فوتبال برتر لیگ

Loading...


Unique profiles
29
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Europe, ورزشگاه تختی تهران, Isfahan International Airport
Average media age
702.9 days
to ratio
10.1
...فوتبال لیگ امسال لیگی بسیار سخت، غیرقابل پیش بینی و البته فرسایشی است. لیگ امسال بر خلاف دو فصل ...
Media Removed
...فوتبال لیگ امسال لیگی بسیار سخت، غیرقابل پیش بینی و البته فرسایشی است. لیگ امسال بر خلاف دو فصل اخیر هنوز مدعی خود را نشناخته چرا که قهرمان دو فصل اخیر آن با بحران محرومیت از نقل و انتقالات و خروج چند ستاره خود که دو نفر از آنها بهترین بازیکن های دو سال اخیر فوتبال ایران بودند مواجه شد. از سویی دیگر ... ...فوتبال

لیگ امسال لیگی بسیار سخت، غیرقابل پیش بینی و البته فرسایشی است. لیگ امسال بر خلاف دو فصل اخیر هنوز مدعی خود را نشناخته چرا که قهرمان دو فصل اخیر آن با بحران محرومیت از نقل و انتقالات و خروج چند ستاره خود که دو نفر از آنها بهترین بازیکن های دو سال اخیر فوتبال ایران بودند مواجه شد. از سویی دیگر استقلال تهران هم با وجود خرید های زیاد هنوز جای خالی امید ابراهیمی، جباروف و مامه تیام را احساس میکند. سه بازیکنی که در کنار مجید حسینی و امید نورافکن از ستون های تیم وینفرد شفر بودند. در واقع استقلال هم به مانند پرسپولیس نصف تیم خود را از دست داده و بازیکن های جدید برای هماهنگی و رسیدن به آمادگی کامل به زمان نیاز دارند. جالب تر آنکه سپاهان و تراکتورسازی هم به علت تغییر زیاد در ترکیب خود به مانند سرخابی ها هنوز به ثبات فنی نرسیده و نتایجی سینوسی دارند‌.در چنین شرایطی و با وجود تعطیلات زیادی که بخاطر اردوهای تیم ملی و جام ملت های آسیا در لیگ ایجاد می شود، مدعیان قهرمانی و حتی کسب سهمیه کارشان به بازی های آخر کشیده خواهد شد. اینکه تیم های دیگر مقابل تیم های مدعی دفاعی و بسته بازی می کنند حکایت جدیدی نیست. همیشه تیم های کوچک مقابل تیم های بزرگ چنین نمایشی ارائه می کردند اما ماجرا این است که تیم های بزرگ از آن سطح فنی استاندارد و کیفیت بازی برخوردار نیستند که بتوانند از لایه های دفاعی تیم های کوچک عبور کنند.حال در این میان بعضی از تیم ها هم با ضد فوتبال چهره لیگ را خراب کردند. اینکه پرسپولیس و استقلال در استادیوم آزادی مقابل دو نماینده فوتبال خوزستان موفق به گلزنی نشده و مساوی می کنند بسیار نگران کننده است چرا که در همین مقطع باید‌ به مصاف دو نماینده قدرتمند فوتبال قطر بروند.آنچه مشخص است عدم خلاقیت تاکتیکی در فاز حمله و پایین بودن سرعت بازی و انتقال توپ بزرگترین مشکل سرخابی های پایتخت بوده که باید برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر فکر برای آن بکنند. در پایان باید گفت هواداران تیم ها برای موفقیت تیم محبوب شان باید صبوری کرده و بدون قضاوت از تیم محبوب شان حمایت کنند. اینکه بعد از چند بازی و بدون در نظر گرفتن شرایط از تیم تان توقع و انتظار بیجا دارید فقط باعث می شود که فشار کاذب روی تیم محبوب تان ایجاد شود

پی نوشت: نظر شما درباره لیگ و شرایط تیم ها چیه؟؟ #فوتبال_با_فواد #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع #پرسپولیس #استقلال #لیگ_برتر #قهرمانی #لیگ_قهرمانان_آسیا #برانکو_ایوانکوویچ #وینفرد_شفر
Read more
Loading...
رئیس کمیته داوران گفت: بنا بر گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته پنجم شاهد بودیم. فریدون ...
Media Removed
رئیس کمیته داوران گفت: بنا بر گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته پنجم شاهد بودیم. فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر گفت: جا دارد از همه داوران که قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم. در همه بازی‌هایی ... رئیس کمیته داوران گفت: بنا بر گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته پنجم شاهد بودیم.
فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر گفت: جا دارد از همه داوران که قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم. در همه بازی‌هایی که گزارش آنها به ما رسیده، در کل شاهد قضاوت خوبی از آنها بودیم.
وی افزود: با توجه به گزارش ناظران در دو دیدار (استقلال تهران – فولاد خوزستان و ماشین سازی – ذوب آهن) نکاتی وجود داشت که در روزهای آینده با گروه آنالیز فیلم بازیها را بازبینی می کنیم و اگر موردی وجود داشت آن را اعلام می کنیم.
عضو هیات رئیسه فدراسیون اظهار داشت: با توجه به اینکه چند هفته از بازیهای لیگ برتر می گذرد، به نظرم داوران حرکت های خوبی داشتند. آنچه مسلم است ما سعی داریم از داوران جوانتر در بازیها استفاده کنیم.
رئیس کمیته داوران در پایان خاطر نشان کرد: آخرین دوره توجیهی لیگ دسته دو و سه فوتبال پایان این هفته به میزبانی اصفهان برگزار می شود. جا دارد از همکاری متقابل هیات فوتبال استانهای ایلام، خراسان رضوی، اصفهان و گیلان نیز به خاطر برگزاری دوره های آموزشی لیگ دو و سه نهایت تشکر را داشته باشم. ضمن اینکه در این کلاس ها داوران مورد ارزیابی قرار می گیرند و در آینده با توجه به شناختی که از آنها پیدا می کنیم در مسابقات استفاده خواهیم کرد.عکس:مهدی زارع
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>آشنایی با پارس جنوبی جم؛ حریف سوم نساجی مازندران در لیگ برتر/ تاریخچه تقابل های دو تیم ✍️ حسین یوسفی ...
Media Removed
آشنایی با پارس جنوبی جم؛ حریف سوم نساجی مازندران در لیگ برتر/ تاریخچه تقابل های دو تیم ✍️ حسین یوسفی باشگاه فوتبال پارس جنوبی جم در سال ۱۳۸۶ در جم تاسیس شد. مدیر عامل این تیم بهرام رضاییان است و سرمربیگری این تیم برای سومین سال پیاپی به مهدی تارتار سپرده شده است که دو فصل قبل با این تیم قهرمان لیگ یک ... 🔴آشنایی با پارس جنوبی جم؛ حریف سوم نساجی مازندران در لیگ برتر/ تاریخچه تقابل های دو تیم ✍️ حسین یوسفی 💢باشگاه فوتبال پارس جنوبی جم در سال ۱۳۸۶ در جم تاسیس شد. مدیر عامل این تیم بهرام رضاییان است و سرمربیگری این تیم برای سومین سال پیاپی به مهدی تارتار سپرده شده است که دو فصل قبل با این تیم قهرمان لیگ یک شد و به لیگ برتر صعود کرد.
پارس جنوبی در فصل ۹۵-۹۴ از لیگ‌ دو به لیگ یک صعود کرد و در فصل بعد با شایستگی در اولین فصل حضور در لیگ یک در حضور مدعیان صعود، قهرمان آن رقابت ها شد و به لیگ برتر راه یافت. 🔸جمی ها فصل قبل در نخستین حضور در لیگ برتر بسیار خوب نتیجه گرفتند و از ابتدای فصل در جمع صدرنشینان حضور داشتند و در پایان لیگ سزاوارانه در رتبه شایسته و قابل قبول پنجم قرار گرفتند تا توجه همگان را به خود جلب کنند. ✳️دو تیم نساجی مازندران و پارس جنوبی جم تا به حال سه دیدار با یکدیگر برگزار کردند که دو بازی در قالب لیگ یک و یک دیدار در جام حذفی بوده است. 🔸دیدار اول دو تیم در ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در هفته سیزدهم لیگ یک بود که دو تیم به تساوی ۱-۱ دست یافتند. تک گل نساجی را در این دیدار محمد قاسمی نژاد به ثمر رساند. محمود فکری هدایت نساجی را در این بازی برعهده داشت. 🔸دیدار دوم دو تیم در بازی برگشت لیگ یک فصل ۹۶-۹۵ در ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ بوده که پارس جنوبی جم موفق شد با نتیجه ۰-۲ نساجی را شکست دهد. حسین مسگرساروی سرمربی نساجی در این بازی بود. 🔸اما اوج کار نساجی در برابر زردپوشان جمی، دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی در ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ بوده که نساجی موفق شد پس از ۱۲۰ دقیقه جدال با شاگردان تارتار و متوقف کردن این تیم لیگ برتری با نتیجه ۰-۰ ؛ در ضربات پنالتی ۳-۴ این تیم را شکست دهد تا شگفتی بزرگی در جام حذفی رقم بخورد. امید سینک بازیکن این فصل نساجی در آن بازی در ترکیب پارس جنوبی حضور داشت. 🔸عرفان معصومی بازیکن این فصل نساجی؛ سال قبل در پارس حنوبی جم بود. 🔸جمی ها در هفته اول بازی های این فصل لیگ برتر در اهواز با نتیجه ۱-۲ مغلوب فولاد شدند و در هفته دوم در ورزشگاه خانگی خود؛ ۰-۲ نفت مسجدسلیمان را شکست دادند و با سه امتیاز در رتبه پنجم جدول حضور دارند. 🔸قابل ذکر است محسن بنگر مدافع مازندرانی و باتجربه سابق پرسپولیس امروز با عقد قرادادی یک ساله به پارس جنوبی جم پیوست.
Read more
. . سپاهان سومین تیم پر تماشاگر لیگ / استقبال ۲ میلیون نفری از لیگ هفدهم . هرچند سپاهان فصل را با ...
Media Removed
. . سپاهان سومین تیم پر تماشاگر لیگ / استقبال ۲ میلیون نفری از لیگ هفدهم . هرچند سپاهان فصل را با قرار گرفتن در رتبه چهاردهم جدول به پایان رساند اما از لحاظ تعداد تماشاگر در بازی‌های خانگی بالاتر از تراکتورسازی در رده سوم ایستاد. به گزارش خبرنگار ایمنا، هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال روز گذشته ... .
.
سپاهان سومین تیم پر تماشاگر لیگ / استقبال ۲ میلیون نفری از لیگ هفدهم
.
هرچند سپاهان فصل را با قرار گرفتن در رتبه چهاردهم جدول به پایان رساند اما از لحاظ تعداد تماشاگر در بازی‌های خانگی بالاتر از تراکتورسازی در رده سوم ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال روز گذشته با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید. با هم مروری خواهیم داشت بر رکوردهایی که از نظر استقبال تماشاگران از بازی های این فصل به دست آمده است.

سپاهان سومین تیم پرتماشاگر لیگ/ پرسپولیس همچنان در صدر

هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روز گذشته در حالی با قهرمانی پرسپولیس خاتمه پیدا کرد که این تیم با مجموع ۵۵۷ هزار تماشاگر در بازی‌های خانگی رکورددار حضور تماشاگر در لیگ هفدهم بود.

پس از پرسپولیس نیز استقلال با مجموع ۴۱۲ هزار تماشاگر در رده دوم این رده بندی قرار گرفت اما نکته غافلگیر کننده این جدول حضور سپاهان در رتبه سوم بود. طلایی پوشان اصفهانی که بدترین فصل تاریخ خود را پشت سر گذاشتند با مجموع ۱۷۳ هزار تماشاگر در بازی‌های خانگی بالاتر از تراکتورسازی در رده سوم قرار گرفتند و تیم تبریزی را با مجموع ۱۶۵ هزار تماشاگر در بازی‌های خانگی پشت سر گذاشتند.

بر اساس آمار رسمی پس از تراکتورسازی، سپیدرود  با مجموع تماشاگر ۱۲۶ هزار نفر در رده پنجم است.

جدول رده بندی تیم‌های لیگ هفدهم بر اساس میزان استقبال تماشاگران به شرح زیر است:

پیشرفت ۴۵ درصدی تعداد تماشاگر بازی‌های خانگی سپاهان

در بین تیم‌های لیگ برتری پارس جنوبی جم با پیشرفت ۱۵۷ درصدی تماشاگرانش نسبت به فصل قبل بیشترین پیشرفت را در بین سایرین داشته است. اما سپاهان در این رده بندی جایگاه چهارم را از آن خود کرده، میزان پیشرفت تماشاگران سپاهان نسبت به فصل قبل ۴۵ درصد افزایش داشته است که دلیل این اتفاق هم به کوچ سپاهان از ورزشگاه فولادشهر به ورزشگاه نقش جهان بازمی‌گردد.

بیش از ۲ میلیون تماشاگر در ۳۰ هفته لیگ برتر

طبق اعلام رسمی، میزان تماشاگران لیگ برتر که در انتهای هر بازی از سوی ناظر بازی‌ تایید می شود در ۳۰ هفته لیگ هفدهم در مجموع ۲ میلیون و ۱۳۸ هزار نفر بوده است.

در این میان هفته بیست و پنجم با مجموع ۱۲۵ هزار تماشاگر پر تماشاگرترین هفته لیگ هفدهم بوده است و هفته هشتم با ۱۸ هزار تماشاگر رکورددار کمترین استقبال است.

دو دربی تهران پرتماشاگرترین دیدارها

در لیگ هفدهم دو دربی رفت و برگشت بین پرسپولیس و استقلال بیشترین میزان استقبال را در بین تمام بازی‌های لیگ برتر داشته‌اند. دربی دور برگشت که با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رس
Read more
آغاز تست گیری باشگاه فوتبال نوژن تهران در رده های نوباوگان، نونهال، نوجوانان،جوانان، امید با ...
Media Removed
آغاز تست گیری باشگاه فوتبال نوژن تهران در رده های نوباوگان، نونهال، نوجوانان،جوانان، امید با کادری مجرب و با سابقه #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان ... آغاز تست گیری باشگاه فوتبال نوژن تهران
در رده های نوباوگان، نونهال، نوجوانان،جوانان، امید
با کادری مجرب و با سابقه
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
به بهانه انتصاب مدیرعامل جدید باشگاه مس مرا کیفیت تیم تو «کافی» است به قلم امید سلاجقه نتایج ...
Media Removed
به بهانه انتصاب مدیرعامل جدید باشگاه مس مرا کیفیت تیم تو «کافی» است به قلم امید سلاجقه نتایج نه چندان خوب تیم فوتبال صنعت مس کرمان در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در این فصل هرگز نتوانست رضایت خاطر هواداران فوتبال کرمان را برآورده کند و در حالی که همگان منتظر بودند تا با آغاز نیم فصل دوم ... به بهانه انتصاب مدیرعامل جدید باشگاه مس
مرا کیفیت تیم تو «کافی» است

به قلم
امید سلاجقه
نتایج نه چندان خوب تیم فوتبال صنعت مس کرمان در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در این فصل هرگز نتوانست رضایت خاطر هواداران فوتبال کرمان را برآورده کند و در حالی که همگان منتظر بودند تا با آغاز نیم فصل دوم تیم مس بتواند خودش را در حد یک تیم مدعی صعود معرفی کند،‌ این تیم با شکست سنگین 5 بر یک در شهرآورد فوتبال استان در برابر تیم گل گهر سیرجان امیدها را ناامید کرد تا شاهد تغییرات فراوان و اساسی در سطوح مدیر تیمی و کادر فنی این تیم کرمانی باشیم.
سرانجام مدیران ارشد صنعت مس و هیأت مدیره باشگاه تصمیم گرفتند تا سکان هدایت مدیریتی باشگاه را به فرزندی از نسل سوم انقلاب بسپارند و سید امجد مسعود زاده جای خود را به مدیرعامل موفق باشگاه صنعت مس سرنگون محمد رضا کافی سپرد تا شاید این مدیرجوان بتواند پس از موفقیت در کسب مقام اول لیگ برتر فوتسال ایران توسط تیم گمنام مس سونگون آرزوی کرمانی ها برای بازگشت دوباره به لیگ برتر فوتبال ایران را نیز برآورده کند.
احمد نخعی سرمربی بومی تیم فوتبال صنعت مس کرمان نیز در حالی که می توانست با اثبات توانمندی های فراوان مربیان کرمانی، علاوه برخود راه را برای همقطاران کرمانی خود برای حضور در سطح اول فوتبال کشور هموارتر کند بنا به دلایلی از جمله نجابت بیش از حد کرمانی خود،‌توفیق چندانی در تیم مس به دست نیاورد و به رغم آن که از نظر دانش فنی و سطح فنی تیمش نمره قبولی می گرفت مجبور به خداحافظی تلخ با تیم محبوب خود شد تا کار را برای سایر مربیان کرمانی هم دشوارتر از گذشته کرده باشد.
بی شک مخاطبان عزیز کرمان امروز که آشنایی بیش از دو دهه با این قلم و صاحب این قلم دارند به خوبی می دانند که ما بر سر منافع فوتبال کرمان و استان با احدی سر سودا و تعارف نداریم و شرف معلمی و قلم خود را به دنیا عوض نخواهیم کرد اما تجربیات چندین ساله ام در عرصه رسانه و ورزش بنده را به موفقیت محمدرضا کافی بسیار امیدوار کرده است چرا که این مدیر جوان و برازنده ضمن دو سال حضور در راس کادر مدیریتی باشگاه مس سونگون توانمندی های خود را به خوبی اثبات کرد و طی برنامه ای کوتاه مدت راه را برای قهرمانی تیم گمنام اما هم دل مس سنگون در لیگ برتر فوتبال ایران و نمایندگی این تیم در جام باشگاه های آسیا همواره کرد و نشان داد که مدیری از جنس ورزش هست که زیر و بم ورزش و فوتبال پرحاشیه ایران را به خوبی می شناسد. آقای کافی حتما خوب می دانید که مردمان دیار کریمان به مهمان نوازی و غریب نوازی شهره عام
Read more
Loading...
-- - زمان دیدار مقابل ماشین‌سازی تغییر یاف - طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال ایران - طبق اعلام ...
Media Removed
-- - زمان دیدار مقابل ماشین‌سازی تغییر یاف - طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال ایران - طبق اعلام سازمان لیگ ساعت دیدار روز پنجشنبه مقابل ماشین‌سازی تغییر یافت. - به گزارش تراکتورکلاب، سازمان لیگ برتر فوتبال ایران طی اطلاعیه ای از تغییر زمان برخی بازی های هفته ششم لیگ برتر خبر داد. طبق برنامه ... --
-
زمان دیدار مقابل ماشین‌سازی تغییر یاف
-
طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال ایران
-
طبق اعلام سازمان لیگ ساعت دیدار روز پنجشنبه مقابل ماشین‌سازی تغییر یافت. -
به گزارش تراکتورکلاب، سازمان لیگ برتر فوتبال ایران طی اطلاعیه ای از تغییر زمان برخی بازی های هفته ششم لیگ برتر خبر داد.
طبق برنامه جدید این رقابت‌ها تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.
دلیل تغییر زمان این مسابقه کاهش دمای هوا اعلام شده است.
پیش از این قرار بود این دیدار روز پنجشنبه از ساعت ۱۹:۲۵ در همین ورزشگاه برگزار شود.
.
Read more
شروع ثبت نام آکادمی بدنسازی فوتبال تیکی تاکا توسط دکتر عظیم کلانتری دکترای تربیت بدنی و علوم ورزشی مربی ...
Media Removed
شروع ثبت نام آکادمی بدنسازی فوتبال تیکی تاکا توسط دکتر عظیم کلانتری دکترای تربیت بدنی و علوم ورزشی مربی درجه A بدنسازی فوتبال آسیا مربی درجه B فوتبال آسیا مربی بدنساز بزرگسالان پارس جنوبی ( قهرمان لیگ یک و صعود به لیگ برتر فصل ۹۵-۹۶ ) مربی بدنساز بزرگسالان سپید رود رشت ( نایب قهرمانی لیگ یک ... شروع ثبت نام آکادمی بدنسازی فوتبال تیکی تاکا
توسط دکتر عظیم کلانتری
دکترای تربیت بدنی و علوم ورزشی
مربی درجه A بدنسازی فوتبال آسیا
مربی درجه B فوتبال آسیا
مربی بدنساز بزرگسالان پارس جنوبی ( قهرمان لیگ یک و صعود به لیگ برتر فصل ۹۵-۹۶ )
مربی بدنساز بزرگسالان سپید رود رشت ( نایب قهرمانی لیگ یک و صعود به لیگ برتر )
مربی بدنساز بزرگسالان صبای قم
مربی بدنساز بزرگسالان شهرداری اردبیل
مربی بدنساز بزرگسالان شهرداری کاشان

آدرس: تهران ، مترو میدان حر ، مجموعه ورزشی سرباز

شماره تماس 09224272997
#badansazi
Read more
Loading...
2 بازیکن برزیلی به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد " تیم فولاد خوزستان با 2 بازیکن برزیلی فوتبال به ...
Media Removed
2 بازیکن برزیلی به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد " تیم فولاد خوزستان با 2 بازیکن برزیلی فوتبال به توافق رسید. " به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم بزرگسالان فولاد خوزستان برای تقویت خط دفاع و هافبک خود قراردادی به مدت یک فصل با 2 بازیکن برزیلی به نام های «نگچی لوپز لايوريندو» و «وينيسو ... 2 بازیکن برزیلی به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد "

تیم فولاد خوزستان با 2 بازیکن برزیلی فوتبال به توافق رسید. "

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم بزرگسالان فولاد خوزستان برای تقویت خط دفاع و هافبک خود قراردادی به مدت یک فصل با 2 بازیکن برزیلی به نام های «نگچی لوپز لايوريندو» و «وينيسو سوارز تارتا» امضاء کرد. "

این 2 بازیکن پس از هماهنگی های صورت گرفته، صبح امروز وارد ایران شدند و بلافاصله تست های مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال ایران (IFMARC) را با موفقیت پشت سرگذاشتند تا در جلسه بعد از ظهر تمریناتشان را زیر نظر سید سیروس پور موسوی آغاز کنند. "

از سوابق نگچی لوپز لايوريندو «Vinícius Lopes Laurindo» مدافع 28 ساله فولاد می توان به عضويت در تیم های فوتبال كروزيرو، لوردنس، براگانتینو و جووينتوج اشاره کرد. این بازیکن برزیلی 190 سانتی متری در پست دفاع میانی بازی می کند. «نگچی» که پیش از این در باشگاه آکوا سانتا «Água Santa» توپ می زد، متولد شهر هوریزونته، سومین شهر بزرگ برزیل است. "

همچنین وينيسو سوارز تارتا «Vinicius Silva Soares Tartá» هافبك تازه وارد فولاد خوزستان نیز سابقه عضويت در لیگ فوتبال سری A و B برزيل، ليگ برتر فوتبال ژاپن، ليگ برتر كره جنوبی و پوشیدن پیراهن تيم های فلوميننزه، پالميراس و برزيليانس را در کارنامه خود دارد. «تارتا» 29 ساله متولد 13 آپریل 1989 میلادی در شهر ریو دو ژانیرو است. وی با قد 171 سانتی متر و 29 سال سن در پست هافبك نفوذی به میدان می رود. این بازیکن چپ پا با پیراهن باشگاه فوتبال برزیلیانس «Brasiliense Futebol Clube» در فصل جاری سری D برزیل در میادین حضور داشت و با داشتن آمادگی لازم به اردوی تیم فولاد خوزستان ملحق شده است. "

بر این اساس، فولاد که پیش از این لوسیانو پریرا مندز، بهترین گلزن خارجی فصل گذشته لیگ برتر را به خدمت گرفته بود، با جذب این 2 بازیکن، هم اکنون 3 برزیلی در اختیار خواهد داشت. "

گفتنی است، تیم فولاد خوزستان بعد از ظهر فردا (پنجشنبه) و با اتمام دومین اردوی آماده سازی، تهران را به مقصد اهواز ترک می کند و پس از 3 روز استراحت، با حضور تمامی نفرات برای حضوری قدرتمند در رقابت های لیگ برتر تمریناتش را در مجموعه ورزشی فولاد خوزستان دنبال خواهد کرد. "

اولین دیدار فولادمردان در فصل 97/98 رقابت های لیگ برتر، از ساعت 20:45 روز پنجشنبه 4 مردادماه در ورزشگاه غدیر اهواز برابر تیم پارس جم جنوبی خواهد بود.
Read more
افشين ناظمی: کارمان را ادامه می‌دهیم و توجهی به حاشیه‌ها نداریم @Sepidrood_fc سرپرست تیم فوتبال ...
Media Removed
افشين ناظمی: کارمان را ادامه می‌دهیم و توجهی به حاشیه‌ها نداریم @Sepidrood_fc سرپرست تیم فوتبال سپیدرود گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان باشگاه را به محمد نوین واگذار کرده است و دیگر نمی‌دانیم چه مدرکی باید نشان دهیم که سپیدرود هستیم. به گزارش "سپیدرود اف سی" افشین ناظمی در گفتگو ... افشين ناظمی: کارمان را ادامه می‌دهیم و توجهی به حاشیه‌ها نداریم

@Sepidrood_fc
سرپرست تیم فوتبال سپیدرود گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان باشگاه را به محمد نوین واگذار کرده است و دیگر نمی‌دانیم چه مدرکی باید نشان دهیم که سپیدرود هستیم.

به گزارش "سپیدرود اف سی" افشین ناظمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت عجیب سپیدرود و دو تیمی که به صورت جداگانه خودشان را آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر می‌کنند، اظهار داشت: مدتی پیش باشگاه سپیدرود از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در اختیار آقای نوین قرار گرفت و ایشان هم به ‌عنوان مالک باشگاه به فدراسیون فوتبال معرفی شد. ما قراردادها را هم در فدراسیون ثبت کردیم و اگر بازیکن جدیدی هم بگیریم باز هم مراحل اداری را انجام خواهیم داد. از طرفی بازیکنان ما هم روز گذشته در ایفمارک حاضر شدند تا تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا شما اطمینان دارید که این تیم در مسابقات لیگ برتر شرکت خواهد کرد؟»، تاکید کرد: باشگاه زیر مجموعه هیئت فوتبال است و این هیئت هم زیرمجموعه اداره کل ورزش و جوانان است. وقتی اداره کل ورزش و جوانان به هیئت فوتبال نامه می‌زند و مالک را معرفی می ‌کند دیگر بحثی باقی نمی‌ماند. ما نمی‌دانیم دیگر چه مدرکی باید نشان دهیم که سپیدرود هستیم.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود در خصوص اینکه تیم دیگری هم در رشت با نام سپیدرود خود را آماده حضور در لیگ برتر می‌کند، تصریح کرد: ما هم از روز دوشنبه در رشت تمرینات را دنبال خواهیم کرد. ما در زمینه جذب بازیکن و مراحل آماده‌سازی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر، کارمان را ادامه می‌دهیم و توجهی به حاشیه‌ها نداریم.

ناظمی در پایان خاطرنشان کرد: سپیدرود ۵۰ سال قدمت دارد و الان حتی هوادار ۸۰ ساله هم در تمرین ما حاضر می‌شود و پیگیر اخبار تیم است. امیدوارم که تیم ما آرامش داشته باشد و با شرایط خوبی لیگ برتر را شروع کنیم.

@sepidrood_fc
Read more
صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با پارس جم : تیم تارتار فیزیکی بازی می‌کند و ما ...
Media Removed
صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با پارس جم : تیم تارتار فیزیکی بازی می‌کند و ما خود را برای یک بازی فیزیکی و درگیر شونده آماده کرده‌ایم. می‌خواهیم پیروز شویم. تیم ما از نظر آمار دوندگی یکی از تیم‌های خوب لیگ است. بله در برخی از بازی‌ها در دقایق پایانی گل خوردیم، اما بعد از بازی ... صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با پارس جم :

تیم تارتار فیزیکی بازی می‌کند و ما خود را برای یک بازی فیزیکی و درگیر شونده آماده کرده‌ایم. می‌خواهیم پیروز شویم.

تیم ما از نظر آمار دوندگی یکی از تیم‌های خوب لیگ است. بله در برخی از بازی‌ها در دقایق پایانی گل خوردیم، اما بعد از بازی با پیکان که آن حرف‌ها زده شد باید بگویم از هر نظر نسبت به حریف سرتر بودیم. در بازی با تراکتورسازی در دقیقه ۸۸ گل زدیم اگر مشکل داشتیم چطور در آن دقایق گل زدیم؟ ضمن اینکه بعد از گل دوم شهباززاده موقعیت داشت که گل سوم را بزند. من به خاطر روحیه هجومی‌ام همواره دوست دارم تیم‌هایم بعد از گل‌ زدن به دنبال گل‌های بعدی باشند.

به جز بازی اول، در بازی‌های بعدی خوب بودیم و می‌توانستیم پیکان را با ۲-۳ گل شکست بدهیم.

فردا دو هدف داریم؛ اول گل نخوریم و بعد گل بزنیم. پارس جنوبی دو بازیکن سرعتی دارد که به دنبال این هستیم فضاها را از آنها بگیریم. این‌ها تجزیه و تحلیل فوتبال است واقعیت فوتبال زمانی است که داور سوت بازی را می‌زند. خوشحالم که سپاهان در این پنج هفتۀ لیگ بازی‌های خوبی انجام داده است. ما بیشترین گل زده را داریم، دو هفته هم است که بازی‌های ما جزو بازی‌‌های خوب لیگ می‌شود.

دنبال فوتبال بحرینی نیستم، برخی دروازه‌بان‌ها با اولین توپی که روی دروازه‌شان می‌آید شروع به وقت‌کشی می‌کنند، مردم این فوتبال را دوست ندارند. من مربی‌ای نیستم که فوتبال بسته و دفاعی ارائه دهم، همان زمان هم که بازی می‌کردم از فوتبال بسته بدم می‌آمد.

متأسفانه برخی آدم‌ها هستند که می‌خواهند بداخلاقی را در فوتبال ما ترویج دهند و صحبت از هزینه‌ها می‌کنند. آیا وقتی که برایتون منچستریونایتد را می‌برد مربی برایتون می‌گوید منچستر اینقدر هزینه کرده است؟ من از شنیدن برخی حرف‌ها تعجب می‌کنم. ما از نظر هزینه در بین تیم‌های چهارم و پنجم جدول هستیم. از آقای فتاحی در سازمان لیگ خواهش می‌کنم که قراردادها را منتشر کند من اسم تیمی را نمی‌برم اما یک تیم برای ۴ مربی و ۴ بازیکنش ۳۵ میلیارد تومان هزینه کرده است.

تیم‌هایم را با مطالعه انتخاب می‌کنم، سپاهان چشم‌انداز خوبی در لیگ خواهد داشت. تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود، ۲-۳ بازیکن ما از نظر بدنی نسبت به سایر بازیکنان عقب‌تر بودند که کم‌کم به تیم اضافه می‌شوند. آینده خوبی را برای سپاهان متصورم.

#سپاهان #اصفهان #بوشهر #لیگ_برتر #فوتبال #ایران
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال ...
Media Removed
هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند. . . . سرخپوشان از همان ابتدای دیدار، بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند. طولی نکشید که حملات پر تعداد پرسپولیس نتیجه داد ... هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند.
.
.
.
سرخپوشان از همان ابتدای دیدار، بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند. طولی نکشید که حملات پر تعداد پرسپولیس نتیجه داد و علی علیپور گلزن این روزهای سرخپوشان در دقیقه 16 موفق شد برای این تیم گلزنی کند. تنها دو دقیقه از گل پرسپولیس نگذشته بود که باز هم علی علیپور از راه رسید و در دقیقه 18 گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند. طوفان حملات پرسپولیس حتی پس از گل دوم نیز فروکش نکرد و شاگردان برانکو در دقیقه 25 توسط شجاع خلیل زاده به گل سوم خود دست یافتند.
پس از گل سوم پرسپولیس سعی بر حفظ بازی داشت اما رضا کرملا چعب بازیکن سابق پرسپولیس که به صورت قرضی در استقلال خوزستان توپ می زند، موفق شد در دقیقه 34 یکی از گل های خورده اهوازی ها را جبران کند تا اختلاف به دو گل کاهش پیدا کند. شاگردان ویسی که با به زدن این گل کمی امیدوار شده بودند، بازی را با انرژی بیشتری ادامه دادند اما اخراج موسی کولیبالی در دقیقه 38 کار آنها را یکسره کرد تا امیدهای استقلال برای بازگشت به بازی کمتر شود. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و با شروع نیمه دوم به جز موقعیت خوبی که محسن مسلمان از دست داد، موقعیت خطرناک دیگری روی دروازه ها ایجاد نشد تا این بازی در نهایت با همین نتیجه 3_1 به پایان برسد.
پرسپولیس با این پیروزی 17 امتیازی شد و به رتبه دوم جدول لیگ برتر ایران صعود کرد و استقلال خوزستان هم با قبول این شکست با همان هفت امتیاز پیشین در رتبه پانزدهم جدول ایستاد. گفتنی است که پرسپولیس یک دیدار عقب افتاده با صنعت نفت آبادان دارد و به همین دلیل یک بازی نسبت با سایر تیم ها کمتر به میدان رفته است
.
.
. ❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.
❤@Editionfa.ir
.
.
‌.
#پرسپولیس
#استقلال_خوزستان
#علیپور
#پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#الهلال_عربستان
#الهلال
#بازی_برگشت_جبران_میکنیم
#بازی_برگشت_هنوز_وجود_داره
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_چهل_میلیونی
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#دربی
#فوتبال
#قهرمان
#خلیج_فارس_ایران_پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی_لیگ
#قهرمانی_آسیا
#پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی
Read more
Loading...
حلقه اتحاد نوژنی ها #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان ...
Media Removed
حلقه اتحاد نوژنی ها #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم ... حلقه اتحاد نوژنی ها
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
موافقت احتمالی باشگاه با جدایی علی‌محمدی؛ تصمیمی درست یا اشتباه؟ در حالی که تنها ۵ هفته از رقابت‌های ...
Media Removed
موافقت احتمالی باشگاه با جدایی علی‌محمدی؛ تصمیمی درست یا اشتباه؟ در حالی که تنها ۵ هفته از رقابت‌های لیگ‌برتر سپری شده، باشگاه سپاهان در آستانه از دست دادن گلزن‌ترین هافبک فصل گذشته لیگ‌برتر قرار دارد. پس از آنکه جلال علی‌محمدی در دیدارهای تدارکاتی پیش‌فصل عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت، ... موافقت احتمالی باشگاه با جدایی علی‌محمدی؛ تصمیمی درست یا اشتباه؟

در حالی که تنها ۵ هفته از رقابت‌های لیگ‌برتر سپری شده، باشگاه سپاهان در آستانه از دست دادن گلزن‌ترین هافبک فصل گذشته لیگ‌برتر قرار دارد. پس از آنکه جلال علی‌محمدی در دیدارهای تدارکاتی پیش‌فصل عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت، در چهار هفته ابتدایی لیگ‌برتر کمتر فرصت حضور در زمین را پیدا کرد و چند روز پس از پایان بازی با ذوب‌آهن در هفته چهارم لیگ، از باشگاه درخواست کرد که با جدایی وی از سپاهان موافقت کنند.

طبق گفته مسعود تابش مدیرعامل باشگاه، علی‌محمدی از نظر فنی کاملا مورد تأیید امیر قلعه‌نویی قرار دارد و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. همچنین سپاهان در پنج هفته ابتدایی لیگ به صورت مشخص کمبودهایی را در خط میانی احساس کرده و عملا این ضعف در ۳۰ دقیقه پایانی بازی با پیکان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی باعث تغییر روند بازی به سود تیم مقابل شده است.

این نکته مهم را هم نباید فراموش کرد که یک تیم برای موفقیت در لیگ‌برتر و جام‌حذفی در فصلی سنگین و فرسایشی، می‌بایست علاوه بر نفرات اصلی مناسب، نیمکتی کاملا قوی و مؤثر داشته باشد؛ موضوعی که سایر مدعیان در این فصل همچون استقلال و تراکتورسازی کاملا به آن توجه کردند و با جذب بازیکنان متعدد سعی در تقویت نیمکت خود داشته‌اند. تفاوتی که به طور واضح در دیدار شب گذشته سپاهان-تراکتورسازی مشخص بود و تراکتورسازی با آوردن یک بازیکن تعویضی باکیفیت، روند بازی در نیمه دوم را به سود خود تغییر داد.

حال سؤال اساسی این است که با این شرایط گفته شده، آیا اجازه جدایی به علی‌محمدی از طرف مدیران باشگاه در مقطع زمانی فعلی (که عملا دیگر امکان جذب جایگزین مناسب نیز برای وی وجود ندارد) تصمیم درستی است یا خیر؟ آیا این جدایی در ادامه فصل به سود سپاهان خواهد بود یا به زیان تیم؟ آیا در حالی که سایر مدعیان لیگ همچنان به دنبال تقویت تیم‌های خود هستند، اصولا هیچ دلیل منطقی برای موافقت با این جدایی وجود دارد؟

امیدواریم که مدیران باشگاه سپاهان در مقطع فعلی که قصد دارند با جذب احسان حاج‌صفی ضعف‌های تیم در برخی از نقاط زمین را رفع کنند، در عین حال تصمیمی کاملا مناسب و منطقی نیز در مورد جلال علی‌محمدی اتخاذ کنند. تصمیمی که در نهایت به سود سپاهان و موفقیت این تیم در لیگ‌برتر و جام‌حذفی منجر شود و اینگونه نباشد که در ازای جذب یک بازیکن تاثیرگذار و تقویت تیم در یک منطقه از زمین، بازیکن تاثیرگذار دیگری از تیم جدا شود و باعث ضعف و کمبود در جای دیگر شود.

#سپاهان #اصفهان #لیگ_برتر #فوتبال #ایران
Read more
باشگاه سپاهان از داور لیگ برتری شکایت می‌کنند مسئولان باشگاه سپاهان قصد دارند از داور بازی این ...
Media Removed
باشگاه سپاهان از داور لیگ برتری شکایت می‌کنند مسئولان باشگاه سپاهان قصد دارند از داور بازی این تیم برابر تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال شکایت کنند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه سپاهان اعتراض‌هایی نسبت به نحوه قضاوت زرگر داور بازی این تیم ... باشگاه سپاهان از داور لیگ برتری شکایت می‌کنند

مسئولان باشگاه سپاهان قصد دارند از داور بازی این تیم برابر تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال شکایت کنند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه سپاهان اعتراض‌هایی نسبت به نحوه قضاوت زرگر داور بازی این تیم برابر تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال دارد؛ بنابراین مسئولان این تیم قصد دارند طی نامه‌ای به سازمان لیگ برتر اعتراض خود را ارائه کنند تا در این باره تصمیم گیری شود.
زرد پوشان اصفهانی معتقدند که داوری در چند هفته اخیر به ضررشان بوده است و در بازی مقابل تراکتورسازی هم یک پنالتی مسلم از سوی زرگر داور بازی گرفته نشد. به همین علت آن‌ها از کمیته داوران درخواست کردند که تدبیری برای این موضوع بیاندیشد و از داوران با تجربه در بازی‌های آن‌ها استفاده شود.
رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان ضمن تایید این مطلب اظهار کرد: داوری‌های ضعیف در ادامه برای تیم سپاهان مشکل ساز می‌شود و در بازی با تراکتورسازی و ذوب آهن چند پنالتی برای تیم ما گرفته نشد. ما از کمیته داوران درخواست داریم که راهکاری برای حل این مشکل در نظر بگیرد
Read more
Loading...
فتاحی: کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال ...
Media Removed
فتاحی: کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان، قطعاً در حکمی که برای تیم سپاهان صادر می‌شود، تأثیرگذار است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد سعید فتاحی در گفت‌وگو با ایمنا در ... فتاحی: کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان، قطعاً در حکمی که برای تیم سپاهان صادر می‌شود، تأثیرگذار است.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد سعید فتاحی در گفت‌وگو با ایمنا در مورد درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: برای چندمین‌بار است که تماشاگران تیم فوتبال سپاهان در مسابقات این فصل باعث به وجود آمدن درگیری می‌شوند، نماینده کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر گزارش این بازی را برای کمیته انضباطی ارسال می‌کند و در این شکی نیست که کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند.

فتاحی در پاسخ به این سوال که سپاهان برای دیدار مقابل صنعت نفت آبادان محکوم به بازی در زمین بی‌طرف بود یا خیر، تصریح کرد: سپاهان برای مسابقه مشخصی محکوم به بازی در زمین بی‌طرف نبود. تیم فوتبال سپاهان یک حکم محرومیت داشت و فقط هم این تیم نبود بلکه تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی هم چنین حکم محرومیتی را دارند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال اضافه کرد: برگزاری مسابقه در زمین بی‌طرف شرایط خاص خود را دارد و باید با نیروهای امنیتی هماهنگی‌های لازم انجام شد ضمن اینکه هیچ استانی زیر بار برگزاری این مسابقات نمیرود، چراکه باید در آن استان استادیوم مورد تایید برگزاری مسابقه لیگ برتر وجود داشته باشد.

وی با اشاره به حساسیت مسابقات در پایان فصل، خاطرنشان کرد: کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر نامه‌ای با ذکر دلایل مبنی بر اینکه تیم فوتبال سپاهان محکوم به بازی در زمین بی‌طرف است را به کمیته انضباطی ارسال کرده که قبل از پایان مسابقات لیگ برتر نتیجه نهایی اعلام می‌شود.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال با بیان اینکه حکم بازی سپاهان در زمین بی‌طرف بخشیده نشده است، افزود: درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان، قطعاً در حکمی که برای تیم سپاهان صادر می‌شود، تأثیرگذار است.

فتاحی در پاسخ به اینکه آیا احتمال دارد با توجه به حساسیت مسابقات در دو هفته باقی‌مانده از لیگ برتر، اجرای این حکم به فصل بعد موکول شود، اظهار کرد: در مورد این موضوع اطلاعی ندارم و کمیته انضباطی باید در این‌باره تصمیم‌گیری کند
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت اول) ✍️رضا متانی <span class="emoji emoji2705"></span>لیگ برتر ایران بالاترین سطح مسابقات لیگ فوتبال ...
Media Removed
️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت اول) ✍️رضا متانی لیگ برتر ایران بالاترین سطح مسابقات لیگ فوتبال در ایران از آغاز تاکنون با نام های جام منطقه ای، تخت جمشید، جام قدس، جام آزادگان و لیگ برتر طی ۳۵ دوره برگزار شد. تیم های پرسپولیس تهران با ۱۱ قهرمانی، استقلال تهران با ۸ قهرمانی و دو تیم پاس تهران و ... ✳️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت اول) ✍️رضا متانی ✅لیگ برتر ایران بالاترین سطح مسابقات لیگ فوتبال در ایران از آغاز تاکنون با نام های جام منطقه ای، تخت جمشید، جام قدس، جام آزادگان و لیگ برتر طی ۳۵ دوره برگزار شد.
تیم های پرسپولیس تهران با ۱۱ قهرمانی، استقلال تهران با ۸ قهرمانی و دو تیم پاس تهران و سپاهان اصفهان با ۵ قهرمانی در رتبه های اول تا سوم پرافتخارترین تیم های این مسابقات قرار دارند. ♦️بررسی لیگ فوتبال کشور پس از حرفه ای شدن و نام گذاری آن به نام لیگ برتر جام خلیج فارس ✅اولین دوره لیگ حرفه ای فصل ۸۱-۸۰ کلید خورد.
در آن سال ابومسلم مشهد و ملوان بندرانزلی از لیگ آزادگان به لیگ برتر صعود کردند و به همراه ۱۲ تیم دیگر، اولین دوره لیگ حرفه ای را شروع کر‌دند.
در آن دوره همه چیز برای قهرمانی استقلال تهران مهیا بود تا فقط با یک تساوی مقابل ملوان بندرانزلی به قهرمانی اولین دوره لیگ برتر برسد اما آبی های پایتخت در مرداب انزلی گیر کردند و مقابل قوهای سپید انزلی شکست خوردند و این پرسپولیس تهران بود که در ورزشگاه آزادی با گل ابراهیم اسدی مقابل زردپوشان فجر شهیدسپاسی شیراز، طعم اولین قهرمانی لیگ برتر را بچشد. ✅دومین دوره لیگ برتر با قهرمانی سپاهان اصفهان با سرمربیگری فرهاد کاظمی به پایان رسید.
با قهرمانی سپاهان، قطب جدیدی در فوتبال ایران ظهور کرد تا فوتبال کشور از دوقطبی بودن آبی و قرمز پایتخت درآید.
در این دوره ی لیگ برتر، استقلال و پرسپولیس به علت بازسازی ورزشگاه آزادی در ورزشگاه تختی به میدان رفتند. کیفیت بد چمن ورزشگاه تختی هم مزید علت شد تا سرخابی های پایتخت در این فصل نتایج خوبی کسب نکنند. در حدی که استقلال تهران با رولند کخ آلمانی رتبه ای بهتر از نهمی دست نیافت و این سپاهان اصفهان بود که از دو رقیب سبقت گرفت و در هفته بیست و سوم با شکست پرسپولیس سه هفته مانده به پایان بازی ها قهرمان دومین دوره لیگ برتر شد. در این دوره ادموند بزیک با ۱۲ گل آقای گلی را به خود اختصاص داد و دو تیم ملوان بندرانزلی و صنعت نفت آبادان به لیگ آزادگان سقوط کردند. ✅سومین دوره لیگ برتر با قهرمانی پاس تهران با سرمربیگری مجید جلالی به اتمام رسید. این آخرین قهرمانی پاس تهران که بعدها به پاس همدان تغییر نام داد بود.
سومین دوره لیگ برتر با شروع خوب پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و گلباران پگاه گیلان با برد قاطع ۲-۸ با سرمربی کروات خود وینگو بگوویچ آغاز شد و همگان را به این باور رساند که پرسپولیس دومین قهرمانی خود را تجربه می کند ولی در هفته های بعد، پرسپولیس دچار نزول شد و از قهرمانی دور و این
Read more
بازگشت امنیت به سنگر طوفان زرد سپاهان در طول دوران لیگ برتر و حتی پیش از آن همیشه خیالش از چارچوب دروازه ...
Media Removed
بازگشت امنیت به سنگر طوفان زرد سپاهان در طول دوران لیگ برتر و حتی پیش از آن همیشه خیالش از چارچوب دروازه راحت بود ولی این موضوع فصل گذشته شکل دیگری به خودش گرفته بود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، سپاهان با کسب 5 عنوان قهرمانی در لیگ برتر پر افتخار‌ترین تیم در این رقابت‌ها محسوب ... بازگشت امنیت به سنگر طوفان زرد

سپاهان در طول دوران لیگ برتر و حتی پیش از آن همیشه خیالش از چارچوب دروازه راحت بود ولی این موضوع فصل گذشته شکل دیگری به خودش گرفته بود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، سپاهان با کسب 5 عنوان قهرمانی در لیگ برتر پر افتخار‌ترین تیم در این رقابت‌ها محسوب می‌شود و در فصل‌هایی که این تیم موفق به قهرمانی نشده هم معمولاً در جمع مدعیان و بالانشینان قرار گرفته است.
سیاست باشگاه سپاهان که همیشه به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین و ساختارمند‌ترین باشگاه‌های ایران از آن یاد می‌شود، هزینه قابل قبول و جذب مهره‌های کارآمد و در کنار آن پرورش استعداد از دل آکادمی و تیم‌های پایه بوده است. اگر روزگاری جلال حسینی و مهدی رحمتی به عنوان ستاره‌های لیگ برتر جذب این تیم شدند، در کنارشان احسان حاج‌صفی و محرم نویدکیا در راه قهرمانی به تیم کمک کردند تا یکی از قدرت‌های فوتبال ایران شکل بگیرد.
یکی از پست‌هایی که سپاهان همیشه خیالش در آن راحت بوده است چهارچوب دروازه است. از سال‌های پیشین و اولین دوره‌های لیگ برتر و پیش از آن سال‌های پایانی فرمت قبلی سطح اول فوتبال ایران که به نام لیگ آزادگان شناخته می‌شد، آرمناک پطروسیان برای چند فصل توانست قفل محکمی به دروازه طلایی پوشان بزند و پس از جدایی او اگرچه سپاهانی‌ها تغییرات زیادی در این پست داشتند ولی معمولاً با انتخاب‌های خوب کاری کردند که دچار مشکل نشوند. حضور نفراتی مثل مهدی رحمتی در دو مقطع، رحمان احمدی، شهاب گردان و... باعث شد طلایی‌پوشان مشکل چندانی در پست دروازه نداشته باشند.
با این حال تزلزل نسبی در فصل گذشته در این پست مشکلاتی برای سپاهان ایجاد کرد که در نتایج ضعیف این تیم و تغییرات کادرفنی و کسب ضعیف‌ترین نتایج تیم در تاریخ لیگ برتر نقش اساسی داشت. تغییر چند باره گلر در طول فصل و استفاده از لی اولیویرا، مهدی صدقیان، علی کیخسروی و در نهایت ابراهیم عالمه گره‌ از کار سپاهان باز نکرد تا پست دروازه‌بانی تبدیل به دغدغه جدی طلایی پوشان شود.
با اضافه شدن قلعه‌نویی مشخص بود سرمربی کهنه‌کار لیگ برتری برنامه‌ای برای این پست دارد و صحبت‌هایی از علاقه به جذب حسین حسینی مطرح شده بود. گزینه‌ای که اگرچه مناسب بود ولی جذب آن به ماموریت غیر ممکن می‌مانست و حساب روی آن و مانور دادن رویش ممکن بود مثل فصل گذشته زمان از این تیم بگیرد و دستشان در نهایت خالی بماند.
قلعه‌نویی ولی به جای رفتن سراغ حسینی و در افتادن با هواداران استقلال یک اقدام هوشمندانه کرد و
ادامه در کامنت
Read more
Loading...
‌ ‌ پرسپولیس بعد از مدتها قهرمان شد، مقتدرانه و بدون اما و اگر. مبارک همه پرسپولیسی‌ها. همه اهالی ...
Media Removed
‌ ‌ پرسپولیس بعد از مدتها قهرمان شد، مقتدرانه و بدون اما و اگر. مبارک همه پرسپولیسی‌ها. همه اهالی فوتبال ایران. هر کس که فوتبال ایران را در اوج می‌خواهد باید از قهرمانی پرسپولیس خوشحال شود، مثل قهرمانی استقلال و البته تراکتورسازی. حالا وقت آن است که مجموعه تصمیم گیرندگان در پرسپولیس به این پرسش ...
‌ پرسپولیس بعد از مدتها قهرمان شد، مقتدرانه و بدون اما و اگر. مبارک همه پرسپولیسی‌ها. همه اهالی فوتبال ایران. هر کس که فوتبال ایران را در اوج می‌خواهد باید از قهرمانی پرسپولیس خوشحال شود، مثل قهرمانی استقلال و البته تراکتورسازی.
حالا وقت آن است که مجموعه تصمیم گیرندگان در پرسپولیس به این پرسش جواب دهند که بعد از امروز و بعد از کسب این قهرمانی چه می‌خواهند؟
اگر «فقط» می‌خواهند به تکرار این قهرمانی در سال آینده چشم داشته باشند و به فکر تکرار قهرمانی لیگ‌برتر باشند که راه معلوم است؛
حفظ این بازیکنان و کمی تقویت نیروی انسانی و برنامه ریزی برای تدارکات قبل از شروع فصل جدید.
اما آیا این همه هدف پرسپولیس برای «آینده» است؟
به گمانم پرسپولیس اینک فرصتی طلایی دارد تا اهداف بزرگی را نشانه رود، مثلا قهرمانی در آسیا. برای این هدف باید جور دیگری برنامه ریزی کنند. از همین فردا که خیالی راحت از شانزدهمین دوره لیگ‌برتر یافته‌اند.
پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا در گام نخست نیازمند یک انقلاب در ذهنیت حاکم بر باشگاه است. همه باید حرفه‌ای تر از قبل شوند، از مدیران گرفته تا مربیان و بازیکنان. آنها باید خود را ارتقا دهند. باید بزرگتر شوند. باید حرفه‌ای تر شوند. این گام نخست است، و البته مهمترین قدم. هر کس که توانست پا به پای بقیه خود را بالا بکشد، در «پرسپولیس آینده» جایگاهی مهم دارد. اما کسانیکه نمی‌توانند بزرگ شوند قادر نیستند در این پروژه پرسپولیس را همراهی کنند. بدیهی است که بعد از این گام نخست، قدمهای بسیاری برای برداشتن وجود دارد، که باید درباره آنها بحث کرد و تصمیم گرفت. اما فعلا پرسپولیس در مرحله «گام اول» است.
کاش پرسپولیس یک هیات مدیره قوی داشت که صاحب نگاهی راهبردی و کلان بودند.
در فوتبال طراز اول جهان این هیات مدیره است که استراتژی آینده را طراحی می‌کند و سایر ارکان باشگاه مثل مدیرعامل و سرمربی مجری این طراحی و برنامه ریزی هستند. آیا هیات مدیره پرسپولیس دارای چنین نگاهی است؟ یا آنها «فعلا» ترجیح می‌دهند برای قهرمانی در لیگ‌برتر فقط به شادی بپردازند؟
هیات مدیره پرسپولیس کاش درک می‌کرد چه جایگاهی دارد و چقدر می‌تواند موثر باشد. کاش آنها میدانستند وظیفه‌شان محدود به چند ساعت شرکت در جلسات هیات مدیره و صرف چای و شیرینی و میوه و «گل گفتن و گل شنفتن» نیست. آنها اینک می‌توانند فردایی را برای پرسپولیس نقش بزنند که امروز در دسترس نیست.

#فوتبال #پرسپولیس #برانکو #برانکوایوانکوویچ #طاهری #قهرمان #لیگ_برتر #پرسپولیس_فردا #هیات_مدیره #آینده
Read more
از صادقی و پیروز تا امید و کریمی؛ ساخت دست ژنرال محمد کریمی در اولین ماه حضورش در لیگ برتر، توانسته ...
Media Removed
از صادقی و پیروز تا امید و کریمی؛ ساخت دست ژنرال محمد کریمی در اولین ماه حضورش در لیگ برتر، توانسته جایزه بازیکن ماه لیگ را بدست بیاورد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، جام‌های پرتعداد قلعه‌نویی در لیگ برتر، از او تصویری نتیجه گرا ساخته است. مربی که معمولا خوب نتیجه می‌گیرد ... از صادقی و پیروز تا امید و کریمی؛ ساخت دست ژنرال

محمد کریمی در اولین ماه حضورش در لیگ برتر، توانسته جایزه بازیکن ماه لیگ را بدست بیاورد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، جام‌های پرتعداد قلعه‌نویی در لیگ برتر، از او تصویری نتیجه گرا ساخته است. مربی که معمولا خوب نتیجه می‌گیرد و خوب جام می‌برد و امسال هم با سپاهان، برای قهرمانی لیگ می‌جنگد. با این حال شاید بخش دیده نشده کارنامه قلعه‌نویی، بازیکنانی باشند که او برای اولین بار در لیگ برتر به آن‌ها بازی داده است. لیستی پرتعداد، که بسیاری از آن‌ها تبدیل به ستاره‌های بزرگی در فوتبال ایران شده‌اند.
جدیدترین آن‌ها یعنی محمد کریمی که امسال به لیگ برتر آمده، در ماه اول حضورش توانست جایزه بازیکن ماه را از تیم آنالیز نود بگیرد و شروعی رویایی در سطح اول فوتبال ایران داشته باشد. مرور مشهورترین بازیکنانی که اولین بازی لیگ برتری‌شان را زیر نظر قلعه‌نویی انجام داده‌اند، نشان می‌دهد بازیکن‌شناسی قلعه‌نویی در این سال‌ها به اندازه جام‌های او پررنگ بوده است.

امیرحسین صادقی
زمانی که قلعه‌نویی استقلال بحران زده لیگ دوم را تحویل گرفت، بازیکنان جوان زیادی به تیم اضافه کرد که یکی از آن‌ها امیرحسین صادقی بود. صادقی در تیم‌های پایه استقلال بازی می‌کرد و سابقه بازی در لیگ برتر را نداشت. امیر قلعه‌نویی در لیگ سوم، به او اعتماد کرد و برای اولین بار این مدافع ۲۲ ساله را به زمین فرستاد. صادقی سال‌ها، در تیم‌های قلعه‌نویی بازی کرد و بازیکن محبوب او بود. جام جهانی ۲۰۰۶، همراه تیم ملی به آلمان رفت و جام جهانی ۲۰۱۴، به صورت ثابت در ترکیب تیم کی‌‌روش بازی کرد.

پیروز قربانی
قبل از صادقی به تیم اصلی استقلال اضافه شد اما مثل او، توسط قلعه‌نویی به ترکیب اصلی رسید. استقلال با زوج صادقی و قربانی، دوباره اوج گرفت و لیگ پنجم قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد. قربانی در کنار قلعه‌نویی، دو قهرمانی با استقلال کسب کرد لیگ هشتم پس از قهرمانی هر دو از استقلال رفتند.

وحید طالب‌لو
یکی از جسورانه‌ترین تصمیم‌های قلعه‌نویی در استقلال، نیمکت نشین کردن پرویز برومند و بازی دادن به دروازه‌بان جوانی به نام وحید طالب‌لو بود. طالب‌لو به مرور جایگاهش را در استقلال تثبیت کرد و دروازه‌بان اول این تیم شد. جام جهانی ۲۰۰۶ در لیست تیم ملی بود و جام ملت‌های ۲۰۰۷، در ضربات پنالتی برای تیم ملی به مربیگری قلعه‌نویی بازی کرد. قلعه‌نویی و طالب‌لو سه دوره مختلف در استقلال با هم کار کردند.
Read more
. . فتاحی: کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند. . . مسئول کمیته مسابقات سازمان ...
Media Removed
. . فتاحی: کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند. . . مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان، قطعاً در حکمی که برای تیم سپاهان صادر می‌شود، تأثیرگذار است. سعید فتاحی در مورد درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان ... .
.
فتاحی: کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند.
.
.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان، قطعاً در حکمی که برای تیم سپاهان صادر می‌شود، تأثیرگذار است.

سعید فتاحی در مورد درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: برای چندمین‌بار است که تماشاگران تیم فوتبال سپاهان در مسابقات این فصل باعث به وجود آمدن درگیری می‌شوند نماینده کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر گزارش این بازی را برای کمیته انضباطی ارسال می‌کند و در این شکی نیست که کمیته انضباطی با تیم سپاهان صددرصد برخورد می‌کند.

فتاحی در پاسخ به این سوال که سپاهان برای دیدار مقابل صنعت نفت آبادان محکوم به بازی در زمین بی‌طرف بود یا خیر، تصریح کرد: سپاهان برای مسابقه مشخصی محکوم به بازی در زمین بی‌طرف نبود. تیم فوتبال سپاهان یک حکم محرومیت داشت و فقط هم این تیم نبود بلکه تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی هم چنین حکم محرومیتی را دارند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال اضافه کرد: برگزاری مسابقه در زمین بی‌طرف شرایط خاص خود را دارد و باید با نیروهای امنیتی هماهنگی‌های لازم انجام شد ضمن اینکه هیچ استانی زیر بار برگزاری این مسابقات نمیرود، چراکه باید در آن استان استادیوم مورد تایید برگزاری مسابقه لیگ برتر وجود داشته باشد.

وی با اشاره به حساسیت مسابقات در پایان فصل، خاطرنشان کرد: کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر نامه‌ای با ذکر دلایل مبنی بر اینکه تیم فوتبال سپاهان محکوم به بازی در زمین بی‌طرف است را به کمیته انضباطی ارسال کرده که قبل از پایان مسابقات لیگ برتر نتیجه نهایی اعلام می‌شود.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال با بیان اینکه حکم بازی سپاهان زمین بی‌طرف بخشیده نشده است، افزود: درگیری‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان، قطعاً در حکمی که برای سپاهان صادر می‌شود، تأثیرگذار است.

فتاحی در پاسخ به اینکه آیا احتمال دارد با توجه به حساسیت مسابقات در دو هفته باقی‌مانده از لیگ برتر، اجرای این حکم به فصل بعد موکول شود، اظهار کرد: در مورد این موضوع اطلاعی ندارم و کمیته انضباطی باید در این‌باره تصمیم‌گیری کند.
Read more
حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر در این یک هفته گذشته صحبت‌های زیادی در ...
Media Removed
حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر در این یک هفته گذشته صحبت‌های زیادی در مورد حاشیه‌های برنامه ۹۰ و مشکلات عادل فردوسی‌پور برای پخش ایتم فساد در فوتبال مطرح شده که به نظر می‌رسد قسمتی از آن حق باشگاه سپاهان را هم از بین برده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ... حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر

در این یک هفته گذشته صحبت‌های زیادی در مورد حاشیه‌های برنامه ۹۰ و مشکلات عادل فردوسی‌پور برای پخش ایتم فساد در فوتبال مطرح شده که به نظر می‌رسد قسمتی از آن حق باشگاه سپاهان را هم از بین برده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا پایان غیرمنتظره برنامه ۹۰ در هفته گذشته و اشاره عادل فردوسی‌پور به عدم صدور مجوز برای پخش یک آیتم تاثیرگذار در حوزه فساد در فوتبال باعث شد تا نگاه‌ رسانه‌ها به این سمت برود و آنطور که به نظر می‌رسد دلیل اصلی نپرداختن به اتفاقات مشکوک فوتبال و پرونده مشکوک به تبانی در لیگ فشار جدی برخی مسؤولین دولت برای نپرداختن به این موضوع در سطوح مختلف سازمان است.
از طرف دیگر پست اینستاگرامی علی فروغی مدیر جدید شبکه سوم و حمایت او از عادل فردوسی‌پور مهر تاییدی بر این ماجرا زد و باید دید که در برنامه فردا شب - ۵ شهریور ماه - فردوسی‌پور چگونه می‌تواند این آیتم جنجالی و تاثیرگذار را پخش کند.
اما پیگیری‌های خبرنگارسرنخ ماجرا را از تیم فوتبال نساجی مازندران به تیم امیدهای فوتبال سپاهان می‌رساند که در این راه قربانی مصلحت اندیشی مدیران فدراسیون شده‌اند و حق فوتبال اصفهان خورده شده است.
نساجی مازندران به عنوان یک تیم باریشه و قدیمی که هواداران بسیار پرشوری هم دارد در شرایطی راهی لیگ برتر شد که اعتراض باشگاه خونه به خونه بابل، تیم هم استانی نساجی نسبت به اتفاقات بازی‌های هفته پایانی لیگ یک در فصل قبل سروصدای زیادی به پا کرد ولی مدیران فدراسیون هیچ واکنشی نسبت به آن نشان ندادند و امروز نساجی مازندران ۵ بازی خودش در لیگ هجدهم را هم پشت سر گذاشته است.
اما با مستنداتی که در اختیار خبرگزاری ایمنا قرار گرفته پرونده جدیدی در مورد تخلف تیم نساجی در فصل گذشته فوتبال ایران رو شده که نشان می‌دهد آنها از یک بازیکن غیرمجاز در ترکیب خودشان استفاده کرده‌اند که اگر قرار به صدور حکمی عادلانه باشد باید هم باشگاه و هم این بازیکن جریمه شوند که نتیجه آن عدم صعود نساجی به لیگ برتر بوده است.
در فصل گذشته رقابتهای لیگ دسته اول امید که با نایب قهرمانی امیدهای نساجی و صعود این تیم به لیگ برتر امید همراه شد، در ترکیب این تیم بازیکنی بنام سید امیر حسینی به میدان رفته که بازیکنی اصلی در خط دفاعی این تیم بوده و ۱۴ مسابقه برای امیدهای نساجی انجام داده است. پیگیری‌های بعدی نشان می‌دهد که نام اصلی این بازیکن سید حسین حسینی بوده، متولد سال۷۱ است و
ادامه در کامنت
Read more
پشت پرده حاشیه‌های جنجالی برنامه ۹۰ ؛ حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر به ...
Media Removed
پشت پرده حاشیه‌های جنجالی برنامه ۹۰ ؛ حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر به گزارش خبرنگار #ایمنا پایان غیرمنتظره برنامه ۹۰ در هفته گذشته و اشاره عادل فردوسی‌پور به عدم صدور مجوز برای پخش یک آیتم تاثیرگذار در حوزه فساد در فوتبال باعث شد تا نگاه‌ رسانه‌ها به این سمت برود ... پشت پرده حاشیه‌های جنجالی برنامه ۹۰ ؛

حق امیدهای سپاهان داده نشد/ تخلف بزرگ نساجی در راه لیگ برتر

به گزارش خبرنگار #ایمنا پایان غیرمنتظره برنامه ۹۰ در هفته گذشته و اشاره عادل فردوسی‌پور به عدم صدور مجوز برای پخش یک آیتم تاثیرگذار در حوزه فساد در فوتبال باعث شد تا نگاه‌ رسانه‌ها به این سمت برود و آنطور که به نظر می‌رسد دلیل اصلی نپرداختن به اتفاقات مشکوک فوتبال و پرونده مشکوک به تبانی در لیگ فشار جدی برخی مسؤولین دولت برای نپرداختن به این موضوع در سطوح مختلف سازمان است.

اما پیگیری‌های خبرنگار ایمنا سرنخ ماجرا را از تیم فوتبال نساجی مازندران به تیم امیدهای فوتبال سپاهان می‌رساند که در این راه قربانی مصلحت اندیشی مدیران فدراسیون شده‌اند و حق فوتبال اصفهان خورده شده است.

نساجی مازندران به عنوان یک تیم باریشه و قدیمی که هواداران بسیار پرشوری هم دارد در شرایطی راهی لیگ برتر شد که اعتراض باشگاه خونه به خونه بابل، تیم هم استانی نساجی نسبت به اتفاقات بازی‌های هفته پایانی لیگ یک در فصل قبل سروصدای زیادی به پا کرد ولی مدیران فدراسیون هیچ واکنشی نسبت به آن نشان ندادند.

اما با مستنداتی که در اختیار خبرگزاری ایمنا قرار گرفته پرونده جدیدی در مورد تخلف تیم نساجی در فصل گذشته فوتبال ایران رو شده که نشان می‌دهد آنها از یک بازیکن غیرمجاز در ترکیب خودشان استفاده کرده‌اند که اگر قرار به صدور حکمی عادلانه باشد باید هم باشگاه و هم این بازیکن جریمه شوند که نتیجه آن عدم صعود نساجی به لیگ برتر بوده است.

در فصل گذشته رقابتهای لیگ دسته اول امید که با نایب قهرمانی امیدهای نساجی و صعود این تیم به لیگ برتر امید همراه شد، در ترکیب این تیم بازیکنی بنام سید امیر حسینی به میدان رفته که بازیکنی اصلی در خط دفاعی این تیم بوده و ۱۴ مسابقه برای امیدهای نساجی انجام داده است. پیگیری‌های بعدی نشان می‌دهد که نام اصلی این بازیکن سید حسین حسینی بوده، متولد سال ۱۳۷۱ است و در این فصل ۲۶ ساله دارد اما در ترکیب تیم زیر۲۳ سال نساجی به میدان رفته است. شناسنامه‌ای که این بازیکن به مسئولان ارائه کرده به نام سید امیر حسینی متولد سال ۱۳۷۹ بوده و از این طریق کارت حضور در مسابقات امید را دریافت کرده است. مدارک و مستندات موجود در ثبت احوال و حتی حضور این بازیکن در سال ۹۳ برای تیم امید داماش که با شناسنامه اصلی خودش بازی کرده به خوبی نشان می‌دهد که بازیکن صغر سن دارد و تخلف کرده است.

ادامه در کامنت
#سپاهان #اصفهان #نساجی #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #فوتبال_پایه #آکادمی_سپاهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
تا چند روز دیگر رقابت های فصل ۹۸-۹۷ لیگ برتر فوتبال کشور آغاز می شود. لیگ برتر هجدهم برای مازنی ها از ...
Media Removed
تا چند روز دیگر رقابت های فصل ۹۸-۹۷ لیگ برتر فوتبال کشور آغاز می شود. لیگ برتر هجدهم برای مازنی ها از اهمیت و هیجان بیشتری برخوردار است چرا که نساجی این تیم ریشه دار و پرطرفدار پس از سال ها انتظار با پشتیبانی هواداران عاشق همیشگی، حمایت های پدرانه مالک دلسوز، درایت مدیر عامل تیم، زحمات بازیکنان و تلاش ... تا چند روز دیگر رقابت های فصل ۹۸-۹۷ لیگ برتر فوتبال کشور آغاز می شود. لیگ برتر هجدهم برای مازنی ها از اهمیت و هیجان بیشتری برخوردار است چرا که نساجی این تیم ریشه دار و پرطرفدار پس از سال ها انتظار با پشتیبانی هواداران عاشق همیشگی، حمایت های پدرانه مالک دلسوز، درایت مدیر عامل تیم، زحمات بازیکنان و تلاش های کادر فنی و سرپرستی به سطح اول فوتبال کشور رسیده و فوتبال این شهر و استان را از رکورد و سکون درآورده است.
خوشبختانه با نگاه های مثبت مالک تیم فرهاد صنیعی فر و زحمات شبانه روزی مدیریت تیم علی امیری که کار ناتمام مجوعه های قبلی در صعود تیم به لیگ برتر را با صعودی شیرین و دراماتیک به لیگ برتر به سرانجام رساندند هواداران پرشور نساجی در پیش فصل نسبت به سال های قبل دغدغه های کمتری داشتند.
اولین نگرانی هواداران ماندن نکونام در راس هدایت فنی تیم بود که انجام شد. سپس جذب بازیکن های کارآمد و تاثیر گذار جهت ساخت تیمی درخور تحسین و درخشش در این فصل رقابت ها . برگزاری منظم تمرینات، در اختیار گرفتن زمین تمرین های مناسب، اردوی تیم در شمال و اسکان در هتل‌ لوکس، مدیریت صحیح و دوری از حواشی و... که همه این موارد نشان از درایت مالک و زحمات و تجربه بالای کادر مدیریتی، سرپرستی و فنی تیم دارد.
تنها دغدغه و نگرانی بحق هواداران، آماده شدن ورزشگاه قبل از شروع مسابقات بود که متاسفانه به علت کم کاری و عدم پیگیری مناسب از مسئولین ذیربط این روند با سرعت بسیار کمی در حال انجام بود که از دیروز با دستور جهادی استاندار و فرماندار محترم و تعویض پیمانکار فعالیت های باقیمانده شتاب بیشتری گرفته و امید است هر چه زودتر با درایت و تلاش های مسئولین به موعد مقرر برسد.
در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه مالکیت، مدیریت، سرپرستی و فنی تیم و اعلام حمایت قاطع از این عزیزان ، همه هواداران نساجی از همه جای استان را به اتحاد دعوت میکنیم تا با اشاعه فرهنگ بالای هواداری در سطح کشور، بتوانیم شاهد درخشش دوباره نساجی مازندران در لیگ برتر فوتبال کشور باشیم.
Read more
 #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان ...
Media Removed
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر ... #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
نظرتون در مورد کیت جدید توپچی های لندن چیه ؟ این لباس می تونه بعد سالها با افتخار همراه باشه ؟ برای مشاهده ...
Media Removed
نظرتون در مورد کیت جدید توپچی های لندن چیه ؟ این لباس می تونه بعد سالها با افتخار همراه باشه ؟ برای مشاهده کالکشن کامل به کانال ما یا استوری ما مراجعه کنید #ارسنال #فوتبال #پوما #لیگ_برتر نظرتون در مورد کیت جدید توپچی های لندن چیه ؟ این لباس می تونه بعد سالها با افتخار همراه باشه ؟
برای مشاهده کالکشن کامل به کانال ما یا استوری ما مراجعه کنید
#ارسنال #فوتبال #پوما #لیگ_برتر
میثم تهیدست:دربی را می‌بریم و به لیگ برمی‌گردیم / بازگشت کریمی به رشت خواسته هواداران و بازیکنان ...
Media Removed
میثم تهیدست:دربی را می‌بریم و به لیگ برمی‌گردیم / بازگشت کریمی به رشت خواسته هواداران و بازیکنان بود. @Sepidrood_fc مدافع سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود خواهان بازگشت کریمی به رشت بودند و برای پیروزی در جام حذفی به مصاف ملوان می‌رویم. میثم تهیدست امروز با اشاره به دربی حساس سپیدرود ... میثم تهیدست:دربی را می‌بریم و به لیگ برمی‌گردیم / بازگشت کریمی به رشت خواسته هواداران و بازیکنان بود.
@Sepidrood_fc
مدافع سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود خواهان بازگشت کریمی به رشت بودند و برای پیروزی در جام حذفی به مصاف ملوان می‌رویم.

میثم تهیدست امروز با اشاره به دربی حساس سپیدرود مقابل ملوان در جام حذفی اظهار کرد: دربی از حساسیت بالایی برخوردار است و هواداران هر دو تیم خواهان ارائه بهترین عملکرد از سوی بازیکنان خود هستند، هواداران سپیدرود حساب ویژه‌ای روی این بازی بازکرده‌اند و بازیکنان نیز مصمم هستند با تمام توان برای پیروزی تلاش کنند.

وی با اذعان به اینکه فوتبال رشت شخصیتی مانند کریمی را کم داشت افزود: حضور ایشان نه‌تنها برای بازیکنان سپیدرود بلکه برای فوتبال رشت مثمرثمر است و فوتبال رشت با کریمی پیشرفت می‌کند.

مدافع سپیدرود با اشاره به اینکه بازگشت کریمی به سپیدرود خواسته بازیکنان و هواداران بود بیان کرد: کریمی باشخصیت و دیسیپلینی که دارد نظم و انضباط خوبی به تیم داده و در همین مدت کوتاه تجربیات خود را در اختیار تیم قرار داده است.

تهیدست تعطیلات لیگ را به سود سپیدرود دانست و افزود: بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با عملکرد مثبت خود بتوانند پاسخ زحمت‌های آقای کریمی و کادر فنی ایشان را بدهند.

وی با اذعان به اینکه سپیدرود ازنظر بدنی در ابتدای لیگ مشکل داشت گفت: در دوهفته‌ای که از تعطیلات لیگ گذشته با انجام تمرینات پرفشار به آمادگی خوبی ازنظر بدنی و فنی دست پیداکرده‌ایم.

مدافع بومی سپیدرود با بیان اینکه سپیدرود به ساحل آرامش رسیده است تصریح کرد: پس از اتفاقات اول فصل و تغییر و تحولات مدیریتی، تیممان به ثبات خوبی دست پیداکرده و ازنظر لجستیکی مشکلی نداریم، بازیکنان ازنظر روحی روانی به آرامش رسیده‌اند و امیدواریم با نتایج خوب دل هوادارانمان را شاد کنیم، می‌خواهیم با پیروزی در الگیلانو با روحیه خوب به لیگ برتر بازگردیم.
@Sepidrood_fc
Read more
-- - تراکتورسازی عصر امروز به تبریز باز می‌گردد . تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر امروز به تبریز ...
Media Removed
-- - تراکتورسازی عصر امروز به تبریز باز می‌گردد . تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر امروز به تبریز باز می‌گردد. - به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، . اردوی 2 هفته‌ای تیم تراکتورسازی تبریز در ترکیه روز گذشته به اتمام رسیده و این تیم با پرواز چارتر خود راهی تهران شد تا برای انجام تست‌های پزشکی ... --
-
تراکتورسازی عصر امروز به تبریز باز می‌گردد
.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر امروز به تبریز باز می‌گردد.
-
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز،
.
اردوی 2 هفته‌ای تیم تراکتورسازی تبریز در ترکیه روز گذشته به اتمام رسیده و این تیم با پرواز چارتر خود راهی تهران شد تا برای انجام تست‌های پزشکی و ورزشی پیش از فصل در ایفمارک‌، مرکز تست‌های پزشکی و ورزشی فدراسیون فوتبال حاضر شوند‌. عصر امروز با اتمام معاینات پزشکی کاروان تیم تراکتورسازی روانه تبریز شده تا ادامه برنامه آماده‌سازی این تیم در تبریز دنبال شود.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز 5 مرداد در اولین بازی خود در لیگ برتر باید در یک بازی خارج از خانه به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان رود.

تراکتورسازی تبریز فصل گذشته در رده دهم جدول لیگ برتر قرار گرفتند که بعد از اولین دوره مسابقات، پایین‌ترین مقام کسب شده تراکتورسازی در این مسابقات بود.
Read more
نصاری: بازی با سپاهان برای ما بسیار مهم است هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که تیمش در ...
Media Removed
نصاری: بازی با سپاهان برای ما بسیار مهم است هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که تیمش در لیگ برتر خواهد ماند به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد حکیم نصاری در گفت‌وگو با تسنیم در مورد بازی تیمش برابر پیکان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، اظهار داشت: بازی سخت و نفس‌گیری بود و هر دو تیم دنبال ... نصاری: بازی با سپاهان برای ما بسیار مهم است

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که تیمش در لیگ برتر خواهد ماند
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد حکیم نصاری در گفت‌وگو با تسنیم در مورد بازی تیمش برابر پیکان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، اظهار داشت: بازی سخت و نفس‌گیری بود و هر دو تیم دنبال برد بودند. پیکان می‌خواست شانس خود را برای کسب سهمیه بیشتر کند و ما هم قصد داشتیم موقعیت‌مان را در پایین جدول بهتر کنیم. با توجه به اینکه میهمان بودیم، گرفتن یک امتیاز برای تیم ما خوب بود.

وی در خصوص رقابت چند تیم برای فرار از سقوط و اینکه استقلال خوزستان چقدر برای ماندن در لیگ برتر شانس دارد، گفت: تیم ما قطعاً در لیگ برتر می‌ماند و شکست نفت تهران در این هفته هم به سود استقلال خوزستان شد. تیم ما اگر مشکل نداشت با این شرایط مواجه نمی‌شد، ولی مطمئن باشید سهمیه خوزستان را در لیگ برتر حفظ خواهیم کرد.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان تصریح کرد: بازی با سپاهان برای ما بسیار مهم است و باید در این بازی خانگی از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. بازی آخر هم با صنعت نفت است و امیدوارم در آن مسابقه هم نتیجه خوبی بگیریم و در لیگ برتر بمانیم
Read more
ورزشگاه نقش‌جهان و دغدغه تامین آب و برق برای مسابقات لیگ برتر فصل جدید لیگ برتر فوتبال در حالی از ...
Media Removed
ورزشگاه نقش‌جهان و دغدغه تامین آب و برق برای مسابقات لیگ برتر فصل جدید لیگ برتر فوتبال در حالی از ۴ مردادماه آغاز می‌شود که اصفهان نیز مانند دیگر شهرهای کشور با کمبود آب و قطعی برق روبه‌رو است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم، فصل جدید لیگ برتر فوتبال قرار است از 4 مردادماه آغاز شود ... ورزشگاه نقش‌جهان و دغدغه تامین آب و برق برای مسابقات لیگ برتر

فصل جدید لیگ برتر فوتبال در حالی از ۴ مردادماه آغاز می‌شود که اصفهان نیز مانند دیگر شهرهای کشور با کمبود آب و قطعی برق روبه‌رو است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم، فصل جدید لیگ برتر فوتبال قرار است از 4 مردادماه آغاز شود و سپاهان نیز روز جمعه 5 مرداد و در نخستین هفته این مسابقات در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان صنعت نفت آبادان است.
این بازی قرار است از ساعت 20:45 جمعه شب و زیر نور پروژکتورها برگزار شود و در این در حالی است که شهر اصفهان به دنبال کمبود آب، با قطع برق نیز مواجه است. از طرفی به یاد داریم که قطع برق پروژکتورهای ورزشگاه نقش‌جهان در جریان یکی از دیدارهای فصل گذشته لیگ برتر در شهریورماه 96، برگزاری دیدار سپاهان و نفت آبادان را مختل و برای دقایقی با وقفه مواجه کرد.
در آن زمان، مسئولان ورزشگاه نقش‌جهان بدقولی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در نصب ژنراتور برق در این ورزشگاه را دلیل این خاموشی عنوان کردند و وضعیتی که شهر اصفهان در تابستان امسال با آن دست به گریبان است، لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای جلوگیری از خاموشی در ورزشگاه نقش‌جهان در زمان برگزاری بازی‌های لیگ برتر را دوچندان می‌کند.
مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با تسنیم، در این خصوص اظهار داشت: متأسفانه پیمانکار مربوطه به تعهد خود برای نصب ژنراتور در ورزشگاه که ماه‌ها پیش باید انجام می‌داد عمل نکرده است و بهانه آنها نیز بالا رفتن قیمت دلار است.
وی افزود: خودمان برای هر بازی ژنراتور و تجهیزات لازم را فراهم می‌کنیم تا مشکلی برای تأمین برق ورزشگاه خانگی خود نداشته باشیم
Read more
کیانی: برای برد مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از ...
Media Removed
کیانی: برای برد مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از هم‌ تیمی‌هایم چندین سال نان و نمک تبریز و تراکتورسازی را خوردیم و برای این تیم احترام زیادی قائلیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ؛مهدی کیانی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره وضعیت تیم سپاهان اصفهان ... کیانی: برای برد مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از هم‌ تیمی‌هایم چندین سال نان و نمک تبریز و تراکتورسازی را خوردیم و برای این تیم احترام زیادی قائلیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ؛مهدی کیانی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره وضعیت تیم سپاهان اصفهان برای دیدار با تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: از اول فصل کادر فنی و باشگاه برنامه ریزی که داشت، رساندن سپاهان به رده‌های بالای جدول بود تا ان‌شاءالله تیم را قهرمان لیگ برتر کنند. ما خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و در هر پست، دو، سه بازیکن توانمند در تیم‎مان توپ می‎زنند. همچنین مربی بزرگی مثل امیر قلعه‎نویی هم در سپاهان است.
وی افزود: سپاهان باشگاه بزرگی است و خدا را شکر در این چهار هفته هم نتایج خیلی خوبی کسب کرده. در آن دو بازی ابتدای فصل هم که مساوی شدند، حق‎مان مساوی نبود و باید می‎بردیم. به هر حال فوتبال است و این اتفاقات رخ می‌دهد. ان‌شاءالله که این روند را ادامه می‎دهیم تا در نهایت به لطف خدا عنوان قهرمانی را از آن خودمان بکنیم.
کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره دیدار پیش‌روی تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد، اما باید این تیم را شکست بدهیم. برای ما بازی داخل خانه با خارج از خانه فرق نمی‌کند، چون تیمی که برای قهرمانی می‌جنگند، باید همه بازی‎هایش را ببرد و به بازی داخل یا خارج از خانه توجه نکند.
کیانی در واکنش به این مسئله که «حضور او و بازیکنانی مانند محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی و سعید آقایی در سپاهان که سابقه پوشیدن پیراهن و بستن بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی را داشتند، بازی را حساس می‎کند»، یادآور شد: دیدار سپاهان – تراکتورسازی حساس که هست، اما ما تا پارسال بازیکن تراکتور بودیم. من خودم 11 سال نان و نمک تیم تراکتورسازی و شهر تبریز را خوردم. محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی و سعید آقایی هم 6، 7 سال برای تراکتورسازی زحمت کشیدند.
وی ادامه داد: برای نان و نمکی که با تراکتورسازی و تبریزی‎ها خوردیم، ارزش بالایی قائل می‎شویم و به آنها احترام می‎گذاریم. امیدواریم در اصفهان هم میهمان نوازی خوبی از تراکتورسازی داشته باشیم، اما با تمام قدرت می‎رویم که ان‌شاءالله تراکتورسازی را شکست بدهیم.
Read more
صادقی: هواداران انگیزه مضاعفی به ما می دهند/ گرمای هوای اهواز کارمان را دوچندان سخت می کند @Sepidrood_Fc دروازه ...
Media Removed
صادقی: هواداران انگیزه مضاعفی به ما می دهند/ گرمای هوای اهواز کارمان را دوچندان سخت می کند @Sepidrood_Fc دروازه بان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: حضور هواداران در ورزشگاه به ما انگیزه مضاعفی می دهد تا بتوانیم با قدرت بیشتری در رقابت های لیگ برتر حضور یابیم. به گزارش "سپیدرود اف سی" ایمان ... صادقی: هواداران انگیزه مضاعفی به ما می دهند/ گرمای هوای اهواز کارمان را دوچندان سخت می کند

@Sepidrood_Fc

دروازه بان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: حضور هواداران در ورزشگاه به ما انگیزه مضاعفی می دهد تا بتوانیم با قدرت بیشتری در رقابت های لیگ برتر حضور یابیم.

به گزارش "سپیدرود اف سی" ایمان صادقی روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا در خصوص شرایط سپیدرود پیش از تقابل با استقلال خوزستان در هفته پنجم لیگ برتر باشگاههای کشور گفت: قبل از بازی با پدیده شرایطمان در حد بدی بود که حتی لباس یکدست برای تمرین نداشتیم و از همه نظر دچار مشکل بودیم. عدم حضور مربی هم مشکلات تیم را چند برابر کرد و باعث شد تا تیم به شدت دچار بحران شود. با این حال ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

وی افزود: امیدوارم مدیریت باشگاه ثبات پیدا کند و کادر فنی خوبی هم مسئولیت فنی تیم را بر عهده بگیرد تا بتوانیم با گام برداشتن در مسیر منظم، بدون دغدغه کارمان را در لیگ ادامه دهیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: جا دارد که از هواداران سپیدرود که در این مدت دست از حمایت ما بر نداشتند تشکر ویژه‌ای کنم. آنها در بازی با پدیده تا آخر ایستادند و ما را تشویق کردند موضوعی که انگیزه ما را چند برابر کرد تا در بازی‌های آینده موفق ظاهر شویم و تلاشمان را برای خوشحال کردن هواداران دوچندان کنیم.

صادقی با اشاره به دیدار آتی تیمش برابر استقلال خوزستان تصریح کرد: بازی سختی پیش رو داریم و گرمای هوای اهواز کارمان را دو چندان سخت می‌کند اما می‌ خواهیم با ارائه یک عملکرد خوب با امتیاز از اهواز به رشت بازگردیم.

@Sepidrood_Fc
Read more
صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردا : لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش ...
Media Removed
صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردا : لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش باشد و حب و بغض‌ها از بین برود. حسادت‌ها در فوتبال بیداد می‌کند. امیدوارم همه حسادت را کنار بگذارند و از فوتبال لذت ببرند. فوتبال برد و باخت دارد و دیدن آن لذت بخش است . صنعت نفت ریشه‌دار است و امیدوارم ... صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردا :

لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش باشد و حب و بغض‌ها از بین برود. حسادت‌ها در فوتبال بیداد می‌کند. امیدوارم همه حسادت را کنار بگذارند و از فوتبال لذت ببرند. فوتبال برد و باخت دارد و دیدن آن لذت بخش است .

صنعت نفت ریشه‌دار است و امیدوارم دو تیم بازی خوبی انجام دهند.

از مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه ممنونم که امکانات را در اختیار ما قرار داد .

ما نگرش بازیکنان را عوض کردیم. سپاهان سال گذشته شرایط بدی داشت و نیاز بود که این نگرش عوض شود. بازیکنانی که اضافه شدند برای رفع نقاط ضعف تیم‌مان بود. بازی‌های دوستانه خوبی انجام دادیم. تمام این‌ها رفت و واقعیت چیزی است که داور فردا سوت می‌زند و امیدوارم بازیکنان چیزی که ما می‌خواهیم را انجام دهند .

ما هافبک بازی‌ساز خوبی را جذب خواهیم کرد. البته هافبک‌های ما بازیکنان خوبی هستند. قرار است یک هافبک خارجی به تیم ملحق شود که با آمدن او تیم‌مان تکمیل می‌شود .

اولویت ما این است که نتایج خوبی را بگیریم. چند بازیکن از تیم امید به تیم بزرگسالان منتقل شدند. سال گذشته تیم نتایج خوبی نگرفت. تیم جوانی را خواهیم ساخت اما اولویت ما این است که تیم خوب بازی کند و نتایج خوبی بگیرد. امسال محکوم به کسب نتایج خوب از هفته‌های اول هستیم .

این وظیفه ما است که تیم‌های پایه را رصد کنیم و بتوانیم پشتوانه‌سازی کنیم. باید به سپاهان تبریک گفت. سپاهان شانس آورد من امسال در این تیم هستم چرا که اگر پارسال در این تیم بودم، آکادمی این تیم به عنوان برترین انتخاب نمی‌شد .

در آبادان به جز فوتبال چه چیزی آن‌ها را خوشحال می‌کند. آیا باید فوتبال را از این‌ها گرفت؟ در اصفهان بعد از زاینده رود که از بین رفته، فقط سپاهان مانده که اگر این تیم را هم بگیرند چیزی نمی‌ماند. امیدوارم نگرش‌ها عوض شود و از طریق فوتبال شادابی به جامعه تزریق شود. اگر روزی صنعت نفت راه هما و بانک ملی را برود باید تاسف خورد. من ناراحتم که ملوان در لیگ برتر نیست. نفت تهران چهار سال پیش کجا بود و الان کجا قرار دارد؟

اگر جمعیت در ورزشگاه باشد، اسپانسر هم وجود خواهد داشت. در ایران دنبال این هستند که به هر دلیلی جمعیت را از استادیوم دور کنند. این ذهنیت غلط است. فوتبال را تهدید ندانید. فوتبال یک فرصت است. در آن ۱۰ روزی که ایران در جام جهانی بود، مردم خیلی خوشحال بودند. فوتبال ابزار مفیدی است اما در ایران نگاه‌ها متفاوت است .

#سپاهان #اصفهان #آبادان #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
‍ ‍ رئیس هیات فوتبال مازندران غلامرضا بهروان در مصاحبه‌ای اعلام کرد؛ بازی های نساجی در وطنی حق هواداران ...
Media Removed
‍ ‍ رئیس هیات فوتبال مازندران غلامرضا بهروان در مصاحبه‌ای اعلام کرد؛ بازی های نساجی در وطنی حق هواداران پرشور نساجی است/مشکلات وطنی قابل حل است! رئیس هیات فوتبال استان مازندران گفت : حق مردم قائمشهر است که بازی های نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور را در شهر و در استادیوم خودشان از نزدیک ببینند. به ... ‍ ‍ رئیس هیات فوتبال مازندران غلامرضا بهروان در مصاحبه‌ای اعلام کرد؛ بازی های نساجی در وطنی حق هواداران پرشور نساجی است/مشکلات وطنی قابل حل است!

رئیس هیات فوتبال استان مازندران گفت : حق مردم قائمشهر است که بازی های نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور را در شهر و در استادیوم خودشان از نزدیک ببینند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران؛ غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران در گفتگویی در خصوص آخرین وضعیت استادیوم شهید وطنی قائمشهر اظهار داشت : خداروشکر همه پای کار هستند تا هر چه زودتر مشکلات استادیوم شهید وطنی قائمشهر برطرف شود.

وی ادامه داد : استاندار و مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان استان مازندران و همچنین نمایندگان مجلس پیگیر این موضوع هستند و قائمشهری های عزیز و هواداران متعصب و فهیم قائمشهری مطمئن باشند بازی هایشان در قائمشهر بدون هیچ مشکلی برگزار خواهد شد.

این مسئول تماشای بازی های نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را حق مسلم هواداران نساجی دانست و افزود : هواداران نساجی به تیم شان عشق می ورزند و بعد از ۲۴ سال دوری این حق آن هاست که در خانه و در استادیوم شهید وطنی قائمشهر بازی تیم شان را تماشا کنند.

رئیس هیات فوتبال استان مازندران با بیان این موضوع که شدیدا مخالف برگزاری بازی های نساجی در دیگر شهرهای اطراف است، خاطرنشان کرد : اینکه بخواهیم بخاطر برخی مسائل جزئی که قابل حل است بحث انتقال بازی های این تیم که هوادارانش چشم انتظار بازی هایش در لیگ برتر هستند را راه بیاندازیم، اقدام درستی نیست.

هواداران نساجی خیالشان راحت باشد که ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا بزودی و با حمایت های استاندار، نمایندگان مجلس و شخص آقای حسین زادگان مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران، مشکلات استادیوم شهید وطنی قائمشهر برطرف خواهد شد و نساجی بدون هیچ مشکلی بازی هایش در لیگ برتر را در قائمشهر برگزار خواهد کرد.

#نساجی #نساجی_اسپرت #مازندران #نساجی_قائمشهر #قائمشهر #نساجی_مازندران #فوتبال
#nassaji #nassajisport
Read more
رحمتی، پرافتخارترین بازیکن حال حاضر ایران<span class="emoji emoji1f539"></span> سیدمهدی رحمتی با هفتمین قهرمانیِ استقلال در جام حذفی، ...
Media Removed
رحمتی، پرافتخارترین بازیکن حال حاضر ایران سیدمهدی رحمتی با هفتمین قهرمانیِ استقلال در جام حذفی، خود نیز به هفتمین جامِ باشگاهی‌اش دست یافت و اکنون به تنهایی پرافتخارترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران می‌باشد. افتخارات باشگاهی او به شرح زیر است: قهرمانی با فجرسپاسی در جام حذفی سال ۸۰ قهرمانی ... رحمتی، پرافتخارترین بازیکن حال حاضر ایران🔹

سیدمهدی رحمتی با هفتمین قهرمانیِ استقلال در جام حذفی، خود نیز به هفتمین جامِ باشگاهی‌اش دست یافت و اکنون به تنهایی پرافتخارترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران می‌باشد. افتخارات باشگاهی او به شرح زیر است:

قهرمانی با فجرسپاسی در جام حذفی سال ۸۰
قهرمانی با استقلال در لیگ برتر سال ‌۸۵
قهرمانی با سپاهان در لیگ برتر سال ۸۹
قهرمانی با سپاهان در لیگ برتر سال ۹۰
قهرمانی با استقلال در جام حذفی سال ۹۱
قهرمانی با استقلال در لیگ برتر سال ۹۲
قهرمانی با استقلال در جام حذفی سال ۹۷
Read more
تیم فوتبال سپاهان با شکست برابر استقلال خوزستان ضعیف‌ترین عملکرد خود در تاریخ ۱۷ ساله لیگ برتر را ...
Media Removed
تیم فوتبال سپاهان با شکست برابر استقلال خوزستان ضعیف‌ترین عملکرد خود در تاریخ ۱۷ ساله لیگ برتر را رقم زد. تیم فوتبال سپاهان در پایان هفته بیست و نهم با ۲۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد و از حیث میانگین امتیازی ضعیف‌ترین عملکرد خود را در تاریخ لیگ برتر آن هم یک هفته به پایان رقابت‌ها ... تیم فوتبال سپاهان با شکست برابر استقلال خوزستان ضعیف‌ترین عملکرد خود در تاریخ ۱۷ ساله لیگ برتر را رقم زد.

تیم فوتبال سپاهان در پایان هفته بیست و نهم با ۲۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد و از حیث میانگین امتیازی ضعیف‌ترین عملکرد خود را در تاریخ لیگ برتر آن هم یک هفته به پایان رقابت‌ها رقم زده است.

سپاهان در حال حاضر با ۲۹ امتیاز از ۲۹ بازی، میانگین یک امتیاز از هر بازی دارد و حتی اگر در بازی بعد برابر استقلال پیروز هم شود به میانگین امتیاز ۱.۰۶ می‌رسد؛ حال آنکه ضعیف‌ترین میانگین امتیازی سپاهان در تاریخ لیگ برتر به فصل چهارم بازمی‌گردد که سپاهان در پایان بازی‌ها با کسب ۳۵ امتیاز به میانگین امتیاز ۱.۱۷ رسید.

از لحاظ رتبه‌ای اما بدترین فصل سپاهان فصل پانزدهم است که در لیگ ۱۶ تیمی به رتبه یازدهم رسیدند، اما امسال سپاهان در فاصله یک هفته تا پایان رقابت‌ها در رتبه چهاردهم قرار دارد و حتی پیروزی برابر استقلال هم بعید است رتبه آنها را بهتر از یازدهم کند.

سپاهانِ لیگ هفدهم که با وعده قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی بسته شد حالا بدترین تیم لیگ برتر پس از دو تیم سقوط کرده لقب گرفته است. تصمیمات و انتخاب‌های اشتباه دست اندرکاران سپاهان در طول ۳ فصل باعث شد تیم قهرمان لیگِ چهاردهم، در پایان لیگ هفدهم در رتبه چهاردهم، پایین تر از تیم‌هایی مثل استقلال خوزستان و سپیدرود قرار بگیرد که نه پول درستی خرج می‌کنند و نه تکلیف مالکیت‌شان مشخص است.
#هواداران_سپاهان ↙️
🆔 @sepahanfc.ir
.
🆔 @sepahanfc.photo

#سپاهان #سایت_هواداران_سپاهان #سپاهان_اف_سی
#سایت_هواداران_سپاهان_اصفهان #هواداران_سپاهان #احسان_حاج_صفی #هادی_عقیلی
#شهید_خبر
#شهید_محسن_خزایی #نود
#sepahan #sepahanfc #sepahan_fc #sepahanfcofficial
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت دوم) ✍️رضا متانی <span class="emoji emoji2705"></span>ششمین دوره لیگ برتر که در سایه تعلیق فوتبال کشورمان ...
Media Removed
️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت دوم) ✍️رضا متانی ششمین دوره لیگ برتر که در سایه تعلیق فوتبال کشورمان بود با قهرمانی سایپا با سرمربیگری علی دایی به پایان رسید. در این دوره تمرینات سایپا با سرمربی خارجی این تیم انگین فیرات شروع شد ولی این مربی با مسئولان سایپا به توافق نرسید تا اولین تجربه سرمربیگری ... ✳️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت دوم) ✍️رضا متانی ✅ششمین دوره لیگ برتر که در سایه تعلیق فوتبال کشورمان بود با قهرمانی سایپا با سرمربیگری علی دایی به پایان رسید. در این دوره تمرینات سایپا با سرمربی خارجی این تیم انگین فیرات شروع شد ولی این مربی با مسئولان سایپا به توافق نرسید تا اولین تجربه سرمربیگری علی دایی با سایپا آغاز شود. در این دوره کمتر کسی فکر می کرد که علی دایی به عنوان سرمربی و بازیکن بتواند سایپا تهران را به عنوان قهرمانی برساند.
در این فصل پرسپولیس با دنیزلی نتایج نسبتا خوبی گرفته بود و استقلال تهران با صمد مرفاوی در برهه ای از زمان در بالای جدول بود اما آبی ها در اواخر لیگ افت کردند و تنها رقیب سایپا در راه کسب عنوان قهرمانی استقلال اهواز بود. علی دایی در پایان این فصل از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد تا پایان خوشی در دوران بازیگری خود داشته باشد. در این دوره دنی آلوروم و مهدی رجب زاده با ۱۷ گل آقای گل شدند و دو تیم فولاد خوزستان و راه آهن تهران به لیگ آزادگان سقوط کردند. ✅هفتمین دوره لیگ برتر با قهرمانی دراماتیک پرسپولیس در ثانیه های آخر با سرمربیگری افشین قطبی به اتمام رسید. در این دوره از رقابت ها افشین قطبی که تجربه دستیاری در لیگ کره جنوبی را داشت این بار به لیگ ایران آمد تا در یکی از پرهوادارترین تیم های پایتخت موفق باشد. او در پرسپولیس فوق العاده نتیجه گرفت. همگان در میانه فصل قهرمانی پرسپولیس را قطعی می دانستند ولی به یکباره شوکی به پرسپولیس قطبی وارد شد و شش امتیاز از پرسپولیس بابت طلب بازیکن خارجی کسر شد اما شاگردان قطبی ناامید نشدند. افشین قطبی علاوه بر سیستم و تاکتیک از نظر مسائل روحی و روانی با بازیکنان خود کار می کرد تا هرگز از پیش بازنده نباشند.
رقیب پرسپولیس در این فصل سپاهان اصفهان بود و از کسر امتیاز پرسپولیس کمال استفاده را کرد و خود را به صدر جدول رساند تا همه چیز به بازی آخر کشیده شود.
سپاهان با پرسپولیس دو امتیاز اختلاف داشت و فقط با یک تساوی دومین قهرمانی لیگ را به خود اختصاص می داد. بازی در ورزشگاه آزادی با بیش از ۱۰۰ هزار هوادار برگزار شد و تا دقیقه ۹۶ با تساوی یک بر یک در جریان بود اما شاگردان قطبی همچنان امیدوار بودند و روی یک ضربه ایستگاهی توپ به سپهر حیدری رسید و او با یک ضربه سر دروازه تیم حریف را باز کرد تا پرسپولیس با یک بازی دراماتیک و با فرشته نجاتی مثل سپهر حیدری بتواند دومین قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.
Read more
شروع تمرینات فصل جدید باشگاه نوژن تهران #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال ...
Media Removed
شروع تمرینات فصل جدید باشگاه نوژن تهران #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک ... شروع تمرینات فصل جدید باشگاه نوژن تهران
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>مصاحبه اختصاصی نساجی اسپرت با سعید فتاحی <span class="emoji emoji1f4a2"></span>به بهانه برگزاری بازی های هفته اول لیگ برتر به سراغ فتاحی ...
Media Removed
مصاحبه اختصاصی نساجی اسپرت با سعید فتاحی به بهانه برگزاری بازی های هفته اول لیگ برتر به سراغ فتاحی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ رفتیم. مشروح مصاحبه را در زیر می خوانید: در ابتدا بفرمایید برای بهتر برگزار شدن بازی ها؛ چه تمهیداتی اندیشیده شده است؟ سازمان لیگ با برگزاری جلسات متعدد با هیئت ... 🔴مصاحبه اختصاصی نساجی اسپرت با سعید فتاحی 💢به بهانه برگزاری بازی های هفته اول لیگ برتر به سراغ فتاحی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ رفتیم. مشروح مصاحبه را در زیر می خوانید: 🔸در ابتدا بفرمایید برای بهتر برگزار شدن بازی ها؛ چه تمهیداتی اندیشیده شده است؟
سازمان لیگ با برگزاری جلسات متعدد با هیئت های فوتبال استان ها، هماهنگی های لازم را انجام داده است. مخصوصا برای دو تیم تازه وارد لیگ برتر؛ نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان، جلسات ویژه ای با شورای تامین و هیئت فوتبال استان مربوطه برگزار کردیم و همه موارد جهت بهتر برگزار شدن مسابقات بررسی و هماهنگ گردیده است. 🔸وضعیت میزبانی در هفته اول مسابقات لیگ برتر چطور بود؟
وضعیت میزبانی تقریبا در همه شهرها خوب بود مخصوصا در دو ورزشگاه وطنی قائمشهر و بهنام محمدی مسجد سلیمان موارد بررسی شد. مشکلات اندکی رویت شد و نقایص انشالله تا هفته بعدی میزبانی مرتفع می شود. 🔸برای برگزاری بازی های بعدی نساجی در استادیوم شهید وطنی چه نواقصی باقی مانده که می بایست برطرف گردد؟
رختکن های زیر سکوی جدید باید هر چه زودتر آماده بهره برداری گردد. همچنین خود سکوی جدید نیز باید برای استقرار هواداران پرشور نساجی مازندران آماده گردد و اسکوربرد ورزشگاه که نصب شده باید به صورت کامل قابل استفاده گردد. 🔸وضعیت تعدادی از تیم ها که بدهکاری داشتند قبل از شروع فصل نامشخص بود مثل نساجی، الان شرایط در چه وضعی هست؟
باشگاه نساجی تا جایی که بنده اطلاع دارم مسائل مربوطه را مرتفع کرده و مشکلی برای ثبت بازیکن ندارد ولی برای اطلاع بیشتر می بایست با آقای محمودزاده ارتباط برقرار کنید. 🔸در خصوص رفتار هوادارهای تیم ها سازمان لیگ بعضا جرایمی در نظر می گیرد. برای هوادارهای نساجی که فرهنگ غنی هواداری را در استادیوم رعایت می کنند و مورد تمجید کادر فنی تیم میهمان هم قرار می گیرند برنامه ای برای تشویق وجود دارد؟
بله؛ سازمان لیگ برای این دسته رفتار هواداراها نیز برنامه تشویقی دارد و به زودی اجرایی می گردد. 🔸سخن پایانی؟
از همه هوادارهای فوتبال تقاضا دارم که فرهنگ غنی ایرانی را در ورزشگاه ها به نمایش بگذارند و تیم خودشان را تشویق کنند. هوادارهای نساجی هم در بازی اول فصل مشکلی نداشتند و انشالله تا پایان فصل شاهد همین نظم و انضباط باشیم.
Read more
. . "فوتبال به وقت اصفهان" هشت تایی شد!/ طنین شعار فرانسه قهرمان میشه در فرهنگسرای اسوه! / احمد جمشیدیان ...
Media Removed
. . "فوتبال به وقت اصفهان" هشت تایی شد!/ طنین شعار فرانسه قهرمان میشه در فرهنگسرای اسوه! / احمد جمشیدیان علیه دل پیرو!! . هشتمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. . این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و ... .
.
"فوتبال به وقت اصفهان" هشت تایی شد!/ طنین شعار فرانسه قهرمان میشه در فرهنگسرای اسوه! / احمد جمشیدیان علیه دل پیرو!!
.
هشتمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.
.
این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
هشتمین ویژه برنامه این سلسله از همایش ها با محوریت پخش دیدار تیم های ملی فرانسه و کرواسی در فینال جام جهانی روسیه همراه بود.
این برنامه مانند برنامه قبل مهمانانی از جنس هنر سینما را در جمع خود داشت. داریوش باباییان( کارگردان و تهیه کننده سینما)- پارسیا شکوری و ژیار محمد زاده و نوید میرزایی( سه هنرمند نوجوان و محبوب سینما)، این هنرمندان برای بازی در فیلم سینمایی" یک آمپول ناقابل" برای جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان به سر می برند.
علی اکبر ابرقویی نژاد( رییس سابق هیئت فوتبال استان اصفهان) و احمد جمشیدیان( بازیکن و کاپیتان اسبق سپاهان) هم از مهمانان ورزشی این ویژه برنامه بودند.

اما حاشیه های این ویژه برنامه:
- اصحاب رسانه استقبال ویژه ای از این ویژه برنامه به عمل آورده بودند.
- در بین هنرمندان حاضر در برنامه داریوش باباییان، ژیار محمد زاده و نوید میرزایی طرفدار کرواسی بودند و پارسیا شکوری هم حامی فرانسه بود.
- احمد جمشیدیان در این برنامه اعلام کرد که کلا طرفدار تیم ملی انگلیس است! مجری برنامه به وی گفت تو سالها با لقب " احمد دل پیرو" تشویق میشدی و به خاطر دل پیرو یک مقدار هم طرفدار ایتالیا باش! که جمشیدیان پاسخ داد آن لقب را هواداران به من دادند. من طرفدار فوتبال انگلیسم!
-شکل آبادی مدیر فرهنگی باشگاه سپاهان هم در این ویژه برنامه حاضر شد و در سخنانی کوتاه از پستی و بلندی ها و ماجراهای عجیبی که در فوتبال نهفته است صحبت کرد.
- علی اکبر ابرقویی نژاد هم در سخنانی اعلام کرد که از سالها پیش هوادار فوتبال هلند بوده است. وی همچنین گفت که در دوران نوجوانی بازیکن تیم نوجوانان سپاهان بوده و همینطور از حضور سپاهان در فینال لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بهترین خاطره ورزشی خود یاد کرد.
- مرتضی رمضانی راد مجری و مسئول طرح ویژه برنامه های " فوتبال به وقت اصفهان" اعلام کرد که این طرح را در لیگ برتر و با محوریت
ادامه در کامنت ....
Read more
دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" /اوج هیجان در فرهنگسرای اسوه/ سپاهان کام هوادارانش ...
Media Removed
دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" /اوج هیجان در فرهنگسرای اسوه/ سپاهان کام هوادارانش را تلخ نکرد/ دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی ... دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" /اوج هیجان در فرهنگسرای اسوه/ سپاهان کام هوادارانش را تلخ نکرد/

دوازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.

این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
دوازدهمین ویژه برنامه این سلسله از همایش ها با محوریت پخش دیدار تیم های سپاهان اصفهان و پارس جنوبی جم همراه بود
محمد یاوری بازیکن اسبق سپاهان، مربی بزرگ استعدادیاب و سرمربی تیم ملی نونهالان ایران کارشناس و مهمان ویژه این برنامه بود.
اما حاشیه های جالب این ویژه برنامه:
- با وجود اینکه این برنامه در ایام تعطیلات عید غدیرخم بود ولی خانواده ها و هواداران سپاهان استقبال خوبی از آن به عمل آوردند.
- یکساعت قبل از آغاز مسابقه چند ویدئو کلیپ از ترانه های سپاهانی بر روی پرده فرهنگسرا پخش شد که با استقبال حضار مواجه شد.
-مرتضی رمضانی راد مجری این ویژه برنامه ها در معرفی محمد یاوری از وی به عنوان کاشف بسیاری از استعدادهای فوتبال ایران از جمله سردار آزمون، مجید حسینی، سعید عزت اللهی، جلال الدین علی محمدی، محسن مسلمان و... نام برد که با تشویق شدید هواداران حاضر در سالن همراه بود.
- محمد یاوری قبل از شروع مسابقه در مورد شرایط سپاهان و پارس جنوبی جم صحبت کرد و بین دو نیمه نیز به تحلیل نیمه اول پرداخت. وی همچنین با ذکر صحبت هایی ازسپاهان قدیم در دهه های چهل، پنجاه و شصت از خاطرات و سختی هایی گفت که سپاهان در آن ایام با آنها دست و پنجه نرم می کرد.
- محمد مصطفایی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان، بهاره حیاتی دبیر تحریریه روزنامه فوتبال اصفهان، میترا سمیعی و رضا سمیعی دو تن از هنرمندان نوجوان اصفهانی در عرصه تئاتر نیز در برنامه حاضر بودند.
- وقتی در لحظات ابتدایی بازی تیم زردپوش پارس جنوبی جم به گل رسید، برخی از حضار که فکر میکردند زردهای میدان سپاهان هستند به خوشحالی پرداختند و البته خیلی زود متوجه اشتباه خود شدند!
- به دعوت مجری برنامه از یکی از هواداران حاضر در سالن بر حضور در صحنه و خواندن ترانه قهرمانی سپاهان، حسین که یکی از هواداران نونهال سپاهان بود بر روی صحنه آمد و شعر ما " ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم" را خواند.
ادامه در کامنت
Read more
 #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان ...
Media Removed
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر ... #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
نهار بعد از برد با بچه های باغیرت نونهالان #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال ...
Media Removed
نهار بعد از برد با بچه های باغیرت نونهالان #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک ... نهار بعد از برد با بچه های باغیرت نونهالان
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
- تیموریان بهترین بازیکن لیگ چهاردهم شد، طارمی پدیده سال به نقل از سایت رسمی کانون مربیان فوتبال ...
Media Removed
- تیموریان بهترین بازیکن لیگ چهاردهم شد، طارمی پدیده سال به نقل از سایت رسمی کانون مربیان فوتبال ایران آندرانیک تیموریان، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه تراکتورسازی تبریز در رقابتی نزدیک با لوسیانو ادینیو، هم‌تیمی برزیلی خود عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران را به دست آورد. کانون ... - تیموریان بهترین بازیکن لیگ چهاردهم شد، طارمی پدیده سال
به نقل از سایت رسمی کانون مربیان فوتبال ایران آندرانیک تیموریان، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه تراکتورسازی تبریز در رقابتی نزدیک با لوسیانو ادینیو، هم‌تیمی برزیلی خود عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران را به دست آورد.

کانون مربیان فوتبال ایران برای نخستین بار اقدام به انتخاب بهترین‌های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل گذشته از نگاه مربیان این رشته کرده است. در این نظرسنجی، از 55 مربی شاغل در لیگ برتر، دسته اول و کارشناسان فوتبال در هفت بخش بهترین بازیکن، پدیده، بازیکن اخلاق، بهترین دروازه‌بان، بهترین مدافع، بهترین هافبک و بهترین مهاجم نظرخواهی شد. افرادی که در این نظرسنجی شرکت کردند، در هر بخش به سه نفر رأی دادند که انتخاب‌های اول تا سوم به ترتیب پنج، سه و یک امتیاز به دست می‌آوردند.

نتایج پایانی این نظرسنجی به شرح زیر اعلام شد:

بهترین بازیکن سال لیگ برتر
نفر اول: آندرانیک تیموریان از تراکتورسازی تبریز با 74 امتیاز
نفر دوم: ادینیو از تراکتورسازی تبریز با 70 امتیاز
نفر سوم: وحید امیری از نفت تهران با 52 امتیاز

پدیده سال
نفر اول: مهدی طارمی از پرسپولیس با 83 امتیاز
نفر دوم: امیرارسلان مطهری از نفت تهران با 78 امتیاز
نفر سوم: مهدی شریفی از سپاهان با 49 امتیاز

بازیکن اخلاق
نفر اول: ابراهیم صادقی از سایپا با 85 امتیاز
نفر دوم: محرم نویدکیا از سپاهان با 36 امتیاز
نفر سوم: خسرو حیدری از استقلال با 33 امتیاز
بهترین دروازه‌بان
نفر اول: علیرضا بیرانوند از نفت تهران با 214 امتیاز
نفر دوم: سیدمهدی رحمتی از پیکان با 107 امتیاز
نفر سوم: علیرضا سلیمی از فولاد خوزستان با 38 امتیاز

بهترین مدافع
نفر اول: مرتضی پورعلی‌گنجی از نفت تهران با 133 امتیاز
نفر دوم: وریا غفوری از سپاهان با 77 امتیاز
نفر سوم: هادی عقیلی از سپاهان با 35 امتیاز

بهترین هافبک
نفر اول: آندرانیک تیموریان از تراکتورسازی با 101 امتیاز
نفر دوم: امید ابراهیمی از استقلال با 79 امتیاز
نفر سوم: قاسم حدادی‌فر از ذوب‌‌آهن با 68 امتیاز

بهترین مهاجم
نفر اول: لوسیانو ادینیو از تراکتورسازی با 106 امتیاز
نفر دوم: سجاد شهباززاده از استقلال با 71 امتیاز
نفر سوم: کاوه رضایی از ذوب‌‌آهن با 58 امتیاز
Read more
کربکندی: دربی اصفهان یکی از قشنگ ترین بازی های لیگ برتر بود کارشناس فوتبال گفت: خیلی از تیم ها از ...
Media Removed
کربکندی: دربی اصفهان یکی از قشنگ ترین بازی های لیگ برتر بود کارشناس فوتبال گفت: خیلی از تیم ها از تیم ملی یاد می گیرند و دفاعی بازی می کنند و برای بقا در لیگ برتر وقت تلف می کنند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، رسول کربکندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم ها در لیگ ... کربکندی: دربی اصفهان یکی از قشنگ ترین بازی های لیگ برتر بود

کارشناس فوتبال گفت: خیلی از تیم ها از تیم ملی یاد می گیرند و دفاعی بازی می کنند و برای بقا در لیگ برتر وقت تلف می کنند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، رسول کربکندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم ها در لیگ هجدهم اظهار کرد: هر چه از دیدارهای لیگ برتر می گذرد کیفیت بازی ها هم بهتر می شود. همچنین اگر تعطیلات لیگ برتر کمتر باشد فشار کمتری به بازیکنان وارد می شود و به طور حتم شاهد بازی های تماشاگر پسند خواهیم بود.
او ادامه داد: خیلی از تیم ها از تیم ملی یاد می گیرند و دفاعی بازی می کنند و برای بقا در لیگ برتر وقت تلف می کنند تا حداقل یک امتیاز در خارج از خانه خود بدست آورند. به هر حال جایگاه متزلزل مدیران و مربیان باعث شده که در کیفیت بازی ها تاثیرگذار باشد.
دربی اصفهان یکی از قشنگ ترین بازی های لیگ برتر بود 
کربکندی درباره ارزیابی اش از دربی اصفهان گفت: به نظرم دربی اصفهان بعد از بازی ذوب آهن و استقلال قشنگ ترین بازی لیگ هجدهم بود و از لحاظ تکنیکی و دوندگی شاهد صحنه های قشنگی در این بازی بودیم.
کارشناس فوتبال درباره تقابل قلعه نویی با تیم سابق خود تصریح کرد: با توجه به اینکه 2 تیم نسبت به یکدیگر شناخت داشتند شاهد بازی درگیرانه از سوی هر 2 تیم بودیم و اخطارهای زیادی در این بازی از سوی داور مسابقه داده شد. 2مدافع میانی ذوب آهن روی ارسال ها اشتباهاتی داشتند و سپاهانی ها از این نقطه ضعف به خوبی استفاده کردند و 2 گل به ثمر رساندند. البته ذوبی ها در نیمه دوم فشار زیادی آوردند و در نهایت فقط یک گل خورده را توانستند جبران کنند. 
داور دربی اصفهان از لحاظ روحی و روانی آماده نبود
کربکندی بیان کرد: داور دربی اصفهان اشتباهاتی داشت و همین موضوع باعث شده بود که بازیکنان در هر صحنه اعتراض کنند. به نظرم داور شناخته شده باید برای دربی اصفهان انتخاب می کردند چرا که داور این بازی از لحاظ روحی و روانی آماده نبود و در اخراج بازیکن ذوب آهن قضاوت سخت گیرانه ای داشت
Read more
‌ ‌پیش بازی نفت مسجد سلیمان _ تراکتورسازی ‌ فصل گذشته ، فصل کابوس وار طرفداران تراکتور سازی که به ...
Media Removed
‌ ‌پیش بازی نفت مسجد سلیمان _ تراکتورسازی ‌ فصل گذشته ، فصل کابوس وار طرفداران تراکتور سازی که به پایان رسید ، اعم طرفداران خواستار تعیین تکلیف مالکیت باشگاه و آوردن سرمربی خارجی درجه یک به تیم محبوب خود بودند. ‌ ‌ زنوزی و توشاک به ترتیب تحت عنوان مالک و سرمربی جدید باشگاه معرفی شده و نوید روزهای ...
‌پیش بازی نفت مسجد سلیمان _ تراکتورسازی

فصل گذشته ، فصل کابوس وار طرفداران تراکتور سازی که به پایان رسید ، اعم طرفداران خواستار تعیین تکلیف مالکیت باشگاه و آوردن سرمربی خارجی درجه یک به تیم محبوب خود بودند.


زنوزی و توشاک به ترتیب تحت عنوان مالک و سرمربی جدید باشگاه معرفی شده و نوید روزهای خوب ، مثل روزهایی که تراکتور همیشه در قواره مدعی لیگ برتر ظاهر میشد را دادند.


رو نمایی رسمی از تیم جدید تراکتورسازی فردا صورت خواهد گرفت.


تیم توشاک در گرمای نزدیک 45 درجه به مصاف شاگردان جوان عبدلله ویسی خواهند رفت.


میداوودی کاپیتان نفت مسجد سلیمان نوید شگفتی از هفته ی اول را به همه اهالی فوتبال داده و به نوعی خود را پارس جم پارسال فوتبال ایران می نامند.تیمی که از لیگ دسته اول آمد و تا نیم فصل به عنوان صدرنشین لیگ برتر ماندگار شد و عملکرد خوب و ماندگاری را رقم زد.


توشاک در دیدارهای دوستانه استفاده از سیستم سه مدافع را به عنوان سیستم تیمی این فصل تراکتور معرفی کرد.


سیستمی که در سطح باشگاهی بین تیم های برتر دنیا ، یوونتوس به شکل موفق از آن استفاده میکند.


دو بازیکن کناری _پیستون_ این سیستم باید به قدری خوب و دونده باشند، که این سیستم کارا باشد. قطعا توشاک نفرات خوبی در تیم دیده برای این دو پست حساس که چنین سیستمی را برگزیده است.قطعا اگر بال های تیم در این سیستم کمتر از ده کیلومتر_متناسب لیگ برتر_ بدوند، این سیستم فوتبالی دچار آشفتگی خواهد بود.


توشاک قطعا میتواند از سه هافبک با صلابت خود یعنی نقی زاده ، پهلوان ، و اسماعیلی فرد به طور همزمان استفاده کند و این جا، نقطه برتری تراکتورسازی بر نفت مسجد سلیمان میتواند باشد.


با توجه به اینکه استوکس هنوز به ایران نیامده و قطعا به بازی نمی رسد، عبدی و آزادی گزینه های خط حمله تراکتورسازی خواهند بود.


هری فوستر خرید جدید دیگر تراکتورسازی هم که تعداد تمرین هایش با تیم به انگشتان یک دست نمی رسد شاید دقایقی کوتاه فرصت بازی را داشته باشد.


سه امتیاز دیدار فردا میتواند شروع خوب برای مرد ولزی باشد،هرچند هر نتیجه ای غیر از پیروزی هم ملاکی برای قضاوت پیرمرد ولزی نخواهد بود.

#N_K

#tiraxturclub
Read more
نادر دست نشان: بازیکنی که با مبالغ ما بتواند کنار بیاید جذب می‌کنیم/ به دنبال ثبات هستیم @Srpidrood_fc سرمربی ...
Media Removed
نادر دست نشان: بازیکنی که با مبالغ ما بتواند کنار بیاید جذب می‌کنیم/ به دنبال ثبات هستیم @Srpidrood_fc سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می‌گوید که در فصل پیش روی لیگ برتر به دنبال ثبات و هم‌چنین حفظ تیم در میانه جدول است. نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفت‌وگو با ایسنا درباره برنامه‌ها ... نادر دست نشان: بازیکنی که با مبالغ ما بتواند کنار بیاید جذب می‌کنیم/ به دنبال ثبات هستیم

@Srpidrood_fc
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می‌گوید که در فصل پیش روی لیگ برتر به دنبال ثبات و هم‌چنین حفظ تیم در میانه جدول است.

نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفت‌وگو با ایسنا درباره برنامه‌ها و سیاستگذاری این تیم برای فصل آینده لیگ برتر اظهار کرد: ما به دنبال ثبات هستیم و این که بتوانیم در میانه جدول تیم را حفظ کنیم. در سال گذشته مردم رشت خیلی سختی کشیدند.

دست نشان درباره جذب بازیکنان جدید برای فصل پیش‌رو تصریح کرد: هر بازیکنی که با مبالغ ما بتواند کنار بیاید را جذب می‌کنیم. آن‌هایی که قانع‌اند و انگیزه فوتبال بازی کردند دارد را می‌خواهیم. بودجه باشگاه محدود است.

او درباره انتخاب دستیارانش در سپیدرود گفت: فعلا در حال برسی هستم تا گزینه‌های جدید را معرفی کنم. فعلا آقای ربیعی‌فر را به باشگاه معرفی کردم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در پایان گفت: منتظر باشگاه هستیم که با بازیکن‌هایی که نیازداریم تسویه حساب کند تا بتوانیم برنامه‌ریزی‌ های لازم را انجام دهیم.

دست نشان در فصل گذشته هدایت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در لیگ یک را بر عهده داشت. او تا به حال توانسته تیم‌هایی مثل مس کرمان، نفت تهران و نفت آبادان را از لیگ یک به لیگ برتر برساند.

@Sepidrood_fc
Read more
 #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان ...
Media Removed
#تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر ... #تست_فوتبال #باشگاه_فوتبال_نوژن_تهران #باشگاه #فوتبال #رده_نونهالان_نوجوانان #رده_جوانان #رونالدو #پرسپولیس #استقلال #خصوصی #بدنسازی #رده_امید #رده_نونهالان #رده_نوباوگان #تست_گیری_ازبازیکنان_فوتبال #تست_گیری_فوتبال #مسی #هافبک #گلر #دفاع #مهاجم #فوروارد #لیگ_برتر #مدرسه_فوتبال #آکادمی_فوتبال
Read more
‌ امیر قلعه‌نویی 🤣 و دیگر هیچ... ‌ ‌ ‌ ‌ #امیر_قلعه_نویی #سپاهان #فوتبال #اصفهان #لیگ_برتر #ابران
امیر قلعه‌نویی 🤣
و دیگر هیچ...‌ #امیر_قلعه_نویی
#سپاهان
#فوتبال
#اصفهان
#لیگ_برتر
#ابران
<span class="emoji emoji1f534"></span>بیانه باشگاه نساجی مازندران در واکنش به اظهارات سخیف مالک سابق خونه به خونه (بخش دوم) <span class="emoji emoji1f4a2"></span>مالک معلوم ...
Media Removed
بیانه باشگاه نساجی مازندران در واکنش به اظهارات سخیف مالک سابق خونه به خونه (بخش دوم) مالک معلوم الحال و سابق خونه به خونه در حالی به دیگران اتهام واهی می زند که بر خود لازم می دانیم چند نکته را خدمت دوستان یادآوری کنیم؛ ۱- چه کسی قبل از هفته پایانی به سنگربان جوان و با وجدان یک تیم شهرستانی زنگ زد ... 🔴بیانه باشگاه نساجی مازندران در واکنش به اظهارات سخیف مالک سابق خونه به خونه (بخش دوم) 💢مالک معلوم الحال و سابق خونه به خونه در حالی به دیگران اتهام واهی می زند که بر خود لازم می دانیم چند نکته را خدمت دوستان یادآوری کنیم؛
۱- چه کسی قبل از هفته پایانی به سنگربان جوان و با وجدان یک تیم شهرستانی زنگ زد و پیشنهاد ۲۰ میلیون تومانی داد تا گل بخورد؟ آیا این تماس تلفنی کار نساجی بود؟!
۲- چه کسانی به حریف هفته پایانی نساجی وعده دادند در صورت جلوگیری از صعود نساجی پنجاه درصد باقی مانده از قرارداد بازیکنان این تیم را خواهند پرداخت؟ راستی اخراج زودهنگام گلر آن تیم تهرانی در هفته ۲۹ و ده نفره شدن مشکوک این تیم و پیامد آن برتری سه برصفر هم کار نساجی چی ها بود؟!
۳- راستی چه کسانی با مدافع با شرف فوتبال ایران که برای تیم البرزی بازی می‌کرد، تماس گرفتند تا طلب قدیمی اش از تیم سابق خود را بگیرد و راه بدهد؟ آیا نساجی تیم سابق این بازیکن بود؟! خدا را شکر این مدافع باتجربه داوطلبانه به فدراسیون فوتبال رفت و گزارش مبسوطی هم ارائه داد. فوتبالیستی که مرد و مردانه مقابل وسوسه شیطان ایستاد و بازی کرد. نکند از نظر شما اگر راه می‌داد مرد بود؟!
۴- همچنین باید پرسید چه افرادی قبل از دیدار برگشت برابر تیم شمالی با سه بازیکن تیم ریشه دارو محبوب تماس گرفتند تا در زمین راه بروند و محکم بازی نکنند؟ سه بازیکنی که داستان را برای سرمربی و کاپیتان جوانمرد خود تعریف کرده و با همه وجود جلوی حریف بازی کردند. آیا این تماس های تلفنی هم ازسوی نساجی بود؟! ۵- چرا یکی از گلزنان برتر لیگ دسته اول دروازه خالی را در دیدار مشکوک برگشت کج می دید؟ راستی چرا طلب قدیمی سرمربی این تیم باید روز مسابقه در بانک مسکن شهر میزبان پرداخت شود؟!
6- مالک سابق خونه به خونه مدعی شده از ناحیه داوری متضرر شده است! آیا منظور ایشان گل سالم محمد عباس زاده است که در بابل با اشتباه محرز داور مردود اعلام شد یا پنالتی سوخته بادران مقابل خونه به خونه که همه کارشناسان داوری متفق القول معتقد بودند حق تیم تهرانی برابر خونه به خونه خورده شده است؟ شاید هم منظور از ضرر کردن خونه به خونه پنالتی مقابل تیم تبریزی به نفع تیمش باشد!
Read more
،در پی برگزاری نشستی میان مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال وسید غلامرضا میرحسینی، رییس رادیو ورزش ...
Media Removed
،در پی برگزاری نشستی میان مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال وسید غلامرضا میرحسینی، رییس رادیو ورزش و بر اساس تفاهم صورت گرفته،مقرر گردید فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان به صورت زنده از رادیو ورزش گزارش شود. در این نشست،رییس فدراسیون فوتبال ضمن تبریک دوباره بیستمین سالگرد تاسیس رادیو ... ،در پی برگزاری نشستی میان مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال وسید غلامرضا میرحسینی، رییس رادیو ورزش و بر اساس تفاهم صورت گرفته،مقرر گردید فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان به صورت زنده از رادیو ورزش گزارش شود.
در این نشست،رییس فدراسیون فوتبال ضمن تبریک دوباره بیستمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش عنوان کرد:رادیو اساسا نقش بزرگ و بی بدیلی در حافظه تاریخی ایرانیان دارد و بر اساس پژوهش ها،فصل مشترک بسیاری از خاطرات همه ما به رادیو بازمی گردد.روزی که خرمشهر عزیز توسط رزمندگان غیور و دلاورمان در جنگ تحمیلی فتح شد،آن صدای خاطره انگیز و فراموش نشدنی شنوندگان عزیز.....!در رادیو بود که پیام بزرگی را به سرتاسر ایران و خارج از مرزهای میهن مان مخابره کرد.

وی با تاکید بر اینکه رادیو ورزش طی دو دهه اخیر همواره یاری رسان ورزش کشور بوده است تصریح کرد:پیام های مخابره شده توسط رادیو ورزش و ابعاد آن بیشمارند.بسیاری از مردم بازی ایران و استرالیا در روزگاری که خبری از اینترنت و فضای مجازی نبود،به دلیل زمان خاص برگزاری آن مسابقه از طریق رادیو پیگیری کردند.امروز هم خبر بسیاری از رخدادهای ورزشی دیگر  هم از طریق رادیو ورزش برای نخستین بار به اطلاع عموم می رسد و این نشان دهنده مسولیت والای این رسانه وزین است که جای و جایگاهش را در میان خانواده ورزش و آحاد مردم به خوبی باز کرده است.

رییس فدراسیون فوتبال ضمن برشمردن اهمیت برنامه های رادیو ورزش در حوزه فوتبال ملی،لیگ برتر،لیگ یک و...تصریح کرد:طیف عظیمی از علاقمندان به فوتبال بانوان در کشورمان حضور دارند و خوشبختانه با قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در آسیا، نگاه افکار عمومی هم به این رقابت ها بیش از پیش معطوف شده است.لذا پخش زنده گزارش  فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان قطعا می تواند به جز بحث اطلاع رسانی،در تشویق قهرمانان این رشته ورزشی هم تاثیر به سزایی داشته باشد.

گفتنی است،میرحسینی رییس رادیو ورزش هم با استقبال از پیشنهاد رییس فدراسیون فوتبال،مراتب را جهت اقدامات اجرایی  به مسولان زیربط در رادیو ورزش ارائه کرد.
Read more
-- - نتایج و جدول لیگ برتر در پایان هفته سی ام لیگ برتر " . -- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - ...
Media Removed
-- - نتایج و جدول لیگ برتر در پایان هفته سی ام لیگ برتر " . -- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان ... --
-
نتایج و جدول لیگ برتر در پایان هفته سی ام لیگ برتر "
.
-- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
 #Repost @mehdirahmati111 • • • • • همه با هم برای موفقیت و سربلندی استقلال <span class="emoji emoji2b50"></span>️<span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji2b50"></span>️ . #football #player ...
Media Removed
#Repost @mehdirahmati111 • • • • • همه با هم برای موفقیت و سربلندی استقلال ️ . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج ... #Repost @mehdirahmati111
• • • • •
همه با هم برای موفقیت و سربلندی استقلال ⭐️💙⭐️
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور
Read more
-- - برنامه دیدارهای هفته سوم لیگ برتر - . . . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan ...
Media Removed
-- - برنامه دیدارهای هفته سوم لیگ برتر - . . . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه ... --
-
برنامه دیدارهای هفته سوم لیگ برتر -
.
.
.
#tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
#Repost @mehdirahmati111 • • • • • @sorkhabi_stars 09024444401 . عزیزان علاقمند میتونن جهت ثبت نام با این شماره تماس بگیرن و یا لینک ثبت نام که در قسمت بیو پیج قرار داده شده🏼 . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal ... #Repost @mehdirahmati111
• • • • •
@sorkhabi_stars 09024444401
.
عزیزان علاقمند میتونن جهت ثبت نام با این شماره تماس بگیرن و یا لینک ثبت نام که در قسمت بیو پیج قرار داده شده💙🙏🏼
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور #تهران
Read more
روز اول اکادمی با حضور کاپیتان رحمتی<span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏽 @mehdirahmati111 . @sorkhabi_stars 09024444401 . عزیزان ...
Media Removed
روز اول اکادمی با حضور کاپیتان رحمتی🏽 @mehdirahmati111 . @sorkhabi_stars 09024444401 . عزیزان علاقمند میتونن جهت ثبت نام با این شماره تماس بگیرن و یا لینک ثبت نام که در قسمت بیو پیج قرار داده شده🏼 . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national ... روز اول اکادمی با حضور کاپیتان رحمتی💙💪🏽
@mehdirahmati111 .
@sorkhabi_stars 09024444401
.
عزیزان علاقمند میتونن جهت ثبت نام با این شماره تماس بگیرن و یا لینک ثبت نام که در قسمت بیو پیج قرار داده شده💙🙏🏼
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور #تهران
Read more
رحمتی ها در تعطیلات <span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> @mehdirahmati111 @alirahmati.86 @atarahmati.91 . #football #player ...
Media Removed
رحمتی ها در تعطیلات @mehdirahmati111 @alirahmati.86 @atarahmati.91 . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان ... رحمتی ها در تعطیلات 😍💙
@mehdirahmati111 @alirahmati.86
@atarahmati.91 .
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور #تهران
Read more
کاپیتان رحمتی در تمرین امروز تیم استقلال<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> . @mehdirahmati111 . #football #player #footballgame ...
Media Removed
کاپیتان رحمتی در تمرین امروز تیم استقلال . @mehdirahmati111 . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال ... کاپیتان رحمتی در تمرین امروز تیم استقلال😍💙🌹
.
@mehdirahmati111
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور
Read more
...فوتبال متاسفانه ما به مردم عجیبی تبدیل شدیم.بعد از نمایش قابل قبولی که مقابل #اسپانیا ارائه ...
Media Removed
...فوتبال متاسفانه ما به مردم عجیبی تبدیل شدیم.بعد از نمایش قابل قبولی که مقابل #اسپانیا ارائه کردیم به یکباره #سردار_آزمون را عامل اصلی شکست مقابل بهترین تیم یک دهه جهان معرفی کرده و تخریب ها را شروع کردیم.انگاری اگر جای این مهاجم‌ از بازیکن دیگری در خط حمله استفاده می کردیم،اسپانیا شکست ... ...فوتبال

متاسفانه ما به مردم عجیبی تبدیل شدیم.بعد از نمایش قابل قبولی که مقابل #اسپانیا ارائه کردیم به یکباره #سردار_آزمون را عامل اصلی شکست مقابل بهترین تیم یک دهه جهان معرفی کرده و تخریب ها را شروع کردیم.انگاری اگر جای این مهاجم‌ از بازیکن دیگری در خط حمله استفاده می کردیم،اسپانیا شکست میخورد.حال آنکه بماند نقش مهاجم هدف در ترکیب تیم ملی تقریبا مشخص است و در جهت جلوگیری از بازیسازی هافبک میانی و زدن ضربه سرهای اول به میدان می رود.اما اینکه ما طی چند سال اخیر فرهنگ تخریب بازیکن را با قدرت پیش برده و همچنان این مورد را ادامه می دهیم بسیار جالب توجه است.چرا هیچ وقت زمان مناسب را نمی دانیم و در بدترین شرایط شروع به تخریب می کنیم؟! همانطور که چند هفته قبل از حضور در #جام_جهانی به خاطر عدم دعوت از دو بازیکن شروع به تخریب بازیکنان دیگر کردیم.اینکه مثلا #رامین_رضائیان را بازیکنی نیمکت نشین دانسته و #وریا_غفوری را تنها به دلیل یک نیم فصل عملکرد مناسب بهترین گزینه برای مدافع کناری تیم ملی می دانستیم. بدون اینکه در نظر بگیریم رامین رضائیان سه فصل تمام بهترین مدافع کناری فوتبال ایران بود و نقش بسزایی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته است،انگاری فراموش کردیم همین فصل گذشته علیرضا منصوریان مدافع کناری استقلال رو در لیست فروش قرار داد و هواداران این تیم در استادیوم رامین رضائیان را تشویق کرده و خواستار حضور این بازیکن در تیم محبوب شان شدند.انگاری فراموش کردیم که چگونه همین وریا غفوری را در نیم فصل اول لیگ گذشته در بازی مقابل پدیده هو کردیم.مثال بعدی #علیرضا_بیرانوند است که طی سه سال اخیر بیشترین کلین شیت را در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی داشته اما طبق معمول ما عملکرد خوب این بازیکن را زیر سوال بردیم و بارها سید جلال حسینی را عامل اصلی این کلین شیت ها دانستیم و در نهایت دروازه بان جوان و نیمکت نشین استقلال را شایسته شماره یک تیم ملی در جام جهانی دانستیم و با تمسخر بیرانوند بارها گفتیم با حضور این دروازه بان گلباران شده و تحقیر می شویم. براستی این همه قضاوت از کجا می آید؟!این همه نادیده گرفتن شایستگی یک بازیکن و زیر سوال بردن دستاوردهای او بر اساس کدام تفکر صورت می‌گیرد؟! عملکرد رامین رضائیان و علیرضا بیرانوند را در این دو بازی دیدید؟؟حالا یک گزینه تازه پیدا کرده و به سراغ سردار آزمون رفتید؟!مگر این تیم سرمربی ندارد؟؟اینطوری که پیش می‌رویم احتمالا باید ترکیب تیم ملی در نظرسنجی مشخص شود

ادامه در کامنت

#فوتبال_با_فواد
#بردن_از_پرتغال_دور_نیست
Read more
‍ <span class="emoji emoji1f539"></span> عقابها بصورت متوالی بر جام فوتبال گزیر چنگ زدند <span class="emoji emoji1f53a"></span> عصر امروز در دیدار نهایی جام نوروز 97 گزیر عقاب ...
Media Removed
عقابها بصورت متوالی بر جام فوتبال گزیر چنگ زدند عصر امروز در دیدار نهایی جام نوروز 97 گزیر عقاب متشکل از بازیکنانی از لیگهای استانی و کشوری در فینالی آسان با نتیجه 4 بر 1 از سد کشاورز گذشت و بار دیگر بر بلندای فوتبال گزیر ایستاد و کشاورز دوم شد. در پایان مسابقات احمد احمد زاده با ثبت رکورد 14 گل در ... ‍ 🔹 عقابها بصورت متوالی بر جام فوتبال گزیر چنگ زدند 🔺 عصر امروز در دیدار نهایی جام نوروز 97 گزیر عقاب متشکل از بازیکنانی از لیگهای استانی و کشوری در فینالی آسان با نتیجه 4 بر 1 از سد کشاورز گذشت و بار دیگر بر بلندای فوتبال گزیر ایستاد و کشاورز دوم شد. 🔺در پایان مسابقات احمد احمد زاده با ثبت رکورد 14 گل در پنج دیدار به عنوان اقای گلی مسابقات شناخته شد. 🔺از داور ها بخاطر شرکت در این قضاوت سخت و بدون هیچ چشم داشتی تقدیر بعمل آمد.
🔺از آقای محمد بزن و احمد فیروزی (ملا) بخاطر کمک های شایان به فوتبال و هیئت فوتبال و از توپ جمع کنهای کوچلو تقدیر شد. 🔺 شایان ذکر در مراسم اختتامیه از امید سنگین جان جوان خوش آتیه فوتبال گزیر (نفردوم گلزن برتر لیگ برتر جوانان کشور و اقای گل جام فرهاد جناح) توسط گروههای مختلف تقدیر بعمل آمد.

در آخر به سه برنده مسابقه پیش بینی گزیر کاپ که جذابیت خاصی به فوتبال گزیر داده است تقدیر شد که برندگان:. نفر اول متین علیخواه
نفر دوم عبدالرحمن انصاری
نفر سوم محمد میرشکاری T.me/gezirnewss
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
و بیست و سوم آذرماه... روز تولد یه اسطوره..<span class="emoji emoji1f382"></span> یه اسطوره که مردمی بود و مردمی موند... به دور از رنگ ...
Media Removed
و بیست و سوم آذرماه... روز تولد یه اسطوره.. یه اسطوره که مردمی بود و مردمی موند... به دور از رنگ ها...کری ها...دوستی ها و دشمنی ها و و و همه و همه دوسش داشتن و دارن... اسطوره ای که باشرافت بود...صادق بود... دیگه همه بهتر میشناسین هرچی تعریف کنم کمه... خوشحالم که اسطورم کسی شد که تمام این ویژگی ... و بیست و سوم آذرماه...
روز تولد یه اسطوره..🎂
یه اسطوره که مردمی بود و مردمی موند...
به دور از رنگ ها...کری ها...دوستی ها و دشمنی ها و و و همه و همه دوسش داشتن و دارن...
اسطوره ای که باشرافت بود...صادق بود...
دیگه همه بهتر میشناسین هرچی تعریف کنم کمه...💙
خوشحالم که اسطورم کسی شد که تمام این ویژگی ها رو داشت...🌹💙
و اون کسی نبود جز ناصرخان حجازی...💙
اسطوره قلبهای آبی تولدت مبارک...🎂
جات همیشه تو قلبمونه.💙💙💙💙
#اسطوره_قلبهای_آبی . #حجازی_زمانه #اسطوره_آبی_ها #ناصر_خان_حجازی

@behnazshafiee34
@mehdirahmati111
@atoosahejazi59 @atoosahejazi
@atilahejazi @saeedramezani9
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
 #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی ...
Media Removed
#برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ #پیروزی #پرسپولیس #پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران #سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس #فوتبال #فوتبالیست #لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال #جام #جام_خلیج_فارس #فالو #فالور #لایک #6 #branko #ivankovich #brankoivankovich ... #برانکو #ایوانکویچ #برانکو_ایوانکویچ
#پیروزی #پرسپولیس
#پیروزی_ایران #پرسپولیس_ایران
#سرمربی #سرمربی_پیروزی #سرمربی_پرسپولیس
#فوتبال #فوتبالیست
#لیگ #لیگ_برتر #لیگ_برتر_فوتبال
#جام #جام_خلیج_فارس
#فالو #فالور #لایک
#6
#branko #ivankovich #brankoivankovich #branko_ivankovich
#piroozi #perspolis #iran
لطفا دوستانتون رو به این صفحه دعوت کنید
ممنون
Read more
جذب بازیکنان پایه تمامی رده های سنی لیگ برتر تهران (اسیا ویژن) اماده سازی برای نیم فصل . 02166938513<span class="emoji emoji260e"></span>️. . #فوتبال ...
Media Removed
جذب بازیکنان پایه تمامی رده های سنی لیگ برتر تهران (اسیا ویژن) اماده سازی برای نیم فصل . 02166938513️. . #فوتبال #فوتبالی #فوتبالیستها #فوتبال_برتر #فوتبال_ایران #فوتبال_روز #فوتبال_پایه . ‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody # جذب بازیکنان پایه تمامی رده های سنی لیگ برتر تهران (اسیا ویژن)
اماده سازی برای نیم فصل .
02166938513☎️.
.
#فوتبال #فوتبالی #فوتبالیستها #فوتبال_برتر #فوتبال_ایران #فوتبال_روز #فوتبال_پایه
.
‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody #
بدنسازی فوتبال تیم اتحاد لیگ برتر (اسیا ویژن) #بازیکنان فوتبال مستعد برای حضور در لیگ برتر پایه های تهران تماس بگیرند ۰۲۲۶۶۹۳۸۵۱۳ . . #فوتبال #فوتبال_ایران #فوتبالیستها #فوتبالی #فوتبال_برتر فوتبال_روز . ‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody #naturalfitness #body #healthy #healthylifestyle #healthland #training بدنسازی فوتبال تیم اتحاد لیگ برتر (اسیا ویژن) ✅ #بازیکنان فوتبال مستعد برای حضور در لیگ برتر پایه های تهران تماس بگیرند
۰۲۲۶۶۹۳۸۵۱۳
.
.
#فوتبال #فوتبال_ایران #فوتبالیستها #فوتبالی
#فوتبال_برتر
فوتبال_روز
. ‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody #naturalfitness #body #healthy #healthylifestyle #healthland #training
#Repost @toozhak • • • • • همين الان كافه توژك با دوست عزيزم مهدى رحمتى جاتون سبز . پ.ن :یکی از باحال‌ترین و دنج ترین کافه های ایران با مدیریت اقا شهروز دوست داشتنی @toozhak . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal ... #Repost @toozhak • • • • •
همين الان كافه توژك با دوست عزيزم مهدى رحمتى
جاتون سبز
.
پ.ن :یکی از باحال‌ترین و دنج ترین کافه های ایران با مدیریت اقا شهروز دوست داشتنی
@toozhak 💙💙💙💙
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور #تهران #کافه #توژک #کافه_توژک
Read more
#Repost @neda_tajiiii • • • • • عشق تو در قلب های آبی نمیمیرد ناصر خان🦅 گریه های کاپیتان سید مهدی رحمتی روی لباس ناصر حجازی بعد از گرفتن پنالتی و قهرمانی در جام حذفی تولدت مبارک اسطوره #ناصرخان_حجازی🦅 #سید_مهدی_رحمتی @behnazshafiee34 @mehdirahmati111 @atilahejazi @atoosahejazi59 . #اسطوره_قلبهای_آبی ... #Repost @neda_tajiiii
• • • • •
عشق تو در قلب های آبی نمیمیرد ناصر خان🦅
گریه های کاپیتان سید مهدی رحمتی روی لباس ناصر حجازی بعد از گرفتن پنالتی و قهرمانی در جام حذفی😔 🔹تولدت مبارک اسطوره💙

#ناصرخان_حجازی🦅
#سید_مهدی_رحمتی
@behnazshafiee34
@mehdirahmati111
@atilahejazi @atoosahejazi59
.
#اسطوره_قلبهای_آبی . #حجازی_زمانه #اسطوره_آبی_ها #ناصر_خان_حجازی
.
#football #player #footballgame #soccerplayer #soccer #team #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور
Read more
__ _ فردا تیم یک دیدار بسیار حساس داره اکثر هواداران مشغول فحش دادن به این و اون هستند .. . . . . . . -- ...
Media Removed
__ _ فردا تیم یک دیدار بسیار حساس داره اکثر هواداران مشغول فحش دادن به این و اون هستند .. . . . . . . -- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan ... __
_
فردا تیم یک دیدار بسیار حساس داره اکثر هواداران مشغول فحش دادن به این و اون هستند ..
.
.
.
.
.
.
-- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
-- - به امید موفقیت تراختور آذربایجان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا . . - -- - -- - -- - . -- - ...
Media Removed
-- - به امید موفقیت تراختور آذربایجان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا . . - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان ... --
-
به امید موفقیت تراختور آذربایجان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا .
.
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #آسیا
Read more
-- - امیدوارم با دست پر به تبریز برگردیم ابراهیمی: برگشته‌ام، امیدوارم برای تراکتور مفید باشم - مهاجم ...
Media Removed
-- - امیدوارم با دست پر به تبریز برگردیم ابراهیمی: برگشته‌ام، امیدوارم برای تراکتور مفید باشم - مهاجم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش در بازی با الاهلی به پیروزی برسد. - به گزارش "ورزش سه"، محمد ابراهیمی قبل از دیدار حساس تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان درباره شرایط تیمش عنوان ... --
-
امیدوارم با دست پر به تبریز برگردیم
ابراهیمی:
برگشته‌ام، امیدوارم برای تراکتور مفید باشم
-
مهاجم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش در بازی با الاهلی به پیروزی برسد.
-
به گزارش "ورزش سه"،
محمد ابراهیمی قبل از دیدار حساس تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان درباره شرایط تیمش عنوان کرد: خداراشکر شرایط خوبی داریم.تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و امروز هم در عمان تمرین خوبی داشتیم. آماده بازی هستیم و انشاءالله بتوانیم نتیجه خوبی مقابل الاهلی بگیریم.

وی ادامه داد: ما برای کسب 3 امتیاز به عمان سفر کردیم و همه چیز خوب پیش می رود. انشاءالله در روز بازی نیز شرایط خاصی پیش نیاید و بتوانیم به هدفمان برسیم.

ابراهیمی درباره رهایی خودش از مصدومیت افزود: پزشک تیم تلاش زیادی انجام داد و من را به بازی رساند. امیدوارم بازگشتم مفید باشد و بتوانم نقشی در موفقیت تیم داشته باشم.
. - --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست
Read more
- -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ ...
Media Removed
- -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال ... - --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست
Read more
__ _ نصویری زیبا باقی مانده از دیدار تراختور_ نفت آبادان _ کاری ارزشمند و هنرمندانه عکاس تبریزی ...
Media Removed
__ _ نصویری زیبا باقی مانده از دیدار تراختور_ نفت آبادان _ کاری ارزشمند و هنرمندانه عکاس تبریزی برادر بزرگوار بنده جناب آقای مهرورز احمدی . _ @mehrvarz_ahmadi @mehrvarz_ahmadi @mehrvarz_ahmadi @mehrvarz_ahmadi . -- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - ... __
_
نصویری زیبا باقی مانده از دیدار تراختور_ نفت آبادان
_
کاری ارزشمند و هنرمندانه عکاس تبریزی برادر بزرگوار بنده جناب آقای مهرورز احمدی .
_
@mehrvarz_ahmadi
@mehrvarz_ahmadi
@mehrvarz_ahmadi
@mehrvarz_ahmadi
. -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
__ _ آجرلو رفتنی شد. _ سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد. _ مدیر روابط عمومي و ...
Media Removed
__ _ آجرلو رفتنی شد. _ سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد. _ مدیر روابط عمومي و امور بين‌الملل گروه صنعتی تراكتورسازي ايران گفت: سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد. حسین بالاگر در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: نشست هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز بعداز ظهر ... __
_
آجرلو رفتنی شد.
_
سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد.
_

مدیر روابط عمومي و امور بين‌الملل گروه صنعتی تراكتورسازي ايران گفت:
سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد.

حسین بالاگر در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: نشست هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز بعداز ظهر امروز و با حضور اعضائ هیئت مدیره در دفتر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و رئیس مجمع باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار شد.‌ وی گفت: در این نشست، حاضران در خصوص شرایط تیم‌، وضعیت باشگاه و مسائل مربوطه به بحث و گفتگو پرداختند. ‌

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران  افزود: در پایان این جلسه‌، اعضائ هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های آقای آجرلو در طی مدت تصدی مدیریت باشگاه‌، آقای عباس الیاسی را به عنوان سرپرست باشگاه تبریز انتخاب نمودند.
. -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
-- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای ...
Media Removed
-- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان ... -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
__ _ صدبار هم که بگویم باز جا دارد . . نسل آینده بهتر از ما قدر تیمشان را خواهند دانست . _ - -- - -- - ...
Media Removed
__ _ صدبار هم که بگویم باز جا دارد . . نسل آینده بهتر از ما قدر تیمشان را خواهند دانست . _ - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football ... __
_
صدبار هم که بگویم باز جا دارد .
.
نسل آینده بهتر از ما قدر تیمشان را خواهند دانست .
_ - --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست
Read more
- -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ ...
Media Removed
- -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال ... - --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست
Read more
-- - . . . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان ...
Media Removed
-- - . . . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی --
-
.
.
.
#tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
__ _ زمانی میرسد که به همه ثابت خواخد شد زنده بادها و مرده بادها بعضا از گلوی دشمنان خارج میشدند . . خیلی ...
Media Removed
__ _ زمانی میرسد که به همه ثابت خواخد شد زنده بادها و مرده بادها بعضا از گلوی دشمنان خارج میشدند . . خیلی وقت هست که احساس میکنم به جای اینکه اشخاص برای پیشرفت تراختور به خدمت گرفته شوند ' تراختور برای پیشرفت اشخاص به خدمت گرفته میشود . . ولی باز هم هستند کسانی که تراختور را به خاطر بزرگیش دوست دارند ... __
_
زمانی میرسد که به همه ثابت خواخد شد زنده بادها و مرده بادها بعضا از گلوی دشمنان خارج میشدند .
.
خیلی وقت هست که احساس میکنم به جای اینکه اشخاص برای پیشرفت تراختور به خدمت گرفته شوند ' تراختور برای پیشرفت اشخاص به خدمت گرفته میشود .
.
ولی باز هم هستند کسانی که تراختور را به خاطر بزرگیش دوست دارند نه برای حضور فلان کس .
. -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
- -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط ...
Media Removed
- -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر ... - --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست
Read more
تمرینات بدنسازی نیم فصل تیم فوتبال اتحاد لیگ برتر (اسیا ویژن) #فوتبال ، . ‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody #naturalfitness #body #healthy #healthylifestyle #healthland
Media Removed
تمرینات بدنسازی نیم فصل تیم فوتبال اتحاد لیگ برتر (اسیا ویژن) #فوتبال ، . ‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody #naturalfitness #body #healthy #healthylifestyle #healthland تمرینات بدنسازی نیم فصل تیم فوتبال اتحاد
لیگ برتر (اسیا ویژن) #فوتبال
، . ‎ #فیتنس #بدنسازی #مربی #بدنساز #وحید_مداحی #چاقی #لاغری #سیکس_پک #رژیم_لاغری #ورزش_بانوان #رژیم #تربیت_بدنی # #فوتبال #بدنسازی_فوتبال #ورزش #fit #fitness #sport #naturalbody #naturalfitness #body #healthy #healthylifestyle #healthland
کلیپی از حضور کاپیتان در مراسم خاکسپاری مرحوم ایرج دانایی‌فرد... روحشون شاد و یادشون گرامی🏼🖤 @mehdirahmati111 @daryoshghoojae @mehdi.z.95 . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی ... کلیپی از حضور کاپیتان در مراسم خاکسپاری مرحوم ایرج دانایی‌فرد...
روحشون شاد و یادشون گرامی🙏🏼🖤💙🌹
@mehdirahmati111
@daryoshghoojae
@mehdi.z.95
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور
Read more
مراسم قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران <span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️ #فوتبال #سازمان_لیگ #محسن_خلیلی ...
Media Removed
مراسم قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ️ #فوتبال #سازمان_لیگ #محسن_خلیلی #پرسپولیس #قهرمانی_پرسپولیس #دربی #خبرگزاری_صداوسیما مراسم قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #فوتبال #سازمان_لیگ #محسن_خلیلی #پرسپولیس #قهرمانی_پرسپولیس #دربی #خبرگزاری_صداوسیما
رویا محقق شد نساجی قائمشهر، امیدِ شهرِ خسته، پس از حدود ربع قرن انتظار به سطح اول فوتبال کشور بازگشت • درود به غیرت و همت ۲۰ هزار قائمشهری که امروز به ورزشگاه تختی تهران آمدند • #نساجی #نساجی_قائمشهر #نساجی_مازندران #غیرت #قائمشهر #مازندران #محمد_عباسزاده #محمد_عباس_زاده #Nassaji ... رویا محقق شد
نساجی قائمشهر، امیدِ شهرِ خسته، پس از حدود ربع قرن انتظار به سطح اول فوتبال کشور بازگشت

درود به غیرت و همت ۲۰ هزار قائمشهری که امروز به ورزشگاه تختی تهران آمدند

#نساجی #نساجی_قائمشهر #نساجی_مازندران #غیرت #قائمشهر #مازندران #محمد_عباسزاده #محمد_عباس_زاده #Nassaji #NassajiQaemshahr #NassajiGhaemshahr #Qaemshahr #Ghaemshahr #لیگ_برتر #لیگ_یک #فوتبال_پاک
Read more
-- - هوادار پشت کرده به تیم لطفا دیگه بعد از این : _ عقب گرد هرچه سریع تر از جلو نظام . _ -- -- - -- - ...
Media Removed
-- - هوادار پشت کرده به تیم لطفا دیگه بعد از این : _ عقب گرد هرچه سریع تر از جلو نظام . _ -- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz ... --
-
هوادار پشت کرده به تیم لطفا دیگه بعد از این :
_
عقب گرد هرچه سریع تر از جلو نظام .
_ -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
جدايي ميثاقي از عادل پس از ١٠ سال . محمدحسین میثاقی دیگر در برنامه ٩٠ حضور ندارد و با شروع لیگ هجدهم ...
Media Removed
جدايي ميثاقي از عادل پس از ١٠ سال . محمدحسین میثاقی دیگر در برنامه ٩٠ حضور ندارد و با شروع لیگ هجدهم برنامه فوتبال برتر را اجرا میکند و سعی می کند مستقل باشد. البته او همچنان برنامه فوتبال ١٢٠ را با همکاری عادل فردوسی پور اجرا می کند. بی شک محمدحسین میثاقی پس از عادل فردوسی پور محوب ترین گزارشگر ... جدايي ميثاقي از عادل پس از ١٠ سال
.
محمدحسین میثاقی دیگر در برنامه ٩٠ حضور ندارد و با شروع لیگ هجدهم برنامه فوتبال برتر را اجرا میکند و سعی می کند مستقل باشد.

البته او همچنان برنامه فوتبال ١٢٠ را با همکاری عادل فردوسی پور اجرا می کند.

بی شک محمدحسین میثاقی پس از عادل فردوسی پور محوب ترین گزارشگر ورزشی شبکه سه سیما خواهد بود. پیش از این مزدک میرزایی و بهزاد کاویانی از نود جدا شدند که توفیق سابق را نداشتند حال باید دید میثاقی می تواند از پس چالش جدیدیش بربیاید یا خیر.
Read more
-- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای ...
Media Removed
-- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان ... -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
 #تراختورچی_قیز #tractor_girls #tiraxturçu #تراختورچی_قیزلار #تورک_قیزی #آذربایجان_قیزی ...
Media Removed
#تراختورچی_قیز #tractor_girls #tiraxturçu #تراختورچی_قیزلار #تورک_قیزی #آذربایجان_قیزی #دختر_تراکتوری #تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #استادیوم #قهرمان #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #جام_حذفی #تراختورچی_قیز #tractor_girls #tiraxturçu #تراختورچی_قیزلار #تورک_قیزی #آذربایجان_قیزی #دختر_تراکتوری
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #استادیوم #قهرمان #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #جام_حذفی
__ _ پیچ شخصی باریکن خارجی تراختور آذربایجان . هری فاستر . _ @hlf100 @hlf100 @hlf100 @hlf100 . ...
Media Removed
__ _ پیچ شخصی باریکن خارجی تراختور آذربایجان . هری فاستر . _ @hlf100 @hlf100 @hlf100 @hlf100 . -- -- - -- - -- - -- - -- - -- - . -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -- -- -- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. - - . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan ... __
_
پیچ شخصی باریکن خارجی تراختور آذربایجان .
هری فاستر .
_
@hlf100
@hlf100
@hlf100
@hlf100
. -- --
- --
- --
- --
- --
- --
- . --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
- --
--
--
-- برای حمایت پیچ خودتون فقط یک کامنت کافی است .. -
- . #tractor1970 #tractor #traxtor #azerbaycan #azerbijan #tabriz #football #afc
#تراختور_آذربایجان #تراکتورسازی #تراکتور #تراختور #آذربایجان #تبریز #فوتبال #لیگ_برتر #لیگ #بازیکن #ورزش #استادیوم #قهرمان #شامپیون #تیم #جام #ورزشگاه #مربی #سرمربی #فوتبالیست #دربی
Read more
... رفقایی که وحشتناک سوتی میدنو #تگ کنین . سوتی های وحشتناک دروازه بانان فوتبال کدومش جالب تر یا بهتره بگم بدتر بود؟ . #فوتبال #جام_جهانی #روسیه #ایران #لیگ_برتر #استقلال #پرسپولیس #سپاهان #عشق #اصفهان #دروازبان #سوتی #فوتسال #زمین_چمن #استادیوم #توپ #دروازه #آوانتاژ #داور ... ...
📌رفقایی که وحشتناک سوتی میدنو #تگ کنین
.
😱سوتی های وحشتناک دروازه بانان فوتبال
🔎کدومش جالب تر یا بهتره بگم بدتر بود؟
.
#فوتبال #جام_جهانی #روسیه #ایران #لیگ_برتر #استقلال #پرسپولیس #سپاهان #عشق #اصفهان #دروازبان #سوتی #فوتسال #زمین_چمن #استادیوم #توپ #دروازه #آوانتاژ #داور #یار_دوازدهم #نیمکت_ذخیره #کمک_داور #مستطیل_سبز #ورزش #نود #فوتبالی #فوتبال_برتر
Read more
حضور کاپیتان در اردوی تیم ملی امید در کیش <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> . @mehdirahmati111 . #football #player #footballgame ...
Media Removed
حضور کاپیتان در اردوی تیم ملی امید در کیش . @mehdirahmati111 . #football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال ... حضور کاپیتان در اردوی تیم ملی امید در کیش
💙💙💙💙
.
@mehdirahmati111
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور #تهران
Read more
#خاطره_بازی یه کلیپ قدیمی و باحال از شیطنت های کاپیتان و اقاجواد در تیم‌ملی فقط اونجا که خ خ خ میخنده و ذوقش واسه ماشین عروس دیگه دوبله و با لهجه ترکی حرف زدنش که بماند،چقدر هم باهم هماهنگن 🏼 @mehdirahmati111 @javadnekounam @hadiaghily5 . #football #player #footballgame ... #خاطره_بازی
یه کلیپ قدیمی و باحال از شیطنت های کاپیتان و اقاجواد در تیم‌ملی😂
فقط اونجا که خ خ خ میخنده و ذوقش واسه ماشین عروس😍😂
دیگه دوبله و با لهجه ترکی حرف زدنش که بماند،چقدر هم باهم هماهنگن👏😂😍
✌🏼😂💙
@mehdirahmati111
@javadnekounam
@hadiaghily5
.
#football #player #footballgame #soccergame #soccerplayer #soccer #team #national #esteghlal #fcesteghlal #taj #استقلال #سیدمهدی_رحمتی #رحمتی #عقاب #اسیا #مهدی_رحمتی #استقلال #استقلالی #تاج #قهرمان #فوتبال #فوتبالیست #لیگ_برتر #جام_حذفی_کشور #نکونام #جواد_نکونام #هادی_عقیلی
Read more
تابش: امیدوارم اشتباهات داوری در ۵ هفته اتفاقی باشد! مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از اشتباهات ...
Media Removed
تابش: امیدوارم اشتباهات داوری در ۵ هفته اتفاقی باشد! مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از اشتباهات داوری گفت: سپاهان در ۵ بازی لیگ برتر از قضاوت‌ها و داوری متضرر شده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره دیدار تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی در هفته پنجم ... تابش: امیدوارم اشتباهات داوری در ۵ هفته اتفاقی باشد!

مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از اشتباهات داوری گفت: سپاهان در ۵ بازی لیگ برتر از قضاوت‌ها و داوری متضرر شده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره دیدار تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: در دو هفته گذشته مقابل تراکتورسازی و ذوب‌آهن دو بازی خوب و تماشاگرپسند داشتیم که هر دو بازی با استقبال خوب هواداران همراه بوده است. واقعاً هر سه باشگاه سپاهان, ذوب‌آهن و تراکتورسازی در این دو بازی روز‌ خوبی را برای هواداران رقم زدند. درباره باشگاه‌های دیگر صحبت نمی‌کنم اما هواداران این 3 باشگاه در این دو هفته تیم‌شان را به شدت تشویق و مسائل اخلاقی را هم رعایت کردند که باعث شد همه از این مسابقات لذت ببرند.
وی با اشاره به تساوی 2 بر 2 سپاهان مقابل تراکتور‌سازی عنوان کرد: در آمار عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و 12 کرنر زدیم. تراکتورسازی هم تیم خوب و قدرتمندی است اما ما اسیر یک ضربه استثنایی در دقیقه 91 شدیم که واقعاً با این ضربه هیچ کاری نمی‌شد کرد. بازی بسیار خوب و جذابی بود مانند بازی ما مقابل ذوب‌آهن در دربی اصفهان.
مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه امیر قلعه‌نویی اعتقاد داشت در بازی مقابل تراکتورسازی یک پنالتی برای سپاهان گرفته نشده, تصریح کرد: هنوز فیلم این بازی را دقیق نگاه نکرده‌ام اما در بازی اشتباهاتی وجود داشت. در پنج بازی گذشته‌مان کم‌لطفی‌هایی به ما شد. قبل از گلی که در دقیقه 91 از تراکتورسازی دریافت کردیم, بازیکن تراکتورسازی از دستش استفاده کرد. تاکید می‌کنم که این اشتباهات از روی قصد و غرض نیست و این اشتباهات ناخواسته رخ می‌دهد, اما باید دید چرا برای بازی‌های حساس ما مثل بازی مقابل ذوب‌آهن و پیکان از داوران جوان و کم‌تجربه استفاده می‌شود و داوری مانند فغانی یک بازی غیر حساس را سوت می‌زند.
تابش تاکید کرد: دربی اصفهان همیشه حساس و پرگل بوده اما این بازی را یک داور جوان و بی تجربه سوت زد. نمی‌دانم چطور این انتخاب‌ها انجام می‌شود. در 5 بازی گذشته باید 2 بازیکن حریف در دقایق ابتدایی بازی اخراج می‌شدند, آن هم در صحنه‌هایی که خیلی مشخص بود. سپاهان در 5 بازی لیگ برتر از قضاوت‌ها و داوری متضرر شده است. فیلم بازی‌ها موجود است, بروند و بررسی کنند. من برای داوران احترام خاصی قائلم و در 23 سالی که فوتبال بازی کردم فقط 2 بار اخطار گرفتم و همیشه به داوری احترام گذاشته‌ام اما اینکه چطور در هر 5 بازی لیگ، سپاهان
ادامه در کامنت...
Read more
Loading...
Load More
Loading...