فردوسی در سال اصفهان

Loading...


Unique profiles
8
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Mashhad, Iran, Shiraz University
Average media age
584.7 days
to ratio
فرش دستباف,ایرانی ترین کالایی که از سالیان دور مردمان ایران زمین مشغول به کار و پرورش این کالا بوده ...
Media Removed
فرش دستباف,ایرانی ترین کالایی که از سالیان دور مردمان ایران زمین مشغول به کار و پرورش این کالا بوده اند. فرش فردوسی در سال حمایت از کالای ایرانی در نظر دارد در راستای حمایت از فرش دستباف,تا پایان سال جاری کلیه کالا هارا با قیمت دست اول از بافنده در سایت فرش فردوسی به آدرس www.FerdowsiRug.com عرضه ... فرش دستباف,ایرانی ترین کالایی که از سالیان دور مردمان ایران زمین مشغول به کار و پرورش این کالا بوده اند.
فرش فردوسی در سال حمایت از کالای ایرانی در نظر دارد در راستای حمایت از فرش دستباف,تا پایان سال جاری کلیه کالا هارا با قیمت دست اول از بافنده در سایت فرش فردوسی به آدرس www.FerdowsiRug.com عرضه می کند.
در این سایت تمامی فرش وتابلوفرش های ایرانی اعم از تبریز,قم,اصفهان,مشهد,کاشمردر سایز های مختلف از 1.5متری تا 24متری موجود می باشد.لازم به ذکر است تمامی کالاها دارای گارانتی وشناسنامه می باشد و به صورت رایگان در ایران درب منزل شما تحویل می گردد.
Read more
Loading...
پشت پرده حاشیه‌های جنجالی برنامه ۹۰ ؛ حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر به ...
Media Removed
پشت پرده حاشیه‌های جنجالی برنامه ۹۰ ؛ حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر به گزارش خبرنگار #ایمنا پایان غیرمنتظره برنامه ۹۰ در هفته گذشته و اشاره عادل فردوسی‌پور به عدم صدور مجوز برای پخش یک آیتم تاثیرگذار در حوزه فساد در فوتبال باعث شد تا نگاه‌ رسانه‌ها به این سمت برود ... پشت پرده حاشیه‌های جنجالی برنامه ۹۰ ؛

حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر

به گزارش خبرنگار #ایمنا پایان غیرمنتظره برنامه ۹۰ در هفته گذشته و اشاره عادل فردوسی‌پور به عدم صدور مجوز برای پخش یک آیتم تاثیرگذار در حوزه فساد در فوتبال باعث شد تا نگاه‌ رسانه‌ها به این سمت برود و آنطور که به نظر می‌رسد دلیل اصلی نپرداختن به اتفاقات مشکوک فوتبال و پرونده مشکوک به تبانی در لیگ فشار جدی برخی مسؤولین دولت برای نپرداختن به این موضوع در سطوح مختلف سازمان است.

اما پیگیری‌های خبرنگار ایمنا سرنخ ماجرا را از تیم فوتبال نساجی مازندران به تیم امیدهای فوتبال سپاهان می‌رساند که در این راه قربانی مصلحت اندیشی مدیران فدراسیون شده‌اند و حق فوتبال اصفهان خورده شده است.

نساجی مازندران به عنوان یک تیم باریشه و قدیمی که هواداران بسیار پرشوری هم دارد در شرایطی راهی لیگ برتر شد که اعتراض باشگاه خونه به خونه بابل، تیم هم استانی نساجی نسبت به اتفاقات بازی‌های هفته پایانی لیگ یک در فصل قبل سروصدای زیادی به پا کرد ولی مدیران فدراسیون هیچ واکنشی نسبت به آن نشان ندادند.

اما با مستنداتی که در اختیار خبرگزاری ایمنا قرار گرفته پرونده جدیدی در مورد تخلف تیم نساجی در فصل گذشته فوتبال ایران رو شده که نشان می‌دهد آنها از یک بازیکن غیرمجاز در ترکیب خودشان استفاده کرده‌اند که اگر قرار به صدور حکمی عادلانه باشد باید هم باشگاه و هم این بازیکن جریمه شوند که نتیجه آن عدم صعود نساجی به لیگ برتر بوده است.

در فصل گذشته رقابتهای لیگ دسته اول امید که با نایب قهرمانی امیدهای نساجی و صعود این تیم به لیگ برتر امید همراه شد، در ترکیب این تیم بازیکنی بنام سید امیر حسینی به میدان رفته که بازیکنی اصلی در خط دفاعی این تیم بوده و ۱۴ مسابقه برای امیدهای نساجی انجام داده است. پیگیری‌های بعدی نشان می‌دهد که نام اصلی این بازیکن سید حسین حسینی بوده، متولد سال ۱۳۷۱ است و در این فصل ۲۶ ساله دارد اما در ترکیب تیم زیر۲۳ سال نساجی به میدان رفته است. شناسنامه‌ای که این بازیکن به مسئولان ارائه کرده به نام سید امیر حسینی متولد سال ۱۳۷۹ بوده و از این طریق کارت حضور در مسابقات امید را دریافت کرده است. مدارک و مستندات موجود در ثبت احوال و حتی حضور این بازیکن در سال ۹۳ برای تیم امید داماش که با شناسنامه اصلی خودش بازی کرده به خوبی نشان می‌دهد که بازیکن صغر سن دارد و تخلف کرده است.

ادامه در کامنت
#سپاهان #اصفهان #نساجی #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #فوتبال_پایه #آکادمی_سپاهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
‌ ‌‌‌امروز ۲۳ فروردین مصادف با سالروز درگذشت شاهرخ مسکوب شاهرخ مسکوب، روشنفکر، نویسنده، مترجم ...
Media Removed
‌ ‌‌‌امروز ۲۳ فروردین مصادف با سالروز درگذشت شاهرخ مسکوب شاهرخ مسکوب، روشنفکر، نویسنده، مترجم و شاهنامه‌شناس، در سال ۱۳۰۴ در بابل به دنیا آمد. دوره‌ی ابتدایی را در مدرسه‌ی علمیه‌ی تهران گذراند و ادامه‌ی تحصیلاتش را در اصفهان پی گرفت. در سال ۱۳۲۴ به تهران بازگشت و در سال ۱۳۲۷ از دانشگاه تهران ...
‌‌‌امروز ۲۳ فروردین مصادف با سالروز درگذشت شاهرخ مسکوب

شاهرخ مسکوب، روشنفکر، نویسنده، مترجم و شاهنامه‌شناس، در سال ۱۳۰۴ در بابل به دنیا آمد. دوره‌ی ابتدایی را در مدرسه‌ی علمیه‌ی تهران گذراند و ادامه‌ی تحصیلاتش را در اصفهان پی گرفت. در سال ۱۳۲۴ به تهران بازگشت و در سال ۱۳۲۷ از دانشگاه تهران در رشته‌ی حقوق فارغ‌التحصیل شد. نخستين نوشته‌هايش را در ۱۳۲۶ با عنوان تفسير اخبار خارجی در روزنامه« قيام ايران» به چاپ رساند. از ۱۳۳۶ به مطالعه و تحقيق در حوزه‌ی فرهنگ، ادبيات و ترجمه‌ روی آورد. او پس از انقلاب به پاریس مهاجرت کرد و تا آخرین روز حیات به فعالیت فرهنگی خود ادامه داد و به نگارش، ترجمه و پژوهش پرداخت. مسکوب در روز سه‌شنبه بیست‌وسوم فروردين ۱۳۸۴ در بيمارستان كوشن پاريس درگذشت. شهرت مسکوب تا حد زیادی وامدار پژوهش‌های او در «شاهنامه» فردوسی است. کتاب «ارمغان مور» و «مقدمه‌ای بر رستم و اسفندیار» او از مهم‌ترین منابع شاهنامه‌پژوهی به شمار می‌روند. مسکوب برخی از آثار مهم ادبیات مدرن و کلاسیک غرب را نیز به فارسی ترجمه کرده ‌است. از جمله آثار او می‌توان به ترجمه‌ی کتاب‌های «خوشه‌های خشم» جان اشتاین بک، مجموعه «افسانه تبای» سوفوکلس و تألیف کتاب‌‌ها‌ی «سوگ سیاوش»، «داستان ادبیات و سرگذشت اجتماع»، «مقدمه‌ای بر رستم و اسفندیار»، «در کوی دوست»، «گفت و گو در باغ»، «چند گفتار در فرهنگ ایران»، «خواب و خاموشی»، «روزها در راه»، «ارمغان مور»، «سوگ مادر»، «شکاریم یک سر همه پیش مرگ»، «سوگ سياوش در مرگ و رستاخيز»، «مسافرنامه»، «سفر در خواب»، «نقش ديوان، دين و عرفان در نثر فارسی»، «درباره سياست و فرهنگ» در گفت وگو با علی بنو عزيزی، «تن پهلوان و روان خردمند»، «مليت و زبان (هويت ايرانی و زبان فارسی) اشاره کرد.
Read more
تنها ترین تیم تاریخ! اخبار ورزشى را مطالعه ميكردم خبرى ديدم كه من را مجبور كرد بعد ازمدتها دست به قلم ...
Media Removed
تنها ترین تیم تاریخ! اخبار ورزشى را مطالعه ميكردم خبرى ديدم كه من را مجبور كرد بعد ازمدتها دست به قلم بشوم. باشگاه فرهنگى ورزشى استقلال خوزستان براى اتفاقات بازى پرسپوليس ٢٠ ميليون تومان جريمه شده و اين حكم قابل اعتراض هم هست. با خودم فكر كردم كه اگر اين اتفاقات در استاديوم آزادى افتاده بود، ... تنها ترین تیم تاریخ!
اخبار ورزشى را مطالعه ميكردم خبرى ديدم كه من را مجبور كرد بعد ازمدتها دست به قلم بشوم.
باشگاه فرهنگى ورزشى استقلال خوزستان براى اتفاقات بازى پرسپوليس ٢٠ ميليون تومان جريمه شده و اين حكم قابل اعتراض هم هست.
با خودم فكر كردم كه اگر اين اتفاقات در استاديوم آزادى افتاده بود، پرسپوليس و هوادارانش چگونه نقره داغ ميشدند؟
تاريخچه اى از فوتبال ايران مثل فيلم كوتاه از جلوى چشمم رد شد، دربى سال ٧٣، دربيهاى ٣-٠ فدراسيونى، محسن قهرمانى، جك ترى دى، آبهاى آلوده اصفهان، لوات و بچه بازى و قتل و هزار و یک كوفت و زهرمار ديگر!
واقعا خودمان را اسكل كرده ايم، گلويمان را پاره ميكنيم، فرياد ميزنيم، مى نويسيم، صدايمان تا به حال به كجا رسيده است؟ به كجا ميرسد؟ به كجا قرار است برسد؟
در كمتر از يكماه سه بازى سنگين خارج از خانه انجام داديم، تيممون خسته و كوفته راهى قطر شد تا با قدرتمند ترين و ثروتمند ترین باشگاه آسیا رو در رو شود، در شرایطی که تیم حریف ۱۰ روز استراحت ویژه داشته است، تمام ارکان فوتبال قطر از این تیم حمایت میکنند، چرا که میدانند در صورت شکست پرسپولیس قهرمان آسیا میشوند، اما در ایران چه خبر است؟ تمام ارکان فوتبال ایران بالا تا پایین تو کار پرسپولیس میگذارند که مبادا پرسپولیس نتیجه بگیرد!
به چه زبانی حالیمان کنند که قرار نیست پرسپولیس در آسیا نتیجه بگیرد؟ چند تا از این یک چهارمها و یک هشتمها و نیمه نهایی ها را برایتان مثال بزنم که پرسپولیس را زمین زدند؟
آخریش همین سال گذشته که اسطورتون عادل فردوسی پور شب قبل بازی بهترین تیم بیست سال اخیر پرسپولیس را به حاشیه برد و نابود کرد!
امسال هم مثل پارسال! در شرایطی که از نقل و انتقالات محروم بودیم بازیکنان خودمان را هم از دست دادیم، آنروزها وزارت ورزش کجا بود؟ مشغول چانه زنی و جذب بازیکن برای استقلال.
رفقا! پرسپولیس تنهاست، پرسپولیس بی کس است، پرسپولیس غریب است و فقط خدا را دارد.
به معجزه ای در حد معجزه ی ملبورن نیازمندیم، سخته ولی غیر ممکن نیست.
به قلم استاد #امیرمسعود
Read more
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ ...
Media Removed
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌ ‌ گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل ... :
#دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ)
#بیژن_بیجاری
نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌


گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل زبان پاكيزه و خلق دنيایی سيال و جاری و توجه به زيرساخت روان‌شناختی شخصيت‌های داستان‌هايش و در عين نگاه ويژه‌اش به مرگ، چهره‌ای متفاوت و شناخته شده در اين عرصه است.
داستان‌هايش از سال ۱۳۵۱ در مجلاتی چون فردوسی و نگين و بعدها در مجلات آدينه و دنيای سخن و تكاپو و كلک و ... منتشر شدند. نخستين مجموعه داستانش به نام «عرصه‌های كسالت» سال ۱۳۶۹ به همت «هوشنگ گلشيری» در نشر نيلوفر منتشر شد و پس از آن دو مجموعه داستان «پرگار» (۱۳۷۴) و «قصه‌های مكرر» (۱۳۸۰) و دو رمان «تماشای یک رویای تباه شده» (۱۳۷۷) و «باغ سرخ» (۱۳۷۷) از اين نويسنده در نشر مركز منتشر شد.
بيژن بيجاری سال ۱۳۷۷ به كاليفرنيا مهاجرت كرد و همچنان با كلمه و داستان دمساز است. او معتقد است: اين نوشتن است كه مرگم را به تعويق می‌اندازد.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
قلعه نویی: از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:برخی ...
Media Removed
قلعه نویی: از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:برخی ها قرارداد 1.8 میلیاردی می بندند که همان اول 800 میلیون آن را می گیرند اما من از سازمان لیگ می خواهم امسال اول قرارداد من را منتشر کند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، امیر قلعه ... قلعه نویی: از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:برخی ها قرارداد 1.8 میلیاردی می بندند که همان اول 800 میلیون آن را می گیرند اما من از سازمان لیگ می خواهم امسال اول قرارداد من را منتشر کند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، امیر قلعه نویی پرافتخارترین سرمربی لیگ فوتبال ایران بار دیگر به سپاهان اصفهان برگشت تا بتواند این تیم را که سال گذشته نتایج ضعیفی کسب کرده بود نجات دهد. قلعه‌نویی به عنوان مردی که معمولا از کی روش انتقاد می کند در این مصاحبه از عادل فردوسی پور هم مجددا انتقاد کرد و مدعی شد که کارشناسان نباید در مورد تیم ملی نظر بدهند بلکه عادل فردوسی پور باید در مورد تیم ملی و کی روش صحبت کند.
متن گفت و گوی سرمربی سپاهان با خبرنگار ورزشی فارس را در زیر می خوانید:
* باید یک هافبک بازیساز خوب جذب کنیم
فارس: سپاهان را در لیگ امسال چطور می‌بینید و آیا می‌توانید نتایج خوبی کسب کنید؟
سال سختی پیش‌رو داریم، این تیم احتیاج به تغییراتی زیادی دارد و مهم‌تر از آن سعی کردیم تغییر نگرشی داشته باشیم که با کمک خدا این اتفاق افتاد. از مدیران باشگاه تشکر می‌کنم چرا که بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند و نفرات با تمام توان‌شان تمرین می‌کنند ولی هنوز از آن چیزی که انتظارم دارم فاصله داریم. باید یک هافبک بازیساز خوب جذب کنیم. تیم خوبی جمع کردیم، در تمام پست‌ها دو بازیکن داریم ولی در بعضی از پست‌ها کمبودهایی احساس می‌شود که باید برطرف کنیم. احساس می‌کنم با آمدن یک هافبک بازیساز خوب این مشکل برطرف شود.
* از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند
فارس:‌با آغاز فعالیت نقل و انتقالات حرف و حدیث های زیادی در مورد خریدهای سپاهان مطرح و عنوان شد سپاهان قراردادهای میلیاردی بسته است. نظر شما در این باره چیست؟
این افراد با امیرقلعه‌نویی مشکل دارند و به دنبال این هستند تا حواشی درست کنند از سازمان لیگ خواهش می‌کنم تا تمام قراردادهایی که بین بازیکنان و باشگاه‌ها منعقد شده است را منتشر کند. خواهش می‌کنم اول قرارداد من را منتشر کنند و بعد از آن بازیکنان سپاهان و همه تیم‌هایی که در لیگ حضور دارند را انتشار دهند. آن زمان مردم واقعیت‌ها را می‌بینند. همان افراد قرارداد یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی امضا می‌کنند و جالب است که ۸۰۰ میلیون همان اول دریافت می‌کنند. ان‌شاءالله سازمان لیگ دست به کار شود و تمام قراردادها را منتشر کند تا مردم متوجه شوند.
ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more
Loading...
جریان رسانە ای کثیفی به نام فردوسی پور و نودیا با خبر ورزشی و گُل با هدف زمین زدن پرسپولیس. یه زمانی ...
Media Removed
جریان رسانە ای کثیفی به نام فردوسی پور و نودیا با خبر ورزشی و گُل با هدف زمین زدن پرسپولیس. یه زمانی حاجی مایلی در برنامه زنده به فردوسی پور گفت کیروشی پور ولی همه سرزنشش کردن که چرا از رو تعصب و شاید حسادت داره حرف میزنه ! اما بعد از چند سال همه متفق القول به این نتیجه رسیدیم که رسانه های کیروشی و غیر کیروشی ... جریان رسانە ای کثیفی به نام فردوسی پور و نودیا با خبر ورزشی و گُل
با هدف زمین زدن پرسپولیس.
یه زمانی حاجی مایلی در برنامه زنده به فردوسی پور گفت کیروشی پور ولی همه سرزنشش کردن که چرا از رو تعصب و شاید حسادت داره حرف میزنه ! اما بعد از چند سال همه متفق القول به این نتیجه رسیدیم که رسانه های کیروشی و غیر کیروشی داریم و جناب کیر وش برای موندگاری خودش دوستان رو ابزار خودش کرده و امثال این ساده لوحان نیز اذهان جامعه رو باب خواسته این موزامبیکی جهت میدن !!!
سوای تعصبات رنگی باشگاهی کیر وش با حمله به مربیان موفق سُرخابی و بخصوص برانکو و بازیر سوٲل بردن موفقیتهای این مربیانی که گزینه های اصلی جانشینی خودش در تیم ملی هستن میخواد بر ناکامیهای خودش سرپوش بزاره و حالا حالاها از این گاو شیرده (فدراسیون زرد و باند بی تحصص و ابله اصفهان ) ارتزاق کُنه . بایک نگاه به دستاوردهای چند سال اخیر فوتبال ما از زمان کیروش و بخ
صوص چهار سال اخیر و حجم ارز پرداختی به اون به نتایج مٲیوس کننده ای میرسیم ...
در پایان خواسته هواداران پرسپولیس و استقلال به یقین اخراااج کیروشه ، این موزامبیکی هرکاری که میتونسته برای فوتبال ما بکنه تاحالا کرده ، اگرم نتونسته دیگه از دستش بر نمیاد ،.
پرت کنین بیرون این غده سرطانی رو🤜💪❤️❤️❤️❤️❤️❤️
@ivankovic_branko 
@[email protected]_jalal_hosseini4 @[email protected]_mahini_13 @[email protected] @[email protected]_ahmadzadeh10 @[email protected] @[email protected] @[email protected]_khalilzadeh @[email protected] @[email protected] @[email protected] @[email protected] @mstile7 @[email protected] @[email protected]__ali @[email protected] @[email protected] @[email protected] @hamedtehrani7 @[email protected] @[email protected] @hosseinhedayatidoolabi

______

#fcperspolis
#fcpersepolis_champion
#fcpersepoliis
#fcpersepolis
#perspolis_champion
#perspolis_iran
#perspolis_tehran
#afc
#fifa
#پرسپولیس
#پرسپولیس_قهرمان
#پرسپولیس_تهران
#پرسپولیس_ایران
#شیشتایی_چهارتایی
#دسته_سه
#ده_دقیقه_ده_نفره
#دکتر_طاهری
#برانکو_ایوانکویچ
#هرچی_برانکو_بگه
#تیم_و_ببین_یاعلی

#پرسپولیس
#پرسپولیس_قهرمان
#پرسپولیس_تهران
#پرسپولیس_ایران
Read more
. . در زیر به مرور برنامه های غذایی سایر دانشگاه های کشور در تابستان می پردازیم: . . . <span class="emoji emoji25c0"></span> دانشگاه ...
Media Removed
. . در زیر به مرور برنامه های غذایی سایر دانشگاه های کشور در تابستان می پردازیم: . . . دانشگاه فرهنگیان: هر ماه سیصد و پنج هزار تومان به ازای خوابگاه و غذا دریافت می کند، در تابستان به تایید شده ها سرویس می دهد و کیفیت (دو وعده) همانند طول ترم است. . دانشگاه علوم پزشکی یزد: هر پرس ناهار دو هزار ... .
.
در زیر به مرور برنامه های غذایی سایر دانشگاه های کشور در تابستان می پردازیم: .
.
.
◀ دانشگاه فرهنگیان: هر ماه سیصد و پنج هزار تومان به ازای خوابگاه و غذا دریافت می کند، در تابستان به تایید شده ها سرویس می دهد و کیفیت (دو وعده) همانند طول ترم است.
.
◀دانشگاه علوم پزشکی یزد: هر پرس ناهار دو هزار و هفتصد و پنجاه، کیفیت پایین تر از سلف، تایید شده .
.
. ◀دانشگاه تبریز (تا نود و چهار): غذای تابستانه ندارد.
.
◀ دانشگاه فردوسی: فقط تایید شده ها، شنبه تا چهارشنبه، هر وعده دو هزار تومان، کیفیت کمی بهتر از سلف
.
◀ دانشگاه باهنر کرمان: غذای تابستانه ندارد.
.
◀ دانشگاه تهران: یک وعده، سه تا چهار هزار تومان، غذای سلف، فقط تایید شده ها
.
. .
◀ دانشگاه صنعتی شریف: غذای تابستانه ندارد. دانشجویان از فود کورت با همان تخفیف همیشگی در طول ترم استفاده می کنند.
.
◀ دانشگاه صنعتی اصفهان : غذای تابستانه ندارد
.
. .
◀ دانشگاه علامه طباطبایی: قیمت همانند بقیه سال، دو وعده، فقط تایید شده ها .
.
.
◀ دانشگاه زنجان: چهار هزار و پانصد تومان، یک وعده .
.
.
◀ دانشگاه علوم پزشکی شیراز : فقط تایید شده ها، کیفیت سلف ، قیمت همانند طول سال .
.
.
◀ دانشگاه امیر کبیر: دو وعده چهار تا شش هزار تومان، ناهار برای همه، شام خوابگاهی ها، کیفیت افتضاح .
.
. ◀ دانشگاه آزاد شیراز: غذا ندارد.
.
◀ دانشگاه تربیت مدرس: همان روال طول ترم را دارد بدون هیچ تغییری!
.
◀دانشگاه kingston: هر سه وعده غذایی، یه چیز عجیبی کلا!
.
.
🎓دانشگاه شیراز: فقط یک وعده، کیفیت بالاتر از سلف، هزینه رزرو پانصد تومان، هزینه ای بین دو هزار تومان تا پنج هزار تومان باید در سلف پرداخت شود، تایید شده ها...
.
.
⬆پ.ن: تمامی اطلاعات از دانشجویان گرفته شده و ممکن است اشتباهی از جانب بنده رخ داده باشد.
.
⬆پ.ن: .در جلسه ى شوراى صنفى با معاونت دانشجويى در خصوص يارانه غذا براى دانشجويانى كه در ايام تابستان پروژه دارند، مسئولين بنابر آيين نامه و همچنين محلِ تخصيص بودجه، يارانه غذا را مختص دانشجويانِ محصل در ترم تابستان دانستند.
لذا عليرغم بحث و تلاش شورا، نتيجه مثبت نبود.
.
◀ مسئول شورای صنفی در امور تغذیه @afshin_ranjbar_، سوالاتتون رو از ایشون بپرسید.
Read more
Loading...
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ ...
Media Removed
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌ ‌ گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل ... :
#دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ)
#بیژن_بیجاری
نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌


گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل زبان پاكيزه و خلق دنيایی سيال و جاری و توجه به زيرساخت روان‌شناختی شخصيت‌های داستان‌هايش و در عين نگاه ويژه‌اش به مرگ، چهره‌ای متفاوت و شناخته شده در اين عرصه است.
داستان‌هايش از سال ۱۳۵۱ در مجلاتی چون فردوسی و نگين و بعدها در مجلات آدينه و دنيای سخن و تكاپو و كلک و ... منتشر شدند. نخستين مجموعه داستانش به نام «عرصه‌های كسالت» سال ۱۳۶۹ به همت «هوشنگ گلشيری» در نشر نيلوفر منتشر شد و پس از آن دو مجموعه داستان «پرگار» (۱۳۷۴) و «قصه‌های مكرر» (۱۳۸۰) و دو رمان «تماشای یک رویای تباه شده» (۱۳۷۷) و «باغ سرخ» (۱۳۷۷) از اين نويسنده در نشر مركز منتشر شد.
بيژن بيجاری سال ۱۳۷۷ به كاليفرنيا مهاجرت كرد و همچنان با كلمه و داستان دمساز است. او معتقد است: اين نوشتن است كه مرگم را به تعويق می‌اندازد.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ ...
Media Removed
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌ ‌ گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل ... :
#دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ)
#بیژن_بیجاری
نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌


گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل زبان پاكيزه و خلق دنيایی سيال و جاری و توجه به زيرساخت روان‌شناختی شخصيت‌های داستان‌هايش و در عين نگاه ويژه‌اش به مرگ، چهره‌ای متفاوت و شناخته شده در اين عرصه است.
داستان‌هايش از سال ۱۳۵۱ در مجلاتی چون فردوسی و نگين و بعدها در مجلات آدينه و دنيای سخن و تكاپو و كلک و ... منتشر شدند. نخستين مجموعه داستانش به نام «عرصه‌های كسالت» سال ۱۳۶۹ به همت «هوشنگ گلشيری» در نشر نيلوفر منتشر شد و پس از آن دو مجموعه داستان «پرگار» (۱۳۷۴) و «قصه‌های مكرر» (۱۳۸۰) و دو رمان «تماشای یک رویای تباه شده» (۱۳۷۷) و «باغ سرخ» (۱۳۷۷) از اين نويسنده در نشر مركز منتشر شد.
بيژن بيجاری سال ۱۳۷۷ به كاليفرنيا مهاجرت كرد و همچنان با كلمه و داستان دمساز است. او معتقد است: اين نوشتن است كه مرگم را به تعويق می‌اندازد.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ ...
Media Removed
: #دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ) #بیژن_بیجاری نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌ ‌ گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل ... :
#دو_رمان (تماشای یک رویای تباه شده / باغ سرخ)
#بیژن_بیجاری
نشر آموت/ چاپ اول/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان‌‌


گاهی برخی از نویسنده‌ها نه به دليل یک داستان يا رمان كه به خاطر مجموعه آثارشان شناخته می‌شوند. بيژن بيجاری متولد ۱۳۳۰ اصفهان، از نويسنده‌های نسل سوم داستان‌نويسی معاصر ايران به دليل زبان پاكيزه و خلق دنيایی سيال و جاری و توجه به زيرساخت روان‌شناختی شخصيت‌های داستان‌هايش و در عين نگاه ويژه‌اش به مرگ، چهره‌ای متفاوت و شناخته شده در اين عرصه است.
داستان‌هايش از سال ۱۳۵۱ در مجلاتی چون فردوسی و نگين و بعدها در مجلات آدينه و دنيای سخن و تكاپو و كلک و ... منتشر شدند. نخستين مجموعه داستانش به نام «عرصه‌های كسالت» سال ۱۳۶۹ به همت «هوشنگ گلشيری» در نشر نيلوفر منتشر شد و پس از آن دو مجموعه داستان «پرگار» (۱۳۷۴) و «قصه‌های مكرر» (۱۳۸۰) و دو رمان «تماشای یک رویای تباه شده» (۱۳۷۷) و «باغ سرخ» (۱۳۷۷) از اين نويسنده در نشر مركز منتشر شد.
بيژن بيجاری سال ۱۳۷۷ به كاليفرنيا مهاجرت كرد و همچنان با كلمه و داستان دمساز است. او معتقد است: اين نوشتن است كه مرگم را به تعويق می‌اندازد.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
Loading...