شهاب حسینی و همسرش

Unique profiles
24
Most used tags
#شهاب_حسینی, #shahabhosseini, #هنرمندان, #بازیگران, #shahabhoseini, #هنرمند
Total likes
59,506
Top locations

Average media age
674.6 days
to ratio
13
شهاب حسینی و همسرش <span class="emoji emoji1f4f7"></span>@hanieh.zahed #shahabhoseini #shahabhosseini #hamsar #parichehrghanbari ...
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش @hanieh.zahed #shahabhoseini #shahabhosseini #hamsar #parichehrghanbari #bazigar #bazigaran #haniehzahed #شهاب_حسینی #همسرش #پریچهر_قنبری #بازیگر #بازیگران #عکس_بازیگران #هنرمندان #زیبا شهاب حسینی و همسرش
📷@hanieh.zahed
#shahabhoseini #shahabhosseini #hamsar #parichehrghanbari #bazigar #bazigaran #haniehzahed #شهاب_حسینی #همسرش #پریچهر_قنبری #بازیگر #بازیگران #عکس_بازیگران #هنرمندان #زیبا
. شهاب حسینی و همسرش سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر @mo0si #shahabhoseini #shahabhosseini #hamsar ...
Media Removed
. شهاب حسینی و همسرش سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر @mo0si #shahabhoseini #shahabhosseini #hamsar #parichehrghanbari #شهاب_حسینی #همسر #پریچهر_قنبری #هنرمند #بازیگر #سوپراستار .
شهاب حسینی و همسرش
سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر
@mo0si
#shahabhoseini #shahabhosseini #hamsar #parichehrghanbari #شهاب_حسینی #همسر #پریچهر_قنبری #هنرمند #بازیگر #سوپراستار
Advertisement
<span class="emoji emoji1f339"></span> شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری پ.ن: آقای حسینی در اینستاگرام عضو نیستند عکس از خانم حانیه ...
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری پ.ن: آقای حسینی در اینستاگرام عضو نیستند عکس از خانم حانیه زاهد #شهاب_حسینی #shahabhoseini #shahabhosseini 🌹
شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری

پ.ن: آقای حسینی در اینستاگرام عضو نیستند

عکس از خانم حانیه زاهد

#شهاب_حسینی #shahabhoseini #shahabhosseini
. #شهاب_حسینی و همسرش <span class="emoji emoji1f48d"></span><span class="emoji emoji1f48f"></span> . Admin: @hany.ad #بازیگران #هنرمندان #بازیگران_ایرانی #هنرمندان_ایرانی
Media Removed
. #شهاب_حسینی و همسرش . Admin: @hany.ad #بازیگران #هنرمندان #بازیگران_ایرانی #هنرمندان_ایرانی .
#شهاب_حسینی و همسرش 💍💏
.
Admin: @hany.ad
#بازیگران #هنرمندان
#بازیگران_ایرانی #هنرمندان_ایرانی
 #شهاب_حسینی و همسرش
Media Removed
#شهاب_حسینی و همسرش #شهاب_حسینی و همسرش
شهاب حسینی برنده جایزه بهترین بازیگر شد، #اصغر_فرهادی برنده جایزه بهترین سناریو هرچند فرهادی ...
Media Removed
شهاب حسینی برنده جایزه بهترین بازیگر شد، #اصغر_فرهادی برنده جایزه بهترین سناریو هرچند فرهادی گزینه جدی بردن نخل طلای کن است اما به واسطه مجموعه‌ای از نقدهای تند مطرح شده توسط برخی رسانه‌های فرانسوی، مشخص نیست چه اتفاقی رخ می‌دهد و ممکن است تنها بازیگران این فیلم در شب اختتامیه روی صحنه حاضر ... شهاب حسینی برنده جایزه بهترین بازیگر شد، #اصغر_فرهادی برنده جایزه بهترین سناریو
هرچند فرهادی گزینه جدی بردن نخل طلای کن است اما به واسطه مجموعه‌ای از نقدهای تند مطرح شده توسط برخی رسانه‌های فرانسوی، مشخص نیست چه اتفاقی رخ می‌دهد و ممکن است تنها بازیگران این فیلم در شب اختتامیه روی صحنه حاضر شوند؛ موضوعی که تا دقایقی دیگر مشخص می‌شود.
مراسم اختتامیه شصت و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن پس از عبور سینماگران از روی فرش قرمز آغاز شد و یک به یک برندگان جوایز مشخص می‌شود اما آیا فرهادی خالق «فروشنده» امروز با #نخل_طلا_کن را ترک خواهد کرد؟
اختتامیه شصت و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن بر طبق روال معمول با حضور سینماگران بر روی فرش قرمز آغاز شد. برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که به تهیه کننده فرانسوی فیلم «فروشنده» اعلام شده با عوامل این فیلم در آیین پایانی حضور داشته باشند و در همین راستا علاوه بر فرهادی، تمامی بازیگران نیز در این مراسم حضور یافتند و از فرش قرمز عبور کردند.
22:05- جایزه دوربین طلایی کن برای بهترین فیلم اول: هدا بنیامیا برای فیلم Divines تعلق گرفت. هدا بنیامیا سخنرانی بسیار طولانی داشت و قصد پایان دادن به صحبت‌هایش را نداشت که با سوت و کف اعتراض آمیز برخی حاضران بدرقه شد! ظاهراً تنها در جشنواره فیلم فجر از این اتفاقات رخ نمی‌دهد!

22:08- داوران بخش اصلی #جشنواره_کن بر روی صحنه حضور یافتند و در جایگاه مخصوص مستقر شدند که کتایون شهابی پخش کننده ایرانی نیز یکی از این داوران است. پس از استقرار داوران، جورج میلر رئیس هیات داوران کن سخنرانی کوتاهی داشت و جشنواره کن را ستایش کرد.
...
22:31- #شهاب_حسینی برنده جایزه #بهترین_بازیگر شد. او پس از دریافت جایزه‌اش، از هیات داوران تشکر کرد و گفت: «مطمئنم امشب روح پدرم حاضر است و مرا می‌بینید. از ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی بابت انرژی که به من دادند، تشکر می‌کنم. این جایزه را با تمام وجود و عشق به مردم سرزمینم تقدیم می‌کنم.» 22:41- اصغر فرهادی برنده جایزه بهترین سناریو برای فیلم «فروشنده» شد. او گفت انتظار نداشته که بعد از شهاب حسینی، شخص دیگری از عوامل «فروشنده» روی صحنه بیاید و بابت انتخابش از هیات داوران تشکر کرد. فرهادی از الکساندر تهیه کننده فیلمش تشکر کرد که تمامی فیلم‌هایش را پخش کرده است. او از همسرش و پدرومادرش بابت صبر و تحملشات تشکر کرد و همین طور از صدابردار فیلمش که در میانه این فیلم بدرود حیات گفت، یاد کرد.
Read more
Advertisement
اصغر فرهادی مهمان ویژه نمایشگاه شهاب حسینی و همسرش شد: مسئولان فقط کارهای روزنامه پُر کن انجام می ...
Media Removed
اصغر فرهادی مهمان ویژه نمایشگاه شهاب حسینی و همسرش شد: مسئولان فقط کارهای روزنامه پُر کن انجام می دهند! گزارش و گفتگوی تی وی پلاس از حضور اصغر فرهادی در نمایشگاه شهاب حسینی و همسرش را از کانال سینمای سایت تی وی پلاس ببینید www.plus.ir اصغر فرهادی مهمان ویژه نمایشگاه شهاب حسینی و همسرش شد: مسئولان فقط کارهای روزنامه پُر کن انجام می دهند!

گزارش و گفتگوی تی وی پلاس از حضور اصغر فرهادی در نمایشگاه شهاب حسینی و همسرش را از کانال سینمای سایت تی وی پلاس ببینید
www.plus.ir
#پنه _لوپه_ کروز #اصغرفرهادی #فیلم_آینده #موفقیت _دوباره # # فستیوال #کن #شهاب_حسینی #ترانه_علیدوستی #فروشنده #اصغرفرهادی # # پنه لوپه کروز: عاشق فیلم‌نامه جدید اصغر فرهادی شدم پنه لوپه کروز بازیگر اسپانیایی و برنده اسکار گفته که خلاصه‌ی فیلم‌نامه‌ی فیلم جدید اصغر فرهادی ... #پنه _لوپه_ کروز
#اصغرفرهادی
#فیلم_آینده
#موفقیت _دوباره
#🙏
# فستیوال #کن #شهاب_حسینی #ترانه_علیدوستی #فروشنده #اصغرفرهادی #💪 #👌 پنه لوپه کروز: عاشق فیلم‌نامه جدید اصغر فرهادی شدم

پنه لوپه کروز بازیگر اسپانیایی و برنده اسکار گفته که خلاصه‌ی فیلم‌نامه‌ی فیلم جدید اصغر فرهادی را خوانده و عاشق این فیلم‌نامه شده است.
به گزارش خبرآنلاین، او به همراه همسرش خاویر باردم قرار است در فیلم جدید فرهادی بازی کنند. این فیلم در اسپانیا ساخته می‌شود و زبان آن‌هم اسپانیایی است.

کروز می‌گوید که فرهادی در حال نوشتن فیلم‌نامه‌ی کامل این فیلم است و دوست ندارد که اطلاعات زیادی در مورد آن ارائه شود.

او فیلم‌نامه‌ی جدید فرهادی را یک درام تأثیرگذار باشخصیت‌هایی شگفت‌انگیز توصیف کرده و گفته که اصغر فرهادی در حال حاضر یکی از بهترین کارگردان‌هایی است که دنیا دارد.

کروز نخستین بازیگر اسپانیایی برنده‌ی اسکار است که بازیگری را از سن ۱۵ سالگی آغاز کرده است.

فیلمبرداری این پروژه سینمایی احتمالا از اواخر تابستان یا اویل پائیز آغاز خواهد شد و داستان آن درباره زندگی یک خانواده روستایی در اسپانیا است.

تهیه‌کنندگان فیلم جدید #اصغرفرهادی کمپانی ال‌دسیو متعلق به پدرو و آگوستین آلمادوار و کمپانی ممنتو متعلق به الکساندر مالت‌گای هستند.

مالت‌گای درباره فیلمنامه این فیلم گفته بود: «این فیلم یک تریلر روانشناسانه با ته‌‌مایه‌ای از داستان‌های آگاتا کریستی و به معنای واقعی کلمه مهیج است.» او معتقد است که این فیلم هم برخی از تم‌هاے اخلاقیی فیلم‌های پیشین فرهادی را دارد.

آگوستین آلمادوار نیز این پروژه را به دلیل ارائه اشتراکات در فرهنگ و صنعت فیلمسازی بسیار ارزشمند دانسته و گفت بود: «ما فیلم‌های فرهادی را تحسین می‌کنیم، و در عین حال تشابهات و علائق مشترک بسیاری با او داریم. در گذشته این احساس نزدیکی با فیلمسازان بزرگی مانند گیرمو دل‌تورو به ساخت فیلم‌هایی مانند «ستون فقرات شیطان» ختم شد.» فرهادی در آغاز قصد داشت که فیلم اسپانیایی‌زبان خود را از پایان اکتبر سال گذشته آغاز کند اما به گفته‌ خودش دلتنگ ایران شد و تصمیم گرفت نخست «فروشنده» را در ایران بسازد.

فرهادی پیش‌ازاین فیلم گذشته را با بازی بره‌نیس بژو، طاهر رحیم و علی مصفا به زبان فرانسوی در فرانسه ساخت. بژو برای بازی در این فیلم جایزه‌ی بهترین بازیگر جشنواره‌ی کن را برد. #🙏
Read more
Advertisement
روایت #شهاب_حسینی از آشنایی با همسرش، #پریچهرقنبری: . راستش در دوران سربازی بود كه عاشق شدم. عاشق ...
Media Removed
روایت #شهاب_حسینی از آشنایی با همسرش، #پریچهرقنبری: . راستش در دوران سربازی بود كه عاشق شدم. عاشق همسرم. همین موضوع تحمل سربازی را برایم سخت می‌كرد. افسری كه نمی‌خواهم اسمش را ببرم متوجه این ماجرا شد و تا می‌توانست به پر‌و‌پایم ‌پیچید تا آزارم دهد. راننده‌ها در زمان استراحت‌شان نباید نگهبانی ... روایت #شهاب_حسینی از آشنایی با همسرش، #پریچهرقنبری:
.
راستش در دوران سربازی بود كه عاشق شدم. عاشق همسرم. همین موضوع تحمل سربازی را برایم سخت می‌كرد. افسری كه نمی‌خواهم اسمش را ببرم متوجه این ماجرا شد و تا می‌توانست به پر‌و‌پایم ‌پیچید تا آزارم دهد. راننده‌ها در زمان استراحت‌شان نباید نگهبانی بدهند، با این حال او مرا می‌فرستاد سر پست تا نتوانم مرخصی بگیرم و از پادگان خارج شوم. همسرم (پریچهر) را در دانشگاه دیدم. یك روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم. دیدم دختر خانم زیبا، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه كتاب‌هایش است. هرچه خواستم با او ارتباط برقرار كنم، نشد كه نشد. با این حال در نگاهش چیزی دیدم كه تشویقم كرد به ادامه راهی كه منجر به ازدواج شد.
.
منبع: رادیو هفت/ زندگی ایده آل
.
#shahabhosseini
Read more
اوهام نام فیلمی ایرانی در ژانر اجتماعی است که در سال هشتاد و شش به کارگردانی کاظم معصومی و نویسندگی ...
Media Removed
اوهام نام فیلمی ایرانی در ژانر اجتماعی است که در سال هشتاد و شش به کارگردانی کاظم معصومی و نویسندگی مهدي كيا و محمد رجائيه تولید شد . داستان فیلم در مورد مرد جواني به نام شروين است كه در ماه عسلش، همسر خود را گم مي كند. جستجوهاي شروين براي يافتن همسرش، ستاره بي نتيجه است، تا اين كه پي به قتل وي مي برد. شروين ... اوهام نام فیلمی ایرانی در ژانر اجتماعی است که در سال هشتاد و شش به کارگردانی کاظم معصومی و نویسندگی مهدي كيا و محمد رجائيه تولید شد . داستان فیلم در مورد مرد جواني به نام شروين است كه در ماه عسلش، همسر خود را گم مي كند. جستجوهاي شروين براي يافتن همسرش، ستاره بي نتيجه است، تا اين كه پي به قتل وي مي برد. شروين كه معتاد به مصرف قرص هاي روان گردان است، از درك اين ماجرا عاجز مي شود تا اين كه به شواهد عجيبي دست پيدا مي كند.
#دیالوگ #یک_خطی_های_دوست_داشتنی #اوهام #زن_خوب #چشم #شهاب_حسینی #اجتماعی #روان_گردان #اعتیاد
Read more
. ترانه علیدوستی و همسرش #ترانه_علیدوستی #شهرزاد #فیلم #سینما #سریال #تئاتر #طنز #ایرانی #هنرمندان #بازیگران #هنرپیشه #شهاب_حسینی #taranehalidoosti #shahabhosseini #shahrzad عکس ...
Media Removed
. ترانه علیدوستی و همسرش #ترانه_علیدوستی #شهرزاد #فیلم #سینما #سریال #تئاتر #طنز #ایرانی #هنرمندان #بازیگران #هنرپیشه #شهاب_حسینی #taranehalidoosti #shahabhosseini #shahrzad عکس از آقای شهاب اسدی .
ترانه علیدوستی و همسرش
#ترانه_علیدوستی #شهرزاد #فیلم #سینما #سریال #تئاتر #طنز #ایرانی #هنرمندان #بازیگران #هنرپیشه #شهاب_حسینی #taranehalidoosti #shahabhosseini #shahrzad
عکس از آقای شهاب اسدی
<span class="emoji emoji2764"></span> شهاب حسینی و همسرش در مراسم ختم همسرِ شهید بابایی،خانم صدیقه(ملیحه) حکمت<span class="emoji emoji1f4ab"></span> . پیج اصلی @shahaab_hosseini
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش در مراسم ختم همسرِ شهید بابایی،خانم صدیقه(ملیحه) حکمت . پیج اصلی @shahaab_hosseini
شهاب حسینی و همسرش در مراسم ختم همسرِ شهید بابایی،خانم صدیقه(ملیحه) حکمت💫
.
پیج اصلی @shahaab_hosseini
Advertisement
شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری<span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f496"></span> لایک کنید به افتخارشون<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60a"></span>
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری لایک کنید به افتخارشون شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری👌💖 لایک کنید به افتخارشون😍😊
شهاب حسینی و همسرش فرش قرمز فیلم برادرم خسرو شب گذشته در کاخ مردمی جشنواره عکاس: ستاره سرداری اختصاصی ...
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش فرش قرمز فیلم برادرم خسرو شب گذشته در کاخ مردمی جشنواره عکاس: ستاره سرداری اختصاصی #سینماتیکت شهاب حسینی و همسرش
فرش قرمز فیلم برادرم خسرو
شب گذشته در کاخ مردمی جشنواره

عکاس: ستاره سرداری
اختصاصی #سینماتیکت 🎦 🎫
شهاب حسینی و همسرش
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش شهاب حسینی و همسرش
Advertisement
سوپر استار سینمای ایران شهاب حسینی و همسرش
Media Removed
سوپر استار سینمای ایران شهاب حسینی و همسرش سوپر استار سینمای ایران شهاب حسینی و همسرش
شهاب حسینی و همسرش
Media Removed
شهاب حسینی و همسرش شهاب حسینی و همسرش
. مینا ساداتی آخرین بازیگر " فروشنده " آخرین بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی انتخاب شد. به گزارش سینما، ...
Media Removed
. مینا ساداتی آخرین بازیگر " فروشنده " آخرین بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی انتخاب شد. به گزارش سینما، در حالیکه فیلمبرداری فروشنده" 10 آذر در تهران آغاز شده فرهادی به تازگی یکی از بازیگران اصلی اش را انتخاب کرده است. مینا ساداتی بازیگری است که قرار است در کنار شهاب حسینی و ترانه علیدوستی ایفاگر ... .
مینا ساداتی آخرین بازیگر " فروشنده "

آخرین بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی انتخاب شد. به گزارش سینما، در حالیکه فیلمبرداری فروشنده" 10 آذر در تهران آغاز شده فرهادی به تازگی یکی از بازیگران اصلی اش را انتخاب کرده است.

مینا ساداتی بازیگری است که قرار است در کنار شهاب حسینی و ترانه علیدوستی ایفاگر نقش های اصلی "فروشنده" باشند. بازیگری که البته هنوز جلوی دوربین حسین جعفریان نرفته و به زودی بازی اش در این فیلم آغاز خواهد شد. گروه فرهادی این روزها در یکی از لوکیشن های اصلی فیلم واقع در میرداماد مشغول فیلمبرداری هستند.

نقشی که این بازیگر در فیلم "فروشنده" بازی می کند را پیش از این گفته می شد دختر حسین جعفریان (نیوشا جعرفیان) بازی خواهد کرد. خبری که البته اصغر فرهادی آن را تکذیب کرد.

به غیر از شهاب حسینی و ترانه علیدوستی که بازیگران اصلی فیلم هستند بابک کریمی نیز از چهره های شناخته شده درفهرست بازیگران "فروشنده" است. مارال بنی‌ آدم، عماد امامی،مجتبی پیرزاده، سام ولی‌ پور، محمد امامى، فرشته املاسیان،کامران محسنی، حشمت خواجه‌ زارع و چهل نفر از نوجوانانشرکت‌کننده در فراخوان بازیگری تلگرامی، برای بازی درنقش‌ های کوتاه و بلند فیلم "فروشنده" انتخاب شده اند.

ترانه علیدوستی نقش یک کارگردان تئاتر را ایفا می کند و شهاب حسینی در نقش همسرش در تئاتر "مرگ فروشنده" نوشته آرتورمیلر به کارگردانی او بازی می کند. این دو وارد خانه ای می شوند که این ورود سر آغاز اتفاقاتی برای آنهاست. فیلمی که پیش از این "برسد به دست آهو" نام داشت. نکته جالب اینجاست که فرهادی برای نقش آهوی فیلمش از یکی از بازیگران انتخاب شدهدر فراخوان تلگرامى استفاده کرده است. نقشی که ظاهرا خیلی بلند نیست اما بخشی از اتفاقات فیلم حول محور این شخصیت رخ می دهد.

فيلم "فروشنده" كه تا اسفندماه فيلمبردارى اش ادامه دارد به احتمال فراوان براى نمايش در بخش بين الملل جشنواره كه ارديبهشت برگزار مى شود آماده مى شود.
Read more
Advertisement
⠀ <span class="emoji emoji1f3ac"></span> #CINEMANEWS <span class="emoji emoji1f3a5"></span> <span class="emoji emoji1f4c5"></span> ➲ ⑨⑤┋⑤┋⑱ ⠀ ⠀ ◢ عكس خبري ◤ ⠀ ⠀ ❞پورعرب، الماسی و حسینی برای بازی در «کاناپه» ...
Media Removed
#CINEMANEWS ➲ ⑨⑤┋⑤┋⑱ ⠀ ⠀ ◢ عكس خبري ◤ ⠀ ⠀ ❞پورعرب، الماسی و حسینی برای بازی در «کاناپه» قرارداد بستند/ ترانه علیدوستی و مهدی هاشمی گزينه هاي "كاناپه" ❝ ⠀ فیلم سینمایی «کاناپه» به تهیه‌کنندگی کیانوش عیاری پس از مراحل طولانی پیش تولید و چند توقف، شهریور ماه امسال کلید می‌خورد. ⠀ ...
🎬 #CINEMANEWS 🎥
📅 ➲ ⑨⑤┋⑤┋⑱


◢ عكس خبري ◤ ⠀

❞پورعرب، الماسی و حسینی برای بازی در «کاناپه» قرارداد بستند/ ترانه علیدوستی و مهدی هاشمی گزينه هاي "كاناپه" ❝

فیلم سینمایی «کاناپه» به تهیه‌کنندگی کیانوش عیاری پس از مراحل طولانی پیش تولید و چند توقف، شهریور ماه امسال کلید می‌خورد.

در جلسه‌ای که عوامل این فیلم داشته‌اند، شهاب حسینی، ابوالفضل پور عرب و جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران قطعی معرفی و قرار داد بستند.

در داستان این فیلم آمده است: پدر خانواده با ذهنی درگیر از این که خواستگاری می‌خواهد برای دخترش بیایید و همسرش به وی گفته است چون کاناپه خانه‌شان کهنه است باید کاناپه‌ای خریداری کند، از خانه خارج می‌شود که چشمش به کاناپه‌ای در کوچه می‌افتد که قدری از کاناپه خانه آنها نو تر است که ... .

عوامل این فیلم سینمایی اعلام کردند که ترانه علیدوستی و مهدی هاشمی از گزینه‌هایشان هستند اما هنوز قرار دادی با این بازیگران امضا نکرده‌اند.

#فيلم #سينما #اكران #سريال #خبر #سينماگران #هنرمند #هنرمندان #كاناپه #اجتماعي #شهاب_حسيني #الماسي #پورعرب #عياري #عليدوستي #قرارداد

#سينمانيوز
Read more
. . چطور ميشود انتظار داشت جامعه ای را بتوان احیاء کرد که بزرگان و اهالی هنر در ان اینگونه بی خردانه ...
Media Removed
. . چطور ميشود انتظار داشت جامعه ای را بتوان احیاء کرد که بزرگان و اهالی هنر در ان اینگونه بی خردانه انتقاد میکنند و خود را از منتقدان و پیشکسوتان ان میدانند و درحرف همه دم از هنردوستی و انتقاد منصفانه میزنند اما در عمل.... چه میشود که همان افراد اینگونه بهم میتازند و هنر و هنرمندان را خراب میکنند همه ... .
.
چطور ميشود انتظار داشت جامعه ای را بتوان احیاء کرد که بزرگان و اهالی هنر در ان اینگونه بی خردانه انتقاد میکنند و خود را از منتقدان و پیشکسوتان ان میدانند و درحرف همه دم از هنردوستی و انتقاد منصفانه میزنند اما در عمل....
چه میشود که همان افراد اینگونه بهم میتازند و هنر و هنرمندان را خراب میکنند
همه اگاه هستید که در جشنواره کن فیلم فروشنده از اقای اصغر فرهادی فیلم برتر شناخته شد و بازیگران نقش اول اقای شهاب حسینی و خانم ترانه ی علی دوستی نیز انتخاب شدند این اتفاق بزرگ برای سینمای ایران که تا کنون هیچ بخاری از ان بلند نمیشد به راستی اتفاقى بس مبارک بود و در ان شکی نیست اما ادم وقتی همه جایش میسوزد که
فردی پیدا میشود شبیه استاد همه چی دان و با متفکر نشان دادن خودش در زمينه ي كارگردانى انهم از یک رسانه ای که مفتش گران است جشنواره جهانی کن را جشنواره دگرباش ها میخواند حال کسی نیست به این بابا بگوید اگر فیلم های خود شما در کن انتخاب میشد باز هم همین را میگفتید؟؟ ایا به راستی اسم این انتقاد است یا بی احترامی به گروهی که مردم انها را دوست دارند ؟؟؟من شخصا شهاب حسینی را بازیگر برتر ایران میدانم و شکی هم در ان ندارم و نمیگذارم کسی به او و فیلمهایش بی احترامی کند اما این سخنان ناشیانه و بی فکرانه را لکه ی ننگی برای سینما و هنر میبینم نه من بلکه هرکس که با هنر اشنایی داشته باشد این را متوجه میشود.
جالبتر اینجاست که در این میان همسر این کارگردان منتقد در صفحه ی اینستاگرام خود برای همسرش دفاعیه میگذارد و از سخنان او به نام شیطنت نام میبرد و از همه مضحک تر اینکه از یغما گلرویی برای انتقاد به شوهرش با نام شاعر سارق اثار ادبی نیز نام میبرد و همچنين از بهرام رادان كه او را نيز بازیگرى ناتوان میخواند که در فیلم گاو خونی نمیتوانسته حتی یک قسمت از فیلم نامه را حفظ کند
حالا یکی نیست به این خانم بگوید همه بد و در این وسط "تو خوبی "
ومتاسفانه اینگونه میتازیم و میخواهیم هنر در جامعه شکوفا شود
تا وقتی که با این دید به همه چیز نگاه شود راه برای بدبختی سینما وهنر همچنان باز است.
.
.
معین
Read more
. نخستين عكس هاى منتشر شده از " فروشنده " اصغر فرهادى فيلمبردارى "فروشنده" جديدترين ساخته اصغر ...
Media Removed
. نخستين عكس هاى منتشر شده از " فروشنده " اصغر فرهادى فيلمبردارى "فروشنده" جديدترين ساخته اصغر فرهادى اين روزها در تهران ادامه دارد. به غیر از شهاب حسینی و ترانه علیدوستی که بازیگران اصلی فیلم هستند بابک کریمی و مينا ساداتى نیز از چهره های شناخته شده درفهرست بازیگران "فروشنده" هستند. مارال ... .
نخستين عكس هاى منتشر شده از " فروشنده " اصغر فرهادى

فيلمبردارى "فروشنده" جديدترين ساخته اصغر فرهادى اين روزها در تهران ادامه دارد.

به غیر از شهاب حسینی و ترانه علیدوستی که بازیگران اصلی فیلم هستند بابک کریمی و مينا ساداتى نیز از چهره های شناخته شده درفهرست بازیگران "فروشنده" هستند. مارال بنی‌ آدم، عماد امامی،مجتبی پیرزاده، سام ولی‌ پور، محمد امامى، فرشته املاسیان،کامران محسنی، حشمت خواجه‌ زارع و چهل نفر از نوجوانانشرکت‌کننده در فراخوان بازیگری تلگرامی، برای بازی درنقش‌ های کوتاه و بلند فیلم "فروشنده" انتخاب شده اند.

ترانه علیدوستی نقش یک کارگردان تئاتر را ایفا می کند و شهاب حسینی در نقش همسرش در تئاتر "مرگ فروشنده" نوشته آرتورمیلر به کارگردانی او بازی می کند. این دو وارد خانه ای می شوند که این ورود سر آغاز اتفاقاتی برای آنهاست.

فيلم "فروشنده" كه تا اسفندماه فيلمبردارى اش ادامه دارد به احتمال فراوان براى نمايش در بخش بين الملل جشنواره كه ارديبهشت برگزار مى شود آماده مى شود.

عكس: حبيب مجيدى
Read more
. . . داستان فیلم را بخوانید! . سیاه نمایی دیگری که جایزه برد !! . ظاهرا آپارتمانی در تهران در ...
Media Removed
. . . داستان فیلم را بخوانید! . سیاه نمایی دیگری که جایزه برد !! . ظاهرا آپارتمانی در تهران در حال فروریختن است . و ساکنان آن از جمله زوج متاهلی که شخصیتهای اصلی داستان اند عماد(شهاب حسینی) و رعنا(ترانه علی دوستی)، برای نجات جان خود با عجله در حال فرار از خانه اند . در پایان خانه بر سر جایش ... .
.
.
داستان فیلم را بخوانید!
.
سیاه نمایی دیگری که جایزه برد !!
.
ظاهرا آپارتمانی در تهران در حال فروریختن است
.
و ساکنان آن از جمله زوج متاهلی که شخصیتهای اصلی داستان اند عماد(شهاب حسینی) و رعنا(ترانه علی دوستی)، برای نجات جان خود با عجله در حال فرار از خانه اند
.
در پایان خانه بر سر جایش ثابت میماند با ترک عمیقی روی دیوار که باعث نشت گاز می شود
.
عماد و رعنا مجبور می شوند که خانه تازه ای پیدا کنند
.
آنها سریع میروند به واحد بزرگ، ولی قدیمی
.
خانه ای که در نزدیکی همانجا واقع است
.
اما ظاهرا رد پای ناخوشایندی از گذشته ی خانه هنوز باقی مانده
.
مستاجر قبلی نیمی از اثاثش را جا گذاشته و حاضر نشده برای بردن آنها بیاید
.
وقتی که علتش را میپرسند معلوم میشود خانم مستاجر روسپی بوده!!!!!!
.
رعنا در خانه تنهاست و میشنود که کسی وارد خانه شده
.
به تصور اینکه عماد است شروع می کند به حرف زدن
.
اما عمادی در کار نیست
.
شب که عماد به خانه برمیگردد متوجه رد پای خونی روی پله ها میشود
.
و همسرش را در حالی که سرش ضربه خورده میبیند
.
آنچه بر سر رعنا آمده، « خوبی ذاتی » اش را تحت تاثیر قرار میدهد
.
عماد به طور تصادفی کسی را میبیند که به نظر میرسد که همسرش را در حمام گیر انداخته
.
و حالا عماد به «انتقام گیری» فکر می کند ...
.
و حالا این عماد است که دارد سر همسر او تلافی میکند ...
.
.
حال سوال این است :
چرا هر فیلمی که علیه فرهنگ ملی و دینی ایران است جایزه می برد ؟؟
.
و نتیجه لایه ی پنهان فیلم :

باید در ایران هم فاحشه خانه داشته باشیم !!
.
.
.
https://telegram.me/saerin
.
قانون ؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
.

#حصر
#حقوق_بشر #aryamehr #javidshah #pahlavidoost #iran #iranian #pahlavi #rezashah #mohammadrezapahlavi #persia #zartosht #کوروش #rezashahkabir #آریایی #rezapahlavi
#پهلوی #رضاپهلوی #شاه #معمای_شاه #رضاشاه #زرتشت #ایران #رضاخان #تاریخ #وطن #ایران #باستان #کورش
Read more
. . . یادی از فیلم های گذشته سینمای ایران معرفی فیلم نام فیلم واکنش پنجم سال ساخت 1381 کارگردان تهمینه ...
Media Removed
. . . یادی از فیلم های گذشته سینمای ایران معرفی فیلم نام فیلم واکنش پنجم سال ساخت 1381 کارگردان تهمینه میلانی تهیه‌کننده محمد نیک‌بین نویسنده مهرنوش خرسند بازیگران نیکی کریمی مریلا زارعی لادن طباطبایی محمدرضا شریفی‌نیا جمشید هاشم‌پور شهاب حسینی همایون ارشادی گوهر ... .
.
.
یادی از فیلم های گذشته سینمای ایران
معرفی فیلم
نام فیلم
واکنش پنجم
سال ساخت 1381
کارگردان
تهمینه میلانی
تهیه‌کننده
محمد نیک‌بین
نویسنده
مهرنوش خرسند
بازیگران
نیکی کریمی
مریلا زارعی
لادن طباطبایی
محمدرضا شریفی‌نیا
جمشید هاشم‌پور
شهاب حسینی
همایون ارشادی
گوهر خیراندیش
علی قربان‌زاده
بیوک میرزایی
نگین صدق‌گویا
آهو خردمند
صغری عبیسی
حسین شهاب
فرهاد خانمحمدی
فیلم‌برداری
علیرضا زرین‌دست
تدوین
شهرزاد پویا
مدت زمان
۱۰۷ دقیقه
داستان فیلم
فرشته، همسرش سعید را در یک سانحه تصادف از دست می‌دهد. پدرشوهرش حاج صفدر مردی ثروتمند و بانفوذ است. او به فرشته می‌گوید حالا که سعید مرده، دیگر با خانواده آنها نسبتی ندارد و چون حاج صفدر دو پسر مجرد در خانه دارد و فرشته هم به آنها نامحرم است باید خانه آنها را ترک کند. در ضمن او حاضر نیست سرپرستی دو فرزند سعید را به مادرش (فرشته) بسپارد، مگر اینکه با برادرشوهرش مجید ازدواج کند. فرشته نمی‌پذیرد و مجبور می‌شود بچه‌ها را ترک کند و به خانه پدرش برود. حاج صفدر اجازه می‌دهد فرشته فقط روزهای پنج شنبه بچه‌ها را پیش خودش ببرد. در یکی از این روزها پسر فرشته می‌گوید حاج صفدر قصد دارد آنها را به اصفهان پیش عمه شان بفرستد. فرشته مشکلش را با همکارانش مطرح می‌کند و تصمیم می‌گیرد با بچه‌هایش به دبی فرار کند، اما در روز حرکت حاج صفدر که از قضیه مطلع شده جلوی آنها را می‌گیرد. فرشته مجدداً تصمیم به فرار می‌گیرد و با کمک دوستش ترانه به ساوه می‌روند و ......
#یادگذشتهفیلم
Read more
. . فیلم کامل من و زیبا را امروز در کانال تلگرام cinema r ببینید آدرس کانال صفحه اول پیج اینستاگرام ...
Media Removed
. . فیلم کامل من و زیبا را امروز در کانال تلگرام cinema r ببینید آدرس کانال صفحه اول پیج اینستاگرام cinema r معرفی فیلم نام فیلم من و زیبا کارگردان فریدون حسن‌پور تهیه‌کننده جواد نوروز بیگی نویسنده فریدون حسن‌پور بازیگران پرویز پرستویی شهاب حسینی صادق صفایی پرویز سیرتی نیکی ... .
.
فیلم کامل من و زیبا را امروز در کانال تلگرام cinema r ببینید آدرس کانال صفحه اول پیج اینستاگرام cinema r
معرفی فیلم
نام فیلم
من و زیبا
کارگردان
فریدون حسن‌پور
تهیه‌کننده
جواد نوروز بیگی
نویسنده
فریدون حسن‌پور
بازیگران
پرویز پرستویی
شهاب حسینی
صادق صفایی
پرویز سیرتی
نیکی نصیریان
موسیقی
محمدرضا علیقلی
فیلم‌برداری
محمدرضا سکوت
تدوین
مهدی حسینی وند
مدت زمان
۹۰ دقیقه
سال ساخت 1390
داستان فیلم
« من و زیبا » روایتگر داستان موسی است. مردی که همسرش راحله، زمانی که وی در کنارش نبود، از درد زایمان جان داد و موسی برای همیشه خودش را مقصر این موضوع می داند. موسی حالا به تنها یادگارِ راحله به نام جعفر دل خوش کرده اما ...
Read more
قسمتي از بازي زيباي "شهاب حسيني" . در فيلم سينمايي "پرسه در مه" _ - خلاصه فيلم امین که آهنگ‌ساز و نوازنده‌ی پیانو است، پس از ازدواج با رویا بازیگر تئاتر، با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود که زندگی آنان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد تا جایی که کارش را رها می‌کند، همسرش را از دست می‌دهد و دچار وضعیت ... قسمتي از بازي زيباي "شهاب حسيني" .
در فيلم سينمايي "پرسه در مه"🎬
_
-
خلاصه فيلم
امین که آهنگ‌ساز و نوازنده‌ی پیانو است، پس از ازدواج با رویا بازیگر تئاتر، با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود که زندگی آنان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد تا جایی که کارش را رها می‌کند، همسرش را از دست می‌دهد و دچار وضعیت نامتعادلی می‌شود.
-
_
کارگردان بهرام توکلی
تهیه‌کننده جواد نوروزبیگی، با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
نویسنده بهرام توکلی
بازیگران لیلا حاتمی
شهاب حسینی
مسعود رایگان
احمد ساعتچیان
سام رند معروفی
موسیقی حامد ثابت
فیلم‌برداری حمید خضوعی ابیانه
Read more
در هشتاد و دومین "سکانس" فرهنگسری فردوس مطرح شد: فیلم سینمایی «برادرم خسرو» واقعیت زندگی یک بیمار ...
Media Removed
در هشتاد و دومین "سکانس" فرهنگسری فردوس مطرح شد: فیلم سینمایی «برادرم خسرو» واقعیت زندگی یک بیمار روانی را به تصویر کشید . کارگردان فیلم سینمایی "برادرم خسرو" در هشتاد و دومین سکانس فرهنگسرای فردوس گفت: این فیلم علاوه بر جنبه خانوادگی و روان شناختی سعی کرده نحوه زندگی و مشکلات یک فرد دارای ... در هشتاد و دومین "سکانس" فرهنگسری فردوس مطرح شد:
فیلم سینمایی «برادرم خسرو» واقعیت زندگی یک بیمار روانی را به تصویر کشید
.
کارگردان فیلم سینمایی "برادرم خسرو" در هشتاد و دومین سکانس فرهنگسرای فردوس گفت: این فیلم علاوه بر جنبه خانوادگی و روان شناختی سعی کرده نحوه زندگی و مشکلات یک فرد دارای بیمار روانی را به تصویر بکشد.
.
به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۵، احسان بیگلری شامگاه دوشنبه 29 خرداد ماه در مراسم نقد و بررسی فیلم برادرم خسرو که در فرهنگسرای فردوس برگزار شد گفت: در این فیلم خانوادگی سعی شده واقعیت های زندگی یک بیمار روانی را به تصویر بکشیم.
وی  در ادامه بیان کرد: داستان فیلم از این قرار است که نقش اول فیلم به نام خسرو (با هنرمندی شهاب حسینی)، مرد جوانی است که به بیماری دو قطبی مبتلاست و باید مدتی را در خانه برادرش ناصر (با بازی ناصر هاشمی) و همسرش (هنگامه قاضیانی) سپری کند؛ اما رفتارهای عجیب و کودکانه خسرو آرامش خانه ناصر را از بین می برد.
کارگران این فیلم سینمایی ادامه داد: حس برادری در این فیلم حداقل به ظاهر احساس نمی شود به همین منظور نام این فیلم را برادرم خسرو انتخاب کردم.
وی خاطرنشان کرد: در این فیلم ناصر برادر خسرو راه شادی را اصلا بلد نیست و همه احساس و حرکات خود را با قاعده عمل می کند.
در ادامه منتقد این فیلم سینمایی در اظهاراتی اعلام کرد: این فیلم جدا از جنبه خانوادگی، سعی دارد مشکلات یک بیمار روانی که بدلیل ژنتیک به این بیماری دچار شده را به تصویر بکشد.
آنتونیا شرکا به عنوان منتقد ادامه داد: این فیلم به خوبی نشان داد که آدم های دارای مشکلات روانی آدم های خطرناک نیستند و با ارایه راهکار و صحبت می توان با آنها زندگی کرد و همچنین آدم های بدون مشکل حداقل در ظاهر آدم های اکتیوی نیستند.
این منتقد سینما خاطرنشان کرد: فیلم برادرم خسرو با این همه داده ها و جزئیاتی که نشان می دهد می طلبد یک برخورد رودرروتر و تضاد آشکارتر بین دو برادر ایجاد شود.
وی اظهار کرد: فیلم سازان جوان همواره در صریح و بی پرده و رک بودن تعلل دارند که در این فیلم این موضوع به چشم می خورد.
بنا بر این گزارش؛ فیلم سینمایی برادرم خسرو در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در بخش نگاه نو حضور داشت و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی این جشنواره شد.
این فیلم سینمایی در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان نیز در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان را کسب کرد.
Read more
• پنه لوپه كروز و همسرش خاوير باردم، بازيگران فيلم جديد اصغر فرهادى/ آغاز فيلمبردارى از پاييز مجله ...
Media Removed
• پنه لوپه كروز و همسرش خاوير باردم، بازيگران فيلم جديد اصغر فرهادى/ آغاز فيلمبردارى از پاييز مجله ورایتی از آغاز مذاکره رسمی اصغر فرهادی کارگردان سرشناس ایران با پنه‌لوپه کروز و خاویر باردِم، دو بازیگر سرشناس سینمای اسپانیا، خبر داده است در گزارش ورایتی به موفقیت اخیر آقای فرهادی در جشنواره ...
پنه لوپه كروز و همسرش خاوير باردم، بازيگران فيلم جديد اصغر فرهادى/ آغاز فيلمبردارى از پاييز

مجله ورایتی از آغاز مذاکره رسمی اصغر فرهادی کارگردان سرشناس ایران با پنه‌لوپه کروز و خاویر باردِم، دو بازیگر سرشناس سینمای اسپانیا، خبر داده است

در گزارش ورایتی به موفقیت اخیر آقای فرهادی در جشنواره کن اشاره شده است، که جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم "فروشنده" دریافت کرد و شهاب حسینی بازیگر این فیلم، نیز برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره امسال کن شد.

هنوز اسم فیلم جدید آقای فرهادی مشخص نیست، اما پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم قرار است شخصیت‌های اصلی درام جدید فرهادی باشند، که به زبان اسپانیایی به تصویر کشیده خواهد شد.

اصغر فرهادی، ۴۴ ساله، در دو دهه گذشته ده فیلم ساخته که مشهورترین آنها "جدایی نادر از سیمین" است، که جایزه اسکار سال ۲۰۱۲ را برای او به ارمغان آورد، تا تنها ایرانی برنده جایزه آکادمی علوم و هنرهای سینما باشد.

ماله گای، تهیه کننده دو فیلم قبلی اصغر فرهادی درباره فیلم جدید فرهادی گفته، این پروژه یک تریلر روان‌شناسانه و آمیخته به رگه‌هایی از داستان‌های آگاتا کریستی است. فیلمنامه به معنای واقعی کلمه هیجان‌انگیز است

به گزارش ورایتی، نطفه همکاری فرهادی و پنه لوپه کروز زمانی بسته شد که آنها در زمان اکران فیلم "گذشته" با هم دیدار کردند و تمایل برای همکاری نشان دادند

پنه‌لوپه کروز ، ۴۲ ساله، بازیگر اسپانیایی است که پیشتر برای فیلم ویکی کریستینا بارسلونا در سال ۲۰۰۸ جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را کسب کرد

از سوی دیگر، خاویر باردم، ۴۷ ساله، نیز از برندگان جایزه اسکار است. از او به عنوان یکی از موفق‌ترین بازیگران غیرآمریکایی دهه اخیر نام برده می شود

کروز و و باردم از سال ۲۰۰۷ با هم ارتباط داشتند و در سال ۲۰۱۰ ازدواج کردند
#penelopecruz #javierbardem #asgharfarhadi

محمد حيدرى @Mohammad_Heidarii
Read more
شهاب حسینی عزیز و همسرش
Media Removed
شهاب حسینی عزیز و همسرش شهاب حسینی عزیز و همسرش