Loading Content...

سیما صدا تلویزیون و

Loading...


Unique profiles
56
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Karaj, گيلان، ماسوله
Average media age
718.1 days
to ratio
2.9
... واقعا متاسفم برای صدا و سیما.... متاسفم برای شان انسانیت که اینقدر پایین اومده... متاسفم ...
Media Removed
... واقعا متاسفم برای صدا و سیما.... متاسفم برای شان انسانیت که اینقدر پایین اومده... متاسفم برای آدمهایی که تمسخر بقیه براشون یک کار کاملا طبیعی شده.‌‌..‌ با هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست که دعوت از ایرج ملکی و برادر زاده ش مورد تمسخر قرار دادنشون نبوده باشه. واقعا باید به حال این رسانه ی ملی ... ...
واقعا متاسفم برای صدا و سیما....
متاسفم برای شان انسانیت که اینقدر پایین اومده...
متاسفم برای آدمهایی که تمسخر بقیه براشون یک کار کاملا طبیعی شده.‌‌..‌
با هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست که دعوت از ایرج ملکی و برادر زاده ش مورد تمسخر قرار دادنشون نبوده باشه.
واقعا باید به حال این رسانه ی ملی گریست.
رسانه ی ملی که برای بار دوم این حرکت زشت رو انجام داده ،چند وقت پیش هم ویدئویی دیدم از برنامه ی علی ضیا که ایرج ملکی رو دعوت کرده بود.
#رسانه_ملی #صدا_و_سیما #تاسف #تلویزیون
Read more
Loading...
. ️دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن الحجج . در تاریخ ۱۴ اسفندماه ۹۱ و ۴ مهرماه ...
Media Removed
. ️دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن الحجج . در تاریخ ۱۴ اسفندماه ۹۱ و ۴ مهرماه ۹۴، مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه! ... .
️دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن الحجج .

در تاریخ ۱۴ اسفندماه ۹۱ و ۴ مهرماه ۹۴، مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه! اما رقم هدیه‌ای که آقای «م.م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است.
. .
«م.م» از مؤسسه ثامن‌الحجج یک وام دومیلیارد‌ و ۹۰۰ میلیون‌تومانی دریافت کرده که تنها ۸۰۰ میلیون تومان آن را بازگردانده است که البته این رقم بازگشتی را از هدیه دریافتی (۵۸۰ میلیون تومان) کم کنیم، به عدد ۲۲۰ میلیون تومان می‌رسیم که در واقع از جیب «م.م» خرج شده و در مقابل دومیلیارد‌و ۷۸۰ میلیون تومان را در حساب خود نگه داشته است. .
.
ثامن‌الحجج به مجری معروف دیگر تلویزیون «ا.ع» هم بی‌توجه نبوده و به حساب او هم سه میلیارد تومان در قالب هزینه تبلیغات واریز کرده است. .

منبع #تسنیم .

مدیرعامل موسسه «ثامن‌الحجج» که امروز بازداشت شد، کیست؟
.
مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج سید ابوالفضل میرعلی متولد ۳ مرداد ۱۳۴۳ در سبزوار است. از سوابق وی ریاست بر مجتمع کشت و صنعت دامپروری محبان امام رضا (ع) و ریاست هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری "غدیر کوثر" ذکر شده است.
.
او هفده سال پیش شرکت تعاونیش را با شش میلیون تومان سرمایه به ثبت رساند !!! .

احمد توکلی در دی ماه ۱۳۹۴ در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم گفت: باید مشخص شود که چه‌کسانی از این فرد حمایت می‌کنند که هرچه می‌گذرد به تخلفات‌‌‌‌شان ادامه می‌دهند.
.
.
وی با بیان "در سال ۹۳ که عضوی از شورای پول و اعتبار بودم، پرونده مؤسسه مالی ثامن‌الحجج مطرح شد" گفت: در آن زمان با توضیحات مسئولان قرار بر بسته شدن این مؤسسه گذاشته شد، اما از آن تاریخ یعنی از ۱۰ تیرماه ۹۳ تاکنون کار این مؤسسه بین زمین و هوا مانده و بانک مرکزی در این رابطه به هر مرجعی که لازم بوده نامه‌نگاری کرده و در حال حاضر نیز تلاش‌ها ادامه دارد.
.
عکس نوشت : ابوالفضل میرعلی قبلا در تیرماه ۱۳۹۵ به عنوان متهم اصلی ماجرای ثامن الحجج بازداشت شده بود؛ و دو روز پیش هم مجددا دستگیر شد . .

پی نوشت : از " م م " و " ا ع " ؛ مجریان صدا و سیما که اسم کامل و عکس نداریم و اگر هم داشتیم؛ " به دلایل کاملا واضح و قابل درک" نمی توانستیم منتشر کنیم !!!
.
هرچند که امیدوارم #رسانه_ملی در این باره به افکار عمومی پاسخ دهد؛ تا ما هم باز نشر دهیم، اما بعید می دانم که چنین شود ! .

#ثامن_الحجج
Read more
صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت دوم) #سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار ... صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت دوم)

#سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار #باحال #سانسور #خنده #مهران_احمدی
Read more
️قاسم افشار️ 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤 . قاسم افشار که از سال‌های اول انقلاب، گویندگی در بخش های خبری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشت و در بحبوحه سال های دفاع مقدس با صدایی حماسی بارها اخبار مربوط به پیروزی های رزمندگان اسلام را به اطلاع هموطنان رسانده بود، بامداد امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را ... ⚫️قاسم افشار⚫️
🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
.
قاسم افشار که از سال‌های اول انقلاب، گویندگی در بخش های خبری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشت و در بحبوحه سال های دفاع مقدس با صدایی حماسی بارها اخبار مربوط به پیروزی های رزمندگان اسلام را به اطلاع هموطنان رسانده بود، بامداد امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

قاسم افشار از استادان گویندگی و فن بیان بود و صدای ماندگار او هرگز از ذهن مخاطبان رادیو و تلویزیون حذف نخواهد شد.

افشار دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۳۰ در تهران به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در تهران و قصرشیرین طی کرد. سپس برای ادامه تحصیل به مدرسه عالی پارس رفت و در رشته روانشناسی ادامه تحصیل داد. با وقوع انقلاب فرهنگی تحصیلات دانشگاهی او نیمه‌تمام ماند؛ ولی بعد از بازگشایی دانشگاه‌ها کارشناسی روانشناسی را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرد. او سپس کارشناسی ارشد خود را در همین رشته از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد.

او از کودکی و دوران مدرسه به اجرای برنامه علاقه داشت و در دوره دبیرستان این علاقه به سمت گویندگی خبر کشیده شد. وی علاوه بر گویندگی اخبار صدا و سیما، به عنوان کارشناس ارشد با سازمان پژوهش‌های علمی نیز همکاری می‌کرده‌ است.

#شاليكوبي #شالیکوبی_گرگان #گرگان #گرگاني #گرگانيها
#گرگانى #گلستان #گرگانی_ها #گرگان_ما #گرگانيا #ايران #ايرانى #قاسم_افشار #گوينده #گوينده_خبر #افشار #اخبار #خبر #تسليت #خبر_ایران
#shalikoobi #gorgan #gorgani #gorganiha #gorgani_ha #beautiful_gorgan #shalikoobi_gorgan #shomal #iran #iranian
Read more
. احسان علیخانی: اسپانسر گرفتم و با ۳ میلیارد شش مجموعه برنامه برای مردم ساختم. . احسان علیخانی در پاسخ به حاشیه های موسسه ثامن الحجج امروز در برنامه "حالا خورشید" با اجرای رضارشیدپور حضور پیدا کرد. . علیخانی دراین باره گفت: « مردم باید بدانند اکثر برنامه های تلویزیونی اسپانسری شده است، ... .
احسان علیخانی: اسپانسر گرفتم و با ۳ میلیارد شش مجموعه برنامه برای مردم ساختم.
.
احسان علیخانی در پاسخ به حاشیه های موسسه ثامن الحجج امروز در برنامه "حالا خورشید" با اجرای رضارشیدپور حضور پیدا کرد.
.
علیخانی دراین باره گفت:
« مردم باید بدانند اکثر برنامه های تلویزیونی اسپانسری شده است، من بارها فریاد زدم که تلویزیون پول ندارد، الان به جایی رسیده ایم که حتی سریال ها هم به صورت اسپانسری ساخته می شود ،برنامه هایی که تولید بزرگتری دارد حتما به اسپانسر نیاز دارد.
.
از سال ۹۱ من میبینم یک موسسه ای در بیلبوردها و رسانه ها تبلیغ میکند و چندین شعبه دارد. من هم یک شهروندم همه این ها را میبینم، موسسه ثامن الحجج درخواست اسپانسری برنامه را به مطرح کرد، مگر ما میتوانیم تبلیغ کالا یا موسسه ای را بکنیم بدون اخذ مجوز از سازمان صداوسیما !
3 میلیاردی که از اسپانسر با مجوز صدا و سیما دریافت کردیم مجموعا برای ساخت شش از جمله "ماه عسل"، "دو نیمه سیب"، "سه ستاره" و... دریافت کردم.
.
برای من فرقی نمیکند اسپانسر چه کسی است من میخواهم برنامه ام را بسازم، بارها گفته ایم مجلس و دولت کمک کنند به سازمان تا بدون اسپانسر برنامه بسازیم
.
من کلا وام از هیچ کجا نگرفتم. دو مرجع داریم یکی تلویزیون است و قطعا به ما سخت می گیرند و مو را از ماست بیرون می کشند و همچنین قانون داریم.
.
من همیشه دنبال مطالبات مردم بوده ام و حالا به ناحق بازی را چرخانده اند و من را در موضعی دیگر قرار می دهند، من با این مردم غریبه نیستم و سوژه ها و روایت های من از زندگی مردم است.»
.
#احسان_علیخانی #حالا_خورشید
Read more
نوشته شده توسط حسین قدیانی: #کارلوس_پویول <span class="emoji emoji1f53b"></span>مجانین فوتبال، اسطوره‌ی جنگنده‌ی بارسا را عاشقانه ...
Media Removed
نوشته شده توسط حسین قدیانی: #کارلوس_پویول مجانین فوتبال، اسطوره‌ی جنگنده‌ی بارسا را عاشقانه دوست می‌دارند؛ بدون مرز، چرا که: بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، با آن همه قدمت، وقتی مواجه با رفتار خشن بازیکن حریف می‌شود و می‌بیند هم‌تیمی‌هایش قصد مقابله به مثل و دفاع از کاپیتان مجرب خودشان ... نوشته شده توسط حسین قدیانی:
#کارلوس_پویول
🔻مجانین فوتبال، اسطوره‌ی جنگنده‌ی بارسا را عاشقانه دوست می‌دارند؛ بدون مرز، چرا که:
🔹بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، با آن همه قدمت، وقتی مواجه با رفتار خشن بازیکن حریف می‌شود و می‌بیند هم‌تیمی‌هایش قصد مقابله به مثل و دفاع از کاپیتان مجرب خودشان را دارند، مانع آن‌ها شده!
🔹بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، وقتی بازیکنان بارسلونا را در شادی بعد از گل، در حال افراط دیده، هدایت‌شان کرده به ادامه‌ی مسابقه و متذکرشان شده که تحقیر رقیب، ممنوع!
🔹بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، علیه نژادپرستی و تمسخر تیره‌پوستان، انواع و اقسام رفتارها و گفتارها را داشته، تا آن حد که جام قهرمانی را بدهد یک سیاه‌پوست ببرد بالا!
🔹بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، زمانی که سنگی یا اشیاء دیگری از طرف تماشاگران رقیب به سمت بارسایی‌ها پرتاب شده و هم‌بازی‌هایش قصد داشتند این حادثه را به داور نشان دهند، او حتی برای تماشاگران رقیب هم آبروداری کرده و آن سنگ یا شیء دیگر را خیلی زود پرت کرده بیرون، به این قصد که چیزی نشده حالا، بازی را ادامه می‌دهیم!
🔹بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، جام قهرمانی را به بازیکن رقیب در حال اشک و زاری داده و از او دل‌جویی کرده!
🔹بارها دیده‌ایم کارلوس پویول، صرف‌نظر از نتیجه‌ی بازی، آخر مسابقه رفته سمت تماشاگران حریف و ضمن تعظیم در برابر آن‌ها، بنا کرده برای‌شان دست زدن!
🔺قطعا خیلی خوش‌حال شدم وقتی فهمیدم کارشناس بازی ایران و اسپانیا، پویول دوست‌داشتنی است؛ در دلم، هم عادل را و هم رؤسای تلویزیون را تحسین کردم ولی آن شد که دانی و دانم! الغرض! اگر واقعا مشکل، موهای پویول بوده، که واقعا باید برای این آبروریزی بین‌المللی رسانه‌ی ملی تأسف خورد! کاش معلوم شود که مثلا مدیر برنامه‌ی پویول، پول اضافه بر سازمان خواسته! اگر هم دعوت از پویول، بدون اطلاع مدیران بوده، که بحث دیگری است! من اگر چه همیشه از نظم و نسق سازمان صدا و سیما دفاع کرده‌ام لیکن گمانم ناظر بر خاص بودن مهمان ایران، به‌تر بود یک‌جوری ماجرا مدیریت می‌شد! یک چیز قطعا روشن است؛ اگر مشکل، واقعا ظاهر پویول بوده، لاجرم باید نوشت: ما از عادل فردوسی‌پور، هر کجا که ورزشی- و نه سیاسی!- در صدد ارائه‌ی برنامه‌ی به‌تر است، حتما دفاع می‌کنیم و حتی از قهر چند ساعته‌اش هم دفاع می‌کنیم! الگوی ما در آزادگی، نه اصول‌گرایان حاکم بر تلویزیون، که #شهید_مصطفی_چمران است! و البته از یاد نمی‌بریم که همین رسانه‌ی ملی، با شهید آوینی ایرانی ظاهرالصلاح هم بد تا می‌کرد، چه رسد به کارلوس پویول غیر ایران
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji26ab"></span>️قاسم افشار<span class="emoji emoji26ab"></span>️ گوینده توانمند و با سابقه صداوسیما دار فانی را وداع گفت. قاسم افشار که از سال‌های ...
Media Removed
️قاسم افشار️ گوینده توانمند و با سابقه صداوسیما دار فانی را وداع گفت. قاسم افشار که از سال‌های اول انقلاب، گویندگی در بخش های خبری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشت و در بحبوحه سال های دفاع مقدس با صدایی حماسی بارها اخبار مربوط به پیروزی های رزمندگان اسلام را به اطلاع هموطنان رسانده بود، بامداد ... ⚫️قاسم افشار⚫️
گوینده توانمند و با سابقه صداوسیما
دار فانی را وداع گفت.

قاسم افشار که از سال‌های اول انقلاب، گویندگی در بخش های خبری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشت و در بحبوحه سال های دفاع مقدس با صدایی حماسی بارها اخبار مربوط به پیروزی های رزمندگان اسلام را به اطلاع هموطنان رسانده بود، بامداد امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

قاسم افشار از استادان گویندگی و فن بیان بود و صدای ماندگار او هرگز از ذهن مخاطبان رادیو و تلویزیون حذف نخواهد شد.

افشار دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۳۰ در تهران به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در تهران و قصرشیرین طی کرد. سپس برای ادامه تحصیل به مدرسه عالی پارس رفت و در رشته روانشناسی ادامه تحصیل داد. با وقوع انقلاب فرهنگی تحصیلات دانشگاهی او نیمه‌تمام ماند؛ ولی بعد از بازگشایی دانشگاه‌ها کارشناسی روانشناسی را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرد. او سپس کارشناسی ارشد خود را در همین رشته از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد.

او از کودکی و دوران مدرسه به اجرای برنامه علاقه داشت و در دوره دبیرستان این علاقه به سمت گویندگی خبر کشیده شد. وی علاوه بر گویندگی اخبار صدا و سیما، به عنوان کارشناس ارشد با سازمان پژوهش‌های علمی نیز همکاری می‌کرده‌ است.

#شاليكوبي #شالیکوبی_گرگان #گرگان #گرگاني #گرگانيها
#گرگانى #گلستان #گرگانی_ها #گرگان_ما #گرگانيا #ايران #ايرانى #قاسم_افشار #گوينده #گوينده_خبر #افشار #اخبار #خبر #تسليت #خبر_ایران
#shalikoobi #gorgan #gorgani #gorganiha #gorgani_ha #beautiful_gorgan #shalikoobi_gorgan #shomal #iran #iranian
Read more
️یامین پور نوشت: کمی درباره هموطنان عرب و تلویزیون ایران مسابقه "خانه ما" با پیروزی خانواده مقدم نسب به پایان رسید. این برنامه پرمخاطب که به طور کامل در خوزستان تهیه شده بود، تصویری جذاب و دل انگیز از هم استانی‌هایم ارائه کرد و دست آخر خانواده مقدم نسب که از هموطنان عرب هستند با رای ده‌ها هزار ... 🔷️یامین پور نوشت:
🔻کمی درباره هموطنان عرب و تلویزیون ایران
مسابقه "خانه ما" با پیروزی خانواده مقدم نسب به پایان رسید. این برنامه پرمخاطب که به طور کامل در خوزستان تهیه شده بود، تصویری جذاب و دل انگیز از هم استانی‌هایم ارائه کرد و دست آخر خانواده مقدم نسب که از هموطنان عرب هستند با رای ده‌ها هزار نفر از مردم در سراسر کشور برنده شد.
🔻
🔶️آیا تلویزیون ما و سایر دستگاههای فرهنگی و تبلیغی ما متوجه هموطنان عرب ما هستند؟!
وضعیت چندان مطلوب نیست. خاطرم هست به برخی مدیران صدا و سیما گلایه کرده بودم که فلان گزارشگر فوتبال چرا در دیدار تیم ملی با تیم های کشورهای عربی تا این اندازه نفرت انگیز و نژاد پرستانه گزارش می‌کند؟!
و فراموش نمی‌کنیم شبکه های منحوس انگلیسی را که مدام در آتش دشمنی عرب و فارس می‌دمند.
با همه این تفاصیل آن جریان شیطان صفتی که برای بی توجهی یک برنامه عروسکی هموطنان عرب و غیر عرب را به جان هم می اندازد آیا اینقدر شرافت دارد که به برنامه ای پربیننده مثل "خانه ما" که در چندین قسمت تصویری زیبا و دوست داشتنی از هموطنان عرب خوزستانی نشان داده هم اشاره ای کند؟! خیر.
🔻
🔷️دوران ما دوران معرکه‌گیری شبکه‌های دروغگویی است که از بی سلیقگی یک برنامه ساز عروسکی یک جنجال قومیتی تدارک می‌کند. شیاطین هستند، کم که نمی‌شوند هیچ بیشتر هم می‌شوند. خدا کند ما حواس مان را بیشتر جمع کنیم و بهانه دست آنها ندهیم.
#مسابقه_خانه_ما
#خوزستان
#اهواز
#کلاه_قرمزی
#سازمان_اوج
Read more
Loading...
 #bighanoon #bashgahtanzpardazanjavan اگه این چند وقته برنامه‌هاى تلويزیون رو دیده باشید، (که ...
Media Removed
#bighanoon #bashgahtanzpardazanjavan اگه این چند وقته برنامه‌هاى تلويزیون رو دیده باشید، (که قطعا می‌بینید؛ از بس جذابه لعنتی) دیدید که تب پیش‌بینی تو تلویزیون داغه و تا تلویزیون رو روشن می‌کنی یه آقای خوشتیپ بهت پیشنهاد میده که پیش‌بینی کنی تا برنده خونه، ماشین، گوشت‌كوب برقی و ظروف 6پارچه ... #bighanoon #bashgahtanzpardazanjavan
اگه این چند وقته برنامه‌هاى تلويزیون رو دیده باشید، (که قطعا می‌بینید؛ از بس جذابه لعنتی) دیدید که تب پیش‌بینی تو تلویزیون داغه و تا تلویزیون رو روشن می‌کنی یه آقای خوشتیپ بهت پیشنهاد میده که پیش‌بینی کنی تا برنده خونه، ماشین، گوشت‌كوب برقی و ظروف 6پارچه آركوپال و... بشی. حالا موضوع پیش‌بینی و اینکه کدوم برنامه است مهم نیست یعنی حتی ممكنه اخبار بیست و سی هم از مردم بخواد که نحوه از هم پاشیدن بنیان خانواده و فساد و بيكارى و بحران اقتصادی در کشورهای غربی رو پیش‌بینی کنن و جايزه ببرن، که خب بد هم نیست و این نشون میده صدا و سیما به درستی استعداد مردم رو کشف کرده و داره ازش استفاده میکنه و جا داره دولت هم از اين ظرفیت در زمینه‌های مختلف استفاده كنه و عوضش به مردم جایزه بده (جايزه هم نتونست بده مهم نيست، وعده‌اش هم بده خوبه) تا هم امید و نَشاط تو جامعه بیشتر بشه، هم یه عده قشنگ سرکار باشن. در همین راستا ما چند مورد رو پیشنهاد دادیم که خیلی خوب میشه روشون کار کرد:
.
1-پیش‌بینی قیمت سکه و ارز از طریق ارسال قیمت مورد نظر به سامانه 4200 یا از طریق اپلیکیشن پولیکا. فقط ممكنه یه خورده گیج‌کننده باشه چون مشخص نیست باید قیمت الان رو فرستاد یا الان. به نفر اول هم پنج عدد سکه 500 تومنی طرح جدید یا کمک هزینه خرید یه دلاری جايزه داده بشه.
.
2-پیش بینی اینکه چه آپشن اضافه‌ای قراره از خودروها حذف بشه از طریق ارسال آپشن به اپلیکیشن خودریکا اما از اونجا که خودروسازها نشون دادن همیشه یه سر و گردن از مردم جلوتر هستن، علاوه بر آپشن‌هایی که مردم حدس زدن چند تا قطعه اضافی دیگه هم خودشون حذف میکنن. به اين ترتيب پیش‌بینی مردم هیچ‌وقت درست از آب در نمیاد و کلا برنده‌ای هم نداره. عوضش سرگرم ميشيم و نمى‌فهميم چطوريه كه پول ماشين ميديم و چهار حلقه لاستيك بدون رينگ تحويل مى‌گيريم.
.
3- پیش‌بینی قیمت مسکن از طریق اپلیکیشن مسکنیکا. این قسمت بهتره به صورت مزایده‌ای برگزار بشه و هرکی بالاترین قيمت رو حدس بزنه برنده باشه و چون حباب‌هایی که الان تو جامعه است خیلی چغر و بد بدن هستن و حتی مقاومت‌شون از مسکن مهر هم بالاتره پیشنهاد میشه به قید قرعه به نفر اول يك دستگاه حباب‌ساز داده بشه تا خیالش بابت مسکن راحت بشه.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت سوم) #سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار ... صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت سوم)

#سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار #باحال #سانسور #خنده #مهران_احمدی #سریال_ترکی
Read more
تیزر خودرو سایپا کوییک (Director Cut): نسخه کارگردان کارگردان: بهروز باقری / مدیر فیلمبرداری : معین مطلبی / تصحیح رنگ : استدیو فام / صداگذاری : پیمان واحدی / تهیه کننده : پویندگان / به سفارش گروه خودروسازی سایپا *توضیح: بعضی مواقع پیش میاد که نسخه تدوین شده و نهایی کاری که مشتری میخواد ( سایپا ... تیزر خودرو سایپا کوییک
(Director Cut): نسخه کارگردان
کارگردان: بهروز باقری / مدیر فیلمبرداری : معین مطلبی / تصحیح رنگ : استدیو فام / صداگذاری : پیمان واحدی / تهیه کننده : پویندگان / به سفارش گروه خودروسازی سایپا *توضیح: بعضی مواقع پیش میاد که نسخه تدوین شده و نهایی کاری که مشتری میخواد ( سایپا ) ، با نظر و سلیقه منِ سازنده اثر ، فرق میکنه، که منتهی به دو نسخه میشه: یکی نسخه پخش شده در تلویزیون ( که این روزها در حال پخشه ) که خب مربوط به نظر مستقیم مشتری ( با ۱۰۰‎٪ مخالفت من! ) و نسخه ای برای دل خودم که اینجا میبینید.
دیگه مقایسه و قضاوتش با شما !
( متاسفانه تو این صنف به کرات مقاومت شدید برای مدرن شدن و ارتقا سطح کارها رو میبینیم که انرژی بسیار زیادی از من(و سازنده های دیگه) میگیره /اینکه بیننده خارجی میتونه تیزر و تصویر‌مفهومی و بدون توضیحات احمقانه روی تصویر و نریشن های بیخود و بفهمه ، ولی ایرانی نه !!! اینکه کپی کنیم ،میفهمن ولی خلاق و خاص باشیم ،نه ! اینکه آقا/خانم رئیس بزرگ مجموعه سفارش دهنده ( و خانواده نزدیکشون!) خوشش بیاد ملاکه و قطعا بیننده دوسش داره نه من سازنده با پشتوانه تجربه و علم و ... !!! و و و ...)
و همه این موانع همیشه بخش کوچیکی از موانع،چالش ها، فیلتر و سانسور ، تفکرات فسیل و قدیمی ، معضلات جنسی/حجابی و ... تلویزیون (صدا و سیما) برای پخش کارهاست .
و در آخر هم هر جا میشینی کل مجموعه تیزر و تبلیغات و آگهی سازی و تیزر های ایرانی در افکار عمومی بسیار مزخرف و سطحی و احمقانه اس ! و قضاوت و مقایسه که به سادگی انجام میشه و من و همه سازنده های این صنفِ ( بی صنف ) و میشورن و میزارن کنار! .

#همین .

#تیزر #سایپا #کوییک #کوئیک #خودرو #ماشین #آگهی #کارگردان #درد_دل #بهروز #باقری #بهروزباقری #director #tvc #tv #adv #car #siapa #quick #رامسر
Read more
خبر دستگیری #مائده_هژبری، فراتر از مرزهای ایران، در رسانه‌های بین المللی هم بازتاب گسترده ای داشت. ...
Media Removed
خبر دستگیری #مائده_هژبری، فراتر از مرزهای ایران، در رسانه‌های بین المللی هم بازتاب گسترده ای داشت. ویدئوی اعتراف و ابراز پشیمانی اجباری او از #صدا_و_سیما در شبکه های اجتماعی هم با انتقادات گسترده ای روبرو شد و بسیاری، با انتشار ویدئوی رقصیدن خود و داغ کردن هشتگ #برقص_تا_برقصیم حمایت خودشان ... خبر دستگیری #مائده_هژبری، فراتر از مرزهای ایران، در رسانه‌های بین المللی هم بازتاب گسترده ای داشت. ویدئوی اعتراف و ابراز پشیمانی اجباری او از #صدا_و_سیما در شبکه های اجتماعی هم با انتقادات گسترده ای روبرو شد و بسیاری، با انتشار ویدئوی رقصیدن خود و داغ کردن هشتگ #برقص_تا_برقصیم حمایت خودشان را از مائده نشان دادند. در این هفته از برنامه‌های چهارشنبه تلویزیون در مورد مائده و رقص صحبت کردیم؛ آیا #رقص جدا از مفهوم هنری خود، می تواند شکلی از اعتراض هم باشد؟ #چشم_انداز_زنان #ایران_اینترنشنال
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji2b1c"></span> کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!!! . به گزارش روزنامه ایران، در پی بالاگرفتن انتقادات، از پخش اعترافات ...
Media Removed
کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!!! . به گزارش روزنامه ایران، در پی بالاگرفتن انتقادات، از پخش اعترافات تلویزیون رقصنده‌ها، محمد حسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی صداوسیما گفت برنامه ای که از تلویزیون پخش شده، تولید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بوده و افرادی که در آن اعتراف کرده اند، حکم قضایی داشته ...
کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!!!
.
به گزارش روزنامه ایران، در پی بالاگرفتن انتقادات، از پخش اعترافات تلویزیون رقصنده‌ها، محمد حسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی صداوسیما گفت برنامه ای که از تلویزیون پخش شده، تولید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بوده و افرادی که در آن اعتراف کرده اند، حکم قضایی داشته اند.
.
 اندکی بعد از این ادعا، قوه قضاییه گفت کار ما نبوده است: «پخش اعترافات دختر اینستاگرامی در تلویزیون ارتباطی با قوه قضائیه نداشته و درخواستی نیز جهت پخش از سوی مسئولان قضایی و قاضی وجود نداشته است.»
.
پس از آن پلیس فتا هم در اطلاعیه‌ای تاکید کرد که مائده هژبری فاقد پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتا ناجا و پلیس فتا استان‌ها بوده و احضار و مصاحبه با وی توسط پلیس فتا صورت نگرفته است.
احضار مدیر روابط‌عمومی صدا و سیما هم در پی تکذیبب های پلیس و قوه قضاییه اتفاق افتاده است. 
پیدا کنید پرتقال فروش و صد البته پرتقال " مشهور شده " را ...!
و ما ؟؟؟
ما هیچی ! ما هیچ / ما نگاه !
Read more
واکنش حسام الدین آشنا به پخش اعترافات تلویزیونی #مائده_هژبری . حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهور ...
Media Removed
واکنش حسام الدین آشنا به پخش اعترافات تلویزیونی #مائده_هژبری . حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهور و نماینده روحانی در شورای نظارت بر صدا و سیما، پخش تصاویر افراد در حالات غیر عادی را نیازمند رضایت آنها دانست و در اینستاگرام خود نوشت امکان رسیدگی به شکایت افراد نسبت به پخش تصاویر آنها در تلویزیون ... واکنش حسام الدین آشنا به پخش اعترافات تلویزیونی #مائده_هژبری
.
حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهور و نماینده روحانی در شورای نظارت بر صدا و سیما، پخش تصاویر افراد در حالات غیر عادی را نیازمند رضایت آنها دانست و در اینستاگرام خود نوشت امکان رسیدگی به شکایت افراد نسبت به پخش تصاویر آنها در تلویزیون از سوی شورای نظارت بر صدا و سیما وجود دارد.
#bbcpersian
Read more
الان که چی؟! الان داستان همون دو گیگ اینترنت رایگانه؟! میخواین بگین اگه کتک خوردین بسوزین بسازین ...
Media Removed
الان که چی؟! الان داستان همون دو گیگ اینترنت رایگانه؟! میخواین بگین اگه کتک خوردین بسوزین بسازین بمونین تا آخرش! واقعا سناریو احمقانه تر از این نمیشد بچینین؟! من حرفی‌نمیتونم بزنم حقیقتا! یه سری بیشعوری داخل صدا و سیما هست! یه سری بسشعورم‌ جلوی تلویزیون ت الان که چی؟! الان داستان همون دو گیگ اینترنت رایگانه؟! میخواین بگین اگه کتک خوردین بسوزین بسازین بمونین تا آخرش! واقعا سناریو احمقانه تر از این نمیشد بچینین؟! من حرفی‌نمیتونم بزنم حقیقتا! یه سری بیشعوری داخل صدا و سیما هست! یه سری بسشعورم‌ جلوی تلویزیون ت
Loading...
‌ آقای ایرج ملکی چند سال پیش با انتشار ویدیو هایی با مضامین اجتماعی در فضای مجازی شناخته شد. ویدیوهای ...
Media Removed
‌ آقای ایرج ملکی چند سال پیش با انتشار ویدیو هایی با مضامین اجتماعی در فضای مجازی شناخته شد. ویدیوهای اقای ملکی، که به طرز باور نکردنی ابتدایی و سطحی است از همین جهت در شبکه های اجتماعی پخش شد و ایشان #شهرت پیدا کردند. شبکه ۳ صدا و سیما در برنامه #ایرانیوم از وی دعوت نموده و با طرح سوالاتی به نوعی ...
آقای ایرج ملکی چند سال پیش با انتشار ویدیو هایی با مضامین اجتماعی در فضای مجازی شناخته شد. ویدیوهای اقای ملکی، که به طرز باور نکردنی ابتدایی و سطحی است از همین جهت در شبکه های اجتماعی پخش شد و ایشان #شهرت پیدا کردند.
👓
شبکه ۳ صدا و سیما در برنامه #ایرانیوم از وی دعوت نموده و با طرح سوالاتی به نوعی با دست انداختنِ وی مخاطب را سرگرم نموده است (البته این استنباط شخصی من هست)
👓
به هر حال ایرج ملکی با سطح توانمندی های، استعداد، آگاهی هایش محتوایی تولید نموده که بسیار ابتدایی و سطحی است. جامعه نیز با دستمایه طنز قرار دادن این محتواهای پیش پا افتاده، وی را معروف نموده.
🗯
اما اول این که آیا کارِ این برنامه #تلویزیون #اخلاقی است؟
و دوم این که چرا آقای ملکی، و خانم ملکی که در این برنامه حضور دارند، متوجه هویتی که در جامعه به آن شناخته می شوند نیستند؟ و سوالاتِ مجری را دقیقا به نحوی پاسخ میدهند که دستمایه #دابسمش ها و طنزهای بعدی شوند؟ آیا این مدل شهرت برای آنها منفعتی هم دارد؟

‌🔴 در این پست دو ویدیو هست. اولی مربوط به بخشی از این برنامه تلویزیونی است که جناب ملکی، خود را با #همایون_شجریان در محبوبیت و شهرت قیاس میکند و سپس #لطیفه میگوید. و بعدی مربوط به ویدیویی است که ایشان با افتخار از ویدیوی قبلی خود یاد میکند و خبر از ساخت قسمت دومش میدهد.

#مرجع_مدیریت #مرجع_بازاریابی #ایرج_ملکی #طنز #برند #برندشخصی #ویدیو
Read more
<span class="emoji emoji1f4fa"></span> به جای #پدر سریال #جومونگ پخش کنید ! . روزنامه جوان درباره #سریال_پدر نوشت زائر این سریال ظاهرا ...
Media Removed
به جای #پدر سریال #جومونگ پخش کنید ! . روزنامه جوان درباره #سریال_پدر نوشت زائر این سریال ظاهرا خانوادگی است اما چند قسمتی از فیلم نگذشته مشخص شد خانوادگی نه، فراتخیلی است. . از صحنه پریدن شخصیت اصلی داستان، حامد، از طبقه سوم ساختمان که تنها منجر به شکست دست او شد ! که بگذریم، این سریال صحنه‌های ... 📺
به جای #پدر سریال #جومونگ پخش کنید !
.
روزنامه جوان درباره #سریال_پدر نوشت زائر این سریال ظاهرا خانوادگی است اما چند قسمتی از فیلم نگذشته مشخص شد خانوادگی نه، فراتخیلی است.
.
از صحنه پریدن شخصیت اصلی داستان، حامد، از طبقه سوم ساختمان که تنها منجر به شکست دست او شد ! که بگذریم، این سریال صحنه‌های بسیاری دارد که نه در واقعیت قابل تحقق است و نه در باور کسی می‌گنجد !
.
به عنوان نمونه در قسمتهای اخیر نقش اول زن سریال، لیلا، که عاشق حامد شده است در اولین برخورد با پدر حامد چنان به التماس برای پذیرفتن درخواست ازدواج با حامد افتاده بود که گویی دختر ایرانی هیچ عزت و منزلتی نداشته و حاضر است برای بدست آوردن عشقش ملتمسانه به پای پدرشوهر خود بی‌افتد.
.
مشغول به کار شدن حامد، با پدر میلیاردر و خیر در کارواش و دعوای او و پرداخت چکی ۱۰۰ میلیونی جهت کسب رضایت شاکیان نیز از دیگر سکانسهای فراتخیلی این سریال بود که اعتراضات زیادی را به همراه داشت.
.
متاسفانه اشتغال تلویزیون به ساخت اینگونه فیلمها و سریالها حکایت از آن دارد که #صدا_و_سیما شناختی از تغییرات ذائقه و سلیقه مخاطبین نداشته و کماکان در فضای دهه ۶۰ و ۷۰ سیر می‌کند !
.
بدین ترتیب باید ملتمسانه همچون زیرنوسیهای شبکه آی‌فیلم از تلویزیون خواست اگر تصمیم دارد این روند را ادامه دهد و تحولی ایجاد نکند همان بهتر که بازهم #سریال_جومونگ و #یوسف_پیامبر را نشان دهد و از ساخت فیلمهای جدید خودداری کند و خاموش بماند، چراکه این نحوه از فعالیت نه تنها موجب جذب کسانی که به کلی تماشای سیمای ملی را کنار گذاشته‌اند نمی‌شود بلکه آنها را در تصمیم خود مصمم کرده و بازار ماهواره فروش‌ها را نیز داغ می‌کند
.
📌پی نوشت: لطفا نظرات خود را درباره این سریال کامنت بگذارید
.
#خبرنگار_هنر
#artreporter #art_reporter
Read more
صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت اول) #سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار ... صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت اول)

#سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار #باحال #سانسور #خنده #مهران_احمدی
Read more
Loading...
صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت آخر) #سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار ... صحنه ای سانسور شده از سریال پایتخت۵ (قسمت آخر)

#سریال #پایتخت #پایتخت5 #نقی_معمولی #ارسطو #سریال_پایتخت #صدا_سیما #صداوسیما #صدا_و_سیما #تلویزیون #محسن_تنابنده #ریما_رامین_فر #منوتو #منوتوپلاس #جنجالی #ترکیه #manoto #manototv #salitalk #tapeshtv #turkiye #خنده_دار #خندهدار #باحال #سانسور #خنده #مهران_احمدی
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>شکایت مهران مدیری از روزنامه شرق به دلیل نشر اکاذیب . <span class="emoji emoji1f539"></span>سيد حسین روحانی، وکیل مهران مدیری اعلام ...
Media Removed
. شکایت مهران مدیری از روزنامه شرق به دلیل نشر اکاذیب . سيد حسین روحانی، وکیل مهران مدیری اعلام كرد موكلش به دلیل نشر اکاذیب، نسبت به روزنامه شرق و فیلم آنلاین اعلام جرم و جهت طرح شكايت اقدام نموده است. . روزنامه شرق در مطلبی مدعی شده بود، مهران مدیری علاوه بر دریافت مبلغی به عنوان هدیه از ... .
🔻شکایت مهران مدیری از روزنامه شرق به دلیل نشر اکاذیب
.
🔹سيد حسین روحانی، وکیل مهران مدیری اعلام كرد موكلش به دلیل نشر اکاذیب، نسبت به روزنامه شرق و فیلم آنلاین اعلام جرم و جهت طرح شكايت اقدام نموده است.
.
🔹روزنامه شرق در مطلبی مدعی شده بود، مهران مدیری علاوه بر دریافت مبلغی به عنوان هدیه از موسسه اعتباری ثامن الحجج، مبلغی را هم به عنوان وام دریافت کرده که تا به امروز، بخشی از اقساط آن را پس داده است. فیلم آنلاین نیز بلافاصله این مطلب را در فضای مجازی منتشر کرد.
.
🔹همچنین احسان علیخانی در نامه ای نسبت به دریافت ۳ میلیارد تومان از موسسه ثامن الحجج واکنش نشان داد.

وی در بخشی از این متن نوشته است:
.
. 🔹موسسه ثامن الحجج سالها قبل از همکاری با گروه اجتماعی شبکه سه در تمامی رسانه های رسمی کشور نظیر حضور داشته که معنای این حضور پر رنگ یعنی داشتن مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، در نتیجه،اهدا مجوز تاسیس، مجوز گسترش موسسه تا بیش از 500 شعبه فعال، مجوز افتتاح حساب برای مردم و‌ صاحبان صنایع، مجوز برای تبلیغات تا مجوز برای انحلال این موسسه، ربطی به من و امثال من ندارد. ما با یک موسسه قانونی براساس نص صریح قانون و نظارت های دائمی صدا و سیما کار کردیم.
.
🔹طبق روال طبیعی هزینه های اکثر برنامه و‌ سریال های پر بیننده در تلویزیون که شما تماشا کردید به عهده اسپانسرها است، موسسه مذکور هم در سال 91 تقاضای همکاری با گروه برنامه ساز ما را داشته و شبکه بعد از بررسی و استعلام از مراجع ذیصلاح و دریافت مجوز تبلیغات از موسسه، بنده را به عنوان تهیه کننده به این موسسه معرفی کرد. یعنی مثل تمام تهیه کنندگان سازمان نه بیشتر و نه کمتر.
.
🔹طی سه سال و‌‌ نیم و در قالب شش قرار داد با صدا و سیما و شبکه، شش عنوان برنامه ( دو‌نیمه سیب ، ماه عسل 92 ، ماه عسل 93،سه ستاره ، ویژه برنامه تحویل سال 93 ، بهارنارنج ) تولید و‌ پخش شد که مبلغ مذکور از جانب  اسپانسر بعد از تایید بر‌آورد هزینه های تولید توسط کارشناسان مربوطه شبکه و بابت تهیه و تولید به صدها نفر عوامل و هزینه های تولید به تهیه کننده تخصیص می یابد
.
#موسسه_ثامن_الحجج
#مهران_مدیری
#احسان_علیخانی
Read more
#کتایون_ریاحی : این خواست بچه های ناشنواست که همه برنامه های تلویزیون زیرنویس فارسی داشته باشه . امیدوارم صدا و سیما و توجه مسئولین ، باعث بشه که این عزیزان هم سهیم بشن. @katayounLovers #کتایون_ریاحی : این خواست بچه های ناشنواست که همه برنامه های تلویزیون زیرنویس فارسی داشته باشه . امیدوارم صدا و سیما و توجه مسئولین ، باعث بشه که این عزیزان هم سهیم بشن.
🆔 @katayounLovers
. انتقاد #محمدرضا_شجریان از #صدا_و_سیما به خاطر نشان ندادن ساز در تلویزیون . .
انتقاد #محمدرضا_شجریان از #صدا_و_سیما به خاطر نشان ندادن ساز در تلویزیون
.
#افشار #قاسم_افشار #اخبار #نوستالژی #دهه_شصت #جنگ #جبهه #دفاع_مقدس #تلویزیون #خبر #ایران #صدا_و_سیما #تهران #انقلاب #رهبر #رهبری #امام #امام_خامنه_ای #امام_خامنه_اي #خامنه_اي #خامنه_ای #khamenei #khamenei_ir #iran #afshar #qasem_afshar #افشار
#قاسم_افشار
#اخبار
#نوستالژی
#دهه_شصت
#جنگ
#جبهه
#دفاع_مقدس
#تلویزیون
#خبر
#ایران
#صدا_و_سیما
#تهران
#انقلاب
#رهبر
#رهبری
#امام
#امام_خامنه_ای
#امام_خامنه_اي
#خامنه_اي
#خامنه_ای
#khamenei
#khamenei_ir
#iran
#afshar
#qasem_afshar
 #loverscinema صداى افشار خاموش شد/ قاسم افشار گوینده پیشکسوت صدا و سیما صبح امروز 26 اردیبهشت بر ...
Media Removed
#loverscinema صداى افشار خاموش شد/ قاسم افشار گوینده پیشکسوت صدا و سیما صبح امروز 26 اردیبهشت بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت/ درگذشت این هنرمند را تسلیت می گوییم. . . . #دوستداران_سینما #دوست_داران_سینما . . #سینما #سریال #جنجالی #قاسم_افشار #گوینده #خبر #تلویزیون #loverscinema
صداى افشار خاموش شد/ قاسم افشار گوینده پیشکسوت صدا و سیما صبح امروز 26 اردیبهشت بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت/ درگذشت این هنرمند را تسلیت می گوییم.
.
.
.
#دوستداران_سینما #دوست_داران_سینما
.
. #سینما #سریال #جنجالی #قاسم_افشار #گوینده #خبر #تلویزیون
نماد اعیاد مذهبی تلویزیون صدا و سیما یا لورل هاردیه یا آهنگهای حرام خیلی شاد بازم خدا رو شکر که عید ...
Media Removed
نماد اعیاد مذهبی تلویزیون صدا و سیما یا لورل هاردیه یا آهنگهای حرام خیلی شاد بازم خدا رو شکر که عید نیفتاد جمعه ... #عید #نیمه_شعبان #نماد نماد اعیاد مذهبی تلویزیون صدا و سیما
یا لورل هاردیه
یا آهنگهای حرام خیلی شاد
بازم خدا رو شکر که عید نیفتاد جمعه ...
#عید #نیمه_شعبان #نماد
دروغ بزرگ . . 20:30 . .. سگ آزار دستگیر نشد . . پ.ن صدا و سیما یا چوپان دروغگو . . من هیچ حرفی ندارم . . الکی میگه . . نقی بخوابونم دهنش . . #تلویزیون #صداسیما #سگ #حیوان #دروغ #رضاطالبی #rezatalebi دروغ بزرگ
.
.
20:30 .
..
سگ آزار دستگیر نشد .
.
پ.ن صدا و سیما یا چوپان دروغگو 😏😏
.
.
من هیچ حرفی ندارم .
.
❌الکی میگه .
.
❌نقی بخوابونم دهنش 📛
.
.
#تلویزیون #صداسیما #سگ #حیوان
#دروغ
#رضاطالبی
#rezatalebi
روزنامه قانون در گزارشی مدعی شد که #احسان_علیخانی برای انتقاد به فیلترینگ تلگرام و استفاده از فیلترشکن توسط مسئولان صدا و سیما توبیخ شده است. #ehsanalikhani #tv #maheasal #mashhad #iran #film #actor #art #artist #mojri #احسان_علیخانی #مشهدی #ایرانی #مجری #برنامه_ماه_عسل #تلویزیون #شبکه_۳ روزنامه قانون در گزارشی مدعی شد که #احسان_علیخانی برای انتقاد به فیلترینگ تلگرام و استفاده از فیلترشکن توسط مسئولان صدا و سیما توبیخ شده است.
#ehsanalikhani
#tv
#maheasal
#mashhad
#iran
#film
#actor
#art
#artist
#mojri
#احسان_علیخانی
#مشهدی
#ایرانی
#مجری
#برنامه_ماه_عسل
#تلویزیون
#شبکه_۳
 #سریال_پدر و خود یوسف پنداری حامد ( پسر حاجی) و اقدام به #خودکشی برای فرار از #گناه؛ 🤣 . . . How do ...
Media Removed
#سریال_پدر و خود یوسف پنداری حامد ( پسر حاجی) و اقدام به #خودکشی برای فرار از #گناه؛ 🤣 . . . How do you feel about this cartoon? . Please mention your friends 🏻 . By: shahab jafarnejad @caricators . #انتقاد #Cartoon #هنر #طنز #Iran #Protest #Art #کارتون #Social #زشت #تندرو #دلواپسان ... #سریال_پدر و خود یوسف پنداری حامد ( پسر حاجی) و اقدام به #خودکشی برای فرار از #گناه؛ 🤣
. .
.
How do you feel about this cartoon?
.
Please mention your friends 🙏🏻💞
.
By: shahab jafarnejad
@caricators
. #انتقاد #Cartoon #هنر #طنز #Iran #Protest #Art #کارتون #Social #زشت #تندرو #دلواپسان #اجتماعی #Sad #کاریکاتور #طنز #رسانه_میلی #تلویزیون #صدا_سیما #شوخی #خنده_دار #جزوه #دانشجو #تجاوز #Caricature #Humorous #تام_کروز #ماموریت_غیر_ممکن
Read more
ای بابا دخترامون قهرمان آسیا شدن؟ نیست من بازیای زنده رو از تلویزیون ایران دنبال میکنم الان تو اخبار ...
Media Removed
ای بابا دخترامون قهرمان آسیا شدن؟ نیست من بازیای زنده رو از تلویزیون ایران دنبال میکنم الان تو اخبار خوندم قهرمان شدن یعنی آلتم تو این صدا سیما که فقط میاد میگه دخترامون با حجاب خودشون افتخار آفریدن، آره داداش شما تبلیغ کن این قضیه رو ولی نه بهشون امکانات بده نه پاداش و دستمزد بده نه حتی خشک و خالی ... ای بابا دخترامون قهرمان آسیا شدن؟
نیست من بازیای زنده رو از تلویزیون ایران دنبال میکنم الان تو اخبار خوندم قهرمان شدن
یعنی آلتم تو این صدا سیما که فقط میاد میگه دخترامون با حجاب خودشون افتخار آفریدن، آره داداش شما تبلیغ کن این قضیه رو ولی نه بهشون امکانات بده نه پاداش و دستمزد بده نه حتی خشک و خالی ازشون تقدیر کن فقط این طفلیارو ابزار کن و باهاشون تبلیغ کن به نفع خودت همه چی حله
تبریک به دخترای ایران عزیزمون و همه هموطنای واقعی
Read more
@lezzate_taghyeer <span class="emoji emoji1f534"></span> کیهان: اگر کار دست فردوسی پور باشد کشتی کچ زنان امریکایی را هم پخش می کند | اگر ...
Media Removed
@lezzate_taghyeer کیهان: اگر کار دست فردوسی پور باشد کشتی کچ زنان امریکایی را هم پخش می کند | اگر حضرات متولی رسانه ملی بخواهند تحت تاثیر برنامه‌سازان‌شان باشند شنای زنان را هم پخش می کنند | رئیس‌جمهوری زن کرواسی به‌طرز نامعمولی همه مردانی که روی صحنه می‌رفتند را می‌بوسید کیهان نوشت: در هنگام ... @lezzate_taghyeer
🔴 کیهان: اگر کار دست فردوسی پور باشد کشتی کچ زنان امریکایی را هم پخش می کند | اگر حضرات متولی رسانه ملی بخواهند تحت تاثیر برنامه‌سازان‌شان باشند شنای زنان را هم پخش می کنند | رئیس‌جمهوری زن کرواسی به‌طرز نامعمولی همه مردانی که روی صحنه می‌رفتند را می‌بوسید کیهان نوشت: در هنگام پخش مراسم اهدای جام جهانی از شبکه سه که طی آن رئیس‌جمهوری زن کرواسی به‌طرز نامعمولی همه مردانی که روی صحنه می‌رفتند را در آغوش کشیده و می‌بوسید ابتدا مسئولان شبکه سه طبق قوانین صدا و سیمای از نمایش صحنه‌های فوق خودداری کردند اما پس از چند لحظه‌ای با زیر پا گذاشتن قوانین، به نمایش بقیه صحنه‌های فوق پرداختند * گفته شد که برخی از مدیران سیما هنگام پخش مسابقه فینال جام جهانی، مهمان ویژه برنامه ۲۰۱۸ بوده و پشت صحنه حضور داشتند که عادل فردوسی‌پور از آنها می‌خواهد صحنه‌های اهدای جام را به هر شکل و شمایل، کامل پخش کنند و مدیران هم منفعلانه، قواعد و قوانین پخش و بالاتر از آن، باورها و اعتقادات خود و مردم را نادیده گرفته و به درخواست فردوسی‌پور تن در می‌دهند. * فردوسی پور که در طول یک‌ماه اجرای برنامه ۲۰۱۸ بارها به لحاظ کلامی دست به هنجارشکنی زده و به ارزش‌های انقلاب و مردم علنا توهین کرده بود، این بار هم در پایان پخش تصاویر ساختارشکنانه یاد شده اظهار داشت که با پخش کامل این تصاویر، همه پای تلویزیون مملکت‌شان نشستند و لذت بردند. وی تاکید کرد که این تصاویر پخش شد و همه هم دیدند و خیلی عادی بود و هیچ اتفاقی هم نیفتاد! * به نظر می‌آید اگر حضرات متولی رسانه ملی بخواهند تحت تاثیر برنامه‌سازان‌شان باشند، حتما مسابقات شنا و کشتی کچ زنان آمریکایی را نیز پخش کنند * بعد از آن هم می‌توانند فیلم‌های خارجی را بدون جرح و تعدیل و با تمامی صحنه‌های غیراخلاقی و مبتذل پخش کنند که حتما با آن صحنه‌ها هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد!
@lezzate_taghyeer
@lezzate_taghyeer .
.
Read more
. من تلویزیون را بسیار آموزنده می دانم. هر زمان که تلویزیون در خانه ام روشن می شود، من به اتاق دیگر می ...
Media Removed
. من تلویزیون را بسیار آموزنده می دانم. هر زمان که تلویزیون در خانه ام روشن می شود، من به اتاق دیگر می روم و کتابی می خوانم. . #گروچو_مارکس #صدا_سیما_جمهوری_اسلامی_ایران .
من تلویزیون را بسیار آموزنده می دانم. هر زمان که تلویزیون در خانه ام روشن می شود، من به اتاق دیگر می روم و کتابی می خوانم.
.
#گروچو_مارکس #صدا_سیما_جمهوری_اسلامی_ایران
. ⁠⁣<span class="emoji emoji1f516"></span>با برجسته‌ترین چهره‌های ترویج علم و معروف‌ترین راویان علم آشنا شوید. . <span class="emoji emoji25fd"></span>چهره‌های سرشناسی ...
Media Removed
. ⁠⁣با برجسته‌ترین چهره‌های ترویج علم و معروف‌ترین راویان علم آشنا شوید. . چهره‌های سرشناسی كه از قاب تلویزیون برای ترویج علم نجوم بهره بردند معروف‌ترین راویان محیط‌زیست و حیات‌وحش منحصربه‌فرد سیاره‌ی زمین رسانه‌های اینترنتی كه مرزهای ترویج علم را جابه‌جا كرده‌اند دنیای شگفت‌انگیز ... .
⁠⁣🔖با برجسته‌ترین چهره‌های ترویج علم و معروف‌ترین راویان علم آشنا شوید. .
◽چهره‌های سرشناسی كه از قاب تلویزیون برای ترویج علم نجوم بهره بردند
◽معروف‌ترین راویان محیط‌زیست و حیات‌وحش منحصربه‌فرد سیاره‌ی زمین
◽رسانه‌های اینترنتی كه مرزهای ترویج علم را جابه‌جا كرده‌اند
◽دنیای شگفت‌انگیز پادكست‌های علمی
◽علمی‌نویسان برتر تاریخ
◽پزشكان سلبریتی، مفاهیم پزشكی و سلامت را در افكار عمومی تغییر داده‌اند
◽با برخی از مشهورترین مجریان و گویندگان ترویج علم بیشتر آشنا شوید. ◽در تاریخ صدا و سیما، كدام چهره‌ها و صداها با روایت علم گره خورده‌اند؟ .
📌پرونده جلد شماره 208 «دانستنيها» را بخوانيد. .
#مجله_دانستنیها #دانستنیها #همشهری_دانستنیها
Read more
<span class="emoji emoji1f609"></span> <span class="emoji emoji1f601"></span> <span class="emoji emoji1f602"></span> 😑😐😶 . با تمام مشکلات و فجایع #اخلاقی و حرفه ای #صدا_سیما، واقعا باورم نمی شد اینچنین شاهکاری ...
Media Removed
😑😐😶 . با تمام مشکلات و فجایع #اخلاقی و حرفه ای #صدا_سیما، واقعا باورم نمی شد اینچنین شاهکاری خلق کنند!!! پس از شنیدن این خبر دربه در به دنبال آن گشتم و دریافتم : #سریال_پدر و خود یوسف پنداری حامد ( پسر حاجی) و اقدام به #خودکشی برای فرار از #گناه؛ بنده و خیل عظیمی از مردم را متحول کرده، در اوج می ... 😉 😁 😂 😑😐😶
.
با تمام مشکلات و فجایع #اخلاقی و حرفه ای #صدا_سیما، واقعا باورم نمی شد اینچنین شاهکاری خلق کنند!!! پس از شنیدن این خبر دربه در به دنبال آن گشتم و دریافتم :

#سریال_پدر و خود یوسف پنداری حامد ( پسر حاجی) و اقدام به #خودکشی برای فرار از #گناه؛ بنده و خیل عظیمی از مردم را متحول کرده، در اوج می درخشد!!! 🤣
. .
.
How do you feel about this cartoon?
.
Please mention your friends 🙏🏻💞
.
By: @mrmirshah
@caricators
. #انتقاد #Cartoon #هنر #طنز #Iran #Protest #Art #کارتون #Social #زشت #تندرو #دلواپسان #اجتماعی #Sad #کاریکاتور #طنز #رسانه_میلی #تلویزیون #شوخی #خنده_دار #جزوه #instagram #دانشجو #تجاوز #Caricature #Humorous
Read more
‌ آماده سازی سالن همایش های صدا و سیما برای مراسم رسمی قهرمانی باشگاه #استقلال @Esteghlal_iPTV “ #پخش ...
Media Removed
‌ آماده سازی سالن همایش های صدا و سیما برای مراسم رسمی قهرمانی باشگاه #استقلال @Esteghlal_iPTV “ #پخش زنده” مراسم جشن قهرمانی استقلال را به صورت اختصاصی فقط از شبکه استقلال ببینید. از ساعت ۱۷ با ما باشید. http://lenz.ir/live/226 . #تلویزیون_استقلال #تلویزیون_اینترنتی_استقلال
آماده سازی سالن همایش های صدا و سیما برای مراسم رسمی قهرمانی باشگاه #استقلال
@Esteghlal_iPTV
“ #پخش زنده” مراسم جشن قهرمانی استقلال را به صورت اختصاصی فقط از شبکه استقلال ببینید.
از ساعت ۱۷ با ما باشید.
👇
http://lenz.ir/live/226 ⚽ .
#تلویزیون_استقلال #تلویزیون_اینترنتی_استقلال
: برنامه زنده و آهنگ مورد علاقه مهمان خارجی‌ على #انصاريان غش كرد از خنده * * ولی بعد از انرژی و خنده ای که در فیلم میبینید ، یک #افسوس بزرگ در آن وجود دارد از شرایط سرشار از ریایی که یک عده #پدرسوخته بعنوان تصمیم گیر و مسئول خصوصا در صدا و سیما بر جامعه حاکم کرده اند . انقدر این قوانین نانوشته احمقانه ... :
برنامه زنده و آهنگ مورد علاقه مهمان خارجی‌

على #انصاريان غش كرد از خنده 😂
*
*
ولی بعد از انرژی و خنده ای که در فیلم میبینید ، یک #افسوس بزرگ در آن وجود دارد از شرایط سرشار از ریایی که یک عده #پدرسوخته بعنوان تصمیم گیر و مسئول خصوصا در صدا و سیما بر جامعه حاکم کرده اند .
انقدر این قوانین نانوشته احمقانه و سلیقه ای ، تمسخرآمیز هستند که وقتی نام #گوگوش یا #استادشجریان در برنامه زنده بصورت اتفاقی برده میشود ، میهمان دیگر برنامه ( #علی_انصاریان ) از تصور شکسته شدن خطوط قرمز یک عده ابله در #تلویزیون ، از خنده منفجر میشود.
درد بزرگیست که ما مردم در برابر سلیقه های عده ای کم خرد و انسان کوته فکر ، سکوت میکنیم .
باید دلیل این سکوت را پیدا کنیم !
این سلیقه های ریاکارانه را در بازی #ایران و #اسپانیا و دعوت میهمان #ورزشی دیدیم . *
*

#امیرفریدون_نصرتی ✍🏻 @inssoa
@inssoa
@inssoa
#فوتبال
#فوتبالیست
#جام_جهانی
#روسیه
#۲۰۱۸
Read more
گرگ کاپیتول از توجه #مسولین صدا و سیما به #ممه هایش تقدیر و تشکر نمود! . How do you feel about this ...
Media Removed
گرگ کاپیتول از توجه #مسولین صدا و سیما به #ممه هایش تقدیر و تشکر نمود! . How do you feel about this cartoon ? . Please mention your friends 🏻 . By: @mohamad_tahani_ @caricators . شاهکار دیگری از #رسانه_میلی! ( #سانسور #لوگو #باشگاه_رم #ایتالیا در برنامه گزارش ورزشی، شطرنجی نمودن ... گرگ کاپیتول از توجه #مسولین صدا و سیما به #ممه هایش تقدیر و تشکر نمود!
.
How do you feel about this cartoon ?
.
Please mention your friends 🙏🏻💞
.
By: @mohamad_tahani_
@caricators
.
شاهکار دیگری از #رسانه_میلی!
( #سانسور #لوگو #باشگاه_رم #ایتالیا در برنامه گزارش ورزشی، شطرنجی نمودن سینه های گرگ کاپیتول، اسطوره‌ شهر رم ) . #انتقاد #Cartoon #هنر #طنز #Iran #Protest Art # #کارتون #Social #اجتماعی #کاریکاتور #طنز #شوخی #گزارش_ورزشی #رضا_جاودانی #asroma #Caricature #Humorous #تلویزیون #ورزش #فوتبال #رسانه_ملی #ممیزی #زشت
Read more
خواهش اول: چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه به پیچ @ofogh_tv و @jahanaraofoghtv برید و با هشتگ #نه_به_انتقال_آب_کارون ...
Media Removed
خواهش اول: چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه به پیچ @ofogh_tv و @jahanaraofoghtv برید و با هشتگ #نه_به_انتقال_آب_کارون در کامنتهای آخرین پست از برنامه جهان آرا بخواهید که یک مناظره درمورد طرحهای انتقال آب تشکیل دهند ... محصولات خوزستان کم کم دارد از بین میرود ، دشتها و رودها خشک میشوند، بیکاری بیشتر ... خواهش اول:
چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه به پیچ @ofogh_tv و @jahanaraofoghtv برید و با هشتگ #نه_به_انتقال_آب_کارون در کامنتهای آخرین پست از برنامه جهان آرا بخواهید که یک مناظره درمورد طرحهای انتقال آب تشکیل دهند ... محصولات خوزستان کم کم دارد از بین میرود ، دشتها و رودها خشک میشوند، بیکاری بیشتر میشود ، وضع ریزگرد ها سال به سال بدتر میشود ، سلامت مردم در خطر است ، اما گزارش های تلویزیون درمورد نگرانی از کمبود لوله های انتقال آب است ...
لرستان ،چهار محال ، کهگیلویه ، اصفهان و از همه بیشتر خوزستان معترضند، صدای مردم معترض را با دعوت کارشناسان مخالف طرح انتقال آب به مسئولین برسانید!
پ.ن: لطفا همه تقاضا کنید ، خیلی طول نمیکشه ، به کانالهای خوزستان هم بگید ، اگر درخواستها خیلی زیاد باشه ، نتیجه مثبتی داره.
خواهش دوم:
لطفا روی یه قطعه کاغذ هشتگهایی نظیر
#نه_به_انتقال_آب_کارون
#نه_به_انتقال_آب_دز
#نه_به_انتقال_آب_خوزستان
#نه_به_کهور
#نه_به_کنوکارپوس
رو بنویسید و با اون از خودتون یا کودکانتون یا هر کس دیگه ای عکس بگیرید و در فضای مجازی به اشتراک بذارید. در ضمن در کپشن مربوطه هم هشتگ های بالا رو بنویسید تا عضوی از این کمپین بزرگ باشید.
فردا یعنی 22 بهمن هم فرصت مناسبیه که در همه جای ایران نوشته های #نه_به_انتقال_آب_خوزستان و امثال اون رو جلوی دوربین صدا و سیما به نمایش بذاریم

پی نوشت: تاکنون طرح‌های انتقال آب تونل اول کوهرنگ، تونل دوم کوهرنگ، تونل چشمه لنگان، آب سد کمال صالح، تونل انتقال آب خدنگستان و تونل انتقال آب به اصفهان، گلپایگان و قم‌رود از سرچشمه‌های خوزستان اجرا شده‌اند.
الآن کارون به یک چهارم بیست سال پیش رسیده است ، به مردم ضربه خورده ، بیکار شدند ، فاجعه های محیط زیستی روز به روز ، رو به افزایش است ... به دروغ میگویند ریزگرد از عراق است ، به دروغ میگویند اتفاقی نیافتاده . مردمی که بیشترین شهید را دادند تا ایران به دست صدام نیافتد ، گوشه خانه ساکت نشسته اند و آب شربشان هم قطع شده ...
دولت در حال تکمیل تونل سوم کوهرنگ به عنوان هفتمین سرشاخه انتقالی کارون، تونل بهشت آباد به عنوان هشتمین طرح انتقال آب کارون و ‌هم‌زمان با این طرح‌ها توجیه رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست برای اجرای نهمین طرح انتقال آب کارون از سرشاخه ونک هستیم..
اگر مظلوم را نجات ندهیم همه دچار عذاب خواهیم شد.

از تک تکتون صمیمانه سپاسگزارم. و با سپاس ویژه از آقای صدرالساداتی بزرگوار بابت روشنگرهاشون[email protected]
🌹🌹🌹🌹هیییچ جای دنیا مردمایی به بامعرفتی وطن من نداره؛ این رو مطمئنم.🌹🌹🌹🌹
Read more
مستند «توران خانم» ساخته مشترک رخشان بنی‌اعتماد و مجتبا میرتهماست در سینماهای اکران نمی‌شود، در ...
Media Removed
مستند «توران خانم» ساخته مشترک رخشان بنی‌اعتماد و مجتبا میرتهماست در سینماهای اکران نمی‌شود، در تلویزیون هم به نمایش درنمی‌آید. تنها امکان پخش اینترنتی آن در شبکه «هاشور» به مدت محدود ۴۸ ساعت است که از شنبه ۲۶ خرداد آغاز می‌گردد و دوشنبه ۲۸ خرداد هم متوقف می‌شود. #مجتبا_میرتهماست درباره منع ... مستند «توران خانم» ساخته مشترک رخشان بنی‌اعتماد و مجتبا میرتهماست در سینماهای اکران نمی‌شود، در تلویزیون هم به نمایش درنمی‌آید. تنها امکان پخش اینترنتی آن در شبکه «هاشور» به مدت محدود ۴۸ ساعت است که از شنبه ۲۶ خرداد آغاز می‌گردد و دوشنبه ۲۸ خرداد هم متوقف می‌شود. #مجتبا_میرتهماست درباره منع نمایش این مستند در سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید: «آنها ما را کنار گذاشتند. درهای #تلویزیون بسته است چون یک سلیقه یا سیاست از پیش‌تعیین شده‌ای وجود دارد. صدا و سیما چشم‌هایش را به روی واقعیت‌های جامعه و افرادی که مشخصاً فیلمساز هستند، بسته است و تبدیل به یک منطقه مین‌گذاری شده که فقط خودی‌ها معبرهایش را می‌شناسند.» به همین سبب و به دلیل محدودیت‌هایی که وزارت ارشاد اسلامی برای اکران چنین فیلم‌هایی در سینماهای ایران به وجود می‌آورد، مجتبا میرتهماسب و #رخشان_بنی‌اعتماد تصمیم گرفتند که با «روش حذف شیوه‌های سود در تولید» از جمله بدون اتکا به سرمایه‌های دولتی آثارشان را تولید کنند.

میرتهماسب و بنی‌اعتماد اعلام کرده‌اند که درآمدهای نمایش فیلم #توران_خانم به شورای کتاب و فرهنگ نامه کودک و نوجوان می‌رسد.

مجتبا میرتهماسب گفته است چنانچه نمایش #مستند «توران خانم» در اینترنت موفقیت‌آمیز باشد، می‌توان به صدا و سیمای جمهوری اسلامی نشان داد که «اگر تو چشمت را ببندی، مردم چشم‌شان را باز می‌کنند و ما راه وصل شدن به هم را پیدا می‌کنیم.» منبع: رادیو زمانه
Read more
دوستان و هواداران عزیز بنده در جشنواره سین سیما برنده بهترین تیتراژ شدم و حدود سه ماه از جشنواره گذشته و مسئولین جشنواره جایزه نقدی بنده را نداده اند و‌مدتهاست پیگیر این موضوع بودم و‌ نامه ای هم به اقای کریمان دبیر جشنواره فرستادم تا به اقای میرباقری معاونت محترم صدا و‌سیما بدهند و دلیل ندادن جایزه ... دوستان و هواداران عزیز
بنده در جشنواره سین سیما برنده بهترین تیتراژ شدم و حدود سه ماه از جشنواره گذشته و مسئولین جشنواره جایزه نقدی بنده را نداده اند و‌مدتهاست پیگیر این موضوع بودم و‌ نامه ای هم به اقای کریمان دبیر جشنواره فرستادم تا به اقای میرباقری معاونت محترم صدا و‌سیما بدهند و دلیل ندادن جایزه را توضیح بدهند و‌اتفاقی نیفتاد تا اینکه در مصاحبه با ایرنا این موضوع را مطرح‌ کردم تا به گوش مسئولین جشنواره برسد که سریعا اقای کریمان دبیر جشنواره بیانیه دادند که جایزه نقدی به کسانی داده میشد که در جشنواره حضور داشتند و بنده انشب نبودم و کنسرت داشتم این هم جواب بنده به بیانیه اقای کریمان :
اقای کریمان دبیر محترم جشنواره سین سیما بنده برنده بهترین تیتراژ در جشنواره سین سیما شدم و شما جایزه نقدی بنده را ندادید و بیانیه دادید که بنده در شب مراسم حضور نداشتم و به رای هواداران احترام نگذاشته ام و همان شب کنسرت داشتم
اول اینکه همان شب در مراسم حضور داشتم و از من دعوت نکردید تا جایزه را بگیرم و تنها در انتهای جشنواره لوح و تندیس را خانم‌ ناظران دادندو قرار شد جایزه نقدی تا دو روز بعد داده شود
در شب مراسم در کنار ابوالفضل صفری تهیه کننده برنامه وقتشه خانم ناظران
هماهنگ کننده جشنواره اقای قنبری تهیه کننده تلویزیون استاد بهمنی و تعداد زیادی از هنرمندان و شخصیت ها بودم و حال شما حضورم را نفی میکنید؟
دوم اینکه انشب کنسرت نداشتم و در برنامه ای برای خانواده های شهدا و جانبازان شرکت کردم و سریعا به محل جشنواره امدم
سوم گویا اقایان مهران مدیری و احسان علیخانی دوستان نزدیک شما که همه جا مورد لطف و محبت قرار میگیرند در جشنواره نبودند ونیابتی جایزه شان را گرفتند .
در شان شما نیست به عنوان دبیر جشنواره یک رسانه ملی چنین کلمات نادرستی را بگویید
مردم ، هواداران و دوستدارانی که به من رای دادند بنده را خوب میشناسن و شما هم بهتر است توضیح بدهید با جایزه بنده چه کرده اید؟
از انجاییکه حق گرفتنی است تمام تلاشم را میکنم تا به حقم برسم
خداوند همه ما را به راه راست(راستگویی) هدایت کند
Read more
دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر ...
Media Removed
دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر دولت تدبیر و امید جناب روحانی و دار و دسته اش!! و در آخر از بی تفاوتی مردم و به خصوص هنرمندان و همکارانی که با هم یک صدا نشده و فقط نظاره گر تکه تکه شدن کشورمان شده و دردی حس نمی کنند . همکاران من ، مخصوصاً ... دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر دولت تدبیر و امید جناب روحانی و دار و دسته اش!! و در آخر از بی تفاوتی مردم و به خصوص هنرمندان و همکارانی که با هم یک صدا نشده و فقط نظاره گر تکه تکه شدن کشورمان شده و دردی حس نمی کنند .
همکاران من ، مخصوصاً روی سخنم با شماست . تعداد زیادی از شما که الگوی بسیار خوبی برای من بودید و هستید ، یکباره ساکت و بی تفاوت شدید . کجائید ؟! واقعاً دارید زندگی میکنید ؟ به غیر از تعدادی انگشت شمار از ما، امثال من ، پرستو صالحی ، آناهیتا همتی ، فلور نظری ، سوسن پرور ، حمیدرضا آذرنگ ،حمید فرخ نژاد و امین حیایی وچند نفر دیگر ، بقیه کجائید ؟ (منظورم آن دسته از همکارانی است که تا به امروز سکوت کردند ) در مورد اتفاقی که برای پرستو صالحی عزیزم افتاده بود ، همه ی هنرمندان به اتفاق باید حرکتی میکردیم ، باید از طریق فضای مجازی او را حمایت کرده و همه ی هنرمندان ، پشت او را گرفته و نارضایتی خود را اعلام‌میکردیم .
چه در مورد این موضوع چه در مورد غارت اراضی کشورمان مثل دریای مازندران و یا اتفاقات خلیج فارس و سیستان و بلوچستان و غیره . یا حوادث و اتفاقاتی که از دختران و خواهرانم در مورد صیغه کردن آقایان در مشهد میشنوم .
در این دولت مزخرف (جناب روحانی) با آن وزیر امور خارجه ای که از شرف و انسانیت به دور است (آقای ظریف)  که همین شما اکثریت همکاران هنرمند به خود بالیده و به ایشان رای دادید ، میتوانستید حداقل با عذرخواهی از مردم و ابراز تاسف کار در سینما و تلویزیون را تحریم کرده و از این طریق نارضایتی خود را اعلام کنید .
این همان حمایت از همدیگر است که همیشه می گفتم و می گفتم و میگفتم . ولی ظاهراً تا حالا حرفهایم تاثیری بر همکاران نداشته . کاری نکنید روزی از فرطِ شرمندگی و بی تفاوتی به وجدان درد گرفتار شده و روی چشم در چشم شدن با هموطنانتان را نداشته باشید و در آینده مورد انتقام شدید از طرف فرزندانتان قرار بگیرید .
من به سهم خود خوشحالم چون در طول این چهل سال در هیچ انتخاباتی شرکت نکردم ؛ و مدتی است به دلیل غیر حرفه ای عمل کردن مسئولین چه در صدا و سیما و چه غیره کار نمیکنم . آیا بقیه ی شما همکارانی که تا حالا سکوت کرده اید ، این وجود را دارید که همگی یک پارچه شده و همراه من و امثال من حداقل از این به بعد اینگونه عمل کنید یا نه ؟
با تشکر از همه ی دوستان برای توجه همیشگی شما به پست هایم
Read more
 #bighanoon #hessamheidary آن مهاجم عالی، آن بچه به این باحالی، آن بازیکن کازان و روستوف، آنکه هیچ ...
Media Removed
#bighanoon #hessamheidary آن مهاجم عالی، آن بچه به این باحالی، آن بازیکن کازان و روستوف، آنکه هیچ وقت نمی‌کرد تو زمین تف، آن که ریکاوری می‌کرد در مواقع بیکاری، آن گل زده به بایرن و اتلتیکو مادرید، آن که در جام‌جهانی به معنی واقعی کلمه دوید، آن در تعقیب علی دایی، آن که هیچ وقت نخورد لایی، آن خداحافظی ... #bighanoon #hessamheidary
آن مهاجم عالی، آن بچه به این باحالی، آن بازیکن کازان و روستوف، آنکه هیچ وقت نمی‌کرد تو زمین تف، آن که ریکاوری می‌کرد در مواقع بیکاری، آن گل زده به بایرن و اتلتیکو مادرید، آن که در جام‌جهانی به معنی واقعی کلمه دوید، آن در تعقیب علی دایی، آن که هیچ وقت نخورد لایی، آن خداحافظی کرده بعد حذف از جام، آن که مدام می‌گفت: «نوموخوام»، آن با توپ فوتبال کرده افسون، شبابنا و مولانا سردار آزمون (کثر ا... پوزیشنه فی‌الریکاوری) از شباب فوتبال بود و سرش مدام در اینستاگرام بود و در انواع معاملات ملت و اصناف حقایق حظی تمام داشت و با هر که دعوایش می‌شد، می‌گفت: «تو خوبی» . رحمه‌ا...علیه.
.
در ابتدای کار او آورده‌اند که شل می‌گرفت و شل می‎‌زد و شل می‌رفت و چون ملامتش می‌کردند، ناراحت می‌شد و خداحافظی می‌کرد. در خبر است به وقت صباوت او را شیشه شیر دادند که بگیر. شل گرفت و شیشه افتاد. گفتند: «چه می‌کنی؟» زود ناراحت شد و با خوردن شیشه خداحافظی کرد. پیری آنجا بود گفت: «این نیکو روشی است. چون خواستید از پوشک بگیرید نیز همان کنید».
.
پس به فوتبال اوفتاد و از بزرگان دوران خویش شد و به روبین‌کازان و روستوف می‌رفت و گل‌های نیکو فراوان می‌زد و در زهد بدان درجه بود که «تعطیلاتش» را به خاطر مردم رها می‌کرد و به تیم ملی می‌رفت. او را گفتند: «رمز موفقیتت چیست؟» گفت: «ریکاوری‌های طولانی و شیرموزهای زیاد» مغرضی آنجا بود با خود گفت: «یاللعجب ما خسته می‌شویم، ریکاوری می‌کنیم و سردار چون ریکاوری می‌کند، خسته می‌شود» و این از افضل جملات بود.
.
در خبر است که با حیوانات مهربان بود و اسب‌های فراوان داشت و مریدان می‌آمدند و از زندگی اسب‌هایش مستند می‌ساختند و لحظات خوش می‌رفت. آورده‌اند بعد از بازی‌های درخشانش در جام‌جهانی، اسبش را دیدند بیرون اصطبل قدم می‌زد و سیگار می‌کشید. گفتند: «چیکار داری می‌کنی با خودت؟ حالا دو تا توپ خراب کرده و یه تک به تک نزده دیگه» اسب پک عمیقی زد و زیر لب می‌گفت: «من اسب سردار نیستم. من گاو مش حسنم» و به جبر جغرافیایی لعنت می‌فرستاد.
.
نقل است که قهرمان ملی بود و برای مردمش هر کاری که لازم بود می‌کرد و چون قرعه‌کشی جام‌جهانی شده بود و دید که مردم می‌خواهند قرعه‌کشی از تلویزیون ببینند؛ نزد شیختنا و مولاتنا ماریا کوماندنایا (کثرا... سورپرایزها) رفت و مذاکرات بسیار کرد تا لباسی نیکو بر تن او کناد. پس مولاتنا ماریا به درجه‌ای رسید که تنها کسی شد که بی‌آستین به صدا و سیما شده بود و کس را پیش از این چنین مراتبی نبود. .

بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
. رفیق اصلا دست به شخصیتت نزن ؛ یه روز یه آدمی میاد توو زندگیت که برای همین چیزی که هستی واقعا دوسِت ...
Media Removed
. رفیق اصلا دست به شخصیتت نزن ؛ یه روز یه آدمی میاد توو زندگیت که برای همین چیزی که هستی واقعا دوسِت داره... فداتون علی کرمیان . کانال رسمی علے ڪرمیان ( مجری و تهیه کننده ) . @Ali.karamian . https://telegram.me/ali_karamian . #فن_بیان_ایرانی #مهربانی_را_تکثیر_کنیم #علی_کرمیان #رضا_کرمیان #مجید_کرمیان #مریم_شریفی #حامد_جوادزاده #احسان_علیخانی #علی_ضیاء #حامد_همایون #عاشقانه #عاشقانه_ها #هنرمندان #هنرمند #مجری #مجریان #تلویزیون #رادیو #گوینده #تهیه_کننده #سیما #صدا #شبکه_سه #شبکه_دو #بازیگر #سینما #شبکه_پنج #Myradiojavan #Pmc #manoto .
رفیق اصلا دست به شخصیتت نزن ؛
یه روز یه آدمی میاد توو زندگیت
که برای همین چیزی که هستی واقعا دوسِت داره...
فداتون علی کرمیان
.
کانال رسمی علے ڪرمیان
( مجری و تهیه کننده )
.
@Ali.karamian
.
https://telegram.me/ali_karamian
.
#فن_بیان_ایرانی
#مهربانی_را_تکثیر_کنیم
#علی_کرمیان
#رضا_کرمیان
#مجید_کرمیان
#مریم_شریفی
#حامد_جوادزاده
#احسان_علیخانی
#علی_ضیاء
#حامد_همایون
#عاشقانه
#عاشقانه_ها
#هنرمندان
#هنرمند
#مجری
#مجریان
#تلویزیون
#رادیو
#گوینده
#تهیه_کننده
#سیما
#صدا
#شبکه_سه
#شبکه_دو
#بازیگر
#سینما
#شبکه_پنج
#Myradiojavan
#Pmc
#manoto
. سلام رفقا سال نو مبارک امیدوارم بهترین تقدیر خدا تقویم زندگیتون باشه . کانال رسمی علے ڪرمیان ( ...
Media Removed
. سلام رفقا سال نو مبارک امیدوارم بهترین تقدیر خدا تقویم زندگیتون باشه . کانال رسمی علے ڪرمیان ( مجری و تهیه کننده ) . @Ali.karamian . https://telegram.me/ali_karamian . #فن_بیان_ایرانی #مهربانی_را_تکثیر_کنیم #علی_کرمیان #رضا_کرمیان #مجید_کرمیان #مریم_شریفی #حامد_جوادزاده #احسان_علیخانی #علی_ضیاء #حامد_همایون #عاشقانه #عاشقانه_ها #هنرمندان #هنرمند #مجری #مجریان #تلویزیون #رادیو #گوینده #تهیه_کننده #سیما #صدا #شبکه_سه #شبکه_دو #بازیگر #سینما #شبکه_پنج #Myradiojavan #Pmc #manoto .
سلام رفقا سال نو مبارک

امیدوارم بهترین تقدیر خدا تقویم زندگیتون باشه
.

کانال رسمی علے ڪرمیان
( مجری و تهیه کننده )
.
@Ali.karamian
.
https://telegram.me/ali_karamian
.
#فن_بیان_ایرانی
#مهربانی_را_تکثیر_کنیم
#علی_کرمیان
#رضا_کرمیان
#مجید_کرمیان
#مریم_شریفی
#حامد_جوادزاده
#احسان_علیخانی
#علی_ضیاء
#حامد_همایون
#عاشقانه
#عاشقانه_ها
#هنرمندان
#هنرمند
#مجری
#مجریان
#تلویزیون
#رادیو
#گوینده
#تهیه_کننده
#سیما
#صدا
#شبکه_سه
#شبکه_دو
#بازیگر
#سینما
#شبکه_پنج
#Myradiojavan
#Pmc
#manoto
امروز روز ملی صداوسیما است! جالبه بدونید بخشی از عوارض گمرکیِ واردات تلویزیون و بخشی از مالیاتِ ...
Media Removed
امروز روز ملی صداوسیما است! جالبه بدونید بخشی از عوارض گمرکیِ واردات تلویزیون و بخشی از مالیاتِ روی قبض برقی که پرداخت میکنید به صداوسیما میرسه حتی اگه برنامه‌هاشو تماشا نکنید! البته صدا و سیما ردیف بودجه و درآمد از آگهی ها هم دارد . امروز روز ملی صداوسیما است!

جالبه بدونید بخشی از عوارض گمرکیِ واردات تلویزیون و بخشی از مالیاتِ روی قبض برقی که پرداخت میکنید به صداوسیما میرسه حتی اگه برنامه‌هاشو تماشا نکنید!

البته صدا و سیما ردیف بودجه و درآمد از آگهی ها هم دارد .
. مامان مهربونم بابت تمام اذیت هایی بچگیم ازت معذرت میخوام امیدوارم قلبت هیچ وقت از من گله مند نباشه تا ...
Media Removed
. مامان مهربونم بابت تمام اذیت هایی بچگیم ازت معذرت میخوام امیدوارم قلبت هیچ وقت از من گله مند نباشه تا من همیشه خوشبخت باشم. زیباترین و پاکترین قلب را داری... و من هنوز نتوانستم ذره ای عین تو با گذشت باشم عاشقت هستم، تولدت مبارک مادر خوبم! . عکس از علی خرم‌زاده نازنین @ali_khoramzadeh . کانال ... .
مامان مهربونم بابت تمام اذیت هایی بچگیم ازت معذرت میخوام

امیدوارم قلبت هیچ وقت از من گله مند نباشه
تا من همیشه خوشبخت باشم.

زیباترین و پاکترین قلب را داری... و من هنوز نتوانستم ذره ای عین تو با گذشت باشم

عاشقت هستم،

تولدت مبارک مادر خوبم!
.
عکس از علی خرم‌زاده نازنین
@ali_khoramzadeh
.
کانال رسمی علے ڪرمیان
( مجری و تهیه کننده )
.
@Ali.karamian
.
https://telegram.me/ali_karamian
.
#فن_بیان_ایرانی
#مهربانی_را_تکثیر_کنیم
#علی_کرمیان
#رضا_کرمیان
#مجید_کرمیان
#مریم_شریفی
#حامد_جوادزاده
#احسان_علیخانی
#علی_ضیاء
#حامد_همایون
#عاشقانه
#عاشقانه_ها
#هنرمندان
#هنرمند
#مجری
#مجریان
#تلویزیون
#رادیو
#گوینده
#تهیه_کننده
#سیما
#صدا
#شبکه_سه
#شبکه_دو
#بازیگر
#سینما
#شبکه_پنج
#Myradiojavan
#Pmc
#manoto
Read more
. لطفا اینقـدر با صـدای بلنـد زندگی نکنیـد...! . به دیگران چه ارتباطی دارد شما دیشب شام را در کدام ...
Media Removed
. لطفا اینقـدر با صـدای بلنـد زندگی نکنیـد...! . به دیگران چه ارتباطی دارد شما دیشب شام را در کدام رستوران خورده‌اید؟!!! . جشن و شادی‌ها و عاشقانه‌های حقیقی یا دروغی خود را به نمایش نگذارید! . خیلی‌ها جای خالی کسی را در زندگیشان حس می‌کنند آنها را غصه‌دار نکنید! . یا اینکه امروز دلتان ... .
لطفا اینقـدر با صـدای بلنـد زندگی نکنیـد...!
.
به دیگران چه ارتباطی دارد شما دیشب شام را در کدام رستوران خورده‌اید؟!!!
.
جشن و شادی‌ها و عاشقانه‌های حقیقی یا دروغی خود را به نمایش نگذارید!
.
خیلی‌ها جای خالی کسی را در زندگیشان حس می‌کنند آنها را غصه‌دار نکنید!
.
یا اینکه امروز دلتان گرفته می‌نشینید جلوی دوربین زار می‌زنید! شاید همین امروز کسی بعد از روزها غصه داشتن، دلش می‌خواهد شاد باشد. لطفا روزش را خراب نکنید...
.
این تغییر حال و هوای درونی را درون خود نگه دارید.
.
لطفا اینقدر با صدای بلند زندگی نکنید...!
.
عکس از علی خرم‌زاده نازنین
@ali_khoramzadeh
.
کانال رسمی علے ڪرمیان
( مجری و تهیه کننده )
.
@Ali.karamian
.
https://telegram.me/ali_karamian
.
#فن_بیان_ایرانی
#مهربانی_را_تکثیر_کنیم
#علی_کرمیان
#رضا_کرمیان
#مجید_کرمیان
#مریم_شریفی
#حامد_جوادزاده
#احسان_علیخانی
#علی_ضیاء
#حامد_همایون
#عاشقانه
#عاشقانه_ها
#هنرمندان
#هنرمند
#مجری
#مجریان
#تلویزیون
#رادیو
#گوینده
#تهیه_کننده
#سیما
#صدا
#شبکه_سه
#شبکه_دو
#بازیگر
#سینما
#شبکه_پنج
#Myradiojavan
#Pmc
#manoto
Read more
. قاسم افشار درگذشت. . قاسم افشار گوینده با سابقه و محبوب صدا و سیما که از سال ۸۸ ممنوع‌التصویر شده ...
Media Removed
. قاسم افشار درگذشت. . قاسم افشار گوینده با سابقه و محبوب صدا و سیما که از سال ۸۸ ممنوع‌التصویر شده بود صبح امروز به علت سکته قلبی در سن ۶۶ سالگی دار فانی را وداع گفت . سایت خبری رویداد در آذر ۱۳۸۸ خبر داده بود که وی در اعتراض به پیامدهای انتخابات ریاست جمهوری و روند ضد ملی تلویزیون و انتشار اخبار ... .
قاسم افشار درگذشت.
.
قاسم افشار گوینده با سابقه و محبوب صدا و سیما که از سال ۸۸ ممنوع‌التصویر شده بود صبح امروز به علت سکته قلبی در سن ۶۶ سالگی دار فانی را وداع گفت
.
سایت خبری رویداد در آذر ۱۳۸۸ خبر داده بود که وی در اعتراض به پیامدهای انتخابات ریاست جمهوری و روند ضد ملی تلویزیون و انتشار اخبار دروغ، از حضور در صداوسیما به عنوان گوینده خبر به نشان اعتراض خودداری کرده‌است
.
روحش شاد و یادش گرامی
.
#قاسم_افشار
Read more
. خدایا شکرت که داداش گلمم امروز با زن‌داداشم قلباشون با هم پیوند خورد و امروز جشن نامزدیشونو برگزار ...
Media Removed
. خدایا شکرت که داداش گلمم امروز با زن‌داداشم قلباشون با هم پیوند خورد و امروز جشن نامزدیشونو برگزار کردیم از خدا تمنا میکنم که ستاره های خوش اقبالی رو تو دامن عروس خانم و رو سر آقا داماد بریزه رحیم جون از ته دلم برای شما زوج دوست داشتنی و خنده‌رو ، از خداوند متعال تمنای خوشبختی دارم . . دوستان آقا ... .
خدایا شکرت که داداش گلمم امروز با زن‌داداشم قلباشون با هم پیوند خورد و امروز جشن نامزدیشونو برگزار کردیم
از خدا تمنا میکنم که ستاره های خوش اقبالی رو تو دامن عروس خانم و رو سر آقا داماد بریزه
رحیم جون از ته دلم برای شما زوج دوست داشتنی و خنده‌رو ، از خداوند متعال تمنای خوشبختی دارم .
.
دوستان آقا رحیم شکیبا در شهر کرج تو کار جواهرات و طلا فروشی هم هست لطفا فالوش کنید .
@rahim_shakiba
.
عکس از مرتضی عظیمی عزیز
استدیو عکس و فیلم امیر علی
@mr.azimi.ax
کانال رسمی علے ڪرمیان
( مجری و تهیه کننده )
.
@Ali.karamian
.
https://telegram.me/ali_karamian
.
#فن_بیان_ایرانی
#مهربانی_را_تکثیر_کنیم
#علی_کرمیان
#رضا_کرمیان
#مجید_کرمیان
#مریم_شریفی
#حامد_جوادزاده
#احسان_علیخانی
#علی_ضیاء
#حامد_همایون
#عاشقانه
#عاشقانه_ها
#هنرمندان
#هنرمند
#مجری
#مجریان
#تلویزیون
#رادیو
#گوینده
#تهیه_کننده
#سیما
#صدا
#شبکه_سه
#شبکه_دو
#بازیگر
#سینما
#شبکه_پنج
#Myradiojavan
#Pmc
#manoto
Read more
. کاش جای تو بودم کاش کسی را داشتم که مدام از من بنویسد که قهرمان نوشته هایش باشم که تا قهر کردم بیاید ...
Media Removed
. کاش جای تو بودم کاش کسی را داشتم که مدام از من بنویسد که قهرمان نوشته هایش باشم که تا قهر کردم بیاید و بگوید "دردت به سرم حضرت دلبر" که من باشم و شعرهایی که میدانم مخاطبش منم... اما حیییف... حیف که من جای تو نیستم و حییف تر اینکه تو نمیدانی مخاطب این نوشته هایی... . عکس از علی خرم‌زاده نازنین @ali_khoramzadeh . کانال ... .
کاش جای تو بودم
کاش کسی را داشتم که مدام از من بنویسد
که قهرمان نوشته هایش باشم
که تا قهر کردم بیاید و بگوید "دردت به سرم حضرت دلبر"
که من باشم و شعرهایی که میدانم مخاطبش منم...
اما حیییف...
حیف که من جای تو نیستم و حییف تر اینکه تو نمیدانی مخاطب این نوشته هایی...
.

عکس از علی خرم‌زاده نازنین
@ali_khoramzadeh
.
کانال رسمی علے ڪرمیان
( مجری و تهیه کننده )
.
@Ali.karamian
.
https://telegram.me/ali_karamian
.
#فن_بیان_ایرانی
#مهربانی_را_تکثیر_کنیم
#علی_کرمیان
#رضا_کرمیان
#مجید_کرمیان
#مریم_شریفی
#حامد_جوادزاده
#احسان_علیخانی
#علی_ضیاء
#حامد_همایون
#عاشقانه
#عاشقانه_ها
#هنرمندان
#هنرمند
#مجری
#مجریان
#تلویزیون
#رادیو
#گوینده
#تهیه_کننده
#سیما
#صدا
#شبکه_سه
#شبکه_دو
#بازیگر
#سینما
#شبکه_پنج
#Myradiojavan
#Pmc
#manoto
Read more
. یک : #روزنامه_جوان نوشت : تلویزیون مسابقه "برنده باش" را ساخته تا توسط سلبریتی‌ها مردم را فریب ...
Media Removed
. یک : #روزنامه_جوان نوشت : تلویزیون مسابقه "برنده باش" را ساخته تا توسط سلبریتی‌ها مردم را فریب دهد . . در برنامه پنج شنبه شب مسابقه «برنده باش» که به تازگی از شبکه سه سیما پخش می‌شود «منوچهر هادی» و همسرش «یکتا ناصر» که با مجری این مسابقه یعنی «محمدرضا گلزار» در سریال «عاشقانه» و فیلم سینمایی ... .
یک : #روزنامه_جوان نوشت : تلویزیون مسابقه "برنده باش" را ساخته تا توسط سلبریتی‌ها مردم را فریب دهد .
.

در برنامه پنج شنبه شب مسابقه «برنده باش» که به تازگی از شبکه سه سیما پخش می‌شود «منوچهر هادی» و همسرش «یکتا ناصر» که با مجری این مسابقه یعنی «محمدرضا گلزار» در سریال «عاشقانه» و فیلم سینمایی «آینه بغل» همکاری کرده بودند، حاضر شدند و در نهایت برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی این مسابقه شدند.
.
در شرایطی که عده‌ای از مردم برای تهیه نان شب با انبوهی از مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند چگونه می‌شود افرادی خاص و سلبریتی روی موج شانس و قرعه کشی برای مردم ذهنیت سازی کنند و عده‌ای هم در برنامه‌های خود با قراردادن جایزه‌های بزرگ، جذب مخاطب کنند.
.
دو : #مشرق : قمارخانه‌ای به وسعت همه قرعه‌کشی‌های صدا و سیما!
.

این قمارخانه همیشه باز است! تنها کافی است به سراغ کنترل بروید و تلویزیون را روشن کنید تا به کازینوی همیشه فعال رسانه ملی وارد شوید. اینجا هم درست شبیه دیگر قمارخانه‌ها و ساختارهای شرط‌بندی، شما پیش‌بینی می‌کنید، با خرید کالایی بی‌کیفیت پولی وسط می‌گذارید و در جریان قماری که قرعه‌کشی نامیده می‌شود، شرکت می‌کنید تا در نهایت شرکت‌هایی برنده شوند که اسپانسر برنامه‌های تلویزیونی‌اند و به مدد قمار با شانس شما میلیاردها تومان سود به جیب می‌زنند و شما را در توهم برنده‌شدن به سمت باخت وقت و انرژی و زمان پیش می‌برند.
.
سه : #رجا_نیوز : بازخوانی توصیه رهبر انقلاب درباره جوایز مسابقات تلویزیونی در دیدار مسئولان صداوسیما ۱۱ آذر ۸۳ .
.
یک روز من دیدم در یک برنامه‌ی تلویزیونی پنج میلیون تومان به یک نفر جایزه دادند؛ برای این‌که به چند سؤال جواب داد! این سرگرمىِ خیلی جالبی نیست. پنج میلیون تومان، تقریباً حقوق دو سه سال یک کارمند متوسط است.
.
پی نوشت : همه چیز گویاست و البته حرف در این زمینه بسیار است ؛ حرفهایی از جنس وابستگی بودجه صدا و سیما به دولت؛ تکلیف رسانه ملی به تامین بخشی از درآمدهای خود از طریق تبلیغات در بودجه سنواتی، بزرگ بودن بی فایده و کثرت نیروهای سازمانی؛ اختلاف فاحش حقوق مدیران ارشد سازمان با کارکنان آن و .... .
.
#صدا_و_سیما
#رسانه_ملی
#تبلیغات
#لاتاری
#قمارخانه
#بودجه
#دولت
#مجلس
Read more
. #ماه_عسل٩٧ "ماه عسل" پر مخاطب ترین اثر تلویزیون و بانی آزادی ۲۰۰۰ زندانی در رمضان ۹۷ علی طلوعی رییس مرکز پژوهش و افکارسنجی سازمان صدا و سیما در نشست خبری اعلام کرد : برنامه ماه عسل با ۵۵/۵ درصد بیننده ، پرمخاطب ترین اثر تولید شده در رمضان ۹۷ در تلویزیون است. ۱-برنامه ماه عسل ۵۵/۵ درصد مخاطب ۲-سریال ... .
#ماه_عسل٩٧
"ماه عسل" پر مخاطب ترین اثر تلویزیون و بانی آزادی ۲۰۰۰ زندانی در رمضان ۹۷

علی طلوعی رییس مرکز پژوهش و افکارسنجی سازمان صدا و سیما در نشست خبری اعلام کرد : برنامه ماه عسل با ۵۵/۵ درصد بیننده ، پرمخاطب ترین اثر تولید شده در رمضان ۹۷ در تلویزیون است.
۱-برنامه ماه عسل ۵۵/۵ درصد مخاطب
۲-سریال پایتخت ۵۰ درصد مخاطب
۳-برنامه خندوانه ۴۶ درصد مخاطب
۴-سریال رهایم نکن ۴۰/۸ درصد مخاطب
۵-سریال بچه مهندس ۳۲/۱ درصد مخاطب
۶-سریال سر دلبران ۲۷/۳ درصد مخاطب
۷-برنامه جشن رمضان ۱۴/۳ درصد مخاطب
۸-برنامه هزاردستان ۱۱ درصد مخاطب

همچنین دکتر جهانگیر رییس سازمان زندان ها ، در روز عید فطر ضمن اعلام جمع آوری ۳۰ میلیارد تومان در حساب کمک های مردمی این سازمان در پویش آزادی زندانیان برنامه "ماه عسل" ، ضمن تشکر و قدردانی از مردم و حرکت ارزشمند این برنامه ، خبر آزادی قریب به ۲۰۰۰ زندانی با کمک مبالغ جمع آوری شده از این پویش مردمی را اعلام کرد..
.
Read more
سوتی محشره مجری خبره ۲۰۳۰.یعنی من عاشق پیشمون میشید گفتنش شدمپیشمون #تلویزیون #صداوسیما #صدا_سیما #صدا_و_سیما  #حسن_روحانی #دولت_تدبیر #تا۱۴۰۰باروحانی #روحانی_1400 #روحانی #پیشمون #پشیمون #منوتو #منوتوپلاس #ویدیو #کلیپ #ویدئو #خنده_دار #خنده #manoto #manototv #خبر ... سوتی محشره مجری خبره ۲۰۳۰.یعنی من عاشق پیشمون میشید گفتنش شدم😁😁😁پیشمون 😁😁😁😁 #تلویزیون #صداوسیما #صدا_سیما #صدا_و_سیما  #حسن_روحانی #دولت_تدبیر #تا۱۴۰۰باروحانی #روحانی_1400 #روحانی #پیشمون #پشیمون #منوتو #منوتوپلاس #ویدیو #کلیپ #ویدئو #خنده_دار #خنده #manoto #manototv #خبر #مجری #دولت_بهار #حسن_روحاني  #اخبار
Read more
<span class="emoji emoji1f4fa"></span> «ماه عسل» پر مخاطب ترین اثر تلویزیون و بانی آزادی ۲۰۰۰ زندانی در رمضان ۹۷ علی طلوعی رییس مرکز پژوهش ...
Media Removed
«ماه عسل» پر مخاطب ترین اثر تلویزیون و بانی آزادی ۲۰۰۰ زندانی در رمضان ۹۷ علی طلوعی رییس مرکز پژوهش و افکارسنجی سازمان صدا و سیما در نشست خبری اعلام کرد : برنامه ماه عسل با ۵۵/۵ درصد بیننده ، پرمخاطب ترین اثر تولید شده در رمضان ۹۷ در تلویزیون است ۱-برنامه ماه عسل ۵۵/۵ درصد مخاطب ۲-سریال پایتخت ... 📺
«ماه عسل» پر مخاطب ترین اثر تلویزیون و بانی آزادی ۲۰۰۰ زندانی در رمضان ۹۷

علی طلوعی رییس مرکز پژوهش و افکارسنجی سازمان صدا و سیما در نشست خبری اعلام کرد : برنامه ماه عسل با ۵۵/۵ درصد بیننده ، پرمخاطب ترین اثر تولید شده در رمضان ۹۷ در تلویزیون است

۱-برنامه ماه عسل ۵۵/۵ درصد مخاطب
۲-سریال پایتخت ۵۰ درصد مخاطب
۳-برنامه خندوانه ۴۶ درصد مخاطب
۴-سریال رهایم نکن ۴۰/۸ درصد مخاطب
۵-سریال بچه مهندس ۳۲/۱ درصد مخاطب
۶-سریال سر دلبران ۲۷/۳ درصد مخاطب
۷-برنامه جشن رمضان ۱۴/۳ درصد مخاطب
۸-برنامه هزاردستان ۱۱ درصد مخاطب
.
همچنین دکتر جهانگیر رییس سازمان زندان ها ، در روز عید فطر ضمن اعلام جمع آوری ۳۰ میلیارد تومان در حساب کمک های مردمی این سازمان در پویش آزادی زندانیان برنامه "ماه عسل" ، ضمن تشکر و قدردانی از مردم و حرکت ارزشمند این برنامه ، خبر آزادی قریب به ۲۰۰۰ زندانی با کمک مبالغ جمع آوری شده از این پویش مردمی را اعلام کرد
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
...هو الجمیل ... ... سلام علیکم وقت بخیر ... <span class="emoji emoji25fe"></span>️فساد در سینما و تلویزیون موضوعی است که با اعتراض بسیاری ...
Media Removed
...هو الجمیل ... ... سلام علیکم وقت بخیر ... ️فساد در سینما و تلویزیون موضوعی است که با اعتراض بسیاری از هنرمندان و بازیگران زن و مرد همراه شده است. نگاهی می کنیم به موضوع فساد در سینما. ️مافیا در سینما و تلویزیون، انتخاب بازیگر در مهمانی ها و دورهمی های تهیه کننده ها، پیشنهادهای غیراخلاقی و ... ...هو الجمیل ... ... سلام علیکم وقت بخیر ...
◾️فساد در سینما و تلویزیون موضوعی است که با اعتراض بسیاری از هنرمندان و بازیگران زن و مرد همراه شده است. نگاهی می کنیم به موضوع فساد در سینما.
⭕️مافیا در سینما و تلویزیون، انتخاب بازیگر در مهمانی ها و دورهمی های تهیه کننده ها، پیشنهادهای غیراخلاقی و هزاران گلایه دیگر، حرف هایی هستند که این روزها از زبان بعضی از بازیگران که از صحنه به دور مانده اند و پیشنهاد بازی نداشته اند، شنیده می شود.
آنها که ادعا دارند تمام بیکاری های شان به خاطر بی اخلاقی های عرصه هنر است و نه آن چیزی که شاید نامش را تلاش یا شایستگی کمتر می شود گذاشت. بازیگرانی که اغلب در روزگار اوضاع اقتصادی خوب تلویزیون و با سریال های نود قسمتی چهره شدند اما حالا و در دوران رکود و بی پولی صدا و سیما به بن بست خورده اند و دائم این بیکاری را به همه چیز ربط می دهند و غر می زنند. از بی اخلاقی می گویند و دلیل بیکاری شان را تنها و تنها «نه» گفتن به پیشنهادهای غیراخلاقی تهیه کننده ها ذکر می کنند.
در این میان اما بعضی از بازیگران هم هستند که از این غر زدن ها آشفته می شوند و مثل رویا تیموریان می گویند این مسائل مثل مسائل خانوادگی است که باید درون خانواده سینما و تلویزیون حل شود و نباید به بیرون درز پیدا کند.
🔸🔹🔸مسائل بازگیران خانوادگیست ونباید در سطح جامعه مطرح شود اما مسائل داخلی کشور جهانیست !!!
Read more
<span class="emoji emoji1f339"></span> روز گذشته خبر دریافت مبلغ میلیاردی #احسان_علیخانی از موسسه ورشکست شده ثامن الحجج بابت تبلیغات ...
Media Removed
روز گذشته خبر دریافت مبلغ میلیاردی #احسان_علیخانی از موسسه ورشکست شده ثامن الحجج بابت تبلیغات به طور وسیعی درفضای مجازی پخش شد واکنش احسان علیخانی ️ من احسان علیخانی مجری و تهیه کننده تلویزیون و سینما هستم. اگر منظور رسانه‌ها از (ا-ع) همان احسان علیخانی است که باید بگویم؛اشتباه گرفتید. ... 🌹
روز گذشته خبر دریافت مبلغ میلیاردی #احسان_علیخانی از موسسه ورشکست شده ثامن الحجج بابت تبلیغات به طور وسیعی درفضای مجازی پخش شد

واکنش احسان علیخانی ⬇️
من احسان علیخانی مجری و تهیه کننده تلویزیون و سینما هستم. اگر منظور رسانه‌ها از (ا-ع) همان احسان علیخانی است که باید بگویم؛اشتباه گرفتید. آن دزد اموال بیت المال و مردم من نیستم.
کار من رسانه است.بیش از بسیاری از کسانی که طی این دو روز من را شماتت کردند، درک می کنم، می دانم و تجربه کرده ام که معمولا آدم‌ها در فضای مجازی عجیب و بدجنس می‌شوند.
جملات زهرآگین است که از دیروز به سمتم سرازیر می شود. یک راه حل ساده این بود:«سکوت کنم.»
خبر دریافت سه میلیاردی (ا-ع) که از خبر مرگ احسان علیخانی بزرگتر نیست و فراموش می شود. اما با خودم گفتم چرا باید من را با (ا-ع) اشتباه بگیرند؟موج بعدی افشاگری که آمد، آیا من را کنار چند نام اختصاری دیگر می‌گذارند؟

اینها توضیح من است برای کسانی که احسان علیخانی را با (ا-ع) اشتباه گرفتند و برای آنها که سعی کردند احسان علیخانی یا همان (ا-ع) را وسط بیندازند تا خودشان دیده نشوند: (ا-ع) چهره مرموزی است تا آرنج دستش به خیانت در بیت المال آلوده است.مثل‌خیلی‌های دیگر که دستشان در جیب مردم رفت و بعدها نه از زندان که سر از جاهای دیگر درآوردند؛جایی شبیه کانادا.
اما من احسان علیخانی هستم تهیه کننده!
در تهران زندگی می‌کنم و خانه و دفترم هم مشخص و عیان است.
مثل خیلی از شهروندان دیگر روزانه چشمم به اخبار است تا ببینم در این شرایط اقتصادی،دلار، یورو، سکه،بی برقی، بی آبی ، ‌بدهی هزاران میلیاردی تعداد اندکی‌ به سیستم بانکی، عدم انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و...تکلیف زندگی‌مان چه می شود؟اما بجای جواب اینها چه دیدم؟ اسم خودم را

این موسسه سالها قبل از همکاری با شبکه سه در تمامی رسانه های کشور حضور داشته که معنای این حضور پر رنگ یعنی داشتن مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح. ما با یک موسسه قانونی براساس نص صریح قانون و نظارت های دائمی صدا و سیما کار کردیم.شبکه سه در صورت صلاحدید اسناد و قراردادها را منتشر کنند.

از صدا و سیما خواهش می کنم تا به طور دقیق این موضوع را بررسی کنند و نتیجه را شفاف به مردم گزارش دهند.
برای کسانی متاسفم که راه فرار از بحران‌هایی که بعد از انواع بی‌تدبیری‌ها گرفتارش شدند را این دیدند که آبروی ما را ببرند و خودشان زیرسایه امن پست و مقامشان بنشینند.من و امثال من گوشت های قربانی خوبی هستیم برای تیتر بودن،فحش شنیدن و منحرف کردن حواس مردم از موضوعات و معضلات اصلی کشور
#ehsanalikhani
Read more
#سانسوربازی . سانسور در همه جای دنیا و در هر موضوعی کم و بیش وجود داره… . . . عموما علت سانسور رو کنترل افکار عمومی و حفظ آرامش اجتماعی میدونن. اما گاهی علت سانسور به صیانت از سلامت اخلاقی، وحدت سیاسی یا اسرار اطلاعاتی برمیگرده! . . . در غرب، موضوع هالوکاست یا عناوین اسلام گرایی جهادی تا ... #سانسوربازی
.
سانسور در همه جای دنیا و در هر موضوعی کم و بیش وجود داره…
.
.
.
عموما علت سانسور رو کنترل افکار عمومی و حفظ آرامش اجتماعی میدونن. اما گاهی علت سانسور به صیانت از سلامت اخلاقی، وحدت سیاسی یا اسرار اطلاعاتی برمیگرده!
.
.
.
در غرب، موضوع هالوکاست یا عناوین اسلام گرایی جهادی تا حد زیادی سانسور میشه و حتی سرچ این قبیل عناوین در اینترنت دولتی برخی کشورهای اروپایی-امریکایی پیگرد قانونی داره! در کشورهای شرقی، سرچ عناوین کمونیستی در دهه های پایانی جنگ سرد غیر قانونی بود. و در ایران پس از انقلاب سرچ مطالب غیر اخلاقی با انقلاب اسلامی ممنوع شد.
.
همونطور ک محدوده ی نمایش تصاویر جنسی حتی در هالیوود هم تعریف شدست و از یک حدی از رابطه به بعد فیلمهای سینمایی مجوز نمایش مسائل غیر اخلاقی رو ندارن! و در دسته ی فیلمهای پورن قرار میگیرن و استانداردهای نمایش سینمایی رو از دست میدن. یا فیلمی مثل "پرتغال کوکی" در اولین روزهای اکرانش در اواسط قرن بیستم، در بیش از ۱۷ کشور اروپایی سانسور شد و تکثیر کنندگانش مورد پیگرد قرار گرفتن…
.
.
.
.
.
اما گاهی علت برخی سانسورهای احمقانه صدا و سیما مشخص نیست! و معطوف به بدسلیقگی های برخی اشخاصه! نمونشم همین لوگوی تیم رم یا عدم نمایش آلات موسیقی حلال و یا حذف برخی سکانس های سینمایی و سریالی بدون وجود مسئله ای خاص! همینطور مجوز دادن به نمایش موی خانم ها در سینما و ممنوعیتش در تلویزیون منطق محکمی نداره و موجب تلقی استانداردهای دوگانه در افکار عمومیه!
.
🔴 اما اگر از من بپرسین، صحنه ی زشت تر مستحق سانسور چیه؟!... میگم: صرفا نمایش مهیجات تصویری و دیالوگ های جنسی نیست!! بلکه نمایش خانه ها و غذاها و رفتارهای اشرافی در فیلم و سریال ها، دیالوگهای مسموم غیر منطقی و غیر دینی، نقش های گم در علایق دنیوی و غرب زده و تبلیغات مزخرف بانک ها و جوایز آنچنانی و تشویق به مصرف گرایی… زشت ترین صحنه های نامشروعین که از صدها تصویر مهیج جنسی... به حال اندیشه و روان جامعه مخرب تره!!
.
#محمد_جلیلی
#سانسور #سیما
#سینما #سریال #فیلم
#صدا_و_سیما #بد_سلیقگی
#پرتغال_کوکی #استاندارد #درد
#محدودیت #سلامت #سیاست
#اخلاق #خانواده #موسیقی
#زن #غرب #جنسی #تبلیغ
#بانک #جایزه #آگهی
#صحنه #ممنوعیت
.
Read more
. تناقض: گزارشگران صدا و سیما، در سه بازی تیم ملی فوتبال پرافتخار ایران، همواره پز تماشاگران هم‌وطنی ...
Media Removed
. تناقض: گزارشگران صدا و سیما، در سه بازی تیم ملی فوتبال پرافتخار ایران، همواره پز تماشاگران هم‌وطنی را دادند؛ که نشان‌شان ندادند . جام جهانی با نمایش قابل‌قبول فوتبالیست‌های کشورمان و سرمربی‌شان کارلوس کیروش به پایان رسید، نکته جالب اما، اشاره پی‌درپی گزارش‌گران تلویزیون و با غرور یاد ... .
تناقض: گزارشگران صدا و سیما، در سه بازی تیم ملی فوتبال پرافتخار ایران، همواره پز تماشاگران هم‌وطنی را دادند؛ که نشان‌شان ندادند
.
جام جهانی با نمایش قابل‌قبول فوتبالیست‌های کشورمان و سرمربی‌شان کارلوس کیروش به پایان رسید، نکته جالب اما، اشاره پی‌درپی گزارش‌گران تلویزیون و با غرور یاد کردن از تماشاگران ایرانی حاضر در استادیوم‌های کشور روسیه، هنگام برگزاری مسابقه‌های تیم ملی ایران بود
.
تناقض اصلی در جایی اتفاق می‌افتاد که تماشاگران ایرانی، بیش از هر تماشاگری در طول مسابقات، از سوی صدا و سیما سانسور شدند، اما صدای تشویق‌های‌شان و جوش و خروش و همت‌شان در مسیر موفقیت‌های تیم ملی، همواره باعث مباهات از طرف جواد خیابانی، پیمان یوسفی و... گزارش‌گران صدا و سیما قلمداد شد
.
کافه‌سینما
Read more
منطق حاکم بر صدا و سیما چیست؟ دكتر مهران صولتی جامعه شناس سياسي انتشار تحليل ديگران به منزله تاييد ...
Media Removed
منطق حاکم بر صدا و سیما چیست؟ دكتر مهران صولتی جامعه شناس سياسي انتشار تحليل ديگران به منزله تاييد محتوا نميباشد • بازداشت و پخش گسترده اعترافات #مائده_هژبری به جرم رقصیدن در فضای #اینستاگرام موجب برانگیختن احساس انزجار بسیاری از فعالان #سیاسی و اجتماعی شد! در این میان فراتر از داستان ... منطق حاکم بر صدا و سیما چیست؟
دكتر مهران صولتی
جامعه شناس سياسي
انتشار تحليل ديگران به منزله تاييد محتوا نميباشد

بازداشت و پخش گسترده اعترافات #مائده_هژبری به جرم رقصیدن در فضای #اینستاگرام موجب برانگیختن احساس انزجار بسیاری از فعالان #سیاسی و اجتماعی شد! در این میان فراتر از داستان دستگیری،تیغ تیز انتقادات بیشتر متوجه عملکرد ناموجه #صدا_و_سیما در این زمینه میباشد.بسیاری با حیرت میپرسند که چرا رسانه ملی با این اقدام به اندک آبروی خود چنین چوب حراج زده است؟بعضی دیگر هم با اتکا به فراگیری شبکه های اجتماعی در افشای سازوکارهای حاکم بر پروژه های اعتراف گیری از فعالان سیاسی-اجتماعی که اکنون دیگر تبدیل به کلیشه ای نخ نماشده است،به درستی میپرسند واقعا فایده این کارهاچیست و اصولا چه کسی این اعترافات را باور میکند؟بنظرم بسیاری از این شگفتی ها ناشی از انتظارات غیر واقعی از صدا و سیمای موجود میباشد!واقعیت اینست که #تلویزیون #ایران سالهای زیادیست که از معیارهای حاکم بر یک رسانه کارآمد همچون اعتبار،اعتماد،روزآمدي،رضایت مندی مخاطب ومستقل بودن فاصله گرفته است!شاهدش هم ریزش فوق العاده مخاطبان بخش های خبری-سیاسی، و در عوض پربیننده شدن برنامه های فان از قبیل #خندوانه، #دورهمی، کودک شو و نهایتا #ورزش میباشد.بسیار بعیدست که مدیران سیما که دسترسی آسانی به آخرین پژوهش های معتبر دارند از نتایج این تحقیقات در تایید کاهش فزاینده اعتبار این رسانه بی خبر باشند،پس چرا باز هم بر اشتباهات گذشته خود اصرار میورزند؟واقعیت اینست که صدا و سیمای کنونی فقط درمیان حدود ۱۵%مخاطبان خود اعتبار دارد!از تلاش برای جلب اعتماد سیاسی-اجتماعی بقیه مردم ایران هم ناامیدست چون این کار منوط به انجام اصلاحاتی بنیادی در ساختار سیاسی کشور میباشد که تا اطلاع ثانوی دور از دسترس بنظر میرسد!بنابراین با اشراف به این نکته است که این دستگاه اکنون صرفا به بازوی تبلیغاتی یک جریان افراطی برای کنترل جامعه و تکرار مواضع ایدئولوژیک #حکومت برای مصرف یک اقلیت دو آتشه تبدیل شده!مزیت صدا وسیما برای مصرف کنندگان افراطی اش اینست که اخبارش از نوعی اعتبار رسمی برخوردار میباشد که صحت آنها را غیرقابل مناقشه جلوه میدهد!از منظری دیگر هم میتوان باتمسک به نقدی رادیکال،از نگرش #انقلاب ۵۷ درمورد #رسانه ملی مطلوب یاد کرده و میزان انحراف شکل گرفته را به بوته نقد گذاشت!شکل گیری نوعی گفت و گو بر سر تفاوت های میان" #رسانه_ملی"با " #رسانه_میلی" هم میتواند برای آینده جامعه ایران مفیدباشد!
#انديشكده_سياسي
#سياست #حاكميت •
#policy #politics #politik #political
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> دلیل قهر #ترانه_علیدوستی با صدا و سیما ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با #صدا_و_سیما را ...
Media Removed
دلیل قهر #ترانه_علیدوستی با صدا و سیما ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با #صدا_و_سیما را توضیح داد. . ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت: . همان طور که گفتم با صداوسیما همکاری نداشته‌ام که خاطره‌ای ازش داشته باشم. فقط همون ... 🎬
دلیل قهر #ترانه_علیدوستی با صدا و سیما

ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با #صدا_و_سیما را توضیح داد.
.
ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت:
.
همان طور که گفتم با صداوسیما همکاری نداشته‌ام که خاطره‌ای ازش داشته باشم. فقط همون یک اتفاقی که باعث شد دورش را خط بکشم را می‌تونم تعریف کنم:
.
سال ۷۹، اولین فیلمم رو بازی کرده بودیم، اما هنوز اکران نشده بود و کسی مطلقا من را نمی‌شناخت. دعوت شدم به برنامه‌ای در شبکه جام‌جم، سر جمع ده دقیقه؛ به عنوان استعداد نوجوان. برنامه زنده بود و در ساختمان شبکه دو ضبط می‌شد. سینمایی بود و مهمان‌های دیگری هم داشت.
.
سر ساعت رسیدم ساختمان شبکه دو. حراست بانوان جلوم رو گرفت که پالتوت کوتاهه؛ تا زیر زانو بود. برق ناخن هم داشتم. گفتن نمیشه بری. گفتم من اینجا کار نمی‌کنم و مهمانم. گفتن خیر نمیشه. از طرف برنامه یکی آمد دنبالم و اصرار و التماس که می‌شه تا خونه بری و مقنعه سر کنی؟ متاسفانه بچه بودم و گفتم چشم. تا خونه رفتم و برگشتم. راهم دادن.
.
پشت صحنه منتظر نوبت آنتن بودم که آقایی آمد. در حالی که لبخند عریضش تا بناگوش رفته بود، گفت ترانه خانم محیط اینجا سینما نیستا، لطفا جلوی دوربین رفتی نخند؛ لبخند بزن، ولی کامل نخند. بالاخره رفتیم جلوی دوربین. دو سوال جواب دادم دیدم مجری خانم چشم و ابرو میاد: از پشت صحنه اشاره می‌کنن خانم علیدوستی پا رو نندازه رو پاش.
.
پاییز بود. زدم بیرون و خیابان الوند رو عصبی و پیاده پایین آمدم. نیم ساعت هم توی برنامه نبودم، ولی نصف روز تحقیر شدم. عهد کردم هرگز دیگه پام رو اونجا نذارم. در این ۱۸ سال بارها تو مصاحبه‌هام اینو گفتم که تلویزیون نخواهم رفت و از طرف همکارانم و گاهی مردم انتقادهایی هم بود.
.
مثلا سال ۸۶ به خاطر مصاحبه‌ای با یک ماهنامه سینمایی و حرف‌هایی که ضد تلویزیون زدم، نام من از تیزر فیلم کنعان که آن موقع اکران بود، حذف شد. سر و صدایی هم شد و جناب ضرغامی آمد وسط که اشتباه شده و غیره.
.
همه اینها به کنار. منظور این نیست که سینما این سال‌ها بی‌سانسور بوده. گوش چسب زدن در سینما هم هست. کوک زدن شال و روسری به همه لباس ... اونقدر قصه زیاده که حوصله آدم از گفتنش سر میره. ولی همین فیلم‌های فضای بازتر سینما هم با سانسور و بی‌سانسور گاهی پشت در توقیف ماندن یا هیچ وقت رنگ پرده را ندیدن. پس سانسور در زندگی یکی مثل من مانعی دائمی و سرنوشت سازه. همیشه هم بوده.
.
#خبرنگار_هنر
#taranehalidoosti #artreporter #art_reporter
Read more
حسين عرفاني: جاي هر هنرپيشه اي كه اسم و رسم دارد يكبار حداقل حرف زدم مراسم_تشییع پیکر #حسین_عرفانی #دوبلور و صدا پیشه رادیو و تلویزیون، فردا پنجشنبه (22 شهریور) ساعت 9 صبح از مقابل #مسجدبلال صدا و سیما برگزار می شود. روحشان شاد و یادشان گرامی باد #تی_وی_پلاس حسين عرفاني: جاي هر هنرپيشه اي كه اسم و رسم دارد يكبار حداقل حرف زدم
مراسم_تشییع پیکر #حسین_عرفانی #دوبلور و صدا پیشه رادیو و تلویزیون، فردا پنجشنبه (22 شهریور) ساعت 9 صبح از مقابل #مسجدبلال صدا و سیما برگزار می شود.
روحشان شاد و یادشان گرامی باد
#تی_وی_پلاس
. . امروز زاد روز یک هنرمند و یک انسان دوست داشتنی بمب اتمی انرژی مثبت و هر چه بگویم کم گفتم عمو اکبر ...
Media Removed
. . امروز زاد روز یک هنرمند و یک انسان دوست داشتنی بمب اتمی انرژی مثبت و هر چه بگویم کم گفتم عمو اکبر زاد روزت مبارک نامیرا و سربلند و سر فراز باشید وهمیشه در اوج بدرخشید عمو اکبر خیلی خیلی دوست دارم اکبر عبدی (زاده ۴ شهریور ۱۳۳۹، تهران) از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و دارنده نشان درجه یک فرهنگ ... .
.
امروز زاد روز یک هنرمند و یک انسان دوست داشتنی بمب اتمی انرژی مثبت و هر چه بگویم کم گفتم عمو اکبر زاد روزت مبارک نامیرا و سربلند و سر فراز باشید وهمیشه در اوج بدرخشید عمو اکبر خیلی خیلی دوست دارم اکبر عبدی (زاده ۴ شهریور ۱۳۳۹، تهران) از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و دارنده نشان درجه یک فرهنگ و هنر می‌باشد. وی بیشتر در نقش‌های کمدی بازی می‌کند و فیزیک بدنی خاصی دارد و صورت وی، امکان گریم شدید و ساختن چهره‌های گوناگون، مانند نوجوانان و زنان را به وی می‌دهد. اکبر عبدی از هنرجویان مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بوده است. اکبر عبدی از پدر و مادری اردبیلی در سال ۱۳۳۹ در محله نازی‌آباد تهران زاده شد و از سال ۱۳۵۸ با دریافت مدرک دیپلم با نمایش‌های آماتوری فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۶۲ به تلویزیون رفت و تاکنون به نقش‌آفرینی در موضوعات مختلفی می‌پردازد. عبدی را بیشتر به خاطر بازی‌های کمدی و طنز می‌شناسند. وی اصالتاً اهل روستای آقاباقر اردبیل است؛ و در هشتم دی ماه ۱۳۹۴ کلید طلایی اردبیل به ایشان تقدیم شد. از بازی‌های به یادماندنی او می‌توان به فیلم‌های هنرپیشه (محسن مخملباف) و آدم‌برفی(داود میرباقری) اشاره کرد. اکبر عبدی نیمه دوم دهه هفتاد را در سکوت سینمایی سپری کرد و تا حدودی از محبوبیت و شهرت او کاسته شد. بازی او در چند فیلم کمدی در اواخر دهه هفتاد هم خیلی مورد توجه واقع نشد و با وجود اینکه در سال ۱۳۸۰ و در جشنواره بیستم فیلم فجر برای بازی در فیلم نان و عشق و موتور هزار نامزد جایزه شد، . دریافت سیمرغ بلورین نقش دوم مرد از هشتمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم مادر ساخته علی حاتمی (۱۳۶۸ .دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی‌امین جشنواره بین‌المللی فجر برای نقش‌آفرینی در فیلم خوابم می‌آد ساخته رضا عطاران عکس فوق دقیقا در بیست وهفتم تیرماه سال نود ویک در پشت صحنه فیلم رسوایی گرفته شده @akbarabdiocfficialpage

#اکبر_عبدی #هنرمند #هنرپبشه
#بازیگر #هنرمند #کمدی #ایران
Read more
. آقای محمد بانیانی، از هم مدرسه‌ای‌های مومن ایام دبیرستان که اکنون مشغول تحصیل علم در حوزه‌ی علمیه‌ی ...
Media Removed
. آقای محمد بانیانی، از هم مدرسه‌ای‌های مومن ایام دبیرستان که اکنون مشغول تحصیل علم در حوزه‌ی علمیه‌ی قم است، یادداشت کوتاهی در واکنش به مستند صداوسیما درباره‌ی کاووس سید امامی، نوشته‌اند که حاوی گزاره‌های صحیحی‌ست. فارغ از اختلاف سلیقه‌های احتمالی‌ام با این رفیق قدیمی، متن یادداشت مذکور ... .
آقای محمد بانیانی، از هم مدرسه‌ای‌های مومن ایام دبیرستان که اکنون مشغول تحصیل علم در حوزه‌ی علمیه‌ی قم است، یادداشت کوتاهی در واکنش به مستند صداوسیما درباره‌ی کاووس سید امامی، نوشته‌اند که حاوی گزاره‌های صحیحی‌ست.
فارغ از اختلاف سلیقه‌های احتمالی‌ام با این رفیق قدیمی، متن یادداشت مذکور به همراه آی‌دی کانال تلگرامی‌اش را در اینجا می‌گذارم تا دو پیام را به جوانان همفکر و رفیقان غیر همفکر خودم مخابره کنم. این دو پیام را می‌توانید در پی‌نوشت متن بخوانید.
.
متن کامل یادداشت آقای محمد بانیانی:
.
🔴اخیرا صدا و سیمای جمهوری #اسلامی برای اثبات جاسوسی کاووس #سید_امامی، مستندی پخش کرده که در آن تصاویری از زندگی شخصی سیدامامی مانند رقص وی در یک مجلس خانوادگی را نشان می‌دهد.
جای بسی تاسف است که #ابتذال اخلاقی و شرعی صدا و سیما به حدی رسیده که چنین مفتضحانه دست به دامن عکس های شخصی و خانوادگی افراد شود. کجای اسلام اجازه داده عکس زن بی حجاب مردم را در تلویزیون پخش کنید؟ به فرض که سیدامامی جاسوس بوده، گناه زن و بچه او چیست که تصویرشان با پوشش نامناسب در رسانه ملی نشان داده شود؟
من اگر مسئولیتی در رسانه ملی داشتم، همه کسانی را که در این خطا دست داشته اند برکنار می کردم و رسما در همان شبکه از خانواده هتک حیثیت شده سیدامامی عذرخواهی می‌کردم.
پ.ن: فاتحه این صدا و سیما را چند سالیست خوانده ایم، فقط مانده کفن و دفنش!
#محمد_بانیانی
@SHATHYAT
.
-------------------------------------------
.
پ.ن:
۱. پیام‌هایی که به واسطه‌ی این پست، قصد مخابره‌شان را دارم:
نخست این‌که در نظر این حقیر فرد پایبند به مرام اصلاح‌طلبانه شنیدن حقیقت را از زبان هر کسی مغتنم می‌شمارد. وانگهی در این مورد خاص، گوینده را متصف به صفت ایمان و تقوا می‌دانم.
و دوم این‌که باید برقراری دیالوگ همدلانه را بالاخره از جایی شروع کرد. در برهه‌ای که ضرورت شکل‌گیری گفتگوی ملی و برقراری دیالوگ میان اقشار و گروه‌های مختلف سیاسی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود، چرا ما جوانان منتظر بمانیم تا این گفتگو در سطح کلان جریان‌های سیاسی شکل گرفته و به سطوح پایین‌تر تسری یابد؟! چه بسا به سبب رفق و مدارای حاکم میان قشر جوان، ظرفیت برقراری دیالوگ در این قشر بیش از لایه‌های کهنه‌تر گروه‌های سیاسی وجود داشته باشد و بدین سبب گفتگوی ملی از سطوح پایینی به سطوح کلان این گروه‌ها تسری یابد.
.
ادامه در کامنت
Read more
استفاده از نیروهای جوان در اداره کشور همواره از کلیدواژه های مورد تاکید رهبر انقلاب بویژه در سالیان ...
Media Removed
استفاده از نیروهای جوان در اداره کشور همواره از کلیدواژه های مورد تاکید رهبر انقلاب بویژه در سالیان اخیر بوده است سازمان صدا و سیما هم چندی است در همین راستا و به گونه ای شاخص تر جوان گرایی را در دستور کار خود قرار داده است. به نظرم چهارشنبه هفته قبل با سپردن سکان پرمخاطب ترین شبکه تلویزیون به یکی از ... استفاده از نیروهای جوان در اداره کشور همواره از کلیدواژه های مورد تاکید رهبر انقلاب بویژه در سالیان اخیر بوده است سازمان صدا و سیما هم چندی است در همین راستا و به گونه ای شاخص تر جوان گرایی را در دستور کار خود قرار داده است.
به نظرم چهارشنبه هفته قبل با سپردن سکان پرمخاطب ترین شبکه تلویزیون به یکی از جوانان متعهد و البته زیر سی سال کشور این رویکرد وارد مرحله جدیدی شد.برادر پرتلاشم علی فروغی که در دوسال گذشته تجارب موفقی در راس بسیج سازمان داشت مسئولیت بسیار سنگینی را پذیرفت که امیدوارم انشاالله مثل همیشه موفق باشد.
باید به ریاست محترم سازمان و معاون محترم سیما هم بدلیل شجاعت در تصمیم گیری و اعتماد به نیرویی جوان برای مدیریتی خطیر تبریک گفت.
#شبکه_سه #رسانه_ملی #علی_فروغی #جوانگرایی #رهبر_معظم_انقلاب #
Read more
. نوجوان 17 ساله ای که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد، توسط ...
Media Removed
. نوجوان 17 ساله ای که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. صفحه اش بسته شد و البته صدا و سیما هم طبق معمول بیکار ننشست و با دوربین سراغش رفت و فیلمی از اعترافاتش(!) گرفت و منتشر کرد. دختر نوجوان که البته در تصویر تلویزیون صورتش معلوم ... .
نوجوان 17 ساله ای که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. صفحه اش بسته شد و البته صدا و سیما هم طبق معمول بیکار ننشست و با دوربین سراغش رفت و فیلمی از اعترافاتش(!) گرفت و منتشر کرد. دختر نوجوان که البته در تصویر تلویزیون صورتش معلوم نبود، با بغض و ترس می گفت که از جایی خط نگرفته و فقط می خواسته جلب توجه کند.
این که پلیس یک دختر نوجوان -که نه دزدی کرده، نه مرتکب قتل شده، نه کلاهبرداری می کرده، نه مرتکب پولشویی یا اقدامات تروریستی شده و تنها جرمش رقصیدن بوده - را بگیرد و صدا و سیمای کشور نیز تصویر و صدای گریان او را روی آنتن "رسانه ملی" بفرستد تا درس عبرتی باشد برای مردم که نرقصند و اگر هم رقصیدند فیلمش را منتشر نکنند، حتماً سابقه خوبی برای تاریخ معاصر ایران نخواهد بود.
گیریم که رقص و انتشار فیلم رقص در جمهوری اسلامی، طبق قانون نا نوشته ای ممنوع باشد و مائده و دیگران نیز باید به عنوان شهروندان این کشور، به قوانین و مقررات آن پایبند می بودند، حتی اگر آنها را قبول نداشتند... اما آیا تمام کسانی که قوانین و مقررات این کشور را نقض می کنند، به این سرعت و قاطعیت دستگیر می شوند و جلوی دوربین های تلویزیون، اشک شان را در می آورند؟
هنوز مردم بی‌خبرند که هشتصد و پنجاه میلیارد دلار درآمد نفتی دولت پاکدست به کجا رفته است؟ 
چگونه است که در ماجرای صندوق های مالی و اعتباری غیر مجاز، هزاران میلیارد تومان از پول مردم توسط چند نفر رسماً و علناً بالا کشیده می شود، خانواده های زیادی به خاک سیاه می نشینند، کار به اعتراضات خیابانی و بزن و بگیر و بنند می کشد ولی حتی یک نفر از مدیران این صندوق ها را کت بسته به تلویزیون نمی آورند و مانند آن دختر نوجوان، اشکش را در نمی آورند که با این همه سرمایه مردم چه کرده ای؟!
چگونه هیچ کس هنوز نمی داند کسانی که دکل های نفتی را دزدیدند، چه کسانی هستند و پشت شان به که گرم است؟
.
"ادامه در کامنت اول"
.عصرایران
تصویر باغ سنگی سیرجان
میراث "درویش خان اسفندیار پور" که گفته اند در اعتراض به اصلاحات ارضی دست از باغ داری برداشت تا اینکه همه درختان زمین باقی مانده او خشک شدند. او به همه شاخه‌های درخت‌های میوه سنگ آویزان کرده بود و از آنها چون میوه حقیقی مراقبت می‌کرد. استفاده ازین عکس ارتباطی به تایید یا نفی اصلاحات ارضی ندارد، بلکه شیوه اعتراض قاطع و گویای درویش خان است که فاقد قدرت تکلم بود در اعتراض به ظلمی که براو رفته بود".
Read more
مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال؟! . ✍ عصر ایران؛ ...
Media Removed
مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال؟! . ✍ عصر ایران؛ جعفر محمدی . .  "مائده" نوجوان 17 ساله ای است که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد. رقص های این دختر نوجوان اما چندان ادامه دار نشد؛ پلیس او را شناسایی و دستگیر ... مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال؟! . ✍ عصر ایران؛ جعفر محمدی .
. ✔ "مائده" نوجوان 17 ساله ای است که در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد. رقص های این دختر نوجوان اما چندان ادامه دار نشد؛ پلیس او را شناسایی و دستگیر کرد، صفحاش را بست و صدا و سیما هم بیکار ننشست و با دوربین سراغش رفت و فیلمی از اعترافاتش(!) گرفت و منتشر کرد. دخترک - که البته در تصویر تلویزیون صورتش معلوم نبود - با بغض و ترس می گفت که از جایی خط نگرفته و فقط می خواسته جلب توجه کند. . ✔ #مائده البته تنها فعال اینستاگرام نیست که پلیس سراغش رفته است. دستکم سه نام دیگر نیز در روزهای اخیر به عنوان "شاخ های اینستا" مطرح شده که با رقص، دنبال کننده (فالوور) جذب می کردند و به همین اتهام بازداشت شده اند.
. ✔ این که پلیس یک دختر نوجوان -که نه دزدی کرده، نه مرتکب قتل شده، نه کلاهبرداری می کرده، نه مرتکب پولشویی یا اقدامات تروریستی شده و تنها جرمش رقصیدن بوده - را بگیرد و صدا و سیمای کشور نیز تصویر و صدای گریان او را روی آنتن رسانه ملی بفرستد تا درس عبرتی باشد برای مردم که نرقصند و اگر هم رقصیدند فیلمش را منتشر نکنند، حتماً سابقه خوبی برای تاریخ معاصر ایران نخواهد بود. . ✔بله! رقص زن و انتشار فیلم رقص در جمهوری اسلامی ممنوع است و مائده و دیگران نیز باید به عنوان شهروندان این کشور، به قوانین و مقررات آن پایبند می بودند، حتی اگر آنها را قبول نداشتند. اما آیا تمام کسانی که قوانین و مقررات این کشور را نقض می کنند، به این سرعت و قاطعیت دستگیر می شوند و جلوی دوربین های تلویزیون، اشک شان را در می آورند؟ . ✔چگونه است که در ماجرای صندوق های مالی و اعتباری غیر مجاز، هزاران میلیارد تومان از پول مردم توسط چند نفر رسماً و علناً بالا کشیده می شود، خانواده های زیادی به خاک سیاه می نشینند، کار به اعتراضات خیابانی و بزن و بگیر و بنند می کشد ولی حتی یک نفر از مدیران این صندوق ها را کت بسته به تلویزیون نمی آورند و مانند آن دختر نوجوان، اشکش را در نمی آورند که با این همه پول چه کرده ای؟! ✔چگونه هیچ کس هنوز نمی داند کسانی که دکل های نفتی را دزدیدند، چه کسانی هستند و پشت شان به که گرم است؟ 
ادامه در کامنت
.
.
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان
Read more
. با این فیلم خانم برومند خیلی ها خاطره دارن. اما این فیلم چنتا نکته داره. . ۱- بازیگرهای توی این فیلم امروز دیگه پیر شدن و ظاهرشون تغییر کرده، ولی پراید ظاهرش تغییر نکرده. ۲- امروز دیگه قیمت پراید مناسب نیست! ۳- پلاک تهران۱۱ جمع شد، ولی پراید هنوز هست. ۴- اگر عوامل ساخت این فیلم رو در نظر بگیریم، ... .
با این فیلم خانم برومند خیلی ها خاطره دارن. اما این فیلم چنتا نکته داره.
.
۱- بازیگرهای توی این فیلم امروز دیگه پیر شدن و ظاهرشون تغییر کرده، ولی پراید ظاهرش تغییر نکرده.
۲- امروز دیگه قیمت پراید مناسب نیست!
۳- پلاک تهران۱۱ جمع شد، ولی پراید هنوز هست.
۴- اگر عوامل ساخت این فیلم رو در نظر بگیریم، همه امروز پخته تر شدن و کارهای با کیفیت تری رو دارن. ولی پراید بی کیفیتتر هم شده!
۵- مطمئن هستم که هیچ کدوم از مدیرای سایپا وقتی این فیلم رو میبنن، یاد گذشته نمی افتن. تازه به سرشون میزنه که فعلا از تولیدش دست نکشن.
۶- تا زمانی که پراید تولید میشه، باید توقع داشته باشیم که همچنان تلویزیون کارهای قدیمی رو پخش کنه و یادش نیاد که هنوز افرادی مثل خانم برومندی هستن تا بتونن تلویزیون رو شاداب کنن.
.
.
پ.ن: اگه بچه کوچیک تو خونه دارید نذازید این فیلم رو ببینه. چون دیالوگ های این فیلم امروز دیگه خیلی تخیلی شده. خیالی تر از فیلم جنگ ستارگان!!!!
.
.
@hoseindelavar
@hoseindelavar
@hoseindelavar .
.
#پراید #سایپا #مرضیه_برومند #تلویزیون #صداسیما #صدا_سیما #تهران۱۱ #تهران #گروه_مستند_اسب_بخار #اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار
Read more
. دُرّ تلویزیون ! کمتر کسی قدر و جایگاه سید ضیاءالدین دری را می داند. در زمان معاونت سینمایی ام بیشتر ...
Media Removed
. دُرّ تلویزیون ! کمتر کسی قدر و جایگاه سید ضیاءالدین دری را می داند. در زمان معاونت سینمایی ام بیشتر با او آشنا شدم. فیلم سینمایی "سینما سینماست" در آن دوره ساخته شد. عملکرد حرفه ای و برجسته او در ساخت سریال "کیف انگلیسی" باعث شد تا مجموعه تلویزیونی "کلاه پهلوی" را با او ادامه دهیم. به این مناسبت ... .
دُرّ تلویزیون !
کمتر کسی قدر و جایگاه سید ضیاءالدین دری را می داند.
در زمان معاونت سینمایی ام بیشتر با او آشنا شدم. فیلم سینمایی "سینما سینماست" در آن دوره ساخته شد.
عملکرد حرفه ای و برجسته او در ساخت سریال "کیف انگلیسی" باعث شد تا مجموعه تلویزیونی "کلاه پهلوی" را با او ادامه دهیم.
به این مناسبت ارتباط فعال و نزدیکی با او داشتم. با سواد، پرکار، متعهد و حزب اللهی بود.
او استعمار پیر بریتانیای کبیر را به خوبی می‌شناخت و برای روشنگری نسبت به آن بسیار با انگیزه بود.
چند شب قبل که به مناسبت کودتای آمریکایی ۲۸ مرداد قسمت هایی از سریال "معمای شاه" پخش می شد، یک بار دیگر به اهمیت تولید اینگونه سریال های تاریخی پی بردم.
مجموعه هایی از این دست یکبار مصرف نیستند. بلکه به مثابه یک دوره آموزش تاریخ و عبرت گرفتن از حوادث گذشته، همواره مورد نیاز و استفاده آحاد جامعه به ویژه نسل های جدید هستند.
مرحوم آقای دری قهرمان مبارزه با انگلیس در جنگ نرم است.
سریال های خوش ساخت و دیدنی با درون مایه ی پرمحتوا و صادقانه نسبت به کارنامه ننگین استعمار پیر در ایران، یادگار آن مرد بزرگ است .
قبل از عمل جراحی کبد، تلفنی با او صحبت کردم. بچه های شیراز و به ویژه آقای سهرابی مدیرکل محترم مرکز صدا و سیما و دیگر عزیزان همه جوره در خدمت او بودند. ولی عمر او دیگر به این دنیا نبود. خدایش رحمت کند!
دُر تلویزیون ایران رخ در نقاب خاک می کشد ولی آثار پر برکتش برای ملت ایران باقی خواهد ماند.
.
#ضیاء_الدین_دُری #کیف_انگلیسی #کلاه_پهلوی #سینماسینماست #تاریخ_معاصر #کودتای_امریکایی #۲۸_مرداد #معمای_شاه #استعمار_پیر #انگلیس #جنگ‌نرم #محمدرضا_ورزی #سریال_تاریخی #ضرغامی #سید_عزت_الله_ضرغامی
Read more
قاسم افشار، گوینده خبر سال‌های جنگ ایران درگذشت قاسم افشار گوینده خبر تلویزیون ایران در سن ۶۷ سالگی ...
Media Removed
قاسم افشار، گوینده خبر سال‌های جنگ ایران درگذشت قاسم افشار گوینده خبر تلویزیون ایران در سن ۶۷ سالگی درگذشت. آقای افشارکه از سال‌های آغازین پس از انقلاب ۵۷ و در سال‌های جنگ ایران و عراق گوینده خبر شبکه یک صدا و سیمای ایران بود، روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت (۱۶ ماه مه) بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست ... قاسم افشار، گوینده خبر سال‌های جنگ ایران درگذشت
قاسم افشار گوینده خبر تلویزیون ایران در سن ۶۷ سالگی درگذشت.

آقای افشارکه از سال‌های آغازین پس از انقلاب ۵۷ و در سال‌های جنگ ایران و عراق گوینده خبر شبکه یک صدا و سیمای ایران بود، روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت (۱۶ ماه مه) بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.

صدا و تصویر این گوینده با مارش آغاز خبر شبکه یک، اخبار جنگ ایران و عراق، هشدار آژیر خطر بمباران و موشک‌باران، وخامت حال آیت الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و پوشش مراسم تشییع جنازه وی در خاطره ایرانیان گره خورده است.
قاسم افشار متولد آبادان بود و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته روان‌شناسی در مدرسه عالی پارس آغاز کرد. با انقلاب فرهنگی وی نیز از ادامه تحصیلات باز ماند اما پس از بازگشایی دانشگاه‌ها مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد را از دانشگاه آزاد دریافت کرد.

در رویدادهای پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، گفته شد که قاسم افشار، گویندگی خبر صدا و سیما را به نشانه اعتراض به «انتشار اخبار دروغ» ترک کرده است. موضوعی از سوی او تائید نشد و مقامات صدا و سیما بارها آن را تکذیب کردند.
#euronews #euronewspersian #euronewspe #ghasemafshar
Read more
@Iranian_Artist قاسم افشار درگذشت<span class="emoji emoji1f614"></span> #قاسم_افشار گوینده توانمند و با سابقه صدا و سیما که از سال ...
Media Removed
@Iranian_Artist قاسم افشار درگذشت #قاسم_افشار گوینده توانمند و با سابقه صدا و سیما که از سال ۸۸ ممنوع‌التصویر شده بود دار فانی را وداع گفت. او که از ابتدای انقلاب ۱۳۵۷ گوینده اصلی اخبار سیاسی در سازمان صدا و سیما بود، پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ ممنوع‌التصویر شد و دیگر در اخبار تلویزیون ... @Iranian_Artist
قاسم افشار درگذشت😔

#قاسم_افشار گوینده توانمند و با سابقه صدا و سیما که از سال ۸۸ ممنوع‌التصویر شده بود دار فانی را وداع گفت.

او که از ابتدای انقلاب ۱۳۵۷ گوینده اصلی اخبار سیاسی در سازمان صدا و سیما بود، پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ ممنوع‌التصویر شد و دیگر در اخبار تلویزیون ایران ظاهر نشد.

سایت خبری رویداد در آذر ۱۳۸۸ خبر داده بود که وی در اعتراض به پیامدهای انتخابات ریاست جمهوری دهم ایران و روند ضد ملی تلویزیون ایران و انتشار اخبار دروغ، از حضور در صداوسیما به عنوان گوینده خبر به نشان اعتراض خودداری کرده‌است.

قاسم افشار از استادان گویندگی و فن بیان بود و صدای ماندگار او هرگز از ذهن مخاطبان رادیو و تلویزیون حذف نخواهد شد.
روحش شاد و بادش گرامی🙏🏻🌹
Read more
آنچه دین و اسلام را متلاشی میکند و نظام را نابود میکند لرزش کمر دختری نوجوان نیست ،لرزش قلم قاضی کهنسال ...
Media Removed
آنچه دین و اسلام را متلاشی میکند و نظام را نابود میکند لرزش کمر دختری نوجوان نیست ،لرزش قلم قاضی کهنسال است. اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال!؟ دختر نوجوان 17 ساله ای در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد. رقص های این دختر ... آنچه دین و اسلام را متلاشی میکند و نظام را نابود میکند لرزش کمر دختری نوجوان نیست ،لرزش قلم قاضی کهنسال است. اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت المال!؟ دختر نوجوان 17 ساله ای در خانه اش می رقصید و ویدئوی رقص هایش را در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد. رقص های این دختر نوجوان اما چندان ادامه دار نشد؛ پلیس او را شناسایی و دستگیر کرد، صفحاش را بست و صدا و سیما هم بیکار ننشست و با دوربین سراغش رفت و فیلمی از اعترافاتش(!) گرفت و منتشر کرد. دخترک - که البته در تصویر تلویزیون صورتش معلوم نبود - با بغض و ترس می گفت که از جایی خط نگرفته و فقط می خواسته جلب توجه کند. ✔ این که پلیس یک دختر نوجوان -که نه دزدی کرده، نه مرتکب قتل شده، نه کلاهبرداری می کرده، نه مرتکب پولشویی یا اقدامات تروریستی شده و تنها جرمش رقصیدن بوده - را بگیرد و صدا و سیمای کشور نیز تصویر و صدای گریان او را روی آنتن رسانه ملی بفرستد تا درس عبرتی باشد برای مردم که نرقصند و اگر هم رقصیدند فیلمش را منتشر نکنند، حتماً سابقه خوبی برای تاریخ معاصر ایران نخواهد بود. ✔بله! رقص زن و انتشار فیلم رقص در جمهوری اسلامی ممنوع است و این دختر و دیگران نیز باید به عنوان شهروندان این کشور، به قوانین و مقررات آن پایبند می بودند، حتی اگر آنها را قبول نداشتند. اما آیا تمام کسانی که قوانین و مقررات این کشور را نقض می کنند، به این سرعت و قاطعیت دستگیر می شوند و جلوی دوربین های تلویزیون، اشک شان را در می آورند؟ ✔چگونه است که در ماجرای صندوق های مالی و اعتباری غیر مجاز، هزاران میلیارد تومان از پول مردم توسط چند نفر رسماً و علناً بالا کشیده می شود، خانواده های زیادی به خاک سیاه می نشینند، کار به اعتراضات خیابانی و بزن و بگیر و بنند می کشد ولی حتی یک نفر از مدیران این صندوق ها را کت بسته به تلویزیون نمی آورند و مانند آن دختر نوجوان، اشکش را در نمی آورند که با این همه پول چه کرده ای؟! ✔چگونه هیچ کس هنوز نمی داند کسانی که دکل های نفتی را دزدیدند، چه کسانی هستند و پشت شان به که گرم است؟ ✔مردم چگونه شب در تلویزیون اشک های این دختر که در گرماگرم نوجوانی و بی تجربگی، رقصیده و در صفحه اش منتشر کرده را ببینند و صبح در روزنامه بخوانند که هزاران خودروی لوکس توسط برخی دولتی ها به طور غیرقانونی ثبت سفارش و وارد کشور شده است و این دو خبر را با هم مقایسه نکنن. (ادامه در کامنت اول...)
Read more
‌ پاسخ #احسان_علیخانی به اتهامات اخیر . * تلویزیون پول ندارد مجبور است ‎اسپانسر بگیرید و موسسه ...
Media Removed
‌ پاسخ #احسان_علیخانی به اتهامات اخیر . * تلویزیون پول ندارد مجبور است ‎اسپانسر بگیرید و موسسه ثامن الحجج درخواست اسپانسری برنامه را به ما مطرح کرده است. . * مگر ما میتوانیم تبلیغ کالا یا موسسه را بدون اخذ مجوز از سازمان صدا و سیما بکنیم؟ . * همکاری ما با این موسسه مربوط به سال 91 تا 93 بوده است. . * ...
پاسخ #احسان_علیخانی به اتهامات اخیر
.
* تلویزیون پول ندارد مجبور است ‎اسپانسر بگیرید و موسسه ثامن الحجج درخواست اسپانسری برنامه را به ما مطرح کرده است.
.
* مگر ما میتوانیم تبلیغ کالا یا موسسه را بدون اخذ مجوز از سازمان صدا و سیما بکنیم؟
.
* همکاری ما با این موسسه مربوط به سال 91 تا 93 بوده است.
.
* مبلغ سه میلیارد مربوط به 6 برنامه در طی این 3 سال بوده است. برنامه هایی که هزاران نفر نفر ماهها برای آن تلاش کرده اند.
.
* من حتی هزار تومان هم وام از صندوق محل و مسجد و ... نگرفتم.
.
* ما حتی پشمک هم بدون مجوز نمیتوانیم تبلیغ کنیم.
.
* ما گوشت‌های قربانی جذابی هستیم/با یک تلفن ساده می شد اصل ماجرا را فهمید.
.
* ما با مجموعه ای کار کرده ایم که در آن زمان مجوز داشته . کار قانونی می‌کرده و طبق قراردادی شفاف با صدا و سیما اسپانسر برنامه شده و یکسال بعد به مشکل برخورد کرده و یا تخلف داشته . آیا ما باید پاسخگوی آن باشیم ؟
.
* سال‌ها در تلویزیون ضجه زدیم که در تلویزیون بودجه نداریم به همین خاطر از اسپانسر استفاده می‌کنیم؛ از اواخر دهه ۸۰ و اوایل ۹۰ اسپانسرها وارد حوزه برنامه سازی حتی در سریال سازی مثل سریال پایتخت شد.
.
* بارها گفته ایم مجلس و دولت کمک کنند به سازمان تا بدون اسپانسر برنامه بسازیم.
.
* هیچ گلایه ای از روزنامه شرق ندارم. اسمها را خوانا و رسا بگویید. ای کاش قبل از انتشار با مدیر شبکه حرف میزدید. آنجا نوشته اید منِ احسان علیخانی گفته ام ۳ میلیارد به من بدهید تبلیغ کنم! آیا این درست است؟
.
* من حق دارم از حیثیتم دفاع کنم. چه کار کنیم که جواب کمتر از اتهام شنیده میشود؟
.
#ehsanalikhani
Read more
دوستان خوبم می بینید ؟! هنرمندان قدیمی ما ، اساتید ما چطور یکی پس از دیگری ما رو تنها گذاشته و با این سیاره ...
Media Removed
دوستان خوبم می بینید ؟! هنرمندان قدیمی ما ، اساتید ما چطور یکی پس از دیگری ما رو تنها گذاشته و با این سیاره و آدم های زمینی خداحافظی میکنند ؟ سومین ناصر خان هم در این یکسال پرواز کرد و رفت به دنیای پاکی ها . اول ناصر فرهودی عزیز ، دوم ناصر چشم آذر دوست داشتنی و سوم ، ناصر ملک مطیعی استاد بزرگوار ، آقا مهدیِ ... دوستان خوبم می بینید ؟! هنرمندان قدیمی ما ، اساتید ما چطور یکی پس از دیگری ما رو تنها گذاشته و با این سیاره و آدم های زمینی خداحافظی میکنند ؟
سومین ناصر خان هم در این یکسال پرواز کرد و رفت به دنیای پاکی ها . اول ناصر فرهودی عزیز ، دوم ناصر چشم آذر دوست داشتنی و سوم ، ناصر ملک مطیعی استاد بزرگوار ، آقا مهدیِ اوستا کریم ، آقا مهدی پاشنه طلا ، آقا کریم ابر مرد ، آقا فرمونِ قیصر و صدها فیلم و شخصیت دیگه با بازی ماندگار او .
حیف ، حیف از نااهلانی که هیچوقت قدر این اسطوره ها را ندانسته و نمیدانند . ناصر چشم آذر به صدا و سیما رفته و او را راه ندادند . فوت ناصر ملک مطیعی را تلویزیون تکذیب کرده و از پخش مصاحبه ی او در یک برنامه ی تلویزیونی جلوگیری میکنند و اجازه ی برگزاری مراسم در تالار وحدت ندادند . چه باید گفت ؟! فقط میتونم بگم از این همه تعصب و بی فرهنگی داره حالم به هم میخوره .. دوستان باید همگی ، مخصوصاً دوستان و همکاران هنرمندم ، یک پارچه شده و تلویزیون را تحریم کنیم . من که خودم دو ساله تلویزیون را تحریم کرده و کار نمیکنم . مراکز و جاهایی که با هنرمندان خود چنین رفتاری دارند ، باید به انزوا و پستو فرستاده شوند چون از انسانیت بویی نبرده و لایق همکارانم نیستند. ‌ ناصر ملک مطیعی عزیزم ، پرواز شما را به سمت دنیای پاکیها تبریک گفته و خوشحالم که از این روزگار نامرد ، رهایی پیدا کردید . اینجا جای امثال شما نیست . فقط عدم حضور امثال شما بالای سر ما ، باعث روز به روز تنهاتر شدن ما و خلاءِ هنری سینمای ایران است . فوت اسطوره ی نازنین ناصر ملک مطیعی عزیز را به همه ی هموطنان و همکاران عزیزم تسلیت میگویم .
پاینده باشید
دوستدار همه ی شما
شراره دولت آبادی (آرزومانیان)
Read more
. . ..2.. . <span class="emoji emoji1f534"></span>پاسخ احسان علیخانی به حواشی چند روز گذشته: . . ما با یک موسسه قانونی براساس نص صریح ...
Media Removed
. . ..2.. . پاسخ احسان علیخانی به حواشی چند روز گذشته: . . ما با یک موسسه قانونی براساس نص صریح قانون و نظارت های دائمی صدا و سیما کار کردیم. ۲-طبق روال طبیعی هزینه های اکثر برنامه و‌ سریال های پر بیننده در تلویزیون که شما تماشا کردید به عهده اسپانسرها است، موسسه مذکور هم در سال ۹۱ تقاضای همکاری ... .
.
..2..
.
🔴پاسخ احسان علیخانی به حواشی چند روز گذشته:
.
.
ما با یک موسسه قانونی براساس نص صریح قانون و نظارت های دائمی صدا و سیما کار کردیم.
۲-طبق روال طبیعی هزینه های اکثر برنامه و‌ سریال های پر بیننده در تلویزیون که شما تماشا کردید به عهده اسپانسرها است، موسسه مذکور هم در سال ۹۱ تقاضای همکاری با گروه برنامه ساز ما را داشته و شبکه بعد از بررسی و استعلام از مراجع ذیصلاح و دریافت مجوز تبلیغات از موسسه، بنده را به عنوان تهیه کننده به این موسسه معرفی کرد. یعنی مثل تمام تهیه کنندگان سازمان نه بیشتر و نه کمتر.
۳-طی سه سال و‌‌ نیم و در قالب شش قرار داد با صدا و سیما و شبکه، شش عنوان برنامه ( دو‌نیمه سیب ، ماه عسل ۹۲ ، ماه عسل ۹۳،سه ستاره ، ویژه برنامه تحویل سال ۹۳ ، بهارنارنج ) تولید و‌ پخش شد که مبلغ مذکور از جانب اسپانسر بعد از تایید بر‌آورد هزینه های تولید توسط کارشناسان مربوطه شبکه و بابت تهیه و توليد به صدها نفر عوامل و هزينه هاي توليد به تهيه كننده تخصیص می یابد. (روابط عمومی، گروه اجتماعي و مدیر مالی شبکه سه در صورت صلاحدید اسناد و قرارداد ها را منتشر کنند.)
۴-من مدیر نیستم، مسول نیستم، کارمند دولت نیستم، کارمند صدا و سیما هم نیستم، من تهیه کننده و ‌برنامه ساز مستقل هستم، ولی فراتر از هر بازی رسانه ای ، تهمت و قضاوتی، خودم را در برابر قانون و اذهان مردم پاسخگو می دانم. حالا هم از شبکه سه و صدا و سیما و ‌مراجع ذیصلاح قضایی و نظارتی خواهش می کنم تا به طور دقیق این موضوع را بررسی کنند و نتیجه را شفاف به مردم گزارش دهند.
متاسفم چون دروغ بیشتر از حقیقت شنیده می شود. متاسفم چون خبری که در مورد این موضوع منتشر شد، قطعا بیشتر از توضیح من خوانده می شود. از همه بیشتر برای کسانی متاسفم که راه فرار از بحران‌هایی که بعد از انواع بی‌تدبیری‌ها گرفتارش شدند را این دیدند که آبروی ما را ببرند و خودشان زیرسایه امن پست و مقامشان بنشینند. من و امثال من گوشت های قربانی خوبی هستیم برای تیتر بودن ، دست به دست شدن ، فحش شنیدن ، دیوار کوتاه بودن در برابر مشکلات و گرفتاری مردم، مقصر تمام کمبودها و منحرف کردن حواس مردم از موضوعات و معضلات اصلی کشور...
Read more
پیام های کیری بازرگانی تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما، به خودیِ خود یک استند آپ کمدی است، این تبالیغ ...
Media Removed
پیام های کیری بازرگانی تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما، به خودیِ خود یک استند آپ کمدی است، این تبالیغ هیچ خلاقیتی ندارند و بدنه ی آن ها اینگونه است که یک خانواده ی خوشبخت و خوشحالِ تهرانی در آپارتمان کوچک و شیک خود در حال انجام کارِ خود هستند، که ناگهان یکی از افراد خانواده به همراه آن محصولی که تبلیغ ... پیام های کیری بازرگانی

تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما، به خودیِ خود یک استند آپ کمدی است، این تبالیغ هیچ خلاقیتی ندارند و بدنه ی آن ها اینگونه است که یک خانواده ی خوشبخت و خوشحالِ تهرانی در آپارتمان کوچک و شیک خود در حال انجام کارِ خود هستند، که ناگهان یکی از افراد خانواده به همراه آن محصولی که تبلیغ میشود وارد صحنه شده و خوشحالی آن ها را چند برابر میکند.
در اکثر این تبالیغ زنِ خانواده زیرِ ۴۰ لایه مانتو و روسری داخل آشپزخانه کنار اجاق گاز یا سینک ظرف شویی با لبخند تخمی خود در حال آشپزی یا ظرف شستن است.
پدر خانواده هم همیشه یا روی کاناپه جلوی تلویزیون با پیرهنِ و یک شلوار راحتی در حال تماشای فوتبال است یا خسته با در دست داشتن کیف سامسونت از سر کار برمیگردد.
بچه های خانواده هم همیشه با لبخند کیری تر از لبخند مادرشان در حال بازی کردن با اسباب بازی هایشان هستند.
مدل دیگری از این تبلیغ ها به این گونه است که یک خانواده ی بزرگ داخل حیاط پر از چمن و زیبای خود دور میز نهار خوری که زن های خانواده مثل همیشه زیر ۴۰ لایه مانتو و روسری هستند، نشسته اند و به اندازه ی یک مراسم عروسی کامل روی میز آن ها برنج و خورشت چیده شده است، که ناگهان پدر خانواده با در دست داشتن یک تنِ ماهی تخمی به سر میز می آید و آن ها خر کیف میشوند.
همه ی تبلیغ ها به گونه ای ساخته شده اند که گویا آن افراد در سوئیس زندگی میکنند نه ایران، چون گمان نمیکنم با وجود این که اکنون دلار ۱۴ تومن است یک خانواده ی ایرانی با لبخند و شادی دور میز غذا خوری هفت رنگ بنشینند و تنها دغدغه ی آن ها نبودِ یک تنِ ماهی تخمی باشد.
کلمه ی کسشر، درون تبلیغ های صدا و سیما خلاصه میشود.
Read more
<span class="emoji emoji1f4fa"></span> صدا و سیما تبدیل به قمارخانه‌ای حلال شده است! . #محمود_شهریاری مجری ممنوع التصویر تلویزیون ...
Media Removed
صدا و سیما تبدیل به قمارخانه‌ای حلال شده است! . #محمود_شهریاری مجری ممنوع التصویر تلویزیون با انتقاد از #صدا_و_سیما بدلیل پخش اعترافات #مائده_هژبری گفت: امروز صدا و سیما بخاطر ندانم کاری ها هر روز مخاطبینش را دارد از دست می‌دهد. پخش اعترافات تکان دهنده یک دختر مظلوم نوجوان احساسات همه ... 📺
صدا و سیما تبدیل به قمارخانه‌ای حلال شده است!
.
#محمود_شهریاری مجری ممنوع التصویر تلویزیون با انتقاد از #صدا_و_سیما بدلیل پخش اعترافات #مائده_هژبری گفت: امروز صدا و سیما بخاطر ندانم کاری ها هر روز مخاطبینش را دارد از دست می‌دهد. پخش اعترافات تکان دهنده یک دختر مظلوم نوجوان احساسات همه را جریحه دار کرد
.
در حالی که تلویزیون این روزها بخاطر فوتبال تبدیل به یک قمارخانه حلال و یک کازینوی اسلامی به نام پیش‌بینی شده چرا هیچ اختلاس‌گری را به تلویزیون نمی‌آورید که اعتراف کند چرا حقوق ملت را خورده است؟!
.
@mahshad_raghebi
.
#خبرنگار_هنر
#artreporter #art_reporter
Read more
دو انتصاب جدید و مهم در سازمان اتفاق افتاد و دو نفر از نیروهای خاک خورده ، متعهد و البته جوان سکان دو شبکه ...
Media Removed
دو انتصاب جدید و مهم در سازمان اتفاق افتاد و دو نفر از نیروهای خاک خورده ، متعهد و البته جوان سکان دو شبکه مهم را با حکم معاون سیما در دست گرفتند.مجید زین العابدین برای مدیریت شبکه یک و جواد رمضان نژاد برای مدیریت شبکه پنج.هردو از رفیقان سالهای دور ما در خبر هستند حدود هجده سال پیش در خبر با این عزیزان ... دو انتصاب جدید و مهم در سازمان اتفاق افتاد و دو نفر از نیروهای خاک خورده ، متعهد و البته جوان سکان دو شبکه مهم را با حکم معاون سیما در دست گرفتند.مجید زین العابدین برای مدیریت شبکه یک و جواد رمضان نژاد برای مدیریت شبکه پنج.هردو از رفیقان سالهای دور ما در خبر هستند حدود هجده سال پیش در خبر با این عزیزان آشنا شدم هردو با دبیری خبر و سپس سردبیری بخش های مهم خبری شروع کردند و جالب اینکه هر دو همزمان تهیه کنندگی و برنامه سازی رو در تلویزیون ادامه می دانند .آقا مجید زین العابدین بیشتر به ساخت برنامه های ترکیبی علاقه داشت و آقا جواد هم به مستند سازی.بعد از مدتی هر دو در کنار برنامه سازی به سمت مدیریت گروههای برنامه ساز رفتند زین العابدین اول مدیرگروه اجتماعی شبکه خبر شد و بعد مدیریت طرح و برنامه و قائم مقامی شبکه سه رو بعهده گرفت و سپس مدیر شبکه سه و رییس شورای ورزش صدا و سیما شد و دوران موفقی رو در این شبکه پشت سر گذاشت.
آقا جواد هم که علاقه وافری به درس و دانشگاه و تدریس داشت در ابتدا مدیر مجتمع آموزشی شهید آوینی بسیج و رییس کارگروه مستند سازی بسیج سازمان شد و بعدش مدیر گروه مستند شبکه چهار سیما و میشه گفت او از پایه گذاران موسسه اوج بود و مدیر طرح و برنامه این موسسه در همان آغاز شد و بعد از مدتی مدیریت شبکه افق رو عهده دار شد و این شبکه رو راه اندازی کرد .جواد که گفتم به درس و دانشگاه خیلی علاقمنده جدیدا دکترای خودش رو در رشته ارتباطات به پایان رسونده و آزمون جامع دکترا رو با موفقیت پشت سر گذاشته.
این دو انتصاب هوشمندانه از سوی معاون سیما و با هدایت رییس سازمان نشان داد که سازمان به نیروهای متعهد و جوان خودش که کار رو از پایین ترین سطح در سازمان شروع کردند توجه ویژه داره و هرجا هم نیاز باشه نیروهای جوان ، متعهد، خوش فکر و خلاق رو از بیرون سازمان تزریق می کنه.
مجید زین العابدین و جواد رمضان نژاد هردو متولد پنجاه و شش هستند و چهل و یک ساله و در اوج انرژی و پختگی .برای موفقیت هر دوی اونها در مشهدالرضا نماز خواندم البته اگر قابل باشم .
البته یادمان باشد که دراین مدت استاد سپیدموی آقای برازش زحمات زیادی کشید وهمواره باید قدردان زحمات ایشان باشیم و از تجربیاتشان بهره ببریم.
#رسانه_ملی #شبکه_یک #شبکه_پنج #معاون_سیما #مجید_زین_العابدین #جواد_رمضان_نژاد #شبکه_افق #جوانگرایی #استاد_برازش #
Read more
شهرام #ناظری در حمایت از #شجریان رد شکایت و اعلام این نکته که پخش آثار «محمدرضا شجریان» در صدا و سیما، ...
Media Removed
شهرام #ناظری در حمایت از #شجریان رد شکایت و اعلام این نکته که پخش آثار «محمدرضا شجریان» در صدا و سیما، موجب شهرت وی شده و به زیان او نبوده است زخمی کهنه را باز کرد: « استفاده ی رادیو و تلویزیون از هنرمندان و پخش گسترده ی آثارشان بی آنکه حق وحقوقی به آنان داده شود.» البته که اینجا سرزمین عجایب است. اکنون ... شهرام #ناظری در حمایت از #شجریان

رد شکایت و اعلام این نکته که پخش آثار «محمدرضا شجریان» در صدا و سیما، موجب شهرت وی شده و به زیان او نبوده است زخمی کهنه را باز کرد: « استفاده ی رادیو و تلویزیون از هنرمندان و پخش گسترده ی آثارشان بی آنکه حق وحقوقی به آنان داده شود.» البته که اینجا سرزمین عجایب است. اکنون «شهرام ناظری» به این مساله واکنش نشان داده و اعتراض خود را بیان کرده است: «چهل سال است که آثار مرا پخش می کنند و هیچ حق و حقوقی به من نداده اند. هیچ قراردادی نبسته و هیچ اجازه ای هم نگرفته اند. غیر ازاین هم انتظاری نمی رود یعنی اگر بخواهند نگاهی صحیح، قانونمند و عادلانه داشته باشند، باعث تعجب است. »
ناظری با یادآوری اینکه :« من کارمند رسمی رادیو و تلویزیون ملی بودم ،یعنی یکسال قبل از انقلاب به خاطر اینکه در رشته آواز شاگرد اول کنکور موسیقی شدم فورا رادیو و تلویزیون ایران استخدام رسمی ام کرد اما انقلاب که شد آمدم بیرون». می گوید:«چهل سال است که هیچ حق و حقوقی از صدا وسیما نگرفته ام و تمام پنجاه اثری که به وجود آورده ام تماما با سختی و خون دل بدون هیچ حمایتی در منزل شخصی به وجود آورده ام و در واقع صداوسیمای من خانه خودم
بوده ام است و این گونه است که فکر می کنم اجحاف بزرگی در حق مان شده است! چهل سال شوخی نیست. یک بار دیگر هم گفته بودم شما ببینید مدیران اگر چهل ماه حقوق نگیرند چه نظراتی نسبت به سیستم پیدا می کنند؟ و حال گمان کنید این چهل ماه تبدیل به چهل سال شود!». او می گوید که خودش هم جزو شاکیان است اگر چه هنوز این شکایت را به صورت رسمی ثبت نکرده است؛ دلیلش را هم این گونه بیان می کند: «بابت این همه اجحاف و این همه استفاده های مربوط و مخصوصا نامربوط که از آثارم شده است آن هم بدون اجازه من، هم از نظر حیثیتی، هم معنوی و هم مادی متضررم کرده اند».
سما بابایی
خبرنگار گروه ادب و هنر روزنامه سازندگی
Read more
... اختتاميه جشنواره نوئل تا نوروز بازار مبل "ونوس" با اجراي فرزان كوثري موحّد و سركار خانم ليلي ...
Media Removed
... اختتاميه جشنواره نوئل تا نوروز بازار مبل "ونوس" با اجراي فرزان كوثري موحّد و سركار خانم ليلي رحماني . . . #فرزان_كوثري #هنرمند #هنر #مجری #گوینده #جشنواره #اجرا #مجری_صحنه #استیج #رادیو #تلویزیون #صحنه #برنامه #صدا #سیما #تهران #نیمه_شعبان #امام_رضا.ع. #جشنواره_بازار_مبل #اختتامیه #هدیه #جوایز #ایران #برندگان #بازار_مبل_ونوس ...
اختتاميه جشنواره نوئل تا نوروز بازار مبل "ونوس"
با اجراي فرزان كوثري موحّد و سركار خانم ليلي رحماني
.
.
.
#فرزان_كوثري #هنرمند #هنر #مجری #گوینده #جشنواره #اجرا #مجری_صحنه #استیج #رادیو #تلویزیون #صحنه #برنامه #صدا #سیما #تهران #نیمه_شعبان #امام_رضا.ع. #جشنواره_بازار_مبل #اختتامیه #هدیه #جوایز #ایران #برندگان #بازار_مبل_ونوس
Loading...