شکست به موفقیت پیروزی

Unique profiles
19
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Sam Center, Esfahan, Iran, Tehran, Iran
Average media age
346.6 days
to ratio
5.3
 #فقط_حمايت_اتحاد قهرمانی که برای ماست پیروزی ازان ماست مساوی وباخت ..تفاوت ومعیار تعصب ماست ...
Media Removed
#فقط_حمايت_اتحاد قهرمانی که برای ماست پیروزی ازان ماست مساوی وباخت ..تفاوت ومعیار تعصب ماست .. صبرداریم وبازهم حمایت راچاشنی اتحادخواهیم کرد .. به تیممان به مربی به بازیکنانمان ایمان داریم درپس هر شکست وسختی موفقیت منتظر ماست شرایط تیم را درک میکنیم به اینده ودرایت مربیمان ایمان ... #فقط_حمايت_اتحاد
قهرمانی که برای ماست
پیروزی ازان ماست
مساوی وباخت ..تفاوت ومعیار تعصب ماست ..
صبرداریم وبازهم حمایت راچاشنی اتحادخواهیم کرد ..
به تیممان به مربی به بازیکنانمان ایمان داریم
درپس هر شکست وسختی موفقیت منتظر ماست
شرایط تیم را درک میکنیم
به اینده ودرایت مربیمان ایمان داریم
خدابزرگ است
خداراهم یادمیکنیم
شک نکنید ازاین ماجرا ما سربلند خواهیم شد..
ما همیشه هستیم تاابد
چون ما پرسپولیسی هستیم
#زمان_براتیان

#كانون_هواداران_باشگاه_پرسپوليس
#كميته_مشوقين_كانون_هواداران_باشگاه_پرسپوليس
#كميته_مجازي_كانون_هواداران_باشگاه_پرسپوليس
#كميته_هميار_سرخ_كانون_هواداران_باشگاه_پرسپوليس
#كميته_حاميان_كانون_هواداران_باشگاه_پرسپوليس
@karimbagherii6
@aliiiiiiiikarimi8
@davood6kashani
@seyed_jalal_hosseini4
@hossein_mahini_13
@kamalkamyabinya
@adamhemati
@shoja_khalilzadeh
@mensha90
@alirezabeyranvand.official
@soroush_rafiei
@hamid.taherkhani37
@mohammadansari_
@radosevic_official44
@vahid.amiri.official
@pkhomarlou
@mohsenrabikhah.official18
@saeedkarimi.77
@m.shiri2
@bashar.resn13
@mehdish.10
@siamaknemati8
@norouzihani
@abbaspahlavan
@alialipoor124
@shayanmosleh315
@ehsan_alvanzadeh
@mahditorabi.m
@ahmadnoorollahi8
@saeedtaheri21
@jaygahe_20
@behnam.ahkami33
@ashkan._.sorkh
@soroush.tavakoli_ak8
@habib.karimii
@meisamhamzeh19
@mohammadreza_Azizi.star
@mahdi_perspolisi6
@hamidestili
@perspolis_qermez
@salman.jaygah23
@Pesare.sorkh6
@6taeea52
@zaman6095
@vahid_pirayesh
@ghaem_zare_perspolisi
@amir.feridoni_23
@saeed_hashmei23
@majid_jaygah23
@yousefi9343
@miilad.barzegari
@majeedmokhtari
@kordlo_19
@ivankovic_branko
@farzad.habibollahi
@mostafa.a.k.21
@vahid____20
@saman_aliasgari
@shahram222.sr
@hadi_chenari23
@esi1726
@aliparvin07
@mohamad_nikkkhah36
@arteshs0rkh
@morteza.enayatti
Read more
فاطمه اعتدادی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر ویتنام بسیار سخت بود. اما با تمرکز بالا ...
Media Removed
فاطمه اعتدادی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر ویتنام بسیار سخت بود. اما با تمرکز بالا توانستیم این تیم را شکست دهیم. تیم ویتنام از تیم چین بسیار بهتر بود. اما چون این مسابقه حذفی نبود، حساسیت کمتری در این دیدار وجود داشت.خوشبختانه حضور کادر با تجربه در کنار تیم باعث شد تا بازی را کنترل ... فاطمه اعتدادی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر ویتنام بسیار سخت بود. اما با تمرکز بالا توانستیم این تیم را شکست دهیم. تیم ویتنام از تیم چین بسیار بهتر بود. اما چون این مسابقه حذفی نبود، حساسیت کمتری در این دیدار وجود داشت.خوشبختانه حضور کادر با تجربه در کنار تیم باعث شد تا بازی را کنترل کنیم و پیروز میدان شویم.
وی در پاسخ به این سوال که نسبت به اولین دوره از مسابقات قهرمانی آسیا، گل های بیشتری به ثمر رساندی، گفت: بخاطر اینکه به صورت تخصصی برای حضور در این دوره از بازیها کار کرده و برنامه داشتم. اما من امروز برای ایران و تیم ملی بازی کردم و تنها نبودم و در کنار دیگر بازیکنان برای کشورم بازی کردم.
وی گفت: همانطور که در بالا اشاره کردم هدف ما قهرمانی است و فرق نیم کند چه کسی گل بزندمهم پیروزی و موفقیت ایران است. از ۱۵ سالگی بازی فوتسال را شروع کردم.بالاترین هدفم در اغاز بازی حضور در تیم ملی بود. دومین هدف قهرمانی در آسیا بود که به آن رسیدیم در نخستین دوره و امیدوارم در دومین دوره نیز تکرار شود.بالاترین هدفم حضور در بین سه تیم برتر جهان است. بر همین اساس موفقیت ایران برای من و هم تیمی هایم از هر چیزی مهم تر است.
Read more
. سال ۹۶ داره تموم میشه و شاید وقتشه که بشینیم و به یه سال زندگی فکر کنیم، با همه اتفاقای خوب و بدش، همه ...
Media Removed
. سال ۹۶ داره تموم میشه و شاید وقتشه که بشینیم و به یه سال زندگی فکر کنیم، با همه اتفاقای خوب و بدش، همه پیروزی‌ها و شکست‌هاش، خود اتفاقا خیلی وقت‌ها مهم نیستن و درس‌هایی که ازشون باید بگیریم مهمه و درنهایت تصمیم‌هایی که برای آینده می‌گیریم. سال نو پیش‌پیش مبارک و امیدوارم سال خوبی باشه، پر از موفقیت ... .
سال ۹۶ داره تموم میشه و شاید وقتشه که بشینیم و به یه سال زندگی فکر کنیم، با همه اتفاقای خوب و بدش، همه پیروزی‌ها و شکست‌هاش، خود اتفاقا خیلی وقت‌ها مهم نیستن و درس‌هایی که ازشون باید بگیریم مهمه و درنهایت تصمیم‌هایی که برای آینده می‌گیریم. سال نو پیش‌پیش مبارک و امیدوارم سال خوبی باشه، پر از موفقیت و شکست ...
.
پ.ن. ارتباط متن و عکس هم پای خودتون و چیزی که تو ذهنمه رو نمی‌گم 😉
.
Read more
. هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود. این یک توهم است. آنچه به بن بست ختم می شود، بی حرکتی است. راهها همیشه ...
Media Removed
. هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود. این یک توهم است. آنچه به بن بست ختم می شود، بی حرکتی است. راهها همیشه به راهی و دریچه ای و روزنی خواهند رسید. ریشه هر بن بستی در فکر غیر متحرک ماست. بجای نقد کردن یا ایده آل گرا بودن عمل کن و از عدم موفقیت نهراس زندگی به منفعل ها مدال نخواهد داد ولی به کسانیکه حتی ... .
هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود.
این یک توهم است.
آنچه به بن بست ختم می شود،
بی حرکتی است.
راهها همیشه به راهی و دریچه ای و روزنی
خواهند رسید.
ریشه هر بن بستی در فکر غیر متحرک ماست.
بجای نقد کردن یا ایده آل گرا بودن
عمل کن
و از عدم موفقیت نهراس
زندگی به منفعل ها مدال نخواهد داد
ولی به کسانیکه حتی شکست خورده اند
مجال پیروزی خواهد داد.
حرکت کن.
حتی اگر بارها زمین بخوری
و مورد تمسخر اطرافیانت واقع شوی
Read more
<span class="emoji emoji2668"></span>️ تفکر <span class="emoji emoji1f539"></span> هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود. این یک توهم است. آنچه به بن بست ختم می شود، بی حرکتی است. راهها ...
Media Removed
️ تفکر هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود. این یک توهم است. آنچه به بن بست ختم می شود، بی حرکتی است. راهها همیشه به راهی و دریچه ای و روزنی خواهند رسید. ریشه هر بن بستی در فکر غیر متحرک ماست. بجای نقد کردن یا ایده آل گرا بودن عمل کن و از عدم موفقیت نهراس زندگی به منفعل ها مدال نخواهد داد ولی به کسانیکه ... ♨️ تفکر 🔹 هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود.
این یک توهم است.
آنچه به بن بست ختم می شود،
بی حرکتی است.
راهها همیشه به راهی و دریچه ای و روزنی
خواهند رسید.
ریشه هر بن بستی در فکر غیر متحرک ماست.
بجای نقد کردن یا ایده آل گرا بودن
عمل کن
و از عدم موفقیت نهراس
زندگی به منفعل ها مدال نخواهد داد
ولی به کسانیکه حتی شکست خورده اند
مجال پیروزی خواهد داد.
حرکت کن.
حتی اگر بارها زمین بخوری
و مورد شماتت اطرافیانت واقع شوی🔹💪🏾⚽️🙏🏾
Read more
""""""جام جهانی فوتبال ، فراواقعیت""""فوتبال فرازمینی ترین مخلوق بشر است ،ویژگی به مانند معجزه ...
Media Removed
""""""جام جهانی فوتبال ، فراواقعیت""""فوتبال فرازمینی ترین مخلوق بشر است ،ویژگی به مانند معجزه ،که فوتبال را معشوقه میلیاردها انسان در یک قرن نیم گذشته ساخته است،فوتبال مظروفی است که درتمام تحولات اجتماعی ،سیاسی،اقتصادی،فرهنگی و هنری توده های جامعه به شکل همان ظرف در می آید،اما در آنها متوقف ... """"""جام جهانی فوتبال ، فراواقعیت""""فوتبال فرازمینی ترین مخلوق بشر است ،ویژگی به مانند معجزه ،که فوتبال را معشوقه میلیاردها انسان در یک قرن نیم گذشته ساخته است،فوتبال مظروفی است که درتمام تحولات اجتماعی ،سیاسی،اقتصادی،فرهنگی و هنری توده های جامعه به شکل همان ظرف در می آید،اما در آنها متوقف نمی شود و هویت نمی بازد رشد میکند ،نام سلایق و طبقات اجتماعی را سیراب می کند ،باتوجه به نظریه ژان بودریار جامعه شناس فرانسوی مبنی بر اینکه"" ورزش و نقش رسانه ها،بویژه تلویزیون در ارائه فراواقعیت ،اشاره می کند که تلویزیون و سایر ابزارهای ارتباطی؛ این قدرت را دارندتابرخی از واقعیت های ورزشی را درشت نمایی یا چشم پوشی نمایدویا باتوجه به """نظریه آدرنو"""جامعه شناس آلمانی """ورزش ،سلطه و صنعت فرهنگ""ارتباطات عمومی ،رادیو وتلویزیون،سینما و ورزش،ابزارهای تبلیغاتی هستند که به قصد آرام کردن و سرگرم کردن مصرف کنندگان در قالب تولید هماهنگی و خشنودی مفرط به کار گرفته می شوند،بعبارتی رسانه ها و فضای مجازی توانستند با قدرت یکسان سازی،نیازسازی کاذب و سرگرمی از فوتبال بعنوان یک صنعت فرهنگی قدرتمند ودر عین حال پنهان در جام جهانی روسیه ،وظایف حرفه ای خودرا در رابطه با جام جهانی روسیه بخوبی انجام داده وبه افکار عمومی بقبولانند که ،بازی مساوی ،برداست،شکست خوردن معادل مساوی است و عدم صعود به دوره بعد را موفقیت ،رشد و شکوفایی بدانند و به جامعه قالب کنند و توجیه کنند که بابت عدم صعود نیز میشود پایکوبی و جشن خیابانی راه انداخت."""""ازنظر گرامشی جامعه شناس ایتالیایی دو نهاد اجتماعی دارای هژمونی هستنداول رسانه دوم ورزش""""ورزش و رسانه باهم وابسته بوده وبا یکدیگر رابطه همزیستی مسالمت آمیز دارند باید به نظام قشربندی پیازی نیز توجه کرد که طبقه سرمایه دار از طریق رسانه کوشش می کند باورهایی که منافع عمومی نیستند آنرا منافع عمومی و پیروزی جلوه دهد .درحا ل حاضر با توجه به پایان بازی های جام جهانی برای تیم ملی ایران و همچنین مدت زمان مناسب تا بازیهای آسیایی بهترین فرصت برای نقادی عالمانه و منصفانه با توجه به عقلانیت منطقی و سازنده برای تشکیلات فدراسیون فوتبال است ،ضمن تشکر از مجموعه فدراسیون بابت تلاش در جهت بهبودی ،ضروری بنظر می رسد که در راستای تقویت ضعف های موجود در جام جهانی برگزاری نشست های تخصصی با نخبه های دانشگاه که سوابق ملی در این رشته ورزشی دارند ودر جهت آگاه سازی افکارعمومی نسبت به واقعیت های موجود گام بردارند.""""استاد رضا صاد ق پور فعال در حوزه جامعه شناسی ورزش""""
Read more
هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را ...
Media Removed
هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را تحمل کردید و امیدوارم با صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا این شادی‌ها را تکمیل کنیم. قصه این فصل را از اینجا شروع کنم که وینفرد شفر، صداقت و همدلی را در مجموعه ما تقویت کرد. دروغ نگفت. در خلوت یا در جمع حرفش ... هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را تحمل کردید و امیدوارم با صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا این شادی‌ها را تکمیل کنیم.
قصه این فصل را از اینجا شروع کنم که وینفرد شفر، صداقت و همدلی را در مجموعه ما تقویت کرد. دروغ نگفت. در خلوت یا در جمع حرفش یکی بود. به همه بازیکنان ایمان داشت و شخصیت برنده شدن را در همه ما احیا کرد. در این مسیر، من هم خیلی وقتها روی نیمکت بودم. دروغ است، اگر بگویم بابت این اتفاق ناراحت نبودم اما به نقطه ای رسیده بودم که باید در عمل نشان می دادم شایعه هایی که درباره من می گفتند، واقعیت نداشت. وینفرد شفر در تمام ماههای گذشته به بازیکنان باتجربه تیم، بدون تبعیض و به دور از تظاهر احترام گذاشت. او با من ساعتها صحبت کرد. در دل این گفت و گوها باور کردم که احترام او به کاپیتان تیمش و کمکی که از من برای ایجاد یک جمع متحد، قوی و دوستانه می خواست، دروغ نبود، شعار نبود. روی نیمکت نشستم. با پیروزی ها خوشحال شدم و با شکست ها ناراحت. به رقابت پرداختم؛ بی‌بهانه و دنبال روشهایی برای تحریک هواداران نبودم. بر خلاف تصور خیلی ها در این ماهها نه به صورت شفاهی و نه کتبی حتی یک جمله هم به کار نبردم که کنایه و متلکی به بازیکنان تیم و یا کادرفنی و مدیران باشگاه باشد. هیچ علامتی که نشان دهنده نارضایتی از طرف من باشد، ندیدید و نخواندید. در نقطه مقابل، کنایه ها و شیطنت‌ها را هم بدون جواب گذاشتم!
من بعد از بازگشت مجدد به استقلال، یک جام قهرمانی به هواداران بدهکار بودم که با لطف خدا و تلاش مجموعه باشگاه جام حذفی را فتح کردیم. البته که باید به حضور در جمع هشت تیم برتر آسیا فکر کنیم.
خوشحالم که علاوه بر این قهرمانی، هر بار که در چند ماه گذشته بازی کردم، موفق بودیم. حالا فرقی نمی کند که من کلین شیت کرده باشم یا نه، گل خورده باشم یا پنالتی گرفته باشم. هیچ کدام از این آمار و ارقام در مقابل موفقیت یک تیم اهمیتی ندارد. امیدوارم با حضور هشتاد هزار نفری شما در بازی برگشت مقابل ذوب آهن، یک شب باشکوه در انتظار همه استقلالی های عالم باشد.
Read more
اگر مستند هایی که درباره بیتل ها محبوب ترین گروه موسیقی دهه شصت (و چه بسا کل تاریخ) را دیده باشید، احتمالا ...
Media Removed
اگر مستند هایی که درباره بیتل ها محبوب ترین گروه موسیقی دهه شصت (و چه بسا کل تاریخ) را دیده باشید، احتمالا از سفر تاریخی آنها به آمریکا و خیل جمعیت و انبوه خبرنگاران شگفت زده شده اید. بیتل ها چهره های بسیار محبوبی بودند، حضورشان در امریکا اتفاقی تاریخ محسوب می شد، اما در همان سالها زنی به آمریکا سفر ... اگر مستند هایی که درباره بیتل ها محبوب ترین گروه موسیقی دهه شصت (و چه بسا کل تاریخ) را دیده باشید، احتمالا از سفر تاریخی آنها به آمریکا و خیل جمعیت و انبوه خبرنگاران شگفت زده شده اید. بیتل ها چهره های بسیار محبوبی بودند، حضورشان در امریکا اتفاقی تاریخ محسوب می شد، اما در همان سالها زنی به آمریکا سفر کرد که لااقل خبرنگاران و رسانه های خبری آن روزگار حضورش را در این کشور به مراتب بیش از بیتل ها پوشش دادند. این پوشش خبری نه به خاطر شهرت خود این زن که به واسطه داشتن پدری نامدار بود. پدری که معروف بود اما محبوب نبود. رهبر کشوری که قراربود بهشت برابری باشد اما نه تنها وعده اA تو خالی از کار در آمد که در عین حال به جهنمی سرخ از خود دیگراندیشان نیز بدل شد. سوتلانا علیلویوا ، دختر ژوزف استالین ، در 1967 به آمریکا پناهنده شد، در اوج دوران جنگ سرد اینکه دختر دیکتاتور بزرگ شوروی به کشور رقیب پناهنده می شد یک پیروزی تبلیغاتی بزرگ برای امریکا و شکستی تلخ برای شوروی بود. سران حکومت مسکو از این شنیدن این خبر برآشفتند و کوشیدند با چسباندن وصله عدم تعادل روانی به دختر استالین این شکست تبلیغاتی را مهار کنند.

اما دختر استالین که بود؟ چرا از کشوری که پدرش نقش مهمی در اقتدار سیاسی و نظامی آن در جهان، به عنوان رهبر بلوک شرق داشت، گریخت؟ اصلا دختر استالین بودن یعنی چه؟ چرا او با اینکه بسیار مورد توجه پدرش بود، از داشتن چنین پدری احساس افتخار نمی کرد؟

پاسخ این سوالات را می توانید با خواندن کتاب «دختر استالین» نوشته رزماری سالیوان ، بدست آورید کتابی که طی پنج سال پژوهش و با استفاده از مستندات فراوان با زبانی روایی و رمان گونه نوشته شده است. این کتاب که توسط بیژن اشتری به فارسی در آمده و نشر ثالث آن را منتشر کرده است از موفق ترین کتابهای زندگینامه ای در سال 2016 بود و جوایز گوناگونی را هم کسب کرد: جایزه پلوتارک ، جایزه آر . بی . بی . سی . تیلور ، جایزه هیلاری و ستون از این جمله اند. البته به سیاهه این موفقیت ها باید افزود چرا که کتاب حاضر فینالیست جایزه معتبر پن / بوگارد ولد ، و فینالیست جایزه نشنال بوک کریتیکس سیرکل هم بوده و در فهرست بهترین کتاب های روزنامه دیلی میل مقام اول را نیز ربود.

باید اعتراف کنم در نوروز امسال لحظات لذت بخشی را با خواندن این کتاب پشت سر گذاشتم، نه فقط به خاطر روایت رمان‌گونه و خوش‌خوان کتاب که موجب شده بود بسیار سرگرم کننده و پرکشش باشد، بلکه به دلیل مایه های مستند و واقعیت های دست اولی که در خلال این روایت از زندگی خصوص استالین پیش روی خواننده گذاشته ..
Read more
"انسان جایزالخطاست." در حقیقت با زندگی کردن و خطا کردنه که یاد می‌گیریم. همه‌ی ما هر روزه اشتباهاتی از بزرگ تا کوچک مرتکب می‌شیم، شکست می‌خوریم. اشتباه کردن، امری بدهی و غیرقابل اجتنابه ولی اگر از این اشتباه و شکست خود درسی نگیریم و اونو مجددا تکرار کنیم، شکست ما در راستای موفقیت و پیروزی نیست. ... "انسان جایزالخطاست." در حقیقت با زندگی کردن و خطا کردنه که یاد می‌گیریم. همه‌ی ما هر روزه اشتباهاتی از بزرگ تا کوچک مرتکب می‌شیم، شکست می‌خوریم. اشتباه کردن، امری بدهی و غیرقابل اجتنابه ولی اگر از این اشتباه و شکست خود درسی نگیریم و اونو مجددا تکرار کنیم، شکست ما در راستای موفقیت و پیروزی نیست. بعد از شکست باید خودت رو ارتقا بدی و پرقدرت‌تر از قبل راهت رو ادامه بدی، اگر غیر از این باشه، فرد دیگه‌ای دستاوردهای تو رو به دست میاره و نتایج بهتری می‌گیره!
شما چه درس‌هایی از شکست‌هاتون گرفتید؟ نظراتتون رو برامون کامنت کنید.
Read more
به این کلمه باید خیلی ویژه توجه کنید برای زندگی وآینده خود بایدهای مثبتی طراحی کنید وتارسیدن به این بایدها دست از تلاش برندارید همانند این دوبانوی قهرمان وپرتلاش تبریک وتهنیت خدمت این دوبانوی بزرگوار بابت تلاشهای بی نظیرشان #بیمه #بورس #موفقیت #وشو #خواهران_منصوریان #بیمه_کمک #اندونزی #ماه_عسل #احسان_علیخانی #بازیهای_آسیایی #جاکارتا #فینال #شکست #پیروزی @bimeh.komak @bimeh.komak @bimeh.komak به این کلمه باید خیلی ویژه توجه کنید برای زندگی وآینده خود بایدهای مثبتی طراحی کنید وتارسیدن به این بایدها دست از تلاش برندارید همانند این دوبانوی قهرمان وپرتلاش
تبریک وتهنیت خدمت این دوبانوی بزرگوار بابت تلاشهای بی نظیرشان #بیمه #بورس #موفقیت #وشو #خواهران_منصوریان #بیمه_کمک #اندونزی #ماه_عسل #احسان_علیخانی #بازیهای_آسیایی #جاکارتا #فینال #شکست #پیروزی
@bimeh.komak
@bimeh.komak
@bimeh.komak
<span class="emoji emoji1f4dd"></span>مثبت اندیشان در حال زندگی می‌کنند <span class="emoji emoji1f4a0"></span>شادی منبع درونی دارد و حل مسائل درونی باعث زیباتر شدن عوامل بیرونی ...
Media Removed
مثبت اندیشان در حال زندگی می‌کنند شادی منبع درونی دارد و حل مسائل درونی باعث زیباتر شدن عوامل بیرونی می شود. انسان دارای سه من وجودی به نام من کودک، من بالغ و من والد است و انسان‌ها در هر سن و موقعیتی، برای بهبود امور زندگی، نیازمند نیروی محرک درونی،(من کودک) هستند. براساس من کودک، امید به زندگی، ... 📝مثبت اندیشان در حال زندگی می‌کنند 💠شادی منبع درونی دارد و حل مسائل درونی باعث زیباتر شدن عوامل بیرونی می شود. انسان دارای سه من وجودی به نام من کودک، من بالغ و من والد است و انسان‌ها در هر سن و موقعیتی، برای بهبود امور زندگی، نیازمند نیروی محرک درونی،(من کودک) هستند. 💠 براساس من کودک، امید به زندگی، انگیزه تلاش و تاثیر گذاری صورت می گیرد، نیروی من کودک برای سلامت روان و پیش برد برنامه‌های زندگی لازم و اساسی است و باید مدیریت شود و به شکل معقول و مطلوب در رفتار انسان ظاهر شود و نیرو دهنده من بالغ باشد. 💠 فرد باید ارتباط با خود، خدا، اطرافیان، جهان و طبیعت را تقویت کند و از تعارض مسائل حل نشده درون به عنوان منشا اضطراب و استرس به دور باشد. همچنین تعارض به معنی اختلاف بین ارزش‌ها، هنجارها و خواسته‌ها و استفاده از شادی‌های مقطعی است. 💠ارتباط انسان با خود به معنی خود شناسی، اعتماد به نفس، خود باوری و خود کارامدی است و باعث نشاط درونی می شود و با یادگیری مهارت های ارتباطی مانند تصمیم گیری، حل مساله، تفکر نقاد و خلاق، روابط بین فردی موثر و افزایش تاب آوری به سمت بهبود روابط بین فردی حرکت می کند. تمام این پارامتر ها باعث روحیه شاد، آرام، موفقیت در کارها و کسب پیروزی در هر جایگاهی است. 💠 انسان‌های موفق و سازگار، در برابر مشکلات تاب آوری و مقاومت دارند و شکست را مقدمه پیروزی می دانند، در غیر این صورت با شرایط، انطباق یافته و سازگار می‌شوند. شادی به معنای هدفمند بودن در زندگی است. افرادی که به گذشته توجه دارند جزو افراد افسرده محسوب می شوند. همچنین نگرانی نسبت به آینده، موجب اضطراب و استرس می‌شود و انسان با توجه به زمان حال، منطقی، واقع بین، پذیرای شرایط، حقایق زندگی و مثبت اندیش می‌شود.
#روانشناسی #مثبت #انرژی_مثبت #فکر_مثبت
Read more
در یک نبرد نا برابر فقط قهرمانها هستن که میتونن سربلند بیرون بیان<span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji2764"></span> تیم پرسپولیس در برابر یک تیم ...
Media Removed
در یک نبرد نا برابر فقط قهرمانها هستن که میتونن سربلند بیرون بیان تیم پرسپولیس در برابر یک تیم تا دندان مسلح که عنوان متول ترین و بهترین تیم فعلی آسیا رو یدک می کشه قرار میگیره در حالیکه نیمی از ترکیب اصلی خودش رو بدون جایگزین از دست داده و با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنه و بدترین جای ... در یک نبرد نا برابر
فقط قهرمانها هستن که میتونن سربلند بیرون بیان💪❤
تیم پرسپولیس در برابر یک تیم تا دندان مسلح
که عنوان متول ترین و بهترین تیم فعلی آسیا رو یدک می کشه
قرار میگیره در حالیکه نیمی از ترکیب اصلی خودش رو
بدون جایگزین از دست داده
و با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنه
و بدترین جای ماجرا اینه که هیچکس
تاکید میکنم هیچکس جز هواداراش
در سرزمینش،خواهان موفقیتش نیستن
و در حالیکه یک بسیج ملی برای موفقیت تیم
حکومتی به راه افتاده ،هزاران سنگ سر راه پرسپولیس گذاشتن
تا این تیم نتیجه نگیره...!!!!
اینا رو گفتم تا بدونید این یک نبرد نابرابره
یک نبرد واقعی
و بدونید که تیمتون چه شرایطی داره
اماااااا
یه روی دیگه ی ماجرا همون امید و باور و جنگندگیه
که باعث میشه
یه سپاه هزار نفری یه لشگر صد هزار نفری رو زمینگیر کنه
و یه قهرمان زخمی یه اژدهای دو سر رو نابود کنه
و یه تیم تنها،یه تیم ملی رو شکست بده
این همون بخش جذاب ماجراست که همه ما میتونیم
روش حساب باز کنیم و البته توش سهیم باشیم
باید باور کنید که توانایی عبور از سختیها رو داریم
و انرژیهاتون رو به سمت منبع نور الهی تنظیم کنید
تا تمام عناصر کائنات به خدمت رویای شما در بیان و بشه اونچه که باید بشه
ازتون میخوام که این بیست و چهار ساعت رو
به هیچ چیز جز پیروزی پرسپولیسمون فکر نکنید
و در قلبتون باور کنید این اتفاق بزرگ رو💪❤
باور...باور....باور
#می_جنگیم_با_تمام_توان_مثل_یک_قهرمان
Read more
. هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود. این یک توهم است. آنچه به بن بست ختم می شود، بی حرکتی است. راهها همیشه ...
Media Removed
. هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود. این یک توهم است. آنچه به بن بست ختم می شود، بی حرکتی است. راهها همیشه به راهی و دریچه ای و روزنی خواهند رسید. ریشه هر بن بستی در فکر غیر متحرک ماست. بجای نقد کردن یا ایده آل گرا بودن عمل کن و از عدم موفقیت نهراس زندگی به منفعل ها مدال نخواهد داد ولی به کسانیکه حتی ... .
هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود.
این یک توهم است.
آنچه به بن بست ختم می شود،
بی حرکتی است.
راهها همیشه به راهی و دریچه ای و روزنی
خواهند رسید.
ریشه هر بن بستی در فکر غیر متحرک ماست.
بجای نقد کردن یا ایده آل گرا بودن
عمل کن
و از عدم موفقیت نهراس
زندگی به منفعل ها مدال نخواهد داد
ولی به کسانیکه حتی شکست خورده اند
مجال پیروزی خواهد داد.
حرکت کن.
حتی اگر بارها زمین بخوری
و مورد شماتت اطرافیانت واقع شوی.... .
Photo by : @yanar.artwork
.
.

#اصفهانیا #اصفهانی #اصفهان #اصفهان_عکس #اصفهانگردی
#esfahan #isfahan #esfahanziba #instaesfahan #portraitpage #portraitmood #yourvisiongallery #aovportraits #portraits_mf #moodyports #way2ill #bleachmyfilm #hvmansouls #gramkilla
.
.
.
.
👈👈 جهت ارتباط با ما از هشتگ های زیر استفاده کنید
👇👇👇
#esfahanaks
#isfahanaks
Read more
. یه بار بهم گفت تو یه آدمی با یه عالمه پیروزی و موفقیت که فقط پیروزی‌هاتو میذاری تو جعبه و میذاری تو ...
Media Removed
. یه بار بهم گفت تو یه آدمی با یه عالمه پیروزی و موفقیت که فقط پیروزی‌هاتو میذاری تو جعبه و میذاری تو کمد شکست‌هاتو قاب می‌کنی میزنی به دیوار...آره اون دختر کوچولو از وقتی کوچولو بود اگه نقاشی میکرد سودای پیکاسو داشت ، اگه پیانو مینواخت لودویگ فان بتهوون در نظرش بود ، اگر تنیس بازی میکرد سودای قهرمانی ... .
یه بار بهم گفت تو یه آدمی با یه عالمه پیروزی و موفقیت که فقط پیروزی‌هاتو میذاری تو جعبه و میذاری تو کمد شکست‌هاتو قاب می‌کنی میزنی به دیوار...آره اون دختر کوچولو از وقتی کوچولو بود اگه نقاشی میکرد سودای پیکاسو داشت ، اگه پیانو مینواخت لودویگ فان بتهوون در نظرش بود ، اگر تنیس بازی میکرد سودای قهرمانی داشت...درس میخواند براش نمره و رتبه و شاکرد اولی خیلی ملاک بود ، یه جوری عادت بدی به پیش‌قدم بودن و پیش‌رو بودن داشت ، همیشه رویاهاش بزرگ بود و وقتی به اون ایده‌آل ذهنیش نمیرسید غصه‌دار میشد ، اما وقتی گذر زمان قد دل و وجودش رو بلند کرد و به معنای واقعی و درست بزرگ شد ، یاد گرفت از گذر زمان از موفقیتهای کوچیک و بزرگش لذت ببره ، یاد گرفت رسیدن به هشتاد درصد هم موفقیت تعریف میشه و همیشه نمره‌ی بیست یا ۱۰۰درصد ملاک نیستش ؛ یاد گرفت برای ایده‌آل‌هاش تمام تلاشش رو بکنه ولی قدردان تلاش هاش هم باشه. وقتایی که یه جرقه‌ای میخوره و یاد راهی که گذروندم می‌افتم و از کجا به کجا رسیدن‌هام رو تماشا میکنم بیشتر برام پررنگ میشه که از خدا و خودم و ادمهای مهم زندگیم تشکر کنم و هر کاری دارم هرجا و هرزمانی هستم حتی اگه وسط بحران و دغدغه اما بلنده بلند شُکر به جا بیارم...امروز میون شلوغی بی‌امان این روزا و وسط یه خستگی رسمی همگانیمون برام این نقاشی رو فرستادی ۲۰ سال پیش تقریبا...تو از همون ۲۰ سال پیش از روز اول بودنم همراهم بودی ، بهم جرات بخشیدی برای تجربه‌هام برای بخش بخش زندگیم ، امید دادی بهم تو تنها کسی هستی که توی این روزا هنوز باامید حرف میزنی نه از سر خوشی از دل سختی وقتی روشن حرف میزنی خجالت میکشم از ناامیدی جلوی وجود قویت بگم تو جزو ۵ نفر پرتاثیر زندگیمی و خیلی اوقات با بودن فرسنگها فاصلمون همیشه خیال جمع بودنت بودم ، دل‌گرمم بهت تو هر وقت و بی‌وقتی...امیدوارم راه رسیدنمون به اهداف و آرزوهامون هموار بشه و مشکلات فقط سنگ‌ریزه هایی باشن که بتونیم ازشون بگذریم و رد شیم و برسیم به پرچم هر هدف
حالمون‌خوب الهی🍃
#گلنویس
۱۳۹۷/۰۵/۱۰
Read more
شن ها را فراموش نکنید ... @realdonaldtrump ۵ اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس درست دو هفته بعد از قطع ارتباط یک جانبه امریکا با ایران و تحریم ایران به لحاظ اقتصادی و سیاسی، در شبی آرام و مهتابی، ۱۴ بالگرد و هواپیما در صحرای طبس در حال فرود و مهیای اجرای نقشه‌ای شوم بود که ... شن ها را فراموش نکنید ...
@realdonaldtrump
🔴 ۵ اردیبهشت
سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس
🔸 درست دو هفته بعد از قطع ارتباط یک جانبه امریکا با ایران و تحریم ایران به لحاظ اقتصادی و سیاسی، در شبی آرام و مهتابی، ۱۴ بالگرد و هواپیما در صحرای طبس در حال فرود و مهیای اجرای نقشه‌ای شوم بود که به ناگاه توفانی از شن به هوا خواست و دید خلبانان را به حدی ضعیف کرد که دو بالگرد با یکدیگر برخورد کردند و آتشی مهیب در صحرای طبس برپا شد.
سه هواپیما کار حمل سوخت، سه هواپیما برای حمل نظامیان و هشت بالگرد برای انجام علمیت در درون خاک ما تدارک دیده شده بود، اما به ناگاه بالگردها آتش گرفت.
این عملیات از یک طرح و نقشه بسیار دقیق و کاملاً حساب شده برخوردار بود که ماهها نخبگان نظامی آمریکا روی آن نقشه کار کرده بودند.
تمرینات و مانورهای مکرری نیز در صحرای آریزونا، نقطه‌ای مشابه صحرای طبس به لحاظ جغرافیایی و طبیعی، انجام شد به نحوی که موفقیت آن بالای ۹۰ درصد پیش بینی می‌شد.
 شاید در آن شب آرام، تنها دستی که در آستین خدا بلند بود، دستان امام و نیایش ایشان در امامزاده صالح بود که منجر به تحولی عظیم در صحرای طبس و توفان بود.
هنگامی که هواپیماها و بالگردها به طبس رسیدند، رابطانی که با دوربینهای مدار بسته همه چیز را تحت کنترل داشتند بارها اعلام کردند همه چیز آرام است و عملیات با موفقیت پیش می‌رود.
چند متری تا فرود باقیمانده بود، توفانی در گرفت. دستگاه هیدرولیک یکی از بالگردها از کار افتاد، دو بالگرد دیگر نیز به دلیل دید بسیار کم در اثر توفان با یکدیگر اصابت کردند و آتش گرفتند و هشت نظامی آمریکا در این میان به درک واصل شدند.
پس از قطعی شدن شکست آمریکا در طبس هواپیماها خیال بازگشت داشتند که به دستور بنی صدر،‌ رئیس جمهور وقت، هدف قرار گرفتند و طی آن سردار محمد منتظر قائم، تنها شهید این واقعه تاریخی شد تا این واقعه را با خون خود برای همیشه جاوید نگاه دارد.
به این ترتیب بار دیگر طبل رسوایی آمریکا در جهان کوبیده شد و شکستی تلخ و مفتضحانه را با خواری و ذلت با خود همراه کرد.
🌷یاد همه شهدا بخیر
#یادمان_یاران_دوکوهه
#منطقه۱۸_منطقه_شهدای_گمنام
#نقطه_رهایی
#حرم_مطهر_شهدای_گمنام
#یک_میدان_مسابقه_بهشت
#زیارت_شهدا_دعوت_به_یک_میهمانی_است
#با_آرزوی_شهادت_برای_مردان_خدا
#اگر_از_کربلا_دوریم_هوا_اینجا_سرشار_از_عطر_شهداست
#آری_باز_هم_یا_زهرا_رمز_پیروزی_است
#آتش_به_اختیار
#التماس_دعا
#yaranedokoohe #iran #tehran #martyrs
Read more
گذشته را با عشق رها کن؛<span class="emoji emoji263a"></span><span class="emoji emoji1f49c"></span> همه مان سختی هایی داشته ایم خود من که بسیار داشته م گاهی آنقدر عجیب و غریب ...
Media Removed
گذشته را با عشق رها کن؛ همه مان سختی هایی داشته ایم خود من که بسیار داشته م گاهی آنقدر عجیب و غریب که کم آورده م ولی چیزی بود و چیزی هست که همیشه دارم و آن خداست شاید در کشاکش زندگی تجربه هایی برایت اتفاق بیفتد که تو را بیازارد، با کسی وارد رابطه شوی که عشق و محبت قلبت را نادیده بگیرد، شاید خواسته ... گذشته را با عشق رها کن؛☺💜
همه مان سختی هایی داشته ایم
خود من که بسیار داشته م
گاهی آنقدر عجیب و غریب که کم آورده م
ولی چیزی بود و چیزی هست که همیشه دارم
و آن خداست 🌱
شاید در کشاکش زندگی تجربه هایی برایت اتفاق بیفتد که تو را بیازارد، با کسی وارد رابطه شوی که عشق و محبت قلبت را نادیده بگیرد، شاید خواسته ای در دل داری که سالهاست در طلبش هستی و اکنون ناامیدانه به روزهای از دست رفته زندگی می اندیشی
شاید بیماری امانت را بریده
شاید تنهایی ، بیکاری ، غمگینی
و هزار شاید دیگر

اما با همه اینها یک چیز را بدان که اگر شرایط تغییر کرده "خداوند هنوز هست..." او بنده اش را هرگز تنها نمیگذارد، قلبت را آرام میکند اگر توکلت را بیفزایی، اگر چه کنم هایت را به دستان قدرتمندش بسپاری ، اگر توکل بی قید و شرط را به قلبت بیاموزی ، بیاموزی که همه اتفاقات ، روابط نامناسب، شکست های مالی، همه دردها و رنجش ها متعلق به گذشته بوده اند و گذشته جز باری سنگین در زندگی که ما را از خوشی های حالمان جدا میسازد هیچ بهره ای برایمان نخواهد داشت.

خودت را از گذشته ، از رنجش ها، از نشدن ها، از ای کاش ها رها کن و رشد کن و وسعت بگیر و قدرتمند تر قدم بردار، مگر نه اینکه تو انسانی و انسان به قدرت خویش ،به شعور و بزرگی خویش انسان شد ، برخیز یک عهد جدید با خدایت ببند، بگو که من موفقیت را میخواهم نه شکست را ، بگو که من بزرگی را می خواهم نه حقارت و ضعف را، بگذار در رگهایت غرور پیروزی جریان یابد.
باور کن که میتوانی
این را بدان که تو لایق موفقیت هستی، تو لایق یک رابطه زیبای عاشقانه هستی، تو لایق مطرح شدن در جهان و دنیای اطرافت هستی، اهدافت را رها مکن و هزار بار به خودت بگو که من به آنها میرسم زیرا شایسته موفقیت و خوشبختی هستم، به پروردگارت بگو که من به تو توکل میکنم راه درست را به من بیاموز و باور کن که همه چیز به زودی خوب پیش میرود🌹

خودت
و دیگران را ببخش
بخشش اولین گام برای پرواز ست
به سمت زیباترین هایت
.

سال نو مبااااارک همگی . با یک تاخیر بزرگ😀😉💜
.
الهی خودمون و خدامون امسالمون رو قشنگ کنیم
برای من هم دعا کنید با قلبای مهربونتون
برای هم خوبی بخواهیم
و کمک کنیم تا جوانه بزنیم🌱
Read more
<span class="emoji emoji2714"></span> یکی از رموز موفقیت هر فردی در زندگی، داشتن روحیه خودباوری و اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس به معنای ...
Media Removed
یکی از رموز موفقیت هر فردی در زندگی، داشتن روحیه خودباوری و اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس به معنای خوداتکایی و نقطه مقابل آن، اعتماد به دیگران است. کسی که اعتماد به نفس نداشته باشد، زبون، بیچاره و ناتوان است و نمی تواند از امکانات و استعدادهای درونی خود بهره برداری کند. از دست دادن اعتماد ... ✔ یکی از رموز موفقیت هر فردی در زندگی، داشتن روحیه خودباوری و
اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس به معنای خوداتکایی و نقطه مقابل آن،
اعتماد به دیگران است.
کسی که اعتماد به نفس نداشته باشد، زبون، بیچاره و ناتوان است و

نمی تواند از امکانات و استعدادهای درونی خود بهره برداری کند. از دست دادن

اعتماد به نفس موجب فلج شدن فکر و تخدیر روح انسان می شود. فرد خودباخته

و فاقد اعتماد به نفس، همیشه از خود مأیوس و به دیگران متکی است. او در

زندگی، پیشرفت چندانی نخواهد کرد و همواره سایه ناتوانی و شکست بر

زندگی اش حکم فرما خواهد بود. مردان بزرگ تاریخ با دریافت این نکته، در همان

اوان جوانی، ارزش خود را یافتند و توانایی های درونی خویش را کشف کردند و با

اتکا و اعتماد به همین توانایی ها راه پیروزی را سریع تر پیمودند.
.
✔ افراد خود باور
روح انسان نه دیدنی است و نه لمس کردنی، ولی در صورت صیقل خوردن خواهد

درخشید. افراد خودباور دارای روح صیقل یافته اند.

انسان در موقعیت های مختلف، روحیات متفاوتی دارد. در شرایطی تابع و

فرمان بردار و در شرایطی دیگر، سرکش و نافرمان است. در یک موقعیت، احسان

درونی اش به او فرمان می دهد که فلان کار را بکن و گاه هم بی تفاوت می شود.

ممکن است در یک لحظه، کیفیت کار برایش مهم نباشد و در لحظه دیگری در

مورد کیفیت انجام کار به شدت احساس مسئولیت داشته باشد. افکار ما

شکل هایی از وجود ما هستند از این رو آدمی باید تلاش کند تمام ابعاد و خصایص

شخصیت خود را بشناسد. نقطه شروع موفقیت هر انسانی، خودشناسی و

خودباوری و اعتماد به نفس است. انسانی که خود را نمی شناسد، در مسائل فردی،

خانوادگی و اجتماعی و در لحظات بحرانی و حساس زندگی دچار تزلزل وشکست

خواهد شد. فرد خودباور، خویش را می شناسد و این بزرگ ترین قدم به سمت

تعالی است. انسانی که همه عواطف و احساسات خود را شناخت و آنها را به عنوان

جزئی از وجودش پذیرفت، ضعف هایش را با تشویش کمتری جبران خواهد کرد و

در مقابل، نقطه قوت شخصیتش را آسانتر و سریعتر شکوفا خواهد ساخت. انسان

خودباور به یقین می داند که "رشد و بالندگی، با رکورد و احساس شکست،
سازگار نیست....
.
#دانشگاه_مجازی_تکنولوژی_فکر_برتر #موفقيت #عشق #هدف #خودباوری #شکست
Read more
. “راه‌حل درستِ رسیدن به موفقیت، اینست که اشتیاق به پیروزی بیشتر از ترس از شکست باشد.” _ به #امید ...
Media Removed
. “راه‌حل درستِ رسیدن به موفقیت، اینست که اشتیاق به پیروزی بیشتر از ترس از شکست باشد.” _ به #امید #درخشش #تیم_ملی_ایران و #خوشحالی و #شادی #مردم ما. . . . _ #تیر #ایران #سام‌سنتر #تهران #تابستان #samcenter #tehran #spring #سفر #خلیج_فارس #خلیج_همیشه_فارس #ایران #جام_جهانی #روسیه2018 ... .
“راه‌حل درستِ رسیدن به موفقیت، اینست که اشتیاق به پیروزی بیشتر از ترس از شکست باشد.”
_
به #امید #درخشش #تیم_ملی_ایران و #خوشحالی و #شادی #مردم ما.
.
.
.
_
#تیر #ایران #سام‌سنتر #تهران #تابستان #samcenter #tehran #spring
#سفر #خلیج_فارس #خلیج_همیشه_فارس #ایران
#جام_جهانی #روسیه2018 #فوتبال #تیم_ملی #کیروش
#teammelli #teamiran #iranesp #iranspain
Read more
راه حلِ درست موفقیت اینه که اشتیاقت به پیروزی بیشتر از ترست از شکست باشه. #شغل #مشتری #بازارکار ...
Media Removed
راه حلِ درست موفقیت اینه که اشتیاقت به پیروزی بیشتر از ترست از شکست باشه. #شغل #مشتری #بازارکار #اشتغال #آموزش #مهارت #کارآفرینی #تجارت_الکترونیک #کاروکسب #گفتاورد #مذاکره #مدیریت #آبرسان #سعیدغفوری #غفورغفوری #شبکه_آموزش_غفوری #موسسه_فرهنگی_هنری_غفوری #مجتمع_فنی_تبریز #تبریز ... راه حلِ درست موفقیت اینه که اشتیاقت به پیروزی بیشتر از ترست از شکست باشه.

#شغل #مشتری #بازارکار #اشتغال #آموزش #مهارت #کارآفرینی #تجارت_الکترونیک #کاروکسب #گفتاورد #مذاکره #مدیریت #آبرسان #سعیدغفوری #غفورغفوری #شبکه_آموزش_غفوری #موسسه_فرهنگی_هنری_غفوری #مجتمع_فنی_تبریز #تبریز #تبریزیم #tabriz #tabrizim
Read more