رجب از دعا

Loading...


Unique profiles
34
Most used tags
Total likes
0
Top locations
بوستان گفتگو, مقام السيدة زينب في الشام, Abadan, Iran
Average media age
899.7 days
to ratio
41
. <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> <span class="emoji emoji1f538"></span>شب 27 رجب از لیالی قدر است. <span class="emoji emoji1f53a"></span>نکته بسیار جالب و عجیب درباره شب و روز مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، ...
Media Removed
. شب 27 رجب از لیالی قدر است. نکته بسیار جالب و عجیب درباره شب و روز مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، آنست که این شب و روز تعلق ویژه به امیرالمومنین علی(ع) دارد. عجیب تر آنکه اهل معنا مانند مرحوم میرزا جوادآقا ملکی تبریزی در المراقبات و جناب سید در اقبال الاعمال و شیخ عباس در مفاتیح می فرمایند که توصیه ... .
➖➖➖➖➖ 🔸شب 27 رجب از لیالی قدر است.
🔺نکته بسیار جالب و عجیب درباره شب و روز مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، آنست که این شب و روز تعلق ویژه به امیرالمومنین علی(ع) دارد. 🔺عجیب تر آنکه اهل معنا مانند مرحوم میرزا جوادآقا ملکی تبریزی در المراقبات و جناب سید در اقبال الاعمال و شیخ عباس در مفاتیح می فرمایند که توصیه شده در این شب به حرم حضرت امیر(ع) مشرف شوید و شفای بیماران خود را از مولا بگیرید. 🔸شب مبعث؛ شب تجلی اعظم!
🔺با تأمل در ادعیه وارده در شب مبعث، میتوان به گوشه ای از عظمت این شب پی برد. 🔺 جناب شیخ عباس قمی در مفاتیح ذیل اعمال این شب این دعا را آورده که:
«اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِالتَّجَلِّي الْأَعْظَمِ فِي هَذِهِ اللَّيْلَةِ مِنَ الشَّهْرِ الْمُعَظَّمِ وَ الْمُرْسَلِ الْمُكَرَّمِ...»
ملاحظه میکنید که صحبت از «تجلی اعظم» است؛ که خدایا من تو را به تجلی اعظم این شب قسم می دهم. اما این معنا صرفا اشاره وار و در هاله ای از ابهام در دعا ذکر شده. 🔺برای فهم معنای تجلی اعظم به فراز دیگری از دعا مراجعه میکنیم که میفرماید:
«اللَّهُمَّ وَ هَذَا رَجَبٌ الْمُكَرَّمُ الَّذِي أَكْرَمْتَنَا بِهِ أَوَّلُ أَشْهُرِ الْحُرُمِ أَكْرَمْتَنَا بِهِ مِنْ بَيْنِ الْأُمَمِ فَلَكَ الْحَمْدُ يَا ذَا الْجُودِ وَ الْكَرَمِ فَأَسْأَلُكَ بِهِ وَ بِاسْمِكَ الْأَعْظَمِ الْأَعْظَمِ الْأَعْظَمِ الْأَجَلِّ الْأَكْرَمِ...» 🔺 گفتیم که رجب ماه حضرت امیر(ع) از یک سو و ماه خداوند از سوی دیگر است. هم در براهین عقلی اثبات شده و هم در روایات اهل بیت(ع) آمده که جلوه انسیِ حقیقت توحید، کلمه ولایت است و کسی که میخواهد به توحید وارد شود، باید مراتب ولایت را طی کند. 🔺به تعبیر مرحوم استاد سعادت پرور(ره)، اینکه لفظ «اعظم» در دعا سه بار تکرار شده، تبیین معنای تجلی اعظم است و این شب، عرصه تجلی تام و تما پروردگار است. 🔺آن تجلی که باید در شب قدر برای ما اتفاق بیفتد، در این شب برای رسول اکرم(ص) و ائمه هدی(ع) و اولیای الهی اتفاق افتاد که همانا ظهور اسم اعظم است. 🔺 کسی جز صاحب ولایت، لیاقت درک آن اسم را به طور تام ندارد؛ چرا که در فراز بعد میفرماید: «الَّذِي خَلَقْتَهُ فَاسْتَقَرَّ فِي ظِلِّكَ فَلا يَخْرُجُ مِنْكَ إِلَى غَيْرِكَ...» یعنی جایگاه اسم اعظم در ظل عرش است و مراتب مادون تحمل پذیرش آن را ندارد.
Read more
Loading...
. چیزی تا آمدن بهار نمانده ... چشمهایمان را به روی ندیدن ها،نخواستن ها،دل شکستن ها ببندیم. لحظه ...
Media Removed
. چیزی تا آمدن بهار نمانده ... چشمهایمان را به روی ندیدن ها،نخواستن ها،دل شکستن ها ببندیم. لحظه های آخر امسال فرصت خوبی برای قهر و دوری نیست. این لحظه ها وقت مناسبی برای دلشکستن، تنها گذاشتن و بی اعتنایی نیست. که اگر دلی بشکند،اگر از گرمای عشقی کم شود آنوقت است که میبینیم دستهای کسی را برای ... .
چیزی تا آمدن بهار نمانده ...
چشمهایمان را به روی ندیدن ها،نخواستن ها،دل شکستن ها ببندیم.
لحظه های آخر امسال فرصت خوبی برای قهر و دوری نیست.
این لحظه ها وقت مناسبی برای دلشکستن،
تنها گذاشتن و بی اعتنایی نیست.
که اگر دلی بشکند،اگر از گرمای عشقی کم شود آنوقت است که میبینیم دستهای کسی را برای گرفتن نداریم !
آنوقت است که زمستانمان،بهارهای زیادی را آرزو به دل خواهد گذاشت!
این لحظه ها را با "دوستت دارم" با "فدای سرت" با "فردا یک ساعت زودتر از امروز منتظرت هستم" باید تحویل بهار داد.
بگذار بهارمان در ساعت دوست داشتن متولد شود

#صفا_سلدوزی .
.
.
.
دلم یک فصل تازه چون بهاری سبز میخواهد
و لبخند ی شبیه افتابی گرم
دلم باران
دلم رویش
دلم خورشید عالمتاب
دلم یک عشق میخواهد..... #نازنین_سماواتی
.
.
.
سلام . شب دوستان بزرگوارم بخیر .
نوروز پیش رو بر شما پر برکت . ان شاالله سال خوب و خوشی داشته باشید و هر آنچه خیر و صلاح دنیا و آخرت شماست نصیبتون .
شهادت امام هادی ع هم تسلیت میگم خدمتتون . ان شاالله توسل ما به حضرتش در این لحظات پایان سال موجب عنایت حضرات آل الله به ما در سال آتی باشه دعا برای فرج مولا و صاحبون امام مهدی عج فراموش نشه در لحظه تحویل سال . طلب حلالیت دارم از همه کسانی که این پست رو میبینن و ناراحتی و دلخوری از من دارن. عاقبتمون بخیر ان شاالله .
.
.
.
#السلام_علیک_یا_مولانا_یا_صاحب_الزمان
خواب دیدم که تو با فصلِ بهار آمده‌ای
باید امسال بیایی بشَوی تعبیرش
#الهه_سلطانی .
.
#التماس_دعای_فرج
#یا_من_ارجوه_لکل_خیر ...
#اینجا_رجب
#ماه_خوب_خدای_خوب
#اللهم_حول_حالنا_الی_احسن_الحال
#نوروز
#عید_نوروز
#بهار
#هفت_سین .
.
Read more
لیلة الرغائب چه شبی است؟ لیلة الرغائب (نامی عربی به معنی: شب آرزوها) به نخستین شب جمعهٔ ماه رجب گفته ...
Media Removed
لیلة الرغائب چه شبی است؟ لیلة الرغائب (نامی عربی به معنی: شب آرزوها) به نخستین شب جمعهٔ ماه رجب گفته می‌شود. در آموزه های اسلامی آمده است كه در اين شب فرشتگان بر زمین نزول می‌کنندتا رحمت الهی را به جامعه بشری عرضه نمایند. لیله الرغائب در سراسر جهان اسلام گرامی داشته می شود. اعمال شب لیله الرغائب: روز ... لیلة الرغائب چه شبی است؟
لیلة الرغائب (نامی عربی به معنی: شب آرزوها) به نخستین شب جمعهٔ ماه رجب گفته می‌شود. در آموزه های اسلامی آمده است كه در اين شب فرشتگان بر زمین نزول می‌کنندتا رحمت الهی را به جامعه بشری عرضه نمایند. لیله الرغائب در سراسر جهان اسلام گرامی داشته می شود.
اعمال شب لیله الرغائب:
روز پنجشنبه اول ماه رجب را روزه می‏دارى چون شب جمعه داخل شود ما بين نماز مغرب و عشاء دوازده ركعت نماز می‏گزارى هر دو ركعت به يك سلام و در هر ركعت از آن يك مرتبه حمد و سه مرتبه إنا أنزلناه و دوازده مرتبه قل هو الله أحد میخوانى و چون فارغ شدى از نماز هفتاد مرتبه می‏گويى‏
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ النَّبِيِّ الْأُمِّيِّ وَ عَلَى آلِهِ (وَ آلِ مُحَمَّدٍ )
پس به سجده میروى و هفتاد مرتبه می‏گويى‏
سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلاَئِكَةِ وَ الرُّوحِ‏
پس سر از سجده بر می‏دارى و هفتاد مرتبه می‏گويى‏
رَبِّ اغْفِرْ وَ ارْحَمْ وَ تَجَاوَزْ عَمَّا تَعْلَمُ إِنَّكَ أَنْتَ الْعَلِيُّ الْأَعْظَمُ‏
پس باز به سجده می‏روى و هفتاد مرتبه مبگويى‏
سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلاَئِكَةِ وَ الرُّوحِ‏
پس حاجت خود را می‏طلبى كه إن شاء الله برآورده خواهد شد.
از تمام عزیزان التماس دعا داریم
Read more
شکافی در کعبه که فاطمه بنت اسد (س) از طریق آن وارد کعبه شد و فرزندش امیرالمومنین (ع) را به دنیا آورد... این شکاف بعد از بارها مرمت توسط آل سعود وهابی هر ساله در روز 13 رجب همزمان با ولادت حضرت علی (ع) ترک برمیدارد!! همه مسلمانان چه شیعه و چه اهل سنت اعجاز ولادت حضرت علی (ع) در کعبه را پذیرفته اند.با ... 🔹شکافی در کعبه که فاطمه بنت اسد (س) از طریق آن وارد کعبه شد و فرزندش امیرالمومنین (ع) را به دنیا آورد...
🔹این شکاف بعد از بارها مرمت توسط آل سعود وهابی هر ساله در روز 13 رجب همزمان با ولادت حضرت علی (ع) ترک برمیدارد!!
🔹همه مسلمانان چه شیعه و چه اهل سنت اعجاز ولادت حضرت علی (ع) در کعبه را پذیرفته اند.با توجه به تخریب و تجدید بنای کعبه در سال های بعد از ولادت و زندگی حضرت علی (ع)شکافی دائمی در رکن یمانی کعبه است که بارها توسط کشور عربستان ترمیم شده ولی فایده ای نداشته و نهایتا آن را نقره کوب کرده و هر از چند گاهی ترمیم موضعی می کنند.
رکن یمانی که نشانه‌ای از محل و چگونگی ولادت اميرالمؤمنين حضرت علی (صلوات الله علیه)است،‌ بارها و بارها به درخواست وهابی‌های کوردل پوشیده شده است اما به طور معجزه آسایی مجدداً همان قسمت ترک برمیدارد. .
عوامل وهابیت پیشتر نیز همواره سعی کرده بودند با وسایل مختلف از جمله میخ و پیچ و سیمان این اعجاز بزرگ را مخفی و آن را کمرنگ جلوه دهند، اما این بار تلاش کردند آن را کاملا بپوشانند.
چهار زاویه کعبه به عنوان چهار رکن شناخته می‌شود از میان این چهار رکن، فضیلت "رکن یمانی" و "رکن اسود" از بقیه بیشتر است.
روایات زیادی از شیعه و سنی درباره فضیلت و اهمیت این رکن‌ها وارد شده است.
در روایتی از امام صادق -علیه السّلام- آمده که «رکن یمانی دری از درهای بهشت است و از روز گشوده شدنش، بسته نشده است»
همچنین در بعضی روایات رکن یمانی از موارد استجابت دعا ذکر شده است.
"رکن یمانی" آخرین رکن کعبه و بسیار مقدس است.
پیامبر (صل الله علیه وآله) از میان این چهار ارکان کعبه تنها دو رکن را استلام می‌فرمود؛ یکی حجرالاسود و دیگری رکن یمانی.
Read more
به آرزوهاتون برسید <span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f339"></span>‍ لیلة الرغائب <span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f343"></span>‍ پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲ ماه رجب ماه پربرکتیه. اولین شب جمعه ...
Media Removed
به آرزوهاتون برسید ‍ لیلة الرغائب ‍ پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲ ماه رجب ماه پربرکتیه. اولین شب جمعه ماه رجب شب لیلة الرغائب (شب آرزوها) است دعای مخصوص شب آرزوها: سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ ... به آرزوهاتون برسید
🍃🌹‍ لیلة الرغائب 🌹🍃‍
پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲
ماه رجب ماه پربرکتیه. اولین شب جمعه ماه رجب شب لیلة الرغائب (شب آرزوها) است
دعای مخصوص شب آرزوها:
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين
حضرت محمد(ص) فرمودند: هر کسی مردم را از اين دعا باخبر کند در گرفتاريش گشايش پيدا ميکند🌹🍃
خیلی ها گرفتارن و خیلی ها آرزوهای کوچیک و بزرگ دارن. به همه یادآوری کنید. ♥️التماس دعا ♥️
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f343"></span> امام باقر علیه السّلام : . حریص به دنیا ، همانند کِرم ابریشم است که... هر چه بیشتر دور خود ...
Media Removed
امام باقر علیه السّلام : . حریص به دنیا ، همانند کِرم ابریشم است که... هر چه بیشتر دور خود مى تَنَد ، خارج شدن از پیله بر او سخت تر مى شود ، تا آنکه از غُصّه مى میرد . . مَثَلُ الْحَریصِ عَلَى الدُّنْیا مَثَلُ دودَةِ القَزِّ كُلَّمَا ازْدادَتْ مِنَ القَزِّ عَلى نَفْسِها لَـفّـا کانَ أَبْعَدَ ... 🍃🍃🍃🍃🍃
امام باقر علیه السّلام :
.
حریص به دنیا ، همانند کِرم ابریشم است که...
هر چه بیشتر دور خود مى تَنَد ، خارج شدن از پیله بر او سخت تر مى شود ، تا آنکه از غُصّه مى میرد .
.
مَثَلُ الْحَریصِ عَلَى الدُّنْیا مَثَلُ دودَةِ القَزِّ كُلَّمَا ازْدادَتْ مِنَ القَزِّ عَلى نَفْسِها لَـفّـا کانَ أَبْعَدَ لَها مِنَ الْخُروجِ حَتّى تَموتَ غَمّا.
.
📚کافی جلد ۲ ، صفحه ۷
حلول #ماه_مبارک_رجب ماه بزرگ #خدا ، و.. #میلاد باسعادت #امام_محمّد_باقر علیه السّلام مبارک باد .
.
.
#ماه_خدا
#رجب_ماه_خدا
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج_بحق_الزهرا_س
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#اللهم_فک_کل_اسیر_بحق_زینب_الکبری_س
#التماس_دعای_فرج #التماس_دعا ‎ ‎
Read more
Loading...
کبوتر امام رضا (ع) دلم می خواد کبوتری بشـــم و پرواز کنـــــــــم به مشهد الرضا برم عقده دل بـــــــــاز ...
Media Removed
کبوتر امام رضا (ع) دلم می خواد کبوتری بشـــم و پرواز کنـــــــــم به مشهد الرضا برم عقده دل بـــــــــاز کنــــــم بشینم روی گنبدش سلام کنــــــــــــــم به مولا با یا رضا رضا رضا حرف دل آغـــــــــــازکنم زیارت نامه و نمازم بخونم سجـــــــــده بــــــرم گریه کنم ، دعا کنم به ... کبوتر امام رضا (ع)
دلم می خواد کبوتری بشـــم و پرواز کنـــــــــم

به مشهد الرضا برم عقده دل بـــــــــاز کنــــــم

بشینم روی گنبدش سلام کنــــــــــــــم به مولا

با یا رضا رضا رضا حرف دل آغـــــــــــازکنم

زیارت نامه و نمازم بخونم سجـــــــــده بــــــرم

گریه کنم ، دعا کنم به آقا التمــــــــــاس کنـــم

حاجاتم را یکی یکی به آقا عرضـــــــه بــدارم

تا که به لطف او دلم ز مشکلا رهــــــا کنــــــم

پر بکشم چرخ بزنم به دور گنبـــــــــــد طلاش

از اون بالا با شوروشوق زائراش رانگاه کنم

به سقاخانش می روم که چشمه ای ازبهشته

تا که با آب شفایش بیماریام دوا کنــــــــــــــــم

به پشت پنجره فولاد رضا رضا رضا بگـــــــم

گره زنم دلم به او از همه جا جدا کنــــــــــــم

شب تا به صبح دعا کنم تا حاجاتم روا بشه

رو به رویش بنشینم و ضریحش را نگا کنـم

راجی به لطف او منم که اوامام رئــــوفــــــه
قربون لطف و کرمش جونم براش فدا کنــــم
محمد رجب زاده ( راجی )
#بسم_الله_الرحمن_الرحيم
#السلام_علیک_یا_علی_ابن_موسی_الرضا_علیه_السلام
#ولادت_امام_رضا_مبارک
#یا_ضامن_آهو
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#یا_علی #یازهرا #یا_صاحب_الزمان #ادرکنی
#صلوات_فراموش_نشه_لطفأ
#صلوات_خاصه
#میلاد_امام_رضا_مبارک
#یا_امام_هشتم
#ثامن_الائمه
#حرم_مطهر
#ضريح
#صحن_انقلاب
#گنبد
#کبوتر_حرم
#مشهد_امام_رئوف
#مشهدگردی
#مشهد
#پرچم_امام_رضا
#بردسیر
Read more
<span class="emoji emoji1f4da"></span>فروش ویژۀ #کتاب #بهجت_الدعا (مجموعه دستورالعمل‌ها، ادعیه و اذکار مورد توصیه آیت‌الله بهجت قدس‌سره) به‌مناسبت ...
Media Removed
فروش ویژۀ #کتاب #بهجت_الدعا (مجموعه دستورالعمل‌ها، ادعیه و اذکار مورد توصیه آیت‌الله بهجت قدس‌سره) به‌مناسبت ماه #رجب و #شعبان خرید آسان از ربات تلگرامی از طریق لینک زیر: http://t.me/BahjatAva_Bot?start=P1600 آیت‌الله بهجت قدس‌سره [علاوه بر ادعیه و اعمال روزانه] در ماه‌های ... 📚فروش ویژۀ #کتاب #بهجت_الدعا (مجموعه دستورالعمل‌ها، ادعیه و اذکار مورد توصیه آیت‌الله بهجت قدس‌سره)
به‌مناسبت ماه #رجب و #شعبان 💳 خرید آسان از ربات تلگرامی از طریق لینک زیر:
👉 http://t.me/BahjatAva_Bot?start=P1600 ✅آیت‌الله بهجت قدس‌سره [علاوه بر ادعیه و اعمال روزانه] در ماه‌های ویژه نیز به ادعیه و تعقیبات و اعمال مخصوص به آنها اهمیت ویژه‌ای می‌دادند؛ ماه‌های رجب، شعبان، رمضان و...
(بهجت‌الدعا، ص١٠٧) 🔹شماره تماس برای سفارش ارگان‌ها ۰۹۱۲۷۹۷۴۷۵۰

#آیت_الله_بهجت
#بهجت
#دعا
#ذکر
#نماز
#کتاب_خوب
#کتابخوانی
#bahjat
#bahjat_com
#bahjat_ir
#ayatollah_bahjat
Read more
Loading...
بسم رب الحیدر #30 #مهدی سلام خدمت همه عزیزان خداحافظی اکثراً واژه تلخیست که عموم مردم باهاش نمیتونن ...
Media Removed
بسم رب الحیدر #30 #مهدی سلام خدمت همه عزیزان خداحافظی اکثراً واژه تلخیست که عموم مردم باهاش نمیتونن کنار بیان، اما بعد از هر خداحافظی ممکنه سلامی دوباره اتفاق بیفته و امروز این دو کلمه مخالف هم در زندگی من به زیبایی حادث شده است که خدارو از این بابت شاکرم. بیش از بیست سال با افتخار در سطح اول فوتبال ... بسم رب الحیدر #30 #مهدی
سلام خدمت همه عزیزان
خداحافظی اکثراً واژه تلخیست که عموم مردم باهاش نمیتونن کنار بیان، اما بعد از هر خداحافظی ممکنه سلامی دوباره اتفاق بیفته و امروز این دو کلمه مخالف هم در زندگی من به زیبایی حادث شده است که خدارو از این بابت شاکرم.
بیش از بیست سال با افتخار در سطح اول فوتبال کشور فعالیت کردم و امیدوارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه ورزش تونسته باشم باعث شادی و خوشحالی بخشی از مردم عزیز کشور شده و در انجام وظیفه و تکلیفم نمره قابل قبولی گرفته باشم.
در پایان این راه و قصه پر هیجان و پر حادثه، از مسولین،مدیران،مربیان،بازیکنان و همه کسانیکه در این مسیر طولانی افتخار همراهی باهاشون رو داشتم و برام زحمت کشیدن،کمکم کردن و باعث شدن بتونم فوتبال حرفه‌ای رو به بهترین شکل تا پایان فصلی که گذشت به انجام برسونم کمال سپاس و قدر دانی رو دارم.
از مجموعه باشگاه بزرگ ذوب‌آهن اصفهان که بیشتر عمر فوتبالیم رو درش سپری کردم و زحمات زیادی برام کشیدن ممنونم و از هیئت مدیره محترم و ریاست محترم باشگاه بابت حسن انتخابشون و اینکه به من فرصت دادن تا بعد از پایان فوتبالم در باشگاه خودم و جایی که بهش تعلق خاطر دارم به عنوان مربی تیم در مسیر جدیدی قرار بگیرم و فعالیت کنم کمال تشکر رو دارم.
همچنین یه قدردانی کنم از باشگاه فجر شهید سپاسی که باعث شد من و خیلی از جوونهای اون دوره بتونن خودشون رو از این باشگاه ارزشی به فوتبال ایران معرفی کنن و پیشرفت داشته باشن.امیدوارم که فجر شهید سپاسی رو دوباره در لیگ برتر ببینم.
نهایتاً از شما مردم عزیز،هواداران محترم فوتبال در هر کجایی که هستید و مخصوصاً هواداران دوست داشتنی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تشکر خاص و ویژه دارم و هیچ وقت محبت ها و حمایت های شما بزرگواران از تیم و خودم رو فراموش نخواهم کرد و همیشه در قلب من خواهید بود.
در این چند روز اخیر تصمیم به خداحافظی از چیزی که عاشقش بودم و دیوانه وار سعی کردم همیشه خودم رو بهش متصل کنم،گرفتم و اعلام میکنم مهدی رجب زاده کفش هایش را آویخت و دیگر در مستطیل سبز به عنوان بازیکن حضور نخواهد داشت.
ان شاءالله در آینده بتونم در عرصه مربیگری هم با توکل به خدا،تلاش و پشتکار فراوان باعث افتخار و سربلندی فوتبال ذوب آهن و کشور عزیزمون باشم.
ممنونم که تو این سالها تحملم کردین........N.30
التماس دعا، یا حق به حق امیر مطلق امیرالمؤمنین علی علیه السلام.
Read more
<span class="emoji emoji2705"></span> ختمی مجرب به دستور آیت‌الله بهجت قدس‌سره برای افزایش رزق و روزی: <span class="emoji emoji2b55"></span>️ ختم سوره واقعه آیت‌الله بهجت ...
Media Removed
ختمی مجرب به دستور آیت‌الله بهجت قدس‌سره برای افزایش رزق و روزی: ️ ختم سوره واقعه آیت‌الله بهجت قدس‌سره به ختم سورۀ «واقعه» اهمیت فراوانی می‌دادند و آن را به اطرافیان خود توصیه می‌کردند. دستور این ختم بدین شرح است: ملا محسن فیض کاشانی قدس‌سره در کتاب اللیالی‌المخزونه می‌گوید: چون اول ماه ... ✅ ختمی مجرب به دستور آیت‌الله بهجت قدس‌سره برای افزایش رزق و روزی: ⭕️ ختم سوره واقعه

آیت‌الله بهجت قدس‌سره به ختم سورۀ «واقعه» اهمیت فراوانی می‌دادند و آن را به اطرافیان خود توصیه می‌کردند. دستور این ختم بدین شرح است: ✅ ملا محسن فیض کاشانی قدس‌سره در کتاب اللیالی‌المخزونه می‌گوید: چون اول ماه دوشنبه باشد شروع کند به خواندن این سورۀ مبارکه با طهارت و رو به قبله، روز اول یک مرتبه، روز دوم دو مرتبه، و روز سوم سه مرتبه و همچنین تا چهاردهم چهارده مرتبه بخواند و بعد از تلاوت سورۀ مبارکه هر روز این دعا را بخواند:

يا مُسَبِّبَ الْأَسْبابِ وَ يَا مُفَتِّحَ الْأَبْوابِ، اِفْتَحْ لَنا الْأَبْوابَ وَ يَسِّرْ عَلَيْنَا الْحِسابَ وَ سَهِّلْ عَلَيْنَا الْعِقابَ [الصِّعابَ]، اللَّهُمَّ إِنْ كَانَ رِزْقِي وَ رِزْقُ عِیالي فِي السَّمَاءِ فَأَنْزِلْهُ، وَ إِنْ كَانَ فِي الْأَرْضِ فَأَخْرِجْهُ، وَ إِنْ كَانَ فِي الْأَرْضِ بَعِيدًا فَقَرِّبْهُ، وَ إِنْ كَانَ قَرِيبًا فَيَسِّرْهُ، وَ إِنْ كانَ يَسِيرًا فَكَثِّرْهُ، وَ إِنْ كانَ كَثيرًا فَخَلِّدْهُ، وَ إِنْ كانَ مُخَلَّدًا فَطَيِّبْهُ، وَ إِنْ كانَ طَيِّبًا فَبارِكْ لِي فِيهِ، وَ إِنْ لَمْ يَكُنْ يَا رَبِّ فَكَوِّنْهُ بِكَيْنُونِيَّتِكَ، وَ وَحْدانِيَّتِكَ إِنَّكَ عَلی كُلِّ شَیْءٍ قَدیرٌ، وَ إِنْ كانَ عَلی أَيْدِي شِرارِ خَلْقِكَ فَانْزَعْهُ وَ انْقُلْهُ إِلَيَّ حَيْثُ أَكُونُ، وَ لَا تَنْقُلْنِي إِلَيهِ حَيْثُ يَكُونُ. #بهجت_الدعا، ص۳۶۲_۳۶۴

همچنین دعایی در روزهای پنجشنبه میان این ختم باید خوانده شود که متن دعا در کانال #تلگرام موجود است.

#آیت_الله_بهجت
#بهجت
#ماه_رجب
#ختم
#ختم_سوره_واقعه
#ختم_اذا_واقعه
#دعا
#رزق
#روزی
#بهجت_الدعا
#bahjat
#bahjat_ir
#bahjat_com
#ayatollah_bahjat
Read more
<span class="emoji emoji1f6a8"></span> تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است <span class="emoji emoji1f530"></span> رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) ...
Media Removed
تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه ... 🚨 تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است 🔰 رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند. 🔹 حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم ایستادگی مسئولان بر اهداف اسلام و جمهوری اسلامی، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی» که عامل ایستادگی، و برای مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خداست.
ایشان با یادآوری روحیه انقلابی و خدمتگزارانه حاکم بر مدیران کشور در دهه ۶۰، خطاب به مسئولان خاطرنشان کردند: آیا آن احساسات و رفتارهای تحسین‌برانگیز را به یاد دارید؟ آیا آن بی‌اعتنایی به مال دنیا و اهتمام به خدمت را به‌یاد دارید؟ اشکال کار این است که گاهی آن ارزشها فراموش می‌شود. 🔹 رهبر انقلاب اسلامی راه جلوگیری از مبتلا شدن به غفلت و سقوط تدریجی را مراقبه خواندند و افزودند: همه ما مسئولان در جمهوری اسلامی احتیاج به تعمیر قلب خود داریم زیرا جمهوری اسلامی بر اساس اهداف و آرمان‌های مهمی همچون توحید و شریعت الهی، عدالت، آزادی و استقلال بوجود آمده و با حکومت‌های متعارف در دنیا متفاوت است. 🔹 حضرت آیت الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان با تأکید بر لزوم ساماندهی فضای کسب و کار به‌عنوان زیربنای اقتصاد کشور، افزودند: انجام این کار جزو وظایف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است و آن ستاد نیز پیگیر حل مشکلات است اما باید کار با نیرو و انگیزه جوانانه دنبال و پیگیری شود. 🔹ایشان همچنین با #ابراز_خرسندی از تبدیل شدن #مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی #داخلی به #مطالبه_ای_عمومی، گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم « #حرام_شرعی» است و نباید انجام شود. 🔺رهبر انقلاب اسلامی افزودند: متصدیان کار در دستگاههای دولتی و قضایی مراقبت کنند تا حریم داخلی زندگی مردم و اسرار آنها محفوظ بماند.۹۷/۱/۲۰ ☑️ #خامنه_ای_دات_آی_آر #امام_خامنه_ای
#خامنه_ای #مقام_معظم_رهبری
#خدایا_تا_ظهور_دولت_یار_گل_پیغمبر_ما_را_نگهدار
#سلامتی_رهبرمون_صلوات
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#اللهم_الحفظ_قائدنا_الامام_الخامنه_ای
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
Read more
. ماه رجب و ماه نزول برکات است <span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> . پیوسته سرود رجبیون صلوات است <span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل ...
Media Removed
. ماه رجب و ماه نزول برکات است . پیوسته سرود رجبیون صلوات است . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم . حلول ماه رجب و عید میلاد امام محمد باقر بر تمامی دوستان گلم تبریک و تهنیت . _________________________________________________________________________________________________ . آقای ... .
ماه رجب و ماه نزول برکات است 🌹🌹
.
پیوسته سرود رجبیون صلوات است 🌹🌹
.
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم .
حلول ماه رجب و عید میلاد امام محمد باقر بر تمامی دوستان گلم تبریک و تهنیت .
_________________________________________________________________________________________________
.
آقای همسر روزه هستن و برای افطارشون برای اولین بار چیز کیک ابر و باد درستیدم با رسپی دوست گل و هنرمندم خانوم سهیلا مسقطی عزیز @sohaylamasqati .
از همه ی دوستانم التماس دعا دارم در این روزهای مبارک در ضمن شصت رکعت نماز این ماه رو فراموش نکنین که ثواب بسیار داره . .
Read more
Loading...
. . . "یا امام رضـــــــــــا" اگر بناست که . لطف کسی به ما برسد .... . #خدا کند فقط از جانب شما ...
Media Removed
. . . "یا امام رضـــــــــــا" اگر بناست که . لطف کسی به ما برسد .... . #خدا کند فقط از جانب شما برسد.... . نخواه منت بیگانه بر سرم باشد..... . خوش است #خیر همیشه ازآشنا برسد... . از آستان رضا (ع)هرچه می رسد بی شک.... . بدون واسطه از محضرخدا برسد... . شما دعا کن اگر عمر من کفاف نداد... . . ... .
.
.
"یا امام رضـــــــــــا" اگر بناست که
.
لطف کسی به ما برسد ....
.
#خدا کند فقط از جانب شما برسد....
.
نخواه منت بیگانه بر سرم باشد.....
.
خوش است #خیر همیشه ازآشنا برسد...
.
از آستان رضا (ع)هرچه می رسد بی شک....
.
بدون واسطه از محضرخدا برسد...
.
شما دعا کن اگر عمر من کفاف نداد...
.
. جنازه ام شب #جمعه به #کربلا برسد...
.
پ.ن:این اولین سفر دوران دانشجویی بود😄با رفقای گلُ گلاب از عشقای روزگار 😍از حاج محمدمون که مارو با کلمه شُله(آش مشهدی) کلی خندوندتا تلفنای حاج مجیدو استودیو کارا و والیبال نشسته با حاج محمد نود درصد معلول😂😂💛و سلطان امیرحسین صالح که طی سفر درحال ریختن موهای بدنش بود از استرس که سوغاتی چی بیاره 😂😂😂😂💛و امیرحسین رجب زاده که کلی دعامون کرد همش آبش دادیم تو موج های خروشان (ولی خیلی مقاوت کرد😂)
سید هم که بماند مشاوره هاش عالیه با رسم شکل💛😂
همتون عشقید انشالله همین جمع کربلا❤💛 ٧ /بهمن /۱٣٩۶
Read more
. دنر کباب غذایی است که ما به اشتباه فکر می‌کردیم با گوشت درست می‌شود اما آخرین باری که به یک رستوران ...
Media Removed
. دنر کباب غذایی است که ما به اشتباه فکر می‌کردیم با گوشت درست می‌شود اما آخرین باری که به یک رستوران رفتیم و کباب ترکی سفارش دادیم، به آشپز گفتیم: «داداش گوشتش رو نمیریزی؟!» نگاهی با تعجب کرد و دستش را با خودش پاک کرد و گفت: «گوشت؟! کباب ترکی که گوشت نداره عمو جون!» لپم را کشید و ساندویچ پیاز و فلفل را ... .
دنر کباب غذایی است که ما به اشتباه فکر می‌کردیم با گوشت درست می‌شود اما آخرین باری که به یک رستوران رفتیم و کباب ترکی سفارش دادیم، به آشپز گفتیم: «داداش گوشتش رو نمیریزی؟!» نگاهی با تعجب کرد و دستش را با خودش پاک کرد و گفت: «گوشت؟! کباب ترکی که گوشت نداره عمو جون!» لپم را کشید و ساندویچ پیاز و فلفل را داد دستم.

آموزش کباب ترکی امروز را دربست به آقای اردوغان سپردیم تا یک وقت اشتباه آموزش نداده باشیم. اردوغان همین‌طور که 200 گرم فیله گوساله، سه تا پیاز، یک پیمانه روغن مایع، فلفل و نمک را آماده می‌کند با خودش می‌گوید: «کجای راه رِ اشتباه رفتیم که شبیه اینا شدیم؟!»
.
و با دست جهت راست و شرق را نشان می‌دهد و همین‌طور که گوشت را برش می‌دهد تلفن همراهش را برمی‌دارد و به دکتر ظریف زنگ می‌زند و می‌گوید: «جواد؟ چطوری؟! ببین از سیف بپرس شما چیکار‌ کردید که ریال سقوط کرد؟!» دکتر ظریف هم جواب می‌دهد: «جدا؟! بالاخره سرتون به سنگ خورد و واسه راه حل سراغ اوستات اومدی؟!» اردوغان آب یک عدد پیاز را می‌گیرید و گوشت را داخل آب پیاز و روغن مایع و کمی فلفل می‌خواباند و می‌گوید: «آره! میخوام ببینم شما چیکار کردید، ما‌ همون کار رو نکنیم! مثلا بسته ارزی‌تون چیه؟! ما همون رو برعکس کنیم!»
.
اردوغان پیاز دوم را نازک خلال می‌کند و همین‌طور که آن را تفت می‌دهد پشت سر هم پیام تشکر از طرف مردم ایران بابت سقوط لیر دریافت می‌کند و متعجب می‌گوید: «اینا چرا خوشحالن؟!» و همزمان پادشاه تایلند در تماسی از اردوغان می‌پرسد: «ببین چرا هی به من مسیج میدن، تورو توی سرم میزنن؟! چیکار‌ کردی؟!»
.
چون ما بر این باوریم صرافی که توش دلار 10هزار تومانی بجوشد، امیدواریم سر سگ در آن بجوشد و دعا می‌کنیم ارزش پول تایلند، مالدیو، مالزی، هند و روسیه هم افت کند تا حداقل بتوانیم برای مسافرت کاری به این کشورهای دوست‌داشتنی سفر کنیم.

اردوغان همین‌طوری که گوشت را به پیاز داغ اضافه می‌کند، با نگرانی می‌گوید: «تا الان که قیمت لیر افت نکرده بود، وضع و کیان خانواده توی سریالامون اونجوری بود، از این به بعد قراره چی‌ بشه؟!» که سلطان سلیمان از توی کابینت سرش را بیرون آورده و می‌گوید: «خودت رو نباز رجب! نذار ارزش پول، روی کیفیت کارت تاثیر بذاره!» دنر کباب اردوغان حاضر شد، نوش جان!
Read more
_ آیت الله فاطمي نيا: _ عظمت حضرت عباس بن اميرالمومنين ع از عقول ما خارج است. امام معصوم ع در مورد ...
Media Removed
_ آیت الله فاطمي نيا: _ عظمت حضرت عباس بن اميرالمومنين ع از عقول ما خارج است. امام معصوم ع در مورد ايشان می‌فرمايد: «رَحمَ الله عمَّنا عباس کان نافذ البَصیرة»: خداوند عمویمان عباس را رحمت کند که چشمانش نافذ بود." یعنی چشمان قمر بنی‌هاشم پرده ها را می‌شکافت. تاریخ صحیح می‌نویسد امام حسين ... _
آیت الله فاطمي نيا:
_

عظمت حضرت عباس بن اميرالمومنين ع از عقول ما خارج است.
امام معصوم ع در مورد ايشان می‌فرمايد: «رَحمَ الله عمَّنا عباس کان نافذ البَصیرة»: خداوند عمویمان عباس را رحمت کند که چشمانش نافذ بود."
یعنی چشمان قمر بنی‌هاشم پرده ها را می‌شکافت.

تاریخ صحیح می‌نویسد امام حسين ع خطاب به او فرمودند : «بِنَفسی أنت»: عباس! جانم به قربانت.
الله اكبر از اين عظمت كه امام معصوم ع اين تعبير را در مورد كسي استفاده كند!

يكي از فضائل حضرت ابوالفضل ع اين است كه امام معصوم در مورد او فرمودند: "براي عباس نزد خداوند مقامي است كه جميع شهداء به آن غبطه ميخورند! "
این یک فضیلت را ما نمی‌توانیم هضم کنیم، این همه شهید در اسلام بودند اما جميع آنها به مقام و منزلت قمر بني هاشم غبطه ميخورند!
شفاعت حضرت عباس ،باب الحوائج ، بسيار قوي است ، از ايشان ميخواهيم كه شفيع ما باشند و مشكلاتمان حل شود ان شاءالله.

_

@fateminia

_

#آیت_الله_فاطمی_نیا
#استاد_فاطمی_نیا
#فاطمی_نیا #دعا
#آیت_الله #آمرزش
#شیعه #عرفان #سلوک
#معرفت #اخلاق #اسلام
#غفلت #الله #خدا #شیطان
#گناه #دنیا #آخرت #بهجت
#قرآن #قیامت #اعیاد_شعبانیه
#یا_اباالفضل_العباس
#عبد #ایمان #استغفار
#ماه_رجب
#طریق_وصل
#tarighe_vasl
Read more
Loading...
یا صاحب الزمان (عج)... یک طرف دست دعا و یک طرف بار گناه این تناقض ها نمک پاشیده روی زخمتان... #٢٨_رجب #حركت_كاروان_حسيني #از ...
Media Removed
یا صاحب الزمان (عج)... یک طرف دست دعا و یک طرف بار گناه این تناقض ها نمک پاشیده روی زخمتان... #٢٨_رجب #حركت_كاروان_حسيني #از _مدينه_به_مكه وقت پرواز رسیده، پر خود را برداشت زودتر از همه آب آور خود را برداشت مشک‌ها را که علمدار روی ناقه گذاشت یا علی گفت و علی اصغر خود را برداشت بغلش کرد ... یا صاحب الزمان (عج)... یک طرف دست دعا و یک طرف بار گناه

این تناقض ها نمک پاشیده روی زخمتان... #٢٨_رجب
#حركت_كاروان_حسيني
#از _مدينه_به_مكه 💦وقت پرواز رسیده، پر خود را برداشت
💦زودتر از همه آب آور خود را برداشت 💦مشک‌ها را که علمدار روی ناقه گذاشت
💦یا علی گفت و علی اصغر خود را برداشت 💦بغلش کرد و صدا زد که خدا رحم کند
💦بر سر دوش عمو دختر خود را برداشت 💦دور او اهل حرم که همگی جمع شدند
💦صدقه داد و سپس خواهر خود را برداشت 💦خواهرش زودتر از پوشیه ها، معجرها
💦پیرهن بافته‌ی مادر خود را برداشت 💦إن یکادی بنویسید بلا دور شود
💦ساربان دید که انگشتر خود را برداشت 💦بی‌سبب نیست عبای نبوی را می‌خواست
💦شِبه پیغمبر ، علی اکبر خود را برداشت 💦آب پشت سرشان امّ بنین می ریزد
💦آنقدر سوخت که خاکستر خود را برداشت
Read more
. جانا به نگاهی ز جهان بی خبرم کن، دیوانه ترم کن سرگشته و شیدا چو نسیم سحرم کن، دیوانه ترم کن... . <span class="emoji emoji2601"></span><span class="emoji emoji1f33f"></span><span class="emoji emoji2601"></span><span class="emoji emoji2601"></span><span class="emoji emoji2601"></span> . این ...
Media Removed
. جانا به نگاهی ز جهان بی خبرم کن، دیوانه ترم کن سرگشته و شیدا چو نسیم سحرم کن، دیوانه ترم کن... . . این دعا ها، شاید ذکر تسبیح ماه رجب باشد؛ از امشب... . . .
جانا به نگاهی ز جهان بی خبرم کن،
دیوانه ترم کن
سرگشته و شیدا چو نسیم سحرم کن،
دیوانه ترم کن...
.
☁🌿☁☁☁
.
این دعا ها، شاید ذکر تسبیح ماه رجب باشد؛ از امشب...
.
☁☁☁🌿☁
.
. . ❣️﷽ ❣️ . . . . |أَلسَّلامُ عَلى مَنِ الاْجابَـهُ تَحْتَ قُـبَّـتِهِ| . . سلام بر آن کسى ...
Media Removed
. . ❣️﷽ ❣️ . . . . |أَلسَّلامُ عَلى مَنِ الاْجابَـهُ تَحْتَ قُـبَّـتِهِ| . . سلام بر آن کسى که (محلِ) اجابت دعا در زیر بارگاه اوست . . . . پي نوشت ️: . ز تمام بودنی ها "تو" همین از آن من باش که به غیـــر با "تو" بودن دلـم آرزو ندارد... . . . . #شب_جمعه #ماه_رجب #ليلة_الرغائب #صلي_الله_عليك_يا_ابا_عبدالله_الحسين ... .
.
❣️﷽ ❣️
.
. .
.
|أَلسَّلامُ عَلى مَنِ الاْجابَـهُ تَحْتَ قُـبَّـتِهِ|
.
.
سلام بر آن کسى که (محلِ) اجابت دعا در زیر بارگاه اوست
.
.
.
🌸🌸🌸
.
پي نوشت ☝️:
.
ز تمام بودنی ها
"تو" همین از آن من باش
که به غیـــر با "تو" بودن
دلـم آرزو ندارد...
.
.
.
.
#شب_جمعه
#ماه_رجب
#ليلة_الرغائب
#صلي_الله_عليك_يا_ابا_عبدالله_الحسين
#اللهم_الرزقنا_کربلا
Read more
Loading...
..... سیزدهم رجب؛ روز ولادت عدالت و مروت را از جوار مرقد مطهر مولای متقیان تبریک می گویم و برای سلامت ...
Media Removed
..... سیزدهم رجب؛ روز ولادت عدالت و مروت را از جوار مرقد مطهر مولای متقیان تبریک می گویم و برای سلامت و اجابت خواسته های شما دعا می کنم. به یاد #پدرهای فداکار و آسمانی و به یاد #مردان بزرگ روزهای دشوار این سرزمین پاک .....
سیزدهم رجب؛ روز ولادت عدالت و مروت را از جوار مرقد مطهر مولای متقیان تبریک می گویم و برای سلامت و اجابت خواسته های شما دعا
می کنم.
به یاد #پدرهای فداکار و آسمانی
و به یاد #مردان بزرگ روزهای دشوار این سرزمین پاک
سلام اين لحظات و ساعت‌های باقی‌مانده از امروز تا غروب آفتاب را قدر بدانیم. بعضی از جوان‌ها از ترس ...
Media Removed
سلام اين لحظات و ساعت‌های باقی‌مانده از امروز تا غروب آفتاب را قدر بدانیم. بعضی از جوان‌ها از ترس زیاد یا سنگین بودن عبادات سفارش‌شده‌ی امروز، خود را از همه برکات آن محروم می کنند! خیلی #حیف است. چه روزه باشید چه نباشید چه معتکف باشید چه نباشید یاعلی بگویید و کتاب #مفاتیح را در دست بگیرید و اعمال ... سلام
اين لحظات و ساعت‌های باقی‌مانده از امروز تا غروب آفتاب را قدر بدانیم.
بعضی از جوان‌ها از ترس زیاد یا سنگین بودن عبادات سفارش‌شده‌ی امروز، خود را از همه برکات آن محروم می کنند! خیلی #حیف است. چه روزه باشید چه نباشید چه معتکف باشید چه نباشید یاعلی بگویید و کتاب #مفاتیح را در دست بگیرید و اعمال نیمه رجب را نگاه کنید به هر مقداری و به هر میزانی که برای شما مقدور است از اعمال و ادعیه امروز را بخوانید.
یکی از مهم‌ترین فواید دعاهای امروز برآورده شدن #حاجات و برطرف شدن غم و غصه‌ها و گرفتاری‌ها و کروبات است اگر حاجتی دارید یا ندارید برای همه حاجتمندها دعا کنید.
تکرار می کنم هر مقدار نشاط دارید بخوانید حتی یک دعای کوتاه اللهم یا مُذّل کل جبّار...
توسل به عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب‌کبری سلام الله علیها فراموش نشود
التماس دعا
#شهاب_مرادی
Read more
‌‌ <span class="emoji emoji1f6a8"></span> تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است ‌‌ <span class="emoji emoji1f530"></span> رهبر انقلاب اسلامی ظهر ...
Media Removed
‌‌ تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است ‌‌ رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» ... ‌‌
🚨 تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است
‌‌
🔰 رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند.
‌‌
🔹 حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم ایستادگی مسئولان بر اهداف اسلام و جمهوری اسلامی، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی» که عامل ایستادگی، و برای مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خداست.
ایشان با یادآوری روحیه انقلابی و خدمتگزارانه حاکم بر مدیران کشور در دهه ۶۰، خطاب به مسئولان خاطرنشان کردند: آیا آن احساسات و رفتارهای تحسین‌برانگیز را به یاد دارید؟ آیا آن بی‌اعتنایی به مال دنیا و اهتمام به خدمت را به‌یاد دارید؟ اشکال کار این است که گاهی آن ارزشها فراموش می‌شود.
‌‌
🔹 رهبر انقلاب اسلامی راه جلوگیری از مبتلا شدن به غفلت و سقوط تدریجی را مراقبه خواندند و افزودند: همه ما مسئولان در جمهوری اسلامی احتیاج به تعمیر قلب خود داریم زیرا جمهوری اسلامی بر اساس اهداف و آرمان‌های مهمی همچون توحید و شریعت الهی، عدالت، آزادی و استقلال بوجود آمده و با حکومت‌های متعارف در دنیا متفاوت است.
‌‌
🔹 حضرت آیت الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان با تأکید بر لزوم ساماندهی فضای کسب و کار به‌عنوان زیربنای اقتصاد کشور، افزودند: انجام این کار جزو وظایف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است و آن ستاد نیز پیگیر حل مشکلات است اما باید کار با نیرو و انگیزه جوانانه دنبال و پیگیری شود.
‌‌
🔹ایشان همچنین با #ابراز_خرسندی از تبدیل شدن #مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی #داخلی به #مطالبه_ای_عمومی، گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم « #حرام_شرعی» است و نباید انجام شود.
‌‌
🔺رهبر انقلاب اسلامی افزودند: متصدیان کار در دستگاههای دولتی و قضایی مراقبت کنند تا حریم داخلی زندگی مردم و اسرار آنها محفوظ بماند.۹۷/۱/۲۰
Read more
 #دعا_‌__یعنی دعای ماه رجب # # این دعا در هر روز ماه رجب و در تعقیبات نمازهای یومیه خوانده می‏شود:‏ ...
Media Removed
#دعا_‌__یعنی دعای ماه رجب # # این دعا در هر روز ماه رجب و در تعقیبات نمازهای یومیه خوانده می‏شود:‏ يا مَنْ اَرْجُوهُ لِكُلِّ خَيْرٍ، وَ آمَنُ سَخَطَهُ عِنْدَ كُلِّ شَرٍّ، يا مَنْ يُعْطِى الْكَثيرَ  بِالْقَليلِ، يا مَنْ يُعْطى‏ مَنْ سَئَلَهُ، يا مَنْ يُعْطى‏ مَنْ لَمْ يَسْئَلْهُ وَ مَنْ ... #دعا_‌__یعنی دعای ماه رجب
#
#
این دعا در هر روز ماه رجب و در تعقیبات نمازهای یومیه خوانده می‏شود:‏ يا مَنْ اَرْجُوهُ لِكُلِّ خَيْرٍ، وَ آمَنُ سَخَطَهُ عِنْدَ كُلِّ شَرٍّ، يا مَنْ يُعْطِى الْكَثيرَ  بِالْقَليلِ، يا مَنْ يُعْطى‏ مَنْ سَئَلَهُ، يا مَنْ يُعْطى‏ مَنْ لَمْ يَسْئَلْهُ وَ مَنْ لَمْ يَعْرِفْهُ‏ تَحَنُّناً مِنْهُ وَ رَحْمَةً، اَعْطِنى‏ بِمَسْئَلَتى‏ اِيَّاكَ، جَميعَ خَيْرِ الدُّنْيا وَ جَميعَ خَيْرِ  الْأخِرَةِ، وَ اصْرِفْ عَنّى‏ بِمَسْئَلَتى‏ اِيّاكَ جَميعَ شَرِّ الدُّنْيا، وَ شَرِّ الْأخِرَةِ، فَاِنَّهُ‏ غَيْرُ مَنْقُوصٍ مااَعْطَيْتَ، وَ زِدْنى‏ مِنْ فَضْلِكَ يا كَريمُ
#
* راوى می‏گوید: پس گرفت حضرت امام صادق علیه السلام محاسن شريف‏ خود را با  دست چپ خود و خواند اين‏ دعا را به حال التجا و تضرّع که انگشت سبّابه دست راست آن حضرت در این حالت لرزش داشت. و بعد گفت:  ياذَا الْجَلالِ ‏وَ الْاِكْرامِ، يا ذَاالنَّعْمآءِ وَ الْجُودِ، يا ذَا الْمَنِّ وَ الطَّوْلِ، حَرِّمْ شَيْبَتى‏ عَلَى النَّارِ
#
#
ترجمه دعای یا من ارجوه لکل خیر:
اى كه براى هر خيرى به او اميد دارم و از خشمش در هر شرى ايمنى جويم. اى كه مى‏دهد (عطاى) بسيار  در برابر (طاعت) اندك اى كه عطا كنى به هركه از تو خواهد! اى كه عطا كنى به كسى كه از تو نخواهد و

نه تو را بشناسد از روى نعمت بخشى و مهرورزى! عطا كن به من به خاطر درخواستى كه از تو كردم همه خوبى دنيا و همه خوبى و خير  آخرت را و بگردان از من به خاطر همان درخواستى كه از تو كردم همه شر دنيا و شر آخرت را زيرا  آنچه تو دهى چيزى كم ندارد (يا كم نيايد) و بيفزا بر من از فضلت اى بزرگوار!
#
* راوى می‏گوید: پس گرفت حضرت امام صادق علیه السلام محاسن شريف‏ خود را با انگشتان دست چپ خود  و خواند اين‏ دعا را به حال التجا و تضرّع که انگشت سبّابه دست راست آن حضرت در این حالت لرزش داشت. و بعد گفت:
اى صاحب جلالت و بزرگوارى اى صاحب نعمت و جود اى صاحب بخشش و عطا حرام كن محاسنم را بر آتش دوزخ‏! #
#
#
#ویدئو__مذهبی
Read more
. بسم الله الرحمن الرحیم . ۱.چه متن قشنگیه از سید مرتضای آوینی . ۲.حال و روز ما فجازی نشین ها اصلا ...
Media Removed
. بسم الله الرحمن الرحیم . ۱.چه متن قشنگیه از سید مرتضای آوینی . ۲.حال و روز ما فجازی نشین ها اصلا خوب نیست!! انقدر سرگرم نوشتن متن و گرفتن عکس شدیم که خودمونو یادمون رفته یا انقد درگیر ظواهر و عواطف مجازی مون شدیم که خود حقیقیمون یادمون رفته بعضی وقتا هم که میخوایم جدی به خودمون و سرنوشتمون ... .
بسم الله الرحمن الرحیم
.
۱.چه متن قشنگیه از سید مرتضای آوینی
.
۲.حال و روز ما فجازی نشین ها
اصلا خوب نیست!!
انقدر سرگرم نوشتن متن و گرفتن عکس شدیم که خودمونو یادمون رفته
یا انقد درگیر ظواهر و عواطف مجازی مون شدیم که خود حقیقیمون یادمون رفته
بعضی وقتا هم که میخوایم جدی به خودمون و سرنوشتمون فکر کنیم، این شیطونِ لعین میاد سراغمون که بی خیال!!ببین اینستا و تلگرام چه خبره؟!
و...
.
در کل اینکه از خودمون و اون چیزی که باید باشیم عجیب غافل شدیم!!
.
.
۳.ماه های قمری دارای تشخص و ویژگی هستن[بر خلاف تصور ما از زمان!]
که مطالب پیرامونش قطعا زیاده ولی تو حوزه ی دانش من نیست
اون طور که یکی از اساتید میگفتن سه ماه رجب شعبان و رمضان، شرایط و تمهیدات زمینی و زمانی فراهمه برای برگشتن به خود!
.
رجب رفت
شعبانم داره به نیمه میرسه
شاید درست ترین کار اینه که بر گردیم و یه نگاهی به خودمون بندازیم!!!
.
.
.
.
۴.دعا کنید
یا علی
Read more
<span class="emoji emoji1f536"></span> توصیه آیت‌الله بهجت قدس‌سره برای اعتکاف: <span class="emoji emoji1f53b"></span> ان‌شاءالله آقایان که مشرف و موفق به اعتکاف می‌شوند، ...
Media Removed
توصیه آیت‌الله بهجت قدس‌سره برای اعتکاف: ان‌شاءالله آقایان که مشرف و موفق به اعتکاف می‌شوند، باید متذکر باشند که: بالاترین دعا و مهم‌ترین دعا، تعجیل فرج است، که مسلمان‌ها، بلکه بشر در نجات خواهند بود. همچنین بعد از آن مطلب، این فتن حادثه [است]؛ باید از خدا بخواهد که ظالم‌ها را به ظالم‌ها ... 🔶 توصیه آیت‌الله بهجت قدس‌سره برای اعتکاف: 🔻
ان‌شاءالله آقایان که مشرف و موفق به اعتکاف می‌شوند، باید متذکر باشند که: ✅ بالاترین دعا و مهم‌ترین دعا، تعجیل فرج است، که مسلمان‌ها، بلکه بشر در نجات خواهند بود. ✅ همچنین بعد از آن مطلب، این فتن حادثه [است]؛ باید از خدا بخواهد که ظالم‌ها را به ظالم‌ها مشغول بکند و مسلمان‌ها و مؤمنین را از این حوادث و از این فتن نجات بدهد. ✅ بعد هم اگر حوائج شخصیه خصوصیه‌ای هر کسی دارد، مانعی ندارد. اهم این است که عرض شد. (درس خارج فقه، کتاب زکات)
#آیت_الله_بهجت
#بهجت
#امام_زمان علیه‌السلام
#دعای_فرج
#رجب
#اعتکاف
#دعا
#فرج
#مسلمانان
#کفار
#bahjat
#bahjat_com
#bahjat_ir
#ayatollah_bahjat
Read more
. تَفَقَّهوا فی دینِ الله فإنَّ الفقه مفتاحُ البَصیرة،وتَمامُ العِبادة و السّببُ إلی المنازل الرفیعة ...
Media Removed
. تَفَقَّهوا فی دینِ الله فإنَّ الفقه مفتاحُ البَصیرة،وتَمامُ العِبادة و السّببُ إلی المنازل الرفیعة و الرُّتبِ الجَلیلة فی الدین و الدنیا،و فَضلُ الفَقیه علی العابد كَفَضلِ الشمسِ علی الكواكب و مَن لَم یَتَفَقَّه فی دینهِ لَم یَرضَ اللهُ لهُ عملا در دین خدا، دنبال فهم عمیق باشید؛ زیرا ... . تَفَقَّهوا فی دینِ الله فإنَّ الفقه مفتاحُ البَصیرة،وتَمامُ العِبادة و السّببُ إلی المنازل الرفیعة و الرُّتبِ الجَلیلة فی الدین و الدنیا،و فَضلُ الفَقیه علی العابد كَفَضلِ الشمسِ علی الكواكب و مَن لَم یَتَفَقَّه فی دینهِ لَم یَرضَ اللهُ لهُ عملا
🌴
در دین خدا، دنبال فهم عمیق باشید؛ زیرا فهم عمیق در دین، كلید بصیرت و كمال عبادت و سبب تحصیل مقام های والا و مراتب شكوهمند در امور دین ودنیاست. و برتری فقیه بر عابد، مانند آفتاب است بر كواكب، و كسی كه در دینش فهم ِعمیق نجوید، خداوند هیچ عملی را از او نپسندد.

تحف العقول ص410
#امام_موسی_کاظم #امام_کاظم #امام #کاظمین #شهادت #شهادت_امام_کاظم #شهادت_امام_موسی_کاظم #تسلیت #موسی_بن_جعفر #ائمه #دين #بصيرت #کمال #عبادت #فهم_عمیق #علیه_السلام #۲۵_رجب #التماس_دعا #_zende_bad_zendegi_
Read more
حضرت زينب کبري(س) در بين خاندان رسالت و در خانه شريف امام علي(ع) به دنيا آمد و در دامان پر مهرحضرت زهرا(س) ...
Media Removed
حضرت زينب کبري(س) در بين خاندان رسالت و در خانه شريف امام علي(ع) به دنيا آمد و در دامان پر مهرحضرت زهرا(س) بزرگ شد. پرورش قُدسي آن حضرت در خانه اي بود که ايمان و پرهيزکاري و شجاعت وعفاف در آن موج مي زد. او بزرگ بانوي جهان اسلام، بيدادگر و ادامه دهنده حادثه عاشورا و دارنده دانشهاي دو جهان بود. الگوي ... حضرت زينب کبري(س) در بين خاندان رسالت و در خانه شريف امام علي(ع) به دنيا آمد و در دامان پر مهرحضرت زهرا(س) بزرگ شد. پرورش قُدسي آن حضرت در خانه اي بود که ايمان و پرهيزکاري و شجاعت وعفاف در آن موج مي زد.

او بزرگ بانوي جهان اسلام، بيدادگر و ادامه دهنده حادثه عاشورا و دارنده دانشهاي دو جهان بود. الگوي راستين وي، بانوي دو جهان, حضرت فاطمه (س) مادر وي بوده است. زينب (س) در دامان پرمهر و معنويت فاطمه (س) از سرچشمه معارف اسلامي و قرآني سيراب گشت.

او نمودار حق و جهاد در راه خدا و نگهدارنده ايمان و عقيده، قهرمان دليري و شجاعت، جلوه فصاحت و بلاغت، شعله ستيزه جوي باطل و آتش افشان حق در برابر نيروهاي ستمگر و كوبنده دژخيمان زورگو است.

ايثار، فداكاري، وزانت عقل، صبر و بردباري، علم وسيع و دانش وافر، سخنان سنجيده و منطقي او در فرصت هاي حساس توأم با آن مظلوميت و ستم هاي جانكاهي كه به او وارد آمده است، از او چهره يك شخصيت بي نظير، رزم آور شجاع، جهادگر بي باك و سخنور توانا را در قلوب و اذهان ترسيم نموده است كه تا چرخ زمان حركت دارد، تا نسل ها در روي زمين حيات دارند و تا زمين دور خورشيد مي گردد اين چراغ فروزان، نورافكن جهانيان و نسل هاي آينده خواهد بود.

رسالت راستين زينب هنگامي آغاز گرديد که پس از به شهادت رسيدن امام حسين (ع) و هفتاد و دو تن از يارانش با ايراد سخنان آتشين به بيدارگري مردم کوفه و ستيز با ستمکاران و يزيديان پرداخت.

پس از واقعه كربلا، هنگامي كه يزيد به حضرت زينب(س) گفت: «آيا ديدي خداوند با شما چه كرد و در كربلا چه به سرتان آمد؟» حضرت در جواب يزيد فرمودند: «مَا رَأيْتُ إلَّا جَمِيلاَ؛ من چيزي جز زيبايي نديدم»

اين جمله بسيار پر معناي حضرت زينب(س) نشان دهنده مقام صبر و رضاي اين بانوي با عظمت است كه هميشه تسليم امر و قضاي الهي بودند و هيچ گاه به درگاه الهي شكوه و شكايت نكردند.

وفات آن حضرت
حضرت زينب سلام ا... عليها، شيرزن دشت كربلا سرانجام پس از عمري دفاع از طريق حقه ولايت و امامت در 15 رجب سال 63 هجرى قمرى در ضمن سفرى كه به همراه همسر گراميشان عبداللّه بن جعفر به شام رفته بودند، وفات نموده و بدن مطهر آن بانوى بزرگوار در همانجا دفن گرديد.

مزار ملكوتى آن حضرت (دمشق/سوريه)، اينك زيارتگاه عاشقان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السّلام مى باشد.
امروز فرصتي است تا دل هامان به ياد اسوه عشق و صبر و معرفت تکاني بخورد.

السلام عليک يا زينب کبري
التماس دعا

#حضرت_زینب #زینب #امام_حسین #یا_زینب_کبری #زینب_کبری #وفات_حضرت_زینب #ماه_رجب #_zende_bad_zendegi_ #التماس_دعا #تسلیت
Read more
پروردگارا ..بیامرز براى ما آنچه تو از ما دانى و ما ندانیم و نگاهمان دار از گناهان به بهترین نگهدارى ...
Media Removed
پروردگارا ..بیامرز براى ما آنچه تو از ما دانى و ما ندانیم و نگاهمان دار از گناهان به بهترین نگهدارى و با کفایت خویش ما را از کفایت قضا و قدرت بى نیاز کن و با نیک نظرى خود بر ما منّت نه و ما را به غیر خودت وامگذار... فرازی ازدعای واردشده در اعمال مشترک ماه رجب #رجب #ماه_رجب #خدا #آمرزش #رحمت_الهی #آمرزش_گناهان #الله_اکبر #الله #_zende_bad_zendegi_ ... پروردگارا ..بیامرز براى ما آنچه تو از ما دانى و ما ندانیم و نگاهمان دار از گناهان به بهترین نگهدارى و با کفایت خویش ما را از کفایت قضا و قدرت بى نیاز کن و با نیک نظرى خود بر ما منّت نه و ما را به غیر خودت وامگذار...
🔶 فرازی ازدعای واردشده در اعمال مشترک ماه رجب

#رجب #ماه_رجب #خدا #آمرزش #رحمت_الهی #آمرزش_گناهان #الله_اکبر #الله #_zende_bad_zendegi_
#Wallpaper
#التماس_دعا
Read more
. . در اقبال الاعمال روایت شده است كه : « حضرت آدم علیه السلام عرضه داشت خداى من ! چه روزها و و اوقاتى ...
Media Removed
. . در اقبال الاعمال روایت شده است كه : « حضرت آدم علیه السلام عرضه داشت خداى من ! چه روزها و و اوقاتى را بیشتر دوست دارى ؟ خداوند متعال به او وحى كرد: اى آدم ! محبوبترین اوقات پیش من روز نیمه رجب است . اى آدم ! در این روز با فرمانبردارى و میهمانى كردن ، روزه ، دعا، استغفار و گفتن ((لا اله الا الله )) به من ... .
.
در اقبال الاعمال روایت شده است كه : « حضرت آدم علیه السلام عرضه داشت خداى من ! چه روزها و و اوقاتى را بیشتر دوست دارى ؟ خداوند متعال به او وحى كرد:
اى آدم ! محبوبترین اوقات پیش من روز نیمه رجب است .

اى آدم ! در این روز با فرمانبردارى و میهمانى كردن ، روزه ، دعا، استغفار و گفتن ((لا اله الا الله )) به من به نزدیكى بجوى . اى آدم !

مشیت من بر این تعلق گرفته است كه یكى از فرزندان تو را - كه مهربان ، كریم ، دانا، بردبار و بزرگ بوده و از بداخلاقى ، خشونت و تندخویى بدور است - به پیامبرى برانگیخته و روز نیمه رجب را به او و امتش اختصاص دهم .

در این روز چیزى از من نمىخواهند مگر این كه به آنها عطا مى كنم.

اى آدم ، كسى كه روز نیمه رجب را روزه گرفته و ذاكر و خاشع بوده و از عفت خود محافظت نماید و از مال خود صدقه دهد، پاداشى جز بهشت نزد من ندارد.
اى آدم به فرزندانت بگو خود را در رجب حفظ كنند زیرا گناه در آن بزرگ است .
.
💫💫💫💫💫💫💫💫 بعد از اینكه عاقل فهمید این روز در نزد خدا چه ارزشى دارد، باید به خود رحم كرده و نگذارد این سرمایه بزرگ براى جبران حالتهاى سابق و كوتاهیها و تقصیرات گذشته ، از دستش برود. زیرا مى تواند در یك روز گذشته و آینده خود را اصلاح كند. و باید مانند دوستى دلسوز به خود بگوید: چرا در این اندرز و نصیحت الهى تأمل نمى كنى ! اندرزى كه اگر به آن عمل كنى ، تو را از آتش جهنم و شكنجه دردناك رها و از تاریكیها به نور مى برد.
متوجه باش خداى بزرگ تو را به مجلس رحمت و امان و بخشش پادشان و سلطان و عطاى خلعتها و هدایا و اسناد فضل و امتیاز فرا خوانده و تو را در مجلس دوستان خود حاضر كرده و تو را براى رفاقت دوستان صمیمى و برگزیدگان خود برگزیده و در وعده هاى خود تصریح كرده كه با استغفار تو را مى بخشد.
.
پس در استغفار كوتاهى نكن و بكوش در استغفارت صادق بوده و بپرهیز كه استغفار را تبدیل به استهزاء نمایى . براى دعاى تو وعده اجابت داده است . بنابراین به خواندن الفاظ و كلمات دعا بسنده نكرده و حال دعا را نیز در خود به وجود آور. زیرا گاهى انسان فقط الفاظ دعا را مى خواند و خیال مى كند واقعا دعا كرده است
.
.
Read more
☘ ماه پـر فیض رجب، ماه نبـی ، ماه خداست ماه توبه، مه رحمت، مه ذکر است و دعاست #در_فضلیت_ماه_رجب فردا ...
Media Removed
☘ ماه پـر فیض رجب، ماه نبـی ، ماه خداست ماه توبه، مه رحمت، مه ذکر است و دعاست #در_فضلیت_ماه_رجب فردا روز اول ماه رجب است لازم است که این ماه را غنیمت بشماریم و از برکات این ماه بزرگ بهره مند شویم امام كاظم عليه السلام در این مورد میفرمایند : رَجَبٌ شَهرٌ عَظيمٌ يُضاعِفُ اللّه ُ فيهِ ...
ماه پـر فیض رجب، ماه نبـی ، ماه خداست

ماه توبه، مه رحمت، مه ذکر است و دعاست

#در_فضلیت_ماه_رجب

فردا روز اول ماه رجب است

لازم است که این ماه را غنیمت بشماریم

و از برکات این ماه بزرگ بهره مند شویم

امام كاظم عليه السلام در این مورد میفرمایند :

رَجَبٌ شَهرٌ عَظيمٌ يُضاعِفُ اللّه ُ فيهِ الحَسَناتَ و يَمحُو فيهِ السَّيِّئاتَ ؛
رجب ماه بزرگى است كه خداوند پاداش نيكى ها را در آن دو چندان و گناهان را پاك مى كند.

اعمال و ادعیه هایی برای این ماه از جانب معصومین به ما رسیده است که از جمله آنها [ روزه ] گرفتن است در روایت دیگری از حضرت موسی بن جعفر علیه السلام آمده است که هرکس یک روز از ماه رجب را #روزه بگیرد #بهشت بر او واجب میشود

و اینکه روایت شده از رسول گرامی اسلام صلوات الله علیه مداومت بر [ استغفار ] و زیاد گفتن ذکر: " أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَهَ "
.
و اینکه دعاهایی برای هر روز این ماه وارد شده است مانند دعای یا من ارجوه.... که به تفصیل در کتاب #مفاتیح_الجنان آمده است

ان شاءالله اگر موفق بشویم همه این ها یا آنچه که در توان است را با اخلاص و توجه انجام دهیم مقدمه ای ست برای ورود به ماه مبارک #رمضان و هر چه آمادگی و خودسازی ما بیشتر باشد ظرفیت مانیز برای کسب #رزق_معنوی بیشتر خواهد شد، ان شاءالله

در ضمن ماه رجب ماه زیارتی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام هم است عزیزانی که توفیق دارند و این ایام #مشهد مشرف میشوند نائب الزیاره ما هم باشند.

پ ن : تصویر مربوط به کاشی کاری صحن آزادی حرم رضوی است

التماس دعا

#ماه_رجب
#ماه_خدا
#روزه
#دعا
Read more
در تقويم هجري قمري، 27 رجب روز مبعث است. روز #مَبْعَث، روزي است که #حضرت #محمد(ص)، پيامبر گرانقدر ...
Media Removed
در تقويم هجري قمري، 27 رجب روز مبعث است. روز #مَبْعَث، روزي است که #حضرت #محمد(ص)، پيامبر گرانقدر اسلام، به درجه پيامبري برگزيده شد. روز مبعث، روز ميلاد #ارزش هاست؛ ارزش هايي که زنده به گور مي شد و اصالت هايي که در بستر احتضار رو به خاموشي مي رفت. روز مبعث، روز مرگ قساوت ها و شرارت ها بود؛ روز مرگ کرامت ... در تقويم هجري قمري، 27 رجب روز مبعث است. روز #مَبْعَث، روزي است که #حضرت #محمد(ص)، پيامبر گرانقدر اسلام، به درجه پيامبري برگزيده شد.

روز مبعث، روز ميلاد #ارزش هاست؛ ارزش هايي که زنده به گور مي شد و اصالت هايي که در بستر احتضار رو به خاموشي مي رفت. روز مبعث، روز مرگ قساوت ها و شرارت ها بود؛ روز مرگ کرامت هايي که به پاي بت ها قرباني مي شد؛ روز مرگ جهل و شرک و پرستش هاي ناروا بود.

برانگيخته شدن آن حضرت به مقام رسالت، مهمترين فراز از تاريخ اسلام بوده و نزول قرآن کريم نيز از اين زمان آغاز مي گردد. کلمه بعثت به معناي «برانگيخته شدن» بوده و در اصطلاح به مفهوم فرستاده شدن انساني از سوي خداوند متعال براي هدايت ديگران مي باشد.

فلسفه و اهداف بعثت
بعثت بزرگ ترين نعمت خداوند بر بشر است و جا دارد كه خداوند بر اين نعمت منت گذارد و اين احسان و نيكويى را به رخ آنان بكشد، چنان كه مى فرمايد:
«لَقَدْ مَنَّ اللَّهُ عَلىَ الْمُومِنِينَ إِذْ بَعَثَ فِيهِمْ رَسُولًا مِّنْ أَنفُسِهِمْ يَتْلُواْ عَلَيهِْمْ ءَايَاتِهِ وَ يُزَكِّيهِمْ وَ يُعَلِّمُهُمُ الْكِتَابَ وَ الْحِكْمَةَ وَ إِن كاَنُواْ مِن قَبْلُ لَفِى ضَلَالٍ مُّبِينٍ »
خداوند برمومنان منت نهاد (نعمت بزرگى بخشيد)، هنگامى كه درميان آن ها پيامبرى از خودشان برانگيخت كه آيات او را بر آن ها بخواند و آن ها را پاك كند و كتاب و حكمت بياموزد و البته پيش از آن در گمراهى آشكار بودند.
#آل عمران/ 164

در اين آيه خداوند به مهم ترين اهداف بعثت اشاره مي فرمايد:
"يَتْلُواْ عَلَيهِْمْ ءَايَاتِهِ وَ يُزَكِّيهِمْ وَ يُعَلِّمُهُمُ الْكِتَابَ وَ الْحِكْمَةَ"
1- تلاوت آيات الهى
2- تربيت و تعليم
3- تعليم قانون و کتاب
4- تعليم حکمت

به عنوان خلاصه، در مورد هدف بعثت انبياء مي توان گفت که هدف اصلي بعثت انبياء، همان عبادت مخلصانه خداست که سعادت جاودانه انسان، در آن است و همين عبادت مخلصانه است که بشر را جانشين خدا مي کند و همه هستي را خاضع و فرمانبردار انسان مي سازد و دو هدف مقدماتي براي بعثت انبيا، يکي اقامه عدل و ديگري برپايي حکومت الهي است که با تحقق اين دو هدف مقدماتي، عبادت مخلصانه حق که هدف اصلي بعثت انبياست محقق مي شود.

درود بر رحمت جهاني، پيامبر مهرباني که وجب به وجب زمين، متبرک از نام اوست. 🌸 عید بزرگ مبعث بر عموم مسلمین جهان مبارک 🌸
🎉🎁 #عید #عید_مبعث #مبعث_پیامبر #عید_مسلمین #پیامبر_خدا #پیامبر #خدا #اولیاء_خدا #۲۷رجب #میلاد #روز_میلاد #_zende_bad_zendegi_ #التماس_دعا
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
منبع متن :موج همراه
Read more
. دوستان سلام حلول ماه زیبای رجب المرجب رو تبریک عرض می کنم حضور همه شما خوبان. رجب را دروازه ورود ...
Media Removed
. دوستان سلام حلول ماه زیبای رجب المرجب رو تبریک عرض می کنم حضور همه شما خوبان. رجب را دروازه ورود به ضیافت الهی می دانم و از خدای کریم و رحمان استدعا دارم که بهترین ها را برای شما روزی کند. ای دوست بدان که :« رجب » نام نهری است در بهشت که از شیر سفید تر است و از عسل شیرین تر . پس هر کس روزی از ماه رجب را روزه ... .
دوستان سلام
حلول ماه زیبای رجب المرجب رو تبریک عرض می کنم حضور همه شما خوبان.
رجب را دروازه ورود به ضیافت الهی می دانم و از خدای کریم و رحمان استدعا دارم که بهترین ها را برای شما روزی کند.
ای دوست بدان که :« رجب » نام نهری است در بهشت که از شیر سفید تر است و از عسل شیرین تر .
پس هر کس روزی از ماه رجب را روزه بگیرد ، از آن نهر سیراب خواهد شد .
به فرموده پیامبر گرامی : « ماه رجب ، ماه خداست در غایت حرمت و فضیلت . اگر کسی روزی از این ماه را روزه بگیرد خدای را خشنود و شعله غضب الهی را خاموش نموده است و دری از درهای جهنم به روی او بسته می شود . ماه رجب ماه استغفار امت من است . رجب را اصّب نیز نامیده اند زیرا که در این ماه ، رحمت خدا بر امت من ریزش می یابد .»
در صحرای محشر که همه دلها نگران و همه چشمها اشکباراست ، آوائی در گوشها طنین می اندازد که : « این الرّجبیون » کجایند کسانی که ماه رجب را محترم شمرده و اعمالی از آن ماه را انجام داده اند . و بدین ترتیب آن افراد ، از دیگران جدا شده و به رضوان الهی داخل می شوند.

التماس دعا
Read more
. بسم الله الرحمن الرحیم . <span class="emoji emoji1f53b"></span>در شب قدر، خودتان را در دامن سیدالشهدا(ع) بیندازید... . <span class="emoji emoji2714"></span>️ استاد ...
Media Removed
. بسم الله الرحمن الرحیم . در شب قدر، خودتان را در دامن سیدالشهدا(ع) بیندازید... . ️ استاد سید محمّدمهدی میرباقری: . «خوش به حال آنها که اول ماه رجب زیارت حضرت سیدالشهدا(ع) را داشته‌اند و نیز نیمه رجب و نیمه شعبان و... را [با این زیارت] طی کردند. اگر کسی این وادی‌ها را طی نکرده، نزدیک‌ترین ... .
بسم الله الرحمن الرحیم
.
🔻در شب قدر، خودتان را در دامن سیدالشهدا(ع) بیندازید...
.
✔️ استاد سید محمّدمهدی میرباقری:
.
«خوش به حال آنها که اول ماه رجب زیارت حضرت سیدالشهدا(ع) را داشته‌اند و نیز نیمه رجب و نیمه شعبان و... را [با این زیارت] طی کردند.
اگر کسی این وادی‌ها را طی نکرده، نزدیک‌ترین راه در شب قدر این است که خودش را به وادی سیدالشهدا(ع) برساند و واقعاً خودش را در دامن سیدالشهدا(ع) بیندازد. اگر کسی این کار را هم نکند من دیگر نمی‌دانم که باید چه کار کند!
.
اگر کسی نتواند پای مصیبت سیدالشهدا(ع) بنشیند و واقعاً به نحوی وارد این وادی ولاء سیدالشهدا(ع) شود که کوله‌بارش بسته شود، حقیر راه دیگری نمی‌شناسم.
این وادی‌ای است که از فضل خدا باز شده است. اگر کسی می‌خواهد از طریق فضل خدا وارد شود از وادی سیدالشهدا (ع) وارد بشود. کسی که وارد کربلا می‌شود خداوند با فضلش با او برخورد می‌کند؛ وگرنه حُرّ با آن جرمش که قابل مغفرت نبود. فضل خدا نه تنها او بخشید بلکه او را به حُرّ تبدیل کرد. زهیر که عثمانی بود با وادی سیدالشهدا(ع) شد زهیر؛ و فرمانده لشگر امام حسین (ع)». ۹۲/۵/۵
@mirbaqeri.ir
التماس دعا
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span> #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مراسم بست نشینی و دعا در امامزاده صالح (س) شرکت می کند _ دفتر رئیس دولتهای ...
Media Removed
#دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مراسم بست نشینی و دعا در امامزاده صالح (س) شرکت می کند _ دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم با انتشار اطلاعیه ای، اعلام کرد که #محمود_احمدی_نژاد در مراسم بست نشینی و قرائت دعا ، برای آزادی زندانیان بیگناه و مظلوم در امامزاده صالح(س) شرکت می کند. متن اطلاعیه به شرح زیر است: بسم ... 🔴 #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مراسم بست نشینی و دعا در امامزاده صالح (س) شرکت می کند
_
دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم با انتشار اطلاعیه ای، اعلام کرد که #محمود_احمدی_نژاد در مراسم بست نشینی و قرائت دعا ، برای آزادی زندانیان بیگناه و مظلوم در امامزاده صالح(س) شرکت می کند. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
_
به اطلاع مردم شریف و عزیز ایران می رساند، #دکتر_احمدی_نژاد رئیس جمهور سابق، در مراسم بست نشینی و قرائت دعا در امامزاده صالح (س) که از ساعت 30 : 18 روز پنجشنبه 16 فروردین ماه تا اذان مغرب برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.
_
این مراسم با هدف دعا برای سلامتی امام زمان (عج) و استغاثه و توسل به درگاه حضرت احدیت و بهره گرفتن از برکات ماه رجب برای آزادی همه زندانیان بیگناه و مظلوم و به ویژه رهایی آقای اسفندیار رحیم مشایی و همچنین آقای حمید بقایی که در اعتراض به ظلم بزرگ صورت گرفته و به نشان سند حقانیت خویش دست به اعتصاب غذا زده است ، برگزار می شود.

دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم
__
برای اطلاعات بیشتر به لینک کانال تلگرامی که در قسمت بیو اینستاگرام مراجعه کنید

https://t.me/joinchat/AAAAAED9jZjwpQlu_DD6TtQ
Read more
 #عروسها_در_صور_میمیرند -زینب!تو هم با بشار خواهی رفت این آرزوی باطلشان را به خط سیاه بر دیوار ...
Media Removed
#عروسها_در_صور_میمیرند -زینب!تو هم با بشار خواهی رفت این آرزوی باطلشان را به خط سیاه بر دیوار حرم نوشته بودند؛از تبار همان سیاه‌نوشت‌های خرمشهرِ پس از سقوط،که صدامیان روی در و دیوار شهر نوشته بودند: جِئْنا لِنَبْقیٰ آمده‌ایم که بمانیم یزیدیان تاریخ چه به هم شبیه‌ند؛نه؟ به خیال خامشان ... #عروسها_در_صور_میمیرند
-زینب!تو هم با بشار خواهی رفت
این آرزوی باطلشان را به خط سیاه بر دیوار حرم نوشته بودند؛از تبار همان سیاه‌نوشت‌های خرمشهرِ پس از سقوط،که صدامیان روی در و دیوار شهر نوشته بودند:
جِئْنا لِنَبْقیٰ
آمده‌ایم که بمانیم
یزیدیان تاریخ چه به هم شبیه‌ند؛نه؟
به خیال خامشان برای شیرزن کربلا رجز می‌خواندند؛حرامیان شام که زینبیه را کوچه‌های بنی‌هاشم تصور می‌کردند و دمشق را مدینه و ضریح را فدک و حتمی زینب را فاطمه.
گویی زینب را،بی‌کس‌وکارتر از فاطمهٔ کوچه‌های بنی‌هاشم یافته بودند که به سرشان زد بر در منزلش بریزند و بقیعی ثانی بسازند از زینبیه.
البته که زینب بی‌‌حسن و حسین،زینب بی‌عباس،زینب بی‌حبیب و مسلم،زینبی تنهاست که می‌شود آجرهای حرمش را به یغما برد،شبکه از ضریحش دزدید،سنگ قبرش را به تاراج برد و گنبدش را فرو ریخت.
پس حرمله‌هایشان،هر بام تا شام،هرچه در چنته داشتند روانه حیاط و گنبد حرم کرده بودند تا شاید عمود خیمه زینب هم بخوابد.شاید خط‌و‌خشی،خسوفی بر هلال درخشان شیعی بیندازند؛هلالی خوش‌تراش و قدکشیده از دمشق تا منامه.
اما این‌بار عون و جعفرها،از پاکستان،از افغانستان،از لبنان،از عراق و از ایران خودشان را رسانده بودند به شام بلا تا نه خلخالی از پای زنی به‌درآید نه معجری از سری بیفتد،نه بازویی کبود شود،نه مویی پریشان شود،نه چادری خاکی.
*
سربلند،در حیاط حرم قدم می‌زدم،زیر آفتاب دلچسب پس از بارشِ بارانِ اسفندماه و به آرامشی گوش می‌دادم که گوش فلک را پرکرده بود.به زائرانی نگاه می‌کردم که سینه‌کش آفتاب،در‌ پناه دیوارهای حرم،نشسته و خوابیده،مشغول خواندن مصحف شریف بودند و تو چه می‌دانی لذت تابش خورشید روی پاهایت را وقتی به عمود زینب تکیه زدی؟وقتی دورتادور زینب،پر است از فدایی؛
وقتی دیگر نه از نهروانیان شام خبری است نه از رفث‌نویسی‌هایشان بر در و دیوار حرم.سر مار را کوبیده و چشم فتنه را درآورده بودیم؛مایی که تاریخ به‌مان یک پایان باشکوه بدهکار است.
*
من هم رویایی دارم
رویایم،برگشتن به این حیاط است،به این صحن،در یک نیمه‌ٔ رجب،حوالی بهار،با زبان روزه،در آخرین روز اعتکاف،نزدیک غروب
و برای بازگشت داوودهایی دعا کنیم که مادرانشان چشم‌انتظارند؛داوودهایی بی‌سر که جابه‌جای شام خفته‌اند؛
تا زینب دوباره به اسیری نرود..
تا کسی دوباره به کنیزی نرود..
*
دمشق،حرم حضرت زینب،اسفند سالی که خاطره شد.
Read more
 #ماه #شعبان  و ما از خودنگذشتیم ... خدایا تو از گناهان ما بگذر" ماه رجب  و شعبان هم از دستمون رفت ...
Media Removed
#ماه #شعبان  و ما از خودنگذشتیم ... خدایا تو از گناهان ما بگذر" ماه رجب  و شعبان هم از دستمون رفت و نزدیک به ماه خدا ، ماه مبارک رمضان می‌شویم . خوش به حال آنانی که توانستند از این دو ماه استفاده‌ی لازم را کرده و توشه‌ای برای ماه رمضان بر چینند .یکی از اعمال شریف و بسیار ارزشمندی که برای ماه شعبان ... #ماه #شعبان
 و ما از خودنگذشتیم ... خدایا تو از گناهان ما بگذر"

ماه رجب  و شعبان هم از دستمون رفت و نزدیک به ماه خدا ، ماه مبارک رمضان می‌شویم .

خوش به حال آنانی که توانستند از این دو ماه استفاده‌ی لازم را کرده و توشه‌ای برای ماه رمضان بر چینند .یکی از اعمال شریف و بسیار ارزشمندی که برای ماه شعبان ذکر شده ،مخصوص سه روز آخر این ماه می‌باشد .

بله ! درست متوجه شده‌اید .روزه‌ی سه روز آخر ماه شعبان و اتصال آن به ماه شریف رمضان .

این سه روز آخر شعبان می‌تواند فرصت خوبی باشد چه برای آنانی که از قافله عقب مانده‌اند و در طول دو ماه پیشواز برای ماه رمضان  کاری نکرده اند ، و چه برای آنانی که در طول این دو ماه در تکاپوی جمع آوری توشه برای رمضان بوده‌اند باشد، فرصت و توفیقی مجدد باشد .

#دوست #داران #امام #زمان #برای #فرج #آقا #سرور #عالم #دعا #کنیم
Read more
<span class="emoji emoji1f319"></span> حلول ماه رجب مبارک باد <span class="emoji emoji2705"></span> امام کاظم علیه‌السلام: رَجَبٌ شَهْرٌ عَظِيمٌ يُضَاعِفُ الله فيهِ الْحَسَنَاتِ ...
Media Removed
حلول ماه رجب مبارک باد امام کاظم علیه‌السلام: رَجَبٌ شَهْرٌ عَظِيمٌ يُضَاعِفُ الله فيهِ الْحَسَنَاتِ وَ يَمْحُو فِيهِ السَّيِّئَاتِ وَ مَنْ صَامَ يَوْماً مِنْ رَجَبٍ تَبَاعَدَتْ عَنْهُ النَّارُ مَسيرَةَ سَنَةٍ وَ مَنْ صَامَ ثَلاثةَ أيَّامٍ وَجَبَتْ لهُ الْجَنَّة. (ثواب‌الاعمال، ... 🌙 حلول ماه رجب مبارک باد ✅ امام کاظم علیه‌السلام:
رَجَبٌ شَهْرٌ عَظِيمٌ يُضَاعِفُ الله فيهِ الْحَسَنَاتِ وَ يَمْحُو فِيهِ السَّيِّئَاتِ وَ مَنْ صَامَ يَوْماً مِنْ رَجَبٍ تَبَاعَدَتْ عَنْهُ النَّارُ مَسيرَةَ سَنَةٍ وَ مَنْ صَامَ ثَلاثةَ أيَّامٍ وَجَبَتْ لهُ الْجَنَّة. (ثواب‌الاعمال، ص۵٣)

رجب ماه بزرگی است؛ خداوند در آن، کارهای نیک را دوچندان و گناهان را محو می‌کند. هرکه یک روز از رجب را روزه بدارد، آتش [جهنم] تا یک سال از او دور می‌شود؛ و هرکه سه روز را روزه بدارد، بهشت بر او واجب می‌گردد.

#آیت_الله_بهجت
#بهجت
#رجب
#ماه_رجب
#رجب_المرجب
#عبادت
#دعا
#روزه
#بندگی
#این_الرجبیون
#bahjat
#bahjat_com
#bahjat_ir
#ayatollah_bahjat
Read more
. مهر تو خار نخل هایم را رطب کرد ما را گدای اول #ماه_رجب کرد ای گریهء سجاده های نیمه شب ها اذن دخول ...
Media Removed
. مهر تو خار نخل هایم را رطب کرد ما را گدای اول #ماه_رجب کرد ای گریهء سجاده های نیمه شب ها اذن دخول اول ماه رجب ها #جواد_حيدري #ولادت_امام_باقر_علیه_السلام . . . سلام و شب بخیر همراهان عزیز ولادت با سعادت امام محمد باقر و حلول ماه #رجب_المرجب رو خدمتتون تبریک عرض میکنم . . ان شاالله ... .
مهر تو خار نخل هایم را رطب کرد
ما را گدای اول #ماه_رجب کرد
ای گریهء سجاده های نیمه شب ها
اذن دخول اول ماه رجب ها

#جواد_حيدري
#ولادت_امام_باقر_علیه_السلام
.
.
.
سلام و شب بخیر همراهان عزیز
ولادت با سعادت امام محمد باقر و حلول ماه #رجب_المرجب رو خدمتتون تبریک عرض میکنم .
.
ان شاالله ماهی پر از خیر و برکت معنوی باشه برامون ! خوش به سعادت اهل اعتکاف تو این ماه احتمالا امسال قسمت من نشه ! التماس دعا دارم از همه دوستان و همراهان گرامی .
.
.
#این_الرجبیون
#اینجا_رجب
#ماه_خوب_خدای_خوب
#ماه_وصل
#ماه_استغفار
#عیدتون_مبارک
#التماس_دعای_فرج
.
.
.
حدیث قدسی : ماه رجب را ریسمانی میان خود و بندگانم قرار دادم . هر کس که به آن چنگ زند به وصال من رسد .
#اللهم_ارزقنا
.
. .
Read more
. <span class="emoji emoji23ea"></span>در روز عرفه امام زمان(عج) هم در صحرای عرفات همراه با حاجی ها، دعای عرفه می خواند. التماس دعا از ...
Media Removed
. در روز عرفه امام زمان(عج) هم در صحرای عرفات همراه با حاجی ها، دعای عرفه می خواند. التماس دعا از همه دوستان گرامی ________ ️امروز آخرین فرصت... . در روایات داریم اگر کسی در ماه رجب و شعبان و ماه مبارک رمضان و لیالی قدر آمرزیده نشد ، آخرین فرصتش روز عرفه است... . دوستان روز عرفه است و وقت ... .
⏪در روز عرفه امام زمان(عج) هم در صحرای عرفات همراه با حاجی ها، دعای عرفه می خواند.
التماس دعا از همه دوستان گرامی
________
♦️امروز آخرین فرصت...
.
🍃در روایات داریم اگر کسی در ماه رجب و شعبان و ماه مبارک رمضان و لیالی قدر آمرزیده نشد ، آخرین فرصتش روز عرفه است...
.
🍃دوستان روز عرفه است و وقت دعای عرفه امام حسین(ع)، باز هم ارباب به کمک جاماندگان آمده...
.
💝 روز نهم ذیحجه است 💝
.
🌕 روز نهم ذیحجه، روز عرفه و از اعياد بزرگ است، گرچه به اسم عيد ناميده نشده و روزى است كه خدا بندگانش را به عبادت و طاعت خويش دعوت كرده و سفره هاى جود و احسانش را براى آنان گسترده، و شيطان در اين روز خوارتر و حقيرتر، و رانده تر و خشمناك تر از روزهاى ديگر است.
.
❇️روايت شده كه حضرت زين العابدين عليه السّلام در روز عرفه صداى سائلى را شنيد كه از مردم درخواست كمك می كرد، به او فرمود:
.
✳️واى بر تو، آيا در اين روز از غير خدا درخواست می كنى؟ .
⏪و حال آنكه براى بچه هاى در رحم، در اين روز اميد می رود، كه فضل خدا شامل حالشان گردد، و سعادتمند شوند.
Read more
 #happy #new #year #حول #حالنا #الی #احسن #الحال باز #سال #جدید و‌ گذشت یک سال دیگر.. یک سالی که برای ...
Media Removed
#happy #new #year #حول #حالنا #الی #احسن #الحال باز #سال #جدید و‌ گذشت یک سال دیگر.. یک سالی که برای من پر از تجربه و پر از #اتفاقات عالی در کنارش اتفاقات بدی که‌ باعث شد‌ از اتفاقات خوب لذت زیادی ببرم خدایا شکرت که با من بودی و هوامو داشتی..خطاهایم کمتر و تجربیاتم بیشتر.. خدایا ممنونم که آدم های ... #happy #new #year #حول #حالنا #الی #احسن #الحال
باز #سال #جدید و‌ گذشت یک سال دیگر..
یک سالی که برای من پر از تجربه و پر از #اتفاقات عالی در کنارش اتفاقات بدی که‌ باعث شد‌ از اتفاقات خوب لذت زیادی ببرم خدایا شکرت که با من بودی و هوامو داشتی..خطاهایم کمتر و تجربیاتم بیشتر..
خدایا ممنونم که آدم های اطرافم واقعا آدمند و بودنشان بهم انگیزه و اشتیاق میده و #شکرت که همیشه در کنارم هستند و در راهم همراهم هستند..
#خدایا ممنونم بابت همه نعمت ها و سلامتی که بهم دادی..ممنونم که همیشه با من هستی و هوامو داری..
خدای من در مسیر جدیدی که در روزهای آخر سال ۹۶ سر راهم قرار دادی با من باش و کمکم کن...
خدای من در این سال که شروع آن مصادف با ماه مبارک رجب بود "حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال" برای من ، خانوادم ، عزیزانم ، دوستانم و همه مردم عزیز که نیاز به تحولی در زندگیشان دارند.. "عزیزی بهم گفت در این سال شاد باشم منم برای همگی دعا میکنم در این سال دلهاشون شاد باشد ...سال جدید را به همه عزیزانم و‌ دوستانم تبریک میگم"
Read more
ترجمه آزاد از دعای ویژه ماه رجب: خدایا یک کوچولو دعا میکنیم یک دنیا نعمت می دهی. هرکس و ناکسی به در ...
Media Removed
ترجمه آزاد از دعای ویژه ماه رجب: خدایا یک کوچولو دعا میکنیم یک دنیا نعمت می دهی. هرکس و ناکسی به در خانه ات بیاید رد نمیکنی. از آن مهمتر، برای کسی که اصلا به تو نگاه نمی کند و به در خانه ات هم نمی آید، هم کم نمی گذاری. مهربانی ورحمتت شامل همه است. گزینش نداری. لبخند مهر آمیزت به همه بندگانت یک سان است. ما ... ترجمه آزاد از دعای ویژه ماه رجب:
خدایا یک کوچولو دعا میکنیم یک دنیا نعمت می دهی.
هرکس و ناکسی به در خانه ات بیاید رد نمیکنی.
از آن مهمتر، برای کسی که اصلا به تو نگاه نمی کند و به در خانه ات هم نمی آید، هم کم نمی گذاری.
مهربانی ورحمتت شامل همه است. گزینش نداری.
لبخند مهر آمیزت به همه بندگانت یک سان است.
ما امشب چشممان به درگاهت افتاده. همه خوبی های دنیا را برای ما ارزانی بدار.
اعطنی بمسئلتی ایاک جمیع خیرالدنیا و الاخره.
شب جمعه وشب دعا. التماس دعا
Read more
<span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji26a0"></span>️ تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است ‌ <span class="emoji emoji1f530"></span> رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز ...
Media Removed
️ تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است ‌ رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است ... 🚨⚠️ تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است

🔰 رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند.

🔻 حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم ایستادگی مسئولان بر اهداف اسلام و جمهوری اسلامی، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی» که عامل ایستادگی، و برای مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خداست.

🔹️ایشان با یادآوری روحیه انقلابی و خدمتگزارانه حاکم بر مدیران کشور در دهه ۶۰، خطاب به مسئولان خاطرنشان کردند: آیا آن احساسات و رفتارهای تحسین‌برانگیز را به یاد دارید؟ آیا آن بی‌اعتنایی به مال دنیا و اهتمام به خدمت را به‌یاد دارید؟ اشکال کار این است که گاهی آن ارزشها فراموش می‌شود.

🔹 رهبر انقلاب اسلامی راه جلوگیری از مبتلا شدن به غفلت و سقوط تدریجی را مراقبه خواندند و افزودند: همه ما مسئولان در جمهوری اسلامی احتیاج به تعمیر قلب خود داریم زیرا جمهوری اسلامی بر اساس اهداف و آرمان‌های مهمی همچون توحید و شریعت الهی، عدالت، آزادی و استقلال بوجود آمده و با حکومت‌های متعارف در دنیا متفاوت است.

🔹 حضرت آیت الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان با تأکید بر لزوم ساماندهی فضای کسب و کار به‌عنوان زیربنای اقتصاد کشور، افزودند: انجام این کار جزو وظایف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است و آن ستاد نیز پیگیر حل مشکلات است اما باید کار با نیرو و انگیزه جوانانه دنبال و پیگیری شود.

🔹ایشان همچنین با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی به مطالبه ای عمومی، گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم « #حرام_شرعی» است و نباید انجام شود.

🔺رهبر انقلاب اسلامی افزودند: متصدیان کار در دستگاههای دولتی و قضایی مراقبت کنند تا حریم داخلی زندگی مردم و اسرار آنها محفوظ بماند.۹۷/۱/۲۰

‌‌‌‌‌‌‌‌_____
#khamenei
#khamenei_face
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#رهبر_انقلاب
#خامنه_ای
#آرامش_امت
#الخامنئي
#خامنئي
#رهبری
#خامنه_ای_دات_آی_آر
#خامنه_اي
#آیت_الله_خامنه_ای
#امام_خامنه_ای
#سید_علی_خامنه_ای #انقلاب #آقا #امام_زمان #اسلام #ایران‌ #مدافعان_حرم #ولایت #شیعه #امام_حسین #شهید #شهادت
Read more
 #shaybelkhaziib اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ ...
Media Removed
#shaybelkhaziib اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُم اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ... #shaybelkhaziib
اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى
حَلَّتْ بِفِناَّئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ
اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ
وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُم
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ
وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن
.
بـســم رب الحســـین علـیه الـسـلام
.
📆۲۸ رجب؛ سالروز حرکت امام حسین (ع) از مدینه به سمت مکه... 🐪
.
شنیده‌ام که بار سفر می‌بندی، با همه اهل و عیال!
چه کند این شهر بدون پنجمین نفر؟
اما آنجا وعده‌ای گذاشته‌ای و راهی شده‌ای؛
سلام مرا به زینب برسان و سایه سرش باش؛
سفرت به سلامت حسین جان...
می‌آید ای دل منزل به منزل...
.
.
#همہ_آرزومہ_دیدڹ_یہ_حــــرم...
.
.
#زيارت_عاشورا_خواندنِ_روزانه_را_امتحان_كنيد...
.
.
#✋امیری_حـســیـن_و_نعم_الامیر✋
#التماس_دعا
#کربلا
#شيب_الخضيب____
#يــا_عــلــے_مــــدد👋
@shaybelkhaziib
@zeynabiiiye
Read more
Loading...