Loading Content...

عشق حتما خدا از

Loading...


Unique profiles
57
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Bandar-E Genaveh, Bushehr, Iran, Shrine of Lady Fatimah al-Ma'sumah
Average media age
857.9 days
to ratio
3.7
. من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال ...
Media Removed
. من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال خام چیزی که هیچوخ نیست،زندگی یه آدم دیگه رو به بازی میگیرن؟بخدا نمیفمم چطوری شد که تو این عصر آهن و اصطکاک این جوری تصورات آهنی و قلبای سخت و ذهنای جامدی شکل گرفت..این همه آهن ،اینهمه سختی،اینهمه جهل،این ... .
من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال خام چیزی که هیچوخ نیست،زندگی یه آدم دیگه رو به بازی میگیرن؟بخدا نمیفمم چطوری شد که تو این عصر آهن و اصطکاک این جوری تصورات آهنی و قلبای سخت و ذهنای جامدی شکل گرفت..این همه آهن ،اینهمه سختی،اینهمه جهل،این همه صورتک،اینهمه من..تنها،خسته..
ای آدمایی که بی چراغ دوس میدارین..آدمایی که به هوس سرک کشیدن به یه دیوار کوتا سرخم میکنین و آرامش اون ور دیوارو ستایش میکنین..بخدا اون آدم ساده که دیوار دلش کوتاس وسیله ای واس ابراز و ارضای عقده هات نیست!..تو این عصر صورتکای دروغین دنیا بیشتر از همیشه به سادگی ساده ها محتاجه..انقد اذیتشون نکنین!..بزارین سادگی دوس داشتن های بی دلیل افسانه تو قصه های کودکی مون نباشه..
دوس داشتن یه وظیفه نیست،اجبار نیست،چیزی نیست که همه حتما باید یه روز بش برسن..دوس داشتن یه موهبته،یه عطیه الهی،یه لیاقته که هرکسی بش نمیرسه..
تعداد مجنونارو بشمار،تعداد لیلی هارو بشمار،بشمار اونایی رو که سارا موندن،اونا که لیلا شدن..بخدا انگشت شمارن اونایی که دوس داشتن دونستن و عاشق موندن..بشمار لولیدن های تو همو،بشمار صدای فنر تختها رو،بشمار اشکای رو گونه لغزیده رو،بشمار عاشقای تو راه مونده رو..بخدا زیادن مدعیای بیخبر و هوسای زودگذر..
دوس داشتن از عشق فراتره..دوس داشتن گرم کردنه و عشق سوزوندن،دوس داشتن آرامش ساحله و عشق تلاطم دریا..اما..برا اونی که تارش از عشق باشه و پودش از دوس داشتن،دوس داره عشقو و عاشقونه دوس داره..
من هنوز،اینجام برا تو،از پشت این دیوار حرف میزنم،از پشت این دیوار خودخواهی و حماقت،ازین ور پرچین کوتاه دلم،از دوس داشتنای بی دلیل و از قلب همون علیرضا که هنو چشماش خیس میشه..پسری که هنوز یادشه شوق اون دو چشم خیسی که با گریه نکا میکرد..من هنوز از پشت دیوار ادمکا حرف میزنم،از سایه روشن خاطرات شیرین کودکی مون..
عشق حماقتیه از رو اختیار،عشق نجوای عاشقونه :"عزیزم تو یه فرشته ای " نیس..عاشق که باشی ساکتی،نمیدونی عاشقی یا آدمی،عشق به جات حرف میزنه..
عشق لذتیه که از درد کشیدن میبری..میبینی؟هیچ آدمی دنبال درد نمیگرده..هر آدمی عاشق نیست..عشق حماقتیه که به جون خریدی،حماقت میکنی و درد میکشی،آزار میده و باز دوس داری..
عشق لذت نرسیدنه،عشق گذر سالهاس به انتظار یه لحظه دیدن..عاشقا ساده دلخوش میشن..به یه نامه،به یه صدا..
خدا قسمت میدم به اشکای اون دل ساده که ساده شکست،تورو قسم به سادگی اون اسم چار حرفی،تورو به عشق،به اشک،هوای ساده هارو داشته باش!
#عـلـیـرضـا
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji2764"></span> بخون شاید حرف دله خودتم باشه <span class="emoji emoji2764"></span> ساعت 11:30 پی ام : New massage: 091******** - این کیه اس داده ...
Media Removed
بخون شاید حرف دله خودتم باشه ساعت 11:30 پی ام : New massage: 091******** - این کیه اس داده ؟! - هه بیخیال! حتما اشتباه اس داده! من که کسیو ندارم! Open massage + سلام عزیزم! خوبی؟! شناختی منو؟! منم......!!!! - وای خدا...باورم نمیشه!!! Sms داده!! Write new massage... - slm azizm! ... ❤ بخون شاید حرف دله خودتم باشه ❤

ساعت 11:30 پی ام :

New massage:

091******** - این کیه اس داده ؟! - هه بیخیال!
حتما اشتباه اس داده!
من که کسیو ندارم!

Open massage + سلام عزیزم! خوبی؟! شناختی منو؟!
منم......!!!! - وای خدا...باورم نمیشه!!! Sms داده!! Write new massage... - slm azizm! Khubi?!
Belakhare sms dadi?
Bargashti?
Midonestm to hm dusm dari!
Rasti key shomarto avaz kardi?!
mn b shomare ghablit sms midadm,chera javab nmidadi?

5min later
New massage... + ببین اس دادم که یچیزایی رو بگم بهت!
من با عشق جدیدم خوشحالم!
خوشبختم!! اینقد به من اس نده!
مزاحم نشو!
مگه آرزوی تو خوشبختیه من نبود؟!
خب من الان با اون خوشبختم!
پس بیخیال من!!! - chi???
Mage mn eshghet nbudm?!
Pas chi shod?
Chi shod un harfat?? - de javab bde!! Pas mn chi?!
Fght khodet khoshbkht shi?? -ok! Javab nde!! Khoshbkht shi eshghm... 15min later... سیگار روشن یک شمع روشن اشک روی گونه سرفه های عمیق تیغ تو دست یه نفسه عمیق
خط عمقی
خون
خون
خون
خون
7min later... صدای جیغ....
وااااای بچه ام از دست رفت... 18min later... صدای آمبولانس...
بیمارستان...
دکتر... 30min later... دکتر: متاسفم.... روز بعد:
خاکسپاری...
صدای قرآن...
بوی حلوا...
صدای گریه...
و در آخر...
هه...
خدابیامرزتش...
جوان خوبی بود...!!! ببین داداشی! ببین آبجی!

تو رو به خدا قسم...
وقتی جنبه ی عشقو عاشقیو نداری...
وابستش نکن...
عاشقش نکن... یه روز اشک دخترت یا از بین رفتن پسرت کمرتو میشکونه...
Read more
همه ی آنهایی که آدم رفتن نبودند،رفتند پشت سرشان را نگاه نکردند که یک نفر گوشه ای از دنیا رویه ماندنشان ...
Media Removed
همه ی آنهایی که آدم رفتن نبودند،رفتند پشت سرشان را نگاه نکردند که یک نفر گوشه ای از دنیا رویه ماندنشان حساب بازکرده بود رویابافته بود... خانه ای ساخته بود... ودر هرنفسش زندگی دمیده بود... حتی نیم نگاهی به ساخته های ویرانِ اوکه مانده بود نکردند... که بعد از ان خرابی ها حال و روزش چطور خواهدبود؟؟ رفتنی ... همه ی آنهایی که آدم رفتن نبودند،رفتند
پشت سرشان را نگاه نکردند
که یک نفر گوشه ای از دنیا رویه ماندنشان حساب بازکرده بود
رویابافته بود...
خانه ای ساخته بود...
ودر هرنفسش زندگی دمیده بود...
حتی نیم نگاهی
به ساخته های ویرانِ اوکه مانده بود نکردند...
که بعد از ان خرابی ها
حال و روزش چطور خواهدبود؟؟
رفتنی ها اما روزی بازمیگردند...
درمانده از تمامِ دنیا....
درجستجویتان ویرانه هارا کنارمیزنند...
تاشمارا از زیر اوارِ نبودنهایشان بیرون بیاورند...
اما خیلی دیراست خیلی...
خرابی ها شدیدتر از اینهاست...
کمکشان را قبول نکنید!
نادم ها بی اعتماد ترین آدم های روی زمینند....
انکه میرود راهِ رفتن را خوب ازبر است...
بازگشتش هیچوقت بخاطره خودِ شمانخواهدبود...
یا بهتر پیدانکردند...
یا آنکه پیدا شده بود دیگر نیست...که نیست!!
دستشان را ردکنید...
نکند دوباره با عشق اباد کنیدو بازهم بروند
به امانِ خدا!!!
.
. 👑 #میکائیل💕
.
💎@mikilove351 📷
.
.
.
#پستهای_قبلم_ببین_خوشت_اومد_فالو_کن💖💖😍😍👑👑✋ #پستهای_قبلی_رو_حتما_از_دست_ندید🙏🙏🙌
Read more
دست من بود تمام میکروفن های شهر را خورد میکردم به لبان خواننده ها چسب میچسباندم کلمات"مخاطب. . . دو نفره . . . عشق. . . خاطره. . . را پاک میکردم از فرهنگ لغت فارسی کافه هارا با صندلی های دنج اش میبستم برای همیشه خیابان های طولانی را آن کوچه ها را که میانش خورد میشوی پاهایت سست میشود تا ابد ... دست من بود
تمام میکروفن های شهر را خورد میکردم
به لبان خواننده ها چسب میچسباندم
کلمات"مخاطب. . .
دو نفره . . .
عشق. . .
خاطره. . .
را پاک میکردم از فرهنگ لغت فارسی
کافه هارا با صندلی های دنج اش میبستم برای همیشه

خیابان های طولانی را
آن کوچه ها را
که میانش خورد میشوی
پاهایت سست میشود
تا ابد مخروبه اعلام میکردم
تا دیگر کسی نباشد
که ضجربکشد پشت خنده هایش
سر کوچه ی خاطراتش

خدا لعنت کند آن عشق جان را
.
.
🔗 #میکائیل💕
. 📧 #بی_مخاطب
.
. 🆔@mikilove351 📷
.
.
.
#پستهای_قبلی_رو_حتما_از_دست_ندید🙏🙏🙌💓🔻🌟💓🔻🌟
Read more
‌ قدردانی و تشکر ما از زحمات همسرمان، به زندگی قوام می‌بخشد و به او این انرژی را می‌دهد که در دفعات بعد ...
Media Removed
‌ قدردانی و تشکر ما از زحمات همسرمان، به زندگی قوام می‌بخشد و به او این انرژی را می‌دهد که در دفعات بعد هم با طراوت بیشتر مسئولیت‌هایش را به درستی انجام دهد و حتی خود را برای انجام اعمال فداکارانه در رابطه با زندگی زناشویی مهیا سازد. ‌ تشکر و سپاس‌گزاری امری بسیار ارزشمند است که می‌تواند شما را در ...
قدردانی و تشکر ما از زحمات همسرمان، به زندگی قوام می‌بخشد و به او این انرژی را می‌دهد که در دفعات بعد هم با طراوت بیشتر مسئولیت‌هایش را به درستی انجام دهد و حتی خود را برای انجام اعمال فداکارانه در رابطه با زندگی زناشویی مهیا سازد.

تشکر و سپاس‌گزاری امری بسیار ارزشمند است که می‌تواند شما را در نزد دیگران به شخصی محبوب تبدیل کند و همین عمل به ظاهر کوچک، توانایی این را دارد که نقش بسیار مهمی را در ایجاد محبت و علاقه بین همسران ایفا سازد.

شکرگزاری آن قدر دارای اهمیت است که خداوند در قرآن به اهمیت آن پرداخته است و نعمات دنیوی و اخروی که در راس آن هدایت الهی و عاقبت به خیری است را منوط به آن دانسته است. خداوند تبارک‌وتعالی در قرآن‌کریم درباره حضرت ابراهیم علیه‌السلام می‌فرماید: «شَاکِرًا لِّأَنْعُمِهِ اجْتَبَاهُ وَهَدَاهُ إِلَى صِرَاطٍ مُّسْتَقِیمٍ. (آیه21/سوره نحل) نعمت‌هاى او را شکرگزار بود [خدا] او را برگزید و به راهى راست هدایتش کرد.»با توجه به این آیه می‌توان ‌فهمید که شاکر بودن حضرت ابراهیم علیه‌السلام مقدمه‌ایی بوده برای برگزیده شدن او و برخوردار شدنش از نعمت هدایت الهی. خداوند تبارک‌وتعالی در جایی دیگر مرز بین نعمت و نقمت را همین شکرگزاری برمی‌شمارد و می‌فرماید:«وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لأَزِيدَنَّكُمْ وَلَئِن كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ .(آیه7/سوره ابراهیم ).و هنگامی که پروردگارتان گوشزد کرد که همانا اگر شکر [نعمت را] به جای آورید، حتماً [آن را ]برای شما افزون می کنم و اگر ناسپاسی کنید، بی شک عذاب من [برای ناسپاسان] سخت خواهد بود.» همه این آیات نشان از جایگاه ویژه فرهنگ تشکر و سپاس‌گزاری دارد.

معمولا کسانی که از ما به خاطر زحمتی که برایشان کشیده‌ایم تشکر می‌کنند، در نزدمان دوست‌داشتنی‌تر هستند. در رابطه با همسران هم مسئله به همین‌صورت است و حتی می‌تواند از اهمیت بیشتری نیز برخوردار باشد.در ابتدای زندگی چون زن و شوهر سعی دارند که محبوبیت بیشتری در نزد همسرشان داشته باشند، نسبت به رعایت این‌گونه موارد دقت بیشتری به خرج می‌دهند ولی متاسفانه با گذر زمان و عادی‌تر شدن روابط توجه آنها نیز به مواردی که جلب محبت همسر را به همراه دارد، بسیار کم‌رنگ می‌شود و این همان نقطه حساسی است که زندگی‌های زناشویی را به سردی می‌کشاند و گرمای کانون زندگی را از بین می‌برد.
ادامه مطلب در کپشن...
‌‌
#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #زندگی_خوب #همسر #عشق #قدر_دانی #هدیه #تشکر_کردن
Read more
می دونم دنیای ما با دست مردا و برای مردا ساخته شده و زور گویی و استبداد تو وجودش ریشه های قدیمی داره! تو ...
Media Removed
می دونم دنیای ما با دست مردا و برای مردا ساخته شده و زور گویی و استبداد تو وجودش ریشه های قدیمی داره! تو قصه هایی که مردا برای توجیه کردن خودشون ساختن اولین موجود یه زن نیست،یه مرد به اسم آدم! بعد ها سر و کله ی حوا پیدا میشه تا آدم و از تنهایی در بیاره و براش دردسر درست کنه! تو نقاشیایدر و دیوار کلیسا ها خدا ... می دونم دنیای ما با دست مردا و برای مردا ساخته شده و زور گویی و استبداد تو وجودش ریشه های قدیمی داره! تو قصه هایی که مردا برای توجیه کردن خودشون ساختن اولین موجود یه زن نیست،یه مرد به اسم آدم! بعد ها سر و کله ی حوا پیدا میشه تا آدم و از تنهایی در بیاره و براش دردسر درست کنه! تو نقاشیایدر و دیوار کلیسا ها خدا یه پیرمرد ریش سفید نه یه پیرزن مو سفید!تمومه قهرمانا هم مردن!
........
یه روز باید من و تو درباره ی این دوست داشتن با هم گپ بزنیم! راستشو بخوای من هنوز نفهمیدم منظور از عشق چیه! به نظر میاد عشق یه حقه ی گندس که واسه سرگرم کردن مردم ساخته شده!
......
#نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد.
#اوریانا_فالاچی
پ.ن:دوست داشتم بیشتر جمله های کتاب رو میشد،براتون تایپ کنم اما نه می،شد نه من حالشو داشتم ولی پیشنهادم اینه حتما بخونیدش.
Read more
Loading...
 #زنگ_مطالعه علاقه و میل به خواندن و مطالعه رو از سن کم حتی قبل از تولد در فرزندانمون باید ایجاد کنیم ...
Media Removed
#زنگ_مطالعه علاقه و میل به خواندن و مطالعه رو از سن کم حتی قبل از تولد در فرزندانمون باید ایجاد کنیم . جامعه ای که اهل مطالعه و بررسی و تحقیق باشه حتما نسل موفق و آگاهی خواهد داشت . همچنان که جسم ما برای رشدش نیاز به غذای مفید داره روح ما هم برای رشد و تعالی نیاز به مطالعه داره . ایجاد فرهنگ مطالعه و عشق ... #زنگ_مطالعه
علاقه و میل به خواندن و مطالعه رو از سن کم حتی قبل از تولد در فرزندانمون باید ایجاد کنیم . جامعه ای که اهل مطالعه و بررسی و تحقیق باشه حتما نسل موفق و آگاهی خواهد داشت .
همچنان که جسم ما برای رشدش نیاز به غذای مفید داره روح ما هم برای رشد و تعالی نیاز به مطالعه داره . ایجاد فرهنگ مطالعه و عشق به کتاب را ابتدا والدین باید در وجود فرزندشون ایجاد کنند و سپس در کنار خانواده مدرسه و جامعه این علاقه و شوق به مطالعه رو رشد و توسعه بده .
از 31 شهریور کتاب های جذاب و خاصی رو تو برنامه کاری برای بچه ها قرار می دم و به بهانه های مختلف و تو ساعات متفاوت از کتاب برای علاقمند کردن بچه ها به مطالعه استفاده می کنم . خدا رو شکر همیشه جواب داده . خواندن داستان و نوشتن خلاصه قصه و خواندن کتاب داستان در کلاس برای دوستان و ... از راهکاری مورد استفاده من بوده . تشویق بچه ها به عضویت در کتابخانه مدرسه و استفاده از کتاب های موجود در کتابخانه کلاس که با همکاری خودشون تجهیز شده و ... باعث ایجاد و تقویت میل به مطالعه در بچه ها شده .
هر ماه که یک جلد از مجله رشد کودک برای بچه ها آورده میشه ما راحت از کنار این موقعیت عالی نمی گذریم و بچه ها با لذت مطالبش رو مطالعه می کنند و بعد نشانه هایی که آموختن رو در این مجله خوب پیدا می کنند و شوق یاد گیری نشانه جدید اونا رو سرشوق میاره.
امروز وقتی آقای معاون مجلات رو آورد بچه ها یه صدا و بلند گفتند آخ جون مجله 😊😊😊😊☺☺☺☺
Read more
ایستاده ام بر بام اسفند، باچشمانی خیره به روزهایی که تلخ و شیرین گذشت و خاطره شد ... حالا بهار در ...
Media Removed
ایستاده ام بر بام اسفند، باچشمانی خیره به روزهایی که تلخ و شیرین گذشت و خاطره شد ... حالا بهار در راه است لبریز از عطر بهار نارنج سرشار از شکوه علفزار با کوله باری از شکوفه های عشق سبزه های امید و ابرهایی که آبستن باران اند، شاید خدا خواست و این بهار درخت آرزوهایمان جوانه زد ... آرزومندِ آرزوهاتون ... ایستاده ام بر بام اسفند،
باچشمانی خیره به روزهایی که تلخ و شیرین
گذشت و خاطره شد ...
حالا بهار در راه است
لبریز از عطر بهار نارنج
سرشار از شکوه علفزار
با کوله باری از شکوفه های عشق
سبزه های امید و ابرهایی که آبستن باران اند،
شاید خدا خواست و این بهار
درخت آرزوهایمان جوانه زد ... آرزومندِ آرزوهاتون هستم عزیزای همراهم 🙏
چهارشنبه سوریتون مبارک 💚
مراقب خودتون و عزیزانتون باشید 🙏

_________________________________________

#شیرینی_زعفرانی
آرد شیرینی ۲۵۰ گرم
کره ۱۶۰ گرم
پودر قند ۱۰۰ گرم
زرده تخم مرغ ۱ عدد
زعفران دم کرده غلیظ ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری
وانیل کمی ( اندازه مواد رو حتما باید وزن کنید)

کره رو از قبل بیرون بزارید تا هم دمای محیط بشه ، کره رو با همزن میزنیم تا از هم باز بشه ، پودر قند رو هم اضافه کرده و هم میزنیم، زرده تخم مرغ و وانیل رو اضافه کرده و میزنیم تا کرم رنگ و شفاف بشه رنگش ، آرد رو کم کم الک میکنیم و اضافه کرده هم میزنیم ، زعفران رو هم اضافه کرده و با لیسک مخلوط میکنیم ، در آخر خمیر رو با نوک انگشت کمی ورز میدیم که خمیر به دست نچسبه، خیلی ورز ندید که به روغن بیفته ،‌اگه خمیر چسبنده بود خیلی کم آرد اضافه کنید ، بعد از اینکه خمیر آماده شد میتونید خمیر رو حدود ۱ سانت با وردنه باز کنید و کاتر بزنید و هم میتونید گلوله کنید و مُهر بزنید، خمیر احتیاج به استراحت هم نداره ، داخل سینی فر کاغذ روغنی میندازیم و شیرینی هارو با فاصله هم میزاریم و داخل فر از قبل گرم شده با دمای ۱۲۰ درجه سانتی گراد به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ، خیلی کم زیرش تغییر رنگ داد کافیه ، و تا زمان خنک شدن شیرینی اصلا دست نزنید چون پودر میشه ... از رنگ زعفران اصلا استفاده نکنید... این شیرینی خیلی راحت آماده میشه و طعم خوبی داره و میتونید تو یک ساعت آماده کنید 😘
رنگ شیرینی بدون هیچ ادیت و تغییری هست... #شیرینی_عید
#شیرینی_عید_گلپونه
Read more
Loading...
. ایمان دارم... که قشنگ ترین عشق نگاه مهربان خداوند به بندگانش است... زندگی را به او بسپر و مطمئن ...
Media Removed
. ایمان دارم... که قشنگ ترین عشق نگاه مهربان خداوند به بندگانش است... زندگی را به او بسپر و مطمئن باش که تا وقتی که پشت به خدا گرم است تمام هراس های دنیا خنده دار است... خدایا عاشق آرامش اسمتم ... . خدایا خودت یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگی دوستان و همراهانم . با تمام وجود بگو ؛ الهی آمین ... .
ایمان دارم...
که قشنگ ترین عشق
نگاه مهربان خداوند به بندگانش
است...
زندگی را به او بسپر
و مطمئن باش که تا وقتی که پشت
به خدا گرم است
تمام هراس های دنیا خنده دار
است...
خدایا عاشق آرامش اسمتم ...
.
خدایا خودت یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگی دوستان و همراهانم ❤
.
با تمام وجود بگو ؛ الهی آمین خدای مهربونم
.
.
پیج پایین رو حتما فالو و دنبال کنید
یه پیج پر از آرامش و حس خوب ❤
.
▶️ @_khodaa__
▶️ @_khodaa__
▶️ @_khodaa__
Read more
. . پیرو پست قبلی <span class="emoji emoji1f609"></span> (کپشن دارم کوتاه میکنم هااااا مثلااا بگید آفرین<span class="emoji emoji1f602"></span>) یکی اومده میگه ببین مهندس ...
Media Removed
. . پیرو پست قبلی (کپشن دارم کوتاه میکنم هااااا مثلااا بگید آفرین) یکی اومده میگه ببین مهندس جون ببخشیدا یک چیری بگم میگم خوب بگو خانم میگه ببین مهندس جان تو این بی شوهری یکی هم پیدا کردی یک ذره امیده بهش بشه شوهر ، آخه حرفت منطقیه ک تحویلش نگیر میخوادت بگو رسمی بیاد .... خوب موقعیتش خوبه خوب ... .
.
پیرو پست قبلی 😉 (کپشن دارم کوتاه میکنم هااااا مثلااا بگید آفرین😂)
یکی اومده میگه
ببین مهندس جون ببخشیدا یک چیری بگم
میگم خوب بگو خانم
میگه ببین مهندس جان
تو این بی شوهری یکی هم پیدا کردی یک ذره امیده بهش بشه شوهر ، آخه حرفت منطقیه ک تحویلش نگیر میخوادت بگو رسمی بیاد .... خوب موقعیتش خوبه خوب 😕😕😕 میخوامش😢😢
گفتم ببین خانم شما برای ازدواج مگه نمیخوایش
گفت اوهوم چرا 😕
گفتم خوب ببین خانم
شما تا ده سال دیگم ساپورتش کنی ته اش نگرفتت چی ؟؟؟؟؟؟؟
اصلا چند درصد ارتباط ها مگه ازدواجه ؟؟؟؟
سن شما بالا میره هااااا !!؟؟
الکی پای هر کسی عمر تلف نکنید 😊
مرده بگو یالا پاشو بیا خواستگاریم 👌
از اینا 💍 بیار نه فقط روابط یواشکی 😐😂😂😂😉والا ...
جنس مفت نباشید خلاصه از ما گفتن
خودت به خودت باید بها بدی 😊 .
.
.
بعدنوشت : اینو خانمها شاید خوب ندونن در دسترس بودن زیاد ارزشتون رو اون طور که باید حفظ نمیکنه هااااا 😉😊 برادرانه میگم 😊حتما خدا هم خیلللللللی چیزها میدونسته هااااااااا تازه کلی گفتم ... .
.
.
نظر شما هم مکمله حرفمه حتما ...
.
.
.
.
#همسر #همسرانه #ازدواج #دختر #پسر #عاشقانه #عشق #دوست_دختر #دوست_پسر #خواستگاری #عروسی #شوهر #زن #مرد #خانم #عاشقانه #عشق #عاشقانه_ها #نامزدی #عقد ... این چیزهااا دیگه 😅😅😊
.
.
Read more
. كودكى سيرم كه نافم را خودم خواهم بريد در كنار جمع گورها خانه اى بايد خريد . تا به گريه آمدم مادر ...
Media Removed
. كودكى سيرم كه نافم را خودم خواهم بريد در كنار جمع گورها خانه اى بايد خريد . تا به گريه آمدم مادر مرا درجا گرفت خاك سردى بعد مرگم اين تنم را ميدريد . گوش ميكردى پيامى داده بودم سوى تو شرح احوال منى عاشق به تو خواهد رسيد . خوشبحالم خانه ام را در جوار خاك بود بعد لمس موى تو در خواب جنون آمد پديد . بعد ... .
كودكى سيرم كه نافم را خودم خواهم بريد
در كنار جمع گورها خانه اى بايد خريد
.
تا به گريه آمدم مادر مرا درجا گرفت
خاك سردى بعد مرگم اين تنم را ميدريد
.
گوش ميكردى پيامى داده بودم سوى تو
شرح احوال منى عاشق به تو خواهد رسيد
.
خوشبحالم خانه ام را در جوار خاك بود
بعد لمس موى تو در خواب جنون آمد پديد
.
بعد مرگم با خدا بحثى كنم تا آخرت
تا ببينم چون منى را محض خنده آفريد؟
.
راستى پرسش نكردم تا ببينم بعد من
عاشق و ديوانه ى چشمان تو آمد جديد؟
.
نه نميخواهم كنم باور كسى را غير من
تا كنى ناز صورت ناز توراهم ميخريد
.
يادت آمد دوست داشتى تا چه رنگى تن كنم؟
بى وفا دير آمدى پوشيده ام يكدست سفيد
.
گفته اند فردى بميرد در ره پروردگار
تو خدايم بوده اى حتما به من گويند شهيد
.
ياد دارم در نفس هاى پسين دكتر چه گفت
((يار اورا آوريد شايد كه اين باشد مفيد))
.
آخر شاهنامه را چرت گفته اند حتما خوش است
كودكى در انتظار گور را دنيا نديد
.
من كه رفتم در زمين دستى ندارم مرده ام
بعد من ديوانه تر از من درین ایام مى آيد پديد
.
شعر و دکلمه #نیمانفری
ممنون از تمام دوستان
.
@asemehoseyni70
@nsr.helena
@maryam_zamaani
@goddess.elaaa
@_mehdisafari
@charlie_harper966
@zahra_esmaeiliii
@hony_farahmand
@aida_borhanii
@erfarahmadlloo
#شعر #شاعر #غزل #دکلمه #عشق #عاشقانه #آرامش #احساس #نیما #عاشقانه ها #نامه #درد #درمان
Read more
انگشتانم را بر روی #گلبرگ های لطیف و نرم گلها کشیدم و لمسشان کردم‌. بینی ام را نزدیک تر بردم و عطرش را ...
Media Removed
انگشتانم را بر روی #گلبرگ های لطیف و نرم گلها کشیدم و لمسشان کردم‌. بینی ام را نزدیک تر بردم و عطرش را با تمام وجود استشمام کردم. انگار #خدا هنگام برنامه نویسی آدمها اینجور نوشته ‌که با استشمام بوی طبیعت #لبخند بزند. با دیدنش لبخند بزند. با لمس کردنش پرواز کند. به صدای #آواز پرنده کوچکی که همیشه آنجا ... انگشتانم را بر روی #گلبرگ های لطیف و نرم گلها کشیدم و لمسشان کردم‌. بینی ام را نزدیک تر بردم و عطرش را با تمام وجود استشمام کردم. انگار #خدا هنگام برنامه نویسی آدمها اینجور نوشته ‌که با استشمام بوی طبیعت #لبخند بزند. با دیدنش لبخند بزند. با لمس کردنش پرواز کند. به صدای #آواز پرنده کوچکی که همیشه آنجا بود گوش کردم. حدس زده بودم که حتما لانه اش در لا به لای شاخه های آن درخت تنومند است. درخت دقیقا کنار دیوار همسایه مان بود. #همسایه پیر و غر غرو مان. پیرزنی بود #تنها. هیچ کس سراغش نمی آمد. خواهرم همیشه می گفت فرزندانش حق دارند. انقدر بد عُنُق است که هر بار بیایند #دیوانه می شوند از این همه اخم و غرولند. اما من اینگونه فکر نمی کردم. بنظرم آنها اشتباه می کنند. اگر او واقعا آدم بدی بود پرنده ای توی خانه اش #لانه نمی ساخت. #گلی در آن خانه نمی رویید. او ادم خوبی است. آخر من یادم می آید که #پدربزرگ همیشه می گفت کمی طول میکشد تا پرنده اعتماد کند. ولی اگر اهلی شود کنارت می‌ماند. من پرنده های کوچه را می دیدم که درخت خانه او را دوست داشتند. پرنده ها و گلها همان جایی می مانند که محبت و عشق باشد. گاهی بی اجازه مادر به روی پشت بام می رفتم و خانه شان را دید می زدم. مادرم می گوید کار #زشتی ست ولی خب او که آنجا نبود تا ببیند من کار بدی کرده ام. خودم دیدم گربه سیاهی که مجید با سنگ، چلاقش کرده بود را، پناه داده. گربه #چلاق مادر هم بود. چنتایی #توله گربه سفید خاکستری داشت. همه را #غذا می داد و بهشان لبخند می زد. #آدم_های_بد_که_لبخند_نمی زنند. مطمئنا او هم خوب است. مجید و سینا او را #جادوگر_شهر_اُز میخواندند و خنده شان بود که قاه قاه بلند میشد. اما من می دانستم که از او میترسند. تا می بینندش پا میگذارند به #فرار

#ادامه_پست_بعد

حتما بخونید و نظرتون رو بدین🍃
ممنون🍁
Read more
Loading...
. طبق معمول حرفای من از محدودیتِ تعداد حروف اینستاگرام بیشتر شده! و نمیشد اینجا بزارمشون.. مثل ...
Media Removed
. طبق معمول حرفای من از محدودیتِ تعداد حروف اینستاگرام بیشتر شده! و نمیشد اینجا بزارمشون.. مثل دفعه های قبلی هم نمیتونستم حرفامو حذف و کوتاه کنم.. برای همین حرفامو به صورت عکس گذاشتم، اگه دوست و حوصله داشتید، عکسارو ورق بزنید تا به پنج تا عکس آخر برسیدو حرفامو بخونید، اگه هم نه، خلاصشو اینجا ... .
طبق معمول حرفای من از محدودیتِ تعداد حروف اینستاگرام بیشتر شده!
و نمیشد اینجا بزارمشون..
مثل دفعه های قبلی هم نمیتونستم حرفامو حذف و کوتاه کنم..
برای همین حرفامو به صورت عکس گذاشتم، اگه دوست و حوصله داشتید، عکسارو ورق بزنید تا به پنج تا عکس آخر برسیدو حرفامو بخونید، اگه هم نه، خلاصشو اینجا میگم…

برای دومین دیدار با مینا، جمعه ی چندهفته پیش رفتیم روستای امامه…
به سختی و تو لحظاتِ آخر، با لطف خدا پیداش کردم (از ساعت 11صبح رفتم برای دیدنش و 4 عصر، اتفاقی پیدا شد!)
.
نگاهش غم و استرس داشت..
استرس از شلوغی و شاید چیزای دیگه..
و یه دلبستگی تو اون روستا داشت که مانعش شد مثل دفعه ی قبل، موقع برگشت بیاد دنبالمون!

این سگِ مهربون که اسمش احتمالا مینا هم نیست و صاحب هم نداره،
با وجود تمام زخم های جسمی و روحیی که دیده، بازم از تمام آدما کینه به دل نگرفته و با آدمای جدید، تو مواقع خلوتی، مهربون و مودب رفتار میکنه..
تو مواقع شلوغی هم میره قایم میشه تا یه وقت رفتار بدی ازش سر نزنه!
این خانمِ زیبا و وفادار، بعد از حدود یک ماه و نیم، منو فراموش نکرده بودو با تمام استرسی که داشت، بازم با دیدن من چنان ذوقی کردو که با ذوقش رقصیدو تو یه لحظه غمشو فراموش کرد..
این سگِ صبور، حتی تو اوج استرس هم وقتی شونه ای که من برده بودم اذیتش کرد، از کوره در نرفت و عصبی نشد، فقط با نگاهش و دو قدم جا به جا شدن بهم فهموند که اون اذیتش میکنه…
این دخترِ قشنگ، با اینکه دلبستگی تو اون نقطه ی اولیه داشت، بازم تا مسیری نسبتا طولانی همراهمون اومدو بدرقه مون کردو با نگاهش ازمون تشکر کرد…

حیوانات،
میفهمن
شعور دارن
دردو حس میکنن
محبتو درک میکنن
خوبیو فراموش نمیکنن
بدیو میبخشن
کینه به دل نمیگیرن
مهربونیو جبران میکنن
قدرشناسن
و در کل خیلی خوبن…

بیاید به خودمون قول بدیم و به اطرافیانمون آگاهی، که ما هم کمی از خصوصیات این موجودات پاک خدارو تو خودمون پرورش بدیم تا لیاقت اشرف مخلوقات بودنو داشته باشیم…

بیاید جوری رفتار کنیم که باعث بوجود اومدن غم و استرس تو چشمای این مخلوقات پاک، و زخم روحی و جسمی تو وجود این مهربونا نشیم…

بیاید برای مینای من، دعا کنیم غمش هرچی هست برطرف بشه و نگرانی از چشمای قشنگش محو شه…

دفعه ی قبلی گفتم شاید باز برم ببینمش، ولی اینبار میگم انشاالله دوباره حتما میرم میبینمش!
امیدوارم دفعه ی بعدی، فقط از چشماش برق شادی و آرامش رو ببینم…

مرسی از حوصله و توجهتون ❤

#GoldenRetriever
#Love
#با_حیوانات_مهربان_باشیم
#عشق
#سگ
Read more
امروز از يك #دوست عزيز كه چند سال قبل در #سانحه رانندگى دچار #ضايعه_نخاعى شده بود پيامى دريافت كردم ...
Media Removed
امروز از يك #دوست عزيز كه چند سال قبل در #سانحه رانندگى دچار #ضايعه_نخاعى شده بود پيامى دريافت كردم كه مضمون اون #عشق به حضرت #ثامن_الحجج و دلتنگى براى پابوسى #امام_رضا بود من هم بدون اطلاعش استوريم را براش هيدن كردم تا نفهمه و از دوستان كمك خواستم كه ايشون را به هر ترتيبى كه شده بفرستيم #پابوس ... امروز از يك #دوست عزيز كه چند سال قبل در #سانحه رانندگى دچار #ضايعه_نخاعى شده بود پيامى دريافت كردم كه مضمون اون #عشق به حضرت #ثامن_الحجج و دلتنگى براى پابوسى #امام_رضا بود
من هم بدون اطلاعش استوريم را براش هيدن كردم تا نفهمه
و از دوستان كمك خواستم كه ايشون را به هر ترتيبى كه شده بفرستيم #پابوس امام رضا
ظرف مدت كوتاهى با #مهربانى و #اعتماد شما به حقير حدود پنج ميليون تومان جمع شد
اما وقتى موضوع را ايشان فهميد با مناعت طبع و بزرگوارى ضمن رد وجه
اين پيام را براى قدردانى از شما عزيزان فرستاد
......
خدا با شما آغاز كرد،و با شما ختم مى‏ كند،و به خاطر شما باران فرو مى‏ ريزد و تنها براى شما آسمان را از اينكه بر زمين فرو افتد نگاه مى ‏دارد ... (فرازی از زیارت #جامعه_کبیره)

دوستان عریزم سلام
خبر مهربانى بى كران شما عزیزان در همراهمى با فراخوان آقای #مهرداد_کیا براى خوشحال كردن برادر کوچکتان و فراهم كردن امكان زيارت امام مهربانی ها به شادی و مسرّت بی حد و حصرى در قلب و جانم انجامید.
از همه ى شما خوبان کمال قدردانی و تشکر را دارم و به خود میبالم که در جمع نورانى و پر مهرتان حضور دارم.
عزیزان جان، بنده حقیر بخاطر وخامت اوضاع جسمی و محدوديت شديد حركتى و شرایطی که بر زندگيم حاکم است به هيچ عنوان قادر به سفر #زمینی و #هوایی نیستم .
باتوجه به تعداد بالای تراکنش های انجام شده عملا عودت وجوه مشارکت غیر ممکن است،از اين رو حسب استفتائی که آقای کیا از دفتر يكى از ايات عظام داشته اند اين وجه صرفا در راه زيارت امام رضا امكان هزينه كردن دارد
لذا به آقای کیا که بانی این امر خیر بوده اند اختیار میدهم تا افرادی را كه به حال به زيارت امام رضا مشرف نشده اند را شناسايى و به نيابت از حقير و بانيان اين حركت مهرورزانه به مشهد بفرستند تا ان شاءالله حقیر و شرکت کنندگان در طرح در ثواب زیارتشان شریک باشیم.
اما تقاضا اى هم از زوار حضرت ثامن الحجج دارم
قول بدهيد كه حتما قرائت زیارت جامعه کبیره یا حداقل زیارت امین الله را به نیابت از ما مد نظر داشته باشند
با آرزوی سلامتی و تندرستی ، سعادت و عاقبت بخیری برای شما خوبان مهرورز و شفای تمام مریضان.
.
حالا كه قرار شد عده اى را به پابوس حضرت رضا بفرستيم
ياعلى بگيم و افراد بيشترى را راهى كنيم،اگر شما هم دوست داشتين اقدامى بكنين،به اين شماره كارت كمك هاتون را عنايت كنيد
٦٢١٩٨٦١٠٣٤٧٣٩٤٨١
به نام اقا جلال سبزى
Read more
سلام صبح زیبای جمعه همگیتون بخیر رفقا <span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji2764"></span> امیدوارم در کنار خانواده خوشبگذره بهتون <span class="emoji emoji1f64f"></span> متن پایین رو حتما ...
Media Removed
سلام صبح زیبای جمعه همگیتون بخیر رفقا امیدوارم در کنار خانواده خوشبگذره بهتون متن پایین رو حتما بخونید هر چقدرم زیاده بخاطر خودتونه . زندگی‌ کردن واقعی : رفقا این‌روزا اینقدر درگیر فضای مجازی شدیم اگه وقت کنیم به زندگی واقعیمون ی سریم میزنیم این درست نیست هدف ما برای اومدن به این دنیا ... سلام صبح زیبای جمعه همگیتون بخیر رفقا 😘❤ امیدوارم در کنار خانواده خوشبگذره بهتون 🙏 متن پایین رو حتما بخونید 👇👇👇👇 هر چقدرم زیاده بخاطر خودتونه 👇
.
زندگی‌ کردن واقعی :
رفقا این‌روزا اینقدر درگیر فضای مجازی شدیم اگه وقت کنیم به زندگی واقعیمون ی سریم میزنیم این درست نیست هدف ما برای اومدن به این دنیا زندگی کردنه اینقدر خودمونو درگیرای چیزای بیهوده مثل عشقای بچگونه میکنیم که یادمون میره زندگیه ما برای این عشق ها و الکی عاشق شدن ها نیست
و زندگیمونو کردیم ی گوشی و اینستا و متن های غمگین رفتن تو فاز غمگین این درست نیست
ی چیزیم واضحه بوده و هست هیچکس با رفتن یکی از زندگیش نمیمیره خیالتون تخت شاید چند‌روز ناراحتی باشه اما یکی میاد جاشو میگیره تو این دوره‌زمونه اما پدر و مادر یدونه ان رفتن‌هیچکسی بازم پدر و مادر نمیشه قدرشونو تا هستند بدونید
ی بار بیشتر زندگی‌نمیکنیم اینو تاکید میکنم
هر لحظه میگذره بازگشتی نداره ثانیه بعدی مال تواعه پس به خودت بیا برای خودت زندگی کن و لذت ببر از زندگیت و به اطرافیانت عشقای واقعی ینی پدر مادرت برس
اینهمه خودتونو درگیر چیزای بیهوده نکنید
زندگی کنید کسی از زندگی شما رفت شمارو نخواست لیاقت شمارو نداره پس بهتره بجنگید ایندتونو جوری بسازید پشیمون بشه ارزوش بشه بازم بودن با شما ی ذره فکر کنید زندگی این نیست الان درگیرش شدین زندگی واقعی اینه از زندگیتون لذت ببرید تلاش کنید و ایندتونو بسازید و کلام اخر هم اینه
عشق واقعی خانواده انسان ها هستند
ینی پدر و مادر و خدا که هرچقدرم ما بد باشیم
بازم که بریم طرف اونا مارو میخوان با بدترین اشتباهات اینو همیشه توجه کنید و بدونید .
Read more
Loading...
@monza.cafe مونزا كافه رو دوست دارم تو كلار آباد هستش هر بار كه شمال بريم حتما يه سر به اين كافه ميزنيم ...
Media Removed
@monza.cafe مونزا كافه رو دوست دارم تو كلار آباد هستش هر بار كه شمال بريم حتما يه سر به اين كافه ميزنيم فضاي مرتب و مدرن و شيك و معماري زيبا و دل باز و رو به دريا و پذيرايي خوبشون باعث جذب مشتري ميشه چيزي كه امروز نظر من رو جلب كرد و ناراحتم كرد شرايط نابسامان اقتصادي كه باعث شده كه هر جا ميريم بحث افزايش ... @monza.cafe
مونزا كافه رو دوست دارم تو كلار آباد هستش هر بار كه شمال بريم حتما يه سر به اين كافه ميزنيم فضاي مرتب و مدرن و شيك و معماري زيبا و دل باز و رو به دريا و پذيرايي خوبشون باعث جذب مشتري ميشه
چيزي كه امروز نظر من رو جلب كرد و ناراحتم كرد شرايط نابسامان اقتصادي كه باعث شده كه هر جا ميريم بحث افزايش قيمت رو بايد بشنويم واقعا اندوه بزرگ و وصف ناپذيري هستش😔با اين شرايط به كجا داريم ميريم خدا ميدونه
خدايا وطنم رو از اين مصيبت نجات بده ،خدايا وطنم رو از تو ميخواهم ،خدايا عزت وطنم رو بهش برگردون،اون رو مثل قديما سرافراز و از دست غارتگران حريص نجات بده....اميدوارم روزي برسه كه دولتمردان در پي قدرت و ثروت نباشن ....
ایران وطنم وطن عزیزم برای تو مینویسم برای تو که بیشتر از جانم دوستت دارم.
هرگز تو را ترک نخواهم کرد زیرا اینجا وطن من است.
خاک سرزمینم را میبوسم زیرا اینجا خانه من است.
خانه ای سبز پر از مهر و صفا پر از صلح و دوستی.
کشورم را دوست دارم ایرانم را دوست دارم زیرا پر از زیبایی است.
از تخت جمشید تا سی و سه پل.اینجا پر از زیبایی است پر از محبت و عشق.
از خلیج فارس تا خزر همه ایران سرای من است.
وطنم وطنم ای ایران من دوستت دارم و تا آخرین لحظه واپسین نفسم با تو خواهم ماند.
دوست دارم روی خاک تو جان بسپارم.
تا آخرین نفس تو را دوست دارم ای ایران ای سرزمین سبز من.
خدايا ايرانم رو آزاد كن🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Read more
. در زندگی هر کسی حتی در روزهای سخت سهمی از شادی هم وجود داره که می‌تونه اشک شوق به چشم بیاره دیشب بچه ...
Media Removed
. در زندگی هر کسی حتی در روزهای سخت سهمی از شادی هم وجود داره که می‌تونه اشک شوق به چشم بیاره دیشب بچه ی من (هم سنیم ولی شاگرد هر چند سالش باشه برای استادش بچه است) بعد از یک سال آواز خوندن روی استیج رفت و تمام روزهایی که باهم تلاش میکردیم از جلوی چشمم گذشت و اشک توی چشمام آورد و بهش افتخار کردم روی صحبتم ... .
در زندگی هر کسی حتی در روزهای سخت سهمی از شادی هم وجود داره که می‌تونه اشک شوق به چشم بیاره
دیشب بچه ی من (هم سنیم ولی شاگرد هر چند سالش باشه برای استادش بچه است) بعد از یک سال آواز خوندن روی استیج رفت و تمام روزهایی که باهم تلاش میکردیم از جلوی چشمم گذشت و اشک توی چشمام آورد و بهش افتخار کردم💖

روی صحبتم به تمام دوستان عاشق آوازه که از من میپرسن ما عاشق آوازیم ولی صدا نداریم،اولا شما صدا دارید یعنی همه صدا دارن وقتی عشق پشتکار صبر هم کنارش بذاری روزی حتما خیلی خوب خواهی خوند

ایشون روزی که اومدن تست دادن پیش من یه صدایی داشتن مثل همه ی شما ولی با یه لبخند همیشگی انرژی بالا پشتکار و تلاش و صبر ( ص ب ر) شاید خود من هم این روز رو نمیدیم که بتونه یه آریای سخت از یه ٱپرا را بخونه ،(البته که تازه اول کارشه) ولی تونست عزیز دل من💓

خدا آواز رو در وجود همه قرار داده ،بعضی وقتها خیلی نمایان و پر قدرت خودشو نشون میده و گاهی باید پیداش کنی و از وجودت بیاریش بیرون

پس اگه عاشقی شروع کن و آواز وجودت را پیدا کن

پ.ن:yek tashakor kheili vije az ostad va mamani khodam ke hatta shagerde shagerdaye khodesham support mikone💖💖 you're queen of my life💗💗@hasmikkarapetian
Read more
اسمش جذبم کرده بود,اخه همسر من هم به مادربزرگش,خدا رحمتش کنه میگفت آ بی بی.....تا اسم سرای آ بی بی را ...
Media Removed
اسمش جذبم کرده بود,اخه همسر من هم به مادربزرگش,خدا رحمتش کنه میگفت آ بی بی.....تا اسم سرای آ بی بی را دیدم پیش خودم گفتم حتما یه روزی باید برم از نزدیک ببینمش.خونه ای بود شگفت انگیز در مرکز شهر نی ریز با میزبانانی یکی از دیگری باصفاتر...بنا صد ساله بود.خانم نصرتی, نوه ی بزرگ آ بی بی با شور و هیجان فراوان ... اسمش جذبم کرده بود,اخه همسر من هم به مادربزرگش,خدا رحمتش کنه میگفت آ بی بی.....تا اسم سرای آ بی بی را دیدم پیش خودم گفتم حتما یه روزی باید برم از نزدیک ببینمش.خونه ای بود شگفت انگیز در مرکز شهر نی ریز با میزبانانی یکی از دیگری باصفاتر...بنا صد ساله بود.خانم نصرتی, نوه ی بزرگ آ بی بی با شور و هیجان فراوان گوشه گوشه ی خانه را بهمون نشان دادند و از آ بی بی و خاطراتشون برامون تعریف کردند.در چشمانشان عشق به اون سالها موج میزد.
بعد از بازدید خانه و صرف غذا و کمی استراحت در خنکای حیاط و سپس گشتی در شهر دوباره سر ساعت هشت برگشتیم به آ بی بی برای تماشای نمایش خیمه شب بازی....بسیار متعجب شدم وقتی اون حجم و استقبال مردم را در سرا دیدم...جای نشستن نبود...انگار همه ی نی ریز جمع شده بودند برای تماشای نمایش مبارک...اخه چطور مبارک ساده ی ما تونسته بود این همه جمعیت دور خودش جمع کنه?پرسیدم تاتر شهر هم انقدر شلوغ میشه?جوابش سکوتی نسبتا طولانی را بینمان حاکم کرد.....آخه میدونید این شهر حتی سینما هم نداره!....
خلاصه میکنم خونه خیلی دوست داشتنی بود مخصوصا مطبخش که تا حالا این مدلی ندیده بودم...سعی کردم عکس بگیرم اما باید از نزدیک دید شگفتی اش تو عکس مشخص نمیشه...
ادامه دارد
ورق بزنید...استوری را هم پی بگیرید
آدرس:فارس. #نی_ریز.اقامتگاه بومگردی سرای آ بی بی

#سفرنامه_های_سلامت_من
@saraye.abibi.neyriz
Read more
Loading...
.<span class="emoji emoji1f49c"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f49a"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span>🧡 سالی که گذشت من خیلی بزرگتر شدم... به خیلی چیزا که فکر میکردم رویاس رسیدم... تنها سفر رفتن... مستقل ...
Media Removed
.🧡 سالی که گذشت من خیلی بزرگتر شدم... به خیلی چیزا که فکر میکردم رویاس رسیدم... تنها سفر رفتن... مستقل شدن... کنار اومدن با کارای سخت... کنار اومدن با آدمای سخت.... کمپ کردن تو جنگل.... جیپ داشتن.... آشنا شدن با کلی آدم خفن... هر روز تو قلبم عشق بزرگتر شد... شاید اینا چیزای کوچیکی ... .💜💙💚💛🧡
سالی که گذشت من خیلی بزرگتر شدم...
به خیلی چیزا که فکر میکردم رویاس رسیدم...
تنها سفر رفتن...
مستقل شدن...
کنار اومدن با کارای سخت...
کنار اومدن با آدمای سخت....
کمپ کردن تو جنگل....
جیپ داشتن....
آشنا شدن با کلی آدم خفن...
هر روز تو قلبم عشق بزرگتر شد...💚💙
شاید اینا چیزای کوچیکی باشه ولی برای من زندگیه،عشقه...
من امسال کمپ رفتم... یه عالمه تو سفر و جاده بودم...سوار جیپ شدم اونم تو چه جاده های تو چه هوایی...
از بچگی دوس داشتم تو جنگل زندگی کنم ...
هر بار شمال میرفتیمم تنها میرفتم تو جنگل واسه خودم فیلم بازی میکردم🙈😅
من وقتی تو طبیعت میرم تمام جونم ذوق میکنه قدری که به خدا میگم بسه دیگه اینهمه زیبای و عظمت....
مرسی ااز تک تکتون که تو سفرام کنارم هستین...
کلی حواستون بهم هست....
من دیروز هر کدوم از پیاماتونو باز کردم کلی قربون صدقتون رفتم...
بخدا عاشقتونم💜💙💚😍
و اینکه مردم میرن کمپ ترک کنن مرجان رفت کمپ معتاد شد بهش😅😅😂🙈
و امسال حتما بیشتر میشه...🧡💛💚💙💜 راستی تمام بچه های که تو این عکس تو چادراشون خواب بودن بهتون بگم که بینظیر بودید💜💙💚💛🧡
@mamallicaa مرسی رفیق😍
Read more
#Ramadan #karim #斋月. در این شب های پر انرژی صفات زیبای خداوند را بیش تر صدا کنیم . یا«ستار العیوب»(پوشاننده عیب ها) «یا لطیف» «یا‌ الرزاق»(روزی دهنده). هزار و یک اسم داری و من از آن همه، "لطیف" را دوست دارم، که یاد ابر و ابریشم و عشق می افتم یا لطیف !! تنها مشتی از لطافتت به من و هموطنانم ببخش. سعادت ... #Ramadan #karim 🌛 #斋月.
در این شب های پر انرژی صفات زیبای خداوند را بیش تر صدا کنیم . یا«ستار العیوب»(پوشاننده عیب ها) «یا لطیف» «یا‌ الرزاق»(روزی دهنده).
هزار و یک اسم داری
و من از آن همه، "لطیف" را دوست دارم،
که یاد ابر و ابریشم و عشق می افتم
یا لطیف !!
تنها مشتی از لطافتت به من و هموطنانم ببخش.
سعادت دنيا و آخرت توشه شب قدرتان باد .
پ ن : معنای ستار بودن خدا، آن است که اعمال انسان ها را از دیگر انسان ها می پوشاند تا آبروی آنان حفظ گردد.
خداوند عیب هایمان را میبیند و نمیگوید ، و مردم عیبمان را نمیبینند ولی جار میزنند .
دل نوشت : یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، آرام به نام من محتاج بینداز 📿
حتما من رو هم به اسم دعا کنید 🌹🙏 #آرشی
希望在这么美好的一个月 大家身体健康 家人开心快乐 全球和谐和平 ❤️
Read more
دوستان عزيز سلام... براي راه اندازي پناهگاه براي حيوانات واقعا به هر اندازه كمك نياز هست... حيوانات ...
Media Removed
دوستان عزيز سلام... براي راه اندازي پناهگاه براي حيوانات واقعا به هر اندازه كمك نياز هست... حيوانات مخصوصا توي كشور ما خيلي مظلوم و تنها ن ولي حتما سهمي دارن كه هستن... من مطمئنم خدا خواسته كه ما بهشون كمك كنيم اونم توي كشوري كه آزار حيوانات رو با افتخار فيلمبرداري ميكنن، سگ رو نجس ميدونن، اونم ... دوستان عزيز سلام...
براي راه اندازي پناهگاه براي حيوانات واقعا به هر اندازه كمك نياز هست... حيوانات مخصوصا توي كشور ما خيلي مظلوم و تنها ن ولي حتما سهمي دارن كه هستن... من مطمئنم خدا خواسته كه ما بهشون كمك كنيم اونم توي كشوري كه آزار حيوانات رو با افتخار فيلمبرداري ميكنن، سگ رو نجس ميدونن، اونم سگي كه بي نهايت عشق داره... هر حيواني رو با سنگ و سيگار و دستاي كثيفشون آزار ميدن. كاش به جاي هر كدومشون يه سگ زندگي ميكرد.
هر كسي دلش ميخواد ميتونه از نزديك بره اونجا و همه چيز رو ببينه...
هركس دلش خواست ميتونه كمك كنه...
و ممنون ميشيم كه اطلاع رساني كنين تا اين فرهنگ در كشور ما جا بيوفته كه تمام اين موجودات يه قلبي دارن كه ميتپه...
Read more
خیلی قشنگه حتماً بخونید: میدونی موقع تولد وقتی خدا داشت بدرقمون میکرد چی گفت!!!!!!!؟؟؟؟؟ گفت: ...
Media Removed
خیلی قشنگه حتماً بخونید: میدونی موقع تولد وقتی خدا داشت بدرقمون میکرد چی گفت!!!!!!!؟؟؟؟؟ گفت: داری به دنیایی میری که غرورت را میشکنن و به احساس پاکت سیلی میزنن!!!!!! نکنه ناراحت بشی....!!!! من تو کوله پشتیت عشق گذاشتم....... تا ببخشی!!!!!! خنده گذاشتم........ تا بخندی!!!!!!! اشک گذاشتم........ ... خیلی قشنگه حتماً بخونید: میدونی موقع تولد وقتی خدا داشت بدرقمون میکرد چی گفت!!!!!!!؟؟؟؟؟
گفت: داری به دنیایی میری که غرورت را میشکنن و به احساس پاکت سیلی میزنن!!!!!! نکنه ناراحت بشی....!!!! من تو کوله پشتیت عشق گذاشتم....... تا ببخشی!!!!!! خنده گذاشتم........ تا بخندی!!!!!!! اشک گذاشتم........ تا گریه کنی!!!!!!! و
مرررررررگ گذاشتم........ تا بدونی دنیا ارزش بدی کردن نداره!!!!!!!! پس خوب باش و خوبی کن سلام دوستان گرامی وعزیز ممنون از حضور پر مهرتااااااان
Read more
Lبخون عشق کنید....... چند آيه زيبا : گفتم: خدا آخه این همه سختی؟ چرا؟ گفت: «انَّ مع العسر یسرا» "قطعا ...
Media Removed
Lبخون عشق کنید....... چند آيه زيبا : گفتم: خدا آخه این همه سختی؟ چرا؟ گفت: «انَّ مع العسر یسرا» "قطعا به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/6) * گفتم: واقعا؟! گفت: «فإنَّ مع العسر یسرا» حتما به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/7) * گفتم: خب خسته شدم دیگه... گفت: «لاتـقـنطوا من رحمة ... Lبخون عشق کنید....... چند آيه زيبا :
گفتم: خدا آخه این همه سختی؟ چرا؟
گفت: «انَّ مع العسر یسرا»
"قطعا به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/6)
*
گفتم: واقعا؟!
گفت: «فإنَّ مع العسر یسرا»
حتما به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/7)
*
گفتم: خب خسته شدم دیگه...
گفت: «لاتـقـنطوا من رحمة الله»
از رحمت من ناامید نشو.(زمر/53)
*
گفتم: انگار منو فراموش کردی!
گفت:«اذکرونی اذکرکم»
منو یاد کن تا یادت باشم.
*
گفتم: تا کی باید صبر کرد؟!
گفت: « وَ ما یدریک لَعلَّ السّاعة تکون قریبا»
تو چه می دانی، شاید موعدش نزدیک باشد.(احزاب/63)
«انّی اعلم ما لاتعلمون»
من چیزایی میدونم که شما نمی دونید.(بقره/ 30)
*
گفتم: تو بزرگی و نزدیکیت برای من کوچک، خیلی دوره! تا اون موقع چی کار کنم؟
گفت: « و اتّبع ما یوحی الیک و اصبر حتی یحکم الله»
حرف هایی که بهت زدمو گوش کن، و صبر کن ببین چی حکم می کنم.
(یونس/ 109)
*
ناخواسته گفتم: الهی و ربّی من لی غیرک (خدایا آخه من غیر تو کیو دارم؟!)
گفت: «الیس الله بکاف عبده»
من هم برای تو کافی ام.(زمر/36)
*
سلام . نگو که دستم بنده بیخیالی نکن بفرس برای همه دوستانت
Read more
<span class="emoji emoji1f49a"></span>عیدی با "ارجوه لکل خیر" حتماً مبارک است. <span class="emoji emoji1f53b"></span>یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر، یا من یعطی الکثیر ...
Media Removed
عیدی با "ارجوه لکل خیر" حتماً مبارک است. یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر، یا من یعطی الکثیر بالقلیل، یا من یعطی... ای خدا این وصل را هجران مکن سرخوشان عشق را نالان مکن باغ جان را تازه و سرسبز دار قصد این مستان و این بستان مکن چون خزان بر شاخ و برگ دل مزن خلق را مسکین و سرگردان مکن بر درختی ... 💚عیدی با "ارجوه لکل خیر" حتماً مبارک است.
🔻یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر، یا من یعطی الکثیر بالقلیل، یا من یعطی...
🔻ای خدا این وصل را هجران مکن سرخوشان عشق را نالان مکن
باغ جان را تازه و سرسبز دار
قصد این مستان و این بستان مکن
چون خزان بر شاخ و برگ دل مزن
خلق را مسکین و سرگردان مکن
بر درختی که آشیان مرغ توست
شاخ مشکن مرغ را پران مکن
جمع و شمع خویش را بر هم مزن
دشمنان را کور کن شادان مکن
گرچه دزدان خصم روز روشنند
آنچ می خواهد دل ایشان مکن
کعبه اقبال این حلقه است و بس
کعبه اومید را ویران مکن
🔻تقارن عید نوروز امسال با طلیعه دل انگیز ماه رجب، ماه وصلت دل و جان با جانانی که از او امید به همه خوبی ها و خیرها مومل و ایمنی از همه بدی ها و شرها ممکن است، بر همه شما عزیزان مبارک است
آمین یا رب العالمین.
به ارادت کامل
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
تو رو ديدم خدا خنديد من از عشق تو حظ كردم ..... ️ پاورقي: حتما نبايد مطلب و عكسمون خوراكي باشه كه . مگه ما فست فوديا دل نداريم ️تقديم به ... ️ #بوشهر #فستفود #برگر #عشق تو رو ديدم خدا خنديد من از عشق تو حظ كردم .....
❤️❤️❤️
پاورقي: حتما نبايد مطلب و عكسمون خوراكي باشه كه . مگه ما فست فوديا دل نداريم 😉😉😉😉😉
❤️ ☺️تقديم به ... ☺️❤️
#بوشهر #فستفود #برگر #عشق
ta akharesh bekhun ساعت۱۸:۲۱pm New massage: 091******** -این کیه sms داده؟! -هه بیخیال! ...
Media Removed
ta akharesh bekhun ساعت۱۸:۲۱pm New massage: 091******** -این کیه sms داده؟! -هه بیخیال! حتما اشتباه اس داده!من که کسیو ندارم! Open massage +سلام عزیزم! خوبی؟! شناختی منو؟! منم......!!!! -وای خدا...باورم نمیشه!!! Sms داده!! Write new massage... -slm azizm! Khubi?! Belakhare ... ta akharesh bekhun
ساعت۱۸:۲۱pm

New massage:

091******** -این کیه sms داده؟! -هه بیخیال! حتما اشتباه اس داده!من که کسیو ندارم!

Open massage +سلام عزیزم! خوبی؟! شناختی منو؟!
منم......!!!! -وای خدا...باورم نمیشه!!! Sms داده!! Write new massage... -slm azizm! Khubi?! Belakhare sms dadi? Bargashti?
Midonestm to hm dusm dari! Rasti key shomarto avaz kardi?!mn b shomare ghablit sms midadm,chera javab nmidadi?

5min later
New massage... +ببین اس دادم که یچیزایی رو بگم بهت!
من با عشق جدیدم خوشحالم! خوشبختم!! اینقد به من اس نده! مزاحم نشو!
مگه آرزوی تو خوشبختیه من نبود؟!
خب من الان با اون خوشبختم!
پس بیخیال من!!! -chi???
Mage mn eshghet nbudm?! Pas chi shod?
Chi shod un harfat?? -de javab bde!! Pas mn chi?! Fght khodet khoshbkht shi?? -ok! Javab nde!! Khoshbkht shi eshghm... 15min later... سیگار روشن یک شمع روشن اشک روی گونه سرفه های عمیق تیغ تو دست یه نفسه عمیق
خط عمقی
خون
خون
خون
خون
7min later... صدای جیغ....
وااااای بچه ام از دست رفت... 18min later... صدای آمبولانس...
بیمارستان...
دکتر... 30min later... دکتر: متاسفم.... روز بعد:
خاکسپاری...صدای قرآن...بوی حلوا...صدای گریه...
و در آخر...
هه...خدابیامرزتش...جوان خوبی بود...!!! ببین داداشی!ببین آبجی!
تو رو به خدا قسم...وقتی جنبه ی عشقو عاشقیو نداری....وابستش نکن....عاشقش نکن.... THE END...
Read more
 #قرآن_یعنی #رمضان__یعنی . . <span class="emoji emoji1f339"></span> امام صادق علیه السلام از پیامبر صلی اللّه علیه و آله روایت فرموده: . (ماه ...
Media Removed
#قرآن_یعنی #رمضان__یعنی . . امام صادق علیه السلام از پیامبر صلی اللّه علیه و آله روایت فرموده: . (ماه رمضان ماه خداى عزوجل مى باشد، و آن ماهى است كه خداوند كارهاى نیك را در آن دو چندان كند و بدی‌ها را در آن محو سازد، ماه بركت ، و ماه انابة و بازگشت ، و ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادى از آتش دوزخ ، و ... #قرآن_یعنی
#رمضان__یعنی .
.
🌹
امام صادق علیه السلام از پیامبر صلی اللّه علیه و آله روایت فرموده:
.
(ماه رمضان ماه خداى عزوجل مى باشد، و آن ماهى است كه خداوند كارهاى نیك را در آن دو چندان كند و بدی‌ها را در آن محو سازد، ماه بركت ، و ماه انابة و بازگشت ، و ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادى از آتش دوزخ ، و كامیاب شدن به بهشت است .
در این ماه از هر حرامى خوددارى كنید، و تلاوت قرآن را زیاد كنید. و حاجات خود را بخواهید، و به یاد پروردگارتان سرگرم باشید، و ماه رمضان نزد شما نباید همانند ماه‌هاى دیگر باشد، چرا كه براى این ماه در پیشگاه خداوند حرمت و برترى بر دیگر ماه‌‎ها است ، و نباید در ماه رمضان روز روزه شما مانند روز غیر روزه شما باشد.)
.
(بحارالانوار، ج 96، ص 340 - 341) .
.
#لطفا حتما به اشتراک بزارید تا شما هم در این ثواب شریک باشید...
.
🌹
🌹
(حدیث تصویر :شيخ صدوق، أمالي الصدوق، تهران، كتابخانه اسلاميه، 1362ش، ص 93.) 🌹
🌹
.
#خدا #قرآن #رمضان #اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم #اللهم_عجل_الولیک_الفرج #توبه #بخشش #دوست #شهوت #عشق #گناه
#التماس_دعا
Read more
. خدا همیشه هست حتما نباید بیاد ور دلت بشینه و تا گفتی فلان چیز و فلان کسی رو می خوای سریع واست آماده کنه ...
Media Removed
. خدا همیشه هست حتما نباید بیاد ور دلت بشینه و تا گفتی فلان چیز و فلان کسی رو می خوای سریع واست آماده کنه بودن خدا تو یه لحظه های که باور نداری همیشه ثابت میشه یا با حضور یه نفر یا با یه اتفاقی غیر قابل باور می تونم بگم تو همون یه نفر بودی همونی که می تونست چراغ خاموش قلب منو روشن کنه همونی که می تونست مسیر ... .
خدا همیشه هست حتما نباید بیاد ور دلت بشینه و تا گفتی فلان چیز و فلان کسی رو می خوای سریع واست آماده کنه
بودن خدا تو یه لحظه های که باور نداری همیشه ثابت میشه یا با حضور یه نفر یا با یه اتفاقی غیر قابل باور
می تونم بگم تو همون یه نفر بودی
همونی که می تونست چراغ خاموش قلب منو روشن کنه
همونی که می تونست مسیر سرد و یک نواخت جاده زندگی مو تبدیل کنه به جاده چالوس تو فصل بهار
می دونی تو اوج بد بیاری های زندگی یه نفر باید باشه که بهت یه انرژی بده واسه مندن واسه تلاش کردن
خدا تورو بهم داد تا بفهمم که جاده زندگی مثل بقیه جاده ای که رفتم نیست که تنهای و بی خیال برم نه جاده زندگی
از اون جاده هاست که نباید با عشق رفت با تو .
#حسین_رمضانی
. 💙
Read more
...... "انتقام" بی رحم شد قلبم از اون روزی که تو کم آوردی تو احساست فهمیدی من دل بَستَتَم اما تسلیم ...
Media Removed
...... "انتقام" بی رحم شد قلبم از اون روزی که تو کم آوردی تو احساست فهمیدی من دل بَستَتَم اما تسلیم نشد اون روحِ لجبازت آسون نبود دل بستن و موندن وقتی که تو مغرور و کم بودی شلوغ بود دور و برت اما تو فکر من،تو مال من بودی..... _ _ #آزاده_پیرای _ _ _به امید خدا امسال سال شنیدنِ ترانه هامه _ پ.ن: ... ...... "انتقام"
بی رحم شد قلبم از اون روزی
که تو کم آوردی تو احساست
فهمیدی من دل بَستَتَم اما
تسلیم نشد اون روحِ لجبازت
آسون نبود دل بستن و موندن
وقتی که تو مغرور و کم بودی
شلوغ بود دور و برت اما
تو فکر من،تو مال من بودی..... _
_
#آزاده_پیرای
_
_
_به امید خدا امسال سال شنیدنِ ترانه هامه
_

پ.ن: قسمتی از ترانه انتقام که دو سال پیش نوشتمش،شما تا حالا از کسی انتقام گرفتید؟یا نقشه ای برای این کار دارید احتمالاً؟😊😀اگه نگرفتید که واقعاً بهتون تبریک می گم،اگرم گرفتید که نمی دونم بعد چه حسی داشتید،اگرم نقشه اش رو دارید،حتماً یه تجدید نظری بکنید لطفاً.
.

بهار رو تو طبیعت بگزرونید.🌹🍀🍃🌺
.

#ترانه #آزاده_پیرای #آزاده #پیرای #طبیعت #انتقام #زیبایی #عشق
Read more
. میدونم خیلی دیره واس دادن همچین #پیشنهادی ولـــــــــــــی این کتاب فوق العاده است... بینظیره<span class="emoji emoji2764"></span> حتما ...
Media Removed
. میدونم خیلی دیره واس دادن همچین #پیشنهادی ولـــــــــــــی این کتاب فوق العاده است... بینظیره حتما حتما وقت بزارین براش و بخونیدش من توی چند روز خوندمش.. خودتونو بزارین جای شخصیت اصلی.. امروز همین کارو کردم. شدم دختر شینا.. تصورش کردم اما جیگرم کباب شد چشام کاسه خون شدن خدا چه صبری ... .
میدونم خیلی دیره واس دادن همچین #پیشنهادی
ولـــــــــــــی این کتاب فوق العاده است...
بینظیره❤
حتما حتما وقت بزارین براش و بخونیدش
من توی چند روز خوندمش..
خودتونو بزارین جای شخصیت اصلی..
امروز همین کارو کردم. شدم دختر شینا.. تصورش کردم اما جیگرم کباب شد
چشام کاسه خون شدن
خدا چه صبری به همسران و خانواده شهدا داده...
به قول #دخترشینا ان شاالله مارو هم شفاعت کنند..
#عشق_پاک
.
.
#طلبه_سادات❤ هستم
همراه #آقای_طلبه❤
#شروع_روزای_خوب_طلبگی_کنار_طلبه_زندگیم .
.
پ.ن:
تو هرکجا که باشی
من برایت از دور میمیرم #طلبه_جانم❤
.
Read more
بعضی چیزا ماهیت و عنصرشون قشنگه مثلا بغل اصلا تو بگو بغل زیور خانوم عروس حاج عباس که سالی یبار وسط ...
Media Removed
بعضی چیزا ماهیت و عنصرشون قشنگه مثلا بغل اصلا تو بگو بغل زیور خانوم عروس حاج عباس که سالی یبار وسط مهمونی میبینمش همونم باعث آرامش میشه یا عشق دو طرفه یک جور خوبی، حال خوب کنه اصلا مستت میکنه به عالم و آدم خوش بین میشی یا خندیدنی که برسه به قهقهه، رسالتش همینه که حالمونو خوب کنه یا رقصیدن یه ... بعضی چیزا ماهیت و عنصرشون قشنگه
مثلا بغل
اصلا تو بگو بغل زیور خانوم عروس حاج عباس
که سالی یبار وسط مهمونی میبینمش
همونم باعث آرامش میشه
یا عشق دو طرفه
یک جور خوبی، حال خوب کنه
اصلا مستت میکنه
به عالم و آدم خوش بین میشی
یا خندیدنی که برسه به قهقهه،
رسالتش همینه که حالمونو خوب کنه
یا رقصیدن
یه دور قر میدی، قدر یه قرن حالت میاد سرجاش
اصلا چایی بعدازظهر
حالا تو هی بگو کم خونی میاره
وقتی اینطور بلده حالمو بیاره سرجاش
مگه میتونم ازش بگذرم
چرا راه دور برم؟
تو
همین تو
انگار خدا خمیر مایتو با حال خوب قاطی کرده
بودنت یجور، خندیدنت یجور دیگه
بغلت که پرو بال میده بهم
بوسه هاتم که اصلا هیچی نگم بهتره
تو از بیخ و بن،حال خوب کنی
تو اومدی حال دنیام قشنگ شد
چرا باید ازت رد بشم؟ .
.
📷 #میکائیل💕
💎@mikilove351 💞
.
#پ ن: تو از بیخ و بن حال خوب کنی ❤
.
.
#پستهای_قبلی_رو_حتما_از_دست_ندید🙏🙏🙌 #پستهای_قبلم_ببین_خوشت_اومد_فالو_کن💖💖😍😍👑👑✋
Read more
میترسم... میترسم برایت ناز کنم نازم را بکشی میترسم وقتی کنارمی خودم را رها کنم به آغوشت و به هیچ چیز ...
Media Removed
میترسم... میترسم برایت ناز کنم نازم را بکشی میترسم وقتی کنارمی خودم را رها کنم به آغوشت و به هیچ چیز دیگری فکر نکنم... میترسم دستت را محکم بگیرم و به چشمهایت زل بزنم میترسم از خاطره ساختن رک بگویم اگر میبینی با احتیاط قدم برمیدارم و خودم را ،احساسم را ،قلبم‌ را تمام و کمال برایت نمیگذارم چون ... میترسم...
میترسم برایت ناز کنم نازم را بکشی
میترسم وقتی کنارمی خودم را رها کنم به آغوشت و به هیچ چیز دیگری فکر نکنم...
میترسم دستت را محکم بگیرم و به چشمهایت زل بزنم
میترسم از خاطره ساختن
رک بگویم
اگر میبینی با احتیاط قدم برمیدارم و خودم را ،احساسم را ،قلبم‌ را تمام و کمال برایت نمیگذارم چون میترسم...
آخر میدانی...
او هم مانند تو بود...
او هم میگفت مرا با کسی مقایسه نکن،من مرد رفتن نیستم،آمده ام که بمانم
او هم میگفت تنهایت نمیگذارم،اجازه نمیدهم اشک در چشمانت جمع شود
تو را به خدا به من حق بده...
دلم خون است از هر چه عشق و عاشقی
میترسم بار دیگر دل ببندم
میترسم بار دیگر تکیه کنم
میترسم باز هم عاشق شوم...
.
. 🌙 #میکائیل💕 💎@mikilove351 ⭐
.
.
.
.
#پستهای_قبلم_ببین_خوشت_اومد_فالو_کن💖💖😍😍👑👑✋ #پستهای_قبلی_رو_حتما_از_دست_ندید🙏🙏🙌
Read more
. . بابت لبخند مبارک دوستان منتشر شد اما جدی دقت کردید این بحث لیاقت کلا چیز باحالیه 🤔 مادر بزرگ یا پدر بزرگ ۸۸ ساله هم اگر چشمش پسر یا دختر خاصی رو بگیره و دختر یا پسر با عقل و تشخیص شخصی بگن به درد هم نمی خوریم ببخشید و حتی محترمانه هم بگن فرد رد شده کینه و عقده تو دلش میمونه چرا جدا ؟؟؟؟؟ . . دع ... .
.
😂😂
بابت لبخند مبارک دوستان منتشر شد
اما جدی دقت کردید
این بحث لیاقت کلا چیز باحالیه 😂😉🤔
مادر بزرگ یا پدر بزرگ ۸۸ ساله هم اگر چشمش پسر یا دختر خاصی رو بگیره
و دختر یا پسر با عقل و تشخیص شخصی بگن به درد هم نمی خوریم ببخشید و حتی محترمانه هم بگن
فرد رد شده کینه و عقده تو دلش میمونه
چرا جدا ؟؟؟؟؟
.
.
دع خوب بزرگواران درسته برخی ک زیاد هم هستن ، معتقدن بد تحفه هستن
اما بقیه هم حداقل باید بپذیریم قدرت تصمیم گیری دارن
و هر کی ما رو نخواد و نخواسته باشه
و ما عکسش خواسته باشیمش
حتما عوضی نیست !
نود درصد به بالای اصلا اختلافات در دنیا انگار ریشه اش کلا شخصیه 😂😂
بعد دین و اعتقاد و حرف های دیگه فقط دکورررن
مادامی ک منفعت طرف باشه میگه فرشتههههه ای تو و لنگه ات موجود نیست
اما امان از روزی ک قطع امید کنن چنان جبهه مقابل میان ک ....
از تو لولو تر و هالو تر و اخ و پخ تر کلا نداریم 😂🤔🤔😑😑😂😂
چ قدر قبول داری؟؟؟
.
.
.
#فیلم #هزارپا #طنز #لبخند #عشق #عاشقی #خواستگاری #آمپول #رضا_عطاران #فیلم_سینمایی .
.
کلا خیلی از بحث های حتی عقیدتی هم ک نگاه میکنی از جایی به بعد فقط اثبات خود و منیت فردیه !!!! و مظلوم خدا و شعائر اسلامی ک با سلایق و منافع و نیات افراد ترجمه میشه ..
.
.
Read more
متن آهنگ جدید بهزاد پکس بنام عرب کش قلم از دستم در رفت پس رفت سمته کاغذ اسم ایرانمو نوشت که حتما یه ...
Media Removed
متن آهنگ جدید بهزاد پکس بنام عرب کش قلم از دستم در رفت پس رفت سمته کاغذ اسم ایرانمو نوشت که حتما یه جا هست پُر عشق باشه پاشیده یه گوشه ی ورق دل خوش نداشتیم هیچ وقت از این ملخ خوره عرب کوروش بلند شو وطنت تحریم شده جایی رسیدیم که عرب مارو تهدید کنه کوروش بلند شو وطن بوی تجاوز میده همه خسته شدن اینجا ... متن آهنگ جدید بهزاد پکس بنام عرب کش
قلم از دستم در رفت پس رفت سمته کاغذ
اسم ایرانمو نوشت که حتما یه جا هست
پُر عشق باشه پاشیده یه گوشه ی ورق
دل خوش نداشتیم هیچ وقت از این ملخ خوره عرب
کوروش بلند شو وطنت تحریم شده
جایی رسیدیم که عرب مارو تهدید کنه
کوروش بلند شو وطن بوی تجاوز میده
همه خسته شدن اینجا از این تظاهر دیگه
کوروش دستم به دامنت پاشو ببین چه خبره
تفاهم نکنیم چی میشه میگن همش به ضرره
خدارو کجا گم کردن این قوم به حج رفته
جیب عربا پر شد خوب اینا که پسرفته
دم از تمدن میزنن وقتی تو یاد دادی کوروش
رپو میذارم یه طرف این سلاحمه تو مشت
ما اعضای یه بدن اینجا تشکیل شدیم
هم وطن پاشو باید عربارو تحریم کنیم
خدا اینجاست برادر داری کدوم سمتی میری
ثوابش بیشتره به مولا اینجا دو تا دست بگیرین
قسم به اسم و یاد بابک خرم بین
ایرانم پاینده میمونه اگرم خردم شیم
ای قوم به حج رفته کجایید
معشوق همینجاست بیایید
Read more
 #رضاریحانی . گاهی بساط عشق ، خودش جور میشود گاهی به صد مقدمه ، ناجور میشود . شنیدین میگن حتما قسمت ...
Media Removed
#رضاریحانی . گاهی بساط عشق ، خودش جور میشود گاهی به صد مقدمه ، ناجور میشود . شنیدین میگن حتما قسمت نبوده یا اینکه ما از حکمت خدا سر در نمیاریم واقعا باید پیش بیاد تا به این مفاهیم اعتقاد پیدا کنیم تلاش کردن خوبه ولی گاهی برای هدفی تلاش میکنیم که اون برامون خوب نیست اینجا دیگه نمیگن تلاش کن عقل ... #رضاریحانی .
گاهی بساط عشق ، خودش جور میشود
گاهی به صد مقدمه ، ناجور میشود
.
شنیدین میگن حتما قسمت نبوده
یا اینکه ما از حکمت خدا سر در نمیاریم
واقعا باید پیش بیاد تا به این مفاهیم اعتقاد پیدا کنیم
تلاش کردن خوبه ولی گاهی برای هدفی تلاش میکنیم که اون برامون خوب نیست
اینجا دیگه نمیگن تلاش کن
عقل سالم میگه رها کن
هدف درست پیدا کن و برای اون تلاش کن
.
#خداوند #خدا #عشق #عشقبازی #محبت #دوست_داشتن #دوستی #دوستان #دوست #رفیق #رفاقت #معرفت #مرام #تلاش #هدف #موفق #موفقیت #عقل #حکمت #قسمت #اعتقاد #عقیده #کار #شغل #ازدواج #زندگی #اشتباه
Read more
بهم گفت میکائیل بیا واسطه شو بیا حرف بزن که جدا نشیم تورو خدا توبیا یه چیزی بگو آخه خیلی قشنگ حرف میزنی شبیه باباهایی آدم خیالش راحته وقتی هستی حرف زدم و دوباره بودن بعد چند وقت دیدم دیگه نیستن باهم، یادمه روزای اول رابطشون بهش گفته بودم اگه بلد نیستی عاشقی رو تصوراتشو خراب نکن اون باورت کرده، ... بهم گفت میکائیل بیا واسطه شو
بیا حرف بزن که جدا نشیم
تورو خدا توبیا یه چیزی بگو
آخه خیلی قشنگ حرف میزنی
شبیه باباهایی آدم خیالش راحته وقتی هستی
حرف زدم و دوباره بودن
بعد چند وقت دیدم دیگه نیستن باهم، یادمه
روزای اول رابطشون بهش گفته بودم اگه بلد نیستی عاشقی رو تصوراتشو خراب نکن
اون باورت کرده، اون باتو توی ذهنش هزاران خاطره رو ساخته
خندید و گف باز که آیه یاس خوندی و بابا بزرگ شدی و نصیحتات شروع شد مگه قراره همه رابطه ها به شکست برسه؟
پوزخند زدم
وقتی خواستن به اصرار بقیه جداشن گفت نمیشه باشیم کی از آینده خبر داره از کجا مطمئن شم که چند سال صبر براش نتیجه میده و میشیم مال هم؟
ونبض اون روزاشون به راحتی تموم شد
الان می بینم هرکدومشون دارن زندگی میکنن
انقدر هم از خوشیاشون عکس میذارن تا چشم همو دربیارن و بگن ببین بی تو هیچیم نشد و همه چیز خوبه
نمیدونم من بد گرفتم عشقو یا این آدماهم ماشینی شدن حتی تو دوست داشتن
دلم به حال واژه 'عشق' میسوزه که
هر خودخواهی و سرگرمی وتنهایی رو با این عشق بر زدید و دیگه هیچ کس باورش نداره . . . ☑ #میکائیل⭐
.
🔗 #هیچوقت_توزندگیتون_عشق_روبه_گندنکشید 😊.
.
. 🆔@mikilove351 📷
.
.
.
#نظراتتون_رو_باما_به_اشتراک_بگذارید 😊🙏 #پستهای_قبلی_رو_حتما_از_دست_ندید🙏🙏🙌💓🔻🌟💓🔻🌟
Read more
عشق یا اختلال شخصیتی کلیپی که قبلا نیز مشابهش را دیده بودیم منتشر شده و واکنشهایی در پی داشت عده ای قربان صدقه این رابطه مادر و فرزندی رفتند و حسرتش را خوردند عده ای لعن و نفرین را لایق این تصاویر دانستند و بدترین الفاظ را هم نثار خانم داخل کلیپ بعضی هم نظرات دیگر که هر کدام نیاز به بررسی مجزا دارد در ... عشق یا اختلال شخصیتی

کلیپی که قبلا نیز مشابهش را دیده بودیم منتشر شده و واکنشهایی در پی داشت
عده ای قربان صدقه این رابطه مادر و فرزندی رفتند و حسرتش را خوردند
عده ای لعن و نفرین را لایق این تصاویر دانستند و بدترین الفاظ را هم نثار خانم داخل کلیپ

بعضی هم نظرات دیگر که هر کدام نیاز به بررسی مجزا دارد

در این میان عده ای هم این علاقه زن به حیوان را عشق نامیدند و تلویحا از مخاطب خواستند حواسش باشد در هر عشقی ذوب نشود

بخشی از یک تحقیق وطنی

تحقیقی که در ایران توسط اکبری زردخانه و همکاران (۱۳۹۰) شد نشان میدهد مشکلات سلامت روان صاحبان حیوان خانگی نیز از سایرین بیشتر بود. همچنین تحقیق چوبینه و همکاران (۱۳۸۶) نشان داد بر خلاف سایر کشورها، در ایران ممکن است داشتن حیوان خانگی میزان سلامت روان افراد را کاهش دهد یا اینکه احتمالا افراد با سلامت روان پایین­تر بیشتر اقدام به نگهداری از حیوانات کرده باشند. در زمینه ویژگی­های شخصیتی نیز به نظر میرسد صاحبان سگ افرادی ناسازگارتر و صاحبان سایر حیوانات افرادی با ثبات هیجانی بالاتر و از لحاظ سلامت روان در وضعیت بهتری نسبت به سه گروه دیگر باشند.

بگذریم

سوال
این عشق است یا اختلال شخصیتی

اصولا میشود هر دوست داشتنی را عشق نامید و آن را راهی برای رسیدن به معشوق واقعی یعنی خدا دانست ؟

شخصی امد و گفت از عشق زمینی میشود به خدا رسید و عاشقان را نباید برای عشقشان ملامت کرد
رندی پرسید ، هر دوست داشتن شدید را میشود عشق نامید و از آن پلی ساخت برای رسیدن به خدا ؟
شخص ذوق زده از تاثیر حرفهایش به مخاطب گفت بله حتما
رند گفت : هر عشقی ؟
شخص : بله بله هر عشقی
رند : آقا بنده بدجوری عاشق زن شما شده ام

حالا بیا و به مخاطب حالی کن که نام هر علاقه را نمیتوان عشق گذاشت
نام هر هوس را ، نام هر غریزه را ، نام هر اختلال شخصیتی و اختلال روانی را

مسلما علاقه به حیوانات که مخلوقات خداوند هستند و خود نشانه ای از وحود خدا پسندیده است و کمک و پرهیز از ازار حیوانات امریست سفارش شده
اما ظرف محبت انسان محدود است و لازم به مدیریت
محبت اگر دریاچه ارومیه و هامون هم باشد بدون مدیریت شوره زاری میشود بی اب و علف که ضررش بیشتر است از استفاده اش

حواسمان باشد با نامگذاری عشق بر هر اختلال شخصیتی ، برای نوجوانان و جوانان الگو سازی نکنیم
Read more
آدمها با كمى هوش و تلاش فراوان ميتونن قله هاى موفقيت رو يكى پس از ديگرى فتح كنند، اما هر آدم موفقى حتما ...
Media Removed
آدمها با كمى هوش و تلاش فراوان ميتونن قله هاى موفقيت رو يكى پس از ديگرى فتح كنند، اما هر آدم موفقى حتما روح و قلب بزرگى نداره، براى داشتن دومى نه هوش لازم هست نه تلاش فقط بايد متواضع باشى و سرشار از عشق. حالا فكر كن يه آدم موفق و كاردرست سرشار از عشق باشه و جهان پيرامونش رو پر كنه از حال خوب. #پيام_لاريان ... آدمها با كمى هوش و تلاش فراوان ميتونن قله هاى موفقيت رو يكى پس از ديگرى فتح كنند، اما هر آدم موفقى حتما روح و قلب بزرگى نداره، براى داشتن دومى نه هوش لازم هست نه تلاش فقط بايد متواضع باشى و سرشار از عشق. حالا فكر كن يه آدم موفق و كاردرست سرشار از عشق باشه و جهان پيرامونش رو پر كنه از حال خوب.
#پيام_لاريان عزيزم از اين آدمهاى ناب و دوست داشتنى است كه هركسى از نزديك باهاش دوستى داشته حتما فهميده كه پيام خصوصيات بد نداره يا خيلى كم داره! همون خصوصياتى كه آدمهاى زيادى رو درگير خودش كرده و باهمه توانايى هاشون اونها رو تبديل ميكنه به موجوداتى نامطلوب كه حال خوبى رو دركنارشون تجربه نمى كنى،
من نميخوام از پيام موجودى افسانه ايى بسازم، چون افسانه نيست، پيام انسانى خاكى، مهربان و خلاق هست كه با وجودش جهان رو جاى زيباترى كرده
امروز سالروز تولدش هست و من ميخوام بهش تبريك بگم:
پيام عزيز تولدت مبارك
چقدر خوبه كه تو هستى تا من و همه اطرافيانت به وجودت افتخار كنيم
چقدر خوشحالم كه باتو آشنا شدم و در كنارت كلى تجربه هاى خوب بدست آوردم و رفتار درست و انسانيت بيشترى رو توى كار تجربه كردم، چيزى كه اين روزها با كمبودش توى هر فضايى روبرو ميشم و ممنونم كه دنيا رو براى من زيباتر كردى
بهترينها براى تو باشه چون تو از بهترينهاى روزگارى
خدا تو و عزيزانت رو در پناه خودش شاد و سلامت حفظ كنه
#معصومه_کریمی #انرژى_مثبت #تولدت_مبارک #كارگردان
#سعيد_حسنلو #پيمان_يزدانيان
#و_چند_داستان_ديگر #همه_عشقا
عكسهاى بعدى رو هم ببينيد
Read more
لطفا حتما با هدفون گوش بدید و متن زیر رو بخونید 🏻 خدا رو شکر این مدت که سکوت کردم تا یه سری مسائل درست بشه.‌‌..همه چیز در کنار رفقای هنرمند و خوش قلبم ، فوق العاده پیش رفت... تا فصل جدید فعالیت هام رو "با اتمام برخی از همکاری های گذشته" قوی تر ، پر انرژی تر و با انگیزه تر از همیشه شروع کنم... و امروز ... لطفا حتما با هدفون گوش بدید و متن زیر رو بخونید 😘🌹🙏🏻
خدا رو شکر این مدت که سکوت کردم تا یه سری مسائل درست بشه.‌‌..همه چیز در کنار رفقای هنرمند و خوش قلبم ، فوق العاده پیش رفت... تا فصل جدید فعالیت هام رو "با اتمام برخی از همکاری های گذشته" قوی تر ، پر انرژی تر و با انگیزه تر از همیشه شروع کنم...💪😍
و امروز ؛ فقط مونده حمایت شما که از همیشه بیشتر بهش احتیاج دارم...❤😍🙏🏻
به خاطر همراهی تک تکتون به خودم میبالم ❤🙏🏻
"عشق"
بزودی...
امیدوارم تا پخش موزیک این قسمت از آهنگ رو حفظ شده باشید... 😉😘
🔸️تو این پست پاسخگوی تک تک کامنت های پر مهرتون هستم 😘
دانلود این ویدیو از کانال تلگرام ❤
#شهرام_میرجلالی #عشق #freestyle
@mehrzad.amirkhani @alishahsamadi @farshadyazdi_music @moeintayebi @alirezaafshar.music
Read more
: اشو عزیز: من می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. ما هفت سال است که در بدبختی زندگی می کنیم ولی من کاتولیک ...
Media Removed
: اشو عزیز: من می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. ما هفت سال است که در بدبختی زندگی می کنیم ولی من کاتولیک هستم و می ترسم که خداوند از کارم خوشحال نشود. چه باید بکنم؟ این مشکل خداست. چرا تو باید نگرانش باشی؟! اگر خدا حس خوبی ندارد می تواند خودش در بدبختی زندگی کند. اما چرا تو باید در بدبختی زندگی کنی؟ هفت ... :
اشو عزیز: من می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. ما هفت سال است که در بدبختی زندگی می کنیم ولی من کاتولیک هستم و می ترسم که خداوند از کارم خوشحال نشود. چه باید بکنم؟

این مشکل خداست.
چرا تو باید نگرانش باشی؟!
اگر خدا حس خوبی ندارد می تواند خودش در بدبختی زندگی کند.
اما چرا تو باید در بدبختی زندگی کنی؟
هفت سال به راستی زمان درازی است.
هیچگاه به مدت طولانی در وضعیت بدبختی به سر نبرید زیرا تبدیل به عادت می شود.
سپس در عمق شروع به وابسته شدن می کنی و به آن می چسبی.
سپس می ترسی که اگر او از دست برود چه خواهی کرد؟
کاری برای انجام دادن نخواهی داشت.
بدبختی ات مشغولیت عظیمی به تو داده،
همواره مشغولش هستی.
اگر ناگهان بدببختی از بین برود چه خواهی کرد؟ احساس خالی بودن می کنی.
همیشه به یاد بسپار:
لحظه ای که آگاه شدی چیزی بدبختی آفریده، از آن بیرون بیا. هرچه زودتر بهتر.
هفت سال خیلی زیاد است !
اگر عمر انسان هفتاد سال باشد هفت سال خیلی زیاد است.
ده درصد از زندگی ات هدر رفته است.
اگر در طی هفت سال نتوانسته ای شادی بیافرینی فکر نکنم اکنون نیز بتوانی. از آن بیرون بیا.
با کسی دیگر امتحان کن و اجازه بده شریکت نیز آزاد باشد.
زیرا فقط تو نیستی که بدبختی، او نیز در همان قایق نشسته است.
می توانم به تو قول بدهم، آن را به من بسپار.
می توانم ببینم که خدا نیز شاد خواهد شد.
فکر می کنی خدا سادیست است و میخواهد رنج بکشی و در بدبختی بمانی؟
کاملا اطمینان دارم که او سادیست نیست.
اگر از بدبختی بیرون بیایی بسیار هم خوشحال خواهد شد.
خدا همیشه با شادی ات شاد است.
خدا روان پریش نیست.
او غمگین است.
تو او را هفت سال غمگین نگه داشته ای.
از طلاق نترس.
مردم به هزار و یک دلیل ازدواج می کنند،
اما تنها دلیلی که حتما باید باشد گمشده است.
آنها در عشق نیستند.
گاهی دلیل اقتصادی است.
همسر داشتن کم هزینه تر از خدمتکار داشتن است. ارزانتر است که یک شوهر یا یک زن داشته باشی تا یک خدمتکار.
عشق گمشده است.
و وقتی اصلی ترین چیز گم شود، بدبخت میشوی، شاد نخواهی بود.
تو هرگز واقعاً ازدواج نکرده ای.
به همین خاطر است که هفت سال بدبختی.
اگر واقعاً ازدواج کرده بودی از بودن با همسرت خوشحال می بودی.
:
#اشو
#اوشو

#Ошо
#osho
#oshocenter
#oshozentarot
#oshointernational
#oshobooks
#oshobrasil
#yogabrasil
#Mediteition
#Rajneesh
#freedom
#buddha
#Love
#Amor
#Laotzu
#Religion
#yoga
#Tantra
#Tao
#zen
t.me/osho1990
Read more
عشق تنها چیزیه که بین همه آدما میمونه خاطراتش خودش تلخی و زیباییش ️ از خدا میخوام همیشه دلتون عاشق باشه از خدا میخوام عشقتون موندگار باشه دوستتون دارم تیزر جدید آهنگ حرف بزن با صدای یوسف بهراد آماده شد به امید خدا بعد از اخذ مجوز موزیک بعد از ماه محرم موزیک پخش میشه امیدوارم لذت ببرید ️ جز شما ... عشق تنها چیزیه که بین همه آدما میمونه
خاطراتش خودش تلخی و زیباییش ❤️ از خدا میخوام همیشه دلتون عاشق باشه
از خدا میخوام عشقتون موندگار باشه
دوستتون دارم 😍😍 تیزر جدید آهنگ حرف بزن با صدای یوسف بهراد آماده شد به امید خدا بعد از اخذ مجوز موزیک بعد از ماه محرم موزیک پخش میشه امیدوارم لذت ببرید ❤️ جز شما کسی رو نداریم واسه حمایت
حتما حمایتمون کنید فراموش نشه 🌸🌸 @yusef_behradmusic
@vahidpooyan
@hoomannamdari
@sarehtajik
@saeidhashemi.official
@farshid_adhami
@hamidmontazerii
@meysamvfx
@salarmahmodi680
@ali.tousii
@hivaaaana
@amin_rahimi20
Read more
ايشون آقاي سامان چرخكار هستند و كليه امور آي تي موندريان <span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> ( سايت و اپليكيشن ) بر عهده تيم خوب و حرفه ...
Media Removed
ايشون آقاي سامان چرخكار هستند و كليه امور آي تي موندريان ( سايت و اپليكيشن ) بر عهده تيم خوب و حرفه ايشون هست 🤗 به جرات ميتونم بكم يكي از تاثيرگذارترين افراد در زمينه مديريت آموزشگاه بودند و هستند و نكات ظريف و دقيقي كه براي من با صبوري توضيح دادند هميشه برام مفيد بوده و بهترين مشاوره هاي مالي و ... ايشون آقاي سامان چرخكار هستند و كليه امور آي تي موندريان ❤️💛💙 ( سايت و اپليكيشن ) بر عهده تيم خوب و حرفه ايشون هست 🤗
به جرات ميتونم بكم يكي از تاثيرگذارترين افراد در زمينه مديريت آموزشگاه بودند و هستند و نكات ظريف و دقيقي كه براي من با صبوري توضيح دادند هميشه برام مفيد بوده و بهترين مشاوره هاي مالي و كاري رو بدون هيچ چشم داشتي با جون و دل به ووندريان ارائه كردند 😊
روزاي اول ، مكالمات من و ايشون شنيدني بودااااا ! من با دايره لغات عاميانه و خيلي خودموني و ايشون با ادبيات و لغات رسمي 🤦🏼‍♀️ تهشم مجبور ميشدم لُريشو بگن 🤣 ( منظور از لري همون عاميانه بودنشه وگرنه منم يه رگم تهش لر داره و كرد و خيلي هم ادماي خفني هستيم 😜) خلاصه كه بنده خدا اقاي چرخكار صبوري كردناا ! خيلي از مطالبي كه براتون تو اين مدت مينوشتم برخيش از صحبت هايي بود كه با ايشون داشتم و حيف ام ميومد تنهايي لذت ببرم 🤗 بارها نزديك بود از استرس سكته كنم و نا اميد بشم از اوضاع و شرايط و ايشون با تمام قواسون و تمام مسائل كاريشون منو دلداري ميدادن و بيش از يك فرد با مسئوليت آي تي بودن و خواهند بود !دنيا به وجود و حضور افرادي مثل ايشون به شدت نيازمنده 😊
براي همتون حضور فردي مثل ايشون رو ارزو ميكنم و براي اقاي چرخكار هم ارزو ميكنم هرگز تو اينده شغليشون فردي مشابه من با ادبيات اين قدر متفاوت به پستشون نخوره 😂🤣 خدا شاهده گاهي اوج تعجب و محو شدن تو افق رو در ته نگاهشون ميديدم 😬 فك كنيد بمن گفته بودن سخنراني اماده كنم براي روز رو نمايي و منم نكرده بودم و تقريبا اين مدلي 😳 منو نگاه كردن و منم با همين حالت 🤭☺️ گفتم من چيزي ننوشتم 😬و ايشون با نا باوري فقط منو نگاه كردن 😬 البته كه من تو ذهنم اماده كرده بودم و فقط رو كاغذ نيوردم و داستان زندگيمو و عشق به كارمو براي همه تعريف كردم و به زودي هم براي شما ميگم 😍😍😍
پيشنهاد ميدم اگر ميخواين وب سايت بزنيد يا اپليكيشن حتما بهشون مراجعه كنيد ولي نگين از طرف منيد كه ممكنه قول نكنن 🤣🤣🤣
@samancharkhkar .
راستي ، تو وب سايتمون ثبت نام كردين ؟!🤔
www.mondrianpastry.com
.
.
#موندريان #آموزشگاه #قنادي #آشپزي #خوراك #نوشيدني #وب_سایت #اپليكيشن #آموزش #مجازي
Read more
خداوندا چندروز دیگه ماه ت شروع میشه برای همه برادرهاو خواهرهای اینستایی دعا میکنم دراین روزهای اول ...
Media Removed
خداوندا چندروز دیگه ماه ت شروع میشه برای همه برادرهاو خواهرهای اینستایی دعا میکنم دراین روزهای اول ماه رمضان دلشان را چنان درجویبار زلال رحمتت شستشو دهی که هرکجا تردیدی هست ایمان,هرکجا غمی هست مرهم, هرکجا نومیدی هست امید و هرکجا نفرتی هست عشق جای آن را فرا گیرد.آمین ماه رمضان آمده آهنگ سحر ساز ... خداوندا چندروز دیگه ماه ت شروع میشه برای همه برادرهاو خواهرهای اینستایی دعا میکنم دراین روزهای اول ماه رمضان دلشان را چنان درجویبار زلال رحمتت شستشو دهی که هرکجا تردیدی هست ایمان,هرکجا غمی هست مرهم, هرکجا نومیدی هست امید و هرکجا نفرتی هست عشق جای آن را فرا گیرد.آمین

ماه رمضان آمده آهنگ سحر ساز کنید, با مناجات و غزل بر دو جهان ناز کنید, دستها را برسانید به معراج دعا, تاخدا با نفسی سوخته پرواز کنید.

آمد ماه رمضان و مقدمش بوسیدم در رهگذر طبق طبق گل چیدم من, باچه زبان شکر بگویم که به چشم یک بار دگر ماه خدا را دیدم.

تقدیم به امام زمان عج

می شود این ماه رمضان موعود فردا باشد, آخرین ماه صیام غم مولا باشد, می شود, درشب قدرش به جهان مژده دهند, که همین ماه ظهور مهدی زهرا باشد.

صحبت از گرمای تابستان شد که به ماه رمضان رسیده،
ازم پرسید : امسال روزه میگیری؟
گفتم: اگر خدا بخواد حتما میگیرم
گفت: منم میگیرم، ولی کدوم پزشک این همه سختی را برای بدن تایید میکنه؟
گفتم: همونی که وقتی همه پزشکان جوابت کردن، برات معجزه میکنه.. در اولین روز ماه رمضان,
در اولین افطار پربرکت
ماه رمضان,سر سفره افطار, دستاتو بالاببر
و تو رو خدا همون جا نگهدار تا بقیه یه لقمه نون بخورند, این هم یه لبخند حلال, التماس دعا
یاعلی یازهرا یامهدی
Read more
 #محرم_یعنی #امام_حسین_یعنی #زیارت_حسین_یعنی . . از امام باقر(علیه السلام) چنین نقل شده ...
Media Removed
#محرم_یعنی #امام_حسین_یعنی #زیارت_حسین_یعنی . . از امام باقر(علیه السلام) چنین نقل شده است: اگر مردم می‌‏دانستند که در زیارت قبر حسین بن على(علیه السلام) چه اجر و ثوابى است، حتماً از شوق و ذوق قالب تهى می‌کردند و به خاطر حسرت نَفَس‌‏هایشان به شماره افتاده و قطع خواهد شد. #راوى می‌‏گوید ... #محرم_یعنی
#امام_حسین_یعنی
#زیارت_حسین_یعنی
.
.
از امام باقر(علیه السلام) چنین نقل شده است:
اگر مردم می‌‏دانستند که در زیارت قبر حسین بن على(علیه السلام) چه اجر و ثوابى است، حتماً از شوق و ذوق قالب تهى می‌کردند و به خاطر حسرت نَفَس‌‏هایشان به شماره افتاده و قطع خواهد شد.
#راوى می‌‏گوید گفتم: در زیارت آن‌حضرت چه اجر و ثوابى است؟!
حضرت فرمودند: کسى که از روى شوق و ذوق به زیارت آن‌حضرت رود خداوند متعال هزار حجّ و هزار عمره قبول شده برایش می‌‏نویسد، اجر و ثواب هزار شهید از شهدای جنگ بدر، اجر هزار روزه‌‏دار، ثواب هزار صدقه قبول شده، ثواب آزاد نمودن هزار بنده که در راه خدا آزاد شده باشند برایش منظور می‌‏شود و پیوسته در طول ایام سال از هر آفتى که کمترین آن شیطان باشد محفوظ مانده و خداوند متعال فرشته کریمى را بر او موکّل کرده که وى را از جلو و پشت سر و راست و چپ و بالا و زیر قدم، نگهدارش باشد. اگر در اثناء سال فوت کرد فرشتگان رحمت الهى بر سرش حاضر شده و او را غسل داده، کفن نموده، برایش استغفار و طلب آمرزش کرده، تا قبرش مشایعتش نموده و به مقدار طول شعاع چشم در قبرش وسعت و گشایش ایجاد کرده و از فشار قبر در امانش قرار داده و از خوف و ترس دو فرشته منکر و نکیر بر حذرش می‌‏دارند و برایش درى به بهشت می‌گشایند و کتابش را به دست راستش می‌‏دهند و در روز قیامت نورى به وى داده می‌‏شود که بین مغرب و مشرق از پرتو آن روشن می‌‏گردد و منادى نداء می‌کند:
این کسى است که از روى شوق و ذوق امام حسین(علیه السلام) را زیارت کرده، و پس از این نداء، احدى در قیامت باقى نمی‌ماند مگر آن‌که تَمنّا و آرزو می‌‏کند که کاش از زوّار حضرت ابا عبد اللَّه الحسین(علیه السلام) می‌بود.
.
(به شرط اینکه اون شخص ظالم نباشه)
.
#
#
از خدا و اهل بیت بخواین که روزیتون کنه... همین‌جا دعا کن ان شاءالله اربعین قسمتت بشه... #
# دعات که مستجاب شد تو همین پیج بگو😊
#
#
#
#
# (منبع: ابن قولویه، جعفر بن محمد، کامل الزیارات، محقق، مصحح، امینی، عبد الحسین، ص 142- 143، نجف اشرف، دار المرتضویة، چاپ اول، 1356ش؛ کامل الزیارات، ترجمه، ذهنى تهرانى، محمد جواد، ص 469، تهران، پیام حق، چاپ اول، 1377ش.) #التماس_دعااا
#اللهم_عجل_الولیک_الفرج
#کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
#غم_دوری_از_حسین_دیوونم_کرده
#خدا #عشق #حسین #محرم #کبوتر_حرم #دوست
Read more
دل نوشته : . . . داشتم این آهنگ رو گوش می کردم یک هو حالم عوض شد یکی پرتم کرد مسجد ارک شب های ماه رمضان مناجات با خدا چند دقیقه ای حال خاصی شد گفتم باهات باز کلیپ میسازم و متن می نویسم اما با مخاطب خاص برای شاید تنها عشقم اشتباه نشه خیلی ها رو دوست دارم خیلی ها اما تو یک چیز دیگه ای هیچ وقت هیچ ... دل نوشته :
.
.
.

داشتم این آهنگ رو گوش می کردم
یک هو حالم عوض شد
یکی پرتم کرد مسجد ارک شب های ماه رمضان
مناجات با خدا
چند دقیقه ای حال خاصی شد
گفتم باهات باز کلیپ میسازم و متن می نویسم اما با مخاطب خاص
برای شاید تنها عشقم
اشتباه نشه خیلی ها رو دوست دارم
خیلی ها
اما تو یک چیز دیگه ای
هیچ وقت هیچ کس حتی یک ذره از تو برام نشد
آه ک چ قدر برات حرف دارم چ قدر دل تنگی هست چ قدر ...
بماند
خدای من یک سوال بی ربط از تو اما مرسوم بین ما ...
خوبی ؟
گفتم ک مرسوم بین ماست بعد تو بپرسی تو چ طوری ... و الا تو ک همیشه خوبی ...
از من اگر بپرسی
نه می تونم بگم خوبم
نه می تونم بگم بدم
فقط دوست دارم این طوری بگم
منت خدای راست که هست حواسش حتما به بندگانش ....
دوست دارم بپرسی چی میخوای
که بگم
خودت ک بهتر میدونی گدا طلب آب و نان کند
اما کاش کمکم کنی با صداقت بگم
ملالی نیست جز دوری شما حضرت عشقم ....
که بعد بتونم باهات بیشتر حرف بزنم
بگم تو مرام برخی از آدم ها یک چیزهایی هست
مثل قول
مثل امان و پناه
مثل کمک
مثل خیلی چیزهای خوب
که تو مرام توی خالق و خدای این آدم ها حتما خیلی برترهاش هست
بماند اینا هم ....
توی دنیات به همه چی کافرم
الا به خودت
کافرم حتی به خودم چ برسه ب بقیه
هیچ کس رو باور ندارم الا خودت رو
اگر گفتی به کسی ایمان بیار میارم باز هم به اون نه
به حرف تو
بیا و به حرمت همین ایمان که به قلبم دادی
تا خود خودت منو ببر
حرف زیادیه برای یکی مثل من
اما شاید هر بار که عمیق تر و عمیق تر فکر میکنم به این که از تو باید چی بخوام
به هیچ آرزویی بلندتر و عزیزتر از خودت نمی رسم
خودت رو میخوام
این خودت رو می خوام آدمی شبیه من
معنیش برای خودت خدای من خیلی روشنه
من نه اونی هستم ک تحمل سختی داشته باشه ک در نعمت و رحمت هات نازپروده بارش آوردی
و نه اونی است ک تحمل حتی گرما و سرما داشته باشه
حالا با این ضعیف ترین هایی ک بردن نام مقدست هم از سرش زیاده اما گاهی حسی شبیه عشق بهت داره
چ باید کرد ؟
قطعا جوابش رو من بلد نیستم
اما به راه های آسان و سهل و سریع و مطمئن و عالی تو یقین دارم
دوستت دارم و اینو می نویسم
بخواه به رحمت ثابت کنی راستگو هستم
دوستت دارم و دوست دارم بهترین بندگانت باشم هر چند ناتوان ترین ها در کسب رضایتت باشم
اما از تو یاری و کمک می خوام تا با یاری خودت به تمام این نشدنی هام برسم
دوستت دارم و ازت به لطف و فضل بی حدت میخوام به هر چه بهش امید دارم از تو به بسیار بیشترش هم برسم
دوستت دارم و ازت درخواست دارم کریمانه بر ما بنگری ...
.
.
Read more
..... اگه به عکس هام دقت کنید متوجه می شید که بیشترشون رو وسط درخت و گل و جنگل و بیشه و صحرا و دشت و لب ساحل ...
Media Removed
..... اگه به عکس هام دقت کنید متوجه می شید که بیشترشون رو وسط درخت و گل و جنگل و بیشه و صحرا و دشت و لب ساحل و رودخونه گرفتم چون از بچه گی عاشق طبیعت بودم و هستم،حتی به ریزترین گیاه ها و گل ها و برگ و سنگ و بوته و چوب هم دقت می کنم و از چشم هام دور نمی مونه،همشون رو تا بی نهایت و غیر قابل وصف دوست دارم از ته قلبم عشقم ... ..... اگه به عکس هام دقت کنید متوجه می شید که بیشترشون رو وسط درخت و گل و جنگل و بیشه و صحرا و دشت و لب ساحل و رودخونه گرفتم
چون از بچه گی عاشق طبیعت بودم و هستم،حتی به ریزترین گیاه ها و گل ها و برگ و سنگ و بوته و چوب هم دقت می کنم و از چشم هام دور نمی مونه،همشون رو تا بی نهایت و غیر قابل وصف دوست دارم از ته قلبم عشقم رو نثار خودشون و خالقشون می کنم
و باز هم می گم این افتخار بزرگمه که هرگز به طبیعت آسیب نمی رسونم.گاهی ما آدم ها یادمون می ره اگه طبیعت نباشه هیچ موجود زنده ای نمی تونه رو این توپِ گردِ خوشگل زندگی کنه،زمین منظورمه😀....
و قصدم اینه که این دِینی که رو دوشِ خودم احساس می کنم به این مظهر فوق العاده زیبایی خدا رو جدی تر ادا کنم و تصمیم گرفتم حتماً به صورت رسمی تر به زودی یه حافظ محیط زیستِ تمام و کمال بشم،حتما قدم هایی تو این راه بر می دارم. و تموم تلاشم رو می کنم که همه آدم ها یه روزی بشن یه حافظِ محیط زیست. اگه پیشنهادی دارید برام بنویسید تو کامنت.
بیایم طبیعت رو تو آغوش بگیرید و خدا رو حس کنیم 😊🍀🌿🌾🍃🌻
_

#آزاده_پیرای
#یک_حافظ_محیط_زیست
#زیبایی #طبیعت #عشق #حیوانات #انسان_ها #زندگی #زمین #عشق #طبیعت #شکوه #خدا #تنفس #جنگل #محیط_زیست #سکونت #کره_زمین #کمپین #هشتک #
Read more
 #یک_شب_به_یاد_ماندنی 🕯<span class="emoji emoji2728"></span> برق که رفت پاشد، پنجره رو باز کرد و گفت ای بابا برق محله رفته صدای آکاردئون ...
Media Removed
#یک_شب_به_یاد_ماندنی 🕯 برق که رفت پاشد، پنجره رو باز کرد و گفت ای بابا برق محله رفته صدای آکاردئون زنی که توی کوچه سلطان قلبم رو میخوند، توی خونه پیچید منم دوتا کبریت آوردم یکیشو دادم بهش گفتم شمعهای اینور با تو و با صدای آکاردئون‌زن همراه شدیمو خوندیم یه دل میگه برم برم ... یه دلم میگه نرم ... #یک_شب_به_یاد_ماندنی 🕯✨
برق که رفت پاشد، پنجره رو باز کرد و گفت
ای بابا برق محله رفته
صدای آکاردئون زنی که توی کوچه سلطان قلبم رو میخوند، توی خونه پیچید
منم دوتا کبریت آوردم یکیشو دادم بهش گفتم شمعهای اینور با تو
و با صدای آکاردئون‌زن همراه شدیمو خوندیم
یه دل میگه برم برم ...
یه دلم میگه نرم نرم...
طاقت نداره دلم دلم...
بی‌تو چه کنم...
....
وقتی گوگردهای کبریت آتیش میگرفت
انگار یک جهان روشن میشد
شمع‌بازی شروع شده بود
شمعهایی که داخل سنگ نمکهای رنگی بود
شمعهایی که طرح گل و کیک تزیینی داشتند
شمعی که وقتی آب میشد اَکلیلِ رنگیش جامیموند
#شمع کوچولوهارو روی میز روشن کردم
بعد جاشمعی‌های "خدا بامن است" رو گذاشتم روی میز
هدیه‌ی زیبا و ارزشمندی که ازشقایق‌جانِ مهربانم گرفتم و هروقت جمله‌ش رو میخونم دلم گرم میشه
یادی کردمولبخندی روی لبهام نشست
دلی پر از عشق داره که همیشه پر از مهربونی و بخششه
دلهای پاکی که میتپند در این روزگار زیاد نیستن باید قدرشون رو بدونیم و منم ازصمیم قلبم دوستش دارم و سپاسگزارم که شریک معنوی حال و هوای این شبم شد❤️💋🙏🏻
@shaghayeghfarahani
شمعهاشو روشن کردم
نشستم روی صندلی
روی صندلی روبروی من نشست
نور شمعها توی چشمامون میرقصیدن
یه نگاهی به اطراف کردمو گفتم
انگار توی کهکشان پر از ستاره نشستیم
خندیدو گفت
ولی من یاد شام غریبان افتادم
خندیدیم😂
به نور شمع خیره شدم
رنگش
نورش
گرماش
اشکهاش
گفت یه پیشنهاد دارم
فکرمیکنم امشب یه فرقی با بقیه شبها داره
فکرکنم حسِ شام غریبان منو گرفته
دلم میخواد دعا کنم آرزوهامو از خدا بخوام😅
خندیدمو گفتم پایه‌ام 😍
نوبتی آرزوهامونو میگفتیمو از خدا میخواستیم تا کمکمون کنه بهشون برسیم
جالب اینکه وقتی رویاهامون رو بلند میگفتیم، گاهی عوضش میکردیم
میدونید چیه...
ما همیشه صدای درونمون رو میشنویم ولی وقتی همون موضوع رو بیان کنیم و از طریق گوشمون میشنویم به درک و فهمِ دیگه‌ای از موضوع میرسیم
برامون واضحتر میشه وشاید ملموس‌تر

آرزوهامون هنوز تموم نشده بود که برق اومد
یه نگاهی بهم انداختیم
بعد برای اینکه بتونیم بیشترین شمع رو فوت کنیم نفسهامون رو پر کردیم😉

پ.ن:گاهی زمان بذاریم رویاهامون رو بلند برای خودمون بگیم به امتجانش می‌ارزه 😉
حتما شما دوستان و عزیزانم که این مطلب رو خوندید، شریک اون حس و حال شدید و شماهم رویاهاتون رو توی ذهنتون آوردید، پس امیدوار باشیم که رویاهامون به واقعیت برسند.🙏🏻😍❤️
#دلنوشته 🖋ناهیدمحبی
#nahidmohebi
#دلنوشته_های_من #خدابامن_است
#شب_آرزوها #رویاهاتو_دنبال_کن
#حس_خوب #delneveshte #honar_cheshm
#حرف_دل
Read more
. . چرا بعضی وقتها به خواسته هایمان نمی رسیم؟ باید سعی کنید آرامش داشته باشید و باور داشته باشید ...
Media Removed
. . چرا بعضی وقتها به خواسته هایمان نمی رسیم؟ باید سعی کنید آرامش داشته باشید و باور داشته باشید که در بهترین زمان اتفاق خواهد افتاد. و اگر اتفاق نیفتاد، بازهم باور داشته باشید که حتما جزئی از طرح الهی زندگی شما نبوده است. همواره توجه داشته باشید که اعمال ما دارای انرژی می باشند و اعمال منفی ... .
.
چرا بعضی وقتها به خواسته هایمان نمی رسیم؟

باید سعی کنید آرامش داشته باشید و باور داشته باشید که در بهترین زمان اتفاق خواهد افتاد. و اگر اتفاق نیفتاد، بازهم باور داشته باشید که حتما جزئی از طرح الهی زندگی شما نبوده است.

همواره توجه داشته باشید که اعمال ما دارای انرژی می باشند و اعمال منفی بازخورد و عکس العمل منفی دارند.

تقلای ذهنی سبب می شود آرزوهای انسان به جای جذب، دفع شوند. نیروی ذهن برای این نیست که به زور به خواسته هایمان برسیم.

اگر احساس می کنید که تجلی موهبت هایتان به تاخیر افتاده نشانه آن است که آن کس یا آن چیز موهبت شما نیست.

اگر کسی بکوشد به زور ذهن استدلالی، خواسته ای را به عینیت درآورد، تحقق آن متوقف خواهد شد.

#قانون_جذب #انرژی_مثبت #کائنات #لبخند #خدا #موهبت_الهی #خواسته #زندگی #موفقیت #آرامش #ذهن #ضمیر_ناخودآکاه #آرزو #آرامش_ذهنی #آرامش_روحی #دکتر_فریور #مجله_موفقیت #مجله_موفقیت_و_شادکامی #نیروی_ذهن #تلاش #شادی #خنده #امیدواری #عشق #مثبت_اندیشی #انگیزشی
Read more
جز اشک حسرت چیزی برای گفتن نیست همسگرانم، ميبينيد..؟؟ ديگر دارم پير مي شوم... گذر زمان را خوب احساس ميكنم... انگار عبور ثانيه ها فاصله ام را با شما بيشتر ميكنند... چه شبها كه به اميد ديدار دوباره شما به آغوش خواب رفتم... ولي افسوس و صد افسوس كه اين توفيق مرا دست نداده است... ديگر مرا رمقي ... جز اشک حسرت چیزی برای گفتن نیست

همسگرانم، ميبينيد..؟؟
ديگر دارم پير مي شوم...
گذر زمان را خوب احساس ميكنم...
انگار عبور ثانيه ها فاصله ام را با شما بيشتر ميكنند...
چه شبها كه به اميد ديدار دوباره شما به آغوش خواب رفتم...
ولي افسوس و صد افسوس كه اين توفيق مرا دست نداده است...
ديگر مرا رمقي نمانده...
و مدهوش و حيرانم...
تنها منم و عالم خيالاتم ...
آيا وصال شما دوباره مرا دست ميدهد..؟؟
نميدانم ......
واين انتظار كشنده است..!! خدا نخواسته شاید که ما به هم برسیم
بله نخواسته حتماً خدا به هم برسیم
.
بگو به هر که رسیدی دعا کند ما را
مگر من و تو به یمن دعا به هم برسیم
.
همیشه عاشق (یکشنبه) های هم بودیم
همیشه جور کشیدیم تا به هم برسیم
.
چقدر فاصله افتاده بین من، تــا تو
کمی ز فاصله کم کن بیا به هم برسیم
.
زمینیان همه دنبال پشت پا زدنند
امید نیست مگر در هوا به هم برسیم
.
کسی به یاد تو و یاد من نمی افتد
مگر من و تو به حال خراب هم برسیم
.
قرار عاشقی ما چه زود یادت رفت
قرار بود همین روزها به هم برسیم
.
تمام عمر در این رودخانه سیب نبود
که از تداعی این ماجرا به هم برسیم
.
تو در مسیر طلوعی و من اسیر غروب
چه اختلاف بزرگی کجا به هم برسیم
.
خدا کند همه ی عشق ها به هم برسند
من و تو نیز در این لا به لا به هم برسیم

#شهید_مدافع_حرم
#خان_طومان
#شهید_آینده_ان_شالله
#در_حسرت_شهادت_مانده_ام_يا_مولاتى_يا_فاطمة_الزهراء
#شهدای_مازندران
#شهدای_بابل_بابلسر
#میرویم_تا_انتقام_سیلی_زهرا_بگیریم
#میرویم_تا_خط_امام_بماند
#منو_یکم_ببین_سینه_زنیمو_هم_ببین
#سفر_اربعین
Read more
 #توبه #حتما_حتما_بخونید امام زين العابدين عليه السلام ـ در مناجات میگفتند: اى آن كه از پدرى دلسوز ...
Media Removed
#توبه #حتما_حتما_بخونید امام زين العابدين عليه السلام ـ در مناجات میگفتند: اى آن كه از پدرى دلسوز بيشتر به من نيكى مى كنى و از دوستى همدم به من نزديكترى ! آن گاه كه مكان مرا مى هراساند و وطن مرا مى راند ، تو در تنهايى و غربت، انيس و همدم منى . (بحار الأنوار : 94/157/22) در حدیث قدسی آمده است که خداوند ... #توبه #حتما_حتما_بخونید
امام زين العابدين عليه السلام ـ در مناجات میگفتند:
اى آن كه از پدرى دلسوز بيشتر به من نيكى مى كنى و از دوستى همدم به من نزديكترى ! آن گاه كه مكان مرا مى هراساند و وطن مرا مى راند ، تو در تنهايى و غربت، انيس و همدم منى .
(بحار الأنوار : 94/157/22)
در حدیث قدسی آمده است که خداوند عزوجل فرموده :
اگر آنهائی که به من پشت کرده اند می دانستند که من چه اندازه انتظار دیدن آنها را می کِشم و چه مقدار مشتاق توبه و بازگشت آنها هستم هر آینه از 
شدت شور و شوق نسبت به من جان می دادند و تمام بند بند اعضایشان به خاطر عشق به من از هم جدا می شد.
( اسرار صلوة صفحه 19)
#الله
#خدا
#رحمان
#رحیم
Read more
. خدا جون چطور با تو #مأنوس بشم؟؟؟ . از دیگر کار‌های موثّر برای مانوس شدن با خدای #مهربون اینه که که ...
Media Removed
. خدا جون چطور با تو #مأنوس بشم؟؟؟ . از دیگر کار‌های موثّر برای مانوس شدن با خدای #مهربون اینه که که #هدیه ‌ای برای #خدا بفرستیم . انجام کارهای نیک . #خدمت به #دوستان #لبخند به #یتیم و کشیدن دست #نوازش بر سر او . #درس دادن . درس خواندن . #گناه نکردن . طاعتش رو به جا آوردن از هدیه‌های #خوب ... .
خدا جون چطور با تو #مأنوس بشم؟؟؟ .
از دیگر کار‌های موثّر برای مانوس شدن با خدای #مهربون اینه که که #هدیه ‌ای برای #خدا بفرستیم
.

انجام کارهای نیک
.
#خدمت به #دوستان
#لبخند به #یتیم و کشیدن دست #نوازش بر سر او
.
#درس دادن
.
درس خواندن
.
#گناه نکردن
.
طاعتش رو به جا آوردن از هدیه‌های #خوب ما میتونه باشه!
.

البته #رعایت برخى از #شرایط و ایجاد ، برخى از عوامل ، شدیدا نیازه
.

با رعایت و ایجاد اونا می‏شه با خدا ارتباط برقرار کنیم، مثلا:
.

1ـ #عشق بورزید!
.

عشق و اظهار #محبت به خدای لطیف مهم‏ترین شرط مأنوس شدن با خالقمون هستش
.

عشق به این معنا هست كه #عاشق از همه قید و بندهاى خود محورى و دنیاگرایى رهایى پیدا کنه و #حجاب زدایى كنه
.

2ـ #هدیه دهید!
.

از دیگر کار‌های مۆثّر در ایجاد ارتباط با باری تعالی اینه که هدیه‌ای براش بفرستیم
.

نکته‌ی قابل #توجه در این مسئله اینه که باید بسیار مراقب باشیم تا مبادا هدیه‌ای که برای خدا می‌فرستیم، خراب باشه
.
هر چند خدا از روی مهربانی هیچ وقت خراب بودن آن را به روی ما نمیاره
ولی هرکس #وظیفه ای داره، وظیفه ما کار کامل و بی عیبه!
.

خدای تعالی، امام #عصر ( #عج ) را بیش از همه #دوست داره و وقتی می‌بینه ما به او توجّه داریم، حتماً به ما نیز یک عنایتی می‌کنه
.
بنابراین از جمله چیزهایی که باعث محبوبیّتمان نزد خداوند می‌شه اینه که از غیبتمون در بیایم و به امام حاضرمون بپیوندیم! .
ان شا #الله هممون پر ، وا کنیم
Read more
خدا کند که نوشته هایم خاطره ساز روزهای قشنگتان شود خدا کند که وقتی سر به این نوشته ها میزنید دلتان بخواهد که آنرا برا عزیز دلتان ارسال کنید خدا کند که عاشقانه هایش نصیبتان شود خدا کند که همه شما آنقدر غرق روزهای قشنگ شوید که تمام حسی که به من میدهید عشق باشد و عشق خدا کند که دستم به قلم میرود بخواهم ... خدا کند که نوشته هایم
خاطره ساز روزهای قشنگتان شود
خدا کند که وقتی سر به این نوشته ها میزنید
دلتان بخواهد که آنرا برا عزیز دلتان ارسال کنید
خدا کند که عاشقانه هایش نصیبتان شود
خدا کند که همه شما آنقدر غرق روزهای قشنگ شوید
که تمام حسی که به من میدهید عشق باشد و عشق
خدا کند که دستم به قلم میرود بخواهم حال خوبتان را مکتوب کنم
خدا کند که تمام شود جدایی ها و دیگر نگویید که از داستان غمم بگو
خدا کند که دلتان آنقدر گرم یک عشق ماندنی شود
که تمام واژه هایم عشق باشد
خدا کند تمام حروف از جنون عشق های دو طرفه تان کنار هم
بال در آورند و پرواز کنند و هوا بشود بهاری
خدا کند یک عشق اصیل را برای یک عمر تجربه کنید
و من باز هم بتوانم بگویم
" تو عاشق من باشی و من
از سر ذوق بال درنیاورم؟
نمیشود عزیز من..."
.
.
.
⭐ #میکائیل💕
.
.
. 🆔@mikilove351 📷⭐
.
.
.
📩 #پستهای_قبلی_رو_حتما_از_دست_ندید🙏🙏🙌 .
⭐ #نظرات_خودرودرموردپست_هابامادرمیان_بذاریدبرای_بهترشدن_پیجمان_دایرکت_لطفا🙏😊
Read more
@parastou_molaei . @parastou_molaei . <span class="emoji emoji1f308"></span> يك مشاوره جالب از #اشو : . اشو عزیز: من می خواهم از شوهرم ...
Media Removed
@parastou_molaei . @parastou_molaei . يك مشاوره جالب از #اشو : . اشو عزیز: من می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. ما هفت سال است که در بدبختی زندگی می کنیم ولی من کاتولیک هستم و می ترسم که خداوند از کارم خوشحال نشود. چه باید بکنم؟ . #اشو : این مشکل خداست. چرا تو باید نگرانش باشی؟! اگر او حس خوبی ندارد ... @parastou_molaei .
@parastou_molaei . 🌈 يك مشاوره جالب از #اشو :
.
اشو عزیز: من می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. ما هفت سال است که در بدبختی زندگی می کنیم ولی من کاتولیک هستم و می ترسم که خداوند از کارم خوشحال نشود. چه باید بکنم؟
.

#اشو : این مشکل خداست.
چرا تو باید نگرانش باشی؟!
اگر او حس خوبی ندارد می تواند خودش در بدبختی زندگی کند.
اما چرا تو باید در بدبختی زندگی کنی؟
هفت سال به راستی زمان درازی است.
هیچگاه به مدت طولانی در وضعیت بدبختی به سر نبرید زیرا تبدیل به عادت می شود.
سپس در عمق شروع به وابسته شدن می کنی و به آن می چسبی.
سپس می ترسی که اگر او از دست برود چه خواهی کرد؟
کاری برای انجام دادن نخواهی داشت.
بدبختی ات مشغولیت عظیمی به تو داده،
همواره مشغولش هستی.
.
اگر ناگهان بدبختی از بین برود چه خواهی کرد؟ احساس خالی بودن می کنی.
.
🎊همیشه به یاد بسپار:
لحظه ای که آگاه شدی چیزی بدبختی آفریده، از آن بیرون بیا. هرچه زودتر بهتر.
هفت سال خیلی زیاد است !
اگر عمر انسان هفتاد سال باشد هفت سال خیلی زیاد است.ده درصد از زندگی ات هدر رفته است. اگر در طی هفت سال نتوانسته ای شادی بیافرینی فکر نکنم اکنون نیز بتوانی.
از آن بیرون بیا.
با کسی دیگر امتحان کن و اجازه بده شریکت نیز آزاد باشد.
زیرا فقط تو نیستی که بدبختی، او نیز در همان قایق نشسته است.
می توانم به تو قول بدهم، آن را به من بسپار.
می توانم ببینم که خدا نیز شاد خواهد شد.
.
.
فکر می کنی خدا سادیست است و میخواهد رنج بکشی و در بدبختی بمانی؟
کاملا اطمینان دارم که او سادیست (بيماري آزار رساندن به ديگري ) نیست.
اگر از بدبختی بیرون بیایی بسیار هم خوشحال خواهد شد.
خدا همیشه با شادی ات شاد است.
خدا روان پریش نیست.
او غمگین است.
تو او را هفت سال غمگین نگه داشته ای.
از طلاق نترس.
مردم به هزار و یک دلیل ازدواج می کنند،
اما تنها دلیلی که حتما باید باشد گمشده است.
آنها در #عشق نیستند.
گاهی دلیل اقتصادی است.
همسر داشتن کم هزینه تر از خدمتکار داشتن است. ارزانتر است که یک شوهر یا یک زن داشته باشی تا یک خدمتکار.
عشق گمشده است.
و وقتی اصلی ترین چیز گم شود، بدبخت میشوی، شاد نخواهی بود.
تو هرگز واقعاً ازدواج نکرده ای!
به همین خاطر است که هفت سال بدبختی.
اگر واقعاً ازدواج کرده بودی از بودن با همسرت خوشحال می بودی.
.
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
🔰 لطفا جهت اطلاع از شرایط مشاوره حضوری و #مشاوره_آنلاین، از طریق شماره های روی پیج اقدام بفرمایید 🔰 .
.
🌈 كليه كليپ ها و پستها را ميتوانيد در كانال جستجو كنيد. 🌈
.
.
#رابطه #ازدواج #خانواده
Read more
. زنگ زد باز ک ببین مهندس جون اون پسره ک گفتی بهم میگه مهریه رو کم کن من ندارم نمیتونم با این قیمت بالای سکه که روز ب روزم بالاتر میره چ طوری منی که هیچی ندارم جز یک ماشین و با اون رانندگی میکنم میخوام زیر بار چنین دینی برم زد و فردا روزی رفتیم سر زندگی و گفتی منو نمیخوای من از کجا بیارم مهریه ات رو بدم باید ... .
زنگ زد باز ک ببین مهندس جون
اون پسره ک گفتی بهم
میگه مهریه رو کم کن
من ندارم
نمیتونم
با این قیمت بالای سکه که روز ب روزم بالاتر میره چ طوری منی که هیچی ندارم جز یک ماشین و با اون رانندگی میکنم میخوام زیر بار چنین دینی برم
زد و فردا روزی رفتیم سر زندگی و گفتی منو نمیخوای
من از کجا بیارم مهریه ات رو بدم
باید بیوفتم زندون
تو دلت اینو میخواد ارامش نداشته باشم ...
.
.
میگفت و میگفت دختره
و من داشتم گوش میکردم
ک هم پسره حق داره و هم دختره !
چ باید کرد؟؟
.
.
.
و سوالم این بود
آیا واقعا مهریه باعث دوام ازدواجه؟؟؟
آیا محبت رو میشه با گرو کشی حفظ کرد؟؟؟
آیا اینکه از ترس آبرو یا از ترس مهریه کنار کسی بمونی این یعنی زندگی؟؟؟
.
.
.
.
یا اون خانمی ک بهم گفت مرد متاهلی با همکارش تو شرکت ریختن رو هم و #خیانت داره میکنه
و همسر اون آقا فهمیده
و گفته آبروت رو میبرم !
و مرد به خاطر حفظ آبروش التماس کرده نگو درست میشم !
آیا ترس از آبرو عشق میاره؟؟؟
آیا اون که با کسی دیگه جز همسرش عشق تجربه میکنه و از سوی همسرش به بردن آبرو تهدید میشه تمایل قلبش به کدوم طرف میره ؟؟؟
.
.
.
کاش بدونیم باید قلب ها رو با محبت و با عشق اسیر کنیم نه جسم های بدون روح رو از ترس آبرو یا #زندان و #سکه محبوس ! .
.
.
نظر شما هم حتما مکمل پسته 😊
.
.
.
#طلاق #خواستگاری #ازدواج #همسر #همسرانه #عشق #دختر #پسر #عاشقانه #رضای_خدا #خدا #حاج_آقا_دولابی #دوست_دختر #دوست_پسر #زن #شوهر #خانم #بانو #مهریه #جهیزیه .
.
.
.
#اللهم_وفقنا_لما_تحب_و_ترضی
.
Read more
، #خواب_گل_سرخ #۹۱ #چیستایثربی #مرجان_فرساد سنگفرش خیابان ، رختخواب زفافم بود، یکی یکی سنگها را میشمردم و به دستهای گرمش فکر میکردم که دیگر نبود تا یادم دهد کوچه های سنگفرش قدیمی را چگونه سرعت بگیرم...باد میشدم.درخودم گرد میشدم ، غبارشهر میشدم، روی برگها مینشستم،اصلا خود سنگفرش میشدم، ... ،
#خواب_گل_سرخ #۹۱ #چیستایثربی
#مرجان_فرساد

سنگفرش خیابان ، رختخواب زفافم بود، یکی یکی سنگها را میشمردم و به دستهای گرمش فکر میکردم که دیگر نبود تا یادم دهد کوچه های سنگفرش قدیمی را چگونه سرعت بگیرم...باد میشدم.درخودم گرد میشدم ، غبارشهر میشدم، روی برگها مینشستم،اصلا خود سنگفرش میشدم، میرفتم..
یکنفر نزدیکم بود.کمین کرده بود.
دیگر به همه شک داشتم!
چرا جسد را از پشت خوابانده بودند؟
دیوار که ریخت، من مدتی، از حال رفتم ،آدمهای جدیدی که آمده بودند که بودند؟چرا روی موهای مرده، پارچه انداخته بودند؟پلیس برای شناسایی، معمولا جسد را آماده میکند ، نه اینکه او را از پشت بخواباند!
چرا مریم را که مظنون بود،دوباره به محل جرم آوردند؟ پلیس،چنین کاری نمیکند!
چرا مریم به پلیس گفت:میخواد فرار کنه!مگر همکار پلیس بود؟حس خوبی از پلیسهای جدید، جز آن دو مامور اولیه،منتقل نمیشد.باید میگریختم، اما یکی دنبالم بود.مطمئن بودم. همان موتور بود! ناگهان مقابلم ظاهر شد.زمین خوردم.بار صد و دوم!...بلند شو مانا، داره میاد!
حتما از آدمای اوناست.بالای سرم رسید!نورتند چراغ قوه!صدای آشنایی گفت:بلند شو مانا! نگاه کردم فرید بود،بی اختیار بغضم ترکید.پس محسن واقعا رفته بود؟فرید گفت:گریه بعدا !
.گفتم :مادرمو میخوام.حالم بده.من الان مادرمو میخوام!فرید گفت:بشین پشت موتور...به من اعتماد کن دختر! خواب نمیبینی،من زنده ام!
پشت موتور نشستم.خسته شده بودم، فرید نیامد.چشمانم ازخستگی،روی هم رفت،بانجوا، در حال خواب گفتم :چه خوبه تو زنده ای، کاش اونم بود.صدایش انگار از دوردست میآمد:
_گفتم تنهات نمیذارم!چشمانم راسریع گشودم.قوم مغول بود که دشنه میزدبه قلبم!
گفت: الان هیچی نپرس عشق من!بعدا...سر فرصت! الان من فقط پیک موتوری ام.صد تااتفاق افتاده!همه چیزو برات میگم خانم گلم!ترسیدی نه؟ببخش منو!

نگاه کردم.موهای بلندش،چنگیز خان را دار زده بود.لال شده بودم.محسن!
گونه ام را بوسیدوگفت:عاشقتم شاگرداول خودم!اسکیتت عالی بود.
خدا! یکی بزن تو گوشم!واقعامحسنه؟
گفت:نبینم شاگرد اولم گریه کنه!جیغ زدم از شادی.دهانم را با بوسه ای بست،گفت:مامان مامان نکنیا!قبل از مامانی،یه خرده حساب شخصی داریم!من وتو،بایه قهرمان!میخواست عشق منو بکشه؟آره؟الان رو تخت بیمارستانه،داریم میایم حامد قهرمان!
فریداز دور،دستی تکان داد.محسن کلاه ایمنی را سرش گذاشت،یکی هم به من دادوگفت:صورتتو بپوشون...الان پیک بیمارستانیم!باشه؟!فرید،داد زد:سردارگفت، الان امنه،برید!فقط مراقب باشید!دستم را دور کمرش انداختم، انگار دورجهان!چنگیز من تمام اشرار جهان را درو میکرد،خدایاعاشقتم...
Read more
سخن عاشقانه گفتن دلیل عشق نیست عاشق کم است...سخن عاشقانه فراوان عشق عادت نیست عادت همه چیز را ویران ...
Media Removed
سخن عاشقانه گفتن دلیل عشق نیست عاشق کم است...سخن عاشقانه فراوان عشق عادت نیست عادت همه چیز را ویران میکند از جمله عظمت دوست داشتن را.. از شباهت به تکرار میرسیم..از تکرار به عادت از عادت به بیهودگی از بیهودگی به خستگی و نفرت پست جدید آقای رستمی جان با یه کپشنِ پر مفهوم دوستان عرضم به خدمتتون ... سخن عاشقانه گفتن دلیل عشق نیست
عاشق کم است...سخن عاشقانه فراوان
عشق عادت نیست
عادت همه چیز را ویران میکند
از جمله عظمت دوست داشتن را..
از شباهت به تکرار میرسیم..از تکرار به عادت
از عادت به بیهودگی از بیهودگی به خستگی و نفرت
پست جدید آقای رستمی جان با یه کپشنِ پر مفهوم
دوستان عرضم به خدمتتون اگر تمایل داشتید به کانال طرفداران آقای رستمی بپیوندید
خدا رو شکر هیچ بحث و جدلی و هیچ اختلالی درش نیست یه محیط خیلی دوستانه و عالی هر روز با اخبار جدید و عکسای زیبا چقدر خوبه که امکان چت کردن در این جور کانال ها نیست ..
متن بالا رو حتما بخونید
@amir_hrostami
#amir_hrostami 👉Telegram.me/amirhoseinrostamichannel
Read more
. امروز روزهای رفته ی سال 96 را ورق زدم.. . چه روزهایی که دلم می‌خواست تا ابد تمام نشوند و چه روزهایی ...
Media Removed
. امروز روزهای رفته ی سال 96 را ورق زدم.. . چه روزهایی که دلم می‌خواست تا ابد تمام نشوند و چه روزهایی که هر ثانیه اش به اندازه یک سال گذشت. . چه فکرها که آرامم کرد و چه فکرها که روحم را آزرد. چه لبخندها که بی‌اختیار بر لبانم نشست. چه اشک‌ها که بی‌اراده از چشمانم سرازیر شد. . چه آدم‌هایی که بهم امید ... . امروز روزهای رفته ی سال 96 را ورق زدم.. .

چه روزهایی که دلم می‌خواست تا ابد تمام نشوند و چه روزهایی که هر ثانیه اش به اندازه یک سال گذشت.
.

چه فکرها که آرامم کرد و چه فکرها که روحم را آزرد. چه لبخندها که بی‌اختیار بر لبانم نشست. چه اشک‌ها که بی‌اراده از چشمانم سرازیر شد.
. چه آدم‌هایی که بهم امید دادند و چه آدم‌هایی که دلم را شکستند.
.
چه چیزهایی که فکرش را هم نمی‌کردم و شد! و چه چیزهایی که تلاش کردم، انتظار کشیدم، امّا نشـــد....
. چه آدم‌هایی رو که شناختم و چه آدم‌هایی که فهمیدم هیچگاه نمی‌شناختمشان!
.

و چه عزیزانی که در این سال از دست دادیم ..... .

کاش ارمغان روزهایی که گذشت آرامشی باشد از جنس خدا، آرامشی که هیچگاه تمام نشود....🙏 پروردگارا در همین ساعاتِ ابتدای سال، از تو راحتی و آسایش می جویم برای کسی که روزگار برایش دشوار شده🙏
.

در همین لحظه ازت میخوام روزها و شبهای نود و هفتمون رو مملو از معجزه ی عشق کنی🙏 .

از ته دل ازت میخوام تو سال جدید خواسته های دلمون با حکمتِ تو یکی بشه و برامون اتفاق بیفته هر چیزی که الان آرزوش رو داریم🙏 .

حضرتِ عشق ، برای آدمهای تنها بهترین همدم رو قرار بده🙏 .
و ازت میخوام به دل کسی نندازی مهر آدمی رو که سهمش نیست...🙏
.

خدای بزرگ از صمیم قلب ازت میخوام تو سالی که میاد با مرگِ عزیزانمون ما رو امتحان نکنی🙏
.

و خدای عزیز اتفاقهای خوب بذار تو تقویمِ 97 برامون🙏
تو سالی که میاد حتماً برای هممون شبهای ناامیدی و تنهایی هم داره؛ ازت میخوام معجزه وار تو اون شبها دستمون رو بگیری و همه چیز درست بشه، درست تو همون لحظه ایی که حتی فکرشم نمی کنیم🙏
.

خدایا، آخر دعاهام مثل همیشه ازت میخوام با قدرتِ بی نهایتِ خودت دست ظلم و زور رو از کشور من کوتاه کنی🙏
.
و بیش از پیش کمکمون کنی بخوانیم، بفهمیم، درک کنیم و قضاوت نکنیم..🙏
.

آمین یا رب العالمین... #هفت_سين
#نوروز
#ایران
#pink
Read more
<span class="emoji emoji27bf"></span><span class="emoji emoji27bf"></span> اين عكس رو خيلي دوست دارم، يادآور مشكل خيلي بزرگيه كه ناخودآگاه برام پيش اومد.. اولش شوكه شدم، ...
Media Removed
اين عكس رو خيلي دوست دارم، يادآور مشكل خيلي بزرگيه كه ناخودآگاه برام پيش اومد.. اولش شوكه شدم، بعد غمگين و در آخر هم تسليم.. باورم نميشد يك همچين مسئله اي حتي امكان اتفاق افتادنش باشه و از قبل تو سلولهاي مغزم هيچ راه حلي براش سيو نكرده بودم.. حس عجيبي داشتم، انگار دنيا با همه آدمهاي دوروبرش وايستاده ... ➿➿
اين عكس رو خيلي دوست دارم، يادآور مشكل خيلي بزرگيه كه ناخودآگاه برام پيش اومد.. اولش شوكه شدم، بعد غمگين و در آخر هم تسليم.. باورم نميشد يك همچين مسئله اي حتي امكان اتفاق افتادنش باشه و از قبل تو سلولهاي مغزم هيچ راه حلي براش سيو نكرده بودم.. حس عجيبي داشتم، انگار دنيا با همه آدمهاي دوروبرش وايستاده بودن و من تك و تنها، پرت شده بودم تو چاهي عميق و ناشناس پر از علامت سوال و چالش.. اوايلش حس بدي داشتم و غر ميزدم كه چرا من؟ كاش اينجوري و كاش اونجوري.. هر چند كه قلبم پر بود از غم و استرس ولي هرگز ثانيه اي اين حس رو به اطرافيانم منتقل نكردم و فقط لبخند زدم و گفتم؛ همه چيز عاليه، همه چيز درست ميشه، حتما قسمتي بوده، شايد جلوي اتفاق خيلي بدي گرفته شده كه ما نميدونيم.. يادمه چند ساعتي طول كشيد تا بتونم ذهن آشفته مو جمع كنم و به جاي غصه خوردن و يا سرزنش كردن و دنبال مقصر گشتن به اين نتيجه برسم كه؛ حالا كه شده! با افسوس خوردن نه زمان به عقب برميگرده و نه شرايط بهتر ميشه.. نيروتو بذار رو پيدا كردن راه حل مطمئن و درازمدت.. در طول اون سه چهار روز سرنوشت ساز، خداي مهربون هر چي دست خير و آدمهاي با معرفت و بي نظير بود رو گذاشت سر راهم.. نميتونم حس و حالمو توصيف كنم.. مگه ميشه؟ اينهمه خوبي، عشق، محبت، اعتماد و انسانيت.. از غيب و پشت سر هم؟ نسبت به مني كه حتي نميشناسن.. عليرغم همه سعي و صبوري كردنها هنوز گوشه اي از قلبم سنگين بود، آدميزاده ديگه، هر چقدرم كه مثبت فكر كني بازم پيش مياد وقتي فكرت به بيراهه ميره و اذيتت ميكنه.. تا يك شب، قبل از خوابيدن، موقع دعاهاي شبونه م، يك لحظه با همه وجودم بيخيال همه چيز شدم! انگاري يه جورايي اصلا به درك كه بشه يا نشه.. تو همه سعي تو كردي و تمام.. با همه وجودم، قلبم و روحم به خدا گفتم؛ هر چند ميل قلبي من اينه ولي ميدوني، ديگه برام مهم نيست.. راضيم به رضاي تو و تسليم تصميمت.. هر چي كه تو بخواي و صلاح ميدوني همون بشه.. ديگه اصراري ندارم.. چند ساعت بعد، يكي از بزرگترين معجزه هاي زندگيم اتفاق افتاد.. ميگن از معجزه هاي زندگيتون نگين ولي ديني گردن منه نسبت به كرامت و رحمت خداي يكتا.. من اينارو مينويسم تا بدونين همه آدمها مشكلاتي دارن كه براشون زجرآوره، خوشبخت مطلق وجود نداره و اينكه براي خدا هيچ كاري غيرممكن و نشدني نيست، هرگز نااميد نشين، تو شرايط سخت هم بخندين، به بقيه اميد بدين تا دوستان تون از ناراحتي شما ناراحت و دشمنان تون خوشحال نشن.. امروز اون مشكل بزرگ برام يك خاطره س و يك تجربه و تا ابد نسبت به همه دستهاي خير سر راهم مديونم و مسئول..
Read more
~ لایو ~ . مادربزرگم پس فردا راه می‌افتد. پسران و دخترانش به التماس که مادرجان! شما تازه عمل کرده‌اید. ...
Media Removed
~ لایو ~ . مادربزرگم پس فردا راه می‌افتد. پسران و دخترانش به التماس که مادرجان! شما تازه عمل کرده‌اید. اذیت می شوید. مریضی و سرما اذیتتان می کند. می خندد و می گوید: «مریض خودتانِن! مو ای همه ساله مُرُم هم هیچیم نرفته!آقا خودش هوای زائراشه دره ننه جان.» پاسپورتش را که چند روزه لای سجاده‌اش گذاشته، ... ~ لایو ~
.
مادربزرگم پس فردا راه می‌افتد.
پسران و دخترانش به التماس که مادرجان! شما تازه عمل کرده‌اید. اذیت می شوید. مریضی و سرما اذیتتان می کند.

می خندد و می گوید: «مریض خودتانِن! مو ای همه ساله مُرُم هم هیچیم نرفته!آقا خودش هوای زائراشه دره ننه جان.» پاسپورتش را که چند روزه لای سجاده‌اش گذاشته، در می‌آورد و نشان‌مان می‌دهد. از سجاده‌اش بوی خوبی می‌آید.
نگاه می‌کنم، دور مهر و تسبیح تربت را پر از گلبرگ‌های یاسی و سفید کرده است.. خوشم می‌آید، این همه گلبرگ از کجا آورده‌است!!
گوشی ام را در می‌آورم و کادر می‌بندم.

به این فکر می‌کنم که چه استوری نازی می شود! با هشتگ #خداروشکر بگذارم بهتر می شود یا #من_به_همه_گفته_ام_اربعین_کربلا_هستم ؟

چشمم به کوله کنار اتاق می‌افتد. آن را هم توی کادر می‌گنجانم و دوباره کادر می‌بندم. چه قشنگ شد! از عکس محمد خیلی بهتر شد. یادم باشد از بلیطم هم عکس بگیرم. متنش چی باشد؟

استوری حلالیت‌طلبی و خداحافظی هم باشد ان‌شاالله با عکس ایستگاه راه‌آهن و قطار و ریل... دم مرز هم حتما چند ساعتی شلوغ می شود و علافیم. شال مشکی و چفیه را هم باید بردارم تا سلفی‌های آنجا هم حسابی دلبرانه بشود.

راستی آن طرف مرز اینترنت داریم؟
شنیده‌ام هتل‌های نجف وای‌فای رایگان دارند.
خدا کند همین طور باشد!
حتما یادم باشد پاور بانک را هم بردارم که موقع گرفتن عکس عمود شماره یک، برای استوری التماس دعا، شارژ ‌کم نیاورم.
واقعا سفر سختی است! چقدر ذهن آدم را درگیر می‌کند... عکس عمود شماره 313 را صبح جمعه پست کنم روی پیجم یا عصر جمعه؟ کپشن پست هم این باشد که چرا پس از این همه سال، آقا ۳۱۳ یار مخلص ندارد؟ با یک بیت شعر مفهومی.

احمد هم پارسال از این چای‌های عراقی عکس‌های خوبی می‌گذاشت.
یک مروری بکنم ببینم کدام کادر قرمزی چای را می‌زند توی چشم مخاطب

اگر هم یک چهره معروفی، پناهیانی، قالیبافی، محسن افشانی ای، کسی هم توی راه به پستم بخورد هم چند تا لایو اینستاگرام عالی ازشان در می آید.

کربلا هم ک برسیم که دیگر می‌ترکانم‌. به همه نشان می‌دهم عکس هنری یعنی چه!!
.
... با صدای خنده جمع، به خودم می‌آیم. حیف شد اگر من هم مسافر بودم چه سفر پر از معنویت و عشق و معرفتی می‌شد. حیف... آن طرف مجلس، عمویم همچنان نگران ضعف بدنی مادربزرگم است. می‌گوید مادرجان! آخر شما همین چند ماه پیش عمل جراحی داشته‌اید.
مادر بزرگم می‌آید سمت من و سجاده اش را از جلوی من کنار می کشد و با لبخند نمکین اش رو به جمع تکرار می کند:« مریض خودتانِن! مو ای همه ساله مُرُم هم هیچیم نرفته!..»
.
عکس: سوم آبان ۹۶
Read more
همیشه گفتیم که کی هستیم اما هیچ وقت نگفتیم فوت کوزه گریو که چه جوری اینجا رسیدیم حالا من میگم اول ...
Media Removed
همیشه گفتیم که کی هستیم اما هیچ وقت نگفتیم فوت کوزه گریو که چه جوری اینجا رسیدیم حالا من میگم اول یه توضیح در مورده عکس از سمت چپ فیروز نادری مهدی صفایی استیو جابز تقی فرج الله زاده اگه من جایی رسیدم تو این سن مدیون این چهار نفرم چرا ؟ چون زندگی نامه شون تلاششون هدفشون و پشت کارشون برای من الگویی ... همیشه گفتیم که کی هستیم
اما هیچ وقت نگفتیم فوت کوزه گریو که چه جوری اینجا رسیدیم
حالا من میگم
اول یه توضیح در مورده عکس
از سمت چپ
فیروز نادری
مهدی صفایی
استیو جابز
تقی فرج الله زاده
اگه من جایی رسیدم تو این سن مدیون این چهار نفرم چرا ؟ چون زندگی نامه شون تلاششون هدفشون و پشت کارشون برای من الگویی بود که انرژی میگرفتم برا رسیدن به هدفم نمیگم الان رسیدم بهش اما تو این سن پایین و کم نسبت به رقبا ، تونستم مسافت زیادی از مسیر رو طی کنم با این که کلی راه داریم در پیش
جالبه سه تا ایرانی و یک امریکایی بشن الگویه ادم و خب این قضیه ستایش داره
حالا فوت کوزه گری این بوده که از هر چهار نفر یه رمز یاد گرفتم که باهاش پیش رفتم و میرم
از فیروز نادری ذهنه خلاق
از مهدی صفایی ایمان و تلاش خستگی ناپذیری
از استیو جابز ترجیح سکوت و انظباط زمانی و زمان بندی
از پدرم ، هزاران تجربه که مهم ترینش عشق به هدف بود و نکته ای که همیشه در ذهن پروراندم :
ارزو همیشه ارزوئه و بهش نمیرسی تا زمانی که تبدیل به هدفش کنی و برای رسیدن. بهش از نکات بالا استفاده کنی

اگه میخواین موفق تر به هدفتون برسید از تجربیات بزرگانی امثال پدرتون و این مردان موفق و قوی استفاده کنید تا به بهترین نتیجه برسید

ترکیب خوب برا من این بوده

ایمان و خستگی ناپذیریه استاد صفایی + ذهنه خلاق و طراحی ایده در هر مسئله و لحظه از دکتر نادری + ترجیح سکوت و نیت پاک از جابز + عشق درونی نسبت به هدف و سخت کوشی برای رسیدن به هدف حتی در بدترین شرایط از پدرم
بیو گرافی استاد صفایی و دکتر نادری و جابز رو حتما بخونید اگه هدف خاصی دارید و دنباله یک انرژی تازه برای شروع دوباره هستید

ایمان به خدا رو همیشه داشته باشید و برا رسیدن به هدفتون تلاش کنید

مرجع تقلید و کسی که بهش ایمان دارید برا شما کیه ؟
برا من که
@safaeimehdi #stevejobs #firooznaderi #taghifarajolahzadeh
Read more
. . اول بسم الله تو زندگی یک سری تجربه کسب میکنی ک من معتقدم اگر عینک روی چشمت درست باشه و چراغ عقلت به لطف خدا روشن !!! تو هر تجربه ای میشه کلی چیز یاد بگیری ! مثلا از یکیش میگم اگر تجربه #عشق کرده باشی شاید بهتر بتونی #عاشقی واقعی هم تجربه کنی ! چون احتمالا یک سری قواعد یاد گرفتی .... یا مثلا یارو ... .
.
اول بسم الله
تو زندگی یک سری تجربه کسب میکنی
ک من معتقدم اگر عینک روی چشمت درست باشه و چراغ عقلت به لطف خدا روشن !!! تو هر تجربه ای میشه کلی چیز یاد بگیری !
مثلا از یکیش میگم
اگر تجربه #عشق کرده باشی شاید بهتر بتونی #عاشقی واقعی هم تجربه کنی ! چون احتمالا یک سری قواعد یاد گرفتی ....
یا مثلا یارو میاد میگه من چ بدونم حکمت فلان اتفاق مزخرف تو زندگیم چی بود
شاید خیلی اوقات خوبه به این فکر کنه مگه اصلا ممکنه چیزی تو عالم اتفاق بیوفته و اذن وقوع از خدای عالم بگیره و حکمت عالی پشتش نباشه !!!؟؟؟؟ پس حتما هر حادثه در ظاهر زشت یا زیبا حتی سرشار از حکمت های بیشمار و عالیه ! منتها آیا به نظرت عقل ما قادره تمام آنچه در عالم هست و نیست رو درک کنه !!!!!؟؟؟؟؟ جوابش خیلی واضحه قطعا خیر !
خوب پس چ باید کرد !!؟؟
هیچی شما و ما فقط خوبه به کارگردان عالم و کاردرست بودنش اعتماد کنیم ! و هر جای عالم هر نقشی بهت هر روز داد سعی کنیم اون نقش رو در توان خودمون به بهترین شکل دربیاریم .... و بابت خطاها و کسری کارهامون زبان عذرخواهی داشته باشیم که خدا قطعا بخشنده و مهربانه ! .
.
.
.
اما بعد
و خدایی که شاهد بر تمام خواطر و خطورات ذهن های ماست بهترین قاضی و بهترین شاهد و مالک یوم حسابی است که به شدت نزدیکه ! شاید به قدر یک نفسی ک هر آن دیگه نیاد !
.
.
.
.
.
یک پیشنهاد 😊👇
اما بعدتر چه قدر کار زیبایی است اگر در ماه مبارک رمضان مثلا روزی یک ختم #قران #هدیه کنیم به هر کدام از چهارده معصوم علیهم السلام
چه طوری !!!؟؟؟
خیلی ساده
3 تا سوره توحید= یک ختم #قرآن
3×14 تا سوره توحید یعنی 42 تا سوره توحید (همون قل هو الله احد ) اگر در روز بخونی انگار 14 تا ختم قران هدیه کردی ...
خدا رو چ دیدی شاید قبول شد هدیه های روزانه ات !
و آیا جزای نیکی غیر از نیکی است !!؟
اهل بیت زیر دین احدی نمیمونن !
دیدی تو هم هدیه های خوبی گرفتی ! .
.
Read more
عشق؟ دنیا؟ زندگی؟ فوتبال؟ ازچی بگم هوادار، ما اگر فوتبالی شدیم حتما دلایل محکمی داشتیم، حتما ...
Media Removed
عشق؟ دنیا؟ زندگی؟ فوتبال؟ ازچی بگم هوادار، ما اگر فوتبالی شدیم حتما دلایل محکمی داشتیم، حتما افرادی بودند که مارا با فوتبال اون هم از نوع سپاهانی چهار آتیشه ماندگار کردن عشق به احسان=عشق به سپاهان=عشق به زندگی=خوشبختی در دنیا=رسیدن به تمام آرزوهای دنیا افراطی نیستم، چشمانم باز است، ... عشق؟
دنیا؟
زندگی؟
فوتبال؟
ازچی بگم هوادار، ما اگر فوتبالی شدیم حتما دلایل محکمی داشتیم، حتما افرادی بودند که مارا با فوتبال اون هم از نوع سپاهانی چهار آتیشه ماندگار کردن
عشق به احسان=عشق به سپاهان=عشق به زندگی=خوشبختی در دنیا=رسیدن به تمام آرزوهای دنیا
افراطی نیستم، چشمانم باز است، حقایق را می‌نگرم، عشق به تـــــــو یعنی زیبایی های دنیا، یعنی اوج لذت فوتبال، یعنی بهشت در دنیا
حال مارا کسی نمیتواند بخرد جز خدا، و خداوند را شاکرم که اسطوره و الگوی زندگی ام را کاپیتان احسان قرار داد
بنویس احسان تو بخوان غیرت
بنویس احسان تو بخوان تعصب
بنویس احسان تو بخوان سعادت
بنویس احسان تو بخوان افــــتـــــخـــــار
.
.
افتخار میکنم که بعداز سپاهان هوادارتم، افتخار میکنم که عشق به کاپیتان تیم ملی را دارم
تولدت مبارک کاپیتان، تولدت مبارک پسر مکتب سپاهان، تولدت مبارک فخر اصفهان، تولدت مبارک ای مرد روزهای سخت
#با‌افتخارسپاهانیم
#با‌افتخار‌هوادارتم‌کاپیتان
@ehsanhajsafi28
Read more
. قابل توجه دوستانِ ساکنِ کرمان این یه تبلیغ نیست.معرفی یه جای خوبه. (البته اگر نشناسید که بعیده ...
Media Removed
. قابل توجه دوستانِ ساکنِ کرمان این یه تبلیغ نیست.معرفی یه جای خوبه. (البته اگر نشناسید که بعیده توی شهرِ جمع و جوری مثل کرمان باشی و اهل دل باشی و هم‌چین جایی رو نشناسی) این که توی شرایط پیچیده‌ی اقتصادی و اجتماعی حالِ ما، این همه با انگیزه کار فرهنگی کنی، فقط عشق می‌خواد... کاری که شهرِ فرهنگِ ... .
قابل توجه دوستانِ ساکنِ کرمان
این یه تبلیغ نیست.معرفی یه جای خوبه. (البته اگر نشناسید که بعیده توی شهرِ جمع و جوری مثل کرمان باشی و اهل دل باشی و هم‌چین جایی رو نشناسی)
این که توی شرایط پیچیده‌ی اقتصادی و اجتماعی حالِ ما، این همه با انگیزه کار فرهنگی کنی، فقط عشق می‌خواد...
کاری که شهرِ فرهنگِ کرمان می‌کنه.من خودم شخصا کلی از کتابای خوب رو از طریق پیج شهر فرهنگ شناختم.
بهشون خسته نباشید می‌گیم و خدا قوت.
کرمانی جان‌هایِ سروی،حتما بهشون سر بزنید.
راستی، همین امروز دستبندای صلح و دوستی‌شون به علاوه پابند شارژ شده. پس تا رنگبندی ناقص نشده، بشتابید.🌿🌿
اینم از لینک پیج‌شون:
@shahre_farhang
@shahre_farhang
@shahre_farhang
Read more
وقتی دلتنگ میشی یا هستی، این پُستو ببین و بخون . تنهایی اصلا حس بدی نیست !!! بخدا راست می گم وقتی طعم ...
Media Removed
وقتی دلتنگ میشی یا هستی، این پُستو ببین و بخون . تنهایی اصلا حس بدی نیست !!! بخدا راست می گم وقتی طعم تلخ بیهوده دوست داشتنو نقش بازی کردنو از طرفه مقابلت بچشی !!! اصلا دوست داشتن یعنی چی ؟!؟ اصلا دوست داشتن وجود داره ؟!؟ از عشق حرف نزدم چون فقط یه کلمست !!! دلم خیلی از دوست داشتنهای ... وقتی دلتنگ میشی
یا هستی،
این پُستو ببین و بخون .
تنهایی
اصلا
حس بدی نیست !!!
بخدا راست می گم
وقتی
طعم تلخ
بیهوده دوست داشتنو
نقش بازی کردنو از طرفه مقابلت
بچشی !!!
اصلا دوست داشتن یعنی چی ؟!؟
اصلا دوست داشتن وجود داره ؟!؟
از عشق حرف نزدم
چون فقط یه کلمست !!!
دلم خیلی از دوست داشتنهای بدونه محتوا گرفته
دوست داشتنی که هر کَس بخاطره شرایط و یا چیزی تو رو بخواد
بابا بخدا دنیا اینقدر بد نیست
اما
بدش کردیم !!!
آره تنهایی از خیلی دو نفره های پوشالی قشنگترم هست
یکی از ویژگیهاش اینه که
توو تنهایی بخاطره تحمیل نباید کاریو انجام بدی
وقتی دوست داشتنی، تو کار نیست
و تنها
نقشش هست .
من خودم خستم
خسته از دورنگی هاییکه
هیچ معنی و مفهومی نداره
خستم از زمانیکه گذشت
خستم از تماشای تک نفری به زندگی
خستم از حیرون و پریشون شدنم
خستم از مات و مبهوت شدنم
می دونم فهمم کمه
اما تا همین حدم
فهمیدم و درک کردم
که
الان دیگه وقته رفتنه
دلتنگم از دسته زمونه
همراهم، تنهاییه
اصلا ناراحت نیستم
دلتنگم اما دلتنگه کی و چی نمی دونم !!!
تنها می خونم یا می نویسم البته واسه خودم،
برای گذران روزگارم مجبورم کار کنم و حالاکه دلتنگی رفیقه خوبه تنهاییم شده با همین دوسته باوفا تنهاییمو با ورزش پر می کنم اسمشم می زارم شادیه لحظه ای
من مَرده تنهایی هستم
یا
دیدی !؟!
وقتی غروب می رسه
خورشید داره می ره
که هر چی می گذره
بیشتر
روبه تاریکی پیش می ره
راستی
اسمه دیگمم
مرده تارکیه
تو این دوران شاید و یا حتما در گذشته هم همین بوده
کاره اکثریت به هم دروغ گفتن بوده
و هست
چرا ؟!؟
نمی دونم !!!
دیگه موقعه رفتنه منه
اما می رم با دوسته خوبم که منو تو هرشرایطی تنها نزاشت، آره اسمشو گفتم
من تنهایی صداش می کنم
از دسته دو رنگی، دروغ، جاه طلبی، خیانت، دورویی
به خدا خستم
این روزا
دنیام از اتاقه خونمم
کوچیکتره
امیدوارم
دلتنگ از دسته زمونه نشید .
دوستون دارم
علیرضا رحمانی 🍂
Read more
 #شعر_حتما_خوانده_شود #خوشبختى_يعنى_تو_زندگيت_امام_حسن_دارى #آب_زنید_راه_را_هین_که_کریم_می_رسد ...
Media Removed
#شعر_حتما_خوانده_شود #خوشبختى_يعنى_تو_زندگيت_امام_حسن_دارى #آب_زنید_راه_را_هین_که_کریم_می_رسد #همه_اهل_جهان_را_حسنی_خواهم_کرد . . هرکس که بر کریم پناهنده میشود دلمرده هم اگر برسد زنده میشود آنقدر میدهند که شرمنده می شود آیا به روز حشر سرافکنده می شود واللهِ اعتقاد ... #شعر_حتما_خوانده_شود
#خوشبختى_يعنى_تو_زندگيت_امام_حسن_دارى
#آب_زنید_راه_را_هین_که_کریم_می_رسد
#همه_اهل_جهان_را_حسنی_خواهم_کرد .
.
هرکس که بر کریم پناهنده میشود
دلمرده هم اگر برسد زنده میشود
آنقدر میدهند که شرمنده می شود
آیا به روز حشر سرافکنده می شود

واللهِ اعتقاد من این است تا ابد
زین خانه نا امید گدایی نمی رود

وقتی به گریه طینت من رنگ و بو گرفت
این چهره ی سیاه کمی شستشو گرفت
کم کم تمام زندگی ام بوی او گرفت
اینگونه بود بی سر وپا آبرو گرفت

از آن به بعد خانه ی دلدار شد دلم
تا آمدم به خویش گرفتار شد دلم

امشب حسن حسن نکنم شب نمیشود
بی یا حسن تجلی یارب نمی شود
زلفی که باد خورده مرتب نمی شود
هر کس به هم نریخت مقرب نمی شود

آتش زده هوای وصالت به جان من
یا ایها الکریم و یا ایها الحسن

مارا خدا کنارِ کریمان بزرگ کرد
ریزه خورِ دیارِ کریمان بزرگ کرد
آنقدر در جوارِ کریمان بزرگ کرد
انگار از تبارِ کریمان بزرگ کرد

عمری به دستگیری ات اقرار کرده ایم
ما اعتماد بر کرم یار کرده ایم

عمری سبو زجام کرم می زنم حسن
نقش تو را به چشم ترم میزنم حسن
سربند سبز رویِ سرم میزنم حسن
با نام تو به سینه حرم می زنم حسن

باید مدینه محشر کبری به پا کنیم
بالای قبر تو حرمی را بنا کنیم

از راه دور دست تمنا گرفته ایم
عمریست در حریم تو مأوا گرفته ایم
دستان خویش سوی تو بالا گرفته ایم
هرچه گرفته ایم ز زهرا گرفته ایم

بیهوده نیست آبروی رفته می خَرَند
فرزندها ز مادرشان ارث می برند

زلفت رها کنی همه بی خانه میشویم
ابرو نشان دهی همه دیوانه میشویم
ماخاک بوس گوشه ی میخانه میشویم
گِرد تو پرکشیده و پروانه میشویم

در آسمان چشم سیاهت هوایی ام
شکر خدا ز روز ازل مجتبایی ام

چشمان من به سوی درِ بسته ی بقیع
بُغضی ست در گلویِ درِ بسته ی بقیع
سر می نَهیم رویِ درِ بسته ی بقیع
گریه شده وضویِ درِ بسته ی بقیع

ای کاش پرچمی سرِ این قبر می زدیم
با گریه پرچمی سرِ این قبر می زدیم .
.
بخشی از شعر زیبای #قاسم_نعمتی
#امام_حسنی_ها
#همیشه_میکنم_با_این_سخن_عشق
#حسن_آقا_حسن_مولا_حسن_عشق
#حسنیه_ی_مجازی_کریم_اهل_بیت
#این_حسن_بود_شده_بی_حرم_استثنٱ
Read more
‌ (دلم همسرم را نمی خواد) این از جملاتی است که برخی دچارش هستند، هر وقت به ذهن همسری خطور کرد که زنش مناسبش ...
Media Removed
‌ (دلم همسرم را نمی خواد) این از جملاتی است که برخی دچارش هستند، هر وقت به ذهن همسری خطور کرد که زنش مناسبش نیست و یا به دردش نمی‌خورد و نتیجه گیرد حتما باید طلاق دهد، بداند که این از الهامات و افکار شیطان می باشد. چرا که شیطان سعی می‌کند، بنده گوش به فرمان خداوند نباشد، و برای عملیاتی شدن آن، قسم خورده ...
(دلم همسرم را نمی خواد) این از جملاتی است که برخی دچارش هستند، هر وقت به ذهن همسری خطور کرد که زنش مناسبش نیست و یا به دردش نمی‌خورد و نتیجه گیرد حتما باید طلاق دهد، بداند که این از الهامات و افکار شیطان می باشد. چرا که شیطان سعی می‌کند، بنده گوش به فرمان خداوند نباشد، و برای عملیاتی شدن آن، قسم خورده دست به هر کاری خواهد زد. باید بداند خداوند متعال و خالق مهربانش ، چنین موردى را پیش بینى نموده و به چنین مردی مى فرماید: « يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَحِلُّ لَكُمْ أَنْ تَرِثُوا النِّساءَ كَرْهاً وَ لا تَعْضُلُوهُنَّ لِتَذْهَبُوا بِبَعْضِ ما آتَيْتُمُوهُنَّ إِلاَّ أَنْ يَأْتينَ بِفاحِشَةٍ مُبَيِّنَةٍ وَ عاشِرُوهُنَّ بِالْمَعْرُوفِ فَإِنْ كَرِهْتُمُوهُنَّ فَعَسى‏ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ يَجْعَلَ اللَّهُ فيهِ خَيْراً كَثيراً ». [ سوره نساء/ آیه 19] ... با زنان به خوبى و خوشى زندگى كنید، اگر از آنان ناراضى بودید (بدانید كه ) بسا مى شود كه از چیزى كراهت دارید، ولى خدا در وجود همان چیز خیر بسیارى نهاده است .

یعنی اینکه شما مردان كه همه چیز را نمى دانید، بلکه شما فقط مقدارى از ظاهر جسم و صفات و اخلاق زن را مى بینید، شما خبر ندارید؛ شاید خدا در وجود همان زن كه اكنون مورد رضایت شما نیست ، خیرات و بركاتى به ودیعت گذاشته باشد كه در آینده بر شما معلوم گردد، بنابراین نسنجیده قضاوت نكنید، و تنها نزد قاضى نروید، هر چیز و هر كسى را كه به نظر شما بد آمد، بد مگویید، بدانید كه خدا بهتر از شما مى داند، و مقدارى صبر كنید. که بوسیله صبر زندگی شیرین، و علت‌ها روشن، و ثواب‌های فروان نثارتان خواهد شد.

لذا بعضی ها توکل‌شان و شناختشان بخدا بالاست، و بفرمایش خالقش که همه خوب و بدی بنده اش را می داند، گوش مى كنند و شكیبایى مى ورزند و كسانى كه در این وعده خدا، شك و تردیدى دارند، خوبست سرگذشت زنان و شوهرانى را كه در ابتداى زندگى ناسازگار بوده، سپس به تدریج در اثر صبر و حوصله سازگار شده و زندگى سعادتمندى پیدا كرده اند، مطالعه كنند. بعضى از شوهران ، زنان خود را تا كنار محضر طلاق برده اند، سپس به خاطر پیش آمد و حادثه اى كوچك ، یا فكرى كه به نظر آنها رسیده است ، برگشته اند و دوباره به زندگى كردن با یكدیگر پرداخته اند. اكنون سى سال و بیشتر، از زندگى آنها گذشته ، عروس و داماد پیدا كرده اند و با صفا و محبت زندگى مى كنند و از كردار گذشته خود پشیمانند.
‌مردان بدانند ...

ادامه مطلب در کپشن...

#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #زندگی_خوب #همسر #عشق #نخواستن
Read more
پاییز فصل غوغای رنگ هاست ,فصل هنرنمایی خدا ,فصل پر رمز و راز خدا رازی است نهفته در دل هر برگ رقصان ,پاییز ...
Media Removed
پاییز فصل غوغای رنگ هاست ,فصل هنرنمایی خدا ,فصل پر رمز و راز خدا رازی است نهفته در دل هر برگ رقصان ,پاییز را باید برگ به برگ خواند پاییز را باید کوچه به کوچه قدم زد. پاییز پر از مهر است پر از مهر بانی است از اولین روز مهرش تا پایان آذرش خدایا تو راسپاس به خاطر این همه زیبایی تو راسپاس به خاطر مهربانی هایت تو ... پاییز فصل غوغای رنگ هاست ,فصل هنرنمایی خدا ,فصل پر رمز و راز خدا
رازی است نهفته در دل هر برگ رقصان ,پاییز را باید برگ به برگ خواند پاییز را باید کوچه به کوچه قدم زد. پاییز پر از مهر است پر از مهر بانی است از اولین روز مهرش تا پایان آذرش
خدایا تو راسپاس به خاطر این همه زیبایی
تو راسپاس به خاطر مهربانی هایت
تو را سپاس
پی نوشت :به قول یه دوستی اگه خدا رو دیدم حتما ازش میپرسم خدایا راستی چی شد که ایده پاییز به ذهنت رسید. و من فکر میکنم حتما رد پای یه عشق بی نهایت توی این ایده بود

#دمادند #چشمه_اعلی
Read more
از يه جاى كه فكر ميكنى ديگه بايد براى خودت زندگى كنى، ديگه نمى تونى سعى كنى براى همه قهرمان بازى دربيارى ...
Media Removed
از يه جاى كه فكر ميكنى ديگه بايد براى خودت زندگى كنى، ديگه نمى تونى سعى كنى براى همه قهرمان بازى دربيارى و انتظار نداشته باشى كه يكى بگه ممنون، ممنون كه حواست بهم بود، از يه جايى تصميم مى گيرى به جاى ٤ صدنفر وقتت رو براى ٤ نفر بذارى... ٤ تايى كه به اندازه ٤٠٠ تا معرفت دارن، از يا جايى مى فهمى كه آدم بد و خوب ... از يه جاى كه فكر ميكنى ديگه بايد براى خودت زندگى كنى، ديگه نمى تونى سعى كنى براى همه قهرمان بازى دربيارى و انتظار نداشته باشى كه يكى بگه ممنون، ممنون كه حواست بهم بود، از يه جايى تصميم مى گيرى به جاى ٤ صدنفر وقتت رو براى ٤ نفر بذارى... ٤ تايى كه به اندازه ٤٠٠ تا معرفت دارن، از يا جايى مى فهمى كه آدم بد و خوب نداريم همه معلم هاى هستند كه به ما ياد ميدن، از يه جايى تصميم مى گيرى كه همه انرژى رو براى خودت بذارى چون آدم ها شيفته قدرت تو هستند نه چيزه ديگه، پس ما هم اين اجازه رو ميدم كه قدرتمون رو خوب بييند، ببيند ما براى موفقيت خيلى تلاش كرديم و براى پيروزى خيلى شكست خورديم، شكست جذاب ترين اتاق زندگى هر آدمى مى تونه باشه، چون آدم هاى ضعيف رو ضعيف تر ميكنه و آدم هاى قوى رو قوى تر، وقتى يه هدف مشخص دارى هيچ وقت نا اميد نميشى فقط سعى ميكنى ديدت رو باز تر كنى و راه هاى بزرگترى رو براى رسيدن به هدفت پيدا كنى، من هيچ كسى رو تو زندگيم نديدم كه با عشق كارش و انجام بده و بيشتر از بقيه زحمت بكشه و به هدفش نرسه، حتما موفق ميشه، مهم نيست چى پشت سرت ميگن، مى دونين كيا پشت سرت حرف مى زنن، كسايى كه دوست دارن، كسايى كه دوست دارن با تو باشن و يا كسايى كه دوست داشتن جاى تو باشن، بايد به همه اونها احترام گذاشت چون اونان كه شبانه روز دارن به تو فكر ميكنن نه تو به اونها، تو انقدر مشغول و سرگرم كارت هستى كه نمى بينيشون، تو بايد هدف موفقيت باشه... به كسايى كه دنبال موفقيت هستن ميگم نا اميد نشين، از شكست نترسين از بلند پروازى نترسين و آدم هاى كه به شما ميگن نمى تونين رو كنار بگذارين، اگه روياش رو دارين، اگه مى تونين تصورش كنين، يعنى خدا قدرت رسيدن بهش رو بهتون داده "عكس مربوط به ١ سال پيش هست" 🙏❤️
Read more
. . پشت هر #مرد موفق زنیست که صبح ها قبل از همسرش از خواب بیدار میشود ، برایش #صبحانه آماده میکند و ...
Media Removed
. . پشت هر #مرد موفق زنیست که صبح ها قبل از همسرش از خواب بیدار میشود ، برایش #صبحانه آماده میکند و با #بوسه و آرزوهای خوب به خدا میسپاردش... که بعد از رفتنش ، با #عشق #لباس هایش را اتو میکند و با عطری که دوست دارد روی چوب لباسی می آویزد... وقتی #ظهر شد ، گوشی را برمیدارد پیامکی مینویسد و میگوید "بدون ... .
.
پشت هر #مرد موفق
زنیست که صبح ها قبل از همسرش از خواب بیدار میشود ، برایش #صبحانه آماده میکند و با #بوسه و آرزوهای خوب به خدا میسپاردش...
که بعد از رفتنش ، با #عشق #لباس هایش را اتو میکند و با عطری که دوست دارد روی چوب لباسی می آویزد...
وقتی #ظهر شد ، گوشی را برمیدارد پیامکی مینویسد و میگوید "بدون تو هیچ چیز از گلویم پایین نمیرود مرد دوست داشتنی أم " و به #شام مورد علاقه ی همسرش فکر میکند و لباس #زیبایی که به تازگی خریده است و میخواهد بپوشد...
بیکار که میشود کتاب میخواند و توی دفترخاطرات مشترکشان از #عشقی مینویسد که هر روز بیشتر میشود و هردویشان را وفادارتر میکند...
به زمان آمدن همسرش که نزدیک شد ، زیباترین لباسش را میپوشد و موهایش را می بافد ، صدای زنگ که می آید میرود سراغ در ، آرام بازش میکند و همسرش را در #آغوش میگیرد ، بعد با لیوان شربت کنارش مینشیند و از روزی که در خانه گذراند می گوید و شعر تازه أش را میخواند...با شیطنت و حرف و #خنده به شام میرسند و بعد هم آرام تر از همیشه در آغوش هم به خواب میروند ...
پشت هر #زن خوشبخت
مردیست که
#عاشقانه دوستش دارد ،
که روزهای تعطیل زودتر از بانویش بیدار میشود ، نان تازه میخرد و صبحانه را آماده میکند ، برای بیدار کردن همسرش پرده هارا کنار میزند و نور را به مهمانی چهره ی پر آرامشش میبرد ، موهایش را نوازش میکند و می بوسد....
#ناهار را در کنارش درست میکند و مدام قربان صدقه ی مهربانی أش میرود ، بعد از شستن ظرف ها به گوشی همسرش که توی اتاق است پیامک میدهد " #خانوم زیبایی که دلتان خرید میخواهد و هوس #عکاسی کرده اید ، لطفأ لباس هایتان را پوشیده و برای رفتن آماده شوید "
وقتی همسرش می آید و با ذوق در آغوش میگیردش ، میخندد و دست توی دست میروند که خوشبختیشان را با آدم ها تقسیم کنند...
برای همسرش لباس های گلدار انتخاب میکند و توی اتاق پرو با #چشمک میگوید "چقدر زیباتر شدی ، حالا #گل های این پیراهن #عطر #زندگی گرفته اند " هردو عاشقانه به هم نگاه میکنند و با دستانی پر از عشق میروند پاتوق همیشگیشان شام میخورند و بعد می آیند خانه ، آرام و خوشبخت میخوابند و خواب های رنگی می بینند...
"پشت هر زندگی عاشقانه ای
مرد موفق
و زن خوشبختیست که
برای #عاشق ماندن تلاش میکند" !!
.
.
#نازنین_عابدین_پور
.
.
.
.
.
.
.
.
بعدنوشت :
عاشق ماندن تلاش می خواهد
همین ! ...
عاشق شدن شاید خیلی ساده تر باشه
تا عاشق موندن
عاشق موندن حتما گذشت و صبر نیاز داره و حتما هنرمندی هایی از هر دو جنس #زنانه و #مردانه !
و همیشه هر دو طرف هم مقصرند و هم موثر ! ...
.
.
Read more
‌ یک بار به کسی که وارد رابطه‌ای نشده می‌خواهیم مطالبی را گوشزد کنیم و یک بار دیگر به کسی که وارد رابطه ...
Media Removed
‌ یک بار به کسی که وارد رابطه‌ای نشده می‌خواهیم مطالبی را گوشزد کنیم و یک بار دیگر به کسی که وارد رابطه شده و شکست خورده است؛ میان این دو تفاوت از زمین تا آسمان است؛ برای اولی که هیچ تجربه‌ای ندارد مشکل در فهماندن نادرستی این‌گونه روابط است و برای کسی که ناکامی این رابطه را تجربه کرده در فهماندن مشکلی ...
یک بار به کسی که وارد رابطه‌ای نشده می‌خواهیم مطالبی را گوشزد کنیم و یک بار دیگر به کسی که وارد رابطه شده و شکست خورده است؛ میان این دو تفاوت از زمین تا آسمان است؛ برای اولی که هیچ تجربه‌ای ندارد مشکل در فهماندن نادرستی این‌گونه روابط است و برای کسی که ناکامی این رابطه را تجربه کرده در فهماندن مشکلی نداریم بلکه در برخاستن و سرپا شدن او مشکل داریم.

تفصیل محتوا:
برای کسی که در رابطه شکست خورده است سخن‌های بسیاری وجود دارد ولی اهم آن این است که باید به او گفت که دیگر ملامت بس است باید اشتباه را تکرار نکرد و روبه جلو حرکت کرد. این طبیعی است که انسان به جنس مخالف تمایل داشته باشد ولی برای هر چیز طبیعی خدا یک مسیر طبیعی و مناسب را نیز در نظر گرفته است؛ مانند این‌که گرسنگی یک امر طبیعی است که راه مناسب برطرف کردن این نیاز، خوردن چیزهای پاکیزه و حلال است همان‌گونه که قرآن کریم در این باره می‌فرماید: «يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُلُوا مِنْ طَيِّباتِ ما رَزَقْناكُمْ؛ ای مؤمنان، از نعمت های پاک و دل پسندی که به شما روزی داده‌ایم، بخورید...»[1]
وقتی انسان در دامن مشکلات روابط ناسالم افتاد به طور طبیعی تب و لرزی ناشی از نابسامانی این‌گونه روابط به سرغش خواهد آمد که حتما باید مدیریت شود. ما در ادامه بحث، با اشاره به سوال یکی از کاربران محترم سایت رهروان ولایت، با عنوان "احساساتم رو چجوری کنترل کنم؟" اشاره می‌کنیم و ادامه مطلب را در پاسخ به سوال این کاربر محترم دنبال می‌نماییم؛ ایشان در سوال خود بیان نموده‌اند که: " با سلام. من در اواخر سن 27 سالگی هستم و احساس تنهایی شدیدی دارم تا این اندازه که گاهی فقط دوست دارم کسی باشد که بتوانم به او ابراز محبت و احساسات داشته باشم. واقعیت مساله این است که بنده از5 سال قبل با دختری رفاقت گرفتم که بعد از گذشت سه سال از این رفاقت، او ازدواج کرد و دیگر با من نماند از آن به بعد که الان 2 سال از آن اتفاق می‌گذرد من به شدت احساس تنهایی می‌کنم. متاسفانه شرایطم نیز برای ازدواج اصلا مهیا نیست و از لحاظ مالی در تنگنا هستم در حالی که هر روز این احساسات در من قوی‌تر از قبل می‌شود." در پاسخ به سوال این کاربر محترم و با یک نگاه جامع باید به ایشان بگوییم که ما نیز با شما همدردی می‌کنیم که در این شرایط سخت در حال تحمل فشار زیادی هستید و هر راه حلی که ما بدهیم به طور طبیعی به این آسانی‌ها نمی‌توان آن را اجرایی کرد.

ادامه مطلب در قسمت نظرات... #خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #زندگی_خوب #همسر #عشق #احساسات #روابط_پیش_از_ازدواج
Read more
بداهه نوازي، شيوه نوازي! دستگاه همايون #سه_تار : #ابوسعيدمرضايي آنچه در باب آموزش در آموزش گاه ها، دانشگاه هاي كوچك و بزرگ موسيقي مي بينم، به لحاظ هنري و هنر اصيل بسيار فاصله دارد! دانشكده ها و آكادمي هاي هنري تنها جاي دانش اندوزي نيست، تنها جاي تميز نوازي نيست، كه صد البته بسيار مهم هست. اما دانشجوي ... بداهه نوازي، شيوه نوازي! دستگاه همايون
#سه_تار : #ابوسعيدمرضايي
آنچه در باب آموزش در آموزش گاه ها، دانشگاه هاي كوچك و بزرگ موسيقي مي بينم، به لحاظ هنري و هنر اصيل بسيار فاصله دارد! دانشكده ها و آكادمي هاي هنري تنها جاي دانش اندوزي نيست، تنها جاي تميز نوازي نيست، كه صد البته بسيار مهم هست. اما دانشجوي هنر موسيقي روح هنر بايد در او دميده شود، ممكن است اين آتش در او نگيرد اما بي شك رويكردش به هنر او را فردي مي كند كه كمك خواهد كرد به پيش برد هنر اصيل! آنچه كه امروز در فارغ التحصيلان به دشواري مي تواني بيابي. خدا نكرده قصد توهين به عزيزاني كه سال ها زحمت كشيده اند ندارم، بل كه در مورد اوقاتي كه در اين ديار به نام هنر صرف كرده اند نقد دارم. عزيزاني كه به دانشگاه راه مي يابند حتما نزد بزرگان هنر موسيقي تلمذ كنند، حتي هنر موسيقي هم كه نشد نزد بزرگان هنر مدتي باشند به هر بهانه اي، بي شك ديدِ جوان شان به دريچه هاي نويني بر هنر معاصر گشوده مي شود. جامعه ما امروز به شدت به هنرمند ، آرتيست و هنرمندان شاعر صفت اصيل نياز دارد. به كساني كه هنر را با عشق و افتخار به دنيايشان ترجيح دادند و سر بلند بيرون آمده اند. ...
سپاس گزارم كه مخاطب آثار و انديشه هاي هنري ام هستيد.
...
سپاس گزارم از هنرجوي گرامي جناب دكتر ميلاني براي ثبت لحظات.
#سهتار #موسيقي_اصيل #آموزش_موسيقي #دانشگاه_هنر #هنر #دانشكده_هنر #ايران #هنر_ايراني #هنر_اصيل #همايون #موسيقي_دستگاهي
#setar #setaar #artmusic #internationalmusic #iran #instrument #art #artuniversity
Read more
Loading...