زن چالش نوشته

. انسان بمانيم! چقدر تلاش مي كنيم در براير تلخي ها، تزويرها و دروغگويي هايي كه مي بينيم و دلمان مي ...
Media Removed
. انسان بمانيم! چقدر تلاش مي كنيم در براير تلخي ها، تزويرها و دروغگويي هايي كه مي بينيم و دلمان مي شكند، شكست مي خوريم، براي قرار نگرفتن مجدد در چنين وضعي خصلت هاي خوبمون را فراموش نكنيم و همچنان انسان بمونيم ؟! . كساني را كه مي شناسيد كه در حال كلنجار در چنين موقعيتي هستن يا سربلند از اين چالش بيرون ... .
انسان بمانيم!
چقدر تلاش مي كنيم در براير تلخي ها، تزويرها و دروغگويي هايي كه مي بينيم و دلمان مي شكند، شكست مي خوريم، براي قرار نگرفتن مجدد در چنين وضعي خصلت هاي خوبمون را فراموش نكنيم و همچنان انسان بمونيم ؟!
.
كساني را كه مي شناسيد كه در حال كلنجار در چنين موقعيتي هستن يا سربلند از اين چالش بيرون امدن را زير نوشته تگ كنيد و در صفحاتتون با ذكر منبع به اشتراك بذارين🍀......
.
#الهام_پاوه_نژاد #بازيگر_زن_ايرانى #چالش #هيولا_نشدن #انسانيت
Read more
. معرفي كتاب از دوست هميشه همراهمون @minatora . . اگر ١٥ساله بودم و اين كتاب را ميخواندم ، به يقين ...
Media Removed
. معرفي كتاب از دوست هميشه همراهمون @minatora . . اگر ١٥ساله بودم و اين كتاب را ميخواندم ، به يقين آن را صرفا رماني ترسناك و وحشيانه توصيف ميكردم و از شخصيت اصلي مرد داستان بسيار متنفر ميشدم. اما امروز كه در اين سن و با تجربه به مراتب بيشتر، خواننده اين اثر بودم ، به يقين ميگويم كه بسياري از انسانها ... .
معرفي كتاب از دوست هميشه همراهمون @minatora .
.
اگر ١٥ساله بودم و اين كتاب را ميخواندم ، به يقين آن را صرفا رماني ترسناك و وحشيانه توصيف ميكردم و از شخصيت اصلي مرد داستان بسيار متنفر ميشدم. اما امروز كه در اين سن و با تجربه به مراتب بيشتر، خواننده اين اثر بودم ، به يقين ميگويم كه بسياري از انسانها در برهه اي از زندگي خود جاي زن يا مرد قصه بوده اند و براي بسياري از ما به دفعات اين موضوع به وقوع پيوسته است.
* در "كلكسيونر"، مردي زشت و بي دست و پا كه كلكسيوني از پروانه ها دارد و صاحب پولي بادآورده شده، عاشق دختري زيبا و هنرمند به نام "ميراندا" مي شود. عشق يكطرفه "كاليبان" به محبوبش به حدي است كه ديگر نميتواند دوري او را تحمل كند و براي رسيدن به آرامش، معشوقش را مي دزدد و او را زنداني مي كند. زن به راه هاي مختلف سعي دارد مرد را رام نمايد تا به آزادي او رضايت دهد و براي اين موضوع حتي روي شرافت خود پا ميگذارد، اما نتيجه آن است كه ديگر زن مثل سابق به مانند يك قديسه براي مرد نيست و در ذهن او، تنفر جاي دوست داشتن را ميگيرد."كاليبان" نسبت به زن بي تفاوت مي شود تا جايي كه "ميراندا" در اثر ذات الريه ميميرد و تلاش چنداني براي نجاتش نمي شود.*
داستان در يك بخش از زبان مرد و در بخش ديگر از زبان زن بيان مي شود، و نگاه ها،برداشتها و افكارمتفاوت مرد و زن را در خصوص مسايل مختلف به خوبي نشان مي دهد. "كاليبان" پس از مرگ "ميراندا"، دفترچه خاطراتي را از آنچه كه در ذهن "ميراندا" در تمام اين مدت مي گذشته پيدا ميكند و با خواندن آن ديدش به طور كلي تغيير ميكند و به اين نتيجه مي رسد كه بايد دختري را پيدا كند كه احترام زيادي برايش قائل باشد تا بتواند او را مطابق ميل خود تربيت كند...
اينبار از روز اول تكليفش را روشن ميكند كه چه كسي دستور مي دهد وچه انتظاراتي از طرف مقابلش دارد...
اينبار انگيزه اش ديگر عشق نخواهد بود...
و حس ميكند دختر فروشگاه شيريني فروشي گزينه بعدي بهتري خواهد بود.*
.
.
به نظر من
-درد و رنجِ عشق يك طرفه
-تفاوت درك زن و مرد از يك اتفاق يا عمل(مقصود خير است اما نتيجه شر است.)
-تغيير الگوي زندگي همه ما با افزايش سن و تجربه از سمت عشق و احساس به سوي عقل و منطق .
به شخصه ، زيباترين جملات كتاب را اين چنين ديدم:
"...چنين حالتي منحصر به "كاليبان" نيست و به جنس ناشناختي مردها بر مي گردد، اگر خود را تسليم خواسته آنها نكني اخمهايشان توي هم مي رود و اگر هم آنها را بپذيري بعداً از انسان نفرت پيدا ميكنند، مردهاي عاقل و منصف بايستي به خاطر اين خصوصيت غير منطقي جنس خود احساس شرمساري كنند"
Read more
Advertisement
پروفسور «منیژه رازقی» استاد دانشگاه «نورت وسترن» آمریکا میباشد. پروفسور منیژه رازقی، تحصیلات ...
Media Removed
پروفسور «منیژه رازقی» استاد دانشگاه «نورت وسترن» آمریکا میباشد. پروفسور منیژه رازقی، تحصیلات خود را در رشته‌ی فیزیک تا اخذ مدرک دکتری در دانشگاه «پاریس» (1980) سپری کرده و بین سال‌های 1360 (1981 میلادی) تا 1364 (1985 میلادی) دانشمند محقق ارشد در پروژه‌ی تامسون CSF در «ارسی» فرانسه فعالیت ... پروفسور «منیژه رازقی» استاد دانشگاه «نورت وسترن» آمریکا میباشد.
پروفسور منیژه رازقی، تحصیلات خود را در رشته‌ی فیزیک تا اخذ مدرک دکتری در دانشگاه «پاریس» (1980) سپری کرده و بین سال‌های 1360 (1981 میلادی) تا 1364 (1985 میلادی) دانشمند محقق ارشد در پروژه‌ی تامسون CSF در «ارسی» فرانسه فعالیت داشته و در سال 1370 (1991 میلادی) ریاست آزمایشگاه مواد اکتشافی را عهده‌دار شده است.
پروفسور رازقی که یکی از دانشمندان برجسته در رشته علوم و فناوری نیمه رساناها است، از پیشگامان توسعه و اجرای تکنیک‌های مدرن و مهم همسو محوری از قبیل MOMBE, GASMBE, MBE, VPE,MOCVD برای رشد درجه کامل ترکیبی نیمه رساناهای ترکیبی III-V ، «هتروساختارها» و «دیوارهای کوانتومی» است.
وی کتابی با عنوان «چالش MOCVD » نوشته است که این کتاب یک اثر پیشگام در زمینه‌ی سیستم بر اساس InP-GaInA SP و سیستم GaAs-GaInA SP است.
دکتر رازقی در سال 1366 (1987 میلادی) جایزه‌ی «علوم فناوری اروپا» (IBM) را کسب کرد.
در سال 1374 (1995 میلادی) موفق به اخذ جایزه از انجمن «مهندسان زن» شد و در سال 1377 (1998 میلادی) جایزه‌‌ی «بهترین مقاله» را از «سمپوزیوم اتوالکترونیک وست فوتونیک 98» دریافت کرد.
وی نویسنده‌ی 5 کتاب و 15 فصل کتاب است. این پژوهشگر ایرانی همچنین نویسنده یا دستیار نویسنده بیش از یک‌هزار مقاله بوده و برای شرکت در بیش از 300 سخنرانی دعوت شده است.
«منیژه رازقی» که 50 اختراع را نیز به ثبت رسانده است از پائیز سال 1370 (1991 میلادی) به هیأت اساتید دانشگاه «نورت وسترن» آمریکا ملحق شده است.
وی همچنین به عنوان رئیس مرکز جدید «ابزار کوانتوم» در این دانشگاه فعالیت دارد.
«رازقی» تاکنون ریاست چندین کنفرانس بین‌المللی را نیز در زمینه‌ی مفاهیم فیزیک ماده برای کاربردهای ابزار نوری الکترونیکی برعهده داشته است.
#ايران #ايراني #زنان #زنان_موثر #زنان_موفق #پروفسور #پروفسور_رازقي #فيزيك #آزمايشگاه #آزمايشگاه_مواد_اكتشافي #مواد_اكتشافي #مهندس #مهندسی #مهندسين #مهندسان_زن #انجمن_مهندسان_زن #پژوهش #پژوهشگر #پژوهشگران #نويسنده
Read more
. معرفي يك كتاب از دو عزيز @parastoo_gholami @samanmoradkhani . . ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️ @parastoo_gholami ...
Media Removed
. معرفي يك كتاب از دو عزيز @parastoo_gholami @samanmoradkhani . . ‏️ @parastoo_gholami . " عامه پسند " چارلز بوکفسکی .... میلیاردها زن روی زمین زندگی میکنند. درسته ؟ بعضی هایشان خوبند خیلی هایشان زیادی خوبند ولی گاه گداری طبیعت تمام حقه هایش را به کار میگیرد تا زنی ویژه بسازد زنی ... .
معرفي يك كتاب از دو عزيز
@parastoo_gholami
@samanmoradkhani
.
.
‏📚⬅️ @parastoo_gholami .
" عامه پسند "
چارلز بوکفسکی
....
میلیاردها زن روی زمین زندگی میکنند. درسته ؟
بعضی هایشان خوبند
خیلی هایشان زیادی خوبند
ولی گاه گداری طبیعت تمام حقه هایش را به کار میگیرد تا زنی ویژه بسازد
زنی باور نکردنی
منظورم این است که نگاهش میکنی ولی نمیتوانی باور کنی!
.
.
.
‏📚⬅️ @samanmoradkhani
.
عامه پسند، آخرین رمان چارلز بوکفسکی شاعر و نویسنده ی آمریکایی است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. بوکفسکی تنها چند ماه پس از انتشار این کتاب درگذشت. رمانی بی نظیر با نثر و روایتی روان و قدرتمند، اکثر نوشته های بوکفسکی شبیه نوشته های روزانه هستن ولی در این اثر بوکفسکی تمام تلاشش رو کرده که یه رمان بنویسه ، رمانی که به اعتقاد خیلی ها بهترین اثر اوست ، اثری که بیشتر به بیوگرافی او میخورد.
....
بخشی از متن کتاب:
"کی ممکن است دلش بخواهد صد و دو سال عمر کند؟؟ هیچ کس جز یه احمق."
"من با استعداد بودم ، یعنی هستم . بعضی وقتها به دستهایم نگاه میکنم و فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشوم ، یا یک چیز دیگر، ولی دستهایم چیکار کرده اند؟ یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند ، بند کفش بسته اند، سیفون کشیده اند ، و غیره . دستهایم را حرام کردم ، همینطور ذهنم را."
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️<span class="emoji emoji1f467"></span>🏼 @Nasim.rohani . . عشق معمولا ترسی مهیب به همراه دارد.تقریبا هر زنی با یک زن خیالی به این ...
Media Removed
. ‏🏼 @Nasim.rohani . . عشق معمولا ترسی مهیب به همراه دارد.تقریبا هر زنی با یک زن خیالی به این دنیا می آید که قصد ربودن محبوب او را دارد.آن زن افسانه ای را که البته زاییده اعتقاد خود انسان به دوگانگی است «آن زن دیگر» می خوانند.و البته مادامی که انسان از تصور دخالت دیگری دست برندارد پیش نیز خواهد ... .
‏📚⬅️👧🏼 @Nasim.rohani
.
.
عشق معمولا ترسی مهیب به همراه دارد.تقریبا هر زنی با یک زن خیالی به این دنیا می آید که قصد ربودن محبوب او را دارد.آن زن افسانه ای را که البته زاییده اعتقاد خود انسان به دوگانگی است «آن زن دیگر» می خوانند.و البته مادامی که انسان از تصور دخالت دیگری دست برندارد پیش نیز خواهد آمد.معمولا زن نمی تواند باور کند مردی که دوست می دارد عاشق خود او است.از این رو به یاری این عبارتهای تاکیدی باید حقیقت را بر ذهن نیمه هشیار خود نقش کند.چون در واقع تنها یگانگی وجود دارد و بس.
از کتاب :
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
کلام تو عصای معجزه گر توست
.
.
لطفا به كانال تلگرام كتابدوستان با مطالبي متنوعتر از صفحه اينستاگرام بپيوندين 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل ، فقط يك كليك 🙏🏻🙏🏻
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️<span class="emoji emoji1f467"></span>🏼 @mahsa_olyaee . . لئو تولستوی کودکی و نوباوگی وی در خانوادهْ بزرگی مرکب از چند برادر، ...
Media Removed
. ‏🏼 @mahsa_olyaee . . لئو تولستوی کودکی و نوباوگی وی در خانوادهْ بزرگی مرکب از چند برادر، بین مسکو و یاسنایاپولیانا گذشت. دو ساله بود که مادرش را از دست داد و وقتی پدرش مرد نُه سال بیش نداشت و از آن به بعد تعلیم و تربیتش به عمه اش ، مادموازل ارگاسکی افتاد.. رستاخیز ، تاریخ حیات این زن زندان « ماسلووا ... .
‏📚⬅️👧🏼 @mahsa_olyaee .
.
لئو تولستوی کودکی و نوباوگی وی در خانوادهْ بزرگی مرکب از چند برادر، بین مسکو و یاسنایاپولیانا گذشت. دو ساله بود که مادرش را از دست داد و وقتی پدرش مرد نُه سال بیش نداشت و از آن به بعد تعلیم و تربیتش به عمه اش ، مادموازل ارگاسکی افتاد.. رستاخیز ، تاریخ حیات این زن زندان « ماسلووا » سرگذشتی است عادی . وی طفل غیر شرعی یک زن روستایی بود . چون کم کم ایام آبستنی او به سر می رسید دیگر در طلب شغل جدیدی برنیامد. پس به یکی از دهات نزدیک رفته ، نزد بیوه زنی منزل گزید و در خانه آن بیوه زن که هم قابله و هم مستخدم کاباره بود چند روزی گذرانید.
Read more
Advertisement
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️<span class="emoji emoji1f467"></span>🏼 @parastoo_gholami . . گلبرگ زندگی یک (مجموعه گفت و‌گوی تلوزیونی ازدواج در شبکه سه سیما) سن ...
Media Removed
. ‏🏼 @parastoo_gholami . . گلبرگ زندگی یک (مجموعه گفت و‌گوی تلوزیونی ازدواج در شبکه سه سیما) سن ازدواج روابط پیش از ازدواج شیوه های نا درست ازدواج آسیب های ازدواج موانع ازدواج اضطراب ازدواج اقدام‌به ازدواج همتایی در ازدواج ازدواج‌های ویژه شناخت ویژگی ها شناخت معایب تحقیق ... .
‏📚⬅️👧🏼 @parastoo_gholami .
.
گلبرگ زندگی یک (مجموعه گفت و‌گوی تلوزیونی ازدواج در شبکه سه سیما)
سن ازدواج
روابط پیش از ازدواج
شیوه های نا درست ازدواج
آسیب های ازدواج
موانع ازدواج
اضطراب ازدواج
اقدام‌به ازدواج
همتایی در ازدواج
ازدواج‌های ویژه
شناخت ویژگی ها
شناخت معایب
تحقیق در ازدواج
بله برون
مهریه
شروط ضمن عقد
منتفی شدن ازدواج
دوران عقد
.
.
گلبرگ‌زندگی دو (مجموعه گفت و گوی تلوزیونی دوران عقد و آغاز‌ زندگی)
جایگاه فسخ عقد
انگیزه های‌جدایی
نگرانی ها
تردید ها
لغزشگاه ها
انحرافات
خرافات
توقعات
روابط دوران‌عقد
روابط عاطفی بین زن و‌مرد
گفت و گوی زن و شوهر
روابط خانوادگی زن و شوهر
دخالت های دیگران
آغاز زندگی زناشویی
جشن عروسی
روابط زناشویی
جایگاه توبه در زندگی
( گلبرگ زندگی — حسین دهنوی )
.
.
لطفا به كانال تلگرام كتابدوستان با مطالبي متنوعتر از صفحه اينستاگرام بپيوندين 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل ، فقط يك كليك 🙏🏻🙏🏻
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️<span class="emoji emoji1f467"></span>🏼 @_pinkgirl2016 . . دیوید کاپرفیلد نویسنده:چارلز دیکنز ترجمه ی محسن سلیمانی نشرافق 679صفحه . . گفت ...
Media Removed
. ‏🏼 @_pinkgirl2016 . . دیوید کاپرفیلد نویسنده:چارلز دیکنز ترجمه ی محسن سلیمانی نشرافق 679صفحه . . گفت : اسم مسخره ای است ؛ زن کوچولو!هروقت از دستم عصبانی شدی باخودت بگو این یک زن کوچولو بیشتر نیست و وقتی دیدی من ان زنی که می خواستی نیستم وفکر می کنم هیچوقتم نباشم بگو هنوزم این زن ... .
‏📚⬅️👧🏼 @_pinkgirl2016
.
.
دیوید کاپرفیلد
نویسنده:چارلز دیکنز
ترجمه ی محسن سلیمانی
نشرافق
679صفحه
.
.
گفت : اسم مسخره ای است ؛ زن کوچولو!هروقت از دستم عصبانی شدی باخودت بگو این یک زن کوچولو بیشتر نیست و وقتی دیدی من ان زنی که می خواستی نیستم وفکر می کنم هیچوقتم نباشم بگو هنوزم این زن کوچولو خل من ؛ دوستم دارد چون من واقعا دوستت دارم دودی!
.
.
لطفا به كانال تلگرام كتابدوستان با مطالبي متنوعتر از صفحه اينستاگرام بپيوندين 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل ، فقط يك كليك 🙏🏻🙏🏻
Read more
Advertisement
متن هايي زيبا و خواندني از چند كتاب , ارسالي از دوست خوبمون @labkhande_man : : . ۱. من_گنجشک_نیستم ...
Media Removed
متن هايي زيبا و خواندني از چند كتاب , ارسالي از دوست خوبمون @labkhande_man : : . ۱. من_گنجشک_نیستم : عاشق هر کس که شدی دیگه نمی تونی فرا موشش کنی. واسه همینه که به نظر من عشق یعنی هیولا. تا وقتی که کسی و دوست نداشته باشی راحتی اما همین که عاشقش شدی اون کوه میاد سراغت. واسه همینه که به نظر من هر زن یعنی ... متن هايي زيبا و خواندني از چند كتاب , ارسالي از دوست خوبمون @labkhande_man
:
:
.
۱. من_گنجشک_نیستم : عاشق هر کس که شدی دیگه نمی تونی فرا موشش کنی. واسه همینه که به نظر من عشق یعنی هیولا. تا وقتی که کسی و دوست نداشته باشی راحتی اما همین که عاشقش شدی اون کوه میاد سراغت. واسه همینه که به نظر من هر زن یعنی یه کوه غصه. من که از عاشق شدن مثل هیولا می ترسم...
۲. تهران_در_بعدازظهر : اشتباه اول من این بود که به تو اعتماد کردم. اشتباه دوم من این بود که عاشقت شدم. اشتباه سوم من این بود که فکر می کردم با تو خوشبخت می شم.
۳. سه_گزارش_کوتاه_درباره_ی_نوید_و_نگار : فاجعه نه ساده است و نه ناگهانی. یعنی هم ترکیب چند چیز است و هم ذره ذره اتفاق می افتد. معمولا چند چیز باید به هم بچسبند تا فاجعه ای رخ دهد. از این نظر فاجعه مثل خوشبختی است. در خوشبختی هم چند چیز باید همزمان اتفاق بیافتد تا کسی خوشبخت شود.
۴. استخوان_خوک_و_دست_های_جذامی : همه‌مون داريم تویی ميدونِ مين زندگی می‌كنيم. دائم بايد مواظب باشی پاهات روی مين نره...
.
نویسنده: مصطفی_مستور
Read more
. معرفي كتاب از دوست عزيز هميشه همراهمون @parinaz.mrhy . . راز داوینچی (یا رمز داوینچی یا کُد ...
Media Removed
. معرفي كتاب از دوست عزيز هميشه همراهمون @parinaz.mrhy . . راز داوینچی (یا رمز داوینچی یا کُد داوینچی) نام رُمانی کارآگاهی و ماجرایی است از نویسندهٔ آمریکایی، دن براون که از فروش و استقبال گسترده‌ای در سراسر جهان برخوردار بوده‌است و در فاصله چند سال پس از چاپ آن، یک فیلم سینمایی و یک بازی ویدئوئی ... .
معرفي كتاب از دوست عزيز هميشه همراهمون @parinaz.mrhy
.
.
راز داوینچی (یا رمز داوینچی یا کُد داوینچی) نام رُمانی کارآگاهی و ماجرایی است از نویسندهٔ آمریکایی، دن براون که از فروش و استقبال گسترده‌ای در سراسر جهان برخوردار بوده‌است و در فاصله چند سال پس از چاپ آن، یک فیلم سینمایی و یک بازی ویدئوئی هم بر اساس آن ساخته شده‌است.
این کتاب قسمت دوم از سه‌گانهٔ براون است. قسمت اول آن در سال ۲۰۰۰ با نام «فرشتگان و شیاطین» به چاپ رسید. قسمت سوم از سه‌گانهٔ براون نیز با نام «نماد گمشده» درسال ۲۰۰۹ به چاپ رسید.
این کتاب توسط چند مترجم به فارسی برگردانده شده است. «رمز داوینچی» یا «راز داوینچی» یا «کد داوینچی» هر سه برای ترجمه عنوان کتاب به کار رفته‌اند. فروش کتاب بسیار موفق بود و بعضی ترجمه‌ها به چندین چاپ رسیدند اما در پی اعتراض شماری از روحانیون مسیحی ایران، مقامات ایران چاپ این کتاب را ممنوع کرده‌اند.
ماجرای داستان حول یک تئوری خاص در مورد تاریخ مسیحیت می‌گردد که پیش از این کتاب نیز در موردش صحبت شده است و تاریخ‌دانانی با آن موافقند. کتاب «خون مقدس، جام مقدس» منبع اصلی براون برای این تئوری‌ها بوده است. طبق این تئوری عیسی مسیح با مریم مجدلیه ازدواج کرده است و صاحب فرزند شده است و کلیسای کاتولیکو واتیکان با اطلاع از این قضایا قصد در پنهان کردن آن‌ها داشته‌اند. در ضمن «جام مقدس» نه یک شیئی بلکه خود مریم مجدلیه است.
تئوری‌های مختلف دیگری نیز در این کتاب وجود دارند؛ مثلاً این که لئوناردو داوینچی همجنسگرا بوده است و نقاشی معروف «مونالیزا» در واقع پرتره داوینچی از خودش به شکل یک زن است.
Read more
. معرفي كتاب از دوست خوبمون @mim.terme . . " کتاب رویای تبت نویسنده فریبا وفی " . . گفت : چرا همه ...
Media Removed
. معرفي كتاب از دوست خوبمون @mim.terme . . " کتاب رویای تبت نویسنده فریبا وفی " . . گفت : چرا همه ش دنبال مفهموم دیگری هستی این فقط یک دوستی ساده است آب دهانم را فرو دادم و گفتم دوستی یک زن و مرد هیچ وقت ساده نیست !! .
معرفي كتاب از دوست خوبمون @mim.terme .
.
" کتاب رویای تبت نویسنده فریبا وفی "
.
.
گفت : چرا همه ش دنبال مفهموم دیگری هستی این فقط یک دوستی ساده است آب دهانم را فرو دادم و گفتم دوستی یک زن و مرد هیچ وقت ساده نیست !!
. ارسال متن و تصوير از دوست خوبمون @mili_roumani . . ننه : مدرسه رفتن دختری مثل تو چه معنایی دارد؟.... زن ...
Media Removed
. ارسال متن و تصوير از دوست خوبمون @mili_roumani . . ننه : مدرسه رفتن دختری مثل تو چه معنایی دارد؟.... زن هایی مثل من و تو فقط یک مهارت را میتوانند به عمرشان ياد بگیرند . آن را هم تو مدرسه یاد نمی دهند فقط يک مهارت آن هم تحمل است .... .
ارسال متن و تصوير از دوست خوبمون @mili_roumani
.
.
ننه : مدرسه رفتن دختری مثل تو چه معنایی دارد؟....
زن هایی مثل من و تو فقط یک مهارت را میتوانند به عمرشان ياد بگیرند . آن را هم تو مدرسه یاد نمی دهند
فقط يک مهارت آن هم تحمل است ....
Advertisement
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️ @afsooncute . . " شوخي " ميلان كوندرا فروغ پورياوري نشر روشنگران . . هیچ زنی نمی تواند ...
Media Removed
. ‏️ @afsooncute . . " شوخي " ميلان كوندرا فروغ پورياوري نشر روشنگران . . هیچ زنی نمی تواند تا ابد به یک عشق بچه گانه قانع باشد . پاول کاملا راضی بود . او از آسایش بی تعهدی لذت می برد ، هر مردی در وجودش یک رگه خودخواهی دارد ، بر زن است که از خود و از ماموریت خود به عنوان یک زن دفاع کند ... . . كانال ... .
‏📚⬅️ @afsooncute .
.
" شوخي "
ميلان كوندرا
فروغ پورياوري
نشر روشنگران
.
.
هیچ زنی نمی تواند تا ابد به یک عشق بچه گانه قانع باشد . پاول کاملا راضی بود . او از آسایش بی تعهدی لذت می برد ، هر مردی در وجودش یک رگه خودخواهی دارد ، بر زن است که از خود و از ماموریت خود به عنوان یک زن دفاع کند ...
.
.
كانال تلگرام كتابدوستان را فراموش نكنيد 🙏🏻
مطمئنا حجم و تنوع مطالب كانال بيشتر از صفحه اينستاگرام خواهد بود ...
منتظر حضور سبز شما هستم 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل پيج ، فقط يك كليك براي عضويت و همراهى با ما زمان خواهد برد 🙏🏻🌷
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️ @shohrehghaznavi . . کافه اى به نام چرا نوشته جان استرلکی بهانه خوبی است که آدم لحظاتی را ...
Media Removed
. ‏️ @shohrehghaznavi . . کافه اى به نام چرا نوشته جان استرلکی بهانه خوبی است که آدم لحظاتی را به تفکر در مورد معنای زندگی صرف کند.این کتاب محتوایی سخت، سنگین و گیج کننده ندارد که خواننده نتواند آن را در زمانی کوتاه بخواند و لحظاتی از تفریح با یک کتاب خوب لذت نبرد. رمان قصه برهه کوچکی از زندگی ... .
‏📚⬅️ @shohrehghaznavi .
.
کافه اى به نام چرا نوشته جان استرلکی بهانه خوبی است که آدم لحظاتی را به تفکر در مورد معنای زندگی صرف کند.این کتاب محتوایی سخت، سنگین و گیج کننده ندارد که خواننده نتواند آن را در زمانی کوتاه بخواند و لحظاتی از تفریح با یک کتاب خوب لذت نبرد.
رمان قصه برهه کوچکی از زندگی شخصیت اصلی داستان است که غرق در زندگی روزمره مدرن شده و بعد از مدتها کار و تلاش بی وقفه و خستگی ناشی از آن برای تعطیلات آخر هفته و استراحتی کوتاه با ماشین خود به جاده زده است و پس از بند آمدن اتوبان مسیر حرکتش، راه خود را به امید یافتن راه گریز دیگری عوض می کند و در نهایت در راه های فرعی ادامه مسیر می دهد تا به کافه ای عجیب و دور افتاده در یک شهرک کوچک می رسد
و در نهایت با فضایی عجیب و کافه ای خاص با آدم های خاص تر روبرو می شود. باقی داستان در واقع شرح دیالوگ های شخصیت اصلی رمان با دیگر افراد حاضر در کافه شامل صاحب کافه، پیشخدمت زن او و چند مهمان دیگر است.
هسته اصلی کتاب در واقع طرح سه سوال است که از ابتدا تا انتها دیالوگ های شخصیت های رمان در تلاش برای پاسخ به آنها هستند؛ «چرا اینجایی؟»، «آیا از مرگ می ترسی؟» و «آیا از زندگی راضي هستي؟
.
.
لطفا به كانال تلگرام كتابدوستان با مطالبي متنوعتر از صفحه اينستاگرام بپيوندين 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل ، فقط يك كليك 🙏🏻🙏🏻
Read more
. لطفا كمي تأمل !! . . روزى مردی نزد عارف اعظم آمد و گفت : من چند ماهى است در محله اى خانه گرفته ام روبروى ...
Media Removed
. لطفا كمي تأمل !! . . روزى مردی نزد عارف اعظم آمد و گفت : من چند ماهى است در محله اى خانه گرفته ام روبروى خانه ى من يک دختر و مادرش زندگى مى کنند هرروز و گاه نيز شب مردان متفاوتى انجا رفت و امد دارند مرا تحمل اين اوضاع ديگر نيست . عارف گفت : شايد اقوام باشند .. گفت : نه من هرروز از پنجره نگاه ميکنم گاه بيش ... .
لطفا كمي تأمل !!
.
.
روزى مردی نزد عارف اعظم آمد و گفت : من چند ماهى است در محله اى خانه گرفته ام روبروى خانه ى من يک دختر و مادرش زندگى مى کنند هرروز و گاه نيز شب مردان متفاوتى انجا رفت و امد دارند مرا تحمل اين اوضاع ديگر نيست .
عارف گفت : شايد اقوام باشند ..
گفت : نه من هرروز از پنجره نگاه ميکنم گاه بيش از ده نفر متفاوت ميايند بعدازساعتى ميروند .
عارف گفت : کيسه اى بردار براى هرنفريک سنگ درکيسه اندازچند ماه ديگر با کيسه نزد من آيى تا ميزان گناه ايشان بسنجم .
مرد با خوشحالى رفت و چنين کرد. بعد از چندماه نزد عارف آمد وگفت : من نمى توانم کيسه را حمل کنم از بس سنگين است شما براى شمارش بيايىد ..
عارف فرمود : يک کيسه سنگ را تا کوچه ى من نتوانى چگونه ميخواى با بار سنگين گناه نزد خداوند بروى ؟؟؟ حال برو به تعداد سنگها حلاليت بطلب و استغفارکن .. چون آن دو زن همسر و دختر عارفى بزرگ هستند که بعدازمرگ وصيت کرد شاگردان و دوستارانش در کتابخانه ى او به مطالعه بپردازند .
اى مرد انچه ديدى واقعيت داشت اما حقيقت نداشت .
همانند تو که درواقعيت مؤمنی اما در حقيقت شيطان !! ...
.
.
( بیایید ديگران را قضاوت نكنيم !! )
Read more
Advertisement
. ارسال دلنوشته از دوست خوب و هميشه همراهمون @otparchasi . . به کدامین دلیل تمام معشوقه های دوران ...
Media Removed
. ارسال دلنوشته از دوست خوب و هميشه همراهمون @otparchasi . . به کدامین دلیل تمام معشوقه های دوران بانو بوده اند پس من در کدامین شعر تو را بجویم کدامین شعر در وصف تو بیاورم مگر من عاشق نیستم و تو معشوق داستان ما لیلی و مجنونش سر جای خود نیستند عاشقانه ترین غزلها نیز دل مجنون مرا آرام نمیکنند هیچ ... .
ارسال دلنوشته از دوست خوب و هميشه همراهمون @otparchasi .
.
به کدامین دلیل تمام معشوقه های دوران بانو بوده اند
پس من در کدامین شعر تو را بجویم
کدامین شعر در وصف تو بیاورم
مگر من عاشق نیستم و تو معشوق
داستان ما لیلی و مجنونش سر جای خود نیستند
عاشقانه ترین غزلها نیز دل مجنون مرا آرام نمیکنند
هیچ کدام در وصف روی تو نیستند
در وصف امنیت حضورت نیستند
باید تمام دنیا پر میشد از شاعره های گمنامی که برای معشوقشان غزل سرایی میکردند
ذوق تمام شعرهایم و تک تک نفس هایم حضور تو است
در هیچ وصف و شعری نمیگنجی و به قلم نمیایی
شعر و عشق و جنون چه آش شله قلم کاری شود وقتی اسیر یک زن شوند
ناتمام (نسیم)
Read more
. " مادرم ، آبی‌ترین، دریایی‌ترین و آسمانی‌ترین تقدسِ زندگی‌ ! دستان‌تان را بوسه مى زنم ! " ولادت ...
Media Removed
. " مادرم ، آبی‌ترین، دریایی‌ترین و آسمانی‌ترین تقدسِ زندگی‌ ! دستان‌تان را بوسه مى زنم ! " ولادت حضرت فاطمه زهرا ، روز مادر و روز زن را به همه عزيزان محفل كتابدوستان به خصوص خانم هاى محترم پيج تبريك و تهنيت عرض ميكنم .
" مادرم ، آبی‌ترین، دریایی‌ترین و آسمانی‌ترین تقدسِ زندگی‌ ! دستان‌تان را بوسه مى زنم ! "
ولادت حضرت فاطمه زهرا ، روز مادر و روز زن را به همه عزيزان محفل كتابدوستان به خصوص خانم هاى محترم پيج تبريك و تهنيت عرض ميكنم ❤️🌷
. معرفى كتابى عالى از دو عزيز همراه پيج @fat_taneh @mahsa__olyaee . . ‏<span class="emoji emoji2b05"></span>️ @fat_taneh وقتی ...
Media Removed
. معرفى كتابى عالى از دو عزيز همراه پيج @fat_taneh @mahsa__olyaee . . ‏️ @fat_taneh وقتی به اوضاع زنای دور تا دور دنیا فکر کنیم،میبینیم اکثرشون دارن تو باتلاق اشتباه و بی خبری دست و پا می زنن.چه مثل حیوونای باغ وحش جدا از مرداشون زندگی کنن،چه عین کلاغا خودشون و از چشم مردا پنهون کنن،چه مثل ... .
معرفى كتابى عالى از دو عزيز همراه پيج
@fat_taneh
@mahsa__olyaee
.
.
‏⬅️ @fat_taneh
وقتی به اوضاع زنای دور تا دور دنیا فکر کنیم،میبینیم اکثرشون دارن تو باتلاق اشتباه و بی خبری دست و پا می زنن.چه مثل حیوونای باغ وحش جدا از مرداشون زندگی کنن،چه عین کلاغا خودشون و از چشم مردا پنهون کنن،چه مثل جنگجوهای افسانه یی از خودشون شجاعت نشون بدن و هزار تا مدال و نشون به سینه هاشون باشه...
هیچ کدوم اون جوریکه باید به خوشبختی و زندگی خوبی که حق اوناس نرسیدن.من نمیتونستم بین دیدن غم عروس بدبخت کراچی و غم تماشای پاهای کوچیک زنای چین فرقی بذارم و بگم یکی از اون یکی ناراحت کننده تر بوده.نمیتونستم بفهمم زندگی زنای قایق نشین هنگ کنگ وحشتناک تره یا این زن آمریکایی که داشت سعی میکرد یه مرد خواب آلوده ایتالیایی رو تو دام بندازه!
به لورین گفتم به نظرم اغلب زنای دنیا دارن راه غلطی رو میرن که فقط به عذاب و بدبختی ختم میشه!کلمه های پیشرفت و استقلال این روزا به دهن تمام زنای دنیا افتاده.هرجای دنیا که رفتم به همین دو تا کلمه برخوردم که مثل سقّز تو دهن همه نشخوار میشد،بدون اینکه فکر کنن ممکنه باعث دل درد بشه!
‏⬅️ @mahsa__olyaee
حاضری یه سفر به دورِ دنیا بری و از چند تا کشور شرقی گزارش بگیری؟؟ گفتم : آره ... اما درباره ی چی باید گزارش بنویسم ؟ درباره ی وضعیت زنانِ اونجا... همیشه سعی میکردم تا اونجایی که میشه درباره ی زَنا و چیزایی که به اونا مربوط میشه ننویسم.نمیدونم چرا از این کار ناراحت میشدم و کلِ ماجرا به نظرم مسخره می اومد. آخه مگه زنا از یه نژادِ دیگه اَن ، یا از یه سیاره دیگه اَن که باید جداگونه و تو بخشِ خاصی از روزنامه دربارشون مطلب نوشت ؟ فکرامو کردم ! اولش تصمیم گرفتم دورِ این مسافرت و فاکتور بگیرم و گزارشی رو که بهش اعتقاد ندارم رو ننویسم و واسه چند روز موضوع رو تموم شده میدونستم... بعدش ماجرایی پیش اومد !! .
.
لطفا به كانال تلگرام كتابدوستان با مطالبي متنوعتر از صفحه اينستاگرام بپيوندين 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل ، فقط يك كليك 🙏🏻🙏🏻
Read more
Advertisement
به مناسبت ١٧ فروردين سالروز درگذشت مولوي ... . . . بشنـو این نی چون شکــایت می‌کـــنـد
از  جـداییــهـــا  ...
Media Removed
به مناسبت ١٧ فروردين سالروز درگذشت مولوي ... . . . بشنـو این نی چون شکــایت می‌کـــنـد
از  جـداییــهـــا  حکـــــایت  مـــی‌کــــنـد
کــــز نیستـــان تـــا  مـــــرا  ببریــــده‌انـد
در نفیــــــرم  مــــــرد و زن  نالیـــــده‌انـد
سینه خواهم شرحـــه شرحـــه از فراق
تـــا  ... به مناسبت ١٧ فروردين سالروز درگذشت مولوي ...
.
.
.
بشنـو این نی چون شکــایت می‌کـــنـد
از  جـداییــهـــا  حکـــــایت  مـــی‌کــــنـد
کــــز نیستـــان تـــا  مـــــرا  ببریــــده‌انـد
در نفیــــــرم  مــــــرد و زن  نالیـــــده‌انـد
سینه خواهم شرحـــه شرحـــه از فراق
تـــا  بگـــویــم  شـــرح  درد  اشتیـــــاق
هـــر کسی کو دور ماند از اصل خویش
بـــاز جویـــد روزگــــــار وصـــل خـــویش
مــن بــــه هــــر جمعیتی نالان شـــدم
جفــت بــدحالان و خوش‌حالان شـــدم
هــر کســی از ظن خــود شــد یـار من
از  درون  مـن  نجســت  اســـرار  مــن
ســـر مــن از نالـــه‌ی مـــن دور نیست
لیـک چشم و گوش را آن نور نیست...
( مولوی )
.
.
براي شنيدن و دانلود ترانه آيه هاي عاشقانه مولوي با صداي عليرضا عصار به كانال تلگرام كتابدوستان مراجعه فرماييد.
.
به كانال تلگرام كتابدوستان با مطالبي متنوعتر از صفحه اينستاگرام بپيوندين 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل ، فقط يك كليك 🙏🏻🙏🏻
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️ @mrymmoayedi . . ليلى نام ديگر آزادى است ... دنيا كه شروع شد زنجير نداشت ، خدا دنياى بى زنجير ...
Media Removed
. ‏️ @mrymmoayedi . . ليلى نام ديگر آزادى است ... دنيا كه شروع شد زنجير نداشت ، خدا دنياى بى زنجير آفريد . آدم بود كه زنجير را ساخت ، شيطان كمكش كرد . دل ، زنجير شد . زن ، زنجير شد . دنيا پراز زنجير شد و آدم ها همه ديوانه زنجيرى ! خدا دنيا را بى زنجير مي خواست . نام دنياى بى زنجير بهشت است . امتحان آدم ... .
‏📚⬅️ @mrymmoayedi
.
.
ليلى نام ديگر آزادى است ...
دنيا كه شروع شد زنجير نداشت ، خدا دنياى بى زنجير آفريد . آدم بود كه زنجير را ساخت ، شيطان كمكش كرد .
دل ، زنجير شد . زن ، زنجير شد . دنيا پراز زنجير شد و آدم ها همه ديوانه زنجيرى !
خدا دنيا را بى زنجير مي خواست . نام دنياى بى زنجير بهشت است .
امتحان آدم همينجا بود . دستهاى شيطان از زنجير پر بود .
خدا گفت : زنجير هايتان را پاره كنيد ، شايد نام زنجير شما عشق است .
يك نفر زنجيرهايش را پاره كرد . نامش را مجنون گذاشتند . مجنون اما نه ديوانه بود و نه زنجيرى . اين نام را شيطان بر او گذاشت .
شيطان آدم را در زنجير ميخواست . ليلى ، مجنون را بى زنجير ميخواست .
ليلى مي دانست خدا چه ميخواهد .
ليلى كمك كرد تا مجنون زنجيرش را پاره كند.
ليلى زنجير نبود . ليلى نميخواست زنجير باشد .
ليلى ماند ، زيرا ليلى نام ديگر آزادى است ... .
.
كانال تلگرام كتابدوستان را فراموش نكنيد 🙏🏻
مطمئنا حجم و تنوع مطالب كانال بيشتر از صفحه اينستاگرام خواهد بود ...
منتظر حضور سبز شما هستم 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل پيج ، فقط يك كليك براي عضويت و همراهى با ما زمان خواهد برد 🙏🏻🌷
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️ @goli.tp . . داستان درباره دختر فرانسوی به نام پولینه که کارش خیاطی است و با یک مرد اشراف ...
Media Removed
. ‏️ @goli.tp . . داستان درباره دختر فرانسوی به نام پولینه که کارش خیاطی است و با یک مرد اشراف زاده روسی آشنا می شود و بعد های طی انقلاب دکابریستهای روسیه سختی های زیادی را متحمل می شود. . . ( در آغاز پاییز 1823 یک دختر جوان که لباس خاکستری رنگ در بر داشت وارد وزارت امور خارجه فرانسه شد و درخواست ... .
‏📚⬅️ @goli.tp
.
.
داستان درباره دختر فرانسوی به نام پولینه که کارش خیاطی است و با یک مرد اشراف زاده روسی آشنا می شود و بعد های طی انقلاب دکابریستهای روسیه سختی های زیادی را متحمل می شود.
.
.
( در آغاز پاییز 1823 یک دختر جوان که لباس خاکستری رنگ در بر داشت وارد وزارت امور خارجه فرانسه شد و درخواست نمود با آقای (شاتوبریان)ملاقات کند
کسانی که در اتاق بودند با حیرت آن زن را می نگریستند زیرا که وضع ظاهر او نشان می داد که از تیپ مراجعه کنندگان به وزیر امور خارجه نیست ..... )
.
.
كانال تلگرام كتابدوستان را فراموش نكنيد 🙏🏻
مطمئنا حجم و تنوع مطالب كانال بيشتر از صفحه اينستاگرام خواهد بود ...
منتظر حضور سبز شما هستم 🙏🏻🙏🏻
آدرس كانال در پروفايل پيج ، فقط يك كليك براي عضويت و همراهى با ما زمان خواهد برد 🙏🏻🌷
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️<span class="emoji emoji1f467"></span>🏼 @Sepide_law . . نام کتاب: "دا" نام نویسنده : سیده زهرا حسینی(به اهتمام سید اعظم حسینی) انتشارات ...
Media Removed
. ‏🏼 @Sepide_law . . نام کتاب: "دا" نام نویسنده : سیده زهرا حسینی(به اهتمام سید اعظم حسینی) انتشارات سوره مهر موضوع:خاطرات جنگ ایران و عراق . . رفتم طرف شلنگ ابی که گوشه باغچه افتاده بود.شیر را باز کردم.خدارا شکر اب می امد.اول دستم را که بعد از جمع کردن مغز پیر مرد مکینه خاکمال کرده ... .
‏📚⬅️👧🏼 @Sepide_law
.
.
نام کتاب: "دا"
نام نویسنده : سیده زهرا حسینی(به اهتمام سید اعظم حسینی)
انتشارات سوره مهر
موضوع:خاطرات جنگ ایران و عراق
.
.
رفتم طرف شلنگ ابی که گوشه باغچه افتاده بود.شیر را باز کردم.خدارا شکر اب می امد.اول دستم را که بعد از جمع کردن مغز پیر مرد مکینه خاکمال کرده بوده بودم شستم...بعد دستم را پر اب کردم وبه طرف دهان بچه بردم.صدای گریه اش ارامتر شد و دهانش را به اب نزدیک تر کرد.ولی سریع سرش را برگرداند وگریه اش از سر گرفت...پستانکی که با نخ به گردنش اویزان بود را دهانش گذاشتم...جیغ میکشید...دوباره بغض به گلویم چنگ انداخت...رفتم توی همان وانت که هنوز مشغول تخلیه جنازه هایش بودند...نشستم و چهره زن های کشته شده جلوی نظرم امد...یعنی کدامیک از انها مادر این طفل معصوم بودند؟؟
Read more
. ‏<span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️<span class="emoji emoji1f467"></span>🏼 @asra_salamat . . " زن هنوز کنار پنجره ایستاده است.. تنها . باد انگار شکوفه ها را قلقلک ...
Media Removed
. ‏🏼 @asra_salamat . . " زن هنوز کنار پنجره ایستاده است.. تنها . باد انگار شکوفه ها را قلقلک می دهد ، شکوفه ها حال خندیدن ندارند.. شکوفه ها خسته اند ..! .
‏📚⬅️👧🏼 @asra_salamat .
.
" زن هنوز کنار پنجره ایستاده است..
تنها .
باد انگار شکوفه ها را قلقلک می دهد ، شکوفه ها حال خندیدن ندارند..
شکوفه ها خسته اند ..!
بعد از یک نفس عمیق با شیطنت ملافه را تا بالای سینه‌‌اش میکشد، "تو چرا هیچوقت ازدواج نکردی پیرمرد؟" داشتم ...
Media Removed
بعد از یک نفس عمیق با شیطنت ملافه را تا بالای سینه‌‌اش میکشد، "تو چرا هیچوقت ازدواج نکردی پیرمرد؟" داشتم گریه می‌کردم اما دخترک نمی‌دید و هنوز نفس میزد و گونه‌هایش سرخ. "کسی من رو اونطور که باید، دوست نداشت!" ناخن پایش را روی بازویم کشید، با صدایی آرام‌تر لبهایش را به گوشم چسباند، "ولی من انگار ... بعد از یک نفس عمیق با شیطنت ملافه را تا بالای سینه‌‌اش میکشد، "تو چرا هیچوقت ازدواج نکردی پیرمرد؟"
داشتم گریه می‌کردم اما دخترک نمی‌دید و هنوز نفس میزد و گونه‌هایش سرخ. "کسی من رو اونطور که باید، دوست نداشت!"
ناخن پایش را روی بازویم کشید، با صدایی آرام‌تر لبهایش را به گوشم چسباند، "ولی من انگار تو رو اونطور که باید دوست دارم".
اشکهایم عصبانی شدند و با آرامش نفرت انگیزی توضیح دادم که؛ "من با مغز یک زن می‌خوابم و هیچ زنی، حاضر نیست کسی صاحب مغزش باشد.."
با دلخوری پرسید؛ "تو چطور میتونی فکر کنی، میتونی صاحب؟ صاحب زنی باشی!"
گوشه‌ی تخت پشت به او نشستم، "من هرگز ازدواج نکردم دختر.. نخواستم که بکنم! سی سال پیش روی این تخت جای بدن تو، مغزی نشسته بود که متوجه‌ش نبودم"
پاهایش را جمع کرد توی سینه‌ش، با لبهای ورچیده "جای تن من؟ تو فقط جسم منو میبینی؟"
برگشتم، و برای اولین بار از نیم ساعت گذشته تابحال، نگاهش کردم، پاهای سفید لاک قرمز خورده، تراشیده تا جایی که ملافه باقی اش را پوشانده، سینه‌ی راستی‌اش بیرون افتاده وجوانی‌اش را به رخم می‌کشد، با موهای کوتاهِ قرمز! درست شبیه تمام زنان دیگری که روی این تخت با موهای کوتاه قرمز و پای خوش‌تراش لاک زده، منتظر من نشسته‌اند؛ خودشان لباسشان را درآورده و با تعجب با پیرمردی روبرو شده‌اند که تنها با آنها راجع به مغزی حرف میزند که شاید الان، مرده باشد یا در بهترین حالت، با شوهرش در پاریس قدم میزند!
"چقدر موهات، و لاک انگشتای پات، شبیه به اونه!"
پاهایش را زیر ملافه پنهان می‌کند، "تو یه احمقی، تمام عمرتو با خودت و هرکس دیگه‌یی که میشناسی بازی کردی، که چی؟ داستان بنویسی؟ بنویس، بنویس با یه هرزه‌ی موقرمز بیست ساله نخوابیدم و من شاهکارم، دو روز دیگه میمیری کسی تره هم واسه اسمت خورد نمیکنه!"
لباسش را تن میکند، "پیرمرد" صدای کوبیده شدن در و گام‌های عصبانی زنی که پله‌ها را میکوبد، مرا در زمان به سمت تو پیش میراند، صدای کوبیده شدن در و گامهای عصبانی تویی که در پاگرد زمین خوردی، احمقانه بود، با آن حال بروی و زمین بخوری! هرگز دوست نداشتم که تو، زمین بخوری درحالیکه از دست من عصبانی هستی و میروی!شاید اصلا اگر آن روز تو زمین نمیخوردی، و این اتفاق به عصبانیتت اضافه نمیشد، بعدها جواب تلفنم را میدادی و با کمی تخفیف، بیشتر حرف میزدیم، تا فقط از تو بنویسم! سی سال شده است و من هر چهارشنبه، زنی همسال و با مشخصات تو را به خانه‌ام دعوت میکنم، همه چیز همانطور که باید پیش ميروداما دست آخر یک جای کار میلنگد، قلب من نمیتواند و همچنین آنها، هیچکدامشان مغز ندارند!
Read more
محمد رضا اصلی: « نگاهمان می کنند » دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران است! «محمدرضا اصلی» کارگردان«نگاهمان ...
Media Removed
محمد رضا اصلی: « نگاهمان می کنند » دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران است! «محمدرضا اصلی» کارگردان«نگاهمان می کنند»: مضمون این اثر نمایشی درباره سوء استفاده از حریم خصوصی اشخاص است. محمدرضا اصلی درباره اجرای "نگاهمان می کنند"که این روزها در تماشاخانه مسعودیه روی صحنه می رود، گفت: نغمه ثمینی ... محمد رضا اصلی:
« نگاهمان می کنند » دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران است! «محمدرضا اصلی» کارگردان«نگاهمان می کنند»: مضمون این اثر نمایشی درباره سوء استفاده از حریم خصوصی اشخاص است.

محمدرضا اصلی درباره اجرای "نگاهمان می کنند"که این روزها در تماشاخانه مسعودیه روی صحنه می رود، گفت: نغمه ثمینی نویسنده این اثر نمایشی است که بر اساس ایده اجرایی که در سال ۸۹ به ذهن من رسید و برای خانم ثمینی مطرح کردم این متن را نوشته است.

وی ادامه داد: نمایش "نگاه‌مان می‌کنند" روایتگر نگاه خاصی به موضوع استراق سمع، وارد شدن به فضای خصوصی دیگران و زیر نگاه بودن است.

این کارگردان درباره ی ایده اجرایی نمایش نیز از آنجا به ذهن من رسید که یک روز به خانه آمدم و ناخودآگاه متوجه سر و صدای زیادی در ساختمان روبرو شدم. از پنجره که نگاه کردم شاهد دعوای زن و شوهری شدم که در ساختمان روبروی ما زندگی می کردند. در حقیقت من از پشت پنجره استراق بصر کردم و بعد از آن بود که این ایده به ذهنم رسید که مخاطب از روی پشت بام یک ساختمان می تواند به دیدن اتفاقاتی که در آپارتمان روبرویی می افتد، بنشیند.

محمدرضا اصلی با اشاره به اجرای مجدد این اثر در تماشاخانه مسعودیه بیان کرد: اجرای ایده آل این نمایش بهره بردن از سالن بلک باکس بود. ما سه اپیزود داریم و در هر کدام آن‌ها سه بازیگر نقش آفرینی می‌کنند، داستان‌هایی که به یکدیگر ارتباط دارند. طبیعی است تماشاگر در بلک باکس راحت‌تر است و اجرا در سالنی بزرگ و قاب عکسی نظیر سالن ناظرزاده کار را بسیار سخت می کرد.

اصلی درباره ناموفق بودن در عملی کردن این ایده توضیح داد: قرار بود در این ایده تماشاگر دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران شود و این امر در نمایش به چالش کشیده شود. اینکه چطور در دنیای امروز مردم به راحتی وارد حریم خصوصی دیگران می شوند و چگونه زیر نظر و نگاه دیگران هستند برایم جالب بود. دخالت در حریم خصوصی دیگران برای همه پیش می آید و همه آن را به نوعی تجربه کرده اند.

وی درباره داستان نمایش توضیح داد: سه داستان این نمایش مرتبط به هم هستند. در اپیزود اول رابطه یک زن و شوهر در اثر سوءاستفاده قرار گرفتن حریم خصوصی شان دچار چالش می شود. در اپیزود دوم زنی که ۱۰ سال از همسرش بزرگ تر است به او شک دارد و در این داستان این شک از زاویه دید زنی در دهه ۵۰ و دختری در دهه ۷۰ به مقایسه گذاشته می شود. اپیزود سوم هم درباره سوءاستفاده از حریم شخصی افراد است و اینکه برخی با دراختیار داشتن برخی از عکس ها و فیلم های خصوصی دیگران از آنها اخاذی کرده و آنها را تهدید می کنند...
Read more
محمد رضا اصلی: «نگاهمان می کنند» دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران است! محمدرضا اصلی کارگردان ...
Media Removed
محمد رضا اصلی: «نگاهمان می کنند» دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران است! محمدرضا اصلی کارگردان "نگاهمان می کنند": مضمون این اثر نمایشی درباره سوء استفاده از حریم خصوصی اشخاص است. محمدرضا اصلی درباره اجرای "نگاهمان می کنند" که این روزها در تماشاخانه مسعودیه روی صحنه می رود؛ گفت: نغمه ثمینی ... محمد رضا اصلی:
«نگاهمان می کنند» دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران است!

محمدرضا اصلی کارگردان "نگاهمان می کنند": مضمون این اثر نمایشی درباره سوء استفاده از حریم خصوصی اشخاص است.

محمدرضا اصلی درباره اجرای "نگاهمان می کنند" که این روزها در تماشاخانه مسعودیه روی صحنه می رود؛ گفت: نغمه ثمینی نویسنده این اثر نمایشی است که بر اساس ایده اجرایی که در سال ۸۹ به ذهن من رسید و برای خانم ثمینی مطرح کردم این متن را نوشته است.

وی ادامه داد: نمایش "نگاه‌مان می‌کنند" روایت گر نگاه خاصی به موضوع استراق سمع، وارد شدن به فضای خصوصی دیگران و زیر نگاه بودن است.

این کارگردان درباره ی ایده اجرایی نمایش نیز از آنجا به ذهن من رسید که یک روز به خانه آمدم و ناخودآگاه متوجه سر و صدای زیادی در ساختمان روبرو شدم. از پنجره که نگاه کردم شاهد دعوای زن و شوهری شدم که در ساختمان روبروی ما زندگی می کردند. در حقیقت من از پشت پنجره استراق بصر کردم و بعد از آن بود که این ایده به ذهنم رسید که مخاطب از روی پشت بام یک ساختمان می تواند به دیدن اتفاقاتی که در آپارتمان روبرویی می افتد، بنشیند.

محمدرضا اصلی با اشاره به اجرای مجدد این اثر در تماشاخانه مسعودیه بیان کرد: اجرای ایده آل این نمایش بهره بردن از سالن بلک باکس بود. ما سه اپیزود داریم و در هر کدام آن‌ها سه بازیگر نقش آفرینی می‌کنند، داستان‌هایی که به یکدیگر ارتباط دارند. طبیعی است تماشاگر در بلک باکس راحت‌تر است و اجرا در سالنی بزرگ و قاب عکسی نظیر سالن ناظرزاده کار را بسیار سخت می کرد.

اصلی درباره ناموفق بودن در عملی کردن این ایده توضیح داد: قرار بود در این ایده تماشاگر دعوت به دیدزدن زندگی خصوصی دیگران شود و این امر در نمایش به چالش کشیده شود. اینکه چطور در دنیای امروز مردم به راحتی وارد حریم خصوصی دیگران می شوند و چگونه زیر نظر و نگاه دیگران هستند برایم جالب بود. دخالت در حریم خصوصی دیگران برای همه پیش می آید و همه آن را به نوعی تجربه کرده اند.

وی درباره داستان نمایش توضیح داد: سه داستان این نمایش مرتبط به هم هستند. در اپیزود اول رابطه یک زن و شوهر در اثر سوءاستفاده قرار گرفتن حریم خصوصی شان دچار چالش می شود. در اپیزود دوم زنی که ۱۰ سال از همسرش بزرگ تر است به او شک دارد و در این داستان این شک از زاویه دید زنی در دهه ۵۰ و دختری در دهه ۷۰ به مقایسه گذاشته می شود. اپیزود سوم هم درباره سوءاستفاده از حریم شخصی افراد است و اینکه برخی با دراختیار داشتن برخی از عکس ها و فیلم های خصوصی دیگران از آنها اخاذی کرده و آنها را تهدید می کنند...
Read more
فرشته احمدی (نویسنده) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره‌ مجموعه داستان «هیولای خانگی» که توسط ...
Media Removed
فرشته احمدی (نویسنده) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره‌ مجموعه داستان «هیولای خانگی» که توسط نشر ثالث به کتابفروشی‌ها آمده است، گفت: مجموعه داستان «هیولای خانگی» هشت داستان کوتاه که در همین یکی دو سال اخیر نوشته شده را شامل می‌شود. این کتاب 150 صفحه دارد و توسط نشر ثالث منتشر شده است. داستان‌های ... فرشته احمدی (نویسنده) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره‌ مجموعه داستان «هیولای خانگی» که توسط نشر ثالث به کتابفروشی‌ها آمده است، گفت: مجموعه داستان «هیولای خانگی» هشت داستان کوتاه که در همین یکی دو سال اخیر نوشته شده را شامل می‌شود. این کتاب 150 صفحه دارد و توسط نشر ثالث منتشر شده است. داستان‌های مجموعه ازنظر خط داستانی یا تکرار شخصیت‌ها ارتباط مستقیمی با یکدیگر ندارند، اما از نظر دغدغه‌ها و جهان‌بینی کاراکتر‌ها با یکدیگر مرتبط هستند.

این نویسنده ادامه داد: داستان‌های مجموعه «هیولای خانگی» روایت‌هایی از آدم‌هایی است که زندگی عادی و طبیعی دارند ولی دایم به این فکر می‌کنند که نکند این نوع زندگی به آن‌ها تحمیل شده باشد و آیا نباید تغییرات اساسی در زندگی خود بدهند؟ درواقع این افراد در تردید هستند که نکند این سبک زندگی که فکر می‌کنند خودشان آزادانه انتخاب کرده‌اند به نوعی ناشی از جبر و تحمیل باشد؟ قهرمانان هر هشت داستان با خودشان کلنجار می‌روند که باید شیوه‌های گذشته زندگی را کنار بگذارند و رویه‌ جدیدی در پیش بگبرند. در این مسیر مدام طرز فکرهای جدید و قدیم را ارزیابی می‌کنند و باورهای خود را به چالش می‌کشند.

خالق رمان «گرمازدگی» سپس در پاسخ به این سوال که آیا قهرمانان داستان همگی زن هستند یا شخصیت اصلی مرد هم در این کار وجود دارد، اظهار داشت: اساسا خیلی تاکید ندارم که شخصیت‌های داستان‌هایم حتما زن باشند. کمااینکه در داستان «گرمازدگی» هم راوی مرد داشته‌ام. از سوی دیگر اصولا این داستان‌ها به گونه‌ای پیش نمی‌روند که جنسیت شخصیت داستان چندان مهم به نظر برسد و به نوعی می‌توان گفت داستان‌ها فارغ از زن یا مرد شخصیت‌ها باید مورد توجه قرار بگیرند.
Read more
<span class="emoji emojia9"></span> Alexander Vinogradov وقتی همه خوابند و دوباره من غرق در تصاویر و اما خوشحال از ان چند شب بیداری ...
Media Removed
Alexander Vinogradov وقتی همه خوابند و دوباره من غرق در تصاویر و اما خوشحال از ان چند شب بیداری که محو تماشایند اگر چشم های پر عمق دروازه ورود به دنیای اسرار امیز بعضی از زنان است و اگر ایمان داریم که پروردگار قدرت نشانه شناسی را در ذهن ما قرار داده : باید گفت این گیسوان بلند ! نسیم بلندیست که جانی ... © Alexander Vinogradov
وقتی همه خوابند و دوباره من غرق در تصاویر
و اما خوشحال از ان چند شب بیداری که محو تماشایند
اگر چشم های پر عمق دروازه ورود به دنیای اسرار امیز بعضی از زنان است و اگر ایمان داریم که پروردگار قدرت نشانه شناسی را در ذهن ما قرار داده :
باید گفت این گیسوان بلند ! نسیم بلندیست که جانی را نوازش میدهد !
در اصول زیبایی شناسی زن
موهای بسیار بلند نوعی استقلال هویتی و ظاهریست
این گیسوان بخشی از یک کاراکتر با اصالت است که میتواند چشم هارا خیره سازد
نه برای صرفا زیبایی
بلکه موهای بلند بخشی از یک داستان طولانیست که میتوان راجع به زن گفت
نمادی برای یک زنانگی بینظیر
و هنوز زنانی هستند که نمیدانند موی کوتاه شاید از افسانه های انها بکاهد
ما از بحث زیبایی شناسی ظاهری و رویای کاراکتر میگوییم
والا همه میدانیم که داستان انسانیت و کامل بودن فراتر از چشم و مو و بدن است
ولی به من بگویید ،ایا نمیشود سالها و صفحه ها برای این گیسوان نوشت
اری میدانیم که در شاید در اوج افسردگی یا خجستگی ! موهایشان را دوست ندارند و یا شیاد حوصله رسیدگی وجود ندارد
ولی اینها نشانه معجزه بصریست
اگر مخالفید ،من چیزی در جواب ندارم !
استادی داشتم که همیشه میگفت وقتی این موها کوتاه میشود
به خدا سوگند مردمی قدر نشناسی خود را به پروردگار نمایش میدهند !
اری بعضی دخترانی که دیگر با افسانه ها زندگی نمیکنند !
شلوار پسرانه و موهای کوتاه و احتمالا مخالف تیپ سازی همیشگی و لحن مردانه و شوخی های زننده و اخلاقی سگانه( ستیزه جو پرخاشگر -این اصطلاح است به حیوان دوستان بر نخورد !) و روحی خشم جو و شرمی فراموش شده و نجابتی از دست رفته ،اری داستان ها دیگر فراموش میشوند
نسلی که نمیخواهد افسانه باشد ،میخواهد مدرن خواه باشد
ولی هنوز هم یادمان هست
روزی روزگاری بود
داستان از انجا شروع میشود
روزی دخترکی بلند موی ، نسیم را به چالش کشید
بادی که نمیتوانست چشم از دیدن امواج خروشان گیسوانش بردارد
باد میوزید و دخترک همانجا ایستاده بود
در پرتویی از خورشید طلایی
میدانید من عاشق دوران رنسانسم
در تابلوهیشان هیچ زن کوته مویی نیست
کاش زمانه به خیلی دورتر میشتافت
به بعضی بر نخورد
اینها نوشته های یک عکاس افسانه پرست است
پس شما به دل نگیرید
افسانه ها از هنرمند یک رسالت میسازد و چندین سال بیخوابی
خدا را شکر که سلیقه ها متفاوت است
والا کلمه "ناب " حیف و همه گیر میشد !
من در گالری خیلی شخصیم مینویسم !
متن از امیر شمس : مدیر گالری
@amirshamsofficial
فروردین 96
#Fineartphg
#Alexandervinogradov
Read more
عكس شماره (۲۲) : سه روز تا پایان مسابقه #مسابقه_اينستاگرامى_نشرآموت رحيمه رزمگير @razmgir_rahime ...
Media Removed
عكس شماره (۲۲) : سه روز تا پایان مسابقه #مسابقه_اينستاگرامى_نشرآموت رحيمه رزمگير @razmgir_rahime " ﻧﻤﻰ ﺩﺍﻧﻢ ﻛﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﯾﺎ ﺑﺪ: ﻭﻗﺘﻰ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ، ﻓﻜﺮ ﻣﻰﻛﻨﻢ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻭﻗﺘﻰ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻢ، ﻓﻜﺮ ﻣﻰﻛﻨﻢ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﺪﻯ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻰ ﻭ ﺑﺪﺑﺨﺘﻰ ﻫﻢ ﺍﻓﺴﻮﺱ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﯿﺎﻣﺪﻥ ﺭﺍ ﻧﻤﻰ ﺧﻮﺭﻡ؛ ﺯﯾﺮﺍ هيچ ... عكس شماره (۲۲) :
سه روز تا پایان مسابقه
#مسابقه_اينستاگرامى_نشرآموت
رحيمه رزمگير @razmgir_rahime " ﻧﻤﻰ ﺩﺍﻧﻢ ﻛﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﯾﺎ ﺑﺪ: ﻭﻗﺘﻰ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ، ﻓﻜﺮ ﻣﻰﻛﻨﻢ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻭﻗﺘﻰ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻢ، ﻓﻜﺮ ﻣﻰﻛﻨﻢ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﺪﻯ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻰ ﻭ ﺑﺪﺑﺨﺘﻰ ﻫﻢ ﺍﻓﺴﻮﺱ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﯿﺎﻣﺪﻥ ﺭﺍ ﻧﻤﻰ ﺧﻮﺭﻡ؛ ﺯﯾﺮﺍ هيچ چيز ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻧﯿﺴﺘﻰ ﻧﯿﺴﺖ. ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﮕﻮﯾﻢ: ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﻧﻤﻰﺗﺮﺳﻢ . ﻣﺎ ﺑﺎ ﺩﺭﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﻰ ﺁﯾﯿﻢ . ﺩﺭﺩ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺭﺷﺪ ﻣﻰ ﻛﻨﺪ، ﺑﻪ ﺁﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﻰ ﻛﻨﯿﻢ، ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭘﺎﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﯾﻢ. ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺣﺘﻰ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻥ ﻫﻢ ﻧﻤﻰ ﺗﺮﺳﻢ، ﻣﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻌﻨﻰ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺳﺖ ﻛﻢ ﺯﻣﺎﻧﻰ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﺍﺯ ﻧﯿﺴﺘﻰ ﮔﺮﯾﺨﺘﻪ ﺍﻯ. ﺁﻧﭽﻪ ﻭﺍقعاً ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﻭﺣﺸﺖ ﻣﻰﺍﻧﺪﺍﺯﺩ، ﻧﯿﺴﺘﻰ ﺍﺳﺖ، ﻧﻪ ﻫﺴﺘﻰ. ﻫﺮﮔﺰ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﺍﺳﺖ، ﺣﺘﻰ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺍﺗﻔﺎﻗﻰ، ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﯾﺎ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺑﻰ ﻣﺒﺎﻻﺗﻰ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ. "

#نامه_به_كودكى_كه_هرگز_زاده_نشد
نوشته ى #اوریانا_فالاچی
ترجمه ى #عباس_زارعى
#نشرآموت
چاپ اول . ١٢٨ صفحه قيمت ٧٠٠٠ تومان رمان #نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد در قالب نامه‌ای از یک زن جوان به جنینی که در رحم دارد، نگاشته شده و کشمکش‌های درونی یک زن را برای انتخاب بین حرفه‌ای که به آن علاقه دارد و یک بارداری ناخواسته به تصویر می‌کشد. همچنین از فلسفه وجود، تبعیض‌های جنسیتی، دغدغه‌های زنان و بی‌عدالتی‌های جامعه سخن می‌گوید و مفاهیمی چون عشق و آزادی را به چالش می‌کشد.
@aamout
@abbaszarei61
#نشرآموت #نشر_آموت #ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #داستان #رمان
#مسابقه_اینستاگرامی_آموت
#مسابقه_اینستاگرامی_نشرآموت
#مسابقه_اینستاگرامی_نشر_آموت
#باشگاه_طرفداران_نشر_آموت
Read more
«انگشتری ژنرال ماسیاس» پیدا می شود/ آغاز اجرا از ۲۰ فروردین ماه نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به ...
Media Removed
«انگشتری ژنرال ماسیاس» پیدا می شود/ آغاز اجرا از ۲۰ فروردین ماه نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی از جمعه ۲۰ فروردین ماه با حضور داریوش مودبیان اجرای خود را در تماشاخانه ارغنون آغاز می کند. نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی پیش از این قرار بود بهمن ... «انگشتری ژنرال ماسیاس» پیدا می شود/ آغاز اجرا از ۲۰ فروردین ماه

نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی از جمعه ۲۰ فروردین ماه با حضور داریوش مودبیان اجرای خود را در تماشاخانه ارغنون آغاز می کند.

نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی پیش از این قرار بود بهمن ماه ۹۴ در تماشاخانه باران به صحنه برود اما به دلیل بدقولی بازیگر اصلی نمایش و انصراف وی از بازی در این اثر نمایشی چند روز مانده به اجرا متوقف شد. بعد از این اتفاق اجرای «انگشتری ژنرال ماسیاس» با تغییر تعدادی از بازیگران به فروردین ماه موکول شد که در همین راستا این نمایش قرار است از ۲۰ فروردین ماه با حضور داریوش مودبیان نویسنده، پژوهشگر و کارگردان تئاتر ایران اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ارغنون آغاز کند. «انگشتری ژنرال ماسیاس» نوشته ژوزفینا نیگلی نویسنده مکزیکی معاصر است که از ۲۰ فروردین ماه ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه ارغنون به صحنه می رود. شیوا خسرو مهر، کوروش خزایی، مهدی زمین پرداز، هدیه خانیان، مهدی پاشایی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

همچنین طراح صحنه و اجرای دکور رضا محمدپور، حسین حسنی موسیقی، حسین جروند دستیار یک کارگردان، محمدرضا رضازاده دستیار دوم کارگردان، سیده مهدیه هاشمی مدیرصحنه، فهیمه عبدالملکی دستیار صحنه، سارا بلبلی طراح گریم، محمدمهدی عبدالملکی عکاس، امیر شیر محمدی طراح پوستر و مهدی پاشایی تهیه کننده این نمایش هستند. «انگشتری ژنرال ماسیاس» در دهه ابتدایی قرن ۲۰ و سال های ۱۹۱۰ به بعد رخ می دهد و درباره انقلاب مکزیک که معروف به «جنگ زمین» بوده، است. این نمایش جنگ بین ارتش و ژنرال ها با گروه های روستایی را به نمایش می گذارد.

این اثر ماجرای ژنرال بلندپایه ارتش را روایت می کند که اسیر انقلابیون شده و قرار می شود به جای اعدام شدن با انقلابیون معامله کند. به این ترتیب دو نفر از انقلابیون که قصد کسب اطلاعاتی را دارند به منزل ژنرال ماسیاس رفته و با ارایه انگشتری از جانب وی از همسر ژنرال کمک می گیرند. راکوئل همسر ژنرال ماسیاس زنی به شدت آرمان گرا و طرفدار ارتش فدرال است و اعتقاداتی دارد که به خاطر آن جنگ و کشتار را مجاز می شمارد. از همین جا چالش بین این زن و انقلابیون آغاز می شود ...
Read more
تخفیف 30 درصدی ژنرال ماسیاس به دانشجویان نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی ...
Media Removed
تخفیف 30 درصدی ژنرال ماسیاس به دانشجویان نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی در همه روزهای اجرا به دانشجویان تخفیف 30 درصدی می دهد. بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» که اجرای عمومی خود را از 20 فروردین ماه با حضور داریوش مودبیان نویسنده، پژوهشگر و کارگردان تئاتر ایران ... تخفیف 30 درصدی ژنرال ماسیاس به دانشجویان

نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی در همه روزهای اجرا به دانشجویان تخفیف 30 درصدی می دهد.

بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» که اجرای عمومی خود را از 20 فروردین ماه با حضور داریوش مودبیان نویسنده، پژوهشگر و کارگردان تئاتر ایران در تماشاخانه ارغنون آغاز کرده است در تمام روزهای اجرا با تخفیف 30 درصدی به دانشجویان بر روی سایت تیوال ارایه خواهد شد.

این اقدام توسط گروه نمایش و به منظور حمایت از قشر دانشجو صورت گرفته است که در همین راستا دانشجویان کلیه رشته ها می توانند در تمام روزهای اجرا با ارایه کارت دانشجویی معتبر از تخفیف 30 درصدی بلیت این نمایش برخوردار شوند. این اثر ماجرای ژنرال بلندپایه ارتش را روایت می کند که اسیر انقلابیون شده و قرار می شود به جای اعدام شدن با انقلابیون معامله کند. به این ترتیب دو نفر از انقلابیون که قصد کسب اطلاعاتی را دارند به منزل ژنرال ماسیاس رفته و با ارایه انگشتری از جانب وی از همسر ژنرال کمک می گیرند. راکوئل همسر ژنرال ماسیاس زنی به شدت آرمان گرا و طرفدار ارتش فدرال است و اعتقاداتی دارد که به خاطر آن جنگ و کشتار را مجاز می شمارد. از همین جا چالش بین این زن و انقلابیون آغاز می شود. «انگشتری ژنرال ماسیاس» نوشته ژوزفینا نیگلی نویسنده مکزیکی معاصر است که از ۲۰ فروردین ماه ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه ارغنون به صحنه رفته است. شیوا خسرو مهر، کوروش خزایی، مهدی زمین پرداز، هدیه خانیان، مهدی پاشایی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

@teatrbazhaa
#تئاتر #تئاتربازها #theater #teatrbazhaa
Read more
منتشر شد: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی #نشر_آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ ...
Media Removed
منتشر شد: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی #نشر_آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین ... منتشر شد:

#گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
#نشر_آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.
#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

اگر دوست دارید خبرهای نشر آموت را دنبال کنید، کانال تلگرامی آموت:
@aamoutpub

خرید بالای صد هزار تومان؛ ارسال رایگان به سراسر ایران
Read more
تغییر در قیمت بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی ...
Media Removed
تغییر در قیمت بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی با تخفیف 50 درصدی برای دانشجویان و 25 درصدی برای دیگر مخاطبان تئاتر به فروش می رسد. بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» که اجرای عمومی خود را از 20 فروردین ماه در تماشاخانه ارغنون آغاز ... تغییر در قیمت بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس»

بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» به کارگردانی مهدی پاشایی با تخفیف 50 درصدی برای دانشجویان و 25 درصدی برای دیگر مخاطبان تئاتر به فروش می رسد.

بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» که اجرای عمومی خود را از 20 فروردین ماه در تماشاخانه ارغنون آغاز کرده است در تمام روزهای اجرا با تخفیف 50 درصدی برای دانشجویان و 25 درصدی برای عموم مردم ارایه خواهد شد.

مهدی پاشایی کارگردان این اثر نمایشی در یادداشتی کوتاه در این باره توضیح داده است: به دلیل اینکه عده‌ای از دانشجویان و عزیزان دیگر در پست های شخصی بنده اعلام کرده اند دوست دارند این نمایش را ببینند ولی به دلیل قیمت بالای بلیت این امکان برایشان فراهم نیست با هماهنگی که با گروه نمایش و مدیریت تماشاخانه ارغنون صورت گرفت، قرار بر این شد که قیمت بلیت نمایش «انگشتری ژنرال ماسیاس» را با 50 درصد تخفیف برای دانشجویان همه رشته ها به قیمت 10000 تومان و 25 درصد تخفیف برای عموم به قیمت 15000 تومان در نظر بگیریم. انشاءالله همه عزیزانی که این نمایش را دوست دارند موفق به دیدن آن شوند.

شیوا خسرو مهر، کورش خزاعی اصل ، مهدی زمین پرداز، محیا علیزاده ، مهدی پاشایی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. این اثر ماجرای ژنرال بلندپایه ارتش را روایت می کند که اسیر انقلابیون شده و قرار می شود به جای اعدام شدن با انقلابیون معامله کند. به این ترتیب دو نفر از انقلابیون که قصد کسب اطلاعاتی را دارند به منزل ژنرال ماسیاس رفته و با ارایه انگشتری از جانب وی از همسر ژنرال کمک می گیرند. راکوئل همسر ژنرال ماسیاس زنی به شدت آرمان گرا و طرفدار ارتش فدرال است و اعتقاداتی دارد که به خاطر آن جنگ و کشتار را مجاز می شمارد. از همین جا چالش بین این زن و انقلابیون آغاز می شود.
انگشتری ژنرال ماسیاس نوشته ژوزفینا نیگلی نویسنده مکزیکی معاصر است که از ۲۰ فروردین ماه ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه ارغنون به صحنه رفته است.
@teatrbazhaa
#تئاتر #تئاتربازها #teatrbazhaa #theater
Read more
انسان شاهکار عالم هستی محسوب میشه؟ نمی دونم .ولی اطمینان دارم به اینکه موسیقی شاهکار خلق شده توسط ...
Media Removed
انسان شاهکار عالم هستی محسوب میشه؟ نمی دونم .ولی اطمینان دارم به اینکه موسیقی شاهکار خلق شده توسط انسان است، ذهن و روح را بهم میتاباند و کت بسته می بردت به هر جا که دلت خواست. موسیقی کلاسیک ایرانی روان انسان را به بازی می گیرد و موسیقی کلاسیک اروپا مغز را به چالش می کشد. من با موسیقی کلاسیک اروپایی ... انسان شاهکار عالم هستی محسوب میشه؟
نمی دونم .ولی اطمینان دارم به اینکه موسیقی شاهکار خلق شده توسط انسان است، ذهن و روح را بهم میتاباند و کت بسته می بردت به هر جا که دلت خواست.
موسیقی کلاسیک ایرانی روان انسان را به بازی می گیرد و موسیقی کلاسیک اروپا مغز را به چالش می کشد. من با موسیقی کلاسیک اروپایی فکر می کنم وبا موسیقی کلاسیک ایرانی پرواز.

دست نوشته های یک زن معمولی
Read more
 #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
#گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی ... #گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.
#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

اگر دوست دارید خبرهای نشر آموت را دنبال کنید، کانال تلگرامی آموت:
@aamoutpub

خرید بالای صد هزار تومان؛ ارسال رایگان به سراسر ایران
Read more
هنروتجربه -قاسم فتحی: جلسه نقد و بررسی فیلم«تابو» عصر روز شنبه با حضور خسرو معصومی(کارگردان) و هادی ...
Media Removed
هنروتجربه -قاسم فتحی: جلسه نقد و بررسی فیلم«تابو» عصر روز شنبه با حضور خسرو معصومی(کارگردان) و هادی دیباجی(بازیگر) در سینما هویزه مشهد برگزار شد. صراحت معصومی در قبول اشتباهاتش در انتخاب بازیگران و همچنین چالشی که با دیباجی در طول نشست پرسش و پاسخ ایجاد شد از حواشی جذاب این نشست بود. نشستی که ... هنروتجربه -قاسم فتحی: جلسه نقد و بررسی فیلم«تابو» عصر روز شنبه با حضور خسرو معصومی(کارگردان) و هادی دیباجی(بازیگر) در سینما هویزه مشهد برگزار شد. صراحت معصومی در قبول اشتباهاتش در انتخاب بازیگران و همچنین چالشی که با دیباجی در طول نشست پرسش و پاسخ ایجاد شد از حواشی جذاب این نشست بود. نشستی که بدون استثنا همه دوست داشتند سوال کنند و معصومی صریح و بی‌پرده پاسخ بدهد!
*تم «تابو» تکراری است
خسرومعصومی در ابتدا از نگرشش درباره ساخت فیلم تابو گفت:« قبل از هر چیزی باید بگویم که تم فیلم تابو تم تکراری است. ولی بحث موضوع چند همسری که عده‌ای در مجلس موافق و عده‌ای دیگر هم مخالف بودند ، چالش‌های متفاوتی را داشته است . در شهر ما هم هنوز این مسائل وجود دارد. چند روز پیش یکی از دوستان هم به من خبر داد که یک مرد شصت و پنج ساله به یک دختر نوزده ساله ازدواج کرد. آن هم با هدیه یک میلیاردی یک خانه در کیش و چیزهای دیگر.این اتفاق هنوز هم دارد می افتد. موضوع اصلی این بود که برخی از جوان ها به خاطر شرایط اقتصادی نمی‌توانند ازدواج کنند و دیگری با ثروتش می‌تواند چند زن بگیرد. این تفکر فئودالی در نگاه مدرنیته امروز ما هم تاحدی دیده می‌شود ،از نظر من چون ما هم در یک جامعه اخلاق‌مدار زندگی می‌کنیم به هیچ عنوان برایم این چنین مواردی قابل قبول نیست».
*هادی دیباجی هم درباره کار کردن با معصومی گفت:«کار کردن با آقای معصومی خیلی سخت است. اولین تجربه بازیگری من با آقای معصومی بود. حتی راه رفتن جلوی دوربین و همه را هم  اول آقای معصومی به من یاد داد. خوبی آقای معصومی در فیلمنامه‌هایش این است که همه چیز را توضیح داده؛ همه حس‌ها را دقیق نوشته و نیازی نیست صحبت‌های فراوانی انجام گیرد . کافی است همان نکات به درستی اجرا شوند. ولی سخت‌گیریشان خیلی زیاد است. مثلا صحنه‌ای بود که صدوپنجاه  برداشت داشت و دو روز فیلم‌برداریش طول کشید یا دو سه تا از سکانس‌های ما دو روز طول کشید. اصلا هم برایشان زمان‌بندی مهم نیست بلکه مهم این است که آن چیزی که او بخواهد دربیاید...........
http://www.aecinema.ir/خسرو-معصومی/
Read more
 #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
#گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی ... #گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.
#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

اگر دوست دارید خبرهای نشر آموت را دنبال کنید، کانال تلگرامی آموت:
@aamoutpub

خرید بالای صد هزار تومان؛ ارسال رایگان به سراسر ایران
Read more
 #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
#گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی ... #گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.
#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

اگر دوست دارید خبرهای نشر آموت را دنبال کنید، کانال تلگرامی آموت:
@aamoutpub

خرید بالای صد هزار تومان؛ ارسال رایگان به سراسر ایران
Read more
منتشر شد: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی #نشر_آموت/ ۲۳۴ صفحه/ ۱۵۰۰۰ ...
Media Removed
منتشر شد: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی #نشر_آموت/ ۲۳۴ صفحه/ ۱۵۰۰۰ تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش ... منتشر شد:
#گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی

#نشر_آموت/ ۲۳۴ صفحه/ ۱۵۰۰۰ تومان

کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.
#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

اگر دوست دارید خبرهای نشر آموت را دنبال کنید، کانال تلگرامی آموت:
@aamoutpub

خرید بالای صد هزار تومان؛ ارسال رایگان به سراسر ایران
Read more
با لحنی نیشدار افزود: «من زن آزادی هستم، ریکاردو. ازدواج ما فقط به این خاطر بود که بتوانم برای اقامتم ...
Media Removed
با لحنی نیشدار افزود: «من زن آزادی هستم، ریکاردو. ازدواج ما فقط به این خاطر بود که بتوانم برای اقامتم مدارک قانونی بگیرم. پس خواهش می‌کنم از من حساب و کتاب نخواه.» مثل خروس جنگی شده بود و مرا به چالش می‌خواند. حالا علاوه بر خستگی، این رویارویی را مضحک می‌یافتم. حق با او بود: ما برای این قبیل صحنه‌ها ... با لحنی نیشدار افزود: «من زن آزادی هستم، ریکاردو. ازدواج ما فقط به این خاطر بود که بتوانم برای اقامتم مدارک قانونی بگیرم. پس خواهش می‌کنم از من حساب و کتاب نخواه.»
مثل خروس جنگی شده بود و مرا به چالش می‌خواند. حالا علاوه بر خستگی، این رویارویی را مضحک می‌یافتم. حق با او بود: ما برای این قبیل صحنه‌ها زیادی پیر بودیم.
در حالی که برمی‌خاستم گفتم: «می‌بینم که برای همه چیز تصمیمت را گرفته‌ای و کاری نمی‌شود کرد. من می‌روم قدم بزنم تا تو با آسودگی چمدانت را ببندی.»
با همان لحن به ستوه آمده گفت: «قبلا چمدان را بسته‌ام.»
با خود گفتم کاش مثل دفعه‌های پیش در غیاب من چند خط نوشته بود و رفته بود. نزدیک در بودم که شنیدم با لحنی آشتی‌جویانه خطاب به پشت سرم گفت: «این را هم بدان که به عنوان همسر از آنچه حقم است صرفنظر می‌کنم و از تو هیچ چیز نمی‌خواهم، حتی نه یک سانتیم.»
در حالی که در را به آرامی می‌بستم در دل گفتم: «واقعا لطف می‌کنی، اما تنها چیزی که حقت است قرض‌هایی است که بالا اورده‌ام، و وام آپارتمانی که حتما به زودی از من می‌گیرند.» www.ketabism.ir
#کتاب #کتابیست #کتابیسم #معرفی_کتاب #پیشنهاد_کتاب #book #ketab #ketabist #ketabism #باکتاب #دختری_از_پرو #ماریو_بارگاس_یوسا #خجسته_کیهان #کتاب_پارسه
Read more
انتخاب شما؛ #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ ...
Media Removed
انتخاب شما؛ #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین ... انتخاب شما؛
#گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.
با ما همراه باشید:
از پانزدهم تا بیست و پنجم اردیبهشت
از ده صبح تا هشت شب
#نمایشگاه_کتاب_تهران
#کتاب #نمایشگاه #تهران

شهر آفتاب. ساختمان ملل. نبش راهرو سه. پشت پله برقی. غرفه یک #نشر_آموت

فایل پی دی اف کتابنامه سال نود و پنج #نشر_آموت را می توانید از کانال نشر آموت دانلود کنید
@aamout
Read more
كتاب: سپس هیچ‌کدام باقی نماندند نويسنده: آگاتا كريستي ترجمه: خسرو سيمعي (ده بچه زنگي) نشر: ...
Media Removed
كتاب: سپس هیچ‌کدام باقی نماندند نويسنده: آگاتا كريستي ترجمه: خسرو سيمعي (ده بچه زنگي) نشر: كارگاه کتاب جنایی معمایی نوشته‌ آگاتا کریستی، نویسندهٔ اهل انگلستان است كه به ملکهٔ جنایت مشهور است. این کتاب یکی از آثار مشهور ادبی جهان است و در زمره پرفروش ترين آنهاست و ثأثیر بسیاری بر ادبیات ... كتاب: سپس هیچ‌کدام باقی نماندند
نويسنده: آگاتا كريستي

ترجمه: خسرو سيمعي (ده بچه زنگي)

نشر: كارگاه کتاب جنایی معمایی نوشته‌ آگاتا کریستی، نویسندهٔ اهل انگلستان است كه به ملکهٔ جنایت مشهور است. این کتاب یکی از آثار مشهور ادبی جهان است و در زمره پرفروش ترين آنهاست و ثأثیر بسیاری بر ادبیات جهان و رمان نويسي داشته به گفتهٔ آگاتا کریستی: "سخت‌ترین و بهترین اثری است که خلق کرده است و در نوع خود یک شاهکار در ادبیات داستانی به حساب می‌آید." به گفته منتقدان اين کتاب بر اساس شعر کودکانه به نام ده هندی کوچک (Ten Little Niggers) است؛ كه در بعضي از كتابفروشي ها همين رمان با همين اسم موجود است.
آگاتا کریستی دربارهٔ این رمان می‌گوید: این رمان نیازمند تکنیکی دشوار و برای من بسیار چالش‌برانگیز بود. من از نوشتن آن بسیار لذت بردم و امیدوارم این رمان بتواند رضایت سختگیرترین خوانندگان را جلب کند. داستان از اين قرار است كه هفت مرد و سه زن، توسط افرادی به ظاهر مختلف دعوت می‌شوند که تعطیلات خود را در جزیره‌ای دورافتاده به نام «جزیرهٔ زنگی» ( Nigger Island) سپري كنند. بيشتر مسافران قبل از رفتن به جزیره هیچ‌گاه یکدیگر را ندیده‌ بوده‌اند. این ده نفر هر کدام به گونه‌ای در گذشتهٔ خود باعث كشته شدن یک نفر شده‌اند. پس از گذشت مدتی در جزیره، آن‌ها متوجه می‌شوند که همه از سوی یک فرد به آن جا دعوت شده‌اند. فضاي داستان طوري پيش مي رود كه فرد با اينكه در جزيره نيست اما راز ديگران را ميداند و اوضاع مغشوش می‌شود؛ وقتی که این فرد شروع به قتل رساندن تک‌تک آنها به روشی عجیب می‌کند. او قربانیان خود را با اقتباس از یک شعر کودکانه به نام ده سرخپوست کوچک به قتل می‌رساند. این شعر به این صورت است:ده سرخپوست کوچک شام می‌خوردند، یکی از آنها گلویش گرفت و سپس نه نفر باقی ماندند،.. Y.sh

#يكي_بود_يكي_نبود #سپس_هيچكدام_باقي_نماندند #آگاتا_كريستي #ترجمه #خسرو_سميعي #نشركارآگاه #نشر_كارآگاه #رمان #داستان #انتشارات #كاراگاه #كريستي
#yekibodyekinabod1
#AndThenThereWereNone #book #yekibodyekinabod #Literature #and_then_there_were_none #agatha_christie #Iranian_literature #World_literature #novel
Read more
. پست نیمه شبی امشب کلامی از " نزار قبانی " مرد برای عاشق شدن به یک دقیقه نیاز دارد و برای فراموش ...
Media Removed
. پست نیمه شبی امشب کلامی از " نزار قبانی " مرد برای عاشق شدن به یک دقیقه نیاز دارد و برای فراموش کردن به چندین قرن __________________ خب پست نیمه شبی امشب یه کم چالش برانگیزه... به نظر من زن ها حافظه ی قوی تری در عشق دارند مخصوصا درباره ی عشق اول ، اما مردها شاید و شاید راحت تر به فراموشی برسند ... .
پست نیمه شبی امشب کلامی از " نزار قبانی "
مرد
برای عاشق شدن
به یک دقیقه
نیاز دارد
و
برای فراموش کردن
به چندین قرن __________________
خب پست نیمه شبی امشب یه کم چالش برانگیزه...
به نظر من زن ها حافظه ی قوی تری در عشق دارند مخصوصا درباره ی عشق اول ، اما مردها شاید و شاید راحت تر به فراموشی برسند اما نزارقبانی خیلی احساسی و عاشق پیشه بوده و اینقدر زیبا برای معشوقه اش نوشته است که حسادت هر زنی را برانگیخته می کند شاید نزار قبانی استثنا بوده شاید هم مردان عاشق پیشه همه اینگونه اند...
کسی چه می داند ؟
نظر شما چیه ؟ ...
ممنون از همراهی زیباتون 💝💝💗💗💟💟💓💓🎀🎀
Read more
 #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
#گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی ... #گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

با عضویت در کانال تلگرامی نشر آموت از آموت تخفیف بگیرید
@aamout

خرید مستقیم از دفتر نشر آموت ۲۰ درصد تخفیف

درخواست تلفنی. خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان. ۱۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان. تهران یک روزه. شهرستان دو روزه
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱
@aamoutpub

انقلاب. خیابان لبافی نژاد. نرسیده به کارگر. کوچه درخشان. پلاک۳واحد۳ نشر آموت
نشر آموت
ناشر تخصصی رمان ایرانی و رمان خارجی
Read more
چیزهایی هست که بعضی از ما خانم ها برای خودمان کرده ایم «تابو». مثلا می گوییم می خواهیم فلان دانشگاه ...
Media Removed
چیزهایی هست که بعضی از ما خانم ها برای خودمان کرده ایم «تابو». مثلا می گوییم می خواهیم فلان دانشگاه قبول شویم و ادامه تحصیل بدهیم و سر کار برویم. شاید کمتر دختری باشد که در حین انتخاب رشته، به این فکر کند که چند سال بعد، وقتی ازدواج کرد و بچه دار شد آیا این رشته دست و پایش را می گیرد یا نه؟! آیا می تواند در ... چیزهایی هست که بعضی از ما خانم ها برای خودمان کرده ایم «تابو». مثلا می گوییم می خواهیم فلان دانشگاه قبول شویم و ادامه تحصیل بدهیم و سر کار برویم. شاید کمتر دختری باشد که در حین انتخاب رشته، به این فکر کند که چند سال بعد، وقتی ازدواج کرد و بچه دار شد آیا این رشته دست و پایش را می گیرد یا نه؟! آیا می تواند در کنار رسیدگی به زندگی و خانواده، شغل مناسبی در شأن یک خانم داشته باشد یا نه؟! اتفاقا معمولا برعکس این نکته اتفاق می افتد. شاید بعضی رویکردهای اشتباه دختران ما را طوری تربیت کرده که از خودشان می پرسند: «آیا اگر ازدواج کنم یا بچه دار شوم، به درسم یا شغلم آسیبی وارد نمی شود؟» #کتاب «پیدای پنهان» در قالب داستان های کوتاهی مناسب نوجوانان، ریشه ای و عمیق به این مسائل پرداخته و سعی دارد ارزش واقعی یک زن را فارغ از تحصیل و شغل به نمایش بگذارد. او را به درون تو در توی خود بکشاند و با چالش هایی مواجه کند که شاید سالها به اشتباه در ذهنش شکل گرفته اند. اما تا هنوز از سن نوجوانی عبور نکرده و تثبیت نشده، خوب است تصحیح شوند.

چقدر جای کتاب های اینچنینی البته در قالب رمان، میان ادبیات داستانی ما خالیست!
.
پیدای پنهان
نوشته مریم رحیمی پور
انتشارات فرهنگ گستر
Read more
 #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
#گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی ... #گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

اگر دوست دارید خبرهای نشر آموت را دنبال کنید، کانال تلگرامی آموت:
@aamout

خرید بالای صد هزار تومان؛ ارسال رایگان به سراسر ایران
Read more
: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش ... :
#گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

از بیست و چهار آبان تا بیست و چهارم آذر ماه می توانید با ارائه کارت ملی خود و خرید کتاب تا سقف صدهزار تومان از تخفیف بیست الی بیست و پنج درصدی #کتابفروشی ها و #شهرکتاب ها در #طرح_پاييزه_كتاب بهره مند شوید

#طرح_پاییزه_کتاب #کتاب #پائیزه_کتاب

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
telegram.me/aamout
Read more
. به نظر زن رسید که پسرش غمگین است. نمی‌توانست مطمئن باشد، چون ماشین جزئیات چهره را نشان نمی‌داد. ...
Media Removed
. به نظر زن رسید که پسرش غمگین است. نمی‌توانست مطمئن باشد، چون ماشین جزئیات چهره را نشان نمی‌داد. تنها نمایی کلی از آدم‌ها می‌داد و همین به نظر وشتی برای مقاصد کاربردی کافی بود. . کتاب: ماشین می‌ایستد و چند داستان دیگر نویسنده: ای‌ام‌فورستر مترجم: مهناز دقیق‌نیا #نشر_چترنگ . مجموعه‌داستان ... .
به نظر زن رسید که پسرش غمگین است. نمی‌توانست مطمئن باشد، چون ماشین جزئیات چهره را نشان نمی‌داد. تنها نمایی کلی از آدم‌ها می‌داد و همین به نظر وشتی برای مقاصد کاربردی کافی بود.
.
کتاب: ماشین می‌ایستد و چند داستان دیگر
نویسنده: ای‌ام‌فورستر
مترجم: مهناز دقیق‌نیا
#نشر_چترنگ
.
مجموعه‌داستان ماشین می‌ایستد شامل یازده داستان کوتاه تخیلی است که پیش از جنگ جهانی اول نوشته شده و در دو جلد با عنوان‌های اتوبوس آسمانی و لحظۀ ابدی به ‌چاپ رسیده‌اند. این اثر به‌شیوه‌ای کنایه‌آمیز آداب‌ بی‌معنای اجتماعی را به چالش می‌کشد و سایه‌ای را که تکنولوژی در آینده بر انسان‌ها خواهد افکند، پیش‌بینی می‌کند.
.
#کتاب #کتاب_دوست #معرفی_کتاب #کتابها #کتاب_خوب #رمان #داستان #داستان_خارجی #کتاب_خارجی #کتاب_بخوانیم #مطالعه_کنیم #مطالعه #کتابخوانی #کتابم #کتابها #کتاب_خوب #پیشنهادکتاب #پیشنهاد_کتاب #رمان_خوانی #داستان_جالب
#ketab #ketabdoost #book #books #instabook #bookstagram #bookish #booklover
Read more
: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی ...
Media Removed
: #گمشده_و_پیدا_شده #جنین_راس ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم. وقتی جنین راس و شوهرش ... :
#گمشده_و_پیدا_شده
#جنین_راس
ترجمه‌ی #بیتا_ابراهیمی
نشر آموت/ چاپ اول/ 234صفحه/ 15000تومان
کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز(زن، غذا و خدا). مسیری برای مواجهه با یکی از بزرگترین چالش‌هایمان: این که با مسأله‌ی پول چه‌طور کنار بیاییم.
وقتی جنین راس و شوهرش همه‌ی پس انداز زندگی‌شان را در کلاه‌برداری مداف از دست دادند، آن‌ها هم به میلیون آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، عدم اطمینان و تغییر همه‌ی امیدها و آرزوهایشان رو به رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان جنین را بر آن داشت که به کند و کاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتارها و عادت‌هایمان در زمینه‌ی پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب‌های ناخودآگاهش را کشف می‌کند: خرید کردن ناگهانی بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی مالی، استفاده ار پول به عنوان جایگزینی برای عشق. منابع پنهان این عادت‌ها را بررسی می‌کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می‌آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می‌توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه‌ی پول تغییر دهیم؛ چیزی که می‌تواند نه مایه‌ی عذاب و هراس که مایه‌ی اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
پابلیشرز ویکلی: «راس تیز و محرک... همراه با همدلی و شوخ طبعی انگیزه های ناخوداگاهی را کشف و خنثی می‌کند که فقر درونی ما را رقم می‌زنند.»
کرکس ریویوز: «راس ما را دعوت می‌کند که بحث ناخوشایند پول را به راحتی و با اعتماد به نفس مطرح کنیم... او مجموعه‌ای کامل درباره ی مسئولیت پذیری مالی، آگاهی اجتماعی، اختلالات غذا خوردن، معنویت و مهم‌تر از همه شادی به ما ارائه می‌دهد.»
دیوید کروگر، نویسنده‌ی رمان رمزآلود پول: «دیدی روشن و درایتی خیره‌کننده از یکی از ذهن‌های روشن زمان ما.»
لین توییست: «کتابی جامع، پر حرارت، جذاب و شاد و از همه مهم‌‌تر، الهام‌بخش.
کتاب « گمشده و پیدا شده» نوشته‌ی «جنین راس» با ترجمه‌ی «بیتا ابراهیمی» ‌ در 234 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

#instabook #book #Roman #writer #ketab #bookstagram #bookstore #bookcity #ketabdoni #novel
#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
telegram.me/aamout
Read more
Natural Beauty / <span class="emoji emojia9"></span> Ben Hopper زیبایی بکر ، دختر جسور اول تامل عمیق تر ،سپس قضاوت عکس ها و تحلیل هایی ...
Media Removed
Natural Beauty / Ben Hopper زیبایی بکر ، دختر جسور اول تامل عمیق تر ،سپس قضاوت عکس ها و تحلیل هایی که بد نیست دوباره دیده شوند،مخصوصا برای مخاطبین جدید به عنوان مثال عکس های اقای هوپر را چندین ماه قبل گذاشتم و اکنون 60 هزار عضو جدیدتر داریم بن هوپر اعتقاد دارد که همه چیز باید طبیعی و بکر باشد ایا ... Natural Beauty / © Ben Hopper
زیبایی بکر ، دختر جسور
اول تامل عمیق تر ،سپس قضاوت
عکس ها و تحلیل هایی که بد نیست دوباره دیده شوند،مخصوصا برای مخاطبین جدید
به عنوان مثال عکس های اقای هوپر را چندین ماه قبل گذاشتم و اکنون 60 هزار عضو جدیدتر داریم
بن هوپر اعتقاد دارد که همه چیز باید طبیعی و بکر باشد
ایا این نگاه روشن فکریست یا متعادل
حتی در خیلی از نقاشی های دوره رنسانس و دیگر نقاشان معروف قدیمی پیکر زنان اینگونه تصویر شده ،موهای زاید زنان اصلاح نشده است، حتی موهای پایین تنه بانوان در اکثر تابلوها و حتی فیلم های معروف هنری این گونه نشان داده شده است، حتی تابلوی معروف ونوس و بسیاری از فیلم های درخشان تاریخ سینما
چه کسی تعیین میکند که چگونه بهتر است؟
چه کسی تعیین میکند شما باید چگونه باشید؟
فرد ،خانواده، اجتماع ،تبلیغات؟
ایا اگر از فردا برای مردم عادی ,کارداشیان های بی مغز، اینطور بگردند خانم ها تقلید نمیکنند؟
نگاه این دختر زیبا، شکوهش ،چشمانش و ازادی چهره اش شاید خبر از نکته ای مهم دیگر دارد
ازادی شخصیت !
او به ما میگوید که دختران را جسور ،ازاد و استوار ببینید
چه چیز یک زن او را جذاب میکند؟
اصلا مثلا مهم تر از این صحبت هاست
چرا زنان ما زیر فشار شدید زیبا بودن،ان هم به هر دلیلی هستند
چرا حتا از نظر بعضی متاسفانه پوشیده بودن نیز زیبا نیست
این دستور از کجا میاید ؟
مسیله صرفا نظافت نیست ! عکاس از یک جریان سخن میگوید
تک بعدی نگاه نکنید !
چه کسی به مردم میگوید که اینگونه باشند یا نباشند
آیا میدانید که در قرن های متمادی اصلا این روش مد نبوده و حتا شاهان به این گونه زنان اشتیاق بیشتر داشتند
آیا میدانید همین امروزه ،مردان جذاب دنیا در تمام فیلم ها و حتا قهرمانان المپیک ،همینطور ظاهر میشوند؟
عکاس صحبتش عمیق تر از چند موی زاید است
بیشتر فکر کنید، ما اصلا نمیخواهیم شعار دهیم
از واقعیت صحبت کردن نوعی اگاهیست
از کی به شما تلقین شده که اینگونه نباشید؟
عکاسان همیشه خواستند نوعی دیگر صحبت کنند و سوال میپرسند و برای مخاطبین خوش فکر چالش ایجاد میکنند
ببینید انسان هر چیزی را که از محیط های گوناگون دریافت میکند میپذیرد
مشکل بزرگ، نبود خودشناسی درست است
چند در صد از ما واقعا به ذاتمان فکر میکنیم ؟
چند نفر از ما نمیخواهیم به جای کس دیگری باشیم ؟
چند نفر از ما اساس اعتماد به نفس را اموخته ایم ؟
وقتی به همه اینها فکر کنیم ،انگاه انسان تر باقی خواهیم ماند
راستی
شما کجای این داستانید؟
نوشته ارجینالی از ا. ف : مدیر گالری
دی ماه 1395
#benhopper
#fineartphg
#Portrait
#Tbt
Read more
مانوس را خيلى دير ديدم، امشب اجراى آخر. افسوس خوردم كه نشد ديدن اين كار زيبا و بسيار تاثيرگذار را به ...
Media Removed
مانوس را خيلى دير ديدم، امشب اجراى آخر. افسوس خوردم كه نشد ديدن اين كار زيبا و بسيار تاثيرگذار را به شما دوستان تئاتر پيشنهاد دهم. نوشته اى دقيق و قابل لمس از وضعيت مهاجران ايرانى به استراليا كه به جزاير گينه تبعيد و زندانى شده اند، با بازى هاى بى نظير و از همه مهمتر كارگردانى با احساس كه يك زن جوان ... مانوس را خيلى دير ديدم، امشب اجراى آخر.
افسوس خوردم كه نشد ديدن اين كار زيبا و بسيار تاثيرگذار را به شما دوستان تئاتر پيشنهاد دهم.
نوشته اى دقيق و قابل لمس از وضعيت مهاجران ايرانى به استراليا كه به جزاير گينه تبعيد و زندانى شده اند، با بازى هاى بى نظير و از همه مهمتر كارگردانى با احساس كه يك زن جوان با استعداد با ظرافت آن شرايط غير انسانى و ضد حقوق بشرى را به تصوير كشيده است.
باعث دلگرمى بود ديدن جناب عراقچى از وزارت امور خارجه و اينكه دولتمردان ايران به هنر نمايش با موضوعات اجتماعى، سياسى روى خوش نشان ميدهند و از آن استقبال ميكنند.
اميدوارم تاثيرگذارى اينگونه اجراها بر مسوولين شرايطى را فراهم كند كه در آينده هيچ جوان ايرانى زندان و جهنم خارج از كشور را به ماندن در كشور خود ترجيح ندهد.
ممنون از دوست گراميم محمد قدس عزيز براى پيشنهاد و دعوت به اين نمايش زيبا و همه كسانى كه دغدغه واقعى ايران را دارند و دردهاى آن را در غالب درخشان زبان هنر بيان ميكنند.
اميدوارم اين كار پرمحتوى كه مخاطب خود را به چالش ميكشد دوباره به زودى به روى صحنه برود.
گروه مانوس ممنون و خسته نباشيد 🙏🏻
Read more
 #روانپريش نگاه نزديك به زندگى ١٧ زن و مرد (در سنين مختلف) است در طول ٥ سال! به بالا و پايين ها ميپردازد ...
Media Removed
#روانپريش نگاه نزديك به زندگى ١٧ زن و مرد (در سنين مختلف) است در طول ٥ سال! به بالا و پايين ها ميپردازد و چالش ها و شكستها و پيروزى ها! به درون و بيرونها!! و نگاهى عمومى به بيش از ١٠٠ انسان در سنين و جنسيت هاى متفاوت در مشاغل گوناگون! #پادشاه_درد قصه هاى كوتاه از قصه هاى بلند دردهاى انسانهاست! قصه هايى ... #روانپريش نگاه نزديك به زندگى ١٧ زن و مرد (در سنين مختلف) است در طول ٥ سال! به بالا و پايين ها ميپردازد و چالش ها و شكستها و پيروزى ها! به درون و بيرونها!!
و نگاهى عمومى به بيش از ١٠٠ انسان در سنين و جنسيت هاى متفاوت در مشاغل گوناگون!
#پادشاه_درد قصه هاى كوتاه از قصه هاى بلند دردهاى انسانهاست! قصه هايى در غالب فيلم، ويديو، عكاسى، نقاشى، مجسمه و همينطور قصه هايى كه درون نوشته هاى كوتاه و بلند جا گرفته اند.
مانى نورى
#psychotic or #psycho is a close look at the lives of 17 men and women (of all ages) over 5 years! The ups and downs and failures, it also explores the challenges and successes! In and out !!
And general look at more than 100 different kinds of people in different ages and genders!
#king_of_pain ..short stories of tall tales of human ache and pain! Most of the stories are made in film, video, photography, painting, sculpture, as well as stories that have been written in scripts and books.
Mani Nouri
#art #sculpture #painting #videoart #film #scenario #script #artmouvement #psychotic #empireofpain #vahshi #research #philosophy #culture #social #human #psychology #5years #20122017 #deep #inandout
Read more