Loading Content...
Loading...


Unique profiles
89
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Kerman, Iran, Iran University of Science and Technology, Tehran, Iran
Average media age
680 days
to ratio
3.8
پدر و مادرم از زمان کودکی من جدا شدند و من از همان وقت پدرم را ندیدم ، مادرم ازدواجی مجدد کرد و زمانی که ...
Media Removed
پدر و مادرم از زمان کودکی من جدا شدند و من از همان وقت پدرم را ندیدم ، مادرم ازدواجی مجدد کرد و زمانی که نه ساله بودم مورد ازار جنسی همسر مادرم قرار میگرفتم ، او شبانه به سراغم میامد و بدنم رو لمس میکرد ،مادرم هم در مقابل کوچک ترین حرفی درباره او واکنش های تندی نشان میداد و حرف های من را پای خراب کردن زندگیش ... پدر و مادرم از زمان کودکی من جدا شدند و من از همان وقت پدرم را ندیدم ، مادرم ازدواجی مجدد کرد و زمانی که نه ساله بودم مورد ازار جنسی همسر مادرم قرار میگرفتم ، او شبانه به سراغم میامد و بدنم رو لمس میکرد ،مادرم هم در مقابل کوچک ترین حرفی درباره او واکنش های تندی نشان میداد و حرف های من را پای خراب کردن زندگیش میگذاشت .تا توانستم جنگیدم و مقاومت کردم تا اینکه ۱۸ سالگی من را از خانه بیرون کرد .
این راز سالها با هیچکس گفته نشد تا با کسی که دوستش داشتم ، و او در مدت دو سال دوستی هیچ اشاره ای با این موضوع نکرد...
تا بعد از ازدواج و شروع اینکه با هر دعوا و بحثی همسرم این درد را مانند پتک سرم میکوبد...
از رابطه ی نابود شده ی خود با مادرم نمیگویم که بعد از ۸ سال قهر و جدایی و حتی طلاق از ان مرد ، این رابطه چه شکلی به خودش گرفته ، بارها و بارها فکر کرده ام ان روز ها که من پناه میخواستم ، مادرم پناهی نبود ، چگونه باید حتی با گذشت ساله این درد را ندیده گرفت و او را بخشید ؟
این پایان داستان من نیست ، حدود ۱۸ سالگی با اقایی اشنا شدم و برای دیدنش به محل کارش که مغازه ای بود رفتم ، او هم به بهانه ی دیدن همسایه ها و حرف دروردنشان کرکره مغازه را پایین داد و به من نزدیک شد و تجاوز کرد...
تقلا و التماس من هم کاری از پیش نبرد ...
بعد ها فکر میکردم بویی از انسانیت برده است و بازگشتم تا بگویم به پرده بکارتم اسیب رسیده اما جوابی که شنیدم تلخ و زجر اور بود : دخترایی مثل تو با امثال من میخوابند که بعدا با بقیه بخوابن!
امید دارم که داستان تلخ من عبرتی شود برای تکرار نکردن سکوت ها توسط همه ی همجنسانم ...
#dontremainsilent #hearmenow
Read more
Loading...
یکی از سس های مورد علاقه من سس ووسترشر ( Worcestershire sauce )هست که قراره امشب باهاش یه شام خوشمزه ...
Media Removed
یکی از سس های مورد علاقه من سس ووسترشر ( Worcestershire sauce )هست که قراره امشب باهاش یه شام خوشمزه بپزم، مزه اش به قول عزیزی تقریبا شبیه آب سیرترشی هفت ساله است که من خیلی خیلی دوست دارم.... در مورد کلمه ووسترشر باید بگم همیشه جدالی بین اسم واقعی این سس و تفکر بعضی از آشپزان و سراآشپزان ایرانیه حال ... یکی از سس های مورد علاقه من سس ووسترشر ( Worcestershire sauce )هست که قراره امشب باهاش یه شام خوشمزه بپزم، مزه اش به قول عزیزی تقریبا شبیه آب سیرترشی هفت ساله است که من خیلی خیلی دوست دارم.... در مورد کلمه ووسترشر باید بگم همیشه جدالی بین اسم واقعی این سس و تفکر بعضی از آشپزان و سراآشپزان ایرانیه حال اینکه واقعیت چیز دیگریست اینو من نمیگمااااا دایرکت ها و پست های این عزیزان برای اثبات کلمه ورچستر بجای ووسترشر اینو میگه😃 به هر حال بد نیست مطلب پایینو یه بار بخونیم و برای همیشه با کلمه ورچستر ایرانی خداحافظی کنیم😊.
.
.
سس ووسترشر (انگلیسی: Worcestershire sauce) که گاهی به اختصار سس ووستر خوانده می‌شود، یک چاشنی مایع تخمیرشده است که برای اولین بار به دست شیمی‌دانانی اهل شهر ووستر انگلستان به نام‌های جان ویلی لئا و ویلیام هنری پرینز ساخته شد. این دو در دهه ۱۸۳۰ دستورالعمل تهیه این سس را ابداع کردند اما با توجه به آن‌که مزه سس باب طبعشان نبود آن را کنار گذاشته بودند و فراموش شده بود. چندین ماه بعد بشکه‌ای از این سس در حالی که جاافتاده و مزه‌اش ملایم‌تر شده بود، کشف شد و به این ترتیب سس ووسترشر نام گرفت.
امروزه مواد تشکیل‌دهنده سس ابتدا به مدت ۱۸ ماه نگهداری و پس از رسیدن آنها را ترکیب و در بطری می‌کنند. میزان دقیق مواد تشکیل‌دهنده تا به امروز مخفی مانده است. سس ووسترشر عطر و طعمی منحصربفرد داشته و اغلب برای بهبود کیفیت خوشمزگی به دستور تهیه غذاها و نوشیدنی‌ها اضافه می‌شود. از این سس در تهیه سالاد سزار، خوراک لوبیا، صدف، و غذاهای تهیه‌شده از گوشت گاو استفاده می‌شود.
Read more
. #شهیدنیوز #شهیدخبر #شهیدنیوز #شهیدخبر . اطلاعیه #حاتمی_کیا در پی حواشی تیم تبلیغات #به_وقت_شام ...
Media Removed
. #شهیدنیوز #شهیدخبر #شهیدنیوز #شهیدخبر . اطلاعیه #حاتمی_کیا در پی حواشی تیم تبلیغات #به_وقت_شام در #کورش بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم "به وقت شام"، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم؛ ولی این نمایش کوروش در شان "به وقت شام" نبود. خستگی دو ماه سفر به شهرهای ایران ... .
#شهیدنیوز
#شهیدخبر
#شهیدنیوز
#شهیدخبر .
اطلاعیه #حاتمی_کیا در پی حواشی تیم تبلیغات #به_وقت_شام در #کورش

بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم "به وقت شام"، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم؛ ولی این نمایش کوروش در شان "به وقت شام" نبود. خستگی دو ماه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند.

من تصورم آن بود که قرار است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی کوروش بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.

عزیزانِ آزرده‌خاطر در مجتمع کوروش، اعم از مردم و کسبه محترم، اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، بر ما ببخشید و حلال‌مان کنید.

ابراهیم حاتمی‌کیا
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

@shahidnews
Read more
. . حکایت باران بی امان است این گونه که من  دوستت می دارم شوریده وار و پریشان بر خزه ها و خیزاب ها به ...
Media Removed
. . حکایت باران بی امان است این گونه که من  دوستت می دارم شوریده وار و پریشان بر خزه ها و خیزاب ها به بیراهه و راه ها تاختن بی تاب، بی قرار دریایی جستن و به سنگچین باغ بسته دری سر نهادن و تو را به یاد آوردن حکایت بارانی بی قرار است این گونه که من دوستت می دارم. . شمس لنگرودی . 🌧🌧 . ۱۳۹۷.۱.۱۸ . #قصه_تنهایی_من ... .
.
حکایت باران بی امان است
این گونه که من 
دوستت می دارم
شوریده وار و پریشان
بر خزه ها و خیزاب ها
به بیراهه و راه ها تاختن
بی تاب، بی قرار
دریایی جستن
و به سنگچین باغ بسته دری سر نهادن
و تو را به یاد آوردن
حکایت بارانی بی قرار است
این گونه که من دوستت می دارم.
. 👤 شمس لنگرودی
.
🌧😍🌧😄⛅
.
۱۳۹۷.۱.۱۸
.
#قصه_تنهایی_من
#رنگی_رنگی_های_سعیده
#کمی_آن_طرف_تر_از_خانه
#شمس_لنگرودی
#باران
Read more
. اگه میخوای کسی‌ رو بشناسی یکبار خلاف میلش عمل کن اونجاست که ذات هرکس معلوم میشه ، اینو بارها انجام ...
Media Removed
. اگه میخوای کسی‌ رو بشناسی یکبار خلاف میلش عمل کن اونجاست که ذات هرکس معلوم میشه ، اینو بارها انجام دادم و نتیجه گرفتم : ) یه وقتا ذات بعضی‌ها بد خورده توی صورتم اما بهتر از اینکه وقت باارزش زندگی رو بیهوده صرف کنی...من سعی میکنم ذات و دل و زبونم و عقلم همش باهم یکی باشه ، سعی نمیکنم اسم رفتارهامو بذارم ... .
اگه میخوای کسی‌ رو بشناسی یکبار خلاف میلش عمل کن اونجاست که ذات هرکس معلوم میشه ، اینو بارها انجام دادم و نتیجه گرفتم : ) یه وقتا ذات بعضی‌ها بد خورده توی صورتم اما بهتر از اینکه وقت باارزش زندگی رو بیهوده صرف کنی...من سعی میکنم ذات و دل و زبونم و عقلم همش باهم یکی باشه ، سعی نمیکنم اسم رفتارهامو بذارم سکوت هوشمندانه و توی روی آدما با پشت سرشون متفاوت باشم و دست نوازش مفتکی بکشم که اخه فلانی تنهاست و باید کمکش کرد من ابدا منکر کمک نیستم اول صفش هم وایستادم اما یاد دوستی خاله خرسه‌ارو هم پس ذهنم نگه میدارم ، گاهی نوازش الکی و احساس بیجا و زیادی خرج کردن فقط یه کمی توی دیوار رفتن طرف رو کند‌تر میکنه اما در اصل ماجرا فرقی ایجاد نمیکنه پس واقعی باشیم.
من فتوا نمیدم ، خودم پر ایرادم اما سعی میکنم مرور کنم اینارو که خودمم شاید بمونه یادم : ) یه شباهت عمیق دیگه‌ی آدما به طبیعت خدا و گل و گیاهان ، گلها زیبان و‌ بودنشون خوشی و انرژی ، اما هرچقدرم مراقبشون باشی یه حدی عمر دارن سر که بیاد میرن ، مثل بعضی رفاقتها که شکسته و نشکسته ممکنه طول عمرشون منتظره و غیره منتظره سر بیاد : )
اما دنیا را باکی نیست ، بیش از اینها از سر گذشته و گذرانده‌ایم...
شنبه‌ی خوبی باشه الهی ، بارون رو تماشا کن ناخوشی نمیمونه اصلا.
#موبیلم_گرافی #گلنویس
۱۳۹۷/۰۱/۱۸
Read more
. بین تمام تلخی‌های سال ۹۶، بهترین و مهم‌ترین اتفاق سال گذشته، طراحی و کارگردانی و بازیگری نمایش #کافه_پولشری بود که با استقبال خیلی خوب و مهربانی و لطف اساتید و دوستان و همکارانم و حمایت تماشاگرانی بی‌نظیر به نتیجه رسید. سال گذشته ۱۸ فروردین زندگی #پولشری بر صحنه با عشق و هیجان خاص خودش آغاز ... .
بین تمام تلخی‌های سال ۹۶، بهترین و مهم‌ترین اتفاق سال گذشته، طراحی و کارگردانی و بازیگری نمایش #کافه_پولشری بود که با استقبال خیلی خوب و مهربانی و لطف اساتید و دوستان و همکارانم و حمایت تماشاگرانی بی‌نظیر به نتیجه رسید.
سال گذشته ۱۸ فروردین زندگی #پولشری بر صحنه با عشق و هیجان خاص خودش آغاز شد. اجرایی از نوع تاتر محیطی که هر شب یک اتفاق تازه و منحصر به فرد بود. و برای من با تمام سختی‌هاش سرشار از تجربه و شناخت حتی نسبت به اطرافیانم‌یود. .. این آلبوم یادآور حضور بزرگان و‌اساتیدم و گروه اجرایی و لحظاتی از پشت صحنه و اجراست. حیف که بیش از یک دقیقه نمیشد به اشتراک بگذارم وگرنه کلی از همکاران و دوستان نازنینم با حضور و حمایتشون باعث دلگرمی من بودند.اون عروسک کوچکی که در عکس‌هاست کوچکترین تماشاگر و شنونده‌ی قصه‌ی پولشری بود که تا آخر اجرا با منش و ادب و سکوتش انرژی بخشم بود.👧🏻♥️
اجرای آخر به شیوه‌ی پولشری، همگی دستامون رو روی قلبمون گذاشتیم و‌ برای همه عشقی صادقانه آرزو کردیم... تولد یک سالگیت مبارک پولشری.. شاید سال جدید دوباره با قصه‌ی عاشقانه‌، کاپ کیک‌هات به صحنه برگشتی! کسی چه می‌دونه چی پیش میاد؟!
🎂♥️🎭♣️♦️♠️♥️🎭🎂
پی‌نوشت: خوشحال میشم کسانی که اجرا را دیدند زیر این پست منشن کنید و نظراتتون را بنویسید با بگین کدوم دیالوگ یادتون مونده.
سپاس ویژه از تک تک دوستانِ همکارم که با دل و جان برای زندگی بخشیدن به پولشری همراه و یاور بودند.
.
پی‌نوشت ۲: مشخصات اهنگ روی کلیپ در استوری هست.کامل اهنگ در کانال تلگرام من با ترجمه موجود!
#الهام_پاوه_نژاد #بازیگر #کارگردان #کافه_پولشری
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f353"></span>☘️ عدم اعتماد به نفس فقط به نپوشیدن لباس‌های رنگی، صحبت نکردن در جمع و یا رضایت نداشتن از ظاهر ختم ...
Media Removed
☘️ عدم اعتماد به نفس فقط به نپوشیدن لباس‌های رنگی، صحبت نکردن در جمع و یا رضایت نداشتن از ظاهر ختم نمی‌شه. امروز توی باغ کتاب سه-چهار ساعتی توی یه کافه نشسته‌بودم و کارامو انجام می‌دادم، سه تا دختر نوجوون ۱۷-۱۸ ساله اومدن پیشم و با تعجب ازم پرسیدن که چجوری تنها اومدم بیرون؟! یکیشون می‌گفت تنهایی ... 🍓☘️
عدم اعتماد به نفس فقط به نپوشیدن لباس‌های رنگی، صحبت نکردن در جمع و یا رضایت نداشتن از ظاهر ختم نمی‌شه.
امروز توی باغ کتاب سه-چهار ساعتی توی یه کافه نشسته‌بودم و کارامو انجام می‌دادم، سه تا دختر نوجوون ۱۷-۱۸ ساله اومدن پیشم و با تعجب ازم پرسیدن که چجوری تنها اومدم بیرون؟! یکیشون می‌گفت تنهایی حوصله‌ش سر می‌ره، یکی دیگه که اتفاقن خیلی هم خوشگل بود می‌گفت تا حالا تنهایی رستوران یا کافه نرفته!!!، و اون یکی سینما رفتنِ تنهایی من براش خیلی عجیب بود.
واقعیت اینه‌که فرار از تنهایی یکی از نمودهای اصلی نداشتن اعتماد به نفس‌ه.
تازه فقط توی تنهایی‌ه که می‌شه به درون سفر کرد و به کلی نتیجه خوب رسید. می‌تونید خودتونو بیش‌تر ببینید و بشناسید، بیش‌تر وقت دارید به اطراف، آدم‌ها، روابط‌‌شون توجه کنید.
تازه وقتی نقطه‌ضعف‌ها رو پیدا می‌کنید کم‌کم روشون کار کنید تا اعتمادبه‌نفس‌تون روزبه‌روز بیش‌تر بشه.
اون‌چه که اهمیت داره نه رنگ پوست، نه وزن ، نه مارک رژلب، نه لباس و نه مدل دماغ‌تونه! بلکه نگاه شما به اطرافه که می‌تونه ازتون انسانی متفاوت بسازه. باور کنید اینا شعار نیست. من خودم آدم به شدت بی‌اعتمادبه‌نفسی بودم توی نوجوونی، روانکاوم (بله روانکاو، نه خجالت داره و نه عیبه، کاملن ضروریه در دنیای امروز) کلی بهم کمک کرد و خودمم تلاش کردم تا این حرفارو شعار ندونم، الان همشون تجربیات من شدن.
.
عکس در سعدیه، بهمن ۹۶ : @naqmehyazdani
Read more
‌‌ ‌‌‌دارد بهار می شود هفت سین می چیند مادرم من اما هفت سین دیگری در دلم می چینم!! سرسبزی موهات سرخوشی چشم هات سیرچشمی دست هات سرخی لب هات سرزندگی قدم هات سبزی نفس هات سلامتی صدات هفت سین دوستداشتنی من!! من پای همین سفره به انتظارنو شدن تحویل می کنم سالم را ‌‌ برايتان آرزوهاي قشنگ ... ‌‌
‌‌‌دارد بهار می شود
هفت سین می چیند مادرم
من اما
هفت سین دیگری
در دلم می چینم!! سرسبزی موهات
سرخوشی چشم هات
سیرچشمی دست هات
سرخی لب هات
سرزندگی قدم هات
سبزی نفس هات
سلامتی صدات
هفت سین دوستداشتنی من!!
من پای همین سفره
به انتظارنو شدن
تحویل می کنم سالم را
‌‌
برايتان آرزوهاي قشنگ دارم...
امضاي خدا پاي آرزوهايتان...
سال نو مبارک...💐 ‌‌‌
‌‌
‌‌مخلص همتون
سروش اسدی
‌‌
‌‌۹۶/۱۲/۲۹‌‌
‌‌۱۸:۴۲‌‌
‌‌
#pic_poem #ax_matn #istgahe_honar #photoss_ir #harfeaks ‏ #axxkhas ‏ #akaasor #ak_30 #aksiine #akas_khooneh #instapersia #igerspersia #ipixell #honar_cheshm #axemruz #_torang #_ax_honari_ #ig_persia #ir_ig #ig_iran_ #pic_firik_ #akkasan #akkas_bashy #akas_khoone #persianlikes #ir_image #thstreetlife #honar_doostan #topcaptures
Read more
Loading...
جمعه هفته قبل برای شرکت تو رویداد صبح خلاق تهران و شنیدن صحبت های رضا غیابی عزیز روانه تهران شدم. رویداد ...
Media Removed
جمعه هفته قبل برای شرکت تو رویداد صبح خلاق تهران و شنیدن صحبت های رضا غیابی عزیز روانه تهران شدم. رویداد از لحاظ برگزاری خیلی شسته رفته و دلنشین بود در عین سادگی و جا داره به تیم برگزارکننده ش خسته نباشید بگم. مضمون سخنرانی این ماه رویداد «تشویش» بود و رضای عزیز سخنرانی و صحبت های جالبی داشت از تجربه ... جمعه هفته قبل برای شرکت تو رویداد صبح خلاق تهران و شنیدن صحبت های رضا غیابی عزیز روانه تهران شدم.
رویداد از لحاظ برگزاری خیلی شسته رفته و دلنشین بود در عین سادگی و جا داره به تیم برگزارکننده ش خسته نباشید بگم.
مضمون سخنرانی این ماه رویداد «تشویش» بود و رضای عزیز سخنرانی و صحبت های جالبی داشت از تجربه شخصی خودش رو با ما درمیون گذاشت و هم چیزای جالبی شنیدیم و از منظر شخصی تر و صمیمی تر با نگرش های رضا آشنا شدیم.
همه این ها به کنار من چند ماه اخیر رو در یکی از بزرگترین «تشویش» ها و سردرگمی های زندگیم بودم. فردای رویداد هم که میخواستم برگردم رشت توی برف و بسته شدن جاده ها گیر کردم و تا نیمه مسیر رفتیم و اتوبوس مجبور شد برگرده تهران و حدود ۱۸ ساعت تو اتوبوس گیر بودیم بعد از اون هم با چالش اینکه تا باز شدن جاده ها چه غلطی کنم و کجا بمونم زیر این برف و کار و زندگیم چی میشه روبرو شدم.
قسمت سکونت خیلی زود حل شد به لطف دوستای خیلی خوبم خونه شاهین @shahinmoradi1370 و لیلا @leila.mp68 رفتم.
کل مدتی که تهران بودم غر غر میکردم و مشوش بودم که چقد همه چی از ریل خارج شده.
سه شنبه که تونستم برگردم رشت. در حال خستگی جسمی و ذهنی فکر کردم با خودم دیدم اوضاع اونقدرا بد نبود و نیست چه قبل گیر کردن تو تهران برا چهار روز چه تو همون چند روز.
فهمیدم باوجود چیزی که فکر میکردم خلافش و واقعا تنها نیستم تو مشکلات و دوستای خوبی دارم که میشه تو سختیا بهشون اتکا کرد و منم باید بیشتر به دیگران عشق بورزم.
بعد فک کردم که وضعیت شغلی و آزادی کاری و همکارا و سازمانی رو که باهاشون کار میکنم رو جدا دوست دارم. مسیر پروژه هامم اگر خودم رو از نظر قلبی مطمئن کنم و دلم قرص شه هموار میشه.
حرف رضا هم تاثیر گذار بود نه اینکه قبلاً نشنیده بودم این حرفو ولی اینکه دوباره بشنویش اونم از کسی که صداش قرصه و خیلیا به چشم الگو بهش نگاه میکنن موثر میکرد تکرار این حرف رو که: شما هیچوقت از کسی عقب نیستین مسیر زندگی تو مختص توعه نباید از نرسیدن به یه چیزایی ناامید شی و فک کنی از رویه زندگی عقب افتادی، زندگی هر کس رویه خاصی داره که خودت رقمش میزنی.
خلاصه گیر افتادن تو برف با تمام حرف هایی که زدم خیلی مزخرف بود ولی بعدش باعث شد کمی از سردرگمی در بیام، کمی کمتر حسرت بخورم و نامیدانه به روز های آینده نگاه کنم و حرکت کردن رو از سر بگیرم!

پ.ن: جالبه بدونین آشنایی من با شاهین و لیلا اینطوری بود که یه بار که شاهین به رشت هیچهایک کرده بود من تو خیابون دیدمش و بهش گفتم اگه دوست داره می‌تونه یه شب مهمون ما باشه.
Read more
یادی کنیم از بانو #آذرشیوا هنرمند محبوب سینمای قدیم . آذر شیوا در سال ۱۳۱۹ در #تهران به دنیا آمد. ...
Media Removed
یادی کنیم از بانو #آذرشیوا هنرمند محبوب سینمای قدیم . آذر شیوا در سال ۱۳۱۹ در #تهران به دنیا آمد. پس از اخذ دیپلم متوسطه در ۱۸ سالگی به استخدام رادیو تهران درآمد و یک سال بعد فعالیت دوبله را آغاز نمود. او در این زمان در رشته پرستاری فارغ‌التحصیل شد. وی در سال ۱۳۴۰ در فیلم " آهنگ دهکده " ساخته مجید ... یادی کنیم از بانو #آذرشیوا هنرمند محبوب سینمای قدیم
.

آذر شیوا در سال ۱۳۱۹ در #تهران به دنیا آمد. پس از اخذ دیپلم متوسطه در ۱۸ سالگی به استخدام رادیو تهران درآمد و یک سال بعد فعالیت دوبله را آغاز نمود.

او در این زمان در رشته پرستاری فارغ‌التحصیل شد. وی در سال ۱۳۴۰ در فیلم " آهنگ دهکده " ساخته مجید محسنی برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت.

او در در یک دهه در بیست و یک فیلم ایرانی بازی کرد که از میان آن‌ها سلطان قلب‌ها و روسپی جزو آثار فراموش نشدنی اوست.

آذر شیوا در سال ۱۳۵۰ و در اوج شهرت به دلیل ابتذال در سینمای ایران با هنرپیشگی خداحافظی کرد و برای اعتراض به در سایه قرار گرفتنش در چنین شرایطی، مدتی مقابل دانشگاه تهران به فروختن آدامس پرداخت.
آثار سینمایی: درختان ایستاده می‌میرند (۱۳۵۰) یاقوت سه چشم (۱۳۴۹) روسپی (۱۳۴۸) قاتلین هم می‌گریند (۱۳۴۸) قصر زرین (۱۳۴۸) سلطان قلب‌ها (۱۳۴۷) هنگامه (۱۳۴۷) چرخ فلک (۱۳۴۶) روزهای تاریک یک مادر (۱۳۴۶) زیر گنبد کبود (۱۳۴۶) گل آقا (۱۳۴۶) داماد فراری (۱۳۴۵) خروس جنگی (۱۳۴۴) قهرمان قهرمانان (۱۳۴۴) من مادرم (۱۳۴۴) قانون زندگی (۱۳۴۳) آراس خان (۱۳۴۲) پرستوها به لانه بازمی‌گردن (۱۳۴۲) گذشت (۱۳۴۱) آهنگ دهکده (۱۳۴۰)

#آذرشیوا_ازقدیما #سینما #هنرمند #بازیگر #بازیگرزن #بازیگرسینما #دهه40 #دهه50 #ازقدیما #قدیمیا #محبوب #ازقدیما_پلی_به_خاطرات💖 #پست_قبلی_رو_ببینید✔️ #نوش_آفرین #بهمن_مفید
Read more
در کوران بازی دیشب و هیجاناتش، دوست و آشنای قدیمی رو از دست دادم. صدرالدین شجره ، نویسنده - گوینده و کارگردان رادیویی که بسیار نوشت و بسیار ساخت و پرداخت و حقیقتا هنرمند کم نظیری بود که بعد از مدتها رنج از بیماری کبدی، گذشت و گذاشت و رفت ... حیف از اون صدا و اون قلم که بخفت. شاید بارها در مصاحبه های ...
در کوران بازی دیشب و هیجاناتش، دوست و آشنای قدیمی رو از دست دادم.
صدرالدین شجره ، نویسنده - گوینده و کارگردان رادیویی که بسیار نوشت و بسیار ساخت و پرداخت و حقیقتا هنرمند کم نظیری بود که بعد از مدتها رنج از بیماری کبدی، گذشت و گذاشت و رفت ...
حیف از اون صدا و اون قلم که بخفت.
شاید بارها در مصاحبه های گوناگون اشاره کرده بودم که " ... ما آشنای خانوادگیی داشتیم که یکروز دست من رو گرفت و به طبقه ششم تالار پیش موسسیان برد تا امتحان پیانو برای گروه کر بدم ... " این شخص صدرالدین شجره بود که در نوجوانی بارها من رو همراه خودش به برنامه های ارکستر سمفونیک برد/ اولین ساز سه تارم برای امتحان ورودی دانشگاه موسیقی رو به همراه او از زادخیل بزرگ خریدم و در آخر دری شد برای ورود من به تالار رودکی اون هم در قبل ۱۸ سالگی ...
روحت شاد باشه صدری جان. خاطرات قشنگ و صدای زیبا و عمیقت همیشه با ما باقی خواهد ماند چون تنها صداست که میماند. به خانواده عزیزش تسلیت میگم و آرزوی صبر و شکیبایی دارم.
@saber_jafari_art
Read more
. من و ادي تو جايگاه وي آي پي منتظريم اجرا شروع بشه ولي اجرا تاخير داره ادي شاكي شده<span class="emoji emoji1f606"></span><span class="emoji emoji1f411"></span> . . پنجشنبه ...
Media Removed
. من و ادي تو جايگاه وي آي پي منتظريم اجرا شروع بشه ولي اجرا تاخير داره ادي شاكي شده . . پنجشنبه بعد از مدت ها اجراي سينگ ميبينمتون . . پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت . سانس اول ساعت ۱۵:۳۰ سینگ سانس دوم ساعت ۱۸:۰۰ مُوآنا _____________ جمعه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰ اجرای موزیکال هومن خیاط . ______________ تهیه ... .
من و ادي تو جايگاه وي آي پي منتظريم اجرا شروع بشه ولي اجرا تاخير داره ادي شاكي شده😆🐑
.
.
پنجشنبه بعد از مدت ها اجراي سينگ ميبينمتون 💛
.
.

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت .

سانس اول ساعت ۱۵:۳۰ سینگ

سانس دوم ساعت ۱۸:۰۰ مُوآنا
_____________
جمعه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰
اجرای موزیکال هومن خیاط .
______________
تهیه بلیت از سایت و گیشه سینما
www.TehranDubshow.com
Read more
Loading...
| قورباغه دهن گشاد | . . یه روز یه قورباغه دهن گشاد میره جنگل میرسه به یه زرافه 😮 با این حالت میگه : سلام ...
Media Removed
| قورباغه دهن گشاد | . . یه روز یه قورباغه دهن گشاد میره جنگل میرسه به یه زرافه 😮 با این حالت میگه : سلام زرافه چی میخوری ؟! زرافه میگه برگ میخورم . قورباغه با همون حالت میگه آفرین آفرین خوب بخوری میره جلوتر میرسه به یه خرگوشه همچنان حالت قبلی رو حفظ کرده و میگه : سلام خرگوش چی میخوری ؟! خرگوش ... | قورباغه دهن گشاد |
.
.
یه روز یه قورباغه دهن گشاد میره جنگل میرسه به یه زرافه 😮
با این حالت میگه :
سلام زرافه چی میخوری ؟!
زرافه میگه برگ میخورم .
قورباغه با همون حالت میگه آفرین آفرین خوب بخوری
میره جلوتر میرسه به یه خرگوشه همچنان حالت قبلی رو حفظ کرده و میگه :
سلام خرگوش چی میخوری ؟!
خرگوش میگه : هویج میخورم !!!
قورباغه با همون حالت میگه : آفرین آفرین خوب بخوری
میره جلوتر و میرسه به یه شیره و باز با همون حالت میگه :
سلام شیر چی میخوری ؟!
شیر میگه :گوشت میخورم
قورباغه که همون حالت رو حفظ کرده میگه : آفرین آفرین خوب بخوری.
میره جلوتر میرسه به یه ماره
و همونطوری میگه : سلام مار چی میخوری ؟!
مار میگه : من قورباغه دهن گشاد میخورم !!
قورباغه دهن خود را تنگ میکند و با این حالت
😗
میگه : آفرین آفرین خوب بخوری !
😋😂😂😂😂😂
.
پ.ن : برای خوندن جمله های قورباغه دهن خود را گشاد کرده و به شکل اموجیه 😮
در آورده و بلند بلند در خانه بخوانید
بقیه حیوانات را با حالت عادی خود بخونید سعی کنید پوکر فیسی‌خود را در خوندن جملات حیوانات بیشتر کنید تا تفاوت آن موقعی که دارید توضیح صحنه را میخوانید مشخص شود و در آخر بعد از دیالوگ مار که قورباغه دهن گشاد میخورد
لب خود را غنچه کرده و آفرین آفرین خوب بخوری رو
بگویید ....
اگه لنزم ۱۸-۵۵ نبودا خدایی سوژه خوب بود 😂
خدا نگهدار. 😂
Read more
• فرشته ی آسمانی من . برادر من ۱۸ ساله که رفتی از پیشمون و به خانه اصلی خودت برگشتی ، اما یاد و خاطرات بچگیمون ...
Media Removed
• فرشته ی آسمانی من . برادر من ۱۸ ساله که رفتی از پیشمون و به خانه اصلی خودت برگشتی ، اما یاد و خاطرات بچگیمون همیشه همراهمه . . . چند روز دیگه تولدته و ۲۰ ساله میشه . . . کاش بودی و خودم برات جشنی بزرگ برپا میکردم . 🖤 . . #برادرم #جایت #خالیست #کنار #من 🦁 • فرشته ی آسمانی من . برادر من
۱۸ ساله که رفتی از پیشمون و به خانه اصلی خودت برگشتی ، اما یاد و خاطرات بچگیمون همیشه همراهمه . . . چند روز دیگه تولدته و ۲۰ ساله میشه . . . کاش بودی و خودم برات جشنی بزرگ برپا میکردم . 🖤
.
.
#برادرم #جایت #خالیست #کنار #من 🦁
اتاق آدرین عزییییییز عمه این اتاق و تخت و لباسا و اسباب بازیها منتظرت هستن عشقِ کوچکِ من دوتا پادری ...
Media Removed
اتاق آدرین عزییییییز عمه این اتاق و تخت و لباسا و اسباب بازیها منتظرت هستن عشقِ کوچکِ من دوتا پادری شکل صورت خرس،هنر دست خواهرجان هست برای اتاق فسقلیمون چشم نظر و وَاِن یَکاد هم هدیه کوچک من به آدرین عزیییییزم جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹٦ #بهار #سال_نو #فروردین #نی_نی_کوچک #آدرین #عشق_من #عمه_یلدا #جشن #سیسمونی # اتاق آدرین عزییییییز عمه
این اتاق و تخت و لباسا و اسباب بازیها منتظرت هستن عشقِ کوچکِ من
دوتا پادری شکل صورت خرس،هنر دست خواهرجان هست برای اتاق فسقلیمون
چشم نظر و وَاِن یَکاد هم هدیه کوچک من به آدرین عزیییییزم
جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹٦
#بهار #سال_نو #فروردین #نی_نی_کوچک #آدرین #عشق_من #عمه_یلدا #جشن #سیسمونی #
Loading...
@imanfallh_music @imanfallah_music خیلی ها بعد این کلیپ ، یک سال بعدش آهنگ محلی خوندن اونم از من تقلید کردن ،اونوقت زیر پیجشون نوشتن بنیانگذار دیگه نگفتن جمله بنیانگذار سبک پاپ مدرن موزیک مازندران جمله من در آوردی خودمه،دیگه این و تقلید نکنن دیگه مردم یادشون کی اولین با این ... @imanfallh_music
@imanfallah_music
👈خیلی ها بعد این کلیپ ، یک سال بعدش آهنگ محلی خوندن اونم از من تقلید کردن ،اونوقت زیر پیجشون نوشتن بنیانگذار😉😉😉
👈دیگه نگفتن جمله بنیانگذار سبک پاپ مدرن موزیک مازندران جمله من در آوردی خودمه،دیگه این و تقلید نکنن😂😂😂😂
👈دیگه مردم یادشون کی اولین با این کارو کرده...قبلنا میگفتم خوبه تقلید ، 👈الان میگم نه...کار نو و جدید با ارزش تره...
👈آهنگ شماره ۱۸ ( پارت دوم )
👈آهنگ جانه مار (به همراه متن و ترجمه) 👈تنظیم فوق العاده حمید رشیدی
👈سال ساخت ۱۳۹۱تگ کنید دوستانتون رو تا بهتر دیده بشیم
👈کامل آهنگ و کلیپ رو میتونید از کانال تلگرام من دانلود کنید...
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 آهنڴهای زیـــــبـــــای 👈 #شمالی و #فارسی

با صداے زیـــــباے
#ایـماڹ_فـــــلاح❤
👈براے دانلود به کانال تلگرامــــــــــ بپیوندید
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://telegram.me/imanfallah_janemar
لینک در بیــــــــــو
❤🌏@imanfallah_music🌏❤
❤🌏@imanfallah_music🌏❤
❤🌏@imanfallah_music🌏♥️
❤🌏@imanfallah_music🌏❤
❤🌏@imanfallah_music🌏❤
❤🌏 #imanfallah_music 🌏❤
..❤ #imanfallah #iman_fallah❤
Read more
 #بیست_و_هفتم_رجب_مبعث_حضرت_محمد صلی الله علیه وآله . #مبعث مبارك پيامبر صلّى اللَّه عليه و ...
Media Removed
#بیست_و_هفتم_رجب_مبعث_حضرت_محمد صلی الله علیه وآله . #مبعث مبارك پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله در سن ۴۰ سالگى و در روز ۲۷ رجب المرجب ۱۳ سال قبل رجب واقع شد و همچنین آغاز نزول قرآن بر پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله در اين روز بوده است. غير شيعه مبعث را در ۱۷ يا ۱۸ يا ۲۴ ماه #رمضان و بعضى در ۱۲ ربيع الاول ... #بیست_و_هفتم_رجب_مبعث_حضرت_محمد صلی الله علیه وآله
.
#مبعث مبارك پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله در سن ۴۰ سالگى و در روز ۲۷ رجب المرجب ۱۳ سال قبل رجب واقع شد و همچنین آغاز نزول قرآن بر پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله در اين روز بوده است.
غير شيعه مبعث را در ۱۷ يا ۱۸ يا ۲۴ ماه #رمضان و بعضى در ۱۲ ربيع الاول مى دانند. در اين روز صلوات بر پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله و اهل بيت آن حضرت و نيز زيارت آن حضرت و #امير_المؤمنين عليه السّلام وارد شده است.
طبق بعضى روايات هنگامى كه آن حضرت از #كوه_حرا بر مى گشتند انوار جلال و عظمت ايشان را فرا گرفته بود، به حدى بود كه هيچكس را ياراى آن نبود كه به آن حضرت نظر كند. از كنار هر درخت و گياه و سنگ كه مى گذشت در برابر آن حضرت خم مى شدند و به زبان فصيح مى گفتند: «السّلام عليك يا نبى اللَّه، السّلام عليك يا رسول اللَّه». هنگامى كه آن حضرت داخل خانه #حضرت_خديجه سلام اللَّه عليها شدند، از شعاع انوار جمال آن حضرت خانه منور شد.حضرت خديجه سلام اللَّه عليها عرض كرد: اى محمّد، اين چه نور است كه از شما مشاهده مى كنم؟ آن حضرت فرمودند: اين نور پيامبرى است. سپس خطاب به حضرت خديجه سلام اللَّه عليها فرمودند: بگو: «لا اله الا اللَّه محمّد رسول اللَّه». خديجه سلام اللَّه عليها عرض كرد: سالهاست من پيامبرى شما را مى دانم. سپس به #وحدانيت خداوند متعال و رسالت پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله شهادت داد.
در اين هنگام آن حضرت فرمودند: «اى خديجه! احساس سرما مى كنم. جامه اى بر من بپوشان». حضرت جامه بر خود كشيد و خوابيد. از جانب حقتعالى ندا رسيد: «يا ايها المدّثر، قم فانذر و ربّك فكبّر»(سوره مدّثر) «اى جامه به خود پيچيده، برخيز و بترسان
مردم را از عذاب پروردگار خود، و #تكبير بگو و پروردگارت را به بزرگى ياد كن». آن حضرت برخاست و انگشت مبارك در گوش خود گذاشت و فرمود: «اللَّه اكبر، اللَّه اكبر» پس صداى آن حضرت به همه موجودات رسيد، و همه با او موافقت كردند.
#پيامبر صلّى اللَّه عليه و آله سه سال پنهانى مردم را به خداى يكتا دعوت مى فرمود، و پس از سه سال #جبرئيل آمد و عرض كرد: «خداوند متعال امر فرموده كه دعوت خويش را آشكار فرمائى». سپس آن حضرت از #كوه_صفا بالا رفتند و مردم را انذار فرمودند و دعوت خود را علنى نمودند.
.
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
Read more
ترانه رفیق با صدای رضا جان یزدانی، جان گرفت. قرار هست ۱۸ اردیبهشت این کار اجرا بشه. @rezayazdanioriginal از سایت ایران کنسرت بلیط کنسرت برادر خوش صدای من رو تهیه کنید. اونجا حتما میبینمتون. دلگيرم از همه, تنهام نذار رفيق دنيام پر از غمه, تنهام نذار رفيق رو زخم ( بغض) من نمك ، بيشتر از اين ... ترانه رفیق با صدای رضا جان یزدانی، جان گرفت.
قرار هست ۱۸ اردیبهشت این کار اجرا بشه.
@rezayazdanioriginal
از سایت ایران کنسرت بلیط کنسرت برادر خوش صدای من رو تهیه کنید.
اونجا حتما میبینمتون.

دلگيرم از همه, تنهام نذار رفيق
دنيام پر از غمه, تنهام نذار رفيق

رو زخم ( بغض) من نمك ، بيشتر از اين نپاش
نفس بده بهم، اينجا بده هواش

اشكاي هر شبم, غير اراديه
تنها اميد من, قولي كه داديه

گفتي رفيقمي, تا اخره مسير
حالا تو حقمو , از زندگي بگير
افتادم از نفس، بريدم از همه
اين شهر بعد تو، عينِ جهنمه
اين شهرو بعد تو ، بايد خراب كرد
خورشيد و خط كشيد، ماه و جواب كرد

خوابم نميبره , بايد طلوع كني
روزاي رفته رو از نو شروع كني

از زندگي من هر چي كه هس بگير
يا از همين الان، قولت رو پس بگير

افتادم از نفس، بريدم از همه
اين شهر بعد تو، عينِ جهنمه
اين شهرو بعد تو ، بايد خراب كرد
خورشيد و خط كشيد، ماه و جواب كرد
www.iranconcert.com
@rezayazdanioriginal @alioji
@iranconcertofficial
Read more
Loading...
. بیایید بیایید جمع شویم خاطره داریم؛ چه خاطره‌ی تلخی! دوره‌ی کارشناسی من بعد یک سال و نیم (سه ترم) ...
Media Removed
. بیایید بیایید جمع شویم خاطره داریم؛ چه خاطره‌ی تلخی! دوره‌ی کارشناسی من بعد یک سال و نیم (سه ترم) خوابگاه ماندن و حتی یک بار پا در آشپزخانه‌ی خوابگاه نگذاشتن (از لحاظ وسواس!)، خلاصه خانه‌دار که شدم، تازه با مفهومِ لذت بخشِ آشپزی آشنا شدم. در ۱۸-۱۹ سالگی. و از آنجایی که از وزنِ فعلی حدودِ ۲۰-۲۵ ... .
بیایید بیایید جمع شویم خاطره داریم؛ چه خاطره‌ی تلخی!
دوره‌ی کارشناسی من بعد یک سال و نیم (سه ترم) خوابگاه ماندن و حتی یک بار پا در آشپزخانه‌ی خوابگاه نگذاشتن (از لحاظ وسواس!)، خلاصه خانه‌دار که شدم، تازه با مفهومِ لذت بخشِ آشپزی آشنا شدم. در ۱۸-۱۹ سالگی. و از آنجایی که از وزنِ فعلی حدودِ ۲۰-۲۵ کیلوگرم چاق‌تر بودم، غذای خوب را می‌شناختم و دستِ بر قضا خوب هم می‌پختم!
می‌خواهم بگویم یک تجربه‌ی تلخ ممکن است تجربه‌های خوب بسیار زیادی را بشورد ببرد.
یک روز می‌خواستم مرغ بپزم که درِ ظرفِ زردچوبه همراه کیلو‌هاااا زردچوبه داخلِ قابلمه افتاد. شاید خیال کنید بله این دختر ساده‌ی شهرستانی که مو را از ماست می‌کشد لابد زردچوبه را هم بلد است از آب بکشد، که باید بگویم حقیقتا هار هور هیر!
دیگر برایتان نگویم که آن غذا چه طعمی داشت. بله، درست حدس زدید. طعمِ پا! آن هم نه هر پایی، پای یک مثلا کارگر ساختمانی با تعرقِ بالا که یک هفته در جوراب مانده، یک بار هم موقع پیاده شدن از وسیله‌ی نقلیه‌ی سنگین، افتاده در آب جوبی که از فرط لجن رنگش به سیاهی می‌رود و بوی گندش مرده را زنده می‌کند.
بله دقیقا همان طعم با همین مقدار جزئیات و همین حد اگزجره کردنِ واقعه..
و شست و برد هر آنچه اعتماد به نفس که داشتم.
رحم الله من قرا الفاتحه مع الصلوااااات..
...
مدت‌های زیادی گذشت تا من بتوانم بر انواع نفوس خبیثه و کثیفه‌ی خودم غلبه کنم و دوباره آشپزی کنم. اما خوشحالم که اجازه ندادم آن خاطره‌ی سوزناک، لذت آشپزی را از من بگیرد.
.
نتیجه اخلاقی: از تجربیات پند بگیرید و به زندگی ادامه دهید.
[-چی می‌گی بابا؟ تو نمی‌گفتی ادامه نمی‌دادیم!
+خفه!] (<= شمّه‌ای از جنگ میان نفوس و نحوه‌ی غلبه بر آن.)
Read more
رفقا پیشنهاد می‌کنم با هشتگ #دو_ساعت_سکوت پرستو فروهر را همراهی کنیم. متن کامل: دو ساعت سکوت در ...
Media Removed
رفقا پیشنهاد می‌کنم با هشتگ #دو_ساعت_سکوت پرستو فروهر را همراهی کنیم. متن کامل: دو ساعت سکوت در نوزدهمین سالگرد قتل فروهرها، چهارشنبه یکم آذرماه ۱۳۹۶، ۴ تا ۶ بعدازظهر دروازه شمیران، خیابان هدایت، کوچه مرادزاده، شماره ۱۸، خانه و قتلگاه فروهرها شرح ماوقع این روزها و یک درخواست از همه‌ی ... رفقا پیشنهاد می‌کنم با هشتگ #دو_ساعت_سکوت پرستو فروهر را همراهی کنیم.
متن کامل:
دو ساعت سکوت
در نوزدهمین سالگرد قتل فروهرها، چهارشنبه یکم آذرماه ۱۳۹۶، ۴ تا ۶ بعدازظهر
دروازه شمیران، خیابان هدایت، کوچه مرادزاده، شماره ۱۸، خانه و قتلگاه فروهرها

شرح ماوقع این روزها و یک درخواست از همه‌ی همراهان و همدلانی که با حضور خود در تداوم سنت دادخواهانه‌ی این سالگردها تلاش کرده‌اند و می‌کنند:

ده روز پیش که به تهران رسیدم در همان فرودگاه پاسپورتم را گرفتند و برگه‌ای به دستم دادند تا روز دوشنبه به دفتر نهاد ریاست‌جمهوری در اداره‌ی گذرنامه مراجعه کنم. گفته بودند پاسپورتم را در این روز پس خواهند داد که حالا موکول به روز دادگاهم در شنبه آینده شده است.
آنچه در این دفتر شنیدم نمایانگر آن تنگنایی‌ست که نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و قضایی در هماهنگی با یکدیگر برای من مهیا کرده‌اند؛ بنیانش بر وارونه‌نمایی و تهدید و ارعاب.
در همین جلسه به‌طور رسمی به من ابلاغ شد که برگزاری مراسم یادبود برای پدرومادرم در سالروز قتل سیاسی آنان مجاز است و هیچ منع قانونی ندارد و حق ماست، اما مأموران حاضر با «عناصر ضدانقلاب که قصد سوء‌استفاده از این مراسم را دارند تا قانون‌شکنی کنند و ناامنی پدید آورند و تحریک به ناآرامی کنند و مخل امنیت ملی و نظام شوند»* برخورد خواهند کرد. گفتند مسئولیت هرآنچه که هرکس که برای شرکت در این مراسم بیاید، در خانه‌ی ما و یا اطرافش، بگوید، به پای من خواهد بود و بر سنگینی پرونده‌ام در دادگاه انقلاب خواهد افزود.
این گفته نه بر منطقی استوار است و نه عادلانه است. اما برای جلوگیری از پاره شدن سنت نوزده ساله‌ی این مراسم، و برای گرفتن هر بهانه‌ای از آنان در سنگین‌تر کردن پرونده‌ی قضایی‌ام، از شما همراهان گرامی صمیمانه می‌خواهم که به مراسم یادبود بیایید تا این دو ساعت را در سکوت به یاد عزیزانمان که قربانی سرکوب و خشونت سیاسی شده‌اند کنار یکدیگر بایستیم. بیایید تا امسال داریوش و پروانه فروهر را در سکوت خود به یاد آوریم. بیایید تا ما و من را در سکوت همراهی کنید، که سکوت سرشار از ناگفته‌هاست و سکوت این روز نوید فرارسیدن روزی‌ست که حق آزادی گفتار خویش را بازپس‌گیریم.

از همراهی یکایک شما در بازپخش این متن پیشاپیش سپاسگزارم،
پرستو فروهر،
۳۰ آبان ۱۳۹۶، تهران

#قتل‌_های_زنجیره_ای
#قتل #فروهرها #پرستوفروهر #فروهر #دادخواهی

#دوساعت_سکوت
#حزب_ملی
#پروانه_اسکندری_داریوش_فروهر
Read more
۹۷/۴/۱۸ خیلی با هم فرق داشتیم ... بیشتر از همه‌ی پسرعموهای عالم. حتی اسمامون نشون می‌داد که چقدر ...
Media Removed
۹۷/۴/۱۸ خیلی با هم فرق داشتیم ... بیشتر از همه‌ی پسرعموهای عالم. حتی اسمامون نشون می‌داد که چقدر با هم متفاوتیم؛ دیگه چه برسه به سبک زندگی. اون عشق فوتبال بود و من عشق کتاب. وقتایی که اون داشت تو زمین خاکی توپ می‌زد یا توی این شهر و اون شهر دنبال بازی‌های استقلال بود، من یا توی کتابخونه پرسه می‌زدم ... ۹۷/۴/۱۸
خیلی با هم فرق داشتیم ... بیشتر از همه‌ی پسرعموهای عالم. حتی اسمامون نشون می‌داد که چقدر با هم متفاوتیم؛ دیگه چه برسه به سبک زندگی. اون عشق فوتبال بود و من عشق کتاب. وقتایی که اون داشت تو زمین خاکی توپ می‌زد یا توی این شهر و اون شهر دنبال بازی‌های استقلال بود، من یا توی کتابخونه پرسه می‌زدم یا توی مسجد و بسیج و هیئت. البته اینو بگم که درسش واقعا خوب و جزو تیزهوشان بود. بعدها که بزرگتر شدیم، توی عالم سیاست هم، من این طرف خط وایسادم و اون، اون طرف. سال ۷۸ و ۸۸ کف خیابون بود و دیگه می‌دونستیم که وقتی به هم می‌رسیم ‌می‌تونیم درباره هرچیزی حرف بزنیم جز سیاست. با وجود همه تفاوت‌ها، اما از بقیه پسرعموهام بیشتر دوستش داشتم؛ هرچی باشه فقط توی تهران اونو داشتم و بقیه مشهد بودن. حالا دقیقا یک سال از رفتن بهت‌آور #شهرام میگذره و انبوهی از خاطرات و حسرت‌ها رو دلم مونده ...
رحم الله من یقرأ الفاتحه
Read more
شخصی تعریف می کرد: توی رستوران نشسته بودم که یک دفعه یه مرد که با تلفن صحبت می کرد فریاد کشید و خیلی خوشحالی ...
Media Removed
شخصی تعریف می کرد: توی رستوران نشسته بودم که یک دفعه یه مرد که با تلفن صحبت می کرد فریاد کشید و خیلی خوشحالی کرد و بعد از تمام شدن تلفن، رو به گارسون گفت: همه کسانی که در رستورانند، مهمان من هستن به باقالی پلو و ماهیچه. بعد از ۱۸ سال دارم بابا میشم. چند روز بعد تو صف سینما، همون مرد رو دیدم که دست بچۀ ۳ یا ... شخصی تعریف می کرد: توی رستوران نشسته بودم که یک دفعه یه مرد که با تلفن صحبت می کرد فریاد کشید و خیلی خوشحالی کرد و بعد از تمام شدن تلفن، رو به گارسون گفت: همه کسانی که در رستورانند، مهمان من هستن به باقالی پلو و ماهیچه.
بعد از ۱۸ سال دارم بابا میشم.

چند روز بعد تو صف سینما، همون مرد رو دیدم که دست بچۀ ۳ یا ۴ ساله ای را گرفته بود که به او بابا می گفت. پیش مرد رفتم و علت کار اون روزشو پرسیدم.

مرد با شرمندگی زیاد گفت: آن روز در میز بغل دست من، پیرمردی با همسرش نشسته بودند پیرزن با دیدن منوی غذاها گفت: ای کاش می شد امروز باقالی پلو با ماهیچه می خوردیم، شوهرش با شرمندگی😔 ازش عذر خواهی کرد و خواست به خاطر پول کمشان، فقط سوپ بخورند،

من هم با آن تلفن ساختگی خواستم که همه مهمان من باشند تا اون پیرمرد بتونه بدون شرمندگی، غذای دلخواه همسرش را فراهم کنه.

انسانها را در زیستن بشناس نه در گفتن؛ در گفتار همه آراسته اند.
.
#danial_ebady #danial_ebadi #danial_ebadi8 #danialebady #danialebadyfans #دانيال_عبادى #دانيال
Read more
 #loverscinema اطلاعیه حاتمی کیا در پی حواشی شب گذشته کورش: خستگی دو ماه سفر بر تنم ماند!/ من بی‌خبر ...
Media Removed
#loverscinema اطلاعیه حاتمی کیا در پی حواشی شب گذشته کورش: خستگی دو ماه سفر بر تنم ماند!/ من بی‌خبر بودم؛ حلال‌مان کنید! ابراهیم حاتمی کیا در پی حواشی عجیب روز گذشته تیم تبلیغاتی فیلم "به وقت شام" در پردیس سینمایی کورش و ارعاب مردم با کاراکترهای داعشی فیلم نوشت: بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم ... #loverscinema
اطلاعیه حاتمی کیا در پی حواشی شب گذشته کورش: خستگی دو ماه سفر بر تنم ماند!/ من بی‌خبر بودم؛ حلال‌مان کنید!

ابراهیم حاتمی کیا در پی حواشی عجیب روز گذشته تیم تبلیغاتی فیلم "به وقت شام" در پردیس سینمایی کورش و ارعاب مردم با کاراکترهای داعشی فیلم نوشت:

بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم "به وقت شام"، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم؛ ولی این نمایش کوروش در شان "به وقت شام" نبود. خستگی دو ماه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند.

من تصورم آن بود که قرار است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی کوروش بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.

عزیزانِ آزرده‌خاطر در مجتمع کوروش، اعم از مردم و کسبه‌ی محترم، اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، بر ما ببخشید و حلال‌مان کنید.

ابراهیم حاتمی‌کیا
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
.
.
.
.
#دوستداران_سینما #دوست_داران_سینما
.
. #سینما #سریال #کوروش #سینما #مدافعان_حرم #مدافع_حرم #ابراهیم_حاتمی_کیا #به_وقت_شام #ایران #داعش #حمله #وحشیانه #جنجالی
Read more
. هر جای دنیا بگویی که دختران ۱۷ و ۱۸ ساله را بخاطر رقص، شادی و زیبایی‌شان به جرم اشاعه فحشا بازداشت و زندانی کردند و در مقابل متجاوزان به کودکان و ... آزاد هستند، می‌خندند! چون برای‌شان باور پذیر نیست! بعد از بازداشت‌شان با اعمال فشار و روش‌های غیراخلاقی و غیرقانونی از این نوجوان‌ها و جوان‌ها ... .
هر جای دنیا بگویی که دختران ۱۷ و ۱۸ ساله را بخاطر رقص، شادی و زیبایی‌شان به جرم اشاعه فحشا بازداشت و زندانی کردند و در مقابل متجاوزان به کودکان و ... آزاد هستند، می‌خندند! چون برای‌شان باور پذیر نیست!
بعد از بازداشت‌شان با اعمال فشار و روش‌های غیراخلاقی و غیرقانونی از این نوجوان‌ها و جوان‌ها اعتراف تلوزیونی می‌گیرند تا حرف‌ها و اشک‌هایشان برای دیگران مایه عبرت شوند! واقعا نمی‌دانند این عمل ناشایست افتخار‌ کردن ندارد و اگر کمی چشمانشان را باز کنند باید برای حال و روز خودشان اشک بریزند که هر روز سقوط انسان را رقم می‌زنند!

این‌ها نسل ۷۰ و ۸۰ هستند نسلی که به زور نمی‌خواهند راهی بهشت شوند، نسلی که خسته از اجبار و سیاست و دین و دروغ و ریا و ... هستند، نسلی که ساختارها و سنت‌های نادرست کنونی را مانعی برای زندگی خود می‌دانند. آنها خودشان می‌خواهند از بهشتی که می‌سازند لذت ببرند! از زندگی، از زیبایی، از شادی و آزادی لذت ببرند و شما آنقدر متحجرانه و کورکورانه به زندگی نگاه می‌کنید که هر مساله‌ای در نگاه شما به نام دین به بحران تبدیل می‌شود، و انگار نمی‌دانید که همان دین گفته است «در دین هیچ اجباری وجود ندارد»

رقص، شادی و آزادی حق همه است، من همیشه از دیدن رقص این دختران و پسران لذت برده‌ام و امروز ناراحت و عصبانی‌ام! وضعیت ما از فاجعه گذشته و تبدیل شده به طنز تلخی که نمی‌دانی پسش باید بخندی یا گریه کنی! بیش از این انسان را به سخره نگیرید و اخلاق و قانون را به ابتذال نکشانید؛ آنها نه فسادی به معنای‌ واقعی کلمه بپا کرده‌اند، نه متجاوز بوده‌اند، نه در اختلاس و نابودی کشور دست داشته‌اند، و نه دنبال نرمالیزاسیون‌سازی رانت‌خواری، جنایت، دروغ و دزدی هستند! آنها در یک کلام « می‌خواهند زندگی کنند، می‌خواهند شاد باشند، میخواهند در آزادی به رویاهایشان بال پرواز بدهند». بگذارید زندگی کنند، بگذارید زندگی کنیم، فرصت نفس کشیدن بدهید و به خودتان زمان بدهید فرصت دیدن و درک کردن بدهید تا بفهمید زندگی چیست! خودتان باشید و این رقص زیبا را بجای آنکه در پستوی افکارتان تحسین کنید در همین زندگی جاری تحسین کنید!

#مائده_هژبری
#شاداب
#رقص
#آزادی
#شادی
#برقص_تا_برقصیم
#زن
#حقوق_زن
#حجاب
Read more
... ۲۰ عاملی که رابطه عاطفی شما را پایدار نگه می‌دارد قسمت دوم ادامه پست قبلی: ۱۱. از هم انتقاد نکنید؛ ...
Media Removed
... ۲۰ عاملی که رابطه عاطفی شما را پایدار نگه می‌دارد قسمت دوم ادامه پست قبلی: ۱۱. از هم انتقاد نکنید؛ به هم راه‌حل ارائه کنید ۱۲. از هم تعریف کنید: تعریف کردن از همدیگر کار ساده و مفیدی است. با‌این‌کار به همسرتان نشان می‌دهید که واقعا برایش ارزش قائل هستید. ۱۳. به حریم شخصی هم احترام بگذارید: گذراندن ... ...
۲۰ عاملی که رابطه عاطفی شما را پایدار نگه می‌دارد قسمت دوم ادامه پست قبلی:
۱۱. از هم انتقاد نکنید؛ به هم راه‌حل ارائه کنید
۱۲. از هم تعریف کنید:
تعریف کردن از همدیگر کار ساده و مفیدی است. با‌این‌کار به همسرتان نشان می‌دهید که واقعا برایش ارزش قائل هستید.
۱۳. به حریم شخصی هم احترام بگذارید:
گذراندن وقت با شریک زندگی به رشد رابطه کمک زیادی می‌کند، اما نباید فراموش کنید که برای دوام و ماندگاری یک رابطه، باید هرازچندگاهی فضا و زمان کافی دراختیار هم بگذارید.
۱۴. تشکر از همدیگر را فراموش نکنید:
این یکی از قواعد طلایی رابطه‌های ماندگار است. «عزیزم دستت درد نکنه». چهار کلمه‌ی ساده می‌تواند معجزه کند. با این کلمات به او می‌فهمانید که برایش ارزش قائل هستید
۱۵. اشتباهات‌تان را بپذیرید:
همه‌ی ما بارها برای‌مان پیش آمده که هر چقدر هم دوست داشته باشیم باز هم نمی‌توانیم خود را بی‌گناه جلوه دهیم. باید اشتباه خود را بپذیریم. باید غرورمان را لگدمال کنیم و به عشق زندگی‌مان بگوییم: «عزیزم تقصیر من بود. واقعا معذرت می‌خوام». اگر همسرتان هم واقعا برای‌تان ارزش قائل باشد، شما را خواهد بخشید.
۱۶. حرف دلتان را بزنید:
اگر واقعا لازم باشد که در مورد چیزی با همسرتان حرف بزنید، حرف‌تان را نخورید و آن را با او در میان بگذارید. اگر آدم توداری هستید و حرف‌ها را درون خود می‌ریزید و آرزو دارید که همسرتان روزی شما را درک کند، باید بدانید لزوما این‌طور نیست و این کار ممکن است به‌ضررتان تمام ‌شود.
۱۷. رمانتیک باشید:
این نکته را مردان باید بیشتر از زنان مدنظر داشته باشند. مردها خیال می‌کنند رمانتیک بودن فقط به دوره‌ی نامزدی و قبل از ازدواج مربوط است. چند قرار عاشقانه‌ی رمانتیک باهم بگذارید. او را به شبی خاطره‌انگیز مهمان کنید. هر کاری که می‌توانید، هرچند ساده، برای او انجام دهید تا حس کند ملکه‌ی زندگی شماست. این واقعا گام مهمی در رابطه‌ی زناشویی‌تان است.
۱۸. به دوستان او احترام بگذارید:
اگر واقعا از دوستان همسرتان خوش‌تان نمی‌آید، بهتر است این بی‌علاقگی به آنها را در دل‌تان نگه دارید و اصلا اعلام نکنید.
۱۹. مهربان و باعاطفه باشید:
مهربانی در اشکال مختلف بروز و ظهور می‌کند. گاهی دست او را بگیرید، گاهی با موهای او بازی کنید و گاه هم او را در آغوش بفشارید و ببوسید. فرقی هم نمی‌کند که طرف مقابل مرد است یا زن. هر دو طرف باید این نکات را رعایت کنند. البته اگر دوام رابطه برای‌شان مهم است.
۲۰. ادب را رعایت کنید:
همیشه و در هر حال وقتی کنار شریک زندگی‌تان هستید، ادب را رعایت کنید
Read more
. شماره۳۵ *سجده* #نماز_با_کیفیت . ۱)امام صادق(ع) فرمودند: أَقرَبُ ما یَکُونُ العَبدُ إلَی ...
Media Removed
. شماره۳۵ *سجده* #نماز_با_کیفیت . ۱)امام صادق(ع) فرمودند: أَقرَبُ ما یَکُونُ العَبدُ إلَی اللهِ وَ هُوَ ساجِدٌ؛ نزدیکترین حالات بنده به پروردگارت حالت سجده است. کافی(ط-الاسلامیه) ج 3 ، ص 324 ، ح 11 . ۲)امام صادق(ع)فرمودند: لاتنظروا الى طول ركوع الرجل وسجوده ، فان ذلك شى ء اعتاده ... .
شماره۳۵ *سجده*
#نماز_با_کیفیت
.
۱)امام صادق(ع) فرمودند:
أَقرَبُ ما یَکُونُ العَبدُ إلَی اللهِ وَ هُوَ ساجِدٌ؛
نزدیکترین حالات بنده به پروردگارت حالت سجده است.
کافی(ط-الاسلامیه) ج 3 ، ص 324 ، ح 11
.
۲)امام صادق(ع)فرمودند:
لاتنظروا الى طول ركوع الرجل وسجوده ، فان ذلك شى ء اعتاده فلو تركه استوحش لذلك و لكن انظروا الى صدق حديثه و اداء امانتة
به ركوع و سجده هاى طولانى افراد نگاه نكنيد، زيرا ممكن است به آن عادت كرده باشند و براى او يك امر عادى شده باشد ؛ و اگر آن را ترك كنند وحشت كنند،
بلكه راستگويى و امانتدارى او رابنگر.
تفسير نورالثقلين ، ج 1، ص 496، اصول كافى ج 2، ص 105
.
۳)امام صادق(ع) فرمودند:
و عليكم بطول الركوع و السجود فان احدكم اذا طال الركوع و السجود يهتف ابليس من خلفه ، فقال يا ويلتاه !اطاعوا و عصيت و سجدوا و ابيت ؛
بر شما باد به طول ركوع و سجده ، كه هرگاه يكى از شما ركوع و سجده اش ‍ طول بكشد شيطان به دنبال او فرياد مى زند:
واى بر من !
او اطاعت كرد و من معصيت كردم
او سجده كرد و من سر باز زدم
بحارالانوار، ج 78، ص 199، مواعظ العدديه ، ص 242
.
<^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^>
.
#امام_خامنه_ای (زیدعزه):
نماز اولین قدم سلوک الی الله است۷۸/۰۶/۱۸

#نماز #صلاة #اخلاص #أذان
#الله #خدا #بندگی #عبد #مسجد #جماعت #حضور_قلب #میعاد_ملاقات_با_خدا #رکوع #قنوت #سجده #تشهد #عبادت #معراج #نافله #وضؤ #نماز_شب #عارف #شیعه #سنی #مسلمان #مسلم #اسلام #ایران
Read more
شلف بت من صورت کوچک ۲۲.۱۶.۷ ۲۹.۲۰.۹ ۳۵.۲۵.۱۱ قیمت ۱۴-۱۶-۱۸ هزار تومان #شلف #بتمن #اسباب_بازی #کودک #اتاق_کودک #تزیینات_اتاق_کودک # #لگو #لگوباكس #لگو_باكس #جاكتابى ...
Media Removed
شلف بت من صورت کوچک ۲۲.۱۶.۷ ۲۹.۲۰.۹ ۳۵.۲۵.۱۱ قیمت ۱۴-۱۶-۱۸ هزار تومان #شلف #بتمن #اسباب_بازی #کودک #اتاق_کودک #تزیینات_اتاق_کودک # #لگو #لگوباكس #لگو_باكس #جاكتابى #جا_كليدي #برش_ليزري #جاتخم_مرغي #ست_دریایی #برش_ليزري #چوبي #خام #تولد #سيسموني #جهيزيه #اتاق-كودك #جعبه_کادو ... شلف بت من صورت کوچک
۲۲.۱۶.۷
۲۹.۲۰.۹
۳۵.۲۵.۱۱
قیمت ۱۴-۱۶-۱۸ هزار تومان
#شلف #بتمن #اسباب_بازی #کودک #اتاق_کودک #تزیینات_اتاق_کودک # #لگو #لگوباكس #لگو_باكس #جاكتابى #جا_كليدي #برش_ليزري #جاتخم_مرغي #ست_دریایی #برش_ليزري #چوبي #خام #تولد #سيسموني #جهيزيه #اتاق-كودك #جعبه_کادو #جادستمالی #بانكه_جاادويه #سيني_دوطبقه #كنسول_چوبي #استند_اسم
Read more
‌ اسرا هفت ساله همراه با خواهرش سحرناز با شوق و امید آمده بود عکاسخانه برای ثبت نام در مکتب عکس بگیرد. ...
Media Removed
‌ اسرا هفت ساله همراه با خواهرش سحرناز با شوق و امید آمده بود عکاسخانه برای ثبت نام در مکتب عکس بگیرد. ‌ خنده و شوق اسرا مرا یاد سال ۱۳۸۱ که دختران افغان بعد از ۷ سال اجازه رفتن به مکتب را یافته بودند انداخت. آن روزها در عکاسخانه امید همراه با پدر کار میکردم و چند سالی بود بخاطر محدودیت طالبان برای عکاسی ...
اسرا هفت ساله همراه با خواهرش سحرناز با شوق و امید آمده بود عکاسخانه برای ثبت نام در مکتب عکس بگیرد. ‌
خنده و شوق اسرا مرا یاد سال ۱۳۸۱ که دختران افغان بعد از ۷ سال اجازه رفتن به مکتب را یافته بودند انداخت.
آن روزها در عکاسخانه امید همراه با پدر کار میکردم و چند سالی بود بخاطر محدودیت طالبان برای عکاسی از دختران و زنان بوصیله عکاس نابالغ من یک عکاس استدیویی شده بودم. البته آن روزها ۱۸ سالم شده بود.

بعد از فروپاشی طالبان در اوایل زمستان ۱۳۸۰ با رویکار آمدن دولت موقت ، وزارت معارف اعلام کرد مکاتب دخترانه از آغاز سال ۱۳۸۱ باز خواهد شد و برای ثبت نام مراجعه کنید.
هلهله ای بود ، روزانه صدها دختر به عکاسخانه ما مراجعه میکردند. دختران با شوق و هیجان و البته ترس و ناباوری به مکاتب میرفتد و ثبت نام میکردند. اکثر دختران ۱۴ ، ۱۵ ساله شده بودند اما هنوز الفبا را به درستی نمیشناختند ، بعضی ها هم در خانه همراه با پدر ، مادر و یا خواهر و برادر بزرگ تر کار کرده بودند و چیزهایی ساده گرفته بودند.
با این حال چالش بزرگی بود که بعد از این همه سال از الفبا شروع کنند ، به هر صورت چاره ای نبود و باید این اتفاق می افتاد.

در چند سال اخیر رشد تعلیم و تربیه دختران در افغانستان خیلی چشمگیر و امیدوار کننده بوده. نمونه بارز آن تیم دختران روباتیک هرات که با تمام محدودیت ها جامعه و نبود امکانات توانستند در جشنواره روباتیک آمریکا شرکت کنند و مقام بگیرند.
با این حال هنوز هم مشکلات زیادی پیش پای دختران برای پیشرفت دختران وجود دارد که این دختران شجاع با چنگ و دندان با آن مبارزه میکنند.

پدر فاطمه قادری (عضو تیم دختران روباتیک هرات) چند روز بعد از افتخاری که دختران روباتیک به دست آوردند در یک حمله انتحاری کشته شد و این موضوع ضربه بزرگی به او و هم تیمی هایش زد، با این حال مانع کار آنها نشد ، بلکه به آنها فهماند که باید پشتکار بیشتر کار که نه بلکه مبارزه کنند.

اشرف غنی بعد از اتفاقی که برای پدر فاطمه افتاد به دلداری او رفت ، فاطمه به اشرف غنی گفت: ما تنها خواسته ای که از شما داریم امنیت است ، باقی را خودمان خواهیم ساخت!
‌بله آنها خواهند ساخت دنیای خود را اگر با آنها همگام و هم صدا باشیم.

Herat , Afghanistan
2018
Read more
. مناظرات زنده و گفتمان محور ... ۱- با قطع نظر از دغدغه ناشي از مناظرات هنجارشكنانه و بعضاً ساختار ...
Media Removed
. مناظرات زنده و گفتمان محور ... ۱- با قطع نظر از دغدغه ناشي از مناظرات هنجارشكنانه و بعضاً ساختار براندازانه سال ۸۸ كه برخي را بر آن داشت به جاي رويارويي زنده نامزدها، پخش و انتشار مناظرات ضبط شده را مورد پيشنهاد قرار دهند، اما همگان مي‌دانند مناظرات آنگاه ارزنده است كه توان، ظرفيت و قابليت داوطلبان ... .
مناظرات زنده و گفتمان محور
...
۱- با قطع نظر از دغدغه ناشي از مناظرات هنجارشكنانه و بعضاً ساختار براندازانه سال ۸۸ كه برخي را بر آن داشت به جاي رويارويي زنده نامزدها، پخش و انتشار مناظرات ضبط شده را مورد پيشنهاد قرار دهند، اما همگان مي‌دانند مناظرات آنگاه ارزنده است كه توان، ظرفيت و قابليت داوطلبان عالي‌ترين منصب اجرائي كشور پس از مقام رهبري، آناً بدون مهندسي و در بستر زمان مورد ارزيابي قرار گيرد. چنين است كه خِرَد جمعي را بر آن داشت با تجديد نظر در تصميمات اتخاذي، انجام مناظره زنده كه رسمي است معهود در ايران و جهان را مورد پذيرش قرار دهد. مناظرات همراه با برخوردار بودن از دو چاشني برهان و احتجاج، به خاطر آن است كه تضارب آراء و تقابل افكار بعمل آيد تا جامعه بتواند از سايه‌سار سالم و پرطراوت تعاطي انديشه‌ها و تبادل گفتگوها در فضايي آرام و كم‌تنش، حرف‌ها را بشنود، در مقام نقد، تحليل و سبك و سنگين كردن آنها برآيد و آنگاه با انجام تطبيق و مقايسه‌اي ساده، امكان انتخاب گزينه‌ي برتر را از ميان صاحبان علايق و سلايق در اداره امور كشور براي خود فراهم آورد.
۲- چنين است كه، در پيام آسماني قرآن، پيامبر اكرم(ص) مأموريت مي‌يابد با دادن فراخوان، نه فقط از مسلمانان بلكه از عموم خردمندان جهان بخواهد با قبول ثابتات اخلاقي، چارچوب‌ها و قواعد حاكم بر اصول گفت و شنودها، «استماع اقوال گوناگون به منظور فراهم آمدن امكان اتّباع اَحسن و انتخاب اَصلح» را وجهه‌ي همّت خويش نمايند. خردمنداني كه در صورت اتّخاذ چنين شيوه‌اي مدني، پرفايده و قانونمند در تعاملات اجتماعي مورد تحسين و ستايش حق، تبارك و تعالي قرار گرفته‌اند. « فَبَشِّرْ عِبَادِ * الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ . . .» «اي پيامبر! بشارت ده به آن بندگان من كه* به سخن گوش فرامى‏ دهند و بهترين آن را پيروى مى كنند» [زُمَر: ۱۷ و ۱۸] اميد آنكه شهروندان ايراني، اين بار با آرامش خاطر و با استقرار پاي گيرنده‌هاي خانگي و از رسانه ملّي، انجام مناظرات اخلاق‌مدارانه، گفتمان محور، با برنامه و از نوع علمي و دانشگاهي آن را به تماشا نشينند. انشاءالله. كامروا باشيد.
🌹🌹🌹
#قربانعلی_مهری_متانکلایی
#قانون_اساسی
#قانون_اساسی_برای_همه
Read more
اسم كار : چيز كيك توت فرنگي شركت كننده شماره :٧ دوره سي وششم مسابقه من و سام با حمايت : @samgroup_co ...
Media Removed
اسم كار : چيز كيك توت فرنگي شركت كننده شماره :٧ دوره سي وششم مسابقه من و سام با حمايت : @samgroup_co چیز کیک توت فرنگی آرد3/4 پیمانه . بکینگ پودر1/2 ق چ نمک1/4 ق چ . کره آب شده1/4 پیمانه شکر1/2 پیمانه .تخم مرغ بزرگ1 عدد . شیر6 ق غ . ماست پرچرب1/8 پیمانه وانیل1/4 ق چ + 1 و 1/2 ق چ . پنیر ماسکارپونه یا پنیر ... اسم كار : چيز كيك توت فرنگي
شركت كننده شماره :٧
دوره سي وششم مسابقه من و سام
با حمايت : @samgroup_co
چیز کیک توت فرنگی
آرد3/4 پیمانه . بکینگ پودر1/2 ق چ نمک1/4 ق چ . کره آب شده1/4 پیمانه شکر1/2 پیمانه .تخم مرغ بزرگ1 عدد . شیر6 ق غ . ماست پرچرب1/8 پیمانه وانیل1/4 ق چ + 1 و 1/2 ق چ . پنیر ماسکارپونه یا پنیر خامه ای230 گرم خامه پرچرب1 پیمانه . پودر شکر1 پیمانه . پودر ژلاتین1 و 1/2 ق چ . آب سرد2 ق غ . توت فرنگی نیم کیلو . ژله توت فرنگی1 بسته . آب جوش2 پیمانه
طرز تهیه کیک پایه چیز کیک

فر رو در دمای ۱۸۰ درجه  سانتی گراد بزارید تا گرم بشه. داخل قالب کاغذ روغنی بیندازید و با اسپری روغن بپاشید در ظرفی دیگر ارد و بیکینگ پودر و نمک را الک کنید سپس کره و شکر را در ظرفی دیگر با هم بزنید تخم مرغ را اضافه کنید و بزنید شیر و وانیل را هم اضافه کنید و بزنید به ارامی مواد خشک را اضافه کنید و با لیسک هم بزنید مواد را داخل ظرف ریخته و در فر بگذارید ۱۸ تا ۲۰ دقیقه بماند سپس با سیخ چوبی چک کنید اگر مواد به سیخ نچسپید یعنی کیک پخته است از فر بیرون بیاورید و چند دقیقه صبر کنید و بعد کیک را از ظرف بیرون آورده و روی توری بگذارید تا سرد شود طرز تهیه ی مواد روی چیز کیک ابتدا خامه ی قنادی را کامل بزنید تا فرم بگیرد سپس پنیر ماسکارپونه را اضافه کنید سپس کمی وانیل و ژلاتین حل شده در اب را اضافه کنید هم بزنید و روی کیک سرد شده بریزید و صاف کنید و نیم ساعت داخل یخچال بگذارید تا منسجم شود . سپس ژله را درست کنید و کنار بگذارید تا کمی سرد شود توت فرنگی هارو روی مواد بچینید و آرام روی انها بریزید . چند ساعت داخل یخچال گذاشته تا ژله سفت شود .
Read more
. سرکار خانم آناهیتا همتی سلام و شبتون بخیر . در پی اعدام سه تروریست مسلح؛ که دستشان به خون مردم ...
Media Removed
. سرکار خانم آناهیتا همتی سلام و شبتون بخیر . در پی اعدام سه تروریست مسلح؛ که دستشان به خون مردم این سرزمین آغشته بود؛ مطلبی منتشر فرمودید و کمی بعد حذفش کردید . . به عنوان یک هموطن؛ یک خبرنگار و فعال رسانه از شما چند سوال دارم و البته پیش از طرح سوالاتم به استحضار سرکار برسانم که من هم همچون شما ... .
سرکار خانم آناهیتا همتی
سلام و شبتون بخیر .

در پی اعدام سه تروریست مسلح؛ که دستشان به خون مردم این سرزمین آغشته بود؛ مطلبی منتشر فرمودید و کمی بعد حذفش کردید . .

به عنوان یک هموطن؛ یک خبرنگار و فعال رسانه از شما چند سوال دارم و البته پیش از طرح سوالاتم به استحضار سرکار برسانم که من هم همچون شما با #خشونت بشدت مخالفم . .

اما سوالاتم : آیا شما هم جزو آن دسته از مردمی هستید که تنها یک طرف ماجرا را می بینند؛ یعنی عمدی یا سهوی نمی خواهند از نیمه دیگر و اصلی ماجرا با خبر شوند ؟! .

آیا مطلع نشدید که کسانی که اعدام شدند؛ دست به اسلحه برده و عملیات تروریستی انجام داده بودند و عده ای را به خاک و خون کشیدند؟! .

آیا آنان که در عملیات این تروریست ها بیگناه به شهادت رسیدند؛ #مادر و #پدر و خانواده نداشتند و آنها داغدار نشدند؟! .

آیا #قصاص را که یکی از اصول دین مبین اسلام است و در آیات قرآن بر آن تاکید شده؛ قانون عقب افتاده می دانید؟! .

آیا اگر به هر دلیل عزیزی از خانواده شما بدست فردی تروریست به بدترین شکل ممکن به قتل برسد؛ باز هم حاضرید هشتگ #نه_به_اعدام بزنید ؟! .
.
آیا کشتار و قتل عامی که تروریست ها انجام می دهند را نمی بینید و تنها اعدام چند تن از قاتلان آزارتان می دهد ؟! .

آیا مردم عزیزی که به آنها تسلیت گفتید؛ خود دستکم چهار دهه نیست که قربانی تروریست ها و خشونت طلب هستند ؟! .

آیا از جنایات تروریست هایی که به نام آزادی بخشی؛ حتی در مراسم عروسی و جلوی پای عروس و داماد؛ سرهای بسیار بریدند مطلعید؟! .

آیا درست است که برای ادای روشنفکری درآوردن؛ این همه جنایت را نادیده بگیرید ؟! .

و آیا و آیا و آیا ... .

امید است که اگر به این سوالات برای عموم هموطنان و قربانیان ترور؛ پاسخی نمی دهید، خودتان در خلوت تان آنها را مرور کنید و با انصاف در برابر وجدانتان پاسخگو باشید. .

با احترام
حسن شمشادی؛ خبرنگار
یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ .

@anahitahemmati
Read more
مدیرکل هنرهای نمایشی در گفت‌وگو با ایسنا تأیید کرد بازداشت موقت دو هنرمند و مدیر تئاتری شهرام ...
Media Removed
مدیرکل هنرهای نمایشی در گفت‌وگو با ایسنا تأیید کرد بازداشت موقت دو هنرمند و مدیر تئاتری شهرام کرمی در پی حکم قضایی مبنی‌بر توقیف نمایش «رویای شب تابستان» به کارگردانی مریم کاظمی، کارگردان این نمایش و مدیر تئاتر شهر هم بازداشت شدند. شهرام کرمی، مدیرکل هنرهای نمایشی در گفت‌وگو با ایسنا ... مدیرکل هنرهای نمایشی در گفت‌وگو با ایسنا تأیید کرد

بازداشت موقت دو هنرمند و مدیر تئاتری

شهرام کرمی
در پی حکم قضایی مبنی‌بر توقیف نمایش «رویای شب تابستان» به کارگردانی مریم کاظمی، کارگردان این نمایش و مدیر تئاتر شهر هم بازداشت شدند.

شهرام کرمی، مدیرکل هنرهای نمایشی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تایید این خبر، بیان کرد: با احضار خانم کاظمی و دکتر سعید اسدی مدیر سالن کارگردان نمایش "رویای شب تابستان"، به دلیل مشکلی که نسبت به تیزر نمایش پیش آمده بود، روند رسیدگی به ماجراء تا پایان وقت اداری امروز یکشنبه، ۱۸ شهریور طول کشید و منجر به بازداشت موقت آن‌ها شد.

او افزود: با وجود پیگیری‌های زیادی که صورت گرفت، به‌دلیل این‌که وقت اداری به پایان رسیده بود، نتوانستیم اقدامی انجام دهیم و این اتفاق ناخوشایندی است که رخ داده است. چراکه مشکل پیش‌آمده بدون این‌که نمایش دچار مشکل محتوایی باشد، اتفاق افتاده و متاسفانه تیزر نمایش مونتاژی از چند تصویر مختلف بوده که شبهه ایجاد کرده است.
وی تأکید کرد: این اتفاق سبب شد از این پس توجه جدی به فضای مجازی شود و البته دستگاه قضایی هم وظایفی دارد و ما هم ملزم به تمکین از قانون هستیم.
کرمی اضافه کرد: به عنوان مدیرکل هنرهای نمایشی در صورت احضار، به دادگاه می‌روم چراکه مسئولیت صدور مجوزها بر عهده من است و بابت هر اتفاق تئاتری باید پاسخگو باشم که حتماً خود را ملزم به این‌کار می‌دانم اما امیدوارم این اتفاق هرچه سریع‌تر به پایان برسد.
انتهای پیام
Read more
* #نگاه_امروز * . . . . . . . #کامو در مقدمه‌ای بر این رمان می‌نویسد: دیرگاهی است که من رمان «بیگانه» ...
Media Removed
* #نگاه_امروز * . . . . . . . #کامو در مقدمه‌ای بر این رمان می‌نویسد: دیرگاهی است که من رمان «بیگانه» را در یک جمله که گمان نمی‌کنم زیاد خلاف عرف باشد، خلاصه کرده‌ام: «در جامعهٔ ما هر کس که در تدفین مادر نگرید، خطر اعدام تهدیدش می‌کند.» منظور این است که فقط بگویم قهرمان داستان از آن رو محکوم به ... * #نگاه_امروز * .
.
.
.
.
.
.
#کامو در مقدمه‌ای بر این رمان می‌نویسد: دیرگاهی است که من رمان «بیگانه» را در یک جمله که گمان نمی‌کنم زیاد خلاف عرف باشد، خلاصه کرده‌ام: «در جامعهٔ ما هر کس که در تدفین مادر نگرید، خطر اعدام تهدیدش می‌کند.» منظور این است که فقط بگویم قهرمان داستان از آن رو محکوم به اعدام شد که در بازی معهود مشارکت نداشت. در این معنی از جامعه خود بیگانه است و از متن برکنار؛ در پیرامون زندگی شخصی، تنها و در جستجوی لذت‌های تن سرگردان. از این رو خوانندگان او را خودباخته‌ای یافته‌اند دستخوش امواج...
داستان روایتِ زندگی، جنایت و افکارِ فردی به‌نامِ مورسو است که ابتدا ......
.
.
.
جلال‌آل‌احمد (درگذشت، ۱۸ شهریور ۱۳۴۸، اَسالِم، گیلان) روشنفکر، نویسنده، منتقد ادبی و مترجم ایرانی و همسر سیمین دانشور بود.
آل‌احمد در دههٔ ۱۳۴۰ به شهرت رسید و تأثیر بزرگی در جریان روشنفکری و نویسندگی ایران داشت. نویسندگانی چون نادر ابراهیمی و غلامحسین ساعدی از او تأثیر گرفتند.
و بامعرفی آلبر کامو به جامعه ادبی؛ و ترجمه‌هایی از آندره ژید، یونگر، اوژن یونسکو، داستایوسکی نقش بسیار مؤثری در پیش برد ادبیات معاصر ایفا کرد....
.
.
.

#بیگانه
#چشم_وچراغ ۲۵
#آلبرکامو
#ترجمه 
#جلال_آل_احمد
#على‌_اصغرخبره‌_زاده
۱۲۰۰۰ تومان
جلد شومیز
#تجدیدچاپ
#چاپ_هفدهم
#موسسه_انتشارات_نگاه
#نشرنگاه #negahpub .
۱۸شهریور #درگذشت_نویسنده
#جلال_آل‌احمد #یادتان_همواره_سبز .
.
.
Read more
<span class="emoji emoji1f48e"></span>يك نفر در زمستان وارد دهی شد و توی برف دنبال منزلی می گشت ولی غريب بود و مردم هم غريبه توی خانه‌هاشان ...
Media Removed
يك نفر در زمستان وارد دهی شد و توی برف دنبال منزلی می گشت ولی غريب بود و مردم هم غريبه توی خانه‌هاشان راه نمیدادند ? همين‌جور كه توی كوچه‌‌های روستا می گشت ديد مردم به يك خانه زياد رفت و آمد می كنند . از کسی پرسيد ، اينجا چه خبره ؟ گفت زنی درد زايمان دارد و سه روزه پيچ و تاب ميخوره و تقلا ميكنه ولی نمیزاد ... 💎يك نفر در زمستان وارد دهی شد و توی برف دنبال منزلی می گشت ولی غريب بود و مردم هم غريبه توی خانه‌هاشان راه نمیدادند ?
همين‌جور كه توی كوچه‌‌های روستا می گشت ديد مردم به يك خانه زياد رفت و آمد می كنند . از کسی پرسيد ، اينجا چه خبره ؟
گفت زنی درد زايمان دارد و سه روزه پيچ و تاب ميخوره و تقلا ميكنه ولی نمیزاد . ما دنبال دعا نويس
می گرديم از بخت بد دعانويس هم گير نمياريم .
مرد تا اين حرف را شنيد گفت : بابا دعانويس را خدا براتون رسونده ، من بلدم، هزار جور دعا ميدونم .
فورا مرد مسافر را با عزت فراوان وارد كردند و خرش را به طويله بردند ، خودش را هم زير كرسی نشاندند ، بعد قلم و كاغذ آوردند تا دعا بنويسد . مرد روی کاغد چیزهایی نوشت و به آنها گفت :
اين كاغذ را در آب بشوريد و آب آنرا بدهید زائو بخورد . از قضا تا آب دعا را به زائو دادند زائيد و بچه صحيح و سالم به دنيا آمد .
از طرفی کلی پول و غذا به او دادند و بعد از چند روز که هوا خوب شد راهیش کردند .
بعد از رفتنش یکی از دهاتی ها کاغذ دعا را که کناری گذاشته بودند برداشت و خواند دید نوشته :
خودم بجا ، خرم بجا ، ميخوای بزا ، ميخوای نزا عبید زاکانی

۹۷/۶/۱۸
Read more
. "ستاره‌ای متولد می‌شود" هشت دقیقه ایستاده تشویق شد . • فیلم "ستاره‌ای متولد می‌شود" ( #AStarIsBorn) به کارگردانی برادلی کوپر با بازی خودش و لیدی گاگا، اولین بار روز جمعه در بخش خارج از مسابقه هفتاد و پنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد. فیلمی که حاشیه بامزه‌ای هم داشت. تماشاگران ... .
🌟 "ستاره‌ای متولد می‌شود" هشت دقیقه ایستاده تشویق شد
.
• فیلم "ستاره‌ای متولد می‌شود" ( #AStarIsBorn) به کارگردانی برادلی کوپر با بازی خودش و لیدی گاگا، اولین بار روز جمعه در بخش خارج از مسابقه هفتاد و پنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد. فیلمی که حاشیه بامزه‌ای هم داشت. تماشاگران در پایان فیلم برای هشت دقیقه به طور ایستاده سازندگان این پروژه را تشویق کردند و در این حالی بود که مشکلات فنی ناشی از صاعقه باعث وقفه ۱۵ دقیقه‌ای هنگام نمایش فیلم شد!
.
• بعد از پایان تشویق‌ها، لیدی گاگا لبخند زد و به نظر راضی می‌آمد و کوپر هنگام خروج از سالن پلاتزو دل سینما، خطاب به تماشاگران گفت: ممنون که ماندید و فیلم را تا آخر دیدید‍! حدود یک ساعت از نمایش این فیلم گذشته بود که تصویر سیاه شد و بعد از یک ربع، نمایش فیلم از نو آغاز شد
.
• منابع نزدیک به تهیه‌کنندگان فیلم گفتند وقفه در نمایش فیلم، به خاطر صاعقه در جریان باران شدید در لیدو بود که باعث شد لامپ پروژکتور بسوزد. هرچند این وقفه، جریان احساسی فیلم را مختل کرد، اما واکنش‌های جالب و صمیمانه تماشاگران همین‌طور لیدی گاگا به گونه‌ای بود که قطعاً در تاریخچه جشنواره ونیز ثبت خواهد شد
.
💭 واکنش منتقدان چه بود؟
.
• اولین واکنش منتقدان سینما به "ستاره‌ای متولد می‌شود" گرم و پرشور بود. اوئن گلایبرمن منتقد ورایتی از آن به عنوان «یک فیلم هالیوودی متعالی» یاد کرد
.
• جسیکا کیانگ از پلی‌لیست: «این فیلم قرار است یک پدیده باشد و من با کمال خوشحالی وظیفه دارم گزارش بدهم که فیلم بسیار خوبی هم هست»
.
• دیوید رونی منتقد هالیوود ریپورتر: «در حالی که همه چشم‌ها به اولین کارگردانی بردلی کوپر دوخته شده است و همه می‌خواهند حضور جسورانه لیدی گاگا را به عنوان بازیگر ببینند چیزهای زیادی درباره فیلم وجود دارد که می‌شود دوست‌شان داشت. کاریزمای ذاتی و طبیعی بردلی کوپر قابل ستایش است. مهم‌تر اینکه لیدی گاگا هم شمایل ستاره‌ پاپ بودنش را کنار گذاشته است و ترکیبی از سرسختی و آسیب‌پذیری را به جایش تجسم بخشیده است»
.
• استفانی زاخارک منتقد مجله تایم: «بازی‌های گاگا و کوپر تحسین‌برانگیز هستند. کوپر موفق می‌شود یک ملودرام فوق‌العاده برای دوران مدرن بسازد»
.
• این فیلم امتیاز خوب ۸۷ را از بین ۱۳ نقد در سایت متاکریتیک و امتیاز ۹۴ از بین ۱۸ نقد در سایت راتن تومیتوز، به دست آورده است و حتی از فیلم دیمین شزل که همه منتظرش بودند هم جلو زده. بنظر می‌رسد این فیلم از شانس‌های امسال فصل جوایز باشد
_____________
#LadyGaga #BradleyCooper
#CinemaNewss_Review
Read more
شما هم حتما ویدئوی پسر سفیر سابق ایران توی ونزوئلا رو دیدید که به مردم ایران توهین می کنه و می گه اگه نمی تونید پولدار شید برید بمیرید. متاسفانه به اینا می گن آقازاده که من اصلا با این واژه موافق نیستم. این افراد که حالا جدای از اینکه با پول مردم ایران واسه خودشون زندگیهای اشرافی ساختن حالا اومدن سایتهای ... شما هم حتما ویدئوی پسر سفیر سابق ایران توی ونزوئلا رو دیدید که به مردم ایران توهین می کنه و می گه اگه نمی تونید پولدار شید برید بمیرید. متاسفانه به اینا می گن آقازاده که من اصلا با این واژه موافق نیستم. این افراد که حالا جدای از اینکه با پول مردم ایران واسه خودشون زندگیهای اشرافی ساختن حالا اومدن سایتهای شرط بندی و قمار هم راه انداختن و اینجوری بازم از طریق معروف کردن منفی خودشون و سایتشون بازم پول کثیفی در میارن و حالا اینها همه یه طرف و این که با این همه رذالت میان جوگیر می شن و یا می گن ما ژن خوبیم و شما ...
بگذریم حالا. اینها و امثالشون ارزش وقت گذروندن ندارن. بیایم یه کاری رو با هم انجام بدیم. هر پستی که دیدیم این جو گیرها گذاشتن رو از این به بعد ریپورت کنیم به جای دیدن و شر کردن. احمقها رو نه معروف کنیم نه پولدار.
پایه ای؟
۱- بلی ۲- برام مهم نیست که احمقها پولدار شن. فقط می خوام خودم وقت گذرونی کنم.
.
.
جو گیر شدن به انگلیسی می شه:
To get carried away
مثلا:
Take this money and go to the candy store, but don't get carried away.
این پول رو بگیر و برو آبنبات فروشی، ولی جو گیر نشو. . .

۵۰% تخفیف ویژه عید قربان
فقط تا پایان امشب جمعه ۲ شهریور
دوره غیرحضوری سوپر کپسول آنلاین انگلیسی
آموزش مکالمه فقط در ۴ ترم
لطفا برای ثبت نام در تلگرام پیام دهید:
Telegram: 09399987699 .
.

دوره کپسول آنلاین مهاجرت و سفر
مهاجرت در ۹۰ روز
۵۳% تخفیف تا ۱۰ شهریور

لطفا برای ثبت نام در تلگرام پیام دهید:
Telegram: 09399987699
.
اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام: @mrrezayiclass . . . . .

دوره حضوری مگا کپسول انگلیسی
آموزش مکالمه انگلیسی در ۸ ترم
همراه استاد پشتیبان
۲۵%تخفیف ویژه تا ۱۰ شهریور
کلاس پنج شنبه ساعت ۱۱:۰۰ - ۱۴:۰۰
شنبه چهارشنبه ۱۰:۰۰ - ۱۳:۰۰
مدرس: اساتید آکادمی زبان مهندس رضایی
لطفا برای ثبت نام کلاسهای حضوری که سمت تجریش برگزار می شود شنبه تا چهارشنبه با دفتر آکادمی زبان مهندس رضایی تماس بگیرید:
۲۲۷۱۸۹۰۰
.
.
.
کلاس حضوری بحث آزاد
ویژه زبان آموزان سطح متوسطه به بالا
روزهای دوشنبه
ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۱:۰۰
۱۰ جلسه ۱.۵ ساعته
مدرس: محمودرضا رضایی
شهریه: ۳۰۰ هزار تومان
ظرفیت محدود
لطفا برای ثبت نام کلاسهای حضوری که سمت تجریش برگزار می شود شنبه تا چهارشنبه با دفتر آکادمی زبان مهندس رضایی تماس بگیرید:
۲۲۷۱۸۹۰۰ . .

#English #language #class #grammar #conversation #common #teacher #mrrezayi #Tehran #Iran #video #happy #happiness #gym #IELTS
#کلاس #زبان #انگلیسی #مکالمه #گرامر #پول #شا
Read more
: لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر آموت در مرداد ۱۳۹۷:‌ ‌ ۱. #من_پیش_از_تو / جوجو مویز /مریم مفتاحی ...
Media Removed
: لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر آموت در مرداد ۱۳۹۷:‌ ‌ ۱. #من_پیش_از_تو / جوجو مویز /مریم مفتاحی ۲. #پس_از_تو /جوجو مویز / مریم مفتاحی ۳. #یک_بعلاوه_یک / جوجو مویز / مریم مفتاحی ۴. #پروژه_شادی / گریچن رابین/ آرتمیس مسعودی ۵. #نحسی_ستاره_های_بخت_ما / جان گرین / آرمان آیت اللهی ۶. #ما_تمامش_می_کنیم ... :
لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر آموت در مرداد ۱۳۹۷:‌

۱. #من_پیش_از_تو / جوجو مویز /مریم مفتاحی
۲. #پس_از_تو /جوجو مویز / مریم مفتاحی
۳. #یک_بعلاوه_یک / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۴. #پروژه_شادی / گریچن رابین/ آرتمیس مسعودی
۵. #نحسی_ستاره_های_بخت_ما / جان گرین / آرمان آیت اللهی
۶. #ما_تمامش_می_کنیم / کالین هوور / آرتمیس مسعودی
۷. #اتاق/ اما دون‌اهو / علی قانع
۸. #خاما / یوسف علیخانی
۹. #میوه_خارجی /جوجو مویز /مریم مفتاحی
۱۰. #پیش_از_آن_که_بخوابم / اس.جی. واتسون / شقایق قندهاری
۱۱. #اسب_رقصان/ جوجو مویز /مریم مفتاحی
۱۲. #زن_همسایه / شاری لاپنا / عباس زارعی
۱۳. #زبان_گل_ها / ونسا دیفن‌باخ / فیروزه مهرزاد
۱۴. #الینور_آلیفنت_کاملا_خوب_است / گیل هانیمن / آرتمیس مسعودی
۱۵. #بیوه_کشی / یوسف علیخانی
۱۶. #پیرزنی_که_تمام_قوانین_را_زیر_پا_گذاشت / کترینا اینگلمن سوندبرگ / کیهان بهمنی
۱۷. #دروغ_های_کوچک_بزرگ / لیان موریارتی / سحر حسابی
۱۸. #تمام_چیزهایی_که_نمی_گوییم / کری لانزدیل / سارا نجم آبادی
۱۹. #غریبه_ای_در_خانه / شاری لاپنا / عباس زارعی
۲۰. #دختری_که_پادشاه_سوئد_را_نجات_داد / یوناس یوناسون / کیهان بهمنی
۲۱. #خدمتکار_و_پروفسور / یوکو اوگاوا / کیهان بهمنی
۲۲. #همسر_خاموش / ای.اس.ای هریسون / مریم مفتاحی
۲۳. #راز_شوهر / لیان موریارتی / سحر حسابی
۲۴. #راز / کاترین هیوز / سودابه قیصری
۲۵. #دختر_خوب / ماری کوبیکا / فرشاد شالچیان
۲۶. #زندگی_دوم / اس جی واتسون / شقایق قندهاری
۲۷. #نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد / اوریا فالاچی /عباس زارعی
۲۸. سالار مگس‌ها / ویلیام گلدینگ / ناهید شهبازی
۲۹. الیزابت گم شده است / اما هیلی / شبنم سعادت
۳۰. دختر گل لاله /مارگارت دیکنسون / سودابه قیصری
۳۱. پشت سرت را نگاه کن / سی‌بل هاگ / آرتمیس مسعودی
۳۲. نامه / کاترین هیوز / سودابه قیصری
۳۳. یک پرونده‌ی کهنه / رضا جولایی
۳۴. صدای آرچر / میا شریدن / منا اختیاری
۳۵. اولین تماس تلفنی از بهشت / میچ آلبوم / آرتمیس مسعودی
۳۶. تابستان آن سال / دیوید بالداچی / شقایق قندهاری
۳۷. لی‌لا لی‌لا / مارتین زوتر / مهشید میرمعزی
۳۸. عاشقانه / فریبا کلهر
۳۹. پرتقال خونی / پروانه سراوانی
۴۰. وقتی خاطرات دروغ می‌گوید / سی‌بل هاگ / آرتمیس مسعودی
۴۱. پیرزن دوباره شانس می‌آورد / یوناس یوناسون / کیهان بهمنی
۴۲. مردی از آنادانا / فریبا کلهر‌


کتاب‌های نشر آموت را در طرح تابستانه کتاب از سی‌ام مرداد به مدت یک هفته در تهران، و ده روز در شهرستان‌ها با تخفیف از کتابفروشیهای عضو طرح تهیه کنید.
Read more
. سلام... نمیدونم چی بنویسم از چی بنویسم ،،، فرزندت کجاس آقاااااااااااا...... تو کدوم کشور با کدوم پول ،،با کدوم مدرک ،،،، تویی که وقتی احساس ترس میکنی برای از دست دادن صندلیت و شغلت ،اسم شهید و جانباز و میاری ،،فرزندت کجاس... جواب منو و امثال منو نده مهم نیست ،،جواب این مادر و مادرها و پدرهای اونایی ... .
سلام... نمیدونم چی بنویسم از چی بنویسم ،،، فرزندت کجاس آقاااااااااااا...... تو کدوم کشور با کدوم پول ،،با کدوم مدرک ،،،، تویی که وقتی احساس ترس میکنی برای از دست دادن صندلیت و شغلت ،اسم شهید و جانباز و میاری ،،فرزندت کجاس... جواب منو و امثال منو نده مهم نیست ،،جواب این مادر و مادرها و پدرهای اونایی که جوان رعناشونو دادن تا تو بچه ات و بفرستی اونور که دکتر بشه و هیچ پخی هم نمیشه دست از پا درازتر بر میگرده رو شاید بتونی بدی نه تو این دنیا ،،اگه اعتقاد داری به اون دنیا ،اون دنیا بده حتما ،،اگه جهنمی باشه مال تو آقاااااا... فداتشم که بچه ۱۸ ساله دادی و ۲۳ سال منتظر موندی هر روز و هر روز تا پسرت بیاد ،،حلال نکن مادر همه این آدمهاروووو... قربونت برم که اشک ریختنت قلب سنگ و میسوزونه ولی قلب سنگی اینارو نه... یا علی ۳۳،۲۴

با هر عقیده ای و سلیقه ای وچه مخالف و چه موافق باید برای شما کلاه از سر برداشت و تعظیم کرد که بخاطر ناموس و خاک و ایران سینه سپر کردید ... حالا خاک و آب و برق و دریا بدید به کشورهای دوست و همسایه 😡😡😡😡😡😡 @aliansarian
زنده باد ایران .. چو ایران نباشد تن من مباد🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
Read more
یکسال گذشت... از ناصرخان فرهودی خیلی آموختم یکی از حیف های زندگی من تا همیشه... اولین سالگرد پرواز ...
Media Removed
یکسال گذشت... از ناصرخان فرهودی خیلی آموختم یکی از حیف های زندگی من تا همیشه... اولین سالگرد پرواز ناصرخان فرهودی بزرگ زمان:پنج شنبه ۱۳۹۷/۵/۱۸ ساعت:۱۸الی۱۹:۳۰ بهشت زهرا قطعه ۸۸ #ناصرفرهودی یکسال گذشت...
از ناصرخان فرهودی خیلی آموختم
یکی از حیف های زندگی من تا همیشه... اولین سالگرد پرواز ناصرخان فرهودی بزرگ

زمان:پنج شنبه ۱۳۹۷/۵/۱۸
ساعت:۱۸الی۱۹:۳۰
بهشت زهرا قطعه ۸۸

#ناصرفرهودی
شمارو نمیدونم اما من #دهه_شصتی جرقه جدی انقلابی گریم و مطالعه سیر شکل گیری انقلاب، اشخاص و جناح ...
Media Removed
شمارو نمیدونم اما من #دهه_شصتی جرقه جدی انقلابی گریم و مطالعه سیر شکل گیری انقلاب، اشخاص و جناح هام از ۱۸ تیر۷۸ شروع شد. (بگذریم که بابت خوندن کتب حجازی تکفیر هم شدم) 😑 قویا معتقدم پایه گذاری وضع موجود در همان روز انجام شد. آسیب پذیری مملکت به حد اعلا رسیده و عده ای برای بستن روزنامه موهن وابسته ... شمارو نمیدونم
اما من #دهه_شصتی
جرقه جدی انقلابی گریم و مطالعه
سیر شکل گیری انقلاب، اشخاص و جناح هام
از ۱۸ تیر۷۸ شروع شد. (بگذریم که بابت خوندن کتب حجازی تکفیر هم شدم)
😑
قویا معتقدم پایه گذاری وضع موجود در همان روز انجام شد.
آسیب پذیری مملکت به حد اعلا رسیده
و عده ای برای بستن روزنامه موهن وابسته به جریان سیاسی خاص، با تحریک دانشجوها به خیابان ها ریخته بودند و ته اقدامشان این که هرکه ظاهر #حزب_الهی داشت را به قصد کشت می زدند.
گرچه آنجا هم رهبری وارد میدان شد و از خود هزینه کرد و گفت‌ "اگر عکس مرا هم آتش زدند و پاره کردند، سکوت کنید..."
ریشه لیبرالیزم رسانه ای و تشکیل اپوزیسیون دولتی که از زمان #منتظری کاشته شده بود، در همانجا کود دهی شد و دست آخر کار به جایی رسید که با ورود رهبری، شورای امنیت ملی ، مردم و نیروی انتظامی قائله جمع شد... اما شد آتش زیر خاکستر ۸۸ و ۹۶ و ۹۷ ..
.
. سو استفاده از جریانات هیجانی مانند دانشجویان و کسبه و... همیشه جواب می دهد. سواستفاده از اقشار موثر برای حاشیه سازی ها همیشه جواب داده است🙄
،
این سواستفاده همیشه از جریانات خاص سیاسی هدایت می شود، حالا شده قصه #مائده_هژبری #رقاص باشد یا بستن #روزنامه_سلام ، مهم این است که در آن مقطع گند #دولت_خاتمی و در این مقطع گند #دولت_روحانی درآمده... .
#علی_برکت_الله
#موسوی_خوئینی_ها #فتنه۷۸ #فتنه۸۸
#شاخ_اینستا
#مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست

#نه_می_بخشیم_نه_فراموش_می_کنیم
Read more
هوای اول تهران،شیراز نمایش و فروش مجموعه ای از آثار هنرمندان ایرانی با هدف ترویج فرهنگ حمایت از ...
Media Removed
هوای اول تهران،شیراز نمایش و فروش مجموعه ای از آثار هنرمندان ایرانی با هدف ترویج فرهنگ حمایت از تفکر، طراحی و تولید کارگاه های هنری داخلی در سرتاسر ایران زمین. گشایش دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۶ ساعت ۱۷ گالری آبان،عفیف آباد،بین کوچه ۱۸ و ۲۰ نمایشگاه تا ۲۰ اسفند ماه ادامه دارد ساعت بازدید ۹ تا ۱۲ ... هوای اول
تهران،شیراز
نمایش و فروش مجموعه ای از آثار هنرمندان ایرانی با هدف ترویج فرهنگ حمایت از تفکر، طراحی و تولید کارگاه های هنری داخلی در سرتاسر ایران زمین.
گشایش دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۶
ساعت ۱۷
گالری آبان،عفیف آباد،بین کوچه ۱۸ و ۲۰
نمایشگاه تا ۲۰ اسفند ماه ادامه دارد
ساعت بازدید ۹ تا ۱۲ و ۱۶:۳۰ تا ۲۲
تلفن تماس ۰۹۰۲۳۱۱۲۳۱۰
💫از كارهاى من مى تونيد در شيراز ديدن كنيد 🌸💫@aban.artgallery
Read more
در پی استقبال مخاطبان ، نمایش « در خیابان هیچ‌ کس‌ به من نگاه نمی‌کند » تا ۱۸ شهریور تمدید شد . . . شهریور ۹۷ ، تماشاخانه سه نقطه ( سالن استاد شکیبایی ) ۱۹ ___________ نویسنده:ژان میشل ریب مترجم:داریوش مودبیان کارگردان:احمد سیاه رستمی مشاور کارگردان : دکتر عطاالله کوپال تهیه کنندگان ... 🎭
در پی استقبال مخاطبان ، نمایش « در خیابان هیچ‌ کس‌ به من نگاه نمی‌کند » تا ۱۸ شهریور تمدید شد .
.
. شهریور ۹۷ ، تماشاخانه سه نقطه ( سالن استاد شکیبایی )
⏰ ۱۹
___________

نویسنده:ژان میشل ریب
مترجم:داریوش مودبیان
کارگردان:احمد سیاه رستمی
مشاور کارگردان : دکتر عطاالله کوپال
تهیه کنندگان : احمد سیاه رستمی . هومن فرقانی نژاد
____________

بازیگران ( به ترتیب ورود )
احمد سیاه رستمی
درسا مویدی
هومن فرقانی نژاد
آرش لشگری( فرد سیاه پوش )
____________

دستیار کارگردان و منشی صحنه :
مریم سادات رضوی

دستیار دوم کارگردان :
ایمان کدخدا مرادی
____________

طراح صحنه :
درسا مویدی

طراح نور و لباس :
احمد سیاه رستمی

طراح گریم :
فاطمه نوروزی

مجری گریم :
مینا عرفانیان

____________

عکاس :
داریوش ادهمی

ساخت و تدوین تیزر :
حدیث دکایتی

تبلیغات و روابط عمومی :
کمپانی هنری زابتیک .
.
تهیه بلیت از سایت تیوال
www.tiwall.com
____________

@dar_khiaban
@Ahmad.Siahrostami
@Dori_moayedi
@Forghani.hooman
@Darush.ad1373
@editor_had
@iman._.moradi
@arash775
@zabtick

#تماشاخانه_سه_نقطه
#ژان_میشل_ریب
#تئاتر
#تیوال
#بازیگران
#هنرمندان
#زابتیک
Read more
. «ستاره‌ای متولد می‌شود» هشت دقیقه ایستاده تشویق شد ! . همان طور که پیش تر گزارش کردیم، فیلم «ستاره‌ای متولد می‌شود» (A Star Is Born) به کارگردانی بردلی کوپر با بازی خودش و لیدی گاگا، اولین بار روز جمعه در بخش خارج از مسابقه هفتاد و پنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد. فیلمی که حاشیه ... .
«ستاره‌ای متولد می‌شود» هشت دقیقه ایستاده تشویق شد !
.
همان طور که پیش تر گزارش کردیم، فیلم «ستاره‌ای متولد می‌شود» (A Star Is Born) به کارگردانی بردلی کوپر با بازی خودش و لیدی گاگا، اولین بار روز جمعه در بخش خارج از مسابقه هفتاد و پنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد. فیلمی که حاشیه بامزه‌ای هم داشت. تماشاگران در پایان فیلم برای هشت دقیقه به طور ایستاده سازندگان این پروژه را تشویق کردند و در این حالی بود که مشکلات فنی ناشی از صاعقه باعث وقفه ۱۵ دقیقه‌ای هنگام نمایش فیلم شد!
.
بعد از پایان تشویق‌ها، لیدی گاگا لبخند زد و به نظر راضی می‌آمد و کوپر هنگام خروج از سالن پلاتزو دل سینما، خطاب به تماشاگران گفت: ممنون که ماندید و فیلم را تا آخر دیدید‍! حدود یک ساعت از نمایش این فیلم گذشته بود که تصویر سیاه شد و بعد از یک ربع، نمایش فیلم از نو آغاز شد
.
منابع نزدیک به تهیه‌کنندگان فیلم گفتند وقفه در نمایش فیلم، به خاطر صاعقه در جریان باران شدید در لیدو بود که باعث شد لامپ پروژکتور بسوزد. هرچند این وقفه، جریان احساسی فیلم را مختل کرد، اما واکنش‌های جالب و صمیمانه تماشاگران همین‌طور لیدی گاگا به گونه‌ای بود که قطعاً در تاریخچه جشنواره ونیز ثبت خواهد شد.
.
اما واکنش منتقدان چه بود؟
.
• اولین واکنش منتقدان سینما به «ستاره‌ای متولد می‌شود» گرم و پرشور بود. اوئن گلایبرمن منتقد ورایتی از آن به عنوان «یک فیلم هالیوودی متعالی» یاد کرد
.
• جسیکا کیانگ از پلی‌لیست: «این فیلم قرار است یک پدیده باشد و من با کمال خوشحالی وظیفه دارم گزارش بدهم که فیلم بسیار خوبی هم هست»
.
• دیوید رونی منتقد هالیوود ریپورتر: «در حالی که همه چشم‌ها به اولین کارگردانی بردلی کوپر دوخته شده است و همه می‌خواهند حضور جسورانه لیدی گاگا را به عنوان بازیگر ببینند چیزهای زیادی درباره فیلم وجود دارد که می‌شود دوست‌شان داشت. کاریزمای ذاتی و طبیعی بردلی کوپر قابل ستایش است. مهم‌تر اینکه لیدی گاگا هم شمایل ستاره‌ پاپ بودنش را کنار گذاشته است و ترکیبی از سرسختی و آسیب‌پذیری را به جایش تجسم بخشیده است»
.
• استفانی زاخارک منتقد مجله تایم: «بازی‌های گاگا و کوپر تحسین‌برانگیز هستند. کوپر موفق می‌شود یک ملودرام فوق‌العاده برای دوران مدرن بسازد»
.
• این فیلم امتیاز خوب ۸۷ را از بین ۱۳ نقد در سایت متاکریتیک و امتیاز ۹۴ از بین ۱۸ نقد در سایت راتن تومیتوز، به دست آورده است و حتی از فیلم دیمین شزل که همه منتظرش بودند هم جلو زده. بنظر می‌رسد این فیلم از شانس‌های امسال فصل جوایز باشد💫
Video: Hollywood Reporter
Read more
ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها ...
Media Removed
ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها برای کسب شرایط لازم برای حضور در شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ باید نه زودتر از تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ مهر ۱۳۹۶) و نه دیرتر از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) حداقل به مدت ۷ روز ... ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها برای کسب شرایط لازم برای حضور در شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ باید نه زودتر از تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ مهر ۱۳۹۶) و نه دیرتر از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) حداقل به مدت ۷ روز پیاپی در سینماهای کشور مبدا #اکران تجاری شده باشند.
با توجه به فهرست اکران سینمای ایران در این بازه زمانی یک‌ ساله در مجموع ۶۰ فیلم سینمایی که شامل سه #انیمیشن و یک #مستند نیز می‌شود واجد شرایط حضور به عنوان نماینده ایران در اسکار پیش رو هستند (تاریخ آغاز اکران این فیلم‌ها در مقابل آنها آورده شده است) اما قطعا با توجه به حضورهای بین‌المللی و اکران جهانی تعداد معدودی از این فیلم‌ها حائز شرایط هستند، در ادامه فقط نام فیلم‌ها را تیتروار اعلام می‌کنیم.
🎭  آینه بغل (۹۶/۹/۱۵)، خالتور (۹۶/۸/۱۰)، زرد (۹۶/۷/۱۲)، بدون تاریخ بدون امضاء (۹۶/۱۱/۲۵)، خفگی (۹۶/۷/۲۶)، ثبت با سند برابر است (۹۶/۹/۱)، خانه دختر (۹۶/۷/۱۹)،‌ قهرمانان کوچک (۹۷/۷۱۲)، قاتل  اهلی (۹۶/۹/۱)، دخترعمو و پسرعمو (۹۶/۱۰/۶)، عشقولانس (۹۶/۱۰/۲۰)، ما خیلی باحالیم (۹۶/۱۱/۱۸)،‌ ایتالیا ایتالیا (۹۶/۷/۱۲)، سد معبر (۹۶/۱۰/۶)، حریم شخصی (۹۶/۹/۲۲)، پل خواب (۹۶/۱۰/۲۰)، آذر (۹۶/۹/۸)، خانه کاغذی (۹۶/۹/۲۹)، اسرافیل (۹۶/۱۱/۲۵)، شکلاتی (۹۶/۹/۸)، حقه باز دم دراز (۹۶/۷/۱۹)، صفر تا سکو (۹۶/۹/۱)، هاری (۹۶/۱۱/۲۵)، فهرست مقدس (انیمیشن) (۹۶/۹/۱۵)، کلیله و دمنه (انیمیشن) (۹۶/۱۰/۹)، مادری (۹۶/۱۲/۳)، غیرمجاز (۹۶/۸/۱۰)، آزاد به قید شرط (۹۶/۷/۲۶)،‌شنل (۹۶/۷/۲۶)، اشنوگل (۹۶/۹/۱)، وقتی برگشتم (۹۶/۹/۸)، هزارپا (۹۷/۴/۱۳)، مصادره (۹۶/۱۲/۲۳)، لاتاری (۹۶/۱۲/۲۳)، تگزاس (۹۷/۱/۲۹)،‌ به وقت شام (۹۶/۱۲/۲۳)، لونه زنبور (۹۶/۱۲/۲۳)، فیلشاه (انیمیشن) (۹۶/۱۲/۲۳)، خجالت نکش (۹۷/۲/۱۲)، عصبانی نیستم (۹۷/۲/۱۲)، چهارراه استانبول (۹۷/۲/۱۲)،‌ دشمن زن (۹۷/۳/۲۳)، خرگیوش (۹۶/۱۲/۲۳)، خاله قورباغه (۹۷/۴/۶)، دارکوب (۹۷/۴/۶)، دلم می‌خواد (۹۷/۳/۲۳)، خوک (۹۷/۲/۱۲)، به وقت خماری (۹۷/۴/۶)، کاتیوشا (۹۷/۵/۳)، دم سرخ‌ها (۹۷/۵/۱۰)، فراری (۹۶/۱۲/۲۳)، تنگه ابوقریب (۹۷/۵/۱۷)، من دیوانه نیستم (۹۷/۵/۳)،‌ آن سوی ابرها (۹۷/۲/۱۲)، جشن دلتنگی (۹۷/۲/۱۲)، در وجه حامل (۹۷/۳/۲۳)، شماره ۱۷ سهیلا (۹۷/۳/۳۰)، مرداد (۹۷/۴/۶)، ناخواسته (۹۷/۳/۲) و شعله‌ور (۹۷/۵/۲۴).
Read more
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار ...
Media Removed
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار نودوسوّم: "احمد کریمی حکاک" زمستان سال ۱۳۲۲ در شهر مشهد به دنیا آمد. تحصیلات مقدماتی را در زادگاه‌اش گذراند و سپس به پای‌تخت رفت و در دانشگاه تهران تحصیل نمود. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ادبیات ... با احترام

زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم

افتخار نودوسوّم:
"احمد کریمی حکاک" زمستان سال ۱۳۲۲ در شهر مشهد به دنیا آمد. تحصیلات مقدماتی را در زادگاه‌اش گذراند و سپس به پای‌تخت رفت و در دانشگاه تهران تحصیل نمود. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران، و کارشناسی‌ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه میزوری، و دکترای ادبیات تطبیقی از دانشگاه راتگرز آمریکا است. پایان‌نامه‌ی وی "شاه‌نامه‌ی فردوسی در فرانسه و انگلستان: مواجهه اروپاییان با حماسه‌ی شاهان پارسی" بوده است. این نویسنده، مترجم و پژوهش‌گر ادبی به سه زبان فارسی، انگلیسی و فرانسه تسلط دارد. کریمی حکاک با نوشتن آغاز کرد و ترجمه را از سال ۱۳۵۲ شروع نمود. او پس از بازگشت تا سال ۱۳۶۲ استادیار ادبیات تطبیقی دانشگاه تهران بود و به دلایلی چند ایران را ترک کرد. از نخستین ترجمه‌های او می‌توان به اشعار "کارل سندبرگ" و رمان "تام جونز" اشاره نمود. کریمی حکاک اشعار "اسماعیل خویی"، "فروغ فرخزاد" و "عباس کیارستمی" را به انگلیسی و فرانسه ترجمه نموده است.
کریمی حکاک تا سال ۱۳۸۳ استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه واشنگتن بوده و پس از آن (تاکنون) استاد دانشگاه مریلند می‌باشد.
از متاخرین آثار تالیفی وی می‌توان "طلیعه تجدد در شعر فارسی" را نام برد. کریمی حکاک بیش از ۱۸ اثر تالیفی نیز به زبان انگلیسی دارد.

از او:
در ایران می‌گویند مردم همه حافظ می‌خوانند، درحالی‌كه كسی حافظ نمی‌خواند، جز همان چندهزار نفر پیگیر شعر؛ اگر هم بیتی یا مصرعی بر زبان می‌آورند، تفننی است و برای تفأل، مثالی چند یا بیش‌تر گذران وقت است، و من این را شعرخوانی به حساب نمی‌آورم. همواره به‌ترین و چالاک‌ترین اذهان جامعه شعر را می‌خوانده‌اند و می‌خوانند. شعرخوانی با تفال تفاوت دارد و یک مطالعه‌ی جدی است. متاسفانه فكر می‌كنیم برخی كلیشه‌ها به خاطر بسیاری تكرارشان حقیقت دارند، ازجمله همین كه بگوییم در خانه هر ایرانی یک دیوان حافظ است [اگر همه‌ی دیوان‌های حافظ را روی‌هم بگذاریم، از زمان عبدالرحیم خلخالی كه اولین متن را چاپ كرد، تا علامه قزوینی، پژمان بختیاری، پرویز ناتل خانلری كه بهترین كار را انجام داد و ... حتا به چند میلیون هم نمی‌رسند پس افسانه نسازیم]؛ اگرهم چنین باشد كه نیست، این تعیین‌كننده چیزی نمی‌تواند باشد. شعر را باید خواند تا ارج گذاشته شود چونان‌که مفاهیم‌اش بایستی درک و به‌ کار زنده‌گی بیاید.
عمرش سبز و مستدام
#کتاب #احمد_کریمی_حکاک #نویسنده #مترجم #پژوهشگر
Read more
#آرزوهای_بزرگ . اين گزارش پارسال بعد از برگزارى "فستيوال_كوچه"از من ضبط شد... وقتى گفتم اميدوارم راه كوچه ادامه پيدا كنه و برسه به تمام كوچه هاى دنيا خودمم فكر نمى كردم به اين زودى اتفاق بيوفته... و حالا همگى خوشحاليم كه اولين قدم را برداشتيم... و حالا در آستانه ى اولين حركت بين المللى كوچه ... #آرزوهای_بزرگ .
اين گزارش پارسال بعد از برگزارى "فستيوال_كوچه"از من ضبط شد...
وقتى گفتم اميدوارم راه كوچه ادامه پيدا كنه و برسه به تمام كوچه هاى دنيا خودمم فكر نمى كردم به اين زودى اتفاق بيوفته...
و حالا همگى خوشحاليم كه اولين قدم را برداشتيم...
و حالا در آستانه ى اولين حركت بين المللى كوچه هستيم و ما همچنان منتظر پيشنهاد هاى شما هستيم براى بهتر برگزار شدن كوچه در هند...
.
لیان در هندوستان 🕌☀
.
ما برای اجرا در فستیوال کوچه، امسال از روز ۱۶ تا ۱۸ شهریور، سازها را با سیتار کوک می کنیم و نی انبان را همنوا با بانسوری!😎🙏
با ما همسفر باشید.
در سالی که گذشت، فستیوال موسیقی کوچه را با حضور استان های مختلف و با هدف حفظ و پاسداشت موسیقی نواحی و فرهنگ ایرانی در بندر بوشهر برگزار کرديم.
با توجه به شباهت های بسیار در حوزه های اجتماعی و فرهنگی بین هند و بوشهر، امسال كوچه فستيوال را در بمبئی برگزار خواهيم كرد.
.
اجرای موسیقی، پخش فیلم، نمایشگاه عکس، غذا و صنایع دستی از جمله برنامه های فرهنگی بوشهر در بمبئی است.

سالن هاى محل اجرا:
IEFS Hall in bandra
IIT at powai
Phoenix Mills
#لیان #بوشهر #ایران #بمبئی #هند #موسیقی
#فرهنگ #کوچه_فستیوال #بانسوری
#موسیقی_نواحی #کنسرت #نی_انبان #محسن_شریفیان
#boushehr #festival #india
#mumbai #KMF2018 #mohsen_sharifian
#music #movies, #photography #food #crafts
عكس: محسن پيامى(نشست خبرى)
Read more
امشب به پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم به برانچ بریم برانچ درواقع یه جایی که تخصصی روی #سوپ ، #سالاد ...
Media Removed
امشب به پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم به برانچ بریم برانچ درواقع یه جایی که تخصصی روی #سوپ ، #سالاد و املت هست ما یه سالاد کینوا سفارش دادیم (بچه ها کینوا یه گیاه سنتی و بومی آمریکاس به اصطلاح بهش میگن خاویار گیاهی و بیشتر واسه کسایی که گیاه خوار هستن توصیه میشه ((یه جورایی شبیه برنج خودمونه😬 ... امشب به پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم به برانچ بریم
برانچ درواقع یه جایی که تخصصی روی #سوپ ، #سالاد و املت هست
ما یه سالاد کینوا سفارش دادیم (بچه ها کینوا یه گیاه سنتی و بومی آمریکاس به اصطلاح بهش میگن خاویار گیاهی و بیشتر واسه کسایی که گیاه خوار هستن توصیه میشه ((یه جورایی شبیه برنج خودمونه😬 اما سبک و راحت تر هضم میشه)) کینوا انواع پروتئین، منیزیم، فیبر، فسفر، ویتامین B6، B2، B1 و B9 پتاسیم، آهن و ... بوده و 9 آمینو اسید ضروری رو داره )
خلاصه خیلی مفیده 🤦🏼‍♂️
(پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید😍🤚🏻)
.
محتویاتش کاهو فرانسوی و بیبی #اسفناج که من خیلی کم توی #اهواز دیدم ، کاهو پیچ ، لوبیا ،زیتون ، کینوا، زرشک .... بود
که همراه با سس بالزامیک و سزار سرو میشد
.
یه سوپ جو سفید هم سفارش دادیم که طعم خیلی خوبی داشت😍👌🏻
.
املتشون هم خیلی پر حجم بود و همراه با نون سنگک سرو میشه👨🏼‍🍳
.
سالاد کینو ۲۰۰۰۰ تومن
املت اسپانیایی ۱۸۰۰۰ تومن سوپ جو سفید ۱۸۰۰۰ تومن .
آدرس: کیان آباد بین ۸ و ۱۸ متری .
پیج: @brunch.ahw
#foodporn #icecream #foodbeast #foodbloger #salad #foodie #foody #ahvaz #ahwaz #iran #اهواز #سالاد #خوشمزه #غذا #فوود
Read more
. نمایش #به_من_میگن_مک_کنا . نویسنده: دان شا مترجم: هوشنگ حسامی کارگردان: رضا قنبرزاده فرید بازیگران: ...
Media Removed
. نمایش #به_من_میگن_مک_کنا . نویسنده: دان شا مترجم: هوشنگ حسامی کارگردان: رضا قنبرزاده فرید بازیگران: (به ترتیب ورود به صحنه) آرش مهاجر، پیام سلیمانی، صبا گرگین پور، هامون سیدی، فرزان بهنام تهیه کننده: نسرین غفوری . خلاصه: اینکه یکی سه سال خدمت نظام انجام بده، یکی سه ماه با هیچ عدالتی ... .
نمایش #به_من_میگن_مک_کنا
.
نویسنده: دان شا
مترجم: هوشنگ حسامی
کارگردان: رضا قنبرزاده فرید
بازیگران: (به ترتیب ورود به صحنه) آرش مهاجر، پیام سلیمانی، صبا گرگین پور، هامون سیدی، فرزان بهنام
تهیه کننده: نسرین غفوری
.
خلاصه: اینکه یکی سه سال خدمت نظام انجام بده، یکی سه ماه با هیچ عدالتی سازگار نیست.
.
📍 خانه نمایش مهرگان (سالن شماره ۱)
📅 ۰۴ تا ۱۸ شهریور | ⏰ ۱۹:۳۰
⏳ ۵۵ دقیقه
💳 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
.
مشاور کارگردان: دکتر پژمان دادخواه
دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهسا شریفی
عکاس: سهراب ادهمی
طراح صحنه: پژمان دادخواه
طراح لباس: مهسا شریفی، رضا قنبرزاده فرید
مدیر صحنه: میلاد درویشان
مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: صادق سیادت (تصویر تئاتر)
ساخت تیزر: علی دولت آبادی (تصویر تئاتر)
طراح پوستر و بروشور: محمد مهدی گرامی
انتخاب موسیقی، مسئول اتاق فرمان: مهراد ماکویی
.
اطلاعات بیشتر و خريد بليت: www.tiwall.com
.
#tiwall #theater #tiwalltheater #تيوال #تئاتر
Read more
. هو المحبوب. کاملن یادم رفته بود اما؛ منتظرش بودم<span class="emoji emoji1f609"></span><span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span> من خیلی صادقم<span class="emoji emoji1f61c"></span> آذرماهی هستیم اما... ...
Media Removed
. هو المحبوب. کاملن یادم رفته بود اما؛ منتظرش بودم من خیلی صادقم آذرماهی هستیم اما... و کادوهای تولد، ادامه دارد. . زندگی جریان داره. این اتفاقات هستند که از سر و کول کائنات بالا و پایین میرن و ما هم باهاشون می چرخیم. دیگه بستگی به خودمون داره که توی این چرخش، روحیه مون رو حفظ کنیم، ... .
هو المحبوب.
کاملن یادم رفته بود اما؛
منتظرش بودم😉😂😂😂
من خیلی صادقم😜
آذرماهی هستیم اما... و کادوهای تولد، ادامه دارد.😂😂😂
.
زندگی جریان داره.
این اتفاقات هستند که از سر و کول کائنات بالا و پایین میرن و ما هم باهاشون می چرخیم.
دیگه بستگی به خودمون داره که توی این چرخش، روحیه مون رو حفظ کنیم، جیغ بزنیم شادی کنیم یا اینکه برعکس، جیغ بزنیم و داد بکشیم😉
.
پاییز که تموم شد می خواستم پُست بذارم که اغتشاشات شروع شد و زمان و امکانات و نت و ... کلا مفقود گشتند.
.
شب یلدا، که خیلی زیاد خوب و دلچسب بود، هوای بارونی، حرم حضرت معصومه سلام الله علیها، در کنار دوست عزیزی که تا باشه، شب یلدا باشه قرارهامون😍😊 ( #دوستش_دارم😉)
.
بعدشم که دی بود و کادو های من تمومی نداشت.
تقریبا روزی دو تا کادو گرفتم.
واااای همکارام چه سورپرایزی کردن... کادویی گرفتم که تقریبا هم قد خودم بود😜
باشه حالا، نصف قد من...😉
متبلور شدم از احساسات و عواطف....پوکککیدم😄
حس نوشتن داشتم اما فرصت نبود.
به عبارت دیگه، حس استراحت بیشتر بود!
.
بعدش هم این اغتشاشات و جریحه دار شدن عواطف ملت و جریان تبعات ندونم کاری بعضیا، ... که با راهپیمایی هامون نشوندیمشون سر جاشون.
متاسفم برا فتنه گرهای حقیقی، حس ترحم به آدم دست میده، آخه واس چی انقدر طالبِ تلاش بی ثمر و تحقیر شدنید؟!
.
بعدشم بارون، و هوای خنک دوست داشتنی و پیاده روی ها،
و البته تموم شدن کلاسا (اوج خوشبختی!😜)
.
و این حادثه ی آخر، سفر ابدی ناگهانی استاد بزرگوار، مرد خدایی، استاد خلیلی، پدر مهربون و همه کس فهیمه خانم عزیزم، که انصافا یک دنیا غم رو به دلمون نشوند. روحشون شاد...
من تحمل دیدن چهره ی غمگین این دختر دوست داشتنی رو ندارم...😢
@f_khalili72
.
اما با همه ی اینا؛
خلاصه زندگی جریان داره....😍😊😞
مگه نه؟!
.
در کل زندگیتان،
چند نفر را انتخاب کنید
نهایتا به اندازه ی انگشتان یک دست!
اگر پایش افتاد برای این چند نفر جان بدهید!
و زمان را غنیمت بدانید برای خوشحال کردن شان.
برای قدر دانستن.
قبل از اینکه دیر شود.
.
بقیه؟؟؟
برایشان بهترین آرزوها را بکنید، کمک شان کنید، به رویشان لبخند بزنید و مهربان باشید، اما دیوار آرزوهایتان را روی زمینشان بنا نکنید....
.
برگرفته از سخنان حکیمانه ی اکرم جون
😉👈؛ @akram_ar_
.
#یک_عدد_نفس_استاد😍😉
#هر_کجا_هست_خدایا_به_سلامت_دارش.😘
#زندگی_جریان_دارد
۹۶/۱۰/۱۸
Read more
. "من فقط هماهنگ‌کننده بودم. من وقتی دانستم که در محکمه انقلابی اسلامی محاکمه می‌شوم خوشحال شدم ...
Media Removed
. "من فقط هماهنگ‌کننده بودم. من وقتی دانستم که در محکمه انقلابی اسلامی محاکمه می‌شوم خوشحال شدم و دانستم که در این محکمه عدالت هست. بنابراین سعی کرده‌ام با شهامت و صداقت سخنم را بگویم. به همین جهت هم با جسارت می‌گویم که اینگونه که شما صحبت می‌کنید انگار، من پادشاه بوده‌ام و پادشاه نخست‌وزیر. پادشاه ... .
"من فقط هماهنگ‌کننده بودم. من وقتی دانستم که در محکمه انقلابی اسلامی محاکمه می‌شوم خوشحال شدم و دانستم که در این محکمه عدالت هست. بنابراین سعی کرده‌ام با شهامت و صداقت سخنم را بگویم. به همین جهت هم با جسارت می‌گویم که اینگونه که شما صحبت می‌کنید انگار، من پادشاه بوده‌ام و پادشاه نخست‌وزیر. پادشاه طبق قانون اساسی، رییس قوه مجریه بود و ما همه، حتی شاید شما هم، از او اطاعت می‌کردیم." این ها آخرین گفته های امیر عباس هویدا، نخست وزیر ۱۳ ساله و بی رقیبی بود که پس از ترور حسنعلی منصور دوست دیرینش، به جای او نخست وزیر شد و در دوره درخشش اقتصادی ایران در دوره پهلوی، در این سمت بود.
امیر عباس هویدا؛ ۲۸ بهمن ۱۲۹۷ - ۱۸ فروردین ۱۳۵۸؛ او یکی از طولانی ترین دوره های نخست وزیری را در تاریخ معاصر ایران داشته است

ابراهیم یزدی می گوید آیت الله خمینی موافق اعدام زود هنگام هویدا نبود اما خلخالی خواسته خود را در اعدام هویدا پیش برد
من و چند نفر دیگر معتقد بودیم که هویدا مانند جعبه سیاه رژیم گذشته است و باید بماند و حقایق را بگوید. این شد که آیت الله خمینی قبول کرد که او فعلا اعدام نشود." "جعبه سیاه اسرار نظام سلطنتی"، همان تصوری است که هویدا، در دادگاه کوشید خلافش را به کرسی بنشاند.
ابراهیم یزدی، اولین وزیر امور خارجه پس از انقلاب می گوید «زمانی که محاکمه هويدا در زندان قصر شروع شد ومی خواست بگويد در دوران ۱۴ ساله زمامداری نخست وزيری شاه چه اتفاقاتی افتاد و خاطرات خود را بيان کند، پس از اين که جلسه دادگاه تنفس داده می شود وهويدا به راهرو می آيد، يکی از آقايان روحانی که آنجا بوده و من مايل نيستم اسم ببرم (حجت الاسلام هادی غفاری) در راهرو با هفت تير کمری خود هويدا را می کشد و زمانی به خلخالی خبر می دهند که کار از کار گذشته بوده است. هويدا را می برند رو ی صندلی می نشانند و عکس می گيرند و حکم اعدامش را قرائت می کنند و سپس او را اعدام می کنند. ولی در واقع او را قبل از اعدام کشته بودند.». بخش مهمی از نوسازی قوانین ودستگاه های اداری دولتی و توسعه سازمان های دولتی در ایران در زمان مدیریت آقای هویدا انجام گرفت.
نظام بودجه نویسی از دوره وزارت هویدا در وزارت امور اقتصادی و دارایی متحول شد

این نقل قول معروف از او که قیمت بسیاری از کالاها و ارز را در سیزده سال نخست‌وزیری‌اش ثابت نگه داشت
هویدا پایدار ترین و با ثبات ترین دوران نخست وزیری را در ایران پس از صدور فرمان مشروطیت پشت سر نهاد.
Read more
<span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f33b"></span><span class="emoji emoji1f341"></span><span class="emoji emoji1f33b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span> ٫ ٫ ٫ ٫ حال و هوای آبان ماه<span class="emoji emoji1f341"></span><span class="emoji emoji2614"></span>️🌧 یه جوری با بقیه ی ماه ها برام فرق داره آسمونش ،هواش و رنگش یه ...
Media Removed
٫ ٫ ٫ ٫ حال و هوای آبان ماه️🌧 یه جوری با بقیه ی ماه ها برام فرق داره آسمونش ،هواش و رنگش یه جور خاص برام دوست داشتنیه آبان که میاد احساس قدرت می کنم ،نفسام عمیقتر میشه ،قدمام محکمتر و دلم قرص تر آبان، ماه فرشته هاست 😇 مخصوصا آبان امسال پسرکم ،پارسام،قشنگ مامان،فرشته ی مامان ... 💛🌻🍁🌻💛
٫
٫
٫
٫ حال و هوای آبان ماه🍁☔️🌧 یه جوری با بقیه ی ماه ها برام فرق داره
آسمونش ،هواش و رنگش
یه جور خاص برام دوست داشتنیه
آبان که میاد احساس قدرت می کنم ،نفسام عمیقتر میشه ،قدمام محکمتر و دلم قرص تر
آبان، ماه فرشته هاست 😇🍁🍂 مخصوصا آبان امسال 🍁🍂💛🌻🍂🍁
پسرکم ،پارسام،قشنگ مامان،فرشته ی مامان ،گوله نمک مامان ،فرفری مامان ،تولدت مبارک جان من 😍🌻💛
با صلابت وارد ۱۸ سالگی شو مثله این سالها که مدام مبارره کردی ،سعی کردی و تلاش کردی 💪🏼🌻💛☺️😊😍
مهم نیست دیگه مدرسه نرفتی ،مهم نیست دانشگاه نمی ری عوض همه اینا سربازی هم راهت نمی دن 🤪😄این خودش خیلی خوبه که این دلشوره رو برام نزاشتی،ممنونم ازت مامان 😍😊🌻😘
تو از ۴ماهگی نشون دادی مردی ،کلی سختی تحمل کردی ،سربازی برای تو شوخیه.
همینطور استوار به راهت ادامه بده ،همینطور قوی باش ، همینطور مهربون باش ، دل هیشکی رو نشکون،دل هیشکی رو نسوزون ، از هیشکی انتظار نداشته باش
با اینکه خیلیا مهربونی و محبت و نمی فهمن
ولی تو همینطور مهربون و با محبت باش
تو بلدی جواب محبت رو با محبت بدی بچه ی زبون بسته ی من 😘🌻💛😍🍁🍂
نامهربونی هم با محبت جواب بده 😇
با اینکه یه بار هم مامان صدام نکردی اما وقتی می خندی همه ی قشنگیهای دنیا میاد جلو چشام 😍🌻💛
تولدت مبارک قهرمان من💪🏼😍😘😘😘🎂🎉🎊🎈🎂
🙏🏼🤲🏻☺️
مرسی خدای مهربونم که پارسارو بهم هدیه دادی
ازت ممنونم یک فرشته رو گذاشتی تو دامن من
ازت ممنونم لیاقت و تواناییه نگهداریشو بهم دادی
ممنون که انقدر دوستم داری 😌
قدر محبتاتو می دونم و همیشه قدردانتم🙇🏻‍♀️ می دونم همیشه حرفام و شنیدی
می دونم رفیق مهربون 🙌🏻☝🏻😉😌💛🌻
فرشته ی بی بال من، بالهات رو‌کجا جا گذاشتی 😇👼🏻😇🍁🌻💛🍂😘😘🎂 #

#تولد #پارسا #🍁🍂 #آبان #🌻 #💛 #پروین_اسلامی #۱۸سالگی
Read more
--- . تونی ماگلیاریزی ( اولین مربی امره ) : هنوز درموردش فکر میکنم و چشمام پر از اشک میشه. پس از اینکه ...
Media Removed
--- . تونی ماگلیاریزی ( اولین مربی امره ) : هنوز درموردش فکر میکنم و چشمام پر از اشک میشه. پس از اینکه امره با یووه قرارداد امضا کرد با من‌ تماس گرفت و گفت " من‌ اینجا هستم یعنی اینکه تو موفق شدی ؛ رویاهامون به حقیقت پیوست! " . او همیشه اسطوره های یوونتوس بخصوص دلپیرو را الگوی خودش میدانست ؛ به او ... ---
.
تونی ماگلیاریزی ( اولین مربی امره ) :

هنوز درموردش فکر میکنم و چشمام پر از اشک میشه. پس از اینکه امره با یووه قرارداد امضا کرد با من‌ تماس گرفت و گفت " من‌ اینجا هستم یعنی اینکه تو موفق شدی ؛ رویاهامون به حقیقت پیوست! "
.
او همیشه اسطوره های یوونتوس بخصوص دلپیرو را الگوی خودش میدانست ؛ به او میگفتم‌ " نگاه کن امره ، باید یاد بگیری مثل الکس ضربه بزنی " او همیشه در خانه من با جایگاهی مواجه میشد که به بانوی پیر ( لقب یووه ) اختصاص داده شده بود و او همیشه مجذوب آن میشد ؛ یوونتوس برای ما ایتالیایی ها یعنی بروز احساسات و عواطف.
.
من هم مانند خانواده جان ، یک‌ مهاجر هستم و بخوبی میدانم که به چشم غریبه نگاه کردن و محروم شدن از برخی امکانات کشور چه حسی دارد. امره همان پسر مودب و باشخصیت است و هیچ تغییری نکرده.
.
پدر و مادر او بسیار قابل احترام و سختکوش هستند ؛ تا دیروقت کار میکردند برای همین همیشه امره را تا خانه اش میرساندم ؛ باید در اواخر شب او را مقابل خانه تنها میذاشتم و میرفتم ، از این کار متنفر بودم ؛ برای همین با اجازه از پدر و مادرش ، او را تا آخر هفته ها به خانه خودم میبردم.
.
فصل قبل با من‌ تماس گرفت و از من مشورت گرفت که به یوونتوس بروم یا نه ؟ به او گفتم تو الان آماده بازی در یووه نیستی ؛ اما حالا میگویم او ۱۱۰ درصد آماده است.
.
۱۸ سال پیش زمانی که او بچه بود و داشتیم از تمرین بازمیگشتیم ، یک کابریوله مقابل ما بود ، رو کرد به من و گفت " ببین عجب ماشینیه ، خیلی خوشگله ؛ وقتی پولدار و بزرگ شدم ، یدونه از اینا واست میخرم " ۱۸ سال گذشت و یک روز امره با یک دست کلید به خونه من‌ اومد و گفت " قولی که داده بودم را انجام دادم " ؛ امره به من یک کابریوله ( یک مدل مرسدس ) هدیه داد ؛ هیچ وقت از او پولی نخواستم و همیشه دوست داشتم که او عاشقم باشد و در قلب او باشم با این حال او اینگونه از من تشکر کرد.
.
او میدانست و به او گفته بودم اگر به یوونتوس بروی من‌خوشحالترین مرد روی زمین خواهم بود ؛ یکی از آرزوهای من را برآورده کرده است ، حالا باید چمپینز لیگ را برای من و یووه کسب کند ، خیلی هم زود باید چنین کاری کند چراکه من فرصت چندانی ندارم.
.
و البته ، همیشه به او گفتم بهترین تصمیم را برای فوتبالت بگیر ... این یعنی هرگز به اینتر نرو!
.
یکی از زیباترین و احساسی ترین مصاحبه های بود که خوندم و ترجمه کردم ؛ بخصوص زمانی که از عشق و علاقش به یووه میگه و وقتی گفت " به اینتر نرو " و " با یووه چمپینز لیگ " را فتح کن. مرسی تونی ، مرسی برای این همه عشق و تعصبت 😍❤️
.
.
#AhmAd
_______
Read more
. گشت خزان نو بهار من، بهار من رفت و نیامد نگار من، نگار من پدر خوشا به سعادتت که جاودان شدی پخش مجدد کیف انگلیسی از شبکه شما هر روز ساعت ۱۸ #کیف_انگلیسی #سید_ضیاالدین_دری .
گشت خزان نو بهار من، بهار من
رفت و نیامد نگار من، نگار من

پدر خوشا به سعادتت که جاودان شدی🌹

پخش مجدد کیف انگلیسی
از شبکه شما
هر روز ساعت ۱۸
#کیف_انگلیسی #سید_ضیاالدین_دری
دوستان تهیه بلیت در انتهای پست هست . من هر بار برای اجرای رشت و شهر دوست داشتنی رشت سرشار از ذوق هستم. امیدوارم ...
Media Removed
دوستان تهیه بلیت در انتهای پست هست . من هر بار برای اجرای رشت و شهر دوست داشتنی رشت سرشار از ذوق هستم. امیدوارم با دیدار دوباره شما ، ساعات خوب و خاطره انگیزی را کنار هم سپری کنیم . لطفا به دوستان خود در رشت اطلاع دهید . . اجرای دوبله همزمان و موسیقی دو انیمیشن جدید و محبوب: کوکو و ماشینها 🗓 پنجشنبه ... دوستان تهیه بلیت در انتهای پست هست .
من هر بار برای اجرای رشت و شهر دوست داشتنی رشت سرشار از ذوق هستم.
امیدوارم با دیدار دوباره شما ، ساعات خوب و خاطره انگیزی را کنار هم سپری کنیم😘💎
.
لطفا به دوستان خود در رشت اطلاع دهید💐
.
.
اجرای دوبله همزمان و موسیقی دو انیمیشن جدید و محبوب:
کوکو و ماشینها 😍😍😍
🗓
پنجشنبه ۱۸ مرداد .

ساعت ۱۸:۰۰
.

تهیه بلیت
www.IranConcert.com
.
تلفن جهت هماهنگی
0935-225-5222
Read more
..... <span class="emoji emoji1f44d"></span>🏻<span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f60a"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> . هنوز بعد از ۳۳ سال سابقه کار هنری نفهمیدم که ما کجاییم،در یک قسمت از شهر(طرقبه) ...
Media Removed
..... 🏻 . هنوز بعد از ۳۳ سال سابقه کار هنری نفهمیدم که ما کجاییم،در یک قسمت از شهر(طرقبه) بیلبوردها با تصاویر ما زنها اجازه نصب دارند ودر مشهد باید بدون تصویر زنها بیلبورد بالا بره،اما برای من یکی فرقی ندارد که در بیلبورد باشم یا، نباشم،چرا که همیشه گفته ام که مردم در قلب من هستند و من در قلب ... .....
👍🏻👌😊🙏💕
.
هنوز بعد از ۳۳ سال سابقه کار هنری نفهمیدم
که ما کجاییم،در یک قسمت از شهر(طرقبه) بیلبوردها با تصاویر ما زنها اجازه نصب دارند ودر مشهد باید بدون تصویر زنها بیلبورد بالا بره،اما برای من یکی فرقی ندارد که در بیلبورد باشم یا، نباشم،چرا که همیشه گفته ام که مردم در قلب من هستند و من در قلب آنها همین برای من بزرگترین جایزه و لطف خداوند است،امیدوارم که روزی از این فقر فرهنگی بیرون بیاییم و به هنر و هنرمندان کشورمان بیشتراحترام بگذاریم.
. .
(نمایش کمدی دپوتات)
عزیزان هر شب ساعت ۲۰:۰۰
در هتل ثامن اول جاده طرقبه
تا ۱۸ شهریور ماه منتظر حضور گرمتان هستیم👍🏻👌🙏⚘💕
.

#نسرین_مقانلو #بازیگر #تئاتر #سینما #تلویزیون #فیلم #عکس #تصویر #صدا #دوربین #حرکت #تیرماهی #خدا
Read more
... <span class="emoji emoji1f48d"></span> برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی بشناسیم و اسیر عشق و احساسات زودگذر ...
Media Removed
... برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی بشناسیم و اسیر عشق و احساسات زودگذر نشویم. در زیر ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه دکتر هلاکویی را برای شما بازگو می‌کنیم، امیدواریم که مفید واقع شود. ملاک‌های انتخاب همسر : ۱- برابری در سن (اختلاف سن حداکثر ۵ تا ۷ سال) در زیبایی. عیب ... ...
💍 برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی بشناسیم و اسیر عشق و احساسات زودگذر نشویم. در زیر ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه دکتر هلاکویی را برای شما بازگو می‌کنیم، امیدواریم که مفید واقع شود.
✅ ملاک‌های انتخاب همسر :
۱- برابری ▪در سن (اختلاف سن حداکثر ۵ تا ۷ سال)
▪در زیبایی.
▪عیب ها را ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر در نظر بگیرید.
۲- شباهت ها و تناسب ها.
۳- برای همدیگر جذاب باشند.
▪زیبایی عادی می‌شود، ولی زشتی هرگز عادی نمیشود.
۴- شباهت خانواده ها.
▪ترکیب خانواده ها به هم بیایند.
۵- پایگاه اجتماعی شبیه داشته باشید.
۶- جهان بینی ها شبیه باشد.
۷- شباهت در باورها و اعتقادات.
▪مذهب و فرهنگ.
۸- وحدت در هدف و مسیر.
۹- توانایی ارضای احتیاجات جسمی و روانی یکدیگر.
۱۰- امکان برقراری ارتباط صمیمی ▪دنبال موضوع برای صحبت نمی‌گردید.

۱۱- دانش نزدیک ▪به لحاظ اطلاعات عمومی و علمی در یک سطح بودن..
▪در ازدواج حداکثر 15 واحد تفاوت در هوش طرفین باید باشد.
۱۲- عاقل باشید.
▪دارای سیستم استدلال در مورد مسائل مختلف باشید.
۱۳- وحدت نظر در روش پول در آوردن و خرج کردن.
▪مسائل مالی را جدی بگیرید.
▪نگاه مشابه به پول
▪به همدیگر توضیح دهید که مثلا تعریف من از پولدار بودن چیه و من به کسی که فرضا N تومان دارد می‌گویم پولدار.شما چطور؟!
۱۴- اولویت‌بندی در زندگی مشابه داشته باشید.
▪مثلا اول تحصیل بعد ورزش..
۱۵- راستگویی و صداقت.
▪عشق بدترین راست ها را بازگو می کند.
۱۶- شباهت در فرایند تصمیم‌گیری
▪ در خانواده چه کسی و چطور باید تصمیم بگیرد.
۱۷- گذشته ی همدیگر را دانستن ▪کلیات و نه جزئیات ▪انسانها اگر عوض نشوند کارهای گذشته‌ی خود را تکرار می‌کنند.
۱۸- اتفاق نظر در مورد فرزندان
▪تعداد بچه‌ها و نحوه بزرگ کردن آنها و اینکه اصلا هردو فرزند دوست دارید یا نه.
۱۹- اتفاق نظر در مورد محل زندگی.
۲۰- چگونگی ارتباط با دوستان و خانواده....
👈به یاد داشته باشید:
✔️ موارد فوق در فاصله زمانی حداقل ۵۰۰ ساعت در ۶ تا ۱۸ ماه انجام می‌گردد و فقط یک سوم آن می‌تواند تلفنی باشد.(زمانها نسبی و تقریبیست)
✔️ با شک و دودلی ازدواج نکنید.
✔️ اگر شب عروسی هم متوجه اشتباه شدید،برگردید.
✔️ بعضی مواقع با ۲ تا ۴ ساعت روان‌درمانی می‌توان چراغ سبز یا قرمزی را مشخص کرد که خیلی خیلی کمک می‌کند.
#ازدواج #طلاق #رابطه
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
ما رو در تلگرام همراهی کنید لینک تلگرام در قسمت پروفایل پیج ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬇️⬇️⬆️⬇️⬆️
Read more
• ۱۸ بار !؟ خیلیه. بیا یه بار دیگه امتحان کن، شاید اینبار تو برنده بشی. باشه ولی به یه شرط. چه شرطی!؟ ...
Media Removed
• ۱۸ بار !؟ خیلیه. بیا یه بار دیگه امتحان کن، شاید اینبار تو برنده بشی. باشه ولی به یه شرط. چه شرطی!؟ اگر نشد دیگه تمام. قبول ولی به یه شرط. چه شرطی!!؟ اگر تمام شد دیگه نه من نه تو. قبول ولی به یه شرط. چه شرطی!!؟ اگر نه من نه تو شد دیگه نه تو نه من. قبول ولی به یه شرط. چه شرطی!!!؟ اگر نه تو نه من شد دیگه ... (این ...
۱۸ بار !؟ خیلیه. بیا یه بار دیگه امتحان کن، شاید اینبار تو برنده بشی. باشه ولی به یه شرط. چه شرطی!؟ اگر نشد دیگه تمام. قبول ولی به یه شرط. چه شرطی!!؟ اگر تمام شد دیگه نه من نه تو. قبول ولی به یه شرط. چه شرطی!!؟ اگر نه من نه تو شد دیگه نه تو نه من. قبول ولی به یه شرط. چه شرطی!!!؟ اگر نه تو نه من شد دیگه ...
(این داستان مسخره همینجور ادامه داره)
دیگه وقت مردم را نگیریم
📷@a.man.of.photo
#InstaEsfahan #اینستااصفهان #summer #goals
Read more
‌‌ #من_به_شما_جوانان_کاملاً‌‌_امیدوارم رهبر انقلاب صبح امروز در استان مازندران: جوانان عزیز من به شما کاملاً امیدوارم امروز دشمن در فضای مجازی و... بشدت فعال است ️ مراقب باشید تلاش مایوسانه و وسوسه و نفوذ دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد ‌‌ من به شما کاملاً امیدوارم، من آنچه ... ‌‌
#من_به_شما_جوانان_کاملاً‌‌_امیدوارم
📣 رهبر انقلاب صبح امروز در استان مازندران:
❤ جوانان عزیز من به شما کاملاً امیدوارم
امروز دشمن در فضای مجازی و... بشدت فعال است
⚠️ مراقب باشید تلاش مایوسانه و وسوسه و نفوذ دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد
‌‌
🔻 من به شما کاملاً امیدوارم، من آنچه را که درباره‌ی جوانان مؤمن و آمادگی‌های روحی آنها در این میدان گفته شد همه را #باور دارم، میدانم شما قدرت ایستادگی و ثبات قدم دارید، انگیزه‌ی آن را دارید و این توانایی را ان‌شاء‌اللّه در میدانهای مختلف چه میدان علمی، چه میدان سازمانی، چه میدان رزم، چه میدان پیشرفتهای گوناگون این آمادگی را به کار خواهید بست و نشان خواهید داد. ‌‌
🔸️ #عزیزان_من مراقب باشید وسوسه‌ی دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، #نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه‌ی #جوانان_مؤمن اختلال ایجاد کند. در همه‌ی بخشها، امروز در بخشهای #فضای_مجازی و در بقیه‌ی زمینه‌ها دشمن بشدت فعال است، البته تلاش دشمن مأیوسانه است، این را از سخنان آنها کاملاً میشود فهمید اما تلاش میکنند.
‌‌
🔺️ باید بایستید، باید از خودتان آمادگی و #اقتدار نشان بدهید، باید #ابتکار خودتان و انگیزه‌ی خودتان را در بخشهای مختلف به کار ببندید، خدای متعال به شما کمک خواهد کرد. ۹۷/۶/۱۸
Read more
‌‌ #من_به_شما_جوانان_کاملاً_امیدوارم <span class="emoji emoji1f4e3"></span> رهبر انقلاب صبح امروز در استان مازندران: <span class="emoji emoji2764"></span> جوانان ...
Media Removed
‌‌ #من_به_شما_جوانان_کاملاً_امیدوارم رهبر انقلاب صبح امروز در استان مازندران: جوانان عزیز من به شما کاملاً امیدوارم امروز دشمن در فضای مجازی و... بشدت فعال است ️ مراقب باشید وسوسه و نفوذ دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد ‌‌ من به شما کاملاً امیدوارم، من آنچه را که درباره‌ی ... ‌‌
#من_به_شما_جوانان_کاملاً_امیدوارم
📣 رهبر انقلاب صبح امروز در استان مازندران:
❤ جوانان عزیز من به شما کاملاً امیدوارم
امروز دشمن در فضای مجازی و... بشدت فعال است
⚠️ مراقب باشید وسوسه و نفوذ دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد
‌‌
🔻 من به شما کاملاً امیدوارم، من آنچه را که درباره‌ی جوانان مؤمن و آمادگی‌های روحی آنها در این میدان گفته شد همه را #باور دارم، میدانم شما قدرت ایستادگی و ثبات قدم دارید، انگیزه‌ی آن را دارید و این توانایی را ان‌شاء‌اللّه در میدانهای مختلف چه میدان علمی، چه میدان سازمانی، چه میدان رزم، چه میدان پیشرفتهای گوناگون این آمادگی را به کار خواهید بست و نشان خواهید داد. ‌‌
🔸️ #عزیزان_من مراقب باشید وسوسه‌ی دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، #نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه‌ی #جوانان_مؤمن اختلال ایجاد کند. در همه‌ی بخشها، امروز در بخشهای #فضای_مجازی و در بقیه‌ی زمینه‌ها دشمن بشدت فعال است، البته تلاش دشمن مأیوسانه است، این را از سخنان آنها کاملاً میشود فهمید اما تلاش میکنند.
‌‌
🔺️ باید بایستید، باید از خودتان آمادگی و #اقتدار نشان بدهید، باید #ابتکار خودتان و انگیزه‌ی خودتان را در بخشهای مختلف به کار ببندید، خدای متعال به شما کمک خواهد کرد. ۹۷/۶/۱۸
Read more
تیچی من دیگه نمی تونم تحمل کنم. به اینجام رسیده؟ به کجات دقیقا قلی؟ اینجا دیگه تیچی. گیر نده حالا. حالا چی شده قلی؟ چرا غر میزنی؟ Why are you nagging? . تیچی این قلندر چیه آخه انداختی به جون من؟ همش روزا خوابه و شبا بیداره. خیلی کسل کنندست. He is so boring. . من کسل شدم. I am bored. . قلی ... تیچی من دیگه نمی تونم تحمل کنم. به اینجام رسیده؟
به کجات دقیقا قلی؟
اینجا دیگه تیچی. گیر نده حالا.
حالا چی شده قلی؟ چرا غر میزنی؟
Why are you nagging?
.
تیچی این قلندر چیه آخه انداختی به جون من؟ همش روزا خوابه و شبا بیداره.
خیلی کسل کنندست.
He is so boring.
.
من کسل شدم.
I am bored.
.

قلی جون بالاخره قلندر یه جغده و اینم عادتشه دیگه.
درسته تیچی ولی عادت حال به هم زنیه.
It's a disgusting habit.
.
من حالم به هم می خوره.
I am disgusted.
.
قلی دیگه نبینم اینجوری در مورد کسی حرف بزنیا. هر کسی یه اخلاق و عادتی داره دیگه. و دلیل هم نمیشه چون تو عادت کسی رو دوس نداری بگی حال به هم زنه.
.
به به تیچی جون عجب جمله جالبی ساختی.
You made an interesting sentence.
.
.
مجذوب جمله ام شدی؟
Did you get interested in my sentence?
.
.
اره تیچی جون. جمله ات جذاب و جالب بود و در حقیقت یه صفت فاعلی بود که آخرش ing می گیره پس اینترستینگ بود.
منم که مجذوب شدم و در حقیقت یه صفت مفعولی داشتم که واسه صفت مفعولی هم از past participle استفاده می کنیم پس interested بودم.
آفرین قلی. درسته.
تیچی راستی تو که خودت این فیلم قلاده های طلا رو ندیدی.
درسته قلی اخه مردم تحریمش کردن. اما کسایی که دیدن می گن کسل کننده بوده.
به نظر شما هم بورینگ بوده؟
۱- بلی ۲- دری وری بوده بیشتر ۳- من که چون تحریم بود ندیدم ۴- خوب بود . . .

۴۵% تخفیف ویژه
دوره سوپر کپسول آنلاین انگلیسی
ترم تابستان
شروع: تیر ماه
لطفا برای ثبت نام در تلگرام پیام دهید:
۰۹۳۹۹۹۸۷۶۹۹
اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام: @mrrezayiclass . .
.
.

۲۵% تخفیف ویژه تا ۱۰ تیر
دوره حضوري مگا کپسول شنبه چهارشنبه
ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۱:۰۰
آموزش مکالمه در ۸ ترم
مدرس: اساتید آکادمی زبان مهندس رضایی
همراه استاد پشتیبان
ظرفیت محدود
لطفا برای ثبت نام شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۸ با دفتر تماس بگیرید.
۲۲۷۱۸۹۰۰
Read more
. ورق بزنید... به افتخار پرواز همزمان پدر و استاد امروز...جمعه ....ساعت ۱۸:۳۰ عصر.... شبکه ی ...
Media Removed
. ورق بزنید... به افتخار پرواز همزمان پدر و استاد امروز...جمعه ....ساعت ۱۸:۳۰ عصر.... شبکه ی نمایش فیلم سینمایی باد و شقایق به کارگردانی پدر و بازی استاد انتظامی و ابوالفضل پورعرب و بازی بنده ی حقیر پخش خواهد شد پیشنهاد میدم حتما ببینید. صبح از خواب بیدار شدم اینستاگرام باز کردم و متوجه ... .
ورق بزنید...
به افتخار پرواز همزمان پدر و استاد
امروز...جمعه ....ساعت ۱۸:۳۰ عصر.... شبکه ی نمایش
فیلم سینمایی باد و شقایق به کارگردانی پدر و بازی استاد انتظامی
و ابوالفضل پورعرب و بازی بنده ی حقیر پخش خواهد شد
پیشنهاد میدم حتما ببینید.
صبح از خواب بیدار شدم اینستاگرام باز کردم و متوجه شدم استاد فوت کردن خاطراتم در فیلم سینمایی باد و شقایق را مرور کردم داشتم به کپشن پستم فکر میکردم که برادرم از بیمارستان زنگ زد و خبر فوت پدر را داد...
روزی که استاد سناریو را خواندن به پدر گفتن این نقش سخت و دراماتیک نوجوانی که نوشتی را چه کسی بازی خواهد کرد؟؟؟پدر گفتن: دخترم آناهیتا
استاد گفتن من باید ببینمش چون دخترته میخوای بازی کنه؟؟پدر گفتن میتونین ببینیدش و هر چه شما بفرمایید همان خواهد شد...
با پدر به دفتر کارشان رفتم آقای انتظامی آنجا بودن من و استاد برای تمرین دو تا از سکانس های مهم به اتاق رفتیم یک ربع بعد استاد از اتاق آمدن بیرون به پدر گفتن خودِ خودشه،عجب جونوریه و همه خندیدن و تمام...
روزهای خوشی بود پلان های من و استاد یه برداشتی بود استاد میگفتن به ما میگن بازیگرای یه برداشتی و می‌خندیدیم...
اما روز آخر من را کشیدن کنار و نصیحت کردن گفتن من هر کسی دوست دارم بهش میگم سینما همه ی زندگیت نشه برو یه رشته ی دیگه تحصیل کن یه شغل دیگه داشته باش بعد اگه خواستی کنارش بازیگری کن...
اون موقع اصرار داشتن که دندون پزشک بشم...
چند سال بعد منو در شهرک سینمایی با لباس و گریم دیدن هنوز بطور باورنکردنی یادشون بود گفتن: بازیگر شدی؟مگه قرار نبود دندون پزشک بشی؟
گفتم :نگران نباشید مهندس شدم ,خواننده شدم
گفتن:آفرین...تمام زندگیت را در این حرفه نذار .. راه پدرت را نرو(البته پدرم هم همیشه همینو از من خواستند)
واین آخرین مکالمه و نصیحت استاد بود به من
روح استاد و پدر عزیزتر از جانم شاد
🌹🌹🌹
Read more
 #ورق_بزنید و با دقت بخوانید . در مورد سرقت #عادل_دانتیسم . می‌دانم از این داستان سرقت ادبی خسته ...
Media Removed
#ورق_بزنید و با دقت بخوانید . در مورد سرقت #عادل_دانتیسم . می‌دانم از این داستان سرقت ادبی خسته شده‌اید اما این یک روایت را هم ممنون میشوم که با دقت بخوانید . بعضی از دوستان بیان می‌کردند که آیا عادل دانتیسم از من هم سرقتی کرده است یا خیر؟ . بله دوستان عزیزم.. از من در حدود ۵ تا ۷ سال پیش سرقت ... #ورق_بزنید و با دقت بخوانید
.
در مورد سرقت #عادل_دانتیسم
.
می‌دانم از این داستان سرقت ادبی خسته شده‌اید اما این یک روایت را هم ممنون میشوم که با دقت بخوانید
.
بعضی از دوستان بیان می‌کردند که آیا عادل دانتیسم از من هم سرقتی کرده است یا خیر؟
.
بله دوستان عزیزم..
از من در حدود ۵ تا ۷ سال پیش سرقت می‌کردند که در ادامه بیان می‌کنم:
.
یکی از نخستین سرقت‌های #عادل_دانتیسم از من را پیرو آلبوم بالا با مدرک و سند مشاهده می‌کنید:
.
عکس اول: یکی از صفحات کتاب دانتیسم را نشان می‌دهد که شعر اول آن در واقع بخش و گزیده‌ای از یکی از نوشته‌های من است که با وقاحت تمام به نام خودشان منتشر کرده‌اند
.
عکس دوم: اولین انتشار متن کامل این شعر را نشان می‌دهد که در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۳ منتشر شده است که لینک این پست در پیوست شماره ۱ همین پست ذکر شده است
.
عکس سوم: باز نشر متن کامل همین شعر را توسط صفحه شعر و ادب در فیسبوک نشان می‌دهد
.
عکس چهارم: انتشار مجدد متن کامل شعر در صفحه فیسبوک من را در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ نشان می‌دهد که لینک آن در پیوست شماره ۲ ذکر شده است
.
عکس پنجم: برشی از عکس چهارم است که نشان می‌دهد این شعر توسط خانم ستاره نوربخش دکلمه شده است که لینک آن در سایت ساوند کلاود در پیوست شماره ۳ ذکر شده است
.
عکس ششم: پروفایل شخصی من در سایت #ساوندکلاود را نشان می‌دهد که موزیک دکلمه در آنجا در «۵ سال پیش» آپلود شده است
.
عکس هفتم: همان قسمت شعر که توسط دانتیسم سرقت شده را نشان می‌دهد که در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۳ توسط دوستی منتشر شده است و ذکر گردیده که بخشی از شعر اینجانب است
.
و در انتها: ۱ دقیقه پایانی دکلمه شامل قسمتی که سرقت شده است و بصورت فایل ویدئویی تقدیم‌تان می‌شود و نشان می‌دهد که این شعر من در ۵ سال پیش دکلمه شده است و چند سال بعد در کتاب عزیز روزهای من عادل دانتیسم بصورت دزدی منتشر شده است
.
.
پیوست ۱) لینک انتشار نخست در فیسبوک من:
https://www.facebook.com/hendi.hamidreza/photos/a.247673108686408/378508855602832/?type=3
.
پیوست ۲) لینک انتشار دوم در فیسبوک من
https://www.facebook.com/hendi.hamidreza/photos/a.247673108686408/472076802912703/?type=3
.
پیوست ۳) لینک دکلمه متن کامل همین شعر در صفحه شخصی من در سایت ساوند کلاود
https://soundcloud.com/hamidrezahendi/bikasiha
.
نکته:
در عکس اول در صفحه کتاب عادل دانتیسم نوشته دوم این صفحه کتاب هم متعلق به آقای #افشین_صالحی است.. و شعر سوم هم مطمئنا به نویسندهٔ دیگری تعلق دارد که از هویت ایشان فعلا اطلاعی در دست نیست
.
لطفاً منتشر کنید
Read more
‌ #ترانه_علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت: همان ...
Media Removed
‌ #ترانه_علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت: همان طور که گفتم با صداوسیما همکاری نداشته‌ام که خاطره‌ای ازش داشته باشم. فقط همون یک اتفاقی که باعث شد دورش را خط بکشم را می‌تونم تعریف کنم: . سال ۷۹، اولین فیلمم رو بازی کرده بودیم، اما هنوز اکران ...
#ترانه_علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت:

همان طور که گفتم با صداوسیما همکاری نداشته‌ام که خاطره‌ای ازش داشته باشم. فقط همون یک اتفاقی که باعث شد دورش را خط بکشم را می‌تونم تعریف کنم:
.
سال ۷۹، اولین فیلمم رو بازی کرده بودیم، اما هنوز اکران نشده بود و کسی مطلقا من را نمی‌شناخت. دعوت شدم به برنامه‌ای در شبکه جام‌جم، سر جمع ده دقیقه؛ به عنوان استعداد نوجوان. برنامه زنده بود و در ساختمان شبکه دو ضبط می‌شد. سینمایی بود و مهمان‌های دیگری هم داشت.
.
سر ساعت رسیدم ساختمان شبکه دو. حراست بانوان جلوم رو گرفت که پالتوت کوتاهه؛ تا زیر زانو بود. برق ناخن هم داشتم. گفتن نمیشه بری. گفتم من اینجا کار نمی‌کنم و مهمانم. گفتن خیر نمیشه. از طرف برنامه یکی آمد دنبالم و اصرار و التماس که می‌شه تا خونه بری و مقنعه سر کنی؟ متاسفانه بچه بودم و گفتم چشم. تا خونه رفتم و برگشتم. راهم دادن.
.
پشت صحنه منتظر نوبت آنتن بودم که آقایی آمد. در حالی که لبخند عریضش تا بناگوش رفته بود، گفت ترانه خانم محیط اینجا سینما نیستا، لطفا جلوی دوربین رفتی نخند؛ لبخند بزن، ولی کامل نخند. بالاخره رفتیم جلوی دوربین. دو سوال جواب دادم دیدم مجری خانم چشم و ابرو میاد: از پشت صحنه اشاره می‌کنن خانم علیدوستی پا رو نندازه رو پاش.
.
پاییز بود. زدم بیرون و خیابان الوند رو عصبی و پیاده پایین آمدم. نیم ساعت هم توی برنامه نبودم، ولی نصف روز تحقیر شدم. عهد کردم هرگز دیگه پام رو اونجا نذارم. در این ۱۸ سال بارها تو مصاحبه‌هام اینو گفتم که تلویزیون نخواهم رفت و از طرف همکارانم و گاهی مردم انتقادهایی هم بود.
.
مثلا سال ۸۶ به خاطر مصاحبه‌ای با یک ماهنامه سینمایی و حرف‌هایی که ضد تلویزیون زدم، نام من از تیزر فیلم کنعان که آن موقع اکران بود، حذف شد. سر و صدایی هم شد و جناب ضرغامی آمد وسط که اشتباه شده و غیره.
.
همه اینها به کنار. منظور این نیست که سینما این سال‌ها بی‌سانسور بوده. گوش چسب زدن در سینما هم هست. کوک زدن شال و روسری به همه لباس ... اونقدر قصه زیاده که حوصله آدم از گفتنش سر میره. ولی همین فیلم‌های فضای بازتر سینما هم با سانسور و بی‌سانسور گاهی پشت در توقیف ماندن یا هیچ وقت رنگ پرده را ندیدن. پس سانسور در زندگی یکی مثل من مانعی دائمی و سرنوشت سازه. همیشه هم بوده.
.
#taranehalidoosti
Read more
أبناء الإمام موسى الكاظم(عليه السلام) شجرة طيّبة أصلها ثابت وفرعها في السماء ، أنجب الإمام موسى ...
Media Removed
أبناء الإمام موسى الكاظم(عليه السلام) شجرة طيّبة أصلها ثابت وفرعها في السماء ، أنجب الإمام موسى الكاظم ( عليه السلام ) ذرّية طاهرة من نسل طيّب ، فكانوا من خيرة أبناء المسلمين في عصره ، يتصفون بالتقوى والورع والخير والصلاح ، والابتعاد عن مآثم الحياة وأباطيلها . لقد أنشأهم الإمام ( عليه السلام ... أبناء الإمام موسى الكاظم(عليه السلام)

شجرة طيّبة أصلها ثابت وفرعها في السماء ، أنجب الإمام موسى الكاظم ( عليه السلام ) ذرّية طاهرة من نسل طيّب ، فكانوا من خيرة أبناء المسلمين في عصره ، يتصفون بالتقوى والورع والخير والصلاح ، والابتعاد عن مآثم الحياة وأباطيلها .

لقد أنشأهم الإمام ( عليه السلام ) نشأة دينية خالصة ، ووجّههم وجهة صحيحة سليمة ، وسكب في نفوسهم الإيمان بالله ، والتفاني في سبيل العقيدة ، والعمل على قول كلمة الحق ، والقيام بها مهما كلّف الثمن .

قال ابن الصباغ : إنّ لكل واحد من أولاد أبي الحسن موسى ( عليه السلام ) فضلاً مشهوداً .

اختلف النسّابون في عدد أولاد الإمام موسى الكاظم ( عليه السلام ) اختلافاً كثيراً ، منهم من قال : ثلاثة وثلاثون ، الذكور منهم ۱۶ ، والإناث ۱۷ .

ومنهم من قال : سبعة وثلاثون ، الذكور ۱۸ ، والإناث ۱۹ .

ومنهم من قال : ثمانية وثلاثون ، الذكور ۲۰ ، والإناث ۱۸ .

وقال الشيخ الطبرسي : كان له سبعة وثلاثون ولداً ذكراً وأنثى : علي بن موسى الرضا ( عليه السلام ) ، وإبراهيم والعباس والقاسم من أمهات متعدّدة .

وأحمد ، ومحمّد ، وحمزة من أم واحدة .

وإسماعيل ، وجعفر ، وهارون ، والحسن من أم واحدة .

وعبد الله ، وإسحاق ، وعبيد الله ، وزيد ، والحسن ، والفضل ، وسليمان من أمهات متعدّدة .

وفاطمة الكبرى ، وفاطمة الصغرى ، ورقية ، ومكّية ، وأم أبيها ، ورقية الصغرى ، وكلثم ، وأم جعفر ، ولبانة ، وزينب ، وخديجة ، وعلية ، وآمنة ، وحسنة ، وبريهة ، وعائشة ، وأم سلمة ، وميمونة ، وأم كلثوم من أمهات متعدّدة .

وكان أحمد بن موسى كريماً ورعاً ، وكان الإمام يحبّه ، فوهب له ضيعته المعروفة باليسيرية ، ويقال أنّه أعتق ألف مملوك .

وكان محمّد بن موسى ( عليه السلام ) شجاعاً كريماً ، وتقلّد الإمرة على اليمن في عهد المأمون ، من قبل محمّد بن زيد بن علي بن الحسين بن علي بن أبي طالب ( عليهم السلام ) ، الذي بايعه أبو السرايا في الكوفة ، ومضى إليها ففتحها ، وأقام بها مدّة إلى أن كان من أمر أبي السرايا ما كان ، وأخذ الأمان من المأمون .

ولكل واحد من أبناء الإمام الكاظم ( عليه السلام ) فضل ومنقبة ، وكان الإمام الرضا مشهوراً بالتقدّم ونباهة القدر ، وعظم الشأن ، وجلالة المقام بين الخاص والعام .

#ياباب_الحوائج #ياباب_الحوائج_ياموسى_بن_جعفر
Read more
برنامه امشب سینماهای #کرمان 📽 . سینما شهرتماشا: نام‌فیلمها: #دم_سرخ_ها . بازیگران : جواد ...
Media Removed
برنامه امشب سینماهای #کرمان 📽 . سینما شهرتماشا: نام‌فیلمها: #دم_سرخ_ها . بازیگران : جواد رضویان ، رضا شفیعی جم ، بهنوش بختیاری ، علی صادقی ، شهره لرستانی ، اندیشه فولادوند سانس ها : ۱۸:۳۰ ، ۲۰:۳۰ و ۲۲ ________________ فیلم : #کاتیوشا . بازیگران : هادی حجازی فر ، احمد مهران فر ، لیلا ... برنامه امشب سینماهای #کرمان 📽 .

سینما شهرتماشا:

نام‌فیلمها:
#دم_سرخ_ها .

بازیگران : جواد رضویان ، رضا شفیعی جم ، بهنوش بختیاری ، علی صادقی ، شهره لرستانی ، اندیشه فولادوند
سانس ها : ۱۸:۳۰ ، ۲۰:۳۰ و ۲۲

________________

فیلم : #کاتیوشا .
بازیگران : هادی حجازی فر ، احمد مهران فر ، لیلا اوتادی ، ارژنگ امیرفضلی ، سیما تیرانداز ، لیلا کیانی و میترا حجار

سانس ها : ۱۹:۳۰ و ۲۱:۱۵

________________

فیلم : #من_دیوانه_نیستم
.
بازیگران : مهران احمدی ، مجید صالحی ، محمدرضا هدایتی ، برزو ارجمند ، هادی کاظمی و پژمان جمشیدی

سانسها : فقط ۱۷:۳۰
________________

فیلم کودکان : #خاله_قورباغه ( موزیکال و عروسکی )
سانس اکران : فقط ساعت ۱۷

تلفن : ۳۲۲۳۳۲۹۲

________________

سینما آسیا
نام فیلم: #تنگه ابوقُرَیب
.
بازیگران : جواد عزتی ، حمید آذرنگ ، امیرجدیدی ، علی سلیمانی ، مهدی پاکدل

سانسها: ۱۶:۳۰ ، ۱۸:۱۵ ، ۲۰ و ۲۲

تلفن : ۳۲۲۲۴۷۵۵

________________

سینما مهتاب
نام فیلم: #هزارپا
بازیگران‌: رضا عطاران ، جواد عزتی ، سارا بهرامی
سانسها : ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰:۳۰ ، ۲۲:۳۰
تلفن : ۳۲۲۲۳۲۲۸

________________ .
Posted by : @amir_foroozandeh
.
#kerman #kermoon #kermooniha
#سینما
Read more
. - تو چند سالته؟ + هجده. - من ۸ سالمه یعنی وقتی ۱۸ ساله بشم تو ۲۸ سالته وقتی ۲۸ ساله بشم تو ۳۸ سالته و وقتی ...
Media Removed
. - تو چند سالته؟ + هجده. - من ۸ سالمه یعنی وقتی ۱۸ ساله بشم تو ۲۸ سالته وقتی ۲۸ ساله بشم تو ۳۸ سالته و وقتی من ۳۸ ساله بشم تو ۴۸ سالته اون‌وقت دیگه اختلاف زیادی با هم نداریم! Big Fish - 2003 Director: Tim Burton Nominated for 1 Oscar???? . - تو چند سالته؟ + هجده. - من ۸ سالمه یعنی وقتی ۱۸ ساله بشم تو ۲۸ سالته وقتی ۲۸ ساله بشم تو ۳۸ سالته و وقتی من ۳۸ ساله بشم تو ۴۸ سالته اون‌وقت دیگه اختلاف زیادی با هم نداریم! Big Fish - 2003 Director: Tim Burton Nominated for 1 Oscar????
من سریکم سه ساله، سرپا، سخت جان، خوش بدن خوش پر و پا، قدرتمند و البته زیبا برای آشنایی بیشتر با من لطفا  یک تک پا تشریف بیارید سینما، چه بسا این آشنایی دو طرفه به جاهای خوب ختم شود. سانس های اکران فیلم «سریک» چهارشنبه ۲۷ تیر موزه سینما (ساعت ۱۶:۳۰) پنجشنبه ۲۸ تیر پردیس کورش‌ (ساعت ۱۸) پردیس ... من سریکم
سه ساله، سرپا، سخت جان، خوش بدن
خوش پر و پا، قدرتمند
و البته زیبا
برای آشنایی بیشتر با من لطفا 
یک تک پا تشریف بیارید سینما،
چه بسا این آشنایی دو طرفه به جاهای خوب ختم شود. 🔷 سانس های اکران فیلم «سریک»
چهارشنبه ۲۷ تیر
موزه سینما (ساعت ۱۶:۳۰)

پنجشنبه ۲۸ تیر
پردیس کورش‌ (ساعت ۱۸)
پردیس باغ کتاب (ساعت ۱۶) جمعه ۲۹ تیر
سینما فرهنگ (ساعت ۲۲)
خانه هنرمندان (ساعت ۲۰)
پردیس هویزه مشهد (ساعت ۱۹)
سیتی سنتر اصفهان (ساعت ۱۹) 
شنبه ۳۰ تیر
پردیس چارسو (ساعت ۱۶)
هنر و تجربه بابل (ساعت ۱۴:۴۵)
تماشاخانه پارس کرمان (ساعت ۱۷)

یکشنبه ۳۱ تیر
سینما فرهنگ (ساعت ۱۹)
موزه سینما (ساعت ۱۸)
سینمای گلستان شیراز (ساعت ۱۷:۳۰)

دوشنبه ۱ مرداد
خانه هنرمندان (ساعت ۱۴)
چهارباغ اصفهان (ساعت (۱۶:۴۵)
@baharehafshariofficial
@sardar_azmoun
Read more
من سریکم سه ساله، سرپا، سخت جان، خوش بدن خوش پر و پا، قدرتمند و البته زیبا برای آشنایی بیشتر با من لطفا یک تک پا تشریف بیارید سینما، چه بسا این آشنایی دو طرفه به جاهای خوب ختم شود. سانس های اکران فیلم «سریک» چهارشنبه ۲۷ تیر موزه سینما (ساعت ۱۶:۳۰) پنجشنبه ۲۸ تیر پردیس کورش‌ (ساعت ۱۸) پردیس ... من سریکم
سه ساله، سرپا، سخت جان، خوش بدن
خوش پر و پا، قدرتمند
و البته زیبا
برای آشنایی بیشتر با من لطفا
یک تک پا تشریف بیارید سینما،
چه بسا این آشنایی دو طرفه به جاهای خوب ختم شود. 🔷 سانس های اکران فیلم «سریک»
چهارشنبه ۲۷ تیر
موزه سینما (ساعت ۱۶:۳۰)

پنجشنبه ۲۸ تیر
پردیس کورش‌ (ساعت ۱۸)
پردیس باغ کتاب (ساعت ۱۶) جمعه ۲۹ تیر
سینما فرهنگ (ساعت ۲۲)
خانه هنرمندان (ساعت ۲۰)
پردیس هویزه مشهد (ساعت ۱۹)
سیتی سنتر اصفهان (ساعت ۱۹)
شنبه ۳۰ تیر
پردیس چارسو (ساعت ۱۶)
هنر و تجربه بابل (ساعت ۱۴:۴۵)
تماشاخانه پارس کرمان (ساعت ۱۷)

یکشنبه ۳۱ تیر
سینما فرهنگ (ساعت ۱۹)
موزه سینما (ساعت ۱۸)
سینمای گلستان شیراز (ساعت ۱۷:۳۰)

دوشنبه ۱ مرداد
خانه هنرمندان (ساعت ۱۴)
چهارباغ اصفهان (ساعت (۱۶:۴۵)
@baharehafshariofficial
@mhhendi
Read more
من سریکم سه ساله، سرپا، سخت جان، خوش بدن خوش پر و پا، قدرتمند و البته زیبا برای آشنایی بیشتر با من لطفا یک تک پا تشریف بیارید سینما، چه بسا این آشنایی دو طرفه به جاهای خوب ختم شود. سانس های اکران فیلم «سریک» چهارشنبه ۲۷ تیر موزه سینما (ساعت ۱۶:۳۰) پنجشنبه ۲۸ تیر پردیس کورش‌ (ساعت ۱۸) پردیس ... من سریکم
سه ساله، سرپا، سخت جان، خوش بدن
خوش پر و پا، قدرتمند
و البته زیبا
برای آشنایی بیشتر با من لطفا
یک تک پا تشریف بیارید سینما،
چه بسا این آشنایی دو طرفه به جاهای خوب ختم شود. 🔷 سانس های اکران فیلم «سریک»
چهارشنبه ۲۷ تیر
موزه سینما (ساعت ۱۶:۳۰)

پنجشنبه ۲۸ تیر
پردیس کورش‌ (ساعت ۱۸)
پردیس باغ کتاب (ساعت ۱۶) جمعه ۲۹ تیر
سینما فرهنگ (ساعت ۲۲)
خانه هنرمندان (ساعت ۲۰)
پردیس هویزه مشهد (ساعت ۱۹)
سیتی سنتر اصفهان (ساعت ۱۹)
شنبه ۳۰ تیر
پردیس چارسو (ساعت ۱۶)
هنر و تجربه بابل (ساعت ۱۴:۴۵)
تماشاخانه پارس کرمان (ساعت ۱۷)

یکشنبه ۳۱ تیر
سینما فرهنگ (ساعت ۱۹)
موزه سینما (ساعت ۱۸)
سینمای گلستان شیراز (ساعت ۱۷:۳۰)

دوشنبه ۱ مرداد
خانه هنرمندان (ساعت ۱۴)
چهارباغ اصفهان (ساعت (۱۶:۴۵)
Read more
و چه زود گذشت ۱۸ سال!!! همیشه ۱۸ سالگی برام سن خاصی بود! وقتی بچه بودم منتظر رسیدن بهش بودم ولی وقتی ...
Media Removed
و چه زود گذشت ۱۸ سال!!! همیشه ۱۸ سالگی برام سن خاصی بود! وقتی بچه بودم منتظر رسیدن بهش بودم ولی وقتی هر سال سنم بیشتر و بیشتر میشد دوس داشتم همون جا متوقف شه! ولی خب زمان ن قبلاً ن حالا و ن در آینده متوقف نشده و نخواهد شد! دیشب ساعت ۱۲ منتظر تبریک ۲ نفر بودم ک هر چی منتظر شدم پیامی دریافت نکردم! با ناراحتی ... و چه زود گذشت ۱۸ سال!!!
همیشه ۱۸ سالگی برام سن خاصی بود!
وقتی بچه بودم منتظر رسیدن بهش بودم ولی وقتی هر سال سنم بیشتر و بیشتر میشد دوس داشتم همون جا متوقف شه!
ولی خب زمان ن قبلاً ن حالا و ن در آینده متوقف نشده و نخواهد شد!
دیشب ساعت ۱۲ منتظر تبریک ۲ نفر بودم ک هر چی منتظر شدم پیامی دریافت نکردم!
با ناراحتی دل از گوشیم کندم و خوابیدم!
صب هم ک بیدار شدم با انرژی نبودم و ی ناراحتی ته دلم بود و دوس نداشتم تولد ۱۸ سالگیم با ناراحتی از خواب بیدار شم!
اومدم پایین و منتظر تبریک از خانواده بودم ک هیچکس هیچی نگفت و همه در حال آماده شدن برای رفتن ب مدرسه، مهد، اداره و...با عجله بودن!
بسی ناراحت شدم!
رفتم مدرسه و مینا و فاطی تا دیدنم منو در آغوش کشیدن و این خیلی ب ناراحتی من اضافه کرد چون من از خیلیا انتظار این برخورد رو داشتم!
ولی خب وجودشون و دلداریاشون باعث شد دیگه برام مهم نباشه و همش ب این فک نکنم ک ای وای امسال همه منو یادشون رفته!
با خاله زهرا داشتیم!
همه تو کلاس بودن ک ما سه تا رفتیم!کلاس آروم بود ک همه گفتن تولدت مباااارکککک!!!!!!
بعد ی کیک اومد تو!
اصن هنگ کردم خودم بیشتر از همه جیغ می کشیدم!
مامانم آورده بود!
وقتی اومد تو کلاس محکم بغلش کردم؛خیلی محکم
انقد سوپرایز شدم ک خیلی خودمو نگه داشتم ک گریه نکنم! هیچ وقت اینجوری و انقد جدی سوپرایز نشده بودم!
هم کیکم و هم آرزوی تولدم کنکوری بود!
متوجه نشدم اون ۲ ساعت چجوری گذشت!
اومدم خونه و همه تبریک گفتن و من خیلییی خوشحال شدم!
اون دو نفر هم زنگ زدن و من چقدر خوشحال شدم!
و من چقدر خوشحالم!
و امیدوارم سالِ خوبی رو پیشِ رو داشته باشم!!!
م.ن. ببخشید خیلی حرف زدم!
م.ن.۲ فک کنم این داستان ادامه داشته باشه!
م.ن.۳ #خدایا_شکرت
م.ن.۴ مامانی خیلی دوست دارم!❤
بعدا نوشت: راستی دسته فاطی هم سوخت!!!
۱۳۹۶/۹/۲۱
Read more
. نمایش #روی_پوست_شهر . نویسنده و کارگردان: علی جعفری بازیگران: معصوم احمد زاده، رضا قراگوزلو، ...
Media Removed
. نمایش #روی_پوست_شهر . نویسنده و کارگردان: علی جعفری بازیگران: معصوم احمد زاده، رضا قراگوزلو، ایمان عبادیان، ‌زهرا طراحی، علی جعفری . خلاصه: گاهی اوقات همون لحظه‌ایی که نباید باشه سر وکله اش پیدا می‌شه. الان وقتش نیست لعنتی... من خیلی وقته که فراموشت کردم چی از جونم می‌خوای!؟ من به کاری ... .
نمایش #روی_پوست_شهر
.
نویسنده و کارگردان: علی جعفری
بازیگران: معصوم احمد زاده، رضا قراگوزلو، ایمان عبادیان، ‌زهرا طراحی، علی جعفری
.
خلاصه: گاهی اوقات همون لحظه‌ایی که نباید باشه سر وکله اش پیدا می‌شه. الان وقتش نیست لعنتی... من خیلی وقته که فراموشت کردم چی از جونم می‌خوای!؟ من به کاری که دارم می‌کنم خیلی فکر کردم. تمام احتمالات رو در نظر گرفتم.‌ من باید این کار رو بکنم چون راه دیگه‌ای برام نمونده... خواهشن بفهم اینو، تو کلت فرو کن.
.
سبک:اجتماعی رئال
.
📍 خانه نمایش مهرگان (سالن شماره ۲)
📅 ۰۴ تا ۱۸ شهریور | ⏰ ۱۸:۰۰
⏳ ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
💳 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان
#تخفیف_عمومی: ٪۲۰ تخفیف
.
طراح لباس: سارا حجت
طراح گریم: مینا فتحی پور
طراح صحنه و نور: علی جعفری
کاریکاتور: هادی اشرفی
گرافیست: حسین مرادی
عکاسان: رامین زمین پیما، نگار رئوفی
دستیار کارگردان: حامد حقانی
منشی صحنه: فاطمه آقایی
مدیر صحنه: جعفر شکرپور
مدیر اتاق فرمان: مهسا پولادین
مجری نور: شریفه مهدی زاده
مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ایی: محمد صادق سیادت (تصویر تئاتر)
تبلیغات مجازی: ارسلان گل محمدی (تصویر تئاتر)
ساخت تیزر: مجتبی حسن زاده، علی دولت آبادی (تصویر تئاتر)
ساخت کلیپ: افسانه محتشمی
.
اطلاعات بیشتر و خريد بليت: www.tiwall.com
.
#tiwall #theater #tiwalltheater #تيوال #تئاتر
Read more
. And if i asked #you to #name all the things that you #love, how long would it take for you to name #yourself ...
Media Removed
. And if i asked #you to #name all the things that you #love, how long would it take for you to name #yourself ? 😕 . . . یا ایها الذّین تجعلون فی پیجِ تون متعدداً پُستاً یومیاً!! رمز صفحه ام رو میدم لطفا برای من هم! اجعلوا پستاً جمیلة!! . واقعا با سرعت #نور پست گذاشتن و کپشن نوشتن دقیقن جز وقایع ... .
And if i asked #you to #name all the things that you #love, how long would it take for you to name #yourself ? 😕
.
.
.
یا ایها الذّین تجعلون فی پیجِ تون متعدداً پُستاً یومیاً!! رمز صفحه ام رو میدم لطفا برای من هم! اجعلوا پستاً جمیلة!!
.
واقعا با سرعت #نور پست گذاشتن و کپشن نوشتن دقیقن جز وقایع غرایب هستش!
.
.
دارم فکر میکنم چطوره که دما اینجا تا ۵۰ درجه می رسه ولی ما قمیا همچنان راس ساعت دو و نیم تا دو ساعت برق هامون قطع میشه. اونم دقیقا تو بحبوحه ی #گرما‌!
.
در ادامه فکر کردن هام دارم بیسِجه میکنم این خودش نوعی #بیوتروریسم هستش دوستان! منتهی ما ها #قوی شدیم دیگه رو ما جواب نمیده وگرنه اگه اندکی #اروپا‌یی بیاد #قم فی الفور جان به جان آفرین تسلیم میکنه و هوالباقی میشه! دوستان کشور #عراق هم که اینجا ویلای #شمال آتن شون تو #یونان محسوب میشه!
.
.
قُلْ نَارُ جَهَنَّمَ أَشَدُّ حَرًّا لَّوْ كَانُوا يَفْقَهُونَ
ﺑﮕﻮ : ﺁﺗﺶ ﺩﻭﺯﺥ ﺩﺭ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﻭ ﮔﺮﻣﻰ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ، ﺍﮔﺮ ﻣﻰﻓﻬﻤﻴﺪﻳﺪ .(81)
.
.
یادم نمیره سیزده به در برفی بارید و ملت رو به تو(!) کرد! :)
به یاد تنفس تو اون هوا و هجوم هوای سرد و پاک روستا تو ریه ها! 💙
.
.
یه امتیازی که #تابستون برای من داره رفتن به روستاست. اینکه بدون دغدغه اونجا می مونم بهم نشاط میده.
.
روز تولد هر کس بهترین روز زندگیشه! البته شاید نه برای همه.. برای ما که روز فوق العاده ای بود. الهی شکر!
۱۸ سالگی سن جالب و مهیجیه! دستت رو برای انجام خیلی کار ها باز میذاره. از جمله انتقال خون.
.
بهترین اون تبریک هایی هستش که وقتی دریافت میکنی دلت گرم میشه!
.
ان شاء الله که دل شما هم تا ابد گرم :) ❤
.
.
خوشترین ایام من در دوران قدیم
بود فصل تعطیلی تابستانم
سیر روستای پدر می رفتم
شاد و خندان اندر آن باغ بزرگ روستا، همرهِ بادوستان میگشتم
.
بهاءالدین داوودپور
.
.
.
ته نوشت :
دلم برای اون بچه ی ۱۲ ساله #فلسطینی آتیش گرفت، خوشحالم کسی که سرش رو برید به هلاکت رسید.
.
و این که #هواشناسی ها #حیلتی سوار میکنن و دما رو تو #فاصله ۲ متری از سطح زمین و در سایه اندازه میگیرن! آخه نه که ملت همه مدل و قدها بالای ۱۷۵ ، دیگه به این دلیله! دمای هواشناسی هرچی بود راحت ۵ درجه بهش اضافه کنید. همین! 😎
Read more
دختر توی عکس چقدر تنها به نظر میاد؟ باید بذارمش به حساب ۲ ماه و ۱۶ روز ندیدن خانواده ؟ شاید زمان زیادی ...
Media Removed
دختر توی عکس چقدر تنها به نظر میاد؟ باید بذارمش به حساب ۲ ماه و ۱۶ روز ندیدن خانواده ؟ شاید زمان زیادی نباشه..نمیدونم.. ولی حق دارم دلم برای "همیشگی"های قبلیم تنگ شه نه‌..؟ فاصله ی خوابگاه تا علوم پایه رو هر صبح تنها طی کردن در حالی که دلم برای ماشین بابایی تنگ میشه که هرروز صبح تو راه مدرسه گرم بود ... دختر توی عکس چقدر تنها به نظر میاد؟
باید بذارمش به حساب ۲ ماه و ۱۶ روز ندیدن خانواده ؟
شاید زمان زیادی نباشه..نمیدونم.. ولی حق دارم دلم برای "همیشگی"های قبلیم تنگ شه نه‌..؟
فاصله ی خوابگاه تا علوم پایه رو هر صبح تنها طی کردن در حالی که دلم برای ماشین بابایی تنگ میشه که هرروز صبح تو راه مدرسه گرم بود
یا بازی کردن با غذای سلف وقتی دلم برای "آن چه گذشت"های مامانی تنگ میشه که از مهمونی های شلوغ آخر هفته باقی میموند
یا تنهایی دیدن انیمیشن های باقی مونده لپ تاپم در حالی که دلم برای سخنرانی های کسری و پارسا موقع دیدنشون تنگ میشه
همه اینا داره زهرای جدیدی میسازه😊
گاهی اینقدر ضعیف میشم که با کوچیکترین حرف آدمای اینجا اشک توی چشمام جمع میشه
و گاهی اینقدر قوی که بهشون لبخند میزنم و به راهم ادامه میدم
حتما میپرسین :" با خودت چند چندی؟" در جوابش باید بگم
نه به پای بی رحمی آدمای جدید زندگیم میذارمش نه محیط بزرگی که واردش شدم
زهرا فراز ۱۸ ساله باید مثل ۱۸ ساله ها رفتار کنه
باید راهشو ادامه بده و بزرگ شه نه؟
تهران.. تهران.. همیشه شیفته ی این شهر بودم.. هنوزم هستم حتی با لایه دود غلیظی که از نمای کلاس زبان معلومه..
راستش جایی که الان هستم رو دوست دارم ؛ این که قراره ۴ سال بعد مهندس خط و سازه های ریلی بشم ؛این که توی علم و صنعت درس میخونم !
و فکر کنم همه ی اینا اونقدری ارزش داشته باشه که حتی تنها قدم بردارم😊
🍁🍁🍁
پی نوشت : دروغ چرا اون قدرا هم که سیاه‌نمایی میکنم تنها نیستم ، من بابایی،مامانی، کسری و پارسا رو دورادور دارم! @_rozhin29_ رو دارم !و #BTOVIXX رو! 😊
پی نوشت ۲: پست هام به اندازه ی قبل رنگ و روی قشنگی نداره ..ببخشید اگه حوصله-تون رو سر میبرم 😊
🍁🍁🍁
#عکس_خوابگاهی_چی_میگه؟ 😂
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> دلیل قهر #ترانه_علیدوستی با صدا و سیما ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با #صدا_و_سیما را ...
Media Removed
دلیل قهر #ترانه_علیدوستی با صدا و سیما ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با #صدا_و_سیما را توضیح داد. . ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت: . همان طور که گفتم با صداوسیما همکاری نداشته‌ام که خاطره‌ای ازش داشته باشم. فقط همون ... 🎬
دلیل قهر #ترانه_علیدوستی با صدا و سیما

ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با #صدا_و_سیما را توضیح داد.
.
ترانه علیدوستی دلیل عدم همکاری‌اش با صدا و سینما و خاطره‌اش از آن را تعریف کرد و در توییتر نوشت:
.
همان طور که گفتم با صداوسیما همکاری نداشته‌ام که خاطره‌ای ازش داشته باشم. فقط همون یک اتفاقی که باعث شد دورش را خط بکشم را می‌تونم تعریف کنم:
.
سال ۷۹، اولین فیلمم رو بازی کرده بودیم، اما هنوز اکران نشده بود و کسی مطلقا من را نمی‌شناخت. دعوت شدم به برنامه‌ای در شبکه جام‌جم، سر جمع ده دقیقه؛ به عنوان استعداد نوجوان. برنامه زنده بود و در ساختمان شبکه دو ضبط می‌شد. سینمایی بود و مهمان‌های دیگری هم داشت.
.
سر ساعت رسیدم ساختمان شبکه دو. حراست بانوان جلوم رو گرفت که پالتوت کوتاهه؛ تا زیر زانو بود. برق ناخن هم داشتم. گفتن نمیشه بری. گفتم من اینجا کار نمی‌کنم و مهمانم. گفتن خیر نمیشه. از طرف برنامه یکی آمد دنبالم و اصرار و التماس که می‌شه تا خونه بری و مقنعه سر کنی؟ متاسفانه بچه بودم و گفتم چشم. تا خونه رفتم و برگشتم. راهم دادن.
.
پشت صحنه منتظر نوبت آنتن بودم که آقایی آمد. در حالی که لبخند عریضش تا بناگوش رفته بود، گفت ترانه خانم محیط اینجا سینما نیستا، لطفا جلوی دوربین رفتی نخند؛ لبخند بزن، ولی کامل نخند. بالاخره رفتیم جلوی دوربین. دو سوال جواب دادم دیدم مجری خانم چشم و ابرو میاد: از پشت صحنه اشاره می‌کنن خانم علیدوستی پا رو نندازه رو پاش.
.
پاییز بود. زدم بیرون و خیابان الوند رو عصبی و پیاده پایین آمدم. نیم ساعت هم توی برنامه نبودم، ولی نصف روز تحقیر شدم. عهد کردم هرگز دیگه پام رو اونجا نذارم. در این ۱۸ سال بارها تو مصاحبه‌هام اینو گفتم که تلویزیون نخواهم رفت و از طرف همکارانم و گاهی مردم انتقادهایی هم بود.
.
مثلا سال ۸۶ به خاطر مصاحبه‌ای با یک ماهنامه سینمایی و حرف‌هایی که ضد تلویزیون زدم، نام من از تیزر فیلم کنعان که آن موقع اکران بود، حذف شد. سر و صدایی هم شد و جناب ضرغامی آمد وسط که اشتباه شده و غیره.
.
همه اینها به کنار. منظور این نیست که سینما این سال‌ها بی‌سانسور بوده. گوش چسب زدن در سینما هم هست. کوک زدن شال و روسری به همه لباس ... اونقدر قصه زیاده که حوصله آدم از گفتنش سر میره. ولی همین فیلم‌های فضای بازتر سینما هم با سانسور و بی‌سانسور گاهی پشت در توقیف ماندن یا هیچ وقت رنگ پرده را ندیدن. پس سانسور در زندگی یکی مثل من مانعی دائمی و سرنوشت سازه. همیشه هم بوده.
.
#خبرنگار_هنر
#taranehalidoosti #artreporter #art_reporter
Read more
• من یک هیولا نیستم‌، من یکی ام مثل همه ی شماها ... این شمایید که از من یک جانی ، یک دیکتاتور ساختید ... • نمایش #ریچارد • ‎نویسنده و کارگردان : #حمیدرضا_نعیمی ‎ مجری طرح: #نورالدين_حيدرى_ماهر . آهنگساز : #مهرداد_پازوکی . طراح صحنه : #رضا_مهدیزاده . طراح لباس : #ادنا_زینلیان . طراح ...
من یک هیولا نیستم‌، من یکی ام مثل همه ی شماها ... این شمایید که از من یک جانی ، یک دیکتاتور ساختید ...

نمایش #ریچارد •
‎نویسنده و کارگردان : #حمیدرضا_نعیمی ‎
مجری طرح: #نورالدين_حيدرى_ماهر
.
آهنگساز : #مهرداد_پازوکی
.
طراح صحنه : #رضا_مهدیزاده
.
طراح لباس : #ادنا_زینلیان .
طراح گریم : #ماریا_حاجیها
.
طراح نور : #رضا_حیدری
.
طراحان حرکت : #حبیب_شیبانی ، #پردیس_خسروی
.
طراح صدا و افکت: #سینا_کووایی
.
طراح پوستر و بروشور : #محمد_صادق_زرجویان
.
#تیر و #مرداد ماه ۹۷‎
ساعت ۱۸ #تالار_وحدت
.
ساخت تیزر : مصطفی قاهری
@mostafa_qaheri
.
‌‏@mohammad_ali_goudarziani
.
#تئاتر #تئاتربازها #با_گوشی_خاموش_تئاتر_ببینیم #وحدت #تئاترشایا #
Read more
: صلت ________________________________ به لبهایم مزن‌ قفل خموشی که در دل قصه ای ناگفته دارم ز ...
Media Removed
: صلت ________________________________ به لبهایم مزن‌ قفل خموشی که در دل قصه ای ناگفته دارم ز پایم باز کن بند گران را کزین سودا دلی آشفته دارم _____________________ ۹۶/۱۱/۱۸ . ۱۸:۳۰ ___________ #قصیده #غزل #دل #قفل #سودا #آشفته #بند #تو #من_با_تو_نفس_خواهم_کشید _________ :
صلت
________________________________

به لبهایم مزن‌ قفل خموشی
که در دل قصه ای ناگفته دارم

ز پایم باز کن بند گران را
کزین سودا دلی آشفته دارم

_____________________

۹۶/۱۱/۱۸
.
۱۸:۳۰
___________

#قصیده #غزل #دل
#قفل #سودا #آشفته #بند #تو
#من_با_تو_نفس_خواهم_کشید
_________
سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن ...
Media Removed
سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم کوفی عنان، انسانی شریف و سیاستمداری آگاه و خیرخواه انسانها درگذشت. و هر آن کس که به سرنوشت انسان می اندیشد و صلح و عدالت و اخلاق را پاس می‌دارد و تبعیض و جنگ و خشونت را بر نمی‌تابد نمی‌تواند ... سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کوفی عنان، انسانی شریف و سیاستمداری آگاه و خیرخواه انسانها درگذشت. و هر آن کس که به سرنوشت انسان می اندیشد و صلح و عدالت و اخلاق را پاس می‌دارد و تبعیض و جنگ و خشونت را بر نمی‌تابد نمی‌تواند از درگذشت او متألم و متأثر نباشد.‌
بخت با من یار بود که دو دوره مسؤولیتم در سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران با دوران مسؤولیت او به عنوان دبیرکل سازمان ملل متحد همزمان بود. او بارها به ایران آمد و سه بار نیز میزبان من در اجلاس سازمان ملل از جمله اجلاس میلینیوم بود و آخرین همکاری ما این‌که مرا به عنوان یکی از ۱۸ شخصیت سیاسی ـ فرهنگی برگزید تا ساز و کار "ائتلاف تمدنها" را تنظیم کنیم و بعد از ریاست جمهوری به دعوت او برای ارائه گزارش این مأموریت برای چهارمین بار به آمریکا رفتم.‌
طرح مهم "گفتگوی تمدنها" که با اجماع شگفت انگیز جهانی مواجه شد موفقیت خود را از جمله مرهون عنایت ویژه این مرد بزرگ است و چه مشتاقانه و با جدیت برای موفقیت آن تلاش کرد.‌
دبیرکل سازمان ملل محدودیت‌های ویژه خود را دارد؛ درعین‌حال این انسان شریف کوشید وجه صلح‌خواهی عدالت‌طلبی و خشونت‌ستیزی شخصیت او تحت الشعاع محدودیت‌های اداری و سیاسی قرار نگیرد.‌
یادش گرامی و روانش شاد باد!‌

سید محمد خاتمی
۲۵ مرداد ۱۳۹۷
Read more
امشب ۱۸ سالگرد عقدمونه زمانیکه ۱۵ سالم بود با یه نگاه کودکانه عاشقت شدم ۲ سال عشقی رو تو دلم نگه داشتم ...
Media Removed
امشب ۱۸ سالگرد عقدمونه زمانیکه ۱۵ سالم بود با یه نگاه کودکانه عاشقت شدم ۲ سال عشقی رو تو دلم نگه داشتم که شاید تو این روزگار معنی نداشته باشه بعد از اینکه تو شب سیزده بدر تلفن رضا زنگ زد وشاهرخ از رضا اجازه گرفت که بیاید خواستگاری خدا به من همه نعمتهاشو رو کرد از اون تاریخ به بعد هر کسی رسید ممانعت کرد سنگی ... امشب ۱۸ سالگرد عقدمونه زمانیکه ۱۵ سالم بود با یه نگاه کودکانه عاشقت شدم ۲ سال عشقی رو تو دلم نگه داشتم که شاید تو این روزگار معنی نداشته باشه بعد از اینکه تو شب سیزده بدر تلفن رضا زنگ زد وشاهرخ از رضا اجازه گرفت که بیاید خواستگاری خدا به من همه نعمتهاشو رو کرد از اون تاریخ به بعد هر کسی رسید ممانعت کرد سنگی شد جلو رسیدن به هم تنها کسی که پای عشق منو تو ایستاد رضا بود وکمک کرد تا راه رسیدنمون به هم هموار بشه یاد خرید حلقه ازدواجمون بخیر ماه رمضان بود روزه خودمونو با لمس کردن دست هم باز کردیم کل زمان روزه داریمونو به هم نگاه نمیکردیم یادمه یه قراری با خدا گذاشتم خدارو تهدید کردم اگه به تو نرسم اسم پسرمو میزارم فرشید که همیشه غرق گناه یاد تو باشم اگه بهت رسیدم اسم پسرمو مهدی میزارم الان ۱۸ سال از پیوندمون میگزره فقط میتونم بگم عارفانه ترین عاشقانه ترین و زیباترین پیوند آسمانی بود امیدوارم تا امروز برازنده پاکترین مرد روی زمین بوده باشم عشقم عاشقتم و امیدوارم یه روز تو آغوش تو چشممو از این جهانی که عشقو باتو فهمیدم ببندم
Read more
. رئیس جمهور محترم روز ۱۸ دی سخنانی در مورد انتقاد از #معصومین فرموده اند. بخشی از سخنان ایشان: "یه ...
Media Removed
. رئیس جمهور محترم روز ۱۸ دی سخنانی در مورد انتقاد از #معصومین فرموده اند. بخشی از سخنان ایشان: "یه وقتی اگر #امام_زمان در کشور ظهور کرد، اون وقت هم میشه نقد کرد؛ پیامبر اسلام (ص) هم به مردم اجازه انتقاد می‌دادند و بالاتر از مقام پیامبر در تاریخ وجود ندارد؛ وقتی پیغمبر یک صحبتی می‌کرد؛ طرف بلند ... .
رئیس جمهور محترم روز ۱۸ دی سخنانی در مورد انتقاد از #معصومین فرموده اند.

بخشی از سخنان ایشان:
"یه وقتی اگر #امام_زمان در کشور ظهور کرد، اون وقت هم میشه نقد کرد؛ پیامبر اسلام (ص) هم به مردم اجازه انتقاد می‌دادند و بالاتر از مقام پیامبر در تاریخ وجود ندارد؛ وقتی پیغمبر یک صحبتی می‌کرد؛ طرف بلند می‌شد رو به روی پیغمبر و می‌گفت: اَ من الله او منک (این حرف از طرف خدا به شما وحی شده است یا نظر خودت است)، اگر پیغمبر می‌گفت از طرف خداست، می‌گفت حرفی نیست و اگر می‌گفت از طرف خودم هست، می‌گفت من قبول ندارم و نقد می‌کرد."
.
دوستانی این طور برداشت کرده اند که ایشان عمل آن شخص را تایید کرده است. که از کلمات رئیس جمهور محترم هم این طور برداشت می شود.
البته حتما منظور رییس جمهور محترم چیز دیگری بوده است.
برداشت من از سخنان #شیخ_حسن_روحانی این است که #رئیس_جمهور محترم گفته اند پیامبر اکرم (ص) به آن بزرگی هم اجازه نقد می دادند. نه اینکه نقد ایشان کار درستی بوده است.

ایشان حتما بیشتر از ما خوانده و شنیده اند:
.
"وَ ما کانَ لِمُؤْمِن وَ لا مُؤْمِنَة إِذا قَضَى اللّهُ وَ رَسُولُهُ أَمْراً أَنْ یَکُونَ لَهُمُ الْخِیَرَةُ مِنْ أَمْرِهِمْ وَ مَنْ یَعْصِ اللّهَ وَ رَسُولَهُ فَقَدْ ضَلَّ ضَلالاً مُبِیناً (۳۶ احزاب)
هیچ مرد و زن با ایمانى حق ندارد هنگامى که خدا و پیامبرش امرى را لازم بدانند، اختیارى (در برابر فرمان خدا) داشته باشد; و هر کس نافرمانى خدا و رسولش را کند، به گمراهى آشکارى گرفتار شده است!"
.
ایشان می دانند بر اساس سوره مبارکه نجم سخنان رسول اکرم (ص) از وحی نشات گرفته و رسول الله (ص) از خودشان حرفی نمی زنند:
.
"وَ ما یَنْطِقُ عَنِ الْهَوى
إِنْ هُوَ إِلاّ وَحْىٌ یُوحى
(آیات ۳ و ۴ سوره نجم)
و از روى هواى نفس سخن نمى گوید!
آنچه مى گوید چیزى جز وحى که بر او نازل شده نیست!"
.
از رئیس جمهور انتظار داریم سخنان خود را اصلاح کند و باعث برداشت اشتباه از آن ها نشود.

پینوشت:
در تفسیر نور در ذیل آیات اولیه سوره نجم آمده است (نقل به مضمون):
.
"سیوطی که از دانشمندان اهل سنت است می گوید:
روزی پیامبر (ص) دستور دادند تمام درهایی که به مسجد باز می شدند به جز در خانه علی (ع) بسته شود.
این دستور بر مسلمانان گران آمد، تا آنجا که حمزه عموی پیامبر (ص) به ایشان اعتراض کرد.
پیامبر مسلمانان را در مسجد جمع کردند و فرمودند:
اى مردم! من شخصاً درها را نبستم و نگشودم، و من شما را از مسجد بیرون نکردم، و على را ساکن ننمودم (آنچه بود وحى الهى و فرمان خدا بود).
سپس آیات اول سوره نجم را قرائت کردند."
Read more
حال ما با شما خوب است. <span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f33c"></span> . عکسها رضا عسگری برای دریافت عکسهابه این صفحه مسج بدید: @asgaripix ...
Media Removed
حال ما با شما خوب است. . عکسها رضا عسگری برای دریافت عکسهابه این صفحه مسج بدید: @asgaripix ________ . برنامه اجرای تهران دابشو در تاریخ ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت _____________ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت . ساعت ۱۵:۳۰ سینگ ساعت ۱۸:۰۰ مُوآنا _____________ جمعه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰ اجرای ... حال ما با شما خوب است.
🌺🌸🌼
.
عکسها رضا عسگری
برای دریافت عکسهابه این صفحه مسج بدید: @asgaripix
________
.
برنامه اجرای تهران دابشو در تاریخ ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت
_____________

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت . ساعت ۱۵:۳۰ سینگ

ساعت ۱۸:۰۰ مُوآنا
_____________
جمعه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰
اجرای موزیکال هومن خیاط .
______________
تهیه بلیت از سایت و گیشه سینما
‏www.TehranDubshow.com
.
خیابان شریعتی، خیابان یخچال، بعد از پارک، پردیس قلهک
021-22643553
_______
و
#رشت
.
🎤🎭🎤🎭🎤🎭🎤🎭
.
۲۵ اردیبهشت
💒
مکان: سالن نیروی انتظامی
.

ساعت ۱۸:۰۰
.
با اجرای دو انیمیشن جذاب:
من نفرت انگیز ۳ و بچه رئیس 😍😍
.
💌
تهیه بلیت از .
‏www.IranConcert.com
________________________
روابط عمومی اجرا
0911 466 0620
Read more
07/02/1988 _ 07/02/2018 ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ _ ۱۳۶۶/۱۱/۱۸ ‎از بچگی دوست داشتم رو زمین بشینم، شاید برای اینکه ...
Media Removed
07/02/1988 _ 07/02/2018 ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ _ ۱۳۶۶/۱۱/۱۸ ‎از بچگی دوست داشتم رو زمین بشینم، شاید برای اینکه دوست ندارم از جایی آویزون باشم ... ‎ دقیق ۱۵ سال از عمر این عکس میگذرد وامروز من ۲ برابر این عکس زندگی کرده ام. ... ‎عکس از @afsharheshmatian عزیز در زمستان ۱۳۸۱ هنرستان موسیقی پسران 🏼 ... #30YearsOld ... 07/02/1988 _ 07/02/2018
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ _ ۱۳۶۶/۱۱/۱۸ ‎از بچگی دوست داشتم رو زمین بشینم، شاید برای اینکه دوست ندارم از جایی آویزون باشم
...
‎ دقیق ۱۵ سال از عمر این عکس میگذرد وامروز من ۲ برابر این عکس زندگی کرده ام.
...
‎عکس از @afsharheshmatian عزیز در زمستان ۱۳۸۱ هنرستان موسیقی پسران 🙏🏼
...
#30YearsOld #۳۰سالگی
Read more
معرفی نیروهای غیر بومی جهت اشتغال در فاز ۱۷ و ۱۸ با معرفی نامه از اداره اشتغال منطقه ویژه ! / شاهدان عينى ...
Media Removed
معرفی نیروهای غیر بومی جهت اشتغال در فاز ۱۷ و ۱۸ با معرفی نامه از اداره اشتغال منطقه ویژه ! / شاهدان عينى : صبح امروز كارجويان غير بومى با در دست داشتن معرفى نامه از اداره كار به شركت مراجعه مى كردند تا مشغول به كار شوند ! / اين درحالى است كه روز گذشته تعداد قابل توجهى از كارجويان بومى شهرستان عسلويه در ... معرفی نیروهای غیر بومی جهت اشتغال در فاز ۱۷ و ۱۸ با معرفی نامه از اداره اشتغال منطقه ویژه ! / شاهدان عينى :
صبح امروز كارجويان غير بومى با در دست داشتن معرفى نامه از اداره كار به شركت مراجعه مى كردند تا مشغول به كار شوند ! / اين درحالى است كه روز گذشته تعداد قابل توجهى از كارجويان بومى شهرستان عسلويه در اداره كار و منطقه ويژه تجمع كرده اما جوابى براى معماى عدم به كارگيرى آنها دريافت نكردند /
__________________
شهود عيان من امام شركة 17-18 المنطقة الخاصة : وفود اشخاص غرباء من خارج المنطقة للتوظيف في الشركات و في أيديهم رخص تشير انهم من اهالي منطقة عسلوه !/ هل باتت حقوق الشباب العاطلين عن العمل معدومه تماماً أم هناك أمل لتغير الوضع ؟
#عسلويه #پارس_جنوبى #اشتغال التوظيف #عرب_الساحل
Read more
(من و پدرم) *من اکنون ۴ سال دارم و میگم :* *پدرم بهترین است!* When I was 4 Yrs Old : My father is THE BEST ...
Media Removed
(من و پدرم) *من اکنون ۴ سال دارم و میگم :* *پدرم بهترین است!* When I was 4 Yrs Old : My father is THE BEST *من اکنون ٦ سال دارم:* *پدرم همه مردم را میشناسه!* When I was 6 Yrs Old : My father seems to know everyone *ومن اکنون ۱۰ سال دارم:* *پدرم عالی وبی نظیره!* *ولی کمی بداخلاقه!* When I was 10 Yrs Old ... (من و پدرم) *من اکنون ۴ سال دارم و میگم :*
*پدرم بهترین است!* When I was 4 Yrs Old : My father is THE BEST *من اکنون ٦ سال دارم:*
*پدرم همه مردم را میشناسه!*
When I was 6 Yrs Old : My father seems to know everyone *ومن اکنون ۱۰ سال دارم:*
*پدرم عالی وبی نظیره!*
*ولی کمی بداخلاقه!* When I was 10 Yrs Old : My father is excellent but he is short tempered *ومن اکنون ۱۲ سال دارم:*
*وقتی کوچک بودم،پدرم خیلی بامن مهربان بود!* When I was 12 Yrs Old : My father was nice when I was little *ومن اکنون ۱۴ سال دارم:*
*پدرم کم کم داره نسبت به من بیشتر حساس میشه!* When I was 14 Yrs Old : My father started being too sensitive *ومن اکنون ١٦ سال دارم:*
*پدرم نمیتونه با نسل امروز وعصرحاضر سازگار بشه!* When I was 16 Yrs Old : My father can't keep up with modern time *ومن اکنون ۱۸ سال دارم:* *پدرم روز بروز داره سختگیرتر میشه!*
When I was 18 Yrs Old : My father is getting less tolerant as the days pass by *ومن اکنون ۲۰ سال دارم:*
*دیگه تحمل رفتار پدرم را ندارم ورفتارش قابل بخشش نیست*
*تعجب میکنم مادرم چگونه تواین مدت تونسته او راتحمل کنه*! When I was 20 Yrs Old : It is too hard to forgive my father, how could my Mum stand him all these years *ومن اکنون ۲۵ سال دارم:*
*هرکاری میکنم پدرم به من گیر میده!* When I was 25 Yrs Old : My father seems to be objecting to everything I do *ومن اکنون ۳۰ سال دارم:*
*من باپدرم به سختی میتونم به تفاهم برسم،*
*تعجب میکنم!یعنی پدربزرگم هم ازدست پدرم وقتی که جوان بود اینقدر سختی میکشید؟* When I was 30 Yrs Old: It's very difficult to be in agreement with my father, I wonder if my Grandfather was troubled by my father when he was a youth *ومن اکنون ۴۰ سال دارم:*
*پدرم مرا در زندگی، با شرایط وقوانین زیادی تربیت کرده است ومن هم باید با فرزندانم همان روش را بکار بگیرم*
When I was 40 Yrs Old: My father brought me up with a lot of discipline, I must do the same *ومن اکنون ۴۵سال دارم:*
*من حیران موندم،چگونه پدرم تونسته همه مارا تربیت وبزرگ کنه؟* When I was 45 Yrs Old: I am puzzled, how did my father manage to raise all of us *ومن اکنون ۵۰ سال دارم:*
*کنترل کردن بچه هام خیلی مشکله!!*
*حالامیدونم پدرم برای تربیت ونگهداری ما چقدر رنج ومشقت متحمل شده است.* When I was 50 Yrs Old : It's rather difficult to control my kids,
Read more
به یاد محمد ابراهیم جعفری، مقصد من رفتن است محمد ابراهیم جعفری در آخرین دقایق روز ۱۸ فروردین ماه ...
Media Removed
به یاد محمد ابراهیم جعفری، مقصد من رفتن است محمد ابراهیم جعفری در آخرین دقایق روز ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۷ درگذشت او که یکی از تاثیرگذارترین هنرمندانی بود که شاگردان بسیاری را تعلیم داد و مدرس و کارشناس هنرهای تجسمی بود همچنین وی نیز از جوانی شعر میسرود و روح شاعرانه و جسارت نقاشانه‌ای داشت و به حق هنرمندانه ... به یاد محمد ابراهیم جعفری، مقصد من رفتن است

محمد ابراهیم جعفری در آخرین دقایق روز ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۷ درگذشت او که یکی از تاثیرگذارترین هنرمندانی بود که شاگردان بسیاری را تعلیم داد و مدرس و کارشناس هنرهای تجسمی بود همچنین وی نیز از جوانی شعر میسرود و روح شاعرانه و جسارت نقاشانه‌ای داشت و به حق هنرمندانه زیست و سال ها عضو رسمی هیات علمی دانشگاه هنر بود. روحشان شاد و یادشان گرامی.

مقاله‌ای به قلم زنده‌یاد محمد ابراهیم جعفری در اردیبهشت ۱۳۷۸ با عنوان «مقصد من رفتن است» در باب چند و چون هنر در شماره ۱۲۲ مجله تندیس منتشر شد که پر است از روح و شور زیستن و خالی از لطف نیست…
سال ها پیش در جریان یک گردهمایی، خریدار یک اثر نقاشی از خالق آن، که یک نقاش صاحب نام ایرانی بود، پر سید: «آیا شما اولین کسی هستید که به این شیوه کار کرده ‌اید؟» نقاش در جواب گفت: «در ایران، بله!» اما من در جواب درخواست انجمن هنرمندان نقاش ایران کوتاه ترین شرح حال (بیو گرافی) ام را این طور سروده ام: عاشق سازِ آواز بودم / پدرم گفت حرام است./ پنجاه سال آوازهای نخوانده ام / را خواب و بیدار/ خط خطی کردم … بی آن که خطی بر دیوار جهان کشیده باشم … من همواره در ایران از آثار هنرمندان نسل گذشته، از نقاشان همزمان خود و حتا از آثار نقاشان جوان آنجایی، که صمیمیت و شوق و بی تابی از آثارشان می جو شد، لذت می برم و لذت بردن از هر کار در انسان اثرگذار است. اما در آنجا که پای داوری به میان می آید و اندیشه ام از مرز مکان و زمان می گذرد، از خودم می پرسم: کدام اثر، از کدام هنرمند معاصر من در ایران فرزند زمان خویش است و مادر احساس های من و نسل های بعد از من؟» در خیالم همه کاتالوگ های قبل و بعد از انقلاب دو سالانه های خودمان را ورق می زنم، کارهایی از خاطرم می گذرد که دوستشان دارم، از آنها خوشم می آید و بادم نمی آید! تعدادی از آنها در
ظاهر به برخی از آثارم نزدیک است و بعضی بسیار دور. نقاشان این آثار اغلب از نسل جوان ترند؛ یعنی هنوز شصت و هشت سال شان نیست و بعضی شاید پیرتر... متن کامل مقاله را در سایت و کانال تندیس بخوانید.
#محمد_ابراهیم_جعفری #نقاش #شاعر #هنرمند_ایرانی #هنرمندان #هنرمند #مجله_تندیس #سایت_تندیس
https://tandismag.com/57530/
Read more
من از عمودها می‌گذرم؛یکی‌یکی. ۱۰۰..۲۰۰..۳۰۰ گاهی می‌ایستم.انگاری دستی از فراز آمده باشد و شانه‌هایم ...
Media Removed
من از عمودها می‌گذرم؛یکی‌یکی. ۱۰۰..۲۰۰..۳۰۰ گاهی می‌ایستم.انگاری دستی از فراز آمده باشد و شانه‌هایم را محکم گرفته باشد تا مرا نگاه دارد تا..برگردم. برمی‌گردم؛به‌پشت سرم نگاه می‌کنم.به شماره‌‌عمودهایی نگاه می‌کنم که کمتر یادمان می‌مانند: ۹..۱۸..۲۳..۷۴..۱۳۶ بی‌شمارند؛شماره‌های ... من از عمودها می‌گذرم؛یکی‌یکی.
۱۰۰..۲۰۰..۳۰۰
گاهی می‌ایستم.انگاری دستی از فراز آمده باشد و شانه‌هایم را محکم گرفته باشد تا مرا نگاه دارد تا..برگردم.
برمی‌گردم؛به‌پشت سرم نگاه می‌کنم.به شماره‌‌عمودهایی نگاه می‌کنم که کمتر یادمان می‌مانند:
۹..۱۸..۲۳..۷۴..۱۳۶
بی‌شمارند؛شماره‌های گمنامی که اگر نباشند،هیچ یکی به صد نمی‌رسد و هیچ چهاردهی به ۳۱۳.
انگاری صدایم می‌زنند؛شماره‌های گمنام که:
-مهلاً مهلاً عزادار پسر زهرا!
از من می‌خواهند چشم‌ بچرخانم،ببینمشان،به خاطر بسپارمشان،یادشان کنم..یادشان کنم..یادشان کنم..یادشان.
عمودهایی در تبعید ابدی جاده‌ نجف‌-کربلا.در حسرت یک سلام تمام‌قد،روبه گنبد عباس آب‌آور.در حسرت ۱۴۵۲ بودن.
همه عمودهایی که کسی پایشان قرار نمی‌گذارد.هیچ گمشده‌ای زیرش نمی‌ایستد.کسی زیرش نفس تازه نمی‌کند.عمودهای تنها،عمودهای گمنام،عمودهای بی‌کتاب و خاطره.
پاهایم از کنار عمودها می‌گذرند ولی من،ذهنم،جایی پشت یک خاکریز کوتاه،یک خط،یک نقطه رهایی جا مانده.چه فرقی می‌کند‌ کِی و کجا.تو فکر کن تا زانو توی برف،سرمای زمستان کوه‌های کردستان یا با لباس غواصی تا کمر توی آب خروشان اروند یا کلافه از هجوم پشه‌های هور،توی شرجی تابستان سارایه‌وویِ تحت محاصره یا توی گرمای زینبیه دمشق.
من،چسبیده‌ام به زمین با سلاحی که خشابش در کف دستم عرق کرده و کنارم،بیشمار جوان هست که نمی‌شناسمشان.عمودهای خیمه‌های خانه‌های کوچک شهرهاشان.کشاورز،بنا،نانوا،قصاب،بقال،کفترباز محل،کارمند،رفتگر شهرداری،نفت‌فروش.همهٔ همهٔ مردم عادی.همهٔ مردان خدا.
به صورت‌هایشان می‌نگرم و اسم‌هاشان را مرور‌ می‌کنم:حسین،علی،عبدالله،فرهاد،محمود،میکاییل،دوستعلی.
منتظر فرمان حمله‌اند.
مرگ از آن‌ها اما گریزان است.
دیشب با همه‌شان وداع‌ کرده‌ام؛بعد زیارت عاشورا،بعد «کربلا!کربلا! ما داریم میاییم» خواندنمان.مصممند به فتح معبرهای زمینی و بی‌خبرند از آغوش گشوده راه‌های آسمان‌.
عملیات لو رفته و این را وقتی می‌فهمیم که اولینمان بلند می‌شود؛رگبار نه،طوفان نه،سیلاب گلوله بر سرمان آوار می‌شود.
من در دل شب،فقط صدای آخ گفتنشان را می‌شنوم؛یکی یکی می‌افتند.یکی به داخل اروند می‌افتد و می‌رود تا خلیج؛سی سال است منتظریم برگردد.
حس می‌کنم کسی در دوردست،با‌افتادن هر کدام،عمود خیمه‌اش را می‌خواباند.من صدایشان می‌زنم،اما‌صدایم به‌شان نمی‌رسد.زمان،میانمان حائل است.لعنت به تاریخ.لعنت به زمان.
من از عمودها رد می‌شوم اما،عمودها مرا رها نمی‌کنند.
دلم برایشان تنگ می‌شود.برای‌ عمودهای گمنام بیشتر.
کاش من هم روزی عمودی گمنام‌ باشم.
کاش!
Read more
. ترم اول دوم کارشناسی خوابگاه بودم، کرایه خوابگاه تا دانشگاه ۲۵۰ یا ۵۰۰ تومن بود. غذامم مامانم می‌داد، ...
Media Removed
. ترم اول دوم کارشناسی خوابگاه بودم، کرایه خوابگاه تا دانشگاه ۲۵۰ یا ۵۰۰ تومن بود. غذامم مامانم می‌داد، می‌موند خرجای چرت و پرتِ بوفه‌ی دانشگاه؛ که سعی می‌کردم کم خرج کنم و خرجای هفتگی‌ای که واسه خودم می‌نوشتم با احتساب همه‌ی کرایه‌ها و تفریحات، بیشتر از ۲۰هزار تومن نشه. آخر ماه از پول تو جیبی‌ای ... .
ترم اول دوم کارشناسی خوابگاه بودم، کرایه خوابگاه تا دانشگاه ۲۵۰ یا ۵۰۰ تومن بود. غذامم مامانم می‌داد، می‌موند خرجای چرت و پرتِ بوفه‌ی دانشگاه؛ که سعی می‌کردم کم خرج کنم و خرجای هفتگی‌ای که واسه خودم می‌نوشتم با احتساب همه‌ی کرایه‌ها و تفریحات، بیشتر از ۲۰هزار تومن نشه. آخر ماه از پول تو جیبی‌ای که می‌گرفتم کلی می‌موند که جمعش می‌کردم. آخرای ترم اول یعنی سال ۸۹، با اون پول دوربین عکاسیم رو خریدم. [که هنوزم که هنوزه چون کار می‌کنه و کار راه بندازه عوضش نکردم‌. یعنی الآن به خود کارخونه‌ی کنون بگین ژاله این مدل رو داره، کارخونه می‌گه: این مدل مائه؟ ما کی اینو تولید می‌کردیم اصن؟؟]
ترم سوم بود که یه روز از خوابگاه فرار کردم و با چمدون رفتم دم درِ تنها کسی که تو بچه‌های کلاس می‌دونستم خونه داره و اصلا نمی‌شناختمش! زنگ زدم گفتم می‌شه من اینجا زندگی کنم؟ قول می‌دم زود تصمیم بگیرم که چه بلایی سر خودم می‌خوام بیارم.
وقتی به مامان اینا زنگ زدم و گفتم فرار کردم و می‌خوام بمونم پیش یکی که حتی خودمم نمی‌شناختم؛ واقعا ممنونم ازشون که نگرانی‌شون رو (خیلی!) به من انتقال ندادن و در عوض گفتن زود یه فکری می‌کنیم.
وقتی یه مدت تو اون خونه موندم، دیدم چقد هم‌خونه‌های خوبی هستیم واسه هم. قرار شد همونجا زندگی کنم. دیگه بعضی وقتا چیزایی می‌خریدم که تو لیست خرید هفتگیم نبودن قبلا. چون حالا یه یخچال و یه آشپزخونه‌ی کامل مال من بود. ولخرجی نمی‌کردم اما وابسته‌ی اون عدد ۲۰ هزار نبودم. مثلا اگر هوس شکلات می‌کردم؛ می‌خریدم.
اون دوران اوج تورم بود. و من که به تغییر قیمتِ روزانه‌ی اجناس واقف نبودم و تا حالا هم تو زندگیم پول تو جیبیم کم نیومده بود، یهو دیدم تازه اول ماه، بدون هیچ خرج اضافه‌ای حتی یه چیپس، با همین خرید شیر و ماست و ..، ته حسابم ۱۰ هزارتومن مونده!!!
من هیچ وقت تو زندگیم از بابام پول بیشتر از تو جیبی‌ای که خودش تعیین می‌کرد نگرفتم. هروقتم پول کم آوردم از تفریحم زدم. اگر ازش می‌خواستم هیچ‌موقع نه نمی‌گفت؛ اما من دوست نداشتم. مثلا می‌گفتم اون تشخیص داد خرج من انقدره بنابراین انقدره.
پولم شد ده هزار تومن، شبش به مامانم زنگ زدم و شروع کردم گریه (نمی‌دونم خودش یادشه یا نه)، گریه کردم و گفتم من خیلی دختر بدیم، پول بابارو هدر می‌دم. چرا من انقد ولخرجم؟؟
اون شب برای اولین بار تو هیجده سالگی با مفهوم تورم آشنا شدم.
دوباره برگشتم به حساب کتاب هفتگی و بابا ۵۰ تومن پول تو جیبیم رو بیشتر کرد.
با همون حساب کتاب بعد دو سه ماه جمع کردن، یه لنز ۱۸-۲۰۰ واسه دوربینم خریدم‌.
.
این داستان ادامه داره..
Read more
🖋️ سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله ...
Media Removed
🖋️ سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم کوفی عنان، انسانی شریف و سیاستمداری آگاه و خیرخواه انسانها درگذشت. و هر آن کس که به سرنوشت انسان می اندیشد و صلح و عدالت و اخلاق را پاس می‌دارد و تبعیض و جنگ و خشونت را بر نمی‌تابد نمی‌تواند ... 🖋️ سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کوفی عنان، انسانی شریف و سیاستمداری آگاه و خیرخواه انسانها درگذشت. و هر آن کس که به سرنوشت انسان می اندیشد و صلح و عدالت و اخلاق را پاس می‌دارد و تبعیض و جنگ و خشونت را بر نمی‌تابد نمی‌تواند از درگذشت او متألم و متأثر نباشد.‌
بخت با من یار بود که دو دوره مسؤولیتم در سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران با دوران مسؤولیت او به عنوان دبیرکل سازمان ملل متحد همزمان بود. او بارها به ایران آمد و سه بار نیز میزبان من در اجلاس سازمان ملل از جمله اجلاس میلینیوم بود و آخرین همکاری ما این‌که مرا به عنوان یکی از ۱۸ شخصیت سیاسی ـ فرهنگی برگزید تا ساز و کار "ائتلاف تمدنها" را تنظیم کنیم و بعد از ریاست جمهوری به دعوت او برای ارائه گزارش این مأموریت برای چهارمین بار به آمریکا رفتم.‌
طرح مهم "گفتگوی تمدنها" که با اجماع شگفت انگیز جهانی مواجه شد موفقیت خود را از جمله مرهون عنایت ویژه این مرد بزرگ است و چه مشتاقانه و با جدیت برای موفقیت آن تلاش کرد.‌
دبیرکل سازمان ملل محدودیت‌های ویژه خود را دارد؛ درعین‌حال این انسان شریف کوشید وجه صلح‌خواهی عدالت‌طلبی و خشونت‌ستیزی شخصیت او تحت الشعاع محدودیت‌های اداری و سیاسی قرار نگیرد.‌
یادش گرامی و روانش شاد باد!‌

سید محمد خاتمی
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ‏🇮🇷 با بازنشر این پست رسانه رسمی سیدمحمد خاتمی را به دیگران معرفی کنید‌‌
رسانه شمایید 📱‌‌‌

‏@khatamimedia
Read more
یکسال گذشت... <span class="emoji emoji1f494"></span>نگاه آخرِت رهام نمیکنه... . <span class="emoji emoji1f534"></span>حتما بخوانید(گوشه ای از وصیتنامه #شهید_حججی ) : . <span class="emoji emoji1f339"></span>همیشه ...
Media Removed
یکسال گذشت... نگاه آخرِت رهام نمیکنه... . حتما بخوانید(گوشه ای از وصیتنامه #شهید_حججی ) : . همیشه برای #خدا بنده باشید که اگر این چنین شد بدانید عاقبت همه شما به خیر ختم میشود... . خودتان را برای ظهور #امام_زمان روحی لک الفدا و جنگ با کفار به خصوص #اسرائیل آماده کنید که "آن روز خیلی نزدیک ... یکسال گذشت...
💔نگاه آخرِت رهام نمیکنه...
.
🔴حتما بخوانید(گوشه ای از وصیتنامه #شهید_حججی ) :
.
🌹همیشه برای #خدا بنده باشید که اگر این چنین شد بدانید عاقبت همه شما به خیر ختم میشود...
.
🌹خودتان را برای ظهور #امام_زمان روحی لک الفدا و جنگ با کفار به خصوص #اسرائیل آماده کنید که "آن روز خیلی نزدیک است!"
.
🌹از #ولایت_فقیه غافل نشوید و بدانید من به«یقین» رسیدم که « #امام_خامنه_ای #نائب_برحق_امام_زمان است.»
.
🌹از همه ی خواهران عزیزم و از همه #زنان امت رسول الله می خواهم روز به روز #حجاب خود را تقویت کنید، مبادا تار مویی از شما نظر نامحرمی را به خود جلب کند؛ مبادا رنگ و لعابی بر صورتتان باعث جلب توجه شود؛ مبادا #چادر را کنار بگذارید...
همیشه الگوی خود را #حضرت_زهرا و زنان اهل بیت قرار دهید....
.
🌹از همه ی مردان امت رسول الله می خواهم فریب #فرهنگ و مُدهای غربی را نخورید؛ همواره علی ابن ابیطالب امیرالمومنین را الگو و پیشوای خود قرار دهید و از شهدا درس بگیرید...
.
🔴 امام خامنه اى :
«شهیدحججی عزیز در دنیایی که روزنه‌های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.
همين اينترنت و كانال‌ها و شبکه های اجتماعی و... او را هم احاطه كرده بود اما اين #جوان اينجوری از آب در آمد!
.
⬅شهید حججی نمونه‌ای درخشان از #رویش_های_انقلاب و #اسلام است...»
.
#قهرمان_من
🌷 #شهید_محسن_حججی
تولد : ۲۱ / ۴ / ۷۰
شهادت : ۱۸ / ۵ / ۹۶
.
#زندگی_اسلامی_ایرانی
#شهادت_هنر_مردان_خداست
.
Read more
فاصله بین ۱۷-۱۸ سالگی تا ۲۴-۲۵ سالگی به نظرم اون‌طوری که آدما می‌گن نیست، یعنی میزان بچه بودنش خیلی ...
Media Removed
فاصله بین ۱۷-۱۸ سالگی تا ۲۴-۲۵ سالگی به نظرم اون‌طوری که آدما می‌گن نیست، یعنی میزان بچه بودنش خیلی کمتر از تصوره، برای من که این‌طوری بود. یعنی نه خیلی بچه‌ای که نتونی تصمیم بگیری نه اون‌قدر بزرگ شدی که #ترس هات روی #تصمیم هات #تاثیر بذاره! اگه توی #خانواده ی خوبی هم بزرگ شده باشی که نور علی نور! #رها ... فاصله بین ۱۷-۱۸ سالگی تا ۲۴-۲۵ سالگی به نظرم اون‌طوری که آدما می‌گن نیست، یعنی میزان بچه بودنش خیلی کمتر از تصوره، برای من که این‌طوری بود. یعنی نه خیلی بچه‌ای که نتونی تصمیم بگیری نه اون‌قدر بزرگ شدی که #ترس هات روی #تصمیم هات #تاثیر بذاره!
اگه توی #خانواده ی خوبی هم بزرگ شده باشی که نور علی نور!
#رها و #آزاد بدون #قید و #شرط تصمیم می‌گیری و می‌ری جلو. به نظرم اصن مهم نیست #نتیجه ی تصمیمات چی می‌شه، چون توی این سن بلدی از #مسیر هم لذت ببری. آره درسته، می‌شه گفت #سرخوشی ! چه ایرادی داره؟
تازه میزان #درد و #رنج و #تجربیات ت کمتره و باعث می‌شه ذهنت خیلی فراتر از حد معمول پرواز کنه، بهت می‌گن #بلند_پرواز ی؟ خب بگن.
و اصل #عشق توی این سن اتفاق می‌افته، #عشق یعنی #هیجان #کله_خری ، #بی_منطقی و همه‌ی اینایی که از نظر آدم‌بزرگا احمقانه‌س.
می‌دونم خیلی از شماها که فالوور من هستین توی این سن هستین، از من می‌شنوین تا جایی که به کسی آسیب نزنین احمق باشید، و هرکاری که دوست دارید #تجربه کنید به شرط اینکه قابل بازگشت باشه.
شماها خیلی می‌فهمین، خیلی زیاد. #لذت ببرید.
.
از حال‌وروز و تجربه‌ی این سن‌تون برام بگید😍چه شمایی که الان توش هستین چه شمایی که پشت سر گذاشتید.
راستی دوستای توی این سن‌تون رو تگ کنید تا شاید با خوندنش حال خوب بهشون دست بده.
.
عکس مربوط به سال ۸۸ یک آوای ۱۹ ساله‌ی سرخوش و خنگ 😉.
.
#تینیجر #۱۸سالگی #۱۹سالگی #خوشی #حال_خوب #عشق_اول #شیطونی
Read more
. نمایشنامه‌خوانی #روز_واقعه . من حقیقت را در زنجیر دیده‌ام. من حقیقت را بر سر نیزه دیده‌ام. . نویسنده: ...
Media Removed
. نمایشنامه‌خوانی #روز_واقعه . من حقیقت را در زنجیر دیده‌ام. من حقیقت را بر سر نیزه دیده‌ام. . نویسنده: بهرام بیضائی کارگردان: افشین قاسمی بازیگران: محمد رضا گلشنی، سحر شیرزاد، هادی کیان، سامان محمد علی زاده، محمد ابوالحسنی، مریم ابراهیمی، رضا کندی، فاطمه سادات موسوی، ‌ سارینا نصیریان، ... .
نمایشنامه‌خوانی #روز_واقعه
.
من حقیقت را در زنجیر دیده‌ام. من حقیقت را بر سر نیزه دیده‌ام.
.
نویسنده: بهرام بیضائی
کارگردان: افشین قاسمی
بازیگران: محمد رضا گلشنی، سحر شیرزاد، هادی کیان، سامان محمد علی زاده، محمد ابوالحسنی، مریم ابراهیمی، رضا کندی، فاطمه سادات موسوی، ‌ سارینا نصیریان، مجید جمال آبادی، مهسا جوانمرد، ‌ گلناز عیدی
تهیه کننده: افشین قاسمی
.
افکتور: فرنام مشکوری
.
خلاصه: شبلی جوان مسیحی که به عشق راحله تازه مسلمان شده به سوی کربلا می‌رود تا حقیقت را دریابد.
.
سبک:تاریخی مذهبی
.
📍 تماشاخانه فانوس
📅 شنبه ۲۴ تا ۲۶ شهریور | ⏰ ۱۸:۳۰
⏳ ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
💳 بها: ۱۰,۰۰۰ تومان
#تخفیف_عمومی: ٪۱۰ تخفیف
#تخفیف_گروهی: ٪۲۰ تخفیف
.
اطلاعات بیشتر و خريد بليت: www.tiwall.com
.
#tiwall #theater #tiwalltheater #تيوال #تئاتر
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> پالتوت کوتاهه؛ برق ناخن دارى؛ بايد بری مقنعه هم سر کنی؛ جلوی دوربین رفتی نخند؛ علیدوستی پاش رو ...
Media Removed
# پالتوت کوتاهه؛ برق ناخن دارى؛ بايد بری مقنعه هم سر کنی؛ جلوی دوربین رفتی نخند؛ علیدوستی پاش رو نندازه روی پاش/ دلايل ترانه علیدوستی براى عدم حضور در صداوسیما . ترانه علیدوستی با انتشار توئيتى از دلایلش براى عدم حضور در صداوسیما پس از ١٨ سال گفت: . ”سال ۷۹، اولین فیلمم رو بازی کرده بودم اما ... #🎥
پالتوت کوتاهه؛ برق ناخن دارى؛ بايد بری مقنعه هم سر کنی؛ جلوی دوربین رفتی نخند؛ علیدوستی پاش رو نندازه روی پاش/ دلايل ترانه علیدوستی براى عدم حضور در صداوسیما
.
ترانه علیدوستی با انتشار توئيتى از دلایلش براى عدم حضور در صداوسیما پس از ١٨ سال گفت:
.
”سال ۷۹، اولین فیلمم رو بازی کرده بودم اما هنوز اکران هم نشده بود و کسی مطلقا من رو نمی‌شناخت، دعوت شدم به برنامه‌ای در شبکه جام جم، سرجمع ده دقیقه، به عنوان استعداد نوجوان. برنامه زنده بود و در ساختمان شبکه دو ضبط می‌شد. سینمایی بود و مهمونهای دیگه هم داشت. سرساعت رسیدم ساختمون شبکه ۲. حراست بانوان جلوم رو گرفت که پالتوت کوتاهه. تا زیر زانوم بود. برق ناخن هم داشتم. گفتن نمیشه بری. گفتم من اینجا کار نمیکنم، مهمونم. خیر. نمیشه. از طرف برنامه یکی اومد دنبالم. اصرار و التماس که میشه تا خونه بری مقنعه سر کنی؟ متاسفانه بچه بودم، گفتم چشم، تا خونه رفتم و برگشتم. راهم دادن.
.
پشت صحنه منتظر نوبت آنتنم بودم که یه آقایی اومد درحالی که لبخند عریضش تا بناگوش رفته بود گفت ترانه خانم محیط اینجا سینما نیستا، لطفا جلوی دوربین رفتی نخند. لبخند بزن ولی کامل نخند. بالاخره رفتیم جلوی دوربین. دو سوال جواب دادم دیدم مجری خانم چشم و ابرو میاد: از پشت صحنه اشاره میکنن علیدوستی پاش رو نندازه روی پاش.
.
پاییز بود. زدم بیرون خیابون الوند رو پیاده و عصبی اومدم پایین. نیم ساعت هم تو برنامه نبودم ولی نصف روز تحقیر شدم. عهد کردم هرگز دیگه پام رو نذارم اونجا. و نگذاشتم. در این ۱۸ سال بارها تو مصاحبه‌هام اینو گفتم که تلویزیون نخواهم رفت و از طرف همکارانم و گاهی مردم انتقادهایی هم بود.“
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
🖋️ سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله ...
Media Removed
🖋️ سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم کوفی عنان، انسانی شریف و سیاستمداری آگاه و خیرخواه انسانها درگذشت. و هر آن کس که به سرنوشت انسان می اندیشد و صلح و عدالت و اخلاق را پاس می‌دارد و تبعیض و جنگ و خشونت را بر نمی‌تابد نمی‌تواند ... 🖋️ سیدمحمدخاتمی به مناسبت درگذشت کوفی عنان پیامی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کوفی عنان، انسانی شریف و سیاستمداری آگاه و خیرخواه انسانها درگذشت. و هر آن کس که به سرنوشت انسان می اندیشد و صلح و عدالت و اخلاق را پاس می‌دارد و تبعیض و جنگ و خشونت را بر نمی‌تابد نمی‌تواند از درگذشت او متألم و متأثر نباشد.‌
بخت با من یار بود که دو دوره مسؤولیتم در سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران با دوران مسؤولیت او به عنوان دبیرکل سازمان ملل متحد همزمان بود. او بارها به ایران آمد و سه بار نیز میزبان من در اجلاس سازمان ملل از جمله اجلاس میلینیوم بود و آخرین همکاری ما این‌که مرا به عنوان یکی از ۱۸ شخصیت سیاسی ـ فرهنگی برگزید تا ساز و کار "ائتلاف تمدنها" را تنظیم کنیم و بعد از ریاست جمهوری به دعوت او برای ارائه گزارش این مأموریت برای چهارمین بار به آمریکا رفتم.‌
طرح مهم "گفتگوی تمدنها" که با اجماع شگفت انگیز جهانی مواجه شد موفقیت خود را از جمله مرهون عنایت ویژه این مرد بزرگ است و چه مشتاقانه و با جدیت برای موفقیت آن تلاش کرد.‌
دبیرکل سازمان ملل محدودیت‌های ویژه خود را دارد؛ درعین‌حال این انسان شریف کوشید وجه صلح‌خواهی عدالت‌طلبی و خشونت‌ستیزی شخصیت او تحت الشعاع محدودیت‌های اداری و سیاسی قرار نگیرد.‌
یادش گرامی و روانش شاد باد!‌

سید محمد خاتمی
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ‏🇮🇷 با بازنشر این پست رسانه رسمی سیدمحمد خاتمی را به دیگران معرفی کنید‌‌
رسانه شمایید 📱‌‌‌

‏@khatamimedia
Read more
 #عابدزاده که با خبرنگاران حاضر در اردوی تیم ملی حرف می زد ، در پاسخ به اولین سئوال درباره اردو و شرایط ...
Media Removed
#عابدزاده که با خبرنگاران حاضر در اردوی تیم ملی حرف می زد ، در پاسخ به اولین سئوال درباره اردو و شرایط بازی با ازبکستان گفت :خدا را شکر تا الان اردوی خوبی بوده و مشغول آماده سازی بازی ازبکستان هستیم و امروز هم یک بازی بین خودمان داریم و روز به روز شرایط بهتر می شود. سئوال بعدی از عابدزاده درباره حضور ... #عابدزاده که با خبرنگاران حاضر در اردوی تیم ملی حرف می زد ، در پاسخ به اولین سئوال درباره اردو و شرایط بازی با ازبکستان گفت :خدا را شکر تا الان اردوی خوبی بوده و مشغول آماده سازی بازی ازبکستان هستیم و امروز هم یک بازی بین خودمان داریم و روز به روز شرایط بهتر می شود.
سئوال بعدی از عابدزاده درباره حضور ثابت یا نیمکت نشینی اش در اردوی تیم ملی بود که او چنین پاسخ داد : همه بچه ها به سرمربی مان اعتقاد و اعتماد داریم. من هم خدا را شاکرم که جزو این تیم بودم و اگر بازی هم نکنم از بیرون انرژی برای بچه های داخل زمین می فرستم. همه بازیکنان یک هدف داریم و آن هم سربلندی ایرانمان است. دیگر وقتی همه یک هدف را دارند چنین موضوعاتی مطرح نیست.
عابدزاده درباره امکانات اردو هم گفت :صددرصد می تواند شرایط بهتر باشد وقتی رویاهای بزرگ داشته باشیم باید امکانات و طرز تفکر و تلاشمان را به آن سطح برسانیم و همیشه می تواند شرایط بهتر هم باشد. ما همه دوست داریم در جام ملت ها بهتر از جام جهانی هم بهتر باشیم و برای بهتر بودن نیاز به امکانات خوب است تا نتایج بهتری داشته باشیم.
گلر جوان تیم ملی درباره بازی ازبکستان نیز چنین پاسخ داد : هر بازی دوستانه می تواند به ما کمک کند بخصوص تیم هایی که در آسیا حضور دارند و یک محک خوبی برای ماست چون سبک بازیشان آسیایی است و به ما کمک می کند.
صجبت با عابدزاده با سئوالی درباره داستان حضور او در تیم تاتنهام به اتمام رسید. او به این سئوال اینطور جواب داد:تاتنهام من زیر ۱۸ سال پیشنهاد داشتم و بحث الان نیست.
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span>خلاصه صحبت هاى ديشب كارلوس كى روش: <span class="emoji emoji2705"></span>از بعد کلی، هیچ مسئله ای برای عدم توافق نداریم اما هنوز قراردادی ...
Media Removed
. خلاصه صحبت هاى ديشب كارلوس كى روش: از بعد کلی، هیچ مسئله ای برای عدم توافق نداریم اما هنوز قراردادی را امضا نکردیم زیرا یکی دو مسئله وجود دارد که باید حل شوند.این مسائل به بنده مربوط نمی شود، بلکه درباره این مسائل باید از افرادی سئوال پرسیده شود که توان حل کردن آنها را دارند. هرگز نمی توانم اتفاقاتی ... .
🔴خلاصه صحبت هاى ديشب كارلوس كى روش: ✅از بعد کلی، هیچ مسئله ای برای عدم توافق نداریم اما هنوز قراردادی را امضا نکردیم زیرا یکی دو مسئله وجود دارد که باید حل شوند.این مسائل به بنده مربوط نمی شود، بلکه درباره این مسائل باید از افرادی سئوال پرسیده شود که توان حل کردن آنها را دارند.
✅هرگز نمی توانم اتفاقاتی که قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و قبل از جام ملت های آسیا در استراليا و قبل از جام جهانى ٢٠١٨ روسيه رخ داد را فراموش كنم.ما دو بازي تداركاتي از دست دادیم،یک اردوی آماده سازی بیست روزه را تنها با حضور سه بازیکن و ۱۸ نفر کادر فنی برگزار کردیم!
✅برنامه آماده سازی تیم ملی براي جام ملتها بیش از یک سال پيش در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته. برنامه اي كه براي مسائل مربوط به اردوها و تعداد بازی های دوستانه، نیازهای تیم از نظر اقامتی،حمل و نقل و تدارکات و ...است اما الان فقط داریم زمان را از دست می دهیم.اگر این فرصت را از دست بدهیم، امارات برای ما تنها یک حسرت خواهد بود این تیم پتانسیل لازم برای انجام رقابت جهت کسب افتخار را دارد.
✅زمانی که به طور رسمی هم سرمربی تیم ملی نبودم، شخصاً رایزنی هایی برای بازی های دوستانه انجام دادم و همین بازی با ازبکستان را ترتیب دادم.بیش از ۱۳ دعوتنامه را برای کشورهای مختلف ارسال کردیم که اکثر آنها پیشنهاد ایران را رد کردند!به شما قول می دهم صرفنظر از اینکه مربی تیم ملی باشم یا نباشم، هر روز سخت کار می کنیم و به دنبال یافتن راه حل های مناسب برای آماده سازی تیم ملی هستیم.
✅در خصوص صحبت هایی که بعد از بازی پرتغال مطرح کردم باید بگویم که در فوتبال نظرات مختلفی بین افراد وجود دارد. در فوتبال فقط در یک لحظه خاص می توانید در مورد یک مسئله صحبت کنید زیرا بعد از آن دیگر زدن چنین حرف هایی توجیه و بهانه جویی است.
✅تمامی افراد در کادر فنی،موظفند تا مدارک و رزومه خود را به فدراسیون ارائه کنند که همه اینها بایگانی می شود. حال اگر فدراسیون این مدارک را منتشر نکرده، من نمی توانم کاری بکنم. اما زیر سئوال بردن قابلیت های یک فرد، توهین و بی احترامی به اوست.
✅می خواهم وقتی از ایران رفتم، نسلی برای ۱۰ سال آینده فوتبال ایران بگذارم. من نسل جدیدی برای  خط دفاعی جام ملت های اسیا خلق کردم.روزبه، مجید و پورعلی گنجی اماده هستند.ما سه دفاع راست، سه دفاع چپ و ۶ مدافع وسط و ۶ مهاجم داریم.
✅همه بازیکنان شانس بازی در جام ملت ها را دارند.پروفایل بازی در جام ملت ها متفاوت خواهد بود.اگر بتوانیم به یک تیم ۹۰ دقیقه فشار بیاوریم این کار را ميكنيم.
#CarlosQueiroz #CQ
Read more
 #<span class="emoji emoji1f49c"></span><span class="emoji emoji1f382"></span> و اینگونه شـد که من جـان ۱۸ ساله شـد<span class="emoji emoji1f605"></span><span class="emoji emoji1f483"></span><span class="emoji emoji1f389"></span> پیش به سوی اون روزی که همه رو مجبور میکنم ایستاده تشویقـم ...
Media Removed
# و اینگونه شـد که من جـان ۱۸ ساله شـد پیش به سوی اون روزی که همه رو مجبور میکنم ایستاده تشویقـم کنن😎 ... عشقـای دلممم، ممنون بابت تبریکاتون همیشه روز تولد ، تازه متوجه میشی چقدر زیادن آدمایی که دوستت دارن و براشون مهمی و این خودش روز رو قشنگتر میکنه امیدوارم لایق همه ی خوبیاتون ... #💜🎂
و اینگونه شـد که من جـان ۱۸ ساله شـد😅💃🎉
پیش به سوی اون روزی که همه رو مجبور میکنم ایستاده تشویقـم کنن✌😎💥
...
عشقـای دلممم، ممنون بابت تبریکاتون🙈😍
همیشه روز تولد ، تازه متوجه میشی چقدر زیادن آدمایی که دوستت دارن و براشون مهمی و این خودش روز رو قشنگتر میکنه🌈😌
امیدوارم لایق همه ی خوبیاتون باشم🙏🌷
ببخشید، جا نشد همتونو تگ کنم، بقیتون تو قلبم جا دارین...💜😍😊
.
#پ_ن :درسته هجده ساله شدم ولی هنوزم دور مورچه ها با آب حصار میکشم بعد نجاتشون میدم انتظار نداشته باشین این کارِ انسان دوستانه رو بزارم کنار😂😂😂😂😝🐜
#fafaEl
#purple_heart
Read more
ما را ز سر بریده میترسانی؟ وقتی ۱۸سالم بود فکر میکردم همیشه ۱۸ سالمه و بزرگ نمیشم پس اگه خفقانی هست ...
Media Removed
ما را ز سر بریده میترسانی؟ وقتی ۱۸سالم بود فکر میکردم همیشه ۱۸ سالمه و بزرگ نمیشم پس اگه خفقانی هست تموم میشه،امروز که به فرهنگ کشورهای دیگه نگاه میکنم و سنم هی داره میره بالا حس میکنم دارم خودمو گول میزنم با این حرفا که درست میشه همه چی تا نشستی درست نمیشه،اصلا درست چی هست؟ تحمل کردن کار دردآوریه ... ما را ز سر بریده میترسانی؟
وقتی ۱۸سالم بود فکر میکردم همیشه ۱۸ سالمه و بزرگ نمیشم پس اگه خفقانی هست تموم میشه،امروز که به فرهنگ کشورهای دیگه نگاه میکنم و سنم هی داره میره بالا حس میکنم دارم خودمو گول میزنم با این حرفا که درست میشه همه چی
تا نشستی درست نمیشه،اصلا درست چی هست؟
تحمل کردن کار دردآوریه
و از این به بعد آزادی و آزاد زیستن دین من است
Read more
۹۴-۹-۱۰ فرشته کوچک خوشبختی ما ۱۸ ماهه شد .. سعادت سلامت آرامش وعاقبت بخیری تو ارزوی من است. تا بینهایت ...
Media Removed
۹۴-۹-۱۰ فرشته کوچک خوشبختی ما ۱۸ ماهه شد .. سعادت سلامت آرامش وعاقبت بخیری تو ارزوی من است. تا بینهایت دوستت دارم ۹۴-۹-۱۰
فرشته کوچک خوشبختی ما ۱۸ ماهه شد .. سعادت سلامت آرامش وعاقبت بخیری تو ارزوی من است. تا بینهایت دوستت دارم
#کلوچه_گوشتی سلام دوستان عزیز این غذا همون کیک گوشت هستش که به جای پخت در فر و قالب بزرگ در دستگاه ساندویچ ساز درست میشه . نسبت به کیک گوشت این برتری داره که برای سرو تک نفره خوبه و همچنین امکان خمیر شدنش کمتره چون ارتفاعش کم میشه مواد لازم : پیاز ۱ عدد فلفل دلمه ۱ عدد گوشت چرخ کرده ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم قارچ ... #کلوچه_گوشتی
سلام دوستان عزیز این غذا همون کیک گوشت هستش که به جای پخت در فر و قالب بزرگ در دستگاه ساندویچ ساز درست میشه . نسبت به کیک گوشت این برتری داره که برای سرو تک نفره خوبه و همچنین امکان خمیر شدنش کمتره چون ارتفاعش کم میشه
مواد لازم :👇
پیاز ۱ عدد
فلفل دلمه ۱ عدد
گوشت چرخ کرده ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم
قارچ ۵ عدد( قابل حذف)
پنیر پیتزا به میزان لازم (قابل حذف )
نمک و زردچوبه رب به میزان لازم
تخم مرغ ۴ عدد
آرد سفید یا آرد نانوایی هم میشه فقط کمی رنگش تیره میشه ۲ لیوان
ماست ۱ لیوان
روغن مایع ۲/۳ (دو سوم ) لیوان
بیکینگ پودر ۲ قاشق مربا خوری
زعفران و کنجد به میزان لازم
دستور تهیه :👇
پیاز رو خرد کردم و تفت دادم . قارچ ها رو خرد کردم و اصافه کردم و کمی تفت دادم و با گوشت و فلفل دلمه خرد شده مخلوط وتفت داده و به آن نمک و زردچوبه و رب اضافه کردم .
قارچ قابل حذفه اگر استفاده می کنین حتما آبش کشیده بشه که اگه آبکی بمونه مواد گوشتی کلوچه گوشتی خمیر میشه .
تخم مرغ را با همزن زدم . بیکینگ پودر را با ماست مخلوط کردم. ماست را به تخم مرغ اضافه و با همزن زدم . بعد روغن را اضافه و کمی هم زده و در آخر آرد الک شده را اضافه کردم . مقداری نمک و زعفران هم اضافه کردم. خمیرش شله مثل مایه کیکه .
دستگاه ساندویچ ساز را به برق زدم. نیازی به چرب کردن نیست . اگر دستگاهتون می چسبه حتما چرب کنین یا با کره یا حتی با روغن جدا کننده. دستگاه من یه مقدار تفلونش رفته و من چرب کردم .
دوستانی هم که دستگاهشون قابلیت جدا شدن نداره و نمی تونن بشورن می تونن از کاغذ روغنی استفاده کنن .
کف آن کمی کنجد ریختم و روی آن یک قاشق از مایه خمیری در هر خانه اش ریختم و روی آن یک قاشق مواد گوشتی و کمی پنیر پیتزا و روی آن یک قاشق از خمیر ریختم و بعد درب دستگاه رو بستم . من زمان گرفتم حدودا هفت دقیقه زمان برای پخت لازم هست اما شما دوباره چک کنید اگر نپخته بود دوباره درب رو ببندید .
با این مقدار مواد حدودا ۱۸ عدد کلوچه گوشتی خواهید داشت
@rangarang_ashpazi
@rangarang_ashpazi
@ashpazi.iranian
@ashpazi.iranian
Read more
Thanks to News18, CNN india for Tech and Auto award ... and been my pleasure to be the Jury for bikes ...
Media Removed
Thanks to News18, CNN india for Tech and Auto award ... and been my pleasure to be the Jury for bikes and cars 2018 - India #CNN #tech #Auto #awards #india #jury #news18 #maralyazarloo #biker #motorcyclist ممنونم از CNN و نیوز ۱۸ برای award و برای انتخاب من به عنوان داور برای ماشین و موتور سال ... Thanks to News18, CNN india for Tech and Auto award ... and been my pleasure to be the Jury for bikes and cars 2018 - India
#CNN #tech #Auto #awards #india #jury #news18 #maralyazarloo #biker #motorcyclist
ممنونم از CNN و نیوز ۱۸ برای award و برای انتخاب من به عنوان داور برای ماشین و موتور سال هندوستان #دخترموتورسوارایرانی #هندوستان #ماشین #موتور #مارال
Read more
سلام شما به یک انجام یک آزمون خودشناسی رایگان (به همراه تحلیل کاربردی #سهیل_رضایی)دعوت شده اید مناسب ۱۸ سال به بالا @bonyadfarhangzendegi ______________________________ همه ما در زندگی خودمان رویاهایی داریم که دوست داریم اونها را محقق کنیم (ما فقط درباره شهرت حرف نمیزنیم ) اما برای ... سلام
شما به یک انجام یک آزمون خودشناسی رایگان (به همراه تحلیل کاربردی #سهیل_رضایی)دعوت شده اید
مناسب ۱۸ سال به بالا
@bonyadfarhangzendegi
______________________________ همه ما در زندگی خودمان رویاهایی داریم که دوست داریم اونها را محقق کنیم (ما فقط درباره شهرت حرف نمیزنیم ) اما برای تحقق هر رویایی ما نیاز داریم فرصتها ، قدرتها و محدودیتهای حاکم بر ذهن و زندگی خودمان را بشناسیم ، یعنی به خودشناسی نیازمندیم ! و هر شناخت موفق نیازمند یک مدل معتبر است ،
امروز مجموعه #بنیاد_فرهنگ_زندگی که سالها به عنوان یک موسسه خودشناسی معتبر در ایران مشغول خدمات دهی به هموطنان است در راستای مسولیت اجتماعی اش اهالی این صفحه را به یک آزمون خودشناسی معتبر به نام #نقشه_راه_ایجاد_تغییر_و_پیشرفت_در_زندگی_شما دعوت مینمایدتا به کمک این ازمون بتوانید کشف کنید ریشه و موانع پیشرفتتان در کجاست و برای حل آن چه باید بکنید؟
لطفا به صفحه بنیاد تشریف ببرید تا بتوانید برای بهره گیری از این ازمون رایگان قدمی برای زندگی بهتر بردارید
@bonyadfarhangzendegi
@bonyadfarhangzendegi
@bonyadfarhangzendegi
پ ن : دوستان من هيچ وقت تو صفحه اينستاگرامم تبليغ نكردم و نميكنم بنابراين حتى يك ريال براى اين كار دريافت نكردم و نخواهم كرد ، سالها از آقاى رضايى ياد گرفتم و خودشناسى تو زندگيم خيلى تأثير گذار بود اين پست فقط براى اينه كه شما هم اگر مايل هستين با اين جريان آشنا بشين . 🌹
Read more
Loading...
Load More
Loading...