عاشقانه ترانه ها ایران

Loading...


Unique profiles
12
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Raga Studio
Average media age
650.7 days
to ratio
1.2
↴ <span class="emoji emoji25c0"></span>فریدون آسرایی: دنباله‌رو نیستـم! ‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span>مصاحبه‌ی فریدون آسرایی <span class="emoji emoji1f538"></span>با روزنامه‌ی «صبا» <span class="emoji emoji1f538"></span>تاریخ ...
Media Removed
فریدون آسرایی: دنباله‌رو نیستـم! ‌ مصاحبه‌ی فریدون آسرایی با روزنامه‌ی «صبا» تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۹۷ ‌ ✍متن کامل مصاحبه‌ : ‌ فریدون آسـرایی؛ خواننده‌ی جریان اصلی موسیقی ایران موسوم به پاپ است و حدود 15 سال است که توانسته خود را در این مارکت موسیقی نگه داشته و حفظ کند. اغلب ...
◀فریدون آسرایی: دنباله‌رو نیستـم!

🔻مصاحبه‌ی فریدون آسرایی
🔸با روزنامه‌ی «صبا»
🔸تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۹۷

✍متن کامل مصاحبه‌ :

فریدون آسـرایی؛ خواننده‌ی جریان اصلی موسیقی ایران
موسوم به پاپ است و حدود 15 سال است که توانسته خود را در این مارکت موسیقی نگه داشته و حفظ کند. اغلب مردم او را با ترانه‌ی «خوشگل عاشق» می‌شناسند و با آن خاطره دارند اما قطعات هیت و آلبوم‌های موفق دیگری هم داشته است. او این روزها در تور کنسرت شهرستان ها به سر می‌برد و قرار است 24 اردیبهشت‌ماه در شهرستان شازند کنسرت داشته باشد. به همین بهانه با او درباره‌ی آلبوم جدیدش و همچنین مسائل روز موسیقی پاپ گفت‌وگو کرده‌ایم:

※آقای آسرایی در کنسرت شـازند از چه سازهایی در ارکسترتان استفاده می‌کنید و چه قطعاتی را قرار است اجرا کنید؟

گروه ما طبق معمول گروهی شش نفره است که از درامز ، پرکاشــن، بیس، کیبورد، گیتار و ویولن تشکیل شده است. معمولا پایه و اساس یک گروه پاپ بیس، درامز، پرکاشن و کیبورد است و بستگی به فضای موسیقی که در ایران گیتار هم اضافه می‌شود و ما هم چون در کارهایمان از ویولن زیاد استفاده می‌کنیم، این ساز در کنسرت‌هایمان هم هست. قطعات هم منتخبی از آلبوم‌هایی است که تاکنون منتشر کرده‌ام که آخرین آنها «عشــق یعنی» بوده است و البته تعدادی از تک آهنگ‌هایم را هم می‌خوانم. یک آهنگ هم از قطعات سریال «عاشقانه» که به تازگی در شبکه نمایش خانگی پخش شده اجرا خواهیم کرد.

※به سریال «عاشقانه» اشاره کردید؛ شما سابقه‌ی اجرای ترانه‌های تیتراژ برنامه‌ها و سریال‌های مختلف را داشته‌اید. باتوجه به اینکه در ایران خوانندگان رسانه‌ای مخصوص پخش و ارائه‌ی آثارشان ندارند، خواندن ترانه‌های تیتراژ و کلیپ سریال‌ها چه تأثیری بر کار خوانندگان می‌گذارد؟

خیلی از خوانندگان ما هستند که از طریق تیتراژ به شهرت رسیده‌اند؛ اگر سریال تلویزیونی باشد مخاطبش طبیعتاً بیشتر هم هست و اگر آهنگی که ساخته می‌شود مطلوب بوده و مناسب تیتراژ همان کار باشد مطمئناً بسیار تأثیرگذار است. چند نفر از خوانندگانی که بسیار مطرح هم شده‌اند از همین طریق بوده؛ عده‌ای از آن‌ها در تلویزیون و عده‌ای دیگر در سریال‌های شبکه نمایش خانگی این اتفاق برایشان افتاده است.

(ادامه‌ی مصاحبه در کامنت‌ها👇)
Read more
Loading...
 #ابراهیم_منصفی #رامی #منصفی #خنیاگرجنوب #نیمای_جنوب #خنیاگر #شاعرجنوب #شاعر #ترانه_سرا #خواننده #نوازنده #ایران #هرمزگان #بندرعباس #بستک #ایلود # #ebrahimmonsefi #monsefi #rami #ebrahim_monsefi_rami #ebrahim_monsefi #khonyagar #bandarabbas # 96/4/1 ابراهیم ...
Media Removed
#ابراهیم_منصفی #رامی #منصفی #خنیاگرجنوب #نیمای_جنوب #خنیاگر #شاعرجنوب #شاعر #ترانه_سرا #خواننده #نوازنده #ایران #هرمزگان #بندرعباس #بستک #ایلود # #ebrahimmonsefi #monsefi #rami #ebrahim_monsefi_rami #ebrahim_monsefi #khonyagar #bandarabbas # 96/4/1 ابراهیم منصفی(رامی)؛نامی ... #ابراهیم_منصفی #رامی #منصفی #خنیاگرجنوب #نیمای_جنوب #خنیاگر #شاعرجنوب #شاعر #ترانه_سرا #خواننده #نوازنده #ایران #هرمزگان #بندرعباس #بستک #ایلود #
#ebrahimmonsefi #monsefi #rami #ebrahim_monsefi_rami #ebrahim_monsefi #khonyagar #bandarabbas #

96/4/1

ابراهیم منصفی(رامی)؛نامی آشنا و ماندگار در عرصه فرهنگ و هنر هرمزگان است.او مایه مباهت هنردوستان این دیار بود و خواهد بود.
اولین جرقه استعدادو هنردر سنین کودکی رامی؛با پذیرش نقش هایی در تعزیه با کمک پدربزرگ نوحه سرایش بظهور رسید.
در جوانی وارد کار تئاتر شد؛اما چون کار تئاتر تداوم و استمرار نداشت و روح تشنه وپر تلاطم اورا سیراب نمی نمود؛به وادی ترانه سرایی روی آورد.همزمان باایام پرشور جوانی و سرمستی و عاشقی؛و در زمانیکه اودر دبیرستان تحصیل میکرد،با چاپ دفترکوچکی از اولین ترانه های عاشقانه اش در هرمزگان:در میان اهل شعرو هنر،شهرت یافت و نامش برسر زبانها افتاد.
رامی از آغاز جوانی بخاطر عشق و علاقه به موسیقی ملت ها؛با موسیقی جهان آشنایی یافت و مطالعه آثار شعرای بزرگ و نوجوی معاصر ایران علاقه به شعر آزاد و نیمایی را در او بوجود آورد،و چون خود نیز عشق به شعرو ترانه را درجان داشت به این شیوه روی آورد.میتوان گفت:ابراهیم منصفی شعر نیمایی را به عرصه هنر این خطه وارد نمود؛تاجایی که درکار قصه و شعر جایگاه ویژه ای در میان بزرگان و نامداران هم عصرش،بدست آورد.
آشنایی با موسیقی غرب؛به ویژه اسپانیا،خلا درونی او را پرساخت.گیتار برای(رامی)معشوقه ای بود که هیچگاه بی وفایی نکرد.همیشه در آغوشش بود و سرود غربت اورا با ترنم سیم ها و آکوردها خوش می نواخت.اگر امروزه در استان هرمزگان،گیتار در میان جوانان سازی متداول و رایج است،شاید به این سبب باشد که بذراین علاقه را رامی در دلها کاشت و با ترانه هایش آبیاری نمود.(رامی)با زمزمه های عاشقانه ای که همراه ناله های گیتارمی سرود،روح جوانان را تسخیرنمود،او نماد شیدایی ودلدادگی است و آثارش تجلی سوزش درونی قلب شوریده ای ست که صلح،مهرو انسانیت راکیش خود ساخته بود.او از دردهای مردم جدا نبود،در بطن جامعه و همراه بامردم و همدل و همزبان با آنها،تنهایی و هجران و درد غربت را جانمایه ی کارهای خود کرد.اکنون که رامی در بین مانیست، ما یادش را گرامی میداریم.گرچه هنوز هم نماد هنر،وفاق،همدلی،همزبانی مردم این دیار است.
یادش گرامی و راهش،همیشه معبر عاشقان باد.
روحت شاد مرد بیدار...
برای شادی روح رامی فاتحه بخوانید🙏
Read more
‍ <span class="emoji emoji1f3bc"></span> #موسیقی_نواحی_ایران #عطا_جنگوک #مسعود_بختیاری بسیاری از رفتارهای قومی و اجتماعی هر ...
Media Removed
#موسیقی_نواحی_ایران #عطا_جنگوک #مسعود_بختیاری بسیاری از رفتارهای قومی و اجتماعی هر ملتی را می توان از موسیقی رایج همان منطقه بررسی کرد. برای مثال روحیه نرم و گریزان از خشونت های رایج زمانه را به راحتی می توان در ترانه های شیرازی ردیابی کرد. پرداختن به موسیقی استان فارس و به ویژه شهر شیراز ... ‍ 🎼
#موسیقی_نواحی_ایران
#عطا_جنگوک
#مسعود_بختیاری

بسیاری از رفتارهای قومی و اجتماعی هر ملتی را می توان از موسیقی رایج همان منطقه بررسی کرد. برای مثال روحیه نرم و گریزان از خشونت های رایج زمانه را به راحتی می توان در ترانه های شیرازی ردیابی کرد. پرداختن به موسیقی استان فارس و به ویژه شهر شیراز بدون توجه به بافت جمعیتی و فرهنگی آن، ممکن نیست. این منطقه از دیرباز پذیرای دست کم پنج قوم بوده است که همچنان در گوشه گوشه استان حضور دارند. اقوام فارس، ترک، لر، عرب و کولی با آداب و فرهنگی متمایز، بدنه اصلی جمعیت استان را تشکیل می دهند. در آهنگ های شیرازی، موسیقی حماسی کمتر دیده می شود، شیرازی ها خیلی اهل عزا و ماتم نیستند و آهنگ هایی که معرف غم و اندوه باشد، به نسبت، کمتر از آهنگ های شاد و امیدسازشان است. حتی از ترانه های عاشقانه که نوعی ناکامی در آنها پنهان است و لحنی ماتم آلود دارد، خبری نیست. "عطا جنگوك" یكی از هنرمندان مطرح در مركز حفظ اشاعه موسیقی ایران به شمار می رفت که اهل این خطه بوده است. هنرمندی كه به سبب رویكرد بومی و محلی اش، چندان در مناسبات اداری موسیقی ایران دیده نشد. وی از فعالین موسیقی نواحی ایران و مدرس موسیقی مقامی و ردیفی کشور بود. تار و سه تار نوازی "عطا جنگوك" به سبب علایق درونی اش، رنگ ویژه ای داشت. از ویژگیهای بسیار بارز جناب "جنگوک"، استفاده بسیار عالی و بجا از سه تار در گروه نوازی بود. او كه محضر استاد بی بدیل زمانش "علی اكبر شهنازی" را به نیكی درك كرده بود، صدایی شبه محلی از تار و سه تار ایجاد می كرد. ساز تار اساساً سازی برآمده از كانون های شهری است، اما در یكی از نواخته های "جنگوك" می بینیم که بر اساس ملودی های منطقه بویراحمد، صدایی نزدیك به حال و هوای روستا و ایلات و عشایر را به گوش می رساند. زنده یاد "جنگوك" برای ارائه یك موسیقی محلی، اجباری به استفاده از سازهای همان محل نداشت و اینکه برای تولید موسیقی محلی حتماً می باید از ساز محلی استفاده كرد، اعتقادی نداشت و مدعی بود که با همین سازهای رایج در موسیقی دستگاهی نیز می توان به صداهای مورد نظر رسید. شاهد این ادعا و البته موفقیت تحسین برانگیز او، تقلید صدای زنگوله گوسفندان با ساز سه تار است.

برخی از پژوهشگران بزرگ مردم شناسی، تلاش های فراوانی در خصوص تبارشناسی موسیقی بختیاری داشته اند و در این راه نیز، برخی از استادان موسیقی، اقدام به تنظیم آهنگ و ملودی در دستگاههای موسیقی ایران با گوشه های مقام بختیاری و دهکردی کرده اند. "

#ادامه_مطلب_در_کامنت_اول
Read more
#شهرزاد . یک عاشقانه بی مثال و جذاب در صدر دیگر ساخته های حسن فتحی با بهترین بازی ها و گیرایی فیلمنامه هر سه فصل. تبیین ماهیت عشق، از خودگذشتگی برای معشوق و نمایش شور انگیز این اعتقاد که درمان تمام زشتی ها و عصاره جان آدمی، تنها عشق است و بلایایی که در این راه میکشد. با پلان هایی از شهرزاد اشک ریختم و ... #شهرزاد
.
یک عاشقانه بی مثال و جذاب در صدر دیگر ساخته های حسن فتحی با بهترین بازی ها و گیرایی فیلمنامه هر سه فصل. تبیین ماهیت عشق، از خودگذشتگی برای معشوق و نمایش شور انگیز این اعتقاد که درمان تمام زشتی ها و عصاره جان آدمی، تنها عشق است و بلایایی که در این راه میکشد. با پلان هایی از شهرزاد اشک ریختم و با نقش هایی از داستان همزاد پنداری کردم. بازی فوق العاده استاد نصیریان، شهاب حسینی، ترانه علی دوستی و پریناز ایزدیار… میزانسن و دکوپاژ درخور، لباس آرایی جذاب و پیچیدگی داستان کمک میکرد تا از تماشای هر ۶۰ قسمت شهرزاد احساس خسران نکنید. اما در کنار محاسن فیلم بیان چند نکته مهم حائز اهمیته که شیطنت های القائی این سریال رو در برمیگیره و البته میشه براش بهانه هایی آورد اما از بین برنده آثار مخربش بر روح و اعتقاد بیننده نیست.
.
.
سریال بیش از اونکه عاشقانه ای میان فرهاد و قباد و شهرزاد باشه، نمایش تمام عیار فمنیسم در ایران و تعیین الگوی غربی زن برای بانوان کشورِ! خانه داری رو عقب ماندگی، سوختن پای مصائب شوهر و فرزند و عدم درک حرکت جامعه نمایش میده. مرد موفق رو تابع زن و برآورده کننده عواطف او و جوان آگاه رو یک روشنفکر جسور ملی -مذهبی میدونه که مطلوب سیاسیش تحقق حکومت سکولار در ایران با مولفه های مدرنیته است. بیش از چهل بار نام مصدق رو به نیکی میبره اما هیچ کلامی از نقش کاشانی و مشروطه فضل الله نوری نیست! ۲۸ مرداد رو نشانه خیانت مردم ایران میدونه! بی آنکه حتی یکبار نام آمریکا و انگلیس -مسببان کودتا و انحراف مشروطه- رو در کل سریال برده باشه! گویی سیگار و مشروب اسپانسرند!
.
.
مدعیست تاریخ بی تحریف رو میگه اما کلمه ای از روحانیت و اسلام در تمام فیلم و مطالبات سیاسی فرهاد… نیست! در عوض، مسبب آشنایی خودش با شهرزاد رو بوف کور هدایت و آشنایی با ادبیات چپی میدونه!! در تمام دیالوگها، مصدق همان موسوی و پهلوی همان جمهوری اسلامی است! به گونه ای که ملاکهای آزادی را همان مطالبات اصلاحات و روزنامه زمانه را همان سلام توقیفی ۷۸ بدانید! به طرزی تهوع انگیز تمام مردان قصه عاشق زنی میشوند که در تعلق آنان نیست' یا در تصاحب مردی است یا رقیبی نمیگذارد یا مردی که او میخواهد نیست! تا مخاطب بفهمد عشق به زنان آنقدر مقدس است که با هر شرایطی جای شکر دارد!! در آخر نه قباد و نه فرهاد را لایق شهرزاد نمیداند و زن معیار را نه در تاهل بلکه با تجرد آسوده و کامل میخواند.
.
.
🔴 شهرزاد زن کت و دامن پوشی است با کلای فرنگی که ظلم مردان مسلمان را تحمل کرده و در لجنزار ایران، مرغ آمینش آوای غرب است
.
#محمد_جلیلی
.
Read more
 #ابراهیم_منصفی #رامی #ابرام #ابراهیم #منصفی #brahim_monsefi_rami #ebrahimmonsefi #rami #monsefi # 16آذر ...
Media Removed
#ابراهیم_منصفی #رامی #ابرام #ابراهیم #منصفی #brahim_monsefi_rami #ebrahimmonsefi #rami #monsefi # 16آذر سالروز متولد شدن نیمای جنوب،پدر شعر و ادبیات هرمزگان،روز میلاد رامی،اسطوره و خنیاگر جنوب.20 سال از فوت منصفی می گذرد اما یاد و خاطره اش همراه با میراث گرانقدر و ارزشمند رامی در بین ... #ابراهیم_منصفی #رامی #ابرام #ابراهیم #منصفی #brahim_monsefi_rami #ebrahimmonsefi #rami #monsefi #

16آذر سالروز متولد شدن نیمای جنوب،پدر شعر و ادبیات هرمزگان،روز میلاد رامی،اسطوره و خنیاگر جنوب.20 سال از فوت منصفی می گذرد اما یاد و خاطره اش همراه با میراث گرانقدر و ارزشمند رامی در بین مردمان این زمانه ارزش بسیاری دارد.ابراهیم منصفی(رامی)؛نامی آشنا و ماندگار در عرصه فرهنگ و هنر هرمزگان است.او مایه مباهت هنردوستان این دیار بود و خواهد بود.
اولین جرقه استعدادو هنردر سنین کودکی رامی؛با پذیرش نقش هایی در تعزیه با کمک پدربزرگ نوحه سرایش بظهور رسید.
در جوانی وارد کار تئاتر شد؛اما چون کار تئاتر تداوم و استمرار نداشت و روح تشنه وپر تلاطم اورا سیراب نمی نمود؛به وادی ترانه سرایی روی آورد.همزمان باایام پرشور جوانی و سرمستی و عاشقی؛و در زمانیکه اودر دبیرستان تحصیل میکرد،با چاپ دفترکوچکی از اولین ترانه های عاشقانه اش در هرمزگان:در میان اهل شعرو هنر،شهرت یافت و نامش برسر زبانها افتاد.از آغاز جوانی بخاطر عشق و علاقه به موسیقی ملت ها؛با موسیقی جهان آشنایی یافت و مطالعه آثار شعرای بزرگ و نوجوی معاصر ایران علاقه به شعر آزاد و نیمایی را در او بوجود آورد،و چون خود نیز عشق به شعرو ترانه را درجان داشت به این شیوه روی آورد.میتوان گفت:وی شعر نیمایی را به عرصه هنر این خطه وارد نمود؛تاجایی که درکار قصه و شعر جایگاه ویژه ای در میان بزرگان و نامداران هم عصرش،بدست آورد.آشنایی با موسیقی غرب؛به ویژه اسپانیا،خلا درونی او را پرساخت.گیتار برای او معشوقه ای بود که هیچگاه بی وفایی نکرد.همیشه در آغوشش بود و سرود غربت اورا با ترنم سیم ها و آکوردها خوش می نواخت.اگر امروزه در استان هرمزگان،گیتار در میان جوانان سازی متداول و رایج است،شاید به این سبب باشد که بذراین علاقه را رامی در دلها کاشت و با ترانه هایش آبیاری نمود.اکنون که رامی در بین مانیست، ما یادش را گرامی میداریم.گرچه هنوز هم نماد هنر،وفاق،همدلی،همزبانی مردم این دیار است.
یادش گرامی و راهش،همیشه معبر عاشقان باد.
Read more
. داستانی بسیار عاشقانه عاشقانه‌ای بسیار متفاوت که شما را هر لحظه با خود همراه می‌کند.لئو و آلما ...
Media Removed
. داستانی بسیار عاشقانه عاشقانه‌ای بسیار متفاوت که شما را هر لحظه با خود همراه می‌کند.لئو و آلما دو نوجوان اهل لهستان هستند که جنگ جهانی دوم و بخصوص قتل عام یهودیان باعث جدایی بین آن‌ها می‌شود. آلما به آمریکا مهاجرت می‌کند و لئو به او قول می‌دهد که پیدایش کند. عاشقانه‌ای بسیار هیجان‌انگیز دوست ... .
داستانی بسیار عاشقانه
عاشقانه‌ای بسیار متفاوت که شما را هر لحظه با خود همراه می‌کند.لئو و آلما دو نوجوان اهل لهستان هستند که جنگ جهانی دوم و بخصوص قتل عام یهودیان باعث جدایی بین آن‌ها می‌شود. آلما به آمریکا مهاجرت می‌کند و لئو به او قول می‌دهد که پیدایش کند.
عاشقانه‌ای بسیار هیجان‌انگیز 📚دوست دارم ردیف جلو بنشینم، دوست دارم پرده‌ی سینما تمام دیدم را بگیرد و هیچ‌چیز نباشد که حواسم را از آن لحظه پرت کند. آن‌وقت دوست دارم آن لحظه تا ابد طول بکشد. باور نمی‌کنید چقدر تماشای چیزها را آن بالا و اغراق‌شده دوست دارم. می‌شود گفت بزرگ‌تر از زندگی، اما من هرگز معنی این عبارت را نفهمیدم. بزرگ‌تر از زندگی چیست؟ این‌که ردیف جلو بنشینی و به صورت دختر زیبایی به بزرگی یک ساختمان دو طبقه نگاه کنی و ارتعاش صدایش پاهایت را ماساژ دهد یادآور اندازه‌ی زندگی‌ست. پس ردیف جلو می‌نشینم. اگر با گردنی گرفته سالن را ترک کنم جایم خوب بوده است. مرد هرزه‌ای نیستم، مردی هستم که دلش می‌خواست به بزرگی زندگی باشد. 📚شما هر کجای ایران که هستید می‌توانید این کتاب را از کتابیسم تهیه کنید📚

#کتاب #کتابیسم #نشر_مرکز #مرکز #تاریخ_عشق #ترانه_علیدوستی #ارسال_کتاب #ارسال_کتاب_به_تمام_نقاط_کشور
#ارسال_کتاب_به_همه_ایران
Read more
Loading...
#سکانسی_از_فیلم_عاشقانه_در_امتداد_شب #گوگوش_مرهم #آهنگ_فوق_العاده_زیبا تمام کلیپهای کامل پیج را از کانال تلگرام پیج باایدی [email protected]سرج کنید ودریافت کنید @googoosh @googooshofficial @poletalaihaa #خاطره_ها #googooshofficial #poletalaihaa #نوستالژی #اسطوره #گوگوش_شاه_ماهی_هنر_طلایی_ایران #چون_ایران_نباشد_تن_من_مباد #ستاره_بی_تکرار #ستاره_سینما #اسطوره_بی_تکرار #اهنگهای_کمیاب #آهنگ_های_کمیاب_قدیمی #Rjtv #رادیو_جوان #اسطوره_سینمای_ایران #کنسرت #خواننده ... #سکانسی_از_فیلم_عاشقانه_در_امتداد_شب
#گوگوش_مرهم
#آهنگ_فوق_العاده_زیبا
تمام کلیپهای کامل پیج را از کانال تلگرام پیج باایدی👇👇👇👇👇👇👇👇👇 [email protected]سرج کنید ودریافت کنید
@googoosh
@googooshofficial
@poletalaihaa
#خاطره_ها
#googooshofficial
#poletalaihaa

#نوستالژی
#اسطوره
#گوگوش_شاه_ماهی_هنر_طلایی_ایران
#چون_ایران_نباشد_تن_من_مباد
#ستاره_بی_تکرار
#ستاره_سینما
#اسطوره_بی_تکرار
#اهنگهای_کمیاب
#آهنگ_های_کمیاب_قدیمی
#Rjtv
#رادیو_جوان
#اسطوره_سینمای_ایران
#کنسرت
#خواننده
#قدیمیها
#قدیما
#ترانه_بیادماندنی
#ترانه_ماندگار
#سکانس_برتر
#سکانس_ماندگار
#پل_طلایی_ویژه
#دوستان_خود_را_زیر_پستها_تگ_کنید
Read more
این بار باصدای #داریوش_اقبالی اصل این ترانه را ، #فریدون_فروغی خوانده است. فریدون فروغی و فرهاد مهراد ، بعد از انقلاب درکشورشان ، ایران ماندند ، و هرگز مجوز کنسرت ، به آنها داده نشد. به دلایلی که هرگز #نوشته نشد ! . . . . در حالیکه دست کم ، فرهاد و داریوش در رژیم سابق نیز ، بارها دستگیر و مورد ... این بار باصدای #داریوش_اقبالی
اصل این ترانه را ، #فریدون_فروغی خوانده است.
فریدون فروغی و فرهاد مهراد ، بعد از انقلاب درکشورشان ، ایران ماندند ، و هرگز مجوز کنسرت ، به آنها داده نشد.

به دلایلی که هرگز #نوشته نشد !
.
. .
.
در حالیکه دست کم ، فرهاد و داریوش در رژیم سابق نیز ، بارها دستگیر و مورد بازجویی و زندان قرار گرفتند... .

جالب است امروز به یمن وجود پدیده ی شوم #پولشویی در هنر ، اسپانسرها از شغلهای املاک ، زمین، ماشین فروشی ،وسایل برقی و.....، به سمت #هنر آمده اند و از بچه های طفلی بی تجربه و جویای نام ، حداکثر استفاده را میکنند !...
. و گاهی ماهی هر شب ، در سه سانس مختلف ، آنها را برای پول بلیت گزاف ، روی صحنه میفرستند، و بدیهی است که آن بچه که تعلیم اصولی هم ندیده ، و تجربه ی صحنه را نداشته است ،خراب میکند..... .

#داریوش ، #ابی #قمیشی #اصلانی #امید، #عارف و... خیلیها حسرت اجرایی بر صحنه ی ایران را دارند. #فروغی و فرهاد که دق مرگ شدن و اینک ، از هر کوچه ی کشورمان ، طنین ترانه های بی معنا و" از تولید به مصرف " به گوش میرسد ، با بلیت گزاف...برای جوانانی که #هیچ_چیز برای دلخوشی اندکی ندارند!

اوج #تراژدی ، زندگی بر باد رفته ی #فرهاد_مهرادهاست، داستان قدیمی نسل سوخته ی والدینمان و حتی خودمان ! در حسرت یک اجرایا آرمانهایمان ! و بعد میبینیم : .
. عواید اجراهای میلیاردی امروز :
.
باشد این پولها ، #خیرات و #نذری_حلوای_رفتگانتان ، ای تازه به دوران رسیدگان در وادی هنر ، که پیش از این برج میساختید و تیر آهن و حجره ها داشتید در بازار ! ....
.
.
.
.
عشق من به تو
مثل
عاشق شدن
بر
باد ،

باد بیخانه
.
.
.
بی سرانجامم
با باد عزلت نشین وحشی بی نشان.... .

#همیشه_غایب
ترانه
#شهیار_قنبری

خوانندگان:فریدون فروغی و #داریوش

یک نفر میاد که من
منتظرِ دیدنشم
یک نفر میاد که من
تشنه ی بوییدنشم

مثل یک معجزه اسمش تو کتابا اومده
تن اون شعرای عاشقانه گفتن بلده . . . . .
.
. #چیستایثربی
#چیستا_یثربی #چیستا
کلیپ: #سبا_ادیب #انتخاب_عکسها:خودم

و گوشی من همچنان گمشده ....
.
.
#chista_yasrebi #writer #novelist #director

@chista_yastebi.2پیج دوم من
Read more
Loading...
. . دیروز نیم ساعتی یک استوری گذاشتم حدود 200 تا ویو گرفت و سریع برداشتم با این مضمون خلاصه که ابراز علاقه و خواستگاری خانمها از آقایون به دلیل اینکه تحمل جواب نه ندارند به نظر درست نمیاد ... . . . سیل سوالات در این باره دایرکت رو پر کرد خواستم این موضوع رو پست کنم تا سوال و جواب ها و نظرات دوستان ... .
.
دیروز نیم ساعتی یک استوری گذاشتم حدود 200 تا ویو گرفت و سریع برداشتم
با این مضمون خلاصه که ابراز علاقه و خواستگاری خانمها از آقایون به دلیل اینکه تحمل جواب نه ندارند به نظر درست نمیاد ...
.
.
.
سیل سوالات در این باره دایرکت رو پر کرد
خواستم این موضوع رو پست کنم
تا سوال و جواب ها و نظرات دوستان کنار همدیگه تکمیل بشه .
.
.
.
سوال غالب که در دایرکت مطرح میشه اینه :
اگر پسری را پسندیدیم چه کنیم ؟
توی دل خودمون نگه داریم یا مطرح کنیم ؟
اگر مطرح کنیم چگونه باید باشد
و اگر سکوت کنیم کلا در دلمون میماند و شاید محل شانسی باشه !
.
.
جواب سوال با شما .
.
.
.
.
.
اما بعد :
ﺩﺭﻭﯾﺸﯽ ﺗﻨﮕﺪﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﺍﻧﮕﺮﯼ ﺭﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﻡ ﻣﺎﻟﯽ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﻧﺬﺭ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﯾﺸﺎﻥ ﺩﻫﯽ، ﻣﻦ ﻧﯿﺰ ﺩﺭﻭﯾﺸﻢ ... ﺧﻮﺍﺟﻪ ﮔﻔﺖ: ﻣﻦ ﻧﺬﺭ ﮐﻮﺭﺍﻥ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﺗﻮ ﮐﻮﺭ ﻧﯿﺴﺘﯽ .

ﭘﺲ ﺩﺭﻭﯾﺶ ﺗﺎﻣﻠﯽ ﮐﺮﺩ ﮔﻔﺖ: ﺍﯼ ﺧﻮﺍﺟﻪ ... ﮐﻮﺭ ﺣﻘﯿﻘﯽ ﻣﻨﻢ ﮐﻪ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﺧﺪﺍﯼ ﮐﺮﯾﻢ ﺭﺍ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﮔﺪﺍﺋﯽ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﻡ ؛
ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺑﮕﻔﺖ ﻭ ﺭﻭﺍﻧﻪ ﺷﺪ ... ﺧﻮﺍﺟﻪ ﻣﺘﺄﺛﺮ ﮔﺸﺘﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻭﯼ ﺷﺘﺎﻓﺖ ،
ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻮﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﻪ ﻭﯼ ﺩﻫﺪ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﺮﺩ ... ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ،
ﺍﺯ ﺍﻭ ﻣﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ... #ﺧﻮﺍﺟﻪ_ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ_ﺍﻧﺼﺎﺭﯼ
#داستان .
.
.
.
#کلیپ هم مثل همیشه #عشقی امیدوارم لذت ببرید #ترانه #بارون از #امین_رستمی 😊
.
.
.
.
#عاشقانه #عشق #همسرانه #خواستگاری #خانم #آقا #شوهر #خدا #خداوند #عاشقانه_ها #دختر #پسر #ایران #ایرانی #آریایی .
.
Read more
#Repost @rezzarmusic ・・・ ویدئو کلیپ ترانه «چیزی نگو» تقدیم به محمدرضاگلزار، ستاره خوش قلب سرزمینم. یک عاشقانه ی شنیدنی باصداے پر احساس آقایِ خوش صدا و محبوب ِ موسیقیِ پاپ ایران، «محمدرضاگلزار» که در ظهر آخرین ماه زمستانی به وقت ۹۶/۱۲/۴ بعنوان بیستمین آهنگِ وی منتشر شد. ترانه : چیزی نگو خواننده: ... #Repost @rezzarmusic ・・・
ویدئو کلیپ ترانه «چیزی نگو» تقدیم به محمدرضاگلزار، ستاره خوش قلب سرزمینم.❤️💙
یک عاشقانه ی شنیدنی باصداے پر احساس آقایِ خوش صدا و محبوب ِ موسیقیِ پاپ ایران، «محمدرضاگلزار» که در ظهر آخرین ماه زمستانی به وقت ۹۶/۱۲/۴ بعنوان بیستمین آهنگِ وی منتشر شد.
ترانه : چیزی نگو
خواننده: محمدرضاگلزار
تنظیم : حامد برادران
موزیک : حامد برادران
ترانه سرا: محسن حق نظری
°
The song "Don't say anything" A sweet and full of love with the popular pop music of Iran "Mohammad Reza Golzar" was released on February 23, 2018, as the 20th song.🎤💙
Song : Don't Say thing
Singer : Mohammadreza Golzar
Mastering : Hamed Baradaran
Lyrics : Mohsen Haghnazari
Arrangement : Hamed Baradaran
°
°
تمام آهنگ ها و اخبار محمدرضاگلزار در کانال ریزارموزیک دنبال کنید.
Telegram.me/rezzar_music
°
#rezagolzar #concert #concertlive #malesinger #modeling #musician #bestsinger #model #actor #instrumentalist #rezzar #singer #song #music #bestsong #cover #musicnews #singing #singerslife #vocal #vocalist #musiclife #singers #pop #superstar @rezagolzar
#رضاگلزار #موزیک #کنسرت
Read more
. این سروده ی زیبا را دوست نازنینم گلبانگ کرمانی به من پیشکش کرده است. صورت ماهش را می بوسم و غزل زیبایش ...
Media Removed
. این سروده ی زیبا را دوست نازنینم گلبانگ کرمانی به من پیشکش کرده است. صورت ماهش را می بوسم و غزل زیبایش را با آب طلا بر دیوار دلم می نویسم. نام غزل: قبیله ی شعر و ترانه دلم خوش است که هر روز و شب غمی دارم به کنج خلوت آسوده، ماتمی دارم خوشم همیشه به امّید صحبت یاران به یاد یار سفر کرده ام، غمی دارم غم ... .
این سروده ی زیبا را دوست نازنینم گلبانگ کرمانی به من پیشکش کرده است. صورت ماهش را می بوسم و غزل زیبایش را با آب طلا بر دیوار دلم می نویسم.

نام غزل: قبیله ی شعر و ترانه

دلم خوش است که هر روز و شب غمی دارم
به کنج خلوت آسوده، ماتمی دارم

خوشم همیشه به امّید صحبت یاران
به یاد یار سفر کرده ام، غمی دارم

غم زمانه نکوهیده نیست در نظرم
به شرط آنکه بدانم که همدمی دارم

به زادبوم پر از مهر آسمان، ایران،
دلم خوش است که آیین محکمی دارم

مرا که پرورش گل، خدا نصیبم کرد
هنوز در چمن دیده، شبنمی دارم

شب و سکوت و غم سینه های بی فریاد
بیا ببین چه بساط فراهمی دارم

خوشم به ذره ی ذوق جنون قافیه ها
که بر جراحت اندیشه مرهمی دارم

فقط قبیله ی شعر و ترانه می داند:
به آشیانه ی شبها چه عالمی دارم

زبانِ چامه ی "گلبانگِ" دفترم این است
کنار هر غزلم داغ مریمی دارم

جناب کیوان نازنین، من درد مشترکی را در تو احساس کردم، لذا این غزل را صمیمانه به تو تقدیم میکنم.
با احترام گلبانگ کرمانی
۹۷/۲/۲۵
تهران - منزل کیوان

#مرتضی_کیوان_هاشمی #مرتضا_کیوان هاشمی #کیوان_هاشمی #کیوان #ترکه_و_تبر #عکس_نوشته #عاشقانه #شعر #شعرگرافی #تک_بیت #تک_بیتهای_ناب #غزل #قافیه #گلبانگ_کرمانی #عباس_دبستانی #قبیله_ی_شعر_و_ترانه
Read more
2 wonderful musician and Artist واقعا به اینکه همچین عزیزان و بزرگانی رو در کنار خودم میبینم و افتخار ...
Media Removed
2 wonderful musician and Artist واقعا به اینکه همچین عزیزان و بزرگانی رو در کنار خودم میبینم و افتخار همکاری باهاشون رو دارم به خودم میبالم و افتخار میکنم... منتظر خبرای خوب باشید... که قراره رگباری همشون با هم از راه برسن... معرفی هم میکنم از سمت راست به چپ عکس: استاد ایمان حجت که واقعا واژه ... 2 wonderful musician and Artist
واقعا به اینکه همچین عزیزان و بزرگانی رو در کنار خودم میبینم و افتخار همکاری باهاشون رو دارم به خودم میبالم و افتخار میکنم...
منتظر خبرای خوب باشید...
که قراره رگباری همشون با هم از راه برسن...
معرفی هم میکنم از سمت راست به چپ عکس:
استاد ایمان حجت که واقعا واژه ی استاد برازندشون هست وسط عکس هم خودم
و در کنارم دوست و همراه همیشگی بهترین تنظیم کننده ی این
روزای موسیقی ایران ، آرش باتیس
البته جای خیلی ها توی این عکس خالیه از بهانه ی تمام ترانه هام و. عاشقانه هام ماه بانو بگیر ، و یا عارف زارعی عزیزم داداش گل و. دوست داشتنی که تو روزای سخت و بد کنارم بوده و روحیه داده بهم و یا خیلی از. عزیزان دیگه...
دوستون دارم...
یا حق...
@arashbatis
@iman_hojjat
Read more
Loading...
قطعه زیباای عاشقانه با صدای معین و شعر فروغ و آهنگ و تنظیم کاظم عالمی که بدون شک از کارهای ماندگار موسیقی ایران هست و صدها بار گوشش دادیم . این‌کار رو تقدیم کنید به کسی که دوستش دارید . ای شب از رویای تو رنگین شده سینه از عطر توام سنگین شده ای به روی چشم من گسترده خویش شادیم بخشیده از اندوه بیش همچو ... قطعه زیباای عاشقانه با صدای معین و شعر فروغ و آهنگ و تنظیم کاظم عالمی که بدون شک از کارهای ماندگار موسیقی ایران هست و صدها بار گوشش دادیم .

این‌کار رو تقدیم کنید به کسی که دوستش دارید .

ای شب از رویای تو رنگین شده
سینه از عطر توام سنگین شده
ای به روی چشم من گسترده خویش
شادیم بخشیده از اندوه بیش
همچو بارانی که شوید جسم خاک
هستیم زآلودگی ها کرده پاک
❤❤❤❤ #خوشنویسی #معین #کاظم_عالمی #فروغ_فرخزاد #لطفعلی_خانی #موسیقی #ترانه
Read more
Loading...