قالیباف مرد ای

Loading...


Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
712.4 days
to ratio
 #مرد_بی_نظیر بسم الله الرحمن الرحیم حالا دیگر زبانم باز است و مردانگی واخلاص وایثارت را که تماما ...
Media Removed
#مرد_بی_نظیر بسم الله الرحمن الرحیم حالا دیگر زبانم باز است و مردانگی واخلاص وایثارت را که تماما برای خدا بود وهست را فریاد میکشم. بعداز شهادت حاج حسین کربلایی وحاج حسین همدانی و بعداز فقدان سنگینشان ، رایحه خوش آن یلان مهاجر از وجود با برکتت قابل استشمام بود وهست وخواهد بود. درود بر تو ای ... #مرد_بی_نظیر

بسم الله الرحمن الرحیم

حالا دیگر زبانم باز است و مردانگی واخلاص وایثارت را که تماما برای خدا بود وهست را فریاد میکشم.
بعداز شهادت حاج حسین کربلایی وحاج حسین همدانی و بعداز فقدان سنگینشان ، رایحه خوش آن یلان مهاجر از وجود با برکتت قابل استشمام بود وهست وخواهد بود.
درود بر تو ای سردار بی ادعای عرصه های همیشه سخت ومرحبا به جوانمردی ات.

آنوریها که همیشه کمر به تخریبت بستند وبه گفته خودت این تازه اول مبارزه با #چهار_درصدیها و این زالوصفتان اشرافی طلب است وهمچنان لجن پراکنی هایشان ادامه دارد.

اما برای اینوریها سخنی دارم
زود قضاوت نکنید وآخرتتان را به راحتی خراب نکنید.
این همان حاج باقر سال 88 و92 است وچه بسا نورانیتر و جهادی تر.همان فرمانده صورت آفتاب سوخته دفاع مقدس.
وامروز باز حقانیت کلامش را باکنارکشیدنش به نفع جبهه انقلاب ثابت کرد که: روزی جانمان را کف دست گرفتیم وامروز آبرویمان را.

امروز فرمانده به این امر تصمیم گرفته و نظرش برای همه دوستداران وطرفداران وسربازانش باید مقبول ومطاع باشد.
او از خودش گذشت برای اعتلای پرچم انقلابیون وامروز دیگر جای اما واگر وشاید برای حامیانش نیست.

همه باهم یک هدف را دنبال خواهیم کرد وآن هم صف بندی دریک جبهه واحد ومنسجم است.

امروز سردارجهادی تمام قد از آقای #رئیسی حمایت کردند.
حواشی رو کنار بذاریم وبا تمام وجود مایه بذاریم که اگر نکنیم مسئولیم والله.

سردار ارادت همچنان باقیست
تاکورشود هرآنکه نتواند دید

#قالیباف
#مرد
#سردار_بی_ادعا_ومظلوم
#حمایت_از_رئیسی
#همه_باهم_برای_رئیسی
#جبهه_انقلاب
#نه_به_روحانی
#لبیک_یا_سیدعلی
#قهرمان
#سردارجهادی
.
.
.
پست کربلایی سیدامیرحسینی
پیج شخصی ایشان @seyyedamirhoseini
Read more
Loading...
. طرفدارانی از جنس خودش سخنی با فریب خوردگان #طرفدار_دولت __________________________________ . این ...
Media Removed
. طرفدارانی از جنس خودش سخنی با فریب خوردگان #طرفدار_دولت __________________________________ . این #آشفتگی برای چیست؟ . ای کسانیکه به ناحق از این دولت ناتوان و ناکارآمد و نجومی بگیر حمایت میکنید،درست نیست که عقل و منطق را کنار بگذارید و برای خالی کردن #احساسات پوچتون با آینده یک کشور ... .
طرفدارانی از جنس خودش
سخنی با فریب خوردگان #طرفدار_دولت
__________________________________
.
این #آشفتگی برای چیست؟
.
ای کسانیکه به ناحق از این دولت ناتوان و ناکارآمد و نجومی بگیر حمایت میکنید،درست نیست که عقل و منطق را کنار بگذارید و برای خالی کردن #احساسات پوچتون با آینده یک کشور هشتاد میلیونی بازی کنید.
لطفا دلتون به این مردمی که از #ناکارآمدی و ...دولت نان شب ندارند ،بسوزد.
#اگر_دین_ندارید_آزاد_مرد_باشید.
.
درست نیست که خون به دل #کارگران زحمت کش بکنید واز دولتی حمایت کنید که شکم گنده هایش زالوصفت بیت المال راسرمایه نظام مینامد.
.
درست نیست از دولتی حمایت کنید که هیچ اتکایی به #جوانان و دانشمندان و نخبگان و مخترعین و ...ندارد و کاسه گدای به سمت دشمن بگیرد و تمامی قرار دادهایی که دولت قبل با شرکت‌های داخلی بسته بود،منحل کرد و با #شرکت‌های چینی و هندی قرارداد ببندد و این را تعامل بین کشورها قلمداد کند...و جوان ایرانی به خاطر نداشتن کار و سرمایه نابود شود.
.
از بتن ریزی به تاسیسات هسته ای و دیپلماسی حقارت که نه چرخ سانتیوفیوژ بچرخه و نه تحریم برداشته بشه و نه چرخ زندگی مردم بچرخه و جسور کردن دشمنان و حتی کشورهایی مانند عربستان و #جیبوتی و پایین آمدن رشد علمی و ...کشور و .....
اگر دلتان به خودتون نمیسوزه به این مردم و کشور #رحم کنید!!!!
به مردم محروم و درمانده و بیچاره رحم کنید.
تکرار این دولت یعنی خسارت‌های جبران ناپذیر
.

اینها فقط بخشی از خسارات است.
پ.ن
عکس بالا در برخورد از انتقاد از دولت طرفدارانش در دانشگاه طباطبایی از میرسلیم و روحانی در جواب منتقدان...
#مردم_گله_مندند .
.

#روحانی #سید_ابراهیم_رییسی #میر_سلیم #قالیباف #انتخابات #موسوی #خاتمی #دولت_تدبیر_امید #مناظره
Read more
. آدم گاهی به یه ارتباطاتی پی می‌بره که مخش سوت می‌کشه؛ مثلا همین محمود خودمون، کی فکرش رو می‌کرد وقتی ...
Media Removed
. آدم گاهی به یه ارتباطاتی پی می‌بره که مخش سوت می‌کشه؛ مثلا همین محمود خودمون، کی فکرش رو می‌کرد وقتی یه روز جلوی پله‌های دادگاه اسفندیار، با یه مشما حاوی کمپوت نشسته و دستش رو زده زیر چونه‌اش، یهو دلش بگیره و تو توییتر از پوشش سرنا ویلیامز حمایت کنه؟ قضیه این قدر عجیب بود که من خودم تو این چند روزه ... .
آدم گاهی به یه ارتباطاتی پی می‌بره که مخش سوت می‌کشه؛ مثلا همین محمود خودمون، کی فکرش رو می‌کرد وقتی یه روز جلوی پله‌های دادگاه اسفندیار، با یه مشما حاوی کمپوت نشسته و دستش رو زده زیر چونه‌اش، یهو دلش بگیره و تو توییتر از پوشش سرنا ویلیامز حمایت کنه؟ قضیه این قدر عجیب بود که من خودم تو این چند روزه ریشه‌های داستان رو بررسی کردم، دیدم اون کودکی که تو سفر نیویورک احمدی‌نژاد رو از بین خیل انبوه بستگانش شناسایی کرده و نشونش داده و گفته «محمود، محمود» درواقع برادرزاده سرنا ویلیامزه که به افتخار سه یار بهاری، اسمشو به «بهار ویلیامز» تغییر دادن. از اون موقع به بعد هم خانواده ویلیامز یه حس پدری خاصی از دکتر دریافت می‌کنن و هنوزم درددل‌هاشون رو می‌برن پیش این بزرگوار. البته دکتر به ماریا شاراپوآ هم یه حس پدر-دختری ریزی داشت ولی اون چون هم خوشگله هم بوره، به کمتر از فرزندخوندگی دکتر قالیباف راضی نشد.
.
بعد از این ماجرا، رفتم درباره پشت پرده چند حادثه هم تحقیق کردم و به حقایقی دست پیدا کردم که موی زايد از اندام هر خواننده آگاهی می‌ریزه:
.
نامه‌های چاپلین به دختر مردم: چارلی چاپلین درواقع فقط یه نامه به دخترش نوشت چون وقتی نامه به دست پستچی می‌رسه، طرف در کمال تعجب می‌بینه آدرس خونه خودشون به عنوان مقصد نوشته شده. نامه رو می‌بره خونه و به همسرش نشون میده. اونجاست که همسر پستچی می‌زنه زیر گریه و پرده از وقایع شومی برداشته میشه. ای گند بزنن به این غرب که دايم در فساد و فقر فرهنگی غوطه‌وره.
.
حمایت نادر از سیمین: آخر فیلم جدایی اونی نیست که شما فکر می‌کنین. بعد از اینکه دوربین از دادگاه میاد بیرون و دخترشون رو نشون میده، داخل دادگاه پسرخاله نادر مرام و معرفتش گل می‌کنه و به قاضی میگه: «جناب قاضی، پس اگه ممکنه نصف مهریه‌ش رو من بدم؛ این بیچاره که نمی‌تونه اون همه سکه رو تقبل کنه!»
.
قاضی به مدارک نگاه می‌کنه و با دیدن مبلغ مهریه، جفت شیشه‌های عینکش کنده میشه و میفته رو کفشش. برمی‌گرده با لحن عصبانی به سیمین میگه: «خجالت بکش برگرد سر زندگیت دیگه، 440 هزار تومن عوارض خروج می‌خوای بدی کدوم گوری بری؟» نادر اشاره می کنه: با زن من با دست صحبت نکنا! قاضی میگه: «شما که دارین طلاق می‌گیرین، چه فرقی داره واست؟» نادر هم صداشو میندازه رو سرش و فریاد می‌زنه: «اون نمی‌دونه زنمه، من که می‌دونم زنمه». همونجا سیمین دوباره شیفته جذبه و کاراکتر مرد تیپیکال شرقی نادر میشه و سال‌های سال به خوبی و خوشی کنار هم زندگی می‌کنن.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
‌ <span class="emoji emoji2b55"></span>️ بخشی از گفت‌وگوی منتشرنشده حسین دهباشی با #عزت_الله_انتظامی در #خشت_خام ‌ ‌ <span class="emoji emoji1f53a"></span>من ناچارم ...
Media Removed
️ بخشی از گفت‌وگوی منتشرنشده حسین دهباشی با #عزت_الله_انتظامی در #خشت_خام ‌ ‌ من ناچارم این را بگویم که سینمای آزادی را آتش زدند یا اصلا نزدند، هر چه؛ ١٨ سال یک نفر پیدا نشد این بنا را سروسامان بدهد. ‌ یک زمانی آقای #قالیباف را دیدم و با ایشان درباره ماجرا صحبت کردم. بعد هم در جلسه‌ای عمومی ...
⭕️ بخشی از گفت‌وگوی منتشرنشده حسین دهباشی با #عزت_الله_انتظامی در #خشت_خام


🔺من ناچارم این را بگویم که سینمای آزادی را آتش زدند یا اصلا نزدند، هر چه؛ ١٨ سال یک نفر پیدا نشد این بنا را سروسامان بدهد.

🔺یک زمانی آقای #قالیباف را دیدم و با ایشان درباره ماجرا صحبت کردم. بعد هم در جلسه‌ای عمومی اعلام کرد سینمای آزادی را برا‌ی‌تان درست می‌کنم، من در دلم گفتم چاخان می‌کند، چون که هر چه می‌گویند نشده ولی بعد از ۸-۹ ماه داشتم از مقابل سینما آزادی می‌گذشتم، دیدم که نوشته ٤٥٠ روز دیگر افتتاح می‌شود!

🔺در خیابان همین جور اشکم سرازیر شد، یا خدا، اگر آدم بخواهد کار کند، مرد کار باشد این است./ ایسنا


#عزت_الله_انتظامی
#روحش_شاد
.
*۳۱۳*
Read more
. زکریا راضی هم‌خانه‌ای من است. همان‌گونه که می‌دانید در زمان قدیم نام خانوادگی افراد بر اساس شغل‌شان ...
Media Removed
. زکریا راضی هم‌خانه‌ای من است. همان‌گونه که می‌دانید در زمان قدیم نام خانوادگی افراد بر اساس شغل‌شان بوده. مثلا گندم‌کار و جوکار فامیلی افرادی است که پدران‌شان گندم و جو می‌کاشته‌اند. یا مثلا قالیباف، فامیلی کسانی است که مدام کاندیدا می‌شده‌اند. فامیلی دوستم زکریا هم به این خاطر راضی است ... .
زکریا راضی هم‌خانه‌ای من است. همان‌گونه که می‌دانید در زمان قدیم نام خانوادگی افراد بر اساس شغل‌شان بوده. مثلا گندم‌کار و جوکار فامیلی افرادی است که پدران‌شان گندم و جو می‌کاشته‌اند. یا مثلا قالیباف، فامیلی کسانی است که مدام کاندیدا می‌شده‌اند. فامیلی دوستم زکریا هم به این خاطر راضی است که پشت در پشت راضی بوده‌اند. زکریا همیشه حکایت‌های زیبای دنیا را سرلوحه زندگی‌اش می‌کند. مثلا چند وقت پیش خبری راجع به خودکشی‌هایی که از روی پل «گلدن‌گیت» سانفرانسیسکو صورت گرفته برایش می‌خواندم؛ در یکی از این خودکشی‌ها مردی یک یادداشت با چنین مضمونی از خودش به جای می‌گذارد: «من می‌روم روی پل قدم بزنم؛ اگر کسی در راه به من لبخند بزند از پل نخواهم پرید». جمله‌ام پایان نیافته بود که زکریا خیره در چشمانم گفت: «میرم روی پل گلدن‌گیت و به هر عابری که ببینم لبخند می‌زنم؛ شاید کسی از پریدن منصرف بشه!» به هرحال زکریا با بدبختی راهی پل گلدن‌گیت سانفرانسیسکو شد و شروع به قدم زدن روی آن کرد. اولین عابری که زکریا با او برخورد کرد، یک خانم زیبارو بود. زکریا لبخند عمیقی به او زد. نگاه خانم به سمت زکریا جلب شد و در کسری از ثانیه یک آقای قوی‌هیکل از پشت سرش بیرون پرید. او با گفتن اینکه «نکبت به چی لبخند می‌زنی، خودت مگه ناموس نداری؟» کتک مفصلی به زکریا زد. دومین نفری که زکریا با او برخورد کرد، پیرمردی غمگین بود. زکریا با لبخند به پیرمرد گفت «عموجون یه وقت خودت رو نکشیا». پیرمرد نیز لبخندی زد و گفت: «فعلا که تو داری من رو می‌کشی با اون لبخند شیرینت». زکریا ضمن تشکر از پیرمرد مهربان، این قسمت از پل را با قدم‌هایی تندتر پشت سر گذاشت. سومین نفری که لبخند زکریا را دید با عربده گفت: «از کار اخراج شدم، بی‌پول شدم، زنم رفت، پس‌اندازم رو آوردم اینجا با کُل‌اش یه املت خوردم...». صدای آن مرد با فرار کردن زکریا دیگر شنیده نمی‌شد. چهارمین نفر نیز در جواب به لبخند زکریا گفت: «می‌خندی؟ باید بپری!» و به سمت پایین پل شیرجه زد! در آخرهای مسیر که دیگر به جای آب، کوه و صخره زیر پل وجود داشت، زکریا مجددا با یک خانم تنها روبه‌رو شد. زکریا با توجه به ماجرای اول پل سعی کرد بدون لبخند از کنار دخترخانم رد شود که دختر مسیرش را سد کرد و گفت: «چرا به من لبخند نمی‌زنی؟» زکریا گفت: «برو جان مادرت من دنبال شر نمی‌گردم. برو راحت خودکشی کن». دختر به سمت عقب برگشت و گفت: «لیلا این چرا به من لبخند نمی‌زنه؟» لیلا گفت: «از علاقه زیاده لابد».
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
‌ <span class="emoji emoji2b55"></span>️ بخشی از گفت‌وگوی منتشرنشده حسین دهباشی با #عزت_الله_انتظامی در #خشت_خام ‌ ‌ <span class="emoji emoji1f53a"></span>من ناچارم ...
Media Removed
️ بخشی از گفت‌وگوی منتشرنشده حسین دهباشی با #عزت_الله_انتظامی در #خشت_خام ‌ ‌ من ناچارم این را بگویم که سینمای آزادی را آتش زدند یا اصلا نزدند، هر چه؛ ١٨ سال یک نفر پیدا نشد این بنا را سروسامان بدهد. ‌ یک زمانی آقای #قالیباف را دیدم و با ایشان درباره ماجرا صحبت کردم. بعد هم در جلسه‌ای عمومی ...
⭕️ بخشی از گفت‌وگوی منتشرنشده حسین دهباشی با #عزت_الله_انتظامی در #خشت_خام


🔺من ناچارم این را بگویم که سینمای آزادی را آتش زدند یا اصلا نزدند، هر چه؛ ١٨ سال یک نفر پیدا نشد این بنا را سروسامان بدهد.

🔺یک زمانی آقای #قالیباف را دیدم و با ایشان درباره ماجرا صحبت کردم. بعد هم در جلسه‌ای عمومی اعلام کرد سینمای آزادی را برا‌ی‌تان درست می‌کنم، من در دلم گفتم چاخان می‌کند، چون که هر چه می‌گویند نشده ولی بعد از ۸-۹ ماه داشتم از مقابل سینما آزادی می‌گذشتم، دیدم که نوشته ٤٥٠ روز دیگر افتتاح می‌شود!

🔺در خیابان همین جور اشکم سرازیر شد، یا خدا، اگر آدم بخواهد کار کند، مرد کار باشد این است./ ایسنا


#خبرگزاری_فارس 🇮🇷
Read more
Loading...
Loading...