Loading Content...

دوربین ها در

Loading...


Unique profiles
66
Most used tags
Total likes
0
Top locations
ZEEEN, Dolomiti, Tehran, Iran
Average media age
733.7 days
to ratio
11.5
. سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند ...
Media Removed
. سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت به استفاده از حسگر سه‌بعدی، باعث افزایش توجه سونی به تولید این سنسورها برای سال آینده‌ی میلادی  شده است. باتوجه به اشتیاق شرکت‌های‌ تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند همچون اپل نسبت‌به ... .
سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد

اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت به استفاده از حسگر سه‌بعدی، باعث افزایش توجه سونی به تولید این سنسورها برای سال آینده‌ی میلادی  شده است.
باتوجه به اشتیاق شرکت‌های‌ تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند همچون اپل نسبت‌به حسگرهایسه‌بعدی دوربین، انتظار می‌رود که سونی به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی حسگر دوربین، در سال ۲۰۱۹ میلادی حسگرهای سه‌بعدی بیشتری تولید کند.
براساس گفته‌های ساتوشی یوشیهارا، مدیر بخش حسگرهای دوربین سونی، تراشه‌های دوربین سه‌بعدی سونی در دوربین اصلی و سلفی گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ حال آنکه سونی برای افزایش توان پاسخ‌دهی به تقاضای بازار، تولید این سنسور‌ها را از تابستان سال جاری افزایش داده است. یوشیهارا در بین صحبت‌های خود از بیان برنامه‌‌ها و هدفگذاری شرکت سونی برای تولید سنسورهای سه‌بعدی امتناع کرد. وی تنها به ذکر این نکته بسنده کرد که در شرایط کنونی، کسب‌و‌کار در حوزه‌ی حسگرهای سه‌بعدی بسیار سودآور است و بر درآمد سال مالی این شرکت که از ماه آوریل آغاز می‌شود، تأثیرگذار خواهد بود.

چشم‌انداز سونی برای عرضه‌ی حسگر سه‌بعدی، بر صنعت گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی تأثیرگذار خواهد بود. از آنجایی که این رویکرد، باعث تشویق کاربران به ارتقا گوشی‌های هوشمندشان می‌شود، درنتیجه شاهد کاهش رکود اقتصادی در بخش موبایل خواهیم بود. سونی در راستای رسیدن به هدف خود، ابزارهای نرم‌افزاری را در اختیار توسعه‌دهندگان خارجی قرار می‌دهد تا بتوانند تراشه‌های سونی را آزمایش کنند. همچنین توسعه‌دهندگان بتوانند با توسعه‌ی اپلیکیشن‌هایی، راهکارهای بهتری برای ارتباطات ازطریق ایجاد چهره‌ی مجازی کاربران و خرید آنلاین قرار دهند. یوشیهارا که بیش از یک دهه در صنعت دوربین‌ گوشی‌های هوشمند مشغول فعالیت است، در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت:

باتوجه به آنچه شاهد آن هستم، دوربین گوشی‌های هوشمند تغییرات قابل‌توجهی خواهند داشت و انتظار می‌رود شاهد دوربین‌های سه‌بعدی روی گوشی‌های هوشمند باشیم. ممکن است سرعت پذیرش شرکت‌های مختلف برای پشتیبانی از حسگر سه بعدی متفاوت باشد، ولی دیر یا زود حسگر سه بعدی در گوشی‌های هوشمند پذیرفته می‌شود.
به نقل از :zoomit.ir
PuyA

#sony
Read more
Loading...
سال 2008 : سه روز بعد : داستان از نگاه جاستین : سلنا : جاستین وقتی دارم حرف میزنم باید بهم گوش بدی جاستین ...
Media Removed
سال 2008 : سه روز بعد : داستان از نگاه جاستین : سلنا : جاستین وقتی دارم حرف میزنم باید بهم گوش بدی جاستین : اگه ندم ؟ سلنا سرخ شد و با عصبانیت گفت : تو .. تو ..ت...ت..تو چطور جرات میکنی اینطوری با من حرف بزنی من دوس دخترتم .. جاستین : آره اما زور زورکی سلنا : آقا پسر زورزورکی !! دوباره یاد آوری میکنم ... سال 2008 :
سه روز بعد :
داستان از نگاه جاستین :
سلنا : جاستین وقتی دارم حرف میزنم باید بهم گوش بدی
جاستین : اگه ندم ؟
سلنا سرخ شد و با عصبانیت گفت : تو .. تو ..ت...ت..تو چطور جرات میکنی اینطوری با من حرف بزنی من دوس دخترتم ..
جاستین : آره اما زور زورکی
سلنا : آقا پسر زورزورکی !! دوباره یاد آوری میکنم تا یک ماه دیگه قرار داد بستیم که باهم باشیم یادته نه ؟؟
جاستین : اون جلوی دوربین ها بود و سل من تو این دو سال جلو دوربین یه دوس پسر خوب واست بودم من هیچ اشتباهی نکردم
سلنا : اشتباه نکردی ؟؟ این همه آبرو ریزی کردی درسته ؟؟ اصلا نمیفهمم دقیقا هدف تو و زرافه چی بود که اونجوری رفتار کردید .. اونقدر صورتاتون نزدیک بود و دستاتونو تو موهای هم قفل کرده بودید .. نمیدونم شاید این فقط حرف رسانه ها باشه اما میدونی دارن پشت سرتون چیا میگن ؟
جاستین : وا تقصیر من چیه اون موهامو کشید ..........
داشتیم همین طور بحث میکردیم که صدای در اومد سلنا از رو کاناپه ی جفتم بلند شد و رفت درو باز کنه .. میدونم تا در باز بشه هوای سرد تو میاد دیگه چیکارش میشه کرد هر سال نزدیک کریسمس اینجوریه پس از رو کاناپه بلند شدم و رفتم رو صندلی راحتیه نزدیک شومینه نشستم و شعله اش رو زیاد کردم .. چه آرامش خوبی تا قبل از بازگشت سلنا برپاس.. تو حال خودم بودم که
تیلور : بربری فک کنم تو دیگه اماده ی خوردنی حسابی پخته شدی حالا باشو بزار من اونجا بشینم .. یخ بستم من
وا این که خانم لرس اینجا چیکار میکنه ؟؟ سریع از سرجام پا شودم و به تیلور زل زدم سرتا پاش خیس بود یه پالتوی بافتنی تنش بود و موهای بلندش کاملا خیس شده بود با دستاش خودشو بقل کرده بود و داشت میلرزید تغیر رنگ داده بود و آبی شده بود در کل موش آب کشیده بود منم مات و مبهوت بهش زل زده بودم
تیلور : اگه هیز بازیت تموم شد و خوب منو دیدی میتونم بشینم
جاستین: هیز بازی ؟ موش کوچولو تو چی داری که من بخوام اون طوری نگات کنم ؟ فقط از حالت خیسیت متعجبم در ضمن تو خونه ی من چیکار داری ؟؟ تازشم باشه بابا دلم واست سوخت بیا بشین
تیلور یه لبخند ملیح زد و نشست و از تو کیفتش تبلتش رو در اورد و داد به من
من : این دیگه چیه ؟
تی : متن آهنگمون
من : واقعا اینقدر زود نوشتی ؟
تی : من همیشه رو حرفی که میزنم هستم
سال 1986 :
داستان از نگاه زین :
نایل دستمو گرفت و سمت دیوار کشیدم و با تعجب یه برگه رو از رو دیوار کند و گفت :
نایل : داداش باورت نمیشه
زین : اون چیه ؟
نایل : این همون دخترس !!
زین : کدوم دختره ؟
نایل برگه رو به من داد و گفت : ...
Read more
می خواستم خاطره ای از دهه فجر و دوران معلمی خودم بنویسم اما قبلش این خاطره دکتر حسابی سخت مرا مشغول خودش ...
Media Removed
می خواستم خاطره ای از دهه فجر و دوران معلمی خودم بنویسم اما قبلش این خاطره دکتر حسابی سخت مرا مشغول خودش کرد #پروفسورحسابی: ۲۲ سال درس دادم؛ - هیچگاه لیست حضور و غیاب نداشتم. (چون کلاس باید اینقدر جذاب باشد که بدون حضور و غیاب شاگردت به کلاس بیاید) - هیچگاه سعی نکردم کلاسم را غمگین و افسرده نگه ... می خواستم خاطره ای از دهه فجر و دوران معلمی خودم بنویسم اما قبلش این خاطره دکتر حسابی سخت مرا مشغول خودش کرد #پروفسورحسابی:
۲۲ سال درس دادم؛
- هیچگاه لیست حضور و غیاب نداشتم.
(چون کلاس باید اینقدر جذاب باشد که بدون حضور و غیاب شاگردت به کلاس بیاید)
- هیچگاه سعی نکردم کلاسم را غمگین و افسرده نگه دارم!
(چون کلاس، خانه دوم دانش آموز هست)
-هر دانش آموزی دیر آمد، سر کلاس راهش دادم!
(چون میدانستم اگر ۱۰ دقیقه هم به کلاس بیاید؛ یعنی احساس مسئولیت نسبت به کارش)
- هیچگاه بیشتر از دو بار حرفم را تکرار نکردم.
(چون اینقدر جذاب درس میدادم که هیچکس نگفت بار سوم تکرار کن)
- هیچگاه ۹۰ دقیقه درس ندادم!
(چون میدانستم کشش دانش آموز متوسط و کم هوش و باهوش با هم فرق دارد)
- هیچگاه تکلیف پولی برای کسی مشخص نکردم!
(چون میدانستم ممکن است بچه ای مستضعف باشد یا یتیم..) ۷- هیچگاه دانش آموزی درب دفتر نفرستادم.
(چون میدانستم درب دفتر ایستادن یعنی شکستن غرور)
- هیچگاه تنبیه تکی نکردم و گروهی تنبیه کردم!
(چون میدانستم تنبیه گروهی جنبه سرگرمی هست ولی تنبیه تکی غرور را میشکند) - همیشه هر دانش آموزی را آوردم پای تخته، بلد بود.
(چون میدانستم که کجا گیر میکند نمیپرسیدم!) #پ_ن: اما #خاطره_معلمی_من : شاید تنها افتخارم در زندگی این باشد که دوسال تجربه معلم بازی در مدرسه ابتدایی در روستایی به نام بهار در شهرستان شهریار را داشتم ... معلمی کار هرکسی نیست !! من فقط ادایش را در
می آوردم ... در این مدرسه که دانش آموزان ابتدایی بصورت مختلط درس می خوانندبه شدت ارتباط خوبی بین اولیا و معلمین وجود داشت . روزی پنج کیلومتر پیاده راه می رفتم تا از جاده اصلی به روستا برسم .. اولین گروه تئاتر را در مدرسه به مناسبت دهه فجر تشکیل دادم .. و خودم از همان نمایش با یک دوربین اجاره ای که فکر کنم نامش (M9000) بود فیلم گرفتم . نمایش مان در ۲۱بهمن به اجرا در آمد از اهالی روستا و اداره آموزش و پرورش میهمان داشتیم . نام دانش آموزانم را تقریبا یادم هست ولی فامیلی ها را نه ! خانم ها ‌و آقایان : سونیا، لیلا ، مجید ، محمد ... ای کاش بعد از ۲۶سال میدانستم کجایند و چه می کنند؟! اکثرا دوست داشتند معلم ، پزشک یا خلبان بشوند ...معدل بچه ها در سال های قبل از خاطره من حداکثر شانزده بود .سالی که من توفیق داشتم در خدمتشان باشم همگی با معدل بیست قبول شدند ... همیشه باهم دوست بودیم و بازی مهمتر از درس بود ... و وقتی که درس میدادم ... مهمترین موضوع درس بود ...
#امیرحسین_خرمشاهی
#دهه_فجر
#معلم
#روستای_بهار(بها)
#شهرستان_شهریار
Read more
. اگر خاطرتون باشه چند ماه پیش یک دوربین اکشن کمرا به نام Aurora(به معنی شفق قطبی) رو معرفی کردم که توانایی بالایی در ثبت تصاویر شب داشت. . حالا مدتیه که دوربین در بازار عرضه شده و مقایسه‌‌های متنوع با دوربین‌های دیگه و همینطور گوشی‌ها در حال ارائه‌است. . تصویر سمت چپ بالا با اکشن کمرای گوپرو ... .
اگر خاطرتون باشه چند ماه پیش یک دوربین اکشن کمرا به نام Aurora(به معنی شفق قطبی) رو معرفی کردم که توانایی بالایی در ثبت تصاویر شب داشت.
.
حالا مدتیه که دوربین در بازار عرضه شده و مقایسه‌‌های متنوع با دوربین‌های دیگه و همینطور گوشی‌ها در حال ارائه‌است.
.
تصویر سمت چپ بالا با اکشن کمرای گوپرو هیرو 5 گرفته شده.
.
به نظر میاد این محصول جدید بتونه در میان اکشن کمراهای بازار فروش خوبی داشته باشه هر چند قیمتی نزدیک به دوبرابر گوپرو دارن و ۸۰۰ دلاره!

#Repost @auroranightvision
・・・
Need to navigate in the dark? We couldn't see the red navigation nun with our naked eye and the "popular" action camera (video on left side of screen) can't see a thing. Aurora also shoots in COLOR night vision! Www.sionyx.com #boater #sailing #nature #ocean #navigator #nightfishing #gopro #گوپرو #اکشن #ورزشی #دیددرشب #تاریک #غارنوردی #کویر #شب #ورزش #ورزشی #اکستریم #ماجراجویی #ماجراجویانه #اسکی
Read more
کیتاروویچ یک «محافظه‌کار» است و نسبت به رویکردهای اقتصادی سوسیال‌دموکرات‌ها و سوسیالیست‌ها در ...
Media Removed
کیتاروویچ یک «محافظه‌کار» است و نسبت به رویکردهای اقتصادی سوسیال‌دموکرات‌ها و سوسیالیست‌ها در کرواسی و اروپا منتقد است. او از نظر حزب سیاسی طرفدار اتحادیه دموکرات کروات و مسیحی کاتولیک است. به طور کلی در کرواسی تصاویر زیادی از رئیس‌جمهور این کشور و زندگی شخصی وی منتشر می‌شود. شادی‌ها و حرکات ... کیتاروویچ یک «محافظه‌کار» است و نسبت به رویکردهای اقتصادی سوسیال‌دموکرات‌ها و سوسیالیست‌ها در کرواسی و اروپا منتقد است. او از نظر حزب سیاسی طرفدار اتحادیه دموکرات کروات و مسیحی کاتولیک است. به طور کلی در کرواسی تصاویر زیادی از رئیس‌جمهور این کشور و زندگی شخصی وی منتشر می‌شود. شادی‌ها و حرکات وی مورد توجه رسانه‌ها و شکار دوربین‌های عکاسان شده که تاثیر زیادی در محبوبیت و جذب علاقه‌مندان وی شده است. اتفاقا برخی منتقدان کیتاروویچ معتقدند که علاقه مفرط وی به عکاسان و کسانی که تصاویرش را ثبت می‌کنند، برگرفته از روحیات پوپولیستی وی است
Read more
. #اپل ارزان‌ترین #آیپد تاریخ خود را با پشتیبانی از قلم اپل رونمایی کرد اپل در مراسم امشب برای رقابت با کروم‌بوک‌ها در مدارس ارزان‌ترین آی‌پد خود را معرفی کرده است. #آی‌پد ارزان اپل برای مشتریان عادی ۳۲۹ دلار و برای مدارس ۲۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. آی‌پد جدید اپل ۹.۷ اینچی بوده و ۱۰ ساعت دوام ... .
#اپل ارزان‌ترین #آیپد تاریخ خود را با پشتیبانی از قلم اپل رونمایی کرد
🔹اپل در مراسم امشب برای رقابت با کروم‌بوک‌ها در مدارس ارزان‌ترین آی‌پد خود را معرفی کرده است. #آی‌پد ارزان اپل برای مشتریان عادی ۳۲۹ دلار و برای مدارس ۲۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.
🔹آی‌پد جدید اپل ۹.۷ اینچی بوده و ۱۰ ساعت دوام شارژ دارد. این تبلت به #دوربین ۸ مگاپیکسلی، اتصال 4G LTE و قطب‌نما و GPS نیز مجهز است. اپل در این #تبلت از پردازنده A10 Fusion استفاده کرده که پیش از این در آیفون ۷ شاهدش بوده‌ایم.
🔹آی‌پد جدید اپل تنها ۴۵۰ گرم وزن داشته و به حسگر اثر انگشت Touch ID و دوربین فیس‌تایم جلو نیز مجهز است.
#Apple #iPad
Read more
Loading...
​​​​​​​​​​​«پگاه کاروان ایران» بازیهای آسیایی دو هزار و ده : ماشین برقی دهکده المپیک که ورزشکاران ...
Media Removed
​​​​​​​​​​​«پگاه کاروان ایران» بازیهای آسیایی دو هزار و ده : ماشین برقی دهکده المپیک که ورزشکاران را به خوابگاه می‌برد، واژگون شد. ضربه مغزى پگاه زنگنه امید طلای ایران. یک‌ هفته بستری در بیمارستان که شهردار گوانگجو هم آمد عیادتش. سعیدلو معاون احمدی‌نژاد مقابل دوربین‌ها قول جایزه‌ای ... ​​​​​​​​​​​«پگاه کاروان ایران»

بازیهای آسیایی دو هزار و ده : ماشین برقی دهکده المپیک که ورزشکاران را به خوابگاه می‌برد، واژگون شد. ضربه مغزى پگاه زنگنه امید طلای ایران.
یک‌ هفته بستری در بیمارستان که شهردار گوانگجو هم آمد عیادتش.
سعیدلو معاون احمدی‌نژاد مقابل دوربین‌ها قول جایزه‌ای معادل طلا را داد. اما دریغ از احوالپرسی!
پیگیری درمان و مراقبت در کرمانشاه کاملاً به عهده خانواده بود. پدر و مادر با برادری که در عکس می‌بینید.
سه سال و نیم دوری از اوج. مدتی مربی تیم ملی شد اما گفت: «مربیگری آن چیزی نبود که دلم می‌خواست. عاشق مبارزه بودم و برگشتم روی تاتامی تا از صفر شروع کنم»
پگاه برگشت. استاد کاراته بود. در آدم‌شناسی هم به درجه استادی رسید. راه دیگری نمی‌شناخت جز اینکه بجنگد و جایگاهش در تیم ملی را پس بگیرد.
پگاه امروز در سی و چهار سالگی بدون از دست دادن امتیاز، روی سکوی سوم بازیهای آسیایی ایستاد.
او تازه متولد شده. پگاه طلای المپیک توکیو را می‌خواهد.
منبع : مهدی رستم‌پور
Read more
. روزگاری در انگلستان دختری به نام جین زندگی می‌کرد که عاشق بالارفتن از درختان و کتاب خواندن بود. آرزوی ...
Media Removed
. روزگاری در انگلستان دختری به نام جین زندگی می‌کرد که عاشق بالارفتن از درختان و کتاب خواندن بود. آرزوی بزرگ او این بود که به آفریقا سفر کند و در آنجا با حیوانات وحشی وقت بگذراند. بنابراین یک روز با دفترچه یادداشت و دوربین شکاری خود به تانزانیا پرواز کردتا به طور جدی درباره شامپانزه‌ها در محیط ... .
روزگاری در انگلستان دختری به نام جین زندگی می‌کرد که عاشق بالارفتن از درختان و کتاب خواندن بود.

آرزوی بزرگ او این بود که به آفریقا سفر کند و در آنجا با حیوانات وحشی وقت بگذراند.

بنابراین یک روز با دفترچه یادداشت و دوربین شکاری خود به تانزانیا پرواز کردتا به طور جدی درباره شامپانزه‌ها در محیط طبیعی‌شان مطالعه کند.

در ابتدا نزدیک شدن به شامپانزه‌ها آسان نبود و آنها هر وقت او را می‌دیدند فرار می‌کردند. اما جین هر روز دقیقا در همان زمان و مکان همیشگی به دیدن آنها می‌رفت. سرانجام شامپانزه‌ها اجازه دادند که به آنها نزدیک شود.

اما برای جین نزدیک شدن به شامپانزه‌ها کافی نبود. می‌خواست با آنها دوست شود. نام گله شامپانزه‌ها را که خود نیز عضوی از آن شده بود «گروه موز» گذاشت و همیشه وقتی به دیدن‌شان می‌رفت، به آنها موز ....
.
#داستانهای_خوب_دختران_بلندپرواز
#النافاویلی #فرانچسکاکاوالو 
#امیدسهرابی‌نیک #آرزوگودرزی
#نشرنو
.
برای آشنایی با این کتاب به کانال تلگرام‌مون سر بزنید.
لینک کانال در بخش بیو @ketabdoost به رنگ آبیه.
.
telegram.me/ketabdoosti
.
#کتاب #کتاب_دوست #معرفی_کتاب #کتابها #کتاب_خوب #کتاب_بخوانیم #مطالعه #مطالعه_کنیم #کتاب_جالب #پیشنهادکتاب #پیشنهاد_کتاب #رمان #داستان #کتاب_صوتی #کانال_تلگرام #تلگرام #فروش_کتاب #ketab #ketabdoost #book #books #instabook #bookstagram #bookish
Read more
Loading...
. سید اگر بودی... سید اگر بودی و هیاهوی #سلاطین بیداد را تکیه زنان بر صندلی های شرک سازمان ملل می دیدی ...
Media Removed
. سید اگر بودی... سید اگر بودی و هیاهوی #سلاطین بیداد را تکیه زنان بر صندلی های شرک سازمان ملل می دیدی که چگونه زیر مجسمه در بندِ آزادی،بر #لخته های خونهای #داغ میتازند! و راه میروند بر روی فرش قرمزی از خون های بیگناهان از صنعا تا لاذقیه! اگر بودی و می دیدی #قلم های تیز تر از شمشیرشان را! مکر مکار ... .
سید اگر بودی...
سید اگر بودی و هیاهوی #سلاطین بیداد را تکیه زنان بر صندلی های شرک سازمان ملل می دیدی
که چگونه زیر مجسمه در بندِ آزادی،بر #لخته های خونهای #داغ میتازند!
و راه میروند بر روی فرش قرمزی از خون های بیگناهان از صنعا تا لاذقیه!
اگر بودی و می دیدی
#قلم های تیز تر از شمشیرشان را!
مکر مکار تر از پسر عاص ها را!
دهان های #ناپاک مدعیان #حقوق_بشر را!
سید اگر بودی
می دیدی کفتاران کاخ سفید!
وتو کاران مدعی دموکراسی!
بمب افکنان مدعی حقوق بشر!
گوانتانامو بازان مدعی آزادی!
اگر بودی و می دیدی
چگونه شنگول ها
برای دست دادن با گرگ فریب،قهرمان میشوند و قهرمانان واقعی در شام بلا به زمین می افتند تا حوری نشود نوامیس کوته فکران و لبخند دیپلمات ها را، دوربین ها،بدون لرزش دست ثبت کنند و یقه های دیپلمات شان را سفت کنند و دکمه های بالای کت های اتو کشیده شان را ببندند تا زرگری بجنگند برای حقوق پابرهنگان!
سید!
اگر بودی و می دیدی
شمر های کپیتال هیل و کنگره!
همچنان که از دندان های نیششان خون تازه میچکد
حرمله های زمان!
آن زمان که سه شعبه های تام هاوک و هل فایرشان در گلوی کودکان معصوم مینشیند!
توافق پشت توافق می آوردند تا امضاء بگیرند از اشعری های اهل تعامل!
و تأمین کنند امنیت پسران اسرائیل را و امان نامه میآورند که سایه جنگ را دور میکنیم!
و فریاد او که از گندم ری نخواهید خورد!
سید اگر بودی و می دیدی
#شاهزاده های دروغین...
#ملک های آلزایمری...
شترسواران لجوج...
عثمانی های تقلبی
با چه #خفت بی سابقه ای به پرزیدنت ها سواری می دهند!
و سلاح میخرند در زمانی که تمام شده دوره موشک!
#قلمت را بچرخان #برادر!
بنویس اینجا شرم الشیخ نیست!
حالا 598 نیست!
اینجا #فردو ی پولادین ماست!
ما ایستاده ایم
اینجا فاتحان خرمشهر و آبادان اند که فلوجه و حلب را هم آزاد کردند و چشم بر جولان و قبله اول دارند!
که فرمود خرمشهر ها در پیش است!
#سید ...
اگر بودی.....
@meysam_zlf
Read more
لطفا نرو پدر مردانی که با یونی فرم جنگ رفته اند دیگر درلباس های کمد جا نمی شوند من مردی دیدم که بعد ...
Media Removed
لطفا نرو پدر مردانی که با یونی فرم جنگ رفته اند دیگر درلباس های کمد جا نمی شوند من مردی دیدم که بعد از جنگ یک آستینش اضافه بود پدر! فوتبال یک بازی است و شوت بلند به دروازه ، نشان قدرت پاها. می ترسم این بار که بروی توپ های واقعی، کار خودشان را بکنند و پایت در زمین های خاکی جا بماند پدر! ... لطفا نرو پدر
مردانی که با یونی فرم
جنگ رفته اند
دیگر درلباس های کمد جا نمی شوند
من مردی دیدم
که بعد از جنگ
یک آستینش اضافه بود
پدر!
فوتبال یک بازی است
و شوت بلند به دروازه ،
نشان قدرت پاها.
می ترسم
این بار که بروی
توپ های واقعی،
کار خودشان را بکنند
و پایت در زمین های خاکی
جا بماند
پدر!
چشمانت پشت دوربین شکاری
موقع زدن خرگوش،
اشکی بود
اما در جنگ از پشت دوربین ها
آدم می زنند
و هیچ سربازی گریه نمی کند
پدر
پشت خاکریز ،خانه یمان بمان
من و مادر مصدوم حادثه ایم
پدر لطفا نرو
من دلم برای لباس ها
و آستین هایت تنگ می شود
تا به حال مردی از جنگ سالم
به خانه برنگشته است
پوتین ها
خانه یمان را خراب می کنند
نفرین به جنگ،
به پوتین ها،
که فقط له کردن می دانند... متن ارسالی از بانو;
بانو مینا لگزیان

با آرزوی موفقیت برای ایشان

#مینالگزیان #شعرآزاد #شعرناب #شعرروز #شعرفارسی #شعرسپید #شعر_سپید #جنگ #پدر #عشق #شعر #ترانه #شاعر
#sheresepid #sher_sepid #shearesepid #shaerane #brooz #nicetext #prfect #love #1 #poem #poet #nice

@mina_lagzian
Read more
هشت و نیم فیلمی ساخته ی فدریکو فلینی است که در سال 1963 اکران شد.داستان فیلم راجع به کارگردانی آشفته ...
Media Removed
هشت و نیم فیلمی ساخته ی فدریکو فلینی است که در سال 1963 اکران شد.داستان فیلم راجع به کارگردانی آشفته حال است که در گیر و دار ساخت فیلم بعدیش است و جایی میان خاطرات و خیالاتش گم شده است. ایده ی ساخت این فیلم از جایی پدید آمد که فلینی به این دلیل که عادت نداشت با فیلمنامه ی کامل و از قبل کار شده شروع به کار کند ... هشت و نیم فیلمی ساخته ی فدریکو فلینی است که در سال 1963 اکران شد.داستان فیلم راجع به کارگردانی آشفته حال است که در گیر و دار ساخت فیلم بعدیش است و جایی میان خاطرات و خیالاتش گم شده است.
ایده ی ساخت این فیلم از جایی پدید آمد که فلینی به این دلیل که عادت نداشت با فیلمنامه ی کامل و از قبل کار شده شروع به کار کند در طول پیش تولید فیلم ایده ی اصلیش را به طور کامل از دست می دهد و هنگامی که می خواهد به تهیه کننده اش در جشن تولد یکی از فیلمبردارانش بگوید که نمیخواهد پروژه را ادامه دهد ناگهان به این فکر می افتد که فیلم بعدیش باید راجع به کارگردانی باشد که میخواهد فیلمی را کارگردانی کند اما فراموش می کند که موضوع فیلمش چیست.
نام اصلی فیلم ابتدا گیجی زیبا بود که بعدتر به هشت و نیم تغییر پیدا کرد.هشت و نیم به تعداد فیلم های فلینی که شامل 8 فیلم و 1 فیلم کوتاه قبل از این فیلم است اشاره دارد.وی در طول فیلمبرداری یادداشتی بر روی چشمی یکی از دوربین ها چسبانده بود و بر رویش نوشته بود : "یادت باشد, این یک کمدی است!"
هشت و نیم بدون صدا فیلمبرداری شد و تمام دیالوگ ها و صداها در پس تولید بر روی فیلم قرار گرفت چرا فلینی به فریاد کشیدن بر سر بازیگر ها در طی پروسه ی فیلمبرداری معروف بود.به همین دلیل بسیاری از دیالوگ ها بعد از ساخت فیلم نوشته و دوبله شد و گاها ممکن است که با حرکت لب ها هماهنگ نباشند.

این فیلم توسط استیون اشنایدر در لیست 1001 فیلمی که باید قبل از مرگ دیده شوند قرار گرفته است و برنده ی 2 اسکار در زمینه های بهترین طراحی لباس و بهترین کارگردانی شد.این فیلم همچنین نامزد دریافت بهترین کارگردانی , نویسندگی و بهترین طراحی هنری نیز شد.

#Filmnama #Trivia #EightAndaHalf #Fellini #Cinema #Cinephile #Facts #Movies #فیلمنما #فلینی #دانستنی #سینما #سینه‌فیل #فیلم #هشت_و_نیم
Read more
. آدم هیبت دوربین رو که میبینه از خروجیش می‌ترسه! کمپانی فیزوان سیستم دوربین جدید XF IQ4 رو معرفی ...
Media Removed
. آدم هیبت دوربین رو که میبینه از خروجیش می‌ترسه! کمپانی فیزوان سیستم دوربین جدید XF IQ4 رو معرفی کرد.شما در این نسل امکان استفاده از بک‌های دیجیتال زیر رو دارید. 151-megapixel IQ4 150MP . 151-megapixel IQ4 150MP Achromatic . 101-megapixel IQ4 100MP Trichromatic . دو بک ابتدایی ... .
آدم هیبت دوربین رو که میبینه از خروجیش می‌ترسه!
کمپانی فیزوان سیستم دوربین جدید XF IQ4 رو معرفی کرد.شما در این نسل امکان استفاده از بک‌های دیجیتال زیر رو دارید.
151-megapixel IQ4 150MP
.
151-megapixel IQ4 150MP Achromatic
.
101-megapixel IQ4 100MP Trichromatic
.
دو بک ابتدایی اولین سنسورهای مدیوم فرمت فول فریم با سنسور BSI هستند!
قیمت‌ها در حدود پنجاه هزار دلار یا پانصد میلیون تومان.
.
.
#فیزوان #مدیوم_فرمت #phaseone #xf #xfiq4
Read more
Loading...
پایان دوره آموزش مربیان TOT در موسسه فرهنگی طریق النور در شهر بغداد . . دوره آموزش مربیان TOT که از سوی مؤسسه فرهنگی طریق النور، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر بغداد و با همکاری وزارت کار و امور اجتماعی این شهر برگزار شده بود، در مورخه 25 ژوئیه 2018 به پایان رسید. . . این دوره برای آموزش 27 تن از ... پایان دوره آموزش مربیان TOT در موسسه فرهنگی طریق النور در شهر بغداد
.
.
دوره آموزش مربیان TOT که از سوی مؤسسه فرهنگی طریق النور، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر بغداد و با همکاری وزارت کار و امور اجتماعی این شهر برگزار شده بود، در مورخه 25 ژوئیه 2018 به پایان رسید. .
.
این دوره برای آموزش 27 تن از کارکنان وزارت کار و امور اجتماعی شهر بغداد برگزار شده بود. مهندسی انسانی، بیکاری، طلاق، پدیده تکدی گری، بی خانمان ها، کودکان بیماری اوتیسم، آلودگی های صوتی، ایمنی شغلی، معاینه شنوایی، محیط کار مناسب، تاثیر رسانه ها در انتقال حقیقت، همزیستی مسالمت آمیز و دستگاه ها و دوربین های مدار بسته و بسیاری از موضوعات دیگر شامل مقوله های آموزشی این دوره می شد.
.
.
لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام برای استفاده ، مشاهده و دانلود کامل کلیپ ها ( @marjaeyattvfa )
https://t.me/marjaeyattvfa
.
.
.
.
#مرجعیت
#news
#سید_حسین_شیرازی_دام_ظله
#آیت_الله_العظمی_سید_صادق_حسینی_شیرازی_دام_ظله
#عدالت
#حق
#کربلا
#سالگرد
#سید_محمدرضا_شیرازی
#مرجعیت
#مرجع
#اسلام
#مسلمان
#شیعه
#فقر
#اقتصاد
#زندان
#سیاسی
Read more
. <span class="emoji emoji1f536"></span>️اولین گزارش از دوربین #بدون_آینه نیکون توسط شخصی که آن را استفاده کرده است منتشر شد . <span class="emoji emoji1f539"></span>️این ...
Media Removed
. ️اولین گزارش از دوربین #بدون_آینه نیکون توسط شخصی که آن را استفاده کرده است منتشر شد . ️این دوربین ها شباهتی به دوربین های سری ۷ #سونی دارند . ️ #مانت Z تقریبا به بزرگی مانت قطع متوسط برای بعضی دوربین های SLR 6×6 است . ️بسیار خوش دست و با #طراحی عالی . ️هر دو #دوربین بدنه و باتری مشابهی ... .
🔶️اولین گزارش از دوربین #بدون_آینه نیکون توسط شخصی که آن را استفاده کرده است منتشر شد
.
🔹️این دوربین ها شباهتی به دوربین های سری ۷ #سونی دارند
.
🔹️ #مانت Z تقریبا به بزرگی مانت قطع متوسط برای بعضی دوربین های SLR 6×6 است
.
🔹️بسیار خوش دست و با #طراحی عالی
.
🔹️هر دو #دوربین بدنه و باتری مشابهی خواهند داشت
.
🔹️ #منظره_یاب الکترونیکی ثابت است
.
🔹️علاوه بر حالت های P، S، A و M و ۳ تنطیم کاربری، یک حالت Auto نیز وجود خواهد داشت
.
🔹️شاهد حالت scene modes در این دوربین ها نخواهیم بود
.
📸 @noornegar
Read more
 #خاکستر_سبز خاص ترین فیلم #ابراهیم_حاتمی_کیا در کارنامه کاری اوست که البته با وجود نام هایی چون ...
Media Removed
#خاکستر_سبز خاص ترین فیلم #ابراهیم_حاتمی_کیا در کارنامه کاری اوست که البته با وجود نام هایی چون #آژانس_شیشه_ای #از_کرخه_تا_راین #به_رنگ_ارغوان #بوی_پیراهن_یوسف #دیده_بان و #مهاجر و... تا اندازه زیادی غریب مانده... فیلمی که بیش از همه آثار کارگردان به او تعلق دارد و در همان آغاز فیلم ... #خاکستر_سبز خاص ترین فیلم #ابراهیم_حاتمی_کیا در کارنامه کاری اوست که البته با وجود نام هایی چون #آژانس_شیشه_ای #از_کرخه_تا_راین #به_رنگ_ارغوان #بوی_پیراهن_یوسف #دیده_بان و #مهاجر و... تا اندازه زیادی غریب مانده...
فیلمی که بیش از همه آثار کارگردان به او تعلق دارد و در همان آغاز فیلم #حاتمی_کیا با نشان دادن تصویر خود یکی از پر تعلیق ترین فیلمهایش را شروع میکند فیلمی که هم روایت عزیز است هم روایت هادی و در واقع روایت پیوند عمیق ظاهری و باطنی این دو ....و تماشاگر در میان داستان عجیب و غریب و بعید از دنیای معمول حاتمی کیا نزدیک ترین روایت به خود فیلمساز را تماشا میکند...
خاکستر سبز کمترین اشاره ها را به #انقلاب_اسلامی و #دفاع_مقدس دارد و ماجرای آن کیلومترها دورتر از #تهران و #خوزستان جریان دارداما نزدیک ترین فیلم به روح این دو مولفه ثابت سینمای ابراهیم حاتمی‌کیاست.
خاکستر سبز #هیچکاک گونه ترین فیلم در میان آثار فیلم ساز #وسترن دوست سینمای ایران است. اینجا قهرمان فیلم‌ جای #هفت_تیر دوربین به دست گرفته که البته زیاد هم به کارش نمی آید آخر دوربین ها آنقدری که بنظر می آید توانمند نیستند.
#آتیلا_پسیانی
Read more
Loading...
هدست واقعیت مجازی وی آر باکس به همراه کنترل بلوتوث قابل شارژ. . - کیفیت ساخت بسیار بالا. . - ساخته ...
Media Removed
هدست واقعیت مجازی وی آر باکس به همراه کنترل بلوتوث قابل شارژ. . - کیفیت ساخت بسیار بالا. . - ساخته شده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت ترین عدسی. . - قابلیت فوکوس و تنظیم بسیار آسان لنز ها در 4 چهت . - دارای فوم و محافظ نرم در نقاط تماس با صورت جهت جلو گیری خستگی هنگام کارکرد . - دارای دریچه ... هدست واقعیت مجازی وی آر باکس به همراه کنترل بلوتوث قابل شارژ.
.
- کیفیت ساخت بسیار بالا.
.
- ساخته شده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت ترین عدسی.
.
- قابلیت فوکوس و تنظیم بسیار آسان لنز ها در 4 چهت
.
- دارای فوم و محافظ نرم در نقاط تماس با صورت جهت جلو گیری خستگی هنگام کارکرد .
- دارای دریچه مخصوص دوربین موبایل جهت استفاده از نرم افزار های واقعیت مجازی که نیاز به کارکرد با دوربین تلفن همراه دارند
.
- دارای کش های نگه دارنده با قابلیت تنظیم سایز .
- دارای شیار مخصوص ورودی های شارژر , هدفون و...
.
- برای انجام مشاهده ویدئو و انجام بازی بصورت فراگیر و 360 درجه، گوشی موبایل باید دارای سنسور ژیروسکوپ باشد .
- برای مشاهده فیلم های سینمایی سه بعدی و معمولی با این هدست، نیازی نیست که گوشی موبایل مورد استفاده دارای سنسور ژیروسکوپ باشد و با تمامی گوشی ها سازگار میباشد
.
- قابل استفاده برای گوشی های 3.5 - 6 اینچ .
گیم پد مخصوص گوشی های اندروید و آیفون:
.
- بهترین کیفیت و قابل شارژ
.
- امکان استفاده به عنوان شاتر عکاسی
.
- امکان استفادهبه عنوان کنترل کننده موزیک پلیر.
.
- امکان انجام بازی و همچنین بازی ها و نرم افزار های مخصوص هدست واقعیت مجازی
.
- امکان استفاده به عنوان موس مخصوص موبایل و تبلت
.
- برای استفاده به عنوان گیم پد نیاز است که بازی مربوطه از گیم پد پشتیبانی کند
.
جهت اطلاعات بیشتر و خرید به وبسایت ما مراجعه کنید یا از طریق تلگرام با ما در تماس باشید.
.
www.mydevice.ir
.
#vr #vrbox #3d #3sheadset #virtualreality #واقعیت_افزوده # واقعیت_مجازی # وی_آر #mydeviceir #mydevice #device #مای_دیوایس
Read more
. طبق صحبت‌های فرزند استاد مشایخی متوجه شدیم که ایشون فعلا باید تحت مراقبت‌های ویژه باشن. اما از ...
Media Removed
. طبق صحبت‌های فرزند استاد مشایخی متوجه شدیم که ایشون فعلا باید تحت مراقبت‌های ویژه باشن. اما از اونجا که هر سلبریتی یه عباس جدیدی درون داره و نمیذاره ساکت بشینه، خواستم از همین تریبون به فرزند ایشون از الان اولتیماتوم بدم که موج دوم سلفی‌ها در راهه، پس مراقب باشید. در درجه اول با نصب تابلوی «ورود ... .
طبق صحبت‌های فرزند استاد مشایخی متوجه شدیم که ایشون فعلا باید تحت مراقبت‌های ویژه باشن. اما از اونجا که هر سلبریتی یه عباس جدیدی درون داره و نمیذاره ساکت بشینه، خواستم از همین تریبون به فرزند ایشون از الان اولتیماتوم بدم که موج دوم سلفی‌ها در راهه، پس مراقب باشید.

در درجه اول با نصب تابلوی «ورود همه اکیدا ممنوع؛ اصلا هم شوخی نداریم، حتی با شما سلبریتی عزیز» کاری کنید تا حساب کار دست عزیزان و دوربین‌دوستان بیاد. اگر دیدید جواب نمیده یا بالاخره همکار هستن و ممکنه توی رودربایستی گیر کنید. داخل اتاق، بالای سر استاد برگه‌ای نصب کنید که روش نوشته باشه «لطفا فلش نزنید»، اما خب از اونجا که کار نشد نداره و بدون فلش هم میشه عکس در حد نشنال جئوگرافی گرفت، قدم بعدی می‌تونه این باشه که گوشی‌ها رو دم درِ آی‌سی‌یو از هنرمندان عزیز ضبط کنید و با ارائه فیشی به اسم خودشون. بهشون بگید این برگه رو گم نکنید که بعد از عیادت تحویل بدید و گوشیتون رو بگیرید که واسه سلفیای بعد لنگ نمونید.

اما تا اینجای کار مشکل سلفی رو فقط حل کردیم. الان اگه گفتین یه سلبریتی که گوشی هم نداره چیکار میکنه؟
.
آفرین دقیقا درسته. اون 6 تا کمپوت گیلاس و بستنی سنتی با خامه و آب انبه 1 لیتری رو باید به خورد استاد بده. بالاخره نمیشه که همینجوری مثل کلم‌پیچ یه گوشه چمباتمه زد که. سلفی که نگیریم، یه کمپوت هم باز نکنیم بدیم دست بیمار؟
.
برای این مرحله هم از جناب مشایخی ملتمسانه درخواست می‌کنم چشماشون رو ببندن و خودشون رو به خواب بزنن تا به خیر بگذره. خدارو شکر گویا وقت ملاقات تمام شده. در این مرحله سلبریتی‌ها رو تا دم در هدایت کنید و بگید ایشالا توی شادیاتون جبران می‌کنیم و پدر مرخص شدن تشریف بیارید منزل با مونوپاد در خدمتیم.
Read more
*یازده فوتبالیست ۹۰دقیقه در مقابل اسپانیا برای دفاع از دروازه ای ۷ متری جنگیدند تا توپی درون آن نشود ...
Media Removed
*یازده فوتبالیست ۹۰دقیقه در مقابل اسپانیا برای دفاع از دروازه ای ۷ متری جنگیدند تا توپی درون آن نشود و در پایان چه هیاهوئی شد طوفانی از بوق و جیغ و سوت وهلهله در خیابانها وزیدن گرفت که تا سحرگاه خواب از چشمان شهر ربود.* *اما ؛ اما ؛ شامگاه جمعه ای که گذشت ۱۱ دلاور مرد رعنا از پرسنل امنیت ایران زمین در برابر ... *یازده فوتبالیست ۹۰دقیقه در مقابل اسپانیا برای دفاع از دروازه ای ۷ متری جنگیدند تا توپی درون آن نشود و در پایان چه هیاهوئی شد طوفانی از بوق و جیغ و سوت وهلهله در خیابانها وزیدن گرفت که تا سحرگاه خواب از چشمان شهر ربود.* *اما ؛ اما ؛ شامگاه جمعه ای که گذشت ۱۱ دلاور مرد رعنا از پرسنل امنیت ایران زمین در برابر متجاوزین تروریست ساعتها آنقدر جنگیدند تا آخرین قطرات خونشان هم به زمین ریخت و در دروازه ای به وسعت این مرز و بوم مظلومانه در دفاع از شرف و ناموس این سرزمین به خاک افتادند و در سحرگاهی ظلمانی و به دور از چشم دوربین ها و خبر سرایان و خبرنگاران در سکوتی سرد و سنگین به خون غلطیدن و شهید شدند و هیچ یک از مدعیان وطن دوستی برایشان شمعی نیفروخت*
*حتی رسانه ملی نیز در به تصویر کشیدن و بیان رشادتشان بسیار کوتاهی کرد*
*درود ایزد یکتا بر شما مردان مرد. ای ستاره های روشن تاریخ که نام و نشان را در گمنامی یافتید و هیچوقت در دفاع از دین و ناموس و عزت سرزمین خویش دل در گرو به به و چه چه هیچ کس نبستید*
🇮🇷*((روحتان شاد . ویادتان جاودان ای مدافعان نظم و امنیت وطن عزیزمان ایران.))*🇮🇷
Read more
Loading...
doorbinetدهمین نمایشگاه برتر سال دوربین.نت در موزه امام علی(ع) . دهمین نمایشگاه عکس های برتر ...
Media Removed
doorbinetدهمین نمایشگاه برتر سال دوربین.نت در موزه امام علی(ع) . دهمین نمایشگاه عکس های برتر سال دوربین.نت جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۷ تا ۲۰ در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) افتتاح می شود. در این نمایشگاه، ۴۰۵ فریم عکس منتخب سال ۹۶ از ۴۰۵ عکاس در اندازه ۴۰ در ۳۰ سانتیمتر به نمایش درمی آید. ۴۰۵ عکاس ... doorbinetدهمین نمایشگاه برتر سال دوربین.نت در موزه امام علی(ع) .

دهمین نمایشگاه عکس های برتر سال دوربین.نت جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۷ تا ۲۰ در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) افتتاح می شود.

در این نمایشگاه، ۴۰۵ فریم عکس منتخب سال ۹۶ از ۴۰۵ عکاس در اندازه ۴۰ در ۳۰ سانتیمتر به نمایش درمی آید. ۴۰۵ عکاس حاضر در نمایشگاه از ۸۹۰ عکاس شرکت کننده در نمایشگاه ، توسط ۸ تیم هیات انتخاب شامل عکاسان ، خبرنگاران ، گرافیست ها و ادیتور های عکس برگزیده شدند .

نمایشگاه تا سه شنبه ۲ مرداد ماه ۹۷ در معرض بازدید قرار می گیرد.

نشانی: خیابان حضرت ولی عصر (عج) ، روبروی بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش) ، بلوار اسفندیار

ساعت کار موزه : شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ تا ۱۸

عکس پوستر : هادی دهقانپور
#دوربین_نت
#doorbinet @doorbinet
Read more
. دوربین حرفه‌ای LG G7 ThinQ گوشی G7 ThinQ ال‌جی با یک دوربین ۸ مگاپیکسل در جلو و دوربین دوگانه در ...
Media Removed
. دوربین حرفه‌ای LG G7 ThinQ گوشی G7 ThinQ ال‌جی با یک دوربین ۸ مگاپیکسل در جلو و دوربین دوگانه در پشت گوشی با دو لنز ۱۶ مگاپیکسل استاندارد و عریض برای وضوح تصویر بالاتر و ثبت جزئیات بیشتر عرضه شده است. دوربین حرفه‌ای با لنز عریض این گوشی اکنون مناظر را زیباتر ثبت کرده و در گوشه‌های تصویر کمتر شاهد ... .
دوربین حرفه‌ای LG G7 ThinQ
گوشی G7 ThinQ ال‌جی با یک دوربین ۸ مگاپیکسل در جلو و دوربین دوگانه در پشت گوشی با دو لنز ۱۶ مگاپیکسل استاندارد و عریض برای وضوح تصویر بالاتر و ثبت جزئیات بیشتر عرضه شده است.

دوربین حرفه‌ای با لنز عریض این گوشی اکنون مناظر را زیباتر ثبت کرده و در گوشه‌های تصویر کمتر شاهد اعوجاج خواهید بود.
همچنین سلفی‌ها واضح‌‌تر و نسبت به گوشی‌های قبلی ال‌جی طبیعی‌تر ثبت خواهند شد.
ادامه مطلب را در وبلاگ ال‌جی بخوانید: www.lgblog.ir
Read more
 #عروسها_در_صور_میمیرند راهمان را کشیدیم و خودمان را رساندیم به پارکینگ،جایی که چهار ماشین شاسی ...
Media Removed
#عروسها_در_صور_میمیرند راهمان را کشیدیم و خودمان را رساندیم به پارکینگ،جایی که چهار ماشین شاسی بلند آمریکایی GMC با شیشه‌های تمام‌دودی از هفت صبح انتظارمان را می‌کشیدند؛همگی پلاک لبنان. راننده‌ها،با‌چهره‌هایی مصمم،ته‌ریش مرتب که زیر‌گردن و روی گونه خط‌دار شده بود،با کلاه‌های مشکی ... #عروسها_در_صور_میمیرند
راهمان را کشیدیم و خودمان را رساندیم به پارکینگ،جایی که چهار ماشین شاسی بلند آمریکایی GMC با شیشه‌های تمام‌دودی از هفت صبح انتظارمان را می‌کشیدند؛همگی پلاک لبنان.
راننده‌ها،با‌چهره‌هایی مصمم،ته‌ریش مرتب که زیر‌گردن و روی گونه خط‌دار شده بود،با کلاه‌های مشکی لبه‌دار بر سر،شلوارهای لی تیره و کفش‌های اسپورت،دست در جیب،کنار درهای باز ماشین‌ها منتظرمان بودند.
فضا سنگین بود و هیجانی ملموس داشت؛جابه‌جایی سریع آدم‌ها بین ماشین‌ها،سلاح‌های داخل هر ماشین،خش‌خش صدای بی‌سیم‌ها،نگاه‌های ریز و جدی راننده‌ها و چراغ‌های روشن ماشین‌ها در فضای نیمه‌روشن پارکینگ گواهی می‌داد ما عازم دیار زینبیم.
*
جایی در فیلم Sicario،دوربینِ از‌زمین‌اوج‌گرفته،ماشین‌های مشکی شیشه‌دودی‌ای را نشان می‌دهد که ردیف‌پشت‌سرهم،راهشان را گرفته‌اند و از سمت چپ بزرگراه و از کنار همه ماشین‌معمولی‌ها می‌تازند و پیش می‌روند و هیچ‌کس را یارا و جسارت سد راهشان شدن نیست.چونان گریختن موران از برابر سیلاب،ماشین‌ها از برابر ما،اراده معطوف به رفتن و رسیدنمان،کنار می‌کشیدند.
من،از روی صندلی مسافر،از فضای ایجاد‌شده بین راننده و محافظ،از پنجره جلوی ماشین همهٔ این‌ها می‌دیدم.اگر می‌خواستند اراده را،قدرت را،سلطه را نمایش دهند چه چیزی بهتر از این تاختنِ بی‌تردید ماشین‌هایی چنین که مرزها را،قواعد و قوانین را مُسخر خود کرده بودند و تو گویی این ماشین‌ها نه با فشردن ترمز که با برداشتن پا از روی پدال گاز از سرعتشان کاسته می‌شد.حس می‌کردیم داریم نقطه‌ویرگول‌های سطور تاریخی مکتوب را می‌گذاریم که بعدها اَزَش چنین خواهند خواند:
«و از مردان و زنان شیعه بودند کسانی که بر عهد خویش پابرجا ماندند و هنگامی که ندا آمد آیا زائری هست،چونان صخره‌های از جای کَنده شده به سوی زینب شتافتند بی‌هیچ تردیدی،هراسی و پرسشی»
جاده‌‌ کِش می‌آمد انگاری.ما آدم‌ها را‌ می‌دیدیم ولی آن‌ها ما را نه.
مرکب رهوارمان،تو گویی جاده را می‌بلعید و راننده‌ها حواسشان بود بین ماشین‌ها فاصله بعید نشود.
از بیروت تا مرز،هوا بارانی بود،بعد ابری شد و دست آخر این آفتاب شام بود که بر ما تابید.آبی‌ترین آسمانی که می‌دیدیم و ابرها سفیدِ پررنگ.تو گویی میکل‌آنژ بر فرش زمین خوابیده باشد و آسمان را چونان سقف نمازخانه سَن‌سیستئین نقاشی کرده باشد،ولی این بار جای ابراهیم و یونس و مسیح،حسین و زینب و عباس و علی اکبر و حر و حبیب را کشیده باشد.
چشم می‌چرخاندم تا نشانی بیابم.از چه؟نمی‌دانم.شاید چیزی که بشود برایش روضه نوشت.
آخر‌ ما داشتیم به سوی زینب می‌گریختیم.
Read more
 #کوچ_بختیاری #عَلَف نبرد یک ملت برای زندگی، (به انگلیسی:Grass: A Nation's Battle for Life) ...
Media Removed
#کوچ_بختیاری #عَلَف نبرد یک ملت برای زندگی، (به انگلیسی:Grass: A Nation's Battle for Life) فیلمی #صامت و سیاه‌سفید محصول ۱۹۲۵ (۱۳۰۴) در  #ایالات_متحده_آمریکااست، که از #نخستین_فیلم‌های_مردم_‌نگارانه به شمار می‌آید. این فیلم که توسط  #مریان_کوپر و  #ارنست_بی_شودزاک کارگردانی ... #کوچ_بختیاری

#عَلَف نبرد یک ملت برای زندگی، (به انگلیسی:Grass: A Nation's Battle for Life) فیلمی #صامت و سیاه‌سفید محصول ۱۹۲۵ (۱۳۰۴) در  #ایالات_متحده_آمریکااست، که از #نخستین_فیلم‌های_مردم_‌نگارانه به شمار می‌آید. این فیلم که توسط  #مریان_کوپر و  #ارنست_بی_شودزاک کارگردانی شده، به  #کوچ  #طایفه_بابااحمدی (بختیاری‌ها #بامدی گویند) از #طوایف_ایل_بختیاری می‌پردازد و دوربین همراه با  #عشایر_بختیاری از گذرگاه‌ها و ارتفاعات سخت‌گذر عبور کرده، تا از سردسیر، در  #استان_چهارمحال_و_بختیاری، برای دستیابی به چراگاه، به #گرمسیر این طایفه، در  #استان_خوزستان، منتقل شوند.

فیلم ۷۱ دقیقه‌ای علف، برای نخستین بار در تاریخ ۲۰ مارس ۱۹۲۵ توسط پارامونت پیکچرز تولید شد و مریان کوپر و ارنست بی. شودسک نیز تهیه‌کنندگان علف محسوب می‌شدند.

عبور افراد ایل و گذراندن گله ها از رودخانه کارون که شش روز به طول می انجامد، یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های فیلم است. این فیلم بدون هیچ پژوهش مردم‌شناسانه‌ای تهیه شده است. سخن معروفی دربارهٔ این فیلم وجود دارد که سازندگان آن حتی نمی‌دانستند، از کوچی فیلم می‌سازند، که هر ساله و بصورت متناوب صورت می‌پذیرد.

شهاب‌الدین عادل معتقد است همین عدم اشراف بر موضوع پژوهشی‌ای که در علف مطرح است، در سایر فیلم‌های مردم‌شناختی دربارهٔ ایلات ایران که بعدها ساخته شد نیز مشهود است. آنچنانکه در ابتدای فیلم، تصویر نامه‌ای ظاهر می‌شود از امیر جنگ ایل بختیاری که رابرت ایمبری، کنسول‌یار آمریکا نیز آنرا تأیید کرده است. متن این تأییدیه بدین قرار است:

مریان کوپر، ارنست شودساک و مارگرت هریسون اول مسافری هستند که از زردکوهبختیاری عبور کرده‌اند و اول اشخاصی می‌باشند که چهل و شش روز در این راه همراه ایل بختیاری مسافرت نموده‌اند. از چونگاری تا دره چهارمحال بختیاری.

موفقیت و استقبال جهانی از علف، کوپر را بر آن داشت که فیلم دیگری دربارهٔ بختیاری‌ها بسازد. این‌بار اما دستیارش را برای این مقصود فرستاد. چند روزی فیلم‌برداری انجام شد، اما نهایتاً نیمه‌کاره ماند. ظاهراً آنها این بار قصد داشتند تا مرکز توجه‌شان را به یک خانواده متمرکز کنند. چیزی که موفق به انجام آن نشدند.

فیلم علف به سبب حس همدلی‌اش با مردم ایل و شخص حیدرخان و ناهمخوانی‌اش با سیاست‌های رضاشاه که مسألۀ خلع سلاح قبایل و عشایر را پیگیرانه دنبال می‌کرد، در آن سال‌ها در ایران اجازۀ نمایش نگرفت و ۴۲ سال بعد، در سال ۱۳۴۶ در فیلمخانه ملی ایران به نمایش درآمد. هنوز نام این فیلم جزو فیلم‌های مطرح مستند و مردم‌نگارانه است.
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span>پاول گریسون عکاس اسکاتلندی در نمایشگاه تجهیزات دفاعی و امنیتی که در فرانسه برگزار شد نگاهی به ...
Media Removed
. پاول گریسون عکاس اسکاتلندی در نمایشگاه تجهیزات دفاعی و امنیتی که در فرانسه برگزار شد نگاهی به #دوربین ها و لنزهایی انداخته است که توسط #ارتش فرانسه به کار می رود . مشاهدات و عکس هایی که او به ثبت رسانده است استفاده دوربین های مرسوم و قدیمی #نیکون توسط تیم شناسایی را نشان می دهد . در سمت دیگر ... .
🔴پاول گریسون عکاس اسکاتلندی در نمایشگاه تجهیزات دفاعی و امنیتی که در فرانسه برگزار شد نگاهی به #دوربین ها و لنزهایی انداخته است که توسط #ارتش فرانسه به کار می رود
.
🔴مشاهدات و عکس هایی که او به ثبت رسانده است استفاده دوربین های مرسوم و قدیمی #نیکون توسط تیم شناسایی را نشان می دهد
.
🔴در سمت دیگر دوربین های #کانن در دست تیراندازها و نیروهای امنیتی دیده می شود
.
◀️به نظرتون چه ترکیبی از تجهیزات برندهایی برای این کاربرد ها مناسبه ؟
Read more
. پنه لوپه کروز: «همه می‌دانند» درباره پیچیدگی رفتار انسان است. . اصغر فرهادی جدیدترین فیلمش ...
Media Removed
. پنه لوپه کروز: «همه می‌دانند» درباره پیچیدگی رفتار انسان است. . اصغر فرهادی جدیدترین فیلمش «همه می‌دانند» را با بازی یکی از سرشناس‌ترین زوج‌های هنری سینمای دنیا مقابل دوربین برده است: پنه لوپه کروز و خاویر باردم دو بازیگر اسپانیایی برنده اسکار که امسال با ساخته جدید فیلمساز ایرانی جشنواره ... .
پنه لوپه کروز: «همه می‌دانند» درباره پیچیدگی رفتار انسان است.
.
اصغر فرهادی جدیدترین فیلمش «همه می‌دانند» را با بازی یکی از سرشناس‌ترین زوج‌های هنری سینمای دنیا مقابل دوربین برده است: پنه لوپه کروز و خاویر باردم دو بازیگر اسپانیایی برنده اسکار که امسال با ساخته جدید فیلمساز ایرانی جشنواره فیلم کن را افتتاح کردند. در این مدت، کروز و باردم بارها و بارها درباره همکاری با فرهادی نظرات مختلفی را ابراز کرده‌اند. کروز 44 ساله در تازه‌ترین مصاحبه تصویری خود در جشنواره کن، از مهم‌ترین ویژگی کارهای فیلمساز ایرانی، شیوه داستان‌گویی‌اش و رویکرد فرهادی در ساخت فیلمی به زبان اسپانیایی حرف زده است.
.
صحبت های کروز را در ادامه میخوانید:

درباره ساختن فيلمى به زبان اسپانيايى توسط فرهادى من واقعا تحت تاثير قرار گرفتم. ولی نكته اينجاست كه او نقل مكان كرد به اسپانيا و زندگی در اين كشور را تجربه كرد و زبانش را ياد گرفت و با مردم و خيابان ها و فرهنگش آشنا شد و وقتي داريد فيلم رو تماشا مى كنيد نمى تونيد باور كنيد اين فيلم را يك كارگردان ايرانى ساخته و
مشغول تماشاى فيلم هستيد اين موضوع را به كلى از ياد میبرید.
:
اسمش اينه كه يك فيلم اسپانيايي زبانه اما ضمنا داستاني رو روايت ميكنه كه ممكنه در هر جاي دنيا اتفاق بيفته.
ولي وقتى تصميم مى گيريد قصه تان را در اسپانيا روايت كنيد
پاي مسايلي مثل دكور صحنه مدل حرف زدن آدم ها با همديگه و ديالوگ ها در ميونه
هيچ نشونه اي وجود نداره كه بهتون اين احساس رو منتقل كنه
كه آهان ديدي معلومه كارگردانش ايرانيه !
با اينكه خودش واقعا مقيم اينجا نيست ولي اصلا همچين حسي بهتون نمي ده و آدم واقعا تحت تاثير قرار مي گيره.
:
درباره مهم ترین ویژگی فیلم های فرهادی میتونم بگم :حقيقت !
او هميشه به قدری به نشان دادن حقيقت نزديك مي شه كه مخاطب از ياد می بره مشغول تماشای فيلمه.
چيزي كه به تصوير مي كشه خيلي زنده و واقعی ست. كلی اتفاق به طور همزمان داره رخ می ده، دروغ نمي بينيد،حقه و فريب نمي بينيد.
اين ويژگى رو بيشتر از هر چيز ديگر در فيلم هاى اصغر مى پسندم.
.
ميزانى از حقيقت در تك تك نماهاى فيلم ديده مى شه و بارها تکرار کردم بنظر من اصغر فرهادی یک نابغه است.
Read more
. شکارچی جدید سیارات آغاز به کار کرد . <span class="emoji emoji1f538"></span>در ۲۵ جولای ۲۰۱۸، ماهواره بررسی سیارات فراخورشیدی عبوری(TESS)، ...
Media Removed
. شکارچی جدید سیارات آغاز به کار کرد . در ۲۵ جولای ۲۰۱۸، ماهواره بررسی سیارات فراخورشیدی عبوری(TESS)، در آغاز بررسی دو ساله خود به منظور یافتن سیارات فراخورشیدی، با بررسی نزدیکترین و درخشان‌ترین ستارگان موجود در اطراف کره زمین و کشف نشانه‌هایی از تغییر در میزان روشنایی آنها، متوجه شد که ... .
شکارچی جدید سیارات آغاز به کار کرد
.
🔸در ۲۵ جولای ۲۰۱۸، ماهواره بررسی سیارات فراخورشیدی عبوری(TESS)، در آغاز بررسی دو ساله خود به منظور یافتن سیارات فراخورشیدی، با بررسی نزدیکترین و درخشان‌ترین ستارگان موجود در اطراف کره زمین و کشف نشانه‌هایی از تغییر در میزان روشنایی آنها، متوجه شد که یک سیارۀ در حال چرخش از مقابل این ستارگان عبور کرد.
.
🔹از آنجا که تلسکوپ فضایی کپلر به پایان عمر مفید خود نزدیک شده و به خواب زمستانی می‌رود، TESS مجهز به اینترنت هرگز به فرصتی بهتر از این دست نخواهد یافت تا بتواند خودی نشان دهد. این ماهواره که در روز ۱۸ آوریل سال جاری از پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال و توسط راکت فالکون ۹ اسپیس ایکس به فضا پرتاب شد، نه تنها جانشین کپلر شده، بلکه نسبت به آن پیشرفت‌هایی نیز داشته است. در حالی که کپلر تنها سیارات موجود در عرصه محدودی از آسمان در فاصله ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ سال نوری را جست و جو می‌کرد، تس تعداد ۲۰۰ هزار از درخشان‌ترین ستارگان موجود در کهکشان ما که بین ۳۰ تا ۳۰۰ سال نوری از زمین فاصله دارند را بررسی خواهد کرد که منطقه‌ای ۴۰۰ برابر بزرگتر از عرصۀ دید کپلر را پوشش می دهد.
.
🔸این کاوشگر از چهار دوربین پیشرفته بهره می برد. هر کدام از این دوربین‌ها مجهز به یک حسگر ۱۶٫۸ مگاپیکسلی هستند. اگرچه TESS شروع به جمع‌آوری داده‌های علمی خود کرده، اما هنوز هیچ چیزی را به زمین مخابره ننموده است. چرا که فضاپیما در حال حاضر در مداری بیضوی به دور ماه با وسعتی در حدود ۱۰۸۰۰۰ تا ۳۷۵۰۰۰ کیلومتر قرار گرفته و مدار فضاپیمای زمین را تنها در هر ۱۳٫۷ روز با شیب ۳۷ درجه نسبت به مدار ماه مشاهده می‌کند...
.
ادامه و بیشتر:
bigbangpage.com/?p=77864
.
ترجمه: سهیلا دوست پژوه/ سایت بیگ بنگ
Read more
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم تابستان اغاز شد مهلت ثبت نام فقط تا 9 تیر ماه لطفا متن زیر را ...
Media Removed
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم تابستان اغاز شد مهلت ثبت نام فقط تا 9 تیر ماه لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر دوره های ترم جدید : 1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری ... دوره های اموزش فشرده عکاسی
ثبت نام ترم تابستان اغاز شد
مهلت ثبت نام فقط تا 9 تیر ماه
لطفا متن زیر را کامل بخوانید
بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر

دوره های ترم جدید :

1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی برای نو اموزان این هنر

ما به اصلی ترین نکات عکاسی میپردازیم ،اشنایی کامل با دوربین دیجیتال، تمرینات هفتگی ،گفتمان فنی ،شناخت لنزها ،عکاسی دیجیتال ،و اموزش کلیه مسایل مهم تکنیکی در کلاس ها انجام خواهد پذیرفت
حتا عکاسان تجربی نیز میتوانند در این کلاس شرکت کنند

نیمه خصوصی : 8 جلسه 180 دقیقه ای در دوماه (تعداد زیر 5 نفر)
گروهی : 8 جلسه 150 دقیقه ای در دو ماه (تعداد 8 تا 14 نفر)

2.کلاس های تحلیل و درک عکس :

ما ساعت ها و با نمایش بهترین اثار درباره عکس ها و اصول ترکیب بندی ،فرم ،ساختار ،سبک شناسی زیبایی شناسی تصاویر بحث میکنیم

4جلسه در یک ماه

نیمه خصوصی : 180 دقیقه (تا 5 نفر)

گروهی : 150 دقیقه (8 تا 14 نفر)

3.شروع دوباره کلاس های نورپردازی پرتره :
شناخت انواع نورپردازی و تکنیک های عکاسی پرتره، کار عملی با بهترین تجهیزات عکاسی در استدیو با ظرفیت محدود و نهایت در دو گروه خصوصی و گروهی

8 جلسه کلاس فشرده کامل در دو ماه
نیمه خصوصی : 4 ساعت و نیم کارگاه عملی (زیر 5 نفر)

گروهی : 4 ساعت کارگاه عملی (بین 8 تا 12 نفر)

در استدیو بزرگ با تجهیزات کامل

اغاز تشکیل کلاس ها :

از یکشنبه 10 تیر ماه 1397
روزهای کلاس : فعلا تا اطلاع بعدی :

یکی از روزهای
یکشنبه عصر

دوشنبه عصر

چهارشنبه صبح

پنجشنبه صبح

که برای هر گروه مختلف است

چون همه کلاس ها فقط هفته ای یک روز برگزار میشود

الویت روزها به ثبت نام زودتر و رزرو عزیزان بستگی دارد

محل تشکیل دوره ها در شمال تهران,نیاوران و فرمانیه خواهد بود

مدرس:

امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی ،سابقه همکاری با مجله ووگ

همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا

بهترین اژانس مدلینگ دنیا

عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده متمادی7 سال ،دوره های تخصصی عکاسی

در صورت تصمیم قطعی برای رزرو کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام یا واتس اپ یا تماس مستقیم شماره

0922 419 0 958
در ارتباط باشید
همکار من دوستان را راهنمایی خواهد کرد

امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
دوربین های چاپ سریع انحصاری در باهم چاپ فوری عکس توسط دوربین مثل دوربین های قدیمی ۱ سال گارانتی <span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️ به ...
Media Removed
دوربین های چاپ سریع انحصاری در باهم چاپ فوری عکس توسط دوربین مثل دوربین های قدیمی ۱ سال گارانتی ️ به دلیل عدم تخصیص ارز دولتی فعلا این آخرین سری از واردات این دوربین ها میباشد تعداد محدود ️ قیمت حدود ۴۵۰ هزار تومان میباشد #polaroid #instax #instaxmini #اینستکس #اینستکس_مینی ... دوربین های چاپ سریع انحصاری در باهم
چاپ فوری عکس توسط دوربین مثل دوربین های قدیمی
۱ سال گارانتی
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
به دلیل عدم تخصیص ارز دولتی فعلا این آخرین سری از واردات این دوربین ها میباشد
تعداد محدود
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
قیمت حدود ۴۵۰ هزار تومان میباشد
#polaroid #instax #instaxmini
#اینستکس #اینستکس_مینی #مینی۹ #اینستکس_مینی۹ #دوربین #عکس #چاپ_فوری #دوربین_چاپ_سریع
Read more
‍‍<span class="emoji emoji2b55"></span>️ مراسم اعطای چک ۱ میلیارد دلاری بن‌سلمان به گوترش دبیر کل سازمان ملل در مقابل دوربین‌ها <span class="emoji emoji1f53a"></span>هنوزجمله ...
Media Removed
‍‍️ مراسم اعطای چک ۱ میلیارد دلاری بن‌سلمان به گوترش دبیر کل سازمان ملل در مقابل دوربین‌ها هنوزجمله بان کی مون تو گوشمونه که گفت چون ما از عربستان پول میگیریم نمیتونیم درمورد جنایاتشون تو یمن حرف بزنیم! این سازمان ملل نیست سازمان دول هست.هرکی بیشتر خرج کرد حرفش بیشتر برو داره. راحت بزن و ... ‍‍⭕️ مراسم اعطای چک ۱ میلیارد دلاری بن‌سلمان به گوترش دبیر کل سازمان ملل در مقابل دوربین‌ها 🔺هنوزجمله بان کی مون تو گوشمونه که گفت چون ما از عربستان پول میگیریم نمیتونیم درمورد جنایاتشون تو یمن حرف بزنیم!

این سازمان ملل نیست سازمان دول هست.هرکی بیشتر خرج کرد حرفش بیشتر برو داره.

راحت بزن و بکش و قتل عام کن و محاصره کن اونوقت برو سازمان ملل و جلوی دوربین ها و خبرنگارهای سرتاسر جهان پول بده و همه چی تموم.

اونوقت 7تا موشک بعد از چهار سال برا دفاع از خودت بزن میشی آدم کش و شورشی و .... این واقعیت امروز جهانه. جهانی که خیلی ها آرزو دارن تو حال و هواش نفس بزنن. دست و پامیزنن براش. یا بعضی نمیفهمن یا کورن یا کرن والا واقعیت مثل روز روشن و واضحه مگر اینکه نخوای بفهمی.
خدا فرج امام منتظر رو برسونه و عالم رو از ظلم و فساد و تزویر و کفر نجات بده.

#سازمان_ملل
#تزویر
#رشوه_تو_روز_روشن
#یمن_تنها_نیست
#مرگ_بر_آل_سعود
#مرگ_بر_آل_یهود
#انسانم_آرزوست
#جهان_امروز
#امام_زمان_عج
#سلام_بر_شهیدان_راه_حق
#سلام_بر_مظلومین_یمن
#صورت_باطنی_جهان_امروز
#حقوق_بشر
#محاصره_یمن_باید_بشکند
#مدافعان_حرم
#شهید_حجت_اسدی
#هیات_حسین_جان_قزوین
#مجمع_کمیت_قزوین
#انجمن_رضوی_قزوین
Read more
 #سحر_نوشته دوربین مخفی در جبهه هم دوربین مخفی داشتیم . دیده شدن برای بعضی حکم ریا و بر باد رفتن ...
Media Removed
#سحر_نوشته دوربین مخفی در جبهه هم دوربین مخفی داشتیم . دیده شدن برای بعضی حکم ریا و بر باد رفتن داشته های خدایی داشت. حالات عبادات که دیگه خط قرمز خیلی ها بود. سجده ، زاویه ی دید رو محدود میکرد و فرصت خیلی خوبی برای ثبت تمام عیار بهترین حالت یک بنده خدا بود. هر چند صدای شاتر دوربین، ما را ... #سحر_نوشته

دوربین مخفی
در جبهه هم دوربین مخفی داشتیم .

دیده شدن برای بعضی حکم ریا
و بر باد رفتن داشته های خدایی داشت.

حالات عبادات که دیگه خط قرمز خیلی ها بود.

سجده ، زاویه ی دید رو محدود میکرد و فرصت خیلی خوبی برای ثبت تمام عیار بهترین حالت یک بنده خدا بود.

هر چند صدای شاتر دوربین، ما را لو میداد ولی باکی نبود .
اگر مدعی و معترض به حرکت ما میشد .
جواب تو آستین داشتیم: " ای بخورد توی سرت نمازی که محضر کبریایی را رها کرده و صدای شاتر را شنیده است"

راستی یکی دیگه از کارکرد های چفیه در جبهه "عبا " می باشد.

#سحری
#رمضان
#جبهه
#دفاع_مقدس
#جالب
#چفیه
#خاطره
#ریا
Read more
کوییک تازه وارد سایپا محدوده قیمت 33 میلیون برای مدل پایه و دنده دستی 42 میلیون برای مدل فول پلاس ...
Media Removed
کوییک تازه وارد سایپا محدوده قیمت 33 میلیون برای مدل پایه و دنده دستی 42 میلیون برای مدل فول پلاس با دنده اتومات . مشخصات فنی طول 4005 ، عرض 1678 ، ارتفاع 1492 حجم موتور 1500 cc قدرت موتور 87 اسب بخار گشتاور 128 نیوتون متر مصرف 7 لیتر ، 7.2 لیتر اتوماتیک وزن 1063 کیلوگرم . . سایر تجهیزات ... کوییک تازه وارد سایپا
محدوده قیمت 33 میلیون برای مدل پایه و دنده دستی
42 میلیون برای مدل فول پلاس با دنده اتومات
.
مشخصات فنی
طول 4005 ، عرض 1678 ، ارتفاع 1492
حجم موتور 1500 cc
قدرت موتور 87 اسب بخار
گشتاور 128 نیوتون متر
مصرف 7 لیتر ، 7.2 لیتر اتوماتیک
وزن 1063 کیلوگرم
.
.
سایر تجهیزات و امکانات منحصر به فرد سایپا کوییک هم می‌توان به کيسه هوای راننده و سرنشين جلو، سيستم ترمز ABS+ EBD ، سیستم کمکی ترمز (BA) ، سیستم کنترل پایداری خودرو (ESC) ، سیستم پایش فشار باد تایرها (TPMS) ، سیستم هشدار سرقت با بوق خودرو (VAS) ، سيستم ضد سرقت (Immobilizer) ، چراغ های روشنایی مخصوص روز (DRL) ، قفل شدن اتوماتیک درب ها در سرعت بالای 10 کیلومتر بر ساعت، کمربند ايمنی جلو با قابليت تنظيم ارتفاع، سیستم استارت دکمه ای، فرمان برقی، سیستم ورود بدون سوئیچ، نمایشگر لمسی 7 اینچی مجهز به مسیر یاب (Navigation) / مجهز به Bluetooth /دوربین دید عقب، کروز کنترل و محدود کننده سرعت، سیستم کنترل صوتی روی فرمان، سيستم تهويه مطبوع نیمه اتوماتيک، صندلی برقی چند حالته برای راننده و در نهایت نشانگر تعویض دنده در حالت گیربکس دستی (GSI) اشاره کرد.
.
نکات منفی :
پیشرانه قدیمی ، کیفیت پایین کابین ، طراحی ضعیف داشبورد و صندلی ها ، نمای جانبی .
نکات مثبت : ندارد.
سایپا در پیش فروش موفق نبود ولی با افزایش قیمت سایر گزینه های در دسترس در رنج قیمتی کوییک احتمال موفق شدن این خودرو با فرموله همیشگیه ماشینای خوبو گرون کنید تا ماشینای بد داخلی فروش برن ، ممکنه .
.
با ما نظراتون در میان بزارید
.
تصاویر بیشتر در هشتگ زیر
.
#کوییک
Read more
. سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند ...
Media Removed
. سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت به استفاده از حسگر سه‌بعدی، باعث افزایش توجه سونی به تولید این سنسورها برای سال آینده‌ی میلادی  شده است. باتوجه به اشتیاق شرکت‌های‌ تولیدکننده‌ی گوشی‌ها . سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت به استفاده از حسگر سه‌بعدی، باعث افزایش توجه سونی به تولید این سنسورها برای سال آینده‌ی میلادی  شده است. باتوجه به اشتیاق شرکت‌های‌ تولیدکننده‌ی گوشی‌ها
. وی از آنکه سر از ویزور دوربین کارگردان در نیاورد بیزار بود! چه برسه به اینکه پروژه کروماکی باشه! ...
Media Removed
. وی از آنکه سر از ویزور دوربین کارگردان در نیاورد بیزار بود! چه برسه به اینکه پروژه کروماکی باشه! نورم 800 باشه!!!سایه ها هم ماسکه نشده باشه😑😑😑 #تیزر #ساخت_تیزر #ساخت_تیزر_تبلیغاتی #تیزر_تبلیغاتی #تیزرتبلیغاتی #کروماکی #فیلم #تولیدمحتوا #تولید_محتوا #کانتنت_مارکتینگ #کانتنت #دیجیتال_مارکتینگ .
وی از آنکه سر از ویزور دوربین کارگردان در نیاورد بیزار بود! چه برسه به اینکه پروژه کروماکی باشه! نورم 800 باشه!!!سایه ها هم ماسکه نشده باشه😑😑😑 #تیزر #ساخت_تیزر #ساخت_تیزر_تبلیغاتی #تیزر_تبلیغاتی #تیزرتبلیغاتی #کروماکی #فیلم #تولیدمحتوا #تولید_محتوا #کانتنت_مارکتینگ #کانتنت #دیجیتال_مارکتینگ
گاهی، داستان آنقدر تلخ، جدی و مستند میشود که نمیتوان به پشتی صندلی ارزشمند خود تکیه داد و به دوربین ...
Media Removed
گاهی، داستان آنقدر تلخ، جدی و مستند میشود که نمیتوان به پشتی صندلی ارزشمند خود تکیه داد و به دوربین ها خیره شد و انکار یا تاییدش کرد! ماجرای #صید_ترال ، حرف تازه ای نبود، اما به شدت، تلخ بود. آنقدر تلخ بود که کسی جرأت نکند به آن توجه یا باورش کند. اینجا طنز میخواهد و یک #محمد_بحرانی که در قالب محبوب ... گاهی، داستان آنقدر تلخ، جدی و مستند میشود که نمیتوان به پشتی صندلی ارزشمند خود تکیه داد و به دوربین ها خیره شد و انکار یا تاییدش کرد!
ماجرای #صید_ترال ، حرف تازه ای نبود، اما به شدت، تلخ بود. آنقدر تلخ بود که کسی جرأت نکند به آن توجه یا باورش کند.
اینجا طنز میخواهد و یک #محمد_بحرانی که در قالب محبوب ترین و طنازترین کارکتر عروسکی این روزهای ابری(!) دل به دریا بزند!
لنگر بیندازد وسط برنامه پرمخاطب #خندوانه و بعد کلی این در و آن در بزند برای حضور جاشویی شریف از بوشهر؛ «عبدالرسول غریبی» و علامت بدهد به ناخدای کشتی بعدی!
#حالا_خورشید و #رشید_پور که انصافا خوب شنید و به موقع پای صحبت #ناخدا حاج رسول غریبی نشست و نشاند!
به سهم خودم از دست اندرکاران هر دو برنامه تشکر میکنم و قدردان حمایت آنها از دریا و دریانوردی هستم.
محمد بحرانی! کوکا! دمت گرم.
#خلیج_فارس #مکران #صید_ترال #آبزیان #محیط_زیست #منابع_طبیعی #صیادان_جنوب #جنوب #جنوبی #حاج_رسول_غريبى #محمد_بحرانى #جناب_خان #رامبد_جوان #محسن_شریفیان
@rambodjavan1
@Jenabkhan1
@reza_rashidpour
@halaa_khorshid
Read more
‏🇮🇷 #Karajinsta 🇮🇷 ✍️گاهی تصویری را به ثبت میرسانند که یک عمر میشود خاطره‌ی شخصی... گاهی تمام بغضشان ...
Media Removed
‏🇮🇷 #Karajinsta 🇮🇷 ✍️گاهی تصویری را به ثبت میرسانند که یک عمر میشود خاطره‌ی شخصی... گاهی تمام بغضشان را پشت آن لنز دوربین آهسته پنهان میکنند و در عالم خودشان اسمی را آرام میخوانند و به یادش فلش میزنند دوربین‌ها... گاهی ناخواسته و اتفاقی مجبور میشوند لحظه‌ی با هم بودن یار سابقشان را کنار دیگری ... ‏🇮🇷 #Karajinsta 🇮🇷
✍️گاهی تصویری را به ثبت میرسانند که یک عمر میشود خاطره‌ی شخصی... گاهی تمام بغضشان را پشت آن لنز دوربین آهسته پنهان میکنند و در عالم خودشان اسمی را آرام میخوانند و به یادش فلش میزنند دوربین‌ها... گاهی ناخواسته و اتفاقی مجبور میشوند لحظه‌ی با هم بودن یار سابقشان را کنار دیگری به تصویر بکشند و بشوند بهترین عکاس دنیا... مرد بودن یا زن بودنش زیاد فرقی ندارد... عکاس ها همان‌هایی هستند که خودشان پشت دوربین پنهان میشوند تا تو را برای شخصی خاطره کنند...
#مهدی_کمانگر
#۱۹آگوست ( #۲۸مرداد) روز جهانی #عکاسی مبارک🌹
مبارک همه کسانی که عکاسی می‌کنند، بالأخص عزیزانی که با عشق به این حرفه پرداختند و عکاسی عشقشان و شغلشان است و نه تفریحشان♥️

🖼 عکس از: @alizadeh.mahdi80
سپاس از صفحه وزین @travelmagazin
Read more
. ... در این روزها که #حیدر_العبادی آن حرف ها را درباره ایران زده و همه در عراق از جریان های سیاسی گرفته تا علما و مردم بر علیه اش موضع گیری کردند و هشتک «همبستگی با مردم ایران» از سوی عراقی ها در توئیتر ترند شد، شاید بد نباشد این فیلم را با هم ببینیم تا عمق روابط ملتهای ایران و عراق را بیشتر بفهمیم. . . در ... .
...
در این روزها که #حیدر_العبادی آن حرف ها را درباره ایران زده و همه در عراق از جریان های سیاسی گرفته تا علما و مردم بر علیه اش موضع گیری کردند و هشتک «همبستگی با مردم ایران» از سوی عراقی ها در توئیتر ترند شد، شاید بد نباشد این فیلم را با هم ببینیم تا عمق روابط ملتهای ایران و عراق را بیشتر بفهمیم.
.
.
در این فیلم هم مصاحبه کننده و هم مصاحبه شونده جالب توجه اند، مصاحبه کننده که دوربین روی شانه دارد و می پرسد، #ابراهیم_حاتمی_کیا است که آن روزها جزو مستند سازان #روایت_فتح بود و جالب تر از او مصاحبه شونده است. او #هادی_العامری است. همان فرمانده رشید عراقی که آن روزها در سپاه بدر همراه ملت ایران علیه صدام می جنگید، بعد در خود عراق علیه حزب بعث جنگید، بعد از حمله داعش #حشد_الشعبی عراق را تاسیس و هدایت کرد و در انتخابات اخیر عراق نیز ائتلاف #الفتح او حدود پنجاه کرسی را کسب کرد و در رده دوم انتخابات قرار گرفت.
او‌ یکی از گزینه های جدی نخست وزیری عراق در دوره جدید است.
.
.

در این فیلم نظر او درباره امام و قطعنامه را بشنوید تا عمق استراتژیک روابط مردم ایران و عراق را که تماما محصول #حب_الحسین_يجمعنا است را ببینید.
@mikaeeldayani
.
.
@hatamikia
@revayat_ir
.
#ایران
#عراق
#روایت_فتح
#حیدرالعبادی
Read more
⁠<span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span>جشنواره بهاری<span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span> <span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span>به مناسبت عید نوروز آموزشگاه ابتکارسازان صنعت تخفیف ویژه ی بهاری برای کلیه ...
Media Removed
جشنواره بهاری به مناسبت عید نوروز آموزشگاه ابتکارسازان صنعت تخفیف ویژه ی بهاری برای کلیه دوره ها در نظر گرفته است تا 50 درصد تخفیف عیدانه برای استفاده از طرح های تخفیف باید قبل از پایان سال 96ثبت نام خود را قطعی کنید شهریه دوره ی تعمیرات تلفن همراه:با 100 هزار تومان تخفیف ... ⁠💐💐💐جشنواره بهاری💐💐💐 🌺🌺به مناسبت عید نوروز آموزشگاه ابتکارسازان صنعت تخفیف ویژه ی بهاری برای کلیه دوره ها در نظر گرفته است🌺🌺 😍😍تا 50 درصد تخفیف عیدانه😍😍 ✅✅✅برای استفاده از طرح های تخفیف باید قبل از پایان سال 96ثبت نام خود را قطعی کنید🌼🌼🌼 ⭐شهریه دوره ی تعمیرات تلفن همراه:با 100 هزار تومان تخفیف
فقط 520 هزارتومان خواهد بود☺ ⭐شهریه دوره ی دوربین های مداربسته:با 145 هزارتومان تخفیف فقط 300 هزارتومان خواهدبود☺ ⭐شهریه دوره ی درب های اتوماتیک:با 125 هزارتومان تخفیف فقط 200 هزارتومان خواهد بود☺ ⭐شهریه دوره ساختمان هوشمند:با 300 هزار تومان تخفیف فقط 350 هزارتومان خواهد بود☺ 🌹با توجه به افزایش شهریه مصوب سازمان فنی و حرفه ای درسال97 این فرصت استثنائی را ازدست ندهید🌹 ❤ما درکنار شما هستیم برای تضمین موفقیت❤ 😊😊برای اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس تماس بگیرید☎☎ ☎تلفن:05138434297 📞تلگرام:09217961747
#تعمیرات_موبایل #دوربین_مداربسته #درب_اتومات #ساختمان_هوشمند #ابتکارسازان_صنعت #تخفیف_ویژه
Read more
دوربین های چاپ سریع انحصاری در باهم چاپ عکس توسط دوربین مثل دوربین های قدیمی ۱ سال گارانتی <span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️<span class="emoji emoji26a0"></span>️ به ...
Media Removed
دوربین های چاپ سریع انحصاری در باهم چاپ عکس توسط دوربین مثل دوربین های قدیمی ۱ سال گارانتی ️ به دلیل عدم تخصیص ارز دولتی این آخرین سری از واردات این دوربین ها میباشد تعداد محدود ️ قیمت حدود ۴۵۰ هزار تومان میباشد #polaroid #instax #instaxmini #اینستکس #اینستکس_مینی ... دوربین های چاپ سریع انحصاری در باهم
چاپ عکس توسط دوربین مثل دوربین های قدیمی
۱ سال گارانتی
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
به دلیل عدم تخصیص ارز دولتی این آخرین سری از واردات این دوربین ها میباشد
تعداد محدود
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
قیمت حدود ۴۵۰ هزار تومان میباشد
#polaroid #instax #instaxmini
#اینستکس #اینستکس_مینی #مینی۹ #اینستکس_مینی۹ #دوربین #عکس #چاپ_فوری #دوربین_چاپ_سریع
Read more
​​​​​​​​​​​«پگاه کاروان ایران» بازیهای آسیایی ٢٠١٠: ماشین برقی دهکده المپیک که ورزشکاران را ...
Media Removed
​​​​​​​​​​​«پگاه کاروان ایران» بازیهای آسیایی ٢٠١٠: ماشین برقی دهکده المپیک که ورزشکاران را به خوابگاه می‌برد، واژگون شد. ضربه مغزى پگاه زنگنه امید طلای ایران. یک‌ هفته بستری در بیمارستان که شهردار گوانگجو هم آمد عیادتش. سعیدلو معاون احمدی‌نژاد مقابل دوربین‌ها قول جایزه‌ای معادل ... ​​​​​​​​​​​«پگاه کاروان ایران»

بازیهای آسیایی ٢٠١٠: ماشین برقی دهکده المپیک که ورزشکاران را به خوابگاه می‌برد، واژگون شد. ضربه مغزى پگاه زنگنه امید طلای ایران.
یک‌ هفته بستری در بیمارستان که شهردار گوانگجو هم آمد عیادتش.
سعیدلو معاون احمدی‌نژاد مقابل دوربین‌ها قول جایزه‌ای معادل طلا را داد. اما دریغ از احوالپرسی!
پیگیری درمان و مراقبت در کرمانشاه کاملاً به عهده خانواده بود...
سه سال و نیم دوری از اوج. مدتی مربی تیم ملی شد اما گفت: «مربیگری آن چیزی نبود که دلم می‌خواست. عاشق مبارزه بودم و برگشتم روی تاتامی تا از صفر شروع کنم»
پگاه برگشت. استاد کاراته بود. در آدم‌شناسی هم به درجه استادی رسید. راه دیگری نمی‌شناخت جز اینکه بجنگد و جایگاهش در تیم ملی را پس بگیرد.
پگاه امروز در ٣٤ سالگی بدون از دست دادن امتیاز، روی سکوی سوم بازیهای آسیایی ایستاد.
او تازه متولد شده. پگاه طلای المپیک توکیو را می‌خواهد.💎 منبع: صفحه تلگرام "مهدي رستم پور"
Read more
سلام #دوستان، بعد از چند روز از برگشت، تازه امروز رفتم سراغ #دوربین، این از اولین #عکس ها در اولین روز ...
Media Removed
سلام #دوستان، بعد از چند روز از برگشت، تازه امروز رفتم سراغ #دوربین، این از اولین #عکس ها در اولین روز #پیاده_روی. The first #photos of the #first day of #walking. #اربعین #اربعین_حسینی #اربعین_پای_پیاده_حرم_ثارالله #اربعین_۹۷ #امام_حسین #نجف #کربلا #arbaeen #arbaeenwalk ... سلام #دوستان، بعد از چند روز از برگشت، تازه امروز رفتم سراغ #دوربین، این از اولین #عکس ها در اولین روز #پیاده_روی.
The first #photos of the #first day of #walking.
#اربعین
#اربعین_حسینی
#اربعین_پای_پیاده_حرم_ثارالله
#اربعین_۹۷
#امام_حسین
#نجف
#کربلا
#arbaeen
#arbaeenwalk
#arbaeen2018
#imam_hussain
#najaf
#karbala
#Photo
#nikond5300
Read more
آغاز ثبت‌نام دوره‌ی سوم از ورکشاپ بازیگری "قدرت سکوت” شامل دوره‌های: ۱: <span class="emoji emoji1f3ad"></span> بازیگری تئاتر ( از ایده ...
Media Removed
آغاز ثبت‌نام دوره‌ی سوم از ورکشاپ بازیگری "قدرت سکوت” شامل دوره‌های: ۱: بازیگری تئاتر ( از ایده تا اجرا، با پروژه‌ی پایانی اجرای تئاتر، سی جلسه سه ساعته) ۲: بازیگری مقابل دوربین (آموزش عملی و تئوری ظرایف بازیگری مقابل دوربین، در سینما و تلویزیون، دوازده جلسه سه ساعته) مدرس و کارگردان اجرای ... آغاز ثبت‌نام دوره‌ی سوم از ورکشاپ بازیگری "قدرت سکوت” شامل دوره‌های:
۱: 🎭 بازیگری تئاتر ( از ایده تا اجرا، با پروژه‌ی پایانی اجرای تئاتر، سی جلسه سه ساعته)
۲: 🎬 بازیگری مقابل دوربین (آموزش عملی و تئوری ظرایف بازیگری مقابل دوربین، در سینما و تلویزیون، دوازده جلسه سه ساعته)
مدرس و کارگردان اجرای پایان دوره: بهمن معتمدیان ‏ @bahmanmotamedian
اساتید مهمان: فرهاد آئیش، سروش صحت و هوتن شکیبا.
*
تابستان 96 نخستین دوره از ورکشاپ ایده تا اجرا برگزار شد و هنرجویان در پایان با اجرای نمایش "قرمز و دیگران" در سالن شهرزاد به روی صحنه رفتند و در اردیبهشت ۹۷ نیز با اجرای نمایش “رقص کاغذپاره‌ها” در همان سالن -شهرزاد- دوره‌ی دوم از ورکشاپ بازیگری "قدرت سکوت" به ثمره‌ی اجرایی رسید.
*
برای دیدن عکسها، ویدئوها و مطالب بیشتر در مورد دوره‌های قبل، به پیج اصلی “قدرت سکوت” در اینستاگرام و کانال تلگرام مربوطه مراجعه فرمایید. .
اینستاگرام👇‏
‏@powerofsilence1
لینک کانال👇
‏@posilence
*
📌شروع دوره از اول تیرماه
"قبل از ثبت‌نام از هنرجویان تست گرفته خواهد ‌شد."
*
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، لطفا با شماره تلفن و تلگرام زیر تماس بگیرید: ۰۹۳۵۱۸۰۶۰۸۴
Read more
فوتبالفارسی آنچه عادل فردوسی‌پور بدان توجه نداشت و برانکو خوب آن را می‌دانست، اخلاق سرمربی تیم ...
Media Removed
فوتبالفارسی آنچه عادل فردوسی‌پور بدان توجه نداشت و برانکو خوب آن را می‌دانست، اخلاق سرمربی تیم ملی در برخورد با منتقدانش است. اخلاقی که باعث می‌‌شود امیدی به دیده شدن مجدد برانکو و کیروش در یک قاب نباشد، که اگر این اتفاق می‌افتاد و این دو مربی موفق فوتبال ایران در روزهای آینده روبروی دوربین‌ها ... فوتبالفارسی

آنچه عادل فردوسی‌پور بدان توجه نداشت و برانکو خوب آن را می‌دانست، اخلاق سرمربی تیم ملی در برخورد با منتقدانش است. اخلاقی که باعث می‌‌شود امیدی به دیده شدن مجدد برانکو و کیروش در یک قاب نباشد، که اگر این اتفاق می‌افتاد و این دو مربی موفق فوتبال ایران در روزهای آینده روبروی دوربین‌ها به هم لبخند می‌زدند، جو حمایتی از تیم ملی به شدت تهییج و تشدید می‌شد. البته هدف فردوسی‌پور هم همین بود که بتواند فضای دو دستگی بوجود آمده در حمایت از تیم ملی را بشکند و حمایت داخلی از این تیم را برای حضور در جام جهانی به اوج برساند. اما فردوسی‌پور توجه نداشت که رضایت گرفتن از برانکو برای ملاقات با سرمربی تیم ملی آن هم در حالی که سرمربی تیم ملی بدین ملاقات رضایت نداده کار عبثی است و برانکو هوشمندانه درخواست مجری نود را بی‌پاسخ گذاشت.

در بحبوحه زمستان ماه ۹۵ بود که بیانیه‌های رگباری کیروش بر علیه برانکو، اختلاف آنها را به اوج رساند. سرمربی تیم ملی که تاقبل از آن در برج عاج محبوبیت خود قرار داشت حالا باید فحاشی‌ها و انتقادات تند هواداران پرسپولیس را در صفحه فیسبوکش و همینطورتمرینات پرسپولیس می‌دید. کیروش در یک مورد در پاسخ به درخواست برای ملاقات با مربیان باشگاهی و بالاخص برانکو متکبرانه از قرارهای ملاقاتش با فرگوسن و مورینیو گفت و غیرمستقیم برانکو را لایق ملاقات با خود ندانست. حالا فردوسی‌پور با غفلت از کلام تند سرمربی از برانکو می‌خواهد که به دیدار با کیروش جواب مثبت دهد و برانکو سعی کرد بدون آنکه کلامی بگوید که بعدا موجب حاشیه و درگیری مجدد بین او وسرمربی تیم ملی شود، این ملاقات را غیرضروری بداند‌. از نظر برانکو ملاقات با سرمربی تیم ملی در شرایطی که باشگاهش با تمام برنامه‌های تیم ملی کنار آمده لزومی ندارد. حتی برانکو اشاره کرد که اگر فدراسیون دستور بدهد او بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار خواهد داد.

فردوسی‌پور تلاش کرد تا به سبک آشتی‌دادن‌های همیشگی در فوتبال ایران، برانکو و کیروش را بر سر یک میز بنشاند. اما این دو مربی مایلی‌کهن و دایی نیستند که در یک فضای احساسی روی هم را ببوسند و به اختلاف خود پایان دهند. دلخوری کیروش و برانکو از هم آنقدر است که دلیلی برای سر یک میز نشستن نداشته باشند. برانکو به خوبی به اخلاق کیروش آگاه است و برای حفظ شان و غرور خود پس از آن توهین‌های رگباری، حاضر نشد بدون آگاهی از رضایت سرمربی تیم ملی، اول او برای آشتی کردن اوکی دهد.
Read more
#voytekit ️Follow سونی لحظاتی پیش در نمایشگاه ایفا 2018 از نخستین #گوشی #هوشمند خود با نمایشگر اولد رونمایی کرد، #اکسپریا #ایکس‌زد3، جدیدترین #پرچم‌دار #سونی با طراحی جذاب، نمایشگر ۶ اینچی اولد با حاشیه‌های باریک، اسپیکرهای استریو و سیستم‌عامل #اندروید ۹ پای، نماینده‌ی جدید ژاپنی‌ها ... #voytekit ⬅️Follow
سونی لحظاتی پیش در نمایشگاه ایفا 2018 از نخستین #گوشی #هوشمند خود با نمایشگر اولد رونمایی کرد، #اکسپریا #ایکس‌زد3، جدیدترین #پرچم‌دار #سونی با طراحی جذاب، نمایشگر ۶ اینچی اولد با حاشیه‌های باریک، اسپیکرهای استریو و سیستم‌عامل #اندروید ۹ پای، نماینده‌ی جدید ژاپنی‌ها در عرصه‌ی رقابت محصولات پرچم‌دار در سال ۲۰۱۸ خواهد بود.
نمایشگر ۶ اینچ
تراشه اسنپدراگون ۸۴۵
رم ۴ و حافظه ۶۴ گیگابایت
دوربین اصلی ۱۹ و سلفی ۱۳ مگاپیکسل
باتری ۳۳۳۰ میلی‌آمپر‌ساعتی
قیمت ۸۹۹ دلار
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
شرکت اپل به تازگی تصمیم گرفته است تا برخی از اپلیکیشن‌های ارائه دهنده وی پی ان و فریم ورک‌های مناسب ...
Media Removed
شرکت اپل به تازگی تصمیم گرفته است تا برخی از اپلیکیشن‌های ارائه دهنده وی پی ان و فریم ورک‌های مناسب برای ساخت آن‌ها را در اپ استور مسدود کند. . اقدام اخیر اپل در حال حاضر تنها در اپ استور مخصوص چین صورت گرفته است و اپل اعلام کرده که تصمیم به مسدود سازی اپلیکیشن‌های ارائه دهنده خدمات وی پی اندر راستای ... شرکت اپل به تازگی تصمیم گرفته است تا برخی از اپلیکیشن‌های ارائه دهنده وی پی ان و فریم ورک‌های مناسب برای ساخت آن‌ها را در اپ استور مسدود کند.
.
اقدام اخیر اپل در حال حاضر تنها در اپ استور مخصوص چین صورت گرفته است و اپل اعلام کرده که تصمیم به مسدود سازی اپلیکیشن‌های ارائه دهنده خدمات وی پی اندر راستای درخواست‌های اخیر دولت چین بوده است. بر همین اساس، از روز گذشته یکی از مهم‌ترین اپلیکیشن‌های ارائه دهنده وی پی ان را در چین از اپ استور حذف کرده است و کاربران آیفون‌ها و آیپدها دیگر توان استفاده از آن را نخواهند داشت.
.
علاوه بر این، یکی از فریم ورک‌های مهمی که توسعه دهندگان از طریق آن برای ساخت اپلیکیشن‌های وی پی ان استفاده می‌کردند توسط اپل مسدود شده است و اپلیکیشن‌های جدید دیگر توان بهره‌مندی از این فریم ورک را نخواهند داشت. گفتنی است که این فریم ورک، همچنین در پیاده سازی برخی از قابلیت‌ها در پیام رسان وی چت نیز مورد استفاده قرار گرفته بود.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphonex #ios #facetime #iphonex #applewatch #vpn
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور #ایفون_ایکس #دوربین #اپل #وی_پی_ان
Read more
. . . نظرسنجی به یاد ماندنی ترین بازی های زنده یاد خسرو شکیبایی به نظر شما کدامین فیلم ها هستند ؟ بیوگرافی زنده ...
Media Removed
. . . نظرسنجی به یاد ماندنی ترین بازی های زنده یاد خسرو شکیبایی به نظر شما کدامین فیلم ها هستند ؟ بیوگرافی زنده یاد خسرو شکیبایی تولد۷ فروردین ۱۳۲۳ کرمان  فوت ۲۸ تیر ۱۳۸۷ خسرو شکیبایی در ۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۲۳ در کرمان به دنیا آمد. در شناسنامه نامش «خسرو» است ولی خانواده و نزدیکان او را «محمود» ... .
.
.
نظرسنجی
به یاد ماندنی ترین بازی های زنده یاد خسرو شکیبایی به نظر شما کدامین فیلم ها هستند ؟
بیوگرافی
زنده یاد خسرو شکیبایی
تولد۷ فروردین ۱۳۲۳ کرمان
 فوت ۲۸ تیر ۱۳۸۷
خسرو شکیبایی در ۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۲۳ در کرمان به دنیا آمد. در شناسنامه نامش «خسرو» است ولی خانواده و نزدیکان او را «محمود» صدا می‌کردند. پدر خسرو سرگرد ارتش بود و وقتی او ۱۴ ساله بود بر اثر سرطان از دنیا رفت. او پیش از اینکه وارد عرصه تئاتر شود، در حرفه‌هایی چون خیاطی و کانال‌سازی و آسانسورسازی کار می‌کرد. در ۱۹ سالگی برای اولین بار روی صحنه تئاتر رفت و بعد از مدتی به عباس جوانمرد، معرفی و به صورت کاملاً حرفه‌ای بازیگر تئاتر شد. وی فارغ‌التحصیل بازیگری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۲ با بازیگری تئاتر آغاز کرد، ۵ سال بعد یعنی در سال ۱۳۴۷ وارد حرفهٔ دوبلوری شد
شکیبایی نخستین بار در سال ۱۳۵۳ در فیلم کوتاه و ۱۶ میلی‌متری «کتیبه» به کارگردانی فریبرز صالح مقابل دوربین رفت. در سال ۱۳۶۱ در حالی که مشغول بازی در نمایش «شب بیست و یکم» بود، مورد توجه مسعود کیمیایی قرار گرفت  و با بازی در نقش کوتاهی در فیلم خط قرمز (مسعود کیمیایی، ۱۳۶۱) به سینما آمد و تا سال ۱۳۶۸ نقش آفرینی‌هایی کرد. از جمله در فیلم‌های دزد و نویسنده،ترن و رابطه خوب ظاهر شد. اما پس از بازی در فیلم هامون (داریوش مهرجویی-۱۳۶۸) بود که نام خسرو شکیبایی بر سر زبان‌ها افتاد. او برای بازی در همین فیلم از «هشتمین جشنواره فیلم فجر»، سیمرغ بلورین دریافت کرد و تحسین منتقدان و مردم را برانگیخت.
او برای بازی در فیلم کیمیا (احمد رضا درویش، ۱۳۷۳) بار دیگر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول از سیزدهمین جشنواره فیلم فجر شد. او سومین سیمرغ خود را هم را برای بازی در نقش عادل مشرقی فیلم سالاد فصل(فریدون جیرانی) گرفت. از آخرین افتخارات شکیبایی هم دیپلم افتخار برای فیلم اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد) بود.
پس از گذشت نزدیک به ۲۲ سال از اولین حضورش در فیلم کیمیایی، سال (۱۳۸۳) بار دیگر در فیلمی به کارگردانی کیمیایی در کنار عزت‌الله انتظامی در فیلم حکم ایفای نقش کرد.
در ۹ تیرماه ۱۳۸۷ در دومین جشن منتقدان سینمایی، جایزه یکی از برترین بازیگران سی سال سینمای پس از انقلاب را گرفت. 
روحش شاد یادش گرامی
#بیوگرافیسینما
Read more
. اول: قسمت اول از سه‌گانه #اصغرفرهادی در تماشای بار سوم و پس از حدود ۱۰ سال از بار نخست، هنوز جذابیت ...
Media Removed
. اول: قسمت اول از سه‌گانه #اصغرفرهادی در تماشای بار سوم و پس از حدود ۱۰ سال از بار نخست، هنوز جذابیت های خاص خود را دارد. و هنوز پیچش های داستانی، دیالوگ ها و صحنه سازی های فرهادی منحصر به فردند. . . دوم: سه‌گانه اصغر فرهادی طبق بررسی های شخصی متشکل از #چهارشنبه_سوری #جدایی_نادر_از_سیمین و (فیلمی ... .
اول: قسمت اول از سه‌گانه #اصغرفرهادی در تماشای بار سوم و پس از حدود ۱۰ سال از بار نخست، هنوز جذابیت های خاص خود را دارد. و هنوز پیچش های داستانی، دیالوگ ها و صحنه سازی های فرهادی منحصر به فردند.
.
.
دوم: سه‌گانه اصغر فرهادی طبق بررسی های شخصی متشکل از #چهارشنبه_سوری #جدایی_نادر_از_سیمین و (فیلمی که هنوز ساخته نشده) می‌باشد. خیلی ها به اشتباه فیلم هایی چون #درباره_الی ، #گذشته و #فروشنده را وارد این سه‌گانه می‌کنند و نامش را "قضاوت" می‌گذارند که این کار اشتباه است زیرا قضاوت مولفه تمامی فیلم های فرهادی و نقش مهم و تعیین کننده در جهانبینی او را دارد. فصول مشترک فیلم های چهارشنبه سوری و جدایی... و نشانه هایی در زیرمتن فیلم جدایی... مبنی بر ادامه چهارشنبه سوری بودن، این دو فیلم را دنباله هم می‌نماید. ضمناً عناصر "تهوع" در چهارشنبه سوری، "عمق فاجعه" در جدایی... نیز مشهود و قابل بررسی است و باید منتظر ساخت "تحول" برای تکمیل عناصر و به فرجام رساندن این سه‌گانه از #فرهادی باشیم.
.
.
سوم: سکانسی از فیلم #کوچه_بی_نام ساخته #هاتف_علیمردانی به طرز عجیبی به سکانسی از چهارشنبه سوری شباهت دارد این دو سکانس به قدری از نظر ساختاری (جا گذاری دوربین ها) محتوایی (قصه و درونمایه) به هم نزدیکند که هیچ جوره نمی‌توان آن را تصادفی دانست. باران کوثری/ پانته‌آ بهرام سوار ماشین امیر آقایی/ حمید فرخ نژاد می‌شود مرد که پشت فرمان نشسته به وسیله زنی که کنارش است در حال خیانت به همسرش می‌باشد زن می‌داند که مرد همسر دارد. مرد چند صباحی است که به زن وعده می‌دهد "زنم را طلاق خواهم داد و تو را خواهم گرفت" اما زن دیگر خسته شده و با مرد به هم می‌زند مرد شروع به گریه کرده و اظهار می‌کند که زنش را دوست ندارد اما منتظر زمانی مناسب است تا از او جدا شود. زن نمی‌پذیرد مرد تمنا می‌کند زن می‌رود. اما استیصال حاضر در قدم هایش نشانه هایی حاکی از وجود علاقه به مرد می‌دهد. سپس زن شکست عشقی می‌خورد اما مرد به طرز عجیبی به زندگی بازگشته و تصمیم به از سرگیری رابطه زناشویی می‌گیرد.
Read more
. ⚀آرون باگنستوس عکاسی است که مدت ها در زمینه تصویربرداری #حیات_وحش فعالیت می کند . ⚁او همیشه از ...
Media Removed
. ⚀آرون باگنستوس عکاسی است که مدت ها در زمینه تصویربرداری #حیات_وحش فعالیت می کند . ⚁او همیشه از دوربین #نیکون D5 برای عکاسی حیات وحش استفاده می کرد . ⚂ولی در سفر اخیرش با دوربین #سونی a9 به عکاسی پرداخت که به گفته او، این دوربین بیشتر از چیزی که توقع داشته رضایتش را جلب کرده . ⚃شما این دوربین ... .
⚀آرون باگنستوس عکاسی است که مدت ها در زمینه تصویربرداری #حیات_وحش فعالیت می کند
.
⚁او همیشه از دوربین #نیکون D5 برای عکاسی حیات وحش استفاده می کرد
.
⚂ولی در سفر اخیرش با دوربین #سونی a9 به عکاسی پرداخت که به گفته او، این دوربین بیشتر از چیزی که توقع داشته رضایتش را جلب کرده
.
⚃شما این دوربین رو ترجیح میدین یا D5 نیکون؟
.
📸 @noornegar
Read more
. اطلاعات منتشر شده از فصل دوم سریال «13 Reasons Why» . فصل دوم سریال «13 Reasons Why»، بر اساس ویدیو ...
Media Removed
. اطلاعات منتشر شده از فصل دوم سریال «13 Reasons Why» . فصل دوم سریال «13 Reasons Why»، بر اساس ویدیو منتشر شده از شبکه «Netflix» قرار است در تاریخ 18 می 2018 از این شبکه پخش شود. . فصل دوم سریال «13 Reasons Why» با مرگ هانا و ماجراهای پیچیده‎ای که شخصیت ها باید برای بهبود و درمان خود پشت سر بگذارند ... .
اطلاعات منتشر شده از فصل دوم سریال «13 Reasons Why»
.
فصل دوم سریال «13 Reasons Why»، بر اساس ویدیو منتشر شده از شبکه «Netflix» قرار است در تاریخ 18 می 2018 از این شبکه پخش شود.
.
فصل دوم سریال «13 Reasons Why» با مرگ هانا و ماجراهای پیچیده‎ای که شخصیت ها باید برای بهبود و درمان خود پشت سر بگذارند شروع می شود. مدیران مدرسه لیبرتی های برای رفتن به دادگاه آماده می شوند، اما هیچکس موفق نخواهد شد تا حقیقت مرگ هانا را پنهان کند. مجموعه‌ای از عکس‌هایی که با دوربین پولاروید گرفته شده، برای کلی و دیگر هم کلاسی‌های هانا، برای برملا شدن رازی غم انگیز و تهوع اور و برای جلوگیری از افرادی که سعی می کنند آن را مخفی نگه دارند، فرستاده می شود.
.
در مراحل آماده سازی فصل دوم سریال «13 Reasons Why»، منابع و قسمت های جدیدی به سایت «13ReasonsWhy.info» اضافه خواهد شد. از جمله بخش بحث و گفتگو، بررسی سریال، مجموعه ای از ویدیو های مربوط به صحنه های آزار و اذیت، آزار جنسی و سوء مصرف مواد مخدر که در سریال قرار دارد و بررسی آن ها در سایت قرار خواهد گرفت.
.
سریال «13 Reasons Why» بر اساس رمانی پرفروش به همین نام نوشته جی اشر تولید شده است، این سریال در شبکه نت‌ فلیکس از جایی آغاز می شود که شخصیت کلی جنسن با بازی دیلان مینت در هنگام بازگشت از مدرسه به خانه با بسته عجیبی رو به رو می‌شود که بر روی آن نام خودش نوشته شده. در داخل جعبه نوار کاست هایی که توسط هم کلاسی و دختر مورد علاقه اش یعنی هانا بیکر ضبط شده قرار دارد، که دو هفته پیش به طرز غم انگیز خودکشی کرده است. هانا می‌گوید که قصد دارد در این نوارها 13 دلیلی که برای پایان دادن به زندگی خود وجود دارد را شرح دهد. آیا کلی جنسن یکی از آن دلیل ها خواهد بود؟
.
سلنا گومز و توماس مک‌کارتی از جمله تولیدکنندگان اجرایی فصل دوم سریال «13 Reasons Why» خواهند بود.
Read more
-آقا! آقا! توی سیلاب آدم‌ها،چندقدم مانده به باب رجاء حرم حسین ابن علی،شنیدم که کسی انگاری ما را می‌خوانَد.جوانی ...
Media Removed
-آقا! آقا! توی سیلاب آدم‌ها،چندقدم مانده به باب رجاء حرم حسین ابن علی،شنیدم که کسی انگاری ما را می‌خوانَد.جوانی بود بیست‌واندی‌ساله،با قدی کشیده و شکمی برآمده،سرتاپا سیاه‌پوش،ریش توپی مشکی به صورت،با موهای سری نامرتب؛مثل همهٔ ما خیابان‌خواب‌های حسین. آشنا نمی‌زد.باقی‌مان هم ایستادند؛اسم ... -آقا! آقا!
توی سیلاب آدم‌ها،چندقدم مانده به باب رجاء حرم حسین ابن علی،شنیدم که کسی انگاری ما را می‌خوانَد.جوانی بود بیست‌واندی‌ساله،با قدی کشیده و شکمی برآمده،سرتاپا سیاه‌پوش،ریش توپی مشکی به صورت،با موهای سری نامرتب؛مثل همهٔ ما خیابان‌خواب‌های حسین.
آشنا نمی‌زد.باقی‌مان هم ایستادند؛اسم دستهٔ پخش‌وپلای خودمان را گذاشته بودیم دستهٔ قادری‌پِلاس؛چهارتا قادری(داش‌هادی،آبجی‌سادات،خودم،فسقل‌السادات)و دو تا غیر قادری:شادوماد و عروس‌سادات.
-سلام!ایرانی هستین؟
توی ذهنمان گذشت حتما زن‌وبچه را با ما دیده،دویده،تا موکبی،حسینیه‌ای را به ما پیشنهاد دهد جهت بیتوته.توی دلمان گذشت که:
-«ای اخوی!ما دیشب دنبال جاخواب می‌گشتیم!الان که زیارت اربعین رو خوندیم و دیگه داریم میریم از کربلا»
از فراز شانه‌اش،دیدم،روی ساختمانی نیمه‌کاره که قرص‌ومحکم می‌زد،تابلویی نصب کرده‌اند و رویش نوشته شده:«حسینیهٔ تهرانی‌ها».درست رخ‌به‌رخ حرم حسینِ شهید؛به فاصله طی کردن عرض یک خیابان.گمانمان تقویت شد که حتمی،قصه اسکان زوار است.
-«این کالسکه‌ رو بذارین یه گوشه،خودتون بیاین بالا با گنبد حرم عکس بگیرین»
با چشمانی گِرد نگاهش می‌کردیم.فرصت تصمیم گرفتن نبود.آفتاب تازه دامنش را روی شهر کربلا پهن کرده بود.هرکس،از هرجا که مقدورش بود،روبه‌حرم،زیارت اربعین می‌خواند و سلامی می‌داد و عزم خروج از کربلا می‌کرد.تنه می‌خوردیم از زواری که مسیرشان را تنگ کرده بودیم.کالسکه را دادیم دست زائری عرب و پشت جوان،که با بی‌سیمی واکی‌تاکی،با آدم‌ها و رفقایش در داخل ساختمان هماهنگ می‌کرد راه افتادیم.
*
جایی روی پشت بام حسینیهٔ تهرانی‌ها،در محاصرهٔ ساختمان‌های بدشکل‌وقوارهٔ اطراف حرم که روی بام‌هاشان پر بود از دیش ماهواره،دمنده‌های کولرهای گازی،استودیوهای دست‌ساز ضبط برنامه‌های شبکه‌های خبری،ایستاده بودیم.دورتادور پشتِ این بام را،داربست زده بودند و با پارچه‌‌ای سبززنگ، استتار.
روبه‌رو،سکویی بود که با پله به فرازش می‌رفتی.زیر سکو،چندنفر با چاپگر و دو لپ‌تاپ نشسته بودند:همگی ایرانی؛و روی سکو،عکاسی با دوربین حرفه‌ای که روی سرش،چفیه انداخته بود.
عکاس،عکس را سریع تحویل زیرپله‌ای‌ها داد و آن‌ها هم سریع توی photo shop خوشگلمان کردند و ده دقیقه بعد،پرینت شده،روی کاغذِ عکس،تحویلمان دادند.یادگاری با امام.مِن‌حیث‌ُلایَحتسِب‌ترین رزق کربلا.
-پای عکستون یه کُده.بعد اربعین،توی تلگرام کُد رو بفرستین،فایل عکس رو بدم.
پسری خوش‌چهره و بیسیم‌به‌دست،عکس را تحویلم داد.
در کربلا،ارباب،بر بام‌ها هم موکب زده بود؛موکب عکس
شاید به جبران پشت‌بام‌های شام،کوفه.
Read more
دوره های اموزش فشرده عکاسی مهلت ثبت نام فقط امروز تا یکشنبه 10 تیر ماه لطفا متن زیر را کامل بخوانید ...
Media Removed
دوره های اموزش فشرده عکاسی مهلت ثبت نام فقط امروز تا یکشنبه 10 تیر ماه لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر دوره های ترم جدید : 1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی ... دوره های اموزش فشرده عکاسی
مهلت ثبت نام فقط امروز تا یکشنبه 10 تیر ماه
لطفا متن زیر را کامل بخوانید
بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر

دوره های ترم جدید :

1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی برای نو اموزان این هنر

ما به اصلی ترین نکات عکاسی میپردازیم ،اشنایی کامل با دوربین دیجیتال، تمرینات هفتگی ،گفتمان فنی ،شناخت لنزها ،عکاسی دیجیتال ،و اموزش کلیه مسایل مهم تکنیکی در کلاس ها انجام خواهد پذیرفت
حتا عکاسان تجربی نیز میتوانند در این کلاس شرکت کنند

نیمه خصوصی : 8 جلسه 180 دقیقه ای در دوماه (تعداد زیر 5 نفر)
گروهی : 8 جلسه 150 دقیقه ای در دو ماه (تعداد 8 تا 14 نفر)

2.کلاس های تحلیل و درک عکس :

ما ساعت ها و با نمایش بهترین اثار درباره عکس ها و اصول ترکیب بندی ،فرم ،ساختار ،سبک شناسی زیبایی شناسی تصاویر بحث میکنیم

4جلسه در یک ماه

نیمه خصوصی : 180 دقیقه (تا 5 نفر)

گروهی : 150 دقیقه (8 تا 14 نفر)

3.شروع دوباره کلاس های نورپردازی پرتره :
شناخت انواع نورپردازی و تکنیک های عکاسی پرتره، کار عملی با بهترین تجهیزات عکاسی در استدیو با ظرفیت محدود و نهایت در دو گروه خصوصی و گروهی

8 جلسه کلاس فشرده کامل در دو ماه
نیمه خصوصی : 4 ساعت و نیم کارگاه عملی (زیر 5 نفر)

گروهی : 4 ساعت کارگاه عملی (بین 8 تا 12 نفر)

در استدیو بزرگ با تجهیزات کامل

اغاز تشکیل کلاس ها :

از دوشنبه 11 تیر ماه 1397
روزهای کلاس : فعلا تا اطلاع بعدی :

یکی از روزهای
یکشنبه عصر

دوشنبه عصر

چهارشنبه صبح

پنجشنبه صبح

که برای هر گروه مختلف است

چون همه کلاس ها فقط هفته ای یک روز برگزار میشود

الویت روزها به ثبت نام زودتر و رزرو عزیزان بستگی دارد

محل تشکیل دوره ها در شمال تهران,نیاوران و فرمانیه خواهد بود

مدرس:

امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی ،سابقه همکاری با مجله ووگ

همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا

بهترین اژانس مدلینگ دنیا

عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده متمادی7 سال ،دوره های تخصصی عکاسی

در صورت تصمیم قطعی برای رزرو کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام یا واتس اپ یا تماس مستقیم شماره

0922 419 0 958
در ارتباط باشید
همکار من دوستان را راهنمایی خواهد کرد

امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
واتس اپ به تازگی چندین قابلیت را به صورت یک جا برای گروه‌ها ارائه داده است که از طریق آن کاربران می‌توانند ...
Media Removed
واتس اپ به تازگی چندین قابلیت را به صورت یک جا برای گروه‌ها ارائه داده است که از طریق آن کاربران می‌توانند با روند آسان‌تری از گروه‌های مختلف استفاده کنند. قابلیت‌های جدید ارائه شده در گروه‌های واتس اپ به شرح زیر هستند: . 1.توضیح گروه‌ها: در بخش Info یا همان اطلاعات گروه‌ها، از این پس جایگاهی ... واتس اپ به تازگی چندین قابلیت را به صورت یک جا برای گروه‌ها ارائه داده است که از طریق آن کاربران می‌توانند با روند آسان‌تری از گروه‌های مختلف استفاده کنند. قابلیت‌های جدید ارائه شده در گروه‌های واتس اپ به شرح زیر هستند:
.
1.توضیح گروه‌ها: در بخش Info یا همان اطلاعات گروه‌ها، از این پس جایگاهی ویژه برای قرار دادن توضیحاتی کوتاه از گروه منتشر شده است. این توضیحات باعث می‌شود تا کاربر پیش از ورود به گروه، از موضوع محتویات منتشر شده در آن آگاه شود.
.
2.کنترل بیشتر ادمین: در تنظیمات گروه‌ها، ادمین از این پس می‌تواند دسترسی افراد خاص که باعث آشفتگی گروه می‌شوند را محدود کنند. ادمین‌ها همچنین می‌توانند دسترسی دیگر ادمین‌ها را کنترل کنند.
.
3. خلاصه کوتاه در زمان عدم استفاده: اگر کاربری برای مدت زمانی قابل توجه گروه را باز نکند، پیام‌های مهم که به او ربط پیدا می‌کند، به صورت خودکار نمایش داده می‌شود. این اطلاعات شامل ریپلای‌ها، منشن‌ها و هر آنچه در آن آیدی کاربر منشن شده باشد می‌شوند که برای توضیحی از خلاصه چت‌های انجام شده در زمان آنلاین نبودن کاربر نمایش داده می‌شود.
.
4.جست و جوی اعضا: کاربران می‌توانند به اطلاعات کاربران دیگری که در یک گروه حضور دارند دسترسی داشته باشند.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphonex #ios #facetime #iphonex #whatsapp #messenger
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور #ایفون_ایکس دوربین #اپل #واتس_اپ
Read more
. فردا شاهد معرفی دوربین جدید نیکون هستیم.دوربینی که هیجان زیادی به بازار وارد کرده و بسیاری منتظرند ...
Media Removed
. فردا شاهد معرفی دوربین جدید نیکون هستیم.دوربینی که هیجان زیادی به بازار وارد کرده و بسیاری منتظرند ببینند نهایتا با چه چیزی طرف هستند؟ من تحلیلی بر اساس اخباری که در دو هفته‌ی گذشته منتشر شده میکنم و احتمالا هشتاد درصد شبیه اون چیزیه که فردا خواهیم دید. . . رقیب اصلی که نیکون به عنوان هدف در ... .
فردا شاهد معرفی دوربین جدید نیکون هستیم.دوربینی که هیجان زیادی به بازار وارد کرده و بسیاری منتظرند ببینند نهایتا با چه چیزی طرف هستند؟
من تحلیلی بر اساس اخباری که در دو هفته‌ی گذشته منتشر شده میکنم و احتمالا هشتاد درصد شبیه اون چیزیه که فردا خواهیم دید.
.
.
رقیب اصلی که نیکون به عنوان هدف در نظر گرفته سونی و دو مدل A7 III و A7R III هستند.پس ما با دو دوربین طرف خواهیم بود.دوربین Z7 با سنسوری ۴۵ مگاپیکسلی و دوربین Z6 با سنسور ۲۴ مگاپیکسلی...هر دو سنسور از نوع BSI هستند.برای همین شاهد گستره‌ی دینامیکی بالا و نویز کم
خواهیم بود.
بدنه‌ها دارای لرزشگیر پنج محوره هستند.احتمالا سرعت عکاسی پیاپی قابل قبولی در حد ۹ فریم بر ثانیه دارند.برای رقابت با سونی باید قابلیت فیلمبرداری 4K داشته باشند.البته به نظرم بعیده که با پروفایل‌های خاصی از طرف نیکون برای فیلمبرداری با بیشترین دامنه رنگی و نوری طرف باشیم!
و اما نکته‌ی مهم که سونی واقعا عملکرد خارق‌العاده‌ای در اون داره سیستم فوکوس هست...به نظر میاد نیکون هم قراره با یه عدد شگفت‌انگیز برای نقاط فوکوس ما رو متعجب کنه:شاید ۴۰۰ نقطه! .
اما به گفته ی نیکون دوربین‌ها ارگونومی بهتری از بقیه بدون آینه‌ها دارند این یعنی گریپ بزرگتر و احتمالا منظریاب بزرگتر!
باتری هم چیزی در حد DSLRها خواهد بود.
.
ماونت لنزها با نام Z شناخته میشه و همون‌طور که در عکس‌ها پیداست بزرگتر از بقیه ماونت‌ها مثل سونی E هست...این یه مزیت محسوب میشه...شما امکان ساخت لنزهایی با دیافراگم بازتر رو‌خواهید داشت...برای مثال لنز 58 f0.95
.
و اما قیمت:
به نظرم نیکون می‌دونه که با عرضه‌ی این دو دوربین به بازار فروش خوبی خواهد داشت برای همین برای قیمت آنچنان دغدغه‌ای نداره....طبق شنیده ها قیمت‌ها ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ دلار خواهند بود.
.
.
پ.ن:به نظر من ورود دوربین‌های بدون‌آینه به بازار هیچ وقت انقلابی نخواهد بود.منظورم اینه که DSLRها مسیر رو ادامه خواهند داد هر چند متقاضی کمتری خواهند داشت اما این افت به مانند اتفاقی که در گذر از آنالوگ به دیجیتال افتاد نخواهد بود.
.
.
#دوربین #نیکون #بدون_آینه #عکاسی #فیلمبرداری #nikon #nikonz7 #nikonz6 #mirroless
#aksiine #akkasan #ir_photographer #photobyir #iranphotography #a7iii #a7riii #سونی
Read more
. گفتم اگر در روز عکاسی منم یک عکس با دوربین و لنزم منتشر نکنم حتما از بقیه عقبم! اما شاید جا داشته ...
Media Removed
. گفتم اگر در روز عکاسی منم یک عکس با دوربین و لنزم منتشر نکنم حتما از بقیه عقبم! اما شاید جا داشته باشه چارکلمه حرف حساب هم بزنم...! من اعتقاد دارم که عکاسی هنر نیست! عکاسی یک فرایند علمی و شیمیایی(در دنیای آنالوگ)و یک فناوری تکنولوژیک(در دنیای امروز) که بر مبنای دانش ما از فیزیک نور هستش! من ... .
گفتم اگر در روز عکاسی منم یک عکس با دوربین و
لنزم منتشر نکنم حتما از بقیه عقبم!
اما شاید جا داشته باشه چارکلمه حرف حساب هم بزنم...!
من اعتقاد دارم که عکاسی هنر نیست! عکاسی یک فرایند علمی و شیمیایی(در دنیای آنالوگ)و یک فناوری تکنولوژیک(در دنیای امروز) که بر مبنای دانش ما از فیزیک نور هستش!
من به اصالت«هنرمند عکاس‌»باور دارم و معتقدم چیزی که عکاسی رو به هنر تبدیل میکنه هنرمند عکاسه!
دوم اینکه هیچ ابزار هنری(دوربین، قلمو، ساز،...) فی‌النفسه هیچ قداستی ندارن بلکه آنچه خلق میکنن محترم و باارزشه،پس اینکه همه عکس بگیرن یا بخوان عکاس باشن نه تنها عیبی نداره بلکه خیلی هم زیباست!
بنظر من عکاسی(اصولا هنر) یک ابزار برای‌ بیان کردنه، پس چه بهتر که همه بتونن از طریق ابزار هنر به بیان درونیات خودشون و بازتاب دادن روحیات و افکار و اندیشه‌هاشون بپردازن، هنر ارث پدر کسی نیست که به بقیه بگه «هه! دیگه همه واسه ما هنرمند شدن!» اگر کسی اینو گفت بدونین چیزی برای ارائه نداره و نگران جایگاه متزلزل خودشه!
امروز با پیشرفت تکنولوژی «ثبت» یک عکس کار دشواری نیست اما «جادوی» نگاه عکاسانه و اندیشه‌ی ناب هنرمند هیچوقت قابل جایگزینی نیست، پس هنرمندانه نگاه کردن ، هنرمندانه اندیشیدن و چگونه بازآفرینی جهان از زاویه‌ی دوربین وظیفه‌ی عکاس امروزه، وگرنه عکس رو همه میتونن بگیرن.
سوشال مدیاها امکان سوتفاهم درباره عکس و عکاس رو کمی زیاد کردن...دوستان من سوشال مدیا بهترین مکان برای خلق و نشر اثر ناب هنری نیست، به قول معروف هر سخن جایی و هر نکته...! اثر ناب هنری جاش در گالری‌ها و موزه‌ها، در نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های هنری که شما به قصد دیدن اثر هنری اونجا حاضر میشید هستش که آثار بوسیله‌ی متخصصین دستچین و غربال شده.
فالوئر داشتن یا زیاد لایک خوردن به معنی مهر تایید بر هنرمندانه بودن یک تصویر نیست، هر چند حرف من به معنی مردود بودن تصاویر داخل سوشال مدیا نیست اما میخوام بگم در‌ بستری که یکنفر میتونه با خفه کردن خودش ۳میلیون فالوئر داشته باشه و در‌عین حال عکاس‌های بسیار‌ مطرح جهانی حتی چندان صفحه‌های پر رفت و آمد شاخصی ندارن، معیار تشخیص اثر هنری لایک و فالوئر نیست!
سوشال مدیا محل فوق‌العاده‌یی برای بیان و بروز ماست،محل بسیار خوبی برای ساختن مدیاهای شخصی و فرار از قید و بندهای مدیاهای رسمی هستن، جای مناسبی برای دیدن افکار و اندیشه‌ها و سبک‌های زندگی مختلف هستن(هر چند باید توجه کنیم که مدیا در ذات خودش «بازتاب واقعیت» نیست و در‌بهترین حالت میتونه «بازسازی واقعیت» باشه)
بقیه‌اش رو حوصله‌ام نمیاد بگم!
Read more
دهمین نمایشگاه برترسال دوربین.نت در موزه امام علی(ع) . دهمین نمایشگاه عکس های برترسال دوربین.نت ...
Media Removed
دهمین نمایشگاه برترسال دوربین.نت در موزه امام علی(ع) . دهمین نمایشگاه عکس های برترسال دوربین.نت جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۷ تا ۲۰ در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) افتتاح می شود. در این نمایشگاه، ۴۰۵ فریم عکس منتخب سال ۹۶ از ۴۰۵ عکاس در اندازه ۴۰ در ۳۰ سانتیمتر به نمایش درمی آید. ۴۰۵ عکاس حاضر در ... دهمین نمایشگاه برترسال دوربین.نت در موزه امام علی(ع) .

دهمین نمایشگاه عکس های برترسال دوربین.نت جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۷ تا ۲۰ در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) افتتاح می شود.

در این نمایشگاه، ۴۰۵ فریم عکس منتخب سال ۹۶ از ۴۰۵ عکاس در اندازه ۴۰ در ۳۰ سانتیمتر به نمایش درمی آید. ۴۰۵ عکاس حاضر در نمایشگاه از ۸۹۰ عکاس شرکت کننده در نمایشگاه، توسط ۸ تیم هیات انتخاب شامل عکاسان، خبرنگاران، گرافیست ها و ادیتورهای عکس برگزیده شدند.

نمایشگاه تا سه شنبه ۲ مردادماه ۹۷ در معرض بازدید قرار می گیرد.

نشانی: خیابان حضرت ولی عصر (عج) ، روبروی بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش) ، بلوار اسفندیار

ساعت کار موزه : شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ تا ۱۸

عکس پوستر : هادی دهقانپور
#دوربین_نت
Read more
از زمانی که موبایل های دوربین دار وارد عرصه تکنولوژی شدن باعث شد خیلی ها دیگه دوربین های کامپکت خانگی ...
Media Removed
از زمانی که موبایل های دوربین دار وارد عرصه تکنولوژی شدن باعث شد خیلی ها دیگه دوربین های کامپکت خانگی رو کنار بذارن و با موبایل عکاسی کنند چون حمل و نقل راحتی نسبت به دوربین ها داشتن شاید خیلی از موبایل ها در شرایط نوری خوب عکس های با کیفیت بگیرن ولی وقتی هوا تاریک میشد نتیجه خیلی خوبی نداشت علت افت کیفیت ... از زمانی که موبایل های دوربین دار وارد عرصه تکنولوژی شدن باعث شد خیلی ها دیگه دوربین های کامپکت خانگی رو کنار بذارن و با موبایل عکاسی کنند چون حمل و نقل راحتی نسبت به دوربین ها داشتن شاید خیلی از موبایل ها در شرایط نوری خوب عکس های با کیفیت بگیرن ولی وقتی هوا تاریک میشد نتیجه خیلی خوبی نداشت علت افت کیفیت خیلی پایین عکس ها در شب بخاطر بالا بودن مگاپیکسل دوربین و کوچیک بودن سنسورها بود زمانی که حساسیت نوری (ISO)  بالا میرفت افت کیفیت شدید به وجود میومد و عکس پر نویز میشد استفاده از سنسور بزرگ در موبایل اعملا کار غیر ممکن بود چون باعث بزرگ شدن حجم موبایل میشد برای همین سازنده های موبایل تصمیم گرفتن در دوربین های موبایل تنظیمات دستی رو قرار بدن تا شما بجای استفاده از حساسیت نوری از سرعت شاتر (زمان نوردهی )  کمک بگیرید سرعت شاتر باعث میشه شما بتوانید زمان ورود نور به سنسور دوربین رو تنظیم کنید و هر چقدر این زمان بیشتر باشد نور بیشتری وارد سنسور میشه و باعث روشن شدن عکس شما میشود به زمان نوردهی طولانی ( لانگ اکسپوژر ) گفته میشود برای عکاسی لانگ اکسپوژر شما حتما باید از سه پایه استفاده کنید
.
. .
Photo by :@eghlima_mobilegraphy
..
mobile: 📲 . Huawei
.
.
. . . . . . Congratulations !! 👏👌👍 .
._____________________________
. 📝 "A D M I N : @mariya.95a
.
Selected by:@mehdi_876
______________________________
… #instagram @instagramrussia @instagrambrasil @jugglinjosh @boomerangfrominstagram @instashym @instagramde @indicowie @boomerangfrominstagram @instagrambrasil
#mobilegraphy #ig_mobilegraphy #mobilephotography #nature #mobile_perfection #iran_aks_mobile #mobileshots #mobilegrafiamobile
#موبایلگرافی #موبایلوگراف #موبایل_گرافی #موب_گرافی #عکاسی_با_موبایل #instagram #instasky #instalike
.
Read more
.دوستان ببخشید گویا که لایو قطع شد. . نکته ای که لازم میدونم بگم خدمتتون اینه که نقش ما در افزایش این ...
Media Removed
.دوستان ببخشید گویا که لایو قطع شد. . نکته ای که لازم میدونم بگم خدمتتون اینه که نقش ما در افزایش این قیمت چی میتونه باشه، اگر دقت بکنید افزایش قیمت روی کالاهایی مثل دوربین و لنز ها اتفاق افتاده در صورتی که کالاهایی مثل کیف سه‌پایه‌ها و فیلترها افزایش کمتری داشتند و نسبت به تغییرات ارز روند کندتری ... .دوستان ببخشید گویا که لایو قطع شد.
.
نکته ای که لازم میدونم بگم خدمتتون اینه که نقش ما در افزایش این قیمت چی میتونه باشه، اگر دقت بکنید افزایش قیمت روی کالاهایی مثل دوربین و لنز ها اتفاق افتاده در صورتی که کالاهایی مثل کیف سه‌پایه‌ها و فیلترها افزایش کمتری داشتند و نسبت به تغییرات ارز روند کندتری رو دنبال می کنند، دلیل این موضوع یک نکته است : اینکه ما نمایندگی های قوی روی بحث لنزها و دوربین ها نداریم و این موارد به صورت قاچاق،مسافری یا حالا بدون مجوزهای قانونی وارد میشه و برای همین قیمتشان کاملاً وابسته به ارزه. نکته مهم اینه که ما به دلیل عدم تهیه این قلم کالاها از نمایندگی‌ها باعث تضعیف اونها شدیم،خود این موضوع باعث شده که حتی صنف یا اتحادیه‌ای برای نماینده‌های اقلام عکاسی شکل نگیره و قیمت‌ها به شدت متغیر باشه...اگر دقت کرده باشید دیروز لیستی از واردکنندگان گوشی که با ارز ۴۲۰۰ کالا رو وارد کردند اعلام شد و شما میتونید در صورت گرون‌فروشی اون مورد رو اعلام کنید(اینکه در عمل چطوره باید بررسی کرد)...
فکر کنید چنین چیزی برای دوربین‌ هم میتونست اتفاق بیفته.به نظرم هنوز نمایندگی‌ها میتونن فعال‌تر بشن و در این شرایط بسیار بد به کمک هم کالاهای موردنیازمون رو‌مناسب‌تر تهیه کنیم.
صبور باشیم و البته اخلاق‌مدارانه کاسبی کنیم....
بیاید کمک هم باشیم.

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.

#دوربین #عکاسی #ارز #دلار #یورو #خرید #قیمت #کانن #نیکون #سونی #فوجی
Read more
. ثبتی عزتمندانه از فخر عکاسی ایران مطمئن باشید که اگر کسی جلوی دوربین استاد فخرالدین فخرالدینی ...
Media Removed
. ثبتی عزتمندانه از فخر عکاسی ایران مطمئن باشید که اگر کسی جلوی دوربین استاد فخرالدین فخرالدینی قرار گرفت به این معناست که در خاطره‌ی جمعی ایران جاودانه شده است. . داستان این پرتره‌ی بی‌نظیر را بخوانید تا ببینید تصاویری که ما ثبت میکنیم چیزی جز چکاندن بی‌هوای شاتر نیست!خود را عکاس ندانیم....به ... . ثبتی عزتمندانه از فخر عکاسی ایران

مطمئن باشید که اگر کسی جلوی دوربین استاد فخرالدین فخرالدینی قرار گرفت به این معناست که در خاطره‌ی جمعی ایران جاودانه شده است.
.
داستان این پرتره‌ی بی‌نظیر را بخوانید تا ببینید تصاویری که ما ثبت میکنیم چیزی جز چکاندن بی‌هوای شاتر نیست!خود را عکاس ندانیم....به هیچ وجه
._______________________________

با تمام علاقه و ارادتی که به این هنرمند داشتم، هیچ گاه او را از نزدیک ندیده بودم تا این که سال 1382 در سومین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار با هم آشنا شدیم و همان شب قرار حضور او را در آتلیه‌ام با هم گذاشتیم.
یک روز صبح انتظامی را از خانه سینما، واقع در باغ فردوس سوار ماشین کردم و به آتلیه خود در خیابان طالقانی آوردم. پس از 2ساعت که تنها به صحبت گذشت، از وی خواستم شخصیتی تئاتری یا سینمایی را مقابل دوربین من بازی کند.
او نمایشنامه ای از شکسپیر را برگزید و با حرارت ، بیش از نیم ساعت به نقش آفرینی پرداخت. چهره گرد و توپر انتظامی ، کمی کار نورپردازی را سخت کرده بود؛ اما با حوصله توانستم به گونه ای صورت او را روشن کنم که هم با نشان دادن برجستگی‌های چهره، به آن بعد ببخشم و هم به بافتی دراماتیک دست یابم.
از طرف دیگر، برای دیده شدن حس بازی، کادر بازتری را انتخاب کردم و فضای بیشتری را به سیاهی اختصاص دادم. این کار، به نوعی حضور بر صحنه تئاتر را نیز تداعی می‌کرد.  در این عکس، حرکت دستها و باز بودن لب‌ها در حین ادای دیالوگ ، اوج حس بازی این هنرمند بزرگ را نشان می‌دهد. تمام آن نیم ساعتی که انتظامی بی وقفه مقابل دوربین عکاسی بازی می‌کرد، من هم به فکر نورپردازی و انتخاب کادر مناسب بودم و هم در دلم هنرنمایی او را تحسین می‌کردم.
عکاسی از چهره این بازیگر پیشکسوت، با توجه به انرژی مثبتی که او به آتلیه من بخشیده بود، لذتی مضاعف به کار من بخشید که فکر می‌کنم در عکس هم اثر آن حس می‌شود.
عزت الله انتظامی، علاوه بر هنرمند بودن، آدم وارسته‌ای نیز هست. او هیچ گاه حاضر نشده نقشی را تنها برای دستمزدش قبول کند و برای همین کارنامه‌ای موفق را برای خود رقم زده است که هیچ نمره پایینی در آن دیده نمی‌شود. 
منبع : خبرآنلاین
.
.
.
#فخرالدین_فخرالدینی
#عزت_الله_انتظامی
#پرتره
Read more
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات ...
Media Removed
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر دوره های ترم جدید : 1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی ... دوره های اموزش فشرده عکاسی
ثبت نام ترم پاییز اغاز شد
لطفا متن زیر را کامل بخوانید
بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر

دوره های ترم جدید :

1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی برای نو اموزان این هنر

ما به اصلی ترین نکات عکاسی میپردازیم ،اشنایی کامل با دوربین دیجیتال، تمرینات هفتگی ،گفتمان فنی ،شناخت لنزها ،عکاسی دیجیتال ،و اموزش کلیه مسایل مهم تکنیکی در کلاس ها انجام خواهد پذیرفت
حتا عکاسان تجربی نیز میتوانند در این کلاس شرکت کنند

نیمه خصوصی : 8 جلسه 180 دقیقه ای در دوماه (تعداد زیر 5 نفر)
گروهی : 8 جلسه 150 دقیقه ای در دو ماه (تعداد 8 تا 14 نفر)

2.کلاس های تحلیل و درک عکس :

ما ساعت ها و با نمایش بهترین اثار درباره عکس ها و اصول ترکیب بندی ،فرم ،ساختار ،سبک شناسی زیبایی شناسی تصاویر بحث میکنیم

3.شروع دوباره کلاس های نورپردازی پرتره :
شناخت انواع نورپردازی و تکنیک های عکاسی پرتره، کار عملی با بهترین تجهیزات عکاسی در استدیو با ظرفیت محدود و نهایت در دو گروه خصوصی و گروهی
در استدیو بزرگ با تجهیزات کامل

اغاز تشکیل کلاس ها :

از هفته اول مهر ماه 1397 نسبت به روزهای گروه های مختلف

روزهای کلاس فعلا تا اطلاع بعدی :
یکی از روزهای
یکشنبه عصر
دوشنبه عصر
چهارشنبه صبح
پنجشنبه صبح
که برای هر گروه مختلف است
چون همه کلاس ها فقط هفته ای یک روز برگزار میشود

الویت روزها به ثبت نام زودتر و رزرو عزیزان بستگی دارد

محل تشکیل دوره ها در شمال تهران,نیاوران و فرمانیه خواهد بود

مدرس:

امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی ،سابقه همکاری با مجله ووگ

همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا

بهترین اژانس مدلینگ دنیا

عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده متمادی7 سال ،دوره های تخصصی عکاسی

در صورت تصمیم قطعی برای رزرو کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام یا واتس اپ یا تماس مستقیم شماره

0922 419 0 958
در ارتباط باشید
همکار من دوستان را راهنمایی خواهد کرد

امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
گفتگو با ليلا شريف خبرنگار روزنامه همشهرى -٣٠/٤/٩٧ یک لبخند با نگاهی اریب به دوربینی که قابی ابدی ...
Media Removed
گفتگو با ليلا شريف خبرنگار روزنامه همشهرى -٣٠/٤/٩٧ یک لبخند با نگاهی اریب به دوربینی که قابی ابدی را ثبت کرد، تصویری از خسرو شکیبایی است که در روزهای نبودنش و بعد از گذشت بیش از 20سال از ثبت عکس، به دستمایه اصلی پوستر جشنواره فجر تبدیل شد. امیر عابدی، عکاسی است که در سال‌های دور و در حاشیه فیلم«درد ... گفتگو با ليلا شريف خبرنگار روزنامه همشهرى -٣٠/٤/٩٧

یک لبخند با نگاهی اریب به دوربینی که قابی ابدی را ثبت کرد، تصویری از خسرو شکیبایی است که در روزهای نبودنش و بعد از گذشت بیش از 20سال از ثبت عکس، به دستمایه اصلی پوستر جشنواره فجر تبدیل شد. امیر عابدی، عکاسی است که در سال‌های دور و در حاشیه فیلم«درد مشترک» این قاب ماندگار را از خسرو شکیبایی ثبت کرد و وقتی قرار است از ویژگی‌های تصویری و خصوصیات رفتاری شکیبایی در برابر دوربین صحبت کنیم، تأکید دارد که بدون مبالغه «حضور خسرو در قاب تصویر آن‌قدر سنگینی می‌کرد که باید گفت خسرو حضور با وقار در قاب تصویر بود.» با امیر عابدی درباره تجربه عکاسی از خسرو شکیبایی و ویژگی‌های این بازیگر مقابل دوربین حرف زدیم.
ویژگی تصویری مرحوم شکیبایی چه بود و عکاسی‌کردن از او چه نکاتی در بر داشت؟

مرحوم شکیبایی هم بدون اغراق از آن دسته افرادی بود که از هر زاویه‌ای خوب در قاب قرار می‌گرفت. این موضوع با دیدن عکس‌های مختلف از مرحوم شکیبایی قابل اثبات است. با قطعیت باید گفت که خسرو یکی از همراه‌ترین افراد در روند عکاسی بود. شاید بد نباشد که برای اثبات این موضوع مثالی بزنم. سال72 در فیلم درد مشترک ما با هم کار می‌کردیم. در آن زمان به‌دلیل آنکه دوربین‌ها مثل الان دیجیتال نبود و باید مصرف نگاتیو را کنترل می‌کردیم یکی از عادت‌های من این بود که تمرین را از پشت ویزور دوربین نگاه می‌کردم و گاهی هم اگر شرایط مهیا بود عکس می‌گرفتم. خیلی وقت‌ها به‌خاطر گرما، هنگام تمرین بازیگرها لباس راحت‌تری می‌پوشند. بارها شاهد بودم که خسرو شکیبایی- در همان زمان تمرین وقتی من مشغول بررسی زوایای تصویری کار بودم- با مهربانی می‌گفت کت من را بدهید بپوشم که اگر امیرجان خواست عکسی بگیرد، راحت باشد. وقتی هم که من می‌گفتم خودتان را اذیت نکنید، شکیبایی جواب می‌داد که نه شاید یک زمانی بخواهید آن شاتر قشنگ را فشار دهید. ماجرای عکسی که شما از شکیبایی گرفتید و بعدها منبع الهام پوستر جشنواره فجر شد چه بود؟

ما برای فیلم دردمشترک به یک منطقه‌ای سمت کن رفته بودیم، صحنه‌ای را درست کرده و برگ‌های پاییزی را روی زمین ریخته بودند و خسرو هم زانوهایش را بغل کرد و میان این برگ‌ها نشست. من از این صحنه عکاسی کردم که یک عکس معروف از خسرو شکیبایی شد. در زمان استراحت همین فیلم از خسرو خواستم که کنار یک درخت بایستد تا از او عکسی بگیرم، این عکس سال‌ها در آرشیو شخصی من ماند تا اینکه روزی مجید برزگر به‌عنوان طراح پوستر با من تماس گرفت و تقاضای چند عکس از خسرو شکیبایی کرد بقيه در كامنت اول👇🏻
Read more
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات ...
Media Removed
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر دوره های ترم جدید : 1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی ... دوره های اموزش فشرده عکاسی
ثبت نام ترم پاییز اغاز شد
لطفا متن زیر را کامل بخوانید
بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر

دوره های ترم جدید :

1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی برای نو اموزان این هنر

ما به اصلی ترین نکات عکاسی میپردازیم ،اشنایی کامل با دوربین دیجیتال، تمرینات هفتگی ،گفتمان فنی ،شناخت لنزها ،عکاسی دیجیتال ،و اموزش کلیه مسایل مهم تکنیکی در کلاس ها انجام خواهد پذیرفت
حتا عکاسان تجربی نیز میتوانند در این کلاس شرکت کنند

نیمه خصوصی : 8 جلسه 180 دقیقه ای در دوماه (تعداد زیر 5 نفر)
گروهی : 8 جلسه 150 دقیقه ای در دو ماه (تعداد 8 تا 14 نفر)

2.کلاس های تحلیل و درک عکس :

ما ساعت ها و با نمایش بهترین اثار درباره عکس ها و اصول ترکیب بندی ،فرم ،ساختار ،سبک شناسی زیبایی شناسی تصاویر بحث میکنیم

3.شروع دوباره کلاس های نورپردازی پرتره :
شناخت انواع نورپردازی و تکنیک های عکاسی پرتره، کار عملی با بهترین تجهیزات عکاسی در استدیو با ظرفیت محدود و نهایت در دو گروه خصوصی و گروهی
در استدیو بزرگ با تجهیزات کامل

اغاز تشکیل کلاس ها :

از هفته اول مهر ماه 1397 نسبت به روزهای گروه های مختلف

روزهای کلاس فعلا تا اطلاع بعدی :
یکی از روزهای
یکشنبه عصر
دوشنبه عصر
چهارشنبه صبح
پنجشنبه صبح
که برای هر گروه مختلف است
چون همه کلاس ها فقط هفته ای یک روز برگزار میشود

الویت روزها به ثبت نام زودتر و رزرو عزیزان بستگی دارد

محل تشکیل دوره ها در شمال تهران,نیاوران و فرمانیه خواهد بود

مدرس:

امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی ،سابقه همکاری با مجله ووگ

همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا

بهترین اژانس مدلینگ دنیا

عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده متمادی7 سال ،دوره های تخصصی عکاسی

در صورت تصمیم قطعی برای رزرو کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام یا واتس اپ یا تماس مستقیم شماره

0922 419 0 958
در ارتباط باشید
همکار من دوستان را راهنمایی خواهد کرد

امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
. اطلاعات جدید از ابعاد و اندازه صفحه نمایش اکسپریا XZ3 منتشر شد اتفاق غیر منتظره ای که امروز برای ...
Media Removed
. اطلاعات جدید از ابعاد و اندازه صفحه نمایش اکسپریا XZ3 منتشر شد اتفاق غیر منتظره ای که امروز برای سونی رخ داد، به یکباره اطلاعات ما را از گوشی جدید این شرکت چند برابر کرد. تا صبح امروز، تقریباً اطلاعات ما از اکسپریا XZ3 بسیار ناچیز بود، اما توییت Onleaks و درز تصاویر 360 درجه ای از این دستگاه بسیاری ... .
اطلاعات جدید از ابعاد و اندازه صفحه نمایش اکسپریا XZ3 منتشر شد

اتفاق غیر منتظره ای که امروز برای سونی رخ داد، به یکباره اطلاعات ما را از گوشی جدید این شرکت چند برابر کرد. تا صبح امروز، تقریباً اطلاعات ما از اکسپریا XZ3 بسیار ناچیز بود، اما توییت Onleaks و درز تصاویر 360 درجه ای از این دستگاه بسیاری از معادلات را پیرامون این تلفن همراه حل کرد.

تصاویری که صبح امروز از اکسپریا XZ3 منتشر شد ابعاد جدیدی از این دستگاه را برای ما روشن کرد. اینکه سونی گویا تصمیمی به استفاده از دوربین دوگانه در اکسپریا XZ3 ندارد و ظاهر آن را هم تا چه اندازه به نسبت اکسپریا XZ2 دستخوش تغییر کرده است. اما به این تصاویر، اطلاعات جدیدی هم باید اضافه کنیم که دقایقی قبل توسط همان منبع، یعنی Onleaks افشا شده است.

Onleaks در ابتدا به بررسی ابعاد و اندازه اکسپریا XZ3 میپردازد. به گفته وی طول و عرض این دستگاه 158.3 × 73.08 میلی متر خواهد بود که ضخامت آن نیز در بالاترین حد به 9.9 تا 10.1 میلی متر خواهد رسید. با این حساب ضخامت این دستگاه نسبت به اکسپریا XZ2 کمتر اما طول و عرض آن بیشتر است که میتوان انتظار یک صفحه نمایش بزرگتر را هم داشت.

پس از انتشار تصاویر اولیه، شایعات در مورد اندازه صفحه نمایش این دستگاه نیز مطرح شد که Onleaks با انتشار یک توییت جدید، به تمامی سوالات پاسخ داد. Onleaks رسماً اندازه 5.9 اینچی را برای صفحه نمایش اکسپریا XZ3 تایید میکند اما به علت گرد بودن گوشه های آن، فاصله گوشه بالا تا گوشه پایین تا 5.7 اینچ کاهش پیدا میکند. البته ملاک ابعاد کلی صفحه نمایش است که با این حساب اندازه نهایی صفحه نمایش همان 5.9 اینچ خواهد شد.

فعلا اطلاعات دیگری که از اکسپریا XZ3 بدست آمده هیچکدام مورد تایید نیست. البته صبح امروز برخی رسانه ها تصویری از بنچمارک گوشی H8416 یا همان اکسپریا XZ3 را منتشر کردند که در آن، از دوربین 48 مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی این گوشی یاد شده است. اکسپریان بعد از بررسی های به عمل آمده، به کلی تصویر مذکور را تقلبی میداند و انتساب این عکس به بنچمارک گوشی مذکور را رد میکند. با این حال احتمال به کارگیری دوربین 48 مگاپیکسلی در اکسپریا XZ3 به عنوان یک فرضیه وجود دارد، اما تصویر منتشر شده کاملاً ساختگی بوده و صحت ندارد.

به نقل از: xperian.ir

PuyA
. .
#sony #xperia
Read more
. دوربین فیلمبرداری سر صحنه یک فیلم در سال 1927 . تصور کنید چه عذابی میکشیدند عوامل فیلمبرداری برای ...
Media Removed
. دوربین فیلمبرداری سر صحنه یک فیلم در سال 1927 . تصور کنید چه عذابی میکشیدند عوامل فیلمبرداری برای جابجا کردن این دوربین . . پ.ن: دوربین فیلمبرداری نوعی دوربین ثبت تصویر است که به سرعت تعداد زیادی از تصاویر را بر روی فیلم یا سنسور تصویر ثبت می‌کند. بر خلاف دوربین عکاسی که هربار تنها یک ... .
دوربین فیلمبرداری سر صحنه یک فیلم در سال 1927 .
تصور کنید چه عذابی میکشیدند عوامل فیلمبرداری برای جابجا کردن این دوربین .
.
پ.ن: دوربین فیلمبرداری نوعی دوربین ثبت تصویر است که به سرعت تعداد زیادی از تصاویر را بر روی فیلم یا سنسور تصویر ثبت می‌کند. بر خلاف دوربین عکاسی که هربار تنها یک تصویر ثبت می‌کند دوربین فیلمبرداری یک سری از عکس‌ها را ثبت می‌کند که هر تصویر فریم  خود را دارد. این عمل با یک مکانیزم اینترمدیت امکانپذیر است. بعدا تصاویر در فیلم پروژکتور با سرعت مشخصی ، که سرعت فریم (تعداد فریم‌ها در هر ثانیه) نامیده می‌شود، نمایش داده‌می‌شوند. در سرعت مشخصی از فریم ریت، چشم ومغز انسان دو تصویر مجزا را به هم می‌آمیزد و تصور حرکت کردن تصاویر به ذهن خطور می‌کند.
توماس ادیسون مخترع نامدار آمریکایی، برای اولین بار در سال۱۸۹۱ حق امتیاز نخستین دوربین فیلمبرداری را دریافت کرد. از آغاز دهه ۲۰۱۰ میلادی بیشتر دوربین‌ها فیلم‌برداری با دوربین‌های دیجیتال جایگزین شده‌اند.
.
.
.
WWW.CINEMA-ROBAT.COM
.
.
#سینما #سینمافرهنگ_رباط #سینمادیجیتال #دالبی_دیجیتال #فیلم_سینمایی #دوربین #دوربین_فیلمبرداری #فیلمهای_روزسینمای_ایران
Read more
. طبیعتاً می‌دانیم که قابلیت جبران نوردهی، نور را کمتر یا بیشتر می‌کند، اما دقیقا چطور این کار را ...
Media Removed
. طبیعتاً می‌دانیم که قابلیت جبران نوردهی، نور را کمتر یا بیشتر می‌کند، اما دقیقا چطور این کار را انجام می‌دهد؟ سرعت شاتر را تغییر می‌دهد؟ دیافراگم را تغییر می‌دهد؟ یا هر دو را تغییر می‌دهد؟ پاسخ این است که تغییرات آن بستگی به مود نوردهی دارد که شما روی دوربینتان انتخاب کرده‌اید . جبران نوردهی ... .
طبیعتاً می‌دانیم که قابلیت جبران نوردهی، نور را کمتر یا بیشتر می‌کند، اما دقیقا چطور این کار را انجام می‌دهد؟ سرعت شاتر را تغییر می‌دهد؟ دیافراگم را تغییر می‌دهد؟ یا هر دو را تغییر می‌دهد؟ پاسخ این است که تغییرات آن بستگی به مود نوردهی دارد که شما روی دوربینتان انتخاب کرده‌اید
.
جبران نوردهی در مود اولویت دیافراگم: در این حالت، جبران نوردهی سرعت شاتر را تغییر می‌دهد. در واقع در این حالت شما دیافراگم را برای دوربین انتخاب می‌کنید و خود دوربین بسته به مقدار نور مورد نیاز، سرعت شاتر را کمتر یا بیشتر می‌کند. به این ترتیب وقتی دیافراگم را بسته‌ یا بازتر می‌کنید، دوربین سرعت شاتر را متناسب با آن تغییر می‌دهد تا مقدار نوردهی ثابت مانده و تغییری نکند. وقتی با جبران نوردهی کار می‌کنید، با زیاد کردن مقدار نوردهی، دوربین سرعت شاتر را کندتر از چیزی که در حالت نرمال آن است انتخاب می‌کند و وقتی مقدار نوردهی را کم می‌کنید، دوربین سرعت شاتر بالاتری را انتخاب می‌کند
.
جبران نوردهی در مود اولویت شاتر: عملاً در حالتی برعکس اولویت دیافراگم قرار داریم. در این حالت جبران نوردهی روی اندازه دیافراگم تغییر ایجاد می‌کند و بسته به کمتر یا بیشتر شدن آن، دهانه دیافراگم را بسته‌ یا بازتر می‌کند
.
جبران نوردهی در حالت P: اگر در حالت عکاسی P باشید دوربین برای جبران نوردهی سرعت شاتر و یا اندازه دریچه دیافراگم را تغییر می دهد. ممکن است در برخی دوربین‌ها بتوان در منوی دوربین این حالت را تعویض کرد
.
در حالت تمام دستی M و تمام خودکار Auto چه اتفاقی می‌افتد؟ در این حالت‌ها جبران نوردهی هیچ تأثیری ندارد. در حالت تمام دستی، اصولاً دوربین انتخاب خودکاری ندارد که شما بخواهید آن را جبران کنید. در مود خودکار یا Auto هم اصولاً دوربین تمام اختیار نوردهی را در دست می‌گیرد و چیزی برای تغییر وجود ندارد که شما بخواهید آن را تغییر دهید
.
پ.ن: در عکس فوق مشاهده می کنید که در حالت اولویت دیافراگم بعد از تغییر جبران نوردهی به -1EV سرعت شاتر از 1/500 به 1/1000 تغییر پیدا کرده است
.
منبع:
noornegar.com
tamir.ir
lenzak.com
#nokate_axasi
Read more
بازم درود و جمعه شب همگی تون بخیر دوستان نارنین و همراه امشب قصد دارم مطالب دیشبم در مورد استار تریل ...
Media Removed
بازم درود و جمعه شب همگی تون بخیر دوستان نارنین و همراه امشب قصد دارم مطالب دیشبم در مورد استار تریل یا دور قطبی ستاره ها رو تکمیل کنم دیشب در مورد سه عدد طلایی ایزو و دیاف و زمان مطالبی گفتم که امیدوارم مثمر ثمر واقع شده باشه خوب این موارد رو رعایت کردیم حالا دوربین رو رو سه پایه قرار میدیم و اولین کار ... بازم درود و جمعه شب همگی تون بخیر دوستان نارنین و همراه
امشب قصد دارم مطالب دیشبم در مورد استار تریل یا دور قطبی ستاره ها رو تکمیل کنم
دیشب در مورد سه عدد طلایی ایزو و دیاف و زمان مطالبی گفتم که امیدوارم مثمر ثمر واقع شده باشه
خوب این موارد رو رعایت کردیم حالا دوربین رو رو سه پایه قرار میدیم و اولین کار فوکوس کردنه روی ستاره هاست که ستاره ها بصورت نقطه ای و شفاف ثبت بشن برای این کار دوربین رو بذارین رو حالت لایو ویو و سپس دو بار زوم کنید ، روی یه مورد درخشان مثلا ماه یا سیاراتی مثل زهره و یا مشتری دوربینتون رو فوکوس کنید اگه نتونستید این کار رو انجام بدین بگردین اون دور و بر به چراغهای آبادی نزدیکتون فوکوس کنید اگه بازم شرایطشو نداشتید یه چراغ قوه تو فاصله سی چهل متری روشن کنید و رو نور اون چراغ قوه این کار رو انجام بدین . دکلانشور رو به دوربین وصل کنید دوربین رو در حالت عکاسی پشت سر هم قرار بدین . دوربین رو به سمت سوژه زمینی که قراره دورقطبی رو با اون ترکیب کنید بچرخونید . من در مورد کادر بندی چیزی نمی گم چون مطمعنم که قبل از عکاسی کادر بندی و ترکیب بندی رو یاد گرفتین . همه این موارد رو که رعایت کردین شروع کنید به گرفتن اولین عکس، اگر نور عکستون خوب بود که ادامه بدین در غیر اینصورت اعداد طلایی که در موردشون نوشتم رو بالا و پایین کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید بازم میگم همه ی این موارد مربوط به شب های تاریک و حتی الامکان بدون ماهه که بعدا در مورد اون هم خواهم نوشت . عکس تون اگر مورد پسند بود دکلانشور رو قفل کنید و بذارید دوربین پشت سر هم از سوژه تون و آسمان عکاسی کنه و بسته به زمانی که حوصله تون میشه بذارید دوربین کارشو انجام بده
امیدوارم بازم خسه نشده باشید دوستان
ادامه مباحث رو به شبهای دیگه موکول می کنم
شب همگی خوش
#mountain #mountains #sky #beautiful #view #scenery #top #nature #hike #hiking #landscape #natureporn #nature_seekers #clouds #ic_landscapes #instanature #cusp #instanaturelover #landscape_lovers #peak #landscapes #amazing #summit #wilderness #natur #photooftheday
Read more
This is sport, exciting & amazing! Credit: @kilianbron با گسترش ارتباطات و آسان شدن دسترسی به ابزارهای فیلم‌برداری و #عکاسی و هم‌چنین ویرایش داده‌ها، تعداد افرادی که خود را هنرمند می‌خوانند، افزایش چشمگیری پیدا کرده است. در عین حال شبکه‌های اجتماعی هم سطح توقع و سلیقه مخاطب را بالاتر ... This is sport, exciting & amazing!
Credit: @kilianbron

با گسترش ارتباطات و آسان شدن دسترسی به ابزارهای فیلم‌برداری و #عکاسی و هم‌چنین ویرایش داده‌ها، تعداد افرادی که خود را هنرمند می‌خوانند، افزایش چشمگیری پیدا کرده است.
در عین حال شبکه‌های اجتماعی هم سطح توقع و سلیقه مخاطب را بالاتر برده‌اند و در نتیجه با ادغام حوزه‌های هنری و ناپیدا شدن مرزبندی‌ها، قضاوت درباره آثار خروجی از دوربین‌ها به مراتب سخت‌تر از گذشته شده است.
شما برای تشخیص و قضاوت درباره آثار هنری در حوزه عکاسی چه ملاک‌هایی را برای خود تعریف می‌کنید؟

#هنرگردی
#Honargardi #kilianbron
Read more
. سونی از منظره‌یاب الکترونیکی با ۵.۶ میلیون نقطه و نرخ ۲۴۰ فریم‌بر‌ثانیه رونمایی کرد منظره‌یاب ...
Media Removed
. سونی از منظره‌یاب الکترونیکی با ۵.۶ میلیون نقطه و نرخ ۲۴۰ فریم‌بر‌ثانیه رونمایی کرد منظره‌یاب جدید سونی با قابلیت‌های بی‌نظیر خود، گزینه‌ای جذاب برای کاربرد در دوربین‌های پرچمدار این شرکت به شمار می‌رود. سونی به تازگی از منظره‌یاب الکترونیکی اولد جدیدی رونمایی کرد که به احتمال زیاد ... .
سونی از منظره‌یاب الکترونیکی با ۵.۶ میلیون نقطه و نرخ ۲۴۰ فریم‌بر‌ثانیه رونمایی کرد

منظره‌یاب جدید سونی با قابلیت‌های بی‌نظیر خود، گزینه‌ای جذاب برای کاربرد در دوربین‌های پرچمدار این شرکت به شمار می‌رود.

سونی به تازگی از منظره‌یاب الکترونیکی اولد جدیدی رونمایی کرد که به احتمال زیاد می‌تواند گزینه‌ای اصلی برای استفاده در دوربین a7S III باشد. این منظره‌یاب جدید با رزولوشن ۵.۶ میلیون نقطه (دوربین عکاسی سونی a7R III از منظره‌یابی با رزولوشن ۳.۶۹ میلیون نقطه بهره می‌برد) برترین نمونه‌های موجود در جهان است. سونی در این خصوص اعلام کرده است که به لطف طراحی مجدد مدارها، این منظره‌یاب با همان میزان از توان مصرفی نمونه‌های پیشین خود با رزولوشن کمتر فعالیت می‌کند.

هم‌چنین نرخ بازیابی ۲۴۰ فریم‌بر‌ثانیه آن را گزینه‌ای ایده‌آل برای تصویربرداری از سوژه‌های سریع می‌کند. سریع‌ترین منظره‌یاب پیشین سونی تنها توانایی نمایش با نرخ بازیابی ۱۲۰ فریم بر ثانیه را داشت.

افزایش رزولوشن تصویر در نمایشگر‌های کوچک مشکلاتی زیادی مانند کاهش کیفیت تصاویر و زاویه‌ی دید را به دلیل کاهش اندازه‌ی پیکسل‌ها به همراه دارد. با این حال منظره‌یاب جدید سونی به دلیل بهره‌گیری از ترانزیستور‌ها و الگوریتم پردازش بهینه‌شده‌ی جدید، با یافتن مشخصه‌های معیوب و ولتاژ نابرابر، به رفع آن‌ها حل این مشکلات می‌پردازد. مدار جبران‌کننده‌ی جدید سونی هم‌چنین کیفیت تصاویر را نیز ارتقا می‌دهد. پس از بهبود آرایش فیلتر رنگی، اکنون به صورت مستقیم روی سیلیکون‌های تعبیه شده و فاصله‌ی آن‌ها با لایه‌ی LED افزایش یافته است. بدین ترتیب مشکل کاهش زاویه‌ی دید با توجه به افزایش رزولوشن نیز مرتفع گردیده است.

نمایشگر‌های OLED به دلیل کنتراست، گاموت رنگی و سرعت پاسخ‌گویی بسیار بالا به صورت گسترده در منظره‌یاب‌های الکترونیکی دوربین‌های عکاسی به کار گرفته می‌شوند. دستیابی سونی به رزولوشن در کنار سرعت بازیابی بالا اکنون می‌تواند تصاویر واقعی‌ و دقیق‌تر را برای کاربران در دوربین‌های رده بالا و گران قیمت به ارمغان بیاورد.

سونی امیدوار است میکرودیسپلی اولد جدید این شرکت علاوه بر دوربین‌های عکاسی، در سایر گجت‌ها در حوزه‌ی واقعیت افزوده AR و واقعیت مجازی VR نیز به کار گرفته شود.

با این حال طبق اعلام سونی این منظره‌یاب از ماه نوامبر (آبان) آغاز خواهد شد و بدین ترتیب احتمالا تا آن زمان خبری از a7S III، پرچمدار جدید شرایط نوری تاریک نخواهد بود. 
به نقل از: zoomit.ir
PuyA .
#sony
Read more
. دوربین گوشی هایِ هوشمند آینده سونی مجهز به فناوری هوش مصنوعی میشوند. ما معمولاً از دوربین گوشی ...
Media Removed
. دوربین گوشی هایِ هوشمند آینده سونی مجهز به فناوری هوش مصنوعی میشوند. ما معمولاً از دوربین گوشی هایِ هوشمند خود برایِ عکسبرداری و فیلمبرداری استفاده میکنیم. مخصوصاً دوربین سلفی که وقتی آنرا باز میکنیم قصد داریم از خودمان عکسی شکار کنیم. اما مدتی است که کمپانی هایِ بزرگ دنیا به این فکر افتاده ... .
دوربین گوشی هایِ هوشمند آینده سونی مجهز به فناوری هوش مصنوعی میشوند.

ما معمولاً از دوربین گوشی هایِ هوشمند خود برایِ عکسبرداری و فیلمبرداری استفاده میکنیم. مخصوصاً دوربین سلفی که وقتی آنرا باز میکنیم قصد داریم از خودمان عکسی شکار کنیم. اما مدتی است که کمپانی هایِ بزرگ دنیا به این فکر افتاده اند که از این دوربین هایِ قدرتمند استفاده بهینه ای کنند. یکی از این کمپانی ها که با گوشی هایِ سال گذشته خود پا به این عرصه گذاشت سونی بود.

سونی سال گذشته بر رویِ قابلیت 3D Creator گوشی اکسپریا XZ1 مانور بسیار زیادی داد و آنرا یک تکنولوژی از آینده دانست. در بدو امر این تکنولوژی تنها برایِ دوربین اصلی گوشی اکسپریا XZ1 در دسترس کاربران بود، اما امسال و با معرفی گوشی اکسپریا XZ2 از سویِ سونی، کاربران در دوربین سلفی برخی از پرچمداران سونی نیز میتوانند از قابلیت 3D Creator استفاده کرده و به اسکن 3 بعدی چهره خود بپردازند.

اما این تمام ماجرا نیست و به نظر میرسد سونی با این قدم قصد دارد پله هایِ ترقی را یکی پس از دیگری طی کند. تیم توسعه دهنده سونی که در پشت پرده تولید گوشی اکسپریا XA2 Ultra سونی قرار دارند به خوبی به این موضوع اشاره کردند که در آینده ای نزدیک، از هوش مصنوعی در دوربین گوشی هایِ هوشمند آینده اکسپریا بهره گرفته خواهد شد.

تیم مهندسین سونی همچنین اشاره کرده اند که از این فناوری در دوربین اصلی دستگاه نیز بهره گرفته خواهد شد و دوربین گوشی هایِ آینده اکسپریا بسیار بهینه تر از نسل هایِ حال حاضر خواهند بود. این موضوع شاید در نگاه اول زیاد مهم به نظر نرسد، اما وقتی پایِ امکانات بینظیری که تنها با کمک هوش مصنوعی میتواند در اختیار ما قرار بگیرد وسط می آید، ورق به کُلی برمیگردد.

این تصمیم سونی بسیار عاقلانه میباشد، چون جنگ این روزهایِ عرصه گوشی هوشمند چیزی جز کم کردن حاشیه ها و بالا بردن اعداد نمیباشد. یک کمپانی وقتی حاشیه هایِ صفحه نمایش گوشی خود را تا حد ممکن کاهش داد، برایِ آن بهترین دوربین ها را در نظر گرفت و سخت افزار آنرا ارتقا داد، نهایتاً دیگر میخواهد چکار کند که کاربر امروزی را راضی نگاه دارد؟

شاید پاسخ به این سوال بسیار مشکل باشد و بسیاری از کمپانی هایِ نوپا که چند سالی است وارد عرصه تولید گوشی هایِ هوشمند شده اند اصلاً به این موضوعات فکر هم نکنند، اما قطعاً کمپانی هایِ بزرگ که فکر بزرگی دارند برایِ این مرحله نیز تمهیداتی اندیشیده اند و آینده گوشی هایِ هوشمند در دستان آنها خواهد بود.

به نقل از: xperian.ir
PuyA

#sony #xperia
Read more
. سنسورهای فول‌فریم . عموماً این سنسورها از داینامیک رنج بالاتری برخوردارند و در ایزوهای بسیار ...
Media Removed
. سنسورهای فول‌فریم . عموماً این سنسورها از داینامیک رنج بالاتری برخوردارند و در ایزوهای بسیار بالا یا پایین نسبت به حسگرهای کراپ تصاویری واضح‌تر و با نویز کمتر ارائه می‌دهند. این نوع سنسورها در عکاسی معماری بسیار کارآمدتر هستند زیرا در این نوع عکاسی به تصاویر واید نیاز است تا بناهایی با ... .
سنسورهای فول‌فریم
.
عموماً این سنسورها از داینامیک رنج بالاتری برخوردارند و در ایزوهای بسیار بالا یا پایین نسبت به حسگرهای کراپ تصاویری واضح‌تر و با نویز کمتر ارائه می‌دهند. این نوع سنسورها در عکاسی معماری بسیار کارآمدتر هستند زیرا در این نوع عکاسی به تصاویر واید نیاز است تا بناهایی با ابعاد مختلف در کادر تصویر جای گیرند. در ضمن از آنجایی که حسگر‌های فول فریم از ابعاد بزرگ‌تری نسبت به حسگر‌های کراپ برخوردار هستند، در نتیجه تصاویر ثبت شده توسط این حسگرها دارای جزئیات بیشتری خواهند بود
.
سنسورهای کراپ
.
با وجود اینکه سنسور‌های کراپ کیفیتی معادل نمونه‌های فول فریم ارائه نمی‌دهند ولی نسبت به آن‌ها اقتصادی‌تر هستند. به علاوه در عکاسی تله یا عکاسی طبیعت با توجه به اینکه این دوربین‌ها عمق میدان بیشتری را از یک نقطه دید ثابت ارائه می‌دهند می‌توانند به انتخاب معقول‌تری نسبت به دوربین‌های فول فریم تبدیل شوند
.
کدام برای شما مناسب‌تر است؟
.
دوربین‌های فول فریم به‌طور کلی کیفیت و ساخت مناسب‌تری نسبت به دوربین‌های کراپ سنسور دارند. این دوربین‌ها پرچم‌دارهایی با آخرین امکانات هستند. دوربین‌های کراپ سنسور اکثر شرکتها، مدل‌های سطح متوسط یا مقدماتی آن‌ها به شمار می‌روند. با این حال، این شکاف زیاد نیست. دوربین‌های پایین‌رده‌ امروزی نسبت به دوربین‌های رده‌‌بالای چندسال پیش بهتر هستند. بسیار بعید است که بتوانید متوجه تفاوت کیفیت تصاویر بسیاری از دوربین‌های کراپ جدید و فول‌فریم شوید؛ مگر اینکه این تصاویر در شرایط خاصی به ثبت رسیده باشند یا نیاز به چاپ آن‌ها در اندازه‌های بسیار بزرگی داشته باشید
.
در نهایت نتیجه‌ای که می‌گیریم این است که فول فریم و کراپ تفاوت آنچنان زیادی ندارند که برای تجربه‌ی عکاسی حرفه‌ای، لزوماً به دنبال فول فریم‌هایی باشیم که قیمتشان دو برابر است. گویا سطح دو برابری حسگر، دو برابر هزینه دارد که برای بیشتر افراد، مقرون به صرفه نیست
.
منبع:
http://blog.pixel.ir
https://intotech.ir
https://www.zoomit.ir
#nokate_axasi
Read more
. چندی پیش اخباری در رابطه با سه گوشی از کمپانی اپل در فضای رسانه ای پخش گردید که بخش هایی از مشخصات و ...
Media Removed
. چندی پیش اخباری در رابطه با سه گوشی از کمپانی اپل در فضای رسانه ای پخش گردید که بخش هایی از مشخصات و قابلیت های آن ها را برای کارشناسان و کاربران مشخص می کرد. این اخبار همچنین بیان می کردند که دو گوشی از این سه مدل، پرچمداران آینده اپل بوده و یکی دیگر مدل ارزان قیمت این کمپانی برای امسال خواهد بود. . اما ... .
چندی پیش اخباری در رابطه با سه گوشی از کمپانی اپل در فضای رسانه ای پخش گردید که بخش هایی از مشخصات و قابلیت های آن ها را برای کارشناسان و کاربران مشخص می کرد. این اخبار همچنین بیان می کردند که دو گوشی از این سه مدل، پرچمداران آینده اپل بوده و یکی دیگر مدل ارزان قیمت این کمپانی برای امسال خواهد بود.
.
اما امروز این کمپانی، دعوتنامه های رسمی خود را برای معرفی این گوشی ها برای اصحاب رسانه ارسال کرده است. با ارسال این دعوتنامه ها، اپل قرار است در تاریخ ۱۲ سپتامبر پرچمداران آینده خود را معرفی کند. اما شایعات زیادی در رابطه با نام این گوشی ها در فضای خبری حوزه تکنولوژی منتشر گردید که امروز به صورت رسمی مشخص کردند، نام این گوشی iPhone XS خواهد بود. نسخه ۵٫۸ اینچی این گوشی با نام iPhone XS و نسخه ۶٫۵ اینچی این گوشی با نام iPhone XS Plus معرفی خواهند شد.
.
از نظر مشخصات و قابلیت ها این دو گوشی بسیار شبیه به یکدیگر می باشند. برای مثال صفحه نمایش هر دو گوشی از جنس AMOLED بوده و چیپست آن ها A12 می باشد. رم هر دو گوشی ۴ گیگابایت و با حافظه داخلی های ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت و دوربین دوگانه در بازار عرضه خواهند شد. اما نسخه ارزان قیمت این کمپانی با صفحه نمایش در سایز ۶٫۱ اینچ و جنس LCD و دوربین تک گانه با رم ۳ گیگابایت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
.
منبع: بلاگ تکنولایف (technolife[dot]ir/blog)
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
.
.
.
#⃣ #apple #iphone #iphonex #iphonexs #iphonexl #ایفون #آیفون #آیفون_ایکس #گوشی_جدید_اپل #گوشی_اپل #اپل
Read more
. برای حصول رضایت از عکاسی ضمن آشنایی فنی با دوربین، شناخت نور نیز الزامی می باشد. برای ثبت عکس از ...
Media Removed
. برای حصول رضایت از عکاسی ضمن آشنایی فنی با دوربین، شناخت نور نیز الزامی می باشد. برای ثبت عکس از سوژه های مختلف می توان هم از نور طبیعی و هم مصنوعی استفاده کرد. در استودیو های عکاسی از تجهیزات نورپردازی مختلفی استفاده می شود. در نکات آتی انواع تجهیزات نورپردازی در عکاسی معرفی می شود . اسپیدلایت ... .
برای حصول رضایت از عکاسی ضمن آشنایی فنی با دوربین، شناخت نور نیز الزامی می باشد. برای ثبت عکس از سوژه های مختلف می توان هم از نور طبیعی و هم مصنوعی استفاده کرد. در استودیو های عکاسی از تجهیزات نورپردازی مختلفی استفاده می شود. در نکات آتی انواع تجهیزات نورپردازی در عکاسی معرفی می شود
.
اسپیدلایت ها در مقابل استروب ها یا فلاش های استودیویی
.
اسپیدلایت (speedlight) چیست؟
.
اسپیدلایت که گاهی اوقات فلاش گان یا flash gun نامیده می شود، یک فلاش قابل حمل است که می تواند بر روی کفشک دوربین (hot shoe)، یا به صورت بی سیم شلیک یا زده شود. مزیت واقعی اسپیدلایت این است که قیمت کمتری دارد و بسیار قابل حمل تر است. از آنجا که اسپیدلایت تقریبا همیشه با باتری های AA کار می کند، به راحتی می توانید آن ها را در کیف دوربینتان بگذارید، بنابراین هر زمان که لازم باشد در دسترس هستند
.
اشکال استفاده از اسپیدلایت ها این است که به اندازه استروب استودیویی (studio strobe)  قوی نیستند. یک استروب استودیویی معمولا می تواند حداقل دو برابر نور را در مقایسه با یک اسپیدلایت منتشر کند. همچنین، اسپیدلایت ها زمان بازیابی (recycle time) کندی دارند، که به این معنی است که شما اغلب باید بین ۱٫۵ تا ۵ ثانیه بین هر بار فلاش زدن صبر کنید تا فلاش دوباره به قدرت کامل برسد و شارژ مجدد شود
.
استروب استودیویی (studio strobe) چیست؟
.
یک استروب استودیویی (فلاش استودیویی) نور بزرگتری است که با برق AC کار می کند. شما یا باید آن را به پریز برق روی دیوار وصل کنید، یا یک بسته باتری بزرگ با خود حمل کنید (یک باتری ماشین کوچک را تصور کنید). استروب استودیویی زمان بازیابی سریعی دارد، بنابراین عکاس هیچ وقت مجبور نیست برای شارژ مجدد یا بازیابی فلاش صبر کند
.
کلمه استروب روی کاغذ عالی به نظر می رسد، اما استفاده از آن می تواند کمی پر زحمت تر از اسپیدلایت باشد، چون تقریبا زیاد قابل حمل نیست. همچنین، استروب های استودیویی (فلاش های استودیویی) گران قیمت هستند. این قیمت وقتی شما تعدیل کننده های نوری (مانند چترها و سافت باکس ها) را برای استروب خود در نظر بگیرید، بیشتر هم می شود. شما همچنین باید خرید یک بسته باتری را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید وقتی هیچ پریز برقی در دسترستان نیست، از استروب خود استفاده کنید
.
منبع:
http://www.lenzak.com
#nokate_axasi
Read more
. کانن چند سالی است که در دنیای بدون آینه ها وارد شده است و دوربین های سری M خود را عرضه کرده است.این ...
Media Removed
. کانن چند سالی است که در دنیای بدون آینه ها وارد شده است و دوربین های سری M خود را عرضه کرده است.این دوربین ها موفقیت هایی هم داشته اند اما هیچ یک در رده ی دوربین های حرفه ای قرار نگرفته اند.دوربین هایی مانند M10 و M3 در رده دوربین های ابتدایی و دوربین های M5و M6 در رده ی نیمه حرفه ای. برای ورود به دنیای ... .
کانن چند سالی است که در دنیای بدون آینه ها وارد شده است و دوربین های سری M خود را عرضه کرده است.این دوربین ها موفقیت هایی هم داشته اند اما هیچ یک در رده ی دوربین های حرفه ای قرار نگرفته اند.دوربین هایی مانند M10 و M3 در رده دوربین های ابتدایی و دوربین های M5و M6 در رده ی نیمه حرفه ای.

برای ورود به دنیای حرفه ای بدون آینه ها باید کاری جدی تر و شاید با ابعادی بزرگتر کرد: کانن EOS R

کانن برای ساخت دوربین های فول فریم بدون آینه طراحی اپتیکی جدیدی انجام داده است.ماونت جدیدی که با نام RF شناخته می شود.این ماونت فاصله ی فلنجی برابر با ۲۰ میلی متر و قطر داخلی برابر با ۵۴ میلی متر دارد.این طراحی اجازه ی تولید لنزهایی بسیار سریع را می دهد.این ماونت دارای ۱۲ نقطه ی اتصال الکتریکی می باشد که سریع ترین ارتباط ما بین لنز و بدنه را ایجاد می کند.

http://mrdoorbin.com/canon-eos-r/

بقیه مطلب رو روی سایت بخونید.معرفی کاملی انجام دادم.سه چهار تا ویدئو هست...یکیش در مورد عکاسی در شرایط نوری کم....
یه جدول مقایسه ای با کانن 5D mark IV....
.
.
.
#کانن #دوربین #عکاسی #canon #eosr #canoneosr #rf
Read more
. سونی سیستم تشخیص چهره لیزری را به موبایل های 2019 می آورد سونی که بر بازار حسگر دوربین های حرفه ...
Media Removed
. سونی سیستم تشخیص چهره لیزری را به موبایل های 2019 می آورد سونی که بر بازار حسگر دوربین های حرفه ای، بدون آینه و موبایل حکمرانی می کند قصد دارد با تولید حسگر 3 بعدی به حوزه نسل بعدی چیپ های پردازش بصری وارد شود؛ البته با راهکاری متفاوت با آنچه در آیفون ارائه شده است. پیش از این گفته شده بود که شرکت ... .
سونی سیستم تشخیص چهره لیزری را به موبایل های 2019 می آورد

سونی که بر بازار حسگر دوربین های حرفه ای، بدون آینه و موبایل حکمرانی می کند قصد دارد با تولید حسگر 3 بعدی به حوزه نسل بعدی چیپ های پردازش بصری وارد شود؛ البته با راهکاری متفاوت با آنچه در آیفون ارائه شده است.

پیش از این گفته شده بود که شرکت ژاپنی قصد برنامه ریزی برای تولید حسگرهای سه بعدی در سال 2019 را دارد. در حالی که برای این حسگرها می توان کاربردهای متنوعی را متصور بود اما یکی از مهمترین آنها احتمالاً تشخیص چهره است اما این بار دقیق تر از نمونه هایی از جمله آنچه اپل از آن بهره می برد.

Face ID که اپل برای تشخیص چهره کاربر در آیفون ها در نظر گرفته اکنون توسط شرکت هایی از جمله هواوی و شیائومی هم تقلید شده است. این سیستم ها با استفاده از تاباندن نقطه های نوری نامرئی به کاربر، شکل چهره او را ثبت می کنند. اما راهکاری که سونی قصد استفاده از آن را دارد کمی متفاوت است.

سیستم سه بعدی سونی قرار است از Face ID آیفون پیشرفته تر باشد.

سونی می خواهد از پالس های سیگنال لیزر استفاده کند. به این ترتیب با محاسبه زمان بازگشت سیگنال ها شکل چهره کاربر مشخص می شود. روشی که سونی در نظر گرفته بسیار مشابه با سیستم پژواک یابی خفاش ها برای یافتن فاصله اجسام است.

بنا بر ادعای سونی سیستم جدید می تواند جزئیات دقیق تری از صورت کاربر ثبت کند و حتی امکان کارکرد از فاصله 5 متری را دارد. به نظر می رسد سونی برای عرضه این فناوری به بازار بسیار جدی است؛ چرا که همین حالا هم وبسیات ویژه ای در ارتباط با سیستم تشخیص عمق را راه اندازی کرده است. در این وبسیات کاربردهای احتمالی این فناوری و نحوه پیاده سازی آن در ماشین های خودران، پهپادها، ربات ها و ... تشریح شده است.

تولید انبوه سنسور 3 بعدی سونی برای تابستان سال 2019 برنامه ریزی شده و احتمال می رود این فناوری در اواخر سال جاری میلادی با گوشی های پرچمدار همراه شود

به نقل از :digiato.com
PuyA
.
#sony #xperia
Read more
" آموزش عکاسی دیجیتال و پردازش عکس " ......ظرفيت محدود..... لطفا براي رزرو دوره با موسسه طراحان(آبان) ...
Media Removed
" آموزش عکاسی دیجیتال و پردازش عکس " ......ظرفيت محدود..... لطفا براي رزرو دوره با موسسه طراحان(آبان) تماس بگيريد. 09366357828 سرفصل های آموزشی: جلسه اول تاریخچه ای مختصر از پیدایش عکاسی شناخت انواع دوربین ها لنز: فاصله کانونی لنزها، زاویه دید و پرسپکتیو لنزها جلسه دوم شاتر ... " آموزش عکاسی دیجیتال و پردازش عکس "
......ظرفيت محدود.....
لطفا براي رزرو دوره با موسسه طراحان(آبان) تماس بگيريد.
09366357828
سرفصل های آموزشی: ☑جلسه اول
▪ تاریخچه ای مختصر از پیدایش عکاسی
▪شناخت انواع دوربین ها
▪لنز: فاصله کانونی لنزها، زاویه دید و پرسپکتیو لنزها ☑جلسه دوم
▪شاتر و سرعت عکسبرداری
▪دیافراگم: محاسبه عمق میدان و فاصله هایپرفوکال ☑جلسه سوم
▪سنسور: قطع سنسور، ضریب برش در دوربین‌ها
▪حساسیت: ISO در عکاسی دیجیتال ☑جلسه چهارم
▪رابطه حساسیت، سرعت شا‌تر و دیافراگم
☑جلسه پنجم
▪نور: نوردهی - آشنایی با نورسنج دوربین و
خطاهای نورسنج دوربین
▪جبران نوری و آشنایی با هیستوگرام ☑جلسه ششم
براکتینگ و سیستم عکاسی HDR ☑جلسه هفتم
▪منابع نوری: نور طبیعی، نور مصنوعی، دمای رنگ و تراز سفیدی WB
▪مختصری در مورد نورهای مستقیم و انعکاسی، نورهای پُرکننده ☑جلسه هشتم
▪رنگ های اصلی و مکمل در عکاسی
▪فیلتر‌ها (فیلترهای اصلاحی، رنگی و افکتیو، کلوزآپ، مبدل‌ها ) ☑جلسه نهم:
🔘ترکیب بندی و قاب‌بندی در عکاسی
▪شناخت شاخه های عکاسی ☑جلسه دهم:
آموزش ادیت و پروسس عکس
شناخت فرمت های ذخیره سازی عکس
انتخاب عکس برتر و نهایی
اصلاح قاب
اصلاح رنگ
اصلاح وایت بالانس
تصحیح میزان تن‌های خاکستری
اصلاح نوردهی در سایه‌ها و هایلایت‌ها
ریسایز کردن و در نهایت خروجی گرفتن با فرمت مناسب برای انتشار در فضاهای اجتماعی و پرینت
Read more
. للحق پست نوشت:وینسنت امانوئل، یکی از کهنه‌سربازان آمریکایی در جنگ عراق، در گزارشی باعنوان «من ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:وینسنت امانوئل، یکی از کهنه‌سربازان آمریکایی در جنگ عراق، در گزارشی باعنوان «من به ایجاد #داعش کمک کردم» با اشاره به جنایات فجیع آمریکا در عراق، نظامی‌گری غرب را دلیل اصلی پیدایش داعش خواند. آنچه در ادامه می‌آید بخشی از این گزارش است: . بسیاری از سربازان وقت خالی خود را با گرفتن ... .
للحق پست نوشت:وینسنت امانوئل، یکی از کهنه‌سربازان آمریکایی در جنگ عراق، در گزارشی باعنوان «من به ایجاد #داعش کمک کردم» با اشاره به جنایات فجیع آمریکا در عراق، نظامی‌گری غرب را دلیل اصلی پیدایش داعش خواند. آنچه در ادامه می‌آید بخشی از این گزارش است:
.
بسیاری از سربازان وقت خالی خود را با گرفتن عکس با اجساد و مثله کردن آن اجساد یا سیخ زدن به اجساد پف‌کرده آن‌ها برای تفریح سپری می‌کردند. ازآنجایی‌که در آن زمان گوشی‌های iPhone نبود، غالب سربازان با دوربین‌های دیجیتال به عراق می‌آمدند. آن دوربین‌ها تاریخ ناگفته‌ای از جنگ در #عراق را در خود دارند؛ تاریخی که غرب امیدوار است جهان آن را فراموش کند. آن تاریخ و آن دوربین‌ها همچنین تصاویری از کشتارهای بی‌جهت و سایر جنایات جنگی را دربردارند؛ حقایقی که عراقی‌ها فراموش نخواهند کرد.

متأسفانه من حکایات هولناک بی‌شماری از حضورم در عراق به خاطر دارم. مردم بی‌گناه نه‌تنها به‌طور روزمره شکنجه و زندانی می‌شدند؛ بلکه صدها هزارنفر از آن‌ها در آتش سوختند.

تنها عراقی‌ها می‌توانند شرارت‌هایی را که بر کشورشان رفته درک کنند. آن‌ها نقش غرب در هشت سال جنگ بین عراق و #ایران را به خاطر دارند. آن‌ها تحریم‌های کلینتون در دهه 1990 و سیاست‌هایی که منجر به کشتار بیش از 500.000نفر که غالب آن‌ها زنان و کودکان بودند را به خاطر دارند. بعد سال 2003 آمد و غرب کار را تمام کرد. امروز عراق کاملاً ویران شده است. مردم مسموم و معلول هستند و محیط زیست آن آلوده است از بمب‌هایی که به اورانیوم تخلیه‌شده مجهز بودند. پس از 14سال جنگ با تروریسم، یک نکته آشکار شده است: غرب در دامن‌زدن به وحشی‌گری و #خشونت و ایجاد دولت‌های شکست‌خورده استاد است.

چشمان گرم و شیشه‌ای #کودکان_عراقی دائماً جلوی چشم من ظاهر می‌شوند. صورت‌ آن‌هایی را که کشتم و هیچوقت از ذهنم خارج نمی‌شود. کابوس‌های شبانه و فکرهای روزانه‌ام به یادم می‌آورند که داعش از کجا آمده و آن‌ها دقیقاً چرا از ما متنفرند. آن تنفر که قابل درک و درعین حال تأسف‌بار است برای سال‌ها و دهه‌ها متوجه غرب خواهد بود. چگونه می‌تواند غیر از این باشد؟
.
دوباره می‌گویم که اکثریت قریب به اتفاق مردمی که در کشورهای توسعه‌یافته می‌زیند هرگز نمی‌توانند میزان خرابی‌هایی را تصور کنند که غرب در خاورمیانه به بار آورده است. این نکته هرگز اغراق نمی‌شود و غربی‌ها به‌طورمداوم و ساده‌لوحانه می‌پرسند: چرا آن‌ها از ما متنفرند؟
.
#پینوشت:قابل توجه آنانی که کلید نجات را در غرب و مذاکره با آمریکا می جویند
.
#آمریکا
#مذاکره
#برجام
#غرب
#حیوانیت
#سبعیت
Read more
‌ روزی برای پاسداشت هنر ثبت خاطره‌ها و زشتی‌ها و زیبایی‌های جهان ناپایدار که هیچ چیزش به هیچ کس وفا نکرد و نمی‌کند. تا پیش از آن هر چه بود، گنگ و محو فقط در یاد و خاطر مردمانش باقی می‌ماند اما پس از معجزه‌ی حیرت‌آور عکاسی برای همیشه و تا ابد می‌توان پیش چشم جهان ثبت‌شان کرد. در همه سال‌های پس از اختراع ...
روزی برای پاسداشت هنر ثبت خاطره‌ها و زشتی‌ها و زیبایی‌های جهان ناپایدار که هیچ چیزش به هیچ کس وفا نکرد و نمی‌کند. تا پیش از آن هر چه بود، گنگ و محو فقط در یاد و خاطر مردمانش باقی می‌ماند اما پس از معجزه‌ی حیرت‌آور عکاسی برای همیشه و تا ابد می‌توان پیش چشم جهان ثبت‌شان کرد. در همه سال‌های پس از اختراع و رونق و پیشرفت دوربین‌ها اگر چه کیفیت و تکنیک و جزئیات هنر عکاسی هزاران بار بهتر و پیشرفته‌تر شده اما اصل داستان همان است که بود؛ ثبت نمایی از هر آن چه نماندنی است.
امروز روز جهانی عکاسی است، هنری که ۱۸۰ سال از اختراع ابزارش می‌گذرد. در این همه سال چه بسیار خوبی‌ها و زیبایی‌های ناپیدایی که با عکس معلوم جهانیان شد و چه بدی‌ها و پلشتی‌هایی که پیش از آن بی سر و صدا در گوشه و کنار جهان در بی خبری رخ می‌داد و پس از آن با زبان تصویر به گوش دنیا رسید. چه خاطرات و خوشی‌هایی که پیش از آن می‌آمدند و می‌رفتند و کسی از آمد و شدشان خبر نمی‌شد اما به مدد عکس و عکاسی همه در لذت‌شان سهیم شده‌اند. این روز مبارک همه آنها که دستی در خلق تصاویر ناب و لازم از جهان دارند.
Read more
. بالاخره پس از مدت‌ها چشم‌انتظاری نیکون دوربین‌های بدون‌آینه‌ی خود را معرفی کرد.این دوربین‌ها ...
Media Removed
. بالاخره پس از مدت‌ها چشم‌انتظاری نیکون دوربین‌های بدون‌آینه‌ی خود را معرفی کرد.این دوربین‌ها با نام Z6 و Z7شناخته می‌شوند.نیکون با معرفی این دو دوربین رقابت بسیار نزدیکی با سونی a7 III و A7R III را رقم زده است. در این مسیر نیکون برای دستیابی به لنزهایی با دیافراگم بازتر ماونت جدیدی به ... .
بالاخره پس از مدت‌ها چشم‌انتظاری نیکون دوربین‌های بدون‌آینه‌ی خود را معرفی کرد.این دوربین‌ها با نام Z6 و Z7شناخته می‌شوند.نیکون با معرفی این دو دوربین رقابت بسیار نزدیکی با سونی a7 III و A7R III را رقم زده است.

در این مسیر نیکون برای دستیابی به لنزهایی با دیافراگم بازتر ماونت جدیدی به نام Z را توسعه داده‌است.

همینطور برای استفاده از لنزهای ماونت F نیکون می‌توانید از آداپتور ZTF استفاده کنید.
.
برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که روی سایت قرار دادم مراجعه کنید.
https://goo.gl/jdFBnE
لینک مستقیم رو در استوری میزارم.میتونید با کلیک روی اون لینک همونجا مستقیما مطلب رو بخونید.(دیگه دلیلی برای نخوندن وجود داره؟)
.
.
.
#نیکون #بدون_آینه #nikonz7 #nikonz6
Read more
<span class="emoji emoji1f536"></span>حریم "اس ام اس" <span class="emoji emoji1f538"></span>قسمت دوم(حتما قسمت اول قبلش خونده بشه) . <span class="emoji emoji1f539"></span>دلم برای خودش و فلانش سوخت!راستش را ...
Media Removed
حریم "اس ام اس" قسمت دوم(حتما قسمت اول قبلش خونده بشه) . دلم برای خودش و فلانش سوخت!راستش را بخواهید آن روز ها در خیالش برای خود و شاهزاده ی مجازی رویاهایش قصر و اتاق خوابی گرم و نرم ساخته بود،حتی رنگ پرده هایش هم انتخاب کرده بود و دائم میگفت تازه تخت خوابمان هم قیژ قیژ نمیکند! حق داشت بعد از ساخت ... 🔶حریم "اس ام اس"
🔸قسمت دوم(حتما قسمت اول قبلش خونده بشه)
.
🔹دلم برای خودش و فلانش سوخت!راستش را بخواهید آن روز ها در خیالش برای خود و شاهزاده ی مجازی رویاهایش قصر و اتاق خوابی گرم و نرم ساخته بود،حتی رنگ پرده هایش هم انتخاب کرده بود و دائم میگفت تازه تخت خوابمان هم قیژ قیژ نمیکند! حق داشت بعد از ساخت این همه رویای رنگارنگ به یک باره اینگونه خرد خاکشیر شود! اما فکر میکنم حواسش نبود که اینجا همان دنیای مجازیست و "اس ام اس" یعنی خاموش کردن اینترنت و ورود به دنیایی ما بین مجازی و واقعی!ظاهرا مشکل همان چراغ وای فای مخابرات بود که لامصب همیشه خاموش و روشن میشود و این مشکلات را به بار می آورد!
راستی امروز نه خبری از اس ام اس هست و نه خبری از حریم حرمسرا ها! مردم دیگر اپن مایند شده اند،و مثل اپن آشپزخانه ها که دیوارش ختنه شده،همه ی حریمشان را کریمانه در طبق بخشش قرار میدهند!
دیگر "اس ام اس" که هیچ،عکس شخصی "همین الان یه هویی" در حمام هم بخشی از روابط اجتماعی محسوب میشود و دیگر خبری از پیام افراد غریبه در کار نیست که بخواهی زحمت بکشی و در حواب بگویی "u?" و او هم بگوید یک آشنا و از این صحبت ها، اصلا دیگر کسی غریبه نیست،دیگر برای محرم شدن لازم نیست صیغه ی محرمیت خوانده شود،همین که شما یک دوربین داشته باشی تا شب زفاف به "مدل" محرم میشوی و میتوانی دیگر به عمل شرعیت بپردازی،خلاصه که دیگر همه چیز تغییر کرده!
نه دیگر کسی در جواب پیام فلان میگوید و نه فلان کسی میسوزد،فلان ها درگیرند و فلانی ها بازیگوش!
امروز پیام ها لست سین میشوند و اصلا معلوم نیست که فلانی کی هست و کی نیست!اما چیزی که معلوم است این است که فلانی اصلا نیست،حتی اگر انلاین باشد،بازهم نیست! دیگری هم که در حالت روح است،روحی سرگردان که هرجا بخواهد سرک میکشد و در نزده وارد اتاق چت میشود،چقدر تکرار این جمله برای این دوستان لذت بخش است که میگوید:فلانی تف تو روحت!
راستی از رفیقم هم خبری نیست! فکر کنم در حالت روح است!هم در دنیای مجازی،هم دنیای غیر مجازی!
🔸
مسعود مهراد
🔸
پایان قسمت دوم!
🔶خوب بود؟نظر بدین!
همین فرمون برم جلو؟

#مسعودمهراد #مسعود_مهراد #masoodmehrad #masoodme
  #داستان #داستان-طنز #اس_ام_اس #حریم_سلطان #فلان #پیامک #ترامپ #احمدی_نژاد #بقایی #روحانی #سازمان_ملل #کره_شمالی #آمریکا #اپل #apple  #فیسبوک #facebook  #طنز_اجتماعی #وایبر #تلگرام #روح #lastseenrecently #مسواک #دوست #مجازی #نیوتون #فیزیک
Read more
@tech_developer <span class="emoji emoji26ab"></span>️پروژه‌ی رویایی سامسونگ؛ همه‌ی آنچه از گلکسی S8 می‌دانیم: در حالی که هنوز ...
Media Removed
@tech_developer ️پروژه‌ی رویایی سامسونگ؛ همه‌ی آنچه از گلکسی S8 می‌دانیم: در حالی که هنوز خیلی زود است درباره‌ی پرچم‌دار سال بعدی شرکت سامسونگ حرف بزنیم، شایعات متعددی درباره‌ی گلکسی S8 منتشر شده است. صفحه نمایش شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 در دو مدل راهی بازار می‌شود. ... @tech_developer
⚫️پروژه‌ی رویایی سامسونگ؛ همه‌ی آنچه از گلکسی S8 می‌دانیم:

در حالی که هنوز خیلی زود است درباره‌ی پرچم‌دار سال بعدی شرکت سامسونگ حرف بزنیم، شایعات متعددی درباره‌ی گلکسی S8 منتشر شده است. 🔵صفحه نمایش 🔴شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 در دو مدل راهی بازار می‌شود. مدل‌‌های ۵٫۱ و ۵٫۵ اینچی که هر دو از صفحه نمایش خمیده بهره می‌برند 🔴در طرف دیگر احتمال دارد که روی این تلفن همراه هوشمند از صفحه نمایشی با کیفیت ۴K استفاده شود که به احتمال زیاد تراکم پیکسلی ۸۳۱ و ۸۴۷ را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. 🔴همچنین می‌دانیم که سامسونگ برای گوشی‌های جدید خودش از نمایشگرهای Super AMOLED استفاده می‌کند. بعید نیست که سامسونگ این گوشی جدید را به شکلی تولید کند با پلتفرم واقعیت مجازی Daydream VR‌گوگل هماهنگ باشد. البته برای استفاده از این قابلیت باید ویژگی‌های سخت افزاری بیشتری هم به گلکسی S8 اضافه شود.
@tech_developer
🔵سخت افزار 🔴تراشه: به احتمال زیاد از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۰ یا حداقل از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۱ برای این گوشی استفاده خواهد شد. البته تراشه‌های اسنپ‌دراگون در مدل‌های آمریکا و چین این محصول قرار می‌گیرند و در سایر مدل‌ها از تراشه‌ی اگزینوس ۸۸۹۳ استفاده خواهد شد. 🔴رم: هنوز اطلاعاتی از میزان رمی که برای این تلفن همراه هوشمند در نظر گرفته شده، در دسترس نیست؛ اما باید انتظار شش گیگابایت رم را داشته باشیم؛ اما از آنجایی که ۴ گیگابایت رم هم همچنان سرعت مناسبی را برای گوشی‌‌های مختلف به همراه می‌آورد، بعید نیست که گوشی بعدی سامسونگ هم با همین میزان رم عرضه شود. 🔴حافظه داخلي: حداقل فضای داخلی گوشی هم ۳۲ گیگابایت خواهد بود. 🔵دوربین
قسمت هیجان انگیز گلکسی S8 قطعا دوربین‌های آن خواهد بود. شایعات می‌گویند که گوشی جدید سامسونگ از دوربین دوتایی استفاده خواهد کرد. این دوربین دوتایی در کمترین حالت زوم اپتیکال را به گوشی اضافه می‌کند. به احتمال زیاد دو دوربینی که پشت گوشی قرار می‌گیرند ۱۲ مگاپیکسلی خواهند بود؛ اما شایعات به این موضوع اشاره کردند که بعید نیست از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی که سنسور آن توسط سونی ساخته شده، استفاده شود. دوربین جلو هم ۸ مگاپیکسلی خواهد بود که به فلش LED مجهز شده است. 🔵نرم‌افزار
قطعا از سیستم عامل اندروید ۷٫۰ روی گلکسی S8 استفاده خواهد شد. همچنین باید شاهد ایجاد تغییرات در ظاهر رابط کاربری این گوشی هم باشیم. انتظار داریم که ویژگی‌های چند وظیفه‌ای روی S8 مورد توجه کاربران قرار بگیرد.

ادامه در كامنت👇🏻
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> دورترها دلم می‌خواست بدونم که پشت دوربین‌ها چی می‌گذره اما حالا همین قاب برام کافیه و تمام اون چیزی ...
Media Removed
دورترها دلم می‌خواست بدونم که پشت دوربین‌ها چی می‌گذره اما حالا همین قاب برام کافیه و تمام اون چیزی رو که نمی‌تونم ببینم رو با خیالم می‌بافم. . اما بذارید براتون بگم که قبل از این عکس من یک ربع تموم اشک ریخته بودم و خودم رو به چمن و درخت و گِل و لای زده بودم. چرا؟ چون وسط یه سراشیبی تند و ترس از ارتفاع ... 🍃
دورترها دلم می‌خواست بدونم که پشت دوربین‌ها چی می‌گذره اما حالا همین قاب برام کافیه و تمام اون چیزی رو که نمی‌تونم ببینم رو با خیالم می‌بافم.
.
اما بذارید براتون بگم که قبل از این عکس من یک ربع تموم اشک ریخته بودم و خودم رو به چمن و درخت و گِل و لای زده بودم. چرا؟ چون وسط یه سراشیبی تند و ترس از ارتفاع گیر کرده بودم و باور کرده بودم که یا باید با زندگی در همون سراشیبی خداحافظی کنم و یا اینکه زنگ بزنیم یکی از این بالگردهایی که توی آلپ در مواقع اضطراری به کمک می‌یان، بیاد و نجاتم بده. البته توی همون شرایط هم یه حساب سرانگشتی کردم و با توجه به هزینه‌ای که این جور کمک‌ها دارن تنها راه رو همون خداحافظی با زندگی دیدم و تموم!
به هرحال گریه‌هام رو تمام و کمال انجام دادم و غر‌هام رو هم زدم و بعد چهاردست و پا سراشیبی رو رد کردم.
بعد هم جیغ زدم که نیم ساعت به من هیچ کاری نداشته باش چون الان خطرناکم!
کتابم رو از کوله ام در آوردم و شروع کردم خودم رو آروم کردن و به خودم افتخار کردن که چه صرفه‌جویی مالی بزرگی کردم!
در آخر اینکه با اون کسایی که حتی توی آلپ دنبال آمازون هستن، توی طبیعت نچرخید!
هیجانی که اینا بهتون میدن باعث میشه موهای سرتون زودتر سفید و چروک‌های صورتتون بیشتر بشه.
از من گفتن!
.
Read more
. اگر فکر می‌کنید به خاطر اینکه انسانید و در این وضعیت اقتصادی و کمبود آب و قطعی برق و کندی اینترنت و ...
Media Removed
. اگر فکر می‌کنید به خاطر اینکه انسانید و در این وضعیت اقتصادی و کمبود آب و قطعی برق و کندی اینترنت و سین کردن و جواب ندادن پیام‌های‌تان از همه موجودات عالم بدبخت‌ترید، سخت در اشتباهید. کافی‌‌ست برای لحظاتی خودتان را بگذارید جای حیواناتی که در باغ‌وحش مشهد زندگی می‌کردند. این زبان بسته‌ها سال‌ها ... .
اگر فکر می‌کنید به خاطر اینکه انسانید و در این وضعیت اقتصادی و کمبود آب و قطعی برق و کندی اینترنت و سین کردن و جواب ندادن پیام‌های‌تان از همه موجودات عالم بدبخت‌ترید، سخت در اشتباهید. کافی‌‌ست برای لحظاتی خودتان را بگذارید جای حیواناتی که در باغ‌وحش مشهد زندگی می‌کردند. این زبان بسته‌ها سال‌ها در جنگل برای خودشان کیا و بیایی داشتند و با گردن افراشته راست راست راه می‌رفتند و هرچه می‌خواستند می‌خوردند. ولی حالا از بد روزگار گیر یک آدم زبان‌نفهم افتاده‌اند که از خورد و خوراک حیوانات می‌زده تا شندرغاز جمع کند بلکه بتواند یک ویلای نقلی ته باغ‌وحش برای خودش بسازد. بعد هم بتواند زیر پر و بال دو سه تا از کم نوع‌ترین پرنده‌ها را بگیرد تا همان اطراف ویلا بچرخند. تا شايد با پس‌مانده غذاهایش به نان و نوایی برسند. هر وقت هم لازم شد دوستانش را برای دیدن لک‌لک یا درنای سفید یا فلامینگویی که با ارزن روپایی می‌زند به ویلا دعوت کند و همه دور هم خوش باشند. ولی این طور که مشخص است، کار این مسئول باغ وحش با صرفه‌جویی در خوراک حیوانات راه نیفتاده.

به همین خاطر مجبور شده چند ببر و یوزپلنگ ایرانی را هم بکُشد و پوست‌شان را بفروشد تا به یک زخمی بزند. البته تقصیر خود این حیوانات هم هست. چون تصاویر دوربین‌ها نشان می‎دهد ببرها و یوزها مناعت طبع نداشته‌اند و به همین یک وعده غذای بخور نمیر باغ‌وحش عادت نکرده‌اند. تصاویر به خوبی گویای آن است که این حیوانات طمعکار و وحشی به یک آهویی که از کنار قفس‌شان رد ‌شده، التماس کرده‌اند یک تکه رانش را بدهد به آن‌ها تا بخورند. آهو هم که خودش پاره استخوانی بیش نبوده به هیکلش اشاره کرده و گفته: «اصلا شما پیری‌ها مگر دندان خوردن استخوان دارید؟» ببرها هم در دفاع از خود پاسخ داده‌اند: «به هیکل نحیف‌مان نگاه نکن. ما سنی نداریم. جوان ز حادثه‌ای پیر می‌شود گاهی». در نهایت آهو با شنیدن درد دل‌های این بیچاره‌ها و دیدن وضعیت‌شان، دلش می‌سوزد و قول می‌دهد اگر یک حیوانی، پرنده‌ای چیزی مُرد، برای‌شان بیاورد تا به نیش بکشند.

ولی در لحظه‌ای که آهو یک قوچِ خارجی بی‌سر را خَرکش می‌کند و یواشکی برای ببرها و یوز‌ها می‌آورد، رییس باغ وحش از راه می‌رسد و صحنه را می‌بیند. برای تنبیه هم سر ببرها و پلنگ‌ها را جدا می‌کُند و پوست‌شان را می‌کَند. فقط تاکنون از سرنوشت آهو اطلاعی در دست نیست که امیدواریم فرار کرده باشد ز دستش.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
* 🌖خسوف یا ماه گرفتگی، زمانی اتفاق می‌افتد که ماه در سایه‌ی زمین که توسط خورشید ایجاد شده است، فرو ...
Media Removed
* 🌖خسوف یا ماه گرفتگی، زمانی اتفاق می‌افتد که ماه در سایه‌ی زمین که توسط خورشید ایجاد شده است، فرو رود و هر سه این اجسام در یک خط باشند. 🌗خسوف کامل ۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ فرصت خوبی برای مشاهده و لذت بردن از حرکت سایه‌ی زمین بر روی ماه است. پدیده‌ای که به نام ماه گرفتگی یا خسوف می‌شناسیم و خوشبختانه امسال میتوان ... *
🌖خسوف یا ماه گرفتگی، زمانی اتفاق می‌افتد که ماه در سایه‌ی زمین که توسط خورشید ایجاد شده است، فرو رود و هر سه این اجسام در یک خط باشند. 🌗خسوف کامل ۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ فرصت خوبی برای مشاهده و لذت بردن از حرکت سایه‌ی زمین بر روی ماه است. پدیده‌ای که به نام ماه گرفتگی یا خسوف می‌شناسیم و خوشبختانه امسال میتوان کل مدت زمان گرفت را در سرتاسر ایران رصد کرد. 🌘ماه در ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه و ۴۸ ثانیه‌ی ۵ مرداد ماه به وقت ایران، وارد نیم سایه می‌شود و در هفدهمین ثانیه از بامداد شنبه ششم مرداد، ماه گرفتگی کلی آغاز میشود. رنگ ماه رفته رفته به سرخی می‌رود و در ساعت ۱۲ و ۵۱ دقیقه و ۴۵ ثانیه به اوج گرفت خودش میرسد. 🌑پس از آن در ساعت ۱ و ۴۳ دقیقه و ۱۴ ثانیه بامداد، گرفت کلی ماه پایان می‌یابد و در ساعت ۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۲ ثانیه با خروج ماه از نیم سایه، ماه گرفتگی پایان می‌یابد. 🌒خسوف ۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ فرصت خوبی برای ثبت یک عکس از مراحل مختلف ماه گرفتگی است؛ چراکه تمامی مراحل گرفت را می‌توان در ایران مشاهده کرد و اگر این خسوف را از دست بدهید، برای ثبت یک ماه گرفتگی کامل دیگر که در ایران اتفاق بیافتد باید ۷ سال صبر کنید (ماه گرفتگی کامل بعدی ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۴ است). چه از دوربین های DSLR استفاده می‌کنید و چه قصد استفاده از دوربین های سوپر زوم یا انواع دیگر دوربین‌ها را دارید، بهتر است از همین حالا دست به کار برنامه‌ریزی برای عکاسی از این خسوف شوید و محل مناسبی برای به تصویر کشیدن عبور ماه از میان سایه‌ی زمین انتخاب کنید. 🌓در همین شب می‌توانید مریخ را در فاصله 6 درجه‌ای ماه ببینید. مریخ در این شب به مقابله با خورشید می‌رسد و درخشندگی آن در آسمان ما 5 برابر بیشتر از حالت عادی خواهد بود. در این حالت، مریخ در فاصله 71 میلیون کیلومتری قرار دارد و این فاصله تا چند روز بعد یعنی در سه شنبه 9 مرداد 1397 به 58 میلیون کیلومتر کاهش پیدا می‌کند و درخشندگی مریخ نیز نسب به چند روز قبل دو برابر می‌شود.

#انجمن_زمین_فردا #ماه_گرفتگی #خسوف #محیط_زیست
Read more
‍ گردشگری مجازی، دور دنیا با یک کلیک! - دور دنیا با یک کلیک، آرزویی بود که امروزه از مرحله آرزو به حقیقتی ...
Media Removed
‍ گردشگری مجازی، دور دنیا با یک کلیک! - دور دنیا با یک کلیک، آرزویی بود که امروزه از مرحله آرزو به حقیقتی غیر قابل انکار مبدل شده است! - امروزه بعضی از وبسایت‌های دولتی دوربین‌های شهری خود را در اختیار عموم قرار داده‌اند و با این دوربین‌ها می‌توانید شهرهای مختلف را به صورت زنده مشاهده کرده و حتی از ... ‍ گردشگری مجازی، دور دنیا با یک کلیک! - دور دنیا با یک کلیک، آرزویی بود که امروزه از مرحله آرزو به حقیقتی غیر قابل انکار مبدل شده است! - امروزه بعضی از وبسایت‌های دولتی دوربین‌های شهری خود را در اختیار عموم قرار داده‌اند و با این دوربین‌ها می‌توانید شهرهای مختلف را به صورت زنده مشاهده کرده و حتی از آنها عکس یادگاری بگیرید. - به این نوع گردشگران، گردشگران نشسته هم گفته میشه. خیلی از علاقه‌مندان به بازدید از موزه‌های بزرگ جهان، از آرمیتاژ مسکو تا لورر پاریس، از تارنمای اینترنتی آنها برای مشاهده اطلاعات استفاده می‌کنند. - یکی دیگر از این نورآوری‌ها، راه‌اندازی تورهای مجازی قبل از برگزاری یک تور حقیقی است. با این تورها در ابتدا شمای کلی و مناظری که در طول سفر برای آن‌ها برنامه خواهید داشت را می‌بینید تا از صحت انتخاب خودتون مطمئن باشید. - البته فناوری هیچ‌وقت نمی‌تواند آن گرما و صمیمیتی که افراد در یک برخورد دوطرفه کسب می‌کنند را به آنها عرضه کند. حتی پیشرفته ترین رایانه ها هم نمی توانند احساسات انسانی را منتل کنند.

@i_m_travel ‎ #سفر
‎ #تور
‎ #هواپیمایی ‎ #تفریح ‎ #انرژی ‎ #مسافرت
‎ #آژانس_مسافرتی ‎ #تور_لحظه_آخری
‎ #تورارزان ‎ #تورلوکس ‎ #تور_دبی
‎ #تور_اروپا ‎ #تور_آمریکا ‎ #ویزا
‎پیکاپ_ویزا #؜
‎ #تور_آنتالیا ‎ #تور_قبرس
‎ #سوییس ‎ #گردشگری ‎ #ایرانیان_مهر
‎ #آژانس_هواپیمایی
‎ #تور_ارمنستان ‎ #تور_گوانجو ‎ #تور_آنکارا ‎ #چارتر #
Read more
. شاید بتوان گفت بعد از سافت باکس، این وسیله از مهم ترین تجهیزات آتلیه به شمار می رود. خصوصا اگر عکاسی ...
Media Removed
. شاید بتوان گفت بعد از سافت باکس، این وسیله از مهم ترین تجهیزات آتلیه به شمار می رود. خصوصا اگر عکاسی تبلیغاتی انجام می دهید، وجود یک خیمه نور در تجهیزات آتلیه شما، جزو واجبات به حساب می آید. منظور از عکاسی تبلیغاتی عکاسی از محصولات برای مجله ها و طراحی انواع لوگو ها می باشد . خیمه نور اساساً یک مکعب ... .
شاید بتوان گفت بعد از سافت باکس، این وسیله از مهم ترین تجهیزات آتلیه به شمار می رود. خصوصا اگر عکاسی تبلیغاتی انجام می دهید، وجود یک خیمه نور در تجهیزات آتلیه شما، جزو واجبات به حساب می آید. منظور از عکاسی تبلیغاتی عکاسی از محصولات برای مجله ها و طراحی انواع لوگو ها می باشد
.
خیمه نور اساساً یک مکعب چهاروجهی با یک پوشش پارچه‌ای سفید نازک و نرم است که فضای داخلی آن را محیطی با نور بسیار نرم و ملایم تشکیل داده و یک‌طرف آن برای جاسازی دوربین باز گذاشته ‌شده است
.
جنبه مثبت خیمه‌های نور انتشار نور ملایم و ایجاد یکنواختی بیشتر نور است. به همین دلیل است که خیمه‌های نور برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک یا عکاسان کمتر جدی بسیار به کار می‌آیند زیرا معمولاً این افراد نمی‌خواهند در اطراف سوژه یا کالای خود، یک نورپردازی فانتزی برای عکاسی داشته باشند بلکه برعکس دقیقاً به دنبال عکس‌هایی هستند که بتواند تنها خود کالا را همان‌طور که هست دقیقاً نشان دهند. بیشتر عکس‌ها در فروشگاه‌های اینترنتی مانند eBay  با استفاده از خیمه‌ نور گرفته می‌شوند زیرا کار با عکس‌هایی که یک پس‌زمینه‌ ساده‌ی سفید دارند بسیار آسان است
.
منبع:
vizorio.com
#nokate_axasi
#عکس #عکاس #عکاسی #عکاسان #عکاسی📷 #هنر #هنری #هنرمند #آموزش #یادگیری #نکات_عکاسی #فتوگرافی #عکاسان_ایرانی
Read more
. . سیزدهم آگوست روز جهانی چپ دست ها مبارک<span class="emoji emoji1f60d"></span> . . .چپ دست‌ها، در خیلی از معمولی‌ترین بخش‌های زندگی ...
Media Removed
. . سیزدهم آگوست روز جهانی چپ دست ها مبارک . . .چپ دست‌ها، در خیلی از معمولی‌ترین بخش‌های زندگی هم، با چالش مواجه هستند. اگر چه شاید، مواجهه‌ی دائمی با این چالش‌ها برای آنها عادی شده باشد و حتی فراموش کرده‌ باشند که بسیاری از مشکلات امروز آنها در استفاده از روزمره‌ترین وسیله‌های زندگی، صرفاً ... .
.
سیزدهم آگوست روز جهانی چپ دست ها مبارک😍
. .
.چپ دست‌ها، در خیلی از معمولی‌ترین بخش‌های زندگی هم، با چالش مواجه هستند. اگر چه شاید، مواجهه‌ی دائمی با این چالش‌ها برای آنها عادی شده باشد و حتی فراموش کرده‌ باشند که بسیاری از مشکلات امروز آنها در استفاده از روزمره‌ترین وسیله‌های زندگی، صرفاً ناشی از زندگی در دنیای راست دستان است.
.
۱ – سوراخ های دسته‌ی قیچی یک اندازه نیستند. آنها برای راست دستان طراحی شده‌اند.
.
۲- زونکن‌ها و بسیاری از مکانیزم‌های دفترهای فنری مشابه، برای راست دستان طراحی شده‌اند.
.
۳- دکمه شاتر در عموم دوربین‌های عکاسی در سمتی قرار می‌گیرد که راست دستان راحت‌تر آن را فشار دهند. چپ دستان هنگام عکس گرفتن (اگر امکان تاچ روی صفحه نباشد) با لرزش دست روبرو می‌شوند.
.
۴- چپ دست‌ها و ماجرای صندلی‌های کلاس و مدرسه و دانشگاه، چیزی است که همه قبلاً به آن توجه کرده‌اند.
.
۵- دنده و جالیوانی داخل ماشین هم برای راست دست‌ها طراحی شده است. مگر اینکه در انگلیس زندگی کنید.
.
۶- قسمت صفحه کلید عددی در سمت راست کی بورد،‌ همیشه یک فضای زائد غیر قابل استفاده برای چپ دست‌هاست. دکمه‌های پرکاربرد را هم در جایی قرار داده‌اند که چندان به آن دسترسی ندارند!
.
۷- این بار که متر اندازه‌گیری کنار دستتان بود، کمی دقت کنید تا متوجه شوید که چپ دست‌ها، حتی برای در دست گرفتن متر هم مشکل دارند!
.
۸ – پلی استیشن و همه بازی‌های مشابه، عمدتاً برای راست دستان طراحی شده است. معدود شرکت‌هایی هستند که برای چپ دست‌ها هم گزینه‌های خاص ارائه می‌کنند.
.
۹- در بانک‌ها، عموماً خودکارها را به شکلی می‌گذارند که راست‌ دست‌ها راحت تر بردارند. چپ دست‌ها فقط جایی شانس دارند که مشتری مداری خیلی مهم نیست و خودکار را بی حساب و کتاب جلوی مشتری می‌اندازند و قرار می‌دهند! (در کشورهای توسعه یافته که خیلی به مشتری توجه می‌شود، تلاش می‌کنند که خودکار از لحاظ دسترسی در محل مناسبی باشد!)
.
قطعاً سختی‌های چپ دست‌ها، بیشتر از موارد فوق است.
از این اقلیت پنج یا ده یا پانزده درصدی تقاضا می‌کنیم به رغم تمام سختی‌ها و موقعیت نامناسب صفحه کلید و سایر موانع، اگر موارد دیگری را می‌بینند که در فهرست بالا مورد اشاره قرار نگرفته، در قسمت پایین این نوشته مورد اشاره قرار دهند.
.
.
Read more
چگونه از کوکان خود در برابر آزار جنسی محافظت کنیم ؟ 1_ بهترین سن شروع آموزش به کودکان وقتی است که بچه ...
Media Removed
چگونه از کوکان خود در برابر آزار جنسی محافظت کنیم ؟ 1_ بهترین سن شروع آموزش به کودکان وقتی است که بچه ها را از پوشک میگیرید. هرگز جلوی جمع شلوارشان را پایین نکشید. بهشان یاد دهید که زیر پوشک حریم خصوصی بچه هاست. هرگز بچه ها را مجبور نکنید کسی را ببوسند. "مادر برو یه بوس به عمو بده" یا "برو بغل ... چگونه از کوکان خود در برابر آزار جنسی محافظت کنیم ؟

1_ بهترین سن شروع آموزش به کودکان وقتی است که بچه ها را از پوشک میگیرید.
هرگز جلوی جمع شلوارشان را پایین نکشید.
بهشان یاد دهید که زیر پوشک حریم خصوصی بچه هاست.
هرگز بچه ها را مجبور نکنید کسی را ببوسند.
"مادر برو یه بوس به عمو بده"
یا
"برو بغل دایی جان"
و حرفهایی از این دست.

2_ بگذارید یاد بگیرند که برای بوسیدن و در آغوش کشیده شدن اجازه بچه ها شرط است.

3_ هرگز بچه ها را در سن پایین با هیچ مردی حتی محارم تنها نگذارید.
بیشتر تجاوزها از طرف داییها و عمو ها بوده و مسلما به عقل هیچ پدر و مادری هم نرسیده که ممکن است خطر در کمین بچه باشد.
فکر نکنید پسربچه ها در خطر نیستند اتفاقا آمار تجاوز و آزار جنسی پسربچه ها رو به افزایش است.

4_ مهارت "نه" گفتن را به بچه ها بیاموزید.- 5_ سعی کنید راننده سرویس بچه ها مرد نباشد. مخصوصا مراقب آخرین نفری که با راننده تنهاست باشید.

6_ هرگز وقتی بیرون از منزل هستید سفارش چیزی را ندهید که بچه ها مجبور شوند تحویل بگیرند.

7_ اسم اعضای تناسلی را به بچه ها درست آموزش دهید.
استفاده از اسامی متفرقه را کنار بگذارید. به بچه ها یاد دهید صحبت در این موارد خارج ار عرف است و هرکسی خواست در این موارد با ایشان صحبت کند سریع شما را درجریان بگذارند.
بگویید این حرف ها فقط در چارچوب خانه مطرح می شوند.

8_ بیشتر متجاوزین بچه ها را می ترسانند.

به بچه ها بگویید هر کاری که کرده باشند دوستشان دارید
هرگز حتی برای تنبیه های معمولی هم این جمله رو به کار نبرید" این کارو کردی دیگه دوست ندارم".
بچه ها باید بدانند تحت هر شرایطی خانواده پذیرای ایشان است.

9_ اگر پرستار کودک دارید غیر مستقیم به او بفهمانید که خانه توسط دوربین کنترل می شود.

10_ هرگز در سنین ۲ تا ۵ سال شوخی جنسی با همسرتان نکنید به این امید که بچه ها نمی فهمند.

به بچه ها در مورد مسایل جنسی دروغ نگویید.
اگر در مورد نحوه باردار شدن سوال کردند بهتر است با جفتگیری حیوانات شروع کنید.

11_ حریم خصوصی را به بچه ها آموزش دهید.
مثلا از بچه ها اجازه بگیرید و بعد ببوسیدشان یا قلقلکشان دهید.
بگذارید گاهی نه بگویند.

12_ فضایی فراهم کنید که حرف هایشان را برای شما بگویند.

#روانشناسی #کودک #آزار_جنسی #آزار_جنسی_کودکان #آگاهی #والدین_بخوانند #آموزش
Read more
این روزها کلیپ هایی در غرب بصورت برنامه دوربین مخفی با عنوان «فرار کنید» تهیه میشود که در آنها ظاهرا برای خنده، گروهی در لباس عربی با حملات ساختگی تروریستی مردم را به وحشت انداخته و فرار می کنند. با توجه به آثار زیانبار این برنامه در افزایش ستیزه جویی با اسلام و همینطور بیگانه ستیزی در غرب، لازم است ... این روزها کلیپ هایی در غرب بصورت برنامه دوربین مخفی با عنوان «فرار کنید» تهیه میشود که در آنها ظاهرا برای خنده، گروهی در لباس عربی با حملات ساختگی تروریستی مردم را به وحشت انداخته و فرار می کنند. با توجه به آثار زیانبار این برنامه در افزایش ستیزه جویی با اسلام و همینطور بیگانه ستیزی در غرب، لازم است از انتشار این مجموعه ها خودداری نموده یا با نشان دادن اعتراض خود بهر صورتی که ممکن باشد، خواستار پایان دادن به این نوع وحشت پراکنی روحی و روانی برای مردم شویم. جای تاسف است که عموم مردم در غرب میان ملتهای مختلف اسلامی چندان فرقی قائل نیستند و تهدید را به پای همه مسلمانان می نویسند. اگر قرار است این نوع برنامه ها در غرب برای خنده تولید شوند چرا با نمادهای خود جامعه غربی تهیه نشوند.
Read more
@hoseinghadyani - <span class="emoji emoji2712"></span> از #شهید_احمد_کاظمی تا #شهید_محسن_حججی احمد کاظمی سال‌ها بعد از جنگ هم زندگی ...
Media Removed
@hoseinghadyani - از #شهید_احمد_کاظمی تا #شهید_محسن_حججی احمد کاظمی سال‌ها بعد از جنگ هم زندگی کرد تا محسن حججی الگوی خود را پیدا کند! محسن حججی جوانی بود که نه بهمن ۵۷ را درک کرد و نه والفجر ۸ را اما خداوند منان آن‌قدر حاج‌احمد را زنده نگه داشت تا برای قهرمان جوان‌مرد ما اسوه‌ای باشد در رفتار ... @hoseinghadyani - ✒
از #شهید_احمد_کاظمی تا #شهید_محسن_حججی
احمد کاظمی سال‌ها بعد از جنگ هم زندگی کرد تا محسن حججی الگوی خود را پیدا کند! محسن حججی جوانی بود که نه بهمن ۵۷ را درک کرد و نه والفجر ۸ را اما خداوند منان آن‌قدر حاج‌احمد را زنده نگه داشت تا برای قهرمان جوان‌مرد ما اسوه‌ای باشد در رفتار و گفتار! حضرت حق در «روزگار جنگ» از شهید احمد کاظمی، عکسی تاریخی گرفت لیکن ظهور این عکس را تا «جنگ روزگار» به تأخیر انداخت! آری! لنز دوربین خدا وقتی عکس از علی‌بن ابی‌طالب‌ می‌گیرد، ظهورش می‌شود عباس‌بن علی! هم‌چنان که محسن حججی، ظهور احمد کاظمی بود! تو فکر کن عکس خدا از این یکی حاج‌احمد، کی ظاهر شود! متوسلیان را می‌گویم که این همه عاشق دارد میان نسل جوان! متوسلیان را می‌گویم که ان‌شاءالله هم‌چنان زنده است! و ما نیز راستش را بخواهی، زنده به حیات طیبه‌ی شهدا هستیم! ما از شهدا می‌نویسیم، چرا که محسن حججی از احمد کاظمی می‌نوشت! اگر احمد کاظمی نمی‌بود، محسن حججی می‌مرد و اگر محسن حججی نمی‌بود، ما نیز مرده بودیم! اگر باد می‌وزد، به عشق آن است که پرچم بلندبالای شهید را به رقص درآورد! هر روز خورشید طلوع می‌کند تا به شهید سلام کند! هر شب ماه می‌درخشد تا به شهید عرض ادب کند! «شهید» دردانه‌ی خداست و خداوند، هستی را عاشق و شیدای شهیدان آفریده است! کجا از بهشت زهرا، زیباتر است؟! کجا از گل‌زار شهدای نجف‌آباد، زیباتر است؟! در هر خاکی که شهیدی هست، عطری از کربلا به مشام می‌رسد! بلند بگو؛ «سلام بر حسین»! والله هرچه اسلام دارد، از این «سلام» است! سربلند می‌کند این «سلام» آدمی را! از صدقه‌سر همین «سلام» بود که محسن حججی عاشق احمد کاظمی شده بود! از بس در سر محسن، سودای احمد کاظمی بود که خدا اول سر حججی را از او گرفت! هیهات! حریف رهبر ما نخواهد شد کدخدا، با وجود آن احمد و این محسن! مکتب ولایت فقیه، انسان‌ساز است! در تحریم سیم‌خاردار هم که باشیم، باز خمینی قادر است چمران بسازد! الان برد موشک‌های ما چقدر است؟! برد خون طهرانی‌مقدم اما از آن هم بیشتر است! و هیچ کدام از قطرات خون شهید شهریاری، پلمب‌شدنی نیست! شک ندارم می‌شکافند احمدی‌روشن و رضایی‌نژاد، این سیمان روزگار را، که ما کم از خون شهدا معجزه ندیده‌ایم! ما تنها نیستیم! ستاره‌ها در سپاه ما هستند! محمد بلباسی ستاره‌ای است که با شهادت، نورافشانی مضاعف می‌کند! خداوند از جمیع شهدای مدافع حرم، یک عکس تاریخی انداخته که ظهورش را موکول کرده به عصر ظهور! عاقبت، در و دیوار مسجدالاقصی، یک قاب ناب که می‌خواهد! خدایا! چه خواهی کرد با دل ما...
.
.
Read more
 #خبرلند . از حالا آیکون "دوربین" به صفحه‌ی چت‌ها در بخش دایرکت‌ها اضافه شده که با لمس اون، میتونین ...
Media Removed
#خبرلند . از حالا آیکون "دوربین" به صفحه‌ی چت‌ها در بخش دایرکت‌ها اضافه شده که با لمس اون، میتونین با شخص مقابل مکالمه ویدیویی یا صوتی برقرار کنید . برای اینکار کافیه که بعد از اطمینان از بروزر بودن اینستاگرام، روی آیکون دوربین لمس کنید تا تماس برقرار بشه. در حالت عادی تماس به شکل ویدیویی صورت ... #خبرلند .
از حالا آیکون "دوربین" به صفحه‌ی چت‌ها در بخش دایرکت‌ها اضافه شده که با لمس اون، میتونین با شخص مقابل مکالمه ویدیویی یا صوتی برقرار کنید
.
برای اینکار کافیه که بعد از اطمینان از بروزر بودن اینستاگرام، روی آیکون دوربین لمس کنید تا تماس برقرار بشه. در حالت عادی تماس به شکل ویدیویی صورت میگیره اما اگر تمایلی به مکالمه ویدیویی ندارید، میتونین با لمس آیکون دوربین در صفحه تماس، این قابلیت رو خاموش کنید
.
با این قابلیت همزمان با ۴ نفر می‌توان مشغول مکالمه ویدیویی شد.
یکی از ویژگی‌های جالب مکالمه ویدیویی اینستاگرام این است که می‌توانید در حین مکالمه، پنجره را کوچک کرده و بدون ایجاد وقفه در تماس به بقیه کارهایتان در اپلیکیشن برسید.
.

این قابلیت از حالا به صورت رسمی در دسترس کاربران قرار گرفته اما اگر هنوز برای شما فعال نشده، احتمالا باید چند ساعتی منتظر بمونید
.

______________________________
اپل لند Apple Lnd | مرجع تخصصی اپل
.
سایت رسمی مجموعه : http://appleland.ir
.
شماره های تماس مجموعه :
‎📞021 66 75 73 75 (ده خط)
📞021 66 34 74 44 - 6
______________________________

#اینستاگرام #ویدیوآنلاین #اپللند #instagram #appleland #iphone #videocall
Read more
مطالبه گران حقیقت # ایام پاسداشت حرفه خبرنگاری فرصتی است تا ضمن تبریک به همه دوستان رسانه ای شجاع، ...
Media Removed
مطالبه گران حقیقت # ایام پاسداشت حرفه خبرنگاری فرصتی است تا ضمن تبریک به همه دوستان رسانه ای شجاع، خردمند، حرفه‌ای و ساعی خودم، معروض بدارم ؛ قلم، دوربین، نگاه و بیان شما کارآمدترین اسلحه اصلاحی جهان است و در این کارزار پر از حادثه و مملو از تحبیب و تهدید، وقتی با شور و هیجان و احساس تعلق شما در آمیزد ... مطالبه گران حقیقت
# ایام پاسداشت حرفه خبرنگاری فرصتی است تا ضمن تبریک به همه دوستان رسانه ای شجاع، خردمند، حرفه‌ای و ساعی خودم، معروض بدارم ؛ قلم، دوربین، نگاه و بیان شما کارآمدترین اسلحه اصلاحی جهان است و در این کارزار پر از حادثه و مملو از تحبیب و تهدید، وقتی با شور و هیجان و احساس تعلق شما در آمیزد فریاد بلند روشنگری و تحقق عدالت و شفافیت می شود.
# از روزی که قلم را مونس خود یافتیم، نیک می دانیم که عزت و بقای همه ما نه دست بازیگر بزرگ بلکه دست یاریگر بزرگ است. پس در این مدار بمانیم که ستاره های حقیقت طلبی بر شانه های عزم و اراده و صداقت ما درج خواهد شد.
# جامعه و مردم عزیز ما به گامهای بلند قلمهای مستقل نیاز دارند تا با معرفی شایستگان و زمینه سازی چرخش نخبگانی، موجبات زدودن تک صدایی ها را فراهم ساخته و به جایگاه واقعی و رفاه و آسایش مطلوب دست یابند.
# بکوشیم و بکوشید تا با نقد نقیصه ها و حمایت مطلوب ها در مسیر توسعه همه جانبه، جستجوگر مدینه کامله باشیم.
فریادتان بلند،قلم هایتان سبز و جاوید.
#کمال_زارعی 16مرداد97

#روز_خبرنگار #روز_خبرنگار_مبارک #اهالی_رسانه #اهل_قلم #خبرنگاران_ساروی #عکاسان
Read more
. فاصله کانونی . خوشبختانه بر خلاف تصور رایج هیچ نکته پیچیده‌ای در مورد فاصله کانونی لنز در دوربین‌های ...
Media Removed
. فاصله کانونی . خوشبختانه بر خلاف تصور رایج هیچ نکته پیچیده‌ای در مورد فاصله کانونی لنز در دوربین‌های فول‌فریم و کراپ وجود ندارد. فاصله کانونی یکی از مشخصات فیزیکی لنز است و به هیچ پارامتر دیگری وابسته نیست. به عنوان مثال یک لنز ۵۰ میلی‌متری در تمام دوربین‌ها، از دوربین‌های ۳۵ میلی‌متری ... .
فاصله کانونی
.
خوشبختانه بر خلاف تصور رایج هیچ نکته پیچیده‌ای در مورد فاصله کانونی لنز در دوربین‌های فول‌فریم و کراپ وجود ندارد. فاصله کانونی یکی از مشخصات فیزیکی لنز است و به هیچ پارامتر دیگری وابسته نیست. به عنوان مثال یک لنز ۵۰ میلی‌متری در تمام دوربین‌ها، از دوربین‌های ۳۵ میلی‌متری گرفته تا دوربین‌های قطع بزرگ، فاصله کانونی ۵۰ میلی‌متر دارد. این که می‌گوییم لنز ۵۰ میلی‌متری یک تصویر واید ارائه می‌دهد یا لنزی با فاصله کانونی ۲۰۰ میلی‌متر یک لنز تله است با این فرض خواهد بود که تصویر لنز بر روی حسگری با ابعاد فیلم ۳۵ میلی‌متر ثبت شده است؛ بنابراین این امکان وجود دارد که یک لنز ۱۸ میلی‌متری بر یک سنسور بسیار کوچک مثل سنسور دوربین‌های موبایل زاویه دیدی کاملاً بسته ارائه دهد و یک لنز تله محسوب شود
.
شرکت‌های سازنده لنز اغلب برای لنز‌های خود یک فاصله کانونی معادل نیز تعریف می‌کنند. مثلاً ابعاد سنسورهای APS-C نیکون ۱/۵ برابر کوچک‌تر از حسگر‌های فول هستند یا به عبارتی دیگر دارای ضریب کراپ ۱.۵ هستند. این بدین معناست که اگر یک لنز ۵۰ میلی‌متری به یک دوربین کراپ نیکون بسته شود زاویه دیدی معادل تصویر ثبت شده از یک لنز ۷۵ میلی‌متری بر بدنه فول فریم ارائه می‌دهد. ۷۵ میلی‌متر در واقع همان فاصله کانونی معادل این لنز ۵۰ میلی‌متری برای سنسورهای APS-C نیکون است. برای محاسبه فاصله کانونی معادل کافی است کراپ فکتور یا ضریب کراپ را در فاصله کانونی لنز ضرب کنید. با توجه به این که فاصله کانونی معادل بر اساس قطع فیلم‌های ۳۵ میلی‌متری محاسبه می‌شود بنابراین می‌تواند پارامتر خوبی برای درک نسبی این نکته باشد که لنز مورد نظر چه زاویه دیدی را پوشش می‌دهد
.
فاصله‌ی کانونی (و همین‌طور میدان دید) معادل با یک دوربین فول‌فریم را در دوربین‌های کراپ سنسور، ضریب کراپ تعریف می‌کند. برای استفاده از آن، می‌توانید فاصله‌ی کانونی واقعی لنز را در ضریب کراپ ضرب کنید. برای دوربین‌های کانن، ضریب تقریبی کراپ ۱.۶ و برای دوربین‌های نیکون حدود ۱.۵ است
.
منبع:
http://blog.pixel.ir
#nokate_axasi
Read more
. از دیشب تلاش میکنم که مطلبی برای محصول جدید نیکون روی سایت آماده کنم اما حوصله‌ای نیست! . . . بلاخره ...
Media Removed
. از دیشب تلاش میکنم که مطلبی برای محصول جدید نیکون روی سایت آماده کنم اما حوصله‌ای نیست! . . . بلاخره دوربین نیکون p۱۰۰۰ معرفی شد این دوربین سوپرزوم از یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی از نوع CMOS بهره می‌بره که حساسیتی از ۱۰۰ تا ۶۴۰۰ در اختیارتون میزاره. فاصله کانونی که در اختیار شما قرار می گیرهداز ... .
از دیشب تلاش میکنم که مطلبی برای محصول جدید نیکون روی سایت آماده کنم اما حوصله‌ای نیست!
.
.
.
بلاخره دوربین نیکون p۱۰۰۰ معرفی شد این دوربین سوپرزوم از یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی از نوع CMOS بهره می‌بره که حساسیتی از ۱۰۰ تا ۶۴۰۰ در اختیارتون میزاره.

فاصله کانونی که در اختیار شما قرار می گیرهداز ۲۴ تا ۳۰۰۰ میلی متر خواهد بود. این معادل ۱۲۵x زومه که در دوربین ها بی ماننده.
طبق گفته ی نیکون عناصر تشکیل دهنده این لنز یک عدسی سوپر ای دی و پنجمین عدسی ای دی هستند که به کم شدن خطای رنگی کمک زیادی می‌کنند..دیافراگم شما از ۲.۸ تا ۸ متغیره.

نیکون برای منظریاب دوربین از منظریاب الکترونیکی او ال ای دی با رزولوشن بالای یعنی ۲میلیون و ۳۵۹هزار نقطه استفاده کرده است.

قابلیت فیلمبرداری دوربین شامل ضبط تصاویر با رزولوشن ۴k و با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه خواهد بود.

اگر دنبال یک دوربین همه کاره برای عکس برداری به ویژه در سفر میگردید این دوربین گزینه‌ای مناسبیه... قیمت دوربین هزار دلار آمریکا برابر با نمی دونم چقدر تومنه ایران خواهد بود!

#دوربین #نیکون #سوپرزوم #زوم #ماه #nikon #p1000 #nikonp1000
Read more
. یکی از مواردی که افراد عادی در خرید دوربین‌ها براشون مهمه میزان زومه...بارها این سوال رو شنیدم ...
Media Removed
. یکی از مواردی که افراد عادی در خرید دوربین‌ها براشون مهمه میزان زومه...بارها این سوال رو شنیدم که زومش چقدره یا چقدر میاره نزدیک! کمپانی‌ها هم به این امر واقفند و هنوز دوربین‌های سوپرزوم رو تولید میکنند.نیکون P900 از دوربین‌هایی بود که خیلی موفق ظاهر شد و حالا کداک دوربین جدیدی از سری Astro ... .
یکی از مواردی که افراد عادی در خرید دوربین‌ها براشون مهمه میزان زومه...بارها این سوال رو شنیدم که زومش چقدره یا چقدر میاره نزدیک!
کمپانی‌ها هم به این امر واقفند و هنوز دوربین‌های سوپرزوم رو تولید میکنند.نیکون P900 از دوربین‌هایی بود که خیلی موفق ظاهر شد و حالا کداک دوربین جدیدی از سری Astro Zoom به نام AZ901 با زوم اپتیکال 90x روانه بازار کرده!
این دوربین از سنسور ۲۰مگاپیکسلی BSI CMOS بهره میبره و فاصله کانونی لنز از ۲۲ تا ۱۹۸۰ میلی‌متره.
اگر دنبال یک دوربین مناسب برای سفر بدون حمل ابزار و ادوات زیاد میگردید این گزینه با قیمت ۵۰۰ دلار مناسب می‌تونه باشه...هر چند در ایران دیده نخواهد شد!
.
.
.

#baartarinha #photobyir #travelmagazin #ir_akasbashi #axemruz #ak_30 #nokate_axasi #honar_doostan #aksiine #ir_photographer #iranpx
#discoveriran #untoldiran #iran_tourism #irantrip #must_see_iran #iranemoon #hamgardi #tishineh #am_irangardi #akas_baashi #

#دوربین #عکس #عکاسی #کانن #نیکون #فوجی #سونی #پاناسونیک
Read more
 #موبونیوز<span class="emoji emoji1f446"></span>🏻 . امروز با اولین مقایسه کمپین #این_یا_اون در خدمتتون هستیم و برای اولین بار قصد مقایسه ...
Media Removed
#موبونیوز🏻 . امروز با اولین مقایسه کمپین #این_یا_اون در خدمتتون هستیم و برای اولین بار قصد مقایسه دو گوشی میان رده j7pro و mate 10 lite رو داریم . صفحه نمایش: j7 pro دارای صفحه نمایش 5.5 اینچیOLED با فناوری super AMOLED و رزولوشن full hd و در آن طرف میت 10 لایت دارای صفحه نمایش 5.9 اینچی lcd با ... #موبونیوز👆🏻
.
امروز با اولین مقایسه کمپین #این_یا_اون در خدمتتون هستیم و برای اولین بار قصد مقایسه دو گوشی میان رده j7pro و mate 10 lite رو داریم
.
صفحه نمایش: j7 pro دارای صفحه نمایش 5.5 اینچیOLED با فناوری super AMOLED و رزولوشن full hd و در آن طرف میت 10 لایت دارای صفحه نمایش 5.9 اینچی lcd با فناوری ips و رزولوشن full hd plus میباشد.
در کل صفحه نمایش سامسونگ دارای کیفیت بهتر، زاویه دید بهتر است اما صفحه نمایش هواوی نیز رنگ سفید را بسیار خوب نشان میدهد و دارای نسبت 18 به 9 می باشد.
.
سخت افزار: هواوی میت 10 لایت دارای با تراشه کایرین 659 برای انجام کار های روزمره و بازی های نیمه سنگین مناسب می باشد. نسخه پایه 4 گیگ رم دارد. دستگاه نیز دارای سرعت بالایی میباشد اما نمیتوان انتظار اجرای بازی های 3 بعدی را به بهترین شکل از آن داشت. سامسونگ نیز از تراشه اگزینوس 7880 استفاده کرده که برای انجام کارهای روزانه و بازی های نیمه سنگین مناسب میباشد ای دستگاه دارای 3 گیگ رم می باشد.
در کل باید عملکرد هردو گوشی در سخت افزار تقریباً برابر است و نمیتوان انتظاری بیش از میان رده از آنان داشت
.
دوربین: هواوی در این گوشی از ماژول 2 گانه دوربین 16 مگاپیکسلی و 2 مگاپیکسلی استفاده کرده است.در آن طرف سامسونگ j7pro دارای ماژول 13 مگاپیکسلی میباشد که دارای دیافراگم 1.7 می باشد.
مقایسه دوربین این دو گوشی هواوی را پیروز میدان میکند زیرا تصاویر ثبت شده با این گوشی کیفیت مناسبی دارند و هم دوربین جلو و هم عقب توانایی تصویر برداری پرتره را دارند در اپ عکاسی این گوشی نیز قابلیت های زیادی و متعددی وجود دارد که عکاسی را لذت بخش تر می کند.
.
باتری: هواوی mate10 lite دارای باتری 3340 و سامسونگj7pro دارای باتری 3600 است، عملکرد هر دوگوشی در شارژدهی مناسب میباشد و هر دو می توانند یکی روز را کامل جواب دهند اما سامسونگ j7pro بعلت ظرفیت بیشتر و صفحه نمایش کوچکتر عملکرد کمی بهتر دارد و این گوشی دارای قابلیت فست شارژ می باشد که رقیب چینی آن فاقد این قابلیت است
.
جنس بدنه:j7pro و mate 10 lite هردو بدنه تماماً فلزی دارند .
جمع بندی نهایی:در کل هر دو گوشی در همه بخش ها تقریبا برابر بودند اما هواوی میت 10 لایت به علت قیمت کمتر نسبت به j7pro و دوربین بهتر و صفحه نمایش 18 به 9 و face Unlock گزینه مناسب تری به نظر میرسد در آن طرف نیز نمیتوان از کیفیت صفحه نمایش j7pro چشم پوشی کرد.
.
📌انتخاب شما کدومشونه؟ دلایلتون هم بگید!
.
.
.
#کمپین_این_یا_اون #هواوی #میت۱۰لایت #سامسونگ #کلکسی #جی۷پرو
#samsung #galaxy #j7pro
Read more
. اگر سری به سایت‌های فروش آنلاین دوربین برنید متوجه میشوید که خبری از دوربین های نیکون سری ۱ نیست ...
Media Removed
. اگر سری به سایت‌های فروش آنلاین دوربین برنید متوجه میشوید که خبری از دوربین های نیکون سری ۱ نیست این دوربین ها،تولیدشان توسط نیکون متوقف شده است. سری ۱ نیکون در سال ۲۰۱۱ با دو مدل Nikon 1 J1 و Nikon 1 V1 معرفی شد و تا سال ۲۰۱۵ مدل V3 و J5 تولید شد.تعداد دوربین‌های تولیدی به ۱۱ عدد و لنزها به ۱۲ رسیده ... .
اگر سری به سایت‌های فروش آنلاین دوربین برنید متوجه میشوید که خبری از دوربین های نیکون سری ۱ نیست این دوربین ها،تولیدشان توسط نیکون متوقف شده است.

سری ۱ نیکون در سال ۲۰۱۱ با دو مدل Nikon 1 J1 و Nikon 1 V1 معرفی شد و تا سال ۲۰۱۵ مدل V3 و J5 تولید شد.تعداد دوربین‌های تولیدی به ۱۱ عدد و لنزها به ۱۲ رسیده بود و چند اکسسوری نیز وجود داشت...اما چه شد که نیکون خبر از توقف تولید این سری داد؟

چند دلیل را می‌توان ذکر کرد:
سنسور یک اینچی،این سایز سنسور بسیار کوچکتر از حد انتظار برای عکاسانی است که دوربین با قابلیت تعویض لنز تهیه میکنند.در زمان آغاز به تولید کمپانی‌های رقیبی مثل سونی و الیمپوس در حال تولید بدون آینه‌هایی با سایز APS-C و m4/3 بودند.همچنین نیکون ویژگی برتری در این سری قرار نداد.این بدون آینه را مقایسه کنید با سری نکس سونی و omd الیمپوس...عدم وجود منظریاب،عمر باتری کم،سیستم فوکوس و موارد دیگر از دلایل عدم موفقیت این سری نیکون بود.
عجیب است که چرا کمپانی چون نیکون از جریان روز اینچنین عقب ماند و بازار دوربین‌های با کیفیت و البته کوچک را به رقیبان واگذار کرد در حالیکه خود در آغاز این مسیر نقش داشت؟

اما این خبر روی مثبتی هم دارد....به زودی منتظر بدون آینه‌های فول‌فریم نیکون باشید!

#نیکون #دوربین #عکاسی #nikon #nikon1 #j1 #j5 #v3
#ir_photographer #iranpx
#discoveriran #untoldiran #iran_tourism #irantrip #must_see_iran #iranemoon #hamgardi #tishineh #am_irangardi #akas_baashi #
Read more
. سونی : تا سال ۲۰۲۱ به برند اول دوربین تبدیل خواهیم شد. سونی مسیر سه‌ساله‌ی پیش‌روی کمپانی را تشریح ...
Media Removed
. سونی : تا سال ۲۰۲۱ به برند اول دوربین تبدیل خواهیم شد. سونی مسیر سه‌ساله‌ی پیش‌روی کمپانی را تشریح کرده و گفته که با سرمایه‌گذاری ۹میلیارد دلاری در این سه سال برروی سنسورها قصد تبدیل شدن به برند اول دوربین را داره. البته این مسیر سخت خواهد بود چون کانن و نیکون وزنه‌های سنگینی هستند و با توجه ... .
سونی : تا سال ۲۰۲۱ به برند اول دوربین تبدیل خواهیم شد.

سونی مسیر سه‌ساله‌ی پیش‌روی کمپانی را تشریح کرده و گفته که با سرمایه‌گذاری ۹میلیارد دلاری در این سه سال برروی سنسورها قصد تبدیل شدن به برند اول دوربین را داره.

البته این مسیر سخت خواهد بود چون کانن و نیکون وزنه‌های سنگینی هستند و با توجه به شایعاتی که از هر دو کمپانی برای تولید دوربین بدون آینه‌ی فول‌فریم به گوش میرسه به این سادگی از میدون به در نخواهند شد.

این خبر نشون میده که رقابت جدی بین کمپانی‌ها شکل گرفته و در یکی دو سال آینده شاهد دوربین‌ها و لنزهای جالبی خواهیم بود. البته برای ما که روز به روز ارزش پول ملی کشورمون داره نزول می‌کنه واقعا جز حسرت و آه چیزی نداره!

#دوربین #عکاسی #سونی #نیکون #کانن #ژاپن #سرمایه #camera #soby #nikon #canon #mirrorless #investing
Read more
🇮🇷 اگر با چنین پیغامی مواجه شدید به این معنی است که باتری آیفون شما فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد. در ...
Media Removed
🇮🇷 اگر با چنین پیغامی مواجه شدید به این معنی است که باتری آیفون شما فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد. در این حالت در منوی وضعیت سلامت باتری خود در ستینگ دستگاه(فقط آیفون ۶ به بعد و ورژن ۱۱.۳)، در باکس Peak Performance Capability پیغامی مانند تصویر دوم می‌بینید. در این حالت ممکن است با حالات زیر ... 🇮🇷
اگر با چنین پیغامی مواجه شدید به این معنی است که باتری آیفون شما فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد.
در این حالت در منوی وضعیت سلامت باتری خود در ستینگ دستگاه(فقط آیفون ۶ به بعد و ورژن ۱۱.۳)، در باکس Peak Performance Capability پیغامی مانند تصویر دوم می‌بینید.
در این حالت ممکن است با حالات زیر مواجه شوید:
لود شدن اپ ها طول می‌کشد
حالت پرده پرده در اسکرول کردن رخ می‌دهد
کاهش نور پس زمینه رخ دهد
کاهش تدریجی نرخ فریم در بعضی اپ ها
در حالات جدی تر، غیر فعال شدن فلاش دوربین
به روز شدن برنامه‌های باز در بکگراند رخ ندهد
.
ما هیچ توصیه ای برای تعویض باتری آیفون نزد تعمیرکارانی غیر از اپل استور رسمی نداریم.
.
جزئیات بیشتر:
https://support.apple.com/en-us/ht208387
.
هشتگ #اپلي_فكر_كنيد را دنبال کنید
Read more
. یکی از مسائلی که عکاسان تازه کار با آن درگیر هستند، ترس است. در هر کار هنری در آغاز ترس هایی برای هنرمند ...
Media Removed
. یکی از مسائلی که عکاسان تازه کار با آن درگیر هستند، ترس است. در هر کار هنری در آغاز ترس هایی برای هنرمند وجود دارد، اما نباید به ترس های خود بها بدهیم،  استرس ها در هر کاری به ویژه در آغاز طبیعی است و این تنها شما نیستید که در ابتدای کار خود با ترس مواجه شده اید. در ادامه ترس های رایج را بررسی می کنیم تا بتوانیم ... .
یکی از مسائلی که عکاسان تازه کار با آن درگیر هستند، ترس است. در هر کار هنری در آغاز ترس هایی برای هنرمند وجود دارد، اما نباید به ترس های خود بها بدهیم،  استرس ها در هر کاری به ویژه در آغاز طبیعی است و این تنها شما نیستید که در ابتدای کار خود با ترس مواجه شده اید. در ادامه ترس های رایج را بررسی می کنیم تا بتوانیم راه حل موثری برای آن ارائه دهیم
.
۱- ترس از تکنولوژی
.
یکی از متداول ترین ترس ها، ترس از تکنولوژی است و این موضوع تنها در ارتباط با دوربین و عکاسی نیست بلکه در هر زمینه ای این ترس از تکنولوژی وجود دارد و هر فردی می تواند از این موضوع ترس داشته باشد؛ اما شاید فوبیا از عکاسی با سایر فوبیاهای تکنولوژی کمی متفاوت باشد، در فوبیا از عکاسی با ترس هایی مانند جلوگیری از یادگیری سرعت شاتر، دیافراگم و سایر تنظیمات وجود دارد. این ترس موجب می شود تا مدت ها عکاسان تازه کار از تنظیمات خودکار برای عکاسی استفاده کنند زیرا همین ترس است که آن ها را از استفاده از سرعت شاتر و دیافراگم و یا نورسنجی دستی منع می کند. ابتدا باید گفت این ترس نباید به هیچ وجه شما را به فردی تبدیل کند که تنها از نورسنجی اتوماتیک استفاده می کند چون در آن صورت شما فرد موفقی در عکاسی نخواهید شد، این ترس، ترس بسیار مضری است و هر چه سریع تر باید با آن مقابله شود و نگذارید که این ترس شما را تنبل کند
.
در ابتدای هر کاری شما باید آزمون و خطاهای خود را داشته باشید، اگر در حین عکاسی با تنظیمات دستی نمی توانید عکس خوبی بگیرید بهتر است هزاران بار تمرین کنید تا اینکه سریع دوربین خود را بر روی تنظیمات اتوماتیک تنظیم کنید. این ترس برای یک عکاس تازه کار بسیار مخرب است و اگر شما نیز عکاس تازه کاری هستید و این ترس را دارید باید هر چه سریع تر با تکرار و تمرین ترس خود را کنار بگذارید
.
پ.ن: ادامه دارد ...
.
منبع:
http://exif.ir
ممنون از عکاس گرامی و هنرمند عزیز
@farshidshamloo 🙏🙏🌹
برای اشتراک عکسهای زیباشون
#nokate_axasi
Read more
. از حجم زیاد سوال ها در مورد برند دوربین و مدل دوربین چی بخریم، این برداشت رو می کنم که این روزها به مانند ...
Media Removed
. از حجم زیاد سوال ها در مورد برند دوربین و مدل دوربین چی بخریم، این برداشت رو می کنم که این روزها به مانند این که هر شخص یک تلفن همراه داره، یک دوربین حرفه ای هم باید داشته باشه. نمی فهمم پیگیری این جزئیات برای چیه... یادم میاد روزی که می خواستم دوربین بخرم نمی دونستم تفاوت بین دوربین هارو‌ و فقط گفتم ... .
از حجم زیاد سوال ها در مورد برند دوربین و مدل دوربین چی بخریم، این برداشت رو می کنم که این روزها به مانند این که هر شخص یک تلفن همراه داره، یک دوربین حرفه ای هم باید داشته باشه. نمی فهمم پیگیری این جزئیات برای چیه... یادم میاد روزی که می خواستم دوربین بخرم نمی دونستم تفاوت بین دوربین هارو‌ و فقط گفتم ارزون ترین دوربین رو به من بدین که ۹۰۰ هزارتومن قیمت داشت. واقعا اگر برای کسی عکاسی مهم باشه ، هر چیزی که بشه باهاش عکس گرفت میتونه جذاب باشه . نمی دونم این پیگیری شما ازون نگاه اپیدمی که تو هر خونه ای باید یه دوربین باشه سرچشمه گرفته یا به دنبال عکس های یادگاری خوب هستید ... که باز در این دو حالت هم باید چشم به دهان فروشنده ها باشید و نظر از من چرا می خواین؟ چون بارها گفتم هر چی ارزون تر بهتر ، امکانات کم شمارو محدود می کنه، محدودیت باعث پیشرفت میشه، اینکه همه ی حواس شما بره به قاب بندی و نور سنجی، من می پرستم این محدودیت رو . چیزی که تو عکاسی با موبایل هم هست. هر چی سبک تر بهتر چون شمارو خسته نمی کنه، دوربین باید همیشه دستت باشه نباید بخری و بذاری کنج اتاق و بگی منم دوربین دارم . دوربین موبایل نیست، بشین با خودت فکر کن، اگر تا تهش نمیری نخر . اگر می خواد خاک بخوره نخر . این همه که به دوربین فکر می کنی کاش یکمی هم به عکاسی فکر کنی ...
Read more
 #موبونیوز<span class="emoji emoji1f446"></span> . سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با دومین قسمت از داستان #برندها در خدمتتون هستیم در ادامه ...
Media Removed
#موبونیوز . سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با دومین قسمت از داستان #برندها در خدمتتون هستیم در ادامه با ما همراه باشید این قسمت:سامسونگ . شرکت سامسونگ که مقر اصلی آن در سئول کره جنوبی قرار دارد در سال 1938 توسط لی بیونگ چول تأسیس شد اما در سال 1969 با تأسیس سامسونگ اکترونیکس رسماً وارد عرصه ... #موبونیوز👆
.
سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با دومین قسمت از داستان #برندها در خدمتتون هستیم در ادامه با ما همراه باشید👇
📌این قسمت:سامسونگ
.
💢شرکت سامسونگ که مقر اصلی آن در سئول کره جنوبی قرار دارد در سال 1938 توسط لی بیونگ چول تأسیس شد اما در سال 1969 با تأسیس سامسونگ اکترونیکس رسماً وارد عرصه الکترونیک و فناوری شد
.
💢در 3 دهه ایتدایی فعالیت سامسونگ در زمینه های صادرات، بیمه و صنایع غذایی بود این شرکت سپس وارد عرصه الکترونیک شد و یک دهه بعد صنعت ساخت و ساز و کشتی سازی را نیز به فعالیتهایش افزود
.
💢با شروع دهه 2000 فعالیت سامسونگ به سمت تکنولوژی بیشتر شد این شرکت دارای بخش های زیادی می‌باشد اما در حال حاضر مجموعه الکترونیک به خصوص گوشی موبایل وظیفه اصلی کسب درآمد سامسونگ را بر عهده دارد بخش موبایل سامسونگ که یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه فروش تلفن همراه می‌باشد به عنوان پرفروش ترین برند موبایل در جهان نام برده می‌شود
.
💢این شرکت علاوه بر گوشی همراه در زمینه های تلویزیون، نیمه هادی ها، کامپیوتر و لپ تاپ، دوربین عکاسی و... فعالیت میکند
سامسونگ در ابتدای فعالیت در بازار موبایل آن‌طور که باید موفق نبود اما این شرکت خیلی زود جایگاهش را در بازار موبایل پیدا کرد
.
💢سامسونگ در بخش تولید تراشه و صفحه نمایش بسیار موفق عمل کرده در حال حاضر 98 درصد پنل های AMOLED بازار متعلق به سامسونگ میباشد علاوه بر بخش موبایل و الکترونیک سامسونگ دارای زیر مجموعه های زیادی از جمله صنعت کشتی سازی، سامسونگ sds، سامسونگ insurance و... می‌باشد
.
💢این شرکت همیشه نیز موفق عمل نکرده، مشکلات گلکسی نوت 7 خسارت 6 میلیارد دلاری به سامسونگ زد
شرکت سامسونگ درآمد خوبی از فروش پرچمداران سالیان اخیر خود از جمله s8 و note 8 داشته و دارد اکنون جدیدترین پرچمدار این کمپانی گوشی نوت 9 می‌باشد
.
💡شما از محصولات سامسونگ استفاده می‌کنید؟ نظر شما در مورد این برند محبوب چیست؟
#apple #samsung #note9 #iphone #iphonex #iphone2018 #sony #xz3 #note8
Read more
 #حاج_آقا_بهاری . <span class="emoji emoji1f534"></span> جناب آقای جهانگیری، چهره دولت تدبیر و امید، مرحوم هاشمی را شناسنامه انقلاب ...
Media Removed
#حاج_آقا_بهاری . جناب آقای جهانگیری، چهره دولت تدبیر و امید، مرحوم هاشمی را شناسنامه انقلاب خواندند؛ و آقای احمدی نژاد نیز همچنان خود را مرید و مدهوش کسانی چون آقای مشایی و بقایی میدانند. گویی با شخصیت هایی مواجهیم که در فهم ناقص خود از انقلاب اسلامی و دعاوی گاه و بی گاه مضحک گروهی شان تا زیر سوال ... #حاج_آقا_بهاری
.
🔴 جناب آقای جهانگیری، چهره دولت تدبیر و امید، مرحوم هاشمی را شناسنامه انقلاب خواندند؛ و آقای احمدی نژاد نیز همچنان خود را مرید و مدهوش کسانی چون آقای مشایی و بقایی میدانند. گویی با شخصیت هایی مواجهیم که در فهم ناقص خود از انقلاب اسلامی و دعاوی گاه و بی گاه مضحک گروهی شان تا زیر سوال بردن اصالت امام در انقلاب می کوشند و از تقدیس حرکات پر تعفن سیاسی شان تا انحراف مردم به مرداب اعتقادات و فریبهای رنگارنگ خود… کوتاهی ندارند.
.
.
🔴 فرزندان هاشمی، او را با خانه ۵۷۰ متری در بهترین نقطه تهران و دارا بودن بزرگترین مافیای سیاسی - اقتصادی کشوری هشتاد میلیونی طی دوره ای چهل ساله، دردمند محرومیت فقرا و انسانی ساده زیست و بی ریا می نامند!! جز مرحوم استخریان فرح شاهی، حامیان مشائی نیز وی را با التقاطی ترین تفکرات و متناقض ترین بیانات، از یاران ظهور حضرت حجت(عج) و صدای دربند عدالت خواهی می دانند!! غریبا که در عصر وقاحت های سیاسی و انکار بدیهیات واضح عینی بسر می بریم.
.
.
🔴 آقای مشائی، پیراهنتان که سهل است، شلوارتان هم جلوی دوربین ها دربیاورید! چیزی از اتهاماتتان در دادگاه انقلاب و ترازوی حقیقت سنجی کم نمی کند. می بایست پاسخگوی سوالاتی باشید که در عالم سیاست و اقتصاد و اعتقاد از جهانگیری ها تا اجنه، فراماسونرها و آمریکایی ها بر حضرتتان وارد است. جناب محسن هاشمی، کاخ پدرتان که هیچ، باندهای مولتی تیلیاردر اقتصادی و سیاه - سایه بختک سیاسی شان هم موزه کنید! هاشمی در نگاه ما نماد سرمایه داری و عامل اجرای لیبرالیسم بود که جز نزدیکان، به جیب کسی رحم نداشت.
.
#محمد_جلیلی
#هاشمی #مشائی
#احمدی_نژاد #موزه
#شناسنامه #دادگاه #درد
#استخر_فرح #لیبرال #فریب
#اقتصاد #سیاست #رفسنجانی
#دادگاه_انقلاب #احمدی_نژادی
#انحراف #دروغ #ساده_زیست
#بهار #دولت #جهانگیری #حق
#مردم #قوه_قضائیه #فساد
.
Read more
. با افزایش حساسیت دوربین‌ها و بهبود عملکردشون در محیط‌های کم نور امکان چنین ثبت‌هایی فراهم شده. . عکاس ...
Media Removed
. با افزایش حساسیت دوربین‌ها و بهبود عملکردشون در محیط‌های کم نور امکان چنین ثبت‌هایی فراهم شده. . عکاس Will Burrard-Lucas به عنوان یکی از حرفه‌ای ترین عکاس‌های حیات وحش شناخته میشه و از تکنولوژی‌های جدید برای عکسبرداری بهره میگیره. . برای گرفتن این عکس دوربین روی یه #beetlecam سوار شده(چیزی ... .
با افزایش حساسیت دوربین‌ها و بهبود عملکردشون در محیط‌های کم نور امکان چنین ثبت‌هایی فراهم شده.
.
عکاس Will Burrard-Lucas به عنوان یکی از حرفه‌ای ترین عکاس‌های حیات وحش شناخته میشه و از تکنولوژی‌های جدید برای عکسبرداری بهره میگیره.
.
برای گرفتن این عکس دوربین روی یه #beetlecam سوار شده(چیزی شبیه به ماشین کنترلی شبیه به حیوانات) به سوژه نزدیک شده،عکاس فوکوس رو به صورت دستی تنظیم کرده و مدت زمان نوردهی رو پانزده ثانیه قرار داده.در ابتدای زمان نوردهی با نور فلاش سوژه رو فریز کرده!
.
به پروفایل عکاس برید و از دیدن تصاویرش غرق در لذت بشید:@willbl
.
#حیات_وحش #حیوانات # #animal_sultans #animal_sultans #wildlifephotography #wildlifephotography #birdphotography #wildlifephoto #wildlifelovers #earthfocus #wildlifeplanet #wildlifeonearth #wildlifeaddicts
#baartarinha #photobyir #travelmagazin #ir_akasbashi #axemruz #ak_30 #nokate_axasi #honar_doostan #aksiine #ir_photographer
Read more
Loading...
Load More
Loading...