Loading Content...

رده بندی قرار گرفته

Unique profiles
11
Most used tags
Total likes
0
Top locations
نیشابور بزرگ, انتشارات رهنما
Average media age
660.1 days
to ratio
12
از سوی فدراسیون جهانی تکواندو؛  رنکینگ المپیکی آگوست اعلام شد   فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ...
Media Removed
از سوی فدراسیون جهانی تکواندو؛  رنکینگ المپیکی آگوست اعلام شد   فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ورزشکاران را در ماه آگوست اعلام کرد که امتیازات این رنکینگ تا پایان مسابقات ماه جولای 2018 محاسبه شده است. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی رنکینگ المپیکی ... از سوی فدراسیون جهانی تکواندو؛ 
رنکینگ المپیکی آگوست اعلام شد 


فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ورزشکاران را در ماه آگوست اعلام کرد که امتیازات این رنکینگ تا پایان مسابقات ماه جولای 2018 محاسبه شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه "آگوست" را اعلام کرد؛ امتیازات این رده‌بندی تا پایان مسابقات ماه "جولای"محاسبه شده است.

در اين رنكينگ امتيازات ماه "جولای" سال 2014 به طور كل از جدول رده‌بندي حذف و از امتیازات ماه های دیگر از این سال 75 در صد کم شده است؛ امتيازات 2015، 50 درصد (ماه "جولای" 75 درصد)؛ امتیازات 2016، 25 درصد(ماه "جولای" 50 درصد) كاهش پیدا کرده و از امتیازات ماه "جولای" سال 2017 نیز 25 درصد کسر شده است. **ملی‌پوشان تکواندو کشورمان در گروه مردان پس از بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا تاکنون در هیچ رویدادی حضور پیدا نکرده‌اند اما در گروه زنان نمایندگان کشورمان در تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی شرکت کرده و موفق به کسب 5 مدال رنگارنگ شدند.

در رده‌بندی اعلام شده، فرزان عاشورزاده نماینده وزن اولی کشورمان با 289/04 امتیاز جایگاه خود در رده پنجم حفظ کرده و آرمین هادی‌پور دیگر نماینده ایران در وزن نخست با 243/35 در رده هفتم قرار دارد.

در وزن 68- کیلوگرم ابوالفضل یعقوبی با 167/43 امتیاز همچنان در رده چهاردهم قرار گرفته است؛ مهدی خدابخشی نماینده وزن 80- کیلوگرم کشورمان 186/81 امتیاز رده شانزدهم را به خود اختصاص داده است. سجاد مردانی تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم نیز با 273/40 امتیاز همچنان در رده ششمی قرار دارد.

اما در گروه زنان ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم با 98/82 امتیاز رده سی و هفتم را به نام خود ثبت کرده و مبینا نژاد دیگر نماینده تکواندو ایران در این وزن با 80 امتیاز در جایگاه پنجاه و یکم قرار گرفته است.

کیمیا علیزاده نماینده وزن 67- کیلوگرم با 82/42 امتیاز جایگاه چهل و یکم را در اختیار دارد و ملیکا میرحسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن که در تورنمنت کره‌جنوبی موفق به کسب مدال طلا شد با 48/07 امتیاز و 27 پله صعود در جایگاه شصت و شش قرار دارد.
در سنگین وزن زهرا پوراسماعیل با ۱۰۱/۲۱ در رده سی و اکرم خدابنده با ۶۹/۵۸ در رده چهل و پنجم قرار دارند
Read more
پیام سپاهانی‌ها به باند اصفهانی‌ها؛ شر مرسان خیر پیشکش! در 6 هفته گذشته از لیگ برتر تصمیمات اشتباه ...
Media Removed
پیام سپاهانی‌ها به باند اصفهانی‌ها؛ شر مرسان خیر پیشکش! در 6 هفته گذشته از لیگ برتر تصمیمات اشتباه داوری علیه دو تیم اصفهانی امتیازات زیادی را از آن‌ها گرفته است و تیم سپاهان 6 امتیاز تاکنون از امتیازات داوری متضرر شده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس پنج‌شنبه هفته گذشته هفته ... پیام سپاهانی‌ها به باند اصفهانی‌ها؛ شر مرسان خیر پیشکش!

در 6 هفته گذشته از لیگ برتر تصمیمات اشتباه داوری علیه دو تیم اصفهانی امتیازات زیادی را از آن‌ها گرفته است و تیم سپاهان 6 امتیاز تاکنون از امتیازات داوری متضرر شده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس پنج‌شنبه هفته گذشته هفته ششم لیگ برتر فوتبال برگزار شد و تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن به مصاف حریفان خود رفتند که سپاهان با تساوی 2 بر 2 مقابل پارس جنوبی جم متوقف شد و ذوب‌آهن 2 بر 1 برابر پدیده شکست را پذیرا شد.
مهم‌ترین باز‌خورد‌هایی که سرمربیان دو تیم اصفهانی در کنفرانس خبری بعد از این 2 بازی داشتند، اشتباهات داوری علیه تیمشان بود که سبب عدم نتیجه‌گری سبز و زرد‌های اصفهان شده است؛ البته پر واضح است که قلعه‌نویی و نمازی حرف اشتباهی نزده‌اند و کاملا حق دارند از تصمیمات داوری گله‌مند باشند.
اگر به کارشناسی داوری بازی طلایی‌پوشان و پارس جنوبی نگاهی بیندازیم متوجه فاجعه داوری در این بازی می‌شویم، زمانی که مشخص می‌شود غیر از این‌که گل صحیح سپاهان به اشتباه مردود شد، گل اول پارس جنوبی خطا بوده و پنالتی این تیم که منجر به گل دوم شد نیز صحیح نبوده است؛ در این صورت سپاهان باید این بازی را با نتیجه 3 بر صفر به سود خود پایان می‌داد.
در بازی ذوب‌آهن و پدیده هم که در فولادشهر برگزار شد، سبز‌پوشان در حالی که در دقایق پایانی سخت به دنبال گل تساوی بودند، پنالتی صد درصدی برایشان گرفته نمی‌شود تا با دست خالی زمین بازی را ترک کنند.
اشتباهات داوری علیه تیم‌های اصفهانی و مخصوصا سپاهان فقط به همین بازی محدود نمی‌شود، بازی هفته دوم لیگ برتر برابر سپیدرود و اخراج نشدن گلر رشتی‌ها در ابتدای نیمه دوم شاید به دلیل برد پر‌گل طلایی‌پوشان در آن دیدار حساسیتی ایجاد نکرد.
بازی هفته سوم طلایی‌پوشان در ورزشگاه خانگی و مقابل چشم 15 هزار هوادار اما شرایط دیگری داشت و اخراج نشدن مدافع پیکان در دقیقه 18 که می‌توانست آبستن حوادث زیادی در آن بازی شود، عصبانیت سپاهانی‌ها را به دنبال داشت؛ همچنین در بازی هفته چهارم 2 پنالتی محرز بازیکنان ذوب‌آهن برای سپاهان گرفته نشد تا امتداد تصمیمات عجیب داوری به ضرر طلایی‌پوشان قطع نشود.
با یک حساب سر‌انگشتی می‌توان امتیازات از دست رفته سپاهان در همین 6 هفته ابتدایی آن هم به دلیل داوری ضعیف در بازی‌های این تیم را محاسبه کرد، در این صورت سپاهان باید اکنون 16 امتیازی و بالاتر از تیم پدیده در صدر جدول رده‌بندی قرار داشته باشد.
Read more
تیم فوتبال سپاهان با شکست برابر استقلال خوزستان ضعیف‌ترین عملکرد خود در تاریخ ۱۷ ساله لیگ برتر را ...
Media Removed
تیم فوتبال سپاهان با شکست برابر استقلال خوزستان ضعیف‌ترین عملکرد خود در تاریخ ۱۷ ساله لیگ برتر را رقم زد. تیم فوتبال سپاهان در پایان هفته بیست و نهم با ۲۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد و از حیث میانگین امتیازی ضعیف‌ترین عملکرد خود را در تاریخ لیگ برتر آن هم یک هفته به پایان رقابت‌ها ... تیم فوتبال سپاهان با شکست برابر استقلال خوزستان ضعیف‌ترین عملکرد خود در تاریخ ۱۷ ساله لیگ برتر را رقم زد.

تیم فوتبال سپاهان در پایان هفته بیست و نهم با ۲۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد و از حیث میانگین امتیازی ضعیف‌ترین عملکرد خود را در تاریخ لیگ برتر آن هم یک هفته به پایان رقابت‌ها رقم زده است.

سپاهان در حال حاضر با ۲۹ امتیاز از ۲۹ بازی، میانگین یک امتیاز از هر بازی دارد و حتی اگر در بازی بعد برابر استقلال پیروز هم شود به میانگین امتیاز ۱.۰۶ می‌رسد؛ حال آنکه ضعیف‌ترین میانگین امتیازی سپاهان در تاریخ لیگ برتر به فصل چهارم بازمی‌گردد که سپاهان در پایان بازی‌ها با کسب ۳۵ امتیاز به میانگین امتیاز ۱.۱۷ رسید.

از لحاظ رتبه‌ای اما بدترین فصل سپاهان فصل پانزدهم است که در لیگ ۱۶ تیمی به رتبه یازدهم رسیدند، اما امسال سپاهان در فاصله یک هفته تا پایان رقابت‌ها در رتبه چهاردهم قرار دارد و حتی پیروزی برابر استقلال هم بعید است رتبه آنها را بهتر از یازدهم کند.

سپاهانِ لیگ هفدهم که با وعده قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی بسته شد حالا بدترین تیم لیگ برتر پس از دو تیم سقوط کرده لقب گرفته است. تصمیمات و انتخاب‌های اشتباه دست اندرکاران سپاهان در طول ۳ فصل باعث شد تیم قهرمان لیگِ چهاردهم، در پایان لیگ هفدهم در رتبه چهاردهم، پایین تر از تیم‌هایی مثل استقلال خوزستان و سپیدرود قرار بگیرد که نه پول درستی خرج می‌کنند و نه تکلیف مالکیت‌شان مشخص است.
#هواداران_سپاهان ↙️
🆔 @sepahanfc.ir
.
🆔 @sepahanfc.photo

#سپاهان #سایت_هواداران_سپاهان #سپاهان_اف_سی
#سایت_هواداران_سپاهان_اصفهان #هواداران_سپاهان #احسان_حاج_صفی #هادی_عقیلی
#شهید_خبر
#شهید_محسن_خزایی #نود
#sepahan #sepahanfc #sepahan_fc #sepahanfcofficial
Read more
پاسپورت کدام کشورها بیشترین اعتبار را دارد؟ - شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه کشورهایی ...
Media Removed
پاسپورت کدام کشورها بیشترین اعتبار را دارد؟ - شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه کشورهایی دارای پاسپورت معتبرتری هستند و به چند تا کشور بدون ویزا می توان سفر کرد. . . - وب‌سایت Passport Index این امکان را فراهم کرده که با پاسپورت کشورهای مختلف دنیا و میزان اعتبارشان آشنا شوید. جالب است ... پاسپورت کدام کشورها بیشترین اعتبار را دارد؟ - شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه کشورهایی دارای پاسپورت معتبرتری هستند و به چند تا کشور بدون ویزا می توان سفر کرد.
.
. - وب‌سایت Passport Index این امکان را فراهم کرده که با پاسپورت کشورهای مختلف دنیا و میزان اعتبارشان آشنا شوید. جالب است بدانید سنگاپور، آلمان و سوئد به ترتیب قوی‌ترین پاسپورت‌ها و افغانستان، عراق و پاکستان ضعیف‌ترین پاسپورت‌ها را دارند. .
. - پاسپورت ایندکس وب‌سایتی ساده است که پاسپورت‌های کشورهای مختلف را جمع‌آوری کرده و آنها را رتبه‌بندی می‌کند. این وب‌سایت اطلاعات خود را بر اساس داده‌های آژانس بین‌المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) تهیه و تدوین می‌کند. . .
. - امتیازی که هر گذرنامه کسب می‌کند، بر این اساس است که صاحب آن به چند کشور، بدون نیاز به روادید می‌تواند سفر کند. هر چه این امتیاز بالاتر باشد بدین معنا است که آن پاسپورت قدرتمندتر است. - سنگاپور با کسب نمره ۱۵۹ در رده‌ی اول قرار دارد و افغانستان هم با نمره ۲۲ در انتهای این رتبه‌بندی قرار گرفته است.
🌐 www.Ghasrangasht.com

#قصران_گشت #ویزا #پاسپورت #پیکاپ_ویزا #پیکاپ #تور #سفر #مسافرت
Read more
جدیدترین رده بندی تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه جولای 2018) از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی ...
Media Removed
جدیدترین رده بندی تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه جولای 2018) از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام شد. آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی ایرا در رده سوم جهان و اول آسیا قرار دارد. بر همین اساس تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل با 3620 امتیاز، پرتغال با ... جدیدترین رده بندی تیم های ملی فوتبال
ساحلی جهان (ماه جولای 2018) از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام شد.
آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی ایرا در رده سوم جهان و اول آسیا قرار دارد.
بر همین اساس تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل با 3620 امتیاز، پرتغال با 2867 امتیاز، ایران با 2488 امتیاز، روسیه با 2340 امتیاز و ایتالیا با 1962 امتیاز در رده های اول تا پنجم رده بندی جهانی ایستادند.
ضمن اینکه ساحلی بازان کشورمان با 2488 امتیاز و اختلاف زیادی نسبت به سایر تیم های قاره ، عنوان اول آسیا را یدک می کشند و پس از آن تیم های ژاپن (1188 امتیاز) ، امارات (1096 امتیاز) ، عمان (768 امتیاز) و لبنان (529 امتیاز) در رده های دوم تا پنجم آسیا قرار گرفته اند.
Read more
به گزارش #خبرنگار #مهر به نقل از #رویترز ، با توجه به بررسی های انجام گرفته از سوی کارشناسان اقتصادی ...
Media Removed
به گزارش #خبرنگار #مهر به نقل از #رویترز ، با توجه به بررسی های انجام گرفته از سوی کارشناسان اقتصادی از مراکز #مالی جهان مشخص شد که علیرغم درگیر بودن #بریتانیا با موضوع #برگزیت ، #لندن همچنان در بالاترین فهرست جذاب ترین مرکز مالی جهان قرار دارد. این در حالی است که #نیویورک در رتبه دوم قرار گرفته: ... به گزارش #خبرنگار #مهر به نقل از #رویترز ، با توجه به بررسی های انجام گرفته از سوی کارشناسان اقتصادی از مراکز #مالی جهان مشخص شد که علیرغم درگیر بودن #بریتانیا با موضوع #برگزیت ، #لندن همچنان در بالاترین فهرست جذاب ترین مرکز مالی جهان قرار دارد.

این در حالی است که #نیویورک در رتبه دوم قرار گرفته: اما نکته قابل توجه این است که فاصله این دو شهر به لحاظه امتیازی ۲۴ است و بیشترین اختلاف از سال ۲۰۰۷ میلادی به بعد تلقی می شود. از جمله ملاک های در نظر گرفته شده برای این ارزیابی به مسئله زیرساخت ها و دسترسی به نیروی کار ماهر در شهرهای مختلف جهان بر می گردد. شهرهای نیویورک، #هنگ_کنگ و #سنگاپور بعداز لندن به ترتیب حائز رتبه دوم تا چهارم شدند. نکته قابل توجه در این رده بندی این است که بر خلاف نگرانی برخی از سیاستمداران و کارشناسان اقتصادی از آینده بازار مالی بریتانیا در دوره #پسابرگزیت ، همچنان لندن در صدر فهرست «مرکز هاب مالی» جهان قرار گرفته است. دلیل کاهش اختلاف امتیازی نیویورک و لندن به ترس و نگرانی از آینده آمریکا در حوزه تجارت بر می گردد که از جمله می توان به سیاست های «دونالد ترامپ» در بحث و بازبینی پیمان « #ترانس_پسفیک » و « #نفتا » اشاره کرد.

در این گزارش #فرانکفورت که به گفته برخی از بانک های مستقر در لندن می تواند مقصد بعدی آنها در دوره برگزیت باشد، در رتبه یازدهم و دوبی در مکان سی ام قرار گرفته است.
Read more
آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه ژوئن 2018) اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان ...
Media Removed
آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه ژوئن 2018) اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان همچنان بر بام آسیا و در رده سوم جهان قرار دارد. بر همین اساس تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل با 3813 امتیاز، پرتغال با 3344 امتیاز، ایران با 2626 امتیاز، روسیه با 2610 امتیاز و ایتالیا با 2212 امتیاز ... آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی
جهان (ماه ژوئن 2018) اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان همچنان بر بام آسیا و در رده سوم جهان قرار دارد.

بر همین اساس تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل با 3813 امتیاز، پرتغال با 3344 امتیاز، ایران با 2626 امتیاز، روسیه با 2610 امتیاز و ایتالیا با 2212 امتیاز در رده های اول تا پنجم رده بندی جهانی ایستادند.

ضمن اینکه ساحلی بازان کشورمان با 2626 امتیاز با اختلاف زیادی نسبت به سایر تیم ها بر بام آسیا قرار دارند و پس از آن تیم های ژاپن (1284 امتیاز) ، امارات (1096 امتیاز) ، عمان (733 امتیاز) و لبنان (529 امتیاز) در رده های دوم تا پنجم آسیا قرار گرفته اند
Read more
. ﷽ . مهمترین بخش‌های مصاحبه خبرگزاری فارس با امیر دریادار سیاری / قسمت اول . سوال: شما در نیروی ...
Media Removed
. ﷽ . مهمترین بخش‌های مصاحبه خبرگزاری فارس با امیر دریادار سیاری / قسمت اول . سوال: شما در نیروی دریایی یک مورد خاص و به عنوان اولین تکاور، فرمانده نیروی دریایی بودید و در ستاد آجا هم بعد از مدت‌ها، فرماندهی غیر از فرماندهان نیروی زمینی انتخاب شده است. این تغییرات با چه منظور و هدف بوده؟ . پاسخ: من ... .

.
مهمترین بخش‌های مصاحبه خبرگزاری فارس با امیر دریادار سیاری / قسمت اول
.
سوال:
شما در نیروی دریایی یک مورد خاص و به عنوان اولین تکاور، فرمانده نیروی دریایی بودید و در ستاد آجا هم بعد از مدت‌ها، فرماندهی غیر از فرماندهان نیروی زمینی انتخاب شده است. این تغییرات با چه منظور و هدف بوده؟
.
پاسخ:
من در نیروی دریایی از زمانی که مسئولیت پذیرفتم و از حوزه تکاوری جدا شدم، تمام مشاغلی که کسب کردم، همین شاخصه را داشت. یعنی برای اولین بار بود که فردی از رسته تکاوری آن را کسب می‌کرد. من جانشین و فرمانده منطقه دریایی، جانشین معاون هماهنگ کننده ارتش، بعد جانشین و سپس فرمانده نیروی دریایی شدم و طولانی‌ترین زمان فرماندهی نیروی دریایی را در حدود ۱۱ سال داشتم. سپس به ستاد آجا آمدم.
لذا این را برای خود توفیق و اعتماد سلسله مراتب می‌دانم و تلاش کردم این اعتماد را حفظ کنم. تدبیر فرماندهی معظم کل قوا این بود که مسئولین ستاد ارتش بایستی متشکل از مجموعه نیروها باشند. حالا هر نیرویی بنا به وزنی که دارد تعدادش بیشتر می‌شود. مثلا بالاترین وزن فرماندهان را از نظر آماری و ارقامی در نیروی زمینی داریم که می‌بینیم تعداد افراد بیشتری از این نیرو در ستاد آجا هستند و بعد نیروی هوایی، دریایی و پدافند هستند که در یک رده قرار می‌گیرند و در ستاد ارتش حضور دارند.
لذا این تدبیر را امیر سرلشگر موسوی به خوبی اجرا کردند و تاکید کردند در رده معاونت‌ها حتما از همه نیروها بنا به وزن‌شان حضور داشته باشند و الآن در معاونت‌ها، ادارات تابعه، ستادها و سازمان‌های ارتش این تقسیم‌بندی صورت گرفته و از همه نیروها به صورت ترکیبی در آن حضور دارند. اگر به جلسات ما نیز دقت کنید می‌بینید که انواع رنگ لباس‌های ارتش در آن حضور دارند و معنای واقعی ستاد ارتش را نشان می‌دهند.
.
#ژنرال_سپیدپوش_دریاهای_ایران
#امیر_دریادار_حبیب_الله_سیاری
#نیروی_دریایی_نیروی_راهبردی
#ما_مرد_دریاهای_سختیم
#خوشتیپ_ترین_فرمانده
#راه_ما_راه_حسین_است
#نظریه_بازگشت_به_دریا
#مسیح_نیروی_دریایی
#موفق_ترین_فرمانده
#فرمانده_عاشورایی
#مجاهدان_خاموش
#دیپلماسی_دریایی
#توسعه_دریامحور
#فرمانده_مردمی
#فرمانده_جهادی
#پرچمدار_مکران
#تکاور_خرمشهر
#امیر_دلها
Read more
<span class="emoji emoji1f4d9"></span>عنوان کتاب: Dolphin Readers <span class="emoji emoji1f4dd"></span>مولف: Craig Wright <span class="emoji emoji1f4da"></span>انتشارات: Oxford #رهنما #داستان_سطح بندی ...
Media Removed
عنوان کتاب: Dolphin Readers مولف: Craig Wright انتشارات: Oxford #رهنما #داستان_سطح بندی #معرفی_کتاب خواندن با ارزش ترین ابزار یادگیری در همه رده های سنی است که به زبان آموز کمک می کند علاوه بر افزایش دایره لغات خود لغاتی که از قبل می دانسته را به بهترین روش مرور کند. مجموعه داستان های ... 📙عنوان کتاب: Dolphin Readers
📝مولف: Craig Wright 📚انتشارات: Oxford
#رهنما #داستان_سطح بندی
#معرفی_کتاب
📌خواندن با ارزش ترین ابزار یادگیری در همه رده های سنی است که به زبان آموز کمک می کند علاوه بر افزایش دایره لغات خود لغاتی که از قبل می دانسته را به بهترین روش مرور کند. مجموعه داستان های سطح بندی شده Dolphin Readers در پنج سطح (Starter-4)برای کودکان رده سنی 7 تا 10 سال مناسب است.
مجموعه حاضر در هر سطح شامل 8 داستان متنوع در چهار موضوع اصلی گرامر، علوم، طبیعت، و جهان پیرامون می شود. فایل صوتی با لهجه امریکن و کتاب کار که همراه کتاب اصلی قرار گرفته است روند اموزش زبان را تسهیل و موجب تقویت هر چهر مهارت اصلی خصوصا مهارت شنیداری زبان آموزان می شود. همچنین وجود دیکشنری تصویری در هر کتاب یادگیری لغات جدید را بدون نیاز به معنی فارسی برای زبان اموز ممکن می سازد . از این مجموعه می توان بصورت مجزا و یا در کنار دیگر کتب اموزشی جهت تقویت و یادگیری زبان استفاده کرد. ​ #معرفی_کتاب #انتشارات_رهنما
# Dolphin_Readers
📌Dolphins are interactive graded readers specially designed to make developing language skills fun for younger learners. Full-colour illustrations and cross-curricular content stimulate students' interest and maintain their attention, while carefully graded English introduces them to new language points in an entertaining context. Integrated activities for every page of story text encourage students to practise newly acquired language skills.
#English #Readers
#Rahnama_Press
#خرید_آنلاین #تخفیف #30درصدی
خرید_اینترنتی
کانال انتشارات رهنما
به ما بپیوندید
Read more
شما را با حیوان آزاری دیگری آشنا میکنیم؛ تتو روی بدن حیوانات! جنایتی که در رده بندی ظلم به حیوانات قرار گرفته است و برخی از سلبریتی ها برای معروفیت و برخی برای توجه و برخی تتوکارها برای تمرین این ظلم را روی حیوانات میکنند، مبارزه برای مقابله با این ظلم توسط فعالین حقوق حیوانات مانند این ویدیو گاه مثمرثمر ... شما را با حیوان آزاری دیگری آشنا میکنیم؛ تتو روی بدن حیوانات! جنایتی که در رده بندی ظلم به حیوانات قرار گرفته است و برخی از سلبریتی ها برای معروفیت و برخی برای توجه و برخی تتوکارها برای تمرین این ظلم را روی حیوانات میکنند، مبارزه برای مقابله با این ظلم توسط فعالین حقوق حیوانات مانند این ویدیو گاه مثمرثمر میشود و صفحه منتشر کننده تصویر بسته و جریمه میشود اما همیشه هم مجرمین مشخص و پیدا نمیشوند. به امید رهایی حیوانات از بند و زندانی به نام نسان
#با_حیوانات_مهربان_باشیم
#مهربانی_با_حیوانات
#animalrights
#iranian_animal_rights
#reacuedog
#animalcruelty
#tatoo
#سگ #گربه #پت #حیوانات #حمایت_از_حیوانات #حیوان_آزاری #واگذاری #باغ_وحش #حامی_حیوانات #سگ_کشی #حامیان_حیوانات #دامپزشک #دامپزشکی ️ #حیات_وحش #محیط_زیست #اسب #شورای_شهر #حقوق_حیوانات #تتو
Read more
. گروه مستند اسب بخار در اسفند سال ۱۳۹۶، نظرسنجی خودرویی را با ۲۰ بخش ترتیب داد تا مخاطبان بتوانند ...
Media Removed
. گروه مستند اسب بخار در اسفند سال ۱۳۹۶، نظرسنجی خودرویی را با ۲۰ بخش ترتیب داد تا مخاطبان بتوانند با توجه به الگوهای مختلف محبوبترین خودرو را از نگاه خود انتخاب کنند. مبنا این نظرسنجی قابلیت خرید خودرو در سال گذشته بود و باید مشتریان می توانستند حداقل برای خودروهای معرفی شده مرحله ثبت نام را ... .
گروه مستند اسب بخار در اسفند سال ۱۳۹۶، نظرسنجی خودرویی را با ۲۰ بخش ترتیب داد تا مخاطبان بتوانند با توجه به الگوهای مختلف محبوبترین خودرو را از نگاه خود انتخاب کنند.

مبنا این نظرسنجی قابلیت خرید خودرو در سال گذشته بود و باید مشتریان می توانستند حداقل برای خودروهای معرفی شده مرحله ثبت نام را با آگاهی از قیمت قطعی طی نمایند. این قاعده در بسیاری از رسانه های دنیا وجود دارد که معرفی و قابلیت رزرو مالکیت نیز جز معیارهای انتخاب خودرو سال قرار می گیرد.
دومین نظرسنجی عمومی محبوبترین خودرو سال اسب بخار نشان می دهد که تا حدی نسبت به دوره گذشته نگاه عموم به برخی برندها و خودروها تغییر کرده و همچنین گاهی خلاف نظر و پیش بینی کارشناسان، جامعه آماری رفتار خود را نشان داده است. در لحظه جمع بندی این نظر سنجی مجموع ۱۴۸ هزار و ۱۰۸ رای برای ۲۰ بخش جمع آوری شد. با توجه به شرایط شرکت در نظرسنجی، احتمال استفاده از چند IP برای افراد مقدور است. اما این اتفاق برای تمام افراد برابر بوده و لذا شرایط برای شرکت کنندگان نظرسنجی طبق عرف دنیای وب ثابت فرض شده است.
.
۱۵- ام وی ام ۳۱۵h، محبوبترین خودرو در بخش هاچبک و هاچبک کراس رده قیمتی ۴۰ تا ۷۰ میلیون تومان

از نگاه مخاطبان اسب بخار، ام وی ام ۳۱۵h توانسته تا با ۳۵% آرا جایگاه نخست را به دست آورد. همچنین رنو ساندرو استپ وی نیز با ۲۱% درصد آرا در جایگاه بعدی قرار گرفته است. پژو ۲۰۷i نیز با ۱۲ درصد آرا در جایگاه سوم حضور دارد.
.
نظر شما چیه ؟

#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #نظرسنجی_اسب_بخار #بهترین_خودرو_سال۹۶ #نظر_سنجی #ام_وی_ام_۳۱۵ #رنو_ساندرو #پژو۲۰۷ #مدیران_خودرو #پارس_خودرو #ایران_خودرو
#asbebokhar #mvm_315h #renault_sandero #peugeot_207 #ikco #pars_khodro #modiran_khodro #best_cars_of_96
asbe-bokhar.com
______________

عکس و مطالب بیشتر رو در کانال تلگرام ببینید
لینک کانال در بیوگرافی پیج
Read more
. تازه ‌ترین رده ‌بندی تیم‌ های فوتبال باشگاهی جهان از سوی سایت معتبر و بین ‌المللی «ورلد کلاب» منتشر ...
Media Removed
. تازه ‌ترین رده ‌بندی تیم‌ های فوتبال باشگاهی جهان از سوی سایت معتبر و بین ‌المللی «ورلد کلاب» منتشر شد و تراکتور سازی با 1017 امتیاز در مکان 581 جهان و ششم ایران قرار گرفت. گسترش فولاد دیگر تیم استان در جایگاه نهم تیم های برتر کشور قرار گرفته است. . . #tiraxturclub .
تازه ‌ترین رده ‌بندی تیم‌ های فوتبال باشگاهی جهان از سوی سایت معتبر و بین ‌المللی «ورلد کلاب» منتشر شد و تراکتور سازی با 1017 امتیاز در مکان 581 جهان و ششم ایران قرار گرفت.

گسترش فولاد دیگر تیم استان در جایگاه نهم تیم های برتر کشور قرار گرفته است.
.
.
#tiraxturclub
. گروه مستند اسب بخار در اسفند سال ۱۳۹۶، نظرسنجی خودرویی را با ۲۰ بخش ترتیب داد تا مخاطبان بتوانند ...
Media Removed
. گروه مستند اسب بخار در اسفند سال ۱۳۹۶، نظرسنجی خودرویی را با ۲۰ بخش ترتیب داد تا مخاطبان بتوانند با توجه به الگوهای مختلف محبوبترین خودرو را از نگاه خود انتخاب کنند. مبنا این نظرسنجی قابلیت خرید خودرو در سال گذشته بود و باید مشتریان می توانستند حداقل برای خودروهای معرفی شده مرحله ثبت نام را ... .
گروه مستند اسب بخار در اسفند سال ۱۳۹۶، نظرسنجی خودرویی را با ۲۰ بخش ترتیب داد تا مخاطبان بتوانند با توجه به الگوهای مختلف محبوبترین خودرو را از نگاه خود انتخاب کنند.

مبنا این نظرسنجی قابلیت خرید خودرو در سال گذشته بود و باید مشتریان می توانستند حداقل برای خودروهای معرفی شده مرحله ثبت نام را با آگاهی از قیمت قطعی طی نمایند. این قاعده در بسیاری از رسانه های دنیا وجود دارد که معرفی و قابلیت رزرو مالکیت نیز جز معیارهای انتخاب خودرو سال قرار می گیرد.
دومین نظرسنجی عمومی محبوبترین خودرو سال اسب بخار نشان می دهد که تا حدی نسبت به دوره گذشته نگاه عموم به برخی برندها و خودروها تغییر کرده و همچنین گاهی خلاف نظر و پیش بینی کارشناسان، جامعه آماری رفتار خود را نشان داده است. در لحظه جمع بندی این نظر سنجی مجموع ۱۴۸ هزار و ۱۰۸ رای برای ۲۰ بخش جمع آوری شد. با توجه به شرایط شرکت در نظرسنجی، احتمال استفاده از چند IP برای افراد مقدور است. اما این اتفاق برای تمام افراد برابر بوده و لذا شرایط برای شرکت کنندگان نظرسنجی طبق عرف دنیای وب ثابت فرض شده است.
.
۲۰- محبوبترین کراس اوورها در رده قیمتی ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان

در این رده قیمتی پیش از تغییر بهای رسمی تیگوان و اعلام قیمت ۳۲۰ میلیون تومانی برای این کراس اوور از جانب ماموت خودرو، طبق نظر مخاطبان اسب بخار، دی اس۷ کراس بک با ۲۶% آرا در جایگاه اول قرار دارد. همچنین رنو کولئوس ۲۰۱۸ نیز با ۲۳ درصد آرا به مقام دوم رسیده است. جالب است که در این بخش از نظرسنجی نگاه مخاطبان اسب بخار تغییر کرده و این بار امتیاز کمتری را برای تویوتا راو۴ در نظر گرفته اند و آن را با ۲۰% آرا در جایگاه سوم قرار داده اند. اگر امتیاز نسبی فولکس واگن تیگوان در رده قیمتی قبلی را به این بخش منتقل کنیم، شاهد آن هستیم که به ترتیب تیگوان، دی اس۷ کراس بک و کولئوس مقام اول تا سوم را به دست می آورند.
.
نظر شما چیه ؟

#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #نظرسنجی_اسب_بخار #بهترین_خودرو_سال۹۶ #نظر_سنجی #رنو_کولئوس #تویوتا_راو۴ #دی_اس۷ #آرین_موتور #نگین_خودرو #ایرتویا
#asbebokhar #ds7 #renault_koleos #toyota_rav4 #arian_motor #irtoya #negin_khodro #best_cars_of_96
asbe-bokhar.com
______________

عکس و مطالب بیشتر رو در کانال تلگرام ببینید
لینک کانال در بیوگرافی پیج
Read more