سه تا از است

Loading...


Unique profiles
79
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Noornegar, Gonbad-e Qabus, Kaba Sharif Mecca
Average media age
605.1 days
to ratio
6.1
بهترین و بدترین خرید لیگ هجدهم چه کسانی بودند؟ سروش رفیعی و برزای در جمع بدترین‌ها و سپاهانی‌ها ...
Media Removed
بهترین و بدترین خرید لیگ هجدهم چه کسانی بودند؟ سروش رفیعی و برزای در جمع بدترین‌ها و سپاهانی‌ها هم در جمع بهترین خریدهای فصل حضور دارند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، تا به حال همه تیم‌های لیگ برتری حداقل پنج مسابقه در فصل جدید انجام دادند و حالا فرصت خوبی است که خریدهای‌شان ... بهترین و بدترین خرید لیگ هجدهم چه کسانی بودند؟

سروش رفیعی و برزای در جمع بدترین‌ها و سپاهانی‌ها هم در جمع بهترین خریدهای فصل حضور دارند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، تا به حال همه تیم‌های لیگ برتری حداقل پنج مسابقه در فصل جدید انجام دادند و حالا فرصت خوبی است که خریدهای‌شان مورد ارزیابی قرار بگیرد. خریدهایی که بعضی‌های‌شان جواب دادند و برخی هم نه. به عنوان نمونه فولاد خوزستان که با کلی سر و صدا سروش رفیعی را خرید، هیچ بهره‌ای از این بازیکن نبرد. رفیعی در نمرات سایت نود، تا پایان هفته پنجم، سومین بازیکن ضعیف لیگ است. البته مصدومیت و ناهماهنگی سروش در شروع فصل قابل پیش‌بینی بود. یا بهنام برزای که از استقلال به آبادان برگشت هم در بین پنج بازیکن ضعیف لیگ هجدهم جای دارد و تا اینجای کار خرید ناامیدکننده‌ای بود. در جمع بهترین خریدها هم نام قلعه‌نویی و تیمش می‌درخشد.
محمد کریمی بهترین شروع را بین خریدهای پیش‌فصل داشت. بازیکنی که از تیم لیگ یکی خونه به خونه جذبِ سپاهان شد. در این فصل کریمی بعد از بازی نخست که نیمکت‌نشین بود، به ترکیب اصلی اضافه شد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. سه تا از گل‌های این فصل سپاهان روی پاس‌های محمد کریمی به ثمر رسید. البته کریمی در هفته ششم هم چهارمین پاس گلش را داد که در بازه زمانی درنظر گرفته شده برای این گزارش نمی‌گنجد. هافبک ۲۲ ساله سپاهان با میانگین نمره ۲،۵ بعد از قاسمی‌نژاد و حسینی سومین بازیکن برتر لیگ تا پایان هفته پنجم لقب گرفته است. بعد از کریمی، نوبت به دروازه‌بان پیکان می‌رسد که خرید برترِ لیگ هجدهم شود. وحید شیخ‌ویسی که جانشین پیام نیازمند شد، لیگ را فراتر از حد انتظار استارت زد. پیکان در این پنج هفته با شیخ‌‌ویسی سه کلین‌شیت کرد و فقط سه گل خورد. رتبه بعدی جدول نمرات سایت نود هم به یک خرید دیگر از سپاهان اختصاص داده شده است. مهدی کیانی با معدل نمره ۲،۶۰ پنجمین بازیکن برتر لیگ و سومین بازیکن برتر بین خریدهای پیش‌فصل لقب گرفته است. کیانی یک پاس گل هم در این فصل داده است. خرید بعدی سپاهان یعنی محمد ایرانپوریان هم جزو بهترین‌های لیگ است. ایرانپوریان تا پایان هفته پنجم این فصل، ۱ گل زده بود و ۲ پاس گل داد. بازیکنی که از آنالیزورهای سایت نود، معدل نمره ۲،۸ را دریافت کرده است. یعنی در جمع بهترین خریدهای لیگ هجدهم، سه بازیکن از تیم قلعه‌نویی دیده می‌شود که لااقل شروع خوبی داشتند
Read more
Loading...
. نقل است که احمد حرب، همسایه ای گبر داشت، بهرام نام. مگر شریکی به تجارت فرستاده بود. در راه آن مال را دزدان ببردند. خبر چون به شیخ رسید مریدان را گفت: برخیزید که همسایه ما را چنین چیزی افتاده است، تا غمخوارگی کنیم، اگر چه گبر است، همسایه است. *** چون به در سرای او رسیدند بهرام آتش گبری می‌سوخت. پیشباز، ... .
نقل است که احمد حرب، همسایه ای گبر داشت، بهرام نام. مگر شریکی به تجارت فرستاده بود. در راه آن مال را دزدان ببردند. خبر چون به شیخ رسید مریدان را گفت: برخیزید که همسایه ما را چنین چیزی افتاده است، تا غمخوارگی کنیم، اگر چه گبر است، همسایه است.
***
چون به در سرای او رسیدند بهرام آتش گبری می‌سوخت. پیشباز، دوید، آستین او را بوسه داد. بهرام را در خاطر آمد که مگر گرسنه اند و نان تنگ است، تا سفره بنهم. شیخ گفت: خاطر نگاه دار که ما بدان آمده ایم تا غمخوارگی کنیم که شنیده ام که مال شما دزد برده است.
گبر گفت: آری! چنان است. اما سه شکر واجب است که خدای را بکنم. یکی آنکه از من بردند، نه من از دیگری، دوم آنکه نیمه ای بردند و نیمه ای نه، سوم آنکه دین من با من است، دنیا خود آید و رود.
احمد را این سخن خوش آمد. گفت: این را بنویسید که از این سه سخن بوی مسلمانی می‌آید.
***
پس شیخ روی به بهرام کرد. گفت: این آتش را چرا می‌پرستی؟
گفت: تا مرا نسوزد، دیگر آنکه امروز چندین هیزم بدو دادم، فردا بی وفایی نکند تا مرا به خدای رساند.
شیخ گفت: عظیم غلطی کرده ای آتش ضعیف است و جاهل و بی وفا. هر حساب که از او برگرفته ای باطل است که اگر طفلی پاره ای آب بدو ریزد بمیرد. کسی که چنین ضعیف بود تو را به چنان قوی کی تواند رسانید؟ کسی که قوت آن ندارد که پاره ای خاک از خود دفع کند تو را به حق چگونه تواند رسانید. دیگر آنکه جاهل است. اگر مشک و نجاست در وی اندازی بسوزد و نداند که یکی بهتر است، و از اینجاست که از نجاست و عود فرق نکند. دیگر تو هفتاد سال است تا او را می‌پرستی و هرگز من نپرستیده ام. بیا تا هر دو دست در آتش کنیم تا مشاهده کنی که هر دو را بسوزد و وفای تونگاه ندارد.
***
گبر را این سخن در دل افتاد. چهار مسئله بپرسم. اگر جواب دهی ایمان آورم. بگوی که حق تعالی چرا خلق آفرید؟ چون آفرید چرا رزق داد و چرا میرانید؟ و چون میرانید چرا برانگیزد؟
گفت: بیافرید تا او را بنده باشد، و رزق داد تا او را به رزاقی بشناسند، و بمیرانید تا او را به قهاری بشناسند، و زنده گردانید تا او را به قادری و عالمی بشناسند.
بهرام چون این بشنید گفت: اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد ا رسول الله.
***
چون وی مسلمان گشت شیخ نعره بزد و بیهوش شود. ساعتی بود بهوش بازآمد. گفتند: یا شیخ! سبب این چه بود؟
گفت: در سرم ندا کردند که احمد بهرام هفتاد سال در گبری بود. ایمان آورد تو هفتاد سال در مسلمانی گذاشته ای تا عاقبت چه خواهی آورد؟
#تذکرة_الأولیاء
#عطار_نیشابوری
#عطار
#کمال_تبریزی
#گاهی_به_آسمان_نگاه_کن
#رضا_کیانیان
Read more
, سلام دوستاي عزيزم خوبين؟ نماز و روزه هاتون قبول باشه <span class="emoji emoji1f339"></span> ممنونم از همراهي هميشگي و محبت بي دريغتون ...
Media Removed
, سلام دوستاي عزيزم خوبين؟ نماز و روزه هاتون قبول باشه ممنونم از همراهي هميشگي و محبت بي دريغتون ️ ، يكي از خوراكيهاي خوشمزه و مفيد براي ماه رمضان "پودينگ چيا" هست چون علاوه بر خاصيتهاي خيلي زيادش براي جلوگيري از تشنگي در طول روز هم خيلي موثره دانه چيا با تخم شربتي و تخم ريحان فرق داره ... ,
سلام دوستاي عزيزم
خوبين؟
نماز و روزه هاتون قبول باشه 🌹
ممنونم از همراهي هميشگي و محبت بي دريغتون ♥️
،
يكي از خوراكيهاي خوشمزه و مفيد براي ماه رمضان "پودينگ چيا" هست چون علاوه بر خاصيتهاي خيلي زيادش براي جلوگيري از تشنگي در طول روز هم خيلي موثره😉😍
دانه چيا با تخم شربتي و تخم ريحان فرق داره
براي درست كردنش نصف ليوان دانه چيا رو با يك ليوان شير تركيب كنيد و يكساعت بزارين تو يخچال بعد دو سه ق عسل بهش اضافه كنيد ، من چند قطره اسانس موز هم اضافه ميكنم، بعد در ليوان بريزيد البته من بينش چند حلقه موز هم ميزارم
نهايتا روش هم ميوه بچينيد و بزارين يخچال تا خنك بشه و بعد هم نوش جان كنيد
البته از هر نوع ميوه تازه و يا ميوه خشك، آجيل، شكلات و ... ميتونيد براي اين دسراستفاده كنيد
،

_____________________
دانه چيا چيست؟ (نام علمی: Salvia hispanica؛ نام انگلیسی: chia)
چیا گیاهی یکساله از خانواده نعناعیان است که برای مصرف دانه آن کاشته می شود. دانه چیا یك سوپر فود با خواص فوق العاده است.
مواد غذایی اگر به درستی انتخاب شوند، می‌توانند سرنوشت ما را از نظر سلامت تغییر دهند.
تغذیه ما همچنین می‌تواند خلق و خو، تمرکز، انرژی، پوست و متابولیسم ما را بهبود بخشد.
سوپر فود ها مواد غذایی هستند که برای سلامت شما فوق‌العاده هستند و دانه چیا یکی از انواع این سوپر فود هاست.
دانه چیا در واقع بالاترین منبع گیاهی امگا ۳ موجود در جهان است، علاوه بر این سرشار از کلسیم، پروتئین و فیبر است. دانه چیا یک منبع غنی از ویتامین های گروه B است، همچنین سرشار از مواد معدنی مانند کلسیم ، آهن ، منیزیم ، منگنز ، فسفر و روی است. وقتی دانه های چیا را خیس می کنید تا ۱۲ برابر وزن خود آب جذب می کنند و لعاب دار و ژله ای می شوند.
دانه‌های چیا آبدوست هستند و قادرند تا ۱۲ برابر وزن خود را آب جذب کنند. درایران اغلب دانه ی چیا با بذر ریحان و تخم شربتی اشتباه گرفته میشود در حالی که هر سه متفاوت از یگدیگرند 🌟دانه‌های چیا با تخم شربتی (بذر گیاه ریحان) تفاوت داشته و هر کدام خاصیت جداگانه ای دارند.
تنها شباهت دانه چیا با تخم شربتی لعابدار شدن هر دو است (دارای موسیلاژ می‌باشند) ، ولی مهم خواص دانه‌ها است که با هم فرق دارد
از مزایای تخم شربتی آهن بالای آن است.
در حالیکه دانه چیا بالاترین منبع گیاهی امگا ۳ موجود در جهان است. ولی تخم شربتی و تخم ریحان اصلاً امگا سه ندارند.
(منبع: نت)
Read more
در زمان شاپور اول ( ۲۳۹ تا ۲۷۰ میلادی ) پادشاه ساسانی سه امپراطور روم به ایران حمله ور شدند . یکی گردیانوس ...
Media Removed
در زمان شاپور اول ( ۲۳۹ تا ۲۷۰ میلادی ) پادشاه ساسانی سه امپراطور روم به ایران حمله ور شدند . یکی گردیانوس جوان بود که در سال ۲۴۲ میلادی کشته شد . دیگری فیلیپ عرب بود که در برابر شاپور ناچار به تسلیم شد و قبول کرد که سالیانه به ایران برای حملاتی مکرری که به آنجا نموده بود و خساراتی که وارد کرده بود باج بدهد ... در زمان شاپور اول ( ۲۳۹ تا ۲۷۰ میلادی ) پادشاه ساسانی سه امپراطور روم به ایران حمله ور شدند . یکی گردیانوس جوان بود که در سال ۲۴۲ میلادی کشته شد . دیگری فیلیپ عرب بود که در برابر شاپور ناچار به تسلیم شد و قبول کرد که سالیانه به ایران برای حملاتی مکرری که به آنجا نموده بود و خساراتی که وارد کرده بود باج بدهد .
سوم والرین بود که در سال ۲۴۲ میلادی با ۷۰ هزار سرباز و امیر و سناتور رومی اسیر ایرانیان شد . شاپور این پیروزی بزرگ را در چندین مکان حجاری نمود تا درس عبرتی برای آیندگان گردد . شاپور در کتیبه ای که در کعبه زرتشت به سه زبان نوشته است میگوید : ” والرین با سپاهی که مشتمل بر ۲۹ گروه جنگی اروپایی بود و به ۷۰ هزار نفر سرباز بالغ بود به جنگ ایران آمد . در اطراف الرها و ادسا جنگ بزرگی بین ما و امپراطور والرین در گرفت .
ما با دستهای خویش والرین را اسیر کردیم ! فرماندهان – استانداران – سناتورها و افسران رومی را به اسارت گرفتیم و همگی آنان را به ایالات ایران منتقل نمودیم . ” این صحنه پیروزی شاپور از زیباترین نقش های برجسته ایران است که از حادثه ای غرور آفرین حکایت میکند و مایه سرافرازی ایرانیان میباشد شاپور با تاج پادشاهی که به صورت کنگره ای است و جامه ای آراسته سوار بر اسب تنومدی است که جلوی او فلیپ عرب امپراطور باج گذار رومی زانو زده و خم شده است . پادشاه ایران یک دست خود را به طرف او دراز کرده تا نشان از قبوا باج او شود . فلیپ در این نقش با تاج رومی و بالاپوشی که بروی دوشش قرار دارد چنان نمایش داده شده که گویی با شتاب به سوی اسب پادشاه ایران دویده و زانو زده است . والرین هر دو دست خود را به نشانه بخشش به جلو دراز کرده . عظمت پادشاه ایران و بزرگی او در تاج – دستبند و طرز آرایش مویش که چین دار است و بر شانه های افتاده است و همین طور از زین و لگام اسب مغرورش به وضوح دیده میشود . کنار دیگر شاپور امپراطور دیگری دیده میشود .
که پادشاه ایران مچ دست او را به نشانه اسارت گرفته . پشت سر اسب پادشاه ایران تصویر موبد بزرگ کرتیر دیده میشود که کلاهی بیضی شکل مزین به نشان قیچی به سر دارد و انگشت سبابه دست راست اش را به نشانه احترام به سوی شاپور دراز کرده است و گردن بندی مرواریدی آراسته شده به گردن دارد و بالاپوشی با سنجاقی در جلوی سینه می باشد . این کتیبه نقش دار ساسانی یکی از هنرمندانه ترین نقوش باستانی ایران است که وضح و سادگی و زیبایی آن به راحتی نشانگر عظمت و افتخاری پادشاهان گذشته است .
Read more
. <span class="emoji emoji1f387"></span>جشنواره 50% تخفیف نگاه شاپ سه پایه عکاسی از برند مانفروتو Manfrotto این مدل سه پایه از سری compact ...
Media Removed
. جشنواره 50% تخفیف نگاه شاپ سه پایه عکاسی از برند مانفروتو Manfrotto این مدل سه پایه از سری compact advanced یک سه پایه سبک و کارآمد از برند معتبر مانفروتو است که با حداکثر تحمل وزن 3 کیلوگرم و حالت بسته شده 45 سانتی متر گزینه ای ایده آل برای سفرهای عکاسی است . شما عکاسان عزیز میتونید تا پایان ... .
🎇جشنواره 50% تخفیف نگاه شاپ
سه پایه عکاسی از برند مانفروتو Manfrotto این مدل سه پایه از سری compact advanced یک سه پایه سبک و کارآمد از برند معتبر مانفروتو است که با حداکثر تحمل وزن 3 کیلوگرم و حالت بسته شده 45 سانتی متر گزینه ای ایده آل برای سفرهای عکاسی است .

شما عکاسان عزیز میتونید تا پایان امشب این مدل سه پایه رو در دو رنگ مشکی و سفید با پنجاه درصد تخفیف خریداری کنید ⁦❤️⁩
_____
این فرصت رو از دست ندید 😉
_____

#سه_پایه #سه_پایه_عکاسی #تجهیزات_عکاسی #عکاسی📷 #عکاسی #فروش_ویژه #فروشگاه_اینترنتی #فروشگاه_آنلاین #خریدآنلاین #خرید_اینترنتی #manfrotto
Read more
. <span class="emoji emoji2714"></span> عضلات اصلی: پشت بازو (عضله سه سر) <span class="emoji emoji2714"></span> مراحل انجام حرکت: 1- دمبلی را در دست بگیرید و روی نیمکت دراز ...
Media Removed
. عضلات اصلی: پشت بازو (عضله سه سر) مراحل انجام حرکت: 1- دمبلی را در دست بگیرید و روی نیمکت دراز بکشید. 2- در نقطه شروع، دستِ شما باید کاملا عمود بر زمین قرار گیرد. 3- در حالی که وضعیتِ استخوان بازو را (عمود بر زمین) حفظ می کنید، دمبل را به آهستگی تا بغل گوش خود پایین آورید. 4- به آهستگی و با ... .
✔ عضلات اصلی: پشت بازو (عضله سه سر)
✔ مراحل انجام حرکت:
1- دمبلی را در دست بگیرید و روی نیمکت دراز بکشید.
2- در نقطه شروع، دستِ شما باید کاملا عمود بر زمین قرار گیرد.
3- در حالی که وضعیتِ استخوان بازو را (عمود بر زمین) حفظ می کنید، دمبل را به آهستگی تا بغل گوش خود پایین آورید.
4- به آهستگی و با کنترل دمبل­ را به نقطه شروع حرکت بازگردانید.
✔ دم: پایین آوردنِ دمبل
✔ بازدم: بالا بردنِ دمبل
✔ نکات مهم:
📍هنگام بازکردنِ (اکستنشنِ) آرنج همواره فشار زیادی به مفصل آن وارد می شود، از این رو در حین انجام کلیه ی حرکات پشت بازو باید به فرم صحیح حرکت و وضعیتِ این مفصل توجه کرده و در صورت هرگونه احساس ناراحتی یا درد سریعا حرکت را متوقف کنید.
📍 در بالاترین نقطه حرکت بهتر است آرنج خود را کاملا صاف نکنید تا از احتمال آسیب به مفصل کاسته شود. رعایت این امر به ویژه برای آنهایی که مفصل آرنج شان بیش از حد باز می شود (هایپراکستنشن)، امری که بیشتر خانم ها به آن مبتلا هستند، بسیار اهمیت دارد.
📍 بهتر است افراد مبتدی تا جایی دمبل را پایین آورند که زاویه آرنج 90 درجه شود. در حالی که افراد باتجربه تر می توانند به منظور افزایش دامنه حرکتی و به کارگیری تارهای عضلانی بیشتر، حرکت را تا نقاط پایین تر ادامه دهند.
📍 در این حرکت نسبت به تمریناتِ پشت بازویی که در حالت ایستاده انجام می شوند، از ناحیه کمر کاملا محافظت می شود و حفظ وضعیتِ مناسب تنه بسیار آسان تر است، از این رو فرد می تواند تمرکز بیشتری بر حرکتِ اصلی و عضلاتِ تحت تمرین داشته باشد.
✒دکتر محمد حسین نظری
🔥 برای مشاوره، برنامه تمرینی و غذایی زیر نظر مستقیم دکتر محمد حسین نظری 👈 09124035061 (فقط Whatsapp/Telegram)
Read more
Loading...
. دستمون به اون اصل كاري‎ها كه نرسيد، سوال #فرزندت_كجاست؟ رو از فرعي‎ها پرسيديم: . كاپيتان هادوك: البته ...
Media Removed
. دستمون به اون اصل كاري‎ها كه نرسيد، سوال #فرزندت_كجاست؟ رو از فرعي‎ها پرسيديم: . كاپيتان هادوك: البته من فرزندي ندارم، يه فرزند خوانده دارم به نام تن‎تن كه غلام مردمه. از صبح تا شب دنبال رفع و رجوع مشكلات هم‎وطنانشه. حتي ديگه نميرسه فكل بالاي موهاشو درست كنه. هي صافشون ميكنه رو به پايين،‌ ... .
دستمون به اون اصل كاري‎ها كه نرسيد، سوال #فرزندت_كجاست؟ رو از فرعي‎ها پرسيديم:
.
كاپيتان هادوك: البته من فرزندي ندارم، يه فرزند خوانده دارم به نام تن‎تن كه غلام مردمه. از صبح تا شب دنبال رفع و رجوع مشكلات هم‎وطنانشه. حتي ديگه نميرسه فكل بالاي موهاشو درست كنه. هي صافشون ميكنه رو به پايين،‌ يقه‎اش رو هم تا دكمه آخر مي‌بنده،‌ ته‌ريش هم كه ميذاره خيلي جذاب ميشه. ميلو رو هم با سه تا كفتر چاهي طاق زد. اين شايعه وام بدون بهره از جواهرات كاستافيوره هم كار بدخواهانه. ‌يه ماشين 800 ميليوني و سه دهنه مغازه تو بورلي‎هيلزه ديگه،‌ يه جوري ميگن آقازاده كه يكي ندونه فكر ميكنه ماشين يك ميلياردي سواره و پنج دهنه مغازه تو اندرزگو داره، والا!
.
عموي سوباسا: فرزند من پيش مادرشه. بيشتر از اين نميتونم توضيح بدم، پاي آبروي دو تا كشور ژاپن و برزيل وسطه.

شريفي‎نيا: فرزندان من معلم هستن، ‌معلم صاف و ساده و بي‎ريا. مشغول آموزش زيرپوستي راه و رسم زندگي به مردم. حالا يه عده اصرار دارن اسمشو بذارن بازيگري، ‌ولي در اصل فرزندان من به عشق مردم و براي مردم دارن جلوي دوربين عرق ميريزن و خون دل ميخورن و سختي ميكشن. منم به عنوان پدرشون هيچ كاري براشون نكردم،‌ شرمنده‎ام بابايي –اشك مي‌ريزد-
.
مادر هاچ زنبور عسل: به جان خودم نميدونم،‌ من كلا چون پوشش مناسبي نداشتم قسمت آخر هيچ‌وقت پخش نشد و من هرگز نفهميدم فرزندم كجاست.

بابالنگ دراز: فرزند من تو آشپزخونه است داره شام درست ميكنه. يعني اول من باباش بودم ولي بعد شوهرش شدم. سوالتون رو بايد تغيير بديد به همسرت كجاست؟ جودي خانم با مدرك فارغ‌التحصيلي از دبيرستان شبانه‌روزي، به همراه جوليا پندلتون هيات علمي دانشگاه شده و همينك خاك پاي دانشجوهاي اين مرز و بومه. همه‌اش گچ تخته ميخوره و چون شمع مي‎سوزه تا جهان رو روشن كنه. حالا يه عده اصرار دارن كه جزو بورسيه‎هاي غيرقانوني بوده،‌ كه اونها خيلي غلط كردن.

شازده كوچولو: من بچه ندارم،‌ يه روباه اهلي داشتم كه جناب ربيعي فرستادش واسه رييس مجلس. الانم از خودشون بپرسيد كه كجاست،‌ مرسي، اَه!
.
خاوري: پسر من جزو اونايي نبود كه منفعل بشينه سر جاش بگه كار نيست،‌ خودش يه پارو گرفت دستش به همراه لباس پلوخوري‎اش شروع كرد به پارو كردن. اينقدر اين بچه به فكر مردمه كه همش هم از مردم پارو كرد. يه كم استراحت كن پسركم –بغض مي‌كند.

پدر ژپتو: فرزند من باغبونه و مشغول كاشت درخت‎هاي سكه طلا. حالا يه عده معلوم‎الحال بهش ميگن اختلاس، فرشته مهربون بزنه به كمرتون. اينا همش خدمت به محيط زيسته بي‎لياقتا.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇
Read more
من واقعا فکر نمیکردم اینقدر بیکار باشید که بخواید خاطره کنکور منو بدونید، وگرنه همون پست قبلی میگفتم راستش ...
Media Removed
من واقعا فکر نمیکردم اینقدر بیکار باشید که بخواید خاطره کنکور منو بدونید، وگرنه همون پست قبلی میگفتم راستش پدر من دکتری داره! نه از این الکیا! خلاصه بعض خودمون نباشه آدم حسابیه و به انگلیسی و روسی هم مسلطه! ولی ایرادش اینه که نمیدونه مملکت غیر از دکتر مهندس، رییس‌جمهور هم میخواد! واسه همین اصرار ... من واقعا فکر نمیکردم اینقدر بیکار باشید که بخواید خاطره کنکور منو بدونید، وگرنه همون پست قبلی میگفتم

راستش پدر من دکتری داره! نه از این الکیا! خلاصه بعض خودمون نباشه آدم حسابیه و به انگلیسی و روسی هم مسلطه! ولی ایرادش اینه که نمیدونه مملکت غیر از دکتر مهندس، رییس‌جمهور هم میخواد! واسه همین اصرار داشت برم دانشگاه دولتی

اون موقع دانشگاه آزاد دفترچه مفت میداد و شهریه نجومی میگرفت! دانشگاه دولتی ولی برعکس بود. پدرم پول داد که ما بریم دفترچه بگیریم

تو راه اداره پست بودم که دفترچه بخرم، پول هم تو جیبم که یهو یکی از بچه‌ها جلوی پای ما واستاد! خودتون رو جای من بذارید، شما بودید شمال میرفتید یا دفترچه پست میکردید؟

اولش خواستم دفترچه بخرم، یادم افتاد که سال قبل با وجود اینکه ما تو محله شهران از سهمیه مناطق محروم به واسطه روستای کن استفاده میکردیم رتبه هفتاد و پنج گرفتم. البته نامردا سه تا صفر هم جلوش زده بودن که مشخصا توطئه بوده

خلاصه جاتون خالی عجب شمالی بود

ولی روز کنکور نه تنها من و برادر بزرگترم، بلکه پسرخاله‌ها و پسردایی و پسر دخترعموی مادرم هم خونه ما بودن تا همه از اونجا بریم امتحان

مادرم همه رو از زیر قرآن رد کرد، فقط چون تعداد زیاد شده بود آمار از دستش در رفت و من به رختخواب برگشتم

مادرم ظهر فهمید که خونه‌ام و به پدرم توضیح داد! پدرم در حالی که کاناپه رو بلند کرده بود بالای سرم ایستاد و گفت اگه راست بگی نمیزنم! گفتم با پولش رفتم شمال، ولی زد

بر اثر ادغام مهره سه و چهار گردن تا کنکور آزاد تو بیمارستان بودم. بعد بابام منو برد سر جلسه و به مراقب‌ها نحوه استفاده از اسلحه رو توضیح داد. بعد از امتحان هم تا اعلام نتایج تو انفرادی بودم که به لطف خدا قبول شدم و پدرم رضایت داد

خلاصه خواستم بگم اگه یه موقع بین کنکور و شمال گیر کردید خیلی نگران نباشید، کاناپه جدیدا سبکتر هستن و وقتی تو سر می‌خوره فقط چهار سانت از قد آدم کم میشه

عوضش شمال آب و هوایی داره که نگو

ترانه مربوطه
سفر کردم که کنکورو نرم دیدم نمیشه
بابام میگه که هرچی میزنم آدم نمیشه

پ‌ن یک
کنکوریا خداقوت

پ‌ن دو
کاش کنکور حذف می‌شد به جاش تک می‌آوردن! اینهمه پول کلاس کنکور و تست زنی و مشاوره بخدا روا نیست تو این وضعیت اقتصادی! جمعش کنید لطفا

#دو_یو #مرتضی_درخشان #رییس_جمهور #کنکور #خاطره #تو_حاضری_برای_عشقمون_چیکار_کنی #کنکور_دارم_مزاحم_نشو #کاناپه #عکس_قدیمی #زمان_دختریام #غمگینم #چنان_پیرزنی_که_آخرین_سربازی_که_از_جنگ_می_آید_پسرش_است_که_کارت_ورود_به_جلسه_ندارد #دانشجور #عکس_دانشجوری #ومن_الله_التوفیق
Read more
Loading...
در پی کافه دنجی هستم ، ته یک کوچه بن بست فراموش شده که در آن ، یک نفر از جنس خودم دست و دلبازانه از خودش ...
Media Removed
در پی کافه دنجی هستم ، ته یک کوچه بن بست فراموش شده که در آن ، یک نفر از جنس خودم دست و دلبازانه از خودش دست بشوید گهگاه ... و حواسش به فراموش شدنها باشد ... کافه ای با دو سه تا مشتری ثابت و معتاد به آه ... کافه ای با دو سه تا شمع نه چندان روشن ، و گرامافونی که بخواند ، گل گلدون ، بوی موهات ، ای که بی تو ... در پی کافه دنجی هستم ،
ته یک کوچه بن بست فراموش شده
که در آن ،
یک نفر از جنس خودم
دست و دلبازانه
از خودش دست بشوید گهگاه ...
و حواسش به فراموش شدنها باشد ...
کافه ای با دو سه تا مشتری ثابت و معتاد به آه ...
کافه ای با دو سه تا شمع نه چندان روشن ،
و گرامافونی
که بخواند ،
گل گلدون ، بوی موهات ،
ای که بی تو خودمو ...
و تو یکمرتبه احساس کنی
کافه یک کشتی طوفان زده است
وسط خاطره هایی که تو را می بلعد ....
Read more
شیرماده پس از شکار آهو و شروع به خوردن آن متوجه می شود که شکارش باردار بوده است. بلافاصله از خوردن شکار ...
Media Removed
شیرماده پس از شکار آهو و شروع به خوردن آن متوجه می شود که شکارش باردار بوده است. بلافاصله از خوردن شکار دست بر میدارد و سعی می کند بچه را به شکم مادر برگرداند. پس از نا امید شدن از تلاش و اطمینان از مرگ بچه آهو، آن را آرام با دهانش بر میدارد و در کنار جسد مادرش می خواباند. او مدتی کنار آهو و بچه اش می نشیند و ... شیرماده پس از شکار آهو و شروع به خوردن آن متوجه می شود که شکارش باردار بوده است. بلافاصله از خوردن شکار دست بر میدارد و سعی می کند بچه را به شکم مادر برگرداند. پس از نا امید شدن از تلاش و اطمینان از مرگ بچه آهو، آن را آرام با دهانش بر میدارد و در کنار جسد مادرش می خواباند.
او مدتی کنار آهو و بچه اش می نشیند و نظاره گر آنها می شود و سپس کمی آنطرف تر دراز کشیده و استراحت می کند.

عکاس این عکس ها میگوید که حدود سه ساعت از خوابیدن شیر گذشت و ساکت بودن و بی حرکتی آن، او را به شک انداخته تا اینکه دل را به دریا زده و به سمت شیر رفته.

با رسیدن به شیر متوجه شده که او مدتهاست در اثر فشار روحی سکته کرده و مرده است!

چی بسر ما آدما اومده......:-SS 
Read more
...مربی کنار زمین با آرامش تمام بازی را نگاه میکند تا بتواند بهترین تصمیم بگیرد و زمانی که استرس ...
Media Removed
...مربی کنار زمین با آرامش تمام بازی را نگاه میکند تا بتواند بهترین تصمیم بگیرد و زمانی که استرس دارد دست در موهای جو گندمی خود میکشد.او به مانند یک هدیه باشکوه برای هواداران #پرسپولیس است،مربی که قواعد مربیگری در #فوتبال_ایران را عوض کرد و به یک الگوی مناسب برای دیگر مربیان تبدیل شد.او موج جدیدی ... ...مربی

کنار زمین با آرامش تمام بازی را نگاه میکند تا بتواند بهترین تصمیم بگیرد و زمانی که استرس دارد دست در موهای جو گندمی خود میکشد.او به مانند یک هدیه باشکوه برای هواداران #پرسپولیس است،مربی که قواعد مربیگری در #فوتبال_ایران را عوض کرد و به یک الگوی مناسب برای دیگر مربیان تبدیل شد.او موج جدیدی در فوتبال ایران راه انداخته که حکایت نسل به نسل روایت خواهد شد.شاید باید به او لقب #جنتلمن_مبارز را بدهیم.او که بدترین پرسپولیس تاریخ را تحویل گرفت و از آن تیم چنان تیمی ساخت که فوتبال ایران طی چند سال اخیر به خود ندیده است.به این اسامی توجه کنید. #مهدی_طارمی #سروش_رفیعی #محسن_مسلمان #رامین_رضائیان #احمد_نورالهی #محمد_نوری #امید_عالیشاه #ساسان_انصاری #صادق_محرمی #وحید_امیری و #فرشاد_احمدزاده بازیکنان تاثیرگذاری بودند که طی سه سال از جمع شاگردانش جدا شدند و فقط دو نفر از آنها بعد از یکسال فوتبال بازی نکردن دوباره بازگشته و #پیراهن_سرخ را بر تن کردند.بازیکنانی که جدایی هرکدام از آنها می‌توانست سرنوشت هر تیمی را عوض کند.حال آنکه پنج نفر از آنها در شرایطی جدا شدند که به علت #محرومیت امکان جایگزین کردن بازیکنی جای آنها وجود نداشت.در چنین شرایطی تیم او در فصل جاری عملا با تیم دوم دو فصل اخیر خود بخصوص در فاز تهاجمی فوتبال بازی میکند.اما #جنتلمن_مبارز قصه ما عقب نشینی نکرد و با اعتماد به نفس تمام قرارداد خود را تمدید کرده و به جای ناله کردن از موفقیت های آینده صحبت کرد.گرچه میدانست حریفان تا دندان مسلح شدند و هواداران پرسپولیس از او انتظار زیادی دارند چرا که خود او انتظار آنها را بالا برده است.پرسپولیس او به شدت هواداران را به یاد تیم دوران #علی_پروین می اندازد.تیمی که در هر فصل ستاره های خود را از دست میداد اما هواداران با وجود علی پروین خیالشان راحت بود.حال این مربی #کروات نسخه دیگری از علی پروین با خصوصیاتی متفاوت است که به همان میزان نزد هواداران #اعتبار و #محبوبیت دارد.بازی مقابل #الدحیل از همان جنس بازی هایی بود که هواداران پرسپولیس بارها طی این چند سال اخیر آن را تجربه کردند.نمایشی غرور انگیز که طی این چند سال بارها در #لیگ_برتر و #لیگ_قهرمانان_آسیا شاهد آن بودیم چرا که روی #نیمکت_پرسپولیس مربی نشسته است که میخواهد تاریخ را عوض کند.چرا که جنتلمن مبارز قصه ما اهل تسلیم شدن نیست حتی اگر تمام رسانه ها و حتی پیشکسوتان و هواداران از رقیب یک هیولا بسازند.حتی اگر رقیب بهترین تیم غرب آسیا بوده و قرارداد یکی از بازیکنانش به اندازه قرارداد تمام شاگردانش باشد
ادامه در کامنت
Read more
در پی کافه دنجی هستم ته یک کوچه بن بست فراموش شده که در آن یک نفر از جنس خودم دست و دلبازانه از خودش دست ...
Media Removed
در پی کافه دنجی هستم ته یک کوچه بن بست فراموش شده که در آن یک نفر از جنس خودم دست و دلبازانه از خودش دست بشوید گهگاه و حواسش به فراموش شدن ها باشد کافه ای با دو سه تا مشتری ثابت و معتاد به آه کافه ای دود زده با دو سه تا شمع نه چندان روشن و گرامافونی که بخواند: گل گلدون.. بوی موهات.. ای که بی تو خودمو... و ... در پی کافه دنجی هستم
ته یک کوچه بن بست فراموش شده
که در آن یک نفر از جنس خودم
دست و دلبازانه از خودش دست بشوید گهگاه
و حواسش به فراموش شدن ها باشد
کافه ای با دو سه تا مشتری ثابت و معتاد به آه
کافه ای دود زده با دو سه تا شمع نه چندان روشن
و گرامافونی که بخواند:
گل گلدون.. بوی موهات.. ای که بی تو خودمو...
و تو یکمرتبه احساس کنی
کافه، یک کشتی طوفان زده است
وسط خاطره هایی که تو را می بلعند...!
Read more
Loading...
خرابی های اصلی سر پل ذهاب کجا بود!؟ | #محمد_قادری، کارشناس شهرسازی از محل حادثه آنچه تا به امروز از زلزله سرپل به مردم نشان داده اند مسکن مهر بوده است، مجموعه ای چند صد واحدی با ارتفاعی بلند که در مجاورت ورودی اصلی شهر سرپل قرار دارد و حتی اگر کسی هم نخواهد آن را با بزرگ نمایی نشان دهد، خودش خودش را نمایان ... 📝 خرابی های اصلی سر پل ذهاب کجا بود!؟ | #محمد_قادری، کارشناس شهرسازی از محل حادثه 🔹 آنچه تا به امروز از زلزله سرپل به مردم نشان داده اند مسکن مهر بوده است، مجموعه ای چند صد واحدی با ارتفاعی بلند که در مجاورت ورودی اصلی شهر سرپل قرار دارد و حتی اگر کسی هم نخواهد آن را با بزرگ نمایی نشان دهد، خودش خودش را نمایان می کند. 🔶 در مجموعه مسکن مهر هر چقدر که بگردید شاید بجز دو سه واحد، بیشتر نخواهید دید که واحدی سقف و ستونهای اصلیش فرو ریخته باشد. البته باید حقیقت را گفت که دیوارهای بیرونی و نمای خود را کامل از دست داده اند. اما چون سقف فرو نریخته است، ساکنان فرصت فرار داشته اند. 🔹اما در مجاورت یا شایدم داخل محدوده مسکن مهر چند واحد سه طبقه (مسکن مهر ۶-۷ طبقه هست) ساخته شده است که اتفاقا نه تنها دیوار بیرونیشان فرو ریخته است، بلکه ستونهای آنها کامل کج شده است و در یک موردش نیز با خاک یکسان شده و پنج نفر نیز کشته داشته است. جالب است بدانید رسانه ها من جمله سایت #جماران برای آنکه القا کند مسکن مهر فرو ریخته است، این عکسها را با پس زمینه مسکن مهر (چون داخل مجموعه مسکن مهر است ولی به صورت شخصی ساز) نشان می دهد. 🔴 اما حقیقت تخریب پل ذهاب کجاست:
1️⃣ کوی فولادی که کامل تخریب شده است و در چند ۴_۵ ساختمان سه طبقه فقط ۵۴ کشته بیرون آمده اند ولی هیچ یک از رسانه ها حرفی از کوی فولادی نمی زنند. اما مردم شهر به خوبی می دانند که شهرک فولادی چه شده است.

2️⃣ اکثریت روستاهای دشت زهاب من جمله نوشیروان و جابری که شخصا خود دیده ام صد در صد تخریب شده اند.

3️⃣ روستاهای کویک حسن و کویک مجید که تخریب کامل شده اند و حدود صد و پنجاه نفر کشته داشته است، به نحوی که میزان خسارت و کشته های این روستا بیشتر از هر جای دیگر بر سر زبان مردم محلی است ولی رسانه های آن را مانند سایر مناطق بایکوت کرده اند. 🔴 آنچه که در بین همه این سه مورد مشترک است، فرسوده بودنشان می باشد. ساختمان های فرسوده و اکثرا گلی روستایی تنها دلیل زیاد بودن خسارت جانی و مالی بوده و حمله بی امان به مسکن مهر به عنوان نمادی برای وظیفه دولت در نوسازی بافت فرسوده، تنها برای فرار از چرایی ادامه ندادن روند نوسازی در پنج سال گذشته بوده است. بماند که دولت روحانی با زدن کارهای دولت قبل می خواهد از الان بگوید که من کاری به بازسازی شهرتان ندارم، خیلی لطف کنم بهتان وام می دهم تا خودتان بسازید.
# 🎬 گفت وگو با یکی از ساکنین مسکن مهر را در ویدیو زیر ببینید: 🎥 t.me/maktubmed/3912
#دولت_تدبیروامید
#حسن_روحانی #اسحق_جهانگیری #روحانی_مچکریم!
Read more
پارت دوم<span class="emoji emoji1f447"></span>🏾 - در سه بازی ابتدای فصل دروازه بان اول ماریتیمو بودی، یک کلین شیت، دو برد و یک باخت و حضور ...
Media Removed
پارت دوم🏾 - در سه بازی ابتدای فصل دروازه بان اول ماریتیمو بودی، یک کلین شیت، دو برد و یک باخت و حضور ماریتیمو در رتبه پنجم؟ فکر می کنی این فصل چطور ادامه پیدا کند؟ الان یک کم برای این حرف زود است و فکر کنم از هفته پنجم و ششم می توانیم بسنجیم که کجا هستیم. واقعیت این است که  رقابت با پورتو و بنفیکا خیلی ... پارت دوم👇🏾
- در سه بازی ابتدای فصل دروازه بان اول ماریتیمو بودی، یک کلین شیت، دو برد و یک باخت و حضور ماریتیمو در رتبه پنجم؟ فکر می کنی این فصل چطور ادامه پیدا کند؟

الان یک کم برای این حرف زود است و فکر کنم از هفته پنجم و ششم می توانیم بسنجیم که کجا هستیم. واقعیت این است که  رقابت با پورتو و بنفیکا خیلی سخت است و باید تلاشمان را بکنیم که خودمان را به تیم های بزرگ برسانیم. اما قبول دارم که لیگ را خیلی شیرین شروع کردیم، در بازی اول یک برد دقیقه آخری به دست آوردیم و من توانستم بهترین بازیکن زمین شوم و از این بابت خیلی خداراشاکرم چون بازی سختی بود و توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. در بازی دوم اشتباه فردی زیادی داشتیم و اشتباه های بچه ها گانه باعث شد نتیجه را واگذار کنیم. در سومین  بازی مقابل چاوز مقابل سرمربی سال قبل ماریتیمو بازی کردیم. دانیل راموس در مادیرا مربی محبوبی بود چرا که  مربی قبل از او خوب نتیجه نگرفته بود و به همین خاطر پیش هوادارها خیلی محبوب است. اما او سبک بازی اش دفاعی بود وامسال خودش تیمش را عوض کرد. با این حال توانستیم بازی را ببریم آن هم در حالی که در دقایق 90 و 94 دو گل زدیم.  برای من به  شخصه یکی از شیرین ترین بردهایی بود که تا به حال به دست آوردم. امیدوارم بتوانیم این روند خوب را ادامه بدهیم.  شش امتیاز از سه بازی خوب است. امسال تیممان کمی هجومی تر است و مثل سال قبل تمرکزمان فقط روی دفاع نیست. کلودیو براگا  مربی این فصل ما خیلی مربی پردل و جرات و جوانی است و کل مربیگری اش  را در هلند بوده و این اولین تجربه اش در پرتغال است. امسال تیم ما یک  تیم هجومی است و دنبال چیزهای بزرگ است.
Read more
ویژه ‌برنامه #کتاب_ماه نشست نقد و بررسی کتاب #ملّت_عشق را روز سه‌شنبه، ششم شهریورماه با حضور جمعی ...
Media Removed
ویژه ‌برنامه #کتاب_ماه نشست نقد و بررسی کتاب #ملّت_عشق را روز سه‌شنبه، ششم شهریورماه با حضور جمعی از علاقه‌مندان به حوزه ادبیات فارسی از ساعت ۱۷ در سالن فرهنگسرای سرو برگزار می‌کند. در خبر برگزاری این نشست عنوان شده است: کتاب «ملّت عشق» رمانی نوشته الیف شافاک است که در سال ۱۳۸۹ توسط ارسلان فصیحی ... ویژه ‌برنامه #کتاب_ماه نشست نقد و بررسی کتاب #ملّت_عشق را روز سه‌شنبه، ششم شهریورماه با حضور جمعی از علاقه‌مندان به حوزه ادبیات فارسی از ساعت ۱۷ در سالن فرهنگسرای سرو برگزار می‌کند.

در خبر برگزاری این نشست عنوان شده است: کتاب «ملّت عشق» رمانی نوشته الیف شافاک است که در سال ۱۳۸۹ توسط ارسلان فصیحی از ترکی به فارسی ترجمه شد و با تأخیری پنج‌ساله نهایتاً در سال ۱۳۹۴ مجوز نشر گرفت و در سال ۲۰۱۰ به صورت هم‌زمان به دو زبان انگلیسی و ترکی منتشر شد. این کتاب تاکنون بیش از ۵۰۰ بار در ترکیه تجدید چاپ شده و توانسته رکورد پرفروش‌ترین رمان ترکیه را نیز به دست آورد. ترجمه فارسی آن در مدتی کوتاه، عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار کتاب ایران را کسب کرده‌ است.

کتاب «ملّت عشق» داستانی درباره احوالات و ارتباط شمس و مولوی است و کمترین بخش‌های کتاب از زبان این دو شخصیت روایت شده‌است و سعی شده تا از نگاه و زاویه‌های گوناگون که همان شخصیت‌های دیگر داستان هستند به این دو نفر پرداخته شود. نویسنده در این کتاب سعی کرده به موازات هم دو داستان و در حقیقت زندگی شخصیت‌های دو دوره زمانی را پیش ببرد. دوره اول در حدود ۶۳۹ تا ۶۴۵ قمری و دوره دوم عصر حاضر است. از ویژگی‌های این کتاب این است که در حدود ۲۰ راوی مختلف دارد و در ابتدای هر بخش راوی آن نیز ذکر می‌شود.

این برنامه با مشارکت کانون ادبیات داستانی سرو برگزار می‌شود و حضور عموم علاقه‌مندان در برنامه آزاد است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی دوم مراجعه کنند.
Read more
Loading...
سلام دوستان شبتون بخیر <span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> میلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیهاالسلام خجسته باد<span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> دخترای ...
Media Removed
سلام دوستان شبتون بخیر میلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیهاالسلام خجسته باد دخترای گل و مهربون روزتون مبارک زنده باشین الهیییییییی دستور اضافه شد رولت با دستور استاد طورسیان مواد لازم رولت برای قالب 60 در 40 سانتیمتر: تخم مرغ خنک 5 عدد آرد گندم 100 گرم آرد ... سلام دوستان شبتون بخیر 🌹🌹 میلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیهاالسلام خجسته باد🌹🌹🌹🌹
دخترای گل و مهربون روزتون مبارک زنده باشین الهیییییییی🙏🙏🙏❤❤❤😘😘😘
دستور اضافه شد
رولت با دستور استاد طورسیان
مواد لازم رولت برای قالب 60 در 40 سانتیمتر:

تخم مرغ خنک 5 عدد

آرد گندم 100 گرم

آرد ذرت 25 گرم( منظور همون پودر سفید رنگ )

بیکینگ پودر یک چهارم ق.چ

پودر قند 125 گرم

نمک و وانیل یک پنسه

طرز تهیه : * فر روی حرارت 200 درجه داغ شود. * کف قالب کاغذ انداخته شود. کاغذ از دو طرف قالب به عنوان دستگیره برای خارج کردن نان رولت بالا بیاید و با روغن مایع یا اسپری کمی چرب شود. * آرد گندم + آرد ذرت + بیکینگ پودر + نمک ---- اینها سه بار با هم الک شوند. * زرده و سفیده ی 5 عدد تخم مرغ کاملاً خنک از هم جدا شود. * سفیده ها به همراه 75 گرم پودر قند کاملاً پفکی شوند و در یخچال گذاشته شوند. * خیلی سریع زرده ها + 50 گرم پودرقند + وانیل کاملاً هم زده شوند. * سفیده داخل زرده --- با لیسک هم زده شود + مخلوط آرد--- درون قالب کاملاً صاف پهن شود. * ماکزیمم 12 دقیقه پخته شود. * از فر خارج شود. * روی سطح کار گذاشته شود. * با قالب هم اندازه پوشانده شود تا خشک نشود. * بعد از 5 دقیقه با دقت قالب رویی برداشته شود تا عرق آن روی نان نچکد. * روی سطح کار حوله ی کاملاً خشک + رویش کاغذ روغنی + رویش پودر قند -- نان روی آن برگردانده شود --- کاغذ از پشت آن جدا شود---- کاغذ روغنی دیگری روی آن انداخته شود و وقتی داغی آن گرفته شد --- یعنی بعد از سه چهار دقیقه همراه با حوله ی زیرین رول شود و در محیط آشپزخانه یا یخچال خنک شود .بعد از خنک شدن رول رو باز کنید و روی سطح نان رو خامه بمالید و مجددا رول کنید و در یخچال بمدت سه تا چهار ساعت قرار داده و بعد برش بزنید
نکته👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽 ، آرد ذرت فقط برای مصرف غذایی کاربرد داره اما نشاسته ذرت هم برای مصرف غذایی هم امر قنادی استفاده میشه. معمولا نقش لطیف کننده، غلیط کننده رو داره. 
پس، اگر در مواد اولیه یک دستور قنادی گفته شد "آرد ذرت" و یا " نشاسته ذرت" منظور دقیقا آرد سفید رنگی است که از ذرت سفید به دست میاد و در عین لطافت زیاد، با لمس اون خش خش کوچیکی احساس می کنید.
خیلی وقت ها مربی ها ، در مواد اولیه دستورهای قنادی به جای نشاسته ذرت میگن آرد ذرت! در واقع منظورشون همون پودر سفید رنگه که از گرفتن نشاسته ذرت سفید رنگ و خشک کردن اون به دست میاد.
☕🍰☕🍰☕🍰 هشتک دستور رولت مادام شف بین کامنتها👇🏽👇🏽
Read more
✍️ بسم الله الرحمن الرحیم <span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f342"></span> شب سردی بود... زن، بیرون میوه‌فروشی زل زده بود به مردمی که میوه می‌خریدند. ...
Media Removed
✍️ بسم الله الرحمن الرحیم شب سردی بود... زن، بیرون میوه‌فروشی زل زده بود به مردمی که میوه می‌خریدند. شاگرد مغازه، تند تند پاکت‌های میوه را داخل ماشین مشتری‌ها می‌گذاشت و انعام می‌گرفت. زن با خودش فکر می‌کرد، چه می‌شد او هم می‌توانست میوه بخرد و ببرد خانه... رفت نزدیک‌تر، چشمش افتاد به جعبه‌ی ... ✍️ بسم الله الرحمن الرحیم 🌷🍂 شب سردی بود... زن، بیرون میوه‌فروشی زل زده بود به مردمی که میوه می‌خریدند. شاگرد مغازه، تند تند پاکت‌های میوه را داخل ماشین مشتری‌ها می‌گذاشت و انعام می‌گرفت. زن با خودش فکر می‌کرد، چه می‌شد او هم می‌توانست میوه بخرد و ببرد خانه... 🌸🍂 رفت نزدیک‌تر، چشمش افتاد به جعبه‌ی چوبی بیرون مغازه که میوه‌های خراب و گندیده داخلش بود. با خودش گفت: چه خوبه سالم‌ترهاش رو ببرم خونه. می‌توانست قسمت‌های خرابِ میوه‌ها را جدا کند و بقیه را به بچه‌هایش بدهد؛ هم اسراف نمی‌شد و هم بچه‌هایش شاد می‌شدند. 🌺🍂 برق خوشحالی در چشمانش دوید، دیگر سردش نبود. زن رفت جلو، نشست پای جعبه‌ی میوه؛ تا دستش را برد داخل جعبه، شاگرد میوه‌فروش گفت: دست نزن ننه! بلند شو و برو دنبال کارت! زن زود بلند شد، خجالت کشید، چند تا از مشتری‌ها نگاهش کردند، صورتش را قرص گرفت، دوباره سردش شد... 🌼🍂 راهش را کشید و رفت. چند قدم بیشتر نرفته بود که خانمی صدایش زد: مادر جان، مادر جان! زن ایستاد، برگشت و به آن زن نگاه کرد. زن، لبخندی زد و به او گفت: اینهارو برای شما گرفتم. سه تا پلاستیک دستش بود، پر از میوه، موز، پرتقال و انار. زن گفت: دستت درد نکند، من مستحق نیستم. 🌹🍂 زن گفت: اما من مستحق هستم، مادر! من مستحقِ داشتنِ شعور انسان بودن و به همنوع توجه کردن و دوست داشتن همه‌ی انسانها و احترام گذاشتن به همه‌ی آنها بی‌هیچ توقعی هستم؛ اگر اینها رو نگیری، دلمو شکستی، جون بچه‌هایت بگیر... 🍀🍂 زن منتظر جواب نماند، میوه‌ها را گذاشت و دور شد. زن ایستاده بود و نگاهش می‌کرد، دوباره گرمش شده بود، با صدای لرزان گفت: پیر شی، خیر ببینی... ✨🍂 حواسمان باشد، این روزها خیلی از همنوعانمان سردشان است، چه می‌شود گرمایی به جان و زندگیشان تقدیم کنیم! 💫🍂 بدانید، هیچ ورزشی برای قلب، بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیست .
🌹 موفق باشید .
Read more
فرماندار مریوان هشدار داده است که خرید کالاهای اساسی از سوی مسافرانی که از مرز عراق وارد مریوان می‌شوند، ...
Media Removed
فرماندار مریوان هشدار داده است که خرید کالاهای اساسی از سوی مسافرانی که از مرز عراق وارد مریوان می‌شوند، باعث نایاب شدن کالاهای اساسی در این شهر شده است . محمد شفیعی به خبرگزاری ایسنا گفته است که روزانه حدود ۱۱۰۰ نفر از مرز باشماق وارد مریوان در استان کردستان در غرب ایران می‌شوند تا "حجم زیادی ... فرماندار مریوان هشدار داده است که خرید کالاهای اساسی از سوی مسافرانی که از مرز عراق وارد مریوان می‌شوند، باعث نایاب شدن کالاهای اساسی در این شهر شده است
.
محمد شفیعی به خبرگزاری ایسنا گفته است که روزانه حدود ۱۱۰۰ نفر از مرز باشماق وارد مریوان در استان کردستان در غرب ایران می‌شوند تا "حجم زیادی از کالاهای اساسی زندگی خود" را در این شهر فراهم کنند
.
فرماندار مریوان حجم تردد مسافران عراقی برای خرید کالاهای اساسی را بی‌سابقه خوانده و درباره یک "بحران جدی" هشدار داده است
.
سقوط ارزش پول ایران در ماه‌های گذشته دلیل اصلی افزایش تردد مسافران عراقی از مرزهای کردستان و خوزستان به داخل ایران برای خرید کالا عنوان شده است
.
پیش از این هم خبرگزاری کار ایران، ایلنا گزارش داده بود که روزانه ده‌ها هزار عراقی برای خرید مایحتاج خود وارد منطقه آزاد اروند در استان خوزستان می‌شوند
.
مصطفی فتح‌الله‌زاده، یک مدیر آژانس مسافرتی به ایلنا گفت که این افراد "بازارها را خالی می‌کنند و شب مجددا از مرز به کشور خود بازمی‌گردند"
.
به گفته آقای فتح‌الله‌زاده مسافران عراقی از بصره و جنوب عراق وراد منطقه آزاد اروند، خرمشهر و آبادان می‌شوند و در آنجا "گوشت، ‌مرغ و حتی نان و نمک روزانه خود را تهیه می‌کنند."
.
این مدیر آژانس مسافرتی به خبرگزاری ایلنا گفت "به‌دلیل بی‌ارزش شدن پول ایران، خرید عراقی‌ها به دینار مفت درمی‌آید
.
به‌ عنوان مثال یک مرغ در عراق شش دینار است که به پول ما شصت هزار تومان می‌شود
.
در صورتی که آنها در آبادان می‌توانند این مرغ را کیلویی ده تا دوازده هزار تومان خریداری کنند."
.
در چند ماه اخیر و به خصوص در طی دو هفته گذشته ارزش ریال ایران در برابر دلار و دیگر ارزهای خارجی به شدت افت کرده است
.
قیمت دلار در ابتدای سال گذشته حدود ۳ هزار و ۷۰۰ تومان بود و با احتساب قیمت روز، ظرف این مدت ارزش دلار بیش از سه برابر شده است
.
کاهش ارزش پول ایران در آستانه دور دوم تحریم‌های آمریکا که صنعت نفت و انرژی ایران را هدف می‌گیرد باعث نگرانی مردم از بالارفتن قیمت کالاهای اساسی و کمیاب شدن آن شده است
.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ایران امروز (بیست شهریور) اذعان کرد که تحریم‌ها تاثیر "بسیار زیادی" داشته و شرایط کشور را "خاص، خطیر و دشوار" توصیف کرد
Read more
Loading...
کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی ...
Media Removed
کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی گفت: در جام‌حذفی هم مانند لیگ دنبال قهرمانی هستیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرورزشی، مهدی کیانی بازیکن باسابقه تراکتور که در لیگ جدید به سپاهان پیوسته از اهداف بزرگ تیمش در این ... کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم

بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی گفت: در جام‌حذفی هم مانند لیگ دنبال قهرمانی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرورزشی، مهدی کیانی بازیکن باسابقه تراکتور که در لیگ جدید به سپاهان پیوسته از اهداف بزرگ تیمش در این فصل می‌گوید و از دو بازی بزرگ تیمش در جام‌حذفی و لیگ مقابل شهرداری ماهشهر و فولاد که اتفاقاً در هر دو بازی هم سپاهان میزبان است با خبرورزشی حرف می‌زند. * رویارویی با شهرداری ماهشهر در جام‌حذفی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
بازی سختی با تیم شهرداری ماهشهر که در دسته یک حضور دارد، پیش رو داریم و حریف خود را تیمی آسان نمی‌دانیم و در آن تک بازی تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا از سد حریف بگذریم و به مرحله بعدی قدم بگذاریم. * سرمربی تیم‌تان نگاهی جدی به جام‌حذفی دارد؟
بله آقای قلعه‌نویی در یکی از جلسات تمرینی توصیه‌های ویژه‌ای به بازیکنان‌مان داشتند و به ما گفتند از چنین بازی‌هایی باید ترسید و به بازیکنان توصیه کردند با تمام قدرت مقابل شهرداری ماهشهر بازی کنند تا به مرحله بعدی صعود کنند. * در جامی که جام شگفتی هاست که اجازه خلق شگفتی به حریف‌تان نمی‌دهید؟
درست است که جام‌حذفی، جام شگفتی هاست، اما ما سپاهانیم و در این فصل با تیمی که داریم و برای قهرمانی در دو جام بسته شده، اجازه خلق شگفتی به حریف نمی‌دهیم. * در لیگ هم میزبان فولادی هستید که نتایج خوبی نگرفته و فعلاً سرمربی ندارد!
فولاد تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. تیمی که البته نتایج خوبی نگرفته، اما ما به موارد داخلی این تیم کاری نداریم، چون به خودشان ارتباط دارد. هر تیم برای هر بازی انگیزه‌های خاص خودش را دارد. ما تیم فولاد را دست‌کم نمی‌گیریم و البته با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا در خانه سه امتیاز را بگیریم تا از هدفی که در این فصل برای سپاهان تعیین شده دور نشویم. * هواداران سپاهان بعد از چند سال ناکامی، از بازی‌های خانگی سپاهان استقبال خوبی به عمل می‌آورند؟
هواداران سپاهان بهترین هستند و در چند بازی خانگی که داشتیم واقعاً استقبال خوبی از بازی‌های تیم محبوب‌شان به عمل آورده‌اند به همین دلیل در بازی‌های جام‌حذفی و لیگ بیشترین تلاش را با انرژی مثبتی که هواداران‌مان به ما می‌دهند برای پیروزی و موفقیت به خرج می‌دهیم. * در تراکتور محبوب‌ترین بازیکن هواداران بودی. در سپاهان هم خودت را در دل هواداران جا می‌کنی؟
هواداران بزرگترین سرمایه‌های یک تیم هستند که همیشه به تیم‌شان انگیزه می‌ده
Read more
. جمعه نوشته ی من با اشک با غصه با غم برای شماست برای عزت سینمای ایران . از مرثیه فراریم و از مرگ بیزار ...
Media Removed
. جمعه نوشته ی من با اشک با غصه با غم برای شماست برای عزت سینمای ایران . از مرثیه فراریم و از مرگ بیزار اما مگر می شود برای شما که تکرار نخواهید شد و همپا نخواهید داشت با مرکب سیاه نوشت و خون نگریست . شما هزاردستان بودی و هزارداستان تصویر کردی برای سه نسل از گذشته تا کنون .کسی که بتواند از گاو تا انسان از ... .
جمعه نوشته ی من با اشک با غصه با غم برای شماست برای عزت سینمای ایران .
از مرثیه فراریم و از مرگ بیزار اما مگر می شود برای شما که تکرار نخواهید شد و همپا نخواهید داشت با مرکب سیاه نوشت و خون نگریست .
شما هزاردستان بودی و هزارداستان تصویر کردی برای سه نسل از گذشته تا کنون .کسی که بتواند از گاو تا انسان از فقیر تا غنی از رعیت تا شاه از وکیل تا وزیر بازی کند بطور قطع ابربازیگر است ،ابر انسان .
هنوز و تا ابد تن صداتون ،لحن بیانتون و نگاه پرنفوذتون با ماست و خواهد بود .
این اعجاز سینماتوگراف است در خانه خلوت ما که به حق سینماتوگراف آدم تربیت می کند و شما استادی به همین قانون نانوشته ی محرز .
آرام بخواب استاد که این زمانه از جنس شما نیست نه از جنس آموخته های ما از شما حتی .
آسوده بخواب استاد اما تا همیشه سینمای ایران شما را کم خواهد داشت .
جمعه روز بدی بود.
#تینا_پاکروان
#جمعه_نوشته
#عزت_الله_انتظامی
#سینما 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞
تسلیت به استاد مجید انتظامی نازنین و گلنوش انتظامی عزیزم و همه مردم و سینماگران ایران 🖤
Read more
قطعه ای از #کیهان_کلهر و #اردال_ارزنجان از آلبوم تا بیکران دور دست کامل در #کانال_تلگرام >>> لینک در بالای پیج رضا جمیلی: «من چهار ساله سردبیر هفته‌نامه هلال‌احمر هستم. یه نکاتی هست که بارها تکرار شده اما باز حتی همکاران خبرنگار ما هم به‌وقتش رعایت نمی‌کنن. اونا رو می‌نویسم شاید به ... 🌷
قطعه ای از #کیهان_کلهر و #اردال_ارزنجان از آلبوم تا بیکران دور دست
کامل در #کانال_تلگرام >>> لینک در بالای پیج
📌📌📌
رضا جمیلی:
«من چهار ساله سردبیر هفته‌نامه هلال‌احمر هستم. یه نکاتی هست که بارها تکرار شده اما باز حتی همکاران خبرنگار ما هم به‌وقتش رعایت نمی‌کنن. اونا رو می‌نویسم شاید به درد کسی بخوره. به‌خصوص رسانه‌ای‌ها که جریان خبری توی دستشونه باید حواسشون باشه به این نکات.
اولین اصل در کمک‌رسانی بحران اینه: به نیروهای تخصصی امدادرسان اعتماد کنید. برای نمونه «حمایت‌های روانی» یک تخصص ویژه است که تنها معدودی از روانپزشک‌ها و نیروهای متخصص هلال‌احمر و اورژانس امکان و اجازه انجامش را دارند. مداخله‌گری در بحران یک تخصص است.
نمی‌توان از شهروندانی که در رشته‌های خاصی برای پوشش نیازهای روزمره شهری تخصصی کسب کرده‌اند خواست که خود را به کانون بحران برسانند تا به بحران‌زدگان کمک کنند.
در مورد نیازهای کالایی هم باید منتظر اطلاعیه‌های سازمانهای امدادرسان و ستاد مدیریت بحران کشور ماند. نباید با توصیه‌های مبتنی بر تجربه شخصی مدیریت چنین حوادثی را دچار تشتت تصمیم‌گیری و مداخله‌گری فردی کرد. این سازمان‌ها هرچقدر فشل باشن تجربه چند زلزله و بحران طبیعی رو دارن.
سنگین‌ترین محموله توی زلزله بم رو می‌دونید چه کشوری فرستاد؟ تاجیکستان!! چی بود؟ هرچی بخاری هیزمی از دوره جنگ جهانی مونده بود رو به عنوان کمک‌های مردمی‌شون قالب کردن به ایران. کلی هلال‌احمر ایران دردسر کشید تا از شرشون خلاص شد. نیازهای زلزله‌زدگان رو فقط از مراجع موثق بپرسید
یکی از بزرگترین چالش‌های زلزله بم اسکان افرادی بود که برای کمک اومده بودند و توی سرما بدون سرپناه مونده بودن. کلی چادر به اسکان این افراد اختصاص داده شد. کسانی که کل کمکشون رسوندن یه صندوق کنسرو یا ده تا پتو بود اما سه روز جای خواب و غذا نیاز داشتند.
یکی از وظایف نیروهای امدادرسان، مدیریت «انبوه خلق» و واکنش اون‌ها به موقعیت‌های خاص هیجانی است. هرچقدر این جمعیت کمتر باشه کنترل و مدیریت اون راحت‌تره. حتی تعداد بالای خبرنگار و عکاس (بیشتر از حد ضرورت و به‌ویژه کسانی که خبرنگاری بحران رو نمی‌شناسن) این چالش رو نشدید می‌کنه.
بدترین نوع کمک غیرنقدی مواد غذاییه. کنترل سلامت این کمک‌ها و تاریخ انقضای اون‌ها عملا غیرممکنه توی شرایط بحران.

آدرس جهت دریافت کمک های غیرنقدی تهرانی‌ها: میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران
شماره تلفن: 66923040
تمرکز اصلی اما جمع آوری کمک های نقدی
(ادامه در کانال )'
Read more
. یک. گفتگو با #فائزه_هاشمی از آنچه تصور می کردم ساده تر بود. قبل از شروع این گفتگو هدف این بود که تناقضات، سطح فکری و آقازادگی او همانطور که هست در برابر دوربین نیز ثبت شود و تصورم این است که این گفتگوی 105 دقیقه ای توانسته به این هدف برسد. . دو. پس از انتشار فیلم کامل گفتگو، حجم واکنش ها بسیار زیاد ... .
یک. گفتگو با #فائزه_هاشمی از آنچه تصور می کردم ساده تر بود. قبل از شروع این گفتگو هدف این بود که تناقضات، سطح فکری و آقازادگی او همانطور که هست در برابر دوربین نیز ثبت شود و تصورم این است که این گفتگوی 105 دقیقه ای توانسته به این هدف برسد.
.
دو. پس از انتشار فیلم کامل گفتگو، حجم واکنش ها بسیار زیاد و البته متفاوت بود. بسیاری با ابراز لطف فراوان، تشکر کرده و این گفتگو را عالی توصیف کردند و بسیاری دیگر نیز با افتضاح دانستن آن، این برنامه را خدمتی بزرگ به #فائزه_هاشمی_رفسنجانی و جریان وابسته به او توصیف کرده اند. طبیعی است که در این میان بسیاری از اظهارات نیز در حد فاصل این دو طیف تعریف شده و هرکس با معیارهای خود نسبت به آن اظهار نظر کرده اما در هر صورت از همه عزیزانی که این برنامه را دیدند و نظرشان را ابراز کردند ممنونم.
.
سه. واقعیت آن است که خود حقیر در حین گفتگو بسیار راضی بودم و بسیاری جاها ترجیح می دادم با گذر از موضوع، سراغ سوالات بعدی بروم. چون احساس می کردم پاسخ لازم را از خانم هاشمی گرفته ام یا دفاع او از برخی موضوعات یا مخالفت هایش با برخی سوژه ها، دقیقا همانی بود که انتظارش را می کشیدم. از جمله اسامی که آخر گفتگو مطرح شد و او از پدرش تا #مسیح_علینژاد و غلامحسین #کرباسچی تمام قد دفاع کرد و همزمان بر حاج #قاسم_سلیمانی خرده گرفت! قرار نبود و نیست او حرفهای ما را در این گفتگو تکرار کند، مهم این بود که مواضعش را صریح بگوید تا سطح منطق و تناقصات آن برای مخاطب عیان شود.
.
چهار. برخی دوستان معتقدند باید با او محکمتر و صریح تر صحبت می کردم. مخالفم! من طرف #مناظره او نبودم. او حتی جایی به همین علت می خواست گفتگو را ترک کند اما معتقدم به عنوان یک #مجری باید با او چالش می کردم تا مخاطب قضاوت کند و فکر می کنم در این حد وظیفه ام را انجام دادم.
.
پنج. اما این به معنی این نیست که من قرار بوده یا قرار هست مجری بی طرفی و خنثایی باشم، نه تنها بنده که اصل برنامه رو در رو بر پایه مقابله با جریان #التقاطی، #لیبرال و #ضدانقلاب پایه گذاری شده و ان شالله سایر گفتگوها با افراد منتسب به این خطوط فکری نیز همینگونه چالشی و «تقابلی» خواهد بود.
.
شش. در پایان اگر هنوز این برنامه را ندیده اید، می توانید از طریق این لینک در #آپارات آن را ببینید.
.
www.aparat.com/v/ugbep .
نظراتتان را هم خصوصی یا عمومی بفرمایید تا استفاده کنیم و هر شنبه نیز ما را در آپارات دنبال کنید.
.
@Rudarru
Read more
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
خواص سه پستان (طبیعت و خواص درمانی)  طبیعت سه پستان معتدل و مایل به تری است. خواص دارویی این گیاه به طور خلاصه عبارتند از: * میوه، برگ و ریشه این گیاه به درمان سرماخوردگی، گلو درد و مشکلات سوء هاضمه کمک می‌کند. * جوشانده درخت سه پستان برای رفع سوء هاضمه و کاهش تب موثر است. * میوه سه پستان دارای خاصیت ... خواص سه پستان (طبیعت و خواص درمانی) 
طبیعت سه پستان معتدل و مایل به تری است.
خواص دارویی این گیاه به طور خلاصه عبارتند از: * میوه، برگ و ریشه این گیاه به درمان سرماخوردگی، گلو درد و مشکلات سوء هاضمه کمک می‌کند.
* جوشانده درخت سه پستان برای رفع سوء هاضمه و کاهش تب موثر است.
* میوه سه پستان دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است.
* از خواص سه پستان محافظت از کبد است.
* میوه رسیده سه پستان دارای مقدار زیادی ویتامین است، به همین دلیل برای تقویت و رشد مو مفید می‌باشد.
* سه پستان از قدیم با تخم مرو، به‌دانه و بارهنگ که آنها نیز دارای موسیلاژ هستند، به نام چهار تخمه معروف بود و به عنوان ضد سرفه و برای نرم کردن سینه مصرف سنتی داشته است.
* از خواص سه پستان برطرف کردن گرفتگی صدا است.
* سه پستان باعث کاهش فشار خون می‌شود.
* از دم کرده سه پستان برای کاهش سرفه و برطرف کردن تشنگی استفاده می‌شود.
* میوه این گیاه برای بیماران ریوی و طحال تجویز می‌شود.
* پودر دانه این گیاه به صورت موضعی برای بیماری‌های قارچی مصرف می‌شود.
* از برگ سه پستان برای بهبود زخم‌ها استفاده می‌شود.
* جوشانده سه پستان برای قطع اسهال موثر است.
* از عصاره پوست درخت سه پستان برای تسکین قولنج روده‌ها استفاده می‌شود.
* یکی دیگراز خواص سه پستان درمان و تسکین دردهای قفسه سینه و درمان زخم گلو است. *
عوارض جانبی سه پستان 
مصرف زیاد سه پستان مضر معده است و کبد را ضعیف می‌کند، لذا سرد مزاج‌ها باید با برگ گل سرخ و سایرین با عناب بخورند.
میوه سه پستان پس از خشک شدن به بازار عرضه می‌شود. این میوه خشک در مجاورت آب مجددا رطوبت جذب می‌کند و به صورت حجیم و موسیلاژی (لزج مانند) در می‌آید. همچنین از میوه کال و نارس آن برای تهیه ترشی استفاده می‌شود و از میوه رسیده آن به شکل دم کرده استفاده می‌شود. برای تهیه دم کرده سه پستان از 5 تا 30 عدد میوه بسته به نیاز دارویی، می‌توان استفاده کرد
Read more
. مامور بازیافت شهرداری منطقه سه تهران؛ گوش یک #کودک_کار را، فقط بخاطر جمع آوری ضایعات با تیغ اصلاح برید!! . و #نمایندگان_مجلس همچنان و همچنان در حالِ تصویب #لایحه_حمایت_از_کودکان هستند ! . آقایان قانونگذار ؛ خودتان بگویید اگر یک روز این #کودک_آزاری ها برای یکی از عزیزانِ دلبند شما پیش ... .
مامور بازیافت شهرداری منطقه سه تهران؛ گوش یک #کودک_کار را، فقط بخاطر جمع آوری ضایعات با تیغ اصلاح برید!! .

و #نمایندگان_مجلس همچنان و همچنان در حالِ تصویب #لایحه_حمایت_از_کودکان هستند ! .

آقایان قانونگذار ؛ خودتان بگویید اگر یک روز این #کودک_آزاری ها برای یکی از عزیزانِ دلبند شما پیش بیاید، چه حالی می شوید و چه می‌کنید؟؟؟!!!
.
پی نوشت :
یک: مامور محترم! بازیافت شهرداری منطقه سه تهران، واقعا دستمریزاد و خدا قوت ! درود به شرف و مردانگیت !!! .

دو : بر شهردار تهران و شهردار منطقه سه پایتخت فرض است تا آن مامورِ به ظاهر معذور را بیابند و طبق قانون با او برخورد کنند .

سه: به نظرم این کار از جمله مواردی است که دادستان تهران به عنوان #مدعی_العموم می تواند و باید ورود کند و حقِ #مظلوم را از #ظالم بگیرد . .

فیلم نوشت : این گفتگو را یکی از دوستان همین دیشب انجام داده 😔😓
.

#شهردار_تهران
#شهرداری_تهران
#دادستان_تهران
#دستگاه_قضایی
#قوه_قضاییه
#مجلس
#مجلس_شورای_اسلامی
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
 #تاریخ_هنر ۔ ۔ فصل سوم: هنر بین‌النهرین (هنر میان رودان) – قسمت دوم ( هنر سومر / هنر اکد / هنر سومر ...
Media Removed
#تاریخ_هنر ۔ ۔ فصل سوم: هنر بین‌النهرین (هنر میان رودان) – قسمت دوم ( هنر سومر / هنر اکد / هنر سومر نو ) #کانال_هنر_تهی - #هنر_سومر از دورهٔ سومر آثار قابل توجهی مانند آثار معماری، پیکره، مُهر و گِل نوشته باقی مانده است. معروف ترین معابد این دوره معبد خدای آسمان در شهر اوروک و معبد خدای ماه ... #تاریخ_هنر ۔
۔

فصل سوم: هنر بین‌النهرین (هنر میان رودان) – قسمت دوم
( هنر سومر / هنر اکد / هنر سومر نو )
#کانال_هنر_تهی
-
#هنر_سومر
از دورهٔ سومر آثار قابل توجهی مانند آثار معماری، پیکره، مُهر و گِل نوشته باقی مانده است. معروف ترین معابد این دوره معبد خدای آسمان در شهر اوروک و معبد خدای ماه در شهر اور است. معبد اوروک روی یک سکوی مصنوعی بلند ساخته شده است و به دلیل داشتن اندود سفید (گچ)، به معبد سفید نیز شهرت دارد. باستان شناسان در موقع کشف آن را زیگورات نامیدند.
زیگورات به معنی کوه بلند و سرچشمه زندگی بود، به همین خاطر سومری‌ها معابد خود را به شکل کوه می‌ساختند و بر این تصور بودند که با ساختن زیگورات‌های بلند ارتباط انسان با خدا آسان می‌شود. زیگورات به بنای بزرگ طبقه طبقه ای گفته می‌شود که ابعاد هر طبقه آن از طبقه پایین تر کمتر باشد. معبد اور برای خدای ماه ساخته شده و سالم ترین و بزرگ ترین زیگورات بجای مانده در میانرودان است. این معبد دارای سه طبقه بود که اتاق نیایش روی طبقه سوم ساخته شده بود و رسیدن به اتاق معبد از سه رشته پله مقدور بود.
از معبد ابو در تَل اَسمر تعدادی تندیس از جنس سنگ مرمر در اندازه‌های مختلف کشف شد. بزرگ ترین آنها تندیس ابو (ایزد رویش گیاه) است. به عقیده سومریان خدایان در قالب تندیس خود حضور دارند و نیایشگران نیز می‌توانستند برای خود جانشینی داشته باشند که به جای آنها نیایش کند.
صورت و بدن تندیس‌ها بسیار ساده ساخته شده تا از اهمیت چشم‌ها به عنوان دریچه روح که در ساخت آنها بسیار تأکید شده، کاسته نشود. تندیس سازان سومری آثار خود را به شکل مخروط و استوانه با بازو‌ها و ساق‌های استوانه ای می‌ساختند. آثار به دست آمده از قبور سلاطین اور، ما را با ذوق و ظرافت هنر سومری بیشتر آشنا می‌کند، در این قبور آثار مختلفی به دست آمد که دیدنی ترین آنها چنگ منقوش است، روی دسته چنگ تصاویر طنز گونه ای از رفتار حیوانات نقش شده است. مُهر سازان نیز هنرمندان ماهری بودند و انواع نقش‌ها را روی مُهر‌ها حکاکی می‌کردند.مابقی مطلب در قسمت کامنت 👇 ۔
۔
تصاویر به ترتیب:
۔
۔

1.مجسمه های پیکرتراشی شده از جنس سنگ مرمر / تل اسمر / حدود ۲۹۰۰ تا ۲۵۵۰ پيش از ميلاد / موزه بغداد #هنر_سومر
2.تنديس از جنس سنگ مرمر / ابو و همسرش /
تل اسمر / حدود ۲۹۰۰ تا ۲۵۵۰ پيش از ميلاد / موزه بغداد
3.لوح پيروزی نارام سين / #هنر_اکد / سنگ / حدود
۲٣۰۰ ۲٢۰۰ قبل از ميلاد / موزه لوور پاريس
Read more
. دوستان سلام عصر جمعه خوبي داشته باشيد. مانند خيلي از اهداف بزرگ زندگيمون مسابقه دادن هم بايد طي ...
Media Removed
. دوستان سلام عصر جمعه خوبي داشته باشيد. مانند خيلي از اهداف بزرگ زندگيمون مسابقه دادن هم بايد طي مراحل خاص خودش طي بشه و اگر برنامه ريزي خوب و درستي نداشته باشيم احتمال پيروزي و موفقيت به حداقل خواهد رسيد. براي فاز رژيم از نظر من حداقل بايد سه تا پنج ماه زمان در نظر گرفت. مهمترين بخش برنامه ريزي ... .
دوستان سلام عصر جمعه خوبي داشته باشيد.
مانند خيلي از اهداف بزرگ زندگيمون مسابقه دادن هم بايد طي مراحل خاص خودش طي بشه و اگر برنامه ريزي خوب و درستي نداشته باشيم احتمال پيروزي و موفقيت به حداقل خواهد رسيد.
براي فاز رژيم از نظر من حداقل بايد سه تا پنج ماه زمان در نظر گرفت.
مهمترين بخش برنامه ريزي صحيح و محاسبه كالري مصرفي روزانه و انتخاب مكملهاي اصلي،مينرالها و ويتامينها و مواد غذايي است.
پروتيين (whey) و امينو اسيدها و امگا سه بخش جدايي ناپذير از رژيم غذايي شما در مسابقه هستند.
همينطور روش تقسيم عضلات و انتخاب روزهاي هوازي و تمرينات كششي و نحوه ي ريكاوري كه ماساژ و (SMR -self myofacial release) بهترين انتخاب هستند از نكات مهم و قابل توجه در اين مدت هستند.
در مورد چربي سوزها دقت كنيد كه تا جايي كه امكانش هست سعي كنيد از محركهاي چربي سوز(ترموژنيك،داروهاي تيروييدي) كمتر استفاده كنيد و از نظر من اگر دوره ي رژيم شما طولاني تر باشد بسيار موثر تر و كارامد تر هست تا حالتي كه رژيم فشرده و سنگين داشته باشيد چون در اين دوران بايد كاملاً از نطر روحي و فكري روي تمرينات و تغذيه تمركز كنيد و محركها اين امكان رو تا حدي از شما سلب ميكنند.
انتخاب داروها،دزهاي مصرفي، برند و طول دوره ي استفاده از آنها پيچيده ترين بخش و حساس ترين قسمت رژيم است كه تا حدودي در پستهاي قديمي به آنها اشاره كرده ام.فراموش نكنيد كه الزاماً دزهاي بالا تر عضله ي بيشتري براي شما نميسازند و سعي كنيد با بالابردن دز داروي خودتون عمر ورزشي خودتون رو محدود به يك يا دو مسابقه نكنيد داستان تلخي كه ما در اين ورزش بسيار با آن سر و كار داريم.
از پپتايدها استفاده نكنيد چون پپتايد اصل به ندرت در ايران پيدا ميشه و اگر هم باشه قيمتش خيلي بيشتر از اين چيزي هست كه در بازار وجود داره.
در دوران رژيم كارهاي عجيب و غريب انجام ندين و به خاطر داشته باشيد نبوغ در سادگي و پيوستگي انجام كارهاست.
براي يك ورزشكار آماتور دز داروي بالايتر از پانصد تا هزار ميلي گرم در هفته حماقت و ديوانگي محض است(چون شما رسپتورهاي محدودي داريد)و اين رو بدونيد كه دز داروي بالا به جز بيشتر شدن عوارض هيچ تاثيري روي رشد نخواهد داشت.
در پايان به خاطر داشته باشيد كه شما تا پايان عمرتون بايد در همين بدن زندگي كنيد پس قدرش رو بدونيد.
____
كپي نكنيد لطفاً
#kaveh_jazani
Read more
🌐 سیاستها و اقدامات جالب #پوتین <span class="emoji emoji1f53a"></span>در #روسیه جوانان دوره یلتسین را #نسل_سوخته میگویند. دوره #یلتسین ...
Media Removed
🌐 سیاستها و اقدامات جالب #پوتین در #روسیه جوانان دوره یلتسین را #نسل_سوخته میگویند. دوره #یلتسین دوره #رقص، #کاباره، #کازینو و #مک_دونالد و جوانانی شیفته #غرب بود که دوست نداشتند سختیهای ابرقدرت بودن را با عیش و نوششان تعویض کنند. در متروی روسیه جوانان دوره یلتسین که این روزها گرد پیری بر ... 🌐 سیاستها و اقدامات جالب #پوتین 🔺در #روسیه جوانان دوره یلتسین را #نسل_سوخته میگویند.
دوره #یلتسین دوره #رقص، #کاباره، #کازینو و #مک_دونالد و جوانانی شیفته #غرب بود که دوست نداشتند سختیهای ابرقدرت بودن را با عیش و نوششان تعویض کنند. در متروی روسیه جوانان دوره یلتسین که این روزها گرد پیری بر چهره شان نشسته نظاره گیر جوانانی هستند که در حال #مطالعه روزنامه یا کتاب هستند. اما دوره پوتین حکایت دیگری دارد. او کمر بسته تا نسلی متفاوت از دوره میراث غربگرایی تربیت کند. نسلی ورزشکار، #پرکار ، خانواده دوست و به دور از عیش و نوش و سبک زندگی متداول غربی 🔺پوتین در سه سال گذشته تمام کاباره ها و کازینوها را در سراسر روسیه (به غیر شهر سوچی) جمع نموده و #تجارت_سکس را در سراسر روسیه ممنوع کرده است. در یکسال گذشته هم با جدیت همه خانه های فساد زیر زمینی را متلاشی کرده است. 🔺پوتین با راه اندازی #پلیس_اخلاق در تابستان سال گذشته به خانمهای بدپوشش تذکر داده و دو سال است لباسهای فرم با پوشش مناسب در همه مدارس دخترانه و پسرانه اجباری شده است.
instagram.com/p/Bcl9EjIFZFb/
🔺در حالیکه در فرودگاههای ما اتاق سیگار به تازگی درنظر گرفته شده، استعمال دخانیات و سیگار در اماکن عمومی ممنوع و میزان مصرف مشروبات الکلی که روسها بدان شهره بودند را با سیاستهای سختگیرانه از سرانه ۱۵ لیتر به ده لیتر رسانده است. 🔺یادگیری سه ورزش شنا، ژیمناستیک و اسکی در مدارس اجباری بوده و باید علاوه بر اینها دانش آموزان ورزش تخصصی انتخاب کنند.میزبانی المپیک زمستانی، بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ و دهها مسابقات تخصصی ورزشی بین المللی فضای شهری و روانی روسیه و جوانانش را تحت تاثیر قرار داده است. 🔺روسیه سه سال متوالی است که با جهش رشد جمعیت مواجه است. در روسیه هر بچه ای که بدنیا بیاید تا یکسال هزینه درمان و بیمارستان رایگان است و به ازا بچه اول معادل ۴۰۰ هزار تومان و بعدی دو برابر به خانواده تا ۸ سالگی کمک هزینه میدهند. 🔺از بچه دوم وام برای خرید خانه و بچه سوم و چهارم کمک بلاعوض برای خرید خانه بزرگتر داده میشود. مثلا یک ایرانی که زن روسی دارد ۳۰۰ میلیون تومان بلاعوض بابت بچه چهارم دریافت کرده است. 🔺تاکید بر زبان روسی و وجود عرق خاص نسبت به زبان روسی و عدم یادگیری زبان انگلیسی و عدم وجود تابلوها و ... به زبان انگلیسی نقش مهمی در حفظ هویت فرهنگی داشته است. 🔺روسها میگویند اگر روسیه میایید روسی یاد بگیرید نه انگلیسی

مطالب بالا برداشتها و مشاهدات بنده در سفر به روسیه است.
✍🏻 #جعفر_فرجی
Read more
. <span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f447"></span>. . هنر دوست عزیز @ramina.fakher كِي اِف سي ميل داريد؟؟؟ . . مرغ کنتاکی یا kfc یکی از خوشمزه ...
Media Removed
. . . هنر دوست عزیز @ramina.fakher كِي اِف سي ميل داريد؟؟؟ . . مرغ کنتاکی یا kfc یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین غذاهای سرخ كردني جهانه که با گوشت مرغ تهیه میشه. کی اف سی( kfc ) مخفف کلمه Kentucky Fried Chicken است که معنی فارسیش ميشه مرغ سوخاری کنتاکی . جالبه بدونيد برند kfc اسم يه رستوران ... . 👇 👇 👇. .
هنر دوست عزیز
@ramina.fakher
كِي اِف سي ميل داريد؟؟؟
.
.
مرغ کنتاکی یا kfc یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین غذاهای سرخ كردني جهانه که با گوشت مرغ تهیه میشه. کی اف سی( kfc ) مخفف کلمه Kentucky Fried Chicken است که معنی فارسیش ميشه مرغ سوخاری کنتاکی .
جالبه بدونيد برند kfc اسم يه رستوران زنجیره ای امریکاییه که در جهان بیش از سیزده هزار شعبه داره و تنها غذایی که سرو می کند مرغ کنتاکیه.
حالا اگه بتونیم خونگيش رو تهیه کنیم كه از سلامتش هم مطمئن باشيم که دیگه نور علی نوره
__

اول از همه  مرغ  رو با نمك و پياز خرد شده چند ساعت توي ظرف در بسته گذاشتم تو يخچال.
تو سه تا ظرف : اولي مخلوط آرد سفيد و ادويه جات ( فلفل سياه و قرمز ، پاپريكا، نمك، پودر سير)
دومي: دوتا تخم مرغ هم زده
سومي : پودر سوخاري پانكو (يا هر پودر سوخاري ديگه اي كه خودتون دوست داريد)
بعد تابه رو گذاشتم روي گاز و مقداري ( از حد معمول بيشتر ) روغن توي تابه ريختم داغ شد.
فيله هارو به ترتيب اول تو آرد سفيد ، بعد تخم مرغ و در آخر تو پودر سوخاري زدم و انداختم تو تابه با شعله ي ملايم حسابي برشته و مغز پخت شه.
__
#سيب_زميني_آكاردئوني
فر يا توستر رو با درجه ١٨٠ روشن كنيد تا گرم شه.
سيب زميني هارو با استفاده از فرچه يا اسكاج خوب بشوريد و يه سيخ چوبي رو از عرض سيب زميني ها با نهايت قدرت💪 داخل #سيب_زميني فرو كنيد به طوري كه با كف سيب زميني ها ١ سانتيمتر فاصله داشته باشه بعد با استفاده از چاقوي تيز برش هاي طولي نازك موازي با هم روي سيب زميني ها ايجاد كنيد ( برش ها رو بايد تا حدي عميق بزنيد كه لبه ي چاقو به سيخ چوبي ها اصابت كنه)
تو يه ظرف كره رو ذوب كنيد و ادويه جات دلخواهتون رو بهش اضافه كنيد من از فلفل، آويشن و نمك استفاده كردم  اما در صورت تمايل ميتونيد پودر سير هم بهش اضافه كنيد.
سيخ هارو از داخل سيب زميني ها خارج كنيد سپس
با فرچه سيليكوني مواد كره اي رو روي سطح پوست سيب زميني ها بماليد و بذاريدشون داخل فر.
بعد از نيم ساعت لايه ها شروع به باز شدن ميكنن ، از فر خارجشون كنيد و يكباره ديگه با از مواد كره اي روي سيب زميني و ما بين لايه ها بماليد و مجدادا بذاريد داخل فر و چهل دقيقه ديگه بهش فرصت بدين تا خوب مغز پخت شه و نوش جان😋
پ . ن : ده دقيقه آخر ميتونيد مقداري پنير موزارلا و جعفري ساتوري شده روي سيب زميني ها بپاشيد تا خوش طعم تَر شه👌..
برای دیدن دستورات مشابه هشتک زیر را لمس  کنید.
#مرغ_پرشین_شفز
#فست_فود_پرشین_شفز
#دورچین_غذا _پرشین_شفز
_____
Tag your photos with 👇.
#persian_chefs
_____
Read more
. پائولو کوئلیو، نویسنده‌ی مشهور در 24 اوت 1947 در ریودوژانیرو، برزیل به دنیا آمد. رمان‌های او در ...
Media Removed
. پائولو کوئلیو، نویسنده‌ی مشهور در 24 اوت 1947 در ریودوژانیرو، برزیل به دنیا آمد. رمان‌های او در بین عموم مردم بسیار پرطرفدار است. کوئلیو در سال 2007 به عنوان سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی انتخاب شد. . کوئلیو از کودکی به نویسندگی علاقه داشت اما والدین‌اش با این گرایش او ... .
پائولو کوئلیو، نویسنده‌ی مشهور در 24 اوت 1947 در ریودوژانیرو، برزیل به دنیا آمد. رمان‌های او در بین عموم مردم بسیار پرطرفدار است. کوئلیو در سال 2007 به عنوان سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی انتخاب شد. .

کوئلیو از کودکی به نویسندگی علاقه داشت اما والدین‌اش با این گرایش او مخالف بودند، درونگرایی و پیروی نکردن او از سنت‌ها باعث شد تا او را به یک موسسه‌ی روانی بفرستند. پائولو تا 20 سالگی سه بار از آنجا فرار کرد. او برای خوشایند والدین‌اش در مدرسه‌ی حقوق ثبت نام نمود اما یکسال بعد آنجا را ترک کرد. مدتی مثل یک هیپی زندگی می‌کرد و به کشورهای مختلفی سفر کرد. در دهه 1960 به مواد مخدر روی آورد. پس از بازگشت به برزیل به عنوان یک ترانه‌سرا شروع به کار کرد. در سال 1974 بخاطر ترانه‌هایش توسط دوبت نظامی وقت دستگیر شد. مدتی حرفه‌ی بازیگری، روزنامه‌نگاری و کارگردانی تئاتر را دنبال نمود. در سال 1986 طی یک راه پیمایی طولانی در اسپانیا یک بیداری معنوی را تجربه کرد که در کتاب زندگی‌نامه‌ی خودنوشت‌اش با عنوان «زیارت» آن را شرح داده است. .

او در سال 1988 رمان کیمیاگر را منتشر کرد که رکورد فروش کتاب را در آن کشور شکست و در سرتاسر دنیا بسیار پرفروش شد و به بیش از 70 زبان زنده‌ی دنیا ترجمه گردید. کوئلیو نویسنده‌ی بسیار پرکاری است. آثار او شامل خاطرات، تجربه‌های شخصی، مجموعه مقالات و آموزه‌هایش می‌شود. و از آثار او می‌توان به خاطرات یک مغ، کنار رودخانه پیدرا نشستم و گریستم، کوه پنجم، ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد، شیطان و دوشیزه پریم، یازده دقیقه، مثل رود روان، ندیمه‌های اودین و جادوگر پورتوبلو اشاره کرد. .
www.30book.com
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #فروشگاه_کتاب #تخفیف #نویسنده #پیشنهاد_کتاب #پیشنهادکتاب #مطالعه #پیشنهاد_مطالعه #سیبوک #حراج #تاریخ #کتابخوانی #کتابخانه #کتابفروشی
Read more
اگر داریم پنج کیلومتر می‌دویم، احتمالا از کیلومتر یک تا سه سرعت را کم نگه می‌داریم برای ذخیره انرژی. ...
Media Removed
اگر داریم پنج کیلومتر می‌دویم، احتمالا از کیلومتر یک تا سه سرعت را کم نگه می‌داریم برای ذخیره انرژی. از کیلومتر سه به بعد اما ممکن است احساس کنیم دیگر کم آورده‌ایم و چیزی نمانده تا از پا بیفتیم. همان من و شمایی هم که دیگر رسما کم آورده بودیم و هن هن میزدیم، تا می‌بینیم فقط پانصد متر به خط پایان مانده، ... اگر داریم پنج کیلومتر می‌دویم، احتمالا از کیلومتر یک تا سه سرعت را کم نگه می‌داریم برای ذخیره انرژی. از کیلومتر سه به بعد اما ممکن است احساس کنیم دیگر کم آورده‌ایم و چیزی نمانده تا از پا بیفتیم. همان من و شمایی هم که دیگر رسما کم آورده بودیم و هن هن میزدیم، تا می‌بینیم فقط پانصد متر به خط پایان مانده، سرعتمان را به طرز عجیبی زیاد می‌کنیم و هیچ هم مثل چند دقیقه قبل احساس فلاکت نمی‌کنیم. مگر این همان بدن خسته و درمانده ١٠ دقیقه قبل شما نیست؟
در واقع همان زمانی که ما احساس می‌کنیم دیگر ذره‌ای انرژی برایمان نمانده تا خرج جنباندن ماهیچه‌ها کنیم، بدن شروع می‌کند از یک سری سوراخ سنبه غیرمعمول دیگر سوخت دست و پا کردن. ذخیره کربوهیدرات تنها یک منبع تولید انرژی‌ست و اگر بدن حواسش به سنگر جگر و چربی موجود در ماهیچه‌ها نباشد، به اشتباه زود جا می‌زنیم. به اشتباه می‌بازیم.
داستان کم آوردن در زندگی هم خیلی شبیه کم آوردن در مسابقه دو است. اول اینکه هر کسی یک جایی آستانه کم آوردنش است. دو نفر می‌دوند، یکی در کیلومتر سه و دیگری در کیلومتر چهار احساس می‌کند دارد از پا می‌افتد. فاصله بین این دو آستانه خیلی حرفها برای گفتن دارد. دونده اول باید بداند که لااقل به اندازه یک کیلومتر می‌تواند ظرفیتش را افزایش دهد. بعد اینکه، چطور بدن می‌تواند سوراخ سنبه‌های دیگر انرژی را پیدا کند، اما ذهن نمی‌تواند؟
آستانه کم آوردن شاید آنجایی نیست که ما فکر می‌کنیم. آن دیوار بلند خارداری نیست که این سویش گیر افتاده‌ایم و داریم توی گل و لای پشتش دست و پا می‌زنیم. اگر مطمئن باشیم این دیوار را که رد کنیم، باقی فراغ خیال است و وصال آرزوها، آیا باز هم در نهایت درماندگی همان پشت دست و پا می‌زنیم؟ شاید باید هر چند وقت یکبار آن‌سوی یکی از دیوارها برای خودمان جشن کوچکی بگیریم. مثلا هر پنج کیلومتر یکبار.
#چهل_سالگی
Read more
سلام روز خبرنگار رو به تمام خانواده های خبرنگاردار تسلیت و به تمام خبرنگارها تبریک میگم. علتش ...
Media Removed
سلام روز خبرنگار رو به تمام خانواده های خبرنگاردار تسلیت و به تمام خبرنگارها تبریک میگم. علتش هم اینه که خبرنگاری فقط به اونی حال میده که خبرنگاره! ولی اطرافیانش بیچاره می‌شن! لابد میپرسید چرا؟ این همه رییس جمهورهای دیگه دروغ میگن یه کلمه نمیپرسید چرا، حالا ما یه جمله گفتیم که اونم واقعیته ... سلام

روز خبرنگار رو به تمام خانواده های خبرنگاردار تسلیت و به تمام خبرنگارها تبریک میگم.

علتش هم اینه که خبرنگاری فقط به اونی حال میده که خبرنگاره! ولی اطرافیانش بیچاره می‌شن!

لابد میپرسید چرا؟ این همه رییس جمهورهای دیگه دروغ میگن یه کلمه نمیپرسید چرا، حالا ما یه جمله گفتیم که اونم واقعیته همه میگن چرا چرا

اصلن نمیگم(میگم ولی اولش یه کم ناز میکنم! شما کوتاه نیاید)

باشه بابا میگم

راستش خبرنگارها مثل این عکس، زندگی پر ماجرایی دارن، یعنی داشتن! آخه اون موقع تلکس و اینا دم دست هرکسی نبود و خبرنگاری که تو دفتر مینشست کاسب نمیشد

بعد آدم هرچی مینوشت سیر نمیشد! مجبور میشد واسه بقیه هم که نخوندن تعریف کنه و اون بدبختی که این تعریفات روزانه و حوصله سر بر رو هر روز باید میشنید خانواده بود! حالا همسر و ننه بابا و خواهر برادر فرقی نداشت

شاید بگید باحاله! ولی وقتی هر روز با اشتیاق دو ساعت و نیم یه چیز بیمزه براتون تعریف کنن بعد سه ماه زده میشین

حالا ما یه خبرنگاری داشتیم که خیلی نادر بود! یعنی هم خودش نادر بود هم اسمش

اون زمان ما با فارس تو کل کل سرعت بودیم. یه روز اومد تو تحریریه و یه خبری داد که دندون همه ریخت! یعنی کف کرده بودیم! بعد رفتیم سر کار خودمون

فارس بعد از ظهر خبر رو گذاشت تیتر یک سایت! ما کلی مسخره کردیم که ببین خبری که صبح داشتیم رو اینا الان تیتر یک کردن

ولی هرچی گشتیم خبر رو روی سایت خودمون پیدا نکردیم. از نادر که پرسیدیم گفت خبر رو بهتون گفتم دیگه!

شورای تحریریه سه تا نظر داشتن، محمدجواد میگفت یک ماه مرخصی بدون حقوق اجباری! هوشمند میگفت بهش بفهمونیم که شغل ما صرفا فهمیدن و برای هم تعریف کردن خبر نیست، ولی من میگفتم بزنیمش!

قرار شد اول بزنیمش که قشنگ فرمت بشه، بعد در طول یک ماه مرخصی بدون حقوق، از اول ویندوزش رو نصب کنیم

الانم کاناداست! حالا چرا به جای مغزها فرار کرده خود مغز هم نمیدونه

ترانه مربوطه
قر تو خبرش فراوونه نمدونه کجا بخونه
همینجا همینجا

پ‌ن یک
قلم خبرنگار مثل یه شمشیر تیزه، مواظب مردم باشید

پ‌ن دو
همیشه یک خبرنگار می‌مانم

پ‌ن سه
قدرت خبر مثل مار روی دوشته! یا برات میکشه، یا میکشتت

#دو_یو #مرتضی_درخشان #رییس_جمهور #خبرنگار #مهدی_شادمانی #قهرمان #تو_حاضری_برای_عشقمون_چیکار_کنی #من_حاضرم_خبر_مرگت_رو_تیتر_یک_بزنم #یاد_همه_رفته_ها_بخیر #قلم_من_توتم_من_است #پس_چرا_میفروشیش #قلم_به_مزد #حق_التحریر #مار #غمگینم #چنان_پیرزنی_که_آخرین_سربازی_که_از_جنگ_می_آید_پسرش_است_که_اجازه_ندارد_راجع_به_رییس_جمهور_بنویسد #حرف_مردم #ومن_الله_التوفیق
Read more
↴ <span class="emoji emoji1f53b"></span>فریدون آسرایی در مصاحبه با «ایرنا» : <span class="emoji emoji1f538"></span>می‌خواستم مدیرکل شوم ، خواننده شدم! ‌ ✍خبرگزاری ایرنا: ...
Media Removed
فریدون آسرایی در مصاحبه با «ایرنا» : می‌خواستم مدیرکل شوم ، خواننده شدم! ‌ ✍خبرگزاری ایرنا: فریدون آسرایی که روزگاری دلش می‌خواست در وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل شود به جور یا لطف سرنوشت، سر از دنیای موسیقی درآورد و خواننده شد. ‌ «سلام ای ناله بارون سلام ای چشمای گریون» آسرایی تقریبا ...
🔻فریدون آسرایی در مصاحبه با «ایرنا» :
🔸می‌خواستم مدیرکل شوم ، خواننده شدم!

✍خبرگزاری ایرنا: فریدون آسرایی که روزگاری دلش می‌خواست در وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل شود به جور یا لطف سرنوشت، سر از دنیای موسیقی درآورد و خواننده شد.

«سلام ای ناله بارون سلام ای چشمای گریون» آسرایی تقریبا برای همگان آشناست. شاید برخی نام خواننده را ندانند اما خود این آهنگ به گوششان خورده است.
خواننده‌ی این ترانه، آسرایی است که اگر چه کمی دیر به طور حرفه‌ای کار خوانندگی و موسیقی را شروع کرد اما در این مدت توانست آهنگ های خوب و به نسبت ماندگاری از خود به یادگار بگذارد.
خبرگزاری ایرنا به بهانه زادروز آسرایی گفت‌وگویی با وی انجام داده است که در ذیل می‌خوانید:

※آیا آلبوم جدیدی در دست تهیه دارید؟ و اگر پاسختان مثبت است چه زمانی انتشار خواهد یافت؟

بله. آلبوم جدیدم قرار است شروع شود، پخش آن هم پس از محرم و صفر و احتمالا آذرماه خواهد بود. البته تهیه کننده به قدری آرام و دقیق روی آلبوم کار می‌کند که پخش آن احتمالا تا دی ماه هم طول می‌کشد. هر چند خواننده دق مرگ می‌شود (با لبخند) اما در نهایت خروجی آن، اثر خوب و ماندگار است. بین آلبوم هایم دست کم سه سال فاصله است که در این آلبوم یک فاصله چهار ساله را شاهد بودیم؛ هرچند در این چهار سال با همکاری تهیه کننده، آهنگ تهیه می کنیم.

※نام آلبوم جدید؟

هنوز نامی ندارد؛ معمولا نام بیشتر آهنگ‌ها باران است ؛ ترانه سراها مدام راجع به باران می‌نویسند و چیزهایی می‌نویسند که وجود ندارد (با لبخند همراه با تفکر) ، معمولا شاعران و ترانه سراها همراه با مسائل روز ترانه سرایی نمی‌کنند و با زمان پیش نمی‌رویم.

※آیا تهیه کننده‌ی آهنگ‌های شما همان تهیه کننده‌ی همیشگی است و آیا غیر از پاپ هم می‌خوانید؟

بله با همان تهیه کننده همیشگی کار می‌کنم و بهروز صفاریان مدیریت اجرایی کار را برعهده دارد، اما در مورد سبک خواندن باید بگویم که بیشتر خواننده‌ها پاپ می‌خوانند. موسیقی ایرانی یک موسیقی اصیل سنتی است و پاپ، که عمدتا خواننده‌ها پاپ می‌خوانند.

※وضعیت موسیقی کشور؟

یک رهبر ارکستر می‌گفت در موسیقی ایران یا باید مردم را به گریه بیندازی و یا باید برقصانی، حد وسطی وجود ندارد! زمانی بود که مداحان از ملودی پاپ استفاده می‌کردند اما اکنون برعکس شد ، خوانندگان پاپ با آهنگ مداحی می‌خوانند. یک سری خواننده‌هایی که روی بورس هستند آهنگ‌های شاد و ریتمیک می‌خوانند.

(ادامه‌ی مصاحبه در کامنت‌ها👇)
Read more
. . در زیر به مرور برنامه های غذایی سایر دانشگاه های کشور در تابستان می پردازیم: . . . <span class="emoji emoji25c0"></span> دانشگاه ...
Media Removed
. . در زیر به مرور برنامه های غذایی سایر دانشگاه های کشور در تابستان می پردازیم: . . . دانشگاه فرهنگیان: هر ماه سیصد و پنج هزار تومان به ازای خوابگاه و غذا دریافت می کند، در تابستان به تایید شده ها سرویس می دهد و کیفیت (دو وعده) همانند طول ترم است. . دانشگاه علوم پزشکی یزد: هر پرس ناهار دو هزار ... .
.
در زیر به مرور برنامه های غذایی سایر دانشگاه های کشور در تابستان می پردازیم: .
.
.
◀ دانشگاه فرهنگیان: هر ماه سیصد و پنج هزار تومان به ازای خوابگاه و غذا دریافت می کند، در تابستان به تایید شده ها سرویس می دهد و کیفیت (دو وعده) همانند طول ترم است.
.
◀دانشگاه علوم پزشکی یزد: هر پرس ناهار دو هزار و هفتصد و پنجاه، کیفیت پایین تر از سلف، تایید شده .
.
. ◀دانشگاه تبریز (تا نود و چهار): غذای تابستانه ندارد.
.
◀ دانشگاه فردوسی: فقط تایید شده ها، شنبه تا چهارشنبه، هر وعده دو هزار تومان، کیفیت کمی بهتر از سلف
.
◀ دانشگاه باهنر کرمان: غذای تابستانه ندارد.
.
◀ دانشگاه تهران: یک وعده، سه تا چهار هزار تومان، غذای سلف، فقط تایید شده ها
.
. .
◀ دانشگاه صنعتی شریف: غذای تابستانه ندارد. دانشجویان از فود کورت با همان تخفیف همیشگی در طول ترم استفاده می کنند.
.
◀ دانشگاه صنعتی اصفهان : غذای تابستانه ندارد
.
. .
◀ دانشگاه علامه طباطبایی: قیمت همانند بقیه سال، دو وعده، فقط تایید شده ها .
.
.
◀ دانشگاه زنجان: چهار هزار و پانصد تومان، یک وعده .
.
.
◀ دانشگاه علوم پزشکی شیراز : فقط تایید شده ها، کیفیت سلف ، قیمت همانند طول سال .
.
.
◀ دانشگاه امیر کبیر: دو وعده چهار تا شش هزار تومان، ناهار برای همه، شام خوابگاهی ها، کیفیت افتضاح .
.
. ◀ دانشگاه آزاد شیراز: غذا ندارد.
.
◀ دانشگاه تربیت مدرس: همان روال طول ترم را دارد بدون هیچ تغییری!
.
◀دانشگاه kingston: هر سه وعده غذایی، یه چیز عجیبی کلا!
.
.
🎓دانشگاه شیراز: فقط یک وعده، کیفیت بالاتر از سلف، هزینه رزرو پانصد تومان، هزینه ای بین دو هزار تومان تا پنج هزار تومان باید در سلف پرداخت شود، تایید شده ها...
.
.
⬆پ.ن: تمامی اطلاعات از دانشجویان گرفته شده و ممکن است اشتباهی از جانب بنده رخ داده باشد.
.
⬆پ.ن: .در جلسه ى شوراى صنفى با معاونت دانشجويى در خصوص يارانه غذا براى دانشجويانى كه در ايام تابستان پروژه دارند، مسئولين بنابر آيين نامه و همچنين محلِ تخصيص بودجه، يارانه غذا را مختص دانشجويانِ محصل در ترم تابستان دانستند.
لذا عليرغم بحث و تلاش شورا، نتيجه مثبت نبود.
.
◀ مسئول شورای صنفی در امور تغذیه @afshin_ranjbar_، سوالاتتون رو از ایشون بپرسید.
Read more
دسر مدرن از @del_cookies ملون رؤیایی این دسر از سه بخش تشکیل شده که شامل یک مغزی ژله ای و یک قطعه ...
Media Removed
دسر مدرن از @del_cookies ملون رؤیایی این دسر از سه بخش تشکیل شده که شامل یک مغزی ژله ای و یک قطعه کیک شکلاتی و موس طالبی بعنوان قسمت اصلی دسر می باشد. ابتدا کیک را آماده کنید. برای این دسر از هر کیک دلخواهی (با ارتفاع حدود یک تا یک و نیم سانتی متر) میتوانید استفاده کنید. نان رولت هم گزینه مناسبی ... دسر مدرن
از
@del_cookies

ملون رؤیایی
این دسر از سه بخش تشکیل شده که شامل یک مغزی ژله ای و یک قطعه کیک شکلاتی و موس طالبی بعنوان قسمت اصلی دسر می باشد.
ابتدا کیک را آماده کنید.
برای این دسر از هر کیک دلخواهی (با ارتفاع حدود یک تا یک و نیم سانتی متر) میتوانید استفاده کنید. نان رولت هم گزینه مناسبی می باشد.
مواد لازم کیک شکلاتی
تخم مرغ دو عدد
آرد 4 قاشق سوپخوری
شکر 4 قاشق سوپخوری
پودر کاکائو 2 قاشق سوپخوری
وانیل یک هشتم قاشق چایخوری
بیکینگ پودر یک چهارم قاشق چایخوری

ابتدا تخم مرغها و شکر و وانیل را با همزن برقی حدود چهار پنج دقیقه بزنید تا سفید و پفکی و کشدار شود، آرد، پودر کاکائو و بیکینگ پودر را باهم مخلوط کرده روی مواد الک کنید و با لیسک و دورانی مواد را فولد کنید. مواد را در سینی 20 در 30 کاغذ روغنی انداخته شده بریزید و در فر از قبل گرم شده با دمای 180 درجه به مدت تقریبی 10 تا 15 دقیقه قرار دهید. (ارتفاع مایه کیک حدود یک سانتیمتر باشد) پس از پخت روی توری سیمی خنک کنید. اگر کیک ساده می پسندید، پودر کاکائو را حذف کرده به همان میزان آرد سفید جایگزین کنید.
کیک خنک را با پوشش در یخچال نگهدارید تا دسر آماده شود.
برای تهیه این دسر از قالبهای سه بعدی یا مشابه آنها می توانید استفاده کنید. بعضی از قالبها یک قالب کوچک برای مغزی دسر به همراه دارند و برخی از قالبها، قالب مغزی ندارند و باید قالب مغزی را خودمان درست کنیم. من برای این دسر از قالب ایکلیپس استفاده کردم که قالب مغزی ندارد، برای مغزی، یک رینگ مناسب که کمی کوچکتر از قطر قالب اصلی باشد را انتخاب کنید، اگر قالب شما گرد است از رینگ دایره، و اگر قالب شما مربعی می باشد از رینگ مربعی به عنوان قالب مغزی استفاده کنید.کف رینگ را سلفون بکشید به طوریکه سلفون تا جداره بیرونی رینگ کشیده شود اگر لازم بود چسب بزنید و محکم کنید. رینگ را در سینی مناسبی قرار دهید و کنار بگذارید.
حالا مغزی دسر را تهیه کنید.
مواد لازم مغزی دسر:
پوره طالبی سبز رنگ 250 گرم
پودر ژلاتین یک قاشق سوپخوری (8 گرم)
آب سرد یک هشتم پیمانه (30 میلی لیتر)
شکر سه تا چهار قاشق سوپخوری (بسته به شیرینی طالبی)
هلوی شیرین یا موز یا هر میوه دلخواه دیگر یک عدد پوست و هسته گرفته و نگینی خرد شده
طرز تهیه مغزی دسر:
طالبی متوسطی را پوست و تخمه گرفته و داخل مخلوط کن پوره کنید، به میزان لازم شکر اضافه کنید و بچشید و میزان شکر آن را با ذائقه خود اندازه کنید. کمی شیرین تر از معمول باشد بهتر است زیرا داخل دسر بعد از اضافه کردن ژلاتین کمی از شیرینی آن کم می شود
ادامه درکامنت
Read more
... پرسپولیس فوتبال ورزشی است که برای موفقیت در آن نیازمند آگاهی و آنالیز درست شرایط هستید.اینکه ...
Media Removed
... پرسپولیس فوتبال ورزشی است که برای موفقیت در آن نیازمند آگاهی و آنالیز درست شرایط هستید.اینکه با شناخت کامل از مجموعه خودتان و البته شرایط فنی دیگر تیم ها بهترین تصمیم را اتخاذ کنید،نشان دهنده دانش و تجربه بالای شماست.آنچه مشخص است موفقیت در فوتبال ایران بخصوص در دو تیم پرطرفدار پایتخت کار ... ... پرسپولیس

فوتبال ورزشی است که برای موفقیت در آن نیازمند آگاهی و آنالیز درست شرایط هستید.اینکه با شناخت کامل از مجموعه خودتان و البته شرایط فنی دیگر تیم ها بهترین تصمیم را اتخاذ کنید،نشان دهنده دانش و تجربه بالای شماست.آنچه مشخص است موفقیت در فوتبال ایران بخصوص در دو تیم پرطرفدار پایتخت کار بسیار سختی است.حال آنکه تکرار موفقیت عملیاتی تقریبا غیرممکن است،آن هم در شرایطی که انتظارات از شما بالا رفته و کوچکترین ناکامی میتواند تمام دستاوردهای شما را زیر سوال ببرد.پرسپولیس طی سه فصل گذشته و از زمان حضور برانکو ایوانکوویچ موفق به کسب دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی در لیگ شده است. حال آنکه آنها در کنار قهرمانی در سوپرجام و حضور در جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا توانستند رکوردهای زیادی را در فوتبال ایران جا به جا کنند. آقای گل فوتبال ایران طی سه فصل اخیر از تیم برانکو بوده است. تیم برانکو بهترین خط حمله، بهترین خط دفاع، بیشترین برد، کمترین باخت، بیشترین تعداد کلین شیت و بیشترین برد متوالی را به نام خود ثبت کرده و جالب تر آنکه آقای پاس گل فوتبال ایران دو فصل از این سه فصل از تیم برانکو بوده است. اینها دستاوردهای کمی نیستند. به جرات می‌توان گفت هیچ مربی در تاریخ فوتبال ایران طی سه فصل چنین دستاوردهایی نداشته است. اما این دستاوردها زمانی ارزشمند می شوند که بدانیم قرمزپوشان پایتخت طی این سه سال بحران های زیادی را پشت سر گذاشتند. بحران هایی مثل مرگ هادی نوروزی، محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات، جدایی چند ستاره تاثیرگذار و در نهایت تغییرات مدیریتی که هرکدام به تنهایی می‌توانست یک تیم را از مسیر موفقیت خارج کند. اما سرمربی کروات قرمزپوشان با مدیریت خود تمام این بحران را پشت سر گذاشت. مصاحبه ایشان در برنامه نود با عادل فردوسی پور نشان داد که این مربی دارای یک اصول مشخص است، اصولی که بی شک عامل اصلی موفقیت های او در فوتبال ایران بوده است. اصولی که باعث شد پرسپولیس طی سه فصل اخیر دوباره به دوران باشکوه گذشته بازگشته و تبدیل به بهترین تیم فوتبال ایران شود‌. اکنون زمان آن است که هواداران هم به اصول این مربی امتحان پس داده احترام گذاشته و در عمل که نه در حرف نشان دهند به شعار هرچی برانکو بگه پایبند هستند. در مجموع باید گفت تا زمانی که این مربی هدایت پرسپولیس را برعهده دارد خیال هواداران بابت تیم محبوب شان راحت است. بی شک این مربی باتجربه با آنالیز دقیق شرایط بهترین تصمیم را برای موفقیت این تیم پرطرفدار خواهد گرفت

#پرسپولیس #برانکو_ایوانکوویچ #برنامه_نود #عادل_فردوسی_پور
Read more
انسان داراي سه منبع انرژي است يكي بدن است، ديگري ذهن و سومي قلب. در نقطه اي كه اين سه جريان باهم تلاقی ...
Media Removed
انسان داراي سه منبع انرژي است يكي بدن است، ديگري ذهن و سومي قلب. در نقطه اي كه اين سه جريان باهم تلاقی مي كنند و به هم مي پيوندند و با هم يكي مي شوند، چهارمي پديد مي آيد. اين چهارمي را نه ميتوان بدن ناميد نه ذهن و نه قلب. از اين رو آن را تنها ، "چهارمي" (turia) مي نامند. به آن نام ديگري نداده اند و پديد ... انسان داراي سه منبع انرژي است
يكي بدن است،
ديگري ذهن و سومي قلب.
در نقطه اي كه اين سه جريان باهم تلاقی مي كنند و به هم مي پيوندند و با هم يكي مي شوند،
چهارمي پديد مي آيد.
اين چهارمي را نه ميتوان بدن ناميد
نه ذهن و نه قلب.
از اين رو آن را تنها ، "چهارمي" (turia) مي نامند.
به آن نام ديگري نداده اند و پديد آمدن چهارمي سر آغاز معنويت و دگرگوني و سر آغاز زندگي واقعي، راست و درست، جاودان و الهي است.
اين سه جريان در همه وجود دارد.
اما آنها به هم پيوسته نيستند.
در واقع آن ها هر يك در مسيري متفاوت حركت مي كنند.
ذهن تو را به سويي مي كشد،
قلب به سويي ديگر و
بدن راه خود را مي رود.
آن ها هرگز با هم به توافق نمي رسند.
اگر تو فعاليت هاي دروني خود را به تماشا بنشيني،
شگفت زده خواهي شد!
بدن مي گويد: بس است ديگر نخور،
دارم بالا مياورم!
اما ذهن پافشاري ميكند: اين خيلي خوشمزه است؛ فقط يه خورده ديگر...! و قلب مي گويد: اين خيلي زيباست.
ذهن مي گويد تو خيلي ناداني، احمقي، ديوانه اي.
هر زمان قلب گرفتار عشق ميشود ذهن ميگويد تو كور شده اي.
قلب در هر جهتي حركت مي كند،
ذهن در آن ايرادي مي يابد.
آن ها در دنيايي متفاوت به سر مي برند.
هدف_مراقبه آن است كه به اين نيرو هاي نا موفق كمك كند تا بهم بپيوندند و با هم هماهنگ شوند.
آن گاه تو سرشار از انرژي مي شوي،
زيرا تمام آن انرژي هايي كه در دشمني باهم بي جهت به هدر مي رفتند حالا در اختيار تو قرار مي گيرند.
و اين همان انرژي است كه به بالهاي تو تبديل مي شود و تو را به فراسو مي برد.

اشو
Read more
. بعد از اخراج سمپائولی اخبار زیاد و متناقضی درباره گزینه های مد نظر فدراسیون برای جانشینی او به گوش ...
Media Removed
. بعد از اخراج سمپائولی اخبار زیاد و متناقضی درباره گزینه های مد نظر فدراسیون برای جانشینی او به گوش می رسد. برای جلوگیری از گیج شدن دوستان، این گزینه های مطرح شده را در یک پست بیان می کنم. در درجه اول فدراسیون به دنبال مربی ای است که هویت گم شده ی آرژانتین در سال های اخیر را به تیم برگرداند. مربی ... .
بعد از اخراج سمپائولی اخبار زیاد و متناقضی درباره گزینه های مد نظر فدراسیون برای جانشینی او به گوش می رسد.

برای جلوگیری از گیج شدن دوستان، این گزینه های مطرح شده را در یک پست بیان می کنم.

در درجه اول فدراسیون به دنبال مربی ای است که هویت گم شده ی آرژانتین در سال های اخیر را به تیم برگرداند. مربی ای که در رختکن رئیس باشد و حرف اول را بزند و ژن پیروزی و اعتماد به نفس را به تیم بدهد.

پوچتینو و سیمئونه از گزینه هایی هستند که نامشان در اخبار دیده می شود، اما اگر واقع بینانه نگاه کنیم تقریبا حضور آنها روی نیمکت مربیگری آرژانتین در حال حاضر غیر ممکن است.
پوچتینو گزینه ی مورد علاقه ی مائوریسیو ماکری (رئیس جمهور آرژانتین) برای جانشینی سمپائولی است، اما برای جدایی او از تاتنهام باید مبلغ ۶۰ میلیون یورو پرداخت شود که به نظر نمی رسد در توان فدراسیون فوتبال آرژانتین باشد! سیمئونه نیز فعلا علاقه ای به ترک اتلتیکو مادرید و هدایت آلبی سلسته ندارد.

خوزه پکرمن سرمربی سابق آرژانتین در جام جهانی ٢۰۰۶ و سرمربی فعلی کلمبیا یکی دیگر از گزینه های سرمربی گری پسران تانگو است که تاپیا علاقه شدیدی به آوردن او دارد. او چند روز فرصت برای تصمیم گیری راجع به آینده اش خواسته تا مشخص شود در کلمبیا می ماند یا به وطنش آرژانتین برمی گردد. قرارداد پکرمن با کلمبیا ٣۱ آگوست به پایان می رسد. طبق آخرین اخبار او خواهان ادامه پروژه اش در کلمبیاست اما باید دید تاپیا می تواند او را راضی به بازگشت کند یا خیر.
هیچ کس نمی تواند بگوید پکرمن با وجود این مشکلات به تیم برمی گردد یا نه، اما چیزی که واضح است او دستیابی به اهداف سخت را دوست دارد!

یکی دیگر از گزینه های اصلی مطرح شده برای هدایت آرژانتین ریکاردو گارکا است. او در جام جهانی سرمربی پرو بود و حالا با توجه به شرایط موجود و اسامی اعلام شده به نظر محتمل ترین گزینه سرمربی گری آرژانتین است. .
.
همچنین گفته شده سه نفر از اعضای فدراسیون با نزدیکان گواردیولا صحبت هایی داشته اند و این مربی اسپانیایی آماده ی شنیدن پیشنهاد آنهاست. اما به نظر می رسد گواردیولا هم مثل سیمئونه و پوچتینو یک گزینه ی غیر ممکن است که شاید فقط اسمش را برای بازی های رسانه ای آورده باشند.
Read more
<span class="emoji emoji1f4a2"></span>مجازات آدم ربایی <span class="emoji emoji2705"></span>آدم ربایی در قانون ما چه در قبل و چه بعد از انقلاب جرم انگاری شده است. قبلا ماده‌ای ...
Media Removed
مجازات آدم ربایی آدم ربایی در قانون ما چه در قبل و چه بعد از انقلاب جرم انگاری شده است. قبلا ماده‌ای در قانون جزای عمومی‌، تحت عنوان قانون تشدید مجازات ربایندگان اشخاص وجود داشت که بعد‌ها در سال 1375 تحت عنوان قانون تعزیرات درکتاب پنجم طی مواد 621 به بعد، موضوع آدم ربایی مورد بحث قرار گرفته است. ... 💢مجازات آدم ربایی ✅آدم ربایی در قانون ما چه در قبل و چه بعد از انقلاب جرم انگاری شده است. قبلا ماده‌ای در قانون جزای عمومی‌، تحت عنوان قانون تشدید مجازات ربایندگان اشخاص وجود داشت که بعد‌ها در سال 1375 تحت عنوان قانون تعزیرات درکتاب پنجم طی مواد 621 به بعد، موضوع آدم ربایی مورد بحث قرار گرفته است. 🔹آدم ربایی به دو دسته آدم ربایی ساده و آدم ربایی مشدده تقسیم بندی می‌شود:
آدم ربایی ساده یعنی شرایط و کیفیات تشدیدی وجود نداشته باشد و اگر یکی از جهات تشدید وجود داشته باشد آدم ربایی مشدده است. اگر سن شخص ربوده شده کمتر از 15 سال باشد این یک آدم ربایی مشدده است یا این‌که اگر وسیله نقلیه در ارتباط با جرم به کار گرفته شده باشد آدم ربایی مشدده است اگر شخص در زمان ربایش یا بعد آن دچار یک حادثه‌ای از نظر حیثیت و شئونات یا دچار حوادث روحی و جسمانی شود اینجا هم آدم ربایی مشدده است.
درتعریف نوع مجازات هم باید تاکید کرد که طبق ماده 621 قانون مجازات اسلامی‌در صورتی که سن ربوده شده کمتر از 15 سال باشد یا ربودن به وسیله نقلیه انجام گیرد یا به ربوده شده آسیب جسمی‌یا حیثیتی وارد شود مرتکب به حداکثر مجازات تعیین شده محکوم خواهد شد. طبق ماده 621 قانون مجازات اسلامی، مجازات آدم‌ربایی پنج سال تا پانزده سال حبس در نظر گرفته شده است و مجازات نوزادربایی طبق ماده 631 قانون مجازات اسلامی‌6 ماه تا سه سال حبس در نظر گرفته شده است و در صورتی که معلوم شود طفل ربوده شده مرده بوده مرتکب به یکصد هزار تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد. 🔹شروع به آدم ربایی در قانون پیش بینی شده است.یک حالت این است که اگر فرد عملیات اجرایی را شروع کند بعد پشیمان شود و حالت دوم زمانی است که عملیات اجرایی را فرد شروع کند و بین عملیات دستگیر شود و حالت سوم اگر کاری انجام ندهد و فقط قصد آن را داشته باشد که در هر یک از حالت‌ها مجازات متفاوت است. 🔹بنابراین اگر کسی شروع کند و پشیمان شود اگر میزان عملیات انجام داده شده خود جرم باشد همان مجازات برای او انجام می‌شود و اگر عملیات را شروع کند دیگر در اینجا اقدامات انجام شده شروع به آدم ربایی خواهد بود. اگر شخصی شروع به آدم ربایی کند یعنی قصد ارتکاب جرم داشته باشد و شروع به اجرای آن کند اما بنا به دلایلی مثلا توسط پلیس یا مردم دستگیر شود یا هوشیاری فرد ربوده شده مانع انجام جرم شود در این حالت‌ها حداقل مجازات برای او در نظر گرفته می‌شود که به استناد ماده 41 و تبصره ماده 621قانون مجازات اسلامی‌به سه تا پنج سال حبس محکوم خواهد شد......
Read more
. . از عرش تا فرش خدا، باشد به فرمان علی از اول خلقت همه، خوردند از نان علی در جای جای این جهان، کردیم ...
Media Removed
. . از عرش تا فرش خدا، باشد به فرمان علی از اول خلقت همه، خوردند از نان علی در جای جای این جهان، کردیم هر چه جستجو دیدیم گشته هر کسی، یک جور حیران علی هر کس که دارد آبرو، دارد ارادت بر نجف هر کس شده صاحب نفس، دستش به دامان علی در کعبه دنیا آمده، آن کعبه سیار حق او میهمان کعبه شد، یا کعبه مهمان علی؟! ... .
.

از عرش تا فرش خدا، باشد به فرمان علی
از اول خلقت همه، خوردند از نان علی

در جای جای این جهان، کردیم هر چه جستجو
دیدیم گشته هر کسی، یک جور حیران علی

هر کس که دارد آبرو، دارد ارادت بر نجف
هر کس شده صاحب نفس، دستش به دامان علی

در کعبه دنیا آمده، آن کعبه سیار حق
او میهمان کعبه شد، یا کعبه مهمان علی؟! .
جلوه نمایی می کند، بین تمام انبیا
پیغمبری که می شود، گهواره جنبان علی

دارم سوال از دشمنان، آیا نبی در سجده اش
خورده قسم بر آن سه تا، یا اینکه بر جان علی؟

دارم سوال از دشمنان، آیا یکی از آن سه تا
دارد در عالم یاوری، مانند سلمان علی؟

او خالقی که دیده را تنها عبادت می کند
پس فرق دارد با همه سبحانَ سبحانِ علی

کار که بوده جز خدا، که جمع کرده قدرتش
میخانه ها را دور هم، در زیر ایوان علی
.
.
.
.
سالروز ولادت باسعادت مولی الکونین،
⚘حضرت اباالحسن امیرالمومنین(علیه السلام)⚘
و گرامیداشت روز پدر،بر شیعیان مولا مبارک.
.
.
.
#اسعد_الله_ایامکم_یا_صاحب_الزمان_عج
#مادرم_فاطمه_باشد_پدرم_شاه_نجف
#فقط_حیدر_امیرالمومنین_است
#نحن_شیعه_علی_بن_ابی_طالب
#شیعه_حیدری_ام_الحمدلله .
.
.
⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
Read more
. ناغافل ستاره‌ای چشمک زد و الابختکی، بَختِ ما باز شد و دولتِ ده، بیست سالِ پیش، با ناز و کرشمه حقِ‌التدریس ...
Media Removed
. ناغافل ستاره‌ای چشمک زد و الابختکی، بَختِ ما باز شد و دولتِ ده، بیست سالِ پیش، با ناز و کرشمه حقِ‌التدریس ما را پس از ماه‌ها انتظار پرداخت کرد. نوروز نزدیک بود و قرارشد حاصلِ این عمرِ از دست رفته را در سفری کوتاه بر باد دهیم. سرِ ضرب خود را در شهرِ زیبای شیراز می‌بینیم. شنگول و منگول هوس می‌کنیم از ... .
ناغافل ستاره‌ای چشمک زد و الابختکی، بَختِ ما باز شد و دولتِ ده، بیست سالِ پیش، با ناز و کرشمه حقِ‌التدریس ما را پس از ماه‌ها انتظار پرداخت کرد. نوروز نزدیک بود و قرارشد حاصلِ این عمرِ از دست رفته را در سفری کوتاه بر باد دهیم. سرِ ضرب خود را در شهرِ زیبای شیراز می‌بینیم. شنگول و منگول هوس می‌کنیم از شاپور که یک پایش را شکسته‌اند دیداری کنیم و احوالش را بپرسیم. حالا پایینِ کوهی در نزدیکی کازرون، در محاصره الاغ‌داران و قاطرچیان هستیم و شاپور در غارش اون بالای بالاست.
این ساده‌دلانِ پیر و جوان دورمان را گرفته‌اند و بین خودشان درگیری است تا شانسِ بردنِ ما به نوکِ کوه از آنِ کدام‌شان شود. کرایه هر الاغ دو و نرخِ قاطر سه برابرِ مواجِبِ جان کندنِ من از صبح تا شب است. با خرج و دخلم جور در نمی‌آید. دلم می‌خواهد پشیمان شوم اما اقتدارِ خانم بیش از من است و حُکم می‌کند که اِلا و لِلا دیدنِ این اثرِ تاریخی واجب است. می‌گویم: «می‌دانی که هر ساعت کرایه این بی‌زبانان چند برابر حق‌التدریس من می‌شود؟» می‌گوید: «پس تا اینجا آمدیم که چی؟» می‌گویم: «این‌ها مزد کارشان را نقد می‌گیرند اما طلب‌های من حواله‌ای است تا سرِ خرمن، آن هم اگر خدا بخواهد». مثلِ همیشه و جوابِ همیشگی که: «عزیزم معلمی یعنی همین، تازه یادت افتاده؟» به دست و پا می‌افتم و ادامه می‌دهم: «خانم جان، دوره اینترنت است نه کوه و خرسواری و بر باد دادنِ گنجِ سه ماهه. این بابا یک زمانی میلش کشید و مجسمه‌ای از خودش ساخت. خُب به من چه! بعدها هم عده‌ای آمدند و خوش‌شان نیامد و زدند و پایش را هم قلم کردند و سرنگونش کردند». می‌خواستم بگم به تو چه، ترسیدم. حالا یه بابای دیگه آمده دوباره سرِ پایش کرده و اون پای شکسته‌اش را هم بِتُون گرفته، حالا این دیدن داره‌؟ اون‌هم بااین هزینه سنگین؟ عجز و لابه‌هایم اِفاقه نمی‌کند. مظلومانه می‌گویم: «بیا خودم می‌بَرمت». می‌پرسد: «چه طوری؟ بیا رویِ کولم سوار شو تا ببینی». از حرفم انگار دچارِ برق‌گرفتگی شده است، بد جوری نگاهم می‌کند. جوابِ نگاهش را می‌دهم: «ببین آن حیوان پالان دارد، من لباسِ نو. او گاهی جُفتک می‌پراند و خطر دارد اما من بی‌خطرم و خودت هم شاهدی که جفتک‌پَران هم نیستم. او پول می‌خواهد اما من نه. اصلا میدونی این خودش یک ورزش هم هست؟» می‌خندد. دلم قُرص می‌شود. دولا می‌شوم، با شادی می‌گویم بِپَر بالا، تازه به جای این که صدای عرعر بشنوی من از دورانِ عاشقی برایت آواز می‌خوانم. باکِراهت سوار بر پُشتم می‌شود. جمعیت سازشان کوک می‌شود، هر یک چیزی می‌پراند و دیگران می‌خندند
.
بقیه در کامنت اول👇
Read more
(مقدمه) يكى بود يكى نبود. یک پدر بود و يک پسر بود. آن پدر باباى خوب من بود. آن پسر هم من بودم . من خيلى ...
Media Removed
(مقدمه) يكى بود يكى نبود. یک پدر بود و يک پسر بود. آن پدر باباى خوب من بود. آن پسر هم من بودم . من خيلى كوچک بودم كه مادرم مرد. من ماندم و بابام . بابام مرا خيلى #دوست می داشت . او می خواست من هميشه خوشحال باشم و بخندم . می خواست #خوب تربيت بشوم و خوب درس بخوانم . می خواست #انسان و مهربان باشم . من اين باباى ... (مقدمه)

يكى بود يكى نبود. یک پدر بود و يک پسر بود. آن پدر باباى خوب من بود. آن پسر هم من بودم .
من خيلى كوچک بودم كه مادرم مرد. من ماندم و بابام . بابام مرا خيلى #دوست می داشت . او می خواست من هميشه خوشحال باشم و بخندم . می خواست #خوب تربيت بشوم و خوب درس بخوانم .
می خواست #انسان و مهربان باشم . من اين باباى خوب را خيلى دوست داشتم .
من و بابام در #برلين #زندگى می كرديم . آن وقتها برلين #پايتخت #آلمان بود. وقتى كه #جنگ افروزان جهان به جان هم افتادند، شهر ما هم ويران شد. آلمان شكست خورد و برلين هم به دست جنگ افروزانى افتاد كه يپروز شده بودند.
حالا نزديک به چهل سال از آن روزگار می گذرد. براى من ، از ميان آن ويرانيها. سه كتاب به يادگار مانده است . اين سه كتاب پر است از قصه هايى كه بابام نقاشی كرده است . اين
نقاشیها هم خودش قصه اى دارد.
بابام براى #روزنامه ها و مجله ها نقاشى می كرد. با پولى كه از اين راه به دست می آورد زندگى می كرديم . خانه اى كوچک و زندگى ساده اى داشتيم ، ولى دلمان پر از شادی بود.
قصه های من و بابام!!! در اين خانه ، بابام هم #مادر بود، هم پدر و هم دوست خوب من . همه ی كارهاى خانه را هم بابام میكرد. من روز به روز
كه بزرگتر می شدم بيشتر به او در كارهاى خانه كمك می كردم .
ولى هميشه دلم می خواست پسر كوچولوى بابام باشم تا برايم قصه بگويد.
وقتر كه مادرم زنده بود، برايم قصه می گفت . در همه ی عمرم از شنيدن قصه #لذت برده ام . بابام دلش می سوخت كه ديگر مادرم برايم قصه نمی گويد. یک روز كاغذ و مدادش را آورد. مرا روى زانویش نشاند.
برايم #نقاشى كرد و قصه گفت . من از آن قصه خيلى خوشم آمد. از آن روز به بعد، هر وقت كه بابام كار نداشت ، برايم قصه می گفت . چه قصه هاى خوب و خنده دارى! او قصه هايى می گفت كه من و بابام توى آنها بوديم . آرزوهايمان توى آنها بود.
هر چه را می خواستيم توى آن قصه ها پيدا می كرديم . به هر چيز كه دلمان می خواست توى آن قصه ها می رسيديم . توى آن قصه ها من و بابام كارهاى #خنده دارى می كرديم .
بابام همه ی آن قصه ها را برايم نقاشی می كرد. شكل خودش و من را خنده دار می كشيد تا من بيشتر خوشحال بشوم و بخندم .
حالا از آن قصه ها و نقاشيها سه كتاب دارم . اين سه كتاب پر از قصه هاى من وبابام است . پر ازنقاشيهاى خنده دار است .
سالهاست كه ، در بیشتر كشوررهاى جهان ، كودكان اين كتابها و نقاشيهاى آنها را مى بينند و دوست دارند. نمى دانم تو هم از آنها خوشت خواهد آمد يا نه . فقط آرزو می كنم كه دوستشان داشته باشى.
آخر، اين كتابها يادگار باباى خوب من است !
دوست تو،
پسر
Read more
. #فریبا جان مبارکت باشه<span class="emoji emoji1f49c"></span> مقایسه انواع روشها<span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f448"></span>روش #اکستنشن_مو #لاینی از هیچگونه مواد مثل رینگ ...
Media Removed
. #فریبا جان مبارکت باشه مقایسه انواع روشها روش #اکستنشن_مو #لاینی از هیچگونه مواد مثل رینگ و یا چسبِ کراتین لیزری استفاده نمیشود روش اکستنشنِ لیزری که تصور میشود با اشعه توسط پزشک انجام میشود به این صورت نیست بلکه با چسب کراتین چندین تار موی خودتان به چند میلیمتر پایین تر از ریشه موهایِ ... .
#فریبا جان مبارکت باشه💜
مقایسه انواع روشها👇
👈روش #اکستنشن_مو #لاینی از هیچگونه مواد مثل رینگ و یا چسبِ کراتین لیزری استفاده نمیشود👉
↔روش اکستنشنِ لیزری که تصور میشود با اشعه توسط پزشک انجام میشود به این صورت نیست بلکه با چسب کراتین چندین تار موی خودتان به چند میلیمتر پایین تر از ریشه موهایِ اکستنشن بصورت شاخه شاخه متصل میشود در این نتیجه کل موهای شما با چسب آغشته شده و شانه کردن موهو دشوار میباشد 😕
در اثر حرارت و یا بخار حمام بعضی از چسبها با هم ادغام شده و به هم میچسبند و به همین علت شانه زدن از ریشه امکان پذیر نیست 😕
در زمان ترمیم کل شاخه ها باید جدا شود و در زمان نصب تا وقت مراجعه برای ترمیم افتادن شاخه های چسب از ریشه سرتان بسیار اتفاق می افتد و بعد از ریمو بخاطر شارژ چسب موها شاخه ای کوتاه تر میشود و خیلی شاخه ها کم حجم شده و مجبور به اضافه کردن مو مجدد هستید و هزینه ترمیم از پایه ۵۰۰ هزار به بالا میباشد و ریمو زمانش چند ساعت طول میکشد.
↔روش میکرو رینگ دقیقا مشابه لیزری با تفاوت اینکه محل اتصال توسط دایره کوچک آهنی به اسم رینگ انجام میشود و تا روز ترمیم این جسم سخت لابلای ریشه های موهایتان است و نگهداری و ترمیم دقیقا همان شرایط ذکر شده در پارت بالا میباشد.😕
روش دوخت که که شباهت کمی با روش لاینی دارد در نگاه اول تصور بر این است که الگوی کار کاملا یکسان است اما روش دوخت درصد بالایی از موهایتان درگیر اکستنشن و زیر کار میباشد و ضخامت بالایی دارد و به این خاطر موهایتان زیر کار پوسیده میشود و شامپو لابلایشان میماند و دوام کوتاه مدت دارد اما در روش لاینی که فقط مختص پیج و کانالِ نهایت میباشد به این طریق است:
↔محل اتصال فقط با نخ
در ده درصد از کل موهایتان هر حجم دلخواهی نصب میشود.
↔زیر کار بسیار ظریف بوده و تا زمان ترمیم به هیچ عنوان از سرتان نمی افتد.
↔براحتی سفر بروید بسیاری از مراجعین ما از شهرهای دور و حتی خارج از ایران همراه ما هستند پس دلواپس دوام‌کار نباشید.
↔حجم موی هر کس بسته به سلیقه و تراکم موهای خودش نصب میشود. ↔کیفیت موها صد در صد طبیعی بدون الیاف میباشد و تا چند سال میتوانید از داشتن موی بلند لذت ببرید قابل دکلره و رنگ و بابلیس و براشینگ و هایلایت و ..... میباشد.
موها سبک و طبیعی است و وزن ندارد پس ریشه موهایتان چه نازک‌چه ضخیم باشد صدمه نمیبیند.
↔اگر موهایتان زیر ده سانت نباشد امکان دم اسبی بالا وجود دارد اما موهای کوتاه دم اسبی پایین امکان پذیر است.
ترمیم هر سه تا پنج ماه
Read more
شستشوى صحيح مو ها قسمت دوم: ‎از آب سرد یا ولرم استفاده کنید: ‎می دانید که استفاده از ابزارهای گرم برای ...
Media Removed
شستشوى صحيح مو ها قسمت دوم: ‎از آب سرد یا ولرم استفاده کنید: ‎می دانید که استفاده از ابزارهای گرم برای آرایش مو تا چه حد می تواند به مو آسیب برساند؟ خوب، همین امر برای آب داغ نیز صدق می کند.گرمای آب داغ می تواند روغن های طبیعی مو را از بین ببرد و کوتیکول های مو خود را باز می کند، در نتیجه رطوبت از آن بیرون ... شستشوى صحيح مو ها قسمت دوم: ‎از آب سرد یا ولرم استفاده کنید:
‎می دانید که استفاده از ابزارهای گرم برای آرایش مو تا چه حد می تواند به مو آسیب برساند؟ خوب، همین امر برای آب داغ نیز صدق می کند.گرمای آب داغ می تواند روغن های طبیعی مو را از بین ببرد و کوتیکول های مو خود را باز می کند، در نتیجه رطوبت از آن بیرون می رود.
‎از سوی دیگر، دوش گرفتن با آب سرد یا ولرم می تواند کوتیکول ها را ببندد و رطوبت مو را نگه دارد، به این ترتیب شما موهایی شفاف تر و نرمتر خواهید داشت. هرگز از آب داغ برای آبکشی استفاده نکنید و موهای خودرا با آب ولرم و نیمه گرم آبکشی نمایید.
‎به این مرحله آبکشی اولیه و یا پیش از شستشو ” Pre-Washing ” گفته می شود که برای زدودن گردوغبار و بطورکلی آلودگیهای قابل حل درآب انجام می گیرد.
‎شامپو را فقط روی پوست سرتان استفاده کنید:
‎هدف شامپو، تمیز کردن و حذف کثیفی، سلول های مرده پوست و تولید محافظت از پوست سر است. مالیدن شامپو در طول موها فقط روغن های طبیعی مو را می گیرد و به دنبال آن موهایی خشک، وز و بی روح خواهید داشت. بنابراین، یک چهارم اندازه همیشگی شامپویتان را مصرف کنید و آن را به ریشه موها و پوست سر خود بزنید ،تا زمانی که کف کند.
‎در حال شامپو کردن، آرام ماساژ دهید زمانی که شامپو کف کرد، سرتان را به آرامی با انگشتانتان ماساژ دهید، با حرکات دایره ای شکل. با این کار نه تنها کثیفی را از پوست خود پاک می کنید، بلکه ماساژ، گردش خون را به فولیکول های مو افزایش می دهد و رشد مو نیز افزایش می یابد.
‎موهای خود را هر روز نشورید:
‎اکثر شامپوها حاوی مواد شیمیایی هستند که در صورت استفاده روزانه، می توانند مو را بسیار خشک و شکننده کنند. بنابراین بهتر است برای حفظ سلامتی و سطح رطوبت مطلوب، موهای خود را بیش از دو بار یا سه بار در هفته نشورید.
‎زمان شامپو کردن را کش ندهید:
‎موهای شما زمانی که مرطوب هستند، در شکننده ترین حالت خود هستند. بنابراین، باید شامپو کردن و نرم کننده زدن به مو خود را در عرض 15 دقیقه پس از خیس شدن، انجام دهید تا از هرگونه آسیب و شکستن موها جلوگیری کنید.
Read more
. #رویا عزیز مراجع خوبمون که سه ساله همراه ماست<span class="emoji emoji1f49c"></span> سپاس از همراهی شما<span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span> مقایسه انواع روشها<span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f448"></span>روش ...
Media Removed
. #رویا عزیز مراجع خوبمون که سه ساله همراه ماست سپاس از همراهی شما مقایسه انواع روشها روش #اکستنشن_مو #لاینی از هیچگونه مواد مثل رینگ و یا چسبِ کراتین لیزری استفاده نمیشود روش اکستنشنِ لیزری که تصور میشود با اشعه توسط پزشک انجام میشود به این صورت نیست بلکه با چسب کراتین چندین تار موی ... .
#رویا عزیز مراجع خوبمون که سه ساله همراه ماست💜
سپاس از همراهی شما💛💛
مقایسه انواع روشها👇
👈روش #اکستنشن_مو #لاینی از هیچگونه مواد مثل رینگ و یا چسبِ کراتین لیزری استفاده نمیشود👉
↔روش اکستنشنِ لیزری که تصور میشود با اشعه توسط پزشک انجام میشود به این صورت نیست بلکه با چسب کراتین چندین تار موی خودتان به چند میلیمتر پایین تر از ریشه موهایِ اکستنشن بصورت شاخه شاخه متصل میشود در این نتیجه کل موهای شما با چسب آغشته شده و شانه کردن موهو دشوار میباشد 😕
در اثر حرارت و یا بخار حمام بعضی از چسبها با هم ادغام شده و به هم میچسبند و به همین علت شانه زدن از ریشه امکان پذیر نیست 😕
در زمان ترمیم کل شاخه ها باید جدا شود و در زمان نصب تا وقت مراجعه برای ترمیم افتادن شاخه های چسب از ریشه سرتان بسیار اتفاق می افتد و بعد از ریمو بخاطر شارژ چسب موها شاخه ای کوتاه تر میشود و خیلی شاخه ها کم حجم شده و مجبور به اضافه کردن مو مجدد هستید و هزینه ترمیم از پایه ۵۰۰ هزار به بالا میباشد و ریمو زمانش چند ساعت طول میکشد.
↔روش میکرو رینگ دقیقا مشابه لیزری با تفاوت اینکه محل اتصال توسط دایره کوچک آهنی به اسم رینگ انجام میشود و تا روز ترمیم این جسم سخت لابلای ریشه های موهایتان است و نگهداری و ترمیم دقیقا همان شرایط ذکر شده در پارت بالا میباشد.😕
روش دوخت که که شباهت کمی با روش لاینی دارد در نگاه اول تصور بر این است که الگوی کار کاملا یکسان است اما روش دوخت درصد بالایی از موهایتان درگیر اکستنشن و زیر کار میباشد و ضخامت بالایی دارد و به این خاطر موهایتان زیر کار پوسیده میشود و شامپو لابلایشان میماند و دوام کوتاه مدت دارد اما در روش لاینی که فقط مختص پیج و کانالِ نهایت میباشد به این طریق است:
↔محل اتصال فقط با نخ
در ده درصد از کل موهایتان هر حجم دلخواهی نصب میشود.
↔زیر کار بسیار ظریف بوده و تا زمان ترمیم به هیچ عنوان از سرتان نمی افتد.
↔براحتی سفر بروید بسیاری از مراجعین ما از شهرهای دور و حتی خارج از ایران همراه ما هستند پس دلواپس دوام‌کار نباشید.
↔حجم موی هر کس بسته به سلیقه و تراکم موهای خودش نصب میشود. ↔کیفیت موها صد در صد طبیعی بدون الیاف میباشد و تا چند سال میتوانید از داشتن موی بلند لذت ببرید قابل دکلره و رنگ و بابلیس و براشینگ و هایلایت و ..... میباشد.
موها سبک و طبیعی است و وزن ندارد پس ریشه موهایتان چه نازک‌چه ضخیم باشد صدمه نمیبیند.
↔اگر موهایتان زیر ده سانت نباشد امکان دم اسبی بالا وجود دارد اما موهای کوتاه دم اسبی پایین امکان پذیر است.
ترمیم هر سه تا پنج ماه
۰۹۳۶۳۰۸۸۸۵۸
Read more
حریم خصوصی شاید واژه‌ایی باشد که به دلایل مختلف از جمله پرجنب و جوش بودن ما ایرانی‌ها در روابط مان، ...
Media Removed
حریم خصوصی شاید واژه‌ایی باشد که به دلایل مختلف از جمله پرجنب و جوش بودن ما ایرانی‌ها در روابط مان، نتوانسته در خانواده‌های ما معنای حقیقی خود را پیدا کند و خیلی از اوقات مشکلات زیادی در خانواده‌ها رخ می‌دهد که بررسی عوامل آن ما را به این نتیجه می‌رساند که ورود بدون اجازه و به قولی سرک کشیدن‌های وقت ... حریم خصوصی شاید واژه‌ایی باشد که به دلایل مختلف از جمله پرجنب و جوش بودن ما ایرانی‌ها در روابط مان، نتوانسته در خانواده‌های ما معنای حقیقی خود را پیدا کند و خیلی از اوقات مشکلات زیادی در خانواده‌ها رخ می‌دهد که بررسی عوامل آن ما را به این نتیجه می‌رساند که ورود بدون اجازه و به قولی سرک کشیدن‌های وقت و بی وقت بعضی افراد، باعث بروز این مشکلات و ایجاد دل‌خوری و از بین رفتن حاشیه امن دیگر افراد خانواده شده.

مسئله داشتن حریم خصوصی، مسئله بسیار حساسی است و تعیین حد و مرزهای آن هم بالتبع از حساسیت ویژه‌ایی برخوردار می‌باشد. به طور کلی قرآن کریم و روایات متعددی کلیت این بحث را مورد تایید قرار داده‌اند ولی تعیین مصادیق و زیر و بم‌های آن نیازمند دقت‌های بالایی است که اهمیت مسئله را دوچندان می‌کند.

این مسئله بسار پر اهمیت است که ما حریم خصوصی زن وشوهر را تا کجا قرار بدهیم که آزدای و امنیت روانی یکی را سلب نکرده و حس اعتماد داشتن را از دیگری نگرفته باشیم. وقتی ما سخن از زندگی مشترک به میان می‌آوریم این اشتراک و یکی شدن تا کجاست؟ و از کجا به بعد بدون آسیب رساندن به فضای مشترک زناشویی برای خودمان حریم قائل شویم تا اجازه داشته باشیم همسرمان را از آمدن در این حریم منع کنیم؟

قرآن کریم برای همسران نسبت به افراد دیگر خانواده که همگی هم در یک خانه زندگی می‌کنند حریم قائل شده است چه رسد برای اشخاصی که خارج از آن خانه زندگی می‌کنند و لو به این‌که قرابت خاصی هم با زوجین داشته باشند مثل پدر زوجین یا برادر و خواهر آنها باشند.قرآن کریم می‌فرماید : اى کسانى که ایمان آورده‏اید (بدانید که) بندگان ملکى شما و اطفال شما که هنوز به وقت احتلام و زمان بلوغ نرسیده‏ اند باید (شبانه روزى) سه مرتبه از شما اجازه ورود بخواهند: یک بار پیش از نماز صبح و دیگر هنگام ظهر که جامه‏ها را از تن برمى‏گیرید و دیگر پس از نماز خفتن، که این سه وقت هنگام عورت و خلوت شماست (اکثر برهنه یا در لباس کوتاهید) و بعد از این سه بار اجازه، دیگر باکى بر شما و آنها نیست که (بى‏دستور) با بندگان و اطفال خود گرد یکدیگر جمع شوید و هر ساعت در کارها به شما مراجعه کنند. خدا آیات را بر شما چنین روشن بیان مى‏کند، و خدا (به کار بندگان) دانا و (به مصالح خلق) آگاه است.»(سوره نور/آیه58)

این آیه و آیات دیگری که در همین سوره مبارکه نور آمده است،[1] به اصل داشتن حریم خصوصی برای همسران نسبت به افراد دیگر اذعان دارد و ورود به این حریم را منوط به کسب اجازه می‌داند.
ادامه مطلب در کپشن ...

#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #همسر #حریم_خصوصی
Read more
ما آمده ایم در این دنیا كه زندگی کنیم! من نمیتوانم 30 یا 40 سال از عمرم را نابود کنم به این بهانه که میخواهم ...
Media Removed
ما آمده ایم در این دنیا كه زندگی کنیم! من نمیتوانم 30 یا 40 سال از عمرم را نابود کنم به این بهانه که میخواهم آینده بهتری داشته باشم. مگر در آینده من میتوانم در یک روز به جایِ یک نهار دو تا نهار بخورم؟ یا به جایِ یک لباس، سه تا لباس رویِ هم بپوشم؟ بنابراین هیچ کس قرار نیست حال را خراب کند برایِ آینده بهتر. فقط ... ما آمده ایم در این دنیا كه زندگی کنیم!
من نمیتوانم 30 یا 40 سال از عمرم را نابود کنم
به این بهانه که میخواهم آینده بهتری داشته باشم.
مگر در آینده من میتوانم در یک روز به جایِ یک نهار دو تا نهار بخورم؟
یا به جایِ یک لباس، سه تا لباس رویِ هم بپوشم؟
بنابراین هیچ کس قرار نیست حال را خراب کند برایِ آینده بهتر.
فقط قرار است ما کارِ لازم و ضروری را انجام دهیم :
زندگی مقصد نیست
زندگی یک راه است
زندگی یک جاده است که باید تا آخرِ عمر در این جاده پیش برویم تا زمانیکه حذف شویم.
ما به این دنیا نیامده ایم که تمامِ عمرمان را برایِ آینده درس بخوانیم و یا کار کنیم.
ما به این دنیا آمده ایم که زندگی کنیم و چون به ما گفته اند
یکی از راه هایِ خوب زندگی کردن در دنیایِ امروزاین است که بینِ 30 تا 50 ساعت در هفته
کار کنیم و یک درآمدی داشته باشیم !
تا کمترین رنج و بیشترین لذت را ببریم به همین خاطرماواردِ محیط های کاری و دانشگاهی شده ایم. اما ما نیامده ایم در این دنیا که ماشین یا گاری باشیم.
این اندیشه را به فرزندانمان انتقال دهیم...
.
#donyaye_ideal
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www. rozclinic .com
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
آرزو دارم در مملکتم کنسرت اجرا کنم <span class="emoji emoji1f3a4"></span> گفتگوی من با جواد یساری عزیز <span class="emoji emoji1f4f0"></span> امروز ، روزنامه ی هنرمند در این ...
Media Removed
آرزو دارم در مملکتم کنسرت اجرا کنم گفتگوی من با جواد یساری عزیز امروز ، روزنامه ی هنرمند در این مصاحبه می خوانید چهل سال است که ممنوع الصدا هستم ، چهل سال خیلی زیاد است ، چهل سال مگر کسی ممنوع الصدا می شود بدون اینکه مساله داشته باشد ؟ چهل سال است که ما « لال » هستیم ! اول می گفتند اینها خواننده های ... آرزو دارم در مملکتم کنسرت اجرا کنم 🎤

گفتگوی من با جواد یساری عزیز 📰 امروز ، روزنامه ی هنرمند
در این مصاحبه می خوانید 📍 چهل سال است که ممنوع الصدا هستم ، چهل سال خیلی زیاد است ، چهل سال مگر کسی ممنوع الصدا می شود بدون اینکه مساله داشته باشد ؟ چهل سال است که ما « لال » هستیم ! 📍 اول می گفتند اینها خواننده های لاله زاری هستند و بعد که لس آنجلسی ها کارهای ما را خواندند شدیم خواننده مردمی ؛ لاله زاری ها شدند مردمی ! 📍 فقط با آقای عباس قادری که ایشان هم ممنوع الصدا هستند در حد سلام علیک و تلفنی ارتباط دارم ! 📍 در سفره خانه ها‌ شش تا آهنگ می خوانند که سه تا از آنها برای من است ، آنوقت خودم اجازه کار ندارم ! 📍 شبیه گلپا مادر نمی زاید ، هفده ثانیه چه چه زدن خیلی است ، مست مستم ساقیای گلپا هفده ثانیه چه چه است ، شما هفده ثانیه نفس معمولی را نمی توانید نگه دارید ! 📍 ما خیلی خواننده های خوب داریم ، یکی محمد اصفهانی که خواننده بسیار مسلطی است ، خیلی بهتر از اصفهانی هم داریم که من نمی شناسم ، آهنگساز خوب هم داریم ، سعید مهناویان آهنگساز من آنطرف جاده قدیم کرج در خانه نشسته و گلدان ها را آب می دهد ! 📍 الان جو خیلی بهتره شده ، قبلا می خواستم بروم بلژیک پسرم را ببینم نصفه جان می شدم تا آن مهر را بزنند ، انگار دزد هستم و دارم در می روم ...
Read more
روش استفاده از روغن کندش یکی از روش‌های جلوگیری از ریزش مو استفاده از روغن کندش است. روغن کندش به ...
Media Removed
روش استفاده از روغن کندش یکی از روش‌های جلوگیری از ریزش مو استفاده از روغن کندش است. روغن کندش به دلیل خواص دارویی که دارد باعث تقویت مو و ابرو و تحریک ریشه برای رویش مجدد مو می‌شود. اما برای این‌که نتیجۀ بهتری بگیرید، لازم است موارد زیر را رعایت کنید: روش مصرف برای رشد موی سر و ابرو برای گرفتن ... روش استفاده از روغن کندش

یکی از روش‌های جلوگیری از ریزش مو استفاده از روغن کندش است. روغن کندش به دلیل خواص دارویی که دارد باعث تقویت مو و ابرو و تحریک ریشه برای رویش مجدد مو می‌شود. اما برای این‌که نتیجۀ بهتری بگیرید، لازم است موارد زیر را رعایت کنید:

روش مصرف برای رشد موی سر و ابرو

برای گرفتن نتیجۀ مطلوب از روغن کندش به مدت شش تا هشت ماه به طور مداوم و هر هفته سه بار روی سر خورد بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه سر خود را بشویید. شاید در روزهای ابتدایی ریزش مو ادامه داشته باشد اما نگران نشوید و به مصرف ادامه دهید تا نتیجۀ دلخواه را ببینید. پس از دو ماه کرک‌های ریزی رو روی پوست سر خودتان ببینید. ممکن است در ماه‌های ابتدایی نیز تأثیر خوبی از استفادۀ این روغن ببینید، اما برای ماندگار شدن نتیجه بهتر است این درمان را تا شش ماه ادامه دهید. توجه داشته باشید که رشد عادی موهابین یک تا یک ونیم سانتی‌متر درهر ماه است؛ اما موهایی که در گذشته ریخته و مجدداً در حال رشد هستند، این مقدار رشد کمتر از یک سانتی‌متر است.

برای رشد مجدد ابرو، هر هفته سه شب ابروی خود را با شامپو بچه بشویید و بعد از خشک کردن آن مقداری روغن کندش را با پنبه روی ابرو ماساژ بدید و صبح ابرو را بشویید. مدت استفاده از روغن کندش برای ابرو و موی سر به یک میزان است.

طبیعت کندش گرم است

از نظر طب سنتی، کندش طبیعتی گرم دارد و اگر شما نیز از افرادی هستید که طبیعت بدنتان گرم است، نباید در هر هفته بیشتر از سه بار از این استفاده کنید! اما اگر سرد مزاج هستید استفاده از روغن کندش در هر هفته تا پنج‌ بار نیز مانعی ندارد.

پیشنهاد می‌کنیم در کنار استفاده از روغن کندش، علت ریزش موی خود را بشناسید؛ چرا که ممکن است بیماری شما بر اثر گرما، ازدیاد صفرا و یا بیماری‌های عصبی باشد. در این موارد بدون رفع آن علت اصلی ممکن است استفاده از روغن کندش به تنهایی نتیجۀ مطلوب را به همراه نداشته باشد.
Read more
* برج سه گنبد اروميه =========================== اطلاعات معماری بنای تاریخی سه گنبد عبارت ...
Media Removed
* برج سه گنبد اروميه =========================== اطلاعات معماری بنای تاریخی سه گنبد عبارت است از سکوی بلندی که به شکل استوانه و مدور ساخته شده است. قطر بنا ۵ متر و ارتفاع آن ۱۳ متر است. ساختمان فعلی دو طبقه است و در چهار سمت آن دریچه‌هایی وجود دارند. طبقه اول به نام سردابه خوانده می‌شود که دارای ... *
برج سه گنبد اروميه
===========================
اطلاعات معماری
بنای تاریخی سه گنبد عبارت است از سکوی بلندی که به شکل استوانه و مدور ساخته شده است. قطر بنا ۵ متر و ارتفاع آن ۱۳ متر است. ساختمان فعلی دو طبقه است و در چهار سمت آن دریچه‌هایی وجود دارند. طبقه اول به نام سردابه خوانده می‌شود که دارای پوششی قوس‌دار است و بدین وسیله از طبقه دوم مجزا می‌شود. درب کوچک طبقه اول ۱ متر و ۷۰ سانت ارتفاع دارد. طبقه دوم که اتاق مقبره خوانده می‌شود، دارای دری به ارتفاع دو و نیم متر است. به عبارت دیگر، بنای استوانه‌ای شکل مدور دارای دخمه‌ای است که قسمت فوقانی آن را به وسیله آجر تبدیل به بنایی شامل اتاق مقبره کرده‌اند و مدخل آن در یک قالب معماری پر نقش و نگار محاط و در بدنه استوانه‌ای برج تعبیه شده است؛ درگاه ورودی آن در میان طاق‌های سطحی واقع شده و از لحاظ معماری زینت خاصی به آن بخشیده است. سقف اصلی گنبد و دیوارهای آن تماما سالم و پابرجا است. طبقه دوم بنا مانند سایر مقادیر دوره سلجوقی روی سردابه احداث شده است. تزئینات سر در ورودی مقبره در نوع خود کم نظیر است و به صورت قطعات سنگ و گچ با نقوش هندسی و کتیبه به خط کوفی تزئین شده است. مصالح قسمت‌های تحتانی بنا تا ارتفاع حدود ۳.۶ متر از سنگ‌های تراش خاکستری رنگ ساخته شده و از این قسمت به بالا تمام مصالح بنا از آجرهای چهار گوش است. این اثر مربوط به قرن ۶ هجری قمری است و در ارومیه، خیابان استاد برزگر واقع شده و در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۱۴ با شماره ثبت۲۴۲ به‌عنوان یکی از آثار ملی به ثبت رسیده است. ===========================
اطلاعات بيشتر
https://www.kojaro.com/2016/2/4/116986/segonbad-tower-urmia/
==========================
#k1photo #nokate_axasi #iranemoon #Icu_Iran #gardeshgari_e_iranian #iranian_photographers #beautiful_iran #ig_worldiran #ir_ig #Boomconcept #iranian_gram #iranshenasi_center #photographer_pics #my_iran_ #photoshot_ #awesome_iranpix #pasandha #majale_akasi #anjoman_aj #aksiide
===========================
#uromiyeh #uromia #segonbad #azerbaijan #azarbaijan #ormie #turk
#اروميه #سه_گنبد #سه_گنبد_ارومیه
Read more
. <span class="emoji emoji1f53a"></span>اقدام عجیب یک ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی . . <span class="emoji emoji1f539"></span> ورزش ایران ممکن است با یک شوک بزرگ مواجه ...
Media Removed
. اقدام عجیب یک ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی . . ورزش ایران ممکن است با یک شوک بزرگ مواجه شود. درجریان بازی‌های آسیایی مسئولان برگزاری به محل اقامت یک تیم رزمی کاروان ایران رفتند تا از چند ورزشکار تست دوپینگ بگیرند. از سه مورد مشکوک، دو نفر تست دادند و یک نفر از هتل فرار کرد. دو نفر از این ... .
🔺اقدام عجیب یک ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی
.
.
🔹 ورزش ایران ممکن است با یک شوک بزرگ مواجه شود. درجریان بازی‌های آسیایی مسئولان برگزاری به محل اقامت یک تیم رزمی کاروان ایران رفتند تا از چند ورزشکار تست دوپینگ بگیرند. از سه مورد مشکوک، دو نفر تست دادند و یک نفر از هتل فرار کرد. دو نفر از این سه نفر برای ایران مدال گرفته‌اند.
.
به گزارش ایسنا، «فرهیختگان» در ادامه نوشت: کاروان ورزش ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی با ترکیب 378 ورزشکار راهی شرق آسیا شد و دستاورد کاروان ایران در این دوره از بازی‌های آسیایی 20 مدال طلا، 20 مدال نقره و 22 مدال برنز بود. در این دوره که در بسیاری رشته‌ها با ناکامی مواجه شدیم، سهم رشته‌های رزمی از مدال‌های کسب شده برجسته بود.
.
8 مدال طلا، 12 نقره و 8 برنز سهم ورزش‌های رزمی از بین 62 مدالی بود که کاروان ایران در اندونزی کسب کرد اما حالا از ماجرایی باخبر شده‌ایم که می‌تواند شیرینی مدال‌های کسب‌شده توسط رشته‌های رزمی را از بین ببرد.
.

دوباره دوپینگ؟

سال‌هاست که ورزش ما با پدیده شوم دوپینگ مواجه است و در مقاطع مختلف و در رشته‌های گوناگون اخبار دوپینگ ورزشکاران منتشر شده و می‌شود که در برخی مواقع باعث خداحافظی همیشگی ستاره‌های ورزشی شده و برخی ورزشکاران نیز سال‌های زیادی را دور از میادین سپری کردند. دوپینگ ناخواسته و محرومیت مادام‌العمر امیرعلی اکبری و طالب نعمت‌پور در کشتی فرنگی، محرومیت سنگین سعید علی‌حسینی در وزنه‌برداری (ابتدا مادام‌العمر و بعد از رایزنی‌ فدراسیون وزنه‌برداری با فدراسیون جهانی به هشت سال کاهش پیدا کرد) محرومیت چهار ساله امید عمیدی در تکواندو، دوپینگ دسته‌جمعی در وزنه‌برداری و ... از این دست محرومیت‌هاست که ورزش ما را با دردسر مواجه کرد.
.

تست شبانه در هتل

در سال‌های اخیر نیز بارها اخبار دوپینگ ورزشکاران رشته‌های مختلف منتشر شده اما شاید شنیدن این خبر که ممکن است به‌زودی دو مدال‌آور بازی‌های آسیایی جاکارتا نیز نام‌شان بین دوپینگی‌های تاریخ ورزش ایران قرار بگیرد، بیش از خبرهای اخیر تلخ و دردناک باشد.
.

ماجرا از این قرار است که مسئولان سازمان جهانی مبارزه با ضددوپینگ (وادا) به صورت سرزده وارد دهکده بازی‌های آسیایی شده و مستقیم به سمت هتل محل اقامت ورزشکاران یکی از رشته‌های رزمی ایران رفته‌اند تا از سه ورزشکار تست دوپینگ بگیرند.
.
#رزمی #دوپینگ #جاکارتا_2018 ⭕ادامه خبر در کامنت اول👇
Read more
مسابقه مسابقه <span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f64c"></span>🏼واسه من کافه رفتن جدا از مفرح بودن یک دلیل دیگه هم داره و اون پیدا کردن انرژی دوباره ...
Media Removed
مسابقه مسابقه 🏼واسه من کافه رفتن جدا از مفرح بودن یک دلیل دیگه هم داره و اون پیدا کردن انرژی دوباره است.️🤗 من معمولا تا عصر به کارهام می‌رسم و بعد می‌رم کافه تا یه قهوه بخورم و دوباره سر حال بشم و بقیه روز رو با انرژی بگذرونم. شما چه ساعتی از روز رو برای کافه رفتن انتخاب می‌کنین؟ به این سوال تو کامنت‌ها ... مسابقه مسابقه 😍❤️🙌🏼واسه من کافه رفتن جدا از مفرح بودن یک دلیل دیگه هم داره و اون پیدا کردن انرژی دوباره است.☕️🤗 من معمولا تا عصر به کارهام می‌رسم و بعد می‌رم کافه تا یه قهوه بخورم و دوباره سر حال بشم و بقیه روز رو با انرژی بگذرونم. شما چه ساعتی از روز رو برای کافه رفتن انتخاب می‌کنین؟ به این سوال تو کامنت‌ها جواب بدین و همینطور در مسابقه شرکت کنین و برنده یک جایزه 5 میلیون تومانی و 10 جایزه 500 هزار تومانی شوید.
شرایط مسابقه: • پیج ما رو فالو کنید. • این پست رو لایک کنید. • سه نفر از دوستانتون رو زیر همین پست منشن کنید.
به صفحه @bashiraslanian برید و همین مراحل را توی اون انجام بدین و مرحله بعدی مسابقه را پیدا کنید. این روند رو ادامه بدید تا دوباره به صفحه من برسید. • اگر تو همه پیج‌ها کامنت بذارین شانس برنده شدن‌تون بیشتر می‌شود.
جایزه چیه؟
از بین تمام کسانی که شرایط مسابقه رو رعایت کرده‌اند به قید قرعه به یک نفر کارت اعتباری 5 میلیون تومانی و به 10 نفر کارت اعتباری 500 هزار تومانی جهت استفاده از رستوران‌های ویکولو گروپ هدیه داده می‌شود.
از همین الان تا سه‌شنبه ساعت ١٢ ظهر وقت دارید تومسابقه شرکت کنید.
Read more
 #صبر__یعنی . . . امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام می‌فرماید: بلا برای ظالم تأدیب و تنبیه است، ...
Media Removed
#صبر__یعنی . . . امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام می‌فرماید: بلا برای ظالم تأدیب و تنبیه است، برای مؤمن آزمایش، برای انبیا ترفیع درجه و برای اولیا تکریم. . . شرح: بلا برای مؤمن امتحان، برای انبیا درجه و برای اولیا کرامت است؛ می‌توان گفت: احتمالاً این سه جمله تعبیر از یک واقعیت است. و آن ... #صبر__یعنی
.
.
.
امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام می‌فرماید: بلا برای ظالم تأدیب و تنبیه است، برای مؤمن آزمایش، برای انبیا ترفیع درجه و برای اولیا تکریم.
.
.
شرح:
بلا برای مؤمن امتحان، برای انبیا درجه و برای اولیا کرامت است؛ می‌توان گفت: احتمالاً این سه جمله تعبیر از یک واقعیت است. و آن امتحان الهی است. برای روشن شدن مطلب لازم است، قدری درباره امتحان و ابتلا در قرآن و حدیث صحبت کنیم.
امتحان یک سنّت عامّ الهی است برای همه انسان‌ها، هر انسانی در هر موقعیتی که قرار دارد، در حال امتحان پس دادن به خدا است. دنیا کلاس آزمایش و امتحان خداست. آیات و روایات فراوانی بر این معنا دلالت دارند؛ در روایتی که در نهج البلاغه، خطبه 103 آمده است، امام (علیه السلام) می‌فرماید: ای مردم! خدا شما را پناه داده از این که به شما ستم روا دارد، به این معنا که خدا این قول را داده است که به کسی ستم نمی‌کند، همان طور که فرمود: "خداوند هرگز نسبت به بندگان [خود] ستمگر نيست" ولی پناه نداده است که شما را امتحان نکند، پس اینجا دار امتحان است و همه امتحان می‌شوند؛ همانا خدا فرموده: بی‌گمان در این داستان ـ اشاره به داستان حضرت نوح است ـ آیات و نشانه‌هایی است برای انسان‌هایی که اهل پند هستند و بی‌گمان ما آزمایش‌کننده بوده‌ایم.
بنابراین، هر یک از ما در هر شرایطی که هستیم، در حال امتحان دادنیم؛ درس گفتن، درس شنیدن، کار کردن، خانه‌داری هر کدام نوعی امتحان است که نسبت به اقشار مختلف در حال انجام است.
انسان تا موقعی که گرفتار ظلم است، طبق فراز اول روایت فوق، هنوز شایسته ورود به کلاس امتحان نیست تا به رشد و کمال برسد. اما هنگامی که ظلم و ستم را ترک کرد، آن وقت وارد کلاس رشد و تکامل می‌شود. انبیا نیز بدون امتحان درجه پیدا نمی‌کنند،‌آنها هم با امتحان به درجه و کمال می‌رسند. با این که در روایت از سه تعبیر «امتحان»، «درجة» و «کرامة» استفاده شده است، ولی در واقع هر سه تعبیر ناظر به رشد و کمالی است که خدا به وسیله امتحان برای این سه قشر از انسان‌ها فراهم می‌نماید.
.
.
.
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
دوستای_خوبتونو_تگ_کنید
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
Read more
میدانید کفشهای شما اولین چیزی است که افراد نا خودآگاه درباره اش توجه می کنند. کفش خوب بپوش. اگر بیش از 11ساعت در روز بنشینید پنجاه در صد احتمال وجود دارد که شما در ظرف سه سال آینده فوت کنید. شش نفر در دنیا هستند که درست مثل شما هستند نه در صد شانس وجود دارد که شما در طول عمرتان با یکی از آنها ملاقات کنی. خوابیدن ... میدانید کفشهای شما اولین چیزی است که افراد نا خودآگاه درباره اش توجه می کنند. کفش خوب بپوش.

اگر بیش از 11ساعت در روز بنشینید پنجاه در صد احتمال وجود دارد که شما در ظرف سه سال آینده فوت کنید.

شش نفر در دنیا هستند که درست مثل شما هستند نه در صد شانس وجود دارد که شما در طول عمرتان با یکی از آنها ملاقات کنی.

خوابیدن بدون بالش از درد پشت میکاهد و ستون فقرات شما را قویتر می کند.

قد شخص با پدر و وزن افراد با مادرشان معین میگردد.

اگر قسمتی از بدنتان خواب رفت میتوانی تقریبا همیشه با تکان دادن سرت بیدارش کنی.

سه چیز است که انسان نمیتواند در توجه به آنها مقاومت کند.غذا ,آدمهای جّذاب و خطر.

افراد راست دست تمایل جویدن غذا با طرف راست شان دارند.

گذاشتن یک تی بگ درکفش و یا ساک محتوای وسائل ورزشی باعث جذب بوهای نامطبوع میگردد.

انواع سیب در دنیا باندازه ایست که اگر هر روز یک نوع از آن را بخورید 20 سال طول می کشد تا همه آنها را امتحان کرده باشید

شما میتوانید بدون غذا دو هفته جان سالم بدر برید,ولی بدون خواب 11 روز.

افرادی که زیاد میخندند سالم تر از آن هائی هستند که نمی خندند.

تنبلی و عدم فعالیت باندازه کشیدن سیگار افراد را میکشد.

ظرفیت مخ بشر برای ذخیره اطلاعات 5 برابر ويکى پدیا جا دارد.

مخ ما به اندازه یک لامپ ده وات انرژی مصرف می کند.

بدن ما در نیم ساعت باندازه جوش آوردن 1.5 لیتر آب انرژی تولید
اسید معده باندازه ای قویست که میتواند یک تیغ ژیلت را آب کند.

نهايتاً ده تا 30 دقیقه پیاده روی و خنده در روز ، ضد افسردگی است.
هر روز ده دقیقه بشین و سکوت کن.

وقتی صبح از خواب بیدار میشوی برای منظور و مقصودت از خداوند راهنمائی بخواه.

بیشتر از غذاهای درختی استفاده کن تا از غذاهای کارخانه ای.

چای سبز با آب فراوان بنوشید و بلوبرى,بروکلی و مغر بادام بخورید (بلوبرى؛ نوعی توت از خانواده توت فرنگی است که بشکل انگور یاقوتی ولی آبی رنگ است )
سعی کن هر روز حد اقل سه نفر را بخندانى

انرژی گران بهایت را صرف حرفهای خاله زنک بازی نکن مسائل گذشته و افکار منفی و چیزائی که در کنترلت نیستند را دور بریز, و انرژیت را بطور مثبت برای زمان حال صرف کن.

زندگی منصفانه نیست ولی هنوز خوبه.

زندگی کوتاه و با ارزش تر از آنست که از کسی متنفر باشی. برای همه چیز ببخششان.

خود را خیلی جدی و مهم نگیر , دیگری هم شما را جدى نمی گیرد.

شما نباید در همه بحث ها ببری , با تضاد داشتن توافق کن.

دلخوری و رنجش از گذشته را کنار بگذار تا زمان حال تان را خراب نکند.
زندگی خودت را با دیگر
Read more
. همه ما انسان‌ها از اینکه #نیازمند باشیم و احساس #فقر و کمبود کنیم، ناراحت می‌شویم، اما معمولا اصحاب ...
Media Removed
. همه ما انسان‌ها از اینکه #نیازمند باشیم و احساس #فقر و کمبود کنیم، ناراحت می‌شویم، اما معمولا اصحاب #دنیا به دنبال تملق مردم هستند تا از این طریق کمبود و فقرشان را جبران کنند، اما کسی که به دنبال خواسته #خدا باشد، غنای خودش را در درون خودش جستجو می‌کند و دیگری نیازی به تملق کردن برای مردم ندارد، ... .
همه ما انسان‌ها از اینکه #نیازمند باشیم و احساس #فقر و کمبود کنیم، ناراحت می‌شویم، اما معمولا اصحاب #دنیا به دنبال تملق مردم هستند تا از این طریق کمبود و فقرشان را جبران کنند، اما کسی که به دنبال خواسته #خدا باشد، غنای خودش را در درون خودش جستجو می‌کند و دیگری نیازی به تملق کردن برای مردم ندارد، چون دلبسته دنیا نیست و خداوند نیاز او را کفالت کرده، پس احساس فقر نمی‌کند
.

انسان‌ها از چند حالت خارج نیستند، یا به دنبال لذت‌های آنی هستند که اسیر هوای #نفس می‌شوند و به چیزی دیگر توجه ندارند، این انسان فقط به فکر لذت است و دیگری کاری به خداوند ندارد و #کافر شناخته می‌شود. اما مومنین هم سه دسته هستند، دسته اول به دنبال منافع مادی از راه حلال هستند، اما دسته دوم بیشتر به فکر نعمت‌های اخروی هستند و کمتر به نعمت‌های دنیوی می اندیشند، دسته سوم ولی به فراتر از نعمت‌های دنیوی و اخروی فکر می‌کنند و به دنبال لذت اصلی یعنی همان لقای #الهی هستند
.

امام #علی(ع) فرمودند که من خداوند را از ترس #جهنم یا شوق به #بهشت #عبادت نکردم، بلکه چون خداوند را شایسته عبادت دیدم، او را عبادت کردم. برخی در آخرت به مقام لقای الهی می‌رسند و چنین مقامی را خداوند به شهیدان وعده داده است
.

#خداوند به دسته اول مومنین وعده داده است که اگر با هوای نفس مقابله کنند، روزی آنها را تامین خواهد کرد، خداوند به دسته دوم مومنین هم وعده داده که اگر از هوای نفس تبعیت نکنند، غصه دنیا را از آنها خواهد برداشت تا به فکر آخرت باشند. اما وعده خداوند به دسته سوم مومنین این است که در آخرت به دیدار محبوب خودشان نائل می‌شوند و این بالاترین نعمت برای یک بنده عاشق خداوند است
.
درس اخلاق آیت الله مصباح یزدی
Read more
مسابقه مسابقه مسابقه <span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span> یلدا بهانه ای برای با هم بودن: <span class="emoji emoji1f349"></span><span class="emoji emoji1f347"></span><span class="emoji emoji1f353"></span><span class="emoji emoji1f34e"></span> بر اساس یک رسم قدیمی، در شب یلدا ...
Media Removed
مسابقه مسابقه مسابقه یلدا بهانه ای برای با هم بودن: بر اساس یک رسم قدیمی، در شب یلدا که بلند ترین شب سال است دور هم جمع می شویم. شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و عکسی از مهمانی، دورهمی و یا سفره یلدایی خود برای ما بفرستید. بدین منظور از محصول یا محصولاتی که از چینی زرین ایران ... مسابقه مسابقه مسابقه 🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉
یلدا بهانه ای برای با هم بودن:
🍉🍇🍓🍎
بر اساس یک رسم قدیمی، در شب یلدا که بلند ترین شب سال است دور هم جمع می شویم.
شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و عکسی از مهمانی، دورهمی و یا سفره یلدایی خود برای ما بفرستید. بدین منظور از محصول یا محصولاتی که از چینی زرین ایران خریداری نموده اید، در فضایی که خودتان دوست دارید و با هر وسیله عکاسی که در دسترس دارید (موبایل، دوربین معمولی، دوربین حرفه ای) عکس بگیرید و از طریق دایرکت برای ما ارسال کنید و یا در صفحه اینستاگرام خودتان با هشتگ های #زرین_من و #myzarin پست کنید. (در صورتی که صفحه شما در حالت Private است عکس خود را از طریق دایرکت برای ما ارسال نمایید.)
ما نیز منتخبی از عکس های واصله را در صفحه رسمی چینی زرین ایران به اشتراک می گذاریم و با رای شما همراهان عزیز عکس های برتر را انتخاب می کنیم.

داوری:
داوری بر اساس میزان لایک تصاویر خواهد بود و سه نفر از کسانی که بتوانند بیشترین لایک را در صفحه رسمی چینی زرین به دست بیاورند، به عنوان برنده معرفی خواهند شد.

مهلت ارسال تصاویر:
- مهلت ارسال تصاویر از تاریخ 97/09/30 تا پایان روز 97/10/02 می باشد.

قوانین و شرایط مسابقه:
1. ده عکس منتخب از تصاویر دریافتی از شرکت کنندگان (هر یک در پست جداگانه و به صورت روزانه) در صفحه رسمی چینی زرین منتشر خواهد شد و هر شرکت کننده تنها یک عکس می تواند ارسال نماید.
2. ارسال عکس برای چینی زرین لزوما متضمن انتشار آن نخواهد بود. لذا چینی زرین مختار است بنا به صلاحدید خود و با توجه به شرایط مسابقه نسبت به انتشار و یا عدم انتشار تصویر تصمیم گیری نماید.
3. شما می توانید با ارسال پست عکس خود برای دوستان و یا منشن کردن آنها در زیر کامنت ها، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید.
4. برندگان جوایز كسانی هستند كه بیشترین تعداد لایک را در صفحه رسمی چینی زرین ایران تا پایان مسابقه كسب كرده باشند.
5. شرکت‌کنندگان هر طور که تمایل دارند می‌توانند برای کسب رأی مردمی بیشتر به صورت منصفانه تبلیغ کنند. هیأت داوری نیز بر این فرایند نظارت خواهد کرد تا رفتار غیرمنصفانه‌ای در طول رأی گیری مردمی صورت نپذیرد.
6. در عکس می بایست محصولی از محصولات چینی زرین ایران موجود باشد.
7. پس از اتمام مسابقه کلیه کامنت ها بسته خواهد شد و فقط تعداد لایک ها مدنظر خواهد بود.
8. عكس ها می بایست توسط خود شركت كنندگان گرفته شده باشد و با موضوع مسابقه همخوانی داشته باشند.
Read more
در شب يلدا، افتخاريست كنارتان باشيم! #يلدا : آواز بيات #اصفهان #تنبك : #فربد يداللهي #سه_تار : #ابوسعيد_مرضايي (همه عزيزان مي توانند اين اثر را به اشتراك بگذارند و نيازي به كسب اجازه نيست) حالا انگار سنت شده برايم، هر آنچه كه دارم از ذوق و احساس را هر سال با همراهي و همدلي استاد بزرگ جناب يداللهي ... در شب يلدا، افتخاريست كنارتان باشيم!
#يلدا : آواز بيات #اصفهان
#تنبك : #فربد يداللهي
#سه_تار : #ابوسعيد_مرضايي
(همه عزيزان مي توانند اين اثر را به اشتراك بگذارند و نيازي به كسب اجازه نيست)
حالا انگار سنت شده برايم، هر آنچه كه دارم از ذوق و احساس را هر سال با همراهي و همدلي استاد بزرگ جناب يداللهي در شب يلدا برايتان به ارمغان بگذارم.
چون تيرِ مهري كه در تركش كمان سه تار مي اندازم به اين اميد كه بر قلب تان نشيند! شايد افتخار دهيد يك آن كنارتان باشيم در شب يلدا!
يلدا جشن مهرباني هاست،درست آنگاه كه ، خورشيد گرماي مهرش را كمتر از همه روزها بر زمين مي تابد!
اين معني ايران است، گاهي كه خورشيدِمهر را دريغ مي كنند، ايران مهرباني هديه مي دهد.
بدي ببيند، ايرانيان اصيل جشن تمام عياري به پاس داشت خوبي و نيكي بر پا مي كنند!
ما مهرباني را جشن مي گيريم ، ما خوبي را جشن مي گيريم! كه جز نيكي و مهرباني و پاكي، جشن بزرگي براي انسان نيست!
آنجا كه سفره هاشان خاليست جشن ها رنگين تر است به لطف گرمي يِ فزون مهرباني ها!
چرا كه مي دانند يلدا اميد پيروزي است بر تاريكي ها
پس اميد را جشن مي گيرند!
تنها حرف سفره هاي رنگين و لب هاي خندانِ پسته و انار نزنيم ! بگوييم در جاي جاي ايران، از لب هاي مهربانِ مادر ها و پدرهايي ، كه با وجود گردِ رنج دوران، خنده يلدايي شان را گرم تر مي كنند تا جاي هر چه كم بود، پر كنند و خانه را زيباتر!
آنجا كه دلت آرام و شاد است و رام، در بهشت جاوداني!
يلدا تلنگريست!
هان به يادآر! ....
سه تار از ساخته آقاي سامان كشاورز است، سپاس بسيار از ايشان كه اين ساز شايسته را برايم به ارمغان آوردند. @samankeshavarz110
#سهتار #ابوسعيدمرضايي #يلدا٩٧ #جشن #تمبك #موسيقي_سنتي #موسيقي_ايراني #ايران #شب_يلدا
#setar #setaar #abousaeidmarzaei #farbodyadollahi #yalda #musicfestival #worldmusic #iran #iranianmusic
Read more
می‌خریم تا کمیاب و گران شود! دیگر کشورها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گران شود. کار به جایی رسیده که دیگر خشم و نهیب راه به جایی نمی‌برد و هیچ کس به هیچ کس رحم نمی‌کند. مردم در شهرهای مختلف مغازه به مغازه هجوم می‌برند و خرید می‌کنند تا از قحطی نیامده فرار کنند. یک روز به برنج فروشی‌ها ... می‌خریم تا کمیاب و گران شود! 🔹دیگر کشورها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گران شود. 🔹کار به جایی رسیده که دیگر خشم و نهیب راه به جایی نمی‌برد و هیچ کس به هیچ کس رحم نمی‌کند. 🔹مردم در شهرهای مختلف مغازه به مغازه هجوم می‌برند و خرید می‌کنند تا از قحطی نیامده فرار کنند. 🔹یک روز به برنج فروشی‌ها هجوم می‌برند و برنج‌ها را گونی، گونی در خانه‌ها احتکار می‌کنند و یک روز روغن، یک روز نوار بهداشتی و دستمال کاغذی و روز دیگر گوجه فرنگی. 🔹مشخص نیست که قرار است چه اتفاقی در این کشور رخ دهد؟ گویا دیگر بنی‌آدم اعضای یکدیگر نیستند و اگر دردی به فردی وارد شود دیگران می‌گویند : چه خوب که ما نبودیم! 🔹ما با دیگر کشورها خیلی خیلی متفاوتیم. آنها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گرانتر شود. 🔹می‌گویند 23 سال پیش اولین تحریم گرانفروشی توسط مردم آلمان انجام شد. 🔹مردم آلمان به شدت مصرف شیر و لبنیات را برای سلامتی خود ضروری می‌دانند و حتماً در روز دو تا سه لیوان شیر مصرف می‌کنند اما پس از اینکه صنایع خصوصی و دولتی لبنیات کشور آلمان تصمیم به افزایش قیمت گرفتند مردم آلمان به طور کاملاً خودجوش و مردمی به مدت 14 ماه لبنیات و مخصوصاً شیر را از سفره‌های خود حذف کردند تا اینکه صنایع لبنیاتی با برگشت قیمت شیر به 14 ماه پیش از آن موافقت کردند.

این مسئله در دیگر کشورهای دنیا هم شکل گرفت: 🔹آمریکایی‌ها تنها سه ماه تلفن همراه موتورولا را نخریدند تا قیمت به عقب بازگشت. 🔹گرانفروشی بلیت فوتبال در اسپانیا و تحریم فوتبال توسط مردم تنها دو ماه رخ داد و پس از آن قیمت‌ها برگشت. 🔹گرانفروشی شیر در برزیل تنها 9 ماه به طول انجامید و پس از آن قیمت‌ها شکست. 🔹اما در کشور ما در یک دقیقه، شش میلیون نفر خواهان خرید از شرکت سایپا بودند. اگر هر نفر 25 میلیون تومان بخواهد در این شرکت هزینه کند، می‌شود 150000 میلیارد تومان. 🔹با این مبلغ می‌شد در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهام بسیاری از شرکت های بزرگ جهان را خرید.

به راستی ایراد از اقتصاد به تنهایی است یا فرهنگمان هم ایراد دارد. 🔹وقتی در زمان جنگ در جبهه‌ها جوانان داوطلبانه بر روی میدان مین پا می‌گذاشتند و گروهان دسته می‌شد تا معبری باز شود در تهران و دیگر شهرها در زمان بمباران می‌گفتند: خدا را شکر که موشک بر روی خانه ما فرود نیامد و این تفکر کماکان وجود دارد. مردم می‌گویند اصل این است که ما زنده باشیم؛ همسایه کارگرمان به ما چه؟ 👤محمد جلالی
Read more
دوستان و همراهای خوب مای به مناسبت روز دختر براتون یه مسابقه داریم برای شرکت تو مسابقه خوب به عکس ها نگاه کنید و کامنت بزاریدکدام ضد آفتاب مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه است. شماره ضد آفتاب مورد نظر را برامون کامنت کنید و سه تا از دوستاتونو منشن کنید. از بین جواب های درست به خودتون ویکی از دوستانتون ... دوستان و همراهای خوب مای به مناسبت روز دختر براتون یه مسابقه داریم
برای شرکت تو مسابقه
خوب به عکس ها نگاه کنید و کامنت بزاریدکدام ضد آفتاب مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه است. شماره ضد آفتاب مورد نظر را برامون کامنت کنید و سه تا از دوستاتونو منشن کنید.
از بین جواب های درست به خودتون ویکی از دوستانتون که منشن کردین به قید قرعه یه جایزه تابستونه میدیم 🔆

برای پیدا کردن پاسخ درست میتونید به سایت www.mybeautycare.ir مراجعه کنید.
از همین حالا شروع کنید ✨🎁
#mycosmetics #مای #سرزمین_آفتابی_مای #ضد_آفتاب #مسابقه #جایزه #تابستون #summer #sunscreen #ضد_آفتاب_ #آکنه #ضد_جوش
Read more
محسن نصر: یکدلی عامل موفقیت سپیدرود / سه امتیاز از دو دیدار آتی مطلوب هواداران و کادر است @Sepidrood_Fc مربي ...
Media Removed
محسن نصر: یکدلی عامل موفقیت سپیدرود / سه امتیاز از دو دیدار آتی مطلوب هواداران و کادر است @Sepidrood_Fc مربي سپیدرود رشت با اشاره به بدن‌های نا آماده بازیکنان سپیدرود گفت: کسب سه امتیاز از دو دیدار آتی مطلوب است و این حداقل خواسته هواداران از تیممان است. به گزارش "سپیدرود اف سی" محسن نصر ... محسن نصر: یکدلی عامل موفقیت سپیدرود / سه امتیاز از دو دیدار آتی مطلوب هواداران و کادر است

@Sepidrood_Fc

مربي سپیدرود رشت با اشاره به بدن‌های نا آماده بازیکنان سپیدرود گفت: کسب سه امتیاز از دو دیدار آتی مطلوب است و این حداقل خواسته هواداران از تیممان است.

به گزارش "سپیدرود اف سی" محسن نصر پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به قبول مسئولیت در دو دیدار آتی سپیدرود اظهار کرد: بعد از جلساتی که با مدیریت باشگاه سپیدرود رشت برگزار کردیم به نقطه مشترکی دست ‌یافتیم و در دو دیدار آتی سپیدرود به‌عنوان سرمربی وظیفه هدایت این تیم را بر عهده‌دارم.

وی با اذعان به اینکه کسب سه امتیاز از دو دیدار آتی مطلوب کادر فنی و حداقل خواسته هواداران است افزود: بازی مقابل استقلال خوزستان در گرمای اهواز دیداری سنگین است و تلاشمان را می‌کنیم که دست‌کم یک امتیاز از این دیدار و در دیدار خانگی مقابل صنعت نفت آبادان، نخستین سه امتیاز خانگی‌مان در لیگ برتر را به کمک هواداران کسب کنیم.

مربي سپیدرود که دارای مدرک A آسیا و دو مدرک حرفه‌ای بدن‌سازی است با اشاره به بدن‌های نا آماده بازیکنان و عدم حضور بدن‌ساز تخصصی در سپیدرود گفت: بازیکنان ازنظر بدنی مشکلات عدیده‌ای دارند و ازآنجایی‌که تیم فاقد یک بدن‌ساز حرفه است وظیفه آماده‌سازی بدنی بازیکنان را نیز در کنار مسائل فنی بر عهده گرفتم.

نصر با اذعان به اینکه کادر فنی سپیدرود نیاز به تقویت دارد تصریح کرد: سهیل حق‌شناس و حامد طباطبایی از اعضای کادر فنی سپیدرود هستند و چند گزینه بومی که از پیشکسوتان سپیدرود هستند را مدنظر دارم تا در صورت نیاز به مدیریت باشگاه معرفی‌شده و به کادر فنی اضافه شوند.

وی گفت: دو بازی اخیر استقلال خوزستان را دیده‌ام و یک آنالیزور در تهران که از دوستان بنده است تحلیل و آنالیز کاملی از چهار بازی اخیر استقلال خوزستان به بنده ارائه می‌دهد و بر اساس آن نحوه تمرینات و تاکتیکمان مقابل این تیم را برنامه‌ریزی می‌کنیم.

مربي سپیدرود با اشاره به اینکه سپیدرود در حال حاضر نمی‌تواند از چندین پلن استفاده کند افزود: بر اساس آنالیز و تمریناتمان با پلن خاصی به مصاف استقلال خوزستان می‌رویم و تمام تلاشمان را می‌کنیم بیشترین بازدهی را در برابر این تیم ارائه بدهیم.

نصر با اذعان به یکدلی مجموعه کادر فنی مدیریتی و بازیکنان سپیدرود تصریح کرد: در نخستین تمرین، بازیکنان به‌خوبی از بنده استقبال کردند و...
ادامه را در کانال ما مطالعه کنید.
Read more
 #درد_دل هادی خان سلام اول از همه جملاتم رو با نام سه تا از اسطوره هامون آغاز میکنم اولینش پدر والیبال ...
Media Removed
#درد_دل هادی خان سلام اول از همه جملاتم رو با نام سه تا از اسطوره هامون آغاز میکنم اولینش پدر والیبال ایران که خدا رحمتش کنه، نوری آزمون که حتی یک عکسش هم توی سالن دیده نمیشه، چه برسه به پیراهنی مث غیاث دده نوری که آخرین شاگردانش سلیم و رسول بودند و بعد از اون دیگه نتونستیم در دوران حکومت حکمرانان ... #درد_دل
هادی خان سلام
اول از همه جملاتم رو با نام سه تا از اسطوره هامون آغاز میکنم

اولینش پدر والیبال ایران که خدا رحمتش کنه، نوری آزمون که حتی یک عکسش هم توی سالن دیده نمیشه، چه برسه به پیراهنی مث غیاث دده

نوری که آخرین شاگردانش سلیم و رسول بودند و بعد از اون دیگه نتونستیم در دوران حکومت حکمرانان جدید، اسم خاصی به والیبال کشورمون معرفی کنیم

اسم نوری حتی از توی قبرش هم برای خیلیا خوف آوره😉......
......
........
...........
بقیه مطلب رو توی کانالم گذاشتم
لینک کانال توی بیوی پیج هستش
.
متحول شدن جرأت میخواد😏👍
.
.
.
یه وقتایی لازمه با نبودنها به یه جمعی خدمت کرد...
.
اندکی صبر...
بهار نزدیک است...✌
👇
#والیبال #تخفیف #لویالتی #کارت #کارتخوان #ایرانیان #گنبد #گنبدکاووس #تورکمن #ترکمن #ترکمن_صحرا #حامددایی #حامد_دایی #نتورک #نتورک_مارکتینگ #ایران #خدمات #استان_گلستان #ورزش_و_جوانان #واحدی #ابراهیم_چابکیان #هادی_واحدی
#gonbad #turkmen #network #volleyball #iran
👆
Read more
اولین روزکاریتان به خیر همیشه کمک کردن بدون توقع را سرلوحه ی اعمالم قرار دادم . کلا از کسی توقعی ندارم ...
Media Removed
اولین روزکاریتان به خیر همیشه کمک کردن بدون توقع را سرلوحه ی اعمالم قرار دادم . کلا از کسی توقعی ندارم . مخصوصا از دوستانی که مجازی کمکشان کرده ام ، در زمانی که کاتالوگ های سفارش هایشان را برایشان ترجمه کرده ام ، یا در تهیه ی ابزار ووسایلشان ساعت ها وقت گذاشته ام . وقتی دیدم سفارش ها به دستشان رسیده ... اولین روزکاریتان به خیر
همیشه کمک کردن بدون توقع را سرلوحه ی اعمالم قرار دادم . کلا از کسی توقعی ندارم . مخصوصا از دوستانی که مجازی کمکشان کرده ام ، در زمانی که کاتالوگ های سفارش هایشان را برایشان ترجمه کرده ام ، یا در تهیه ی ابزار ووسایلشان ساعت ها وقت گذاشته ام .
وقتی دیدم سفارش ها به دستشان رسیده کلی خوشحال هم شده ام ، گویی مال خودم بوده است .
در این میان ، تنها یکبار از خیل این کمک ها ، کسی که کمکش کرده بودم ، سه تا از مواد را ، به این حجم برایم فرستاد . تقارن ارسال این بسته با عید ، حکم عیدی را دارد که حال می توان گفت ،دوست عزیزم برایم ارسال کرده .
ممنونم بانوی ایرانی . بی نهایت خوشحالم کردید ، امیدوارم خدا به خودتان ، زندگیتان وکارتان برکت بدهد
@banoye_irani1373
Read more
این است تولید ملی سه تا از دوستانتون تگ کنید عشقا پیج رو به دوستاتون معرفی کنید @love_motor_sangin @love_motor_sangin @love_motor_sangin تبلیغات وآگهی پذیرفته می شود NO BIKE NO LIFE 123456 It's not a hobby,it's ... این است تولید ملی ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سه تا از دوستانتون تگ کنید عشقا
پیج رو به دوستاتون معرفی کنید
@love_motor_sangin
@love_motor_sangin
@love_motor_sangin

تبلیغات وآگهی پذیرفته می شود
💵💰💳
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
NO BIKE NO LIFE
1⤵2⤴3⤴4⤴5⤴6⤴
It's not a hobby,it's a way of life

Admin instagram:@moji_matin8

#motorcycle #motor #motorbike #motogp #biker #bikers #motorrace #race #yamaha #suzuki #honda #girl #kawasaki #motorsangin #supebike #sportbike #sportbikes #sportbikelife #instalike #follow4follow #bikesport #happy  #instagram #gopro #instamoto #likeit #me #cyclelaw #love #instagood
Read more
Happy birthday,Cristiano.<span class="emoji emoji1f44f"></span> 5 فوریه 1985 در (پرتغال) متولد شد، با 385 گل در 373 بازی، بهترین گلزن ...
Media Removed
Happy birthday,Cristiano. 5 فوریه 1985 در (پرتغال) متولد شد، با 385 گل در 373 بازی، بهترین گلزن تاریخ باشگاه نیز می باشد. این رکورد گلزنی فوق العاده، او را تبدیل به تنها بازیکن در تاریخ با چهار کفش طلا کرده که سه تا از آن را به عنوان یک مادریدیستا و یکی را در منچستر یونایتد بدست آورده است.😀 کریستیانو ... Happy birthday,Cristiano.👏
5 فوریه 1985 در (پرتغال) متولد شد، با 385 گل در 373 بازی، بهترین گلزن تاریخ باشگاه نیز می باشد. این رکورد گلزنی فوق العاده، او را تبدیل به تنها بازیکن در تاریخ با چهار کفش طلا کرده که سه تا از آن را به عنوان یک مادریدیستا و یکی را در منچستر یونایتد بدست آورده است.😀
کریستیانو رونالدو در 32 سالگی، دارنده توپ طلا، جایزه بهترین فیفا، قهرمانی جام باشگاه های جهان و دو قهرمانی در اروپا است. مرد پرتغالی سال های دیدنی و شگفت انگیزی را از نظر عناوین مختلف در رئال مادرید پشت سر گذاشته است. 2 لیگ قهرمانان، 2 جام جهانی باشگاه ها، 2 سوپرجام اروپا، 1 لالیگا، 2 کوپا دل ری و 1 سوپر جام اسپانیا.😄
در طول سال 2016، او همچنین اولین جام اروپایی خود را با پرتغال کسب کرد. همه این موفقیت ها با کسب عناوین فردی از جمله چهارمین توپ طلا، اولین جایزه بهترین فیفا و دومین عنوان UEFA بهترین بازیکن اروپایی خود، در میان چندین جوایز دیگر همراه بود.😉
بهترین گلزن تاریخ باشگاه.😎
تولدت مبارک باشه CR7
😚❤👍🎂🎁🎉🎊🌷🏃⚽🏆🙋
Read more
. - آدمخوارها؟ - بله، بله، آدمخوارها. - نه اینطور نیست، خدایا، آن‌ها حرفه‌ای نیستند، آن‌ها حرفه‌ای ...
Media Removed
. - آدمخوارها؟ - بله، بله، آدمخوارها. - نه اینطور نیست، خدایا، آن‌ها حرفه‌ای نیستند، آن‌ها حرفه‌ای نیستند. تازه کارند؟ حتا تازه کار هم نیستند. آن‌ها فقط بر حسب موقعیت اینجا هستند. آن‌ها آدمخوار نیستند. اگر دو یا سه تا از شوهرها، زن‌هایشان را خوردند یا بعضی از پدر و مادرها، زیر فشار گرسنگی، ... .
- آدمخوارها؟
- بله، بله، آدمخوارها.
- نه اینطور نیست، خدایا، آن‌ها حرفه‌ای نیستند، آن‌ها حرفه‌ای نیستند. تازه کارند؟ حتا تازه کار هم نیستند. آن‌ها فقط بر حسب موقعیت اینجا هستند. آن‌ها آدمخوار نیستند. اگر دو یا سه تا از شوهرها، زن‌هایشان را خوردند یا بعضی از پدر و مادرها، زیر فشار گرسنگی، بچه‌شان را خورده‌اند، دلیل نمی‌شود که آدمخوار باشند. ...
.
بازی‌های کشتار همگانی، بیست‌وچهارمین نمایشنامه‌ی اوژن یونسکو، عضو آکادمی فرانسه و پدیدآورنده‌ی تئاتر نو یا آوانگارد سده‌ی بیستم در جهان است.

یونسکو بین سال‌های ۱۹۶۴ و ۱۹۶۹، این نمایشنامه را نوشت و عناوین مختلفی نظیر فاجعه، طاعون، بیماری مسری به آن داده است. او از طاعون و حکومت نظامی، آثار کامو و یادداشت‌های روزانه‌ی طاعونی از دانیل دفوئه الهام گرفته است.

#بازی‌های_کشتار_همگانی
#اوژن_یونسکو
#احمد_کامیابی‌مسک
#دکتر_دتا
#انتشارات_قطره

#شهر_من_شهر_کتاب
#شهر_کتاب_قائمشهر
#طبقه_زیرین_هیراد_سنتر
Read more
دیوار تابلو ها عاشق این دیوارهای پر از حرفم... تا حالا به دیوار خاطره ها فکر کردید؟ یا حتی دیوار آرزوها؟ ...
Media Removed
دیوار تابلو ها عاشق این دیوارهای پر از حرفم... تا حالا به دیوار خاطره ها فکر کردید؟ یا حتی دیوار آرزوها؟ شما هم از این دیوارها دارید؟ به نظر من که مهم نیست که این دیوار کجای خونه باشه یا حتی چقدر تابلوهای گرون و لوکس باشه یا ساده... مهم اینه که باشه و هر وقت دیدی اش یه حس خوب رو برات زنده کنه، یه خاطره ... دیوار تابلو ها
عاشق این دیوارهای پر از حرفم...
تا حالا به دیوار خاطره ها فکر کردید؟ یا حتی دیوار آرزوها؟ شما هم از این دیوارها دارید؟
به نظر من که مهم نیست که این دیوار کجای خونه باشه یا حتی چقدر تابلوهای گرون و لوکس باشه یا ساده... مهم اینه که باشه و هر وقت دیدی اش یه حس خوب رو برات زنده کنه، یه خاطره خوب، یه رویای قدیمی ...
من تو خونم دو سه تا از این دیوارها دارم. یکی اش برای خاطره هامه، پر است از عکس های کودکی، بزرگی، لحظه های زندگی و... یکیش هم پر است از تصویر آرزو هام، هر چی که دوسش دارم یا دوست دارم که برسم.
دوست داشتید شما هم عکس دیوارهای خونه تون یا محل کارتون را در دایرکت بفرستید و بگید برای شما اون دیوار چیه؟
بهترین عکس جایزه داره ، دو تابلو به انتخاب خودتان
#مسابقه #عکس #دیوار #آرزو #خاطره #دکور
Read more
این متن آرامش خوبی به آدم میده. با زندگی قهر نکن چون دنیا منت هیچ کسو نمیکشه. همیشه یادمان باشد که ...
Media Removed
این متن آرامش خوبی به آدم میده. با زندگی قهر نکن چون دنیا منت هیچ کسو نمیکشه. همیشه یادمان باشد که نگفته ها را میتوان گفت ولی گفته ها را نمیتوان پس گرفت. هم اکنون که در حال نفس کشیدن هستیم فرد دیگری دارد نفسهای آخرش را میکشد پس دست از گله وشکایت برداریم. وقتی کسی رو ناراحت میکنی فقط خودت میتونی آرومش ... این متن آرامش خوبی به آدم میده.
با زندگی قهر نکن چون دنیا منت هیچ کسو نمیکشه.
همیشه یادمان باشد که نگفته ها را میتوان گفت ولی گفته ها را نمیتوان پس گرفت.
هم اکنون که در حال نفس کشیدن هستیم فرد دیگری دارد نفسهای آخرش را میکشد پس دست از گله وشکایت برداریم.
وقتی کسی رو ناراحت میکنی فقط خودت میتونی آرومش کنی.
مثل مار که وقتی نیش میزنه پاد زهرشو از خودش میگیرن.
سه دسته از انسانها را در زندگیتان هیچگاه از یاد نبرید.
کسانیکه در سختیها یاریتان کردند.
کسانیکه در سختیها رهایتان کردند.
کسانیکه در سختیها گرفتارتان کردند.
مرد را به عقلش بنگر نه به ثروتش.
زن را به وفایش نه به جمالش.
دوست را به محبتش نه به کلامش.
عاشق را به صبرش نه به ادعایش.
مال را به برکتش نه به مقدارش.
خانه را به آرامشش نه به بزرگیش.
دل را به پاکیش نه به صاحبش.
سه تا .ا. را در زندگی از دست نده....
امید.اصالت.ادب.
آرزوی من برای شما سه تا .س. است.........
سعادت
سلامت
سربلندی
Read more
. با کشیدن یک نقاشی میتونید کمک کنید که یه دانش آموز بااستعداد کم بضاعت نوشت افزار داشته باشه استدلر به کمک بنیاد کودک در ازای هر نقاشی که شما بکشید و با هشتگ #لبخندبکش و #استدلر منتشر کنید مبلغ ۱ یورو به دانش آموزان کم بضاعت کمک میکنه تا اون ها هم مداد رنگی و نوشت افزار داشته باشن این که حق همه بچه هاست ... .
با کشیدن یک نقاشی میتونید کمک کنید که یه دانش آموز بااستعداد کم بضاعت نوشت افزار داشته باشه
استدلر به کمک بنیاد کودک در ازای هر نقاشی که شما بکشید و با هشتگ #لبخندبکش و #استدلر منتشر کنید مبلغ ۱ یورو به دانش آموزان کم بضاعت کمک میکنه تا اون ها هم مداد رنگی و نوشت افزار داشته باشن
این که حق همه بچه هاست که بتونن دنیاشونو رنگی کنن⁦❤
۰
شما هم مي تونين برنده جوايز بي نظير استدلر بشين که به سه تا از خلاقانه ترين آثار به قيد قرعه تعلق ميگيره(پلي استيشن، اسکوتر، پکیج رنگ آمیزی رويايي از محصولات استدلر).
نتايج رو از @staedtler_ir دنبال کن.
ویدئو هم کار استدیو کلاکت است⁦❤️⁩
Read more
. اگر فکر می‌کنید به خاطر اینکه انسانید و در این وضعیت اقتصادی و کمبود آب و قطعی برق و کندی اینترنت و ...
Media Removed
. اگر فکر می‌کنید به خاطر اینکه انسانید و در این وضعیت اقتصادی و کمبود آب و قطعی برق و کندی اینترنت و سین کردن و جواب ندادن پیام‌های‌تان از همه موجودات عالم بدبخت‌ترید، سخت در اشتباهید. کافی‌‌ست برای لحظاتی خودتان را بگذارید جای حیواناتی که در باغ‌وحش مشهد زندگی می‌کردند. این زبان بسته‌ها سال‌ها ... .
اگر فکر می‌کنید به خاطر اینکه انسانید و در این وضعیت اقتصادی و کمبود آب و قطعی برق و کندی اینترنت و سین کردن و جواب ندادن پیام‌های‌تان از همه موجودات عالم بدبخت‌ترید، سخت در اشتباهید. کافی‌‌ست برای لحظاتی خودتان را بگذارید جای حیواناتی که در باغ‌وحش مشهد زندگی می‌کردند. این زبان بسته‌ها سال‌ها در جنگل برای خودشان کیا و بیایی داشتند و با گردن افراشته راست راست راه می‌رفتند و هرچه می‌خواستند می‌خوردند. ولی حالا از بد روزگار گیر یک آدم زبان‌نفهم افتاده‌اند که از خورد و خوراک حیوانات می‌زده تا شندرغاز جمع کند بلکه بتواند یک ویلای نقلی ته باغ‌وحش برای خودش بسازد. بعد هم بتواند زیر پر و بال دو سه تا از کم نوع‌ترین پرنده‌ها را بگیرد تا همان اطراف ویلا بچرخند. تا شايد با پس‌مانده غذاهایش به نان و نوایی برسند. هر وقت هم لازم شد دوستانش را برای دیدن لک‌لک یا درنای سفید یا فلامینگویی که با ارزن روپایی می‌زند به ویلا دعوت کند و همه دور هم خوش باشند. ولی این طور که مشخص است، کار این مسئول باغ وحش با صرفه‌جویی در خوراک حیوانات راه نیفتاده.

به همین خاطر مجبور شده چند ببر و یوزپلنگ ایرانی را هم بکُشد و پوست‌شان را بفروشد تا به یک زخمی بزند. البته تقصیر خود این حیوانات هم هست. چون تصاویر دوربین‌ها نشان می‎دهد ببرها و یوزها مناعت طبع نداشته‌اند و به همین یک وعده غذای بخور نمیر باغ‌وحش عادت نکرده‌اند. تصاویر به خوبی گویای آن است که این حیوانات طمعکار و وحشی به یک آهویی که از کنار قفس‌شان رد ‌شده، التماس کرده‌اند یک تکه رانش را بدهد به آن‌ها تا بخورند. آهو هم که خودش پاره استخوانی بیش نبوده به هیکلش اشاره کرده و گفته: «اصلا شما پیری‌ها مگر دندان خوردن استخوان دارید؟» ببرها هم در دفاع از خود پاسخ داده‌اند: «به هیکل نحیف‌مان نگاه نکن. ما سنی نداریم. جوان ز حادثه‌ای پیر می‌شود گاهی». در نهایت آهو با شنیدن درد دل‌های این بیچاره‌ها و دیدن وضعیت‌شان، دلش می‌سوزد و قول می‌دهد اگر یک حیوانی، پرنده‌ای چیزی مُرد، برای‌شان بیاورد تا به نیش بکشند.

ولی در لحظه‌ای که آهو یک قوچِ خارجی بی‌سر را خَرکش می‌کند و یواشکی برای ببرها و یوز‌ها می‌آورد، رییس باغ وحش از راه می‌رسد و صحنه را می‌بیند. برای تنبیه هم سر ببرها و پلنگ‌ها را جدا می‌کُند و پوست‌شان را می‌کَند. فقط تاکنون از سرنوشت آهو اطلاعی در دست نیست که امیدواریم فرار کرده باشد ز دستش.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
. 🎙در ادامه اطلاعات جالبی را که از #مصاحبه با سه تا از مهندسان کمپانی نیکون بدست آمده را مرور می کنیم . <span class="emoji emoji1f4cd"></span>کیفیت ...
Media Removed
. 🎙در ادامه اطلاعات جالبی را که از #مصاحبه با سه تا از مهندسان کمپانی نیکون بدست آمده را مرور می کنیم . کیفیت تصاویر #سنسور دوربین جدید Z7 نیکون مشابه دوربین D850 نیکون است . پردازشگر EXPEED 6 که در دوربین بدون آینه Z7 به کار گرفته شده است یک نسل پیشرفته تر از #پردازشگر دوربین D850 است . #کیفیت ... .
🎙در ادامه اطلاعات جالبی را که از #مصاحبه با سه تا از مهندسان کمپانی نیکون بدست آمده را مرور می کنیم
.
📍کیفیت تصاویر #سنسور دوربین جدید Z7 نیکون مشابه دوربین D850 نیکون است
.
📍پردازشگر EXPEED 6 که در دوربین بدون آینه Z7 به کار گرفته شده است یک نسل پیشرفته تر از #پردازشگر دوربین D850 است
.
📍 #کیفیت JPEG در دوربین بدون آینه Z7 بهتر از نیکون D850 است
.
📍دوربین های D850 و D5 هم چنان گزینه نخست برای عکاسان #ورزشی است
.
📍عملکرد #اتوفوکوس دوربین Z7 نیکون بهتر از DSLR های قبلی این کمپانی است
.
⏮ اگر با دوربین جدید فول فریم بدون آینه نیکون Z7 آشنایی ندارید از پست ها و هایلایت های #پیج دیدن کنید
.
📸 @noornegar
Read more
((فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 766 جهادگر در قالب 225 گروه جهادی در اردوهای ...
Media Removed
((فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 766 جهادگر در قالب 225 گروه جهادی در اردوهای سه تا 10 روزه در حال خدمت به مردم مناطق محروم این استان هستند )). ................................................................................................ بهتر است قبل ... ((فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 766 جهادگر در قالب 225 گروه جهادی در اردوهای سه تا 10 روزه در حال خدمت به مردم مناطق محروم این استان هستند )). ................................................................................................ بهتر است قبل از هر چیز از خود بپرسند مگر این استان جزئی از این کشور نبوده؟چرا این استان به اوضاعی دچار شده که باید نیروی جهادی برای سروسامان دادن و وصل و پینه کردنش بفرستند.استان پر شده از روستاهایی که از حیاتی ترین امکانات هم بی بهره اند.شهرهای بزرگ این استان هم کم از روستا ندارد.اگر که مشکل از مسئولان استانی ست چرا خواسته و ناخواسته ی مردم اینچنین مسئولان بی کفایتی را بر سرکار آوردید تا اوضاع به آفریقایی بماند که مردم آن نیازمند جمع کردن صدقات جانی و مالی شوند!
انتشار این اخبار مرهم نیست ؛خود درد است و ما بهتر از هر زمانی این دوستی خاله خرسه را میشناسیم.

#می_توار
Read more
 #ببینید_بترسید آمادم خانه راستش کمی خوشحال بعد از مدتی میخواستم مانده حسابم را با یکی از اقوام ...
Media Removed
#ببینید_بترسید آمادم خانه راستش کمی خوشحال بعد از مدتی میخواستم مانده حسابم را با یکی از اقوام تسویه کنم پانصد هزار تومان همراهم بود برای بدهی و کمی خرید برای منزل بدهی مبلغی نبود ، یعنی حالا دیگر مبلغی نمانده بود اصلش پرداخت شده بود و فرعش مانده سلام و علیک و احوالپرسی خانمم گفت بچه ها ... #ببینید_بترسید

آمادم خانه
راستش کمی خوشحال
بعد از مدتی میخواستم مانده حسابم را با یکی از اقوام تسویه کنم
پانصد هزار تومان همراهم بود برای بدهی و کمی خرید برای منزل
بدهی مبلغی نبود ، یعنی حالا دیگر مبلغی نمانده بود
اصلش پرداخت شده بود و فرعش مانده
سلام و علیک و احوالپرسی
خانمم گفت بچه ها را بردم دکتر
تازه یادم امد که یکی از بچه ها بیشتر و دیگری کمی مریض شده بودند و صبح قدر یک ویزیت دکتر به خانم پول داده بودم تا بچه را دکتر ببرد
گفت دکتر هر دو را با یک ویزیت معاینه کرد
گفتم خدا پدرش را بیامرزد
پرسیدم دارو هم داد
جوابی نداد ، دوباره پرسیدم دارو ها چقدر شد
گفت نگران نباش از مادرم قرض گرفتم بعدا خرد خرد به ایشان پس میدهیم
گفتم خرد خرد ؟ مگر چقدر شده که خرد خرد
نگاهی به داروهای داخل پلاستیکی کرد که روی میز بود
صد و هفتاد هزار تومان
یکی دو تا بسته قرص و دو سه تا شربت

برق از سرم پرید
گفتم چرا به خودم زنگ نزدی چرا نپرسیدی ، چرا اینهمه دارو
گفت اینهمه دارو نیست ، دو سه تایش برای این بچه است و یکی دو تایش برای آن یکی
گفت دکتر که بدون دارو نمیشود ، گفت داروخانه ای میگفت گران شده ، گفت ...
و من دیگر چیزی نمیشنیدم و داشتم برای خودم دو دوتا چهارتا میکردم که این بدهی جدید با بدهی قبلی چقدر میشود و حالا پول این یکی را چه وقت میتوانم بدهم

کنترل را برداشتم و نشستم پای تلوزیون
بی وفایی بی وفایی بود و بامشاد و فراموشی قیمت داروها
بعد تر امدم و تمام پانصد هزار تومان را دادم
گفتم این برای بدهی قبلی و این هم پول داروها
خانم هم تشکر کرد و الحمدلله بدهی هم تسویه شد

تا اخر شب احساس میکردم خانمم میخواهد چیزی به من بگوید ولی حرفش را نگه داشته

صبح فردا سر کار یادم امد دیشب قرار بوده با مابقی پول برای منزل خرید کنیم
خریدی که #پوشک بچه ها هم جزئی از آن بوده
و این شاید همان حرفی بود که خانم نگفته بود

طفلک بچه ها که فاصله جیش و پی پی انها با اوضاع #اقتصاد هماهنگ نیست و با این اوضاع فاصله تعویض پوشکشان هم بیشتر و بیشتر میشود
مظلوم مادر بچه ها که یک نگاه اش به بچه هاست و یک نگاهش به اوضاع پدر
و بیچاره پدر بچه ها و مثلا مرد خانواده
مردهای خانه از مردانگی افتاده اند این روزها
شرمندگان زن و بچه

نکته
تصویر مربوط است به #خودسوزی مرد میانسال جلوی #شهرداری_تهران در حضور فرزندان
بنظر بعد از #پلمپ مغازه و عدم رسیدگی به مشکلش دیگر چاره ای برای خود نمی دیده است
چه تصویری از پدر و حالات پدر در ذهن فرزندان باقی خواهد ماند خدا داند

پ ن
ببینید و بترسید
بترسید از مردی که چیزی برای از دست دادن ندارد
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد کمترین قیمت تزریق چربی درایران تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد🌷🌹🌻
✅کمترین قیمت تزریق چربی درایران
✅تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک #اخبار
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد کمترین قیمت تزریق چربی درایران تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد🌷🌹🌻
✅کمترین قیمت تزریق چربی درایران
✅تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک #اخبار
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران، می‌گوید پیش از حملات موشکی اخیر به حزب دموکرات کردستان ...
Media Removed
محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران، می‌گوید پیش از حملات موشکی اخیر به حزب دموکرات کردستان در خاک عراق، ایران چندین بار به این حزب تذکر داده بود. ۰ آقای باقری گفته حزب دموکرات کردستان قبلا "تعهد کتبی" داده بود که علیه ایران عملیات انجام ندهد "اما از سال گذشته این عهد را شکست." ۰ سرلشکر ... محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران، می‌گوید پیش از حملات موشکی اخیر به حزب دموکرات کردستان در خاک عراق، ایران چندین بار به این حزب تذکر داده بود.
۰
آقای باقری گفته حزب دموکرات کردستان قبلا "تعهد کتبی" داده بود که علیه ایران عملیات انجام ندهد "اما از سال گذشته این عهد را شکست." ۰
سرلشکر باقری همچنین گفته است که دولت اقلیم کردستان عراق هم تلاش داشته تا "از تحرکات این افراد ممانعت کند، اما آن‌ها نافرمانی کردند." او هشدار داده که "اگر این اتفاقات ناامن‌ساز ادامه پیدا کند" حملات محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران، می‌گوید پیش از حملات موشکی اخیر به حزب دموکرات کردستان در خاک عراق، ایران چندین بار به این حزب تذکر داده بود.
۰
آقای باقری گفته حزب دموکرات کردستان قبلا "تعهد کتبی" داده بود که علیه ایران عملیات انجام ندهد "اما از سال گذشته این عهد را شکست." سرلشکر باقری همچنین گفته است که دولت اقلیم کردستان عراق هم تلاش داشته تا "از تحرکات این افراد ممانعت کند، اما آن‌ها نافرمانی کردند." ۰
او هشدار داده که "اگر این اتفاقات ناامن‌ساز ادامه پیدا کند" حملات اخیر ایران ممکن است تکرار شود. سه روز پیش در حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع حزب دموکرات کردستان در عراق ۱۵ نفر
کشته و حدود ۴۰ نفر زخمی شدند.
۰
اخیر ایران ممکن است تکرار شود. سه روز پیش در حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع حزب دموکرات کردستان در عراق ۱۵ نفر کشته و حدود ۴۰ نفر زخمی شدند.
Read more
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره کلینیک رز تمدیدشد🌷🌹🌻
برای اولین بار درایران:تزریق چربی با دستگاه به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد کمترین قیمت تزریق چربی درایران تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد🌷🌹🌻
✅کمترین قیمت تزریق چربی درایران
✅تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www.rozclinic.com

#تزریق_چربی #تزریق #زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #کاشت_ابرو #کاشت_مو #بوتاکس #پیکرتراشی #لیزر #کلینیک_رز #کلینیک_زیبایی #کلینیک_پوست_مو #کاشتابرو #کاشتمو
#لیزر_موهای_زائد #لیزرمو
#لیپوماتیک #مو #ابرو #کاشت #ژل #تناسب_اندام #فیلر #تهران #ایران #کلینیک #اخبار
Read more
ایدی پیج کلینیک<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞<span class="emoji emoji1f315"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️جشنواره ...
Media Removed
ایدی پیج کلینیک @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic @roseclinic 🌝🌞️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد کمترین قیمت تزریق چربی درایران تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی ️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ... ایدی پیج کلینیک👇👇 @roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
@roseclinic @roseclinic
🌝🌞🌕☀️جشنواره عیدتاعیدکلینیک رز اغاز شد🌷🌹🌻
✅کمترین قیمت تزریق چربی درایران
✅تزریق چربی به همراه تزریق پکیج جوانسازی
♦️5000000میلیون ریال تخفیف نقدی در #تزریق_چربی ++کارت هدیه 2000000میلیون ریالی خدمات کلینیک
✅تزریق چربی با دستگاه بادی جت و لیپوماتیک
✅یکبار ترمیم رایگان برای تزریق چربی به کل صورت با دستگاه✅
✅توسط مجرب ترین تیم پزشکی(جراح زیبایی_متخصص جراحی پلاستیک_ متخصص پوست ومو زیبایی)
♦️تزریق چربی با بروز ترین روش های روز دنیا
✅تزریق چربی بادستگاه
✅ تزريق چربي با دستگاه های روز دنیا (لیپوماتیک,بادي جت,)
تزریق چربی صورت:
👈 تزریق چربی با دستگاه :
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🔶کاملا بدون درد و کبودی و ورم 🔶كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی استفاده از بی حسی
🔶هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥♦️💥
👈با روش دستی :
🔶نیاز به دو تا سه بار شارژ
🔶مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
🌹بدون درد در مرحله برداشت چربی
🌹كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی
🌹 ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
👈🏻یک نکته مهم: 🔈🔈🔈
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده،گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ارتباط با ما:از ساعت8صبح تا20شب ☎️02144067005
☎️02144969245
✅از ساعت 20:00شب تا ساعت 23:00 شب و یا درصورت عدم پاسخگویی شماره ها بالا با شماره های زیر تماس بگیرید👇👇
📞09106581418
📞09106581417
....
.....
🔶🔶🔶🔶🔶🔶
📣📣مشاوره انلاین و سامانه نوبت دهی انلاین در وب سایت مجموعه:
www. rozclinic. com
Read more
غلامی: برای آبروی علی کریمی تراکتور را بردیم / خطر سقوط از روی سر تیم برداشته شده اما برای راحتی خیالمان ...
Media Removed
غلامی: برای آبروی علی کریمی تراکتور را بردیم / خطر سقوط از روی سر تیم برداشته شده اما برای راحتی خیالمان باید این دو هفته را هم با برد به پایان برسانیم. @sepidrood_fc به گزارش "سپیدرود اف سی"محمد غلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزش سه در مورد پیروزی مقابل تراکتورسازی عنوان کرد: بازی مقابل تراکتورسازی ... غلامی: برای آبروی علی کریمی تراکتور را بردیم / خطر سقوط از روی سر تیم برداشته شده اما برای راحتی خیالمان باید این دو هفته را هم با برد به پایان برسانیم.
@sepidrood_fc
به گزارش "سپیدرود اف سی"محمد غلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزش سه در مورد پیروزی مقابل تراکتورسازی عنوان کرد: بازی مقابل تراکتورسازی یک مصاف سخت بود علاوه بر آن این مسابقه برای ما خیلی حیاتی بود چون اگر ماندن ما در لیگ برتر به سه امتیاز این بازی بستگی داشت و نیاز مبرمی به سه امتیاز این مسابقه داشتیم. ضمن آنکه تراکتورسازی یک تیم خوب و مردمی است و تماشاگران خوب و فهیمی دارد. البته سپیدرود هم هواداران پرشوری دار و حمایت آنها در این بازی خیلی روحیه‌بخش بود و باعث شد تا ما برنده این مسابقه خارج شویم.

وی در رابطه با آنکه چقدر شارژ مالی پیش از بازی روی نتیجه این تیم تاثیرگذار بوده خاطرنشان کرد: این پول سه درصد از کل درصدی که قرار بود پرداخت کنند بود، نمی‌شود گفت بی‌تاثیر بوده اما تاثیر آنچنانی نداشت چون تمام تیم قبل از این واریزی باهم هم‌قسم شده بودیم که به خاطر علی آقا و هواداران پرشور سپیدرود این بازی را پیروز شویم. هدفمان بقای تیم بود و به فکر واریز شدن یا نشدن این پول نبودیم. ما فقط برای آبروی تیم، علی آقا و خودمان به زمین مسابقه رفتیم تا دست پر بیرون بیاییم که لطف خدا کمک کرد تا این بازی برنده باشیم.

مهاجم سپیدرود درباره مصاف سخت هفته آینده‌شان با فولاد گفت: فولاد مطمئنا بازی سفت و سختی مقابل ما به نمایش خواهند گذاشت. امیدوارم این بازی را هم به مانند تراکتور با همیت و یکدلی بچه‌ها بتوانیم نتیجه بگیریم و سه امتیاز این بازی را هم از آن خودمان کنیم.

غلامی در پاسخ به سوالی که فکر می‌کند خطر سقوط از سپیدرود دور شده است یا خیر می‌گوید: خطر سقوط که خب کاملا نمی‌شود گفت از بین رفته اما ما با تمام قدرت این دو هفته پایانی را پشت سر می‌گذرانیم تا از محدود خطر دور شویم و مطمئنا به زمین مسابقه می‌رویم تا سه امتیاز هر دو بازی را کسب کنیم. در واقع هر هفته برای ما حکم فینال را دارد و ما می‌خواهیم از این بازی‌ها سربلند بیرون بیاییم و از کمترین شرایط به نفع خودمان بهره ببریم.

@sepidrood_fc
Read more
پست جدید پژمان جــ<span class="emoji emoji2764"></span>ــان سلام به لطف آفريدگار از پنجشنبه ١٥ مهرماه ٩٥ ، يازدهمين نمايش زندگيم رو ...
Media Removed
پست جدید پژمان جــــان سلام به لطف آفريدگار از پنجشنبه ١٥ مهرماه ٩٥ ، يازدهمين نمايش زندگيم رو اجرا ميكنم.با يك گروه فوق العاده و كلي بازيگر دوست داشتني كه اكثرا دانشجوهاي اين عرصه ان و يكي از يكي پر تلاش تر و عزيز تر.در طول اين سه سال حتي يك روز هم دست از تلاش براي يادگيري و بهتر شدن برنداشتم.بين ... پست جدید پژمان جــ❤ــان
سلام
به لطف آفريدگار از پنجشنبه ١٥ مهرماه ٩٥ ، يازدهمين نمايش زندگيم رو اجرا ميكنم.با يك گروه فوق العاده و كلي بازيگر دوست داشتني كه اكثرا دانشجوهاي اين عرصه ان و يكي از يكي پر تلاش تر و عزيز تر.در طول اين سه سال حتي يك روز هم دست از تلاش براي يادگيري و بهتر شدن برنداشتم.بين جماعتي كه برخي از اون ها هنر رو در حد ارث خانوادگي ، مال خود ميدونن.دوستان هنرمندي كه در تمام اين سه سال از هيچ قضاوت و بي حرمتي در قبال حضور من ، فروگذار نكردين روي صحبتم با شماست ؛ من پژمان جمشيدي بطور بسيار اتفاقي و به دليل اعتماد به برادران قاسم خاني وارد اين عرصه شدم ، اما تصميم به موندن دارم چرا كه با تمام وجود اعتقاد دارم وسعت هنر به اندازه وسعت قلب تمام انسان هاي دنياست ، قضاوت بين من و شما بمونه به عهده تاريخ.ممنونم از تك تك كارگردان هايي كه در طول اين سه سال با انتخابشون پاي من ايستادن ، چه در تصوير و چه در تئاتر.با تمام قضاوت هايي كه به خاطر حضور من شدن ولي دم نزدن. قضاوت هايي از قبيل كارگردان هاي گيشه دوست و پول پرست يا انتخابي براي گرفتن اسپانسر و چه چه چه ! من به كار كردن با تك تكتون افتخار ميكنم و تا زنده ام مديون فداكاري شما خواهم بود.با نهايت احترام در عرصه اي كه از اكثر اهاليش احترامي نديدم ، ميمونم و اين بار با حكومت نظامي روي صحنه ميام.نمايشي كه يازدهمين حضورم روي صحنه است و يازده عدد زندگي منه و اين رو به فال نيك ميگيرم.دست همه هنرمندان واقعي رو ميبوسم و در اين راه از هيچ تلاشي دريغ نخواهم كرد.
دوستدار شما
پژمان
خريد بليط نمايش حكومت نظامي از فردا ساعت ١٢ ظهر از سايت تيوال
عكس از مهدي آشنا
❤ @pejmanjamshidi ❤
#pezhmanjamshidi
#pejman_jamshidi
#pejmanjamshidi
#پژمان_جمشيدى 😍💖😍💖😍💖😍
موفق باشي بهترینِ من 😍😘😍
Read more
‌ یک بار به کسی که وارد رابطه‌ای نشده می‌خواهیم مطالبی را گوشزد کنیم و یک بار دیگر به کسی که وارد رابطه ...
Media Removed
‌ یک بار به کسی که وارد رابطه‌ای نشده می‌خواهیم مطالبی را گوشزد کنیم و یک بار دیگر به کسی که وارد رابطه شده و شکست خورده است؛ میان این دو تفاوت از زمین تا آسمان است؛ برای اولی که هیچ تجربه‌ای ندارد مشکل در فهماندن نادرستی این‌گونه روابط است و برای کسی که ناکامی این رابطه را تجربه کرده در فهماندن مشکلی ...
یک بار به کسی که وارد رابطه‌ای نشده می‌خواهیم مطالبی را گوشزد کنیم و یک بار دیگر به کسی که وارد رابطه شده و شکست خورده است؛ میان این دو تفاوت از زمین تا آسمان است؛ برای اولی که هیچ تجربه‌ای ندارد مشکل در فهماندن نادرستی این‌گونه روابط است و برای کسی که ناکامی این رابطه را تجربه کرده در فهماندن مشکلی نداریم بلکه در برخاستن و سرپا شدن او مشکل داریم.

تفصیل محتوا:
برای کسی که در رابطه شکست خورده است سخن‌های بسیاری وجود دارد ولی اهم آن این است که باید به او گفت که دیگر ملامت بس است باید اشتباه را تکرار نکرد و روبه جلو حرکت کرد. این طبیعی است که انسان به جنس مخالف تمایل داشته باشد ولی برای هر چیز طبیعی خدا یک مسیر طبیعی و مناسب را نیز در نظر گرفته است؛ مانند این‌که گرسنگی یک امر طبیعی است که راه مناسب برطرف کردن این نیاز، خوردن چیزهای پاکیزه و حلال است همان‌گونه که قرآن کریم در این باره می‌فرماید: «يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُلُوا مِنْ طَيِّباتِ ما رَزَقْناكُمْ؛ ای مؤمنان، از نعمت های پاک و دل پسندی که به شما روزی داده‌ایم، بخورید...»[1]
وقتی انسان در دامن مشکلات روابط ناسالم افتاد به طور طبیعی تب و لرزی ناشی از نابسامانی این‌گونه روابط به سرغش خواهد آمد که حتما باید مدیریت شود. ما در ادامه بحث، با اشاره به سوال یکی از کاربران محترم سایت رهروان ولایت، با عنوان "احساساتم رو چجوری کنترل کنم؟" اشاره می‌کنیم و ادامه مطلب را در پاسخ به سوال این کاربر محترم دنبال می‌نماییم؛ ایشان در سوال خود بیان نموده‌اند که: " با سلام. من در اواخر سن 27 سالگی هستم و احساس تنهایی شدیدی دارم تا این اندازه که گاهی فقط دوست دارم کسی باشد که بتوانم به او ابراز محبت و احساسات داشته باشم. واقعیت مساله این است که بنده از5 سال قبل با دختری رفاقت گرفتم که بعد از گذشت سه سال از این رفاقت، او ازدواج کرد و دیگر با من نماند از آن به بعد که الان 2 سال از آن اتفاق می‌گذرد من به شدت احساس تنهایی می‌کنم. متاسفانه شرایطم نیز برای ازدواج اصلا مهیا نیست و از لحاظ مالی در تنگنا هستم در حالی که هر روز این احساسات در من قوی‌تر از قبل می‌شود." در پاسخ به سوال این کاربر محترم و با یک نگاه جامع باید به ایشان بگوییم که ما نیز با شما همدردی می‌کنیم که در این شرایط سخت در حال تحمل فشار زیادی هستید و هر راه حلی که ما بدهیم به طور طبیعی به این آسانی‌ها نمی‌توان آن را اجرایی کرد.

ادامه مطلب در قسمت نظرات... #خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #زندگی_خوب #همسر #عشق #احساسات #روابط_پیش_از_ازدواج
Read more
. #قبرستان_روستای_ما #وصیت_کردم_اگر_مردم_اینجا_دفنم_کنند #خیلی_باصفاست . . به مادرم ...
Media Removed
. #قبرستان_روستای_ما #وصیت_کردم_اگر_مردم_اینجا_دفنم_کنند #خیلی_باصفاست . . به مادرم بگویید مرا در "گوهران" دفن کند! کنارم اجدادم، آفتاب گردان ها و سپیدارها تنم را سعید غسل دهد اگر نبود، علی با آب چشمه ای که در همان حوالی همچنان جاری ست. بگویید اگر مُردم... تنم را ببخشد ... .
#قبرستان_روستای_ما
#وصیت_کردم_اگر_مردم_اینجا_دفنم_کنند
#خیلی_باصفاست
.
.

به مادرم بگویید
مرا در "گوهران" دفن کند!
کنارم اجدادم، آفتاب گردان ها و سپیدارها
تنم را سعید غسل دهد
اگر نبود، علی
با آب چشمه ای که در همان حوالی
همچنان جاری ست.

بگویید اگر مُردم...
تنم را ببخشد تکه تکه!
چشمانم را به "بیوک چای"
که وقت سیل ببیند مزارع و خانه ها را
که وقت سیل حواسش به تمشک ها و ذرت ها باشد.
آنها را به نیابت از "جهان عم گیزی" ببخشد
که کورمال کورمال
روستا را دوره کرده بود وُ
سالها دنبال چشمانش می گشت!
.
پاهام را بدهد به بوته های گندم
بدوند با نسیم
تا موهای بور دختر روستای کناری،
که ریخته بود از سرطان
که دوست داشت با شقایق ها
آذین ببندد برای آخرین بار
.
دست هام
از آنِ تک درخت صنوبر باغچه‌ی مادربزرگ باشد
بغل کند باد را از تنهایی
بغل کند نارون همسایه ی کناری را
بغل کند تا دست هام...
بخندند لااقل برای یکبار!
.
به مادر بگویید
جگرم اگر چه سوخته، اگر چه خونین
او سهم تک کلیسای مخروب روستاست
با او مهربان نبودند مسجدها
وقتی صدای اذان
تنش را غریبانه می لرزاند تا آوار...
.
بگویید خون از آن معصومه است!
قول می دهم پس نزند
قول می دهم که رگ هاش
آوندهای سبزینه ی رستن باشند
و از بیست یک سالگی نجاتش دهد.
.
بگویید شُش هام از آنِ "علی عم اوغلی"...
هر نفس،
می تواند بادکنکی باشد رنگی، به دستان بچه های دِه
می تواند در بسته های سه/ شش و دوازده تایی
بدمد در اجاق مادربزگ های روستا
تا چای و شوربا...
همیشه به راه باشد
.
گوش هام
سهم چوپان ها باشد وقتی نی می زنند
زبانم برای جیرجیرک ها
تا از دهان آنها بخوانم اینبار
.
به مادرم بگویید
قلبم را ولی ندهد
او را که خسته است از تپیدن
او را که بارها بخشیده‌ام و پس داده اند!
بگویید اگر مُردم
تنها قلبم را دفن کند
که در تکه های کوچک شکسته است
تا مورچه ها
زمستان شادی داشته باشند.
.
.
#حمید_جدیدی
.
پ.ن
بخشی از وصیت نامه ی اجتماعی سیاسی فرهنگی عقیدتی بنده ی حقیر
#زندگی_زیباست
#مرگ_بی_خبر_میاید_ولی
#آماده‌ام_آماده
.
یا حق
زندگی تان مستدام، شاد و سلامت
.
Read more
مهابادی: مقابل سپاهان به دنبال بازی جوانمردانه هستیم سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش ...
Media Removed
مهابادی: مقابل سپاهان به دنبال بازی جوانمردانه هستیم سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش در دیدار برابر سپاهان اصفهان بازی جوانمردانه‌ای به نمایش بگذارند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، داوود مهابادی در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم شهرداری ماهشهر با گذشت سه هفته از لیگ ... مهابادی: مقابل سپاهان به دنبال بازی جوانمردانه هستیم

سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش در دیدار برابر سپاهان اصفهان بازی جوانمردانه‌ای به نمایش بگذارند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، داوود مهابادی در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم شهرداری ماهشهر با گذشت سه هفته از لیگ دسته اول اظهار داشت: شرایط ما بد نیست، به هر حال مقداری زمان نیاز است تا بازیکنانی که جذب کرده‌ایم هماهنگ شوند. 
او ادامه داد: شرایط ماهشهر همانند شهرهای دیگر است. تیم ما انگیزه این را دارد بازی‌های خوبی به معرض نمایش بگذاریم و در حد و اندازه تیم شهرداری حاضر شویم. این فصل به دنبال رتبه تک رقمی هستیم.
سرمربی شهرداری ماهشهر درباره اینکه نظارت‌ها روی لیگ یک کمتر است، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد، منظور از ناپاکی‌ها را نمی‌دانم، بحث راجع به این است که فوتبال ما نباید به سویی برود که سه تیم در مسابقات حاضر نشوند. کجای دنیا چنین اتفاقی رخ می‌دهد؟ برای مثال سرمربی تیم کارون خرمشهر از سیاه جامگان طلب دارد و آنها شرکت نمی‌کنند یا هفته اول مشخص نبود مالک باشگاه ارومیه کیست؟ شهرداری تبریز هم هفته گذشته به بوشهر نیامد و این حرکت‌ها اجحاف در حق سایر تیم‌هاست. مقصر تیم‌هایی هستند که حاضر نمی‌شوند و این کار جوانمردانه ای نیست. اگر نمی‌خواهند در لیگ شرکت کنند کلا نام نویسی نکنند تا وقت سایر تیم ها را نگیرند.
مهابادی درباره رویارویی شاگردانش برابر سپاهان اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: برای تیمی با بضاعت ما دشوار است که سپاهان رقابت کند و ما البته از پیش باخته نیستیم اما این دیدار برای ما حالت تدارکاتی دارد. می‌تواند تجربه بزرگی برای ما باشد که با این تیم مدعی قهرمانی لیگ برتر مصاف بدهیم. سعی می‌کنیم بازی خوبی انجام بدهیم و این برای ما اهمیت زیادی دارد
Read more
تنها ترین تیم تاریخ! اخبار ورزشى را مطالعه ميكردم خبرى ديدم كه من را مجبور كرد بعد ازمدتها دست به قلم ...
Media Removed
تنها ترین تیم تاریخ! اخبار ورزشى را مطالعه ميكردم خبرى ديدم كه من را مجبور كرد بعد ازمدتها دست به قلم بشوم. باشگاه فرهنگى ورزشى استقلال خوزستان براى اتفاقات بازى پرسپوليس ٢٠ ميليون تومان جريمه شده و اين حكم قابل اعتراض هم هست. با خودم فكر كردم كه اگر اين اتفاقات در استاديوم آزادى افتاده بود، ... تنها ترین تیم تاریخ!
اخبار ورزشى را مطالعه ميكردم خبرى ديدم كه من را مجبور كرد بعد ازمدتها دست به قلم بشوم.
باشگاه فرهنگى ورزشى استقلال خوزستان براى اتفاقات بازى پرسپوليس ٢٠ ميليون تومان جريمه شده و اين حكم قابل اعتراض هم هست.
با خودم فكر كردم كه اگر اين اتفاقات در استاديوم آزادى افتاده بود، پرسپوليس و هوادارانش چگونه نقره داغ ميشدند؟
تاريخچه اى از فوتبال ايران مثل فيلم كوتاه از جلوى چشمم رد شد، دربى سال ٧٣، دربيهاى ٣-٠ فدراسيونى، محسن قهرمانى، جك ترى دى، آبهاى آلوده اصفهان، لوات و بچه بازى و قتل و هزار و یک كوفت و زهرمار ديگر!
واقعا خودمان را اسكل كرده ايم، گلويمان را پاره ميكنيم، فرياد ميزنيم، مى نويسيم، صدايمان تا به حال به كجا رسيده است؟ به كجا ميرسد؟ به كجا قرار است برسد؟
در كمتر از يكماه سه بازى سنگين خارج از خانه انجام داديم، تيممون خسته و كوفته راهى قطر شد تا با قدرتمند ترين و ثروتمند ترین باشگاه آسیا رو در رو شود، در شرایطی که تیم حریف ۱۰ روز استراحت ویژه داشته است، تمام ارکان فوتبال قطر از این تیم حمایت میکنند، چرا که میدانند در صورت شکست پرسپولیس قهرمان آسیا میشوند، اما در ایران چه خبر است؟ تمام ارکان فوتبال ایران بالا تا پایین تو کار پرسپولیس میگذارند که مبادا پرسپولیس نتیجه بگیرد!
به چه زبانی حالیمان کنند که قرار نیست پرسپولیس در آسیا نتیجه بگیرد؟ چند تا از این یک چهارمها و یک هشتمها و نیمه نهایی ها را برایتان مثال بزنم که پرسپولیس را زمین زدند؟
آخریش همین سال گذشته که اسطورتون عادل فردوسی پور شب قبل بازی بهترین تیم بیست سال اخیر پرسپولیس را به حاشیه برد و نابود کرد!
امسال هم مثل پارسال! در شرایطی که از نقل و انتقالات محروم بودیم بازیکنان خودمان را هم از دست دادیم، آنروزها وزارت ورزش کجا بود؟ مشغول چانه زنی و جذب بازیکن برای استقلال.
رفقا! پرسپولیس تنهاست، پرسپولیس بی کس است، پرسپولیس غریب است و فقط خدا را دارد.
به معجزه ای در حد معجزه ی ملبورن نیازمندیم، سخته ولی غیر ممکن نیست.
به قلم استاد #امیرمسعود
Read more
وقتی یک میگ توسط کبری نصف می شود آن چه خواهید خواند یکی از همین تجربیات تاریخی و استثنایی است که توسط ...
Media Removed
وقتی یک میگ توسط کبری نصف می شود آن چه خواهید خواند یکی از همین تجربیات تاریخی و استثنایی است که توسط یک خلبان بالگرد ایرانی انجام گرفته است جانباز خلبان اسماعیل صحتی که به دلیل این عملیات نامش در تاریخ جنگ های هوایی جهان به ثبت رسیده است به دنبال شلیک دومین موشک به سمت ناوچه عراقی من (اسماعیل صحتی ... وقتی یک میگ توسط کبری نصف می شود

آن چه خواهید خواند یکی از همین تجربیات تاریخی و استثنایی است که توسط یک خلبان بالگرد ایرانی انجام گرفته است جانباز خلبان اسماعیل صحتی که به دلیل این عملیات نامش در تاریخ جنگ های هوایی جهان به ثبت رسیده است

به دنبال شلیک دومین موشک به سمت ناوچه عراقی من (اسماعیل صحتی ) متوجه شدم آب سطح رودخانه اروندرود که زیر پای ما بود انگار هر لحظه چندمتر بالا و پایین می‌رود به کمک‌خلبان گفتم محمد آب چرا این جوری می‌شه پس از مکثی گفت سه تا میگ دارن به سمت ما تیراندازی می‌کنند با مشاهده برخورد موفقیت‌آمیز دومین تاو به هدف به سرعت گردش کرده و از اینجا تعقیب و گریز سه جنگنده میگ بیست و یک با هلیکوپتر ما آغاز شد
ناگهان متوجه شدم یکی از جنگنده‌های عراقی گردش بسیار تندی انجام داد و شاخ به شاخ از روبه‌رو به سمت ما شیرجه زد کاملا مشخص بود که تا ثانیه‌هایی دیگر هرچه گلوله و راکت دارد روی سر ما خالی کرده و به چشم به هم زدنی هلیکوپتر ما را خاکستر خواهد کرد کمتر از چند ثانیه پیش از این‌که در موقعیت شلیک راکت قرار گیرد من به سرعت سر تیربار بیست میلیمتری را به طرف جنگنده گرفته و رگباری از گلوله به سمتش شلیک کردم صحنه‌ای شگفت‌انگیز رخ داد جنگنده عراقی از کمر نصف شد و در حالی که از لاشه دو نیم‌شده‌اش آتش مهیبی زبانه می‌کشید از روی سر ما رد شد و خلبان آن حتی فرصت خروج اضطراری را به دلیل ارتفاع کم پیدا نکرد در همین حین دومین جنگنده عراقی نیز به وسیله پدافند زمینی منهدم گردید که خلبان آن خروج اضطراری کرد و به اسارت نیروهای خودی درآمد

میگ سومی با مشاهده وضعیت بلافاصله صحنه را ترک کرد و ما نیز با توجه به کمبود سوخت و این‌که شر مزاحمان را از سر کبرا و نیروهای خودی کم کرده بودیمبه پایگاه بازگشتیم
نبودند تلگرام و اینستاگرام ها که این رکورد های شگفت را ثبت و دست به دست کنند
امیدوارم سرتیپ صحتی و سرتیپ انصاری همیشه سلامت و پیروز باشند
یا علی
Read more
علی دایی :سناریوی سقوط نفت از مدتها قبل نوشته شده بود علی دایی در نشست خبری در مورد اینکه شما با نفت ...
Media Removed
علی دایی :سناریوی سقوط نفت از مدتها قبل نوشته شده بود علی دایی در نشست خبری در مورد اینکه شما با نفت تهران قهرمان جام حذفی شدید اما اکنون این تیم به لیگ دسته سه سقوط کرده است، گفت: تمام این مسائل به مدیریت باشگاه های ما و بیشتر به فدراسیون برمی گردد که همیشه گفته ام باید وثیقه هایی از باشگاه ها بگیرند ... علی دایی :سناریوی سقوط نفت از مدتها قبل نوشته شده بود
علی دایی در نشست خبری در مورد اینکه شما با نفت تهران قهرمان جام حذفی شدید اما اکنون این تیم به لیگ دسته سه سقوط کرده است، گفت:
تمام این مسائل به مدیریت باشگاه های ما و بیشتر به فدراسیون برمی گردد که همیشه گفته ام باید وثیقه هایی از باشگاه ها بگیرند که به این راحتی این شرایط پیش نیاید. متاسفانه شما این جنبه را نگاه می کنید اما سقوط نفت جنبه دیگری هم دارد. این باشگاه به بقال و چغال و مربی و بازیکن بدهکار بود و بدهی فراوانی داشت. چه کسی پاسخگوی طلبکاران است و پاسخگوی این مسائل است.
همه را در سردرگمی می گذارند. این تصمیمی است که گرفته شده  است. سناریوی سقوط نفت خیلی پیش از این نوشته شده بود مثل سناریوی راه آهن، مثل آب خوردن این تیم ها سقوط کردند. هیچ کسی هم پاسخگو نیست حتی اعضای هیأت موسس تیم هم تا الان واگذاری این تیم را امضا نکرده اند و مراحل اداری این انتقال انجام نگرفته است. اکنون باید آنها در مراجع قضایی پاسخگو باشند.
Read more
Kabab kubideh Persian minced kebab _________________________ از صدای پای امروز می فهمیم ...
Media Removed
Kabab kubideh Persian minced kebab _________________________ از صدای پای امروز می فهمیم اتفاق تازه ای در راه است... خدا کند در این روز زیبا همه غرق در باران اجابت شویم آن گونه که فقط خدا باشد و ما و یک چتر آرامش سلام، روزتون زیبا دوستان عزیزم 🤗 . . . کباب کوبیده خونگی بعد از ... Kabab kubideh
Persian minced kebab
_________________________

از صدای پای امروز
می فهمیم اتفاق تازه ای
در راه است...
خدا کند در این روز زیبا
همه غرق در باران
اجابت شویم
آن گونه که فقط خدا باشد
و ما و یک چتر آرامش
سلام، روزتون زیبا دوستان عزیزم 🤗♥️🌹
.
.
.

کباب کوبیده خونگی
بعد از مدتها نوبت به کباب کوبیده رسید که البته دستورش رو قبلا در پستهام داشتم اما این بار با کمی تغییر درست کردم که هم به صرفه تر باشه و هم رژیمی تر و کم چرب، این دفعه گوشت گوسفند استفاده نکردم البته اگه شما کباب چرب دوست دارین همون دستور نصف گوشت گوساله و نصف گوشت گوسفند رو تهیه کنید. اینجا من فقط حدود چهارصد گرم مغز ران گوساله رو دو بار چرخ کردم البته بدون چربی با سه تا پیاز متوسط که رنده ریز کرده و آبش رو گرفتید فلفل سیاه، چند قطره زعفران دم کرده ی غلیظ خوب ورز دادم تا چسبندگی پیدا کنه با گوشتکوب هم می شه کوبید اما حتمن باید انقدری گوشت رو ورز داد تا چسبندگی پیدا کنه چند ساعت در یخچال می ذارید و قبل از کباب کردن سیخ های کباب رو در یخچال بذارید خنک بشه بعد گوشت رو از یخچال خارج کرده نمک هم بهش اضافه کنید همینطور به مقدار جزیی جوش شیرین که البته می تونید استفاده هم نکنید ولی کیفیت کباب رو بالا می بره دوباره کمی ورز داده و دستتون رو به آب پیازی که کنار گذاشتین آغشته کرده گوشت رو به سیخ بکشید بین دو انگشت شکل بدین و روی حرارت زیاد کباب کنید، با زیر و رو کردن سیخ ها به طور یکنواخت گوشت به سیخ چسبیده و نمی ریزه بعد از کباب شدن از سس مخلوط کره آب کرده و زعفران روی کباب ها می دیم و با برنج سرو می کنیم، اگر گوشت چسبندگی لازم رو پیدا کنه هیچوقت از سیخ نمی ریزه. 😁🌹
Read more
 #کوکیز_شکری وحلوا سه ارد از @parvin_beak برای سفارش حلوا كره 225 گ شكر 1 ل وانيل پودري خالص ...
Media Removed
#کوکیز_شکری وحلوا سه ارد از @parvin_beak برای سفارش حلوا كره 225 گ شكر 1 ل وانيل پودري خالص يك هشتم ق چ تخم مرغ 1 عدد آرد دو و نيم ليوان بيكينگ پودر ۱/۲ق چ(من برای کوکی هام‌ اصلا نزدم چون نمیخواستم پف کنه) کره نرم شده و شکر (دانه ریز یا پودر)رو خوب میزنیم تا کرم رنگ بشه و تخم مرغ ها و وانیل رو ... #کوکیز_شکری وحلوا سه ارد
از
@parvin_beak
برای سفارش حلوا
كره 225 گ
شكر 1 ل
وانيل پودري خالص يك هشتم ق چ
تخم مرغ 1 عدد
آرد دو و نيم ليوان
بيكينگ پودر ۱/۲ق چ(من برای کوکی هام‌ اصلا نزدم چون نمیخواستم پف کنه)

کره نرم شده و شکر (دانه ریز یا پودر)رو خوب میزنیم تا کرم رنگ بشه و تخم مرغ ها و وانیل رو هم اضافه و همچنان میزنیم
حالا آرد و بیکینگ پودر رو الک کرده و به کرم اضافه میکنیم و با نوک انگشتان شروع میکنیم به خمیر کردنش
و به هیچ عنوان از کف دست استفاده نمیکنیم
همچنین ورز دادن ⛔️⛔️ (اگه احيانا احساس كرديد چسبنده است بهش آرد اضافه كنيد. ممكنه به خاطر جنس آردتون تا نيم ليوان ديگه آرد لازم بشه. ولي توجه داشته باشيد كه بيسكويتي كه "نسبت كره به آردش" بيشتر باشه هميشه خوشمزه تره. نكته مهم ديگه كه حتما بايد ذكر كنم اينه كه اين ميزان بيكينگ پودر باعث ميشه كه بيسكويت حسابي تو فر پف كنه پس شكل بيسكويتها تا حدي به هم ميخوره ولي در عوض طعمش بهتر ميشه. پس اگه از طرحي استفاده ميكنيد كه خيلي مهمه كه تغييري پيدا نكنه؛ بهتره بيكينگ پودر رو كم كنيد.
البته يك راه ديگه هم هست و اون هم اينه كه بلافاصله بعد از اينكه سيني رو از فر خارج كرديد مجددا بيسكوييتهايي كه تغيير شكل دادن رو قالب بزنيد. به خوبي قالب ميخوره و بعد از سرد شدن ميتونيد اضافاتش رو جدا كرده )
حالا روی سطح کار رو آرد پاشی میکنیم و خمیر رو به هرضخامت خواستیدباز میکنیم
شروع میکنیم قالب زدن و بیسکوئیت های قالب زده رو 5 تا 10 دقیقه تو یخچال یا فریزر میذاریم و فر رو هم روی 180 درجه روشن میکنیم
سپس کف سینی کاغذ روغنی میذاریم(اصلا چربش نکنید) و بیسکوئیت ها رو با کمی فاصله توی سینی میچینیم
و به مدت 10 تا 12 دقیقه در فر میذاریم
زمان پخت در فرهای مختلف متفاوته پس حتما کنار فر بشینید و به محض اینکه دیدید زیر کوکی ها طلایی شد از فر خارج کنید
#حلوای_سه_آرد_مجلسی

مواد لازم:
ارد گندم 1 لیوان
ارد برنج 1 لیوان
ارد نخودچی 1 لیوان
شکر 3 لیوان
آب 2 لیوان
گلاب 1 لیوان
روغن وکره1 و 1/2 لیوان
زعفرون و هل مقداری

طرز تهیه:
هر سه ارد را با هم الک کرده و با روغن داخل قابلمه بریزید و تفت بدید.تا جایی که رنگ آن کمی تغییر کندو بوی خامی آرد گرفته شود
بعد اب،گلاب،هل و زعفران را روی شعله قرار دهید تا جاییکه فقط شکر حل شود.دقت کنید برای هیچ حلوایی شربت نبایدبجوشد.(فقط ریز جوش بزند)
سپس به ارد کم کم اضافه کنید و تند تند هم بزنید تا حلوا از قابلمه جدا شده و به اصطلاح قندان پیچ شد اگه حلوا شل بود روی گاز گذاشته تا کمی سفت شود
سپس حلوا امادست
Read more
 #ذکر__یعنی #آرامش__یعنی <span class="emoji emoji1f339"></span> <span class="emoji emoji1f339"></span> خداوند در سوره آل عمران میفرماید :<span class="emoji emoji1f447"></span> بسم_الله_الرحمن_الرحيم: <span class="emoji emoji1f53d"></span> 172)كساني ...
Media Removed
#ذکر__یعنی #آرامش__یعنی خداوند در سوره آل عمران میفرماید : بسم_الله_الرحمن_الرحيم: 172)كساني كه (در نبرد احد) پس از آن كه زخم برداشته بودند دعوت خدا و پيامبر (او) را اجابت كردند. براي كساني از آنان كه نيكي و پرهيزگاري كردند، پاداشي بزرگ است. 173) اینها(مومنان) کسانی بودند که ... #ذکر__یعنی
#آرامش__یعنی
🌹
🌹
خداوند در سوره آل عمران میفرماید :👇 بسم_الله_الرحمن_الرحيم:
🔽

172)كساني كه (در نبرد احد) پس از آن كه زخم برداشته بودند دعوت خدا و پيامبر (او) را اجابت كردند. براي كساني از آنان كه نيكي و پرهيزگاري كردند، پاداشي بزرگ است.
173) اینها(مومنان) کسانی بودند که ( بعضی از ) مردم ، به آنان گفتند: «مردم [ لشکر دشمن ] برای ( حمله به ) شما اجتماع کرده اند از آنها بترسید!» اما این سخن ، بر ایمانشان افزود و گفتند:"حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیل،" «خدا ما را کافی است و او بهترین حامی ماست.» 🌹
174) به همین جهت ، آنها ( از این میدان ، ) با نعمت و فضل پروردگارشان ، بازگشتند در حالی که هیچ ناراحتی به آنان نرسید و از رضای خدا ، پیروی کردند و خداوند دارای فضل و بخشش بزرگی است. 🌹
175) این فقط شیطان است که پیروان خود را ( با سخنان و شایعات بی اساس ، ) می ترساند. از آنها نترسید! و تنها از من بترسید اگر ایمان دارید! 🔽
🔽
🔽 🔽
🔽
تفسیر برهان : 🔽ابي رافع مي گويد: اين آيه در شأن حضرت علي عليه السلام نازل شده است و شأن نزول آن اين است كه: در روز دوم جنگ اُحُد، علي عليه السلام مسلمانان را ندا داد و آنها او را اجابت كردند و علي عليه السلام به همراه هفتاد مرد با علَم مهاجرين، در جلوي لشكر به حركت در آمد تا به «حمراء الاسد» برسد و دشمن را بترساند. حمراء الاسد، بازاري است كه سه ميل از مدينه فاصله دارد. سپس در روز جمعه به مدينه بازگشت. در آن روز، ابوسفيان از مدينه خارج شد و رفت تا به روحاء رسيد. در آن جا، معبد خزاعي را ديد و از او پرسيد: خبر تازه چه داري؟ او اين شعر را برايش خواند: از فرط سر و صداي فراوان، نزديك بود مركبم از بين برود؛ چرا كه اسباني چون ابابيل، در روي زمين به پيش مي تازند. اسباني كه شيراني شرزه را با خود حمل مي كنند كه به هنگام نبرد، انسان­هايي كوتاه قامت و ناتوان و بي سلاح نيستند. ابوسفيان به قافله اي از قوم عبد قيس گفت: به محمد بگوييد كه من بزرگان شما را كشتم و به اين هدف باز مي گردم تا شما را ريشه كن كنم. و باز پيامبر صلي الله عليه و آله فرمودند: «حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعمَ الْوَكِيلُ» ابو رافع، روايت كرده است كه علي عليه السلام، اين سخن را گفته است و سپس آيه «الّذين قَالَ لَهُمُ النَّاسُ ، 173 آل عمران » نازل شده است.(مناقب، ج 1، ص 194) 🔽
🔽
🌹
🌹
اللهم_عجل_الولیک_الفرج
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
کپی_با_ذکر_صلوات
Read more
تجربه می‌تواند معلم سختگیری باشد و این معلم به من فهماند که داستان ترس از عدم تأمین‌مالی در بهترین ...
Media Removed
تجربه می‌تواند معلم سختگیری باشد و این معلم به من فهماند که داستان ترس از عدم تأمین‌مالی در بهترین حالتِ ممکن داستانی ناکامل است. چند سال پیش در تابستانی که برای رشتة حقوق دانشگاه #ییل ثبت‌نام کردم، به دنبال شغلی تمام‌وقت برای جورکردن هزینه‌های سفرم به نیوهیونِ کانتیکت بودم. دوستی خانوادگی ... تجربه می‌تواند معلم سختگیری باشد و این معلم به من فهماند که داستان ترس از عدم تأمین‌مالی در بهترین حالتِ ممکن داستانی ناکامل است. چند سال پیش در تابستانی که برای رشتة حقوق دانشگاه #ییل ثبت‌نام کردم، به دنبال شغلی تمام‌وقت برای جورکردن هزینه‌های سفرم به نیوهیونِ کانتیکت بودم. دوستی خانوادگی پیشنهاد کرد در کسب و کار نه‌چندان بزرگ توزیع سرامیک و کف‌پوش‌های او در نزدیکی شهر زادگاهم مشغول کار شوم. قطعات سرامیک به‌طور باورنکردنی‌ای سنگین هستند و وزنشان حدوداً از یک تا سه کیلوگرم متغیر است، معمولاً هشت تا دوازده عدد از آن‌ها داخل یک کارتن بسته‌بندی می‌شود. وظیفة اصلی من بلند کردن سرامیک‌ها از پالت و آماده کردنشان برای ارسال بود. کار آسانی نبود ولی سیزده دلار در ساعت دستمزدش بود و من به آن پول نیاز داشتم، به همین دلیل پیشنهاد را قبول کردم و تا جایی که در توانم بود شیفت خارج از نوبت و اضافه‌کاری ساعتی انجام دادم. سرامیک‌فروشی حدود دوجین کارگر در استخدام داشت و بیشتر کارگرها هم سال‌های زیادی بود که آنجا مشغول کار بودند. یکی از کارگرها دو شغل تمام‌وقت داشت ولی نه به این علت که به آن نیازمند بود، شغل دومش به او اجازه می‌داد تا رؤیایش برای خلبان شدن را دنبال کند. ساعتی سیزده دلار برای یک فرد مجرد در شهر ما، درآمد خوبی محسوب می‌شد - هزینة اجارة یک واحد آپارتمان آبرومند حدود پانصد دلار در ماه - و سرامیک‌فروشی هم افزایش حقوق پیوسته‌ای را نوید می‌داد. هرکس برای چندسال در آن شغل باقی می‌ماند در شرایط بد اقتصادی حاکم به درآمد دست‌کم ساعتی شانزده دلار می‌رسید، یعنی سالی 32 هزاردلار، که از خط فقر یک خانواده حسابی بالاتر است. به‌رغم این شرایط نسبتاً با ثبات، مدیریت به این نتیجه رسیده بود که امکان بستن قرارداد طولانی‌مدت برای شغل من در انبار وجود ندارد. زمانی که کار را رها کردم سه‌نفر در انبار کار می‌کردند، من بیست‌وشش سال داشتم و با فاصلة زیاد سنم از همة آن‌ها بیشتر بود. . . «هیل بیلی»
روزگار امریکایی‌های پشت‌کوه‌نشین
جی. دی. ونس
ترجمه: علیرضا پارساییان
#نشرنون

@alirezaparsa1981 #هیل_بیلی #آمریکایی #جی_دی_ونس #ترامپ #علیرضا_پارسائیان #کتاب_جدید #پرفروش #نیویورک_تایمز #آمریکا #hillbillyelegy
#كتاب #كتابخواني #كتابخوانى_باهم #مطالعه #مطالعه_کنیم #من_عاشق_كتابم #كتاب_خوب #كتاب_خوانى #كتاب_بخوانيم #كتاب_بخوانيم_و_به_هم_معرفي_كنيم #پيشنهاد_كتاب #معرفي_كتاب #هديه_اين_دهكده_آگاهي_ست
#
Read more
 #ورق بزنید #چالش1000کتاب کتاب ها را از یکی از این دوکانال دانلود کنید T.me/inrels T.me/radiox ...
Media Removed
#ورق بزنید #چالش1000کتاب کتاب ها را از یکی از این دوکانال دانلود کنید T.me/inrels T.me/radiox اسپانسر : @nika.goldgallery Sponsored by nika.goldgallery دوستان ما سعی کردیم این چالش تا آنجا که ممکنه شبیه چالش1000کتاب کتابخانه ملی بریتانیا باشه . تا اینجا همه ی کتاب هایی که معرفی ... #ورق بزنید #چالش1000کتاب
کتاب ها را از یکی از این دوکانال دانلود کنید
T.me/inrels
T.me/radiox
اسپانسر : @nika.goldgallery
Sponsored by nika.goldgallery
دوستان ما سعی کردیم این چالش تا آنجا که ممکنه شبیه چالش1000کتاب کتابخانه ملی بریتانیا باشه .
تا اینجا همه ی کتاب هایی که معرفی کردیم ادبی و داستانی بوده اند .
دقت کنید در این چالش کتاب های داستانی هرچقدر هم حجیم باشند مثلا پانصد صفحه باز هم یک کتاب محسوب میشوند . اما برخی کتاب های فلسفی و تاریخی و عرفانی چون زمان زیادی برای فهمیدن نیاز دارند و خواننده نمیتواند سریع در آنها پیش برود به جای یک کتاب چند کتاب محسوب میشوند . مثلا در این چالش اراده ی قدرت نیچه 4 کتاب محسوب میشود و مثنوی معنوی #مولوی #شاعر بزرگ کشورمون 15 کتاب
در نتیجه اگر کتابی غیر داستانی معرفی کنیم امتیازش رو هم میزنیم . یعنی با خوندن اون کتاب انگار چندتا کتاب خوندین . علت این امتیازدهی این هست که در این چالش خواننده تنها کتاب های داستانی را برنگزیند و کتاب هایی با ژانرهای مختلف انتخاب کند
#بادبادک_باز : اثري شگفت انگيز ... اين داستان از جنس آن داستان هاي فراموش نشدني است كه تا سالها با شما خواهد ماند . اين رمان استثنايي تمام درونمايه هاي مهم #ادبيات و #زندگي را در بر مي گيرد : #عشق، افتخار ، گناه ، #ترس ، #رستگاري ... اين #كتاب برايم چنان تاثير گذار بود كه تا مدتها هرچيزي كه بعد از آن مي خواندم بي روح به نظرم مي رسيد .
والس #خداحافظی : این رمان به گفته ی منتقدان یکی از تیره ترین نوشته های کوندرا می باشد . داستان در فضائی #کافکائی، در محیطی بسته و خفقان‌آور یک استراحتگاه (آب گرم) اتفاق می‌افتد. که نهایتاً به یک احساس عمومی #گناه می‌انجامد.....
#چنین_گفت_زرتشت #نیچه :
دوستان دقت کنید چون این کتاب فلسفی هست خواندن این کتاب با خواندن 3 کتاب داستانی برابری میکنه . یعنی میتونید این رو به جای سه کتاب داستانی بخونید . در نتیجه انگار سه تا کتاب خوندین
چنین گفت #زرتشت، کتابی برای همه و هیچ‌کس اثری فلسفی و شاعرانه از #فریدریش نیچه (1844-1900)، فیلسوف آلمانی، که طی سالهای 1883 تا 1885 نوشته شد. این اثر مهمترین اثر نیچه است که در آن نظریاتی چون، «ابرمرد» و «بازگشت جاودانی» کامل‌ترین صورت و #مثبت‌ترین معنی خود را پیدا می‌کند. این کتاب حالت داستان‌گونه دارد و قهرمان اصلی آن شخصی به نام « #زرتشت» است. نیچه در این کتاب عقاید خود را از زبان این شخصیت بیان داشته‌است.
Read more
Loading...
Load More
Loading...