روش استفاده کرد کردن

Unique profiles
75
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Mirdamad Boulevard, Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Iran
Average media age
599.4 days
to ratio
8.1
از میکرودرم ابریژن میتوان برای رفع جای جوشها استفاده کرد. فرورفتگیهای ناشی از جوشهای قبلی و جای آکنه ...
Media Removed
از میکرودرم ابریژن میتوان برای رفع جای جوشها استفاده کرد. فرورفتگیهای ناشی از جوشهای قبلی و جای آکنه و جوش با میکرودرم ابریژن تا حدود زیادی قابل بهبود است. از میکرودرم ابریژن میتوان در درمان اسکار، آکنه و آبله مرغان نیز استفاده کرد. اگر جای زخمها و اسکارها زیاد عمیق باشد به تعداد جلسات بیشتری مورد ... از میکرودرم ابریژن میتوان برای رفع جای جوشها استفاده کرد. فرورفتگیهای ناشی از جوشهای قبلی و جای آکنه و جوش با میکرودرم ابریژن تا حدود زیادی قابل بهبود است. از میکرودرم ابریژن میتوان در درمان اسکار، آکنه و آبله مرغان نیز استفاده کرد. اگر جای زخمها و اسکارها زیاد عمیق باشد به تعداد جلسات بیشتری مورد نیاز است . در خصوص جای سوختگی نیز میتوان از این روش استفاده کرد .

برخی از لکها یا مربوط به آفتاب بوده یا در سنین بالا در پوستهای روشن دیده میشود. این لکها با میکرودرم ابریژن قابل درمان هستند. اما مهمترین اثر میکرودرم ابریژن کمرنگ یا محوکردن لکهای حاملگی است به خصوص اگر همزمان با آن از داروهای لکه بر نیز استفاده شود. باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانمها و آقایان است. یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریژن است. پس از چند جلسه درمان به علت بافت سازی و محکمتر شدن پوست منافذ پوستی نیز کوچکتر میشود. یکی دیگر از کاربردهای این روش درمان و برطرف کردن جای تاتو و خالکوبی است. خالکوبیهای سطحی پوست را میتوان با این روش درمان کرد و یا از همراهی این روش با لیزرهای خاص برای پاک کردن تاتوهای بدرنگ شده یا بد فرم استفاده کرد .
Read more
پست جديد آقاي حسيني سلام مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند ...
Media Removed
پست جديد آقاي حسيني سلام مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش دندون تیز کردن و از گوشت و پوست و خون و دل و جگر و دنبه و سیراب و شیردان و روده و کله و پاچه و حتی دنبلانش ... پست جديد آقاي حسيني

سلام
مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش دندون تیز کردن و از گوشت و پوست و خون و دل و جگر و دنبه و سیراب و شیردان و روده و کله و پاچه و حتی دنبلانش هم نمیگذرن.
سخت تهوع آوره زندگی در شرایطی که دوست و دشمن رو از هم تشخیص نمیدی و سخت وحشتناک تر وقتی که حس کنی دیگه دوستی نمونده که تو رو به خاطر خودت بخواد نه به خاطر خودش.
متاسفانه اغلب کسانی که باهاشون به نوعی در ارتباط بودم ثابت کردن مقهور نام برندی به نام شهاب حسینی هستن نه دوستی به نام شهاب.
دیگه حتی آدم نمیدونه کسانی که برای گرفتن عکس یادگاری به آدم مراجعه می‌کنن،عکس رو به خاطر علاقه شخصی میخوان یا به خاطر پز دادن در فضای مجازی و تسکین درد مزمن مورد توجه بودن اونم در جامعه ما که بیش از هر بحران دیگه ای بحران داشتن یه هویت شخصی با ثبات به چشم میخوره.
در مورد پست اخیر منتشر شده در باره آقای دکتر عشقی عرض میشه که چون مدتهاست که برای انجام کارهای دندانپزشکی به ایشون مراجعه میکنم، و همواره ایشون بنا به لطفشون از زیر بار محاسبات مالی خدماتشون شونه خالی میکنن، خواستم قدر دانی به روش خودم در مطب ایشون ازشون داشته باشم.
تاکید میکنم در مثالی که در باب احوال خیلی از آدمهایی که سنخیتی با فامیلی نامشون ندارن به کار بردن نام شریفی به عنوان یک مثال در کاربرد معنایی منظورم بوده و اشاره به هیچ شخص حقیقی نیست. چون معنی شرافت قطعا عمیق تر از آنیست که صرفا فقط به عنوان نام فامیل استفاده بشه. همه ما وقتی صادقانه به خودمون مراجعه کنیم دقیقا متوجه میشیم كجای نیمه تاریک وجودمون با نام فامیلی پر طمطراق مون که همه مارو به اون نام میشناسن فرق داره.
بگذریم. بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه های سفیحانه شهرت و با کمال ادب اعلام میکنم دیگه به این قبیل درخواست های دوستانه اما حاشیه ساز اعتماد و اعتنایی نخواهم کرد چون در تضاد با اهداف متعالی و بزرگیست که در زندگی دنبال میکنم و میخوام تا فرصت بقا باقیست همواره رهرو این راه باشم و در نهایت روح امانتی رو که در کالبدم دمیده شده رو در بهترین جای ممکن و در حالی که سهم بودنم رو در حد توان ادا کردم، به صاحبش برگردونم.
فرمود،
آنچه هستی، هدیه خداست به تو، و آنچه میشوی، هدیه توست به خدا.
—————————————
نظرتون؟
#شهاب_حسینی
Read more
لیمو یک منبع طبیعی از مواد مغذی و یکی از بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن است. از نظر علمی ثابت شده است ...
Media Removed
لیمو یک منبع طبیعی از مواد مغذی و یکی از بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن است. از نظر علمی ثابت شده است که لیمو در سوزاندن چربی شکم کمک کننده است. ویتامین C قدرتمند و فیبرهای موجود در لیمو، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده در ریکاوری فیزیکی مؤثر بوده و در بدست آوردن شکل مطلوب بدنی کمک می کند. یک گفتار کوتاه ... لیمو یک منبع طبیعی از مواد مغذی و یکی از بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن است. از نظر علمی ثابت شده است که لیمو در سوزاندن چربی شکم کمک کننده است. ویتامین C قدرتمند و فیبرهای موجود در لیمو، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده در ریکاوری فیزیکی مؤثر بوده و در بدست آوردن شکل مطلوب بدنی کمک می کند. یک گفتار کوتاه شناخته شده بیان می کند که " روزی یک لیمو تمام چربی های بدنی را از بین می برد" درست است، مصرف هر روزۀ آب لیموی تازه در از بین بردن ذخایر چربی پایدار شکم، باسن و ران کمک کننده است.

خاصیت تصفیه کنندگی و سم زدایی لیمو، آلودگی ها، سم ها و مواد شیمیایی را از بدن دور می کند و یک بدن بدون چربی را به شما ارائه می دهد.

در این مقاله چند روش شگفت انگیز برای استفاده از لیمو برای کاهش وزن سریع پیدا خواهید کرد.
رژیم لیموی سم زدای یک روزه
اگر می خواهید کاهش وزن سریع داشته باشید، رژیم لیموی یک روزه را امتحان کنید. لیمو رقیق کنندۀ صفرای مؤثر و سم زدای کبد است. غلظت بالای ویتامین C در لیمو چربی های غیر اشباع موجود در بدن را می شکند، همچنین کلسترول بد خون را حذف می کند. آب یک و نیم لیمو و یک قاشق چایخوری پودر فلفل را به یک لیتر آب اضافه کنید. یک فنجان از این معجون را در طول روز مصرف نمایید. همزمان با این رژیم غذایی لیمو فقط از میوه های تازه، سالاد و آب تصفیه شده استفاده کنید. سالاد خود را با آب لیمو میل کنید
آیا می خواهید عطر و طعم و مواد مغذی را بدون اضافه کردن چربی و کالری به سالاد خود اضافه کنید؟ لیموی تازه عالی است. روزانه مقدار زیادی سالاد شامل، انواع جوانه ها، کلم، خیار، پیاز و گوجه فرنگی، یک قاشق چایخوری سیر قطعه قطعه شده، پودر فلفل و نمک سیاه (black salt) میل کنید. این سالاد به کاهش گرسنگی، محدود کردن کالری دریافتی و درنتیجه کاهش وزن کمک می کند.
ادامه مقاله را در سایت مطالعه کنید.
#لاغری #رژیم
Read more
کی از طراحان دکوراسیون معروف آمریکایی استراتژی خاصی برای انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه دارد. اولین ...
Media Removed
کی از طراحان دکوراسیون معروف آمریکایی استراتژی خاصی برای انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه دارد. اولین نکته این است که همه موارد را خنثی نگه دارید و بگذارید هر پرداخت گری رویه خودش را پیش ببرد و با بقیه هماهنگی پیدا کند. راه دوم این است که یک رنگ خنثی قوی و عمیق پیدا کنید. در این تصویری که می بینید از روش دوم ... کی از طراحان دکوراسیون معروف آمریکایی استراتژی خاصی برای انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه دارد. اولین نکته این است که همه موارد را خنثی نگه دارید و بگذارید هر پرداخت گری رویه خودش را پیش ببرد و با بقیه هماهنگی پیدا کند. راه دوم این است که یک رنگ خنثی قوی و عمیق پیدا کنید. در این تصویری که می بینید از روش دوم استفاده شده. کابینت های دور تا دور آشپزخانه سفید هستند با رویه مشکی، کابینت وسط آشپزخانه دقیقا برعکس این ترکیب را دارد. همه این ترکیبات به وسیله رنگ طوسی دیوارها به چشم می آیند.

با انتخاب یک رنگ تند و قوی در آشپزخانه ای با وسایل متفاوت و گوناگون، می توان حس انسجام خلق کرد. یک مثال از این روش کف چوبی روشن، کابینت های سفید با رویه های مشکی است.
قبل از اینکه تصمیم بگیرید رنگ تند استفاده کنید یا رنگ خنثی، فضای خالی قابل رنگ کردن دیوارها را در نظر بگیرید. اگر یک فضای وسیع و پهن خالی روی دیوار دارید، از نظر معماری و دکوراسیون عاقلانه است که روی یک رنگ تمرکز کنید اما اگر فضای خالی شما یک نوار باریک بین یک کابینت و در ورودی است، این کار نتیجه جالبی ندارد.
Read more
سلام دوستان گلم <span class="emoji emoji1f64b"></span>‍♀️ طاعات و عبادات قبول حق <span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span> امشب از آرشیو عکس های قدیمی با یه قورمه سبزی جان جانان ...
Media Removed
سلام دوستان گلم ‍♀️ طاعات و عبادات قبول حق امشب از آرشیو عکس های قدیمی با یه قورمه سبزی جان جانان با شما هستم اونم به سبک جنوبی قورمه سبزی مواد لازم گوشت خورشتی : 500 گرم لوبیا چیتی : 200 گرم سبزی خورشتی : 500 گرم شامل ( جعفری ؛ گشنیز ؛ اسفناج ؛ تره ؛ برگ چغندر؛ کمی شوید و مقدار خیلی کمی شنبلیله ... سلام دوستان گلم 🙋‍♀️
طاعات و عبادات قبول حق 🙏🙏
امشب از آرشیو عکس های قدیمی با یه قورمه سبزی جان جانان با شما هستم اونم به سبک جنوبی 😉😉😉
قورمه سبزی
مواد لازم
گوشت خورشتی : 500 گرم
لوبیا چیتی : 200 گرم
سبزی خورشتی : 500 گرم
شامل ( جعفری ؛ گشنیز ؛ اسفناج ؛ تره ؛ برگ چغندر؛ کمی شوید و مقدار خیلی کمی شنبلیله )
پیاز : 2 عدد
آبلیمو : 2 تا 3 قاشق غذاخوری
روغن : مقداری
نمک ؛ ادویه خورشتی ؛ فلفل قرمز و زردچوبه : به مقدار لازم
گرد لیمو عمانی : 1/2 قاشق غذا خوری
آب جوش : 4تا 5 لیوان
(طرز تهیه )
پیاز را ریز خرد کرده و در روغن تفت می دهیم وقتی پیاز سبک شد گوشت را اضافه کرده و خوب با پیازتفت می دهیم بعد ادویه ؛ زردچوبه ؛ گرد لیموعمانی و فلفل را اضافه می کنیم و خوب تفت می دهیم در این مرحله سبزی را که از قبل ریز خرد کرده و خوب سرخ کرده اید را به گوشت اضافه می کنیم دوباره تفت می دهیم حالا نوبت اضافه کردن لوبیا است که نوع آن (لوبیا چیتی ؛ قرمز یا لوبیا چشم بلبلی) کاملا سلیقه ای است لوبیا را هم اضافه کرده با سبزی و گوشت خوب تفت می دهیم سپس آب جوش را به خورشت اضافه کرده حرارت را کم کرده و اجازه می دهیم خورشت جا بیافتد و روغن پس دهد ،وقتی گوشت نیم پز شد نمک و آبلیمو را هم اضافه می کنیم چون ابتدای پخت اضافه کردن نمک گوشت را سفت و ناپز خواهد کرد پس برای پخت همه خورشت های تهیه شده با گوشت تیکه به این نکته توجه کنید .در اواخر پخت میزان تندی و ترشی غذا را اندازه کنید خورشت زمانی آماده است که گوشت و لوبیا خوب پخته شود و خورشت لعاب بیاندازد در اواخر پخت میزان تندی و ترشی غذا را اندازه کنید سپس در ظرف مناسب سرو کرده و نوش جان کنید ,اگر مثل من ساکن خارج از ایران هستید و این خورشت را با سبزی خشک یا سبزی قورمه فریزری یا سبزی قورمه کنسروی تهیه می کنید و دوست دارید طعم خوب قورمه سبزی های ایران را داشته باشید این روش من را امتحان کنید و از طعم یه قورمه سبزی عالی لذت ببرید ،سبزی خشک را از یک شب قبل خیس کنید دو بار آب آن را عوض کنید بعد بگذارید با یک لیوان آب و کمی روغن آبپز شود بعد از آبپز شدن به اندازه یک بسته کوچک اسفناج تازه را شسته و خرد کرده و به سبزی اضافه کنید و خوب تفت دهید این روش خیلی طعم خورشت را عالی می کند ، من برای چاشنی بعضی اوقات از لیمو عمانی هم استفاده می کنم ؛
نوش جان ؛ آزاده
#نارنج_و_ترنج_قورمه_سبزی_جنوبی
#قورمه_سبزی #جنوبی #دستپخت_من
#خوزستانی #بزن #بفرما #بهبه
#instafood #foodie #foodphotography #doodporn #naranj_v_toranj #mustseeiran #ashpazi_shoma #persian_chefs
Read more
 #stepbystep #fillo #rolls #ramadan #رمضان #افطار #فیلو #رول #مرغ الان ماه رمضونه و احتمالا ...
Media Removed
#stepbystep #fillo #rolls #ramadan #رمضان #افطار #فیلو #رول #مرغ الان ماه رمضونه و احتمالا هیچ کس دل و دماغ درست کردن خمیر خانگی رو نداره.اگر حالش رو دارید میتونید مطابق دستور (http://www.cheftayebeh.ir/2014/07/blog-post_12.html) خمیر درست کنید.اگر نه هم خمیر فیلوی آماده رو از بازار ... #stepbystep #fillo #rolls #ramadan
#رمضان #افطار #فیلو #رول #مرغ

الان ماه رمضونه و احتمالا هیچ کس دل و دماغ درست کردن خمیر خانگی رو نداره.اگر حالش رو دارید میتونید مطابق دستور (http://www.cheftayebeh.ir/2014/07/blog-post_12.html) خمیر درست کنید.اگر نه هم خمیر فیلوی آماده رو از بازار تهیه کنید.یک ورقه فیلوی مستطیل شکل باریک و بلند رو روی تخته کار قرار بدید و با برس روش رو چرب کنید.قسمت ابتدایی خمیر نیازی به چرب شدن نداره چون روش خمیر مرغ و پنیر خامه ای قرار میگیره.
من برای خودم باشه همیشه از روغن زیتون فوق بکر استفاده میکنم. اما برای بچه ها اغلب از روغن جامد خانگی استفاده میکنم.یعنی شیر خام میخرم. ماست درست میکنم. بعد دوغ میسازم. بعد ازش کره میگیرم و نهایتا باهاش روغن جامد درست میکنم. فرایندش طولانیه اما بسیار مفرح. از تمامی مراحل هم جداگانه و مصور پست تهیه کردم که میتونید مطالعه (http://www.cheftayebeh.ir/2015/05/blog-post.html)بفرمایید.
این روغنی که توی تصویر میبینید رو مامان بزرگ بچه ها واسه شون از شیری که از روستا خریده بوده تهیه کرده. کیفیتش عالیه. بوش هم رویایی! غذا رو خیلی خوشمزه میکنه و از خواصش هم خیالم راحته. شما هم مواظب کیفیت روغنی که مصرف میکنید باشید.

به اندازه یک قاشق از مواد رو ابتدای خمیر قرار میدیم و شروع میکنیم به پیچیدن سیگار.

قانونا باید دو طرف سیگار رو هم تا زد و بعد پیچیدش ولی واسه این مدل خاص از فیلینگ، من سر و ته سیگار رو باز میذارم.

یعنی به همین شکل که میبینید خیلی ساده فقط رول میکنم.

با این میزان میشه ده تا رول درست کرد.

رول ها رو توی سینی میچینیم و روشون رو چرب میکنیم و میذاریمش توی فر.
Read more
نامه سازمان جهانی نفی خشونت به سران کشورهای عربی سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» به مناسبت زادروز اميرمؤمنان حضرت علی بن ابی طالب عليهما السلام نامه ای خطاب به سران کشورهای عربی منتشر کرد. سازمان جهانی نفی خشونت در این نامه از رهبران جهان عرب و جهان اسلام می خواهد با استفاده از اين فرصتِ ... نامه سازمان جهانی نفی خشونت به سران کشورهای عربی
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» به مناسبت زادروز اميرمؤمنان حضرت علی بن ابی طالب عليهما السلام نامه ای خطاب به سران کشورهای عربی منتشر کرد.
سازمان جهانی نفی خشونت در این نامه از رهبران جهان عرب و جهان اسلام می خواهد با استفاده از اين فرصتِ مبارک رفتار و راهکارهای خردمندانه در پيش بگيرند و بدين طريق شادمانی و آرامش را برای همه مسلمانان به ارمغان آورند.
اين سازمان از سران ملت های مسلمان و عرب انتظار دارد با برآمدن هلال اين ماهِ بزرگ و ارجمند تمام زندانيان دگرانديش و زندانیان سياسی را آزاد کرده، محکوميت های آنان را ملغی کنند، تومار منازعات بی نتيجه سياسی را درهم پيچند و برای گفتمان و تفاهم صفحه جديدی بگشايند تا از اين رهگذر به صلح و اتحاد برسند.
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» سران و رهبران جهان اسلام و جهان عرب را به اهميتِ بهره گيری از تمام فرصت ها و مناسبت ها برای پياده و عملی کردن مصالحه و اصلاحات داخلی و خارجی توجه داده و خاطر نشان کرد:
باید فضای مثبت و مطلوبی برای پی نهادن زيرساخت های مشترک تعامل بين حاکميت و مخالفان سياسی فراهم آورده شود که بر آموزه های دين حنيف اسلام استوار باشد؛ دينی که همگان را بر پيروی از رفتار خردمندانه برآمده از عدالت و مساوات و تضمين حقوق فکری و جز آن دعوت می کند.
بايد توجه داشت که اين مناسبتِ خجسته، زادروز مردی استثنايی يعنی علی بن ابی طالب عليهما السلام فرصتی است مناسب و بايسته برای بهره گيری از انديشه و روش و منشِ انسانی او که امنيت و ثبات جوامع را دنبال کرد و بيشتر از هرکس منافع و مصلحت آنان را درنظر داشت و سخن معروف ایشان به کارگزار خود در مصر نشان دهنده بالا بودن انديشه و شيوه ی درست آن حضرت است که فرموده اند: « مردم دو دسته اند: يا برادران دينی تو و يا همانند تو در آفرينش». سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد»

لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام برای استفاده ، مشاهده و دانلود کامل کلیپ ها ( @marjaeyattvfa )
https://t.me/marjaeyattvf
.
.
.
.
#مرجعیت
#news
#سید_حسین_شیرازی_دام_ظله
#آیت_الله_العظمی_سید_صادق_حسینی_شیرازی_دام_ظله
#عدالت
#حق
#کربلا
#سالگرد
#سید_محمدرضا_شیرازی
#مرجعیت
#مرجع
#اسلام
#مسلمان
#شیعه
Read more
درمان بیماری آلزایمر توسط پزشکی دلسوز در اصفهان کشف شد ‎درمان قطعی است . مدیر گروه علوم تشریحی دانشگاه ...
Media Removed
درمان بیماری آلزایمر توسط پزشکی دلسوز در اصفهان کشف شد ‎درمان قطعی است . مدیر گروه علوم تشریحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ‎در تحقیقی که در اصفهان انجام گرفته مشخص شد که بیماران آلزایمر با پودر کردن گل سرخ کامل، در. ماست یا غذا درمان میشوند ابراهیم اسفندیاری اظهار داشت: ‎صورتی که پودر گل سرخ ... درمان بیماری آلزایمر توسط پزشکی دلسوز در اصفهان کشف شد ‎درمان قطعی است
.
مدیر گروه علوم تشریحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ‎در تحقیقی که در اصفهان انجام گرفته مشخص شد که بیماران آلزایمر با پودر کردن گل سرخ کامل، در. ماست یا غذا درمان میشوند ابراهیم اسفندیاری اظهار داشت: ‎صورتی که پودر گل سرخ که منظور ترکیبی از کاسبرگ، گلبرگ، پرچم آن است، سبب درمان کامل بیماران آلزایمر و بهبود علائم آلزایمری های پیشرفته میشود ‎اگر بیمار آلزایمری مراحل اولیه بیماری خود را بگذراند با مصرف پودر گل سرخ کامل میتواند پس از سه هفته درمان شود. ‎مدیر گروه علوم تشریحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یادآور شد: ‎فردی که آلزایمر وی کهنه شده و سال های زیادی است که با این بیماری دست و پنجه نرم میکند با مصرف پودر گل سرخ در ماست یا غذا علائم بیماری در بدن وی پس از سه هفته بهبود مییابد. ‎وی اظهار داشت: ‎پژوهشی در اصفهان انجام شده که طی این تحقیق عصاره گل سرخ برای درمان بیماران آلزایمر استفاده شد که در ۲ هفته اخیر عصاره دارویی گل سرخ در بیمارستان نورعلی اصغر وارد فاز درمانی شده و برای درمان بیماران آلزایمری استفاده میشود. ‎اسفندیاری اضافه کرد:
‎تاکنون درمان آلزایمر با عصاره گل سرخ در بیمارستان ها و مصرف پودر گل سرخ در غذا بسیار موفقیت آمیز بوده است. ‎وی با بیان اینکه این روش از سال گذشته باید وارد فاز درمان میشد اما بنا به دلایلی این امر میسر نشد، ادامه داد: ‎با توجه به اینکه نتایج پژوهش عصاره گل سرخ برای درمان بیماران آلزایمر بسیار موفقیت آمیز بود اما این تحقیق خیلی دیر وارد فاز درمان و استفاده در بیمارستان ها شد که این امر هم به علت متقاعد کردن همکاران بالینی بوده است ‎اثرات پودر گل سرخ در درمان قطعی آلزایمر به اثبات رسید
⚘-------------------------------⚘
💖حضور شما عزیزان در اینجا اتفاقی نیست ،پیجی متفاوت با انرژی مثبت، بامطالب ارزنده، اگر فکر میکنید.پیج اینستگرام احمد تهرانی سودمند است به دوستانتان معرفی کنید💖. --------------------------------طب/سنتی/ahmad.Tehranihttps://t.me/joinchat/AAAAAEPCiy1xS6DJAU6NGQ
⚘-----------------------------⚘. ‌ 🌹 سلام و درود 🌹 مشاوره رایگان در زمینه عارضه های پوست ، مو ، داخلی ، چربی سوزی با تغییر سایز
بر اساس مزاج و طب سنتی زیر نظر کمپین مشاوره سلامتی ❤️ 🍏 میزبان سلامتی شما هستیم

تلگرام [email protected]

اینستاگرام a_hosseiny19490
Read more
شفر جواب كي روش را داد سرمربی استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش واکنش ...
Media Removed
شفر جواب كي روش را داد سرمربی استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، وینفرد شفر سرمربی استقلال در واکنش به صحبت‌های کارلوس کی‌روش اطلاعیه‌ای صادر کرد که مشروح آن در ادامه می‌آید: در ۸۵ درصد مسابقات ما وریا غفوری به عنوان مدافع راست بازی ... شفر جواب كي روش را داد
سرمربی استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر سرمربی استقلال در واکنش به صحبت‌های کارلوس کی‌روش اطلاعیه‌ای صادر کرد که مشروح آن در ادامه می‌آید:

در ۸۵ درصد مسابقات ما وریا غفوری به عنوان مدافع راست بازی کرد. هر کسی که مسابقات لیگ را پیگیری و تماشا کرده باشد از این نکته آگاه است. به علاوه این که این مشخص بود ما برخی مواقع به دلیل مصدومیت، وریا را به عنوان وینگر راست استفاده کردیم. مهم‌تر از همه چیز کیفیت خارق العاده وریا غفوری است. او به خوبی نقش یک دفاع راست را با عملکردی مدرن و محکم به نمایش گذاشت. این بسیار ضروری است برای تحت فشار قرار دادن حریف و توانایی ایجاد موقعیت بیشتر برای تیم. در سال‌های گذشته فوتبال تغییرات بسیار مهمی داشته است. بهترین راه برای خارج کردن یک مدافع چپ تهاجمی در جریان مسابقه، یک مدافع راست محکم و تهاجمی است. همانطور که بازیکنانی مانند کیمیچ و مارسلو فقط عقب نمی‌ایستند که دفاع کنند. چنین کاری متعلق به گذشته است.

وریا فوتبال مدرنی بازی می‌کند. او بسیار پیشرفت کرده و این خیلی خوب است. من ناراحت و نا امید شدم، به خاطر این که تیم ملی بازیکن من را پس از بازی با الهلال تحت فشار گذاشت. او و استقلال را تحت فشار گذاشت، از مسیری که به نظر من غیر منصفانه، خارج از شرایط همکاری و مضر برای ما و بازیکن ما بود اما آن مساله متعلق به گذشته است. من امیدوارم در آینده با هم همکاری داشته باشیم به خاطر این که این بهترین کار برای فوتبال ایران است و من باور دارم همه ما یعنی تیم ملی و باشگاه‌ها یک هدف را دنبال می‌کنیم که پیشرفت فوتبال ایران است.

ما می‌توانیم این کار را فقط با هم و با همکاری هم انجام دهیم نه علیه یکدیگر.
Read more
# بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه ها/ توضيحات شهاب حسينى براى حواشى اخير اين ويديويى كه منتشر شد . «سلام مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش دندون تیز کردن ... #🎥
بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه ها/ توضيحات شهاب حسينى براى حواشى اخير اين ويديويى كه منتشر شد
.
«سلام
مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش دندون تیز کردن و از گوشت و پوست و خون و دل و جگر و دنبه و سیراب و شیردان و روده و کله و پاچه و حتی دنبلانش هم نمیگذرن.
.
سخت تهوع آوره زندگی در شرایطی که دوست و دشمن رو از هم تشخیص نمیدی و سخت وحشتناک تر وقتی که حس کنی دیگه دوستی نمونده که تو رو به خاطر خودت بخواد نه به خاطر خودش.
.
متاسفانه اغلب کسانی که باهاشون به نوعی در ارتباط بودم ثابت کردن مقهور نام برندی به نام شهاب حسینی هستن نه دوستی به نام شهاب.
دیگه حتی آدم نمیدونه کسانی که برای گرفتن عکس یادگاری به آدم مراجعه می‌کنن،عکس رو به خاطر علاقه شخصی میخوان یا به خاطر پز دادن در فضای مجازی و تسکین درد مزمن مورد توجه بودن اونم در جامعه ما که بیش از هر بحران دیگه ای بحران داشتن یه هویت شخصی با ثبات به چشم میخوره.
.
در مورد پست اخیر منتشر شده در باره آقای دکتر عشقی عرض میشه که چون مدتهاست که برای انجام کارهای دندانپزشکی به ایشون مراجعه میکنم، و همواره ایشون بنا به لطفشون از زیر بار محاسبات مالی خدماتشون شونه خالی میکنن، خواستم قدر دانی به روش خودم در مطب ایشون ازشون داشته باشم.
.
تاکید میکنم در مثالی که در باب احوال خیلی از آدمهایی که سنخیتی با فامیلی نامشون ندارن به کار بردن نام شریفی به عنوان یک مثال در کاربرد معنایی منظورم بوده و اشاره به هیچ شخص حقیقی نیست. چون معنی شرافت قطعا عمیق تر از آنیست که صرفا فقط به عنوان نام فامیل استفاده بشه. همه ما وقتی صادقانه به خودمون مراجعه کنیم دقیقا متوجه میشیم كجای نیمه تاریک وجودمون با نام فامیلی پر طمطراق مون که همه مارو به اون نام میشناسن فرق داره.
.
بگذریم. بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه های صفیحانه شهرت و با کمال ادب اعلام میکنم دیگه به این قبیل درخواست های دوستانه اما حاشیه ساز اعتماد و اعتنایی نخواهم کرد چون در تضاد با اهداف متعالی و بزرگیست که در زندگی دنبال میکنم و میخوام تا فرصت بقا باقیست همواره رهرو این راه باشم و در نهایت روح امانتی رو که در کالبدم دمیده شده رو در بهترین جای ممکن و در حالی که سهم بودنم رو در حد توان ادا کردم، به صاحبش برگردونم.
فرمود،
آنچه هستی، هدیه خداست به تو، و آنچه میشوی، هدیه توست به خدا.»
.
@shahaab_hosseini
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
• #چیدانه برگزار می کند! کارگاه آموزش گلدوزی به روش مدرن در #آکادمی_چیدانه @chidanehacademy ...
Media Removed
• #چیدانه برگزار می کند! کارگاه آموزش گلدوزی به روش مدرن در #آکادمی_چیدانه @chidanehacademy هنر #گلدوزی از جمله صنایع دستی است که قدمت بسیار زیادی در ایران دارد. این روزها نقش آفرینی نخ ها روی پارچه ها محدود به الگوهای سنتی و طرح های کلاسیک نمی شود. الگوهای متعدد گلدوزی مدرن کمک کرده تا بتوانیم ...
#چیدانه برگزار می کند!
کارگاه آموزش گلدوزی به روش
مدرن در #آکادمی_چیدانه
@chidanehacademy
هنر #گلدوزی از جمله صنایع دستی است که قدمت بسیار زیادی در ایران دارد. این روزها نقش آفرینی نخ ها روی پارچه ها محدود به الگوهای سنتی و طرح های کلاسیک نمی شود. الگوهای متعدد گلدوزی مدرن کمک کرده تا بتوانیم از دیدن خلاقیت هنرمندان چیره دست بیشتر از پیش لذت ببریم و از هنر آنها برای زیباتر کردن خانه هایمان استفاده کنیم. هنر گلدوزی می تواند نقش بسیار مهمی در چیدمان #دکوراسیون_داخلی منزل داشته باشد. استفاده از آن بر روی عناصر پارچه ای خانه به تنوع بخشیدن به فضا کمک خواهد کرد. حمایت از صنایع دستی علاوه بر حفظ هنرهای ملی، می تواند پشتوانه اقتصادی برای هنرمندان ایران باشد.
• مدرس: تارا پرهیزی
@tarahandmadee • نکته: ابزار مورد نیاز برای آموزش در کارگاه در اختیار هنرآموزان قرار خواهد گرفت.
• مدت کارگاه: 5 ساعت
• زمان: پنجشنبه 15 شهریور 1397 - ساعت ۸ صبح تا ۱۳
🔹کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق لینک زیر یا لینک موجود در بیو 👇🏻
https://goo.gl/U4qEha
Read more
. توضيحات شهاب حسينى در اینستاگرامش براى حواشى اخير ويديويى كه منتشر شد. . بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه ها . «سلام مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش ... .
توضيحات شهاب حسينى در اینستاگرامش براى حواشى اخير ويديويى كه منتشر شد.
.
بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه ها
.
«سلام
مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش دندون تیز کردن و از گوشت و پوست و خون و دل و جگر و دنبه و سیراب و شیردان و روده و کله و پاچه و حتی دنبلانش هم نمیگذرن.
.
سخت تهوع آوره زندگی در شرایطی که دوست و دشمن رو از هم تشخیص نمیدی و سخت وحشتناک تر وقتی که حس کنی دیگه دوستی نمونده که تو رو به خاطر خودت بخواد نه به خاطر خودش.
.
متاسفانه اغلب کسانی که باهاشون به نوعی در ارتباط بودم ثابت کردن مقهور نام برندی به نام شهاب حسینی هستن نه دوستی به نام شهاب. 
دیگه حتی آدم نمیدونه کسانی که برای گرفتن عکس یادگاری به آدم مراجعه می‌کنن،عکس رو به خاطر علاقه شخصی میخوان یا به خاطر پز دادن در فضای مجازی و تسکین درد مزمن مورد توجه بودن اونم در جامعه ما که بیش از هر بحران دیگه ای بحران داشتن یه هویت شخصی با ثبات به چشم میخوره.
.
در مورد پست اخیر منتشر شده در باره آقای دکتر عشقی عرض میشه که چون مدتهاست که برای انجام کارهای دندانپزشکی به ایشون مراجعه میکنم، و همواره ایشون بنا به لطفشون از زیر بار محاسبات مالی خدماتشون شونه خالی میکنن، خواستم قدر دانی به روش خودم در مطب ایشون ازشون داشته باشم.
.
تاکید میکنم در مثالی که در باب احوال خیلی از آدمهایی که سنخیتی با فامیلی نامشون ندارن به کار بردن نام شریفی به عنوان یک مثال در کاربرد معنایی منظورم بوده و اشاره به هیچ شخص حقیقی نیست. چون معنی شرافت قطعا عمیق تر از آنیست که صرفا فقط به عنوان نام فامیل استفاده بشه. همه ما وقتی صادقانه به خودمون مراجعه کنیم دقیقا متوجه میشیم كجای نیمه تاریک وجودمون با نام فامیلی پر طمطراق مون که همه مارو به اون نام میشناسن فرق داره.
.
بگذریم. بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه های صفیحانه شهرت و با کمال ادب اعلام میکنم دیگه به این قبیل درخواست های دوستانه اما حاشیه ساز اعتماد و اعتنایی نخواهم کرد چون در تضاد با اهداف متعالی و بزرگیست که در زندگی دنبال میکنم و میخوام تا فرصت بقا باقیست همواره رهرو این راه باشم و در نهایت روح امانتی رو که در کالبدم دمیده شده رو در بهترین جای ممکن و در حالی که سهم بودنم رو در حد توان ادا کردم، به صاحبش برگردونم.
فرمود،
آنچه هستی، هدیه خداست به تو، و آنچه میشوی، هدیه توست به خدا.»
.
#شهاب_حسینی
@shahaab_hosseini
Read more
معبد اولوواتو ‏Uluwatu‏ ،بالی ---------------------------------------------------------- ...
Media Removed
معبد اولوواتو ‏Uluwatu‏ ،بالی ---------------------------------------------------------- یکی از زیباترین مناظر را در بالی دارد. این معبد بالای یک صخره به ارتفاع 97 متر از سطح آب ‏قرار گرفته است. محل قرار گیری این معبد باعث شده است گردشگرانی که به این منطقه می آیند در کنار بازدید از یک مکان ... معبد اولوواتو ‏Uluwatu‏ ،بالی
---------------------------------------------------------- یکی از زیباترین مناظر را در بالی دارد. این معبد بالای یک صخره به ارتفاع 97 متر از سطح آب ‏قرار گرفته است. محل قرار گیری این معبد باعث شده است گردشگرانی که به این منطقه می آیند در کنار بازدید از یک مکان ‏مذهبی ، چشم اندازی خارق العاده نیز پیش رو داشته باشند. نام اولوواتو نیز به همین معناست " برفراز سنگها ". افرادی که برای ‏بازدید به این معبد می آیند به زیبایی عظمت و بیکرانی اقیانس هند را خواهند دید و ضربه زدن امواج این اقیانوس را زیر پای ‏خود مشاهده خواهند کرد. علاوه بر اینکه ، اینجا یکی از نقاطیست که زیباترین غروب ها را می توان در آن دید. ‏ ‏ ‏ ‏‏ علاوه بر اینها ، گردشگران در این منطقه می توانند یکی از زیباترین رقص های سنتی مردم بالی را نیز مشاهده کنند. این رقص ‏توسط 50 الی 100 نفر انجام می شود ، این رقصنده ها معمولا مرد هستند و با حرکات نمایشی خود داستانی را برای بیننده ها ‏بازگو می کنند. این نمایش معمولا بین ساعات 6 تا 7 عصر و بخصوص زمانیکه خورشید غروب می کند با روشن کردن آتش ، ‏انجام می گیرد. اطراف این معبد غذاخوری های مختلفی وجود دارد و اگر علاقه مند به سپری کردن شب در این منطقه باشید می ‏توانید از هتل ها و ویلاهای منطقه که معمولا قیمت گرانتری دارند استفاده کنید.‏ این معبد در غربی ترین نقطه بالی قرار گرفته است ، معمولا از مرکز بالی می توانید با تاکسی طی 2 الی 2.5 ساعت به این نقطه ‏بروید اما روش ارزانتر شاید استفاده از تورهایی باشد که روزانه به این نقطه حرکت می کنند.
Read more
‌‌ عجله کنید!!<span class="emoji emoji1f3c3"></span><span class="emoji emoji1f3c3"></span><span class="emoji emoji1f3c3"></span> تنها دو روز برای ثبت نام باقی مونده. . . . . چیدانه برگزار می کند! کارگاه ...
Media Removed
‌‌ عجله کنید!! تنها دو روز برای ثبت نام باقی مونده. . . . . چیدانه برگزار می کند! کارگاه آموزش گلدوزی به روش مدرن در آکادمی چیدانه @chidanehacademy هنر گلدوزی از جمله صنایع دستی است که قدمت بسیار زیادی در ایران دارد. این روزها نقش آفرینی نخ ها روی پارچه ها محدود به الگوهای سنتی و طرح ... ‌‌
عجله کنید!!🏃🏃🏃
تنها دو روز برای ثبت نام باقی مونده.
.
.
.
.
چیدانه برگزار می کند!
کارگاه آموزش گلدوزی به روش
مدرن در آکادمی چیدانه
@chidanehacademy
هنر گلدوزی از جمله صنایع دستی است که قدمت بسیار زیادی در ایران دارد. این روزها نقش آفرینی نخ ها روی پارچه ها محدود به الگوهای سنتی و طرح های کلاسیک نمی شود. الگوهای متعدد گلدوزی مدرن کمک کرده تا بتوانیم از دیدن خلاقیت هنرمندان چیره دست بیشتر از پیش لذت ببریم و از هنر آنها برای زیباتر کردن خانه هایمان استفاده کنیم. هنر گلدوزی می تواند نقش بسیار مهمی در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد. استفاده از آن بر روی عناصر پارچه ای خانه به تنوع بخشیدن به فضا کمک خواهد کرد. حمایت از صنایع دستی علاوه بر حفظ هنرهای ملی، می تواند پشتوانه اقتصادی برای هنرمندان ایران باشد.

مدرس: تارا پرهیزی
@tarahandmadee
نکته: ابزار مورد نیاز برای آموزش در کارگاه در اختیار هنرآموزان قرار خواهد گرفت.
مدت کارگاه: 5 ساعت
زمان: پنجشنبه 15 شهریور 1397
کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق لینک زیر یا لینک موجود در بیو :
https://goo.gl/U4qEha
Read more
چیدانه برگزار می کند! کارگاه آموزش گلدوزی به روش مدرن در آکادمی چیدانه @chidanehacademy هنر ...
Media Removed
چیدانه برگزار می کند! کارگاه آموزش گلدوزی به روش مدرن در آکادمی چیدانه @chidanehacademy هنر گلدوزی از جمله صنایع دستی است که قدمت بسیار زیادی در ایران دارد. این روزها نقش آفرینی نخ ها روی پارچه ها محدود به الگوهای سنتی و طرح های کلاسیک نمی شود. الگوهای متعدد گلدوزی مدرن کمک کرده تا بتوانیم ... چیدانه برگزار می کند!
کارگاه آموزش گلدوزی به روش
مدرن در آکادمی چیدانه
@chidanehacademy
هنر گلدوزی از جمله صنایع دستی است که قدمت بسیار زیادی در ایران دارد. این روزها نقش آفرینی نخ ها روی پارچه ها محدود به الگوهای سنتی و طرح های کلاسیک نمی شود. الگوهای متعدد گلدوزی مدرن کمک کرده تا بتوانیم از دیدن خلاقیت هنرمندان چیره دست بیشتر از پیش لذت ببریم و از هنر آنها برای زیباتر کردن خانه هایمان استفاده کنیم. هنر گلدوزی می تواند نقش بسیار مهمی در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد. استفاده از آن بر روی عناصر پارچه ای خانه به تنوع بخشیدن به فضا کمک خواهد کرد. حمایت از صنایع دستی علاوه بر حفظ هنرهای ملی، می تواند پشتوانه اقتصادی برای هنرمندان ایران باشد.

مدرس: تارا پرهیزی
@tarahandmadee
نکته: ابزار مورد نیاز برای آموزش در کارگاه در اختیار هنرآموزان قرار خواهد گرفت.
مدت کارگاه: 5 ساعت
زمان: پنجشنبه 15 شهریور 1397
کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق لینک زیر یا لینک موجود در بیو :
https://goo.gl/U4qEha
Read more
. چرا آرتروز زانو در بین ایرانی ها شایع تر است،؟ مسائل ژنتیکی و نوع فعالیت ها، نشستن روی زمین هنگام ...
Media Removed
. چرا آرتروز زانو در بین ایرانی ها شایع تر است،؟ مسائل ژنتیکی و نوع فعالیت ها، نشستن روی زمین هنگام غذا خوردن، استفاده زیاد از پله ها، توالت ایرانی، وزن زیاد و...، مهم ترین علل شیوع بالای آرتروز زانو در ایران است. . این بیماری با ساییدگی تدریجی بین مفاصل شروع میشه. با تحلیل غضروف، مفاصل سفت ... .
چرا آرتروز زانو در بین ایرانی ها شایع تر است،؟
مسائل ژنتیکی و نوع فعالیت ها، نشستن روی زمین هنگام غذا خوردن، استفاده زیاد از پله ها، توالت ایرانی، وزن زیاد و...،
مهم ترین علل شیوع بالای آرتروز زانو در ایران است.
.
🔹این بیماری با ساییدگی تدریجی بین مفاصل شروع میشه. با تحلیل غضروف، مفاصل سفت و متورم میشن و با گذشت زمان این مشکل حادتر میشه.
.
🔸همونطور که می دونید آرتروز در همه مفاصل میتونه اتفاق بیفته اما احتمال اون در زانو و مچ پا بیشتره.
علت هم اینه که این مفاصل نسبت به مفاصل دیگه بدن، تحت بار و فشار بیشتری هستند. در ضمن احتمال ابتلا به آرترزو در میان👈 خانمها بیشتر از آقایونه.
در حقیقت وزنی که به مفاصل وارد میشه چندین برابر وزن واقعی هست!
.
🔹موردی که باید به اون توجه کرد، ابتلا به آرتروز در جوانان هست.
معمولا بر عکس سنین بالا، در جوانی آرتروز با علائمی مثل ترق ترق کردن زانو، قفل کردن زانو و دردهای کوتاه مدته. این موارد میتونه در سنین بالاتر به آرترزو شدید منجر شه.
.
🔴برای پیشگیری از ابتلا به آرتروز موارد زیر رو رعایت کنین:
.
- تحقیقات جدید نشون دادن که برای پیشگیری از ابتلا به آرتروز بهتره خوردن چربی ها وکربوهیدراتها رو محدود کنیم.
.
- بعلاوه کمتر تحت تنش گذاشتن مفاصل خیلی مهمه. مثلا در کوهنوردیها و طبیعت گردی ها استفاده از عصای کوهنوردی فراموش نشه.
.
- داشتن وزن متعادل خیلی موثره. در اصل حتی برای کاهش دردهای شدید آرترزو مفاصل، همیشه کاهش وزن بعنوان یه روش درمانی مهم تجویز میشه!👌
.
- تا اونجا که میشه از آسانسور استفاده کنید و از راه پله ها استفاده نکنید که فشار زیادی رو به مفاصل میاره!
.
- عضلات چهارسر زانو و جلوی ران خودتون رو تقویت کنید.
.
- اگر دوچرخه سوار هستید، فاصله زین دوچرخه رو تنظیم کنید که یکی از موارد واقعا مشکل ساز در ساییدگی غضروفهاست.
.
.
@Shahran.clinic
Read more
Recently I've visited @bioliteuae to try their latest machine for skin tightening, cellulite ...
Media Removed
Recently I've visited @bioliteuae to try their latest machine for skin tightening, cellulite reduction and body contouring. I do suffer from cellulite at the back of my thighs like 75% of the other women around the world and I have tried many none invasive procedures. I have tried LPG , Vela ... Recently I've visited @bioliteuae to try their latest machine for skin tightening, cellulite reduction and body contouring. I do suffer from cellulite at the back of my thighs like 75% of the other women around the world and I have tried many none invasive procedures. I have tried LPG , Vela shape 2 and 3, cup massages what ever you name it. The result was not imidiate and took 5 to 8 session to see 30% to 50% result and as soon as the sessions were over then cellulite were coming back. So this time I tried #Endymed and after a day I felt the change on my thighs. To see the full result I need to do 3 more sessions. Btw the @bioliteuae has a very special offer so you can get an affordable package for this treatment. Call them to know about the prices.
منم مثل ۷۵٪ از زنان دنیا، پشت پاهام سلولیت دارم و همیشه در حال امتحان کردن ماشین ها و متد های جدید هستم. چند روز پیش رفتم کلینیک @bioliteuae تا دستگاه جدیدشون که برای از بین بردن سلولیت و سفت کردن پوست و کانتور کردن بدن هست رو امتحان کردم. اسم این ماشین اندیمد هست که در حال حاضر جدیدترین دستگاه هست برای برطرف کردن این مشکل ها.
اول از همه براتون بگم که سلولیت داشتن اصلا به چاقی و لاغری نداره . من با توجه به کارم در پشت صحنه فشن شو ها ،مدل های لاغری رو دیدم که اونها هم سلولیت داشتن.
داشتن سلولیت ربط به ژنتیک، هُرمون و تغذیه داره، خلاصه که یک چیز طبیعی هست که میشه تا حدی درمانش کرد.
خلاصه که من بعد از یک جلسه استفاده از این ماشین ، تغیر خوبی رو دیدم و باید سه جلسه دیگه هم برم.
در ضمن اگر دبی هستین با @bioliteuae تماس بگیرد چون تخفیف ویژه دارن الان.
شما چه روش هایی رو برای از بین بردن سلولیت استفاده کردین؟
#samiraolfat
#approvedbysamira
Read more
 #strawberryjam سلام رفقا<span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span>امروز براتون یه مربای خیلی خوشرنگ و خوشمزه آوردم<span class="emoji emoji1f353"></span> با اون مربای توت ...
Media Removed
#strawberryjam سلام رفقاامروز براتون یه مربای خیلی خوشرنگ و خوشمزه آوردم با اون مربای توت فرنگی همیشگی که دیدین فرق میکنه و کاملا مناسب برای سرو در وعده صبحانه استپس بریم سراغ دستورش . . . #مربای_توت_فرنگی_معجزه_چاشنی مواد لازم: توت فرنگی نیم کیلو شکر ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم لیمو ترش ... #strawberryjam
سلام رفقا😘😘😘امروز براتون یه مربای خیلی خوشرنگ و خوشمزه آوردم🍓 با اون مربای توت فرنگی همیشگی که دیدین فرق میکنه و کاملا مناسب برای سرو در وعده صبحانه است😋پس بریم سراغ دستورش👇
.
.
.
#مربای_توت_فرنگی_معجزه_چاشنی

مواد لازم:
توت فرنگی نیم کیلو
شکر ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم
لیمو ترش تازه ۲ تا ۳ عدد یا ۳ قاشق سوپ خوری آب لیموی تازه
سیب سبز یا زرد ترش یک عدد (در صورت دلخواه)

طرز تهیه:
توت فرنگی را نگینی خرد کنید و در قابلمه بریزید، سیب را با پوست رنده ریز بزنید یا در مخلوط کن پوره کنید و به توت فرنگی اضافه کنید،آب لیمو و شکر را به آن اضافه کنید و هم بزنید، قابلمه را روی حرارت بگذارید و شعله را ملایم کنید، گاهی هم بزنید تا شکر آب شده و آب میوه خارج شود، حرارت حتما کم باشد تا میوه آب بیشتری بیاندازد، مربا که شروع به جوش خوردن کرد کمی حرارت را بیشتر کنید و اجازه دهید حدود یک ربع بیست دقیقه بجوشد تا قوام آید (روش امتحان کردن قوام مربا را در دستور #مربای_زردآلو_معجزه_چاشنی و نکات مربا کامل توضیح دادم) کف ایجاد شده روی مربا را جمع نکنید چون ابتدای کار ممکن است خیلی زیاد باشد، بعد از کمی جوش خوردن کمتر شده و میتوانید با کمک ملاقه تمیزی کف ها را جمع کنید، مربای آماده را در شیشه های جوشیده شده و تمیز بریزید و با در بسته ده دقیقه دیگر در قابلمه آب جوش بگذارید(در مورد این روش هم کامل توضیح دادم پست #مربای_زردآلو_معجزه_چاشنی را مطالعه کنید) شیشه مربا را حدود ۱۲ ساعت روی کانتر آشپزخانه بگذارید سپس در یخچال یا فریزر بگذارید.

نکته:استفاده از سیب برای تامین پکتین مورد نیاز مرباست ولی الزامی نیست!

اگر توت فرنگی شیرین باشد لازم نیست شکر را برابر وزن توت فرنگی در نظر بگیرید مگر اینکه مربای شیرین را ترجیح بدهید. من کمتر از وزن توت فرنگی شکر ریختم چون ترجیح میدم مربا کم شیرین و کمی ملس باشه
.
.
.
#مربا_معجزه_چاشنی #مربای_توت_فرنگی #تابستان
Read more
تو که آهسته میخوانی قنوت گریه هایت را میان ربنای دستانت دعایم کن التماس دعا <span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> سلام دوستان عزیز ...
Media Removed
تو که آهسته میخوانی قنوت گریه هایت را میان ربنای دستانت دعایم کن التماس دعا سلام دوستان عزیز طاعات و عبادات قبول امشب دستور یکی از حلواهای معروف و خوشمزه شیرازی رو برای شما خوبان می گذارم .... حلوا کاسه شیرازی مواد لازم آرد برنج : ۱ پیمانه شکر :۱و۱/۴ پیمانه گلاب : ۱ پیمانه آب : ۲ پیمانه کره ... تو که آهسته میخوانی قنوت گریه هایت را
میان ربنای دستانت دعایم کن
التماس دعا 🌹🌹🌹 سلام دوستان عزیز
طاعات و عبادات قبول 🙏🙏🙏 امشب دستور یکی از حلواهای معروف و خوشمزه شیرازی رو برای شما خوبان می گذارم .... حلوا کاسه شیرازی
مواد لازم
آرد برنج : ۱ پیمانه
شکر :۱و۱/۴ پیمانه
گلاب : ۱ پیمانه
آب : ۲ پیمانه
کره :۷۰ گرم
روغن مایع : ۳ قاشق غذاخوری
زعفران : ۱ قاشق چای خوری
خلال بادام و پسته برای تزیین : به مقدارلازم (طرز تهیه )

ابتدا آرد برنج را الک کرده سپس در قابلمه ای نچسب ( تفلون یا چدن )
می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم تا بوی خامی آن گرفته شود و با قاشق چوبی مرتب هم می زنیم
کمی که رنگ آن تغییر کرد از روی حرارت برمی داریم شربت (آب ؛ گلاب و شکر) را اضافه می کنیم من آب ؛ شکر و گلاب را با هم مخلوط کرده سپس به حلوا اضافه کردم (این حلوا نیازبه شربت قوام آماده و داغ ندارد
بعد از اضافه کردن شربت خیلی سریع باید هم بزنیم تا حلوا گلوله گلوله نشود و صاف باشد . بعد ازاینکه مایه صاف شد زعفران سائیده شده را اضافه می‌کنیم حواستان باشد یک دفعه زیاد نریزید که رنگ آن خیلی‌ پررنگ شود ، دوباره روی حرارت ملایم قرار می دهیم و با قاشق چوبی به هم زدن ادامه می دهیم
کم کم می‌بینید که حلوا سفت می‌شود وقتی‌ که سفت شد روغن و کره را اضافه کنید و هم بزنید روغن باید به حدی باشد که حلوا طلا‌یی شود و دیگر به ظرف نچسبد ( من ازکره و ۳ قاشق غذاخوری روغن مایع استفاده کردم )
بعد از روی حرارت بردارید و در ظرف مورد نظر ریخته روی آن را با خلال پسته یا بادام تزئین کنید ؛ من برای تزیین از دو روش از قیف بستنی و ترافل استفاده کردم و با ماسوره شکوفه زدم .
این حلوا واقعا خوشمزه است و یکی ازحلواهای سنتی شهر شیراز می باشد
شیرازی های عزیز این حلوا را همیشه در مهمانی‌ها به عنوان دسر سرو می کنند ؛ امیدوارم درست کنید و از طعم فوق العاده آن لذت ببرید
نکات
- برای صاف کردن روی حلوا از پشت قاشق که کمی با روغن مایع چرب کرده اید استفاده کنید
- من دراین دستوراز پیمانه پلوپز به عنوان قالب استفاده کردم
نوش جان ; آزاده
#naranj_v_toranj #foodie
#ashpazi_shoma
#persian_chefs
#ashpazi_eshghe
#persian_magazine
#حلوا #کاسه #شیرازی #سنتی #فاتحه #بزن #بفرما #بهبه #آشپزی #حلوا_کاسه_شیرازی #خیلی_خوشمزه #خودم_پز
#instafood #foodart
Read more
. بالاخره هر کسی از یه روشی برای تهدید اطرافیانش استفاده میکنه. نگین ما تهدید نمی‌کنیم که دلخور میشم ...
Media Removed
. بالاخره هر کسی از یه روشی برای تهدید اطرافیانش استفاده میکنه. نگین ما تهدید نمی‌کنیم که دلخور میشم چون قفل فرمون کشیدن سر چهار راه و چپوندن خودمون اول صف، آشنایی دادن به کسی که خودش رو تو خیابون زده به اون راه که شما رو ندیده هم بالاخره نوعی تهدید حساب میشه. بابام هروقت می‌خواست تهدیدمون کنه یا کولر ... .
بالاخره هر کسی از یه روشی برای تهدید اطرافیانش استفاده میکنه. نگین ما تهدید نمی‌کنیم که دلخور میشم چون قفل فرمون کشیدن سر چهار راه و چپوندن خودمون اول صف، آشنایی دادن به کسی که خودش رو تو خیابون زده به اون راه که شما رو ندیده هم بالاخره نوعی تهدید حساب میشه. بابام هروقت می‌خواست تهدیدمون کنه یا کولر رو خاموش می‌کرد یا یارانه‌مون رو نمی‌داد. خیلی دلش می‌خواست که بذاردمون سر کوچه تا تهدیدش وارد فاز جدیدتری بشه، اما تکون دادن ما overweight ها کار واقعا سختی بود. برای همین هر وقت واقعا زندگی بهش فشار می‌آورد اخبار گوش می‌کرد و مجری خبر رو با آره جون تو، هيس بابا، چرت نگو؛ مورد تفقد قرار می‌داد که در نوع خودش نوعی تهدید بود. مامانم وقتی می‌خواست تهدیدمون کنه دو تا خبر ازدواج رو رگباری بهمون می‌داد و بعد از اون بود كه مورد آماج قضاوت‌هاش قرار می‌گرفتیم. بعد هم می‌گفت به باباتون میگم، همین باعث می‌شد عقب بکشیم. یعنی حتي اگر چیزی هم نداشت که به‌بابامون بگه، با مهندسی معکوس خودمون اطلاعات بهش می‌دادیم و بالاخره به بابامون می‌گفت. شوهرم هر وقت میخواد تهدیدمون کنه از روش مختصر و مفیدی استفاده میکنه هرچند که ما کلا تو این حوزه سر شدیم. برای همین وسط برج یه قیمت گوشت و برق و حامل‌های انرژی رو اعلام میکنه تا دو هفته خودمون رو جمع می‌کنیم. اما دخترمون هر وقت میخواد تهدیدمون کنه، گوشی رو بر میداره و بی‌هوا از در و دیوار و خونه و زندگی و کمی هم از خودمون عکس و استوری میذاره و این ترسناک‌ترین نوع تهدید تا این لحظه است. البته دوستامون با هوایی زدن و کپی پیست کردن نیچه و شریعتی و حسین پناهی هم تهدیدمون میکنن. شما فکر میکنین خیلی خفن و شاخ و خوره ادبیاتن ولی در واقع پیغامشون اینه که یک پدری ازت دربیارم که دیگه من رو نپیچونی و خودت تنهایی بری عشق و حال، لاشخور. این رو پشت این جمله صادق هدایت پنهونش کردن كه ميگه: «در زندگی زخم‌هایی هست كه مثل خوره در انزوا روح را آهسته می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به كسی اظهار كرد.» به این‌ها یه دو سیب نعنا بدین برمیگردن به تنظیمات کارخونه، البته دنگی نه، به حساب خودتون. این میون بعضی‌ها هم هستن که با کپس‌لاک ملت رو تهدید میکنن که در جواب باید بهشون بگیم، عین آدم بنویس، دستتم بنداز موقع حرف زدن با ما! فهمیدی؟! اکانت فیک‌ها رو هم نریز تو اصلی‌ها!
Read more
. برشی از فیلم علمی- تخیلی تعالی(Transcendence) . آیا می توان اطلاعات مغز را روی کامپیوتر آپلود ...
Media Removed
. برشی از فیلم علمی- تخیلی تعالی(Transcendence) . آیا می توان اطلاعات مغز را روی کامپیوتر آپلود کرد؟ گویا این موضوع هم بزودی از حیطه علمی – تخیلی بیرون می آید و رنگ و بوی حقیقی به خود می گیرد. بتازگی محققان روش جدیدی برای آپلود کردن اطلاعات مغز و وارد کردن آنها در کامپیوتر پیشنهاد داده‌اند که امکان ... .
برشی از فیلم علمی- تخیلی تعالی(Transcendence)
.
آیا می توان اطلاعات مغز را روی کامپیوتر آپلود کرد؟ گویا این موضوع هم بزودی از حیطه علمی – تخیلی بیرون می آید و رنگ و بوی حقیقی به خود می گیرد. بتازگی محققان روش جدیدی برای آپلود کردن اطلاعات مغز و وارد کردن آنها در کامپیوتر پیشنهاد داده‌اند که امکان دارد این تکنولوژی در آینده ای نزدیک به واقعیت بدل شود. دانشمندان عصب‌شناسی ۹۹ درصد مطمئن هستند که مغز یک ساز و کار است. مغز به محاسبه پرداخته و همچنین وظایفی را انجام می‌دهد. اگر بتوان چگونگی عملکرد آن را درک کرد، می‌توان جایگزینی برای آن ساخت.
.
نمونۀ این تلفیق هوش انسانی با کمک هوش مصنوعی را در فیلم تعالی با بازی جانی دپ در نقش یک نابغه بنام دکتر ویل کستر مشاهده کردیم. در این فیلم دکتر کستر در حال مرگ بود، برای اینکه از مرگ وی جلوگیری شود اطلاعات مغز وی را در یک سوپر کامپیوتر آپلود می‌کنند و به او زندگی جاودانه می‌دهند. پس از اتفاقاتی ویل کستر به اینترنت متصل می‌شود و زمام تمام امور جهان را در دست می‌گیرد. از علوم حاضر در فضای سایبر برای بهبود بیماری‌ها، رشد گیاهان، دستگیری مجرمان و… استفاده می‌کند.
.
اما بی نهایت طلبی او، تهدیدی برای جوامع انسانی تلقی می‌شود و استقبال مسئولین به سمت گروهی می‌رود که در پی توقف تحقیقات علمی کستر بودند. آن‌ها از اعتماد ویل به همسرش استفاده می‌کنند و با انتقال ویروسی به او و در نتیجه اینترنت، او و فضای سایبر را از بین می‌برند. حال سوالی که پیش می آید این است که در صورت عملی شدن این فن آوری انسان قادر هست آن را کنترل کند یا همچون فیلم تعالی به یک کابوس ترسناک تبدیل می شود؟
.
نظر شما چیه؟ 🤨
.
پست قبلی که مرتبط هست رو هم نگاه کنید
.
#آگاهی
#هوش_مصنوعی
#فیلم_علمی_تخیلی
Read more
برای جذب ثروت این کارارو انجام بدین... بدانید که فقر فقط بی‌پولی نیست بلكه احساس فقر از خود فقر بدتراست. مطمئن ...
Media Removed
برای جذب ثروت این کارارو انجام بدین... بدانید که فقر فقط بی‌پولی نیست بلكه احساس فقر از خود فقر بدتراست. مطمئن باشید که احساس فقر باعث جذب فقر می‌شود. باور داشته باشید که فقر احساس تنگدستی را هم شامل می‌شود. این خیلی مهم است چون شما می‌دانید كه طبق اصول قدرت، هر احساسی باعث جذب چیزهایی با آن فركانس ... برای جذب ثروت این کارارو انجام بدین...
بدانید که فقر فقط بی‌پولی نیست بلكه احساس فقر از خود فقر بدتراست.
مطمئن باشید که احساس فقر باعث جذب فقر می‌شود. باور داشته باشید که فقر احساس تنگدستی را هم شامل می‌شود. این خیلی مهم است چون شما می‌دانید كه طبق اصول قدرت، هر احساسی باعث جذب چیزهایی با آن فركانس می‌شود. پس حتی اگر شما مقدار زیادی پول داشته باشید، اما به هر دلیلی در شما احساس فقر به وجود بیاید تنگدستی را به سمت خودتان جذب می‌كنید.
بهترین نیرو برای جذب ثروت، عشق است.
نیروی جاذب پول، عشق است كه كل پول دنیا را به حركت در می‌آورد و هر كسی كه با احساس خوب، عشق اهدا كند، آهنربایی می‌شود و همه پول‌های دنیا به سمت وی سرازیر خواهد شد، حال این عشق چه عشق به همسر و فرزندتان باشد و چه عشق به کارتان، مهم این است که شما این عشق را در قلب‌تان احساس کنید.
باید احساس‌تان مورد پول خوب و مثبت باشد
خیلی از انسان‌ها بر این باورند که پول دارای نیرویی اهریمنی یا چیز کثیفی است که باعث ویرانی زندگی‌ها خواهد شد. اگر شما در زندگی‌تان پول ندارید، دلیلش این است كه در مورد پول حس بدی از خودتان ساطع می‌كنید و این معمولا به دلیل باورهای غلط درباره پول است.
سعی کنید همیشه از نمادهای ثروت استفاده نمایید.
یکی دیگر از روش‌های متداول برای سرازیر‌کردن پول به خانه‌های شما، قرار‌دادن نمادهای ثروت در منزل است. چینی‌ها بر این باورند که اگر یکی از نمادهای ثروت مثل ظرف سکه، مجسمه‌های کوچک طلایی و مجسمه ماهی در فضای خانه قرار بگیرد می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش تفکر خلاقانه، جذب سرمایه و رفاه محیط خانه داشته باشد.
سعی کنید در منزل‌تان از نمادهای طبیعت استفاده کنید.
قرار‌دادن آب‌نماهای کوچک در فضای خانه یکی دیگر از روش‌های جذب پول و ثروت به خانه است. اغلب چینی‌ها بر اساس همین باور در محیط خانه‌شان آب‌نمایی کوچک را قرار می‌دهند. آنها معتقدند؛ آب روان یکی از نمادهای جاودانه جذب ثروت در خانه است. خیلی از شما باور دیگری دارید و آن استفاده از گیاه بامبو در خانه است و خیلی از افراد بر این اعتقادند که پیچیدن روبان قرمز به دور بامبوها قدرت جادویی آنها را دو چندان خواهد کرد.
سعی کنید همیشه و در هر جا از زیورآلات استفاده کنید

#آرامش #استرس #فکر #روانشناسی #آسایش #مشاوره #کلینیک #همسر #همراه #آسمان #رضایت #جنسی #رانندگی #بحران #نشاط #خیانت #باردار #پرواز #سالمند #دکوراسیون #تحصیل #مهر #خنده #آبان #آذر #اعتیاد #زندگی
@zibaei.mag @kadbanoo.mag @mahdi_esmaeiltabar
دوستاتونو منشن کنید 🎆🎇🎉🎊
Read more
. همانطور که در بخش اول گفتیم، تا چند دهه پیش با استفاده از این طبقه بندی که یک روش چشمی است و هیچ ابزاری ...
Media Removed
. همانطور که در بخش اول گفتیم، تا چند دهه پیش با استفاده از این طبقه بندی که یک روش چشمی است و هیچ ابزاری نیاز ندارد،افراد را در گروه های اندومورف،.. یا ترکیبی از آنها مثل اندومزومورف،... قرار می دادند تا بتوانند وضعیت افراد را دقیق تر تعریف کنند. اما سوال اینجاست، امروزه با وجود روش های دقیقی ... .
همانطور که در بخش اول گفتیم، تا چند دهه پیش با استفاده از این طبقه بندی که یک روش چشمی است و هیچ ابزاری نیاز ندارد،افراد را در گروه های اندومورف،.. یا ترکیبی از آنها مثل اندومزومورف،... قرار می دادند تا بتوانند وضعیت افراد را دقیق تر تعریف کنند.

اما سوال اینجاست، امروزه با وجود روش های دقیقی که برای بررسی ترکیب بدنی در دسترس است، این طبقه بندی چه کمکی می کند؟ و مهمتر از آن، این طبقه بندی آنگونه که برخی مدعی هستند چه ارتباطی با استعداد بدنی دارد؟ یا چطور به سادگی با این طبقه بندی برنامه تمرینی و غذایی فرد مشخص می شود؟

پاسخ سوال اول کاملا روشن است. در حقیقت این سیستم هیچ اطلاعات مفیدی از وضعیت فرد به ما نمی دهد، جز اینکه مشخص می کند فردی چاق، ورزیده، لاغر، یا ترکیبی از آنهاست. در واقع وقتی کسی می گوید شما "اندومورف" هستید، خیلی ساده یعنی شما "چاق" هستید، اما با "پرستیژ" بیشتر!. بنابراین تاکید زیاد بر این اسامی جز برای گیج و گمراه کردن افراد برای قانع کردن آسانِ آنها (احتمالا فروش برنامه غذایی، مکمل، و ...) نمی تواند باشد.

در مورد سوال دوم، واقعا چطور می شود با یک نگاه و تشخیص اینکه مثلا فردی اکتومزومورف هست، بگوییم ژنتیک خوبی ندارد و هیچ وقت یا به سختی می تواند به یک بدن ایده آل برسد؟ حال آنکه استعداد فرد را حتی با بررسی کامل پروفایل هورمونی، ترکیب تارهای عضلانی، و دیگر آزمایشات نیز نمی توان به روشنی مشخص کرد. چه بسا افراد زیادی را دیده ایم که با چنین ترکیب بدنی از آن توانسته اند به آسانی بدن شان را با تمرین و رژیم متحول کنند، اما افرادی با بدنی مزومورف و ورزیده که "با استعداد" می نامند، پاسخ مناسبی به تمرینات بدنسازی و رژیم های مختلف نشان نداده اند.

یا اینکه چطور می توان به سادگی بر اساس این تیپ های بدنی نوع تمرینات، سیستم تمرینی، نوع رژیم غذایی و احتمالا مکمل های مورد نیاز را مشخص کرد؟ در حالی که این عوامل به متغیرهای زیادی از جمله فعالیت های روزانه، تاریخچه تغییرات ترکیب بدنی، بررسی پاسخ او به تمرینات و رژیم های مختلف، امکانات در دسترس، مواد غذایی در دسترس، و غیره بستگی دارد.  در پایان بد نیست یادآوری کنیم در منابع اصلی مربیگری از مراجع معتبری نظیر "آکادمی طب ورزش آمریکا"، "آکادمی ملی طب ورزش آمریکا"، و ... هیچ اسمی از این طبقه بندی کهنه نمی بینیم!
✒ محمد حسین نظری (فیزیولوژیست ورزشی)
🔥 برای مشاوره، برنامه تمرینی و غذایی به شکل غیرحضوری ↘ 09124035061 (فقط SMS/Whatsapp/Telegram)
Read more
 #پست٨٢٤ #قسمت_اول #افزايش_تمركز 15 روش برای افزایش تمرکز در هنگام درس خواندن: 1.هنگام درس خواندن ...
Media Removed
#پست٨٢٤ #قسمت_اول #افزايش_تمركز 15 روش برای افزایش تمرکز در هنگام درس خواندن: 1.هنگام درس خواندن کاغذ و خودکاری کنار دستتان بگذارید و فکرهایی را که به ذهنتان می رسد و مزاحم درس خواندن تان می شود یادداشت کنید . با این کار دیگر نگران فراموش کردن کارها و ایده ها نیستید و به خودتان یادآوری می کنید ... #پست٨٢٤ #قسمت_اول #افزايش_تمركز
15 روش برای افزایش تمرکز در هنگام درس خواندن:
1.هنگام درس خواندن کاغذ و خودکاری کنار دستتان بگذارید و فکرهایی را که به ذهنتان می رسد و مزاحم درس خواندن تان می شود یادداشت کنید . با این کار دیگر نگران فراموش کردن کارها و ایده ها نیستید و به خودتان یادآوری می کنید درست است که این کارها به اندازه ای مهم هستند که آنها را یادداشت کنید و بعداً برایشان کاری انجام بدهید اما آنقدر مهم نیستند که به خاطر شان درس خواندن را متوقف کنید.
2.خوب است گاهی فکر های ناراحت کننده یا آنهایی که حواستان را پرت می کنند جای دیگری بگذارید . به این ترتیب که زمانی که مشغول درس خواندن هستید آنها را موقتاً کنار بگذارید تا بتوانید روی درس خواندن متمرکز شوید.
3. سعی کنید هدف مشخصی را معین کنید که در هر بار درس خواندن به آن برسید . این کار کمک می کند توجه تان را به کار مشخصی که در دست دارید معطوف کنید. همچنین این کار باز خوردی از پیشرفت به دست تان می دهد.
4.سعی کنید بر درسی که می خوانید تمرکز کنید و به اتفاقات بلند مدتی که بر اثر خوب یا بد امتحان دادن می افتد فکر نکنید . اول مهمترین کار حال حاضر را انجام بدهید و بدانید هر چیز حواس پرت کردن دیگری که به ذهنتان می رسد اهمیت کمتری از آنچه در حال انجامش هستید ، دارد.
5.این شعار را در ذهن داشته باشید که ؛ « با شرایطی که دارم بیشترین تلاش خود را خواهم کرد . » نه اینکه فکر کنید « باید همه چیز کامل باشد » .
6.یاد بگیرید چگونه تشخیص بدهید مساله ای که حواس تان را پرت کرده است آیا مهمتر از درس خواندن است ؟ هرگاه که ممکن بود مستقیماً به سراغ علت حواس پرتی تان بروید . گاهی با حذف علت حواس پرتی اصلی می توانید زمان بیشتری را به درس اختصاص دهید و بعداً کمتر نگران باشید.
7. سعی کنید جای خاصی را برای درس خواندن انتخاب کنید که وسایل حواس پرت کنی مثل رادیو و تلویزیون در آن نباشد.
8.محل درس خواندن خود را تمیز و مرتب نگه دارید و سعی کنید از آن فقط برای درس خواندن استفاده کنید . این کار حواس پرتی را کاهش می دهد و کمک می کند راحت تر به حالت تمرکز دست یابید . مثلاً ممکن است وقتی روی تخت دراز می کشید و درس می خوانید کمتر تمرکز داشته باشید تا وقتی که پشت میزی می نشینید که همیشه از آن برای درس خواندن استفاده می کنید.

9.درس خواندن را در دوره های زمانی محدود انجام بدهید تا بدانید به زودی نقطه پایان فرا می رسد . بی وقفه درس خواندن طوری که به نظر می رسد نقطه پایانی وجود ندارد سخت تر است.
10.همه کتاب ها ، جزوه ها و کتاب های کمک ادامه پست بعد
Read more
. . . من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟ . _یک ...
Media Removed
. . . من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟ . _یک صهیونیست مرموز به اسم ابوبکر البغدادی رو تربیت میکردم و ازش حمایت مالی و تسلیحاتی میکردم و بهش یاد میدادم چطور جوری جنایت کنه که تاثیر گذارتر و خوفناک تر باشه!!! هالیوود و تکنیک های فیلم برداری رو ... .
.
.
من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟
.
_یک صهیونیست مرموز به اسم ابوبکر البغدادی رو تربیت میکردم و ازش حمایت مالی و تسلیحاتی میکردم و بهش یاد میدادم چطور جوری جنایت کنه که تاثیر گذارتر و خوفناک تر باشه!!!
هالیوود و تکنیک های فیلم برداری رو یادش میدادم تا تصاویر با کیفیتی از جنایاتش بگیره و به اسم اسلام به خورد عوام الناس بده!!!
.
_همه ظرفیت هامو به کار میگرفتم که اولا منابع و ثروت های مسلمانان و کشورهاشونو غارت کنم و یا حداقل کاری کنم که باقیمانده ثروت هاشونو هم خرج اهداف من کنن...
اینجوری عوام الناس اون کشورها که دینشون و اطلاعات تاریخی ضعیف تری دارن همه تقصیر ها رو از مسلمان بودنشون بدونن و حسرت زندگی هایی رو بخورن که باز هم هالیوود از غرب ارایه میده...
.
_از اخلافات بین دو شاخه این دین استفاده میکردم!
پول میدادم تا عده ای از هر دو شاخه علیه همدیگه اون هم با زمین و امکانات من (لندن) علیه همدیگه تولید نفرت کنند و نهایتا با ته مونده پولشون از من سلاح بخرن و همدیگه رو بکوبن!
.
_با همه این سناریو ها باز هم هدف اصلی من جوانان این مذهب بودن...
.
اونان که توانایی تربیت نسل بعدی رو دارن و اونان که بزرگترین سد نفوذ من به سرزمین هاشونن..
.
راه حل مقابله با جوانان مسلمان؛
تحریک شهوات و سرگرم کردن اونها به شراب و موسیقی و جنس مخالف
اگر حکومتی هم با این تحریک های شهوانی مخالفت کرد به اسم نبود آزادی جووناشو علیهش تحریک میکنم!
.
برای جووناش تاریخ دروغین و اسطوره هایی غیر از اسطوره های دینی مشترکشون تولید میکردم!
.
برای ایران خاینینی چون رژیم قبلی و تاریخ قبل اسلام رو می پروروندم و برای جوانان عرب از پیروزی های آنچنانیشون بر عجمان میگفتم!!!!
اینجوری احساسات ملی گرایانه و ناسیونالیستیشون باورهای دینی مشترکشون علیه من رو به حاشیه میبرد..
.
براشون صدها کانال و هزاران سایت راه مینداختم و دروغ های بزرگ رو اونقدر تو گوششون میخوندم تا یا شک کنند و یا کلا منحرف شن و اگه تو کشورشون دلسوزانی ریش سفید علیه این دروغ گویی ها قد علم کرد به دهها روش براش مشکل درست میکردم.
.
قانون جدید؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
ذکر نام فحاش در پست بعدی
.
.
#حصر
#حقوق_بشر
#کذاب_هدایت
#صادق_هدایت
#کذاب_ضلالت
#کوروش #کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #هخامنش #هخامنشی #هخامنشیان #پدر_ایران #ایران #ایرانی #ایرانیان #تاریخ #تاریخی #تاریخ_ایران #تمدن #تمدن_ایران #باستان #باستانی #ایران_باستان #آریایی #پهلوی
Read more
قیمت : 135/000 تومان . <span class="emoji emoji2705"></span> #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان <span class="emoji emoji1f60a"></span> . <span class="emoji emoji26d4"></span>️کیفیت این اسپری به هیچ وجه ...
Media Removed
قیمت : 135/000 تومان . #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان . ️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست ! . ساخت کشور آلمانو دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما . جهت اطلاع بیشتر ... قیمت : 135/000 تومان
.
✅ #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان 😊
.
⛔️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه
با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست !
.
✅ساخت کشور آلمان🇩🇪و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما
.
جهت اطلاع بیشتر شما از جزییات این اسپری ،
قبل از خرید ، اطلاعاتی کامل به شرح زیر تقدیمتون میشه ،
لذا خواهشمندیم که با حوصله ، تمام موارد زیر رو مطالعه نمایید . پیشاپیش از لطف شما سپاسگزاریم .
.
📣این محصول مناسب برای آقایان و بانوانی است که برای مودار شدن به هر دلیلی ، نمیخوان از روش ترمیم مو یا روش کاشت با جراحی استفاده کنند ! ولی بجاش میخوان که در عرض 5 ثانیه ! در مجالس و میهمانیها موهایی پرپشت و زیبا داشته باشن !😊.
.
#اسپری پوشش دهنده موقت و #پرپشت کننده موی سر
.
برخلاف تاپیک ! :👇
.
🔴بدون کثیف کاری🔴بدون نیاز به تافت🔴قابل شانه کردن و ...
.
.
📌ضمانت اصالت کالا :
در صورت تمایل ، برای کسب اطمینان بیشتر قبل خرید ، به سایت اصلی کمپانی سازنده این محصول استثنایی که ساخت کشور آلمان است به این آدرس مراجعه کنید : www. hairfor2.com تا هم از اصل و اورجینال بودن این محصول مطمئن بشین و هم از مناسب بودن قیمتی که ما عرضه میکنیم به شما در مقایسه با معادل قیمتی که به دلار توسط خود کمپانی داره عرضه میشه .
.
📌ضمانت بهداشت و سلامت کالا :
این اسپری در سازمان بهداشت کشور آلمان مورد تائید واقع شده و تمام اطلاعات لازم در سایت مربوطه قابل پی گیری است پس مصرف این محصول به هیچ وجه ! باعث ایجاد حساسیت و یا ضرری برای شما نمیشه .
.
📌اثر و ماندگاری این اسپری :
اثر این محصول تا زمانیکه شسته نشود اثر آن دوام خواهد داشت .
.
📌تنوع رنگ :
جهت تنوع رنگ موهای مختلف افراد ، در 10 رنگ متنوع از مشکی و قهوه ای گرفته تا جوگندمی و بلوند موجود می باشد .
.
📌برخی از مزایای این اسپری نسبت به مصرف تاپیک 👇👇:
.
1️⃣کار کردن با پودرهای تاپیک مو، بسیار سخت است
و با کثیف کاری های زیادی همراه است !
.
2️⃣همچنین باید با مقدار زیادی تافت مو ، در جای خود ثابت نگه داشته بشوند که این باعث می شود تا نتوان موها را به راحتی شانه کرد .
.
3️⃣لباس ها به خاطر ریختن تاپیک ها کثیف می شوند !
.
4️⃣این اسپری برخلاف تاپیک با طیف های متنوع رنگ ها از تیره
تا جوگندمی و بِلوند ، مناسب برای آقایان و خانم ها است .
.
5️⃣تا زمانی که استحمام انجام نشود حجم داخل مو و اثر این محصول باقی می ماند لذا ایرادهای تاپیک را به هیچ وجه ندارد .
.
🔴خرید اسپری👈 تماس و ارسال به آدرس شما
.
Read more
اطلاعیه وینفرد شفر سرمربی استقلال در خصوص صحبت های کارلوس کی روش در هشتاد و پنج درصد مسابقات ما وریا ...
Media Removed
اطلاعیه وینفرد شفر سرمربی استقلال در خصوص صحبت های کارلوس کی روش در هشتاد و پنج درصد مسابقات ما وریا غفوری به عنوان مدافع راست بازی کرد. هر کسی که مسابقات لیگ را پیگیری و تماشا کرده باشید از این نکته آگاه است. به علاوه اینکه این مشخص بود ما برخی موافع به دلیل مصدومیت وریا را به عنوان وینگر راست استفاده ... اطلاعیه وینفرد شفر سرمربی استقلال در خصوص صحبت های کارلوس کی روش
در هشتاد و پنج درصد مسابقات ما وریا غفوری به عنوان مدافع راست بازی کرد. هر کسی که مسابقات لیگ را پیگیری و تماشا کرده باشید از این نکته آگاه است. به علاوه اینکه این مشخص بود ما برخی موافع به دلیل مصدومیت وریا را به عنوان وینگر راست استفاده کردیم. مهم تر از همه چیز کیفیت خارق العاده وریا غفوری است. او به خوبی نقش یک دفاع راست را با عملکردی مدرن و محکم به نمایش گذاشت. این بسیار ضروری است برای تحت فشار قرار دادن حریف و توانایی ایجاد موقعیت بیشتر برای تیم. در سال های گذشته فوتبال تغییرات بسیار مهمی داشته است. بهترین راه برای خارج کردن یک مدافع چپ تهاجمی در جریان مسابقه یک مدافع راست محکم و تهاجمی است. همانطور که بازیکنانی مانند کیمیچ و مارسلو فقط عقب نمی ایستند که دفاع کنند. چنین کاری متعلق به گذشته است. وریا فوتبال مدرنی بازی می کند. او بسیار پیشرفت کرده و این خیلی خوب است. من ناراحت و نا امید شدم؛ به خاطر اینکه تیم ملی بازیکن من را پس از بازی با الهلال تحت فشار گذاشت. او و استقلال را تحت فشار گذاشت، از مسیری که به نظر من غیر منصفانه، خارج از شرایط همکاری و مضر برای ما و بازیکن ما بود اما آن مساله متعلق به گذشته است. من امیدوارم ما در آینده با هم همکاری داشته باشیم به خاطر اینکه این بهترین کار برای فوتبال ایران است و من باور دارم همه ما یعنی تیم ملی و باشگاه ها یک هدف را دنبال می کنیم که پیشرفت فوتبال ایران است.

ما می توانیم این کار را فقط با هم و با همکاری هم انجام دهیم نه علیه یکدیگر.

در مورد دروازه بان ها صحبت کنیم. اگر شما دو دروازه بان خوب داشته باشید، باید هر دوی آنها را بازی دهید. این یک حقیقت ساده است. به عنوان یک مربی باشگاهی این کار من است که تا همه بازیکنانم را در بهترین شکل ممکن حفظ کنم و برای دروازه بان ها بازی کردن مهم ترین تمرین است. فلسفه ای که شما می توانید در ایتالیا، اسپانیا و فرانسه ببینید. هیچ تردیدی نمی تواند وجود داشته باشد که حسینی دروازه بان آینده است و عملکرد او در مسابقات لیگ و مسابقات بین المللی فوق العاده بود و او شایستگی حضور در تیم ملی را داشت اما این نظر شخصی من است. من بازیکنان ملی ما را حمایت می کنم و برای آنها بهترین آرزوها را دارم. این یک تیم فوق العاده، با شخصیت های فوق العاده است
Read more
<span class="emoji emoji1f48e"></span>@skoromnyy . <span class="emoji emoji1f534"></span>همباشگاهیتو تگ کن<span class="emoji emoji1f534"></span> . <span class="emoji emoji267b"></span>️ تمرینات عالی جهت سفت شدن ران و باسن . . <span class="emoji emoji2649"></span>️ اگر از انجام تمرین‌های ...
Media Removed
@skoromnyy . همباشگاهیتو تگ کن . ️ تمرینات عالی جهت سفت شدن ران و باسن . . ️ اگر از انجام تمرین‌های تکراری باسن خسته شده‌اید و می‌خواهید تمرینی جدید را امتحان کنید، سه تمرین زیر بهترین روش برای تنوع بخشیدن به به برنامه تمرینی شماست. . از اسکات سنگین نترسید: اکثر خانم‌ها از اسکات دوری ... 💎@skoromnyy .
🔴همباشگاهیتو تگ کن🔴
. ♻️ تمرینات عالی جهت سفت شدن ران و باسن .
.
♉️ اگر از انجام تمرین‌های تکراری باسن خسته شده‌اید و می‌خواهید تمرینی جدید را امتحان کنید، سه تمرین زیر بهترین روش برای تنوع بخشیدن به به برنامه تمرینی شماست. .
🔷 از اسکات سنگین نترسید:

اکثر خانم‌ها از اسکات دوری می‌کنند زیرا فکر می‌کنند اسکات زدن به داشتن پاهایی عضلانی و بزرگ ختم می‌شود. با این حال، اگر می‌خواهید تغییری در پاها و عضلات باسن خود ببینید باید فشاری بیشتر از حد معمول به این عضلات وارد آورید. اسکات سنگین و یا پرس پا بهترین راه برای وارد آوردن این فشار است. . .
🔷 بالا رفتن:

هرگاه در پارک در حال دویدن هستید، می‌توانید از لبه جدول‌ها، نیمکت‌‌های دو سطحی، پل‌های کوچک و یا پله‌ها برای انجام تمرین بالا رفتن استفاده کنید. هر سطح استواری برای انجام این تمرین باسن مفید است. در طول دویدن چندین بار توقف کرده و این تمرین را انجام دهید. . .
.
🔷 دویدن در سربالایی:

یکی از بهترین راه‌های سفت کردن عضلات باسن و کلا عضلات پایین تنه دویدن در سربالایی است. شیب سربالایی مقاومت چشمگیری با نیروی وارد آمده از سوی بدن شما داشته و بدن شما در زاویه‌ای قرار می‌گیرد که فشار زیادی به عضلات ران و باسن وارد می‌شود. این تمرین یک چربی سوز فوق العاده است. . .
♉️ در کنار این تمرینات داشتن یک رژیم غذایی مناسب را فراموش نکنید. همچنین تمرینات هوازی نیز به منظور چربی سوزی لازم هستند زیرا عضلات شما زمانی جلوه خواهند کرد که بدن چربی اضافی نداشته باشد
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span> از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار <span class="emoji emoji1f631"></span> . <span class="emoji emoji203c"></span>️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ ...
Media Removed
. از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار . ️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ و رئیس شورای عالی امنیت ملی آمریکا منصوب شده است پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود که ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نخواهد دید. . ️ امسال چهلمین سالگرد انقلاب است و تمام تمرکز سیستم امنیتی آمریکا ... .
🔴 از جنگ ارزی تا جنگ هیبرید؛ گسلی به نام دلار 😱
.
‼️ جان بولتون که اخیرا به سمت مشاور امنیت ملی ترامپ و رئیس شورای عالی امنیت ملی آمریکا منصوب شده است پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود که ایران چهل سالگی انقلاب خویش را نخواهد دید.
.
‼️ امسال چهلمین سالگرد انقلاب است و تمام تمرکز سیستم امنیتی آمریکا به اعتراف بولتون، بر فروپاشی از درون نظام اسلامی است.
از وقایع و شواهد ماه‌های اخیر پیدا است روشی که با آن قصد دارند فروپاشی از درون را رغم بزنند، روش «جنگ هیبریدی»[۱] است.
.
‼️ تئوری منازعه در این جنگ بر این اصل استوار است که هر حکومتی به مانند یک سرزمین پهناور است که در درون خود شکاف‌ها و گسل‌های غیر فعالی دارد. با آغاز به کار این شکاف‌ها و فعال شدن گسل‌ها، زمین(حکومت) شروع به لرزیدن می‌کند و باعث تخریب هر آنچه که روی آن زمین است می‌شود.
.
‼️ تئوری منازعه هیبریدی به حکومتی که در سیبل تهاجم قرار دارد، به مانند سرزمینی نگاه می‌کند که باید با فعال کردن گسل‌های[۲] آن، ویران شود.
در سال گذشته گسل‌های زیادی را فعال و مدیریت کردند، به امید ویران شدن انقلابی که ماحصل تلاش تمام انبیاء، ائمه و خون شهدا می‌باشد. از جمله گسل‌هایی که فعال شد عبارتند از:
.
🔹۱. گسل اختلافات مذهبی بین شیعه و سنی
🔸۲. گسل جدایی کردستان
🔹۳. گسل معیشتی
🔸۴. گسل حجاب
🔹۵. گسل دراویش گنابادی
🔸۶. گسل شیعه انگلیسی و اختلاف شیعه با شبه شیعه
🔹۷. گسل قیمت دلار و جنگ ارزی
.
‼️ این هفت گسل انرژی‌هایی بود که در درون زمین حکومت جمهوری اسلامی جا خوش کرده بودند و هر کدام در ماه‌های پایانی سال گذشته با تحریک دشمن آغاز به فعالیت کردند. مقیاس ریشتر هرکدام از آن‌ها به میزانی نبود که بتواند زمین حکومت انقلاب اسلامی را سرنگون کند...
.
‼️ در روزهای اخیر و در سال جدید، #دلار به عنوان یک گسل پر اهمیت دوباره شروع به فعالیت کرده و امیدوار هستند تا با فعالیت بیش از پیش آن بتوانند جامعه را به ویرانی بکشانند و حکومت را سرنگون کنند.
.
‼️ از ویژگی‌های منازعه هیبریدی این است که مثل هر جنگ دیگری پشتیبانی تمام عیار رسانه‌ای دشمن را به همراه دارد و سعی خواهند کرد کمبود ارز را بسیار شدیدتر از آنچه که در واقعیت هست نشان دهند تا وضعیت بازار را بغرنج کنند و از شرایط به وجود آمده نهایت استفاده را ببرند.
.
#ادامه_در_کامنت_اول
Read more
@byabama @byabama @byabama @byabama چکار می توانیم برای این موارد انجام دهیم؛ ۱-خب مشخص ...
Media Removed
@byabama @byabama @byabama @byabama چکار می توانیم برای این موارد انجام دهیم؛ ۱-خب مشخص هست که کشیدن حصار دور استخر یا داشتن دیوار بلند بهترین مانع هست. ۲- آب را همیشه تا لب #استخر پر کنید. این طور #حیوان می تواند خودش را از لبه ها بالا بکشد و یا حداقل خودش را روی لبه نگه دارد تا مجبور به #شنا_کردن ... @byabama
@byabama
@byabama
@byabama

چکار می توانیم برای این موارد انجام دهیم؛
۱-خب مشخص هست که کشیدن حصار دور استخر یا داشتن دیوار بلند بهترین مانع هست.
۲- آب را همیشه تا لب #استخر پر کنید. این طور #حیوان می تواند خودش را از لبه ها بالا بکشد و یا حداقل خودش را روی لبه نگه دارد تا مجبور به #شنا_کردن مداوم‌ نباشد و خسته نشود.

۳- در کنار لبه ها چیزهایی مثل نردبان یا میل گرد قرار دهید و یا به هر روش که میدانید لبه ها را از حالت لیز و صاف و صیقلی در بیاورید. تا سگ بتواند دستش را به آنها گیر بدهد.
۳- داخل استخر تیوپ یا اجسام شناور دیگر مثل تخته فوم ( یونولیت ) یا هر وسیله شناور دیگری قرار بدید تا چنانچه حیوان داخل استخر افتاد در نبود شما بتواند خودش را روی آن نگه دارد. سگها #موجودات #باهوشی هستند و بسادگی از آن استفاده خواهند کرد.

۴- یک تخته بصورت شیبدار از داخل آب در کنار استخر تکیه بدهید تا از آن بتواند خودش را بالا بکشد.
۵- چنانچه برای شما اشکالی ندارد یکی دوبار سگ را داخل استخر بیندازید تا هم بدانید که طرز برخورد او و شما چگونه خواهد بود و هم به او این مورد را آموزش داده باشید.
این مورد مخصوصا ازین نظر مفید خواهد بود که افراد حتی در هنگام حضورشان نمیدانند چطور باید با موضوع برخورد کنند و سگ را از آب بالا بکشند.
#سگ_شنا #شنای_سگی #سگ_استخر #خفگی_سگ #غرق_شدن_سگ #بیاباما #بیاباما_سایت_تخصصی_حیوانات_خانگی

بیاباما تا بدانی.
www.byabama.com
Read more
ترفند های جالب زندگی 1-موز ها را از هم جدا کنید تا دیرتر رسیده شوند. 2-کتاب را به نحوی مطالعه کنید ...
Media Removed
ترفند های جالب زندگی 1-موز ها را از هم جدا کنید تا دیرتر رسیده شوند. 2-کتاب را به نحوی مطالعه کنید که انگار می خواهید آن را نقد کنید با این روش مطالب در ذهنتان خواهند ماند . 3-وقتی موبایلتان خیس می شود برای خشک شدن و سالم ماندن آن، چند ساعت درون برنج خام قرارش دهید. 4-تا جایی که می توانید از نور ... ترفند های جالب زندگی

1-موز ها را از هم جدا کنید تا دیرتر رسیده شوند.

2-کتاب را به نحوی مطالعه کنید که انگار می خواهید آن را نقد کنید با این روش مطالب در ذهنتان خواهند ماند .

3-وقتی موبایلتان خیس می شود برای خشک شدن و سالم ماندن آن، چند ساعت درون برنج خام قرارش دهید.

4-تا جایی که می توانید از نور روز استفاده کنید و چراغ روشن نکنید .

5-هنگامی که می‌دوید اگر به یک موضوع خاص فکر کنید مسافت بیشتری را طی خواهید کرد .

6-روی قابلمه آبِ در حال جوش ، یک کفگیر بزرگ چوبی قرار دهید تا آشپزخانه بخار نکند .

7-اگر می خواهید آبریزش بینی تان قطع شود، زبانتان را به سقف دهانتان بچسبانید و یکی از انگشتانتان را بین دو ابرویتان ۲۰ ثانیه فشار دهید .

8-ابعاد گوشی موبایلتان را اندازه بگیرید ، بعدا به عنوان خط کش به کارتان می آید .

9-پشه ها نمیگذارند راحت بخوابید؟ یک قرص ویتامین ب بخورید بدنتان در اثر خوردن ویتامین ب بویی میگیرد که پشه ها دوست ندارند .

10-مهم نیست چه سنی داری هنگام سلام کردن مادرت را در آغوش بگیر .

11-خوردن یک موز برای صبحانه ، باعث کنترل افسردگی ، عصبانیت و کج خلقی در طول روز میشود
Read more
سلام دوستان امکان جدید اینستاگرام رو می خوام بهتون معرفی میکنم که کلی بهمون کمک میکنه ! این اپلیکیشن ...
Media Removed
سلام دوستان امکان جدید اینستاگرام رو می خوام بهتون معرفی میکنم که کلی بهمون کمک میکنه ! این اپلیکیشن که به تلویزیون اینستاگرام یا بطور مختصر « آی جی تی وی» معروفه ، امکانات جالبی رو در اختیار همه ما میزاره که در ادامه میگم : اول از همه امکان قرار دادن ویدئوی بلند و بدون محدودیت زمانیه ! یعنی دیگه ... سلام دوستان
امکان جدید اینستاگرام رو می خوام بهتون معرفی میکنم که کلی بهمون کمک میکنه !
این اپلیکیشن که به تلویزیون اینستاگرام یا بطور مختصر « آی جی تی وی» معروفه ، امکانات جالبی رو در اختیار همه ما میزاره که در ادامه میگم :
اول از همه امکان قرار دادن ویدئوی بلند و بدون محدودیت زمانیه ! یعنی دیگه مثل ویدئوهای اینستاگرام در یک دقیقه لازم نیست محتوای ویدئویی رو تموم کنیم ! بلکه تا ۱ ساعت میشه فایل ویدئویی داخل اون آپلود کرد !
دوم اینکه به همه این امکان رو میده که عین یه شبکه تلویزیونی ، برای مخاطبین خود برنامه های متنوع ویدئویی حتی بصورت زنده تولید کنن!
سوم اینکه امکان کامنت و لایک روی ویدئو ها وجود داره در حالی که نحوه نمایش این ویدئوها شبیه استوری هست !
چهارم اینکه امکان عقب و جلو کردن ویدئوی در حال پخش وجود داره و براحتی مثل یه پِلِیِر میشه ویدئو رو کنترل کرد خب همه اینارو گفتم که بهتون خبر بدم که نوناپ کلاب هم چند روزیه در « آی جی تی وی » فعال شده و اتفاقا قراره ویدئوهای آموزشی طولانی تر رو در اونجا منتشر کنه !
حالا اگه دوست دارین از این امکان استفاده کنید فقط کافیه همین الان اینستاگرامتون رو بروز رسانی کنید تا این امکان براتون فراهم بشه !
بعد از اینکه بروزرسانی کردید ، وقتی وارد اینستاگرامتون بشید ، آیکون « آی جی تی وی » شبیه عکس همین پست کنار علامت دایرکتتون ظاهر میشه!
روش بزنید و ازش لذذذذت ببرید ، نوناپ اونجا هم منتظرتونه
قلبتون آروم 👋🏻
شب بخیر
#igtv
@mohsenkazem
Read more
تمرینات چرخشی نوع خاصی از تمرین است که در آن تمرینات وزنه به شکلی هوازی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنجایی که نمی شود یک عضله را با حرکات مختلف پشت سرهم و بدون استراحت تمرین داد (به علت خستگی و ناتوانی موقتی ) در این رویه حرکات طوری چیده می شوند که عضلات متفاوت درگیر می شوند . فواید روش تمرین چرخشی یا ... تمرینات چرخشی نوع خاصی از تمرین است که در آن تمرینات وزنه به شکلی هوازی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنجایی که نمی شود یک عضله را با حرکات مختلف پشت سرهم و بدون استراحت تمرین داد (به علت خستگی و ناتوانی موقتی ) در این رویه حرکات طوری چیده می شوند که عضلات متفاوت درگیر می شوند . فواید روش تمرین چرخشی یا cycle بسیار زیاد است .
۱- حداکثر نتیجه گیری در حداقل زمان
مگر آنکه شغل تان مربیگری باشد ، در غیر این صورت هیچکس در طول روز چندین ساعت وقت برای صرف کردن در باشگاه ندارد. تمرینات چرخشی بهترین نوع تمرین است برای کسانی که به تناسب اندام علاقه دارند و از طرفی وقت شان محدود است . می توانید تعداد حرکتی که دوست دارید را انتخاب و همه را پشت به پشت اجرا کنید تا جایی که دیگر زمان تان ۱۵ دقیقه باشد چه یک ساعت در هر حال می توانید کل بدن را هم در یک جلسه کار کنید .

خوب و بد تمرین چرخشی
۲- کل بدن را درگیر کنید
با انتخاب دستگاه های مختلف به عنوان بخشی از برنامه چرخشی کل بدن تان می توانید تضمین کنید که هر گروه عضلانی اصلی و حتی کوچک بدن را به کار می گیرید و هیچ عضله ای را از قلم نمی اندازید . با این نگاه عمومی به بدن تاثیر عمومی برنامه را هم ارتقاء می دهید .

۳- هوازی و وزنه را تلفیق کنید
شما عاشق هوازی هستید اما بدانید که به تمرینات وزنه هم احتیاج دارید ( و بالعکس ) و وادار کردن بدن برای انجام یک جلسه تمرین که از آن لذت نمی برید می تواند طاقت فرسا شود و به راحتی می شود از چنین تمرینی صرف نظر کرد . تمرینات چرخشی در واقع بهترین ها را از دو طرف دارد و اجازه می دهد که تمرینات هوازی اینتروال شدید ملقب به HIIT را با تمرینات سنگین وزنه تلفیق کنید که با هم یک جلسه تمرین فوق سنگین را تشکیل می دهد.

۴- نگاهی به متابولیسم داشته باشید
علاوه بر این تاثیر کالری سوزی پس از تمرین باعث می شود تا ۴۸ ساعت پس از تمرین هم کالری سوزی بالاتر باشد .

@dr.moravej #drmoravej #navidmoravej

#نویدمروج #دکترمروج #drmoravej #navidmoravej #
@dr.moravej .
👧👨دوستاتونو تگ کنید 💪❤
.
🔴 به پیج بانوان فیتنس بپیوندید 🙏👇
🆔 @fitness.online 🏆💪
___________________________________________________
#fitnessgirl #fitnesswomen #fitgirls #fitness #fitnessgirl #squats #gym #bodybuilding #personaltrainer #workout #squat #girl #ass🍑 #booty🍑 #muscle #woman #body #بدنسازی #fit #hot #sixpack #legs #glutes #glutenfree
Read more
...فوتبال بازی مقابل تیمی که فوتبال را سرعتی و روی زمین بازی میکند بسیار سخت است،آن هم تیمی که بازیکنان ...
Media Removed
...فوتبال بازی مقابل تیمی که فوتبال را سرعتی و روی زمین بازی میکند بسیار سخت است،آن هم تیمی که بازیکنان آن توانایی بازی در کمترین فضا را داشته و با بازی بدون توپ خود را در مسیر دریافت پاس قرار می دهند.در چنین شرایطی فضای بین مدافعان میانی و هافبک های دفاعی در کنار حفظ فاصله خطوط سه گانه بسیار مهم و ... ...فوتبال

بازی مقابل تیمی که فوتبال را سرعتی و روی زمین بازی میکند بسیار سخت است،آن هم تیمی که بازیکنان آن توانایی بازی در کمترین فضا را داشته و با بازی بدون توپ خود را در مسیر دریافت پاس قرار می دهند.در چنین شرایطی فضای بین مدافعان میانی و هافبک های دفاعی در کنار حفظ فاصله خطوط سه گانه بسیار مهم و تعیین کننده بوده و بازی متراکم و تحت فشار در میانه میدان در کنار پوشش مناسب وینگر ها در کناره‌ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.حال آنکه بازیکنان اسپانیا به هیچ عنوان بازی مستقیم را در دستور کار خود قرار نداده و توانایی اجرای چنین تاکتیکی را ندارند.شاگردان فرناندو هیرو بر خلاف تیم ملی مراکش توپ های مستقیم برای مهاجمان خود ارسال نخواهند کرد چرا که مهاجم بلند زنی که بتواند توپ های هوایی را قطع کند در ترکیب این تیم دیده نمی شود.بازیسازی از خط دفاع و انتقال توپ از هافبک به مهاجمان تاکتیک اصلی اسپانیا طی چند سال اخیر است. حضور همزمان بوسکتس،سیلوا،اینیستا،کوکه و ایسکو خود بیانگر آن است که آنها به دنبال حفظ توپ و ایجاد موقعیت در عمق دفاع حریف هستند.تفکری که پازل تاکتیکی آن با حضور مهاجم جنگنده ای چون دیگو کاستا تکمیل می شود.تجربه بازی مقابل مراکش نشان داد که در مبحث حفظ توپ در میانه میدان ضعیف بوده و توانایی انتقال توپ از فاز دفاع به حمله را نداریم‌.در چنین شرایطی حضور دو هافبک دفاعی در کنار انتقال وحید امیری به جناح چپ خط حمله و حضور مهدی طارمی به جای سردار آزمون میتواند تا حدودی این دو مشکل فنی را برطرف کند،در کنار این موارد بهتر است در صورت آمادگی اشکان دژاگه از او در میانه میدان استفاده کنیم،اما در صورت عدم آمادگی این بازیکن میتوان از میلاد محمدی در جناح چپ استفاده کرده و با انتقال احسان حاج‌صفی به میانه میدان از مثلث حاج صفی، ابراهیمی و عزت الهی بهره ببریم‌.در نهایت با حضور وحید امیری،علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی در خط حمله میتوانیم با سرعت دادن به بازی کارایی بیشتری در ضد حملات داشته و البته در بخش پرسینگ فشار بیشتری به خط دفاع و هافبک حریف وارد کنیم نکته آخر اینکه برای دفاع کردن مقابل چنین تیم هایی نیازمند دو دفاع میانی سرعتی هستید و با توجه به مصدومیت روزبه چشمی بهترین گزینه مجید حسینی جوان است.مدافعی که از سرعت خوبی برخوردار بوده و جایگیری های مناسبی هم دارد.فردا بازی بزرگی در پیش داریم و عامل اصلی موفقیت در آن برتری ذهنی و دوندگی زیاد است،در چنین بازی هایی حق اشتباه نداشته و فقط باید نظم تاکتیکی حریف را بر هم بزنیم.مورد مهمی که تیم کی روش استاد آن است
Read more
تیشرت سفید از واجبات هر کمد لباسیه انقدر که باید بگم آب دستتونه بذارید زمین و حتما اونو تهیه کنید و براش ...
Media Removed
تیشرت سفید از واجبات هر کمد لباسیه انقدر که باید بگم آب دستتونه بذارید زمین و حتما اونو تهیه کنید و براش هزینه کنید و یه تیشرت با کیفیت تهیه کنید چون قرار از پر استفاده ترین‌های کمدتون باشه، مجله مد هارپر بازار گفته که به ۱۰۱ روش میشه یه تیشرت سفید و سِت کرد اما من میگم شایدم بیشتر حتی دیده شده که توی ... تیشرت سفید از واجبات هر کمد لباسیه انقدر که باید بگم آب دستتونه بذارید زمین و حتما اونو تهیه کنید و براش هزینه کنید و یه تیشرت با کیفیت تهیه کنید چون قرار از پر استفاده ترین‌های کمدتون باشه، مجله مد هارپر بازار گفته که به ۱۰۱ روش میشه یه تیشرت سفید و سِت کرد اما من میگم شایدم بیشتر😉
حتی دیده شده که توی رِد کارپت‌ها سلبریتی‌ها از این آیتم استفاده کردن باور نمیکنید؟پس ورق بزنید😎
#persianfashionista #whitetee #whitetshirt #streetstyle #ootd
Read more
همه ما گاهأ به بیش تمرینی دچار شدیم و طبعأ عملکرد ورزشیمون رو دچار اختلال کرده و برای شخص من پیش امده ...
Media Removed
همه ما گاهأ به بیش تمرینی دچار شدیم و طبعأ عملکرد ورزشیمون رو دچار اختلال کرده و برای شخص من پیش امده که ماه ها بعد از مسابقات هم همچنان درگیر عدم ریکاوری بودم ، معمولا مربی وقتی شاهد عملکرد ضعیف ورزشکار میشه در گام اول با ابزار روانی ، انگیزشی ورزشکار رو ترغیب به عملکرد ارمانی میکنه ، اما این راهکار ... همه ما گاهأ به بیش تمرینی دچار شدیم و طبعأ عملکرد ورزشیمون رو دچار اختلال کرده و برای شخص من پیش امده که ماه ها بعد از مسابقات هم همچنان درگیر عدم ریکاوری بودم ، معمولا مربی وقتی شاهد عملکرد ضعیف ورزشکار میشه در گام اول با ابزار روانی ، انگیزشی ورزشکار رو ترغیب به عملکرد ارمانی میکنه ، اما این راهکار همیشه سازنده نیست اگر ورزشکار ما دچار تمرین زدگی شده باشه با این روش بیشتر در تضعیف فرد اثر گذار بودیم ، پس باید علائم بیش تمرینی رو بدونیم ؛
از علائم رفتاری میتوان به افسردگی،کاهش اعتماد بنفس، تحریک پذیری ، بی انگیزگی و حساسیت به انتقاد مربی و.
علائم جسمانی؛ کاهش قدرت و عملکرد ، کاهش هوشیاری ، افزایش ضربان قلب استراحت ، افزایش بیش از حد ضربان در تمرین ، بی خوابی و سردرد اشاره کرد .
اگر شما یا ورزشکارتون دچار تمرین زدگی شدید از این راهکارها استفاده کنید ؛

شارژ کربوهیدرات در برنامه غذایی، در نظر گرفتن روز تعطیل و استراحت فعال ، ماساژ و اب درمانی،گرما درمانی از طریق سونا وسرما درمانی از طریق حمام یخ ، و کم کردن حجم و مدت تمرین برای مدت کوتاه ، استفاده از سیستم تمرینی جدید و جذاب با در نظر گرفتن ضربان قلب
موفق و پیروز باشید
@gobsn.ir
@morabiman
@vipgolestangym
Read more
 #bighanoon #alizarandooz احسان علیخانی همزمان با آغاز سری جدید ماه عسل گفت: امسال طوری میخوام ...
Media Removed
#bighanoon #alizarandooz احسان علیخانی همزمان با آغاز سری جدید ماه عسل گفت: امسال طوری میخوام اشک مردم رو در بیارم که مشکل کم آبی کشور یک بار و برای همیشه از بین برود و پروفسور کردوانی بیاید و بگوید: احسان کاری که تو کردی، هزاران ابر سیروس و کومولوس نمیتونستن انجام بدن! علیخانی در ادامه قول داد ... #bighanoon #alizarandooz
احسان علیخانی همزمان با آغاز سری جدید ماه عسل گفت: امسال طوری میخوام اشک مردم رو در بیارم که مشکل کم آبی کشور یک بار و برای همیشه از بین برود و پروفسور کردوانی بیاید و بگوید: احسان کاری که تو کردی، هزاران ابر سیروس و کومولوس نمیتونستن انجام بدن! علیخانی در ادامه قول داد اگر مردم دم افطار غش و ضعف نکنند و فقط به گریه کردن اکتفا کنند، حتی قادر است با سوژ‌ه‌های امسالش آب را به دریاچه ارومیه و رودخانه خشک زاینده رود هم برگرداند! .

یکی از نزدیکان دولت بهار باز هم اعلام کرد دولت احمدی‌نژاد با مذاکرات عمان به شدت مخالف بود. ایشان در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران که از ایشان پرسید پس نزدیکان ایشان در همان زمان در عمان چه کار می‌کردند،گفت: چون ما برخلاف خیلی از سیاست‌مداران پشت سر کسانی که نمی‌خواهیم با آن‌ها مذاکره کنیم، حرف نمی‌زنیم بلکه خیلی مرد و مردانه با آن‌ها در یک کشور ثالث قرار می‌گذاریم و توی روی‌شان می‌گوییم با آن‌ها مذاکره نمی‌کنیم... ایشان هم برای همین امر تشریف برده بودند عمان! .
40 سال بعد از اینکه فیلتر تلگرام با هزینه زیادی انجام شد، محققان ایرانی به روش جدیدی برای فیلتر واقعی تلگرام دست پیدا کردند. یکی از این محققان در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ما حساب کردیم و دیدیم اگر این پولی که برای فیلتر تلگرام هزینه می‌کنیم و تازه همه هم با فیلترشکن ما را دور می‌زنند و وارد تلگرام می‌شوند را بین خود مردم تقسیم کنیم، آن‌ها خودشان داوطلبانه تلگرام را از روی گوشی‌های‌شان پاک می‌کنند! خلاصه که ما شنیده بودیم اگر پول را روی تلگرام بگذاریم، فیلتر می‌شود ولی تا امروز دقیقا نمی‌دانستیم باید کجایش قرار دهیم! .

با تصویب فرهنگستان زبان و ادب فارسی از این پس به جای کلمه دلار از کلمه چهارلار استفاده می‌شود! این در حالی است که 20 سال قبل، این فرهنگستان استفاده از کلمه سه‌لار را به جای دلار پیشنهاد کرده بود! پیش‌بینی می‌شود با افزایش قیمت دلار و چهارلا و پنج لا شدن قیمت آن، پنج لار، نام پیشنهادی بعدی برای دلار باشد!
Read more
سلام مهربونا<span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span>ا امروز یه غذای خیلی فوری و آسون رو بهتون یاد میدم، مواد کمی لازم داره و از غذاهای مورد ...
Media Removed
سلام مهربوناا امروز یه غذای خیلی فوری و آسون رو بهتون یاد میدم، مواد کمی لازم داره و از غذاهای مورد علاقه بچه هاست . . راستش نمیدونم چه اسمی روش بذارم به ذهن خودم رسید که بهش بگیم لقمه گوشت و پنیر شمام اگر اسم مناسب تری براش سراغ دارید حتما کامنت بذارید. #لقمه_گوشت_و_پنیر_معجزه_چاشنی برای ... سلام مهربونا😘😘😘ا
امروز یه غذای خیلی فوری و آسون رو بهتون یاد میدم، مواد کمی لازم داره و از غذاهای مورد علاقه بچه هاست
.
.
راستش نمیدونم چه اسمی روش بذارم به ذهن خودم رسید که بهش بگیم لقمه گوشت و پنیر😋 شمام اگر اسم مناسب تری براش سراغ دارید حتما کامنت بذارید.
#لقمه_گوشت_و_پنیر_معجزه_چاشنی
برای درست کردن این لقمه های خوشمزه اول باید یه مایه ماکارونی آماده کنید، یعنی گوشت سرخ کرده و پیاز داغ و رب و ادویه البته که از هر مایه گوشتی که بخواید میتونید استفاده کنید مثلا ترکیب مرغ نگینی سرخ شده، پیاز، سیر، قارچ، ذرت و..... حتی مایه سبزیجاتی و بدون گوشت! یه مایه میانی خوشمزه درست کنید و کنار بذارید، چند عدد باگت کوچیک یا نون همبرگر کوچیک لازم دارید، روی نان ها رو برش بزنید و توشونو خالی کنید، با کره ذوب شده، جعفری ریز شده و کمی سیر یه مخلوط درست کنید و با برس داخل نانها رو به این مخلوط خوش عطر آغشته کنید، نان ها رو در سینی فر بچینید و برای ۸ دقیقه سینی رو داخل فر داغ شده با حرارت ۱۸۰ درجه سانتیگراد و طبقه وسط قرار بدید تا نان ها کمی تست بشن سپس داخل هر نان یک برش پنیر گودای ورقه ای قرار بدید(هر پنیری بخواید میشه بذارید) روی پنیر رو با مایه گوشتی پر کنید و روی گوشت رو با پنیر موتزارلای رنده شده بپوشانید(همون پنیر پیتزا) میتونید کمی هم پنیر پارمزان رنده کنید روی پنیر پیتزا، مجددا سینی رو داخل فر قرار بدید و یک ربع بیست دقیقه زمان بدید تا پنیر ذوب و کمی برشته بشه، بعدم نوش جان کنید و لذتشو ببرید😊 .
.
حتما لازم نیست نون کوچیک استفاده کنید اگر در دسترس ندارید همون نون باگتم میشه جایگزین کرد و بعد برشش زد. .
.
عکس مراحل کار رو در کانال قرار میدم، لینک کانال در پروفایل پیج به رنگ آبی موجوده
.
.
اگر بتونید توی نون های کوچیک درستش کنید گزینه بسیار خوشمزه و مناسبیه که به عنوان فینگرفود در تولدها سرو بشه
.
.
این مدل غذاها رو میشه توی فر، تستر، و حتی مایکروفرم درست کرد چون آسونن و نکته خاصی ندارن، اینم بگم که نونش خیلی ترد میشه ولی وقتی بمونه و بعدا مجدد گرم بشه کاملا نرم و لطیف میشه
.
.
منتظر عکسای خوشمزه این لقمه های آسون هستم حتما برام بفرستید و نظرتونو بگید مطمئنم بچه هاتونم خیلی دوست خواهند داشت😍
.
.
.
#پارتی_فود
#فینگر_فود #معجزه_چاشنی #غذای_آسان
Read more
عصر بهاریتون بخیر <span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f33f"></span><span class="emoji emoji1f33c"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f337"></span> Pear Pie کیک پای گلابی 🥧 🍐 دستورشو‌ حتما اضافه میکنم Sohayla is typing.... پینوشت: ...
Media Removed
عصر بهاریتون بخیر Pear Pie کیک پای گلابی 🥧 🍐 دستورشو‌ حتما اضافه میکنم Sohayla is typing.... پینوشت: تشکر ویژه و خاص از همه دوستانی که پست قبل کامنت گذاشتن ، نظرات خیلی خوب و عالی بود و کلی استفاده کردیم، تا آخر هفته کامنتای منتخب رو اعلام و به کپشن اضافه خواهم کرد و هدیه هاشون هم ارسال میشه. همینطور ... عصر بهاریتون بخیر 🌸🌿🌼🍃🌷
Pear Pie
کیک پای گلابی 🥧 🍐
دستورشو‌ حتما اضافه میکنم
Sohayla is typing....
پینوشت: تشکر ویژه و خاص از همه دوستانی که پست قبل کامنت گذاشتن ، نظرات خیلی خوب و عالی بود و کلی استفاده کردیم، تا آخر هفته کامنتای منتخب رو اعلام و به کپشن اضافه خواهم کرد و هدیه هاشون هم ارسال میشه.
همینطور مفید ترین راهکاری که خیلیا تو کامنتا بهش اشاره کردنو میگم
کامنتای پست قبل رو از دست ندین، اطلاعات مفید و جالبیه.
روز خوبی داشته باشید😊🙏🏻
#pear #pie #پای_گلابی
اضافه شده: برای تهیه این کیک پای خوشمزه توی کاسه همزن دوقالب صدگرمی کره نرم همدمای محیط و‌ یک و یک چهارم پیمانه شکر دانه ریز ریخته و با حدود چهار پنج دقیقه با دور تند همزن هم بزنین ، سپس پنج عدد تخم مرغ رو دونه دونه اضافه کنید و همرا با تخم مرغ اول یک ق چایخوری عصاره وانیل بریزین ، بعد از اینکه تخم مرغها هم خورد یک سوم پیمانه شیر اضافه کنید ، تو این مرحله ممکنه مایه کیک کمی بریده بشه که طبیعیه ، درانتها دوپیمانه آرد رو با دو ق چایخوری بکینگ پودر سه بار الک کرده و به مایه اضافه کنید و با دور کند همزن یا با لیسک هم بزنین تا یکدست بشه ، با توجه به متغیر بودن سایز تخم مرغها اگر احساس کردین مایه کیک شله یکی دوقاشق دیگه آرد اضافه کنید ، کف قالب تارت معمولی با قطر بیست و شش سانتی رو کاغذ روغنی بذارین تا از دیواره ها بیاد بالا و اگه تونستین با دست کاغذ رو به دیواره فشار بدین تا شکل کنگره ها رو به خودش بگیره (اگه از نچسب بودن قالب مطمئنین نیازی به کاغذ نیست و کمی چرب کردن کافیه)، مقداری از مایه کیک رو درون قالب ریخته طوری که سر قالب برای پف کردن خالی باشه و روی سطح آن برشهای نازک گلابی یا سیب بچینین و روش کمی شکر بپاشین و بذارین تو فر داغ ۱۸۰ درجه بمدت چهل الی پنجاه دقیقه ، بقیه مایه کیک رو تو سه تا قالب مینی تارت ریختم و بعد از پخت کیک اول گذاشتم تو فر تا بپزه.
#soh_کیک_پای
Read more
. رسیدن به لاغری و زیبایی با استفاده از فعال سازی مکانیزم های طبیعی خود بدن، به لطف پیشرفت تکنولوژی با متد اى ام اس ساده و سریع شده! ویژن بادی برند ورزشی است که در آن از متد EMS (مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود به نحوی که در این روش با فرستادن پالس ... .
❌رسیدن به لاغری و زیبایی با استفاده از فعال سازی مکانیزم های طبیعی خود بدن، به لطف پیشرفت تکنولوژی با متد اى ام اس ساده و سریع شده!
ویژن بادی برند ورزشی است که در آن از متد EMS (مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود به نحوی که در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی تا 5 برابر و سرعت چربی سوزی تا 3 برابر افزایش پیدا خواهد کرد. در هر تمرین 20 دقیقه ای با این تکنولوژی بین 500 تا 700 کالری انرژی مصرف می شود که با 2 بار تمرین کردن در هفته نیاز ورزشی شما برطرف می گردد.
❌❌❌يك جلسه تست رايگان❌❌❌
📌@visionbody_zibaclub
📌@visionbody_zibaclub
📌@visionbody_zibaclub
#لاغری #زیبایی_اندام #رژیم #ورزش #تناسب_اندام #باشگاه_ورزشی
Read more
‌ ‌ <span class="emoji emoji1f60f"></span> خال و زگیل مهمان‌های ناخوانده‌ای هستند که به‌جز برخی موارد استثنا، زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار ...
Media Removed
‌ ‌ خال و زگیل مهمان‌های ناخوانده‌ای هستند که به‌جز برخی موارد استثنا، زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می‌دهند. ️در بسیار ی موارد این ضایعات خوش‌خیم بوده و با اقدامات ساده درمانی قابل حذف هستند اما برای انتخاب روش درمانی مناسب باید نوع ضایعه، علایم پوستی، الگوی تغییر اندازه ضایعه، رنگ و محل آن ... ‌ ‌ 😏 خال و زگیل مهمان‌های ناخوانده‌ای هستند که به‌جز برخی موارد استثنا، زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می‌دهند. ❗️در بسیار ی موارد این ضایعات خوش‌خیم بوده و با اقدامات ساده درمانی قابل حذف هستند اما برای انتخاب روش درمانی مناسب باید نوع ضایعه، علایم پوستی، الگوی تغییر اندازه ضایعه، رنگ و محل آن توسط پزشک متخصص بررسی شود تا اقدام درمانی مناسب صورت پذیرد. 👌 از روش‌های برداشتن ضایعات پوستی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد : ✅ لیزر درمانی ✅ استفاده از امواج رادیو فرکوئنسی (RF) ✅ کوتر (سوزاندن) ✅ کرایو سرجری (فریز کردن) ✅ برش و جراحی ‌
👈🏼 جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر تماس بگیرید:

شعبه یوسف آباد : ☎️021-88557601~3 **
دارای پارکینگ اختصاصی رایگان 🚘🚖🚗🚕 🍀🌿🍃🌾🍀🌿🍃🌾🍀🌿🍃🌾
مطالب مفید سلامتی و پزشکی👇 📌website : www.exircenterclinic.ir
📌 @exir_center
@exir_center
@exir_center
@exir_center
@exir_center
Read more
۱- لیزر موهای زائد جادو نمی‌کند. ۲- از آفتاب دوری کنید. ۳- تنها شیو کردن برای قبل از لیزر مناسب است ۴- ...
Media Removed
۱- لیزر موهای زائد جادو نمی‌کند. ۲- از آفتاب دوری کنید. ۳- تنها شیو کردن برای قبل از لیزر مناسب است ۴- خداحافظ سولاریوم ۵- دکتر شما در اولین مقالات نوع پوست شما را تشخیص می‌دهد. ۶- لیزر موهای زائد در جلسه اول پوست بدن شما را همچون ابریشم لطیف نمی‌کند. ۷- هر جلسه بین ۲۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می‌برد. ۸- ... ۱- لیزر موهای زائد جادو نمی‌کند.
۲- از آفتاب دوری کنید.
۳- تنها شیو کردن برای قبل از لیزر مناسب است
۴- خداحافظ سولاریوم
۵- دکتر شما در اولین مقالات نوع پوست شما را تشخیص می‌دهد.
۶- لیزر موهای زائد در جلسه اول پوست بدن شما را همچون ابریشم لطیف نمی‌کند.
۷- هر جلسه بین ۲۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می‌برد.
۸- لیزر اطراف چشمتان ممنوع
۹- گاهی اوقات در یک جلسه نمی‌توان کل بدن را لیزر کرد.
۱۰- اگر می‌خواهید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید باید ثابت قدم باشید
۱۱- نتایج ملموس بعد از ۳ ماه ظهور می‌کنند
۱۲- بعضی پوست و موها به لیزر سخت پاسخ می‌دهند؛ اما هرگز غیر قابل شکست نیستند.
۱۳- پروسه درمان موهای زائد با لیزر قطعا یک درمان لذت‌بخش نیست.
۱۴- کرم‌های ضدآفتاب
کرم ضدآفتابی متناسب با پوست خود و با حداقل SPF30انتخاب کنید.
۱۵- هرگز از اپیلاسیون، وکس و روش‌های مشابه استفاده نکنید.
۱۶- از لوازم آرایشی، دئودورانت و حمام داغ پرهیز کنید.
۱۷- لیزر موهای زائد یک روش ایمن است
۱۸- و در نهایت آیا درمان با لیزر ارزشش را دارد؟
باید بگوییم بله و صدهزار بار بله.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
@slim_plus_beauty
@slim_plus_beauty
@slim_plus_beauty
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 #ليزر_موهای_زائد #لیزرموی_زاید #الكساندرايت_تخفيف #کندلا #الکس #الکساندریت #ژل #بوتاكس #ميكرودرم #آلما #مزوتراپی #اراف #میکرونیدلینگ #پوست #مو #زیبایی #لیزر #لیزرمو #جوانسازی #ليفت
📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍📍
☎22614833
☎26640931
☎26640946
Read more
. من از اون‌هایی هستم که سریال ترکی تماشا می‌کنم ولی صداش رو در نمیارم. صفر تا صد هرکدومشون رو خواستین ...
Media Removed
. من از اون‌هایی هستم که سریال ترکی تماشا می‌کنم ولی صداش رو در نمیارم. صفر تا صد هرکدومشون رو خواستین تو پی‌وی بهتون میگم ولی تو جامعه وانمود می‌کنم، فقط HBO و نت‌فیلیکس تماشا می‌کنم و عضو کمپین نه به جم‌ تی‌وی هستم. قبلش هم با همون دوبله خسته فارسی ‌وان، سریال می‌دیدم. باورم نمی‌شد دوران اون دوبله ... .
من از اون‌هایی هستم که سریال ترکی تماشا می‌کنم ولی صداش رو در نمیارم. صفر تا صد هرکدومشون رو خواستین تو پی‌وی بهتون میگم ولی تو جامعه وانمود می‌کنم، فقط HBO و نت‌فیلیکس تماشا می‌کنم و عضو کمپین نه به جم‌ تی‌وی هستم. قبلش هم با همون دوبله خسته فارسی ‌وان، سریال می‌دیدم. باورم نمی‌شد دوران اون دوبله یه روز تموم بشه. البته دوبله که نبود بیشتر یه‌جور دابسمش جدی بود. این سریال‌های ترکیه کلی درس زندگی توشه که خیلی‌ها نادیده‌اش می‌گیرن. سریال‌ها باعث میشن در هر سنی وقتی به‌خودتون می‌گین یعنی له‌تر از فک‌وفامیل ما هم کسی تو دنیا هست فوری جواب بدین بله، مثلا همین خانواده هازیم آگمن. پولدار و گدای سریال‌ها از یه میزان بیماری‌های روانی رنج می‌برن و این نشونه عدم تبعیض در بین اقشار جامعه ا‌ست و حالا اون وسط دوتا تست دی‌ان‌اي هم از نقش اولش بگیرن چیزی از ارزش‌های فیلمنامه کم نمیشه. شما می‌تونین از فضیلت خانوم مماشات و چونه‌زنی از موضع قدرت رو یاد بگیرین. همون فضیلت خانم رو اگر مینداختیم به جون موگرینی تا چهاردانگ اروپا رو برامون نقد نمی‌کرد که ولشون نمی‌کرد. شما تیز و بزی و زبل بودن رو می‌تونین از شوهر نیهان یاد بگیرین البته تو بعضی حوزه‌ها مثل اختلاس ضعیف عمل کرد که اونجاها رو پیشنهاد می‌کنم از الگوهای وطنی استفاده کنین. می‌خوام بگم این سریال‌ها به جز معضل بچه مال کیه و ترانزیت به بیمارستان و زندان خیلی هم پرتی نداره. خود من از ساعت ۱۲ شب تا سه شب خیلی با جدیت یکی از همین‌ها رو تماشا می‌کنم. اون‌قدری که این کانال‌ها تو پخش سریال کم‌فروشی می‌کنن و از تو یه ‌قسمت سریال سه قسمت درمیارن این حجم از سخاوتمندی برام قابل پذیرش نیست. حالا درسته که شخصیت‌هاش مقوان و پیرنگ نداره و سه سال طول می‌کشه تا یه اتفاقی بیفته ولی به نیمه پر لیوان فکر کنین. اول توهم یادگرفتن زبان ترکی استانبولی با توجه به گرته‌برداری زبان‌ها از همدیگه و نزدیکیشون. دوم اینکه به‌خاطر ریتم ملوی سریال شما می‌تونین یه تی‌ام و ذن و مدیتیشینی هم اون وسط انجام بدین و هرچی به روحتون چسبیده رو پاک کنین. سوم اینکه یه‌جوری می‌گین سریال ترکی داستان نداره که انگار خودتون دارین؟ یعنی آدم ۱۲ سال بردگی تحویل واحد تامین برنامه صداوسیما میده، نهایت دو هفته و چهارساعتش قابل پخشه. البته خب این هم یه روش بومی برای تند کردن ریتم فیلم‌ها و سریال‌هاست که می‌تونیم به دنیا صادرش کنیم یا مثلا پایتخت پنج میدی، شب پایتخت سه رو جای تکرارش نشون میده و فردا صبح پایتخت‌ یک.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
. رولت گوشت و بادمجون دیگه فکر کنم بهترین اسمی بود که برای این ترکیب جذاب میشد انتخاب کرد. هرچند که سی درصد دوستان هم مخالف بودن و استقبال میکنم از اینکه اگه اسم برازنده دیگه ای هست که به نظرتون میشه روش گذاشت. مواد و اندازه ها تقریبا واضح و مشخصه؛ ولی یکبار دیگه مینویسم و فقط یه نکته به فیلم اضافه ... .
رولت گوشت و بادمجون دیگه فکر کنم بهترین اسمی بود که برای این ترکیب جذاب میشد انتخاب کرد.
هرچند که سی درصد دوستان هم مخالف بودن و استقبال میکنم از اینکه اگه اسم برازنده دیگه ای هست که به نظرتون میشه روش گذاشت. 😆
مواد و اندازه ها تقریبا واضح و مشخصه؛ ولی یکبار دیگه مینویسم و فقط یه نکته به فیلم اضافه میکنم.
گوشت چرخکرده برای هر بادمجون به اندازه یک نارنگی. یعنی بسته به سایز بادمجون میزان گوشت هم فرق میکنه. بادمجون کبابی و نمک و فلفل و زردچوبه و دارچین و پودر سوخاری و پیاز رنده شده، پنیر ( من از یه نوع پنیر محلی استفاده کردم) و جعفری خرد شده.
من این غذا رو از روی دستور دوستی درست کردم به همین ترتیبی که میبینید.
اما اول از همه پیشنهاد میکنم بادمجون های کوچیک و قلمی انتخاب کنید.
و دوم اینکه من طبق دستور سس رو ریختم روی رولت ها، اما بعد از چشیدن احساس کردم بادمجون ها خیلی جا نیفتادن و کلا طعمها ب خورد هم نرفتن. بنابراین یه پیاز داغ کوچیک درست کردم بهش رب و ادویه زدم و کمی آب اضافه کردم. رولت ها رو چیدم توش و گذاشتم تا ریز ریز بجوشه و حدود نیم ساعت جا بیفته ( که دیگه فیلم اون بخش رو ندارم) 🍆🍆🍆
امیدوارم درست کنید و خوشتون بیاد.
من قبلا این غذا رو با فلفل سبز شیرین درست کرده بودم و اون هم عالی شده بود.
عکس ش رو میذارم استوری تا راحت ببینیدش.
درباره بادمجون ها هم که من کبابی نکردم و کار مامانمه 😁 شعله یکنواخت برای کباب کردن خیلی مهمه و البته حوصله در چرخوندن بادمجونها. یعنی همه جاش یه اندازه کباب بشه. پوست بادمجون رو هم زیر آب گرفتن.
@food.art.studio
Read more
. رنگیتر به نوبه خود روز جهانی عکاسی رو به تمامی عکاسان و هنرمندان ایرانی تبریک میگه‌. امید داریم با همراهی و همیاری شما، موفق به ارزشمندتر کردن این هنر در کشورمون باشیم که رنگیتر اولین اصل رو در رعایت کردن کپی رایت برای هنرمندان عزیزمون میدونه. در همین راستا آچاره یکی از حامیان کپی رایت و همراهان ... .
رنگیتر به نوبه خود روز جهانی عکاسی رو به تمامی عکاسان و هنرمندان ایرانی تبریک میگه‌. امید داریم با همراهی و همیاری شما، موفق به ارزشمندتر کردن این هنر در کشورمون باشیم که رنگیتر اولین اصل رو در رعایت کردن کپی رایت برای هنرمندان عزیزمون میدونه. 📷🌹 در همین راستا آچاره یکی از حامیان کپی رایت و همراهان خوب رنگیتر به مناسبت بزرگداشت این روز به همراهی اسپانسرهای دیگر، مسابقه عکاسی رو تدارک دیدند و جوایز متعددی رو برای این مسابقه براتون تعیین کردند:
جزییات مسابقه 👇

هرچیزی که به ذهنتون میرسه تا خدمات آچاره رو معرفی کنه رو میتونین با هنر عکاسی برامون عکاسی کنید.
جوایز برندگان:

1 ماه اشتراک رایگان تماشای فیلم و سریال آنلاین در فیلم نت
200هزارتومان تخفیف استفاده از خدمات آچاره
50 هزارتومان تخفیف خرید از بامیلو
50 هزارتومان تخفیف سفارش غذا از ریحون
100هزارتومان تخفیف خرید بیمه ثالث از بیمه بازار . * جایزه ویژه رنگیتر: پر طرفدار ترین عکس ها در موضوعات هفتگی و مسابقات به فراخوان نمایشگاه عکس در ترکیه دعوت خواهند شد.

فقط چندتا نکته هست که باید بدونین: -عکس هاتون رو حتما با این هشتگ 👈 #آچاره_رو_با_عکاسی_معرفی_کن توی پیجتون پست کنین -دوستانیکه پیجشون خصوصی هست می تونن عکساشونو برامون دایرکت کنن -عکس هاتون باید بدون ادیت باشه و هیچ گونه دخل و تصرفی روش نداشته باشین - حتما زیر عکس، موضوع انتخابیتون رو شرح بدین و نام خودتون رو ثبت کنین
_هر شرکت کننده می تونه از یک تا 5 عدد عکس داشته باشه - مهلت ارسال و پست عکس ها تا روز جمعه تاریخ 2/6 میباشد -عکس های پست شده و ارسالی در مرحله ی اول توسط تیم آچاره و رنگیتر انتخاب شده و در مرحله ی دوم توسط شما مورد داوری قرار می گیره و به 3 امتیاز نخست هدایای ویژه ای تقدیم میشه. -عکس های منتخب روز شنبه تاریخ 3/6 از طریق نظرسنجی استوری اینستاگرام آچاره پست شده و با رای مردم 3 نفر به عنوان برنده معرفی خواهند شد. هر 3 نفر برنده تمامی جوایز گفته شده را دریافت خواهند کرد.
#روز_جهانی_عکاسی_مبارک 📷❤ #happy_photography_day
@achareh.official
@rangeetar
Read more
 #پرفورمنس #جوزف_بویز ۔ ۔ ۔ ۔ جوزف بویز بر‌خلاف بسیاری از هنرمندان به دنبال چیستی یا چرایی هنر ...
Media Removed
#پرفورمنس #جوزف_بویز ۔ ۔ ۔ ۔ جوزف بویز بر‌خلاف بسیاری از هنرمندان به دنبال چیستی یا چرایی هنر نبود؛ او پیش از این که قصد ایجاد سبک جدیدی در هنر داشته باشد ، نگاه ویژه خود را ارائه داد. تا پیش از بویز، نگرش اکثریت این بود که هنر محصول خلق هنرمند است.در حالی ‌که چربی ،نمد و حیوانات مواد و متریالی ... #پرفورمنس
#جوزف_بویز ۔
۔
۔
۔

جوزف بویز بر‌خلاف بسیاری از هنرمندان به دنبال چیستی یا چرایی هنر نبود؛ او پیش از این که قصد ایجاد سبک جدیدی در هنر داشته باشد ، نگاه ویژه خود را ارائه داد.
تا پیش از بویز، نگرش اکثریت این بود که هنر محصول خلق هنرمند است.در حالی ‌که چربی ،نمد و حیوانات مواد و متریالی بودند که درپرفورمنس‌های ژوزف اعتبار و معنا یافتند . او می خواست مضمون هنر را به مخاطبینش سرایت دهد به گفته او مجسمه سازی باید سرسختانه پایه های فرهنگ جاری را زیر سوال بَرد و وظیفه هنر نیز همین است . جوزف بویز اجراهای خود را به نام آکسیون نام‌گذاری می‌کرد. آکسیون‌ها اجراهایی بودند که او در مقابل تماشاگر در محیط‌های خاص مانند گالری‌ها اجرا می‌کرد. یکی از اجراهای معروف او اجرای «رئیس » است که در خلال آن او 9 ساعت در داخل یک طاقه‌ی نمدی که دور بدن بویز لوله شده بی‌حرکت دراز کشید و طی آن سعی کرد با دو خرگوش مرده که در دو طرف طاقه نمد قرار داشتند، با صداهای عجیب و نجوا مانند، ارتباط برقرار کند. 9 ساعت در داخل نمد؛ بیش از این که شبیه به هر هنری باشد شبیه یک مراسم آئینی است و عنوان اجرا «رئیس» نشان می‌دهد بویز خود را رئیس این دو خرگوش می‌دانست. او درباره‌ی این اجرا می‌گوید: «یک خرگوش مرده از انسان‌های متعصب درک و فهم بیشتری دارد و من می‌توانم به نحوی با این خرگوش‌های مرده ارتباط برقرار کنم. اما با انسان‌های کور ذهن به هیچ وجه نمی‌شود ارتباط برقرار کرد.» در موردی مشابه همین اجرا در سال ۱۹۶۵ اجرایی را با عنوان چگونه باید تصاویر را برای خرگوش مرده توضیح داد ‌در یک گالری که بیننده ای نداشت روی صحنه برد . او روی صورت خود را با عسل آغشته به ورقه طلا پوشانده بود و خرگوش مرده ای را روی زانوی خود گذاشته بود و با او در مورد هنر و زیبایی حرف می زد.
تمام این اجراها استعاره و کنایه‌ای است بر این که واقعا روش ارتباطات ما چیست؟ ما که زبان هم را می‌دانیم چرا در ارتباط برقرار کردن با هم ناتوانیم؟ چرا درک درستی از طبیعت نداریم و چرا زندگی ما آسیب‌هایی جدی به طبیعت می‌زند؟ اما زندگی و وجود حیوانات آسیبی به طبیعت نمی‌زند؟ در نهایت نتیجه می‌گیرد که ما باید از حیوانات درس بگیریم. استفاده‌ی او از خرگوش به این جهت است که خرگوش بسیار حیوان انعطاف‌پذیری است و در هر آب و هوایی می‌تواند با طبیعت خو بگیرد و در تمامی فرهنگ‌ها به عنوان نماد زیرکی و باهوشی شناخته می‌شود.مابقی مطلب در کامنت👇چند پست قبل تر را ببینید 👉
Read more
Iran. اولین اصل در آمادگی بدن جهت انجام هر ورزشی گرم کردن بدن است . در کوه پیمایی ها و یا طبیعت گردی های ...
Media Removed
Iran. اولین اصل در آمادگی بدن جهت انجام هر ورزشی گرم کردن بدن است . در کوه پیمایی ها و یا طبیعت گردی های نسبتا طولانی عمل گرم کردن عضلات بدن را می توان به دو روش انجام داد . ۱- گرم کردن بدن با نرمش و انجام حرکات کششی در ابتدای حرکت . ۲- گرم کردن بدن با راهپیمایی بسیار آرام و گام کوتاه در ابتدای حرکت . برای ... Iran.
اولین اصل در آمادگی بدن جهت انجام هر ورزشی گرم کردن بدن است . در کوه پیمایی ها و یا طبیعت گردی های نسبتا طولانی عمل گرم کردن عضلات بدن را می توان به دو روش انجام داد .
۱- گرم کردن بدن با نرمش و انجام حرکات کششی در ابتدای حرکت .
۲- گرم کردن بدن با راهپیمایی بسیار آرام و گام کوتاه در ابتدای حرکت .
برای اجرای بهتر این عمل می توان از باتوم های پیاده روی و راهپیمایی یا همون "عصا " استفاده نمود. این وسیله طول عمر حر کات ورزشی بدن شما را بخصوص در پیاده روی های طولانی بسیار زیاد خواهد کرد .
در تصویر بالا با این وسیله آشنا شوید .
Read more
سلام دوستان عزیزم <span class="emoji emoji1f64b"></span><span class="emoji emoji1f64b"></span> شب خوش <span class="emoji emoji1f60d"></span> ایام به کام <span class="emoji emoji1f60d"></span> شب یلدا بدون باسلوق مگه داریم ؟ مگه میشه ؟ باسلوق یکی از ...
Media Removed
سلام دوستان عزیزم شب خوش ایام به کام شب یلدا بدون باسلوق مگه داریم ؟ مگه میشه ؟ باسلوق یکی از شیرینی های ترکی بسیار خوشمزه است . یادآور دورهمی های خاطره انگیز بچگی در کنار پدر بزرگ و مادربزرگ هاااا این شیرینی خیلی راحت درست می شود. برای تهیه این شیرینی سنتی با من همراه شوید تا یک شیرینی خونگی ... سلام دوستان عزیزم 🙋🙋
شب خوش 😍 ایام به کام 😍
شب یلدا بدون باسلوق مگه داریم ؟ مگه میشه ؟
باسلوق یکی از شیرینی های ترکی بسیار خوشمزه است .
یادآور دورهمی های خاطره انگیز بچگی در کنار پدر بزرگ و مادربزرگ هاااا 🌺
این شیرینی خیلی راحت درست می شود.
برای تهیه این شیرینی سنتی با من همراه شوید تا یک شیرینی خونگی لذیذ زینت بخش سفره های یلدایی شما عزیزان باشد
پیشاپیش یلدا مبارک 💖
باسلوق

مواد لازم
نشاسته : 1 پیمانه
شکر : 1,1/2 پیمانه
گلاب : 1/2 پیمانه
کره : 3 قاشق غذاخوری
آب : 3 پیمانه
وانیل : 1/2 قاشق چایخوری
پودر ژلاتین : 2 قاشق چای خوری
پودر نارگیل : به مقدار لازم
گردو : به مقدار لازم (طرز تهیه )

نشاسته را در ظرفی بریزید و به آن 1 لیوان آب سرد اضافه کنید چند دقیقه بگذارید بماند سپس خوب هم بزنید تا نشاسته حل شود 2 لیوان دیگر آب و شکر را به نشاسته اضافه کنید دوباره هم بزنید .سپس نشاسته را روی حرارت ملایم قراردهید و مرتب با قاشق چوبی هم بزنید تا شفاف شود در ادامه حرارت را کم کرده و ژلاتین شفاف شده ؛ وانیل و گلاب را هم به مخلوط اضافه می کنیم. درآخر كره را هم اضافه کرده پس ازده دقیقه از روی حرارت برمی داریم بعد از اينكه كمی خنک شد گلوله های كوچكی از خمير باسلوق جدا می كنيم در دست گرد می كنيم و در پودر نارگيل می غلتانيم و با گردو یا خلال پسته تزیین می کنیم..
تقریبا 30 تا 40 دقیقه طول می کشد تا مایه باسلوق به غلظت مناسب برسد
برای تهیه باسلوق به صورتی دیگر هم می توان عمل کرد ....
- روی یک کاغذ روغنی پودر نارگیل بریزید مواد را روی آن پهن کنید وسط مواد گردو بچینید سپس کاغذ را رول کنید و در یخچال قرار دهید تا سرد شود برش بزنید بعد باسلوق‌ها را چند ساعت درون یخچال بگذارید بعد از خوب خنک شدن در ظرف چیده و سرو کنید ....
نکات
- من چون نشاسته گندم نداشتم از نشاسته ذرت استفاده کردم .
- برای شفافیت ژلاتین ابتدا پودر ژلاتین را داخل کاسه ای بریزید و کمی آب روی آن بپاشید و روی بخار آب ( به روش بن ماری) قرار دهید تا حالت اسفنجی پیدا کند سپس به باقی مواد اضافه کنید .
- به جای آب از آبمیوه برای طعم دار و رنگین کردن باسلوق می توانید استفاده کنید
- از خلال بادام یا خلال پسته هم به جای گردومی توانید استفاده کنید. - ژلاتین باعث ژله ای و کش دار شدن باسلوق می شود و مانند باسلوق های بازاری شفاف می شود البته استفاده از آن اختیاری و در صورت تمایل می توانید آن را حذف کنید .
نوش جان ; آزاده
#شب_یلدا #شیرینی #سنتی #باسلوق #بزن #بفرما #بهبه
#instapic #instafollow #instafoodie #yummy
Read more
. توضیحات تکمیلی درباره ی اسپری شگفت انگیزِ HAIRFOR2 <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> . #اسپری_پوشش_دهنده_موقت_و_پرپشت_کننده_موی_سرِ ...
Media Removed
. توضیحات تکمیلی درباره ی اسپری شگفت انگیزِ HAIRFOR2 . #اسپری_پوشش_دهنده_موقت_و_پرپشت_کننده_موی_سرِ HAIRFOR2 . . #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان . ️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست ! . ساخت کشور آلمان و دارای ... .
توضیحات تکمیلی درباره ی اسپری شگفت انگیزِ HAIRFOR2 👇👇
.
#اسپری_پوشش_دهنده_موقت_و_پرپشت_کننده_موی_سرِ HAIRFOR2 .
.
✅ #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان 😊
.
⛔️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست !
.
✅ساخت کشور آلمان 🇩🇪 و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما
.
📣این محصول مناسب برای آقایان و بانوانی است که برای مودار شدن به هر دلیلی ، نمیخوان از روش ترمیم مو یا روش کاشت با جراحی استفاده کنند ! ولی بجاش ، میخوان که در عرض 5 ثانیه ! قبل از هر میهمانی ، موهاشون زیبا و‌ پُر بشه و در مجالس و میهمانیها موهایی پرپشت و زیبا داشته باشن ! 😊
.
اسپری ‏HAIRFOR2 ، برخلاف تاپیک ! :👇
.
🔴بدون کثیف کاری🔴بدون نیاز به تافت🔴و قابل شانه کردن است !
.
📌 ضمانت اصالت کالا :
در صورت تمایل ، برای کسب اطمینان بیشتر قبل خرید ، به سایت اصلی کمپانی سازنده این محصول استثنایی که ساخت کشور آلمان است به این آدرس مراجعه کنید : www.hairfor2.com ، تا هم از اصل و اورجینال بودن این محصول مطمئن بشین و هم از مناسب بودن قیمتی که ما عرضه میکنیم به شما در مقایسه با معادل قیمتی که به دلار توسط خود کمپانی داره عرضه میشه .
.
📌ضمانت بهداشت و سلامت کالا :
این اسپری در سازمان بهداشت کشور آلمان مورد تائید واقع شده و تمام اطلاعات لازم در سایت مربوطه قابل پی گیری است پس مصرف این محصول به هیچ وجه ! باعث ایجاد حساسیت و یا ضرری برای شما نمیشه .
.
📌اثر و ماندگاری این اسپری :
اثر این محصول تا زمانیکه شسته نشود اثر آن دوام خواهد داشت .
.
📌تنوع رنگ :
جهت تنوع رنگ موهای مختلف افراد ، در 10 رنگ متنوع از مشکی و قهوه ای گرفته تا جوگندمی و بلوند موجود می باشد .
.
✅برخی از مزایای این اسپری نسبت به مصرف تاپیک 👇👇:
.
1️⃣کار کردن با پودرهای تاپیک مو، بسیار سخت است و با کثیف کاری های زیادی همراه است !
.
2️⃣همچنین باید با مقدار زیادی تافت مو ، در جای خود ثابت نگه داشته بشوند که این باعث می شود تا نتوان موها را به راحتی شانه کرد .
.
3️⃣لباس ها به خاطر ریختن تاپیک ها کثیف می شوند !
.
4️⃣این اسپری برخلاف تاپیک با طیف های متنوع رنگ ها از تیره تا جوگندمی و بِلوند،مناسب برای آقایان و خانم ها است .
.
5️⃣تا زمانی که استحمام انجام نشود حجم داخل مو و اثر این محصول باقی می ماند لذا ایرادهای تاپیک را به هیچ وجه ندارد .
.
🛍نحوه خرید این اسپری 👇
لطفا با تلفن های ما که در بیوی پیج هستش تماس بگیرید به آدرستون ارسال میشه
.
💰قیمت : 150/000 t
.
.
Read more
قیمت : 135/000 تومان . <span class="emoji emoji2705"></span> #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان <span class="emoji emoji1f60a"></span> . <span class="emoji emoji26d4"></span>️کیفیت این اسپری به هیچ وجه ...
Media Removed
قیمت : 135/000 تومان . #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان . ️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست ! . ساخت کشور آلمانو دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما . جهت اطلاع بیشتر ... قیمت : 135/000 تومان
.
✅ #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان 😊
.
⛔️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه
با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست !
.
✅ساخت کشور آلمان🇩🇪و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما
.
جهت اطلاع بیشتر شما از جزییات این اسپری ،
قبل از خرید ، اطلاعاتی کامل به شرح زیر تقدیمتون میشه ،
لذا خواهشمندیم که با حوصله ، تمام موارد زیر رو مطالعه نمایید . پیشاپیش از لطف شما سپاسگزاریم .
.
📣این محصول مناسب برای آقایان و بانوانی است که برای مودار شدن به هر دلیلی ، نمیخوان از روش ترمیم مو یا روش کاشت با جراحی استفاده کنند ! ولی بجاش میخوان که در عرض 5 ثانیه ! در مجالس و میهمانیها موهایی پرپشت و زیبا داشته باشن !😊.
.
#اسپری پوشش دهنده موقت و #پرپشت کننده موی سر
.
برخلاف تاپیک ! :👇
.
🔴بدون کثیف کاری🔴بدون نیاز به تافت🔴قابل شانه کردن و ...
.
.
📌ضمانت اصالت کالا :
در صورت تمایل ، برای کسب اطمینان بیشتر قبل خرید ، به سایت اصلی کمپانی سازنده این محصول استثنایی که ساخت کشور آلمان است به این آدرس مراجعه کنید : www. hairfor2.com تا هم از اصل و اورجینال بودن این محصول مطمئن بشین و هم از مناسب بودن قیمتی که ما عرضه میکنیم به شما در مقایسه با معادل قیمتی که به دلار توسط خود کمپانی داره عرضه میشه .
.
📌ضمانت بهداشت و سلامت کالا :
این اسپری در سازمان بهداشت کشور آلمان مورد تائید واقع شده و تمام اطلاعات لازم در سایت مربوطه قابل پی گیری است پس مصرف این محصول به هیچ وجه ! باعث ایجاد حساسیت و یا ضرری برای شما نمیشه .
.
📌اثر و ماندگاری این اسپری :
اثر این محصول تا زمانیکه شسته نشود اثر آن دوام خواهد داشت .
.
📌تنوع رنگ :
جهت تنوع رنگ موهای مختلف افراد ، در 10 رنگ متنوع از مشکی و قهوه ای گرفته تا جوگندمی و بلوند موجود می باشد .
.
📌برخی از مزایای این اسپری نسبت به مصرف تاپیک 👇👇:
.
1️⃣کار کردن با پودرهای تاپیک مو، بسیار سخت است
و با کثیف کاری های زیادی همراه است !
.
2️⃣همچنین باید با مقدار زیادی تافت مو ، در جای خود ثابت نگه داشته بشوند که این باعث می شود تا نتوان موها را به راحتی شانه کرد .
.
3️⃣لباس ها به خاطر ریختن تاپیک ها کثیف می شوند !
.
4️⃣این اسپری برخلاف تاپیک با طیف های متنوع رنگ ها از تیره
تا جوگندمی و بِلوند ، مناسب برای آقایان و خانم ها است .
.
5️⃣تا زمانی که استحمام انجام نشود حجم داخل مو و اثر این محصول باقی می ماند لذا ایرادهای تاپیک را به هیچ وجه ندارد .
.
🔴خرید اسپری👈 تماس و ارسال به آدرس شما
.
Read more
 #پاسخ_به_یکی_از_سوالات_مکرر_شما_عزیزان . ✍️ برخی از تفاوت های روش اکستنشن با روش موسان : . <span class="emoji emoji1f534"></span> ...
Media Removed
#پاسخ_به_یکی_از_سوالات_مکرر_شما_عزیزان . ✍️ برخی از تفاوت های روش اکستنشن با روش موسان : . در روش اکستنشن مو : 1- دسته ای از موها روی موهای خود شخص میچسبه که با این کار ، فشاری که بر روی موها میاد مستقیما روی پایه موهای خود شخص وارد میشه و باعث ریزش موهای خود شخص و سست شدن آنها میشه ! به همین دلیل ... #پاسخ_به_یکی_از_سوالات_مکرر_شما_عزیزان
.
✍️ برخی از تفاوت های روش اکستنشن با روش موسان :
.
🔴 در روش اکستنشن مو :
1- دسته ای از موها روی موهای خود شخص میچسبه که با این کار ، فشاری که بر روی موها میاد مستقیما روی پایه موهای خود شخص وارد میشه و باعث ریزش موهای خود شخص و سست شدن آنها میشه ! به همین دلیل بعد از مدتی باید از حجم بیشتری موی اکستنشن استفاده کرد .
.
2- چسب های هر دسته مو در لابه لای موهای شخص کاملا قابل لمس هست و هرگز نمیتوان در قسمت اکستنشن شده ، فرق سر باز کرد
و زیبایی پوست سر را دید .
.
3- اصولا اکستنشن مو برای کسانی مناسب است که : از موهای قوی و خوبی برخوردار هستند و برای زیبایی بیشتر میخواهند بلندی موهاشون بیشتر بشه و یا کمی حجم ایجاد کنند . و یا اینکه رنگهایی متفاوت در موهای خود ایجاد کنند بدون اینکه سلامت موهای خودشان را با دکلره کردن به خطر بیاندازند .
.
🔵 ولی در روش موسان :
شخص از موهایی با تراکم کم و موهای نازک و آسیب دیده برخوردار است که فشار کمی روی آنها باعث آسیب دیدن جدی آن و حتی ریزش دائمی آن قسمت میشود . لذا پروتز موی موسان ، بر روی پوست سر شخص فیکس میشود که همین امر باعث میشه تا هیچ آسیبی به موهای خود شخص بوجود نیاد و به راحتی میتوان از هر کجای پروتزِ موسان ، فرقی طبیعی و بسیار زیبا باز کرد .
.
🔵 و در روش موسان ؛
حتی با لمس کردن قسمت ترمیم شده ، چیزی مثل گلوله های چسب در روش اکستنشن ! لمس نخواهد شد . .
و بطور کلی ، اگر چه اکستنشن یکی از روش های ترمیم محسوب میشود اما حوزه کاری آن ، تنوع دادن به موهایی سالم و خوب است که شخص مایل نیست سلامت موهای خود را فدای زیبایی بکند و بهمین خاطر از موهای اکستنشن استفاده میکند . (البته بر عکس جامعه ما که بعد از آسیب رساندن به موها با انواع روشهای شیمیایی و حرارتی ، شخص تازه مجبور میشود که برای پوشاندن آسیب های وارده از روش اکستنشن استفاده کند!!) .
.
🔷 و در آخر اینکه : بطور کلی ، روش موسان برای اشخاصی است که هم میخواهند موهایی پرپشت و جذاب با حالتی کاملا طبیعی ، مثل روز اول موهای خودشان داشته باشند و هم میخواهند علاوه بر ایجاد زیبایی و تامین نظرشون ، هیچ آسیبی هم به پوست یا موهای فعلی خودشون وارد نشه ، مثل مشکلاتی که در روش اکستنشن شرح داده شد!
.
با احترام : انستیتو ترمیم مو و زیبایی موسان .
.
.
‎👇 تلفن هاي تماس جهت کسب مشاوره رایگان☎️
.
021-88797077 | 021-88664571
09125034383 | 09121181342
.
📲تماس در تلگرام و واتس اپ یا ایمو 👇
.
09125034383
.
شماره ثبت : ۴۶۰۲۸۹ | شماره مجوز : ۳۷۹۲۰
.
WWW.MOUSAN.CO
.
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span> "سومین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه بعد از ظهرها <span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f4cc"></span>ورکشاپ عملی  #زیورآلات ...
Media Removed
"سومین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه بعد از ظهرها ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry) #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای زمان: چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹ شروع از ۱۰ مرداد  دوستان عزیز و علاقمند به هنر ... 😍
"سومین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن."
ویژه بعد از ظهرها
😍
📌ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry)
📌 #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای
😍
زمان: چهارشنبه ها
از ساعت ۱۶ الی ۱۹
👈شروع از ۱۰ مرداد
😍
✅ دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات مهره ای، با شرکت در این #ورکشاپ، علاوه بر توانایی ساخت مدل های متنوعی از زیورآلات (گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، سنجاق سینه و...)، قادر خواهند بود اکسسوری های زیبای دیگری نیز با خلاقیت خود ساخته و ارائه نمایند. (برای مثال: انواع جاسوئیچی و آویزهای زینتی، بوکمارکرهای متنوع و زیبا، پرده های دکوری و...).
ضمنأ بعد از شرکت در این دوره، بنا بر سلیقه می توان از قطعات طلا و نقره و سنگ های قیمتی نیز جهت طراحی مدل های متنوع استفاده کرد.
😍
سرفصل هاي آموزشي اين ورکشاپ:
🔸نحوه باز و بسته کردن حلقه
🔸نحوه درست کردن سرویس های چرمی و بندی با بست
🔸نحوه درست کردن سرویس های مهره ای با زنجیر
🔸میخ زدن مهره ها با ۳ روش اصولی
🔸نحوه درست کردن سرویس های سیمی و استوپر زدن
🔸نحوه درست کردن دستبند کشی
🔸توضیحات تکمیلی در خصوص ساخت دو سبک انگشتر و همین طور سایر قطعات به روش مهره ای
🔸توضیحات کامل در مورد ابزار کار و محل خرید ابزار کار
😍
دوستان عزیز شرکت در این ورکشاپ، نياز به هيچ  پيش زمينه و مهارت قبلی ندارد. ابزار کار جهت استفاده در کارگاه موجود بوده و سایر متریال مورد نیاز (انواع مهره ها، خرج کار، میخ و حلقه و...) به صورت يك پك كامل در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
نمونه کارهای ساخته شده در کلاس متعلق به هنرجو بوده و به یادگار همراه خود خواهد برد. این نمونه کارها شامل موارد زیر می باشد:
🔸 #دستبند چرمی
🔸 #گردنبند #چرمی
🔸گردنبند زنجیر و سنگ
🔸دستبند سیمی
🔸دستبند کشی
🔸گوشواره سنگی
🔸 #جاسوئیچی یا #سنجاق سینه
😍
✅ ورکشاپ دو روزه برگزار خواهد شد.
😍
👈هزينه دوره ۱۸۰ هزار تومان و هزینه متریال مصرفی ۶۰ هزار تومان می باشد.
👈ظرفیت ورکشاپ: حداکثر ۱۰ نفر
😍
کسب اطلاعات بیشتر از طریق:
👈دایرکت
👈تلگرام و واتساپ: 09358101361
👈پیج موسسه:
@narbon_art_school
@narbon_art_school
Read more
<span class="emoji emoji1f31f"></span> #چیز_کیک نوتلا <span class="emoji emoji1f31f"></span> از زهرا جون @nutella20760 -مایع پنیری: خامه 300 گرم+ 3 ق غ پودر قند رو خوب ...
Media Removed
#چیز_کیک نوتلا از زهرا جون @nutella20760 -مایع پنیری: خامه 300 گرم+ 3 ق غ پودر قند رو خوب با هم مخلوط میکنیم تا فرم بگیره(میشه از خامه آماده قنادی هم استفاده کرد)،سپس پنیر ماسکارپونه (300 گرم)رو اضافه میکنیم و هم میزنیم.برای این مدل چیزکیک دورنگ یا ابرو باد،مواد پنیری رو دوقسمت میکنیم ... 🌟 #چیز_کیک نوتلا 🌟

از زهرا جون

@nutella20760
-مایع پنیری:
خامه 300 گرم+ 3 ق غ پودر قند رو خوب با هم مخلوط میکنیم تا فرم بگیره(میشه از خامه آماده قنادی هم استفاده کرد)،سپس پنیر ماسکارپونه (300 گرم)رو اضافه میکنیم و هم میزنیم.برای این مدل چیزکیک دورنگ یا ابرو باد،مواد پنیری رو دوقسمت میکنیم ...به یک قسمت مقدار دلخواه نوتلا اضافه میکنیم و هم می زنیم و قسمت دیگر رو ساده نگه میداریم...حال 2 ق سوپ خوری پودر ژلاتین رو با نصف لیوان آب سرد به روش بن ماری آب میکنیم،و با هر دو قسمت قبلی به صورت جدا مخلوط میکنیم و روی کیک به صورت نامنظم از هر دو رنگ میریزیم ک سپس با نوک چاقو خط و خطوط روش میندازیم تا کمی رنگ ها در هم ترکیب بشن😊😊
.
.
کیک ساده و یا کیک شکلاتی رو هم قبلا آماده میکنیم ...من معمولا کیک رو از ارتفاع به دو قسمت تقسیم میکنم ... ...من معمولا ارتفاع کیک تو چیز کیک رو نهایتا دو تا سه سانت میگیرم.
#کیک_ساده_من
چهار تا تخم مرغ رو حدود هفت هشت دقیقه میزنم،
بعد سه چهارم لیوان شکر اضافه میکنم و خوب هم میزنم ،سپس سه چهارم لیوان ماست اضافه میکنم و مخلوط میکنم،سه چهارم لیوان روغن مایع میریزم و هم میزنم .
بعد یک تا دو ق غ بکینک پودر و یک ق چ وانیل و دو لیوان ارد رو مخلوط میکنم و و دو بار الک میکنم و تو دو سه مرحله به مواد اولی اضافه میکنم و به آرومی و از یک طرف هم میزنم...مایه رو در قالب چرب شده میریزم .
تو فر در دمای 180 درجه و 40 تا 50 دقیقه...
برای شکلاتی کردن کیک ،به میزان پودر کاکائو که اضافه میکنید از مقدار آرد کم کنید....
.
.
Read more
جدیدا نخی ساخته شده که بصورت مارپیچ میباشد از این نخ میتوان برای پر کردن خطوط صورت مانند خط خنده خط اشک ...
Media Removed
جدیدا نخی ساخته شده که بصورت مارپیچ میباشد از این نخ میتوان برای پر کردن خطوط صورت مانند خط خنده خط اشک ماریونت و غیره بجای ژلها استفاده کرد البته مصارف دیگر هم از جمله برای لیفت و دادن استحکام زیر پوست دارد ماندگاری این روش بیشتر از ژلهاست و البته هیچکدام از عوارض ژلها را ندارد ، یک پیشرفت فوق العاده ... جدیدا نخی ساخته شده که بصورت مارپیچ میباشد از این نخ میتوان برای پر کردن خطوط صورت مانند خط خنده خط اشک ماریونت و غیره بجای ژلها استفاده کرد البته مصارف دیگر هم از جمله برای لیفت و دادن استحکام زیر پوست دارد ماندگاری این روش بیشتر از ژلهاست و البته هیچکدام از عوارض ژلها را ندارد ، یک پیشرفت فوق العاده در زیبایی
#لیفت_صورت_گردن_پیشانی_ابرو #مد #لیفت #لیفت_با_نخ #لیفتینگ #لیفت_صورت #لیفت_ابرو #استانبول_ترکیه #استانبول #ترکیه #لیفت_گردن #لیفت_لب #لیفتینگ_با_نخ #نخ #فشن #لیفت_با_نخ_دوسوزنه #ليفت_با_نخ_طلا #مدلینگ #نخ_طلا #مدل #لیفت_پیشانی
#threads #modeling #thread #threading #facelift #lift #lifting #goldenthread #fashion
Read more
 #بورک_فیله_مرغ_پنیری #خمیر_یوفکا #باگت_جو_شکم پر #بورک_فیله_مرغ مواد لازم سینه مرغ نگینی ...
Media Removed
#بورک_فیله_مرغ_پنیری #خمیر_یوفکا #باگت_جو_شکم پر #بورک_فیله_مرغ مواد لازم سینه مرغ نگینی شده /۱ عدد پیاز نگینی شده/۱عدد متوسط فلفل دلمه نگینی شده /به مقدار دلخواه قارچ نگینی شده/به مقدار دلخواه سیر/دوحبه ریزشده یا می توان از پودرسیر استفاده کرد نمک/زردچوبه/فلفل/آویشن به میزان ... #بورک_فیله_مرغ_پنیری #خمیر_یوفکا #باگت_جو_شکم پر
#بورک_فیله_مرغ
مواد لازم
سینه مرغ نگینی شده /۱ عدد
پیاز نگینی شده/۱عدد متوسط
فلفل دلمه نگینی شده /به مقدار دلخواه
قارچ نگینی شده/به مقدار دلخواه
سیر/دوحبه ریزشده یا می توان از پودرسیر استفاده کرد
نمک/زردچوبه/فلفل/آویشن به میزان لازم
رب گوجه/۱ ق غ
خمیر یوفکامستطیلی/به مقدار لازم
کره/کنجد /زرده تخم مرغ/کمی شیر/برای رومال
پنیر گودا ورقه ای/یک بسته
ابتدا پیاز را رو در روغن تفت دادم تا طلایی شد سپس زردچوبه زدم و فیله مرغ رو اضافه کردم با سیر و نمک و فلفل تفت دادم بعد فلفل دلمه های ریز شده رو اضافه کردم و کمی هم زعفرون زدم کمی که تفت خورد رب و قارچ رو اضافه کردم و درش رو گذاشتم تا کاملا بپزه در آخر کمی پودر آویشن هم ریختم و خاموشش کردم.
یه ورق خمیر رو برداشتم کره آب شده مالیدم و یک خمیر دیگه روش قرار دادم از مواد یه طرفش ریختم و کمی پنیر گوداورقه ای روش گذاشتم دو طرفشو تا کردم و رولش کردم برای رومال از یک زرده تخم مرغ و کمی شیر استفاده کردم و کنجد زدم و به همین ترتیب همه رو روی کاغد روغنی گذاشتم در دمای ۱۶۰ درجه به مدت ۲۰ دقیقه و در آخر گریل رو با حرارت کم روشن کردم تا طلایی بشه بعد از اینکه کامل خنک شد سرو کردم.
#باگت_شکم پر هم بعد از خالی کردن داخلش مواد رو ریختم توش و پنیر گودا و پیتزا روش ریختم و فقط گریل رو روشن کردم خیلی خوشمزه و برشته شد🤗
Read more
سلام مهربانان<span class="emoji emoji1f339"></span> عصر زیبای تابستونیتون بخیر باشه ان شالله.یه دسر بسیار خوشمزه درست کردم با دانه چیا ...
Media Removed
سلام مهربانان عصر زیبای تابستونیتون بخیر باشه ان شالله.یه دسر بسیار خوشمزه درست کردم با دانه چیا و میوه انبه.البته من میگم دسر اما بیشتر برای صبحانه ازش استفاده میشه.دانه چیا شبیه به تخم شربتیه ولی کمی درشت تر. پر از ویتامینها و مواد مفید دیگریست که میتونید از طریق گوگل اطلاعات زیادی رو در موردش ... سلام مهربانان🌹
عصر زیبای تابستونیتون بخیر باشه ان شالله.یه دسر بسیار خوشمزه درست کردم با دانه چیا و میوه انبه.البته من میگم دسر اما بیشتر برای صبحانه ازش استفاده میشه.دانه چیا شبیه به تخم شربتیه ولی کمی درشت تر. پر از ویتامینها و مواد مفید دیگریست که میتونید از طریق گوگل اطلاعات زیادی رو در موردش بدست بیارید.همچنین در این پودینگ از شیرنارگیل استفاده کردم که سفید رنگ و غلیظه و ارزش تغذیه ای بالایی داره..من از آماده اون استفاده کردم ولی میشه در خونه هم درستش کرد یه راه ساده و آسونش اینه که یک پیمانه نارگیل تازه خردشده و ۳ پیمانه آب نارگیل یا آب معمولی داخل مخلوط کن بریزین تا میکس بشه و عصاره نارگیل کاملا بیرون بیاد و بعد شیره ای که از صاف کردن محتوای مخلوط کن بدست میاد همون شیرنارگیله.میشه از پودر نارگیل یا ورقه خشک اون هم استفاده کرد که باید با آب جوش اونو خیس کرد بعد داخل مخلوط کن میکس کرد و بعد هم با کمک پارچه صاف کنید.از هر دو روش میتونید استفاده کنید برای تهیه شیر نارگیل.درسته که نارگیل چربه اما چربیش مفیده.خب بریم سر دستور این پودینگ که میتونید از هر میوه ای که تمایل داشته باشین استفاده کنید.
پودینگ_انبه_چیا
مواد لازم:شیرنارگیل۲پ.دانه چیا۴ق غ.عسل ۲ق غ.انبه مکعبی خردشده۲پ.
طرز تهیه:شیرنارگیل،دانه چیا و عسل رو با هم خوب مخلوط کنید برای نیم ساعت بذارین کنار و بعد دوباره به هم بزنید و بذارین در یخچال برای مدت ۳_۴ساعت سپس داخل لیوان یا هر ظرفی که تمایل دارین بصورت لایه ای از این ترکیب چیا و انبه قرار بدین.من چندتا توت فرنگی اسلایس شده هم اطراف لیوان گذاشتم.روی اونا هم با نعنا تازه و چیپس نارگیل تزیین کردم.دسر مقوی و خوشمزه ایه البته یه صبحانه کامل هم میتونه باشه.در صورت تمایل میتونید یک پیمانه از شیر نارگیل کم کنید به جاش ماست اضافه کنید.
.

کاری از کدبانوی باسلیقه
instagram: @najmeh_shariat
Read more
 #آش_کارده #شیرازی آش كارده یکی از محبوب‌ترین آش های استان فارسه و در عین حالی که به سختی تهيه میشه ...
Media Removed
#آش_کارده #شیرازی آش كارده یکی از محبوب‌ترین آش های استان فارسه و در عین حالی که به سختی تهيه میشه بسیار خوشمزه ست. تهیه ی آن نياز به دقت و مهارت زیادی داره. در اصل چاشنی این آش خوشمزه، گیاهی به نام کارده ست. این آش محلی در میان #شیرازیا ومسافران #نوروز طرفداران بسیاری داره. در مناطق مختلف روش‌های ... #آش_کارده #شیرازی
آش كارده یکی از محبوب‌ترین آش های استان فارسه و در عین حالی که به سختی تهيه میشه بسیار خوشمزه ست.
تهیه ی آن نياز به دقت و مهارت زیادی داره.
در اصل چاشنی این آش خوشمزه، گیاهی به نام کارده ست.
این آش محلی در میان #شیرازیا ومسافران #نوروز طرفداران بسیاری داره.

در مناطق مختلف روش‌های پخت متفاوتی داره

برای تهیه‌ی آش کارده ، نیاز به سبزی مخصوص کوهی "کارده "هست که این گیاه برگ‌های پهن شبیه اسفناج داره.
این آش معمولا رقیق، ترش مزه و فاقد روغن و چربی ست.

لطفاً ورق بزنید
مواد لازم :
کارده : 500 گرم
آردگندم: 100 گرم
#برنج نیم‌دانه محلی : 300 گرم
دوغ ترش :یک لیتر ( یا آبغوره :حدودا نیم لیتر در حدی که آش ترش شود )
نمک و فلفل :به میزان لازم
طرز تهیه :
ابتدا کارده رو شسته و همراه با آرد گندم خرد میکنیم. ( به علت تیزوبرنده بودن سبزی کارده، برای خرد کردنش باید از دستکش استفاده کرد)
نمک و فلفل رو بهش اضافه کرده بعد دوغ یا آبغوره رو اضافه کرده و در نهایت مقداری آب ولرم هم اضافه میکنیم.
اول همه مواد رو آماده میکنیم بعد به مرحله پخت میرسانیم.
مواد آماده شده رو بمدت 10 تا 12 ساعت در محیطی گرم(زیرپتو) نگه میداریم.
سپس برنج رو شسته و با مقداری آب روی حرارت قرار میدیم تا پخته بشه.مرتب هم میزنیم تا ته نگیره. بعد #کارده رو بهش اضافه کرده اجازه میدیم تا سبزی پخته و آش آماده بشه.

این آش ترش همراه با فلفل قرمز سرو میشه. .
.
🔹هشدار

کارده ی تازه، برندگی و تیزی زیادی داره که هنگام پاک کردن و خردکردنش باید از دستکش استفاده کرد.و بصورت خام خوردنش باعث زخم شدن زبان و گلو می شود.

#شیراز #نوبرانه_بهار #آش #سنتی #محلی #سبزی_کوهی #سبزیهای_بهاره #ترش #تند #خوشمزه #بزن
Read more
سلام عزیز دلم چطورته؟ همه چی مرتبه؟ . موضوعی که به نظرم جالب اومد امروز در موردش صحبت کنیم، اینه ...
Media Removed
سلام عزیز دلم چطورته؟ همه چی مرتبه؟ . موضوعی که به نظرم جالب اومد امروز در موردش صحبت کنیم، اینه که چطور بگیم باتری گوشیم شارژ نداره! . واژه رسمی برای اشاره به "شارژ" همون کلمه Charge هست: . My phone is out of charge "گوشیم شارژ نداره" نکته: در محاوره از Out of به معنی "تمام کردن/فاقد بودن" ... سلام عزیز دلم
چطورته؟ همه چی مرتبه؟
.
موضوعی که به نظرم جالب اومد امروز در موردش صحبت کنیم، اینه که چطور بگیم باتری گوشیم شارژ نداره!
.
واژه رسمی برای اشاره به "شارژ" همون کلمه Charge هست:
.
My phone is out of charge
"گوشیم شارژ نداره"
نکته: در محاوره از Out of به معنی "تمام کردن/فاقد بودن" استفاده میشه.
.
اما کلمه Charge مقداری رسمی هست. در انگلیسی محاوره‌ای امریکایی عبارتهای جالب‌تری برای چنین موقعیت‌هایی داریم.
.
◀️ روش اول: استفاده از واژه Die
از واژه Die وقتی استفاده می‌کنیم که بگیم گوشیمون به خاطر تموم کردن باتری (شارژ) خاموش شده. همچنین میشه از واژه Dead هم به همین معنی استفاده کرد:
.
My phone is dead
گوشیم خاموشه (چون شارژ تموم کرده)
.
My phone is dying
گوشیم داره شارژش تموم میشه (شارژم کمه)
.
My phone just died
گوشیم الان خاموش شد (الان شارژش تموم شد)
.
◀️ روش دوم: در انگلیسی محاوره‌ای امریکایی از واژه رایج Juice برای اشاره به معنی "منبع تغذیه/انرژی" استفاده میشه.
.
My phone is out of juice
گوشیم شارژ نداره
.
My phone is running out of juice
گوشیم شارژش داره تموم میشه
نکته: Running out of یعنی در شرف یا در آستانه‌ی تمام شدن
—---------------------------—
موضوع امروز براتون جالب بود؟
دوستش داشتین؟ 😋😋😋
اووووم آرررره معلومه که دوست داشتنیه 😎
—-------------------
🤗🤗🤗🤗
عزيزاي دلم توجه داشته باشين كه ميتونيد تمامي مطالب اينستاگرام و تلگرام ما رو به صورت آرشيو شده و كامل در قالب فايل PDF از طريق سايت دريافت كنيد.
.
💕💛💕💛💕💛💕
آدرس سايت براي تهيه آرشيو:
www.EnglishPersian.ir
Read more
 #mobile #computer #Asanamouz 8. تفاوت کلید Wi-Fi با mobile data چیست ؟ این کلیدها هر یک میتوانند ...
Media Removed
#mobile #computer #Asanamouz 8. تفاوت کلید Wi-Fi با mobile data چیست ؟ این کلیدها هر یک میتوانند دستگاه شما را به اینترنت وصل کنند اما تفاوت مهمی با یکدیگر دارند . با روش کردن Wi-Fi میتوانید از اینترنت داخلی مکان مورد نظر استفاده کنید . مثلا منزل یا محل کار ( همانطور که قبلا اشاره شد به این نوع ... #mobile #computer #Asanamouz
8. تفاوت کلید Wi-Fi با mobile data چیست ؟
این کلیدها هر یک میتوانند دستگاه شما را به اینترنت وصل کنند اما تفاوت مهمی با یکدیگر دارند .
با روش کردن Wi-Fi میتوانید از اینترنت داخلی مکان مورد نظر استفاده کنید . مثلا منزل یا محل کار ( همانطور که قبلا اشاره شد به این نوع اینترنت ADSL یا WIMAX گویند .
با روش کردن mobile data اینترنت از طریق سیم کارت شما متصل میشود . بنابر این در خارج از منزل نیز میتوان آنرا استفاده کرد . حتی در حرکت و در وسیله نقلیه .
به یاد داشته باشید که اگر قصد استفاده از اینترنت همراه را دارید بایدقبل از روشن کردن mobile data حتما بسته تخفیفی خریداری کنید زیرا در صورت استفاده آزاد هزینه آن پنج برابر بیشتر خواهد بود .
نکته 1 : اگر هر دوی این کلیدها روشن باشند و شما در نزدیکی دستگاه مودم Adsl باشید آنگاه ابتدا Wi-Fi متصل خواهد شد . یعنی ترجیح دستگاه بصورت اتوماتیک با Wi-Fi میباشد .
تذکر 2 : اکثر افراد حداقل یکبار بدون اطلاع کلید mobile data را روشن گذاشته و در نتیجه با قبوض سنگینی مواجه شده اند . بنابر این در خاموش بودن این کلید دقت کنید و یا بسته تخفیفی خرید کنید ( حدود 10 هزار تومن در ماه )
برای راه اندازی mobile data برای سیم کارت ه همراه اول شماره #111* و برای ایرانسل #555* و برای رایتل #142* را شماره گیری کنید .
Read more
قسمت دوم روشن کردن آتش با نور خورشید ؛ روش استفاده از یخ: برای انجام این روش شما به یک یخ شفاف و تمیز ...
Media Removed
قسمت دوم روشن کردن آتش با نور خورشید ؛ روش استفاده از یخ: برای انجام این روش شما به یک یخ شفاف و تمیز نیاز دارید، اگر یخ شما تیره یا دارای ناخالصی‌ باشد برای این روش مناسب نیست. درصورتی که فقط سطح تکه یخ شما کثیف بود میتوانید با کمی شست و شو یخ رو شفاف کنید ولی بهترین راه برای داشتن یک تکه یخ شفاف و تمیز ... قسمت دوم روشن کردن آتش با نور خورشید ؛

روش استفاده از یخ:

برای انجام این روش شما به یک یخ شفاف و تمیز نیاز دارید، اگر یخ شما تیره یا دارای ناخالصی‌ باشد برای این روش مناسب نیست. درصورتی که فقط سطح تکه یخ شما کثیف بود میتوانید با کمی شست و شو یخ رو شفاف کنید ولی بهترین راه برای داشتن یک تکه یخ شفاف و تمیز این هست که یک کاسه، فنجان یا حتی ظرفی رو که از فویل ساختید رو ازآب تمیز دریاچه یا چشمه یا برف آب شده پر کنید و اجازه بدید تا یخ بزند. همچنین میتوانید از یخ هایی که کنار رودخانه و چشمه هستند و تمیز و شفافند استفاده کنید. توجه کنید که برای این روش، یخ شما باید حداقل ۴ سانتی‌متر ضخامت داشته باشد. بعد از آماده شدن یخ، باچاقو یخ ‌رو به فرم عدسی دربیاورید. نکته ی بعدی این هست که عدسی‌ها تو مرکز دارای ضخامت بیشتری نسبت به لبه‌ها هستند. بعد ازفرم دادن، یخ رو با دستان خود جلا بدید، حرارت دست‌ها برای صاف و صیقلی شدن سطح یخ مناسب هستند. سپس لبه یخ رو در مقابل نورخورشید بگیرید، یخ مانند عدسی عمل خواهد کرد و با متمرکز کردن نور در یک نقطه باعث ایجاد آتش در آتش گیرانه ی شما میشود.
دوستان تمامی آموزش ها بهمراه فیلم و عکسِ بیشتر در کانال تلگراممون موجوده میتونید استفاده کنید "لینک در قسمت بیوگرافی"
#survival_camping
Read more
روش های درمان اتروز گردن : درمان آرتروز گردن ⦁ کمپرس سرد و گرم یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود برای ...
Media Removed
روش های درمان اتروز گردن : درمان آرتروز گردن ⦁ کمپرس سرد و گرم یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود برای کاهش درد ناشی از آرتروز گردن، قرار دادن کمپرس گرم و سرد روی نقاط دردناک است. کپرس گرم باعث بهبود گردش خون و تسکین عضلات دردناک می‌شود. کمپرس سرد به کاهش تورم و التهاب بافت کمک می‌کند. ⦁ استفاده از ... روش های درمان اتروز گردن :
درمان آرتروز گردن
⦁ کمپرس سرد و گرم
یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود برای کاهش درد ناشی از آرتروز گردن، قرار دادن کمپرس گرم و سرد روی نقاط دردناک است. کپرس گرم باعث بهبود گردش خون و تسکین عضلات دردناک می‌شود. کمپرس سرد به کاهش تورم و التهاب بافت کمک می‌کند.
⦁ استفاده از گردن بند طبی
استفاده از گردن بند برای محدود کردن دامنه حرکات و محافطت از گردن تاثیر زیادی در درمان آرتروز گردن دارد. اما باید مدت کوتاهی از گردن بندهای طبی استفاده کرد زیرا باعث ضعف عضلات گردن می‌شود.
⦁ داروها
⦁ شل کننده عضلات
در مواردی که بیمار دچار اسپاسم عضلات گردن باشد و عضلات گردن او به صورت ناگهانی سفت شوند، مصرف داروهای شل کننده عضله مفید خواهد بود. سیکلوبنزاپرین یا سایر داروهای شل کننده عضله از جمله داروهایی هستند که پزشک تجویز می‌کند.
⦁ ورزش درمانی
⦁ اوزون تراپی
⦁ درمان دستی
⦁ شاک ویو تراپی
⦁ لیزر درمانی سرد
⦁ طب سوزنی
⦁ تزریق استروئید
___________________________________________

تلفن شعبه مطهری: 1-02188898440
مشاوره تلفنی: 09128444990
مشاوره رایگان (از ساعت 13 الی 15) : 09107803155

آدرس کلینیک دیباجی: تهران، خیابان پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، دیباجی جنوبی، روبروی سنجابی، پلاک ۱۷

آدرس کلینیک مطهری: تهران - خیابان ولیعصر، نرسیده به استاد مطهری، کوچه شهید حسینی راد « کوچه افتخار سابق»،پلاک ۳۴، طبقه همکف

www.omidrehab.com
www.lumbar.ir
www.zanoodard.ir
www.footmed.ir
www.orped.ir
Read more
"دومین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه صبح‌ها <span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f4cc"></span>ورکشاپ عملی  #زیورآلات ...
Media Removed
"دومین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه صبح‌ها ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry) #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای زمان: یکشنبه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ شروع از ۲۴ تیر  دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات ... "دومین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن."
ویژه صبح‌ها
😍
📌ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry)
📌 #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای
😍
زمان: یکشنبه ها
از ساعت ۱۰ الی ۱۳
👈شروع از ۲۴ تیر
😍
✅ دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات مهره ای، با شرکت در این #ورکشاپ، علاوه بر توانایی ساخت مدل های متنوعی از زیورآلات (گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، سنجاق سینه و...)، قادر خواهند بود اکسسوری های زیبای دیگری نیز با خلاقیت خود ساخته و ارائه نمایند. (برای مثال: انواع جاسوئیچی و آویزهای زینتی، بوکمارکرهای متنوع و زیبا، پرده های دکوری و...).
ضمنأ بعد از شرکت در این دوره، بنا بر سلیقه می توان از قطعات طلا و نقره و سنگ های قیمتی نیز جهت طراحی مدل های متنوع استفاده کرد.
😍
سرفصل هاي آموزشي اين ورکشاپ:
🔸نحوه باز و بسته کردن حلقه
🔸نحوه درست کردن سرویس های چرمی و بندی با بست
🔸نحوه درست کردن سرویس های مهره ای با زنجیر
🔸میخ زدن مهره ها با ۳ روش اصولی
🔸نحوه درست کردن سرویس های سیمی و استوپر زدن
🔸نحوه درست کردن دستبند کشی
🔸توضیحات تکمیلی در خصوص ساخت دو سبک انگشتر و همین طور سایر قطعات به روش مهره ای
🔸توضیحات کامل در مورد ابزار کار و محل خرید ابزار کار
😍
دوستان عزیز شرکت در این ورکشاپ، نياز به هيچ  پيش زمينه و مهارت قبلی ندارد. ابزار کار جهت استفاده در کارگاه موجود بوده و سایر متریال مورد نیاز (انواع مهره ها، خرج کار، میخ و حلقه و...) به صورت يك پك كامل در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
نمونه کارهای ساخته شده در کلاس متعلق به هنرجو بوده و به یادگار همراه خود خواهد برد. این نمونه کارها شامل موارد زیر می باشد:
🔸 #دستبند چرمی
🔸 #گردنبند #چرمی
🔸گردنبند زنجیر و سنگ
🔸دستبند سیمی
🔸دستبند کشی
🔸گوشواره سنگی
🔸 #جاسوئیچی یا #سنجاق سینه
😍
✅ ورکشاپ دو روزه برگزار خواهد شد.
😍 👈هزينه دوره ۱۸۰ هزار تومان و هزینه متریال مصرفی ۵۰ هزار تومان می باشد.
👈ظرفیت ورکشاپ: حداکثر ۱۰ نفر
😍
کسب اطلاعات بیشتر از طریق:
👈دایرکت
👈تلگرام و واتساپ: 09358101361
Read more
سلام دوستان حالتون چطوره با روزهای گرم تابستان چه میکنید این آفتاب داغ جون میده برای درست کردن لواشک ...
Media Removed
سلام دوستان حالتون چطوره با روزهای گرم تابستان چه میکنید این آفتاب داغ جون میده برای درست کردن لواشک سریع آماده میشه درست کردنش هم کاری نداره با هر میوه ای می تونید لواشک درست کنید لواشک من آلو قرمزه از مخلوط تمام میوه ها هم میشه استفاده کرد فقط اگر میوه تون خیلی ترش برای اینکه لواشک خیلی ترش نشه می تونید ... سلام دوستان حالتون چطوره با روزهای گرم تابستان چه میکنید این آفتاب داغ جون میده برای درست کردن لواشک سریع آماده میشه درست کردنش هم کاری نداره با هر میوه ای می تونید لواشک درست کنید لواشک من آلو قرمزه از مخلوط تمام میوه ها هم میشه استفاده کرد فقط اگر میوه تون خیلی ترش برای اینکه لواشک خیلی ترش نشه می تونید چند تا سیب موقع پخت اضافه کنید
روش تهیه لواشک
فقط میوه ها رو بشورید کافیه و آب بریزین خیلی نه کم فقط لب به لب میوه ها باشه گذاشتم با شعله متوسط بپزه تا جایی که کم آب بشه وقتی آبش در حال اتمام بود مرتب هم بزنید تا ته نگیره همین که غلیظ شد کمی نمک بزنید طعمش دیگه سلیقه ای هستش
وقتی غلیظ و کم آب شد خامدش کنید و داخل آبکش بریزین و داخل ظرف بزارین تا کم کم از صافی رد بشه بعد که خنک شد با دست خوب چنگ بزنید تا گوشت میوه ها کاملا از صافی رد بشه و چز پوست و هستع میوه چیزی نمونه
بعد کف سینی رو پلاستیک انداختم با چسب دور پلاستیک رو بزنید چون موقع خشک شدن لبه ها میاد روی پایه لواشک و دورش خشک نمیشه مایه لواشک رو داخلش ریختم و صاف کردم هرچی نازکتر بگیرین زودتر خشک میشع اگر میخواین لواشک نرم باشه و حالت خشکی نداشته باشه با لایه ضخیم بریزید اینجوری لواشک درسته دیرتر خشک میشه ولی خیلی خوشمزه تر میشه
برلی خشک شدن هم جلوی آفتاب یا جلوی پنک بزارین اگر تو دمای محیط بزارین و آفتاب یا باد نخوره سریع کپک میزنه اونجاها که مثل شمال هوا رطوبت داره بهتره بزارین جلو پنکه سریع خشک میشه
@ashpazi.saeede
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span> "یک خبرِ خوب: آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." <span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f4cc"></span>ورکشاپ عملي  #زیورآلات مهره ...
Media Removed
"یک خبرِ خوب: آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ورکشاپ عملي  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry) #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای زمان: دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹ شروع از ۱۱ تیر  دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات مهره ای، ... 😍
"یک خبرِ خوب: آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن."
😍
📌ورکشاپ عملي  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry)
📌 #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای
😍
زمان: دوشنبه ها
از ساعت ۱۶ الی ۱۹
👈شروع از ۱۱ تیر
😍
✅ دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات مهره ای، با شرکت در این #ورکشاپ، علاوه بر توانایی ساخت مدل های متنوعی از زیورآلات (گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، سنجاق سینه و...)، قادر خواهند بود اکسسوری های زیبای دیگری نیز با خلاقیت خود ساخته و ارائه نمایند. (برای مثال: انواع جاسوئیچی و آویزهای زینتی، بوکمارکرهای متنوع و زیبا، پرده های دکوری و...).
ضمنأ بعد از شرکت در این دوره، بنا بر سلیقه می توان از قطعات طلا و نقره و سنگ های قیمتی نیز جهت طراحی مدل های متنوع استفاده کرد.
😍
سرفصل هاي آموزشي اين ورکشاپ:
🔸نحوه باز و بسته کردن حلقه
🔸نحوه درست کردن سرویس های چرمی و بندی با بست
🔸نحوه درست کردن سرویس های مهره ای با زنجیر
🔸میخ زدن مهره ها با ۳ روش اصولی
🔸نحوه درست کردن سرویس های سیمی و استوپر زدن
🔸نحوه درست کردن دستبند کشی
🔸توضیحات تکمیلی در خصوص ساخت دو سبک انگشتر و همین طور سایر قطعات به روش مهره ای
🔸توضیحات کامل در مورد ابزار کار و محل خرید ابزار کار
😍
دوستان عزیز شرکت در این ورکشاپ، نياز به هيچ  پيش زمينه و مهارت قبلی ندارد. ابزار کار جهت استفاده در کارگاه موجود بوده و سایر متریال مورد نیاز (انواع مهره ها، خرج کار، میخ و حلقه و...) به صورت يك پك كامل در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
نمونه کارهای ساخته شده در کلاس متعلق به هنرجو بوده و به یادگار همراه خود خواهد برد. این نمونه کارها شامل موارد زیر می باشد:
🔸 #دستبند چرمی
🔸 #گردنبند #چرمی
🔸گردنبند زنجیر و سنگ
🔸دستبند سیمی
🔸دستبند کشی
🔸گوشواره سنگی
🔸 #جاسوئیچی یا #سنجاق سینه
😍
✅ ورکشاپ دو روزه برگزار خواهد شد.
😍 👈هزينه دوره ۱۸۰ هزار تومان و هزینه متریال مصرفی ۵۰ هزار تومان می باشد.
👈ظرفیت ورکشاپ: حداکثر ۸ نفر
😍
کسب اطلاعات بیشتر از طریق:
👈دایرکت
👈تلگرام و واتساپ: 09358101361
Read more
 #کیک #نارگیلی یه کیک خوشمزه، دستور دوست هنرمندم هانیشف به نقل از سایت رعنابانو و با تغییرات ایشان<span class="emoji emoji2764"></span>️ @hani_cakegallery @rana.banoo آرد: ...
Media Removed
#کیک #نارگیلی یه کیک خوشمزه، دستور دوست هنرمندم هانیشف به نقل از سایت رعنابانو و با تغییرات ایشان️ @hani_cakegallery @rana.banoo آرد: ۲ پیمانه  شیر: ۱ پیمانه کره:۱ پیمانه (به جای کره از روغن مایع هم میشه استفاده کرد) تخم مرغ : ۳ عدد شکر: ۱ و ۱/۳ پیمانه (این مقدار به نظر من زیاده و شیرین ... #کیک #نارگیلی
یه کیک خوشمزه، دستور دوست هنرمندم هانیشف به نقل از سایت رعنابانو و با تغییرات ایشان❤️
@hani_cakegallery
@rana.banoo
آرد: ۲ پیمانه 
شیر: ۱ پیمانه
کره:۱ پیمانه (به جای کره از روغن مایع هم میشه استفاده کرد)
تخم مرغ : ۳ عدد
شکر: ۱ و ۱/۳ پیمانه (این مقدار به نظر من زیاده و شیرین میشه..من سری های بعد با ١ پیمانه درست کردم)
اسانس بادام : ۱و ۱/۲ ق چ
وانیل: ۱ و ۱/۲ ق چ
پودر نارگیل ریز: ۱ پیمانه
بکینگ پودر: ٢ ق چ
پودر نارگیل درشت: به مقدار لازم

طرز پخت:
طبق معمول، موادتون رو بیرون از یخچال بذارین تا هم دما بشن. آرد و بیکینگ رو با هم مخلوط و ٢، ٣ بار الک کنین. فر رو روی ١٨٠ روشن کنین تا گرم بشه. قالب ٢٤ یا ٢٦ سانتی رو چرب و آردپاشی کنین یا کاغذ روغنی بکشین توش. خب.....بسم اله..بریم شروع کنیم!
کره که نرم شده با شکر خوب بزنین تا کرم رنگ بشه و بعد تخم مرغها رو یکی یکی اضافه و مخلوط کنین....وانیل و اسانس بادام (اگه ندارین اصلا نگران نباشین، منم نداشتم!!) رو بریزین و مخلوط کنین.....شیر رو در ٣ مرحله به مواد اضافه کرده . هم بزنین.....مخلوط آرد رو کم کم اضافه کنین و آروم هم بزنین
پودر نارگیل ریز رو هم به جمع دوستان اضافه کنین و خوب مواد رو مخلوط کنین دستور را عینا از هانی شف نقل می کنم. نکته های دستوررا در پایان ذکر می کنم: "اگه شما هم مثل من عاشق نارگیل هستین، شک نکنین واسه درست کردن این کیک خوشگل و فوق العاده خوشمزه ه ه ه

مواد لازم:

مایه کیک رو توی قالب ٢٤ یا ٢٦ سانت بریزین و بذارین طبقه وسط فر، با حرارت ١٨٠ درجه به مدت ٥٠ دقیقه بمونه. بعد از اینکه از پخت کیک مطمئن شدین اجازه بدین کیک خنک بشه و بعد از قالب خارج کنین.
یکمی خامه یا شهد روی کیک بکشین. خیلی کم..فقط واسه ایجاد چسبندگی و پودر نارگیل درشت روش بریزین. می تونین خود نارگیل رو بگیرین و بشکنین و رنده درشت کنین. همسری رو فرستادم دنبال نارگیل، یافت نکرد واسه همین من از همون پودر نارگیل ریز، استفاده کردم. خوب بود اما مطمئنم با نارگیل تازه ١٠٠ برابر بهتره و خوشگل تر.
میتونین شکلات روش رنده کنین....اینجا روش کمی از شربت مربای به رو برس کشیدم و مربا روش گذاشتم...پفش هم عالیه ... ** سری های بعدی من این کیک رو با روغن مایع درست کردم...شکر و تخم مرغ رو خوب زدم و روغن مایع رو اضافه کردم و بقیه مثل مراحلی که گفتم "

نکته های مهم :

١- من این کیک را باروش شیفون درست می کنم . یعنی زرده و سفیده را جدا می کنم . زرده ها را با شکر می زنم تا روبانی شود و روغن را اضافه می کنم.
Read more
کبابی کردن بهترین روش پخت قارچ<span class="emoji emoji1f344"></span><span class="emoji emoji1f344"></span><span class="emoji emoji1f344"></span><span class="emoji emoji1f344"></span><span class="emoji emoji1f344"></span> <span class="emoji emoji1f344"></span> آب پز کردن قارچ باعث از بین رفتن ویتامین‌های گروه B و C می شود. ...
Media Removed
کبابی کردن بهترین روش پخت قارچ آب پز کردن قارچ باعث از بین رفتن ویتامین‌های گروه B و C می شود. پخت طولانی هم موجب سفتی بافت قارچ می گردد. سرخ کردن بیش از هفت دقیقه قارچ در روغن زیاد، آن را دیر هضم و پر کالری می کند. بهترین روش پخت قارچ، بخارپز یا کبابی کردن آن است. البته از قارچ‌های تازه خام نیز ... کبابی کردن بهترین روش پخت قارچ🍄🍄🍄🍄🍄 🍄 آب پز کردن قارچ باعث از بین رفتن ویتامین‌های گروه B و C می شود. 🍄 پخت طولانی هم موجب سفتی بافت قارچ می گردد. 🍄 سرخ کردن بیش از هفت دقیقه قارچ در روغن زیاد، آن را دیر هضم و پر کالری می کند. 🍄 بهترین روش پخت قارچ، بخارپز یا کبابی کردن آن است. البته از قارچ‌های تازه خام نیز می‌توان در ترکیب سالادهای مختلف استفاده کرد.

#قارچ #تغذیه #خواص #خواص_خوراکی_ها #نکات_تغذیه_ای #آشپزی #🍄 #چطور_آشپزی_کنیم #نکات_خانه_داری #نکات_آشپزی #خانه_داری #خواص_سبزیجات #سبزیجات #تغذیه_سالم #چی_بخوریم #رستوران #رستورانگردی #رستوران_ایتالیایی #رستوران_میرداماد #رستوران_بن_جو #میرداماد #بن_جو #میدون_محسنی #میدون_مادر #میرداماد_شریعتی #بهترین_رستوران
Read more
 #articleoftheweek برداشتن موهای بدن و صورت با استفاده از موم یا waxing یکی از قدیمی ترین و شایع ترین ...
Media Removed
#articleoftheweek برداشتن موهای بدن و صورت با استفاده از موم یا waxing یکی از قدیمی ترین و شایع ترین راه های زدودن موها محسوب میشه. اما خیلی از کسایی که از این روش استفاده می کنند با مشکل موهای زیر پوستی مواجه هستن. موی زیر پوستی یا ungrown hair موییه که به جای اینکه از پوست بیرون بزنه، کمی بیرون ... #articleoftheweek
برداشتن موهای بدن و صورت با استفاده از موم یا waxing یکی از قدیمی ترین و شایع ترین راه های زدودن موها محسوب میشه.
اما خیلی از کسایی که از این روش استفاده می کنند با مشکل موهای زیر پوستی مواجه هستن.
موی زیر پوستی یا ungrown hair موییه که به جای اینکه از پوست بیرون بزنه، کمی بیرون میاد، و دوباره برمیگرده و زیر پوست شروع به رشد کردن میکنه.
همین هم باعث میشه هم دردناک باشه و هم ظاهری مثل یک جوش داشته باشه.
چندتا کار میشه کرد که از دست این موها راحت شد.
1. فاصله ی بین هر بار استفاده از موم بیش از 3 هفته باشه. موهایی که کامل در نیومدن وقتی وکس می شن ممکنه بشکنن و خم بشن و دیگه درست رشد نکنن.
2. قبل از موم پوست رو لایه برداری کنید تا اگر مویی هست که میتونه بیرون بیاد و با موم کنده بشه این اتفاق بیوفته.
میتونین با شکر قهوه ای و روغن زیتون یک اسکراب طبیعی درست کنید.
3. پارچه ای که به موم آغشته میشه حتما باید تمیز باشه و روی یک ناحیه رو چند بار موم نکنید چون این علاوه بر تحریک پوست باعث میشه موها در زاویه های نامتعارفی رشد کنن.
4. بعد از موم لباس های گشاد بپوشید. کلا پوشیدن لباس های با الیاف طبیعی که خیلی چسبون نیستند احتمال ایجاد موهای زیرپوستی رو کم می کنه.
5. اگر این موضوع خیلی اذیتتون میکنه و با این روش ها درست نمیشه، روش های دیگه مثل استفاده از تیغ یا لیزر رو امتحان کنید.
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span> "چهارمین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه پنجشنبه صبح‌ ها <span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f4cc"></span>ورکشاپ ...
Media Removed
"چهارمین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه پنجشنبه صبح‌ ها ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry) #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای زمان: پنجشنبه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ شروع از ۲۵ مرداد  دوستان عزیز و علاقمند به ... 😍
"چهارمین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن."
ویژه پنجشنبه صبح‌ ها
😍
📌ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry)
📌 #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای
😍
زمان: پنجشنبه ها
از ساعت ۱۰ الی ۱۳
👈شروع از ۲۵ مرداد
😍
✅ دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات مهره ای، با شرکت در این #ورکشاپ، علاوه بر توانایی ساخت مدل های متنوعی از زیورآلات (گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، سنجاق سینه و...)، قادر خواهند بود اکسسوری های زیبای دیگری نیز با خلاقیت خود ساخته و ارائه نمایند. (برای مثال: انواع جاسوئیچی و آویزهای زینتی، بوکمارکرهای متنوع و زیبا، پرده های دکوری و...).
ضمنأ بعد از شرکت در این دوره، بنا بر سلیقه می توان از قطعات طلا و نقره و سنگ های قیمتی نیز جهت طراحی مدل های متنوع استفاده کرد.
😍
سرفصل هاي آموزشي اين ورکشاپ:
🔸نحوه باز و بسته کردن حلقه
🔸نحوه درست کردن سرویس های چرمی و بندی با بست
🔸نحوه درست کردن سرویس های مهره ای با زنجیر
🔸میخ زدن مهره ها با ۳ روش اصولی
🔸نحوه درست کردن سرویس های سیمی و استوپر زدن
🔸نحوه درست کردن دستبند کشی
🔸توضیحات تکمیلی در خصوص ساخت دو سبک انگشتر و همین طور سایر قطعات به روش مهره ای
🔸توضیحات کامل در مورد ابزار کار و محل خرید ابزار کار
😍
دوستان عزیز شرکت در این ورکشاپ، نياز به هيچ  پيش زمينه و مهارت قبلی ندارد. ابزار کار جهت استفاده در کارگاه موجود بوده و سایر متریال مورد نیاز (انواع مهره ها، خرج کار، میخ و حلقه و...) به صورت يك پك كامل در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
نمونه کارهای ساخته شده در کلاس متعلق به هنرجو بوده و به یادگار همراه خود خواهد برد. این نمونه کارها شامل موارد زیر می باشد:
🔸 #دستبند چرمی
🔸 #گردنبند #چرمی
🔸 #بوکمارک
🔸گردنبند یا #بند_عینک زنجیر و سنگ
🔸دستبند سیمی
🔸دستبند کشی
🔸گوشواره سنگی
🔸 #جاسوئیچی یا #سنجاق سینه
😍
✅ ورکشاپ دو روزه برگزار خواهد شد.
😍
👈هزينه دوره ۱۸۰ هزار تومان و هزینه متریال مصرفی ۶۰ هزار تومان می باشد.
👈ظرفیت ورکشاپ: حداکثر ۱۰ نفر
😍
کسب اطلاعات بیشتر از طریق:
👈دایرکت
👈تلگرام و واتساپ: 09358101361
👈پیج موسسه:
@narbon_art_school
@narbon_art_school
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span> "پنجمین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه شنبه صبح‌ ها <span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f4cc"></span>ورکشاپ عملی  #زیورآلات ...
Media Removed
"پنجمین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن." ویژه شنبه صبح‌ ها ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry) #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای زمان: شنبه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ شروع از ۱۷ شهریور  دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت ... 😍
"پنجمین دوره آموزشِ گروهیِ زیورآلات، در موسسه هنری ناربن."
ویژه شنبه صبح‌ ها
😍
📌ورکشاپ عملی  #زیورآلات مهره ای (Beaded Jewelry)
📌 #آموزش کامل ساخت زیورآلات و #اکسسوری های زیبا به روش مهره ای
😍
زمان: شنبه ها
از ساعت ۱۰ الی ۱۳
👈شروع از ۱۷ شهریور
😍
✅ دوستان عزیز و علاقمند به هنر ساخت زیورآلات مهره ای، با شرکت در این #ورکشاپ، علاوه بر توانایی ساخت مدل های متنوعی از زیورآلات (گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، سنجاق سینه و...)، قادر خواهند بود اکسسوری های زیبای دیگری نیز با خلاقیت خود ساخته و ارائه نمایند. (برای مثال: انواع جاسوئیچی و آویزهای زینتی، بوکمارکرهای متنوع و زیبا، پرده های دکوری و...).
ضمنأ بعد از شرکت در این دوره، بنا بر سلیقه می توان از قطعات طلا و نقره و سنگ های قیمتی نیز جهت طراحی مدل های متنوع استفاده کرد.
😍
سرفصل هاي آموزشي اين ورکشاپ:
🔸نحوه باز و بسته کردن حلقه
🔸نحوه درست کردن سرویس های چرمی و بندی با بست
🔸نحوه درست کردن سرویس های مهره ای با زنجیر
🔸میخ زدن مهره ها با ۳ روش اصولی
🔸نحوه درست کردن سرویس های سیمی و استوپر زدن
🔸نحوه درست کردن دستبند کشی
🔸توضیحات تکمیلی در خصوص ساخت دو سبک انگشتر و همین طور سایر قطعات به روش مهره ای
🔸توضیحات کامل در مورد ابزار کار و محل خرید ابزار کار
😍
دوستان عزیز شرکت در این ورکشاپ، نياز به هيچ  پيش زمينه و مهارت قبلی ندارد. ابزار کار جهت استفاده در کارگاه موجود بوده و سایر متریال مورد نیاز (انواع مهره ها، خرج کار، میخ و حلقه و...) به صورت يك پك كامل در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
نمونه کارهای ساخته شده در کلاس متعلق به هنرجو بوده و به یادگار همراه خود خواهد برد. این نمونه کارها شامل موارد زیر می باشد:
🔸 #دستبند چرمی
🔸 #گردنبند #چرمی
🔸 #بوکمارک
🔸گردنبند یا #بند_عینک زنجیر و سنگ
🔸دستبند سیمی
🔸دستبند کشی
🔸گوشواره سنگی
🔸 #جاسوئیچی یا #سنجاق سینه
😍
✅ ورکشاپ دو روزه برگزار خواهد شد.
😍
👈هزينه دوره ۱۸۰ هزار تومان و هزینه متریال مصرفی ۶۰ هزار تومان می باشد.
👈ظرفیت ورکشاپ: حداکثر ۱۰ نفر
😍
کسب اطلاعات بیشتر از طریق:
👈دایرکت
👈تلگرام و واتساپ: 09358101361
👈پیج موسسه:
@narbon_art_school
@narbon_art_school
Read more
 #اسم كار : چيز كيك هلو شركت كننده شماره :٤ دوره سي وششم مسابقه من و سام با حمايت : @samgroup_co . مواد ...
Media Removed
#اسم كار : چيز كيك هلو شركت كننده شماره :٤ دوره سي وششم مسابقه من و سام با حمايت : @samgroup_co . مواد لازم : یک بسته پودر ژله هلو دو عدد هلو اسلایس شده یک برش کیک وانیلی (دستور رو توی هشتگ اخر طرز تهیه میزارم) پنیر ماسکار پونه 200 گرم پودر ژلاتین 1 ق غ کمی آب جوش برای حل کردن ژلاتین دو تا سه ق غ ... #اسم كار : چيز كيك هلو
شركت كننده شماره :٤
دوره سي وششم مسابقه من و سام
با حمايت : @samgroup_co .
مواد لازم :
یک بسته پودر ژله هلو
دو عدد هلو اسلایس شده
یک برش کیک وانیلی (دستور رو توی هشتگ اخر طرز تهیه میزارم)
پنیر ماسکار پونه 200 گرم
پودر ژلاتین 1 ق غ
کمی آب جوش برای حل کردن ژلاتین
دو تا سه ق غ عسل
¼ ق چ وانیل
.
.
طرز تهیه :
ابتدا پنیر ماسکارپونه رو به همراه عسل و ژلاتین حل شده توی آب جوش و وانیل با همزن کمی بزنید تا مخلوط بشن بعد داخل یک قالب کمربندی یک کاغذ روغنی قرار بدید و محکم ببندینش بعد یک برش کیک وانیلی رو قرار بدید و مخلوط پنیری رو روش بریزید سه ساعت داخل یخچال بزارید تا حسابی سفت بشه و خودشو بگیره بعد بیاریدش بیرون از یخچال هلو های اسلایس ششده رو روش بچینید و کمی از ژله ی هلو رو که حل کردید با ملاقه یا قاشق به ارومی روی هلو ها بریزید (پودر ژلتونو با یک لیوان آب جوش و نصف لیوان آب سرد حل کنید،. لیوانتونم فرانسوی دسته دار باشه بهتره) خیلی ژله رو در مرحله اول نریزید فقط کمی که هلو ها روی چیز کیک فیکس بشن به مدت نیم ساعت داخل یخچال بزارید تا ژله ببنده یا نیم بند بشه بعد بقیه مایع ژله رو به آرومی بریزید تا شکاف روی ژله نیم بند شدتون ایجاد نشه❤️
بعدم به مدت 2 ساعت باز بزارید یخچال تا کامل ببنده بعد بیارید بیرون دور قالبو با چاقو آزاد کنید و به ارومی قالب رو باز کنید و چیز کیکتون رو دربیارید و برش بزنید و نوش جان کنید❤️❤️
.
چندتا نکنه:
⚠️من پودر ژلاتینم کم بود برای همین کمتر ریختم توی پنیرم، کمی پنیرم شل تر بود شما از ١ ق غ کمتر نزنید
⚠️ از بیسکوییت پودر شده هم برای بیس کار با کره آب شده هم میشه استفاده کرد ولی کیک لطیف تره که میتونید دستورشو اینجا توی این هشتگ ببینید👇🏻 #کیک_وانیلی_ساده_فاطمه
⚠️ برای شیرین کردن پنیر از عسل استفاده کنید هم مفیده هم خوشمزه
⚠️از هر طعم و میوه و ژله دلخواه دیگه میتونید استفاده کنید حتی میتونید توی پنیرتون تکه های میوه بریزید
⚠️وانیل برای پنیر قابل حذفه ولی یرای خوش مزه تر شدن میتونید استفاده کنید
⚠️پنیرتون حتما ماسکارپونه باشه چون شور یا شیرین نیست و به راحتی میشه ازش استفاده کرد مارکشم کالس فکر کنم همه بشناسنش
⚠️ژلاتینتونم حتما با مقدار کمی اب حل کنید تا زیاد پنیرتون شل نشه
Read more
. از پیج @najmeh_shariat . . سلام دوستان وقت بخیر.از همراهیتون بسیار ممنون و سپاسگزارم.آرزوی همیشگی من برای شما سلامتی و شادکامیست . طرز تهیه سس کارامل سس کارامل به دو روش مرطوب و خشک میشه درست کرد.روش مرطوب یه کم قلق داره و ممکنه شکرک بزنه که یه کم تجربه بیشتری می خواد تا خوب در بیاد امروز ... .
از پیج
@najmeh_shariat
.
.
سلام دوستان🌹
وقت بخیر.از همراهیتون بسیار ممنون و سپاسگزارم.آرزوی همیشگی من برای شما سلامتی و شادکامیست❤
.
طرز تهیه سس کارامل
سس کارامل به دو روش مرطوب و خشک میشه درست کرد.روش مرطوب یه کم قلق داره و ممکنه شکرک بزنه که یه کم تجربه بیشتری می خواد تا خوب در بیاد امروز به روش خشک درست کردم.هر دو روش خوبه ولی باید کمی حوصله داشته باشین.ممکنه بار اول خوب نشه ولی با کسب تجربه دفعات بعد این کار را به راحتی انجام خواهید داد.من این روش را بیشتر می پسندم.
یک لیوان شکر را درون قابلمه ای که سطح وسیعی داشته باشه ریخته و روی حرارت متوسط قرار بدین بدون اینکه به هم زده و یا از قاشق استفاده کنید هر از گاهی قابلمه را تکان بدین تا شکر ذوب و کاراملی بشه.سپس 75 گرم کره اضافه کرده و با قاشق چوبی به هم بزنید تا کاملا یکدست بشه و به رنگ مطلوب برسه @najmeh_shariat
سپس از روی حرارت بردارید و 150گرم خامه صبحانه گرم شده به آن اضافه کرده و مخلوط کنید.اگه دیدید کمی سفت شد مجدد روی حرارت ملایم به هم بزنید تا کاملا روان شود.
_درصورتیکه تکه هایی از شکر درون کارامل به حالت گلوله ای و سفت درآمد نگران نباشید پس از اضافه کردن خامه بلافاصله از صافی رد کنید.از این سس برای فیلینگ و فراستینگ انواع نانها،کیکها و شیرینیها،سرو بستنی،وافل و پنکیک و ...میتوان استفاده کرد و تا مدت زیادی در یخچال قابل نگهداری است.فقط کافی است که موقع سرو کمی آن را حرارت دهید تا روان شود.
✔حتما لایه نازکی از شکر کف تابه باشه تا سریع ذوب بشه در غیر اینصورت ممکنه قبل از ذوب کامل شکر بسوزه.
✔در مرحله ذوب شکر اصلا از قاشق استفاده نکنید.
✔رنگ سس به سلیقه خودتون بستگی داره در مرحله ذوب شدن شکر و بعد اضافه کردن کره میتونید تنظیم کنید ولی مراقب باشید شکر نسوزه و کارامل تلخ نشه.
. . .
#سس_کارامل_آشپزی_شما
#سس_آشپزی_شما
#ویدیو_آشپزی_شما
. . .
لینک کانال تلگرام👇👇👇👇👇👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEDStHv6b1WSuJs0ow
.
👇👇👇👇
@bread.page
@ashpazi_shoma


Tag photo: #ashpazi_shoma

#insiran #persianfood #persiandessert #persian_foods #persianshot #persianstyle #persiancuisine #persiagram #instapic #insta_persia #insiranian #آشپزی #food
Read more
ميکرودرم ابريژن براي بهبود چه مشکلاتي استفاده مي شود؟ 1- رفع جاي جوش: فرورفتگي هاي ناشي از جوش ها و جاي آکنه، با ميکرودرم قابل رفع است. طي جلسات لازم، پوست صاف و کشيده مي شود. 2- جوان سازي پوست: از اين روش در درمان چروک هاي سطحي و کم عمق پوست مي توان استفاده کرد. چندين جلسه درمان در اين مورد بکار مي ... ميکرودرم ابريژن براي بهبود چه مشکلاتي استفاده مي شود؟
1- رفع جاي جوش: فرورفتگي هاي ناشي از جوش ها و جاي آکنه، با ميکرودرم قابل رفع است. طي جلسات لازم، پوست صاف و کشيده مي شود.
2- جوان سازي پوست: از اين روش در درمان چروک هاي سطحي و کم عمق پوست مي توان استفاده کرد. چندين جلسه درمان در اين مورد بکار مي رود. فواصل درمان را بر حسب وضعيت بيمار مي توان تغيير داد.
چروک هاي خيلي عميق با اين روش درمان نميشوند، ولي قوام کلي پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد و پوست شفاف تر و محکم تر مي شود.
3- لک هاي پيري يا کبدي: لک هاي پيري مربوط به نور آفتاب بوده و يا در سنين بالا در پوست هاي روشن ديده مي شوند. اين لک ها با ميکرودرم ابريشن قابل درمان مي باشند.
4- لک هاي حاملگي: مهم ترين اثر ميکرودرم ابريژن، کمرنگ يا محو کردن لک هاي حاملگي يا ملاسما است، مخصوصا اگر همزمان با آن از داروهاي لک بر (تحت نظر پزشک) استفاده شود.
5- جاي جوش (اسکار) آبله مرغان: اسکارها نبايد زياد عميق باشند و معمولا بر حسب نوع اسکار و محل و عمق آن، به چندين جلسه درمان هفتگي نياز دارد.
6- کوچک کردن منافذ پوستي: منافذ باز پوست يکي از مشکلات عمده در خانم ها مي باشد. يکي از راه هاي درمان اين مشکل استفاده از ميکرودرم ابريشن است.
بعد از چند جلسه درمان به علت بافت سازي و محکم تر شدن پوست، منافذ پوستي نيز کوچک تر مي شوند.
7- برطرف کردن تاتو يا خالکوبي: تاتو و خالکوبي هاي سطحي پوست را مي توان با اين روش درمان کرد.
8- تميز کردن پوست و از بين بردن جوش هاي سرسياه: براي از بين بردن جوش هاي سر سياه که بسيار شايع مي باشند نيز مي توان از ميکرودرم ابريژن استفاده کرد. کاهش جوش هاي سر سياه پوست به کم شدن ضايعات جوش‌هاي غرور جواني نيز کمک خواهد کرد.
9- درمان ترک هاي پوستي: در درمان ترک هاي پوستي در زمان حاملگي يا چاقي و بلوغ نيز مي توان از اين روش استفاده نمود که البته خيلي خوب به درمان پاسخ نمي دهد.
10- چروک گردن: براي درمان چروک هاي ناحيه گردن و ضايعات اين ناحيه نيز مي توان از ميکرودرم استفاده کرد.
بعد از انجام ميکرودرم ابريژن، تا حدامکان زير نور آفتاب قرار نگيريد و در صورت نياز از کرم ضدآفتاب به ميزان کافي استفاده کنيد
🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞
حتي المقدور زير نور آفتاب قرار نگيريد و در صورت نياز از کرم ضدآفتاب به ميزان کافي استفاده کنيد.⛔
- ماساژ صورت و کشيدن ليف ممنوع است.⛔
- استفاده منظم از کرم مرطوب کننده توصيه مي شود.⛔
Read more
دانشنامه فرزند . انواع روش های زایمان . در چند پست قبل در مورد 3 نوع از روش های زایمان صحبت کردیم ...
Media Removed
دانشنامه فرزند . انواع روش های زایمان . در چند پست قبل در مورد 3 نوع از روش های زایمان صحبت کردیم و امروز می خوایم 5 نوع روش دیگه رو معرفی کنیم. . زایمان بدون درد با تزریق دارو: این روش یکی از متداول ترین روش های زایمان است. زمانی که دهانه رحم ۵ سانتی متر باز می شود می توان از داروهای تزریقی مانند ... دانشنامه فرزند
.
انواع روش های زایمان
.
در چند پست قبل در مورد 3 نوع از روش های زایمان صحبت کردیم و امروز می خوایم 5 نوع روش دیگه رو معرفی کنیم.
.
زایمان بدون درد با تزریق دارو:
این روش یکی از متداول ترین روش های زایمان است. زمانی که دهانه رحم ۵ سانتی متر باز می شود می توان از داروهای تزریقی مانند پترین استفاده کرد. در این روش درد حین زایمان طبیعی به شدت کاهش می یابد و شما می توانید حین انقباضات استراحت داشته باشید. در اصل پیش از آن که فشار وارد کردن به نوزاد شروع شود باید این دارو تزریق شود.

زایمان با هیپنوتیزم:
این روش در کاهش درد بسیار موثر است. این روش حالتی است که در آن خود آگاهی فرد تغییر پیدا می کند و با تلقین پذیری، درد زایمان کم می شود که البته باید توسط فرد ماهری انجام شود. آمار دقیقی درباره مراکزی که این کار را انجام می دهند وجود ندارد اما به طور کلی در این روش شما باید از پنج ماهگی بارداری آموزش های لازم را ببینید.

زایمان با گاز استنشاقی:
استفاده از گازهای مخصوص استنشاقی نیز درد حین زایمان را کاهش می دهد و عوارض خاصی ندارد. در این موارد مخلوطی از اکسید نیترو و اکسیژن تجویز می شود که در بسیاری از زنان بی دردی رضایت بخشی را در جریان زایمان فراهم می کند. در این حالت مادر کپسول انتونوکس را روی بینی می گذارد و هر زمان درد حس کرد آن را استنشاق می کند. زایمان با وسایل فیزیوتراپی:
انتقال امواج الکتریکی از طریق پوست در شیوه ای موسوم به تنس هنگام زایمان به کاهش درد مادران باردار کمک می کند. تنس هایی وجود دارد که امواج الکتریکی تولید می کند و روی مهره های کمری ۴ و ۵ قرار داده می شود. پلاکی روی این مهره ها قرار می گیرد و امواج ظریفی ایجاد می کند که باعث ترشح مورفین های طبیعی بدن می شود و طول مدت زایمان را کاهش می دهد. استفاده از سوزن های طب سوزنی نیز دقیقا به همین منظور و برای کاهش درد زایمان طبیعی به کار می رود.

سزارین:
در زایمان سزارین دو روش وجود دارد، یکی بیهوشی و دیگری بی حسی کمری که این هم به دو روش اپیدورال و اسپاینال استفاده می شود. اغلب پزشکان متخصص ترجیح می دهند از روش بی حسی استفاده کنند زیرا ماده بیهوشی در جریان خون مادر وارد می شود و ممکن است به جنین نیز برسد یا حتی زمانی که نوزاد شیر مادر را می خورد این احتمال وجود دارد که ماده بیهوشی وارد بدن نوزاد شود. مزیتی که بی حسی نسبت به بیهوشی دارد این است که در بی حسی مادر صدای گریه نوزادش را می شنود و می تواند او را در آغوش بگیرد. .
Read more
 #bighanoon #shahinghadiani فصل جدید خندوانه شروع شد و در نهایت مذاکرات با سازنده جناب‌خان که از ...
Media Removed
#bighanoon #shahinghadiani فصل جدید خندوانه شروع شد و در نهایت مذاکرات با سازنده جناب‌خان که از مذاکرات کیم جونگ اون و ترامپ سخت‌تر شده بود، به نتیجه رسید و شاهد موضوعاتی مانند لوگوی رم و بخش لولوبرده آن در تلویزیون هستیم. در همین خصوص پیشنهادهايی در جهت بهبود برنامه ارائه می‌گردد. . در برخی ... #bighanoon #shahinghadiani
فصل جدید خندوانه شروع شد و در نهایت مذاکرات با سازنده جناب‌خان که از مذاکرات کیم جونگ اون و ترامپ سخت‌تر شده بود، به نتیجه رسید و شاهد موضوعاتی مانند لوگوی رم و بخش لولوبرده آن در تلویزیون هستیم. در همین خصوص پیشنهادهايی در جهت بهبود برنامه ارائه می‌گردد.
.
در برخی از برنامه‌ها مشاهده شده که ميهمان برنامه گویا مستقیم از دادگاه خانواده در برنامه حاضر شده یا مثلا می‌خواسته به خارج برود و دلار گیر نیاورده است. یعنی طرف جوری به دوربین نگاه می‌کند که بچه از ترس پشت مبل قایم می‌شود و نیاز به تعویض پوشک پیدا می‌کنند. در برخی برنامه‌ها هم آن‌قدر بحث تخصصی می‌شود که لاوازیه و اينشتین هم اگر در قید حیات بودند، نکته‌برداری می‌کردند.

در بخش خنده ميهمان هم دقیقا مشخص نیست هدف چیست؟ یعنی به ميهمان می‌گویند 30 ثانیه بخند. در پنج ثانیه اول به خنده نگاه می‌کنی. پنج ثانیه بعدی سقف را نگاه می‌کنی که تمام شود‌. از یک جایی به بعد مثل خواستگاری‌های دهه 60 که دختر و پسر در اتاق تنها می‌شدند و فقط همدیگر را با خجالت نگاه می‌کردند و نمی‌دانستند چه بگویند شما هم هی ميهمان را نگاه می‌کنی و خجالتمی‌کشی.
.
در بخش نشاط و سرگرمی هم می‌شود از روش‌های وزین‌تری برای شاد کردن مردم استفاده کرد؛ یعنی تصور اینکه یک مرد 60 ساله با سبیل جلوی تلویزیون در خانه دست بزند و دو و دو و دو و بخواند، یک ذره یک جوری است و اساسا اگر راه شادی این است تک تک اردک، اردک تک تک چه کم از دو و دو و دارد.

البته مجری برنامه هم با اندکی دست زدن و راه رفتن جوری به نفس نفس می‌افتد که آدم هر لحظه احتمال می‌دهد فرامرز خودنگاه وارد استودیو شود و در حالی که ساعت را نگه می‌دارد، بگوید این آیتم از آیتم‌های مشکل برنامه است که نیاز به قدرت بدنی و استقامت زیاد دارد.

به طور کلی نیم ساعت اول برنامه هم که کلا یک فرآیند تکراری قرعه‌کشی و ستاره مربع عدد فلان و این داستان‌هاست و مثل قدیم که شیرکاکائو روی شیر سوبسیددار اجباری بود، باید به زور آن قسمت‌ها را بگذرانی تا به قسمت‌های خوب برنامه برسی.
.
یعنی وقتی در اوایل برنامه قصد داری کانال را عوض کنی، احساس می‌کنی رامبد جوان روی صفحه حاضر می‌شود و می‌گوید: «وایسین یه ذره آخرش رو؛ زود اومدی نخواه زود برو. شما همین الان این کانال رو زدی شاید برای همینه فکر می‌کنی برنامه قشنگ نیست. چرا نرسیده از راه کانال‌رو عوض می‌کنی».
Read more
<span class="emoji emoji1f35f"></span><span class="emoji emoji1f356"></span><span class="emoji emoji1f357"></span><span class="emoji emoji1f354"></span><span class="emoji emoji1f35b"></span> . چای یخ چای سرد رو میشه به دو روش «دم کردن» و یا تهیه با «آبِ سرد» آماده کرد. در هر کدوم این روش‌ها ...
Media Removed
. چای یخ چای سرد رو میشه به دو روش «دم کردن» و یا تهیه با «آبِ سرد» آماده کرد. در هر کدوم این روش‌ها می‌تونید طعم متفاوتی از چای رو تجربه کنید. در 
روش دم کردن اول مقداری چای سبز یا سیاه (و حتی دو عدد چای کیسه‌ای) رو در قوری به مدت ۴ تا ۵ دقیقه دم کنید. اگه از چای خشک استفاده می‌کنید، بعد از دم کشیدن ... 🍟🍖🍗🍔🍛
.
چای یخ

چای سرد رو میشه به دو روش «دم کردن» و یا تهیه با «آبِ سرد» آماده کرد. در هر کدوم این روش‌ها می‌تونید طعم متفاوتی از چای رو تجربه کنید.

در 
روش دم کردن اول مقداری چای سبز یا سیاه (و حتی دو عدد چای کیسه‌ای) رو در قوری به مدت ۴ تا ۵ دقیقه دم کنید. اگه از چای خشک استفاده می‌کنید، بعد از دم کشیدن چای، از صافی عبورش بدید. نوشیدنی حاصل رو توی ظرف شیشه‌ای دردار ریخته و درون یخچال قرار بدید.

اما در روش سرد بدون جوشاندن چای، چای خشک رو به یک لیتر آب سرد اضافه می‌کنید و بعد توی یه ظرف مناسب دردار به مدت ۲ الی ۳ روز درون یخچال قرار می‌دید. در این روش لازم نیست اول چای را از صافی جدا کنید، اجازه دهید در طی دو- سه روز عصاره و عطر چای در آب آزاد بشه، صاف کردن رو به موقعی که قراره است نوشیدنی رو آماده کنید موکول کنید.

چای سرد را شیرین و طعم‌دار کنیم

از هر کدام این روش‌ها که استفاده کنید حالا یه نوشیدنی سرد دارید، برای شیرین کردن و یا طعم‌دار کردن چای، مقداری آب و شکر رو روی گاز حرارت بدید تا این شربت غلیظ و از نظر شیرینی به مقدار دلخواه برسه. حالا این شربت رو به چایی‌ای که از یکی از روشهای بالا تهیه کردید اضافه کنید. می‌تونیم با دارچین، زنجفیل، لیمو‌ی تازه، نعناع و یا سایر میوه‌ها طعم‌دارش کنیم.

من چای سرد رو به هر دو روش بالا آماده کردم. برای شیرین و طعم دادن به چای دم کرده سرد، از شربتی با طعم لیمو و دارچین استفاده کردم (در مرحله نهایی آماده شدن شربت آب و شکر مقداری آب‌لیموی تازه و دارچین یا چوب دارچین اضافه کردم و بعد از یک دقیقه زیر شعله را خاموش کردم).
برای شیرین کردن چای به روش سرد (روش دوم) از شربت زغال‌اخته استفاده کردم. (در مرحله نهایی آماده شدن شربت آب و شکر مقداری آب‌زغال‌اخته به شربت آب و شکر اضافه کردم و پس از یک دقیقه جوشیدن خاموشش کردم). توجه:
می‌تونید میزان چای به شربت رو به مقدار نصف چای و نصف شربت تنظیم کنین یا بسته به ذائقه‌تون تغییرش بدید.
چایی‌آی که به روش اول درست میشه معمولا تیره‌تر و خوشرنگ‌تر از روش دومه.
وقتی خواستید چای سرد را سرو کنید، یخ را فراموش نکنید!

#تهیه #کردن #چای #یخ
#آشپزباشی #آشپزی #کافی_شاپ
Read more
HAIRFOR2 اسپری #<span class="emoji emoji1f446"></span> . <span class="emoji emoji2705"></span> #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان <span class="emoji emoji1f60a"></span> . <span class="emoji emoji26d4"></span>️کیفیت این اسپری به هیچ وجه ...
Media Removed
HAIRFOR2 اسپری # . #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان . ️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست ! . ساخت کشور آلمان و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما . جهت اطلاع بیشتر ... HAIRFOR2 اسپری #👆
.
✅ #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان 😊
.
⛔️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه
با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست !
.
✅ساخت کشور آلمان 🇩🇪 و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما
.
جهت اطلاع بیشتر شما از جزییات این اسپری ،
قبل از خرید ، اطلاعاتی کامل به شرح زیر تقدیمتون میشه ،
لذا خواهشمندیم که با حوصله ، تمام موارد زیر رو مطالعه نمایید . پیشاپیش از لطف شما سپاسگزاریم .
.
📣این محصول مناسب برای آقایان و بانوانی است که برای مودار شدن به هر دلیلی ، نمیخوان از روش ترمیم مو یا روش کاشت با جراحی استفاده کنند ! ولی بجاش میخوان که در عرض 5 ثانیه ! در مجالس و میهمانیها موهایی پرپشت و زیبا داشته باشن ! 😊.
.
#اسپری پوشش دهنده موقت و #پرپشت کننده موی سر
.
برخلاف تاپیک ! :👇
.
🔴بدون کثیف کاری🔴بدون نیاز به تافت🔴قابل شانه کردن و ...
.
.
📌 ضمانت اصالت کالا :
در صورت تمایل ، برای کسب اطمینان بیشتر قبل خرید ، به سایت اصلی کمپانی سازنده این محصول استثنایی که ساخت کشور آلمان است به این آدرس مراجعه کنید : www. hairfor2.com تا هم از اصل و اورجینال بودن این محصول مطمئن بشین و هم از مناسب بودن قیمتی که ما عرضه میکنیم به شما در مقایسه با معادل قیمتی که به دلار توسط خود کمپانی داره عرضه میشه .
.
📌ضمانت بهداشت و سلامت کالا :
این اسپری در سازمان بهداشت کشور آلمان مورد تائید واقع شده و تمام اطلاعات لازم در سایت مربوطه قابل پی گیری است پس مصرف این محصول به هیچ وجه ! باعث ایجاد حساسیت و یا ضرری برای شما نمیشه .
.
📌اثر و ماندگاری این اسپری :
اثر این محصول تا زمانیکه شسته نشود اثر آن دوام خواهد داشت .
.
📌تنوع رنگ :
جهت تنوع رنگ موهای مختلف افراد ، در 10 رنگ متنوع از مشکی و قهوه ای گرفته تا جوگندمی و بلوند موجود می باشد .
.
📌برخی از مزایای این اسپری نسبت به مصرف تاپیک 👇👇:
.
1️⃣کار کردن با پودرهای تاپیک مو، بسیار سخت است
و با کثیف کاری های زیادی همراه است !
.
2️⃣همچنین باید با مقدار زیادی تافت مو ، در جای خود ثابت نگه داشته بشوند که این باعث می شود تا نتوان موها را به راحتی شانه کرد .
.
3️⃣لباس ها به خاطر ریختن تاپیک ها کثیف می شوند !
.
4️⃣این اسپری برخلاف تاپیک با طیف های متنوع رنگ ها از تیره
تا جوگندمی و بِلوند ، مناسب برای آقایان و خانم ها است .
.
5️⃣تا زمانی که استحمام انجام نشود حجم داخل مو و اثر این محصول باقی می ماند لذا ایرادهای تاپیک را به هیچ وجه ندارد .
.
🔴خرید اسپری👈 تماس و ارسال به آدرس شما
.
Read more
. کارلوش کیروش را باید ستود نه به خاطر اینکه مربی بزرگی است و بهترین نتیجه را برای ایران در ادوار جام ...
Media Removed
. کارلوش کیروش را باید ستود نه به خاطر اینکه مربی بزرگی است و بهترین نتیجه را برای ایران در ادوار جام جهانی کسب کرد، بلکه به این خاطر که روانشناس بسیار بزرگی است و خوب می داند که چگونه انگیزه و اتحاد تیمی را در بین شاگردانش به وجود آورد. او برخلاف بسیاری از مربیان وطنی که برای موفقیت به قربانی کردن گوسفند، ... .
کارلوش کیروش را باید ستود نه به خاطر اینکه مربی بزرگی است و بهترین نتیجه را برای ایران در ادوار جام جهانی کسب کرد، بلکه به این خاطر که روانشناس بسیار بزرگی است و خوب می داند که چگونه انگیزه و اتحاد تیمی را در بین شاگردانش به وجود آورد. او برخلاف بسیاری از مربیان وطنی که برای موفقیت به قربانی کردن گوسفند، و یا حتی خرید دعا و طلسم متوسل می شوند، پیش از بازی با پرتغال فیلم #نجات_سرباز_رایان را برای شاگردانش به نمایش گذاشت. .
به یاد بیاورید مشهورترین دیالوگ فیلم «نجات سرباز رایان» آنجا که فرمانده میلر(تام هنکس) می‌گوید «نترسین، برید جلو، خدا با ماست» و سرباز می‌گوید «اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست که دارن ما رو تیکه پاره می‌کنن.» و اینچنین کارلوس کی روش بازیکنانش را به چند جنگجوی فرمانده میلر تشبیه کرد که برای نجات رایان و بازگشت او به خانواده جانشان را گذاشتند و تا آخرین نفس جنگیدند تا آخرین پسر خانواده به دامان مادرش برگردد. .
کی روش طی این سالها برای موفقیت تیم ملی با بسیاری در داخل ایران جنگید و با چنگ و دندان موفق شد ساختمانی مجهز به نام مرکز پک برای تیم ملی ایران ایجاد کند. تیم ملی ایران به علت مشکلات مالی، تحریم و سومدیریت مدیرانش نتوانست بازیهای تدارکاتی خوبی برگزار کند و حتی کمپانی نایکی هم ممنوعیت استفاده از البسه این کمپانی را برای بازیکنان تیم ملی اعلام کرد. .
همچون سربازان فرمانده میلر که با تعدادی اندک، به جنگ لشگری مجهز و بسیار زیاد از آلمان ها می روند و یک به یک جانشان را از دست می دهند. کی روش با شبیه سازی چنین وضعیتی انگیزه های شاگردانش را بالا برد، تا اندازه ای که شاگردان او پس از بازی با پرتغال روی زمین نشستند و اشک ریختند. .
هنگامی که در آخرین سکانس های فیلم رایان در آخرین لحظات زندگی فرمانده میلر به پیش او می‌رود و میلر در آخرین جمله‌اش به رایان می‌گوید که:«جیمز، سزاورش باش، لیاقتش [کاری را که برایت انجام شد] را داشته باش.»
.
.
امیدوارم #کارلوس_کی_روش حداقل تا پایان جام ملت های اسیا با تیم ملی ایران بماند و موفقیت هایش را تکمیل کند، هرچند تا همین جا فرمانده کی روش به خاطر اتحاد، شادی و امیدی که در ایرانیان به وجود آورده شایسته ستایش است. کاری که دولتمردان ایران نه تنها در ایجاد آن عاجزند، بلکه با اقداماتشان هر روز باعث تفرقه، نا امیدی و گسترش یاس و اعتراضات در جامعه می شوند. کاش حاکمان ایران، #حسن_روحانی و کابینه اش قبل از یکی از جلسات هیات دولت فیلم "نجات سرباز رایان" را تماشا کنند. .
.
#مصطفی_قاجار
Read more
HAIRFOR2 اسپری #<span class="emoji emoji1f446"></span> . <span class="emoji emoji2705"></span> #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان <span class="emoji emoji1f60a"></span> . <span class="emoji emoji26d4"></span>️کیفیت این اسپری به هیچ وجه ...
Media Removed
HAIRFOR2 اسپری # . #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان . ️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست ! . ساخت کشور آلمان و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما . جهت اطلاع بیشتر ... HAIRFOR2 اسپری #👆
.
✅ #قابل_استفاده_برای_آقایان_و_بانوان 😊
.
⛔️کیفیت این اسپری به هیچ وجه قابل مقایسه
با نمونه های مشابه چینی و تقلبی در بازار نیست !
.
✅ساخت کشور آلمان 🇩🇪 و دارای مجوز بهداشت از سازمان بهداشت کشور آلمان و تضمین عدم ایجاد حساسیت و ضرر برای پوست و موی شما
.
جهت اطلاع بیشتر شما از جزییات این اسپری ،
قبل از خرید ، اطلاعاتی کامل به شرح زیر تقدیمتون میشه ،
لذا خواهشمندیم که با حوصله ، تمام موارد زیر رو مطالعه نمایید . پیشاپیش از لطف شما سپاسگزاریم .
.
📣این محصول مناسب برای آقایان و بانوانی است که برای
مودار شدن به هر دلیلی ، نمیخوان از روش ترمیم مو یا روش کاشت
با جراحی استفاده کنند ! ولی بجاش میخوان که در عرض 5 ثانیه !
در مجالس و میهمانیها موهایی پرپشت و زیبا داشته باشن ! 😊.
.
#اسپری پوشش دهنده موقت و #پرپشت کننده موی سر
.
برخلاف تاپیک ! :👇
.
🔴بدون کثیف کاری🔴بدون نیاز به تافت🔴قابل شانه کردن و ...
.
.
📌 ضمانت اصالت کالا :
در صورت تمایل ، برای کسب اطمینان بیشتر قبل خرید ، به سایت اصلی کمپانی سازنده این محصول استثنایی که ساخت کشور آلمان است به این آدرس مراجعه کنید : www. hairfor2.com
تا هم از اصل و اورجینال بودن این محصول مطمئن بشین و هم از مناسب بودن قیمتی که ما عرضه میکنیم به شما در مقایسه با معادل قیمتی که به دلار توسط خود کمپانی داره عرضه میشه .
.
📌ضمانت بهداشت و سلامت کالا :
این اسپری در سازمان بهداشت کشور آلمان مورد تائید واقع شده
و تمام اطلاعات لازم در سایت مربوطه قابل پی گیری است
پس مصرف این محصول به هیچ وجه ! باعث ایجاد حساسیت
و یا ضرری برای شما نمیشه .
.
📌اثر و ماندگاری این اسپری :
اثر این محصول تا زمانیکه شسته نشود اثر آن دوام خواهد داشت .
.
📌تنوع رنگ :
جهت تنوع رنگ موهای مختلف افراد ، در 10 رنگ متنوع
از مشکی و قهوه ای گرفته تا جوگندمی و بلوند موجود می باشد .
.
📌برخی از مزایای این اسپری نسبت به مصرف تاپیک 👇👇:
.
1️⃣کار کردن با پودرهای تاپیک مو، بسیار سخت است
و با کثیف کاری های زیادی همراه است !
.
2️⃣همچنین باید با مقدار زیادی تافت مو ، در جای خود ثابت نگه داشته بشوند که این باعث می شود تا نتوان موها را به راحتی شانه کرد .
.
3️⃣لباس ها به خاطر ریختن تاپیک ها کثیف می شوند !
.
4️⃣این اسپری برخلاف تاپیک با طیف های متنوع رنگ ها از تیره
تا جوگندمی و بِلوند ، مناسب برای آقایان و خانم ها است .
.
5️⃣تا زمانی که استحمام انجام نشود حجم داخل مو و اثر این محصول باقی می ماند لذا ایرادهای تاپیک را به هیچ وجه ندارد .
.
🔴خرید اسپری👈 تماس و ارسال به آدرس شما
.
Read more
@Afarineshetaamha ‎ #قهوه_ترک ‎قهوهٔ ترک به شیوهٔ خاصی از آماده‌سازی قهوه اطلاق می‌شود و نه نوع ...
Media Removed
@Afarineshetaamha ‎ #قهوه_ترک ‎قهوهٔ ترک به شیوهٔ خاصی از آماده‌سازی قهوه اطلاق می‌شود و نه نوع خاصی از قهوه. در نتیجه برای آماده‌سازی قهوهٔ ترک نیازی به نوعی خاص و ویژه از دانه‌های قهوه نیست. دانه‌های قهوهٔ ترک تا بیشترین حدی که ممکن است خرد و کوبیده می‌شوند؛ ریزتر و خردتر از هر روش دیگری برای ... @Afarineshetaamha
‎ #قهوه_ترک
‎قهوهٔ ترک به شیوهٔ خاصی از آماده‌سازی قهوه اطلاق می‌شود و نه نوع خاصی از قهوه. در نتیجه برای آماده‌سازی قهوهٔ ترک نیازی به نوعی خاص و ویژه از دانه‌های قهوه نیست. دانه‌های قهوهٔ ترک تا بیشترین حدی که ممکن است خرد و کوبیده می‌شوند؛ ریزتر و خردتر از هر روش دیگری برای آماده‌سازی قهوه. برای آسیاب کردن قهوه، دانه‌های قهوه را در هاون می‌کوبند (روش سنتی و اصیل) یا از آسیاب سنگی استفاده می‌کنند. اکثر آسیاب‌ها خانگی قهوه نمی‌توانند دانه‌های قهوه را به میزان کافی آسیاب کنند.
@Afarineshetaamha
‎بهترین قهوهٔ ترک از دانه‌های قهوه‌ای آماده می‌شود که به‌تازگی برشته شده‌اند و درست پیش از جوشاندن، آسیاب شده‌اند. قهوهٔ آسیاب شده و برشته (مناسب برای آماده‌سازی قهوهٔ ترک) را می‌توان خرید و نگه‌داری کرد اما با گذشت زمان، طعم و مزه‌اش را از دست خواهد داد.
@Afarineshetaamha
‎اگرچه روش‌های متفاوت و متنوعی در جزئیات آماده‌سازی قهوهٔ ترک وجود دارد ولی در کل، آماده‌سازی قهوهٔ ترک شامل فروکردن قهوهٔ آسیاب شده در آب داغ (اما نه جوش) برای مدت زمان کافی است تا قهوه طعم و مزهٔ خود را پس بدهد. زیاد جوشاندن قهوه باعث می‌شود که قهوه مزهٔ نامطبوع «سوختگی» یا «جوشیدگی» بگیرد ولی با جوشاندن قهوه به صورت کاملاً مختصر می‌توان هم از این مزهٔ نامطبوع جلوگیری کرد و هم بدون حدس و گمان پی برد که چه زمانی قهوه به دمای مناسب رسیده‌است.
@Afarineshetaamha
‎میزان آب سرد مورد نیاز را می‌توان از روی تعداد فنجان‌های قهوهٔ مورد نیاز تعیین کرد (هر فنجان تقریباً ۹۰ میلی‌لیتر) و به ازای هر فنجان آب، بین یک تا دو قاشق چای‌خوری قهوه نیاز است. معمولاً قهوه و شکر را از ابتدا درون قهوه‌جوش نمی‌ریزند،بلکه آن‌ها را به آب اضافه می‌كنند
@Afarineshetaamha
‎قهوه و شکر به میزان دلخواه را تا زمانی که قهوه کاملاً درون آب فرو رود و شکر کاملاً حل شود باید به هم زد. سپس قاشق را بیرون می‌آورند و قهوه‌جوش را روی حرارت ملایم می‌گذارند. اگر حرارت بالا باشد، قهوه به‌سرعت به جوش می‌آید و زمان کافی برای آنکه قهوه مزهٔ خود را پس دهد حاصل نخواهد شد. از این مرحله به بعد نباید قهوه را هم زد زیرا که کف حاصله از بین خواهد رفت. درست به محض اینکه قهوه به جوش آمد، قهوه‌جوش را از روی حرارت بر می‌دارند. معمولاً برای مدت زمان کوتاهی قهوه را از حرارت دور نگه می‌دارند، و سپس برای بار دوم و سوم آن را به جوش می‌آورند و در نهایت آن را در فنجان‌ها می‌ریزند.
@Afarineshetaamha
‎ #coffee #turkishcoffee #juice
Read more
<span class="emoji emoji1f41d"></span>🕷🕸 روش خانگی برای تسکین پشه گزیدگی متخصصان چند روش ساده پیشنهاد می‌کنند که می‌توانید با استفاده ...
Media Removed
🕷🕸 روش خانگی برای تسکین پشه گزیدگی متخصصان چند روش ساده پیشنهاد می‌کنند که می‌توانید با استفاده از مواد آشپزخانه از شر خارش و تورم نیش پشه ها رها شوید. یخ و ایبوپروفن برای تسکین تورم و قرمزی خارش‌دار نیش پشه، ساده‌ترین روش،گذاشتن یخ به مدت ۱۰ دقیقه روی نقطه مورد نظر است. این کار را چند بار با ... 🐝🕷🕸
روش خانگی برای تسکین پشه گزیدگی
متخصصان چند روش ساده پیشنهاد می‌کنند که می‌توانید با استفاده از مواد آشپزخانه از شر خارش و تورم نیش پشه ها رها شوید.

یخ و ایبوپروفن
برای تسکین تورم و قرمزی خارش‌دار نیش پشه، ساده‌ترین روش،گذاشتن یخ به مدت ۱۰ دقیقه روی نقطه مورد نظر است. این کار را چند بار با فواصل ۱۰ دقیقه‌ای انجام دهید. اگر محل گزش بسیار متورم و حتی دردناک بود، مانند نیش #زنبور و یا #عنکبوت ، می‌توانید از داروی ضد التهاب مانند #ایبوپروفن استفاده کنید. این دارو تورم را از درون به بیرون کاهش می‌دهد.

متعادل کردن دوباره pH پوست
وقتی pH پوست در وضعیت متعادل باشد، به خوبی می‌تواند با عفونت و مشکلات ناشی از نیش #حشرات مبارزه کند. اما گاهی با تغییر سطح هورمون‌های بدن و یا عوامل محیطی، بدن قلیایی و یا اسیدی می‌شود. در اینگونه مواقع جای نیش پشه را می‌توانید با #سرکه و یا سرکه سیب- که موثرتر است- درمان کنید و حتی درون وان حمام، دو و نیم فنجان سرکه #سیب ریخته و بدن‌تان را شستشو دهید. آنزیم‌های درون سرکه به سرعت در بازیابی تعادل pH پوست به شما کمک می‌کند. در ضمن سرکه، ضدعفونت و ضدقارچ طبیعی است. ترکیبی از #جوش_شیرین و آب نیز می‌تواند محل نیش حشرات را درمان کند. لیموترش هم همین اثر را می‌گذارد و البته باکتری‌های مضر را هم از بین می‌برد.

درمان تورم
تورم محل گزش #حشرات را میتوان به وسیله نمک درمان کرد. نمک، رطوبت را به خود جذب کرده و از تورم می‌کاهد. در ضمن گیاهانی مانند ریحان نیز احساس خنکی به پوست می دهند. پیاز هم قدرت ضدتورم بالایی دارد.
با استفاده از ساده‌ترین راه حل‌های فوق می‌توانید از عذاب نیش حشرات در امان بمانید.
Read more
چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم . . طی چند سال گذشته ، اپل دانلود ...
Media Removed
چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم . . طی چند سال گذشته ، اپل دانلود اپلیکیشن های بیش از 100 مگابایت را با استفاده از شبکه تلفن همراه محدود کرده است . اگر اپلیکیشنی بیش از 100 مگ حجم داشته باشد باید صبر کنید تا دیوایس شما به یک Wi-Fi متصل شود تا دانلود ادامه یابد . . . با ... چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم .
.
طی چند سال گذشته ، اپل دانلود اپلیکیشن های بیش از 100 مگابایت را با استفاده از شبکه تلفن همراه محدود کرده است . اگر اپلیکیشنی بیش از 100 مگ حجم داشته باشد باید صبر کنید تا دیوایس شما به یک Wi-Fi متصل شود تا دانلود ادامه یابد .
.
.
با عرضه iOS 11 ، اپل لطفی در حق طرفدارانش کرد :) و تصمیم گرفت این محدودیت دانلود را به جای 100 مگ به 150 مگ افزایش دهد.
.
.
با این حال ، هنوز هم برخی از ما دسترسی به وای فای پرسرعت نداریم و مایل هستیم هر چه سریعتر با اینترنت 4.5 G :) خود آن اپلیکیشن را دانلود و استفاده کنیم . خوشبختانه ما برای شما یک راه حل عالی تدارک دیده ایم تا این محدودیت را دور بزنید . مزیت این روش این است که شما نیازی به جیلبریک کردن دیوایس خود ندارید
.
.
برای دورزدن این محدودیت شما لازم است به اپ استور بروید و برنامه مورد نظر را انتخاب و دانلود کنید . در این حین به دلیل اینکه شما به وای فای متصل نیستید پیغامی مبنی بر اینکه این اپلیکیشن تنها با استفاده از وای فای دانلود میشود برای شما ظاهر میشود . گزینه Ok را انتخاب کنید و به هوم اسکرین بازگردید .
سپس مراحل زیر را دنبال کنید :
1. وارد اپ Settings بشوید
2. به مسیر General > Date & Time بروید
3. گزینه ‘Set Automatically’ را غیر فعال کنید
4. بر روی گزینه Date تپ کنید
5 . تاریخ دیوایس را 2 الی 3 روز جلو ببرید
6 . تمام
.
.
بعد از تغییر تاریخ ، تنها پس از چند ثانیه خواهید دید که دانلود اپلیکیشن شروع میشود " بدون استفاده از وای فای" . پس از دانلود اپلیکیشن مورد نظر مطمئن شوید که گزینه " Set Automatically " در مسیر " General > Date & Time " را دوباره به حالت فعال تغییر دهید .
.
.
در نظر داشته باشید که دانلود فایل های حجیم ، در صورت نداشتن طرح همراه اول و ایرانسل و .... برای شما هزینه زیادی در پی خواهد داشت . پس قبل از استفاده از این روش و دانلود از داشتن طرح و حجم کافی اطمینان حاصل کنید .
Read more
زندگی فریدا کالو در مکزیکوسیتی آغاز شد و خاتمه یافت؛ در خـانه‌ای کـه بـه «خانهٔ آبی» موسوم بود. در ...
Media Removed
زندگی فریدا کالو در مکزیکوسیتی آغاز شد و خاتمه یافت؛ در خـانه‌ای کـه بـه «خانهٔ آبی» موسوم بود. در شش سالگی به فلج مبتلا شد و همین باعث شد تا پای راستش همواره از پای دیگر لاغرتر بماند. در دبیرستان بود که نخستین بار با همسرش ریورا نقاش دیـواری مشهور مکزیک ملاقات کـرد. در ۱۷ سپتامبر ۱۹۲۵، در حدود ۱۸سالگی ... زندگی فریدا کالو در مکزیکوسیتی آغاز شد و خاتمه یافت؛ در خـانه‌ای کـه بـه «خانهٔ آبی» موسوم بود. در شش سالگی به فلج مبتلا شد و همین باعث شد تا پای راستش همواره از پای دیگر لاغرتر بماند. در دبیرستان بود که نخستین بار با همسرش ریورا نقاش دیـواری مشهور مکزیک ملاقات کـرد.

در ۱۷ سپتامبر ۱۹۲۵، در حدود ۱۸سالگی تصادف شدید کرد که منجر به جراحاتی شدید شد که به صورت رنج و خستگی مزمنی تا پایان عمر او باقی ماند و تأثیر عمیقی در مفاهیم و مضامین آثارش برجای گذاشت.

استقامت فـریدا و شوق وافر به زندگی، باعث بقا و تجدید حیات او شد. فریدا در بستر شروع به نقاشی کرد، حرفه‌ای که تا پایان عمر او باقی ماند. مدتی پس از این حادثه بود که یک دوست نزدیک او را بـا مـجامع هنری مکزیکو آشنا کرد.

فریدا در سال ۱۹۲۹با دیگو ریورا ازدواج کرد، ازدواج پیچیده‌ای که بر تلاطم و کشمکش زندگی‌اش افزود. علیرغم این پیچیدگی روابط، ریورا کمک‌های زیادی به او کرد. او بود که فریدا را بـه پوشـیدن لباس‌های مکزیکی سنتی و استفاده از زیورآلات غریب تشویق کرد. این پوشش و هماهنگی آن با فرم چهره و ابروی پیوسته‌اش، علامت مشخص فریدا شد.

او خشم، آسیب و عدم توفیق از این ازدواج طوفانی و رنج عـمیقی را کـه از حادثه تصادف متحمل شده بود، به آثارش متصل کرد. فریدا در سراسر جهان علاقمندان فراوانی داشت، هنگام سفر به پاریس ملاقاتی با پیکاسو داشت و بر جلد نشریات فرانسوی ظاهر شـد. وی تـنها یـک نمایشگاه در مکزیکو داشت، در بهار ۱۹۳۵، هـنگامی کـه از لحـاظ سلامتی در وضع بسیار بدی بود، دقایقی بعد از افتتاح نمایشگاه و ورود مهمان‌ها صدای آژیر آمبولانس شنیده شد. و در همان سال به خاطر ابـتلا بـه قـانقاریا پای راستش را از پایین زانو بریدند و این مساله باعث افسردگی شـدید وی شد. فریدا دوبار اقدام به خودکشی کرد. او در ۱۳ جولای ۱۹۵۴ درگذشت.

آخرین کلماتش هنگام مرگ چنین بود: «امیدوارم این عـزیمت سـرشار از شادی باشد و امیدوارم که دیگر هیچ گاه بازنگردم.» در پاسخ به ایـن پرسش که انگیزه فریدا کالو از کشیدن خودنگاره‌هایش چه بود، گور فرآناس دوست نزدیک او گفته است؛ هدف نهایی فریدا بـرای نـقاشی کردن نجات خودش، تحمل کردن و بالاخره شکست دادن مرگ بود.

شیوه و روش فـریدا در کـار هرگز تغییر نکرد. چهره او در آثارش همیشه جدی و موقر است و هنگامی که در آثارش از قبیل میمون، سگ و طـوطی اسـتفاده مـی‌کند، قصد دارد تا نوعی همدردی در مرگ و درد را نشان دهد.
#freidakahlo
Read more
برای از بین بردن چربی شکم،۴-۳ بار در هفته و هر بار باید ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پشت سرهم ورزش هوازی را انجام دهید. مثلاً یک ساعت در روز پیاده‌روی کنید. اگر مقدار کالری دریافتی شما بیش از کالری باشد که می‌سوزانید، حتی با ورزش هم، چربی‌ها‌ی زائد آب نمی‌شوند. شما می‌توانید بجای ۲یا ۳ وعده غذایی در روز، ۵ وعده ... برای از بین بردن چربی شکم،۴-۳ بار در هفته و هر بار باید ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پشت سرهم ورزش هوازی را انجام دهید. مثلاً یک ساعت در روز پیاده‌روی کنید.

اگر مقدار کالری دریافتی شما بیش از کالری باشد که می‌سوزانید، حتی با ورزش هم، چربی‌ها‌ی زائد آب نمی‌شوند. شما می‌توانید بجای ۲یا ۳ وعده غذایی در روز، ۵ وعده غذایی کوچک بخورید، یعنی غذای خود را به جای ۳ وعده خود را در ۵ وعده تقسیم کنید، ولی پرخوری نکنید. بیشتر، مواد غذایی طبیعی کم‌چربی و کم‌شیرین را مصرف کنید مثل میوه، سبزی، نان سبوس‌‌دار، شیر و لبنیات کم‌چربی و گوشت کم‌چربی. مصرف مواد نشاسته‌ای را کاهش دهید.

اگر رژیم غذایی اصولی و علمی نباشد، باعث کاهش آب بدن می‌شود و بعد از توقف رژیم، وزن کاهش یافته دوباره برمی‌گردد. در صورت وجود چربی اضافی در بدنتان باید ورزش کنید و رژیم غذایی صحیح و علمی را برای از بین بردن سلول‌های چربی انتخاب کنید، در غیر این صورت راه‌‌های دیگر موجب کاهش آب بدن می شوند و بعد از توقف رژیم غذایی، وزن کاهش یافته دوباره برمی‌گردد.

عقیده غلط دیگر این است که گفته می‌شود برای لاغر کردن شکم بنشینید و پای خود را بلند کنید. با این ورزش، عضلات باسن و ران تقویت می‌شوند و برای شکم هیچ فایده‌ای ندارد. همچنین تمرین‌هایی مثل صاف نشستن و پاها را به سمت بالا بلند کردن کشش بسیاری را در قسمت کمر ایجاد می کند که یکی از رایج‌ترین دلایل کمردرد است.

یکی از تمرینات بی‌خطر و از روش‌های موثر برای لاغر کردن شکم، ورزش دراز نشست و استفاده از دستگاه‌های ورزشی مناسب است.
آخرین جزء برنامه ی کاهش چربی شکم، تمرینات ورزشی قدرتی است. بایستی هنگام ورزش کل بدن را در نظر بگیریم، نه فقط یک قسمت از آن را. تمرین بر روی یک عضله ی خاص ، بدون در نظر گرفتن سایرعضلات، باعث عدم تعادل در عضلات و بروز عوارضی در بدن می شود. مثلا اگر برای کاهش چربی شکم، ورزش دراز و نشست را به شیوه ی غلط انجام دهید، فشار زیادی به کمرتان وارد شده و آن را دچار آسیب خواهد کرد .
@dr.moravej #drmoravej #navidmoravej

#نویدمروج #دکترمروج #drmoravej #navidmoravej #
@dr.moravej
#fitnessgirl #fitnesswomen #fitgirls #fitness #fitnessgirl #squats #gym #bodybuilding #personaltrainer #workout #squat #girl #ass🍑 #booty🍑 #muscle #woman #body #بدنسازی #fit #hot #sixpack #legs #glutes #glutenfree
Read more
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 شریعتمداری در گردهمایی رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها تأکید ...
Media Removed
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 شریعتمداری در گردهمایی رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها تأکید کرد: توجه ویژه به حوزه تولید و بازار در شرایط کنونی/ تا پای جان تولید بایستید وزیر صنعت، معدن و تجارت از رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها خواست تا در شرایط خاص به وجود آمده کنونی توجه ... ‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
شریعتمداری در گردهمایی رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها تأکید کرد:
توجه ویژه به حوزه تولید و بازار در شرایط کنونی/ تا پای جان تولید بایستید

وزیر صنعت، معدن و تجارت از رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها خواست تا در شرایط خاص به وجود آمده کنونی توجه به دو حوزه تولید و بازار را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني "خرد"، محمد شریعتمداری در دومین روز از گردهمایی رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌های سراسر کشور که در ساختمان شهید الهی این وزارتخانه برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: پایداری تولید در کشور باید حفظ شود. تا پای جان به پای تولید بایستید و از همه امکانات محلی و ملی در این راه استفاده کنید.
وی با تأکید بر توجه به تنظیم بازار به خصوص در مورد کالاهایی که نیاز عامه مردم است، تصریح کرد: باید دقت کنیم تا آرامش در بازار حفظ شود، ما در این زمینه مسؤولیم. حضور رؤسای سازمان‌های استانی و برخورد با متخلفان و سودجویان ضرورت دارد.
شریعتمداری با تأکید بر ضرورت کنترل و نظارت بر موضوع ثبت سفارش‌ها برای جلوگیری از ورود اقلام کالایی غیرضروری به کشور، یادآور شد: مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اولین اطلاعیه خود را در خصوص شناسایی خودروهای وارداتی که از مبادی غیرقانونی و با استفاده از روش‌های نامتعارف ثبت سفارش شده بودند، بهمن ماه پارسال منتشر کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ممنوعیت واردات 1339 قلم کالا در 135 گروه کالایی، گفت: این ظرفیت بسیار خوبی است که باید از آن استفاده شود. همچنین روی فعال کردن ظرفیت خالی واحدهای تولیدی برای اشتغالزایی و تولید بیشتر کار می کنیم.
شریعتمداری خطاب به رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، تصریح کرد: اگر یک واحد تولیدی در استانتان به خاطر سرمایه در گردش بخوابد شما مسؤولید. در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با همکاری استانداران بانکها را موظف به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی متقاضی بکنید.
وی همچنین اضافه کرد: در شرایط موجود به وجود آمده نیاز به کار بیشتری وجود دارد و جایی که احتمال مشکل می دهید با جدیت پای کار بروید و با هماهنگی استانداران و ستاد بحران تصمیمات لازم را بگیرید.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه امروز مدیران استانی با همه دارایی‌های موجود پای کار بیایند، گفت: محکم و با قدرت همه امکانات موجود را برای پشت سر نهادن این مسیر پای کار بیاورید. --
@m.shariatmadari ‎پايگاه اطلاع رساني خرد
Read more
. نکات مورد توجه در مراقبت پوست برای حفظ سلامت و شادابی آن : . ۱)محافظت پوست در برابر اشعه خورشید ...
Media Removed
. نکات مورد توجه در مراقبت پوست برای حفظ سلامت و شادابی آن : . ۱)محافظت پوست در برابر اشعه خورشید : متخصصین پوست همیشه تاکید دارند که حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم .اولین عامل پیری و آسیب های پوستی، نور خورشید است چون در معرض مستقیم نور خورشيد قرار گرفتن می تواند باعث چین وچروک صورت و ايجاد لکه‏ ... .
نکات مورد توجه در مراقبت پوست برای حفظ سلامت و شادابی آن :
.
۱)محافظت پوست در برابر اشعه خورشید :
متخصصین پوست همیشه تاکید دارند که حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم .اولین عامل پیری و آسیب های پوستی، نور خورشید است چون در معرض مستقیم نور خورشيد قرار گرفتن می تواند باعث چین وچروک صورت و ايجاد لکه‏ هاي رنگي برجسته و سرطان‌ پوست شود.
.
۲)شستشوی صورت :
شستشوی صورت در دو نوبت صبح و شب یک گام حیاتی در زیبایی و سلامت پوست است که توجه به آن بسیار مهم و ضروری است.
.
۳)پاکسازی پوست :
مهمترین امر در مراقبت از پوست ، پاکسازی دوره ای آن است که باعث از بین رفتن سلولهای شاخی و مرده سطح پوست شده همچنین آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و مواد معدنی و اکسیژن ‌دار را به سطح پوست میرساند و با افزایش تولید کلاژن سازی ، باعث جوانسازی ، شادابی و طراوت پوست می‌شود.
از جمله راه های پاکسازی یا پلینگ پوست می توان به بخور دادن ، روغن مالی ، استفاده از ماسک و...اشاره کرد که هر فردی بنا به نوع پوست می تواند از روش های پاکسازی بهره بگیرد
.
۴)سلامت بدن :
شیوه سالم زندگی کردن را بیاموزیم با عدم استعمال دخانیات ، استفاده از رژیم غذایی سالم و مصرف میوه‌ها و سبزیجات تازه ، سالاد ، مصرف آب فراوان در طول روز و ورزش .
پیشگیری از استرس و هیجانات روحی ، اجتناب از کم کردن یا زیاد کردن وزن و عدم استفاده از مواد قندی و غذاهای چرب .
.
۵)ساعت و میزان خواب مناسب :
توجه به تاثیر ساعات خواب شبانه در حفظ سلامت و شادابی پوست :
ساعت 12 شب : در این ساعت سلولهای پوست بی وقفه فعالیت میکنند و شروع به سم زدایی می کنند بخصوص در ساعتهای 2 تا 3 صبح که در خواب عمیقی هستید عمل سم زدایی افزایش می یابد . پس شبها به موقع بخوابید تا صبح پوستی شفاف داشته باشید زیرا بهترین زمان برای احیا و ریلکس شدن پوست رعایت ساعات خواب شبانه است .
.
۶)مراقبت های شبانه پوست :
حتما قبل از خواب صورت خود را کاملا از آلودگیهای محیط و آرایش روزانه پاک کنید و از کرم دور چشم استفاده کنید
با محصولات آبرسان مناسب ، پوستتان را آبرسانی و مرطوب نگه دارید این کار باعث بازگشت رطوبت از دست رفته صورت در طول روز میشود و در هنگام خواب خاصیت ارتجاعی پوست حفظ می شود
#پوست #مراقبت_پوست #زنان
Read more
. #مهشید عزیز از #اصفهان که اولین ترمیم رو امروز بعد از پنج ماه به تهران اومدند و همراه ما بودند؛واقعا ...
Media Removed
. #مهشید عزیز از #اصفهان که اولین ترمیم رو امروز بعد از پنج ماه به تهران اومدند و همراه ما بودند؛واقعا خوشحالیم از حضور مراجعین گُلمون از شهر و کشورهای دیگه که با ما هستند اکستنشن لاینی جز این پیج در هر جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا اول تحقیق کنید روش لاینی بدون استفاده از رینگ و لیزر یا همان چسب محل ... .
#مهشید عزیز از #اصفهان که اولین ترمیم رو امروز بعد از پنج ماه به تهران اومدند و همراه ما بودند؛واقعا خوشحالیم از حضور مراجعین گُلمون از شهر و کشورهای دیگه که با ما هستند💜💜💜
اکستنشن لاینی جز این پیج در هر جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا اول تحقیق کنید
روش لاینی بدون استفاده از رینگ و لیزر یا همان چسب
محل اتصال این متد که فقط مختص این پیج میباشد بدون هیچ گونه مواد شیمیایی میباشد و فقط توسط نخ مخصوص به مو متصل میشود و در ده تا نهایت پانزده درصد از کل موی شما نصب میشود با هر میزان حجم و قد دلخواه شما و کامل موی شما را پوشش میدهد و زمان ترمیم بسته به رشد و قد مویتان از سه تا پنج ماه میباشد کسانی که موی بسیار کوتاه دارند ترمیمشان زودتر خواهد بود.
در روش لاینی تا کناره های گیجگاه پر حجم و بلند میشود قسمت چتری سر که در مرکز دید است کوتاه یا کم پشت میباشد به دلخواه مشتری قابل انجام است اما فرق مو در طی زمان نصب تا زمان مراجعه برای ترمیم باید ثابت باشد و قابل تغییر نیست نکته مهم تر اینکه وقتی کناره های مو حجم دار میشود به طور بسیار طبیعی جلو مو هم حجیم تر و پرتر دیده خواهد شد زیرا نازکی کناره های مو و گوش دیگر بلند و پر میباشد؛ کسانی که ریزش سکه ای یا تراکم بسیار کم در اثر عوامل هورمونی یا ارثی دارند در ناحیه فرق سر ما هیچ روش اکستنشنی را برای این عزیزان پیشنهاد نمیکنیم چون قسمت جلو سر بسیار حساس و ضعیف شده و نیاز به درمان دارد و هر گونه نصبی قابل مشاهده است
در روش لاینی برای کسانی که موی بسیار کوتاه دارند دم اسبی کردن مقدور نیست.
دوستانی سوال دارند که آیا اکستنشن با دست زدن در مو لمس میشود؟جواب بله اما با روش چسب و رینگ کاملا متفاوت است زیرا در کل سر نصب نمیشود و اما در کل اکستنشن به معنای اضافه کردن میباشد و با روش کاشت مو و پزشکی کاملا متفاوت است.
هر بار ترمیم همان موی قبلی از سر باز شده و در جای دیگری قرار میگیرد و هیچ آسیبی به مو نمیرسد زیرا موی طبیعی وزن و سنگینی ندارد هر چند سال که تمایل دارید اکستنشن لاینی داشته باشید و نگران ریزش و از دست دادن موهایتان نباشید چون بسیاری از کسانی که چندین سال است همراه ما هستند باور دارند که در نقاط نصب هیچ کم پشتی و ریزشی اتفاق نیفتاده است.
شانه زدن در روش لاینی از ریشه و بسیار راحت میباشد؛براشینگ و اتو کاملا ساده است دقیقا مثل موی خودتان، اگر اولین بار باشد که اکستنشن لاینی را انجام میدهید و اگر نسبت به مویتان حساسید با گذشت روز اول یا نهایت روز دوم دیگر احساس اضافه شدن مو در سر را نخواهید داشت و کاملا احساس خواهید کرد که
Read more
چشم بسته و دهان باز رضا خدادادی سردبير @reza.khoda جلد روزنامه گل موجی بزرگ را در فضای مجازی به راه ...
Media Removed
چشم بسته و دهان باز رضا خدادادی سردبير @reza.khoda جلد روزنامه گل موجی بزرگ را در فضای مجازی به راه انداخت. افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در یک روز و رسیدن آن به مرز 6هزار تومان دستاویز گزارشی درمورد تاثیرات آن در باشگاه‌های فوتبال شد. «گل» به سبک و سیاق خودش این پرونده را با کاور و جلدی ویژه بست. تصویری ... چشم بسته و دهان باز
رضا خدادادی سردبير @reza.khoda
جلد روزنامه گل موجی بزرگ را در فضای مجازی به راه انداخت. افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در یک روز و رسیدن آن به مرز 6هزار تومان دستاویز گزارشی درمورد تاثیرات آن در باشگاه‌های فوتبال شد. «گل» به سبک و سیاق خودش این پرونده را با کاور و جلدی ویژه بست. تصویری از دلار با چهره شفر.این ابتکار اما به مذاق استقلالی‌ها – البته بخشی از آنها – خوش نیامد و آنها که مترصد فحاشی هستند و هر روز به دنبال بهانه‌اي تازه از این اتفاق هم درهمین راستا استفاده کردند. برخی «گل» را به کارشکنی در عقد قرارداد شفر متهم کردند که شاید دم دست‌ترین و تهی‌ترین استدلال از منظر منطق باشد. آنها هرگز «گل» نخوانده‌اند و برآنها جای نقد هم وارد نیست کسی که نمی‌داند و نمی‌خواند توقعی هم نیست که خط‌مشی و خط فکری «گل» را بفهمد. همین چند روز پیش بود که ما در گزارشی تحلیلی و بلند‌بالا با اين تیتر نوشتیم: «هیچ گرانی بی‌حکمت نیست» و در آن تاکید کردیم که اگر مربیان خوب و موفقی مثل شفر برانکو و کی‌روش را مي‌خواهیم که کارنامه و توان فنی خود را ثابت کرده‌اند باید هزینه آنها را هم بپردازیم. در تمام طول این سال‌ها گل از توانایی و دانش این مربیان گفته و بر لزوم استفاده از مربیانی از این دست دفاع کرده است. البته که این خط‌مشی باعث نشده ما چشم‌مان را بر رفتارهای خارج از عرف کی‌روش یا ماجراي بازیکنان اوکراینی برانکو یا اشتباهات دیگر آنها ببنديم.
اما چرا از جمع سه مربی‌اي که در روتیتر مطلب از ایشان نام برده شد عکس شفر روی دلار رفت؟موضوع خیلی ساده است. قرارداد برانکو با پرسپولیس بسته شده و برهیچ‌کس هم پوشیده نیست كه این عدد سنگین‌تر از شفر است. بنابراین مدیران باشگاه پرسپولیس فقط با چالش جور کردن دلار مواجه هستند. اما این شرایط برای استقلال سخت‌تر است چون آنها اول باید او را برای تمدید مجاب کنند و بعد به فکر جور کردن پول باشند. اینکه طرفین بر سر برخی بندها اختلاف هم دارند بر کسی پوشیده نیست. همین دیروز علی جباری اسطوره باشگاه و رییس کمیته پیشکسوتان باشگاه رسما اعلام کرد که شفر تحت تاثیر برخی اطرافیانش قرار گرفته و به او «دبه» کردن یاد داده‌اند. آيا در این اختلاف نظر هم «گل» گناهکار است؟ شفر سوژه روز است والبته که استقلال و فوتبال ایران نباید از فرصت موفقیت او در این باشگاه به راحتی عبور کند حتی اگر بهای این کار چندین میلیارد تومان پول باشد که در این مملکت برای بسیاری از غیرواجب‌ترها حيف وميل شده است. لطفا قبل از فحاشي كمي فقط كمي با دقت مطالعه كنيد.
Read more
آشنایی با خواص گوجه فرنگی . گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که اگرچه به صورت پخته و رب - در غذا ...
Media Removed
آشنایی با خواص گوجه فرنگی . گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که اگرچه به صورت پخته و رب - در غذا – زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی مصرف آن به صورت خام بسیار مفیدتر است. ارزش غذایی گوجه فرنگی سرشار از ویتامین‌های C و A ، اسیدفولیک یا بتا کاروتن و مقدار کمی ویتامین‌های گروه B شامل B1، B2، B3، ... آشنایی با خواص گوجه فرنگی .

گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که اگرچه به صورت پخته و رب - در غذا – زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی مصرف آن به صورت خام بسیار مفیدتر است.
ارزش غذایی
گوجه فرنگی سرشار از ویتامین‌های C و A ، اسیدفولیک یا بتا کاروتن و مقدار کمی ویتامین‌های گروه B شامل B1، B2، B3، B5 و همچنین دارای مواد معدنی مختلف شامل کلسیم، فسفر، پتاسیم، فیبر، سدیم، گوگرد، کمی آهن، مس و روی نیز هست.

خواص درمانی

گوجه فرنگی اشتهاآور، برطرف‌کننده ضعف و خستگی، تقویت‌کننده سلسله اعصاب و همچنین قلب و دستگاه گردش خون است. متخصصان همواره مصرف آن را به بیماران مبتلا به دردهای مفاصل و همچنین رماتیسم و نقرس توصیه می‌کنند.

در ضمن گوجه‌فرنگی برای رفع مسمومیت‌های مزمن، بالا بودن اوره و چربی خون، درمان یبوست، دفع رسوبات ادراری و صفراوی نیز مفید شناخته شده است. در ضمن با توجه به اینکه گوجه فرنگی حاوی ویتامین A است، خوردن آن در تقویت بینایی، سلامت پوست و مخاط‌ها بسیار مؤثر است.

گوجه فرنگی نیز مانند هر میوه و سبزی دیگری باید رسیده باشد و ظاهری بدون لک و سالم داشته باشد و برای نگهداری کوتاه‌مدت آن حتی تا 15 الی 20 روز نیز یخچال بهترین مکان است ولی برای زمان بیشتر از آن می‌توان روش فریز کردن را انتخاب کرد.
اگرچه در سال‌های اخیر گوجه فرنگی در تمام فصول سال یافت می‌شود ولی به لحاظ طعم و رنگ با انواع تابستانه آن متفاوت است.
بنابراین برای استفاده از طعم گوجه فرنگی‌های تابستانه در پخت و پز زمستانی، شما می‌توانید آنها را ابتدا به صورت ریز خرد کرده یا رنده کنید، سپس بدون روغن در تابه‌ای ریخته و روی اجاق گاز بپزید.
پس از آنکه آب آن بخار شد و گوشت رنده شده آن غلظت نسبی‌ای پیدا کرد، آن را در یک ظرف یا کیسه فریزر بسته‌بندی کرده و در فریزر نگهداری کنید . .
.

دوستان اگر دستورهاي غذايي كه مينويسم براي شما كاربردي داشت و اگر مايل بوديد صلواتي بر جمال ( محمد و آل محمد ص) ، براي شادي اموات خودتون و من هديه بفرمائيد 🌹.
اللهم صل علي محمد و آل محمد ص و عجل فرجهم
#کدبانو #سرآشپز #آشپزی #آشپزخانه #غذای_ایرانی #ترشي_رويايي #گوجه_فرنگی #اینستافود
Read more
یلدا دختر سیاه موی بلند بالا یادگار نام وطن میوه پاییز ایران عروس زمستان در راه است او را بر سفره مهر ...
Media Removed
یلدا دختر سیاه موی بلند بالا یادگار نام وطن میوه پاییز ایران عروس زمستان در راه است او را بر سفره مهر بنشانیم و با نسل فردا پیوندش دهیم و ایرانی بودن را فراموش نکنیم. پیشاپیش یلدایتان مبارک سلام دوستان عزیزم شب خوش ایام به کام به پیشواز شب یلدا می رویم با باسلوق یکی از شیرینی های ترکی بسیار ... یلدا
دختر سیاه موی بلند بالا یادگار نام وطن میوه پاییز ایران عروس زمستان در راه است او را بر سفره مهر بنشانیم و با نسل فردا پیوندش دهیم و ایرانی بودن را فراموش نکنیم.
پیشاپیش یلدایتان مبارک ❤

سلام دوستان عزیزم 🙋🙋
شب خوش 😍 ایام به کام 😍
به پیشواز شب یلدا می رویم با
باسلوق یکی از شیرینی های ترکی بسیار خوشمزه ..
برای تهیه این شیرینی سنتی با من همراه شوید تا یک شیرینی خونگی لذیذ زینت بخش سفره های یلدایی شما عزیزان باشد
پیشاپیش یلدا مبارک 💖
باسلوق

مواد لازم
نشاسته : 1 پیمانه
شکر : 1,1/2 پیمانه
گلاب : 1/2 پیمانه
کره : 3 قاشق غذاخوری
آب : 3 پیمانه
وانیل : 1/2 قاشق چایخوری
پودر ژلاتین : 2 قاشق چای خوری
پودر نارگیل : به مقدار لازم
گردو : به مقدار لازم (طرز تهیه )

نشاسته را در ظرفی بریزید و به آن 1 لیوان آب سرد اضافه کنید چند دقیقه بگذارید بماند سپس خوب هم بزنید تا نشاسته حل شود 2 لیوان دیگر آب و شکر را به نشاسته اضافه کنید دوباره هم بزنید .سپس نشاسته را روی حرارت ملایم قراردهید و مرتب با قاشق چوبی هم بزنید تا شفاف شود در ادامه حرارت را کم کرده و ژلاتین شفاف شده ؛ وانیل و گلاب را هم به مخلوط اضافه می کنیم. درآخر كره را هم اضافه کرده پس ازده دقیقه از روی حرارت برمی داریم بعد از اينكه كمی خنک شد گلوله های كوچكی از خمير باسلوق جدا می كنيم در دست گرد می كنيم و در پودر نارگيل می غلتانيم و با گردو یا خلال پسته تزیین می کنیم..
تقریبا 30 تا 40 دقیقه طول می کشد تا مایه باسلوق به غلظت مناسب برسد
برای تهیه باسلوق به صورتی دیگر هم می توان عمل کرد ....
- روی یک کاغذ روغنی پودر نارگیل بریزید مواد را روی آن پهن کنید وسط مواد گردو بچینید سپس کاغذ را رول کنید و در یخچال قرار دهید تا سرد شود برش بزنید بعد باسلوق‌ها را چند ساعت درون یخچال بگذارید بعد از خوب خنک شدن در ظرف چیده و سرو کنید ....
نکات
- من چون نشاسته گندم نداشتم از نشاسته ذرت استفاده کردم .
- برای شفافیت ژلاتین ابتدا پودر ژلاتین را داخل کاسه ای بریزید و کمی آب روی آن بپاشید و روی بخار آب ( به روش بن ماری) قرار دهید تا حالت اسفنجی پیدا کند سپس به باقی مواد اضافه کنید .
- به جای آب از آبمیوه برای طعم دار و رنگین کردن باسلوق می توانید استفاده کنید
- از خلال بادام یا خلال پسته هم به جای گردومی توانید استفاده کنید. - ژلاتین باعث ژله ای و کش دار شدن باسلوق می شود و مانند باسلوق های بازاری شفاف می شود استفاده از آن اختیاری است و می توانید آن را حذف کنید
نوش جان : آزاده
#شب_یلدا #باسلوق #خونگی #بفرما #دستپخت_من #بزن #بهبه
Read more
مواد لازم برای 8 نفر: تخم مرغ (5 عدد) آرد (دو پیمانه سر پر) شکر (یک پیمانه سر خالی) شیر (یک پیمانه) روغن ...
Media Removed
مواد لازم برای 8 نفر: تخم مرغ (5 عدد) آرد (دو پیمانه سر پر) شکر (یک پیمانه سر خالی) شیر (یک پیمانه) روغن مایع (یک پیمانه سر خالی) وانیل (یک قاشق چای خوری) بکینگ پودر (دو قاشق مربا خوری) توت فرنگی(دو قاشق غذا خوری) طرز تهیه: قبل از آماده کردن مایه کیک، فر را روشن کنید تا همزمان با تهیه مایه، ... مواد لازم برای 8 نفر:

تخم مرغ (5 عدد)
آرد (دو پیمانه سر پر)
شکر (یک پیمانه سر خالی)
شیر (یک پیمانه)
روغن مایع (یک پیمانه سر خالی)
وانیل (یک قاشق چای خوری)
بکینگ پودر (دو قاشق مربا خوری)
توت فرنگی(دو قاشق غذا خوری)
طرز تهیه:

قبل از آماده کردن مایه کیک، فر را روشن کنید تا همزمان با تهیه مایه، داغ شود.

تخم مرغ ها و شکر را با همزن خوب مخلوط کنید به طوری که مایع کاملا سفید و غلیظ شود (حداقل 10 دقیقه برای این کار زمان لازم است). توجه داشته باشید که هر چه تخم مرغ و شکر را بیشتر بزنید، کیک بیشتر پف می کند.
شیر، روغن مایع، بکینگ پودر و وانیل را اضافه کرده و هم بزنید (خیلی کم فقط به طوری که غلظت مایع یکنواخت شود).
آرد را اضافه کنید و باز فقط تا حدی هم بزنید که آرد در مایع حل شده و به صورت گلوله های باز نشده باقی نماند. (هم زدن بیش از حد آرد موجب پف نکردن و عدم حالت اسفنجی کیک می شود)
به اندازه یک قاشق غذاخوری روغن مایع کف ظرف قالب ریخته و با قلموی شیرینی پزی کف و لبه های ظرف را چرب کنید. (می توانید از قلموهای موجود در بازار برای آشپزی استفاده کنید و اگر قلمو در دسترس ندارید، از پشت قاشق برای مالیدن روغن به کف و لبه های ظرف استفاده کنید.) بهتر است برای دفعات اول پخت کیک که هنوز در مورد زمان پخت مهارت ندارید از ظرف های بزرگ پیرکس به عنوان قالب استفاده کنید تا بتوانید کف ظرف را از بیرون ببینید و از سوختن ته کیک جلوگیری کنید.
سه چهارم مایه را داخل ظرف چرب شده بریزید.
توت فرنگی هارو روی مایع کیک بچینید و سپس مابقی مایع کیک را روش بریزید.
ظرف را به مدت 15 الی 20 دقیقه روی طبقه وسط فر با دمای بالا (حدود 210 تا 230 درجه) قرار دهید.
پس از این مدت و زمانی که مایه کیک داخل قالب کمی پف کرد، فر را کم کنید (حدود 120 درجه) و مدت 20 دقیقه دیگر در این حالت نگه دارید تا کیک مغز پخت شود.
پس از پخته شدن کامل کیک، گریل فر را به مدت دو دقیقه روشن کنید تا روی کیک نیز پخته شود. (معمولا یک روش مناسب برای اطمینان از مغزپخت شدن کیک، فرو کردن چوب کبریت داخل کیک است، اگر هنگام بیرون آوردن چوب کبریت، مایع خام کیک به آن نچسبیده بود، کیک کاملا پخته است.)
کیک را بیرون آورده و برش دهید.
در صورت تمایل از روکش خامه ای یا شکلاتی استفاده کنید.
.
.
ارسالی از
@pranses_sanaz
Read more
سلام و درود به دوستان گلم. به بانوانی که کار کردن رو تکلیف نمیدونن به عشق شور و شوق زندگی کارها رو انجام‌میدن کیا ...
Media Removed
سلام و درود به دوستان گلم. به بانوانی که کار کردن رو تکلیف نمیدونن به عشق شور و شوق زندگی کارها رو انجام‌میدن کیا ابغوره گرفتن؟کیا آماده میخرن؟ من امسال ابغوره در حد یه شیشه درست میکنم از پارسال کمی دارم. میدونم همه کدبانو هستید وبلدید، ما به این روش ابغوره درست میکنیم ترجیحا برای ابغوره گیری ... سلام و درود به دوستان گلم.
به بانوانی که کار کردن رو تکلیف نمیدونن به عشق شور و شوق زندگی کارها رو انجام‌میدن
کیا ابغوره گرفتن؟کیا آماده میخرن؟
من امسال ابغوره در حد یه شیشه درست میکنم از پارسال کمی دارم.

میدونم همه کدبانو هستید وبلدید، ما به این روش ابغوره درست میکنیم
ترجیحا برای ابغوره گیری از غورهای عسگری (غوره ی عسگری روستامون)  استفاده میکنم طعمش بینظیرتره هم هسته نداره هم غلظتش نسبت به انگورهای دیگه بیشتره.
غوره ها رو از شاخه اصلی میگیریم و توی لگن بزرگ خیس میکنم و میشورم..توی سبد میریزم تا اب غورها کاملا خشک بشه ...
به دوروش میشه درست کرد هم سنتی(توی یه گونی پلاستیکی یا نخی ریخته و با چکمه ی تمیز اینکار لگد کرده..یا اگه غوره کمه توی پارچه ریخته روش گوشکوب کوبیده)
من به روش ماشینی درست میکنم غورها رو میبرم با دستگاه ابغورش رو میگیرن...توی  دبه ی بزرگ میریزم و دو روز میزارم تا مواد اضافه ته نشین بشه(البته من دو قسمت میکنم یه ظرف با نمک یه ظرف بی نمک)...
حالا توی یخ ظرف دیگه دستمال نخی بافت درشت میندازم و ابغورها رو به ارومی از دستمال رد میکنم تا اب زلال  از دستمال رد بشه و به اصطلاح تفاله توی دستمال باقی بمونه.
من نصف ابغورها رو توی قابلمه میریزم و میجوشونم اینجوری دوباره ناخالصی ها بصورت کف روی قابلمه جمع میشه و با کفگیر میگیرم.
وقتی ابغوره سرد شد توی ظروف شیشه ی در تنگ میریزم(هرچه درب شیشه باریک باشه احتما کپک زدن کمتره)..بعد درب ظرف ها رو نصف روز یا یه روز باز میزارم اینجوری وقتی جلوی افتاب بزارید گازی تولید نمیشه و سر ریز نمیکنه.
اون ابغورهایی که نجوشوندم رو هم دوباره صاف میکنم و توی شیشه میریزم..
اون تفاله هایی که از صاف کردن غوره مونده رو توی کیسه ی پارچه یی ریخته روش چند لیوان اب جوش بریزید و نصف روز بزارید بمونه سپس با دست فشار بدید اب تفاله ها خارج بشه ..اب حاصله رو توی ظرف ریخته و بمدت بیست دقیقه بجوشونید به این پس آبغوره میگن  مزش دقیقا مثل ابغورس فقط چون اب داره زود کپک میزنه پس اول از اون ابغوره استفاده کنید. سعی کنید ابغوره رو توی شیشه ریخته ..مواد پلاستیکی به مرور باعث اسیب به بدن میشه..
اون ابغوره های زرد رنگ نجوشانده هست..اون ابغورهای تیره تر جوشانده هست.ابغوره ی عسگری بمونه کمی قرمزتر میشه خیلی کم.
غلظت ابغوره ی خونگی خیلی خیلی بیشتر از ابغوره ی بیرونه در ضمن خیالمون راحته سالمه.
.
پ.ابغوره رو یه هفته جلوی افتاب بزارید بعد هرجا که جا داشتین بزارید..اون ابغوره ی که از تفاله گرفتین رو از اول یخچال بزارید
#آبغوره_مهساپز
@goodlife.mahsa
Read more
 #ساناز جان ممنون از اعتمادت و مبارکت باشه<span class="emoji emoji1f60d"></span>🤗 اکستنشن لاینی جز این پیج در هیچ جای دیگر معتبر نمیباشد ...
Media Removed
#ساناز جان ممنون از اعتمادت و مبارکت باشه🤗 اکستنشن لاینی جز این پیج در هیچ جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا حتما تحقیق کنید روش لاینی بدون استفاده از رینگ و لیزر یا همان چسب محل اتصال این متد که فقط مختص این پیج میباشد بدون هیچ گونه مواد شیمیایی میباشد و فقط توسط نخ مخصوص به مو متصل میشود و در ده تا نهایت ... #ساناز جان ممنون از اعتمادت و مبارکت باشه😍🤗
اکستنشن لاینی جز این پیج در هیچ جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا حتما تحقیق کنید
روش لاینی بدون استفاده از رینگ و لیزر یا همان چسب
محل اتصال این متد که فقط مختص این پیج میباشد بدون هیچ گونه مواد شیمیایی میباشد و فقط توسط نخ مخصوص به مو متصل میشود و در ده تا نهایت پانزده درصد از کل موی شما نصب میشود با هر میزان حجم و قد دلخواه شما و کامل موی شما را پوشش میدهد و زمان ترمیم بسته به رشد و قد مویتان از سه تا پنج ماه میباشد کسانی که موی بسیار کوتاه دارند ترمیمشان زودتر خواهد بود.
در روش لاینی تا کناره های گیجگاه پر حجم و بلند میشود قسمت چتری سر که در مرکز دید است کوتاه یا کم پشت میباشد به دلخواه مشتری قابل انجام است اما فرق مو در طی زمان نصب تا زمان مراجعه برای ترمیم باید ثابت باشد و قابل تغییر نیست نکته مهم تر اینکه وقتی کناره های مو حجم دار میشود به طور بسیار طبیعی جلو مو هم حجیم تر و پرتر دیده خواهد شد زیرا نازکی کناره های مو و گوش دیگر بلند و پر میباشد؛ کسانی که ریزش سکه ای یا تراکم بسیار کم در اثر عوامل هورمونی یا ارثی دارند در ناحیه فرق سر ما هیچ روش اکستنشنی را برای این عزیزان پیشنهاد نمیکنیم چون قسمت جلو سر بسیار حساس و ضعیف شده و نیاز به درمان دارد و هر گونه نصبی قابل مشاهده است
در روش لاینی برای کسانی که موی بسیار کوتاه دارند دم اسبی کردن مقدور نیست.
دوستانی سوال دارند که آیا اکستنشن با دست زدن در مو لمس میشود؟جواب بله اما با روش چسب و رینگ کاملا متفاوت است زیرا در کل سر نصب نمیشود و اما در کل اکستنشن به معنای اضافه کردن میباشد و با روش کاشت مو و پزشکی کاملا متفاوت است.
هر بار ترمیم همان موی قبلی از سر باز شده و در جای دیگری قرار میگیرد و هیچ آسیبی به مو نمیرسد زیرا موی طبیعی وزن و سنگینی ندارد هر چند سال که تمایل دارید اکستنشن لاینی داشته باشید و نگران ریزش و از دست دادن موهایتان نباشید چون بسیاری از کسانی که چندین سال است همراه ما هستند باور دارند که در نقاط نصب هیچ کم پشتی و ریزشی اتفاق نیفتاده است.
شانه زدن در روش لاینی از ریشه و بسیار راحت میباشد؛براشینگ و اتو کاملا ساده است دقیقا مثل موی خودتان، اگر اولین بار باشد که اکستنشن لاینی را انجام میدهید و اگر نسبت به مویتان حساسید با گذشت روز اول یا نهایت روز دوم دیگر احساس اضافه شدن مو در سر را نخواهید داشت و کاملا احساس خواهید کرد که موهای واقعی خودتان است.
میزان اضافه کردن هر شخص بسته به حجم و قد موهای خودش متغییر است
Read more
اکستنشن لاینی جز این پیج در هیچ جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا حتما تحقیق کنید روش لاینی بدون استفاده ...
Media Removed
اکستنشن لاینی جز این پیج در هیچ جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا حتما تحقیق کنید روش لاینی بدون استفاده از رینگ و لیزر یا همان چسب محل اتصال این متد که فقط مختص این پیج میباشد بدون هیچ گونه مواد شیمیایی میباشد و فقط توسط نخ مخصوص به مو متصل میشود و در ده تا نهایت پانزده درصد از کل موی شما نصب میشود با هر میزان ... اکستنشن لاینی جز این پیج در هیچ جای دیگر معتبر نمیباشد لطفا حتما تحقیق کنید
روش لاینی بدون استفاده از رینگ و لیزر یا همان چسب
محل اتصال این متد که فقط مختص این پیج میباشد بدون هیچ گونه مواد شیمیایی میباشد و فقط توسط نخ مخصوص به مو متصل میشود و در ده تا نهایت پانزده درصد از کل موی شما نصب میشود با هر میزان حجم و قد دلخواه شما و کامل موی شما را پوشش میدهد و زمان ترمیم بسته به رشد و قد مویتان از سه تا پنج ماه میباشد کسانی که موی بسیار کوتاه دارند ترمیمشان زودتر خواهد بود.
در روش لاینی تا کناره های گیجگاه پر حجم و بلند میشود قسمت چتری سر که در مرکز دید است کوتاه یا کم پشت میباشد به دلخواه مشتری قابل انجام است اما فرق مو در طی زمان نصب تا زمان مراجعه برای ترمیم باید ثابت باشد و قابل تغییر نیست نکته مهم تر اینکه وقتی کناره های مو حجم دار میشود به طور بسیار طبیعی جلو مو هم حجیم تر و پرتر دیده خواهد شد زیرا نازکی کناره های مو و گوش دیگر بلند و پر میباشد؛ کسانی که ریزش سکه ای یا تراکم بسیار کم در اثر عوامل هورمونی یا ارثی دارند در ناحیه فرق سر ما هیچ روش اکستنشنی را برای این عزیزان پیشنهاد نمیکنیم چون قسمت جلو سر بسیار حساس و ضعیف شده و نیاز به درمان دارد و هر گونه نصبی قابل مشاهده است
در روش لاینی برای کسانی که موی بسیار کوتاه دارند دم اسبی کردن مقدور نیست.
دوستانی سوال دارند که آیا اکستنشن با دست زدن در مو لمس میشود؟جواب بله اما با روش چسب و رینگ کاملا متفاوت است زیرا در کل سر نصب نمیشود و اما در کل اکستنشن به معنای اضافه کردن میباشد و با روش کاشت مو و پزشکی کاملا متفاوت است.
هر بار ترمیم همان موی قبلی از سر باز شده و در جای دیگری قرار میگیرد و هیچ آسیبی به مو نمیرسد زیرا موی طبیعی وزن و سنگینی ندارد هر چند سال که تمایل دارید اکستنشن لاینی داشته باشید و نگران ریزش و از دست دادن موهایتان نباشید چون بسیاری از کسانی که چندین سال است همراه ما هستند باور دارند که در نقاط نصب هیچ کم پشتی و ریزشی اتفاق نیفتاده است.
شانه زدن در روش لاینی از ریشه و بسیار راحت میباشد؛براشینگ و اتو کاملا ساده است دقیقا مثل موی خودتان، اگر اولین بار باشد که اکستنشن لاینی را انجام میدهید و اگر نسبت به مویتان حساسید با گذشت روز اول یا نهایت روز دوم دیگر احساس اضافه شدن مو در سر را نخواهید داشت و کاملا احساس خواهید کرد که موهای واقعی خودتان است.
میزان اضافه کردن هر شخص بسته به حجم و قد موهای خودش متغییر است
Read more
ساکنین سواحل خلیج‌فارس، ماهی را به‌صورت خشک‌شده هم مصرف می‌کنند و از ماهیانی که پرکاربردترین استفاده ...
Media Removed
ساکنین سواحل خلیج‌فارس، ماهی را به‌صورت خشک‌شده هم مصرف می‌کنند و از ماهیانی که پرکاربردترین استفاده را در اقتصاد ساکنین داشتند ماهی ساردین یا همان #موتو و حشینه بود و در حال حاضر هم هنوز این سنت قدیمی رواج دارد به گزارش ایسنا، شهر صیادان مروارید در خلیج‌فارس که آن را بانام #بندرلنگه امروزی می‌شناسند ... ساکنین سواحل خلیج‌فارس، ماهی را به‌صورت خشک‌شده هم مصرف می‌کنند و از ماهیانی که پرکاربردترین استفاده را در اقتصاد ساکنین داشتند ماهی ساردین یا همان #موتو و حشینه بود و در حال حاضر هم هنوز این سنت قدیمی رواج دارد
به گزارش ایسنا، شهر صیادان مروارید در خلیج‌فارس که آن را بانام #بندرلنگه امروزی می‌شناسند از هزاران سال قبل یکی از مهم‌ترین مراکز #صید ماهی و یکی از پرارزش‌ترین ذخایر غذایی ایران و کشورهای پیرامونش بوده است که بعد از مروارید، بیشترین درآمد ساکنین سواحل از راه صید ماهی است.
در شهر و روستاهای ساحلی بندرلنگه صید مروارید و صدف در سابق رونق بسیار داشت اما به علت صید بی‌رویه، از مقدار آن‌ها کاسته شد و صید ماهی جای آن‌ها را گرفت. صید ماهی به شیوه‌ی سنتی بود و بیشتر #صید و صیادی به آب‌های ساحلی محدود می‌شد. بشر نمی‌توانست از ساحل زیاد دور شود، مدت‌زمان صید بیش از چند ساعت تا یک روز نبود.
این ساکنین سواحل خلیج‌فارس ماهی را به‌صورت خشک‌شده مصرف می‌کردند و گونه‌ای از ماهیانی که پرکاربردترین استفاده را در اقتصاد ساکنین داشتند ماهی #ساردین یا همان موتو و حشینه بود.
صیادان ساحل‌نشین برای صید این‌گونه از ماهیان روش متفاوتی را به کار می‌برند که به آن پرساین دوقایقی می‌گویند بدین شکل است که دقایق در کنار یکدیگر با استفاده از ابزار صیادی و تلاش ملوانان این‌گونه آبزی را صید می‌کنند و این شیوه صیادی سنتی موجب اشتغال ملوان بیشتری نسبت به سایر روش‌های صید می‌شود.
ساردین ماهی‌ها نسبت به کاربرد بسیار زیاد آن‌ها جثه بسیار کوچکی دارند و این نوع ماهی‌های ریز و کوچولو در آشپزی کاربرد زیادی دارند و در تهیه بسیاری از غذاها و سس‌ها از همین ماهی استفاده می‌شود.
#ساردین ماهی را در مناطق ساحلی بندرلنگه بانام “موتو” می‌شناسند و به‌راحتی می‌توان خشک‌شده آن را از بازار تهیه کرد.
يكي از صیادان قدیمی بندرلنگه با اشاره به مراحل خشک‌کردن ماهی موتو گفت: این نوع ماهی را بعد از صید با تور در زیر نور مستقیم خورشید روی شن و ماسه کنار ساحل دریا پهن کرده و آن‌ها را خشک می‌کنند و پس‌از آن ماهی‌های خشک شده  را کاملاً کوبیده و سپس آماده استفاده برای طبخ غذاهای محلی است.
وی افزود: اگر  ماهی‌ها به‌صورت  کامل در غذاها مورداستفاده قرار بگیرند باید حتماً شسته و تمیز شوند چون در حین فرایند خشک‌کردن، ماسه‌های ساحل به آن‌ها می‌چسبد.
این صیاد قدیمی ادامه داد: از ماهی موتو در تهیه غذاهای مختلف استفاده می‌کنند که یکی از بهترین غذاهای سنتی این منطقه که به‌واسطه این ماهی به دست می‌آید مهیاوه است

@arefgharibpoor
Read more
‍ رازهای لذیذ تر شدن طعم سیب زمینی: سیب زمینی یکی از کربوهیدرات های پیچیده و حاوی مقدار زیادی نشاسته ...
Media Removed
‍ رازهای لذیذ تر شدن طعم سیب زمینی: سیب زمینی یکی از کربوهیدرات های پیچیده و حاوی مقدار زیادی نشاسته است . این ماده تاثیر زیادی در تامین انرژی بدن بسیارمهم و سرشار از ویتامین گروه bو همچنین پتاسیم است ، بنابراین در رفع بی حالی بسیار اثر گذار است .هریک عدد سیب زمینی متوسط ،یک واحد نان و غلات محسوب می ... ‍ رازهای لذیذ تر شدن طعم سیب زمینی:
سیب زمینی یکی از کربوهیدرات های پیچیده و حاوی مقدار زیادی نشاسته است . این ماده تاثیر زیادی در تامین انرژی بدن بسیارمهم و سرشار از ویتامین گروه bو همچنین پتاسیم است ، بنابراین در رفع بی حالی بسیار اثر گذار است .هریک عدد سیب زمینی متوسط ،یک واحد نان و غلات محسوب می شود و ۸۰ کیلو کالری انرژی دارد .
روش های پخت :سیب زمینی را میتوان به روش های مختلفی طبخ کرد که هرکدام برای موارد خاصی مناسب است .
۱)اب پز یا بخار پز :این روش بافتی مناسب برای انواع پوره ،دورچین غذا و طعم دار کردن سیب زمینی در اختیار می گذارد .
۲)سیب زمینی تنوری:باعث ایجاد پوسته ای ترد بر روی ان خواهد شد .
سیب زمینی را با کره ،نمک ، فلفل،سبزیجات خشک و خامه و .....مزه دار کرد .
3)سیب زمینی سرخ شده :که ما برای سرخ کردن دو راه داریم
_روش طبخ در روغن جوش
_روش تفت دادن در تابه
۴)طبخ سیب زمینی در مایعات یا کرم :
این روش معمولا برای گراتن یا کاسرول استفاده می گردد.برگرفته از مجله ی golden chef

#تغذیه #آشپزی #سیب_زمینی #دانستنیها #خوشمزه_جات _سالم #رستوران #رستورانگردی #رستوران_ایتالیایی #رستوران_میرداماد #رستوران_بن_جو #میرداماد #بن_جو
Read more
 #essentialsfrommeisamatr یکی از شایع‌ترین مشکلات لب‌ها خشکی و ترک‌خوردگی آنهاست که گاهی چنان ...
Media Removed
#essentialsfrommeisamatr یکی از شایع‌ترین مشکلات لب‌ها خشکی و ترک‌خوردگی آنهاست که گاهی چنان شدید می‌شود که در زندگی روزمره اختلال ایجاد می‌کند. مهم‌ترین اصل براى از بین بردن خشکی پوست لب‌ها در ابتدا شناسایی علت ایجاد خشکی است. اگر علت خشکی لب‌ها، تنفس دهانی باشد با جراحی یا دارودرمانی ... #essentialsfrommeisamatr
یکی از شایع‌ترین مشکلات لب‌ها خشکی و ترک‌خوردگی آنهاست که گاهی چنان شدید می‌شود که در زندگی روزمره اختلال ایجاد می‌کند.
مهم‌ترین اصل براى از بین بردن خشکی پوست لب‌ها در ابتدا شناسایی علت ایجاد خشکی است.
اگر علت خشکی لب‌ها، تنفس دهانی باشد با جراحی یا دارودرمانی در رفع انسداد بینی کوشید. مصرف سیگار و سایر دخانیات باید به حداقل رسیده و ترجیحا قطع شود. به کودکان یا افرادی که عادت به زبان زدن لب‌ها و مرطوب کردن آنها دارند، باید توصیه کرد این عادت را کنار بگذارند.
١: پوست خشک لبتان را بزدایید:
یک روش خوب برای این کار استفاده از یک مسواک نرم و خشک است تا با ملایمت به لبتان بمالید. با این کار بدون اینکه لطمه ی زیادی به لبتان وارد کنید پوست مرده ی لبتان از بین خواهد.راه‌های ديگرى نيز برای این کار وجود دارد، شاید بتوان گفت یکی از ارزان‌ترین و تاثیرگذارترین راه‌ها استفاده از شکر است، البته نمک نیز همان کار را می‌کند به شرط اینكه جراحت خاصی روی لب‌های‌تان نباشد. ابتدا لب‌هايتان را با روغن زیتون چرب کنید، سپس مقداری شکر را آرام روی لب‌های‌تان بمالید تا ذرات ریز شکر روی لب‌ها حرکت کنند. یک راه دیگر هم این است که کمی روغن زيتون را با شکر مخلوط کنید و با مسواک روی لب‌های‌تان بمالید.
٢:لب هايتان را مرطوب كنيد:
از آنجایی که لب فاقد چربی طبیعی پوست است، برای اینکه آنرا نرم نگاه دارید نیاز دارید تا آنرا مرطوب کنید. از یک کرم ساده و يا بالم لب استفاده کنید.تنها مقدار کمی برای نرم نگاه داشتن لب کافیست.
٣:استفاده از رژلب هاى حاوى مرطوب كننده:
اگر شما دوست دارید از رژ لب استفاده کنید، یک راه خوب برای اینکه لب‌هایتان را نرم نگاه دارید استفاده از رژ های مرطوب کننده است. یکی دیگر از مزایای استفاده از رژ لب این است که در آن صورت شما کمتر به زبان زدن به لبتان تمایل خواهید داشت. بنابراین رژ لب مرطوب کننده از ۲ راه برای متوقف کردن خشکی لب‌هایتان به شما کمک خواهد کرد.
٤:به مقدار كافى آب بنوشيد.
٥:از صابون ها و محصولات غيرتخصصى براى پاك كردن آرايش لبتان استفاده نكنيد.
#meisamatr
#نكات_زيبايي
Read more
. به نظرم اونی که گیوتین رو اختراع کرده دانشجویی بوده که به مجازات همکلاسیاش که بعد از امتحان روش‌های ...
Media Removed
. به نظرم اونی که گیوتین رو اختراع کرده دانشجویی بوده که به مجازات همکلاسیاش که بعد از امتحان روش‌های تقلب رو با افتخار همه جا لو میدن فکر می‌کرده. ولی متاسفانه اون وسط یهو همه چي بهم ريخت و از اختراعش در جهت اشتباهی استفاده کردن. واقعا درک فاز اینایی که اینکار رو می‌کنن سخته. شما ببینین یه اتاق ... .
به نظرم اونی که گیوتین رو اختراع کرده دانشجویی بوده که به مجازات همکلاسیاش که بعد از امتحان روش‌های تقلب رو با افتخار همه جا لو میدن فکر می‌کرده. ولی متاسفانه اون وسط یهو همه چي بهم ريخت و از اختراعش در جهت اشتباهی استفاده کردن.

واقعا درک فاز اینایی که اینکار رو می‌کنن سخته. شما ببینین یه اتاق فکر نشسته این روش‌ها رو طراحی کرده، کلی آدم خلاق اومدن راهکار دادن تا این پروسه سنگین به اینجا رسیده حالا به جای اینکه این روش‌ها رو به نسل بعد منتقلش کنی، لوش میدی؟
.
خب نکن انیمال، تو اگه نمی‌خوای از این روش‌ها استفاده کنی بذار برای ما محفوظ بمونه. یه روش تقلب چیه؟ بذارین اون برامون بمونه حداقل.

همین امثال اینا باعث شدن که نسل دایناسورا از بین بره. خود اون دایناسوره فرار کرد و حین فرار لایو گذاشت دایناسورخوارا دیدنش، راه فرار لو رفت و اومدن همه رو خوردن. حالا دیگه اینکه دایناسورخوارا چه جور موجوداتی هستن رو باهاش کاری نداریم.

اینا قطعا همونایی بودن که اگه از زندان فرار می‌کردن بعدِ فرار نقشه رو با کروکی دقیق میتونستی تو صدر اخبار ببینی. حالا این بزرگوارانی هم که موقع دزدی ماشین لایو گرفتن هم از نوادگان اون عزیزان هستن.

دقیقا عین این دخترایی که با تغییر چهره رفتن ورزشگاه، یعنی تو دیگه نمی‌خواستی بری ورزشگاه؟ خب معلومه که دفعه بعد می‌شناسنت. حالا خودت که هیچی، چهره پسرونه‌ات جهانی شد و هیچ جا دیگه نمیشه باهاش بری، روش بقیه رو چرا لو دادی؟ الان ما هر جوری ریش و سبیل بذاریم و حتی بریم جراحی هم بکنیم باز پیدامون می‌کنن. روش رو لو دادی نگهبانای خانم جلو ورزشگاه منتظرن تا مارو با یه من ریش و سبیل بگیرن.

یعنی الان برای تغییر قیافه بری اون عینک ستایش رو هم بزنی دیگه جواب نیست و همه میشناسنت.

خوبت شد؟ همين رو مي‌خواستي؟
Read more
چیز کیک بلوبری سفارش نوشین جان @nooshintamara #چیزکیک_بلوبری مواد لازم : بیسکویت بتی پور ...
Media Removed
چیز کیک بلوبری سفارش نوشین جان @nooshintamara #چیزکیک_بلوبری مواد لازم : بیسکویت بتی پور ۲ بسته پنیر خامه ای ۲۰۰ گرم خامه ۲۰۰ گرم کره ۱۰۰ گرم وانیل ۱ قاشق چایخوری پودر قند ۳ قاشق غذاخوری پودر ژله آناناس ۱ بسته آب جوش ۴ قاشق غذاخوری یخ ۴ حبه ژله بلوبری ۱ بسته آبجوش ۱ لیوان آب ... چیز کیک بلوبری سفارش نوشین جان
@nooshintamara
#چیزکیک_بلوبری
مواد لازم :

بیسکویت بتی پور ۲ بسته

پنیر خامه ای ۲۰۰ گرم
خامه ۲۰۰ گرم

کره ۱۰۰ گرم

وانیل ۱ قاشق چایخوری

پودر قند ۳ قاشق غذاخوری
پودر ژله آناناس ۱ بسته

آب جوش ۴ قاشق غذاخوری

یخ ۴ حبه

ژله بلوبری ۱ بسته

آبجوش ۱ لیوان

آب سرد نصف لیوان قالب کمری با ۲۰ سانتیمتر انتخاب کردم
بهتره چیز کیک ها رو در قالب های کمربندی درست کنید تا موقع درآوردن براحتی از قالب جدا کنید. بیسکویت رو با دست کمی خرد کرده بعد آسیاب کنید. بیسکویت ها رو با کره ذوب شده مخلوط کنید خوب حالا یه مخلوط خمیری دارید , داخل قالب ریخته و با گوشت کوب صافش کنید . بعد بذارید داخل فریزر و شروع کنید به آماده کردن مخلوط پنیر .

پنیر خامه ای و شکر و وانیل رو خوب بزنید بعد خامه رو اضافه کنید . ژله آناناس رو با ۴ قاشق آبجوش مخلوط کنید. هم بزنید تا پودر ژله کاملا” حل بشه بعد توش ۴ حبه یخ بریزید .

دقت کنید پودر ژله کاملا” در آب جوش حل بشه وگرنه بعدا” دونه های ژله رو حس خواهید کرد . ژله رو به پنیر اضافه کرده و خوب مخلوط می کنیم .  مواد رو کاملا” مخلوط کنید اگه همزن دارید بهتره از اون استفاده کنید , بدلیل استفاده از ژله اگه خوب مخلوط نشه ممکنه یه قسمتی کمتر ژله داشته باشه و چیز کیکمون خوب نبنده . قالب رو از فریزر در می آریم و مخلوط رو داخل قالب می ریزیم و صافش می کنیم و می ذاریم داخل یخچال که ببنده.

ژله بلوبری رو با یه لیوان آبجوش مخلوط می کنیم . بعد آب سرد رو بریزید .بعد از اینکه چیز کیکمون کاملا” بست  ژله بلوبری رو روش می ریزیم و دوباره می ذاریم داخل یخچال تا کاملا” ببنده .
بعد از دو ساعت از قالب جدا کرده و به دلخواه تزیین کنید
@zahrana.1388
Read more
قهوه ساز آیرو پرس (Aeropress) چیست ؟ ابزار و دستگاهی ساده می باشد که توسط مهندس فیزیک و مدرس دانشگاه ...
Media Removed
قهوه ساز آیرو پرس (Aeropress) چیست ؟ ابزار و دستگاهی ساده می باشد که توسط مهندس فیزیک و مدرس دانشگاه استنفورد به نام Alan Adler اختراع شده است .او برای درست کردن تنها یک فنجان قهوه در قهوه ساز drip coffee که درست کردن Hن در حدود ۴ دقیقه طول می کشید فرد بسیار عجولی بود .او در ابتدا با ابزار ابتدایی شروع ... قهوه ساز آیرو پرس (Aeropress) چیست ؟
ابزار و دستگاهی ساده می باشد که توسط مهندس فیزیک و مدرس دانشگاه استنفورد به نام Alan Adler اختراع شده است .او برای درست کردن تنها یک فنجان قهوه در قهوه ساز drip coffee که درست کردن Hن در حدود ۴ دقیقه طول می کشید فرد بسیار عجولی بود .او در ابتدا با ابزار ابتدایی شروع به ساختن و سرهم کردن وسیله ای کرد که به سرعت فشار آب داغ را در اطراف قهوه قرار می داد.
این ابزار پلاستیکی به دلیل بیش از حد اسان بودن خود او را شگفت زده کرد اما از مزه قهوه راضی نبود بنابراین اواز یک برگه ی مناسب به عنوان صافی استفاده کرده که این کار باعث شد دستگاه قهوه ای تمیز و شفاف تر بدون طعم تلخی و مواد ته نشین شده در ته ظرف در پایان کار به او تحویل دهد.او به سرعت شروع به تولید این اسباب کار تجاری کرده وابزار و روشی بسیار محبوب در بین علاقمندان به قهوه شد.او در ابتدا آن را به عنوان قهوه اسپرسو ساز به فروش رساند اما خوشبختانه او متوجه شد که این دستگاه قهوه ای بسیار قوی تر از قهوه ساز اسپرسو به اوتحویل می دهد و متوجه تفاوت بین آنها شد.
۶ دلیل که قهوه ساز ایروپرس (Aeropress) روش خوبی برای تولید قهوه می باشد
اول از همه اینکه کار با این قهوه ساز بسیار آسانتر از سایر قهوه ساز و قهوه جوش ها می باشد.برخلاف French press شما نیاز به چرخ آسیاب ندارید و هیچ روش خاصی برای کار با این دستگاه وجود ندارد فقط کافیست قهوه را قرار داده و فشار دهید.
ایرو پرس(Aero Press) بسیار ارزان قیمت بوده و با کلیه ابزارهای مورد استفاده در آن قیمتی بسیار ناچیز را در بردارد.
بسیار سبک و بادوام می باشد بدون هیچ قسمت شیشه ای و شکستنی پس پیشنهاد خوبی برای مسافرت میباشد.
بسیار سریع عمل می کند بدون هیچ فشار طولانی مدت و یا مرحله ای و می توان تنها در ۱ دقیقه به محض داغ شدن آب با آن قهوه درست کرد.
قهوه به عمل اماده توسط ایرو پرس (Aero press) بسیار شفاف بوده و دارای طعمی یکنواخت می باشد.
در آخر شست و شو و تمیزکار این قهوه ساز برخلاف French press که شما باید تمام قسمت ها درگیر را شسته و از بین ببرید بسیار آسان می باشد و تمام قطعات آن به راحتی از هم برای شست وشو با آب جدا می شود.
Read more
. قسمت دوم جگروَز لُری . گزارش شبکه پِرِس تی‌وی از روش تهیه "جگروز" در لرستان . #لرستان_سرزمین_غذا_های_لذیذ . جگروز یکی از محبوب ترین غذاهای استان لرستان است که با نان و برنج سرو می شود. جگروز در واقع همان جگر است با پوششی از یک لایه چربی که به آن وز گفته می شود وز پرده های روی #دیافراگم_گوسفند ... .
قسمت دوم جگروَز لُری
.
گزارش شبکه پِرِس تی‌وی
از روش تهیه "جگروز" 😍 در لرستان
.
#لرستان_سرزمین_غذا_های_لذیذ
.
جگروز یکی از محبوب ترین غذاهای استان لرستان است که با نان و برنج سرو می شود. جگروز در واقع همان جگر است با پوششی از یک لایه چربی که به آن وز گفته می شود وز پرده های روی #دیافراگم_گوسفند است
.
طرز تهیه جگر وز :

ابتدا جگر را برش می زنیم که به دو صورت قابل کباب کردن می باشد. یکی به صورت نوار بلندی آنرا برش زده سپس به سیخ می کشیم و صورت دیگر آن به این صورت است که آن را تکه تکه برش زده سپس به سیخ می کشیم پس از آن روی آتش کباب می کنیم و پس از آنکه نیمه برشته شد از روی حرارت برمی داریم و کمی نمک به آن می زنیم سپس (وز) را که یک پرده نازکی است دور آن می پیچانیم. وز گوسفند استفاده شود بهتر است
.
توضیح اینکه وز به دلیل چربی که دارد و نازک است وقتی دور جگر پیچانده و روی حرارت قرار می گیرد آب می شود و به همین دلیل طعم بسیار خوشمزه ای به جگر می دهد. اگر جگر را به صورت نوار بلندی درآورده ایم پس وز را هم به همان صورت روی آن می پیچانیم و اگر به صورت تکه تکه درآورده ایم وز را هم به صورت تکه تکه روی جگر می پیچانیم
.
سپس روی حرارت گذاشته و می گذاریم
آرام آرام کباب شود. در کنار آن گوجه را هم کباب می کنیم و سپس کباب را میتوان با گوجه فرنگی کباب شده به همراه پلو یا نان محلی نوش جان کرد
.
نوع لرستانی کباب جگری که با پرده چربی دیافراگم شکمی گوسفند (وز) پیجیده می شود بنام جگروز مشهور است . تنها مشابه جگروز لرستان در دنیا در افریقای جنوبی با نام #اسکیلپدیس« #skilpadjies » مشاهده شده است . جالب است بدانیم که غذای سنتی و مشهور # اسکیلپدیس #آفریقای_جنوبی را با جگر چرخ شده همراه با شنبلیه و نمک و پیاز خرد شده مخلوط و پس از پیچاندن با پرده چربی وز ،کباب می نمایند
.
تشریف آوردین لرستان، حتما جگروز میل بفرمایید چون فقط تو لرستان این نوع #کباب لذیذ تهیه میشه ...
.
#لینک_کانال_در_بیو_قرار_دارد
.
...........................................................
#غذا #کباب #غذای_محلی
#لری #لرستان #لرستانیها #لذیذ
#دوغ #غذای_خوشمزه #جگروز
#لرستان_را_باید_دید‌
#lorestanihaofficial #lori
Read more
Loading...
Load More