سفر عکس ایران

Loading...


Unique profiles
41
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran, Chaharmahal and Bakhtiari Province, Gilan Province
Average media age
609.1 days
to ratio
15.7
دریاچه ویستان در نزديكي شهر کوهپایه ای بره سر در بخش خورگام و در 40 کیلومتری شهرستان رودبار زیتون قرار ...
Media Removed
دریاچه ویستان در نزديكي شهر کوهپایه ای بره سر در بخش خورگام و در 40 کیلومتری شهرستان رودبار زیتون قرار دارد، اگر بنا سفر به گيلان را داريد يكي از بهترين مناطقي كه مي توانيد در اين فصل انتخاب كنيد اين درياچه است، سفر كنيد و لذت طبيعت بهشت گونه را درك كنيد. . عكس ارسالي از:@bame_barehsar . اطلاعات ... دریاچه ویستان در نزديكي شهر کوهپایه ای بره سر در بخش خورگام و در 40 کیلومتری شهرستان رودبار زیتون قرار دارد، اگر بنا سفر به گيلان را داريد يكي از بهترين مناطقي كه مي توانيد در اين فصل انتخاب كنيد اين درياچه است، سفر كنيد و لذت طبيعت بهشت گونه را درك كنيد. .
عكس ارسالي از:@bame_barehsar .

اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #درياچه_ويستان #سفر #مسافرت #ایران #بره_سر
‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi #gilan #barehsar  #iran #safar #mosaferat #irangardi
Read more
Loading...
. اولین مواجهه من با این مشعل ها! که زندگیمون تو ایران بهشون بستگی داره گویا شبانه روز فعالیت میکنن، صدا و نور یکسره در این منطقه وجود داره، و البته بوی حاصل از سوختن در مورد این مشعل ها چیزی نمیدونم اما حتما تکنولوژی و مدیریتش باید پیچیده و هیجان انگیز باشه راستی اون نور سفید ماه کامله! اولین ... .
اولین مواجهه من با این مشعل ها!
که زندگیمون تو ایران بهشون بستگی داره
گویا شبانه روز فعالیت میکنن، صدا و نور یکسره در این منطقه وجود داره، و البته بوی حاصل از سوختن
در مورد این مشعل ها چیزی نمیدونم اما حتما تکنولوژی و مدیریتش باید پیچیده و هیجان انگیز باشه
راستی اون نور سفید ماه کامله!
اولین مواجهه رو از تئاتری که اخیرا رفتم الهام گرفتم
.
#مواجهه_با_ورنوسفادرانی
.
#عسلویه #نفت #پارسیان #ایرانگردی #طبیعتگردی #جنوب #iran #iran #iraniangirl #سفر #کوله_گردی #عکاسی #مرگ #آب #تصفیه #زندگی #دریا #عکس_از_فاطمه_ندا #ایران #مرگ #با_من_قدم_بزن #خلیج_فارس #مشعل #شعله #سرطان #فلر
Read more
سرآقاسید، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری ایران است. روستای ...
Media Removed
سرآقاسید، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری ایران است. روستای زیبای سرآقاسید یکی از جاذبه‌های تفریحی منطقه کوهرنگ بختیاری می‌باشد که به علت طبیعت زیبای آن گردشگران بسیاری را جذب می‌نماید. . عكس از:@iran.nature ‎اطلاعات بیشتر در : www.bezanimbiroon.ir . ... سرآقاسید، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری ایران است. روستای زیبای سرآقاسید یکی از جاذبه‌های تفریحی منطقه کوهرنگ بختیاری می‌باشد که به علت طبیعت زیبای آن گردشگران بسیاری را جذب می‌نماید. .
عكس از:@iran.nature
‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.
. ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #چهارمحال_بختياري #سرآقاسيد #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #chaharmahal_bakhtiari #sar_agha_seyed #village #attraction #beautiful
 #pictures
Read more
... و جز اینم هنری نیست که آشیان تو باشم <span class="emoji emoji2665"></span>️ #احمد_شاملو ... روستای زیبای سر آقا سید معروف به ماسوله ...
Media Removed
... و جز اینم هنری نیست که آشیان تو باشم ️ #احمد_شاملو ... روستای زیبای سر آقا سید معروف به ماسوله زاگرس در چهارمحال بختیاری ... #همگردی #چهار_محال_بختیاری #طبیعتگردی #طبیعت #روستاگردی #ایران #ایرانگرد #سفر #توریست #توریسم #زاگرس #ایران #روستا #سر_آقا_سید #ایرانگردی Photo ... ...
و جز اینم
هنری نیست
که آشیان تو باشم ♥️
#احمد_شاملو
...
روستای زیبای سر آقا سید معروف به ماسوله زاگرس در چهارمحال بختیاری
...
#همگردی #چهار_محال_بختیاری #طبیعتگردی #طبیعت #روستاگردی #ایران #ایرانگرد #سفر #توریست #توریسم #زاگرس #ایران #روستا #سر_آقا_سید #ایرانگردی
Photo by @rasoolmojahedi
Judge @_elham_ju

مارا از طريق هشتگ #hamgardi دنبال كنيد

خوشحال میشیم نظرتون رو درباره عکس یا متن باما درمیان بگذارید 🙏☺️

📍 اگه از تصویر لذت میبرید و عاشق این زیبایی هستید با دعوت دوستانتون اونها رو در این لذت و زیبایی شریک کنید 🙏
ممنون از این که ؛
- ✈ دوستای واقعی تو تگ میکنی
- ❤ لایک 💛 کامنت 💙 فالو میکنی
- 👉 سفر ها و ماجراهای مارو دنبال میکنی
Read more
سلام بر دوستان عزیز، این عکس هایی که میگذارم و تو چند روز اخیر گذاشتم یه بخش زیادیش نمونه مشابه در ایران ...
Media Removed
سلام بر دوستان عزیز، این عکس هایی که میگذارم و تو چند روز اخیر گذاشتم یه بخش زیادیش نمونه مشابه در ایران خودمون داره. پس اگر به طبیعت علاقه دارین پیشنهاد من اینه که بگردین اطراف خودتون این جاهای خاص رو پیدا کنید و حتما حتما بهش سفر کنید و به اطرافیانتون معرفی کنید. خیلی از این مکان ها شناخته شده نیستن ... سلام بر دوستان عزیز، این عکس هایی که میگذارم و تو چند روز اخیر گذاشتم یه بخش زیادیش نمونه مشابه در ایران خودمون داره. پس اگر به طبیعت علاقه دارین پیشنهاد من اینه که بگردین اطراف خودتون این جاهای خاص رو پیدا کنید و حتما حتما بهش سفر کنید و به اطرافیانتون معرفی کنید.
خیلی از این مکان ها شناخته شده نیستن و خیلی هاش هم نیاز به پیاده روی های طولانی مدت و سخت و زیر آفتاب داره. اینجا هم کسی که میخواد طبیعت رو ببینه لازمه اش اینه که از اون دایره آسایشش بیرون بیاد. خیلی از جاهایی که ما در سفرمون رفتیم پیاده روی های طولانی و سخت و رانندگی های زیاد داشته، هوا هم گرم بوده و با بچه قطعا راحت نبوده ولی انتخاب ما این بوده که از دایره آسایشمون بیرون بیایم و بچه هامون رو هم از سن کم اینطور آموزش بدیم که برای دیدن دنیا و طبیعت راحت طلبی جواب نمیده.
در هر صورت من خودم چند جای به خصوص توی ایران پیدا کردم که به شدت شبیه همین جاهایی هست که از این به بعد میزارم. سعی می کنم در اسرع وقت یه پست بزارم و با عکس این مکان ها رو بهتون معرفی کنم. خیلی دوست داشتم و دارم که این جا ها رو هم ببینم ولی معمولا سفر ایران فقط به مهمونی بازی میگذره و آخر سر هم کلی دوست و فامیل دلخور و ناراحت داریم که چرا کم همدیگر رو دیدیم. حالا اگر کسی جای مشابه در ایران رفته به من پیام بده که توی اون پست بگنجانم.
Read more
‌ سفر به کشورهای سوئیس و اتریش که به دعوت رسمی رؤسای این دو کشور انجام می‌گیرد، فرصتی است تا در زمینه ...
Media Removed
‌ سفر به کشورهای سوئیس و اتریش که به دعوت رسمی رؤسای این دو کشور انجام می‌گیرد، فرصتی است تا در زمینه آینده #برجام و توافق با اتحادیه اروپا گفت وگو کنیم؛ به‌ویژه اینکه از روز گذشته، اتریش ریاست دوره‌ای #اتحادیه_اروپا را عهده‌دار شده است و بنابراین با اتریش به عنوان رئیس اتحادیه اروپا نیز صحبت خواهیم ...
سفر به کشورهای سوئیس و اتریش که به دعوت رسمی رؤسای این دو کشور انجام می‌گیرد، فرصتی است تا در زمینه آینده #برجام و توافق با اتحادیه اروپا گفت وگو کنیم؛ به‌ویژه اینکه از روز گذشته، اتریش ریاست دوره‌ای #اتحادیه_اروپا را عهده‌دار شده است و بنابراین با اتریش به عنوان رئیس اتحادیه اروپا نیز صحبت خواهیم کرد.

ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه روابط اقتصادی، تجاری و همچنین علمی با کشورهای #سوئیس و #اتریش وجود دارد که تاکنون از همه آن‌ها استفاده نشده و یکی از اهداف این سفر، بهره‌گیری از تمامی این ظرفیت‌ها در توسعه روابط مشترک است. در این سفر، در زمینه گسترش روابط تجاری، صنعتی، بهداشت و درمان، فناوری‌های نوین و آموزش و مدیریت منابع آب، با مقام‌های ارشد این دو کشور گفتگو خواهیم کرد و اسنادی نیز به امضا می‌رسد.

رئیس جمهوری را در این سفر، دکتر ظریف وزیر امور خارجه، دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان و دکتر ستاری معاونت علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهور، همراهی می‌کنند.
سفر به دو کشور سوئیس و اتریش حدوداً ۴۸ ساعت به طول خواهد انجامید و رئیس جمهوری شامگاه چهارشنبه به تهران باز خواهند گشت.

📷‌ عکس: حجت سپهوند @HojatSepahvand؛ استقبال رسمی «الن برسه» رئیس جمهور سوئیس از رئیس جمهور ایران؛ فرودگاه زوریخ، ٩٧/۴/١١.
Read more
Loading...
قلعه خدا رحم خان یا قلعه چالشتر اثری باشکوه از نظر معماری و هنری حجاری در ایران، در سال 1323 قمری در چالشتر ...
Media Removed
قلعه خدا رحم خان یا قلعه چالشتر اثری باشکوه از نظر معماری و هنری حجاری در ایران، در سال 1323 قمری در چالشتر در 5 کیلو‌متری شهرکرد احداث شد. قلعه چالشتر در استان چهار محال و بختیاری تلفیقی از معماری دوران قاجار ایران با معماری اروپایی است، با ستون‌هایی ایستاده از سنگ خودنمایی می‌کند. این قلعه در ... قلعه خدا رحم خان یا قلعه چالشتر اثری باشکوه از نظر معماری و هنری حجاری در ایران، در سال 1323 قمری در چالشتر در 5 کیلو‌متری شهرکرد احداث شد.
قلعه چالشتر در استان چهار محال و بختیاری تلفیقی از معماری دوران قاجار ایران با معماری اروپایی است، با ستون‌هایی ایستاده از سنگ خودنمایی می‌کند. این قلعه در منطقه چالشتر واقع شده که در دوره صفویه مرکز حکمرانی چهارمحالی‌ها بوده که به وسیله کلانتران روستاها و مناطق تحت سیطره خود را کنترل می‌کردند و پس از انتصاب حسین قلی‌خان به عنوان ایلخان بختیاری، در اواسط حکومت ناصرالدین شاه، حکمرانان این منطقه از حاکمیت بر چالشتر خلع و تنها به زمین داران بزرگ تبدیل شدند.
.

عكس از:@mahboobeh.palangi
.
برداشت از صفحه: @chaharmahal_insta
. ‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.
. ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #قلعه #مسافرت #چهارمحال_بختياري #ایران #قلعه_چالشتر
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #attraction #beautiful
 #pictures #Cheleshtoor_Castle #chaharmahal_va_bakhtiari
#beautiful_iran #iran_nature #mountains #zagros #iran
Read more
. شاتر به شاتر فریم به فریم باعزم ملی تلاش برای ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی نیاز به یک همت عالی داریم ...
Media Removed
. شاتر به شاتر فریم به فریم باعزم ملی تلاش برای ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی نیاز به یک همت عالی داریم دوستان علاقمند تصویر و ایران دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران و در راستای ثبت جنگل‌های هیرکانی در فهرست میراث جهانی ... .
شاتر به شاتر فریم به فریم باعزم ملی تلاش برای ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی
نیاز به یک همت عالی داریم دوستان علاقمند تصویر و ایران
دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد
با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران و در راستای ثبت جنگل‌های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو برای حمایت از منابع طبیعی کشور، بابک برزویه به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد.

برزویه به ‌عنوان عکاس، بازیگر و کارگردان، کارنامه‌ای درخورتوجه‌ دارد؛ او در سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین  بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم سفر به چزابه شد. همچنین وی با عکاسی بیش از ۱۰ مجموعه تلویزیونی، ۳۵ فیلم سینمایی بلند و کوتاه و بیش از ۲۰۰ تئاتر داخلی، یکی از فعال‌ترین عکاسان هنری ایران است. همکاری با خبرگزاری‌هایی همچون فارس، ایسنا، آنا و مهر جزو کارنامه خبری اوست. وی از سال 1391 با فیلمبرداری و کارگردانی فیلم تئاتر وارد دوره جدیدی از کارهای خود شده است. برزویه همچنان فعالیت‌های خود را به صورت حرفه‌ای در عکاسی خبری، عکاسی صنعتی و عکاسی هنری، ادامه می دهد.
لازم به ذکر است، این حکم توسط دکتر بهمن نامور مطلق، معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو- ایران به نمایندگی از دبیرکل در تاریخ 21 شهریور 1397 در دفتر معاونت مطالعاتی کمیسیون، به برزویه اعطا شد.

در حکم انتصاب ایشان توسط دکتر حجت الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو آمده است:

جناب آقای بابک برزویه

هنرمند گرامی

با سلام و احترام

با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی در راستای ثبت جنگل های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو منصوب می‌شوید.

امید است با عنایت خداوند مهربان و همکاری گروه فرهنگ کمیسیون و نهادهای مرتبط موفق و مؤید باشید.

همچنین لازم به یادآوری است نخستین «جشنواره فیلم و عکس جنگل‌های هیرکانی» با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران وگلستان، معرفی ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوعِ گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو-ایران و انجمن سینمای جوانان ایران به منظور ارتقای آگاهی‌بخشی عمومی در امر حفظ و نگهداری منابع ملی، برگزار می‌شود.

#جنگل #ایران #جنگا_هیرکانی
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f4cd"></span>انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه برگزار می کند #ایران_نگین_پرفروغ 📸مسابقه عکاسی و ایران ...
Media Removed
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه برگزار می کند #ایران_نگین_پرفروغ 📸مسابقه عکاسی و ایران شناسی در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۵ با ما همراه باشید از جاهای دیدنی ایران دیگران هم لذت ببرند با شعار #ایران_سرای_سبز_من در بخش های متنوع: طبیعت ایران، جاذبه های گردشگری، مکان های تاریخی،مکان ... 📍انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه برگزار می کند
#ایران_نگین_پرفروغ
📸مسابقه عکاسی و ایران شناسی
در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۵ با ما همراه باشید
از جاهای دیدنی ایران دیگران هم لذت ببرند
🚩با شعار #ایران_سرای_سبز_من
در بخش های متنوع:
طبیعت ایران، جاذبه های گردشگری، مکان های تاریخی،مکان های مذهبی و آستان متبرکه و …
محتوای ارسالی عکس ها:
مکان های جالب و دیدنی از شهر و روستای خودتان یا جایی که سفر کرده اید در ایام نوروز،با ذکر نام محل عکس، توضیحات مختصر در مورد عکس و نام و نام خانوادگی خود بهمراه شماره دانشجویی برای ما ارسال کنید.
📆مهلت ارسال آثار: تا آخرین ساعات روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۵
🎁به ۱۰ عکس برتر از دید کاربران اینستاگرام انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه جوایز نفیس و ارزنده ای اهدا خواهد شد.

پل های ارتباطی ما و شما:
http://yaredabestani.net
@islamicsouu

در صورت راحتی کار می توانید عکس های خود را به صورت فایل JPG به آیدی تلگرام ادمین کانال انجمن بفرستید:👇👇
Telegram.me/iran_negin
Telegram.me/javadrs
Read more
 #withgalaxy #home #tehran . حس غیر قابل وصفیه کلید رو تو قفل دری که ماه‌ها پیش بستیش و رفتی چرخوندن، ...
Media Removed
#withgalaxy #home #tehran . حس غیر قابل وصفیه کلید رو تو قفل دری که ماه‌ها پیش بستیش و رفتی چرخوندن، به یه سری گلدون و مبلمان و کاسه بشقاب‌های آشنا با لبخند نگاه کردن، با حوله‌های تمیز مچاله نشده تو کوله دوش گرفتن و تو تشک و بالش‌هایی که خوابت بهشون عادت داره تو سکوت خونه خوابیدن! حس عجیبی بود برگشت ... #withgalaxy #home #tehran .

حس غیر قابل وصفیه کلید رو تو قفل دری که ماه‌ها پیش بستیش و رفتی چرخوندن، به یه سری گلدون و مبلمان و کاسه بشقاب‌های آشنا با لبخند نگاه کردن، با حوله‌های تمیز مچاله نشده تو کوله دوش گرفتن و تو تشک و بالش‌هایی که خوابت بهشون عادت داره تو سکوت خونه خوابیدن!
حس عجیبی بود برگشت به ایران بعد این سفر طولانی. از اول قرار بود سفرم فقط شش ماه باشه. آمریکای جنوبی و یک دور کامل از برزیل تا برزیل. اما همین سفر یادم داده که با وجود برنامه‌ریزی ، هیچی تو زندگی اونجور که برنامه ریختی جلو نمیره. اما بجاش سفر از #برزیل و با اون اتفاق تو ریو شروع شد، به #کلمبیا و دزدی و خاطره عجیبش کشید، از #اکوادور و #آمازون گذشت، به #پرو و ماچو پیچوی زیبا رسید، از دریاچه بزرگ نمک #بولیوی گذشت و تا انتهای دنیا در #شیلی رسید. ویک دفه با سرد شدن هوا و تموم شدن بودجه ام که تو همون شیلی مجبورم کرد دوربینم رو بفروشم، برنامه مسیرش رو عوض کرد و من رفتم به #کوبا و #مکزیک دوست داشتنی و بعد #کانادا برای کاری. یک ماه از تورنتو و مونترال گذشت تا با پرواز برسه #سوئد و بدون برنامه قبلی و به واسطه گرفتن یه پروژه کاریه دیگه، مسیر سفر دریایی بره سمت #روسیه و... نزدیک نه ماه سفر! طولانی ترین تجربه همراه داشتن یه کوله به جای خونه... و حالا برگشتم به این نقطه امن، این نورهای غروب تهران، و دوستایی که یادم انداختن چرا خونه، خونه است!
-
پ.ن. #سفر تموم شد اما تازه حالا میمونه دوره‌ کردن خاطرات و عکس‌ها و فیلم ها که بشینیم و باهم مرورشون کنیم. کتاب رو بنویسیم، به پوست و مو قیافه بیچاره بعد این هم سفر برسیم، کار و روزمره رو جلو ببریم و برنامه سفرهای بعدی رو بچینیم تا دوباره #باهم‌سفرکنیم :)
Read more
درياچه هاي زمين ساختي تار و هویر در 30 کیلومتری خاور شهرستان دماوند از جمله دریاچه‌های آب شیرین کوهستانی هستند. این دریاچه‌ها در ارتفاع بیش از 2900 متر از سطح دریا قرار دارند و راه ارتباطی آنها، جاده ماشین روی دماوند - دریاچه تار است. سفر به این دریاچه ها معمولا از اواسط اردیبهشت ماه آغاز می‌شود ... درياچه هاي زمين ساختي تار و هویر در 30 کیلومتری خاور شهرستان دماوند از جمله دریاچه‌های آب شیرین کوهستانی هستند.

این دریاچه‌ها در ارتفاع بیش از 2900 متر از سطح دریا قرار دارند و راه ارتباطی آنها، جاده ماشین روی دماوند - دریاچه تار است.
سفر به این دریاچه ها معمولا از اواسط اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا پایان تابستان ادامه می‌یابد.
گردشگران این منطقه شبها نیز می‌توانند کنار دریاچه تار اسکان کنند زیرا امنیت منطقه تار به صورت شبانه روزی با یگان حفاظت محیط زیست دماوند تأمین است. . تصوير از: @aligaroos
. ‎اطلاعات بيشتر در: www.bezanimbiroon.ir . طبیعت ایران : @tabiatgardi‎
جاذبه های تاریخی ایران:@tarikhgardi ‎ ‎ناشناخته های ایران:@unknowniran
برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتك #unknowniran منتشر کنید. . ‎بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #دماوند # #طبيعتگردي #درياچه_تار #تفريح #سفر
#bezanimbiroon #irantourism #gardeshgari #tar_lake
#damavand #
Read more
. این شهر غافلگیرمون کرد، بعد از چندصد کیلومتر مسیر وقتی انتظار نداشتیم، از میون ساختمون ها خلیج ...
Media Removed
. این شهر غافلگیرمون کرد، بعد از چندصد کیلومتر مسیر وقتی انتظار نداشتیم، از میون ساختمون ها خلیج فارس نمایان شد. خیلی عجیب تر از اونی که فکرشو میکردم. نمیدونستم #سیراف شهر ساحلیه و به پیشنهاد دوست طبیعتگردمون وارد اینجا شدیم. حسی مثل ورود به روستای #ازمیغان در دل کویر ایران یا باغ شازده ماهان. اونچه ... .
این شهر غافلگیرمون کرد، بعد از چندصد کیلومتر مسیر وقتی انتظار نداشتیم، از میون ساختمون ها خلیج فارس نمایان شد. خیلی عجیب تر از اونی که فکرشو میکردم.
نمیدونستم #سیراف شهر ساحلیه و به پیشنهاد دوست طبیعتگردمون وارد اینجا شدیم.
حسی مثل ورود به روستای #ازمیغان در دل کویر ایران یا باغ شازده ماهان.
اونچه سیراف رو خاص کرده طراحی و اجرای همین سیستم عجیب تصفیه آب هست. که البته امروز چیزی ازش باقی نمونده و کاربردش به قبرستون تغییر کرده.
تو چنین مناطقی که بارون بوده اب رو با جمع کردن تو اون حوضچه های کوچیک راهی میکردن تا با عبور از مسیرهایی و عبور از ساختار متخلخل سنگ ها تصفیه بشه. این مجموعه فضای خیلی بزرگی رو دربرگرفته بود که البته امروز ناشناخته و فراموش شده و اسیب دیده هست.
.
#رصدخانه #طرح_رصدخانه_ملی #ایرانگردی #طبیعتگردی #سوادکوه #iran #iran #iraniangirl #سفر #کوله_گردی #عکاسی #مرگ #آب #تصفیه #زندگی #دریا #عکس_از_فاطمه_ندا #ایران #مرگ #با_من_قدم_بزن #خلیج_فارس
Read more
Loading...
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** خرخند . عکس ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** خرخند . عکس از @tara_abdollahi ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ: #pictureshop استفاده ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
خرخند
.
عکس از
@tara_abdollahi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
. سه ساعت کنار این دریاچه عکاسی کردیم. آخرش احضار شدیم! امروز که میخواستم عکس بزارم هیچکدومو پیدا ...
Media Removed
. سه ساعت کنار این دریاچه عکاسی کردیم. آخرش احضار شدیم! امروز که میخواستم عکس بزارم هیچکدومو پیدا نکردم. منظره کم نطیری بود و آب آرام دریاچه همراهی میکرد. فقط نمیدونم عکسا کجان . #عسلویه #نفت #پارسیان #ایرانگردی #طبیعتگردی #جنوب #iran #iran #iraniangirl #سفر #کوله_گردی #عکاسی #مرگ ... .
سه ساعت کنار این دریاچه عکاسی کردیم. آخرش احضار شدیم!
امروز که میخواستم عکس بزارم هیچکدومو پیدا نکردم. منظره کم نطیری بود و آب آرام دریاچه همراهی میکرد. فقط نمیدونم عکسا کجان 😅
.
#عسلویه #نفت #پارسیان #ایرانگردی #طبیعتگردی #جنوب #iran #iran #iraniangirl #سفر #کوله_گردی #عکاسی #مرگ #آب #تصفیه #زندگی #دریا #عکس_از_فاطمه_ندا #ایران #مرگ #با_من_قدم_بزن #خلیج_فارس #مشعل #شعله #سرطان #فلر
Read more
<span class="emoji emoji1f340"></span> <span class="emoji emoji1f340"></span> . <span class="emoji emoji1f495"></span>ﭼﻨﺎﻥ ﺯﻧﺪگے ﺭﺍ ﺳﺨﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍیم ﮔﻮیـے ﺳﺎﻝ ﻫﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﯿﻢ ! ﮐﺎﺵ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﺭها ﮐﻨﯿﻢ؛ ﺑﮕﺬﺭیم ﮔﺎهے ...
Media Removed
. ﭼﻨﺎﻥ ﺯﻧﺪگے ﺭﺍ ﺳﺨﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍیم ﮔﻮیـے ﺳﺎﻝ ﻫﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﯿﻢ ! ﮐﺎﺵ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﺭها ﮐﻨﯿﻢ؛ ﺑﮕﺬﺭیم ﮔﺎهے ﺑـﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ ... ﺩﻝ ﺑﻪ ﺳﺎﺣﻞ ﻧﺒﻨﺪﯾﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻦ ﺑﻪ ﺁﺏ ﺯﺩ ... ﺯﻧﺪگے ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺍﺳﺖ ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮصتـے ﻧﯿﺴﺖ ﺗﺎ عکسـے ﺷﻮیم ﯾﺎﺩﮔﺎﺭی ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﻃﺎﻗﭽﻪﺍی ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﮔﺮﺩﮔﯿﺮی ﻣﺎﻥ ﮐﻨﻨﺪ ! @dr_anoshee ا #yoga #ashtanga ... 🍀
🍀
. 💕ﭼﻨﺎﻥ ﺯﻧﺪگے ﺭﺍ ﺳﺨﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍیم

ﮔﻮیـے ﺳﺎﻝ ﻫﺎ
ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﯿﻢ !
ﮐﺎﺵ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ
ﺭها ﮐﻨﯿﻢ؛ ﺑﮕﺬﺭیم
ﮔﺎهے ﺑـﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ ...
ﺩﻝ ﺑﻪ ﺳﺎﺣﻞ ﻧﺒﻨﺪﯾﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻦ ﺑﻪ ﺁﺏ ﺯﺩ ...
ﺯﻧﺪگے ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺍﺳﺖ
ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮصتـے ﻧﯿﺴﺖ ﺗﺎ عکسـے ﺷﻮیم
ﯾﺎﺩﮔﺎﺭی ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﻃﺎﻗﭽﻪﺍی
ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ
ﮔﺮﺩﮔﯿﺮی ﻣﺎﻥ ﮐﻨﻨﺪ !

@dr_anoshee 🍃🍃🍃 ا #yoga #ashtanga #yogagirl #yogi #yogini #yogaeverydamnday #yogachallange #yogaeverywhere #love #saturday #yogalove #ashtangayoga  #travelawesome #traveling #photooftheday #doyoutravel #travelaround #travelaroundtheworld #goodvibes
#یوگا #سفر #ایران #عشق #هنر #عکاسی #ایرانی #یوگا_سبک_زندگیمون_روتغییر_میده #یوگا_ایران #یوگا_فرق_داره
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f3e1"></span>🏔<span class="emoji emoji2601"></span>️ یه فیلم ده دقیقه‌ای از فروردین ماه و سفر دو روزه‌ام به ماسوله و ماسال، جا مونده بود! دیروز داشتم ...
Media Removed
🏔️ یه فیلم ده دقیقه‌ای از فروردین ماه و سفر دو روزه‌ام به ماسوله و ماسال، جا مونده بود! دیروز داشتم عکس‌ها و فیلم‌هام رو منتقل می‌کردم به لپ‌تاپ و دیدمش. حیفم اومد که حداقل خلاصه‌ای از کل اون لحظاتی که گوشیم به پاوربانک وصل بود و خیلی یهویی تصمیم گرفتم اون تایمی که گوشیم دستمه رو ثبت کنم، باهاتون ... 🏡🏔☁️
یه فیلم ده دقیقه‌ای از فروردین ماه و سفر دو روزه‌ام به ماسوله و ماسال، جا مونده بود! دیروز داشتم عکس‌ها و فیلم‌هام رو منتقل می‌کردم به لپ‌تاپ و دیدمش. حیفم اومد که حداقل خلاصه‌ای از کل اون لحظاتی که گوشیم به پاوربانک وصل بود و خیلی یهویی تصمیم گرفتم اون تایمی که گوشیم دستمه رو ثبت کنم، باهاتون به اشتراک نذارم! امیدوارم یه کم از اون حال و هوای قشنگ و حسّ زندگی، با دیدن این دو سه دقیقه بهتون منتقل بشه... .
.
(با صدا ببینید🤩)

#سفر #مسافرت #تور #طبیعت #طبیعتگردی #انرژی #گردش #گردشگری #ایران #شمال #ایرانگردی #کوله_گردی #بازار #ماسوله #گیلان #ماسوله_گردی #ماسال #مه #بهار #فروردین #عید
Read more
 #اعلام_برنامه با توجه به درخواست های مکرر علاقمندان، برای دومین بار در سال جاری اجرا می شود: 🏞️🌲برنامه ...
Media Removed
#اعلام_برنامه با توجه به درخواست های مکرر علاقمندان، برای دومین بار در سال جاری اجرا می شود: 🏞️🌲برنامه بازدید از آبشار مجن و پیمایش جنگل ابر به روستای شیرین آباد مجری برنامه: گروه ورزشهای کوهستانی بلوط @balootclub.ir سرپرست برنامه: محمد عباسی (09120700543) شروع برنامه :پنجشنبه ... #اعلام_برنامه
با توجه به درخواست های مکرر علاقمندان، برای دومین بار در سال جاری اجرا می شود: 🏞️🌲برنامه بازدید از آبشار مجن و پیمایش جنگل ابر به روستای شیرین آباد

مجری برنامه: گروه ورزشهای کوهستانی بلوط
@balootclub.ir
سرپرست برنامه: محمد عباسی (09120700543)

شروع برنامه :پنجشنبه 24 خرداد ساعت 23
پایان برنامه : شنبه 26 خرداد ساعت 22 🕘حرکت راس ساعت 12 شب پنج شنبه مورخ 24 خرداد ماه 1397 (لطفا ساعت 11 شب در محل مبدا حضور بهم رسانید)

مبدا حرکت: تهران، سه راه تهرانپارس
مقصد: شاهرود، سمنان 🚗وسیله سفر: متناسب با تعداد نفرات شرکت کننده 💵هزینه ی برنامه برای هر یک از همنوردان:
فقط و فقط 270 هزار تومان (بدون هیچ گونه هزینه پنهان) ⚙خدمات گروه:
🚗 تمامی ترنسفر ها و هزینه های ورودی
👬تیم سرپرستی مجرب با بیش از ده ها برنامه موفق اجرا شده (دارای حکم قهرمانی کشوری در رشته کوهنوردی) 🙋‍♂️ گاید (راهنمای) محلی مسلط به تمام منطقه 💊خدمات بهداشتی درمانی کامل توسط امدادگر مجرب همراه تیم 👨‍🏫آموزش های ضمن برنامه شامل تکنیک های پیمایش و گام برداری، جهت یابی، کمپینگ و بقا در جنگل 📸 عکاسی دیجیتال از همنوردان 🎁 هدیه های گروه بلوط برای شما:
🖼️چاپ عکس منتخب شما بر روی تخته شاسی
🎞️ارائه ویدیو کلیپ جذاب مستند پیمایش
📀ارائه کل فایل های عکس اصلی و با کیفیت چاپی هر نفر بر رویDVD 🚶‍♂️ ضمن اینکه تمام مسیر پیمایش ساده ای در سرپایینی ملایم دارد، در تمام طول سفر سرپرست مجرب برنامه مراقب است که به هیچ کدام از همراهان فشار جسمانی و خستگی وارد نشود.
تجهیزات مورد نیاز همنوردان:

پوشاک مناسب فصل:
👕تیشرت تابستانه یا مانتو ورزشی یا نازک نخی
کاپشن پلار یا سوییشرت
کاپشن گورتکس یا بادگیر ضد آب یا پانچو
👖شلوار نازک تابستانه
شلوار پلار یا ساپورت ضخیم پشمی
👟کفش کوهپیمایی سبک (ساقدار) 🔵جوراب نازک دو جفت + جوراب پشمی ضخیم یک جفت
👒کلاه لبه دار آفتابگیر
کلاه گرم کاموایی
🕶عینک آفتابی
دستمال سر و گردن دو عدد
✋🏿دستکش بیس یا دستکش کاموایی سبک
🎒کوله پشتی کوچک 💡هدلایت (چراغ پیشانی) + یک دست باتری اضافه
دمپایی جلوبسته مشبک
لوازم شخصی:
🍴قاشق و چنگال
🥛لیوان
💳کارت شناسایی معتبر
💵پول نقد

لوازم بهداشتی:
💊داروی خاصی اگر مصرف میکنید
🔵دستمال کاغذی، دستمال مرطوب
🌞کرم ضد آفتاب spf بالای 60

لوازمی که اگر همراه داشته باشید سفر بهتری را تجربه میکنید: 📷دوربین عکاسی کوچک
📱موبایل، شارژر، پاوربانک
🎿باتوم کوهنوردی
📝 دفترچه یادداشت و قلم
🏕️🏕️
#طبیعتگردی #طبیعت_گردی #جنگل #جنگل_ابر #ایران_گردی
Read more
; In unesco world heritage site of pasargad with my friend @jeffdaiphoto شاید واستون سوال باشه ...
Media Removed
; In unesco world heritage site of pasargad with my friend @jeffdaiphoto شاید واستون سوال باشه که واسه چی سفر میکنیم و از آسمان شب عکاسی میکنیم. خُب یه بخشش علاقست. علاقه به طبیعت و آسمان شب که ترکیب جفتش تبدیل به عکاسی از آسمان شب شده. یه بخش دیگه هم به تصویر کشیدن آسمانی که سالهاست مردم از دیدنش ... ;
In unesco world heritage site of pasargad with my friend @jeffdaiphoto

شاید واستون سوال باشه که واسه چی سفر میکنیم و از آسمان شب عکاسی میکنیم.
خُب یه بخشش علاقست. علاقه به طبیعت و آسمان شب که ترکیب جفتش تبدیل به عکاسی از آسمان شب شده.
یه بخش دیگه هم به تصویر کشیدن آسمانی که سالهاست مردم از دیدنش محرومند و نشون دادن این زیبایی به دیگر مردم دنیا.
بعضی مواقع هم که آسمان شب مهمان هایی از ورای زمین داره، دنباله دارها یا حتی انفجار ستاره هایی که به نام نواختر ها میشناسیمشون میتونند موضوع ثبت یک عکس از آسمان شب باشند.

یه سری سوژه ها هم هست که به شخصه به عکاسی ازشون علاقه دارم.
مثلا تاریخ و طبیعت ایران.
سفر کردن برای عکاسی از سوژه های تاریخی و ترکیب این سوژه ها با آسمان شب چالش های بیشتری داره چرا که گرفتن مجوز از ارگان های مربوطه خودش پروسه ای طولانیه، مخصوصا اگر سوژه ی شما یکی از آثار تاریخی میراث جهانی یونسکو باشه.
این عکس رو در یک شب مهتابی در کاخ اختصاصی کوروش گرفتم که جزیی از محوطه ی میراث جهانی پاسارگاد در استان فارس است.
در این سفر میزبان جف دای بودم.
واسه خود من قرار گرفتن در محوطه ی کاخ هیجان انگیز بود.
جف که در پوست خودش نمیگنجید از بودن در این فضای دو هزار و پونصد ساله اونم زیر نور مهتابی.
@jeffdaiphoto

fantastic_universe #astronomy #untoldiran #irantravel #nightsky #starlight #mustseeiran #untoldiran #irantravel #iranemoon #twanight #nojum_magazine #Aksiine #whplandscape #seeyouiniran @tourism_iran @natgeoyourshot
Read more
Loading...
عارضم خدمتتون که با توجه به سفر بعدی در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ فروردین و سوالاتی که دوستان در مورد کمپ و فضای ...
Media Removed
عارضم خدمتتون که با توجه به سفر بعدی در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ فروردین و سوالاتی که دوستان در مورد کمپ و فضای مسیر سفر و حال هواش داشتن چند تا عکس از سفرهای قبلیمون رو انتخاب کردیم که هم یادبادی باشه و هم همسفرامون آشنایی بهتری داشته باشن. عکس اول: آبشار لاتون بلندترین آبشار گیلان به ارتفاع ۱۰۵ متر. عکس دوم: ... عارضم خدمتتون که با توجه به سفر بعدی در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ فروردین و سوالاتی که دوستان در مورد کمپ و فضای مسیر سفر و حال هواش داشتن چند تا عکس از سفرهای قبلیمون رو انتخاب کردیم که هم یادبادی باشه و هم همسفرامون آشنایی بهتری داشته باشن.
عکس اول: آبشار لاتون بلندترین آبشار گیلان به ارتفاع ۱۰۵ متر.
عکس دوم: نمایی از بالای آبشار لاتون هستش.
عکس سوم: کمپ ما در خرداد ۹۴ در مسیر آبشار.
عکس چهارم: یه عکس دیگه از کمپ در مرداد ۹۵ و همسفران عزیز.
عکس پنجم: قسمتی از مسیر پیمایش بسمت آبشار لاتون.
عکس ششم: آبشار دو‌قلوی زمرد
عکس هفتم:اقامتگاه بوم گردی تی تی و باغ هفت هکتاری کیوی از همین امروز ۱۷ فروردین ۹۷ که شب دوم رو در اونجا سپری خواهیم کرد.
عکس هشتم: مسیر جنگلی به ساحل گیسوم.
••••••••••••
جزئیات بیشتر سفر رو میتونین در دو پست قبلی مطالعه بفرمایید و یا با شماره ۹۸۳۶ ۴۰۳ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.
•••••••••••
تی تی با تو ، تا خاطرات خوب ‏ #titi_tour #iran #iran_nature #irantravel #ecotourism #camping #wanderes_of_lovely_iran #irantourist #irantraveling #MustSeeIran

#طبیعت #طبیعت_گردی #ایران_گردی #گردشگری #اکوتوریسم #کمپینگ #سفر #تور #تی_تی #طبیعتگردی #ایرانگردی #گردشگری #آبشار_لاتون #گیلان #ساحل_گیسوم #آبشار_زمرد #تالش
Read more
....... نزدیک تهران #ایران #تهران #سفر #هواپیما #عکس_هوایی #عکاسان_ایران #موبایلگرافی #نان ...
Media Removed
....... نزدیک تهران #ایران #تهران #سفر #هواپیما #عکس_هوایی #عکاسان_ایران #موبایلگرافی #نان #نان‌آور #کانون_عکاسان_ایران #عکاسخانه #جامعه #عکاسی #انجمن_عکاسان_ایران #عکس #iran #tehran #ig_kerman #rangkhand #play #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #teravel #amaturism_photographers ... .......
نزدیک تهران

#ایران #تهران #سفر #هواپیما #عکس_هوایی #عکاسان_ایران #موبایلگرافی #نان #نان‌آور #کانون_عکاسان_ایران #عکاسخانه #جامعه #عکاسی📷 #انجمن_عکاسان_ایران #عکس
#iran #tehran #ig_kerman #rangkhand #play #Iran_aks_mobile #akas_khoone #photo #teravel #amaturism_photographers moobilegraphy_ir #m0bilegraphy #mobailegeraphy.ir
Read more
. بعد از دو سال کار کردن همراه با خدمت سربازی میتونم بگم هفته قبل تونستم یکمی آرامشُ حس کنم و از تهران ...
Media Removed
. بعد از دو سال کار کردن همراه با خدمت سربازی میتونم بگم هفته قبل تونستم یکمی آرامشُ حس کنم و از تهران و ترافیک و بی اعصابی مردم دور باشم. یکم نفس بکشم با هوای تمیز، به صدای باد گوش بدم و با نور ماه کنار آتیش لذت ببرم. . حتما تو تابستون سفر برین، وقتی برای سفر رفتن برنامه ریزی کنین تابستون فصل زیاد بدی ... .
بعد از دو سال کار کردن همراه با خدمت سربازی میتونم بگم هفته قبل تونستم یکمی آرامشُ حس کنم و از تهران و ترافیک و بی اعصابی مردم دور باشم. یکم نفس بکشم با هوای تمیز، به صدای باد گوش بدم و با نور ماه کنار آتیش لذت ببرم.
.
حتما تو تابستون سفر برین، وقتی برای سفر رفتن برنامه ریزی کنین تابستون فصل زیاد بدی نیست، جوری که مثل این عکس جاهایی ممکنه کاپشن بپوشین.
.
پ ن: باید بگم شفقی که تو این عکس میبینید برای این عکس نیست، چون تو ایران شقفی بوجود نمیاد که بشه با این شدت نور عکاسی کرد و این عکس هم نوردهی بلند مدته و تایم عکاسی ۴۵ ثانیه ست.
.
شبتون زیبا
Read more
شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد، ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد .. . #گردشگری #سفر #ایران ...
Media Removed
شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد، ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد .. . #گردشگری #سفر #ایران #طبیعت #طبیعت_ایران #اکوتوریسم #توریسم #توریست #گردشگری_ایران #عکس #بلاگ #عکاسی #عکاس #تهران #شب #photooftheday #amazing #follow4follow #like4like #picoftheday #food #instadaily #instafollow ... شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد،
ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد ..
.
#گردشگری #سفر #ایران #طبیعت #طبیعت_ایران #اکوتوریسم #توریسم #توریست #گردشگری_ایران #عکس #بلاگ #عکاسی #عکاس #تهران #شب #photooftheday #amazing #follow4follow #like4like #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #instagood #bestoftheday #instacool #follow #travel
Read more
Take only memories, leave only footprints... همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که دراز است ره مقصد و ...
Media Removed
Take only memories, leave only footprints... همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که دراز است ره مقصد و من نوسفرم #حافظ . #photooftheday #amazing #follow4follow #like4like #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #instagood #bestoftheday #instacool #follow #travel #traveling ... Take only memories, leave only footprints...
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم #حافظ .
#photooftheday #amazing #follow4follow #like4like #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #instagood #bestoftheday #instacool #follow #travel #traveling #igtravel

#گردشگری #سفر #ایران #طبیعت #طبیعت_ایران #اکوتوریسم #توریسم #توریست #گردشگری_ایران #عکس #بلاگ #عکاسی #عکاس
Read more
 #withgalaxy #gilan #iran #shotonnote8 این‌ عکس‌ها بمونه اینجا برای اینکه شب طولانی‌ترین ماه‌گرفتگی ...
Media Removed
#withgalaxy #gilan #iran #shotonnote8 این‌ عکس‌ها بمونه اینجا برای اینکه شب طولانی‌ترین ماه‌گرفتگی قرن بدون داشتن عکسی از ماه‌گرفتگی یادم بمونه. شبی که با دوستای قدیمی و جدیدم به قله‌ی دُرفک رسیدیم و از بالا ابرها رو دیدیم و رو به آسمون کنار آتیش دراز کشیدیم و ماه‌ که به شکل عجیبی حیرت برانگیز ... #withgalaxy #gilan #iran #shotonnote8
این‌ عکس‌ها بمونه اینجا برای اینکه شب طولانی‌ترین ماه‌گرفتگی قرن بدون داشتن عکسی از ماه‌گرفتگی یادم بمونه.
شبی که با دوستای قدیمی و جدیدم به قله‌ی دُرفک رسیدیم و از بالا ابرها رو دیدیم و رو به آسمون کنار آتیش دراز کشیدیم و ماه‌ که به شکل عجیبی حیرت برانگیز شده بود رو دیدیم.
شبی که کنار آتیش دور دیگ پر از آبگوشت روی هیزم‌ها نشستیم و تو سرمای ارتفاعات گیلان، هر پتو چندنفرمون رو گرم میکرد و موقع خواب از پنجره کوچیک کنار ماه روشن تا موقع خواب آسمونمون رو سرمه‌ای کرده بود.
هربار که گروهی و دوستانه تو ایران سفر میکنم ،چه سفر هیچ‌هایکی که تا کردستان و ایلام داشتیم، یا سفر گروهی به کویر، سفر اتوبوسی دو نفره به خراسان، شهرگردی تو شیراز و اصفهان و یزد، و چه کشف جاهای جدید شمال یا بازارگردی‌های آذربایجان، چادر زدن تو جنوب و کنار خلیج فارس و یا طبیعت گردی لرستان، یادم میفته که چرا و بخاطر چه کسایی و با چه خاطراتی این منطقه از دنیا برام دوست داشتنی‌ترینه...
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** روستای ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** روستای خورهه محلات عکس از @khorheh_village ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
روستای خورهه محلات
عکس از
@khorheh_village
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
ساختمان ایران ایر در میانه خیابان شانزه لیزه از روزگار پر شکوه هما ی ایرانیان درد و دل های بسیار دارد ...
Media Removed
ساختمان ایران ایر در میانه خیابان شانزه لیزه از روزگار پر شکوه هما ی ایرانیان درد و دل های بسیار دارد برای بازگویی؛ آمارها را کاری ندارم اما به شخصه لوگویی زیباتر از ایران ایر ندیده ام؛ به راستی چند نفر در روز از این خیابان عبور میکنند و چند نفرشان با این ایرلاین تمایل به سفر دارند؟ بگذریم که زمان در ... ساختمان ایران ایر در میانه خیابان شانزه لیزه از روزگار پر شکوه هما ی ایرانیان درد و دل های بسیار دارد برای بازگویی؛ آمارها را کاری ندارم اما به شخصه لوگویی زیباتر از ایران ایر ندیده ام؛ به راستی چند نفر در روز از این خیابان عبور میکنند و چند نفرشان با این ایرلاین تمایل به سفر دارند؟ بگذریم که زمان در حال گذر است و باید یکبار هم شده از شانزه لیزه عبور کرد. ابتدای پاییز است و غوغای درختان کهنسال و رسیدن به دو عمارت بزرگ " گراند پله " و " پتیت پله " فقط میتوانیم از بیرون عکس بگیریم چون هم نمایشگاه بود و هم دیر هنگام . در انتها غروب روی "پل الکساندر" رودخانه سن با نمای برج ایفل که صبح گشتمان را از آنجا شروع کردیم. بازار عکس های عروس و داماد داغ است روی این پل و غروب. #سفرنامه_شرقی_غمگین #امردادتور #اروپاگردی #سفر #شنگن #paris #پاریس #آرندگشت_امرداد #تور_اروپا #بکپکر #سفرنامه #سفرنامه_امرداد #شانزه_لیزه #ایران_ایر #گردشگری
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت زیبای درود . عکس از @ahmad.mostafapour ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
طبیعت زیبای درود .
عکس از
@ahmad.mostafapour
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** نشا ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** نشا شالی عکس از @eril_h ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ: #pictureshop استفاده ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
نشا شالی

عکس از
@eril_h
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت پاییزی گیلان, رودبار عکس از @amirhossein.mianji ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
طبیعت پاییزی گیلان, رودبار
عکس از
@amirhossein.mianji
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت پاییزی گیلان عکس از @m.esfandiar23 ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
طبیعت پاییزی گیلان
عکس از
@m.esfandiar23
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** گنبد ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** گنبد سلطانیه در شب عکس از @seyd.mohammadreza.seydi ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
گنبد سلطانیه در شب
عکس از
@seyd.mohammadreza.seydi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت زیبای درود . عکس از @ahmad.mostafapour ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
طبیعت زیبای درود .
عکس از
@ahmad.mostafapour
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** آسمان ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** آسمان زیبای ماسال گیلام عکس از @n.nikfallah ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
آسمان زیبای ماسال گیلام
عکس از

@n.nikfallah
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت پاییزی املش طالش عکس از @morteza_nezhadabbasi ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
طبیعت پاییزی املش طالش
عکس از

@morteza_nezhadabbasi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ورزنه ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ورزنه اصفهان عکس از @moloud_kazemi91 ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
ورزنه اصفهان
عکس از

@moloud_kazemi91
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** آرامگاه ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** آرامگاه شیخ صفی‌الدین اردبیلی عکس از @itblog ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
آرامگاه شیخ صفی‌الدین اردبیلی
عکس از
@itblog
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
اگه میخاید سفری متفاوت رو تجربه کنید حتما به سواحل مکران سری بزنید. مجموعه ای از زیبایی ها و حس های خوب ...
Media Removed
اگه میخاید سفری متفاوت رو تجربه کنید حتما به سواحل مکران سری بزنید. مجموعه ای از زیبایی ها و حس های خوب و مردمانی متفاوت یه جا جمع شده و بدون هیچ هزینه ای در اختیارتون قرار میگیره. اینجا هنوز همه چی بکر و طبیعی هست. سفر هفت روزه ما سخت شروع شد و سخت تر پایان یافت. سختی شروعش مسافت طولانی بود که با قطار و ... اگه میخاید سفری متفاوت رو تجربه کنید حتما به سواحل مکران سری بزنید. مجموعه ای از زیبایی ها و حس های خوب و مردمانی متفاوت یه جا جمع شده و بدون هیچ هزینه ای در اختیارتون قرار میگیره. اینجا هنوز همه چی بکر و طبیعی هست.
سفر هفت روزه ما سخت شروع شد و سخت تر پایان یافت. سختی شروعش مسافت طولانی بود که با قطار و اتوبوس داشتیم و سختی پایانش این بود که نمیتونستیم بیشتر بمونیم. به چابهار که رسیدیم به سمت گواتر حرکت کردیم. هیچهایک رو از همون لحظه اول شروع کردیم. کلا #هیچهایک جنوب ایران خیلی راحته و بیشتر میچسبه. اما اینجا علاوه بر آسونی تفاوتهایی هم داره. اینکه #بلوچ ها شرمنده ات میکنن. میشن همسفرت. باهات همراه میشن و هر آنچه در توانشون هست رو در اختیارت میذارن. بدون چشم داشت و با خنده ای که روی لبان همشون هست.
ما روز اول رو با دیدن دریاچه صورتی یا #تالاب_لیپار (عکس دوم)، بریس (عکس اول)، کوههای مینیاتوری شروع کردیم و توی #گواتر در یه جایی به نام "میامی" کمپ کردیم و صبح زود به دیدن دلفین ها، جنکانی سونط (هفت دختر) و تمر (جنگل حرا) رفتیم. تو جنگل حرا یه میدون امام و درخت جنتی و منطقه تهرانی ها هست که هر کدوم داستانی داره که خودتون بپرسید ازشون جالبه😅 توی گواتر دوست خوبمون "باگادو" برای هر کدوممون یه اسم بلوچی انتخاب کرد که من شدم "بالاچ". گواتر آخرین نقطه ایران در جنوب شرقی ایرانه. ضمنا اولین تجاوز زندگیم رو هم اینجا تجربه کردم و اون هم تجاوز به آبهای پاکستان بود 😂 نتیجه اینکه سفر خارجه هم رفتیم ما.
به کوههای مریخی که برسید سیدمحمد با چای آتیشی ازتون پذیرایی میکنه و دوست دیگه مون که اسمش رو یادم نمیاد با ساز دست ساز خودش آهنگ بلوچی میزنه و چند نفر شتر هم اونجاست که میتونید باهاشون قدمی بزنید و از ارتفاع بالاتر کوهها رو ببینید😅 به دریاچه صورتی هم که برید یه شتر خوشگل هست که برا آقا دُرمحمد هست و میتونید لذت حلال ببرید از سواریش. گرچه ما فقط نگاش کردیم و دلمون نیومد سوار شیم 😎
طلوع و غروب هم که اصن گفتن نداره و یه پست جداگانه میطلبه.
.
#بلوچستان_را_باید_دید
.
@snapptrip —---— —------—
#سفر #بلوچستان #چابهار #ساحل #دریا #روبراه_شو
#axiran #unknowniran #mustseeiran #natgeo #natgeoit #chabahar #hamgardi #snapptrip
Read more
. سپهر که از هم‌کلاسی‌های سابق نگار بود، شدیدا به او کراش داشت و تصور می‌کرد نگار هم از او خوشش می‌آید. ...
Media Removed
. سپهر که از هم‌کلاسی‌های سابق نگار بود، شدیدا به او کراش داشت و تصور می‌کرد نگار هم از او خوشش می‌آید. اما در اوج عشقولیتش ناگهان خبردار شد که نگار به کانادا مهاجرت کرده و قرار است با یک جوان غیرایرانی ازدواج کند. غمگین روی تخت لم داده و اینستاگرامش را بیخودی رفرش می‌کرد، که با پستِ جدیدِ نگار روبرو ... .
سپهر که از هم‌کلاسی‌های سابق نگار بود، شدیدا به او کراش داشت و تصور می‌کرد نگار هم از او خوشش می‌آید. اما در اوج عشقولیتش ناگهان خبردار شد که نگار به کانادا مهاجرت کرده و قرار است با یک جوان غیرایرانی ازدواج کند. غمگین روی تخت لم داده و اینستاگرامش را بیخودی رفرش می‌کرد، که با پستِ جدیدِ نگار روبرو شد. نگار که پنجمین روزی بود که وارد تورنتو شده‌بود، عکسی از نخست‌وزیر کانادا گذاشته بود و به انگلیسی نوشته بود: «چقدر نخست‌وزیر خوبی داریم، امروز توی ورزشگاه دیدمش. برای تماشای فینال مسابقات هاکی اومده بود، حتما می‌دونید که ما در رشته‌ی هاکی روی یخ خیلی شاخ هستیم! نخست‌وزیر...»
.
سپهر با عصبانیت کامنتی برای نگار نوشت: «تو که همه فالوئرات ایرانی هستن، چرا کپشن عکست رو به انگلیسی می‌نویسی؟ ما می‌دونیم خیلی خارجی هستی، بسه دیگه!» .
نگار کامنت سپهر را پاک کرد و به روی خودش نیاورد. اما سپهر دوباره نوشت: «البته ببخشید که گفتم ایرانی و توضیحی ندادم. چون فکر کنم الان ایران رو با عراق اشتباه می‌گیری... ایران یه کشوره در خاورمیانه که شرقِ عراق قرار داره! تهران پایتخت ایرانه و شهر پرجمعیتیه!» .
نگار سپهر را بلاک کرد. اما سپهر که پشتکار زیادی داشت، اکانت جدیدی ساخت و دوباره به پیج نگار آمد و کامنت نوشت: «ما ایرانی‌ها حتی اگه همین دیروز به انگلستان اومده باشیم، پول بستنی‌هایی که سه سالگی از سر کوچه خریده‌ایم رو هم به پوند حساب می‌کنیم و تمام استاتوس‌ها و کامنت‌ها را انگلیسی جواب می‌دهیم و در بیوگرافی اینستاگرام می‌نویسیم:  I am from Landan با دو تا a!
.
نگار پیج جدید سپهر را هم بلاک کرد. اما سپهر پیج فِیک جدیدی ساخت و دوباره برای نگار کامنت نوشت: «ما اساسا چیزی برامون ارزشمنده که حداقل یک‌جاش غیرایرانی باشه. اجناسِ خارجی دوست داریم. عاشقِ سفرِ به خارج هستیم چون بعد از سفر رفتن می‌تونیم ادعای پختگی کنیم. یعنی مورد داشتیم یارو یک بار از تهران به آلمان که می‌رفته، وسط راه توی سه کشور به توالت بین راهی رفته و با هر کدوم عکس یادگاری انداخته، الان مدعی هست که دور دنیا را دیده و خام بُده پخته شده!» .
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** مرد ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** مرد کشاورز عکس از @mohsen__biazar ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ: #pictureshop استفاده ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
مرد کشاورز
عکس از
@mohsen__biazar
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** آرامش ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** آرامش شب در ایوان خانه روستایی کاملا صدای جیرجیرکها رو دارم می‌شنوم . بخش فیروزه خراسان عکس از @hamed.kahroodi ********************************** شما ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
آرامش شب در ایوان خانه روستایی
کاملا صدای جیرجیرکها رو دارم می‌شنوم
.
بخش فیروزه خراسان
عکس از
@hamed.kahroodi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** تالاب ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** تالاب انزلی عکس از @peimantabrizi ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
تالاب انزلی

عکس از
@peimantabrizi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ماسال ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ماسال گیلان عکس از @sona_moayedzadeh ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
ماسال گیلان
عکس از
@sona_moayedzadeh
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** روستای ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** روستای فیلبند و هجوم اقیانوس ایر عکس از @m.talaee1986 ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
روستای فیلبند و هجوم اقیانوس ایر
عکس از
@m.talaee1986
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #صیغه_مشهد میگه : شنیدی #عرب ها و #عراقی ها میان #مشهد ، میرن توی هتل ها ، البوم عکس میبینن و انتخاب ...
Media Removed
#صیغه_مشهد میگه : شنیدی #عرب ها و #عراقی ها میان #مشهد ، میرن توی هتل ها ، البوم عکس میبینن و انتخاب میکنند و دختر صیغه میکنند میگم اره شنیدم میگه پس خیلی بی غیرتی که شنیدی و ساکتی میگم شنیدی همین حرفهارو توی #عراق هم میزنند و به اونها هم میگن چه نشستید که دخترهای عراقی توی نجف و کربلا صیغه ایرانی ... #صیغه_مشهد

میگه : شنیدی #عرب ها و #عراقی ها میان #مشهد ، میرن توی هتل ها ، البوم عکس میبینن و انتخاب میکنند و دختر صیغه میکنند
میگم اره شنیدم
میگه پس خیلی بی غیرتی که شنیدی و ساکتی
میگم شنیدی همین حرفهارو توی #عراق هم میزنند و به اونها هم میگن چه نشستید که دخترهای عراقی توی نجف و کربلا صیغه ایرانی ها میشن برا یک شب رابطه
میگه نه نشنیدم ، همش شایعست
میگم پس خیلی احمقی که اینور هر چیزی بگن باور میکنی ولی اونور اگر چیزی بگن میگی #شایعه
میگه اخه ما که ندیدیم
میگم مگه البوم عکس دختر ایرانی توی هتل های مشهد رو دیدی ؟
میگه نه اونم ندیدم ولی همه دارن میگن
میگم همه مثل تو یک چیزی شنیدن دو تا هم میگذارن روش میگن
یک سری از مشهد و علمای مشهد کینه به دل دارن ، یکی سری فراتر از این حرفها چشم دیدن اینهمه سفر توریستی به مشهدالرضا رو ندارند ، یکی سری فراتر از این صحبتها طاقت وحدت شیعیان ایران و عراق رو ندارند ، یک جماعتی هم جدا از تمام اینها صبح تا شب ، شب تا صبح انرژی و هزینه و فکر بکار میگیرند برای تفرقه افکنی و نارضایتی تراشی
میگه اخه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
میگم مامان تو هم اره
میگه خجالت بکش با چه مدرکی میگی
میگم با مدرک تا نباشد چیزکی
میگه این مدرک به درد عمت میخوره
میگم دیدی حرف مفت زدن کنتور نمیندازه
اصلا گیریم چیزکی هم بوده
یک مورد دو مورد ده مورد
برید بگردید ببینید کدوم بی ناموس چنین کاری کرده ، یقه اش رو بگیرید به ما هم نشون بدید ما هم تف و نفرینش کنیم
ولی اگر چیزی پیدا نکردید چی
میگه فلان مسئول خودش گفته
میگم فلان مسئول که تکذیب کرد و گفت فقط گفتم ما نظارتی بر سوئیتهای شخصی که اجاره داده میشند نداریم
گفت پس حتما یک چیزی بوده
میگم پس بازم مامان تو هم اره ؟
میگه تو نمیفهمی نباید به مادر من توهین کنی
میگم بخدا میفهمم ، این تویی که نمیفهمی داری به غیرت مردای یک شهر و ناموس و غیرت زنان و مردان یک کشور اهانت میکنی
طرف از عراق پا شه بیاد مشهد برا صیغه ؟
عراق دختر نداره ؟ ارمنستان و ترکیه نداره ؟
زبانم لال اینهمه شهر مرزی ایران نزدیک عراق ، چرا مشهد ؟
اکثریت قاطع مسافران عرب مشهد با خانواده هستند
طرف با خانواده بیاد برای صیغه ؟
بفهمیم چی میگیم
به اسم مخالفت با #جمهوری_اسلامی یا ادعای غیرت هر حرفی رو نشر ندیم
اگر هم روزی این قضیه ثابت شد اون زمان بزنید پدر طرف رو در بیارید
مادر باعث و بانیشان را هم

پ ن
چند وقت دیگه #اربعین
یکی دیگه از برکات خودش رو نشون میده
شستن تمام فتنه های این چند ماه گذشته
یکی دیگه از برکات این روز بزرگ خواهد بود
#ان_شاالله
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** مادر ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** مادر بزرگ عکس از @erfane__ ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ: #pictureshop استفاده ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
مادر بزرگ
عکس از

@erfane__
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
جت لگ یک عکس‌العمل طبیعی به تغییر سریع مناطق زمانی مختلف است. این پدیده بیشتر مسافرین را تحت تاثیر ...
Media Removed
جت لگ یک عکس‌العمل طبیعی به تغییر سریع مناطق زمانی مختلف است. این پدیده بیشتر مسافرین را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مخصوصا افرادی که به‌طور منظم سفر می‌کنند مثل خلبان‌ها یا خدمه‌ی پرواز. از عوارض جت لگ می‌توان به برهم خوردن نظم بدن، بدخلقی، بیخوابی، خستگی، خشکی چشم، سردرد، اختلال روده و بی‌قراری ... جت لگ یک عکس‌العمل طبیعی به تغییر سریع مناطق زمانی مختلف است. این پدیده بیشتر مسافرین را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مخصوصا افرادی که به‌طور منظم سفر می‌کنند مثل خلبان‌ها یا خدمه‌ی پرواز. از عوارض جت لگ می‌توان به برهم خوردن نظم بدن، بدخلقی، بیخوابی، خستگی، خشکی چشم، سردرد، اختلال روده و بی‌قراری عمومی اشاره کرد.

مشکلات سفر‌های طولانی نیز با ضعیف کردن شما، بر سختی جت لگ اضافه می‌کنند. مشکلاتی مثل کم‌آبی بدن، غذاهای ناآشنا، جای تنگ، هوای تصفیه شده، کمبود خواب، لباس‌های ناراحت، صداهای اضافی آرام اما مداوم و عوض کردن پروازهای ارتباطی که باعث برهم خوردن خواب می‌شوند، همگی به بدبختی جت لگ اضافه کرده و حتی اگر جت لگ واقعی و طولانی نداشته باشیم، احساس آن را خواهیم داشت.

برای مثال پرواز از ایران به ماداگاسکار جت لگ خاصی ایجاد نمی‌کند، چرا‌که هر دو مقصد تقریبا در یک منطقه‌ی زمانی قرار دارند (تهران +۳:۳۰ و ماداگاسکار +۳)، اما تاثیر یک پرواز طولانی باعث ایجاد احساس جت لگ می‌شود. در این مورد شما فقط خسته‌ هستید و یک استراحت خوب و البته کمی نرمش می‌تواند همه‌ چیز را درست کند.

در یک پرواز طولانی مخصوصا اگر بخشی از آن شب باشد، ممکن است ساعت‌های زیادی از وقت خواب خود را از دست دهید که باعث می‌شود ضعیف بشوید، حتی اگر تغییر ساعتی در کار نباشد. اگر طبق یک ساعت منظم زندگی می‌کنید (برای مثال هر روز صبح ساعت ۷.۳۰ بیدار شده، ساعت ۱۰ شب به رختخواب می‌روید) مراقب باشید، چراکه جت لگ افرادی را که ساعت فیزیولوژیک بدن دقیقی دارند، بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد! اگر بچه دارید، با خود اسباب‌بازی و کتاب کودکانه ببرید تا اگر اثر جت لگ روی شما و کوچولوها متفاوت بود، بتوانند خودشان را سرگرم کنند.

یک قانون نانوشته نسبت ۱ به ۱ است. یعنی برای هر ساعت تفاوت منطقه‌ی زمانی یک روز برای بازیابی و استراحت به خود وقت دهید. برخی از افراد در می‌یابند که برای آن‌ها تجدید قوا پس از جت لگ در سفر به سمت شرق راحت‌تر از سفر به سمت غرب است (و البته برعکس). پیش از رفتن
پیش از پرواز با بدن خود خوب رفتار کنید؛ ورزش‌ کنید، آب کافی بنوشید و خوب بخوابید.

برخی از مسافرین دوست دارند پیش از رفتن به فرودگاه به تمرین ورزشی بپردازند. این موضوع باعث می‌شود در طول پرواز راحت‌تر بخوابید. در فرودگاه از مسیر‌های ریلی و پله‌برقی دوری کنید. به جای آن مسافت‌های لازم بخش‌های مختلف را از راه‌پله و پیاده طی نمایید.

از لباسهای راحت و گشاد استفاده کنید، کفش چرمی و پاشنه بلند اصلا نپوشید چون پاها در طول پرواز ورم می کنند.
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ییلاق ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ییلاق جواهردشت عکس از @m.esfandiar23 ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
ییلاق جواهردشت
عکس از

@m.esfandiar23
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** طبیعت زیبای جاده اسالم به خلخال عکس از @rasoolmojahedi ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
طبیعت زیبای جاده اسالم به خلخال
عکس از
@rasoolmojahedi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
سلام صبح دوستان عزیز بخیر و خوشی امیدوارم نیایش های شبانه همه قبول حق واقع شده باشه و عرض تسلیت این روز ...
Media Removed
سلام صبح دوستان عزیز بخیر و خوشی امیدوارم نیایش های شبانه همه قبول حق واقع شده باشه و عرض تسلیت این روز عزیز شهادت حضرت علی (ع) حرم امام رئوف_شهر_زیبای_من_مشهد #عکس #عکس_موبایلی #موبایل_گرافی #موبیلم_گرافی #عکس_های_من #عکاسی_با_موبایل #عکاسان_جوان #عکاسی_تاریخی #موب_گرافی #موبایلگرافی #موبایلوگرافی #ایران_عکس_موبایل #باغ_کتاب_من #ایران_زیباست_و_دیدنی #ایران_زیباست_کافیست_اهل_سفر_باشید #photo #phonograph #photographer #photography #phoneography #phone_graphy #phone #moobilegraphy_ir #mobilephotography #mashhadlover @davood_mobile_taken ... سلام صبح دوستان عزیز بخیر و خوشی امیدوارم نیایش های شبانه همه قبول حق واقع شده باشه و عرض تسلیت این روز عزیز شهادت حضرت علی (ع) 😢😞😔🙏🌷
حرم امام رئوف_شهر_زیبای_من_مشهد

#عکس #عکس_موبایلی #موبایل_گرافی #موبیلم_گرافی #عکس_های_من #عکاسی_با_موبایل #عکاسان_جوان #عکاسی_تاریخی #موب_گرافی #موبایلگرافی #موبایلوگرافی #ایران_عکس_موبایل #باغ_کتاب_من #ایران_زیباست_و_دیدنی #ایران_زیباست_کافیست_اهل_سفر_باشید
#photo #phonograph #photographer #photography #phoneography #phone_graphy #phone #moobilegraphy_ir #mobilephotography #mashhadlover
@davood_mobile_taken
Photo📱:
Sony Xperia c5
تابستان96
Read more
. اول باید از کسایی که دستشون تنگه و این عکس و میبینن ، یا گرفتارن ، تو سفرن و امکانش و ندارن ، دور از کانون ...
Media Removed
. اول باید از کسایی که دستشون تنگه و این عکس و میبینن ، یا گرفتارن ، تو سفرن و امکانش و ندارن ، دور از کانون گرم خانواده هستند ، عذرخواهی کنم و بگم حقیقتن از گذاشتن عکس خوراک و خوردنی های خوش رنگ و لعاب خیلی بدم میاد و عذاب میکشم. این یکی رو فقط برای سنت شب چله و اهمیت خانواده گذاشتم و بگم که از خیلی قبل براش ... .
اول باید از کسایی که دستشون تنگه و این عکس و میبینن ، یا گرفتارن ، تو سفرن و امکانش و ندارن ، دور از کانون گرم خانواده هستند ، عذرخواهی کنم و بگم حقیقتن از گذاشتن عکس خوراک و خوردنی های خوش رنگ و لعاب خیلی بدم میاد و عذاب میکشم.
این یکی رو فقط برای سنت شب چله و اهمیت خانواده گذاشتم و بگم که از خیلی قبل براش برنامه ریزی مالی کرده ام و قصد فخرفروشی یا هر چیز منفی دیگه ای ندارم.
چلتون خوش و حال دلتون گرم
.
#بيتانوشت
#شب_چله #شب_یلدا #ایران #ایرانگردی #آیین_باستانی #پاییز #زمستان #ایران_زیبا #شیراز #سفر #سفرنامه #دیزاین #دکوراسیون #بلاگر
#instagram #travel #photographer #photograph #photography #amateurphotography #travel #traveller #iran #shiraz #iraniannight
پ.ن جای داداشام و پدی و مگی خالی
Read more
‎ ساحل خِنِزیر در جزیره هنگام: هنگام از جزاير ایران در خلیج فارس است که با آبادی‌های کوچک با وسعت حدود ...
Media Removed
‎ ساحل خِنِزیر در جزیره هنگام: هنگام از جزاير ایران در خلیج فارس است که با آبادی‌های کوچک با وسعت حدود ۵۰ کیلومتر مربع در جنوب جزیرهٔ قشم واقع شده و دارای معادن نمک و خاک و سرب است. جزیره هنگام در دو کیلومتری جنوب شرقی جزیره قشم بوده و نُه کیلومتر طول و شش کیلومتر عرض دارد. ‎
عكس از صفحه: @arashmad ‎اطلاعات ... ‎ ساحل خِنِزیر در جزیره هنگام: هنگام از جزاير ایران در خلیج فارس است که با آبادی‌های کوچک با وسعت حدود ۵۰ کیلومتر مربع در جنوب جزیرهٔ قشم واقع شده و دارای معادن نمک و خاک و سرب است. جزیره هنگام در دو کیلومتری جنوب شرقی جزیره قشم بوده و نُه کیلومتر طول و شش کیلومتر عرض دارد. ‎
عكس از صفحه: @arashmad ‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید. ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #ایران #جنوب #هنگام #هرمز #ساحل #دریا #طبیعت #طبیعتگردی #سفر
‎ #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat
#tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #Hengam_Island
#persian_gulf #beach
Read more
... عید بیاید رَود عیدِ تو ماند ابد <span class="emoji emoji1f464"></span> مولانا ... عید سعید غدیر خم مبارک<span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span> ‌‌... عمارت زیبای ...
Media Removed
... عید بیاید رَود عیدِ تو ماند ابد مولانا ... عید سعید غدیر خم مبارک ‌‌... عمارت زیبای شاپوری شیراز #همگردی #فارس #شیراز #عمارت_شاپوری #سفر #مسافرت #ایران‌ #ایرانگرد #توریست #توریسم #شیرازگردی #ایرانگردی #instalike #instatravel #instagood ... ‏Photo by @saeed.shz72 ‏Judge ... ...
عید بیاید رَود
عیدِ تو ماند ابد
👤 مولانا
...
عید سعید غدیر خم مبارک🌷🌷🌷
‌‌...
عمارت زیبای شاپوری شیراز
#همگردی #فارس #شیراز #عمارت_شاپوری #سفر #مسافرت #ایران‌ #ایرانگرد #توریست #توریسم #شیرازگردی #ایرانگردی #instalike #instatravel #instagood ...
‏Photo by @saeed.shz72
‏Judge @_elham_ju

مارا از طريق هشتگ #hamgardi دنبال كنيد

خوشحال میشیم نظرتون رو درباره عکس یا متن باما درمیان بگذارید 🙏☺️

📍 اگه از تصویر لذت میبرید و عاشق این زیبایی هستید با دعوت دوستانتون اونها رو در این لذت و زیبایی شریک کنید 🙏
ممنون از این که ؛
- ✈ دوستای واقعی تو تگ میکنی
- ❤ لایک 💛 کامنت 💙 فالو میکنی
- 👉 سفر ها و ماجراهای مارو دنبال میکنی
Read more
دختر خاک، از مجموعه دختر طبیعت #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood ...
Media Removed
دختر خاک، از مجموعه دختر طبیعت #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ دختر خاک، از مجموعه دختر طبیعت
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
دختر ساحل، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood ...
Media Removed
دختر ساحل، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ دختر ساحل، از مجموعه دختر طبیعت...
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
بنابر تذكرات مخاطبان عزيز، توضيحات اين تصوير اصلاح شده و بدين ترتيب اصلاح و تقديم مي شود: قلعه بهستان یا کهن ...
Media Removed
بنابر تذكرات مخاطبان عزيز، توضيحات اين تصوير اصلاح شده و بدين ترتيب اصلاح و تقديم مي شود: قلعه بهستان یا کهن دژ در شهرستان ماه‌نشان در استان زنجان و در نزدیکی روستای بهستان و در کنار رود قزل اوزن جای گرفته‌است. دیرینگی این دژ به دوره مادها بازمی‌گردد. اطلاعات بیشتر در : ‏www.bezanimbiroon.ir . ... بنابر تذكرات مخاطبان عزيز، توضيحات اين تصوير اصلاح شده و بدين ترتيب اصلاح و تقديم مي شود: قلعه بهستان یا کهن دژ در شهرستان ماه‌نشان در استان زنجان و در نزدیکی روستای بهستان و در کنار رود قزل اوزن جای گرفته‌است. دیرینگی این دژ به دوره مادها بازمی‌گردد.
اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران #دودكش_جن #زنجان
‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #zanjan #irangardi
Read more
دریاچه ارواح - مازندران The nature of Mazandaran province - Iran اطلاعات بیشتر در : www.bezanimbiroon.ir . ...
Media Removed
دریاچه ارواح - مازندران The nature of Mazandaran province - Iran اطلاعات بیشتر در : www.bezanimbiroon.ir . . بزنیم بیرون: @bezanimbiroon طبیعت ایران : @tabiatgardi جاذبه های تاریخی ایران: @tarikhgardi ناشناخته های ایران: @unknowniran . برای انتشار تصاویر خود در این ... دریاچه ارواح - مازندران
The nature of Mazandaran province - Iran
اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi
Read more
Latun Waterfall is a freefalling waterfall located in the eastern Alborz mountain range and in ...
Media Removed
Latun Waterfall is a freefalling waterfall located in the eastern Alborz mountain range and in Lavandavil, Astara County, within Gilan Province of far northwestern Iran. آبشار لاتون در استان گیلان، ۱۵ کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل روستای کوته کومه جای گرفته‌است. ارتفاع ... Latun Waterfall is a freefalling waterfall located in the eastern Alborz mountain range and in Lavandavil, Astara County, within Gilan Province of far northwestern Iran.

آبشار لاتون در استان گیلان، ۱۵ کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل روستای کوته کومه جای گرفته‌است. ارتفاع تقریبی آبشار لاتون ۱۰۵ متر است که به لحاظ بلندی، مرتفع‌ترین آبشار گیلان و ایران به حساب می‌آید

اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

 #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران #آبشار_لاتون #گيلان #گيلانگردي
‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #Latun_Waterfall #gilan
Read more
آبشار لاتون در استان گیلان، ۱۵ کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل روستای کوته کومه جای گرفته‌است. ...
Media Removed
آبشار لاتون در استان گیلان، ۱۵ کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل روستای کوته کومه جای گرفته‌است. ارتفاع تقریبی آبشار لاتون ۱۰۵ متر است که به لحاظ بلندی، مرتفع‌ترین آبشار گیلان و ایران به حساب می‌آید اطلاعات بیشتر در : ‏www.bezanimbiroon.ir . . بزنیم بیرون: ‏@bezanimbiroon طبیعت ... آبشار لاتون در استان گیلان، ۱۵ کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل روستای کوته کومه جای گرفته‌است. ارتفاع تقریبی آبشار لاتون ۱۰۵ متر است که به لحاظ بلندی، مرتفع‌ترین آبشار گیلان و ایران به حساب می‌آید

اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران #آبشار_لاتون #گيلان #گيلانگردي
‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #Latun_Waterfall #gilan
Read more
‏Lalan valley is located in southwest of Lalan village . This village, also known as laloun, is a ...
Media Removed
‏Lalan valley is located in southwest of Lalan village . This village, also known as laloun, is a village in Rudbar-e Gasran Rural District, Rudbar-e Gasran District, Shemiranat County, Tehran Province, Iran. Because of the great number of tulip flowers (persian: lale) growing in this ... ‏Lalan valley is located in southwest of Lalan village . This village, also known as laloun, is a village in Rudbar-e Gasran Rural District, Rudbar-e Gasran District, Shemiranat County, Tehran Province, Iran. Because of the great number of tulip flowers (persian: lale) growing in this strict, this village is called lalan or laloun.
دره لالان در جنوب شرقی روستای لالان یا لالون قرار دارد. این روستا از روستاهای دهستان رودبار قصران بخش رودبار قصران شهرستان شمیران استان تهران ایران است. به علت وجود لاله های فراوان در این منطقه به این روستا لالگون یا لالون گفته می شود. ‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #دره_لالان #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #Lalan_valley #visitiran
Read more
ای زلفت از کمند تمنابلند تر مژگان ز زلف و زلف ز بالا بلندتر هر چند عمر رشته شود کوته از گره زلف تو شد ...
Media Removed
ای زلفت از کمند تمنابلند تر مژگان ز زلف و زلف ز بالا بلندتر هر چند عمر رشته شود کوته از گره زلف تو شد ز عقده دلها بلندتر از سر هوای عشق به سعی سفر نرفت این شعله شد ز دامن صحرا بلندتر #صائب_تبریزی روستای گیو، قم، ایران Giv, Qom, Iran #village #persian #iranian #iran #giv #nature #qom #old #history ... ای زلفت از کمند تمنابلند تر
مژگان ز زلف و زلف ز بالا بلندتر
هر چند عمر رشته شود کوته از گره
زلف تو شد ز عقده دلها بلندتر
از سر هوای عشق به سعی سفر نرفت
این شعله شد ز دامن صحرا بلندتر
#صائب_تبریزی
روستای گیو، قم، ایران
Giv, Qom, Iran

#village #persian #iranian #iran #giv #nature #qom #old #history #architecture #tourist #travel #culture #photography #photo
#روستا #گیو #قم #طبیعت #ایران #سفر #عکس #عکاسی
Read more
... خوشبختی را نمی توان وام گرفت؛ خوشبختی را نمی توان برای لحظه ای نیز به عاریت خواست خوشبختی را ...
Media Removed
... خوشبختی را نمی توان وام گرفت؛ خوشبختی را نمی توان برای لحظه ای نیز به عاریت خواست خوشبختی را نمی توان دزدید نمی توان خرید نمی توان تکدی کرد بر سر سفره ی خوشبختی دیگران، همچو یک مهمان ناخوانده، حریصانه و شکم پرورانه نمی توان نشست ، و لقمه ای نمی توان برداشت که گلوگیر نباشد و گرسنگی را مضاعف ... ...
خوشبختی را نمی توان وام گرفت؛
خوشبختی را نمی توان برای لحظه ای نیز به عاریت خواست
خوشبختی را نمی توان دزدید
نمی توان خرید
نمی توان تکدی کرد
بر سر سفره ی خوشبختی دیگران، همچو یک مهمان ناخوانده، حریصانه و شکم پرورانه نمی توان نشست ،
و لقمه ای نمی توان برداشت که گلوگیر نباشد و گرسنگی را مضاعف نکند
پرنده ی سعادت دیگران را نمی توان به دام انداخت، به خانه ی خویش آورد، و در قفسی محبوس کرد - به امید باطلی ، به خیال خامی.
خوشبختی، گمان می کنم، تنها چیزی است در جهان که فقط با دست های طاهر کسی که به راستی خواهان آن است ساخته می شود، و از پی اندیشیدنی طاهرانه...
#نادر_ابراهيمي
...
ماهی شکم پر بزن ...
ناهار روز تعطیل باید این شکلی باشه
بفرمایید سفره خوشمزه ی اصل گیلان
#همگردی #گیلان #شمال #سفره #سفره_ایرانی #غذای_شمالی #طبیعت #طبیعتگردی #سفر #مسافرت #ایران #ایرانگرد #رشت #ماهی #غذا_ی_گیلانی #ایرانگردی #instagood #instalike #instatravel
Photo by @mahya.rahimi7
Judge @_elham_ju

مارا از طريق هشتگ #hamgardi دنبال كنيد

خوشحال میشیم نظرتون رو درباره عکس یا متن باما درمیان بگذارید 🙏☺️

📍 اگه از تصویر لذت میبرید و عاشق این زیبایی هستید با دعوت دوستانتون اونها رو در این لذت و زیبایی شریک کنید 🙏
ممنون از این که ؛
- ✈ دوستای واقعی تو تگ میکنی
- ❤ لایک 💛 کامنت 💙 فالو میکنی
- 👉 سفر ها و ماجراهای مارو دنبال میکنی
Read more
بهشتي كوچك به نام كلاردشت . ‎تصوير از: @aligaroos . ‎ايران را بيشتر بشناسيد: www.bezanimbiroon.ir . ‎طبیعت ایران : @tabiatgardi . ‎جاذبه های تاریخی ایران: @tarikhgardi . ‎ناشناخته های ایران: @unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. ... بهشتي كوچك به نام كلاردشت
.
‎تصوير از: @aligaroos
.
‎ايران را بيشتر بشناسيد:
www.bezanimbiroon.ir
.
‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi
.
‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi
.
‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید. ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #كلاردشت #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #travel #trip #nature_of_iran
#iran #nature #kelardasht
Read more
در فرار از هیاهو به دریای بی کران آرامش کیش . #kish #kishmoments #kishisland #persiangulf #کیش ...
Media Removed
در فرار از هیاهو به دریای بی کران آرامش کیش . #kish #kishmoments #kishisland #persiangulf #کیش #ایران #توریست #توریسم #سفر عکس از جناب @rezabaziari در فرار از هیاهو به دریای بی کران آرامش کیش .
#kish #kishmoments
#kishisland
#persiangulf
#کیش #ایران #توریست #توریسم #سفر
عکس از جناب
@rezabaziari
دریاچه لفور یا سد البرز در منطقه جنگلی لفور یکی از مناطق دیدنی شهرستان سوادکوه شمالی است اين منطقه با داشتن چشمه‌سارها، رودها، نهرها و مناظر بی‌نظیر طبیعی، از بدیع‌ترین چشم‌اندازها برخوردار بوده و در زمان تعطیلات، سالانه گردشگران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند. براي رسيدن به اين زيبايي طبيعي ... دریاچه لفور یا سد البرز در منطقه جنگلی لفور یکی از مناطق دیدنی شهرستان سوادکوه شمالی است اين منطقه با داشتن چشمه‌سارها، رودها، نهرها و مناظر بی‌نظیر طبیعی، از بدیع‌ترین چشم‌اندازها برخوردار بوده و در زمان تعطیلات، سالانه گردشگران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند.
براي رسيدن به اين زيبايي طبيعي بايد بعد از فیروزکوه و پل سفید، خود را به شیرگاه برسانید. مسیر جنگل از جاده سد البرز می‌گذرد، از سد البرز تا جنگل و دریاچه لفور حدود دو ساعت در راه هستيد. .
تصوير از : @aligaroos .
تبريك @shivamly

اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #درياچه_لفور #سد_البرز #سفر #مسافرت #ایران ‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #lafour_lake #safar #mosaferat #irangardi
Read more
‎ در فاصله ی ۷۵ کیلومتری قزوین و در منطقه ای کوهستانی، دریاچه ای قرار دارد که به دلیل موقعیت ویژه اش چشم ...
Media Removed
‎ در فاصله ی ۷۵ کیلومتری قزوین و در منطقه ای کوهستانی، دریاچه ای قرار دارد که به دلیل موقعیت ویژه اش چشم اندازی دیدنی را در ارتفاع ۱۸۱۵ متری از سطح دریا، برای علاقه مندان به طبیعت ایجاد کرده است. اگر از بالا به این دریاچه بنگریم متوجه پوشش گیاهی زیبایی می شویم که آن را محصور کرده و تا پای کوه هایی مرتفع ... ‎ در فاصله ی ۷۵ کیلومتری قزوین و در منطقه ای کوهستانی، دریاچه ای قرار دارد که به دلیل موقعیت ویژه اش چشم اندازی دیدنی را در ارتفاع ۱۸۱۵ متری از سطح دریا، برای علاقه مندان به طبیعت ایجاد کرده است. اگر از بالا به این دریاچه بنگریم متوجه پوشش گیاهی زیبایی می شویم که آن را محصور کرده و تا پای کوه هایی مرتفع ادامه می یابد. کوه ها نیز استوار ایستاده اند و از دریاچه و پوشش گیاهی اطرافش محافظت می کنند.
نام این دریاچه ی شگفت انگیز، اُوان و به معنای محل گرد آمدن آب است و از تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۸۹، به عنوان هشتاد و نهمین اثر طبیعی ملی در فهرست میراث طبیعی ایران قرار دارد. . ‎عكس از:@alireza_photography2
.
اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران ‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi ‎ #طبیعت #قزوین #دریاچه #اوان #دریاچه_اوان #الموت
Read more
در نزدیکی شهر کلاردشت دهکده‌ای به نام مازیچال در ارتفاع حدودا ۲۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. ارتفاعات ...
Media Removed
در نزدیکی شهر کلاردشت دهکده‌ای به نام مازیچال در ارتفاع حدودا ۲۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. ارتفاعات دیدنی مازیچال و چشم اندازهای بسیار زیبا با دیدی وسیع از مسیر رامسر تا چالوس، موقعیتی بسیار دیدنی به این دهکده کوهستانی بخشیده است. عكس از:@kelardasht.iran ‎اطلاعات بیشتر در : www.bezanimbiroon.ir . ... در نزدیکی شهر کلاردشت دهکده‌ای به نام مازیچال در ارتفاع حدودا ۲۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. ارتفاعات دیدنی مازیچال و چشم اندازهای بسیار زیبا با دیدی وسیع از مسیر رامسر تا چالوس، موقعیتی بسیار دیدنی به این دهکده کوهستانی بخشیده است.

عكس از:@kelardasht.iran ‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran
. ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #كلاردشت #مازيچال #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #kelardasht #mazichal
Read more
در جزیره ی قشم، روستایی به نام چاهکوه وجود دارد که در نزدیکی آن، دو دره ای که بر هم عمود شده اند و دیوارهای ...
Media Removed
در جزیره ی قشم، روستایی به نام چاهکوه وجود دارد که در نزدیکی آن، دو دره ای که بر هم عمود شده اند و دیوارهای عمودی دارند، دیده می شود. دیوارهای عمودی در دره که دارای شیارهای خط های فرسایشی هستند و همچنین وجود حفره های نیمه کروی و بیضوی یاعث دو چندان کردن زیبایی این تنگه شده است. اطلاعات بیشتر در : ‏www.bezanimbiroon.ir . ... در جزیره ی قشم، روستایی به نام چاهکوه وجود دارد که در نزدیکی آن، دو دره ای که بر هم عمود شده اند و دیوارهای عمودی دارند، دیده می شود. دیوارهای عمودی در دره که دارای شیارهای خط های فرسایشی هستند و همچنین وجود حفره های نیمه کروی و بیضوی یاعث دو چندان کردن زیبایی این تنگه شده است.

اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران #تنگه_چاهكوه #قشم ‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #Strait_Chahkuh #gheshm
Read more
سلام.... چند روز پیش یه سفره کوتاه به شهر زیبای رشت داشتم...دراین سفر عکس زیادی نگرفتم و بیشتر سعی ...
Media Removed
سلام.... چند روز پیش یه سفره کوتاه به شهر زیبای رشت داشتم...دراین سفر عکس زیادی نگرفتم و بیشتر سعی کردم از کناره خانواده بودن لذت ببرم .بعد از حضورم در میدان یادم افتاد چهار پنج ماه پیش یه عکس از انعکاس دو ساختمان اداره پست و هتل ایران رشت در حوض وسط میدان گرفتم و تو آرشیوم دست نخورده مونده به مناسبت ... سلام....
چند روز پیش یه سفره کوتاه به شهر زیبای رشت داشتم...دراین سفر عکس زیادی نگرفتم و بیشتر سعی کردم از کناره خانواده بودن لذت ببرم .بعد از حضورم در میدان یادم افتاد چهار پنج ماه پیش یه عکس از انعکاس دو ساختمان اداره پست و هتل ایران رشت در حوض وسط میدان گرفتم و تو آرشیوم دست نخورده مونده
به مناسبت سفری که به رشت داشتم آخرین عکسی که از مجموعه عکسهای میدان شهردای رو که در آبان ماه امسال ثبت کردم رو خدمت شما عزیزان ارائه میکنم امیدوارم با ثبتهایی که از این شهر و استان زیبا تا امروز داشتم تونسته باشم به اندازه ذره ایی زیبایی های این دیار دلیران رو نشون داده باشم و حداقل عاملی جهت ترغیب شما دوستان برای سفر به این بهشت ایران زمین شده باشم......
..........
پ.ن۱:یکی از زیبایی های این حوض آبنمای وسطه حوضه که البته در این عکس زیاد نمای زیبایی از خودش نداره و بالاجبار در کادرم قرار گرفته
پ.ن۲:بنده نه اهل رشتم و فامیلی در رشت دارم ولی عشقم رشته و تک تک مردمان خونگرمشو مثل همشهری های خودم و چه بسا بیشتر دوست دارم
میدان شهرداری رشت بیست آبان نود و شش Nikon d7100 .... lens : tokina 11/16
#میدان_شهرداری_رشت
Read more
‎نايبند در خلیج فارس به آبهای محصور شده بین شهرها و روستاهای نخل تقی، عسلویه، بید خون و هاله گفته می ...
Media Removed
‎نايبند در خلیج فارس به آبهای محصور شده بین شهرها و روستاهای نخل تقی، عسلویه، بید خون و هاله گفته می شود. نايبند قديمي ترين پارك ملي دريايي ايران است. . عكس ازكوله گرد عزيز: @babaknabii . ‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir .
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎ ‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ... ‎نايبند در خلیج فارس به آبهای محصور شده بین شهرها و روستاهای نخل تقی، عسلویه، بید خون و هاله گفته می شود. نايبند قديمي ترين پارك ملي دريايي ايران است.
.
عكس ازكوله گرد عزيز: @babaknabii
. ‎اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
.
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎
‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎
‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید. ‎ ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #ایران #جنوب #نايبند #هرمز #ساحل #دریا #طبیعت #طبیعتگردی 
 #عسلويه‎ #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران .
 #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat 
 #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #nayband #nature #travel
#trip #beach
Read more
کاج، روستایی از توابع بخش قروه درجزین شهرستان رزن در استان همدان ایران است. تپه باستانی این روستا ...
Media Removed
کاج، روستایی از توابع بخش قروه درجزین شهرستان رزن در استان همدان ایران است. تپه باستانی این روستا و خرابی‌های قلعه ساخته شده بر روي اين تپه گنجينه بزرگي از تاريخ و فرهنگ اين خطه از كشور است كه اميدداريم سازمان ميراث فرهنگي نسبت به حفظ اين اثر تاريخي اقدام نمايد. قولي وجود دارد كه اين روستا در حملهٔ ... کاج، روستایی از توابع بخش قروه درجزین شهرستان رزن در استان همدان ایران است. تپه باستانی این روستا و خرابی‌های قلعه ساخته شده بر روي اين تپه گنجينه بزرگي از تاريخ و فرهنگ اين خطه از كشور است كه اميدداريم سازمان ميراث فرهنگي نسبت به حفظ اين اثر تاريخي اقدام نمايد. قولي وجود دارد كه اين روستا در حملهٔ نادر شاه افشار تخريب شده است.

عكس از: @mojtaba.hosseini
.
‎ايران را در سايت بزنيم بيرون بيشتر بشناسيد :
www.bezanimbiroon.ir
.
. ‎. بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon ‎
‎طبیعت ایران :
@tabiatgardi ‎جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi ‎
‎ناشناخته های ایران:
@unknowniran . ‎برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید. ‎ ‎ #بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #ایران #همدان #قلعه #روستاي_كاج #قروه_درجزين #تاريخ #طبیعت #طبیعتگردی‎اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران # .
 #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat 
 #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #kaj #nature #travel
#trip #Historical_fortress
Read more
Ali and I were fortunate that due to some circumstances we ended up moving back to Iran, got married, ...
Media Removed
Ali and I were fortunate that due to some circumstances we ended up moving back to Iran, got married, and lived in Iran for 4 years. During our time in Iran we worked very hard, but, we also managed to save enough to buy a beautiful 4wd car to travel around Iran. We were also very lucking to make great ... Ali and I were fortunate that due to some circumstances we ended up moving back to Iran, got married, and lived in Iran for 4 years. During our time in Iran we worked very hard, but, we also managed to save enough to buy a beautiful 4wd car to travel around Iran. We were also very lucking to make great friends like @hodelf in our journeys.
من از لندن برگشتم ایران و علی از امریکا. قرار شد تا کارهای مهاجرتی من برای امریکا درست شه، ایران زندگی کنیم که دیگه بیشتر از این از هم دور نباشیم. بعد از یک سال و نیم کار من درست شد، ولی ما تا دو سال بعدش هم ایران موندیم. جدا از کارمون که دیگه دل کندن ازش سخت بود، تازه فهمیدیم چقدر کم ایران رو گشتیم و چقدر سفر تو ایران برامون جذابه. من و علی جز یک سفر به آفریقا، هیچ سفری رو با پول زیاد نرفتیم و همه جا رو با کمترین هزینه ها نسبت به استاندارد خودمون گشتیم. برای ایران گردی پسرمون پاژی رو خریدیم و افتادیم تو جاده. شانس خوبمون با یه سری گروه هایی آشنا شدیم که سفرهای آفرودی برگزار میکردند و ما همراهشون بکر ترین جاهای ایران رو دیدیم. سفرها سخت بود و چالش داشت. تو راه ها گیر میکردیم، خسته میشدیم، و برای من هم که کمپینگ نکرده بودم، خوابیدن تو چادر و کیسه خواب کمی سخت بود. ولی بعد از رسیدن به منظره های بینظیر و آتیش روشن کردن و برگرهای زغالی حسین آقا رو خوردن، خستگی به کل از تنمون میرفت.
ایران طبیعت بینظیری داره و اینکه کشور خودت رو میگردی و میبینی یه حس وصف ناپذیری داره.
من شاید حالا حالا ها دیگه نتونم بیام ایران. ولی دلم برای بو و حس و حال شمال و جنوب و‌شرق و غرب وکویر ایران پر میکشه( اشک هام رو که نمیبینید😭 ) و خوشحالم که زمانی این شانس رو داشتم بخش کوچکی ازش رو تو جاده هاش سفر کنم.
گروه دلفان ما رو با این سبک سفر آشنا کرد. از علی خواستم باهاشون تماس بگیره و ازشون بخواد افتخار بدن و با من لایو داشته باشن، چون یادمه که تعریف میکردند یه روزی اوج آرزوشون مجله ماشین رو خریدن بود و حالا خودشون به عنوان آدم های حرفه ای تو این مجله مقاله مینویسند. چون آرزوهاشون تو ماشین و جاده خلاصه میشد و تلاش کردند و حالا تو کشور خودشون، آرزوهاشون رو زندگی میکنند، و حتما داستان های جالبی دارند باهامون شر کنند.
فردا یکشنبه ساعت ده شب لایو با گروه دلفان .
پ.ن: عکس ها برای سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳ است.
Read more
. ‍ هنر #ایرانی الهام‌بخش طراحان مارک معروف مد در فرانسه یک تولیدکننده معروف عطر، پوشاک و تزئینات ...
Media Removed
. ‍ هنر #ایرانی الهام‌بخش طراحان مارک معروف مد در فرانسه یک تولیدکننده معروف عطر، پوشاک و تزئینات داخلی در فرانسه برای طراحی آخرین مجموعه تولیدات خود از فرهنگ ایرانی الهام گرفته است. طراحان این شرکت که فراگونارد نام دارد برای طراحی محصولات سال ۲۰۱۸ خود راهی ایران شدند و در این سفر شهرهای ... .
‍ هنر #ایرانی الهام‌بخش طراحان مارک معروف مد در فرانسه

یک تولیدکننده معروف عطر، پوشاک و تزئینات داخلی در فرانسه برای طراحی آخرین مجموعه تولیدات خود از فرهنگ ایرانی الهام گرفته است.

طراحان این شرکت که فراگونارد نام دارد برای طراحی محصولات سال ۲۰۱۸ خود راهی ایران شدند و در این سفر شهرهای تهران، اصفهان، شیراز،‌ یزد و کاشان دیدار کردند.

آنها با الهام از فرهنگ و تاریخ و جغرافیای ایران مجموعه وسیعی از کالاها را طراحی کرده‌اند که شامل عطر، ادکلن، صابون‌های خوشبو، کیف، لباس زنانه و کودکانه، ظروف و لوازم تزئینی می‌شود.

فرهنگ و تاریخ ایران تأثیر ژرفی بر مدیران و طراحان این برند معروف گذاشته است. بخش اعظمی از صفحات سالنامه ۲۰۱۸ فراگونار به عکس‌ها و نوشته‌های مربوط به سفر به ایران اختصاص یافته است. تا آنجا که می‌توان مدعی شد سالنامه امسال آنها به یک سفرنامه تصویری یا یک راهنمای سفر برای گردشگران علاقمند به ایران تبدیل شده است.
عکس نارنجستان قوام #شیراز در پس زمینه محصولات این شرکت چشم نوازی میکند 😍😍😍
#fshzb
Read more
چال کندی یکی از مناطق طبیعی دیدنی زیبا و بکر شهرستان دزفول است که در 18 کیلومتری شمال شهر دزفول در محور دزفول-شهیون و 7 کیلومتر بعد از پادگان قدس واقع شده است. منطقه چال کندی دارای مسیری مال رو از سر جاده تا لب رودخانه می باشد. برای رفتن به این چال کندی بهتر است با گروه ها یا افراد محلی آشنا به منطقه همراه ... چال کندی یکی از مناطق طبیعی دیدنی زیبا و بکر شهرستان دزفول است که در 18 کیلومتری شمال شهر دزفول در محور دزفول-شهیون و 7 کیلومتر بعد از پادگان قدس واقع شده است. منطقه چال کندی دارای مسیری مال رو از سر جاده تا لب رودخانه می باشد. برای رفتن به این چال کندی بهتر است با گروه ها یا افراد محلی آشنا به منطقه همراه شد.
. 
ارسالي از بچه هاي @shahin_group . . بزنیم بیرون:
@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران
#bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi
 #dezful #دزفول #چالکندی #چال_کندی_دزفول # #سفر #ایرانگرد #ایرانگردی #کوله_گرد #خوزستان
Read more
...از مجموعه قرمز . . . #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday ...
Media Removed
...از مجموعه قرمز . . . #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ...از مجموعه قرمز .
.
.
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday ...
Media Removed
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Visit my another page: @itinerant.photographer #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Visit my another page:
@itinerant.photographer
. اعتراف میکنم تو پست گذاشتن تنبل و بی حوصله شدم! ولی دوست داشتم عکسهای سفر #چهارمحال_و_بختیاری_97 ...
Media Removed
. اعتراف میکنم تو پست گذاشتن تنبل و بی حوصله شدم! ولی دوست داشتم عکسهای سفر #چهارمحال_و_بختیاری_97 مون رو بذارم تا هم کمک کنم به معرفی این استان، هم یادگاری برای خودم بمونه. تو پست قبل از آبشار شیخ علیخان نوشتم. بعد از آبشار، جاده خاکی میشه. مسافرا یا با وسیله نقلیه خودشون راه رو ادامه میدن، یا ... .
اعتراف میکنم تو پست گذاشتن تنبل و بی حوصله شدم! ولی دوست داشتم عکسهای سفر #چهارمحال_و_بختیاری_97 مون رو بذارم تا هم کمک کنم به معرفی این استان، هم یادگاری برای خودم بمونه.
تو پست قبل از آبشار شیخ علیخان نوشتم. بعد از آبشار، جاده خاکی میشه. مسافرا یا با وسیله نقلیه خودشون راه رو ادامه میدن، یا ماشینشون رو پارک میکنن و سوار وانت میشن و حدود بیست دقیقه وانت سواری در هوای آزاد و جاده خاکی رو تجربه میکنن تا به ابتدای محوطه غار یخی برسن! تو این بیست دقیقه مسیر، اگه فصل ییلاق باشه، احتمال زیاد عشایر و چادرهاشون تو دشت های اطراف دیده میشن؛ به همراه گله های زیاد گوسفند و طبیعت بکر و زیبا (سه عکس آخر که در حال حرکت وانت! گرفتم)
برای رسیدن به #غار_یخی ماشین رو باید پارک کنید و نزدیک دره بشید!(عکس سوم) و وارد رودخونه ای که بین دو کوه جاری هست بشید! (عکس دوم؛ البته اینجا جایی بود که تونستم بیاستم و عکس بگیرم و خودم و دوربین رو آب نبره!) دقیقا شبیه #تنگه_واشی فیروزکوه ولی با آب سردتر!
حدود بیست دقیقه، نیم ساعت در حالیکه تا بالای کمر خیس شدید باید تو رودخونه حرکت کنید و مواظب باشید پاتون لیز نخوره، سرعت آب نبرتون! سنگایی که از حرکت بزهای کوهی، پایین می افتن تو سرتون نخوره! دوربین و موبایل تون خیس نشه و ... بعد تمام این ماجراجویی های هیجان انگیز آخرین پیچ رو که رد میکنید، یکدفعه باد خیلی سردی به صورتتون میخوره؛ مثل وقتی در یخچال رو باز میکنید و یه کوه سیاه جلوتون نمایان میشه! (عکس اول)
جلو که میرید متوجه میشید این کوه سیاه برفه! بله یک کوه کاملا برفی از برفایی که زمستون اومده و آروم آروم در حال آب شدن ه. تازه میفهمید آب یخی که بیست دقیقه توش حرکت کردید از کجا میاد!
زیر کوه که یخها آب میشه، یک غار تشکیل میشه و بخاطر همین به #غار_یخی_چما معروفه. اگه روی تگ بزنید عکسهای سالهای قبل که غار ارتفاع بیشتری داشته و میشده واردش بشن رو میبینید.
.
پیشنهاد میکنم حتما حتما اگه به این استان سفر کردید، غار یخی رو برید؛ یک تجربه بینهایت هیجان انگیز و زیبا
فقط پتو و وسایل گرمایی و لباس اضافی تو ماشین داشته باشید که موقع برگشت حتی اگه وسط تابستون باشه، بهشون احتیاج پیدا میکنید :)
پ ن: من با چادر عربی رفتم.
.
#سفرراحیل
#ایران_رو_بشناسیم
#ایران_را_باید_دید
#mustseeiran
Read more
باغ و بهار را بگو لاف خوشی چه می زنی من بنمایمت خوشی چون برسد بهار من #مولانا روستای گیو، قم، ایران Giv, ...
Media Removed
باغ و بهار را بگو لاف خوشی چه می زنی من بنمایمت خوشی چون برسد بهار من #مولانا روستای گیو، قم، ایران Giv, Qom, Iran #village #persian #iranian #iran #giv #nature #qom #old #history #tourist #travel #culture #photography #photo #روستا #گیو #قم #طبیعت #ایران #سفر #عکس #عکاسی باغ و بهار را بگو لاف خوشی چه می زنی
من بنمایمت خوشی چون برسد بهار من
#مولانا

روستای گیو، قم، ایران
Giv, Qom, Iran

#village #persian #iranian #iran #giv #nature #qom #old #history #tourist #travel #culture #photography #photo
#روستا #گیو #قم #طبیعت #ایران #سفر #عکس #عکاسی
. نمای پانوراما از رصدخانه آلاشت، همه عکس هارو ببینید! جالبه بدونین تلسکوپی که اینجاست یه تلسکوپ ...
Media Removed
. نمای پانوراما از رصدخانه آلاشت، همه عکس هارو ببینید! جالبه بدونین تلسکوپی که اینجاست یه تلسکوپ خیلی معمولیه که خیلی از رصدگرهای آسمون در ایران در منزلشون دارن و با خودشون به برنامه های رصدی میبرن اونچه رصد در اینجا رو میتونه متفاوت کنه آسمان و شرایط جوی و دید (seeing) هست. اینجا رفتم به یاد ... .
نمای پانوراما از رصدخانه آلاشت، همه عکس هارو ببینید!
جالبه بدونین تلسکوپی که اینجاست یه تلسکوپ خیلی معمولیه که خیلی از رصدگرهای آسمون در ایران در منزلشون دارن و با خودشون به برنامه های رصدی میبرن
اونچه رصد در اینجا رو میتونه متفاوت کنه آسمان و شرایط جوی و دید (seeing) هست.
اینجا رفتم به یاد طرح رصدخونه ملی افتادم، یک زمانی از خیلی نزدیک شاهد روند تغییراتش بودم اما الان خبر ندارم تو چه وضعیتیه.
سیاست های مربوط به طرح عوض شد و ...
امیدوارم زودتر رصدخونه ملی ایران اولین پرتوهارو بگیره.
.
#رصدخانه #طرح_رصدخانه_ملی #ایرانگردی #طبیعتگردی #سوادکوه #iran #iran #iraniangirl #سفر #کوله_گردی #عکاسی #مرگ #رضاشاه #منزل #زندگی #دریا #عکس_از_فاطمه_ندا #ایران #مرگ #با_من_قدم_بزن # #آلاشت
Read more
. کمتر پیش میاد اینقدر احساس راحتی کنم که تو عکس ها باشم. این سفر جزو اونها بود فضای عجیب خونه که بخاطر ...
Media Removed
. کمتر پیش میاد اینقدر احساس راحتی کنم که تو عکس ها باشم. این سفر جزو اونها بود فضای عجیب خونه که بخاطر تاریخش بود، همسفرهای صمیمی و خاکی و البته... اوه الان یادم افتاد، من خواب مونده بودم و فقط بیست دقیقه برای حاضر شدن صفر تا صد برای این سفر یکروزه زمان گذاشتم. شاید بخاطر این بود که بیشتر خوش گذشت. . #ایرانگردی ... .
کمتر پیش میاد اینقدر احساس راحتی کنم که تو عکس ها باشم. این سفر جزو اونها بود
فضای عجیب خونه که بخاطر تاریخش بود، همسفرهای صمیمی و خاکی و البته...
اوه الان یادم افتاد، من خواب مونده بودم و فقط بیست دقیقه برای حاضر شدن صفر تا صد برای این سفر یکروزه زمان گذاشتم. شاید بخاطر این بود که بیشتر خوش گذشت.
.
#ایرانگردی #طبیعتگردی #سوادکوه #iran #iran #iraniangirl #سفر #کوله_گردی #عکاسی #مرگ #رضاشاه #منزل #زندگی #دریا #عکس_از_فاطمه_ندا #ایران #مرگ #با_من_قدم_بزن # #آلاشت
Read more
 #سفرنامه_ترکیه_مونا ... پست مخصوص شکمو ها <span class="emoji emoji1f60b"></span><span class="emoji emoji1f60b"></span><span class="emoji emoji1f60b"></span> عکس اول و دوم ماهی های کوچولو کوچولو بود که سرخ میکردن ...
Media Removed
#سفرنامه_ترکیه_مونا ... پست مخصوص شکمو ها عکس اول و دوم ماهی های کوچولو کوچولو بود که سرخ میکردن و مثل چیپس گاز میزدی، این عکس مال شهر #آماسیه و #آماسیا_گردی ماست اما همه شهر هایی که نزدیک دریا بودن این مدل ماهی را داشتند. ماهی اولی با سالاد پیاز و یک ظرف گوجه له شده تو سرکه خیلی تند و خوشمزه بود ... #سفرنامه_ترکیه_مونا ...
پست مخصوص شکمو ها 😋😋😋
عکس اول و دوم ماهی های کوچولو کوچولو بود که سرخ میکردن و مثل چیپس گاز میزدی، این عکس مال شهر #آماسیه و #آماسیا_گردی ماست اما همه شهر هایی که نزدیک دریا بودن این مدل ماهی را داشتند.
ماهی اولی با سالاد پیاز و یک ظرف گوجه له شده تو سرکه خیلی تند و خوشمزه بود بیست لیر و عکس دوم با همون مخلفات پانزده لیر.
عکس سوم مربوط به شهر #مرسین در کنار #بندر_مرسین بود روی کشتی که با موج تکان می خورد و بادوآفتاب شدید؛ غذامون ماهی محلی منطقه که بیست و چهار لیر و #کالاماری (یک مدل هشت پا تقریبن) که بود پنج لیر و سالاد و مخلفات.
عکس چهارم #اسکندر_کباب است که اونقدرها مورد علاقه من نبود و خیلی گرون بود، گوشت؛ بلغور پخته ماست و نون با سالاد و گوجه له شده که حدود سی و هفت لیر بود. #آماسیا
عکس پنجم #دونر پرسی که من خیلی دوست دارم کلن من #کباب_ترکی خیلی دوست دارم چه پرسی چه تو نون لواش چه مثل ایران. قیمتش هم دوازده لیر بود. #آنکارا
عکس ششم هم #پیده_پنیره . من تقریبن تو سفر قبلی ام به #استامبول همه جور #پیده خوردم و فقط پیده پنیر محبوبمه، اینجا رستورانش کمی لوکس بود پیده پانزده لیر بود اما اصولن نصف این قیمته.
عکس هفتم کباب کوبیده .
عکس هشتم سوپ عزیز من و #پالو و سه تکه گوشت استیک به اضافه مخلفات و یه ماست شاهکار. غذامون تو #قونیه.
عکس نهم #چوربا جان من، جالبه اینجا حتی سوپ را هم با سالاد سرو میکنند.
#عکس آخر هم سه مدل دسره که جون اسمشون را یادم میرفت ازشون عکس گرفتم.
اون سفیده که روش شیره است دقیقن همون #شیربرنج خودمونه که روش شهد میریزن، خودش را زیاد شیرین نمیکنند، من شیر برنج های مامانم را بیشتر دوست دارم اینجا چون میمونه سرد میشه.
بالاییش میشه اک مک کادایفی یه شیرینی کمی داره و خوشمزه است. بین خمیر بادام زمینی و گردو میزارن یه شربت روش میریزن زیرش هم بستنی یا راحت حلقوم است. من مدل راحت حلقوم را خوردم و خیلی دوست داشتم چون شیرینی اش خیلی لایت بود.
بعدش میشه #کنافه که من باز دوست داشتم.در کنافه یک لایه پنیر بین لایه‌های #سمولینا (نوعی آرد سبوس‌دار) یا رشته خردشده قرار داده می‌شه در آن به جای پنیر از مخلوطی از آجیل، جوز هندی و دارچین استفاده می‌کنند.
توی شهرهای شرقی #ترکیه که #عرب زبان زیاد است اصولن زیاد #باقلوا یا به قول خودشون #باخلوا دوست ندارن و #کونوفه خیلی بیشتر طرف دارداره.
اما من باقلوا بیشتر دوست دارم.
دسر آخر هم #بورما_کادایفی است که خیلی شبیه #اک_مک_کادایفی است اما به جای خمیر از رشته استفاده میکنند خوشمزه است من دوست داشتم
Read more
اُوان دریاچه ای است با مساحت 70 هزار متر مربع که در ارتفاع 1815 متری از سطح دریا و در میان چهار روستای ...
Media Removed
اُوان دریاچه ای است با مساحت 70 هزار متر مربع که در ارتفاع 1815 متری از سطح دریا و در میان چهار روستای اوان، وربن، زوار دشت و زرآباد از منطقه الموت استان قزوين واقع شده است. عمق دریاچه طبق آخرین برآورد که یک گروه غواصی در سال 92 انجام دادند برابر با 6.8 متر اندازه گیری شده است. هیچ رودی به دریاچه نمی ریزد ... اُوان دریاچه ای است با مساحت 70 هزار متر مربع که در ارتفاع 1815 متری از سطح دریا و در میان چهار روستای اوان، وربن، زوار دشت و زرآباد از منطقه الموت استان قزوين واقع شده است. عمق دریاچه طبق آخرین برآورد که یک گروه غواصی در سال 92 انجام دادند برابر با 6.8 متر اندازه گیری شده است. هیچ رودی به دریاچه نمی ریزد و آب آن از چشمه های جوشانی که از کف دریاچه به بالا می آید تامین می شود و از سرریز آب دریاچه، مزارع کشاورزی اطراف تغذیه می گردد.
در گرماي اين روزهاي تهران، البرز، زنجان و قزوين، اوان محل مناسبي براي يك سفر يك روزه است، برای رفتن به دریاچه، حتما وعده ی غذایی همراه داشته باشید. در کنار دریاچه سرویس های بهداشتی و محل هایی برای چادر زدن و فضایی برای پارک اتومبیل هم پیش بینی شده است تا دغدغه کمتری برای گردشگران وجود داشته باشد.
عكس از: @mehdibidel
اطلاعات بیشتر در :
‏www.bezanimbiroon.ir
. . بزنیم بیرون:
‏@bezanimbiroon

طبیعت ایران :
‏@tabiatgardi

جاذبه های تاریخی ایران:
‏@tarikhgardi

ناشناخته های ایران:
‏@unknowniran .

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #درياچه_اوان #الموت #قزوين #ایران ‏ #bezanimbiroon #gardeshgari  #tabiat #tabiatgardi  #iran #safar #mosaferat #irangardi #ovan_lake #evan_lake #alamoot #qazvin #lake
Read more
 #peru🇵🇪 فصل چهارم سفرم در آمریکای لاتین ؛ پرو کشور پرو با تمدن اینکاها عجین شده است. تمدنی درخشان ...
Media Removed
#peru🇵🇪 فصل چهارم سفرم در آمریکای لاتین ؛ پرو کشور پرو با تمدن اینکاها عجین شده است. تمدنی درخشان که با آمدن اسپانیولی ها برای همیشه از صفحه روزگار محو شدند. همه جای دنیا این کشور را با شهر گمشده اینکاها «ماچوپیچو» میشناسند اما ماچوپیچو تنها بخش کوچکی از این کشور شگفت انگیز است. مختصری درباره ... #peru🇵🇪 فصل چهارم سفرم در آمریکای لاتین ؛
پرو
کشور پرو با تمدن اینکاها عجین شده است.
تمدنی درخشان که با آمدن اسپانیولی ها برای همیشه از صفحه روزگار محو شدند. همه جای دنیا این کشور را با شهر گمشده اینکاها «ماچوپیچو» میشناسند اما ماچوپیچو تنها بخش کوچکی از این کشور شگفت انگیز است.
مختصری درباره پرو

کشور پرو با وسعت ۱۲۸۵۲۱۶ کیلومتر مربع حدود ۳۱ میلیون نفر جمعیت دارد. مردم این کشور به زبان اسپانیولی حرف می زنند و دین رسمی این کشور مسیحیت است.
در سال ۱۸۲۱ اعلام جدایی از امپراطوری اسپانیا کردند و پس از سه سال جنگ استقلال یافتند.
اقتصاد اصلی این کشور را بهره برداری از معادن و سپس کارخانجات صنعتی و کشاورزی و ماهیگیری تشکیل می دهد. پول رایج پرو «سول Sol» است .
100$=335 Sol.

طبیعت کشور پرو دارای چهار اکوسیستم کاملا متفاوت است.
رشته کوه آند بصورت شمالی جنوبی در مرکز این کشور قرار گرفته و با ده ها قله بالای ۴۰۰۰ متر اکوسیستم کوهستانی را تشکیل می دهند و در قسمتهای شمال شرقی جنگل های آمازون و سرشاخه های رود آمازون اکوسیستم حاره را تشکیل می دهند.
در غرب که با اقیانوس آرام ساحل طولانی ای دارد دارای اقلیم اقیانوسی است و حد فاصل بین اقیانوس تا رشته کوه آند را بیابانها و شنزارها تشکیل داده اند.

ویزای پرو:

برای سفر به کشور پرو باید ویزای این کشور را اخذ کنید و با توجه به اینکه در ایران سفارتخانه و کنسولگری ندارند لذا میبایست از یک کشور ثالث اقدام کرد.
من از کنسولگری این کشور در شهر سائوپائلو برزیل اقدام کردم و ویزای شش ماهه مولتی به مبلغ 35$ گرفتم . مدارک مورد نیاز برای ویزا شامل گواهی اشتغال به کار، پرینت حساب بانکی که حداقل ۱۰ هزار دلار موجودی داشته باشد، دو قطعه عکس ۳ در ۴ پشت سفید، رزرواسیون هتل و بلیت رفت و برگشت به پرو است.
کنسول پرو در سائوپائلو مردی بسیار خوشرو و دوست داشتنی بود که اطلاعات زیادی از ایران داشت و کلی از پرو هم به من اطلاعات و راهنمایی های مفیدی داد و بروشورهای متعددی در اختیارم گذاشت.
با اینکه تقاضای ویزای یک ماهه داشتم اما ویزای شش ماهه مولتی به من داد .
البته شنیده ام برخی از دوستان از کشور ترکیه هم برای ویزای پرو اقدام کرده اند و توانسته اند به نتیجه برسند.

کانال سفرنامه تلگرام ؛
@from_esf_to_rio

#peru #instatravel #vacation #travel #lovetravel #travelgram #fotografy #from_esf_to_rio
#solo_traveler #latin_america
#latino_americano
#پرو #آمریکای_لاتین
#سفر_به_آمریکای_لاتین
#بکپکر
#سفر
#سفر_بکپکری
Read more
 #سفرنامه_ترکیه_مونا ... دوستان یک سری دایرکت داشتم که خیلی سوال های مشترک داشتم سعی میکنم توی این ...
Media Removed
#سفرنامه_ترکیه_مونا ... دوستان یک سری دایرکت داشتم که خیلی سوال های مشترک داشتم سعی میکنم توی این چند تا پست به همش جواب بدم، باز هم اگه سوالی بود لطفن زیر این پست ها ازم بپرسین تا جواب بدم ... هفته اول سفر اگر ازم درمورد مردم ترکیه میپرسیدن میگفتم مردم ترکیه قطعن از مردم ایران ادم های مهربون تری ... #سفرنامه_ترکیه_مونا ...
دوستان یک سری دایرکت داشتم که خیلی سوال های مشترک داشتم سعی میکنم توی این چند تا پست به همش جواب بدم، باز هم اگه سوالی بود لطفن زیر این پست ها ازم بپرسین تا جواب بدم ...
هفته اول سفر اگر ازم درمورد مردم ترکیه میپرسیدن میگفتم مردم ترکیه قطعن از مردم ایران ادم های مهربون تری هستند؛ اما یک روز که توی یک کافه بین راهی داشتیم قهوه میخوردیم یک اقای راننده ترانزیت بسیار خوشتیپ همراه با پدرشون به کافه اومدن و چون خیلی خوب انگلیسی صحبت میکردن کلی گپ زدیم، وقتی از مهربونی مردم ترکیه گفتم گفت مردم ترکیه برای غریبه ها مهربون هستند و خودشون با خودشون اینقدر مهربون نیستند، درست مثل مردم ایران یادمه یه بار منم این حرف را به یه توریست فرانسوی گفتم البته بعد هم عذاب وجدان شدم که دختر برای چی رازهای درون گروهی کشور را به غریبه ها لو میدی🤭 اما همیشه هر کشوری که با کسانی که به ایران اومدن حرف زدم اولین و بلدترین چیزی که گفتن محبت و مهربانی مردم ایران بود.
حالا بعد از یک ماه نه بصورت مطلق اما چیزی که من دیدم این بود که مردم ترکیه از مردم ایران مردمان شادتر؛ مهربونتر، آرامتر و در رفاه بیشتری هستند.
بعد از دیدن حدود هفده تا شهر و حدود ده تا روستا در ترکیه و گذروندن وقت در آنها میگم شهرها و روستاهای ترکیه بسیار تر و تمیز تر و در رفاه تری هست نسبت به شهرها و روستاهای کوچک ایران.
مردم ترکیه خیلی آشغال میریزن و مردم تمیزی نیستند اما دولت بسیار خوب همه جا را تمیز نگه میداره و تو خیابون ها اصلن آشغال نمیبینی.
با اینکه مردم ترکیه مخصوصن بافتی را که ما دیدیم بسیار بافت سنتی و مرد سالاری داره اما حکومت به شدت با این مرد سالاری مبارزه میکنه مثلن حتی یک تابلو ندیدم که عکس دختر و پسر، خانم و آقا، پیرزن و پیرمرد در کنار هم نباشه و فقط آقا باشه همه عکس ها در کنار هم در حالی که دست هم را گرفتن.
آقایون ترک چشم های بسیار بسیار پاکتری نسبت به آقایون ایرانی دارن(شرمنده در کل منظورمه). دقیقن مثل ایران هرچی از شهرهای بزرگ دور میشی مردم مهربان تر میشن بارها ما را به صرف چای به خونشون دعوت کردن؛ چند باز تو قهوه خونه ها مارا مهمان کردن، چندین بار به خاطر مهمان بودن بهمون تخفیف دادن.
#sanlıurfa #van #mardin #adana #mersin #ankara #konya #kapadokya #cappadocia #amasia #samsun #trabzon #turkey #mona #shervin
#شانلی_اوفله #وان #ماردین #آدنا #مرسین #قونیه #کاپادوکیا #کاپاتوکیا #کاپادوکیه #آنکارا #آماسیا #آماسیه #سامسون #صامسون
Read more
بعد از دیدن نبکاهای زیبا به سمت کلوتها حرکت کردیم بعد بیست کیلومتر به یه منظره فوقالعاده از سازهای ...
Media Removed
بعد از دیدن نبکاهای زیبا به سمت کلوتها حرکت کردیم بعد بیست کیلومتر به یه منظره فوقالعاده از سازهای ماسه ایی رسیدیم که وسعت بسیاری داشت و چشم اندازی فوق العاده واسه همین وسعت زیادش بهش میگن شهر یا آبادی لوت(کل به معنای آبادی و شهر/لوت هم اسم بیابونشه )شهری از سازه های ماسه ایی عجیب غریب در دل کویر که ... بعد از دیدن نبکاهای زیبا به سمت کلوتها حرکت کردیم بعد بیست کیلومتر به یه منظره فوقالعاده از سازهای ماسه ایی رسیدیم که وسعت بسیاری داشت و چشم اندازی فوق العاده واسه همین وسعت زیادش بهش میگن شهر یا آبادی لوت(کل به معنای آبادی و شهر/لوت هم اسم بیابونشه )شهری از سازه های ماسه ایی عجیب غریب در دل کویر که حاصل نبرد آب و خاک و باد هست حتما هم میدونید که میگن گرمترین نقطه زمین هست😳😨!!این کلوتها حدود یازده هزار کیلومتر وسعت دارن و جالب اینکه در محدوده سی هزار کیلومتری کویر لوت هیچ جانداری و حیاتی وجود نداره حتی میگن جسد یه گاو تو زمستون سال 65 اونجا پیدا شده که با گذشت 15 سال از اون زمان این جسد سالم مونده فقط به علت گرمای شدید و تابش خورشید فقط خشک شده بدون هیچ تغییری!!تو کویر شهداد صد هکتار نمکزار تخم مرغی هم وجود داره که تو دنیا نظیرش وجود نداره همین کلوتهام بزرگترینش تو دنیا مال ایرانمونه (همین کلوتهای شهداد )اما حیف حیف!!😯یکی یکی همه تاریخ و تمدن و فرهنگ و طبیعت کشورمون بخاطر عدم مدیریت داره نابود میشه😢آخ چی بگم از این دل پردرد😢 بگذریم فقط بگم که باید خودمون همت کنیم و بادست خودمون کارشونو جلو نبریم!!!اینجام مثل خیلی از جاها از دست آفرودبازهای محترم در امان نمونده بود اینم گفته باشم!!😯
#از_طبیعت_محافظت_کنیم #کلوتهای_شهداد #کلوت #کویر #کرمان #شهداد #ایرانگردی #سفر #سفرنامه #ایران #خانواده #سفربا_بچه #طبیعتگردی #کویر_لوت #توریست #iran #travel #tourism #عکس #عکاسی #آفرود #تمدن #تاریخ #فرهنگ #طبیعت #شهر #نبکا #ماسه
Read more
. نتایج نهایی مسابقه عکاسی تجربه سفر در ایران + عکسهای برتر مسابقه . با همکاری شرکت اتاقک @otaghakcom . داور مسابقه : آقای بردیا سعادت @bardia_saadat ______________ ‌رتبه اول: آقای حامد راستی @hamedrasti99 برنده یک میلیون تومان هزینه محل اقامت در سفرهای ایرانگردی از سایت اتاقک ________________ رتبه ... .
🚩نتایج نهایی مسابقه عکاسی تجربه سفر در ایران + عکسهای برتر مسابقه 🚩
.
با همکاری شرکت اتاقک @otaghakcom .
🔸داور مسابقه : آقای بردیا سعادت
@bardia_saadat
______________
‌🔹رتبه اول: آقای حامد راستی
@hamedrasti99
برنده یک میلیون تومان هزینه محل اقامت در سفرهای ایرانگردی از سایت اتاقک
________________
🔹رتبه دوم: آقای جمشید فرجوندفردا
@jamshidfarajvandfarda
برنده ۷۰۰ هزار تومان هزینه محل اقامت در سفرهای ایرانگردی از سایت اتاقک
________________
🔹رتبه سوم: آقای سعید محمدزاده
@saied_mohammadzadeh
برنده ۵۰۰ هزار تومان هزینه محل اقامت در سفرهای ایرانگردی از سایت اتاقک
________________
🔹عکس تقدیر شده داوری: آقای هدایت رحمانی
@hedayat.rahmani.hr
______________
⚠ اصلاحیه : عکس شماره یازده متعلق به آقای علی خوانین است.
__________________
#rangeetar #iran_photographers #photography #iran #turism #اتاقک #اتاقک_حامی_کپی_رایت #من_حامی_کپی_رایت #نوروزبااتاقک
Read more
هزار کاکلیِ شاد در چشمانِ توست هزار قناری خاموش در گلوی من عشق را ای کاش زبانِ سخن بود آنکه ...
Media Removed
هزار کاکلیِ شاد در چشمانِ توست هزار قناری خاموش در گلوی من عشق را ای کاش زبانِ سخن بود آنکه می‌گوید دوست‌ات می‌دارم دلِ اندهگینِ شبی‌ست که مهتابش را می‌جوید ای کاش عشق را زبانِ سخن بود هزار آفتابِ خندان در خرامِ توست هزار ستاره‌ی گریان در تمنای من عشق را ای کاش زبانِ سخن بود” #شاملو #عکس ... هزار کاکلیِ شاد
در چشمانِ توست
هزار قناری خاموش
در گلوی من

عشق را
ای کاش زبانِ سخن بود

آنکه می‌گوید دوست‌ات می‌دارم
دلِ اندهگینِ شبی‌ست
که مهتابش را می‌جوید

ای کاش عشق را
زبانِ سخن بود

هزار آفتابِ خندان در خرامِ توست
هزار ستاره‌ی گریان
در تمنای من

عشق را
ای کاش زبانِ سخن بود”

#شاملو

#عکس #سفر #فرش #ایران #شعر #هنر #رنگ
#photography #sunnydays #sun #carpet #photo #mobile #travel #art #color
Read more
 #travel #biutifull #fhoto #fhotography #fotograf #iran #iranian #irani #nachral #nachr #portre ...
Media Removed
#travel #biutifull #fhoto #fhotography #fotograf #iran #iranian #irani #nachral #nachr #portre #سرزمین #ایران #ایرانـگردی #طبیعت #طبیعت_گردی #شمال #جنگل #کوه #صخره #درخت #تله_کابین #سفر #عکس #عکاس #توریست #توریستی #منظره #منظره_زیبا #منظره_طبیعی #travel #biutifull #fhoto #fhotography #fotograf #iran #iranian #irani #nachral #nachr #portre
#سرزمین #ایران #ایرانـگردی #طبیعت #طبیعت_گردی #شمال #جنگل #کوه #صخره #درخت #تله_کابین #سفر #عکس #عکاس #توریست #توریستی #منظره #منظره_زیبا #منظره_طبیعی
ای کرده تو مهمانم در پیش درآ جانم زان روی که حیرانم من خانه نمی‌دانم ای گشته ز تو واله هم شهر و هم اهل ...
Media Removed
ای کرده تو مهمانم در پیش درآ جانم زان روی که حیرانم من خانه نمی‌دانم ای گشته ز تو واله هم شهر و هم اهل ده کو خانه نشانم ده من خانه نمی‌دانم #مولانا روستای گیو، قم، ایران Giv, Qom, Iran #village #persian #iranian #iran #giv #nature #qom #old #history #architecture #tourist #travel #culture ... ای کرده تو مهمانم در پیش درآ جانم
زان روی که حیرانم من خانه نمی‌دانم
ای گشته ز تو واله هم شهر و هم اهل ده
کو خانه نشانم ده من خانه نمی‌دانم
#مولانا

روستای گیو، قم، ایران
Giv, Qom, Iran

#village #persian #iranian #iran #giv #nature #qom #old #history #architecture #tourist #travel #culture #photography #photo
#روستا #گیو #قم #طبیعت #ایران #سفر #عکس #عکاسی
Read more
 #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday ...
Media Removed
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Visit my another page: @itinerant.photographer #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Visit my another page:
@itinerant.photographer
... مرا به همان روستایِ دور افتاده ببر ، به همان کلبه ی قدیمی و ساده ای که برایم می گفتی ... جایی که صدایِ ...
Media Removed
... مرا به همان روستایِ دور افتاده ببر ، به همان کلبه ی قدیمی و ساده ای که برایم می گفتی ... جایی که صدایِ نفس هایِ آسمان زلالش را می شود شنید ... و با هیاهویِ پرندگانش ، به آرامشِ محض رسید ! می خواهم هر روز صبحِ زود ، به شوقِ جمع کردنِ تخم مرغ ها از خواب بیدار شوم ، به مرغ ها آب و دانه بدهم ، شیرِ گاوها را بدوشم ... ...
مرا به همان روستایِ دور افتاده ببر ، به همان کلبه ی قدیمی و ساده ای که برایم می گفتی ...
جایی که صدایِ نفس هایِ آسمان زلالش را می شود شنید ... و با هیاهویِ پرندگانش ، به آرامشِ محض رسید !
می خواهم هر روز صبحِ زود ، به شوقِ جمع کردنِ تخم مرغ ها از خواب بیدار شوم ، به مرغ ها آب و دانه بدهم ، شیرِ گاوها را بدوشم ، و برایت صبحانه ای گرم و جانانه درست کنم ...
دلم می خواهد تمام ثانیه هایم در گوشه ی دنج آغوشِ تو باشد ، تو مدام ، مرا ببوسی و از همان حرف هایِ دلبرانه بزنی ، و من هم بلند بلند ، قربان صدقه ات بروم ...
جایی که هیچ ترافیک و مشغله ای ، مزاحمِ عاشقی مان نشود ...
مرا از اینجا دور کن ، از بوی تعفن جنگ و دلهره هایِ سیاست کلافه ام ...
مرا ببر به همان جایی ؛
که خبری از هیاهو نباشد ...
می خواهم بدون هیچ ترس و تشویشی ؛
برایت عاشقی کنم ...
#نرگس_صرافیان_طوفان
...
طبیعت زیبای تالش گیلان
#همگردی #گیلان #تالش #شمال #سفر #گردشگری #ایران #گردشگر #طبیعت #طبیعتگرد #کلبه #شقایق #مسافرت #توریسم #ایرانگردی #instalike #20likes #look #instagood #travel #travelling #iran
Photo by @farzad_pourshakori__talesh
Judge @_elham_ju

مارا از طريق هشتگ #hamgardi دنبال كنيد

خوشحال میشیم نظرتون رو درباره عکس یا متن باما درمیان بگذارید 🙏☺️

📍 اگه از تصویر لذت میبرید و عاشق این زیبایی هستید با دعوت دوستانتون اونها رو در این لذت و زیبایی شریک کنید 🙏
ممنون از این که ؛
- ✈ دوستای واقعی تو تگ میکنی
- ❤ لایک 💛 کامنت 💙 فالو میکنی
- 👉 سفر ها و ماجراهای مارو دنبال میکنی
Read more
سیزده بدر امسال در جایی متفاوت برای من گذشت. روستای کوچک و دیدنی سنتندره در نزدیکی بوداپست، جایی است ...
Media Removed
سیزده بدر امسال در جایی متفاوت برای من گذشت. روستای کوچک و دیدنی سنتندره در نزدیکی بوداپست، جایی است شبیه ابیانه یا کندلوس که بافت روستایی آن تبدیل به یکی از توریستی ترین مناطق این اطراف شده است. غذاهای محلی، نوشیدنی های محلی و بافت جالب این روستا در کنار موزه های کوچک و بزرگ دلیل سفر صدها و هزاران ... سیزده بدر امسال در جایی متفاوت برای من گذشت. روستای کوچک و دیدنی سنتندره در نزدیکی بوداپست، جایی است شبیه ابیانه یا کندلوس که بافت روستایی آن تبدیل به یکی از توریستی ترین مناطق این اطراف شده است. غذاهای محلی، نوشیدنی های محلی و بافت جالب این روستا در کنار موزه های کوچک و بزرگ دلیل سفر صدها و هزاران نفر به اینجا هستند. همزمانی سیزده بدر و عید پاک این شانس را به من داد که از این روستا دیدن کنم.
#سیزده_بدر #عید #مجارستان #بوداپست #سنتندره #سفر #عکس #طبیعت #اروپا #ایران
#travel #hungary #Budapest #szentendre #europe #photo #photography #nowruz #iran
Read more
حاج عبدالحسین یه نگاه به چپ ی نگاه به راست یکی هم روبرو انداخت، السلام داد، شال سبزشو انداخت دور گردنش، ...
Media Removed
حاج عبدالحسین یه نگاه به چپ ی نگاه به راست یکی هم روبرو انداخت، السلام داد، شال سبزشو انداخت دور گردنش، کلاهشو مرتب کرد و اومد سمتم... گفتم حاج عبدالحسين از طرف آقای ثابتی اومدم که اگر شما اجازه بدین امشبو تو مسجد بمونم... یه نگاه کرد و سرش رو انداخت پایین، به سختی شنیدم که گفت چی بگم والا... وقتی ... حاج عبدالحسین یه نگاه به چپ ی نگاه به راست یکی هم روبرو انداخت، السلام داد، شال سبزشو انداخت دور گردنش، کلاهشو مرتب کرد و اومد سمتم...
گفتم حاج عبدالحسين از طرف آقای ثابتی اومدم که اگر شما اجازه بدین امشبو تو مسجد بمونم...
یه نگاه کرد و سرش رو انداخت پایین، به سختی شنیدم که گفت چی بگم والا...
وقتی میرسی انارک اول از همه گنبد طلایی امامزاده هست که از دور سو سو میزنه، بعدش قلعه و برج و باروی شهر رو روی تپه وسط شهر میبینی که از همه جا بلند تره، خونه های قدیمی که اکثرشون متروکه و دارن خراب میشن و مرکز محله که دور و برش دو تا مسجد و یه موزه، پیرمرد و پیر زنها هم نشستن رهگذرا رو نگاه میکنن...
آقا یدالله هم که کلید غریب خونه تو گردنش آویزون بود-اتاقی که یه آدم با وجودی اومده وقف مسافرا کرده که تو شب بی سرپناه نمونن- یه دست به سر گربه اش کشید وگفت فعلا نمیتونه بهم جا بده...
الانی هم که دارم براتون مینویسم، تو مرکز محله کنار همون دوتا مسجد زیر تیربرقی که نارنجیه، با دستایی که دستکش ندارن و زانوهایی که ترق و تروق صدا میده، زیر باد سرد کویر، روی مبل زهوار در رفته قهوه ای که فنرهاش زده بیرون نشستم...
حاج عبدالحسین هم رفته خونشون که زودتر بخوابه، فقط قبل رفتن گفت که مراقب مسجدمون باش امشب...
شبتون خوش
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #سفرنامه #ایران #انارک #کویر #دوچرخه #دوچرخه_سواری #تنها #جاده #عکاسی #عکس #عکس_نوشته #photography #photo #photooftheday #instagram #popularpic #instagood #instamood #instadaily #iphoneonly #travel #travelphotography #travelling #iran #mustseeiran #irangardi
Read more
. دنیا به"شایستگی هایت" . پاسخ میدهد... نه به " آرزوهایت " . پس شایسته ی آرزوهایت باش<span class="emoji emoji263a"></span>️ ________________________________________ #بام_گاوازنگ_در_زنجان یکی ...
Media Removed
. دنیا به"شایستگی هایت" . پاسخ میدهد... نه به " آرزوهایت " . پس شایسته ی آرزوهایت باش️ ________________________________________ #بام_گاوازنگ_در_زنجان یکی ازپرطرفدارترین تفریحگاه های زنجان،" مجموعه تفریحی و کوهستانی ائل داغی" یا همان " مجموعه گاوا زنگ " است که در ایام تعطیل ... .
دنیا
به"شایستگی هایت"
.
پاسخ میدهد...
نه به " آرزوهایت "
.
پس شایسته ی
آرزوهایت باش☺️
________________________________________
#بام_گاوازنگ_در_زنجان
یکی ازپرطرفدارترین تفریحگاه های زنجان،" مجموعه تفریحی و کوهستانی ائل داغی" یا همان " مجموعه گاوا زنگ " است که در ایام تعطیل به خاطر ازدحام بیش از اندازه مسیر آن با ترافیک روبه رو می شود، روزهای تعطیل به ویژه جمعه ها کوه پیمایی در گاوازنگ رنگ و بوی دیگری دارد و نزدیکی به شهر و زیبایی های خاص طبیعی این مجموعه و موجب توجه اهالی منطقه و گردشگران به این مکان تفریحی شده است. امکانات دیگر این مجموعه، سفره خانه های سنتی، آمفی تئاتر، رستوران پذیرایی، مجموعه بازی و تفریحی روباز، پارکینگ، مجموعه ورزشی، پیست دوچرخه سواری سینمای پنج بعدی و سد خاکی است.
#آش_دوغ_دربند
#بستنی_سنگی_علی_بابا
#اینستالایک #منظره #طبیعت #گردشگری #ایران_گردی #زنجان #باستان_شناسی #بام_گاوازنگ #دربند #مسافرت #سفر #مهمانی #چشم_بد_دور #سفر #عکس #عکاسی #همسر #زوج #بخندید #بگردید #شب #کنار_یار #بستنی #آش #پیج_آشپزی
Read more
بدون صدا.... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday ...
Media Removed
بدون صدا.... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ بدون صدا....
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
دختر سنگ، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood ...
Media Removed
دختر سنگ، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ دختر سنگ، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
دختر ابر، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood ...
Media Removed
دختر ابر، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ دختر ابر، از مجموعه دختر طبیعت... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
از مجموعه قرمز... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday ...
Media Removed
از مجموعه قرمز... #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ از مجموعه قرمز...
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
...از مجموعه قرمز #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday ...
Media Removed
...از مجموعه قرمز #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ...از مجموعه قرمز #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
سال نو مبارک! #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday ...
Media Removed
سال نو مبارک! #socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment #Iran #Travel #Tourisme #photography #عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران ‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ سال نو مبارک!
#socialenvy #picture #pictures #snapshot #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #capture #moment
#Iran #Travel #Tourisme #photography
#عکاس_دوره_گرد #عکس #عکاس #سفر #ایرانگردی #ایران
‌~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 #pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ارتفاعات ...
Media Removed
#pictureshop . نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید. از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟ ********************************** ارتفاعات #ماسال عکس از @ahmad._najafi ********************************** شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، ... #pictureshop
.
نظر شما درباره این عکس چیست؟ لطفا آنرا نقد کنید.
از ۱ تا ۲۰ به آن چند می‌دهید؟
**********************************
ارتفاعات #ماسال

عکس از
@ahmad._najafi
**********************************
شما هم در صورتی که تمایل دارید عکس‌تان بازنشر شود و مورد نقد قرار گیرد، از هشتگ:
#pictureshop
استفاده کنید.
*********************************
راه تماس با ما:
Telegram ID : Pictureshop
#عکاسی #عکس #طبیعت #دوربین #آتش #عشق #طبیعت_گردی #طبیعتگردی #ایران_گردی #توریست #ایرانگردی #سفر #مسافرت #گردشگری #هنر #نقاشی #دوربین_عکاسی #photography #tourist
Read more
Loading...
Load More
Loading...