Loading Content...

قاب نمایشگاه عکس

Unique profiles
8
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran
Average media age
767.9 days
to ratio
7
... اولین نمایشگاه عکس انفرادی فرهاد جاوید بعنوان « چشم انداز میان ۲ تاریکی» برگزار می شود... .‌.. در ...
Media Removed
... اولین نمایشگاه عکس انفرادی فرهاد جاوید بعنوان « چشم انداز میان ۲ تاریکی» برگزار می شود... .‌.. در این نمایشگاه ۴۶ قطعه عکس از تئاترهای ۳ سال اخیر که توسط فرهاد جاوید ثبت شده است ، با حمایت « آموزشگاه سینمایی سبز فیلم » با مدیریت تورج لقمانی پور به نمایش عموم در می آید... ... آیین افتتاحیه ... ...
اولین نمایشگاه عکس انفرادی فرهاد جاوید بعنوان « چشم انداز میان ۲ تاریکی» برگزار می شود...
.‌..
در این نمایشگاه ۴۶ قطعه عکس از تئاترهای ۳ سال اخیر که توسط فرهاد جاوید ثبت شده است ، با حمایت « آموزشگاه سینمایی سبز فیلم » با مدیریت تورج لقمانی پور به نمایش عموم در می آید...
...
آیین افتتاحیه این نمایشگاه جمعه ۱۶ شهریور ،  ساعت ۱۷ الی ۲۱ با حضور هنرمندان و هنردوستان در گالری سایه برگزار می شود...
...
فرهاد جاوید در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در سال ۱۳۹۵ تندیس بهترین عکس را از داوران دریافت کرد...
...
این نمایشگاه از شنبه ۱۷ شهریور تا چهارشنبه ۲۱ شهریور از ساعت ۱۱ الی ۲۰ دایر می باشد...
...
گالری سایه در خیابان کریم خان ، خیابان سنایی ، خیابان سیزدهم ، شماره ۲۱ واقع شده است...
.
.
.
از تمامی عزیزانم که آرتیست، مجموعه دار، هنرمند و هنر دوست هستند دعوت می کنم برای دیدن از این نمایشگاه ... بی شک این مجموعه یکی از مهمترین مجموعه های یک دهه از تاتر ایران است ... دهه ای که دارد به دوره ی اوج خود باز می گردد... و جاوید آن را به زیبا ترین شکل ممکن در قاب دوربین خود به یادگار ثبت کرده
منتظر دیدارتون هستیم
با احترام
#ساغر_مسعودى .
.
.
.
@farhadjavid61
@sayeartgallery
Read more
. با ٣ قاب منتظرتون هستم در نمايشگاه " يك " . افتتاحیه جمعه یکم تیرماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ نمايشگاه"یک" نمایشگاه ...
Media Removed
. با ٣ قاب منتظرتون هستم در نمايشگاه " يك " . افتتاحیه جمعه یکم تیرماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ نمايشگاه"یک" نمایشگاه گروهی عکس کیوریتور: حمید مهدوی نمایشگاه تا ۶ تیر ادامه دارد گالری ایده پارسی خیابان کلاهدوز. خیابان اله وردی آذر پلاک ۲۸ ........ عکاسان حاضر در نمایشگاه: رضا موسوی. رضا قاضیانی. ... .
با ٣ قاب منتظرتون هستم در نمايشگاه " يك "
.

افتتاحیه جمعه یکم تیرماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ نمايشگاه"یک"
نمایشگاه گروهی عکس
کیوریتور: حمید مهدوی
نمایشگاه تا ۶ تیر ادامه دارد
گالری ایده پارسی
خیابان کلاهدوز. خیابان اله وردی آذر پلاک ۲۸
........
عکاسان حاضر در نمایشگاه:
رضا موسوی. رضا قاضیانی. آرش نقی زاده. احسان رافتی داریان. غزاله صداقت. عبدالرحمن مجرد. مهران گل محمدی. فاطمه خواجه نوری. شیرین برزگر. رضا لشگری. رضا شاهسونی. رویا حسینی. محمد جواد منفرد. ملیکا رضایی. بهناز رهنما. پریناز زینعلی. رویا مرادخانی. ساینا جاهد. امیرحسین جباری. نسیم ایمانی. رامش لاهیجی. فرخ خسروپناه. محمد تفرشی. مرتضی زمانی. مژگان منصوری. نسرین دریابیگیان. و حمید مهدوی
...... عکسهای کوچک صمیمی تر اند. مخاطب را به خود می خوانند. آنقدر نزدیک که دیگر فضای اطراف محو شود و او تنها بماند با جهان عکس. عکسهای کوچک همچون جملات کوتاه یک راست می روند سراغ اصل موضوع. مخاطب را سرگردان نمی کنند. و در یک قاب کوچک جهانی بزرگ را نمایان می سازند.
نمایشگاه عکس "یک" شروعی است بر اتفاقی مستمر. و این بار به بهانه تماشای جهان از نگاه یکدیگر....
حمید مهدوی
Read more
نمایشگاه عکس با عنوان "قاب عکسی برای خدا" کاری از دوستان هنرمند گروه خانه عکاسان سیاه و سفید این ...
Media Removed
نمایشگاه عکس با عنوان "قاب عکسی برای خدا" کاری از دوستان هنرمند گروه خانه عکاسان سیاه و سفید این نمایشگاه به نفع دو کودک عزیز مبتلا به سرطان برگزار میگردد دوستان عزیزی که در کاشان هستید بیایید ما هم در این کار زیبای بچه های سیاه و سفید شریک باشیم و به امید این که دیگر هیچ کودکی در این جنگ تن به تن گرفتار ... نمایشگاه عکس با عنوان "قاب عکسی برای خدا"
کاری از دوستان هنرمند گروه خانه عکاسان سیاه و سفید
این نمایشگاه به نفع دو کودک عزیز مبتلا به سرطان برگزار میگردد
دوستان عزیزی که در کاشان هستید بیایید ما هم در این کار زیبای بچه های سیاه و سفید شریک باشیم و به امید این که دیگر هیچ کودکی در این جنگ تن به تن گرفتار نشود آنها را حمایت کنیم.
قرارمون بهار 95 باغ فین کاشان
Read more
. نمایشگاه گروهی عکس «ترند» با تمرکز بر موضوع مصرف‌گرایی و تن آسایی به نمایشگاه گردانی کیارنگ علایی ...
Media Removed
. نمایشگاه گروهی عکس «ترند» با تمرکز بر موضوع مصرف‌گرایی و تن آسایی به نمایشگاه گردانی کیارنگ علایی و عکاسان مشهدی در تهران، گالری بهار، خانه هنرمندان ایران به روی دیوار می رود. عکاسان این نمایشگاه عبارتند از: میلاد اصفهانی، مهشاد جلالیان مجیدی، حمید دلدار، مریم ذبیح نیا مقدم، شکوه رضایی، ... .
نمایشگاه گروهی عکس «ترند» با تمرکز بر موضوع مصرف‌گرایی و تن آسایی به نمایشگاه گردانی کیارنگ علایی و عکاسان مشهدی در تهران، گالری بهار، خانه هنرمندان ایران به روی دیوار می رود.
عکاسان این نمایشگاه عبارتند از: میلاد اصفهانی، مهشاد جلالیان مجیدی، حمید دلدار، مریم ذبیح نیا مقدم، شکوه رضایی، حمیدرضا سادات فاطمی، مهلا عربی خوان، کاظم غلامی، نسرین غلامی، ساره فتاحی، فاطمه فخاریان، نسترن فرجاد پزشک، آیسا فیروزمند کاشانی، امیر مبارکی، ریحانه محمودی، سوده محمدی، سجاد مصلی، زهرا منصف، صادق میرزانژاد، مسعود میرزایی، مژده یونس مهاجر. .
در بیانیه نمایشگاه آمده است: «هر شی نو رابطه ای جدید ایجاد می کند. اسباب زندگی ریخته است دورمان، شی ها جان زندگی شده اند و در این هجوم و محاصره یادمان می رود به خودمان نگاه کنیم. موجودیت ما با تنوع طلبی، مدگرایی، و اصالت دادن به مصرف و تغییر الگوهای زندگی روزمره مان گره خورده است. این وسط هویت تازه ای شکل می گیرد از آدم + شی. جستجوی ما در این نمایشگاه در قاب های (با انسان / بی انسان) بازنمایی از این وضعیت است که گاهی بصورت ابژکتیو عکاسی شده و زمانی به صورت تجربه گرایانه همراه با ایده در قالب کنشی اجتماعی به تصویر تبدیل شده اند».
.
طراح گرافیک نمایشگاه احسان مهدوی است و در این نمایشگاه چهل تک عکس و هشت مجموعه عکس به روی دیوار می رود. افتتاحیه نمایشگاه ترند جمعه پنج مرداد از ساعت پنج تا ده شب است و نمایشگاه تا جمعه دوازدهم مرداد همه روزه (به غیر از روز شنبه) در ساعات چهارده تا بیست و دو پذیرای علاقه مندان است. .
خانه ی هنرمندان ایران: خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، گالری بهار
Read more
. ⁦⚜️⁩ اگر توی زندگیتون عاشق بودید، بهتون پیشنهاد می‌کنیم کتاب شعر #از_تو_چه_پنهان نوشته‌ی #مجید_ترکابادی ...
Media Removed
. ⁦⚜️⁩ اگر توی زندگیتون عاشق بودید، بهتون پیشنهاد می‌کنیم کتاب شعر #از_تو_چه_پنهان نوشته‌ی #مجید_ترکابادی عزیز رو از نمایشگاه کتاب تهران بخرید تو حال و هوای عاشقانه‌اش غرق بشید. یک غزل از این مجموعه: . . لعنت به خاطرات غم‌انگیز عکس‌ها لبخندهای شیطنت آمیز عکس‌ها #لعنت به من که شاد کنارت ... .
⁦⚜️⁩ اگر توی زندگیتون عاشق بودید، بهتون پیشنهاد می‌کنیم کتاب شعر #از_تو_چه_پنهان نوشته‌ی #مجید_ترکابادی عزیز رو از نمایشگاه کتاب تهران بخرید تو حال و هوای عاشقانه‌اش غرق بشید. یک غزل از این مجموعه: .
.
لعنت به خاطرات غم‌انگیز عکس‌ها
لبخندهای شیطنت آمیز عکس‌ها
#لعنت به من که شاد کنارت نشسته‌ام
لعنت به شادمانی یکریز عکس‌ها
دلسرد از اینکه این همه هستی و نیستی
دل‌بسته‌ام به هستی ناچیز عکس‌ها
انگار در گذشته‌ی خود گیر کرده‌ام
درگیر قاب‌ها و گلاویز عکس‌ها
ذهنم جهنمی شده لبریز خاطرات
ذهنم جهنمی شده لبریز عکس‌ها
.
#مجید_ترکابادی @majid_torkabadi
.
🌺 نمایشگاه کتاب تهران، انتهای راهرو ۲۷، غرفه انتشارات سوره مهر.
.
.
Read more
بیست و یکمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب منتشر شد بیست و یکمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، ...
Media Removed
بیست و یکمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب منتشر شد بیست و یکمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، ویژه‌ی اسفندماه در ۲۵۲ صفحه منتشر شد. به گزارش روابط عمومی؛ در این شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، در بخش قاب نو شیوا جعفرزاده در رشته ی تصویرسازی و عارف تفرجی‌فر در رشته ی عکاسی معرفی شدند، همین‌طور ... بیست و یکمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب منتشر شد
بیست و یکمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، ویژه‌ی اسفندماه در ۲۵۲ صفحه منتشر شد. به گزارش روابط عمومی؛ در این شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، در بخش قاب نو شیوا جعفرزاده در رشته ی تصویرسازی و عارف تفرجی‌فر در رشته ی عکاسی معرفی شدند، همین‌طور در بخش جدید مجله به نام "روزنه” یادداشتی داریم با عنوان "عکس، فضا، معنا". در بخش چارچوب، نگاهی به نمایشگاه میکس‌مدیا و اینستالیشن «خفتگی» مجموعه‌ی آثار صبا مهاجرپور و فرناز مزین داشته و در بخش پاسپارتو، 73 اثر منتخب از میان 425 اثر ارسال شده از سوی هنرمندان با موضوع خیابان منتشر شده است. حامی این شماره مجله الکترونیکی قاب:
@biologique.recherche_kob3
علاقه‌مندان می‌توانند این مجله را از طریق وب‌سایت قاب به نشانی ghaabemag.com ببینند.‍⁠ #ghaab #ghaabemag #ghaabemagazine #mag #magazine #emag #emagazine #مجله #مجله_قاب #مجله_الکترونیکی_قاب #قاب #منتشر #عکاسی #تصویرسازی #طراحی #گرافیک #فراخوان #هنرمند #فراخوان #artists #art #photo #photography #graphic #graphicdesign #illustration #drawing #painting #هنر

@ghaabemag
Read more
بیست و پنجمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، ویژه‌ی تیر ماه 1397 در 294 صفحه منتشر شد. به گزارش روابط ...
Media Removed
بیست و پنجمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، ویژه‌ی تیر ماه 1397 در 294 صفحه منتشر شد. به گزارش روابط عمومی؛ در این شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، در بخش قاب نو مرتضی صدیقی‌فرد در رشته‌ی عکاسی و امیر گل‌محمدی در رشته‌ی تصویرسازی معرفی شدند، همین‌طور در بخش "روزنه” گفتگویی داریم با مرتضی نیک‌نهاد. ... بیست و پنجمین شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، ویژه‌ی تیر ماه 1397 در 294 صفحه منتشر شد. به گزارش روابط عمومی؛ در این شماره از مجله‌ی الکترونیکی قاب، در بخش قاب نو مرتضی صدیقی‌فرد در رشته‌ی عکاسی و امیر گل‌محمدی در رشته‌ی تصویرسازی معرفی شدند، همین‌طور در بخش "روزنه” گفتگویی داریم با مرتضی نیک‌نهاد. در بخش چارچوب، نگاهی به نمایشگاه «آغوش‌ها» مجموعه عکس‌های علی سبوکی داشته و در بخش پاسپارتو، 93 اثر منتخب از میان 454 اثر ارسال شده از سوی هنرمندان با موضوع رنج منتشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند این مجله را از طریق وب‌سایت قاب به نشانی ghaabemag.com ببینند.
@ghaabemag
Read more
یک نفیسِ بی مانند! ایران سرای جاویدان رحلی بزرگ نفیس #ایرانشناسی دوزبانه تمام گلاسه مرکب متالیک و با قاب عکس های #افشین_بختیار مدیرهنری و طراح گرافیک #مجیدضرغامی به قلم دکتر ریاضی و دکتر سلامی خوشنویسی استاد #اسرافیل_شیرچی #انتشارات_سرزمین_اهورایی ۲۲۰ص ۱۱۰هزار تومان نماینده ... یک نفیسِ بی مانند!
ایران سرای جاویدان
رحلی بزرگ نفیس #ایرانشناسی دوزبانه تمام گلاسه مرکب متالیک و با قاب
عکس های #افشین_بختیار
مدیرهنری و طراح گرافیک #مجیدضرغامی
به قلم دکتر ریاضی و دکتر سلامی
خوشنویسی استاد #اسرافیل_شیرچی #انتشارات_سرزمین_اهورایی
۲۲۰ص ۱۱۰هزار تومان
نماینده ایران برای سه سال پیاپی در نمایشگاه زیباترین کتب جهان در فرانکفورت و لایپزیک آلمان
آماده چاپ سوم می شود
@ahoorapress
www.ahoorapress.com
Read more