فیلم های ترسناک

Loading...


Unique profiles
43
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Shariati Street, Pardis Qolhak پردیس سینمایی قلهک
Average media age
651.3 days
to ratio
4.3
. ورق بزنید. اگر مدت زیادی هست فیلمبازان رو دنبال می کنید می دونید که من به عنوان یکی از ادمین ها، از ...
Media Removed
. ورق بزنید. اگر مدت زیادی هست فیلمبازان رو دنبال می کنید می دونید که من به عنوان یکی از ادمین ها، از عاشقان فیلم های ترسناک هستم و برام جذابیت خاصی دارن. و بارها گفتم که تصور عموم ما ایرانی ها از فیلم ترسناک اینه که باید انقدر وحشتناک باشه که خودمون رو خیس کنیم! بارها دیدم کامنت هایی که فلان فیلم ترسناک ... .
ورق بزنید.
اگر مدت زیادی هست فیلمبازان رو دنبال می کنید می دونید که من به عنوان یکی از ادمین ها، از عاشقان فیلم های ترسناک هستم و برام جذابیت خاصی دارن. و بارها گفتم که تصور عموم ما ایرانی ها از فیلم ترسناک اینه که باید انقدر وحشتناک باشه که خودمون رو خیس کنیم! بارها دیدم کامنت هایی که فلان فیلم ترسناک نبود یا من که اصلا نترسیدم!
بحث اینجاست که فیلم های ترسناک خیلی متنوع هستن و همشون قرار نیست Jump Scare داشته باشن.
بعضی از فیلم های ترسناک شاید تو کل مدت فیلم شما رو از جا نپرونه ولی تا مدت ها اثرش تو ذهنتون باقی می مونه. خیلی ها فضاسازی قدرتمندی دارن، بعضی ها روانشناسانه هستن، بعضی ها تجاوز به حریم شخصی و خونه و حالت های بسیار زیاد دیگه.
اینا رو گفتم که فکر نکنید این 24 تا فیلم که معرفی کردیم قراره خواب رو از چشمتون بگیره بلکه قراره روی ذهن و جسمون تاثیر کوتاه و بلند مدت بذاره. خیلی تلاش کردم تعداد فیلم ها رو کم کنم ولی دلم نیومد چون مدت ها بود که دایرکت میدادید فیلم ترسناک معرفی کنیم. دقت داشته باشید که این لیست فقط مربوط به فیلم های سال های 2013 تا 2018 هست پس نیاید تو کامنت بگید جای فیلم حلقه و کینه و .... خالیه (حاضرم شرط ببندم حداقل یک نفر این کامنت رو خواهد گذاشت 😁)
.
از این لیست کدوم فیلم ها رو بیشتر دوست دارید؟ و با توجه به سال ساخت به نظرتون جای چه فیلمی خالیه؟
#فیلمهایی_که_حتما_باید_دید
#فیلمبازان #فیلم_ترسناک #ترسناک
#فیلم
#aquietplace #incidentinaghostland #hereditary #hush #it #getout #dontbreathe #youarenext #itfollows #thebabadook #10cloverfieldlane #thewitch #thewailing #undertheshadow #theconjuring #annabelle #lightsout #oculus #theinvitation #thegirlwithallthegifts #traintobusan #thevisit #split
Read more
Loading...
Annabelle <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟ /پارت اول <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> در ...
Media Removed
Annabelle آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟ /پارت اول در سال 1970 یک زن عروسکی مدل Raggedy-Ann به نام آنا بل از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که در کالج بود خرید. دخترش عروسک را دوست داشت و آن را در آپارتمانش گذاشته بود، اما او ... Annabelle
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟ /پارت اول
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
در سال 1970 یک زن عروسکی مدل Raggedy-Ann به نام آنا بل از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که در کالج بود خرید. دخترش عروسک را دوست داشت و آن را در آپارتمانش گذاشته بود، اما او و هم خانه اش خیلی زود متوجه اتفاقات عجیبی شدند که مربوط به عروسک میشد.
از زمان اولین فیلم Conjuring یک سوال ذهن تماشاگران را مشغول کرد:داستان این فیلم تا چه حد بر اساس واقعیت بود؟ آیا واقعا عروسک حقیقی آنابل وجود دارد؟ و اگر چنین است آیا به اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطانی است؟
جواب اولین سوال بله است، واقعا چنین عروسکی وجود دارد. با این حال باور کردن یا نکردن داستان هایی که درباره این عروسک گفته شده به خودتان بستگی دارد.
سوال دم کمی پیچیده تر است. تنها چیزی که مشخص است آن است که داستان های واقعی آنابل ثابت کرده اند گاهی واقعیت از داستان خیلی بدتر است.
عروسکی که باعث چنین آسیب هایی شده حالا در موزه اِد و لورن وارِن نگهداری می شود. عروسک را داخل یک جعبه شیشه ای با هشدار ” باز نکنید ” نگهداری می کنند.
با اینکه عروسک واقعی آنابل با آنچه در فیلم Annabelle:Creation وجود دارد خیلی متفاوت است، اما بسیاری از چیزهای ترسناکشان با هم یکسان است.
ظاهر این عروسک بسیار فریبنده است. لورن وارن در باره آنابل می گوید:این ظاهر عروسک نیست که ترسناک است، بلکه آنچه درونش است ترسناکش می کند:شیطان.

شاید وارن ها به لطف فیلم Conjuring مهمترین بخش داستان باشند اما این شروع ماجرا نیست و خیلی قبل از آن اتفاقاتی افتاده است.
شروع ماجرای ترسناک عروسک آنابل از سال 1970 شروع شده است زمانی که یک مادر برای دخترش دُنا که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد از فروشگاه اسباب بازی فروشی یک عروسک می خرد.
در آن زمان دُنا با دوستش آنجی زندگی می کرد و یک ماه از کادویی که مادرش به او داده بود می گذشت.
عروسیک خیلی زود ماهیت واقعی خود را نشان داد و برای این دو دختر تبدیل به یک کابوس واقعی شد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فيلم_آنابل
#Annabelle #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
16 مرداد 1397
Read more
‌‌‌.‌‌‌‌ #معرفی_فیلمساز ‌‌.‌‌‌‌ #کریستوفر_نولان، زادهٔ ۳۰ ژوئیه ۱۹۷۰ کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده ...
Media Removed
‌‌‌.‌‌‌‌ #معرفی_فیلمساز ‌‌.‌‌‌‌ #کریستوفر_نولان، زادهٔ ۳۰ ژوئیه ۱۹۷۰ کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده بریتانیایی - آمریکایی از مهم‌ترین فیلم‌سازان حال حاضر دنیاست. ‌‌‌.‌‌‌ فرانسیس بیکن، هنرمند محبوب کریستوفر نولان است؛ نولان در مصاحبه‌ای گفته بود که با الهام از ... ‌‌‌.‌‌‌‌
#معرفی_فیلمساز
‌‌.‌‌‌‌
#کریستوفر_نولان، زادهٔ ۳۰ ژوئیه ۱۹۷۰ کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده بریتانیایی - آمریکایی
از مهم‌ترین فیلم‌سازان حال حاضر دنیاست.
‌‌‌.‌‌‌
فرانسیس بیکن، هنرمند محبوب کریستوفر نولان است؛ نولان در مصاحبه‌ای گفته بود که با الهام از نقاشی‌های بیکن و با همکاری هیث لجر و جان کالیونه، گریمور معروف، تصمیم گرفته‌اند تا در فیلم بتمن، چهره جوکر را با الهام از نقاشی‌های بیکن، کمی متفاوت‌تر و ترسناک‌تر طراحی کنند. همچنین نولان گفته بود که علاقه زیادی به نقاشی‌هایی دارد که پس‌زمینه‌ی آن‌ها سیاه هستند و این موردی است که در بسیاری از نقاشی‌های بیکن هم دیده می‌شود. نولان با الهام از همین علاقه‌ی شخصـی‌اش، صحنه‌ای را در فیلم بتمن خلق کرد که در آن جوکر در محیطی تاریک دیده می‌شود.
Read more
فیلــم یک دقیقــــه ای #Tuck Me In #روی مرا بپوشـــان ساختــــۀ : #ایگناسیــــو اف.رودو محصــول اسپانیا 2014 این اثــر که بتازگی در فستیـــوال بین المللی فیلمهـــای یک دقیقـــه ای ( Filminute) موفــق به دریافت جایــــزه گردیــــده است ، برگرفتــــه از طرحیست که سال گذشتــــه توسط ... فیلــم یک دقیقــــه ای
#Tuck Me In
#روی مرا بپوشـــان
ساختــــۀ :
#ایگناسیــــو اف.رودو محصــول اسپانیا 2014
این اثــر که بتازگی در فستیـــوال بین المللی فیلمهـــای یک دقیقـــه ای ( Filminute) موفــق به دریافت جایــــزه گردیــــده است ، برگرفتــــه از طرحیست که سال گذشتــــه توسط « خــــووان جی. روئیــــــز » در واکنـــش به فراخوانی جهت نگارش داستانهــــــای ترسناکِ دو جملـــه ای خلــــق شـــده بـــــود
.
فیلم کوتاه «روی مرا بپوشان» ساخته ایگناسیو رودو در طول مدت زمانی کوتاه، یک دقیقه، توانسته است در جهت هدف خود به کیفیتی وحشت‌آور و مالیخولیایی دست بیابد. برای تبیین چگونگی رسیدن فیلم به چنین کیفیتی لازم است تا در ابتدا توجه ویژه‌ای به ثانیه ۲۷-۲۸ فیلم شود. در ثانیه ۲۸ در کنار مرد، عکسی سه نفره دیده می‌شود. پدر، مادر و پسر (الکس). در فیلم خبری از مادر نیست به جز عکسش. از جمله دلالت‌هایی (این فیلم تفسیرپذیر است و احتمالا دلالت‌های دیگری هم دارد) که این اثر دارد، نشان دادن همین تأثیر عدم حضور مادر در این خانواده است. مادر، حال بنا به هر دلیلی، در اینجا حضور واقعی و فیزیکی ندارد. نشان دادن عکس مادر اتفاقاً به شکلی نمادین تاکید دارد بر عدم حضور واقعی‌اش.

تأثیر عدم حضور مادر در این خانواده کوچک به این شکل بازنمایی شده است: جای مادر آن قدر خالی است که پسربچه برای جبران این جای خالی، همزادی خیالی برای خود ساخته است. تا این جا موضوع عادی به نظر می‌رسد، اما از این نقطه به بعد است که فیلم وارد فضای به اصطلاح وهمناک و مالیخولیایی می‌شود: تأثیر و عمقِ جای خالی مادر آن قدر سنگین است که این همزاد خیالی پسربچه، به همزادی واقعی بدل شده است، آن قدر واقعی که پدر هم حتی او را می‌بیند. البته نباید از تأثیری که عدم حضور مادر بر پدر هم می‌گذارد غافل ماند. یعنی جای خالی مادر آن چنان فضایِ روانی سنگینی ایجاد می کند که هم بر پسربچه و هم بر پدر به شدت تأثیرگذار است. در واقع سازندۀ فیلم فضایی روانی را با فضایی وهمناک و مالیخولیایی پیوند زده: فضا و جو روانی حاصل از عدم حضور مادر پیوند زده شده با بدل شدن همزادی خیالی به همزاد و موجودی واقعی. نتیجه این پیوند رسیدن به کیفیتی از حسِ وحشت است، منتها وحشتی غریب که حاصل فضا و جوی روانی است.

ویژگی اساسی و قابل توجهِ دیگر فیلم، چرخش و انتقالی است که بین ابتدا و انتهای فیلم رخ می‌دهد. در ابتدا پسربچه روی تخت، مثل تمامی بچه‌های دیگر در این سن و سال، معصوم و دوست داشتنی به نظر می‌رسد. در نقطه مقابل او هم پدر است که حس آرامش و امنیت را به پسربچه منتق
Read more
جوکر<span class="emoji emoji1f0cf"></span> شخصیت دیوانه در بتمن و داستان های مصور در دنیای کتاب یکی از شخصیت های طنزی و ترسناک و منفی پارک ...
Media Removed
جوکر شخصیت دیوانه در بتمن و داستان های مصور در دنیای کتاب یکی از شخصیت های طنزی و ترسناک و منفی پارک وحشت محسوب میشه هیچگاه از زندگی نامه ی او صحبتی نشده اما در فیلم شوالیه تاریکی از تبدیل شدن به جوکر صحبت میشود در بیشتر قسمت های فیلم از ان با نام روپوش قرمز یاد شده اما در فیلم بت من ۱۹۸۹ از ان به عنوان ... جوکر🃏
شخصیت دیوانه در بتمن و داستان های مصور در دنیای کتاب یکی از شخصیت های طنزی و ترسناک و منفی پارک وحشت محسوب میشه
هیچگاه از زندگی نامه ی او صحبتی نشده اما در فیلم شوالیه تاریکی از تبدیل شدن به جوکر صحبت میشود
در بیشتر قسمت های فیلم از ان با نام روپوش قرمز یاد شده اما در فیلم بت من ۱۹۸۹ از ان به عنوان جوکر (جک ناپیر)
در فیلم شوخی مرگبار در باره گذشته ش میگه
او از شغلش به عنوان یک مهندس کارخانهٔ مواد شیمیایی، استعفاء داده و در شغل فعلی خود، که یک مجری نمایش کمدی است، نا موفق است و کسی به شوخی‌های او نمی‌خندد. او به همراه یک دسته خلافکار، قصد دزدی از آن کارخانهٔ مواد شیمیایی می‌کند و در همان شب زن او، جنی، اشتباهی می‌میرد. دزدی نیز ناموفق می‌شود و با حضور بتمن، او از ترس خود را به درون مواد شیمیایی می‌اندازد. برای همین صورتش به رنگ سفید در امده است
ادامــــــه دارد...........
Read more
#آنتونی_هاپکینز تنها در بیست و پنج دقیقه از فیلم حضور داره ولی به یاد ماندنی ترین شخصیت فیلم #سکوت_بره_ها ست. برنده ی پنج جایزه اسکار ، فیلمی روانشناختی است نه فیلمی ترسناک. جالب اینه که #هانیبال_بکار دوست داشتنی چند سال قبل در فیلم شکارچی انسان به سینما معرفی شده بود ولی این شخصیت بی نظیر بازی ... #آنتونی_هاپکینز تنها در بیست و پنج دقیقه از فیلم حضور داره ولی به یاد ماندنی ترین شخصیت فیلم #سکوت_بره_ها ست. برنده ی پنج جایزه اسکار ، فیلمی روانشناختی است نه فیلمی ترسناک. جالب اینه که #هانیبال_بکار دوست داشتنی چند سال قبل در فیلم شکارچی انسان به سینما معرفی شده بود ولی این شخصیت بی نظیر بازی و هوشمندی هاپکینز رو برای درخشش کم داشت. فیلم پر ار نکته های جالبه . مثل اینکه هیچ جای فیلم لکتر به کلاریس با بازی درخشان #جودی_فاستر سلام نمیکنه. یا تابلویی که هانیبال لکتر از کلاریس نقاشی میکنه پر از اشاره های دقیق به اتفاقات فیلمه. یا اینکه آنتونی هاپکینز برای ایجاد صدای هانیبال لکتر که مو رو بر تن آدم سیخ میکنه ، ازترکیب صدای ترومن کاپوتی و کاترین هپبرن و هال ۹۰۰۰ در ادیسه ی ۲۰۰۱ فضایی استفاده کرد.
این فیلم رو میشه بارها دید و بالا رفتن ضربان قلب رو تجربه کرد.

دیالوگ برتر: یه بار یه آمارگیر سعی کرد منو محک بزنه . میگذشت در آوردم و به همراه لوبیا چیتی و کیانتی خوردم

#سه_شنبه_های_سینما #مازیارگرافی #thesilenceofthelambs
Read more
Loading...
‌ #نقد فیلم«یک مکان ساکت»(A Quiet Place) توسط منتقد هالیوود ریپورتر فیلمی #مهیج، واقعا #ترسناک ...
Media Removed
‌ #نقد فیلم«یک مکان ساکت»(A Quiet Place) توسط منتقد هالیوود ریپورتر فیلمی #مهیج، واقعا #ترسناک و با نکاتی کاملا مفهومی ‌ IMDB: 7.8/10 rottentomatoes: 95% . ترجمه اختصاصی سلام سینما - در سومین تجربه کارگردانی جان کرازیسکی، که در نقش مقابل همسرش نیز بازی می کند، هیولاها هرچیزی که صدا ...
#نقد فیلم«یک مکان ساکت»(A Quiet Place) توسط منتقد هالیوود ریپورتر
فیلمی #مهیج، واقعا #ترسناک و با نکاتی کاملا مفهومی

🔸IMDB: 7.8/10
🔸rottentomatoes: 95%
.
ترجمه اختصاصی سلام سینما - در سومین تجربه کارگردانی جان کرازیسکی، که در نقش مقابل همسرش نیز بازی می کند، هیولاها هرچیزی که صدا تولید کند را می خورند.
.
هیجانی ترسناک و در عین حال دوست داشتنی درفیلم یک مکان ساکت از #جان_کرازینسکی تمثیلی از نقش پدر و مادر در یک دنیای کاملا اشتباه و پرهرج و مرج است. کرازینسکی و امیلی بلانت نقش والدین در دنیایی را ایفا می کنند که حتی کوچکترین صدا می تواند منجر به مرگی ناگهانی و وحشیانه شود: به کودکانشان آموزش می دهند که بدون اینکه صدایی ایجاد کنند به خودشان متکی باشند. اجازه دهید که درباب توضیح ظهور هیولاهای آخرالزمانی در امریکای 2018 و احساس ناشی از آن به اتلاف زمان نپردازیم زیرا حتی مخاطبین همیشگی فیلم و سینما که به چنین استعاره هایی اعتقاد ندارند از دیدن چنین فیلمی کاملا وحشت می کنند. سومین کارگردانی کرازینسکی بسیار به موفقیت های تجاری نزدیک شده است. .
#امیلی_بلانت مادر دوست داشتنی است که کاری از دستش برنمی آید به جز آنکه مرتب در گوش پسرش شجاع بودن را نجوا کند، نگاه پر معنی کرازینسکی برای نشان دادن عمق نگرانی اش درباره فرزندانش کاملا آشکار است. در دو سه صحنه کرازینسکی راهی را برای به تصویرکشیدن احساسات پیدا میکند، در واقع او از این ابزارها برای نشان دادن تاثیرات ناشی از احساس و عواطف استفاده می کند. شنیدن این صداها تا زمانی دلنشین است که متوجه می شویم قرار است اوضاع بسیار وخیم شود و به همین منوال ادامه پیدا کند. .
می توانید چنین ترکیبی از ترس و مسئولیت پذیری والدین را در فیلم پناه بگیر جف نیکولز( 2011 ) پیدا کنید. اما این دو فیلم کاملا باهم متفاوت اند- پناه بگیر یک فیلم طولانی روانشناختی است، در حالیکه #یک_مکان_ساکت فیلمی هیجانی و ناراحت کننده است.
.
🔻متن کامل نقد در سایت #سلام_سینما
www.salamcinema.ir
.
#سلام_سینما_نقد
مترجم: مهتاب عیوضی
#AQuietPlace
Read more
فیلم پیشنهادی این هفته . Mother! 2017 . ژانر: ‎غم انگیز, ترسناک, رازآلود, مهیج . ‎کشور سازنده: ...
Media Removed
فیلم پیشنهادی این هفته . Mother! 2017 . ژانر: ‎غم انگیز, ترسناک, رازآلود, مهیج . ‎کشور سازنده: آمریکا ‎. امتیاز: ۷۵/۱۰۰ . زمان فیلم: ۱۱۹ دقیقه ‎. اکران: ۲۰۱۷ . مادر ، فیلمی ترسناک و رازآلود به کارگردانی دارن آرونوفسکی است. از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به جنیفر لارنس ، خاویر ... فیلم پیشنهادی این هفته
.
Mother! 2017
.
ژانر: ‎غم انگیز, ترسناک, رازآلود, مهیج
.
‎کشور سازنده: آمریکا
‎.
امتیاز: ۷۵/۱۰۰
.
زمان فیلم: ۱۱۹ دقیقه
‎.
اکران: ۲۰۱۷
.
مادر ، فیلمی ترسناک و رازآلود به کارگردانی دارن آرونوفسکی است. از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به جنیفر لارنس ، خاویر باردم ، اد هریس و میشل فایفر اشاره کرد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، زندگی آرام یک زوج زمانی آزمایش می‌شود که ، مهمانان ناخوانده برای به هم ریختن زندگی آرام آنها وارد خانه‌شان می‌شوند و…
.
— — — — — — — — — —
‎اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
‎لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
‎هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #Apple #Apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #iphone #telegram #appstore #stronger #film #movie
‎ #ان_آي_سي #اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_اپل #فروشگاه_آنلاين #اپل #فیلم_برتر_هفته #فیلم‎
Read more
Loading...
نگاهی به فیلم #پوست_سرد : فیلم زیبایی که در ژانر ترسناک نیز معرفی شده است ولیکن ترس عنصری نیست که در ...
Media Removed
نگاهی به فیلم #پوست_سرد : فیلم زیبایی که در ژانر ترسناک نیز معرفی شده است ولیکن ترس عنصری نیست که در فیلم بر عناصر دیگر غالب شود . داستان دو مرد که در جزیره‌ای تک و تنها و دور‌افتاده‌اند و محل زندگی آن ها برج فانوس دریایی‌ست در حالی که این جزیره به هیچ وجه محل تردّد کشتی‌ها نیست .جزیره‌ای غریب که روزها ... نگاهی به فیلم #پوست_سرد : فیلم زیبایی که در ژانر ترسناک نیز معرفی شده است ولیکن ترس عنصری نیست که در فیلم بر عناصر دیگر غالب شود . داستان دو مرد که در جزیره‌ای تک و تنها و دور‌افتاده‌اند و محل زندگی آن ها برج فانوس دریایی‌ست در حالی که این جزیره به هیچ وجه محل تردّد کشتی‌ها نیست .جزیره‌ای غریب که روزها مدام تصویر استخوان‌های جامانده ی یک موجود عظیم‌الجثه که طرحی مشابه کشتی را داراست و سپیدی عجیبی دارد را به رخ می کشد در کنار امواج از هم گسیخته و شب های مرموز که موجوداتی دوزیست و نیمه خزنده و شبیه انسان مدام از دریا به سمت فانوس هجوم می آورند و هر شب و هر شب کشته می شوند با اسلحه و دینامیت و غیره و از همین موجودات می بینیم یکی همچون برده‌ای سر به‌زیر در اختیار یکی از دو شخصیت ماجراست که هم نقش همدم او را دارد ، هم نقش فاحشه‌ی او را و هم موجودی ست که سخت از صاحب خود حساب می برد و هم به او وفادار است و رفته رفته از خشونت صاحب خود به شخصیت دیگر که فردی منطقی و احساساتی‌ست پناه می برد و اینجاست که شخص دوم در می‌یابد این موجودات اهل هجوم و جنگ نیستند و این تنها به‌خاطر نحوه‌ی عملکرد شخص اول است که اینگونه شب‌ها واکنش نشان می‌دهند و در زیر پوست سرد خود لبریز از حرارت های عاطفی و والاتر از کنش های احساسات انسانی هستند . فیلم حاوی صحنه‌های دردناکی ست که پیام هایی داراست و ارزش نشستن به تماشا را فراخوان می دهد . داستان ، داستان دردآور انسان هایی ست که از نبود عشق و معشوق چنان در وحشت هستند و از تنهایی خود می ترسند که دست به هر کاری حتی خشونت و کشتار نیز می‌زنند
#علیرضا_بصارت_دار
#Cold_Skin 2017
#Directed by:
#Xavier_Gens
Country:
#France
#Spain
Read more
 #Constantine 2005 #کنستانتین #کارگردان : #فرانسیس_لارنس بررسی #فیلم : یک فیلم آمریکایی ...
Media Removed
#Constantine 2005 #کنستانتین #کارگردان : #فرانسیس_لارنس بررسی #فیلم : یک فیلم آمریکایی به سبک #فراطبیعی و #ترسناک محصول سال ۲۰۰۵ به کارگردانی فرانسیس لارنس است. جان کنستانتین یک جن‌گیر است. در پی کشف خودکشی ایزابلا دادسون، خواهر دوقلوی او به کنستانتین پناه می‌برد و در نتیجه می‌فهمد ... #Constantine 2005
#کنستانتین
#کارگردان : #فرانسیس_لارنس

بررسی #فیلم :
یک فیلم آمریکایی به سبک #فراطبیعی و #ترسناک محصول سال ۲۰۰۵ به کارگردانی فرانسیس لارنس است.
جان کنستانتین یک جن‌گیر است. در پی کشف خودکشی ایزابلا دادسون، خواهر دوقلوی او به کنستانتین پناه می‌برد و در نتیجه می‌فهمد که مامون برای ورود به دنیا احتیاج به خون #خدا دارد و این خون را می‌تواند از روی لکه‌های خون روی نیزه سرنوشت (همان نیزه‌ای که #عیسی را به قتل رساند) به دست بیاورد.

بررسی #ممنوعیت :
این فیلم از دیدگاه #مذهبیون به افراطی گری و #شیطان پرستی متهم شده است و باعث جنجال های بسیار زیادی شد.
این فیلم در کشور #برونئی #ممنوع اعلام شد.
احمد کدیر، دبیر شورای #سانسور کشور #اسلامی برونئی این فیلم را به دلیل شیطان پرستی ممنوع اعلام کرد.
همچین این فیلم در کشور های متفاوتی با نقد ها و اعتراضات مختلف و نسبتاً شدیدی روبه رو شد از جمله #ایران که دکتر عباسی و دکتر رائفی پور نقد های تندی را بر این فیلم انجام دادند.

_________________
🔴🔴🔴🔴
دانلود فیلم کنستانتین در کانال #تلگرام #ممنوعه_کده
T.me/mamnoe_kade
لینک ورود به کانال تلگرام بر روی بیو پیج قرار دارد
🔴🔴🔴🔴
_________________
Read more
سینمایی" فِراری" نیما حسنی نسب:کارگردان کاربلد و تجربه گرای سینمای ایران فیلمی ساخته مصداق ضرب‌المثل ...
Media Removed
سینمایی" فِراری" نیما حسنی نسب:کارگردان کاربلد و تجربه گرای سینمای ایران فیلمی ساخته مصداق ضرب‌المثل «دود از کُنده بلند می‌شود» که بدون شلوغ‌کاری و شعار و هوچی‌گری، به‌روز و معاصر و – به معنای درست کلمه – اجتماعی است. حاصل دغدغه‌ای که سینمایی شده و حس و حال مورد نظر فیلم‌ساز را قدم به قدم و ذره ... سینمایی" فِراری"
نیما حسنی نسب:کارگردان کاربلد و تجربه گرای سینمای ایران فیلمی ساخته مصداق ضرب‌المثل «دود از کُنده بلند می‌شود» که بدون شلوغ‌کاری و شعار و هوچی‌گری، به‌روز و معاصر و – به معنای درست کلمه – اجتماعی است. حاصل دغدغه‌ای که سینمایی شده و حس و حال مورد نظر فیلم‌ساز را قدم به قدم و ذره ذره به تماشاگر منتقل می‌کند. برای حرفش فکر کرده، شخصیت و روایت مناسب انتخاب کرده و تجربه‌ی سال‌ها فیلم‌سازی را می‌شود پشت لحظه‌ها و صحنه‌هایش دید. فیلم محدودیتِ خودخواسته، آگاهانه‌ و هوشمندانه‌ای دارد و فقط با دو کاراکتر اصلی در یک زمان چند ساعتی در یک پیکان درب و داغان چنان تصویر دقیق و شناسنامه‌داری از تهرانِ امروز و شکاف طبقاتی و مناسبات سیاسی/اقتصادی ساخته که خیلی فیلم‌ها با کلی سر و صدا و فیل‌هواکردن از پَسِ انجامش برنیامده‌اند. «فِراری» فیلم سهل و ممتنعی‌ست که ظرافت‌ها و پتانسیل‌ها و زیرمتن‌هایش رو و گل‌درشت نمی‌شود و بیرون از فیلم نمی‌ایستد. نویسنده و فیلم‌ساز برای ترسیم وضعیت سیاهِ این کلان‌شهرِ ترسناک و بی‌دروپیکر عجله ندارند و معلوم است به‌خوبی به نتیجه و تاثیر نهایی کارشان اعتقاد دارند. در برهوت شخصیت‌پردازی سینمای ایران توانسته دو کاراکتر ملموس و قابل درک می‌سازد و به کمک بازی خوب محسن تنابنده و ترلان پروانه و شیمی این زوج نامتعارف، پیگیری ماجرا را به‌رغم محدودیت‌های داستانی جذاب می‌کند. فیلم می‌کوشد (و موفق می‌شود) با طراحی درستِ کاراکترهای فرعی معدود و دو سه داستانک‌ هوشمندانه، یک فضای کلی و وضعیت عمومی را ترسیم و تصویر کند، بی‌آن‌که به دام تیپ‌سازی‌ و موقعیت‌های نمادین بیفتد. استفاده هوشمندانه از تصاویر دوربین‌های شهری - از تیتراژ ابتدایی تا سکانس فینال – از سینمایی‌ترین ایده‌های جشنواره امسال است. فِراری بار دیگر عیار فیلم‌سازیِ علیرضا داودنژاد را به رخ هم‌نسلان و جوان‌های تازه آمده می‌کشد
Read more
... چند نکته رو بگم تا اونجایی که یادم میاد حتی یک نفر با #سربند توی فیلم ندیدم دوستانی که با فیلم ...
Media Removed
... چند نکته رو بگم تا اونجایی که یادم میاد حتی یک نفر با #سربند توی فیلم ندیدم دوستانی که با فیلم و هنر و ساختار و نماد آشنا هستند میدونند که سربند و نشون دادن یا ندادنش چه مفهومی داره #سربند نمادی از اعتقاد هست این فیلم ساخته شده تا از اول تا آخر فقط صحنه های جنازه و کشته های وحشتناک نشون بده تا ... ...
چند نکته رو بگم

تا اونجایی که یادم میاد حتی یک نفر با #سربند توی فیلم ندیدم
دوستانی که با فیلم و هنر و ساختار و نماد آشنا هستند
میدونند که سربند و نشون دادن یا ندادنش چه مفهومی داره
#سربند نمادی از اعتقاد هست

این فیلم ساخته شده تا از اول تا آخر
فقط صحنه های جنازه و کشته های وحشتناک نشون بده
تا مردم و بیننده را از جنگ بترسونه

من نمیکم جنگ ترس نداره یا جنگ خوبه
اولا ما دفاع کردیم
#دفاع_مقدس
دوما این پیام فیلم تو فضای فعلی جامعه و بحث دیپلماسی و موضوعات این چند سال فقط القا کردن یک خط سیاسی مشخص است که با همان سیاست رای گرفت
همین خط فکری در جشنواره امسال
فیلم #بمب_یک_عاشقانه رو ساخت
فضای ترسناک بمباران شهر ها و پیام به مردم که هر کاری کنید تا جنگ نشه
.
.
.
توصیه میشه دوباره روایت فتح #سید_شهیدان_اهل_قلم رو ببینید
کجا فقط از دفاع مقدس صحنه کشت و کشتار و جنازه به تصویر کشیده شده؟
پر است از روح لطیف رزمندگان اسلام و روحیه جهاد و ایثار و مقاومت
.
.
نکته دیگه همونجور که تو استوری گفتم
داستان فیلم کجاست
اعتقاد کجاست
اگر کارگردان روسی و آمریکایی و فرانسوی جایگزین کنیم که قرار باشه صحنه نبرد و دفاع از مرزهای خودشون رو نشون بده
آیا تفاوتی با این فیلم داره یا نه؟
.
.
#هوشیار_باشیم
#من_یک_بی_سواد_از_جهنم_برگشته
عباس شریفی
این نظر شخصی من هست
.
.
.
پ ن:در مورد یک جمله تند در استوری عذرخواهی میکنم
Read more
Loading...
بیست و پنج فیلم تاپ درباره زامبی ها /پارت اول <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> 1. جنگ جهانی زد – World War Z – 2013 2.. ...
Media Removed
بیست و پنج فیلم تاپ درباره زامبی ها /پارت اول 1. جنگ جهانی زد – World War Z – 2013 2.. مار و رنگین‌کمان The Serpent and the Rainbow – 1988 3.سعادت کاتاکوریس – The Happiness of the Katakuris – 2001 4.بازگشت مردگان زنده – 1985 – The Return of the Living Dead 5.زامبی‌های گوشت‌خوار ... بیست و پنج فیلم تاپ درباره زامبی ها /پارت اول ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
1. جنگ جهانی زد – World War Z – 2013
2.. مار و رنگین‌کمان The Serpent and the Rainbow – 1988
3.سعادت کاتاکوریس – The Happiness of the Katakuris – 2001
4.بازگشت مردگان زنده – 1985 – The Return of the Living Dead
5.زامبی‌های گوشت‌خوار (زامبی 2) – 1979 – Zombie Flesh Eaters
6. 28 روز بعد… 2002– 28 Days Later
7.طاعون زامبی‌ها  The Plague of the Zombies – 1966
8.طاعون زامبی‌ها The Plague of the Zombies – 1966
9.قطار بوسان – Train to Busan – 2016
10. سرزمین زامبی‌ها – Zombieland – 2009
11.دختری با تمام موهبت‌ها – The Girl With All The Gifts – 2016
12.زامبی سفید – White Zombie – 1932
13.شب ستاره دنباله‌دار – Night of the Comet – 1984
14.احیاگر – Re-Animator – 1985
15.پارانورمن – ParaNorman – 2012
16.مرده زنده در سردخانه منچستر – The Living Dead at Manchester Morgue – 1974
17. با یک زامبی راه رفتم – I Walked with a Zombie  1943
18. روز مردگان – Day of the Dead – 1985
19.شان می‌میرد – Shaun of the Dead – 2004
20.آرئی‌سی – Rec – 2007
21. مرگ مغزی – Braindead – 1992
22.فراتر از آن – The Beyond – 1981
23.شب زندگان مرده Night of the Living Dead – 1968
24.طلوع مردگان – Dawn of the Dead – 1978
25.بدن های گرم _2013 _warm bodies
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
*پی نوشت :در پست های آینده این بیست و پنج فیلم معرفی می‌شوند. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #معرفی
#zombie #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
2 مرداد 1397
Read more
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت سیزدهم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> The Phantom of the ...
Media Removed
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت سیزدهم The Phantom of the Opera فیلم The Phantom of the Opera شاید اگر این روزها دوباره نمایش داده شود، دیگر به مانند روزهای اول خودش ترسناک نباشد. دلیل چنین اتفاقی بازسازی‌هایی متعددی است که از روی اولین نسخه این فیلم ... فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت سیزدهم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
The Phantom of the Opera

فیلم The Phantom of the Opera شاید اگر این روزها دوباره نمایش داده شود، دیگر به مانند روزهای اول خودش ترسناک نباشد. دلیل چنین اتفاقی بازسازی‌هایی متعددی است که از روی اولین نسخه این فیلم صورت گرفته و موجب شده است تا تمام غافلگیری‌های فیلم از بین برود و روند فیلم برای مخاطب کاملا قابل پیش‌بینی باشد.

در سال ۱۹۴۳، فیلم The Phantom of the Opera با بازی کلاود رینز در نقش فانتوم به نمایش درآمد. داستان فیلم در مورد مردی است که به طور مخفیانه، نفوذ انکارناپذیری روی نمایش‌های سالن اپرا دارد و با خرابکاری‌ها و قتل‌های متعدد قصد دارد با بازیگر اصلی نمایش ازدواج کند. این فیلم نه به خاطر داستانش، بلکه به خاطر نوع فیلم‌برداری خلاقانه‌اش مورد تحسین داوران آکادمی قرار گرفت و توانست دو جایزه بهترین فیلم‌برداری و بهترین طراحی تولید را ازآن خود کند. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فیلم_شبح_اپرا
#ThePhantomoftheOpera #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
6 مرداد 1397
Read more
فوائد مهم تماشای فیلم ترسناک 1_ باعث کاهش وزن می شود. 2_  با افزایش گلبول‌های سفید خون سیستم ...
Media Removed
فوائد مهم تماشای فیلم ترسناک 1_ باعث کاهش وزن می شود. 2_  با افزایش گلبول‌های سفید خون سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند. 3_یافتن حس امنیت و آرامش بعد از تماشای فیلم. کیا عاشق فیلم ترسناک هستند؟ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فواید ... فوائد مهم تماشای فیلم ترسناک

1_ باعث کاهش وزن می شود.
2_  با افزایش گلبول‌های سفید خون سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند.
3_یافتن حس امنیت و آرامش بعد از تماشای فیلم. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کیا عاشق فیلم ترسناک هستند؟ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فواید
#tarsnak #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
14 شهریور 1397
Read more
Loading...
معرفی فیلمهای #ترسناک . The monster project 2017 . چندنفر برای ساخت برنامه با هیولاهای واقعی ...
Media Removed
معرفی فیلمهای #ترسناک . The monster project 2017 . چندنفر برای ساخت برنامه با هیولاهای واقعی مصاحبه میکنن. پروژه هیولا به سبک فوند فوتیج ساخته شده(فیلمبرداری توسط بازیگرها) که چند دقیقه طول میکشه تا بهش عادت کنید. شخصیت ها متنوع هستن و بازیگرها به خوبی از پس نقششون بر میان. بعضی از سکانس ... معرفی فیلمهای #ترسناک
.
The monster project 2017
.
چندنفر برای ساخت برنامه با هیولاهای واقعی مصاحبه میکنن.
پروژه هیولا به سبک فوند فوتیج ساخته شده(فیلمبرداری توسط بازیگرها) که چند دقیقه طول میکشه تا بهش عادت کنید.
شخصیت ها متنوع هستن و بازیگرها به خوبی از پس نقششون بر میان.
بعضی از سکانس ها خیلی مبتدیانه ساخته شدن.
فضای فیلم ترس و اضطراب زیادی ایجاد میکنه.
پایان فیلم خیلی ضعیفه
.
A quiet place 2018
.
موجودات عجیبی به زمین حمله کردن که فقط به صدا عکس العمل نشون میدن.
فیلم ایده خوبی داره.
داستان قوانینی وضع کرده که خیلی نمیتونه بهشون پایبند باشه.
حوادث توانایی لازم برای رو به جلو بردن داستان رو ندارن.
فیلمبرداری ترس و اضطراب صحنه هارو به خوبی نشون نمیده.
بازیگر ها خوبن مخصوصا امیلی بلانت.
پایان فیلم به سوال ها جواب نمیده و سوال های جدیدی هم ایجاد میکنه
.
Unsane 2018
.
دختری که برای فرار از مردی مرموز مایل ها از خونه اش دور شده ، توی آسایشگاه روانی بستری میشه.
دو دقیقه ی ابتدایی فیلم با دقت زیادی ساخته شده و اطلاعات جالبی به مخاطب میده.
شاید بزرگترین ایراد فیلمنامه دلیل موندن دختر(ساویر والنتینی) در آسایشگاه روانی باشه که قابل باور نیست.
از ابتدای فیلم بطور همزمان دو داستان پیش برده میشه: اتفاقات زندگی ساویر و تخلفات آسایشگاه روانی.
چون فیلم با آیفون فیلمبرداری شده رنگ و لعاب خاصی داره و دوست داشتنی شده.
بازیگرها بازی های خوبی ارائه میدن.
بهترین صحنه های فیلم مربوط به زیرزمین آسایشگاه روانیه.
پایان فیلم نتیجه گیری مخاطب رو عوض میکنه
.
پ.ن: فیلمها رو به ترتیبی که دیدم ، نوشتم . سعی کردم تا جایی که ممکنه حوادث مهمو لو ندم.

#TheMonsterProject #victormathieu #YvonneZima #TobyHemingway #ShioriIdeta #MurielleZuker #JustinBruening #aquietplace #johnkrasinski #EmilyBlunt #unsane #stevensoderbergh #ClaireFoy #MattDamon #JunoTemple #JoshuaLeonard #JayPharoah #نقدفیلم #معرفی_فیلم #نقد_فیلم #ژانر_وحشت
Read more
. تریلر نهایی فیلم ترسناک مکانی آرام (A Quiet Place) منتشر شد / سکوت کن و زنده بمون! . - تریلر نهایی فیلم ترسناک جدید ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ، «مکانی آرام» این نوید را به عاشقان ژانر ترس می دهد که قرار است موفق به تماشای یک عنوان وحشتناک واقعی شوند. این فیلم که با بررسی های مثبت زیادی روبرو شده، همه از آن بعنوان ... .
🔥 تریلر نهایی فیلم ترسناک مکانی آرام (A Quiet Place) منتشر شد / سکوت کن و زنده بمون!
.
- تریلر نهایی فیلم ترسناک جدید ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ، «مکانی آرام» این نوید را به عاشقان ژانر ترس می دهد که قرار است موفق به تماشای یک عنوان وحشتناک واقعی شوند. این فیلم که با بررسی های مثبت زیادی روبرو شده، همه از آن بعنوان یک فیلم ترسناک خوب یاد می کنند و از مورد انتظارترین عناوین ژانر وحشت امسال است
.
- با تماشای تریلر جدید می توانیم خیلی راحت به داستان فیلم پی ببریم، که بر محور یک خانواده می چرخد؛ خانواده ای که سعی می کنند یک زندگی آرام و صلح آمیز داشته باشند، به دور از آشفتگی، و سر و صدای دنیای بیرون. اما زمانی که گروهی از موجودات مرموز به دنیای آنها حمله می کنند، خطر مرگ و نابودی افزایش می یابد، یک سری هیولا که فقط به صدا واکنش نشان می دهند. اگر این هیولاها صدایی بشوند، منبع صدا را شکار می کنند. پدر-مادرها باید با زندگی در سکوت مطلق از بچه های خودشان در برابر این تهدید جدید و ناشناخته دفاع کنند
.
- بواسطه این تریلر می توانیم نگاهی دقیق تر از همیشه به شخصیت های اصلی فیلم و همچنین فضای خوفناک آن داشته باشیم. این فیلم به كارگرداني جان كرازينسكی است كه خود به همراه همسرش اميلی بلانت در آن ايفاي نقش مي‌كنند. مکانی آرام، اولین حضور این زوج متاهل یعنی بلانت و کرازینسکی با یکدیگر در فیلمی سینمایی را رقم خواهد زد
.
📆 این فیلم قرار است در تاریخ ۶ آوریل ۲۰۱۸ (۱۷ فروردین ۱۳۹۷) اکران شود
_______________
#AQuietPlace #EmilyBlunt #JohnKrasinski
#Drama #Horror #Thriller #Movie #Film #Trailer #2018
Read more
. فیلم جنجالی و ترسناک"سوسپیریا" هشت دقیقه  ایستاده تشویق شد! . • فیلم ترسناک «سوسپیریا» ( #Suspiria) ساخته لوکا گوادانینو کارگردان ایتالیایی در پایان اولین نمایش خود در جشنواره فیلم ونیز با تشویق ایستاده تماشاگران مواجه شد. این فیلم بازسازی فیلم کالت داریو آرجنتو استاد سینمای وحشت ... .
🌟فیلم جنجالی و ترسناک"سوسپیریا" هشت دقیقه  ایستاده تشویق شد!
.
• فیلم ترسناک «سوسپیریا» ( #Suspiria) ساخته لوکا گوادانینو کارگردان ایتالیایی در پایان اولین نمایش خود در جشنواره فیلم ونیز با تشویق ایستاده تماشاگران مواجه شد. این فیلم بازسازی فیلم کالت داریو آرجنتو استاد سینمای وحشت ایتالیاست
.
• گوادانینو در مراسم فرش قرمز فیلمش همراه با گروه بازیگران از جمله داکوتا جانسون، تیلدا سوئینتن، کلویی گریس مورتز، جسیکا هارپر و الکس وک حاضر بود. رابطه این کارگردان با رسانه‌های ایتالیایی همیشه بالا و پایین داشته و واکنش‌های ضد و نقیض در نشست خبری فیلم قابل پیش بینی توصیف شده است
.
• نسخه جدید «سوسپیریا» که با بودجه ۲۰ میلیون دلاری ساخته شده، داستان یک امریکایی تازه وارد به یک آکادمی رقص است. او بعد از مدتی متوجه می‌شود آکادمی فقط ویترینی برای وقایع ترسناک و ناخوشایند پشت پرده است
.
💭 واکنش منتقدان چه بود؟
.
• منتقدان این فیلم به شکل آشکار به دو دسته موافق و مخالف تقسیم شده اند. منتقد ایندیوایر فیلم را «تیره و تار و دیوانگی باشکوه» توصیف کرده و دیلی تلگراف به آن پنج ستاره داده و نوشته از فیلم اصلی بهتر است!
.
• اما همه منتقدان فیلم را نپسندیده‌اند. نشریه تایم آن را «بی‌مزه، خسته کننده و احمقانه» خوانده و منتقد سایت راجر ابرت دات کام به فیلم لقب «پوچ و خودنمایانه» داده است
.
• این فیلم تا به امروز امتیاز ۷۶ را از بین ۱۳ نقد در سایت متاکریتیک و امتیاز ۶۲ از بین ۱۳ نقد در سایت راتن تومیتوز، به دست آورده است. در نشست خبری فیلم هم هرچند عده قابل توجهی سازندگان را تشویق کردند، اما صدای سوت و هو کردن هم بلند شد، طوری که جو ایجاد شده پیرامون فیلم را با نمایش «مادر!» دارن آرونوفسکی در جشنواره سال قبل مقایسه کرده‌اند
▪️〰〰〰▪️
🍿IMDb: ۷.۰
Ⓜ️‍Metacritic: %۷۶
🍅Rotten Tomatoes: %۶۲
▫️〰〰〰〰〰〰▫️
#LucaGuadagnino #DakotaJohnson #TildaSwinton
#CinemaNewss_Review
Read more
Loading...
فیلم‌ها خاطرات شمشیر (۲۰۱۴) ۲۶ سال (۲۰۱۲) داستان‌های ترسناک (۲۰۱۲) دوست دخترها (۲۰۰۹) خداحافظ ...
Media Removed
فیلم‌ها خاطرات شمشیر (۲۰۱۴) ۲۶ سال (۲۰۱۲) داستان‌های ترسناک (۲۰۱۲) دوست دخترها (۲۰۰۹) خداحافظ مامان (۲۰۰۹) پس از ضیافت (۲۰۰۹) فیلم‌ها

خاطرات شمشیر (۲۰۱۴)
۲۶ سال (۲۰۱۲)
داستان‌های ترسناک (۲۰۱۲)
دوست دخترها (۲۰۰۹)
خداحافظ مامان (۲۰۰۹)
پس از ضیافت (۲۰۰۹)
 #book #TheLovelyBones #استخوان_های_دوست_داشتنی #نویسنده : #آلیس_سبالد بررسی #کتاب : این ...
Media Removed
#book #TheLovelyBones #استخوان_های_دوست_داشتنی #نویسنده : #آلیس_سبالد بررسی #کتاب : این #رمان به شدت مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت، و به بیش از ۳۰ زبان (از جمله زبان #فارسی) ترجمه شد و جوایزی نیز بدست آورد. این رمان در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه انجمن کتابفروشان آمریکا شد و از آن ... #book
#TheLovelyBones
#استخوان_های_دوست_داشتنی
#نویسنده : #آلیس_سبالد

بررسی #کتاب :
این #رمان به شدت مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت، و به بیش از ۳۰ زبان (از جمله زبان #فارسی) ترجمه شد و جوایزی نیز بدست آورد. این رمان در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه انجمن کتابفروشان آمریکا شد و از آن سال تاکنون چهار میلیون نسخه فروش کرده است.
همچنین فیلمی با همین نام به کارگردانی #پیتر_جکسون ساخته شده است.
این کتاب در مورد دختری ۱۴ ساله به‌نام سوزی است که پس از آنکه به دست شخصی به نام جرج هاروی مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل می‌رسد، با زبانی کودکانه و جذاب رویدادهای پس از مرگش را روایت می‌کند. لحن کودکانه سوزی در طی گذشت سال‌ها همچنان حفظ می‌شود و این روح به روایت ماجراهایی را که در طول ده سال پیرامون والدین، دوستان، پلیس و حتی قاتلش رخ می‌دهد می‌پردازد. راوی همچنین توصیفی ساده و صمیمی از بهشتی که در آن مستقر شده است ارائه می‌دهد.

بررسی #ممنوعیت :
این کتاب به علت “فحوای ترسناک” آن در کلیه مدارس #آمریکا و #انگلیس #ممنوع اعلام شده است.
همچنین در بسیاری از کشور های #مسلمان مانند #عربستان سعودی به دلیل لحن فانتزی آن و توصیف بهشت از دید یک دختر بچه ممنوع اعلام شده است.

نظر شخصی :
متأسفانه باید بگم که من این کتاب رو نخوندم، اما فیلمی که از این رمان #اقتباس شده به کارگردانی پیتر جکسون رو دیدم و به نظرم یکی از بهترین #فیلم های ساخته شده پیتر جکسون هست.
کتاب رو در کانال #تلگرام قرار دادم

_________________
🔴🔴🔴🔴
دانلود کتاب استخوان های دوست داشتنی به زبان فارسی در کانال تلگرام ممنوعه کده
T.me/mamnoe_kade
لینک ورود به کانال تلگرام بر روی بیو پیج قرار دارد
🔴🔴🔴🔴
_________________
Read more
این نوشتار ، هشداری است به همه ما که ممکن است روزی از سر انسان دوستی ، بی آن که مرتکب جرمی شده باشیم ، درگیر ...
Media Removed
این نوشتار ، هشداری است به همه ما که ممکن است روزی از سر انسان دوستی ، بی آن که مرتکب جرمی شده باشیم ، درگیر زندان و حتی اعدام شویم. ناگفته نماند که آنچه ذکر می شود مختص پروازهای بین المللی نیست بلکه در پروازهای داخلی هم باید مورد توجه باشد. 1 - مسافران پروازها معمولاً از ساعت ها پیش در فرودگاه حاضر ... این نوشتار ، هشداری است به همه ما که ممکن است روزی از سر انسان دوستی ، بی آن که مرتکب جرمی شده باشیم ، درگیر زندان و حتی اعدام شویم. ناگفته نماند که آنچه ذکر می شود مختص پروازهای بین المللی نیست بلکه در پروازهای داخلی هم باید مورد توجه باشد.

1 - مسافران پروازها معمولاً از ساعت ها پیش در فرودگاه حاضر می شوند و این ، فرصت مناسبی برای آشنایی مسافران و گپ و گفت های بین آنهاست. کسانی که می خواهند محموله مواد مخدر - حتی در حد 10 گرم - را به خارج ببرند، در این مدت طعمه خود را انتخاب و با او دوست می شوند.

ما ایرانی ها ، نوعاً مردمانی هستیم که زود در رودربایستی گیر می کنیم. بنابراین وقتی کسی که ساعتی با ما همکلام شده و مثلاً با هم آب میوه ای هم خورده ایم، به ما می گوید که یکی از چمدان هایش باعث می شود اضافه بار بخورد و خواهش می کند بار او را روی بلیت ما ثبت کنند ، نمی توانیم "نه" بگوییم! غافل از این که ممکن است - حتی در حد یک درصد - داخل آن چمدان ، چند گرم ماده مخدر یا هر ماده ممنوعه دیگر وجود داشته باشد.

اگر پلیس ایران یا کشور مقصد ، آن ماده را کشف کرد، چون بار به اسم ما ثبت شده ، ما درگیرش خواهیم بود و او ، هیچ مسوولیتی را بر عهده نخواهد گرفت. اما اگر کسی متوجه نشد ، در آن سوی گیت های فرودگاه مقصد ، در حالی که در دل به ساده لوحی ما می خندد ، بارش را تحویل می گیرد و خداحافظی می کند.

یادمان باشد که قاچاقچیان مواد مخدر ، مانند آنچه در فیلم های سینمایی نشان داده می شوند، آدم هایی با قیافه های ترسناک و صداهای نخراشیده و احیاناً دارای جای زخمی در صورت نیستند. آنها می توانند افرادی کاملاً باکلاس ، مؤدب و مهربان باشند که با سر و وضعی مرتب در فرودگاه نشسته اند و می گویند که شرکتی در مالزی دارند و در کار آی تی هستند یا در لندن تدریس می کنند.

اگر کسی در فرودگاه از شما خواست مسوولیت بارش را به عهده بگیرید ، با یادآوری خطری که ممکن است زندگی تان به کلی به فنا بدهد، قاطعانه "نه" بگویید. بگذارید کسی که چنین انتظاری بی جایی از شما دارد ، از دست تان ناراحت شود.
جملاتی مانند "نگران نباشید، هزینه اضافه بار زیاد نیست" یا "با متصدی کانتر صحبت کنید شاید جریمه تان نکند" ، "عذر می خواهم ولی من به خودم قول داده ام بار دیگری را قبول نکنم و نمی خواهم قولم را بشکنم" و البته کلمه "نه" به تنهایی ، می توانند جان تان را نجات دهند.
#ادامه_مطلب_در_کامنت_اول
Read more
به فرزندان خود چگونه صحبت کردن و رفتار کردن با خانواده و دوستان و آشنایانتان را یاد بدهید به مانند یک ...
Media Removed
به فرزندان خود چگونه صحبت کردن و رفتار کردن با خانواده و دوستان و آشنایانتان را یاد بدهید به مانند یک شاهزاده چه حرفی بزند کجا بزند چطور بزند ... به عنوان یک دختر یا زن چطور باید در خانه رفتار کند تا بشود ملکه و یک پسر یا مرد چطور باید رفتار کند تا بشود شاه آن خانه ... بله ما تو کشوری بزرگ شدیم که چیزی بهمون ... به فرزندان خود چگونه صحبت کردن و رفتار کردن با خانواده و دوستان و آشنایانتان را یاد بدهید به مانند یک شاهزاده چه حرفی بزند کجا بزند چطور بزند ... به عنوان یک دختر یا زن چطور باید در خانه رفتار کند تا بشود ملکه و یک پسر یا مرد چطور باید رفتار کند تا بشود شاه آن خانه ... بله ما تو کشوری بزرگ شدیم که چیزی بهمون آموزش داده نشده ولی اگه بخوایم هم کتاباش هست هم اینترنتی ... مهم ترین و اصلی ترین رکن یه خانواده رفتار پدر با مادر و بالعکسش هست که تربیت فرزندان اون خونه رو شکل میده بچه ها با دیدن نوع حرکات دست و لحن شما با همه که تربیت میشن نه صرفا نوع رفتار شما باهاشون ... خلاصه بنظر من مرد بودن به سیبیل و صدای بلند و قد بلند و جذبه و این داستانا نیست هر وقت جوری رفتار کردید که همسرتون احساس کرد یک ملکه ست شما مرد اون خونه اید و به طبع بچه هاتون هم این نوع رفتار شما رو یاد خواهند گرفت و همچنین زن بودن به میزان جذابیت شما و داشته هاتون نیست بلکه به رفتار شما ست که شوهرتون احساس کنه یک شاه در خونه ی خودشه ... هیچ وقت دیر نیست مطالعه کنید که چطور باید این سیاست ها رو در زندگیتان پیاده کنید ... رفتار ما آدما با هم ربطی به مشکلاتمون نداره بهانه نتراشید ... با تمام مشکلاتتون سعی کنید در کمال آرامش سوتفاهم ها رو برطرف کنید ... هیچ وقت بحث نکنید وقتی که میدونید فایده ای نداره ... فقط نظر خودتونو بگید ... خونه میدون جنگ نیست 😀 بحث کم آوردن نیست ... هیچ وقت تا آخر یه موضوع در بحث هاتون نرید ... آخر دنیا ذهن شماست چون دنیا ته نداره ... پس ذهنتون رو با مطالعه و فیلم تماشا کردن باز کنید البته نه فیلم هندی یا فیلم های غمگین و ترسناک 😂 ... کتابهای درسی یکی از بهترین گزینه هاست حتی اگه حفظ باشید به موضوعاتش فکر کنید تا بتونید ذهنتون رو از بند تصورات غلط آزاد کنید ... چقدر حرف زدم هیچی دیگه با هم مهربون باشید دنیا دو روزه ... این آخریشه میخوام به تمدن کشورمون اشاره کنم ت این موضوع خانواده ، که به مرد مهربان و به زن مهربانو میگفتن ، خودتون دیگه تا آخرش برید ... 😊😊
Read more
. . جورج ای رومرو چند روز پیش عمرشو داد به شما. همون‌لحظه‌ای که خبرش اومد، می‌خواستم عکس‌شو بذارم ...
Media Removed
. . جورج ای رومرو چند روز پیش عمرشو داد به شما. همون‌لحظه‌ای که خبرش اومد، می‌خواستم عکس‌شو بذارم این‌جا و از سری فیلم‌های زامبی‌اش حرف بزنم. اما تا بیام عکس مناسب پیدا کنم، دیدم دانلود تویین پیکس تموم شد و مشغول اون شدم. جورج منو ببخشه! امروز همین جوری اتفاقی چیزی که ادگار رایت ـ که خودش یه کارگردان ... .
.
جورج ای رومرو چند روز پیش عمرشو داد به شما. همون‌لحظه‌ای که خبرش اومد، می‌خواستم عکس‌شو بذارم این‌جا و از سری فیلم‌های زامبی‌اش حرف بزنم. اما تا بیام عکس مناسب پیدا کنم، دیدم دانلود تویین پیکس تموم شد و مشغول اون شدم. جورج منو ببخشه! امروز همین جوری اتفاقی چیزی که ادگار رایت ـ که خودش یه کارگردان خوش‌تیپ و آینده داره- برای رومرو نوشته بود رو خوندم که پر بود از تجلیل و البته دو سه جمله‌ی خیلی خوب درباره‌ی ژانر ترسناک. اما چیزی که وادارم کرد بیام و یک ساعت مغزتون رو بخورم و دل‌تون رو خون کنم این بود که جملات آخر اون مطلب محشر بودند و قلب رئوف‌مو به تپش واداشتن. حالا با ترجمه‌ی تخمی خودم اون جملات رو این‌جا می‌آرم تا ببینید یک آدم‌حسابی چه برداشت خوبی از ژانر زامبی می‌کنه: "خدا بیامرزت جورجِ دوست‌داشتنی. شناختنِ فیلم‌هات این حس‌ رو به‌م می‌ده که تو برمی‌گردی."
.
#سینما #جورج_ای_رومرو #فیلم #ادگار_رایت
#cinema #ripgeorgearomero #edgarwright #georgearomero #movie #movies #zombie
Read more
.... این اتفاق خنده ندارد.... ما به کجا می رویم؟ آقای حاتمی کیا، آقای به قول خودتان #وابسته ، این مرکز خرید روزانه مورد بازدید آدمهایی ست که ممکن است اصلا فیلم نبینند، ممکن است اصلا شما و فیلم هایتان را نشناسند، ممکن است فقط آمده باشند قبل از رسیدن به طبقه سوم، یک کفش بخرند و بروند. این مرکز خرید ... ....
این اتفاق خنده ندارد....
ما به کجا می رویم؟
آقای حاتمی کیا، آقای به قول خودتان #وابسته ، این مرکز خرید روزانه مورد بازدید آدمهایی ست که ممکن است اصلا فیلم نبینند، ممکن است اصلا شما و فیلم هایتان را نشناسند، ممکن است فقط آمده باشند قبل از رسیدن به طبقه سوم، یک کفش بخرند و بروند.
این مرکز خرید یک شهر بازی دارد پر از بچه هایی که حتی دیدن فیلم شما برایشان مناسب نیست و مادر و پدرشان از این نامناسبی اطلاع دارند و بچه هایشان را آورده اند که چند ساعتی در آرامش بازی کنند و شما در کمال بی خردی بازیگرهای وحشت برانگیزتان را با سلاح وارد آنجا می کنید.
این مرکز خرید یک مرکز خرید عمومی ست، چطور شما با این همه سواد و هوش!!!!!!، متوجه نیستید که ایجاد رعب و وحشت، به هر نوعی در مراکز عمومی ناشایست است و بارها شنیده ایم که پیگرد قانونی دارد، البته ما آنقدر هوش داریم که بدانیم پیگرد قانونی شامل حال شما نمی شود، چیزی که شامل حال شما می شود بودجه های هنگفت برای ساخت فیلم هایی از این قبیل در کشوری ورشکسته است و تبلیغات پی در پی در رسانه و تبلیغات محیطی و... و البته تعداد زیاد سالن های نمایش ،حتی بعد از پایان تاریخ اکران ، که حق دیگر فیلم هاست. (شاید فیلم شما هیچ وقت تاریخ اتمام اکران ندارد، ما که نمی دانیم!!!!)
ما از هیچ کس انتظاری نمی توانیم داشته باشیم، نه از شما که بی شک دیگر حاتمی کیا ی "از کرخه تا راین " و"آژانس شیشه ای" نیستید، نه از مسئولین محترم مرکز خرید کوروش که حتما مجبور به پذیرش شده اند و یا شاید هم اصل موضوع را نمی دانستند و نه از آنهایی که از بالا اجازه ی این کار را صادر کرده اند.
ما عادت کرده ایم به اینکه نتوانیم انتظار داشته باشیم،
ما عادت کرده ایم به متاسف بودن.
آقای حاتمی کیا داعشی برای مردم سرزمین من موجود ترسناک و منفوری ست، حتی اگر بازی باشد.
#تاسف #سینمای_ایران #به_وقت_شام #داعش #کوروش #حاتمی_کیا #خوک #چهارراه_استانبول
Read more
Castle Rock لینک IMDB ژانر : درام / فانتزی / ترسناک تاریخ انتشار : ۲۰۱۸ محصول : آمریکا امتیاز ...
Media Removed
Castle Rock لینک IMDB ژانر : درام / فانتزی / ترسناک تاریخ انتشار : ۲۰۱۸ محصول : آمریکا امتیاز : ۹ از ۱۰ زبان : انگلیسی کانال پخش کننده : Hulu آمریکا خلاصه داستان : یک سریال ترسناک و روانشناختی که برگرفته از آثار استفن کینگ و به تهیه‌کنندگی جی جی آبرامز ساخته شده است. این سریال قرار است گلچینی ... Castle Rock
لینک IMDB
ژانر : درام / فانتزی / ترسناک
تاریخ انتشار : ۲۰۱۸
محصول : آمریکا
امتیاز : ۹ از ۱۰
زبان : انگلیسی
کانال پخش کننده : Hulu آمریکا

خلاصه داستان : یک سریال ترسناک و روانشناختی که برگرفته از آثار استفن کینگ و به تهیه‌کنندگی جی جی آبرامز ساخته شده است. این سریال قرار است گلچینی از موضوعات و شخصیت‌های مختلف رمان‌های کینگ باشد که در محل کسل راک زندگی می‌کنند. سریال به شکلی واحد به بررسی تمامی دنیاها و شخصیت‌ها و داستان‌هایی که از ذهن خلاق استفن کینگ تراوش شده می‌پردازد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #سریال_کسل_راک
#CastleRock #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 17 مرداد 1397
Read more
ظهور استیم‌پانک استیم پانک در حقیقت یک زیر #سبک یا خرده #ژانر است که در اواخر سالهای ۱۹۸۰ پدید آمد. ...
Media Removed
ظهور استیم‌پانک استیم پانک در حقیقت یک زیر #سبک یا خرده #ژانر است که در اواخر سالهای ۱۹۸۰ پدید آمد. هویت این زیر سبک برگرفته شده از داستانهای علمی-تخیلی یا فانتزی علمی است، تکنولوژی و #دیزاین‌ های زیبایی شناسی که ویژگی‌های خود را از ماشین‌آلات بخار و عصر #صنعتی وام می‌گیرد. هرچند ریشه‌های ... ظهور استیم‌پانک

استیم پانک در حقیقت یک زیر #سبک یا خرده #ژانر است که در اواخر سالهای ۱۹۸۰ پدید آمد. هویت این زیر سبک برگرفته شده از داستانهای علمی-تخیلی یا فانتزی علمی است، تکنولوژی و #دیزاین‌ های زیبایی شناسی که ویژگی‌های خود را از ماشین‌آلات بخار و عصر #صنعتی وام می‌گیرد.
هرچند ریشه‌های #ادبی آن گاهی با ژانر سایبرپانک همراه است و اغلب در ادبیات و ژانر تاریخ متناوب یا تاریخ بدیل دوران #ویکتوریا یا غرب وحشی پدیدار می‌گردد، جایی که حتی پس از این دوران در آینده‌ای دور یا در دنیایی #فانتزی همچنان قدرت #بخار به عنوان یک جریان اصلی و مورد بهره‌وری محفوظ مانده است، و بنا بر این شرح، به گونه‌ای جنبش زیبایی شناختی ویکتوریای نوین به شمار می‌آید.
به بیانی دیگر شاید #استیم #پانک بازشناختنی است از ویژگی‌های فن‌آوری های اشتباه، بی مورد و نابه‌هنگام یا اختراعات رترو- #فوتوریسم که مردم در قرن ۱۹ پیش‌بینی کرده بودند و بدین‌سان از دورنمایی در #فرهنگ، #معماری، #فشن، دیزاین و #هنر تا به‌حال ریشه دوانیده است، این تکنولوژی‌ و فن‌آوری‌ها شامل ماشین‌های #تخیلی و داستانی همانند ماشین‌هایی در آثار اچ. جی. ولز (هِربرت جورج وِلز) و ژول ورن (ژول گابریل ورن) یا نویسندگان مدرنی همانند فیلیپ پولمن، اسکات وسترفلد،استفان هانت و چاینا میِویل هستند.
نمونه های دیگری از این نوع دستاوردها براساس سبک تاریخ متناوب به بالن‌ها و کشتی‌های هوایی، کامپیوترهای آنالوگ یا مکانیکی و یا #موتور تحلیلی چارلز بابیج می‌توان اشاره نمود.
#استیم_پانک می‌تواند به عنوان یک سبک ترکیبی با المانهای دیگری از ژانرهای فانتزی، #ترسناک، ادبیات تاریخی یا دیگر شاخه‌های #ادبیات گمانه‌زن ادغام گردد. اولین نمود از واژه استیم پانک در سال ۱۹۸۷ شناخته شده است، هر چند بصورت برگشت ناپذیر به بسیاری از دستاوردهای داستان‌ها و آثاری که در دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰ خلق شده‌اند و همچنین به سبک‌های #هنری، فشن و مد و یا خرده فرهنگ‌هایی که #زیبایی شناختی را در داستانهای استیم پانک، دوران ویکتوریا نوین، آرت نووُ، و #فیلم های نیمه قرن ۲۰ گسترش داده‌اند، اشاره می‌نماید.
۱٫ تاریخ جایگزین، تاریخ متناوب یا تاریخ بدیل ژانری از #داستان‌ نویسی است که با نگاه به تاریخ نگاشته می‌شود. این ژانر را می‌توان زیرمجموعه ژانر علمی-تخیلی، داستان‌های ادبی و #تاریخی دانست.
۲٫ دورهٔ ویکتوریا یا دورهٔ ملکه ویکتوریا، که گاه‌به‌گاه دورهٔ ویکتوریایی هم گفته می‌شود، دورهٔ اوج #انقلاب_صنعتی در بریتانیا و اوج امپراتوری بریتانیا بود.
محمود عباسی

#طراحی_صنعتی #طراحی_محصول
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> فیلم پروژه خانه متروکه <span class="emoji emoji1f448"></span> The Haunted House Project <span class="emoji emoji1f3ac"></span> <span class="emoji emoji1f3a5"></span> با زيرنويس فارسی و كيفيت عالی <span class="emoji emoji1f3a5"></span> <span class="emoji emoji1f4bd"></span> قابل اجرا ...
Media Removed
فیلم پروژه خانه متروکه The Haunted House Project با زيرنويس فارسی و كيفيت عالی قابل اجرا در دستگاه پخش خانگی و کامپیوتر مشخصات ژانر : ترسناک | رازآلود زیرنویس : فارسی 🗓 سال انتشار : ۲۰۱۰ 🌐 کشور سازنده : #کره_جنوبی 🗣 زبان : کره ای ⏱ مدت زمان : ۸۴ دقیقه قیمت : ۳۰۰۰ تومان خلاصه ... 🎬 فیلم پروژه خانه متروکه 👈 The Haunted House Project 🎬
🎥 با زيرنويس فارسی و كيفيت عالی 🎥
💽 قابل اجرا در دستگاه پخش خانگی و کامپیوتر
📌 مشخصات 👇
🎭 ژانر : ترسناک | رازآلود
🔖 زیرنویس : فارسی
🗓 سال انتشار : ۲۰۱۰
🌐 کشور سازنده : #کره_جنوبی
🗣 زبان : کره ای
⏱ مدت زمان : ۸۴ دقیقه
💵 قیمت : ۳۰۰۰ تومان
📋 خلاصه داستان : ۴۲ سال گذشته در یک خانه ی متروکه شش نفر گمشده اند، هشت نفر “تصادفی” مرده اند و یازده مورد قتل اتفاق افتاده است. بنابراین سه نفر از اعضای یه کلوپِ تحقیقات درباره ی خانه های متروکه و سه نفر از اعضای یه شرکتِ فیلم سازی به این خانه ی متروک میروند. همگی آنان بدون هیچ مدرکی ناپدید میشوند. تنها یک نوارِ ویدیویی از آنان باقی میماند…
🔵 بازیگران مطرح : 👇
👉 #Shin_So_Yool
👉 #Yoon_Lee_Na
🛍🎁🛍🎁🛍🎁🛍🎁🛍🎁
☎️ راه های ارتباطی برای سفارش 👇
🔴 Telegram & Tel : 09117082306 🔴
💯 کیفیت را با ما تجربه کنید 👇
👑 @Shinhwa_Shop 👑
Read more
۔ ۔ اکران خصوصی فیلم "غریبه ها" (شکار در شب) محصول 2018 - یک فیلم سراسر هیجان در ژانر #ترسناک ...
Media Removed
۔ ۔ اکران خصوصی فیلم "غریبه ها" (شکار در شب) محصول 2018 - یک فیلم سراسر هیجان در ژانر #ترسناک - جمعه 26 مرداد ساعت 21 ۔ ۔ ۔ هزینه ورودی و پذیرایی : 10 هزار تومان شماره کارت ملی: 6516 7146 9918 6037 / بنام محمدحسین ده بزرگی لطفا پس از واریز وجه، رسید پرداختی را به شماره زیر واتسپ یا تلگرام ... ۔
۔

اکران خصوصی فیلم
"غریبه ها" (شکار در شب)
محصول 2018
-
یک فیلم سراسر هیجان در ژانر #ترسناک -
جمعه 26 مرداد
ساعت 21 ۔
۔
۔

هزینه ورودی و پذیرایی : 10 هزار تومان
شماره کارت ملی: 6516 7146 9918 6037 / بنام محمدحسین ده بزرگی
لطفا پس از واریز وجه، رسید پرداختی را به شماره زیر واتسپ یا تلگرام نمایید.
-
با توجه به کمبود فضا و ظرفیت محدود لطفا هرچه سریعتر اقدام به رزرو جا نمایید.
شماره تماس جهت هماهنگی: 9874 173 0922 ۔
۔
۔

مکان: تاچارا ، حدفاصل کوچه ۸ و ۱۰ / بعد از رستوران زیتون / مجتمع پزشکی ابن سینا / طبقه همکف / واحد ۳ / های کلاب
Read more
. - موفقیت عجیب و غریب هیث لجر در ارائه‌ی جوکر، چیزی بود که بسیاری از پیش‌بینی کنندگان را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد تا اولین اسکار تاریخ که به یک بازیگر فیلم کمیک‌بوکی اهدا می‌شد را به او تقدیم کنند. هر چند که عمر کوتاه‌اش اجازه نداد که خودش دریافت کننده‌ی این جایزه باشد . - در حقیقت، موضوع بر سر ... .
- موفقیت عجیب و غریب هیث لجر در ارائه‌ی جوکر، چیزی بود که بسیاری از پیش‌بینی کنندگان را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد تا اولین اسکار تاریخ که به یک بازیگر فیلم کمیک‌بوکی اهدا می‌شد را به او تقدیم کنند. هر چند که عمر کوتاه‌اش اجازه نداد که خودش دریافت کننده‌ی این جایزه باشد
.
- در حقیقت، موضوع بر سر این نبود که کسی به قدرت بازیگری این هنرمند استرالیایی که برای اولین‌بار نقش‌آفرینی را در سن ده سالگی و در جایگاه پیتر پن تجربه کرد، شکی داشته باشد، بلکه به سبب عظمت شخصیت جوکر و فیلم «شوالیه تاریکی» بسیاری از منتقدان بزرگ هالیوود، انتخاب بازیگری خوش‌سابقه اما فاصله‌دار از استانداردهای درجه‌ی یک سینمایی را برای اصلی‌ترین نقش داستان (بپذیرید که جوکر نولان به حدی یگانه بود که در شوالیه‌ی تاریکی حتی از خود بتمن هم مهم‌تر به نظر می‌رسید) کاری غلط می‌دانستند
.
- با این حال، همان‌گونه که کریستوفر نولان می‌گوید، توانایی عجیب هیث لجر در انجام کارهای غیرمعمول که مثل و مانندش را خیلی کم در روزگار آشفته‌ بازار بساز و بفروشی هالیوود می‌بینیم، باعث شد تا جوکر او نه تنها نا امیدکننده نباشد، بلکه چشمان زیادی را هم به خود خیره کند. نولان در دهمین سالگرد مرگ «هیث لجر» گفت: «هیث» به نوعی به من نشان می‌داد که چه هدفی داره و ما کمی درباره مسئله صحبت می‌کردیم. من سعی می‌کردم برای او نقش تماشاچی یا همبازی را ایفا کنم البته بیشتر کارهای او به دلیل ناگهانی بودن، بی برنامه بودند و به نظرم او می‌خواست که شرایط اینگونه باشد. او به تدریج نحوه صحبت یا حرکت جوکر را به من نشان می‌داد نه اینکه در یک آن بگوید، ببین این شخصیت جوکر است
.
- ما می‌دیدیم که او به تدریج با کمک لباس و آرایش شخصیت سازی می‌کند ولی همیشه صحنه‌هایی مثل دست زدن یا تغییر صدا کاملا ناگهانی بودند. صدای هیث خیلی غیر قابل پیش بینی بود، او یه صدای خیلی عجیبی از خودش تولید می‌کرد. من آدم‌های زیادی را دیدم که سعی در تقلید صدای او داشتند اما مسئله اینجاست که ما هیچوقت نمی‌دانستیم صدای جوکر چه تغییری قرار است بکند. اینکه نمی‌دانستیم چه کار می‌خواهد بکند بسیار ترسناک بود.»
.
- نولان در ادامه اضافه کرد: «من به خودم افتخار می‌کنم که توانستم در این را با او شریک و همراه باشم. هیث انسان و بازیگر خارق‌ الاده‌ای بود، و اینکه به خوبی از او یاد شود به نظرم برای خانواده‌اش و برای خانواده سینما بسیار خوشایند است. کارهایی که او برای سینما و تاریخ سینما کرد بسیار مهم بودند و من مفتخرم که بخشی از این تجربه بوده‌ام»
=======
#ChristopherNolan #HeathLedger
Read more
Real video چهل و چهارمین کلیپ از سری کلیپ های واقعیپديده مگاسونامی مگاسونامی :پدیده ای است که بر اثر ریزش حجم عظیمی از خاک و سنگ در داخل آب ایجاد می‌شود که ارتفاع امواج آن در اقیانوس ها و دریاچه ها تا 600 متر نیز می رسد. #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #مگا_سونامی #realvideos #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror ... Real video

چهل و چهارمین کلیپ از سری کلیپ های واقعی😲پديده مگاسونامی 😱
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مگاسونامی :پدیده ای است که بر اثر ریزش حجم عظیمی از خاک و سنگ در داخل آب ایجاد می‌شود که ارتفاع امواج آن در اقیانوس ها و دریاچه ها تا 600 متر نیز می رسد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #مگا_سونامی
#realvideos #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 16 شهریور 1397
Read more
خانه وحشت': چرا اعضای یک خانواده در هند از سقف آویزان شدند؟ <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> جسد یازده عضو ...
Media Removed
خانه وحشت': چرا اعضای یک خانواده در هند از سقف آویزان شدند؟ جسد یازده عضو یک خانواده در روزهای اخیر در دهلی نو، پایتخت هند کشف شد که جسد ده نفر از آنها از سقف آویزان بوده است. مرگ اعضای این خانواده توجه مردم هند را جلب کرده و سئوال‌های زیادی در باره این پرونده هنوز بی‌پاسخ باقی ... خانه وحشت': چرا اعضای یک خانواده در هند از سقف آویزان شدند؟
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جسد یازده عضو یک خانواده در روزهای اخیر در دهلی نو، پایتخت هند کشف شد که جسد ده نفر از آنها از سقف آویزان بوده است.
مرگ اعضای این خانواده توجه مردم هند را جلب کرده و سئوال‌های زیادی در باره این پرونده هنوز بی‌پاسخ باقی مانده است.شماری از رسانه‌ها از این خانه به عنوان خانه وحشت یاد کرده‌اند.تمام شرایط و وضعیت این قتل‌ها بسیار مرموز است.
پلیس دهلی تحقیقات خود را درباره مرگ این افراد آغاز کرده و می‌گوید به تصاویر دوربین‌های مداربسته‌ای دست یافته که فرضیه خودکشی دسته‌جمعی اعضای این خانواده را تائید می‌کند.از اعضای این خانواده، تنها جسد یک زن هفتاد و پنج ساله روی زمین بود و بقیه از سقف آویزان بودند.
اجساد را یکی از همسایگان به نام گورچاران سینگ، کشف کرد. از آنجا که فروشگاه متعلق به این خانواده در ساعت معمول باز نشده بود همسر آقای سینگ او را برای سرکشی فرستاده بود.

آقای سینگ می گوید: "وقتی من وارد شدم تمام درها باز بود و آنها از سقف به دار آویخته شده بودند. دستان آنها بسته بود. من که با دیدن این همه جسد شوکه شده بودم با عجله به خانه رفتم و به زنم ماجرا را گفتم." پلیس متعاقبا تیمی را برای تحقیق فرستاد.تنها جکی، سگ خانواده که گفته می شود به تراس پشت بام فرستاده شده بود، زنده مانده است. همسایه‌ها گفته‌اند در طول شب صدای جکی برای اعلام خطر را نشنیده بودند.

ویدیویی که رسانه‌های هندی منتشر کرده‌اند، اعضای خانواده را در حین حمل چهارپایه و سیم‌هایی نشان می‌دهد که به گفته پلیس، از آنها برای آویزان کردن از سقف خانه استفاده شده است. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم_خانه_وحشت
#indian #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 15 تیر 1397
Read more
خوب سلام دوستای خوبم <span class="emoji emoji1f49c"></span> قول داده بودم که داستان آشناییمونو توی یک پست تعریف کنم. اواخر پاییز سال 94بود. ...
Media Removed
خوب سلام دوستای خوبم قول داده بودم که داستان آشناییمونو توی یک پست تعریف کنم. اواخر پاییز سال 94بود. بم دایرکت دادن که توی یه کار فیلم کوتاه به گروه کمک کنم و یکی از نقشاشون رو بازی کنم. یه پلاتو بود تو خیابون کریمخان ساعت 6_7شب منم یه سال بود عمل کرده بودم. تمرین شروع شد و گاهی مجبور بودیم روی زمین ... خوب سلام دوستای خوبم 💜
قول داده بودم که داستان آشناییمونو توی یک پست تعریف کنم.
اواخر پاییز سال 94بود. بم دایرکت دادن که توی یه کار فیلم کوتاه به گروه کمک کنم و یکی از نقشاشون رو بازی کنم. یه پلاتو بود تو خیابون کریمخان ساعت 6_7شب منم یه سال بود عمل کرده بودم. تمرین شروع شد و گاهی مجبور بودیم روی زمین بشینم ولی من نمیتونستم. محمد حسین هم صدابردار کار بود که تو تمرین دادن به کارگردان کمک میکرد اون روز حس کرده بود من بهش سلام نکردم و کلی از من بدش اومده بود و توی تمرین اذیتم کرد...
خلاصه از جزئیات پلاتو میگذرم میرسم قرار دوم توی کافه توی بلوار کشاورز توی پارک کنارش داشتیم سیگار میکشیدیم و حرف میزیدیم که باز محمد شروع کرد اذیت کردن من و سیگارشم پرت کرد تو صورتم. گفته بود نقطه ضعفش دست زدن به سر و گردنشه منم پاشدم دست زدم به گردنش. چشتون روز بد نبینه چنان دست منو پیچوند که خدا میدونه...
خلاصه بچه های اکیپشون کلا وحشی بودن و ترسناک و زشت و چاخان گو...
رفتیم سر لوکیشن. حالا لوکیشن کجاس؟ خونه محمد حسین اینا. کاری ندارم رسیدم داشت چی میخورد و چقدر زد منو و اذیتم کرد... موقعه استراحت شد آهنگ گذاشته بودیم،ازش خواهش کردم من یه آهنگ بذارم و اوکی داد منم آهنگ one last goodbye ازanathemaرو گذاشتم و حال محمد کلی گرفته شد و رفت تو اتاقش.
دیدم هیچ کدوم از دوستاش نرفتن پیشش، گفتم شاید نباید رفت، ازشون پرسیدم نباید رفت پیشش؟! گفتن نه میتونی بری.
رفتم تو اتاق داشت گیتار میزد.
گفتم یه دقیقه نزن من یه بغل دارم بغل شفا بخش (اصلا فکرشو نمیکردم باهم اوکی شیم) یکم بغلش کردم و بعد نشستم کنار تختش فالش زدنای گیتارشو گوش دادم.
خودش میگه ازهمون موقعه عاشقم شده 😜
خلاصه چند روز گذشت و....
بقیشو تو یه پست دیگه میگم 💕
#آشنایی_ایماژ_و_کیا
Read more
Dogged لینک IMDB سال انتشار :2017 ژانر : ترسناک امتیاز : ۵٫۷ محصول : آمریکا کارگردان : Richard ...
Media Removed
Dogged لینک IMDB سال انتشار :2017 ژانر : ترسناک امتیاز : ۵٫۷ محصول : آمریکا کارگردان : Richard Rowntree بازیگران : Debra Leigh-Taylor, Nadia Lamin, Philip Ridout خلاصه داستان :“-هنگامی که سم برای برگزاری یک مراسم تشییع جنازه به جزیره ای که در آن به دنیا امده برمیگردد ، متوجه میشود که ... Dogged
لینک IMDB
سال انتشار :2017
ژانر : ترسناک
امتیاز : ۵٫۷
محصول : آمریکا
کارگردان : Richard Rowntree
بازیگران : Debra Leigh-Taylor, Nadia Lamin, Philip Ridout
خلاصه داستان :“-هنگامی که سم برای برگزاری یک مراسم تشییع جنازه به جزیره ای که در آن به دنیا امده برمیگردد ، متوجه میشود که جامعه کوچک شهری آنها راز های مخفی زیادی دارد و ….
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم_سگ_دار
#Dogged #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
21 تیر 1397
Read more
. <span class="emoji emoji26ab"></span> دیشب این فیلم رو دانلود کردم و دیدم , به نظر خودم که خوراکم دیدن فیلمهای ژانر وحشته و پیش نمیاد بترسم ...
Media Removed
. دیشب این فیلم رو دانلود کردم و دیدم , به نظر خودم که خوراکم دیدن فیلمهای ژانر وحشته و پیش نمیاد بترسم ترسناک نبود 🤔 ولی در کل به افرادیکه روحیه حساسی دارن توصیش نمیکنم این فیلم محصول سال ۱۹۹۰ است که ادموند الیاس مرهیج (Edmund Elias Merhige) آنرا کارگردانی کرده , به صورت سیاه و سفید فیلم برداری ... .
⚫ دیشب این فیلم رو دانلود کردم و دیدم , به نظر خودم که خوراکم دیدن فیلمهای ژانر وحشته و پیش نمیاد بترسم ترسناک نبود 🤔 ولی در کل به افرادیکه روحیه حساسی دارن توصیش نمیکنم 🔞 این فیلم محصول سال ۱۹۹۰ است که ادموند الیاس مرهیج (Edmund Elias Merhige) آنرا کارگردانی کرده , به صورت سیاه و سفید فیلم برداری شده و بدون دیالوگ است و در آن صحنه های خشونت بار وجود دارد , در کل باید خودت بتونی از فضای سنگینش استنباطی داشته باشی .......
#فیلمگرافی_پیج_wonders_history
#wonders_history
.
#begottenmovie #begotten
.
Read more
دیالوگ فوق العاده آل پاچینو در فیلم"وکیل مدافع شیطان <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> آل پاچینو در نقش شیطان ...
Media Removed
دیالوگ فوق العاده آل پاچینو در فیلم"وکیل مدافع شیطان آل پاچینو در نقش شیطان برای متقاعد کردن کیانو ریورز در نقش وکیل: خدا؟ همینطوریه؟ خدا؟ بزار یکمی اطلاعات راجع به خدا بهت بدم... اون دوست داره مراقب همه چیز باشه اون یه دلقکه فکرش رو بکن اون به انسان ها غریزه میده.... اون ... دیالوگ فوق العاده آل پاچینو در فیلم"وکیل مدافع شیطان
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ آل پاچینو در نقش شیطان برای متقاعد کردن کیانو ریورز در نقش وکیل:
خدا؟
همینطوریه؟
خدا؟
بزار یکمی اطلاعات راجع به خدا بهت بدم...
اون دوست داره مراقب همه چیز باشه
اون یه دلقکه
فکرش رو بکن
اون به انسان ها غریزه میده....
اون این هدیه فوقالعاده رو به تو میده و بعد چیکار میکنه؟؟
قسم میخورم که اینکار رو برای سرگرمی خودش میکنه...درست مثل یه فیلم طنز...
اون قوانین رو برخلاف غرایز تنظیم میکنه.
اینکار درواقع یه وقت گذرانی دائمی هست...
"نگاه کن"...ولی "دست نزن"
"دست بزن"....ولی "امتحان نکن"
"امتحان کن"...ولی "نخورش".
وقتی که داری این پا اون پا میپری اون چیکار میکنه؟اون فقط این رفتار رو به تمسخر میگیره!
اون یه موجود خبیثه!
اون درواقع یه مالک غایبه!
چنین چیزی رو باید پرستش کرد؟هرگز!
وکیل که در واقع پسر شیطان هست:
متصدی جهنم بودن.بهتر از خدمتکار بهشت بودنه. درسته؟(با حالت تمسخر که یعنی حرفت رو قبول ندارم)
شیطان:
چرا که نه؟
از بدو خلقت رو زمین بودم!هیجانات و احساساتی که انسان دوست داشته رو پرورش دادم!
همیشه به تمایلاتش اهمیت دادم و از اون بازخواست نکردم...
چرا؟
چون با همه کاستی های اون من هرگز اون رو طرد نکردم!
می عاشق انسان هستم:)))
چه کسی میتونه...چه کسی میتونه مالکیت من بر قرن بیستم رو انکار کنه؟؟؟
هــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــه دنیا ماله منه!
من دارم به اوج میرسم!
حالا دیگه نوبت منه.... ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فيلم_وکیل_مدافع_شیطان
#devilsadvocate #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
14 مرداد 1397
Read more
. the Conjuring 2013 منتقدان، کارِ کارگردان را ستوده‌اند که بدون نشان‌دادن صحنه‌های خشونت‌آمیز، ...
Media Removed
. the Conjuring 2013 منتقدان، کارِ کارگردان را ستوده‌اند که بدون نشان‌دادن صحنه‌های خشونت‌آمیز، به‌شدت بیننده را می‌ترساند. این فيلم عموماً پس از فیلم جن‌گیر ترسناک‌ترین فیلم تاریخ سینما به‌شمار می‌رود. فروش جهانی مجموعه The Conjuring از مرز یک میلیارد دلار گذشت. the conjuring ... .
the Conjuring 2013
منتقدان، کارِ کارگردان را ستوده‌اند که بدون نشان‌دادن صحنه‌های خشونت‌آمیز، به‌شدت بیننده را می‌ترساند.
این فيلم عموماً پس از فیلم جن‌گیر ترسناک‌ترین فیلم تاریخ سینما به‌شمار می‌رود.
فروش جهانی مجموعه The Conjuring از مرز یک میلیارد دلار گذشت.

the conjuring 2
به کارگردانی جیمز وان در سال ۲۰۱۶ برروی پرده سینما رفت.
the conjuring 3
بر اساس یکی از داستان های اد وارن و در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

يكشنبه ١٤ مرداد- ٢١:٠٠ در پرديس قلهك
#pardisgholhak #conjuring
Read more
قاتلان زنجیره ای تاریخ /آناتولی انوپرینکو/پارت دوم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> شاید بهتر باشد آناتولی ...
Media Removed
قاتلان زنجیره ای تاریخ /آناتولی انوپرینکو/پارت دوم شاید بهتر باشد آناتولی را با نام مستعارش یعنی «جانوری از اوکراین» بشناسیم، زمانی که او سرانجام در سال ۱۹۹۶ دستگیر شد، اعتراف کرد که ۵۲ نفر را به قتل رسانده است و هنگام دستگیری بیش از ۱۰۰ مورد مشکوک مانند سلاح‌های قتل را ... قاتلان زنجیره ای تاریخ /آناتولی انوپرینکو/پارت دوم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ شاید بهتر باشد آناتولی را با نام مستعارش یعنی «جانوری از اوکراین» بشناسیم، زمانی که او سرانجام در سال ۱۹۹۶ دستگیر شد، اعتراف کرد که ۵۲ نفر را به قتل رسانده است و هنگام دستگیری بیش از ۱۰۰ مورد مشکوک مانند سلاح‌های قتل را همراهش پیدا کرده‌اند.

اولین مجموعه قتل آناتولی به معنای واقعی یک انفجار عظیم بود، او یک خانواده ۱۰ نفره را که شامل هشت بچه می‌شد، به قتل رسانده بود. سری دوم قتل‌های او یک سال بعد اتفاق افتاد، او ۵ نفر را که در ماشین خوابیده بودند، به قتل رساند، البته در زمان اعتراف گفته بود که به قصد دزیدن ماشین آن‌ها بوده، اما می‌فهمد که چاره‌ای به جز کشتن آن‌ها ندارد و پس از آن بدن‌های‌شان را می‌سوزاند. البته این سوزاندن بدن در بسیاری از قربانی‌های بعدی آناتولی تکرار می‌شود.

دفعه بعدی آناتولی به یک خانه ۴ نفره حمله کرد و با استفاده از شاتگان آن‌ها را کشت، الگوی آناتولی به همین شکل ادامه داشت، او حتی در یک مورد مادر و پدری را در خانه خودشان با چکش به قتل رساند و بعد از اینکه پول‌ها را از دخترشان گرفت، دختر را هم با چکش کشت. او حتی در یک مورد دو دختر ۷ و ۸ ساله را با تبر به قتل رسانده بود.

این قاتل اوکراینی در ادامه اعترافاتش گفته که معمولا خانه‌های تک افتاده‌تر را انتخاب می‌کرده و با ایجاد اغتشاش وارد خانه می‌شده و کارش را انجام می‌داده، حتی در موردی گفته وقتی همسایه‌ها آمده‌ بودند که ببینند چه اتفاقی افتاده، آن‌ها را هم به قتل رسانده است.

این قاتل در نهایت سال ۲۰۱۳ در زندان فوت کرد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #قاتل
#horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 5 تير 1397
Read more
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت نهم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> The Omen فیلم The Omen ...
Media Removed
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت نهم The Omen فیلم The Omen جدا از اینکه یکی از شاهکارهای ژانر وحشت به شمار می‌رود، از نظر بسیاری یک فیلم نفرین شده است. پس از اکران این فیلم، برخی از عوامل آن نظیر گریگوری پک (بازیگر) و دیوید شلتزر (فیلم‌نامه نویس) طی حادثه ... فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت نهم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ The Omen
فیلم The Omen جدا از اینکه یکی از شاهکارهای ژانر وحشت به شمار می‌رود، از نظر بسیاری یک فیلم نفرین شده است. پس از اکران این فیلم، برخی از عوامل آن نظیر گریگوری پک (بازیگر) و دیوید شلتزر (فیلم‌نامه نویس) طی حادثه مشابه هوایی جان خود را از دست دادند. اگر این حواشی را کنار بزنیم و نگاهی منصفانه به فیلم داشته باشیم، قطعا موسیقی The Omen یکی از تاثیرگذارترین بخش‌های آن است و البته از شخصی چون جری گلداسمیت نمی‌توان کمتر از این انتظار داشت.
موسیقی فیلم The Omen ریتم سریعی دارد و فضای واقعا سرد و رعب‌آوری را به فیلم تزریق می‌کند، گویا گروهی از شیاطین در حال اجرای موسیقی هستند. گلداسمیت با این فیلم توانست جایزه اسکار بهترین موسیقی فیلم را به دست آورد. وی برای ترانه Ave Satani نامزد دریافت جایزه بهترین ترانه هم شده بود، اما موفق به دریافت آن نشد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم_طالع_نحس
#TheOmen #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
7 تیر 1397
Read more
شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت پنجم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۲۵. در علوم کامپیوتر، ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت پنجم ۲۵. در علوم کامپیوتر، یک زامبی کامپیوتری است که تحت اشغال یک ویروس، یک اسب تروجان، یا یک هکر درآمده است. بیشتر صاحبان کامپیوترهای زامبی نمی‌دانند کامپیوترشان در معرض خطر قرار گرفته است. ۲۶. فهرست ۱۰ امن‌ترین کشور دنیا ... شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت پنجم ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
۲۵. در علوم کامپیوتر، یک زامبی کامپیوتری است که تحت اشغال یک ویروس، یک اسب تروجان، یا یک هکر درآمده است. بیشتر صاحبان کامپیوترهای زامبی نمی‌دانند کامپیوترشان در معرض خطر قرار گرفته است.

۲۶. فهرست ۱۰ امن‌ترین کشور دنیا در موقع شیوع زامبی‌ها طبق مکان جغرافیایی، مکان‌نگاری، افراد مسلح، تراکم جمعیت، و آمادگی نظامی به این قرار است: ۱)استرالیا ۲)کانادا ۳)ایالات متحده ۴)روسیه ۵)قزاقستان ۶، بولیوی ۷)نروژ ۸)فنلاند ۹)آرژانتین و ۱۰) سوئد.

۲۷. داستان‌های مربوط به مردگانی که به زندگی بازگردانده شده‌اند هزاران سال قدمت دارند. به عنوان مثال، ۵۰۰۰ سال پیش در قصه‌ای از خاورمیانه به نام حماسه‌ی گیل‌گمش، یکی از خدایان خشمگین تهدید می‌کند که مردگان را به زندگی بازخواهد گرداند تا زنده‌ها را بخورند.

۲۸. زامبی‌ها در اساطیر چینی کوآنگ شی(“اجساد رقصان”) نامیده می‌شوند. در حالی که بدن‌شان بدن انسان است اما فکر یا اراده‌ی مستقلی ندارند. در بعضی از اساطیر چینی، زامبی‌ها آدم‌های مرده‌ای هستند که دور از خانه‌ مرده‌اند و باید به دهکده‌ی زادگاهشان برگردند تا بتوانند در آنجا به آرامش ابدی برسند.

۲۹. در داستان‌های حوزه‌ی اسکاندیناوی، به زامبی‌ها دراگر گفته می‌شود. طبق افسانه‌ها، دراگرها جنگجویانی قوی بودند، اما پس از مرگ، راضی نمی‌شدند که در گورها قرار بگیرند. بلکه در عوض، باز می‌گشتند تا به زنده‌ها حمله کنند. برای کشتن یک دراگر شخص باید سر او را ببرد، بدنش را بسوزاند و خاکسترش را در دریا بریزد.

۳۰. عموما عقیده بر این است در ساعاتی که جمود نعشی اتفاق می‌افتد، زامبی‌ها در خطرناک‌ترین حالت‌شان هستند. به طور خلاصه، پیش از آن‌که اجسادشان بر اثر تجزیه شدن تخریب شود، آنها قدرت و سرعتی برابر با انسان‌های زنده دارند.

۳۱. بازگشته یک موجود زامبی‌گونه‌ی محبوب است. آن‌ها، مانند زامبی‌ها، وقتی به زندگی باز می‌گردند از تجزیه شدن و بوئی شبیه اجساد در حال فساد رنج می‌برند. با وجود این، بر خلاف زامبی‌های مدرن، دندان‌های‌شان به شکل برآمدگی‌های کج و دندانه‌دار وحشتناکی رشد می‌کند. همچنین بر خلاف زامبی‌ها، آنها آدم‌ها را نمی‌خورند یا خون نمی‌نوشند. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #حقیقت
#zombie #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
26 تیر 1397
Read more
Ruin Me لینک IMDB سال انتشار :2017 ژانر : ترسناک , مهیج امتیاز: ۵٫۳/۱۰ محصول : آمریکا بازیگران: ...
Media Removed
Ruin Me لینک IMDB سال انتشار :2017 ژانر : ترسناک , مهیج امتیاز: ۵٫۳/۱۰ محصول : آمریکا بازیگران:  Marcienne Dwyer, Matt Dellapina, Chris Hill کارگردان : Preston DeFrancis خلاصه داستان: “«غریبه‎ای به صورت غیرمنتظره با یک گروه طبیعت‌گرد عجیب و غریب همراه می‌شود ، یک رویداد ... Ruin Me
لینک IMDB
سال انتشار :2017
ژانر : ترسناک , مهیج
امتیاز: ۵٫۳/۱۰
محصول : آمریکا
بازیگران:  Marcienne Dwyer, Matt Dellapina, Chris Hill
کارگردان : Preston DeFrancis

خلاصه داستان: “«غریبه‎ای به صورت غیرمنتظره با یک گروه طبیعت‌گرد عجیب و غریب همراه می‌شود ، یک رویداد مفرط که قسمتی از آن شامل اردو زدن ، خانه‌های تسخیر شده و بازی فرار از اتاق است. اما زمانی که بازی آنها مرگبار می‌شود ، او برای زنده ماندن مجبور است بازی را انجام دهد و ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فيلم_از_بین_بردن_من
#RuinMe #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
28 مرداد 1397
Read more
. . معرفی فیلم نام فیلم  The Awakening بیداری سال ساخت 2011 ژانر معمایی ترسناک کارگردان نیک ...
Media Removed
. . معرفی فیلم نام فیلم  The Awakening بیداری سال ساخت 2011 ژانر معمایی ترسناک کارگردان نیک مورفی بازیگران ربکا هال  دومینیک وست ایملدا استنتون مدیر فیلم برداری  ائوارد گرن موسیقی دنیل پمبرتون تدوین ویکتوریا بویدل کشور انگلستان مدت زمان 106 دقیقه IMDb 6.5/10 داستان ... .
.
معرفی فیلم
نام فیلم
 The Awakening
بیداری
سال ساخت 2011
ژانر
معمایی
ترسناک
کارگردان
نیک مورفی
بازیگران
ربکا هال 
دومینیک وست
ایملدا استنتون
مدیر فیلم برداری 
ائوارد گرن
موسیقی
دنیل پمبرتون
تدوین
ویکتوریا بویدل
کشور
انگلستان
مدت زمان
106 دقیقه
IMDb 6.5/10
داستان فیلم
شواهدی ازحضوریک روح درساختمان قدیمی یک مدرسه ی شبانه روزی پیدا می شود.مسوولان مدرسه برای حل این مشکل به سراغ فلورنس کتکارت می روند که با نظریات ضد روحی وبرملا کردن حقه های روح گیرها مشهورشده است.فلورنس مطمئن است که یک فرد انسانی درحال آزارساکنان مدرسه است وازاین لحاظ تک تک افراد ساختمان به نظر او مشکوک وغیرعادی هستند.اما به تدریج حضور یک نیروی ماورایی وروح سرگردان برای فلورنس مسلم می شود و ....
#معرفیفیلم
Read more
Thirty but seventeen 🤞🏻 This part was so funny 🤣🏻 When she came out like that it’s actually adapted from ring movie 🧟‍♀️🏻 She is sooo cute I actually love the boys ️ My favorite drama so far 😗🏻 P.s have you watched ring movie?🤔 I know it’s a thriller movie but haven’t watched ... Thirty but seventeen 🤞🏻
This part was so funny 😂🤣👍🏻
When she came out like that it’s actually adapted from ring movie 🧟‍♀️😂👏🏻
She is sooo cute 😍😄💜
I actually love the boys 😍😁❤️
My favorite drama so far 😍😗👌🏻
P.s have you watched ring movie?🤔 I know it’s a thriller movie but haven’t watched I want your opinions!😜
#thirtybutseventeen
#shinhyesun
#yangsejong
#ahnhyoseop
#sbs
#kdrama
سریال ۳۰ اما هفده ساله 🤗
این تیکه فقط 😂🤣👌🏻
وقتی وو سوری از داخل اون اتاق مخفیه اینجوری اومد بیرون(اقتباس از یک فیلم ترسناک معروف آمریکایی بود این تیکه اسم فیلم حلقه است ring )😁🧟‍♀️💍
من اون فیلمو ندیدم ولی این تیکه رو دیدم فهمیدم برای اون فیلم ترسناکه است!😬
(حالا کیا اون فیلم ترسناکه رو دیدن؟😅)
جدا خیلی عالی بازی میکنه حس ها رو خیلی خوب به آدم منتقل میکنه من خیلی دوسش دارم شین های سون رو 😍🌸💜
این پارت همشون سنگ تموم گذاشتن برای این سکانس کمدی 😂👏🏻❤️
از گرسنگی به این روز افتاده بود!😂👊🏻🍽
Read more
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت دوازدهم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> کمپانی یونیورسال ...
Media Removed
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت دوازدهم کمپانی یونیورسال همین چند سال پیش بود که با انتشار فیلم The Mummy رسما دنیای سینمایی Dark Universe را متولد کرد. فیلمی که به هیچ وجه مورد توجه منتقدین قرار نگرفت و از این رو، افتتاحیه نا امیدکننده‌ای برای دنیای سینمایی ... فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت دوازدهم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کمپانی یونیورسال همین چند سال پیش بود که با انتشار فیلم The Mummy رسما دنیای سینمایی Dark Universe را متولد کرد. فیلمی که به هیچ وجه مورد توجه منتقدین قرار نگرفت و از این رو، افتتاحیه نا امیدکننده‌ای برای دنیای سینمایی جدید یونیورسال به شمار می‌رود.

راسل کرو در جدیدترین نسخه از فیلم The Mummy نقش دکتر جکیل را ایفا می‌کند. نقشی که پیش از این توسط یک بازیگر توانمند دیگر هم بازی شده است. در سال ۱۹۳۲، فدریک مارچ با بازی در دو نقش متفاوت دکتر جکیل و آقای هاید، به خوبی توانست ظرفیت‌های فراوان سینما و ژانر وحشت را به همگان اثبات کند. فدریک مارچ برای بازی در فیلم Dr. Jekyll and Mr. Hyde جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را تصاحب کرد. چیزی که به نظر نمی‌رسد راسل کرو با فیلم جدید The Mummy بتواند به آن دست یابد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #فيلم_دکتر_جکیل_آقای_هاید
#DrJekyllandMrHyde #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 28 تیر 1397
Read more
 #وکیل_مدافع_شیطان (به انگلیسی: The Devil's Advocate) فیلمی #هیجانی - #ترسناک به کارگردانی #تیلور_هاکفورد ...
Media Removed
#وکیل_مدافع_شیطان (به انگلیسی: The Devil's Advocate) فیلمی #هیجانی - #ترسناک به کارگردانی #تیلور_هاکفورد و محصول سال ۱۹۹۷ و شرکت برادران وارنر است. در این فیلم #کیانو_ریوز، #آل_پاچینو، #شارلیز_ترون و کانی نیلسن به ایفای نقش پرداختند و فیلم بر اساس رمانی از #اندرو_نیدرمن ساخته شده است. در ... #وکیل_مدافع_شیطان (به انگلیسی: The Devil's Advocate) فیلمی #هیجانی - #ترسناک به کارگردانی #تیلور_هاکفورد و محصول سال ۱۹۹۷ و شرکت برادران وارنر است. در این فیلم #کیانو_ریوز، #آل_پاچینو، #شارلیز_ترون و کانی نیلسن به ایفای نقش پرداختند و فیلم بر اساس رمانی از #اندرو_نیدرمن ساخته شده است.
در فیلم شخصیتی که آل پاچینو آن را بازی می‌کند، ادای دینی دارد به نویسنده کتاب بهشت گمشده نوشته #جان_میلتون. در این فیلم چند بار به این کتاب اشاره شده است مثل جمله معروف "فرمانروایی در جهنم، بهتر از خدمت کردن در بهشت است". امتیاز : 7.5 از 10
پیج رو فالو کنید.
دوست های عشق فیلم خودتون رو اینجا تگ کنید.
#film_closeup1_action, #film_closeup1_dialouge
, #film_thedevilsadvocate
Read more
شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده درباره زامبی ها /پارت دوم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۵. بر اساس افسانه‌ها ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده درباره زامبی ها /پارت دوم ۵. بر اساس افسانه‌ها و روایات درمورد زامبی‌ها، تنها راه کشتن یک زامبی آن است که به مغزش آسیب وارد کنیم یا سرش را از تنش جدا کنیم. ۶. چون ویروس‌ها موجودات زنده‌ی مستقلی نیستند و برای تولید مثل به یک موجود زنده احتیاج دارند، ... شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده درباره زامبی ها /پارت دوم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
۵. بر اساس افسانه‌ها و روایات درمورد زامبی‌ها، تنها راه کشتن یک زامبی آن است که به مغزش آسیب وارد کنیم یا سرش را از تنش جدا کنیم.

۶. چون ویروس‌ها موجودات زنده‌ی مستقلی نیستند و برای تولید مثل به یک موجود زنده احتیاج دارند، “ویروس زامبی” را می‌توان اسمی غلط و بی‌مسمی دانست چون عموما زامبی‌ها مرده به حساب می‌آیند.

۷. بعضی از منتقدان استدلال می‌کنند که زامبی‌ها مزه‌ی گوشت انسان را (اگر بتوانند هر چیزی را مزه کنند) ترجیح می‌دهند چون گوشت گرم انسان ممکن است با یک ویروس زامبی در ارتباط باشد که به دی‌ان‌ای تازه یا بعضی از میکروارگانیسم‌های انگلی که به نوعی از سلول‌های خونی زنده تغذیه می‌کنند نیاز دارد.

۸. درحالی که علل پیدایش و تصاویر زامبی‌ها در طول تاریخ گوناگون بوده است، یک اصل در بین همه‌ی آنها مشترک است: همه‌ی آنها مغزی آسیب پذیر دارند.

۹. جرج رومرو اغلب به عنوان “پدر زامبی مدرن” شناخته و از نظر خیلی‌ها خالق سینمای زامبی مدرن محسوب می‌شود. او بیشتر از هر کسی در تاریخ درمورد زامبی‌ها مطلب نوشته و فیلم ساخته است.

۱۰. مفهوم امروزی زامبی‌ها در اصل با آیین وودوو در قبیله‌ی یوروبی غرب افریقا شروع شد و بعدا توسط برده‌های اسیر به جزیره‌ی هائیتی، مرکز شلوغ برده‌داری در دهه‌ی ۱۷۰۰، منتقل شد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم
#horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
7 تیر 1397
Read more
Hereditary 2018 Initial Release : 8 June 2018 USA Genre Drama Horror Mystery Imdb 7.4 Rotten Tomatoes 89/100 Metacritic : 87/100 Cast : Toni Collette, Milly Shapiro, Gabriel Byrne Director : Ari Aster When the matriarch of the Graham family passes away, her daughter and grandchildren ... Hereditary 2018
Initial Release : 8 June 2018 USA
Genre Drama Horror Mystery
Imdb 7.4
Rotten Tomatoes 89/100
Metacritic : 87/100
Cast : Toni Collette, Milly Shapiro, Gabriel Byrne
Director : Ari Aster

When the matriarch of the Graham family passes away, her daughter and grandchildren begin to unravel cryptic and increasingly terrifying secrets about their ancestry, trying to outrun the sinister fate they have inherited.

موروثی ، فیلمی ترسناک و رازآلود محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی آری استر می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، الن ، بزرگ خانواده‌ی گراهام ، فوت کرده و فرزند خانواده شروع به باز کردن راز‌های پنهان ، مرموز و وحشتناک خاندان خود می‌کند. هر چقدر که او راز‌های پنهان خاندان خود را کشف می‌نماید ، به همان اندازه نیز خود را در حالی پیدا کرده که می‎خواهد از سرنوشت شوم خود که به ارث برده است ، پیشی بگیرد و…

#hereditary #horrormovie #dramamovie
Read more
• ۱- سونگ سانگ هون در فیلم وسواس ۲- لی جونگ کی در ذهن جنایی ۳- جانگ هیوک در ویس شما ها؟ من : سونگ سانگ ...
Media Removed
• ۱- سونگ سانگ هون در فیلم وسواس ۲- لی جونگ کی در ذهن جنایی ۳- جانگ هیوک در ویس شما ها؟ من : سونگ سانگ هون ️( اقا این فیلم وسواس که قبلا تو هایلات ها معرفی کردم رو حتما ببین یه عاشقانه عالی و غمناک پلی با صحنه های مثبت ۳۵ سال داستان یه پلیس متأهل عه که عاشق زن همکارش میشه) همه سریال ها رو معرفی کردم ...
۱- سونگ سانگ هون در فیلم وسواس
۲- لی جونگ کی در ذهن جنایی
۳- جانگ هیوک در ویس
شما ها؟
من : سونگ سانگ هون 😭❤️( اقا این فیلم وسواس که قبلا تو هایلات ها معرفی کردم رو حتما ببین یه عاشقانه عالی و غمناک پلی با صحنه های مثبت ۳۵ سال 😂داستان یه پلیس متأهل عه که عاشق زن همکارش میشه)
همه سریال ها رو معرفی کردم از بهترین های کره ست
ویس که فوق هیجانی ، ترسناک و بر اساس پرونده های واقعی
ذهن جنایی هم بازسازی سریال امریکایی به پرونده های واقعی که یک عالمه اطلاعت روان شناسی میده.
.
#Asal😉
#_irankorea_style
#leejoongi #janghyuk #songseungheon #obsessed #voice #voice2 #criminalminds #kdrama #drama #koreanmovie
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> صحبت های جواد عزتی درباره «تنگه ابوقریب» / قرار بود برادر امیر جدیدی باشم! . بعد از آنکه ما وارد ...
Media Removed
صحبت های جواد عزتی درباره «تنگه ابوقریب» / قرار بود برادر امیر جدیدی باشم! . بعد از آنکه ما وارد پروژه شدیم، بهرام توکلی چندبار فیلمنامه را بازنویسی کرد. حتی نسبت من و امیر جدیدی چند بار در فیلم تغییر کرد، یک بار قرار بود برادر باشیم، بعد فامیل، بعد دوست و... . ما از اول هم می دانستیم که این فیلم، ... 🎬
صحبت های جواد عزتی درباره «تنگه ابوقریب» / قرار بود برادر امیر جدیدی باشم!
.
بعد از آنکه ما وارد پروژه شدیم، بهرام توکلی چندبار فیلمنامه را بازنویسی کرد. حتی نسبت من و امیر جدیدی چند بار در فیلم تغییر کرد، یک بار قرار بود برادر باشیم، بعد فامیل، بعد دوست و...
.
ما از اول هم می دانستیم که این فیلم، فیلم بازی کردن نیست، فیلمِ اتفاق است؛ فیلمِ قصه است. اما بازی بازیگران هم خیلی خوب دیده شد. راستش برای ما خیلی ترسناک بود، چون فکر می کردیم که آیا ارتباط برقرار می کنند یا نه؟ ولی مردم خیلی خوب استقبال کردند
.
بهرام توکلی پلان به پلان فیلم را می دانست. ما یک فریم نگرفتیم که در فیلم نباشد. لحظه ای نیست که ما بازی کرده باشیم و الان شما روی پرده نبینید. عین ثانیه هایی که گرفتیم الان روی پرده هست. این خیلی اتفاق عجیب و جذابی است. هیچ چیزی اضافه یا کم نبود
.
آن گریمِ به ظاهر ساده ای که روی صورت من است هر روز چهار ساعت گریم زمان می برد. ساعت ۵ صبح می نشستم تا ۹ صبح طول می کشید
.
منبع: همشهری جوان
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
. the exorcist 1973 جن‌گیر رمانی ترسناک می‌باشد که توسط ویلیام پیتر بلتی در سال ۱۹۷۱ نوشته شده است ...
Media Removed
. the exorcist 1973 جن‌گیر رمانی ترسناک می‌باشد که توسط ویلیام پیتر بلتی در سال ۱۹۷۱ نوشته شده است و همچنین فیلمی بر اساس آن در سال ۱۹۷۳ تولید شده است. داستان دربارهٔ تسخیر انسان‌ها توسط پازوزو و تلاش روحانیان برای مقابله با آن می‌باشد. جن‌گیر یکی از موفق‌ترین فیلم‌های ژانر وحشت به‌شمار ... .
the exorcist 1973
جن‌گیر رمانی ترسناک می‌باشد که توسط ویلیام پیتر بلتی در سال ۱۹۷۱ نوشته شده است و همچنین فیلمی بر اساس آن در سال ۱۹۷۳ تولید شده است.
داستان دربارهٔ تسخیر انسان‌ها توسط پازوزو و تلاش روحانیان برای مقابله با آن می‌باشد.

جن‌گیر یکی از موفق‌ترین فیلم‌های ژانر وحشت به‌شمار می‌رود.

جن‌گیر در چهل و ششمین مراسم جایزهٔ اسکار، موفق به کسب ۲ اسکار در رشته‌های «بهترین فیلم‌نامهٔ اقتباسی» و «بهترین صدا» شد.

شنبه ٢٠ مرداد - ١٩:٠٠ در پرديس قلهك
#pardisgholhak
Read more
. بهتون قول یه فیلم هیجانی و ترسناک و داده بودیم و به قولمون عمل کردیم، فیلم IT یکی از ترسناکترین فیلم های سالهای اخیر جهان ،همراه با یک پکیج آموزشی هیجان انگیز در کنار اساتید برگزیده ی واحد های سفیر همه و همه رو در کنار هم برای یک روز خاص آماده کردیم. دوستانی که طرفدار این سبک هستن هرچه زودتر برای ثبت ... .
بهتون قول یه فیلم هیجانی و ترسناک و داده بودیم و به قولمون عمل کردیم، فیلم IT یکی از ترسناکترین فیلم های سالهای اخیر جهان ،همراه با یک پکیج آموزشی هیجان انگیز در کنار اساتید برگزیده ی واحد های سفیر همه و همه رو در کنار هم برای یک روز خاص آماده کردیم.
دوستانی که طرفدار این سبک هستن هرچه زودتر برای ثبت نام از طریق سایت سفیرمال اقدام کنن.
www.safirmall.com
زمان: سه شنبه ۲۶ تیرماه ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰
مکان: خیابان شریعتی،خیابان یخچال،پردیس سینمایی قلهک(دسترسی از طریق مترو قلهک)
Read more
‌ فیلم های ترسناکی که نامزد بهترین فیلم اسکار شدند. . اختصاصی #سلام_سینما - اسکار در طول تاریخ، ...
Media Removed
‌ فیلم های ترسناکی که نامزد بهترین فیلم اسکار شدند. . اختصاصی #سلام_سینما - اسکار در طول تاریخ، فیلم های ترسناک را در بخش های اصلی مثل بهترین فیلم راه نداده است. برای مثال آکادمی اسکار، استیون اسپیلبرگ بزرگ را برای ساختن فیلم «آرواره ها» سرزنش کرد در حالی که اسپیلبرگ گمان می کرد همه جوایز را پارو ...
فیلم های ترسناکی که نامزد بهترین فیلم اسکار شدند.
.
اختصاصی #سلام_سینما - اسکار در طول تاریخ، فیلم های ترسناک را در بخش های اصلی مثل بهترین فیلم راه نداده است. برای مثال آکادمی اسکار، استیون اسپیلبرگ بزرگ را برای ساختن فیلم «آرواره ها» سرزنش کرد در حالی که اسپیلبرگ گمان می کرد همه جوایز را پارو می کند و به یک گروه فیلمبرداری سپرده بود تا از واکنشش هنگام اعلام نامزدها تصویربرداری کنند. در این جا فهرست فیلم های ترسناکی که نامزد دریافت جایزه‌ی «بهترین فیلم» در اسکار شدند را معرفی می کنیم.
.
- #جن_گیر (۱۹۷۴) #TheExorcist
این فیلم درباره‌ی دختری ۱۲ ساله است که توسط نیروهای شیطانی تسخیر شده و مادرش در تلاش است او را با کمک یک کشیش نجات دهد. این فیلم در ۱۰ قسمت در اسکار نامزد شد و تا چندی پیش (اکران فیلم It) از محبوب ترین فیلم های ترسناک بود.
.
- #آرواره_ها (۱۹۷۶) Jaws
این فیلم اسپیلبرگ درباره‌ی کوسه سفید آدمخواری است که به افرادی که در ساحل جزیره آمیتی هستند، حمله می کند. آرواره ها در ۴ بخش نامزد شد و ۳ جایزه برای بهترین موسیقی، تدوین و صداگذاری را کسب کرد اما نتوانست جایزه بهترین فیلم را به دست بیاورد.
.
- #سکوت_بره_ها (۱۹۹۱) The Silence of the Lambs
سکوت بره ها تنها فیلمی است که تا به امروز توانسته جایزه بهترین فیلم در اسکار را به دست آورد.
.
- #حس_ششم (۲۰۰۰) The Sixth Sense
حس ششم که در بخش های بهترین فیلم، کارگردان و فیلمنامه نیز نامزد شده بود، هیچکدام از این جوایز را نتوانست کسب کند.
.
- #قوی_سیاه (۲۰۱۱) Black Swan
این فیلم روانشناسانه از رقص باله را «دارن آرونوفسکی» کارگردانی می کند و در آن صحنه هایی از ناخن های خونین، استخوان های شکسته و زخم های کاری وجود دارد. این درام روانشناسانه برای «ناتالی پورتمن» جایزه بهترین بازیگر را به ارمغان آورد. شاید قوی سیاه در دسته فیلم های ترسناک جایی نداشته باشد اما عناصر یک فیلم ترسناک را دارد.
.
- #بروبیرون (۲۰۱۷) Get Out
#اسکار معمولا فیلم های #ترسناک را برای رتبه دادن در نظر نمی گیرد اما فیلم «برو بیرون» در ۴بخش اسکار نامزد شد.
.
#ده_فیلم_برتر #فیلم_برتر #فیلم_برتر_ترسناک
Read more
این همون فیلم ترسناک کیوی ای خدا چره همه فیلم های ترسناک صحنه داره اه اه اه
Media Removed
این همون فیلم ترسناک کیوی ای خدا چره همه فیلم های ترسناک صحنه داره اه اه اه این همون فیلم ترسناک کیوی ای خدا چره همه فیلم های ترسناک صحنه داره اه اه اه
نقش های ترسناکی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران وارد کردند/پارت پنجم ۸- جنیفر کارپنتر در فیلم جن ...
Media Removed
نقش های ترسناکی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران وارد کردند/پارت پنجم ۸- جنیفر کارپنتر در فیلم جن گیری امیلی رُز (۲۰۰۵) شاید جنیفر کارپنتر با تمامی عمل های جراحی که در سریال ترسناک «دکستر» (Dexter) مشکل چندانی نداشته باشد اما بدون شک در مورد فیلم «جن گیری امیلی رُز» (The Exorcism of Emily Rose) ... نقش های ترسناکی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران وارد کردند/پارت پنجم

۸- جنیفر کارپنتر در فیلم جن گیری امیلی رُز (۲۰۰۵)

شاید جنیفر کارپنتر با تمامی عمل های جراحی که در سریال ترسناک «دکستر» (Dexter) مشکل چندانی نداشته باشد اما بدون شک در مورد فیلم «جن گیری امیلی رُز» (The Exorcism of Emily Rose) نظر وی کاملاً متفاوت خواهد بود. وی گفته که پس از بازی در این تریلر مذهبی اتفاقات عجیبی برای وی رخ داده است برای مثال این که رادیو او چند وقت یک بار در طول شب به یک باره روشن می شد. وی در این باره گفته است:” دو یا سه بار که داشتم به خواب می رفتم ناگهان رادیو خودبه خود روشن شد و تنها یک بار که صدایش خیلی بلند بود مرا به شدت ترساند”. وی تنها کسی نبود که در طول ساخت این فیلم با اتفاقات فراطبیعی روبرو می شد زیرا لارا لینی، همبازی کارپنتر در این فیلم، نیز گفته بود که در طول فیلم برداری، تلویزیون خانه او در شب بارها خود به خود روشن شده است.

۹- جوبث ویلیامز در فیلم ارواح خبیثه (۱۹۸۲)

فیلم «ارواح خبیثه» (Poltergeist) به عنوان نفرین شده ترین فیلم  تاریخ سینما شناخته می شود. در میان اتفاقات وحشتناکی که در سر صحنه فیلم برداری این فیلم رخ داد می توان به این داستان اشاره کرد که الوور رابینز نزدیک بود جان خود را از دست بدهد. هیثر اوروک، بازیگر جوان این فیلم، چندین سال پس از اکران این فیلم به دلیل بیماری روده ای درمان نشده درگذشت و در نهایت نیز دومینیک دان، یکی دیگر از بازیگران فیلم، نیز مدتی بعد از اکران این فیلم توسط نامزد سابقش در ورودی خانه اش به قتل رسید. جوبث ویلیامز که در این فیلم نقش مادر بچه ها ر بازی می کند وقتی که شنید استیون اسپیلبرگ قصد دارد از اسکلت واقعی انسان برای صحنه های ترسناک فیلم استفاده کند به شدت دچار وحشت شده و اتفاقاتی که بعدها در خانه اش رخ داد نیز بر این ترس افزود.

وی گفته وقتی که شب ها خسته از فیلم برداری به آپارتمان اجاره ایش در لس آنجلس بری گشته فکر می کرده که تابلوهای روی دیوار شکلک در می آورند یا کج شده اند و این موضوع به این خاطر بوده که بازیگران فیلم در سر صحنه آن قدر ترسانده می شدند که دیگر به همه چیز حساس شده بودند. حتی ویلیامز بارها این عکس ها را از حالت کج درآورده و روز بعد باز متوجه شده بود که عکس ها بار دیگر کج شده اند. وی بعدها فهمید که وقتی هنگام خارج شدن از خانه در را با شدت می بندد قاب های درون خانه در اثر فشار باد کج می شوند اما در آن زمان وی متوجه این موضوع نشده و به شدت می ترسید.
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود

14 اردیبهشت 1397
Read more
. دومین تریلر فیلم ترسناک (سوسپیریا) Suspiria با بازی داکوتا جانسون منتشر شد (تریلر کامل در کانال) . - این فیلم که به کارگردانی لوکا گوادانینو است، نسخه بازسازی فیلمی کلاسیک به همین نام محصول سال ۱۹۷۷ می‎باشد. فیلم اصلی توسط کارگردان ایتالیایی، داریو آرجتو کارگردانی شده و داستان آن، یک ... .
🔥دومین تریلر فیلم ترسناک (سوسپیریا) Suspiria با بازی داکوتا جانسون منتشر شد (تریلر کامل در کانال)
.
- این فیلم که به کارگردانی لوکا گوادانینو است، نسخه بازسازی فیلمی کلاسیک به همین نام محصول سال ۱۹۷۷ می‎باشد. فیلم اصلی توسط کارگردان ایتالیایی، داریو آرجتو کارگردانی شده و داستان آن، یک دانش‎آموز رقص باله آمریکایی را دنبال می‌کند که به آکادمی رقصی در آلمان سفر می‌کند و به دنبال مجموعه‌ای از قتل‎ها، رازهای تاریک این مکان را کشف می‌کند
.
- فیلمبرداری باشکوه و رنگارنگ، خشونت تکان‌دهنده و موسیقی متن هولناک، با ترکیب یکدیگر، این فیلم را به یک فیلم کلاسیک ترسناک و کابوس‎مانند تبدیل کرده است. به دنبال این فیلم، دو فیلم دنباله برای این فیلم به نام‎های Inferno (دوزخ) در سال ۱۹۸۰ و فیلم Mother Of Tears (مادر اشک‎ها) در سال ۲۰۰۷ ساخته شده که هر دو به کارگردانی داریو آرجتو است
.
- فیلم سوسپیریا، فیلمی کلاسیک محسوب می‌شود و کارگردان دیوید گوردن گرین سال‌ها صرف تلاش برای ساخت فیلمی بازسازی از این فیلم کرده ولی در نهایت، این پروژه به سرانجام ننشست. این فیلم جدا از موسیقی تام یورک از بازی هنرمندان مطرح و توانایی نظیر: داکوتا جانسون،تیلدا سوئینتن،کلویی گریس مورتس و میا گوث و جسیکا هارپر که نقش اصلی را در نسخه ۱۹۷۷ Argento ایفا کرده بود، حضور دارند
.
📆 این فیلم قرار است در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۹۷) به روی پرده های سینما برود
_____________________
#Suspiria #LucaGuadagnino #DakotaJohnson
#TildaSwinton #MiaGoth #Movie #Film #Trailer
#Horror #Cinema #2018
Read more
. دومین تریلر فیلم ترسناک (هالووین) Halloween منتشر شد (تریلر کامل در کانال) . - کمپانی بلوم‎هاوس و یونیورسال، دومین تریلر کامل و رسمی از فیلم مورد انتظار و ترسناک «هالووین» را منتشر کردند که در آن، مشخص می‌شود که لوری استرود حدود ۴ دهه را صرف آماده‌سازی برای بازگشت مایکل مایرز کرده است . - ... .
🔥 دومین تریلر فیلم ترسناک (هالووین) Halloween منتشر شد (تریلر کامل در کانال)
.
- کمپانی بلوم‎هاوس و یونیورسال، دومین تریلر کامل و رسمی از فیلم مورد انتظار و ترسناک «هالووین» را منتشر کردند که در آن، مشخص می‌شود که لوری استرود حدود ۴ دهه را صرف آماده‌سازی برای بازگشت مایکل مایرز کرده است
.
- این فیلم جدید به نوعی همانند یک بازسازی عمل می‌کند و تمام دیگر فیلم‎ها در مجموعه فیلم‎های هالووین به جز فیلم اصلی یعنی قسمت اول این مجموعه که در سال ۱۹۷۸ منتشر شده بود را نادیده می‎گیرد. این فیلم، داستان لوری استرود با بازی جیمی لی کورتیس را درست پس از چهل سال از اتفاقات فیلم اول دنبال خواهد کرد. زمانی که مایکل ناگهان یک دهه بعد دوباره ظاهر می‎شود تا انتقام بگیرد، لوری برای نجات خانواده‌اش باید مبارزه کند
.
- «هالووین» قرار است به مناسبت چهلمین سالگرد مجموعه هالووین به روی پرده های سینما برود. کارگردانی این فیلم بر عهده گوردون گرین است. جان کارپنتر، کارگردان و خالق اصلی این مجموعه، علاوه بر تهیه‎کنندگی اجرایی این فیلم، موسیقی متن آن را نیز می‎سازد
.
📆 این فیلم قرار است در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) به روی پرده های سینما برود
___________________
#Halloween #DavidGordon #GreenNickCastle
#JudyGreer #JamieLeeCurtis #Horror
#Cinema #Movie #Trailer #Film #2018
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f4dd"></span> #نقد فیلم «مرد لاغر» (Slender Man) . <span class="emoji emoji1f538"></span>IMDB: 2.9/10 <span class="emoji emoji1f538"></span>ژانر: #ترسناک، #هیجانی . ترجمه اختصاصی ...
Media Removed
#نقد فیلم «مرد لاغر» (Slender Man) . IMDB: 2.9/10 ژانر: #ترسناک، #هیجانی . ترجمه اختصاصی سلام سینما - یکی از خسته کننده ترین فیلم های ژانر #وحشت در چند سال اخیر ، فیلم « #مردلاغر» اثر «سیلوین وایت» است.این فیلم تلاش می کند تا از یک پدیده اینترنتی یک اثر معمولی خلق کند اما تنها جذابیتی ...
📝 #نقد فیلم «مرد لاغر» (Slender Man)
.
🔸IMDB: 2.9/10
🔸ژانر: #ترسناک، #هیجانی
.
ترجمه اختصاصی سلام سینما - یکی از خسته کننده ترین فیلم های ژانر #وحشت در چند سال اخیر ، فیلم « #مردلاغر» اثر «سیلوین وایت» است.این فیلم تلاش می کند تا از یک پدیده اینترنتی یک اثر معمولی خلق کند اما تنها جذابیتی که برای آن باقی می ماند ، بی نظمی فولکورگونه ی آن است.
.
نمایش فیلم در سینما بدون پیش نمایش آن برای منتقدان نشانگر این است که شرکت «اسکرین جمز» که پخش کننده ی فیلم است ، بدون اینکه نگران ضعف کلمه به کلمه فیلم باشد ، به دنبال درآمد زایی در مدت زمان کوتاهی بوده است.
.
همه چی با سرعت خواب آوری اتفاق می افتد ( شما نمی توانید باور کنید که مدت فیلم یک ساعت و نیم است).بازیگران دختر که با هم در حال رقابت هستند لیاقت این را دارند تا نقش های واقعی تری بازی کنند اما در فیلمنامه ی «برک» اینقدر بدون کاراکتر است که یک موجود ترسناک بدون چهره در کمین قهرمانان داستان است.
.
در ایده آل ترین حالت ممکن این فیلم می تواند فضای عصبی بین رویا و آگاهی را خاطر نشان کند و به آرامی مخاطبانش را به سمت اشتیاق به باور کردن یک فیلم بی معنی که به درد تماشا کردن در ساعت 3 بامداد می خورد ، سوق دهد.فیلم بجای آنکه مخاطبانش را هیپنوتیزم کند ، بیشتر در تلاش است تا آنها را برای بیدار ماندن به چالش بکشد.و این کار با استفاده یک یا دو لحظه ی ترسناک انجام می دهد البته این لحظات کمی دیر به تصویر کشیده می شود و همین نیز باعث می شود تا قدرت واقعی خود را از دست بدهند.آنهایی که از داستان «مرد لاغر» در طی چند سال اخیر حسابی به خود لرزیده اند ، اگر خودشان دست به قلم شوند و درباره ی او داستانی بنویسند ، حتما بیشتر به آنها خوش خواهد گذشت.
.
🔻متن کامل نقد در سایت #سلام_سینما
www.salamcinema.ir
.
#سلام_سینما_نقد
مترجم: وحید فیض خواه
.
#SlenderMan
Read more
. تصاویر جدید منتشر شده از فیلم «راهبه» که رویای شما را به کابوس تبدیل می‎کند ! . کمپانی برادران ...
Media Removed
. تصاویر جدید منتشر شده از فیلم «راهبه» که رویای شما را به کابوس تبدیل می‎کند ! . کمپانی برادران وارنر عکس‎های جدیدی از فیلم ترسناک « The Nun» منتشر کرده، این فیلم اسپین‌آفی از مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود. . هنگامی که یک راهبه جوان در صومعه‌ای در رومانی خودکشی می‌کند، یک کشیش با گذشته‎ای ... .
تصاویر جدید منتشر شده از فیلم «راهبه» که رویای شما را به کابوس تبدیل می‎کند !
.
کمپانی برادران وارنر عکس‎های جدیدی از فیلم ترسناک « The Nun» منتشر کرده، این فیلم اسپین‌آفی از مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود.
.
هنگامی که یک راهبه جوان در صومعه‌ای در رومانی خودکشی می‌کند، یک کشیش با گذشته‎ای در ارتباط با ارواح، در حالی که دوره‎ی کارآموزی کلیسا را می‎گذراند و در آستانه تعهدات نهایی خود است، توسط واتیکان برای تحقیق به این صومعه فرستاده می شود. آن‎ها به کمک یکدیگر رازی نامقدس را کشف می‎کنند. آنها نه تنها زندگی خود را به خطر می اندازند، بلکه ایمان و روحشان را نیز به خطر می اندازند، و با یک نیروی نحس در قالب یک راهبه شیطانی روبرو می شوند. راهبه‎ای که پیش از این، مخاطبان برای اولین بار آن را در فیلم احضار ۲ دیده بودند. صومعه به میدان نبردی وحشتناک میان مردگان و زندگان تبدیل می‎شود.
.
دمیان بیچر بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار در نقش پدر برک، تیسا فارمیگا بازیگر سریال داستان ترسناک آمریکایی در نقش خواهر ایرنه، جوناس بلوکیت بازیگر فیلم «Elle» در نقش یک روستایی، شارلوت هوپ بازیگر سریال بازی تخت‎و‎تاج در نقش خواهر ویکتوریا، اینگرید بیسو بازیگر فیلم «Toni Erdmann» در نقش خواهر اوانا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‎اند. بانی آرونز بازیگر فیلم احضار ۲ نیز بار دیگر در همان نقش پیشین در این فیلم حضور خواهد داشت.
.
جیمز وان که پیش از این کارگردانی فیلم‎های احضار ۱ و ۲ را بر عهده داشت، به عنوان تهیه‎کننده در این فیلم به همراه پیتر سفرن که تمامی فیلم‎های این مجموعه را تهیه‎کنندگی کرده حضور خواهد داشت. این فیلم ترسناک به کارگردانی کورین هاردی، کارگردان فیلم «The Hallow» است.
.
فیلم راهبه در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.
Read more
چرا از تماشای فیلم ترسناک لذت می بریم؟ <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> دکتر مارجی کر دریافته است که دلیل این ...
Media Removed
چرا از تماشای فیلم ترسناک لذت می بریم؟ دکتر مارجی کر دریافته است که دلیل این که برخی از افراد از صحنه های ترسناک نمی ترسند این است که خوش شانس هستند. همچنین همگرایی واکنش های بیولوژیکی هنگام دیدن فیلم ترسناک همراه با این واقعیت که هنگام تماشای چنین فیلمی ما در موقعیتی امن ... چرا از تماشای فیلم ترسناک لذت می بریم؟
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
دکتر مارجی کر دریافته است که دلیل این که برخی از افراد از صحنه های ترسناک نمی ترسند این است که خوش شانس هستند. همچنین همگرایی واکنش های بیولوژیکی هنگام دیدن فیلم ترسناک همراه با این واقعیت که هنگام تماشای چنین فیلمی ما در موقعیتی امن قرار داریم و خطری ما را تهدید می کند باعث می شود که از تماشای یک فیلم ترسناک لذت ببریم. از طرف دیگر تماشای یک فیلم ترسناک مانند چالشی بزرگ است که فرد می خواهد آن را تجربه کرده و سربلند بیرون بیاید. به همین دلیل وقتی که فیلم به پایان می رسد و شما آن را کامل نگاه کرده باشید با خود حس می کنید شاخ غول شکانده اید و چالشی بزرگ و ترسناک را پشت سر گذاشته اید و این احساس اعتماد به نفس بسیار قوی است.

در واقع ترسی که از تماشای یک فیلم ترسناک حاصل می شود با ترسی که در زندگی واقعی تجربه می کنیم متفاوت است. در واقع در هنگام تماشای یک فیلم ترسناک بدنمان به سرعت واکنش نشان می دهد و مغز نیز با همان سرعت می فهمد که خطر واقعی نیست. مطالعات نشان می دهد بهترین ترس از نوعی است که با خنده عصبی و شوخی های متعاقب همراه باشد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
دوستای پایه تو، تو تماشای فیلم ترسناک ، تگ کن☠️ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #تماشا
#Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 11 شهریور 1397
Read more
وقتی دیدید یواش یواش می خواهید دختری را برای همیشه در بغل داشته باشید، بدانید که وقتش رسیده که جا خالی ...
Media Removed
وقتی دیدید یواش یواش می خواهید دختری را برای همیشه در بغل داشته باشید، بدانید که وقتش رسیده که جا خالی کنید ... من درسی ندارم به شما بدم اما این را از من داشته باشید : عشق دروغ نیست ... چیز وحشت آوری نیست ... به خلاف آنچه می‌گویند به فیلم‌های ترسناک هم شباهت ندارد ... حقیقت دارد ... قشنگ غرق‌تان می‌كند وقتی دیدید یواش یواش می خواهید دختری را برای همیشه در بغل داشته باشید، بدانید که وقتش رسیده که جا خالی کنید ... من درسی ندارم به شما بدم اما این را از من داشته باشید :

عشق دروغ نیست ... چیز وحشت آوری نیست ... به خلاف آنچه می‌گویند به فیلم‌های ترسناک هم شباهت ندارد ... حقیقت دارد ... قشنگ غرق‌تان می‌كند
. این ماه هم براتون یه برنامه فوق العاده در سینما پردیس قلهک داریم با یک فیلم فوق العاده هیجان انگیز. IT ...
Media Removed
. این ماه هم براتون یه برنامه فوق العاده در سینما پردیس قلهک داریم با یک فیلم فوق العاده هیجان انگیز. IT فیلمی که از نظر منتقدان عنوان ترسناکترین فیلم سالهای اخیر و به دست آورد و از روی رمانی به همین اسم نوشته ی نویسنده ی نام آشنا این سبک یعنی استیفن کینگ ساخته شد. بدون شک کسایی که طرفدار هیجان و ... .
این ماه هم براتون یه برنامه فوق العاده در سینما پردیس قلهک داریم
با یک فیلم فوق العاده هیجان انگیز.
IT
فیلمی که از نظر منتقدان عنوان ترسناکترین فیلم سالهای اخیر و به دست آورد و از روی رمانی به همین اسم نوشته ی نویسنده ی نام آشنا این سبک یعنی استیفن کینگ ساخته شد.
بدون شک کسایی که طرفدار هیجان و فیلم های ترسناک باشن این برنامه ی منحصر به فرد و از دست نمی دن .
زمان بیست و شش تیر ماه از ساعت 15 الی 18
مکان : سینما پردیس قلهک
خرید بلیط از طریق سایت سفیر مال
www.safirmall.com
Read more
. چپ دست هارو تگ کنید<span class="emoji emoji1f609"></span> چپ‌دست های عزیز روزتون مبارک<span class="emoji emoji1f448"></span><span class="emoji emoji2764"></span> . چند نکته جالب راجب چپ دست ها<span class="emoji emoji1f447"></span> مردان چپ ...
Media Removed
. چپ دست هارو تگ کنید چپ‌دست های عزیز روزتون مبارک . چند نکته جالب راجب چپ دست ها مردان چپ دست پول‌دارترند با توجه به مطالعات به نظر می‌رسد ۱۳ درصد از مردان چپ دستی که به دانشگاه رفته‌اند، پول بیشتری نسبت به همتایان راست دست خود به دست می‌آورند. البته این موضوع درباره زنان فرق می‌کند ... .
چپ دست هارو تگ کنید😉
چپ‌دست های عزیز
روزتون مبارک👈❤
.
چند نکته جالب راجب چپ دست ها👇
مردان چپ دست پول‌دارترند🔻

با توجه به مطالعات به نظر می‌رسد ۱۳ درصد از مردان چپ دستی که به دانشگاه رفته‌اند، پول بیشتری نسبت به همتایان راست دست خود به دست می‌آورند. البته این موضوع درباره زنان فرق می‌کند و در آن‌ها چپ دست‌ها ۵ درصد کمتر نسبت به راست دست‌ها در
آمد دارند..
چپ‌دست‌ها ذهن فعالی دارند🔻

چپ دست‌ها در انجام فعالیت‌های همزمان با یکدیگر بسیار خوب عمل می‌کنند و مخصوصا در ورزش نیز بسیار موفق هستند، برای نمونه رافائل نادال و سسک فابرگا چپ دست هستند. همچنین آن‌ها به سمت مشاغل هنری و موسیقیایی بیشتر کشیده می‌شوند و درک بهتری هم از مسایل سه بعدی دارند. البته جالب‌تر این است که بر اساس تحقیقات دانشگاه ییل، آی‌کیو افراد چپ دست بالاتر از راست دست‌هاست و از افراد معروف چپ دست در این حوزه می‌توان به اسحاق نیتون، آلبرت انیشتین، چارلز داروین و بنجامین فرانکلین اشاره کرد.

چپ‌دست‌ها ترسوترند🔻

در یک آزمایش فیلم‌های ترسناک، دریافتند که چپ دست‌ها بعد از دیدن ۸ دقیقه از فیلم سینمایی «سکوت بره‌ها» ترس بیشتری از خود نسبت به راست دست‌ها نشان دادند. محققان نیویورکی بر این باورند که این اتفاق به این دلیل می‌افتد که ممکن است سمت راست مغز این افراد غالب بر سمت چپ است و به همین دلیل در ترس هم بیشتر درگیرد میشود

#چپ_دست #دست_چپ_ها #چپ

اگر فیلترشکن دارید ادرس کانال👇
T.me/miladnajm
#design_by_miladnajm
Read more
. annihilation فیلمی که به سفر گروهی دانشمند، به درون یک منطقه‌ ی اسرارآمیز ممنوعه می ‌پردازد. با ...
Media Removed
. annihilation فیلمی که به سفر گروهی دانشمند، به درون یک منطقه‌ ی اسرارآمیز ممنوعه می ‌پردازد. با توجه به نقد و بررسی فیلم نابودی، این فیلم نه تنها یکی از بهترین علمی‌-تخیلی‌های چند سال اخیر، که یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک چند سال اخیر هم است. جمعه ١٢ مرداد - ١٩:٠٠ در پرديس قلهك #pardisgholhak ... .
annihilation
فیلمی که به سفر گروهی دانشمند، به درون یک منطقه‌ ی اسرارآمیز ممنوعه می ‌پردازد.
با توجه به نقد و بررسی فیلم نابودی، این فیلم نه تنها یکی از بهترین علمی‌-تخیلی‌های چند سال اخیر، که یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک چند سال اخیر هم است.

جمعه ١٢ مرداد - ١٩:٠٠ در پرديس قلهك
#pardisgholhak #annihilation
Read more
. - پل واکر که در مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین نقش برایان اوکانر را بازی می‌کرد، در صفحه‌ی توییترش ...
Media Removed
. - پل واکر که در مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین نقش برایان اوکانر را بازی می‌کرد، در صفحه‌ی توییترش خود را "معتاد به آدرنالین" معرفی کرده بود. این بهترین توصیف برای واکر بود چون حین فیلمبرداری فیلم‌های سریع و خشمگین ترجیح می‌داد بسیاری از بدلکاری‌های نقش اوکانر را هم خودش انجام بدهد . - دوران ... .
- پل واکر که در مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین نقش برایان اوکانر را بازی می‌کرد، در صفحه‌ی توییترش خود را "معتاد به آدرنالین" معرفی کرده بود. این بهترین توصیف برای واکر بود چون حین فیلمبرداری فیلم‌های سریع و خشمگین ترجیح می‌داد بسیاری از بدلکاری‌های نقش اوکانر را هم خودش انجام بدهد
.
- دوران بازیگری واکر در سینما از سال ۱۹۸۶ با فیلم کمدی – ترسناک «هیولا در قفسه» آغاز شد. حضور واکر در سالهای بعد در سینما موفقیت چندانی برای او به همراه نداشت تا اینکه در سال ۱۹۹۸ با بازی در فیلم «ملاقات با دیدلز» توانست تا حدودی نام خود را بر سر زبانهای بیندازد. واکر در فاصله کوتاهی پس از اکران این فیلم در چندین فیلم در نقش مکمل ظاهر شد تا اینکه در سال ۲۰۰۱ موفق به حضور در فیلم اکشن «سریع و خشمگین» در مقابل ون دیزل شد. فیلمی که با فروش خیره کننده در گیشه باعث شهرت روز افزون واکر شد و ساخت دنباله های متعدد برای این فیلم ، جای پای وی را به عنوان یک بازیگر مستعد مطرح کرد
.
- در سالهای بعد واکر فارغ از حضور در مجموعه فیلمهای دنباله دار «سریع و خشمگین» ، در چندین اثر ارزشمند از جمله «پرچم پدران ما» به کارگردانی کلینت ایستوود و «هشت درجه زیر صفر» حضور پیدا کرد که به اعتبار جایگاه بازیگری وی افزود. در سال ۲۰۱۰ هم در مجموعه‌ای تولیدی از شبکه‌ی نشنال جئوگرافیک به ساحل مکزیک رفت تا در برنامه‌ی شکار کوسه‌های سفید شرکت کند
.
- همه چیز داشت خوب پیش می رفت تا این که در حدود ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر ۳۰ نوامبر ۲۰۱۳ واکر به همراه دوستش راجر روداس از مراسم خیریه مرتبط با قربانیان طوفان هایان خارج می‌شود. اندکی پس از ترک محل با پورشه کاررا جی‌تی قرمز رنگ روداس، راننده کنترل خودرو را از دست می‌دهد و پس از برخورد با تیر چراغ برق و درخت در والنسیا سانتا کلاریتا، کالیفرنیا خودرو منفجر شده و در آتش می‌سوزد. در پی آن کلانتری بخش لس آنجلس خبر مرگ دو تن را گزارش می‌دهد. پس از آن ایمی ون ایدن مدیر تبلیغات واکر خبر فوت او را تایید می‌کند. کلانتری بخش لس آنجلس سرعت را دلیل اصلی حادثه اعلام کرده است. و این پایانی شوکه کننده و بهت‌آور زندگی پل واکر بود.. او اکنون در آرامگاه فارست لان مموریال پارک آرامیده است
.
- پل واکر در سال ۲۰۰۱ از طرف مجله "پیپل" به عنوان یکی از پنجاه شخص زیبای جهان برگزیده شد و جالبه بدانید معمولاً علاقه ای نداشت که خودش را بر پرده سینما ببیند. او یک راننده اتومبیل حرفه ای بود
.
- پل واکر دوست داشتنی اگه در قید حیات بود امروز ۴۵ ساله می شد❤️🙏🌹
===========
#PaulWalker #45th #HBD
#CinemaNewss_HBD
Read more
. فیلم Get Out نه تنها یکی از پرمعنی‌ترین فیلم‌های ترسناک قرن بیست و یکم، بلکه یکی از ترسناک‌ترینشان ...
Media Removed
. فیلم Get Out نه تنها یکی از پرمعنی‌ترین فیلم‌های ترسناک قرن بیست و یکم، بلکه یکی از ترسناک‌ترینشان هم است. طوریکه جوردن پیل ما را به درون ذهن کاراکتر اصلی‌اش می‌برد و اجازه می‌دهد تا احساس او را در لحظه شریک شویم؛ آن هم نه از طریق درام یا کمدی، بلکه از طریق وحشت. همچنين توانست، نامزد دریافت جایزه ... .
فیلم Get Out نه تنها یکی از پرمعنی‌ترین فیلم‌های ترسناک قرن بیست و یکم، بلکه یکی از ترسناک‌ترینشان هم است.
طوریکه جوردن پیل ما را به درون ذهن کاراکتر اصلی‌اش می‌برد و اجازه می‌دهد تا احساس او را در لحظه شریک شویم؛ آن هم نه از طریق درام یا کمدی، بلکه از طریق وحشت.

همچنين توانست، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی در نودمین دوره جوایز اسکار شود که در نهایت موفق شد تنها جایزه بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی را برای جوردن پیل به خود اختصاص دهد.

چهارشنبه ٣ مرداد - ١٩:٠٠ در پرديس قلهك
#pardisgholhak
Read more
سلفی از سری فیلم های کابوس یک دقیقه ای. کابوس یک دقیقه ای نام سری فیلم های ترسناک یک دقیقه ای اینستاگرامی و تهیه شده در اندونزی است. اطلاعات بیشتر در متن انگلیسی #mslife20 One Minute Nightmare- Selfie directed by : @audratheo , 2017 One Minute Nightmare is a short instagram horror series ... سلفی از سری فیلم های کابوس یک دقیقه ای.
کابوس یک دقیقه ای نام سری فیلم های ترسناک یک دقیقه ای اینستاگرامی و تهیه شده در اندونزی است. اطلاعات بیشتر در متن انگلیسی
🔴 #mslife20
One Minute Nightmare- Selfie directed by : @audratheo , 2017
One Minute Nightmare is a short instagram horror series by @lenteraprohouse.

#_life20_ #OneMinuteNightmare #1 #rezagrap #ettacharin #Indonesia #trianaadewi #prdratih #selfie #creepy #horror #ایران #تهران #ترسناک #جالب #سلفی #شکلات #فیلم_کوتاه #سفر #اندونزی #کابوس #عکاسی #سیاه
Read more
رده کارگردان های فیلم های ترسناک <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> الکساندر آژا الکساندر آژا (فرانسوی: Alexandre ...
Media Removed
رده کارگردان های فیلم های ترسناک الکساندر آژا الکساندر آژا (فرانسوی: Alexandre Aja؛ زادهٔ ۷ اوت ۱۹۷۷) فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان فرانسوی است. فیلم‌شناسی : فوریا (۱۹۹۹) تنش بالا (۲۰۰۳) تپه‌ها چشم دارند (۲۰۰۶) آینه‌ها (۲۰۰۸) پیرانا ... رده کارگردان های فیلم های ترسناک
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ الکساندر آژا

الکساندر آژا (فرانسوی: Alexandre Aja؛ زادهٔ ۷ اوت ۱۹۷۷) فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان فرانسوی است.

فیلم‌شناسی :

فوریا (۱۹۹۹)

تنش بالا (۲۰۰۳)

تپه‌ها چشم دارند (۲۰۰۶)

آینه‌ها (۲۰۰۸)

پیرانا سه‌بعدی (۲۰۱۰)

شاخ‌ها (۲۰۱۳) ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #الکساندر_آژا
#Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
5 مرداد 1397
Read more
. سلام به همه فیلمبازها نمیدونم که چند وقته با پیج ما آشنا شدید ولی گروه فیلمبازان از سال 89 توی فیسبوک ...
Media Removed
. سلام به همه فیلمبازها نمیدونم که چند وقته با پیج ما آشنا شدید ولی گروه فیلمبازان از سال 89 توی فیسبوک شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر حدود 4 5 سال هست که در اینستاگرام به کار خودمون ادامه میدیم. اگر مدت زیادی هست که ما رو دنبال می کنید قطعا میدونید که همیشه دنبال خلاقیت و کارهای نو و جدید هستیم و تا ... .
سلام به همه فیلمبازها
نمیدونم که چند وقته با پیج ما آشنا شدید ولی گروه فیلمبازان از سال 89 توی فیسبوک شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر حدود 4 5 سال هست که در اینستاگرام به کار خودمون ادامه میدیم.
اگر مدت زیادی هست که ما رو دنبال می کنید قطعا میدونید که همیشه دنبال خلاقیت و کارهای نو و جدید هستیم و تا جایی که توانش رو داشته باشیم انجامش میدیم. ما هر وقت ایده ای رو شروع کردیم برامون مهم بود که کار به بهترین نحو انجام بشه و خدایی نکرده اطلاعات غلط به مخاطب ندیم. وسواسی که ما در این باره داریم توی تعداد کم پست هامون مشخص هست.
یکی از ایده هایی که چند وقته شروع کردیم همین لیست ها هست. برای این لیست ها وقت زیادی گذاشته میشه ولی متاسفانه بعضا تو کامنت ها دیدم که خیلی ها فک می کنن این انتخاب ها نظر شخصی ادمین هاست.
قطعا این طور نیست. این لیست ها ترکیبی از نظرات منتقدان معتبر سایت هایی از قبیل ایندی وایر، هالیوود ریپورتر، ولچر، کولایدر، راتن تومیتوز، آی ام دی بی، رولینگ استون، آی جی ان و ...... هست و قطعا در نهایت ادمین های ما هستند که از بین این گزینه های بسیار زیاد بررسی می کنند و لیست رو نهایی می کنند.
اگر شما یک فیلمی رو دوست ندارید یا باب میل تون نبوده دلیل محکمی بر چرت بودن اون فیلم نیست! خیلی محترمانه می تونید بنویسید که فیلم رو دوست نداشتید. به همین راحتی. و کلا این لیست ها فرصت خوبی برای تبادل نظرات و ایده هاست. نیازی به این حجم از عصبانیت و بی ادبی نیست. فیلم و هنر در نهایت یه چیز سلیقه ای هست و قطعا نمیشه همه رو راضی کرد. ما هم سعی می کنیم تو لیست هامون انواع مختلف سلیقه ها رو پوشش بدیم. مثلا همین لیست فیلم های ترسناک توش چند تا فیلم هست که من خودم اصلا خوشم نیومد ولی دلیل نمیشه که فیلم های بدی باشن و تو کامنت ها دیدم که خیلی از شماها همون فیلمی که من خوشم نمیاد رو دوست داشتید.
هدف در نهایت معرفی این فیلم هاست. شما خودتون هم بهتره اگر میخواید فیلمی که ما معرفی کردیم رو ببینید حتما یه تحقیق کوچولو دربارش بکنید. مثلا یه تریلر ببینید یا خلاصه داستان بخونید.
و در نهایت باید بگم که همه خدا رو شکر سواد خوندن داریم پس لطف کنید قبل از گذاشتن کامنت حتما کپشن پست ها رو بخونید! 😂😂😂
برای دسترسی به پست های لیست گونه ما می تونید رو هشتگ زیر کلیک کنید :
#فیلمهایی_که_حتما_باید_دید
دم شما گرم
.
#فیلمبازان #فیلم #سینما #هالیوود
Read more
. «انتقامجویان: جنگ بی‌ نهایت» در سومین هفته پنجمین فیلم پرفروش دنیا شد . - فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان: جنگ بی نهایت» بعد از سه هفته نمایش در سینماهای دنیا، رکورد پنجمین فیلم پرفروش گیشه را زد. در طول تعطیلات آخر هفته، فروش جهانی جدیدترین محصول مشترک مارول و دیزنی از مرز ۱.۶ میلیارد دلار ... .
🌟«انتقامجویان: جنگ بی‌ نهایت» در سومین هفته پنجمین فیلم پرفروش دنیا شد
.
- فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان: جنگ بی نهایت» بعد از سه هفته نمایش در سینماهای دنیا، رکورد پنجمین فیلم پرفروش گیشه را زد. در طول تعطیلات آخر هفته، فروش جهانی جدیدترین محصول مشترک مارول و دیزنی از مرز ۱.۶ میلیارد دلار عبور کرد. فیلم جدید «انتقامجویان» به کارگردانی آنتونی و جو روسو (برادران روسو) با بیش از ۶۱ میلیون دلار فروش آخر هفته صدرنشین گیشه امریکای شمالی شد و کل فروش داخلی‌اش را به بیش از ۵۴۸ میلیون دلار رساند
.
- به این ترتیب، «جنگ بی‌نهایت» با پیشی گرفتن از اولین قسمت فیلم «انتقامجویان» (۱.۵ میلیارد دلار) عنوان پنجمین فیلم پرفروش تاریخ را از آن خود کرد. فیلم‌های «آواتار» (۲.۷ میلیارد دلار)، «تایتانیک» (۲.۱ میلیارد دلار)، «جنگ ستارگان ۷» (۲ میلیارد دلار) و «دنیای ژوراسیک» (۱.۶ میلیارد دلار) به ترتیب پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما شمرده می‌شوند
.
- همزمان، فروش خیره‌کننده افتتاحیه این فیلم در گیشه چین (۲۰۰ میلیون دلار) بیش از همه به موفقیت اخیر این محصول کمک کرد. خلاصه اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای نیافتد، از همین حالا می‌توان رسیدن «جنگ بی‌نهایت» به جایگاه سوم در جدول بهترین درآمدهای خارجی پشت سر دو فیلم جیمز کامرون را تضمین کرد. در میان فیلم‌های تازه اکران شده، کمدی «پایه مهمانی» با نقش‌آفرینی ملیسا مک‌کارتی با ۱۷.۹ میلیون دلار فروش افتتاحیه، رتبه دوم جدول پرفروش‌های گیشه آخر هفته را به خود اختصاص داد
.
- دیگر فیلمی جدیدی که این هفته اکرانش را آغاز کرد «به زور داخل شدن» بود که موفق شد در رده سوم جدول فروش قرار بگیرد. این فیلم مهیج ۱۷.۶ میلیون دلار فروش کرد. این رقم شروع خوبی برای این فیلم که به تلاش مادری برای نفوذ به درون یک عمارت محافظت شده برای نجات بچه‌هایش می‌پردازد است. در رده چهارم «آنسوی عرشه» ۱۰ میلیون دلار در جریان دومین هفته‌ی اکرانش کسب کرد و مجموعه حساب این کمدی ۱۲ میلیون دلاری را به ۲۹ میلیون رساند که دوام قابل‌قبولی برای فیلم ایگونیو دربرز و آنا فاریس حساب می‌شود
.
- فیلم ترسناک «مکانی آرام» این هفته از مرز ۱۰۰ میلیون دلار فروش خارجی عبور کرد و راهش را به سوی پیوستن به جمع پرفروش‌ترین فیلم‌های ترسناک تاریخ باز کرد. این فیلم ۶ میلیون دلار دیگر در ششمین هفته‌ی اکرانش کسب کرد و مجموع درآمد خانگی‌اش را به رقم باورنکردنی ۱۶۹ میلیون دلار رساند. ساخته‌ی جان کراسینسکی تاکنون ۲۶۶ میلیون دلار از سرتاسر دنیا کسب کرده است
----------------
#Avengers #InfinityWar
#CinemaNewss_BoxOffice
Read more
شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت هشتم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۴۶. نخستین تجربه‌ی کارگردانی ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت هشتم ۴۶. نخستین تجربه‌ی کارگردانی فیلمساز پرکار حوزه‌ی زامبی‌ها جرج رومرو که بابت آن دستمزد دریافت کرد محله‌ی آقای راجرز بود که موضوع آن عمل لوزه‌ی آقای راجرز بود. رومرو گفته بود که این پروژه تا حدودی به او انگیزه داد تا کار ... شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت هشتم ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
۴۶. نخستین تجربه‌ی کارگردانی فیلمساز پرکار حوزه‌ی زامبی‌ها جرج رومرو که بابت آن دستمزد دریافت کرد محله‌ی آقای راجرز بود که موضوع آن عمل لوزه‌ی آقای راجرز بود. رومرو گفته بود که این پروژه تا حدودی به او انگیزه داد تا کار ساخت فیلم‌های ترسناک را دنبال کند.

۴۷. فیلم‌های سلاخان زامبی(۲۰۰۸) و زامبی‌ها، زامبی‌ها، زامبی‌ها (۲۰۰۸) به عنوان برخی از بدترین فیلم‌های زامبی تاریخ رتبه‌بندی شده‌اند.

۴۸. وید دیویس مردم‌‌گیاه‌شناس پس از آن که در ۱۹۸۲ گزارش‌هایی درباره‌ی زامبی شدن در هائیتی شنید به آنجا سفر کرد. او متوجه شد که “زامبی‌ها” به احتمال فراوان در معرض ترکیب خطرناکی از نوروتوکسین‌ها و مواد توهم زای قوی قرار گرفته بودند. او کشفیات خود را در کتابی به نام مار و رنگین‌کمان نوشت که کارگردان ژانر وحشت، وز کریون، در سال ۱۹۸۸ آن را به فیلمی تحت همین عنوان تبدیل کرد. بعضی از منتقدان کار او را غیرعلمی یا فریب‌آمیز دانسته و آن را رد کرده‌اند.

۴۹. اصطلاح “زامبی دوست” اصطلاحی است که برای توصیف طرفداران زامبی‌ها از آن استفاده می‌شود.

۵۰. طبق افسانه‌ها و روایات مردم هائیتی، روح یک زامبی وودووئی در روز مرگ خالق آن به جسم قربانی باز می‌شود. در نتیجه، اگر کسی بعد از مرگ خالق یک زامبی از آن زامبی به عنوان خدمتکار استفاده کرده باشد، به خاطر نقض قانون وودوو در معرض خطر مجازات قرار دارد.

۵۱. در هائیتی، به احتمال فراوان از طریق پوست بازوی دست چپ، به خاطر نزدیکی‌اش به قلب، به قربانی “پودر زامبی” می‌دهند. بعد از در معرض قرار گرفتن، قربانی به شدت بیمار و علیل می‌شود. هرچند آن شخص نمی‌تواند حرکت کند، اما همچنان می‌تواند هرچیزی را ببیند، بشنود، و احساس کند. بعد او را زنده زنده طی یک آیین زامبی‌سازی وودووئی دفن می‌کنند و سپس او به دنیای زندگان باز می‌شود.

۵۲. بسیاری از مواقع گزارش می‌شود که قربانیان مراسم زامبی‌سازی وودوو شلخته‌وار راه می‌روند، با لکنت زبان حرف می‌زنند و “بی دقت” و “آشفته” عمل می‌کنند. کارشناسان ذکر می‌کنند که این احتمالا در نتیجه‌ی آسیب مغزی دائمی به خاطر نرسیدن طولانی مدت اکسیژن به علت زنده به گور شدن و قرار گرفتن در معرض “پودر زامبی” اتفاق می‌افتد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #حقیقت
#zombie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
1 شهریور 1397
Read more
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت پانزدهم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> The Exorcist فیلم ...
Media Removed
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت پانزدهم The Exorcist فیلم جن‌گیر (The Exorcist) به عقیده بسیاری یکی از بهترین و برترین فیلم‌های ترسناک تاریخ است. بنابراین، حضورش در این لیست جای هیچ تعجبی ندارد. این فیلم براساس رمانی پرفروش به همین نام، توسط ویلیام ... فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت پانزدهم ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
The Exorcist

فیلم جن‌گیر (The Exorcist) به عقیده بسیاری یکی از بهترین و برترین فیلم‌های ترسناک تاریخ است. بنابراین، حضورش در این لیست جای هیچ تعجبی ندارد. این فیلم براساس رمانی پرفروش به همین نام، توسط ویلیام فردکین ساخته شد و حضور بازیگرانی چون الن برستین، باعث شد تا The Exorcist به آنچه که تحققش را داشت برسد.

این فیلم برای دریافت ۱۰ جایزه اسکار در بخش‌های مختلف نامزد شد و با اینکه بارها مورد اقتباس قرار گرفت، اما همچنان به عنوان یکی از قوی‌ترین فیلم‌های ژانر وحشت از آن یاد می‌شود. ترس فوق‌العاده‌ای که این فیلم به مخاطبانش القا می‌کند، یکی از اصلی‌ترین علل جاودانگی آن است. فیلم The Exorcist دو جایزه اسکار بهترین میکس صدا و بهترین فیلم‌نامه اقتباسی را تصاحب کرد. الن برستین نیز نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن شد، اما نتوانست به آن دست پیدا کند. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فيلم_جنگیر
#TheExorcist #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 8 شهریور 1397
Read more
‌ #نقد فیلم«موروثی»(Hereditary #) توسط منتقد ورایتی ‌ <span class="emoji emoji1f538"></span>IMDB: 7.6/10 <span class="emoji emoji1f538"></span>rottentomatoes: 89% . ترجمه ...
Media Removed
‌ #نقد فیلم«موروثی»(Hereditary #) توسط منتقد ورایتی ‌ IMDB: 7.6/10 rottentomatoes: 89% . ترجمه اختصاصی سلام سینما - این فیلم یک تریلر ماوراء الطبیعه است که شما را از #وحشت #میخکوب می‌کند. داستان فیلم در مورد خانواده‌ای است که به وسیله ی ارواح از هم پاشیده است، و پر از چیزهایی است که تماشای ...
#نقد فیلم«موروثی»(Hereditary #) توسط منتقد ورایتی

🔸IMDB: 7.6/10
🔸rottentomatoes: 89%
.
ترجمه اختصاصی سلام سینما - این فیلم یک تریلر ماوراء الطبیعه است که شما را از #وحشت #میخکوب می‌کند. داستان فیلم در مورد خانواده‌ای است که به وسیله ی ارواح از هم پاشیده است، و پر از چیزهایی است که تماشای آن باعث می‌شود به آن لقب بهترین #فیلم_ترسناک هفته را دهیم. این فیلم #جن‌_گیری و حرکت رازآلود اجسام را دارد.
.
سوال من این است که چرا « #موروثی» در رقابت با فیلم های درام در جشنواره ساندنس شرکت نکرده است؟ به نظر می‌رسد که برنامه ریزان این جشنواره هم مانند آکادمی #اسکار تعصباتی در مورد بعضی ژانرها دارند. آن‎ها شاید «موروثی» را مشاهده کرده‌اند و با خود گفته‌اند: خیلی خوب ساخته شده، ولی به هر حال، این یک فیلم ترسناک است. می توان گفت «موروثی» می‌تواند جذاب‌ترین فیلمی باشد که من امسال در جشنواره ساندنس مشاهده کرده‌ام.
.
«موروثی»، که توزیع آن بر عهده کمپانی ای ۲۴ (A24) بوده است، قطعا می‎تواند شانس خود را برای فروش بالا در سینماهای مگاپلکس داشته باشد ، جایی که مخاطبان عمده ای را به خود جذب کند. ولی چیزی که مخاطبان در مورد این فیلم خواهند فهمید، آن است که بر خلاف اکثر فیلم‌های ترسناک معروف این روزها، این یکی آن محتوای کافی را برای ترساندن مخاطب دربردارد.
.
«آری آستر» به آرامی و با ژرف اندیشی اثر را کارگردانی می‌کند، فیلم را از تمامی آن زرق و برق‌های معمول فیلم‌های ترسناک پاکسازی می‎کند. به جای آن‌ها، او موقعیت های ترسناک متناسبی را برای مخاطبان پدید می‌آورد تا در آن غرق شوند.
.
او همچنین به شکل استادانه ای بر مخاطب می گذارد. یک توطئه در «موروثی» وجود دارد و به شما لحظات هولناکی را وارد می کند مانند آنچه در «بچه رزماری» به یاد دارید. روشی که فیلم از روح برای نمایش نشانه‌های مخفی شخصیت‌ها استفاده می‌کند خیلی شبیه به روش فیلم «درخشش» است. همچنین به طور واضحی در به تصویر کشیدن ارواح به عنوان یک نوع کالت هراس‌آور از فیلم «مرد حصیری» الگوبرداری شده است. در «موروثی»، آن‎ها آمده‌اند تا برای ما مزاحمت ایجاد کنند و بترسانند. ولی ناراحت کننده‌ترین چیز این است که آن‌ها خود «ما» هستیم.
.
🔻متن کامل نقد در سایت #سلام_سینما
www.salamcinema.ir
.
#سلام_سینما_نقد
مترجم: وحید فیض خواه
Read more
. نگاهی به فيلم یک مکان ساکت «A Quiet Place» / سکوت برای زنده ماندن! . - مدتی است که کمتر شاهد ایده‌های نو و خلاقانه در آثار ژانر ترسناک هستیم با این حال، هنوز محدود آثاری همچون «یک مکان ساکت» وجود دارند تا بیننده‌ی را با ایده‌ و شیوه‌ی جدید و مخصوص خودشان مشتاق دیدن فیلم کنند . - «یک مکان ساکت» ... .
🌟نگاهی به فيلم یک مکان ساکت «A Quiet Place» / سکوت برای زنده ماندن!
.
- مدتی است که کمتر شاهد ایده‌های نو و خلاقانه در آثار ژانر ترسناک هستیم با این حال، هنوز محدود آثاری همچون «یک مکان ساکت» وجود دارند تا بیننده‌ی را با ایده‌ و شیوه‌ی جدید و مخصوص خودشان مشتاق دیدن فیلم کنند
.
- «یک مکان ساکت» در همان مقدمه نفس گیرش مخاطب را با یک چالش جدی مواجه می کند و آن اینک سر و صدا می تواند به منزله پایان زندگی برای شخص باشد! احتمالا اولین موضوعی که مخاطب در حین دیدن فیلم متوجه می‌شود، بدون دیالوگ بودن بیشتر سکانس‌های فیلم است. هشتاد درصد دیالوگ‌ها با زبان ایما و اشاره بین کاراکترها رد و بدل می‌شود. در مجموع فیلم کمتر از سه دقیقه دیالوگ دارد
.
- این مساله باعث شده که بازی بازیگران بیشتر به چشم بیاید و به اصطلاح نوعی بازی زیرپوستی از خود ارائه نمایند. بازیگران اصلی فیلم (به ویژه امیلی بلانت که در زندگی واقعی هم نامزد کرازینسکی هست) به خوبی از پس این کار برآمده‌اند و فضاسازی فیلم هم به این امر کمک شایانی کرده است. دختر و پسر خانواده نیز حس خود را در فیلم به‌خوبی به مخاطبشان منتقل می‌کنند. انتخاب یک بازیگر ناشنوا برای ایفای نقش ریگان ابوت تاثیر مثبت خودش را در فیلم نشان داده است
.
- در این اثر خانواده و شخصیت‌ها ارزش زیادی دارند اما با این حال تمرکز و هدف اصلی ایجاد تنش و اضطراب در تک تک سکانس‌های فیلم است. فیلم به‌درستی تعلیق را انجام می‌دهد و مخاطب را در مدت زمان فیلم درگیر یک هیجان و اضطراب خاص می‌کند و عملاً بیننده در کل جریان فیلم بر روی صندلی خودش میخکوب می‌شود
.
- فیلمبرداری دقیق این فیلم در ایجاد حس و موقعیت‌های مناسب هیجانی و ترسناک بسیار تاثیرگذار و کارآمد ظاهر شده است. علاوه بر فیلمبرداری، صداگذاری و موسیقی فیلم نیز همراه با فیلم دنبال می‌شوند و در مکان درست خودنمایی می‌کنند. همواره موسیقی و صدا در آثار ترسناک در مدیوم‌ بزرگی چون سینما تاثیر فراوانی داشته است و خود یکی از مهم‌ترین المان‌های ترساندن یا ایجاد تعلیق است
.
- یک مکان ساکت، درگیر کننده، جدی و پرتنش است. اولین تلاش جان کرازینسکی در ژانر ترسناک یک اثر استادانه در این ژانر به حساب می‌آید که هر طرفدار فیلم‌های ترسناک باید آن را نگاه کند. فیلم‌های ترسناک در طی چند سال گذشته روند صعودی به خود گرفته‌اند و یک مکان ساکت به اوج قله رسیده و مسیر رسیدن به قله را هم به بقیه نشان می‌دهد
.
🗯| شما این فیلم رو چگونه ارزیابی می کنید؟ امتیازی که از ۱۰ به این فیلم میدید؟
___________
  #AQuietPlace
#CinemaNewss_Review
Read more
. اون فیلمبازهایی که از سال 88 و فیسبوک با ما همراه هستن میدونن که من از خوره های فیلم ترسناک هستم و یکی ...
Media Removed
. اون فیلمبازهایی که از سال 88 و فیسبوک با ما همراه هستن میدونن که من از خوره های فیلم ترسناک هستم و یکی از کارهایی که عاشقش هستم دیدن فیلم ترسناک تو نصف شب هست. البته معتقدم که این ژانر خیلی بهش ظلم شده و از درک نشده ترین ژانرهاست. مردم فکر می کنن تنها هدف یه فیلم ترسناک فقط ترسناک بودنه در صورتی که داشتن ... .
اون فیلمبازهایی که از سال 88 و فیسبوک با ما همراه هستن میدونن که من از خوره های فیلم ترسناک هستم و یکی از کارهایی که عاشقش هستم دیدن فیلم ترسناک تو نصف شب هست.
البته معتقدم که این ژانر خیلی بهش ظلم شده و از درک نشده ترین ژانرهاست. مردم فکر می کنن تنها هدف یه فیلم ترسناک فقط ترسناک بودنه در صورتی که داشتن فیلمنامه منسجم و روایت یک داستان سرگرم کننده که از اول تا آخر تو رو درگیر کنه برای من مهم تره و اصلا میزان احترامم به فیلم های ترسناک بستگی به این فاکتورها داره نه ترسناک بودن.
شروع امسال برای فیلمبازهایی مثل من عالی بود چون فیلم مستقل و ترسناک «یک مکان ساکت» اکران شده بود و همه واکنش ها خبر از یک فیلم عالی تو ژانر ترس می داد.
راستش رو بخواید وقتی یه فیلمی کلی ازش استقبال میشه بیشتر می ترسم چون اکثر مواقع اثبات میشه که فقط جو الکی بوده. مثال های بارزش هم میشه به واندروومن و بلک پنتر اشاره کرد که فیلم های متوسط رو به خوبی بودن که بیش از حد گنده شون کردن.
همه این ها رو گفتم که بگم خیالتون کاملا راحت. حساب این فیلم از بقیه جداست. یک فیلم مستقل، دوست داشتنی با 4 تا بازیگر که یکی از اون یکی بهتر بازی می کنه. و صد البته تعلیق و دلهره دائمی که اجازه نفس کشیدن بهتون نمیده. این فیلم اصلا اونجور که فکر می کنید ترسناک نیست بلکه بیشتر استرس زاست.
یک مکان ساکت درباره هیولاها نیست. این فیلم درباره انسان و از همه مهم تر درباره خانواده است. فیلم تقریبا بی دیالوگه ولی موسیقی فوق العاده تاثیرگذار مارکو بلترامی جوری معجزه می کنه که هزارتا حرف توشه.
فکرش رو بکنید که برای فیلم اولتون چنین اثری بسازید. واقعا تحسین برانگیزه. و در نهایت درباره منحصر به فرد بودن این فیلم فقط یه جمله کافیه :
«تا حالا فیلمی تو ژانر ترس دیدید که شما رو احساساتی کنه و اشکتون رو در بیاره؟»
.
لینک دانلود این فیلم با کیفیت عالی در کانال تلگرام فیلمبازان. آدرس تو بیو هست.
.
#یک_مکان_ساکت #فیلمبازان #جان_کرازینسکی #امیلی_بلانت #فیلم_ترسناک #ترسناک #هالیوود #فیلم #سینما #خانواده #هیولا
#aquietplace #johnkrasinski #emilyblunt #movie #film #cinema #hollywood #horrormovies
Read more
. مهمترین فیلم های اکرانی ماه ( #سپتامبر) 🍿 . • #TheNun 🗯 فیلم ترسناک و مورد انتظار راهبه یکی از ...
Media Removed
. مهمترین فیلم های اکرانی ماه ( #سپتامبر) 🍿 . • #TheNun 🗯 فیلم ترسناک و مورد انتظار راهبه یکی از سری فیلم های دنیای احضار که در آن ما شاهد چگونگی متولد شدن شیطان سری فیلم های احضار خواهیم بود . • #Peppermint 🗯 در این فیلم جنیفر گارنر دوباره به دنیای اکشن قهرمانی بازخواهد گشت. پیر مورل سکان دار ... .
مهمترین فیلم های اکرانی ماه ( #سپتامبر) 🍿
.
• #TheNun
🗯 فیلم ترسناک و مورد انتظار راهبه یکی از سری فیلم های دنیای احضار که در آن ما شاهد چگونگی متولد شدن شیطان سری فیلم های احضار خواهیم بود
.
• #Peppermint
🗯 در این فیلم جنیفر گارنر دوباره به دنیای اکشن قهرمانی بازخواهد گشت. پیر مورل سکان دار فیلم ربوده شده کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت
.
• #ThePredator
🗯 غارتگر پس از هشت سال قرار است دوباره به روی پرده های سینما برود. این فیلم دنباله مستقیمی از دو قسمت اول این مجموعه است
.
• #WhiteBoyRick
🗯 در این فیلم «متیو مک کانهی» هنرپیشه برنده اسکار را خواهیم داشت که در پروژه سینمایی ساخته «یان دمانج» که یک درام جنایی امریکایی است به ایفای نقش پرداخته خواهد پرداخت
.
• The House With A Clock In Its Walls
🗯 جدیدترین ساخته ای الی راث یک فیلم ماجراجویی فانتزی با هنرنمایی جک بلک است که بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است
.
• #TheSistersBrothers
🗯 یک فیلم جذاب و تماشایی و پر ستاره با بازی واکین فینیکس و جیک جیلنهال به کارگردانی ژاک اودیار از فیلم های بشدت مورد انتظار این تابستان است
.
• #LifeItself
🗯 اسکار آیزاک و اولیویا وایلد یک داستان افسانه‎ای عاشقانه را آغاز می‎کنند یا حداقل، قبل از اینکه حوادث غیرمنتظره و اجتناب ناپذیر آنها را به واقعیت بازگرداند، این چیزی است که در ظاهر به نظر می‎رسد
.
• The Old Man & The Gun
🗯 و در نهایت به فیلم پیرمرد و تفنگ میرسیم که آخرین بازی رابرت ردفورد افسانه ای قبل از بازنشستگی است. این فیلم دیروز در جشنواره فیلم تلوراید به نمایش در امد که مورد ستایش منتقدین قرار گرفت. بنظر اسطوره پیر همچنان در آخرین هنرنمایی خود می تازد!
.
💭 خب با این همه فیلم خوب و مورد انتظاری که قراره این ماه به نمایش در بیاد، شما منتظر کدوم هستید؟
____________________
#September #Movie #Film #BestMovie #2018
#CinemaNewss_MovieInMonth2018
Read more
. شروع طوفانی فیلم «The Nun»، ترسناکی که علاقه‌مندان در انتظار اکران‌اش بودند ! . فیلم «The Nun» ...
Media Removed
. شروع طوفانی فیلم «The Nun»، ترسناکی که علاقه‌مندان در انتظار اکران‌اش بودند ! . فیلم «The Nun» از کمپانی برادران وارنر شروعی با شروع روز جمعه 22.4 میلیون دلار در 3876 سینما فروشی طوفانی داشت و انتظار می‌رود در اولین آخر هفته فروش آن به 50 میلیون دلار برسد. . این فیلم ترسناک با فروش 20.2 میلیون ... .
شروع طوفانی فیلم «The Nun»، ترسناکی که علاقه‌مندان در انتظار اکران‌اش بودند !
.
فیلم «The Nun» از کمپانی برادران وارنر شروعی با شروع روز جمعه 22.4 میلیون دلار در 3876 سینما فروشی طوفانی داشت و انتظار می‌رود در اولین آخر هفته فروش آن به 50 میلیون دلار برسد.
.
این فیلم ترسناک با فروش 20.2 میلیون دلار جهانی در روز جمعه فروش کلی جهانی برابر با 32.1 میلیون دلار داشت که در صورت ادامه این روند می‌تواند بهترین فروش را در میان سری فیلم‌های «Conjuring» داشته باشد.
.
«تیسا فارمیگا» در فیلم «The Nun» نقش کارآموز جوانی را دارد که در سال 1952 به همراه یک کشیش با بازی «دمیان بیچیر» به رومانی فرستاده می‌شود تا خودکشی مشکوک یکی از راهبه‌های صومعه را بررسی کند.
.
کارگردانی این فیلم را «کورین هاردی» و نویسندگی آن را «گری دوبرمان» بر عهده دارند. فیلم «The Nun» با دریافت نظرات متضاد در سایت راتن تومیتوز امتیاز 29% و در سایت سینما اسکور رتبه C را کسب کرد؛ همچنین منتقدان اتمسفر و بازی بازیگران را مورد ستایش قرار دادند و از تمرکز فیلم بر روی ترس‌های ناگهانی زیاد انتقاد کردند.
Read more
The NUN پوستر فیلم راهبه منتشر شد <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> کارگردانی فیلم راهبه کورین هاردی است فیلم‌نامه ...
Media Removed
The NUN پوستر فیلم راهبه منتشر شد کارگردانی فیلم راهبه کورین هاردی است فیلم‌نامه نوشتهٔ، گری دوبرمن بر پایهٔ داستانی از دوبرمن و جیمز وان می‌باشد. این فیلم اسپین‌آف از فیلماحضار ۲ است و پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های احضارمحسوب می‌شود. تیسا فارمیگا، دمیان ... The NUN

پوستر فیلم راهبه منتشر شد ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کارگردانی فیلم راهبه کورین هاردی است
فیلم‌نامه نوشتهٔ، گری دوبرمن بر پایهٔ داستانی از دوبرمن و جیمز وان می‌باشد. این فیلم اسپین‌آف از فیلماحضار ۲ است و پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های احضارمحسوب می‌شود. تیسا فارمیگا، دمیان بیچیر، شارلوت هوپ و بانی آرونز بازیگران این فیلم هستند. این فیلم در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ توسط برادران وارنر اکران خواهد شد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فیلم_فیلم_راهبه
#thenun #Unheimlich #Hollywood #movie #horro
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 20 مرداد 1397
Read more
Knock knock نمایی از فیلم تق تق /2015 <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> فضای مهیج و شهوت آلود در فیلم «تق تق» کیانو ...
Media Removed
Knock knock نمایی از فیلم تق تق /2015 فضای مهیج و شهوت آلود در فیلم «تق تق» کیانو ریوس، بازیگر کانادایی در یک فیلم مهیج ترسناک و اروتیک به نام «تق تق» (Knock Knock) ایفای نقش کرده است. این هنرپیشه که با سه گانه «ماتریکس» به شهرت رسید در این فیلم که محصول مشترک شیلی و آمریکا ... Knock knock

نمایی از فیلم تق تق /2015 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
فضای مهیج و شهوت آلود در فیلم «تق تق»

کیانو ریوس، بازیگر کانادایی در یک فیلم مهیج ترسناک و اروتیک به نام «تق تق» (Knock Knock) ایفای نقش کرده است. این هنرپیشه که با سه گانه «ماتریکس» به شهرت رسید در این فیلم که محصول مشترک شیلی و آمریکا است نقش اوان، همسر و پدری متعهد را بازی می کند که آخر هفته در خانه تنها مانده است و دو زن جوان به درب خانه او می آیند. این دو زن که لورنزا ایزو، هنرپیشه اهل شیلی و آنا دو آرماس، بازیگر اهل کوبا نقش آنها را ایفا می کنند دست به اغواگری می زنند و در نهایت نیز موفق به از راه به در کردن اوان می شوند و اوان با هر دو آنها رابطه جنسی برقرار می کند.

کارگردان این فیلم ایلای راث است. کیانو ریوس می گوید که برای بازی در سکانس شهوت آلود این فیلم که در حمام می گذرد او و دو بازیگر فیلم به مدت یک هفته به تمرین پرداختند.

کیانو ریوس در مورد داستان این فیلم می گوید: «این برای اوان نوعی غریزه حیوانی است اما بین دختران که اغواگری می کنند و از آن لذت نیز می برند یک همدستی وجود دارد تا بتوانند بگویند “ما او را به دست آوردیم”.» او می افزاید: «آنها روحی شیطانی و خبیث دارند که می خواهند با او همبستر شوند و اوان نیز ناآگاهانه به آن تن می دهد. او در نهایت خود را رها می کند و صاعقه رخ می دهد و رگبار می بارد و او خود را رها کرده است.» ایلای راث، کارگردان فیلم در مورد صحنه شهوت آلود فیلم و اینکه یکی از بازیگران زن همسر خود او است، می گوید: «باید اعتراف کنم که عجیب بود زیرا لورنزا ایزو آن موقع نامزد من بود و ما واقعا داشتیم فیلمبرداری می کردیم، از آنچه فکر می کردیم عجیب تر بود. هر چند یک صحنه عشق پرشور نبود. صحنه ای از جوشش غریزه حیوانی همچون صحنه های رابطه جنسی در فیلمهای دیوید لینچ بود. من نمی خواستم که این صحنه مفرح باشد بلکه می خواستم دارای سبک، سورئال و حیوانی باشد. رعد و برق و موسیقی این صحنه را که “غریزه اصلی” در آن به اوج می رسد، همراهی می کنند.» اوان روز بعد از رابطه جنسی سه نفره شان در می یابد که این دو زن همچنان در آپارتمان او هستند و دست به خرابکاری و تخریب اشیاء می زنند. اوان در نهایت خود را در شرایطی خطرناک و در آستانه تخریب زندگی اش می یابد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #فيلم_تق_تق
#knockknock #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
13 مرداد 1397
Read more
World War Z نمایی از فیلم جنگ جهانی زد/2013 <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ده نکته کوتاه درباره فیلم : 1.این ...
Media Removed
World War Z نمایی از فیلم جنگ جهانی زد/2013 ده نکته کوتاه درباره فیلم : 1.این فیلم پر بودجه‌ترین(200 ملیون دلار) فیلم زامبی است. 2.فیلم زامبی گونه است، که برد پیت در آن نقش‌آفرینی می‌کند. در یک‌سوم انتهایی این فیلم خواهیم دید که برای او اتفاقاتی رخ‌داده و برای فرار ... World War Z
نمایی از فیلم جنگ جهانی زد/2013
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ده نکته کوتاه درباره فیلم :
1.این فیلم پر بودجه‌ترین(200 ملیون دلار) فیلم زامبی است.
2.فیلم زامبی گونه است، که برد پیت در آن نقش‌آفرینی می‌کند. در یک‌سوم انتهایی این فیلم خواهیم دید که برای او اتفاقاتی رخ‌داده و برای فرار از دست زامبی‌ها مجبور می‌شود خود و خانواده‌اش را فراری دهد.
3.فروش بیش از پانصد ملیون دلار
4.فیلمی است که براساس رمانی با همین نام که توسط مکس بروکس در سال 2006 نوشته شده است.
5.فیلم جنگ جهانی زد را باید در رده فیلم های آخرالزمانی ژانر زامبی دانست.
6. در این فیلم، ظاهراً امن ترین کشور جهان، اسرائیل معرفی شده و آن هم به دلیل ساخت دیوار حائلی بوده که زامبی ها را از افراد سالم جدا کرده است.
7.نویسنده رمان این اثر، یک یهودی است
8.فیلم در فیلادلفیا آغاز میشود پیش از آنکه به نیویورک، نیوجرسی و سپس به یک ناو هواپیمابر در ۲۰۰ مایلی سواحل شرقی منتقل شود.از آنجا فیلم با سفری طولانی به کره جنوبی، اسرائیل و در نهایت کاردیف ادامه می یابد.
9.این فیلم وامدار فیلم "28 روز بعد" ساختۀ دنی بویل است.
10.يکي از نکات جالب ديگر اين فيلم اينست که بيشترين حجم مبارزه با زامبي ها در بيت المقدس روي ميدهد. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #فيلم_جنگ_جهانی_زد
#worldwarz #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
3 مرداد 1397
Read more
<span class="emoji emoji2665"></span>V for vendetta<span class="emoji emoji2665"></span> Are you see this emazing movie??? I love this movie very much<span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span> Really great<span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span> <span class="emoji emoji2665"></span>وی ...
Media Removed
V for vendetta Are you see this emazing movie??? I love this movie very much Really great وی مثه وندتا کدومتون این فیلمو دیده؟ واىىىىىىىى عالی بود هر چى بگم بازم کمه نه اشتباه نکنید این از فیلم های جانی نیست هیچ ربطی به جانی نداره کلا بعد مدتها یه فیلم دیدم به غیر فیلم های ... ♥V for vendetta♥
Are you see this emazing movie???
I love this movie very much♥♥♥
Really great♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥وی مثه وندتا♥
کدومتون این فیلمو دیده؟
واىىىىىىىى عالی بود هر چى بگم بازم کمه
نه اشتباه نکنید این از فیلم های جانی نیست هیچ ربطی به جانی نداره کلا
بعد مدتها یه فیلم دیدم به غیر فیلم های جانی واسه تنوع
همین چند ساعته پیش این فیلمو واسه اولین بار دیدم
واىىىىىىىى فوق العاده زیبا بود و البته
ترسناک...
ولی بچه ها من عشقه دوممو بعد جانی پیدا کردم همین یارو
البته اینجا نقاب داره♥♥♥♥♥♥♥♥♥
بازیش عالی بود ولی اصلا به گرد پای جانی هم نمی رسه
صداشم یکم شبیه جانی بود
خیلی نقشش منو یاده ویلی وانکا مى انداخت
کلا تو کله فیلم من فقط چشم دنباله وی بود خیلی کاراکتر قشنگی داشت
آدم خیلی مهربونی بود ولی همه فکر مى کردن آدم بدیه
دنبال عدالت بود و خیلیا رو به خاطر عدالت کشت
و
آخر فیلم هم مردددددد
واىىىىىىىى داره گریم مى گیرههههههههههههه
کلا فیلمش عالی بود
از من به شما نصیحت حتما این فیلمو ببینید پشیمون نمی شید
البته اگه دلو جرعت دارید
من که الان خوابم نمی بره از ترس
ولی بگما من کلا آدم ترسوییم
شاید شما نترسید به هر حال که معرکه بود♥♥♥♥♥♥
Read more
بهترین فیلم های کالکشن ترسناک 1.Saw 2.Wrong turn 3.Poltergeist 4.Child's play 5.Paranormal ...
Media Removed
بهترین فیلم های کالکشن ترسناک 1.Saw 2.Wrong turn 3.Poltergeist 4.Child's play 5.Paranormal activity 6.Scream 7.The ring 8.I spit on your grave 9.Final Destination 10.resident evil 11.Holloween پی نوشت :کالکشن های چهار سری به بالا #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #کالکشن ... بهترین فیلم های کالکشن ترسناک
1.Saw
2.Wrong turn
3.Poltergeist
4.Child's play
5.Paranormal activity
6.Scream
7.The ring
8.I spit on your grave
9.Final Destination
10.resident evil
11.Holloween

پی نوشت :کالکشن های چهار سری به بالا
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #کالکشن
#horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
30 تیر 1397
Read more
. یادمه اون قدیم ترا برچسب عکسای خواننده ها و بازیگرا رو همه جا میفروختن باشوق و ذوق رفتم ی سری ...
Media Removed
. یادمه اون قدیم ترا برچسب عکسای خواننده ها و بازیگرا رو همه جا میفروختن باشوق و ذوق رفتم ی سری عکسای جدید گرفتم عکسایی که آقای درخشانی و آقای دیرباز و آقای بازغی گرفته بودن مشترکن ی کمد شیشه ای کوچیک داشتم هیشکی اجازه نداشت بهش نزدیک شه عکسارو چسبونده بودم به اون طبقه های کوچیک داشت سی ... .
یادمه
اون قدیم ترا
برچسب عکسای خواننده ها و بازیگرا رو همه جا میفروختن
باشوق و ذوق رفتم
ی سری عکسای جدید گرفتم
عکسایی که آقای درخشانی و آقای دیرباز و آقای بازغی گرفته بودن مشترکن
ی کمد شیشه ای کوچیک داشتم
هیشکی اجازه نداشت بهش نزدیک شه
عکسارو چسبونده بودم به اون
طبقه های کوچیک داشت
سی دی فیلم های مورد علاقم
روش چیده بودم به تعداد زیاد
که دوتاش فیلم ترسناک بود و بقیش
فیلمای آقای درخشانی
هرکیم ازم فیلم میخاست میرفت میدید سی دیامو میگفت تو خسته نمیشی انقد اینارو نگاه میکنی؟
هروقت بیرون میرفتم
تو دکه های مجله فروشی دنبال مجله های خاص خودم میگشتم
قدیمی و جدید فرق نداشت
میخریدم عکساشو جدامیکردم میزدم به دیوار اتاقم
اصن این عکسه
بد برام نوستالژی بود😅😍
هنوزم دارم همه رو😍
مطمعنم همه فنا ازاین خاطره های قشنگ دارن
ممنون که باعث شدین انقد خاطره های قشنگ بسازیم🌷🙏
@samderakhshani
Read more
شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده در باره زامبی ها /پارت سوم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۱۱. منتقدان متذکر می‌شوند ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده در باره زامبی ها /پارت سوم ۱۱. منتقدان متذکر می‌شوند که فیلم‌های زامبی جرج رومرو عالی هستند چون در آنها از زامبی‌ها به عنوان وسیله‌ای برای تفسیر رویدادهای اجتماعی استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، آنها فیلم‌هایی درباره‌ی زامبی‌ها نیستند، بلکه ... شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده در باره زامبی ها /پارت سوم ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
۱۱. منتقدان متذکر می‌شوند که فیلم‌های زامبی جرج رومرو عالی هستند چون در آنها از زامبی‌ها به عنوان وسیله‌ای برای تفسیر رویدادهای اجتماعی استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، آنها فیلم‌هایی درباره‌ی زامبی‌ها نیستند، بلکه بیشتر درباره‌ی گروهی از انسان‌ها و نحوه‌ی واکنش آنها در هنگام وقوع بحران‌ها هستند.

۱۲. در هائیتی قانونی وجود دارد که طبق آن تبدیل کردن دیگران به زامبی جرم محسوب می‌شود. ماده‌ی ۲۴۹ بیان می‌کند که اگر کسی به کس دیگری دارو بخوراند، و او را مثل مرده‌ها دفن کند، و بعد آن شخص را از قبر بیرون بیاورد و به زندگی بازگرداند، همچنان قاتل به حساب می‌آید.

۱۳. معروف‌ترین زامبی در “زندگی-واقعی” کلرویس نارسیس اهل هائیتی است. او ادعا می‌کرد که توسط ترکیبی از نوروتوکسین‌ها و مواد توهم‌زای قوی به یک زامبی تبدیل شده است.

۱۴. یک بیماری به نام یاز می‌تواند عملا کاری کند که آدم‌ها مثل زامبی به نظر برسند. این بیماری باعث می‌شود زخم‌های دردناک و ترشح‌داری روی صورت، ران‌ها، بازوها و پاها به وجود بیاید.

۱۵. به جز قدرت حرکت پس از مرگ، زامبی‌ها دارای هیچ قدرت برتری نیستند. در واقع، زامبی‌ها نسبت به زمانی که انسان‌های زنده بودند توانایی‌های کمتری دارند.

۱۶. واژه‌ی RLF مخفف “شکل زندگی احیاء شده” نام دیگر “زامبی” است.

۱۷. در صورت شیوع زامبی‌ها، همیشه سلاح‌های عام و رایج نسبت به اسلحه‌های گرم مرسوم یا کمیاب که مهمات کمیابی دارند ارجحیت دارند.

۱۸. در صورت شیوع زامبی‌ها، تناسب جسمی فرد تاثیر قابل توجهی بر احتمال زنده ماندن او خواهد داشت. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن
#horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
10 تیر 1397
Read more
The Haunted House سکانسی از فیلم خانه خالی از سکنه /1908 جزو اولین فیلم های سینمایی ژانر ترس و وحشت روایت یک کلبه قدیمی وسط جنگل است که عده ایی رهگذر برای در امان ماندن از طوفان به این کلبه پناه میبرند و با حوادث ماورایی مواجه میشوند.کلا این فیلم شش دقیقه است، که کاملش تو IGTV ... The Haunted House

سکانسی از فیلم خانه خالی از سکنه /1908
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ جزو اولین فیلم های سینمایی ژانر ترس و وحشت روایت یک کلبه قدیمی وسط جنگل است که عده ایی رهگذر برای در امان ماندن از طوفان به این کلبه پناه میبرند و با حوادث ماورایی مواجه میشوند.کلا این فیلم شش دقیقه است، که کاملش تو IGTV فیلم ترسناک گذاشته شده. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم_خانه_خالی_از_سکنه
#TheHauntedHouse #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
11 تیر 1397
Read more
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت دهم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> Bram Stoker’s Dracula شاید ...
Media Removed
فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت دهم Bram Stoker’s Dracula شاید حضور هیچ یک از فیلم‌های ژانر وحشت در مراسم اسکار همچون Bram Stoker's Dracula غافلگیرکننده نباشد. اگرچه این فیلم در سطح آثاری چون The Godfather و Apocalypse Now نبود، اما وقتی فرانسیس فورد ... فيلم هاي ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت دهم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Bram Stoker’s Dracula

شاید حضور هیچ یک از فیلم‌های ژانر وحشت در مراسم اسکار همچون Bram Stoker's Dracula غافلگیرکننده نباشد. اگرچه این فیلم در سطح آثاری چون The Godfather و Apocalypse Now نبود، اما وقتی فرانسیس فورد کوپولا کارگردان یک فیلم باشد، حتما توجه‌ها را به سمت خود جلب خواهد کرد.

این فیلم روی موضوع دراکولا و خون‌آشام تمرکز داشت و بر همین مبنا کوپولا سعی کرده بود تا روی طراحی صحنه و لباس و همچنین گریم بازیگرانش، وسواس زیادی خرج دهد و نتیجه امر نیز کسب سه جایزه اسکار بود. با اینکه او بازیگری چون بلا لاگوسی را در اختیار نداشت، اما به خوبی توانست شخصیت کنت دراکولا را به تصویر بکشد. این فیلم توانست به سه جایزه بهترین طراحی لباس، بهترین تدوین صدا و بهترین چهره پردازی دست یابد. از لحاظ تجاری هم موفقیت اثر ترسناک کوپولا تحسین برانگیز بود و توانست در آن دوره، لقب پرفروش‌ترین فیلم اقتباسی از یک رمان را ازآن خود کند.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم_دراکولای_برام_استوکر
#BramStokersDracula #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
12 تیر 1397
Read more
‏بالاخره #زیر_سایه رو دیدم و بعضی سکانس‌هاش از ترس تکونم داد. فیلمی در ژانر وحشت به زبان فارسی با هنرپیشه‌های ...
Media Removed
‏بالاخره #زیر_سایه رو دیدم و بعضی سکانس‌هاش از ترس تکونم داد. فیلمی در ژانر وحشت به زبان فارسی با هنرپیشه‌های ایرانی و در فضای جنگ در تهران. ترکیب عجیبیه ولی به نظرم کارگردانش بابک انوری به  عنوان اولین فیلم بلندی که ساخته موفق بوده. ترس جاری در فیلم از جنس همون داستان‌های ترسناکی هست که مادربزرگ‌هامون ... ‏بالاخره #زیر_سایه رو دیدم و بعضی سکانس‌هاش از ترس تکونم داد. فیلمی در ژانر وحشت به زبان فارسی با هنرپیشه‌های ایرانی و در فضای جنگ در تهران. ترکیب عجیبیه ولی به نظرم کارگردانش بابک انوری به  عنوان اولین فیلم بلندی که ساخته موفق بوده. ترس جاری در فیلم از جنس همون داستان‌های ترسناکی هست که مادربزرگ‌هامون تو بچگی برامون تعریف می‌کردن و البته در کنارش منطبق بر قواعد کلاسیک ژانر هارور. به نظرم یکی از خوبی‌های فیلم اینه که برخلاف خیلی از فیلم‌های با داستان ایرانی که در خارج از کشور ساخته می‌شن، مسائل کشور رو به شکل اغراق شده و پس زننده و گل درشت مطرح نکرده که باعث بشه فیلم به یک بیانیه سیاسی صرف تنزل پیدا کنه و مهم‌تر این‌که زیر سایه فقط یک فیلم ترسناک نیست و کارگردان در زیر لایه داستان ترسناکش، مسائل مهم‌تری رو طرح می‌کنه.
فیلم رو ببینید، بترسید و از تجربه جدید ترس‌ از تماشای فیلمی با داستان و فضای ایرانی لذت ببرید.
 A satisfyingly tense and atmospheric thriller set in a haunted Tehran apartment during the terrifying final days of the Iran-Iraq War. A must-watch movie! (Justin Chang, Variety)
‎ #undertheshadow
Read more
Photo By Steve Gindler زمان ظهر در عکاسی مفهومی! گاهی تصاویر بیش از چیزی که هستند تاثیرگذارند و ...
Media Removed
Photo By Steve Gindler زمان ظهر در عکاسی مفهومی! گاهی تصاویر بیش از چیزی که هستند تاثیرگذارند و این تاثیر تحت شرایط بسیاری به وجود می اید همیشه به شاگردانم میگویم که جنس نور و ساعت عکاسی خارج از بحث نورسنجی دارای شرایط جالب مفهومیست ایا به شکل جدی به عکاسی در ظهر و مخصوصا در فضاهای داخلی فکر میکنید؟ ایا ... Photo By Steve Gindler
زمان ظهر در عکاسی مفهومی!
گاهی تصاویر بیش از چیزی که هستند تاثیرگذارند و این تاثیر تحت شرایط بسیاری به وجود می اید
همیشه به شاگردانم میگویم که جنس نور و ساعت عکاسی خارج از بحث نورسنجی دارای شرایط جالب مفهومیست
ایا به شکل جدی به عکاسی در ظهر و مخصوصا در فضاهای داخلی فکر میکنید؟
ایا به ذات تایم می اندیشید!؟
بالاخره شما عکاس هستید و باید در ذهن خود موقعیت های بسیاری را تصویرسازی کنید
خارج از عکاسی روزانه یا مد، عکاسی در فضاهای داخلی با تور ظهر میتواند بستر اتفافات جذابی باشد
میدانم قطعا کمتر به این موضوع فکر کرده اید
ببینید بخشی از این موقعیت به باور های ما از نوع لایف استایل زندگی ما بازمیگردد
ظهرهایی که ساکت بود و ما باید میخوابیدیم
نور شدید افتاب در حیاط و یک استخر یا حوض جذاب و اب تنی
چرت های کوتاه کنار میز کار؟
صدای مزاحم بچه های طبقه بالا
سکوت عمیق همراه با نسیم خنک که شاخه های درخت کنار پنجره را میرقصاند
رنگ درخشان سبز برگ های فلاور باکس
چادر سفیدی که هنوز روی سجاده بازی باقیست و نور افتاب ان را سوزانده است؟
ساعت هایی بین 12،30 تا 3،30 را میگویم
ایا فکر میکنید که چگونه میتوانید با سوژه های خود در ظهر بازی کنید
اینکه بتوانید از این موقعینگت برای شرح داستان خود استفاده کنید عالیست
یک هوشمندی فوق العاده
دخترکی از حوصله حتا دنیایی را ندارد ولی میتواند چند لحظه به خیسی جای پای خود کنار استخر بنگرد
او را از پشت میبینیم؟ همین کادر ایا جذاب نیست؟
یا همین عکس بالا؟ یک فضاسازی ساده(این عکس در شاخه لایف استایل و زیبایی گرفته شده ) ولی جذاب است و میتواند کمی چالشی شود
ظهرها در سینمای ترسناک حتا نقش بسیار موثری داشتند، بسیاری از قتل های فیلم های داریو ارجنتو بزرگ در ظهر اتفاق افتاده
سکوت و خلوتی کوچه و تنهایی صاحب خانه
یک پرتو نور و یک خط خون!
معمولا میتوانید از نو ر شدید که به فضای داخلی رسیده استفاده های موثری کنید
به کاراکتر های سوژه هایتان فکر کنید که انها در طی ظهر میتوانند چگونه باشند
همین نکات کوچک هستند که میتوانند داستان عکس شمارا پخته تر کند
ظهر های دید محیط های بیرونی (outdoor) مصیبت های نورسنجی و کنتراست های وحشتناک خودشان را دارنن
اما
ظهر ها در محیط داخلی (indoor) کمی دست کم گرفته میشوند اما به نظر من بسیار تایم جذابی برای پرداخت عکس های مفهومیست
تا شناختی از اتمسفر پیرامون خود کسب نکنید نمیتوانید به پرداخت موضوعات عمیق دسترسی پیدا کنید
شروع کنید!
کمی ظهر شناسی را جدی بگیرید
نوشته امیر شمس
عکاس و مدرس هنر عکاسی
@amirshamsofficial
Read more
. امشب اسکار را چه فیلمی خواهد برد؟ سه بیلبورد یا شکل آب؟ هیچ اهمیتی ندارد، هر دو به اندازه کافی ضعیف‌اند. ...
Media Removed
. امشب اسکار را چه فیلمی خواهد برد؟ سه بیلبورد یا شکل آب؟ هیچ اهمیتی ندارد، هر دو به اندازه کافی ضعیف‌اند. اما بر خلاف رقابت اصلی؛ بخش فیلم‌های خارجی زبان به خوبی توانمند است. از پنج نامزد، چهار فیلم را دیده‌ام و به گمانم هر چهار فیلم شایسته ‌اسکار هستند. بی‌عشق، روایتی است به شدت تکان دهنده از معضلی ... .
امشب اسکار را چه فیلمی خواهد برد؟ سه بیلبورد یا شکل آب؟ هیچ اهمیتی ندارد، هر دو به اندازه کافی ضعیف‌اند. اما بر خلاف رقابت اصلی؛ بخش فیلم‌های خارجی زبان به خوبی توانمند است. از پنج نامزد، چهار فیلم را دیده‌ام و به گمانم هر چهار فیلم شایسته ‌اسکار هستند. بی‌عشق، روایتی است به شدت تکان دهنده از معضلی که حتا فکر کردن به آن ترسناک است تا چه رسد به نوشتن درباره‌اش، پس نمی‌نویسم. این فیلمی است که باید در سینماهای ایران نمایش داده می‌شد یا حتا با حذف چند صحنه از تلویزیون سراسری پخش می‌شد. چرا که همه باید بدانند چه بلای هولناکی و به چه دلایلی دارد بر سر جوامع بشری می‌رود. اگر بی‌عشق را همه مردم باید ببینند، مربع (این ارزشمندترین شاهکار سینمایی سال و برنده شایسته نخل طلای کن) را تک تک سیاست‌مداران در سراسر جهان باید به دقت تماشا کنند. آنان باید بفهمند قدرت گرفتن جریان‌های راست افراطی و سیاست‌های ضد مهاجرتی‌شان چه عواقب وخیمی در پی خواهد داشت. آنان باید بدانند بزرگتر بودن و گردن کلفت‌تر بودن دلیل آن نمی‌شود از کوچکترها عذرخواهی نکرد. مربع انباشته از مباحث بی‌نظیر اجتماعی است که هوشمندانه در یک فیلم کمدی تعبیه شده‌اند. صرف نظر از داستان فیلم، مربع همچنین شاهکاری است در استفاده از فضای خارج از کادر؛ صداهای خارج از کادر نه تنها به گسترش فضای رخداد کمک شایانی می‌کنند که بخش قابل توجهی از تنش درونی فیلم حاصل استفاده هوشمندانه از این تکنیک است و از این نظر شاید هم‌ردیف بهترین آثار تاریخ سینما قرار گیرد. اما احتمالن اسکار به فیلم یک زن شگفت‌انگیز برسد. این فیلم پیش از آنکه فیلم خوبی باشد (که هست) موضوع اسکار پسندی دارد و اگر امشب در کمال شگفتی برنده اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد اجازه می‌خواهم فرمول کسب اسکار را که بارها به شوخی گفته‌ام این‌بار جدی‌تر بگویم: اگر فیلمسازی جرات کند و فیلمی درباره مصایب رفته بر یک یهودی همجنسگرا در ایران بسازد صرف نظر از کیفیت کار، حتمن برنده یکی از جوایز مهم سینمایی خواهد شد. اگر دست بر قضا، پدربزرگ آن یهودی سرگردان روزگاری را در آشویتس گذرانده باشد در آن‌صورت اسکار را درب منزل تحویل خواهند داد
.
عکس: نمایی از فیلم مربع با بازی درخشان کلایس بنگ
.
Read more
"""تو زن زاده نمی شوی ، تو چون زاده می شوی ،زن می شوی ! "" #سیمون_دوبووار . اینم نظر من راجع پست قبلی خودم. مرسی ...
Media Removed
"""تو زن زاده نمی شوی ، تو چون زاده می شوی ،زن می شوی ! "" #سیمون_دوبووار . اینم نظر من راجع پست قبلی خودم. مرسی که وقت گذاشتید.. یه هفته مسافرتم،نیستم. اینم باد اومد،سلفی ما هنری شد. اینم لیست هشتگ های پیج . چک کنید ونظر های خوب تون رو بدید. به دوستاتون پیج مارو معرفی کنید. ..... فیلم های درام داستانی، ... """تو زن زاده نمی شوی ، تو چون زاده می شوی ،زن می شوی ! "" #سیمون_دوبووار . اینم نظر من راجع پست قبلی خودم.
مرسی که وقت گذاشتید..
یه هفته مسافرتم،نیستم. اینم باد اومد،سلفی ما هنری شد.
اینم لیست هشتگ های پیج . چک کنید ونظر های خوب تون رو بدید.

به دوستاتون پیج مارو معرفی کنید. ..... فیلم های درام داستانی، اجتماعی ، معمایی،جنایی
#film_closeup1_derama

ژانر ترسناک
#film_closeup1_scary

ژانر علمی تخیلی
#film_closeup1_fiction
ژانر عاشقانه
#film_closeup1_lovely

ژانر کمدی
#film_closeup1_comedy

ژانر اکشن
#film_closeup1_action
انیمیشن
#film_closeup1_animation
بیوگرافی هنرمندان

#film_closeup1_bio
فیلم های ایرانی
#film_closeup1_irani
تریلر فیلم ها
#film_closeup1_video
دیالوگ های ماندگار
#film_closeup1_dialouge
صد فیلم برتر
#100_film_bartar

اخبار سینما
#film_closeup1_info

دانستنی های سینما
#film_closeup1_news
مروری بر فیلم ها
#film_naghd_closeup1
#film_closeup1
#close_up1
Read more
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند/پارت اول ۱۶. Alien و Aliens فیلم‌های Alien و Aliens با ...
Media Removed
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند/پارت اول ۱۶. Alien و Aliens فیلم‌های Alien و Aliens با اینکه هر دو در یک دنیای سینمایی حضور دارند و اتفاقا داستان فیلم Aliens دقیقا پس از Alien روایت می‌شود، اما از نظر زیرژانر کاملا تفاوت دارند. در یک طرف ما فیلم Alien را به کارگردانی ریدلی ... فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند/پارت اول

۱۶. Alien و Aliens

فیلم‌های Alien و Aliens با اینکه هر دو در یک دنیای سینمایی حضور دارند و اتفاقا داستان فیلم Aliens دقیقا پس از Alien روایت می‌شود، اما از نظر زیرژانر کاملا تفاوت دارند.

در یک طرف ما فیلم Alien را به کارگردانی ریدلی اسکات داریم که روند آرام و آهسته‌ای در پیش گرفته است. در سمت دیگر با فیلم Aliens به کارگردانی جیمز کامرون روبرو می‌شویم که یک فیلم شلوغ و مملو از کشت و کشتار است. هر دو فیلم از زیرژانرهای اساسی سبک ترسناک به شمار می‌روند و از نظر روند و ضرب‌آهنگ با هم تفاوت دارند.

هر دو فیلم موفق شدند جایزه اسکار بهترین جلوه‌های ویژه را ازآن خود کنند. البته فیلم Aliens جایزه بهترین تدوین موسیقی را نیز به دست آورد.
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #کارگردان #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #دلهره #سریال #جن #فیلم_بیگانه_ها
#Aliens #horrormovie #Terrible #Hollywood #movie #horror #Fear #scary

21 اردیبهشت 1397
Read more
. باکس آفیس: «انتقامجویان: جنگ بی‌ نهایت» سریعترین میلیاردی تاریخ سینما شد . - استقبال گسترده سینماروهای دنیا از فیلم جدید «انتقامجویان» رکورد جدیدی را به فهرست افتخارات اخیر این فیلم ابرقهرمانی اضافه کرد. «جنگ بی نهایت» با کسب مجموعا ۲۷۵ میلیون دلار در گیشه دنیا، رکورددار فروش دومین ... .
🌟باکس آفیس: «انتقامجویان: جنگ بی‌ نهایت» سریعترین میلیاردی تاریخ سینما شد
.
- استقبال گسترده سینماروهای دنیا از فیلم جدید «انتقامجویان» رکورد جدیدی را به فهرست افتخارات اخیر این فیلم ابرقهرمانی اضافه کرد. «جنگ بی نهایت» با کسب مجموعا ۲۷۵ میلیون دلار در گیشه دنیا، رکورددار فروش دومین هفته اکران در تمام دوران‌ها شد. پیش از این، فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» دیگر محصول ۲۰۱۸ این رکورد را در دست داشت
.
- این فیلم در جریان آخرهفته‌ی دومش ۱۱۲ میلیون دلار دیگر فروخت تا یک پله پایین‌تر از «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» و یک پله بالاتر از «بلک پنتر»، در جایگاه دوم بهترین درآمد‌های هفته‌ی دوم تاریخ قرار بگیرد. نکته جالب این‌که تا امروز تنها پنج فیلم در دومین هفته اکران‌شان به فروش بالای صد میلیون دست یافته‌اند
.
- کل فروش این فیلم ۱۵۶ دقیقه‌ای بعد از دو هفته اکران در گیشه امریکا به بیش از ۴۵۳ میلیون دلار رسیده است. محصول جدید مارول و دیزنی در حالی با زنجیره‌ای از موفقیت‌های پی در پی و فراتر از انتظار روبه‌رو شده که هنوز در سینماهای چین به عنوان دومین بازار بزرگ سینمای جهان اکران نشده است. این فیلم بعد از ۱۱ روز اکران وارد باشگاه میلیاردی‌ها شد و رکورد میلیاردی شدن در کم‌ترین مدت زمان را زد. همچنین این فیلم موفق شده درآمد جهانی «شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد»، «جنگ داخلی» را پشت سر بگذارد و در جایگاه پانزدهم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ گیشه‌ی جهانی قرار بگیرد
.
- اما کمدی عاشقانه «آنسوی عرشه» با بازی کرت راسل و گلدی هان، یکی از سه فیلمی بود که از جمعه گذشته اکران شد و با ۱۴ میلیون دلار فروش افتتاحیه در رده دوم جدول فروش قرار گرفت
.
- فیلم ترسناک «مکانی آرام» هم تنها با یک پله سقوط در پنجمین هفته اکرانش رتبه سوم جدول فروش را به خود اختصاص داد و در پایان تعطیلات آخر هفته موفق به کسب ۷.۵ میلیون دلار درآمد شد. کل فروش خیره‌کننده این محصول کم‌هزینه از مرز ۱۶۰ میلیون دلار در گیشه امریکا گذشت. در رده‌ی ششم جدول به دومین تازه‌اکران این هفته «تالی» (Tully) با بازی شارلیز ترون و مکنزی میرسیم که با فروش ضعیف ۳ میلیون دلاری مواجه شد
.
- اکشن «رمپیج»، نیز چهار میلیون دلار در چهارمین هفته‌ی اکرانش به دست آورد و مجموع فروش ۲۴ روزه‌اش را به ۸۴ میلیون دلار رساند. این فیلم ۳۷۹ میلیون دلار در دنیا فروخته است که آن را جلوتر از «پرندگان خشمگین» در جایگاه دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های ویدیو گیمی تاریخ قرار می‌دهد
------------------------
#Avengers #InfinityWar #BoxOffice
#CinemaNewss_BoxOffice
Read more
دکورهای خفن هالووین در آتلیه پارسا #هالوین<span class="emoji emoji1f480"></span><span class="emoji emoji1f47b"></span><span class="emoji emoji1f383"></span> #عکاسی #کودک #پارسا # هالووین (به انگلیسی: Halloween) ...
Media Removed
دکورهای خفن هالووین در آتلیه پارسا #هالوین #عکاسی #کودک #پارسا # هالووین (به انگلیسی: Halloween) یک جشن مسیحیت غربی و بیشتر سنتی می‌باشد که مراسم آن سه شبانه روز ادامه دارد و در شب ۳۱ اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود. بسیاری از افراد در این شب با چهره‌های نقاشی شده، لباس‌های عجیب ... دکورهای خفن هالووین در آتلیه پارسا
#هالوین💀👻🎃 #عکاسی #کودک #پارسا #

هالووین (به انگلیسی: Halloween) یک جشن مسیحیت غربی و بیشتر سنتی می‌باشد که مراسم آن سه شبانه روز ادامه دارد و در شب ۳۱ اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود. بسیاری از افراد در این شب با چهره‌های نقاشی شده، لباس‌های عجیب و غریب و غیرمرسوم می‌پوشند و کودکان برای قاشق زنی برای جمع‌آوری نبات و آجیل به در خانه دیگران می‌روند. این جشن را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در سده نوزدهم با خود به قاره آمریکا آوردند.

یکی از نمادهای هالووین یک کدوتنبل (یا به لاتین kurbis) است که درون آن را خالی کرده و برای آن چشم و ابرو و دهان به صورتی ترسناک درمی‌آورند و با روشن کردن شمع در درون کدوتنبل به آن جلوه‌ای ترسناک می‌دهند.

فعالیت‌های هالووین شامل است: حضور در صحنه‌های جشن در خیابانها و مراکز شهر با لباس رنگارنگ و عجیب و غرب و چهره‌های ترسناک و نقاشی شده، تزئین، کنده کاری کدو تنبل و روشن کردن شمعی درونش همچو فانوس، آتش بازی، روشن کردن چراغهای کوچک همچو ریسه و سیب بازی «در یک تشت پر از آب چند سیب می‌ریزند و بچه‌ها با دهان باید سیبهای شناور در آب را بیرون بکشند» و بازی‌های فالگیری و غیب گویی و پیش گویی کردن، شوخی و جوک تعریف کردن، بازدید از جاهای خالی از سکنه وترسناک، گفتن داستانهای ترسناک و تماشای فیلم‌های وحشتناک.

در بسیاری از نقاط جهان، مراسم دینی مسیحی اجرا می‌شود، از جمله حضور در مراسم کلیسائی و دعا خوانی با روشن کردن شمع بر سر قبر مردگان، گر چه در جای دیگر بصورت یک جشن سکولار است و جانبه تجاری دارد. برخی از مسیحیان در طول تاریخ در این روزها خوردن گوشت در شب امتناع می‌ورزند، یک سنت در خوردن غذاهای خاص در این روز که به شب زنده داری می‌پردازند، خوردن سیب و سیب زمینی و پن کیک یا کیک روح می‌باشد.
Read more
شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت ششم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۳۲. با این که هائیتی خاستگاه ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت ششم ۳۲. با این که هائیتی خاستگاه داستان‌هایی در مورد زامبی‌های مدرن بوده است، اما داستان‌های زامبی‌ها در سراسر جهان، من جمله اروپا، آسیا، امریکای شمالی، افریقا و خاور میانه یافت می‌شود. ۳۳. زامبی‌های وودوو، یا زامبی‌های ... شصت و نه حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها /پارت ششم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
۳۲. با این که هائیتی خاستگاه داستان‌هایی در مورد زامبی‌های مدرن بوده است، اما داستان‌های زامبی‌ها در سراسر جهان، من جمله اروپا، آسیا، امریکای شمالی، افریقا و خاور میانه یافت می‌شود.

۳۳. زامبی‌های وودوو، یا زامبی‌های افسانه‌های هائیتی، به چند دلیل من جمله نیروی کار ارزان، گرفتن انتقام، و کسب قدرت توسط کشیش‌های فاسد و شروری که بوکور نامیده می‌شوند به وجود می‌آیند.

۳۴. براساس آیین وودوو، وقتی که یک زامبی به وجود آمد، بوکور، یا کشیش فاسد و شروری که آن زامبی را به وجود آورده است، باید از طریق خوراندن خمیری که از گیاهی به نام “خیار زامبی” درست شده است زامبی را مطیع خود نگه دارد. افسانه‌ها از آن حکایت دارند که مواد شیمایی موجود در خیار زامبی‌ها را ضعیف می‌کند در نتیجه فرمان دادن به آنها آسان‌تر می‌شود. در ایالات متحده، به خیار زامبی تاتوره می‌گویند.

۳۵. بر اساس فرهنگ عامه‌ی هائیتی، نمک خوراندن به یک زامبی، دوباره آزادی را به آن شخص باز می‌گرداند. این به آن معنی نیست که زامبی دوباره به یک شخص زنده تبدیل خواهد شد، بلکه، جسم او به گور باز خواهد گشت.

۳۶. طبق آیین وودووی مردم هائیتی، چند اقدام احتیاطی وجود دارد که افراد می‌توانند برای جلوگیری از تبدیل شدن عزیزان درگذشته‌شان به زامبی آنها را انجام بدهند: ۱)اجساد را زیر سنگ‌های بسیار سنگین دفن کنند تا بیرون آمدن از قبر سخت‌تر شود، ۲) به مدت ۳۶ ساعت مراقب قبر او باشند (بعد از ۳۵ ساعت، مرگ نهایی می‌شود و بوکور دیگر نمی‌تواند جسد مرده را به زامبی تبدیل کند، و ۳)سر مرده را قطع کنند.

۳۷. فیلم شب مردگان زنده اثر جرج رومرو به عنوان فیلمی که تمام فیلم‌های سینمایی امروزی درباره‌ی زامبی‌ها از آن ریشه می‌گیرند دارای شهرت و اعتبار جهانی است. در این فیلم، تشعشع یک ماهواره‌ی سقوط کرده مرده‌ها را زنده می‌کند- و آنها مشتاق به خوردن گوشت انسان‌‌ها می‌شوند.

۳۸. شان می‌میرد یک کمدی عاشقانه در مورد زامبی‌ها است. این فیلم به عنوان تقلیدی بامزه و در ستایش فیلم شب مردگان زنده اثر جرج رومرو نوشته شد. در این فیلم سایمون پگ در نقش شان – یک آدم تنبل که به زامبی شکارچی تبدیل شده است – ایفای نقش می‌کند. به این نوع فیلم‌ها “زامدی” هم گفته می‌شود.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #حقیقت
#zombie #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
31 تیر 1397
Read more
. . . پوستر جدید اسپین‌آف فیلم The Nun کمپانی برادران وارنر پوستر ترسناک جدیدی را برای فیلم ترسناک ...
Media Removed
. . . پوستر جدید اسپین‌آف فیلم The Nun کمپانی برادران وارنر پوستر ترسناک جدیدی را برای فیلم ترسناک خود، The Nun (راهبه)، منتشر کرده است. این فیلم اسپین‌آفی است از دنیای The Conjuring (احضار روح) وقتی راهبه جوانی در صومعه‌ای در رومانی خودکشی می‌کند، کشیشی با گذشته شبح‌زدگی‌اش و کارآموزی ... .
.
.
پوستر جدید اسپین‌آف فیلم The Nun
کمپانی برادران وارنر پوستر ترسناک جدیدی را برای فیلم ترسناک خود، The Nun (راهبه)، منتشر کرده است. این فیلم اسپین‌آفی است از دنیای The Conjuring (احضار روح)
وقتی راهبه جوانی در صومعه‌ای در رومانی خودکشی می‌کند، کشیشی با گذشته شبح‌زدگی‌اش و کارآموزی در آستانه پیمان آخرش، برای انجام تحقیقات به واتیکان فرستاده می‌شود. آن‌ها با کمک یکدیگر راز نامقدسی کشف می‌کنند که نه تنها زندگی‌شان بلکه ایمان و روحشان را به خطر می‌اندازد و با نیروی شیطانی به شکل همان راهبه شیطانی که مخاطبین را برای اولین بار در The Conjuring 2 (احضار روح ۲) ترساند، مواجه می‌شوند و صومعه تبدیل به میدان مبارزه وحشتناکی بین زنده‌ها و مرده‌ها می‌شود.
بازیگران The Nun (راهبه) عبارتند از: بازیگر نامزد جایزه اسکار یعنی دمیان بیچر (Demian Bichir) در نقش کشیش بروک (Burke)، تیسا فارمیگا (Taissa Farmiga) در نقش راهبه آیرن (Irene)، جوناس بلوکیت (Jonas Bloquet) در نقش یک روستایی، شارلوت هوپ (Charlotte Hope) در نقش راهبه ویکتوریا (Victoria) و اینگرید بیسو (Ingrid Bisu) در نقش راهبه اوانا (Oana). همچنین بانی آرونز (Bonnie Aarons) که در فیلم The Conjuring 2 (احضار روح ۲) نیز حضور داشت، در این فیلم بار دیگر همان نقش را ایفا خواهد کرد.
کورین هاردی (Corin Hardy) کارگردان بریتانیایی که سابقه کارگردانی فیلم ترسناک The Hallow (مقدس) را در کارنامه خود دارد، برای کارگردانی فیلم The Nun (راهبه) انتخاب شده است. جیمز وان (James Wan)، کارگردان قسمت اول و دوم فرانچایز The Conjuring (احضار روح) به همراه پیتر صفران (Peter Safran)، تهیه‌کنندگان این پروژه هستند. البته ناگفته نماند که صفران در تمامی فیلم‌های این فرانچایز در مقام تهیه‌کننده حضور داشته است.
The Nun (راهبه) ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۶ شهریور ۱۳۹۷) به طور گسترده در سینماها اکران خواهد شد
Read more
شصت و نه حقیقت تکاندهنده درباره زامبی ها /پارت هفتم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۳۹. سری‌های محبوب دنیای ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکاندهنده درباره زامبی ها /پارت هفتم ۳۹. سری‌های محبوب دنیای مردگان با دیگر ژانرهای مربوط به زامبی‌ها متفاوت هستند چون طبقه‌ی حاکمی از زامبی‌ها را به تصویر می‌کشند که سازمان یافته و باهوش هستند. ۴۰. محبوب‌ترین داستان مانگای(کمدی ژاپنی) مربوط به زامبی‌ها دبیرستان ... شصت و نه حقیقت تکاندهنده درباره زامبی ها /پارت هفتم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ۳۹. سری‌های محبوب دنیای مردگان با دیگر ژانرهای مربوط به زامبی‌ها متفاوت هستند چون طبقه‌ی حاکمی از زامبی‌ها را به تصویر می‌کشند که سازمان یافته و باهوش هستند.

۴۰. محبوب‌ترین داستان مانگای(کمدی ژاپنی) مربوط به زامبی‌ها دبیرستان مردگان نام دارد. داستان آن درباره‌ی گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی است که در آخرالزمان زامبی‌ها گیر افتاده‌اند. علاوه بر این، آنها باید با تهدید فروپاشی اجتماعی و تباهی چارچوب اخلاقی خودشان روبه‌رو شوند.

۴۱. اینترنت برای رشد و پیشرفت ژانر زامبی مسیر جدیدی را پیش روی فیلم سازان گشوده است، به‌خصوص کمدی‌های اینترنتی با درونمایه‌ی زامبی مانند شکارچیان زامبی، آخرین خون، زوال روزمره، و قتل عام.

۴۲. در صورت حمله‌ی زامبی‌ها، چند “نقطه‌ی حاد” برای ابتلا به ویروس زامبی وجود دارد، شامل بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های پلیس، کلیساها، مراکز خرید و فروشگاه‌ها.

۴۳. فیلم‌های اولیه‌ی مربوط به زامبی‌ها اغلب با زامبی‌های سبک وودوو سر و کار دارند تا زامبی‌های ویروسی یا تشعشعاتی به عنوان مثال، زامبی سفید(۱۹۳۲)داستان زامبی شدن یک زن به‌دست یکی از استادان آیین وودوو را نقل می‌کند.

۴۴. نخستین فیلم زامبی ساخته شده فیلم امریکایی زامبی سفید تولید ۱۹۳۲ است. این فیلم همچنین نخستین فیلم ژانر وحشتی بود که صامت نبود، و همین طور نخستین فیلم ژانر وحشت مستقلی بود که بلا لاگوسی، چهره‌ی سرشناس سینمای وحشت، در آن ایفای نقش کرده بود.

۴۵. در نخستین فیلم زامبی تاریخ، زامبی سفید، به هنرپیشه‌ی نقش اول بلا لاگوسی به خاطر ایفای نقشش فقط ۸۰۰ دلار پرداخت شد، که او را به پردرآمدترین بازیگر آن فیلم تبدیل کرد. حتی در سال ۱۹۳۲ هم این مبلغ پول زیادی نبود. این فیلم در گیشه‌ها ۲۵۰۰۰ دلار فروش داشت، هرچند که بودجه‌ی آن حدود ۵۰۰۰۰ دلار بود. زامبی سفید تحت مالکیت عامه است، یعنی هیچ شخص خاصی دیگر نسبت به آن دارای حق انحصاری نیست. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #ممنوع #کارگردان #حقیقت
#zombie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
15 مرداد 1397
Read more
. ⁣⁣⁣|⁣طعم سینما، در آخر هفته با سینمانیوز . 30: #StandByMe 1986 (کنارم بمان) . ⁣• کنارم بمان سومین فیلم راب رینر براساس داستانی از استیفن کینگ ساخته شد و چنان محبوبیتی یافت که امروزه در نوع خود از آن به عنوان اثری کلاسیک یاد می کنند. از روی کتاب‌های استیون کینگ، به دو دلیل اقتباس‌های ... .
⁣⁣⁣🎥|⁣طعم سینما، در آخر هفته با سینمانیوز
.
▪️➖➖➖➖▪️
🎬 30: #StandByMe 1986 (کنارم بمان)
.
⁣• کنارم بمان سومین فیلم راب رینر براساس داستانی از استیفن کینگ ساخته شد و چنان محبوبیتی یافت که امروزه در نوع خود از آن به عنوان اثری کلاسیک یاد می کنند. از روی کتاب‌های استیون کینگ، به دو دلیل اقتباس‌های زیادی ساخته می‌شود. اول آن که خیلی‌ها و به خصوص تقریبا عده‌ی بزرگی از مخاطبان سینماروی آمریکا، با آثار و نوشته‌های او خاطره دارند و دوم هم این که کینگ، یکی از بهترین نویسنده‌های زمانه‌ی خود به حساب می‌آید
.
⁣• پادشاهِ داستان‌های ترسناک، در داستان‌نویسی به قدری متبحر است که در عین داشتن کتاب‌های بسیار، هرگز در خلق شاهکارهای گوناگون و کسب موفقیت‌های جدی در میزان فروش کتاب‌هایش آن‌چنان به در بسته نمی‌خورد و همواره، کم و بیش جایگاه خود را در اذهان عمومی حفظ می‌کند. این وسط، اما آثار سینمایی کمی هستند که بتوان آن‌ها را اقتباس‌هایی در حد و اندازه‌ی نوشته‌های کینگ دانست و فیلم‌های کمتری هم هستند که حتی می‌توانند بهتر و اثرگذارتر از کتاب‌های او ظاهر شوند
.
⁣• پس شاید در وصف «کنارم بمان»، بتوان همین را گفت که این ساخته‌ی راب رینر، دقیقا یکی از اعضای دسته‌ی کوچک فیلم‌های اقتباس‌شده از روی آثار کینگ که بهتر از کتاب‌های مرجع‌شان جلوه می‌کنند است. تقریبا همه منتقدین فیلم هم‌نظر هستند که نقش‌آفرینی بازیگران کم سن و سال این فیلم فوق‌العاده و کم‌نظیر است
.
⁣• فیلم در زمان کوتاهش موفق می شود پختگی نهایی بچه ها را به تماشاگر بباوراند. یکی از عوامل موفقیت فیلم استفاده از ترانه ها و اصطلاحات اواخر دهه پنجاه برای فضاسازی مناسب و ایجاد حس نوستالژیک است
.
⁣• «کنارم بمان»، پیش از آن که درباره‌ی گریه کردن و خندیدن و متوقف نشدن چهار شخصیت اصلی‌اش باشد، پیش از آن که بخواهد آن‌ها را به عنوان کاراکترهایی نمادین از همه‌ی آدم‌هایی که هنوز به درستی وارد جامعه‌ی جدید و تغییریافته روزگار خودشان نشده‌اند ببیند، راجع به پسرانی است که از یکدیگر جدا نمی‌شود. دوستی‌شان آن‌قدر محکم است که نه می‌شکند و نه اجازه‌ی شکستن آن‌ها را می‌دهد
.
⁣• فیلمی که ریور فینیکس، برادر فقید واکین فینیکس که در جوانی زندگی‌اش به پایان رسید، حرکتش به سمت تبدیل شدن به بازیگری بزرگ را با درخشش در دقایق آن آغاز کرد اما با مرگ نابهنگامش در بیست و سه سالگی خاموش شد اما همچنان با آثارش در یادها مانده است
.
💬 نظر شما در مورد این فیلم چیه؟ از ۱۰ چه امتیازی بهش میدین؟ (نسخه بلوری در کانال)
▫️➖➖➖➖▫
#StephenKing
#CinemaNewss_TamehCinema
Read more
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت یازدهم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> Whatever Happened ...
Media Removed
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت یازدهم Whatever Happened To Baby Jane? اگر به سریال‌های ترسناک رایان مورفی علاقه داشته و سریال Feud را هم تماشا کرده باشید، احتمالا چیزهایی در مورد فیلم Whatever Happened To Baby Jane می‌دانید. این فیلم توسط رابرت آلدریچ ... فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند /پارت یازدهم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Whatever Happened To Baby Jane?
اگر به سریال‌های ترسناک رایان مورفی علاقه داشته و سریال Feud را هم تماشا کرده باشید، احتمالا چیزهایی در مورد فیلم Whatever Happened To Baby Jane می‌دانید. این فیلم توسط رابرت آلدریچ ساخته شد و به عقیده بسیاری یکی از دلایل بزرگ موفقیت آن، جنجال و رقابت شدیدی است که در حین ساخت و پس از اکران فیلم، بین دو بازیگر اصلی آن یعنی جون کرافورد و بت دیویس به وجود آمد. فصل اول سریال Feud هم به همین موضوع اشاره دارد.

داستان این فیلم، روایت‌گر زندگی دو خواهر است که حسادت یکی از آن‌ها به دیگری، موجب وقوع اتفاقات تلخی می‌شود. به نظر می‌رسد این فیلم در واقعیت نیز موجب حسادت بازیگران به یکدیگر شد و تنها توانست جایزه اسکار بهترین طراحی لباس را به دست آورد. جایزه‌ای که نصیب هیچ یک از دو بازیگر نشد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #سریال #اسلشر #جن #فيلم_چه_بر_سر_بیبی_جین_آمد
#WhateverHappenedToBabyJane #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 19 تیر 1397
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> باران کوثری: کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند . «عصبانی نیستم» ...
Media Removed
باران کوثری: کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند . «عصبانی نیستم» بعد از حواشی فراوانی که داشت بعد از پنج سال مجوز اکران عمومی را به دست آورد. باران کوثری از نقش و اتفاقاتی در این چند سال برای این فیلم رخ داد صحبت می کند که در ادامه می‌خوانید. . معتقدم هیچ فیلمی ... 🎬
باران کوثری: کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند
.
«عصبانی نیستم» بعد از حواشی فراوانی که داشت بعد از پنج سال مجوز اکران عمومی را به دست آورد. باران کوثری از نقش و اتفاقاتی در این چند سال برای این فیلم رخ داد صحبت می کند که در ادامه می‌خوانید.
.
معتقدم هیچ فیلمی استحقاق این را ندارد که مورد بی مهری قرار بگیرد. اما مردم استقبال خیلی خوبی از این فیلم به عمل آوردند و این نکته بسیار مهمی است. ۵ سال از تولید این فیلم گذشته است. هر اثری در هر جای دنیا اگر ۵ سال توقیف باشد قطعا از لحاظ سوژه و موضوعیت به نوعی کهنه می‌شود. اما «عصبانی نیستم» دچار این وضعیت نشد و به دلیل داستان و روایتی که داشت مورد مهر مردم قرار گرفت
.
اعتقاد دارم «عصبانی نیستم» هیچ موضوع یا چیز عجیبی را در خود جای نداده است که بخواهد مشکلی را ایجاد کند یا اینکه خطری برای جایی داشته باشد. هیچ کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند مگر ما قیم مردم هستیم که چنین رفتاری را داشته باشیم
.
چطور فیلم هایی دیگر می توانند نمایش داشته باشند اما به «عصبانی نیستم» که رسید قلب آسمان تپید و همه چیز خراب شد. چند فیلم درباره این موضوع خاص ساخته شد و در آن دروغ های فاحش گفتند و اجازه اکران گرفت و نمایش داده شد.«عصبانی نیستم» درباره اتفاقات سال ۸۸ نیست. این فیلم اجتماعی است و درباره حواشی که در کنار این اتفاقات به وجود آمد صحبت می کند
.
فکر می کنم ترسناک ترین چیز این است که من یا ما روزی در مقابل مردم قرار بگیریم یا در فیلم های بازی کنیم که کاملا سفارشی هستند و بر ضد مردم هستند. باز هم می گویم واقعا ترسناک است که در مقابل مردم قرار بگیریم. زیرا هیچ قدرتی به اندازه مردم تاثیر گذار نیست
.
هیچ کسی نمی داند که رضا درمیشیان چه کشید. آخرین باری که قرار بود فیلم اکران شود و این اتفاق نیفتاد رضا درمیشیان با بغض با من صحبت می کرد. درمیشیان یک تنه رفت به جنگ  شرایط و افرادی که به هیچ وجه راضی به اکران این فیلم نمی شدند. جالب اینکه افرادی موضع گیری می کردند که هیچ ارتباطی نه به سینما داشتند و نه به  فرهنگ! اما نظرشان تاثیرگذار بود و می توانست مانع اکران فیلم شوند
.
گفتگو: علی پاکزاد / سینما سینما
عکس: آزاده امیرخان
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
. بازگشت مایکل مایرز! / اولین تریلر فیلم ترسناک (هالووین) Halloween منتشر شد (تریلر کامل در کانال) . - کمپانی بلوم‎هاوس و یونیورسال بالاخره پس از مدت‎ها انتظار، اولین تریلر کامل و رسمی از فیلم مورد انتظار و ترسناک «هالووین» که در آن شاهد بازگشت مایکل مایرز هستیم را منتشر کردند. این فیلم جدید ... .
🔥بازگشت مایکل مایرز! / اولین تریلر فیلم ترسناک (هالووین) Halloween منتشر شد (تریلر کامل در کانال)
.
- کمپانی بلوم‎هاوس و یونیورسال بالاخره پس از مدت‎ها انتظار، اولین تریلر کامل و رسمی از فیلم مورد انتظار و ترسناک «هالووین» که در آن شاهد بازگشت مایکل مایرز هستیم را منتشر کردند. این فیلم جدید به نوعی همانند یک بازسازی عمل می‌کند و تمام دیگر فیلم‎ها در مجموعه فیلم‎های هالووین به جز فیلم اصلی را نادیده می‎گیرد
.
- در این تریلر ما در آن شاهد مایکل مایرز هستیم که در زندان به سر می‌برد؛ اما لوری استرود با بازی جیمی لی کرتیس، در طول این سال‌ها در حال آماده شدن برای بازگشت احتمالی این قاتل زنجیره‌ای بوده است. در ادامه شاهد فرار مایکل مایرز از زندان هستیم تا پس از ۴ دهه در شب هالووین انتقامش را از لوری استرود بگیرد. این فیلم دنباله مستقیم قسمت اول این مجموعه است که در سال ۱۹۷۸ منتشر شده بود
.
- این فیلم قرار است به مناسبت چهلمین سالگرد مجموعه هالووین به روی پرده های سینما برود. کارگردانی این فیلم بر عهده گوردون گرین است. جان کارپنتر، کارگردان و خالق اصلی این مجموعه، علاوه بر تهیه‎کنندگی اجرایی این فیلم، موسیقی متن آن را نیز می‎سازد. جیمی لی کرتیس، جودی گریر، اندی متیچاک، نیک کسل و جیمز جود کورتنی در نقش (مایکل مایرز) و ویرجینیا گاردنر، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند
.
📆 این فیلم قرار است در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) اکران خود را آغاز کند
_____________________
#Halloween #DavidGordon #GreenNickCastle
#JudyGreer #JamieLeeCurtis #Horror
#Cinema #Movie #Trailer #Film #2018
Read more
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند ؛پارت دوم Sleepy Hollow تیم برتون از جمله کارگردانانی ...
Media Removed
فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند ؛پارت دوم Sleepy Hollow تیم برتون از جمله کارگردانانی است که نوع نگاه خاصی دارد. فیلم‌های او از لحاظ ویژگی‌های بصری همواره خاص بوده و ثبات منحصربفردی داشته است. از فیلم Beetlejuice گرفته تا فیلم Big Fish می‌توان به وضوح مشاهده کرده که استایل فیلم‌سازی ... فیلم های ترسناکی که برنده جایزه اسکار شدند ؛پارت دوم

Sleepy Hollow

تیم برتون از جمله کارگردانانی است که نوع نگاه خاصی دارد. فیلم‌های او از لحاظ ویژگی‌های بصری همواره خاص بوده و ثبات منحصربفردی داشته است. از فیلم Beetlejuice گرفته تا فیلم Big Fish می‌توان به وضوح مشاهده کرده که استایل فیلم‌سازی او هیچگاه تزلزل نداشته است.

فیلم Sleepy Hollow، اولین اثر تیم برتون بود که توانست به جایزه اسکار دست پیدا کند. در میان آثار برتون، Sleepy Hollow بیشتر از هر فیلم دیگری به ژانر ترسناک وفادار بود. این فیلم به قدری در به تصویر کشیدن داستان واشینگتن ایروینگ، نویسنده کتاب Sleepy Hollow، قدرتمند بود که توانست داوران را برای اعطای جایزه بهترین طراحی تولید مجاب کند.

#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #رازآلود #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #کارگردان #هالیوود #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #دلهره #سریال #جن #فیلم_
# #horrormovie #Terrible #Hollywood #movie #horror #Fear #scary

25 اردیبهشت 1397
Read more
شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده درباره زامبی ها/پارت چهارم <span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span><span class="emoji emoji2796"></span> ۱۹. ممکن است زامبی‌ها ...
Media Removed
شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده درباره زامبی ها/پارت چهارم ۱۹. ممکن است زامبی‌ها دارای علامت “زامبی لنگان” باشند چون بدنشان مثل هر جسد عادی دیگری تحت تاثیر فرآیند تجزیه‌ی مشابهی قرار دارد. علاوه بر این، جمود نعشی باعث خواهد شد با هر قدمی که زامبی بر می‌دارد بافت‌ها و ماهیچه‌هایش ... شصت و نه حقیقت تکان‌دهنده درباره زامبی ها/پارت چهارم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
۱۹. ممکن است زامبی‌ها دارای علامت “زامبی لنگان” باشند چون بدنشان مثل هر جسد عادی دیگری تحت تاثیر فرآیند تجزیه‌ی مشابهی قرار دارد. علاوه بر این، جمود نعشی باعث خواهد شد با هر قدمی که زامبی بر می‌دارد بافت‌ها و ماهیچه‌هایش آسیب جدی ببینند. چون زامبی‌ها احیاء یا درمان نمی‌شوند، هر آسیبی به آنها همیشگی خواهد بود. نهایتا، حداکثر سرعت یک زامبی به خزیدن کاهش پیدا خواهد کرد و شاید حتی به نقطه‌ای برسد که نتواند حرکت کند.

۲۰. در حالی که خون‌آشام‌ها سریع، قوی، جان سخت، نسبتا باهوش، و قادر به احیای خود هستند، زامبی‌ها کند، نسبتا ضعیف، خنگ هستند و راحت کشته می‌شوند. اگر زخم یا آسیبی به آنها برسد دائمی‌ خواهد بود. بنابراین، در جنگ بین زامبی و وخون‌آشام، به احتمال فراوان خون‌آشام برنده خواهد شد.

۲۱. طرفداران زامبی‌ها بر سر اینکه چقدر طول می‌کشد تا شخصی که از ویروس زامبی مرده است دوباره زنده شود با هم بحث دارند. نظریه‌های موجود لحظه‌ی زنده شدن دوباره را بین چند دقیقه تا چندین ساعت می‌دانند.

۲۲. کارشناسان متذکر می‌شوند که به منظور جان به در بردن از حمله‌ی یک زامبی، ضروری است که از چند دستورالعمل پیروی کنید: ۱)در وسیله‌ی نقلیه‌ای که سوئیچ آن را ندارید پناه نگیرید، ۲)اسلحه‌ها را جایی نگذارید که زامبی‌ها پیدایشان کنند، ۳) تنها اسلحه‌ای که در اختیار دارید را به‌دست یک فرد هیستریک ندهید، ۴)به زیرزمین‌هایی که در آنها مواد خوراکی و ضروری فراهم نیست پناه نبرید، و ۶)اجازه ندهید احساسات شخصی و خشم مانع جان به در بردن‌تان شود.

۲۳. بعضی از دانشمندان مدعی هستند که رخ دادن آخرالزمان زامبی‌ها لزوما غیرممکن نیست چون انسان‌ها نسبت به نوروتوکسین‌ها، انگل مغزی، ویروس خشم واقعی(مثلا در بیماری جنون گاوی)، عصب‌زایی، و نانوروبات‌ها(که می‌توانند حتی بعد از مرگ میزبان در جسم او زندگی کنند) حساس و آسیب‌پذیر هستند.

۲۴. یک قارچ انگلی، گونه‌ای از اُفیوکوردیسپس‌ها، به نحو موثری مورچه‌ها را به زامبی تبدیل می‌کند. اخیرا در مطالعه‌ای دریافتند که این قارچ می‌تواند چندین مورچه‌ را با هم هماهنگ کند تا به طور همزمان قسمت زیرین یک برگ را گاز بگیرند و بعد بمیرند. سپس این قارچ از دل اجساد مورچه‌های مرده جوانه می‌زنند.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#سینما #فیلم #ترسناک #وحشت #مهیج #هیجان #کلیپ #وحشتناک #المخیف #ترس #جنایی #ژانر #جالب #سرگرمی #تلویزیون #زامبی #خوف #اسلشر #جن #حقیقت
#zombie #horrormovie #Unheimlich #Hollywood #movie #horror
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
19 تیر 1397
Read more
Loading...
Load More
Loading...