كس كه از حسین

Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations
حرم مطهر امام رضا، مشهد، ايران
Average media age
882.3 days
to ratio
1.5
... ﷽ <span class="emoji emoji1f4dd"></span> ویژه ماه رجب المرجب اعمال شب و روز اول ماه رجب <span class="emoji emoji1f342"></span>‍‍ شب اول <span class="emoji emoji1f342"></span>‍ این شب، شب شریفى است و در آن چند عمل ...
Media Removed
... ﷽ ویژه ماه رجب المرجب اعمال شب و روز اول ماه رجب ‍‍ شب اول ‍ این شب، شب شریفى است و در آن چند عمل وارد شده است . ❶ وقتی هلال ماه دیده شد فرد بگوید: «اللَّهُمَّ أَهِلَّهُ عَلَیْنَا بِالْأَمْنِ وَ الْإِیمَانِ وَ السَّلامَةِ وَ الْإِسْلامِ رَبِّى وَ رَبُّكَ اللهُ عَزَّ وَ جَلَّ.» و از حضرت ... ...
﷽ 📝 ویژه ماه رجب المرجب
اعمال شب و روز اول ماه رجب 🍂‍‍ شب اول 🍂‍ این شب، شب شریفى است و در آن چند عمل وارد شده است .

❶ وقتی هلال ماه دیده شد فرد بگوید: «اللَّهُمَّ أَهِلَّهُ عَلَیْنَا بِالْأَمْنِ وَ الْإِیمَانِ وَ السَّلامَةِ وَ الْإِسْلامِ رَبِّى وَ رَبُّكَ اللهُ عَزَّ وَ جَلَّ.» و از حضرت رسول صلى الله علیه و آله منقول است كه چون هلال رجب را می دید می ‏گفت: «اللَّهُمَّ بَارِكْ لَنَا فِى رَجَبٍ وَ شَعْبَانَ وَ بَلِّغْنَا شَهْرَ رَمَضَانَ وَ أَعِنَّا عَلَى الصِّیَامِ وَ الْقِیَامِ وَ حِفْظِ اللِّسَانِ وَ غَضِّ الْبَصَرِ وَلا تَجْعَلْ حَظَّنَا مِنْهُ الْجُوعَ وَ الْعَطَشَ.» ❷ غسل.
حضرت رسول اکرم(صلى الله علیه و آله) فرموده‌اند: هر كس ماه رجب را درك كند و اول و وسط و آخر آن ماه را غسل نماید، از گناهان خود پاک می‌شود مانند روزى كه از مادر متولد شده است.

❸ زیارت امام حسین علیه السلام .

❹ بعد از نماز مغرب بیست ركعت، یعنی 10 تا دو رکعتی نماز گزارده شود. تا خود، اهل، مال و اولادش محفوظ بماند و از عذاب قبر در پناه باشد.

❺ بعد از نماز عشاء دو ركعت نماز گزارده شود بدین نحو:
در ركعت اول حمد و ألم نشرح یك مرتبه و توحید سه مرتبه و در ركعت دوم حمد و ألم نشرح و توحید و معوذتین خوانده شود و پس از سلام، سى مرتبه لا إِلَهَ إِلا اللهُ بگوید و سى مرتبه صلوات بفرستد تا حق تعالى گناهان او را بیامرزد مانند روزى كه از مادر متولد شده است. 🍂‍ روز اول 🍂‍ این روز، روز شریفى است و برای آن چند عمل ذکر شده است:

❶ روزه .
روایت شده كه حضرت نوح (علیه السلام) در این روز به كشتى سوار شد و به كسانى كه همراه او بودند امر فرمود روزه بگیرند که هر كس این روز را روزه بگیرد، آتش جهنم یك سال از او دور شود .

❷ غسل

❸ زیارت امام حسین علیه السلام.
از امام جعفر صادق(علیه السلام) روایت شده است که: هر كس امام حسین (علیه السلام) را در روز اول رجب زیارت کند، خداوند او را بیامرزد. البته قابل ذکر است که زیارت از راه دور هم مورد قبول است ان شاء الله.
.
#خادم_الرضا_عليه_السلام_بهشت_١٠٠١
Read more
يكى از رفقا چند روز پيش راهى كربلا شد فرداش برام پيغام فرستاد كه به رفقا بگو از اين مرز نيان چون خيلى اذيت ميشند يك لحظه اين داستان به يادم اومد : چند سال پيش يكى از پير غلامان برامون داستانى تعريف كرد از زمان صدام ملعون خب اون زمان عزادارى ممنوع بود در كنار ضريح ارباب بى كفن جوانان يك لحظه از خود بيخود شدند ... يكى از رفقا چند روز پيش راهى كربلا شد فرداش برام پيغام فرستاد كه به رفقا بگو از اين مرز نيان چون خيلى اذيت ميشند يك لحظه اين داستان به يادم اومد : چند سال پيش يكى از پير غلامان برامون داستانى تعريف كرد از زمان صدام ملعون خب اون زمان عزادارى ممنوع بود در كنار ضريح ارباب بى كفن جوانان يك لحظه از خود بيخود شدند و فرياد يا حسين جماعت بلند شد خيلى سريع نيروى بعث وارد عمل شد و دور تا دور ضريح را بست فرمانده بعثيها كه داراى رتبه نسبتا بالايى هم بود وارد شد و فرياد زد چه كسى گفت ياحسين يكى از جوانان بلند شد و گفت من
اين ملعون هم با اسلحه كمرى كه همراه داشت مغز جوان را متلاشى كرد دوباره صدا زد چه كسى گفت ياحسين؟ بلافاصله جوان ديگرى بلند شد و گفت من افسر با اينكه جاخورده بود و اصلا فكرش راهم نميكرد كه كس ديگرى بلند شود جوان دوم را هم شهيد كرد و بلافاصله از ضريح و حرم خارج شد و بقيه نجات پيدا كردند البته بعد از كلى ضرب و شتم .
يكى از اهالى كربلا همان شب در خواب ديد كه دو جوان شهيد ايستاده اند و امام حسين عليه السلام به همراه اصحابشان به استقبال اين دو شهيد آمدند حضرت رو به اصحاب فرمودند : اين جوان( شهيد اول ) را سوار اسبتان كنيد اصحاب پرسيدند : آقاجان نفر دوم را چه كنيم ؟
حضرت در پاسخ فرمودند : اين جوان ( شهيد دوم ) را سوار بر اسب خودم خواهم كرد .
نفر اول نميدانست كه شهيد ميشود و فكر مى كرد كتكى مى خورد و آزاد ميشود ولى نفر دوم ميدانست كه شهيد مى شود ولى با اين وجود برخواست تا خونش بهاى عزاداريش براى ارباب بى كفن باشد .
دوستان خيلى وقتها مى شود كه از روى دلسوزى صحبتى را مى گوئيم كه اين كار را نكن يا فلان كار را انجام بده از آنجا نرو به آنجا برو و .... اما يادمان باشد ارباب دستور مى فرمايد از كجا برويم يا نرويم چه بخوريم چگونه راه برويم .
ارباب بى كفن حسين عليه السلام در همه حال مواظب عزاداران و محبينش هست و آنان را از خودشان بيشتر مى شناسد

مرسی داداش محمد رضا و داداش بهمن عزیز..انشاالله با هم اربعین

#نحن اکلاب زینب #شش گوشه #کلیپ #نجف #سامرا #مرگ_بر_آل_سعود #کربلا
#زینبیون #فاطمیون #iran #فیلم
#محمد رضا ناصری #العتبه العباسیه #العتبه الحسینیه
#نوکری #نوکر
#عزاداران دهه اول محرم #عزادارن
# امام حسین
#حضرت ابوالفضل
# سیده زینب
#زیارت
#حرم
#بین الحرمین
#هیئت
#دیدنی
#روضه
#مداحی
#عاشقان حرم
#علمدار
#دلتنگی
#هشتگ بازی و این حرفها😃😃😃
#bpoorverdi
Read more
ای منتظران به گوش باشید;سیداحمدالحسن ع وصی و فرستاده امام مهدی ع ظهور کرد _ یمانی علمدار امام زمان _ <span class="emoji emoji2b55"></span>️امام ...
Media Removed
ای منتظران به گوش باشید;سیداحمدالحسن ع وصی و فرستاده امام مهدی ع ظهور کرد _ یمانی علمدار امام زمان _ ️امام باقر (ع) فرمود: در ميان پرچم‌ها پرچمي هدايت‌گرتر از پرچم يماني نيست و آن پرچم هدايت است زيرا شما را به صاحبتان دعوت مي‌كند. _ ️️️پس هرگاه يماني قيام كرد، خريد و فروش اسلحه بر مردم و هر ... ای منتظران به گوش باشید;سیداحمدالحسن ع وصی و فرستاده امام مهدی ع ظهور کرد
_
یمانی علمدار امام زمان
_
⭕️امام باقر (ع) فرمود: در ميان پرچم‌ها پرچمي هدايت‌گرتر از پرچم يماني نيست و آن پرچم هدايت است زيرا شما را به صاحبتان دعوت مي‌كند.
_
⭕️️️پس هرگاه يماني قيام كرد، خريد و فروش اسلحه بر مردم و هر مسلمان ممنوع ميشود و هرگاه كه يماني قيام كرد، به او ملحق شويد كه همانا پرچمش، پرچم هدايت است
_
⭕️و بر هيچ مسلماني جايز نيست كه از او سرپيچي كند و هر كس چنين كند، از اهل آتش است زيرا او به حق و راه راست دعوت مي كند. 📚(غيبة النعماني: ص264)
_
🔰یمانی قبل از امام زمان می آید و زمینه سازی برای ظهور حضرت می کند ...
_
🔰یمانی همان کسی است که هشت ماه شمشیر خود را به دوش می کشد ...
_
🔰اوست که صاحب پرچم های مشرقی هست ...
_
🔰گنج های طالقان همه از آن اوست ....
_
✅آری،✅
_
یمانی علمدار امام محمد بن الحسن هست همانطور که حضرت عباس علمدار حسین بن علی بود.

____سیدیمانی_موعود_ظهورکرد_____________
#احمدالحسن #احمد_الحسن #امام_حسین #ابوالفضل #آخرالزمان #قائم #شعبان #عید #ولادت #قران #یمانی #ظهور #تهران #مشهد #کربلا #افغانستان #ایران #امریکا #ترامپ #لاکچری #خبر #انتخابات #قالیباف #روحانی #مجلس #مناظره #مذهبی #زنانه #کنکور #اریبهشت
Read more
... امام رضاعليه السلام: اى پسر شبیب! اگر براى چیزى گریان شدی، براى حسین علیه‌السّلام گریه كن كه او را سر بریدند همان‌گونه که گوسفند را سر می‌برند و هجده كس از خاندانش علیهم‌السّلام با او كشته شدند كه روى زمین مانندى نداشتند؛ آسمان‏هاى هفت‏گانه و زمین‏ها براى كشته‌شدن او گریستند و چهار هزار ... ...
امام رضاعليه السلام:
اى پسر شبیب! اگر براى چیزى گریان شدی، براى حسین علیه‌السّلام گریه كن كه او را سر بریدند همان‌گونه که گوسفند را سر می‌برند و هجده كس از خاندانش علیهم‌السّلام با او كشته شدند كه روى زمین مانندى نداشتند؛ آسمان‏هاى هفت‏گانه و زمین‏ها براى كشته‌شدن او گریستند و چهار هزار فرشته براى یاری‏ اش به زمین آمدند و دیدند که ایشان كشته شده‌اند.پس بر سر قبرش ژولیده و خاك‌آلود می‌باشند تا قائم علیه‌السّلام قیام كنند و یاری ‏اش كنند و شعار آن‏ها «یا لثارات الحسین علیه‌السّلام» (ای خونخواهان حسین علیه‌السّلام) است.
اى پسر شبیب! اگر بر حسین علیه‌السّلام گریه كنى تا اشک‌هایت بر گونه‏‌هایت روان شود، خداوند هر گناهى که كردى از کوچک و بزرگ و كم و زیاد می‌‏آمرزد.
اى پسر شبیب! اگر شاد می‏شوی که خدا را ملاقات کنی در حالی که گناهى نداری، حسین علیه‌السّلام را زیارت كن.
#pelake8
@alkafil.ir
#مارو_یادت_نره_سلطان
#١٠٠١
Read more
می دانستند دلش لبریز از عشق حسین است هدف تیرها کردند قلبش را گفتند در سرش هوای حسین است چه کنیم؟ اینجا ...
Media Removed
می دانستند دلش لبریز از عشق حسین است هدف تیرها کردند قلبش را گفتند در سرش هوای حسین است چه کنیم؟ اینجا پای عمود آهن به میان آمد اگر از اول قصد "عمود" داشتند (که داشتند)دیگر نیازی به زدن مشک نبود. پس چرا مشک ؟ نگه داشتن مشک دست می خواهد به رخش کشیدند ... بی دستی اش را... بميرم براي يل امّ بنين... نوكر ... می دانستند دلش لبریز از عشق حسین است
هدف تیرها کردند قلبش را
گفتند در سرش هوای حسین است
چه کنیم؟
اینجا پای عمود آهن به میان آمد
اگر از اول قصد "عمود" داشتند (که داشتند)دیگر نیازی به زدن مشک نبود.
پس چرا مشک ؟
نگه داشتن مشک دست می خواهد
به رخش کشیدند ...
بی دستی اش را...
بميرم براي يل امّ بنين...
نوكر نوشت :
كس پيش تو دم ز زور و بازو نزند
كو آنكه برابر تو زانو نزند ؟
لب تشنه ز علقمه گذشتی آری
*دريا كه به رودخانه ها رو نزند....
السلام عليك ايهاالعبد الصالح...
المطيع لله و لرسوله...
يا اباالفضل العباس...
#فاطمیه
#دلتنگی
#درموندگی
#بهار_فاطمی
#کربلا
#خداحافظ_رفیق
Read more