Loading Content...

سینمایی است خبر فیلم

Loading...


Unique profiles
35
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran
Average media age
735.3 days
to ratio
13
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> زندگی #سعید_طوسی فیلم می‌شود . #مصطفی_قربان_پور کارگردان سینما و تئاتر از ساخت فیلم اجتماعی‌ای ...
Media Removed
زندگی #سعید_طوسی فیلم می‌شود . #مصطفی_قربان_پور کارگردان سینما و تئاتر از ساخت فیلم اجتماعی‌ای با محوریت زندگی سعید طوسی؛ قاری و معلم جنجالی قرآن خبر داد. . مصطفی قربان‌پور؛ کارگردان فیلم سینمایی #لالاکن  که  یکی از آثار راه یافته به سی و یکمین جشنواره کودک و نوجوان اصفهان بود، در ارتباط ... 🎬
زندگی #سعید_طوسی فیلم می‌شود
.
#مصطفی_قربان_پور کارگردان سینما و تئاتر از ساخت فیلم اجتماعی‌ای با محوریت زندگی سعید طوسی؛ قاری و معلم جنجالی قرآن خبر داد.
.
مصطفی قربان‌پور؛ کارگردان فیلم سینمایی #لالاکن  که  یکی از آثار راه یافته به سی و یکمین جشنواره کودک و نوجوان اصفهان بود، در ارتباط با وضعیت این جشنواره گفت: ۹ سال پیش من فیلمی به نام «۱۲ روز» ساختم که جایزه ویژه هیئت داوران برای بهترین فیلم و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک را از همین جشنواره گرفت و الان بعد ۹سال هنوز فیلم اکران نشده است و سر این فیلم با من بازی شد.
.
بعد از چندسال خواستم فیلمم را اکران کنم که سینما به آن تعلق نگرفت و فیلم را درگروه آزاد قرار دادند. قطعا سینمادار فیلم را در گروه آزاد اکران نخواهد کرد. این فیلم تنها فیلمی بود که در آن سال با سرمایه خصوصی ساخته شد و جایزه هم گرفت ولی اکران نشد.
.
وی در ادامه افزود: جشنواره فیلم کودک فقط ۱۰ روز است و کسی بعد از آن پیگیر اکران فیلم نیست. جایگاه سینمای کودک مرتبط با جایگاه کودک است. جایگاه کودک و سینمای کودک در کشور ما کجاست؟در کشورهایی مانند آمریکا نگاه بیش از اندازه به یک کودک مجازات های خاصی دارد ولی جایگاه کودک در کشور ما کجاست؟چرا حتی  مجازات تجاوز به یک کودک در کشور ما نادیده گرفته می شود؟! با این شرایط ما به دنبال جایگاه سینمای کودک هستیم!
.
❌او در پاسخ به این سوال که در سال های آینده نیز علاقه ای به حضور در جشنواره کودک اصفهان خواهد داشت یا خیر؟گفت:علاقه ای به این کارندارم.من در حال حاضر آدم دلزده ای هستم که همه جور بلایی به سرم آمده است. من فیلم کودک خواهم ساخت ولی قطعا فیلم بعدی من فیلمی نیست که قابل پخش در ایران باشد. فیلم بعدی من درباره "سعید طوسی" یک معلم قرآن است. ۳فیلمنامه آماده دارم که یکی از آنها ۵ سال طول کشید که بخش عمده آن در تبت بود، در یکی دیگر از فیلمنامه هایم سیاست های مرز و ترامپ را زده ام و فیلمنامه سومم که همین #معلم_قرآن است آماده است که باتوجه به اتفاقات اخیر، اولویتم ساخت فیلم زندگی این معلم جنجالی است.❌
.
وی در ادامه اضافه کرد: حتی اگر فیلم معمولی هم بسازم در جشنواره حضور نخواهد داشت. وقتی چند روز قبل از اینکه فیلمم را به جشنواره فارابی ارائه دهم با من تماس می‌گیرند و می خواهند در فیلم مشارکت کنند، فیلمی که ساخته شده است و مراحل آن به پایان رسیده، چه انگیزه ای برای ادامه وجود دارد؟! این مشارکت نیست زرنگی است.
.
منبع: #خبرگزاری_صبا
.
#خبرنگار_هنر
#artreporter #art_reporter
Read more
Loading...
حضرات مسئول، بسم الله! تنگه ابوقریب منتظر شماست.../ دعوت روابط‌عمومی فیلم از مسئولان برای دیدن ...
Media Removed
حضرات مسئول، بسم الله! تنگه ابوقریب منتظر شماست.../ دعوت روابط‌عمومی فیلم از مسئولان برای دیدن رشادت جوانانی که خون خود را پای این وطن داده‌اند، شاید که کمی رگ غیرتشان به‌جوش آید! . مردم صبور ایران سال 97 را در حالی آغاز کردند که ترس از دلار 5000 تومانی و کابوس افزایش قیمت ها، دل‌شان را می لرزاند. ... حضرات مسئول، بسم الله! تنگه ابوقریب منتظر شماست.../ دعوت روابط‌عمومی فیلم از مسئولان برای دیدن رشادت جوانانی که خون خود را پای این وطن داده‌اند، شاید که کمی رگ غیرتشان به‌جوش آید!
.
مردم صبور ایران سال 97 را در حالی آغاز کردند که ترس از دلار 5000 تومانی و کابوس افزایش قیمت ها، دل‌شان را می لرزاند. بی‌خبر از اینکه قرار است در سایه غفلت و عافیت طلبی برخی از مسئولان، دلار سر به فلک بگذارد و 12000 تومان را هم تجربه کند، سکه به 4 و نیم میلیون برسد و مسئولان ما در برخی جلسات بخندند و در تلویزیون به «خیال راحت» مان بابت قیمت دلار لبخند بزنند. .
فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» به جشنواره فجر آمد تا در کنار هم زمزمه کنیم اتحاد را، وحدت را، همدلی را. و آفرین بر اهالی سینما و تماشاگران فهیم کشورمان که بیش از ما قلب این فیلم را دریافتند و به بهانه غیورمردان و شهدای گردان عمار سرود وحدت و همدلی سرودند.
.
در حال و هوای این روزهای کشور اما انگار باید بیشتر یاد کنیم از دلاوران ایثارگر و قهرمانان بی ادعای تنگه ابوقریب. مردان دلیر و جان بر کفی که برای حفظ این مملکت و آرامش دل هموطنان‌شان، بی هیچ چشمداشتی به دل میدان زدند و بدون تجهیزات و با لب تشنه در برابر لشکر مجهز بعث ایستادند و تن به تانک سپردند و با خون‌شان، با جان‌شان، با جوانی شان، راه بر دشمنان این مملکت بستند. بی هیچ غرولندی، بی هیچ بادیگاردی، بی هیچ بهانه گیری، بی هیچ وام میلیاردی کم بهره ای، بی هیچ ویلا و بچه‌ی خارج نشینی...
.
روابط عمومی فیلم‌"تنگه ابوقریب" در نخستین روز اکران این فیلم به طور رسمی از مسئولان ارشد کشورمان در قوای مختلف و ارگان‌ها و نهادهای گوناگون دعوت می کند تا به تماشای "تنگه ابوقریب" بنشینند، تا شاید کمی بیشتر به فاصله برخی مسئولان امروز با مردمی که در خوزستان ایستادند، پی ببرند و شاید کمی بیشتر به درد دل مردم گوش کنند و کمی بیشتر برای این مردم صبور و نجیب کار کنند.
.
مردم نازنین ایران زمین چشم انتظار مسئولانی هستند که همدرد آنها باشند، دل‌شان برای حل مشکلات کشورشان بتپد و بی هیچ شعار و ادعای گزافی، از تنگه اتحاد و استقلال و پیشرفت و عدالت این کشور عزیز دفاع کنند. مثل قهرمانان جوان و بی ادعای تنگه ابوقریب...
.
🎞 @aboghorayb_movie
Read more
آخرین خبر از وضعیت اکران "لس آنجلس-تهران" تینا پاکروان گفت: در تلاش هستیم "لس آنجلس-تهران" را ...
Media Removed
آخرین خبر از وضعیت اکران "لس آنجلس-تهران" تینا پاکروان گفت: در تلاش هستیم "لس آنجلس-تهران" را مرداد یا مهر اکران کنیم. کارگردان "لس آنجلس-تهران" بیان کرد: هنوز زمان اکران این فیلم سینمایی قطعی نیست و امیدواریم بتوانیم آن را در مرداد یا مهر به اکران برسانیم و الان این فیلم سینمایی آماده نمایش ... آخرین خبر از وضعیت اکران "لس آنجلس-تهران"

تینا پاکروان گفت: در تلاش هستیم "لس آنجلس-تهران" را مرداد یا مهر اکران کنیم.
کارگردان "لس آنجلس-تهران" بیان کرد: هنوز زمان اکران این فیلم سینمایی قطعی نیست و امیدواریم بتوانیم آن را در مرداد یا مهر به اکران برسانیم و الان این فیلم سینمایی آماده نمایش است.
پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، شیرین یزدان بخش، زهیر یاری، بانیپال شومون، برایان للی، امی گواورا، جسی ننسی؛ با معرفی ژوبین رهبر و با هنرمندی ماهایا پطروسیان در لس آنجلس- تهران به ایفای نقش می‌پردازند.
این فیلم سینمایی در ایران و امریکا فیلمبرداری شده است.

تهیه "لس آنجلس- تهران" بر عهده تینا پاکروان است.
عکس: احمدرضا شجاعی
صفحه رسمی فیلم: @losangelestehranmovie #فيلميران #تهران_لس_آنجلس
Read more
. اولین ساخته‌ی بردلی کوپر در جشنواره ونیز. . سازی «ستاره‌ای متولد شده» اولین ساخته بلند بردلی ...
Media Removed
. اولین ساخته‌ی بردلی کوپر در جشنواره ونیز. . سازی «ستاره‌ای متولد شده» اولین ساخته بلند بردلی کوپر که با بازی خودش و لیدی گاگا مقابل دوربین رفته، در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم ونیز اکران جهانی می‌شود. برگزارکنندگان جشنواره از نمایش این فیلم در تاریخ 31 اوت (جمعه نهم شهریور) خبر داده‌اند. ... .
اولین ساخته‌ی بردلی کوپر در جشنواره ونیز.
.
سازی «ستاره‌ای متولد شده» اولین ساخته بلند بردلی کوپر که با بازی خودش و لیدی گاگا مقابل دوربین رفته، در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم ونیز اکران جهانی می‌شود. برگزارکنندگان جشنواره از نمایش این فیلم در تاریخ 31 اوت (جمعه نهم شهریور) خبر داده‌اند. برداشت جدید استودیوی برادران وارنر از داستانی که اولین بار 81 سال پیش روی پرده نقره‌ای به نمایش درآمد، از اکتبر آینده در سینماهای امریکا اکران می‌شود.
.
این درام عاشقانه موزیکال در بخش خارج از مسابقه جشنواره ونیز روی پرده خواهد رفت. با این حال، برای محصولی که تولید هالیوود است نمایش جهانی در قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی اروپا همچنان اعتباری مهم محسوب می‌شود. از میان فیلم‌های موسیقی‌محور و تماشاگرپسندی که در سال‌های اخیر اولین‌بار در جشنواره فیلم ونیز اکران شده و در ادامه فصل جوایز به موفقیت دست یافته‌اند می‌توان به «لا لا لند»، «جاذبه»، «اسپاتلایت» و «شکل آب» اشاره کرد.
.
سومین نسخه سینمایی «ستاره‌ای متولد شده» (A Star Is Born) اولین تجربه کارگردانی کوپر نامزد چهار جایزه اسکار است. خود کوپر در این فیلم به جای شخصیت «جکسن مین» خوانندگی و نقش مقابل لیدی گاگا ستاره معروف موسیقی پاپ امریکا را بازی کرده است. گاگا در نقش «الی» هنرمندی در حال کوشش و مبارزه ظاهر شده که تشویق‌های مین باعث پیشرفت حرفه‌ایش می‌شود اما رابطه‌شان به مشکل بر می‌خورد.
Read more
. بالاخره اولین تریلر فیلم (همه می دانند) Everybody Knows #اصغر_فرهادی منتشر شد (تریلر کامل در کانال) . - ساعتی قبل اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی «همه می دانند» یا به اسپانیایی Todos los saben ساخته اصغر فرهادی منتشر شد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی اجمالی به وقایع این فیلم درام و شخصیت های ... .
🔥بالاخره اولین تریلر فیلم (همه می دانند) Everybody Knows #اصغر_فرهادی منتشر شد (تریلر کامل در کانال)
.
- ساعتی قبل اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی «همه می دانند» یا به اسپانیایی Todos los saben ساخته اصغر فرهادی منتشر شد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی اجمالی به وقایع این فیلم درام و شخصیت های آن داشته باشیم. در کنار این، فیلم «همه می‌دانند» به عنوان فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین جشنواره کن انتخاب شد. فیلم اسپانیایی زبان فرهادی، پس از «آموزش نادرست» به کارگردانی «پدرو آمودوار» محصول ۲۰۰۴، دومین فیلم اسپانیایی زبان تاریخ کن است که این جشنواره را افتتاح می‌کند. فارغ از این خبر، حضور «همه می‌دانند» در بخش مسابقه جشنواره کن قطعی شده است
.
- در خلاصه این فیلم آمده: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا باز می‌گردد. در این سفر رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد. این فیلم که هشتمین اثر بلند اصغر فرهادی است در اسپانیا فیلمبرداری شده است. فیلمبرداری این فیلم در اواخر ماه نوامبر (آذرماه) در شهر مادرید کشور اسپانیا به پایان رسید
.
- پنه لوپه کروز، خاویر باردم، ریکاردو دارین، ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ. از حمله بازیگران این فیلم هستند. همانطور که به احتمال بالا می‌دانید پنه لوپه کروز و خاویر باردم از بازیگران مطرح سینمای اسپانیا و ریکاردو دارین از بازیگران مطرح سینمای آرژانتین محسوب می‌شوند
.
- این فیلم با بودجه ۱۰ میلیون یورویی تولید و تهیه شده و قرار است در تاریخ ۹ می ۲۰۱۸ (۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷) به روی پرده های سینما برود
.
🗯 با دیدن تریلر این فیلم را چگونه ارزیابی می کنید؟
بنظرتون فیلم موفق آمیزی خواهد شد؟
_________________
#EverybodyKnows #Todoslosaben #AsgharFarhadi
#PenélopeCruz #JavierBardem #BárbaraLennie
#RicardoDarín #Movie #Film #Trailer #Cinema #Cannes
Read more
می دانید در #پایان این سکانس ، غم و ایهام نگاه #پنه_لوپه_کروز ، مرا هم که /کل فیلم را ندیدم/ غافلگیر کرد! ...آنهم موقع رقص دخترش ، با معشوق سابق خودش ، در جشن عروسی خواهر.. . فهمیدم او چیزی میداند و از اتفاقی خبر دارد که اتفاقا قرار است #فرهادی طبق عادتش به ما #مستقیما نگوید! وخودمان حدس بزنیم! . #پایان_باز ... می دانید در #پایان این سکانس ، غم و ایهام نگاه #پنه_لوپه_کروز ، مرا هم که /کل فیلم را ندیدم/ غافلگیر کرد! ...آنهم موقع رقص دخترش ، با معشوق سابق خودش ، در جشن عروسی خواهر..
.

فهمیدم او چیزی میداند و از اتفاقی خبر دارد که اتفاقا قرار است #فرهادی طبق عادتش به ما #مستقیما نگوید! وخودمان حدس بزنیم!
. #پایان_باز یا تعبیر شخصی از تفکرات آدمها
.
.
.

هر کسی از ظن خود شد یار من !
.
. .
.البته من پایان باز را ،اساسا دوست ندارم ، اما بستگی دارد هدف نویسنده و کارگردان ، چه باشد !گاهی خود قصه ، آنقدر برای کارگردان مهم نیستکه روابط آدمها و تفاوت نگاهها و ایدیولوژیها!و نشان دادن پیچیدگی روابط انسانی و تفاوت تفکرها.
.
.اماکلا، دوست دارم قصه ی فیلم یا کتاب ، #پایان_بندی محکمی داشته باشد ، مثل تمام آثار بزرگ جهان!
مثل آثار داستایفسکی ،تولستوی،رومن رولان ، شارلوت برونته ، بالزاک ، آلبر کامو و ... از نقدهای معتبر خارجی بر فیلم :
#ورایتی:

ا‌ل‌پاییس، منتقد ، میگوید :
در این شرایط پیچیده و دشوار، فرهادی قدرت احساسی خویش برای صحبت از گذشته و آثار پاک‌ناشدنی آن بر افراد را به میان می‌آورد؛ گذشته‌ای که همراه با دردهایی ژرف و ضایعه‌هایی است که در پس ظاهر عادی زمان حاضر، و پشت ابهام و ترس و رابطه‌های ناشگون پنهان می‌ماند. آنجا ظاهر در جنگی کهن با واقعیت است و #رازهای_ناگفتنی نهفته مانده است.
.
اما نقطه ضعف بزرگ‌تر آن است که مهم نیست لاورا "پنه لوپه کروز " چقدر به طور ناامیدانه به دنبال پیدا کردن دختر خود است، در نهایت، فیلم به شکلی واضح #به_دنبال_حل_این_جنایت_نمیرود! این حس خوبی را به شما #منتقل_نمیکند. .
در واقع، عکس این قضیه ممکن است صادق باشد، چرا که ربوده شدن آیرین، به مانند چیزی عمل می‌کند که باعث می‌شود روابط میان دیگر شخصیت‌ها را به شکلی ملموس‌تر در فیلم مشاهده کنیم.
هر چقدر که آیرین بیشتر از فیلم و مادرش دور باشد، فرهادی بیشتر می‌تواند به شکاف‌های موجود در زندگی گذشته شخصیت‌ها بپردازد.

از این لحاظ، «همه می‌دانند» یک جورایی به مانند یک نسخه مجدد از «درباره الی " است .شاید کسالت بارتر ولی تکنیکی تر!

#ورایتی
#نشریه_معتبر_سینمایی
.
. .
. #همه_میدانند
#اصغر_فرهادی
#جشنواره_فیلم_کن
#کن #سکانس
#فیلم #سینما
#چیستایثربی
#چیستا_یثربی #چیستا

@chista_yasrebi.2 پیج دوم
من در اینستاگرام

#chista_yasrebi
#asghar_farhadi
#everybody_knows

دوستان ، به دلایل دوری ، فعلا تا اطلاع ثانوی ،دایرکت باز نمیشود... و از جوابگویی در دایرکت معذورم . اصلا بانت خط باز نمیشود !
ممنونم ....
.
. .
Read more
Loading...
[New] Emma Watson Replacing Emma Stone in Greta Gerwig’s Little Women, an Emma Swap . [خبر] . «اما ...
Media Removed
[New] Emma Watson Replacing Emma Stone in Greta Gerwig’s Little Women, an Emma Swap . [خبر] . «اما واتسون» جایگزین «اما استون» در فیلم «زنان کوچک» شد. . پیش تولید این فیلم سینمایی بر اساس رمان معروف «زنان کوچک» مدتی است آغاز شده است . پیش از این اما استون برای بازی در نقش مگی، دختر ارشد و ... [New] Emma Watson Replacing Emma Stone in Greta Gerwig’s Little Women, an Emma Swap
. [خبر]
.
«اما واتسون» جایگزین «اما استون» در فیلم «زنان کوچک» شد.
.
پیش تولید این فیلم سینمایی بر اساس رمان معروف «زنان کوچک» مدتی است آغاز شده است
.
پیش از این اما استون برای بازی در نقش مگی، دختر ارشد و مهربان خانواده قرارداد بسته بود، که ساعاتی پیش اما واتسون، بازیگر مجموعه «هری پاتر» جایگزین او برای بازی در این نقش شد
.
فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی گرتا گروینگ (سازنده نامزد اسکار «لیدی برد») از ماه دیگر آغاز خواهد شد و و مریل استریپ نیز نقش مادر خانواده و سرشا رونان (بازیگر نقش «لیدی برد») نیز نقش کتی (جو) دختر جسور و نویسنده خانواده را خواهد داشت
.
🌵AA
#EMMAWATSON
#EMMASTONE
#Hollywood
Read more
. فیلم «جوکر» با بازی خواکین فینکس پاییز امسال ساخته می‌شود . استودیو برادران وارنر از نهایی شدن ...
Media Removed
. فیلم «جوکر» با بازی خواکین فینکس پاییز امسال ساخته می‌شود . استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس بازیگر نامزد 3 جایزه اسکار، برای بازی در نقش شخصیت «جوکر» خبر داده است. این پروژه سینمایی که با محوریت سرگذشت شخصیت شرور قصه بتمن مقابل دوربین خواهد رفت، از سپتامبر آینده ... .
فیلم «جوکر» با بازی خواکین فینکس پاییز امسال ساخته می‌شود
.
استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس بازیگر نامزد 3 جایزه اسکار، برای بازی در نقش شخصیت «جوکر» خبر داده است. این پروژه سینمایی که با محوریت سرگذشت شخصیت شرور قصه بتمن مقابل دوربین خواهد رفت، از سپتامبر آینده وارد فاز تولید می‌شود. هزینه‌های تهیه و تولید این فیلم در حدود 55 میلیون دلار برآورد شده است.
.
به نوشته ورایتی، تاد فیلیپس کارگردان فیلم‌های دنباله‌دار «خماری» برای کارگردانی این پروژه قرارداد بسته و در نگارش فیلمنامه آن نیز مشارکت خواهد داشت.
.
آخرین بار، جرد لتو نقش جوکر را در فیلم ابرقهرمانی «جوحه انتحاری» بر پرده سینما ایفا کرده بود. بنابه گفته منابع نزدیک به پروژه، این بازیگر برنده اسکار نه تنها در دنباله «جوخه انتحاری» نقش قبلی‌اش را تکرار خواهد کرد، بلکه استودیو برادران وارنر در صدد است فیلم جداگانه‌ای را با محوریت این شخصیت و با بازی لتو تهیه و تولید کند که ارتباطی با فیلم «جوکر» فینکس نخواهد داشت.
.
به گفته منابع آگاه، خط داستانی این فیلم در دهه 1980 می‌گذرد و بیش از آن‌که به فضای فیلم‌های کمیک بوکی شبیه باشد، با حال و هوای یک درام جنایی به تصویر کشیده خواهد شد.
.
هنوز هیچ تاریخی برای اکران فیلم Joker اعلام نشده است. مارتین اسکورسیزی نیز به‌عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارد.
Read more
Loading...
 #پارسینما خواکین فینکس بازیگر جدید نقش جوکر . استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین ...
Media Removed
#پارسینما خواکین فینکس بازیگر جدید نقش جوکر . استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس بازیگر نامزد 3 جایزه اسکار، برای بازی در نقش شخصیت «جوکر» خبر داده است. این پروژه سینمایی که با محوریت سرگذشت شخصیت شرور قصه بتمن مقابل دوربین خواهد رفت، از سپتامبر آینده وارد فاز تولید ... #پارسینما
خواکین فینکس بازیگر جدید نقش جوکر
.
استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس بازیگر نامزد 3 جایزه اسکار، برای بازی در نقش شخصیت «جوکر» خبر داده است. این پروژه سینمایی که با محوریت سرگذشت شخصیت شرور قصه بتمن مقابل دوربین خواهد رفت، از سپتامبر آینده وارد فاز تولید می‌شود. هزینه‌های تهیه و تولید این فیلم در حدود 55 میلیون دلار برآورد شده است.
.
به نوشته ورایتی، تاد فیلیپس کارگردان فیلم‌های دنباله‌دار «خماری» برای کارگردانی این پروژه قرارداد بسته و در نگارش فیلمنامه آن نیز مشارکت خواهد داشت.
.
آخرین بار، جرد لتو نقش جوکر را در فیلم ابرقهرمانی «جوحه انتحاری» بر پرده سینما ایفا کرده بود. بنابه گفته منابع نزدیک به پروژه، این بازیگر برنده اسکار نه تنها در دنباله «جوخه انتحاری» نقش قبلی‌اش را تکرار خواهد کرد، بلکه استودیو برادران وارنر در صدد است فیلم جداگانه‌ای را با محوریت این شخصیت و با بازی لتو تهیه و تولید کند که ارتباطی با فیلم «جوکر» فینکس نخواهد داشت.
.
به گفته منابع آگاه، خط داستانی این فیلم در دهه 1980 می‌گذرد و بیش از آن‌که به فضای فیلم‌های کمیک بوکی شبیه باشد، با حال و هوای یک درام جنایی به تصویر کشیده خواهد شد.
.
هنوز هیچ تاریخی برای اکران فیلم Joker اعلام نشده است. مارتین اسکورسیزی نیز به‌عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارد.
Read more
رضا رویگری: نه دوستانم سراغم را می گیرند نه مسئولین/ چرا برخی از رسانه‌ها منتظر خبر مرگ من هستند! <span class="emoji emoji1f4cd"></span> نه ...
Media Removed
رضا رویگری: نه دوستانم سراغم را می گیرند نه مسئولین/ چرا برخی از رسانه‌ها منتظر خبر مرگ من هستند! نه دوستانم می‌آیند و نه مسئولین حالی از من می‌پرسند. انگار نه انگار روزگاری برایشان خوانده‌ام و در فیلم‌ها از نقش من لذت برده‌اند. به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بازیگر پیشکسوت ... رضا رویگری: نه دوستانم سراغم را می گیرند نه مسئولین/ چرا برخی از رسانه‌ها منتظر خبر مرگ من هستند!
📍
نه دوستانم می‌آیند و نه مسئولین حالی از من می‌پرسند. انگار نه انگار روزگاری برایشان خوانده‌ام و در فیلم‌ها از نقش من لذت برده‌اند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون این روزها در حالی به نقش‌آفرینی می‌پردازد که چندی پیش سکته کرد و دوران نقاهت را پشت سر گذاشت. البته باز این روزها مجبور است با عصا به سر صحنه برود؛ نقش‌هایی که علی‌رغم میل باطنی می‌پذیرد، چون هم کوچک است و هم هیچ زمان همذات پنداری با مخاطب پیدا نمی‌کند. "زهرمار" کار سینمایی جواد رضویان است که نقش کوچکی به او پیشنهاد شده و «سکسکه» قاسمی جامی را هم بازی می‌کند.

رضا رویگری همیشه در سینما و تلویزیون و حتی صحنه تئاتر نشان داده که وزنه‌ای است در عرصه بازیگری ولی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار فرهنگی تسنیم، اشاره کرد: "حال روحی‌ام مناسب نیست و از بیماری خسته شده‌ام. امیدوارم هرچه زودتر بهبود پیدا کنم، دوباره بتوانم برای مردم بخوانم و بازی کنم. بازار عکس گرفتن از ما هم داغ داغ است؛ زمانیکه بازیگران ما را در جایی می‌بینند می‌خواهند عکس بگیرد شاید در فضای مجازی بگویند یک کمکی کرده‌اند و یا به عیادتم آمده‌اند.

وی افزود: کسی این روزها به ما سری نمی‌زند؛ نه دوستانم می‌آیند و نه مسئولین حالی از من می‌پرسند. انگار نه انگار روزگاری برایشان خوانده‌ام و در فیلم‌ها از نقش من لذت برده‌اند. هیچ انتظاری ندارم و فقط خواهش می‌کنم آنقدر برخی از رسانه‌ها منتظر خبر مرگ من نباشند. واقعاً این‌ها هم خودش باعث می‌شود بیشتر روحیه‌ام خراب شود.
📷رویگری در کنار همسرش
Read more
. عزت رفت...<span class="emoji emoji1f622"></span> <span class="emoji emoji2714"></span>️ #عزت‌الله_انتظامی ، بازیگر معروف سینما و تئاتر ایران، روز جمعه، ۲۶ مردادماه، پس ...
Media Removed
. عزت رفت... ️ #عزت‌الله_انتظامی ، بازیگر معروف سینما و تئاتر ایران، روز جمعه، ۲۶ مردادماه، پس از چند سال خانه‌نشینی و بیماری، در ۹۴ سالگی درگذشت. ️آقای انتظامی را می‌توان پدر بازیگری در ایران لقب داد، بازیگری از نسل جمشید مشایخی، محمدعلی کشاورز و علی نصیریان که در طی چند دهه با بهترین فیلم‌سازان ... .
عزت رفت...😢 ✔️ #عزت‌الله_انتظامی ، بازیگر معروف سینما و تئاتر ایران، روز جمعه، ۲۶ مردادماه، پس از چند سال خانه‌نشینی و بیماری، در ۹۴ سالگی درگذشت. ✔️آقای انتظامی را می‌توان پدر بازیگری در ایران لقب داد، بازیگری از نسل جمشید مشایخی، محمدعلی کشاورز و علی نصیریان که در طی چند دهه با بهترین فیلم‌سازان کشور کار کردند. ✔️خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، که خبر درگذشت «آقای بازیگر» را از خانه سینمای ایران پیگیری و تایید کرده می‌گوید که عزت‌الله انتظامی بامداد روز جمعه در بیمارستان باهنر تهران درگذشته است. ✔️عزت‌الله انتظامی متولد ۳۰ خرداد ۱۳۰۳ در تهران، در سال ۱۳۵۱ از دانشکده‌ هنرهای زیبای تهران فارغ‌التحصیل شد. ✔️انتظامی در سال ۱۳۴۸ با بازی در فیلم «گاو» ساخته داریوش مهرجویی پا به عرصه سینما گذاشت و در همان اولین فیلم خود شخصیتی خلق کرد که هم‌اکنون جزء حافظه جمعی ایرانیان است. ✔️عزت‌الله انتظامی در طول چند دهه فعالیت هنری با بهترین کارگردانان ایران کار کرد، از علی حاتمی و ناصر تقوایی تا رخشان بنی‌اعتماد و محسن مخملباف. ✔️از معروف‌ترین فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به این چند اثر اشاره کرد: «آقای هالو»، «بی‌تا»، «پستچی»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجی واشنگتن»، «گراند سینما»، «کمال‌الملک»، «هامون»، «اجاره‌نشین‌ها»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، و «خانه‌ای روی آب». ✔️در چند منبع، نام عزت‌الله انتظامی به عنوان نخستین بازیگر و هنرپیشه ایران که توانست جایزه بین‌المللی کسب کند ثبت شده است: او برای بازی در فیلم «گاو» از جشنواره بین‌المللی فیلم شیکاگو جایزه بهترین بازیگری را گرفت.
روحش شاد و یادش گرامی...
#عزت_الله_انتظامی
Read more
‍ روایت یان هرِبِیک از درام تحسین‌شده «آموزگار» توسل به شوخ‌طبعی،شیوه ما چک‌ها برای مقابله با ...
Media Removed
‍ روایت یان هرِبِیک از درام تحسین‌شده «آموزگار» توسل به شوخ‌طبعی،شیوه ما چک‌ها برای مقابله با بی‌عدالتی‌هاست! «آموزگار» به کارگردانی یان هرِبِیک که به عنوان فیلم افتتاحیه سی‌وپنجمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده رفت، حالا از هفتم تیر در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش درآمده ... ‍ روایت یان هرِبِیک از درام تحسین‌شده «آموزگار»

توسل به شوخ‌طبعی،شیوه ما چک‌ها برای مقابله با بی‌عدالتی‌هاست! «آموزگار» به کارگردانی یان هرِبِیک که به عنوان فیلم افتتاحیه سی‌وپنجمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده رفت، حالا از هفتم تیر در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش درآمده است. یان هرِبِیک یکی از پرکارترین فیلم‌سازان جمهوری چک است که در سال ۲۰۱۶ با درام هجوآمیز «آموزگار» درباره جامعه چکسلواکی در دهه ۱۹۸۰ دوباره راهی جشنواره بین‌المللی فیلم کارلووی واری شد؛ فیلمی که داستانش بر اساس وقایع حقیقی شکل گرفته و درباره یک معلم مدرسه ابتدایی است که میل عجیب و شدیدی به اخاذی از شاگردان و والدین آن‌ها دارد؛ اتفاقی که در نهایت باعث اتحاد والدین علیه او می‌شود. گفت‌وگویی که در پیش رو دارید توسط اِد مِیزا و در جریان برگزاری جشنواره کارلووی واری ۲۰۱۶ انجام شده است.

لینک خبر:
http://yon.ir/wXDRO

@aecinemachannel
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f4cc"></span>فیلم«رفتن» برادران محمودی بعد از ترکیه در چین اکران خواهد شد. <span class="emoji emoji1f4cc"></span>«رفتن» بر پرده سینماهای چین <span class="emoji emoji1f539"></span>فیلم ...
Media Removed
فیلم«رفتن» برادران محمودی بعد از ترکیه در چین اکران خواهد شد. «رفتن» بر پرده سینماهای چین فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی به زودی در سینماهای چین اکران خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فیلم، شرکت فرانسوی دریم لب به مدیرت نسرین میرشب که پخش بین المللی فیلم «رفتن» را برعهده دارد از فروش حق ... 📌فیلم«رفتن» برادران محمودی بعد از ترکیه در چین اکران خواهد شد. 📌«رفتن» بر پرده سینماهای چین 🔹فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی به زودی در سینماهای چین اکران خواهد شد.
🔹به گزارش روابط عمومی فیلم، شرکت فرانسوی دریم لب به مدیرت نسرین میرشب که پخش بین المللی فیلم «رفتن» را برعهده دارد از فروش حق پخش این فیلم در چین خبر داد و اعلام کرد «رفتن» به زودی در سینماهای چین اکران خواهد شد.
🔹اکران این فیلم چندی پیش در سینماهای ترکیه نیز آغاز شده است.
رضا احمدی، فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی، بشیر احمد نیکزاد، امیرحسین بابائیان، محمد امین صاحب زاده، کاظم علیزاده شمس لنگرودی در این فیلم نقش آفرینی می کنند.
🔹«رفتن» قصه‌ فرشته و نبی قصه ی عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود قصه ی عشقی که از همه چیز غیر از معشوق رنج می بیند رفتن قصه درد است درد خانه به دوشی درد مهاجرت.
🔹نماینده اسکار افغانستان در گروه هنر و تجربه درحال اکران است.

www.aecinema.ir

t.me/aecinemachannel
Read more
‌ «شعله ور» برای اکران ۲۰ دقیقه کوتاه شد/ نسخه جشنواره به هیچ وجه چیزی که در ذهن داشتم نبود . #حمید_نعمت_الله ...
Media Removed
‌ «شعله ور» برای اکران ۲۰ دقیقه کوتاه شد/ نسخه جشنواره به هیچ وجه چیزی که در ذهن داشتم نبود . #حمید_نعمت_الله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه ...
«شعله ور» برای اکران ۲۰ دقیقه کوتاه شد/ نسخه جشنواره به هیچ وجه چیزی که در ذهن داشتم نبود
.
#حمید_نعمت_الله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله‌ور» در ذهن داشتم، نبود. اما حالا، نسخه‌ای که قرار است به‌زودی و در هفته جاری روی پرده سینماهای سراسر کشور برود همان فیلمی است که من اسم آن را گذاشته‌ام «شعله‌ور»!
.
فیلم سینمایی «شعله‌ور» به کارگردانی حمید نعمت‌اله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی حدود ۲۰دقیقه کوتاه‌تر شده است و نسخه اکران عمومی آن ۱۰۰دقیقه خواهد بود. این فیلم از ۲۴ مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران خود را آغاز خواهد کرد.
Read more
Rest In Peace 🕊🖤🕊 عزت سينماي ايران "آقاي بازيگر" پركشيد. روحش شاد و يادش تا ابد گرامي باد The Legendary ...
Media Removed
Rest In Peace 🕊🖤🕊 عزت سينماي ايران "آقاي بازيگر" پركشيد. روحش شاد و يادش تا ابد گرامي باد The Legendary Ezatollah Entezami, one of the most prominent Iranian actors, passed away at early morning of Friday. The great actor lost his life at 94 after suffering a prolonged tough period of illness. Born ... Rest In Peace 🕊🖤🕊
عزت سينماي ايران "آقاي بازيگر" پركشيد. روحش شاد و يادش تا ابد گرامي باد
The Legendary
Ezatollah Entezami, one of the most prominent Iranian actors, passed away at early morning of Friday.
The great actor lost his life at 94 after suffering a prolonged tough period of illness.

Born on June 21, 1924 in Tehran, Entezami starred in numerous movies, TV series and theatres. He graduated from theatre and cinema school in Hanover, Germany in 1958 and then started his career on stage in 1941.

His debut performance in Darius Mehrjui’s film, The Cow, received the Silver Hugo in Chicago International Film Festival in 1971. He shined in the role of a naive villager who cannot endure the death of his beloved cow and starts to believe that he is the cow
himself ◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️◼️
عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر
صبح امروز 26 مرداد ماه در بیمارستان "باهنر تهران" درگذشت.

طبق پیگیری های خبرنگار ایسنا از خانه سینما، صحت این خبر تایید شده است.

عزت‌الله انتظامی معروف به "آقای بازیگر" طی چند سال اخیر خانه نشین شده بود و ساعت 4 صبح، 26 مرداد ماه از دنیا رفت.

او که امسال در خرداد ماه؛ 94 سالگی را پشت سرگذاشت،خالق نقش‌های ماندگاری در سینمای ایران بوده است.

عزت‌الله انتظامی سال 93 در سالروز تولدش اظهار امیدواری کرد همه سلامت باشند و او هم کمردردش بهبود پیدا کند.

او به ایسنا گفته بود: از ناحیه کمر درد زیادی دارم که حرکت کردن برایم مشکل شده است؛ دائم در خانه هستم و پزشک معالجم وضعیتم را زیر نظر دارد. بیشتر وقتم همچنان به مطالعه می‌گذرد.

عزت‌الله انتظامی متولد 30 خرداد 1303 در تهران فارغ‌التحصیل دانشکده‌ هنرهای زیبای تهران در سال 1351 است که برای ادامه‌ تحصیل به مدرسه‌ شبانه‌ تئاتر و سینما در هانوفر رفت و در سال 1337 به ایران بازگشت.

از فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به «آقای هالو»، «پستچی»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجی واشنگتن»، «گراند سینما»، «هامون»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، «خانه‌ای روی آب»، «دیوانه‌ از قفس پرید»، «گاو خونی»، «مینای شهر خاموش»، «آتش سبز»، «راه آبی ابریشم» و «چهل‌سالگی» اشاره کرد
#عزت_الله_انتظامی #هنرمندان #سينما #ايران #
#hamednikpay #hamednikpey #
Read more
Loading...
عزت سینمای ایران رفت ... #عزت_الله_انتظامی #بازیگر پیشکسوت #سینما، #تئاتر صبح امروز 26 مرداد ...
Media Removed
عزت سینمای ایران رفت ... #عزت_الله_انتظامی #بازیگر پیشکسوت #سینما، #تئاتر صبح امروز 26 مرداد ماه در بیمارستان "باهنر تهران" درگذشت. طبق پیگیری های خبرنگار ایسنا از خانه سینما، صحت این خبر تایید شده است. عزت‌الله انتظامی معروف به "آقای بازیگر" طی چند سال اخیر خانه نشین شده بود و ساعت 4 ... عزت سینمای ایران رفت ...
#عزت_الله_انتظامی #بازیگر پیشکسوت #سینما، #تئاتر صبح امروز 26 مرداد ماه در بیمارستان "باهنر تهران" درگذشت.

طبق پیگیری های خبرنگار ایسنا از خانه سینما، صحت این خبر تایید شده است.

عزت‌الله انتظامی معروف به "آقای بازیگر" طی چند سال اخیر خانه نشین شده بود و ساعت 4 صبح، 26 مرداد ماه از دنیا رفت.

او که امسال در خرداد ماه؛ 94 سالگی را پشت سرگذاشت،خالق نقش‌های ماندگاری در سینمای ایران بوده است.

عزت‌الله انتظامی متولد 30 خرداد 1303 در تهران فارغ‌التحصیل دانشکده‌ هنرهای زیبای تهران در سال 1351 است که برای ادامه‌ تحصیل به مدرسه‌ شبانه‌ تئاتر و سینما در هانوفر رفت و در سال 1337 به ایران بازگشت.

از فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به «آقای هالو»، «پستچی»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، « #حاجی_واشنگتن »، «گراند سینما»، « #هامون »، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، «خانه‌ای روی آب»، «دیوانه‌ از قفس پرید»، «گاو خونی»، «مینای شهر خاموش»، «آتش سبز»، «راه آبی ابریشم» و «چهل‌سالگی» اشاره کرد.
Read more
. ️ تا الان یه داعشی به چشات زُل زده . «به وقت شام» جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا هم اکنون در سینماهای سراسر کشور @bevaghteshaam . سخنی با شعاردهندگان ما اهل کوفه نیستیم️ . ✍ #ابوالقاسم_طالبى کارگردان سینما و تلویزیون . #به_وقت_شام روز چهارشنبه در نخستين روز اكرانش فقط ٥٠ ميليون ... 🎬
.
⭕️ تا الان یه داعشی به چشات زُل زده⁉
.
«به وقت شام» جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا هم اکنون در سینماهای سراسر کشور
@bevaghteshaam
.
سخنی با شعاردهندگان ما اهل کوفه نیستیم❗️
. ✍ #ابوالقاسم_طالبى
کارگردان سینما و تلویزیون
.
#به_وقت_شام روز چهارشنبه در نخستين روز اكرانش فقط ٥٠ ميليون تومان فروخته❗️
٢١ سينما
٩٨ سانس
فقط ٥٠ ميليون تومان❗️
.
بزرگواران اين فيلم فقط چيزى حدود ٨ ميليارد هزينه ساختش شده هااا ‼️
يعنى حداقل بايد ١٦ ميليارد بفروشه كه فقط پولِ ساختش برگرده❗️
يخورده به خودمون بيايم بد نيست❗️
"فيلم من رو خود بچه حزب الهى ها زدن زمين❗️"
.
#به_وقت_شام_را_در_سينما_ببينيم
#حمايت_از_سينماى_جبهه_انقلاب_يك_تكليف_است.
.
پ. ن:
این فیلم رو جهت حمایت چند مرتبه ببینید، یکبار با خانواده، یکبار با دوستان، آی بچه حزب اللهی ها این کار جهاد فرهنگی است.
.
پی نوشت:
وقتی خبر نگاه پر صلابت شهید حججی منتشر شد همه سلفی عزت شهید رو با افتخار منتشر کردند❗️
همه با افتخار گفتند: ما شهید حججی هستیم❗️
همه با افتخار می گفتند: کاری که شهدای مدافع حرم در حق ملت و سرزمینشون انجام دادند هرگز فراموش نمی شود❗️
اما حالا که چند صباحی از شهادت شهید حججی نگذشته و باید از فاخرترین فیلم جشنواره فیلم فجر یعنی #به_وقت_شام حمایت کافی و وافی بشه، اونایی که اظهار می کردند شهید حججی ها هرگز فراموش نمی شوند، کمر به ندیده شدن و زمین خوردن فیلم سینمایی #به_وقت_شام بستند❗️
در تاریخ از ماهایی که همه چی و زود فراموش کردیم و عبرت نگرفتیم بسیار یاد خواهد شد، بیآیید دست به دست هم خاطره و تاریخ خوشی از خودمون به یادگار بگذاریم.
.
#به_وقت_شام
#ابراهیم_حاتمی_کیا
#لاتاری
#دارکوب
#فیلشاه
#آتش_به_اختیار
Read more
. کارگردان «شَنِل» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد . حسین کندری کارگردان فیلم سینمایی «شَنِل» به‌زودی ...
Media Removed
. کارگردان «شَنِل» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد . حسین کندری کارگردان فیلم سینمایی «شَنِل» به‌زودی ساخت فیلم جدیدش با نام «ماکان» را آغاز می‌کند. . به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم، نگارش فیلمنامه «ماکان» به عنوان دومین همکاری حسین کندری و حمیدرضا بابابیگی در مقام نویسنده به پایان رسیده است ... .
کارگردان «شَنِل» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد
.
حسین کندری کارگردان فیلم سینمایی «شَنِل» به‌زودی ساخت فیلم جدیدش با نام «ماکان» را آغاز می‌کند.
.
به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم، نگارش فیلمنامه «ماکان» به عنوان دومین همکاری حسین کندری و حمیدرضا بابابیگی در مقام نویسنده به پایان رسیده است و کندری کارگردان فیلم‌های «اینجا کسی نمی‌میرد» و «شَنِل» به‌زودی ساخت فیلم جدیدش را آغاز می‌کند.
وی در توضیح فضای این فیلم گفت: «ماکان» داستان تحول انسان‌ها، خواسته‌ها و انگاره‌هایشان در دل جامعه‌ای ملتهب است با روایتی پرماجرا و رازآلود در فضایی هم رنگ با «شَنِل».
.
کندری در ادامه با انتقاد از سوژه‌های تکراری فیلم‌هایی که در سینما ساخته می‌شود، افزود: در سینمایی که از نحیف بودن و تکراری بودن داستان رنج می‌برد سعی کرده‌ایم تریلری رازآلود و پرماجرا با تمی عاشقانه تعریف کنیم. علاقه شخصی من در سینما فیلمنامه‌هایی است که دغدغه مخاطب دارد و بعد از اتمام فیلم مخاطب را رها نکند و او را به فکر و اندیشه وا دارد.
وی با اشاره به همکاری مجدد با حمیدرضا بابابیگی اظهار داشت: تجربه همراهی مجدد با این فیلمنامه‌نویس خوش‌فکر و خلاق با تمام سختی‌هایی که دارد نتیجه‌ای خوش‌ریتم، تاثیرگذار و چشمگیر رقم خواهد زد.
کندری در پایان گفت: در حال حاضر با پایان یافتن فیلمنامه «ماکان» در حال مذاکره با سرمایه‌گذارانی هستیم که تمایل به همراهی ما در مسیر ساخت این فیلم دارند.
Read more
Loading...
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> تکذیب خبر درگذشت جلال پیشواییان . با وجود اعلام خبر درگذشت جلال پیشواییان در یک خبرگزاری و برخی ...
Media Removed
# تکذیب خبر درگذشت جلال پیشواییان . با وجود اعلام خبر درگذشت جلال پیشواییان در یک خبرگزاری و برخی سایت‌های خبری، خوشبختانه دقایقی پیش خبر فوت این هنرمند تکذیب شد . در این تکذیبیه آمده است: احمد عبدالهیان کارگردان فیلم سینمایی «٥٧٨ روز انتظار» که جلال پیشواییان در آن پروژه ایفای نقش داشت ... #🎥
تکذیب خبر درگذشت جلال پیشواییان
.
با وجود اعلام خبر درگذشت جلال پیشواییان در یک خبرگزاری و برخی سایت‌های خبری، خوشبختانه دقایقی پیش خبر فوت این هنرمند تکذیب شد
.
در این تکذیبیه آمده است: احمد عبدالهیان کارگردان فیلم سینمایی «٥٧٨ روز انتظار» که جلال پیشواییان در آن پروژه ایفای نقش داشت دقایقی پیش با این هنرمند در آلمان مکالمه تلفنی داشت و به این وسیله خبر فوت جلال پیشواییان تکذیب شد
.
بانى فيلم
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
<span class="emoji emoji1f339"></span> دورهمی کمدین های قدیمی در آخرین روز اردیبهشت امیر مهدی ژوله با انتشار این عکس نوشت: خبر آمد خبری ...
Media Removed
دورهمی کمدین های قدیمی در آخرین روز اردیبهشت امیر مهدی ژوله با انتشار این عکس نوشت: خبر آمد خبری در راه است؟ پ.ن: امیدواریم این جلسه دوستانه منجر به ساخت یک فیلم سینمایی یا سریال بشه و مجدد شاهد همکاری پیمان قاسم خانی و مهران مدیری باشیم #مهران_مدیری #پیمان_قاسم_خانی #امیرمهدی_ژوله ... 🌹
دورهمی کمدین های قدیمی در آخرین روز اردیبهشت
امیر مهدی ژوله با انتشار این عکس نوشت:
خبر آمد خبری در راه است؟

پ.ن: امیدواریم این جلسه دوستانه منجر به ساخت یک فیلم سینمایی یا سریال بشه و مجدد شاهد همکاری پیمان قاسم خانی و مهران مدیری باشیم

#مهران_مدیری #پیمان_قاسم_خانی #امیرمهدی_ژوله #مهراب_قاسم_خانی #سیامک_انصاری #امیر_مهدی_ژوله #دورهمی
#mehranmodiri #amirmehdijule #siamakansari #mehrabghasemkhani #peymanghasemkhani
Read more
‌ نخستین سریال #هومن_سیدی با بازی #نویدمحمدزاده . هومن سیدی نخستین سریالش را به نام «قورباغه» ...
Media Removed
‌ نخستین سریال #هومن_سیدی با بازی #نویدمحمدزاده . هومن سیدی نخستین سریالش را به نام «قورباغه» با بازی نوید محمدزاده می سازد. . نوید محمدزاده و هومن سیدی پیش از این در فیلم‌های «سیزده»، «خشم و هیاهو» و «مغزهای کوچک زنگ زده» با هم همکاری داشتند. . قورباغه داستانی عجیب و بی بدیل را بازگو می ...
نخستین سریال #هومن_سیدی با بازی #نویدمحمدزاده
.
هومن سیدی نخستین سریالش را به نام «قورباغه» با بازی نوید محمدزاده می سازد.
.
نوید محمدزاده و هومن سیدی پیش از این در فیلم‌های «سیزده»، «خشم و هیاهو» و «مغزهای کوچک زنگ زده» با هم همکاری داشتند.
.
قورباغه داستانی عجیب و بی بدیل را بازگو می کند. همچنین قسمت‌هایی از این سریال در خارج ایران فیلمبرداری می گردد.
تاکنون حضور نوید محمدزاده به عنوان بازیگر و پیمان شادمانفر به عنوان مدیر فیلمبرداری در این مجموعه قطعی شده است
.
پیش از این خبر ساخت فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» از این کارگردان اعلام شده بود که پس از این سریال ساخته خواهد شد
Read more
‌ دو خبر کوتاه از شبکه های تلویزیونی پارسی زبان ‌ ۱)شبکه جنسس بر روی فرکانسی جدید در موناکوست (یاه ...
Media Removed
‌ دو خبر کوتاه از شبکه های تلویزیونی پارسی زبان ‌ ۱)شبکه جنسس بر روی فرکانسی جدید در موناکوست (یاه ست+) و همچنین بر روی ماهواره هاتبرد Chances |HD on #Monacosat (+Yahsat-1A) 52°East /10888 V 27500 2/3 Chances |SD on #Hotbird13 13°East/12149 V 27500 @persiansatnews پ.ن: شبکه جنسس ...
دو خبر کوتاه از شبکه های تلویزیونی پارسی زبان ‌

۱)شبکه جنسس بر روی فرکانسی جدید در موناکوست (یاه ست+) و همچنین بر روی ماهواره هاتبرد
🔴🆕Chances |HD on #Monacosat (+Yahsat-1A) 52°East /10888 V 27500 2/3
🔴🆕Chances |SD on #Hotbird13 13°East/12149 V 27500
@persiansatnews
پ.ن: شبکه جنسس متعلق به موسسه مهاجرتی جنسس می باشد و در بین برنامه های مهاجرتی خود مستند ، کنسرت ، سریال و فیلم سینمایی پخش می کند.
.
۲)شبکه سیمای آزادی بر روی ماهواره اکسپرس(یاه ست+)
🔴🆕Simaye Azadi |HD on #Express-AM6 (+Yahsat) 53°East/12675 V 3200
@persiansatnews
پ.ن: این شبکه متعلق به گروهک مجاهدین خلق می باشد.
.
.
.
‌⚠️این پست فاقد بخش نظرات است.اگر سوالی درباره این پست دارید آن را به دایرکت ارسال کنید.
⚠️لایک های شما باعث دلگرمی ماست! 🙏
#مهاجرت #فیلم #سریال #کنسرت #chancestv #chances
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> «دیالوگ» جیرانی در فضای مجازی آغاز می‌شود/ فریدون جیرانی با یک برنامه سینمایی تازه باز می‌گردد . در ...
Media Removed
«دیالوگ» جیرانی در فضای مجازی آغاز می‌شود/ فریدون جیرانی با یک برنامه سینمایی تازه باز می‌گردد . در حاشیه هجدهمین جشن حافظ، فریدون جیرانی از پروژه‌ای تازه خبر داد؛ یک برنامه سینمایی با سروشکلی متفاوت که در اینترنت منتشر خواهد شد . به گفته جیرانی، این برنامه قرار نیست که شبیه تجربه‌های ... 🎬
«دیالوگ» جیرانی در فضای مجازی آغاز می‌شود/ فریدون جیرانی با یک برنامه سینمایی تازه باز می‌گردد
.
در حاشیه هجدهمین جشن حافظ، فریدون جیرانی از پروژه‌ای تازه خبر داد؛ یک برنامه سینمایی با سروشکلی متفاوت که در اینترنت منتشر خواهد شد
.
به گفته جیرانی، این برنامه قرار نیست که شبیه تجربه‌های قبلی او در «هفت» و «سی ‌و پنج» باشد و با نگاهی نو به سینمای روز ایران و جهان ساخته خواهد شد
.
تهیه‌کنندگی این برنامه را مهرداد شاملو برعهده دارد و جیرانی همکاری با تیمی جوان و تازه‌نفس را در تولید برنامه تایید کرده است. ضبط «دیالوگ» در روزهای آینده آغاز خواهد شد
.
عکس آرشیوی از: آزاده امیرخان
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
. جلال پیشواییان زنده است! . دقایقی پیش صبا خبر تسنیم را تکذیب کرده و ادعا کرد این بازیگر پیشکسوت ...
Media Removed
. جلال پیشواییان زنده است! . دقایقی پیش صبا خبر تسنیم را تکذیب کرده و ادعا کرد این بازیگر پیشکسوت خوشبختانه هنوز در قید حیات است! . صبا ادعا کرد احمد عبدالهیان کارگردان فیلم‌سینمایی ۵٧٨روز با این هنرمند در آلمان تماس گرفته و جویای حال او شده است! .
جلال پیشواییان زنده است!
.
دقایقی پیش صبا خبر تسنیم را تکذیب کرده و ادعا کرد این بازیگر پیشکسوت خوشبختانه هنوز در قید حیات است!
.
صبا ادعا کرد احمد عبدالهیان کارگردان فیلم‌سینمایی ۵٧٨روز با این هنرمند در آلمان تماس گرفته و جویای حال او شده است!
بخشی از متن خبر ساخت فیلم سینمایی بهارستان در خبرگزاري صبا: حاجتمند اضافه کرد: فیلمنامه این اثر ...
Media Removed
بخشی از متن خبر ساخت فیلم سینمایی بهارستان در خبرگزاري صبا: حاجتمند اضافه کرد: فیلمنامه این اثر که تا پایان سال نهایی می‌شود، برعهده صابر الله دادیان است و کار با دقت نظر خاصی روبه جلو حرکت می‌کند تا متن مناسبی، تهیه شود، به همین علت به جشنواره فیلم فجر امسال نمی‌رسد. #فیلم_سينمايي #سينما #بهارستان ... بخشی از متن خبر ساخت فیلم سینمایی بهارستان در خبرگزاري صبا:

حاجتمند اضافه کرد: فیلمنامه این اثر که تا پایان سال نهایی می‌شود، برعهده صابر الله دادیان است و کار با دقت نظر خاصی روبه جلو حرکت می‌کند تا متن مناسبی، تهیه شود، به همین علت به جشنواره فیلم فجر امسال نمی‌رسد.

#فیلم_سينمايي #سينما #بهارستان #سینما #جشنواره_فیلم_فجر #مجلس_شوراي_اسلامی #صابر_الله_داديان #هادی_حاجتمند #فيلمنامه_نویسی
Read more
. چرا فرهادی نگران جعفر پناهی هست اما از فلسطین نمیگوید!؟/ آغاز انتقادهای رسانه‌های اصولگرا از ...
Media Removed
. چرا فرهادی نگران جعفر پناهی هست اما از فلسطین نمیگوید!؟/ آغاز انتقادهای رسانه‌های اصولگرا از سکوت اصغر فرهادی و بازیگران فیلمش در قبال حوادث اخیر غزه . روزنامه مشرق نوشت: . "منال عیسی بازیگر لبنانی - فرانسوی با بالا بردن یک دست نوشته روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن، حمایت خود را از مردم مظلوم ... .
چرا فرهادی نگران جعفر پناهی هست اما از فلسطین نمیگوید!؟/ آغاز انتقادهای رسانه‌های اصولگرا از سکوت اصغر فرهادی و بازیگران فیلمش در قبال حوادث اخیر غزه
.
روزنامه مشرق نوشت:
.
"منال عیسی بازیگر لبنانی - فرانسوی با بالا بردن یک دست نوشته روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان داد. او یک شگفتی خلق می‌کند تا برای همیشه شانس حضور در جشنواره کن  و جوایز این جشنواره را از دست بدهد
.
اما پرسش مهم این است که سلبریتی‌های وطنی حاضر در این جشنواره چرا دست به اقدامی مشابه خانم عیسی نمی‌زنند؟ چرا کارگردان اسکاری حاضر در این جشنواره که خود را به صورت مصنوعی نگران حضور جعفر پناهی نشان می‌دهد، حاضر به چنین اظهار نظری نیست؟! مگر عالیجنابان و بانوان حاضر در این جشنواره خود را بدون هیچ رای‌گیری، نماینده مردم به حساب نمی‌آورند. در شرایطی که  مردم ایران نسبت به کشتار اخیر در غزه واکنش نشان می‌دهند، چرا چهره‌های ایرانی و مشهور حاضر در این جشنواره جرات اظهار نظر درباره کشتار مردم غزه را ندارند؟
.
در تیرماه 1393 بازهم در یک بازه زمانی، اسرائیل دست به کشتار وسیعی در غزه زد و اصغر فرهادی کمپینی با عنوان با شعار «کشتار همنوعان خود را متوقف کنید» به راه انداخت
.
چرا دو بازیگر فیلم فرهادی سکوت پیشه کرده‌اند؟ «پنه‌لوپه کروز» و «خاویر باردم» هر دو در هالیوود فعالیت داشتند و از سال 2014 تا کنون در لیست سیاه کمپانی‌های مطرح هالیوودی قرار دارند. این دو در هر مقطع زمانی، با شروع درگیری‌های در غزه، در هر مناسبت سینمایی و غیر سینمایی در مقابل رژیم صهیونیستی، واکنش نشان می‌دادند و حالا سئوال اینجاست چرا این دو در ایام برگزاری جشنواره کن سکوت کرده‌اند؟!"
.
نظر شما نسبت به این خبر رسانه‌ی مشرق چیست!؟
Read more
. . . معرفی فیلم نام فیلم خون‌بازی سال ساخت 1385 کارگردان رخشان بنی اعتماد محسن عبدالوهاب تهیه‌کننده جهانگیر ...
Media Removed
. . . معرفی فیلم نام فیلم خون‌بازی سال ساخت 1385 کارگردان رخشان بنی اعتماد محسن عبدالوهاب تهیه‌کننده جهانگیر کوثری رخشان بنی اعتماد نویسنده رخشان بنی اعتماد فرید مصطفوی محسن عبدالوهاب نغمه ثمینی بازیگران باران کوثری بیتا فرهی مسعود رایگان بهرام رادان فرید ولی زاده موسیقی انتخابی ... .
.
.
معرفی فیلم
نام فیلم
خون‌بازی
سال ساخت 1385
کارگردان
رخشان بنی اعتماد
محسن عبدالوهاب
تهیه‌کننده
جهانگیر کوثری
رخشان بنی اعتماد
نویسنده
رخشان بنی اعتماد
فرید مصطفوی
محسن عبدالوهاب
نغمه ثمینی
بازیگران
باران کوثری
بیتا فرهی
مسعود رایگان
بهرام رادان
فرید ولی زاده
موسیقی
انتخابی (امواج دانوب اثرژوزف ایوانوویچ)
(آستین‌های سبز اجرا شده توسط لورنا مک کنیت)
فیلم‌برداری
محمود کلاری
تدوین
سپیده عبدالوهاب
توزیع‌کننده
شرکت فرهنگی سینمایی باران
مدت زمان
۹۰ دقیقه
داستان فیلم
«سارا» معتاد به مواد مخدر است. آرش نامزدش که در تورنتوی کانادا درس می‌خواند از اعتیاد او بی‌خبر است. یک ماه پیش از آن که آرش برای برگزاری مراسم ازدواج به ایران بیاید سارا تصمیم می‌گیرد تا اعتیادش را ترک کند. سارا که همراه مادرش عازم سفر می‌شود. تصمیمی سخت در کشاکش وسوسه و مقاومت دارد.....
#یادگذشتهفیلم
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> احتمال حضور بازيگر «Game of Thrones» / جاسوسی الناز شاکردوست در «ماجرای نیمروز ۲» . فیلمبرداری ...
Media Removed
# احتمال حضور بازيگر «Game of Thrones» / جاسوسی الناز شاکردوست در «ماجرای نیمروز ۲» . فیلمبرداری «ماجرای نیمروز ۲» با نقش‌آفرینی الناز شاکردوست در سکوت خبری آغاز شده است . براساس خبر ارسالی از سوی روابط عمومی این پروژه «ماجرای نیمروز ۲» از هفته گذشته با الناز شاکردوست کلید خورده است . شاکردوست ... #🎥
احتمال حضور بازيگر «Game of Thrones» / جاسوسی الناز شاکردوست در «ماجرای نیمروز ۲»
.
فیلمبرداری «ماجرای نیمروز ۲» با نقش‌آفرینی الناز شاکردوست در سکوت خبری آغاز شده است
.
براساس خبر ارسالی از سوی روابط عمومی این پروژه «ماجرای نیمروز ۲» از هفته گذشته با الناز شاکردوست کلید خورده است
.
شاکردوست در این فیلم نقش یک نیروی امنیتی ام آى 6 را بازی می‌کند که در زمان جنگ تحمیلی به ایران نفوذ کرده است
.
همچنین شنیده می‌شود که الفی الن بازیگر انگلیسی (سريال بازى تاج و تخت) نقش همسر الناز شاکردوست و سفیر انگلیس در عراق را بازی می‌کند. احمد مهرانفر و بهروز شعیبی هم به زودی جلوی دوربین مهدویان می‌روند
.
«ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی با داستانی تاریخی درباره برخورد با گروهک منافقین در دهه ۶۰، ‌ در سال ۹۵ تولید و اکران شد. قسمت دوم این فیلم سینمایی این روزها مرحله تصویربرداری را سپری می‌کند
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
# گلشیفته فراهانی:اصغر فرهادی حتی اسم مرا به زبان نمی‌آورد/ ويديوى مصاحبه با عوامل فيلم «دختران خورشيد» . گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی که به تازگی در فیلم «دختران خورشيد» در جشنواره فیلم کن حضور دارد، در یک میزگرد تلویزیونی اشاره مى كند كه اصغر فرهادی او را آگاهانه ندیده می‌گیرد . در ... #🎥
گلشیفته فراهانی:اصغر فرهادی حتی اسم مرا به زبان نمی‌آورد/ ويديوى مصاحبه با عوامل فيلم «دختران خورشيد»
.
گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی که به تازگی در فیلم «دختران خورشيد» در جشنواره فیلم کن حضور دارد، در یک میزگرد تلویزیونی اشاره مى كند كه اصغر فرهادی او را آگاهانه ندیده می‌گیرد
.
در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن «همه می‌دانند» اصغر فرهادی و «سه‌رخ» جعفر پناهی و همچنین فیلم «دختران آفتاب» به کارگردانی اوه اوسون بر سر به دست آوردن نخل طلای مهم‌ترین جشنواره سینمایی اروپای مرکزی با هم رقابت می‌کنند. لئا سالامه، روزنامه‌نگار سرشناس فرانسوی به مناسبت نمایش فیلم «دختران خورشيد» میزگردی با حضور اوه اوسون، امانوئل برکو و گلشیفته فراهانی ترتیب داد
.
گلشیفته فراهانی در بخشی از این میزگرد گفت: «سه ایرانی در بخش اصلی جشنواره فیلم کن حضور دارند: جعفر پناهی، اصغر فرهادی و من. هر موقع فرهادی حرف می‌زند، مرا ندیده می‌گیرد. او از جعفر پناهی صحبت می‌کند اما درباره من حرف نمی زند، انگار من وجود ندارم؛او حتی اسم مرا به زبان نمی‌آورد. برای اینکه من قانون را رعایت نکردم و تبعید من به خاطر این ها (اشاره به مو و…) است …
.
لينك خبر بهمراه ويديو مصاحبه
(منبع: خبرگزارى پريمير):
http://www.premiere.fr/Cinema/News-Cinema/Golshifteh-Farahani-s-en-prend-a-Asghar-Farhadi-Everybody-Knows
.
#golshiftehfarahani #cannes2018 #cannes71 #cannesfilmfestival
.
≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
 #loverscinema اطلاعیه حاتمی کیا در پی حواشی شب گذشته کورش: خستگی دو ماه سفر بر تنم ماند!/ من بی‌خبر ...
Media Removed
#loverscinema اطلاعیه حاتمی کیا در پی حواشی شب گذشته کورش: خستگی دو ماه سفر بر تنم ماند!/ من بی‌خبر بودم؛ حلال‌مان کنید! ابراهیم حاتمی کیا در پی حواشی عجیب روز گذشته تیم تبلیغاتی فیلم "به وقت شام" در پردیس سینمایی کورش و ارعاب مردم با کاراکترهای داعشی فیلم نوشت: بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم ... #loverscinema
اطلاعیه حاتمی کیا در پی حواشی شب گذشته کورش: خستگی دو ماه سفر بر تنم ماند!/ من بی‌خبر بودم؛ حلال‌مان کنید!

ابراهیم حاتمی کیا در پی حواشی عجیب روز گذشته تیم تبلیغاتی فیلم "به وقت شام" در پردیس سینمایی کورش و ارعاب مردم با کاراکترهای داعشی فیلم نوشت:

بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم "به وقت شام"، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم؛ ولی این نمایش کوروش در شان "به وقت شام" نبود. خستگی دو ماه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند.

من تصورم آن بود که قرار است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی کوروش بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.

عزیزانِ آزرده‌خاطر در مجتمع کوروش، اعم از مردم و کسبه‌ی محترم، اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، بر ما ببخشید و حلال‌مان کنید.

ابراهیم حاتمی‌کیا
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
.
.
.
.
#دوستداران_سینما #دوست_داران_سینما
.
. #سینما #سریال #کوروش #سینما #مدافعان_حرم #مدافع_حرم #ابراهیم_حاتمی_کیا #به_وقت_شام #ایران #داعش #حمله #وحشیانه #جنجالی
Read more
. مراسم تشییع "عزت‌الله انتظامی"فردا 28 مرداد ماه از تالار وحدت . مراسم تشییع عزت‌الله انتظامی ...
Media Removed
. مراسم تشییع "عزت‌الله انتظامی"فردا 28 مرداد ماه از تالار وحدت . مراسم تشییع عزت‌الله انتظامی یکشنبه 28 مرداد ماه از تالار وحدت برگزار می‌شود. . ستاد برگزاری مراسم تشییع عزت‌الله انتظامی خبر داد که این مراسم ساعت 9:30 از تالار وحدت انجام خواهد شد و پیکر عزت‌الله انتظامی به قطعه هنرمندان ... .
مراسم تشییع "عزت‌الله انتظامی"فردا 28 مرداد ماه از تالار وحدت
.
مراسم تشییع عزت‌الله انتظامی یکشنبه 28 مرداد ماه از تالار وحدت برگزار می‌شود.
.
ستاد برگزاری مراسم تشییع عزت‌الله انتظامی خبر داد که این مراسم ساعت 9:30 از تالار وحدت انجام خواهد شد و پیکر عزت‌الله انتظامی به قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بدرقه می‌شود.
.
عزت‌الله انتظامی معروف به "آقای بازیگر" طی چند سال اخیر خانه نشین شده بود و ساعت 4 صبح، 26 مرداد ماه از دنیا رفت.
.
او که امسال در خرداد ماه؛ 94 سالگی را پشت سرگذاشت،خالق نقش‌های ماندگاری در سینمای ایران بوده است.
.
عزت‌الله انتظامی متولد 30 خرداد 1303 در تهران فارغ‌التحصیل دانشکده‌ هنرهای زیبای تهران در سال 1332 است که برای ادامه‌ تحصیل به مدرسه‌ شبانه‌ تئاتر و سینما در هانوفر رفت و در سال 1337 به ایران بازگشت.
.
از فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به «آقای هالو»، «پستچی»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجی واشنگتن»، «گراند سینما»، «هامون»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، «خانه‌ای روی آب»، «دیوانه‌ از قفس پرید»، «گاو خونی»، «مینای شهر خاموش»، «آتش سبز»، «راه آبی ابریشم» و «چهل‌سالگی» اشاره کرد.
Read more
... 📽 «رفتن» بر پرده سینماهای چین . <span class="emoji emoji1f538"></span>️فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی به زودی در سینماهای چین ...
Media Removed
... 📽 «رفتن» بر پرده سینماهای چین . ️فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی به زودی در سینماهای چین اکران خواهد شد. . شرکت فرانسوی دریم لب به مدیرت نسرین میرشب که پخش بین المللی فیلم «رفتن» را برعهده دارد از فروش حق پخش این فیلم در چین خبر داد و اعلام کرد «رفتن» به زودی در سینماهای چین اکران خواهد ... ...
📽 «رفتن» بر پرده سینماهای چین
.
🔸️فیلم سینمایی «رفتن» برادران محمودی به زودی در سینماهای چین اکران خواهد شد.
.
شرکت فرانسوی دریم لب به مدیرت نسرین میرشب که پخش بین المللی فیلم «رفتن» را برعهده دارد از فروش حق پخش این فیلم در چین خبر داد و اعلام کرد «رفتن» به زودی در سینماهای چین اکران خواهد شد.
.
اکران این فیلم چندی پیش در سینماهای ترکیه نیز آغاز شده است.
.
رضا احمدی، فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی، بشیر احمد نیکزاد، امیرحسین بابائیان، محمد امین صاحب زاده، کاظم علیزاده شمس لنگرودی در این فیلم نقش آفرینی می کنند.
.
«رفتن» قصه‌ فرشته و نبی قصه ی عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود قصه ی عشقی که از همه چیز غیر از معشوق رنج می بیند رفتن قصه درد است درد خانه به دوشی درد مهاجرت.
#Haft_tv3
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> به گزارش #سینماتایم، سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی ...
Media Removed
به گزارش #سینماتایم، سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی شهریورماه وارد مرحله تصویربرداری می‌شود. . ایرج محمدی تهیه‌کننده این سریال در این باره گفت: همچنان کار در مرحله پیش تولید و مذاکره با بازیگران قرار دارد و تاکنون محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ... 🎬 به گزارش #سینماتایم، سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی شهریورماه وارد مرحله تصویربرداری می‌شود.
.
ایرج محمدی تهیه‌کننده این سریال در این باره گفت: همچنان کار در مرحله پیش تولید و مذاکره با بازیگران قرار دارد و تاکنون محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ناصر و محمدرضا فروتن بازیگرانی هستند که حضورشان در این سریال قطعی شده است.
.
وی همچنین افزود: «دل» یک ملودرام خانوادگی است و دومین تجربه منوچهر هادی در ساخت مجموعه نمایش خانگی محسوب می‌شود. بابک و میثم کایدان نگارش فیلمنامه را برعهده دارند که حدود ۱۷- ۱۸ قسمت از فیلمنامه به نگارش درآمده است. امیدوارم بتوانیم اواخر شهریور کار را کلید بزنیم. به این خاطر که منوچهر هادی این روزها درگیر ساخت فیلم سینمایی جدیدش است و بعد از پایان فیلمبرداری آن فیلم، وارد تولید این سریال خواهیم شد.
.
محمدی همچنین بیان کرد: شش هفت بازیگر برای نقش‌های اصلی دیگر مانده که هنوز انتخاب نشده‌اند که قطعا از بازیگران نام آشنا خواهند بود.
.
سریال «دل» در ۲۸ قسمت برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و به گفته نویسنده‌اش، کار بسیار سنگینی خواهد بود.
.
منوچهر هادی سال گذشته مجموعه پرطرفدار «عاشقانه» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت.
.
@cinematime.ir
.
تاریخ درج خبر :
۹۷/۵/۱۳
.
#rezagolzar #mohammadrezagolzar
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> آخرین خبر از وضعیت اکران "لس آنجلس-تهران" . تینا پاکروان گفت: در تلاش هستیم "لس آنجلس-تهران" ...
Media Removed
# آخرین خبر از وضعیت اکران "لس آنجلس-تهران" . تینا پاکروان گفت: در تلاش هستیم "لس آنجلس-تهران" را مرداد یا مهر اکران کنیم . کارگردان "لس آنجلس-تهران" بیان کرد: هنوز زمان اکران این فیلم سینمایی قطعی نیست و امیدواریم بتوانیم آن را در مرداد یا مهر به اکران برسانیم و الان این فیلم سینمایی آماده ... #🎥
آخرین خبر از وضعیت اکران "لس آنجلس-تهران"
.
تینا پاکروان گفت: در تلاش هستیم "لس آنجلس-تهران" را مرداد یا مهر اکران کنیم
.
کارگردان "لس آنجلس-تهران" بیان کرد: هنوز زمان اکران این فیلم سینمایی قطعی نیست و امیدواریم بتوانیم آن را در مرداد یا مهر به اکران برسانیم و الان این فیلم سینمایی آماده نمایش است
.
پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، شیرین یزدان بخش، زهیر یاری، بانیپال شومون، برایان للی، امی گواورا، جسی ننسی؛ با معرفی ژوبین رهبر و با هنرمندی ماهایا پطروسیان در لس آنجلس- تهران به ایفای نقش می‌پردازند
.
این فیلم سینمایی در ایران و امریکا فیلمبرداری شده است و تهیه "لس آنجلس- تهران" بر عهده تینا پاکروان است
.
عکس: احمدرضا شجاعی
صفحه رسمی فیلم:
@losangelestehranmovie
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
. <span class="emoji emoji1f31f"></span>بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه شد! . - آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از ...
Media Removed
. بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه شد! . - آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از اضافه شدن یک رشته جدید در رقابت اسکار پیش رو خبر داده است. بعد از افزودن رشته بهترین انیمیشن بلند در سال ۲۰۰۱، این اولین بار است که یک جایزه جدید به مهم‌ترین رقابت سینمایی سال اضافه می‌شود . - آکادمی ... .
🌟بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه شد!
.
- آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از اضافه شدن یک رشته جدید در رقابت اسکار پیش رو خبر داده است. بعد از افزودن رشته بهترین انیمیشن بلند در سال ۲۰۰۱، این اولین بار است که یک جایزه جدید به مهم‌ترین رقابت سینمایی سال اضافه می‌شود
.
- آکادمی با هدف بالا بردن تعداد تماشاگران تلویزیونی مراسم اسکار، یک بخش جدید با عنوان جایزه «دستاورد چشمگیر در فیلم محبوب» راه‌اندازی خواهد کرد که از دوره پیش رو یعنی نود و یکمین دوره جوایز اسکار، اجرایی خواهد شد. اگر جایزه فیلم محبوب (که احتمالاً نام دیگر آن "اسکار پاپ‌کورن" خواهد بود) از امسال اعطاء شود، بدون تردید تعداد تماشاگران پخش تلویزیونی بیشتر خواهد شد، چرا که حضور بلاک‌باسترهایی چون "پلنگ سیاه"، "انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت"، "ددپول ۲"، " مأموریت: غیر ممکن - سقوط" و "ماما میا! دوباره شروع شد" و ستاره‌های این فیلم‌ها در مراسم، تضمین می‌شود
.
- همچنین قرار است پخش مراسم اسکار کم‌تر از سه ساعت زمان ببرد و معنایش این است در میان ۲۴ رشته، برندگان بعضی رشته‌ها در فاصله بین آگهی‌های بازرگانی اعلام خواهند شد و بعدتر به نسخه تدوین‌شده مراسم اضافه می‌شوند. در بخشی از نامه اخیر آکادمی آمده است: «ما متعهد می‌شویم که برنامه‌ای سرگرم‌کننده را در مدت سه ساعت تولید کنیم و رضایت مخاطبان‌مان در سراسر دنیا را برآورده سازیم»
.
- اگرچه جزییات رشته جدید جوایز اسکار هنوز اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد آکادمی در پی راهی برای صدور مجوز رقابت فیلم‌های ابرقهرمانی در کنار دیگر تولیدات سال باشد. چنانچه این گمانه‌زنی درست باشد، فیلم پرفروش «پلنگ سیاه» از شانس بالایی برای حضور در این رشته برخوردار است. اسکار سال بعد مثل اکثر دوره‌های اخیر در اواخر ماه فوریه برگزار می‌شود، ولی مراسم سال ۲۰۲۰ در روز یکشنبه ۹ فوریه برگزار خواهد شد
.
💭 نظر شما در مورد تغییرات ایجاد شده در مراسم اسکار چیه؟
____________________
#Oscar #Oscar2019 #Movie #Film
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> از جایگزینى مهران غفوریان با رامبد جوان تا ساخت فيلم سينمايى و فصل چهارم «زير آسمان شهر» . سریال ...
Media Removed
# از جایگزینى مهران غفوریان با رامبد جوان تا ساخت فيلم سينمايى و فصل چهارم «زير آسمان شهر» . سریال جدید مهران غفوریان قرار است جاگزین برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم شود . ‎مهران غفوریان با حضور در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» از اجرای برنامه‌ای خبر داد که در زمان غیبت «خندوانه» روی آنتن شبکه ... #🎥
از جایگزینى مهران غفوریان با رامبد جوان تا ساخت فيلم سينمايى و فصل چهارم «زير آسمان شهر»
.
سریال جدید مهران غفوریان قرار است جاگزین برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم شود
.
‎مهران غفوریان با حضور در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» از اجرای برنامه‌ای خبر داد که در زمان غیبت «خندوانه» روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. او همچنین از تولید فیلم سینمایی خود تا دو ماه آینده، ساخت سری چهارم سریال «زیر آسمان شهر» و آرزویش برای بازگشت رضا عطاران به تلویزیون نیز سخن گفت
.
غفوریان در پاسخ به پرسش درباره برنامه جدیدی که قرار است با اجرای غفوریان جایگزین «خندوانه» در شبکه نسیم شود، با ابراز تعجب از اینکه چطور خبر این برنامه به بیرون درز کرده است، گفت: اولا باید بگویم که «خندوانه» آنقدر در دل مردم جا باز کرده که جایگزینی نخواهد داشت. برنامه‌ای که دارم در مدت زمانی که «خندوانه» روی آنتن نیست پخش می‌شود. فعلا فقط خودم در این برنامه هستم و شاید بعدا همکارانی اضافه شوند
.
او همچنین درباره ساخت سری چهارم سریال «زیر آسمان یک شهر» نیز گفت: مدت‌هاست كه قرار است یک فیلم سینمایی با متن بامزه‌ای از محمدرضا آرین بسازم که دو ماه آینده پیش تولید آن را به تهیه کنندگی علی سرتیپی شروع می‌کنیم؛ آن کار که تمام شود در خدمت همه هستم و «زیر آسمان شهر» را هم می‌سازم
.
غفوریان اضافه کرد: برای «زیر آسمان شهر» رضا عطاران چند جلسه به عنوان مشاور آمد، اما او مشغله زیادی در سینما دارد. امیدوارم بزودی به تلویزیون هم برگردد؛ چراکه مردم دوستش دارند. بعد از آن دیگر قراری با هم نداشتیم اما آن زمان از او اجازه گرفتم که اسمش را به عنوان مشاور سریال بیاورم و او هم قبول کرد
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
کما وصلني: مهم مهم مهم افشاگری جدید درمورد فیلم "رستاخیز" : پس از آنکه سکانس های اهانت آمیز نسبت ...
Media Removed
کما وصلني: مهم مهم مهم افشاگری جدید درمورد فیلم "رستاخیز" : پس از آنکه سکانس های اهانت آمیز نسبت به معصومین(علیهم السلام) و فرزندان گرامیشان در فیلم "روز رستاخیز" جنجال ها به پا کرد و مراجع عظام تقلید : وحید خراسانی ،سید صادق روحانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی و همچنین علما و ... کما وصلني:

مهم مهم مهم
افشاگری جدید درمورد فیلم "رستاخیز" :
پس از آنکه سکانس های اهانت آمیز نسبت به معصومین(علیهم السلام) و فرزندان گرامیشان در فیلم "روز رستاخیز" جنجال ها به پا کرد و مراجع عظام تقلید : وحید خراسانی ،سید صادق روحانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی و همچنین علما و کارشناسان دینی وشبکه جهانی امام حسین (علیه السلام) ومداحان اهل بیت (علیهم السلام) و...به این موضوع واکنش نشان دادند؛ کماکان مسولان تصمیم به جلوگیری کامل از این فیلم نگرفته اند.
این درحالی است که رییس سازمان سینمایی کشور در مشهد مدعی شد که این فیلم را مورد بررسی قرار خواهد داد.
آقای جنتی وزیر ارشاد در تماس تلفنی با یکی از منتقدان این فیلم اظهار داشت: ما رستاخیز را در قم انکران نمی کنیم، در عوض شما هم دست از جنجال علیه این فیلم بردارید.
این موضوع به روشنی قصد شوم مسولان بی مسولیت کشور را درمورد این فیلم بیان می کند.
علی ضیاء هفته گذشته در برنامه زنده تلویزونی سخنانی علیه رستاخیز ایراد کرد که «احمدرضا درویش» کارگردان این فیلم، در نامه ای به آقای ضیاء، وی را تهدید به ممنوع الکاری کرده است.
گفتنی است، خبرگزاری اهل بیت(علیهم السلام) - ابنا؛ که به تنهایی در جبهه منتقدان این فیلم فعالیت های موثری کرده بود، با فشارهای سنگین مسولان ارشاد از موضع خویش عقب نشینی کرده و مهر سکوت به دهان دوخته است.
خبر دیگر اینکه، در مقدمه این فیلم جملاتی آورده شده که مساله غدیر و ولایت مولانا امیرالمومنین علی(علیه السلام) را زیر سوال می برد.
در بخشی دیگر از فیلم موهن "رستاخیز"، روایت امام باقر(علیه السلام) مبنی براینکه خون گلوی شش ماهه اباعبدالله الحسین(علیه السلام) به آسمانها برده شد؛ تحریف شده است. یعنی در این فیلم خون گلوی علی اصغر(علیه السلام) به زمین ریخته شده و اسب ها بر آن می تازند.
شیعیان حیدر کرار منتظر جزییات بیشتر از این فیلم باشند.
این متن را آنقدر به اشتراک بگذارید تا به دست مسوولان برسد.
یاعلی مدد(علیه السلام)
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> نسخه اکران عمومی #شعله_ور تغییر کرد . حمید نعمت‌اله؛ کارگردان فیلم سینمایی «شعله‌ور» از انجام ...
Media Removed
نسخه اکران عمومی #شعله_ور تغییر کرد . حمید نعمت‌اله؛ کارگردان فیلم سینمایی «شعله‌ور» از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی این فیلم خبر داد. . #حمید_نعمت_اله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» به «صبا» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش ... 🎬
نسخه اکران عمومی #شعله_ور تغییر کرد
.
حمید نعمت‌اله؛ کارگردان فیلم سینمایی «شعله‌ور» از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی این فیلم خبر داد.
.
#حمید_نعمت_اله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» به «صبا» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله‌ور» در ذهن داشتم، نبود. اما حالا، نسخه‌ای که قرار است به‌زودی و در هفته جاری روی پرده سینما‌‌های سراسر کشور برود همان فیلمی است که من اسم آن را گذاشته‌ام «شعله‌ور»!
.
نعمت‌اله در ادامه بیان کرد: مفتخرم همه علاقه‌مندان سینما را به تماشای این فیلم دعوت کنم.
.
گفتنی است؛ فیلم سینمایی «شعله‌ور» به کارگردانی حمید نعمت‌اله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی که از ۲۴مرداد اکران خود را در سینماهای تهران و شهرستان آغاز خواهد کرد، حدود ۲۰دقیقه کوتاه‌تر شده است و نسخه اکران عمومی آن ۱۰۰دقیقه خواهد بود.
.
«شعله‌ور» فیلمی متفاوت در ژانر اجتماعی است که توانست نظر منتقدان و داوران سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر را به خود جلب کند. این فیلم در شش رشته کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین شد و امین حیایی توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کند.
.
این فیلم به قلم #هادی_مقدم_دوست و حمید نعمت‌اله، با بازی متفاوت #امین_حیایی زندگی مردی را روایت می‌کند که احساس می‌کند عددی نشده است و این احساس او و همه‌ زندگی‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
.
زری خوشکام، بهمن پرورش، فرید قبادی، دارا حیایی، مژگان صابری و پانته‌آ مهدی‌نیا دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
.
#خبرنگار_هنر
#artreporter #art_reporter
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> «خانه پدری» را در «هنر و تجربه» اکران نمی‌کنم/ با شرط سنی موافقم . کیانوش عیاری تاکید کرد موافق ...
Media Removed
# «خانه پدری» را در «هنر و تجربه» اکران نمی‌کنم/ با شرط سنی موافقم . کیانوش عیاری تاکید کرد موافق نمایش محدود فیلم سینمایی «خانه پدری» در گروه «هنروتجربه» نیست . کیانوش عیاری نویسنده و کارگردان سینمای ایران درباره اظهارنظر چند روز گذشته ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان ... #🎥
«خانه پدری» را در «هنر و تجربه» اکران نمی‌کنم/ با شرط سنی موافقم
.
کیانوش عیاری تاکید کرد موافق نمایش محدود فیلم سینمایی «خانه پدری» در گروه «هنروتجربه» نیست
.
کیانوش عیاری نویسنده و کارگردان سینمای ایران درباره اظهارنظر چند روز گذشته ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی درباره آخرین وضعیت اکران فیلم «خانه پدری» که وی گفته بود این فیلم مجوز اکران در گروه «هنروتجربه» را دارد، به مهر گفت: من این فیلم را در گروه «هنروتجربه» اکران نمی‌کنم زیرا معتقدم «خانه پدری» باید فراگیر دیده شود و برایم معنی ندارد که فقط در تهران و برخی شهرستان‌ها آن هم در سالن‌ها و سانس‌های محدود روی پرده برود
.
وی با تاکید بر اینکه مردم در همه جای کشور باید امکان برابری برای تماشای فیلم ها داشته باشند، بیان کرد: چرا باید مردم دیگر شهرستان‌های فاقد گروه «هنروتجربه» در قرنطینه فرض شوند و امکان تماشای تعدادی از فیلم‌ها را که در این گروه به اکران می‌رسند از دست بدهند
.
عیاری با اشاره به مذاکرات پیشین خود با مسئولان سینمایی که آنها خواستار حذف یک صحنه را داشتند، خبر داد: اعلام کرده‌اند اگر صحنه مربوط به قتل در زیرزمین از فیلم حذف شود،‌ می‌توانیم آن را در سرگروه سینمایی اکران کنیم و اگر حذف نشود، محدود به گروه «هنروتجربه» خواهد شد
.
کارگردان «خانه پدری» در پاسخ به اینکه اگر برای اکران در سرگروه برای فیلم شرط سنی درنظر گرفته شود، آیا با آن موافقت خواهد کرد یا خیر هم گفت: حتما با این شرط موافقت خواهم کرد چراکه یک روند حرفه‌ای است که در سینمای جهان هم مرسوم است. ضمنا به تبلیغ فیلم هم کمک خواهد کرد
.
مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی، ناصر هاشمی، نازنین فراهانی، مینا ساداتی و معصومه بافنده از بازيگران اين فيلم هستند
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
اکران ویژه مستند «سفر سهراب» در خانه هنرمندان برگزار می شود/ انتشار آنونس جدید مستند «سفر سهراب» در روز ملی سینما سومین اكران ویژه مستند سينمايي «سفر سهراب» با حضور دکتر اکبر عالمی، ناهید طباطبایی و جلال فاطمی به همراه امید عبدالهی کارگردان و دیگر عوامل این مستند سینمایی در خانه هنرمندان برگزار ... اکران ویژه مستند «سفر سهراب» در خانه هنرمندان برگزار می شود/ انتشار آنونس جدید مستند «سفر سهراب» در روز ملی سینما
سومین اكران ویژه مستند سينمايي «سفر سهراب» با حضور دکتر اکبر عالمی، ناهید طباطبایی و جلال فاطمی به همراه امید عبدالهی کارگردان و دیگر عوامل این مستند سینمایی در خانه هنرمندان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مستند سینمایی «سفر سهراب»، به منظور حمایت از سینمای مستند و مستقل در ایران، عوامل این فیلم با همراهی هنرمندان و نویسندگانی چون اکبرعالمی، ناهید طباطبایی و جلال فاطمی روز پنجشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان میزبان تماشاگران مستند سینمایی «سفر سهراب» خواهند بود.
در این اکران ویژه هنرمندان حاضر درباره ضرورت حمايت از فیلم هاي مستند از جمله مستند سینمایی «سفر سهراب» و مجموعه فیلم های سهراب شهیدثالث دقایقی با مخاطبان صحبت خواهند کرد.
همچنین به منظور گرامیداشت روز ملی سینما تصاویر تازه ای از فیلم مستند «سفر سهراب» در قالب آنونسی یک دقیقه ای منتشر شده است.
مستند «سفر سهراب» پرتره ای متفاوت درباره سهراب شهیدثالث، به عنوان یکی از موثرترین آغازگران سینمای نوین ایران است، که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده و يكي از مهمترین مقاطع کار و زندگی این سينماگر پيشرو، یعنی زمانی که موفق به ساخت دو فیلم مهم «یک اتفاق ساده» و «طبیعت بی جان» شد را به تصویر می کشد. نخستین نمایش رسمی این مستند در دهمین جشنواره بین المللی مستند ایران، سینما حقیقت بوده است كه از سوی هیات داوران این جشنواره، به عنوان یکی از نامزدهای دریافت تندیس هنر و تجربه برای بهترین فیلم مستند معرفی شد.
اکران ویژه مستند سینمایی «سفر سهراب» با همراهی چهره های تاثیرگذار فرهنگی و سینمای مستقل ایران در هفته های آتی ادامه پیدا خواهد کرد.
روابط عمومی مستند سینمایی «سفر سهراب»

لینک خبر:
yon.ir/RDbuw

t.me/aecinemachannel
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه ...
Media Removed
# شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان،با حضور جواد عزتی،حمید رضا آذرنگ،مهدی قربانی با استقبال چمشگیر مخاطبانش در پردیس کورش برگزار شد . پیش از نمایش فیلم جواد عزتی در صحبت های کوتاهی از مخاطبان این فیلم سینمایی به ... #🎥
شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان،با حضور جواد عزتی،حمید رضا آذرنگ،مهدی قربانی با استقبال چمشگیر مخاطبانش در پردیس کورش برگزار شد
.
پیش از نمایش فیلم جواد عزتی در صحبت های کوتاهی از مخاطبان این فیلم سینمایی به دلیل حمایتشان از سینما و فیلم«تنگه ابو قریب»تشکر کرد
.
حمید رضا آذرنگ نیز گفت:«از زمانی که «تنگه ابو قریب»اکران شده،واکنش هانسبت به فیلم متفاوت است.برخی از جوانهایی که روایت هایی از جنگ شنیده اند می گویند چرا درباره جنگ فیلم ساخته شده است؟حرف زدن از جنگ کافی است.در آن زمان که چنین اتفاقی در«تنگه ابو قریب»رخ داد من اندیمشک بودم و مادرم در جمع شما است وشاهد است که چه روزهای سختی بود.»
.
او ادامه داد:«خاطرم هست تعداد زیادی از افرادی که شیمیایی شده بودند در دو طرف بلوار راه آهن اندیمشک جمع شده بودند،اما هیچ کس نمی دانست جلوتر و در «تنگه ابو قریب»چه خبر است.ما فقط نظاره گر حضور مجروحان در شهر بودیم.آن قدر که در بیمارستان اندیمشک جا برای مجروحان نبود و جلوی در بیمارستان تنها یک سطل آب یخ روی سر آنها می ریختند و دیگر وقت رسيدگي به آنها نبود.من در شهرم شاهد این اتفاقات بودم و خبر نداشتم که یکسری آدم جلوتر چه رشادت هایی می کنند.»
.
او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:«جنگ پلید و کثیف است و به اعتقاد من کثیف ترین آدم کسی است که جنگ طلب است.من کاری با گذشته فیلم جنگی در ایران ندارم،فیلم «تنگه ابو قریب»به زیبایی با استناد به داستانی واقعی با وسواس و دقت ساخته شده است.اما در روزهای اخیر چند ویدیو در شبکه های مجازی منتشر شده است که جای تاسف دارد،عجیب است که ما ایرانی هستیم و از دیدن آنها دلمان به درد نمی اید. یک عرب در مشهد اسکانس های ایرانی را روی زمین ریخته است و می گوید :«با پول خودم و با کمترین مبلغ بیشترین لذت را بردم ،بهترین غذاها را خوردم و حالا کشور شما را ترک می کنم.ما اینطورجنگیدیم بدون اینکه بجنگیم .»یا اینکه آن طرف مرزها پسریکی از سیاستمدارن سابق از دارایی هایش می گوید و اینکه به هیچ کسی مربوط نیست اموالش از کجا آمده! فقط می خواهم بگویم قطعا آدم هایی از جنس کسانی که در« تنگه ابو قریب» بودند اگر این چیزها را می دیدند الان زنده نبودند،چون رگشان را می گذاشتند تا جلوی چنین آدم هایی را بگیرند.»
.
در پایان مهدی قربانی نیز از مردم به دلیل حمایتشان از فیلم «تنگه ابو قریب»تشکر کرد
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
<span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f496"></span> _____لطفا ورق بزنید_____ @vossoughi_behrouz گرگ بیزار محصول سال هزار ...
Media Removed
_____لطفا ورق بزنید_____ @vossoughi_behrouz گرگ بیزار محصول سال هزار و سيصد و پنجاه و دو است. این فیلم در روستای مجن از توابع شاهرود بازی شده است - آهنگری با همسرش گل‌اندام در قطعه زمینی دور از آبادی ڪشت و زرع و زندگی می‌ڪنند.مردم دهڪده نظر مساعدی به آن‌ها ندارند و به ... 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
_____لطفا ورق بزنید_____
@vossoughi_behrouz
گرگ بیزار محصول سال هزار و سيصد و پنجاه و دو است. این فیلم در روستای مجن از توابع شاهرود بازی شده است
-
آهنگری با همسرش گل‌اندام در قطعه زمینی دور از آبادی ڪشت و زرع و زندگی می‌ڪنند.مردم دهڪده نظر مساعدی به آن‌ها ندارند و به همین‌جهت وقتی آهنگر از آن‌ها می‌خواهد ڪه در وضع حمل همسرش به او ڪمک ڪنند، آن‌ها خودداری ڪرده و سرانجام همسر آهنگر در می‌گذرد. مردم حتی اجازهٔ دفن همسر آهنگر را در قبرستان دهڪده نمی‌دهند و در این زمان است ڪه آهنگر عاصی شده و در پی انتقام دست به ڪشتار می زند
ڪارگردان
مازیار پرتو
تهیه‌ڪننده
محمدتقی شڪرایی
نویسنده
بهزاد فراهانی
تاریخ‌های انتشار
هزار و سيصد و پنجاه و دو
مدت زمان نودو هفت دقیقه
#بهروزوثوقی_باید_به_خانه_برگردد #فیلم_سینمایی #اخبار #خبر #خبر_فوری #ایران #ایرانی #باستان #نوستالژی #قدیما #قدیمیها #قدیمی #هنرپیشه #هنرمندان #هنرمند #بهروز_وثوقی #گرگ_بیزار #سلطان #اسطوره #بهروزوثوقی
Read more
‌ «زندانی‌ها» ساخته جدید مسعود ده نمکی . مسعود ده نمکی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از آغاز ساخت ...
Media Removed
‌ «زندانی‌ها» ساخته جدید مسعود ده نمکی . مسعود ده نمکی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از آغاز ساخت اثر جدیدش با نام «زندانی ‌ها» خبر داد. فیلم «زندانی‌ها» هفتمین اثر سینمایی مسعود ده نمکی پس از سه گانه «اخراجی‌ها»، دوگانه «رسوایی» و «معراجی ها» است. این فیلم سینمایی از امروز شنبه 2 تیر ماه در زندان ...
«زندانی‌ها» ساخته جدید مسعود ده نمکی
.
مسعود ده نمکی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از آغاز ساخت اثر جدیدش با نام «زندانی ‌ها» خبر داد. فیلم «زندانی‌ها» هفتمین اثر سینمایی مسعود ده نمکی پس از سه گانه «اخراجی‌ها»، دوگانه «رسوایی» و «معراجی ها» است. این فیلم سینمایی از امروز شنبه 2 تیر ماه در زندان قصر تهران کلید خورد. بهنوش بختیاری, هدایت هاشمی, بهنام تشکر, هومن برق نورد, بهاره افشاری, اصغر نقی زاده, رسول نجفیان و امیر نوری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

عوامل فیلم «زندانی ها»:
تهیه کننده و کارگردان: مسعود ده نمکی
مجری طرح : علیرضا نجف زاده
مدیر تولید : امیر ابراهیمی
برنامه ریز و دستیار اول کارگردان : امید جزینی
مدیر فیلم برداری: فرشاد گل سفیدی
طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری
طراح گریم: شهرام خلج
صدابردار: فرشید احمدی
مدیر تدارکات: جواد قاسمی
تدوین: خشایار موحدیان
جلوه های ویژه ی میدانی: ایمان کرمیان
جلوه های ویژه ی بصری: سعید خلیلی
عکاس: حسن شجاعی
Read more
. به عنوان یه ایرانی به اصغر فرهادی افتخار میکنم و امیدوارم روز به روز موفقیتای ایرانیا در دنیا بیشتر ...
Media Removed
. به عنوان یه ایرانی به اصغر فرهادی افتخار میکنم و امیدوارم روز به روز موفقیتای ایرانیا در دنیا بیشتر و بیشتر بشه🇮🇷.این خبر خوب رو حتما شنیدین اما من یکم با جزئیات براتون توضیح میدم. همه می‌دانند (اسپانیایی: Todos Lo Saben; انگلیسی: Everybody Knows)، فیلمی در ژانر تریلر روان‌شناختی به نویسندگی ... .
به عنوان یه ایرانی به اصغر فرهادی افتخار میکنم و امیدوارم روز به روز موفقیتای ایرانیا در دنیا بیشتر و بیشتر بشه🇮🇷.این خبر خوب رو حتما شنیدین اما من یکم با جزئیات براتون توضیح میدم.
همه می‌دانند (اسپانیایی: Todos Lo Saben; انگلیسی: Everybody Knows)، فیلمی در ژانر تریلر روان‌شناختی به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی است. این فیلم که هشتمین فیلم بلند فرهادی است به زبان اسپانیایی ساخته شده و بازیگرانی همچون خاویر باردم و همسرش پنه‌لوپه کروز اهل اسپانیا و ریکاردو دارین اهل آرژانتین در آن ایفای نقش می‌کنند
همه می‌دانند» نخستین بار در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ اکران خواهد شد و به عنوان فیلم افتتاحیه نیز به نمایش درخواهد آمد. «همه می‌دانند» دومین فیلم اسپانیایی زبانی است که در تاریخ جشنواره بین‌المللی فیلم کن به عنوان فیلم افتتاحیه انتخاب شده‌است.این فیلم از فردای روز افتتاحیه جشنواره فیلم کن یعنی چهارشنبه، نهم ماه مه در سینماهای فرانسه اکران می‌شود. «همه می‌دانند» را دو کمپانی «ممنتو» و «مورنا» تهیه کرده‌اند. این فیلم سومین همکاری میان فرهادی و کمپانی ممنتو پس از فیلم‌های «گذشته» و «فروشنده» است.
اصغر فرهادی تحقیق و نوشتن داستان «همه می‌دانند» را از حدود ۵ سال پیش در اسپانیا آغاز کرد اما ایده فیلم همه می‌دانند به یکی از سفرهای اصغر فرهادی در ۱۲ سال پیش به اسپانیا بازمی‌گردد؛ زمانی که اصغر فرهادی برای سفری به جنوب اسپانیا رفت و در آن زمان، گروگان‌گیری یک دختر اسپانیایی سبب شده بود تا تصاویر این دختر بچه در سراسر شهر پخش شود. او از این جریان برای نوشتن سناریو هشتمین اثر بلند سینمایی خود الهام گرفت. فرهادی می‌گوید در ساخت این فیلم، از راشومون اثر آکیرا کوروساوا، تأثیر زیادی گرفته‌است.
————————————————————
#fashionsandwich #fashionsandwichbybahar #asgharfarhadi #cannesfilmfestival #cannes #cannes2018 #everybodyknows #iraniandirector #proudtobepersian
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> «جاده قدیم» اوایل مهر ماه اکران می‌شود/ متفاوت تبلیغ می‌کنیم . کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی ...
Media Removed
# «جاده قدیم» اوایل مهر ماه اکران می‌شود/ متفاوت تبلیغ می‌کنیم . کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «جاده قدیم» از اکران این اثر سینمایی در مهر ماه خبر داد . منیژه حکمت تهیه کننده و کارگردان «جاده قدیم» درباره زمان اکران این فیلم که سال گذشته در جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت به مهر گفت: این ... #🎥
«جاده قدیم» اوایل مهر ماه اکران می‌شود/ متفاوت تبلیغ می‌کنیم
.
کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «جاده قدیم» از اکران این اثر سینمایی در مهر ماه خبر داد
.
منیژه حکمت تهیه کننده و کارگردان «جاده قدیم» درباره زمان اکران این فیلم که سال گذشته در جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت به مهر گفت: این فیلم سینمایی اوایل مهر ماه در سینماهای کشور اکران می شود و ما مشغول برنامه ریزی برای تبلیغات هستیم. وی بیان کرد: نسخه ای که در سینماها نمایش داده می شود، هیچ تفاوتی با نسخه ای که در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر نمایش داده شد، ندارد
.
حکمت در پایان گفت: «جاده قدیم» در گروه سینمای ایران اکران می شود
.
در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: در شب سال نو مینو به خانه باز نمی‌گردد ...
.
در این فیلم بازیگرانی چون مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، ترلان پروانه، محمدرضا غفاری، شیرین یزدان بخش،  لیلی رشیدی، محمدرضا هدایتی، بهناز جعفری، بانیپال شومون، پوریا رحیمی، هدی زین العابدین‌ و پرویز پورحسینی حضور دارند
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
‌ همکاری ایران و اسپانیا در تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان‌ ‌ ‎به گزارش سلام سینما، فیلمبرداری ...
Media Removed
‌ همکاری ایران و اسپانیا در تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان‌ ‌ ‎به گزارش سلام سینما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی #علیرضارئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است‌.‌ ‌ ‌‌ ‌ ‎این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم ...
همکاری ایران و اسپانیا در تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان‌

‎به گزارش سلام سینما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی #علیرضارئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است‌.‌

‌‌ ‌ ‎این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی وی(چهل سالگی و دوران عاشقی) به روابط عاطفی و عاشقانه می‌پردازد و بازیگران مطرحی همچون #لیلاحاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، #امیرآقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به‌آفرید غفاریان در آن حضور دارند.‌‌
.
‌ ‌ ‎«مردی_بدون_سایه» که به عنوان یک همکاری مشترک با # حضور بازیگران اسپانیایی از ماه گذشته در این کشور مقابل دوربین رفت، در مطبوعات اسپانیا خبرساز شد و خبر تولید این فیلم در تعدادی از روزنامه‌های اسپانیولی‌زبان انعکاس گسترده‌ای یافت‌.‌‌ ‌ ‎اسپانسرینگ جدیدترین ساخته علیرضا رئیسیان در کشور‌ اسپانیا بر عهده «شرکت گردشگری ساحل آفتاب» به مدیریت محمد محمدی انجام شده است که شامل کلیه خدمات و اخذ مجوزهای مختلف فیلمبرداری و تولید در این کشور بوده است که نقش تعیین‌کننده‌ای در عملی شدن تولید این پروژه سینمایی داشته و به گفته علیرضا رئیسیان بدون حمایت ایشان فیلمبرداری در شرایط سخت فعلی میسر نمی‌شد. ‎بر اساس این گزارش، این فیلم به بحران عاطفی و زناشویی انسان معاصر می‌پردازد و ‌نگاه ویژه‌ای به مشکلات ‌اجتماعی این روزهای جامعه دارد.

‌ ‌ ‎عوامل اصلی این اثر‌ سینمایی عبارتند از: تهیه‌کننده و‌ کارگردان: علیرضا رئیسیان، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراحی صحنه و لباس: کامیاب امین‌عشایری، طراحی چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، مدیر تولید: محمد یمینی، عکس: امیرحسین شجاعی
Read more
مهمترین مزیت اختصاص پردیس ملت به عنوان کاخ رسانه ای جشنواره ملی فیلم فجر و کم کردن تعداد کارت های صادره ...
Media Removed
مهمترین مزیت اختصاص پردیس ملت به عنوان کاخ رسانه ای جشنواره ملی فیلم فجر و کم کردن تعداد کارت های صادره این است که دیگر برای پیدا کردن صندلی در سالن سینما دعوا نمی شود! در این روز فیلم های «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله، «بمب؛ یک عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی و بسته فیلم های کوتاه به نمایش ... مهمترین مزیت اختصاص پردیس ملت به عنوان کاخ رسانه ای جشنواره ملی فیلم فجر و کم کردن تعداد کارت های صادره این است که دیگر برای پیدا کردن صندلی در سالن سینما دعوا نمی شود!
در این روز فیلم های «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله، «بمب؛ یک عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی و بسته فیلم های کوتاه به نمایش درآمدند که نسبت به فیلم های روز گذشته «شعله ور» و «بمب؛ یک عاشقانه» با استقبال بیشتری روبرو شدند و نشست رسانه ای این ۲ فیلم هم شلوغ تر از نشست فیلم های روز قبل بود که البته نشست رسانه ای فیلم های کوتاه با بی مهری اهالی رسانه و عکاسان روبه رو شد ولی از فیلمسازان کوتاه عده قابل اعتنایی در نشست حضور یافته بودند.

در نشست خبری فیلم سینمایی «بمب؛ یک عاشقانه» یکی از مسئولان سالن با خبرنگارانی که به دلیل پایین بودن صدای سالن در ردیف نخست نشسته بودند، درگیری لفظی پیدا کرد و با این توجیه که این ردیف متعلق به عوامل فیلم است آنها را بلند کرد در حالی که در نشست های گذشته خبرنگاران در همین ردیف هم مستقر می شدند و مشکلی برای حضورشان وجود نداشت.

یکی از نکات قابل ذکر در زمان برگزاری نشست خبری فیلم های کوتاه، اعلام نشدن آغاز نشست خبری از طریق بلندگوها بود و درنهایت بعد از گذشت ۲۰ دقیقه از برگزاری نشست به طور پیاپی اعلام شد که نشست خبری فیلم های کوتاه تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد! که این اطلاع رسانی غلط و با صدای بلند در برگزاری نشست خلل ایجاد کرد.

حل نشدن مساله اینترنت در پردیس سینمایی ملت که در بخش کافی نت که محل استقرار سیستم های کامپیوتری است بیشتر مشاهده می‌شود یکی از اصلی ترین مشکلات کاخ جشنواره است که انتظار می رفت در دومین روز از برگزاری این رویداد هنری برطرف شود در حالی که این اتفاق نیفتاد و رسانه ها همچنان با مشکل ضعیف بودن اینترنت و در بعضی از نقاط پردیس ملت، نبود آن روبه رو هستند.

قرار داشتن لپ تاپ ها در محل رفت و آمد یکی دیگر از مشکلات است که فضایی ایجاد می کند که تمرکز کافی برای تنظیم و انتشار خبر فراهم نمی شود. البته محل قرارگیری استودیوهای رادیو و تلویزیونی در جایی است که برخی از دست اندرکاران آنها می گویند نسبت به سال های قبل شرایط شان بهتر و سکوت بیشتری حاکم است.
#جشنواره_فیلم_فجر
Read more
. همکاری ایران و اسپانیا در تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان . ‎به گزارش فیلم فستیوال فیلمبرداری ...
Media Removed
. همکاری ایران و اسپانیا در تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان . ‎به گزارش فیلم فستیوال فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است. . ‎این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی ... .
همکاری ایران و اسپانیا در تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان
.
‎به گزارش فیلم فستیوال فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است.
.
‎این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی وی(چهل سالگی و دوران عاشقی) به روابط عاطفی و عاشقانه می‌پردازد و بازیگران مطرحی همچون لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به‌آفرید غفاریان در آن حضور دارند. ‎«مردی بدون سایه» که به عنوان یک همکاری مشترک با حضور بازیگران اسپانیایی از ماه گذشته در این کشور مقابل دوربین رفت، در مطبوعات اسپانیا خبرساز شد و خبر تولید این فیلم در تعدادی از روزنامه‌های اسپانیولی‌زبان انعکاس گسترده‌ای یافت. ‎اسپانسرینگ جدیدترین ساخته علیرضا رئیسیان در کشور اسپانیا بر عهده «شرکت گردشگری ساحل آفتاب» به مدیریت محمد محمدی انجام شده است که شامل کلیه خدمات و اخذ مجوزهای مختلف فیلمبرداری و تولید در این کشور بوده است که نقش تعیین‌کننده‌ای در عملی شدن تولید این پروژه سینمایی داشته و به گفته علیرضا رئیسیان بدون حمایت ایشان فیلمبرداری در شرایط سخت فعلی میسر نمی‌شد. ‎بر اساس این گزارش، این فیلم به بحران عاطفی و زناشویی انسان معاصر می‌پردازد و نگاه ویژه‌ای به مشکلات اجتماعی این روزهای جامعه دارد. ‎عوامل اصلی این اثر سینمایی عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: علیرضا رئیسیان، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراحی صحنه و لباس: کامیاب امین‌عشایری، طراحی چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، مدیر تولید: محمد یمینی، عکس: امیرحسین شجاعی
Read more
... <span class="emoji emoji1f4e2"></span> نخستین تصاویر از لیلا حاتمی در فیلم تازه علیرضا رئیسیان . <span class="emoji emoji1f53b"></span>فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی ...
Media Removed
... نخستین تصاویر از لیلا حاتمی در فیلم تازه علیرضا رئیسیان . فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است. . این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی وی(چهل سالگی و دوران عاشقی) ... ...
📢 نخستین تصاویر از لیلا حاتمی در فیلم تازه علیرضا رئیسیان
.
🔻فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است.
.
این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی وی(چهل سالگی و دوران عاشقی) به روابط عاطفی و عاشقانه می‌پردازد و بازیگران مطرحی همچون لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به‌آفرید غفاریان در آن حضور دارند.
.
«مردی بدون سایه» که به عنوان یک همکاری مشترک با حضور بازیگران اسپانیایی از ماه گذشته در این کشور مقابل دوربین رفت، در مطبوعات اسپانیا خبرساز شد و خبر تولید این فیلم در تعدادی از روزنامه‌های اسپانیولی‌زبان انعکاس گسترده‌ای یافت.
.
اسپانسرینگ جدیدترین ساخته علیرضا رئیسیان در کشور اسپانیا بر عهده «شرکت گردشگری ساحل آفتاب» به مدیریت محمد محمدی انجام شده است که شامل کلیه خدمات و اخذ مجوزهای مختلف فیلمبرداری و تولید در این کشور بوده است که نقش تعیین‌کننده‌ای در عملی شدن تولید این پروژه سینمایی داشته و به گفته علیرضا رئیسیان بدون حمایت ایشان فیلمبرداری در شرایط سخت فعلی میسر نمی‌شد.
.
بر اساس این گزارش، این فیلم به بحران عاطفی و زناشویی انسان معاصر می‌پردازد و نگاه ویژه‌ای به مشکلات اجتماعی این روزهای جامعه دارد.
.
عوامل اصلی این اثر سینمایی عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: علیرضا رئیسیان، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراحی صحنه و لباس: کامیاب امین‌عشایری، طراحی چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، مدیر تولید: محمد یمینی، عکس: امیرحسین شجاعی.
#Haft_tv3
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> ‏‎نخستین تصاویر و خبرها از «مردی بدون سایه» . ‏‎به گزارش فیلم نیوز، فیلمبرداری فیلم سینمایی ...
Media Removed
‏‎نخستین تصاویر و خبرها از «مردی بدون سایه» . ‏‎به گزارش فیلم نیوز، فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است . ‏‎این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی وی(چهل سالگی و دوران ... 🎬
‏‎نخستین تصاویر و خبرها از «مردی بدون سایه»
.
‏‎به گزارش فیلم نیوز، فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان پس از پایان سکانس‌های اسپانیا، در تهران در جریان است
.
‏‎این اثر سینمایی که سومین فیلم از سه‌گانه آخر رئیسیان است مانند دو فیلم قبلی وی(چهل سالگی و دوران عاشقی) به روابط عاطفی و عاشقانه می‌پردازد و بازیگران مطرحی همچون لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به‌آفرید غفاریان در آن حضور دارند
.
‏‎«مردی بدون سایه» که به عنوان یک همکاری مشترک با حضور بازیگران اسپانیایی از ماه گذشته در این کشور مقابل دوربین رفت، در مطبوعات اسپانیا خبرساز شد و خبر تولید این فیلم در تعدادی از روزنامه‌های اسپانیولی‌زبان انعکاس گسترده‌ای یافت
.
‏‎اسپانسرینگ جدیدترین ساخته علیرضا رئیسیان در کشور اسپانیا بر عهده «شرکت گردشگری ساحل آفتاب» به مدیریت محمد محمدی انجام شده است که شامل کلیه خدمات و اخذ مجوزهای مختلف فیلمبرداری و تولید در این کشور بوده است که نقش تعیین‌کننده‌ای در عملی شدن تولید این پروژه سینمایی داشته و به گفته علیرضا رئیسیان بدون حمایت ایشان فیلمبرداری در شرایط سخت فعلی میسر نمی‌ شد
.
‏‎بر اساس این گزارش، این فیلم به بحران عاطفی و زناشویی انسان معاصر می‌پردازد و نگاه ویژه‌ای به مشکلات اجتماعی این روزهای جامعه دارد
.
‏‎عوامل اصلی این اثر سینمایی عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: علیرضا رئیسیان، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراحی صحنه و لباس: کامیاب امین‌عشایری، طراحی چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، مدیر تولید: محمد یمینی، عکس: امیرحسین شجاعی
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
برخورد شورایعالی تهیه کنندگان با پرداخت دستمزدهای غیر متعارف شورایعالی با تهیه کنندگانی که دستمزدهای ...
Media Removed
برخورد شورایعالی تهیه کنندگان با پرداخت دستمزدهای غیر متعارف شورایعالی با تهیه کنندگانی که دستمزدهای غیرمتعارف پرداخت کنند ، به عنوان متخلف برخورد صنفی خواهد کرد . سید غلامرضا موسوی عضو هیات رییسه شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران ضمن اعلام خبر فوق افزود : شرایط اقتصادی سینما به گونه ... برخورد شورایعالی تهیه کنندگان با پرداخت دستمزدهای غیر متعارف
شورایعالی با تهیه کنندگانی که دستمزدهای غیرمتعارف پرداخت کنند ، به عنوان متخلف برخورد صنفی خواهد کرد .
سید غلامرضا موسوی عضو هیات رییسه شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران ضمن اعلام خبر فوق افزود : شرایط اقتصادی سینما به گونه ای است که باید" تعادل و کیان سینما " مورد توجه همه ی همکاران سینمایی ، بخصوص تهیه کنندگان قرار بگیرد.
وی افزود : از چندی بیش و بر اساس برخی خبرها شورایعالی بر آن شد تا با اخلال کنندگان روابط حرفه ای و بخصوص کسانی که با پرداخت دستمزدهای غیر متعارف به اقتصاد سینما و در نتیجه بقای آن لطمه وارد می سازند ، برخورد جدی صنفی نماید. بر همین اساس کمیته انضباطی شورایعالی در زمینه تولید تشکیل شد و مقرر شد تا به همکاران تهیه کننده اطلاع داده شود که مسائل اقتصادی را مورد نظر قرار داده رفتاری نکنندکه بخاطر تولید یک فیلم ، اقتصاد سینمای ایران مورد هجمه قرار گرفته و بی نظمی اقتصادی بر تولید فیلم سینمایی حاکم شود. موسوی افزود : البته و متاسفانه برخی از رفتارهای خلاف عرف اقتصادی سینمای ایران در تولید برخی سریال های شبکه نمایش خانگی رخ می دهد. این سریال ها در پرداخت دستمزدها چنان بی محابا عمل می کنند که شائبه پول بی مسئولیت و پول کثیف ودر مواردی محدود پولشویی پیش می اید. چرا که پرداخت های دستمزد آنان نه بر اساس عرف، نه بر اساس منطق و نه بر اساس زمان و شهرت بازیگران است . گاه دستمزدی که برای بازی در یک برابر دستمزد همان بازیگر در یک فیلم سینمایی است. بدیهی است که این گونه 4 تا 3سریال پرداخت می شود. رفتارهای برخی تهیه کنندگان سریال و در موارد فیلم های سینمایی لطمه بزرگی به اقتصاد سینمای ایران وارد می سازد. وی افزود : شورایعالی به عنوان متولی بخش تهیه کنندگی سینمای ایران ، در این زمینه طبیعتا مدعی و قائل به جلوگیری از اینگونه رفتارهای غیر معقول است. وی گفت: شورایعالی طبیعی است که از همکاران خود انتظار داشته باشد در زمینه مسائل اقتصادی پاسخگوی رفتارهای احتمالا غیر موجه باشند. بر اساس صحبت های انجام شده ، تهیه کننده ای که دستمزدهای عرف را رعایت نکند ، با انواع جریمه های صنفی روبرو خواهد شد . حتی در مواردی امکان دارد شورایعالی با هماهنگی معاونت سینمایی اجازه اکران فیلم را طی زمان خاص ارائه نکندیا تهیه کننده برای دریافت پروانه فیلمسازی در هماهنگی با معاونت سینمایی با مشکلاتی روبرو شود. *بخش اول
*ادامه در پست بعدي
Read more
... <span class="emoji emoji1f4e2"></span> حمید پنداشته: امیدواریم «خانوم یایا» به رونق سینما کمک کند . <span class="emoji emoji1f53b"></span> تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خانم ...
Media Removed
... حمید پنداشته: امیدواریم «خانوم یایا» به رونق سینما کمک کند . تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خانم یایا» گفت: با ثبت قرارداد این فیلم در سرگروهی سینما ایران، کارهای تبلیغاتی آن را از هفته آینده شروع می‌کنیم . حمید پنداشته با اعلام این خبر به ایسنا گفت: با توجه به حضور سه ستاره مطرح سینما و همچنین ... ...
📢 حمید پنداشته: امیدواریم «خانوم یایا» به رونق سینما کمک کند
.
🔻 تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خانم یایا» گفت: با ثبت قرارداد این فیلم در سرگروهی سینما ایران، کارهای تبلیغاتی آن را از هفته آینده شروع می‌کنیم
.
حمید پنداشته با اعلام این خبر به ایسنا گفت: با توجه به حضور سه ستاره مطرح سینما و همچنین فضای مفرح فیلم، پیش بینی می‌کنیم فیلم کاهانی بتواند مثل «هزارپا» به رونق اقتصادی سینمای ایران در نیمه دوم امسال کمک کند
.
تهیه کننده فیلم «خانم یایا» در خصوص اکران این فیلم بعد از یک سال و نیم گفت: فیلم هیچ مشکلی از بابت پروانه نمایش نداشت و سازمان سینمایی با حسن نیت نسبت به شخص آقای کاهانی بیشترین همکاری را برای صدور مجوز آن انجام داد.
.
وی افزود: به هرحال مجوز فیلم ویدئویی بود و طبق روال باید مراحل تبدیل انجام می‌شد و همین موضوع در تعویق صدور پروانه نمایش این فیلم بی‌تاثیر نبود. پنداشته در پایان گفت: بعد از چند سال اکران فیلمی به کارگردانی عبدالرضا کاهانی اتفاق خوبی برای سینمای ایران است و امیدوارم با همین فیلم سوءتفاهمات هم بین ایشان و مسئولان از بین برود
.
حمید فرخ‌نژاد، رضا عطاران و امین حیایی در کنار نیتایا چرسی نقش های اصلی فیلم «خانم یایا» را برعهده دارند؛ فیلمی که اولین محصول مشترک ایران و تایلند به حساب می آید و قراراست به شکل همزمان توسط پلی گروپ از کمپانی اس اف در تایلند، لائوس، میانمار و کامبوج روی پرده رود
.
این فیلم داستان دو باجناق است که پس از فوت پدرزنشان راه او را پی گرفته و به بهانه تجارت در چین گریزی هم به پاتایا می‌زنند اما رویارویی آن‌ها با دوست قدیمی همه چیز را به هم می‌ زند.
#Haft_tv3
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> فیلم برادران محمودی جزو سه گزینه نهایی اسکار افغانستان قرار گرفت . بنابر اعلام برادران محمودی، ...
Media Removed
فیلم برادران محمودی جزو سه گزینه نهایی اسکار افغانستان قرار گرفت . بنابر اعلام برادران محمودی، فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» در میان سه گزینه نهایی نماینده اسکار سینمای افغانستان قرار گرفت . در این خبر آمده است: براساس اطلاع از اتحادیه تهیه کنندگان سینمای افغانستان به مدیریت ... 🎬
فیلم برادران محمودی جزو سه گزینه نهایی اسکار افغانستان قرار گرفت
.
بنابر اعلام برادران محمودی، فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» در میان سه گزینه نهایی نماینده اسکار سینمای افغانستان قرار گرفت
.
در این خبر آمده است:
براساس اطلاع از اتحادیه تهیه کنندگان سینمای افغانستان به مدیریت جوانشیر حیدری از سینماگران سینمای افغانستان، این اتحادیه که مسئولیت نهایی معرفی نماینده سینمای افغانستان به آکادمی اسکار را بر عهده دارد از میان فیلم های معرفی شده به اتحادیه، سه فیلم را که «شکستن همزمان بیست استخوان» هم در میانشان قراردارد، برای انتخاب نهایی برگزیده است
.
در صورتی که فیلم جدید برادران محمودی از طرف سینمای افغانستان به آکادمی اسکار برای رقابت در بخش بهترین فیلم خارجی زبان معرفی شود، این سومین بار است که نوید و جمشید محمودی با فیلم های خود به آکادمی اسکار معرفی می شوند
.
داستان «شکستن همزمان بیست استخوان» قصه زندگی عظیم با بازی محسن تنابنده مهاجر افغانستانی مقیم ایران را روایت می کند
.
فیلم محصول مشترک ایران و افغانستان است و در سال ۹۷ برای نمایش عمومی آماده شده است. «شکستن همزمان بیست استخوان» به زودی در سینمای ایران اکران عمومی می شود
.
عکس: فتاح ذی نوری
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
. کارگردان «شَنِل» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد . حسین کندری کارگردان فیلم سینمایی «شَنِل» به‌زودی ...
Media Removed
. کارگردان «شَنِل» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد . حسین کندری کارگردان فیلم سینمایی «شَنِل» به‌زودی ساخت فیلم جدیدش با نام «ماکان» را آغاز می‌کند. . به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم، نگارش فیلمنامه «ماکان» به عنوان دومین همکاری حسین کندری و حمیدرضا بابابیگی در مقام نویسنده به پایان رسیده است ... .
کارگردان «شَنِل» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد
.
حسین کندری کارگردان فیلم سینمایی «شَنِل» به‌زودی ساخت فیلم جدیدش با نام «ماکان» را آغاز می‌کند.
.
به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم، نگارش فیلمنامه «ماکان» به عنوان دومین همکاری حسین کندری و حمیدرضا بابابیگی در مقام نویسنده به پایان رسیده است و کندری کارگردان فیلم‌های «اینجا کسی نمی‌میرد» و «شَنِل» به‌زودی ساخت فیلم جدیدش را آغاز می‌کند.
وی در توضیح فضای این فیلم گفت: «ماکان» داستان تحول انسان‌ها، خواسته‌ها و انگاره‌هایشان در دل جامعه‌ای ملتهب است با روایتی پرماجرا و رازآلود در فضایی هم رنگ با «شَنِل».
.
کندری در ادامه با انتقاد از سوژه‌های تکراری فیلم‌هایی که در سینما ساخته می‌شود، افزود: در سینمایی که از نحیف بودن و تکراری بودن داستان رنج می‌برد سعی کرده‌ایم تریلری رازآلود و پرماجرا با تمی عاشقانه تعریف کنیم. علاقه شخصی من در سینما فیلمنامه‌هایی است که دغدغه مخاطب دارد و بعد از اتمام فیلم مخاطب را رها نکند و او را به فکر و اندیشه وا دارد.
وی با اشاره به همکاری مجدد با حمیدرضا بابابیگی اظهار داشت: تجربه همراهی مجدد با این فیلمنامه‌نویس خوش‌فکر و خلاق با تمام سختی‌هایی که دارد نتیجه‌ای خوش‌ریتم، تاثیرگذار و چشمگیر رقم خواهد زد.
کندری در پایان گفت: در حال حاضر با پایان یافتن فیلمنامه «ماکان» در حال مذاکره با سرمایه‌گذارانی هستیم که تمایل به همراهی ما در مسیر ساخت این فیلم دارند.
Read more
برای حمایت از سینمای مستند کاوه سجادی حسینی و جمال رحمتی مستند «سفر سهراب» را با مخاطبين می بینند همزمان ...
Media Removed
برای حمایت از سینمای مستند کاوه سجادی حسینی و جمال رحمتی مستند «سفر سهراب» را با مخاطبين می بینند همزمان با دومین هفته اكران مستند سينمايي «سفر سهراب»، امید عبدالهی نويسنده و کارگردان اين فيلم با همراهی کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما و جمال رحمتی کارتونيست و فيلمساز، میزبان تماشاگران این ... برای حمایت از سینمای مستند
کاوه سجادی حسینی و جمال رحمتی مستند «سفر سهراب» را با مخاطبين می بینند
همزمان با دومین هفته اكران مستند سينمايي «سفر سهراب»، امید عبدالهی نويسنده و کارگردان اين فيلم با همراهی کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما و جمال رحمتی کارتونيست و فيلمساز، میزبان تماشاگران این مستند سینمایی در خانه هنرمندان می شوند.
به گزارش روابط عمومی مستند سینمایی «سفر سهراب»، به منظور حمایت از سینمای مستند و مستقل در ایران، عوامل این فیلم با همراهی کاوه سجادی حسینی و جمال رحمتی و جمعي ديگر از هنرمندان در روز سه شنبه ١٩ تیرماه ساعت ١٨ در خانه هنرمندان میزبان تماشاگران این مستند سینمایی خواهند بود.
در این اکران ویژه کاوه سجادی حسینی، جمال رحمتی و اميد عبدالهي درباره دلایل اين حركت فرهنگي و لزوم حمايت از فیلمهايي مانند «سفر سهراب» و مجموعه فیلم های سهراب شهیدثالث كه قرار است بزودي در گروه سينمايي هنر و تجربه اكران شوند، دقايقي با مخاطبان صحبت خواهند کرد.
مستند «سفر سهراب» پرتره ای متفاوت درباره سهراب شهیدثالث، به عنوان یکی از موثرترین آغازگران سینمای نوین ایران است، که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده و يكي از مهمترین مقاطع کار و زندگی این سينماگر پيشرو، یعنی زمانی که موفق به ساخت دو فیلم مهم «یک اتفاق ساده» و «طبیعت بی جان» شد را به تصویر می کشد. نخستین نمایش رسمی این مستند در دهمین جشنواره بین المللی مستند ایران، سینما حقیقت بوده است كه از سوی هیات داوران این جشنواره، به عنوان یکی از نامزدهای دریافت تندیس هنر و تجربه برای بهترین فیلم مستند معرفی شد.
اکران ویژه مستند سینمایی «سفر سهراب» با همراهی چهره های تاثیرگذار سینمای مستند و سینمای مستقل در هفته های آتی ادامه پیدا خواهد کرد.
روابط عمومی مستند سینمایی «سفر سهراب»

لینک خبر:
yon.ir/mlIMI
@aecinemachannel
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> آخرین خبر از وضعیت اکران «لس آنجلس-تهران» . تینا پاکروان در مصاحبه با فیلم نیوز گفت: در تلاش هستیم ...
Media Removed
آخرین خبر از وضعیت اکران «لس آنجلس-تهران» . تینا پاکروان در مصاحبه با فیلم نیوز گفت: در تلاش هستیم «لس آنجلس-تهران» را مرداد یا مهر اکران کنیم . کارگردان «لس آنجلس-تهران» بیان کرد: هنوز زمان اکران این فیلم سینمایی قطعی نیست و امیدواریم بتوانیم آن را در مرداد یا مهر به اکران برسانیم و الان ... 🎬
آخرین خبر از وضعیت اکران «لس آنجلس-تهران»
.
تینا پاکروان در مصاحبه با فیلم نیوز گفت: در تلاش هستیم «لس آنجلس-تهران» را مرداد یا مهر اکران کنیم
.
کارگردان «لس آنجلس-تهران» بیان کرد: هنوز زمان اکران این فیلم سینمایی قطعی نیست و امیدواریم بتوانیم آن را در مرداد یا مهر به اکران برسانیم و الان این فیلم سینمایی آماده نمایش است
.
پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، شیرین یزدان بخش، زهیر یاری، بانیپال شومون، برایان للی، امی گواورا، جسی ننسی؛ با معرفی ژوبین رهبر و با هنرمندی ماهایا پطروسیان در «لس آنجلس- تهران» به ایفای نقش می‌پردازند
.
این فیلم سینمایی در ایران و امریکا فیلمبرداری شده است. تهیه «لس آنجلس- تهران» بر عهده تینا پاکروان است
.
عکس: احمدرضا شجاعی
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
. حمید نعمت الله: نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» تغییر کرد . حمید نعمت الله از انجام اصلاحاتی روی ...
Media Removed
. حمید نعمت الله: نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» تغییر کرد . حمید نعمت الله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله‌ور» در ذهن ... .
حمید نعمت الله: نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» تغییر کرد
.
حمید نعمت الله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله‌ور» در ذهن داشتم، نبود. اما حالا، نسخه‌ای که قرار است به‌زودی و در هفته جاری روی پرده سینما‌‌های سراسر کشور برود همان فیلمی است که من اسم آن را گذاشته‌ام «شعله‌ور»!
.
نعمت‌اله در ادامه بیان کرد: مفتخرم همه علاقه‌مندان سینما را به تماشای این فیلم دعوت کنم.
.
فیلم سینمایی «شعله‌ور» به کارگردانی حمید نعمت‌اله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی حدود ۲۰دقیقه کوتاه‌تر شده است و نسخه اکران عمومی آن ۱۰۰دقیقه خواهد بود. این فیلم از ۲۴ مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران خود را آغاز خواهد کرد.

این فیلم به قلم هادی مقدم‌دوست و حمید نعمت‌اله، با بازی متفاوت امین حیایی زندگی مردی را روایت می‌کند که احساس می‌کند عددی نشده است و این احساس او و همه‌ زندگی‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

زری خوشکام، بهمن پرورش، فرید قبادی، دارا حیایی، مژگان صابری و پانته‌آ مهدی‌نیا دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
Read more
🎞 فیلم #جوکر با بازی #خواکین_فینیکس پاییز امسال ساخته می‌شود . استودیو برادران وارنر از نهایی ...
Media Removed
🎞 فیلم #جوکر با بازی #خواکین_فینیکس پاییز امسال ساخته می‌شود . استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس برای بازی در نقش شخصیت «جوکر» خبر داده است. این پروژه سینمایی که با محوریت سرگذشت شخصیت شرور قصه بتمن مقابل دوربین خواهد رفت، از سپتامبر آینده وارد فاز تولید می‌شود. هزینه‌های ... 🎞
فیلم #جوکر با بازی #خواکین_فینیکس پاییز امسال ساخته می‌شود
.
استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس برای بازی در نقش شخصیت «جوکر» خبر داده است. این پروژه سینمایی که با محوریت سرگذشت شخصیت شرور قصه بتمن مقابل دوربین خواهد رفت، از سپتامبر آینده وارد فاز تولید می‌شود. هزینه‌های تهیه و تولید این فیلم در حدود 55 میلیون دلار برآورد شده است
.
به نوشته ورایتی، تاد فیلیپس کارگردان فیلم‌های دنباله‌دار «خماری» برای کارگردانی این پروژه قرارداد بسته و در نگارش فیلمنامه آن نیز مشارکت خواهد داشت
.
آخرین بار، جرد لتو نقش جوکر را در فیلم ابرقهرمانی «جوحه انتحاری» بر پرده سینما ایفا کرده بود. بنابه گفته منابع نزدیک به پروژه، این بازیگر برنده اسکار نه تنها در دنباله «جوخه انتحاری» نقش قبلی‌اش را تکرار خواهد کرد، بلکه استودیو برادران وارنر در صدد است فیلم جداگانه‌ای را با محوریت این شخصیت و با بازی لتو تهیه و تولید کند که ارتباطی با فیلم «جوکر» فینکس نخواهد داشت
.
اسکات سیلور به عنوان نویسنده همکار به فیلیپس در نگارش فیلمنامه پروژه جدیدش کمک می‌کند. قرار است در این پروژه سینمایی سرگذشت جوکر و داستان این‌که چطور مبدل به مغز متفکر تبهکاران شهر شد به تصویر کشیده شود
.
به گفته منابع آگاه، خط داستانی این فیلم در دهه 1980 می‌گذرد و بیش از آن‌که به فضای فیلم‌های کمیک بوکی شبیه باشد، با حال و هوای یک درام جنایی به تصویر کشیده خواهد شد
.
@mahshad_raghebi
.
#خبرنگار_هنر
#art_reporter #artreporter
Read more
. . . بهروز رشاد تهیه کننده فیلم سینمایی «قطار آن شب» از اتمام ۹۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در منطقه ...
Media Removed
. . . بهروز رشاد تهیه کننده فیلم سینمایی «قطار آن شب» از اتمام ۹۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در منطقه پل سفید خبر داد. بهروز رشاد تهیه کننده سینما درباره فیلم سینمایی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی بیان کرد: در حال حاضر فیلمبرداری حدود ۹۰ درصد از این اثر در منطقه پل سفید به اتمام رسیده است ... .
.
. بهروز رشاد تهیه کننده فیلم سینمایی «قطار آن شب» از اتمام ۹۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در منطقه پل سفید خبر داد.

بهروز رشاد تهیه کننده سینما درباره فیلم سینمایی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی بیان کرد: در حال حاضر فیلمبرداری حدود ۹۰ درصد از این اثر در منطقه پل سفید به اتمام رسیده است و قسمت های باقی مانده نیز در همین منطقه ضبط می شود.
وی افزود: همزمان با فیلمبرداری، تدوین توسط حسن حسندوست آغاز شده بود اما در نظر داریم بعد از اتمام فیلمبرداری این بخش را به طور جدی تر انجام دهیم ضمن اینکه قرار است صداگذاری «قطار آن شب» را امیرحسین قاسمی انجام دهد. برای ساخت موسیقی هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم زیرا ابتدا باید تدوین و صداگذاری به پایان برسد تا ببینیم این فیلم نیاز به چه نوع موسیقی دارد.
رشاد با اعلام اینکه بابک میر جلوه های ویژه فیلم را برعهده دارد، بیان کرد: «قطار آن شب» جلوه های ویژه بصری زیادی دارد که انجام این مرحله به خودی خود حدود دو سه ماه طول می کشد. البته با این تفاسیر فکر نمی کنم این اثر برای حضور در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان آماده شود و «قطار آن شب» را برای نمایش در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می کنیم.
وی در پایان گفت: در حال حاضر مشغول بررسی چند فیلمنامه دیگر نیز هستم که اگر بنیاد سینمایی فارابی نسبت به آنها نظر مساعد داشته باشد، بعد از اتمام کارهای ساخت «قطار آن شب»، شروع به ساخت یکی از آنها می کنم.
افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان در «قطار آن شب» به ایفای نقش می‌پردازند.
عوامل اصلی این فیلم عبارتند از نویسنده: بهروزرشاد و حمیدرضا قطبی بر اساس رمانی از احمد اکبرپور، تهیه کننده و مجری طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حمیدرضا قطبی، مدیر فیلمبرداری: محمدرسولی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومی، طراح چهره‌پردازی: ناهید علامی، صدابردار: حسین بشاش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: واحیک خچوویان، منشی صحنه: هدیه نصیری، دستیار تهیه: میثم صانعی، عکاس: بهروز صادقی، مدیر تدارکات: داوود ناظمی، محصول شرکت سینمایی کارن فیلم.
Read more
@samderakhshani . . <span class="emoji emoji1f3ac"></span> ادامه فیلمبرداری «تخته گاز» در تهران . فیلم سینمایی «تخته گاز» پس از وقفه ...
Media Removed
@samderakhshani . . ادامه فیلمبرداری «تخته گاز» در تهران . فیلم سینمایی «تخته گاز» پس از وقفه ای دو هفته ای دوباره مقابل دوربین رفت . فیلمبرداری فیلم سینمایی «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی که با آغاز سال جدید به مدت حدود دو هفته متوقف شده بود، بار دیگر در غرب تهران و در منطقه شهرک چشمه ... @samderakhshani .
. 🎬
ادامه فیلمبرداری «تخته گاز» در تهران
.
فیلم سینمایی «تخته گاز» پس از وقفه ای دو هفته ای دوباره مقابل دوربین رفت
.
فیلمبرداری فیلم سینمایی «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی که با آغاز سال جدید به مدت حدود دو هفته متوقف شده بود، بار دیگر در غرب تهران و در منطقه شهرک چشمه مقابل دوربین رفت
.
تا قبل از آغاز سال جدید ۶۰ درصد از فیلمبرداری پروژه انجام شده و ۴۰ درصد مابقی نیز قرار است تا اوایل ماه آینده مقابل دوربین رود.
خبر دیگر درباره این فیلم آغاز تدوین آن توسط حسن ایوبی است. هنوز صداگذاری و ساخت موسیقی ساخته جدید آهنگرانی آغاز نشده است
.
سام درخشانی، کامبیز دیرباز، الهام حمیدی، لیلا اوتادی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌خواه و داریوش فرهنگ و (با حضور) نیما شاهرخ‌شاهی و پرستو صالحی و (با معرفی) امیرعلی معروف دیگر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند
.
«تخته گاز» یک کمدی – اجتماعی است و در خلاصه داستانش آمده: مرد بودن سلیمان در خانواده و جامعه به هزار و یک دلیل زیر سوال است. او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود برآمده است. در جهت تحقق این امر، چالش‌ها و موقعیت‌های جذاب بسیاری پیش روی سلیمان است .
.
#samderakhshani💙
#actor💙
#superstar💙
#perfect 💙
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> حمید نعمت الله: نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» تغییر کرد . حمید نعمت الله از انجام اصلاحاتی روی ...
Media Removed
حمید نعمت الله: نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» تغییر کرد . حمید نعمت الله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» به «صبا» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله‌ور» ... 🎬
حمید نعمت الله: نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» تغییر کرد
.
حمید نعمت الله از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله‌ور» به «صبا» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن‌قدر با عجله آماده شده بود که می‌توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله‌ور» در ذهن داشتم، نبود. اما حالا، نسخه‌ای که قرار است به‌زودی و در هفته جاری روی پرده سینما‌‌های سراسر کشور برود همان فیلمی است که من اسم آن را گذاشته‌ام «شعله‌ور»!
.
نعمت‌اله در ادامه بیان کرد: مفتخرم همه علاقه‌مندان سینما را به تماشای این فیلم دعوت کنم
.
فیلم سینمایی «شعله‌ور» به کارگردانی حمید نعمت‌اله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی حدود ۲۰دقیقه کوتاه‌تر شده است و نسخه اکران عمومی آن ۱۰۰دقیقه خواهد بود. این فیلم از ۲۴ مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران خود را آغاز خواهد کرد
.
«شعله‌ور» فیلمی متفاوت در ژانر اجتماعی است که توانست نظر منتقدان و داوران سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر را به خود جلب کند. این فیلم در شش رشته کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین شد و امین حیایی توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کند
.
این فیلم به قلم هادی مقدم‌دوست و حمید نعمت‌اله، با بازی متفاوت امین حیایی زندگی مردی را روایت می‌کند که احساس می‌کند عددی نشده است و این احساس او و همه‌ زندگی‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد
.
زری خوشکام، بهمن پرورش، فرید قبادی، دارا حیایی، مژگان صابری و پانته‌آ مهدی‌نیا دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند
.
عکس: امیرحسین شجاعی
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
. فروش 2,4 میلیارد ریالی سینماهای گیلان در نوروز 97/ «لاتاری» پرمخاطب‌ترین فیلم . مدیرکل فرهنگ ...
Media Removed
. فروش 2,4 میلیارد ریالی سینماهای گیلان در نوروز 97/ «لاتاری» پرمخاطب‌ترین فیلم . مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به رشد 56 درصدی فروش فیلم‌های نوروزی در استان نسبت به سال گذشته، گفت: فروش حاصل از بلیط های ارائه شده به مخاطبان سینما، بالغ بر 2 میلیارد و 398 میلیون ریال بوده است. به ... .
فروش 2,4 میلیارد ریالی سینماهای گیلان در نوروز 97/ «لاتاری» پرمخاطب‌ترین فیلم
.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به رشد 56 درصدی فروش فیلم‌های نوروزی در استان نسبت به سال گذشته، گفت: فروش حاصل از بلیط های ارائه شده به مخاطبان سینما، بالغ بر 2 میلیارد و 398 میلیون ریال بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی در گفت و گویی با اشاره به روند رو به رشد استقبال شهروندان گیلانی از سینما در سال‌های اخیر، اظهار کرد: سینماهای گیلان در نوروز امسال، بیش از سی هزار نفر مخاطب داشت که امیدواریم این روند فرهنگی در سال جدید ادامه یابد.

فاضلی با بیان این‌که شش فیلم سینمایی «بلوک 9 خروجی 2»، «به وقت شام»، «فیلشاه»، «لاتاری»، «لونه زنبور» و «مصادره» طی نوروز 97 در سینماهای گیلان اکران شد، تصریح کرد: فیلم سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با فروش 835 میلیون ریالی در صدر جدول فروش نوروزی استان قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: «لونه زنبور» با 668 میلیون ریال، «مصادره» با 427 میلیون ریال و «به وقت شام» با 397 میلیون ریال فروش به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر چه چهره سینماهای گیلان با افزایش مخاطب نسبت به سال‌های گذشته دگرگون شده و رقم مخاطبان افزایش یافته است، اما رونق پایدار نیاز به آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی دقیق دارد.

استان گیلان دارای 9 سینمای فعال با 10 سالن در شش شهرستان است.

#رشت_سینما #ایران #گیلان #سینما #رشت #رشت_هنر #هنر #شمال #هنرمند #خبر #سینمایی #رشت_زیبا #سینما_رشت #فیلم_سینمایی #سینمامیرزاکوچک #سینما22بهمن #سینماسپیدرود #رشتی #Rasht_Cinema #iran #gilan #shomal #in
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> زوج #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات . شماره 557 مجله #خانواده_سبز با موضوع فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ ...
Media Removed
زوج #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات . شماره 557 مجله #خانواده_سبز با موضوع فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ دیروز منتشر شد . در بخشی از این مجله مقاله‌ای با این تیتر را می‌خوانیم: . زوج محمدرضا گلزار و ساره بیات . نکته جالب درباره فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ تکرار دوباره زوج موفق #محمدرضا_گلزار ... 🎬
زوج #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات
.
شماره 557 مجله #خانواده_سبز با موضوع فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ دیروز منتشر شد
.
در بخشی از این مجله مقاله‌ای با این تیتر را می‌خوانیم:
.
زوج محمدرضا گلزار و ساره بیات
.
نکته جالب درباره فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ تکرار دوباره زوج موفق #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات می‌باشد.
.
آنها در سریال #عاشقانه به کارگردانی #منوچهر_هادی در کنار هم حضور پیدا کردند و درخششی متفاوت و خاص داشتند و حالا در یک فیلم سینمایی کنار هم حضور پیدا کرده‌اند تا موفقیت خود را تکرار کنند.
.
جالب است که گفته می‌شود در سریال بعدی منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی که #دل نام دارد هم قرار است #گلزار و #بیات با دیگر در کنار هم ایفای نقش کنند.
.
محمدرضا گلزار که بدون شک یکی از موفق‌ترین بازیگران سینمای کشور است در سال‌های اخیر سعی کرده تا در انتخاب فیلمها و نقشهایش دقت بیشتری داشته و به همین دلیل است که آثار اخیر او به شدت متفاوت از فعالیت‌های گذشته‌اش می‌باشد. او همچنین در سال‌های اخیر حضور در عرصه موسیقی را بیش از پیش تجربه و کنسرت‌های موفقی را برگزار کرده است.
.
به تازگی نیز خبر رسیده قرار است به عنوان مجری در یک برنامه تلویزیونی حضور داشته باشد! مسابقه #برنده_باش گویا به تازگی به #میلیونر_شو تغییر نام داده، مسابقه‌ای هیجانی در ترویج فرهنگ کتابخوانی است. البته پیش از این هم خبرهایی مبنی بر حضور گلزار در یک برنامه تلویزیونی دیگر بود که به فرهنگ مد و لباس می‌پرداخت که گویا به سرانجام نرسید.
.
ساره بیات نیز به تازگی بازی در فیلم سینمایی #لابیرنت را در کنار #شهاب_حسینی و #پژمان_جمشیدی به پایان برده و فیلم #اتاق_تاریک را نیز آماده اکران دارد. بدون شک حضور ساره بیات و گلزار در کنار یکدیگر می‌تواند یکی از فاکتورهای موفقیت فیلم "رحمان ۱۴۰۰" باشد.
.
عکس: معین باقری
.
#خبرنگار_هنر
#mohammadrezagolzar #sarehbayat #artreporter #art_reporter
Read more
سعید سعدی از پایان فیلمبرداری، فیلم‌سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی خبر داد. یکی از تهیه‌کنندگان ...
Media Removed
سعید سعدی از پایان فیلمبرداری، فیلم‌سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی خبر داد. یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم به خبرنگار سینمایی ایسنا گفت: فیلمبرداری این فیلم به عنوان یک اثر پر لوکیشن و سنگین در 34 لوکیشن انجام شده است. وی اضافه کرد: کل فیلمبرداری ما در تهران و حومه انجام شد و به رغم سنگینی ... سعید سعدی از پایان فیلمبرداری، فیلم‌سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی خبر داد.

یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم به خبرنگار سینمایی ایسنا گفت: فیلمبرداری این فیلم به عنوان یک اثر پر لوکیشن و سنگین در 34 لوکیشن انجام شده است.

وی اضافه کرد: کل فیلمبرداری ما در تهران و حومه انجام شد و به رغم سنگینی پروژه، با تلاش دوستان سه، چهار روز است که فیلمبرداری را تمام کرده‌ایم و وارد مرحله صداگذاری شده‌ایم.

این تهیه‌کننده سینما درباره زمان احتمالی اکران این فیلم توضیح داد: فعلا مشغول دیگر مراحل آماده سازی هستیم و بعد از انجام این مراحل، فیلم را برای دریافت پروانه نمایش به اداره نظارت و ازشیابی ارائه خواهیم کرد.

سعدی افزود: شاید بتوانیم فیلم را پیش از جشنواره فجر اکران کنیم اما شاید هم اولین نمایش فیلم در جشنواره باشد، به هر حال فیلم «من» کاری است که کاملا در بخش خصوصی و با هزینه این بخش تولید شده است و باید زمان مناسبی را برای اکران آن در نظر بگیریم تا سرمایه گروه هدر نشود.

به گزارش ایسنا،در فیلم «من» لیلا حاتمی،امیر جدیدی، بهنوش بختیاری،علی استادی، علی منصور، سعید عطاییان و مانی حقیقی به ایفای نقش می‌پردازند.

لیست عوامل اصلی فیلم «من» به شرح زیر است:
نویسنده و کارگردان: سهیل بیرقی. مشاور کارگردان: عبدالرضا کاهانی.مدیر فیلمبرداری: معین‌رضا مطلبی. تدوین: شیما منفرد. طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری. طراح چهره‌پردازی: عظیم فراین. مدیر صدابرداری: ناصر انتظاری. مدیر تولید: کامران حجازی. مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: امید جزینی.فیلمبردار: احمد کاووسی. نورپرداز و حرکت:علیرضا افشاری. مدیر تدارکات: جواد سلیمانی. دستیار دوم کارگردان: امید شیرانگیز. دستیار برنامه‌ریز: بهرنگ حجازی. منشی صحنه: آسیه حیدری. دستیاران فیلمبردار: مهدی رجبی، امیرحسین واحدی، علیرضا کاووسی، حسن رحیمی. مسئول فنی دوربین: جعفر کشوری. عکاس: مریم تخت‌کشیان. امور مالی: مهدیه معدنی. گروه صحنه و لباس: فرهاد عسگری، نسرین لطیفی. گروه چهره‌پردازی: حمیدرضا مرادی، نازبانو سام‌خواه. دستیار صدا: حمید غیبی. نوازنده ابوا: نازنین احمدزاده. تصویربردار پشت صحنه: صفر محمدی. دستیاران تدارکات: مهدی بحری، یاسر سلیمانی. دستیار دوم تدارکات: کامبیز محمدی. همیاران تدارکات: جواد محبت، ایمان مرادی. مسئول هنرور: جواد حصاری. گروه حمل‌ونقل: جلیل اسماعیلی، مهرداد لواسانی، حسین زمانی، محسن یادگاری، مجید سمساری، قدرت‌الله یاری، محمدحسین بداقی، داوود نازنینی.

در خلاصه داستان من آمده است: ما رو نرقصون آذر!
Read more
به نام خدا مجمع عمومی و در نتیجه انتخابات گروهی بنام کانون پخش کنندگان به دلیل پایان یافتن مدت مأموریت ...
Media Removed
به نام خدا مجمع عمومی و در نتیجه انتخابات گروهی بنام کانون پخش کنندگان به دلیل پایان یافتن مدت مأموریت بازرس، غیر قانونی است. مهدی صباغ زاده کارگردان و مدیر عامل مؤسسه پخش نیمروز فیلم ضمن اعلام خبر فوق افزود: "چندی پیش بازرس قبلی کانون پخش کنندگان به درخواست تعدادی از اعضاء اعلام مجمع عمومی ... به نام خدا
مجمع عمومی و در نتیجه انتخابات گروهی بنام کانون پخش کنندگان به دلیل پایان یافتن مدت مأموریت بازرس، غیر قانونی است.
مهدی صباغ زاده کارگردان و مدیر عامل مؤسسه پخش نیمروز فیلم ضمن اعلام خبر فوق افزود:
"چندی پیش بازرس قبلی کانون پخش کنندگان به درخواست تعدادی از اعضاء اعلام مجمع عمومی کرد. البته هیأت مدیره توضیح داد که درخواست تعدادی از اعضاء را دریافت کرده و برای جلسه در دستور کار قرار داده است. اما بازرس قبلی کانون که مدت مأموریتش در دی ماه سال 1396 پایان یافته بود به بهانه امضاء نامه توسط تعدادی از اعضاء اعلام مجمع عمومی کرد"."طبیعتا این دعوت بدلیل بازرس نبودن دعوت کننده در زمان اعلام مجمع عمومی وجهه قانونی نداشت. اکثریت هیأت مدیره شامل آقایان مرتضی شایسته، علیرضا سرتیپی و بیژن امکانیان و اینجانب به عنوان عضو حاضر در جلسه هیأت مدیره طی نامه ای قانونی، نبودن مجمع عمومی" را اعلام و به اطلاع کلیه اعضاء رساندیم.
"دو هفته بعد ظاهرا جلسه ای تشکیل می شود و در این جلسه که مجمع عمومی نبوده است چند نفر را به عنوان هیأت مدیره انتخاب می کنند".
صباغ زاده ادامه داد:"در این جلسه اکثریت فعالان کانون پخش کنندگان حضور نداشته و انتخابات نیز به دلیل تشکیل غیر قانونی مجمع عمومی قانونی نبود. من و اکثریت هیأت مدیره برای جلوگیری از تفرقه توسط اعضاء خانه سینمای2 و برخی از اعضاء کنونی جامعه صنفی که با حمایت آقای شمقدری پا گرفت سکوت کردیم، اما اخیراً رییس شورای پخش که در زمان انشعاب و تشکیل خانه سینما2 رییس این تشکیلات غیرقانونی مصاحبه ای کرده با شعار مافیا و دفاع از حقوق خلق ها و اقدام غیرقانونی خودشان و کودتای ناکامشان در کانون پخش کنندگان را توجیه کرد".
جالب این است فردی از انحصار و مافیا صحبت کرده است که خود او در سال جاری همانند بزرگترین شرکت پخش سینمای ایران هشت فیلم پخش کرده است. معلوم نیست این مدافع خلق های مظلوم چرا 4 فیلم را به چهار خلق مظلوم برای پخش نداده است تا خودش بتواند فریاد وامافیا و وا انحصار راه بیاندازد".
صباغ زاده گفت: "ریشه این کودتای نافرجام به همان افرادی باز می گردد که به بسته شدن خانه سینما و گشایش خانه سینمای2 مرحوم نقش اساسی داشتند".
وی افزود: "واقعیت این است که تعدادی از 31 دفتر که از سازمان سینمایی کشور مجوز پخش دریافت کرده اند از نظر بنده بدلیل اطلاعات غلطی که دو سه نفری که در ا ین ماجرا ذینفعند به آنها داده اند متاسفانه بدون اطلاع از حقیقت ماجرا و شاید هم در رودربایستی با همکاران سوء استفاده چی خود تن به خواسته ی غیرقانونی آنها داده اند.ادامه ..
Read more
. . یکی از روزهای مثلِ همیشه بدِ سال ۸۸ بود که حسین‌آقا معززی‌نیا لطف کرد و تماس گرفت و گفت قرار است ...
Media Removed
. . یکی از روزهای مثلِ همیشه بدِ سال ۸۸ بود که حسین‌آقا معززی‌نیا لطف کرد و تماس گرفت و گفت قرار است مجله‌ی «۲۴» را منتشر کند. آن روزها نفس کشیدن هم سخت و غیرممکن و بیهوده بود؛ چه رسد به انتشار مجله‌ای سینمایی. گفت می‌خواهد نویسنده‌ها را کنار هم جمع کند که این‌هم عادی به‌نظر نمی‌رسید. اما حسین‌آقا ... .
.
یکی از روزهای مثلِ همیشه بدِ سال ۸۸ بود که حسین‌آقا معززی‌نیا لطف کرد و تماس گرفت و گفت قرار است مجله‌ی «۲۴» را منتشر کند. آن روزها نفس کشیدن هم سخت و غیرممکن و بیهوده بود؛ چه رسد به انتشار مجله‌ای سینمایی. گفت می‌خواهد نویسنده‌ها را کنار هم جمع کند که این‌هم عادی به‌نظر نمی‌رسید. اما حسین‌آقا واقعاً این کار را کرد و «۲۴» شد یکی از مهم‌ترین مجله‌های سینمایی همه‌ی این سال‌ها. حالا البته دوسالی می‌شود که حسین‌آقا ایران نیست؛ آن‌سوی کره‌ی زمین مثل همیشه سرگرم فیلم دیدن و کتاب خواندن است و امیدوارم همیشه سالم‌وسلامت باشد. ماه پیش که خبر رسید «۲۴» به شماره‌ی ۱۰۰ رسیده، سه‌تا سئوال از نویسنده‌های مجله پرسیدند که ترجیح دادم به‌جایش یادداشت کوتاهی بنویسم. این بخشی از همان یادداشت است: «عشقِ سینما بودن اگر معادل سینه‌فیلِ فرنگی باشد که این سال‌ها پا به ادبیات سینمایی ایران گذاشته، کار کمی سخت می‌شود؛ چون یافتن آن تماشاگران تربیت‌شده‌ای که چشم‌شان روی تصویر می‌گردد و همه‌چیز را به‌دقت می‌بینند و چیزهایی را کشف می‌کنند که به چشم دیگران نیامده، هیچ کار آسانی نیست. هرکسی می‌تواند ادعا کند که عشقِ سینماست و عشقِ سینما بودن هم که قاعدتاً مسابقه‌ی بیست‌سئوالی نیست که بشود با چند سئوال جانانه عاشق بودن یا نبودنِ طرف مقابل را ثابت کرد.
بااین‌همه اگر یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک عشق فیلمْ این باشد که فیلم‌ها را به چشم دنیایی برای زیستن می‌بیند و دوست می‌دارد این فیلم‌ها را با دیگران قسمت کند و درباره‌شان بنویسد یا گپ بزند و شور و هیجانش را به وقت کشف فیلم‌ها پنهان نکند، آن‌وقت بهتر است به این فکر کنیم که کاش ما هم جزء همین دسته باشیم؛ آدم‌هایی که فیلم دیدن برای‌شان راهی برای فرار از دنیای واقعی نیست؛ فیلم دیدن واقعیتی‌ست که آن را به هر واقعیت دیگری ترجیح می‌دهند و از ‌این‌که همه‌ی پول‌شان را صرف خریدن نسخه‌های باکیفیت فیلم‌های محبوب‌شان کنند ترسی به دل راه نمی‌دهند.» @moazezinia #ماهنامه_۲۴ #حسین_معززی_نیا #عشق_سینما
Read more
. اولین خبر از یک فیلم‌اولی / نازنین بیاتی بازیگر فیلم سینمایی «مادری» . نازنین بیاتی بازیگر فیلم ...
Media Removed
. اولین خبر از یک فیلم‌اولی / نازنین بیاتی بازیگر فیلم سینمایی «مادری» . نازنین بیاتی بازیگر فیلم سینمایی «مادری» به کارگردانی رقیه توکلی و تهیه‌کنندگی سیاوش حقیقی شد و قرار است نقش «لیلا» را ایفا کند. . «مادری» اولین فیلم سینمایی رقیه توکلی در مقام کارگردان خواهد بود و قرار است در نیمه اول ... .
اولین خبر از یک فیلم‌اولی / نازنین بیاتی بازیگر فیلم سینمایی «مادری»
.
نازنین بیاتی بازیگر فیلم سینمایی «مادری» به کارگردانی رقیه توکلی و تهیه‌کنندگی سیاوش حقیقی شد و قرار است نقش «لیلا» را ایفا کند.
.
«مادری» اولین فیلم سینمایی رقیه توکلی در مقام کارگردان خواهد بود و قرار است در نیمه اول دی‌ماه در شهر یزد جلوی دوربین برود.
.
داستان «مادری» درباره زندگی دو خواهر است که به تنهایی در شهر یزد با یکدیگر زندگی می‌کنند با این تفاوت که یکی عشقش را رها کرده و دیگری عشقش او را رها کرده است. آن‌ها یک تنه روبروی مشکلات و مسائلی که سر راه‌شان قرار می‌گیرد ایستادگی می‌کنند و حرکتی رو به جلو دارند تا اینکه... .
.
@cinemamellat
@cinemamellat
@cinemamellat
@cinemamellat
@cinemamellat
@cinemamellat
Read more
. آکادمی بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه کرد ! . آکادمی علوم و هنرهای سینمایی امریکا ...
Media Removed
. آکادمی بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه کرد ! . آکادمی علوم و هنرهای سینمایی امریکا از اضافه شدن یک رشته جدید در رقابت اسکار پیش رو خبر داده است. بعد از افزودن رشته بهترین انیمیشن بلند در سال 2001، این اولین بار است که یک جایزه جدید به مهم‌ترین رقابت سینمایی سال اضافه می‌شود. از ... .
آکادمی بعد از هجده سال یک رشته جدید به جوایز اسکار اضافه کرد !
.
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی امریکا از اضافه شدن یک رشته جدید در رقابت اسکار پیش رو خبر داده است. بعد از افزودن رشته بهترین انیمیشن بلند در سال 2001، این اولین بار است که یک جایزه جدید به مهم‌ترین رقابت سینمایی سال اضافه می‌شود. از سال 2019، جایزه اسکار دستاورد شاخص فیلم محبوب مردم هم به اثر برگزیده سال اهدا خواهد شد.
.
به نوشته گاردین، جزییات مربوط به فیلم‌هایی که واجد رقابت در این رشته خواهند بود به زودی اعلام می‌شود. آکادمی با ارسال نامه‌ای به اعضای خود همچنین از کوتاه شدن زمان پخش زنده مراسم اسکار از تلویزیون خبر داده است.
.
قرار است پخش مراسم کم‌تر از سه ساعت زمان ببرد و معنایش این است در میان 24 رشته، برندگان بعضی رشته‌ها در فاصله بین آگهی‌های بازرگانی اعلام خواهند شد و بعدتر به نسخه تدوین‌شده مراسم اضافه می‌شوند. پخش تلویزیونی مراسم اسکار 2018 کم‌تر از چهار ساعت طول کشید. در بخشی از نامه اخیر آکادمی آمده است: «ما متعهد می‌شویم که برنامه‌ای سرگرم‌کننده را در مدت سه ساعت تولید کنیم و رضایت مخاطبان‌مان در سراسر دنیا را برآورده سازیم.»
.
ظاهرا تغییرات صورت گرفته شیوه‌های جدید آکادمی اسکار برای جذب مخاطب بیش‌تر است. سال 2018، شمار بینندگان پخش زنده مراسم اسکار در امریکا به شکل بی‌سابقه‌ای کاهش داشت. بیش‌تر فیلم‌هایی که به فهرست نامزدهای رقابت پارسال راه یافتند فیلم‌هایی بودند که با بودجه محدود تهیه و تولید شده و در عوض، به فروش آبرومندی در گیشه دست یافته بودند.
.
اگرچه جزییات رشته جدید جوایز اسکار هنوز اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد آکادمی در پی راهی برای صدور مجوز رقابت فیلم‌های ابرقهرمانی در کنار دیگر تولیدات سال باشد. چنانچه این گمانه‌زنی درست باشد، فیلم پرفروش «پلنگ سیاه» از شانس بالایی برای حضور در این رشته برخوردار است.
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> زوج #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات . شماره 557 مجله #خانواده_سبز با موضوع فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ ...
Media Removed
زوج #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات . شماره 557 مجله #خانواده_سبز با موضوع فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ دیروز منتشر شد . در بخشی از این مجله مقاله‌ای با این تیتر را می‌خوانیم: . زوج محمدرضا گلزار و ساره بیات . نکته جالب درباره فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ تکرار دوباره زوج موفق #محمدرضا_گلزار ... 🎬
زوج #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات
.
شماره 557 مجله #خانواده_سبز با موضوع فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ دیروز منتشر شد
.
در بخشی از این مجله مقاله‌ای با این تیتر را می‌خوانیم:
.
زوج محمدرضا گلزار و ساره بیات
.
نکته جالب درباره فیلم سینمایی #رحمان_۱۴۰۰ تکرار دوباره زوج موفق #محمدرضا_گلزار و #ساره_بیات می‌باشد.
.
آنها در سریال #عاشقانه به کارگردانی #منوچهر_هادی در کنار هم حضور پیدا کردند و درخششی متفاوت و خاص داشتند و حالا در یک فیلم سینمایی کنار هم حضور پیدا کرده‌اند تا موفقیت خود را تکرار کنند.
.
جالب است که گفته می‌شود در سریال بعدی منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی که #دل نام دارد هم قرار است #گلزار و #بیات با دیگر در کنار هم ایفای نقش کنند.
.
محمدرضا گلزار که بدون شک یکی از موفق‌ترین بازیگران سینمای کشور است در سال‌های اخیر سعی کرده تا در انتخاب فیلمها و نقشهایش دقت بیشتری داشته و به همین دلیل است که آثار اخیر او به شدت متفاوت از فعالیت‌های گذشته‌اش می‌باشد. او همچنین در سال‌های اخیر حضور در عرصه موسیقی را بیش از پیش تجربه و کنسرت‌های موفقی را برگزار کرده است.
.
به تازگی نیز خبر رسیده قرار است به عنوان مجری در یک برنامه تلویزیونی حضور داشته باشد! مسابقه #برنده_باش گویا به تازگی به #میلیونر_شو تغییر نام داده، مسابقه‌ای هیجانی در ترویج فرهنگ کتابخوانی است. البته پیش از این هم خبرهایی مبنی بر حضور گلزار در یک برنامه تلویزیونی دیگر بود که به فرهنگ مد و لباس می‌پرداخت که گویا به سرانجام نرسید.
.
ساره بیات نیز به تازگی بازی در فیلم سینمایی #لابیرنت را در کنار #شهاب_حسینی و #پژمان_جمشیدی به پایان برده و فیلم #اتاق_تاریک را نیز آماده اکران دارد. بدون شک حضور ساره بیات و گلزار در کنار یکدیگر می‌تواند یکی از فاکتورهای موفقیت فیلم "رحمان ۱۴۰۰" باشد.
.
عکس: معین باقری
.
#خبرنگار_هنر
#mohammadrezagolzar #rezagolzar #sarehbayat #artreporter #art_reporter
Read more
. نامزدهای نشان «کیارستمی» جشن «حافظ» اعلام شدند نامزدهای نشان «کیارستمی» هجدهمین جشن حافظ ...
Media Removed
. نامزدهای نشان «کیارستمی» جشن «حافظ» اعلام شدند نامزدهای نشان «کیارستمی» هجدهمین جشن حافظ اعلام شدند. نامزدهای نشان «کیارستمی» عبارتند از: انزوا (مرتضی علی عباس میرزایی) ائو(خانه) (اصغر یوسفی‌نژاد) پل خواب (اکتای براهنی) تمارض (عبد آبست) خرگیوش (مانی باغبانی) نشان «کیارستمی» ... .
نامزدهای نشان «کیارستمی» جشن «حافظ» اعلام شدند

نامزدهای نشان «کیارستمی» هجدهمین جشن حافظ اعلام شدند.

نامزدهای نشان «کیارستمی» عبارتند از:

انزوا (مرتضی علی عباس میرزایی)
ائو(خانه) (اصغر یوسفی‌نژاد)
پل خواب (اکتای براهنی)
تمارض (عبد آبست)
خرگیوش (مانی باغبانی)

نشان «کیارستمی» به فیلمسازی تعلق می‌گیرد که نخستین فیلم خود را با به کارگیری المان‌های تجربی و نوآورانه ساخته باشد.

هجدهمین جشن سینمایی تلویزیونی «حافظ» ۲۲ مردادماه برگزار می شود. *در خبر نامزدهای تلویزیونی هجدمین جشن «حافظ»، نام تهیه کننده سریال «عقیق»، به اشتباه جواد ظهیری اعلام شده بود، در حالیکه تهیه کننده این سریال محمدرضا شفیعی است.
Read more
Loading...