Loading Content...

سه و با داخلی

Loading...


Unique profiles
79
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Khorramshahr, Tehran, Iran, حوزه هنری انقلاب اسلامی - Hozehonari
Average media age
688.5 days
to ratio
7.3
- @leyla_mirghafari اقای منتظری دادستان تهران میخواهم رنج نامه مرا بخوانید در جواب مصاحبه شما در اخبار تلوزیون داخلی و میلی که در برابر خبر نگار و دوربین گفتید اقای اسماعیل بخشی،اهداف سیاسی داشته و با جاهایی در ارتباط بوده و برای سرپوش گذاشتن بر جرایمش موضوع شکنجه را مطرح کرده. حال من به شما به ... - @leyla_mirghafari
اقای منتظری دادستان تهران میخواهم رنج نامه مرا بخوانید در جواب مصاحبه شما در اخبار تلوزیون داخلی و میلی که در برابر خبر نگار و دوربین گفتید اقای اسماعیل بخشی،اهداف سیاسی داشته و با جاهایی در ارتباط بوده و برای سرپوش گذاشتن بر جرایمش موضوع شکنجه را مطرح کرده. حال من به شما به عنوان یک فعال حوزه زنان و یکی از دختران جنبش خیابان انقلاب پاسخ میدهم که انکار شما کاملا با اهداف سیاسی میباشد چرا که من خودم بارها مورد شکنجه قرار گرفته ام که به دومورد ان اشاره میکنم از چندین تجربه تلخ شکنجه شدنم زمانی که پای من در حمایت از جنبش دختران خیابان انقلاب شکست ان هم در یک اعتراض مسالمت امیز مدنی بی صدا و جنجال و خشونت زمانی که نیروهای امنیتی منو با پای شکسته از بیمارستان به بازداشتگاه منتقل کردن با پای گچ گرفته به من عصا برانکار و ویلچر ندادن و منو مجبور کردن تمام مسیر پیاده شدن از ماشین تا بازداشتگاه و نزدیک به بیست پله را بدون کمک و با یک پا به حالت لی لی و پرش برم که هر پریدن چقدر درد در پاها و جانم ایجاد میکرد وقتی با نفسی بریده به پایین پله ها ی بازداشتگاه وزرا رسیدم مرا مجبور کردن لخت مادر زاد بشوم وحتی لباس های زیرم را در اورم و خصوصی ترین جاهای بدنم بازرسی شد من گریه میکردم که اینکار نکنید درست نیست نگاه نکنید ایا این شکنجه نیست ایا زمانی که من در دادگاه ویژه روحانیت در خیابان زعفرانیه تهران باضرب شتم و خشونت توسط حفاظت ان دادگاه باز داشت شدم از شدت ضرب شتم و اسیب بدنم کبود و لباسم خونی نشد که خود ماموران نواحی اسیب دیده را دیدنت و گزارش نوشتن و ایا بعد از ان بی جرم گناه تقصیر به بیمارستان روانی روزبه منتقل شدم و یک ماه سه روز انجا حبس شدم جناب اقای منتظری عالیجناب عبا پوش بفرمایید ایا این بازداشت های همراه با خشونت شکنجه نیست طبق اصل سی و نه قانون اساسی هتک حرمت و حیثیت کسی که به حکم قانون دستگیر و بازداشت شده زندانی یا تبعید ممنوع و موجب مجازات است .بفرمایید من برای خشنوندی کدام یک از عالیجنابان نظام ولایی و اسلامی ازار شکنجه شدم و برای کدام اهداف سیاسی من باید چنین تجربیات سخت و تلخی به عنوان یک زن جوان داشته باشم .
#لیلا_میرغفاری
#من_هم_شکنجه_شدم
#نه_به_خشونت_علیه_زنان - #regrann
Read more
Loading...
 #اتحاد <span class="emoji emoji1f342"></span> . یکی از سخت ترین کارهای دنیا واسه من نوشتنه،اما چه کنم که اینقدر این چند وقته شاهد دعواهای ...
Media Removed
#اتحاد . یکی از سخت ترین کارهای دنیا واسه من نوشتنه،اما چه کنم که اینقدر این چند وقته شاهد دعواهای قومیتی بودم که ناچارا باید دو سه خطی تحملم کنید،دیشب توی پیج اهوازگرام کلیپی رو دیدم که گویا توی ماهشهر جشن نوروزی رو عده ایی بهم ریختن،فارغ از اینکه این عده چه کسانی بودن و چه نیتی داشتن عرض میکنم.اهواز ... #اتحاد 🍂
.
یکی از سخت ترین کارهای دنیا واسه من نوشتنه،اما چه کنم که اینقدر این چند وقته شاهد دعواهای قومیتی بودم که ناچارا باید دو سه خطی تحملم کنید،دیشب توی پیج اهوازگرام کلیپی رو دیدم که گویا توی ماهشهر جشن نوروزی رو عده ایی بهم ریختن،فارغ از اینکه این عده چه کسانی بودن و چه نیتی داشتن عرض میکنم.اهواز متعلق به هیچ قومیت خاصی نیست.ایران پشت قباله ی عده ایی خاص نیست و ما همه باهم برادر هستیم و به فرهنگ و تاریخ قومیت مون افتخار میکنیم و به ایرانی بودنمون میبالیم.وقتی ما درگیر نزاع و بحث و جدل قومی و داخلی باشیم بیشتر و بیشتر به سمت ویرانی میریم،در ضمن جاده ساحلی اهواز این روزها حال خوشی نداره مثل جای جای وطنم که طبیعتش به سمت ویرانی میره و من فقط یک سوال دارم : ما چقدر در تخریب فضای سبز و محیط زیست مقصر هستیم؟ این طرح و با هدف اتحاد قومیت های خوزستانی زدم و امیدوارم دیگه شاهد توهین و فحاشی توی هیچ پستی نباشم و عشق و مهربانی رو توی هر کلمه و نگاه مردمم ببینم.

#برای_ایرانی_شادتر_زیباتر_سالم_تر_تلاش_کنیم🌱
Read more
. <span class="emoji emoji2049"></span>️ ‌چرا دندان‌ها زرد می‌شوند؟ . <span class="emoji emoji2705"></span>دكتر روح اله باصر‌| ‌تغییر رنگ دندان به دو عامل خارجی و داخلی ...
Media Removed
. ️ ‌چرا دندان‌ها زرد می‌شوند؟ . دكتر روح اله باصر‌| ‌تغییر رنگ دندان به دو عامل خارجی و داخلی بستگی دارد. عوامل خارجی که موجب زردی دندان می‌شوند، ناشی از رسوب مواد شیمیایی روی سطح دندان است؛ اما عوامل داخلی دلایل دیگری دارند. ممکن است فرد در دوران جنینی و کودکی با ماده‌ای به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم ... .
⁉️ ‌چرا دندان‌ها زرد می‌شوند؟
.
✅دكتر روح اله باصر‌| ‌تغییر رنگ دندان به دو عامل خارجی و داخلی بستگی دارد. عوامل خارجی که موجب زردی دندان می‌شوند، ناشی از رسوب مواد شیمیایی روی سطح دندان است؛ اما عوامل داخلی دلایل دیگری دارند. ممکن است فرد در دوران جنینی و کودکی با ماده‌ای به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم تماس داشته باشد. بنابراین برای درمان تغییر رنگ دندان حتما باید علت آن پیدا شود.
یکی از علل مهم تغییر رنگ خارجی دندان، استعمال سیگار است. افراد سیگاری دندان‌های زردی دارند. اگرچه استفاده از برخی مواد جویدنی می‌تواند تا حدود زیادی تغییر رنگ ایجادشده را اصلاح کند و دندان‌ها سفیدتر به نظر برسند، اما تا وقتی فرد سیگار را ترک نکند، احتمال بروز زردی مجدد دندان وجود دارد.
دیگر عامل خارجی تغییر رنگ دندان، استفاده از دهان‌شویه‌هایی مانند کلرهگزیدین است. دهان‌شویه تغییرات رنگی زیادی روی دندان ایجاد می‌کند و حتی گاهی ممکن است دندان سیاه‌رنگ هم شود. اگرچه استفاده از دهان‌شویه سه بار در روز مجاز است، ولی تداوم مصرف آن حتما می‌تواند باعث زردی دندان‌ها شود.
در نهایت، قطره‌ی آهنی که برای کودکان تجویز می‌شود هم، ممکن است سطح دندان را سیاه کند. به همین دلیل همیشه به مادران توصیه می‌شود قطره‌ی آهن را طوری داخل دهان کودک بریزند که با دندان‌های کودک تماس پیدا نکند. دادن آب به کودک و تمیز کردن سطح دندان با پارچه‌ی نرم و تمیز می‌تواند از سیاه شدن دندان‌ها جلوگیری کند؛ اما اگر دندان‌های کودک سیاه شود، دندان‌پزشک می‌تواند با استفاده از برس‌های مخصوص تغییر رنگ ایجادشده را از بین ببرد.
در خصوص علل داخلی تغییر رنگ دندان، بیماری‌های سیستمیک در دوران جنینی یا بعد از تولد می‌توانند باعث تغییر رنگ دندان شوند. علاوه بر این، گاهی به آب آشامیدنی بعضی از مناطق فلوراید زیادی اضافه می‌شود. برای دندان کودکان پنج و شش‌ساله، فلوراید زیادی مضر است و می‌تواند ساختار دندان را تغییر دهد که این تغییر، باعث زردی بیش از حد دندان می‌شود. همچنین نوجوانانی که از داروهای گروه تتراسایکلین برای درمان بیماری‌های پوستی مانند آکنه استفاده می‌کنند، ممکن است به زردی دندان دچار شوند که علت آن رسوب مواد شیمیایی ناشی از دارو است. این مواد روی عاج دندان رسوب می‎کند و کمپلکس کلسیمی تشکیل می‌دهند و باعث تغییر رنگ دندان به زرد کم‌رنگ، قهوه‌ای تیره و سیاه می‌شوند.
.
#به_من_بگو_چرا_دانستنیها #همشهری_دانستنیها #مجله_دانستنیها #دانستنیها
Read more
. قالیچه و پادری کاتالوگ | Satino برند | PrimeFloors 🌐www.royaco.com شرکت رویا طرح داخلی به ...
Media Removed
. قالیچه و پادری کاتالوگ | Satino برند | PrimeFloors 🌐www.royaco.com شرکت رویا طرح داخلی به جهت درخواست مشتریان خویش اقدام به تهیه قالیچه و پادری از موکتهای Satino خویش نموده است: قالیچه ها در سه سایز 1 در 1.5 متر، 1.95 در 1.5 متر و 1.5 در 2 متر می باشند. . شما با خرید قالیچه از شرکت رویا طرح ... .
قالیچه و پادری
کاتالوگ | Satino
برند | PrimeFloors
🌐www.royaco.com
شرکت رویا طرح داخلی به جهت درخواست مشتریان خویش اقدام به تهیه قالیچه و پادری از موکتهای Satino خویش نموده است:
قالیچه ها در سه سایز 1 در 1.5 متر، 1.95 در 1.5 متر و 1.5 در 2 متر می باشند.
.
🔰شما با خرید قالیچه از شرکت رویا طرح داخلی از مزایای ذیل بهره مند می شوید:
1- هزینه دوردوزی پرداخت نمی کنید
2- پرت کار با شرکت رویا می باشد و متحمل هزینه اضافه نمی گردید
3- از مزایای حمل آسان و شستشو و جابجایی به صرفه نیز بهره مند می گردید.
@primefloors
لازم به ذکر است از کلیه قالیچه های موجود، پادری با سایز 50 در 80 سانتی متر جهت استفاده شما آماده گردیده است.
📞 برای اطلاعات بیشتر با شماره 02125991 تماس حاصل فرمایید.

#پادری #پادری_موکت #موکت #پادری_شیک #رویا_طرح_داخلی #موکت_پرزبلند #قالیچه #قالیچه_فانتزی #دکوراسیون_داخلی #موکت #موکت_قالی #موکت_هتلی #موکت_پرایم_فلورز
#royaco #roya_tarh_dakheli #carpet #prime_floors
Read more
چرا به توسعه نمیرسیم؟ دكتر مهران صولتي جامعه شناس سياسي انتشار تحليل ديگران بمنزله تاييد محتوانيست • بیش ...
Media Removed
چرا به توسعه نمیرسیم؟ دكتر مهران صولتي جامعه شناس سياسي انتشار تحليل ديگران بمنزله تاييد محتوانيست • بیش از دو سده است که #ایران درمسیر توسعه به پیش میرود ولی هنوز به مرحله قابل قبولی نرسیده.کافیست ایران را باکشورهایی مقایسه کنیم که اکنون بسیار از ما جلو افتاده اند.از ژاپن میگذریم که دهه ... چرا به توسعه نمیرسیم؟
دكتر مهران صولتي
جامعه شناس سياسي
انتشار تحليل ديگران بمنزله تاييد محتوانيست

بیش از دو سده است که #ایران درمسیر توسعه به پیش میرود ولی هنوز به مرحله قابل قبولی نرسیده.کافیست ایران را باکشورهایی مقایسه کنیم که اکنون بسیار از ما جلو افتاده اند.از ژاپن میگذریم که دهه ای بعد از صدارت #امیرکبیر تکلیف خود را با تجدد روشن کرد و کوشید تا در عین بومی گرایی آنرا بپذیرد.به کره جنوبی و #مالزی اگر نظری بیفکنیم روشن میشود که آن ها فقط در طول ٣٠سال چه گام های بلندی برداشته اند.البته روشن است که در دوسده کنونی اگر چه به مدد منابع نفتی پیشرفت هایی داشته ایم ولی هنوز به #توسعه نرسیده ایم.مثلا در مقایسه با مالزی روشن میشود که پدیده استعمار،تساهل مذهبی و همراهی روحانیون با فرآیند #تجدد از عوامل اصلی توسعه یافتگی در آن دیار بوده.
برخی معتقدند ظهور یک چهره اقتدار گرا در ايران میتواند چاره کار باشد ولی واضح است برخلاف کشورهای آسیای جنوب شرقی،ایرانیانی که فقط در طی یک سده با عصیان گری موفق به ایجاد سه #نهضت یا #انقلاب سترگ شده و پدرسالاری #سیاسی را وداع گفته اند به یک نظم آهنین تمکین نخواهندکرد.این که باید از چه راهی به توسعه رسید به رغم تجربیات متعدد جهانی همچنان در ایران محل اختلاف است.مناقشه بر سر اولویت توسعه یافتگی داخلی یا نفوذ ایدئولوژیک و منطقه ای همچنان با قوت در جریان بوده و سایه #سیاست زدگی بر بسیاری از مراکز تصمیم سازی دستیابی کوتاه مدت به حداقلی از تفاهم بر سر چگونگی برون رفت از اوضاع کنونی را با بن بست مواجه ساخته است.
اگر بتوانیم اهداف پیش روی یک #کشور را به خرد،کلان و توسعه ای تقسیم کنیم بنظر میرسد که به جز پدیده انقلاب اسلامی،سال هاست که اهداف توسعه ای را به بایگانی سپرده ایم.تغییر دولت ها نهایتا ما رابه سوی اهداف کلانی همچون سازندگی،توسعه سیاسی،هدفمندی یارانه ها و #برجام هدایت کرده ولی از آن جا که حداقلی از تفاهم میان #حکومت و جامعه وجود نداشته به موفقیت مورد نظر دست نیافته است.
بنظر میرسد اگر اوضاع به همین منوال پیش رود با کاستی پذیرفتن منابع فیزیکی و مهاجرت منابع انسانی،ورود در رقابت توسعه یافتگی برای ما بیش از پیش دشوار و حتی ناممکن میشود.رقابت بی فرجام با قدرت های جهانی و منطقه ای توان ملی ما را فرسوده ساخته.به پرسش نخست باز میگردیم:چه زمانی به توسعه میرسیم؟باشرایط موجود دشوار میتوان پاسخ داد.شاید بتوان گفت فقط زمانی که از آسمان ماموریت های جهانی و ایدئولوژیک ترسیم کرده برای خود فرود آییم و بر زمین واقعیت ها آرام گیریم.شاید وقتی دیگر!
#انديشكده_سياسي
Read more
AND #Repost @studioxigma ・・・ ادامه پست قبل<span class="emoji emoji27a1"></span> . . لطفا ورق بزنید...<span class="emoji emoji2b05"></span> . . <span class="emoji emoji25aa"></span>قسمت های مبل AND ...
Media Removed
AND #Repost @studioxigma ・・・ ادامه پست قبل . . لطفا ورق بزنید... . . قسمت های مبل AND میتواند بوسیله یک کیت خاص فیکس کننده به زمین ثابت شود یا به سادگی با پلیت های فلزی خاصی بی حرکت شوند(عکس 2). قطعات بوسیله ی قلاب های بیرونی به یکدیگر قلاب می شودند مبل شماتیک AND در نسخه ی جدید محوطه ... AND

#Repost @studioxigma
・・・
ادامه پست قبل➡
.
.
لطفا ورق بزنید...⬅
.
.
▪قسمت های مبل AND میتواند بوسیله یک کیت خاص فیکس کننده به زمین ثابت شود یا به سادگی با پلیت های فلزی خاصی بی حرکت شوند(عکس 2). قطعات بوسیله ی قلاب های بیرونی به یکدیگر قلاب می شودند
▪مبل شماتیک AND در نسخه ی جدید محوطه که شرکت Vondom آنرا می سازد با شامل کردن پرداخت های مختلفِ پلاستیکی، رنگ ها و امکان اضافه کردن روشنایی LED (عکس 5 و 6 دیتیل روشنایی) در سمت قسمت داخلی مبل دامنه ی جدیدی از امکانات را اضافه کرده است
▪مبل AND یک مفهوم فضایی است ،این حجم با ایجاد آشفتگی که از طریق ادراک به ما میرسد فضای سه بعدی را قطع و در عین حال تعریف میکند.(عکس 9) این مبل می تواند ساختار DNA نسلی را منعکس کند که به همزیستی و زندگی صلح آمیز اعتقاد دارد و در برابر استبدادها می ایستد
▪مبل AND به گونه ای است که اگر افراد زیادی روی آن بنشینند اما نگاه مستقیمی به یکدیگر ندارند به همین دلیل میتواند با توجه به ظرفیت توسعه ی مدولاریته ای که دارد بی نهایت مکان برای نشستن در حریم مشخصی ایجاد کرد
▪ضمنا شش تیپ از پیش تعریف شده ای در چیدمان این مبل وجود دارد (عکس 5)
▪ادامه پر پست بعد...⬅
.
.
#and #fabionovembre #vondom #cappellini
#outdoorfurniture #bench
#furniture #furnituredesign #Design #industrialdesign #decor
.
#Xigmadesign #XigmaStudio #Xigmamagazine
.
.
#معمار #معماری #معماری_داخلی #طراحی_داخلی #طراحی #دیزاین #طراحی_مبلمان #طراحی_صندلی #طراحی_صنعتی #مبلمان #مبل #صندلی #دکور #دکوراسیون #دکوراسیون_داخلی
Read more
Loading...
گوشی ایسوس مدل زنفون مکس چهار دارای بدنه فلزی صفحه ۵.۵ اینچ پردازنده ۸ هسته رم: سه گیگابایت حافظه ...
Media Removed
گوشی ایسوس مدل زنفون مکس چهار دارای بدنه فلزی صفحه ۵.۵ اینچ پردازنده ۸ هسته رم: سه گیگابایت حافظه داخلی ۳۲ دو سیم کارت و جای مجزا برای کارت حافظه دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسل و ۵ مگاپیکسل با زاویه دید ۱۲۰ درجه و دیافراگم ۲ دوربین سلفی ۸ مگاپیکسل باتری ۵۰۰۰ سیستم عامل آندروید ۷.۱ وزن ۱۸۱ گرم ... گوشی ایسوس مدل زنفون مکس چهار
دارای بدنه فلزی
صفحه ۵.۵ اینچ
پردازنده ۸ هسته
رم: سه گیگابایت
حافظه داخلی ۳۲
دو سیم کارت و جای مجزا برای کارت حافظه
دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسل و ۵ مگاپیکسل با زاویه دید ۱۲۰ درجه و دیافراگم ۲
دوربین سلفی ۸ مگاپیکسل
باتری ۵۰۰۰
سیستم عامل آندروید ۷.۱
وزن ۱۸۱ گرم
رنگ طلایی
دارای ۱۸ ماه ضمانت حامی.
قیمت عالی.
#دزفول
#شهررایانه
Read more
برای رفع خستگی لازمست قسمتهایی که در تصویر نشان داده شده است ماساژ دهیم . ماساژ باید با نوک انگشتان ...
Media Removed
برای رفع خستگی لازمست قسمتهایی که در تصویر نشان داده شده است ماساژ دهیم . ماساژ باید با نوک انگشتان بمدت یک دقیقه انجام شود نقطه 1: گوشه داخلی چشم-فشار متقارن از هر دو طرف. نقطه 2: فقط سه نقطه – لبه بیرونی ، وسط، و لبه داخلی ابرو-فشار متقارن در هر دو ابرو بطور همزمان ر نقطه 3: به طور مستقیم بین ... برای رفع خستگی لازمست قسمتهایی که در تصویر نشان داده شده است ماساژ دهیم . ماساژ باید با نوک انگشتان بمدت یک دقیقه انجام شود
نقطه 1:
گوشه داخلی چشم-فشار متقارن از هر دو طرف.
نقطه 2:
فقط سه نقطه – لبه بیرونی ، وسط، و لبه داخلی ابرو-فشار متقارن در هر دو ابرو بطور همزمان
ر
نقطه 3:
به طور مستقیم بین ابروها .
نقطه 4:
در فاصله نیم سانتی متر پایین تر از پلک پایین –به طور همزمان در هر دو چشم.
Read more
Loading...
«تکرار محصول» كد محصول: ١۸۱۷ چادر دوپوش هاسكى مدل فِلِن ۲-۳ -جنس رویه: پلی اِستر ۲۱۰ تی با پوشش ...
Media Removed
«تکرار محصول» كد محصول: ١۸۱۷ چادر دوپوش هاسكى مدل فِلِن ۲-۳ -جنس رویه: پلی اِستر ۲۱۰ تی با پوشش پی یو -جنس لایه داخلی: نایلون ۱۹۰ تی با تور -ابعاد در حالت باز: ۱۵۰*۳۲۰*۱۳۰ سانتيمتر -ابعاد در حالت جمع: ۵۰*۲۰ سانتيمتر -وزن: ۴.۸ كيلوگرم ويژگى ها: -مناسب براى دو تا سه نفر -كم حجم -داراى ... «تکرار محصول»
كد محصول: ١۸۱۷
چادر دوپوش هاسكى مدل فِلِن ۲-۳
-جنس رویه: پلی اِستر ۲۱۰ تی با پوشش پی یو
-جنس لایه داخلی: نایلون ۱۹۰ تی با تور
-ابعاد در حالت باز: ۱۵۰*۳۲۰*۱۳۰ سانتيمتر
-ابعاد در حالت جمع: ۵۰*۲۰ سانتيمتر
-وزن: ۴.۸ كيلوگرم
ويژگى ها:
-مناسب براى دو تا سه نفر
-كم حجم
-داراى ساختار دوپوش
-داراى درزهاى آب بندى شده
-ضد آب
-داراى ثبات بسيار بالا
-ضد آب تا ٣٠٠٠ ميليمتر ستون آبى
-داراى فضاى فوق العاده
-داراى تیرک های بسیار مقاوم
-از شما در برابر اشعه يو وى محافظت مى كند
-داراى يك كيت تعمير
-داراى يك كيف با قابلیت کاهش حجم براى حمل راحتتر
-به راحتی و با سرعت بالا نصب می شود
-بسیار سبک
ساخت چك
قيمت: ۲،۲۰۰،۰۰۰ تومان
#husky #Felen #tent #camping #hiking #trekking #mountain #mountaineer #adventure #expedition #climbing #caving #k2iran1817 #mashhad #iran #k2iran #bemoreprofessional #outings #outdoorgear #outdoor_equipment #چادر #كوهنوردى #كمپينگ #هاسكى #طبيعتگردى #آفرود #تجهيزات_كوهنوردى #مشهد #غارنوردى #اسكاى_رانينگ
Read more
كد محصول: ١۸۱۷ چادر دوپوش هاسكى مدل فِلِن ۲-۳ -جنس رویه: پلی اِستر ۲۱۰ تی با پوشش پی یو -جنس لایه ...
Media Removed
كد محصول: ١۸۱۷ چادر دوپوش هاسكى مدل فِلِن ۲-۳ -جنس رویه: پلی اِستر ۲۱۰ تی با پوشش پی یو -جنس لایه داخلی: نایلون ۱۹۰ تی با تور -ابعاد در حالت باز: ۱۵۰*۳۲۰*۱۳۰ سانتيمتر -ابعاد در حالت جمع: ۵۰*۲۰ سانتيمتر -وزن: ۴.۸ كيلوگرم ويژگى ها: -مناسب براى دو تا سه نفر -كم حجم -داراى ساختار دوپوش -داراى ... كد محصول: ١۸۱۷
چادر دوپوش هاسكى مدل فِلِن ۲-۳
-جنس رویه: پلی اِستر ۲۱۰ تی با پوشش پی یو
-جنس لایه داخلی: نایلون ۱۹۰ تی با تور
-ابعاد در حالت باز: ۱۵۰*۳۲۰*۱۳۰ سانتيمتر
-ابعاد در حالت جمع: ۵۰*۲۰ سانتيمتر
-وزن: ۴.۸ كيلوگرم
ويژگى ها:
-مناسب براى دو تا سه نفر
-كم حجم
-داراى ساختار دوپوش
-داراى درزهاى آب بندى شده
-ضد آب
-داراى ثبات بسيار بالا
-ضد آب تا ٣٠٠٠ ميليمتر ستون آبى
-داراى فضاى فوق العاده
-داراى تیرک های بسیار مقاوم
-از شما در برابر اشعه يو وى محافظت مى كند
-داراى يك كيت تعمير
-داراى يك كيف با قابلیت کاهش حجم براى حمل راحتتر
-به راحتی و با سرعت بالا نصب می شود
-بسیار سبک
ساخت چك
قيمت: ۱،۸۰۰،٠٠٠ تومان
#husky #Felen #tent #camping #hiking #trekking #mountain #mountaineer #adventure #expedition #climbing #caving #nature #mashhad #iran #k2iran #bemoreprofessional #outings #outdoorgear #outdoor_equipment #چادر #كوهنوردى #كمپينگ #هاسكى #طبيعتگردى #آفرود #تجهيزات_كوهنوردى #مشهد #غارنوردى #اسكاى_رانينگ
Read more
دستور روحانی به وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی | وزارت صنعت در ثبت سفارش و بانک مرکزی در ارزی که میدهد باید ...
Media Removed
دستور روحانی به وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی | وزارت صنعت در ثبت سفارش و بانک مرکزی در ارزی که میدهد باید به مردم اطلاع دهید | باید بگویید برای چه ارز 4200 تومانی داده اید | حتی قیمت کالا بر اساس ارز 4200 را به مردم بگویید حسن روحانی گفت: * روابط عمومی ها اگه حرفی ناروا زده شد باید سریع واکنش نشان دهید ... ... دستور روحانی به وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی | وزارت صنعت در ثبت سفارش و بانک مرکزی در ارزی که میدهد باید به مردم اطلاع دهید | باید بگویید برای چه ارز 4200 تومانی داده اید | حتی قیمت کالا بر اساس ارز 4200 را به مردم بگویید
حسن روحانی گفت: * روابط عمومی ها اگه حرفی ناروا زده شد باید سریع واکنش نشان دهید ... مردم باید بدانند ... مردم حقیقت را بدانند حمایت خواهند کرد * اگر فشار خارجی باشد حتما موفق می شویم اما اگر فشار خارجی و داخلی توام شود آن وقت خطر نیست .. فشار نیست .. ملکه ... * ما امروز در صحنه مبارزه هستیم ... * آقای وزیر صنعت باید به مردم بگوید چه اقلامی به وفور هست و قیمتش تغییر نمی کند و اگر تغییر می کند در حد سه چهار درصد ... اگر ارز نیاز دارد تامین می کنیم * وزارت صنعت در ثبت سفارش و بانک مرکزی در ارزی که می دهد باید به مردم اطلاع دهید. باید بگویید برای چه ارز 4200 تومانی داده اید ... مردم باید بدانند ... * ما باید از مردم کمک بگیرند ... مردم می توانند نظارت کنند. مردم بدانند کی پول گرفته و برای چه گرفته ... قیمت جهانی آن را بگویید و با دلار 4200 تومانی قیمت آن را برای مردم اعلام کنید * ازفضای مجازی استفاده کنید و به مردم همه را بگویید . باید در این 51 روز از ابتدای سال به چه کسی ارز دادیم و برای چه جنسی .... * مردم برای زندگی ، دارو ، غذا و مواد مصرفی نباید دغدغه داشته باشند ... این دغدغه را باید برطرف کنید ... وظیفه ماست ... قسمتی از سخنان روحانی
Read more
دیده‌بان حقوق بشر سوریه: در حمله #داعش به یک پایگاه نظامی چند ایرانی کشته شدند دستکم ۳۰ سرباز ارتش ...
Media Removed
دیده‌بان حقوق بشر سوریه: در حمله #داعش به یک پایگاه نظامی چند ایرانی کشته شدند دستکم ۳۰ سرباز ارتش #سوریه و شبه نظامیان متحد آن روز سه شنبه در حمله جنگجویان گروه داعش به یک پایگاه نظامی نیروهای دولتی در نزدیکی شهر پالمیرا کشته شدند. بنا به اعلام گروه دیده بان حقوق بشر سوریه جنگجویان داعش این حمله ... دیده‌بان حقوق بشر سوریه: در حمله #داعش به یک پایگاه نظامی چند ایرانی کشته شدند
دستکم ۳۰ سرباز ارتش #سوریه و شبه نظامیان متحد آن روز سه شنبه در حمله جنگجویان گروه داعش به یک پایگاه نظامی نیروهای دولتی در نزدیکی شهر پالمیرا کشته شدند.

بنا به اعلام گروه دیده بان حقوق بشر سوریه جنگجویان داعش این حمله را سحرگاه روز سه شنبه با استفاده از بمبگذاری انتحاری و خودروهای زرهی انجام دادند.
این حمله تنها یک روز پس از آن صورت گرفت که نیروهای دولتی سوریه اردوگاه یرموک و منطقه حجرالاسود در جنوب دمشق را از نیروهای داعش بازپس گرفتند.

گروه داعش در جریان جنگ داخلی سوریه دو بار موفق به تصرف شهر تاریخی پالمیرا شد.

در حالی که منابع محلی شمار کشته شدگان حمله روز سه شنبه داعش را دستک‌م ۳۰ نفر اعلام کرده اند گروه دیده بان حقوق بشر سوریه شمار قربانیان را دست‌کم ۲۶ نفر اعلام کرده است. بنا به اعلام این گروه ۱۷ تن از کشته شدگان اتباع غیرسوری بودند که شماری از آنها ایرانی هستند.
#euronewspersian #euronews #euronewspe #syria #iran #isis #plamyra
Read more
Loading...
بیانیه مشترک روسای جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه 7 سپتامبر 2018- تهران رئیس ...
Media Removed
بیانیه مشترک روسای جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه 7 سپتامبر 2018- تهران رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران حسن روحانی، رئیس جمهور فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین و رئیس جمهور جمهوری ترکیه رجب طیب اردوغان به منظور برگزاری نشست سه‌جانبه‌‌ سران در تاریخ 7 سپتامبر 2018 در تهران ... بیانیه مشترک روسای جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه
7 سپتامبر 2018- تهران
رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران حسن روحانی، رئیس جمهور فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین و رئیس جمهور جمهوری ترکیه رجب طیب اردوغان به منظور برگزاری نشست سه‌جانبه‌‌ سران در تاریخ 7 سپتامبر 2018 در تهران گرد هم آمدند.
روسای جمهور:
۸. بر اراده خود به منظور استمرار تلاش های مشترک با هدف حمایت از شهروندان و بهبود وضعیت انسانی از طریق تسهیل دسترسی های سریع، ایمن و بدون مانع به تمامی سوری های نیازمند تاکید نمودند.
۹. بر ضرورت ایجاد شرایط لازم به منظور بازگشت ایمن و داوطلبانه آوارگان و اشخاص بی خانمان شده داخلی به اقامتگاه های اصلی خود در سوریه تاکید کردند. بدین منظور، روسای جمهور بر ضرورت هماهنگی میان تمامی طرف های ذیربط از جمله دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد و دیگر آژانس های تخصصی بین المللی تاکید ورزیدند. روسای جمهور موافقت کردند تا ایده برگزاری یک کنفرانس بین المللی در خصوص مهاجران و اشخاص بی خانمان شده داخلی سوری را بررسی نمایند.
۱۰. از پیشرفت امور انجام شده در کارگروه آزادی بازداشت‌شدگان/ ربوده‌شدگان و تحویل اجساد و شناسایی مفقودان با مشارکت کارشناسان سازمان ملل و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ استقبال نمودند.
۱۱. بنا به دعوت جناب آقای ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور فدراسیون روسیه، تصمیم گرفتند نشست بعدی خود را در فدراسیون روسیه برگزار نمایند.
۱۲. روسای جمهور فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه تشکر صمیمانه خود را به جناب آقای حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران به منظور میزبانی نشست سه جانبه سران در تهران ابراز نمودند.

__
Read more
. عضلات درگیر در حرکت کراس اور . . عضلات اصلی : بخش پایینی عضله سینه ای بزرگ ( سر جناغی ) . عضلات کمکی : دلتوئید قدامی ، سه سر بازویی . . نکات آناتومیکی در حرکت کراس اور مسیر حرکت کراس اور : بالا تنه باید صاف و یا کمی از ناحیه کمر به جلو خم باشد . سطحی که دست ها به هم می رسند تعیین کننده تمرکز عضلانی ... .
عضلات درگیر در حرکت کراس اور . .
عضلات اصلی : بخش پایینی عضله سینه ای بزرگ ( سر جناغی ) .

عضلات کمکی : دلتوئید قدامی ، سه سر بازویی .
.

نکات آناتومیکی در حرکت کراس اور

مسیر حرکت کراس اور :

بالا تنه باید صاف و یا کمی از ناحیه کمر به جلو خم باشد . سطحی که دست ها به هم می رسند تعیین کننده تمرکز عضلانی است . بدین معنا که اگر مسیر حرکت در پایین باشد و دستگیره ها در جلو ران یا کمر به هم برسند ، تارهای بخش پایینی عضله سینه هدف تمرین خواهند بود ولی اگر مسیر حرکت در بالا باشد و دستگیره ها در سطح سینه با هم تماس یابند ، بخش میانی عضله سینه ای تحت فشار قرار می گیرند .  اگر مسیر حرکت در بالا خاتمه یابد،بخش میانی عضله سینه ای را تقویت می کند

دامنه حرکتی کراس اور :

زمانی که دست ها را در پایین به صورت ضربدری از هم عبور دهیم ، دامنه حرکتی افزایش یافته و بخش داخلی و مرکزی عضله سینه ای هدف قرار می گیرد . اگر در وضعیت شروع ، دست ها بیش از حد باز شوند یا بالاتر از مفصل شانه قرار گیرند و یا در ارتفاع سر واقع شوند ، موجب افزایش میزان کشش می شوند و فشار غیر ضروری ای بر مفصل شانه وارد می شود .

اشکال گوناگون تمرین کراس اور

کراس اور نشسته :

دستگاه های مدرن این امکان را به شما می دهد تا در حالت نشسته ، در حالیکه به پشتی دستگاه تکیه داده اید ، تمرین را اجرا کنید .
.

_______________________________________
با ما باشید و به سرعت به هدفتون برسید .
ما با سریع‌ترین، ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین راهکارهای ممکن در خدمت شما هستیم.
📝برای تنظیم برنامه های ویژه اقایان و بانوان📝
➖تمرینی💪
➖غذایی🍜🍖🍗🍌🍎
➖تمرین در منزل🏠
➖کاهش و افزایش وزن📉⬆⬇
💳با کمترین هزینه💳
🔷به ما پیام بدین📲📲📲📲📲📲📲
📞 telegram : 09901918144
📱telegram: Supplement_store1
.

#بدنسازی #بدنسازي_فیگور_تناسب_بادی_کلاسیک_جلوبازو_پشت_بازو_پرورش_اندام_تناسب_اندام #بدن #بدنسازی_بانوان #بدنسازی_بانوان_فیتنس_ایرانیان #بدنسازی_اقایان #بدنسازی_بانوان #بدنسازیbodybuilding #بدنسازی_زنان #بادی_بیلدینگ #بادی_کلاسیک #باشگاه #ورزش #ورزشکار #فیتنس #پرورش_اندام_بادی_کلاسیک_جلو_بازو_پشت_بازو_تناسب_فیزیک_بادی_بیلدینگ_ایران_ #پرورش_اندام #لاغری #چاقی #fitness #body #bodybuildingcom #girl #workout #physique #sport #gym #برنامه_غذایی #برنامه_تمرینی_غذایی
Read more
@zandi.reza سه روز دیگر، سالروز کودتای ۲۸ مرداد است. کودتایی که در سال ۱۳۳۲ با طراحی سرویس های اطلاعاتی ...
Media Removed
@zandi.reza سه روز دیگر، سالروز کودتای ۲۸ مرداد است. کودتایی که در سال ۱۳۳۲ با طراحی سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و همراهان داخلی شان رخ داد، دولت مردمی دکتر مصدق را سرنگون کرد و‌ سرآغاز زیادی بود. از جمله در نفت.اول هفته با سید محمد غرضی، وزیر سابق نفت، گفت و گو کردم. بخشی هایی از آن را می توانید ... @zandi.reza
سه روز دیگر، سالروز کودتای ۲۸ مرداد است. کودتایی که در سال ۱۳۳۲ با طراحی سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و همراهان داخلی شان رخ داد، دولت مردمی دکتر مصدق را سرنگون کرد و‌ سرآغاز زیادی بود. از جمله در نفت.🔹اول هفته با سید محمد غرضی، وزیر سابق نفت، گفت و گو کردم. بخشی هایی از آن را می توانید در ویدیوهای پی در پی ببینید.🔹سید محمد غرضی، مبارز قبل از انقلاب بوده، و زمان حمله صدام، استانداری خوزستان را بر عهده داشته است. او از سال ۶۰ تا ۶۴ وزیر نفت شد. ۲۰ سال هم رییس سازمان نظام مهندسی ایران بوده است. 🔹حدود یکماه دیگر، جلسه وزارتی نظارت بر توافق اوپک و غیر اوپک با حضور وزیر نفت ایران در الجزایر برگزار می شود. غرضی هم در سال ۶۰، بلافاصله پس از اخذ رای اعتماد از مجلس بعنوان وزیر نفت راهی لندن شد تا در اجلاس معروف آن روزهای #اوپک شرکت کند. شرح آن اجلاس مهم را هم می توانید در این ویدیوهای پی در پی ببینید. 🔹وقتی غرضی به ماجرای اشغال ایران در شهریور ۱۳۲۰ توسط متفقین اشاره کرد برایم جالب بود که ایرانی ها کوتاه مدتی پس از رفع اشغال، نهضت ملی شدن صنعت نفت را به پیروزی رساندند خاورمیانه را تکان دادند.🔹لطفا ورق بزنید و بخش هایی از مصاحبه ام با سید محمد #غرضی را ببینید.
Read more
Loading...
. کوله پشتی جدید okiedog قیمت: 168,000 تومان کوله سبک، ضد آب و بادوام،دارای صورت برجسته مناسب ...
Media Removed
. کوله پشتی جدید okiedog قیمت: 168,000 تومان کوله سبک، ضد آب و بادوام،دارای صورت برجسته مناسب گروه سنی 2 الی 6 سال حمل آسان بر روی شانه ها سبک و راحت مناسب برای کودکان 2 الی 6 سال طراحی رنگارنگ سه بعدی با گوش های زیبا بزرگ و حمل آسان بر روی دوش سبک وزن و راحت دارای یک جیب داخلی همراه با مکان مخصوص ... .
کوله پشتی جدید okiedog
قیمت: 168,000 تومان
کوله سبک، ضد آب و بادوام،دارای صورت برجسته
مناسب گروه سنی 2 الی 6 سال
حمل آسان بر روی شانه ها
سبک و راحت
مناسب برای کودکان 2 الی 6 سال
طراحی رنگارنگ سه بعدی با گوش های زیبا
بزرگ و حمل آسان بر روی دوش
سبک وزن و راحت
دارای یک جیب داخلی همراه با مکان مخصوص برای
نوشتن نام و نام خانوادگی و تلفن
بند های کوله قابل تنظیم می باشد
دارای دستگیره برای حمل با دست
لینک خرید
https://piccotoys.com/kif-va-chmdan-koodak
🚩جهت خرید حضوری به آدرس زیر مراجعه کنید.
🏫مازندران-ساری خیابان فرهنگ روبروی سالن تختی 09126278119_01133111324
📱جهت خرید غیرحضوری به وب سایت ما مراجعه نمایید.
🌐www.piccotoys.com.

جهت مشاوره شماره موبایل "09126278119" در گوشی خود ذخیره کرده و از طریق برنامه های زیر عکس کالا را برای ما بفرستین :
📲Telegram,📲whats app.
📱و یا با شماره 01133111324 با ما در تماس باشید.
🕙ساعت کاری دفتر فروش همه روزه 8.30 الی 16.30 (پنجشنبه ها تا 13.00)
🕙ساعت کاری فروشگاه همه روزه 10 الی 14 عصرها 17.30 الی 21.30 (جمعه ها تا 17:30 الی 20:30)
🏍 ارسال کالا تهران یک روزه
📮ارسال شهرستان 48 تا 72 ساعت کاری
توجه:
📦«هزینه ارسال برای خرید های بالای 250 هزار تومان که در سایت ثبت شوند رایگان می باشد»

#piccotoys #baby #kids #okiedog #boygirltwins #
#پیکوتویز #اسباب_بازی #اسباببازی #مهد_کودک #خانه_بازی #هدیه #کودکی #کودکانه #دخترانه #پسرانه #اسباب_بازی_دخترانه #اسباب_بازی_پسرانه #مادروكودك #قصر_کودک #اسباب_بازی_زیر_یکسال #کوله #کوله_جدید_اژدها # #کوله_پشتی_ببر #کوله_پشتی_جدید_اژدها #کوله_پشتی_جدید_جغد #کوله_پشتی_جدید_خرگوش
Read more
‌ این روزها به سراغ هرچیزی که می رویم، از خانه و ماشین گرفته تا کوچک ترین وسایلی که در زندگی استفاده ...
Media Removed
‌ این روزها به سراغ هرچیزی که می رویم، از خانه و ماشین گرفته تا کوچک ترین وسایلی که در زندگی استفاده می کنیم، با واژه مدرن مواجه می شویم. انگار همه برای مدرنیزه شدن از هم سبقت می گیرند. امروزه این روند را در معماری مان بیش تر شاهد هستیم و با ساختمان هایی مواجهیم که به اصطلاح اصالت خود را از دست داده اند، ...
این روزها به سراغ هرچیزی که می رویم، از خانه و ماشین گرفته تا کوچک ترین وسایلی که در زندگی استفاده می کنیم، با واژه مدرن مواجه می شویم. انگار همه برای مدرنیزه شدن از هم سبقت می گیرند. امروزه این روند را در معماری مان بیش تر شاهد هستیم و با ساختمان هایی مواجهیم که به اصطلاح اصالت خود را از دست داده اند، نه با شهرسازی مان هماهنگی دارند و نه زندگی مان. البته در این بین شاهد نمونه هایی هستیم که در تلاش اند مفاهیم و اصول از یاد رفته را دوباره زنده سازند و ویلای رج نمونه بارز آن است.
معماری ایجاد شده در این پروژه می بایست از سه فیلتر، رعایت قوانین حاکم بر منطقه (ضوابط شهرسازی)، تامین خواسته ها و نیازکارفرما ( داشتن ساختمانی مدرن و در عین حال توجه به معماری سنتی ایران و کاربردی بودن فضاهای داخلی پروژه)، سازگاری با شرایط اقلیمی منطقه (گرما و تابش شدید آفتاب)، عبور می کرد که در نهایت تأثیر هر کدام از این عوامل به سهم خود بر روی معماری پروژه منجر به شکل گیری ایده اصلی طرح یعنی تلاش برای پاسخگویی به چالش های پیش رو شد.
نام پروژه : ویلای رَج| موقعیت : جزیره کیش|نام دفتر معماری : دفتر معماری آفرینش طرح پایدار|معمار مسئول : ایمان معمار، علی راهی|تیم طراحی : ایمان معمار، علی راهی|عکاس : محمد حسن اتفاق|جوایز : فینالیست و نامزد دریافت جایزه معمار ۹۶، نامزد ساختمان سال ۲۰۱۸ آرک دِیلی
#چیدانه #معماری #معماری_برتر #پروژه_برجسته
Read more
تو خونه ی ما کیک سیب و خود سیب بسیار پر طرفدار هست.از اونجایی که مدام دستورهای مختلف و برای پرو پیمان ...
Media Removed
تو خونه ی ما کیک سیب و خود سیب بسیار پر طرفدار هست.از اونجایی که مدام دستورهای مختلف و برای پرو پیمان ریختن سیب توشون امتحان میکنم؛این دستور سریع و راحت و پر سیب و بهتون پیشنهاد میدم. از فنجون چای خوری و یا پیمانه ای با مقیاس صد و بیست و پنج میلیتر استفاده کنید. از قبل فر روی صدو هفتاد و پنج و یا صدو هشتاد ... تو خونه ی ما کیک سیب و خود سیب بسیار پر طرفدار هست.از اونجایی که مدام دستورهای مختلف و برای پرو پیمان ریختن سیب توشون امتحان میکنم؛این دستور سریع و راحت و پر سیب و بهتون پیشنهاد میدم.
از فنجون چای خوری و یا پیمانه ای با مقیاس صد و بیست و پنج میلیتر استفاده کنید.
از قبل فر روی صدو هفتاد و پنج و یا صدو هشتاد گرم شود.
طبقه ی وسط فر کیک و میپزیم.
از قالب تارت گرد به قطر سی سانت استفاده کردم.قالب مستطیلی هجده در بیست و هشت
هم مبشه.مساحت کف ظروفتون در همین اندازه ها باشه لطفا.چون ارتفاع زیادی کیک لازم نداره تا پر سیب تر بشه.
خوب بریم سر دستور:
یک پیمانه شیر
یک پیمانه روغن
یک پیمانه شکر
دو و نیم پیمانه آرد
دوتا تخم مرغ
یک قاشق چایخوری پر بکینگ پودر
یک قاشق چایخوری وانیل
کمی دارچین
دوتا تخم مرغ و در ظرف بشکنید و مابقی مواد و روش بریزید و با همزن دستی سه دقیقه فقط به یک جهت هم بزنید.کف ظرف و چرب کنید و مواد و داخل قالب کیک بریزید و روش سیب هاتون و نازک بچینید.برارید تو فر حدود سی دقیقه.البته که هر فر دمای داخلی متفاوتی داره پس بعد سی دقیقه حتما مدام چک کنید.اگر فرتون گازی هست که گریل و روشن کنید تا روی کیک طلایی بشه.
بعد از خنک شدن دارچین بپاشید و از قالب خارج کنید.
.
پ.ن:احتیاجی به همدما کردن مواد نیست. همه را از یخچال مستقیم دربیارید و مخلوط کنید.
پ.ن:یک جهت همزدن باعث میشه پف کیک نخوابه و خوشگل دربیاد.
پ.ن:یوسف حتی فرصت نداد عکس بندازم و برای اینکه با شیوا فرصت یدونه عکس ناقص بهم بدن مجبور شدم کیک و اینجوری کنم.
پ.ن:میشه از نصف پیمانه شکر استفاده کنید و وقتی کیک پخت و حسابی خنک شد روش پودر قند بریزید.
.
.دستور از پیج فوق العاده ی @masmavi3_mutfakta .
. #کیک_سیب_نرگس_پز #کیک_سیب #بهار۹۷ #apple #apple_cake #mutfagim #elmalipasta #کیک_سیب_سریع
#en_hizli_elmalipasta
Read more
Loading...
. عکس مربوط به سه سال پیش، موزه آبگینه موزهٔ آبگینه یکی از موزه‌های شهر تهران است. این بنا خانه‌ای ...
Media Removed
. عکس مربوط به سه سال پیش، موزه آبگینه موزهٔ آبگینه یکی از موزه‌های شهر تهران است. این بنا خانه‌ای تاریخی مربوط به دوره قاجار است و در تهران، خیابان سی تیر جای گرفته‌است. این اثر در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۷۷ با شمارهٔ ثبت ۲۰۱۴ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. موزه آبگینه موزه تخصصی ... .
عکس مربوط به سه سال پیش، موزه آبگینه

موزهٔ آبگینه یکی از موزه‌های شهر تهران است. این بنا خانه‌ای تاریخی مربوط به دوره قاجار است و در تهران، خیابان سی تیر جای گرفته‌است. این اثر در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۷۷ با شمارهٔ ثبت ۲۰۱۴ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. موزه آبگینه موزه تخصصی شیشه و سفال است. این مجموعه از ۱۳۰۰ تا ۱۳۳۰ خانه و محل کار قوام‌السلطنه بود و بعد از آن مدت هفت سال در اختیار سفارت مصر قرار گرفت. بعد از آن، به ترتیب محل استقرار سفارت افغانستان و بانک بازرگانی بود. در سال ۱۳۵۵ دفتر فرح پهلوی این عمارت قاجاری را برای راه اندازی موزه خریداری کرد و با همکاری مهندسان ایرانی و اتریشی نوسازی و بهسازی آن آغاز شد. طراحی این موزه به مهندسان ایرانی و طراحی ویترین‌ها و معماری داخلی آن به هانس هولاین، معمار برجسته اتریشی سپرده شد. هولاین در طراحی موزه آبگینه از آثار برجسته تاریخی ایران مانند کاخ تچر، ستونهای تخت جمشید، قوس‌های صفوی و کعبه زرتشت الهام گرفته و با اینکه ویترینها و فضای کلی موزه به شیوه مدرن طراحی شده‌اند، اما این طراحی مدرن به فضای کلی ساختمان آسیب نزده و در هماهنگی کامل با آن است.
.
The #Glassware and #Ceramic #Museum of #Iran ( #Persian: موزهٔ آبگینه و سفالینه ایران‎, Muze-ye Abgineh va Sofalineh-ye Irān) or simply Abgineh Museum (Persian: موزهٔ آبگینه‎, Muze-ye Abgineh) is located at 30 Tir Street (formerly known as Ghavam Al Saltaneh Street), in Tehran, Iran.
.
#موزه #موزه_آبگینه #آبگینه #سفال #EyeLoveTehran #MeetMeIran #EyeOnTehran #BeautifulDestinations #WonderfulPlaces #GoPro #Art #Architect #Architecture
Read more
. <span class="emoji emoji1f60d"></span> محصول جدید شرکت سوآرت <span class="emoji emoji1f60d"></span> . تندیس نقاشی چهره <span class="emoji emoji1f448"></span>موزیکال<span class="emoji emoji1f3bc"></span> با آهنگهای بسیار زیبا و دلنشین <span class="emoji emoji1f3b9"></span> . <span class="emoji emoji1f308"></span> در رنگ ...
Media Removed
. محصول جدید شرکت سوآرت . تندیس نقاشی چهره موزیکال با آهنگهای بسیار زیبا و دلنشین . در رنگ بندی متنوع به انتخاب شما . در ابعاد مختلف به دلخواهتان . هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر . برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده . یا شماره 09117665810 را در گوشی ... . 😍 محصول جدید شرکت سوآرت 😍
.
تندیس نقاشی چهره 👈موزیکال🎼 با آهنگهای بسیار زیبا و دلنشین 🎹
.
🌈 در رنگ بندی متنوع به انتخاب شما
.
📏 در ابعاد مختلف به دلخواهتان
.
✨هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر
.
برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده
.
یا شماره
09117665810
را در گوشی خود ذخیره و در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید
.
در صورت ریپورت بودن در دایرکت پیام دهید
.
#سوآرت #چراغ_سوآرت #چراغ_خواب_سوآرت #شب_خواب #چراغ #چراغ_خواب #چراغ_رومیزی #آباژور #اباژور #لوستر #چراغ_خواب_کودک #بالبینگ #بالبینگ_سه_بعدی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #تندیس_چهره #تندیس_نوری #تندیس_نوری_چهره #چراغ_خواب_چهره #بالبینگ_چهره #شب_خواب_چهره #آباژور_چهره #طراحی_چهره #طراحی_از_عکس #هدیه_تولد #ولنتاین #هدیه_ولنتاین #موزیکال
Read more
Xperia XZ1 Dual بین xz1 و‌ xz premium کدومو بخریم؟ چرا؟ . ⁦<span class="emoji emoji25aa"></span>️⁩دو سیم کارت همرمان فعال ⁦<span class="emoji emoji25aa"></span>️⁩پردازشگر Qualcomm MSM8998 ...
Media Removed
Xperia XZ1 Dual بین xz1 و‌ xz premium کدومو بخریم؟ چرا؟ . ⁦️⁩دو سیم کارت همرمان فعال ⁦️⁩پردازشگر Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835  هشت هسته ای - چهار هسته ی 2.45 گیگاهرتز به همراه چهار هسته ی 1.9 گیگاهرتز ⁦️⁩حافظه داخلی 64 گیگابایت و قابلیت افزایش حافظه ⁦️⁩حافظه رم 4 گیگابایت ⁦️⁩صفحه ... Xperia XZ1 Dual
بین xz1 و‌ xz premium کدومو بخریم؟ چرا؟
.
⁦▪️⁩دو سیم کارت همرمان فعال
⁦▪️⁩پردازشگر Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835  هشت هسته ای - چهار هسته ی 2.45 گیگاهرتز به همراه چهار هسته ی 1.9 گیگاهرتز
⁦▪️⁩حافظه داخلی 64 گیگابایت و قابلیت افزایش حافظه
⁦▪️⁩حافظه رم 4 گیگابایت
⁦▪️⁩صفحه نمایش IPS و 5.2 اینچی با کیفیت FullHD  و 16,000,000 رنگ و رزولوشن 1920x1080 پیکسل و با درخشش و شفافیت فوق العاد و تکنولوژی تریلومینوس و HDR
⁦▪️⁩دوربین 19 مگاپیکسل با کیفیت 4K
⁦▪️⁩دوربین دوم 13 مگاپیکسل با کیفیت FullHD
⁦▪️⁩دارای سنسور اثر انگشت
⁦▪️⁩دارای حافظه سنسور عکاسی
⁦▪️⁩قابلیت 3D Creator و فیلمبرداری 960 فریم بر ثانیه
.
موجود در سه رنگ آبی و نقره‌ای و‌ مشکی.

گارانتی یکساله کامتل (تحت پوشش سامتل)

به همراه پاوربانک و یا هندزفری بلوتوث سونی.

قیمت امروز 7 اردیبهشت:
2,489,000 تومان.
.
www.technolife.ir
.
#sony #سونی #xperia #گوشی #اکسپریا #xperiaxz1 #xz1 #xperiaxz1dual #xz1dual
.
Read more
. اسم کار:کلاف مرغ شرکت کننده شماره:۵۶ دوره سی وسوم مسابقه من وسام باحمایت@samgroup طرزتهیه: کلاف‌مرغ ...
Media Removed
. اسم کار:کلاف مرغ شرکت کننده شماره:۵۶ دوره سی وسوم مسابقه من وسام باحمایت@samgroup طرزتهیه: کلاف‌مرغ  آرد حدود: 1پیمانه  مایه خمیر :  1 ق چ  نمک :1 ق چ  آب ولرم: به اندازه کافی روغن مایع : کمی تمام مواد را باهم مخلوط کنید تا خمیر منسجمی بدست بیاد وبه دستتون نچسبه اگه لازم بود باز هم آرد ... .
اسم کار:کلاف مرغ
شرکت کننده شماره:۵۶
دوره سی وسوم مسابقه من وسام
باحمایت@samgroup
طرزتهیه:
کلاف‌مرغ  آرد حدود: 1پیمانه  مایه خمیر :  1 ق چ
 نمک :1 ق چ  آب ولرم: به اندازه کافی
روغن مایع : کمی

تمام مواد را باهم مخلوط کنید تا خمیر منسجمی بدست بیاد وبه دستتون نچسبه اگه لازم بود باز هم آرد اضافه کنید و میز کار را آرد پاشی کنید واز خمیر گلوله هایی برداریدچونه ها را باز کنید به شکل نوارهای باریک برش بزنید.

مواد داخلی کلاف :  سینه مرغ چرخ شده :1عدد
پیاز: 2 عدد
جعفری خرد شده : 1  ق غ
پنیر موزارلا یا پنیر گودا : 2 ق س
نمک و فلفل: به مقدار لازم
پاپریکا: 1ق چ
گوشت مرغ رو چرخ کنید و بگوشت مرغ رو چرخ کنید و با  پنیر مخلوط کنید بعد پیازها را چرخ یا رنده کنید و آب آن را بگیرید و با نمک وفلفل وپاپریکا و جعفری  همه رو با هم مخلوط کنید و  از این مواد گلوله هایی به اندازه نارنگی بردارید بعد اون نوارهای خمیری رو به شکل کلاف (کاموا) روی گلوله های گوشت بپیچید(اگر گلوله های گوشت کوچیکه میتونید  بصورت + و اگر کمی بزرگ است دو سه دور به شکل کاموا بپیچید)  وتوی سینی چرب شده قرار دهید و روی کلافها رو زرده تخم مرغ با کمی کره آب شده و کمی کنجد بزنید و درفر 200درجه بمدت 30_40 دقیقه بگذارید دما
براي شركت درمسابقه من وسام عكس ودستورتهيه غذاياشيريني خودتون رابه دايركت ارسال كنيد.
Read more
/jG&/: <span class="emoji emoji274c"></span>مهم! <span class="emoji emoji274c"></span>اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند دولت باید بماند و با قدرت به وظایف خود عمل کند، زیباترین ...
Media Removed
/jG&/: مهم! اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند دولت باید بماند و با قدرت به وظایف خود عمل کند، زیباترین و هوشمندانه ترین قسمت سخنرانی دیروز بود! و زیباتر از آن اتمام_حجت زیرکانه که دیگر مذاکره ای هم در کار نخواهد بود! یعنی دولت لیبرال روحانی که با یکی از سنگین ترین عملیات روانی های تاریخ، #نظام ... /jG&/:
❌مهم! ❌اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند دولت باید بماند و با قدرت به وظایف خود عمل کند، زیباترین و هوشمندانه ترین قسمت سخنرانی دیروز بود!
و زیباتر از آن اتمام_حجت زیرکانه که دیگر مذاکره ای هم در کار نخواهد بود!
یعنی دولت لیبرال روحانی که با یکی از سنگین ترین عملیات روانی های تاریخ، #نظام را به میز مذاکره کشاند،به موازات برجام، انقدر قرارداد استعماری بست تا ماهیت #انقلابی نظام را عقیم کند،و در حد همان #جمهوری #اسلامی باقی بمانیم، هسته ای را دفن کرد و مکانیزم بازگشت پذیری را تعمداً رعایت نکرد تا در صورت خلف وعده حتمی #غرب، نظام در مذاکره بماند، نرمالیزاسیون انجام شود و دومینو وار تمام مؤلفه های قدرت خود بدهد تا به یک کشور عادی و مستعمره تبدیل شود!
❌حالا مجبور است بدون #انرژی_اتمی و حق #مذاکره مجدد حق فروختن قسمت دیگری از آینده کشور، صرفاً با تکیه بر توانایی های داخلی تا 1400 بماند و بد و خوبش را پاسخگو باشد!
فرمود جنگ_نخواهد_شد!
که مادامی ما قدرت بازدارنده #موشکی داریم، قطعاً نخواهد شد!
و فرمود مذاکره هم نخواهیم کرد!
نمیدانم متوجه شدید یا نه!
روحانی میماند، تا ولی فقیه هم از رأی 24 میلیون ایرانی صیانت کرده باشد!
هم آنهایی که میگویند پس رهبر چه کاره است، زبان در کام گیرند، هم آستین های بالا زده #احمدی‌نژاد پائین بیایید، هم توان
موشکی کشور از مکر #لیبرال ها حفظ شود و کشور امن بماند و هم لیبرالیسم ذوب در غرب درون حاکمیت در بازه زمانی سه ساله حبس شود تا تفکر #کدخدا محور، توسط خوده کدخدا پرستان به اضمحلال رود و دفن شود! ❌نظامی ها به این میگویند استراتژی سندان و چکش! ❌ #دولت اهل مذاکره و تعامل و چیزی بدهی چیزی بگیری روحانی میماند، تا 1400!
اما این بار بدون مذاکره!
حالا تمام بحران های خود ساخته، گریبان خودشان را خواهد گرفت، هرقدر هم به بحران دامن بزنند حکم تفی سربالا را خواهد داشت!
کسی چه میداند، شاید طور دیگری نمیشد به این زیبایی لیبرالیسم مکار را با دستان خودش دفن کرد!
وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ. 🔺بنده تعبیرم این است که:آقای روحانی ؛ افتضاحی که بالا اورده ای خودت باید جمع کنی وحق نداری برای جمع کردنش بقیه #استقلال کشور را بفروشی.

آری آقای روحانی،
خدا و مردان خدا، بهترین مکر کنندگان هستند!
.
#رهبری #مذاکرات #روحانی #مردم
.
*۳۱۳*
Read more
. NASA General Dynamics F-16XL جنرال داینامیکس اف-۱۶ ایکس‌ال قسمت دوم : اف16 اکس ال از نظر بدنه ...
Media Removed
. NASA General Dynamics F-16XL جنرال داینامیکس اف-۱۶ ایکس‌ال قسمت دوم : اف16 اکس ال از نظر بدنه به غیر بال شبیه اف16 متعارف بود ولی با افزودن بخش هایی به میانه بدنه این نسخه حدود 1.5 متر کشید تر شده بود و کمتر از یک متر بلندتر شده بود. ورودی هوا تغییراتی  به خود دیده بود و کمی عقبتر رفته بود اگرچه ... .
NASA General Dynamics F-16XL
جنرال داینامیکس اف-۱۶ ایکس‌ال
قسمت دوم :
اف16 اکس ال از نظر بدنه به غیر بال شبیه اف16 متعارف بود ولی با افزودن بخش هایی به میانه بدنه این نسخه حدود 1.5 متر کشید تر شده بود و کمتر از یک متر بلندتر شده بود. ورودی هوا تغییراتی  به خود دیده بود و کمی عقبتر رفته بود اگرچه شکل کلی ان فرقی نکرده بود و همچنین دو بالچه زیرین جنگنده برای تعادل سمتی در این نسخه کاملا حذف شده بود. بال این نسخه کاملا  فرق داشت و بسیار پهن و به شکل دلتا شکسته بود و به میزان 120 درصد از بال قبلی پهنای بیشتری داشت. برای اینکه با در نظر گرفتن بزرگی بال وزن افزایش چندانی پیدا نکند ، بال کاملا از مواد ترکیبی سبک ساخته شده بود اگرچه در نهایت  272 کیلوگرم از بال قبلی سنگینتر بود. زاویه پس گرایی در لبه بال حدود 60 درجه بود و افزایش سطح بال و همچنین کمی کشیده تر شدنش  82% سوخت داخلی بیشتری برای این جنگنده فراهم کرده بود.
.
بال جدید برای این نسخه 25% شتاب بیشتر و 11% سرعت بیشتر را نسبت به نسخه قبلی فراهم کرده بود و محاسبات نشان میداد که تا 21 مقر تسلیحاتی را میتوان زیر بال و بدنه این نسخه نصب کرد. این طرح از نظر الکترونیک دست کم در نوبت اول فرقی با اف16 ای و بی دو نسخه اولیه این جنگنده نداشت و دارای موتور جنرال الکترونیک اف110 شد که روی اف14 بی و دی و اف15 ایی و بعدهای روی مدل های بعدی اف16 نصب شد و دارای بیشترین رانش 28900 پاوند بود که دست کم قدرت بیشتری از موتور قبلی اف16 داشت اگرچه به همان میزان سنگینتر بود( اف16 ایکس ال دارای بیشترین وزن 9980 کیلوگرم و نسخه قبلی دارای 9570 کیلوگرم بود) . این نسخه دارای برد انتقالی 4590 کیلومتر با سوخت داخلی  بود که نسبت به برد 3600 کیلومتر F16A  به سه مخزن خارجی بسیار بالاتر بود.
.
اولین فروند ایکس ال در 3 جولای سال 1982 اولین پرواز خود را انجام داد که مجهز به موتور پرات اندوتنی اف100 بود که روی اف16 ای و بی  و اف15 نصب بود و دومین پیش نمونه مجهز به موتور جنرال الکترونیک اف110 در 29 اکتبر سال 1982 پرواز کرد که یک نسخه دو سرنشینه بود زیرا از اول نیز  قرار بود طرح  تهاجمی ارتش امریکا دو سرنشینه باشد.
ادامه دارد ...
با تشکر از جنگاوران
.
#killer_eagle
#GeneralDynamics #General_Dynamics #F16XL #F_16XL #GeneralDynamicsF16XL
Read more
‌ ‌‌‌ استیکر سه بعدی محصولی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی فضای کار و منزل! تغییری زیبا با کمترین ...
Media Removed
‌ ‌‌‌ استیکر سه بعدی محصولی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی فضای کار و منزل! تغییری زیبا با کمترین هزینه! سفارش محصول : @dokandecor @dokandecor @dokandecor ️ 02123051486 ‌ 🛍 عکس شماره 1: استیکر سه بعدی جوجه رنگی |قیمت محصول : 59000 تومان |قیمت بعد از تخفیف: 39000 تومان 🛍عکس شماره ...
‌‌‌
استیکر سه بعدی محصولی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی فضای کار و منزل!
تغییری زیبا با کمترین هزینه!
سفارش محصول :
@dokandecor
@dokandecor
@dokandecor
☎️ 02123051486

🛍 عکس شماره 1: استیکر سه بعدی جوجه رنگی |💲قیمت محصول : 59000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 39000 تومان
🛍عکس شماره 2: استیکر سه بعدی luxury butterfly|💲قیمت محصول : 58000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 38000 تومان
🛍عکس شماره 3: استیکر سه بعدی پرنده های رویایی|💲قیمت محصول : 61000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 41000 تومان
🛍عکس شماره 4: استیکر سه بعدی طرح black birthyl |💲قیمت محصول : 59000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 31000 تومان
🛍عکس شماره 5: استیکر سه بعدی طرح موش سر آشپز |💲قیمت محصول : 49000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 29000 تومان
🛍عکس شماره 6: استیکر سه بعدی طرح فرار باب اسفنجی|💲قیمت محصول : 58000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 38000 تومان
🛍عکس شماره 7: استیکر سه بعدی طرحpooh and friends |💲قیمت محصول : 53000 تومان |💲قیمت بعد از تخفیف: 33000 تومان
ساخت: سالسو ✔️خود چسبدار
✔️چاپ دیجیتال با وضوح تصویر بالا
✔️قابل تمیز کردن با دستمال نیمه مرطوب
✔️امکان جابجایی بدون آسیب رساندن به شیشه؛ رنگ یا گچ دیوار (برای جابجایی کافیست کمی با حرارت سشوار استیکر را گرم کرده و به راحتی آن را جابجا نمایید.)
▪️هر بسته شامل 3 عدد برچسب شیشه(شیشه نگار) در ابعاد 30 در 30 سانتی متر.
✔️جنس: استیکر
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
☎️ سفارش خرید : 02123051486
🛍فروشگاه: @dokandecor
Read more
 #bighanoon #mohammadaminfarshadmehr الان که در حال نگارش این متن هستم، چند ساعتی بیشتر تا بازی ...
Media Removed
#bighanoon #mohammadaminfarshadmehr الان که در حال نگارش این متن هستم، چند ساعتی بیشتر تا بازی ایران و پرتغال (دقت کنید با غین است، پس ننویسیم پرتقال یا پرتمال یا هرچیز دیگری) باقی نمانده. فارغ از هر نتیجه‌ای، فرض کنیم که تیم بالاخره به کشور بازگشته. اصلا فرض کنیم همان طرفدارانی که شب قبل از ... #bighanoon #mohammadaminfarshadmehr
الان که در حال نگارش این متن هستم، چند ساعتی بیشتر تا بازی ایران و پرتغال (دقت کنید با غین است، پس ننویسیم پرتقال یا پرتمال یا هرچیز دیگری) باقی نمانده. فارغ از هر نتیجه‌ای، فرض کنیم که تیم بالاخره به کشور بازگشته. اصلا فرض کنیم همان طرفدارانی که شب قبل از بازی جلوی هتل تیم پرتغال ریختند تا مانع از خواب‌شان شوند، با استفاده از روش‌هایی دیگر مثل آبروریزی جلوی در و همسایه بازیکنان حریف، پخش عکس‌های خصوصی سرمربی‌شان، ریختن سم سوسک در غذای‌شان و غیره ما را قهرمان این جام کرده‌اند. به هرحال تیم به وطن بازگشته است: - داخل فرودگاه: [مسئولان فرودگاه در حال تفتیش بدنی بازیکنان هستند. یکی از مربیان با مسئول گیت بحث می‌کند]/ مربی: این مسخره بازیا چیه؟ مسئول گیت: واردات یه سری از کالاها ممنوع شده؛ مسخره‌بازی هم باباته! مربی: مثلا چه کالاهایی؟ مسئول گیت: مثلا خودرو، یه سری لوازم ساختمونی، یه سری چیزها... پتوی برقی... مربی: حالا مثلا این ممنوعیت واردات چه اثری داره؟ مسئول گیت: جونم برات بگه، باعث میشه ارز از کشور خارج نشه، در نتیجه این روند بالاکشیدن دلار و پایین کشیدن ریال کمی شل کنه و بازار داخلی هم از خواب در بیاد! [مربی در حال خاراندن ریشش کله تکان می‌دهد و کی‌روش که در حال گوش دادن به ترجمه تحت‌الفظی صحبت‌ها بود، با چشم‌هایی گرد از کادر خارج می‌شود]
.
- بیرون فرودگاه: [تیم بالاخره با موفقیت از فرودگاه خارج شده. یکی از بازیکنان که نشان داده از اعتماد به نفس بالایی نیز برخوردار است با یک آفتاب بالانس و دو تا واروی جمع خودش را به یکی از تاکسی‌ها می‌رساند]/ بازیکن: داداش دو سه تا ماشین دربستی می‌خواهیم. راننده: در ازاش چی میدین؟ بازیکن: جان؟! قاعدتا پول دیگه.

راننده: پول؟! الان خیلی وقته مبادله کالا به کالا انجام میشه؛ اگه داری یه کیلو تخم مرغ محلی بده. اگه نداری، دو کیلو شیر گوسفند یا شیر گاو یا شیر خر. خاصیت دارویی‌ام داره. بازیکن: ولی خب من فقط اینا رو دارم [چند اسکناس 10 هزارتومانی نشان راننده می‌دهد].
.
راننده: اَ اَ اَ اینا رو از کجا آوردی؟ اینا واسه زمان دلار ۴۲۰۰ تومنی اسحاقیوسه. برو داداش برو ما دنبال شر نیستیم. [بازیکن مذکور استثنائاً خیلی عادی مانند همه عابران دیگر به سمت بچه‌ها بر می‌گردد. بچه‌ها در حال صحبت با یک مرد ژولیده هستند که کلمات عجیب و غریبی می‌گوید.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
 #arvand خبر خوب<span class="emoji emoji1f44d"></span>🏻 طي گفتگو با جناب اقاي محمد نظارت رئيس گمرك منطقه ازاد در مورد اخبار واردات خودرو ...
Media Removed
#arvand خبر خوب🏻 طي گفتگو با جناب اقاي محمد نظارت رئيس گمرك منطقه ازاد در مورد اخبار واردات خودرو اظهار داشتند كه با توجه به پيگيري هاي مصرانه اخير جناب اقاي اسماعيل زماني مدير عامل محترم منطقه ازاد اروند... مرخصي خودروهاي با حجم موتور بالاي ٢٥٠٠ سي سي به بالا ازاد شد !!!!!و پس از انجام مقدمات ... #arvand
خبر خوب👍🏻
طي گفتگو با جناب اقاي محمد نظارت رئيس گمرك منطقه ازاد در مورد اخبار واردات خودرو اظهار داشتند كه با توجه به پيگيري هاي مصرانه اخير جناب اقاي اسماعيل زماني مدير عامل محترم منطقه ازاد اروند... ❌ مرخصي خودروهاي با حجم موتور بالاي ٢٥٠٠ سي سي به بالا ازاد شد❌
!!!!!و پس از انجام مقدمات و اماده سازي جهت اخذ مرخصي اين نو خودروها متعاقبا اعلام خواهد شد.!!!!!
ايشان اضافه كردن كه خودروهاي با حجم بالا كه اخيرا وارد شده است و روند ترخيص انها متوقف شده بود فرموندند: مدير گمرك جناب اقاي مزرعه از اين نهاد در تهران در حال پيگيري هستند و ان شاء الله بزودي پلاك گذاري خواهند شد.
دارندگان این خودرو ها می توانند از روز دوشنبه (مورخ ٥شهريور) با مراجعه به مركز صدور مرخصي خودروها اروندي در واحد خرمشهر و واحد اهواز (شرکت راهبران اكسين) واقع در سه راه خرمشهر، كيلومتر ٣ جاده خرمشهر نسبت به دریافت پلاک گذر موقت (مرخصي) ۳۰ روزه اقدام نمایند.

#iran #khouzestan #abadan #khoramshahr
———————
همراهان خودروملل
@hamrahankhodro
@hamrahankhodro
همراهان خودرو ملل، بزرگترین و معتبرترین وارد کننده رسمی و مستقیم خودرو در خوزستان
خودرو های ایرانی و خارجی نقد و اقساط

۰۶۱۳۳۳۸۷۳۳۳
۰۹۱۶۳۰۰۰۷۷۸
۰۹۱۶۹۱۶۱۸۵۷
۰۹۱۲۲۱۷۵۱۷۶
# خودرو داخلی #خودرو خارجی #اروندی #پلاک ملی # نقد و اقساط
Read more
#voytekit ️Follow سامسونگ ساعاتی پیش از فبلت گلکسی نوت 9 به صورت رسمی رونمایی کرد که در پست قبل مشخصات این گوشی را مشاهده کردید و این گوشی را در تاریخ 24 اوت به بازار عرضه خواهد کرد؛ تقریبا تا دو هفته دیگر، پرچمدار جدید سامسوگ وارد بازار می‌شود. همچنن پیش‌فروش کهکشانی گلکسی نوت 9 از امروز آغاز شده ... #voytekit ⬅️Follow
سامسونگ ساعاتی پیش از فبلت گلکسی نوت 9 به صورت رسمی رونمایی کرد که در پست قبل مشخصات این گوشی را مشاهده کردید و این گوشی را در تاریخ 24 اوت به بازار عرضه خواهد کرد؛ تقریبا تا دو هفته دیگر، پرچمدار جدید سامسوگ وارد بازار می‌شود. همچنن پیش‌فروش کهکشانی گلکسی نوت 9 از امروز آغاز شده است.
نسخه 128 گیگابایتی با شش گیگابایت رم به قیمت 999 دلار عرضه خواهد شد و مدل 512 گیگابایتی که هشت گیگابایت رم دارد، نزدیک به 1250 دلار قیمت‌گذاری شده است. پرچمدار جدید سامسونگ به رنگ آبی و بنفش در ایالات متحده عرضه می‌شود و در صو‌رت پیش‌خرید آن تا پیش از 24 اوت، یک هدیه نیز دریافت خواهید کرد که می‌تواند شامل یک جفت هدفون اِی کا جی با قابلیت حذف نویز باشد که نزدیک به 300 دلار قیمت دارد.
در انگلستان نیز این گوشی با قیمت 899 پوند عرضه خواهد شد؛ نسخه 128 گیگابایتی چنین قیمتی دارد. همچنین مدل مجهز به 512 گیگابایت حافظه داخلی با قیمت 1099 پوند راهی بازار می‌شود. در انگلستان سه رنگ مشکی، آبی و بنفش قابل خریداری خواهد بود. قیمت گلکسی نوت 9 به یورو نیز 1000 دلار برای مدل 128 گیگابایتی است و نسخه 512 گیگابایتی نیز نزدیک به 1250 یورو قیمت دارد
➖➖➖➖➖
#گوشی #موبایل #سامسونگ #گلکسی #نوت9 #نوت #گلکسی_نوت_9 #اندروید #اس9 #اندروید #دلار #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
سلام عزیزان سه شنبه هفته پیش شعبه زعفرانیه افتتاح شد. کلاس های زعفرانیه روزهای سه شنبه در سه سانس ...
Media Removed
سلام عزیزان سه شنبه هفته پیش شعبه زعفرانیه افتتاح شد. کلاس های زعفرانیه روزهای سه شنبه در سه سانس 11تا 2 و 2 تا 5 و 5 تا 8 با ظرفیت هر سانس 6 نفر تشکیل میشوند. کلاس های تهرانپارس روزهای یکشنبه در 3 سانس با ظرفیت 10 نفر سوالات رایج: 1. شهریه؟ 4 جلسه 3 ساعته 250ت در هر سه شعبه 2.باید طراحی بلد باشیم و ... سلام عزیزان
سه شنبه هفته پیش شعبه زعفرانیه افتتاح شد.
کلاس های زعفرانیه روزهای سه شنبه در سه سانس 11تا 2 و 2 تا 5 و 5 تا 8 با ظرفیت هر سانس 6 نفر تشکیل میشوند.
کلاس های تهرانپارس روزهای یکشنبه در 3 سانس با ظرفیت 10 نفر
سوالات رایج:
1. شهریه؟ 4 جلسه 3 ساعته 250ت در هر سه شعبه
2.باید طراحی بلد باشیم و از طراحی شروع کنیم ؟ خیر ، انتخابی است میتونید از تابلو شروع کنید.
3. وسایل را خودتون تهیه میکنید؟ هم خودتون میتونید خریداری کنید و هم من میتونم براتون سفارش بدم
4.هر تابلو مدرن چقدر طول میکشه؟ بستگی به سایز و سبک و پرکاری و حرفه ای بودن هنرجو دارد .. بعضی از آثار یک جلسه بعضی ها 12 جلسه
5. در گروه نمایشگاهی میتونیم باشیم ؟ بله همه هنرجویان در سه شعبه میتونند با ارائه دو تابلو اورجینال و ورودی در نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت کنند.
تا سه هفته آینده یک جلسه در کافه برگزار خواهد شد که اطلاعات دقیق و قوانین نمایشگاه گروهی امسال با ارائه فیلم نمایشگاه های گذشته در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
(فیلم کوتاه از نمایشگاه پارسال در پست های قبل موجود است)

لطفا جهت ثبت نام در کلاس ها به تلگرام پیام بفرستید:
0937 157 23 78
لیلا راضی
Read more
 #bmw #428i #arvand نسخه جدید بی‌ام‌و سری ۴، در پیشرانه تفاوتی با مدل ۲۰۱۶ ندارد، اما در بحث طراحی ...
Media Removed
#bmw #428i #arvand نسخه جدید بی‌ام‌و سری ۴، در پیشرانه تفاوتی با مدل ۲۰۱۶ ندارد، اما در بحث طراحی داخلی و چراغ‌های جلو بیشترین تغییر را به خود دیده است؛ اگر نگاه دقیقی به چراغ‌های جلو بیندازید، متوجه می‌شوید که خطوطی باریک و موازی با ظرافت تمام در آن‌ها استفاده شده است که ۴ سال قبل در مدل مفهومی ... #bmw #428i #arvand
نسخه جدید بی‌ام‌و سری ۴، در پیشرانه تفاوتی با مدل ۲۰۱۶ ندارد، اما در بحث طراحی داخلی و چراغ‌های جلو بیشترین تغییر را به خود دیده است؛
اگر نگاه دقیقی به چراغ‌های جلو بیندازید، متوجه می‌شوید که خطوطی باریک و موازی با ظرافت تمام در آن‌ها استفاده شده است که ۴ سال قبل در مدل مفهومی سری۴، ۲۰۱۳ دیده شده بود. بخش بالایی با رنگ طلایی، می‌تواند در روز روشن شود و مستقل از شش‌ضلعی پایینی عمل کند
نمای جانبی، سری ۴ تغییر چندانی نسبت به مدل ۲۰۱۶ ندارد، اما به حال خود رها نشده و خطوط روی بدنه اندکی تیزتر شده‌اند. برای مدل‌های کوپه و گرن‌کوپه، سیستم تعلیق می‌تواند روی حالت سخت تنظیم شود که در مقایسه با مدل‌های قبل، فرمان‌پذیری خودرو در شرایط اسپرت را بهبود بخشیده و کنترل آن را بهتر کرده است.
سری ۴ در سال ۲۰۱۷ با سه تیپ بدنه‌ی کوپه، کوپه کانورتیبل (کروک) و گرن‌کوپه (چهار در) عرضه می‌شود که فناوری دو دیفرانسیل هوشمند xDrive برای همه آن‌ها قابل سفارش خواهد بود،
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1997سی سی
حداکثر قدرت 245 اسب بخار در 5000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 350 نیوتن متر در 4800 دور در دقیقه
جعبه دنده 8 سرعته استپ ترونیک
شتاب 0 تا 100 6.4 ثانیه
حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعت
وزن 1780 کیلوگرم
مصرف سوخت خارج شهر 5.5 لیتر در هر صد کیلومتر
مصرف سوخت داخل شهر 8.7 لیتر در هر صد کیلومتر
مصرف سوخت ترکیبی 6.7 لیتر در هر صد کیلومتر
حجم باک 60 لیتر

#iran #khouzestan #abadan #khoramshahr
———————
🌟۳سوت؛ سوپرمارکت آنلاین🌟 ‌‌ 🛵🛒
‌‌
🔵 ‎ فروش به قیمت روی کالا
‎🔵پیک رایگان
‎🔵 ویژه اهواز و آبادان
‎‌🔵امکان پرداخت پس از تحویل سفارش به روش دلخواه
‌‌
‌‌ ‌👇
@3esoot
@3esoot
‎ #٣سوت #سه_سوت #خريد #3soot #3esoot #اهواز #آبادان
———————
همراهان خودروملل
@hamrahankhodro
@hamrahankhodro
همراهان خودرو ملل، بزرگترین و معتبرترین وارد کننده رسمی و مستقیم خودرو در خوزستان
خودرو های ایرانی و خارجی نقد و اقساط

۰۶۱۳۱۰۹
۰۶۱۳۳۳۸۷۳۳۳
۰۹۱۶۳۰۰۰۷۷۸
۰۹۱۶۹۱۶۱۸۵۷
۰۹۱۲۲۱۷۵۱۷۶
# خودرو داخلی #خودرو خارجی #اروندی #پلاک ملی # نقد و اقساط
Read more
 #سفرنامه_آلمان_هلند_جزایرقناری_۲ در این مدت در مورد یکی دو مقصد دیگه که قصد سفر داشتیم تحقیق کردیم، ...
Media Removed
#سفرنامه_آلمان_هلند_جزایرقناری_۲ در این مدت در مورد یکی دو مقصد دیگه که قصد سفر داشتیم تحقیق کردیم، بهترین راه سرچ کردن هست، اول باید کشور و شهر مورد نظر را انتخاب کرد بعد مقایسه زمان و قیمت مسیرها با پرواز، قطار و اتوبوس. بلیط اتوبوس از شرکت فیلیکس باس برای پراگ و آمستردام را چک کردیم. در سایت ... #سفرنامه_آلمان_هلند_جزایرقناری_۲
در این مدت در مورد یکی دو مقصد دیگه که قصد سفر داشتیم تحقیق کردیم، بهترین راه سرچ کردن هست، اول باید کشور و شهر مورد نظر را انتخاب کرد بعد مقایسه زمان و قیمت مسیرها با پرواز، قطار و اتوبوس. بلیط اتوبوس از شرکت فیلیکس باس برای پراگ و آمستردام را چک کردیم. در سایت تاریخ رفت و برگشت را مشخص کرده، با توجه به ساعت حرکت اتوبوس، اینکه مستقیم به مقصد بره یا توقف داشته باشه، قیمتها متغییر هست.
هتلهای هر دو شهر را از سایت بوکینگ انتخاب و رزرو کردیم. وقتی در اخبار سرمای بیش از حد امسال در اروپا را دیدیم ترجیح دادیم رفتن به پراگ را کنسل کنیم.
اما با وجود بادهای سرد آمستردام از اون جاهایی بود که باید می رفتیم. قیمت هتل های آمستردام در مرکز شهر که تمام نقاط دیدنی در اطراف آن منطقه هست خیلی بالا بود. هزینه یک هتل پنج ستاره در آسیا را برای یک هتل سه ستاره خوب البته بدون استخر و جیم باید پرداخت کرد.
هتل سه ستاره ایبیس استایل را با صبحانه، دو شب، برای سه نفر به مبلغ دویست و شصت یورو رزرو کردیم. گرفتن بلیط اتوبوس را برای وقتی در فرانکفورت برسیم موکول کردیم.
اسفند بود و پیامهای تبلیغاتی، تور سواحل مالاکا در اسپانیا روی گوشی آمد، همینطور که روی نقشه این ساحل را در اسپانیا چک می کردم چشمم خورد به جزایر قناری، تنها نقطه در پایین ترین قسمت اروپا و نزدیک مراکش، سریع دمای هوا را چک کردم، به، میشه از آفتاب لذت برد.
پس مقصد بعدی مشخص شد. در بین پروازهای داخلی، پرواز رفت و برگشت رایان ایر، از فرانکفورت به لانزاروته، بدون بار و پذیرایی، فقط با یک کوله به مبلغ دویست و بیست یورو برای هر نفر مناسب ترین بود. با آژانس تماس گرفتم و بلیط را از ایران برامون صادر کردن. اما این پرواز امکان کنسلی و تعویض تاریخ نداشت و حتماً باید دو روز قبل از هر پرواز، اینترنتی چک این می کردیم، در غیر این صورت کنسل میشد. هتل اچ دی بیچ ریزورت را در لانزاروته، هتلی چهار ستاره تاپ با خدمات آل این، پنج روز، برای سه نفر به مبلغ هشتصد و پنجاه یورو بوک کردیم. برنامه سفر مشخص و پیش به سوی تجربه های تازه...
قبل از رفتن آدرس را با مامان چک کردیم و گفتم لطفاً فرودگاه نیا، ما خودمون می خوایم خونه را پیدا کنیم و یک کم هیجان داشته باشیم.
باید بگم بعد از سالها اینبار تجربه پرواز ایران ایر واقعاً خوب بود، مهماندارها که اکثراً آقا بودند فوق العاده خوش برخورد، کیترینگ خیلی خوب و کیفیت غذاها عالی بود.
در فرودگاه متصدی گیت چند دقیقه ای خیره به من و عکس پاس نگاه کرد.. ادامه در کامنت اول👇🏻
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f49e"></span><span class="emoji emoji2615"></span> <span class="emoji emoji1f4a1"></span> اوج هنر و خلاقیت را احساس کنید با پوسترهای دوریکا . <span class="emoji emoji1f4a1"></span> پوسترها مناسب برای سالن پذیرایی , اتاق ...
Media Removed
اوج هنر و خلاقیت را احساس کنید با پوسترهای دوریکا . پوسترها مناسب برای سالن پذیرایی , اتاق خواب, بوتيک, لابى هتل ، رستوران، کافى شاپ، تالارها، آتلیه عکاسی, سالن زیبایی و ... . پوسترهای سه بعدی ترک . دوریکا نمایندگی پوسترهای ترک برند perfect در کشور با پایین ترین قیمت در بازار ... 😍💞☕
💡 اوج هنر و خلاقیت را احساس کنید با پوسترهای دوریکا
.
💡 پوسترها مناسب برای سالن پذیرایی , اتاق خواب, بوتيک, لابى هتل ، رستوران، کافى شاپ، تالارها، آتلیه عکاسی, سالن زیبایی و ...
.
🔹🔸 پوسترهای سه بعدی ترک 🔸🔹
.
👈 دوریکا نمایندگی پوسترهای ترک برند perfect در کشور با پایین ترین قیمت در بازار ایران
🔷🔶 ️ارسال رایگان به کلیه نقاط کشور 🔶🔷
.
✅جنس کاغذ ترک 🇹🇷 , با کیفیت عالی و نانو
✅صد در صد قابل شستشو
✅ ضد خش
✅بدون تغییر رنگ و مقاوم
✅در هر ابعاد و اندازه که بخواهید...
✅کانال کلیه پوسترهای ترک را می توانید از کانال تلگرام زیر دنبال کنید
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://telegram.me/posterturk
.
.
🔹🔸خاص بودن را با " دوریکا " تجربه کنید🔸🔹
.
☎ برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی 09176660094 واتس اپ و تلگرام یا با شماره 07733550084 تماس بگیرید
✅ آدرس : بوشهر خیابان هلالی, روبروی پارک مثلثی , دکوراسیون دوریکا
.
.
@deco.dorika
@deco.dorika
@deco.dorika
.
#بندربوشهر #دوریکا #دکوراسیون_داخلی #بوشهر #لیان #بوشهرمن #بندر_بوشهر #تخفیف
#dorika #home #bushehr #lian #booshehr #boshehr #interior #interiordesign #life
#mybushehr #myboshehr #lifestyle #boushehr #boushehrlovers #30mo30to #booshehriaaa #borazjan_city #bushehr_axe  #boushehr_land
.
.
https://telegram.me/decodorika
.
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f49e"></span><span class="emoji emoji2615"></span> <span class="emoji emoji1f4a1"></span> زیبایی و طراوت طبیعت هر لحظه در خانه شما با پوسترهای دوریکا . <span class="emoji emoji1f4a1"></span> پوسترها مناسب برای سالن پذیرایی ...
Media Removed
زیبایی و طراوت طبیعت هر لحظه در خانه شما با پوسترهای دوریکا . پوسترها مناسب برای سالن پذیرایی , اتاق خواب, بوتيک, لابى هتل ، رستوران، کافى شاپ، تالارها، آتلیه عکاسی, سالن زیبایی و ... . پوسترهای سه بعدی ترک . دوریکا نمایندگی پوسترهای ترک برند perfect در کشور با پایین ترین قیمت ... 😍💞☕
💡 زیبایی و طراوت طبیعت هر لحظه در خانه شما با پوسترهای دوریکا
.
💡 پوسترها مناسب برای سالن پذیرایی , اتاق خواب, بوتيک, لابى هتل ، رستوران، کافى شاپ، تالارها، آتلیه عکاسی, سالن زیبایی و ...
.
🔹🔸 پوسترهای سه بعدی ترک 🔸🔹
.
👈 دوریکا نمایندگی پوسترهای ترک برند perfect در کشور با پایین ترین قیمت در بازار ایران
🔷🔶 ️ارسال رایگان به کلیه نقاط کشور 🔶🔷
.
✅جنس کاغذ ترک 🇹🇷 , با کیفیت عالی و نانو
✅صد در صد قابل شستشو
✅ ضد خش
✅بدون تغییر رنگ و مقاوم
✅در هر ابعاد و اندازه که بخواهید...
✅کانال کلیه پوسترهای ترک را می توانید از کانال تلگرام زیر دنبال کنید
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://telegram.me/posterturk
.
.
🔹🔸خاص بودن را با " دوریکا " تجربه کنید🔸🔹
.
☎ برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی 09176660094 واتس اپ و تلگرام یا با شماره 07733550084 تماس بگیرید
✅ آدرس : بوشهر خیابان هلالی, روبروی پارک مثلثی , دکوراسیون دوریکا
.
.
@deco.dorika
@deco.dorika
@deco.dorika
.
#بندربوشهر #دوریکا #دکوراسیون_داخلی #بوشهر #لیان #بوشهرمن #بندر_بوشهر #تخفیف
#dorika #home #bushehr #lian #booshehr #boshehr #interior #interiordesign #life
#mybushehr #myboshehr #lifestyle #boushehr #boushehrlovers #30mo30to #booshehriaaa #borazjan_city #bushehr_axe  #boushehr_land
.
.
https://telegram.me/decodorika
.
Read more
⁣. کاغذ دیواری مدرنAerial . <span class="emoji emoji1f4a0"></span><span class="emoji emoji1f4a0"></span>برترین آلبوم کاغذدیواری از نگاه طراحان<span class="emoji emoji1f4a0"></span><span class="emoji emoji1f4a0"></span> . نام طراح | Jonathan ...
Media Removed
⁣. کاغذ دیواری مدرنAerial . برترین آلبوم کاغذدیواری از نگاه طراحان . نام طراح | Jonathan Caldwell نام کارخانه | May Flower محصول کشور | آمریکا تامین و اجرا | شرکت رویا طرح داخلی . آلبوم کاغذ دیواری Aerial توسط طراح انگلیسی، جاناتان کالدول ( Jonathan Caldwell ) طراحی شده است. ... ⁣.
کاغذ دیواری مدرنAerial
.
💠💠برترین آلبوم کاغذدیواری از نگاه طراحان💠💠
.
نام طراح | Jonathan Caldwell
نام کارخانه | May Flower
محصول کشور | آمریکا
تامین و اجرا | شرکت رویا طرح داخلی
.
✅ آلبوم کاغذ دیواری Aerial توسط طراح انگلیسی، جاناتان کالدول ( Jonathan Caldwell ) طراحی شده است. با توجه به روحیه ماجراجویی او، May Flower سفر خود به دنیای جدید طراحی را آغاز کرده است و در طرح های کاغذدیواری آلبوم ارییل از اثرهای این طراح استفاده کرده است.
جاناتان در انگلستان و در یک خانواده فعال در هنر و طراحی متولد شده است. او به عنوان یک هنرمند معاصر خوب در مدرسه هنر چلسی در لندن آموزش دیده است.
جاناتان کالدول بیش از 20 سال، پارچه و کاغذ دیواری زیبا تولید کرده است. او در لندن و اسکاتلند بزرگ شد. او در طراحی و رنگ عالی کاغذدیواری ها با مادرش که طراحی و طراحی آهنی و تصویر سازی بین المللی را دوست دارد، کار می کند.
⁣✅اشتیاق او به هنر، موسیقی و خارج از منزل به او الهام بی پایان برای طراحی و رنگ می دهد به همین علت کاغذدیواری های آلبوم Aerial در نوع خود منحصر به فرد است.جاناتان با سه فرزندش از بریتانیا به پراویدنس، رود آیلند، ایالات متحده آمریکا در سال 2005 نقل مکان کرد. او می گوید: هیچ چیزی هنری نیست مگر اینکه از طبیعت برآمده باشد.این طراح بزرگ در طرح هایش از بافت تنه درختان، آسمان ابری، زیبایی رعد و برق ،رگه های زیبای سنگ در دل طبیعت، طرح های جذاب بال پروانه ها و .. الهام گرفته است.
.
⁣🌐 www.royaco.com
شرکت رویا طرح داخلی
ارتباط با مشتری 02125991
@Royaco
.
⁣ #کاغذدیواری #کاغذ_دیواری ⁣ #کاغذدیواریAerial #کاغذدیواری_مدرن #کاغذدیواری_پذیرایی #طراحی_داخلی #دکوراسیون_داخلی #رویا_طرح_داخلی #پرایم_والز #کاغذدیواری_پرایم_والز
#royaco #roya_tarhe_dakheli #wallpaper #primewalls
Read more
#voytekit ️Follow شرکت فنلاندی اچ ام دی گلوبال در نهایت، گوشی میان‌رده نوکیا ایکس5 را به صورت رسمی در چین معرفی کرد. این گوشی از سیستم‌عامل اندروید اوریو 8.1 بهره می‌گیرد؛ شرکت سازنده وعده داده است که به‌روزرسانی‌های ماهانه امنیتی را برای گوشی جدیدش منتشر نماید .نوکیا ایکس 5 از دو سیم‌کارت ... #voytekit ⬅️Follow
شرکت فنلاندی اچ ام دی گلوبال در نهایت، گوشی میان‌رده نوکیا ایکس5 را به صورت رسمی در چین معرفی کرد.
این گوشی از سیستم‌عامل اندروید اوریو 8.1 بهره می‌گیرد؛ شرکت سازنده وعده داده است که به‌روزرسانی‌های ماهانه امنیتی را برای گوشی جدیدش منتشر نماید .نوکیا ایکس 5 از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کند و به نمایشگر 5.86 اینچی با رزولوشن اچ دی مجهز شده است؛ رزولوشن نمایشگر در واقع 720 در 1520 پیکسل است و شیشه 2.5 بعدی از صفحه‌نمایش مراقب می‌کند.
پردازنده هلیو پی 60 مدیاتک با هشت هسته پردازشی، سه گیگابایت / چهار گیگابایت رم و 32 یا 64 گیگابایت حافظه داخلی از دیگر مشخصات درنظر گرفته شده برای گوشی جدید نوکیا ایکس 5 است. فضای ذخیره‌سازی را نیز می‌توانید با کارت حافظه میکرو اس دی افزایش دهید.
در قاب پشتی شاهد جای‌گیری دوربین دوگانه 13 مگاپیکسلی با دیافراگم اف2.0 و 5 مگاپیکسلی هستیم؛ همچنین فلاش ال ای دی نیز برای دوربین اصلی درنظر گرفته شده است. در جلوی گوشی نیز یک سنسور 8 مگاپیکسلی با دیافراگم اف2.2 قرار دارد و زاویه دید آن 80.4 درجه است.این شرکت مدعی است که گوشی جدیدش از هوش مصنوعی در زمینه عکاسی بهره می‌گیرد و قادر است تصاویر پرتره را به ثبت برساند؛ همچنین قابلیت عکاسی اِچ دی آر برای این گوشی درنظر گرفته شده است.
پورت یو اس بی نوع سی در لبه‌ پایین گوشی گنجانده شده است و برای شارژ باتری 3060 میلی‌آمپر ساعت نوکیا ایکس 5 کاربرد خواهد داشت؛ به ادعای سازنده، شارژدهی باتری با پخش مداوم موسیقی به 19.5 ساعت، اجرای مداوم بازی به 5.8 ساعت و پخش مداوم فیلم به 12 ساعت می‌رسد.
این گوشی در دو نسخه عرضه شده است؛ مدل پایه از سه گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌گیرد و یک نسخه دیگر با چهار گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه قابل خرید است. این دو نسخه به ترتیب 999 یوآن (148 دلار) و 1399 یوآن (208 دلار) قیمت‌گذاری شده است. تمامی نسخه‌ها از تاریخ 19 جولای عرضه خواهند شد و ثبت‌نام برای دریافت این گوشی هم‌اکنون آغاز شده است. باید اشاره کرد که این گوشی به رنگ مشکی، آبی و سفید عرضه خواهد شد.
➖➖➖➖➖
#گوشی #موبایل #نوکیا #فنلاند #اندروید #ایکس5 #دوربین #ناچ #اپل #آیفون #گلکسی #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
بعد از هجده ساعت مچاله شدن در اتوبوس بالاخره رسیدیم به هتل یلو (زرد) در سورابایا .اینکه چرا اسم این هتل زرده به خاطر اینه که کلا این هتل زرده حتی آدماش هم زردن و اینکه چرا مسیر حدودا چهار صد پونصد کیلومتری این همه طول کشید شاید به این علت باشه که بخشی از مسیر ، ما با اتوبوس سوار کشتی شدیم و بسیاری از مسیر ... بعد از هجده ساعت مچاله شدن در اتوبوس بالاخره رسیدیم به هتل یلو (زرد) در سورابایا .اینکه چرا اسم این هتل زرده به خاطر اینه که کلا این هتل زرده حتی آدماش هم زردن و اینکه چرا مسیر حدودا چهار صد پونصد کیلومتری این همه طول کشید شاید به این علت باشه که بخشی از مسیر ، ما با اتوبوس سوار کشتی شدیم و بسیاری از مسیر هم از میان جنگل و روستاها عبور کردیم و از همه مهمتر اینکه مسافران روسی که با ما هستند هر جیک ثانیه یه نوشیدنی میخوردن و هر سیم ثانیه اتوبوس برای فلان و بهمان باید نگه میداشت... !!بی دلیل نبود که مسوولین رسیدگی نکردن. بگذریم .... بریم یه کمی اطلاعات کاربردی بدم شاید یه روزی و شاید شبی به دردتون خورد.
گوشت گاو کیلویی بیست و پنج هزار تومن. گوشت بز کیلویی سی هزار تومن. بنزین بین دوهزار و پونصد تا سه هزار تومن. نون باگت معمولی دونه ای چهار هزار تومن.ورودی تاکسی حدود بیست هزار تومن. بلیط هواپیما مسیر داخلی یک ساعته صدو بیست هزار تومن.ماسک ضد دود آتشفشان مفت.قلیون دوسیب سی هزار تومن😁، نارنگی کیلویی سه هزار تومن. پیتزا معمولی پونزده هزار تومن. چیپس معمولی شش هزار تومن. مرغ کیلویی دوازده هزار تومن. و خلاصه اینجوری😏👌🏻
#bali #indonesia #travel #asia #photo #pictur #grandhyatt #mosaferan #safar #visitbali #visitindonesia #baliculture #indonesiaculture #aks #film #history #traveler #passengers # #ubudindonesia #visitubud #tour #pic #amazin #magazine #indonesia #hotel #hotels #me
Read more
‌‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span> رهبرانقلاب، در #دیدار_هیئت_دولت: <span class="emoji emoji1f539"></span>️ کسانی در داخل کشور هستند که یک حرکت اقتصادی را شروع میکنند؛ ...
Media Removed
‌‌ رهبرانقلاب، در #دیدار_هیئت_دولت: ️ کسانی در داخل کشور هستند که یک حرکت اقتصادی را شروع میکنند؛ باید به اینها کمک بشود. ‌‌ ️ حالا اینکه گفتم مال این روزها است، همین مسئله‌ی نوشت‌افزار است؛ چند #جوان باهمّت پیدا شده‌اند و نوشت‌افزار داخلی دارند تولید میکنند؛ نوشت‌افزار یک رقم مهمّی ... ‌‌
🔻 رهبرانقلاب، در #دیدار_هیئت_دولت:
🔹️ کسانی در داخل کشور هستند که یک حرکت اقتصادی را شروع میکنند؛ باید به اینها کمک بشود.
‌‌
🔸️ حالا اینکه گفتم مال این روزها است، همین مسئله‌ی نوشت‌افزار است؛ چند #جوان باهمّت پیدا شده‌اند و نوشت‌افزار داخلی دارند تولید میکنند؛ نوشت‌افزار یک رقم مهمّی است؛ شما ببینید مصرف نوشت‌افزار - #مداد و کاغذ و #دفتر و بقیّه‌ی وسایل- چه حجم عظیمی دارد که ما در بسیاری از اینها داریم از #واردات استفاده میکنیم که هم بارِ فرهنگی دارد، هم بارِ اقتصادی دارد.
‌‌
🔹️ یک مشت #جوان پیدا شده‌اند که از دو سه سال قبل از این، از چند وقت قبل -حالا من دقیقاً الان یادم نیست- همّت گماشتند برای اینکه نوشت‌افزار داخلی [تولید کنند]؛ خب اینها احتیاج به #کمک دارند؛ باید به اینها کمک بشود؛ [امّا] کمک نمیشود؛ حتّی در مقابل حرکت اینها، احیاناً سنگ‌اندازی هم انجام میگیرد. لازم نیست سنگ‌اندازی را مسئول دولتی یا وزیر دولتی انجام بدهد؛ نه، ممکن است وزیر دولتی اصلاً خبر هم نداشته باشد امّا دیگرانی هستند که سنگ‌اندازی میکنند؛ باید جلوی این گرفته بشود.
‌‌
🔸️ چند وقت قبل یک تعدادی از همین جوانها آمدند پیش من؛ خب آدم میبیند اینها سرتاپا شوقند، سرتاپا آمادگی و قوّه و توانِ کارند، #ابتکار هم دارند، [امّا] توانایی مالی‌شان ضعیف است؛ باید کمک بشوند؛ کمک [به اینها] هم کمکهای چند هزار میلیاردی‌ مثل این معوّقات بانکی ما نیست که یک نفری چند هزار میلیارد مدیون [است]؛ این‌جوری نیست، کمکهای خیلی خیلی کمتری است؛ با یک مختصر کمکی، با دست گذاشتن پشت اینها و حرکت دادن به جلو، به اینها کمک میشود.
‌‌
🔺️ از این قبیل هم ما زیاد داریم. ببینید؛ بنده به‌عنوان مسئولی که به کارهای اقتصادی و مسائل اجرائی کشور هم کاری ندارم، مورد مراجعه‌ی زیادی قرار میگیرم، میدانم که بسیاری از مسئولین و وزرا و مانند اینها، مورد مراجعه قرار میگیرند. از این قبیل فراوانند؛ باید به اینها کمک بشود. برای ما خیلی پیش آمده -حالا «خیلی» که میگویم، یعنی متعدّد- که آمده‌اند شکایت کرده‌اند، بنده هم بعضی اوقات سفارش کرده‌ام. این یکی از کارها است که بایستی انجام بشود و از این قبیل زیاد است. ۹۷/۶/۷
Read more
سه شنبه؛ <span class="emoji emoji1f53a"></span>️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی: پاسخگو بودن مسوولان ...
Media Removed
سه شنبه؛ ️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی: پاسخگو بودن مسوولان نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت است/ کاخ سفید از پایان جلسه امروز نا امید خواهد شد، چون اتحاد قوا و نهادها تحت نظارت رهبری بیشتر خواهد شد/اساس مبارزه با قاچاق، تولید رقابتی داخلی است/ کارنامه ... سه شنبه؛
🔺️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
پاسخگو بودن مسوولان نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت است/ کاخ سفید از پایان جلسه امروز نا امید خواهد شد، چون اتحاد قوا و نهادها تحت نظارت رهبری بیشتر خواهد شد/اساس مبارزه با قاچاق، تولید رقابتی داخلی است/ کارنامه این دولت در اشتغال درخشان است/ اگر وحدت داشته باشیم، فیضیه که مرکز انقلاب است، محلی نمی شود که عده ای آب به آسیاب دشمن بریزند/اگر واقعا برجام هیچ بود، چرا امروز از خروج امریکا از برجام و رفتن شرکتها از ایران گله دارید؟!/ کشور آرام بود؛ تاریخ دقیق تغییرات نابهنگام و غیر منتظره در کشور، 5 دی 96 است؛ آدرس غلط به مردم ندهید/ بدانید تخریب و سیاه نمایی، زندگی مردم را سیاه می کند/ همه باید در چارچوب قانون به مردم پاسخگو باشند/ تنها دولتی هستیم که با رشد منفی 7.7 درصدی شروع کردیم اما بلافاصله و 9 فصل متوالی رشد مثبت داشتیم/ مجلس و دولت هدف بزرگی بر دوش دارند؛ دشمنان تصور اختلاف از جلسه امروز نکنند/ تلاش من ارتباط نزدیک و برادرانه با مجلس بوده است/ مردم نیز از بیکاری، قاچاق، قیمت ارز، مشکلات بانکی و رکود شکایت و سوال دارند/ مردمی که در 4 سال دولت یازدهم شاهد تحولات مثبت در اقتصاد، فرهنگ و سیاست خارجی و داخلی بوده اند؛ سوال دارند که چرا امروز باید از آینده نگران باشند؟/ مردم سوال دارند که چرا در ماههای اخیر شرایط عوض شددرد بزرگ، تغییر و نگرانی یکباره مردم از آینده است/ اشتغال و گرانی مهم است، اما همه اینها در برابر امید و اعتماد عمومی ناچیز است/ آنچه باید درمان شود، شک مردم به آینده و اقناع به عبور از این شرایط است/ به ملت باید اطمینان دهیم نخواهیم گذاشت ضد ایرانیان کاخ سفید موفق شوند/ قاچاق 25 میلیارد دلاری، در پایان دولت یازدهم به 12 میلیارد دلار کاهش یافت/ سوال باید این باشد که برنامه دولت برای به صفر رساندن این 12 میلیارد دلار چیست؟/ برجام برای رفع قطعنامه های دروغ علیه ملت ایران بود/ برجام دروغ ها را زدود و ثابت کرد برنامه هسته ای ایران صلح آمیز است/ برجام تحریم های مربوط به برنامه های هسته ای را لغو کرد و نه سایر تحریم ها را/ امروز هم با بیش از 300 بانک بین المللی رابطه کارگزاری داریم.
🔻دکتر روحانی، پاسخگو بودن مسوولان را نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تاکید کرد: همه مسوولان باید در چارچوب وظایف و آنچه قانون مقرر کرده است، در مقابل مردم پاسخگو باشند.
ششم شهریورماه1397/هرجا
Read more
#حمله_نظامی_آمریکا #سید_یاسر_جبرائیلی. ️عضو هیئت علمی گروه اقتصاد پژوهشکده حکمت . کسانی که خیال می‌کنند آمریکا قدرت حمله نظامی به ایران را دارد، گزارش #موسسه_رند برای دفتر بازبینی دفاع چهارگانه ارتش آمریکا با عنوان "قدرت اعمال فشار" را حتما مطالعه کنند‌. . آمریکا اذعان می‌کند که ... #حمله_نظامی_آمریکا
#سید_یاسر_جبرائیلی.
🔸️عضو هیئت علمی گروه اقتصاد پژوهشکده حکمت .
کسانی که خیال می‌کنند آمریکا قدرت حمله نظامی به ایران را دارد، گزارش #موسسه_رند برای دفتر بازبینی دفاع چهارگانه ارتش آمریکا با عنوان "قدرت اعمال فشار" را حتما مطالعه کنند‌. .
آمریکا اذعان می‌کند که امکان استفاده از قدرت نظامی علیه سه کشور ایران، چین و روسیه را ندارد و باید از سه گزینه جایگزین استفاده کند:
یک-تحریم مالی
دو-حمله سایبری
سه-حمایت از اپوزیسیون داخلی
لازمه کارگر بودن تحریم مالی، اجرای اف ای تی اف از سوی ایران است.
لازمه کارآیی حمله سایبری، عدم توسعه شبکه ملی اطلاعات و ایجاد زیرساخت‌های فنی ارتباطی وابسته به خارج است.
و شرط موفقیت اپوزیسیون داخلی، انفعال نظام در برابر تحرکات ضدانقلاب و جریان فتنه است.

#جنگ_نظامی_با_ایران_امکانپذیر_نیست
#با_3_روش_باید_با_ایران_جنگید
#اول_تحریم_مالی
#دوم_حمله_سایبری
#سوم_حمایت_از_اپوزیسیون_داخلی

@syjebraily
Read more
‌‌ رهبرانقلاب، در #دیدار_هیئت_دولت: ️ کسانی در داخل کشور هستند که یک حرکت اقتصادی را شروع میکنند؛ باید به اینها کمک بشود. ‌‌ ️ حالا اینکه گفتم مال این روزها است، همین مسئله‌ی نوشت‌افزار است؛ چند #جوان باهمّت پیدا شده‌اند و نوشت‌افزار داخلی دارند تولید میکنند؛ نوشت‌افزار یک رقم مهمّی ... ‌‌
🔻 رهبرانقلاب، در #دیدار_هیئت_دولت:
🔹️ کسانی در داخل کشور هستند که یک حرکت اقتصادی را شروع میکنند؛ باید به اینها کمک بشود.
‌‌
🔸️ حالا اینکه گفتم مال این روزها است، همین مسئله‌ی نوشت‌افزار است؛ چند #جوان باهمّت پیدا شده‌اند و نوشت‌افزار داخلی دارند تولید میکنند؛ نوشت‌افزار یک رقم مهمّی است؛ شما ببینید مصرف نوشت‌افزار - #مداد و کاغذ و #دفتر و بقیّه‌ی وسایل- چه حجم عظیمی دارد که ما در بسیاری از اینها داریم از #واردات استفاده میکنیم که هم بارِ فرهنگی دارد، هم بارِ اقتصادی دارد.
‌‌
🔹️ یک مشت #جوان پیدا شده‌اند که از دو سه سال قبل از این، از چند وقت قبل -حالا من دقیقاً الان یادم نیست- همّت گماشتند برای اینکه نوشت‌افزار داخلی [تولید کنند]؛ خب اینها احتیاج به #کمک دارند؛ باید به اینها کمک بشود؛ [امّا] کمک نمیشود؛ حتّی در مقابل حرکت اینها، احیاناً سنگ‌اندازی هم انجام میگیرد. لازم نیست سنگ‌اندازی را مسئول دولتی یا وزیر دولتی انجام بدهد؛ نه، ممکن است وزیر دولتی اصلاً خبر هم نداشته باشد امّا دیگرانی هستند که سنگ‌اندازی میکنند؛ باید جلوی این گرفته بشود.
‌‌
🔸️ چند وقت قبل یک تعدادی از همین جوانها آمدند پیش من؛ خب آدم میبیند اینها سرتاپا شوقند، سرتاپا آمادگی و قوّه و توانِ کارند، #ابتکار هم دارند، [امّا] توانایی مالی‌شان ضعیف است؛ باید کمک بشوند؛ کمک [به اینها] هم کمکهای چند هزار میلیاردی‌ مثل این معوّقات بانکی ما نیست که یک نفری چند هزار میلیارد مدیون [است]؛ این‌جوری نیست، کمکهای خیلی خیلی کمتری است؛ با یک مختصر کمکی، با دست گذاشتن پشت اینها و حرکت دادن به جلو، به اینها کمک میشود.
‌‌
🔺️ از این قبیل هم ما زیاد داریم. ببینید؛ بنده به‌عنوان مسئولی که به کارهای اقتصادی و مسائل اجرائی کشور هم کاری ندارم، مورد مراجعه‌ی زیادی قرار میگیرم، میدانم که بسیاری از مسئولین و وزرا و مانند اینها، مورد مراجعه قرار میگیرند. از این قبیل فراوانند؛ باید به اینها کمک بشود. برای ما خیلی پیش آمده -حالا «خیلی» که میگویم، یعنی متعدّد- که آمده‌اند شکایت کرده‌اند، بنده هم بعضی اوقات سفارش کرده‌ام. این یکی از کارها است که بایستی انجام بشود و از این قبیل زیاد است. ۹۷/۶/۷
Read more
سرویس خواب آرکانا<span class="emoji emoji1f538"></span><span class="emoji emoji1f538"></span> . <span class="emoji emoji2728"></span>جنس : ترکیبی از چوب راش و MDF درجه یک وارداتی <span class="emoji emoji2728"></span>استفاده از یراق آلات با کیفیت <span class="emoji emoji2728"></span>رنگ ...
Media Removed
سرویس خواب آرکانا . جنس : ترکیبی از چوب راش و MDF درجه یک وارداتی استفاده از یراق آلات با کیفیت رنگ چوب : کرم و سفید تنوع رنگ لمسه تخت، قابل شستشو و ضد حساسیت . ️قیمت: #تخت 160: 3 میلیون و 670 هزار تومان #تخت 120: 3 میلیون و 370 هزار تومان #تخت 90: 3میلیون #تخت دو منظوره :5میلیون #کمد ... سرویس خواب آرکانا🔸🔸 .
✨جنس : ترکیبی از چوب راش و MDF درجه یک وارداتی
✨استفاده از یراق آلات با کیفیت
✨رنگ چوب : کرم و سفید
✨تنوع رنگ لمسه تخت، قابل شستشو و ضد حساسیت
.
✴️قیمت:
#تخت 160: 3 میلیون و 670 هزار تومان
#تخت 120: 3 میلیون و 370 هزار تومان
#تخت 90: 3میلیون
#تخت دو منظوره :5میلیون
#کمد دو درب: سه میلیون و 600 هزار تومان
#کمد سه درب: 4 میلیون و 300 هزار تومان
#کمد ویترین دار: 3میلیون و 700 هزار تومان
#ویترین: 2 میلیون و 900 هزار تومان
#میزتحریر: 3 میلیون و 100 هزار تومان
#دراور آینه دار چهار کشو با آینه مستطیل : 3 میلیون و 100 هزار تومان
#دراور آینه دار گوشواره ای: 2 میلیون و 900 هزار تومان
#فایل 6کشو: 2 میلیون و 300 هزار تومان
#آینه قدی: یک میلیون و 100 هزار تومان
#پاتختی: یک میلیون و 100 هزار تومان
#کتیبه کوچک:430 هزار تومان
#کتیبه بزرگ تخت 160: 600 هزار تومان
#جاعروسکی: 550 هزار تومان
#عسلی مکعبی:950 هزار تومان
#عسلی گرد و مستطیل چوبی ABS :550 هزار تومان
#حفاظ خشابی: 200 هزار تومان
#شزلون کوچک 540 : 550 هزار تومان
#شزلون بزرگ 640 : 800 هزار تومان
#شزلون کوچک 540 پایه منبت:700 هزار تومان
#شزلون بزرگ 640 پایه منبت: 900 هزار تومان .
. 🔶دارای 2 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش
🔶خرید تنها از طریق نمایندگی های رسمی سلطان کوچولو
🔶تلفن رسیدگی به شکایات و انتقادات: 09397800384 - 02632561005 داخلی 505 .
Read more
به گزارش #خبرداغ، دولت محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهوری با بیان اینکه هدف سیاستگذار در ...
Media Removed
به گزارش #خبرداغ، دولت محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهوری با بیان اینکه هدف سیاستگذار در اقتصاد باید همیشه این باشد که هم جامعه و هم فعالین اقتصادی از آرامش لازم و قدرت پیش بینی برای آینده برخوردار باشند گفت: این مساله در همه بازارها از جمله بازار ارز صادق است. وی تصریح کرد: از دستاوردهای ... به گزارش #خبرداغ، دولت محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهوری با بیان اینکه هدف سیاستگذار در اقتصاد باید همیشه این باشد که هم جامعه و هم فعالین اقتصادی از آرامش لازم و قدرت پیش بینی برای آینده برخوردار باشند گفت: این مساله در همه بازارها از جمله بازار ارز صادق است.

وی تصریح کرد: از دستاوردهای مهم در چند سال گذشته همین مساله بود که از شرایط ملتهب و تورم بالا در سه سال گذشته به آرامش رسیدیم.

ریشه یابی التهابات بازار ارز

معاون اقتصادی رئیس جمهوری اظهار داشت: اخیرا در بازار ارز نوسانات و تنش هایی دیده شد که به نظر بسیاری از کارشناسان اقتصادی، دلیل اقتصادی نداشت. شب ها در کانال های مجازی به اصطلاح لفظ هایی تعیین می شد که با واقعیت عرضه و تقاضای منابع ما سازگاری نداشت.

وی با بیان اینکه حساب کالا در تراز پرداخت هایمان مثبت است و در واقع میزان صادرات نفت و غیرنفت ما بسیار بیشتر از واردات است و مازاد داریم گفت: در حساب سرمایه اختلالاتی بود و بخشی از ارزی که در خیابان بود برای خروج از سرمایه می رفت یا منبع تامین قاچاق کالا می شد و این در تضاد با دستاوردهای مثبت دولت در زمینه کاهش قاچاق بود. در ادامه سیاست هایی که دولت در زمینه مبارزه با قاچاق کالا داشته است، واردات رسمی در سال ۹۶ افزایش داشته است و در واقع قاچاق صرف نمی کند.

نهاوندیان با اشاره به سیاست های جدید ارزی دولت تاکید کرد: باید ریشه تامین ارزی قاچاق را بخشکانیم ضمن اینکه مردم نیز راضی نیستند که حاصل کار اقتصاد کشور تبدیل به خروج سرمایه از کشور شود. بنابراین سرمایه گذاری هم اگر قرار باشد صورت گیرد باید شفاف باشد.

افزایش غیرطبیعی ارز در هفته های اخیر

وی گفت: قانون از برنامه چهارم به بعد می گوید نظام ارزی کشور باشد شناور مدیریت شود؛ یعنی باید به مکانیسم بازار اعتنا کنیم، اما در عین حال باید مدیریت شده باشد و در واقع نباید اجازه ایجاد التهاب بدهیم. کارشناسان این مساله را این گونه ترجمه می کنند که باید ببینیم تورم داخلی وتورم خارجی چقدر است و تفاضل این دو در سطح عمومی قیمت ها را بررسی کنیم.

وی ادامه داد: دولت در چهار سال گذشته اقدام ریشه ای برای جلوگیری از بالارفتن نرخ ارز داشت. پیش از این در سال ۹۱ و ۹۲ افزایش سه برابری در نرخ دلار داشتیم و دلار از هزار به سه هزار تومان رسید؛ لذا برای جلوگیری از تکرار این مساله ریشه آن که جلوگیری از تورم بود کنترل شد؛ چرا که نرخ ارز تبعیت می کند از تورم داخلی. وقتی تورم زیاد می کند قدرت پول ملی ...متن کامل در صفحه نخست #خبرداغ
Read more
کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی ...
Media Removed
کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی گفت: در جام‌حذفی هم مانند لیگ دنبال قهرمانی هستیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرورزشی، مهدی کیانی بازیکن باسابقه تراکتور که در لیگ جدید به سپاهان پیوسته از اهداف بزرگ تیمش در این ... کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم

بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی گفت: در جام‌حذفی هم مانند لیگ دنبال قهرمانی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرورزشی، مهدی کیانی بازیکن باسابقه تراکتور که در لیگ جدید به سپاهان پیوسته از اهداف بزرگ تیمش در این فصل می‌گوید و از دو بازی بزرگ تیمش در جام‌حذفی و لیگ مقابل شهرداری ماهشهر و فولاد که اتفاقاً در هر دو بازی هم سپاهان میزبان است با خبرورزشی حرف می‌زند. * رویارویی با شهرداری ماهشهر در جام‌حذفی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
بازی سختی با تیم شهرداری ماهشهر که در دسته یک حضور دارد، پیش رو داریم و حریف خود را تیمی آسان نمی‌دانیم و در آن تک بازی تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا از سد حریف بگذریم و به مرحله بعدی قدم بگذاریم. * سرمربی تیم‌تان نگاهی جدی به جام‌حذفی دارد؟
بله آقای قلعه‌نویی در یکی از جلسات تمرینی توصیه‌های ویژه‌ای به بازیکنان‌مان داشتند و به ما گفتند از چنین بازی‌هایی باید ترسید و به بازیکنان توصیه کردند با تمام قدرت مقابل شهرداری ماهشهر بازی کنند تا به مرحله بعدی صعود کنند. * در جامی که جام شگفتی هاست که اجازه خلق شگفتی به حریف‌تان نمی‌دهید؟
درست است که جام‌حذفی، جام شگفتی هاست، اما ما سپاهانیم و در این فصل با تیمی که داریم و برای قهرمانی در دو جام بسته شده، اجازه خلق شگفتی به حریف نمی‌دهیم. * در لیگ هم میزبان فولادی هستید که نتایج خوبی نگرفته و فعلاً سرمربی ندارد!
فولاد تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. تیمی که البته نتایج خوبی نگرفته، اما ما به موارد داخلی این تیم کاری نداریم، چون به خودشان ارتباط دارد. هر تیم برای هر بازی انگیزه‌های خاص خودش را دارد. ما تیم فولاد را دست‌کم نمی‌گیریم و البته با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا در خانه سه امتیاز را بگیریم تا از هدفی که در این فصل برای سپاهان تعیین شده دور نشویم. * هواداران سپاهان بعد از چند سال ناکامی، از بازی‌های خانگی سپاهان استقبال خوبی به عمل می‌آورند؟
هواداران سپاهان بهترین هستند و در چند بازی خانگی که داشتیم واقعاً استقبال خوبی از بازی‌های تیم محبوب‌شان به عمل آورده‌اند به همین دلیل در بازی‌های جام‌حذفی و لیگ بیشترین تلاش را با انرژی مثبتی که هواداران‌مان به ما می‌دهند برای پیروزی و موفقیت به خرج می‌دهیم. * در تراکتور محبوب‌ترین بازیکن هواداران بودی. در سپاهان هم خودت را در دل هواداران جا می‌کنی؟
هواداران بزرگترین سرمایه‌های یک تیم هستند که همیشه به تیم‌شان انگیزه می‌ده
Read more
... هو الستار الحفیظ... ...سلام علیکم وقت بخیر ... <span class="emoji emoji1f539"></span>در حال حاضر شاهد آشکارتر شدن و تقویت همکاریهای ...
Media Removed
... هو الستار الحفیظ... ...سلام علیکم وقت بخیر ... در حال حاضر شاهد آشکارتر شدن و تقویت همکاریهای بین دشمنان اسلام و مسلمانان حول سه محور هستیم که  بحق باید آن را « مثلث شوم» نامید. این سه محور و یا مثلت، شامل ایالات متحده آمریکا، اسرائیل و عربستان می باشد.  تمامی دشمنیها با اسلام و مسلمانان، حول ... ... هو الستار الحفیظ... ...سلام علیکم وقت بخیر ...
🔹در حال حاضر شاهد آشکارتر شدن و تقویت همکاریهای بین دشمنان اسلام و مسلمانان حول سه محور هستیم که  بحق باید آن را « مثلث شوم» نامید. این سه محور و یا مثلت، شامل ایالات متحده آمریکا، اسرائیل و عربستان می باشد.  تمامی دشمنیها با اسلام و مسلمانان، حول این سه محور می چرخد...................... ⭕️عکس نوشتها و متن فوق تحلیل اقای محمد میرهادی کارشناس امور بین الملل میباشد ، تحلیل کامل و جامعی می باشد امااشاره به اوضاع داخلی و توطئه گران داخلی نشده ، تحلیل اوضاع جهان اسلام باید با نگاه به اوضاع داخلی باشد چرا که ایران قطب و کعبه امال همه مسلمانان و ازادگان جهان اماج بیشترین حمله ها و دسیسه ها قرار دارد ...
◾️در این راستا متاسفانه با استفاده از غفلت مردم و دلسوزان نظام استکبار جهانی موفق به نفوذ در بدنه نظام شده و ضربات سنگینی به انقلاب وارد کرده ، نفوذ تا سطوح بالای مدیریتی و شاید ریاست جمهوری و بخشی از نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران تنها راه انحراف و نابودی انقلاب اسلامی ایران است ...
🔸هوشیاری و اتحاد و دشمن شناسی میتواند توطئه ها و دسیسه ها و انحرافات را خنثی سازد ...
Read more
: ⁠⁣قالیچه کاتالوگ | Satino برند | PrimeFloors 🌐www.royaco.com . شرکت رویا طرح داخلی به جهت ...
Media Removed
: ⁠⁣قالیچه کاتالوگ | Satino برند | PrimeFloors 🌐www.royaco.com . شرکت رویا طرح داخلی به جهت درخواست مشتریان خویش اقدام به تهیه قالیچه و پادری از موکتهای Satino خویش نموده است: قالیچه ها در سه سایز 1 در 1.5 متر، 1.95 در 1.5 متر و 1.5 در 2 متر می باشند. . شما با خرید قالیچه از شرکت رویا طرح ... :
⁠⁣قالیچه
کاتالوگ | Satino
برند | PrimeFloors
🌐www.royaco.com
.
شرکت رویا طرح داخلی به جهت درخواست مشتریان خویش اقدام به تهیه قالیچه و پادری از موکتهای Satino خویش نموده است:
قالیچه ها در سه سایز 1 در 1.5 متر، 1.95 در 1.5 متر و 1.5 در 2 متر می باشند.
.
🔰شما با خرید قالیچه از شرکت رویا طرح داخلی از مزایای ذیل بهره مند می شوید:
1- هزینه دوردوزی پرداخت نمی کنید
2- پرت کار با شرکت رویا می باشد و متحمل هزینه اضافه نمی گردید
3- از مزایای حمل آسان و شستشو و جابجایی به صرفه نیز بهره مند می گردید.
@Royaco
.
لازم به ذکر است از کلیه قالیچه های موجود، پادری با سایز 50 در 80 سانتی متر جهت استفاده شما آماده گردیده است.
.
📞 برای اطلاعات بیشتر با شماره 02125991 تماس حاصل فرمایید.
.
www.RoyaCo.com
Read more
میدونید فرق پروفسور و شفر چیه? وقتی احمدزاده و نعمتی خواستن برن ، با وجود اینکه تیمش از نقل و انتقالات ...
Media Removed
میدونید فرق پروفسور و شفر چیه? وقتی احمدزاده و نعمتی خواستن برن ، با وجود اینکه تیمش از نقل و انتقالات محروم بود نرفت منتشون رو بکشه و به باشگاه اعلام کرد هرکسی دلش با تیم نیست بزارید بره و براشون ارزوی موفقیت کرد اما اقای شفر هر روز برای موندن تیام اصرار میکرد و نتیجش شد این ک کیسه از روز اول تا ب امروز ... میدونید فرق پروفسور و شفر چیه?
وقتی احمدزاده و نعمتی خواستن برن ، با وجود اینکه تیمش از نقل و انتقالات محروم بود نرفت منتشون رو بکشه و به باشگاه اعلام کرد هرکسی دلش با تیم نیست بزارید بره و براشون ارزوی موفقیت کرد اما اقای شفر هر روز برای موندن تیام اصرار میکرد و نتیجش شد این ک کیسه از روز اول تا ب امروز با بالاترین رقم تاریخ ایران تمام تمرکزش روی تیام گذاشته ، کسی ک در فاصله یکی دو هفته به اغاز لیگ هنوز خبری ازش تو تمرینات نیست.
پروفسور هیچ جوره حاضر نشد حتی یک تمرین تیمشو از دست بده و حتی تو برنامه های داخلی عادل فردوسی پور شرکت نکرد اما شفر درست روزی ک پرسپولیس تمریناتش را استارت زد، چندساعت قبلش رو توی یک شبکه گمنام سوییسی بعنوان تحلیلگر پیک مشروبشو میزد بالا و شعر تفت میداد تا پولشو بگیره
در حالی ک برنامه ی سوپرجام سه چهارماه قبل اعلام و نهایی شده بود پرسپولیس طبق برنامه و مطابق با تاریخ بازیاش کارشو پیش برد و تیمشو اماده کرد اما اقای شفر بعد از گشت و گذارش تو اروپا و نه روز بعد از اولین تمرین رقیبش ، تازه سر تمرین تیمشون تشریف فرما شدن اونم در حالی ک فقط نه نفر بازیکن اصلی تیم بزرگسالان اگ قایدی روهم حساب کنیم در تمرین حاضر شدند.
برانکو با اقتدار خودش اعلام کرد ک همه بازیکنان باید از روز اول سرتمرین باشن، و جز کمال ک با تاخیر قراردادشو تمدید کرده بود و وقتی اولتیماتوم برانکو بهش رسید و دید باشگاه بجای منت کشی داره با جایگزیناش مذاکره میکنه ،و سپس سریعا اضافه شد و بجز ملی پوشا ،بقیه بازیکنا از همون اول سرتمرین حاضر شدند،چون سیاست نقل و انتقالات برانکو روشن بود هرکی دلش با تیم نیست بره و هرکسیم هست از روزای اول باید بدنش توسط مارکو شلاق بخوره،این در حالیه که شفر ی روز جذب میکنه یه روز فسخ میکنه ، میزاره تو لیست سیاه باز ،باهاشون تمرین میکنه،خلاصه معلوم نیست چند چنده باخودش و نتیجش شده اینکه تا همین امروز بخاطر عدم اقتدار شفر تیمش کامل نیست،اقتدار شفروقتی زیر سوال رفت ک یکی مث وریا علنا سرتمرین میادو ب مربی حکم میکنه ک کجا بازی کنه،و مربی بخاطر حساسیت بازیا کاریش نداره تازه اطاعتم میکنه درحالی که برانکو بدون توجه به اسم ها و بازیهای پیش رو ،هرکسی ک خلاف اصول انضباطیش عمل کنه،هرکسی ک میخواد باشه رو میزاره کنار...
بهرحال همه چیز عیانه و ما خیلی خوشبختیم که برانکو رییس تیممونه
Read more
«تکرار محصول» کد محصول: ۱۶۰۴ چادر فِرینُو مدل اِسنُوباند ۳ -جنس لایه بیرونی: پلی استر ریپ استاپ ...
Media Removed
«تکرار محصول» کد محصول: ۱۶۰۴ چادر فِرینُو مدل اِسنُوباند ۳ -جنس لایه بیرونی: پلی استر ریپ استاپ ۴۰۰۰ میلیمتری -جنس لایه داخلی: پلی استر ریپ استاپ آبگریز -جنس کفی: پلی استر ۸۰۰۰ میلیمتر -ابعاد: ۲۰۵*(۱۲۰+۲۳۵+۶۰)*۱۲۵ سانتیمتر -ابعاد در حالت جمع شده: ۲۰*۵۲ سانتیمتر -وزن: ۵.۹ کیلوگرم ویژگی ... «تکرار محصول»
کد محصول: ۱۶۰۴
چادر فِرینُو مدل اِسنُوباند ۳
-جنس لایه بیرونی: پلی استر ریپ استاپ ۴۰۰۰ میلیمتری
-جنس لایه داخلی: پلی استر ریپ استاپ آبگریز
-جنس کفی: پلی استر ۸۰۰۰ میلیمتر
-ابعاد: ۲۰۵*(۱۲۰+۲۳۵+۶۰)*۱۲۵ سانتیمتر
-ابعاد در حالت جمع شده: ۲۰*۵۲ سانتیمتر
-وزن: ۵.۹ کیلوگرم
ویژگی ها:
-مناسب برای ۳ نفر
-بسیار مناسب برای برنامه های با ارتفاع زیاد
-دارای لایه داخلی با قابلیت تنفس
-مقاوم در برابر نفوذ باد
-بسیار راحت
-دارای پنجره از جنس پلی اورِتان
-دارای درزهای آب بندی شده بر روی لایه بیرونی و کفی
-نقاط کناری محصول در لایه بیرونی سه برابر تقویت شده اند
-دارای تکنولوژی آر بی
-دارای ۴ تیرک از جنس آلومینیوم مقاوم ۷۰۰۱ تی۶
-دارای یک تیرک از جنس آلومینیوم مقاوم برای ایوان چادر
-دارای میخ های آلومینیومی
-دارای محل هایی برای رد و بدل راحت تر هوا و مقاوم در برابر طوفان
-دارای جیب در قسمت داخلی
-دارای کیف برای حمل راحتتر که به عنوان کیف حمل طناب هم قابل استفاده است
-دارای یک کیت تعمیراتی
-دارای دو فضای بیرونی برای لوازم
-به راحتی بر پا می شود
-درب های لایه داخلی کاملا باز می شود
-دارای محافظ برف
-دارای بندهایی که لایه بالایی را به کفی وصل می کند
-دارای حلقه هایی برای اتصال لوازم
محصول ایتالیا
قیمت: ۵،۹۰۰،۰۰۰ تومان
‏ #ferrino #tent #sleepingbag #sleeping_bag #hiking #trekking #italy #camping #mountain #mountaineer #winter #autumn #winter_gear #outdoor_gear #hunting #rainy_weather #k2iran1604 #mashhad #iran #k2iran #كوهنوردی #كوه #ايتاليا #پانچو #کیسه_خواب #چادر_کوهنوردی #كمپينگ #مشهد #ايران #طبیعتگردی
Read more
دیازتازیس رکتوس "دیاستازیس" به معنی جدایی است و "رکتوس" نیز به ماهیچه‌های شکمی گفته می‌شود که به ...
Media Removed
دیازتازیس رکتوس "دیاستازیس" به معنی جدایی است و "رکتوس" نیز به ماهیچه‌های شکمی گفته می‌شود که به آن "رکتوس شکمی" نیز می‌گویند. مشکلی که زنان پس از دوران بارداری با آن در گیر هستند حالتی از فرم شکم بعد از زایمان یا دو تکه شدن شکم است. تعدادی از عضلات شکم پس از پشت سر گذاشتن دوران بارداری تغییراتی ... دیازتازیس رکتوس
"دیاستازیس" به معنی جدایی است و "رکتوس" نیز به ماهیچه‌های شکمی گفته می‌شود که به آن "رکتوس شکمی" نیز می‌گویند.
مشکلی که زنان پس از دوران بارداری با آن در گیر هستند حالتی از فرم شکم بعد از زایمان یا دو تکه شدن شکم است. تعدادی از عضلات شکم پس از پشت سر گذاشتن دوران بارداری تغییراتی پیدا می کنند که برگشت به حالت اولیه و صاف کمی دشوار و وقت گیر است. دو تکه شدن شکم
۴۰% از مادران پس از بارداری مشکل دو تکه شدن شکم دارند به نحوی که آثار بارداری همچنان در بدن شان مشخص است. اندام های داخلی ناحیه شکم به صورت رکتوس یا شش تکه به یکدیگر متصل هستند. این مجموعه در دو قسمت شکم توسط دو ماهیچه نگه داشته شده اند.در طول دوران بارداری این عضلات رشد زیادی دارند. خط آلبا بافتی است که این جفت عضلات را به یکدیگر متصل می سازد با پایانبارداری وتضعیف هورمون هایبارداری،دیاستازیس یا دو تکه شدن شکم رخ می دهد یعنی قسمت رکتوس به حالت جداگانه ای در آمده و شکم برجسته می ماند.
احتمال بروز این عارضه در زنانی که بیش از یک نوزاد دارند بیشتر است، مخصوصاً اگر تفاوت سنی آنها کم باشد. همچنین زنانی که بعد از ۳۵ سالگی اقدام به بارداری می‌کنند، یا نوزادان چاق، دوقلو یا سه‌قلو دارند بیشتر در معرض این مشکل قرار دارند.بارداری فشار بسیار زیادی روی شکم واردمی‌کند که بعضی اوقات ماهیچه‌هایجلوی شکم نمی‌توانند شکل خود را حفظ کنند.در صورتی که دچار جدایی شکم نیستید، بهترین زمان برای شروع این حرکات تقویتی قبل از بارداری هست.
دیازتازیس #رکتوس_ابدومینیس #شکم_صاف #بارداری #ابدومینوپلاستی #ورزش_سلامتی #فیتنس #بدنسازی #تناسب_اندام
Read more
<span class="emoji emoji274c"></span>اینکه #رهبر_معظم_انقلاب فرمودند دولت باید بماند و با قدرت به وظایف خود عمل کند، زیباترین و هوشمندانه ...
Media Removed
اینکه #رهبر_معظم_انقلاب فرمودند دولت باید بماند و با قدرت به وظایف خود عمل کند، زیباترین و هوشمندانه ترین قسمت سخنرانی امروز بود! و زیباتر از آن #اتمام_حجت زیرکانه که دیگر #مذاکره ای هم در کار نخواهد بود! یعنی دولت لیبرال روحانی که با یکی از سنگین ترین عملیات روانی های تاریخ، نظام را به میز ... ❌اینکه #رهبر_معظم_انقلاب فرمودند دولت باید بماند و با قدرت به وظایف خود عمل کند، زیباترین و هوشمندانه ترین قسمت سخنرانی امروز بود!
و زیباتر از آن #اتمام_حجت زیرکانه که دیگر #مذاکره ای هم در کار نخواهد بود!
یعنی دولت لیبرال روحانی که با یکی از سنگین ترین عملیات روانی های تاریخ، نظام را به میز مذاکره کشاند،به موازات برجام، انقدر قرارداد استعماری بست تا ماهیت انقلابی نظام را عقیم کند،و در حد همان جمهوری اسلامی باقی بمانیم، هسته ای را دفن کرد و مکانیزم بازگشت پذیری را تعمداً رعایت نکرد تا در صورت خلف وعده حتمی غرب، نظام در مذاکره بماند، نرمالیزاسیون انجام شود و دومینو وار تمام مؤلفه های قدرت خود بدهد تا به یک کشور عادی و مستعمره تبدیل شود!
.
.
❌حالا مجبور است بدون انرژی اتمی و حق مذاکره مجدد حق فروختن قسمت دیگری از آینده کشور، صرفاً با تکیه بر توانایی های داخلی تا 1400 بماند و بد و خوبش را پاسخگو باشد!
فرمود #جنگ_نخواهد_شد!
که مادامی ما قدرت بازدارنده موشکی داریم، قطعاً نخواهد شد!
و فرمود مذاکره هم نخواهیم کرد!
نمیدانم متوجه شدید یا نه!
روحانی میماند، تا ولی فقیه هم از رأی 24 میلیون ایرانی صیانت کرده باشد!
هم آنهایی که میگویند پس رهبر چه کاره است، زبان در کام گیرند، هم آستین های بالا زده احمدی‌نژاد پائین بیایید، هم توان
موشکی کشور از مکر لیبرال ها حفظ شود و کشور امن بماند و هم لیبرالیسم ذوب در غرب درون حاکمیت در بازه زمانی سه ساله حبس شود تا تفکر کدخدا محور، توسط خوده کدخدا پرستان به اضمحلال رود و دفن شود! .
.
❌نظامی ها به این میگویند استراتژی سندان و چکش!
.
.
❌دولت اهل مذاکره و تعامل و چیزی بدهی چیزی بگیری روحانی میماند، تا 1400!
اما این بار بدون مذاکره!
حالا تمام بحران های خود ساخته، گریبان خودشان را خواهد گرفت، هرقدر هم به بحران دامن بزنند حکم تفی سربالا را خواهد داشت!
کسی چه میداند، شاید طور دیگری نمیشد به این زیبایی لیبرالیسم مکار را با دستان خودش دفن کرد!
وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ
.
.
آری آقای روحانی،
خدا و مردان خدا، بهترین مکر کنندگان هستند! .
#meysam_zlf
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>پایان فصل سوم کاوش تنب پرگان جناح برخوردار از معماری منحصر به فرد، شناخت ساختار کلی بنا را با وجود ...
Media Removed
. پایان فصل سوم کاوش تنب پرگان جناح برخوردار از معماری منحصر به فرد، شناخت ساختار کلی بنا را با وجود کاربری آن در هاله ای از ابهام .... به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری،  علی اسدی، سرپرست فصل سوم کاوش در تنب پرگان جناح (جنه)واقع در شهرستان بستک استان هرمزگان امروز سه شنبه با ... .
🔻پایان فصل سوم کاوش تنب پرگان جناح برخوردار از معماری منحصر به فرد، شناخت ساختار کلی بنا را با وجود کاربری آن در هاله ای از ابهام .... به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری،  علی اسدی، سرپرست فصل سوم کاوش در تنب پرگان جناح (جنه)واقع در شهرستان بستک استان هرمزگان امروز سه شنبه با اعلام این خبر گفت: ساختار کلی ایجاد شده بر روی این تپه  شامل یک بنای مدور داخلی، یک حصار خشتی در اطراف آن و در نهایت خندقی است که کل این مجموعه را احاطه کرده است.
بنایی متعلق به دوره ساسانی
اسدی، تاریخ ساخت بنای مدور تنب پرگان  را با توجه به چند عدد سکه ( خسرو دوم) به دست آمده در جریان کاوش های فصل یکم و فصل اخیر  و همچنین سبک سفالها و معماری بنا مربوط به دوره ساسانی دانست.وی با تاکید بر این که آنچه تاکنون همچنان ناشناخته باقی مانده است، کاربری این بنا است، گفت: متاسفانه یا خوشبختانه بنا بر اطلاعات ما تاکنون هیچ گونه بنای قابل مقایسه ای با معماری بنای آشکار شده بر  سطح تنب پرگان  شناسایی نشده است.
نمونه ای از ابتکارات معماری دوره ساسانی در پس کرانه های شمالی خلیج فارس
سرپرست کاوش تنب پرگان در ادامه گفت:  با توجه به نقشه منحصر به فرد و جذاب بنای شناسایی شده، این بنا ارزش معماری قابل ملاحظه ای است در واقع می توان گفت این بنا نمونه‌ای ویژه از ابتکارات معماری دوره ساسانی در پس کرانه های شمالی خلیج فارس است. 
با تشکر ویژه از زحمات سرپرست کاوش جناب آقای دکتر علی اسدی عزیز عضو هیئت علمی دانشگاه هنر شیراز و هیئت کاوش ایشان.
برگرفته از سایت پژوهشگاه میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری
http://yon.ir/xldLo
منبع عکس: دکتر علی اسدی

کمیته باستانشناسی موسسه حافظان میراث جهانگیریه، پیمان پاسلاری 1397/02/05

#پرگان #جناح #بستک #هرمزگان #ساسانیان #ساسانی #حافظان_میراث_جهانگیریه #آثار_باستانی
Read more
. تشک "الا" سایز مناسب تا ۸ ماهگی قیمت تشک و بالش ۱۷۷ هزار تومن لحاف دو رو کتان ۶۰ تومن توردوزی ۲۳ ...
Media Removed
. تشک "الا" سایز مناسب تا ۸ ماهگی قیمت تشک و بالش ۱۷۷ هزار تومن لحاف دو رو کتان ۶۰ تومن توردوزی ۲۳ هزار تومن . ست دم دستی سایز یک مناسب تا نه ماهگی شامل لحاف و تشک و بالش قیمت هر ست ۱۳۶ هزار تومن ست دم دستی سایز دو مناسب تا دوسالگی شامل لحاف و تشک و بالش قیمت هر ست ۱۶۳ هزار تومن ست دم دستی سایز سه ... .
تشک "الا"
سایز مناسب تا ۸ ماهگی
قیمت تشک و بالش ۱۷۷ هزار تومن
لحاف دو رو کتان ۶۰ تومن
توردوزی ۲۳ هزار تومن
.
🌟ست دم دستی سایز یک مناسب تا نه ماهگی شامل لحاف و تشک و بالش
قیمت هر ست ۱۳۶ هزار تومن
🌟ست دم دستی سایز دو مناسب تا دوسالگی شامل لحاف و تشک و بالش
قیمت هر ست ۱۶۳ هزار تومن
🌟ست دم دستی سایز سه مناسب تا پنج سالگی شامل لحاف و تشک و بالش
قیمت هر ست ۱۸۸ هزار تومن
☁در صورت استفاده از پارچه پتویی مخمل مبلغ ۱۴ تومن به سایز یک، ۱۷ تومن به سایز دو و ۲۲ تومن به سایز سه هزینه ست اضافه میشه.
انتخاب دو طرح اصلی پارچه از بین تنوع بالای طرحا با خودتونه
☁در ضمن این محصول رو میتونید بصورت نیم ست یعنی بدون لحاف هم سفارش بدید🙃 که در اینصورت قیمت ها بصورت زیر خواهد بود:
نیم ست سایز یک ۸۰ تومن
نیم ست سایز ۹۳ تومن
نیم ست سایز سه ۱۱۳ تومن.
.
⭐آغوشی نوزاد که کاملا ستون مهره های نوزادو ساپورت می کنه وسیله ای مطمئن برای حمل ه 😇 با خیال راحت نی نی رو توش بذارید، بهش شیر بدید، بدید دست مهمونا دست به دست بچرخه😁... ابعادشم خیلی جمع و جوره، سبکه و کاملا قابل شستشوه.
جنس پارچه هارو هم که می دونید کتان ارگانیکه و ضد آلرژیه 🙃
قیمت ۹۶ هزار تومن .
حدودا تا ۴ الی ۵ ماهگی کاربرد داره
.
🌼بالش شیردهی و نشستن نوزاد با کاور زیپدار جهت شستشوی راحت
ابعاد حدودا ۷۰ سانت (توی عکس شاید کوچیک بنظر میرسه ولی از یه بالش نرمال بزرگسال بزرگتره 😉)
برای شیردادن، این بالش دور کمر مادر قراردمیگیره و نوزاد رو قسمت پهن بالش میخوابه اینجوری هم نوزاد راحته هم مامان قوز نمیشه 😊. برای نشستنم نوزاد تو فضای خالی داخلی بالش میشینه و اینجوری دوتادورش محافظت میشه با بالش
مواقعی که نوزادو میخوایید دمر بخوابونیدم وسیله کاربردییه 😊
قیمت ۹۸ هزار تومن
.
⭐قنداق کلاهدار الاآرت
این قنداق به راحتی دور نوزاد پیچیده میشه و با کش مخصوصش که روش پاپیون دوخته شده بسته میشه.
در حالت باز هم میشه بجای زیرانداز و لحاف ازش استفاده کنید.
قیمت ۱۱۰ هزار تومن .
Read more
. کانن چند سالی است که در دنیای بدون آینه ها وارد شده است و دوربین های سری M خود را عرضه کرده است.این ...
Media Removed
. کانن چند سالی است که در دنیای بدون آینه ها وارد شده است و دوربین های سری M خود را عرضه کرده است.این دوربین ها موفقیت هایی هم داشته اند اما هیچ یک در رده ی دوربین های حرفه ای قرار نگرفته اند.دوربین هایی مانند M10 و M3 در رده دوربین های ابتدایی و دوربین های M5و M6 در رده ی نیمه حرفه ای. برای ورود به دنیای ... .
کانن چند سالی است که در دنیای بدون آینه ها وارد شده است و دوربین های سری M خود را عرضه کرده است.این دوربین ها موفقیت هایی هم داشته اند اما هیچ یک در رده ی دوربین های حرفه ای قرار نگرفته اند.دوربین هایی مانند M10 و M3 در رده دوربین های ابتدایی و دوربین های M5و M6 در رده ی نیمه حرفه ای.

برای ورود به دنیای حرفه ای بدون آینه ها باید کاری جدی تر و شاید با ابعادی بزرگتر کرد: کانن EOS R

کانن برای ساخت دوربین های فول فریم بدون آینه طراحی اپتیکی جدیدی انجام داده است.ماونت جدیدی که با نام RF شناخته می شود.این ماونت فاصله ی فلنجی برابر با ۲۰ میلی متر و قطر داخلی برابر با ۵۴ میلی متر دارد.این طراحی اجازه ی تولید لنزهایی بسیار سریع را می دهد.این ماونت دارای ۱۲ نقطه ی اتصال الکتریکی می باشد که سریع ترین ارتباط ما بین لنز و بدنه را ایجاد می کند.

http://mrdoorbin.com/canon-eos-r/

بقیه مطلب رو روی سایت بخونید.معرفی کاملی انجام دادم.سه چهار تا ویدئو هست...یکیش در مورد عکاسی در شرایط نوری کم....
یه جدول مقایسه ای با کانن 5D mark IV....
.
.
.
#کانن #دوربین #عکاسی #canon #eosr #canoneosr #rf
Read more
 #خانه_رومنس در #تبریز افتتاح شد نصر: مرکز فروش کاغذ دیواری و کف پوش خانه #رومنس در #تبریز افتتاح ...
Media Removed
#خانه_رومنس در #تبریز افتتاح شد نصر: مرکز فروش کاغذ دیواری و کف پوش خانه #رومنس در #تبریز افتتاح شد. به گزارش نصر؛ خانه کاغذ دیواری و کف پوش رومنس در تبریز افتتاح شد. مهدی پوررنگ به عنوان یکی از تامین کننده اجناس خانه رومنس در آیین افتتاحیه این مجموعه گفت: این مجموعه با فروش کاغذ دیواری و پارکت ... #خانه_رومنس در #تبریز افتتاح شد

نصر: مرکز فروش کاغذ دیواری و کف پوش خانه #رومنس در #تبریز افتتاح شد.

به گزارش نصر؛ خانه کاغذ دیواری و کف پوش رومنس در تبریز افتتاح شد. مهدی پوررنگ به عنوان یکی از تامین کننده اجناس خانه رومنس در آیین افتتاحیه این مجموعه گفت: این مجموعه با فروش کاغذ دیواری و پارکت در خدمت همشریان عزیز با کادر متخصص از فروش و دیزاین داخلی تا زمینه نصب خواهد بود.

وی ادامه داد: مجموعه های دیگر در فروش این اجناس به محصول خاص و یا برند خاص متمرکز می شوند ولی در خانه رومنس ما شاهد آن هستیم که متمرکز بر محصول خاص و برند خاص نیستیم و سعی کرده ایم تنوع محصول با تنوع قیمت داشته باشیم.
پوررنگ ادامه داد: ما در این مجموعه محصولی نداریم که باب میل و سلیقه مشتری نباشد و این به تنوع جنس و محصولات خانه رومنس بر می گردد.

وی اضافه کرد: این مجموعه زیر مجموعه شرکت نوژان (وارد کننده رسمی کاغذ دیواری و کف پوش) می باشد که برای دیزاین داخلی خانه نیز در این مجموعه اکیپ خاص ترتیب دیده شده است.
تامین کننده بخشی از اجناس خانه رومنس تاکید کرد: در این مجموعه کاغذ دیواری های استوک رولی از بیست هزار تومان تا دو میلیون تومان داریم که با سلایق مشتری عرضه می گردد.
وی افزود: پارکت های این مجموعه از چین گرفته تا آلمان ،ترکیه، بلژیک و کره که در افتتاحییه این مجموعه نماینده هر کدام از کشورها حضور داشتند.

وی اذعان داشت: مجموعه ایی تشکیل داده اییم که مشتری دست خالی از مجموعه بیرون نرود و همیشه در تلاشیم که رضایت مشتریان را جلب کنیم.

پوررنگ گفت: این مجمعه از سه طبقه تشکیل شده است که طبقه زیر همکف از کاغذ دیواری های استوک تشکیل شده است. در طبقه همکف کاغذ دیواری ها و کف پوش های نورم و اکونومی است و طبقه دوم قسمت واردات کاغذ دیواری VIP می باشد.
وی ادامه داد: این مجموعه برای جلب رضایت مشتریان عزیز اکیپ خاص برای نصب کاغذ دیواری ها و کف پوش ها به اختیار گرفته است که ابتدا مشتریان بعد از مراجعه به فروشگاه خانه رومنس، با کارشناسان و طراحان دیزاین خانه مشورت کرده و افراد متخصص نصاب بدون اینکه به نظافت محیط خانه لطمه ای بزنند نصب خود را انجام می دهند.
وی همچنین گفت: بعد از نصب نیز کارشناس نصب به محل نصب رفته و بعد از کارشناسی و نظارت بر چگونگی نصب پروژه را تهویل می دهند.

این گزارش می افزاید آدرس خانه رومنس در تبریز بعد از روگذر ابوریحان نرسیده به لاله می باشد.
Read more
. پیشنهاد مذاکره ترامپ اتفاقا پیام خوبی دارد! . فرضیه۱: فرض کنید امریکا توان این را داشته باشد ...
Media Removed
. پیشنهاد مذاکره ترامپ اتفاقا پیام خوبی دارد! . فرضیه۱: فرض کنید امریکا توان این را داشته باشد که فشارهای اقتصادی را بیشتر از این کند و از مردم ایران هم برآورد این را داشته باشد که تا چند ماه آینده موج گسترده‌ای از اعتراض و اغتشاش داخلی شکل بگیرد و جنگ داخلی آغاز شود و بتواند ایران را همانند سوریه ... .
پیشنهاد مذاکره ترامپ اتفاقا پیام خوبی دارد!
.
فرضیه۱: فرض کنید امریکا توان این را داشته باشد که فشارهای اقتصادی را بیشتر از این کند و از مردم ایران هم برآورد این را داشته باشد که تا چند ماه آینده موج گسترده‌ای از اعتراض و اغتشاش داخلی شکل بگیرد و جنگ داخلی آغاز شود و بتواند ایران را همانند سوریه کند و پروژه تخریب ایران را کلید بزند؛با این فرضیه چرا باید ترامپ پیشنهاد مذاکره به ایران بدهد؟!چرا نباید صبر کند و نابودی ایران را ببیند؟اگر او توان فشار بیشتر و نابود کردن ایران را دارد،چرا باید فقط به گرفتن چند امتیاز دیگر مانند تسلیم قدرت دفاعی و منطقه‌ای ما راضی شود؟!
.
فرضیه۲:حالا فرض کنید ترامپ تمام توان خود را برای ضربه به اقتصاد ایران به میدان آورده و بیش از آنچه در میدان عمل کرده، توانسته با جنگ روانی بر جامعه ایرانی تاثیر بگذارد و اتفاقا روی دولت ضعیف و بی‌برنامه ما هم حساب باز کرده تا یک فشار مقطعی با شیب تند بیاورد و افکار عمومی و مسئولان اجرایی ما را بترساند و بلافاصله پیشنهاد مذاکره را روی میز بگذارد تا اهرمهای قدرت ایران را در مذاکره از ما بگیرد. اهرمهایی مانند حضور منطقه‌ای و قدرت موشکی. اهرمهایی که باعث شده وقتی امریکا میخواهد ایران را تهدید کند،تازه تهدید کند که کیلومترها آن طرف‌تر پایگاه ما در سوریه را می‌زند؛یا وقتی ما را تهدید نفتی میکنند پاسخش را نه از ما، بلکه از دوستان ما در تنگه باب المندب دریافت می‌کنند؛ و همین قدرت باعث شده مرز امنیت ما کیلومترها آن طرف‌تر از مرز سرزمینی‌مان باشد.
.
به نظر من اتفاقا پیشنهاد مذاکره ترامپ، پیام خوبی برای ما دارد؛یعنی ترامپ فقط توان یک فشار مقطعی بر اقتصاد ما را دارد نه بیشتر؛ و حتی برآوردش از جامعه ما این نیست که با وجود گلایه‌های مردم و فشارها، امروز اتحادشان را به هم بزنند و اتفاق گسترده و ویژه‌ای برای تخریب ایران رقم بخورد. این یعنی فقط اندکی صبر و همتی بلند برای کار نیاز داریم تا از این مرحله هم عبور کنیم؛ ترامپ روی اشتباه محاسباتی یا خیانت بعضی مسئولان ما هم حساب باز کرده. اگر مسئولان ما هم تصمیم درست را بگیرند و ریشه مشکلات را در داخل ببینند و کمر همت ببندند برای حل آنها، امریکا با تمام دشمنی‌هایش بزودی محکوم به شکست خواهد بود.
.
اما اگر دوباره بعضی‌ها مرعوب شوند و اهرمهای قدرت ما را تسلیم کنند،باید منتظر باشیم که دو سه ماه بعد دوباره ترامپ زیر توافق بزند و لب مرز ما بیاید؛و تازه در شرایطی که ما دیگر توان دفاع از خود را هم نداریم.
انتخاب با ماست؛ شکست امریکا یا پاس گل به امریکا برای سوریه‌ای کردن ایران!
Read more
. <span class="emoji emoji1f3a5"></span> برای مشاهده فیلم #ورق_بزنید . <span class="emoji emoji1f4f7"></span> تمامی عکسها از محصولات تولید شده برند سوآرت می باشد و هیچ گونه ...
Media Removed
. برای مشاهده فیلم #ورق_بزنید . تمامی عکسها از محصولات تولید شده برند سوآرت می باشد و هیچ گونه افکت گرافیکی ندارد . #اصل_بخرید . ⚜سوآرت اولین، با کیفیت ترین و متنوع ترین تولید کننده چراغ خوابهای دکوراتیو سه بعدی در ایران . با بیش از ۳۰۰ مدل طرح آماده . 🖍 با قابلیت اضافه کردن متن اختصاصی ... .
🎥 برای مشاهده فیلم #ورق_بزنید
.
📷 تمامی عکسها از محصولات تولید شده برند سوآرت می باشد و هیچ گونه افکت گرافیکی ندارد
.
#اصل_بخرید
. ⚜سوآرت اولین، با کیفیت ترین و متنوع ترین تولید کننده چراغ خوابهای دکوراتیو سه بعدی در ایران
.
📌 با بیش از ۳۰۰ مدل طرح آماده
.
🖍 با قابلیت اضافه کردن متن اختصاصی شما
.
🏳‍🌈 در رنگها و ابعاد متفاوت به درخواست شما
.
📣 برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک تلگرام بالای صفحه را لمس کرده
.
📞 یا شماره
09117665810
را در گوشی خود ذخیره کرده و در تلگرام پیام دهید
.
❗️در صورت ریپورت بودن در دایرکت اینستا پیام دهید
.
@seven_market @seven_market
@seven_market @seven_market .

#سوآرت #چراغ_سوآرت #چراغ_خواب_سوآرت #شب_خواب #چراغ #چراغ_خواب #چراغ_رومیزی #آباژور #اباژور #لوستر #چراغ_خواب_کودک #بالبینگ #بالبینگ_سه_بعدی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #اتاق_کودک #تندیس_چهره #تندیس_نوری #تندیس_نوری_چهره #چراغ_خواب_چهره #بالبینگ_چهره #شب_خواب_چهره #آباژور_چهره #طراحی_چهره #طراحی_از_عکس #هدیه_تولد #ولنتاین #هدیه_ولنتاین
Read more
@tech_developer مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ لو رفت؛ دوربین بهتر و ظرفیت باتری بیشتر _____________________ برگه ...
Media Removed
@tech_developer مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ لو رفت؛ دوربین بهتر و ظرفیت باتری بیشتر _____________________ برگه مشخصات لو رفته ازگوشی‌های آتی اپل،آیفون‌‌ ۷ و ۷ پلاس، گویای این است که حتی اگر ظاهر گوشی تغییر نکند، کمی تغییرات داخلی خواهیم داشت. به‌نظر می‌رسد که اندازه‌ی قطر صفحه نمایش ۴٫۷ ... @tech_developer
مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ لو رفت؛ دوربین بهتر و ظرفیت باتری بیشتر
_____________________

برگه مشخصات لو رفته ازگوشی‌های آتی اپل،آیفون‌‌ ۷ و ۷ پلاس، گویای این است که حتی اگر ظاهر گوشی تغییر نکند، کمی تغییرات داخلی خواهیم داشت. به‌نظر می‌رسد که اندازه‌ی قطر صفحه نمایش ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی با رزولوشنی مشابه آیفون ۶ و ۶ اس حفظ شده، که همین امر به داشتن ابعادی مشابه نیز اشاره دارد.
اما قسمت جالب ماجرا ارتقای سخت افزاری‌ست، و در این برگه‌ی مشخصات هم تعدادی جزییات جزیی شبیه خوشامدگویی غافلگیرانه دیده می‌شود. ادعا شده که آیفون ۷ و ۷ پلاس پردازنده‌ی A10 را خواهند داشت که با استفاده از فناوری ۱۶ نانومتری توسط شرکت TSMC ساخته شده است. این یکی خیلی غافلگیرانه نیست چون پردازنده های‌ ۱۰ نانومتری شرکت TSMC یا سامسونگ سال آینده برای تولید انبوه آماده می‌شوند.

با توجه از بنچمارک‌های اولیه، پردازنده‌ی A10 در مقایسه با پردازنده‌ی A9 در آیفون ۶ اس، بین ۲۰ تا۳۰ درصد کارایی بهتری دارد که ممکن است خیلی چشم‌گیر به‌ نظر نرسد، چون از پردازنده‌ی A8 به A9 با یک پرش تقریبا ۵۰ درصدی مواجه بودیم. با این وجود شرکت اپل ممکن است به‌درستی به این نتیجه رسیده باشد که تراشه‌اش به اندازه‌ی کافی قدرتمند است و در عوض تمرکزش را روی مصرف باتری گذاشته باشد که این امر منجر به تولید یک گوشی‌ نازک‌تر، باتری بزرگ‌تر یا فضای بیشتری برای سایر قطعات داخلی شده. در واقع این حدس و گمان برای هر سه مورد با ادعای اپل در مورد قرار دادن باتری بزرگ‌تر ۱۹۶۰ میلی آمپری در آیفون ۷ ( که برگه‌ی مشخصات هم این موضوع را دوباره تایید کرد) درست از آب در می‌آید. با وجود این‌که از آیفون ۶ اس کمی باریک‌تر است، حذف جک ۳٫۵ میلی‌تری صدا ممکن است به این موضوع کمک کرده باشد.جالب‌ترین قسمت این مشخصات، پردازنده و یا رم ۲ یا ۳ گیگابایتی و یا ظرفیت باتری نیست، بلکه ماژول‌های دوربین است. همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس با دوربین‌های ۱۲ مگاپیکسلی معرفی شده‌اند، اما تفاوت‌های دیافراگم نشان می‌دهد که ممکن است ماژول‌های جدیدتری هم داشته باشیم، وهمین‌طور تعدادی نوآوری‌های هیجان‌آنگیز دیگر، آن‌هم در دوربینی که همین حالا هم یکی از بهترین‌ دوربین‌های موجود است.
منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هزیزان هستیم.🌹🌹
#tech_devloper #tablet #mobile #pc #ipad #iphone #ipod #laptop #Mac #windows #
#با_ما_به_روز_باشيد
#موبايل #تبلت #كامپيوتر #لپتاپ #آيپد #آيفون #تكنولوژي #
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>فقط تو ٨ سال اتفاق افتاد : 1- سکه تمام بهار آزادی در سال 84؛ 99 هزار تومان بود، در حالی که در سال 92 بابیش ...
Media Removed
فقط تو ٨ سال اتفاق افتاد : 1- سکه تمام بهار آزادی در سال 84؛ 99 هزار تومان بود، در حالی که در سال 92 بابیش از هزار درصد رشد، به یک میلیون و صدهزار تومان رسید. 2- دلار آمریکا در سال 84 که 902 تومان معامله می شد، درسال 92 با 255 درصد رشد، سه هزار و 200 تومان معامله می شود. 3- تمامی خودروهای داخلی نزدیک ... 🔴فقط تو ٨ سال اتفاق افتاد :
1- سکه تمام بهار آزادی در سال 84؛ 99 هزار تومان بود، در حالی که در سال 92 بابیش از هزار درصد رشد، به یک میلیون و صدهزار تومان رسید.

2- دلار آمریکا در سال 84 که 902 تومان معامله می شد، درسال 92 با 255 درصد رشد، سه هزار و 200 تومان معامله می شود.

3- تمامی خودروهای داخلی نزدیک به 150 درصد رشد قیمت داشتند. مثلا پراید در سال 84 به قیمت شش میلیون و صدهزار تومان فروخته می شد،‌ اما در سال 92 با 170 درصد رشد با قیمت 16 میلیون و 500 هزار تومان فروخته می شود.

4- در سال 84 که بنزین در جایگاه های عرضه سوخت لیتری 80 تومان فروخته می شد، با رشد 775 درصدی،‌ در سال 92 به لیتری 700 تومان رسید.

5- گازوئیل هم که در سال 84 لیتری 16 تومان بود، در سال 92 به قیمت 350 تومان رسید که رشد بیش از دو هزار درصدی را نشان می دهد.

6-برق که در سال 84 کیلوواتی 5/16 تومان بود، در سال 92 و با رشد 161 درصدی به 43 تومان رسید.

7- گاز که در سال 84 مترمکعبی 10 تومان بود؛ با رشد 620 درصدی به مترمکعبی 72 تومان رسید.

8- گوشت گوسفند که در سال 84 کیلویی 5010 تومان بود؛ در سال 92 و با رشد 489 درصدی به قیمت کیلویی 29 هزار و 528 تومان رسید.

9- گوشت گوساله که در سال 84 کیلویی چهار هزار و 580 تومان بود، در سال 92 به قیمت کیلویی 30 هزار و 950 تومان رسید که رشد 576 درصدی رانشان می دهد.

10- گوشت مرغ هم که در سال 84 کیلویی هزار و 350 فروخته می شد، در سال 92 و با رشد 379 درصدی به قیمت هر کیلو شش هزار و 250 تومان فروخته شد.

11- برنج ایرانی درجه یک نیز در سال 84 کیلویی هزار و 400 تومان بود که در سال 92 به هفت هزار و 200 تومان رسید که نشان از رشد 413 درصدی است.

12- نان بربری با رشد 667 درصدی از سال 84 به قیمت 75 تومان به قیمت 500 تومان در سال 92 رسید.

13- نان لواش نیز با رشد 967 درصدی از سال 84 به قیمت 15 تومان به 160 تومان در سال 92 رسید.

14- چای خارجی در سال 84 که کیلویی شش هزار و 200 تومان بود، در سال 92 و با رشد 385 درصدی به کیلویی 30 هزار و صد تومان رسید.

15- روغن مایع در سال 84 لیتری 850 تومان فروخته می شد که در سال 92 و با رشد 440 درصدی به قیمت چهار هزار و 600 تومان رسید.

16- پنیر که رشد نزدیک به دو هزار و 500 درصدی را داشته، از قیمت 600 تومان در سال 84 به 15هزار و 560 تومان در سال 92 رسید.

17 - تخم مرغ در سال 84 کیلویی 890 تومان بود که در سال 92 به سه هزار و 930 تومان رسید،‌ یعنی رشدی در حدود 340 درصد.

ایمان نمی اوردید به مدیریت دولت پاکدستان؟؟
#فقر
Read more
باورش سخته ولی کاملا واقعیه این اتفاقات فقط تو ٨ سال احمدی نژاد اتفاق افتاد: 1-سکه تمام بهار آزادی ...
Media Removed
باورش سخته ولی کاملا واقعیه این اتفاقات فقط تو ٨ سال احمدی نژاد اتفاق افتاد: 1-سکه تمام بهار آزادی در سال 84؛ 99 هزار تومان بود، در حالی که در سال 92 بابیش از هزار درصد رشد، به یک میلیون و صدهزار تومان رسید. 2-دلار آمریکا در سال 84 که 902تومان معامله می شد، درسال 92 با 255درصد رشد، سه هزار و 200 تومان ... باورش سخته ولی کاملا واقعیه
این اتفاقات فقط تو ٨ سال احمدی نژاد اتفاق افتاد:
1-سکه تمام بهار آزادی در سال 84؛ 99 هزار تومان بود، در حالی که در سال 92 بابیش از هزار درصد رشد، به یک میلیون و صدهزار تومان رسید.

2-دلار آمریکا در سال 84 که 902تومان معامله می شد، درسال 92 با 255درصد رشد، سه هزار و 200 تومان معامله می شود.

3-تمامی خودروهای داخلی نزدیک به 150 درصد رشد قیمت داشتند. مثلا پرایدکه در سال 84 به قیمت شش میلیون و صدهزار تومان فروخته می شد،‌ اما در سال 92 با 170درصد رشد با قیمت 16 میلیون و 500هزار تومان فروخته می شود.

4-در سال 84 که بنزین در جایگاه های عرضه سوخت لیتری 80 تومان فروخته می شد، با رشد 775 درصدی،‌در سال 92 به لیتری 700 تومان رسید.

5-گازوئیل هم که در سال 84 لیتری 16 تومان بود، در سال 92 به قیمت 350 تومان رسید که رشد بیش از دو هزار درصدی را نشان می دهد.

6-برق که در سال 84 کیلوواتی 5/16 تومان بود، در سال 92 و با رشد 161 درصدی به 43 تومان رسید.
7-گاز که در سال 84 مترمکعبی 10تومان بود؛ با رشد 620 درصدی به مترمکعبی 72 تومان رسید.
8-گوشت گوسفند که در سال 84 کیلویی 5010 تومان بود؛ در سال 92 و با رشد 489درصدی به قیمت کیلویی 29 هزار و 528 تومان رسید.
9-گوشت گوساله که در سال 84 کیلویی چهارهزار و580تومان بود، در سال 92 به قیمت کیلویی 30 هزار و 950 تومان رسید که رشد 576 درصدی رانشان می دهد.

10-گوشت مرغ هم که در سال 84 کیلویی هزار و 350فروخته می شد، در سال 92 و با رشد 379درصدی به قیمت هر کیلو شش هزار و 250 تومان فروخته شد.

11-برنج ایرانی درجه یک نیز در سال 84 کیلویی هزار و 400 تومان بود که در سال 92 به هفت هزار و 200 تومان رسید که نشان از رشد 413 درصدی است.

12-نان بربری با رشد 667 درصدی از سال 84 به قیمت 75 تومان به قیمت 500 تومان در سال 92 رسید.

13-نان لواش نیز با رشد 967 درصدی از سال 84 به قیمت 15 تومان به 160 تومان در سال 92 رسید.

14-چای خارجی در سال 84 که کیلویی شش هزار و 200 تومان بود، در سال 92 و با رشد 385درصدی به کیلویی 30 هزار و صد تومان رسید.

15-روغن مایع در سال 84 لیتری 850 تومان فروخته می شد که در سال 92 و با رشد 440درصدی به قیمت چهار هزار و 600 تومان رسید.
16-پنیر که رشد نزدیک به دو هزار و 500درصدی را داشته، از قیمت 600تومان در سال 84 به 15هزار و 560 تومان در سال 92 رسید.

18-تخم مرغ در سال 84 کیلویی 890 تومان بود که در سال 92 به سه هزار و 930 تومان رسید،‌یعنی رشدی در حدود 340 درصد.

اینا همش به خاطر 40تومان یارانه سر ملت اومده
Read more
. باکس آفیس: حکمرانی دایناسور ها بر گیشه های دنیا با فروش هفتصد میلیونی! . - این هفته در حالی‌که پیش‌بینی می‌شد فروش افتتاحیه «دنیای ژوراسیک ۲» حداکثر به ۱۴۰ میلیون دلار در گیشه امریکا برسد، این فانتزی علمی-تخیلی با کسب ۱۴۸ میلیون دلار درآمد در سینماهای ایالات متحده و کانادا شگفتی‌ساز شد. ... .
🌟باکس آفیس: حکمرانی دایناسور ها بر گیشه های دنیا با فروش هفتصد میلیونی!
.
- این هفته در حالی‌که پیش‌بینی می‌شد فروش افتتاحیه «دنیای ژوراسیک ۲» حداکثر به ۱۴۰ میلیون دلار در گیشه امریکا برسد، این فانتزی علمی-تخیلی با کسب ۱۴۸ میلیون دلار درآمد در سینماهای ایالات متحده و کانادا شگفتی‌ساز شد. «پادشاهی سقوط کرده» ساخته خوان بایونا همزمان در ۱۷ نقطه دیگر دنیا برای اولین بار روی پرده رفت و بیش از ۱۰۶ میلیون دلار به فروش جهانی این فیلم اضافه کرد. تا اینجا، کل فروش جهانی پنجمین فیلم از مجموعه سینمایی «ژوراسیک» به بیش از ۷۱۱ میلیون رسیده است
.
- اگرچه، فیلم قبلی «دنیای ژوراسیک» افتتاحیه موفق‌تری را در گیشه امریکا پشت سر گذاشت و در پایان سه روز نخست اکرانش بیش از ۲۰۸ میلیون دلار فروش کرد با این حال «پادشاهی سقوط کرده» موفق شده تا جلوی خودش را از پیوستن به دنباله‌هایی شکست‌خورده که به معنی مرگ مجموعه‌هایشان بوده‌اند بگیرد. این افتتاحیه در جایگاه چهارم بهترین افتتاحیه‌های سال ۲۰۱۸ تا این لحظه قرار می‌گیرد. تحلیلگران فکر می‌کنند «پادشاهی سقوط کرده» به احتمال زیاد به سی و پنجمین فیلم یک میلیاردی تاریخ تبدیل خواهد شد
.
- دنباله انیمیشن محبوب «شگفت‌انگیزها» نیز به فروش ۸۰ میلیون دلار دست یافت و دومین فیلم پرفروش گیشه آخر هفته شد. کل فروش داخلی محصول جدید دیزنی و پیکسار از مرز ۳۵۰ میلیون دلار عبور کرده است. «شگفت‌انگیزان ۲» تا حالا ۱۳۴ میلیون دلار در کشورهای خارجی فروخته و مجموع فروش جهانی‌اش را به ۵۴۱ میلیون دلار رسانده است
.
- فروش داخلی فیلم زن‌محور «هشت یار اوشن» در سومین هفته اکرانش از مرز صد میلیون دلار عبور کرد و با ۱۱.۶ میلیون دلار فروش آخر هفته، رده سوم جدول پرفروش‌ها را از آن خود کرد. جدیدترین فیلم ساندرا بولاک و کیت بلانشت تاکنون ۱۸۰ میلیون دلار در دنیا کسب کرده است. در رده‌ی چهارم «تگ» دیگر محصول برادران وارنر را داریم که ۸ میلیون دلار دیگر در دومین هفته‌ی اکرانش کسب کرد و به ۳۰ میلیون میلیون دلار فروش ۱۰ روزه‌ دست پیدا کرد
.
- دنباله «ددپول» هم بعد از شش هفته اکران، بیش از پنج میلیون دلار به کل درآمدش افزود و به این ترتیب، کل فروش داخلی فیلم جدید رایان رینولدز به بیش از ۳۰۴ میلیون دلار رسید. کل فروش جهانی این فیلم ابرقهرمانی از مرز ۷۰۸ میلیون دلار فراتر رفته و این در حالی است که فیلم اصلی «ددپول» با ۷۸۳ میلیون دلار فروش جهانی به کارش در سینماهای دنیا پایان داد
------------------------------
#JurassicWorld #FallenKingdom
#CinemaNewss_BoxOffice
Read more
کابین the 7th room در سوئد این پروژه یک کابین به ظاهر شناور در میان پوشش درختان کاج جنگلی در شمال سوئد ...
Media Removed
کابین the 7th room در سوئد این پروژه یک کابین به ظاهر شناور در میان پوشش درختان کاج جنگلی در شمال سوئد که توسط گروه معماری snøhetta با هدف تجربه treehotel و پر کردن شکاف بین مردم و طبیعت ساخته شده است،مساحت این کابین 55 متر با ظرفیت پنج نفر که شامل دو اتاق خواب،یک سالن،حمام و تراس رو به فضای جنگل است ... کابین the 7th room در سوئد

این پروژه یک کابین به ظاهر شناور در میان پوشش درختان کاج جنگلی در شمال سوئد که توسط گروه معماری snøhetta با هدف تجربه treehotel و پر کردن شکاف بین مردم و طبیعت ساخته شده است،مساحت این کابین 55 متر با ظرفیت پنج نفر که شامل دو اتاق خواب،یک سالن،حمام و تراس رو به فضای جنگل است که در کف تراس یک شبکه توری نصب شده تا مهمانان ارتباط نزدیک تری با طبیعت داشته باشند،snøhetta در طراحی این پروژه از فرهنگ سنتی شمال اروپا الهام گرفته است. نمای بیرونی از چوب کاج به رنگ قهوه ای سوخته میباشد و فضای داخلی در دو سطح با 30 سانتی متر تفاوت در ارتفاع که سالن در طبقه پایین و اتاق خواب و اتاق مهمان در طبقه بالا هستند. دیوار های داخلی از جنس تخته سه لا به رنگ خاکستری میباشند،این بنا بر روی دوازده پایه نصب شده است و راه ارتباط فضای بیرونی با فضای داخلی از طریق یک راه پله است و یک آسانسور کوچک برای حمل و نقل اجناس سبک در نظر گرفته شده،درب های شیشه ای بزرگی در بخشی از مساحت سالن تعبیه شده اند،نمای شیشه ای کف یک نمایش بی وقفه از رودخانه Lule و درختان lapland دارد و پنجره رو به شمال به مهمان فرصتی میدهد تا نگاه اجمالی از شفق شمالی داشته باشند.
Read more
. طراحی معماری داخلی دفتر مرکزی شبکه نمایش <span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f535"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> . شرکت مهندسین مشاور ساباط (ساخت،بافت، طرح) نمایندگی ...
Media Removed
. طراحی معماری داخلی دفتر مرکزی شبکه نمایش . شرکت مهندسین مشاور ساباط (ساخت،بافت، طرح) نمایندگی انحصاری سنگ های طبیعی (ایکس استون – لایت روک – اسلیت لایت – فلکس استون - گلیگا استون) محصول کشور آلمان و دیگر کشورهای اروپایی. . ویژگی های سنگ نرم - FlexStone ۱- ابعاد سنگ نرم: بنا ... .
طراحی معماری داخلی دفتر مرکزی شبکه نمایش 🔴🔵🔴
.
شرکت مهندسین مشاور ساباط (ساخت،بافت، طرح)

نمایندگی انحصاری سنگ های طبیعی (ایکس استون – لایت روک – اسلیت لایت – فلکس استون - گلیگا استون) محصول کشور آلمان و دیگر کشورهای اروپایی.
.
🔶🔸🔶 ✅✅✅ ویژگی های سنگ نرم - FlexStone

۱- ابعاد سنگ نرم: بنا به سفارش، در ابعاد نا منظم ۲۷۰*۱۳۰ سانتیمتر و همچنین ابعاد منظم تولید می شود.

۲- کاربرد سنگ نرم: در زمینه دکوراسیون، معماری داخلی و به صورت کلی در صنعت ساختمان به‏کار می رود. در حوزه دکوراسیون در وسایل اشیاء تزئینی، روشنایی، نقوش برجسته و تابلوها، تندیس ها، احجام سه بعدی و مبلمان کاربرد دارد.

۳- نور گذر: ویژگی عبور نور از این محصول باعث شده سنگ نرم FlexStone به عنوان یک محصول دکوراتیو با نوآوری مدرن در صنعت ساختمان در رده اول جهت زیبا سازی ساختمان کاربرد داشته باشد.

۴- قابلیت انعطاف: نرم بودن و ضخامت کم و انعطاف بسیار بالای سنگ نرم FlexStone نصب این محصول را بر روی انواع سطوح منحنی، مواج و کروی بدون ایجاد هیچ گونه درز یا چروکی ساخته است. به عنوان مثال امکان استفاده در پوشش گنبد، طاق های قوسی، استوانه ها و احجام سه بعدی با FlexStone به راحتی قابل انجام است. .
🔴🔵🔴
.
#هندسة_معمارية #العمارة_الداخلية #أثاث_حضري #زخرفة_التلفزيون #قاعة_المؤتمرات #القاعة #مكاتب #ردهة #إيران #حجر #ألمانيا #أوكرانيا #الحجر_الطبيعي #مواد_البناء #التصميم_المعماري #التصميم_الداخلي #حديقة_على_السطح #باني #ممتازة #الفن #الجمال #الديكور #ساباط #طراحی_معماری #طراحی_داخلی #architecture #design #sand #sabat . 🌐 www.sabat.ir
✉️ [email protected]
📷 instagram.com/sabat.ir
🔗 linkedin.com/in/sabat-co-883897103
☎️ Tel: +982126202756
📱 Teleg: +989398802179
🆔 @Sabat_co_Teh_Iran .
🔚
Read more
⁣برای اولین‌بار از سوی ایران تایید شد: جاسوسی یک وزیر سابق اسراییل برای ایران محمود علوی وزیر اطلاعات ...
Media Removed
⁣برای اولین‌بار از سوی ایران تایید شد: جاسوسی یک وزیر سابق اسراییل برای ایران محمود علوی وزیر اطلاعات دیشب در برنامه تیتر امشب شبکه خبر، گفت: «بخش ضد جاسوسی وزارت اطلاعات یکی از قوی‌ترین بخش‌های این وزارت‌خانه است. اخیرا هم شنیدید که ما یک عضو کابینه دولت متخاصم را در اختیار گرفتیم. بخش ضداطلاعات ... ⁣برای اولین‌بار از سوی ایران تایید شد: جاسوسی یک وزیر سابق اسراییل برای ایران

محمود علوی وزیر اطلاعات دیشب در برنامه تیتر امشب شبکه خبر، گفت: «بخش ضد جاسوسی وزارت اطلاعات یکی از قوی‌ترین بخش‌های این وزارت‌خانه است.
اخیرا هم شنیدید که ما یک عضو کابینه دولت متخاصم را در اختیار گرفتیم.
بخش ضداطلاعات هم ده‌ها جاسوس را در نهادهای مختلف شناسایی و دستگیر کرده. افراد زیادی را که امکان جاسوسی دارند زیر ذره‌بین و ضربه برده‌ایم. البته ضرورتی به اعلام ندارد.»
علوی همچنین خبر داده: نزدیک به «سی و‌ دو گروه تروریستی درصدد خراب‌کاری علیه جمهوری اسلامی و ایجاد وضعیتی همانند سوریه در ایران هستند.
آن‌ها می‌خواستند با ترور پنج عالم سنی، جنگ شیعه و سنی راه بیندازند اما این توطئه را خفه کردیم. اهل سنت نقش اصلی در مقابله با این جریان داشته‌اند. «عضو کابینه دولت متخاصم» که به گفته وزیر اطلاعات اخیرا معلوم شد با نهادهای امنیتی ایران همکاری می‌کرده، احتمالا گونن سیگِو، وزیر اسبق انرژی اسراییل است.
اواخر خرداد امسال، سرویس امنیت و اطلاعات داخلی اسراییل، شین بت، فاش کرد سیگو را که در دهه نود میلادی نماینده مجلس و نیز سه‌سال وزیر انرژی این کشور بوده، به‌اتهام جاسوسی برای ایران بازداشت کرده.
بنابر اطلاعیه شین‌بت، سیگو که این سال‌ها در نیجریه بوده، از طریق سفارت ایران در نیجریه با نهادهای امنیتی ایران مرتبط شده.
سیگو اطلاعاتی از بازار انرژی، تاسیسات و ساختمان و چهره‌های امنیتی اسراییل به ایران داده و حتی دوبار به ایران آمده و با ماموران امنیتی ایران دیدار داشته.
این اولین‌بار است که یک مقام ارشد دولتی ایرانی این گزارش شین‌بت را تایید می‌کند.
#جاسوس
#اسرائیل
#امنیت
Read more
- #تاریخ_هنر ۔ ۔ فصل هفتم: #هنر_روم ( قسمت دوم) #معماری / #تندیس_سازی هنر روم #کانال_هنر_تهی - - هنر ...
Media Removed
- #تاریخ_هنر ۔ ۔ فصل هفتم: #هنر_روم ( قسمت دوم) #معماری / #تندیس_سازی هنر روم #کانال_هنر_تهی - - هنر روم #معماری : عالی ترین هنر رومیان معماری است که در شکلی با شکوه و عظیم ظاهر شد. معماری آنها براساس راه و رسم زندگی آنها بود. آنها در ساخت معابد، بناهای عمومی، حمام های پرتجمل، استادیوم، ... -
#تاریخ_هنر ۔
۔

فصل هفتم: #هنر_روم ( قسمت دوم)
#معماری / #تندیس_سازی
هنر روم
#کانال_هنر_تهی
-
-
هنر روم
#معماری : عالی ترین هنر رومیان معماری است که در شکلی با شکوه و عظیم ظاهر شد. معماری آنها براساس راه و رسم زندگی آنها بود. آنها در ساخت معابد، بناهای عمومی، حمام های پرتجمل، استادیوم، میدان، بازار، کاخ، طاق نصرت، آمفی تئاتر، خانه های شخصی )ویلا(، جاده، پل و آبراه توانا بودند. قدیمی ترین بنای آنها" معبد فورتُونا "در شهر رم است که ستون های آن یونانی، سکوی بلند آن اتروسک و فضای داخلی آن وسیع است. فضای داخلی این معابد شامل هشتی ورودی، تالار مرکزی و گنج خانه است. در این معابد تندیس خدایان نگهداری می شد.
نوع دیگری از معابد آنها معبد سیبیل است که طرح مدور آن از کلبه های گِرد روستایی روم و پلکان و نمای زیبای آن از معماری یونان الهام گرفته است. این بنا کم کم سرمشقی برای ساخت معابد گِرد شد. معبد پانتئون (معبد همه خدایان)، یکی از باشکوه ترین و عظیم ترین بناهایی است که بنای اصلی آن به صورت مدور و گنبد دار ساخته شده و ورودی آن دارای رواقی ستون دار است.
رومی ها روش ایجاد دیوار با بتن و نماسازی با آجر، گچ و سنگ های نازک را از شرقی ها فرا گرفتند و قادر شدند بنا های عظیم خود را با سرعت و ارزانی به انجام برسانند. از دیگر ابتکارهای آنها استفاده از تاق های گهواره ای یا قوسی در ورودی ها، پنجره ها و پنجره نما ها و پل ها و آبراه ها بود که آن هم ریشه شرقی داشت.
یکی از شاهکارهای مهندسی و معماری رومی، ساختمان کولوسئوم (آمفی تئاتر یا تماشاخانه( سر گشادهٔ شهر روم است. از ابتکارات دیگر معماری، ساخت تالارهای دراز برای افزایش گنجایش جمعیت در معابد است. از دیگر مشخصه های معماری رومی ساخت تاق نصرت های یک یا سه دهانه بود که معمولاً آنها را برای تجلیل از امپراتوران پیروز در جنگ ها می ساختند.
-
#تندیس_سازی : تندیس سازان بیشتر در زمینهٔ نقش برجسته و تک چهره فعال بودند و برای ساخت تندیس های تمام قد اغلب مدل های یونانی را کپی می کردند. مهمترین دستاورد آنها واقع نمایی در تک چهره ها بود، از این رو آنها کمتر به صورتگری آرمانی یونانی ها توجه نشان می دادند.مابقی مطلب در قسمت کامنت👇
Read more
دوره های ویژه دپارتمان تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی - تخفیف ویژه قربان تا غدیر در سه کد متفاوت ویژه ...
Media Removed
دوره های ویژه دپارتمان تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی - تخفیف ویژه قربان تا غدیر در سه کد متفاوت ویژه معماران ( 160 ساعت) - ویژه غیر معماران (320 ساعت) - کمپ تخصصی طراحی داخلی (فشرده) تخفیف ویژه 15 درصدی کلیه دوره ها مشاوره رایگان اخذ مدرک وزارت علوم تحقیقات و فناوری - بین المللی اتحادیه اروپا ... دوره های ویژه دپارتمان تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی - تخفیف ویژه قربان تا غدیر
در سه کد متفاوت ویژه معماران ( 160 ساعت) - ویژه غیر معماران (320 ساعت) - کمپ تخصصی طراحی داخلی (فشرده)
تخفیف ویژه 15 درصدی کلیه دوره ها
مشاوره رایگان
اخذ مدرک وزارت علوم تحقیقات و فناوری - بین المللی اتحادیه اروپا و انگلستان و مدارک معتبر دو زبانه داخلی
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
شرایط ویژه هنرجویان شهرستان و شاغلین در کمپ های تخصصی طراحی داخلی
02122872307
02122886447

@eyvankhane.interior
Read more
فرشته نگهبان به تالار وحدت رسید تندیس #فرشته_نگهبان یادمان آتشنشانان فداکار و حماسه قهرمانان ...
Media Removed
فرشته نگهبان به تالار وحدت رسید تندیس #فرشته_نگهبان یادمان آتشنشانان فداکار و حماسه قهرمانان پلاسکو در تالار وحدت به نمایش گذاشته شد. یادمان "فرشته نگهبان" اثری است که ارتفاع آن سه متر و با طراحی مریم کی‌بخت و اجرای هما ساداتیان و توسط گروه تصویرگران هنر موگه ساخته شده است. هدف از ساخت و نصب ... فرشته نگهبان به تالار وحدت رسید
تندیس #فرشته_نگهبان یادمان آتشنشانان فداکار و حماسه قهرمانان پلاسکو در تالار وحدت به نمایش گذاشته شد.
یادمان "فرشته نگهبان" اثری است که ارتفاع آن سه متر و با طراحی مریم کی‌بخت و اجرای هما ساداتیان و توسط گروه تصویرگران هنر موگه ساخته شده است. هدف از ساخت و نصب این تندیس یادآوری حماسه آتشنشانان و ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و ادای احترام به قهرمانان کشور است.
این یادمان پیش از این در مجموعه پردیس چارسو با حضور جمعی از آتشنشانان و شهروندان و هنرمندان رونمایی شده بود و پس از آن نیز مدتی در مجموعه تاتر شهر به نمایش گذاشته شد.
لازم به یادآوری است که گروه تصویرگران هنر موگه به صورت مستقل در سال 1393 با حمایت از امید عباسی آتشنشان فداکار اقدام به راه‌اندازی کمپینی جهانی کرد که طی آن آتشنشانان 16 کشور جهان از این آتشنشان و فرشته نگهبان حمایت کردند. همچنین این گروه نمایشگاهی با حضور آثاری از هنرمندان داخلی و خارجی با نام امید و موضوع جانفشانی آتشنشانان فداکار را همراه با فرشته نگهبان برگزار کرده است.
Photo by:@leilaebrahimi56
@mahmood_nouraie
@mehranjalilvand
@homasa_homasa

This monument is called The guardian angel. It's about 3 meters. The costs are paid by ourselves in memorial of all the firefighters who put their lives in danger for others. 16 Iranian firefighters passed away trying to put out fire in a tall building named Plasco about one and a half year ago. Many firefighters die saving lives all around the world. This statue is built to support all these generous firefighters, and it is located in an opera hall near an opera hall. Before that,first it was in shopping mall and then in a theatre both near Plasco.
The intention is to reminde everyone that there are those who risk their lives for them to live longer.
Read more
. اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود. تکنیکش ...
Media Removed
. اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود. تکنیکش بر روی تشک بی نظیر بود، درست مانند انعطاف بدنی باور نکردنی اش که باعث شده بود کارشناسان بدن نرم او را به گربه تشبیه کنند! . از استاد اسفندیار زرافشانی سخن می گویم جوان شایسته اما بداقبال ... .
اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت
عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود.
تکنیکش بر روی تشک بی نظیر بود، درست مانند انعطاف بدنی باور نکردنی اش که باعث شده بود کارشناسان بدن نرم او را به گربه تشبیه کنند!
.
از استاد اسفندیار زرافشانی سخن می گویم
جوان شایسته اما بداقبال کشتی ایران در دهه پنجاه
.
پس از اینکه #محمود_خاوران به دلیل آسیب دیدگی در اوج جوانی با دنیای قهرمان وداع کرد، اسفندیارِ جوان با شایستگی جای خالی او را پر کرد. او با درخشش در رقابتهای داخلی نه تنها به مردم کشتی دوست کرمانشاه اجازه نداد نبود خاوران را حس کنند، بلکه به آنها نوید ظهور ستاره ای را داد که میتواند برای تمام شصت و دو کیلویی های جهان خط و نشان بکشد.
.
در آستانه المپیک مونترال به همراه تیم ملی کشتی آزاد عازم جام لودز لهستان شد و در آنجا بی نظیر ظاهر شد. ابتدا هونسچ از چکسلواکی را ضربه کرد، سپس سیکورسکی از کشور میزبان را سه اخطاره کرد. در دور سوم، دیگر نماینده لهستان یعنی پاپلاسکی را ضربه کرد که در تصویر فوق مشاهده می کنیم. در ادامه نمایندگان رومانی و آلمان غربی را بازهم با ضربه فنی شکست داد و با شایستگی تمام فاتح این رقابتها شد و طلا را به سینه زد. پیروزی با ضربه فنی در تمام کشتی ها، موجب شد تا #اسفندیار_زرافشانی بعنوان ستاره مسابقات نیز برگزیده شود.
.
بدشانسیِ بزرگ اما چندی بعد گریبان قهرمان داستانِ ما را گرفت!
اجرای فن خطا توسط محسن فره وشی بر روی کتف زرافشانی، آسیب دیدگی شدید او را در پی داشت تا جایی که منجر به وداع زودهنگام و ناباورانه زرافشانی در سن بیست و یک سالگی شد.
.
اسفندیار خان پس از کناره گیری از ورزش حرفه ای، تحصیلات خود را در دانشکده علوم ورزش دانشگاه تهران تا مدارج عالی ادامه داد و به یکی از فرهیختگان خانواده بزرگ کشتی تبدیل شد. او سالها در کرمانشاه به مربیگری پرداخت و شاگردان بسیاری را تربیت نمود که تمام آنها به علم و دانش بی نظیر استاد خود همواره اعتراف می کنند.
.
از برادران دلاور و پهلوان مسلک زرافشانی بیشتر خواهیم گفت، حیف است اگر جوانان ما با انسان بزرگی چون #بیژن_زرافشانی غریبه بمانند!
.
⁦✍🏼⁩ #جاوید_ادبی
@esfandyar_zarafshanii
@saber.zarafshani
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span>کیک وانیل کاکائو رشد<span class="emoji emoji2764"></span> هیچ میدونستین رشد یه گروه محصول داره به اسم ماربل که این محصول خیلی خیلی راحت ...
Media Removed
کیک وانیل کاکائو رشد هیچ میدونستین رشد یه گروه محصول داره به اسم ماربل که این محصول خیلی خیلی راحت فقط با ۳ تا تخم مرغ ۱۰۰ گرم(۱/۲ پیمانه)روغن و ۱۵۰ گرم (۳/۴پیمانه) شیر درست میشه و میتونین #به_همین_سادگی یه طعم جدید و #به_همین_خوشمزگی تجربه کنین. بعد از خرید یه بسته 🏻کیک وانیل کاکائو ... ❤کیک وانیل کاکائو رشد❤
هیچ میدونستین رشد یه گروه محصول داره به اسم ماربل که این محصول خیلی خیلی راحت فقط با
💎۳ تا تخم مرغ
💎۱۰۰ گرم(۱/۲ پیمانه)روغن و
💎۱۵۰ گرم (۳/۴پیمانه) شیر درست میشه و میتونین #به_همین_سادگی یه طعم جدید و #به_همین_خوشمزگی تجربه کنین.
بعد از خرید یه بسته
👈🏻کیک وانیل کاکائو رشد👉🏻
🌟تخم مرغ ها رو تو ظرفی بشکنین.
🌟۲ تا ۳ دقیقه با دور تند همزن مخلوط کنین تا پف کنه و سفید بشه.
🌟 آب (یا شیر)، روغن رو به تخم مرغ ها اضافه و ۱ دقیقه و با دور متوسط همزن هم بزنین.
🌟پودر کیک وانیل کاکائو رو کم کم به مخلوط اضافه و با دور کند همزن ۱ تا ۱.۵ دقیقه مخلوط کنین تا یکنواخت بشه.
🌟توی ظرفی جداگانه پودر کاکائو داخل بسته رو توی سه قاشق غذاخوری آب حل کنین و با یک سوم از خمیر مخلوط کنین.
🌟سطح داخلی قالب رو با کمی روغن چرب کنین یا کمی آرد کف آن بپاشین.
🌟خمیر وانیلی و خمیر کاکائویی را لایه به لایه در قالب بریزین و با حرکت آرام چاقو، شکل دلخواه خودتون رو درون خمیر ایجاد کنین.
🌟قالب رو ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طبقه وسط فر بذارین.
💚نکات عملی که باید حواستون بهش باشه💚
✍🏻فر رو ۱۵ دقیقه قبل از قرار دادن کیک گرم کنین.
✍🏻از قالبی استفاده کنین که بعد از ریختن خمیر ، ارتفاع آن بیش از ۵ سانتی متر نشه.
✍🏻بعد از قرار دادن کیک توی فر، درب فر رو تا ۱۵ دقیقه باز نکنین.
✍🏻برای اطمینان از پخت کامل کیک، خلال دندان رو توی مرکز کیک فرو کنین، اگه که خمیر به خلال نچسبید؛ کیک پخته .
✍🏻بعد از خارج کردن کیک از فر، اجازه بدین تا ۱۵دقیقه خنک بشه.و بعد از قالب خارج کنین.
😱😱😱میدونستین😱😱😱
💠 از رشد مارکت آنلاین خرید کنین
با خریدتون ممکنه براتون هدیه هم بفرستن.💠
.
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
➡www.roshdmarket.com⬅
.
.
🔸@roshd.group 🔸
🔸@roshd.group 🔸
🔸@roshd.group 🔸
🔸@roshd.group 🔸
🔸@roshd.group 🔸
.
.
‎لینک آپارات:
⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️
https://www.aparat.com/roshdmarket
https://www.aparat.com/roshdgroup
⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️
.
#صنایع_غذایی_رشد
#پودرکیک_رشد
#پودرکیک_ماربل_رشد
#کیک
#کیک_وانیل_کاکائو
#رشد
#آشپزی
#شیرینی
#دستورپخت
#رسپی
#دسر
Read more
<span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f338"></span> با حذف فرشته نگهبان از تالار وحدت یادمان آتشنشانان فداکار به پالیز آمد تندیس #فرشته_نگهبان ...
Media Removed
با حذف فرشته نگهبان از تالار وحدت یادمان آتشنشانان فداکار به پالیز آمد تندیس #فرشته_نگهبان یادمان آتشنشانان فداکار و حماسه قهرمانان پلاسکو در سالن تاتر پالیز به نمایش گذاشته شد. این یادمان پیش از این در مجموعه پردیس چارسو با حضور جمعی از آتشنشانان و شهروندان و هنرمندان رونمایی شده ... 🌸🌸🌸
با حذف فرشته نگهبان از تالار وحدت
یادمان آتشنشانان فداکار
به پالیز آمد
تندیس #فرشته_نگهبان یادمان آتشنشانان فداکار و حماسه قهرمانان پلاسکو در سالن تاتر پالیز به نمایش گذاشته شد.
این یادمان پیش از این در مجموعه پردیس چارسو با حضور جمعی از آتشنشانان و شهروندان و هنرمندان رونمایی شده بود و پس از آن نیز مدتی در مجموعه تاتر شهر و تالار وحدت در معرض عموم قرار داشت.
#فرشته_نگهبان روی نقشه تهران و اطرف پلاسکو در محل های عمومی فرهنگی و تجاری در معرض دید قرار می گیرد.
این یادمان قرار بود تا پایان مردادماه در تالار وحدت حضور داشته باشد که مدیر عامل بنیاد رودکی با زیر پا گذاشتن توافق های انجام گرفته از ادامه حضور این یادمان در تالار وحدت جلوگیری کرد
یادمان "فرشته نگهبان" اثری است که ارتفاع آن سه متر و با طراحی مریم کی‌بخت و اجرای هما ساداتیان و به صورت مستقل و بدون هیچ گونه حمایتی، توسط گروه تصویرگران هنر موگه ساخته شده است. هدف از ساخت و نصب این تندیس یادآوری حماسه آتشنشانان و ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و ادای احترام به قهرمانان کشور است.
لازم به یادآوری است که گروه تصویرگران هنر موگه، از 1393 با حمایت از امید عباسی آتشنشان فداکار اقدام به راه‌اندازی کمپینی جهانی کرد که طی آن آتشنشانان 16 کشور جهان از این آتشنشان و فرشته نگهبان حمایت کردند. همچنین این گروه نمایشگاهی با حضور آثاری از هنرمندان داخلی و خارجی با نام امید و موضوع جانفشانی آتشنشانان فداکار را همراه با فرشته نگهبان برگزار کرده است.

@mehranjalilvand
@homasa_homasa
@leilaebrahimi56
@mahmood_nouraie
#mogeart
#گروه_تصویرگران_هنر_موگه #سالن_پالیز
Read more
. چرا نورپردازی می کنیم؟ . اهمیت و جایگاه نور و لزوم کنترل آن در عکاسی با توجه به این نکته مشخص می شود ...
Media Removed
. چرا نورپردازی می کنیم؟ . اهمیت و جایگاه نور و لزوم کنترل آن در عکاسی با توجه به این نکته مشخص می شود که وجود نور است که عکس گرفتن را ممکن می سازد. همانطور که خیلی از بزرگان عکاسی عقیده دارند می توان گفت که عمل عکاسی به معنی فرایند ثبت نور است . در هنگام عکاسی بایستی به وجود نور یا نبودن آن در نواحی مختلف ... .
چرا نورپردازی می کنیم؟
.
اهمیت و جایگاه نور و لزوم کنترل آن در عکاسی با توجه به این نکته مشخص می شود که وجود نور است که عکس گرفتن را ممکن می سازد. همانطور که خیلی از بزرگان عکاسی عقیده دارند می توان گفت که عمل عکاسی به معنی فرایند ثبت نور است
.
در هنگام عکاسی بایستی به وجود نور یا نبودن آن در نواحی مختلف صحنه توجه نمود. این نور می تواند از منابع مختلف تامین گردد. در فضای باز عموما منبع نور مورد نیاز برای عکاسی از خورشید تامین می شود. نور مصنوعی از منابع مهمی است که در شب و همچنین در هنگام روز مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام عکاسی در محیط های بسته و فضای داخلی علاوه بر استفاده از نور طبیعی خورشید که معمولا از نواحی پنجره، در و یا روزنه موجود در دیوار به محیط داخل ساختمان وارد می شود، منابع نور مصنوعی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند
.
نورپردازی به منظور دستکاری در نور طبیعی محیط انجام می پذیرد تا نور مورد نیاز برای عکاسی را با کیفیت و شدت مناسب تامین نماید. با نورپردازی مناسب به سوژه می توان در یک تصویر دو بعدی، تصور و حس سه بعدی ایجاد نمود. معمولا جلوه های ویژه بصری از همراهی نور با سایه (یعنی مناطق فاقد نور یا کم نور) بوجود می آید. نوردهی و ایجاد مناطق سایه روشن، در عکاسی از افراد و ایجاد عکس های پرتره می تواند به شکلی زیبا و خلاقانه بکار رود
.
نورپردازی برای روشن کردن سوژه نیست، بلکه برای تاکید بر سطوح، شکل و جنس سوژه و حتی کم جلوه دادن آن است. ما می توانیم با ایجاد سایه روشن، آثاری افسون کننده، زیبا و یا رویایی خلق کنیم. می توانیم با نورپردازی آگاهانه و هنرمندانه توجه بیننده را به نقاط خاصی جلب کنیم. می توانیم نقاطی را برجسته و چشمگیر و نقاط دیگر را بی اهمیت و سرخورده نشان دهیم. می توانیم کوتاه را بلند و بلند را کوتاه کنیم. چاق را لاغر و لاغر را چاق نشان دهیم. به طور کلی می توانیم ظاهر سوژه را به طور کلی تغییر دهیم
.
پ.ن: با توجه به پیشنهادهایی که همراهان عزیز ارسال کردند، در چند پست بعدی در مورد نورپردازی صحبت خواهیم کرد که شامل آشنایی با تجهیزات نورپردازی و الگوهای نور‌پردازی کلاسیک خواهد بود. اگر دوستانی دارید که به این موضوعات علاقمندند لطفا در کامنتها منشن کنید 🌹🙏
معادل فارسی منشن چی میشه راستی؟ 😕

منبع:
http://taklens.ir/
کتاب آموزش نور پردازی در عکاسی - سید میثم موسوی
#nokate_axasi
Read more
سلام دوستان عزیزم امروز نان گاتا درست کردم با دستور یکی از دوستان خوبم خارج از ایران خیلی خوشمزه و لذیذ ...
Media Removed
سلام دوستان عزیزم امروز نان گاتا درست کردم با دستور یکی از دوستان خوبم خارج از ایران خیلی خوشمزه و لذیذ بود گفتم برای ماه مبارک رمضان شما هم درست کنید و لذت ببرین Roya M M: #نان_گاتا_روسي_ارمني مواد اولیه ی نان _خامه قنادی نصف پیمانه گرم شده دمای بدن _خامه ترش یک پیمانه هم دمای محیط ... سلام دوستان عزیزم امروز نان گاتا درست کردم با دستور یکی از دوستان خوبم خارج از ایران خیلی خوشمزه و لذیذ بود گفتم برای ماه مبارک رمضان شما هم درست کنید و لذت ببرین 👌👌👌👌👌🙏🙏🙏 Roya M M:
#نان_گاتا_روسي_ارمني
مواد اولیه ی نان 🍪🍪 _خامه قنادی نصف پیمانه گرم شده دمای بدن
_خامه ترش یک پیمانه هم دمای محیط که ازشب قبل بیرون ازیخچال گذاشتید و یا در مایکرویو 30ثانیه گرم کنید
_یک عددتخم مرغ بزرگ کامل و یک عدد سفیده
_چهارقاشق غذاخوری کره
سه و نیم تا چهار پیمانه آرد.

_یک و نیم قاشق چایخوری خمیر مایع خشک
_نصف قاشق چایخوری نمک
_سه قاشق غذاخوری شکر یا سه قاشق غذاخوری عسل اگر عسل زديد حتما با خامه ترش مخلوط كنيد
براي خمير
آرد و خمير مايع فوري را خوب مخلوط كنيد بعد نمك و شكر
بعد خامه قنادي وقتي مخلوط شد خامه ترش (ميتونيد از ماست پر چرب استفاده كنيد ) و در اخر تخم مرغ و كره اب شده خمير بايد ٥ تا ٦ دقيقه خوب مخلوط بشه و بعد در يك ظرف رويش را پلاستيك بكشيد و در جاي كه گرم باشه براي ١ تا ٢ ساعت استراحت كنه
مواد میانی برای نان گاتا
شکر 130گرم تا 180گرم
که من 130گرم استفاده کردم خیلی شیرین دوست ندارم 😉

گردو 200گرم
کره به دمای محیط رسیده 200گرم
آرد سفید 100گرم
دارچین نصف قاشق غذاخوری یا یک قاشق غذاخوری

برای تهیه مواد میانی ارد و شکر و گردو و دارچین رو تو دستگاه غذا ساز یا یک دوسه میریزیم .گردوها درسته میریزیم .دستگاه روشن تا مواد باهم چرخ بشن و پودری بشه
بعد کم کم کره رو اضافه میکنیم .دقت کنید کره همدمای محیط. ونرم و تیکه های کوچیک به دستگاه درحال کار کردن اضافه میکنیم تا تمام کره اضافه بشه .مابین کار دستگاه خاموش و مواد هم میزنیم تا یکدست کره به خورد تمام مواد رفته باشه .
موادمون داخلی نان گاتا آماده شده رو حالا به دو یا سه قسمت تقسیم میکنیم .یا چهار قسمت .حتما وزن کنید اندازه ها یک اندازه باشه
اگه خمیر رو 3قسمت کردید مواد داخلی رو هم 3قسمت کنید
نکته :اول یه مقدار از خمیر رو بزارید کنار برای تزیین روی نون ها .بعد کل خمیر رو با ترازو تقسیم کنید .
طرز پيچيدن در ويديو روي درجه ١٦٥ c يا همان ٣٢٥ f براي ٤٠ تا ٤٥ دقيقه
روي نان ها را با همان زرده كه مانده با ١ ق غ خ اب مخلوط كنيد و با برس روي نان ها بكشيد قبل از پخت
حتما با چنگال حفره روي خمير بوجود بياريد
موفق باشيد ❤️
Read more
. #شهید_نیوز #شهید_خبر . وصیت نامه سردارشهید ناصرکاظمی فرمانده سپاه کردستان✍... 1- تنها مکتب ...
Media Removed
. #شهید_نیوز #شهید_خبر . وصیت نامه سردارشهید ناصرکاظمی فرمانده سپاه کردستان✍... 1- تنها مکتب رهایی بخش مستضعفین از دست مستکبرین، مکتب انقلابی اسلام می‌باشد. 2_اینکه در این دنیای زودگذر گرفتار انحراف نفس نشوید، همیشه به یاد خدا باشید. 3- جهت ادامه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی ... .
#شهید_نیوز
#شهید_خبر .
وصیت نامه سردارشهید ناصرکاظمی فرمانده سپاه کردستان✍...
1- تنها مکتب رهایی بخش مستضعفین از دست مستکبرین، مکتب انقلابی اسلام می‌باشد.
2_اینکه در این دنیای زودگذر گرفتار انحراف نفس نشوید، همیشه به یاد خدا باشید.
3- جهت ادامه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی و متصل شدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) همیشه سراپا گوش به فرمان امام و یاران صدیق و مؤمن امام که عملاً در خدمت انقلاب و اسلام عزیز بوده‌اند، باشید.
4- ماهی یک بار به قبرستان شهدا بروید و درس مبارزه و ایثار و گذشتن از دنیا و پیوستن به شهدای صدر اسلام را فرا گیرید.
5- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تا حد امکان از نظر عقیدتی، سیاسی و نظامی تقویت نمایید و به خصوص سپاه را در یک سازماندهی واحد و طی یک ضوابط واحد در سراسر مملکت بسط و گسترش دهید.
6- از اینکه کاری اشتباه انجام داده‌اید از گفتن آن ابا نداشته باشید .
7- سیاستمداران همیشه باید از افرادی مخلص و صادق و باتقوا باشند تا بتوانند سیاست مکتب اسلام را پیاده نمایند.
8- سعی را بر جذب نیروهای جوان بگذارید نه دفع آنان.
9- سعی کنید تحمل عقیده مخالف را داشته باشید مانند شهید مظلوم آیت الله دکتر سید محمد حسین بهشتی.
10- از اختلافات داخلی به خاطر رضای خدا و خون شهدای انقلاب اسلامی بپرهیزید.
11- سعی شود که قانون اسلام در مورد همه بطور یکسان اجرا شود و فرقی بین یک فرد عادی و سپاهی و روحانی و دولتمرد نباشد و امید است که مسئله زمین به نفع مستضعفین در حکومت اسلامی حل شود و دنیا ما را در این مورد الگو قرار دهد.
12- اگر کسی مسئول شد موظف است که بر کار زیردستان خود تا حد امکان و توان نظارت نماید وگرنه باید از آن مسئولیت کنار رود.
13- سعی شود که در سه وزارتخانه، آموزش و پرورش، وزارت کشور و وزارت امور خارجه بهترین و مکتبی‌ترین افراد وارد شوند و اگر چنانچه در این سه وزارتخانه مسامحه شود مسئولین در پیشگاه خدا و امت، مسئول خواهند بود.
14- زندان جمهوری اسلامی باید دانشگاه باشد و سعی شود اصلاً ساختمان‌هایی که جدیداً جهت احداث زندان ساخته می‌شود با معیار کاملاً اسلامی باشد و بهترین و مکتبی‌ترین افراد بازجو و زندانبان باشند.
15- برای موفقیت در کردستان باید صفوف ضد انقلاب از مردم جدا شود با ضدانقلاب با قاطعیت و با مردم محروم و مستضعف کرد با مهربانی هر چه تمام‌تر رفتار شود.
16- از تهمت زدن بدون علم و آگاهی به دیگران شدیداً پرهیز کنیم.
17- اگر چنانچه جنازه‌ام پیدا شد در بهشت زهرا (س) خاک نمایید.
18- تمام اموالم را به بی بضاعت‌های واقعی تقسیم کنید.
Read more
. چندی پیش اخباری در رابطه با سه گوشی از کمپانی اپل در فضای رسانه ای پخش گردید که بخش هایی از مشخصات و ...
Media Removed
. چندی پیش اخباری در رابطه با سه گوشی از کمپانی اپل در فضای رسانه ای پخش گردید که بخش هایی از مشخصات و قابلیت های آن ها را برای کارشناسان و کاربران مشخص می کرد. این اخبار همچنین بیان می کردند که دو گوشی از این سه مدل، پرچمداران آینده اپل بوده و یکی دیگر مدل ارزان قیمت این کمپانی برای امسال خواهد بود. . اما ... .
چندی پیش اخباری در رابطه با سه گوشی از کمپانی اپل در فضای رسانه ای پخش گردید که بخش هایی از مشخصات و قابلیت های آن ها را برای کارشناسان و کاربران مشخص می کرد. این اخبار همچنین بیان می کردند که دو گوشی از این سه مدل، پرچمداران آینده اپل بوده و یکی دیگر مدل ارزان قیمت این کمپانی برای امسال خواهد بود.
.
اما امروز این کمپانی، دعوتنامه های رسمی خود را برای معرفی این گوشی ها برای اصحاب رسانه ارسال کرده است. با ارسال این دعوتنامه ها، اپل قرار است در تاریخ ۱۲ سپتامبر پرچمداران آینده خود را معرفی کند. اما شایعات زیادی در رابطه با نام این گوشی ها در فضای خبری حوزه تکنولوژی منتشر گردید که امروز به صورت رسمی مشخص کردند، نام این گوشی iPhone XS خواهد بود. نسخه ۵٫۸ اینچی این گوشی با نام iPhone XS و نسخه ۶٫۵ اینچی این گوشی با نام iPhone XS Plus معرفی خواهند شد.
.
از نظر مشخصات و قابلیت ها این دو گوشی بسیار شبیه به یکدیگر می باشند. برای مثال صفحه نمایش هر دو گوشی از جنس AMOLED بوده و چیپست آن ها A12 می باشد. رم هر دو گوشی ۴ گیگابایت و با حافظه داخلی های ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت و دوربین دوگانه در بازار عرضه خواهند شد. اما نسخه ارزان قیمت این کمپانی با صفحه نمایش در سایز ۶٫۱ اینچ و جنس LCD و دوربین تک گانه با رم ۳ گیگابایت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
.
منبع: بلاگ تکنولایف (technolife[dot]ir/blog)
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
.
.
.
#⃣ #apple #iphone #iphonex #iphonexs #iphonexl #ایفون #آیفون #آیفون_ایکس #گوشی_جدید_اپل #گوشی_اپل #اپل
Read more
کاغذ با ارز یارانه ای وارد می شود مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ...
Media Removed
کاغذ با ارز یارانه ای وارد می شود مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: کاغذ مورد نیاز حوزه چاپ و نشر و مواد اولیه تولید آن پس از تایید این دفتر به بانک مرکزی ارجاع می شود تا با نرخ دلار 3800 تومانی وارد کشور شود. «پروین نباتی» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا ... کاغذ با ارز یارانه ای وارد می شود
مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: کاغذ مورد نیاز حوزه چاپ و نشر و مواد اولیه تولید آن پس از تایید این دفتر به بانک مرکزی ارجاع می شود تا با نرخ دلار 3800 تومانی وارد کشور شود.
«پروین نباتی» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: از یازدهم اردیبهشت ماه امسال پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز به کاغذهای وارداتی به دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارتخانه محول شده است و با توجه به ساز وکارهای مشخص شده، ارز این کاغذها با نرخ هر دلار 3800 تومان محاسبه می شود.
وی افزود: در این طرح پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز به مواد اولیه کاغذهای داخلی نیز در دستور کار است و انتظار می رود با این اقدام حمایتی شاهد افزایش تولید انواع کاغذ و مقوا و تامین نیاز کشور باشیم.
نباتی مجموع تولید انواع کاغذ و مقوا در سال 1396 را نزدیک به 770 هزار تن برآورد کرد که نسبت به سال 95 حدود 32 درصد رشد داشته است.
به گفته این مسئول، در برخی از انواع کاغذ و مقوا مانند کاغذهای بسته بندی میزان افزایش بیشتر بوده که به حدود 60 درصد می رسد و در برخی از اقلام مانند کاغذهای چاپ، تحریر و روزنامه به دلایلی با کاهش تولید مواجه بوده ایم.
نباتی بیان داشت: در طرحی دیگر مواد اولیه کاغذهای داخلی چاپ، تحریر و روزنامه مشمول پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز قرار می گیرند و مشابه کاغذهای وارداتی، ارز مواد اولیه این کاغذها با نرخ هر دلار 3800 تومان محاسبه می شود.
ادامه خبر در:
http://www.paperandwood.com/Fa/NewsItem/?nID=6708
#کاغذ #مقوا #کارتن #ورق_کارتن #واردات #صادرات #آمار #سلولزی #تولید
#تیشو #دستمال_کاغذی #آخال #کارخانه #چین #ایران #بسته_بندی
#paperandwood #paper #carton #packaging
#cardboard #corrugated #statistics #cellulose #napkin
#tissue #entrails #factory #china #iran
Read more
 #sonata #2018 #arvand سوناتا بیش‌تر از قبل به سمت خودروهای اسپرت جوان‌پسند رفته و از یک محصول لوکس، ...
Media Removed
#sonata #2018 #arvand سوناتا بیش‌تر از قبل به سمت خودروهای اسپرت جوان‌پسند رفته و از یک محصول لوکس، فاصله گرفته است. سوناتا یکی از قدیمی‌ترین محصولات تاریخ خودروسازی کره‌ی جنوبی است که هم‌چنان تولید و به‌روزرسانی می‌شود. اولین نسل این خودرو سال ۱۹۸۵ برای حضور در کلاس سدان‌های میان‌رده معرفی ... #sonata #2018 #arvand
سوناتا بیش‌تر از قبل به سمت خودروهای اسپرت جوان‌پسند رفته و از یک محصول لوکس، فاصله گرفته است.
سوناتا یکی از قدیمی‌ترین محصولات تاریخ خودروسازی کره‌ی جنوبی است که هم‌چنان تولید و به‌روزرسانی می‌شود. اولین نسل این خودرو سال ۱۹۸۵ برای حضور در کلاس سدان‌های میان‌رده معرفی شد و حالا شاهد حضور نسل ششم سوناتا در ایران هستیم. پلت‌فرم فعلی، آنچنان موفق بوده است که از سال ۲۰۰۹ تاکنون ثابت مانده و صرفا با چند تغییر چهره‌ی استادانه، همراه شده است. جدیدترین فیس‌لیفت سوناتا امروز در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی شد تا با جدیت بیش‌تری برای رقابت با سدان‌های مشهور دنیا، همچون تویوتا کمری و هوندا آکورد آماده شود.
در فضای داخلی حالت متقارن و خسته‌کننده‌ی داشبورد فراموش شده و با سبکی راننده‌محور همراه است. نمایشگر ۷ اینچ لمسی به فرمان نزدیک‌تر شده و نمونه‌ی ۸ اینچی نیز قابل سفارش است. فرمان حالتی استخوانی و اسپرت دارد که با طراحی مختص این مدل، برای مشتریان هیوندای، تازگی خواهد داشت. صندلی‌های این نسخه راحت و مبله هستند
در بحث ایمنی، هیوندای عقب‌افتادگی سوناتا را جبران کرده است تا کروزکنترل هوشمند و سیستم هدایت خودرو بین خطوط در این مدل‌ جدید وجود داشته باشد. هشدار نقاط کور و آلارم صوتی تعویض ناخواسته‌ی لاین در بزرگراه نیز در سوناتای جدید وجود خواهد داشت، ضمن اینکه تعداد کیسه‌های هوا به ۷ عدد افزایش یافته است.
#iran #khouzestan #abadan #khoramshahr
———————
🌟۳سوت؛ سوپرمارکت آنلاین🌟 ‌‌ 🛵🛒
‌‌
🔵 ‎ فروش به قیمت روی کالا
‎🔵پیک رایگان
‎🔵 ویژه اهواز و آبادان
‎‌🔵امکان پرداخت پس از تحویل سفارش به روش دلخواه
‌‌
‌‌ ‌👇
@3esoot
@3esoot
‎ #٣سوت #سه_سوت #خريد #3soot #3esoot #اهواز #آبادان
———————
همراهان خودروملل
@hamrahankhodro
@hamrahankhodro
همراهان خودرو ملل، بزرگترین و معتبرترین وارد کننده رسمی و مستقیم خودرو در خوزستان
خودرو های ایرانی و خارجی نقد و اقساط

۰۶۱۳۱۰۹
۰۶۱۳۳۳۸۷۳۳۳
۰۹۱۶۳۰۰۰۷۷۸
۰۹۱۶۹۱۶۱۸۵۷
۰۹۱۲۲۱۷۵۱۷۶
# خودرو داخلی #خودرو خارجی #اروندی #پلاک ملی # نقد و اقساط
Read more
مصاحبه امروز سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره آخرین شرایط طلایی‌پوشان : ما از ۲۶خرداد تمرینات ...
Media Removed
مصاحبه امروز سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره آخرین شرایط طلایی‌پوشان : ما از ۲۶خرداد تمرینات را شروع کردیم و طبق برنامه‌ای که به باشگاه دادیم، جلو امدیم . از باشگاه هم تشکر می‌کنم که در جذب بازیکنان مدنظر ما بسیار خوب و سریع عمل کردند . بعد از ده روز تمرین در اصفهان، اردوی اول داخلی خود را شروع ... مصاحبه امروز سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره آخرین شرایط طلایی‌پوشان :

ما از ۲۶خرداد تمرینات را شروع کردیم و طبق برنامه‌ای که به باشگاه دادیم، جلو امدیم .

از باشگاه هم تشکر می‌کنم که در جذب بازیکنان مدنظر ما بسیار خوب و سریع عمل کردند .

بعد از ده روز تمرین در اصفهان، اردوی اول داخلی خود را شروع کردیم و امروز یک بازی برابر فولاد داشتیم و بعد در مقابل پارس جنوبی جم بازی می‌کنیم. سپس به اصفهان بازمی‌گردیم و اردوی خارجی را شروع می‌کنیم که یک هفته است .

سال پنجم یا ششم است که اردوهای خود را در پندیک (یک ساعت فاصله تا استانبول) برگزار می‌کنیم و خیلی عالی است .

بازیکنانی که می‌گیریم بر اساس افکار تاکتیکی ما هستند. اینکه در چه تیمی بودند، در مرحله بعدی است. مثلا ما محمد کریمی را از خونه به خونه گرفتیم که همینجا از آقای حسن‌زاده تشکر می‌کنم .

امیدواریم این بازیکنانی که بر اساس نقاط ضعف گرفتیم، نمایش خوبی داشته باشند. فصل گذشته سپاهان شرایط خوبی از نظر میانگین قدی نداشت و با خریدهایی که داشتیم سعی کردیم این ضعف را برطرف کنیم. در نهایت امیدواریم سپاهان به شرایط خوب گذشته بازگردد و من هم خیلی به این تیم امیدوارم، چون بچه‌ها با دل و جان کار می‌کنند .

ما حداقل ۸۰ فیلم را برای انتخاب بازیکن خارجی می‌بینیم و بعد ۵ نفر را انتخاب می‌کنیم و بعد یک نفر را انتخاب می‌کنیم. امسال هم همین کار را کردیم و یک هافبک بازیساز خوب را انتخاب کردیم و در اختیار باشگاه قرار داده ایم. البته می‌دانید که شرایط ارزی خوب نیست و باید ببینیم که مسئولان باشگاه که از آنها تشکر می‌کنم، چه می‌کنند .

کریمی تنها بازیکنی بود که خودم با او صحبت کردم و گفتم که راه محرم را بروید. بعد که به باشگاه رفت، صحبت‌های دیگری را مطرح کرده که برایم جای تعجب داشت. بازیکن هر جایی که هست باید با دلش بازی کند .

عارف غلامی سه هفته است که در تمرینات حاضر نمی‌شود و بازیکنی که سه هفته است تمرین نمی‌کند یعنی عملا نخواسته در کنار ما باشد. برای خودش و تیمش آرزوی موفقیت می‌کنم .

#سپاهان #اصفهان #تهران #کرج #لیگ_برتر #فوتبال #ایران
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
بخشي از يادداشت انتقادي مجیدرضا مصطفوی تهيه كننده و كارگردان سينما در خبرگزاري ايسنا از وضعیت نگهداری ...
Media Removed
بخشي از يادداشت انتقادي مجیدرضا مصطفوی تهيه كننده و كارگردان سينما در خبرگزاري ايسنا از وضعیت نگهداری آرشیو شخصی زاون قوکاسیان منتقد و پژوهشگر فقيد سينما: «اصفهان،شهری که اکثر فعالیت‌های فرهنگی و هنری سه دهه اخیر در آن، از برگزاری جشنواره‌های فیلم، تئاتر و ادبیات تا سمپوزیوم‌های تجسمی و تاسیس ... بخشي از يادداشت انتقادي مجیدرضا مصطفوی تهيه كننده و كارگردان سينما در خبرگزاري ايسنا از وضعیت نگهداری آرشیو شخصی زاون قوکاسیان منتقد و پژوهشگر فقيد سينما: «اصفهان،شهری که اکثر فعالیت‌های فرهنگی و هنری سه دهه اخیر در آن، از برگزاری جشنواره‌های فیلم، تئاتر و ادبیات تا سمپوزیوم‌های تجسمی و تاسیس دانشگاه‌های هنر و مدارس فیلم‎سازی به همت و یاری قوکاسیان فقید شکل گرفته‌است، اکنون از تخصیص یک اتاق برای نگهداری و استفاده جوانان از کتاب‌ها، آرشیو بی‌بدیل فیلم و موسیقی، دست‌نوشته‌ها، مقالات و پژوهش‌های متعدد او (از جمله درباره هنرهای عاشورایی)، نوارهای صوتی گفت‌وگوی او با هنرمندانی که بعضا در قید حیات نیستند و سال‌ها برای جمع‌آوری آن‎ها تلاش کرده بود (پروژه تاریخ شفاهی سینمای ایران)، تابلوها و هدایای داخلی و بین‌المللی و یادگاری‌های شخصی زاون دریغ می‌کند.شاید در اینجا باید به مدیران فرهنگی یادآوری کرد که تاسیس بنیاد فرهنگي زاون قوكاسيان، حفظ میراث مهم فرهنگی و هنری فردی است که با مردم و در کنار مردم زیسته و تاثیر مهمی بر شکل‌گیری نگاه عمیق‌تر به سینما در بین جوانان و نوجوانان گذاشته است. زاون سال‌ها صادقانه در شهر اصفهان بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی فعالیت کرد و دغدغه‌ای بالاتر از سینما و تربیت و پیشرفت نسل نو حتی تا همین اواخر با تنی دردمند نداشت. ارمغان او همیشه برای اطرافیان و دانشجویانش آگاهی و دانش بود و تمام زندگی و عمر خود را صرف پژوهش‌هایی زمان‌بر و طاقت‌فرسا کرد و آثاری جمع‌آوری کرده و به رشته تحریر درآورده‎است که در عرصه فرهنگ و هنر ایران جریان‎ساز بوده‌اند. او در طول عمر خود از سینما هیچ طرفی نبست و پدرانه و با از خودگذشتگی هر آنچه از نظر مادی و معنوی در توان داشت نسبت به شاگردان و اطرافیانش دریغ نمی‌کرد. اگر باوری وجود دارد که آثار خلق‌شده توسط هنرمندان به‌خصوص در حوزه پژوهشی و نوشتاری (که متاسفانه از مظلوم‌ترین قشر جامعه هنری هستند) فقط به پدیدآورنده و اطرافیانش تعلق ندارد و می‌تواند سال‌ها منبع استفاده گروه کثیری از دانشجویان و علاقه‌مندان قرار گیرد، تا فرصت باقی است و این آثار پراکنده نشده و از بین نرفته‌اند، جزم‌اندیشی را که در هنگام حیات زاون نیز برای فعالیت‌های او وجود داشت کنار بگذارند و به این حرکت ماندگار فرهنگی که در شان یک «معلم و انسان شریف» است،یاری رسانند.»
Read more
هایپرکار الکتریکی چینی NIO EP9 با قدرت 1341 اسب بخاری . هایپرکار یاد شده دارای طراحی چشمگیری بوده و در سال 2017 در بازار داخلی عرضه خواهد شد. شرکت NextEV می‌گوید که این هایپرکار الکتریکی سریع‌ترین نمونه در جهان بوده و ادعا می‌کند که یک دور پیست نوربرگ رینگ را در 7 دقیقه و 5 ثانیه طی می‌کند که این ... هایپرکار الکتریکی چینی NIO EP9 با قدرت 1341 اسب بخاری
.
هایپرکار یاد شده دارای طراحی چشمگیری بوده و در سال 2017 در بازار داخلی عرضه خواهد شد. شرکت NextEV می‌گوید که این هایپرکار الکتریکی سریع‌ترین نمونه در جهان بوده و ادعا می‌کند که یک دور پیست نوربرگ رینگ را در 7 دقیقه و 5 ثانیه طی می‌کند که این خودرو را به سریع‌ترین مدل الکتریکی در پیست نیز بدل می‌کند. با توجه به اینکه NextEV در مسابقات فرمول E حضور داشته به همین منظور در توسعه‌ی EP9 از تکنولوژی‌های این مسابقات نیز کمک گرفته شده است.
.
در قلب این خودرو شاهد باتری‌های لیتیومی هستیم که به‌صورت غیرمستقیم با آب خنک شده و با چهار پیشرانه‌ی الکتریکی که هر یک روی یک چرخ قرار گرفته‌اند همکاری می‌کنند. نیروی پیشرانه نیز به هر چهار چرخ منتقل می‌شود.
.
در بدنه‌ی خودرو از مونوکوک و کمپوزیت کربن سود برده شده اما به خاطر وزن زیاد باتری‌ها که به تنهایی 635 کیلوگرم هستند EP9 هنوز هم خودرویی سنگین است. با مجموع وزن 1735 کیلوگرمی این خودرو حدود 200 کیلو سنگین‌تر از فراری لافراری و مک لارن P1 است.
.

به خاطر نوع طراحی بدنه و وجود تونل‌ها و ورودی‌های هوای بسیار نیروی رو به پایین تولیدی این هایپرکار الکتریکی بیشتر نیروی تولیدی توسط خودروهای فرمول 1 است. از ویژگی‌های آئرودینامیکی این خودرو می‌توان به وجود دیفیوزر کامل، اسپلیتر جلوی قابل تنظیم و بال عقب فعال با سه حالت از جمله درگ پایین و داون فورس بالا اشاره کرد. NextEV می‌گوید این خودرو حدود دو و نیم تن نیروی ر به پایین را در سرعت 241 کیلومتر در ساعت تولید می‌کند. شتاب جانبی این خودرو در پیچ‌ها نیز بالای 2.5 جی ذکر شده است.
.
9 همچنین دارای سیستم تعلیق فعال با قابلیت تنظیم ارتفاع و دامپرهای قابل تنظیم است.
داخل کابین ما صندلی‌های پاکتی عمیق با پوشش‌های چرمی و دوخت‌های منحصربه‌فرد را می‌بینیم. 4 نمایشگر در کابین وجود داشته و راننده غربیلک فرمان گوشه‌دار الهام گرفته شده از فرمول 1 را در دست می‌گیرد.
تنها برای تولید 6 دستگاه از این خودرو برنامه ریزی شده و هر 6 مدل نیز قبلاً برای سرمایه‌گذاران کمپانی رزرو شده‌اند. هنوز بهای این خودرو اعلام نشده اما شرکت گفته که ساخت خودرو حدود 1.2 میلیون دلار خرج داشته است.
Read more
. تهران دیزاین سنتر ارائه خدمات معماری و دکوراسیون داخلی با رویکردی خلاقانه . - بازدید و مشاوره - ...
Media Removed
. تهران دیزاین سنتر ارائه خدمات معماری و دکوراسیون داخلی با رویکردی خلاقانه . - بازدید و مشاوره - طراحی معماری و دکوراسیون داخلی - طراحی جزئیات اجرایی - نظارت و اجرا - سرویس VIP و پایش سه ساله . جهت کسب اطلاعات بیشتر: . www.terandesigncenter.com . مشاوره: 021 - 2660 31 50 021 - 2660 ... .
تهران دیزاین سنتر ارائه خدمات معماری و دکوراسیون داخلی با رویکردی خلاقانه .
- بازدید و مشاوره
- طراحی معماری و دکوراسیون داخلی
- طراحی جزئیات اجرایی
- نظارت و اجرا
- سرویس VIP و پایش سه ساله .
جهت کسب اطلاعات بیشتر:
.
www.terandesigncenter.com
.
☎ مشاوره:
021 - 2660 31 50
021 - 2660 31 52
.
@tehrandesigncenter
@tehrandesigncenter
@tehrandesigncenter
.
#tehrandesigncenter #design #interiordesign #architecture #تهران_ديزاين_سنتر #طراحی #ديزاين #طراحی_داخلی #معماری #دکوراسیون_داخلی
Read more
. . "فوتبال به وقت اصفهان" هشت تایی شد!/ طنین شعار فرانسه قهرمان میشه در فرهنگسرای اسوه! / احمد جمشیدیان ...
Media Removed
. . "فوتبال به وقت اصفهان" هشت تایی شد!/ طنین شعار فرانسه قهرمان میشه در فرهنگسرای اسوه! / احمد جمشیدیان علیه دل پیرو!! . هشتمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. . این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و ... .
.
"فوتبال به وقت اصفهان" هشت تایی شد!/ طنین شعار فرانسه قهرمان میشه در فرهنگسرای اسوه! / احمد جمشیدیان علیه دل پیرو!!
.
هشتمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.
.
این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
هشتمین ویژه برنامه این سلسله از همایش ها با محوریت پخش دیدار تیم های ملی فرانسه و کرواسی در فینال جام جهانی روسیه همراه بود.
این برنامه مانند برنامه قبل مهمانانی از جنس هنر سینما را در جمع خود داشت. داریوش باباییان( کارگردان و تهیه کننده سینما)- پارسیا شکوری و ژیار محمد زاده و نوید میرزایی( سه هنرمند نوجوان و محبوب سینما)، این هنرمندان برای بازی در فیلم سینمایی" یک آمپول ناقابل" برای جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان به سر می برند.
علی اکبر ابرقویی نژاد( رییس سابق هیئت فوتبال استان اصفهان) و احمد جمشیدیان( بازیکن و کاپیتان اسبق سپاهان) هم از مهمانان ورزشی این ویژه برنامه بودند.

اما حاشیه های این ویژه برنامه:
- اصحاب رسانه استقبال ویژه ای از این ویژه برنامه به عمل آورده بودند.
- در بین هنرمندان حاضر در برنامه داریوش باباییان، ژیار محمد زاده و نوید میرزایی طرفدار کرواسی بودند و پارسیا شکوری هم حامی فرانسه بود.
- احمد جمشیدیان در این برنامه اعلام کرد که کلا طرفدار تیم ملی انگلیس است! مجری برنامه به وی گفت تو سالها با لقب " احمد دل پیرو" تشویق میشدی و به خاطر دل پیرو یک مقدار هم طرفدار ایتالیا باش! که جمشیدیان پاسخ داد آن لقب را هواداران به من دادند. من طرفدار فوتبال انگلیسم!
-شکل آبادی مدیر فرهنگی باشگاه سپاهان هم در این ویژه برنامه حاضر شد و در سخنانی کوتاه از پستی و بلندی ها و ماجراهای عجیبی که در فوتبال نهفته است صحبت کرد.
- علی اکبر ابرقویی نژاد هم در سخنانی اعلام کرد که از سالها پیش هوادار فوتبال هلند بوده است. وی همچنین گفت که در دوران نوجوانی بازیکن تیم نوجوانان سپاهان بوده و همینطور از حضور سپاهان در فینال لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بهترین خاطره ورزشی خود یاد کرد.
- مرتضی رمضانی راد مجری و مسئول طرح ویژه برنامه های " فوتبال به وقت اصفهان" اعلام کرد که این طرح را در لیگ برتر و با محوریت
ادامه در کامنت ....
Read more
طرز تهیه پیراشکی : ' ' یک لیوان شیر را ولرم کنید و یک قاشق غذاخوری شکر را در آن حل کنید بعد یک قاشق غذاخوری ...
Media Removed
طرز تهیه پیراشکی : ' ' یک لیوان شیر را ولرم کنید و یک قاشق غذاخوری شکر را در آن حل کنید بعد یک قاشق غذاخوری پودر خمیر مایه را روی شیر بپاشید.روی ظرف را بپوشانید ده دقیقه فرصت دهید تا عمل بیاید. در این فرصت در یک کاسه یک عدد تخم مرغ و شش قاشق غذاخوری روغن مایع و کمی نمک را با هم مخلوط کنید .حالا شیر که به ... طرز تهیه پیراشکی :
'
'

یک لیوان شیر را ولرم کنید و یک قاشق غذاخوری شکر را در آن حل کنید بعد یک قاشق غذاخوری پودر خمیر مایه را روی شیر بپاشید.روی ظرف را بپوشانید ده دقیقه فرصت دهید تا عمل بیاید.
در این فرصت در یک کاسه یک عدد تخم مرغ و شش قاشق غذاخوری روغن مایع و کمی نمک را با هم مخلوط کنید .حالا شیر که به عمل اومده و پف کرده رو به این مخلوط اضافه کرده و به هم بزنید.آرد رو الک کرده و به مواد اضافه میکنیم(تا جایی که خمیر به دست نچسبه)حدودا سه و نیم لیوان..من برای کیفیت بهتر خمیر از یک چونه نان شیرمال هم استفاده کردم اگه نداشتید هم مشکلی نداره.
خمیر را چند دقیقه خوب ورز بدید و چند بار بلند کنید و به ظرف بکوبید..
خمیر رو در یک ظرف قرار بدید و روش رو با کیسه فریزر بپوشونید.روی ظرف یک پارچه تمیز بندازید و دو ساعت استراحت بدید.
بعد از اینکه خمیر ور اومد و حجمش دوبرابر شد، دوباره ورز بدید وبا وردنه خمیر رو باز کنید، با قالبی به صورت گرد ببریدومواد اماده شده ی میانی رو قرار بدید وببندید و با دست فیکس کرده، من همه خمیرهای آماده شده رو داخل پیرکس مستطیلی که داخلش کاغذ روغنی گذاشته بودم، قرار دادم تا بپزه، فر را از قبل با دمای 180 درجه گرم کنید، روی خمیرها رو زرده تخم مرغ با زعفران و کنجد بزنید و حدود نیم ساعت دو طرف اونو تو فر سرخ کنید.
برای مواد داخلی من از (چرخکرده، فلفل دلمه ای،پیاز داغ فراوان، قارچ، جعفری، نمک و ادویه، فلفل و پنیر چدار 😀) استفاده کردم.
.
کاری از کدبانوی باسلیقه
@farzaneh.tohidi
Read more
خب، قبول باشه شب‌های زیبای قدرتون و ان‌شاءالله که روزی خوبی برای یک سال جمع کرده باشید و برای منم دعا ...
Media Removed
خب، قبول باشه شب‌های زیبای قدرتون و ان‌شاءالله که روزی خوبی برای یک سال جمع کرده باشید و برای منم دعا کرده باشید. راستش می‌خوام راجع به تصویر بالا یه سری توضیح بدم. تصویری که می‌بینید وضعیت "پساافطار" نامیده می‌شه، یعنی من سفره رو ترک کردم تا به بقیه هم یه چیزی برسه. البته همون طور که تصویر کاملا ... خب، قبول باشه شب‌های زیبای قدرتون و ان‌شاءالله که روزی خوبی برای یک سال جمع کرده باشید و برای منم دعا کرده باشید.

راستش می‌خوام راجع به تصویر بالا یه سری توضیح بدم.

تصویری که می‌بینید وضعیت "پساافطار" نامیده می‌شه، یعنی من سفره رو ترک کردم تا به بقیه هم یه چیزی برسه. البته همون طور که تصویر کاملا گویاست چیزی به جز شیشکی سر سفره نمونده! حالا منم از سر سفره برم تو فکر می‌کنی چیزی به کسی می‌ماسه؟! زهی خیالات باطل!

اما باور کنید روزه ای که چهار صب شروع می‌شه و یه رب به نه شب تموم می‌شه با تهمت و غیبت و اشد من الفلان هم نباید باطل بشه! یعنی می‌خوام بهت بگم درستش اینه که باطل نشه، ولی می‌شه! چرا و چگونه‌ش هم مشخص نیست.

دیروز نشستم حساب کردم دیدم هر آدمی تو روز باید هشت ساعت کار کنه، هشت ساعت تفریح کنه و هشت ساعت باقی مونده رو استراحت کنه.

ما تو ماه رمضون هشت ساعت دنبال کار می‌گردیم، هشت ساعت بعدی رو کار می‌کنیم، هشت ساعت سوم هم فقط می‌رسیم بخوریم! تا هم میای تکون بخوری می‌گه تا اذان صبح چند دقیقه باقی‌ست!

خب تو اون نه شب تا چهار صب که به روایتی خودش هش ساعت هم نمیشه چیکار می‌شه کرد جز تخته گاز؟

حالا من یه پیشنهاد دارم: به نظرم ساعت سه و چهار اینا یه ساعت "هاف‌تایم" بدن! بالاخره کسی که تا اون ساعت در حال تجزیه شدن به عناصر تشکیل دهنده خودشه بره تو رختکن، یه چایی بزنه، یه ناهار ریزی بخوره یه دودی کنه برگرده تو میدون! تازه، نیمه دوم که نیمه مربیانه مردم قطعا عملکرد بهتری خواهند داشت.

خدایا! باور کن من واسه خودت می‌گم! اگه این کار و بکنی کلی فالوور می‌گیری! از ما گفتن

ترانه مربوطه
بخور ای یار بخور
ای وفادار بخور
تا سحر از لحظه ی
خوش افطار بخور

پ‌ن یک
مهمونی لاکچری نرید، امسال شکر خدا نرفتم

پ‌ن دو
بهترین افطاری با خانواده‌ست، دور هم باشیم

پ‌ن سه
وقت افطار دستاتون رو بلند کنید و به سمت آسمون بگیرید و اجازه بدید بقیه هم یه چیزی بخورن

پ‌ن چهار
شهدا و رفتگان رو یاد کنید

پ‌ن پنج
پلیس یه برند خارجیه که تولید کننده‌های بی اعتماد به نفس داخلی زحمت می‌کشن روی پیرهن‌هاشون می‌زنن

#دو_یو #مرتضی_درخشان #رییس_جمهور #افطار #سحر #نیمه #کله_گنجیشکی #مبارزه #ماراتن #تو_حاضری_برای_عشقمون_چیکار_کنی #من_حاضرم_نیمه_دوم_تعویضت_کنم_دیگه_نری_تو_زمین #رختکن #نیمه_مربیان #پسا_افطار #پسا_برجام #پسا_مسا #غمگینم #چنان_پیرزنی_که_آخرین_سربازی_که_از_جنگ_می_آید_پسرش_است_که_روزه_نیست_و_تا_شب_چیزی_نمیتواند_بخورد #تازه_به_همه_باید_توضیح_بده_که_پلیس_یه_برنده #افطاری_ساده_بدید #ومن_الله_التوفیق
Read more
. باکس آفیس: «انتقامجویان: جنگ بی‌ نهایت» سریعترین میلیاردی تاریخ سینما شد . - استقبال گسترده سینماروهای دنیا از فیلم جدید «انتقامجویان» رکورد جدیدی را به فهرست افتخارات اخیر این فیلم ابرقهرمانی اضافه کرد. «جنگ بی نهایت» با کسب مجموعا ۲۷۵ میلیون دلار در گیشه دنیا، رکورددار فروش دومین ... .
🌟باکس آفیس: «انتقامجویان: جنگ بی‌ نهایت» سریعترین میلیاردی تاریخ سینما شد
.
- استقبال گسترده سینماروهای دنیا از فیلم جدید «انتقامجویان» رکورد جدیدی را به فهرست افتخارات اخیر این فیلم ابرقهرمانی اضافه کرد. «جنگ بی نهایت» با کسب مجموعا ۲۷۵ میلیون دلار در گیشه دنیا، رکورددار فروش دومین هفته اکران در تمام دوران‌ها شد. پیش از این، فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» دیگر محصول ۲۰۱۸ این رکورد را در دست داشت
.
- این فیلم در جریان آخرهفته‌ی دومش ۱۱۲ میلیون دلار دیگر فروخت تا یک پله پایین‌تر از «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» و یک پله بالاتر از «بلک پنتر»، در جایگاه دوم بهترین درآمد‌های هفته‌ی دوم تاریخ قرار بگیرد. نکته جالب این‌که تا امروز تنها پنج فیلم در دومین هفته اکران‌شان به فروش بالای صد میلیون دست یافته‌اند
.
- کل فروش این فیلم ۱۵۶ دقیقه‌ای بعد از دو هفته اکران در گیشه امریکا به بیش از ۴۵۳ میلیون دلار رسیده است. محصول جدید مارول و دیزنی در حالی با زنجیره‌ای از موفقیت‌های پی در پی و فراتر از انتظار روبه‌رو شده که هنوز در سینماهای چین به عنوان دومین بازار بزرگ سینمای جهان اکران نشده است. این فیلم بعد از ۱۱ روز اکران وارد باشگاه میلیاردی‌ها شد و رکورد میلیاردی شدن در کم‌ترین مدت زمان را زد. همچنین این فیلم موفق شده درآمد جهانی «شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد»، «جنگ داخلی» را پشت سر بگذارد و در جایگاه پانزدهم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ گیشه‌ی جهانی قرار بگیرد
.
- اما کمدی عاشقانه «آنسوی عرشه» با بازی کرت راسل و گلدی هان، یکی از سه فیلمی بود که از جمعه گذشته اکران شد و با ۱۴ میلیون دلار فروش افتتاحیه در رده دوم جدول فروش قرار گرفت
.
- فیلم ترسناک «مکانی آرام» هم تنها با یک پله سقوط در پنجمین هفته اکرانش رتبه سوم جدول فروش را به خود اختصاص داد و در پایان تعطیلات آخر هفته موفق به کسب ۷.۵ میلیون دلار درآمد شد. کل فروش خیره‌کننده این محصول کم‌هزینه از مرز ۱۶۰ میلیون دلار در گیشه امریکا گذشت. در رده‌ی ششم جدول به دومین تازه‌اکران این هفته «تالی» (Tully) با بازی شارلیز ترون و مکنزی میرسیم که با فروش ضعیف ۳ میلیون دلاری مواجه شد
.
- اکشن «رمپیج»، نیز چهار میلیون دلار در چهارمین هفته‌ی اکرانش به دست آورد و مجموع فروش ۲۴ روزه‌اش را به ۸۴ میلیون دلار رساند. این فیلم ۳۷۹ میلیون دلار در دنیا فروخته است که آن را جلوتر از «پرندگان خشمگین» در جایگاه دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های ویدیو گیمی تاریخ قرار می‌دهد
------------------------
#Avengers #InfinityWar #BoxOffice
#CinemaNewss_BoxOffice
Read more
. صبح اولین روز هفته باید اینطوری شروع بشه. تصاویر واقعی از دوربین بدون آینه‌ی کانن و متعلقات منتشر ...
Media Removed
. صبح اولین روز هفته باید اینطوری شروع بشه. تصاویر واقعی از دوربین بدون آینه‌ی کانن و متعلقات منتشر شد. -دوربین ۳۰ مگاپیکسلیه -فوکوس خودکار dual pixel CMOS داره -قابلیت فیلمبرداری 4K -نمایشگر چرخان لمسی -بدنه منیزیم و مقاوم در برابر گرد و خاک -باتری معروف LP-E6N -وزن ۵۸۰ گرم و اما فاصله ... .
صبح اولین روز هفته باید اینطوری شروع بشه.
تصاویر واقعی از دوربین بدون آینه‌ی کانن و متعلقات منتشر شد. -دوربین ۳۰ مگاپیکسلیه
-فوکوس خودکار dual pixel CMOS داره
-قابلیت فیلمبرداری 4K
-نمایشگر چرخان لمسی
-بدنه منیزیم و مقاوم در برابر گرد و خاک
-باتری معروف LP-E6N
-وزن ۵۸۰ گرم

و اما

فاصله فلنج ۲۰ میلی‌متر و قطر داخلی ماونت ۵۴ میلی‌متر.
اون داستان اتصال مستقیم منتفیه اما سه تا آداپتور خود کانن معرفی کرده.یه آداپتور معمولی،یه آداپتور با رینگ کنترل و یه آداپتور که امکان قراردادن فیلتر داره!
.
لنزها شامل
35mm f1.8 Macro IS STM
.
50mm f1.2L USM
.
28-70 f2.0L USM
.
24-105 f/4.0L IS USM
.
چند نکته:
-هنوز از لرزشگیر درونی خبری نیومده...اگر نداشته باشه یه ضعف بزرگه!
-شاید یه جای کارت داشته باشه😀
-و مهمتر از همه امیدوارم سنسور عملکرد مناسبی داشته باشه.هر چند بعیده روی کاغذ به سونی برسه!
.
.
.
#کانن #canon
Read more
سما موسوی کارگردان و بازیگر تئاتر که پیش از این نمایش هایی همچون «یرما» و «سفر زمستانی و یک داستان بی‌ربط» ...
Media Removed
سما موسوی کارگردان و بازیگر تئاتر که پیش از این نمایش هایی همچون «یرما» و «سفر زمستانی و یک داستان بی‌ربط» را به روی صحنه برده است، در حال تمرین اجرایی تازه است. . نمایش «آدم‌هایی که نمی‌بینم» پايان نامه اي مشترك بين دو دانشجو از دانشكده هنر هاي زيبا دانشگاه تهران و دانشگاه علوم و هنر كاربردي در ... سما موسوی کارگردان و بازیگر تئاتر که پیش از این نمایش هایی همچون «یرما» و «سفر زمستانی و یک داستان بی‌ربط» را به روی صحنه برده است، در حال تمرین اجرایی تازه است.
.
نمایش «آدم‌هایی که نمی‌بینم» پايان نامه اي مشترك بين دو دانشجو از دانشكده هنر هاي زيبا دانشگاه تهران و دانشگاه علوم و هنر كاربردي در شهر اترزبرگ المان است.
.
اين نمايش نگاهی مستند است به ورودی‌های سه دوره‌ی مدرسه فرزانگان.
.
متن نمایش از مصاحبه با دانش‌آموزان کنونی و سابق این مدرسه استخراج شده و تصویری است از متولدین ۵۹ که کودکی‌شان با جنگ همراه بود، متولدین ۶۹ که کودکی‌شان همراه شد با تغییرات بزرگ سیاسی، و متولدین ۷۹ که کودکی‌شان در بحران‌های مختلف داخلی و خارجی کشور گذشت.
.
نظرات و حرف‌های این دانش‌آموزان، که هر کدام در آخرین سال دهه‌ی خود متولد شده‌اند، شاید بتواند شباهت‌ها و تفاوت‌های واقعی میان خودشان را بهتر نشان دهد و راهی باز کند برای وصل کردن ارتباطی که مدت‌ها است قطع شده: ارتباط «من» با «دیگری» و با آدم‌هایی که نمی‌بینم.
.
متن نمایش توسط كيوان سررشته به نگارش درآمده و با پژوهش و كارگردانی سما موسوی آماده اجرا می شود.
.
بازيگران نمایش عبارتند از: فرانك كلانتر، خورشيد چراغي پور، سما موسوی.
.
اطلاعات تکمیلی در رابطه با زمان و سالن اجرا در خبر های بعدی اعلام مى گردد.
.
برای دیدن عکس های تمرین نمایش ورق بزنید.
Read more
نیکفر: اولویت سپاهان یک مربی بزرگ ایرانی است منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان می گوید ...
Media Removed
نیکفر: اولویت سپاهان یک مربی بزرگ ایرانی است منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان می گوید که اولویت سپاهانی ها به خدمت گرفتن یک مربی بزرگ ایرانی است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، صبح امروز در نهایت هیئت مدیره باشگاه سپاهان تصمیم خود را در خصوص مدیرعامل باشگاه گرفت ... نیکفر: اولویت سپاهان یک مربی بزرگ ایرانی است

منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان می گوید که اولویت سپاهانی ها به خدمت گرفتن یک مربی بزرگ ایرانی است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، صبح امروز در نهایت هیئت مدیره باشگاه سپاهان تصمیم خود را در خصوص مدیرعامل باشگاه گرفت و مسعود تابش را که پیش تر به عنوان سرپرست موقت در باشگاه فعالیت را داشت، به عنوان مدیرعامل معرفی کرد تا سپاهان به طور رسمی فعالیت خود را برای بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده آغاز کند.
هیئت مدیره باشگاه سپاهان برای انتخاب تابش به سابقه غنی ورزشی او در تیم فوتبال باشگاه تکیه کرده و امیدوار است که این چهره با به کار گرفتن آموخته های خود، بتواند طلایی پوشان را بار دیگر به سطح اول فوتبال ایران بازگرداند.
البته انتخاب تابش به عنوان مدیرعامل تنها آغاز راه مسئولان باشگاه سپاهان در آماده سازی تیمی قدرتمند بوده است و آنها در گام بعدی باید در مورد انتخاب سرمربی فصل آینده تصمیم بگیرند که موضوع بسیار حساسی خواهد بود.
منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص انتخاب سرمربی فصل آینده تیم گفت:« پس از پایان بازی های تیم های ایرانی در مورد انتخاب سرمربی تصمیم گیری می کنیم و در حال مذاکره با گزینه های مورد نظر باشگاه هستیم.»
نیکفر در خصوص اینکه اولویت باشگاه در این انتخاب چیست، عنوان کرد:« اولویت ما انتخاب یک مربی بزرگ داخلی است.»
Read more
، در این پست به معرفی رادارهای باند های ضد پنهانکار (غیر از باند X ) ساخت ایران می پردازیم. در چهار ...
Media Removed
، در این پست به معرفی رادارهای باند های ضد پنهانکار (غیر از باند X ) ساخت ایران می پردازیم. در چهار پست قبل به رادارهای این خانواده در سطح جهانی پرداختیم و با توانایی های آنها آشنا شدیم اما با وجود اینکه نمونه های پیشرفته رادار های خارجی مثل گاما، وستوک و نبو و کاستا در ایران وجود دارد اما باز هم متخصصان ... ،
در این پست به معرفی رادارهای باند های ضد پنهانکار (غیر از باند X ) ساخت ایران می پردازیم.
در چهار پست قبل به رادارهای این خانواده در سطح جهانی پرداختیم و با توانایی های آنها آشنا شدیم اما با وجود اینکه نمونه های پیشرفته رادار های خارجی مثل گاما، وستوک و نبو و کاستا در ایران وجود دارد اما باز هم متخصصان ایرانی منفعل نبوده اند و در ابتدا با بومی سازی تکنولوژی آن ها و بعد با ارتقا در بعضی موارد، توانسته اند نام ایران را جزو پیشگامان این تکنولوژی در جهان معرفی کنند
برای جلوگیری از طولانی شدن این مبحث رادارهای ساخت ایران را بصورت فهرست وار معرفی میکنم
از تصویر بالا راست شروع میکنم
رادار فجر14 به عنوان جدید ترین رادار VHF ساخت ایران هست و بصورت کلی گفته شده که برد 600 کیلومتر دارد و توانایی کشف اهداف ریز پرنده (ریز پرنده در استاندارد آمریکایی به اهداف دارای بازتاب راداری 0/001 متر گفته میشود یعنی در حد جنگنده F35) البته ذکر نشده که در چه بردی این هدف را پیدا میکند
تصویر سمت چپ رادار مطلع فجر دو میباشد که در کلاس کاری رادار نبو روسی است و اعا شده که از آن پیشرفته تر هم هست البته نگفتن که از کدوم مدل نبو بهتره
تصویر راست ردیف دوم رادار علم الهدی است که اولین رادار باند VHF در ایران هست که میتواند موشک را هدایت کند و هنوز رونمایی رسمی نشده
سمت چپ آن رادار فرا افق نگر باند VHF با برد 1100 کیلومتر که درصورت نصب در مرکز ایران میتواند تقریبا تمام ایران را پوشش بدهد البته با نرخ کشف متغییر(لازم به ذکر است که تابحال در سه نقطه از کشور نصب شده است)
ردیف سوم راست رادار نجم که شبیه به رادار گاما و تایپ ساخته شده
و سمت چپ آن رادار بشیر که شباهت زیادی به رادار چینی تایپ 120 دارد با برد 250 کیلومتر
تصویر پایین رادار کاشف شبیه به رادار کاستا روسی
تصویر سمت چپ آن رادار پیشرفته باند S عصر با توانایی کشف صد هدف در برد 200 ک.م که روی ناو های زیادی مثل جماران، دماوند و شهید نقدی نصب شده و حتی کشور سوریه تعدادی رو سفارش داده بود که البته جنگ داخلی سوریه بهش اجازه خرید آن را نداد
پایان قسمت پنجم
دوستاتون رو تگ کنید
منبع سنترال کلوپ و...
Read more
<span class="emoji emoji1f357"></span><span class="emoji emoji1f355"></span><span class="emoji emoji1f35f"></span> چیتر چیکن يكی از فست فودهايی هست كه تو اين چند ساله شعب زیادی زده، شعبه چارسو رو دوبار تست کردم و ...
Media Removed
چیتر چیکن يكی از فست فودهايی هست كه تو اين چند ساله شعب زیادی زده، شعبه چارسو رو دوبار تست کردم و شعبه پاسداران رو چهار یا پنج بار. بیس منو بر پایه سه آیتم اصلی سوخاری، پیتزا و برگر هست. فیله سوخاریش رو دوست دارم پنج تکه فیله سوخاری که هربار خوردم تازه و ترد بود و نه خشک بود و نه چرب با یه حجم زیادی سیب ... 🍗🍕🍟
چیتر چیکن يكی از فست فودهايی هست كه تو اين چند ساله شعب زیادی زده، شعبه چارسو رو دوبار تست کردم و شعبه پاسداران رو چهار یا پنج بار. بیس منو بر پایه سه آیتم اصلی سوخاری، پیتزا و برگر هست. فیله سوخاریش رو دوست دارم پنج تکه فیله سوخاری که هربار خوردم تازه و ترد بود و نه خشک بود و نه چرب با یه حجم زیادی سیب زمینی. نوشابه لیوانی و سالاد کلم در کنارش داره.
پیتزای چانو و سوپریم رو تست کردم. خمیر نازک و ترد. پنیر خوشمزه، در چانو گوشت استیکی با حجم بالا و طعم و کیفیت خوب و در سوپریم هم ژامبون گوشت و مرغ با کیفیت خوب هست. برگرها و مرغ سوخاری‌ها رو تست نکردم و نظری نمیدم.
محیط داخلی شعبه پاسداران هم سقف بلند با نمای شیشه‌ای داره و با وجود داشتن سیستم هواساز در سقف ولی جوابگو نیست و اکثراً گرمای محیط کاملاً احساس میشه که این یکی از نکات منفی اش هست. برخورد پرسنل هم با روی خوش و در کمال ادب و متانت هست. قیمت ها هم با توجه به لوکیشن و مواد مصرفی معقول هست.
.
چیکن استریپس: ۳۱۵۰۰ تومان
پیتزا چانو: ۳۹۰۰۰ تومان
پیتزا سوپریم: ۳۶۰۰۰ تومان
.
📍عکس و نظر از : @ashkanaam
.
.
‎آدرس: پاسداران، خیابان داوود اسلامی، نبش بوستان نهم، پلاک ۴۳
.
شما هم میتونید تجربیات رستوران گردیتون رو با ما به اشتراک بذارید و تو اپ فیدیلیو نظراتتون رو بنویسید.📱
.
.
#فیدیلیو #کافه_گرد #رستورانگردی #کافه_گردی #کجا_چی_بخوریم #رستوران #کافه #خوشمزه #شکمو #ناهار #شام #کجاخوبه #غذا #fidilio
Read more
كد محصول: ١۸۸۲ كوله پشتى اسپِرِى مدل اَتموس ۶۵ اِى جى -حجم: ۶۵ ليتر -جنس:؟نایلون دابی ۱۰۰دی و ۶۳۰دی -ابعاد: ...
Media Removed
كد محصول: ١۸۸۲ كوله پشتى اسپِرِى مدل اَتموس ۶۵ اِى جى -حجم: ۶۵ ليتر -جنس:؟نایلون دابی ۱۰۰دی و ۶۳۰دی -ابعاد: ۸۷*۳۹*۴۱ سانتيمتر -وزن: ۲.۱۹ كيلوگرم ويژگى ها: -داراى سيستم پشتى اِى جى آنتى گِرَويتى سه بعدی -داراى بندهاى كمرى با سیستم اِی جی آنتی گرویتی سه بعدی -داراى سيستم پشتى سه بعدى ... كد محصول: ١۸۸۲
كوله پشتى اسپِرِى مدل اَتموس ۶۵ اِى جى
-حجم: ۶۵ ليتر
-جنس:؟نایلون دابی ۱۰۰دی و ۶۳۰دی
-ابعاد: ۸۷*۳۹*۴۱ سانتيمتر
-وزن: ۲.۱۹ كيلوگرم
ويژگى ها:
-داراى سيستم پشتى اِى جى آنتى گِرَويتى سه بعدی
-داراى بندهاى كمرى با سیستم اِی جی آنتی گرویتی سه بعدی
-داراى سيستم پشتى سه بعدى با تور بدون درز
-داراى گردش هوا فوق العاده
-داراى قابليت حمل بار فوق العاده
-داراى بندهاى شانه اى با ساختار اِگزُوفورم بيواِستِريچ
-داراى بندهاى كمرى با ساختار فيت آن دِ فِلاى
-داراى جیب استریچ در قسمت جلویی با زیپ دوتایی
-داراى زيپ در قسمت پايينى با قابلیت دسترسی به محفظه اصلی
-داراى محلى براى اتصال باتوم كوهنوردى با قابلیت جمع شدن حین حرکت
-داراى محل مخصوص كيسه خواب بزرگ در قسمت پايينى
-داراى تقسيم كننده فضا اصلى به دو قسمت
-داراى كاور بارانى با قابلیت جدا شدن
-قابليت جدا كردن كامل درب محصول با دو محفظه به منظور سبكتر كردن كوله پشتى
-داراى سيستم پشتى با قابلیت تنظيم طول
-قابليت نصب مشك آب
-داراى بندهای كاهش حجم دوتایی
-داراى بندهايى براى اتصال زيرانداز در قسمت پايينى با قابلیت جدا شدن
-داراى سوت امدادى
-داراى بند بر روى قفسه سينه
-داراى جيب هاى تورى استریچ در كناره ها
-داراى دو جيب زيپدار بر روى بندهاى كمرى
-دارای کاور با ساختار «فِلَپ جَکِت» در قسمت بالایی برای استفاده ایمن تر بدون درب
-دارای گیره نگهدارنده کلید در قسمت داخلی
-دارای فریم بسیار سبک
-قابلیت دسترسی به محفظه اصلی از بالا
-دارای حلقه دوتایی برای اتصال تبر یخنوردی
-دارای جیب توری در قسمت زیرین درب
قيمت: برای اطلاع از قیمت کد محصول را دایرکت کنید🙏🙏
#osprey #talon #backpack #daypack #camping #hiking #trekking #mountain #mountaineer #adventure #outdoorgear #edc #everydaycarry #outings #adventure #camping_equipments #mashhad #iran #k2iran #k2iran1882 #كوهنوردى #كوه #كوله_پشتى #كمپينگ #غارنوردى #دره_نوردى #ماجراجويى #طبيعتگردى #آفرود #تجهيزات_كوهنوردى #سنگنوردى
Read more
معرفی کافه رستوران بلک برز در دو طبقه بنا شده آشپزخانه‌ی مجزا و مجهز داره٬ نان و شیرینی و دسر توسط ...
Media Removed
معرفی کافه رستوران بلک برز در دو طبقه بنا شده آشپزخانه‌ی مجزا و مجهز داره٬ نان و شیرینی و دسر توسط خود مجموعه تهیه و پخته میشه اتمسفر آرام و طراحی داخلی چشم‌نواز و گرمه منو شامل نوشیدنی های پایه اسپرسو٬ قهوه های دم‌آوری دستی٬نوشیدنی های گرم ترکیبی و انواع دمنوش٬ اسموتی٬قهوه‌های سرد٬ آبمیوه٬شیک ... معرفی کافه رستوران بلک برز

در دو طبقه بنا شده
آشپزخانه‌ی مجزا و مجهز داره٬ نان و شیرینی و دسر توسط خود مجموعه تهیه و پخته میشه
اتمسفر آرام و طراحی داخلی چشم‌نواز و گرمه

منو شامل
نوشیدنی های پایه اسپرسو٬ قهوه های دم‌آوری دستی٬نوشیدنی های گرم ترکیبی و انواع دمنوش٬ اسموتی٬قهوه‌های سرد٬ آبمیوه٬شیک و دیگر نوشیدنی های سرد ترکیبی ست
همچنین در بخش خوراک شامل
بشقاب های هیجان‌انگیز صبحانه٬ساندویچ٬سوپ و سالاد٬برگر٬پاستا٬ استیک و ... می باشد که بخش عمده شون سیگنچر سرآشپزشونه

سفارشات ما که به ترتیب می‌تونید ورق بزنید و مشاهده کنید
استیک سرلوین با سبزیجات و سیر
بادمجان شکم پر (برگر لوبیا٬گوجه کبابی٬نعنا٬سس هاریسا و ماست‌چکیده)
سالاد سه غله (عدس٬ماش٬جو٬نعنا٬جعفری٬زرشک٬پنیر کبابی٬سس شوید٬سس مرکبات٬چیپس چغندر و چیپس هویج)
کافه لاته
فلت وایت
پودینگ نان و کره (زرشک و بستنی پسته)

@blackbearscafe
@blackbearscafe
@blackbearscafe
واقع در فرشته٬مریم شرقی٬ خیابان امین٬ مجتمع SMP

Photo Credit : @artlesshand
Read more
 #ربنای_استاد گفت خیلی احمقی گفتم چه شده گفت کم عقل متحجر کم سواد عقب افتاده برو به جهنم گفتم ای ...
Media Removed
#ربنای_استاد گفت خیلی احمقی گفتم چه شده گفت کم عقل متحجر کم سواد عقب افتاده برو به جهنم گفتم ای بابا چرا ادای جناب #روحانی را در می آوری، خب بگو چه شده گفت آدم حتما باید یک مشکلی داشته باشه که پیگیر شنیدن صدای #ربنای_شجریان نباشه گفتم آها، خب از اول بگو بله درست گفتی، ما مشکل داریم، ولی با ... #ربنای_استاد

گفت خیلی احمقی
گفتم چه شده
گفت کم عقل متحجر کم سواد عقب افتاده برو به جهنم
گفتم ای بابا چرا ادای جناب #روحانی را در می آوری، خب بگو چه شده

گفت آدم حتما باید یک مشکلی داشته باشه که پیگیر شنیدن صدای #ربنای_شجریان نباشه

گفتم آها، خب از اول بگو
بله درست گفتی، ما مشکل داریم، ولی با عملکرد خود جناب شجریان، نه صدا و آواز ایشان
در ثانی اینقدر مسائل مهم در کشور هست که دیگر فرصت پیگیری پخش ربنا باقی نماند
گفت از بس بی سلیقه هستید، لیاقت شما همون تتلو و ساسی مانکن و هیراد میراده
گفتم نپرسیدی مشکل ما با شجریان چیه
گفت خب چیه؟
گفتم کمی فرصت بده من حرفم را بزنم بعد هر چه خواستی بگو
گفتم از لحاظ #آواز و صدا جناب #شجریان از مفاخر موسیقی سنتی ما هستند
همه ما لااقل یکی دو قطعه ماندگار از ایشان را شنیدیم و در زمان خودش لذتش را بردیم
#ربنا هم که سالها مناجات گوشنواز لحظات افطارمان بوده
اما مشکل خود جناب شجریان است
اینکه در هیاهوی سال هشتاد و هشت و با ورود به مباحث سیاسی، یکباره شد مهمان بی بی سی و صدای آمریکا
یکباره شد همنشین صادق صبا و شد اپوزیسیون برای #جمهوری_اسلامی
چه کسی در ایران است که نداند #آمریکا دشمن ایران است

گفت صبر کن صبر کن ، اینور بهش تریبون ندادند رفت اونور حرفش رو زد ، بعدشم آمریکا دشمنه حکومته ایرانه نه مردم ایران

گفتم اتفاقا #امریکا با هرکس منافعش را تامین نکند دشمن است
خواه یک حکومت باشد یا یک ملت و یا حتی یک شخص
اما در مورد جناب شجریان
تا قبل از سال هشتاد و هشت هر کس اهل موسیقی بود و از تار و سه تار و تنبک و ساز و نی چیزی میدانست طرفدار #استاد_شجریان بود
اما با وقوع #فتنه در آن سال یکباره جماعتی که اصلا نمیدانستند #محمدرضا_شجریان کیست طرفدارش شدند
این جوزدگی افزایش طرفدار و آن ماهی گرفتن از آب گل آلود توسط دشمنان ، حاصلش شد این

وگرنه او تا قبل از هشتادوهشت هم کنسرت داخلی داشت و هم خارجی
همینکه نشست در صدای آمریکا و از مشکل هزار و چهارصد سالهء اسلام با #هنر گفت ، همین که در خیابانهای تهران همصدا با #فتنه_گران مرگ بر این و مرگ بر آن گفت یعنی خطا
کدام #حکومت می آید به کسی که با مدعیان براندازی حکومتش بشین و برخاست میکند تریبون دهد
از طرفی خود شجریان خواستار پخش نشدن ربنا در #صداوسیما بود

فلانی اصلا خسته شدم از اینهمه بحث
تو که اهل ساز و آوازی یک چیزی بخوان حالمان عوض شود
گفت باشه ، تتلو بخونم یا ساسی مانکن ؟

گفتم یعنی چیز دیگری بلد نیستی ؟
گفت چرا یک چیزی هست تازه یاد گرفتم
و شروع کرد به خواندن
#شوخیه_مگه بذاری بری نمونی ...
.
#میثم_ایرانی
Read more
. . محصول جدید شرکت سوآرت . تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب . >> 380t با درخشندگی و نور عالی . با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی . هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر . برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده . یا شماره . +989117665810 . را در گوشی خود ذخیره ... .
.
😍 محصول جدید شرکت سوآرت 😍
.
تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب
.💳 >> 380t
🌈 با درخشندگی و نور عالی
.
📏 با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی
.
✨هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر
.
برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده
.
یا شماره
. +989117665810 .
را در گوشی خود ذخیره و در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید
.
در صورت ریپورت بودن در دایرکت پیام دهید
.
#سوآرت #چراغ_سوآرت #چراغ_خواب_سوآرت #شب_خواب #چراغ #چراغ_خواب #چراغ_رومیزی #آباژور #اباژور #لوستر #چراغ_خواب_کودک #بالبینگ #بالبینگ_سه_بعدی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #تندیس_چهره #تندیس_نوری #تندیس_نوری_چهره #چراغ_خواب_چهره #بالبینگ_چهره #شب_خواب_چهره #آباژور_چهره #طراحی_چهره #طراحی_از_عکس #هدیه_تولد #ولنتاین #هدیه_ولنتاین #موزیکال
Read more
. . <span class="emoji emoji1f60d"></span> محصول جدید شرکت سوآرت <span class="emoji emoji1f60d"></span> . تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب .<span class="emoji emoji1f4b3"></span> >> 380t <span class="emoji emoji1f308"></span> با درخشندگی و نور ...
Media Removed
. . محصول جدید شرکت سوآرت . تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب . >> 380t با درخشندگی و نور عالی . با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی . هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر . برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده . یا شماره . +989117665810 . را در گوشی خود ذخیره ... .
.
😍 محصول جدید شرکت سوآرت 😍
.
تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب
.💳 >> 380t
🌈 با درخشندگی و نور عالی
.
📏 با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی
.
✨هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر
.
برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده
.
یا شماره
. +989117665810 .
را در گوشی خود ذخیره و در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید
.
در صورت ریپورت بودن در دایرکت پیام دهید
.
#سوآرت #چراغ_سوآرت #چراغ_خواب_سوآرت #شب_خواب #چراغ #چراغ_خواب #چراغ_رومیزی #آباژور #اباژور #لوستر #چراغ_خواب_کودک #بالبینگ #بالبینگ_سه_بعدی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #تندیس_چهره #تندیس_نوری #تندیس_نوری_چهره #چراغ_خواب_چهره #بالبینگ_چهره #شب_خواب_چهره #آباژور_چهره #طراحی_چهره #طراحی_از_عکس #هدیه_تولد #ولنتاین #هدیه_ولنتاین #موزیکال
Read more
. . محصول جدید شرکت سوآرت . تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب . >> 380t با درخشندگی و نور عالی . با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی . هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر . برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده . یا شماره . +989117665810 . را در گوشی خود ذخیره ... .
.
😍 محصول جدید شرکت سوآرت 😍
.
تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب
.💳 >> 380t
🌈 با درخشندگی و نور عالی
.
📏 با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی
.
✨هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر
.
برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده
.
یا شماره
. +989117665810 .
را در گوشی خود ذخیره و در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید
.
در صورت ریپورت بودن در دایرکت پیام دهید
.
#سوآرت #چراغ_سوآرت #چراغ_خواب_سوآرت #شب_خواب #چراغ #چراغ_خواب #چراغ_رومیزی #آباژور #اباژور #لوستر #چراغ_خواب_کودک #بالبینگ #بالبینگ_سه_بعدی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #تندیس_چهره #تندیس_نوری #تندیس_نوری_چهره #چراغ_خواب_چهره #بالبینگ_چهره #شب_خواب_چهره #آباژور_چهره #طراحی_چهره #طراحی_از_عکس #هدیه_تولد #ولنتاین #هدیه_ولنتاین #موزیکال
Read more
. <span class="emoji emoji1f60d"></span> محصول جدید شرکت سوآرت <span class="emoji emoji1f60d"></span> . تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب .<span class="emoji emoji1f4b3"></span> >> 380t <span class="emoji emoji1f308"></span> با درخشندگی و نور عالی . <span class="emoji emoji1f4cf"></span> ...
Media Removed
. محصول جدید شرکت سوآرت . تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب . >> 380t با درخشندگی و نور عالی . با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی . هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر . برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده . یا شماره . +989117665810 . را در گوشی خود ذخیره ... .
😍 محصول جدید شرکت سوآرت 😍
.
تندیس نقاشی چهره و ⏲ ساعت ⏲ در یک قاب
.💳 >> 380t
🌈 با درخشندگی و نور عالی
.
📏 با قابلیت اضافه کردن نوشته درخواستی
.
✨هدیه ای خاص و ماندگار با کیفیت بی نظیر
.
برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش لینک بالای پیج را لمس کرده
.
یا شماره
. +989117665810 .
را در گوشی خود ذخیره و در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید
.
در صورت ریپورت بودن در دایرکت پیام دهید
.
#سوآرت #چراغ_سوآرت #چراغ_خواب_سوآرت #شب_خواب #چراغ #چراغ_خواب #چراغ_رومیزی #آباژور #اباژور #لوستر #چراغ_خواب_کودک #بالبینگ #بالبینگ_سه_بعدی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #تندیس_چهره #تندیس_نوری #تندیس_نوری_چهره #چراغ_خواب_چهره #بالبینگ_چهره #شب_خواب_چهره #آباژور_چهره #طراحی_چهره #طراحی_از_عکس #هدیه_تولد #ولنتاین #هدیه_ولنتاین #موزیکال
Read more
. هنری عبور کرده از نگاه و نشسته بر تار و. پود دل... برای تعبیر بودن و با هم بودن تنها یک معنا را یافتیم ...
Media Removed
. هنری عبور کرده از نگاه و نشسته بر تار و. پود دل... برای تعبیر بودن و با هم بودن تنها یک معنا را یافتیم و آن «بهنام» بود. لحظه‌های ناب با هم بودن را در کنار حضور شیشه‌ای هنرمندانه بهنام جشن گرفتیم. گردهم آمدیم و دست‌هایمان، خالق بزرگترین مفهوم انسانیت شد و دیگری را معنا بخشیدیم. آن‌جا که زیبایی با ... .
هنری عبور کرده از نگاه و نشسته بر تار و. پود دل...
برای تعبیر بودن و با هم بودن تنها یک معنا را یافتیم و آن «بهنام» بود. لحظه‌های ناب با هم بودن را در کنار حضور شیشه‌ای هنرمندانه بهنام جشن گرفتیم. گردهم آمدیم و دست‌هایمان، خالق بزرگترین مفهوم انسانیت شد و دیگری را معنا بخشیدیم. آن‌جا که زیبایی با مفهوم انسانیت گره می‌خورد و عشق تنها تصویری می‌شود برای نوازش دلت. حامی لحظه‌های نگرانی بیمارانی شدیم که اینجا می‌آیند و هنرمندانه قلب‌هایمان را گشودیم و هر آنچه می‌توانستیم به پیشکش آوردیم تا سهمی از خیر را با خود همراه کنیم.
پس حالا که می‌آیی دلت را با خودت همراه بیاور تا در آستانه تابستانی گرم، خنکای نسیم یاری را از لابه‌لای آنچه خالق آن بودیم، به نظاره بنشینی و تو هم سهم خودت را به خانه ببری...
چهارمین حراج آثار هنری«نگارخانه بهنام ‌دهش‌پور» از تاریخ 7 تیرماه تا 5 مردادماه برگزار می‌شود. نفیسه امدادی مدیرنگارخانه با بیان این مطلب گفت: حراج سالیانه نگارخانه بهنام دهش‌پور با نمایش بیش از 150 اثر(شامل نقاشی، مجسمه،عکس و نقاشیخط) در روزهای 7 و 8 تیرماه ساعت 16 تا 21 افتتاح می‌شود و تا 5 مردادماه در محل گالری ادامه خواهد داشت.
او با اشاره به استقبال بی نظیر هنردوستان و خیرین از سه دوره حراج سال‌های گذشته در مورد نحوه انتخاب کارها افزود: در این نمایشگاه که با هدف تأمین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برگزار می‌شود، آثار بسیاری از اساتید بنام حوزه هنرهای تجسمی و همچنین هنرمندان جوان برای نمایش و فروش عرضه خواهد شد. موسسه گل پوژان و کافه رئیس نیز حامی ما در برگزاری این حراج هستند. امید است با فروش این آثار و حمایت نیک‌اندیشان، قدم مؤثری در جهت تأمین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برداریم.
گشایش: پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه1397 ساعت 16 تا 21
بازدید از نمایشگاه: 9تیر تا 5 مرداد ساعت 9 تا 16 (به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی)
نگارخانه بهنام دهش‌پور: خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، روبروی مدرسه بوعلی، خیابان شهید جباریان(فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳
شماره تماس : 75409 داخلی 211
Read more
سرلشکر خلبان شهید یحیی شمشادیان در منطقه دلاورخیز غرب ایران (قصرشیرین) پا به عرصه وجود نهاد. تحصیلات ...
Media Removed
سرلشکر خلبان شهید یحیی شمشادیان در منطقه دلاورخیز غرب ایران (قصرشیرین) پا به عرصه وجود نهاد. تحصیلات ابتدایی و هنرستان را در همان شهر به پایان رساند و با دیپلم برق در سال 1352 در هوانیروز استخدام شد، پس از گذراندن دوره های نظامی و زبان در تهران، جهت یادگیری پرواز بالگرد به دانشكده مركز آموزش هوانیروز ... سرلشکر خلبان شهید یحیی شمشادیان
در منطقه دلاورخیز غرب ایران (قصرشیرین) پا به عرصه وجود نهاد. تحصیلات ابتدایی و هنرستان را در همان شهر به پایان رساند و با دیپلم برق در سال 1352 در هوانیروز استخدام شد، پس از گذراندن دوره های نظامی و زبان در تهران، جهت یادگیری پرواز بالگرد به دانشكده مركز آموزش هوانیروز اصفهان اعزام گردید. 
خلبان شمشادیان از تیزپروازانی بود كه ایمان به خدا و عشق به میهن اسلامی در تار و پودش ریشه دوانیده بود. او دوره های پرواز با بالگرد جنگنده كبری و موشك تاو را با موفقیت پشت سرگذاشت و با درجه ستوان سومی به پایگاه هوانیروز كرمانشاه منتقل شد. عمر كوتاه و خدمت نظامی خلبان شمشادیان سرشار از ایمان و تعصب و خصایل اخلاقی برجسته است. 
پروازهای متعدد تا قبل از جنگ در مناطق آشوب زده غرب و مبارزه با وطن فروشانی كه منطقه و زادگاهش را مورد تهاجم قرار داده بودند قابل ستایش میباشد. 
او از یاران شیرودی و كشوری و هادیان و دیگر خلبانان بی باكی بود كه تا پای جان و شهادت در مقابله با دشمنان داخلی و خارجی به مقابله پرداختند. 
شجاعت و پایمردی او در جبهه های سومار و سرپل ذهاب آن چنان برجسته بود كه 18 ماه ارشدیت درجه تشویق گردید. 
در عملیاتهای مسلم بن عقیل و فتح و میمك در حالیكه فرماندهی تیم پروازی را برعهده داشت به همراهی دیگر اعضای تیمش موفق شد در ارتفاعات 402 و دیگر مناطق عملیاتی 13 تانك و شمار زیادی از نیروهای دشمن را منهدم و هلاك كند. 
آخرین ماموریت او در تاریخ 15/7/1361 همراه با یك تیم سه فروندی بالگرد در ارتفاع 402 منطقه سومار میباشد. او و تیمش در آن عملیات كه به منظور پشتیبانی نیروهای زمینی و مقابله با ضد حمله دشمن وارد عمل شده بودند موفق میشوند ضمن سركوب پاتك، تلفات و خسارات سنگینی به دشمن وارد كنند. در آن عملیات خلبان شمشادیان و هم پروازش خلبان واعظی در ساعت 3 و نیم بعدازظهر پس از ساعت ها مبارزه در ارتفاع 402 ، هدف گلوله مستقیم تانك قرار میگیرند و سقوط میكنند. در آن سقوط، خلبان شمشادیان كه یك پایش قطع شده بود بلافاصله شهید و خلبان واعظی جانباز میشود.
Read more
سینی چوبی. طرح گل. سایز کوچک با قطر خارجی بیست و هشت و قطر داخلی بیست و سه سانتی متر. با لایه شیشه ای کاملا ...
Media Removed
سینی چوبی. طرح گل. سایز کوچک با قطر خارجی بیست و هشت و قطر داخلی بیست و سه سانتی متر. با لایه شیشه ای کاملا ضد آب لطفا ورق بزنید #ایران #چوب #چوبی #سینی #کاشی #زندیه #صفوی #قاجار #دکوپاژ #کهنه_کاری #آموزش #آموزش_پتینه #اموزش_دکوپاژ #پتینه #iran #tile #decoupage #wood #wooden #iranthegreat #woodentray ... سینی چوبی. طرح گل. سایز کوچک با قطر خارجی بیست و هشت و قطر داخلی بیست و سه سانتی متر. با لایه شیشه ای کاملا ضد آب
لطفا ورق بزنید
#ایران #چوب #چوبی #سینی #کاشی #زندیه #صفوی #قاجار #دکوپاژ #کهنه_کاری #آموزش #آموزش_پتینه #اموزش_دکوپاژ #پتینه #iran #tile #decoupage #wood #wooden #iranthegreat #woodentray #tray
Read more
عکس های ارسالی مشتری خوب و عزیزم از شیراز<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f618"></span>ببخشید که صورت نی نی رو پاک کردم اجازه پخش نداشتم<span class="emoji emoji1f60a"></span> انشاالله ...
Media Removed
عکس های ارسالی مشتری خوب و عزیزم از شیرازببخشید که صورت نی نی رو پاک کردم اجازه پخش نداشتم انشاالله که مبارک باشه و با شادی استفاده کنین. بامپر سه رنگ. ابعاد ۲/۵ در ۱۲ سانتیمتر قیمت متری ۶۰ هزار تومن و هزینه ارسال با مشتری گرامی #کوسن #کوسن_شیک #کوسن_فانتزی #کوسن_خاص #کوسن_زیبا #کوسن_دست_دوز ... عکس های ارسالی مشتری خوب و عزیزم از شیراز😍😍😘😘😘😘ببخشید که صورت نی نی رو پاک کردم اجازه پخش نداشتم😊 انشاالله که مبارک باشه و با شادی استفاده کنین.
بامپر سه رنگ. ابعاد ۲/۵ در ۱۲ سانتیمتر
قیمت متری ۶۰ هزار تومن و هزینه ارسال با مشتری گرامی
#کوسن #کوسن_شیک #کوسن_فانتزی #کوسن_خاص #کوسن_زیبا #کوسن_دست_دوز #کوسن_مدرن #کوسن_گره_ای #کوسن_دکوراتیو #بالشت_دکوری #دکوراسیون #دستساز #زیبا #هنر #فروش #شیراز #ایران #دوخت #دکوری #دکوراسیون_داخلی #دکوراسیون_مدرن #اتاق_کودک #مبلمان #فروش #مبل #جدید #فروش_اینترنتی
#knotpillow #cushion #decorative_pillow
Read more
. اختتامیه سومین جشنواره بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود اختتامیه و مراسم اهدای ...
Media Removed
. اختتامیه سومین جشنواره بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود اختتامیه و مراسم اهدای جوایز سومین جشنواره علمی- هنری و همایش بین‌المللی #حقوق_بشر_آمریکایی با حضور مسئولین، اندیشمندان و هنرمندان داخلی و خارجی روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۹۷ از ساعت ۱۴ هم‌زمان با روز «افشای حقوق بشر آمریکایی» ... .
اختتامیه سومین جشنواره بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود

اختتامیه و مراسم اهدای جوایز سومین جشنواره علمی- هنری و همایش بین‌المللی #حقوق_بشر_آمریکایی با حضور مسئولین، اندیشمندان و هنرمندان داخلی و خارجی روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۹۷ از ساعت ۱۴ هم‌زمان با روز «افشای حقوق بشر آمریکایی» در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

در این مراسم ضمن برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از آثار برگزیده علمی، رسانه‌ای و هنری که مورد داوری و کارشناسی قرار گرفته‌اند با اهدای جوایز ارزنده تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است، در این مراسم جمع زیادی از مسئولین، اندیشمندان و هنرمندان داخلی و خارجی نیز حضور دارند که در قالب نشست‌های علمی و همایش اصلی به بحث و بررسی مصادیق نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا خواهند پرداخت.

همچنین در این مراسم باشکوه از فعالان علمی، فرهنگی، هنری و رسانه‌ای که در موضوع حقوق بشر آمریکایی به شکل ملی و بین‌المللی فعالیت می‌کنند نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

حضور در این مراسم برای علاقمندان آزاد و رایگان است.
.
.
#حوزه_هنری
#هنر_متعهد
#هنر_انقلابی
#جبهه_فرهنگی_انقلاب
#حوزه_هنری_انقلاب_اسلامی
.
.
.
.
.
.
Read more
درباره سخن گفتن از خامنه‌ای؛ . . متنی از علی علیزاده ‏تیر نود و چهار گفتم آیت‌الله خامنه‌ای معمار ...
Media Removed
درباره سخن گفتن از خامنه‌ای؛ . . متنی از علی علیزاده ‏تیر نود و چهار گفتم آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایرانست. ⁧ تجربه_برجام ⁩ و روند اتفاقات سه سال گذشته در این نگاه مطمين ترم کرد. چرا که تازه میفهمم آیت‌الله خامنه‌ای برای حفظ کلیت توان دفاعی-امنیتی ایران (موشکی، حزب‌الله، ... درباره سخن گفتن از خامنه‌ای؛
.
.
متنی از علی علیزاده ‏تیر نود و چهار گفتم آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایرانست. ⁧ تجربه_برجام ⁩ و روند اتفاقات سه سال گذشته در این نگاه مطمين ترم کرد. چرا که تازه میفهمم آیت‌الله خامنه‌ای برای حفظ کلیت توان دفاعی-امنیتی ایران (موشکی، حزب‌الله، حشد عراق، جلوگیری از سقوط سوریه، نپذیرفتن برجام دو و سه) چه فشار قلدرانه و سنگینی بمدت بیست و نه سال نه فقط از غرب که از غربگرایان داخل نظام تحمل کرده.
.
. 🔹چه کسی یکسال پیش باور میکرد که غربگرایان نظام برای مذاکره با ترامپ هم فشار اورند و جو روانی بسازند؟ یا حتی پس از شکست برجام، ادغام گرایان نئولیبرال ایرانی بجای عقب نشینی، رفتار تهاجمی اتخاذ کنند؟ دیدن ولع و شهوت بی‌پایان تسلیم-گرایان، تازه کار سخت و مسیر ناهموار بیست و نه ساله رهبر ایران را مشخص میکند.
.
. 🔸آیت‌الله خامنه‌ای هم میتوانست مثل بزرگان استحاله یافته و لیبرال شده‌ی نظام، روی محبوبیت سرمایه گذاری کند و کشور را در مسیر مطالبات کوتاه مدت و فریبنده بیاندازد. اما او حتی به قیمت دشنام و شعار و گاه از دست دادن محبوبیت، گفت مجبوریم مقاومت کنیم و تسلیم خلع سلاح نشد تا امنیت ملی ایران در این منطقه آتش زده تضمین و بستر و زیرساخت دفاعی برای منافع ملی و اقتصادی درازمدت ما ایجاد شود. رفتاری که از نظر من نشانه شجاعت سیاسی است. .
.
.🔹این مصاحبه تقریبا پایان همکاریم با بی‌بی‌سی مدعی آزادی بیان بود. خارج از فضای بی‌بی‌سی هم این مصاحبه آغاز بایکوت و حذف از بسیاری محافل سیاسی و روشنفکرانه و بعدها حتی محافل دوستانه و خانوادگی شد. همینطور آغازی بر از دست دادن روابط کاری و همینطور درآمد حاصل از مشاوره و تحلیل مسائل مرتبط با ایران. .
.
🔸در این سه سال زوایایی از نگاهم تغییر کرده که خوانندگان صفحات مجازیم با این تغییر تدریجی آشنا هستند. هرچند همچنان هم تحلیلم از آیت‌الله خامنه‌ای تحلیلی عرفی در مقام یک رهبر سیاسی است و هرگز جانمازی آب نکشیده‌ام. با اینحال تجربه هزینه عجیب بیان تفسیری ساده درباره واقعگرایی سیاست خارجی رهبر ایران (انهم وقتی هنوز در مسایل داخلی نگاهم به شدت منتقدانه و عملا اپوزیسیونی بود) در این سالها مهمترین قطب نما و راهنمای من بود.
.
. 🔹درین سه سال بسیاری از منظر دلسوزی گفتند حرفهایم درباره امنیت ملی و یا در نقد اپوزیسیون ایران ستیز را بدون اشاره به نام آیت الله خامنه‌ای بزنم تا بازنشر سخنانم برای هزینه ساز نشود. همین تجربیات چشمهایم را به فضای سنگینی که علیه او سا
.
ادامه در کامنت ها
Read more
Loading...
Load More
Loading...