شود. هر چند اهل فن نظرشان با نظرات عامه در مورد برانکو متفاوت است و این اصرار برانکو به تکرار تاکتیک‌های همیشگی را به عنوان متد مربیگری او پذیرفته‌اند. از نطر برانکو بهترین ترکیب و سیستم برای پرسپولیس همانی است که او انتخاب کرده. انتخاب او نیز بر اساس استراتژی‌اش است. برای برانکو دیگر بازی زیبا اهمیت چندانی ندارد چراکه او در فصل اول برای اثبات خودش نیاز به باژی زیبا داشت اما او در ماه‌های اخیر فقط به تکرار قهرمانی و ماندن تیمش در کورس توجه داشته و بنابرابن با همین هدف پرسپولیس را به میدان فرستاده. پرسپولیسی که باید راحت‌تر از اینها از سد تیمی مثل الجزیره عبور می‌کرد. بی.آنکه نیازی به گل دقیقه نود سیدجلال داشته باشد به جایی رسیده که با سکته دادن هوادارش صعود می‌کند.
Read more
مهاجری: توافقی با سپیدرود نداشته ام؛ شرایط در این تیم مهیا نیست سرمربی پیشین پدیده خراسان هرگونه ...
Media Removed
مهاجری: توافقی با سپیدرود نداشته ام؛ شرایط در این تیم مهیا نیست سرمربی پیشین پدیده خراسان هرگونه توافق نهایی با سپیدرود رشت را رد کرد @Sepidrood_Fc سرمربی پیشین پدیده خراسان هرگونه توافق نهایی با سپیدرود رشت را رد کرد. به گزارش "سپیدرود اف سی" سپیدرود رشت در چند ماه اخیر یکی از پرخبرترین ... مهاجری: توافقی با سپیدرود نداشته ام؛ شرایط در این تیم مهیا نیست
سرمربی پیشین پدیده خراسان هرگونه توافق نهایی با سپیدرود رشت را رد کرد

@Sepidrood_Fc
سرمربی پیشین پدیده خراسان هرگونه توافق نهایی با سپیدرود رشت را رد کرد.

به گزارش "سپیدرود اف سی" سپیدرود رشت در چند ماه اخیر یکی از پرخبرترین تیم های لیگ برتر بوده است. پیش از شروع فصل این باشگاه شدیدا درگیر مشکلات مالکیتی بود و همین مسئله باعث شد این تیم در فصل نقل و انتقالات نتواند بازیکنان خوبی به خدمت بگیرد و زمان لازم برای آماده سازی را نیز از دست بدهد. با شروع فصل انتظار میرفت که نماینده رشت نتواند نتایج خوبی بگیرد و سه هفته از لیگ نگذشت که خداداد عزیزی و دستیارانش تصمیم گرفتند تا اوضاع بدتر نشده از این تیم بروند.
کیومرث بیات به عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود انتخاب شد تا به وضعیت این تیم سروسامان دهد. باخت خانگی سپیدرود برابر پدیده باعث شد هواداران این تیم به شدت به وضعیت تیمشان اعتراض کرده و خواهان روشن شدن وضعیت سرمربیگری تیم شهرشان شوند. در این وضعیت بیات با رضا مهاجری مدیر تیم های فوتبال تراکتورسازی و سرمربی پیشین پدیده وارد مذاکره شد.
بیات بعد از این مذاکره از مهاجری که هم اکنون در باشگاه تراکتورسازی مسئولیت دارد به عنوان سرمربی جدید پدیده نام برد و گفت همه خواسته های این مربی را که مهمترین آن حل مشکلات مالی و جذب بازیکن جدید است را برآورده خواهد کرد. سپیدرود یک تیم ریشه دار و پرهوادار است و هر مربی علاقمند است با این تیم کار کند اما برای کار کردن در چنین تیمی که هوادارانش عاشقانه نتایج آن را دنبال می کنند نیاز است که فضا و امکانات مهیا باشد. توافقی با باشگاه سپیدرود نداشته ام. در حال حاضر این شرایط در تیم سپیدرود مهیا نیست و من این مورد را به مسئولان این باشگاه گفتم. آنها به دنبال این هستند که هر چه زودتر مشکلات تیم شان را حل کنند و اگر شرایط فراهم شد آن وقت مذاکرات بین ما شکل جدی تری به خود خواهد گرفت. در حال حاضر فقط می توانم برای تیم سپیدرود آرزوی موفقیت کنم.
@Sepidrood_Fc
Read more
. یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست، با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ...
Media Removed
. یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست، با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ردت کردم... در آخر مصاحبه طبق معمول کلیاتی را از #بازاریابی گفتم برای اینکه همه راه ها را هم نبسته باشم، گفتم برو طبق این سرفصل ها مطالعه و آزمایش کن و اگر آماده شدی برگرد.... اصلا فکرش را نمی کردم ... .
یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست،
با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ردت کردم...
در آخر مصاحبه طبق معمول کلیاتی را از #بازاریابی گفتم برای اینکه همه راه ها را هم نبسته باشم، گفتم برو طبق این سرفصل ها مطالعه و آزمایش کن و اگر آماده شدی برگرد....
اصلا فکرش را نمی کردم که بری و برگردی و زمانی
که گفتند درخواست دادی برای مصاحبه مجدد اصلا فکر نمی کردم اینقدر خوب شده باشی که بخوام تاییدت کنم...
اما خیلی خوب بودی در مصاحبه !! مطالعات و تجربه هایی که پیدا کرده بودی را نشانم دادی و واقعا لذت بردم از پشت کارت و اینکه در حدود یکی دوماه اینقدر پیشرفت کرده ای....
تو، توی کار هم، در مدتی هم که همکار بودیم هر روز پیشرفت و رشد کردی
و اگر اتفاق ابتدای سال نبود، قطعا جایگاهت را، خودت بهتر از هر کسی می دانستی که چه چیزی قرار بود، باشد،
اما تصمیم تو برای جدایی جدی بود؛
چاره ای نبود جز اینکه در چند ماه اخیر کم و بیش همکاری و همراهی داشته باشیم.....
و اما حالا !
اینکه سرپرست بازاریابی و توسعه بازار یک شرکت با بیش از چند هزار مشتری با آن سابقه و ... شده ای،
اینکه درآمد امروزت حداقل دو سه برابر چیزی هست که روز اول برای حقوق انتظار داشتی،
اینکه یه شرکت بزرگ و خوشنام چارت سازمانی اش را بخاطر حضور و استفاده از تخصص تو تغییر داده
و هزار چیز دیگر، حداقل چیزی بود که مزد این همه پشتکار است و این پیشرفت سخت مرا خشنود کرده است.....
@shirinfarahani67
قطعا لیاقت امروز و این جایگاه را داشتی و
از اینکه روزی با هم همکار بودیم، بی نهایت خوشحالم
برای تو و همه آنهایی که برای پیشرفت و ارتقا تلاش می کنند، بهترین ها را آرزو دارم....
موفق باشی دوست گرامی.....
.

پ.ن : ببخشید عکس بی ربط هست، عکس بهتری پیدا نکردم و این را هم یکی از دوستان لطف کرد و برای من فرستاد.
Read more
فرماندار مریوان هشدار داده است که خرید کالاهای اساسی از سوی مسافرانی که از مرز عراق وارد مریوان می‌شوند، ...
Media Removed
فرماندار مریوان هشدار داده است که خرید کالاهای اساسی از سوی مسافرانی که از مرز عراق وارد مریوان می‌شوند، باعث نایاب شدن کالاهای اساسی در این شهر شده است . محمد شفیعی به خبرگزاری ایسنا گفته است که روزانه حدود ۱۱۰۰ نفر از مرز باشماق وارد مریوان در استان کردستان در غرب ایران می‌شوند تا "حجم زیادی ... فرماندار مریوان هشدار داده است که خرید کالاهای اساسی از سوی مسافرانی که از مرز عراق وارد مریوان می‌شوند، باعث نایاب شدن کالاهای اساسی در این شهر شده است
.
محمد شفیعی به خبرگزاری ایسنا گفته است که روزانه حدود ۱۱۰۰ نفر از مرز باشماق وارد مریوان در استان کردستان در غرب ایران می‌شوند تا "حجم زیادی از کالاهای اساسی زندگی خود" را در این شهر فراهم کنند
.
فرماندار مریوان حجم تردد مسافران عراقی برای خرید کالاهای اساسی را بی‌سابقه خوانده و درباره یک "بحران جدی" هشدار داده است
.
سقوط ارزش پول ایران در ماه‌های گذشته دلیل اصلی افزایش تردد مسافران عراقی از مرزهای کردستان و خوزستان به داخل ایران برای خرید کالا عنوان شده است
.
پیش از این هم خبرگزاری کار ایران، ایلنا گزارش داده بود که روزانه ده‌ها هزار عراقی برای خرید مایحتاج خود وارد منطقه آزاد اروند در استان خوزستان می‌شوند
.
مصطفی فتح‌الله‌زاده، یک مدیر آژانس مسافرتی به ایلنا گفت که این افراد "بازارها را خالی می‌کنند و شب مجددا از مرز به کشور خود بازمی‌گردند"
.
به گفته آقای فتح‌الله‌زاده مسافران عراقی از بصره و جنوب عراق وراد منطقه آزاد اروند، خرمشهر و آبادان می‌شوند و در آنجا "گوشت، ‌مرغ و حتی نان و نمک روزانه خود را تهیه می‌کنند."
.
این مدیر آژانس مسافرتی به خبرگزاری ایلنا گفت "به‌دلیل بی‌ارزش شدن پول ایران، خرید عراقی‌ها به دینار مفت درمی‌آید
.
به‌ عنوان مثال یک مرغ در عراق شش دینار است که به پول ما شصت هزار تومان می‌شود
.
در صورتی که آنها در آبادان می‌توانند این مرغ را کیلویی ده تا دوازده هزار تومان خریداری کنند."
.
در چند ماه اخیر و به خصوص در طی دو هفته گذشته ارزش ریال ایران در برابر دلار و دیگر ارزهای خارجی به شدت افت کرده است
.
قیمت دلار در ابتدای سال گذشته حدود ۳ هزار و ۷۰۰ تومان بود و با احتساب قیمت روز، ظرف این مدت ارزش دلار بیش از سه برابر شده است
.
کاهش ارزش پول ایران در آستانه دور دوم تحریم‌های آمریکا که صنعت نفت و انرژی ایران را هدف می‌گیرد باعث نگرانی مردم از بالارفتن قیمت کالاهای اساسی و کمیاب شدن آن شده است
.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ایران امروز (بیست شهریور) اذعان کرد که تحریم‌ها تاثیر "بسیار زیادی" داشته و شرایط کشور را "خاص، خطیر و دشوار" توصیف کرد
Read more
. به نام او . <span class="emoji emoji1f50a"></span>نخستین جشنواره رویش درون دانشگاهی . <span class="emoji emoji1f50a"></span>رای گیری برترین کانون یک سال اخیر دانشگاه ...
Media Removed
. به نام او . نخستین جشنواره رویش درون دانشگاهی . رای گیری برترین کانون یک سال اخیر دانشگاه علامه طباطبایی از نگاه دانشجویان . اگر سی طرح اجرا شده کانون در یک سال اخیر مورد رضایت شما بوده و کانون فرهنگی خیریه را برترین کانون دانشگاهی میدانید به لینک ذیل مراجعه و به کانون فرهنگی خیریه رای ... .
به نام او
.
🔊نخستین جشنواره رویش درون دانشگاهی
.
🔊رای گیری برترین کانون یک سال اخیر دانشگاه علامه طباطبایی از نگاه دانشجویان .
🔊اگر سی طرح اجرا شده کانون در یک سال اخیر مورد رضایت شما بوده و کانون فرهنگی خیریه را برترین کانون دانشگاهی میدانید به لینک ذیل مراجعه و به کانون فرهنگی خیریه رای بدهید.
.
http://farhangi.farhangi.atu.ac.ir/fa/formHtml/fillForm/fill/124/%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84.%D9%81%D8%B1%D9%85.html
.
پ.ن: جایزه ۳۵۰ هزار تومانی کانون برتر از نگاه دانشجویان در صورت تعلق به کانون به تجهیز مدارس دشتیاری سیستان و بلوچستان اختصاص خواهد یافت.
.
پ.ن۲: عناوین فعالیت های دو ترم اخیر به شرح زیر است:
.
۲۰. سهم من از ماه خدا(توزیع ۴۵ سبد کالا ۱۵۰ هزار تومانی ماه رمضان)، تیر ۹۴
۲۱. میزبانی نان اورانی کوچک (یک وعده افطاری به ۵۰۰ کودک کار) تیر ۹۴
۲۲. اردو جهادی علمی فرهنگی "فصلی نو۱"، شهریور ۹۴
۲۳. تهیه جهیزیه ، شهریور ۹۴
۲۴. غرفه کانون در جشن نوورودی های ۱۳۹۴، مهر ۹۴
۲۴. سهم من از تحصیل تو ۲، مهر ۹۴
۲۵. جشن "سهم من،سهم ما"، مهر۹۴
۲۶.میزبانی نان اورانی کوچک ۲(یک وعده نذری به ۵۰۰ کودک کار در ماه محرم)، مهر ۹۴
۲۷. سهم من از زمین پاک( پاکسازی طبیعت)آبان ۹۴
۲۸. با یک در بطری هم میتوان سهم داشت، آبان ۹۴
۲۹. بازدید از موزه دفاع مقدس، خانه شهید و مزار شهدا بهشت زهرا ، آبان ۹۴
۳۰. سهم من از لبخند تو ۳، آذر ۹۴
۳۱. بازدید از آسایشگاه معولان بچه های اسمان به مناسبت روز معلولان، اذر۹۴
۳۲. سهم از گرمی زمستان تو (جمع اوری لباس زمستانی به نفع نیازمندان)، اذر۹۴
۳۳. سهم من از یک نفس (ثبت مشخصات جهت کارت اهدا عضو بهنگام مرگ مغزی)، آذر ۹۴
۳۴. برپایی غرفه " حمایت از کودکان بی سرپرست و بد پرست" آذر ۹۴
۳۵. بازارچه خیریه فصلی نو ۲ ، بهمن ۹۴
۳۶. بازدید از آسایشگاه جانبازان ثارالله ، بهمن ۹۴
۳۷. بازدید از موزه دفاع مقدس و مزار شهدای انقلاب بهشت زهرا، بهمن ۹۴
۳۸. برگزاری کارگاه اموزشی نرم افزار پرزی به نفع خیریه ، سری اول، بهمن ۹۴
۳۹. برگزاری کارگاه اموزشی نرم افزار پرزی به نفع خیریه ، سری دوم، اسفند۹۴
۴۰. طرح حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، اسفند ۹۴
۴۱. اردو جهادی علمی فرهنگی فصلی نو ۲، اسفند ۹۴
۴۲. جشن سین هشتم، سهم من از عیدی تو(اهدا پک های عیدی و جشن نوروز ویژه کودکان کار)، اسفند ۹۴
۴۳. بازدید از سرای سالمندان مهر گل، اسفند ۹۴
۴۴. بازدید از سرای سالمندان ابن سینا به مناسبت روز مادر،فروردین ۹۵
۴۵. سهم من از لبخند تو ۴، فروردین ۹۵
ادامه در کامنت اول....
Read more
از کجا و چگونه شروع کنم ۱ اول‌ بگم که خودم اوضام خرابه و مدتی هست که خودم هم در حال تصحیح اضافه وزن بوجود ...
Media Removed
از کجا و چگونه شروع کنم ۱ اول‌ بگم که خودم اوضام خرابه و مدتی هست که خودم هم در حال تصحیح اضافه وزن بوجود آمده در‌ چند ماه اخیر بدلیل مشکلات شدید و استرسهای شدید اقتصادی هستم به جرات میتونم بگم تمام حتی ریزه کاریهای تغییر سبک زندگی و قبلا در‌پیجم نوشتم ولی‌ چون خیلی از دوستان جدید هستند که باز‌ میگن ... از کجا و چگونه شروع کنم ۱
اول‌ بگم که خودم اوضام خرابه و مدتی هست که خودم هم در حال تصحیح اضافه وزن بوجود آمده در‌ چند ماه اخیر بدلیل مشکلات شدید و استرسهای شدید اقتصادی هستم
به جرات میتونم بگم تمام حتی ریزه کاریهای تغییر سبک زندگی و قبلا در‌پیجم نوشتم ولی‌ چون خیلی از دوستان جدید هستند که باز‌ میگن از‌ کجا شروع کنم تصمیم گرفتم از اول مجدد موارد کلی و مهم و تیتر‌وار و شماره گذاری شده بگم
از کجا شروع کنم
بدون رودربایستی بگم هر کس یه لیست غذایی گذاشت جلوتون گفت از فردا این رژیم و بگیر لاغر میشی یعنی دارید بیراهه میرید
اولین کاری که هرکس برای شروع تغییر‌ سبک زندگی و کاهش وزن باید انجام بده مراجعه به پزشک هست ،باید از‌ پزشک بخواید براتون آزمایش خون بنویسه که حتما آهن کم خونی اوره تیروئید کبد کلیه ویتامین سی ویتامین دی کلسیم کلسترول تیریگیلیسیرید...‌جزء آزمایشها باشه و حتما نتیجه آزمایش و دکتر متخصص تغذیه ببینه و اگر‌ موردی بود مکمل یا قرص بده
حالا چرا
چون بسیاری از اضافه وزنها ممکنه اصولا بدلیل کمبود یا مشکل در یکی از موارد ذکر‌ شده بالا ایجاد شده باشه که تا رفع‌ نشه روز از نو خواهد بود
دوما ممکنه مشکل یا کمبود در یکی از موارد فوق باعث عدم نتیجه گرفتن مناسب در راه کاهش وزن بشه و عدم نتیجه گیری مناسب شمارو از ادامه راه دلسرد کنه
در این مدت تا آزمایش بدید و نتیجه حاضر بشه و دکتر ببینه و مکمل و قرص بده...یعنی حدود یک هفته برای شروع یک تغییر اساسی فکر‌ کنید و کم کم فکر و انگیزه خودتونو برای اینکه "شما میتوانید" آماده کنید و سعی‌ کنید از‌ چیزهایی که قطعا میدونید برای سلامتی مضر هست فاصله بگیرید و مصرف‌ اونهارو کاهش بدید
آسمون دلتون همیشه آفتابی
#کاهش_وزن_به_روش_تغییر_سبک_زندگی #تغییر_سبک_زندگی #کاهش_وزن
Read more
«عزیز اسبر» تا یک ماه پیش جز برای رده‌های ویژه امنیتی فعال در سوریه شخصیتی ناشناخته بود؛ اما ترور وی ...
Media Removed
«عزیز اسبر» تا یک ماه پیش جز برای رده‌های ویژه امنیتی فعال در سوریه شخصیتی ناشناخته بود؛ اما ترور وی در اثر حمله موشکی باعث شهرت وی شده است. با توجه به رده بالای حفاظت امنیتی و مسئولیت حساس وی در پروژه‌های موشکی سوریه، بازخوانی ماجرای ترور وی از اهمیت به سزایی برخوردار است. در میان سناریو‌هایی ... «عزیز اسبر» تا یک ماه پیش جز برای رده‌های ویژه امنیتی فعال در سوریه شخصیتی ناشناخته بود؛ اما ترور وی در اثر حمله موشکی باعث شهرت وی شده است. با توجه به رده بالای حفاظت امنیتی و مسئولیت حساس وی در پروژه‌های موشکی سوریه، بازخوانی ماجرای ترور وی از اهمیت به سزایی برخوردار است.

در میان سناریو‌هایی که در مورد ماجرای شناسایی، ردیابی و ترور عزیز اسبر به عنوان «مغز موشکی سوریه» مطرح شده است، روایت روزنامه صهیونیستی «معاریو» همخوانی بیش‌تری با قرائن دارد. این روزنامه در نخستین ساعات پس از ترور اسبر در مقاله‌ای به قلم «الون بن دیوید» از کارشناسان اطلاعاتی استراتژیک اسرائیل نوشت: «دکتر عزیز اسبر توسط مستشاران ایرانی دوره‌های آموزشی و عملی تولید موشک را دیده و از حفاظت اطلاعاتی بسیار بالایی برخوردار بود. اسرائیل با ترور وی در واقع به تهران و دمشق هشدار داد که اگر اسبر را می‌تواند در قلب سوریه شکار کند، پس می‌تواند هر کسی را در خاک سوریه هدف قرار دهد!!» الون بن دیوید در ادامه می‌نویسد: «اسبر را باید سومین معتبرترین فرد در صنعت نظامی سوریه دانست. اسرائیل برای ترور وی، یک مرکز نظامی را در شهر مصیاف با موشک هدف قرار داد که در نتیجه این حمله موشکی، شهر مصیاف به خود لرزید! او اصلی‌ترین رابط مستشاران موشکی ایران در ارتش سوریه بود و برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت تولید انبوه موشک در سوریه و لبنان از نظامیان ایرانی کمک‌های شایانی دریافت کرده بود.» استراتژیست نظامی صهیونیست در حالی ادعا می‌کند اسبر از بالاترین رده‌های حفاظتی برخوردار بود که در بخشی از مقاله خود گاف می‌دهد: «اسبر در پایگاه مرکز تحقیقات در شهر مصیاف فعالیت می‌کرد.» لازم به ذکر است که مرکز تحقیقات موشکی مصیاف تقریبا ۶ ماه قبل در رسانه‌های معارضین سوری افشا شده بود و حتی رسانه‌ها تصاویر ماهواره‌ای این مرکز را منتشر کرده بودند که نشان می‌داد پشت صحنه افشای آن کشورهای فتنه‌گر در بحران سوریه قرار دارند. فراتر از آن لازم به ذکر است که تنها طی یک ماه اخیر، دست کم دو بار جنگنده‌های اسرائیلی با موشک این پایگاه را هدف قرار داده‌اند و از نظر امنیت نیز قابل توجیه نیست که فردی که «مغز موشکی سوریه» خوانده می‌شود، در چنین مرکز خطرناکی فعالیت کند.

ادامه در کامنت بعد
Read more
‌ بخشی از کمک‌های مستقیم وزیر ورزش به تیم حکومتی در یک ماه اخیر طبق اعتراف مدیران استقلال آذری مدیرعامل ...
Media Removed
‌ بخشی از کمک‌های مستقیم وزیر ورزش به تیم حکومتی در یک ماه اخیر طبق اعتراف مدیران استقلال آذری مدیرعامل ذوب آهن: وزیر در انتقال تبریزی به استقلال نقش داشت! فتل‌الله‌زاده: وزیر از ابتدای سال ۹۷ تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد به استقلال کمک کرده است توفیقی مسئول نقل و انتقالات سابق استقلال: وزیر با ... ‌ بخشی از کمک‌های مستقیم وزیر ورزش به تیم حکومتی در یک ماه اخیر طبق اعتراف مدیران استقلال
آذری مدیرعامل ذوب آهن: وزیر در انتقال تبریزی به استقلال نقش داشت!
فتل‌الله‌زاده: وزیر از ابتدای سال ۹۷ تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد به استقلال کمک کرده است
توفیقی مسئول نقل و انتقالات سابق استقلال: وزیر با درخواست ما برای لغو سوپرجام موافقت کرد!
ملکی رئیس هیات مدیره کیسه: وزیر ۵۰۰ هزار دلار به استقلال داد اما به پرسپولیس نه!
رسانه‌های کشور: کمک ۱۵ میلیاردی وزیر به استقلال برای خرید نیومار، تبریزی و همام!
Read more
شروع خوب رامبی قرار است به زودی در بازار مکمل های غذایی وارد شود اما پیش از این ، این تیم در یک ماه اخیر ...
Media Removed
شروع خوب رامبی قرار است به زودی در بازار مکمل های غذایی وارد شود اما پیش از این ، این تیم در یک ماه اخیر در مسابقات حوزه های تهران به عنوان اسپانسر ظاهر شد و در نهایت با نام تیم پیام سلامت و با بکارگیری مربیان متعدد ، در رقابتهای تهرانی با سرپرستی رامبد فرهمند شرکت کرد این تیم در پایان این رقابتها نتایج ... شروع خوب
رامبی قرار است به زودی در بازار مکمل های غذایی وارد شود اما پیش از این ،
این تیم در یک ماه اخیر در مسابقات حوزه های تهران به عنوان اسپانسر ظاهر شد و در نهایت با نام تیم پیام سلامت و با بکارگیری مربیان متعدد ، در رقابتهای تهرانی با سرپرستی رامبد فرهمند شرکت کرد این تیم در پایان این رقابتها نتایج زیر را کسب کرد:
مقام اول تيمي بادي كلاسيك
مقام دوم تيمي پرورش اندام
مقام اول تیمی رشته فیزیک
Read more
| قارچ هم گران شد | برادر کوچکترم فرهنگ از اعضای هیئت علمی دانشگاه شریف است، از بچه‌گی زیاد درس نمی‌خواند ...
Media Removed
| قارچ هم گران شد | برادر کوچکترم فرهنگ از اعضای هیئت علمی دانشگاه شریف است، از بچه‌گی زیاد درس نمی‌خواند ولی باهوش و‌منظم بود و علاقه عجیبی به بازی‌های کامپیوتری داشت. او در کنار دانشگاه یک سالی است که کاری را پی‌ریزی کرده که افق‌های عجیب و جذابی دارد و در یک ماه اخیر من هم در تبلیغاتش به او‌کمک می‌کنم ... | قارچ هم گران شد |
برادر کوچکترم فرهنگ از اعضای هیئت علمی دانشگاه شریف است، از بچه‌گی زیاد درس نمی‌خواند ولی باهوش و‌منظم بود و علاقه عجیبی به بازی‌های کامپیوتری داشت.
او در کنار دانشگاه یک سالی است که کاری را پی‌ریزی کرده که افق‌های عجیب و جذابی دارد و در یک ماه اخیر من هم در تبلیغاتش به او‌کمک می‌کنم و امروز از من خواست برایش تراکتی طراحی کنم، که در بالا می‌بینید.
👇
من:
_بیخیال فرهنگ همه چی گرون شده
اون:
_اره بابا قارچ هم گرون شده، امروز رفتم بخرم.
من:
_عجب ایده‌ای
اون:
_آره کبابیشو بیشتر دوست دارم
من:
_چی‌می‌گی تو
اون:
_تو چی می‌گی

@video.game.consoles •
@farhang.parsikia

@parsistudio

@mohsen.hosseinkhanii
#ماریو #قارچ_خور #قارچ #گرونی #بازی #آتاری #میکرو #سگا #
#vgc
Read more
تابش: مقابل مراکش با گل‌ به خودی امتیاز گرفتیم؛ اینکه دیگر «جاروجنجال» ندارد مدیرعامل باشگاه ...
Media Removed
تابش: مقابل مراکش با گل‌ به خودی امتیاز گرفتیم؛ اینکه دیگر «جاروجنجال» ندارد مدیرعامل باشگاه سپاهان با ابراز تعجب از رفتار‌های سرمربی تیم ملی ایران, گفت: حواشی به وجود آمده بعد از جام جهانی به فوتبال کشور ضربه می‌زند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره ... تابش: مقابل مراکش با گل‌ به خودی امتیاز گرفتیم؛ اینکه دیگر «جاروجنجال» ندارد

مدیرعامل باشگاه سپاهان با ابراز تعجب از رفتار‌های سرمربی تیم ملی ایران, گفت: حواشی به وجود آمده بعد از جام جهانی به فوتبال کشور ضربه می‌زند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره برپایی اردوی تیم فوتبال سپاهان در کردان کرج اظهار داشت: تیم به کردان اعزام شده و قرار است در این اردو مقابل تیم‌های پارس جنوبی و فولاد خوزستان نیز بازی تدارکاتی برگزار کنیم و یک جلسه هم به ایفمارک خواهیم رفت.
وی راجع به وضعیت نقل‌وانتقالات باشگاه سپاهان عنوان کرد: تقریباً همه نفراتی که مدنظر قلعه‌نویی بوده‌اند و به آنها احتیاج داشتیم، جذب کرده‌ایم و فقط ممکن است که یک بازیکن برزیلی به خدمت بگیریم. برای این هافبک دعوت‌نامه ارسال کرده‌ایم و قرار است در چند روز آینده به ایران بیاید تا در صورت توافق با او نیز قرارداد امضا کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با اعلام اینکه قرار است بعد از اردوی تهران, تیم به ترکیه اعزام شود, درباره احتمال حضور محرم نویدکیا در نیمکت سپاهان گفت: ظاهراً قلعه‌نویی با ایشان صحبت‌هایی انجام داده اما هنوز چیزی صددرصد نشده است.
وی در رابطه با درگیری‌هایی که بین کی‌روش با مربیان تیم‌های ایرانی از جمله امیر قلعه‌نویی و برانکو ایوانکوویچ پیش آمده است, گفت: باید از آنهایی که این حواشی را درست می‌کنند سؤال کنید، نه از من، اما درباره سرمربی تیم‌مان باید بگویم که در یک ماه اخیر هر مصاحبه‌ای که از قلعه‌نویی در رادیو, تلویزیون و رسانه‌های نوشتاری دیده‌ام, او فقط از تیم ملی و کی‌روش شدیداً حمایت کرده است, اما انگار کی‌روش سر ناسازگاری دارد. نمی‌دانم چرا رفتار کی‌روش این‌گونه است! او در جام جهانی هم با مربیان تیم‌های دیگر درگیری و بگو مگو داشت.
تابش با انتقاد از خلق و خوی تند کی‌روش و رفتار معترضانه این مربی خاطر نشان کرد: همیشه قلعه‌نویی در مصاحبه‌هایش همه مسائل تیم ملی را تأیید و از کی‌روش حمایت کرده است، اما دلیل واکنش‌های شدید کی‌روش به قلعه‌نویی و برانکو را متوجه نمی‌شوم. در موردی که مربوط به باشگاه سپاهان می‌شود, من از رفتار کی‌روش واقعاً متعجب شدم، چراکه اصلاً دلیلی ندارد با هم سر جنگ داشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 گفت: بازی‌های تیم ملی تمام شده است، اما واقعاً ما مقابل مراکش فوتبال بازی کردیم؟ فقط 90 دقیقه دفاع کردیم و ...
ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more
به گزارش "ورزش‌سه"، در یک ماه اخیر بازیکنانی چون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و صابر ...
Media Removed
به گزارش "ورزش‌سه"، در یک ماه اخیر بازیکنانی چون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و صابر کاظمی توانسته اند با قراردادهایی به باشگاههای اروپایی در کشورهای ایتالیا و ترکیه ملحق شوند. در حالی که در سال های اخیر بارها از ملی پوشان سوال می شد که چرا علاقه ای به لژیونر شدن ندارند، امسال ... به گزارش "ورزش‌سه"، در یک ماه اخیر بازیکنانی چون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و صابر کاظمی توانسته اند با قراردادهایی به باشگاههای اروپایی در کشورهای ایتالیا و ترکیه ملحق شوند.

در حالی که در سال های اخیر بارها از ملی پوشان سوال می شد که چرا علاقه ای به لژیونر شدن ندارند، امسال با وجود بالا رفتن سن برخی از آنها، مسیر حضور در کشورهای اروپایی را در پیش گرفتند.

در روزهای اخیر صحبت هایی پیرامون حضور امیر غفور در یکی از باشگاههای ایتالیایی به گوش می رسید. حالا هم نوبت به محمد موسوی رسیده تا پیشنهادی از یکی از باشگاههای لهستانی دریافت کند.

این سرعتی زن تیم ملی والیبال که در چند هفته پایانی لیگ ملت ها به دلیل مصدومیت غایب بود، اسپادون اشتچین لهستان داشته است. هدایت تیم را رادوستین استویچف برعهده گرفته که در برهه ای قبل از آمدن کولاکوویچ به ایران، گزینه اصلی سرمربیگری تیم کشورمان بود و حتی به تهران هم سفر کرد.

این تیم با جذب بازیکنانی چون ارتوش کورک و بوکاس ژیگادو خودش را برای حضور قدرتمند در لیگ لهستان آماده می کند.

پلاس لیگا که فصل گذشته برای نخستین بار میلاد عبادی پور به عنوان یک ایرانی در آن به میدان رفت، شاید این فصل ۲ بازیکن ایرانی را در خود جای دهد.
💫💯💖
@seyedmohamadmousavi
پ. ن
سید و کورک در کنار هم اگه بشه عالی میشه
👌😍
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>اهم سخنان کارشناسان در نشست بررسی بازار #ارز توسط #دولت_سایه: . <span class="emoji emoji1f53b"></span>در ابتدای دهه 90، عمده مراودات ...
Media Removed
. اهم سخنان کارشناسان در نشست بررسی بازار #ارز توسط #دولت_سایه: . در ابتدای دهه 90، عمده مراودات ارزی کشور در سه کشور #ترکیه، #چین و #امارات انجام می شد اما هیات حاکمه #آمریکا بعد از برجام تلاش کرد تا سیاست هایی اتخاذ کند که این سه کانال نیز برای #ایران محدود شود. . چرا پیش بینی های لازم برای ... .
🔹اهم سخنان کارشناسان در نشست بررسی بازار #ارز توسط #دولت_سایه:
.
🔻در ابتدای دهه 90، عمده مراودات ارزی کشور در سه کشور #ترکیه، #چین و #امارات انجام می شد اما هیات حاکمه #آمریکا بعد از برجام تلاش کرد تا سیاست هایی اتخاذ کند که این سه کانال نیز برای #ایران محدود شود.
.
🔻چرا پیش بینی های لازم برای مواجهه با مشکلات کنونی در 5 سال گذشته انجام نشده است؟
.
🔻یکی از دیگر مشکلات کشور مدیریت منابع و مصارف ارز است و منابع ارزی کشور بیش از مصارف آن است.
.
🔻در سال 95 حدود 30 میلیارد دلار #قاچاق، خروج سرمایه، تقاضای سفته بازی و تبدیل دارایی به ارز شده است. طبق برآورد در سال 96 این رقم بیشتر است. یعنی ارزی که از کشور خارج شده و بانک مرکزی کنترلی بر آن ندارد.
.
🔻نقشه مبادلات ارزی کشور را از انحصار چند کشور باید خارج و به آن تنوع داد. باید مکانیزم انگیزشی بازگشت ارز صادراتی ایجاد شود و مانند کشورهایی مثل چین #مالیات بر خروج سرمایه گذاشته شود.
.
🔻مقامات امارات در سال 2016 اظهار کردند که مالیات بر ارزش افزوده بر مراودات ارزی صرافی ها قرار می دهند اما از آن زمان تا امروز توجهی به این مساله نشد و پیش بینی لازم برای مدیریت این اتفاق صورت نگرفت
.
🔻در سال91 به دلیل مشکلاتی که در دوبی ایجاد شد مصرف ارزی کشور در دوبی از 60% به 30% کاهش داده شد. بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم متاسفانه بازگشت مجدد به همان 60% انجام شد.
.
🔻نباید از دام بازار ارز یک کشور کوچک عربی به دام دیگر کشورهای کوچک عربی بیفتیم، این کشورها علاوه بر همراهی با #امریکا، زیرساخت تجاری و مالی لازم را نیز ندارند
.
🔻پیمان های دوجانبه پولی باید توسط مقامات بلندپایه کشور ها و بانک های مرکزی (نه بانک های تجاری) کشورهای مختلف منعقد شود.
.
🔻منشا اصلی نوسانات ارزی کشور #نقدینگی غیر مدیریت شده است و در بلند مدت باید این مساله را حل کرد.
.
🔻متاسفانه از سال 92 و با تغییر دولت، بسیاری از تجارب مفید در حوزه #بانک_مرکزی و مبادلات ارزی و زیرساخت های ایجاد شده کنار گذاشته شد و این مساله منجر به بسیاری از نوسانات ارزی در چند ماه اخیر شد.
.
🔻از قبل از پیروزی #انقلاب تا سال 90 هیچ سامانه ای برای بخش ارزی کشور وجود نداشت تا اینکه #پورتال_ارزی و مرکز مبادلات ارزی ایجاد شد.
.
🔻برای ایجاد پورتال ارزی 5 فاز وجود داشت که دو فاز آن عملیاتی شد و 3 فاز باقی مانده در حد ایجاد زیرساخت ها پیش رفت اما با روی کار آمدن دولت یازدهم تمام این پروژه به طور کامل کنار گذاشته شد.
.
#دلار #یورو #بازار #سکه #پول #اقتصاد #سعیدجلیلی #جلیلی
Read more
Buthaina is a child who lost her family to an airstrike by Saudi-led coalition jets with US and UK ...
Media Removed
Buthaina is a child who lost her family to an airstrike by Saudi-led coalition jets with US and UK bombs last week. A campaign started in #Yemen “for your eyes Buthaina” Bouthaina is telling the world 'open your eyes', #من_اجل_بثينه ‎⁧‫ #بثينة_عين_الانسانية‬⁩ ‎⁦‪ #I_SPEAK_FOR_BUTHINA‬⁩ ‎⁦‪ #stop_the_war_on_yemen # ‬⁩ ... Buthaina is a child who lost her family to an airstrike by Saudi-led coalition jets with US and UK bombs last week. A campaign started in #Yemen “for your eyes Buthaina”

Bouthaina is telling the world 'open your eyes', #من_اجل_بثينه
‎⁧‫ #بثينة_عين_الانسانية‬⁩
‎⁦‪ #I_SPEAK_FOR_BUTHINA‬⁩
‎⁦‪ #stop_the_war_on_yemen
#
‬⁩ انتشار تصویر بثینه تنها بازمانده یک خانواده یمنی که همگی در بمباران منزلشان در صنعاء توسط جنگنده‌های سعودی به شهادت رسیدند کاربران فضای مجازی را به همراهی واداشت.
در یکی از تصاویر منتشر شده از بثینه او تلاش می‌کند تا با دستان کوچکش چشم راستش را باز کند. همین اقدام او بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته است و صدها نفر از کاربران در اعلام همبستگی با این دختربچه تصاویر خود را شبیه به او منتشر کرده‌اند.
نماینده یونیسف در صنعاء به تازگی اعلام کرد فقط در دو ماه اخیر بیش از چهار صد کودک یمنی به شهادت رسیده‌اند.
Read more
فوتبالفارسی فصل نقل و انتقالات همواره جذابیت‌های خاص خود را برای هواداران فوتبال دارد و به خصوص ...
Media Removed
فوتبالفارسی فصل نقل و انتقالات همواره جذابیت‌های خاص خود را برای هواداران فوتبال دارد و به خصوص در دو فصل اخیر که افزایش درآمد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال همراه با کاهش بودجه تیم‌های صنعتی بوده، این جذابیت به دلیل رقابت دو باشگاه سرخابی بیشتر نیز شده است. پرسپولیس امید زیادی دارد تا با رفع محرومیت ... فوتبالفارسی

فصل نقل و انتقالات همواره جذابیت‌های خاص خود را برای هواداران فوتبال دارد و به خصوص در دو فصل اخیر که افزایش درآمد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال همراه با کاهش بودجه تیم‌های صنعتی بوده، این جذابیت به دلیل رقابت دو باشگاه سرخابی بیشتر نیز شده است. پرسپولیس امید زیادی دارد تا با رفع محرومیت از پنجره نقل و انتقالات بتواند تیم خود را برای فصل بعد تقویت کند. در صورتی که این محرومیت لغو نشود، استقلال و سپاهان رقابت اصلی را در فصل نقل و انتقالات خواهند داشت.

اما تجربه فصول پیش نشان داده که تغییرات زیاد در یک تیم لزوما به نتایج بهتر منجر نمی‌شود. هم پرسپولیس و هم استقلال با سرمربیان فعلی خود در لیگ بعد هم ظاهر می‌شوند و این مزیت بزرگ این دو تیم نسبت به سایر رقبایی است که هنوز وضعیت کادر فنی‌شان مشخص نشده است. این ثبات در کادر فنی می‌‌تواند به ثبات در ترکیب بازیکنان هم منجر شود و بنابراین انتظارات خریدهای پرتعدادی از این دو تیم را نمی‌توان داشت.

استقلال و پرسپولیس به نظر تیم‌های کاملی می‌رسند و چنانچه با همین ترکیب بازیکنان فعلی هم در فصل بعد حضور یابند، باز مدعی خواهند بود. اما استقلال برای تقویت خود به یک مهاجم و یک دفاع چپ نیاز مبرم دارد. ضمن اینکه با بالا رفتن سن جپاروف خرید یک هافبک بازیساز که درصد زیادی از توانایی‌های جپاروف را داشته باشد هم ضروری به نظر می‌رسد. در شیوه بازی شفر، وینگرهای سرعتی نیز زیاد به کار می‌آیند و بعید نیست شفر برای جذب یکی از وینگرهای لیگ اقدام کند.

پرسپولیس با فرض بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش نگرانی چندانی از ترکیب بازیکنانش ندارد. اما برای تیمی که دو فصل پیاپی قهرمان شده جذب بازیکنان جدید و با انگیزه می‌تواند درصد موفقیت را بالا ببرد. چنانچه برانکو با همین سیستم بازی چند ماه اخیرش در فصل بعد هم به میدان برود، او نیاز به بازیکنان کناری سرعتی و تکنیکی دارد. بازیکنی همچون مهدی ترابی و علی قلی‌زاده به کار هر دو مربی پرسپولیس و استقلال می‌آیند. از طرفی جدایی صادق محرمی خرید یک مدافع راست را برای پرسپولیس ضروری می‌سازد. همچنین خرید یک مهاجم جدید که بتواند رقیب منشا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باشد هم گزینه پیش روی برانکوست. در صورت جدایی مسلمان، خرید یک هافبک بازیساز هم تا حدودی ضرورت می‌یابد.

در مجموع به نظر می‌رسد پرسپولیس و استقلال با سه الی چهار خرید از بازار ایران فصل نقل و انتقالات را به پایان برسانند و خرید بازیکن خارجی نیز با افزایش قیمت دلار تقریبا منتفی خواهد شد.
Read more
<span class="emoji emoji1f530"></span> دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها ...
Media Removed
دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی نگذارید این نقدینگی به سمت بازار ارز و طلا و مسکن سرازیر شود رهبرانقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت: ️ به مشکل نظام بانکی به‌طور جدّی باید رسیدگی بشود؛ این حرفی است که همه میزنند. ️ ... 🔰 دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی
❌ نگذارید این نقدینگی به سمت بازار ارز و طلا و مسکن سرازیر شود 🔻 رهبرانقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت: 🔹️ به مشکل نظام بانکی به‌طور جدّی باید رسیدگی بشود؛ این حرفی است که همه میزنند. 🔹️ در نظام بانکی و مشکل نقدینگی‌ای که الان در کشور وجود دارد، اگر چنانچه ما_که حالا بعد عرض خواهم کرد_میتوانستیم با هنرِ هدایت این نقدینگی به کارهای سازنده و مفید، کشور را پیش میبردیم، این نقدینگی نعمت بزرگی بود؛ الان یک بلای بزرگی است؛ واقعاً یک چیز خیلی خطرناکی است. 🔹️ این رقم نقدینگی خیلی رقم فوق‌العاده‌ای است؛ هم رقمش خیلی بالا است، هم رشدش زیاد است؛ ۱۵۰۰ هزار میلیارد یک چیز #افسانه‌ای است. 🔹️ به نظر من مسئله‌ی #بانک‌ها و بخصوص تکیه‌ی روی مسئله‌ی #نقدینگی احتیاج دارد به یک کارگروه دانا، حسّاس، پُرکار، خطرپذیر و شجاع؛ دولت یک کارگروهی تشکیل بدهد. 👈 یک کارگروه قویّ فعّالِ شب‌وروزکار، معیّن بشوند فقط برای اینکه فکر کنند ببینند با مسئله‌ی بانک‌ها و با مسئله‌ی نقدینگی چه‌جوری بایستی برخورد کنند؛ بخشهای جذّابی را برای جذب نقدینگی در نظر بگیرند که البتّه یک فهرستی به من داده شده. ⛔ نگذاریم که این نقدینگی سرازیر بشود به طرف #ارز و به طرف #طلا و به طرف #مسکن و به طرف کالاها، که خب طبعاً به هرجا که این نقدینگی رو کند و هجوم بیاورد، پدر آن منطقه درمی‌آید. 🔺️ البتّه کارگروهی که بخواهند بنشینند و هفته‌ای یک جلسه داشته باشند، فایده‌‌ ندارد؛ باید یک کارگروه دائمِ #شبانه‌روزی از آدمهای فعّال تشکیل بشود، بنشینند واقعاً کار کنند، فکر کنند، سرِ یک ماه، دو ماه، سه ماه یک برنامه‌ی کاری روشنی مشخّص کنند و بیاورند بدهند به آقای رئیس‌جمهور، دستور اقدام داده بشود و بلافاصله مشغول عمل بشوند؛ ... یعنی یک‌چنین چیزی لازم است. ۹۷/۴/۲۴
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>️چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ . <span class="emoji emoji1f539"></span>️ با وجود جوانگرایی در ترکیب تیم ملی و تغییرات زیادی که کولاکوویچ ...
Media Removed
. ️چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ . ️ با وجود جوانگرایی در ترکیب تیم ملی و تغییرات زیادی که کولاکوویچ در هفته های اخیر در لیست خود به وجود آورده، سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم ملی همواره مورد اعتماد سرمربی بوده و نقش کلیدی در ترکیب ایران داشته است. . ️در هفته های اخیر شاهد بودیم که معروف ... .
🔹️چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟
.
🔹️ با وجود جوانگرایی در ترکیب تیم ملی و تغییرات زیادی که کولاکوویچ در هفته های اخیر در لیست خود به وجود آورده، سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم ملی همواره مورد اعتماد سرمربی بوده و نقش کلیدی در ترکیب ایران داشته است.
.
🔹️در هفته های اخیر شاهد بودیم که معروف دائما در طول بازی سعی می کند به بازیکنان جوان روحیه بدهد و حتی بعد از اینکه امتیازات از دست می رود، از آنها دلجویی می کند.
.
🔹️با این حال شب گذشته در جریان بازی با صربستان در شیکاگوی آمریکا سعید معروف کمی عصبانی به نظر می رسید. کاپیتان و پاسور اول تیم ملی که یک ماه است در سفر بوده و احتمالا با خستگی زیادی دست و پنجه نرم می کند، چند باری سر بازیکنان جوان تیم ملی والیبال داد و فریاد کرد.
.
🔹️این اتفاقات در پی اشتباهاتی بود که توسط بازیکنان جوان در بازی رخ داد و تکرار آنها در ست پنجم باعث شد تا معروف از کوره در برود. کاپیتان ایران حتی به خاطر عصبانیت از بازیکنان خودی تور را کشید که با تذکر داور روبه رو شد.
.
🔹️شاید یکی از دلایل شکست ایران در ست پنجم همین عصبانیت معروف بود که بعد از آن به تدریج فاصله امتیازی صربستان را با شاگردان کولاکوویچ افزایش داد.
.
🔹️به هر حال سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم ملی و یک بازیکن باتجربه نقش کلیدی چه از نظر فنی و چه مدیریتی در زمین دارد؛ اما عصبانیت کنترل نشده او در بازی دیشب عجیب به نظر می رسید.
(منبع:ورزش سه)
.
🔸️پ.ن:ببخشید اما آدمیزاد یا باید خیلی احمق باشه که همچین تحلیل بی معنی رو کنه یا باید زیادی از چیزای دیگه ناراحت باشه که اینارو بنویسه...!
بد نیست که بعضی از به ظاهر کارشناس ها بدونن که معروف اگر نبود این بازی حتی به ست پنجمی هم کشیده نمیشد و...
مقاله نویس های ورزش سه ظاهرا هنوز درگیر سناریو هایی هستن که تو ذهنشون برای معروف نوشتن و مثل همیشه منتظر یه اشتباه کوچیکن تا حرف های بی سر و تهشون رو مقاله کنن...😏
.
#کاپیتان
#سعید_معروف
#special_volleyballplayer
#saeedmaroof
#saeedmarouf
#best_setter
#best_capitan
#best_player
#vnl #iran #iranvolleyball
@saeedmaroof4444
Read more
فوتبالفارسی وینفرد شفر آخرین راند اولین فصل حضورش در استقلال را هم با موفقیت به اتمام رساند. پیروزی ...
Media Removed
فوتبالفارسی وینفرد شفر آخرین راند اولین فصل حضورش در استقلال را هم با موفقیت به اتمام رساند. پیروزی بر ذوب‌آهن و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان حسن‌ختامی بر اولین فصل حضور شفر در استقلال بود. این برد و صعود حتی از قهرمانی جام حذفی نیز برای استقلالی‌ها مهمتر و با ارزش‌تر بود. چرا که ... فوتبالفارسی

وینفرد شفر آخرین راند اولین فصل حضورش در استقلال را هم با موفقیت به اتمام رساند. پیروزی بر ذوب‌آهن و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان حسن‌ختامی بر اولین فصل حضور شفر در استقلال بود. این برد و صعود حتی از قهرمانی جام حذفی نیز برای استقلالی‌ها مهمتر و با ارزش‌تر بود. چرا که شفر عیار مربیگری‌اش را نه در لیگ و حذفی که بیشتر در بازی‌های آسیایی به رخ کشید و به همگان ثابت کرد.

استقلال تیم‌تر از ذوب‌آهن و از نظر تاکتیکی منسجم‌تر از این تیم بود و در مجموع می‌توان آبی‌ها را شایسته‌تر از ذوبی‌ها برای صعود به دور بعد لیگ قهرمانان دانست. هر چند ذوب‌آهن حریف قدر و گردن‌کلفتی بود که استقلال را در دو بازی آزار داد اما استقلال تاکتیکی‌تر وزیباتر از ذوب‌آهن بازی کرد و در نهایت هم جشن صعود این تیم با حضور هوادارانش تکمیل شد.

استقلال فصل را در فرم خوب و مناسبی به پایان رساند آن هم برخلاف رقیب قرمز‌پوش. بهترین استقلال فصل همین استقلال یکی دو ماه اخیر بوده و برعکس،بدترین برهه پرسپولیس نیز در همین مدت اخیر. اما حکایت فصل آینده قرار نیست ادامه حکایت فعلی دو تیم باشد. اردوهای آماده‌سازی، شرایط روانی، نحوه حضور دو تیم در فصل نقل و انتقالات و مواردی دیگر می‌تواند بر آمادگی دو تیم در مرداد و شهریور که دور بعدی لیگ قهرمانان آغاز می‌شود تاثیرگذار باشد.

استقلال و پرسپولیس دو مدعی اصلی لیگ در فصل آینده هستند اما سپاهان و قلعه‌نویی را هم نباید فراموش کرد. هم مدیران سپاهان و هم امیر قلعه‌نویی با هدف کسب قهرمانی در حال تیم بستن‌اند و بنابراین حضور سه‌ضلع مدعیان لیگ آینده، لیگی پرشور را نوید می‌دهد. ضمن اینکه رقابت سرخابی‌ها در لیگ قهرمانان را در شرایطی که دو تیم برای اولین بار همزمان به مرحله یک‌چهارم لیگ قهرمانان رسیده‌اند نباید فراموش کرد.
Read more
 #پاسداری_گویش_پارسی_آیین_باستانی جشن مبارزه با تاریکی جشن «سور» از گذشته بسیار دور در ایران ...
Media Removed
#پاسداری_گویش_پارسی_آیین_باستانی جشن مبارزه با تاریکی جشن «سور» از گذشته بسیار دور در ایران زمین مرسوم بوده‌است که جشنی ملی و مردمی است و «چهارشنبه سوری» نام گرفته‌است که طلایه‌دار نوروز است. در ایران باستان در پایان هر ماه جشن و پای‌کوبی با نام سور مرسوم بوده‌است و از سوی دیگر چهارشنبه ... #پاسداری_گویش_پارسی_آیین_باستانی
جشن مبارزه با تاریکی
جشن «سور» از گذشته بسیار دور در ایران زمین مرسوم بوده‌است که جشنی ملی و مردمی است و «چهارشنبه سوری» نام گرفته‌است که طلایه‌دار نوروز است.
در ایران باستان در پایان هر ماه جشن و پای‌کوبی با نام سور مرسوم بوده‌است و از سوی دیگر چهارشنبه نزد اعراب «یوم الارباع» خوانده می‌شد و از روزهای شوم و نحس بشمار می‌رفت و بر این باور بودند که روزهای نحس و شوم را باید با عیش و شادمانی گذراند تا شیاطین و اجنه فرصت رخنه در وجود آدمیان را نیابند.
آداب و رسوم مراسم چهارشنبه سوری :
چهارشنبه آخر سال ( چهار شنبه سوری ) یکی از آیین های نوروزی امروز - که بایستی آمیزه ای از چند رسم متفاوت باشد - «مراسم چهارشنبه سوری» است که در برخی از شهرها آن را چهارشنبه آخر سال گویند. درباره ی چهارشنبه سوری، کتاب ها و سندهای تاریخی، مطلبی یا اشاره ای نمی یابیم و تنها در این قرن اخیر، یا دقیق تر، در این نیم قرن اخیر است که مقاله ها و پژوهشهای متعددی در این باره منتشر شده و یا در نوشته های مربوط به نوروز به چهارشنبه سوری نیز پرداخته اند.
برگزاری چهارشنبه سوری، که در همه ی شهرها و روستاهای ایران سراغ داریم، بدین صورت است که شب آخرین چهارشنبه ی سال (یعنی نزدیک غروب آفتاب روز سه شنبه)، بیرون از خانه، جلو در، در فضایی مناسب، آتشی می افروزند، و اهل خانه، زن و مرد و کودک از روی آتش می پرند و با گفتن : «زردی من از تو، سرخی تو از من»، بیماری ها و ناراحتی ها و نگرانی های سال کهنه را به آتش می سپارند، تا سال نو را با آسودگی و شادی آغاز کنند . از باورها و رسم های چهارشنبه سوری که هنوز به کلی فراموش نشده اند ودر برخی از شهرها و روستا ها هنوز این مراسم ها برگزار میشوند عبارتند از:
کوزه شکنی یکی از مراسم چهارشنبه سوری : 
یکی دیگر از مراسم مخصوص چهارشنبه سوری آن بوده که کوزه کهنه ای را برمی داشتند و در آن مقداری نمک و ذغال و سکه ده شاهی می انداختند و هر یک از افراد خانواده یک بار کوزه را دور سر می چرخاند و نفر آخری آن کوزه را از پشت بام ، به کوچه می افکند و می گفت :درد و بلای ما بـِرَه توی کوزه و بـِرَه توی کوچه
دنباله در کامنت >>>>
Read more
سرتیپ حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت ایران، از "احضار ۸۵۰ نفر در پرونده های تخلفات مرتبط با #ارز و #سکه" ...
Media Removed
سرتیپ حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت ایران، از "احضار ۸۵۰ نفر در پرونده های تخلفات مرتبط با #ارز و #سکه" به پلیس خبر داده است. . با شدت گرفتن مشکلات اقتصادی در ایران از جمله بحران افزایش قیمت دلار و سکه طلا برخی از مقام های ایرانی این وضعیت را به اقدامات فعالان اقتصادی در بازار سکه و ارز نسبت داده‌اند. از ... سرتیپ حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت ایران، از "احضار ۸۵۰ نفر در پرونده های تخلفات مرتبط با #ارز و #سکه" به پلیس خبر داده است.
.
با شدت گرفتن مشکلات اقتصادی در ایران از جمله بحران افزایش قیمت دلار و سکه طلا برخی از مقام های ایرانی این وضعیت را به اقدامات فعالان اقتصادی در بازار سکه و ارز نسبت داده‌اند.
از جمله مقام های قوه قضائیه ایران پیش از این گفته بودند که در طرح پیش فروش سکه بانک مرکزی پنجاه نفر در مجموع ۳۸۰ هزار سکه طلا خریده‌اند. گفته شده که یکی از این افراد بیش از ۳۸ هزار قطع سکه خریده که البته به خودی خود غیرقانونی نیست.
در هفته‌های اخیر هم در رسانه های ایران اخباری متعدد در مورد تخلفات ارزی شرکت های وارد کننده کالا منتشر شده است. بر اساس این گزارش ها تعدادی از شرکت هایی که برای واردات کالاهای ضروری ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند، این ارز را به مصارفی دیگر رسانده اند و از جمله آن را با قیمت آزاد در بازار فروخته اند.
.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ایران هم در زمان اعلام سیاست های ارزی جدید دولت و عرضه دلار ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی خرید و فروش ارز را از اواخر فروردین ماه "قاچاق" اعلام شده که با تغییر سیاست دولت این اقدام دیگر از اواسط مرداد ماه بود جرم محسوب نخواهد شد.
.
صادق لاریجانی، رئیس قوه‌قضائیه اخیرا در نامه ای به آیت الله علی خامنه ای رهبر نظام جمهوری اسلامی ایران خواستار حذف برخی "تشریفات قضایی" برای برپایی دادگاه های رسیدگی به متهمان "اخلال اقتصادی" شده و آقای خامنه ای هم با این درخواست موافقت کرده است.
رئیس قوه قضائیه ایران در این نامه خواستار ممنوع شدن "هرگونه تعلیق و تخفیف" در ارتباط با محکومان پرونده های اقتصادی حذف تجدیدنظر خواهی به غیر از احکام اعدام شده است.
.
آقای لاریجانی همچنین پیشنهاد کرده بود شعبی ویژه از دادگاه انقلاب با ترکیب "سه نفر قاضی با حداقل ۲۰ سال سابقه قضایی"، رسیدگی اختصاصی به چنین پرونده‌هایی را بر عهده بگیرند.
رهبر ایران که با پیشنهادهای صادق لاریجانی موافقت کرده یک روز پیش از این در یک سخنرانی در تهران خواستار مقابله با "فساد اقتصادی" شده و گفته در جریان اقدامات قوه قضائیه "بعضی‌ها ممکن است اعدامی باشند و بعضی ممکن است حبسی باشند. بنده نوشته‌ام مقابله باید عادلانه و بادقت انجام شود".
.
برخی از وکلای دادگستری و دست کم یک نماینده مجلس ایران (علی مطهری) درخواست های مطرح شده از سوی صادق لاریجانی و تایید آن از سوی آیت الله خامنه‌ای را "دور زدن مجلس" و قانونگذاری خارج از پارلمان خوانده اند.
#bbcpersian
Read more
به گزارش #خبرداغ،عبدالله ناصری در گفت‌وگو با ایلنا در ارزیابی شرایط بحرانی ارزی در کشور گفت:‌ به ...
Media Removed
به گزارش #خبرداغ،عبدالله ناصری در گفت‌وگو با ایلنا در ارزیابی شرایط بحرانی ارزی در کشور گفت:‌ به عنوان یک شهروند می‌گویم واقعیت این است که از اول تشکیل دولت چنین شرایط اقتصادی‌ پیش‌بینی می‌شد به طوری که تمام کارشناسان اقتصادی وضعیت نابسامان کشور را در سال ۱۳۹۷ پیش‌بینی کردند و اثرات آن هم در جامعه ... به گزارش #خبرداغ،عبدالله ناصری در گفت‌وگو با ایلنا در ارزیابی شرایط بحرانی ارزی در کشور گفت:‌ به عنوان یک شهروند می‌گویم واقعیت این است که از اول تشکیل دولت چنین شرایط اقتصادی‌ پیش‌بینی می‌شد به طوری که تمام کارشناسان اقتصادی وضعیت نابسامان کشور را در سال ۱۳۹۷ پیش‌بینی کردند و اثرات آن هم در جامعه دیده می‌شد. درواقع عدم وجود برنامه شفاف اقتصادی باعث شد وضعیت کشور به این شکل اسف‌بار دربیاید.

وی افزود: نمونه تبعات بحران‌های اقتصادی را در ۷ دی ماه با ناآرامی مردم و اعتراضات گسترده آنها دیدیم. اما زمانی که برجام هم به دستاوردهای موردنظر خود نرسید به مشکلات اقتصادی دامن زده شد و وضعیت به شکل بحرانی‌تری درآمد چراکه دست یافتن به توفیق برجام در جای خود و حفظ آن هم در جایگاه خود اهمیت ویژه‌ای دارد که متاسفانه ممکن نشد.

ناصری در ادامه با اشاره به نقش برجام در مشکلات اخیر اقتصادی و دلایل عدم به سرانجام رسیدن آن گفت: روی کار آمدن ترامپ تاثیر زیادی در به ثمر نرسیدن برجام داشت. اما اساس شکل‌گیری برجام مشکلات اقتصادی بود که با به ثمر نرسیدن آن به مشکلات اقتصادی در کشور افزوده شد البته نمی‌توان فقط دولت را در این امر مقصر دانست. اما بحران ارزی اخیر در کشور فارغ از ریخت و پاش دستگاه‌ها مشکلی بود که می‌توان آن را از نتایج به مخاطره افتادن برجام دانست.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: به نظر من دولت توان تک‌نرخی کردن آن را ندارد. تصمیم دولت مبنی بر نرخ ۴۲۰۰ تومانی دلار غیرعادلانه و غیرکارشناسانه بود. دولت به یکباره قیمتی از دلار را اعلام کرد که شاید روی کاغذ و از نظر علمی صحیح باشد اما بدون در نظر گرفتن حجم انبوه دلار در دست صرافان و مردم بود که با قیمت‌های قبلی که بیشتر از ۴۲۰۰ تومان بود، خریداری شده بودند. قطعا صرافان برای فروش دلارهایی که مدتی قبل با قیمت ۵ الی ۵۲۰۰ خریداری کرده بودند از نرخ مورد نظر دولت استفاده نخواهند کرد و راه‌های پنهانی‌ را به کار می‌گیرند تا بتوانند با قیمتی بیشتر دلارهای خود را بفروشند.

وی اظهار داشت: من معتقدم اگر تصمیم و اراده‌ای برای حل بحران اقتصادی در کشور با در نظر گرفتن واقعیت‌های موجود بازار ایجاد نشود، دولت در حل مشکلات فعلی اقتصادی کشور ناکام خواهد ماند و فقط در یک صورت می‌تواند از بحران ارزی نجات پیدا کند آن هم این است که حجم ارزی به صورت انبوه به جامعه پمپاژ شود و زمان قابل توجهی هم نرخ ارز روی ۴۲۰۰ بماند.

ناصری هم‌چنین برخی ...متن کامل در صفحه نخست #خبرداغ
Read more
 #دیدار_اقشار_مردم رهبرانقلاب: اوّلاً این را عرض بکنم آمریکایی‌ها در ادبیّاتشان، در حرف‌زدن‌هایشان، ...
Media Removed
#دیدار_اقشار_مردم رهبرانقلاب: اوّلاً این را عرض بکنم آمریکایی‌ها در ادبیّاتشان، در حرف‌زدن‌هایشان، در این ماه‌های اخیر یا نیم سال اخیر، از گذشته وقیح‌تر و بی‌ادب‌تر شده‌اند. قبلاً هم آمریکایی‌ها در حرف زدن بی‌ادب بودند؛ در حرف‌زدن‌هایشان ادب دیپلماسی را، ادب سیاسی را، ادبهای رایج بین‌المللی ... #دیدار_اقشار_مردم
رهبرانقلاب: اوّلاً این را عرض بکنم آمریکایی‌ها در ادبیّاتشان، در حرف‌زدن‌هایشان، در این ماه‌های اخیر یا نیم سال اخیر، از گذشته وقیح‌تر و بی‌ادب‌تر شده‌اند. قبلاً هم آمریکایی‌ها در حرف زدن بی‌ادب بودند؛ در حرف‌زدن‌هایشان ادب دیپلماسی را، ادب سیاسی را، ادبهای رایج بین‌المللی را کمتر مراعات میکردند امّا حالا از گذشته بی‌ادب‌تر و وقیح‌تر شده‌اند. نه‌فقط در رابطه‌ی با ما، [بلکه] در رابطه‌ی با همه جای دنیا و همه چیز و همه‌ی قضایای مختلف، کأنّه حیا از اینها گرفته شده؛ یعنی یک کارهایی میکنند، یک حرفهایی میزنند، یک موضعهایی میگیرند که انسان واقعاً حیرت میکند که اینها چه هستند! اینها انسانند؟ ۹۷/۵/۲۲
__
🚩جهت مشاهده مطالب مربوط به سخنرانی رهبرانقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم به هشتگ زیر مراجعه کنید:
#دیدار_اقشار_مردم
__
#khamenei
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
Read more
. رصد ستاره‌ای که در حال خوردن یک سیاره است! . <span class="emoji emoji1f539"></span> با ابراز تأسف ستاره ذکر شده «ستاره تبی»(Tabby’s ...
Media Removed
. رصد ستاره‌ای که در حال خوردن یک سیاره است! . با ابراز تأسف ستاره ذکر شده «ستاره تبی»(Tabby’s star) نیست، اما به واقع این ستاره اخترشناسان را برای مدت بسیار طولانی‌تری، چیزی در حدود یک قرن به خود مشغول کرده بود. این ستاره بسیار جوان بوده و در فاصله ۱۴۰ پارسک(معادل ۴۳۰ سال نوری) از زمین فاصله ... .
رصد ستاره‌ای که در حال خوردن یک سیاره است!
.
🔹 با ابراز تأسف ستاره ذکر شده «ستاره تبی»(Tabby’s star) نیست، اما به واقع این ستاره اخترشناسان را برای مدت بسیار طولانی‌تری، چیزی در حدود یک قرن به خود مشغول کرده بود. این ستاره بسیار جوان بوده و در فاصله ۱۴۰ پارسک(معادل ۴۳۰ سال نوری) از زمین فاصله دارد و در ابر مولکولی گاو قرار دارد که ناحیه‌ای غنی از ستاره‌های در حال تشکیل بوده و در میان صور فلکی شمالی گاو و ارابه‌ران واقع شده است. این ستاره که به نام «آر دبلیو آئور ای»(RW Aur A) شناخته می‌شود در سال ۱۹۳۷ میلادی کشف شده و هر چند دهه ویژگی جالبی از خود بروز می‌دهد؛ روشنایی این ستاره کم شده و تا بازگشت به حالت قبل یک ماه به این صورت باقی می‌ماند.
.
🔸برخلاف گذشته طی سال‌های اخیر، دفعات و زمان این اتفاق افزایش یافته‌است. اکنون داده‌های به دست آمده توسط رصدخانه پرتوی ایکس چاندرا دلایلی را آشکار می‌کند که می‌تواند توضیحی برای پدیده تاریک شدن این ستاره در سال‌های اخیر باشد. چنین به نظر می‌رسد که دو پیش‌سیاره در مدار خود به دور این ستاره با یکدیگر برخورد کرده‌اند. ذرات حاصل از برخورد که چنان خرد شده اند که تکانه لازم برای گریز از کشش جاذبه ستاره را ندارند و به داخل ستاره سقوط می‌کنند. در این هنگام ابری از غبار درست می‌کنند که به‌طور موقت مانع عبور بخشی از تابش ستاره می‌شود...
.
مطالعه ادامه مقاله:
bigbangpage.com/?p=77627
.
ترجمه: آصف مینایی/ سایت بیگ بنگ
.
🆔 @big.bangpage
Read more
<span class="emoji emoji2b55"></span>️همه نشانه‌های ماندن برانکو <span class="emoji emoji2714"></span>️برانکو توافق‌نامه را امضا کرده سرمربی کروات سرخپوشان با توجه ...
Media Removed
️همه نشانه‌های ماندن برانکو ️برانکو توافق‌نامه را امضا کرده سرمربی کروات سرخپوشان با توجه به عملکرد درخشان خود طی 3فصل اخیر که با دو قهرمانی لیگ‌برتر، یک نائب قهرمانی، یک قهرمانی سوپرکاپ و البته صعود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان همراه بود به چهره‌ای محبوب بین هواداران تبدیل شده است. ... ⭕️همه نشانه‌های ماندن برانکو ✔️برانکو توافق‌نامه را امضا کرده

سرمربی کروات سرخپوشان با توجه به عملکرد درخشان خود طی 3فصل اخیر که با دو قهرمانی لیگ‌برتر، یک نائب قهرمانی، یک قهرمانی سوپرکاپ و البته صعود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان همراه بود به چهره‌ای محبوب بین هواداران تبدیل شده است. برانکو هم در بیستم بهمن ماه سال گذشته با حضور در باشگاه پیش‌نویس توافق و قرارداد خود را مطالعه و بعد از آن این توافق‌نامه را امضا کرده بود. ✔️برانکو: تصور روزهای آینده هیجان خاصی دارد

سرمربی سرخپوشان در همان زمان بعد از امضای توافق‌نامه ادعا کرده بود: «در این لحظه از اینکه می‌توانم همکاری خودم را همچنان با پرسپولیس ادامه بدهم و همچنان با بهترین هواداران دنیا باشم، بسیار خوشحال هستم. تصور تکرار روزهای بسیار خوب آینده، هیجان خاصی را در همه ما ایجاد می‌کند. ما این دوران خوب را با قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد تا به بهترین هواداران دنیا، شادی، نشاط و شور بیشتری را هدیه کنیم.» برانکو همچنین بعد از قهرمانی پرسپولیس گفته بود: «ما هیچ ترس و نگرانی از فصل آینده نداریم. ما فصل آینده از امسال هم قوی‌تر خواهیم شد. بازیکنان ما هم باید به سطحی که انتظار داریم، برسند. ضمن اینکه نورالهی و امید عالیشاه هم به جمع ما برگشتند و از بشار رسن هم انتظار داریم به سطح خود برسد. در کل ما از هیچ‌کس و هیچ چیز ترسی نداریم.» ✔️تنها ماموریت نیمه تمام برانکو

برانکو در مدت حضور در پرسپولیس توانست به دو قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در سوپر جام دست پیدا کند اما در لیگ قهرمانان آسیا جایی که آرزوی قهرمانی با پرسپولیس را داشت در گام آخر از رسیدن به فینال باز ماند. حالا او این شانس را دارد تا امسال با حذف تیم‌های قدرتمندی مانند الهلال به فینال لیگ قهرمانان با پرسپولیس برسد به همین دلیل به‌نظر می‌رسد که سرمربی سرخپوشان در صورت رسیدن به جمع 8تیم فصل آینده هم تیم خود را رهبری خواهد کرد. ✔️پروفسور منتظر باز شدن پنجره

سرمربی پرسپولیس در مدت یک‌ماه تعطیلی تمرینات تیمش برنامه خود را هم مشخص خواهد کرد و تنها دغدغه او باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالات است تا بتواند بازیکنان مد نظر خود را جذب کند. برانکو البته نشان داده که به خرید زیاد بازیکن علاقه ندارد و به همین دلیل اگر پنجره نقل و‌انتقالات هم باز شود برانکو تنها چند بازیکن را جذب خواهد کرد.

@RedEyeglass
Read more
. <span class="emoji emoji1f31f"></span>بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه شد! . - آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از ...
Media Removed
. بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه شد! . - آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از اضافه شدن یک رشته جدید در رقابت اسکار پیش رو خبر داده است. بعد از افزودن رشته بهترین انیمیشن بلند در سال ۲۰۰۱، این اولین بار است که یک جایزه جدید به مهم‌ترین رقابت سینمایی سال اضافه می‌شود . - آکادمی ... .
🌟بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه شد!
.
- آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از اضافه شدن یک رشته جدید در رقابت اسکار پیش رو خبر داده است. بعد از افزودن رشته بهترین انیمیشن بلند در سال ۲۰۰۱، این اولین بار است که یک جایزه جدید به مهم‌ترین رقابت سینمایی سال اضافه می‌شود
.
- آکادمی با هدف بالا بردن تعداد تماشاگران تلویزیونی مراسم اسکار، یک بخش جدید با عنوان جایزه «دستاورد چشمگیر در فیلم محبوب» راه‌اندازی خواهد کرد که از دوره پیش رو یعنی نود و یکمین دوره جوایز اسکار، اجرایی خواهد شد. اگر جایزه فیلم محبوب (که احتمالاً نام دیگر آن "اسکار پاپ‌کورن" خواهد بود) از امسال اعطاء شود، بدون تردید تعداد تماشاگران پخش تلویزیونی بیشتر خواهد شد، چرا که حضور بلاک‌باسترهایی چون "پلنگ سیاه"، "انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت"، "ددپول ۲"، " مأموریت: غیر ممکن - سقوط" و "ماما میا! دوباره شروع شد" و ستاره‌های این فیلم‌ها در مراسم، تضمین می‌شود
.
- همچنین قرار است پخش مراسم اسکار کم‌تر از سه ساعت زمان ببرد و معنایش این است در میان ۲۴ رشته، برندگان بعضی رشته‌ها در فاصله بین آگهی‌های بازرگانی اعلام خواهند شد و بعدتر به نسخه تدوین‌شده مراسم اضافه می‌شوند. در بخشی از نامه اخیر آکادمی آمده است: «ما متعهد می‌شویم که برنامه‌ای سرگرم‌کننده را در مدت سه ساعت تولید کنیم و رضایت مخاطبان‌مان در سراسر دنیا را برآورده سازیم»
.
- اگرچه جزییات رشته جدید جوایز اسکار هنوز اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد آکادمی در پی راهی برای صدور مجوز رقابت فیلم‌های ابرقهرمانی در کنار دیگر تولیدات سال باشد. چنانچه این گمانه‌زنی درست باشد، فیلم پرفروش «پلنگ سیاه» از شانس بالایی برای حضور در این رشته برخوردار است. اسکار سال بعد مثل اکثر دوره‌های اخیر در اواخر ماه فوریه برگزار می‌شود، ولی مراسم سال ۲۰۲۰ در روز یکشنبه ۹ فوریه برگزار خواهد شد
.
💭 نظر شما در مورد تغییرات ایجاد شده در مراسم اسکار چیه؟
____________________
#Oscar #Oscar2019 #Movie #Film
Read more
. آمازون فیلم جدید و پرستاره «وودی آلن» را بایگانی می‌کند ! . منابع نزدیک به فیلم جدید «وودی آلن» ...
Media Removed
. آمازون فیلم جدید و پرستاره «وودی آلن» را بایگانی می‌کند ! . منابع نزدیک به فیلم جدید «وودی آلن» مدعی شده‌اند که علی‌رغم قرارداد آلن با آمازون برای تولید سه فیلم دیگر، احتمال آن وجود دارد که آخرین ساخته او هرگز اکران نشود. . فیلمبرداری «A Rainy Day in New York» به کارگردانی وودی آلن اکتبر سال ... .
آمازون فیلم جدید و پرستاره «وودی آلن» را بایگانی می‌کند !
.
منابع نزدیک به فیلم جدید «وودی آلن» مدعی شده‌اند که علی‌رغم قرارداد آلن با آمازون برای تولید سه فیلم دیگر، احتمال آن وجود دارد که آخرین ساخته او هرگز اکران نشود.
.
فیلمبرداری «A Rainy Day in New York» به کارگردانی وودی آلن اکتبر سال ۲۰۱۷ به پایان رسیده، اما به نظر می‌رسد که این فیلم در سال ۲۰۱۸ یا شاید هیچ زمان دیگری روی پرده نرود. به نوشته «پیج سیکس»، «روز بارانی» که تولید آن ۲۵ میلیون دلار برای آمازون هزینه داشته توسط این استودیو بایگانی شده است.
.
آمازون در عصر جنبش «MeToo» برای عرضه فیلم «یک روز بارانی در نیویورک» به کارگردانی متهمی چون «وودی آلن» با چالش سختی روبرو است. پس از آنکه «دیلن فارو» دختر خوانده آلن او را متهم به آزار جنسی در سنین کودکی کرد، نام این فیلمساز کهنه‌کار در ماه‌های اخیر تیتر همه رسانه‌های هالیوودی شد.
.
مسئله‌ای که شرایط را برای آمازون سخت‌تر می‌کند این است که طبق گزارش برخی خبرگزاری‌ها فیلم «روز بارانی» حاوی صحنه‌های جنسی میان مردی سالخورده و دختری ۱۵ ساله است. «تیموتی شلمی»، «سلینا گومز»، «ال فنینگ»، «ربکا هال»، و «جود لا» ستارگان این فیلم هستند.
.
تهیه‌کنندگان آمازون در مصاحبه با «پیج سیکس» اعلام کرده‌اند که انتظار داشته‌اند فیلم «روز بارانی» را در سال ۲۰۱۹ روی پرده ببرند و رکورد افتتاحیه آثار آلن را جابجا کنند. آلن پس از پایان فیلمبرداری «روز بارانی» در پاییز سال گذشته فیلمبرداری پروژه جدیدی را آغاز نکرده تا برای اولین بار در چهار دهه گذشته این فیلمساز در یک سال فیلمی جلوی دوربین نبرده باشد. آمازون ژانویه گذشته گفته بود فیلم «روز بارانی» را یا هیچ‌وقت اکران نمی‌کند یا به صورت اینترنتی عرضه می‌کند.
Read more
‌‌ <span class="emoji emoji1f530"></span> دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل ...
Media Removed
‌‌ دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی نگذارید این نقدینگی به سمت بازار ارز و طلا و مسکن سرازیر شود رهبرانقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت: ️ به مشکل نظام بانکی به‌طور جدّی باید رسیدگی بشود؛ این حرفی است که همه میزنند. ️ ... ‌‌
🔰 دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی
❌ نگذارید این نقدینگی به سمت بازار ارز و طلا و مسکن سرازیر شود
🔻 رهبرانقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت:
🔹️ به مشکل نظام بانکی به‌طور جدّی باید رسیدگی بشود؛ این حرفی است که همه میزنند.
🔹️ در نظام بانکی و مشکل نقدینگی‌ای که الان در کشور وجود دارد، اگر چنانچه ما_که حالا بعد عرض خواهم کرد_میتوانستیم با هنرِ هدایت این نقدینگی به کارهای سازنده و مفید، کشور را پیش میبردیم، این نقدینگی نعمت بزرگی بود؛ الان یک بلای بزرگی است؛ واقعاً یک چیز خیلی خطرناکی است.
🔹️ این رقم نقدینگی خیلی رقم فوق‌العاده‌ای است؛ هم رقمش خیلی بالا است، هم رشدش زیاد است؛ ۱۵۰۰ هزار میلیارد یک چیز #افسانه‌ای است.
🔹️ به نظر من مسئله‌ی #بانک‌ها و بخصوص تکیه‌ی روی مسئله‌ی #نقدینگی احتیاج دارد به یک کارگروه دانا، حسّاس، پُرکار، خطرپذیر و شجاع؛ دولت یک کارگروهی تشکیل بدهد.
👈 یک کارگروه قویّ فعّالِ شب‌وروزکار، معیّن بشوند فقط برای اینکه فکر کنند ببینند با مسئله‌ی بانک‌ها و با مسئله‌ی نقدینگی چه‌جوری بایستی برخورد کنند؛ بخشهای جذّابی را برای جذب نقدینگی در نظر بگیرند که البتّه یک فهرستی به من داده شده.
⛔ نگذاریم که این نقدینگی سرازیر بشود به طرف #ارز و به طرف #طلا و به طرف #مسکن و به طرف کالاها، که خب طبعاً به هرجا که این نقدینگی رو کند و هجوم بیاورد، پدر آن منطقه درمی‌آید.
🔺️ البتّه کارگروهی که بخواهند بنشینند و هفته‌ای یک جلسه داشته باشند، فایده‌‌ ندارد؛ باید یک کارگروه دائمِ #شبانه‌روزی از آدمهای فعّال تشکیل بشود، بنشینند واقعاً کار کنند، فکر کنند، سرِ یک ماه، دو ماه، سه ماه یک برنامه‌ی کاری روشنی مشخّص کنند و بیاورند بدهند به آقای رئیس‌جمهور، دستور اقدام داده بشود و بلافاصله مشغول عمل بشوند؛ ... یعنی یک‌چنین چیزی لازم است. ۹۷/۴/۲۴
Read more
. لازم شد توضیحاتی در مورد تصمیم اخیر سایت 500px بدم. . اما چرا لازم شد؟چون که یکی از فروشگاه‌هایی ...
Media Removed
. لازم شد توضیحاتی در مورد تصمیم اخیر سایت 500px بدم. . اما چرا لازم شد؟چون که یکی از فروشگاه‌هایی که امروزه برای جذب مخاطب فقط شروع به منتشر کردن تیتر خبرها میکنند باعث شدند که دو نفر به اشتباه بیفتند.کلا آقا من رو دنبال کنید دیگه....بهتر از اینجا کجا میتونید پیدا کنید.😀 . این سایت در یک ماه ... .
لازم شد توضیحاتی در مورد تصمیم اخیر سایت 500px بدم.
.
اما چرا لازم شد؟چون که یکی از فروشگاه‌هایی که امروزه برای جذب مخاطب فقط شروع به منتشر کردن تیتر خبرها میکنند باعث شدند که دو نفر به اشتباه بیفتند.کلا آقا من رو دنبال کنید دیگه....بهتر از اینجا کجا میتونید پیدا کنید.😀
.
این سایت در یک ماه گذشته اعلام کرده بود که بخش فروش عکس‌ها(market place) تعطیل میشه و در همکاری با گتی ایمیجز و vcg( آژانس عکس چین) عکس‌ها برای فروش گذاشته میشه...
اتفاق دیگه که باعث ناراحتی مخاطب شد حذف تمامی Creative Commons ها از عکس بوده....اما این چی هست...در واقع یه جور حق اجازه استفاده از تصویر بوده که عکاس موقع آپلود می‌داده...مثلا اینکه اگر کسی میخواد می‌تونه از عکس استفاده کنه اما نه برای کارهای تجاری،یا مثلا نمیتونه تغییری در اصل عکس بده،یا می‌تونه برای مونتاژ هم استفاده کنه....خب این خیلی امکان خوبی بود!
اما تیم اجرایی گفتند طبق آمار تقریبا به CC عکس‌ها توجهی نمی‌شده و عملا یه دردسر براشون بوده!اونا هم تصمیم به حذف این امکان کردند.
این کل ماجرا بوده....
.
.
.
#baartarinha #photobyir #travelmagazin #ir_akasbashi #axemruz #ak_30 #nokate_axasi #honar_doostan #aksiine #ir_photographer #iranpx
#discoveriran #untoldiran #iran_tourism #irantrip #must_see_iran #iranemoon #hamgardi #tishineh #am_irangardi #akas_baashi #500px #cc #creativecommons
Read more
‌‌ <span class="emoji emoji1f530"></span> دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل ...
Media Removed
‌‌ دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی نگذارید این نقدینگی به سمت بازار ارز و طلا و مسکن سرازیر شود رهبرانقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت: ️ به مشکل نظام بانکی به‌طور جدّی باید رسیدگی بشود؛ این حرفی است که همه میزنند. ️ ... ‌‌
🔰 دستور رهبر انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی، پرکار، دانا، خطرپذیر و شجاع جهت بررسی مشکل بانک‌ها و نقدینگی
❌ نگذارید این نقدینگی به سمت بازار ارز و طلا و مسکن سرازیر شود
🔻 رهبرانقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت:
🔹️ به مشکل نظام بانکی به‌طور جدّی باید رسیدگی بشود؛ این حرفی است که همه میزنند.
🔹️ در نظام بانکی و مشکل نقدینگی‌ای که الان در کشور وجود دارد، اگر چنانچه ما_که حالا بعد عرض خواهم کرد_میتوانستیم با هنرِ هدایت این نقدینگی به کارهای سازنده و مفید، کشور را پیش میبردیم، این نقدینگی نعمت بزرگی بود؛ الان یک بلای بزرگی است؛ واقعاً یک چیز خیلی خطرناکی است.
🔹️ این رقم نقدینگی خیلی رقم فوق‌العاده‌ای است؛ هم رقمش خیلی بالا است، هم رشدش زیاد است؛ ۱۵۰۰ هزار میلیارد یک چیز #افسانه‌ای است.
🔹️ به نظر من مسئله‌ی #بانک‌ها و بخصوص تکیه‌ی روی مسئله‌ی #نقدینگی احتیاج دارد به یک کارگروه دانا، حسّاس، پُرکار، خطرپذیر و شجاع؛ دولت یک کارگروهی تشکیل بدهد.
👈 یک کارگروه قویّ فعّالِ شب‌وروزکار، معیّن بشوند فقط برای اینکه فکر کنند ببینند با مسئله‌ی بانک‌ها و با مسئله‌ی نقدینگی چه‌جوری بایستی برخورد کنند؛ بخشهای جذّابی را برای جذب نقدینگی در نظر بگیرند که البتّه یک فهرستی به من داده شده.
⛔ نگذاریم که این نقدینگی سرازیر بشود به طرف #ارز و به طرف #طلا و به طرف #مسکن و به طرف کالاها، که خب طبعاً به هرجا که این نقدینگی رو کند و هجوم بیاورد، پدر آن منطقه درمی‌آید.
🔺️ البتّه کارگروهی که بخواهند بنشینند و هفته‌ای یک جلسه داشته باشند، فایده‌‌ ندارد؛ باید یک کارگروه دائمِ #شبانه‌روزی از آدمهای فعّال تشکیل بشود، بنشینند واقعاً کار کنند، فکر کنند، سرِ یک ماه، دو ماه، سه ماه یک برنامه‌ی کاری روشنی مشخّص کنند و بیاورند بدهند به آقای رئیس‌جمهور، دستور اقدام داده بشود و بلافاصله مشغول عمل بشوند؛ ... یعنی یک‌چنین چیزی لازم است. ۹۷/۴/۲۴
__
#khamenei
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#خامنه_ای
#آرامش_امت
Read more
‌‌‌ ‌بیانات مهم رهبر انقلاب خطاب به #مجلس درباره عدم پیوستن به معاهدات بین‌المللی که برای نظام مشکل‌ساز است‌ ‌ ‌ رهبرانقلاب در دیدار اخیر مجلس: گاهی اوقات یک قانونی تصویب میشود که معلوم است عملی نیست، یعنی کار کارشناسی نشان نمیدهد که اگر این قانون تحقّق پیدا کرد، این کار عملیّاتی خواهد شد؛ ... 🚨 ‌‌‌
‌بیانات مهم رهبر انقلاب خطاب به #مجلس درباره عدم پیوستن به معاهدات بین‌المللی که برای نظام مشکل‌ساز است‌

‌ 🔻رهبرانقلاب در دیدار اخیر مجلس: گاهی اوقات یک قانونی تصویب میشود که معلوم است عملی نیست، یعنی کار کارشناسی نشان نمیدهد که اگر این قانون تحقّق پیدا کرد، این کار عملیّاتی خواهد شد؛ [این] کنار گذاشته بشود.
‌‌‌‌
🔹یا بعضی از اوقات، خلاف مصالح کشور است که حالا این قاعدتاً عمداً در مجلس صورت نمیگیرد. همین‌جا من اشاره کنم به این مسائل کنوانسیون‌ها و این معاهدات بین‌المللی. ببینید؛ این معاهدات بین‌المللی که به آن در لغت فرنگی گفته میشود کنوانسیون، در اصل در یک نقطه‌ای پخت‌وپز میشود که اطراف قضیّه، مِن‌باب مثال آن ۱۰۰ کشور یا ١۵۰ کشور که بعداً به آن میپیوندند، هیچ تأثیری در آن پخت‌وپز اوّلیّه ندارند. یک جایی بالاخره چند قدرت بزرگ در مجموعه‌های هیئتهای فکری‌شان -به قول خودشان اتاق فکرشان- می‌نشینند برای یک منافعی و مصالحی که برای خودشان تعریف کردند، یک چیزی را پخت‌وپز میکنند، بعد این را به‌وسیله‌ی دولتهایی که همسوی با آنها هستند یا مرعوب آنها هستند یا دنباله‌رو آنها هستند و خیلی منافعی هم در این کار ندارند، تصویب میکنند؛ اگر یک دولت مستقلّی هم پیدا بشود -حالا مثل جمهوری اسلامی- که مثلاً بگوید «من این را قبول ندارم؛ این #کنوانسیون را، این معاهده‌ی بین‌المللی را قبول ندارم»، سرش میریزند که «آقا! ۱۲۰ کشور، ١۵۰ کشور، ۲۰۰ کشور این را قبول کردند؛ شما چطور قبول نمیکنید؟» کنوانسیون‌ها غالباً این[جور] است.
‌‌‌‌
🔹[گفته میشود] حالا چه‌کار بکنیم؟ بعضی از این معاهدات بین‌المللی و کنوانسیون‌ها موادّ مفیدی دارند. خیلی خوب، اشکالی ندارد؛ بنده هم در مورد همین چیزهایی که اخیراً در مجلس مطرح شد در این چند ماه اخیر، گفتم مجلس مستقلّاً خودش قانون بگذراند.
‌‌
🔹فرض کنیم [موضوع] مبارزه‌ی با #تروریسم یا با #پولشویی است؛ خیلی خب، #مجلس شورای اسلامی یک مجلس رشید و عاقل و بالغی است و پشتوانه‌های کاریِ خیلی خوبی هم دارد؛ بنشینند یک قانون بگذرانند؛ این #قانون، قانون مبارزه‌ی با پولشویی است، هیچ مشکلی هم ندارد، شرایط زیادی‌ای هم ندارد و همان کاری که خود شماها میخواهید بکنید، در این قانون مندرج است؛ این مهم است.
‌‌
🔺هیچ لزومی ندارد که ما برویم چیزهایی را که نمیدانیم تهَ آن چیست یا حتّی میدانیم که مشکلاتی هم دارد، به‌خاطر آن جهاتِ مثبت و جنبه‌های مثبت، قبول بکنیم. ۹۷/۳/۳۰
Read more
 #ThePunisher پانیشر و بازیگر ایرانیش! حدود یک ماه پیش بود که اعلام شد #شهره_آغداشلو در نقش فرح ...
Media Removed
#ThePunisher پانیشر و بازیگر ایرانیش! حدود یک ماه پیش بود که اعلام شد #شهره_آغداشلو در نقش فرح مدنی، مادر دایانا مدنی، به جمع بازیگران این سریال اضافه شده. جزئیات دقیقی از نقشش اعلام نشده. در این حد که او یک روانپزشک موفق ایرانی مقیم آمریکاست و بیشتر عمر خود را در این کشور زندگی کرده. و اما خود ... #ThePunisher
پانیشر و بازیگر ایرانیش!
حدود یک ماه پیش بود که اعلام شد #شهره_آغداشلو در نقش فرح مدنی، مادر دایانا مدنی، به جمع بازیگران این سریال اضافه شده. جزئیات دقیقی از نقشش اعلام نشده. در این حد که او یک روانپزشک موفق ایرانی مقیم آمریکاست و بیشتر عمر خود را در این کشور زندگی کرده.
و اما خود سریال که قرار بود در همین ماه اکتبر پخش بشه که خب به خاطر اتفاقات اخیر لاس وگاس و کنسل شدن پنل این سریال در کمیک کان پخشش به تعویق افتاد و قرار بر این شد که هر 13 قسمت فصل اول این سریال در تاریخ 17 نوامبر امسال (26 آبان) از سمت نت فلیکس پخش بشه.
طوری که گفته شده این سریال قراره به تاریک‌ترین و خشن‌ترین سریال مشترک مارول و نت‌فلیکس تبدیل شود.
به شدت منتظرم این سریال شروع بشه. چرا که همیشه ترکیب مارول و نتفلیکس خوب از آب در اومده. این یکی که دیگه جای خود داره و هر موقع اسمش رو میشنوم یاد بازیش و اون 3تا CD ای میفتم که... بگذریم.
#JonBernthal #JasonR_Moore #EbonMoss_Bachrach #MichaelNathanson #JaimeRayNewman #AmberRoseRevah #PaulSchulze #DanielWebber #DeborahAnnWoll #RipleySobo #TvShow #Marvel #Netflix #Movie #Daredevil #Defenders #TvFan #TvWorld #سریال #پانیشر #نتفلیکس #مارول
Read more
پنج اسفند و قبل و بعد از آن به شما دوستان وعده خبرهای خوشی در پایان تابستان نود و هفت درباره ی نیروی هوایی ...
Media Removed
پنج اسفند و قبل و بعد از آن به شما دوستان وعده خبرهای خوشی در پایان تابستان نود و هفت درباره ی نیروی هوایی دادم راستش از تمامی خبرها و رونمایی ها در جریان نیستم اما همینکه از آن روز تا به امروز دل شما دوستانم را به قدرت جدید نیروی هوایی خوشحال نگه داشتم و امروز صدق گفته خود را میبینم بسیار خوشحالم این یکی ... پنج اسفند و قبل و بعد از آن به شما دوستان وعده خبرهای خوشی در پایان تابستان نود و هفت درباره ی نیروی هوایی دادم راستش از تمامی خبرها و رونمایی ها در جریان نیستم اما همینکه از آن روز تا به امروز دل شما دوستانم را به قدرت جدید نیروی هوایی خوشحال نگه داشتم و امروز صدق گفته خود را میبینم بسیار خوشحالم این یکی دو ماه اخیر نبوده ام و میدانم بسیار دلخورید بنده را ببخشید بخاطر کم کاری اینکه خودم در این عرصه هستم و چیزهایی بدانم سخت است برایم که با شما به اشتراک نزارم اما تقریبا چندین هفته ای هست که اجازه فعالیت در فضای مجازی از بنده به طور جد گرفته شده است سخت بود همان زمان بازگو کنم اما دوستان کشور به سمت مراحل بسیار حساسی رفته که طبیعتاً عذر بندرو خواستند بنده با همان توان گذشته هستم شاید در کنارت نباشم اما قلبم پیش شماست مطمئن باشید تلاشم برای رفع این محدودیت است تا حداقل با شما هم سخن بمانم ... مجلات زیادی به بنده درخواست همکاری دادن پیج های رسمی سفارت خانه ها مجلات نظامی غربی و حتی پیج های جاسوسی زیادی در فالوورهای بنده رو به ازدیاد رفت و صلاح مسئولین سکوت بنده هست بهرحال امید را زنده نگه دارید دشمن برای ماه ها و یکی و دو سال آتی برنامه های زیادی چیده اما ما هم فیوزشان را با قدرت نمایی های جدید میسوزانیم هم تمام مشکلات را حل و پرچم را به فرزند فاطمه خواهیم رساند ... دل همه ی ما از این روزهای کشور خون است از اقتصاد و رانت و غیره ... هر روز میشنویم و کلنجار میرویم تنها جای اعتراض یک هم خون و هم وطن من دیگر جایی در صدا و سیمای کشورش ندارد و همه در اینستاگرام و تلگرام محصور شده ایم اینجا هم حرفمان به گوش کسی نمی‌رود پس مثل همیشه یک چیز را میگویم حتی همه هم بد شدند تو ایمانت را حفظ کن خداوند عاشق صبر کنندگان است .. به زودی دست الهی کارهای عجیبی می‌کند یا علی
Read more
@mehdisoltanisarvestanii گفت‌وگوی مفصل با #دکتر_مهدی_سلطانی، بازیگر نقش حاج علی در سریال «پدر» این ...
Media Removed
@mehdisoltanisarvestanii گفت‌وگوی مفصل با #دکتر_مهدی_سلطانی، بازیگر نقش حاج علی در سریال «پدر» این «پدر» با بقیه فرق دارد چهارشنبه 10 مرداد 1397 ساعت 21:00 سریال «پدر» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی که این روزها از شبکه دو پخش می‌شود هم حاشیه زیاد دارد و ... @mehdisoltanisarvestanii
گفت‌وگوی مفصل با #دکتر_مهدی_سلطانی، بازیگر نقش حاج علی در سریال «پدر»
این «پدر» با بقیه فرق دارد
چهارشنبه 10 مرداد 1397 ساعت 21:00
سریال «پدر» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی که این روزها از شبکه دو پخش می‌شود هم حاشیه زیاد دارد و هم مخاطب.
#دکتر_مهدی_سلطانی هم با بازی در نقش «حاج‌علی تهرانی» خوش می‌درخشد. مرد پولدار، خوش‌تیپ، مذهبی و بنز سوار قصه «پدر» که روابط خاص و متفاوتی با پسرش «حامد» قهرمان اصلی قصه این سریال دارد. اگر سریال «پدر» طبق وعده قبلی در ماه رمضان پخش می‌شد آن وقت سلطانی تبدیل به یکی از رکوردداران بازی در سریال‌های ماه رمضانی می‌شد اما همین الان هم در حال تبدیل به یکی از رکوردداران بازی در نقش پدر است. او کلکسیونی از نقش‌های متفاوت پدر در کارنامه‌اش دارد و «حاج علی» تصویر جدیداو از پدر است. به مناسبت پخش سریال «پدر» سراغ سلطانی رفتیم و گفت‌وگویی مفصل درباره متن و حاشیه این سریال با او انجام دادیم.
این خوش شانسی یا هوشمندی مهدی سلطانی است که طی یک دهه اخیر تقریبا 80 درصد سریال‌هایی که بازی کرده مناسبتی بوده است ؟! یا مناسبتی مثل ماه رمضان و سریال‌های «در مسیر زاینده‌رود»، «هفت سنگ»، «مادرانه»، «زیر پای مادر» و «مدینه» یا حتی مناسبتی مثل هفته نیروی انتظامی با سریال «دیوار». مناسبت‌هایی که بیش از هر زمانی امکان دیده شدن بازیگر در یک سریال تلویزیونی وجود دارد.
فکر می‌کنم هر دو. خب بعضی از این سریال‌ها قرار نبود برای ماه رمضان ساخته شود مثل مادرانه! قرار بود یک سریال 50 قسمتی باشد اما شبکه راف کات‌ها را که دیده بودند تشخیص دادند در ماه رمضان پخش شود. البته هم خوشحال بودیم چون ماه رمضان مردم بیشتر سریال‌های تلویزیونی را می‌بینند از یک جهت هم ناراحت چون مجبور بودیم یک سریال 50 قسمتی را 30 قسمتی کنیم. طبیعتا خیلی از ماجراها حذف و برخی هم فشرده شد تا به آن تعداد قسمت مورد نظر برسیم. به نظرم این خوش شانسی بود. یا مثلا سریال طنز «هفت سنگ» که آن هم قرار نبود برای ماه رمضان باشد اما شبکه سه تشخیص داد آن را در این ماه پخش کند.
اول کار هم که سریال «در مسیر زاینده رود» و شخصیت بهزاد مصیب و ماه رمضان...
البته آن کار از اول...
پ.ن دوستان گرامی به دلیل محدودیت نوشتاری درصورت تمایل برای خواندن متن کامل این مصاحبه زیبا به کانال تلگرامی هواداران دکتر سلطانی مراجعه فرمایید. 👇
t.me/mehdisoltanisarvestanii
Read more
افشای اختلاس ۲۲ میلیون دلاری یکی از سرداران سپاه؛ آیا شعار مبارزه با فساد جدی است؟ یکی از سرداران سپاه پاسداران در نخستین‌ دور از تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی و به بهانه‌ی خرید هلیکوپترهای آمریکایی، ۲۲ میلیون دلار اختلاس کرده و تا کنون نیز این پول را به بیت‌المال بازنگردانده است. اوا ... ✔افشای اختلاس ۲۲ میلیون دلاری یکی از سرداران سپاه؛ آیا شعار مبارزه با فساد جدی است؟
یکی از سرداران سپاه پاسداران در نخستین‌ دور از تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی و به بهانه‌ی خرید هلیکوپترهای آمریکایی، ۲۲ میلیون دلار اختلاس کرده و تا کنون نیز این پول را به بیت‌المال بازنگردانده است. اوا تودی از اختلاس ۲۲ میلیون دلاری سردار سرتیپ دوم پاسدار خلبان «عبدالرضا بهرامی» مدیرعامل پیشین شرکت هلیکوپتری «نوید تک» وابسته به هلال احمر و فرمانده سابق پایگاه هوایی سپاه در شیراز خبر داد.
سردار «بهرامی» در سال ۱۳۹۳ با شناسایی تعدادی از دلالان و با هماهنگی تعداد دیگری از سرداران سپاه در شرکت سپانیر قرارگاه خاتم‌الانبیاء، با برنامه‌ریزی قبلی مبلغ ۲۲ میلیون دلار پول دریافت کرد تا به بهانه دور زدن تحریم‌ها، تعدادی هلیکوپتر بل آمریکایی را وارد کشور کند.
وی که آن زمان در هیئت مدیره شرکت هلی‌کوپتری «هلی آریا» واقع در یک برج بسیار لوکس در جماران تهران فعالیت می‌کرد، با انتقال این پول به ترکیه، تنها یک فروند هلی‌کوپتر بل ۴۱۲ را به جزیره‌ی کیش وارد کرد و پس از آن به بهانه‌ی آن‌که بقیه‌ی پول‌ها در حساب بانکی دلال اروپایی توقیف شده، از انتقال آن به کشور خودداری کرد.
پس از این اختلاس بزرگ و گزارش رده‌ی نظامی به رده‌ی حفاظتی، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا) به موضوع وارد شد و با بازداشت چند روزه‌ی «بهرامی» و «حسین شریف‌آبادی» از مسئولین سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، پی به فساد مالی سازماندهی شده‌ای برد که یک سر آن در اداره حفاظت اطلاعات قرارگاه خاتم‌الانبیاء و یک سر دیگر آن چندین سردار بزرگ سپاه قرار داشتند.
با ناامیدی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه از بازگشت این پول به کشور و اطمینان از بلوکه شدن آن در حساب دلال اروپایی، «سردار سرتیپ دوم پاسدار عبدالرضا بهرامی» به بازنشستگی اجباری درآمد.✔ در سازمان حفاظت اطلاعات سپاه خبر داده‌اند که «بهرامی» طی ماه‌های اخیر و با افزایش تلاطم بازار ارز در ایران، این مبلغ را در حساب چند صراف ترکیه‌ای قرار داده تا با فروش دلار و تبدیل آن به ریال به وسیله‌ی دستگاه پُز، وجه مربوطه را به حساب وی در بانک انصار انتقال دهند و بدین‌وسیله با یک عملیات پول‌شویی حساب شده، این مبلغ به حساب‌های شخصی وی و چندین نفر دیگر در حال انتقال است.
✔گفتنی است پس از افشای این فساد سازمان یافته در برنامه «آخر هفته»، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه مجددا سردار خلبان «عبدالرضا بهرامی» را تحت تعقیب و تحقیقات خود قرار داده است. - #regrann
Read more
آبادان سیتی ....موزه بنزین خانه آبادان با تشکر از آقای صرفه جو 😎😎😎 جایگاه قدیمی آبادان به عنوان ...
Media Removed
آبادان سیتی ....موزه بنزین خانه آبادان با تشکر از آقای صرفه جو 😎😎😎 جایگاه قدیمی آبادان به عنوان نخستین جایگاه سوخت در #ایران در سال 1306 شمسی (1927 میلادی) در مرکز شهر آبادان توسط #کمپانی بریتیش پترولیوم (BP) احداث شد. این مکان ابتدا جهت توزیع و فروش #نفت_سفید مورد استفاده قرار می گرفت و حلب ... آبادان سیتی
....موزه بنزین خانه آبادان
با تشکر از آقای صرفه جو
😎😎😎
جایگاه قدیمی آبادان به عنوان نخستین جایگاه سوخت در #ایران در سال 1306 شمسی (1927 میلادی) در مرکز شهر آبادان توسط #کمپانی بریتیش پترولیوم (BP) احداث شد. این مکان ابتدا جهت توزیع و فروش #نفت_سفید مورد استفاده قرار می گرفت و حلب های پرشده از مواد نفتی در آن به فروش می رسید. با گذشت #زمان و با ورود #اتومبیل، این جایگاه به پمپ بنزین تبدیل شد.
هنگام سوخت گیری در این پمپ بنزین، ابتدا فرآورده های نفتی که در مخازن پرچی نگهداری و با استفاده از تلمبه های دستی به ظروف پیمانه ای منتقل و سپس بر اساس نیاز هر مصرف کننده، سوخت به وی تحویل داده می شد.

پس از موافقت وزیر نفت با راه اندازی موزه های نفت در #آبادان، پنج نقطه از #اماکن #تاریخی و قدیمی صنعت نفت در این منطقه شامل نیروگاه شماره یک پالایشگاه آبادان، بخش قدیمی واحدهای عملیاتی، همچنین کارگاه ریخته گری و مخازن قدیمی، اسکله و جراثقیل اکوان و گوگرد، آموزشگاه فنی و حرفه ای (Artisan #School #)، خانه های تشریفاتی و جایگاه پمپ بنزین در فاز اول براي تبديل به موزه هاي نفت در دستور کار قرار گرفت.

در همین راستا فاز مطالعاتی و پژوهشی این پروژه و به موازات آن شناسایی و گردآوری اشیا و اسناد قدیمی صنعت نفت در سراسر کشور به ویژه مناطق عملیاتی آغاز و پس از پایان مطالعات و تحقیقات، در دی ماه سال 1394، موزه بنزین خانه آبادان وارد فاز عمرانی و اجرایی شد.

یک ساختمان قدیمی 90 ساله با دو اتاقک خالی و متروکه که نمای بیرونی آن طی سال های اخیر به شیوه ای ناشیانه مرمت شده، دو مخزن بزرگ و پرچی و یک ساختمان 60 ساله که تا چندی پیش به عنوان انبار پخش مورد استفاده قرار می گرفت، همه آن چیزی بود که تا یک سال پیش، از نخستین پمپ بنزین کشور بر جای مانده بود.

حال بعد از گذشت یک سال، این جایگاه شکل و شمایل تازه­ای به خود گرفته است. دیگر از آن ساختمان های متروک با اتاقک های تاریک و رنگ پریده، مملو از ضایعات و در و پنجره های مسدود و خاک گرفته، خبری نیست. حالا گل و لای و کف پوش های نتراشیده و نخراشیده محوطه، جای خود را به گیاهان و درختان زیبای بومی منطقه به ویژه نخل های سر به فلک کشیده داده است.

موزه "بنزین خانه" با مساحت 1856 متر مربع، همجوار با جایگاه جدید پمپ بنزین در مرکز شهر و مقابل شورای شهر آبادان، واقع شده است. در کنار درب اصلی موزه که به خیابان شهرداری باز می شود، تابلوی موزه باعنوان "اولین جایگاه پمپ بنزین ایران" در کنار تصویری قدیمی از بنای اولیه ساختمان به چشم می خورد.
راحله خالقی
Read more
. « #شام_مخصوص» اثر #هرمان_کخ را می‌توان موفق‌ترین کتاب ادبیات هلند در سال‌های اخیر دانست. #کُخ ...
Media Removed
. « #شام_مخصوص» اثر #هرمان_کخ را می‌توان موفق‌ترین کتاب ادبیات هلند در سال‌های اخیر دانست. #کُخ متولد سال ۱۹۵۳ میلادی در شهر آرنهم هلند و داستان‌نویس و بازیگر است. این رمان تاکنون به ۳۵ زبان دنیا ترجمه و در ۳۷ کشور منتشرشده و با فروش خیره‌کننده‌ی بین‌المللی خود شهرت فراوانی برای نویسنده‌اش ... .
« #شام_مخصوص» اثر #هرمان_کخ را می‌توان موفق‌ترین کتاب ادبیات هلند در سال‌های اخیر دانست.

#کُخ متولد سال ۱۹۵۳ میلادی در شهر آرنهم هلند و داستان‌نویس و بازیگر است. این رمان تاکنون به ۳۵ زبان دنیا ترجمه و در ۳۷ کشور منتشرشده و با فروش خیره‌کننده‌ی بین‌المللی خود شهرت فراوانی برای نویسنده‌اش به ارمغان آورده‌است.

شام مخصوص داستان دو خانواده است که در تلاشند مهم‌ترین تصمیم زندگی‌شان را بگیرند. در عصری تابستانی در آمستردام و سر میز شام؛ داستانی که باعث می‌شود از روزمرگی فاصله بگیرید و جلوه‌هایی ناب از ادبیات هلند را تجربه کنید.

وال‌استریت ژورنال رمان شام مخصوص را با اثر مشهور گیلیان فلین مقایسه کرده و آن را «دختر گمشده‌ی اروپا» نامیده‌است. به تازگی هم فیلمی بر اساس این کتاب ساخته شده و روی پرده سینماهای جهان رفته‌است، ضمن این‌که این اثر، بهترین کتاب سال ۲۰۰۹ به انتخاب مردم نیز شده‌است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

ما برای خوردن شام به رستورانی مخصوص رفتیم. اینجا نمی‌خواهم اسمی از رستوران ببرم برای اینکه از فردا همه مردم هجوم خواهند آورد تا ما را از نزدیک ببینند. چون شاید فکر بکنند ما هنوز هم به آنجا می‌رویم، ولی باید بگویم که ما دیگر هیچ‌وقت به آنجا نمی‌رویم. سرژه این رستوران را رزرو کرده بود. رزرو رستوران کار همیشگی او بود. این رستوران از آن جاهایی بود که باید آن را از سه ماه پیش رزرو می‌کردید.

شاید هم از شش و یا هشت ماه قبل که در واقع ما این کار را نکرده بودیم. خود من هیچ علاقه‌ای به اینکه از سه ماه پیش جایی را برای شام خوردنم رزرو کنم ندارم، ولی مثل اینکه خیلی از مردم مشکلی با این موضوع ندارند. اگر تاریخ‌شناسان در قرن‌های آینده بخواهند انسان‌های قرن بیست و یکم را بررسی کنند، کافی است نگاهی به لیست رزرویشن کامپیوترهای اینچنین رستوران‌هایی بیندازند تا به برخی از عادت‌های این دوره و زمونه پی‌ببرند. خیلی اتفاقی متوجه شده‌ام که این رستوران‌ها تمامی مشخصات مشتریانشان را در فایل‌های خود ذخیره می‌کنند؛ مثلاً زمانی که آقای «ل» دفعه پیش حاضر بوده‌است که سه ماه برای رزرو یک میز صبر کند، دفعه بعد خیلی راحت می‌تواند حتی پنج ماه هم برای میزی در کنار دستشویی صبر کند.

عنوان : شام‌ مخصوص
نویسنده : هرمان کُخ
مترجم : مهرنوش گلشاهی‌فر
@mehrnooshgf
ناشر : ستاک ‌
@setakpub
#کتابخوار
#کتابخوار_ادبیات_هلند
Read more
خانمی 30 ساله و دارای ارشد و در اداره‌ای، کارمند پیمانی هستم. در این چند سال اخیر، خواستگارهایی داشتم ...
Media Removed
خانمی 30 ساله و دارای ارشد و در اداره‌ای، کارمند پیمانی هستم. در این چند سال اخیر، خواستگارهایی داشتم که اکثریت مناسب من نبودند و رد کردم تا این که ۵ ماه پیش دوستم، مرا برای برادرش خواستگاری کرد. ایشان هم فوق لیسانس و در یک اداره دولتی، کارمند است، ولی پست شغلی‌اش چندان بالا نیست. (در قسمت نگهبانی ... خانمی 30 ساله و دارای ارشد و در اداره‌ای، کارمند پیمانی هستم. در این چند سال اخیر، خواستگارهایی داشتم که اکثریت مناسب من نبودند و رد کردم تا این که ۵ ماه پیش دوستم، مرا برای برادرش خواستگاری کرد. ایشان هم فوق لیسانس و در یک اداره دولتی، کارمند است، ولی پست شغلی‌اش چندان بالا نیست. (در قسمت نگهبانی کار می‌کند.) و بناست به پست بالاتر ارتقاء یابد. به همین خاطر فعلا ادامه خواستگاری را تا ارتقاء شغلی ایشان معلق کردیم. در حال حاضر 5 ماه است که صبر کردیم تا ایشان ارتقاء شغلی پیدا کند، ولی فعلا خبری نشده است. ایشان از جهت شخصیتی و خانوادگی، پسر سالم و خوبی است و به دلم نشسته است، ولی خواهرم می‌گوید: این پسر در شأن تو نیست و تو با این موقعیت می‌توانی با فرد بهتری ازدواج کنی. از طرفی عمه‌ای دارم که اگر متوجه شغل خواستگارم شود، حتما سوژه‌ای برای طعنه و کنایه زدن در میان اقوام و فامیل پیدا می‌کند و حرف و حدیث و نگاه‌های مردم، مرا نگران می‌کند. لطفا مرا راهنمایی کنید.

پاسخ اجمالی:
شأن خانوادگی را به شغل و کار ربط دادن، اصلاً درست نیست. از طرفی هر شغلی در جایگاه خودش ارزشمند است و یک ضرورت به حساب می‌آید. از طرفی ملاک برتری شخصیتی انسان‌ها براساس آموزه های دینی، داشتن ایمان، اخلاق، منش و رفتار آدمی است نه مسائل مادی که ممکن است هر لحظه با یک اتفاق آن را از دست داد. بنابراین به جای تمرکز روی مسئله کار ایشان، بررسی کنید نسبت به ایشان شناخت دارید و اینکه چقدر در درک، فهم، فکر، علایق و سلایق، خواستها و تمایلات‌تان و ... دیدگاه‌های نزدیک به هم دارید؟

پاسخ تفصیلی:
قطعا مسائلی مهم تر از مسئله کار و شغل ایشان وجود دارد که لازم است شما برای شناخت بهتر خواستگارتان به آنها توجه بیشتری کنید؛ از جمله اینکه آیا از جهات اعتقادی، اخلاقی، رفتاری، فکری، فرهنگی و خانوادگی از تناسب کافی برخوردار هستید یا نه؟ از طرفی شأن خانوادگی را به شغل و کار ربط دادن، اصلاً درست نیست؛ چرا که هر شغلی در جای خود ارزشمند و ضروری است. متاسفانه نگاه از بالا به پایین نسبت به برخی از مشاغل در جامعه ما می‌تواند ناشی از غرور و خودبرتربینی باشد، در حالی که ملاک برتری شخصیتی انسان‌ها براساس آموزه‌های دینی، داشتن ایمان، اخلاق، منش و رفتار آدمی است نه مسائل مادی که ممکن است هر لحظه با یک اتفاق آن را از دست داد.
اینکه وضعیت خواستگارتان را تا ارتقاء شغلی معلق کردید، کار درستی نیست؛ چرا که از یک طرف سن شما در حال بالا رفتن است و ...
‌‌
ادامه مطلب در قسمت نظرات ...
‌‌
#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #خواستگار #سرزنش #شغل
Read more
. سلام، خیلی وخته بی خبر گذاشتیم. شرمنده همه. کمابیش که یه عده در جریان هستید و بقیه عزیزانی که در ...
Media Removed
. سلام، خیلی وخته بی خبر گذاشتیم. شرمنده همه. کمابیش که یه عده در جریان هستید و بقیه عزیزانی که در جریان نیستن، هیپ هاپی ها دیگه فعالیت نمیکنه این پست آخر این صفحه است، و بعد ازین اکانت غیرفعال میشه. بابت دیر گذاشتن این پست هم عذرخواهی میکنم. همینطور عزیزانی که یک ماه اخیر کارهاشونو برامون ... .
سلام،
خیلی وخته بی خبر گذاشتیم. شرمنده همه.
کمابیش که یه عده در جریان هستید و بقیه عزیزانی که در جریان نیستن،
هیپ هاپی ها دیگه فعالیت نمیکنه
این پست آخر این صفحه است، و بعد ازین اکانت غیرفعال میشه.
بابت دیر گذاشتن این پست هم عذرخواهی میکنم.
همینطور عزیزانی که یک ماه اخیر کارهاشونو برامون ارسال کردن و ما نتونستیم وظیفه مونو انجام بدیم.
از همه دوستانی که تو این دو سه سال مارو تحمل کردن واقعا ممنونم🙏❤
دیگه هر کمی و کاستی داشت به بزرگی خودتون ببخشید.
اونچه که از دستم برمیومد متأسفانه بیشتر از این نبود.

پیج هم نه فروخته میشه و نه واگذار، سوال نپرسید.
فعلا به همین وضع میمونه.
حرف دیگه ای ندارم،
شما اگه حرفی، سخنی، انتقادی هر چیزی دارید من در خدمتم.

به امید پیشرفت مخاطبای این موسیقی..... .
مخلص❤
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span> از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار <span class="emoji emoji1f631"></span> . <span class="emoji emoji203c"></span>️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ ...
Media Removed
. از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار . ️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ و رئیس شورای عالی امنیت ملی آمریکا منصوب شده است پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود که ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نخواهد دید. . ️ امسال چهلمین سالگرد انقلاب است و تمام تمرکز سیستم امنیتی آمریکا ... .
🔴 از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار 😱
.
‼️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ و رئیس شورای عالی امنیت ملی آمریکا منصوب شده است پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود که ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نخواهد دید.
.
‼️ امسال چهلمین سالگرد انقلاب است و تمام تمرکز سیستم امنیتی آمریکا به اعتراف بولتون، بر فروپاشی از درون نظام اسلامی است.
از وقایع و شواهد ماه‌های اخیر پیدا است روشی که با آن قصد دارند فروپاشی از درون را رغم بزنند، روش «جنگ هیبریدی»[۱] است.
.
‼️ تئوری منازعه در این جنگ بر این اصل استوار است که هر حکومتی به مانند یک سرزمین پهناور است که در درون خود شکاف‌ها و گسل‌های غیر فعالی دارد. با آغاز به کار این شکاف‌ها و فعال شدن گسل‌ها، زمین(حکومت) شروع به لرزیدن می‌کند و باعث تخریب هر آنچه که روی آن زمین است می‌شود.
.
‼️ تئوری منازعه هیبریدی به حکومتی که در سیبل تهاجم قرار دارد، به مانند سرزمینی نگاه می‌کند که باید با فعال کردن گسل‌های[۲] آن، ویران شود.
در سال گذشته گسل‌های زیادی را فعال و مدیریت کردند، به امید ویران شدن انقلابی که ماحصل تلاش تمام انبیاء، ائمه و خون شهدا می‌باشد. از جمله گسل‌هایی که فعال شد عبارتند از:
.
🔹۱. گسل اختلافات مذهبی بین شیعه و سنی
🔸۲. گسل جدایی کردستان
🔹۳. گسل معیشتی
🔸۴. گسل حجاب
🔹۵. گسل دراویش گنابادی
🔸۶. گسل شیعه انگلیسی و اختلاف شیعه با شبه شیعه
🔹۷. گسل قیمت دلار و جنگ ارزی
.
‼️ این هفت گسل انرژی‌هایی بود که در درون زمین حکومت جمهوری اسلامی جا خوش کرده بودند و هر کدام در ماه‌های پایانی سال گذشته با تحریک دشمن آغاز به فعالیت کردند. مقیاس ریشتر هرکدام از آن‌ها به میزانی نبود که بتواند زمین حکومت انقلاب اسلامی را سرنگون کند...
.
‼️ در روزهای اخیر و در سال جدید، #دلار به عنوان یک گسل پر اهمیت دوباره شروع به فعالیت کرده و امیدوار هستند تا با فعالیت بیش از پیش آن بتوانند جامعه را به ویرانی بکشانند و حکومت را سرنگون کنند.
.
‼️ از ویژگی‌های منازعه هیبریدی این است که مثل هر جنگ دیگری پشتیبانی تمام عیار رسانه‌ای دشمن را به همراه دارد و سعی خواهند کرد کمبود ارز را بسیار شدیدتر از آنچه که در واقعیت هست نشان دهند تا وضعیت بازار را بغرنج کنند و از شرایط به وجود آمده نهایت استفاده را ببرند.
.
#ادامه_در_کامنت_اول
Read more
Loading...
Load More
Loading...