فرشید استقلال اسماعیلی فوتبال

Loading...


Unique profiles
6
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
547.8 days
to ratio
طاهری: مهم تر از برد، سبک بازی استقلال بود مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا ...
Media Removed
طاهری: مهم تر از برد، سبک بازی استقلال بود مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا شرکت کرد.  بیژن طاهری مربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوبی در این زمین ناهموار داشتیم. 10 دقیقه ابتدای بازی غافلگیر شدیم  و گل دریافت کردیم ... طاهری: مهم تر از برد، سبک بازی استقلال بود

مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا شرکت کرد.  بیژن طاهری مربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوبی در این زمین ناهموار داشتیم. 10 دقیقه ابتدای بازی غافلگیر شدیم  و گل دریافت کردیم اما سپس خیلی خوب به بازی برگشتیم. این برد را به هواداران تقدیم می کنم که بعد از عقب افتادن از ما حمایت کردند و به بازی برگشتیم.
وی ادامه داد: مهم تر از برد، فوتبال خوب استقلال بود. جوانان ما هفته به هفته بهتر می شوند. این پیروزی و سه امتیاز برای هواداران استقلال است.
مربی آبی های تهرانی در پاسخ به این سوال که چگونه با شفر ارتباط داشتید، بیان کرد: بین دو نیمه آقای شفر درباره تعویض ها به من گفتند و از کنار نیمکت نیز به ما صحبت های ایشان را منتقل می کردند.
طاهری درباره فرصت سوزی بازیکنان جوان مانند صیادمنش گفت: بازیکنان ما جوان هستند. صیادمنش خیلی جوان است و ما هر روز بعد از تمرین 45 دقیقه روی ضربات آخر کار می کنیم. مطمئن باشید استقلال در آینده صاحب یک مهاجم تمام عیار می شود.
او در ادامه درباره حضور همام بعد از حاشیه های زیاد در ترکیب، بیان کرد: آقای شفر صحبت های زیادی با همام داشتند. ایشان بازیکن حرفه ای است و از نظر روحی و روانی خیلی خوب برگشت و خیلی سرحال و آماده بازی کرد و آقای شفر تشخیص داد در ترکیب اصلی باشد.
وی ادامه داد: امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم. از بازیکنان با تجربه که به تیم کمک می کنند، تشکر می کنم. نقش اصلی اینکه بازیکنان جوان می درخشند به بازیکنان با تجربه ای باز می گردد که حمایت می کنند.
طاهری درباره مصدومان استقلال گفت: فرشید اسماعیلی فیزیوتراپی می کند و حیدری مصدوم است. روزبه چشمی نیز بازی با بولیوی مصدوم بود. صیادمنش نیز اکنون در حال رفتن برای گرفتن mri است و پای این بازیکن خطر شکستگی داشته است.
مربی استقلال در پایان درباره وضعیت دروازه بان های استقلال، تصریح کرد: هر دو دروازه بان شرایط بسیار عالی دارند. آقای شفر تشخیص می دهد کدام بازیکن به میدان برود. هر دروازه بانی به میدان می رود، بهترین عملکرد را دارد. #استقلال
#استقلال_تهران
#بیژن_طاهری #وینفرد_شفر #ناصر_حجازی #اللهیار_صیادمنش #منصور_پورحیدری #فرهادمجیدی
Read more
Loading...
۲ پیشنهاد اروپایی برای ستاره جوان استقلال صیادمنش با پیشنهاد یکی، دو تیم اروپایی هم مواجه شده و ...
Media Removed
۲ پیشنهاد اروپایی برای ستاره جوان استقلال صیادمنش با پیشنهاد یکی، دو تیم اروپایی هم مواجه شده و صحبت‌هایی درباره جدایی او به میان آمده است.  اللهیار صیادمنش بازیکن ۱۷ ساله استقلال، این روز‌ها پدیده این تیم معرفی شده و حتی نشریه گاردین هم او را به عنوان یکی از استعداد‌های فوتبال نامیده است. صیادمنش ... ۲ پیشنهاد اروپایی برای ستاره جوان استقلال

صیادمنش با پیشنهاد یکی، دو تیم اروپایی هم مواجه شده و صحبت‌هایی درباره جدایی او به میان آمده است.  اللهیار صیادمنش بازیکن ۱۷ ساله استقلال، این روز‌ها پدیده این تیم معرفی شده و حتی نشریه گاردین هم او را به عنوان یکی از استعداد‌های فوتبال نامیده است. صیادمنش با پیشنهاد یکی، دو تیم اروپایی هم مواجه شده و صحبتی هم برای جدایی او به میان آمده است.
صیادمنش که به تازگی پیراهن استقلال را برتن کرده، قرار نیست از این تیم به‌زودی جدا شود و تا پایان فصل در این تیم می‌ماند و سپس در خصوص آینده او تصمیم‌گیری می‌شود.
#esteghlal
#استقلال #استقلال_تهران #اللهیار_صیادمنش #ناصر_حجازی #منصور_پورحیدری #فرهادمجیدی #فرشید_اسماعیلی
Read more
‌ ‌ تیم فوتبال استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، فرشاد محمدی مهر، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، شاهین ...
Media Removed
‌ ‌ تیم فوتبال استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، فرشاد محمدی مهر، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی، میلاد زکی‌پور، فرشید اسماعیلی، رضا آذری، اللهیار صیادمنش، فرشید باقری و روح الله باقری به مصاف راباط مراکش رفت و به تساوی ۲-۲ دست یافت. گلهای استقلال را اسماعیلی از روی نقطه پنالتی ...

تیم فوتبال استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، فرشاد محمدی مهر، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی، میلاد زکی‌پور، فرشید اسماعیلی، رضا آذری، اللهیار صیادمنش، فرشید باقری و روح الله باقری به مصاف راباط مراکش رفت و به تساوی ۲-۲ دست یافت.
گلهای استقلال را اسماعیلی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند
Read more
. . <span class="emoji emoji1f448"></span> تركيب استقلال برابر ذوب آهن اعلام شد. . . <span class="emoji emoji1f539"></span> با تصمیم وینفرد شفر استقلال دیدار با ذوب آهن را ...
Media Removed
. . تركيب استقلال برابر ذوب آهن اعلام شد. . . با تصمیم وینفرد شفر استقلال دیدار با ذوب آهن را با ترکیب مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، آرمین سهرابیان،امید ابراهیمی، سرور جپاروف، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و روزبه چشمی آغاز خواهد کرد. . . #فوتبال #استقلال .
.
👈 تركيب استقلال برابر ذوب آهن اعلام شد.
.
.
🔹 با تصمیم وینفرد شفر استقلال دیدار با ذوب آهن را با ترکیب مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، آرمین سهرابیان،امید ابراهیمی، سرور جپاروف، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و روزبه چشمی آغاز خواهد کرد.
.
.
#فوتبال #استقلال
‌‌ ‌‌‌‌ هافبک آلمانی در آستانه عقد قرارداد با استقلال ‌‌‌‌ نیومایر بازیکنی است که فوتبالش را در ...
Media Removed
‌‌ ‌‌‌‌ هافبک آلمانی در آستانه عقد قرارداد با استقلال ‌‌‌‌ نیومایر بازیکنی است که فوتبالش را در رده بزرگسالان در تیم فوتبال منچستر یونایتد آغاز کرد اما بدون اینکه بازی در این تیم انجام بدهد در سال ۲۰۰۶ راهی تیم فوتبال دویسبورگ شد، او در دو فصل گذشته در تیم های لوزرن سوییس و قاسیم پاشا بازی کرده ... ‌‌
‌‌‌‌ هافبک آلمانی در آستانه عقد قرارداد با استقلال
‌‌‌‌
نیومایر بازیکنی است که فوتبالش را در رده بزرگسالان در تیم فوتبال منچستر یونایتد آغاز کرد اما بدون اینکه بازی در این تیم انجام بدهد در سال ۲۰۰۶ راهی تیم فوتبال دویسبورگ شد، او در دو فصل گذشته در تیم های لوزرن سوییس و قاسیم پاشا بازی کرده است و نمایش خوبی هم داشته است.
‌‌‌‌
به نظر می رسد نیومایر انتخاب نهایی شفر است تا این بازیکن بتواند در کنار فرشید اسماعیلی و سرور جپاروف خط هافبک تهاجمی قدرتمندی برای استقلال بسازد.


#Esteghlal | #استقلال
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f535"></span>هافبک آلمانی در آستانه عقد قرارداد با استقلال ‌ <span class="emoji emoji1f539"></span>بعد از جدایی امید ابراهیمی از استقلال وینفرد ...
Media Removed
هافبک آلمانی در آستانه عقد قرارداد با استقلال ‌ بعد از جدایی امید ابراهیمی از استقلال وینفرد شفر خبر از موافقت مدیران این باشگاه با جذب دو بازیکن خارجی داد که یکی از آنها مارتین نیومایر است. ‌ نیومایر بازیکنی است که فوتبالش را در رده بزرگسالان در تیم فوتبال منچستر یونایتد آغاز کرد اما ...
🔵هافبک آلمانی در آستانه عقد قرارداد با استقلال

🔹بعد از جدایی امید ابراهیمی از استقلال وینفرد شفر خبر از موافقت مدیران این باشگاه با جذب دو بازیکن خارجی داد که یکی از آنها مارتین نیومایر است.

🔹نیومایر بازیکنی است که فوتبالش را در رده بزرگسالان در تیم فوتبال منچستر یونایتد آغاز کرد اما بدون اینکه بازی در این تیم انجام بدهد در سال ۲۰۰۶ راهی تیم فوتبال دویسبورگ شد، او در دو فصل گذشته در تیم های لوزرن سوییس و قاسیم پاشا بازی کرده است و نمایش خوبی هم داشته است.

🔻به نظر می رسد نیومایر انتخاب نهایی شفر است تا این بازیکن بتواند در کنار فرشید اسماعیلی و سرور جپاروف خط هافبک تهاجمی قدرتمندی برای استقلال بسازد.
Read more
Loading...
سیدمهدی رحمتی: تیم ملی من استقلال است کاپیتان استقلال می گوید که همه بازیکنان این تیم احساس مسئولیت ...
Media Removed
سیدمهدی رحمتی: تیم ملی من استقلال است کاپیتان استقلال می گوید که همه بازیکنان این تیم احساس مسئولیت برای کسب برد دارند. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سید مهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن گفت: فردا یک بازی بسیار مهم داریم. در مرتبه اول می خواهم ... سیدمهدی رحمتی: تیم ملی من استقلال است
کاپیتان استقلال می گوید که همه بازیکنان این تیم احساس مسئولیت برای کسب برد دارند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سید مهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن گفت: فردا یک بازی بسیار مهم داریم. در مرتبه اول می خواهم از هواداران خواهش کنم که فردا حتما در ورزشگاه حاضر شوند و به عنوان یار دوازدهم در کنار ما باشند. هنوز فراموش نکردم که برابر الاهلی امارات زیر بارش باران ما را حمایت کردند. یکسال سخت را سپری کردیم و فردا که بازی آخر را پیش رو داریم، همه می دانیم که باید برنده باشیم تا فصل خوب تمام شود. کادرفنی و بازیکنان حساسیت بازی فردا را می دانند. ما سه امتیاز بازی قبل را از دست دادیم اما احساس مسئولیت به تیم منتقل شده و به هواداران قول می دهیم که با تمام وجود در زمین حاضر خواهیم شد و با تمام تمرکز در زمین حاضر می شویم تا برنده زمین را ترک کنیم.
وی افزود: همه بازیکنان شرایط بازی را می دانند و احساس مسئولیت می کنند. خوشحالم که در استقلال بازی کردم و بازی می کنم. تمام شهرهایی که می رویم، هواداران زیادی به استقبال ما می آیند. این هواداران باعث می شوند بار سنگینی روی دوش ما باشد. استقلال، تیم ملی من است و با تمام وجود و انرژی برای این تیم تا آخرین روز بازی می کنم. فردا ما را حمایت کنید و مطمئن باشید تلاش می کنیم تا یک برد خوب را تجربه کنیم تا یک شب خاطره انگیز داشته باشیم.

رحمتی در پاسخ به این سوال که آیا استرس این بازی کار را برای شما سخت نمی کند، خاطر نشان کرد: استرس بازی به این تلخی و به این شدت نیست. فرشید اسماعیلی فصل گذشه برابر السد برای ما پنالتی زد و شرایط از این سخت تر نیست و او حالا آقای پاس گل آسیا است. استرس تیم ما را اذیت نمی کند و چیزی که برای ما مهم است این است که من، خسرو حیدری، پژمان منتظری و دیگر بازیکنان باید احساس مسئولیت کنند. ما تا دقیقه 95 می توانیم گل بزنیم و مهم این است که با نظم و تمرکز و بر اساس تاکتیکی اتخاذ می کنند در زمین حاضر شویم. ما بازی قبل 4-5 شانس گلزنی داشتیم و در نهایت با یک اتفاق بازی را واگذار کردیم. اگر مسئولیت پذیری را داشته باشیم، می توانیم برنده باشیم.
Read more
. فرشید اسماعیلی: هواداران استقلال لایق بهترین ها هستند آقای شفر یک مربی کاربلد و باتجربه است و ...
Media Removed
. فرشید اسماعیلی: هواداران استقلال لایق بهترین ها هستند آقای شفر یک مربی کاربلد و باتجربه است و دستیاران ایشان هم خیلی خوب کارشان را انجام میدهند. بازیکنان جوان و باتجربه هم ترکیب بسیار خوبی را شکل داده اند و برای موفقیت استقلال همدل هستند. همه تیم ها احتیاج به زمان دارند تا به فرم مطلوب و ... .
فرشید اسماعیلی: هواداران استقلال لایق بهترین ها هستند
آقای شفر یک مربی کاربلد و باتجربه است و دستیاران ایشان هم خیلی خوب کارشان را انجام میدهند.

بازیکنان جوان و باتجربه هم ترکیب بسیار خوبی را شکل داده اند و برای موفقیت استقلال همدل هستند.

همه تیم ها احتیاج به زمان دارند تا به فرم مطلوب و ایده آل خود برسند. کادر مدیریت باشگاه شبانه روز در حال تلاش هستند و کادرفنی و بازیکنان نیز در تمرینات تلاش می کنند تا بهتر و بهتر شوند.

هواداران عزیز استقلال مطمئن باشند انگیزه بسیاری برای پیشرفت داریم و می خواهیم امسال را درخشان تمام کنیم. هواداران استقلال لایق بهترین ها هستند.

در گذشته نیز در این پست بازی کرده بودم و با شرح وظایف جدیدم غریبه نیستم؛تمام تلاشم را خواهم کرد تا در هر پستی که آقای شفر بخواهد، بهترین کیفیت را داشته باشم.

تیمی در دنیا نیست که از جوانگرایی سود نبرده باشد؛همه بازیکنان موفق فوتبال محصول جوانگرایی در عصر خود هستند و بازیکنان جوان استقلال می توانند از این فرصت استفاده کنند تا به بهترین شکل خودشان را نشان دهند.
دیدار با تراکتورسازی همیشه سخت است اما مطمئنا در بازی سوم نیز روند پیشرفت ما ادامه خواهد داشت و در کنار هواداران به دنبال یک برد با ارزش هستیم. می خواهیم در خانه با هواداران اولین برد را کسب کنیم و منتظریم تا روز جمعه هواداران استقبال فوق العاده ای داشته باشند.
Read more
Loading...
Loading...