علم و ازاد

Loading...


Unique profiles
46
Most used tags
Total likes
0
Top locations
سالن اجلاس سران, Isfahan, Esfahan, Iran, قم
Average media age
694.2 days
to ratio
7.1
شبهه: من یک #زن مسلمانم...... از وقتی متولد شدم داغ #اسلام بر پیشانیم خورده است و از نه سالگی انجام ...
Media Removed
شبهه: من یک #زن مسلمانم...... از وقتی متولد شدم داغ #اسلام بر پیشانیم خورده است و از نه سالگی انجام همه ی #احکام #اسلامی بر من واجب شد ولی #برادرم می بایست از پانزده سالگی #احکام_اسلامی را انجام می داد.و وقتی از دلیلش پرسیدم گفتند چون تو روزهایی از ماه را نجس هستی و در این روزها لایق #نماز خواندن ... شبهه:

من یک #زن مسلمانم......
از وقتی متولد شدم داغ #اسلام بر پیشانیم خورده است و از نه سالگی انجام همه ی #احکام #اسلامی بر من واجب شد ولی #برادرم می بایست از پانزده سالگی #احکام_اسلامی را انجام می داد.و وقتی از دلیلش پرسیدم گفتند چون تو روزهایی از ماه را نجس هستی و در این روزها لایق #نماز خواندن و گفتگو با #پروردگارت نیستی؛ پس باید در این شش سال جبران مافات کنی ! از همان ابتدا به من فهماندند که خدای #من در بسیاری از روزها حتی من را شایسته ی گفتگو با خودش هم نمی داند .
در نه سالگی به راحتی پذیرفتم ولی حالا که فکر می کنم من چطور نمی توانم ظلمی را که #جامعه بر من روا میدارد حتی با پروردگارم هم نجوا کنم بغض گلویم را می فشارد ولی نه...صبر کن! اندکی #صبر کن ! من چگونه می توانم از مظلومیتم با کسی سخن گویم که خود،حکم ظلم را داده است؟ مگر نه این است که اینها،همین ها که من ظالمشان میخوانم، تنها مجریان احکام پروردگارشان هستند.
از همان کودکی #حجاب را به من #واجب کرد تا مبادا باعث #تحریک #انسان هایش شوم.مرا در #زندان #حجاب محبوس کرد تا مردانش از کنترل #شهواتشان ازاد گردند.
مرا با درس و #علم و #تحقیق چه کار است؟ #پیامبر من وظیفه ای خطیرتر به من محول کرده است: راضی نگه داشتن #شوهرم! راضی نگه داشتن مالکم !
(ادامه شبهه در کامنت اول)p
Read more
Loading...
 # شهید سید مرتضی آوینی: در این مملکت همه آزادند به جز حزب اللهی ها . در پی اغتشاشات اخیر، برخی از ...
Media Removed
# شهید سید مرتضی آوینی: در این مملکت همه آزادند به جز حزب اللهی ها . در پی اغتشاشات اخیر، برخی از نیروهای انقلاب مورد صدمات جدی قرار گرفتند. اوایل دی ماه، شروع اغتشاشاتی از جنس داعش که ابتدا در شهر مشهد، سپس در تهران و دیگر شهرها کلید خورد، آنهم زمانیکه حرف از یادمان 9دی به میان می آمد. اما در این ... #
شهید سید مرتضی آوینی:
در این مملکت همه آزادند به جز حزب اللهی ها
.
در پی اغتشاشات اخیر، برخی از نیروهای انقلاب مورد صدمات جدی قرار گرفتند. اوایل دی ماه، شروع اغتشاشاتی از جنس داعش که ابتدا در شهر مشهد، سپس در تهران و دیگر شهرها کلید خورد، آنهم زمانیکه حرف از یادمان 9دی به میان می آمد.
اما در این میان اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور روحانی با اشاره به اعتراض‌های مشهد می گوید: "در پشت پرده مسائل دیگری مطرح است؛ کسانی که بانی برخی اقدامات علیه دولت شده‌اند، بدانند دود آن به چشم خودشان می‌رود!"
چنین اظهار نظر دور از منطقی آنهم بعد از یکسال پس از انتخابات ریاست جمهوری؛ باید هم جایی برای خبرسازی مطبوعات زرد اصلاح طلب داشته باشد اما وقتی تکذیبه دفتر نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی "خبرسازی غلامحسین کرباسچی" درباره آیت‌الله علم‌الهدی را منتشر می کند، هیچ رسانه اصلاح طلبی جرأت انتشار این تکذیبه و ماوقع ماجرا را ندارد و مدام و مکررا به نشر اکاذیب مشغول است.
در جایی دیگر، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه تهران از دخالت در آزادی دانشجویان بازداشت شده در اغتشاشاتی خبر می دهد که یک پای تجمع و آشوبگری از همین دانشگاه تهران و با تحرکات دور از شأن دانشجویان این دانشگاه در قالب انجمن اسلامی دانشجویان بوده است.
رسانه های اصلاح طلب همسو با رسانه های ضد انقلاب بارها به زبان بی زبانی از آشوب آشوبگران بی درد در لباس مردم مظلوم منتقد به وضع اقتصادی جامعه حمایت کردند اما حرفی از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و زلزله زدگان سرپل ذهابی و کرمانی و... مخابره نکردند. حالا اما در این میان آنان که مسبب این آشوب و بلوا بودند بدون تشکیل پرونده، آزاد شدند و بسیجی هایی که در طول پس از انقلاب از خودی و نخودی و غیر خودی چوب خوردند باز هم باید چوب ندانم کاری مسئولان بی درد و میلیونر و نیز آشوبگرانی را بخورند که همیشه تاریخ معترض بودند و خسارات هنگفتی به انقلاب و نظام زدند.
حالا پرونده آشوبگران بسته شده است و دیواری کوتاه تر از دیوار بسیجی زاده ها نیست که وضعیت اسفبار آشوب و آشوبگری را یدک بکشند. بسیجی زاده هم باید از خودی کتک بخورد و هم از غیر خودی و رسانه اصولگرا هم بخوابد تا رسانه اصلاح طلب، لالایی نسل بعد از انقلاب را بخواند تا بخوابند./ #آتش_به_اختيار
.
t.me/tarhe2foriyati

#حزب_اللهی #بسیجی #بسیجی_زاده #بسیجی_زاده_ها #شهید_سیدمرتضی_آوینی
#حسن_روحانی #تدبیروامید #روحانی_مچکریم! #اسحاق_جهانگیری #دولت_راستگویان #آقازاده_ها #اغتشاش #فتنه #منافق #معاند #دشمن
Read more
<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> #کامل_بخونید #عالم_بی_عمل_یعنی . . امير المومنين علی (علیه السلام) مي فرمايد: دو كس پشت ...
Media Removed
#کامل_بخونید #عالم_بی_عمل_یعنی . . امير المومنين علی (علیه السلام) مي فرمايد: دو كس پشت مرا شكستند عالم متهتك (عالم بي پروا كه اهل عمل نمي باشد و از انجام گناه پروايي ندارد) و جاهل متنسك ( جاهلي كه در عبادت كوشا مي باشد) چنين جاهلي با سلوك و عبادتش مردم را فريب مي دهد و چنين عالمي با بي پروائيش ... 👇🌹👇🌹👇 #کامل_بخونید
#عالم_بی_عمل_یعنی .
.
امير المومنين علی (علیه السلام) مي فرمايد: دو كس پشت مرا شكستند عالم متهتك (عالم بي پروا كه اهل عمل نمي باشد و از انجام گناه پروايي ندارد) و جاهل متنسك ( جاهلي كه در عبادت كوشا مي باشد) چنين جاهلي با سلوك و عبادتش مردم را فريب مي دهد و چنين عالمي با بي پروائيش مردم را فريفته و گمراه مي كند.(بحار 2/111) . 🌹
🌹
در روايتي نيز نزديك به همين مضمون از امام صادق عليه السلام نقل شده كه حضرت مي فرمايد: دو كس پشت مرا شكستند عالم متهتك و جاهل متنسك اولي مردم را از علم خود به سبب عملكردش باز مي دارد و دومي به سبب جهلش مردم را از عبادت باز مي دارد. .
🌹
🌹
.
سخن امام در مورد جاهل متنسك(جاهل عبادت کننده) دو گونه معني شده است اول اينكه جهل چنين فردي باعث مي شود مردم به سراغ عبادت او نروند و از عبادت زده شوند و يا اينكه عبادت او باعث مي شود مردم به او روي آورند و او به جهت تُهي بودن از علم مردم را گمراه كند و از حقيقت عبادت و عبادت حقيقي باز دارد.
.
.
روايتي ديگر از امير المومنين اين گونه نقل شده است كه: دو گروه از مردان پشت مرا شکسته اند ، مرد دنیا پرست فاسق اما زبان آور(زبان باز) و مرد جاهل اما متعبد(عبادت کننده). مرد عالم زبان آور(فصیح و بلیغ) با فسق خود مردم را از دین باز می دارند و آن دیگری از روی جهلش مانع از اسلام و ایمان مردم می شوند. از علمای فاسق بپرهیزید و از جاهلان متعبد نیز چرا که آن ها باعث فتنه هر فریب خورده اند. به درستی که من از پیامبر(صلی الله علیه و آله) شنیدم که فرمود : ای علی ! هلاک امت من بدست هر منافق زبان آور و سخندان است. (مشکات الانوار ، ص135)
.
.
اسلام به ذات خود ندارد عيبي. هرعيب كه هست از مسلماني ماست...
. .
التماس_دعا
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
اللهم_عجل_الولیک_الفرج
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
دوستانتون_رو_تگ_کنید
Read more
. <span class="emoji emoji2668"></span>️همایش جامع Digital Marketing . . <span class="emoji emoji1f4bb"></span>استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ...
Media Removed
. ️همایش جامع Digital Marketing . . استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . . سرفصل ها . . خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر سئو علم است یا هنر نقش سئو در کسب درآمد در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق ... .
♨️همایش جامع Digital Marketing
.
.
💻استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال
.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر 🔘سئو علم است یا هنر
🔘نقش سئو در کسب درآمد
🔘در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی
🔘آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق بین المللی
🔘تاثیر Key Word Suggestion در میزان درآمد بنگاه های اقتصادی
🔘چگونگی ثبت کلیدواژه ها در سایت
🔘چگونگی بهینه سازی افزایش رتبه سایت در موتور جستجو
🔘تکنیک های مارکتینگ و بازاریابی رو در رو
.
.
🔻زمان برگزاری
.
.
پنجشنبه ۲۵ مرداد ماه از ساعت ١۵ الی ١٩
.
.
🔻مکان:
امیر آباد شمالی، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
.
.
🔷رزومه استاد غفوری:
.
.
🔹بنیان گزار سیستم آموزش نوین (ETU)
🔹موسس هولدینگ اشتغال و کار آفرین SEWD
🔹مدیریت IT گروه متخصصین ایران
🔹عضو انجمن "تریدر"های نیویورک
🔹مشاور کسب و کارهای نوین
🔹مدیریت تولید محتوا برای کسب و کار
و تجارت های الکترونیکی برای بیش از 50 سایت
🔹متخصص در امور دیجیتال مارکتینگ و کار آفرینی
.
🔹 با سابقه بیش از 11 سال تدریس و بیش از 4270 دانشجو
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
.
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
.
.
☑️ نیازی به آوردن لب تاب نمیباشد
.
.
🔻شهریه
.
.
ثبت نام دانشجویی 79 هزار تومان
.
.
ثبت نام آزاد 99 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 69 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی آزاد 89 هزار تومان
.
.
لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد:
.
.
🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
. <span class="emoji emoji2668"></span>️همایش جامع Digital Marketing <span class="emoji emoji1f4bb"></span>استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ...
Media Removed
. ️همایش جامع Digital Marketing استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . سرفصل ها خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر سئو علم است یا هنر نقش سئو در کسب درآمد در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق بین المللی تاثیر ... .
♨️همایش جامع Digital Marketing
💻استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال
.
🔻سرفصل ها
🔘خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر
🔘سئو علم است یا هنر
🔘نقش سئو در کسب درآمد
🔘در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی
🔘آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق بین المللی
🔘تاثیر Key Word Suggestion در میزان درآمد بنگاه های اقتصادی
🔘چگونگی ثبت کلیدواژه ها در سایت
🔘چگونگی بهینه سازی افزایش رتبه سایت در موتور جستجو
🔘تکنیک های مارکتینگ و بازاریابی رو در رو
.
🔻زمان برگزاری

پنجشنبه ۲۵ مرداد ماه از ساعت ١۵ الی ١٩
.
🔻مکان:
امیر آباد شمالی، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
.
🔷رزومه استاد غفوری:
🔹بنیان گزار سیستم آموزش نوین (ETU)
🔹موسس هولدینگ اشتغال و کار آفرین SEWD
🔹مدیریت IT گروه متخصصین ایران
🔹عضو انجمن "تریدر"های نیویورک
🔹مشاور کسب و کارهای نوین
🔹مدیریت تولید محتوا برای کسب و کار و تجارت های الکترونیکی برای بیش از 50 سایت
🔹متخصص در امور دیجیتال مارکتینگ و کار آفرینی
🔹 با سابقه بیش از 11 سال تدریس و بیش از 4270 دانشجو
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
🔻پیش نیاز های این دوره
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
☑️ نیازی به آوردن لب تاب نمیباشد
.
🔻شهریه

ثبت نام دانشجویی 79 هزار تومان

ثبت نام آزاد 99 هزار تومان

ثبت نام گروهی دانشجویی 69 هزار تومان

ثبت نام گروهی آزاد 89 هزار تومان

لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد: 🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
آرش قديمى افشار مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون پرورش اندام دارای مدرک علم تمرین از فدراسیون پرورش اندام دارای مدرک مکمل شناسی ورزشی از فدراسیون پرورش اندام دارای مدرک علم تغزیه در ورزش از فدراسیون پرورش اندام مدرک مربی بدنساز از آکادمی ملی المپیک کراسفیتر ملی پوش نوجوانان ایران دان ... آرش قديمى افشار

مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون پرورش اندام
دارای مدرک علم تمرین از فدراسیون پرورش اندام
دارای مدرک مکمل شناسی ورزشی از فدراسیون پرورش اندام
دارای مدرک علم تغزیه در ورزش از فدراسیون پرورش اندام
مدرک مربی بدنساز از آکادمی ملی المپیک
کراسفیتر
ملی پوش نوجوانان ایران
دان ۴ کوکی وان
فنی ترین بازیکن لیگ برتر و کشور در ۳ سال متوالی
مدال برنز جام پادشاهی اردن
طلای مسابقات اروپایی وفنی ترین بازیکن بوسنی و هرزگوین
طلای مسابقات نوجوانان کشور
طلای آموزش و پرورش و نقره آموزشگاه های کشور
برنز آزاد کشور و طلای مدارس تهران
طلای آموزشگاه های کشور و تهران
طلای مسابقات انتخابی تیم ملی
عضویت تیم ملی نونهالان
طلای استانی آموزش و پرورش
نقره لیگ آینده آینده سازان با تیم پارس جم
طلای قهرمانی کشور و استان تهران
طلای مسابقات آموزش پرورشی کشوری
طلای استان تهران و آموزشگاه ها
طلای مسابقات تهران و جنوب غرب خردسالان
همه آرش رو به اسم های مختلف به یاد می آورند : بمب انرژی پاد ، آقای دوربینی ، مرد شکست ناپذیر و یا از همه ساده تر آرش

@arash_tkd_afshar

#gym #train #training #healthy #instahealth #healthychoices #active #strong #lifestyle #diet #getfit #cleaneating #snypechat #eatclean #exercise #gym #gymlife #workout #gymtime #gymrat #bodybuilding #gymmotivation #train #fitfam #muscle #training #photooftheday #health #gymaddict #instahealth #body #fit #strong
Read more
Loading...
 #صبر__یعنی # # # رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: صبر چهار شعبه دارد: اشتياق، هراس، وارستگى، ...
Media Removed
#صبر__یعنی # # # رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: صبر چهار شعبه دارد: اشتياق، هراس، وارستگى، و انتظار. پس هر كس مشتاق بهشت است بايد از شهوات بيرون برود. و كسى كه از آتش مى ترسد بايد از گناهان برگردد، و كسى كه نسبت به دنيا زهد مى ورزد، بايد گرفتارى را سبك بشمارد، و كسى كه در انتظار مرگ است بايد در كارهاى ... #صبر__یعنی
#
#
#
رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: صبر چهار شعبه دارد: اشتياق، هراس، وارستگى، و انتظار. پس هر كس مشتاق بهشت است بايد از شهوات بيرون برود. و كسى كه از آتش مى ترسد بايد از گناهان برگردد، و كسى كه نسبت به دنيا زهد مى ورزد، بايد گرفتارى را سبك بشمارد، و كسى كه در انتظار مرگ است بايد در كارهاى خوب بشتابد.
(ميزان الحكمة، 5/10133)
#
#
#
رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: بر توباد علم، كه علم دوست مؤمن است، وبردبارى وزير مؤمن است، وخرد راهنماى اوست، وعمل سرپرست او، ومدارا كردن پدر او، وملايمت برادر او، وصبر امير سپاهيان اوست.(نهج الفصاحه، نشر سازمان انتشارات جاويدان، ح 1961)
#
#
#
#
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
دوستای_خوبتونو_تگ_کنید
Read more
دلم گرفته بود ی چند بیتی گفتم شاید حرف دل شما هم بود: بغضی گران در دلم چنگ میزند / ناشی شده و بد آهنگ میزند درد ...
Media Removed
دلم گرفته بود ی چند بیتی گفتم شاید حرف دل شما هم بود: بغضی گران در دلم چنگ میزند / ناشی شده و بد آهنگ میزند درد و غم وغصه و عزا نوت شده/ بیمعرفت ب درودیوارسنگ میزند غم های بیکران آزاد گشته اند / یکجاشدندو غمباد کشته اند این غده های سرطانی قلب من / دچار وضعیتی فوق حاد گشته اند دکتر برفتمو گفتم درد دل ... دلم گرفته بود ی چند بیتی گفتم شاید حرف دل شما هم بود:

بغضی گران در دلم چنگ میزند / ناشی شده و بد آهنگ میزند
درد و غم وغصه و عزا نوت شده/ بیمعرفت ب درودیوارسنگ میزند
غم های بیکران آزاد گشته اند / یکجاشدندو غمباد کشته اند
این غده های سرطانی قلب من / دچار وضعیتی فوق حاد گشته اند
دکتر برفتمو گفتم درد دل برش / گفتا دردتوست نوع نوبرش
من علم سر دانم ن علم دل / گفتا ک عشق دوای موثرش
گفتا ندانست ک دردم ز عشق بود/ عشقی ک روح و وجود من ربود
بازم نقطه گذاشت عشق سر خط شدم/ اینهمه حرف دل گفتم چه سود
Read more
Loading...
صدای ترتر و تکونهای مکرر موقع رانندگی تراکتور باعث شد تا متوجه تماسهای پی در پی مسلم(پسرداییم) نشم!زمانی ...
Media Removed
صدای ترتر و تکونهای مکرر موقع رانندگی تراکتور باعث شد تا متوجه تماسهای پی در پی مسلم(پسرداییم) نشم!زمانی متوجه شدم که دیدم پدرم با عجله از پلهای چوبی کلبه کاه گلیش که کمی اون ورتر وسط باغ دو سه ماهی بود قد علم کرده بود پرید بیرون و شتابان دوید طرف من!شستم خبر دار شد باید اتفاق مهمی افتاده باشه که پدر ... صدای ترتر و تکونهای مکرر موقع رانندگی تراکتور باعث شد تا متوجه تماسهای پی در پی مسلم(پسرداییم) نشم!زمانی متوجه شدم که دیدم پدرم با عجله از پلهای چوبی کلبه کاه گلیش که کمی اون ورتر وسط باغ دو سه ماهی بود قد علم کرده بود پرید بیرون و شتابان دوید طرف من!شستم خبر دار شد باید اتفاق مهمی افتاده باشه که پدر پیرم این طور تو زمین سفت و پر از کلوخهای بزرگ و کوچیک شالیزار خشک که داشتم با تراکتور امادش میکردم این طوری بطرفم میدوه؟؟!
با صدایی که به صدای گوشخراش تراکتور قلبه کنه رو بهم گفت؛مسلم !مسلم! بهم زنگ زد،باهات کار مهمی داره،چرا گوشیت و جواب نمیدی؟یکی از گوسفنداش چند ساعته درد زیادی داره،میگه نمی تونه بزاد! در جا ساسات تراکتور رو کشیدم و وسط زمین زیر افتاب ولش کردم و دویدم طرف موتور پدر که کنار کلبه جک زده بود،در یک چشم به هم زدن خودم رو به اغل مسلم رسوندم و از رو پرچین چوبی پریدم اون ور،
نه سلامی و نه علیکی استین و بالا زدم و با اب نسبتا تمیز ابشخور گوسفندا دستهام رو شستم و رفتم طرف مسلم که داشت گوسفند رو رو زمین دراز میداد،
خیلی ناراحت بود، رو کرد بهم و گفت ؛یک ساعته دارم بهت میزنگم ، فکر کنم بره مرده تو شکم مادرش!گفتم چرا این رو میگی؟
گفت؛ فک کنم از بس زور زده گوسفند بیچاره بره تو شکم مادرش بهش فشار اومده و ترکیده، چون به جای دست و پا داعم چند تیکه روده میاد بیرون و میره تو!
با تعجب اروم کارم رو شروع کردم! همیشه دستهای کوچیک و نسبتا ریزم تو زندگیم بیشترین جایی که به کارم اومده تو همین یه مورد بوده!با لمس انگشتام تو شکم و رحم مادر به اولین چیزی که خورد متوجه شدم یک بره درشت بجای این که معمولیش از دست و کله به دنیا بیاد بر عکس از پاها داره به دنیا میاد! اونم نه با پاهای صاف !دو تا پاهاش حالت خمیده به طرف داخل جمع شده و بد تر از همه اون روده ایی که مسلم فکر میکرد بند ناف بره بیچارست که دور یک پاش و بدتر از همه دور گلوش پیچ خورده!لعنت به این شانس دیگه از این بدتر نمی شد(چوپونها و گالش هاش میفهمن من چی میگم)، بار اولم نبود! بیشتر صدها بار این صحنه و اتفاق رو با گاو و گوسفند و بز تجربه کردم، اروم بند نافش رو از تو پاش و بعدش گلوش با انگشت ازاد کردم بدونه این که پارش کنم،
بدترین حالتش این بود گوسفند بیچاره ناخاسته به دلیل اینکه دستم داخل شکم و رحمش بود تحریک میشد و حی زور میزد و کار رو سخت تر میکرد، بره رو تا اونجایی که میشد حول دادم داخل رحم تا دهانه رحم جا برا صاف کردن دو تا پاهاش برای زایمان راحت انجام بشه، بالاخره بعد از بیست دقیقه زور زدن هم بره سالم بود هم مادر
Read more
@mohammad_norouzi110 افشای لیست شرکت های دریافت کننده ارز نشان داد کشور بیش از آن که با بحران ارزی ...
Media Removed
@mohammad_norouzi110 افشای لیست شرکت های دریافت کننده ارز نشان داد کشور بیش از آن که با بحران ارزی مواجه باشد با بحران عقلی مواجه است. رهبری انقلاب سیاست کلان تدوین می کند، مجلس قانون تصویب می کند، سران قوا پیوسته نشست برگزار می کنند، رییس جمهور کابینه تشکیل می دهد، وزارت نفت برای افزایش چند ... @mohammad_norouzi110
افشای لیست شرکت های دریافت کننده ارز نشان داد کشور بیش از آن که با بحران ارزی مواجه باشد با بحران عقلی مواجه است.
رهبری انقلاب سیاست کلان تدوین می کند، مجلس قانون تصویب می کند، سران قوا پیوسته نشست برگزار می کنند، رییس جمهور کابینه تشکیل می دهد، وزارت نفت برای افزایش چند بشکه نفت چانه زنی های فراوانی با کشورهای رقیب به انجام می رساند، وزارت خارجه با کشورهای مختلفی مذاکره می کند تا بپذیرند در شرایط تحریم در قبال نفت، به ایران ارز اختصاص بدهند، دوباره با کشورهای دیگری مذاکره می شود یا ترفندهای مختلفی به کار بسته می شود تا این ارزها از طریق چند بانک نه چندان معتبر با کاستی هایی به ایران منتقل شود،
آنگاه مدیرانی نالایق یا خائن یا شریک دزد و صاحب منافع این ارز را که محصول واگذاری امتیازات فراوان از حیثیت کشور است، به نورچشمی ها یا شرکت های مجعول برای کالاهای غیر ضرور یا در اساس غیر واقعی اختصاص داده اند. این اگر بحران عقلی یا خیانت نیست پس چیست؟

در هر دلار، اشک یتیم و گلوی تشنه خرمشهر و بی خانمانی های سیستان و شکاف دست کارگران کوره پزخانه ها و زنان بی سرپرست و شکم های گرسنه و کلیه های فروخته شده و خون مرزداران و مهمتر از همه آبروی دین و میهن نهفته است.
باید این ارزهای بر باد رفته حتی اگر کابین زناننشان شده، به خرانه بازگردد، بی عقلان از صحنه ی مدیریت به فوریت استعفا داده و یا کنار بروند و عاملان این دزدی ملی رسوا و به اشد مجازات برسند. در دوران دفاع مقدس برای اختصاص هر دلار به کالاهای ارزی، سیاست های بسیار سخت گیرانه و متعهدانه ای اعمال می شد و لذا با همه محدودیت ها کشور توانست از آن گردنه ی دشوار عبور کند.
متاسفانه در این سالها حاتم بخشی های فراوانی شده و از سوی دیگر نظارت های حقوقی و اطلاعاتی و امنیتی به جای تمرکز بر امور حیاتی بیشتر به حذف سیاسی متمرکز بوده است. فقدان رسانه های آزاد و مستقل و مونوپولی و حزبی گرایی صدا و سیما نیز ناکارآمدی نظارت را افزون ساخت. نتیجه ی سالها بی عدالتی های سیاسی، امروز خود را در فساد و بی تدبیری اقتصادی متجلی ساخته است.
انقلاب و نظام متکی بر توده های مردم، در کمال تاسف به انحصار و محاصره آقازاده ها و نورچشمی ها و باندهای سیاسی فاسد و متملق و بی ریشه درآمده است.
از دل امپراتوری دروغ، امپراتوری فساد قد علم کرده است. واقعیت های اخیر نشان می دهد، بی تدبیر ها و شکاف های داخلی، شان جهانی ما را تنزل داده و آنان را در مطالبه ی غیر منطقی از ایران جسور کرده است.
#ابوالفضل_فاتح
#دفاع_ادامه_دارد
Read more
متن وصيتنامه ثريا اسفندياری همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايی از شاه شد : بعد از ...
Media Removed
متن وصيتنامه ثريا اسفندياری همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايی از شاه شد : بعد از مرگم تمام ثروتم را به گربه های پاريسی مي بخشم ! می دانم مردم ايران در فقر و بد بختی هستند ولی راضی نيستم يك ريال از اين پول كه حق خودشان هم هست به آنها برسد ! چون چشم و رو ندارند . چشم و روی گربه ها از اين مردم ... متن وصيتنامه ثريا اسفندياری همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايی از شاه شد :
بعد از مرگم تمام ثروتم را به گربه های پاريسی مي بخشم ! می دانم مردم ايران در فقر و بد بختی هستند ولی راضی نيستم يك ريال از اين پول كه حق خودشان هم هست به آنها برسد !
چون چشم و رو ندارند . چشم و روی گربه ها از اين مردم بيشتر است . رضا شاه مرحوم برايشان دانشگاه ساخت ، جاده و بيمارستان و نظميه ساخت ، كاری كرد اگر يك زن با طبق طلا از اين سر كشور به آن سر كشور برود كسی معترضش نشود ، برای زنها حق زندگی آورد و سعی كرد آنها را از زير سلطه مردها بيرون بكشد و حق و حقوقشان را بشناسد ، خواست چادر سياه اسارت را از سرشان باز كند و طعم آزادی را بهشان بچشاند ، به مردهای شال و قبا و كهنه پوش كت و شلوار و كلاه پوشاند و بچه هايشان را با خرج دولت فرستاد فرنگ تا سواد ياد بگيرند و بيايند ايران را بسازند ، اما مردم چه كردند ؟؟؟ با وعده بهشت ملاها بيرونش كردند . محمدرضا شاه آمد كاری كرد سنگاپوريها و چشم تنگها بيايند براي ايرانی كلفتی و نوكری كنند ، عربها التماس كنند كه يك شب بتوانند در كابارهای ايرانی زن ايرانی را تماشا كنند ، در چاه های نفت را بست تا انگليس دستش از مملكت كوتاه شود ، با برپايی جشن ٢٥٠٠ ساله شاهنشاهی عظمت ايران را به رخ دنيا كشيد ، براي دخترها مدرسه رقص فولكوريك باز كرد ، دلار را ٧ ريال تصويب كرد تا اهل فن و تفكر و علم راحت بتوانند بروند مملكت فرنگ ، كاری كرد كارمند و كارگر قادر باشند جلوی مهمانش گوسفند قربانی كنند، برای عظمت ايران هزار طرح و برنامه داشت و حتی ميخواست سنگاپور را بعنوان منطقه آزاد و تفرجگاه ايرانيان بخرد ( حالا سنگاپور شده جز كشورهای برتر جهان ) ولی مردم ايران برای رفتن به بهشت وعده ای ملاها بيرونش كردند ... حالا هم همين مردم منتظر باشند ملاها ببرندشان بهشت ... و در اين آخرين روزها آرزو ميكنم همانطور كه اشك همسرم ( اگر چه همسر پيشينم بود ولی چنان عظمت و بزرگی داشت كه مصر با اينكه او داماد سابقشان بود و فوزيه دختر ملك فاروقشان را طلاق داده بود ولی برای مراسم تشعيع اش قيامت كردند ) را در آوردند، روزی هزار بار اشكشان در بياييد ... برويد مردم ايران به اميد همان بهشتی باشيد كه قرار است ملاهای انگليسی شما را ببرند ، شما لياقت عظمت و بزرگی نداريد شما بايد پايمال شويد تا درد پايمال شدن را بفهميد ... برويد، چشم و روی گربه ها از شما بيشتر است.
بعد از خواندن متن وصیتنامه بانو ثریا به یادم آمد که:
وقتی دنیا به فکر تسخیر فضــــــــــــا بود،
❤️ادامه در كامنت❤️
Read more
 #گربه_های_پاریس متن وصيتنامه ثريا اسفندياری همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايی ...
Media Removed
#گربه_های_پاریس متن وصيتنامه ثريا اسفندياری همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايی از شاه شد : بعد از مرگم تمام ثروتم را به گربه های پاريس مي بخشم ! می دانم مردم ايران در فقر و بد بختی هستند ولی راضی نيستم يك ريال از اين پول كه حق خودشان هم هست به آنها برسد ! چون چشم و رو ندارند . چشم ... #گربه_های_پاریس
متن وصيتنامه ثريا اسفندياری همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايی از شاه شد :👌👌👌
بعد از مرگم تمام ثروتم را به گربه های پاريس مي بخشم ! می دانم مردم ايران در فقر و بد بختی هستند ولی راضی نيستم يك ريال از اين پول كه حق خودشان هم هست به آنها برسد !
چون چشم و رو ندارند . چشم و روی گربه ها از اين مردم بيشتر است .
رضا شاه مرحوم برايشان دانشگاه ساخت ، جاده و بيمارستان و نظميه ساخت ، كاری كرد اگر يك زن با طبق طلا از اين سر كشور به آن سر كشور برود كسی معترضش نشود ، برای زنها حق زندگی آورد و سعی كرد آنها را از زير سلطه مردها بيرون بكشد و حق و حقوقشان را بشناسد ، خواست چادر سياه اسارت را از سرشان باز كند و طعم آزادی را بهشان بچشاند ، به مردهای شال و قبا و كهنه پوش كت و شلوار و كلاه پوشاند و بچه هايشان را با خرج دولت فرستاد فرنگ تا سواد ياد بگيرند و بيايند ايران را بسازند ، اما مردم چه كردند ؟؟؟ با وعده بهشت ملاها بيرونش كردند .
محمدرضا شاه آمد كاری كرد سنگاپوريها و چشم تنگها بيايند براي ايرانی كلفتی و نوكری كنند ، عربها التماس كنند كه يك شب بتوانند در كابارهای ايرانی زن ايرانی را تماشا كنند ، در چاه های نفت را بست تا انگليس دستش از مملكت كوتاه شود ، با برپايی جشن ٢٥٠٠ ساله شاهنشاهی عظمت ايران را به رخ دنيا كشيد ، براي دخترها مدرسه رقص فولكوريك باز كرد ، دلار را ٧ ريال تصويب كرد تا اهل فن و تفكر و علم راحت بتوانند بروند مملكت فرنگ ، كاری كرد كارمند و كارگر قادر باشند جلوی مهمانش گوسفند قربانی كنند، برای عظمت ايران هزار طرح و برنامه داشت و حتی ميخواست سنگاپور را بعنوان منطقه آزاد و تفرجگاه ايرانيان بخرد ( حالا سنگاپور شده جز كشورهای برتر جهان ) ولی مردم ايران برای رفتن به بهشت وعده ای ملاها بيرونش كردند ... حالا هم همين مردم منتظر باشند ملاها ببرندشان بهشت ... و در اين آخرين روزها آرزو ميكنم همانطور كه اشك همسرم ( اگر چه همسر پيشينم بود ولی چنان عظمت و بزرگی داشت كه مصر با اينكه او داماد سابقشان بود و فوزيه دختر ملك فاروقشان را طلاق داده بود ولی برای مراسم تشعيع اش قيامت كردند ) را در آوردند، روزی هزار بار اشكشان در بياييد ... برويد مردم ايران به اميد همان بهشتی باشيد كه قرار است ملاهای انگليسی شما را ببرند ، شما لياقت عظمت و بزرگی نداريد شما بايد پايمال شويد تا درد پايمال شدن را بفهميد ... برويد، چشم و روی گربه ها از شما بيشتر است.
#از_ماست_که_بر_ماست
Bade khoondanesh bayad mord😑
Read more
Loading...
متهم در چنین شهر گل و بلبل، حقیقت متهم مردی و مردانگی مُرد و رفاقت متهم یک زمان تار سبیل مرد بود و قول او ریش سالاری شد و تار سبیلت متهم باغ تا در قبضه‌ی خار و خس و هرزه علف سرو آزادی که می افراشت قامت، متهم شام تاریک و شب هول و سیاهی برقرار آفتاب دشمن دیرین ظلمت متهم ماده ی "اصل برائت" را خدا رحمت ... 📌متهم
در چنین شهر گل و بلبل، حقیقت متهم
مردی و مردانگی مُرد و رفاقت متهم
یک زمان تار سبیل مرد بود و قول او
ریش سالاری شد و تار سبیلت متهم
باغ تا در قبضه‌ی خار و خس و هرزه علف
سرو آزادی که می افراشت قامت، متهم
شام تاریک و شب هول و سیاهی برقرار
آفتاب دشمن دیرین ظلمت متهم
ماده ی "اصل برائت" را خدا رحمت کند
طبق حکم "علم قاضی" کل ملت متهم
متهم در دادگاه عدل ما شاکی شده
شاکی بدبخت، بی جرم و جنایت متهم
پشت پرده اصل کاری خورده است و برده است
آفتابه دزد را آورده : اینت متهم
مثل آن خانم که شب برخاست پاورچین، یواش
جیب آقا را تکانده، صبح کلفت متهم
آنکه می‌پاشد اسید، آزاد می چرخد، ولی
دختر لب غنچه‌ی ابرو دو تا خط متهم
یا که جریان خمینی شهر، یادت هست؟ نه !!
اصل کاری رفت و یک بدبخت پاپت متهم
اولی بر گرده‌ی مردم سوار است و رها
دومی که زیر او آورده طاقت متهم
هشت سال آزگار آقای .... والا چی بگم؟
مملکت را ریخته در هم، پت و مت متهم
شیخ دیشب شیشه‌ی می توی پاکت کرد و برد
خورد می را، شیشه را بشکست و پاکت متهم
از زمانی که پلیس سایبری تاسیس شد
هر که ایمیلی زده یا بوده در چت متهم
دور دنیا کرده حاجی حال و حول و عیش و کیف
ما و یک دیش و ال ان بی و عربست متهم
زاهد و زن های شوهردار و عمری ارتباط
دختر همسایه با من ... نیم ساعت، متهم
او نمازش بی وضو و غسل بود و شد امام
من که شعرم با وضو بود و طهارت، متهم
شعرهای دیگر هالو بگو اصلن به هیچ
با همین شعری که سر تا پا جسارت متهم

محمدرضاعالی پیام-هالو
شهریور 94 - زندان رجایی شهر ✅ @mrhalloo
Read more
به نام او فجر سي و شش مثل همه جشنواره ها بود . اما چند مطلب مهم را صبر كردم تا در روز آخر منتشر كنم . ممنونم ...
Media Removed
به نام او فجر سي و شش مثل همه جشنواره ها بود . اما چند مطلب مهم را صبر كردم تا در روز آخر منتشر كنم . ممنونم از همكاري كانال محترم و مهم بولتن بابت اعتماد كه البته بنا به دلايلي پاسخ اين اعتماد از جانب خودم راضي كننده نبود بگذريم . دوستاني كه كم لطف بودند و دوستاني كه مهر داشتند هر دو به يك اندازه عزيزند ، ... به نام او

فجر سي و شش مثل همه جشنواره ها بود . اما چند مطلب مهم را صبر كردم تا در روز آخر منتشر كنم . ممنونم از همكاري كانال محترم و مهم بولتن بابت اعتماد كه البته بنا به دلايلي پاسخ اين اعتماد از جانب خودم راضي كننده نبود بگذريم . دوستاني كه كم لطف بودند و دوستاني كه مهر داشتند هر دو به يك اندازه عزيزند ، اما سخن كوتاه اينكه با وجود يادداشت نويسي بنده با منبع بر روي نقد و حرفه نقادي حاضر به بحث هستم اما نه با هر كسي آن هايي كه برايم مهم بودند پاي صحبتشان راجع به انتقاد بر يادداشت هايم نشستم ، بعضي ها معلوم الحالند و كتاب نخوانده كه انشا الله ميخوانند و مي فهمند ( بنده هيچ وقت منتقد نبوده ام و با وجود علم اندكم در اين رشته هيچ گاه نقد ننوشته ام و شغل و رشته ام نقد نيست ) ***
جشنواره سي و شش را به قطع جشنواره هومن سيدي مي دانم ، با احترام به بهرام توكلي كه سازمان اوج فيلم درست سرمايه گذاري كرده بود . اما بعضي چيز ها را نفهميدم و نمي فهمم . جايزه كامپوزيا پرتوي كمدي سال بود اما در حدي نيستم كه راجع به حاتمي كيا حرف بزنم ، استاد حاتمي كيا هيچ كس در حدي نيست كه حرفي بزند . تبريك به سارا بهرامي كه سال قبل هم در ايتاليا ايتاليا او را تحسين كردم و امسال به حقش رسيد فقط خدا خدا مي كردم هياهو هاي باران كوثري و مهناز افشار در تويتر و زندگي و قدرت شان ،سيمرغ را از او نگيرد . تنگه ابو قريب مي توانست جواد عزتي را هم داشته باشد ، فيلم لاتاري كه از ديد شخصيم تا نصف فيلم است ، ساعد سهيلي و جواد عزتي را مي توانست روي صحنه اختتاميه داشته باشد . بمب پيمان معادي را نديده قضاوت نمي كنم ولي ميدانم پيمان بازيگر در نرم هاي جهاني است و چه بهتر كه به كارگرداني اش بد بين نباشم . در كل مثل اكثريت جشنواره ها داوري سوري ترين پست جشنواره است چون هزار نفر داور راي مي دهند و به نام تو تمام ميشود . امسال فيلم نامه ها سقوط آزاد داشتند و باور دارم جشنواره اي كه سياست بر آن بچربد چه اسكار باشد چه فجر ارزش ندارد . هنر فيلم سازي سياست و اجتماع را در درونش دارد ولي قاب و قضاوتش را بر دوش هنر مي بيند نه سياست .
پ.ن : خيلي مهم ، بهمن و بهرام ارك حقشان خيلي بيشتر از اين هاست و بي صبرانه منتظر فيلم بلندشان با يك فيلم نامه قوي هستم .

پ.ن ٢ : يادداشت هايم را در تگ پيج بخوانيد .
Read more
آرش قديمى افشار مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون پرورش اندام دارای مدرک علم تمرین از فدراسیون پرورش اندام دارای مدرک مکمل شناسی ورزشی از فدراسیون پرورش اندام دارای مدرک علم تغزیه در ورزش از فدراسیون پرورش اندام مدرک مربی بدنساز از آکادمی ملی المپیک کراسفیتر ملی پوش نوجوانان ایران دان ... آرش قديمى افشار

مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون پرورش اندام
دارای مدرک علم تمرین از فدراسیون پرورش اندام
دارای مدرک مکمل شناسی ورزشی از فدراسیون پرورش اندام
دارای مدرک علم تغزیه در ورزش از فدراسیون پرورش اندام
مدرک مربی بدنساز از آکادمی ملی المپیک
کراسفیتر
ملی پوش نوجوانان ایران
دان ۴ کوکی وان
فنی ترین بازیکن لیگ برتر و کشور در ۳ سال متوالی
مدال برنز جام پادشاهی اردن
طلای مسابقات اروپایی وفنی ترین بازیکن بوسنی و هرزگوین
طلای مسابقات نوجوانان کشور
طلای آموزش و پرورش و نقره آموزشگاه های کشور
برنز آزاد کشور و طلای مدارس تهران
طلای آموزشگاه های کشور و تهران
طلای مسابقات انتخابی تیم ملی
عضویت تیم ملی نونهالان
طلای استانی آموزش و پرورش
نقره لیگ آینده آینده سازان با تیم پارس جم
طلای قهرمانی کشور و استان تهران
طلای مسابقات آموزش پرورشی کشوری
طلای استان تهران و آموزشگاه ها
طلای مسابقات تهران و جنوب غرب خردسالان
همه آرش رو به اسم های مختلف به یاد می آورند : بمب انرژی پاد ، آقای دوربینی ، مرد شکست ناپذیر و یا از همه ساده تر آرش

@arash_tkd_afshar

#gym #train #training #healthy #instahealth #healthychoices #active #strong #lifestyle #diet #getfit #cleaneating #snypechat #eatclean #exercise #gym #gymlife #workout #gymtime #gymrat #bodybuilding #gymmotivation #train #fitfam #muscle #training #photooftheday #health #gymaddict #instahealth #body #fit #strong
Read more
Loading...
 #آخرالزمان_یعنی فتنه.... # # # #فتنه_یعنی: در اصطلاح به معنی قرار دادن طلا در زیر فشار آتش براى ...
Media Removed
#آخرالزمان_یعنی فتنه.... # # # #فتنه_یعنی: در اصطلاح به معنی قرار دادن طلا در زیر فشار آتش براى خالص سازى و پاکسازی از غیر طلا در هر مورد که نوعى فشار و شدت وجود داشته باشد. # # پيامبر خدا صلى الله عليه و آله می فرمایند: وقتى به ايشان گفته شد: بزودى امّت تو گرفتار فتنه خواهد شد، [در جواب اين پرسش ... #آخرالزمان_یعنی فتنه....
#
#
#
#فتنه_یعنی: در اصطلاح به معنی قرار دادن طلا در زیر فشار آتش براى خالص سازى و پاکسازی از غیر طلا در هر مورد که نوعى فشار و شدت وجود داشته باشد.
#
#
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله می فرمایند: وقتى به ايشان گفته شد: بزودى امّت تو گرفتار فتنه خواهد شد، [در جواب اين پرسش كه : ]راه خلاص از آن چيست؟ ـ فرمود : كتاب گرامى خدا، همان كه باطل نه از پيش و نه از پس بدو راه نيابد، فرود آمده [و ]از سوى حكيمى ستوده است. هر كه علم را در جز قرآن بجويد، خداوند گمراهش كند. (1)
#
#
#
امام محمدباقر(ع) درباره امتحان و غربال شدن مردم می فرمایند:

به خدا سوگند! آزموده می شوید؛ امتحان می شوید؛ غربال(و خیر و شر از هم جدا) می شوید؛ آن سان که گندم غربال می شود و از پوسته جدا می گردد.»(2)

#
#

محمّدبن منصور و او از پدرش روایت کرده است که گفت:
ما در خدمت امام جعفر صادق(ع) (درباره ظهور) صحبت می کردیم. ناگهان حضرت متوجّه ما گردید و فرمود:
نه، به خدا! آنچه که شما دیدگان خود را بدان دوخته اید، پدید نمی آید، مگر بعد از ناامیدی. نه به خدا! آنچه چشمان خود را به آن دوخته اید، آشکار نمی گردد؛ مگر اینکه غربال شوید. نه به خدا! کسی که شما چشم به او دارید، نمی آید؛ مگر بعد از اینکه نیک و بد از هم جدا شوید. نه به خدا! امری را که شما به آن چشم دوخته اید، به وقوع نمی پیوندد تا آن کسی که شقّی(و بدبخت) است، معلوم شود و کسی که سعادتمند است، شناخته شود.»(3)
#
#

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله می فرمایند:
ايمان آوردن كسى كه مرا ديده شگفت آور نيست بلكه شگفتى بسيار از مردمانى است كه [تنها ]برگه هايى نوشته شده(آیات و روایات) ديدند و از ابتدا تا انتها به آن، ايمان آوردند. (4)
#
#
# (1)تفسير العيّاشيّ : 1/6/11 ، اُنظر تمام الحديث.
(2) یوم الخلاص، ج 1، ص 366 [ص 79 شیعه در عصر غیبت]
(3)بحارالانوار، ج 3، ترجمه مرحوم علی دوانی، کتاب مهدی موعود.
(4)كنز العمّال : 704
#
#
دوستای_خوبتونو_تگ_کنید
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
Read more
 #دعا___یعنی <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> . نبیّ اکرم صلّی الله علیه و آله به نقل از جَبْرَئِيلَ (ع) فرمودند که خدای تبارك ...
Media Removed
#دعا___یعنی . نبیّ اکرم صلّی الله علیه و آله به نقل از جَبْرَئِيلَ (ع) فرمودند که خدای تبارك و تعالى می فرماید‏: « برخى از بندگان مؤمن من هستند كه مى ‏خواهند عبادتى را انجام دهند ولى منصرفشان مى ‏كنم، تا عجب و خود بينى به ايشان راه نيابد و فاسدشان نکند، و عدّه ای از بندگان مؤمن من، سلامتى ايمان ... #دعا___یعنی 👇👇👇
.
نبیّ اکرم صلّی الله علیه و آله به نقل از جَبْرَئِيلَ (ع) فرمودند که خدای تبارك و تعالى می فرماید‏: « برخى از بندگان مؤمن من هستند كه مى ‏خواهند عبادتى را انجام دهند ولى منصرفشان مى ‏كنم، تا عجب و خود بينى به ايشان راه نيابد و فاسدشان نکند،
و عدّه ای از بندگان مؤمن من، سلامتى ايمان شان صرفاً با فقر است، به طورى كه اگر غنى(و دارا) شوند ايمانشان فاسد مى ‏شود
يا بعضى ديگر هستند كه سلامتى ايمان آنها فقط با ابتلاء به بيمارى تأمين می گردد، لذا اگر جسمشان سالم شود، فاسد الايمان مى ‏شوند و به عكس جمعى از اهل ايمان مى ‏باشند كه تنها در صورت سالم بودن (مریض نبودن) ايمانشان سالم مى ‏ماند، از اين رو اگر آنها را مبتلا به بيمارى كنم ايمانشان فاسد مى ‏گردد، بنا بر اين با علم به قلوب و دلهاى بندگان، بين ايشان تدبير مى ‏كنم، چون من عالم و خبير هستم»(1)
( #خبیر_یعنی: کسی که اسرار و باطن افراد را(با جزئیات کامل و بدون کاستی) میداند، [خلاصه شده]
🌹
🌹
.
امیرالمؤمنین على عليه ‏السلام :
اگر #دينت را تابع #دنيايت كنى، دين و دنيايت، را از بين برده‏ اى و در آخرت از زيانكاران خواهى بود، اما اگر دنياى خود را تابع دينت كنى دين و دنيايت را به دست آورده‏ اى و در آخرت از رستگاران خواهى بود. (2)
.
.
دوستانتون_رو_تگ_کنید
الهی_شکرت
.
(1) [علل الشرائع ج 1 ص 12]
(2) [غرر الحكم : 3750 ـ 3751]
.
.
التماس_دعا
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#قضا_و_قدر_الهی_یعنی
Read more
دانشنامه فرزند . روش های درمان ناباروری قسمت اول . اگر حداقل یک سال نزدیکی بدون پیشگیری داشتید ...
Media Removed
دانشنامه فرزند . روش های درمان ناباروری قسمت اول . اگر حداقل یک سال نزدیکی بدون پیشگیری داشتید و موفق به بارداری نشدید بهتر است جهت بررسی های بیشتر به پزشک مراجعه نمایید. بسیاری از متخصصین بر این باورند که دیگر چیزی به نام زوج نابارور وجود ندارد و پیشرفت هایی که علم پزشکی داشته رویای مادر شدن ... دانشنامه فرزند
.
روش های درمان ناباروری قسمت اول
.
اگر حداقل یک سال نزدیکی بدون پیشگیری داشتید و موفق به بارداری نشدید بهتر است جهت بررسی های بیشتر به پزشک مراجعه نمایید. بسیاری از متخصصین بر این باورند که دیگر چیزی به نام زوج نابارور وجود ندارد و پیشرفت هایی که علم پزشکی داشته رویای مادر شدن شما را به حقیقت می رساند.

تحریک تخمک گذاری
در مواردی که در زن اختلال تخمک گذاری وجود دارد و یا برای به دست آوردن تعداد کافی تخمک جهت انجام سیکل درمانی IUI، IVF و ICSI از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده می کنند. در این روش با استفاده از هورمون درمانی (کلومیفن سیترات، HMG و HCG) تخمدان را تحریک نموده و به تعداد کافی تخمک آزاد می شود.

روش IUI
در این روش مایع انزال از شوهر گرفته شده و پس از شستشو و جداسازی، اسپرم های زنده و متحرک به وسیله کاتتر و به طور مصنوعی همزمان با تخمک گذاری وارد حفره رحم می گردد. در این روش تحریک تخمک در زمان تخمک گذاری و دست یابی به احتمال بالای حاملگی صورت می گیرد. زمان تخمک گذاری به وسیله سونوگرافی های متعدد از تخمدان در روزهای متوالی و گاه با اندازه گیری هورمون های جنسی در ادرار و خون مشخص می شود. این درمان در موارد مختلفی از جمله نازایی با علت نامشخص و بعضی از اختلالات اسپرم یا تخمک گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. این روش معمولا حداکثر تا ۴ بار برای هر زوج انجام می شود و احتمال بارداری پس از چهار دوره حدود ۳۵ درصد است.

این مطلب ادامه دارد ... .
#فرزند #دانشنامه_فرزند #تخمک_گذاری #اسپرم #ناباروری #نازایی #باروری #بچه_دار_شدن #آی_یو_آی #کلومیفن #سونوگرافی #کلینیک_ناباروری #درمان_ناباروری #مادر #پدر #تخمک #ماما #مامایی #پزشک_زنان #متخصص_زنان
Read more
Loading...
. روز شنبه مراسم چهل سالگی #انقلاب در مسجد جامع و دانشگاه آزاد شهرستان #نقده با حضور استاد #حسن_عباسی ...
Media Removed
. روز شنبه مراسم چهل سالگی #انقلاب در مسجد جامع و دانشگاه آزاد شهرستان #نقده با حضور استاد #حسن_عباسی برگزار شد برخی از محورهای سخنرانی را بخوانید: حضور در نقده برای من زنده شدن خاطرات سال‌ها پیش است که در کنار مردانی بودم که از دین و شرفشان دفاع می‌کردند ما ۴۰ سال از انقلاب اسلامی را پشت‌سر ... .
روز شنبه مراسم چهل سالگی #انقلاب در مسجد جامع و دانشگاه آزاد شهرستان #نقده با حضور استاد #حسن_عباسی برگزار شد

برخی از محورهای سخنرانی را بخوانید:

حضور در نقده برای من زنده شدن خاطرات سال‌ها پیش است که در کنار مردانی بودم که از دین و شرفشان دفاع می‌کردند

ما ۴۰ سال از انقلاب اسلامی را پشت‌سر گذاشته ایم. در این سال ها، عامل اصلی ایستادگی و بقاء نظام، وجود مردم است

فعال کردن گسل‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در دستور کار دشمن قرار دارد و از شهریور سال گذشته تا حالا چند گسل را فعال کرده‌اند

ما در مقابل دنیای مردم مسئولیم و در مقابل آخرت مردم مسئولتر

امام (ره) فرمودند: ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم، لکن از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی‌ها نجات نخواهیم یافت

چرا وقتی اسلام شناسان فریاد زدند سیستم بانک‌ها ربوی است، اقتصاددانان سکوت می‌کنند

اینکه نمی‌توانیم ماشین تولید کنیم بی عرضگی کارخانه‌های خودروسازی است. اینکه معیشت مردم ضعیف است، بی عرضگی مدیران اقتصادی است و این ربطی به اسلام و ولایت فقیه ندارد

لنین چندین سال پیش گفته بود اگر می‌خواهید کشوری را زمین بزنید، پولش را زمین بزنید
جنگ جدیدی شروع شده است و آن جنگ پول‌ها و ارز‌ها است. ما در سالیان پیش رو، دفاع مقدس اقتصادی را در پیش داریم

با علوم غربی نمی‌توانیم اقتصادمان را نجات دهیم چون علم اقتصاد غربی در حال سقوط است

رهبر انقلاب در ۲۲ ماه پیش بیان کردند آقایی و سروری دلار را در حیات اقتصادی بشکنید

#جنگ_ارزی
#جنگ_اقتصادی
#ربای_بانکی

@hasanabbasi_ir
Read more
🗓 جمعه ٢٩ تیرماه ١٣٩٧ <span class="emoji emoji1f4dd"></span>ضد ریا، اخلاص است؛ و آن عبارت است از خالص‌ساختن قصد از غیر خدا، و پرداختن نیت از ...
Media Removed
🗓 جمعه ٢٩ تیرماه ١٣٩٧ ضد ریا، اخلاص است؛ و آن عبارت است از خالص‌ساختن قصد از غیر خدا، و پرداختن نیت از ماسوی‌اللّه (غیر خدا). و هر عبادتى که قصد در آن به این حد نباشد، از اخلاص عارى است. پس کسى که طاعت مىکند، اگر به‌قصد ریا _ یعنى وانمودن به مردم، و حصول قدرومنزلت در نزد ایشان _ باشد، آن «مُرائىِ» (ریا ... 🗓 جمعه ٢٩ تیرماه ١٣٩٧ 📝ضد ریا، اخلاص است؛ و آن عبارت است از خالص‌ساختن قصد از غیر خدا، و پرداختن نیت از ماسوی‌اللّه (غیر خدا). و هر عبادتى که قصد در آن به این حد نباشد، از اخلاص عارى است. پس کسى که طاعت مىکند، اگر به‌قصد ریا _ یعنى وانمودن به مردم، و حصول قدرومنزلت در نزد ایشان _ باشد، آن «مُرائىِ» (ریا کار) مطلق است. و اگر به‌قصد قربت باشد، و لیکن با آن، غرض دنیوى دیگرى غیر از ریا نیز به آن ضمیمه باشد، مثل اینکه در روزه، نیز قصد پرهیز بکند؛ یا در آزاد کردن بندهاى که خریدار نداشته باشد، قصد فرار از خراجات یا خلاصى از شرارت و بد خلقى او را نیز بکند؛ یا در حج، نیت خلاصى از بعضى گرفتاری‌هاى وطن یا شرّ دشمنان کند؛ یا در تحصیل علم، قصد عزت و برترى نماید؛ یا در وضو و غسل، نیت خنک‌شدن یا پاکیزگى کند؛ یا در تصدّق به سائل، نیت خلاصى از «اِبرام» (اصرار) او کند؛ و نحو اینها. اگرچه در این وقت، آن شخص، مُرائى نباشد، و لیکن عمل او از اخلاص خارج است. 📚 (معراج‌السعاده، ص۶٢٨و۶٢٩) 🔻مناسبت‌ها:
🔹روز بزرگداشت حضرت احمد‌بن‌موسی شاهچراغ علیه‌السلام
🔹درگذشت حکیم الهی، میرزا ابوالحسن جلوه؛ ١٣١۴ق.

#آیت_الله_بهجت
#سالنامه_العبد
#معراج_السعاده
Read more
<span class="emoji emoji1f53b"></span><span class="emoji emoji1f53b"></span><span class="emoji emoji1f53b"></span> <span class="emoji emoji21a9"></span>️ ادامه از پست قبلي و اتمام پست هاي مربوط به اين خبر . <span class="emoji emoji1f539"></span>به شما قول داده بوديم ويديو هاي مربوط به ...
Media Removed
️ ادامه از پست قبلي و اتمام پست هاي مربوط به اين خبر . به شما قول داده بوديم ويديو هاي مربوط به خبر "استفاده از اسپرم در حمل و انتقال داروي ضدسرطان" را برايتان قرار دهيم. الوعده وفا توضيح ويديوها: ويديوي اول: ازاد سازي اسپرم روي بافت توموري HeLa رانشان ميدهد. ويديوي دوم: هدايت تتراپاد ... 🔻🔻🔻
↩️ ادامه از پست قبلي و اتمام پست هاي مربوط به اين خبر
.
🔹به شما قول داده بوديم ويديو هاي مربوط به خبر "استفاده از اسپرم در حمل و انتقال داروي ضدسرطان" را برايتان قرار دهيم. الوعده وفا

توضيح ويديوها:
ويديوي اول: ازاد سازي اسپرم روي بافت توموري HeLa رانشان ميدهد.

ويديوي دوم: هدايت تتراپاد را تصويربرداري كرده است.

ويديوي سوم: كوپل شدن اسپرم با تتراپاد را نشان ميدهد.

ويديوي چهارم هم تمام ازمايش را به شما نشان ميدهد.
________________________________
•آدرس كانال و گروه هاي تلگرامي ما:
T.me/biotechnology_science
🔹
•آدرس توييتر ما:
Twitter: @ Biotech_science
____________________
شما عزيزان ميتونيد ازطريق هشتگ هاي زير هم مطالب مارا دنبال كنيد:
🔻
#biotechnology_science
#biotechnology
#gene #genetic #science #sciencenews
#iran #tehran
#بيوتكنولوژي_ساينس
#بيوتكنولوژي
#ژن #ژنتيك #علم #دانش #آگاهي #خبرعلمي
#ايران #تهران
____________________
Read more
چهارمین سالیاد مارشال فهیم مبارزات مارشال برگی از برگهای زرین تاریخ آزادی خواهی واستقلال طلبی ...
Media Removed
چهارمین سالیاد مارشال فهیم مبارزات مارشال برگی از برگهای زرین تاریخ آزادی خواهی واستقلال طلبی می باشد . یاد بود از مردی که جوانی را تا دم مرگ در دفاع از دین وطن قرار داشت افتخاری است بس بزرگ ، مردی درطول حیات پربارش جز به وطن ، آزادی ، استقلال نمی اندیشد ودراین راه مردانه وار رزمید ، سینه درسنگ وکوه ... چهارمین سالیاد مارشال فهیم
مبارزات مارشال برگی از برگهای زرین تاریخ آزادی خواهی واستقلال طلبی می باشد .

یاد بود از مردی که جوانی را تا دم مرگ در دفاع از دین وطن قرار داشت افتخاری است بس بزرگ ، مردی درطول حیات پربارش جز به وطن ، آزادی ، استقلال نمی اندیشد ودراین راه مردانه وار رزمید ، سینه درسنگ وکوه پایه ها ساید ، مگر علم آزادی و استقلال طلبی را هرگز به زمین نگذاشت.
او در کار زار مبارزه علیه دشمنان مردم دژ استواری بود که قامت دشمن را می شکست ودرکار زار سیاست خردمند ومدبر بود .
مبارزات قهرمانانه ای مارشال وحماسه های او در دوران جهاد علیه قشون سرخ شوروی سابق و مقاومت اجیران طالب ، برگی از برگهای زرین تاریخ آزادی خواهی واستقلال طلبی می باشد .
به هر صورت 4 سال از مرگ فرزانه فرزند جهاد ومقاومت گذشت، مردی که جهاد را به خاطر خدا آزادی ملت وآبادی وطن به پایان برد مگر آرزو هایش گل نا کرده خشکید ، زیرا مجریان سیاست جنگ و فتنه ، فتنه دیگری ریختند و با استفاده از نام طالبان گروه متحجر و دگم اندیشی را وارد صحنه سیاست وجنگ افغانستان ساختند .
جنگ درابعاد گستردۀ آن ویرانی آورد وتباهی ، اما مارشال به رهبری قهرمان ملی کشور به آرایش جبهات پرداختند ودر دفاع از عزت ، شرف ، عفت وناموس مردم افغانستان سنگر ها را دوباره گرم ساختند تا آنکه بازهم دست فتنه وشیطان از آستین خبرنگار بیرون شد وقهرمان ملی را از جبهه مقاومت ربود وشهید ساخت ، پس از شهادت قهرمان ملی کشور مارشال هم در جنگ وهم درعرصه سیاست فعال بود ، او به جهان هشدار می داد که طالبان دوست و دشمن ندارند وحل معضل افغانستان ازدید دگم آنان مقدورنیست تا آنکه هراس افگنان بین المللی برج های بلند تجارت را ریختند ، پنتاگون را هدف قرار دادند وآنکه جهانیان درتب ودرد ناشی از حملات انتحاری برعلیه هراس افگنان شدند وائتلاف ها ساختند .
مارشال درآن زمان نیز حل معضل افغانستان را از طریق جنگ میسر نمی دانست او براجماع ملی تاکید می کرد ، اجماع که تمام مردم افغانستان نه برمحور زبان ، قوم ومذهب ودین بل برمحور آزادی ، دموکراسی ومردم سالاری بسیج گرداند.با اختصار کلام مارشال سالها درکوه پایه های کشور رزمید ، علیه متجاوزین حماسه آفرید ودرعرصه سیاست واداره آزمون های بزرگی را در پست عالی کشور سپری کرد ، مارشال اردوی مجهز ، قوی وبا انگیزه می خواست ، مارشال افغانستان آزاد آباد ومستقل می خواست و در یک کلام او افغانستان را برای مردم افغانستان می خواست وسالهای دراز درتحقق این آرمانها رزمید وسیاست کرد.مارشال باوجودی که درراس هرم قدرت قرارداشت به حضور و مشارکت ادامه
Read more
. «تهران-مريخ» ساخته دوئت «لیرا» ده قطعه برای ويولن و پيانو است که ماهیت تمام قطعات المان‌هایی هستند که در علم ستاره‌شناسی مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفته‌اند. فضای آزاد موسیقی این قطعات، کاملاً ملهم از فضای موسیقی کلاسیک است اما شاید نتوان آن را در دسته بندی موسیقی کلاسیک قرار داد. تهران مریخ ... .
«تهران-مريخ» ساخته دوئت «لیرا» ده قطعه برای ويولن و پيانو است که ماهیت تمام قطعات المان‌هایی هستند که در علم ستاره‌شناسی مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفته‌اند. فضای آزاد موسیقی این قطعات، کاملاً ملهم از فضای موسیقی کلاسیک است اما شاید نتوان آن را در دسته بندی موسیقی کلاسیک قرار داد. تهران مریخ تلاشی است برای ساکت نماندن سازندگانش در برابر احساسات در نگاه به کیهان و هستی.
آرش هژیرآزاد و یگانه حسینی‌نیا اعضای دوئت لیرا، چندی است مشغول انجام پروژه الکتروآکوستیک خود نیز هستند و در دومین دوره اجراهای موسیقی تجربه پنجشنبه این هفته در تالار رودکی علاوه بر اجرای آلبوم تهران مریخ، از پروژه جدیدشان نیز رونمایی می‌کنند.
اجرای دوئتِ لیرا پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت در تالار رودکی برگزار خواهد شد.
@moosighitajrobe | #تیوال
Read more
یاد باد آن که ز ما وقت سفر یاد نکرد به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد آن جوان بخت که می‌زد رقم خیر و قبول بنده پیر ندانم ز چه آزاد نکرد کاغذین جامه به خوناب بشویم که فلک رهنمونیم به پای علم داد نکرد دل به امید صدایی که مگر در تو رسد ناله‌ها کرد در این کوه که فرهاد نکرد سایه تا بازگرفتی ز چمن مرغ سحر آشیان ... یاد باد آن که ز ما وقت سفر یاد نکرد
به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد
آن جوان بخت که می‌زد رقم خیر و قبول
بنده پیر ندانم ز چه آزاد نکرد
کاغذین جامه به خوناب بشویم که فلک
رهنمونیم به پای علم داد نکرد
دل به امید صدایی که مگر در تو رسد
ناله‌ها کرد در این کوه که فرهاد نکرد
سایه تا بازگرفتی ز چمن مرغ سحر
آشیان در شکن طره شمشاد نکرد
شاید ار پیک صبا از تو بیاموزد کار
زان که چالاکتر از این حرکت باد نکرد
کلک مشاطه صنعش نکشد نقش مراد
هر که اقرار بدین حسن خداداد نکرد
مطربا پرده بگردان و بزن راه عراق
که بدین راه بشد یار و ز ما یاد نکرد
غزلیات عراقیست سرود حافظ
که شنید این ره دلسوز که فریاد نکرد

#حافظ
#همایون_شجریان
#سیامک_آقایی
#موسوی_گرمارودی
Read more
رهبرم اخم کند... قایقی خواهم ساخت... خواهم انداخت به دریای دل اربابم... قایق از خشم پر است... ودل ...
Media Removed
رهبرم اخم کند... قایقی خواهم ساخت... خواهم انداخت به دریای دل اربابم... قایق از خشم پر است... ودل از نفرت تکفیری ها... قصه ی فهمیده... باز تکرار کنم؟؟؟ نه دگر این باردعوا... به سر سربند نیست... همه سربندها... نام یافاطمه است... نشود تکرار باز عاشورا... خیمه ها اینبار جایش امن است... علم ... رهبرم اخم کند...
قایقی خواهم ساخت...
خواهم انداخت به دریای دل اربابم...
قایق از خشم پر است...
ودل از نفرت تکفیری ها...
قصه ی فهمیده...
باز تکرار کنم؟؟؟
نه دگر این باردعوا...
به سر سربند نیست...
همه سربندها... نام یافاطمه است...
نشود تکرار باز عاشورا...
خیمه ها اینبار جایش امن است...
علم عباس هم...
دست نیکوی گل سرسبد فاطمه است...
رهبرم خامنه ایست...
رهبرم سید و اولاد علی است...
رهبرم اخم کند...
به خدا مادرتان داغ شما می بیند...
حاج همت رفته....
کاظمی دیگر نیست...
پدرموشک ایران هم رفت...
لیک از عالم غیب...
باز با ما هستند‌.‌‌..
حاج قاسم هم هست...
که سلیمانی کرد همه دنیا را فتح...
همه ی ما هستیم‌‌‌...
کور خواندید اگر...
باز هم فکر کنید...
که علی تنهاست...
نامه های بیعت با مسلم...
همه اش ایرانیست...
همه با خون خود امضا کردیم...
خاک پای پسر زهراییم...
باز دنیا انگار...
تشنه ی خون شده است...
هوس رویش لاله کرده...
دور تا دور ضریح عباس...
خون شیعه ز گرفتاری تن خسته شده...
وقت آنست که آزاد شود از رگ ها...
رهبرم اخم نکن...
به خدا اذن دهی...
شیعه با خون خودش میشورد...
همه ی لشکر کفر...
Read more
حتما حتما امتحان کنيد خيلي باحاله :) يک تست بسیار معتبر: چه ورزشی همیشه درقلب شما جای دارد؟ این شوخی ...
Media Removed
حتما حتما امتحان کنيد خيلي باحاله :) يک تست بسیار معتبر: چه ورزشی همیشه درقلب شما جای دارد؟ این شوخی نیست . جواب تست رانگاه نکنید 1-عددی دلخواه بین(1-9)انتخاب کنید 2-آنرابا10جمع کنید 3-دوباره با5 جمع کرده 4-بازحاصل بدست آمده رابعلاوه8 کنید 5-این بار عدد دلخواهی راکه ابتدا انتخاب ... حتما حتما امتحان کنيد خيلي باحاله :) يک تست بسیار معتبر:
چه ورزشی همیشه درقلب شما جای دارد؟
این شوخی نیست . جواب تست رانگاه نکنید

1-عددی دلخواه بین(1-9)انتخاب کنید
2-آنرابا10جمع کنید
3-دوباره با5 جمع کرده
4-بازحاصل بدست آمده رابعلاوه8 کنید
5-این بار عدد دلخواهی راکه ابتدا انتخاب کرده بودیدرا ازحاصل کم کنید
حالاباتوجه به لیست زیر ورزشی که همیشه درقلبتان جای دارد را بیابید 1-شنا
2-پینگ پونگ
3-فوتبال
4-والیبال
5-بیسبال
6-تنیس
7-واترپلو
8-والیبال ساحلی
9-فوتبال ساحلی
10-هندبال
11-تیر اندازی با تفنگ
12-تیر انداری با کمان
13-دو و میدانی
14-وزنه برداری
15-کشتی آزاد
16-کشتی فرنگی
17-تکواندو
18-نینجوتسو
19-ووشو
20-کنگ فو
21-دارت
22-فوتبال دستی
23_بسکتبال
24-شطرنج
25-بدمینتون
26-شیرجه از ارتفاع
27-موتو جی پی
28-اتومبیل رانی فرمول یک
29-ژیمناستیک
30-صخره نوردی

شاید زیادجا خورده باشی ولی علم هم نشون داد بسکتبال همیشه توقلب شماجا داره
اگه شک داری دوباره عدد انتخاب کن

دوستاتون رو تگ کنید

Admin1:@ali.a_1379
Admin2:@sa_abasalt
Read more
 #خبر . <span class="emoji emoji2705"></span> اساتید موضوع پایان‌نامه‌ها را به سمت گرنت‌سازی سوق دهند. . <span class="emoji emoji1f539"></span> رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ...
Media Removed
#خبر . اساتید موضوع پایان‌نامه‌ها را به سمت گرنت‌سازی سوق دهند. . رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفته است : اعضای هیأت علمی باید در طول سه یا چهار سال موفق به اخذ گرنت برای دانشگاه محل تدریس خود شوند.ايسنا . نظر شما؟ ️اگر تجربه اي دراين باره داريد حتما باما درميان بذاريد. آيا گرنت ها قابل قبول ... #خبر
.
✅ اساتید موضوع پایان‌نامه‌ها را به سمت گرنت‌سازی سوق دهند.
.
🔹 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفته است : اعضای هیأت علمی باید در طول سه یا چهار سال موفق به اخذ گرنت برای دانشگاه محل تدریس خود شوند.ايسنا
.
نظر شما؟
❗️اگر تجربه اي دراين باره داريد حتما باما درميان بذاريد.
آيا گرنت ها قابل قبول هست؟
.

_____________________________ •آدرس كانال و گروه هاي تلگرامي ما:
T.me/biotechnology_science
🔹
•آدرس توييتر ما:
Twitter: @ Biotech_science
____________________
شما عزيزان ميتونيد ازطريق هشتگ هاي زير هم مطالب مارا دنبال كنيد:
🔻
#biotechnology_science
#biotechnology
#gene #genetic #science #sciencenews
#iran #tehran
#بيوتكنولوژي_ساينس
#بيوتكنولوژي
#ژن #ژنتيك #علم #دانش #آگاهي #خبرعلمي
#ايران #تهران
____________________
Read more
. <span class="emoji emoji1f4e2"></span> منشور اخلاقی و رفتاری جریان "به سوی بهار" منتشر شد . <span class="emoji emoji1f4dd"></span> امروز چهارشنبه ۹۷/۲/۱۲ طی نشست سراسری ...
Media Removed
. منشور اخلاقی و رفتاری جریان "به سوی بهار" منتشر شد . امروز چهارشنبه ۹۷/۲/۱۲ طی نشست سراسری فعالین جنبش به سوی بهار با حضور دکتر محمود احمدی نژاد در محمودیه تهران به مناسبت سالروز میلاد عظیم بهارانسان ها و خرمی دوران ها، حضرت امام عصر (عج)، منشور اخلاقی و رفتاری جریان به سوی بهار در ۱۲ اصل منتشر ... .
📢 منشور اخلاقی و رفتاری جریان "به سوی بهار" منتشر شد
.
📝 امروز چهارشنبه ۹۷/۲/۱۲ طی نشست سراسری فعالین جنبش به سوی بهار با حضور دکتر محمود احمدی نژاد در محمودیه تهران به مناسبت سالروز میلاد عظیم بهارانسان ها و خرمی دوران ها، حضرت امام عصر (عج)، منشور اخلاقی و رفتاری جریان به سوی بهار در ۱۲ اصل منتشر شد.
.
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
.
🔹 سلام بر تو ای بهار انسانها ، سلام بر تو ای خرمی دورانها
.
🔻 جریان بهار، جاری درعالم هستی است. تمام هستی در حال حرکت به سوی بهار حقیقی انسانهاست.
.
🔻 بدون شکوفایی و ظهور حقیقت انسانی یا همان فطرت الهی انسانها، خلقت عالم بی معنا و بی هدف می شود.
.
🔻 همه عالم خلق شده است تا انسان در یک سیر کمالی و با انتخاب آزاد خود بتواند مظهر خداوند و همه اسماء او از جمله علم، قدرت، حکمت و رحمت گردد و تعاملات و نظامات اجتماعی را بر اساس آن اسماء برپا و وجه خلیفه اللهی انسان را به طور کامل در زمین به نمایش بگذارد.
.
🔻 این همان سیر کمالی بی انتها به سوی بهار و بهار در بهار و هر بهار در مرتبه کمالی بالاتری است.
.
🔻 انسانهای کامل و در عصر ما حضرت مهدی (ع) نماد بهار و شکوفایی آن اسماء در وجود آدمی و مقصد و راه و راهنمای او در رسیدن به آن مقام هستند.
.
🔻 به میزانی که آن اسماء الهی در وجود هر انسانی متجلی شود به همان نسبت امام و انسان کامل برای او ظهور کرده و آن فرد بهاری شده است.
.
🔻 ارزش های بهاری همان ارزش های الهی و انسانی ومطلوب تک تک انسانها ومتعلق به همه آنهاست.
.
🔻 توحید، آزادی، عدالت، علم، حکمت، عزت، پاکی، صداقت، محبت، حق طلبی، کمال جویی، فداکاری و ایثار در فطرت آحاد انسانها به امانت گذاشته شده و بر همان اساس آفریده شده اند.
.
🔻 اصل آن است که همگان به آن مقصد عالی برسند و بهاری شوند، مگر آنکه خود، تحت تاثیر القائات شیطانی، اصرار بر واماندگی و واپس گرایی داشته باشند.
.
🔻 دعوت به بهار و حرکت به سوی بهار در واقع عصاره دعوت انبیاء و حرکت و دعوت به سوی حقیقت انسانی و تحقق فلسفه خلقت جهان و انسان است. در واقع دعوت انسانها به حقیقت وجودی و ارزش های نهفته در فطرت خود آنهاست.
.
🔻 بر این اساس به سوی بهار، یک جریان عمومی، فراگیر و جهانی است و محدود به شخص یا جغرافیا و یا گروه و طایفه خاصی نیست.
.
برای مشاهده متن کامل به کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد" مراجعه کنید.
.
❌ (آدرس به صورت لينک در قسمت توضیحات صفحه اصلی نيز قرار دارد.)
Read more
‌‌‌‌‌‌‌‌‌<span class="emoji emoji1f343"></span>❖<span class="emoji emoji1f539"></span>‌‌﷽<span class="emoji emoji1f539"></span>‌❖ ‌‌‌‌‌‌‌‌<span class="emoji emoji1f343"></span> ‌‌ ‌ ‌‌<span class="emoji emoji1f343"></span>❖شهادت جانسوز و مظلومانه حضرت امام باقر عليه السلام را ...
Media Removed
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌﷽‌❖ ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌❖شهادت جانسوز و مظلومانه حضرت امام باقر عليه السلام را به ساحت مقدس حضرت بقية الله الأ عظم مهدی موعود ( عجَّل الله تعالى فرجه الشريف ) روحى و ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداء و شيعيان حضرتش تسلیت عرض مينمايیم ❖ ‌‌ ‌ ‌ــــــــــ❖❖ـــــــــــ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌‌‌❖ #حدیث ... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃❖🔹‌‌﷽🔹‌❖ ‌‌‌‌‌‌‌‌🍃
‌‌

‌‌🍃❖شهادت جانسوز و مظلومانه حضرت امام باقر عليه السلام را به ساحت مقدس حضرت بقية الله الأ عظم مهدی موعود ( عجَّل الله تعالى فرجه الشريف ) روحى و ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداء و شيعيان حضرتش تسلیت عرض مينمايیم ❖🍃
‌‌

‌ــــــــــ❖🍃🌷🍃❖ـــــــــــ
‌‌
‌‌
‌‌
‌‌‌‌🍃❖ #حدیث ⤵⤵
‌‌
🍃❖ #کلامکم_نور ⤵⤵
‌‌‌‌
‌‌‌
🍃🌷حضرت امام باقر علیه السلام فرمودند :

🌟ما ضر من مات منتظر لامرنا ألا یموت فی وسط فسطاط المهدی و عسکره
‌‌‌
ـــــــــــــ
‌‌‌
🌟آنکه در انتظار امر ما بمیرد از اینکه در وسط خیمه مهدی و لشکرش از دنیا نرفته ضرر نکرده است
‌‌
🍃📘کافی(ط-الاسلامیه) ج1، ص372
‌‌‌
‌‌
((کپی باذکر یک صلوات آزاد میباشد))
‌‌‌‌

🍃🌷Telegram.me/AKHERATE
‌‌ ‌
‌ــــــــــ❖🍃🌷🍃❖ـــــــــــ
‌‌

‌‌
#سلام_مولای_مظلومم 😢🍃

عـــاقبت آه کشــیــدی نفس آخـر را
نفس ســوخته از خاطره ای پرپر را

روضه خوانی مرا گـــرم نمودی امـشب
روضه ی آن همه گل، آن همه نیلوفر را

آخرین حلقه ی شب های محرّم هستم
شــکر ای زهر نـــدیدم سحـری دیگر را

باورم نیست هنوز آنچه دو چشمم دیده است
باورم نیـــست تــماشــــای تنی بــــی ســــر را

باورم نیست غروب و حرم و آتش و دود
دیــدن ســوختـــــن چــــارقــد دخــتـر را

غارت خود و علم، غارت گهواره و مشک
غــــارت پـــیرهــن و غـارت انگشــــتر را

ذوالجناحی که ز یالش به زمین خون می ریخت
نــــیـزه هــــــایی کـــــه ربـودنــــد ســر اکــــبر را

آه در گوشه ی ویرانه که دق مرگ شدیم
تـــــا کـه هـــمبـازی مــن زد نفس آخـر را

کمک عمّه شدم تا بدنش خاک کنیم
بیـن زنجیر نهـان کرد تــنی لاغــر را

چنگ بر خاک زدم تا که به رویش ریزم
سرخ دیدم بدنش... تکّه ای از معجر را
‌‌


‌ــــــــــ❖🍃🌷🍃❖ـــــــــــ
‌‌
‌‌
‌‌
#یا_باقرالعلوم

یک لحظه شدیم خیره تا در چشمت
دیــدیم تـــمام غــُصــه را در چشمت

چشمان تو از روضه ی مکشوف پر است
پیـــداست تــمــام کــــربلا در چـــشمــت
‌‌
‌‌

ـــــــــــــــــــــــــ


✏پـ ن ⤵⤵ :

🍃✔ طرح #پست_مشترک ‌
🔹هـمه ی بزرگواران میتوانند در ایـن طـرح بزرگ
سهیم باشند. برای دریافت مطالب و تصاویر جهت
شرکت در طرح به کانال سروش مراجعه بفرمـایید .
‌‌‌‌‌‌‌

🍃📱sapp.ir/shaybelkhaziib
‌‌
🔸تعجیل در فرج مولا حضرت صاحب الزمان
ارواحنا فداه صلواتی عنایت بفرمایید
‌‌‌
🍃🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷🍃
Read more
. صفحات دانشگاه‌های ایران: دانشگاه تهران: @ut.ac دانشگاه امیرکبیر: @amirkabiriha دانشگاه ...
Media Removed
. صفحات دانشگاه‌های ایران: دانشگاه تهران: @ut.ac دانشگاه امیرکبیر: @amirkabiriha دانشگاه بهشتی: @SBU_SBMU دانشگاه اصفهان: @esfahan_students باهنر: @shahid_bahonar_university دانشگاه علم و فرهنگ: @usc.ac دانشگاه ارومیه: @urmia_university دانشگاه علامه: @daneshjooyane_allameh دانشگاه ... .
صفحات دانشگاه‌های ایران:
دانشگاه تهران: @ut.ac
دانشگاه امیرکبیر: @amirkabiriha
دانشگاه بهشتی: @SBU_SBMU
دانشگاه اصفهان: @esfahan_students
باهنر: @shahid_bahonar_university
دانشگاه علم و فرهنگ: @usc.ac
دانشگاه ارومیه: @urmia_university
دانشگاه علامه: @daneshjooyane_allameh
دانشگاه علم و صعنت: @iust.ac
دانشگاه خواجه نصیر: @k.n.toosi_university
دانشگاه صنعتی اصفهان: @iut_dorehami
دانشگاه فردوسی مشهد: @ferdowsiuniversity
دانشگاه حکیم سبزواری: @hakim_sabzevari_university
دانشگاه آزاد قم: @qom_azad
دانشگاه مازندران: @university_of_mazandaran
دانشگاه بجنورد: @university_of_bojnurd
.
صفحات دانشگاهی و سایرین میتوانند از طریق آیدی تلگرامی @iran_union_ads با ما در ارتباط باشند.
Read more
اگر در جامعه ای گزاره غالب این باشد که " فکر نکنید اطاعت کنید " آن جامعه در دوران تاریکی به سر می برد و اگر ...
Media Removed
اگر در جامعه ای گزاره غالب این باشد که " فکر نکنید اطاعت کنید " آن جامعه در دوران تاریکی به سر می برد و اگر در فردی هم این گزاره غالب باشد آن فرد در دوران کودکی به سر می برد ، گزاره ای که یک جامعه را به دوران روشنایی می برد و یک فرد را به بلوغ روانی می رساند این است که " جرات و شهامت آزاد اندیشی داشته باش " ، بنابراین ... اگر در جامعه ای گزاره غالب این باشد که " فکر نکنید اطاعت کنید " آن جامعه در دوران تاریکی به سر می برد و اگر در فردی هم این گزاره غالب باشد آن فرد در دوران کودکی به سر می برد ، گزاره ای که یک جامعه را به دوران روشنایی می برد و یک فرد را به بلوغ روانی می رساند این است که " جرات و شهامت آزاد اندیشی داشته باش " ، بنابراین روشنفکر بودن دو ویژگی دارد : اول علم و آگاهی ، دوم شجاعت و شهامت ....اكثريت كساني كه در حال حاضر وارد مقوله دلار، اقتصاد، سياست و مسائل اجتماعي مي شوند و درباره آن إظهار نظر مي كنند نه علمش را دارند و شجاعتشان هم فقط در دنيا مجازي خلاصه مي شود...نمي شود در باره شجريان نظر بدهيد و أمير تتلو follow كنيد...نمي شود به مسائل اجتماعي معترض باشيد ولي وحيد خزايي تماشا كنيد و بخنديد..نمي شود درباره نوسان دلار مقاله بنوسيد ولي درگير نوسان اندام لومپنها اينستا گرام باشيد...اين همه تناقص نشان دهنده روشنفكري گوسفنديست كه در چند سال اخير به صورت تصاعدي روبه افزايش است...و قابل توجه شما دلواپسان دلاري؛ بدانيد كه ما ٢ سال است كه تمامي مايحتاج روزانه و اجناس ضروري زندگيمان را با دلار بالاي٦٥٠٠ تومان مي خريديم و حباب، همان قيمت ها زير ٦٥٠٠ بود.با يك مقدار مطالعه و تفكر مي شود خيلي چيزها را متوجه شد...معمولي باشيم و چقدر زيبا ست كه يك انسان معمولي باشيم تا يك روشنفكر گوسفند، كه فقط يك ويترين شيك داشته باشد... #دلار #بيسوادي #لمپنیسم #گوسفند_نباشیم
Read more
صفحات دانشگاه‌های ایران: دانشگاه تهران: @ut.ac دانشگاه امیرکبیر: @amirkabiriha دانشگاه ...
Media Removed
صفحات دانشگاه‌های ایران: دانشگاه تهران: @ut.ac دانشگاه امیرکبیر: @amirkabiriha دانشگاه بهشتی: @SBU_SBMU دانشگاه اصفهان: @esfahan_students باهنر: @shahid_bahonar_university دانشگاه علم و فرهنگ: @usc.ac دانشگاه ارومیه: @urmia_university دانشگاه علامه: @daneshjooyane_allameh دانشگاه ... صفحات دانشگاه‌های ایران:
دانشگاه تهران: @ut.ac
دانشگاه امیرکبیر: @amirkabiriha
دانشگاه بهشتی: @SBU_SBMU
دانشگاه اصفهان: @esfahan_students
باهنر: @shahid_bahonar_university
دانشگاه علم و فرهنگ: @usc.ac
دانشگاه ارومیه: @urmia_university
دانشگاه علامه: @daneshjooyane_allameh
دانشگاه علم و صعنت: @iust.ac
دانشگاه خواجه نصیر: @k.n.toosi_university
دانشگاه صنعتی اصفهان: @iut_dorehami
دانشگاه فردوسی مشهد: @ferdowsiuniversity
دانشگاه حکیم سبزواری: @hakim_sabzevari_university
دانشگاه آزاد قم: @qom_azad
دانشگاه مازندران: @university_of_mazandaran
دانشگاه بجنورد: @university_of_bojnurd

صفحات دانشگاهی و سایرین میتوانند از طریق آیدی تلگرامی @iran_union_ads با ما در ارتباط باشند.
Read more
حجة الاسلام دکتر روحانی شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از اساتید و پزشکان، با قدردانی از اقدامات ...
Media Removed
حجة الاسلام دکتر روحانی شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از اساتید و پزشکان، با قدردانی از اقدامات انجام شده در دو بخش علم و بهداشت سلامت جامعه، گفت: از 40 سال پیش تا به امروز جمعیت کشور، حدود 2 برابر افزایش داشته است و اگر مقایسه کوتاهی داشته باشیم روند عادی چنین است که تعداد #دانشجویان، اعضای ... حجة الاسلام دکتر روحانی شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از اساتید و پزشکان، با قدردانی از اقدامات انجام شده در دو بخش علم و بهداشت سلامت جامعه، گفت: از 40 سال پیش تا به امروز جمعیت کشور، حدود 2 برابر افزایش داشته است و اگر مقایسه کوتاهی داشته باشیم روند عادی چنین است که تعداد #دانشجویان، اعضای علمی، پزشکان و متخصصین و تخت‌های بیمارستانی کشورمان هم حدود 2 برابر افزایش داشته باشد، اما اقداماتی که در زمینه توسعه انسانی و رشد علم و دانش انجام شده بسیار بالاتر از این رقم می‌ّباشد.

رئیس جمهور افزود: سال 57 حدود 200 هزار نفر دانشجو داشتیم و امروز بیش از 4 میلیون دانشجو داریم یعنی تعداد دانشجویان 20 برابر شده است. در آن دوران حدود 7 هزار هیأت علمی وجود داشت و امروز این رقم بیش از 10 برابر شده است و در دولت یازدهم و دوازدهم حدود 24 پارک علم و فناوری به پارک‌های علم و فناوری کشور اضافه شده است و در این مسیر فعالیت‌های اصلی را شما اساتید و دانشجویان پرنشاط جامعه انجام داده‌اید.

دکتر روحانی با بیان اینکه از لحاظ علمی و در زمینه کمی و کیفی پیشرفت‌های بسیار خوبی در کشور بوجود آمده است، گفت: در زمینه ارایه مقالات علمی به مراکز علمی دنیا در ردیف شانزدهم دنیا قرار داریم و در منطقه و حتی در دنیای اسلام، در ردیف اول و دوم هستیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در بخش سلامت و پزشکی هم از پیشرفت‌های چشمگیری برخوردار بوده‌ایم، خاطر نشان کرد: امروز اگر کسی دچار بیماری شود، بسیار بعید است که در آرزوی شفا و درمان در خارج از کشور باشد و با تلاش پزشکان کشور درمان و شفای انواع بیماری‌ها در داخل کشور انجام می‌شود، ضمن اینکه بسیاری از ایرانیان خارج از کشور نیز برای عمل جراحی بخاطر اعتمادی که به پزشکان ایرانی دارند، به کشورمان مراجعه می‌کنند.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم تخت‌های بیمارستانی نسبت به کل دوره‌های گذشته 20 درصد اضافه شده است و دولت در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته است.

رئیس جمهور با اشاره به سخنان یکی از اساتید دانشگاه مبنی بر اینکه دانشگاه‌ها را آزاد بگذارید و به آنها استقلال بدهید، اظهار داشت: دادن استقلال عمل به اساتید و بزرگان دانشگاه حرف درستی است و اصولاً چه کسی بهتر از اساتید دانشگاه و دانشگاهیان می‌توانند و صلاحیت دارند که برای دانشگاه تصمیم بگیرند؟ هیچ‌گاه معتقد نبودم که تصمیماتی که با حضور جمعی در جلسه گرفته می‌شود از تصمیمات بزرگان و اساتید دانشگاه، صائب‌تر باشد.
#پودیوم_ریاست_جمهوری
Read more
. #شهیدنیوز #شهیدخبر . در یکم مرداد سال 1358 در یک خانواده مذهبی و ولایتمدار در شهرستان نظرآباد ...
Media Removed
. #شهیدنیوز #شهیدخبر . در یکم مرداد سال 1358 در یک خانواده مذهبی و ولایتمدار در شهرستان نظرآباد دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه‌ی خود را در مـحـل زادگـاهش به پـایان رسانـد. در سال 1376 در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق و الکترونیک در دانشگاه آزاد واحد ڪرج پذیرفته شد. ... .
#شهیدنیوز
#شهیدخبر .

در یکم مرداد سال 1358 در یک خانواده مذهبی و ولایتمدار در شهرستان نظرآباد دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه‌ی خود را در مـحـل زادگـاهش به پـایان رسانـد.
در سال 1376 در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق و الکترونیک در دانشگاه آزاد واحد ڪرج پذیرفته شد. و به موازات تحصیل ، ساخـت و ابـداع دستگاه ‌های الکترونیڪی را نیـز در برنامه‌های خود داشت به طوری ڪہ توانست در سال‌های پاسداری‌اش بعنوان یک نیرو نخبه ، مخترع و پای کار ظاهر شود.
او همواره در یک برنامه هدفمند به کسب علم و دانش مشغول بود به گونه ای که علاوه بر کارشناسی مهندسی برق و الکترونیک ، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات عرب ، مدرک کارشناسی زبان انگلیسی ، مدرک کارشناسی ارشد اطلاعات امنیت و فارغ التحصیل دانشگاه امام علی (ع) بود و نیز بعنوان استاد دانشگاه امام‌ حسین (ع) فعالیت می‌ کرد که همه حاکی از آن است که لحظه‌ ای در راه کسب علم و دانش غفلت نکرده است.

در رشته های ورزشی ، مخصوصاً رشته های رزمی فعالیت داشت ، در دوره نوجوانی بطور جدّی در رشته کونگفو و در زمان پاسداری در رشته جودو ورزش می نمود.

از سال 1389 بر روی سوریه متمرکز شده و آموزش افسران و فرماندهان سوری را از همان سال آغاز ڪرده بود . او متخصـص تخریـب و جنگ‌های پارتیزانی بود، و بخاطر نبوغ علمی‌اش بسیاری از تجهیزات نظامی از ڪار افتاده را دوباره احیا و گاهـی قابلیت های جدیدی به آنها اضافه می کرد و در ڪمترین زمان توانایی مهندسی معڪوس تجهیزات جنگی به غنیمت گرفته شده را دارا بود. سـرانجـام ایـن شهید والا مقـام در سحرگـاه روز جـمعه يـازدهم مـرداد 1392 مصادف بـا 24 رمـضـان 1434 و روز قـدس بـا زبــان روزه در دفـاع از حـريــم آل ا... ، حرم حضرت زينب کبری (س) بـه درجـه رفیع شهادت نائل آمد. پـيکر مطهرش در روز 14 مرداد در گلزار شهدای زادگاهش با حضور هزاران نفر تشييع و تدفين شد. از وی دو فرزند خردسال به نام هاي محمد مهدی و محمد حسين به يادگار باقی است.
#شهید_مهندس_رضا_کارگر_برزی
#اولین_شهید_مدافع_حرم_ڪرج
.
@shahidnews
Read more
همکلاسی خود در دانشگاه رو تگ کرده و این روز رو به او تبریک بگویید . روز دانشجو را به همه دانشجویا ن عزیز تبریک میگوییم. #انگلیسی_روزانه #صفاییه_یزد # #یزد #روز_دانشجو_مبارک #دانشجو #دانشگاه_یزد #دانشگاه_ازاد_یزد #دانشگاه_علم_و_هنر_یزد #یزدیهای_مقیم_اینستاگرام #yazdi ... 👨‍🏫👩‍🎓همکلاسی خود در دانشگاه رو تگ کرده و این روز رو به او تبریک بگویید . 😍😍روز دانشجو را به همه دانشجویا ن عزیز تبریک میگوییم.

#انگلیسی_روزانه #صفاییه_یزد # #یزد #روز_دانشجو_مبارک #دانشجو #دانشگاه_یزد #دانشگاه_ازاد_یزد #دانشگاه_علم_و_هنر_یزد #یزدیهای_مقیم_اینستاگرام #yazdi #zaban #انگلیسی_پرکاربرد #مکالمه_صفر_تا_صد #آیلتس #
Read more
. اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود. تکنیکش ...
Media Removed
. اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود. تکنیکش بر روی تشک بی نظیر بود، درست مانند انعطاف بدنی باور نکردنی اش که باعث شده بود کارشناسان بدن نرم او را به گربه تشبیه کنند! . از استاد اسفندیار زرافشانی سخن می گویم جوان شایسته اما بداقبال ... .
اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت
عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود.
تکنیکش بر روی تشک بی نظیر بود، درست مانند انعطاف بدنی باور نکردنی اش که باعث شده بود کارشناسان بدن نرم او را به گربه تشبیه کنند!
.
از استاد اسفندیار زرافشانی سخن می گویم
جوان شایسته اما بداقبال کشتی ایران در دهه پنجاه
.
پس از اینکه #محمود_خاوران به دلیل آسیب دیدگی در اوج جوانی با دنیای قهرمان وداع کرد، اسفندیارِ جوان با شایستگی جای خالی او را پر کرد. او با درخشش در رقابتهای داخلی نه تنها به مردم کشتی دوست کرمانشاه اجازه نداد نبود خاوران را حس کنند، بلکه به آنها نوید ظهور ستاره ای را داد که میتواند برای تمام شصت و دو کیلویی های جهان خط و نشان بکشد.
.
در آستانه المپیک مونترال به همراه تیم ملی کشتی آزاد عازم جام لودز لهستان شد و در آنجا بی نظیر ظاهر شد. ابتدا هونسچ از چکسلواکی را ضربه کرد، سپس سیکورسکی از کشور میزبان را سه اخطاره کرد. در دور سوم، دیگر نماینده لهستان یعنی پاپلاسکی را ضربه کرد که در تصویر فوق مشاهده می کنیم. در ادامه نمایندگان رومانی و آلمان غربی را بازهم با ضربه فنی شکست داد و با شایستگی تمام فاتح این رقابتها شد و طلا را به سینه زد. پیروزی با ضربه فنی در تمام کشتی ها، موجب شد تا #اسفندیار_زرافشانی بعنوان ستاره مسابقات نیز برگزیده شود.
.
بدشانسیِ بزرگ اما چندی بعد گریبان قهرمان داستانِ ما را گرفت!
اجرای فن خطا توسط محسن فره وشی بر روی کتف زرافشانی، آسیب دیدگی شدید او را در پی داشت تا جایی که منجر به وداع زودهنگام و ناباورانه زرافشانی در سن بیست و یک سالگی شد.
.
اسفندیار خان پس از کناره گیری از ورزش حرفه ای، تحصیلات خود را در دانشکده علوم ورزش دانشگاه تهران تا مدارج عالی ادامه داد و به یکی از فرهیختگان خانواده بزرگ کشتی تبدیل شد. او سالها در کرمانشاه به مربیگری پرداخت و شاگردان بسیاری را تربیت نمود که تمام آنها به علم و دانش بی نظیر استاد خود همواره اعتراف می کنند.
.
از برادران دلاور و پهلوان مسلک زرافشانی بیشتر خواهیم گفت، حیف است اگر جوانان ما با انسان بزرگی چون #بیژن_زرافشانی غریبه بمانند!
.
⁦✍🏼⁩ #جاوید_ادبی
@esfandyar_zarafshanii
@saber.zarafshani
Read more
 #دعا_‌__یعنی # # # امام صادق (علیه السلام) علت عدم استجابت دعا را چنین بیان فرموده است : «[1] ؛« ...
Media Removed
#دعا_‌__یعنی # # # امام صادق (علیه السلام) علت عدم استجابت دعا را چنین بیان فرموده است : «[1] ؛« شما کسی را می خوانید که به او معرفت و شناخت ندارید». و در روایت دیگری می فرماید:[2] ؛ « شما کسی را می خوانید که معرفت به او ندارید و تقاضا می کنید چیزی را که آن را نمیفهمید».(بحار الانوار ، ج 93 ، ص 368) ... #دعا_‌__یعنی
#
#
#
امام صادق (علیه السلام) علت عدم استجابت دعا را چنین بیان فرموده است : «[1] ؛« شما کسی را می خوانید که به او معرفت و شناخت ندارید». و در روایت دیگری می فرماید:[2] ؛ « شما کسی را می خوانید که معرفت به او ندارید و تقاضا می کنید چیزی را که آن را نمیفهمید».(بحار الانوار ، ج 93 ، ص 368)
#
#
حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند :

بهترین اعمال، خداشناسى است، زیرا با وجود علم و معرفت، عمل، كم یا زیاد تو را سود مى بخشد اما با وجود نادانى (نسبت به خدا) عمل، نه اندكش تو را سود مى بخشد نه بسیارش. (نهج الفصاحه ، ص228)
#
#
#
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
دوستای_خوبتونو_تگ_کنید
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
Read more
سلام به روي ماهتون عزيزان برای اينكه فرزندمون رو به مطالعه كردن علاقه مند كنيم هيچ رازي وجود ندارده ...
Media Removed
سلام به روي ماهتون عزيزان برای اينكه فرزندمون رو به مطالعه كردن علاقه مند كنيم هيچ رازي وجود ندارده فقط بايد اونارو آزاد بذاريم تا اونچه رو كه واقعا دوست دارن انتخاب کنن خيلي از بچه ها در دوران کودکی در برابر مطالعه بی تفاوتند ولی بهترین هدیه ای که والدین می تونن به فرزندشون بدن کمک کردن به اونها در ... سلام به روي ماهتون عزيزان
برای اينكه فرزندمون رو به مطالعه كردن علاقه مند كنيم هيچ رازي وجود ندارده فقط بايد اونارو آزاد بذاريم تا اونچه رو كه واقعا دوست دارن انتخاب کنن خيلي از بچه ها در دوران کودکی در برابر مطالعه بی تفاوتند ولی بهترین هدیه ای که والدین می تونن به فرزندشون بدن کمک کردن به اونها در راه کشف و سپس حفظ اشتیاق به مطالعه در طول دوران زندگیه.
خيلي از ماماناي عزيز منو قابل دونستن و از من درمورد كتابايي كه واسه فرزندشون قصد دارن تهيه كنن مشورت خواستن من يه سري از كتابهايي رو كه توي يك سال اخير واسه فرنوشا تهيه كردم و به نظر خودم كتاباي فوق العاده اي بودن رو اينجا واستون آوردم كه همه با علاقه و درخواست خودش بوده اون دوتا مجموعه اي كه اون پشت هست ماكاموشي و كارآگاه سيتو هست كه مجموعه طنز كودك هستند.دو تا كتاب جلويي داستانهايي براي دختران بلند پرواز رو شديدا توصيه ميكنم كه مجموعه اي از خانمهاي موفق توي عرصه هاي مختلف هنر ورزش علم و.... عالي هستن.
اميدوارم اين پست واستون موثر باشه.

#كتابخانه #كتابخوني #مطالعه #مطالعه_کنیم #كودكانه #ماكاموشي #كارآگاه_سيتو #كتابدونى #نشر_آموت #نشر_هوپا #نشرنون #نشرنو #داستانهاي_خوب_براي_دختران_بلندپرواز #النافاویلی #جرونيمو_استيلتن #اطلس_بدن_انسان
Read more
براىِ نسل "گچ دزد"، براىِ سرفه معلم، براىِ روزِ "قلم"، قسم به "قلم" و هر آن چه مى نويسد، داستان سكه "دو ...
Media Removed
براىِ نسل "گچ دزد"، براىِ سرفه معلم، براىِ روزِ "قلم"، قسم به "قلم" و هر آن چه مى نويسد، داستان سكه "دو هزار" ريالى، ثروت، علم و خاطره سفيد "گچ" ها كه اولين "قلم" ها بودند، تصاويرى كمياب از جعبه هاىِ گچ تحرير با نشان هاىِ تجارى "آموزگار"، "پرستو" و "مارلو" ، به افتخارِ نسلى كه سرخوشانه ترين و آرامش ... براىِ نسل "گچ دزد"، براىِ سرفه معلم، براىِ روزِ "قلم"، قسم به "قلم" و هر آن چه مى نويسد، داستان سكه "دو هزار" ريالى، ثروت، علم و خاطره سفيد "گچ" ها كه اولين "قلم" ها بودند، تصاويرى كمياب از جعبه هاىِ گچ تحرير با نشان هاىِ تجارى "آموزگار"، "پرستو" و "مارلو" ، به افتخارِ نسلى كه سرخوشانه ترين و آرامش آميزترين مسئوليتش، بيرون رفتن از كلاسِ درس براىِ آوردن گچ تحرير از دفترِ مدرسه بود: روزهايى كه تخته سياه، جاىِ خوب ها و بد ها بود و روزگار هنوز سياهى تخته را به "بختمان" تزريق نكرده بود، صداىِ كشيده شدن گچ روىِ تخته سياه، و اين گچ هاىِ تحرير كه بخشى از خاطراتِ نسلى شدند كه الفبا را با "چوبِ الف" و افقِ تاريكِ تخته سياه آموخت، نسلى كه "زنگ تفريح" را عاشقانه نفس كشيد و ادامه "فلك كردن پدربزرگ و جاىِ درد پس گردنى پدر" بود با ضربه هاىِ شلنگ پلاستيكى و خط كشِ چوبى بر كفِ دست هايش. نسلى كه به معناىِ واقعى كلمه، با اين همه كلاس و مدرسه و ناظم و مدير و معلم، بدونِ مرشد و استاد واقعى بزرگ شد، هنوز فراموش نكرده بوديم بوىِ گچ و صداىِ كشيده شدنش روىِ تخته را، زنگ كلاس، حس اختلاف طبقاتى در تفاوتِ تغذيه ها، زار زدنِ نيمكت هاىِ چوبى و جاكيفى هايشان زير بارِ شيطنت و ورجه ورجه هايمان، فرصتِ نابِ آب خورى ها، خنكاىِ پنكه هاىِ سقفى در ظهرِ گرم، حرارتِ بخارى نفتى دوده زده در سرماىِ صبح زمستان، سهم ما از نفتِ ملى و بشكه هاىِ شناور روىِ آب هاىِ آزاد، بوىِ نوىِ لاىِ كتاب هاىِ درسى با كاغذهاىِ زشت و بى كيفيت، كيف هاىِ برزنتى و كوله و ديوارهاىِ كلاسِ درس كه ساده و تا كمركش كبود بودند. هنوز علم بهتر از ثروت بود و صداىِ سكه و گچ ساختمانى، جاىِ گچ تحرير را نگرفته بودند، نسلِ سرخوشانِ مست و دل از دست داده، عاشقان كشيدن قلب با تيرى در ميانش، پيروان صندلى آخرِ و لُژ نشينان، سيستم موفقيت "خرخوان" ها و بيراهه رفتن و فرارِ "مغز"ها، جامعه مجازات و عاملان تنبيه و خط زدن مشقِ شب، با همه اين ها، اما نسل ما، روزى به قله هاىِ روشن مشقِ روز و نوروز بهارى همه پيك هاىِ شادى پر خواهد كشيد. به قول صادقِ هدايت در "سه قطره خون"، همه اين ها زيرِ سرِ ناظمِ خودمان است. اينجا "كافه نوستال" است، صداىِ راستينِ خاطرات و يادگارهاىِ ملت ايران.
Read more
. ولایت عهدی اجباری امام رضا (ع)، دردِ جان‌کاهی که به #مرواریدی درخشان بدل شد ششم ماه رمضان، ...
Media Removed
. ولایت عهدی اجباری امام رضا (ع)، دردِ جان‌کاهی که به #مرواریدی درخشان بدل شد ششم ماه رمضان، سال‌روز اجبار #امام_رضا(ع) به پذیرش ولایت‌عهدی توسط مامون عباسی است. جامعه‌ی بحران زده‌ی اسلام پس از وقایع کربلا، نیاز مبرم به احیا داشت؛ امام سجاد (ع) با هدایت آرامش و بسط اسلام به طریق ... .
ولایت عهدی اجباری امام رضا (ع)، دردِ جان‌کاهی که به #مرواریدی درخشان بدل شد

ششم ماه رمضان، سال‌روز اجبار #امام_رضا(ع) به پذیرش ولایت‌عهدی توسط مامون عباسی است.

جامعه‌ی بحران زده‌ی اسلام پس از وقایع کربلا، نیاز مبرم به احیا داشت؛ امام سجاد (ع) با هدایت آرامش و بسط اسلام به طریق عبادی، زمینه را برای نهضت علمی امامان بعد از خود آماده ساختند.امام باقر (ع) به عنوان شکافنده‌ی علم، دست به تولید علم زدند و سپس امام صادق (ع) اسلام را با تربیت چهار هزار شاگرد در #کرسی_نظریه_پردازی و آزاد اندیشی‌ و با بنیان‌گذاری #فقه_جعفری بسط دادند.

روی کار آمدن عباسیان و ترس هارون‌الرشید، از ادامه کرسی‌های نظریه‌پردازی امام صادق(ع) موجب شد تا امام موسی کاظم (ع) را زندانی کند؛ حضرت امام موسی کاظم (ع) بیشتر عمرشان را در زندان گذراندند. عصری که به گفته مورخین تاریخ، عصر اوج تمدن اسلامی‌ست، یعنی عصر هارون و پسرش مأمون، از تاریک‌ترین دوره‌های تمدن اسلام است. در زمان مأمون یعنی اوج قدرت عباسیان، دو حرکت خطرناک صورت گرفت:

نخست، ایجاد #کرسی‌_نظریه_پردازی موازی

مأمون عباسی در مقابله با نور #حکمت_ناب قرآنی، مرکز #گفتگوی_تمدن_ها را با نام #دارالحکمه راه‌اندازی کرد

دو نفر (به نام‌های جرجیس بن بختی‌‌شوع و حنین بن اسحاق) #فلسفه یونان را ترجمه کرده و وارد جامعه‌‌ی اسلامی کردند تا حکمت ائمه (ع) به زاویه رانده شود. ضد فلسفه نیستیم؛ اما باید دانست که مأمون بسیار حساب‌ شده سعی بر این داشت تا تفکری روی کار بیاید که بر تفکر اصلی ائمه (ع) سایه اندازد

دوم: اجبار به امام رضا (ع) در پذیرش #ولایت_عهدی.

امام کاظم (ع) ۳۷ دختر و پسر داشتند. ( نوزده دختر و هجده پسر) که از این تعداد، ۲ تن در مصر، یکی در یمن، و ۳۴ تن دیگر در فلات ایران هستند؛ اگر از بالاترین مرقد مطهر ایشان تا پا یین‌ترین نقطه و از شرق تا غرب، دو خط افقی و عمودی به شکل «به‌علاوه + » هر یک به طول سی صد کیلومتر ترسیم کنیم، محدوده‌‌ی مزار مطهر این ۳۴ فرزند امام موسی کاظم (ع) در فلات ایرانِ هزار و دویست سال قبل است.
.
.
ادامه پست در نظر نخست درج شده است
.
برای دریافت عکس با کیفیت بالا به کانال مراجعه نمایید
.
@hasanabbasi_ir
Read more
. علیرضا تغابنی استاد استودیو های همگرای کانون معماران معاصر، (زاده 12 مرداد 1356 تهران)، ورودی ...
Media Removed
. علیرضا تغابنی استاد استودیو های همگرای کانون معماران معاصر، (زاده 12 مرداد 1356 تهران)، ورودی سال 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری است که پس از اتمام در سال 1381 با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال 1386 فارغ التحصیل گردید. وی در سال 1383 پس از کسب 8 سال ... .
علیرضا تغابنی استاد استودیو های همگرای کانون معماران معاصر، (زاده 12 مرداد 1356 تهران)، ورودی سال 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری است که پس از اتمام در سال 1381 با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال 1386 فارغ التحصیل گردید.
وی در سال 1383 پس از کسب 8 سال تجربه در مهندسین مشاور مختلف، به تجربه مستقل در دفتر شخصی خود پرداخت.
دفتر وی امروز به نام دفتر «دیگر» به تمرین و تحقیق درمورد معماری می پردازد.
حاصل تلاش های او طراحی بیش از 60 پروژه و جوایز متعدد معماری بوده که از جمله آنها
می توان به چهار مرتبه کسب رتبه ی اول جایزه بزرگ معمار در سال های 87، 90، 92 و 94 برای پروژه های ویلای یک دوست، ویلای امیر، خانه شریفی ها و پروژه نمایشگاه آریوچوب و کسب رتبه دوم در سال 91 برای پروژه ویلای کوهسار و رتبه سوم در سال 93 برای پروژه برادر کوچکتر اشاره کرد، وی همچنین در سال 1393 رتبه ی اول مسابقه‌ی جایزه معماری آسیای میانه(MEA) را از آن خود کرد.
او در سال 1390 در فستیوال معماری WAFدر گروه ساختمان های شهری برای پروژه ی ساختمان
نظام مهندسی قزوین و در سال 1393 در گروه ساختمان های مسکونی برای پروژه ی خانه شریفی‌ها فینالیست شد همچنین او در سال جاری رتبه اول نخستین جایزه اکادمی سلطنتی معماری دورفمن را از آن خود نمود.
وی از سال 1381 در دانشکده های مختلف معماری از جمله دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همچنین دانشگاه فردوسی مشهد به تدریس مشغول بوده است.
#caai_school
Www.caai.ir
Read more
باید هم از ما بترسید! ما که با دست های خالی افعال #خواستن و توانستن را توامان صرف کردیم و از همه موانعی ...
Media Removed
باید هم از ما بترسید! ما که با دست های خالی افعال #خواستن و توانستن را توامان صرف کردیم و از همه موانعی که گذاشتید جلوی راهمان تا حواسمان پرت شود و #کرسنت ها را امضا کنید و #دکل ها را بدزدیدو پول ها را غیب و #اختلاس کنید، تا تابعیت کشورهای دیگرتان در لوای حساب های بانکی کذایی لو نرود و... روزی که دستور ... باید هم از ما بترسید!
ما که با دست های خالی افعال #خواستن و توانستن را توامان صرف کردیم و از همه موانعی که گذاشتید جلوی راهمان تا حواسمان پرت شود و #کرسنت ها را امضا کنید و #دکل ها را بدزدیدو پول ها را غیب و #اختلاس کنید، تا تابعیت کشورهای دیگرتان در لوای حساب های بانکی کذایی لو نرود و...
روزی که دستور رسید زادو ولد زیاد شود تا آسیب های منابع انسانی ناشی از جنگ جبران شود، قطعا نیتتان حضور نسلی بود که به آنهاریاست کنید نه مدیریت!
بعدها دیدید زیاد شدیم گفتید "ایست ۲ بچه کافی است" و بعدها معذرت خواست رهبری بجای شما!
بااقداماتی نظیر مدارس پولی، کلاس های کنکور با هزینه های گزاف و #دانشگاه_آزاد و سایر دانشگاه های پولی، هم جیبتان را پرکردید و هم عقده هیات علمی شدن و دکترای الکی گرفتن را خالی!
موقعی که ما تصمیم گرفتیم به کشورهای دیگر برویم با اصطلاح #فرار_مغزها، به بقیه فهماندید چیزی نبودید که خواهان نداشتید وگرنه رفته بودید.
تنها موقع #انتخابات با دودستگی بینمان، رنگمان کردید و کارتان که تمام شد و #سبد_رای ها مشخص، باز پیرپاتال ها رفتند سر کار و سر ما بی کلاه ماند!
فهمیدید باهوشیم، سرمان را گرم کردید نفهمیم!

ما اما #پوست_کلفت و باهمت بودیم، داغ حجله های سر کوچه کودکی را جمع کردیم،
کمر همت بستیم و وارد میدان شدیم
#نانو
#هسته_ای
#پزشکی
#دارویی
#موشکی و هوافضا
#صنعتی
#شیمیایی
#رادیویی،
المپیادهای علمی
عرصه های فرهنگی، هنری و مذهبی و ...
از جیب هزینه کردیم، #ترور شدیم، #شهید دادیم، پتانسیل هامان سوخت رفت اما شد و توانستیم.
همه موفقیت های فعلی کشور بلاشک محصول علم و توان هم دهه ای های ماست.
لطفا سوء مدیریت خود را که از همان اول انقلاب در راس بودید و همه کاره، گردن ما نیندازید، مخصوصا که دیگر به آرای ما که حالا موثر هم نیستیم نیاز ندارید.
اما،
خیلی از ما #دهه_شصتی_ها برای حفظ پست و مقام شما جان داده ایم! نیم نگاهی به آمار #شهدای_دهه_شصتی خاصه در دفاع از مرزهای کشور و خارج از آن( #مدافعان_حرم ) بیندازید بد نیست!
باید هم از ما بترسید!
ما مرد ماندنیم و عمل!
باید تحقیرمان کنید تا مزاحمتان نشویم!
حالا نوبت دهه هفتادی ها و هشتادی هاست مترسک سیاسی کاری هایتان شوند؟
.

سوء مدیریتتون شب عید همه رو زهرمار کرده با قیمتای وحشتناک همه چیز
.

#مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست
#اسحاق_جهانگیری #مردک_احمق #دزد
Read more
 #دعا_‌__یعنی # # # امام صادق (علیه السلام) علت عدم استجابت دعا را چنین بیان فرموده است : «[1] ؛« ...
Media Removed
#دعا_‌__یعنی # # # امام صادق (علیه السلام) علت عدم استجابت دعا را چنین بیان فرموده است : «[1] ؛« شما کسی را می خوانید که به او معرفت و شناخت ندارید». و در روایت دیگری می فرماید:[2] ؛ « شما کسی را می خوانید که معرفت به او ندارید و تقاضا می کنید چیزی را که آن را نمیفهمید».(بحار الانوار ، ج 93 ، ص 368) ... #دعا_‌__یعنی
#
#
#
امام صادق (علیه السلام) علت عدم استجابت دعا را چنین بیان فرموده است : «[1] ؛« شما کسی را می خوانید که به او معرفت و شناخت ندارید». و در روایت دیگری می فرماید:[2] ؛ « شما کسی را می خوانید که معرفت به او ندارید و تقاضا می کنید چیزی را که آن را نمیفهمید».(بحار الانوار ، ج 93 ، ص 368)
#
#
حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند :

بهترین اعمال، خداشناسى است، زیرا با وجود علم و معرفت، عمل، كم یا زیاد تو را سود مى بخشد اما با وجود نادانى (نسبت به خدا) عمل، نه اندكش تو را سود مى بخشد نه بسیارش. (نهج الفصاحه ، ص228)
#
#
#
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
دوستای_خوبتونو_تگ_کنید
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
Read more
↴ <span class="emoji emoji1f53b"></span>فریدون آسرایی در مصاحبه با «خبرگزاری برنا» : ‌ <span class="emoji emoji1f538"></span>مردم را به پویش «من خوزستان هستم» دعوت می‌کنم ...
Media Removed
فریدون آسرایی در مصاحبه با «خبرگزاری برنا» : ‌ مردم را به پویش «من خوزستان هستم» دعوت می‌کنم ! در طول تاریخ به خرمشهر بسیار ظلم شده است... ‌ ‌ ✍خواننده‌ی سرشناس پاپ گفت: در طول تاریخ به خرمشهر بسیار ظلم شده است، این شهر باید پس از جنگ روز به روز آبادتر می‌شد، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم ...
🔻فریدون آسرایی در مصاحبه با «خبرگزاری برنا» :

🔸مردم را به پویش «من خوزستان هستم» دعوت می‌کنم !
🔸در طول تاریخ به خرمشهر بسیار ظلم شده است...


✍خواننده‌ی سرشناس پاپ گفت: در طول تاریخ به خرمشهر بسیار ظلم شده است، این شهر باید پس از جنگ روز به روز آبادتر می‌شد، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که همانطور که خرمشهر را خدا آزاد کرد، آبادش هم کند! مسئوولان باید به این شهر که نماد مقاومت است بسیار اهمیت می‌دادند...

فریدون آسرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا درباره‌ی اهمیت ایجاد پویشی همگانی برای بحران آلودگی آب و هوای شهرهای جنوبی و همدردی با مردم این منطقه، تأکید کرد: همه در یک کشور زندگی می‌کنیم و همه با مردم خوزستان همدردی می‌کنیم و از مشکلات هموطنان خود ناراحت می‌شویم، من از مردم کشورم دعوت می‌کنم که به پویش «من خوزستان هستم» بپیوندند و مردم جنوب کشور را عضوی از اعضای بدن این کشور بدانند که اگر زخمی و دردمند است باید برای درمان آن همه‌ی عضوها همراه شوند که اگر نشوند در آینده‌ای نزدیک این زخم و درد همگانی می‌شود و همه را از پا در می‌آورد.

او ادامه داد: متأسفانه برای حل مشکلات آب و هوای خوزستان مردم نمی‌توانند وارد عرصه عمل شوند، شاید اگر بستر حضور کارشناسان و ارائه‌ی علم آنها ایجاد شود و  فضا را از انحصار خارج کنند راهی برای نجات از بحران‌ها ایجاد شود. من از کارشناسان و عالمان رفع این معضل که به عنوان یک ایرانی در هر گوشه‌ی ایران یا جهان زندگی می‌کنند درخواست می کنم به پویش « من یک خوزستان هستم » بپیوندند و از دانش خود برای نجات هموطنشان دریغ نکنند که فضای مجازی می‌تواند راهی برای بیان علم آنها باشد.

◆مسئولان کشور به فکر چاره‌ای برای مردم جنوب کشور نیستند!

خواننده‌ی آهنگ «بوی سیب» درباره‌ی بحران آلودگی آب و هوا در شهرهای جنوبی کشور، تأکید کرد: این روزها آب و هوای ایران از تهران گرفته تا سایر شهرها در وضعیت بسیار آلوده قرار دارد که دیگر برای همگان آشکار است.

او ادامه داد: متأسفانه مردم خوزستان و خرمشهر از داشتن حیاتی‌ترین عوامل زندگی یعنی آب و هوای پاکیزه محروم هستند چرا که در چندسال گذشته مسئوولان کشور به فکر چاره‌ای برای مشکلات این منطقه نبوده‌اند.

(ادامه‌ی مصاحبه در کامنت‌ها👇)
Read more
١- احترامي تمام قد به شهيدي كه در راه اعتقادش سر مي دهد،... دست كم اعتقادي هست و ايستادگي اي..... . ٢- ...
Media Removed
١- احترامي تمام قد به شهيدي كه در راه اعتقادش سر مي دهد،... دست كم اعتقادي هست و ايستادگي اي..... . ٢- تمام قد احترام مي گذارم به بانويي بزرگوار كه فارق از قيد و بند هاي اين كشور در بند شده در بلاد كفر درس شناخت علم و خدمت به بشريت داد... از زندگي ارزشمندش تنها عكسي بي حجاب در روزنامه و تاسفي عميق براي ... ١- احترامي تمام قد به شهيدي كه در راه اعتقادش سر مي دهد،... دست كم اعتقادي هست و ايستادگي اي.....
.

٢- تمام قد احترام مي گذارم به بانويي بزرگوار كه فارق از قيد و بند هاي اين كشور در بند شده در بلاد كفر درس شناخت علم و خدمت به بشريت داد... از زندگي ارزشمندش تنها عكسي بي حجاب در روزنامه و تاسفي عميق براي زندگي معموليمان ماند......
.

٣- حق قضاوت ندارم و قضاوت نمي كنم، نه باد را نه بانوي باد برده را..... مطمئنا اگر من بودم موارد بيشتري به باد مي سپردم.... روي سخنم با شماست: با خود تو... چرا مرگ يك انسان را به پوشش انساني ديگر ربط ميدهي درحالي كه هر دو در نظر خداوند آزاد هستند؟
پ. ن: خودماني بگويمت....گوشت را بياور... ما مريض شده ايم. منتظريم اتفاقي بيوفتت: بازيگري لخت شود، مجري اي را باد ببرد... بسيجي سرش جدا شود... پروفسوري معجزه كند نخبه اي سرطان بگيرد... ساختماني آوار شود دختري در أسيد بسوزد... كه چه؟ تا ما بتوانيم از اين زندگي بي معني مان قدري فاصله بگيريم....
اينستاگرام حكم همان آينه جادويي جادوگر را پيدا كرده است.... (اي آينه چه كسي از همه بهتر زندگي مي كند؟ تو تو اي كاربر بي معني من)
Read more
آدرس اینستاگرام‌های دانشگاهی ایران صفحه دانشجویی دانشگاه تهران: @ut.ac دانشگاه صنعتی امیرکبیر: ...
Media Removed
آدرس اینستاگرام‌های دانشگاهی ایران صفحه دانشجویی دانشگاه تهران: @ut.ac دانشگاه صنعتی امیرکبیر: @Amirkabiriha دانشگاه گیلان: @guilan_university دانشگاه شهیدبهشتی: @sbu_Sbmu دانشگاه شهید باهنر: @shahid_bahonar_university دانشگاه صنعتی اصفهان: @iut_dorehami دانشگاه ... آدرس اینستاگرام‌های دانشگاهی ایران
صفحه دانشجویی دانشگاه تهران: @ut.ac
دانشگاه صنعتی امیرکبیر: @Amirkabiriha
دانشگاه گیلان: @guilan_university
دانشگاه شهیدبهشتی: @sbu_Sbmu
دانشگاه شهید باهنر: @shahid_bahonar_university
دانشگاه صنعتی اصفهان: @iut_dorehami
دانشگاه فردوسی مشهد: @ferdowsiuniversity
دانشگاه دولتی حکیم سبزواری: @hakim_sabzevari_university
دانشگاه علم و صنعت ایران: @iust.ac
دانشگاه‌های برتر ایران: @universitiesofiran
دانشگاه دولتی جهرم: @uni_jahrom
دانشگاه هرمزگان: @Hormozgan_university
قم آزاد(دانشگاه آزاد قم): @qom_azad
دانشگاه اراک: @Arakuniversity
دانشگاه مازندران: @university_of_mazandaran
دانشگاه اردکان: @ardakan_uni
دانشگاه بجنورد: @university_of_bojnurd
دانشگاه البرز قزوین: @alborz_qzvin_uni
Read more
. کافه ژی جایی است دنج که از پشتِ شب پرسه های تلاش، برای تو نورانی شد تا حال همه خوب باشد. و تا ابد. میان ...
Media Removed
. کافه ژی جایی است دنج که از پشتِ شب پرسه های تلاش، برای تو نورانی شد تا حال همه خوب باشد. و تا ابد. میان عهد ما با جانان پلی باشد برای خنده های دلبرکِ پرحوصله. (کافه ژی افتتاح گردید برای بهتر عاشقی کردن شما) پ.ن جلسات نقد.کارگاه تخصصی ترانه و جلسات گفتمان آزاد بزودی در کافه ژی برگذار خواهد ... .
کافه ژی

جایی است دنج که از پشتِ شب پرسه های تلاش، برای تو نورانی شد
تا حال همه خوب باشد.
و تا ابد.
میان عهد ما با جانان پلی باشد برای خنده های دلبرکِ پرحوصله. (کافه ژی افتتاح گردید برای بهتر عاشقی کردن شما)

پ.ن
جلسات نقد.کارگاه تخصصی ترانه و جلسات گفتمان آزاد بزودی در کافه ژی برگذار خواهد شد.

آدرس خیابان دانشگاه روبروی دانشگاه علم و صنعت پشت ایستگاه اتوبوس. کوچه ی پور محمودی. کافه ژی

#cafezhee
@cafezhee
Read more
 #اخبار و #بيانات <span class="emoji emoji2733"></span>️ به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی #نوری_همدانی مدظله العالي، ...
Media Removed
#اخبار و #بيانات ️ به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی #نوری_همدانی مدظله العالي، ايشان امروز در دیدار دكتر تهرانچي رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت فعالیت های دانشگاهی گفت: دانشگاه آزاد به امر امام راحل تأسیس شد و از دانشگاه های تأثیر گذار است و هدف این بود که به دنیا ... #اخبار و #بيانات ✳️ به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی #نوری_همدانی مدظله العالي، ايشان امروز در دیدار دكتر تهرانچي رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت فعالیت های دانشگاهی گفت: دانشگاه آزاد به امر امام راحل تأسیس شد و از دانشگاه های تأثیر گذار است و هدف این بود که به دنیا نشان داده شود علم توأم با دین و ایمان تأثیرات مثبت فراوانی دارد. ✅ اساتید مؤمن و متعهد در دانشگاه ها به کار گرفته شوند.
✅ وحدت حوزه و دانشگاه مانع توطئه دشمن می شود.
✅ در کتاب ها نباید تفکرات غربی و الحادی القا شود بلکه کتاب ها و فضای دانشگاه ها باید دینی باشد.
✅ باید به دنیا نشان دهیم اسلام نابی که مدت ها تحت سیطره استبداد و استکبار بود در انقلاب طلوع کرده است.

مشروح خبر در سايت معظم له 👇

لينك سايت در صفحه اول @noorihamedani
Read more
 #امیرالمؤمنین_یعنی عشق # # # امیرالمؤمنین علي (علیه السلام ) : جسم آدمي شش حالت دارد : سلامت و ...
Media Removed
#امیرالمؤمنین_یعنی عشق # # # امیرالمؤمنین علي (علیه السلام ) : جسم آدمي شش حالت دارد : سلامت و مرض، مرگ و حيات، خواب و بيداري، جان آدمي نيز داراي اين شش حالت است: حيات جان علم است و مرگش جهل، مرض جان شك و ترديد است و سلامتش يقين، خواب جان غفلت و بي‌خبري است و بيداريش حفظ و مراقبت است. (الحديث جلد 2 صفحه ... #امیرالمؤمنین_یعنی عشق
#
#
#
امیرالمؤمنین علي (علیه السلام ) : جسم آدمي شش حالت دارد : سلامت و مرض، مرگ و حيات، خواب و بيداري، جان آدمي نيز داراي اين شش حالت است: حيات جان علم است و مرگش جهل، مرض جان شك و ترديد است و سلامتش يقين، خواب جان غفلت و بي‌خبري است و بيداريش حفظ و مراقبت است. (الحديث جلد 2 صفحه 30)
#
#
مولا علي(علیه السلام ) : مردم اجتماع دو گروهند : گروه اول کساني هستند که در کسب دانش مدارجي را پيمودند و عالمند ، گروه دوم کساني هستند که مشغول کسب علم هستند و اگر جزو اين دو گروه نباشند وحشيان حيوان صفت هستند . (الحديث جلد 3 صفحه 3)
#
الزاما اینطور نیست که فقط مدرسه و دانشگاه محل کسب علم باشه،علمی به درد بخور هست که همراه با رضای خداوند باشه...
#
#
#
#
امیرالمؤمنین علي (علیه السلام ) فرمودند : سخن حكما و دانشمندان اگر درست و مطابق با واقع باشد داروي شفابخش است و اگر خطا و غيرواقعي باشد بيماري است.( الحديث جلد 2 صفحه 130)
#
#
#
#
#تفکر_یعنی
#امید__یعنی
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
Read more
@_stateman ‌ ‌‌‌پايان كتاب فوق العاده ديگري،هميشه بحث آن كه غايت و هدف اصلي علوم سياسي يا در كل سياست ...
Media Removed
@_stateman ‌ ‌‌‌پايان كتاب فوق العاده ديگري،هميشه بحث آن كه غايت و هدف اصلي علوم سياسي يا در كل سياست چيست داغ بوده است. اصطلاح عام(سياست بي پدر و مادر است) نيز در ميان همگان رواج داشته و تا بحث سياسي آغاز ميشود اين سخن نيز همراهش مي آيد. اما به راستي علوم سياسي كه ما ميشناسيم چيست؟ امروزه علوم سياسي ... @_stateman

‌‌‌پايان كتاب فوق العاده ديگري،هميشه بحث آن كه غايت و هدف اصلي علوم سياسي يا در كل سياست چيست داغ بوده است. اصطلاح عام(سياست بي پدر و مادر است) نيز در ميان همگان رواج داشته و تا بحث سياسي آغاز ميشود اين سخن نيز همراهش مي آيد. اما به راستي علوم سياسي كه ما ميشناسيم چيست؟ امروزه علوم سياسي با جامعه شناسي و مباني تاريخي و فلسفي ادغام شده است، اما علوم سياسي هيچكدام از اين علوم نيست. در واقع علوم سياسي دانشي عملي و تغيير پذير مي باشد و براي تغيير وضعي و دستيابي به وضع ديگري به وجود آمده است. در اصل علوم سياسي به هدف و غايت زندگي انسان ها مي انديشد. در حكمت ديرين ،علوم سياسي به عنوان علم پايه اي براي بهزيستي از طريق خرد و انديشه بود كه توسط افلاطون و ارسطو مطرح شد.و اين عقيده همچنان ادامه داشت و حتي سياست را احساسي جمعي در درون تمام انسان ها مي پنداشتند و اعتقاد داشتند اگر دولت ها بر عقلانيت جمعي توجه كنند رفاه براي همگان بوجود خواهد آمد. كتاب بعد از آن به سمت فارابي و ابوعلي سينا مي رود و عقايد آنها را درباره سياست به چالش ميكشد. به عنوان مثال فارابي بهزيستي و سعادت را در زندگي در دولت ميديد، يا اعتقاد داشت تمامي انسان ها مي توانند با آموزش به بهترين نحو زندگي كنند و پرورش اشتباه انسان ها در جامعه مي باشد كه باعث فساد عمومي و جمعي ميشود. ابوعلي سينا نيز به حاكميت قانون بسيار اهميت ميداد. در بخش هاي بعد كتاب تحت تاثير عقايد هابز و ماكياولي جلو مي رود و درباره واژگون سازي حكمت سياسي ديرين سخن مي گوييد. به اعتقاد هابز و ماكياولي دولت بدون توجه به اخلاقيات و فقط براي نگه داشتن قدرت خود بايد دست به هر كاري بزنند براي اينكه از ديدگاه انها انسان موجودي ذاتا وحشي و ناآرام بوده است. پس درست است كه اخلاقيات در نظام استبدادي نابود مي شود. بعد از آن عقايد جان لاك ،روسو و ديويي مورد بحث قرار مي گيرد كه آنها انسان رو ذاتا موجودي ازاد مي ديدند كه بايد بتواند از تمامي حقوق طبيعي برخوردار باشد و به راحتي زندگي كند. انسان از قدرت تعقل برخوردار است و با آموزش مي تواند در نظر سنجي هاي سياسي مانند انتخابات و... شركت كند.بعد از آن كتاب با نگاهي نقادانه مسله جدايي سياست از علوم سياسي را با نظريه هاي اثبات گرايانه مي گوييد كه اعتقاد داشتند دانشمندان علوم سياسي مانند تماشاگران يك نمايش مي مانند و صرفا بايد توضيح دهند و پژوهش كنند و درباره نتيجه آن در جامعه نظري ندهند و كنار بايستند. اين نظريه علوم سياسي را از اصل حكمتش دور و به فروعي در جامعه بدل كرد.
Read more
. آموزشگاه مدبر با همکاری گروه بونو برگزار میکند <span class="emoji emoji1f4cc"></span>شروع دوره ميكسولوژي<span class="emoji emoji1f468"></span>🏼‍🔬(علم ساخت نوشيدني ها) ...
Media Removed
. آموزشگاه مدبر با همکاری گروه بونو برگزار میکند شروع دوره ميكسولوژي🏼‍🔬(علم ساخت نوشيدني ها) از تاريخ ٢٥ آذر ماه (ظرفيت محدود) * از جمله توانايي هايي كه هنرجوها در اين دوره دست پيدا ميكنند: •انتخاب بهترين تكنيك ساخت نوشيدني با توجه به مواد اوليه •آشنا شدن با اصول تركيب ميوه ها و ادويه ... .
آموزشگاه مدبر با همکاری گروه بونو برگزار میکند
📌شروع دوره ميكسولوژي👨🏼‍🔬(علم ساخت نوشيدني ها) از تاريخ ٢٥ آذر ماه (ظرفيت محدود)
*
از جمله توانايي هايي كه هنرجوها در اين دوره دست پيدا ميكنند:
•انتخاب بهترين تكنيك ساخت نوشيدني با توجه به مواد اوليه
•آشنا شدن با اصول تركيب ميوه ها و ادويه جات
•توانايي تغيير در بافت نوشيدني بدون تغيير در طعم نوشيدني •ايجاد رايحه و بوهاي متفاوت متناسب با هر نوع نوشيدني
•ساخت گارنيش هاي متفاوت و جذاب
•نحوه استفاده و كاربرد اسيدها در نوشيدني ها و سيروپ ها
•ساخت مواد اوليه كافه اعم از سيروپ و پوره و...
•توانايي به روز كردن منو با توجه به تغيير فصل ها
•پايين آوردن هزينه اقتصادي مجموعه
•ساختن نوشيدني هاي ابداعي و جديد با توجه به آشنا شدن به ساختار و تركيب مواد
•و...
*
*
*شركت در جلسه اول برای عموم آزاد است
براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي :
٠٥١٣٨٤٢۶۲۵۲
٠٩١٥٩٢١٧١٣٥
تماس حاصل نماييد.
.
.
.
#buno #bar #mixology #mocktail #cocktail #shake #fruit #barlife #tiki #bartender #soda #tonic #spicy #juice #lemon #tasty #signature #bartenderlife #mixeddrink #mixologist
Read more
ممد نبودي ببيني! اگر امروز را ميديدين؟ خوشا بحالتون كه نيستين تا اين وضعيت رو ببينيد خرمشهر و ...
Media Removed
ممد نبودي ببيني! اگر امروز را ميديدين؟ خوشا بحالتون كه نيستين تا اين وضعيت رو ببينيد خرمشهر و آبادان آزاد شدن واقعا؟! آه و واويلا. كو جهان آرا؟ كو عدالت؟ كو انسانيت؟ كو مداحي كه روضه بي آبي جنوب را بخواند؟ #من_آبادانى_هستم #من_جنوبي_هستم ️ پ،ن؛ مي خوام بشينم سر كارم و با تمركز ... ممد نبودي ببيني!
اگر امروز را ميديدين؟
خوشا بحالتون كه نيستين
تا اين وضعيت رو ببينيد
خرمشهر و آبادان آزاد شدن واقعا؟!
آه و واويلا.
كو جهان آرا؟
كو عدالت؟
كو انسانيت؟
كو مداحي كه روضه بي آبي
جنوب را بخواند؟
#من_آبادانى_هستم #من_جنوبي_هستم
❤️
پ،ن؛
مي خوام بشينم سر كارم و با تمركز روي فيلمنامه جديدم كار كنم و خيلي درگير خبرها و احوالات اينستاگرام نشم، ولي متاسفانه روزي هزارتا خبر بد و داستان از وضعيت نابسامان كشور مي شنوم و نمي دونم چه بايد بكنم؟!
بي تفاوت باشم يا اصلا كاري از دستمون بر مياد؟
اي خدا
خودت يه عقلي به برخي از اين مسوولان بده و يه پولي به ما
بنظرم برعكس تقسيم شده
اينا سر كلاس هم براي نمره الكي نوشتن علم بهتر است تا نمره بگيرن، بعدش رفتن دنبال علمِ چپاول ثروت ملي!
ايكاش موضوع انشا مون اين بود: عشق بهتر است يا ثروت؟
گرچه اينها در جواب مي نوشتن؛ عشق به كسب ثروت ملي،
و خنديدن به ريش ملّت!
لعنت الله علي قوم الظالمين
پ،ن ٢؛
بنده متولد آبادان هستم و بدليل جنگ از آنجا كوچ كرديم ولي پدرم تمام جنگ را در آنجا ماند و تا همين چند سال پيش هم خانه اي در خيابان اروسيه داشتيم.
#abadan #khoramshahr
Read more
. #لیسانس_بیکار انشا: علم بهتر است یا ثروت؟ علم بی پول و پول بی علمو همه ی اینا کلیشه است اقا اجازه ما ...
Media Removed
. #لیسانس_بیکار انشا: علم بهتر است یا ثروت؟ علم بی پول و پول بی علمو همه ی اینا کلیشه است اقا اجازه ما میگوییم پارتی بهتر است یا اصلا آقازاده بودن. اقا اجازه ما خیلی دنبال کار گشتیم میگفتند باید لیسانس داشته باشی ما لیسانسمان را گرفتیم گفتن باید 20 ساله باشی اگر نیستی باید 5 سال سابقه کار ... .
#لیسانس_بیکار
انشا:
علم بهتر است یا ثروت؟
علم بی پول و پول بی علمو همه ی اینا کلیشه است
اقا اجازه
ما میگوییم پارتی بهتر است یا اصلا آقازاده بودن.
اقا اجازه
ما خیلی دنبال کار گشتیم
میگفتند باید لیسانس داشته باشی
ما لیسانسمان را گرفتیم گفتن باید 20 ساله باشی
اگر نیستی باید 5 سال سابقه کار داشته باشی
اقا اجازه همین پریروز رفتم یک جایی که گفت هم باید 20 ساله باشی هم لیسانس داشته باشی و هم 5 سال سابقه ی کار!
اقا اجازه پدرم میگوید در این مملکت باید اقازاده باشی تا به جایی برسی و من نمیدانم چرا پدرم مرا نزاییده و مادرم زاییده که خانم زاده شدم!
اقا اجازه
من اگر بخواهم در این مملکت بچه دار شوم فقط به فرزندم یک نصیحت میکنم
وقتی در شکمم دارد لگد میزند و از بند نافم مثل نی غذا میخورد و میخوابد و تن لشش را در رحم من جا کرده
سه چهار بار بر شکمم میزنم تا همان موقع که نطفه اس با همکاری جفتش دیواره ی رحم را اب و جارو کند تا بر سابقه کارش افزوده شود تا بعدا پنج سال سابقه کارش جور شود
آقا اجازه☝️
قبلا گفته بودم که علم بهتر است چون میخواهم نویسنده شوم
من و هفت جدم غلط کردیم
من میخواهم پولدار شوم
پایان
.
دانشگاه آزاد کرج🎓
.
متن از:
@mahsa__akhavann
#میم_ماهی
.
.
عکاس:
📷 : @alisho1987
.
#karaj_30ty
#karaj #alborz
#kiau #karajazaduniversity
#کرج #البرز #گوهردشت
#دانشگاه_آزاد_کرج
Read more
دستگاه اسميت مفيد است يا خير؟ در علم بدنسازي هيچ خوب يا بد مطلقي وجود ندارد و دستگاه اسميت هم مانند ساير وسايل و تجهيزات بدنسازي فوايد و ايراداتي به همراه دارد. يكي از فوايد آن ايزوله كردن تمرين نسبت به حالت آزاد است.به اين معني كه عضلات كمك دهنده و نگهدارنده ي كمتري به كار مي روند و تمركز روي عضله ... دستگاه اسميت مفيد است يا خير؟
در علم بدنسازي هيچ خوب يا بد مطلقي وجود ندارد و دستگاه اسميت هم مانند ساير وسايل و تجهيزات بدنسازي فوايد و ايراداتي به همراه دارد.
يكي از فوايد آن ايزوله كردن تمرين نسبت به حالت آزاد است.به اين معني كه عضلات كمك دهنده و نگهدارنده ي كمتري به كار مي روند و تمركز روي عضله هدف بيشتر خواهد شد.(stabilizer and synergistic muscle)
در بيشتر مواقع امن تر از وزنه آزاد است و زماني كه حريف تمريني نداريد راحت تر مي توانيد از وزنه هاي سنگين تر با ريسك كمتر استفاده كنيد.
اما همانطور كه هميشه در پستهاي قبلي تاكيد كردم وزنه ي آزاد و حركات اصلي و مادر در بدنسازي اسكوات ددليفت و پرس سينه باعث بيشتر شدن قدرت شما و به كارگيري بيشترين فيبرها در تمرينات شما خواهد شد و در طولاني مدت نسبت به تمرينات ايزوله فوايد بيشتري خواهد داشت.نكته ي منفي ديگر دامنه ي محدود آن است كه خصوصاً در حركت اسكوات چون در حالت آزاد هالتر مسير مستقيمي در فرود ندارد نا خودآگاه فشار مضاعفي در قسمتي از حركت به زانو وارد مي شود.
(در حركت اسكوات اسميت هالتر بايد در امتداد خط مستقيم پاشنه ي پا باشد و حالتي كه پاها را جلوتر بدن قرار مي دهيد را زياد توصيه نمي كنم و به مربيها توصيه مي كنم اسكوات را به صورت استاندارد به شاگرادني مه شرايط جسمي ايده آل دارند بياموزند.)
يكي ديگر از حركاتي كه خيلي زياد شاهد انجام آن هستم پرس سرشانه از پشت گردن هست كه مطمئن باشيد اگر روزي در قسمت شانه دچار درد و آسيب شديد از اين حركت است! و اين نكته را فراموش نكنيد كه پرس سرشانه از پشت گردن فشار روي دلتوئيد پشتي شما وارد نمي كند و دلتوئيد پشتي با حركاتي غير از پرس از پشت گردن ساخته مي شود.
-دليل استفاده امشب من از اسميت،تاكيد بيشتر روي قسمت خارجي چهار سر ران(vastus lateralis) بود مه به صورت پا جمع انجام دادم و دليل ديگر اشغال بودن رك اسكوات بود و اگر نه زياد علاقه اي به دستگاه اسميت ندارم.
موفق باشيد.____
لطفاً با ذكر منبع و بدون ذكر منبع و هيچ حالتي كپي نكنيد ممنون.
Read more
. با درود و مهر سال ها گذشت از آنچه نامش عمر می نهند، و من بهاران بسیاری را تجربه کردم، در مشهد زاده شدم ...
Media Removed
. با درود و مهر سال ها گذشت از آنچه نامش عمر می نهند، و من بهاران بسیاری را تجربه کردم، در مشهد زاده شدم و ایرانی ام، در دامان آن سرزمین رشد کردم و از نغمه هایش نغمه پرداز شدم. با عشق اش عاشقانه ساختم و با شادی اش پایکوب و با غم اش محزون... گوشه ی بزرگی از دلم به هوای وطنم بند است و به جز آبادی خاک اش و سربلندی ... . با درود و مهر
سال ها گذشت از آنچه نامش عمر می نهند، و من بهاران بسیاری را تجربه کردم، در مشهد زاده شدم و ایرانی ام، در دامان آن سرزمین رشد کردم و از نغمه هایش نغمه پرداز شدم. با عشق اش عاشقانه ساختم و با شادی اش پایکوب و با غم اش محزون...
گوشه ی بزرگی از دلم به هوای وطنم بند است و به جز آبادی خاک اش و سربلندی مردمان اش نمی خواهم.

لیکن آنچه امروز می بینم و می شنوم با آموخته هایم از آن سرزمین پاک یکسان نیست. امروز گویی نه برای نغمه پردازی جایی ست و نه برای شاعری مکانی، که نان، آب، هوا، فرهنگ و هنر مردمان آن دیار در خلوت دلالان اسکناس به تاراج می رود.

حال در این روز آرزوی من این است که مردمان ایران به برکت بهره وری مدبرانه و بارآور از ثروت نهفته در خاک ایران، بی نیاز، به پشتگرمی بزرگان فرهنگ، علم، هنر و ادب سرزمین مان، سربلند، و با تدبیر دولتی مستخدم مردم، و نه حاکم بر مردم، همواره آزاد و به دور از گزند بیگانگان باشند.

باشد تا من و هم قطاران من نیز آن روز را ببینیم!
Read more
<span class="emoji emoji1f53a"></span> . #حيوانات_را_بيشتر_بشناسيم #با_حيوانات_مهربان_باشيم #مهرباني_با_حيوانات ______ گاوها ...
Media Removed
. #حيوانات_را_بيشتر_بشناسيم #با_حيوانات_مهربان_باشيم #مهرباني_با_حيوانات ______ گاوها بر خلاف تصور عده ای از مردم ، دارای هوش و ذکاوت و استعداد هستند ، برخی از آنها خجالتی و ترسو و برخی شجاع و پر ماجرا . این حیوان بزرگ و دوست داشتنی حتی برای از دست دادن اعضای خانواده اش سوگواری میکند. ... 🔺
.
#حيوانات_را_بيشتر_بشناسيم
#با_حيوانات_مهربان_باشيم
#مهرباني_با_حيوانات
______
گاوها بر خلاف تصور عده ای از مردم ، دارای هوش و ذکاوت و استعداد هستند ، برخی از آنها خجالتی و ترسو و برخی شجاع و پر ماجرا
.
این حیوان بزرگ و دوست داشتنی حتی برای از دست دادن اعضای خانواده اش سوگواری میکند. پیوند مادر و گوساله آنچنان قوی است، که طی گزارش های بیشماری از گاوها نشان داده شده پس از گرفتن گوساله از سینه ی مادرش، گاو مادر دیوانه وار به دنبال فرزندش میگردد و او را جستجو میکند
.

گاوها همانند همه ی جانداران دوست ندارند بمیرند و از زندگی خود لذت میبرند
.

با توجه به تحقیقات، گاوها به طور کلی حیوانات خیلی باهوشی هستند که می توانند برای مدت طولانی عواملی را به یاد داشته باشند
.

علم رفتارشناسی گاوها نشان میدهد گاوهایی که روابط صمیمی و دوستی و اجتماعی دارند، به مدت طولانی در این روابط پایدار هستند و حتی در برخی موارد از کسی که او را آزار میدهد و بدرفتاری میکند خشم و کینه را در قلب خود نگه میدارد
.

تحقیقات نشان میدهد گاوها حیوانات باهوشی هستند و میتوانند رابطه علت و معلولی را به خوبی درک کنند. برای نمونه : گاوها میتوانند یاد بگیرند چگونه اهرم را هُل بدهند و مخزن آب را به فعالیت بیاندازند زمانی که تشنه هستند و یا با سر خود به دکمه یا اهرمی فشار بیاورند و یا یونجه و یا خوراک خود را آزاد کنند زمانی که احساس گرسنگی میکنند
.

همچنین گاوها بعد از کشف مشکلات ، همانند انسان، از دانش و خرد خود لذت میبرد و از کشف راه حل برای مشکلات هیجان زده میشوند

______

فرهنگ حیوان دوستی را با انتخاب کلمات خود آغاز کنیم،از نام حیوانات به عنوان دشنام استفاده نکنیم . این را به دیگران و كودكان خود هم بیاموزیم
__________
لطفا دوستان خود را تگ كنيد و آگاهي رساني كنيد سپاس
.

#زمين #انسان #محيط_زيست #حيوانات #سگ #گربه #تهران #رشت #شيراز #حاميان #موسيقي #هنر #فيلم #تاريخ #گياهخواران #ايران #خداوند #اسمان #رشت #هنر #زندگي #عشق #دوستي #پرنده #فرهنگ #الاغ #اسب #گاو #كودكان
Read more
<span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span>خوشم مياد از مديريت گند مملكتم .گفتن دشمن پشت مرزه نگو بيخ گوشمونه حيف خون جووناي وطنم. #حاتمي_كيا ...
Media Removed
خوشم مياد از مديريت گند مملكتم .گفتن دشمن پشت مرزه نگو بيخ گوشمونه حيف خون جووناي وطنم. #حاتمي_كيا پاچه خوار ي ورژن اصلي داعشو الان درست كنه .يواش يواش بايد رخت عزا بپوشيم براي ايران .تازه ادعا ها طبق طبق كه ما هيچ مشكلي نداريمديگه چي بايد بشه ؟رسما ورشكستيم ونابود.كارشناسان كه اقتصادو ... 😂😂😂خوشم مياد از مديريت گند مملكتم .گفتن دشمن پشت مرزه نگو بيخ گوشمونه حيف خون جووناي وطنم. #حاتمي_كيا پاچه خوار ي ورژن اصلي داعشو الان درست كنه .يواش يواش بايد رخت عزا بپوشيم براي ايران .تازه ادعا ها طبق طبق كه ما هيچ مشكلي نداريم😹😹😹ديگه چي بايد بشه ؟رسما ورشكستيم ونابود.كارشناسان كه اقتصادو علم خران وحرام نميدونن پيشبيني ١٠هزارتومن كرده بودن ٢ماه پيش.الانم با سرعت نور داريم پيش ميريم👎👎👎👎👎👎👎👎 #ايران_آزاد #ايران #ايران_تسليت 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ زنده باد هنرمند(اسمشونو نميدونم)👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼زنده باد دويست و هشتاد ميليارد دلار💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰 #سقوط_ریال #الان
Read more
Loading...