علی با ضیاء سید

Loading...


Unique profiles
3
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
953.6 days
to ratio
 #loverscinema «علی ضیاء» با برنامه‌ای جدید به شبکه یک می‌آید باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران/ ...
Media Removed
#loverscinema «علی ضیاء» با برنامه‌ای جدید به شبکه یک می‌آید باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران/ مشاور اجرایی شبکه یک سیما، از احتمال پخش برنامه‌ای جدید با اجرای‌ سید علی ضیا در تابستان امسال خبر داد. سید جواد مبینی پور مشاور اجرایی شبکه یک سیما، در خصوص برنامه جدید سید علی ضیا در این شبکه ... #loverscinema
«علی ضیاء» با برنامه‌ای جدید به شبکه یک می‌آید باشگاه خبرنگاران

باشگاه خبرنگاران/ مشاور اجرایی شبکه یک سیما، از احتمال پخش برنامه‌ای جدید با اجرای‌ سید علی ضیا در تابستان امسال خبر داد.
سید جواد مبینی پور مشاور اجرایی شبکه یک سیما، در خصوص برنامه جدید سید علی ضیا در این شبکه گفت: قرار بر این بود علی ضیا با برنامه‌ای جدید از هفته اول تابستان مهمان خانه مخاطبان شود؛ اما هنوز طرح آن برنامه تأیید نشده است. تا زمان پخش آن برنامه جدید، برنامه ای با حال و هوای فرمول یک روی آنتن خواهد رفت.
وی در خصوص زمان احتمالی پخش این برنامه جدید با اجرای علی ضیا بیان کرد: اگر طرح این برنامه جدید تصویب شود، از هفته آینده هر روز عصر حوالی ساعت 17:30 یا 18 روی آنتن می رود.
.
.
.
#دوستداران_سینما #دوست_داران_سینما
.
. #سینما #سریال #جنجالی #علی_ضیا
Read more
Loading...
کما وصلني: مهم مهم مهم افشاگری جدید درمورد فیلم "رستاخیز" : پس از آنکه سکانس های اهانت آمیز نسبت ...
Media Removed
کما وصلني: مهم مهم مهم افشاگری جدید درمورد فیلم "رستاخیز" : پس از آنکه سکانس های اهانت آمیز نسبت به معصومین(علیهم السلام) و فرزندان گرامیشان در فیلم "روز رستاخیز" جنجال ها به پا کرد و مراجع عظام تقلید : وحید خراسانی ،سید صادق روحانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی و همچنین علما و ... کما وصلني:

مهم مهم مهم
افشاگری جدید درمورد فیلم "رستاخیز" :
پس از آنکه سکانس های اهانت آمیز نسبت به معصومین(علیهم السلام) و فرزندان گرامیشان در فیلم "روز رستاخیز" جنجال ها به پا کرد و مراجع عظام تقلید : وحید خراسانی ،سید صادق روحانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی و همچنین علما و کارشناسان دینی وشبکه جهانی امام حسین (علیه السلام) ومداحان اهل بیت (علیهم السلام) و...به این موضوع واکنش نشان دادند؛ کماکان مسولان تصمیم به جلوگیری کامل از این فیلم نگرفته اند.
این درحالی است که رییس سازمان سینمایی کشور در مشهد مدعی شد که این فیلم را مورد بررسی قرار خواهد داد.
آقای جنتی وزیر ارشاد در تماس تلفنی با یکی از منتقدان این فیلم اظهار داشت: ما رستاخیز را در قم انکران نمی کنیم، در عوض شما هم دست از جنجال علیه این فیلم بردارید.
این موضوع به روشنی قصد شوم مسولان بی مسولیت کشور را درمورد این فیلم بیان می کند.
علی ضیاء هفته گذشته در برنامه زنده تلویزونی سخنانی علیه رستاخیز ایراد کرد که «احمدرضا درویش» کارگردان این فیلم، در نامه ای به آقای ضیاء، وی را تهدید به ممنوع الکاری کرده است.
گفتنی است، خبرگزاری اهل بیت(علیهم السلام) - ابنا؛ که به تنهایی در جبهه منتقدان این فیلم فعالیت های موثری کرده بود، با فشارهای سنگین مسولان ارشاد از موضع خویش عقب نشینی کرده و مهر سکوت به دهان دوخته است.
خبر دیگر اینکه، در مقدمه این فیلم جملاتی آورده شده که مساله غدیر و ولایت مولانا امیرالمومنین علی(علیه السلام) را زیر سوال می برد.
در بخشی دیگر از فیلم موهن "رستاخیز"، روایت امام باقر(علیه السلام) مبنی براینکه خون گلوی شش ماهه اباعبدالله الحسین(علیه السلام) به آسمانها برده شد؛ تحریف شده است. یعنی در این فیلم خون گلوی علی اصغر(علیه السلام) به زمین ریخته شده و اسب ها بر آن می تازند.
شیعیان حیدر کرار منتظر جزییات بیشتر از این فیلم باشند.
این متن را آنقدر به اشتراک بگذارید تا به دست مسوولان برسد.
یاعلی مدد(علیه السلام)
Read more
 #پارسینما ضیا‌الدین دری هم درگذشت/ سازنده سریال‌ ماندگار «کیف انگلیسی» و سریال «کلاه پهلوی» . به ...
Media Removed
#پارسینما ضیا‌الدین دری هم درگذشت/ سازنده سریال‌ ماندگار «کیف انگلیسی» و سریال «کلاه پهلوی» . به فاصله چند ساعت از ضایعه درگذشت عزت‌الله انتظامی، نوید دری ـ فرزند ضیاءالدین دری ـ ضمن تایید خبر درگذشت پدرش توضیح داد: پدرم یک ساعت پیش به دلیل عوارض عفونی بعد از جراحی پیوند کبد پیش از ظهر امروز ... #پارسینما
ضیا‌الدین دری هم درگذشت/ سازنده سریال‌ ماندگار «کیف انگلیسی» و سریال «کلاه پهلوی»
.
به فاصله چند ساعت از ضایعه درگذشت عزت‌الله انتظامی، نوید دری ـ فرزند ضیاءالدین دری ـ ضمن تایید خبر درگذشت پدرش توضیح داد: پدرم یک ساعت پیش به دلیل عوارض عفونی بعد از جراحی پیوند کبد پیش از ظهر امروز 26 مرداد ماه درگذشت.
.
سید ضیاء‌الدین دری که چندی پیش به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان تهران بستری بود، برای پیوند کبد به بیمارستان شیراز منتقل و سه هفته قبل عمل پیوند کبد را با موفقیت پشت سر گذاشت.
.
آخرین پروژه سید ضیاءالدین دری، «کلاه پهلوی» است که سال ۹۱ و ۹۲ از شبکه اول پخش شد. این کارگردان همچنین ساخت سریال تاریخی «کیف انگلیسی» را با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا در کارنامه هنری‌اش دارد
.
روحش شاد و یادش گرامی باد
Read more
Loading...