سینما نمایش تئاتر

Loading...


Unique profiles
59
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Gorgan, Iran, پردیس تئاتر شهرزاد, Tehran, Iran
Average media age
735.9 days
to ratio
2
روحت شاد عزت سینما.... جمعه26مرداد 1397 عزت الله انتظامی در سال 1303، در محله سنگلج تهران متولد شد. وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال 1326 وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر ... روحت شاد عزت سینما.... 😔😔
جمعه26مرداد 1397

عزت الله انتظامی در سال 1303، در محله سنگلج تهران متولد شد. وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال 1326 وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر آلمان وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید.

کودکی عزت الله انتظامی

انتظامی با گذراندن دوره های آموزشی تئاتر به ایران بازگشت و به دلیل فضای نامناسب سینمای ایران از نظر اخلاقی، به کار دوبله فیلم، اجرای نمایش و حضور در تلویزیون روی آورد.
داریوش مهرجویی کارگردان گاو (1348) استعداد انتظامی را کشف کرد و پروراند.
عزت الله انتظامی در فیلم گاو

بازی های او در دیگر آثار مهرجویی همچون آقای هالو، دایره مینا، پستچی، اجاره نشین ها، هامون و بانو باعث بروز توانایی های بسیار او شد. انتظامی علاوه بر نقش آفرینی در آثار مهرجویی، در فیلمهای کارگردانان دیگری چون علی حاتمی و محسن مخملباف نیز بازی کرده است. [جوانی عزت الله انتظامی]

عزت الله انتظامی در فیلم دایره مینا

او در فیلم مستند عشق پرداز (به کارگردانی:محمد هادی (حمید) کاویانی) در کنار استاد محمود فرشچیان حضور داشته است.مسعود کیمیایی از حضور انتظامی در فیلم «حکم» به عنوان افتخاری بزرگ یاد کرد.
انتظامی در سال 1348 تصمیم به کسب تجربه آکادمیک گرفت و توانست بدون کنکور وارد دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته تئاتر شود. پس از فراغت از تحصیلات دانشگاهی، در حدود سال های 1353-1352 به تدریس رشته تئاتر در دانشکده هنرهای زیبا و دانشگاه الزهرا (س) کنونی پرداخت.
وی سال ها در خدمت تئاتر و سینما بوده و آثار بسیار ارزنده ای از خود به جا نهاده است.عزت الله انتظامی از حدود 14سالگی تئاتر را با پیش پرده خوانی در تماشاخانه های لاله زار آغاز کرد

پس از یک سال به تماشاخانه های هنر و تهران رفت؛ همزمان در سال 1320 نخستین نمایش حرفه ای خود را با عنوان «التیماتوم» نوشته پرویز خطیبی و به کارگردانی اصغر تفکری در تئاتر پارس لاله زار اجرا کرد و تا سال 1326 توانست در بیش از 10 نمایش نقش پردازی کند. وی در دانشگاه هنرهای زیبا دانشگاه تهران نزد استادانی همچون حمید سمندریان و شنگله دانش خود را با آموخته های آکادمیک روزآمد کرد. انتظامی در هنرستان صنعتی همراه با هوشنگ بهشتی، نصرت الله کریمی، حمید قنبری و محمدعلی جعفری فعالیت هنری می کرد. [عزت الله انتظامی و پسرش]

عزت الله انتظامی و پسرش مجید انتظامی

او همچنین پدر مجید انتظا
Read more
Loading...
‍ ‍ به کدامین گناه؟ ۔ ۔ ۔ به کدامین گناه باید خاطرات من شیرازی از بین برود؟به کدامین گناه باید هویت ...
Media Removed
‍ ‍ به کدامین گناه؟ ۔ ۔ ۔ به کدامین گناه باید خاطرات من شیرازی از بین برود؟به کدامین گناه باید هویت فرهنگی من شیرازی باید از بین برود؟ سینما پرسپولیس(حافظ):تاجر معروف شیرازی آقای صلاح الدین امامی در سال ۱۳۴۵ هجری شمسی این سینما را در خیابان سعدی بنا نمود.در این سینما برای اولین بار،درکف ... ‍ ‍ به کدامین گناه؟
۔
۔
۔

به کدامین گناه باید خاطرات من شیرازی از بین برود؟به کدامین گناه باید هویت فرهنگی من شیرازی باید از بین برود؟

سینما پرسپولیس(حافظ):تاجر معروف شیرازی آقای صلاح الدین امامی در سال ۱۳۴۵ هجری شمسی این سینما را در خیابان سعدی بنا نمود.در این سینما برای اولین بار،درکف سالن نمایش و در ردیف صندلی ها چراغ های رنگی نصب شد که برای مردم جالب توجه بود.تا مدت ها شرکت مولن روژ اقدام به نمایش فیلم های ارزشمند در این سینما می کرد..بگذریم از زمانی که افراد سودجویی با نمایش فیلم های بسیار ضعیف و‌بی محتوا ضربه ای مهلک به این سینما زدند که تا همین اواخر سینما تاوان آن را پس میداد.این سینما به عنوان سالن تئاتر هم مورد استفاده قرار میگرفت.راستی اولین فیلم نمایش داده شده در این سینما فیلمی به کارگردانی #رابرت_وایز بوده که احتمالا فیلم اشک ها و لبخند ها نام دارد.

حال یک سوال:آیا به این صورت حافظ میراث هستیم؟آیا اینگونه باید #خاطرات یک شیرازی خاک شود؟در‌شهری که خاستگاه هنر است و مادام داعیه‌ پایتخت فرهنگی ایران بودن را فریاد می زنیم‌،باید با آثار و یادمانهای هنری و تاریخی این چنین بی رحمانه برخورد شود؟!!جای بسی تأسف دارد که مسئولین این شهر انچنان که شایسته باشد برای هنر و فرهنگمان ارزشی قائل نمیشوند و تا زمانی که خودمان دلسوز خودمان نباشیم دیگران برایمان تره هم خرد نمیکنند..!!از ماست که برماست... به امید اگاهی و رستگاری.. ۔
۔
۔
@shiraz404
@shirazioy_bahal
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span><span class="emoji emoji1f3a8"></span> از اولین پوستر رسمی نمایش "شپش" با طراحی "مهدی دوایی" رونمایی شد. <span class="emoji emoji2611"></span> Design @play.pause.studio Art ...
Media Removed
از اولین پوستر رسمی نمایش "شپش" با طراحی "مهدی دوایی" رونمایی شد. Design @play.pause.studio Art director @mehdi.davaei به گزارش روابط عمومی نمایش، کمدی «شپش» به طراحی، نویسندگی و کارگردانی "کوروش نریمانی" بعد از ۱۰ ماه آموزش و تمرین مداوم از روز دوشنبه، ۲۵ تیرماه در تئاتر مستقل ... 🎭🎨
از اولین پوستر رسمی نمایش "شپش" با طراحی "مهدی دوایی" رونمایی شد.

Design @play.pause.studio
Art director @mehdi.davaei

به گزارش روابط عمومی نمایش، کمدی «شپش» به طراحی، نویسندگی و کارگردانی "کوروش نریمانی" بعد از ۱۰ ماه آموزش و تمرین مداوم از روز دوشنبه، ۲۵ تیرماه در تئاتر مستقل تهران بروی صحنه رفته و در شروع اجراهای خود با استقبال بینظیر تماشاگران روبرو شده است.

به آگاهی می رسانیم با توجه به تمام شدن بلیت های روزهای نخست، خرید بلیت روزهای پایان هفته در تیوال آغاز شد
tiwall.com/theater/shepesh
🎭
"شپش" کمدی متفاوتی از کوروش نریمانی

تولید تازه تئاتر مستقل تهران

با ما همراه شوید

@kouroshnarimani
@mostagheltheater
@mostafakoushki
@tiwallgram

@jarchinews
@parcinema
______

#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#نمایش_شپش #تئاتر_مستقل_تهران #تئاترببینیم #بزودی #تئاتر #اخبار #خبر #جارچی #تئاتريها #هنر #پوستر #فیلم #سینما #سلبریتی #تیوال #خبرفوری #شپش #کمدی #نمایش #بازیگری

#Jarchinews #teatr #theater #film #theatre #jarchi #cinema #movie
____
Read more
شنبه ساعت ۱۲ تیوال یادتون نره اولین تیزر نمایش کمدی متفاوتِ "شِپِش" رونمایی شد. گفتنی است پیش فروش بلیت های این نمایش با تخفیف ویژه از روز شنبه، ۱۶ تیرماه ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز می شود. tiwall.com/theater/shepesh نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی تهیه کننده: تئاتر ... 🐾🎭شنبه ساعت ۱۲ تیوال یادتون نره

اولین تیزر نمایش کمدی متفاوتِ "شِپِش" رونمایی شد.

گفتنی است پیش فروش بلیت های این نمایش با تخفیف ویژه از روز شنبه، ۱۶ تیرماه ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز می شود.

tiwall.com/theater/shepesh

نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی
تهیه کننده: تئاتر مستقل تهران

طراح لباس: هستی حسینی
طراح نور: علی کوزه گر
گرافیست: مهدی دوایی
هماهنگی پروژه: ریحانه رنجبر
عکاس: گلدیس نمازیان
روابط عمومی و تبلیغات: علی ژیان
تبلیغات مجازی: گروه جارچی

❌اسامی بازیگران بزودی اعلام خواهد شد.

ساخت تیزر 🎥 شهاب جعفرنژاد، محمد لسانی

@shahabjafarnejad
@mohamad_lesanii

از ۲۴ تیرماه ۹۷ - ساعت ۱۹ - تئاترمستقل تهران
نشانی 📍تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰

@kouroshnarimani
@mostagheltheater
@mostafakoushki
@mehdi.davaei
@tiwallgram

@jarchinews
@parcinema

____

#نمایش_شپش #تئاتر_مستقل_تهران #بزودی #تئاتر #اخبار #خبر #جارچی #تئاتريها #هنر #تئاترشهر #فیلم #سینما #کنسرت #تیوال #مزون #خبرفوری #شپش #جام_جهانی #کمدی #نمایش #بازیگری

#Jarchinews #teatr #theater #film #theatre #jarchi #cinema #movie
____
Read more
چند درسی که در تئاتر آموختم: 1. روی صحنه بی هدف راه نروید. 2. دست ها را نه قایم کنید، و نه بیهوده تکان ...
Media Removed
چند درسی که در تئاتر آموختم: 1. روی صحنه بی هدف راه نروید. 2. دست ها را نه قایم کنید، و نه بیهوده تکان دهید. 3. بهترین عضو برای تاثیر و انتقال حس چشم هاست. نگاه تان را معنادار کنید. 4. درجا بازی کردن سخت است و بازی در سکوت. تمرین اش کنیم. 5. طراحی صحنه شلوغ برای تآتر آماتوری مضر است. آکسسوار را خلاصه ... چند درسی که در تئاتر آموختم:
1. روی صحنه بی هدف راه نروید.
2. دست ها را نه قایم کنید، و نه بیهوده تکان دهید.
3. بهترین عضو برای تاثیر و انتقال حس چشم هاست. نگاه تان را معنادار کنید.
4. درجا بازی کردن سخت است و بازی در سکوت. تمرین اش کنیم.
5. طراحی صحنه شلوغ برای تآتر آماتوری مضر است. آکسسوار را خلاصه کنید.
6. از موسیقی های آشنا در نمایش استفاده نکنیم جز برای هدف محتوایی خاص.
7. از افکت و موسیقی بیش از ظرفیت استفاده نکنیم.
8. اگر لهجه دارید، از آن فرار نکنید. به کار ببندیدش. ما شمالی ها در تقلید لهجه پایتخت موفق نیستیم.لهجه مختص خود را با ادای درست صامت ها و اصوات اختراع نماییم.
9. در نمایش های قاب عکسی، بهترین میزانسن ها میزانسن های مثلثی با زوایای نرمال و بافاصله است. اینطوری پارتنرها در تلاش برای رساندن صدا به یکدیگر از دامنه صوتی متعادل تری بهره می برند.( شامل سالن هایی که آکوستیک مناسبی ندارند.)
10. برای اینکه درست شروع کنیم، از متن های کم پرسوناژ و شیوه جمع و جور اتاقک اجرا آغاز کنیم.
11. برای انتقال حس درونی و ابراز احساسات، از روش خرفهم نمودن تماشاگر استفاده نکنیم. اغراق، مثل آرایش غلیظ روی صورت زیباست. امروزه بهترین میک آپ ها سایه های کم رنگ و رنگ های با تلورانس پایین تر است.
12. خودمان اگر بفهمیم چکار می کنیم، مخاطب هم می فهمد. بهترین بازیگری، ساده بازی کردن است.
13. از پرده های بد رنگ صحنه های نمایش پرهیز کنید. کاری کنید که جز صحنه و آکسسوارتان هیچ چیز در دیدرس مخاطب قرار نگیرد.
14. در طراحی لباس، صحنه، انتخاب موسیقی و افزودنی های پیرنگ، هدفمند و باسلیقه عمل کنید. یادمان نرود، سلیقه هیچ ربطی به سرمایه ندارد. ذهن زیبا می خواهد و مشاوران خوب و کارکشته.
15. ژانر و شیوه ای که انتخاب می کنید، گونه ای باشد که خودتان با آن ارتباط برقرار نمودید، نه آنچه مد و جریان روز تلقی می شود.

Photo by: @___ida1580___

#محسن_جلالی_راد #تئاتر #mohsen_jalali_rad #theater #theatre #actor #cinema #film #بازیگر #بازیگر_ایرانی #سینما #iranian_actor #بهمن_مفید #bahman_mofid
Read more
. اجرای نمایش موفق «مالی سویینی» در سالن اصلی تئاتر شهر . نمایش موفق «مالی سویینی» به طراحی و کارگردانی ...
Media Removed
. اجرای نمایش موفق «مالی سویینی» در سالن اصلی تئاتر شهر . نمایش موفق «مالی سویینی» به طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی و تهيه كنندگي محمد قدس،که از آثار پرمخاطب سال 94 تئاتر ایران بود، از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می رود. این نمایش در اجرای پیشین خود، به دلیل استقبال ... .
اجرای نمایش موفق «مالی سویینی» در سالن اصلی تئاتر شهر
.
نمایش موفق «مالی سویینی» به طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی و تهيه كنندگي محمد قدس،که از آثار پرمخاطب سال 94 تئاتر ایران بود، از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می رود.

این نمایش در اجرای پیشین خود، به دلیل استقبال کم نظیر مخاطبان، رکورد 3 اجرا در روز در تماشاخانه ایرانشهر را داشته است.
محمد قدس تهیه کننده «مالی سویینی» است و بازیگران نمایش به زودی معرفی می شوند.
.
مرتضی میرمنتظمی تاکنون آثار موفقی چون «p2»، «پنج ثانيه برف»، «ابرها»، «بكت» و «فركانس» را به صحنه برده است.
#مالي_سوييني #مرتضي_ميرمنتظمي #تاترشهر #تاتر #سالن_اصلي_تئاترشهر #سالن_اصلي #تماشاخانه_ایرانشهر #محمد_قدس #كارگرداني_تئاتر #كارگردان #تاتر_ايران #تاتر_ببینیم #تاتربازها #تاتر_خوب_ببینیم #تاتر_روز #تاتر_خبر #تآتر_سینما #تاترى_ها #تاتر_ايران #پنج_ثانیه_برف #ابرها #فركانس #بكت #پي٢ #p2 #براين_فري_يل
Read more
Loading...
همکاران آدرس اشتباهی نریم. این روزها اعتراضات زیادی به اتفاق دستگیری یک کارگردان و مدیر بزرگترین ...
Media Removed
همکاران آدرس اشتباهی نریم. این روزها اعتراضات زیادی به اتفاق دستگیری یک کارگردان و مدیر بزرگترین مجموعه تئاتری کشور انجام شد،که کاملا برخوردی درست و بجاست ولی آدرس غلط است ،چند سال پیش همین اتفاقات برای نمایش تانگوی تخم مرغ داغ آقای مرزبان هم افتاد نمایشی که تمام مجوزهای لازم را داشت و تیزری ... همکاران آدرس اشتباهی نریم.

این روزها اعتراضات زیادی به اتفاق دستگیری یک کارگردان و مدیر بزرگترین مجموعه تئاتری کشور انجام شد،که کاملا برخوردی درست و بجاست ولی آدرس غلط است ،چند سال پیش همین اتفاقات برای نمایش تانگوی تخم مرغ داغ آقای مرزبان هم افتاد نمایشی که تمام مجوزهای لازم را داشت و تیزری هم نداشت و کانال ماهواره ای هم تبلیغش را نکرد (که البت در این بخش هم خودی و غیر خودی داریم ،عزیزانی که بی هیچ مشکلی از طرف نهادهای نظارتی تیزرشان به دفعات پخش میشود و لی کسانی هم هستند که با اولین پخش تیزر وا مصیبتا میشود...‌‌‌.البت من با تبلیغ از هر مجرایی مشکلی ندارم). کار یک هفته در اوج فروش متوقف شد.بگذریم آدرس درست خود وزارت خانه ای است که مجوزش را صادر میکند ولی پایش نمیایستد و باعث بانی تمام این اعتراضات میشود ،مطمئنا وقتی تیزری اجازه پخش میگیرد که از تمامی فیلترهای نظارتی گذشته باشد و مجوزهای لازم را دریافت کرده باشد،که نمایش سرکار خانم کاظمی هم از این قاعده مستثنی نیست،حکایت ناتوانی از حفظ وجاهت مجوز صادر شده از سوی مسئول یا نهاد یا هر جاییست که مجوز را صادر کرده که بارها در سینما هم این اتفاق افتاده،شاید نحوه برخورد با شخص حقیقی سازنده اثر تحت عناوین شاکی خصوصی و برخورد با مدیر مجموعه مطروحه با همین عناوین به دور از انصاف و عدل باشدو....‌.اگر بحث شهرت طلبی عده ای خاص را کنار بگذاریم که شبیه سلفی گرفتن با هنرمندان است( البته هم از زاویه مثبت و هم منفی ) اشکال از موازی کاری با نهادهای نظارتیست، که این سوال را بی جواب گذاشته است که اگر وزارت خانه ای مسئولیت تایید یا رد اثری را در دولت عهده دار است، اگر از نظر وزارت خانه ای دیگر خطا کار است، پس مسئولینش در صورت اثبات خطا باید پاسخ گو باشند نه خالق اثر و یا مدیر مجموعه محل اجرا ،و اگر نه، وزارت خانه ای دیگر تمایل به قبول این مسئولیت را دارد!!! مسئولین آدرس درست برای دریافت مجوز به هنرمندان بدهند.
#تئاتر #نمایش #سینمایش #هنرمندان #ایران #سینما #بازیگران
Read more
 #پارسینما <span class="emoji emoji1f4e2"></span> دومین عکس از نمایش "شپش" رونمایی شد <span class="emoji emoji1f4f7"></span> <span class="emoji emoji2611"></span> نمایش "شپش" نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش ...
Media Removed
#پارسینما دومین عکس از نمایش "شپش" رونمایی شد نمایش "شپش" نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی تولید تازه تئاتر مستقل تهران . بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) مینوشه آبگینه چی، احسان ابوالقاسم، بیتا اسکندرنژاد، پریسا بنی آدم، فرانک بهرامی، افسانه پرمر، محسن تمیزی، حسین ... #پارسینما
📢 دومین عکس از نمایش "شپش" رونمایی شد 📷

نمایش "شپش"
نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی
تولید تازه تئاتر مستقل تهران
.
بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) مینوشه آبگینه چی، احسان ابوالقاسم، بیتا اسکندرنژاد، پریسا بنی آدم، فرانک بهرامی، افسانه پرمر، محسن تمیزی، حسین حاتمی، مسعود حاتمی، مینا حسنلو، معصومه خدابنده لو، سپینود دلبرحساس، زینب دهقانی، علیرضا رشیدی، مرتضی سلیمی، سبحان صفری، آرمین طیب نعیمی، محمدحسین قاسمی، امید کریمی، داریوش منجزی، احمد نیک پور، فهیمه هرمزی، مرسده یحیایی
.
خرید بلیت روزهای جدید نمایش کمدی "شپش" هم اکنون در تیوال آغاز شد

tiwall.com/theater/shepesh

اطلاعیه 📢 به آگاهی میرسانیم با توجه به درخواست دانشجویان گرامی، ۴۰% تخفیف ویژه دانشجویی بصورت حضوری در گیشه تئاتر مستقل تهران از یکشنبه تا چهارشنبه موجود است.

عکس📷 پریچهر ژیان
PHOTO @parichehrzhian

DESIGN @play.pause.studio
ART DIRECTOR @mehdi.davaei

@kouroshnarimani
@mostagheltheater
@mostafakoushki
@tiwallgram
@parcinema

@jarchinews
______

#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#نمایش_شپش #تئاتر_مستقل_تهران #تئاترببینیم #تئاتر #اخبار #خبر #جارچی #هنر #پریچهرژیان #فیلم #سینما #سلبریتی #تیوال #خبرفوری #عکس #کمدی #نمایش #بازیگری

#Jarchinews #teatr #theater #film #photo #photography #theatre #jarchi #cinema #movie
__
Read more
Loading...
. امیر آقایی با «مالی سویینی» به صحنه تئاتر باز می گردد . #امیر_آقایی بازیگر شناخته شده سینما، ...
Media Removed
. امیر آقایی با «مالی سویینی» به صحنه تئاتر باز می گردد . #امیر_آقایی بازیگر شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون که آخرین بار در سال 82 و با نمایش «روی زمین» به صحنه رفته بود، بعد از 15 سال دوری از صحنه تئاتر، در نمایش «مالی سویینی» با طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی به ایفای نقش می پردازد. . این ... .
امیر آقایی با «مالی سویینی» به صحنه تئاتر باز می گردد
.

#امیر_آقایی بازیگر شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون که آخرین بار در سال 82 و با نمایش «روی زمین» به صحنه رفته بود، بعد از 15 سال دوری از صحنه تئاتر، در نمایش «مالی سویینی» با طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی به ایفای نقش می پردازد.
.

این بازیگر شناخته شده به همراه #صابر_ابر و #الهام_كردا از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر، با نمایش مالی سویینی روی صحنه می رود
.

آقایی در این نمایش در نقش «دکتر رایس» به صحنه می رود،در اجرای سال 94 نمایش «مالی سویینی» در تماشاخانه ايرانشهر "عباس جمالی" ایفاگر این نقش بود که به دلیل مشغله کاری، در اجرای جدید این اثر حضور ندارد.
.
محمد قدس تهیه کنندگی «مالی سویینی» را عهده دار است.
Read more
<span class="emoji emoji1f4f7"></span> نمایش "شپش" <span class="emoji emoji2611"></span> خودتان انتخاب کنید<span class="emoji emoji2714"></span> انتخاب این روزهای تئاتربین ها نمایش "شپش" نویسنده، طراح ...
Media Removed
نمایش "شپش" خودتان انتخاب کنید انتخاب این روزهای تئاتربین ها نمایش "شپش" نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی تولید تازه تئاتر مستقل تهران بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) مینوشه آبگینه چی، احسان ابوالقاسم، بیتا اسکندرنژاد، پریسا بنی آدم، فرانک بهرامی، افسانه پرمر، ... 📷
نمایش "شپش"

خودتان انتخاب کنید✔ انتخاب این روزهای تئاتربین ها

نمایش "شپش"
نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی
تولید تازه تئاتر مستقل تهران

بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) مینوشه آبگینه چی، احسان ابوالقاسم، بیتا اسکندرنژاد، پریسا بنی آدم، فرانک بهرامی، افسانه پرمر، محسن تمیزی، حسین حاتمی، مسعود حاتمی، مینا حسنلو، معصومه خدابنده لو، سپینود دلبرحساس، زینب دهقانی، علیرضا رشیدی، مرتضی سلیمی، سبحان صفری، آرمین طیب نعیمی، محمدحسین قاسمی، امید کریمی، داریوش منجزی، احمد نیک پور، فهیمه هرمزی، مرسده یحیایی

خرید بلیت روزهای جدید نمایش کمدی "شپش" هم اکنون در تیوال آغاز شد

tiwall.com/theater/shepesh

اطلاعیه 📢 به آگاهی میرسانیم با توجه به درخواست دانشجویان گرامی، ۴۰% تخفیف ویژه دانشجویی بصورت حضوری در گیشه تئاتر مستقل تهران از یکشنبه تا چهارشنبه موجود است.

ساعت ۱۷ - تئاترمستقل تهران
نشانی📍 تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰

عکس📷 گلدیس نمازیان
Photo @goldis_namaziyan

Design @play.pause.studio
Art director @mehdi.davaei

@kouroshnarimani
@mostafakoushki
@jarchinews
@alizhian
______

#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#نمایش_شپش #تئاتر_مستقل_تهران #تئاترببینیم #تئاتر #اخبار #خبر #جارچی #هنر #پوستر #فیلم #سینما #سلبریتی #تیوال #خبرفوری #عکس #کمدی #نمایش #بازیگری

#Jarchinews #teatr #theater #film #photo #photography #theatre #jarchi #cinema #movie
__
Read more
رویا افشار: باید تلاش کنیم تا دینمان را نسبت به هنر ادا کنیم رویا افشار، نویسنده، کارگردان و بازیگر ...
Media Removed
رویا افشار: باید تلاش کنیم تا دینمان را نسبت به هنر ادا کنیم رویا افشار، نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به تماشای چند روایت مجهول و روزانه، آخرین اثر سروش طاهری در مقام کارگردان در تماشاخانه شانوی تهران نشست. وی، ضمن ابراز خرسندی از تماشای این اثر، کارگردانی سروش طاهری ... رویا افشار:
باید تلاش کنیم تا دینمان را نسبت به هنر ادا کنیم

رویا افشار، نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به تماشای چند روایت مجهول و روزانه، آخرین اثر سروش طاهری در مقام کارگردان در تماشاخانه شانوی تهران نشست.

وی، ضمن ابراز خرسندی از تماشای این اثر، کارگردانی سروش طاهری را از انواع کارگردانی های جوان و خوش فکر در تئاتر دانسته و با اذعان به این امر که از تماشای برخی از قسمت های این اثر لذت بسیار برده است، گفت: به خاطر وجود این بنیان خوب فکری که می تواند برای مخاطب نمایش تجسماتی بسیار عالی و فاخر ایجاد کند، بسیار خوشحالم.

افشار، ضمن عرض تبریک به تمامی بازیگران این اثر و آرزوی بهترین ها برای آنان، افزود: خوشحالم که توانستم میهمان این گروه باشم و هزار هزار آرزوی نیک برای این عزیزان دارم.

وی ضمن دعوت از پیشکسوتان عرصه هنر نمایش برای دیدن این اثر، حضور تماشاگر در آثار هنری را یکی از مهم ترین ضرورت های این عرصه برشمرده و در ادامه، اظهار داشت: از پیشکسوتان این عرصه می خواهم به تماشای آثار جوانان بنشینند؛ نمایش های آنان را با دقت ببینند و اثر آنان را به بوته نقد بکشانند؛ چرا که معتقدم از میان همین نمایش هایی که امروز جوانان عرصه هنر به روی صحنه می برند، هنرمندان بزرگی خلق خواهند شد.

این هنرمند تئاتر، کارگردانی فاخر این اثر را یکی از مهم ترین ویژگی هایی برشمرده که می تواند به عنوان شاخصه ای مهم در ذهن مخاطب این اثر باقی بماند و بر همین اساس، تصریح کرد: طبیعتا از این که کارگردان این اثر توانسته است متن را به خوبی در اختیار بگیرد و به اصطلاح با آن بازی کند، می توان به عنوان دیگر ویژگی مهم این اثر یاد کرد.

وی دو بخش مهم این نمایش را دارای تفکری خاص و زیبا در طراحی دانسته و با اشاره به این که چند روایت مجهول و روزانه اثری است که همه ی قسمت های آن در ذهن می ماند، تاکید کرد: مخاطب این اثر می تواند یک روایت را به صورت اجرایی بر روی صحنه ببیند و این موضوع، برای من در جایگاه بیننده بسیار ارزشمند بود.

افشار، ضمن ابراز خرسندی از تماشای اثر کارگردانی که علاقه مند است روایت های مختلف را برای تماشاگر به نمایش بگذارد، یادآور شد: به یقین سروش طاهری در اجرای این اثر بسیار موفق بود و این موضوع بدان جهت است که من معتقدم اجرای نمایش هایی از این دست، بسیار سخت و سنگین است.

تئاتر "چند روايت مجهول و روزانه"
نویسنده : شهرام کرمی
کارگردان : سروش طاهری
🔥از"۲۳"بهمن
⏰ساعت ۱۸:۰۰
📍تماشاخانه شانو
خرید بلیط : http://tiw.al/pyc
رزرو بلیط : ۰۹۱۹۵۶۰۴۲۵۲

#چند_روايت_مجهول_روزانه
Read more
یه کار جذاب از یه دوست فوق العاده هنرمند دیدن این نمایش رو به همه ی دوستانم پیشنهاد می کنم میگن مک کنا نویسنده ...
Media Removed
یه کار جذاب از یه دوست فوق العاده هنرمند دیدن این نمایش رو به همه ی دوستانم پیشنهاد می کنم میگن مک کنا نویسنده : دان شا مترجم: هوشنگ حسامی کارگردان :رضا قنبرزاده فرید تهیه کننده: نسرین غفوری بازیگران :صباگرگین پور هامون سیدی آرش مهاجر پیام سلیمانی فرزان بهنام از چهارم شهریور ساعت ... یه کار جذاب از یه دوست فوق العاده هنرمند
دیدن این نمایش رو به همه ی دوستانم پیشنهاد می کنم
میگن مک کنا
نویسنده : دان شا
مترجم: هوشنگ حسامی
کارگردان :رضا قنبرزاده فرید
تهیه کننده: نسرین غفوری
بازیگران :صباگرگین پور
هامون سیدی
آرش مهاجر
پیام سلیمانی
فرزان بهنام
از چهارم شهریور
ساعت هفت و نیم عصر
خانه نمایش مهرگان

www.tiwall.com/theater/bemanmiganmackena
#صباگرگین_پور
#هامون_سیدی
#پیام_سلیمانی
#آرش_مهاجر
#فرزان بهنام
#به_من_میگن_مک_کنا
#با_گوشی_خاموش_تئاتر_ببینیم
#تئاتر #نمایش
#خانه_نمایش_مهرگان #سینما #بازیگر #هنر #هنرمند
Read more
Loading...
فرصتی عالی برای هنرمندان و علاقمندان به تئاتر و سینما دانشگاه علمی کاربردی کاردانی حرفه ای رشته های بازیگری (کد رشته ۱۳۲۷۷) طراحی صحنه (کد رشته ۱۳۳۴۳) گریم (کد رشته ۱۳۳۳۶) نمایش عروسکی (کد رشته ۱۳۳۴۵ استان چهارمحال بختیاری مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر دریژنو برای اولین ... فرصتی عالی برای هنرمندان و علاقمندان به تئاتر و سینما

دانشگاه علمی کاربردی
کاردانی حرفه ای رشته های
بازیگری (کد رشته ۱۳۲۷۷)
طراحی صحنه (کد رشته ۱۳۳۴۳)
گریم (کد رشته ۱۳۳۳۶)
نمایش عروسکی (کد رشته ۱۳۳۴۵

استان چهارمحال بختیاری
مرکز آموزش علمی کاربردی
فرهنگ و هنر دریژنو
برای اولین بار در استان بدون نیاز به کنکور.
برای همه سنین.
بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی.
ثبت نام با مدرک دیپلم.
دانشجویان پس از گذراندن این مقطع موفق به اخذ مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری خواهند شد
.
چهارمحال و بختیاری ، فرخشهر ، خیابان شهدا،مجتمع فرهنگی هنری امین. تلفن.  ۰۳۸۳۲۴۲۲۲۱۰
.
با همکاری شهرداری فرخشهر
.
@farhang_honar.ir
www.sanjesh.org
www.uast.ac.ir
#علمی_شو_کاربردی_شو
.
.
#بازیگری #نمایش_عروسکی #تئاتر #هنر #سینما #تلویزیون #طنز #کمدی #فرخشهر #چهارمحال_بختیاری #شهرکرد #ایرانی #دانشگاه #کاردانی
Read more
به من میگن مک کنا نویسنده : دان شا مترجم: هوشنگ حسامی کارگردان :رضا قنبرزاده فرید تهیه کننده: ...
Media Removed
به من میگن مک کنا نویسنده : دان شا مترجم: هوشنگ حسامی کارگردان :رضا قنبرزاده فرید تهیه کننده: نسرین غفوری بازیگران :صباگرگین پور هامون سیدی آرش مهاجر پیام سلیمانی فرزان بهنام از چهارم شهریور ساعت هفت و نیم عصر خانه نمایش مهرگان www.tiwall.com/theater/bemanmiganmackena #صباگرگین_ ... به من میگن مک کنا
نویسنده : دان شا
مترجم: هوشنگ حسامی
کارگردان :رضا قنبرزاده فرید
تهیه کننده: نسرین غفوری
بازیگران :صباگرگین پور
هامون سیدی
آرش مهاجر
پیام سلیمانی
فرزان بهنام
از چهارم شهریور
ساعت هفت و نیم عصر
خانه نمایش مهرگان

www.tiwall.com/theater/bemanmiganmackena
#صباگرگین_ پور
#هامون_سیدی
#پیام_سلیمانی
#آرش_مهاجر
#فرزان بهنام
#به_من_میگن_مک_کنا
#با_گوشی_خاموش_تئاتر_ببینیم
#تئاتر #نمایش
#خانه_نمایش_مهرگان
#بازیگر
#تئاتر #نمایش #سینما #بازیگر #هنر #هنرمند
Read more
‌ پخش فیلم‌تئاتر «اعتراف» با بازی شهاب حسینی و #علی_نصیریان . به گزارش سلام سینما به نقل از روابط ...
Media Removed
‌ پخش فیلم‌تئاتر «اعتراف» با بازی شهاب حسینی و #علی_نصیریان . به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، فیلم‌تئاتر « #اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان، امروز ۱۵ مردادماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. . دانلود قانونی فیلم تئاتر فقط از سایت سلام سینما . در ...
پخش فیلم‌تئاتر «اعتراف» با بازی شهاب حسینی و #علی_نصیریان
.
به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، فیلم‌تئاتر « #اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان، امروز ۱۵ مردادماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.
.
🔻دانلود قانونی فیلم تئاتر فقط از سایت سلام سینما
.
در این فیلم‌تئاتر که شرکت تصویر دنیای هنر پخش آن را بر عهده دارد، بازیگرانی همچون: علی نصیریان, شهاب حسینی, #صالح_میرزاآقایی, #نیما_رییسی, #مهدی_بجستانی, #پرویزبزرگی, شهرام ابراهیمی, #میثاق_زارع, #غزاله_نظر, #ایلیانصرالهی, #پرند_عین_بیگی, تنی آواکیان,فاطمه عرب کرمانی, مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو حضور دارند.
.
داستان اعتراف برگرفته از قصه‌ی اصلی نمایش اعتراف برد میرمن، نویسنده و کارگردان مطرح آمریکایی است که شهاب حسینی این قصه را بازسازی کرده است.
.
«اعتراف» سومین تجربه حضور #شهاب_حسینی در حوزه تئاتر بوده که سال ۹۶ به روی صحنه رفته است و علاقه‌مندان به تماشای این فیلم‌تئاتر می‌توانند از طریق سایت سلام سینما اقدام به خرید و دانلود قانونی آن نمایند.
.
#قانونی_دانلود_کنیم
Read more
Loading...
. امروز زاد روز سعدی سینمای ایران ستاره بی بدیل و تکرار نشدنی سینمای این مر ز بوم زنده یاد استاد علی ...
Media Removed
. امروز زاد روز سعدی سینمای ایران ستاره بی بدیل و تکرار نشدنی سینمای این مر ز بوم زنده یاد استاد علی حاتمی است گوهر گرانبهایی که در طول تاریخ هرگز تکرار نخواهد شد یاد و نامش گرامی و جاوید باد زنده یاد عباس علی حاتمی در ۲۳ مرداد ماه سال ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد. حاتمی فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای ... .
امروز زاد روز سعدی سینمای ایران
ستاره بی بدیل و تکرار نشدنی سینمای این مر ز بوم
زنده یاد استاد علی حاتمی است گوهر گرانبهایی که در طول تاریخ هرگز تکرار نخواهد شد یاد و نامش گرامی و جاوید باد زنده یاد
عباس علی حاتمی در ۲۳ مرداد ماه سال ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد.
حاتمی فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای دراماتیک بود. او فعالیت های هنری اش را از تئاتر ، و با نوشتن نمایش نامه و کارگردانی تئاتر آغاز کرد. از سال ۱۳۴۱ ، با نوشتن فیلم نامه فیلم های کوتاه تلوزیونی ، در تلوزیون مشغول به کار شد. اولین تجربه سینمایی حاتمی ، فیلم حسن کچل ( ۱۳۴۹) بود. حاتمی این فیلم را در پی موفقیت نمایش نامه حسن کچل و استقبال بسیار خوب مردم از آن ، ساخت. در واقع این موفقیت موجب شد که چند تن از دست اندرکاران سینما او را ترغیب کنند که این نمایش نامه را به فیلم بدل کند و شانس خود در عرصه سینما را نیز ، بیازماید. علی عباسی ، تهیه کننده سینما ، که نمایش حسن کچل را دیده بود ، برای ساخت فیلم آن ، اعلام آمادگی کرد ، اما به دلیل بی تجربگی حاتمی در عرصه سینما ، می خواست کارگردانی فیلم را به شخص دیگری بسپرد ، ولی حاتمی مخالفت کرد و سرانجام هم عباسی را متقاعد کرد که خود از پس ساخت آن بر می آید. حسن کچل نخستین فیلم ریتمیک و موزیکال ایرانی و برگرفته از داستان های کهن ایرانی بود. این فیلم با استقبال بسیار خوبی از سوی تماشاگران رو به رو شد و زمینه ورود و تثبیت موقعیت یکی از استعدادهای جوان و نسل پیشروی سینمای ایران را فراهم کرد. به حق باید علی حاتمی را پر شورترین فیلم ساز وابسته به آداب و سنن ایرانی دانست. فیلم سازی که با تیز بینی و هوشمندی خاصی توانسته حال و هوای زندگی ، آداب و رسوم و باورهای ایرانیان به ویژه تهرانیان قدیم را به تصویر بکشد. درون مایه تمامی آثار حاتمی بر اساس ویژگی های قومی و انسان های رشد یافته در این باورها و اعتقادات ، شکل گرفته است. شخصیت آثار او اغلب شبیه ترین افراد به خصلت و باورهای قومیت های ایرانی هستند. حاتمی که تقریبا تمامی آثارش را بر اساس فیلم نامه هایی از خودش ساخته در انتقال فضا ، زمان و شرایط اجتماعی دوره تاریخی که در فیلمش به تصویر کشیده ، بسیار موفق بوده است. دیالوگ های فیلم های او بسیار درخشان و قابل توجه هستند و در سینمای ایران اگر بی نظیر نباشند حتما کم نظیر هستند. مجموعه های تلوزیونی علی حاتمی نیز به اندازه آثار سینمایی اش مورد توجه بسیار قرار گرفتند. #علی_حاتمی #سینما #هنرمند #بازیگر #زندگی #انسان #لیلا_حاتمی @leilahattami
Read more
. امروز سالروز درگذشت ستاره بی‌بدیل و تکرار نشدنی هنرهای نمایشی سرزمینم ایران زنده یاد داوود رشیدی ...
Media Removed
. امروز سالروز درگذشت ستاره بی‌بدیل و تکرار نشدنی هنرهای نمایشی سرزمینم ایران زنده یاد داوود رشیدی است یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد زنده یاد استاد داوود رشیدی در سال ۱۳۱۲ در تهران متولد شد و از خاندان حایری مازندرانی دارای اصالت بابلی است. او تحصیلات متوسطه را (بدلیل فعالیت‌های دیپلماتیک ... . امروز سالروز درگذشت ستاره بی‌بدیل و تکرار نشدنی هنرهای نمایشی سرزمینم ایران زنده یاد داوود رشیدی است یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد زنده یاد استاد داوود رشیدی در سال ۱۳۱۲ در تهران متولد شد و از خاندان حایری مازندرانی دارای اصالت بابلی است. او تحصیلات متوسطه را (بدلیل فعالیت‌های دیپلماتیک پدرش) در ترکیه و پاریس به پایان رساند و تحصیلات دانشگاهی را در ژنو ادامه داد. (فارغ التحصیل کنسرواترا ژنو در رشته کارگردانی و بازیگری تئاتر و لیسانس حقوق سیاسی از دانشگاه ژنو). او اولین بار زمانی که هفت ساله بود توسط دختر عمه‌اش دکتر طوسی حایری به عبدالحسین نوشین برای بازی در نمایش مردم معرفی شد. در سال ۱۳۴۳ به تهران آمد و در اداره تئاتر آن زمان وابسته به وزارت فرهنگ و هنر استخدام شد. سپس گروه تئاتر امروز را پایه گذاری نمود، که هنرپیشگانی مانند: پرویز فنی زاده، داریوش فرهنگ، مهدی هاشمی، فهیمه راستکار، سیاوش طهمورث، مرضیه برومند، سوسن تسلیمی، به عضویت در این گروه درآمدند. در سال ۱۳۵۲ از اداره تئاتر به تلویزیون ملی ایران رفت و در سمت مدیریت گروه نمایشات و سرگرمی‌های آن سازمان (شامل: سریال ها، مسابقات، تئاترهای تلویزیونی) مشغول به کار گردید. رشیدی از سال ۱۳۵۰ با فیلم سینمایی «فرار از تله» وارد عرصه بازیگری سینما گردید و علاوه بر بازیگری و کارگردانی در سینما، تلویزیون و تئاتر به تهیه کنندگی سینما نیز روی آورد

#داود_رشیدی
#بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #ایران #عشق #ایران
#هنرمند بزرگ
@ehteramboroumand

@leilirashidi
Read more
. نمایش ضیافت شبانه ای برای شبنم... (با احترام و نگاهی آزاد به ضيافت مسعود كيميايي )... از سوم ...
Media Removed
. نمایش ضیافت شبانه ای برای شبنم... (با احترام و نگاهی آزاد به ضيافت مسعود كيميايي )... از سوم مرداد ۱۳۹۷... عمارت نوفل لوشاتو... سه روز اول نمایش با تخفيف ٣٠٪؜ (خريد از سايت تيوال... http://tiwall.com/page/ziafat-shabnam لینک خرید در بیو خرید حضوری گیشه: خیابان نوفل لوشاتو، ... .
نمایش
ضیافت شبانه ای برای شبنم...
(با احترام و نگاهی آزاد به ضيافت مسعود كيميايي )...
از سوم مرداد ۱۳۹۷...
عمارت نوفل لوشاتو...
سه روز اول نمایش با تخفيف ٣٠٪؜
(خريد از سايت تيوال... http://tiwall.com/page/ziafat-shabnam
🔴لینک خرید در بیو🔴
🎭🌿
خرید حضوری گیشه:
خیابان نوفل لوشاتو، بعد از رازی.انتهای بن بست زیبا.عمارت نوفل لوشاتو)
-----------------
کارگردان : روزبه روحی پور...
نویسندگان : مریم تاجیک ، روزبه روحی پور...
تهیه کننده : لیلی مقیمی...
...
بازیگران :
ریحانه سلامت ، فربد فرهنگ ، هدیه رضایی ، گل ناز عباسی ، علی توانگری ، گلبرگ بقایی ،سید پویا بیکی ، محمدرضا جمال ، متین نظری و ساغر مسعودی « در نقش شبنم »...
طراح صحنه:سينا ييلاق بيگي
طراح نور: رضا خضرايي
طراح لباس:ليلي مقيمي
طراح گريم: زهره قنبري
موسيقي:علي سينا رضا نيا
مجري طرح: احمد عابديني مدير فرهنگي و مشاور رسانه :مريم نراقي

ساخت تيزر: امير مقيمي
📷 عکس : فرهاد جاوید...
طراح گرافیک : سينا افشار
طراح اقلام تبلیغاتی مجازی : مهلا شعبان زاده
@koofaprint
#ضیافت_شبانه_ای_برای_شبنم
#روزبه_روحی_پور
#مسعود_کیمیایی
#تئاتر
#سینما
#ضیافت
#عمارت_نوفل_لوشاتو #سينما #نمايش #تارانتینو #هنر #هنرمندان_ایرانی
#بازیگر
#سید_پویا_بیکی
#tizer #تیزر #فیلم #cinama #cinema #سینما #film #seyedpooyabeyki #theater #تیاتر #teatr #pooyabeyki #kimiai #theater #teatr #poster #پوستر
Read more
Loading...
. نمایش "ضیافت شبانه ای برای شبنم" ... (با احترام و نگاهی آزاد به ضيافت مسعود كيميايي )... از سوم ...
Media Removed
. نمایش "ضیافت شبانه ای برای شبنم" ... (با احترام و نگاهی آزاد به ضيافت مسعود كيميايي )... از سوم مرداد ۱۳۹۷... عمارت نوفل لوشاتو... سه روز اول نمایش با تخفيف ٣٠٪؜ خريد از سايت تيوال... Tiwall.com http://tiwall.com/page/ziafat-shabnam خرید حضوری گیشه: خیابان نوفل لوشاتو، بعد ... .
نمایش "ضیافت شبانه ای برای شبنم" ...
(با احترام و نگاهی آزاد به ضيافت مسعود كيميايي )...
از سوم مرداد ۱۳۹۷...
عمارت نوفل لوشاتو...
سه روز اول نمایش با تخفيف ٣٠٪؜
خريد از سايت تيوال... Tiwall.com
http://tiwall.com/page/ziafat-shabnam
🎭🌿
خرید حضوری گیشه: خیابان نوفل لوشاتو، بعد از رازی.انتهای بن بست زیبا.عمارت نوفل لوشاتو
________________
کارگردان : روزبه روحی پور...
نویسندگان : مریم تاجیک ، روزبه روحی پور...
تهیه کننده : لیلی مقیمی...
...
بازیگران :
ریحانه سلامت ، فربد فرهنگ ، هدیه رضایی ، گل ناز عباسی ، علی توانگری ، گلبرگ بقایی ،سید پویا بیکی ، محمدرضا جمال ، متین نظری و ساغر مسعودی « در نقش شبنم »...
...
📷 عکس : فرهاد جاوید...
ساخت تیزر : امیر مقیمی ...
گرافيك ديزاين : مهلا شعبان زاده
#ضیافت_شبانه_ای_برای_شبنم
#روزبه_روحی_پور
#مسعود_کیمیایی
#تئاتر
#سینما
#ضیافت
#عمارت_نوفل_لوشاتو
#بازیگر
#سید_پویا_بیکی
#tizer #تیزر #فیلم #cinama #cinema #سینما #film
#پویا_بیکی #pooyabeyki #seyedpooyabeyki
#اکتور #actor #ax #عکس #photo
Read more
... چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد همه می میریم اما خوشا آن که با عزت زیست و با عزت مرد. نصیب هر کس نمی شود، مگر که کس باشد بدرود آقای انتظامی! آقای انتظامی مثل بسیاری از هنرمندان تراز اول سینما کار را از تئاتر آغاز کرد و در سال بیست و شش در کلاس های تئاتر عبدالحسین نوشین و تئاتر فردوسی شرکت می کرد. ... ...
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد
همه می میریم اما خوشا آن که با عزت زیست و با عزت مرد. نصیب هر کس نمی شود، مگر که کس باشد
بدرود آقای انتظامی! آقای انتظامی مثل بسیاری از هنرمندان تراز اول سینما کار را از تئاتر آغاز کرد و در سال بیست و شش در کلاس های تئاتر عبدالحسین نوشین و تئاتر فردوسی شرکت می کرد. نوشین عضو حزب توده بود و تئاتر فردوسی را در کودتای بیست و مرداد به آتش کشیدند. پس از کودتا انتظامی بازداشت شد و چهارماه در زندان قصر زندانی شد و در خاطرات خود از هم بندهایش از جمله احمد شاملو ذکری به میان آورده. یکی از درخشان ترین فیلم های او دایره مینا بود که سال پنجاه و سه با بازی سعید کنگرانی و علی نصیریان و بهمن فرسی و فروزان به کارگردانی داریوش مهرجویی بر اساس رمان آشغالدونی نوشته غلامحسین ساعدی ساخته شد اما دستگاه سانسور پروانه نمایش آن را لغو کرد. فیلم پس از سه سال توقیف در اوایل سال پنجاه و هفت به نمایش در آمد. من خودم فیلم را در سینما دیانا دیدم سه سئانس صف ایستادم تا بلیت گیرم بیاید. ابزار سیاه هم داشت که توان مالی اش در امثال من نبود. سینما دیانا این روزها نام سینما سپیده را بر خود دارد. می گویند همین فیلم زمینه تاسیس سازمان انتقال خون را فراهم آورد.
Read more
اولین تیزر نمایش کمدی متفاوتِ "شِپِش" رونمایی شد. گفتنی است پیش فروش بلیت های این نمایش با تخفیف ویژه از روز شنبه، ۱۶ تیرماه ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز شده tiwall.com/theater/shepesh نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی تهیه کننده: تئاتر مستقل تهران طراح لباس: هستی حسینی طراح ... 🐾

اولین تیزر نمایش کمدی متفاوتِ "شِپِش" رونمایی شد.

گفتنی است پیش فروش بلیت های این نمایش با تخفیف ویژه از روز شنبه، ۱۶ تیرماه ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز شده

tiwall.com/theater/shepesh

نویسنده، طراح و کارگردان: کوروش نریمانی
تهیه کننده: تئاتر مستقل تهران

طراح لباس: هستی حسینی
طراح نور: علی کوزه گر
گرافیست: مهدی دوایی
هماهنگی پروژه: ریحانه رنجبر
عکاس: گلدیس نمازیان
روابط عمومی و تبلیغات: علی ژیان
تبلیغات مجازی: گروه جارچی

❌اسامی بازیگران بزودی اعلام خواهد شد.

ساخت تیزر 🎥 شهاب جعفرنژاد، محمد لسانی

@shahabjafarnejad
@mohamad_lesanii

از ۲۴ تیرماه ۹۷ - ساعت ۱۹ - تئاترمستقل تهران
نشانی 📍تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰

@kouroshnarimani
@mostagheltheater
@mostafakoushki
@mehdi.davaei
@tiwallgram

@jarchinews
@parcinema

____

#نمایش_شپش #تئاتر_مستقل_تهران #بزودی #تئاتر #اخبار #خبر #جارچی #تئاتريها #هنر #تئاترشهر #فیلم #سینما #کنسرت #تیوال #مزون #خبرفوری #شپش #جام_جهانی #کمدی #نمایش #بازیگری

#Jarchinews #teatr #theater #film #theatre #jarchi #cinema #movie
____
Read more
«سرآشپز...» با بازیگران جدید به صحنه می‌رود بازیگران نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به کارگردانی ...
Media Removed
«سرآشپز...» با بازیگران جدید به صحنه می‌رود بازیگران نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند»، این اثر به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور در دور جدید اجراهای عمومی خود با حضور شهرام قائدی، رامین ناصرنصیر، ... «سرآشپز...» با بازیگران جدید به صحنه می‌رود
بازیگران نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند»، این اثر به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور در دور جدید اجراهای عمومی خود با حضور شهرام قائدی، رامین ناصرنصیر، آرش فلاحت‌پیشه و مهدی فریضه در ایوان شمس به صحنه می‌رود.
ایرج رحمانی تهیه کننده این نمایش است.
مجری طرح:ایده سینما
طراح حرکت:بهزاد جاودان فرد
طراح صحنه:ارکیده هاشمی
طراح لباس:پریدخت عابدین نژاد
طراح موسیقی:آرش عزیزی
طراح گریم:احمد نگهبان
طراح نور: رضا خضرایی طراح پوستر و بروشور:کیاوش چالیان مدیر هنری :کمال کچوییان عکاس : مهدی آشنا مدیر تولید:نیما انهاری مدیر اجرایی :سپیده هاشمی محتشم
دستیارکارگردان وبرنامه‌ریز:پوریا دادخواه،مدیران صحنه:امیر حسین بلوری، احسان امامی
دستیار تولید:مریم افشاری موحد
نوازندگان: امیر صدیقیان حمیدرضا کیانی، کیمیا نیک پور، احسان سامانی منش
مجریان گریم: امین میری،مژده زادمهر مشاور رسانه:فریبرز دارایی
مدیر روابط عمومی:مهرانگیز قهرمانی
دیگر عوامل این نمایش می باشند
همچنین محمد امیر یاراحمدی بازنویسی و دراماتورژی این نمایش را بر عهده دارد؛ نمایشی کمدی موزیکال که براساس داستان‌های زیبای شاهنامه فردوسی، با بهره بردن از شیوه‌های مدرن و نمایش‌های آئینی سنتی اجرا می‌شود.
"سرآشپز پیشنهاد می‌کند" نمایش تحسین شده پانزدهمین جشنواره بین‌المللی آئینی سنتی، نمایش برگزیده دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهیان ایران و نمایش برگزیده اولین دوره جشنواره ملی جوان ایرانی و نمایش تحسین‌شده سی و ششم جشنواره تئاتر فجر است که پیش از این اجراهای متعددی در بسیاری از استان‌های کشور داشته و با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.
.
خريد بلیت در
‏www.tik8.com
‏www.adparking.ir
تلفن های هماهنگی و رزرو :
88888808 - 09392161144 – 42091000
‏@adparking ‏@Shahab.hosseinpour
‏@bazigari_avin
‏@raminnasernasir
‏ @shahramghaedi
‏@mehdifarize
‏@arashfalahatpisheh
از ٢٨ فروردين ماه
تالار :ايوان شمس
ساعت: ٢١:٣٠
تقاطع اتوبان كردستان و جلال آل احمد - ايوان شمس
.
#سرآشپز_پيشنهاد_ميكند #شهاب_الدين_حسين_پور #برگزيده #جشنواره #بين_المللي #كمدي #كمدي_موزيكال #فجر #هنر #تئاتر #ايوان_شمس
#آکادمی_بازیگری_آوین
Read more
شنبه ۱۷ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج؛ نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» ویژه هنرمندان اجرا می‌شود . نمایش ...
Media Removed
شنبه ۱۷ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج؛ نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» ویژه هنرمندان اجرا می‌شود . نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» با کارگردانی کهبد تاراج، اجرای ویژه روز شنبه 17 شهریورماه خود را به هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون اختصاص داد. . به گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش ... شنبه ۱۷ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج؛

نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» ویژه هنرمندان اجرا می‌شود
.
نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» با کارگردانی کهبد تاراج، اجرای ویژه روز شنبه 17 شهریورماه خود را به هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون اختصاص داد.
.
به گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» به نویسندگی محمد چرم‌شیر و کارگردانی کهبد تاراج، در یک اجرای ویژه، روز شنبه 17 شهریورماه، ساعت19:30، میزبان هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون خواهد بود.
.
اجراهای این نمایش که طی هفته اخیر با استقبال گسترده تماشاگران روبه‌رو شده، تنها تا روز یکشنبه، 18 شهریور ادامه دارد.
.
در خلاصه‌‌داستان نمایش آمده:«تقصیر ما نیست. تو کادر فنی اختلافه، زنده‌باد رییس فدراسیون قبلی...».
.
فاطمه امینی، رضا بهرامی، عرفان پورمحمدی، اسماعیل پوریوسف،کهبد تاراج، ستوده حیدری، امیر عدل‌پرور، آیدا قهرمان، سایه کبیری، علی گیلوری، حمیدرضا ژاله، هیراد محمدی و امیرحسین نوح‌نژاد در نمایش «عبدل‌میمون...» به ایفای نقش می‌پردازند.
.
نمایش «عبدل‌میمون،لاتِ پاکوتاه» روز یکشنبه، 18 شهریور نیز در دو نوبت ساعت‌های 18 و 20 اجرا می‌شود. علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی، می‌توانند برای رزرو بلیت به سایت تیوال در نشانی https://www.tiwall.com/theater/abdol2 مراجعه بکنند.
.
#نمایش_عبدل_میمون_لات_پا_کوتاه
#فقط_تا_یکشنبع_هجده_شهریور_ماه
#تمدید_نمیشود
Read more
. اجرای نمایش «مالی سویینی» در سالن اصلی تئاتر شهر . نمایش مالی سوییني به طراحی و کارگردانی مرتضی ...
Media Removed
. اجرای نمایش «مالی سویینی» در سالن اصلی تئاتر شهر . نمایش مالی سوییني به طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی که از آثار پرمخاطب سال 94 تئاتر ایران بود، از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می رود. این نمایش در اجرای پیشین خود، به دلیل استقبال کم نظیر مخاطبان، رکورد 3 اجرا در روز ... .
اجرای نمایش «مالی سویینی» در سالن اصلی تئاتر شهر
.
نمایش مالی سوییني به طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی که از آثار پرمخاطب سال 94 تئاتر ایران بود، از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می رود.

این نمایش در اجرای پیشین خود، به دلیل استقبال کم نظیر مخاطبان، رکورد 3 اجرا در روز در تماشاخانه ایرانشهر را داشته است.
محمد قدس تهیه کننده «مالی سویینی» است و بازیگران نمایش به زودی معرفی می شوند.
.
مرتضی میرمنتظمی تاکنون آثار موفقی چون «p2»، «پنج ثانيه برف»، «ابرها»، «بكت» و «فركانس» را به صحنه برده است.
#مالي_سوييني #مرتضي_ميرمنتظمي #تاترشهر #تاتر #سالن_اصلي_تئاترشهر #سالن_اصلي #تماشاخانه_ایرانشهر #محمد_قدس #كارگرداني_تئاتر #كارگردان #تاتر_ايران #تاتر_ببینیم #تاتربازها #تاتر_خوب_ببینیم #تاتر_روز #تاتر_خبر #تآتر_سینما #تاترى_ها #تاتر_ايران #پنج_ثانیه_برف #ابرها #فركانس #بكت #پي٢ #p2 #براين_فري_يل
Read more
. “Welcome to Iran” به دعوت موسسه بوزار«BOZAR» بلژیک در اسفند ماه سال جاری بروکسل میزبان شش نمایش ...
Media Removed
. “Welcome to Iran” به دعوت موسسه بوزار«BOZAR» بلژیک در اسفند ماه سال جاری بروکسل میزبان شش نمایش از ایران خواهد بود. پایگاه خبری تئاتر: به دعوت موسسه بوزار (BOZAR) بلژیک در اسفند ماه سال جاری بروکسل میزبان ۶ نمایش از ایران خواهد بود. این برنامه با عنوان «خوش آمد به ایران» به همت موسسه «بوزار» ... .
“Welcome to Iran”
به دعوت موسسه بوزار«BOZAR» بلژیک در اسفند ماه سال جاری بروکسل میزبان شش نمایش از ایران خواهد بود.
پایگاه خبری تئاتر: به دعوت موسسه بوزار (BOZAR) بلژیک در اسفند ماه سال جاری بروکسل میزبان ۶ نمایش از ایران خواهد بود.

این برنامه با عنوان «خوش آمد به ایران» به همت موسسه «بوزار» و همکاری اداره کل هنرهای نمایشی ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۶ در بروکسل برگزار خواهد شد.

برنامه یاد شده ابتکاری از این موسسه برای معرفی بیشتر بخشی از ویژگی های تئاتر امروز ایران است.

در این مجموعه اجراها که با انتخاب مدیر بخش تئاتر موسسه بوزار انجام شده است، نمایش های «ابر صورتی» به کارگردانی حسن معجونی، «نسبیت خاص» به کارگردانی سمانه زندی نژاد، پرواز شماره ۷۴۵ به کارگردانی مرجان پورغلامحسین، «مده آ» به کارگردانی فریبرز کریمی، «با من بخوان» به کارگردانی افسانه نوری و «ویدئو کال ۲» به کارگردانی پانته آ آرمانفر روی صحنه می رود.

بوزار «موسسه هنرهای زیبا» نهادی فرهنگی است که در سال ۱۹۲۹ میلادی در بروکسل تاسیس شد. این موسسه در حوزه های گوناگون هنرهای زیبا از جمله سینما، تئاتر، موسیقی فعال و سالانه پذیرا و معرفی کننده آثاری در این حوزه های هنری است.

مدیریت این موسسه از سال ۲۰۰۲ میلادی بر عهده پل دِ-ژاردن است.

@fariborz.karimi
@separ_sh
@marjan_poorgholamhossein
@poodram
Read more
"Amnesia,by presence of the flies who persisted on singing the mermaids,La justé" . ``آمنزیا با حضور مگس هایی که اصرار داشتند مرمیدز را ژوست بخوانند`` . نویسنده،طراح،دراماتورژ و کارگردان: ارشک میم سین . قطعه موسیقی : مرمیدز (پریان دریایی) اثر هانس زیمر @amensia1010 #نمایش #تئاتر ... "Amnesia,by presence of the flies who persisted on singing the mermaids,La justé"
. ``آمنزیا با حضور مگس هایی که اصرار داشتند مرمیدز را ژوست بخوانند`` .
نویسنده،طراح،دراماتورژ و کارگردان: ارشک میم سین
.
قطعه موسیقی : مرمیدز (پریان دریایی) اثر هانس زیمر

@amensia1010

#نمایش #تئاتر #دیالوگ #آمنزیا #ارشک #سینما #هنر #آوانگارد #عشق #نفرت #تنهایی #فراموشی #مرگ #love #death #hate #fly #amnesia #theatre #cinema #art #drama #arashk #mermeids #hanszimmer #comingsoon
Read more
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار ...
Media Removed
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار هشتادودوم: "نیلوفر بیضایی" زمستان سال ۱۳۴۵ در تهران متولد شد [بهرام بیضایی - منیراعظم رامین‌فر] تحصیلات مقدماتی خویش را تا مقطع دیپلم متوسطه در زادگاه‌اش گذراند. سال ۱۳۶۴ به دلایل اجتماعی/سیاسی ... با احترام

زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم

افتخار هشتادودوم:
"نیلوفر بیضایی" زمستان سال ۱۳۴۵ در تهران متولد شد [بهرام بیضایی - منیراعظم رامین‌فر] تحصیلات مقدماتی خویش را تا مقطع دیپلم متوسطه در زادگاه‌اش گذراند. سال ۱۳۶۴ به دلایل اجتماعی/سیاسی به آلمان مهاجرت نمود [خود آن‌را تبعید می‌داند]. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی‌ارشد رشته‌ی ادبیات آلمانی - تئاتر و سینما: تعلیم و تربیت از دانشگاه گوته فرانکفورت می‌باشد. سال ۱۳۷۳ گروه نمایشی "دریچه" را تشکیل داده و به‌صورت حرفه‌ای تئاتر را در اروپا و آلمان دنبال نمود. نیلوفر بیضایی مقالات پژوهشی بسیاری در زمینه‌های نمایش، ادبیات و موضوعات اجتماعی زنان به انجام رسانده که گاه به چهره‌هایی چونان "گئورگ بوشنر"، "برتولت برشت"، "هاینریش هاینه" یا به موضوعاتی چونان فردیت‌های گم‌شده، زنانه‌گی‌های محصورشده و ... می‌پردازد. او از موفق‌ترین چهره‌های ایرانی نمایش اروپاست که آثار مهمی از ادبیات ایران را در سطح قاره معرفی نموده است از جمله: "بوف کورِ صادق هدایت"، "از این مکان و در این زمانِ مهشید امیرشاهی"، "در حضور بادِ بهرام بیضایی" و ... یا چهره‌هایی چونان "طاهره قره‌العین" و "فروغ فرخ‌زاد". سلسله پژوهش‌های تئاتر مستند از مهم‌ترین آثار این نمایش‌نامه‌نویس، محقق، پژوهش‌گر و کارگردان می‌باشد.

از او:
یک هنرمند و فعال هنری با هدف ایجاد تغییر در جامعه کار نمی‌کند. چون این هدف، خیلی‌بزرگ و سیاسی‌ست. در کار هنری، فکر کردن به اهداف دور از دسترس کار را دشوار و ایدئولوژیک می‌نماید. مهم‌ترین امر در کار هنری پرداختن به پرسش‌ها، تردیدها، ناهنجاری‌ها و ... مهم‌تر از آن فضاهای خاکستری زنده‌گی بشری می‌باشد. تاثیرگذاری هنری کار یک‌روزه و یک‌ماهه نیست. این یک روند است. وقتی کار هنری با زمانه‌ای که هنرمند در آن زنده‌گی می کند، در پیوند باشد و از حد یک واکنش به وقایع فراتر رفته و به ژرفناها برود، یک کار تاثیرگذار خواهد بود. بدترین آفت هنر این است که از آن به عنوان ابزاری برای تحمیل افکار و عقاید شخصی و گروهی و یا حکومتی استفاده شود . این آفت با ذات پرسش‌گر هنر در تناقض قرار می‌گیرد و به اثر هنری لطمه ی جدی می‌زند. هنر بدون آزادی بال پرواز نداشته و در مرزها محصور خواهد ماند. هیچ مردمی صغیر نیستند و باید امکان شنیدن افکار گوناگون را در فضای روشنفکری و اجتماعی ایجاد کرد و هیچ‌کس نمی‌بایست در شرایطی قرار بگیرد که از بیان فکر خود بهراسد.

عمرش سبز و مستدام

#کتاب #نیلوفر_بیضایی #نمایشنامه_نویس #محقق #پژوهشگر
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span> گزارش تصویری اختصاصی رشت سینما از اجرای «روال عادی» در تماشاخانه هامون عکاس : سینا زارع . زمان:  21 ...
Media Removed
گزارش تصویری اختصاصی رشت سینما از اجرای «روال عادی» در تماشاخانه هامون عکاس : سینا زارع . زمان:  21 الی 28 فروردین ،  ساعت:  20 مکان: تماشاخانه هامون به نشانی رشت، خیابان سعدی، خیابان شهید فرقان‌بین، جنب ساختمان هلال‌احمر، کوچه‌ی نوروزی نویسنده:  ژان کلود کریر مترجم:  اصغر نوری کارگردانی: ... 🎭
گزارش تصویری اختصاصی رشت سینما از اجرای «روال عادی» در تماشاخانه هامون

عکاس : سینا زارع
.
زمان:  21 الی 28 فروردین ،  ساعت:  20
مکان: تماشاخانه هامون به نشانی رشت، خیابان سعدی، خیابان شهید فرقان‌بین، جنب ساختمان هلال‌احمر، کوچه‌ی نوروزی

نویسنده:  ژان کلود کریر
مترجم:  اصغر نوری
کارگردانی:  مجید مژدهی ، رضا حقی
بازیگران:  محمد رسائلی ،  نیکی بنی اسدی
.
تهیه بلیط از haftsaz.com و حضوری در محل اجرا

قیمت بلیط : 15,000تومان

#تئاتر #شهر_نمایش #رشت_سینما #ایران #گیلان #تئاتر #رشت #رشت_هنر #هنر #شمال #هنرمند #خبر #رشت_زیبا #سینما_رشت #فیلم_سینمایی #رشتی #iran #gilan #shomal #instagram #guilan #Rasht
Read more
.... 🤣🤗🏻 نمایش کمدی"دپوتات" هرشب ساعت20:00 مشهد اول جاده طرقبه هتل ثامن تا 18شهریور ماه شماره معکوس شروع شده فقط11شب دیگر با شما خواهیم بود،با دیدن این نمایش کمدی"دپوتات" لحظات خوشی را با ما داشته باشید.🏻 . #نسرين_مقانلو #بازیگر #تئاتر #فیلم #سینما #عکس #تلویزیون ... ....
😂🤣🤗👍🏻👌👏😊👏👏🌹💖
نمایش کمدی"دپوتات"
هرشب ساعت20:00
مشهد اول جاده طرقبه هتل ثامن
تا 18شهریور ماه
شماره معکوس شروع شده فقط11شب دیگر
با شما خواهیم بود،با دیدن این نمایش کمدی"دپوتات"
لحظات خوشی را با ما داشته باشید.👍🏻👌😂💖🙏🌹😊
.

#نسرين_مقانلو #بازیگر #تئاتر #فیلم #سینما #عکس #تلویزیون #تیرماهی #نمایش_کمدی_دپوتات
Read more
. ‌ نوید محمدزاده به موزیکال «بینوایان» پیوست . نوید محمدزاده بازیگر تئاتر و سینما در موزیکال ...
Media Removed
. ‌ نوید محمدزاده به موزیکال «بینوایان» پیوست . نوید محمدزاده بازیگر تئاتر و سینما در موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی حضور خواهد داشت. . . . . . . . . . . . . #تاتر #تئاتر #تیاتر #نمایش #تاترها #تماشای_تاتر #تماشای_تئاتر #تماشاخانه #بازیگری #بازیگر #هنر #تهران #theater ... .
‌ نوید محمدزاده به موزیکال «بینوایان» پیوست
.
نوید محمدزاده بازیگر تئاتر و سینما در موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی حضور خواهد داشت. .
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
#تاتر #تئاتر #تیاتر #نمایش #تاترها #تماشای_تاتر #تماشای_تئاتر #تماشاخانه #بازیگری #بازیگر #هنر #تهران #theater #tehran #iran
#نویدمحمدزاده
#نوید_محمد_زاده
Read more
حسن فتحی «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد را افتتاح می کند . نمایش «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد شامگاه ...
Media Removed
حسن فتحی «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد را افتتاح می کند . نمایش «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد شامگاه پنجشنبه 27 اردیبهشت و با حضور حسن فتحی کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون، اجرای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند. . . . . . . @elhampavehnejad . . . . . . تاتر #تئاتر #تیاتر #نمایش ... حسن فتحی «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد را افتتاح می کند
.
نمایش «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد شامگاه پنجشنبه 27 اردیبهشت و با حضور حسن فتحی کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون، اجرای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.
.
.
.
.
.
.
@elhampavehnejad .
.
.
.
.
.
تاتر #تئاتر #تیاتر #نمایش #تاترها #تماشای_تاتر #حسن_فتحی #تماشای_تئاتر #تماشاخانه #بازیگری #باریگر #هنر #تهران #سرگرمی #teater #theater #tehran #iran
.
Read more
. . . نظرسنجی به نظر شما بهترین بازی پارسا پیروز فر در سینما کدام فیلم است؟ بیوگرافی پارسا پیروزفر ...
Media Removed
. . . نظرسنجی به نظر شما بهترین بازی پارسا پیروز فر در سینما کدام فیلم است؟ بیوگرافی پارسا پیروزفر تولد۲۲ شهریور۱۳۵۱ سال‌های فعالیت۱۳۷۰–تاکنون او در کودکی و از سال ۱۳۶۳ در عرصه کامیک استریپ و گرافیک فعالیت کرد و علاقه بسیار زیادی به کارهای گرافیکی دارد و کار در این عرصه را تا سال ۱۳۶۹ ادامه ... .
.
.
نظرسنجی
به نظر شما بهترین بازی پارسا پیروز فر در سینما کدام فیلم است؟
بیوگرافی
پارسا پیروزفر
تولد۲۲ شهریور۱۳۵۱
سال‌های فعالیت۱۳۷۰–تاکنون
او در کودکی و از سال ۱۳۶۳ در عرصه کامیک استریپ و گرافیک فعالیت کرد و علاقه بسیار زیادی به کارهای گرافیکی دارد و کار در این عرصه را تا سال ۱۳۶۹ ادامه داد و طراحی های زیادی را از خود به جا گذاشت ولی بنا به دلایلی نا معلوم هیچکدام از آنها را منتشر نکرد. 
پارسا پیروزفر در سال ۶۹ دیپلمش را در رشته ریاضی فیزیک اخذ کرد و هوش بسیار بالایی در ریاضی دارد و در سال ۱۳۷۰ با بهترین رتبه در کنکور قبول شد و در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته نقاشی به تحصیل مشغول شد
وی همان زمان در دانشگاه‌های مختلف به روی صحنه تئاتر رفت و در سال ۱۳۷۱ برای نخستین بار در فیلم مجسمه در نقش یک دانشجو حاضر شد و پس از آن درسال ۱۳۷۲ ، در نقش کوتاهی در فیلم پری ساخته داریوش مهرجویی حضور پیدا کرد. در سال ۱۳۷۴ دوره بازیگری را در مؤسسه هنرهای نمایشی استاد سمندریان پشت سر گذاشته و در سال ۱۳۸۰ نمایش هنر اثر یاسمینا رضا را به روی صحنه برد. در طی سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ در مؤسسه فرهنگی هنری کارنامه و دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین در سال ۱۳۸۶ در مؤسسه فیلم‌سازی هیلاج به تدریس بازیگری پرداخت. او در سال ۱۳۸۲ برای بازی در فیلم «مهمان مامان» جایزه بازیگری هشتمین جشن خانه سینما را دریافت کرد . آقای پیروزفر همچنین جوایز دیگری نیز برای فیلمهای اعتراض ، اشک سرما و... نیز کسب کرده است. وی از زمان دانش‌آموختگی از دبیرستان تا کنون در زمینه‌های مختلفی از جمله گرافیک و تصویرسازی، مجسمه‌سازی، ساختن بنرهای تبلیغاتی، دوبله ، بازیگری ، کارگردانی تئاتر و همچنین شرکت در نمایشنامه‌های رادیویی تجربه کسب کرده‌است. وی همچنین در تعدادی نمایش ویژه کودکان به صورت نوار کاست نیز همکاری داشته‌است. پارسا پیروزفر از جمله بازیگرانی است که تا به حال با هیچ روزنامه، مجله یا رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌است. حتی در سریال در چشم باد که نقش اول و اصلی را داشت در مراسم تقدیر از عوامل سریال که از سوی صدا و سیما ایران تدارک دیده شده بود شرکت نکرد
فیلم ها
مجسمه
پری
اعتراض
ضیافت
مرسدس
شیدا
مهمان مامان
دختران انتظار
دختری به نام تندر
عروس خوش قدم
اینجا بدون من
نقاب
اشک سرما
وقت چیدن گردو ها
شبانه روز
اسب حیوان نجیبی است
زندگی جای دیگری است
نزدیکتر
شکاف
#بیوگرافیسینما
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span> نمایش موزیکال کودک و نوجوان «بابک و غول خشکسالی» نویسنده و کارگردان: نیما جهان بین 18 تا 31 ...
Media Removed
نمایش موزیکال کودک و نوجوان «بابک و غول خشکسالی» نویسنده و کارگردان: نیما جهان بین 18 تا 31 فروردین، تماشاخانه استاد اکبر رادی ساعت 19 ، صبح ها ویژه مدارس رزرو و هماهنگی: 09356080363 رشت. خیابان سعدی. پل بوسار. جنب کافه رورانس بازیگران: زهرا حامی خواه مجتبی واشیان مسعود منسومی احمد ... 🎭
نمایش موزیکال کودک و نوجوان «بابک و غول خشکسالی»

نویسنده و کارگردان: نیما جهان بین

18 تا 31 فروردین، تماشاخانه استاد اکبر رادی
ساعت 19 ، صبح ها ویژه مدارس
رزرو و هماهنگی: 09356080363

رشت. خیابان سعدی. پل بوسار. جنب کافه رورانس

بازیگران:
زهرا حامی خواه
مجتبی واشیان
مسعود منسومی
احمد مرزبان
شقایق مسکنی
علی تقوایی
عروسک گردان: سارا وحدی، شیما برازنده

دستیار کارگردان:مسعود منسومی
منشی صحنه: ستاره افشون
مدیر تولید و صحنه: مسعود شکوری
طراح لباس: غزاله جهان بین
طراح ماسک و دکور: نیما جهان بین، مسعود منسومی
روابط عمومی و تبلیغات: سعید غیاثی
عکاس: شادی مهدی زاده

تهیه بلیط از haftsaz.com و حضوری در محل اجرا

قیمت بلیط : 15,000تومان

#تئاتر #شهر_نمایش #رشت_سینما #ایران #گیلان #تئاتر #رشت #رشت_هنر #هنر #شمال #هنرمند #خبر #رشت_زیبا #سینما_رشت #فیلم_سینمایی #رشتی #iran #gilan #shomal #instagram #guilan #Rasht
Read more
. بیست و دوم تیر، سالروز درگذشت زنده یاد بانو فرخ لقا هوشمند،می باشد یاد ونامش همیشه جاویدان و ماندگار ...
Media Removed
. بیست و دوم تیر، سالروز درگذشت زنده یاد بانو فرخ لقا هوشمند،می باشد یاد ونامش همیشه جاویدان و ماندگار باد فرخ‌لقا هوشمند با نام اصلی فرخ لقا پوررسول (۲۵ اسفند ۱۳۰۷ - ۲۲ تیر ۱۳۸۸) بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون بود. فرخ‌لقا هوشمند سابقه حضور در بیش از ۷۰ فیلم سینمایی را دارد که از میان آنها ... . بیست و دوم تیر، سالروز درگذشت زنده یاد بانو فرخ لقا هوشمند،می باشد یاد ونامش همیشه جاویدان و ماندگار باد
فرخ‌لقا هوشمند با نام اصلی فرخ لقا پوررسول (۲۵ اسفند ۱۳۰۷ - ۲۲ تیر ۱۳۸۸) بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون بود. فرخ‌لقا هوشمند سابقه حضور در بیش از ۷۰ فیلم سینمایی را دارد که از میان آنها می‌توان به شب قوزی، خواستگار و مجموعه فیلم‌های صمد اشاره کرد.
او در سال ۱۳۰۷ در رشت به دنیا آمد. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۲۴ تا سال ۱۳۳۵ در گیلان و سپس در تهران تا سال ۱۳۴۲ آغاز و بازی در سینما را سال ۱۳۳۶ با ایفای نقش کوتاهی در «نردبان ترقی»، با همکاری «پرویز خطیبی» آغاز کرد. سرانجام او در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۸۸ پس از ۳۲ روز بستری به دلیل عارضه‌مغزی درگذشت.
او دوران بازیگری را در هنرستان هنرپیشگی زیرنظر عطاءالله زاهد، مجید محسنی و حمید قنبری در سال ۱۲۳۴ آغاز کرد و بلافاصله در تئاتر گیلان فعال شد. شروع فعالیت در سینما در فیلم «نردبان ترقی» در سال ۱۳۳۶ بود و از عمده نمایش‌هایش می‌توان از «خسرو و شیرین»، «خسیس» و... نام برد. فرخ‌لقا هوشمند با بازی در نقش مادر «صمد» در سری فیلمهای صمد بسیار معروف شد و تقریباً درتمامی این سری فیلمها، بازی کرد.
او در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌هایی چون «صمد در راه اژدها»، «صمد آرتیست می‌شود»، «صمد به مدرسه می‌رود»، «صمد و سامی، لیلا و لیلی»، «صمد و فولاد زره دیو»، «صمد و قالیچهٔ حضرت سلیمان»، «صمد خوشبخت می‌شود»، «کوچک جنگلی»، «لبخند زندگی»، «عیاران»، «داستان یک شهر»، «خانه به خانه»، «مدرسه مادربزرگ‌ها»، «سوخته‌دلان»، «تهران ۱۱»، «دردسر بزرگ»، «سایه‌ها»، «چراغ جادو»، «قصه‌های شهرک»، «دختران»، «مامان آفاق» به ایفای نقش پرداخت. همچنین در فیلم‌های سینمایی چون «علی واکسی»، «شب قوزی»، «شوهر آهوخانم»، «کلاغ»، «باشو غریبه کوچک»، «شکار خاموش»، «افسانه آه»، «رنو تهران ۲۹»، «دو نفر و نصفی»، «مسافران»، «چهارشنبه عزیز»، «دو همسفر»، «الو الو من جوجوام»، «همسر»، «بلوف»، «کلاه قرمزی و پسرخاله»، «سفر»، «اشک و لبخند»، «شراره»، «رقص و شیطان» به بازیگری پرداخت
#بازیگر #هنرپیشه
Read more
. نمایش #مایم_و_پاگانینی . نویسنده و کارگردان: علیرضا ناصحی بازیگران: علیرضا ناصحی، علی دولتیاری با ...
Media Removed
. نمایش #مایم_و_پاگانینی . نویسنده و کارگردان: علیرضا ناصحی بازیگران: علیرضا ناصحی، علی دولتیاری با صدای: محمدرضا علیمردانی . خلاصه: پدر و مادر از هم جدا می‌شوند فرزندی که باید در جامعه شلوغ و پر درگیری روی پای خود بایستد. . اداره تئاتر - خانه نمایش ۱۰ تا ۲۴ تیر | ۲۰:۱۵ بها: ۱۵,۰۰۰ ... .
نمایش #مایم_و_پاگانینی
.
نویسنده و کارگردان: علیرضا ناصحی
بازیگران: علیرضا ناصحی، علی دولتیاری
با صدای: محمدرضا علیمردانی
.
خلاصه: پدر و مادر از هم جدا می‌شوند فرزندی که باید در جامعه شلوغ و پر درگیری روی پای خود بایستد.
.
📍 اداره تئاتر - خانه نمایش
📅 ۱۰ تا ۲۴ تیر | ⏰ ۲۰:۱۵
💳 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان
.
یادداشت کارگردان: شاید می‌توان گفت این نمایش منتج از تئاتری است علیه تئاتر سرمایه‌داری و پر زرق و برق که بیشتر با آمدن ستاره‌های سینما که این روزها بیشتر از همیشه شاهدش هستیم شکل گرفته است. مدعی هستم که می‌تواند دریچه‌ای باشد برای تولید تئاترهای خلاق دیگر
.
ساخت اکساسوار: هما خداجوی
تیزر و عکس: علی فرهادزاده
طراح تراکت: معین طاهری طاری
طراح پوستر: نیما مجلسی
.
اطلاعات بیشتر و خريد بليت: www.tiwall.com
.
#tiwall #theater #tiwalltheater #تيوال #تئاتر
Read more
رونمایی از تیزر نمایش متفاوت این روزها ✝️ همزمان با آغاز شدن خرید بلیت روزهای جدید، از اولین تیزر نمایش متفاوت "دِیر راهبان" به کارگردانی "کیومرث مرادی" رونمایی شد. خرید بلیت روزهای جدید هم اکنون از سایت تیوال tiwall.com/store/deyreraheban نمایش "دِیر راهبان" ✝️ نویسنده: فرایرا ... 🎭رونمایی از تیزر نمایش متفاوت این روزها ✔
✝️
همزمان با آغاز شدن خرید بلیت روزهای جدید، از اولین تیزر نمایش متفاوت "دِیر راهبان" به کارگردانی "کیومرث مرادی" رونمایی شد.

خرید بلیت روزهای جدید هم اکنون از سایت تیوال
tiwall.com/store/deyreraheban

نمایش "دِیر راهبان"
✝️
نویسنده: فرایرا دکاسترو
مترجم: اسدالله امرایی
بازخوانی: محمد چرمشیر، فرهاد مهندس‌پور

کارگردان: کیومرث مرادی

بازیگران: (به ترتیب الفبا) رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان

تهیه کننده: کمپانی تئاتر امید ایران، پادمآرت

ساعت ۲۰:۳۰ - تئاترشهر - سالن چهارسو
نشانی 📍 تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر

تیزر 📹 پن استودیو
@panstudiolive

@kiomarsmoradi
@padmartinfo

@jarchinews
@teatrihaa
@teatrnews
@tiwallgram
_________

پیشنهاد پایان هفته❌نمایشی که باید دید❌
.
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#کیومرث_مرادی #پادمآرت
#کمپانی_تئاتر_امید_ایران

#جارچی #تئاتريها #اخبار #تئاتر #هنر #تئاترشهر #فیلم #سینما #کنسرت #تیوال #خبر #مدل #مزون #خبرفوری #جام_جهانی #فوتبال #جام_جهانی_روسیه

#Jarchinews #teatr #theater #film #theatre #jarchi #cinema
_______
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span><span class="emoji emoji1f514"></span> "سجاد افشاریان" زنگ آیین افتتاحیه نمایش "باغ وحش شیشه ای" را به صدا در می آورد. ‏@sajadafsharian با ...
Media Removed
"سجاد افشاریان" زنگ آیین افتتاحیه نمایش "باغ وحش شیشه ای" را به صدا در می آورد. ‏@sajadafsharian با ما در این تجربه همراه شوید. خرید بلیت ۳ روز نخست با ۵۰% تخفیف ویژه هم اکنون در سایت تیوال ‏tiwall.com نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" نویسنده: تنسی ویلیامز کارگردان: کیهان پرچمی بازیگران: ... 🎭🔔
"سجاد افشاریان" زنگ آیین افتتاحیه نمایش "باغ وحش شیشه ای" را به صدا در می آورد.
‏@sajadafsharian

با ما در این تجربه همراه شوید.

خرید بلیت ۳ روز نخست با ۵۰% تخفیف ویژه هم اکنون در سایت تیوال
‏tiwall.com

نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای"

نویسنده: تنسی ویلیامز
کارگردان: کیهان پرچمی

بازیگران: وحيد رزاقى، آرميتا فروزنده، شايلين اسداللهى، سامان سيوس

كاری از كمپانی تئاتر اميد ايران و موسسه #پادمآرت ‏@kiomarsmoradi
‏@padmartinfo
‏@keyhan09
‏@tiwallgram
‏@jarchinews

#باغ_وحش_شیشه_ای
#کیومرث_مرادی
#کمپانی_تئاتر_امید_ایران

#پیشنهاد_ویژه
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#متفاوت_تجربه_كنيم
#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#جارچی #تیوال #اخبار #تئاتر #فیلم #سینما #کنسرت #بزودی #تهران #تئاترببینیم #تئاتر_ببینیم #پیشنهاد ‏ #Jarchinews #teatr #theater #love‏ #film #theatre #tiwall #jarchi #cinema
___
Read more
شنیدن کی بود مانند دیدن؟! اینکه با یه سری جوون علاقمند و هنرجوی بازیگری بتونی کاری کنی کارستون از ...
Media Removed
شنیدن کی بود مانند دیدن؟! اینکه با یه سری جوون علاقمند و هنرجوی بازیگری بتونی کاری کنی کارستون از عهده هر معلم و استادی برنمیاد. عشق،توانایی، صبر و مناعت طبع میخواد که همه این صفات رو یکجا کوروش نریمانی داره. نمایش شپش که با نگاه و تلاش کارگاهی به نوشته های چخوف بعنوان پروژه ی پایانی کارگاه کمدی ... شنیدن کی بود مانند دیدن؟!
اینکه با یه سری جوون علاقمند و هنرجوی بازیگری بتونی کاری کنی کارستون از عهده هر معلم و استادی برنمیاد. عشق،توانایی، صبر و مناعت طبع میخواد که همه این صفات رو یکجا کوروش نریمانی داره. نمایش شپش که با نگاه و تلاش کارگاهی به نوشته های چخوف بعنوان پروژه ی پایانی کارگاه کمدی خلاق داره اجرا میشه، میتونه دریچه درست و جدیدی برای ورود به دنیای پر جاذبه بازیگری باشه. دیروز عصر به دعوت کوروش عزیز به تماشای شپش رفتم. تا حالا اینقدر از دیدن شپش کیفور نشده بودم! حتما آینده از بازیگران این نمایش بیشتر میشنوید و میبینید. دستمریزاد کوروش جان🌹
tiwall.com/theater/shepesh
🎭
"شپش" ⭕ کمدی متفاوتی از کورش نریمانی

محل اجرا : تئاتر مستقل تهران
هر روز ساعت 5 عصر

@kouroshnarimani
@mostagheltheater
@mostafakoushki

#نمایش_شپش #تئاتر_مستقل_تهران #بزودی #تئاتر #اخبار #خبر #تئاتريها #هنر #فیلم #سینما #کنسرت #تیوال #مخاطب_خاص #خبرفوری #شپش #کمدی #نمایش #بازیگری #علیرضانجف_زاده
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span><span class="emoji emoji1f3a8"></span>ِ پوستر نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" به کارگردانی کیهان پرچمی با طراحی هادی جلدی رونمایی شد. گفتنی ...
Media Removed
ِ پوستر نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" به کارگردانی کیهان پرچمی با طراحی هادی جلدی رونمایی شد. گفتنی است پیش فروش بلیت این نمایش متفاوت هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد. tiwall.com نویسنده: تنسی ویلیامز کارگردان: کیهان پرچمی بازیگران: وحيد رزاقى، آرميتا فروزنده، شايلين اسداللهى، ... 🎭🎨ِ
پوستر نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" به کارگردانی کیهان پرچمی با طراحی هادی جلدی رونمایی شد.

گفتنی است پیش فروش بلیت این نمایش متفاوت هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد.
tiwall.com

نویسنده: تنسی ویلیامز
کارگردان: کیهان پرچمی

بازیگران: وحيد رزاقى، آرميتا فروزنده، شايلين اسداللهى، سامان سيوس

طراح گرافیک 🎨 هادی جلدی

@hadijeldi64

كاری از كمپانی تئاتر اميد ايران و موسسه #پادمآرت

@kiomarsmoradi
@padmartinfo
@keyhan09
@tiwallgram
@jarchinews

#باغ_وحش_شیشه_ای
#کیومرث_مرادی
#کمپانی_تئاتر_امید_ایران
#حمایت_از_تئاتر_بدون_سلبریتی
#متفاوت_تجربه_كنيم
#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#جارچی #تیوال #اخبار #تئاتر #فیلم #سینما #کنسرت #بزودی #تهران
#Jarchinews #teatr #theater #love‏ #film #theatre #tiwall #jarchi #cinema
___
Read more
🖤🖤 خداحافظ عزت سینمای ایران <span class="emoji emoji1f622"></span> روحت شاد بزرگ مرد ... . .. عزت‌الله انتظامی در سال ۱۳۲۰ نخستین نمایش ...
Media Removed
🖤🖤 خداحافظ عزت سینمای ایران روحت شاد بزرگ مرد ... . .. عزت‌الله انتظامی در سال ۱۳۲۰ نخستین نمایش حرفه‌ای خود را با عنوان اولتیماتوم نوشته پرویز خطیبی به کارگردانی اصغر تفکری در تئاتر پاریس خیابان لاله‌زار اجرا کرد و تا سال ۱۳۲۶ توانست در بیش از ده نمایش نقش پردازی کند. بازی در فیلم واریته ... 🖤🖤
خداحافظ عزت سینمای ایران 😢 روحت شاد بزرگ مرد ...
.
..
عزت‌الله انتظامی در سال ۱۳۲۰ نخستین نمایش حرفه‌ای خود را با عنوان اولتیماتوم نوشته پرویز خطیبی به کارگردانی اصغر تفکری در تئاتر پاریس خیابان لاله‌زار اجرا کرد و تا سال ۱۳۲۶ توانست در بیش از ده نمایش نقش پردازی کند. بازی در فیلم واریته بهاری به کارگردانی پرویز خطیبی نخستین تجربه سینمایی اوست.
او در سال ۱۳۴۸ با گاو ساخته داریوش مهرجویی وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد.
#عزت #عزت_الله_انتظامی #سینما #ایران
Read more
فروشگاه "رسم نو" در گذشت استاد عزت الله انتظامی ،"پدر سینمای ایران" ،مرد دوست داشتنی و باشرافت،هنرمند ...
Media Removed
فروشگاه "رسم نو" در گذشت استاد عزت الله انتظامی ،"پدر سینمای ایران" ،مرد دوست داشتنی و باشرافت،هنرمند و نازنین را تسلیت می گوید.  عزت الله انتظامی زاده شده در 1303 تهران.فعالیت هنری اش را از ابتدای دهه 1320 با پیش پرده خوانی در تماشاخانه های "تهران" و"هنر"آغاز کرد.نتیجه همین تجربه بود که پایان ... فروشگاه "رسم نو" در گذشت استاد عزت الله انتظامی ،"پدر سینمای ایران" ،مرد دوست داشتنی و باشرافت،هنرمند و نازنین را تسلیت می گوید.
 عزت الله انتظامی زاده شده در 1303 تهران.فعالیت هنری اش را از ابتدای دهه 1320 با پیش پرده خوانی در تماشاخانه های "تهران" و"هنر"آغاز کرد.نتیجه همین تجربه بود که پایان نامه تحصیلی اش را برای دریافت کارشناسی بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای تهران در زمینه پیش پرده خوانی نوشت.
وی در سال 1333 به آلمان غربی رفت و در یک کارخانه ریخته گری مشغول بکار و همزمان نیز در یک مدرسه شبانه روزی تئاتر و سینما مشغول تحصیل شد.پس از بازگشت به ایران( سال 1337) یکی از نخستین کار هایش دوبله نقش کوچکی در فیلم "مردی که رنج می برد"، بود.وی تا سال 1347 واغاز بازی اش در سینما در ده ها نمایش صحنه ای و و تلویزیونی به عنوان بازیگر و نیز کارگردان به ایفای نقش پرداخت.
ایفای عمیق و قوی نقش "مشهدی حسن"روستایی ساده دل توسط انتظامی در فیلم "گاو" به کارگردانی داریوش مهرجویی(1347)، هنوز هم پس از گدشته بیش از سی سال یکی از اوج های بازیگری سینمای ایران تلقی می شود.وی با تجربه ای غنی از بازیگری در تئاتر ونبوغ ذاتی تمامی توانش را برای قوام بخشیدن به نقش مشهدی حسن بکار گرفت.به گونه ای که واسطه ای به نام بازیگر را برای ارایه نقش در این فیلم از میان برداشت. نقشی که برای اش جایزه(هو گوی نقره ای) بهترین بازیگر را از جشنواره بین المللی سینمایی شیکاگو(1971)، به ارمغان آورد.او پس از بازی در فیلم گاو بود که برای ادامه تحصیل به دانشکده هنرهای زیبا رفت تا تحصیلاتش را تکمیل کند.کاری که درابتدا در پیش چشم دیگران کار بیهوده ای می نمود اما او می دانست که برای ظرفیت سازی بیشتر دراین مسیر، کسب دانش می تواند در کنار تجربه و نبوغ ذاتی از او شخصیتی متفاوت و ممتازخلق کند.
پس از آن انتظامی باز هم به دعوت داریوش مهرجویی در فیلم "اقای هالو"(1349) حاضر شد.نقش آفرینی موفق و تا حدودی دور از انتظار وی در این نقش که به کلی با نقش گذشته اش متفاوت بود احتمال خوش درخشیدن تصادفی وی را در فیلم "گاو" از اساس منتفی کرد. 
انتظامی تا پیش از انقلاب اسلامی(1357) در بیش از پانزده فیلم سینمایی بازی کرد.وی در در نقش هایی چون سرگروهبان در فیلم" صادق کرده"،زمین دار در "پستچی"،دلال خون در "دایره مینا" و... بخوبی درخشید و.......
(منبع: سایت موزه سینمای ایران)
Read more
داریوش اسدزاده: هنر در این مملکت هیچ ارزشی ندارد . با بهروز وثوقی در وزارت دارایی همخدمتی بودیم . داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، در گفتگو با «سپیده آماده» از آغاز شکل گیری تئاتر در لاله زار و افول آن و خاطراتش از هنرمندانی مانند بهروز وثوقی، خسرو شکیبایی و ایرج گفت. . به گزارش روابط ... داریوش اسدزاده:
هنر در این مملکت هیچ ارزشی ندارد
.
با بهروز وثوقی در وزارت دارایی همخدمتی بودیم
.
داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، در گفتگو با «سپیده آماده» از آغاز شکل گیری تئاتر در لاله زار و افول آن و خاطراتش از هنرمندانی مانند بهروز وثوقی، خسرو شکیبایی و ایرج گفت.
.
به گزارش روابط عمومی سایت تماشا؛ اسدزاده با اشاره به اینکه هنر در مملکت ما هیچ ارزشی ندارد به «سپیده آماده» گفت: هنر چه موسیقی چه تئاتر چه سینما و چه ادبیات در مملکت ما ارزشی ندارد چون از طریق هنر در جامعه ما نمی توان امرار معاش کرد.
با بهروز وثوقی در وزارت دارایی همخدمتی بودیم
داریوش اسدزاده در خصوص خاطره اش از بهروز وثوقی اظهار داشت: من و بهروز هر دو در وزارت دارایی خدمت سربازی را می گذراندیم و بهروز هم خدمتی من در دوران سربازی بود، بهروز هنرمند با استعدادی بود و از همان اولین فیلمش به کارگردانی ساموئل خاچیکیان استعدادش را به نمایش گذاشت.
فارغ لتحصیلان فرانسه تئاتر را در لاله زار بنیانگذاری کردند
این بازیگر پیشکسوت درخصوص لاله زار در سال‌ ۱۳۱۶ گفت: در آن سالها چیزی به نام تئاتر در تهران وجود نداشت و مردم اصلا تئاتر را نمی شناختند، در آن میان فارغ التحصیلانی که از فرانسه برمی گشتند در لاله زار یکسری پی اس ها را ترجمه کردند و به روی صحنه بردند که این نمایش ها درآمدی را هم برای هنرمندان آن روزگار نداشت. وی ادامه داد: در سال ۱۳۱۷ تشکیلاتی به مدیریت آقای متین دفتری از سوی دولت تشکیل شد برای تنویر افکار عمومی که بخشی از آن تأسیس هنرستان هنرپیشگی بود، پایه گذار هنرستان هنرپیشگی سیدعلی خان نصر بود و محل این هنرستان هم ابتدای خیابان لاله زار.
Read more
نمایش بوتولیسم کارگردان : سیما تیرانداز نویسنده : نوشین تبریزی مجری طرح : کارگاه آوا لینک خرید ...
Media Removed
نمایش بوتولیسم کارگردان : سیما تیرانداز نویسنده : نوشین تبریزی مجری طرح : کارگاه آوا لینک خرید مستقیم بلیط: http://www.tiwall.com/store/botulism تئاتر باران - ۲۵ تیر ماه الی ۲۶ مرداد ماه ۹۷ - ساعت ۲۱ نشانی: خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱ تیزر : مرتضی مصباح @sima_tirandaz @nooshin.tabrizi @kargah.ava @morteza_mesbah #بوتولیسم ... نمایش بوتولیسم
کارگردان : سیما تیرانداز
نویسنده : نوشین تبریزی
مجری طرح : کارگاه آوا
لینک خرید مستقیم بلیط:
http://www.tiwall.com/store/botulism
📌تئاتر باران - ۲۵ تیر ماه الی ۲۶ مرداد ماه ۹۷ - ساعت ۲۱
📍نشانی: خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تیزر : مرتضی مصباح
@sima_tirandaz
@nooshin.tabrizi
@kargah.ava
@morteza_mesbah
#بوتولیسم #سیما_تیرانداز #فرزاد_موتمن #نوشین_تبریزی #تیاتر #تئاتر #تئاتر_ببینیم #تئاتربازها #تیوالگرام #تیوال #اجرا #نمایش #بازیگران #هنرمندان #هنر #هنرمند #سینما #آرتیست #honar #honarmandan #teater #teatre #cinema #theater #theatre #artists #artist #actors #actor
Read more
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار ...
Media Removed
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار هفتادوهفتم: "علی رفیعی" زمستان سال ۱۳۱۷ در شهر اصفهان متولد شد. پس از تحصیلات ابتدایی در زادگاه‌اش، به تهران آمده و سپس راهی فرانسه می‌شود. این نویسنده، مترجم و کارگردان دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ... با احترام

زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم

افتخار هفتادوهفتم:
"علی رفیعی" زمستان سال ۱۳۱۷ در شهر اصفهان متولد شد. پس از تحصیلات ابتدایی در زادگاه‌اش، به تهران آمده و سپس راهی فرانسه می‌شود. این نویسنده، مترجم و کارگردان دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌ی جامعه‌شناسی، کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و دکترای تئاتر دانشگاه سوربن می‌باشد. علی رفیعی دارای دیپلم عالی کارگردانی از دانشگاه بین‌مللی تئاتر فرانسه و هم‌چنین دیپلم عالی بازی‌گری از مدرسه‌ی شارل دولن فرانسه نیز می‌باشد. او دهه‌ی پنجاه به ایران بازگشت و از سال ۱۳۵۳ تاکنون (با چند وقفه) در دانشگاه تهران تدریس می‌نماید. سال ۱۳۵۴ ریاست تئاترشهر را بر عهده گرفته و انقلابی در مسیر تئاتر ایران به‌وجود ‌آورد.
نخستین نمایش‌نامه‌ی ترجمه‌ی خویش، "آنتیگونه" را سال ۱۳۵۳ به صحنه برده و دو سال بعد اولین نمایش‌نامه‌ی تالیفی خود، "شیون و استغاثه پای دیوار بزرگ شهر" را اجرا می‌کند.
علی رفیعی از طراحان صحنه و لباس برجسته‌ی ایران است. او در سینما نیز سال ۱۳۸۳ نخستین اثرش، "ماهی‌ها عاشق می‌شوند" را کارگردانی نمود.

از او:
مهم‌ترین راز ماندگاری و جاودانه بودن آثار متعلق به اعصار طلایی تئاتر و ادبیات در این است که نه به قشر خاصی محدود می‌شوند و نه به طبقه‌ای خاص. تئاتری که مکان تقابل و رودررویی افکار و اندیشه‌های عصر و زمانه‌اش نباشد، تئاتری که از ارائه و معرفی عصر خود روی‌گردان باشد و نخواهد یا نتواند بازتاب اندیشه‌های عصر خود و شیوه زندگی جامعه و فرهنگ خود باشد و ترجیح ‌دهد به سنت‌ها و گذشته رو آورد، به‌تر است نام خود را موزه بگذارد.
تئاتر هنر گفت‌وگو است، اما نه به مفهوم گفت‌وگوی صحنه‌ای میان بازیگران؛ بلکه گفت‌وگوی هنرمند با جامعه‌ای که در آن زیست می‌کند. یکی از مهم‌ترین مسائل تئاتر در عصر معاصر، جست‌وجو و خلق شیوه‌های نوینی است که به یاری آن ها بتواند با واقعیت‌های پیرامون‌اش ارتباط برقرار کند. اولین پرسشی ‌که برای هرکس می‌تواند مطرح شود این است که برای ایجاد این ارتباط، در شرایطی که رسانه‌های دیگر رقبای سرسختی به شمار می‌آیند، چه شیوه‌ها و ترفندها و چه نوع ابزارهای بیانی نوینی می‌تواند خلق و ابداع کند تا هم خطری او را تهدید نکند و هم جایگاهی مناسب برای خود داشته باشد: خلاقیت هنری.

عمرش سبز و مستدام

#کتاب #علی_رفیعی #نویسنده #مترجم #کارگردان #نمایشنامه_نویس #طراح_صحنه #طراح_لباس
Read more
"سجاد افشاریان" نويسنده، کارگردان و بازیگر از نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" می گوید. ‏@sajadafsharian با ما در این تجربه همراه شوید.فقط ۱۰ اجرا . خرید بلیت هم اکنون در سایت تیوال ‏tiwall.com اسفندماه ۹۶ - ساعت ۱۹:۱۵ - تماشاخانه پالیز، سالن ۲ نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" نویسنده: ... 🎭
"سجاد افشاریان" نويسنده، کارگردان و بازیگر از نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای" می گوید.
‏@sajadafsharian

با ما در این تجربه همراه شوید.❌فقط ۱۰ اجرا❌
.
خرید بلیت هم اکنون در سایت تیوال
‏tiwall.com

اسفندماه ۹۶ - ساعت ۱۹:۱۵ - تماشاخانه پالیز، سالن ۲

نمایش متفاوتِ "باغ وحش شیشه ای"

نویسنده: تنسی ویلیامز
کارگردان: کیهان پرچمی

بازیگران: وحيد رزاقى، آرميتا فروزنده، شايلين اسداللهى، سامان سيوس

كاری از كمپانی تئاتر اميد ايران و موسسه #پادمآرت ‏@kiomarsmoradi
‏@padmartinfo
‏@keyhan09
‏@tiwallgram
‏@jarchinews

#باغ_وحش_شیشه_ای
#کیومرث_مرادی
#کمپانی_تئاتر_امید_ایران

#حمایت_از_تئاتر_بدون_سلبریتی 🚩
#پیشنهاد_ویژه
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#متفاوت_تجربه_كنيم
#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#جارچی #تیوال #اخبار #تئاتر #فیلم #سینما #کنسرت #بزودی #تهران #تئاترببینیم #تئاتر_ببینیم #پیشنهاد ‏ #Jarchinews #teatr #theater #love‏ #film #theatre #tiwall #jarchi #cinema
_
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span><span class="emoji emoji1f3a8"></span> پوستر نمایش "سلام خداحافظ" به کارگردانی «خشايار خليل خانی» با طراحی «هادی جلدی» رونمایی شد. خرید ...
Media Removed
پوستر نمایش "سلام خداحافظ" به کارگردانی «خشايار خليل خانی» با طراحی «هادی جلدی» رونمایی شد. خرید بلیت روزهای آغازین نمایش "سلام خداحافظ" با ۵۰% تخفیف ویژه روزهای نخست هم اکنون در سایت تیوال tiwall.com از جمعه ٢٧ بهمن ۹۶ - ساعت ۱۹:۳۰ تماشاخانه پاليز, سالن شماره ى ٢ طراح پوستر هادی ... 🎭🎨
پوستر نمایش "سلام خداحافظ" به کارگردانی «خشايار خليل خانی» با طراحی «هادی جلدی» رونمایی شد.

خرید بلیت روزهای آغازین نمایش "سلام خداحافظ" با ۵۰% تخفیف ویژه روزهای نخست هم اکنون در سایت تیوال
tiwall.com

از جمعه ٢٧ بهمن ۹۶ - ساعت ۱۹:۳۰
تماشاخانه پاليز, سالن شماره ى ٢

طراح پوستر 🎨 هادی جلدی

@hadijeldi64

نمایش "سلام خداحافظ"
🎭
كارگردان: خشايار خليل خانی

بازيگران: پانته آ قديريان، محمدرضا هاشمی

كاری از كمپانی تئاتر اميد ايران و موسسه #پادمآرت

#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#تئاترببینید

@kiomarsmoradi
@padmartinfo
@khashayarkhalilkhani
@saynaghaderi
@tiwallgram
@jarchinews

#سلام_خداحافظ #کمپانی_تئاتر_امید_ایران #تیوال #جارچی #تاتريها #اخبار #تیوالگرام #تئاتر #فیلم #سینما #کنسرت #بزودی #بلیت #ولنتاین ❤
#jarchinews #teatr #theater #teatrihaa #love‏ #film #tiwall #jarchi #cinema
--
Read more
تهوع براى اولين بار در پرديس تئاتر شهرزاد _______________________ با اقتباس آزاد از رمان تهوع نوشته ژان پل سارتر . نویسنده، طراح،کارگردان: مریم برزگر تهیه کننده: همایون حیدرزاده . ساخت تيزر: گروه هنرى پژواك ______________________ @pezhvakartgroup @maryam.barzegar ... 🎭
تهوع براى اولين بار در پرديس تئاتر شهرزاد

_______________________
با اقتباس آزاد از رمان تهوع نوشته ژان پل سارتر
.

نویسنده، طراح،کارگردان: مریم برزگر
تهیه کننده: همایون حیدرزاده
.
ساخت تيزر: گروه هنرى پژواك

______________________
@pezhvakartgroup
@maryam.barzegar
@shakibshajareh
@homayoun_heydarzadeh
____________________

#pezhvakartgroup #pezhvak #theatre #theater •
#گروه_هنرى_پژواك #پژواك #تئاتر #فيلم #سينما #هنر #خبر #بازيگر #كارگردان
#تئاتر_ببینیم #اخبارتئاتر #اخبار #هنرمند #تیزر #سینما #پیشنهاد_متفاوت_این_روزها #تيكت #تئاترببینیم #نمایش #پرديس_تئاتر_شهرزاد
Read more
 #پارسینما نمایش «بوتولیسم» با استقبال خوب تماشاگران هفته‌ی اول اجرای خود را پشت سر گذاشت . تاکنون ...
Media Removed
#پارسینما نمایش «بوتولیسم» با استقبال خوب تماشاگران هفته‌ی اول اجرای خود را پشت سر گذاشت . تاکنون در این یک هفته بوتولیسم میزبان ۶۵۰ نفر از مخاطبان بوده است . هفته‌ی دوم این نمایش، با باز شدن روزهای جدید برای خرید بلیت در سایت تیوال با تخفیف ۳۰٪ آغاز شد. . نمایش «بوتولیسم» کارگردان: سیما ... #پارسینما
نمایش «بوتولیسم» با استقبال خوب تماشاگران هفته‌ی اول اجرای خود را پشت سر گذاشت
.
تاکنون در این یک هفته بوتولیسم میزبان ۶۵۰ نفر
از مخاطبان بوده است
.
هفته‌ی دوم این نمایش، با باز شدن روزهای جدید برای خرید بلیت در سایت تیوال با تخفیف ۳۰٪ آغاز شد.
.
نمایش «بوتولیسم»
کارگردان: سیما تیرانداز
نویسنده: نوشین تبریزی
مجری طرح: کارگاه آوا
عکس: نهال آغاز
.
@sima_tirandaz
@nooshin.tabrizi
@nahalaghaz
@kargah.ava
.
⏰زمان: ۲۵ تیر تا ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، تیاتر باران، ساعت ۲۱
📍آدرس: خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
.
خرید بلیت از سایت تیوال:
www.tiwall.com
.
#بوتولیسم #سیما_تیرانداز #سیماتیرانداز #تیاتر #تئاتر #تئاتر_ببینیم #تئاتر_باران #تئاتربازها #نوشین_تبریزی #تیوال #اجرا #نمایش #بازیگران #هنرمندان #هنر #هنرمند #سینما #آرتیست #honar #honarmandan #teater #teatre #cinema #theater #theatre #artists #artist #actors #actor
Read more
«ادیپ افغانی» در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود . نوشته ی احمد مهرانفر از روز سه شنبه 30 مردادماه در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار می کند. . به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «ادیپ افغانی» به نویسندگی احمد مهرانفر و کارگردانی مجتبا جدی از روز سه شنبه 30 مرداد تا 20 شهریورماه ... «ادیپ افغانی» در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود
.
نوشته ی احمد مهرانفر از روز سه شنبه 30 مردادماه در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار می کند.
.
به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «ادیپ افغانی» به نویسندگی احمد مهرانفر و کارگردانی مجتبا جدی از روز سه شنبه 30 مرداد تا 20 شهریورماه در ساعت 18 در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت.
.
بنا بر این گزارش در نمایش «ادیپ افغانی» مجتبی پیرزاده و پریسا هاشم پور به ایفای نقش می پردازند.
.
همچنین قابل ذکر است احمد مهرانفر، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، علاوه بر نویسندگی، تهیه کنندگی این نمایش را نیز برعهده دارد.
.
این نمایش درباره ی زنی ست که سه شب است خواب می بیند شوهرش او را می کشد، همسرش اما 15 سال است که خواب ندیده. او متوجه می شود آخرین خوابش که پانزده سال پیش دیده است، شباهت عجیبی با خواب های زن دارد.
.
گفتنی ست در این اثر، الهه فرازمند (مشاور کارگردانی)، ابوالفضل سلحشور (دستیار کارگردان) مجتبی جدی (طراح صحنه و لباس و سرپرست گروه کارگردانی)، و سید محمد مساوات و وحید رزاقی (گرافیک) نیز همکاری می کنند.
.
علاقمندان می توانند برای دیدن نمایش «ادیپ افغانی»که تا 20 شهریور ماه هر روز -به جز شنبه‌ها- ساعت 18 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.
Read more
لطفا ورق بزنید... پارت سوم... تصاویری از دورخوانی اولیه در مقابل و حضور استاد سیروس همتی کارگردان:فرزاد ...
Media Removed
لطفا ورق بزنید... پارت سوم... تصاویری از دورخوانی اولیه در مقابل و حضور استاد سیروس همتی کارگردان:فرزاد مهدی زاده نویسندگان:فرزاد مهدی زاده و وحیده رخشانی نقش آفرینان به ترتیب حضور: وحیده رخشانی میلاد کرد هادی رضایی هدی فضل الهی زهرا هادیان عکاس:علی یوسفی نژاد #هنر #هنرمندان ... لطفا ورق بزنید...
پارت سوم...
تصاویری از دورخوانی اولیه در مقابل و حضور استاد سیروس همتی
کارگردان:فرزاد مهدی زاده
نویسندگان:فرزاد مهدی زاده و وحیده رخشانی
نقش آفرینان به ترتیب حضور:
وحیده رخشانی
میلاد کرد
هادی رضایی
هدی فضل الهی
زهرا هادیان
عکاس:علی یوسفی نژاد
#هنر #هنرمندان #هنری #هنرمندان_ایرانی #بازیگران #بازیگر #بازیگران_زن #بازیگری #کارگردان #کارگردانی #نویسنده #نویسندگی #نمایشنامه #نمایش #تئاتر #فیلم #سینما #سریال #قاصدک_های_بی_خبر
Read more
. نسیم احمدپور در یادداشتی منتشر شده در خبرگزاری خبرآنلاین، درباره نمایش «دینید اینچ» نوشت: . . داستانی ...
Media Removed
. نسیم احمدپور در یادداشتی منتشر شده در خبرگزاری خبرآنلاین، درباره نمایش «دینید اینچ» نوشت: . . داستانی سوررئال، بین تئاتر و سینما . «میکرو تئاتر «دینید اینچ» به کارگردانی فریبرز کریمی، اجرایی است که به انواع نمایش ایرانی بی‌شباهت نیست؛ آن‌جا که اجراگر، پرده‌خوان تئاتری می‌شود. نسیم ... .
نسیم احمدپور در یادداشتی منتشر شده در خبرگزاری خبرآنلاین، درباره نمایش «دینید اینچ» نوشت: .
.
داستانی سوررئال، بین تئاتر و سینما
.
«میکرو تئاتر «دینید اینچ» به کارگردانی فریبرز کریمی، اجرایی است که به انواع نمایش ایرانی بی‌شباهت نیست؛ آن‌جا که اجراگر، پرده‌خوان تئاتری می‌شود.
نسیم احمدپور: فاصله گرفتن از اجراهای متعصبانه، این روزها برای نسل جدید کارگردان‌های تئاتر کاری آشنا است. روزگار نه چندان دوری، برخی منتقدان و اجراگران تئاتر به فاصله هرچه بیشتر هنرها از هم برای حفظ کردن آنچه که اصالت هنری می‌نامیدند، تلاش می‌کردند.

تئاتری که فقط تئاتر باشد، سینمایی که تنها تصویر باشد و ادبیاتی که آنقدر خالص ادبیات باشد که نتوان آن را بر پرده سینما و صحنه‌ تئاتر تصور کرد. هنوز هم هستند کسانی که به این مرزها باور دارند و در توصیف یک تئاتر خوب و یا یک فیلم مورد پسند از عبارت «تئاتر خالص» و «فیلم تصویری» استفاده می‌کنند، غافل از اینکه نسل جدید کارگردانان و هنرمندان مسیر متفاوتی را طی کردند. آنچه که به هم‌پوشانی مرزهای هنر معروف است.

تئاتر «دینید اینچ» در دسته‌ چنین کارهایی قرار می‌گیرد. در پوسته‌ بیرونی‌اش با سینما و تئاتر و هم‌پوشانی آنها کار می‌کند و در لایه‌های داخلی‌اش با فرم‌های نمایش برآمده از نمایش ایرانی و به طور مشخص‌تر، پرده‌خوانی. بازی از اسم شروع می‌شود که شنونده را در مرز درست شنیدن یا نشنیدن اسم دیوید لینچ نگه می‌دارد؛ در ساختاری که قرار است مرز بین تماشاگر و اجراگر را تا حد ممکن کم رنگ کند.
در اجرایی که من شاهد آن بودم، فریبرز کریمی از آشنایی‌اش با برخی تماشاگران، بیشترین استفاده را کرد. استفاده‌ای که نه به الگوی «تماشاگر فعال» در پروسه‌ اجرا شبیه بود و نه عکس‌العمل خاصی را از او می‌طلبید. کریمی به خوبی از ایده تئاترش که ظاهرا سلف‌پرتره‌ای درباره خود اوست استفاده می‌کرد و اشاراتی گذرا و کوتاه به برخی تماشاگران و شناختی که از آنها داشت می‌کرد؛ دختر تماشاچی که دیر آمد و مادر خودش که در پایان اجرا او را تشویق می‌کرد از آن جمله بودند.»
.
.
.
ادامه این یادداشت را در پست بعدی بخوانید.

#دینید_اینچ #دینیداینچ
Read more
فروش بلیط سه روز نخست با ۲۰ درصد تخفیف #نمایش_پلاس_پلاس_به_توان_دو در سایت #تیوال نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی با صدای: #امیر_جعفری طراح صحنه: #سعید_حسنلو بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد امیری ... فروش بلیط سه روز نخست با ۲۰ درصد تخفیف #نمایش_پلاس_پلاس_به_توان_دو در سایت #تیوال
نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی
با صدای: #امیر_جعفری
طراح صحنه: #سعید_حسنلو
بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد امیری
دستیارکارگردان وبرنامه ریز:مسعود بیگلری/مدیر صحنه:عطا نامجوفر
_
از چهارشنبه ۲۳ خرداد
سالن سایه ،تئاتر شهر ساعت ۲۰
#تیوال
#پلاس_پلاس_به_توان_دو
#سینا_شفیعی #سعید_حسنلو #تیوال #جارچی #تیوالگرام #تئاتر #تئاتریها #بازیگر #بازیگران #هنرمند #هنرمندان #ایران #سینما #فیلم #تئاتر #تماشاگر #هنر #تئاتر_شهر #تئاتر_خوب_ببینیم
#حمایت_از_تئاتر #امیر_جعفری #تئاتر_شهر #سالن_سایه
Read more
این یک "فیلم" نیست قسمتی از یک "تئاتر" است. خرید بلیت روزهای جدید در سایت تیوال آغاز شد. tiwall.com/theater/tanhaei-porhayaho نمایش "تنهایی پرهیاهو" نویسنده: حسین پاکدل کارگردان: امیرکاوه آهنین جان مشاور کارگردان: نادیا حسام تهیه کننده: گروه هنری سولو بازیگران: بانیپال ... 🎥🎭
این یک "فیلم" نیست❌ قسمتی از یک "تئاتر" است.

خرید بلیت روزهای جدید در سایت تیوال آغاز شد.
tiwall.com/theater/tanhaei-porhayaho

نمایش "تنهایی پرهیاهو"

نویسنده: حسین پاکدل
کارگردان: امیرکاوه آهنین جان

مشاور کارگردان: نادیا حسام
تهیه کننده: گروه هنری سولو

بازیگران: بانیپال شومون، آناهیتا همتی، السا فیروزآذر، روزبه اختری، ابوالفضل حاجی علیخانی، بابک قادری، شهاب ملک پور، بهداد قادری، میلاد تاجیک، بابک بینش، عسل هژبرپور، زکیه سیف، کاوه دوستی، نیما مظاهری، یوسف محوی، علی کیان، آرزو تاج نیا، مهسا اصغری، علی صحراگرد، نسترن ابراهیم زاده، نگین فیروزمنش، روژینا کلاه زری

آبان و آذر ۹۶ - ساعت ۲۰:۳۰

تماشاخانه ایران‌شهر - سالن استاد سمندریان
نشانی📍خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر

تیزر 🎥 پن استودیو
@panstudiolive

@amirkaveh.ahaninjan_official

@jarchinews
@bessmel
@parcinema

@tiwallgram
@teatrihaa
@sologroup

#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها

#تنهایی_پرهیاهو #دیالوگهای_ماندگار #عکس #تئاتريها #بزودی #جارچی #تیوال #تئاتر #نمایش #فیلم #سینما #گروه_تئاتر_سولو #حمایت #تخفیف
#Jarchinews #teatr #theater #film #tiwall #jarchi #cinema #sologroup #teatrihaa #photography
_____________________
Read more
تنها یک روز مانده آخرین ترم تابستان قسمتی از تمرین های نمایشنامه «هزار و یک تو» 👁🏻 روزهای پایانی ثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان پنج شنبه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . by: @farshadyektaei10 ... تنها یک روز مانده
آخرین ترم تابستان
قسمتی از تمرین های نمایشنامه «هزار و یک تو»
👁👂🏻
روزهای پایانی ثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
در تابستان
پنج شنبه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
. 🎥 by: @farshadyektaei10 🎼 by: @kiyannick .
Performance trainer: @sarinashad @sarinashad2
Asist: @hamidraza_sangian
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #پنجشنبه #theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀️🎼🏃🏻‍♂️
.

آدرس برگزاری کلاس ها

میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک ۱۹
Read more
تنها دو روز مانده برای ثبت نام آخرین ترم تابستان قسمتی از تمرین های نمایشنامه «هزار و یک تو» 👁🏻 روزهای پایانی ثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان پنج شنبه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . ... تنها دو روز مانده برای ثبت نام
آخرین ترم تابستان
قسمتی از تمرین های نمایشنامه «هزار و یک تو»
👁👂🏻
روزهای پایانی ثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
در تابستان
پنج شنبه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
. 🎥 by: @farshadyektaei10 🎼 by: @kiyannick .
Performance trainer: @sarinashad @sarinashad2
Asist: @hamidraza_sangian
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #پنجشنبه #theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀️🎼🏃🏻‍♂️
.

آدرس برگزاری کلاس ها

میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک ۱۹
Read more
شروع ثبت نام ترم بهار مدرسه سینما و تئاتر هنر هفتم تخصصی کودک و نوجوان @seventhart.ir @seventhart.ir #تئاتر ...
Media Removed
شروع ثبت نام ترم بهار مدرسه سینما و تئاتر هنر هفتم تخصصی کودک و نوجوان @seventhart.ir @seventhart.ir #تئاتر #سینما #نمایش #نمایش_خلاق #بازیگری_نوجوان #بازیگری_کودک_نوجوان #بازیگری_کودک #فن_بیان #حرکت #گریم #بهار #بهار97 #نوجوان #کودک #خلاقیت #تمرکز #تخیل #بدن شروع ثبت نام ترم بهار
مدرسه سینما و تئاتر هنر هفتم
تخصصی کودک و نوجوان

@seventhart.ir
@seventhart.ir

#تئاتر #سینما #نمایش #نمایش_خلاق #بازیگری_نوجوان #بازیگری_کودک_نوجوان #بازیگری_کودک #فن_بیان #حرکت #گریم #بهار #بهار97 #نوجوان #کودک #خلاقیت #تمرکز #تخیل #بدن
روزهای پایانی ثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری السا فیروزآذر در تابستان جمعه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . by: @farshadyektaei10 by: @kiyannick . #بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر ... روزهای پایانی ثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
السا فیروزآذر
در تابستان
جمعه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
. 🎥 by: @farshadyektaei10 🎼 by: @kiyannick .
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #جمعه_ها
#theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀🎼🏃🏻‍♂
.
آدرس برگزاری کلاس ها
پلاتو اف
میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک 21
Read more
️پلان1؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست» . ️اولین تیزر فیلم سینمایی «برداشت دوم از قضیه اول» رونمایی شد. این فیلم سرانجام پس از دوسال از روز 30بهمن در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در خواهد آمد. در تیزرهای این فیلم 15تن از بازیگران جوانِ تئاتر و سینما حضور دارند که ... 🎬
▪️پلان1؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست»
.
▪️اولین تیزر فیلم سینمایی «برداشت دوم از قضیه اول» رونمایی شد. این فیلم سرانجام پس از دوسال از روز 30بهمن در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در خواهد آمد. در تیزرهای این فیلم 15تن از بازیگران جوانِ تئاتر و سینما حضور دارند که همگی فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته سینما و تئاتر هستند که هم‌اکنون به صورت حرفه‌ای در حال فعالیت در این عرصه‌اند. در اولین آنونس این فیلم، مونا احمدی، ایمان صیاد برهانی، سعید زارعی، شیدا خلیق و امیررضا رنجبران بخش‌هایی از دیالوگ‌های فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» را بازخوانی می‌کنند.
.
▪️فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» به کارگردانی پویان باقرزاده، درباره‌ چند جوان فارغ‌التحصیل رشته تئاتر و سینماست که سال‌ها بعد از پایان تحصیل، اتفاقی که آرزویش را داشته‌اند، برایشان نیفتاده؛ آن‌ها نمی‌خواهند که رویاهایشان از دست برود و برای همین خودشان دست بکار می‌شوند تا یک فیلم بسازند.
.
▪️در این فیلم، که تهیه‌ آن را یحیی منصور موید و پویان باقرزاده به صورت مشترک بر عهده دارند، مهران میری، مینا زمان، عاطفه جمالی و پدرام انصاری به ایفای نقش می‌پردازند. هم‌چنین ماهان حیدری به عنوان مجری طرح در این اثر حضور دارد.
.

@bardashtedovom
@bardashtedovom
@bardashtedovom
.
#برداشت_دوم
#سینمای_دانشجویی
#هنروتجربه
#برداشت_دوم_از_قضیه_اول
#فیلم #سینما #تئاتر #اکران
#جشنواره_فیلم_فجر
#ایران #تهران
#secondtakeonthefirstincident
#bardashtedovom
#experimentalmovie
#movie #film #cinema #theater
#fajrfilmfestival
#iran #tehran
Read more
. همکاران، دوستان، عزیزان هفته آخر نمایش ماست و فرصت دیدن نمایشمون از دست میره. . روزهای پایانی نمایش رو از دست ندین . #تنهایی_پرهیاهو #پیشنهاد_متفاوت_این_روزها #یه_تئاتر_خوب_ببینید خرید بلیت روزهای پایانی هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد tiwall.com/theater/tanhaei-porhayaho نمایش ... .
🙏 😊 همکاران، دوستان، عزیزان هفته آخر نمایش ماست و فرصت دیدن نمایشمون از دست میره. 😊🙏
.
روزهای پایانی نمایش رو از دست ندین
.
#تنهایی_پرهیاهو
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها 👌
#یه_تئاتر_خوب_ببینید

خرید بلیت روزهای پایانی هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد

tiwall.com/theater/tanhaei-porhayaho

نمایش "تنهایی پرهیاهو"
.
نویسنده: حسین پاکدل
کارگردان: امیرکاوه آهنین جان

مشاور کارگردان: نادیا حسام
تهیه کننده: گروه هنری سولو

بازیگران: بانیپال شومون، آناهیتا همتی، السا فیروزآذر، روزبه اختری، ابوالفضل حاجی علیخانی، بابک قادری، شهاب ملک پور، بهداد قادری، میلاد تاجیک، بابک بینش، عسل هژبرپور، زکیه سیف، کاوه دوستی، نیما مظاهری، یوسف محوی، علی کیان، آرزو تاج نیا، مهسا اصغری، علی صحراگرد، نسترن ابراهیم زاده، نگین فیروزمنش، روژینا کلاه زری

فقط تا ۲۰ آذر۹۶ - ساعت ۲۰:۳۰

تماشاخانه ایران‌شهر - سالن استاد سمندریان
نشانی📍خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر

@amirkaveh.ahaninjan_official

@jarchinews
@bessmel
@parcinema

@tiwallgram
@teatrihaa
@sologroup

#دیالوگهای_ماندگار #عکس #تئاتريها #بزودی #جارچی #تیوال #تئاتر #نمایش #فیلم #سینما #گروه_تئاتر_سولو #حمایت #تخفیف
#Jarchinews #teatr #theater #film #tiwall #jarchi #cinema #sologroup #teatrihaa #photography
___________
Read more
. . #یه_تئاتر_خوب_ببینید #پیشنهاد_این_روزها نمایش "تنهایی پرهیاهو" . گفتنی است با تمام شدن بلیت های روزهای آغازین نمایش، خرید بلیت روزهای جدید هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد. tiwall.com نمایش "تنهایی پرهیاهو" . نویسنده: حسین پاکدل کارگردان: امیرکاوه آهنین جان مشاور کارگردان: ... .
.
#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#پیشنهاد_این_روزها
🎭
نمایش "تنهایی پرهیاهو"
.
گفتنی است با تمام شدن بلیت های روزهای آغازین نمایش، خرید بلیت روزهای جدید هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد.
tiwall.com
نمایش "تنهایی پرهیاهو"
.
نویسنده: حسین پاکدل
کارگردان: امیرکاوه آهنین جان

مشاور کارگردان: نادیا حسام
تهیه کننده: گروه هنری سولو

بازیگران: بانیپال شومون، آناهیتا همتی، السا فیروزآذر، روزبه اختری، ابوالفضل حاجی علیخانی، بابک قادری، شهاب ملک پور، بهداد قادری، میلاد تاجیک، بابک بینش، عسل هژبرپور، زکیه سیف، کاوه دوستی، نیما مظاهری، یوسف محوی، علی کیان، آرزو تاج نیا، مهسا اصغری، علی صحراگرد، نسترن ابراهیم زاده، نگین فیروزمنش، روژینا کلاه زری

آبان و آذر ۹۶ - ساعت ۲۰:۳۰

تماشاخانه ایران‌شهر - سالن استاد سمندریان
نشانی📍خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر

@tahminehmilani

@amirkaveh.ahaninjan_official

@jarchinews
@bessmel
@parcinema

@tiwallgram
@teatrihaa
@sologroup

#تنهایی_پرهیاهو #افتتاح #عکس #تئاتريها #بزودی #جارچی #تیوال #تئاتر #نمایش #فیلم #سینما #گروه_تئاتر_سولو #تهمینه_میلانی
#Jarchinews #teatr #theater #film #tiwall #jarchi #cinema #sologroup #teatrihaa #photography
_________________
Read more
️پلان1؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست» . ️اولین تیزر فیلم سینمایی «برداشت دوم از قضیه اول» رونمایی شد. این فیلم سرانجام پس از دوسال از روز 30بهمن در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در خواهد آمد. در تیزرهای این فیلم 15تن از بازیگران جوانِ تئاتر و سینما حضور دارند که ... 🎬
▪️پلان1؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست»
.
▪️اولین تیزر فیلم سینمایی «برداشت دوم از قضیه اول» رونمایی شد. این فیلم سرانجام پس از دوسال از روز 30بهمن در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در خواهد آمد. در تیزرهای این فیلم 15تن از بازیگران جوانِ تئاتر و سینما حضور دارند که همگی فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته سینما و تئاتر هستند که هم‌اکنون به صورت حرفه‌ای در حال فعالیت در این عرصه‌اند. در اولین آنونس این فیلم، مونا احمدی، ایمان صیاد برهانی، سعید زارعی، شیدا خلیق و امیررضا رنجبران بخش‌هایی از دیالوگ‌های فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» را بازخوانی می‌کنند.
.
▪️فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» به کارگردانی پویان باقرزاده، درباره‌ چند جوان فارغ‌التحصیل رشته تئاتر و سینماست که سال‌ها بعد از پایان تحصیل، اتفاقی که آرزویش را داشته‌اند، برایشان نیفتاده؛ آن‌ها نمی‌خواهند که رویاهایشان از دست برود و برای همین خودشان دست بکار می‌شوند تا یک فیلم بسازند.
.
▪️در این فیلم، که تهیه‌ آن را یحیی منصور موید و پویان باقرزاده به صورت مشترک بر عهده دارند، مهران میری، مینا زمان، عاطفه جمالی و پدرام انصاری به ایفای نقش می‌پردازند. هم‌چنین ماهان حیدری به عنوان مجری طرح در این اثر حضور دارد.
.

@bardashtedovom
@bardashtedovom
@bardashtedovom
.
#برداشت_دوم
#سینمای_دانشجویی
#هنروتجربه
#برداشت_دوم_از_قضیه_اول
#فیلم #سینما #تئاتر #اکران
#جشنواره_فیلم_فجر
#ایران #تهران
#secondtakeonthefirstincident
#bardashtedovom
#experimentalmovie
#movie #film #cinema #theater
#fajrfilmfestival
#iran #tehran
Read more
#سینمای_دانشجویی پلان ۳؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست» . ️در ادامه‌ی تیزرهای فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» با حضور بازیگران جوان سینما و تئاتر، امروز سومین تیزر این فیلم نیز رونمایی شد. در این تیزر، امیراحمد قزوینی، آوا درویشی، امین اسفندیار، مهتاب ثروتی و محمد ... #سینمای_دانشجویی
🎬پلان ۳؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست»
.
▪️در ادامه‌ی تیزرهای فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» با حضور بازیگران جوان سینما و تئاتر، امروز سومین تیزر این فیلم نیز رونمایی شد. در این تیزر، امیراحمد قزوینی، آوا درویشی، امین اسفندیار، مهتاب ثروتی و محمد برهمنی بخشی از دیالوگ‌های فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» را بازخوانی می‌کنند. تمام این بازیگران فارغ‌التحصیلان و دانشجویان سینما و تئاتر هستند.
.
▪️فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» به کارگردانی پویان باقرزاده، دوشنبه 30بهمن نخستین اکران خود را با استقبال خوب مخاطبان در خانه هنرمندان ایران پشت سر گذاشت. این فیلم که پس از دوسال در گروه سینمایی هنر و تجربه نمایش داده می‌شود، درباره‌ چند جوان فارغ‌التحصیل رشته تئاتر و سینماست که سال‌ها بعد از پایان تحصیل، اتفاقی که آرزویش را داشته‌اند، برایشان نیفتاده؛ آن‌ها نمی‌خواهند که رویاهایشان از دست برود و برای همین خودشان دست بکار می‌شوند تا یک فیلم بسازند.
.
▪️در این فیلم که تهیه‌ آن را یحیی منصور موید و پویان باقرزاده به صورت مشترک بر عهده دارند، مهران میری، مینا زمان، عاطفه جمالی و پدرام انصاری به ایفای نقش می‌پردازند. هم‌چنین ماهان حیدری به عنوان مجری طرح در این اثر حضور دارد.
.
🔻خريد بلیت از سینما تیکت
www.cinematicket.org
.
@honarotajrobe
@bardashtedovom
@amirahmad_ghazvinii
@ava.darvishi
@aminesfandiar_
@mahtabservati
@mohammadberahmani
.

#برداشت_دوم #سینمای_دانشجویی #هنروتجربه #برداشت_دوم_از_قضیه_اول #فیلم #سینما #تئاتر #اکران #جشنواره_فیلم_فجر #ایران #تهران #bardashtedovom #experimentalmovie #movie #film #cinema #theater #fajrfilmfestival #iran #tehran
Read more
قسمتی از تئاتر «هزار و یک تو» هفته پایانی ثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان جمعه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . by: @farshadyektaei10 by: @kiyannick . #بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر ... قسمتی از تئاتر «هزار و یک تو»
😉
هفته پایانی ثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
در تابستان
جمعه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
. 🎥 by: @farshadyektaei10 🎼 by: @kiyannick .
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #جمعه_ها
#theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀️🎼🏃🏻‍♂️
.
آدرس برگزاری کلاس ها
پلاتو اف
میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک 21
Read more
️پلان٢؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست» . ️در ادامه‌ی تیزرهای فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» با حضور بازیگران جوان سینما و تئاتر، امروز دومین تیزر این فیلم نیز رونمایی شد. در این تیزر، یسنا میرطهماسب، میثم نوروزی، کیوان ساکت‌اف، فریما کهنمویی و نیلوفر ندایی بخشی ... 🎬
▪️پلان٢؛ برداشت دوم از قضیه اول | «این تصاویر مربوط به فیلم نیست»
.
▪️در ادامه‌ی تیزرهای فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» با حضور بازیگران جوان سینما و تئاتر، امروز دومین تیزر این فیلم نیز رونمایی شد. در این تیزر، یسنا میرطهماسب، میثم نوروزی، کیوان ساکت‌اف، فریما کهنمویی و نیلوفر ندایی بخشی از دیالوگ‌های فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» را بازخوانی می‌کنند. تمام این بازیگران فارغ‌التحصیلان و دانشجویان سینما و تئاتر هستند.
.
▪️فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» به کارگردانی پویان باقرزاده، از دوشنبه ٣٠ بهمن در گروه سینمایی هنر و تجربه نمایش داده می¬شود. درباره‌ چند جوان فارغ‌التحصیل رشته تئاتر و سینماست که سال‌ها بعد از پایان تحصیل، اتفاقی که آرزویش را داشته‌اند، برایشان نیفتاده؛ آن‌ها نمی‌خواهند که رویاهایشان از دست برود و برای همین خودشان دست بکار می‌شوند تا یک فیلم بسازند.
.
▪️در این فیلم که تهیه‌ آن را یحیی منصور موید و پویان باقرزاده به صورت مشترک بر عهده دارند، مهران میری، مینا زمان، عاطفه جمالی و پدرام انصاری به ایفای نقش می‌پردازند. هم‌چنین ماهان حیدری به عنوان مجری طرح در این اثر حضور دارد.
.
🔻خريد بلیت از سینما تیکت
www.cinematicket.org
.
@bardashtedovom
@niloofarnedaei
@farima_kahnamoei
@meysamnoruzi
@keyvansaketof
@yasnamirtahmasb
.
#برداشت_دوم #سینمای_دانشجویی #هنروتجربه
#برداشت_دوم_از_قضیه_اول #فیلم #سینما #تئاتر #اکران #جشنواره_فیلم_فجر #ایران #تهران
#secondtakeonthefirstincident #bardashtedovom #experimentalmovie
#movie #film #cinema #theater #fajrfilmfestival #iran #tehran
Read more
. .. . . به مناسبت دومین سالگرد درگذشت داوود رشیدی مرحوم رشیدی در ۲۵ تیر ۱۳۱۲ در تهران متولد شد. ...
Media Removed
. .. . . به مناسبت دومین سالگرد درگذشت داوود رشیدی مرحوم رشیدی در ۲۵ تیر ۱۳۱۲ در تهران متولد شد. وی از خاندان حایری مازندرانی و دارای اصالت بابلی است. پدر او عبدالامیر رشیدی و پدربزرگش علامه ابن الشیخ حائری از روحانیان مشروطه خواه و جدش آیت‌الله زین العابدین حائری مازندرانی از مراجع تقلید ... .
..
.
.
به مناسبت دومین سالگرد درگذشت داوود رشیدی

مرحوم رشیدی در ۲۵ تیر ۱۳۱۲ در تهران متولد شد. وی از خاندان حایری مازندرانی و دارای اصالت بابلی است. پدر او عبدالامیر رشیدی و پدربزرگش علامه ابن الشیخ حائری از روحانیان مشروطه خواه و جدش آیت‌الله زین العابدین حائری مازندرانی از مراجع تقلید عصر قاجار است.
وی مانند بیشتر بازیگران نسل خود کار هنری‌اش را از روی صحنه تئاتر آغاز کرد. در کودکی توسط طوسی حائری٬ نویسنده ایرانی که دختر‌عمه‌اش بود به عبدالحسین نوشین٬ کارگردان تئاتر معرفی شد.رشیدی به علت ماموریت‌های دیپلماتیک پدرش مدتی را ترکیه و فرانسه گذراند و پس از پایان دبیرستان در ژنو آموختن تئاتر را آغاز کرد و از کنسرواتوار ژنو در رشته کارگردانی و بازیگری تئاتر فارغ التحصیل شد.
پس از بازگشت به ایران در دهه ۱۳۴۰ به اداره تئاتر وزارت فرهنگ و هنر پیوست. او در سال ۱۳۴۲ گروه تئاتر “امروز” را با حضور کسانی چون مرضیه برومند، سوسن تسلیمی، پرویز فنی‌زاده و خسرو شجاع‌زاده تشکیل داد. مشهورترین نقشی که از او از آن سال‌ها در خاطره مردم مانده است٬ مفتش شش انگشتی سریال هزاردستان٬ به کارگردانی علی حاتمی بود. او علاوه بر بازیگری چندین تله تئاتر از جمله کارهایی از غلامحسین ساعدی را کارگردانی کرد و چند نمایشنامه خارجی را نیز به فارسی برگرداند.
فرار از تله با بازی بهروز وثوقی و به کارگردانی جلال مقدم نخستین حضور سینمایی او بود که جایگاهش را به عنوان یکی از بهترین بازیگران نقش مکمل تثبیت کرد.
کندو فیلم دیگر که با وثوقی بازی کرد، اوج بازیگری رشیدی در سینمای پیش از انقلاب بود که در آن فیلم نقش شخصیتی به نام “آقا حسینی” را بازی ‌‌می‌کرد که تازه از زندان آزاده شده بود و در قهوه‌خانه زندگی می‌کرد. با آنکه بهروز وثوقی ستاره فیلم بو. رشیدی شخصیت مستقلی داشت که اصلا زیر سایه وثوقی دیده نمی‌شد. به قول خودش هنوز هم خیلی‌ها او را با شخصیت “آقا حسینی” می‌شناسند.
در سال ۱۳۷۰ پیروزی شیکاگو را در تئاتر شهر تهران به روی صحنه برد. این نمایش که با بازی خود و تعدادی از مشهورترین بازیگران سینما و تئاتر ایران بود به پرفروش‌ترین تئاتر ایران پس از انقلاب تبدیل شد و آغازگری شد برای حضور تماشاگران عادی در سالن‌های تئاتر ایران. آوای فاخته، گل پامچال، تنهاترین سردار، ولایت عشق، مختارنامه و کلاه پهلوی از دیگر کارهای تلویزیونی مشهور او در سال‌های گذشته بوده است.
روحش شاد یادش گرامی
Read more
. آخرين خبرها از جشنواره تئاتر شهرزاد به روايت دبير جشنواره سام بهشتی دبیر نخستین جشنواره تئاتر ...
Media Removed
. آخرين خبرها از جشنواره تئاتر شهرزاد به روايت دبير جشنواره سام بهشتی دبیر نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد درباره نحوه برگزاری این دوره از جشنواره و آخرین وضعیت گروه های نمایشی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد از روز چهارشنبه ۲۰ تیر ... .
آخرين خبرها از جشنواره تئاتر شهرزاد به روايت دبير جشنواره

سام بهشتی دبیر نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد درباره نحوه برگزاری این دوره از جشنواره و آخرین وضعیت گروه های نمایشی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد از روز چهارشنبه ۲۰ تیر آغاز به کار می کند و ۱۳ اثر نمایشی در نخستین دوره این جشنواره به رقابت می پردازند

وی افزود: نکته قابل توجه درباره نمایش هایی که در این جشنواره به رقابت می پردازند این است که هفت اثر نمایشی از میان نمایش‌های شهرستانی انتخاب شدند و کارگردانان شهرهای شیراز، رشت، بروجرد، تربت جام و قزوین در این جشنواره حضور دارند

بهشتی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: این جشنواره به صورت کاملا خصوصی و بدون حمایت هیچ اسپانسری برگزار می شود، تلاش من در مقام دبیر جشنواره بر این بوده است که در بخش خصوصی یک جشنواره کاملا مستقل و بدون هیچ دخل تصرفی، حتی از سوی مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد را به همراه تیم اجرایی و همکارانم در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار کنیم، افسانه ماهیان، نادر برهانی مرند حسن باستانی و من که هئیت انتخاب و بازبینی این جشنواره را تشکیل دادیم، کاملا مستقل و آزاد بر اساس استعداد و خلاقیت جوانان فعال در حوزه تئاتر، این نمایش ها را انتخاب کردیم

وی درباره چینش هیات داوران جشنواره تئاتر شهرزاد گفت: ترکیب نادر برهانی برند، مسعود دلخواه و نوید محمد زاده بسیار درخشان شد، آقای برهانی مرند که از ابتدا در کنار ما بود و او امروز دبیر جشنواره فجر است و در طول شکل گیری این اتفاق از رهنمودها و تجربه او استفاده کردم، دکتر دلخواه یک چهره دانشگاهی در حوزه تئاتر است و حضورشان برایم مغتنم است، نوید محمد زاده هم که امروز یک بازیگر مطرح در حوزه سینما و تئاتر است و فضای حاکم بر تئاتر را به خوبی می شناسد، قدردان این عزیزان هستم که دعوت ما را پذیرفتند

بهشتی در پایان ضمن قدردانی و تشکر از اهالی رسانه و مطبوعات، تأکید کرد: در نحستین جشنواره تئاتر شهرزاد مراسم افتتاحیه نداریم اما اختتامیه این جشنواره روز شنبه ۲۴ تیر با اجرای فرزاد حسنی برگزار می شود. دانشجویان تمامی رشته ها با ارائه کارت دانشجویی می توانند نمایش های جشنواره را تماشا کنند. دلم می‌خواهد در اینجا از تمامی اهالی رسانه و مطبوعات که در این مدت همراهی کردند و با پوشش به موقع اخبار، همکار قدیمی خود را تنها نگذاشتند، تشکر و قدردانی کنم و از تمامی رسانه ها، خبرگزاری ها و سایت ها تقاضا می‌کنم که در کنار با ما باشند و نمایش‌ها به تماشا بنشینند.
Read more
روحش شاد و یادش گرامی ‌ انتظامی ۳۱ خرداد ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد.وی پس از گذراندن دوره ...
Media Removed
روحش شاد و یادش گرامی ‌ انتظامی ۳۱ خرداد ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد.وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر وارد یک مدرسه شبانه آموزش ... روحش شاد و یادش گرامی

انتظامی ۳۱ خرداد ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد.وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید. وی پدر مجید انتظامی آهنگساز و نوازنده معروف است. وی فعالیت هنری خود را با پیش پرده خوانی در تماشاخانه‌های لاله زار شروع کرد؛ پس از یک سال به تماشاخانه‌های هنر و فرهنگ تهران رفت؛ در۱۳۲۰ نخستین نمایش حرفه‌ای خود را با عنوان اولتیماتوم نوشته پرویز خطیبی به کارگردانی اصغر تفکریدر تئاتر پاریس خیابان لاله‌زار اجرا کرد و تا ۱۳۲۶ توانست در بیش از ده نمایش نقش پردازی کند. بازی در فیلم واریته بهاری به کارگردانی پرویز خطیبی نخستین تجربه سینمایی اوست.

او در ۱۳۴۸ با گاو ساخته داریوش مهرجویی وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد.بازی او در فیلم گاو نقطه عطف و تحولی شگرف در تاریخ بازیگری سینمای ایران می‌شود. بازی‌های او در دیگر آثار مهرجویی همچون آقای هالو، دایره مینا، پستچی، اجاره‌نشین‌ها، هامون و بانو از آثارهای ماندگار هردو شخص است. انتظامی علاوه بر نقش‌آفرینی در آثار داریوش مهرجویی، در فیلم‌های کارگردانان مطرح دیگری چون علی حاتمی، مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، ناصر تقوایی و محسن مخملباف نیز بازی کرده‌است. او در فیلم مستند عشق‌پردازبه کارگردانی محمدهادی کاویانی در کنار محمود فرشچیانحضور داشته‌است. وی پس از انقلاب و به خصوص در دهه شصت در انواع و اقسام نقش‌ها به بهترین نحو ممکن ظاهر شد. بازی او در فیلم‌های حاجی واشینگتن،اجاره نشین‌ها، گراند سینما، هامون، بانو، گاو، ستارخان،صادق کرده، خانه خلوت، ناصرالدین شاه اکتور سینما، روز فرشته، روسری آبی، مینای شهر خاموش، ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود، دیوانه از قفس پرید، خانه‌ای روی آب و راه آبی ابریشم اوج هنرنمائی او و فیلم‌های ماندگار او در کارنامه سینمائی اش است. او در گاوخونی دومین همکاری اش بابهروز افخمی را تجربه کرد و جائی برای زندگی چهارمین تجربه‌اش با محمد بزرگ‌نیا بود. او برای اولین بار با مسعود کیمیایی یکی از کارگردانان صاحب سبک سینمای ایران و در سن ۷۹ سالگی در فیلم حکم همکاری کرد. نقش رضا در فیلم حکم شبیه یک دن کورلئونه است.انتظامی اولین بازیگر ایرانی بود که موفق به دریافت جایزه از فستیوال بین‌المللی شد. وی برای بازی در فیلم گاو جایزه هوگو نقره‌ای بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره بین‌المللی فیلم شیکاگو دریافت کرد
Read more
🏴 عطاا... صفرپور، هنرمند گرگانی و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت. . درگذشت استاد عطا الله صفر پور رو به مردم شریف گرگان و جامعه هنری تسلیت عرض میکنیم . . وی در سال ۱۳۲۴ در شهر گرگان (دربنو) متولد شد و از سال ۱۳۳۲ با اجرای نمایش سرباز عیالوار وارد عرصه بازیگری تئاتر گردید و حاصل آن اجرای ... 🏴
عطاا... صفرپور، هنرمند گرگانی و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت.
.
درگذشت استاد عطا الله صفر پور رو به مردم شریف گرگان و جامعه هنری تسلیت عرض میکنیم
.
.
وی در سال ۱۳۲۴ در شهر گرگان (دربنو) متولد شد و از سال ۱۳۳۲ با اجرای نمایش سرباز عیالوار وارد عرصه بازیگری تئاتر گردید و حاصل آن اجرای بیش از ۵۰ نمایش #تئاتر حرفه‌ای بوده‌است. گرایش اصلی وی در تئاتر، نمایش سنتی (روحوضی) بوده آنچنان که میتوان از او به عنوان یکی از برجسته‌ترین سیاه بازان ایران در سالهای اخیر نام برد.

وی از سال ۱۳۴۶ به عنوان #بازیگر وارد رادیو گرگان شد و سپس به عنوان نویسنده و کارگردان نیز فعالیت نمود. همچنین نامبرده همکاری‌هایی با رادیو تهران، رادیو جوان، و رادیو فرهنگ داشته‌است از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به ساخت بیش از ۵۰ میان پرده تلویزیونی آموزشی ترویجی کشاورزی و بیش از ۳۰ میان پرده اجتماعی و ساخت دو فیلم بلند تلویزیونی اشاره کرد.
.
.
برخی از فیلم ها و سریال هایی که ایشان نقش داشتند :
ابروآفتاب - ۱۳۷۵- محمود کلاری
دختری به نام تندر
سریال تلویزیونی رسم عاشقی و شمشادخان
سریال پایتخت۴
سریال گلشیفته
. .
#اينجا_گرگان_است
#عطاصفرپور #عطا_صفرپور #عطاالله_صفرپور #عطالله_صفرپور #گرگان #احمد_مهرانفر #گرگانی #سیاه_بازی #شالیکوبی #ناهارخوران #النگدره #گرگانی_ها #گرگانیها #محسن_تنابنده
#gorgan #naharkhoran #gorgani
Read more
<span class="emoji emoji26ab"></span>️ عزت سينماى ايران جاودانه شد. • عزت الله انتظامى ١٣٩٧-١٣٠٣ • عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد ...
Media Removed
️ عزت سينماى ايران جاودانه شد. • عزت الله انتظامى ١٣٩٧-١٣٠٣ • عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد. وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید او به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر ... ⚫️
عزت سينماى ايران جاودانه شد.

عزت الله انتظامى
١٣٩٧-١٣٠٣


عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد. وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید او به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید. عزت‌الله انتظامی فعالیت هنری خود را با پیش پرده خوانی در تماشاخانه‌های لاله زار شروع کرد؛ او پس از یک سال به تماشاخانه‌های هنر و فرهنگ تهران رفت؛ در سال ۱۳۲۰ نخستین نمایش حرفه‌ای خود را با عنوان اولتیماتوم نوشته پرویز خطیبیبه کارگردانی اصغر تفکری در تئاتر پاریس خیابان لاله‌زاراجرا کرد و تا سال ۱۳۲۶ توانست در بیش از ده نمایش نقش پردازی کند. بازی در فیلم واریته بهاری به کارگردانی پرویز خطیبی نخستین تجربه سینمایی اوست.
او در سال ۱۳۴۸ با گاو ساخته داریوش مهرجویی وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد. بازی‌های او در دیگر آثار مهرجویی همچون آقای هالو، دایره مینا، پستچی، اجاره‌نشین‌ها، هامون و بانو از آثارهای ماندگار هردو شخص است. انتظامی علاوه بر نقش‌آفرینی در آثار داریوش مهرجویی، در فیلم‌های کارگردانان مطرح دیگری چون علی حاتمی، مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، ناصر تقوایی و محسن مخملباف نیز بازی کرده‌است. او در فیلم مستند عشق‌پرداز به کارگردانی محمدهادی کاویانی در کنار محمود فرشچیان حضور داشته‌است. انتظامی پس از انقلاب و به خصوص در دهه شصت در انواع و اقسام نقش‌ها به بهترین نحو ممکن ظاهر شد. بازی او در فیلم‌های حاجی واشینگتن، اجاره نشین‌ها، گراند سینما، هامون، بانو، گاو، ستارخان، صادق کرده، خانه خلوت، ناصرالدین شاه اکتور سینما، روز فرشته، روسری آبی، مینای شهر خاموش، ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود، دیوانه از قفس پرید، خانه‌ای روی آب و راه آبی ابریشم اوج هنرنمائی او و فیلم‌های ماندگار او در کارنامه سینمائی اش است. او در گاوخونی دومین همکاری اش با بهروز افخمی را تجربه کرد و جائی برای زندگی چهارمین تجربه‌اش با محمد بزرگ‌نیا بود. او برای اولین بار با مسعود کیمیایی یکی از کارگردانان صاحب سبک سینمای ایران و در سن ۷۹ سالگی در فیلم حکم همکاری کرد.عزت‌الله انتظامی اولین بازیگر ایرانی بود که موفق به دریافت جایزه از فستیوال بین‌المللی شد. وی برای بازی در فیلم گاو جایزه هوگو نقره‌ای بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره بین‌المللی فیلم شیکاگو دریافت کرد.وی در ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ در بیمارستان باهنر تهران و در سن ۹۴ سالگی درگذشت.
.
#rip
Read more
🖤عزت بى همتاى سينما ايران رفت🖤 خداحافظ آقاى بازيگر عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ ...
Media Removed
🖤عزت بى همتاى سينما ايران رفت🖤 خداحافظ آقاى بازيگر عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد.در سال ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید. عزت‌الله انتظامی فعالیت ... 🖤عزت بى همتاى سينما ايران رفت🖤
خداحافظ آقاى بازيگر
عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد.در سال ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید.
عزت‌الله انتظامی فعالیت هنری خود را با پیش پرده خوانی در تماشاخانه‌های لاله زار شروع کرد؛ او پس از یک سال به تماشاخانه‌های هنر و فرهنگ تهران رفت؛ در سال ۱۳۲۰ نخستین نمایش حرفه‌ای خود را با عنوان اولتیماتوم نوشته پرویز خطیبی به کارگردانی اصغر تفکری در تئاتر پاریس خیابان لاله‌زار اجرا کرد و تا سال ۱۳۲۶ توانست در بیش از ده نمایش نقش پردازی کند. بازی در فیلم واریته بهاری به کارگردانی پرویز خطیبی نخستین تجربه سینمایی اوست.
او در سال ۱۳۴۸ با گاو ساخته داریوش مهرجویی وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد. انتظامی در نقش مش حسن که در فراق گاو خود می‌نالد با او همزات‌پنداری می‌کند و شرایطی را به وجود می‌آورد که بازی او در فیلم گاو نقطه عطف و تحولی شگرف در تاریخ بازیگری سینمای ایران می‌شود. بازی‌های او در دیگر آثار مهرجویی همچون آقای هالو، دایره مینا، پستچی، اجاره‌نشین‌ها، هامون و بانو از آثارهای ماندگار هردو شخص است. انتظامی علاوه بر نقش‌آفرینی در آثار داریوش مهرجویی، در فیلم‌های کارگردانان مطرح دیگری چون علی حاتمی، مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، ناصر تقوایی و محسن مخملباف نیز بازی کرده‌است. انتظامی پس از انقلاب و به خصوص در دهه شصت در انواع و اقسام نقش‌ها به بهترین نحو ممکن ظاهر شد. بازی او در فیلم‌های حاجی واشینگتن، اجاره نشین‌ها، گراند سینما، هامون، بانو، گاو، ستارخان، صادق کرده، خانه خلوت، ناصرالدین شاه اکتور سینما، روز فرشته، روسری آبی، مینای شهر خاموش، ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود، دیوانه از قفس پرید، خانه‌ای روی آب و راه آبی ابریشم اوج هنرنمائی او و فیلم‌های ماندگار او در کارنامه سینمائی اش است. عزت‌الله انتظامی اولین بازیگر ایرانی بود که موفق به دریافت جایزه از فستیوال بین‌المللی شد. وی برای بازی در فیلم گاو جایزه هوگو نقره‌ای بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره بین‌المللی فیلم شیکاگو دریافت کرد.
#شاليكوبي #شالیکوبی_گرگان #گرگان #گرگاني #گرگانيها
‎ #گرگانى #گلستان #گرگانی_ها #گرگان_من #بازيگر #گرگانيا #ايران #ايرانى #هنرمند #هنرمندان #بازيگران #چهره #چهره_ماندگار #عزت_الله_انتظامی #انتظامی #درگذشت #تسليت
#shalikoobi #gorgan #gorgani #gorganiha #gorgani_ha #shalikoobi_gorgan #iran #iranian
Read more
مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران: یک مجموعه در تهران است که از سال ۱۳۴۲با مدیریت علی عبده بنیانگذاری ...
Media Removed
مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران: یک مجموعه در تهران است که از سال ۱۳۴۲با مدیریت علی عبده بنیانگذاری شد و با نام بولینگ عبده یا عبدو شناخته ‌می‌شد. این مجموعه فعالیت خود را در محل فعلی با رشته های معدودی از جمله: بولینگ و بیلیارد آغاز نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی این مرکز در اختیار بنیاد مستضعفان ... مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران:
یک مجموعه در تهران است که از سال ۱۳۴۲با مدیریت علی عبده بنیانگذاری شد و با نام بولینگ عبده یا عبدو شناخته ‌می‌شد. این مجموعه فعالیت خود را در محل فعلی با رشته های معدودی از جمله: بولینگ و بیلیارد آغاز نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی این مرکز در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و با نام مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران و با توسعه سالنهای ورزشی فعالیت خود را گسترش داد. بطوریکه در حال حاضر کلیه رشته های ورزشی جهت استفاده آقایان و بانوان در این مجموعه دایر می‌باشد.
امکانات مجموعه شامل ۱۳ سالن ورزشی، ۳ سالن سینما و تئاتر، دنیای بازی و فروشگاه و غرفه های متنوع می‌باشد.

سالن‌های ورزشی:
سالن بولینگ
استخر و سونا – ویژه آقایان
ویژه بانوان – استخر یاس
سالن بدنسازی آقایان - انتهای طبقه اول
سالن چند منظوره (بسکتبال، والیبال، فوتسال)
سالن لاغری بانوان - انتهای طبقه اول
سالن هنرهای رزمی وان کان.انتهای طبقه اول
سالن چمن مصنوعی فوتسال
سالن پینگ پنگ - طبقه دوم
سالن ژیمناستیک - طبقه سوم
سالن اسکواش و راکت بال طبقه اول
سالن‌های نمایش:
سینما و تئاتر- سالن شماره یک:
این سالن با گنجایش ۳۰۰ صندلی با سیستم صوتی پیشرفته دالبی و پرده نمایش منحصر بفرد بصورت ۲منظوره از ۱۰ صبح الی ۲۱ جهت نمایش فیلم و از ساعت ۲۱ ( ایام هفته) و سانس فوق العاده ۲۲:۴۵ ( پنجشنبه, جمعه و ایام تعطیل) بمنظور اجرای نمایشهای تئاتر در نظر گرفته شده است.
سینما و تئاتر - سالن شماره دو:
این سالن با ظرفیت ۲۰۰ صندلی و دکوراسیون زیبا و شکیل با سیستم صوتی دالبی دیجیتال اکران فیلم های روز کشور را عهده داراست‫. سینما سالن شماره سه:
جنب مجموعه شهید چمران، نبش کوچه سمیاری
سینما ممتاز آفریقا:
این سینما با درجه ممتاز و گنجایش ۹۶۰ صندلی و مجهز به سیستم صوتی دالبی، علاوه براکران عمومی فیلم ها به عنوان یکی از سینماهای برگزیده جشنواره فیلم فجر همه ساله میزبان خیل عظیم علاقه مندان به هنر هفتم است‫. این سینما در خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر واقع شده است‫. فروشگاه ها و غرفه ها – لابی مجموعه:
محیطی آرام و خانوادگی به منظور بازدید و خرید از فروشگاه های پوشاک و لوازم ورزشی، صنایع دستی، آکواریوم، لوازم لاغری و غیره. همچنین کافی نت، آموزش غواصی، رستوران سنتی و بوفه به منظور استفاده خانواده های محترم برقراراست‫. آدرس: تهران، خ شریعتی، مقابل ایستگاه مترو آیت الله صدر، جنب پل آیت الله صدر
شماره تلفن تماس با روابط عمومی:۲۲۲۴۴۰۷١
#wow #follow #followme #Tehran #azmagift
#awesomeness #complex
Read more
شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر در تالار حافظ آیین افتتاح ورونمایی از پوستر نمایش «دیگری» ...
Media Removed
شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر در تالار حافظ آیین افتتاح ورونمایی از پوستر نمایش «دیگری» توسط فریدون جیرانی کارگردان شناخته شده سینما انجام شد. . دراین میان هنرمندانی چون نسرین مقانلو، رضا یزدانی، محمد متوسلانی، عباس قادری، حبیب اسماعیلی، جمال اسماعیلی و ... در افتتاح این ... شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر در تالار حافظ آیین افتتاح ورونمایی از پوستر نمایش «دیگری» توسط فریدون جیرانی کارگردان شناخته شده سینما انجام شد.
.
دراین میان هنرمندانی چون نسرین مقانلو، رضا یزدانی، محمد متوسلانی، عباس قادری، حبیب اسماعیلی، جمال اسماعیلی و ... در افتتاح این نمایش حضور داشتند.
.

بازیگرانی که در نمایش «دیگری» ایفای نقش می کنند عبارتند از: خسرو شهراز، توماج دانش بهزادی مهمان از گروه « تئاتر پراکسیس»، نوشین اعتماد، لاله مرزبان و محمد حاتمی.
از دیگرعوامل این نمایش می توان به مدیر اجرایی: شیرین خشایی، طراح لباس: هلیا شکری، موسیقی: گروه تهران الف دستیار یک کارگردان: پیمان بلاغی، منشی صحنه: زهرا فراهانی، تهیه کننده: اردشیر رضایی و مشاور رسانه و روابط عمومی علی دهبان اشاره کرد.
نمایش «دیگری» از 27 تیر الهی 25 مرداد ساعت 20:45 در سالن تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

@digari_the.othre
@ardeshir__rezaei
@toomaj_daneshbehzadi
@shirinkhashaey
@noushinetemad
@laleh.marzban
@zahra.farahani.rad
@peymanbalaghii
@heliya_shokri
@alidehban.official
@tehrantamasha
@tehranalefmusic
@thigari_the.other
_____________________________

#محمد_حاتمی
#لاله_مرزبان
#نوشین_اعتماد
#توماج_دانش_بهزادی
#اردشیر_رضایی
#تئاتر #تئاتر_دیگری
#تالار_حافظ
#تهران_تماشا
#تئاتر_نیوز
#تئاتر_تهران
.
.
.

#تاتر #تئاتر #تیاتر #نمایش #تاترها #تماشای_تاتر #تماشای_تئاتر #تماشاخانه #بازیگری #بازیگر #هنر #تهران #theater #tehran #iran
Read more
:ezatolah entezami _iranian artist عزت الله انتظامی در سال ۱۳۰۳، در محله سنگلج تهران متولد شد. وی ...
Media Removed
:ezatolah entezami _iranian artist عزت الله انتظامی در سال ۱۳۰۳، در محله سنگلج تهران متولد شد. وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال 1326 وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست‌مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر ... :ezatolah entezami _iranian artist
عزت الله انتظامی در سال ۱۳۰۳، در محله سنگلج تهران متولد شد.
وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال 1326 وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست‌مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر آلمان وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید.

انتظامی با گذراندن دوره‌های آموزشی تئاتر به ایران بازگشت و به دلیل فضای نامناسب سینمای ایران از نظر اخلاقی، به کار دوبله فیلم، اجرای نمایش و حضور در تلویزیون روی آورد. در سال 1347 با بازی در فیلم « گاو » به کارگردانی داریوش مهرجویی وارد عرصه سینما شد.

انتظامی در سال 1348 تصمیم به کسب تجربه آکادمیک گرفت و توانست بدون کنکور وارد دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته تئاتر شود. پس از فراغت از تحصیلات دانشگاهی، در حدود سال‌های 1353-1352 به تدریس رشته تئاتر در دانشکده هنرهای زیبا و دانشگاه الزهرا (س) کنونی پرداخت.

وی سال‌ها در خدمت تئاتر و سینما بوده و آثار بسیار ارزنده‌ای از خود به جا نهاده است. عزت الله انتظامی از حدود 14سالگی تئاتر را با پیش پرده خوانی در تماشاخانه‌های لاله‌زار آغاز کرد.

پس از یک سال به تماشاخانه‌های هنر و تهران رفت؛ همزمان در سال 1320 نخستین نمایش حرفه‌ای خود را با عنوان «التیماتوم» نوشته پرویز خطیبی و به کارگردانی اصغر تفکری در تئاتر پارس لاله‌زار اجرا کرد و تا سال 1326 توانست در بیش از 10 نمایش نقش‌پردازی کند.

وی در دانشگاه هنرهای زیبا دانشگاه تهران نزد استادانی همچون حمید سمندریان و شنگله دانش خود را با آموخته‌های آکادمیک روزآمد کرد. انتظامی در هنرستان صنعتی همراه با هوشنگ بهشتی، نصرت‌الله کریمی، حمید قنبری و محمدعلی جعفری فعالیت هنری می‌کرد.

انتظامی پدر مجید انتظامی آهنگساز است. او که کارمند رسمی وزارت بهداری بود، در سال 1338 به همت رئیس اداره هنرهای زیبای وقت به آن اداره منتقل شد و همزمان کار تولید تئاترهای تلویزیونی را به عنوان بازیگر و کارگردان آغاز کرد.
Read more
اولین دوره ی بازیگری در مدرسه تئاتر سه نقطه « گروه فرهنگی هنری دال » مدرس: السا فیروزآذر در سه دوره ...
Media Removed
اولین دوره ی بازیگری در مدرسه تئاتر سه نقطه « گروه فرهنگی هنری دال » مدرس: السا فیروزآذر در سه دوره مبتدی تا حرفه ای شامل: تاریخ هنر و بازیگری، فن بیان، زبان بدن روزهای جمعه ساعت ۷-۳ آدرس میدان ولی عصر، بلوار کشاورز ، خیابان کبکانیان نبش کوچه مرتضی زاده پلاک ۱۲ شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۹۴۷۸۵ ۰۲۱۸۸۳۹۴۷۲۵ از ... اولین دوره ی بازیگری
در مدرسه تئاتر سه نقطه
« گروه فرهنگی هنری دال »
مدرس: السا فیروزآذر
در سه دوره
مبتدی تا حرفه ای
شامل: تاریخ هنر و بازیگری، فن بیان، زبان بدن
روزهای جمعه ساعت ۷-۳
آدرس میدان ولی عصر، بلوار کشاورز ، خیابان کبکانیان نبش کوچه مرتضی زاده پلاک ۱۲
شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۹۴۷۸۵
۰۲۱۸۸۳۹۴۷۲۵
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
@3noghteh.dalgroup
Photo by: @payameraeeart
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #گروه_دال #زبان_بدن #جمعه_ها
#theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
Read more
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها #یه_تئاتر_خوب_ببینید #تنهایی_پرهیاهو خرید بلیت روزهای جدید هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد. tiwall.com/theater/tanhaei-porhayaho نمایش "تنهایی پرهیاهو" . نویسنده: حسین پاکدل کارگردان: امیرکاوه آهنین جان مشاور کارگردان: نادیا حسام تهیه ... 🎭
#پیشنهاد_متفاوت_این_روزها
#یه_تئاتر_خوب_ببینید
#تنهایی_پرهیاهو

خرید بلیت روزهای جدید هم اکنون در سایت تیوال آغاز شد.

tiwall.com/theater/tanhaei-porhayaho

نمایش "تنهایی پرهیاهو"
.
نویسنده: حسین پاکدل
کارگردان: امیرکاوه آهنین جان

مشاور کارگردان: نادیا حسام
تهیه کننده: گروه هنری سولو

بازیگران: بانیپال شومون، آناهیتا همتی، السا فیروزآذر، روزبه اختری، ابوالفضل حاجی علیخانی، بابک قادری، شهاب ملک پور، بهداد قادری، میلاد تاجیک، بابک بینش، عسل هژبرپور، زکیه سیف، کاوه دوستی، نیما مظاهری، یوسف محوی، علی کیان، آرزو تاج نیا، مهسا اصغری، علی صحراگرد، نسترن ابراهیم زاده، نگین فیروزمنش، روژینا کلاه زری

آبان و آذر ۹۶ - ساعت ۲۰:۳۰

تماشاخانه ایران‌شهر - سالن استاد سمندریان
نشانی📍خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر

ویدئوگرافی 📹 معصومه صالح بیگی
@masoumesalehbeigi

ادیت✂️ السا فیروزآذر
@elsafirouzazar

@amirkaveh.ahaninjan_official
@pakdel.hossein

@jarchinews
@bessmel
@parcinema

@tiwallgram
@teatrihaa
@sologroup

#افتتاح #عکس #تئاتريها #بزودی #جارچی #تیوال #تئاتر #نمایش #فیلم #سینما #گروه_تئاتر_سولو #حمایت
#Jarchinews #teatr #theater #film #tiwall #jarchi #cinema #sologroup #teatrihaa #photography
___________________
Read more
. هانومان: همیشه حقیقتو بگو،حتی اگه موقع گفتنش صدات می لرزید!حتی اگه می دونستی کار درست اینه که دروغ ...
Media Removed
. هانومان: همیشه حقیقتو بگو،حتی اگه موقع گفتنش صدات می لرزید!حتی اگه می دونستی کار درست اینه که دروغ بگی چون درست یعنی کاری که به نفعته،همیشه حقیقتو بگو لعنتی...! . ``آمنزیا با حضور مگس هایی که اصرار داشتند مرمیدز را ژوست بخوانند`` . نویسنده،دراماتورژ،طراح و کارگردان : ارشک.میم.سین دیجیتال ... .
هانومان: همیشه حقیقتو بگو،حتی اگه موقع گفتنش صدات می لرزید!حتی اگه می دونستی کار درست اینه که دروغ بگی چون درست یعنی کاری که به نفعته،همیشه حقیقتو بگو لعنتی...!
.
``آمنزیا با حضور مگس هایی که اصرار داشتند مرمیدز را ژوست بخوانند``
.
نویسنده،دراماتورژ،طراح و کارگردان : ارشک.میم.سین

دیجیتال گرافیست : انوش ابراهیمی (ضال)

#نمایش #تئاتر #هنر #سینما #دیالوگ #مگس #آمنزیا #صحنه #اینستاگرام
Read more
هفته پایانی ثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان جمعه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . by: @farshadyektaei10 by: @kiyannick . #بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر ... هفته پایانی ثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
در تابستان
جمعه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
. 🎥 by: @farshadyektaei10 🎼 by: @kiyannick .
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #جمعه_ها
#theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀️🎼🏃🏻‍♂️
.
آدرس برگزاری کلاس ها
پلاتو اف
میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک 21
Read more
لته : تنهایی تنها حسیه که واسه داشتنش نیاز به هیچکس نداری. . "Amnesia,by presence of the flies who persisted on singing the mermaids,La justé" . ``آمنزیا با حضور مگس هایی که اصرار داشتند مرمیدز را ژوست بخوانند`` . نویسنده،طراح،دراماتورژ و کارگردان: ارشک میم سین . نوازنده و آهنگساز : ... لته : تنهایی تنها حسیه که واسه داشتنش نیاز به هیچکس نداری.
.
"Amnesia,by presence of the flies who persisted on singing the mermaids,La justé"
. ``آمنزیا با حضور مگس هایی که اصرار داشتند مرمیدز را ژوست بخوانند`` .
نویسنده،طراح،دراماتورژ و کارگردان: ارشک میم سین
.
نوازنده و آهنگساز : سینا کریمی@sinakarimi09

@amensia1010
.

#نمایش #تئاتر #دیالوگ #آمنزیا #ارشک #سینما #هنر #آوانگارد #عشق #نفرت #تنهایی #فراموشی #مرگ #love #death #hate #fly #amnesia #theatre #cinema #art #drama #arashk #comingsoon
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> فاطمه معتمدآریا، داور جشنواره ونیز 2018 . فاطمه معتمدآریا و رامین بحرانی سینماگر ایرانی‌-آمریکایی ...
Media Removed
# فاطمه معتمدآریا، داور جشنواره ونیز 2018 . فاطمه معتمدآریا و رامین بحرانی سینماگر ایرانی‌-آمریکایی به ترتیب به عنوان داوران بخش افق‌ها و فیلم‌های اول هفتادوپنجمین جشنواره فیلم ونیز انتخاب شدند . دو فیلمساز ایرانی مقیم خارج در بخش غیر رقابتی و یک کارگردان هم به نمایندگی از ایران در بخش ... #🎥
فاطمه معتمدآریا، داور جشنواره ونیز 2018
.
فاطمه معتمدآریا و رامین بحرانی سینماگر ایرانی‌-آمریکایی به ترتیب به عنوان داوران بخش افق‌ها و فیلم‌های اول هفتادوپنجمین جشنواره فیلم ونیز انتخاب شدند
.
دو فیلمساز ایرانی مقیم خارج در بخش غیر رقابتی و یک کارگردان هم به نمایندگی از ایران در بخش «افق‌ها» شرکت خواهد داشت
.
فیلم «فانوس جادویی» ساخته امیر نادری سینماگر نامدار ایرانی و همچنین «رابطه خونی» به کارگردانی رامین بحرانی فیلمساز ایرانی مقیم امریکا به همراه فیلم «درخت زندگی» ساخته ترنس مالیک در بخش «اسکونفینی/ Sconfini» (یا همان «سینما در باغ» سابق) که خارج از مسابقه محسوب می‌شود، روی پرده خواهند رفت. فیلم سینمایی «همچنان که می‌مُردم» به کارگردانی مصطفی سیاری هم در بخش «افق ها» نمایش داده می‌شود
.
دیوید کراننبرگ فیلمساز مطرح کانادایی و ونسا ردگریو بازیگر باسابقه سینما و تئاتر انگلستان با دریافت شیر طلای افتخاری به پاس یک عمر دستاورد هنری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت
.
هفتادوپنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز از ۲۹ اوت تا ۸ سپتامبر (۷ تا ۱۷ شهریور) برگزار خواهد شد
.
عكس: مجتبى يوسفى
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
به زودی همیشه دوست داشتم بازی در سینما یا تئاتر رو تجربه کنم از همون سیزده سالگی عاشق دنیای تصویر و جادوی پرده ی نقره ای بودم و حالا خوشحالم که این شانس رو به دست آوردم تا به آرزوی خودم برسم و در نمایش تازه ی دوست عزیزم روزبه اختری یک نقش کوتاه داشته باشم ! گریم ؛ هنر دست دوست نازنینم @ahmadnegahban786 به زودی 🎭

همیشه دوست داشتم بازی در سینما یا تئاتر رو تجربه کنم 🎬 از همون سیزده سالگی عاشق دنیای تصویر و جادوی پرده ی نقره ای بودم و حالا خوشحالم که این شانس رو به دست آوردم تا به آرزوی خودم برسم و در نمایش تازه ی دوست عزیزم روزبه اختری یک نقش کوتاه داشته باشم !

گریم ؛ هنر دست دوست نازنینم 🎨 @ahmadnegahban786
لطفا ورق بزنید... پارت اول... تصاویری از یکی از مهمانان ویژه افتتاحیه تمرینات نمایش قاصدک های ...
Media Removed
لطفا ورق بزنید... پارت اول... تصاویری از یکی از مهمانان ویژه افتتاحیه تمرینات نمایش قاصدک های بی خبر جناب آقای محمد دشت گلی با سوابقی نظیر: مشاور وزیر ارشاد رییس سازمان بسیج هنرمندان مدیر اجرایی جشنواره های هنری و.‌‌.. کارگردان:فرزاد مهدی زاده نویسندگان:فرزاد مهدی زاده و وحیده ... لطفا ورق بزنید...
پارت اول...
تصاویری از یکی از مهمانان ویژه افتتاحیه تمرینات نمایش قاصدک های بی خبر
جناب آقای محمد دشت گلی
با سوابقی نظیر:
مشاور وزیر ارشاد
رییس سازمان بسیج هنرمندان
مدیر اجرایی جشنواره های هنری
و.‌‌..
کارگردان:فرزاد مهدی زاده
نویسندگان:فرزاد مهدی زاده و وحیده رخشانی
عکاس:علی یوسفی نژاد
#هنر #هنرمندان #هنری #هنرمندان_ایرانی #بازیگران #بازیگر #بازیگران_زن #بازیگری #کارگردان #کارگردانی #نویسنده #نویسندگی #نمایشنامه #نمایش #تئاتر #فیلم #سینما #سریال #قاصدک_های_بی_خبر
Read more
تصویری بیادماندنی از شبی تکرار نشدنی. سپاس و قدردانی از زحمات دو‌ اسطوره سینما و تئاتر ایران بهروز ...
Media Removed
تصویری بیادماندنی از شبی تکرار نشدنی. سپاس و قدردانی از زحمات دو‌ اسطوره سینما و تئاتر ایران بهروز وثوقی و فخری خوروش توسط علیرضا امیرقاسمی در شب نمایش خصوصی فیلم مصادره در لوس‌آنجلس. آپریل ۲۰۱۸ در شرمن اوکس، کالیفرنیا At the Los Angeles Private Screening of the movie “Mosadereh” with Alireza ... تصویری بیادماندنی از شبی تکرار نشدنی. سپاس و قدردانی از زحمات دو‌ اسطوره سینما و تئاتر ایران بهروز وثوقی و فخری خوروش توسط علیرضا امیرقاسمی در شب نمایش خصوصی فیلم مصادره در لوس‌آنجلس. آپریل ۲۰۱۸ در شرمن اوکس، کالیفرنیا
At the Los Angeles Private Screening of the movie “Mosadereh” with Alireza Amirghassemi recognizing the lifetime contributions and achievements of Behrouz Vossoughi & Fakhri Khorvash in Iranian Theater & Cinema. April 2018, Sherman Oaks, California
#بهروزوثوقی #فخری_خوروش #علیرضاامیرقاسمی #سینما #اسطوره #طپش
@vossoughi_behrouz @tapeshtvnetwork @alirezaamirghassemi #behrouzvossoughi #alirezaamirghassemi #fakhrikhorvash #tapeshtvnetwork #tapesh #tapeshtv #tapeshiha @behrouzvossoughi.legend @behrouzvossoughi @behrouzvossoughihaa @behrouzvossoughiofficial @behrouz._.vossoughi @behrouzvosooghi @behrouzvosoughi96 @behrouz_vosoghi @behrouz___vosoughi @behrouzvossoughi_official @behrouz.vossoughi @vossoughi_behrooz @behrouz_vossoughi.fans #iraniancinema #iranianactor #iranianactress #mosadereh
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3ad"></span> گلاب آدینه، لیلا زارع و دکتر ایرج حسابی به تماشای نمایشنامه خوانی "اتاق ورونیکا" می نشینند . شنبه ...
Media Removed
# گلاب آدینه، لیلا زارع و دکتر ایرج حسابی به تماشای نمایشنامه خوانی "اتاق ورونیکا" می نشینند . شنبه 13 مرداد - ساعت 21:30 پردیس تئاتر شهرزاد - سالن یک . کارگردان: اسماعیل فلاح پور تهیه کننده: دکتر محمد قنبری بازیگران (به ترتیب خوانش): فریبا متخصص پرویز فلاحی پور مونا فرجاد فرزاد ... #🎭
گلاب آدینه، لیلا زارع و دکتر ایرج حسابی
به تماشای نمایشنامه خوانی "اتاق ورونیکا" می نشینند
.
شنبه 13 مرداد - ساعت 21:30
پردیس تئاتر شهرزاد - سالن یک
.
کارگردان: اسماعیل فلاح پور
تهیه کننده: دکتر محمد قنبری
بازیگران (به ترتیب خوانش):
فریبا متخصص
پرویز فلاحی پور
مونا فرجاد
فرزاد حسنی
.
دستار کارگردان: مریم افشاری
مدیر تولید: احسان سلیمیان
منشی صحنه: نفیسه کریمی
.
خرید اینترنتی بلیت: tik8.com
.
#گلاب_آدینه #لیلا_زارع #نمایشنامه #اتاق #ورونیکا #اتاق_ورونیکا #اسماعیل_فلاح_پور #محمد_قنبری #مریم_افشاری #احسان_سلیمیان #نفیسه_کریمی #فریبا_متخصص #پرویز_فلاحی_پور #مونا_فرجاد #فرزاد_حسنی #سینما #فیلم #تئاتر #نمایش #بازیگر
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
امیرعلی دانایی‌ فرماندار سریال کلاه پهلوی #امیرعلی_دانایی #دانایی‌ #سریال #کلاه_پهلوی #پهلوی ...
Media Removed
امیرعلی دانایی‌ فرماندار سریال کلاه پهلوی #امیرعلی_دانایی #دانایی‌ #سریال #کلاه_پهلوی #پهلوی #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #سینما #تلویزیون #تئاتر #فیلم #نمایش #چهره #مشهور #محبوب #مرد #جذاب #ایرانی #سوپراستارجدیدسینما #ستاره #آقای_خاص_سینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #ایران امیرعلی دانایی‌ فرماندار سریال کلاه پهلوی

#امیرعلی_دانایی #دانایی‌ #سریال #کلاه_پهلوی #پهلوی #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #سینما #تلویزیون #تئاتر #فیلم #نمایش #چهره #مشهور #محبوب #مرد #جذاب #ایرانی #سوپراستارجدیدسینما #ستاره #آقای_خاص_سینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #ایران
مراسم رونمايي از تيزر و پوستر نمايش «ضیافت شبانه‌ای برای شبنم» با حضور بزرگان عرصه سینما و تئاتر و عوامل و بازیگران این نمایش در مجموعه فرهنگی هنری رزوود برگزار شد. مرجانه گلچین، فرزاد موتمن، نادر مشایخی، سعید پیردوست، بهزاد خداویسی، رامین پرچمی، عباس غفاری، معصومه کریمی،‌ سمیرا برادری،‌ ... مراسم رونمايي از تيزر و پوستر نمايش «ضیافت شبانه‌ای برای شبنم» با حضور بزرگان عرصه سینما و تئاتر و عوامل و بازیگران این نمایش در مجموعه فرهنگی هنری رزوود برگزار شد.

مرجانه گلچین، فرزاد موتمن، نادر مشایخی، سعید پیردوست، بهزاد خداویسی، رامین پرچمی، عباس غفاری، معصومه کریمی،‌ سمیرا برادری،‌ رضا اخلاقی راد، هادی شکوری (بازیکن اسبق استقلال) و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در این مراسم حضور داشتند.
این نمایش ادای دینی است به فیلم ماندگار ضیافت به کارگردانی مسعود کیمیایی
ضیافت شبانه‌ای برای شبنم به کارگردانی روزبه روحی‌پور و تهیه‌کنندگی لیلی مقیمی از سوم مرداد در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه میرود.
برای تهیه بلیت این نمایش به سایت تیوال www.tiwall.cim مراجعه نمایید
ساخت تيزر : سجاد عسگر پور
@sajad_asgarpour
با تشكر ويژه از
@nader_mashayekhi
@masoumehkarimi53
@rezaakhlaghirad
@maryamnaraghiy
@teatrbazhaa
@sina_saeedi1
@rosewood.cafe_tehran
Read more
دیشب به تماشای نمایش چلچلا نشستم با بازی درخشان مریم معصومی ، محسن افشانی ، علیرضا مهران ، پرستو علیزاده ...
Media Removed
دیشب به تماشای نمایش چلچلا نشستم با بازی درخشان مریم معصومی ، محسن افشانی ، علیرضا مهران ، پرستو علیزاده و ... اونایی که این نمایش رو ندیدن قطعا ضرر کردن ! @maryammasoumi_ #نمایش #تئاتر #چلچلا #مریم_معصومی #محسن_افشانی #بازیگر #هنرمند #سینما #تلویزیون دیشب به تماشای نمایش چلچلا نشستم با بازی درخشان مریم معصومی ، محسن افشانی ، علیرضا مهران ، پرستو علیزاده و ... اونایی که این نمایش رو
ندیدن قطعا ضرر کردن !
@maryammasoumi_
#نمایش #تئاتر #چلچلا #مریم_معصومی #محسن_افشانی #بازیگر #هنرمند #سینما #تلویزیون
امیرعلی دانایی‌, سوپر استار جدید سینما, علاوه بر بازیگری و مدلینگ به شدت ورزشکار است. او بدنسازی, ...
Media Removed
امیرعلی دانایی‌, سوپر استار جدید سینما, علاوه بر بازیگری و مدلینگ به شدت ورزشکار است. او بدنسازی, فوتبال, تنیس و اسکی را به شکل جدی دنبال می کند. #امیرعلی_دانایی‌ #سوپراستارجدیدسینما #آقای_خاص_سینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #سوپرمدل #سینمای_ایران #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #مدل ... امیرعلی دانایی‌, سوپر استار جدید سینما, علاوه بر بازیگری و مدلینگ به شدت ورزشکار است. او بدنسازی, فوتبال, تنیس و اسکی را به شکل جدی دنبال می کند.

#امیرعلی_دانایی‌ #سوپراستارجدیدسینما #آقای_خاص_سینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #سوپرمدل #سینمای_ایران #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #مدل #ورزشکار #اسکی #تنیس #فوتبال #بدنسازی #عکس_بازیگران_ایرانی #عکس_بازیگران #سینما #تلویزیون #تئاتر #نمایش #سریال #فیلم #ستاره #چهره #مشهور #محبوب
Read more
قسمتی از نمایشنامه «هزار و یک تو» روزهای پایانی ثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان جمعه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . by: @farshadyektaei10 by: @kiyannick . #بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر ... قسمتی از نمایشنامه «هزار و یک تو»
😉
روزهای پایانی ثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
در تابستان
جمعه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
. 🎥 by: @farshadyektaei10 🎼 by: @kiyannick .
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #جمعه_ها
#theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀️🎼🏃🏻‍♂️
.
آدرس برگزاری کلاس ها
پلاتو اف
میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک 21
Read more
لطفا ورق بزنید... پارت دوم... تصاویری از مهمان و بهتر بگم میزبان افتتاحیه تمرینات نمایش قاصدک ...
Media Removed
لطفا ورق بزنید... پارت دوم... تصاویری از مهمان و بهتر بگم میزبان افتتاحیه تمرینات نمایش قاصدک های بی خبر عزیزدل... استاد...سیروس همتی که واقعا همیشه در تمام سطوح زندگی یار و یاور من بوده و هست.. بازیگر تلویزیون و تئاتر و نویسنده و کارگردان تئاتر کارگردان:فرزاد مهدی زاده نویسندگان:فرزاد ... لطفا ورق بزنید...
پارت دوم...
تصاویری از مهمان و بهتر بگم میزبان افتتاحیه تمرینات نمایش قاصدک های بی خبر عزیزدل... استاد...سیروس همتی که واقعا همیشه در تمام سطوح زندگی یار و یاور من بوده و هست..
بازیگر تلویزیون و تئاتر و نویسنده و کارگردان تئاتر
کارگردان:فرزاد مهدی زاده
نویسندگان:فرزاد مهدی زاده و وحیده رخشانی
عکاس:علی یوسفی نژاد
#هنر #هنرمندان #هنری #هنرمندان_ایرانی #بازیگران #بازیگر #بازیگران_زن #بازیگری #کارگردان #کارگردانی #نویسنده #نویسندگی #نمایشنامه #نمایش #تئاتر #فیلم #سینما #سریال #قاصدک_های_بی_خبر
Read more
آغازثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان جمعه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از ...
Media Removed
آغازثبت نام دومین دوره ی کارگاه بازیگری در تابستان جمعه ها ساعت ۲-۶ شماره ی تماس 09905981684 از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد . Photo by: @payameraeeart . #بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم ... آغازثبت نام
دومین دوره ی کارگاه بازیگری
در تابستان
جمعه ها ساعت ۲-۶

شماره ی تماس 09905981684
از شرکت کنندگان برتر و با پشتکار
در اجرای تئاتر «هزار و یک تو» استفاده خواهد شد
.
Photo by: @payameraeeart
.
#بازیگری_سینما #تاریخ_هنر #تئاتريها #سینما #السا_فیروزآذر #سبک_های_هنری #تاریخ_سینما #نمایش #قاب #فیلم #سینما #زبان_بدن #جمعه_ها
#theatr #scenario #cinema #screenplay #act #
🖊👌🏻
🏃🏻‍♀️🎼🏃🏻‍♂️
.
آدرس برگزاری کلاس ها
پلاتو اف
میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پلاک 21
Read more
امیرعلی دانایی‌ ، سوپر استار جدید سینما , همراه پژمان بازغی . این عکس آقای خاص سینما و دوستان شان در ...
Media Removed
امیرعلی دانایی‌ ، سوپر استار جدید سینما , همراه پژمان بازغی . این عکس آقای خاص سینما و دوستان شان در پشت صحنه فیلم "این سیب هم برای تو" گرفته شده است. #امیرعلی_دانایی‌ #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #سینما #تلویزیون #تئاتر #فیلم #سریال #نمایش #آقای_خاص_سینما #سوپراستارجدیدسینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران ... امیرعلی دانایی‌ ، سوپر استار جدید سینما , همراه پژمان بازغی . این عکس آقای خاص سینما و دوستان شان در پشت صحنه فیلم "این سیب هم برای تو" گرفته شده است.
#امیرعلی_دانایی‌ #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #سینما #تلویزیون #تئاتر #فیلم #سریال #نمایش #آقای_خاص_سینما #سوپراستارجدیدسینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #مشهور #محبوب #چهره #ستاره #سوپراستار #مرد #جذاب #ایرانی #عکس_بازیگران #پژمان_بازغی #عکس_بازیگران_ایرانی
Read more
امیرعلی دانایی‌ ، آقای خاص سینما ، و دوستان در یک عکس یادگاری #امیرعلی_دانایی #دانایی‌ #آقای_خاص_سینما ...
Media Removed
امیرعلی دانایی‌ ، آقای خاص سینما ، و دوستان در یک عکس یادگاری #امیرعلی_دانایی #دانایی‌ #آقای_خاص_سینما #سینما #دوستان #عکس #یادگاری #عکس_بازیگران #آناهیتا_دری #ملیکا_شریفی_نیا #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #سینما #تلویزیون #تئاتر #فیلم #نمایش #سریال #چهره #مشهور #محبوب #معروف #سوپراستارجدیدسینما ... امیرعلی دانایی‌ ، آقای خاص سینما ، و دوستان در یک عکس یادگاری

#امیرعلی_دانایی #دانایی‌ #آقای_خاص_سینما #سینما #دوستان #عکس #یادگاری #عکس_بازیگران #آناهیتا_دری #ملیکا_شریفی_نیا #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #سینما #تلویزیون #تئاتر #فیلم #نمایش #سریال #چهره #مشهور #محبوب #معروف #سوپراستارجدیدسینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #مرد #جذاب
#عکس_بازیگران_ایرانی
Read more
آقای خاص سینما و جناب سیدضیاالدین دری . امیرعلی دانایی‌ ، سوپر استار جدید سینما ، بازیگری را با بازی ...
Media Removed
آقای خاص سینما و جناب سیدضیاالدین دری . امیرعلی دانایی‌ ، سوپر استار جدید سینما ، بازیگری را با بازی در مجموعه فاخر کلاه پهلوی به کارگردانی این هنرمند سر شناس شروع کرد. سریال الف ویژه ای که سرشناس ترین بازیگران ایران در آن نقش های مکمل را بر عهده داشتند. هنرمندان مشهوری چون داوود رشیدی , رضا کیانیان, ... آقای خاص سینما و جناب سیدضیاالدین دری . امیرعلی دانایی‌ ، سوپر استار جدید سینما ، بازیگری را با بازی در مجموعه فاخر کلاه پهلوی به کارگردانی این هنرمند سر شناس شروع کرد.
سریال الف ویژه ای که سرشناس ترین بازیگران ایران در آن نقش های مکمل را بر عهده داشتند. هنرمندان مشهوری چون داوود رشیدی , رضا کیانیان, مریلا زارعی و غیره
#امیرعلی_دانایی‌ #بازیگر #هنرمند #هنرپیشه #چهره #مشهور #محبوب #سینما #تلویزیون #تئاتر #سریال #فیلم #نمایش #سوپراستارجدیدسینما #ستاره #آقای_خاص_سینما #تنها_سوپرمدل_سینمای_ایران #مرد #جذاب #زیبا
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> عزت سينماى ايران؛ آقاى بازيگر از ميان ما رفت . نوه عزت الله انتظامی در صفحه اینستاگرام خود متاسفانه ...
Media Removed
# عزت سينماى ايران؛ آقاى بازيگر از ميان ما رفت . نوه عزت الله انتظامی در صفحه اینستاگرام خود متاسفانه این خبر را تایید کرده است . عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد . وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. ... #🎥
عزت سينماى ايران؛ آقاى بازيگر از ميان ما رفت
.
نوه عزت الله انتظامی در صفحه اینستاگرام خود متاسفانه این خبر را تایید کرده است
.
عزت‌الله انتظامی ۳۱ خرداد سال ۱۳۰۳ در محلهٔ سنگلج تهران متولد شد
.
وی پس از گذراندن دوره تحصیلات مقدماتی، وارد هنرستان صنعتی تهران شد و در رشته برق به تحصیل پرداخت. در سال ۱۳۲۶ وارد عرصه هنر گردید و با اندک دست مایه‌های هنر نمایش و تئاتر به آلمان سفر کرد و در شهر هانوفر وارد یک مدرسه شبانه آموزش سینما و تئاتر گردید
.
انتظامى؛ بازيگر صاحب سبك سينماى ايران، در سال ۱۳۴۸ با گاو ساخته داریوش مهرجویی وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد. انتظامی در نقش مش حسن که در فراق گاو خود می‌نالد با او همزات‌پنداری می‌کند و شرایطی را به وجود می‌آورد که بازی او در فیلم گاو نقطه عطف و تحولی شگرف در تاریخ بازیگری سینمای ایران می‌شود
.
وی در سال ۱۳۸۲ به عنوان یکی از چهره‌های ماندگار ایران انتخاب شد و کتاب شناخت نامهٔ عزت‌الله انتظامی زیر عنوان «من عزتم، بچه سنگلج» توسط نشر سخن در سال ۱۳۹۲ منتشر شد
.
رسانه خبرى سينمانيوز، اين اتفاق تلخ را به خانواده ايشان و جامعه هنرى ايران تسليت مى گويد
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
• نمایش«پلاس پلاس به توان دو»تمدید شد . فروش بلیط روزهای جدید در سایت تیوال آغاز شد . نویسنده ...
Media Removed
• نمایش«پلاس پلاس به توان دو»تمدید شد . فروش بلیط روزهای جدید در سایت تیوال آغاز شد . نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی . با صدای: #امیر_جعفری . طراح صحنه: #سعید_حسنلو بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد ...
نمایش«پلاس پلاس به توان دو»تمدید شد
.

فروش بلیط روزهای جدید در سایت تیوال آغاز شد
.
نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی
.

با صدای: #امیر_جعفری
.

طراح صحنه: #سعید_حسنلو
بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد امیری
.
دستیارکارگردان وبرنامه ریز:مسعود بیگلری
.
سالن سایه ،تئاتر شهر ساعت ۲۰
#تیوال
#پلاس_پلاس_به_توان_دو
#سینا_شفیعی #سعید_حسنلو #تیوال #جارچی #تیوالگرام #تئاتر #تئاتریها #بازیگر #بازیگران #هنرمند #هنرمندان #ایران #سینما #فیلم #تئاتر #تماشاگر #هنر #تئاتر_شهر #تئاتر_خوب_ببینیم
#حمایت_از_تئاتر #امیر_جعفری #تئاتر_شهر #سالن_سایه
Read more
• نمایش«پلاس پلاس به توان دو» . فروش بلیط سه روزهای جدید با ۵۰ درصد تخفیف . نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی . با صدای: #امیر_جعفری . طراح صحنه: #سعید_حسنلو بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد ...
نمایش«پلاس پلاس به توان دو»
.

فروش بلیط سه روزهای جدید با ۵۰ درصد تخفیف
.
نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی
.

با صدای: #امیر_جعفری
.

طراح صحنه: #سعید_حسنلو
بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد امیری
.
دستیارکارگردان وبرنامه ریز:مسعود بیگلری
.
سالن سایه ،تئاتر شهر ساعت ۲۰
#تیوال
#پلاس_پلاس_به_توان_دو
#سینا_شفیعی #سعید_حسنلو #تیوال #جارچی #تیوالگرام #تئاتر #تئاتریها #بازیگر #بازیگران #هنرمند #هنرمندان #ایران #سینما #فیلم #تئاتر #تماشاگر #هنر #تئاتر_شهر #تئاتر_خوب_ببینیم
#حمایت_از_تئاتر #امیر_جعفری #تئاتر_شهر #سالن_سایه
Read more
. تاتر ببينيم . فروش بلیط سه روز نخست با ۲۰ درصد تخفیف #نمایش_پلاس_پلاس_به_توان_دو در سایت #تیوال نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی با صدای: #امیر_جعفری طراح صحنه: #سعید_حسنلو بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ ... .
تاتر ببينيم
.
فروش بلیط سه روز نخست با ۲۰ درصد تخفیف #نمایش_پلاس_پلاس_به_توان_دو در سایت #تیوال
نویسنده و کارگردان:سینا شفیعی
با صدای: #امیر_جعفری
طراح صحنه: #سعید_حسنلو
بازیگران( به ترتیب ورود ):مصطفی ساسانی ،سحرناز عباس زاده،رضا یعقوبی،محمدرضا محمدپور،حمیدرضا معدن کن،سترگ رضایی،محمد امیری
دستیارکارگردان وبرنامه ریز:مسعود بیگلری/مدیر صحنه:عطا نامجوفر
_
از چهارشنبه ۲۳ خرداد
سالن سایه ،تئاتر شهر ساعت ۲۰
#تیوال
#پلاس_پلاس_به_توان_دو
#سینا_شفیعی #سعید_حسنلو #تیوال #جارچی #تیوالگرام #تئاتر #تئاتریها #بازیگر #بازیگران #هنرمند #هنرمندان #ایران #سینما #فیلم #تئاتر #تماشاگر #هنر #تئاتر_شهر #تئاتر_خوب_ببینیم
#حمایت_از_تئاتر #امیر_جعفری #تئاتر_شهر #سالن_سایه
Read more
. <span class="emoji emoji1f4cd"></span>تمرین نمایش « عاقبت عشاق سینه چاک » توسط هنرجویان آکادمی بازیگری سینمایش در حضور آقای بورژین عبدالرزاقی ...
Media Removed
. تمرین نمایش « عاقبت عشاق سینه چاک » توسط هنرجویان آکادمی بازیگری سینمایش در حضور آقای بورژین عبدالرزاقی . . آکادمی بازیگری سینمایش با مدیریت امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی برای ترم تابستان هنرجو می پذیرد . . مهلت ثبت نام تا پانزدهم تیرماه . . برای ثبت نام و مشاوره ی بازیگری از ساعت ... .
📍تمرین نمایش « عاقبت عشاق سینه چاک » توسط هنرجویان آکادمی بازیگری سینمایش در حضور آقای بورژین عبدالرزاقی .
.
🔴آکادمی بازیگری سینمایش با مدیریت امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی برای ترم تابستان هنرجو می پذیرد .
.
❌مهلت ثبت نام تا پانزدهم تیرماه ❌
.
.
👈برای ثبت نام و مشاوره ی بازیگری از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۹با شماره های زیر تماس بگیرین .
☎02122464818
☎09203173108
☎02188457798
.
.
👈صفحه ی رسمی سینمایش
@cinemayesh.academy
.
.
.
.
↪www.cinemayesh.academy↩
.

#آموزش_بازیگری
#آموزشگاه_بازیگری
#دوره_بازیگری
#امین_زندگانی
#الیکا_عبدالرزاقی
#ثبت_نام_بازیگری
#بازیگری_تئاتر
#آکادمی_سینمایی
#هنر_سینما
#بازیگری_سینما
#بازیگران_مشهور
#بازیگری_تلویزیون
#سینما_تلویزیون_تئاتر
#آکادمی_سینمایش
Read more
(ورق بزنید) به مناسبت سالروز تولد آزاده جان بیوگرافی و کلیپی از کارهایی از ایشون گذاشتم<span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji2764"></span> آزاده ...
Media Removed
(ورق بزنید) به مناسبت سالروز تولد آزاده جان بیوگرافی و کلیپی از کارهایی از ایشون گذاشتم آزاده زارعی متولد ۱۰ خرداد ۱۳۶۸ بازیگر سینما،تلویزیون،تئاتر .او دانش آموخته رشته کارگردانی است.نخستین کار او بازی در نقش اول فیلم سینمایی "آمین خواهیم گفت" ساخته سامان سالور در نقش "اصغر فرشته "بود.ورود ... (ورق بزنید) به مناسبت سالروز تولد آزاده جان بیوگرافی و کلیپی از کارهایی از ایشون گذاشتم👇 ❤
آزاده زارعی
متولد ۱۰ خرداد ۱۳۶۸
بازیگر سینما،تلویزیون،تئاتر .او دانش آموخته رشته کارگردانی است.نخستین کار او بازی در نقش اول فیلم سینمایی "آمین خواهیم گفت" ساخته سامان سالور در نقش "اصغر فرشته "بود.ورود او به عرصه سینما با یک نقش خاص و سخت بود،و با ایفای نقش اول سریال "آوای باران" به کارگردانی حسین سهیلی زاده به شهرت رسید و به باران و نیز سیندرلا معروف شد.او فیلم های کوتاه زیادی را کارگردانی کرده . وی همچنین دستی بر قلم و نوشتن دارد .زارعی دستی هم در هنر قلم زنی دارد.
فیلم شناسی* آزاده زارعی* :
فیلم سینمایی برف روی شیروانی داغ،کارگردان محمد هادی کریمی ۱۳۸۹ (منشی صحنه)
فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت،کارگردان سامان سالور ۱۳۸۹(بازیگر)
فیلم سینمایی اکباتان،کارگردان مهرشاد کارخانی ۱۳۹۰ (منشی صحنه)
فیلم سینمایی عملیات مهد کودک،کارگردان فرزاد اژدری ۱۳۹۱ (منشی صحنه)
سریال آوای باران،کارگردان حسین سهیلی زاده ۱۳۹۲ (بازیگر)
نمایش آرامسایش،کارگردان محمد حاتمی ۱۳۹۳ (بازیگر)
سریال مهر طوبی،کارگردان مجید موسویان ۱۳۹۴ (بازیگر)
نمایش شام آخر،کارگردان عارف لرستانی ۱۳۹۴ (بازیگر)
فیلم سینمایی هستی،کارگردان آرش معیریان۱۳۹۴ (بازیگر)
نمایش پری،کارگردان امیر غفارمنش ۱۳۹۵(بازیگر)
فیلم سینمایی هایلایت،کارگردان اصغر نعیمی ۱۳۹۶ (بازیگر)
تولدت مبارک نازنینم 😘😘😘❤❤ @azadeh_zareie @azadeh_zareie @azadeh_zareie
Read more
. صابر ابر و الهام کردا به «مالی سویینی» پیوستند . تجربه همکاری مجدد بعد از ۲ سال . #صابر_ابر ...
Media Removed
. صابر ابر و الهام کردا به «مالی سویینی» پیوستند . تجربه همکاری مجدد بعد از ۲ سال . #صابر_ابر و #الهام_کردا از بازیگران مطرح تئاتر ایران بعد از تجربه موفق اولین اجرای نمایش «مالی سویینی» که اسفند سال ۹۴ در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر سپری شد، در اجرای جدید این نمایش نیز با مرتضی ... .
صابر ابر و الهام کردا به «مالی سویینی» پیوستند
.
تجربه همکاری مجدد بعد از ۲ سال
.

#صابر_ابر و #الهام_کردا از بازیگران مطرح تئاتر ایران بعد از تجربه موفق اولین اجرای نمایش «مالی سویینی» که اسفند سال ۹۴ در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر سپری شد، در اجرای جدید این نمایش نیز با مرتضی میرمنتظمی همکاری می کنند.

نمايش مالي سوييني به طراحي و كارگرداني مرتضي ميرمنتظمي و تهيه كنندگي محمد قدس، از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ميرود
.
.
#مرتضی_میرمنتظمی تاکنون آثار موفقی چون «p2»، «پنج ثانيه برف»، «ابرها»، «بكت» و «فركانس» را به صحنه برده است.
عكس @sanazjahanarai #تاترشهر #تاتر #سالن_اصلي_تئاترشهر #سالن_اصلي #تماشاخانه_ایرانشهر #محمد_قدس #كارگرداني_تئاتر #كارگردان #تاتر_ايران #تاتر_ببینیم #تاتربازها #تاتر_خوب_ببینیم #تاتر_روز #تاتر_خبر #تآتر_سینما #تاترى_ها #تاتر_ايران #پنج_ثانیه_برف #ابرها #فركانس #بكت #پي٢ #p2 #براين_فري_يل
Read more
Loading...
Load More
Loading...