Loading Content...

لایک ها برای

Loading...


Unique profiles
68
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Zanjan, Iran, Iran, Shiraz, Iran
Average media age
850.4 days
to ratio
6.7
مسابقه مسابقه مسابقه <span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f389"></span> یلدا بهانه ای برای با هم بودن: <span class="emoji emoji1f349"></span><span class="emoji emoji1f347"></span><span class="emoji emoji1f353"></span><span class="emoji emoji1f34e"></span> بر اساس یک رسم قدیمی، در شب یلدا ...
Media Removed
مسابقه مسابقه مسابقه یلدا بهانه ای برای با هم بودن: بر اساس یک رسم قدیمی، در شب یلدا که بلند ترین شب سال است دور هم جمع می شویم. شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و عکسی از مهمانی، دورهمی و یا سفره یلدایی خود برای ما بفرستید. بدین منظور از محصول یا محصولاتی که از چینی زرین ایران ... مسابقه مسابقه مسابقه 🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉
یلدا بهانه ای برای با هم بودن:
🍉🍇🍓🍎
بر اساس یک رسم قدیمی، در شب یلدا که بلند ترین شب سال است دور هم جمع می شویم.
شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و عکسی از مهمانی، دورهمی و یا سفره یلدایی خود برای ما بفرستید. بدین منظور از محصول یا محصولاتی که از چینی زرین ایران خریداری نموده اید، در فضایی که خودتان دوست دارید و با هر وسیله عکاسی که در دسترس دارید (موبایل، دوربین معمولی، دوربین حرفه ای) عکس بگیرید و از طریق دایرکت برای ما ارسال کنید و یا در صفحه اینستاگرام خودتان با هشتگ های #زرین_من و #myzarin پست کنید. (در صورتی که صفحه شما در حالت Private است عکس خود را از طریق دایرکت برای ما ارسال نمایید.)
ما نیز منتخبی از عکس های واصله را در صفحه رسمی چینی زرین ایران به اشتراک می گذاریم و با رای شما همراهان عزیز عکس های برتر را انتخاب می کنیم.

داوری:
داوری بر اساس میزان لایک تصاویر خواهد بود و سه نفر از کسانی که بتوانند بیشترین لایک را در صفحه رسمی چینی زرین به دست بیاورند، به عنوان برنده معرفی خواهند شد.

مهلت ارسال تصاویر:
- مهلت ارسال تصاویر از تاریخ 97/09/30 تا پایان روز 97/10/02 می باشد.

قوانین و شرایط مسابقه:
1. ده عکس منتخب از تصاویر دریافتی از شرکت کنندگان (هر یک در پست جداگانه و به صورت روزانه) در صفحه رسمی چینی زرین منتشر خواهد شد و هر شرکت کننده تنها یک عکس می تواند ارسال نماید.
2. ارسال عکس برای چینی زرین لزوما متضمن انتشار آن نخواهد بود. لذا چینی زرین مختار است بنا به صلاحدید خود و با توجه به شرایط مسابقه نسبت به انتشار و یا عدم انتشار تصویر تصمیم گیری نماید.
3. شما می توانید با ارسال پست عکس خود برای دوستان و یا منشن کردن آنها در زیر کامنت ها، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید.
4. برندگان جوایز كسانی هستند كه بیشترین تعداد لایک را در صفحه رسمی چینی زرین ایران تا پایان مسابقه كسب كرده باشند.
5. شرکت‌کنندگان هر طور که تمایل دارند می‌توانند برای کسب رأی مردمی بیشتر به صورت منصفانه تبلیغ کنند. هیأت داوری نیز بر این فرایند نظارت خواهد کرد تا رفتار غیرمنصفانه‌ای در طول رأی گیری مردمی صورت نپذیرد.
6. در عکس می بایست محصولی از محصولات چینی زرین ایران موجود باشد.
7. پس از اتمام مسابقه کلیه کامنت ها بسته خواهد شد و فقط تعداد لایک ها مدنظر خواهد بود.
8. عكس ها می بایست توسط خود شركت كنندگان گرفته شده باشد و با موضوع مسابقه همخوانی داشته باشند.
Read more
Loading...
موضوع از همان جا شروع شد که با بزرگ و بزرگتر شدنمان،رویاهای مان را باختیم و بی آنکه بدانیم قسطی کردیم ...
Media Removed
موضوع از همان جا شروع شد که با بزرگ و بزرگتر شدنمان،رویاهای مان را باختیم و بی آنکه بدانیم قسطی کردیم نفس کشیدن هایمان را و تمام مشکلاتمان را لابه لای پک های سیگار مرغوبمان پنهان کردیم... دل بستیم به فرداهایی روشن،غافل از آنکه همین روزها و ساعت ها و لحظه ها بودند که تاریکی یا روشنی فردایمان را ثابت ... موضوع از همان جا شروع شد که با بزرگ و بزرگتر شدنمان،رویاهای مان را باختیم و بی آنکه بدانیم قسطی کردیم نفس کشیدن هایمان را و تمام مشکلاتمان را لابه لای پک های سیگار مرغوبمان پنهان کردیم...
دل بستیم به فرداهایی روشن،غافل از آنکه همین روزها و ساعت ها و لحظه ها بودند که تاریکی یا روشنی فردایمان را ثابت میکردند!
ابراز علاقه هایمان را ختم کردیم به پیام ها و لایک های مجازی و زمانی فهمیدیم اشتباه بزرگمان را که آن افراد دیگر حتی نفس هم نمیکشیدند و نبودند...
خنده هایمان را مصنوعی کردیم تا مبادا "لایک" کمتری نسبت به دیگران داشته باشیم و نمیدانستیم تمام این ها فقط یک بازی تکراریست... کتاب خریدیم تا ست رنگ رنگی کتابخانه مان جذاب تر شود، بی آنکه حتی صفحه ای از آنها را برای لحظاتی هم که شده بخوانیم.

این رسمش نیست!تظاهر کردن تا کجا؟برای چه اصلا؟
کاش بتوانیم کمی هم که شده، برای خودمان و نفس هایمان عاشقانه زندگی کنیم.شاید هنوز دیر نباشد برای بیدار شدن... #علیرضا_دولتی
Read more
یه وقتایی میری رو پستاش یه کامنتی بذاری حرف دلتو بهش بگی بگی که چقد برات عزیزه ولی میبینی خیلیا ...
Media Removed
یه وقتایی میری رو پستاش یه کامنتی بذاری حرف دلتو بهش بگی بگی که چقد برات عزیزه ولی میبینی خیلیا اومدن حرفای تو رو بهش گفتن تو میمونی و یه دنیا حرف نگفته فقط لایک میکنی و میری کاش بدونه این لایک ینی یه دنیا بغض و حرف #piccollage این آخرین پست این پیجه. تو این مدت با خیلی ها آشنا شدم. خیلیا ... یه وقتایی میری رو
پستاش یه کامنتی بذاری
حرف دلتو بهش بگی
بگی که چقد برات عزیزه
ولی میبینی خیلیا اومدن
حرفای تو رو بهش گفتن
تو میمونی و یه دنیا حرف
نگفته
فقط لایک میکنی و میری
کاش بدونه این لایک ینی
یه دنیا بغض و حرف
#piccollage
💖💖💖
این آخرین پست این پیجه.
تو این مدت با خیلی ها آشنا شدم.
خیلیا کمکم کردن.
از همشون تشکر میکنم.
خیلی منتظر شدم تا سردار منم مثل بقیه لایک کنه،ولی اتفاقی نیفتاد.من هیچ وقت عصر ۱/۱۲/۹۳رو فراموش نمی کنم. ساعت شش و سی و پنج دقیقه ی اولین روز اسفند سردار برای اولین بار لایکم کرد.اون موقع من هنوز فن پیجش هم نبودم.فقط ۳۹تا فالوور داشتم.روز بعدش ، وقتی از مدرسه اومدم دیدم دوباره لایک کرده.
چهار بار این اتفاق افتاد.تااینکه دیگه همه چی تموم شد.یه جورایی سردار منو فراموش کرد.دیگه اون روزایی که خرکیف می رفتم مدرسه و کلی جلو دوستام پز میدادم که سردار منو لایکیده تموم شده بود.همه وقتی میدیدن که خرکیفم می پرسیدن :سردار لایکت کرده؟.حیف نمی دونستن که سردار دیگه پیجم رو نگاه هم نمیکنه. تنها آرزوم شده بود اینکه یه روز یکی زیر یکی از پستام بنویسه :سردار آزمون لایکت کرد.
خیلی زود همه چی عوض شد. ورق برگشت.سردار همه رو لایک میکرد جز من.
با خودم گفتم خو آدمه مهمیه.وقت لایک کردن نداره.ولی بعد فهمیدم فقط منو لایک نمیکنه.من اضافه بودم.
اگه فالو آقا حسام و لایکای سولماز جون نبود تا حالا این پیج بسته شده بود.
سعی کردم امیدوار باشم. ولی تا کی باید همین جور امیدوار به آینده باشم؟
ر‌وزایی که سردار بقیه رو لایک میکرد بدترین روزای عمرم بود.
هیچ وقت یادم نمیره پستی رو که من برای اولین بار گذاشتم و همه کپی کردن(بدون ذکر منبع)،سردار همه رو لایک کرد جز من.
💔💔💔
من این پیجو میبندم ولی تاابد هوادارت می مونم.تا ابد.
با احترام،ادمین.
:|
@Sardar_azmoun
@solmaz.azmoun69
Read more
هنر سیاسی، هنر مذهبی، هنر اجتماعی، هنر ضد هنر، هنر مردمی، هنر فاخر، هنر بازاری، هنر دوزاری، هنر مبتذل ...
Media Removed
هنر سیاسی، هنر مذهبی، هنر اجتماعی، هنر ضد هنر، هنر مردمی، هنر فاخر، هنر بازاری، هنر دوزاری، هنر مبتذل و هنر برای هنر؛ دسته‌ها و برچسب‌هایی است که سرنوشت اثر را مشخص می‌کند. در این میان آثاری که تنها پلی بین پیام و هنر هستند، تاریخ‌مصرف‌دار شده و از بین می‌روند. آثاری که فقط هنر را در رساندن پیام خلاصه ... هنر سیاسی، هنر مذهبی، هنر اجتماعی، هنر ضد هنر، هنر مردمی، هنر فاخر، هنر بازاری، هنر دوزاری، هنر مبتذل و هنر برای هنر؛ دسته‌ها و برچسب‌هایی است که سرنوشت اثر را مشخص می‌کند. در این میان آثاری که تنها پلی بین پیام و هنر هستند، تاریخ‌مصرف‌دار شده و از بین می‌روند. آثاری که فقط هنر را در رساندن پیام خلاصه می‌کنند شعاری و سطحی می‌مانند. اما اثری که متاثر از جامعه و سیاست و... باشد اما فاصله‌ی خود را با امر سیاسی و امر اجتماعی حفظ کند و از فروکاستن هنر تا شی‌بودگی و شعارزدگی و بیلبرد بودن، بپرهیزد، هنری است که - احتمالا اگر نوعی از موفقیت را برای اثر هنری در نظر بگیریم - موفق‌تر است.
زهره نعمتی و الهه فرنقی تاثیر سیاست بر مساله آب، رفتار جامعه با کمیت آب و خواست اجتماعی در برخورد با بحران آب را با داستان‌سرایی و طراحی و برداشتن عکس‌هایی به تصویر درمی‌آورند که از شعارزدگی دور و با شاعرانگی فاصله دارد. نوعی گروتسک و طنز سیاه که به وجود نمی‌آمد مگر در غیاب آب.

حضور این قلم در این مجموعه، احترام به دو هنرمند جوان است که در زمانه‌ای که اعتراضات سفت و سخت با چند پُست و لایک خاموش می‌شود و تسکین می‌یابد، راه سخت‌تر یعنی کار کردن را انتخاب کرده‌اند. هر چند این عکس‌ها فرصت پیدا نکند و بختیار نباشد که روی دیوار گالری‌ها برود، اما برگزاری نمایشگاه و گالری کاملا مجازی، اشاره‌ای است به وضعیتی که در آن به سر می‌بریم؛ یعنی در دنیای مجازی و در غیاب زندگی.

عکس:زهره نعمتی/ الهه فرنقی
کلمات: پوریا عالمی ‌‌ ‏Photo: @zohre_nematii / @elahehf72 ‏Words:@pouria.alami

_______________
#زهره_نعمتی
#الهه_فرنقی
#پوریا_عالمی
#بحران_آب
#در_غیاب_آب
#آب
#نمایشگاه_مجازی
‏ #water
‏ #in_the_absence_of_water

ادامه‌ی نمایشگاه در پست بعد.
👈
Read more
​Photo By Gregory Brown در جهان شتابزده ای نفس میکشیم جهان الویت بالاتنه ها و پایین تنه ها دنیای ...
Media Removed
​Photo By Gregory Brown در جهان شتابزده ای نفس میکشیم جهان الویت بالاتنه ها و پایین تنه ها دنیای مدرنی که فهمش به اندازه لایک های بسیار است و درکش در حد یک خبر معمولی روزانه! جنسیت و نگاه جنسی چیزیست که هنر به ان بسیار پرداخته و چه در اصول زیبایی شناسی و چه در مکاتب عرفانی بستر بحث های مهمی بوده است میخواهم ... ​Photo By Gregory Brown
در جهان شتابزده ای نفس میکشیم
جهان الویت بالاتنه ها و پایین تنه ها

دنیای مدرنی که فهمش به اندازه لایک های بسیار است و درکش در حد یک خبر معمولی روزانه!
جنسیت و نگاه جنسی چیزیست که هنر به ان بسیار پرداخته و چه در اصول زیبایی شناسی و چه در مکاتب عرفانی بستر بحث های مهمی بوده است
میخواهم بدانم جوان امروزچطور جنس مخالفش را مینگرد؟
کجا اموزش دیده که حتا خارج از عمیق بودن بتواند حتا کلیات را درک کند؟
ایا اندام و جزئیات پیکره ها همه علم ما نیست!؟
شما در اشنایی با یک فرد چگونه او را بررسی میکنید؟
مثلا شاید شندیده اید که یکی از دوستانتان در اوایل اشنایی با فردی او را برای شما اینگونه تشریح میکند
سینه  هاش عالیه!
خیلی سکسیه!
لباش قلوه ایه!
ببین عجب رونی داره
سیکس پکشو نگم برات
190 قدشه!
دقت کردید جملات بعدی نیز اشاره به موقعیت
مالی و اقتصادی طرف دارد؟
باباشو نگم کیه، خونش فرمانیست!
بیندیشیم که چگونه نمیتوانیم به چیز های دیگری فکر کنیم؟
ضعیفیم!
اری در همان اوایل اشنایی!

نه کلیات نصیحت مادربزرگانه مثل تحصیلات وخانواده و اخلاق را نمیگویم
انها که نیکوست و فراموش شده!
اتفاقا از مسایل به شدت جذاب و مهمی صحبت میکنم که گویی اصلا و کلا دفن شده است!
چرا توصیف کسی اینگونه نیست :
صدای پر جذبه ای داشت
موقع دیالوگاش با انگشتاش میرقصید!
خیلی شمرده و قشنگ حرف میزنه
نفس های عمیق فوق العاده ای میکشه
جذب اطلاعات و منشش شدم
وقتی از انگیزه هاش میگفت ذوق میکرد

تیپ راحتی داشت موهاشو جوری بافته بود که نگو!
یک خال جالب کنار لبش بود
از من سوالات غریبی میپرسید
وقتی با من صحبت میکرد تو چشمام زل میزد
از اون دیوانه های موسیقیه !
جدی جالب نیست که یکی جذب صدای ساکسیفون باشه؟

ما کی تمام رمز و رموز بدن و مغزمان را
فراموش کردیم؟
کی همه شبیه هم شدیم
کجای داستان فقط به پایین تنه  بالاتنه متکی شدیم؟
میدانید که حتا بسیاری از ما سکس هم نمیدانیم
اصلا جاذبه جنسی هم بلد نیستیم چه برسد به جذابیت های هیجان انگیز دیگر
اینها به خاطر تکراری دیدن است!
ما نمیتوانیم و نمیخواهیم یکدیگر را کشف کنیم
مهم دیدگاه ذاتیست
از اول درست ببینیم
کمی فکر کنید که چطور جنس مخالفتان را ببینید!
کمی غرق در بازی های فکری شویم
کمی لاس زدن عمیق تصویری و کلامی برای ما لازم است
نگاه عکاسانه به طرف داشته باشید
کمی او را عمیق تر دید بزنید!
دایره زیبایی شناسی تصویریتان را گسترده کنید
این شروع یک لذت پر شور خواهد بود

در پست بعدی به شدت ادامه دارد
امیر شمس
مدرس هنر عکاسی

@amirshamsofficial
Read more
. مدتی پیش یکی از دوستان در ورودی جلسه‌ای حقوقی یقه نازکمان را چنگ زد که «فلانی! این ماجرای «مادر اژدهاها» ...
Media Removed
. مدتی پیش یکی از دوستان در ورودی جلسه‌ای حقوقی یقه نازکمان را چنگ زد که «فلانی! این ماجرای «مادر اژدهاها» و اینا که نوشته‌بودی چی بود؟!» گفتم «والا از خدا و عیال پنهون نیست از تو چه پنهون! یه سریال خارجی دبشه که متأسفانه رو به پایانه» گفت «ای آقا! ما رو باش که فکر کردیم چی هست، سریاله؟!» و یک نیشخندی ... .
مدتی پیش یکی از دوستان در ورودی جلسه‌ای حقوقی یقه نازکمان را چنگ زد که «فلانی! این ماجرای «مادر اژدهاها» و اینا که نوشته‌بودی چی بود؟!» گفتم «والا از خدا و عیال پنهون نیست از تو چه پنهون! یه سریال خارجی دبشه که متأسفانه رو به پایانه» گفت «ای آقا! ما رو باش که فکر کردیم چی هست، سریاله؟!» و یک نیشخندی زد و رفت و من درجا دلم بر احوال غافلش سوخت و به رویش نیاوردم که از چه دانشگاهی محروم شده طفلک!
اما دلم نیامد دوستان عزیزتر از جان را هم در غفلت و بی‌خبری و گمراهی خود رها کنم.(این «دلم نیامد» و «عزیزتر از جان» را در هر پستی دیدید شَستتان خبردار شود که صرفاً برای جلب لایک و کامنت است!!)
القصه، شما تصور کنید من که سالهاست به تماشای سریال معتادم و انواع و اقسام سم‌زدایی هم به حال نزارم افاقه نکرده، وقتی سریالی مثل «مادر اژدهاها» به پستم بخورد که هم به درد دنیا می‌خورد و هم آخرت چه وضعی درست می‌شود!(عیال اشاره می‌کند اسم سریال «بازی تاج و تخت» است!
عیال جان! حرفت متین اما سریال خودمه هرچی دلم بخواد صداش می‌کنم! این از من!)
بله می‌گفتم، من اصولاً هر سریالی را یک فصلش را می‌بینم تا تصمیم بگیرم بقیه‌اش ارزش دیدن دارد یا نه (البته بعضی سریال‌ها بود که ارزش دیدن هم داشت اما بقیه‌اش را ندیدم چون یا کارگردان نساخت یا شبکه کنسلش کرد! مرگ بر آمریکا!)
خلاصه، فصل اول «مادر اژدهاها» را که دیدم فهمیدم دریایی از دانش و معرفت در آن نهفته است و باید همچو غواصی کاربلد تا عمق این دریای متلاطم فرو شوی تا درّ و گُهرهایی بیابی که نه پیش از آن جایی یافته‌ای و نه پس از آن خواهی یافت. این سریال به تنهایی یک دانشکده حقوق و علوم سیاسی است.
در هر فصل آن انواع قتل و جزئیات بند بند مواد ٢٩٠ و ٢٩١ قانون مجازات اسلامی دوره می‌شود، کتاب دوم قانون مجازات اسلامی شامل حدود به دقت مورد واکاوی قرار می‌گیرد و وطی‌به‌شبهه و وطی‌بی‌شبهه و حقوق و محدودیت‌های طفل ناشی از زنا از جنبه‌های گوناگون بررسی می‌شود.
مباحث مهم حقوق مدنی از جمله قابلیت صحی برای نکاح و موانع نکاح مانند مصاهره مورد تأمل واقع می‌شود و تا مباحث درس حقوق مدنی ٨ و ارث و وصیت و ححب نقصانی و حرمانی پیش می‌رود.
اصول محاکمات و سیر تکامل حقوق دفاعی متهم و تاریخ آیین دادرسی و پیشینه داوری ایزدی اعم از ور گرم و ور سرد مورد واکاوی قرار می‌گیرد.
(ادامه در کامنت🔻🔻🔻)
Read more
Loading...
 #زهره_نعمتی هنر سیاسی، هنر مذهبی، هنر اجتماعی، هنر ضد هنر، هنر مردمی، هنر فاخر، هنر بازاری، هنر ...
Media Removed
#زهره_نعمتی هنر سیاسی، هنر مذهبی، هنر اجتماعی، هنر ضد هنر، هنر مردمی، هنر فاخر، هنر بازاری، هنر دوزاری، هنر مبتذل و هنر برای هنر؛ دسته‌ها و برچسب‌هایی است که سرنوشت اثر را مشخص می‌کند. در این میان آثاری که تنها پلی بین پیام و هنر هستند، تاریخ‌مصرف‌دار شده و از بین می‌روند. آثاری که فقط هنر را در ... #زهره_نعمتی
هنر سیاسی، هنر مذهبی، هنر اجتماعی، هنر ضد هنر، هنر مردمی، هنر فاخر، هنر بازاری، هنر دوزاری، هنر مبتذل و هنر برای هنر؛ دسته‌ها و برچسب‌هایی است که سرنوشت اثر را مشخص می‌کند. در این میان آثاری که تنها پلی بین پیام و هنر هستند، تاریخ‌مصرف‌دار شده و از بین می‌روند. آثاری که فقط هنر را در رساندن پیام خلاصه می‌کنند شعاری و سطحی می‌مانند. اما اثری که متاثر از جامعه و سیاست و... باشد اما فاصله‌ی خود را با امر سیاسی و امر اجتماعی حفظ کند و از فروکاستن هنر تا شی‌بودگی و شعارزدگی و بیلبرد بودن، بپرهیزد، هنری است که - احتمالا اگر نوعی از موفقیت را برای اثر هنری در نظر بگیریم - موفق‌تر است.
زهره نعمتی و الهه فرنقی تاثیر سیاست بر مساله آب، رفتار جامعه با کمیت آب و خواست اجتماعی در برخورد با بحران آب را با داستان‌سرایی و طراحی و برداشتن عکس‌هایی به تصویر درمی‌آورند که از شعارزدگی دور و با شاعرانگی فاصله دارد. نوعی گروتسک و طنز سیاه که به وجود نمی‌آمد مگر در غیاب آب.

حضور این قلم در این مجموعه، احترام به دو هنرمند جوان است که در زمانه‌ای که اعتراضات سفت و سخت با چند پُست و لایک خاموش می‌شود و تسکین می‌یابد، راه سخت‌تر یعنی کار کردن را انتخاب کرده‌اند. هر چند این عکس‌ها فرصت پیدا نکند و بختیار نباشد که روی دیوار گالری‌ها برود، اما برگزاری نمایشگاه و گالری کاملا مجازی، اشاره‌ای است به وضعیتی که در آن به سر می‌بریم؛ یعنی در دنیای مجازی و در غیاب زندگی.
______________________
#در_غیاب_آب
#بحران_آب
#نمایشگاه_مجازی
Read more
. خیلی وقت بود که میفهمیدم یه جای کار #اشکال داره اما متوجه نمیشدم دقیقا کجاشه... صفحه اینستام رو ...
Media Removed
. خیلی وقت بود که میفهمیدم یه جای کار #اشکال داره اما متوجه نمیشدم دقیقا کجاشه... صفحه اینستام رو میگم! راستش رو بخواید تا آستانه حذف کردن اکانت هم رفتم ولی پشیمون شدم؛ گفتم حیفه این همه عکس و خاطره هاشون و هنری که به اندازه‌ی خودم پشتشون هست پاک بشه. اما فک کنم بالاخره فهمیدم مشکل کجاست! مشکل اینه ... .
خیلی وقت بود که میفهمیدم یه جای کار #اشکال داره اما متوجه نمیشدم دقیقا کجاشه... صفحه اینستام رو میگم! راستش رو بخواید تا آستانه حذف کردن اکانت هم رفتم ولی پشیمون شدم؛ گفتم حیفه این همه عکس و خاطره هاشون و هنری که به اندازه‌ی خودم پشتشون هست پاک بشه.
اما فک کنم بالاخره فهمیدم مشکل کجاست! مشکل اینه که تو ایستاگرام خودم نیستم. شما رو نمیدونم اما من خودم نیستم!
از وقتی اینستاگرام اومده تو هر اتفاق خوب زندگیم فقط دنبال عکس گرفتنم: نه برای ثبت در #خط_سیر_زندگیم، بل برای تفاخر و لایک گرفتن! و قاعدتا وقتی بخوای لایک بگیری باید #کادر قشنگی برا عکسات ببندی، باید قشنگ ترین صحنه ها رو انتخاب کنی، باید با حوصله بشینی #ادیت ش کنی تا چشم نواز‌تر و #لایک‌خور تر بشه و زمانی از شبانه‌روز پست ش کنی که بیشتریا آنلاین باشن و بیشترین لایک رو بخوره! تازه من یه مرض بزرگتر هم دارم: عکسام رو تُرشی میندازم تا هر هفته #عکس_لایک‌خور داشته باشم اما نتیجه اش؟ عکسا قدیمی میشن، از چِشَم می افتن و دیگه پستشون نمیکنم!😑 بااینکه شاید واقعا برای بقیه جذاب باشن...
وقتی استوری اومد یه کم خوشحال شدم، با خودم گفتم خوبه دیگه اون صحنه قشنگ زندگیم رو عکس میگیرم و همون جا میذارم! تازه اگه عکس بد باشه مردم یه بار میبینن و بعد اشکال فنی عکس از یادشون میره اما نهایتا تنها چیزی که تغییر کرد جهت عکسام بود:
به این شکل که قبلا افقی عکس میگرفتم الان هم افقی و هم عمودی اونم در زوایای و سایزهای مختلف تا هم استوری بذارم هم بعدا پُست بذارم!
نتیجه همه اینها این شده که الان تو حدود۳۰۰۰ تا عکس حتی یه دونه نمیتونم سَوا کنم و فعالیتم به صفر میل کرده...
اینکه چرا اینطوری شدم و اینطوری میشیم هم مینویسم، یه وقت دیگه ایشالا...
.
میدونم برای اغلبتون مهم نیست! میدونم عده کمی همه اش رو میخونن و میدونم که احتمالا نتونم این روند رو اصلاح کنم! اما خوشحال میشم نظراتتون رو بخونم...
‌.
یه وقت دیگه از خوبیای اینستا میگم. باور کنید همه اش بد نیست.
.
شاید بپرسین به عکسش چه ربطی داشت؟
اینستای من مث این #درخت_سوخته میمونه، یه زمانی سبز و شکوفا بود و لذت بخش، ولی الان فقط منظره آسمون زیبا رو خراب میکنه و چنتا کارگر باید از ریشه دَرِش بیارن تا دوباره یه #نهال زیبا به جاش سبز بشه!
.
بدون ترس از قضاوت شدن
رها رها رها من!
Read more
Loading...
... عبور ، بهترین اتفاقِ این روزهاست ، و "جاده" ، زیباترین حالتِ فراموشی ... انگار در حالِ عبور که باشی ، دلواپسی ها فراموشت می شود ، فراموش می کنی کجایِ جهان ایستاده ای ، و بی رحمی هایِ زمانه ، از یادت می رود ... "جاده" فرصتی ست برایِ بی خیالی ، فرصتی برایِ فراغت ، فرصتی برای پرواز ... فرصتی ... ...
عبور ، بهترین اتفاقِ این روزهاست ،
و "جاده" ، زیباترین حالتِ فراموشی ...
انگار در حالِ عبور که باشی ،
دلواپسی ها فراموشت می شود ،
فراموش می کنی کجایِ جهان ایستاده ای ،
و بی رحمی هایِ زمانه ،
از یادت می رود ...
"جاده" فرصتی ست برایِ بی خیالی ،
فرصتی برایِ فراغت ،
فرصتی برای پرواز ...
فرصتی ست تا برای دقایقی هم که شده ،
مزه ی خوشبختی را بچشی !
من دلم که می گیرد ؛
غصه هایم را رویِ دوشِ اتوبان می اندازم ،
عبور می کنم ،
آنقدر که تمامِ بغض هایِ ته گرفته ام ،
لبخند شوند ...
آنقدر که بشوم بی خیال ترین آدمِ رویِ زمین ...
به عقیده ی من ؛
"جاده" بزرگترین اکتشافِ بشریت بود !
یک آرامشِ خط کشی شده ،
یک بی خیالیِ طولانی !
#نرگس_صرافیان_طوفان
...
جاده زیبا و رویایی اسالم به خلخال
#همگردی #گیلان #اسالم #اردبیل #خلخال #جاده #بارون #ایران #ایرانگرد #طبیعت #طبیعتگردی #سفر #مسافرت #توریست #توریسم #جاده_جنگلی #باران #ایرانگردی #instalike #instatravel #instagood ...
Video by @nemati.sabaa
Judge @_elham_ju

مارا از طريق هشتگ #hamgardi دنبال كنيد

خوشحال میشیم نظرتون رو درباره تصاویر یا متن باما درمیان بگذارید 🙏☺️

📍 اگه از تصویر لذت میبرید و عاشق این زیبایی هستید با دعوت دوستانتون اونها رو در این لذت و زیبایی شریک کنید 🙏
ممنون از این که ؛
- ✈ دوستای واقعی تو تگ میکنی
- ❤ لایک 💛 کامنت 💙 فالو میکنی
- 👉 سفر ها و ماجراهای مارو دنبال میکنی
Read more
 #چالش_بزرگ_رژیم_غذایی #آشپزی_رژیمی #دکتر_علی_جواهریان @drjavaherian در این چالش بزرگ ...
Media Removed
#چالش_بزرگ_رژیم_غذایی #آشپزی_رژیمی #دکتر_علی_جواهریان @drjavaherian در این چالش بزرگ شرکت کنید و هر هفته جایزه ببرید. ارسال عکس : جمعه ها اعلام برنده : پنج شنبه وارد پیج دکتر جواهریان شوید تا از اخبار مسابقه اطلاع پیدا کنید . @drjavaherian روش شرکت در مسابقه: عکس غذاهای ... #چالش_بزرگ_رژیم_غذایی
#آشپزی_رژیمی
#دکتر_علی_جواهریان
@drjavaherian

در این چالش بزرگ شرکت کنید و هر هفته جایزه ببرید.

ارسال عکس : جمعه ها
اعلام برنده : پنج شنبه
وارد پیج دکتر جواهریان شوید تا از اخبار مسابقه اطلاع پیدا کنید .

@drjavaherian

روش شرکت در مسابقه:

عکس غذاهای رژیمی (مثل تهیه نوشیدنی های بدون شکر، سالادهای رژیمی، غذاهای زیبا برای تشویق کودک خود به خوردن غذاهای سالم ، وعده های غذایی سالم، ساندویچ های رژیمی)خود را برای ما در تلگرام ارسال کنید و در این قرعه کشی بزرگ شرکت کنید ،عکسهای شما در کانال تلگرام و پیج بزرگ اینستاگرام دکتر جواهریان قرار میگیرد و بهترین آن در آخر هر هفته به قید قرعه جایزه تعلق میگیرد.

انتخاب مردم = لایک و بازدید آنها
هرعکسی بالاترین لایک را داشت ،برنده واقعی همان هفته خواهد شد.

برنده را خودتان مشخص میکنید .

هم اکنون میتوانید عکس غذاهای خود را برای ما در تلگرام به آیدی dr_rejim ارسال کنید .

در تلگرام 🆔dr_rejim

مواد غذایی اگر به درستی انتخاب شوند، می‌توانند سرنوشت ما را از نظر سلامت تغییر دهند.

تغذیه ما می‌تواند خلق و خو، تمرکز، انرژی، پوست و متابولیسم ما را بهبود بخشد.

@drjavaherian

سایت دریافت رژیم 👇👇👇 www.rejim.ir

تحت نظارت کامل دکتر علی جواهریان

با قدرت پیش به سوی لاغری و اندامی متناسب 💪👌 تلفن مطب ونک(۱۰۰نوع پکیج لاغری) : 02188205805
تلفن مطب افسریه(لاغری) : 02133800584
تلفن کلینیک نیاوران(پوست و مو و دستگاه های لاغری) : 02122397913

@drjavaherian
@armani.clinic
#رژیم
#لاغری
#تناسب_اندام
#تغذیه
#رژیم_لاغری
#چاقی
#رژیم_درمانی
#کاهش_وزن
#رژیم_غذایی
#افزایش_وزن
#سلامتی
#دانستنیها
#زیبایی
#هیکل_زیبا
#اندام_دلخواه

@drjavaherian
@armani.clinic
Read more
 #dokhtaranstyle این سبک رو دوست دارین؟ اگر خوشتون اومد لایک کنید و نظرتونم توی کامنت برای ما بنویسید<span class="emoji emoji1f609"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> #دخترونه ...
Media Removed
#dokhtaranstyle این سبک رو دوست دارین؟ اگر خوشتون اومد لایک کنید و نظرتونم توی کامنت برای ما بنویسید #دخترونه #استایل #استایلیست #مجله #مد #مدل #مدلینگ #زیبایی #زیبا #قشنگ #بهترین #بپسند #لباس #فشن #جدید #خوب #شیک #شیکپوش #ایران #تهران #تازه راستی لطفا به کپشن ها دقت کنید و فک کنم لازم ... #dokhtaranstyle
این سبک رو دوست دارین؟
اگر خوشتون اومد لایک کنید و نظرتونم توی کامنت برای ما بنویسید😉💙
#دخترونه #استایل #استایلیست #مجله #مد #مدل #مدلینگ #زیبایی #زیبا #قشنگ #بهترین #بپسند #لباس #فشن #جدید #خوب #شیک #شیکپوش #ایران #تهران #تازه
راستی لطفا به کپشن ها دقت کنید و فک کنم لازم باشه به خاطر این برخورد های اخیر بعضی ها بگم که این استایل مخصوص مهمونی ها و برای خانم های عزیزه و ما قطعا قصدمون از این پیج ترویج بد حجابی تو جامعه نیست!!!!!
و اینم اضافه کنم که همه ی فالور های ما ایرانی نیستن!
کاش آدم ها اول یکم فکر کنن بعد ببینن دلیلی داره اینطور توهین کنن یا نه!
ممنون❤
Read more
. به نظر ما کمپین «فرزندت کجاست؟!» یکی از بهترین پویش‌های تاریخ ایران است. الان ما فهمیدیم که مدیران ...
Media Removed
. به نظر ما کمپین «فرزندت کجاست؟!» یکی از بهترین پویش‌های تاریخ ایران است. الان ما فهمیدیم که مدیران ارشد کشورمان در تربیت فرزندان‌شان به بدترین شکل ممکن عمل کرده‌اند. یعنی یک وزیر می‌آید و می‌گوید چهار-پنج فرزند و سه-چهار تا عروس و داماد دارد و همگی در حال ادامه تحصیلند. شما حساب کنید این همه ... .
به نظر ما کمپین «فرزندت کجاست؟!» یکی از بهترین پویش‌های تاریخ ایران است. الان ما فهمیدیم که مدیران ارشد کشورمان در تربیت فرزندان‌شان به بدترین شکل ممکن عمل کرده‌اند. یعنی یک وزیر می‌آید و می‌گوید چهار-پنج فرزند و سه-چهار تا عروس و داماد دارد و همگی در حال ادامه تحصیلند. شما حساب کنید این همه آدم باید نان‌خور این وزیر زحمت‌کش باشند و با این تفاسیر واقعا وزرای ما حق دارند که اعصاب کار کردن نداشته باشند. حالا با توجه به اینکه این کمپین یکی از مشکلات کشور ما را شناسایی کرد، می‌خواهیم چند پویش دیگر را پیشنهاد دهیم تا همه معضلات کشور را ریشه کن کنیم:
.
الف) کمپین «بقیه بستگانت کجان؟!»: متاسفانه مدیران ارشد انقدر درگیر کار و گرفتاری شده‌اند که وقت نمی‌کنند حالی از اقوام خود بپرسند. همین باعث شده که خیلی از بستگان وزرا از آن‌ها ناراحت شوند و بروند یک موز برای خودشان بردارند. البته بعضی وقت‌ها حجمِ ناراحتی آنقدر زیاد است که باید بروند سراغ واردات موز تا شاید مرهمی باشد بر دل خسته‌شان. به نظرم اگر ما این کمپین را راه بیندازیم، به سنت حسنه صله رحم خیلی کمک می‌کنیم. مثلا بیاییم بگوییم وزرای محترم و نمایندگان عزیز مجلس برادرت، خواهرت، دایی‌ات، خاله‌ات، عمویت و عمه‌ات کجاست؟! تا کی باید این افراد را چشم انتظار یک احوال‌پرسی خشک و خالی بگذارید؟
.
ب) کمپین «چشمات اذیتت نمی‌کنه؟!»: چند صباحی است وقتی مدیران ارشد در صدا و سیما سخنرانی می‌کنند یا با آن‌ها مصاحبه‌ای انجام می‌شود، با یک پدیده روبه‌رو می‌شویم. آن‌ها یک جوری آدم را نگاه می‌کنند و می‌گویند «حال اقتصاد خوب است» که باید بگوییم «چشمات اذیتت نمی‌کنه؟!» و وقتی جواب دادند «نه» باید بگوییم «ولی پدر ما رو در آورده!». البته با توجه به خنده‌های دلبرانه مسئولان، می‌توان اسم این کمپین را «خنده‌هاش! لعنتی! خنده‌هاش!» هم گذاشت.
.
ج) کمپین «جواب دوستت دارم مرسی نیست!»: یکی از خوبی‌های کشور ما این است که تمام مسئولان دولتي و مجلسي‌مان با انتخابات، برگزیده می‌شوند. آن‌ها در انتخابات یک جوری وعده‌های عاشقانه می‌دهند که آدم با صدای بلند داد می‌زند «فلانی دوستت داریم». معمولا بعد از انتخابات، به خاطر مشغله‌ای که برای مدیران عزیز ما ایجاد می‌شود، جواب دوستت دارم‌ها را با فقط با یک لایک به معنای مرسی می‌دهند. ایرانی جماعت هم دل‌نازک! سریع ناراحت می‌شود. این کمپین باعث می‌شود مسئولان ما غیر از لایک، برای‌مان ایموجی قلب و بوس و این چیزها هم بفرستند، تا دل‌مان نشکند.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
Loading...
سلام شب خوش<span class="emoji emoji1f64b"></span>‍♀️<span class="emoji emoji1f60d"></span> تا حالا این موقع شب پست نذاشتم،حس غریبی داره برام🤭 صبح تا شب نمایشگاه هستم و تو سالن ...
Media Removed
سلام شب خوش‍♀️ تا حالا این موقع شب پست نذاشتم،حس غریبی داره برام🤭 صبح تا شب نمایشگاه هستم و تو سالن ها نت قطع و وصل میشه نمیتونم بیام سر بزنم، اینکه مجبورم الان پست بذارم، این روزا برام حس و حال خیلی خیلی خوبی داره چون خیلیاتونو از نزدیک میبینم و چقدر انرژی خوبی بهم میدین و حسابی روزمو میسازین، خیلی ... سلام شب خوش🙋‍♀️😍 تا حالا این موقع شب پست نذاشتم،حس غریبی داره برام🤭

صبح تا شب نمایشگاه هستم و تو سالن ها نت قطع و وصل میشه نمیتونم بیام سر بزنم، اینکه مجبورم الان پست بذارم، این روزا برام حس و حال خیلی خیلی خوبی داره چون خیلیاتونو از نزدیک میبینم و چقدر انرژی خوبی بهم میدین و حسابی روزمو میسازین، خیلی خیلی از دیدارتون خوشحال میشم و واقعا ممنونم که به غرفه ما هم سر میزنید و با خریدن کتابم ازم حمایت میکنید🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️ خیلی دوستتون دارم❤❤❤❤❤❤❤
.
.
اومدم بگم اگر براتون مقدور نیست به نمایشگاه بیاید یا در شهرهای دیگه ساکن هستید میتونید از تخفیف این روزهای ما در نمایشگاه کتاب استفاده کنید و تا ۲۱ اردیبهشت #چاپ_سوم_کتابم رو با قیمت ۱۳۰ هزار تومان تهیه بفرمایید، همچنین میتونید از تخفیف ویژه اداره پست هم استفاده کنید و به جای ۱۵ هزار تومان فقط ۵ هزار تومان بابت پست هزینه پرداخت کنید. یعنی جمعا ۱۳۵ هزار تومان پرداخت میکنید و کتاب از نمایشگاه براتون ارسال میشه، اگر میتونید تلگرام بیاید که همونجا مسیج بدید من هر شب که برسم خونه جواب میدم(لینک کانال در بیو پیج به رنگ آبی موجوده) اگر نه! همین جا در دایرکت اینستاگرام پاسخگو هستم
به دلیل درخواست های خیلی زیادی که داشتم به عنوان هدیه، پکیج آموزش غیرحضوری رو هم به انتخاب خودتون میتونید دریافت کنید، تنها مشکلش اینکه چون کانال ها همه در تلگرام هستند حتما باید فیلترشکن داشته باشید که بتونید این هدیه رو دریافت کنید امکان ارسالشون در پیام رسان های دیگه رو ندارم، چون کار بسیار سخت و وقت گیریه، اینم از هدیه کتاب😉😍
.
.
.
در آخر یه خواهش ازتون دارم، میدونم که خیلیاتون اهل لایک کردن نیستید و منم هر چی بگم لایکای شما به من انرژی میده و انگیزه بیشتری دارم برای ادامه راه، بازم لایک نمیکنید! ولی اینو بدونید که لایک شما باعث بیشتر دیده شدن پست های من میشه و کمک بزرگیه برای معرفی کتاب من! خواهش میکنم این پست رو لایک کنید تا در قسمت سرچ بیشتر دیده بشه و بقیه هم با این کتاب بیشتر آشنا بشن، پیشاپیش از اینکه همکاری میکنید و حمایتم میکنید سپاسگزاری میکنم🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️😍😍😍
.

اضافه شده: آدرس غرفه ما در نمایشگاه کتاب تهران:
شبستان_راهرو ۲۳_غرفه۴_لوح محفوظ
.
.
.
#اولین_کتاب_من_معجزه_چاشنی #چاپ_سوم #نمایشگاه_کتاب
#bookfair
Read more
 #me یادمه سال 90 که برای اولین بار اینستاگرام رو نصب کردم خیلی کم بودن کساییکه داخلش فعالیت داشتن ...
Media Removed
#me یادمه سال 90 که برای اولین بار اینستاگرام رو نصب کردم خیلی کم بودن کساییکه داخلش فعالیت داشتن . البته خوده منم از طریق سرچ گوگل باهاش آشنا شدم . تازه آیفون خریده بودم با دلاره 1700 تومنی . همین مسئله منو تو به پیگیری جدی تر عکاسی ترغیب کرد . تو این راه کلی دوست پیدا کردم . کلی دشمن و حسود پیدا کردم . ... #me
یادمه سال 90 که برای اولین بار اینستاگرام رو نصب کردم خیلی کم بودن کساییکه داخلش فعالیت داشتن . البته خوده منم از طریق سرچ گوگل باهاش آشنا شدم . تازه آیفون خریده بودم با دلاره 1700 تومنی . همین مسئله منو تو به پیگیری جدی تر عکاسی ترغیب کرد . تو این راه کلی دوست پیدا کردم . کلی دشمن و حسود پیدا کردم . اووووف خیلی زیاد . تنها دلیلش هم داشتن ایده بود (در مورد عکاسی ) . خیلی ها هستن که داشتن ایده دیگران و نداشتن خودشون براشون زور داره . بعضی ها هستن که خودشون ایده سازی میکنن ( که خیلی کمه) بعضی ها هم هستن که اکثریت رو در بر میگیره جزو این دو دسته نیستن و فقط و فقط اهل کپی کردن ایده هستن . خوشبختانه خوده من اهل ایده سازی ام و شدیدا ضد تقلید (البته بشدت دوست دارم از عکاسهای روس تقلید کنم) بخاطره همین تمام عکسهام و کارام مختص به خودمه که ممکنه همه دوست نداشته باشن . چند تا ایده عکس که تو اینستاگرام نمونه هاش رو ممکنه زیاد دیده باشین رو به جراعت میتونم بگم که از روی عکسهای من باب شد ( مثل دو تا دختر که لباس های رنگی دارن و کنار هم نشستن و در حال خندیدن هستن ، که نمونه اش تو صفحه ام هست ) من حتی این عینه این عکسم دقیقا همون پوزیشن ، همون لباس رو زیاد دیدم تو اینستا که البته برام جای دلگرمیه که انقد عکسم تاثیر داشته که چند نفر تلاش کردن که عینه عکسم رو بگیرن و انتشار بدن . و حتی خیلی از عکسهام رو دیدم رو عکسه پروفایله اینستاها و تلگرامها...(البته اینارو برای اولین بار به عنوان گپ مطرح میکنم وگرنه این چیزا گفتن نداره ) ولی کلا تعجبم از یه سری از دوستانه که چطور معروف میشن و کلی اصطلاحا شاخ . طرف نه عکاسه نه طراحه نه هیچی ، یه گوشیه ایفون داره گوشه ی طاقچه از گلدونش عکس میگیره تو برنامه ی snapseed کلی بهش رنگ و لاب میده . همه پستهاشونم دقیقا عینه همه . میزاره تو صفحش 600 میلیون تا لایک و کامنت و حتی فکر میکنم از ذوق زیاد بعضی ها خودکشی میکنن زیره پست . دیده شده که ناپدید هم شدن (ذوب شدن تو عکس) چرا؟؟؟؟ بعد معمولا هم بشدت ادعای هنر و اخلاق و این چیزام دارن ، جالب اینجاست که نزدیکشون بشی اگه فالورزات کمتر از 50 هزار نفر باشن اصلا تو رو تحویل نمیگیرن . فقط تو خودشون میچرخن و استوری میزارن و همدیگه رو تگ میکنن . و ملت هم طبق معمول دنباله روی این جور افراد هستن. باور کنین این هنر نیست . عکاسی نیست.(که ادعای عکاسی دارن) هیچ حرفی توش نیست . هیچ ایده ای توش نیست.
البته این دل نوشته ی من ممکنه به مزاج بعضی ها خوش نیاد ولی خوب یه حرفی بود باید میزدم...ببخشید
Read more
چه داستانی از این بهتر! تا حالا شده با شخصیت‌های داستان‌ها و رمان‌ها حرف بزنی؟ حالا فکر کن چیزی را که خیال می‌کنی، بنویسی یا در یک فایل تصویری ثبت کنی و برای ما بفرستی تا در اولین مسابچه‌‌ی خیال‌بافی شرکت کنی. شرایط شرکت در مسابقه: داستانت را می‌تولانی در قالب یک فیلم تا 3 دقیقه تعریف کنی، یا ... چه داستانی از این بهتر!
تا حالا شده با شخصیت‌های داستان‌ها و رمان‌ها حرف بزنی؟
حالا فکر کن چیزی را که خیال می‌کنی، بنویسی یا در یک فایل تصویری ثبت کنی و برای ما بفرستی تا در اولین مسابچه‌‌ی خیال‌بافی شرکت کنی.

شرایط شرکت در مسابقه:

داستانت را می‌تولانی در قالب یک فیلم تا 3 دقیقه تعریف کنی، یا آن را در 300 کلمه بنویسی.
حتماً نام کتاب، نام ناشر و سال انتشار کتابی را که شخصیت را از آن انتخاب کرده‌ای بفرست.
نام، شماره تلفن، ای‌میل و سال تولدت را هم فراموش نکن.
مهلت ارسال ۱۵ دی ۱۳۹۷

داوران نهایی: خانم‌ها مرضیه برومند، شیوا حریری و آقایان رضی هیرمندی، فریدون عموزاده خلیلی و پوریا عالمی.

جایزه برگزیدگان مسابقه اصلی:
۴۰۰ هزار تومان بن خرید از سایت و کتابفروشی‌های نشر چشمه
۳۰۰ هزار تومان بن خرید از فروشگاه توی توی
کد تخفیف ۲۰۰ هزارتومانی اپلیکیشن و سایت شنوتو
کد تخفیف ۱۵ درصدی چرم جنوا

مسابقه مردمی (بیشترین مخاطب در اینستاگرام): ۳ اثر متنی و ۳ اثر تصویری که بیشترین لایک را در اینستاگرام بگیرند، آثار برگزیده‌ی مسابقه‌ی مردمی شناخته می‌شوند.
جایزه مسابقه مردمی:
۲۰۰ هزار تومان بن خرید از سایت و کتابفروشی‌های نشر چشمه
۱۵۰ هزار تومان بن خرید از فروشگاه توی توی
کد تخفیف ۱۰۰ هزارتومانی اپلیکیشن و سایت شنوتو
کد تخفیف ۱۰ درصدی چرم جنوا

ارسال آثار در تلگرام:
mosaabeche
اینستاگرام:
@mosabeche
ایمیل:
[email protected]

فایل ویدئوی خانم برومند را از کانال تلگرامم بردارید.
Read more
Loading...
Stunning | <span class="emoji emojia9"></span> Peter Zelei چقدر برای عکس ها مینویسید؟ صحنه ای شاهکار از یک خواب عمیق ! وقتی سالها در ...
Media Removed
Stunning | Peter Zelei چقدر برای عکس ها مینویسید؟ صحنه ای شاهکار از یک خواب عمیق ! وقتی سالها در یک خواب حبس میشویم چقدر میتوان در یک عکس صدها قدم جلو بود! از ان عکس هاییست که بیش از چندین دقیقه گرفتارتان میکند بیایید تشریحش کنیم با این عکس میشود بسیار گفتگو کرد معجزه اش این است که خالیست ولی ... Stunning | © Peter Zelei
چقدر برای عکس ها مینویسید؟
صحنه ای شاهکار از یک خواب عمیق ! وقتی سالها در یک خواب حبس میشویم
چقدر میتوان در یک عکس صدها قدم جلو بود!
از ان عکس هاییست که بیش از چندین دقیقه گرفتارتان میکند
بیایید تشریحش کنیم با این عکس میشود بسیار گفتگو کرد
معجزه اش این است که خالیست ولی شما تا چند دقیقه به دنبال جزییات بیشتر خواهید گشت , برای یک عکس سوریال، معجزه ارزشمندیست
و اری این عکس ارزش جستجو را دارد ،خواهشا با یک لایک فقط تمامش نکنید
جا به جایی تصویر از یک قاب خالی به دختری در یک قاب طبیعی (در باز ) و حتا درهایی تو در تو که حس دو اینه روبروی هم را میدهد
فضای مثبت در همان نقطه یک سوم کلاسیک چپ با دخترمان پر شده - بهترین جا برای قرار گیری مدل ،و سه رنگ تکمیل کننده اصلی
و در اخری که نیمه باز و بسته باقی مانده و یک صندلی ناظر غایب
کادری افقی و نگاه انسانی، فضای منفیه بسیار پربار و سکون
سکوت سنگین و نوری که از راست کامل به چپ تابیده
حال ایا مهم است که ان کلاغ طبیعیست یا بعدا اضافه شده ؟
برای یک عکاس سوریال و فاین ارت کاری که با تصاویر دیجیتال نیز کمی سبک خود را پیش میبرد شاید زیاد عیب نباشد !
بازهم بگویم ؟
یک عکس سوریال و کلاسیک!
اری فرا واقعیت ،واقعیتی که شاید وجود داشته باشد !
واقعیتی که شاید در نقطه ای دور به وقوع بپیوندد
در ناخود اگاه ما
و نقطه اوج اثر را فهمیدید ؟
موهای هویجی مدل
این موها راز داستان مارا با ان کلاغ سیاه خواهد ساخت
ایا این یک صحنه ارام و صرفا فاین ارت است ؟
یا ارامش قبل از یک اتفاق مرموز؟
اری شبیه یک کابوس پیجیده است
ارام و ارام قبل از ثبت عکس با چشمان بسته ،سرنوشت مدل را پیش بینی کنید ،او چرا انجاست
با یک عکس خوب و شاید تکراری ولی بسیار زیبا طرف هستیم یا نتوانستید اصلا با او ارتباط برقرار کنید
راستی شما که متن مرا تا انتها خواندید اسیر فضای عکس نشدید ؟
کسی چه میداند شاید امشب خواب این تصویر را دیدیم
چیزی بیش از یک ظهر ترسناک
تنها امید ما رنگی بودنش است؟
تصور سیاه و سفیدش شاید نوید یک برزخ طولانیست
جیزی شبیه به بازی سایلنت هیل
دوباره ببینید ،عمیق تر ،برای همین اینجا جمع شده ایم

اینکه عکاسی نیاز به نوشتن ندارد بحثیست جدا، ما میخواهیم ازتاثیر عکس ها صحبت کنیم

سکوت مخصوصا علاقه مندان حرفه ای من، جایز نیست
لطفا برای عکاسی بنویسید

درود بر دنیای مرموزش

متن از امیر شمس
@amirshamsofficial

#Peterzelei
#Fineartphg
#Color #Nikon #Photography #Photograph
#Girl #Gallery #Fineartphotography
#Amirshams
Read more
‍ همه ی مارا گول زدند.. یک ماسماسک دادند دستمان و شب و روزمان را تحت کنترل خود گرفتند.. شب و روز که سهل ...
Media Removed
‍ همه ی مارا گول زدند.. یک ماسماسک دادند دستمان و شب و روزمان را تحت کنترل خود گرفتند.. شب و روز که سهل است، روح و روان و ‌جسم و جانمان را نیز.. ما اما خوابیم. در خواب ناز زمستانی به سر می بریم و نمیدانیم این زمستان تا به کی ادامه خواهد داشت.. زندگی واقعی ما شده مجازی.. دوستی های مجازی.. قربان صدقه ... ‍ همه ی مارا گول زدند..
یک ماسماسک دادند دستمان و شب و روزمان را تحت کنترل خود گرفتند..
شب و روز که سهل است، روح و روان
و ‌جسم و جانمان را نیز..
ما اما خوابیم. در خواب ناز زمستانی به سر می بریم و نمیدانیم این زمستان تا به کی ادامه خواهد داشت..
زندگی واقعی ما شده مجازی.. دوستی های مجازی.. قربان صدقه رفتن های مجازی..
از این عجیب تر و وحشتناکتر نسبتهای فامیلی مجازیست!

به کجا میرویم؟
چند قِران ارزش دارند این دوستیها؟
این جان بر کف گذاشتنها برای غریبه های آشنای مجازی؟
درگیر و دار این اعتیاد و بلای خانمان سوزتر از مواد مخدر هستی که به یکباره اتفاقی حقیقی برایت می افتد.. اتفاقی که کسی جز تو که در خودت هم غریبه شده ای برایت باقی نمی ماند..
تا به حال از خود پرسیده ای اگر اتفاقی برایت بیفتد، این مجازی ها جز لایک و ته تهش یک بمیرم چه چیزی برایت دارند؟
شب زنده داری میکنند برای اتفاق کذایی زندگی ات؟ دلواپس تو و لحظه هایت میشوند؟

نه جانم!
آخر همه شان میگویند:
آخی طفلکی فلانی را دیدی؟
یا اینکه فلان چیز چند تا لایک دارد؟
اگر هنوز فراموشش نکرده ای لایک کن!
خب از خودت بپرس تهش چه میشود؟
آخر آخر همه ی این لایکها؟
هیچ! کسی بهتر از تو جایگزین این دوستی های قلابی میشود و به راحتی یک لیوان آب خوردن
از یادها میروی!
عزراییل تو در دنیای مجازی فقط یک Data Connection است..که اگر خاموش شود تو هم برای همه مرده ای!
به همین سادگی.. راستی!
ما به کجا میرویم!؟
بهتر نیست افسار این اسب چموش را که
دارد خانمانمان را بر می اندازد نگه داریم؟
دوست عزیز مجازی من..
روی خوشت را حقیقی کن.. مجازی ها را به مفت هم نمیخرند
به حقیقت هایی که کنارت هستند لبخند بزن نه به فضایی مجازی تر از حس درونت..
این رابطه های پوشالی را رها کن
بهتر است کمی نفس بکشیم..
نگویید حالا حالاها وقت هست..
باور کنید تا به اینجای کار هم خیلی دیر شده است..
بیایید محض رضای خدا هم که شده
کمی "زندگی حقیقی" استشمام کنیم.. #زیور_شیبانی
Read more
.:. <span class="emoji emoji1f538"></span> امروز داشتم برای موضوعی سرچ میکردم که چشمم افتاد به این کامنت ... امیر ژوله با محتواهای بحث برانگیز ...
Media Removed
.:. امروز داشتم برای موضوعی سرچ میکردم که چشمم افتاد به این کامنت ... امیر ژوله با محتواهای بحث برانگیز همیشه حجم عظیمی از کلکل، نقد و یا تعریف و تمجید رو زیر مطالبش داره و این فرصتی شده برای تبلیغ بعضی از کسب و کارها در صفحه‌ی این سلبریتی ... طرف اومده زیر آخرین پست امیر ژوله کامنت گذاشته که « هر کی ... .:.
🔸 امروز داشتم برای موضوعی سرچ میکردم که چشمم افتاد به این کامنت ... امیر ژوله با محتواهای بحث برانگیز همیشه حجم عظیمی از کلکل، نقد و یا تعریف و تمجید رو زیر مطالبش داره و این فرصتی شده برای تبلیغ بعضی از کسب و کارها در صفحه‌ی این سلبریتی ... طرف اومده زیر آخرین پست امیر ژوله کامنت گذاشته که « هر کی ژوله رو دوست داره لایک نه! » و بعد در ادامه تبلیغ و ایدی مجموعش رو درج کرده ! ... و برای اینکه کامنتش بالا باشه و دیده بشه با چند تا اکانت فیک برای خودش کامنت گذاشته 😅 ... بعد من موندم اونی که چنین کامنتی میبینه و این فرد رو فالو میکنه کی میتونه باشه ؟؟!!! (به جز ربات‌ها)
این انرژی و خلاقیت رو در تولید محتوا می‌گذاشتند و کمی هزینه تبلیغ میدادند نتیجه به مراتب بهتر بود.
.:.
✍🏼اوژن استوار @ozhanostovar
.:.
#سلبریتی #سلبریتی_مارکتینگ #دیجیتال_مارکتینگ #افزایش_فالوئر #بازاریابی #فروش #تبلیغات #امیر_ژوله #افزایش_لایک #افزایش_کامنت #ضدتبلیغ
Read more
Loading...
. این سرویس به صورت 24 ساعته برای شما تبلیغات خواهد کرد فالو کردن اتوماتیک کاربران واقعی پیج هایی ...
Media Removed
. این سرویس به صورت 24 ساعته برای شما تبلیغات خواهد کرد فالو کردن اتوماتیک کاربران واقعی پیج هایی که شما مشخص می کنید آنفالو اتوماتیک پیج هایی که فالو بک نمی دهند ارسال کامنت های از پیش تعریف شده به صورت خودکار لایک خودکار پست ها هدف ها از طریق لوکیشن ، هشتگ ، یوزرنیم و .... برای مثال شما پیجی رو ... . این سرویس به صورت 24 ساعته برای شما تبلیغات خواهد کرد
فالو کردن اتوماتیک کاربران واقعی پیج هایی که شما مشخص می کنید
آنفالو اتوماتیک پیج هایی که فالو بک نمی دهند
ارسال کامنت های از پیش تعریف شده به صورت خودکار
لایک خودکار پست ها

هدف ها از طریق لوکیشن ، هشتگ ، یوزرنیم و .... برای مثال شما پیجی رو می شناسید که پست های اون ها دارای لایک و کامنت بسیار بالایی رو دریافت می کنه ؛ شکی نیست خیلی از این افراد مشتری های اون پیج هستند ؛ کافیه شما یوزرنیم ان پیج رو به این سیستم معرفی کنید تا شروع به فالو کردن مشتری های اون پیج کنه !! بهتره یوزر هایی رو انتخاب کنید که با محتوا و خدمات پیج شما هماهنگی بیشتری داشته باشه و .... برای استفاده از این سرویس و اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید . .

#افزایش_لایک #خریدفالوور #خریدلایک #خریدFollower #خریدlike #خریدLike #افزایش_فالوور #فالو #فالوور #لایک #لایکها #کامنت #افزایش_کامنت #افزایش_فالوور #خرید_فالوور
#Like #Follower #Followers #Comment . . .
Read more
 #به_بهانه_تشکر_از_عزیزانی_که_امروز_با_پیامهاشون_باعث_دلگرمی_شدن #خانواده_امام_حسنی_ها #ما_امت_حسنیم ...
Media Removed
#به_بهانه_تشکر_از_عزیزانی_که_امروز_با_پیامهاشون_باعث_دلگرمی_شدن #خانواده_امام_حسنی_ها #ما_امت_حسنیم #تمام_مردم_این_شهر_شهرت_ما_را #شناخته_اند_به_دیوانه_امام_حسن . . #درد_دل خیلی ها پرسیده اند خیلی ها برایشان سوال شده است چرا اینقدر امام حسن امام حسن می کنید مگر ... #به_بهانه_تشکر_از_عزیزانی_که_امروز_با_پیامهاشون_باعث_دلگرمی_شدن
#خانواده_امام_حسنی_ها
#ما_امت_حسنیم
#تمام_مردم_این_شهر_شهرت_ما_را
#شناخته_اند_به_دیوانه_امام_حسن .
.
#درد_دل

خیلی ها پرسیده اند
خیلی ها برایشان سوال شده است
چرا اینقدر امام حسن امام حسن می کنید
مگر بقیه ائمه امام ما نیستند
چرادارید تفرقه ایجاد میکنید
چرا دست از این روزها بر نمیدارید و بااین که اینقدر دارید حرف میخورید اما بیخیال نمیشوید
.
.
کسانی که این حرف هارا میزنند قطعا دلشان برای اسلام و دین می سوزد
قطعا نگرانند
و این نگرانی شان هم قابل ستایش است
اما....
.
.
اما مردم بدانید
ما داد می زنیم امام مجتبی
فریاد می زنیم امام حسنی ام چون مادرش سفارش کرده است
چون مادرش نگران غربت پسرش حسن بوده
چون این آقا غریب است
آنقدر از امام مجتبی نگفتیم
آنقدر سکوت کردیم که بقیع را تخریب کردند
آنقدر برای این آقا کم گذاشته ام که وقتی موجی برای امام مجتبی ایجاد می شود
بعضی ها نگران می شوند
مردم بدانید
ما نوکر دربست همه ائمه ایم
اگر مجالش بود برای همه ائمه صفحه می زدیم
کار می کردیم
.
غربت این آقا عجیب است
باورکنیم که با هر لایک و کامنت دل مادرش را شاد کرده ایم...ملاک لایک و کامنت ظاهری نیست ملاک حضور یک عده ای زیر پرچم امام حسن است
یقین کنیم
مادرش لبخند می زند
وقتی جمعیتی فریاد می زنند
ما امام حسنی هستیم....چون این مادر بارها اعلام کرده اند نگران غربت پسرم هستم
حسنم غریبه....
.
.
مادر جانم هنوز ماها نمرده ایم....
قبل ترها صفحه امام حسنی ها بودیم و الان خانواده ی امام حسنی ها.....خانواده ای که مشکلات و گرفتاری هایمان را با توسل به رکن اصلی خانواده یعنی امام حسن حل میکنیم....یک خانواده...یک کوه....یار و یاور هم در سختی ها.....
.
.
این روزها خیلی حرف میخوریم از دوست و غریبه از همراهان قدیمی تا جدید فقط تنها چیزی که بغضمان را بیشتر کرده این است که شنیدن حرف،حلم عجیبی میخواهد فدای لحظه لحظه ی روزهایی که هم تهمت شنیدید و هم تحقیر شدید هم ناسزا گفتند به شما ای نوکرتانم ....مادرت میداند...هرروز میگوییم ...کی گفته غریبی خودم نوکرتم
.
.
هر حسن گفتن ما با مدد فاطمه است
و رنه این گوهر ناب است به هرکس ندهند
.
.
#اگر_تنها_ترین_تنها_شوم_بازم_حسن_هست
#حال_و_هوای_نوکرتان_روبراه_نیست
#لطفی_که_کرده_ای_تو_به_من_مادرم_نکرد
#ای_مهربان_تر_از_پدر_و_مادرم_حسن😭
#تنها_ترین_سردار
#خوشبحال_ما_همه_دور_حسن_گردیده_ها
#امام_حسنی_ها
Read more
انقدر قشنگه ک خودمم میخوام ب این پست لایک بدم بخون از دستش نده... دیکته سال1394 سر سطر بنویس..........؟؟؟ ...
Media Removed
انقدر قشنگه ک خودمم میخوام ب این پست لایک بدم بخون از دستش نده... دیکته سال1394 سر سطر بنویس..........؟؟؟ جوانها در زندان...!! مادران دق مرگ.......!! پدران سگ دو برای نان.........!! بنویس...........؟؟؟ بابا نای، نان دادن ندارد، بابا کار ندارد...! بابا سهمی برای استخدام ندارد...! ... انقدر قشنگه ک خودمم میخوام ب این پست لایک بدم
بخون از دستش نده... دیکته سال1394

سر سطر بنویس..........؟؟؟ جوانها در زندان...!!
مادران دق مرگ.......!!
پدران سگ دو برای نان.........!! بنویس...........؟؟؟
بابا نای، نان دادن ندارد، بابا کار ندارد...!
بابا سهمی برای استخدام ندارد...! بنویس...........؟؟؟
آن بچه سرطان دارد...!
هزینه هر آمپولش بیشتر از 1 میلیون تومان است،
خانه ی آنها پایین شهر است ،
اشک چشمهای مادرش مروارید دارد...! بنویس...........؟؟
تلاش ما بی ثمر است...!
صاحب خانه بابا را جواب کرد...!
حاج رحیم برای چندمین بار به حج میرود ، اما...!؟
بابای من پول قبض آب و برق را ندارد...! بنویس...........؟؟؟
نماز قضا دارد... اما سفره ما غذا ندارد...! بنویس...........؟؟
اهل محل برای ساختن مسجد پول جمع میکنند اما...
سقف خانه ما چکه میکند....! بنویس...........؟؟؟
پسر همسایه ما از گرسنگی "مرد" ...!
اما در مجلس ختمش گوسفند سر بریدند...! بنویس...........؟؟؟
در سرزمین من همه...
یا سنگ میفروشند...!
یا سنگ میزنند...!
یا سنگ می اندازند...!
یا سنگ دل اند...! بنویس...........؟؟
مادران داغ دارن!
پدران بیمار!

بنویس...........!!
پدر "60" ساله ام نگهبان ویلای آقازاده "20" ساله شده است

بنویس...........؟؟
در سرزمین من اگر از حق خود دفاع کنی اعدام میشوی!

بنویس...........؟؟
زندگیمان چه سخت، چه آسان، ولی به اجبار می گذرد!

برگه ها بالا............
Read more
————————————————- 🧬مسابقه O2 Science ️ برای شرکت تو مسابقه #O2Science کافیه که پست مربوط به سئوال مسابقه را لایک کنید، دو نفر از دوستانتون را تو قسمت کامنت ها منشن/ تگ کنید، گزینه درست را حدس بزنید و تو قسمت کامنت ها شماره گزینه درست را هم بنویسید تا در صورت درست پاسخ دادن به سئوال برنامه، تو قرعه ... ————————————————-
🧬مسابقه O2 Science ⬅️ برای شرکت تو مسابقه #O2Science کافیه که پست مربوط به سئوال مسابقه را لایک کنید، دو نفر از دوستانتون را تو قسمت کامنت ها منشن/ تگ کنید، گزینه درست را حدس بزنید و تو قسمت کامنت ها شماره گزینه درست را هم بنویسید تا در صورت درست پاسخ دادن به سئوال برنامه، تو قرعه کشی هفتگی مسابقه شرکت کرده و شانس خودتونو برای برنده شدن جایزه ی ما که عضویت ۳۰۰/۰۰۰ تومانی اکسیژن پرو است، امتحان کنید.
جوایز مسابقه به قید قرعه به یک نفر از کسانی که مقررات مسابقه را رعایت کرده باشند و جواب درست را هم حدس زده باشند، اهدا خواهد شد. ✅ "حتما مطمئن شوید که اینستاگرام اکسیژن را فالو می کنید"
"مهلت شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۱:۰۰ روز چهارشنبه ۱۹ دیماه ۱۳۹۷ می باشد"
"لطفا از تگ/ منشن کردن افرادی که نمی شناسید خودداری کنید تا دیگران اذیت نشن" ‏🔴 O2 Science هر هفته با همکاری متخصصان اکسیژن در صفحه اینستاگرام اکسیژن منتشر خواهد شد تا در کم ترین زمان ممکن، اطلاعات مفیدی از دنیای ورزش و سلامت را در اختیار شما قرار دهد.
🔵 برنامه این هفته توسط فرشید نزاکتی سرمربی تیم سلامت اکسیژن پرو| سبحان، مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک، دارای مربی درجه ۱ فدراسیون بدنسازی و دکتر شاهد صدر (نظام پزشكى ١٠٥- ك) دکترای کایروپراکتیک از دانشگاه Southern California University of Health Sciences آمریکا، تهیه گردیده است.
@oxygenfamily
‏@farshidnezakati ‏@tehran.chiropractic ‏ #oxygenfamily #oxygengroup #oxygenpro #o2science #sportmed ————————————————-
Read more
————————————————- 🧬مسابقه O2 Science ️ برای شرکت تو مسابقه #O2Science کافیه که پست مربوط به سئوال مسابقه را لایک کنید، دو نفر از دوستانتون را تو قسمت کامنت ها منشن/ تگ کنید، گزینه درست را حدس بزنید و تو قسمت کامنت ها شماره گزینه درست را هم بنویسید تا در صورت درست پاسخ دادن به سئوال برنامه، تو قرعه ... ————————————————-
🧬مسابقه O2 Science ⬅️ برای شرکت تو مسابقه #O2Science کافیه که پست مربوط به سئوال مسابقه را لایک کنید، دو نفر از دوستانتون را تو قسمت کامنت ها منشن/ تگ کنید، گزینه درست را حدس بزنید و تو قسمت کامنت ها شماره گزینه درست را هم بنویسید تا در صورت درست پاسخ دادن به سئوال برنامه، تو قرعه کشی هفتگی مسابقه شرکت کرده و شانس خودتونو برای برنده شدن جایزه ی ما که عضویت ۳۰۰/۰۰۰ تومانی اکسیژن پرو است، امتحان کنید.
جوایز مسابقه به قید قرعه به یک نفر از کسانی که مقررات مسابقه را رعایت کرده باشند و جواب درست را هم حدس زده باشند، اهدا خواهد شد. ✅ "حتما مطمئن شوید که اینستاگرام اکسیژن را فالو می کنید"
"مهلت شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۱:۰۰ روز جمعه ۷ دیماه ۱۳۹۷ می باشد"
"لطفا از تگ/ منشن کردن افرادی که نمی شناسید خودداری کنید تا دیگران اذیت نشن" ‏🔴 O2 Science هر هفته با همکاری متخصصان اکسیژن در صفحه اینستاگرام اکسیژن منتشر خواهد شد تا در کم ترین زمان ممکن، اطلاعات مفیدی از دنیای ورزش و سلامت را در اختیار شما قرار دهد.
🔵 برنامه این هفته توسط فرشید نزاکتی سرمربی تیم سلامت اکسیژن پرو| سبحان، مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک، دارای مربی درجه ۱ فدراسیون بدنسازی و دکتر شاهد صدر (نظام پزشكى ١٠٥- ك) دکترای کایروپراکتیک از دانشگاه Southern California University of Health Sciences آمریکا، تهیه گردیده است.
‏@farshidnezakati ‏@tehran.chiropractic ‏ #oxygenfamily #oxygengroup #oxygenpro #o2science #sportmed ————————————————-
Read more
لطفا پست رو نخونده لایک نکنید!!!!! مرسی اه ... تصمیم داریم در مورد چاشنی فرهنگ ب جوونا بگیم اولین ...
Media Removed
لطفا پست رو نخونده لایک نکنید!!!!! مرسی اه ... تصمیم داریم در مورد چاشنی فرهنگ ب جوونا بگیم اولین قدم ”آرامشه” عصبانی شدن در مقابل جوانمون عواقب بدی داره: هر دو جری تر میشیم، هر دو لجبازتر میشیم، هر دو عصبانیتمون تشدید میشه، هر دو ناراحت میشیم و ضمن اینکه ارزش والدین هم پایین میاد! چون خواه ... لطفا پست رو نخونده لایک نکنید!!!!! مرسی اه
...
تصمیم داریم در مورد چاشنی فرهنگ ب جوونا بگیم
اولین قدم ”آرامشه”
عصبانی شدن در مقابل جوانمون عواقب بدی داره:
هر دو جری تر میشیم، هر دو لجبازتر میشیم، هر دو عصبانیتمون تشدید میشه، هر دو ناراحت میشیم و ضمن اینکه ارزش والدین هم پایین میاد! چون خواه ناخواه جوان ها جواب مارو میدن!
پدر گرامی! مادر ارجمند!
راه اومدن با جوانتون فقط یک راه داره: سکوت! همین!
برای جواب دادنشون هم با عمل خوبتون به اون ها درس زندگی بدید! نه با عصبانیتتون حقشونو بذارید کف دستشون!
...
اول جمله رو با مزاح شروع کردم چون واقعن برام مهمه که مطالب رو بخونید! ...
پدر و مادرها و جوان هاتون رو تگ کنید.
Read more
<span class="emoji emojia9"></span> Andrei Apostol اینجا همه چی رو تباهیست مردم و وجدان! تمام وارونگی هادر اوج اشفتگی ها اما هنوز ...
Media Removed
Andrei Apostol اینجا همه چی رو تباهیست مردم و وجدان! تمام وارونگی هادر اوج اشفتگی ها اما هنوز چراغی روشن خواهد بود مگر نه اینکه عکاسی امده است تا چیزهایی را ثبت کند که نمیخواهیم فراموششان کنیم لحظه هایی باشد که تاریخ مغزمان را از یاد نبریم تصاویری باشد که به یاد بدن های جوانمان ، دوستی های ... © Andrei Apostol
اینجا همه چی رو تباهیست
مردم و وجدان!
تمام وارونگی هادر اوج اشفتگی ها
اما
هنوز چراغی روشن خواهد بود
مگر نه اینکه عکاسی امده است تا چیزهایی را ثبت کند که نمیخواهیم فراموششان کنیم
لحظه هایی باشد که تاریخ مغزمان را از یاد نبریم
تصاویری باشد که به یاد بدن های جوانمان ، دوستی های صمیمی امان ،زیبایی های درونمان و تمام ان ساعت های تنهاییمان باشیم
مگر نه اینکه هنر عکاسی همیشه از ما یک گام عقب تر است ؟ لحظه ای که قبلا اتفاق افتاده و از بین رفته است
عزیزان مگر نمیدانیم که چند سال بعد نمیتوانیم دنیایمان را دیگر اینگونه ببینیم
مگر نیمدانید که حتما پشیمان خواهید شد
از اینکه قدر همه چیز را ندانستید
دیگر جوان نیستیم ،مادربزرگ زنده نیست
دریاچه کنار خانه حتما خشکیده, بی وجدان تر شده ایم
بی خیال تر و خودخواه و پول پرست
همه چیز فرق خواهد کرد ،ایا یاد اوریش عذاب اور نیست ؟
پس چرا عکس میگیریم
میدانید راز عکاسی در چیست ؟
میخواهید به شما بگویم ؟
تا به حال به ان فکر کرده اید ،که برای چه ثبت میکنیم ؟
حرف های رولان بارت ،تری برت ،و سارکوفسکی را کمی کنار گذاریم و کمی فقط به ذهنتان رجوع کنید
ما ثبت میکنیم چون میخواهیم بدانیم که وجود داشته ایم
اری ما وجود داشته ایم، وجودمان است که به ما راه عکاسی را نشان میدهد
چه جلو و چه پشت دوربین
شما روزی ،لحظه ای ، ساعتی ،بخشی از وجود خودتان را ثبت کرده اید
وجودی که شاید دیگر هیچ وقت و شبیه هیچ روزی نباشد
این راز بزرگ عکاسیست
شما انجا بودید ،کنار ان دوربین عجیب
و میدانم که میدانستید در ان لحظه به چه چیزی فکر میکردید
شما وجود داشته اید!
خسته از تمام این جریانم
خوشحالم که دوستان بسیار زیادی ،مطالب را شدیدا درست دنبال میکنند و شدیدا به من با پیغام هایشان گوشزد میکنند که میخواهند اینجا باشند!
برای هنر دوستانی که به عکاسی جور دیگری مینگرند
من برای همان تمام عکاسی هایمان و برای تک تک تامل هایمان ارزش قایل هستم و خواهم بود
حتا اگر لایک ،کامنت ،یا پیغامی نیز نباشد
ما به دنبال کامنت های بیشتر ،لایک های بیشتر نیستیم
چون میدانیم اکثر مخاطبینمان غرق در روزهای سختی هستند
هنرمندانی که میداننند در این زمانه ، "هنر " مشکل بزرگی با جامعه دارد ،پس شاید حال لایک و کامنتی نماند ،شاید فقط میخوانند و میدانند کسی اینجا محکم برای هنر ،برای فرهنگ و برای عکاسی ایستاده است
چون میدانم هزاران نفر حتا ناشناس اینجا را دنبال میکنند
در وارونگی های این شهر
هنوز چراغ هایی روشن است
حتا کم سو!

امیر شمس
@amirshamsofficial
#Fineartphg
Read more
 #سال_نو_مبارک بوی باران بوی سبزه بوی خاک شاخه های شسته باران خورده پاک آسمان آبی و ابر سپید برگهای ...
Media Removed
#سال_نو_مبارک بوی باران بوی سبزه بوی خاک شاخه های شسته باران خورده پاک آسمان آبی و ابر سپید برگهای سبز بید عطر نرگس رقص باد نغمه شوق پرستو های شاد خلوت گرم کبوترهای مست نرم نرمک می رسد اینک بهار خوش به حال روزگار خوش به حال چشمه ها و دشت ها خوش به حال دانه ها و سبزه ها خوش به حال غنچه های نیمه ... #سال_نو_مبارک
بوی باران بوی سبزه بوی خاک
شاخه های شسته باران خورده پاک
آسمان آبی و ابر سپید
برگهای سبز بید
عطر نرگس رقص باد
نغمه شوق پرستو های شاد
خلوت گرم کبوترهای مست
نرم نرمک می رسد اینک بهار
خوش به حال روزگار
خوش به حال چشمه ها و دشت ها
خوش به حال دانه ها و سبزه ها
خوش به حال غنچه های نیمه باز
خوش به حال دختر میخک که می خندد به ناز
خوش به حال جام لبریز از شراب
خوش به حال آفتاب
ای دل من گرچه در این روزگار
جامه رنگین نمی پوشی به کام
باده رنگین نمی نوشی ز جام
نقل و سبزه در میان سفره نیست
جامت از آن می که می باید تهی است
ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب
ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار
گر نکویی شیشه غم را به سنگ
هفت رنگش میشود هفتاد رنگ
#فریدون_مشیری
ب ا ...:
#کیک مادر❤️ برای تقدیر از زحمات مادر در آستانه سال جدید
دستبوسم دستان پرتوان و زحمات بی دریغت ای عزیزجانم مادرم 💗سال نو همگی دوستان عزیزم مبارک 💗
با اینکه گذاشتن یا نگذاشتن رسپی در لایک برخی دوستان و همراهان تاثیری نداره ولی همیشه صمیمانه دوست دارم هرآنچه مفید فایده است حتی برای تعداد اندکی یا برای چندین علاقمند یا تازه کار در حد توانم قلمی کنم.
این کیک خوشمزه با بافت پوک و اسفنجی میتونید فقط با پودر قند یا مثل من با گاناش و میوه کاور کنید.
نوش جان
موادلازم
4 عدد تخم مرغ
1 و نیم پیمانه پودرشکر (پودرشکر یا همون پودرقند تو کیفیت و بافت کیک تاثیر میذاره)
1 پیمانه روغن مایع
½ پیمانه شیر
½ پیمانه ماست
رنده ی پوست لیمو 1 عدد
1 ق چ وانیل
2 ق چ بکینگ پودر
3 پیمانه آرد
1 پیمانه مغز گردو طرزتهیه
تخم مرغ هارو یک دقیقه میزنیم تا فومی بشه، بعد پودرقند رو اضافه‌ میکنیم و هم میزنیم حدود 5 دقیقه
حالا رنده ی پوست لیمو، روغن، شیر و ماست رو هم اضافه کرده و مجدد هم میزنیم
مواد‌خشک شامل آرد وانیل و بکینگ پودر رو باهم مخلوط کرده و به مواد اضافه‌ میکنیم و در حد مخلوط شدن میزنیم
سپس مغز گردو رو اضافه‌ کرده و با لیسک مخلوط میکنیم
مواد رو داخل قالب چرب و آردپاشی شده ی میان تهی و یا قالب کمربندی 23 سانتی متری و یا کپسول کاپ کیک ریخته و در فر 180 درجه ی گرم میپزیم
حدود 40-45 دقیقه، یا تا وقتی که روی کیک طلایی بشه
بعد از سرد شدن کیک رو از قالب خارج کنید و روی توری خنک کننده بذارید تا کیک خوبِ خوب سردشه و وقتی تو ظرف میذارین عرق نکنه
خوب که سرد شد با پودرقند تزیینش کنید
باتشکر از پیج کوکی باکس برای رسپی
*سفره همگی شما عزیزان پربار وپر برکت*
#کیک_خونگی_بهار
Read more
. . الیوم ملول و‌غمگین به اندرونی شدیم، میرزا نیکان خان شکسته‌نویس اذن دخول خواستند اذن دادیم مشرف ...
Media Removed
. . الیوم ملول و‌غمگین به اندرونی شدیم، میرزا نیکان خان شکسته‌نویس اذن دخول خواستند اذن دادیم مشرف شدند، کاهو در سکنجبین می‌زدیم و به نیش مبارک میکشیدیم که عارض شدند در رخسار همایونی نقش غم می‌بینند. روس و یوروپ غلط زیادی خورده فرمودیم نوچ . عارض شدند رعیت خراج نمی دهند فرمودیم نوچ گفتند: لشکر ... .
.
الیوم ملول و‌غمگین به اندرونی شدیم، میرزا نیکان خان شکسته‌نویس اذن دخول خواستند اذن دادیم مشرف شدند، کاهو در سکنجبین می‌زدیم و به نیش مبارک میکشیدیم که عارض شدند در رخسار همایونی نقش غم می‌بینند. روس و یوروپ غلط زیادی خورده فرمودیم نوچ . عارض شدند رعیت خراج نمی دهند فرمودیم نوچ گفتند: لشکر جرار نیست ؟ فرمودیم ای بابا نه ! عارض شدندبگویید چه شده؟ دلمان هزار راه رفت فرمودیم نوموخوام ! اصرار کردند فرمودیم مدتی است پیجمان در اینستای گرام لایک نمی خورد برای ما که قبله عالمیم افت دارد! عارض شدند همین؟ گفتیم بله کم فضیحتی است؟ از خودمان کلی مطلب در می‌کنیم انگار نه انگار خنده‌کنان گفتند اون با من ! مرخص شدند و لختی بعد مراجعت کردند گفتند برویم فرمودیم کجا؟ عارض شدند همین اتاق مجاور. کاهو‌را تمام کرده رفتیم دیدیم اتاق خالی است و یک چراغ قرمز محکم در آن روشن است، فرمودیم این چیست ؟ عارض شدند اسباب سینما توگراف و فیلمبرداری و‌عمله ی طرب و مزغونچی مهیا است، میگوییم عمله طرب بنوازند شما کم کمر همایونی را قرداده فیلمش را در اینستای نسبتا گرام بارگذاری کرده لایک میخورد عین چی! تازه کامنت جووون هم بسیار دشت میکنید . اگر می خواهید دیگر بترکانید و توی اکپسپلورر بروید می توانیم یک بست شیلنگ گازی چیزی هم در ناف همایونی پیرسینگ کنیم برق و بِِرخش بزند و رعیت حظ وافر ببرند. الحق که پدرسوخته به خودمان رفته در کیاست و علم پولوتیک و سواد رسانه ای . فی الفور قبول فرمودیم و‌مهیای دانس گشتیم . فی‌هذه الساعه در حال جوشکاری بست گاز در ناف همایونی هستیم. مقادیری درد داریم و که تحمل میکنیم . از زخم شمشیر فته ی چالدران که بدتر نیست . برای دیده شدن باید هزینه داد! مقادیری نیز بوی کله پاچه کز داده در اندرونی پیچیده که با مفتوح کردن درب بهار خواب رفع خواهد شد. یادمان باشد به این مزغونچی ها مشتلق اعلی بدهیم الحق که بابا کرم و قطعات قر دار از این دست خوش را می نوازند. زیاده فرمایش نداریم . باقی بقایمان دنیا فدایمان ! .
ترانه تیتراج! :
قر در کمرمان به مقادیر زیادی موجود است لکن مانده ایم کجا بریزیم ؟
درخواست اکید حضار: همینجا همینجا
و الی آخر...
Read more
. رونق گردشگری یا ... !!! . محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی ...
Media Removed
. رونق گردشگری یا ... !!! . محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی در خانه مسافرها همراه با زنان ایرانی را تایید می‌کند و می‌گوید: «در شهرهایی مثل مشهد و قم که زائرپذیر هستند، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح ... .
رونق گردشگری یا ... !!! .
محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی در خانه مسافرها همراه با زنان ایرانی را تایید می‌کند و می‌گوید: «در شهرهایی مثل مشهد و قم که زائرپذیر هستند، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح شدن موضوع ازدواج موقت باید بیشتر مراقب باشیم.»
.
وقتی صحبت از آمار گردشگران عراقی در مشهد می‌شود، او در تردید برای استفاده از کلمه «خوشبختانه» یا «متاسفانه»، می‌گوید: «در یک ماه اخیر حضور گردشگران خارجی به‌ویژه عراقی‌ها در مشهد بسیار رونق گرفته و این رونق هتل‌ها را به دنبال داشته است. این در حالی است که تا پیش از این همکاران ما داشتند متضرر می‌شدند و با این روند جلوی این ضرر گرفته شد.»
.
خبرآنلاین چند روز پیش در گزارشی درباره خدمات جنسی به مردان مجرد عراقی نوشته بود: «در حالی که هتل‌های رسمی و معتبر از پذیرش زوج‌هایی با ترکیب مرد خارجی و زن ایرانی (و حتی شرعی) منع شده‌اند، بخشی از زائران خارجی، به‌ویژه عراقی‌ها در منازل شخصی اسکان یافته و در نقاط مختلف شهر پراکنده شده‌اند؛ منازلی (خانه مسافر) که نه مجوز فعالیت دارند و نه بر آنها نظارت می‌شوند. شمار این خانه مسافرها بنا بر اعلام مسئولان دولتی، افزون بر ٥ هزار واحد است و نهادهای صنفی هم تعداد خانه مسافرهای مشهد را حدود ٦ هزار باب می‌دانند.»
.

سه ‌سال پیش از این (١٧ اردیبهشت ٩٤)  گاردین در گزارشی به این مسأله پرداخته و مدعی سکس توریسم در شهر مشهد شده بود. این گزارش که به حضور زوار عراقی در مشهد می‌پرداخت از تن‌فروشی در این شهر گفته بود و البته واکنش‌هایی هم به دنبال داشت. حالا اما رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی می‌گوید: «نام ایران میان عراقی‌ها بد مطرح می‌شود، مثل همان نگاهی که خیلی از  ایرانی‌ها به تایلند دارند. این موضوع اگرچه بارها تکذیب شده و سخت از آن صحبت می‌شد اما حالا معتقدیم که باید نسبت به آن حساسیت ایجاد و درباره‌اش صحبت کرد. این مسأله را در جلسات رسمی هم مطرح کرده‌ایم. با این حال متاسفانه نمی‌شود آشکارا با این مشکل برخورد کرد، چراکه مجبوریم سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری را فعال نگه داریم. با شرایط فعلی مملکت ما و مشکلاتی که وجود دارد، این حاشیه‌ها هم دور از انتظار نیست. در این‌باره نیازمند تصمیمات جمعی و گروهی هستیم و باید تمام جوانب در نظر گرفته شود. شرایط خاصی است، باید دید کدام تصمیم به نفع کشور است.»
.
پی نوشت : یک : منبع #شهروند تیتر از من
ادامه در کامنت اول
لطفا این کامنت رو لایک کنید تا دوستان ببینند .
Read more
. آدم‌هایی زیادی رو می‌شناسم که ادعای حیوان دوست بودن دارن، ادعا که نه خیلی‌هاشون حتی حیوان خونه‌گی ...
Media Removed
. آدم‌هایی زیادی رو می‌شناسم که ادعای حیوان دوست بودن دارن، ادعا که نه خیلی‌هاشون حتی حیوان خونه‌گی دارن و عاشقشون هستن. آدمای زیادی رو میشناسم که دلشون برای هاسکی یا گربه سیامی ضعف میره و حتی چند میلیون برای خرید یه بچه گربه پرشین سفید چشم آبی هزینه کردن. اما خیلی از همین آدما، وقتی یه گربه لاغر ... .
آدم‌هایی زیادی رو می‌شناسم که ادعای حیوان دوست بودن دارن، ادعا که نه خیلی‌هاشون حتی حیوان خونه‌گی دارن و عاشقشون هستن. آدمای زیادی رو میشناسم که دلشون برای هاسکی یا گربه سیامی ضعف میره و حتی چند میلیون برای خرید یه بچه گربه پرشین سفید چشم آبی هزینه کردن.
اما خیلی از همین آدما، وقتی یه گربه لاغر و کم‌مو رو تو کوچه می‌بینن، وی‌وی می‌کنن. خیلی از همین‌ها وقتی یه سگ ولگرد رو می‌بینن عارشون میشه یه کاسه آب بذارن جلوش. چندتا از همین‌ها، همین عشاق گربه‌ها و سگ‌ها تو همین فضای مجازی به من مسیج دادن و یا رو در رو بهم گفتن که تو که گربه نگه میداری لااقل یه خوشگلش رو میووردی که آدم دلش برای هزینه‌ای که می‌کنی نسوزه. خیلی از همین‌ها که گوشت نمیخورن چون دلشون نمیاد، حاضر نیستن ۱۰‌هزارتومن به هیچ‌کدوم از مراکز و نگهداری سگ‌ها و گربه‌ها کمک کنن، چون فیش واریز رو نمیشه مثل افه «وای من خییییییییلی وقته که لب به گوشت نزدم» با خود همه‌جا برد. چندتا از همین‌هایی که مسیج پشت مسیج فرستادن که واآآآآآی خیلی دلم میخواد گربه داشته باشم، میشه یکی از اون گربه‌هات رو بدی به من؟ وقتی بهشون چندتا بچه‌گربه برای واگذاری معرفی کردم گفتن: وی این چیه، این رو نمیخوام یکی شبیه گربه پشمالوهای خودت نداری؟ خیلی از همین عشاق سگ و گربه چندماه که گذشت به بهونه گناه داره طفلی رو عقیم کنم شروع کردن به فروش توله سگا و بچه‌گربه‌ها به آدمایی که حتی نمیشناختنشون. عشاق سینه‌چاک حیواناتی که سگ و گربه‌اشون چیزی جز یه آیم لاکچری دیگه تو زندگیشون نیست و تفاوتی با کیف ویتان‌‌شون نداره، هر دو عزیزن چون هم گرونن، هم قشنگن، هم افه دارن و هم خوب تو اینستاگرام لایک میگیرن.
خواستم بگم شما هم اگر با دیدن سگای ولگرد و گربه‌های خیابونی اخ و اوخ میکنین اما دلتون برا گربه پرشین و ژرمن‌شپرد ضعف میره، نیم ساعت وقت بذارین و دلتون رو با خودتون صاف کنید، یه جا می‌بینین چندان تفاوتی ندارین با آدمی که فکر می‌کنه یه بچه چون افغان‌ه نباید با بچه ایرانی گوگول مگول باکلاس خودش سر یه کلاس بشینه.
#30daysofflatlay
Read more
. به مناسبت <span class="emoji emoji1f4af"></span> هزار تایی شدنمون بعد از برگزاری چهار تا قرعه کشی هر کدوم با یک نفر برنده خوش شانس، حالا ...
Media Removed
. به مناسبت هزار تایی شدنمون بعد از برگزاری چهار تا قرعه کشی هر کدوم با یک نفر برنده خوش شانس، حالا میریم سراغ یک مسابقه با سه نفر برنده و جوایز باحال و متنوع از اکسسوری و لایف‌استایل اوریجینال BMW و MINI . درباره مسابقه 🏻 شما میتونین از خودروهای موجود BMW و MINI در کشور 🇮🇷 عکس بگیرین 📸 و تا ساعت ... .
به مناسبت 💯 هزار تایی شدنمون بعد از برگزاری چهار تا قرعه کشی هر کدوم با یک نفر برنده خوش شانس، حالا میریم سراغ یک مسابقه با سه نفر برنده و جوایز باحال و متنوع از اکسسوری و لایف‌استایل اوریجینال BMW و MINI 😍
.
درباره مسابقه 🏆👇🏻
شما میتونین از خودروهای موجود BMW و MINI 🚗 در کشور 🇮🇷 عکس بگیرین 📸 و تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۰ شهریور برای ما دایرکت کنین 📩 پس از اتمام زمان شرکت در مسابقه، تصاویر ارسالی گلچین شده و تصاویر منتخب به صورت همزمان روی پیج رسمی پرشیاخودرو قرار میگیرن و بعد چند روز با فرمول خاصی که شامل آمار کلی تصویر همچون لایک، کامنت، ویو و ... می باشد امتیاز شرکت کننده ها محاسبه خواهد شد. بنابراین بیشترین لایک، دلیل بر برتری نیست!
✔ عکس های ارسالی باید بدون واترمارک و لوگو باشن.
✔ حتما باید نسخه خام و دست نخورده عکس رو هم داشته باشین.
✔ هنگام ارسال عکس حتما به شرکت در مسابقه اشاره کنین.
✔ لطفا فقط و فقط یک عکس برای شرکت در مسابقه ارسال کنین.
✔ لطفا در خصوص فرمول امتیازدهی و زمان دقیق شروع و پایان مسابقه سوال نفرمایید.
.
درباره جوایز 🎁👇🏻
🥇 نفر اول ساعت مچی اوریجینال MINI به ارزش بیش از ۲ میلیون تومان
🥈 نفر دوم ساک دستی اوریجینال BMW به ارزش بیش از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
🥉 نفر سوم عینک آفتابی اوریجینال BMW به ارزش بیش از ۱ میلیون تومان
.
با دایرکت پیج رسمی پرشیاخودرو در ارتباط باشید 😉👇🏻
🆔️ @PersiaKhodro
_______________________
#PersiaKhodro #BMW #MINI #پرشياخودرو #ب_ام_و #مینی #BayerischeMotorenWerke #SheerDrivingPleasure #amirshiralivand #100K
Read more
 #HBD <span class="emoji emoji1f388"></span> افتخار می‌کنیم... به تمامِ نقش‌هایی که برای لحظه‌لحظه‌اشان زحمت کشیدی و آنها را با شوق و ...
Media Removed
#HBD افتخار می‌کنیم... به تمامِ نقش‌هایی که برای لحظه‌لحظه‌اشان زحمت کشیدی و آنها را با شوق و عشق برای مردمِ سرزمینِ عزیزت؛ بازی که نه، زندگی کرده‌ای...️ افتخار می‌کنیم... به دیدنِ هزارباره‌ی فیلم‌هایی که برای آنها خندیدی، دویدی، خستگی‌ کشیدی، شب‌بیداری‌ها را پشتِ سر گذاشته‌ای و حتی ... #HBD 🎈
افتخار می‌کنیم...
به تمامِ نقش‌هایی که برای لحظه‌لحظه‌اشان زحمت کشیدی و آنها را با شوق و عشق برای مردمِ سرزمینِ عزیزت؛ بازی که نه، زندگی کرده‌ای...❤️ افتخار می‌کنیم...
به دیدنِ هزارباره‌ی فیلم‌هایی که برای آنها خندیدی، دویدی، خستگی‌ کشیدی، شب‌بیداری‌ها را پشتِ سر گذاشته‌ای و حتی ساعت‌ها گریسته‌ای...❤️ افتخار می‌کنیم...
به عکس‌هایت که بی‌تردید نه تنها تصویرِ زمینه‌ی موبایل‌هایمان، بلکه زیباترین و مهم‌ترین تصویرِ زمینه‌ی حک‌شده در قلب‌هایمان است...❤️ افتخار می‌کنیم...
به ساعت‌ها ایستادن در صفِ خریدِ بلیط‌ِ فیلم‌هایت برای تماشای درخششت و تعریفِ پر از شوقِ بازی‌ِ بی‌نظیرت برای همه...❤️ افتخار می‌کنیم...
به مهربانیِ بی حد و مرزت که بی‌شک بارها مردمِ سرزمینت را با عشق، موردِ لطف و محبت قرار دادی، همان مهربانی‌‌ای که باعث شده حتی در لحظاتِ شادی و غم‌‌، با حرفی، کامنتی، لایک‌هایی، یا حتی پُستی، هوای ما را داشته باشی و لبخند به لبهایمان بیاوری...❤️ افتخار می‌کنیم...
به جوایزی که با اشکِ شوق آن‌ها را گرفتی و در گوشه‌ای از قلبت، آن‌ها را جا دادی...
حتی به جوایزی که از تو دریغ شد اما با عشق و توکل، صبوری کردی و دم نزدی...❤️ افتخار می‌کنیم...
به قوی بودنت که در لحظاتِ سختِ زندگی‌ات، محکم و بدونِ ترس، مثلِ کوه در برابرِ سختی‌ها ایستادی و به ما آموختی که خداوند با صابران است...❤️ آری...
اینک ما افتخار می‌کنیم به لقبی که سالهاست کنارِ اسم‌هایمان است...
به «النازی» بودنمان که بزرگترین افتخارِ زندگیِ تک تکمان بوده و هست و خواهد بود...✌️❤️
و عهد بستیم که در تمامِ لحظاتِ زندگی‌ات، با افتخار هوادار و همراه و دوستدار و عاشقت بمانیم...👊❤️
عهدی که شکستنِ آن محال‌ترین کارِ جهان خواهد بود... جانِ جانانِ النازی‌ها تولدت مبارك🎆🎂🎁🎊🎉❤
@elnazshakerdoost
#elnazshakerdoost
#من_هوادار_الناز_شاکردوست_هستم
#النازشاکردوست_تک_سوپراستار_خانم_سینمای_ایران
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
. به مناسبت <span class="emoji emoji1f4af"></span> هزار تایی شدنمون بعد از برگزاری چهار تا قرعه کشی هر کدوم با یک نفر برنده خوش شانس، حالا ...
Media Removed
. به مناسبت هزار تایی شدنمون بعد از برگزاری چهار تا قرعه کشی هر کدوم با یک نفر برنده خوش شانس، حالا میریم سراغ یک مسابقه با سه نفر برنده و جوایز باحال و متنوع از اکسسوری و لایف‌استایل اوریجینال BMW و MINI . درباره مسابقه 🏻 شما میتونین از خودروهای موجود BMW و MINI در کشور 🇮🇷 عکس بگیرین 📸 و تا ساعت ... .
به مناسبت 💯 هزار تایی شدنمون بعد از برگزاری چهار تا قرعه کشی هر کدوم با یک نفر برنده خوش شانس، حالا میریم سراغ یک مسابقه با سه نفر برنده و جوایز باحال و متنوع از اکسسوری و لایف‌استایل اوریجینال BMW و MINI 😍
.
درباره مسابقه 🏆👇🏻
شما میتونین از خودروهای موجود BMW و MINI 🚗 در کشور 🇮🇷 عکس بگیرین 📸 و تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۰ شهریور برای ما دایرکت کنین 📩 پس از اتمام زمان شرکت در مسابقه، تصاویر ارسالی گلچین شده و تصاویر منتخب به صورت همزمان روی پیج رسمی پرشیاخودرو قرار میگیرن و بعد چند روز با فرمول خاصی که شامل آمار کلی تصویر همچون لایک، کامنت، ویو و ... می باشد امتیاز شرکت کننده ها محاسبه خواهد شد. بنابراین بیشترین لایک، دلیل بر برتری نیست!
✔ عکس های ارسالی باید بدون واترمارک و لوگو باشن.
✔ حتما باید نسخه خام و دست نخورده عکس رو هم داشته باشین.
✔ هنگام ارسال عکس حتما به شرکت در مسابقه اشاره کنین.
✔ لطفا فقط و فقط یک عکس برای شرکت در مسابقه ارسال کنین.
✔ لطفا در خصوص فرمول امتیازدهی و زمان دقیق شروع و پایان مسابقه سوال نفرمایید.
.
درباره جوایز 🎁👇🏻
🥇 نفر اول ساعت مچی اوریجینال MINI به ارزش بیش از ۲ میلیون تومان
🥈 نفر دوم ساک دستی اوریجینال BMW به ارزش بیش از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
🥉 نفر سوم عینک آفتابی اوریجینال BMW به ارزش بیش از ۱ میلیون تومان
.
با دایرکت پیج رسمی پرشیاخودرو در ارتباط باشید 😉👇🏻
🆔️ @PersiaKhodro
_______________________
#PersiaKhodro #BMW #MINI #پرشياخودرو #ب_ام_و #مینی #BayerischeMotorenWerke #SheerDrivingPleasure #amirshiralivand #100K
Read more
ایده های آسمانه ایده ۳ کاکتوس های سنگی؛ سلام همراهان آسمانه. ایده امروزمون با نقاشی روی سنگ های بیضی ...
Media Removed
ایده های آسمانه ایده ۳ کاکتوس های سنگی؛ سلام همراهان آسمانه. ایده امروزمون با نقاشی روی سنگ های بیضی شکل انجام میشه. برای رنگ کردن سنگ ها به شکل کاکتوس از گواش و رنگ روغن می تونید استفاده کنید. رنگ های سبز تیره و روشن بسازید، سطح سنگ را رنگ کنید و صبر کنید تا خشک شه، بعد با رنگ سفید یا حتی غلطگیر و یا گوتا( ... ایده های آسمانه ایده ۳ کاکتوس های سنگی؛ سلام همراهان آسمانه. ایده امروزمون با نقاشی روی سنگ های بیضی شکل انجام میشه. برای رنگ کردن سنگ ها به شکل کاکتوس از گواش و رنگ روغن می تونید استفاده کنید. رنگ های سبز تیره و روشن بسازید، سطح سنگ را رنگ کنید و صبر کنید تا خشک شه، بعد با رنگ سفید یا حتی غلطگیر و یا گوتا( دورگیرهای پارچه در لوازم التحریر)نقش و نگارهای رو مانند عکس بر روی کارتون بکشید.و در آخر کارها را در گلدان های انتخابی اتون لابه لای سنگ ریزه ها بگذارید. ❤️اگر از ایده های آسمانه خوشتون میاد لطفا لایک کنید و برامون کامنت بگذارید. 🙏🏻 سوالی در موردش دارید بپرسید ، بدونیم جواب می دهیم.😉 اگر درستش کردید عکسش را برامون بفرستید، به اسم خودتون تو صفحمون بگذاریم و درصورت گرفتن لایک زیاد از ما جایزه بگیرید. ______________________________________________ #ایده #خلاقیت #کاردستی #هنر #هنر_دست
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
سلام مهربونا شروع هفته تون چه طور بود؟ . دوستای عزیزم خوشگلا حتما این پست رو لایک کنید<span class="emoji emoji1f44d"></span>الگوریتم ...
Media Removed
سلام مهربونا شروع هفته تون چه طور بود؟ . دوستای عزیزم خوشگلا حتما این پست رو لایک کنیدالگوریتم اینستا عکسایی که لایک نشه رو هاید میکنه پس یادتون نره لایک کنید تا پستامونو از دست ندید عزیزایی که هنوز به جمع ما اضافه نشدند چون پیج رو مدت محدودی باز میزارم حتما فالو کنید با زدن تگ @bastaniiii وارد ... سلام مهربونا
شروع هفته تون چه طور بود؟
.
دوستای عزیزم خوشگلا حتما این پست رو لایک کنید👍الگوریتم اینستا عکسایی که لایک نشه رو هاید میکنه پس یادتون نره لایک کنید تا پستامونو از دست ندید☝
عزیزایی که هنوز به جمع ما اضافه نشدند چون پیج رو مدت محدودی باز میزارم حتما فالو کنید با زدن تگ @bastaniiii وارد صفحه اصلی ما بشید و پستای دیگه مونم ببیند یادتون نره فالو کنید اینجوری هر شب دسرای جدید یاد میگیرید و هر وقت هم بخاید یه عالمه دسر یه جا مثل یه فهرست دارید که به دلخواه انتخاب کنید و درست کنید
ِ
#_دسر_مگنولیا

موادلازم📝
شیر 1 لیتر
شکر 1 لیوان
زرده تخم مرغ 1عدد
وانیل 1 ق چ
آرد 3 ق غ
نشاسته ذرت 3 ق غ
آرد برنج 2 ق
خامه 200 گرم
پنیرلبنه 150 گرم
موز 3 عدد
بیسکوئیت پتی بور 1 بسته
توت فرنگی 10_12 عدد
خلال پسته و فندق برای تزیین ✍️طرزتهیه:

شیر، شکر و زرده تخم مرغ را مخلوط کرده داخل قابلمه میریزیم. بعد آردها را افزوده با مفتول هم میزنیم و از صافی رد میکنیم. بعد آن را روی حرارت متوسط قرار داده مرتب هم میزنیم تا مانند فرنی شود و از روی حرارت برمیداریم خامه و پنیرلبنه را با همزن زده به همراه وانیل به قابلمه اضافه کرده هم میزنیم تا یکدست شوند. بیسکوئیت را پودر کرده داخل ظرف ها ریخته روی آن مایه مگنولیا ریخته موز حلقه شده چیده، کمی پودر بیسکوئیت میریزیم. برش های توت فرنگی را به دیواره ی ظرف چسبانده بقیه ی مایه مگنولیا را میریزیم و با فندق و خلال پسته تزیین میکنیم. 🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸
چون سیب رسیده ای

رها شده در رؤیا

با رود می‌روم

کاش

شاخه ای که از آب می‌گیردَم

دست تو باشد

رضا کاظمی
🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸
لایک یادتون نره,سوال یا درخواست دسر هم دارید بگید در خدمتم😍🙏
شبتون عسلی
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد <span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span>Photos puzzle is<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...
Media Removed
فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان عکس ها بصورت پازلی می باشد Photos puzzle is Say hello to Henry Welcome Page سلام به پیج هنری خوش امدید 👥Please Friends #tag #👥 دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن To view the full profile pictures come to complain برای دیدن کامل عکس ... فقط فالو کنید حجم عکس ها بالاست لایک نمی خواد عزیزان
عکس ها بصورت پازلی می باشد
💕💕Photos puzzle is💕💕 🙋🙋Say hello to Henry Welcome Page🙋🙋
🙌سلام به پیج هنری خوش امدید🙌 👥Please Friends #tag #👥
😄دوستاتو تگ کن اونام لذت ببرن😄
To view the full profile pictures come to complain
برای دیدن کامل عکس ها به پروفایلم تشریف بیارید 👇👇👇👇👇👇👇 💝💝@page_honary💝💝 👆👆👆👆👆👆👆 💝زیباترین پیج اینستا 💝
فقط جهت لذت
👏فقط فالو کنید به خاطر تعداد زیاد عکس ها لایک نمی خواد👏
😆پیجی زیبا وتک 😆
💖عکس های پازلی قشنگ 💖
👇👇👇👇👇👇
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👉@page_honary
👑👑👑👑👑👑 👌
#follow #f4f #followme #followforfollow @tagsuplikes #follow4follow #teamfollowback #TagsUpLikes #followback #me #love #follows #follower #following #فالو #فالور #فالوور #لایک #بپسند #من #اینستگرام #عکس #پست #تبادل #پیج #صفحه #پرلایک ترین #پربازدید ترین #افزایش فالو #افزایش لایک #
Read more
: داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست! خبر بهتر برای زوج های خوشبخت این است که اگر در یک رابطه موفق ...
Media Removed
: داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست! خبر بهتر برای زوج های خوشبخت این است که اگر در یک رابطه موفق باشید، چه ازدواج کرده باشید چه نکرده باشید، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه تان آن را برای همیشه همانطور حفظ کنید یا حتی آنرا بهتر هم بکنید. بااینکه خیلی متخصصین می گویند باید ... :
داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست! خبر بهتر برای زوج های خوشبخت این است که اگر در یک رابطه موفق باشید، چه ازدواج کرده باشید چه نکرده باشید، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه تان آن را برای همیشه همانطور حفظ کنید یا حتی آنرا بهتر هم بکنید.
بااینکه خیلی متخصصین می گویند باید روی درست کردن اشکالات رابطه متمرکز شوید، تحقیق من ثابت کرد که اضافه کردن رفتارهای مثبت به رابطه تاثیر بسیار بیشتر بر خوشنودی زوج ها دارد. در زیر به 10 راه برای عمیق تر کردن رابطه تان برای خوشنودی و رضایت بیشتر اشاره می کنیم.
1. خاص بودن طرف مقابلتان را قبول کنید.
همه ما در لحظه هایی آرزو می کردیم طرف مقابلمان لاغرتر، پولدارتر، رمانتیک تر یا خیلی چیزهای دیگر بود. نگاهی به انتظاراتتان بیندازید و ببینید تا چه حد واقعبینانه هستند. انتظارات غیرواقعبینانه فقط منجر به خسته شدن شما از رابطه می شوند  که یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن رابطه هاست.
2. هر از گاهی مهربان شوید.
اعمال و رفتارهای خیلی کوچک که نشان دهد، "من به تو فکر می کنم" برای حفظ رابطه لازم است. مثلاً همین که مرد ماشین همسرش را ببرد و بنزین به آن بزند، همین که زن یک فنجان چای خوب برای شوهرش درست کند و کنار تختش ببرد، گرفتن دست ها، ایمیل های عاشقانه در وسط روز همه و همه راه هایی بسیار ساده برای ابراز محبت هستند. تحقیقات نشان می دهد که جمع شدن رفتارهای کوچک مکرر تاثیر بزرگتری بر خوشبختی روابط زوج ها دارد تا رفتارهای بزرگ هر از گاهی.
3. 10 دقیقه در روز را به برقراری ارتباط اختصاص دهید.
بیشتر زوج ها فکر می کنند که همیشه با هم در تماس هستند اما واقعاً چه مقدار زمان را به عمیق تر کردن درکتان از طرف مقابل اختصاص می دهید؟ زوج های خوشبخت در تحقیق من بیشتر اوقات با هم حرف می زنند اما نه درمورد رابطه شان، درمورد مسائل خودشان و فکر می کردند که در چهار زمینه شناخت خوبی از طرف مقابلشان داشتند: دوستان، محرک های استرس زا، آرزوها و رویاها، و ارزش ها. 10 دقیقه در روز را  اختصاص دهید که با همسرتان درمورد چیزی جز کار، خانواده، مسائل خانه یا رابطه تان حرف بزنید. این تغییر کوچک روح و زندگی تازه ای به رابطه تان می دهد.

لایک تگ بره بالا ادامش زود میاد

#labkhande_masnooie
Admin~~> #saba @saba_ebn
Read more
مسابقه مسابقه <span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f64c"></span>🏼واسه من کافه رفتن جدا از مفرح بودن یک دلیل دیگه هم داره و اون پیدا کردن انرژی دوباره ...
Media Removed
مسابقه مسابقه 🏼واسه من کافه رفتن جدا از مفرح بودن یک دلیل دیگه هم داره و اون پیدا کردن انرژی دوباره است.️🤗 من معمولا تا عصر به کارهام می‌رسم و بعد می‌رم کافه تا یه قهوه بخورم و دوباره سر حال بشم و بقیه روز رو با انرژی بگذرونم. شما چه ساعتی از روز رو برای کافه رفتن انتخاب می‌کنین؟ به این سوال تو کامنت‌ها ... مسابقه مسابقه 😍❤️🙌🏼واسه من کافه رفتن جدا از مفرح بودن یک دلیل دیگه هم داره و اون پیدا کردن انرژی دوباره است.☕️🤗 من معمولا تا عصر به کارهام می‌رسم و بعد می‌رم کافه تا یه قهوه بخورم و دوباره سر حال بشم و بقیه روز رو با انرژی بگذرونم. شما چه ساعتی از روز رو برای کافه رفتن انتخاب می‌کنین؟ به این سوال تو کامنت‌ها جواب بدین و همینطور در مسابقه شرکت کنین و برنده یک جایزه 5 میلیون تومانی و 10 جایزه 500 هزار تومانی شوید.
شرایط مسابقه: • پیج ما رو فالو کنید. • این پست رو لایک کنید. • سه نفر از دوستانتون رو زیر همین پست منشن کنید.
به صفحه @bashiraslanian برید و همین مراحل را توی اون انجام بدین و مرحله بعدی مسابقه را پیدا کنید. این روند رو ادامه بدید تا دوباره به صفحه من برسید. • اگر تو همه پیج‌ها کامنت بذارین شانس برنده شدن‌تون بیشتر می‌شود.
جایزه چیه؟
از بین تمام کسانی که شرایط مسابقه رو رعایت کرده‌اند به قید قرعه به یک نفر کارت اعتباری 5 میلیون تومانی و به 10 نفر کارت اعتباری 500 هزار تومانی جهت استفاده از رستوران‌های ویکولو گروپ هدیه داده می‌شود.
از همین الان تا سه‌شنبه ساعت ١٢ ظهر وقت دارید تومسابقه شرکت کنید.
Read more
————————————————- 🧬مسابقه O2 Science ️ برای شرکت تو مسابقه #O2Science کافیه که پست مربوط به سئوال مسابقه را لایک کنید، دو نفر از دوستانتون را تو قسمت کامنت ها منشن/ تگ کنید، گزینه درست را حدس بزنید و تو قسمت کامنت ها شماره گزینه درست را هم بنویسید تا در صورت درست پاسخ دادن به سئوال برنامه، تو قرعه ... ————————————————-
🧬مسابقه O2 Science ⬅️ برای شرکت تو مسابقه #O2Science کافیه که پست مربوط به سئوال مسابقه را لایک کنید، دو نفر از دوستانتون را تو قسمت کامنت ها منشن/ تگ کنید، گزینه درست را حدس بزنید و تو قسمت کامنت ها شماره گزینه درست را هم بنویسید تا در صورت درست پاسخ دادن به سئوال برنامه، تو قرعه کشی هفتگی مسابقه شرکت کرده و شانس خودتونو برای برنده شدن جایزه ی ما که عضویت ۳۰۰/۰۰۰ تومانی اکسیژن پرو است، امتحان کنید.
جوایز مسابقه به قید قرعه به یک نفر از کسانی که مقررات مسابقه را رعایت کرده باشند و جواب درست را هم حدس زده باشند، اهدا خواهد شد. ✅ "حتما مطمئن شوید که اینستاگرام اکسیژن را فالو می کنید"
"مهلت شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۱:۰۰ روز جمعه ١٤ دیماه ۱۳۹۷ می باشد"
"لطفا از تگ/ منشن کردن افرادی که نمی شناسید خودداری کنید تا دیگران اذیت نشن" ‏🔴 O2 Science هر هفته با همکاری متخصصان اکسیژن در صفحه اینستاگرام اکسیژن منتشر خواهد شد تا در کم ترین زمان ممکن، اطلاعات مفیدی از دنیای ورزش و سلامت را در اختیار شما قرار دهد.
🔵 برنامه این هفته توسط فرشید نزاکتی سرمربی تیم سلامت اکسیژن پرو| سبحان، مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک، دارای مربی درجه ۱ فدراسیون بدنسازی و دکتر شاهد صدر (نظام پزشكى ١٠٥- ك) دکترای کایروپراکتیک از دانشگاه Southern California University of Health Sciences آمریکا، تهیه گردیده است.
@oxygenfamily
‏@farshidnezakati ‏@tehran.chiropractic ‏ #oxygenfamily #oxygengroup #oxygenpro #o2science #sportmed ————————————————-
Read more
سلام بهترینا<span class="emoji emoji1f60d"></span> اول لطفا لایک کنید<span class="emoji emoji1f44d"></span> دوستای خوبم خوشتون اومد لایک کنید لطفا و اون عزیزایی که خنوز به ...
Media Removed
سلام بهترینا اول لطفا لایک کنید دوستای خوبم خوشتون اومد لایک کنید لطفا و اون عزیزایی که خنوز به جمع ما اضافه نشدند بزنن روی تگ ابی و تو صفحه اصلی بالای صفحه دکمه ابی رو بزنید @bastaniiii و اما دستور درخواستی امشب پان اسپانیا بیسکوئیت بتی بور 2 بسته آرد نول(همه کاره) 1/2 پیمانه نشاسته ... سلام بهترینا😍
اول لطفا لایک کنید👍 دوستای خوبم خوشتون اومد لایک کنید لطفا
و اون عزیزایی که خنوز به جمع ما اضافه نشدند بزنن روی تگ ابی و تو صفحه اصلی بالای صفحه دکمه ابی رو بزنید 👈 @bastaniiii
و اما دستور درخواستی امشب
پان اسپانیا

بیسکوئیت بتی بور 2 بسته
آرد نول(همه کاره) 1/2 پیمانه
نشاسته ذرت 2 قاشق سوپ خوری
خامه 100 میلی لیتر
کره 30 گرم
تخم مرغ 2 عدد
شکر 1 و 1/2 پیمانه
وانیل 1/4 قاشق مربا خوری
شیر 4 پیمانه
گردو و موز میزان لازم

برای شروع تخم مرغ را درون یک کاسه میشکنیم و بعد شکر رو کم کم بهش اضافه می کنیم.
با دور تند همزن مواد رو با هم میزنیم تا یک مخلوط به رنگ روشن دربیاد و کشدار و حجیم بشه. بعد آرد و نشاسته ذرت رو با هم مخلوط می کنیم و با یک پیمانه شیر سرد مخلوط می کنیم.
حالا بقیه شیر رو به مخلوط تخم مرغ و شکر اضافه می کنیم مخلوط می کنیم.
سپس مخلوط رو داخل یک قابلمه نچسب می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دیم. کمی که گرم شد مخلوط آرد و نشاسته ذرت و شیر رو بهش اضافه می کنیم و شروع به هم زدن می کنیم. هم زدن رو مرتب ادامه بدین حواستون باشه مخلوطمون به سرعت ته میگیره.
سپس وانیل رو اضافه می کنیم. وانیل رو به صورت اسانس مایع هم میتونین اضافه کنین. حتی از هر اسانس مورد علاقتون هم میتونین استفاده کنین و کاملاََ سلیقه ای هست.بعد از اینگه حالت کرمی مانند به خودش گرفت خامه رو بهش اضافه می کنیم
خوب هم میزنیم تا همه مواد با هم مخلوط بشن. هم زدن رو از ته انجام بدین تا از تهنشین شدن مواد جلوگیری کنیم. کره رو اضافه کنید
به هم زدن ادامه میدیم تا مواد به خوبی مخلوط بشن. . هم زدن رو تاجایی ادامه میدیم تا غلظت کرم به اندازه ماست چکیده برسه. زیر شعله رو خاموش می کنیم و اجازه می دیم از حرارت بیفته. بعد از اینکه کرم کمی خنک شد، ظرف سرو دسر رو انتخاب می کنیم که دارای عمقی به اندازه حدوداً 5 سانتیمتر باشه و بیسکویت رو یک لایه کف ظرف میچینیم
سپس از کرم به اندازه ای روی بیسکوئیت را بپوشونه بر می دارم و روی بیسکوئیت ها رو کاملا می پوشونیم
برای لایه بعدی من از موز و گردو استفاده کردم ولی شما با هر مغز و یا حتی تکه های شکلات یا شکلات چیپسی می تونین استفاده کنین.
مجدداً روی لایه آخر رو بیسکوئیت می چنیم و ترتیب لایه ها رو ادامه میدیم تا ظرف پر بشه. لایه آخر رو با بیسکویت می پوشونیم و بعد باقی کرم رو داخل قیف می ریزیم و روی بیسکویت ها رو پایپ میکنیم. در انتها روی دسر پودر کاکائو الک میکنیم🌹
دوستان شبتون بخیر💫
ما رو از نظراتتون بی نصیب نزارید😉
دسرهای درخواستیتونم بگید میزارم😍
Read more
امیدوارم حالتون خوب باشه و البته با دیدن اين ويدئو از نوازندگی بی‌نظیر استاد #دوغان عالی‌تر هم بشه. از این به بعد وظیفه خودم می‌دونم به عنوان یک کارشناس کوچک از همین طریق برای ارتقاء آگاهی، سطح سلیقه و شناخت هنری شما همراهان نازنینم تلاش بیشتری کنم تا به کمک و همكاری شما، سطح توقع نازلی که در حال ... امیدوارم حالتون خوب باشه و البته با دیدن اين ويدئو از نوازندگی بی‌نظیر استاد #دوغان عالی‌تر هم بشه.
از این به بعد وظیفه خودم می‌دونم به عنوان یک کارشناس کوچک از همین طریق برای ارتقاء آگاهی، سطح سلیقه و شناخت هنری شما همراهان نازنینم تلاش بیشتری کنم تا به کمک و همكاری شما، سطح توقع نازلی که در حال حاضر از هنر و هنرمند و ارائه‌ی اثر هنری در جامعه جريان داره بلكه اندکی و ذره‌ای بالاتر بره.
البته شرطش اینه که لطفا مِنبعد حداقل شما هر شیرین‌کاری و ادا اصولي که درفضاي مجازي می‌بینید #لایک یا تائید نکنید.
(بدنیست در تمام زمینه‌ها و نه فقط براي هنر این رويكرد تعميم داده بشه.)
اگر فالوور هرجور صفحه‌ای هستيد واقعا لازم نیست تمام پست ها رو لايك كنيد.
متاسفانه جمع اين لایک‌ها یک چهره پوشالی و یك کاسبی رویایی برای صاحب صفحه به ارمغان میاره که البته اگر لایقش باشه که نوش جانش ؛ ولی اگر چرت و پرت پراکنی می‌کنه، ديگه ما حداقل نبايد به افاضاتش دامن بزنیم.
اتفاقا چندوقت پیش در همین راستا اتفاقی ویدئویی دیدم از یک به اصطلاح #نوازندگی، با حضور و همکاری یک گربه ناز و ملوس که شامل تصاویری از صحنه‌های مرتب کردن مانتو و روسری، حرکت‌های نرم و آرام وآرتیستیک گربه و چند ضربه نسبتا پس و پیش به ساز در همراهی با یک موزیک ضبط شده بود که حدود دویست هزار لایک و تعدادی تعریف و تمجید و ابراز احساسات حاكي از به وجد آمدن ناظران صحنه را به خود اختصاص داده بود که دست بر قضا نام یکی از اساتید مسلم #بازیگری (پ) نيز در میان لایکرها مي‌درخشيد مثل ماه.
البته همانطور که می‌دانید به هیچ وجه عادت یا قصد توهین به شخص و یا نقد گروهی را ندارم و معتقدم هر کسی مختار است هر کاری را که صلاح مي‌داند بکند و هر تعدادی که دوست دارند، مي‌توانند لایک کنند یا نکنند؛ فقط غرض این است که هموطنان نازنین در تشخیص عمل هنری، اثر هنری، هنرمند و اساسا آنچه را كه می‌توان به هنر نسبت داد، با سایر موارد دچار خطا و شبهه ‌نشوند.
امیدوارم از هنر نوازندگی این استاد مسلم لذت ببرید.
#مجیداخشابی #هر_پستي_را_لايك_نكنيم #پژوهش_هنر #هنر #هنرمند #اثر_هنري #موسيقي #آموزش #نوازندگي #خوانندگي #آهنگسازي
#آموزشگاه #موسیقی #همراز #آموزش_موسیقی
Read more
با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام🙄 اگر پست های هر پیج رو لایک نکنید؛پست ها برای شما به اشتراک‌ گذاشته ...
Media Removed
با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام🙄 اگر پست های هر پیج رو لایک نکنید؛پست ها برای شما به اشتراک‌ گذاشته نمی شود اگر پیج بنده برای شما مفید هست و تمایل دارید همراه من باشید با لایک کردن پست ها همراه من بمونید. دوستون دارم کاراتو ببین اینستاگرام🙄😐 با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام🙄
اگر پست های هر پیج رو لایک نکنید؛پست ها برای شما به اشتراک‌ گذاشته نمی شود
اگر پیج بنده برای شما مفید هست و تمایل دارید همراه من باشید با لایک کردن پست ها همراه من بمونید.
دوستون دارم😊❤🙏 کاراتو ببین اینستاگرام🙄😐
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون ...
Media Removed
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید #لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش ... لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت
برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید
#لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش #پیج #شهرت #اینستاکینگشاپ #هک #تلگرام #اموزش #ترفند #خرید #فروش #پیج #اپل #ایفون #موبایل #اکبند #بازاریابی #ایفون6 #ایفون5 #ایفون5اس #ایفون6پلاس #لاکچری
Read more
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون ...
Media Removed
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید #لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش ... لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت
برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید
#لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش #پیج #شهرت #اینستاکینگشاپ #هک #تلگرام #اموزش #ترفند #خرید #فروش #پیج #اپل #ایفون #موبایل #اکبند #بازاریابی #ایفون6 #ایفون5 #ایفون5اس #ایفون6پلاس #لاکچری
Read more
@h.h_nice سلام به روی ماهتون دوستای نازنینم <span class="emoji emoji1f60d"></span> عصرتون آرام و در پناه خدا <span class="emoji emoji1f490"></span> ممنون از همراهی زیباتون ...
Media Removed
@h.h_nice سلام به روی ماهتون دوستای نازنینم عصرتون آرام و در پناه خدا ممنون از همراهی زیباتون و لایک ها وکامنت های پرمهر و انرژی بخشتون مهربونای عزیزم ببخشید که نمیتونم جواب کامنتها و دایرکتهای زیباتونو بدم ولی با خوندن تک تکشون کلی انرژی میگیرم ممنون که هستید شام دیشبمون سالاد ... @h.h_nice
سلام به روی ماهتون دوستای نازنینم 😍 عصرتون آرام و در پناه خدا 💐
ممنون از همراهی زیباتون و لایک ها وکامنت های پرمهر و انرژی بخشتون مهربونای عزیزم 😍
ببخشید که نمیتونم جواب کامنتها و دایرکتهای زیباتونو بدم ولی با خوندن تک تکشون کلی انرژی میگیرم 😊
ممنون که هستید ❤ ❤ ❤
شام دیشبمون سالاد ماکارونی و خاگینه مغزدار تبریزی و نوشیدنی خوشمزه مون شربت آبلیمو با اسکوپ های هندوانه جاتون سبز 😋 .
.
#سالاد_ماکارونی
من از مخلوط پاستای فرمی صدفی و پیچی پخته و آبکش شده و سینه مرغ پخته و خرد شده و ژامبون وخیار شور و هویج خام رنده شده و ذرت و نخود فرنگی و کمی فلفل دلمه خرد شده استفاده کردم برای سسش هم از روغن زیتون و سس مایونز و ماست شیرین و آبلیمو ونمک وفلفل و آویشن استفاده کردم همه رو با هم قاطی کرده و چند ساعت در یخچال گذاشتم تا مزه ها به خورد سالاد برن 😊
#خاگینه_مغزدار_تبریزی_

مواد لازم برای شهد
شکر 3لیوان
آب 3 لیوان
گلاب یک چهارم
زعفران دم کرده
طرز تهیه : آب وشکر رو روی حرارت گذاشتم وقتی به جوش اومد ده دقیقه زمان دادم تا با حرارت ملایم بجوشه و در آخر یک چهارم لیوان گلاب و به مقدار کافی زعفران دمکرده اضافه کردم و از روی حرارت برداشتم
تخم مرغ 6 عدد
آرد 6ق غ سر صاف
ماست سفت شیرین 6 ق غ
بکینگ پودر 6 قاشق چای خوری سر صاف
وانیل کمی،زعفران به میزان لازم
برای مواد میانی:
گردو خرد شده،هل،زنجبیل و دارچین و پودر گل سرخ مقداری
ابتدا تخم مرغ وانیل رو با همزن کاملا میزنیم تا کرم رنگ بشه و حجمش دو برابر بشه بعد ماست سفت رو اضافه کرده باز هم میزنیم وبعد آرد وبکینگ پودر رو افزوده و هم میزنیم تا صاف و یکدست بشه و بعد زعفران رو اضافه میکنیم
اگه بخواین ارتفاع خاگینه بیشتر باشه باید از تابه کوچک استفاده بشه، توی تابه نچسب خیلی کم روغن ریخته و نصف مایه رو میریزیم و درب ظرف رو میذاریم تا کمی ببنده نه زیاد ... مواد میانی رو قاطی کرده یک قاشق گلاب افزوده تا حالت خمیری پیدا کنه، مواد رو روی خاگینه ریخته و به طور منظم روش پخش کردم وبعد بقیه مایه رو ریخته و در ظرف رو گذاشتم تا روی خاگینه بگیره
نکته مهم حرارته که باید خیلی کم باشه تا روی مواد که میگیره تهش نسوزه بعد آرام بر میگردونیم تا طرف دیگشم سرخ بشه وبعد برش زده و شهد آماده رو میریزیم یه جوش که خورد خاموش میکنیم و میذاریم شهد به خورد خاگینه بره ،بعد از خنک شدن توی ظرف سرو میذاریم
✔نکته مهم. ..خاگینه باید داغ باشه و شهد خنک
✔آرد زیاد باعث سفت شدن خاگینه میشه، همچنین شهد غلیظ
بکینگ پودر اضافی باعث خوابیدن پف خاگینه
Read more
حال وهوای دلتون شاد دوستان<span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji1f339"></span>انشاالله که روز وروزگار بر وفق مرادتون باشه فقط خواستم سلامی وبکنم‌ ...
Media Removed
حال وهوای دلتون شاد دوستانانشاالله که روز وروزگار بر وفق مرادتون باشه فقط خواستم سلامی وبکنم‌ وبگم که خاطرتون خیلی برام عزیز هست شمایی که همیشه همراهم هستین ولایک وکامنت های قشنگتون انرژی مثبتی هست برای ادامه راه ماهی سالمون هست که با نمک وفلفل وپودر سیر واب لیمو ترش‌ مزه دار ... حال وهوای دلتون شاد دوستان❤🌹انشاالله که روز وروزگار بر وفق مرادتون باشه فقط خواستم سلامی وبکنم‌ وبگم که خاطرتون خیلی برام عزیز هست شمایی که همیشه همراهم هستین ولایک وکامنت های قشنگتون انرژی مثبتی هست برای ادامه راه😊❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤ ماهی سالمون هست که با نمک وفلفل وپودر سیر واب لیمو ترش‌ مزه دار شده وبعد یک ساعت در روغن سرخ شده.
دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم🌹🌹🌹🌹 لحظه هاتون شاد❤❤❤❤ #ناهار #شویدپلو #ماهی #سالمون #خوشمزه #خوشرنگ #غذای_ایرانی #غذا #خونگی #آشپزی #آشپزی_ایرانی #زیتون #سیر_ترشی #دست_پخت_مادر #yumyum #lunchtime #delicous #deliciousfood #foodpic #truecooks #lovefood #cooking #chef #persian_chefs #persian_foods #sofrekhune #ashpazi_modern #ashpazi_khanegi #ashpazi_shoma
Read more
دوستان عزیزم کوسن های گره ای با فرم منظم و هندسی که دارند نظم و آرامش را برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان ...
Media Removed
دوستان عزیزم کوسن های گره ای با فرم منظم و هندسی که دارند نظم و آرامش را برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان می آوردند و از لحاظ فرمیک به هیچ وجه خسته کننده نخواهند شد. این کوسن ها همگی قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند و در رنگهای کاملا متنوع عرضه میشوند. ممنونم که صفحه ی ما رو دنبال میکنین و با لایک ها ... دوستان عزیزم کوسن های گره ای با فرم منظم و هندسی که دارند نظم و آرامش را برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان می آوردند و از لحاظ فرمیک به هیچ وجه خسته کننده نخواهند شد. این کوسن ها همگی قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند و در رنگهای کاملا متنوع عرضه میشوند. ممنونم که صفحه ی ما رو دنبال میکنین و با لایک ها وکامنت های زیباتون بهم انرژی میدین. 😊🤗😍🌹❤️
#کوسن #کوسن_شیک #کوسن_فانتزی #کوسن_خاص #کوسن_زیبا #کوسن_دست_دوز #کوسن_مدرن #کوسن_گره_ای #کوسن_دکوراتیو #بالشت_دکوری #دکوراسیون #دستساز #زیبا #هنر #فروش #شیراز #ایران #دوخت #دکوری #دکوراسیون_داخلی #دکوراسیون_مدرن #اتاق_کودک #مبلمان #فروش #مبل #جدید #فروش_اینترنتی
#knotpillow #cushion #decorative_pillow
Read more
🔁 امکان باز نشر پست‌ها برای کاربران اندرویدی فراهم شد. یعنی شما می‌تونید هر پستی که دوست داشتید رو ...
Media Removed
🔁 امکان باز نشر پست‌ها برای کاربران اندرویدی فراهم شد. یعنی شما می‌تونید هر پستی که دوست داشتید رو از پیج هرکسی توی استوری خودتون بازنشرش کنید. برای اینکار کافیه گزینه اشتراک گذاری (مثلث کنار کامنت و لایک) رو انتخاب و توی گزینه های باز شده، اضافه کردن پست توی استوری رو انتخاب کنید و بعد توی تنظیمات ... 🔁 امکان باز نشر پست‌ها برای کاربران اندرویدی فراهم شد.
یعنی شما می‌تونید هر پستی که دوست داشتید رو از پیج هرکسی توی استوری خودتون بازنشرش کنید.
✅ برای اینکار کافیه گزینه اشتراک گذاری (مثلث کنار کامنت و لایک) رو انتخاب و توی گزینه های باز شده، اضافه کردن پست توی استوری رو انتخاب کنید و بعد توی تنظیمات استوری هرچیز دیگه ای که دوست‌دارید رو اضافه و منتشرش کنید. .
.
❇️ این ویژگی در حال حاضر برای بازنشر در استوری و برای کاربران اندرویدی فراهم شده و به زودی امکان بازنشر پست ها در پست هم
اضافه خواهد شد. .
⬇️ یادتون نره که حتما نسخه آخر اینستاگرام رو نصب کنید👇
www.parshub.com/s/876

#اینستاگرام #پارس_هاب #اندروید #بازنشر #ریپست #بازار_اندرویدی #ویژگی
#instagram #parshub #parshubstore #android #repost #new
Read more
. خدایا دستم به آسمانت نمیرسد اما توکه دستت بزمین میرسد عزت دوستان وعزیزانم را تاعرش کبریایی ...
Media Removed
. خدایا دستم به آسمانت نمیرسد اما توکه دستت بزمین میرسد عزت دوستان وعزیزانم را تاعرش کبریایی خودبلندکن . وعطاکن هرآنچه برایشان خیر است ______________________________________ سلام دوستای اینستایی من، چند تا پست از سفرم به زنجان میزارم واستون تا کسایی که اطلاعی از جاهای دیدنی ... .
خدایا
دستم به آسمانت نمیرسد
اما توکه دستت بزمین میرسد
عزت دوستان وعزیزانم را
تاعرش کبریایی خودبلندکن
.
وعطاکن هرآنچه برایشان خیر است🙏🌼🌷🌼
______________________________________
سلام دوستای اینستایی من، چند تا پست از سفرم به زنجان میزارم واستون تا کسایی که اطلاعی از جاهای دیدنی این شهر ندارن اطلاعاتی کسب کنن . اگر عاشق تاریخ هستید حتما باید برید از نزدیک ببینید.
اولین پستم:
#بنای_رخت‌شوی‌_خانه یا مجموعهٔ تاریخی #رخت‌شوی_‌خانه
در قلب بافت تاریخی شهر  #زنجان که منطبق بر حصار #قدیمی شهر می‌باشد، در یک منطقهٔ پرتراکم مسکونی احداث شده‌است.
مردم شهر لباس و رخت خود را در آن محل می‌شسته‌اند.
چنین کاربری برای یک بنای عمومی در جهان مشابه ندارد یا کم‌نظیر است.
این بنا در حال حاضر تعمیر و مرمت شده و به عنوان موزهٔ مردم‌شناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مردم می‌توانند از آن بازدید کنند.
این بنا در سال‌های گذشته به جهت وجود هوای سرد در زمستان‌ها برای بانوان زنجانی ساخته شده‌است.
پ.ن۱ ؛ اولین عکسی که گذاشتم به دستگیره های در (دقُل باب) دقت کنید که مال خانوم ها با مال آقایون فرق میکرده . صدای در برای خانومها ملایم و تیز تر و برای آقایون محکم بوده .😍🙂
پ.ن۲؛ خیلی موزه ی زیبایی بودش توصیه میکنم حتما برید ببینید .
#اینستالایک #سفر #مسافرت #پاگشا #خوشگذرانی #دورهمی #روزهای_خوش #چشم_بد_دور #رشتی #شمالی #موزه #مهمانی #لایک #دیدنی #چشم_نواز #رخت_شوی_خانه
Read more
<span class="emoji emojia9"></span> Lola Melani از عکس ها چه میفهمیم ؟ مرا ببینید، من حامله هستم من برای معروفیت همه کار میکنم حتا ...
Media Removed
Lola Melani از عکس ها چه میفهمیم ؟ مرا ببینید، من حامله هستم من برای معروفیت همه کار میکنم حتا تست تازه حاملگی خود را به شما نمایش میدهم (اف بر ان شعور نداشته ات !) شما حتا باید بدانید که چطور باردار شدم و ان شب همسرم در چه حالی بود به برهنگیم کاری نداشته باشید فقط مرا به دوستانتان نیز نشان دهید ... © Lola Melani
از عکس ها چه میفهمیم ؟
مرا ببینید، من حامله هستم
من برای معروفیت همه کار میکنم
حتا تست تازه حاملگی خود را به شما نمایش میدهم
(اف بر ان شعور نداشته ات !)
شما حتا باید بدانید که چطور باردار شدم و ان شب همسرم در چه حالی بود
به برهنگیم کاری نداشته باشید
فقط مرا به دوستانتان نیز نشان دهید
هیچ چیز جز این مهم نیست
لطفا لایک یادتان نرود
تعداد فالور انگیزه من است !
به زودی اتاق بچه ام را نیز رو میکنم تا چشم همه شما 4تا شود، از غذا خوردنش، اروغ زدنش، عوض کردن پوشک هم استوری خواهم گذاشت
کیف میکنم وقتی شما نام پوشک کودک مرا میپرسید که من هم با تبلیغ لامان بیبی از شرکتش پول سازم و شمارا احمق فرض کنم
ما پول از شما در می اوریم
میدانم حسرت میخورید ولی مهم نیست، مهم این است که مرا دنبال میکنی
منی که حتا احمق هستم
ولی، در جامعه کم شعوری ،من عقل کل خواهم شد
و چه واقعیت شیرینی

دوستان من ،ما مدرن شده ایم
به شما و به داخل شدن در همه چیزم تبریک میگویم
ما امل نیستیم!!مثل بقیه کوته فکر هم نیستیم
پیج خودمان است و باز میگذاریم، شاید خدا خواست ما نیز کیم کارداشیان ایرانی شدیم
قول میدهم که شما مارا معروف میکنید
کافیست دست رو حماقت و بیکاری شما گذاریم
ان لحظه سوار بر نردبام بی خردی شما سلبریتی کاذب اینستا خواهیم شد
ما که چیزی برای ارایه نداشتیم
مرسی که شما باعث شدید حماقت ما ارزویتان شود
حال دوستانتان را دعوت کنید، گاهی فردا صحنه هایی از یوگا در اب را با همین شکم بزرگ خود برایتان نمایش میدهم

اخر ملتی که ندانند زیبایی بارداری شخصیست و باید برایش تقدس قایل شد و تصاویرش خانوادگی باشد، بیش از نیز نمیفهمند !

ما به کار خود ادامه میدهیم
اگر عشقمان کشید ،هفته ای یک بار نیز از مطالب کپی شده در گوگل ،از روانشناسی کودک و جامعه شناسی و اصول یوگا با شما صحبت میکنیم که نگویید پیج ما مفید نیست! هر چند که اینکاره هم نیستیم
شگفتا

ما به کجا رسیده ایم؟
چند لحظه در تنهایی خود فکر کنید
ما که والدین فهمیده ای داشتیم !
ما را چه شده؟
شمایی که حاضرید از شب زفاف هم عکس گذارید و شمایی که کنجکاوانه رهرو انها هستید
کسانی که نمیفهمند چرا اینگونه گفتم، عصبانی هستند!
مصیبت ها گفته نمیشود که این لایف استايل ها برای مردم مد میشود!
چندین بار از زیبایی مادران باردار سخن گفتم
عکس بارداری عالیست
اما
چگونگی اش اصل ماجراست !

از من متنفر باشید
من هرگز از ترس انفالوها سکوت نمیکنم!
اما
بخوانید،دوستانتان را تگ کنید ،دایرکت کنید، اگاهی را نشر دهید

امیر شمس :مدرس هنر عکاسی
@amirshamsofficial
Read more
سلام.<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji270b"></span> و هزاران درود <span class="emoji emoji1f64f"></span>عزیزان گرانقدر<span class="emoji emoji1f48e"></span>.صبح🌞 زیباتون بخیر <span class="emoji emoji1f331"></span>و شادی<span class="emoji emoji1f388"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span> ممنون و متشکرم<span class="emoji emoji1f64f"></span> از لایک ها و کامنت ...
Media Removed
سلام. و هزاران درود عزیزان گرانقدر.صبح🌞 زیباتون بخیر و شادی ممنون و متشکرم از لایک ها و کامنت های زیبا وارزشمندتون و تگ های قشنگ تون همه شون رو دوست داشتم و بسیار خوشحالم که هستید. دیروزت خوب یا بد گذشت مهم نیست امروز روزدیگریست قدری شادی با خود به خانه ببر راه خانه ات را که یادگرفت فردا ... سلام.😍✋ و هزاران درود 🙏عزیزان گرانقدر💎.صبح🌞 زیباتون بخیر 🌱و شادی🎈🎊 ممنون و متشکرم🙏 از لایک ها و کامنت های زیبا وارزشمندتون و تگ های قشنگ تون همه شون رو دوست داشتم و بسیار خوشحالم😍 که هستید.

دیروزت خوب یا بد گذشت
مهم نیست
امروز روزدیگریست
قدری شادی با خود به خانه ببر
راه خانه ات را که یادگرفت
فردا با پای خودش می آید
شک نکن. 🚩 #آرزوی_شادی

وقتی برای کسی از ته قلب آرزوی موفقیت , شادی و سلامتی می کنید، امواج نامرئی تفکرات و انرژی شما تشخیص نمی دهد که این آرزو متوجه دیگریست.
این موج نیک خواهی ابتدا خود شما را سرشار از ماهیت خویش می کند
در حالت دعا تمامی قوای معنوی، سلول های مغز و حتی سیستم عصبی، زیر بارش این ذرات بهشتی قرار می گیرند که خود شما آن را تولید کردید. اگر از کسی بیزار و متنفر باشید نیز ذرات و امواج کسالت و تنفر، نخست بر خود شما می بارد و سپس در ضمیرتان رسوب می کند.

با توجه به این واقعیت، ضمیر ناخودآگاه کسی که دعا و نفرین می کند، نمیتواند تشخیص دهد که این محصولات شفا بخش و یا مسموم کننده متعلق به فرد دیگریست و باید به سوی او صادر شود بلکه در این شرایط، ضمیر ناخودآگاه، آن محصولات را ابتدا خودش جذب می کند.
همیشه به یاد داشته باشید آبی که در رودخانه جاریست، نخست بستر خود را تر و سرشار از ذات خویش میکند و در نهایت به دریا میرسد.
Read more
ساندویچ گوشت خوشمزه و فوری🌮 یه ساندویچ فوق خوشمزه و لذیذ ‌و سریع که برای موقع‌هایی که گشنتونه و نمیدونید باید چی درست کنید و یا برای مهمانی‌ها یا دورهمی‌هاتون میتونه انتخاب عالی و بینظیری باشه. ویدیو رو حتما ببینید و این غذای محشر رو از دست ندید. باز هم خیلی ممنونم به خاطر لایک‌ها و کامنت‌های ... 👇ساندویچ گوشت خوشمزه و فوری🌮
یه ساندویچ فوق خوشمزه و لذیذ ‌و سریع که برای موقع‌هایی که گشنتونه و نمیدونید باید چی درست کنید و یا برای مهمانی‌ها یا دورهمی‌هاتون میتونه انتخاب عالی و بینظیری باشه. ویدیو رو حتما ببینید و این غذای محشر رو از دست ندید.
باز هم خیلی ممنونم به خاطر لایک‌ها و کامنت‌های قشنگ و پرانرژیتون❤️🙏
.
سوالات خیلی زیادی در مورد دستگاه ساندویچ‌سازی که دوباره در این ویدیو ازش استفاده کردم شده؛ برند این ساندویچ‌ساز «ناسا الکتریک» هست، آلمانیه، کیفیت فوق‌العاده‌ای داره و‌ قیمتش هم مناسبه. دستگاه بسیار پرکاربردیه و یکی از خوبی‌هاش اینه که میتونه همزمان چهار ساندویچ رو آماده کنه. اینم پیجشونه:
@nasa_electric_company
Read more
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون ...
Media Removed
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید #لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش ... لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت
برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید
#لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش #پیج #شهرت #اینستاکینگشاپ #هک #تلگرام #اموزش #ترفند #خرید #فروش #پیج #اپل #ایفون #موبایل #اکبند #بازاریابی #ایفون6 #ایفون5 #ایفون5اس #ایفون6پلاس #لاکچری
Read more
عصرتون شاددوستان ، اگه از طرفدارای کیک های ساده هستین این کیک زعفرانی گزینه خوبی برای بودن درکنار ...
Media Removed
عصرتون شاددوستان ، اگه از طرفدارای کیک های ساده هستین این کیک زعفرانی گزینه خوبی برای بودن درکنار چای عصرانه هست برا تهیه:دو پیمانه ارد،چهار عدد تخم مرغ،یک پیمانه شکر،یک پیمانه روغن مایع،یک پیمانه شیر،کمی وانیل،دو قاشق مربا خوری بیکینگ پودر ودوقاشق غذاخوری زعفران غلیظ دوستان برا پیمانه ... عصرتون شاددوستان ، اگه از طرفدارای کیک های ساده هستین این کیک زعفرانی گزینه خوبی برای بودن درکنار چای عصرانه هست😊❤
برا تهیه:دو پیمانه ارد،چهار عدد تخم مرغ،یک پیمانه شکر،یک پیمانه روغن مایع،یک پیمانه شیر،کمی وانیل،دو قاشق مربا خوری بیکینگ پودر ودوقاشق غذاخوری زعفران غلیظ
دوستان برا پیمانه ازلیوان دسته دار فرانسوی استفاده کردم
اول ارد وبیکینگ پودر رو با هم دو سه بار الک کنید وبزارید کنار.
فر رو با درجه صدو هشتاد روشن کنید تا گرم بشه
من ازقالب کمربندی بیست ودو سانتی استفاده کردم وفقط کف قالب کاغذ روغنی انداختم.برا تهیه تخم مرغها وشکر و وانیل رو ده دقیقه با دور تند همزن بزنید تا کاملا حجیم بشه بعد روغن رو اضافه وبزنید زعفران را افزوده وبزنید وبعدا شیر رو اضافه کنید ودر اخر ارد الک شده رو‌ در سه مرحله اضافه وبا دور کند همزن در حد مخلوط شدن بزنید سپس در قالب ریخته ودر فر به مدت تقریبی چهل وپنج دقیقه یا تا زمانی که تسترتون از کیک تمیز در بیاد بپزیید بعد بزارید چند دقیقه خنک بشه بعد از قالب خارج کرده وبه دلخواه تزیین کنید من برای تزیین یک پاکت خامه صبحانه رو روی بخار کتری گرم کردم ودویست گرم شکلات تخته ایی خرد شده اضافه کردم وقتی ذوب شد روی کیک خنک شده ریختم
. دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم🌹🌹🌹🌹 #کیک #زعفرانی #کیک_زعفرانی #قنادی #هنر_قنادی #شیرینی #شیرینی_خونگی #خوشمزه #خوشرنگ #دورهمی #دسر #yumyum #yumm #cake #cooking #delicous #desert #persian_chefs #persianfood #ashpazi_shoma #sofrekhune #chef #truecooks
Read more
. سلام ویژه خدمت آقایان فلاور سفره خونه <span class="emoji emoji1f33a"></span> . . حدود یک سوم و یا دقیق تر بگیم ۲۹‎٪ از همراهان پیج سفره ...
Media Removed
. سلام ویژه خدمت آقایان فلاور سفره خونه . . حدود یک سوم و یا دقیق تر بگیم ۲۹‎٪ از همراهان پیج سفره خونه آقایان هستند و خوشحالیم که مطالب ما رضایت خاطرشون رو فراهم میکنه که در کنار ما از تجربیات همگی استفاده میکنند. . اما رد پاشون رو توی پستها کمتر مشاهده میکنیم . هم کمتر کامنت میذارید و هم کمتر ... .
سلام ویژه خدمت آقایان فلاور سفره خونه 🌺
.
.
حدود یک سوم و یا دقیق تر بگیم ۲۹‎٪ از همراهان پیج سفره خونه آقایان هستند و خوشحالیم که مطالب ما رضایت خاطرشون رو فراهم میکنه که در کنار ما از تجربیات همگی استفاده میکنند.
.
اما رد پاشون رو توی پستها کمتر مشاهده میکنیم . هم کمتر کامنت میذارید و هم کمتر لایک میکنید . البته بخودی خود اشکالی نداره ولی لایک ها و کامنت هاتون میتونه به ما نشون بده که از مطالب ما چقدر بهره میبرید و ما واقعا خوشحال میشیم که بدونیم چه مطالبی رو بیشتر می پسندید .اینطوری بیشتر دقت می کنیم و هنگام تهیه گزارش ها و مطالب بیشتر حواسمونو جمع می کنیم .
.
.
این پست برای تشکر از همراهی های شما عزیزان هست و خواستم بگم اینجا سفره خونه ست و دانشگاه آزاد نیست که تفکیک جنسیتی شده باشه !! 😂 .
میدونم که همه دوستان عزیز و بانوان پرتلاش و بازدید کننده و فلاور پیج هم از حضور سبز همه شما خوشحال میشن . پس لطفا در کامنت ها شرکت کنید و ما رو از نظرات خود آگاه کنید . 🌺🙏🌺🙏
.
.
نمک جز اصلی آشپزی :
#نمک_دریا بهتره یا نمک صنعتی ؟! اصلا مگه نمک صنعتی داریم ؟! نمک کوهستان چیه ؟!
.
.
.
پ.ن: آقایون عزیز ! از اتاق فرمان اشاره میکنند ؛ لطفا یاللّه بگید بعد وارد پیج بشید !!!!😂😂😂 دوباره اشاره میکنند که اگه لایک نکنید ، خودمون لایک میکنیما !!😂😂😂
.
.
.

#ادویه_جات_سفره_خونه #نمک_سفره_خونه #نکات_آشپزی_سفره_خونه #سفره_خونه #sofrehkhune
Read more
...پاره حرف تو برقص تا من بخندم دختر جوانی را به جرم رقیصدن و لایک زیاد داشتن دستگیر می کنند و ما ...
Media Removed
...پاره حرف تو برقص تا من بخندم دختر جوانی را به جرم رقیصدن و لایک زیاد داشتن دستگیر می کنند و ما همچنان نقش تماشاگر را ایفا می کنیم. البته ما دو دسته تماشاگر داریم. دسته اول تماشاگران تیفوسی هستند که بعد از هر رویدادی چه تلخ و چه شیرین به آن واکنش نشان داده و با هشتگ سازی و پست های مختلف اعتراض و یا ... ...پاره حرف

تو برقص تا من بخندم

دختر جوانی را به جرم رقیصدن و لایک زیاد داشتن دستگیر می کنند و ما همچنان نقش تماشاگر را ایفا می کنیم. البته ما دو دسته تماشاگر داریم. دسته اول تماشاگران تیفوسی هستند که بعد از هر رویدادی چه تلخ و چه شیرین به آن واکنش نشان داده و با هشتگ سازی و پست های مختلف اعتراض و یا موافقت خود را با آن رویداد اعلام می کنند. دسته دوم هم فقط تماشاگر هستند، تخمه، چای و سیگار کنارشون و نقش هویج 🥕 را ایفا می کنند. امروز تمام استوری ها، پست ها و توئیت ها برای دختر جوانی بود که دلش میخواسته برقصه. ولی عمر آنها بیش از چهل و هشت ساعت نیست. دو روز که آفتاب ☀️ بزنه بیرون، همه یادشون میره که این دختر کی بود و به چه جرمی دستگیر شد،همانطور که خیلی ها فراموش شدند و خیلی چیزها در حاشیه قرار گرفت. بعد از آن دوباره زندگی برای ما ادامه دارد و به سراغ فرد دیگری رفته و با فالوها و لایک های خود او را قربانی می کنیم. چرا که به ما کاری جز تماشا کردن یاد ندادند. تماشا می کنیم، تایید می کنیم، تشویق می کنیم، مسخره می کنیم. فحاشی می کنیم. دابسمش می‌سازیم و به ساز دنیا می خندیم. عجیب ساز دنیا ناکوک شده و کسی نیست که ساز درست بزنه تا ما نه در حرف که در عمل آزادانه به خیابان ها آمده و برقصیم

#مائده_هژبری #مهستی #خردادیان #بانو_,جمیله #کاباره #رقص #حرکات_موزون #هنرمند #دلم_میخواد #بهمن_,فرمان_آرا #قیصر #لیدر #تماشاگر
Read more
<span class="emoji emoji1f338"></span>🏵 Pupamilano 🏵<span class="emoji emoji1f338"></span> Like a doll Makeup Fluid Nude Look بیشتر ما خانم‌ها برای مصارف روزانه خودمون دنبال ...
Media Removed
🏵 Pupamilano 🏵 Like a doll Makeup Fluid Nude Look بیشتر ما خانم‌ها برای مصارف روزانه خودمون دنبال یک کرم‌پودر سبک که همزمان اس‌پی اف برای محافظت از پوست داشته باشه می‌گردیم. اغلب کرم‌پودرها یا پوشش سنگین برای استفاده در طول روز را دارند و یا مانند بی‌بی و یا سی‌سی کرم‌ها پوشش بسیار سبک. کرم ... 🌸🏵 Pupamilano 🏵🌸
Like a doll Makeup Fluid Nude Look
بیشتر ما خانم‌ها برای مصارف روزانه خودمون دنبال یک کرم‌پودر سبک که همزمان اس‌پی اف برای محافظت از پوست داشته باشه می‌گردیم.
اغلب کرم‌پودرها یا پوشش سنگین برای استفاده در طول روز را دارند و یا مانند بی‌بی و یا سی‌سی کرم‌ها پوشش بسیار سبک.
کرم پودر لایک دال پوپا سرشار از مواد آبرسان بوده و به همین علت حالت دوفاز دارد.
دارای اس پی اف ۱۵
Photo by @griskene
#Pupamilano #likeadoll #nude #nudelook #makeup #topmakeup #foundation #beauty #instabeauty #spf15 #پوپامیلانو #کرم‌پودر #ایتالیا #دوفاز #لوازم‌آرایش
Read more
سلام خدمت همه شما دوستای نازنینم دلم حسابی براتون تنگ شده برای لایک ها و کامنت های پر مهرتون، برای ...
Media Removed
سلام خدمت همه شما دوستای نازنینم دلم حسابی براتون تنگ شده برای لایک ها و کامنت های پر مهرتون، برای لطف بی منت دوستانی که محبت کردن جزئی از وجود نازنینشونه و براش هیچ حد و مرزی قائل نیستن از همه دوستانی که با وجود غیر فعال شدن پیجم باز هم لطفشون رو دریغ نکردن و همواره جویای احوالم هستن بی نهایت ممنونم دوستای ... سلام خدمت همه شما دوستای نازنینم دلم حسابی براتون تنگ شده
برای لایک ها و کامنت های پر مهرتون،
برای لطف بی منت دوستانی که محبت کردن جزئی از وجود نازنینشونه و براش هیچ حد و مرزی قائل نیستن
از همه دوستانی که با وجود غیر فعال شدن پیجم باز هم لطفشون رو دریغ نکردن و همواره جویای احوالم هستن بی نهایت ممنونم

دوستای خوبم خیلی دلم می خواست باز هم پیشتون باشم و مثل سابق از گرمای وجودتون که تو همین دنیای مجازی هم احساس می شه انرژی بگیرم ولی شرمندم که باید بگم دیگه سعادت با شما بودن رو ندارم
این آخرین پستی که می ذارم
کیک هشتمین سالگرد ازدواجم
توضیح خاصی نداره
کیک رد ولوت با روکش فوندانت و گیپور خوراکی و مجسمه فوندانت آخرین هنرنمایی من در اینستاگرام
عزیزان این مدتی که منو قابل دونستید و پیگیر کارهام بودید تمام سعی خودم رو کردم که در حد این توجه و لطف شما باشم و از هیچ توضیحی دریغ نکردم
سعی کردم پست هام کامل و دقیق و مفید باشن
ولی شرمندم که دیگه نمی تونم وقت بذارم
باور کنید خودم هم فکر نمی کردم به این زودی تموم بشه ولی شد
دلم بیش از پیش براتون تنگ می شه و گهگاهی کامنت هاتون رو می خونم و انرژی می گیرم
امیدوارم منو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید و یه وقتایی یادم باشید

ممنونم از تک تک شما
دوستتون دارم💝💝💝💝
در پناه حق باشید👋👋👋👋🌹
Read more
ساندویچ مرغ با سس خوشمزه یه ساندویچ خوشمزه و لذیذ ‌و سریع و راحت که مخصوصا برای موقع‌هایی که گشنتونه و نمیدونید باید چی درست کنید و یا برای مهمانی‌ها یا دورهمی‌هاتون میتونه انتخاب بینظیری باشه. بچه‌ها هم که خیلی دوست دارند. ویدیو رو حتما ببینید و این غذای محشر رو از دست ندید. خیلی ممنون از لایک‌ها ... 👇ساندویچ مرغ با سس خوشمزه🍗
یه ساندویچ خوشمزه و لذیذ ‌و سریع و راحت که مخصوصا برای موقع‌هایی که گشنتونه و نمیدونید باید چی درست کنید و یا برای مهمانی‌ها یا دورهمی‌هاتون میتونه انتخاب بینظیری باشه. بچه‌ها هم که خیلی دوست دارند. ویدیو رو حتما ببینید و این غذای محشر رو از دست ندید.
خیلی ممنون از لایک‌ها و کامنت‌های قشنگ و پرانرژیتون❤️🙏
.
خیلی‌ها در مورد دستگاه ساندویچ‌ساز و‌ دستگاه گریل از من سوال میپرسند. دستگاهی که تو این ویدیو ازش استفاده کردم، در واقع یک دستگاه ساندویچ‌ساز از برند «ناسا الکتریک» هست، آلمانیه، کیفیت فوق‌العاده‌ای داره و‌ قیمتش هم خیلی منصفانست. جالب اینکه داخل جعبه دو صفحه گریل داره که خیلی راحت میتونید رو دستگاه نصب کنید و باهاش غذاهاتونو گریل کنید. اینم پیجشونه:
@nasa_electric_company
Read more
مسابقه عکاسی مجتمع فنی تبریز تمدید شد شرح مسابقه: برای شرکت در مسابقه کافی است یک عکس خلاقانه ...
Media Removed
مسابقه عکاسی مجتمع فنی تبریز تمدید شد شرح مسابقه: برای شرکت در مسابقه کافی است یک عکس خلاقانه با موضوع دلخواه بگیرید که در آن نمادی از "مجتمع فنی تبریز" وجود داشته باشد. از موارد زیر می‌توانید استفاده کنید: -عکس هنری از وب سایت، صفحه اینستاگرام و تلگرام مجتمع فنی تبریز -عکس از شعبه‌ها و ... مسابقه عکاسی مجتمع فنی تبریز تمدید شد

شرح مسابقه:

برای شرکت در مسابقه کافی است یک عکس خلاقانه با موضوع دلخواه بگیرید که در آن نمادی از "مجتمع فنی تبریز" وجود داشته باشد.

از موارد زیر می‌توانید استفاده کنید: -عکس هنری از وب سایت، صفحه اینستاگرام و تلگرام مجتمع فنی تبریز
-عکس از شعبه‌ها و کلاس‌ها و تابلوهای مجتمع فنی تبریز
-عکس از بروشور و تبلیغات‌های مجتمع فنی تبریز
-عکس از دانشجویان به همراه لوگو و یا نمادی از مجتمع فنی تبریز
و ... مراحل شرکت در مسابقه: -عکس مورد نظر را به آی دی تلگرام (@mojtamefanitabriz) به صورت فایل بفرستید. -بعد از زمان تعیین شده عکس شما در پیچ اینستاگرام مجتمع فنی تبریز با آی دی خودتان منتشر شده و اسکرین شات همان پست را به شما ارسال خواهیم کرد، قانون مسابقه این است که اسکرین شات ارسالی را در پیج خود به اشتراک بگذارید.

قوانین مسابقه:

اسکرین منتشر شده تا پایان مسابقه و اعلام نتایج باید در پیج شما بماند.

روی پست منتشر شده در پیج خودتان، آی دی مجتمع فنی تبریز را تگ کنید. ( @mftabriz )
هشتگ اختصاصی مسابقه را نیز در کپشن وارد کنید. ( #مسابقه_مجتمع_فنی_تبریز )

نحوه انتخاب برندگان در این مسابقه:

این مسابقه چهار برنده خواهد داشت. معیار برنده شدن تعداد لایک‌ها است که بر اساس بیشترین تعداد لایک‌ها نفرات اول تا چهارم تعیین می‌گردند.
جوایز این مسابقه:

نفر اول: سه میلیون ریال وجه نقد
نفر دوم: دو میلیون ریال وجه نقد
نفر سوم: یک میلیون ریال وجه نقد
نفر چهارم: پانصد هزار ریال وجه نقد

زمان ارسال عکس:

تا 21 اردیبهشت عکس‌ها دریافت خواهند شد.

زمان انتشار عکس‌ها و شروع مسابقه و مراحل لایک گیری:
22 اردیبهشت عکس‌های دریافت شده در طول یک روز منتشر خواهند شد و مرحله لایک گیری شما به مدت 7 روز آغاز می‌شود.

اتمام مسابقه:

29 اردیبهشت ساعت 10 صبح مسابقه به اتمام خواهد رسید و لایک‌های بعد از زمان ابلاغ شده به هیچ وجه تاثیری در نتیجه مسابقه ندارد و به این ترتیب برندگان مسابقه مشخص خواهند شد.
هر گونه سوالی راجع به مراحل مسابقه و یا نتایج آن داشتید از طریق دایرکت و یا آی دی تلگرام (@mojtamefanitabriz) بپرسید.

#مسابقه_مجتمع_فنی_تبریز
#مسابقه
#مسابقه_عکاسی
#عکاسی
#شبکه_آموزش_غفوری
#موسسه_فرهنگی_هنری_غفوری
#مجتمع_فنی_تبریز
#سعیدغفوری
#غفورغفوری
Read more
. ایده طراحی سیاه و سفید بسیار زیبا مخاطبین گرانقدر مجله دنیای عکس و گرافیک با توجه به تغییر پروتکل های نمایش پست ها در اینستاگرام،لایک و کامنت از اولویت های نمایش پست ها برای فالوور های هر پیجی محسوب می شود.برای نمایش پستهای جدید خواهشمندیم پستها را لایک کنید. #دنیای_عکس_گرافیک #مجله_هنری ... .
ایده طراحی سیاه و سفید بسیار زیبا
مخاطبین گرانقدر مجله دنیای عکس و گرافیک با توجه به تغییر پروتکل های نمایش پست ها در اینستاگرام،لایک و کامنت از اولویت های نمایش پست ها برای فالوور های هر پیجی محسوب می شود.برای نمایش پستهای جدید خواهشمندیم پستها را لایک کنید.🙏🙏🙏
#دنیای_عکس_گرافیک
#مجله_هنری
#مجله_عکاسی
#مجله_گرافیک
#گرافیک
#طراحی
#نقاشی
#donyaye_aks_graphic
#graphic
#magazine
#photographers
#photography
#blackandwhite
Read more
<span class="emoji emoji1f632"></span> برای آموزش پیج رو باز کنید <span class="emoji emoji1f632"></span> برنامه ی اینستا لایکر برنامه ای جهت لوگین شدن پیج اینستاگرام میباشد ...
Media Removed
برای آموزش پیج رو باز کنید برنامه ی اینستا لایکر برنامه ای جهت لوگین شدن پیج اینستاگرام میباشد که این برنامه میتواند پست های دوستان شما را به صورت خودکار لایک کند (حتی در صورت نداشتن اینترنت) و عکس هایی که از طریق برنامه داخل پیجتون قرار میدید رو به صورت خودکار درون محبوب ترین عکس ها و هشتک ها ( #) ... 😲 برای آموزش پیج رو باز کنید 😲
برنامه ی اینستا لایکر برنامه ای جهت لوگین شدن پیج اینستاگرام میباشد که این برنامه میتواند پست های دوستان شما را به صورت خودکار لایک کند (حتی در صورت نداشتن اینترنت) و عکس هایی که از طریق برنامه داخل پیجتون قرار میدید رو به صورت خودکار درون محبوب ترین عکس ها و هشتک ها ( #) برای همیشه قرار دهد و همین باعث افزایش فالور شما و لایک شما میشود.
چون محبوب ترین عکس ها و هشتک ها مربوط به کشور ایران میباشد پس تمامی لایک ها و فالور ها مختص کشور ایران است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آموزش و دانلود برنامه به سایتی که در قسمت بیو قرار داده شده است مراجعه کنید.
Read more
. اینجا شهر هرت است! طوری واسه نوشته های ما گارد میگیرین که گویا اینجا مدینه فاضله اس و شما برترین بنده پروردگار عزیزم سخت نگیر ، اینستا شهر هرت است! جایی که انگار همه منتظرند اتفاق ناگواری رخ بده و چند روزی روی لمکده راحتی شون پستهای سوگواری بزارن و شبها عکس از شامشون استوری کنند اینستا شهر ... .
اینجا شهر هرت است!

طوری واسه نوشته های ما گارد میگیرین که گویا اینجا مدینه فاضله اس و شما برترین بنده پروردگار
عزیزم سخت نگیر ، اینستا شهر هرت است!
جایی که انگار همه منتظرند اتفاق ناگواری رخ بده و چند روزی روی لمکده راحتی شون پستهای سوگواری بزارن و شبها عکس از شامشون استوری کنند
اینستا شهر هرت است ، جایی که گاها ازدواج میکنن به عشق پست ڱذاشتن از سفره عقدشون.
اینستا شهر هرت است، جایی که ساعتها وقت بیهوده هدر میدیم در حالی که پنج دقیقه برای صحبت کردن برای فرزندمون وقت نمیزاریم
جایی که حتی بیمار شدن و بستن سرم لایک میخوره و جذّابه
اینستا شهر هرت است ، جایی که عقده ها تو لایک ها و کامنتها گشوده میشه
جایی که از اون طرف پشت بومش میافتیم
اینستا شهر هرت است، جایی که جنبه داشتن ، حرف آخر و میزنه و شخصیت ها پشت عکسهای لاکچری عکاسها پنهان میشه
اینستا شهر هرت است، جایی که برای بودن و قرارهای دورهمی با دوستای مجازی کار به جدایی از همسر کشیده میشه و اولویتها رنگ میبازه
جایی که سلبریتی شدن هم مجازیه و تو مرگ گربه ها و اکستنشن ها و دابسمشها و رقصها ... خلاصه شده
اینستا شهر هرت است، جایی که هزینه استاد خطاب شدن گرفتن چند تا عکس با دوربین و لنز چند میلیونیه
جایی که شاعرهاش از پریود مینویسن و لایکها نشون دهنده عمق فاجعه برای هنره
جایی که زیباییه عکس و قلم و شعر معنی نداره و لایک=لایک است.
اینستا شهر هرت است، وقتی که انتظار داریم فقط از ما تعریف کنن و نقد پذیر نیستیم ، حتی جنبه پذیرفتن کوچکترین حقیقت در مورد خودمون رو نداریم و تو هپروت چند شخصیتی سرگردانیم
جایی که عشق... !

اینجا شهر هرت است!

علی راد ۹۶/۱۱/۱۰
Read more
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون ...
Media Removed
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید #لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش ... لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت
برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید
#لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش #پیج #شهرت #اینستاکینگشاپ #هک #تلگرام #اموزش #ترفند #خرید #فروش #پیج #اپل #ایفون #موبایل #اکبند #بازاریابی #ایفون6 #ایفون5 #ایفون5اس #ایفون6پلاس #لاکچری
Read more
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون ...
Media Removed
لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید #لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش ... لایک ها کاملا حقیقی و واقعی بدون افت حتی یک عدد تکمیل سفارشات در کمتر از 24ساعت ارسال لایک واقعی بدون متوجه شدن ادمین پیج در کمتر از 2ساعت
برای سفارشات بیشتر تخفیف ویژه داده خواهد شد دوستان خود را تگ کنید
#لایک #فالو #تخفيف #فروش #ارزان #اینستگرام #رایگان #ویژه #محدود #تبليغات #خرید #شماره #آموزش #پیج #شهرت #اینستاکینگشاپ #هک #تلگرام #اموزش #ترفند #خرید #فروش #پیج #اپل #ایفون #موبایل #اکبند #بازاریابی #ایفون6 #ایفون5 #ایفون5اس #ایفون6پلاس #لاکچری
Read more
 #چراغ_الکلی #اجاق_گاز #سفری #پرتابل #دست_ساز #کمپینگ . با درود . در این پست قصد داریم تا نحوه ساخت ...
Media Removed
#چراغ_الکلی #اجاق_گاز #سفری #پرتابل #دست_ساز #کمپینگ . با درود . در این پست قصد داریم تا نحوه ساخت یک چراغ الکلی پرتابل مناسب سفر و کمپینگ رو به شما آموزش بدیم ، همونطور که از ویدیو متوجه شدید از لوازم #دورریختنی و به درد نخور مثل قوطی اسپری خالی و... استفاده میکنیم . برای ساخت هر وسیله ای نیاز ... #چراغ_الکلی #اجاق_گاز #سفری #پرتابل #دست_ساز #کمپینگ
.
با درود . در این پست قصد داریم تا نحوه ساخت یک چراغ الکلی پرتابل مناسب سفر و کمپینگ رو به شما آموزش بدیم ، همونطور که از ویدیو متوجه شدید از لوازم #دورریختنی و به درد نخور مثل قوطی اسپری خالی و... استفاده میکنیم .
برای ساخت هر وسیله ای نیاز اول این هست که طرزکار اون رو بدونید من خیلی خلاصه در کامنت اول طرز کار و رفتار اجاق رو توضیح میدم .
اگه سوالی بود در کامنت ها در خدمتتون هستم .
پ.ن 1: لازم به ذکر هست که آموزش های کاملتر رو در سایت قرار میدیم .

پ.ن 2: اینستاگرام پست هایی که لایک نمیخوره نسبت به بازدید رو حذف می‌کنه ، پس اگه از ویدیو خوشتون اومد برای حذف نشدنش حتما لایک کنید .

ساخته شده توسط : @rn_juzani

#stove #alcohol #how_to_make #howitsmade #howtomake #handmade #camping #portable #instructables #diy #doityourself #alcoholstove #backpacking #travel
Read more
RePost from @nima_ataie1 فوايد داشتن رفیق اهل سفر افرادی که زیاد سفر می کنند از مکانها و آدم ها خاطرات ...
Media Removed
RePost from @nima_ataie1 فوايد داشتن رفیق اهل سفر افرادی که زیاد سفر می کنند از مکانها و آدم ها خاطرات جالبی دارند. چیزهایی دیده اند که شما از گوش کردن به آنها خسته نمی شوید،آنها دوستانی هستند که کنارشان لحظات خوبی دارید. شاد و در لحظه زندگی می کنند و خسته کننده نیستند. احتمالا دوست یا دوستانی ... RePost from @nima_ataie1
فوايد داشتن رفیق اهل سفر
افرادی که زیاد سفر می کنند از مکانها و آدم ها خاطرات جالبی دارند. چیزهایی دیده اند که شما از گوش کردن به آنها خسته نمی شوید،آنها دوستانی هستند که کنارشان لحظات خوبی دارید. شاد و در لحظه زندگی می کنند و خسته کننده نیستند.
احتمالا دوست یا دوستانی دارید که از نظر شما تمام دنیا را گشته اند.
این افراد پر سفر کسانی هستند که از دوستی با آنها خیلی خوشحالید و از بودن کنارشان لذت می برید. چرا افرادی که سفر می کنند برای ما جذاب تر و دوست داشتنی ترند؟
آنها از چیزی نمی ترسند
خارج شدن از منطقه امن و قدم گذاشتن به دنیای بیرون شجاعت می خواهد.
این افراد از امتحان کردن چیزهای جدید نمی ترسند.
از تجربه کردن و هر روز چیز تازه ای را انتخاب کردن هراسی ندارند.
ذهنی باز دارند
آنها می توانند برای فهمیدن دیگران ذهن شان را باز بگذارند.
چون به جاهای مختلف سفر کرده اند و رسوم و فرهنگ های مختلف را دیده اند تفاوت ها را راحت تر می پذیرند.در لحظه زندگی می کنند
آنها دوستانی هستند که کنارشان لحظات خوبی دارید.
شاد و در لحظه زندگی می کنند و خسته کننده نیستند.
پیشنهادهای غذایی خوبی می دهند
آنها غذاهای مختلفی را امتحان کرده اند و چون شما را می شناسند پیشنهادهای خوبی می دهند.
احتمالا از خوردن غذاهایی که این دوستان تان پیشنهاد می کنند پشیمان نمی شوید.داستان های جالبی برای تعریف کردن دارند
افرادی که زیاد سفر می کنند از مکان ها و افراد مختلف خاطره های جالبی دارند.
چیزهایی دیده اند که شما از گوش کردن به آنها خسته نمی شوید.
شنونده های خوبی هستند
چون به کشورها و شهرهای مختلفی رفته اند، یاد گرفته اند خوب گوش دهند.
آنها در مواجهه با افراد محلی و هنگام درخواست کمک باید شنونده های خوبی باشند و این ویژگی خیلی خوبی برای یک دوستی است.

#گردشگری #سفر #ایران #تفریح #طبیعت #مسافرت  #توریستی #تور #طبیعت_گردی  #لاکچری #طبیعت_ایران #اکوتوریسم #توریسم #توریست #لاکچری_لایف #گردشگری_ایران #جهانگردی #لایک #اینستاگرام  #گردشگری_ایرانی #افرود #آفرود
#travel #hitchhicking #backpacker #luxury #offroad #trip #jurney #iran
Read more
. گفتم اگر در روز عکاسی منم یک عکس با دوربین و لنزم منتشر نکنم حتما از بقیه عقبم! اما شاید جا داشته ...
Media Removed
. گفتم اگر در روز عکاسی منم یک عکس با دوربین و لنزم منتشر نکنم حتما از بقیه عقبم! اما شاید جا داشته باشه چارکلمه حرف حساب هم بزنم...! من اعتقاد دارم که عکاسی هنر نیست! عکاسی یک فرایند علمی و شیمیایی(در دنیای آنالوگ)و یک فناوری تکنولوژیک(در دنیای امروز) که بر مبنای دانش ما از فیزیک نور هستش! من ... .
گفتم اگر در روز عکاسی منم یک عکس با دوربین و
لنزم منتشر نکنم حتما از بقیه عقبم!
اما شاید جا داشته باشه چارکلمه حرف حساب هم بزنم...!
من اعتقاد دارم که عکاسی هنر نیست! عکاسی یک فرایند علمی و شیمیایی(در دنیای آنالوگ)و یک فناوری تکنولوژیک(در دنیای امروز) که بر مبنای دانش ما از فیزیک نور هستش!
من به اصالت«هنرمند عکاس‌»باور دارم و معتقدم چیزی که عکاسی رو به هنر تبدیل میکنه هنرمند عکاسه!
دوم اینکه هیچ ابزار هنری(دوربین، قلمو، ساز،...) فی‌النفسه هیچ قداستی ندارن بلکه آنچه خلق میکنن محترم و باارزشه،پس اینکه همه عکس بگیرن یا بخوان عکاس باشن نه تنها عیبی نداره بلکه خیلی هم زیباست!
بنظر من عکاسی(اصولا هنر) یک ابزار برای‌ بیان کردنه، پس چه بهتر که همه بتونن از طریق ابزار هنر به بیان درونیات خودشون و بازتاب دادن روحیات و افکار و اندیشه‌هاشون بپردازن، هنر ارث پدر کسی نیست که به بقیه بگه «هه! دیگه همه واسه ما هنرمند شدن!» اگر کسی اینو گفت بدونین چیزی برای ارائه نداره و نگران جایگاه متزلزل خودشه!
امروز با پیشرفت تکنولوژی «ثبت» یک عکس کار دشواری نیست اما «جادوی» نگاه عکاسانه و اندیشه‌ی ناب هنرمند هیچوقت قابل جایگزینی نیست، پس هنرمندانه نگاه کردن ، هنرمندانه اندیشیدن و چگونه بازآفرینی جهان از زاویه‌ی دوربین وظیفه‌ی عکاس امروزه، وگرنه عکس رو همه میتونن بگیرن.
سوشال مدیاها امکان سوتفاهم درباره عکس و عکاس رو کمی زیاد کردن...دوستان من سوشال مدیا بهترین مکان برای خلق و نشر اثر ناب هنری نیست، به قول معروف هر سخن جایی و هر نکته...! اثر ناب هنری جاش در گالری‌ها و موزه‌ها، در نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های هنری که شما به قصد دیدن اثر هنری اونجا حاضر میشید هستش که آثار بوسیله‌ی متخصصین دستچین و غربال شده.
فالوئر داشتن یا زیاد لایک خوردن به معنی مهر تایید بر هنرمندانه بودن یک تصویر نیست، هر چند حرف من به معنی مردود بودن تصاویر داخل سوشال مدیا نیست اما میخوام بگم در‌ بستری که یکنفر میتونه با خفه کردن خودش ۳میلیون فالوئر داشته باشه و در‌عین حال عکاس‌های بسیار‌ مطرح جهانی حتی چندان صفحه‌های پر رفت و آمد شاخصی ندارن، معیار تشخیص اثر هنری لایک و فالوئر نیست!
سوشال مدیا محل فوق‌العاده‌یی برای بیان و بروز ماست،محل بسیار خوبی برای ساختن مدیاهای شخصی و فرار از قید و بندهای مدیاهای رسمی هستن، جای مناسبی برای دیدن افکار و اندیشه‌ها و سبک‌های زندگی مختلف هستن(هر چند باید توجه کنیم که مدیا در ذات خودش «بازتاب واقعیت» نیست و در‌بهترین حالت میتونه «بازسازی واقعیت» باشه)
بقیه‌اش رو حوصله‌ام نمیاد بگم!
Read more
سلام دوستان شبتون بخیر تعطیلات خوش میگذره؟ چه خبرا؟ دوستای عزیزم حتما این پست رو لایک کنیدالگوریتم اینستا عکسایی که لایک نشه رو هاید میکنه پس یادتون نره لایک کنید تا پستامونو از دست ندید عزیزایی که هنوز به جمع ما اضافه نشدند چون پیج رو مدت محدودی باز میزارم حتما فالو کنید با زدن تگ @bastaniiii ... سلام دوستان شبتون بخیر🌙
تعطیلات خوش میگذره؟
چه خبرا؟
دوستای عزیزم حتما این پست رو لایک کنید👍الگوریتم اینستا عکسایی که لایک نشه رو هاید میکنه پس یادتون نره لایک کنید تا پستامونو از دست ندید☝
عزیزایی که هنوز به جمع ما اضافه نشدند چون پیج رو مدت محدودی باز میزارم حتما فالو کنید با زدن تگ @bastaniiii وارد صفحه اصلی ما بشید و پستای دیگه مونم ببیند یادتون نره فالو کنید اینجوری هر شب دسرای جدید یاد میگیرید و هر وقت هم بخاید یه عالمه دسر یه جا مثل یه فهرست دارید که به دلخواه انتخاب کنید و درست کنید
و اما این دسر خوشمزه :
دسر هلو یا شلیل

مواد لازم :
بیسکوییت پتی بور ساده یا وانیلی یک بسته و نیم
هلو (شلیل) نسبتا نرم که شیرین تر هستن و به ترشی نمیزنن
نشاسته ذرت ۳ غ ق 
شکر به مقداری که اگر هلو ها ترش بودن از حالتی ترشی دربیان.
خامه قنادی فرم گرفته(برای تزیین به دلخواه)
آب سرد دو سوم لیوان
طرز تهیه :
اول از همه بیسکوییت هارو داخل مخلوط کن میکس میکنیم تا پودری بشه،برای میکس بیسکوییت ها از گوشت کوب هم میتونین استفاده کنین ، بعد میزاریمشون کنار
بعد هلو هارو از هسته جدا کرده و داخل مخلوط کن میریزیم تا میکس بشن ، میکس که شد شکر و نشاسته و آب رو بهش اضافه میکنیم و دوباره میکس میکنیم(البته توجه کنین که نشاسته رو بسته به مقدار هلو اضافه کنین).
بعد یکم روی حرارت میزاریمش.
بعد از حرارت ، لیوان سرو مورد نظر رو برمیداریم و از ته لیوان یک لایه پوره هلو و لایه بعد بیسکوییت میریزیم تا آخر و سر آخر روشو خامه میزنیم و با پودر پسته با خلال پسته تزیین میکنیم.

@masi_lifestyle
💙💜💚❤💚❤💜💙❤💚💛💜💙💛❤💚
مثل درختی که

به سوی آفتاب قد می‌کشد

همه وجودم دستی شده است

و همه دستم خواهشی:

خواهشِ تو

احمد شاملو

شبتون بخیر🌙
Read more
ـ اهل دیدن پشت صحنه‌ی فیلم‌های تاریخی هستید؟ #سیاهی_لشکر صفوف اول رو که قراره دوربین گاهی از نزدیک ...
Media Removed
ـ اهل دیدن پشت صحنه‌ی فیلم‌های تاریخی هستید؟ #سیاهی_لشکر صفوف اول رو که قراره دوربین گاهی از نزدیک نشون بده، کارگردان با یک هزینه‌ی اندکی قرارداد می‌بنده، ولی بقیه‌‌ی جمعیت حتی ارزش مزد دادن هم ندارن، با نرم‌افزار خلق می‌شن!... . اگر در دنیای حقیقی به هر کدوم از ما بگن در ازای مبلغ ناچیزی بیا ... ـ
اهل دیدن پشت صحنه‌ی فیلم‌های تاریخی هستید؟
#سیاهی_لشکر صفوف اول رو که قراره دوربین گاهی از نزدیک نشون بده، کارگردان با یک هزینه‌ی اندکی قرارداد می‌بنده، ولی بقیه‌‌ی جمعیت حتی ارزش مزد دادن هم ندارن، با نرم‌افزار خلق می‌شن!...
.
اگر در دنیای حقیقی به هر کدوم از ما بگن در ازای مبلغ ناچیزی بیا از همون سیاه‌لشکرهای صف اول باش، شاید هیچ‌وقت قبول نکنیم ولی در دنیای مجازی می‌ریم می‌شیم پیکسل! می‌شیم سیاهی‌لشکر نرم‌افزاری فیک... سیاهی‌های پوچ، پشت‌سر فرمانده‌های لشکر. با اختیار و بدون مزد و وفادار اومدیم تو میدان، ولی فقط غباریم!
ـ
توی همین اینستاگرام هم پیج‌هایی هستن که فالوئر #فیک می‌فروشن به فرمانده‌ها! چون اونها برای پیروز شدن نیاز دارن به شلوغ‌پلوغی، به انگیزه داشتن‌، دیده شدن، به کسانی که تشویق‌شون کنن. بعضی از این فرمانده‌ها سیاهی‌لشکر صف‌های اول رو می‌خرن و بعد ماها مفت و مجّانی می‌شیم سیاهی‌لشکر بی‌جیره مواجب صف‌های بعدی! .
ولی مسئله این‌جاست که ما فیک نیستیم، پیکسل نیستیم‌‌، غبار نیستیم‌، ما با اختیار و از سر #کنجکاوی خودمون رو سپردیم به شلوغی میدان و فرمانده‌ها به پشت‌گرمی ماست که یورش می‌برن... یورشی علیه خودمون!!!
ـ
بیاین بدونیم ما برای حضورمون در بعضی میادین و پشت‌گرمی حاصل از حضورمون و شاخ شدن فرمانده‌ها و شلنگ تخته انداختن‌شون! باید روزی پاسخگو باشیم. .
روز عاشورا سپاه چند هزار نفری مقابل سیدالشهداء ماموریتش پشت‌گرمی دادن به فرمانده‌ها بود‌‌، هیاهو و چند هزار کــا بودنش! برای لرزوندن دل بی‌بی زینب و اهل خیام بود. اون آدم‌ها حتی اگر غبار بوده باشن، اگر نه تیری انداخته باشن نه نیزه‌ای نه چوبی و سنگی، باز هم شریک قتل نوه‌ی رسول‌الله هستن، باز هم مشمول لعن هزاران ساله‌ی ما در زیارت عاشورا هستن. توی دین و آیین ما، سیاهی لشکر معنا نداره، فیک بودن معنا نداره، ما واقعی هستیم و برای هر فالو و لایک و کامنت‌مون باید روزی پاسخگو باشیم. .
#سیاهیxلشکرxنباشیم .
حواس‌مون هم باشه هر کس چادر یا عمامه به سر داشت، ارزش اینکه سیاهی‌لشکرش بشیم رو نداره. چه بسا حضور حداکثری ما و جوّی که می‌دیم باعث سقوط بیشترشون هم بشه.
دوستان من! اگر مطالب و تصاویر پیجی با عقایدتون سازگاری نداره، رهاش کنید. حتی همین پیج رو...
.
ختم کلام اینکه اون "و من یعمل مثقال ذرة شراً یره" که قرآن گفته، چه بسا یکی از مصادیقش همین ضربه‌های سرانگشتی باشه که روزی هزار بار با بی‌خیالی روی صفحات گوشی‌هامون می‌زنیم!
.
#فاطمهحوراگرافی
#فاطمهحوراوسیاهیلشکرش :))
Read more
: خیلی تلخه ولی اگه اینستا فیلتر بشه تعجب نمی کنم. دلایل زیادی برای اینکار برای مراجع مسئول وجود داره. ...
Media Removed
: خیلی تلخه ولی اگه اینستا فیلتر بشه تعجب نمی کنم. دلایل زیادی برای اینکار برای مراجع مسئول وجود داره. با بخش سیاسی اش کار ندارم فقط به بخش فرهنگی اش فکر کنیم. یه سر به بخش ذره بین بزنین کلی پست در مورد چیزهایی که نمیشه نام برد حتی. کلی لایک و کامنت و... کلی شاخ و کلی شاخ باز! کلی سلبریتی بی سواد که نظرات ... :
خیلی تلخه ولی اگه اینستا فیلتر بشه تعجب نمی کنم. دلایل زیادی برای اینکار برای مراجع مسئول وجود داره. با بخش سیاسی اش کار ندارم فقط به بخش فرهنگی اش فکر کنیم. یه سر به بخش ذره بین بزنین کلی پست در مورد چیزهایی که نمیشه نام برد حتی. کلی لایک و کامنت و... کلی شاخ و کلی شاخ باز! کلی سلبریتی بی سواد که نظرات صد من یه غازشون به خاطر چند تا لایک و کامنت بیشتر تو صفحات بازتاب گسترده پیدا می کنه. کلی بچه زیر 18 سال که تو پست هایی که کلا بهشون مربوط نیست مشغول ان و بعضی والدین حتی نمی دونن فرق نت و اینترنت چیه! کلی آدم که برای چند لایک بیشتر حاضرن خیلی کارا بکنن. بخش ویدئو های طولانی که جدیدا به اینستاگرام اضافه شد تا رقیبی برای یوتیوب باشه به علاوه دسته بندی مطالب در بخش اکسپلورر و اعمال نظر یک طرفه اینستاگرام در بعضی موارد و.... هم مزید بر علت شده تا این فکر در ذهن بعضی ها شکل بگیره که اااا چرا اینستا فیلتر نیست هنوز؟
امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیافته ولی اگه بیافته علاوه بر مسئولان ما که پاک کردن صورت مسئله رو راحت ترین کار می دونن، همون شاخ بازها و طرفداران پرو پا قرص بعضی صفحات مستهجن و... هم شریک این اتفاق هستن به‌نظر من. اونها حق ندارن فریاد وامصیبتا سر بدن که هزاران شغل از بین رفت و کلی جوون که صفحات مناسب و قانونی دارن بیکار شدن و... اونها سهم بزرگی تو این اتفاق دارن با بی قانونی و دادن بهانه برای فیلترینگ. به جای انداختن گناه گردن این مسئول و اون قاضی و این ارگان و اون کشور که اونها حتما سهم مهمی از مشکلات دارن ، یه بارم قبول کنیم از ماست که بر ماست.
.
.
.
.
#فیلتر #اینستاگرام #فیلترینگ
Read more
. سلاااام به دوستای گلم . عیدتون مبارک . امیدوارم این دو سه روز تعطیلی حسابی بهتون خوش گذشته باشه . انرژیتون هم بیشتر شده باشه و پست ها رو لایک کنید یادتون نره لایک نکنید دیگه پست ها براتون تو صفحه اصلی دیده نمیشن . . #خوراک_گوشت_و_سیب زمینی با #سس_قارچ_و_پنیر با یه غذای خوشمزه ی روسی اومدم ... .
سلاااام به دوستای گلم . عیدتون مبارک . امیدوارم این دو سه روز تعطیلی حسابی بهتون خوش گذشته باشه . انرژیتون هم بیشتر شده باشه و پست ها رو لایک کنید 😉یادتون نره لایک نکنید دیگه پست ها براتون تو صفحه اصلی دیده نمیشن 👍
.
.
#خوراک_گوشت_و_سیب زمینی با #سس_قارچ_و_پنیر

با یه غذای خوشمزه ی روسی اومدم . امیدوارم خوشتون بیاد. این غذا رو با انواع گوشت سفید یا قرمز میتونید درست کنید
مواد لازم برای یه سینی بزرگ فر که برای ۸ نفر کاملا کافی هست :

گوشت گوسفند تازه نازک اسلایس شده: ۸۰۰ گرم تا ۱ کیلو( این مقدار برای ۸ نفر کاملا کافیه و اگه غذایی کنارش باشه تا ۱۰ نفرم خووب چواب میده پس نگید اوه چه خبره اینهمه گوشت. شما به نسبت تعداد کمش کنید)نوع گوشت هم اختیاریه فقط اگه تازه نیست حتما با بیفتک کوب بکوبیدش که ترد بشه. 👈( گیاهخواران عزیزجایگزین گوشت بهتره بادمجان باشه)👉
سیب زمینی ۱ کیلو اسلایس شده
نمک و فلفل سیاه و اویشن
برای سس: خامه ۱۵۰ گرم که با یک ق غ سس خردل ملایم و نمک و فلفل و اویشن و پودر سیر مخلوط شده .( جایگزینش سس بشامل میتونه باشه)

قارچ ۵۰۰ گرم اسلایس شده
پیاز یک عدد
پنیر پیتزا یا ترکیبی از موزارلا و چدار ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم ( مقدارش سلیقه ایه)

روغن زیتون یا کره
گوشت اسلایس شده و سیب زمینی رو مثل کلیپ داخل سینی چرب شده یا ظرف مورد نظر بچینید بهتره با فلفل سیاه و کمی نمک مزه دار بشن .
سس رو روی گوشت و سیب زمینی بکشید و داخل فر ۲۰۰ درجه به مدت ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعا قرار بدید ... میتونید روی سینی فویل بکشید.
بعد داخل تابه پیاز رو تفت داده قارچ هم اضافه و تفت بدید تا سرخ بشن و نمک و فلفل و اویشن هم بزنید . بعد این مواد رو روی گوشت و سیب زمینی که تقریبا پخته بریزید. پنید هم بریزید و داخل فر حدود ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت یا زمینی که پنیر طلایی بشه و مواد بپزن قرار بدید . بعد با گریل میتونید پنیر رو طلایی تر کنید. 👍👍👍این غذا بسیار خوشمزه اس . 👍👍👍اگه گوشت قرمز دوس ندارید با سینه مرغ یا بوقلمون درستش کنید . بازم چیزی از ارزشای این غذا کم نمیشه😁 .
.

دستپخت و توضیحات گل بانو
@chefartist.ir
Read more
❆﷽❆ . . <span class="emoji emoji1f53a"></span> #محجبه_غافل . <span class="emoji emoji21a9"></span>باد تکنولوژے چـادر خیلے هارو برد... مفهوم چــادر برای خیلے از چادرے‌ها هنوز ...
Media Removed
❆﷽❆ . . #محجبه_غافل . باد تکنولوژے چـادر خیلے هارو برد... مفهوم چــادر برای خیلے از چادرے‌ها هنوز معنا پیدا نکرده بیشتر بہ عنوان یک مکمل زیبایے استفاده میکنن با همان چــادر عکس هاے زیبا میگیرند و به اشتراک میگذارند تا محرم و نامحرم لذت ببرد بہ قیمت لایک و جالبتر اینکه عده اے عکسشون ... ❆﷽❆
.
.
🔺 #محجبه_غافل
.
↩باد تکنولوژے چـادر خیلے هارو برد...
مفهوم چــادر برای خیلے از چادرے‌ها
هنوز معنا پیدا نکرده
❌بیشتر بہ عنوان یک مکمل زیبایے استفاده میکنن
با همان چــادر عکس هاے زیبا میگیرند و
به اشتراک میگذارند تا محرم و نامحرم لذت ببرد بہ قیمت لایک
و جالبتر اینکه عده اے عکسشون رو با روبند به اشتراک میگذارند
یعنی من حـجــابـم خاص تر است
یعنی من جداے از این قافله ام
غافل از اینکہ قصه همان است، همان...
❌دایرکت ها پر از درخواست دوستے و ازدواج
❌زیر کامنت ها پر از احسنت و بہ بہ چہ چہ نامحرمان
تاسف بار است که نتیجه کارش را میبیند
↩اما توجهی نمیکند و ادامہ میدهد...
.
✔قبل از اینکه چادر بہ سر کنید
آداب و معرفت پوشش حجــ♥ــاب رو حتما مطالعہ کنیم
✔پوششی ڪہ توام با حیـــا و عفت سرلوحہ شده
.
✔حجـــــ♥ــاب یک تفکر عمیق قلبے باید باشہ
ورنہ ڪہ محجبہ عالم هم باشے و تفکرت درست نباشہ
همان آش و همان کاسہ است
اشتراک گذاشتن عکس یعنی...↓
←-من را ببینید...!
←-بہ من نگاه کنید...!
←-بہ من توجہ کنید و نظر دهید...!
←-یعنی عشوه
←-یعنی تبرج
و این یعنی نقطہ مقابل با اصل موضوع حجـــ♥ــاب و حیـا فاطمے
.
❎منطقشون هم در مقابل منتقدین جز بی احترامی و توهین چیز دیگه ای نیست
.
#به_خودآ .
+به خاطر حضرت زهرا رعایت کنیم که اگر امروز بود چنین کارهایی رو انجام نمیداد...
.
.
🔼پی نوشت:
محفوظ بودن زن، برای سلامتی اش مفید تر است و زیبایی او را با دوام تر میکند
. .
تصنیف غررالـحکم ودررالـحکم صفحه۴۵۰، حدیث۹۲۸۶
.
.
.
.
@jehdhdjsjs
. 💮متن و تصویر در کانال تلگرام موجود است.
.
.
#اسلام #شهدا_شرمنده_ایم
#حجاب #چادر #دختر_آریایی
#عفت #حیا #خوشتیپ
#من_حجاب_را_دوست_دارم
#پرنسس_چادری
#دختر_ایرانی
#لعنت_الله_علی_آل_سعود 🔫
#شیعه #منتظر_ظهور
#قرآن #حامی_رهبر
#تهاجم_فرهنگی #جنگ_نرم
#امر_به_معروف #نهی_از_منکر
#حضرت_زهرا(س) #چادر_خاکی
#Iranian_woman
#islam #hijab
#iranian_girl
#i_love_hijab
#princess
Read more
با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی ...
Media Removed
با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی برای مخاطبین موبایلی ایفا می نمود و کم کم حالت و تم تجاری به خود گرفت بر آن شدیم تا سیستم جذب فالوور واقعی #bigiweb # را طراحی تا بتوانیم در پیشبرد مفید اهداف مشاغل و بهبود نحوه کار با شبکه پر مخاطب ... با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی برای مخاطبین موبایلی ایفا می نمود و کم کم حالت و تم تجاری به خود گرفت بر آن شدیم تا سیستم جذب فالوور واقعی #bigiweb #
را طراحی تا بتوانیم در پیشبرد مفید اهداف مشاغل و بهبود نحوه کار با شبکه پر مخاطب اینستاگرام سهم کوچکی را ایفا نماییم. ☆بیجی وب☆
جامع ترین و ارزان ترین سیستم جذب فالوور اینستاگرام
این سیستم به سه روش عملیات فالو کردن رو برای شما انجام میده
روش اول پیج های هدفتون هست هر پیجی که مرتبط به کار و فعالیت شما هست ( همانند پیج همکار)سرچ کنید پیدا کنید و به سیستم بدین تا بره فالورهاش براتون فالو کنه همچنین میتونید برای سیستم جنسیت ( زن یا مرد ) بودن جهت فالو کردن رو ‌مشخص کنید که برای مشاغلی که مخاطبین ( خانم) یا (آقا) هدف آنها میباشد بسیار مفید تر خواهد بود.

روش دوم بر اساس تگ ها و کلمات کلیدی هست هر کلمه ایی ک میبینید برای شما کاربرد داره بهش میدین بر همون اساس فالوور براتون فالو میکنه
بعنوان مثال کار غذا میبایست کلماتی نظیر غذا - رستوران -فست فوت برای سیستم تعریف کنید

روش سوم بر اساس موقیعت جغرافیایی هست توجه کرده باشین خیلی از کاربرای اینستا برای عکسشون لوکیشن تعریف میکنن سیستم بر همین اساس شناسایی و فالو میکنه شما میتونید موقیعت های اطراف محل فعالیتتون رو به سیستم بدین تا پیج و پست هایی که اطراف شما هستند فالو کنه.

سیستم علاوه بر فالو کردن بطور همزمان عملیات کامنت گذاری و لایک هم انجام میده که باعث میشه افرادی که لایک شده اند پست های شما رو لایک کنن
همچنین کاربران متخلف و کسانی که فحاشی میکنند رو بلاک میکنه

این سیستم قابلیت شناسایی افراد فعال اینستاگرام رو هم دارد.میتونید تنظیم کنید که ربات دنبال افرادی یگرده که اخرین پستشون کمتر از یک هفته گذشته باشد

فقط چند قدم تا دیده شدن خدمات و محصولات شما باقیست.
Www.bigiweb.com
راههای ارتباط با مجموعه #بیجی_وب
.

آیدی پشتیبانی تلگرام :

@bigiweb

تماس با ما :⬅☎
09118882510

#فالو #
#آنفالو #
#فالوکردن #
#فالوور_واقعی #
#تبلیغات #
#تبلیعات_ارزان #
#تبلیغات_در_اینستاگرام #
#تولید_محتوا #
#افزایش_مشتری #
#افزایش_کامنت #
#افزایش_لایک #
Read more
Cred tagged. سلام بچه ها میدونم خیلی وقته نبودم و خیلیاتون انفالو کردین که خب حق هم دارین کاملا،ولی ...
Media Removed
Cred tagged. سلام بچه ها میدونم خیلی وقته نبودم و خیلیاتون انفالو کردین که خب حق هم دارین کاملا،ولی برای کسایی که موندن میخواستم بگم که دیگه پست گذاشتن برام حکم شکنجه داشت، چون هیچ کس لایک نمیکرد و کامنت نمیذاشت و همین باعث شده بود حس کنم پیج دیگه برای کسی مهم نیست و سعی میکردم اصلا طرفش نیام. الانم ... Cred tagged.
سلام بچه ها
میدونم خیلی وقته نبودم و خیلیاتون انفالو کردین که خب حق هم دارین کاملا،ولی برای کسایی که موندن میخواستم بگم که دیگه پست گذاشتن برام حکم شکنجه داشت، چون هیچ کس لایک نمیکرد و کامنت نمیذاشت و همین باعث شده بود حس کنم پیج دیگه برای کسی مهم نیست و سعی میکردم اصلا طرفش نیام. الانم اومدم تا پیجو برای همیشه ببندم ولی پشیمون شدم. این پیجیه که دو سه ساله روش وقت گذاشتم و سعی کردم بزرگش کنم، نمیدونم چرا اصلا طرفدار پیدا نکرد، ولی احتمالا مشکل از منه. به هر حال ممکنه ادامه بدم به پست گذاشتن، با اینکه بعضی وقتا به زور ۵۰ تا لایک میگیرم. نمیدونم بمونم یا نه.
ممنون که هستید و موندید،
شقایق
Read more
 #volleyball . واقعا اینجا چه خبرهههههههه؟؟!!!! <span class="emoji emoji1f628"></span><span class="emoji emoji1f631"></span><span class="emoji emoji1f630"></span> . <span class="emoji emoji1f53b"></span>درحالی که پیش از این تصمیم بر این بود که ...
Media Removed
#volleyball . واقعا اینجا چه خبرهههههههه؟؟!!!! . درحالی که پیش از این تصمیم بر این بود که به دلیل نزدیکی مسابقات آسیایی با قهرمانی جهان، تیم ملی والیبال "ب" به این رقابت ها اعزام شود، اما به یکباره طی چندروز اخیر تصمیم فدراسیون برگشت و این اتفاق نیفتاد! . حال با این سوءمدیریت شکل گرفته، ... #volleyball
.
واقعا اینجا چه خبرهههههههه؟؟!!!! 😨😱😰
.
🔻درحالی که پیش از این تصمیم بر این بود که به دلیل نزدیکی مسابقات آسیایی با قهرمانی جهان، تیم ملی والیبال "ب" به این رقابت ها اعزام شود، اما به یکباره طی چندروز اخیر تصمیم فدراسیون برگشت و این اتفاق نیفتاد!
.
🔻حال با این سوءمدیریت شکل گرفته، تیم ملی والیبال مجبور است برای تورنمنتی که هیچ عایده قابل توجهی برای والیبال ندارد، در فاصله 10 روز مانده به آغاز مسابقات حساس قهرمانی جهان، خود را درگیر رقابت‌های آسیایی کند و نتواند برنامه ریزی مشخص و تأثیر گذاری برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی سطح بالا برای تورنمنت جهانی خود داشته باشد.!!!
.
پ.ن: چرا واقعا؟! خب مدال آسیایی رو نداشته باشیم بهتر از اینه که نتایج بد تو سطح جهانی اونم با این فشردگی مسابقات و سطح بالای بازیا و خستگی بازیکنا بگیریم!!!! اینا دیگه کین بابا!!!؟!!!؟ خب بازیکنا هم آدمن نیاز به استراحت ندارن عایا؟! بعد اگه نتیجه ی بد گرفتن نگید چرا علتش مشخصه!! یه سری نشستن پشت میز و یه سری تصمیمای چرت میگیرن و خسته میشن بعد انتظار دارن این بچه ها بعد این همه قاره پیمایی هرروز سال خدا توپ بزنن و خسته هم نشن تازه همشم ببرن و نتیجه ی خوب بگیرن! بعد حاضر هم نیستن برای دلگرمیشونم که شده بازیا رو از نزدیک پیگیری کنن!! وگرنه اگه به شادی و نظر مردم باشه که فکر نمیکنم کسی مدال آسیا رو به رتبه ی بهتر جهانی ترجیح بده!!! خسته نباشی دلاور خداقوت پهلوان با این تصمیماتت! والا! 😏😒😒
.
منبع والی ورلد
.
.
#خبر #saeedmaroof #saeedmarouf #the #best #volley #thebest #setter #capi #capitan #والیبال #سعیدمعروف #number4 #4 #saeed #maroof #marouf #fivb #کاپیتان
. .
🔑اگه عکسا براتون باز نمیشه از فیلترشکن استفاده کنید!
دوستاتون رو تگ کنید.
لایک و کامنت یادتون نره تودلیا 😉
Read more
مسابقه‌‌‌ «<span class="emoji emoji1f4e3"></span> صداش کن <span class="emoji emoji1f4e3"></span>» ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ <span class="emoji emoji1f60d"></span> ‌‌<span class="emoji emoji1f4f1"></span>همین الان این پست رو لایک کن، حداقل ۵تا از ...
Media Removed
مسابقه‌‌‌ « صداش کن » ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌همین الان این پست رو لایک کن، حداقل ۵تا از دوستات رو تو کامنت‌ها منشن/تگ کن تا یک دستگاه iPhone X برنده شی 😮😎 ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌ یک آیفون X برای یک برنده 🤩?????‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ️ مطمئن شو تمام قوانین مسابقه رو رعایت کردی چون تو مسابقه‌ قبلی افراد ... مسابقه‌‌‌ «📣 صداش کن 📣»
‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 😍 ‌‌📱همین الان این پست رو لایک کن، حداقل ۵تا از دوستات رو تو کامنت‌ها منشن/تگ کن تا یک دستگاه iPhone X برنده شی 😮😎
‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌
یک آیفون X برای یک برنده 🤩?????😱‌‌
‌‌‌‌‌‌ ⚠️ مطمئن شو تمام قوانین مسابقه رو رعایت کردی چون تو مسابقه‌ قبلی افراد زیادی به خاطر رعایت نکردن قوانین، جوایز رو از دست دادن 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ 👇🏻👇🏻👇🏻

‌‌‌⚠️ ⚠️ توجه کن برای اینکه بتونی در مسابقه شرکت کنی، باید #کالاپای و دانستنیها رو فالو کنی ⚠️ ⚠️
‌ ‌
‌‌‌‌‌‌👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻


@danestaniha7
@danestaniha7
‌‌‌
@kalapi_ir
@kalapi_ir
مهلت شرکت تا ساعت 21 روز سه شنبه 9 بهمن ماه هست😌👇🏻‌‌

‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌ 🔸روش بازی:‌‌
‌ ‌‌ فقط کافیه این پست رو‌ لایک کنید و تو کامنت‌های همین پست دوستاتون رو تگ/منشن کنید تا اونا هم اینستاگرام ما رو دنبال کنند. ⚠️ دقت کنید که برای اینکه در قرعه‌کشی شرک داده بشید باید حداقل ۵ کامنت بذارید و در هر کامنت یک شخص متفاوت رو منشن/تگ کنید.

بین کامنت‌های گذاشته شده قرعه‌کشی می‌کنیم و یک دستگاه آیفون X اهدا می‌کنیم.دقت کنید که تو هر کامنت تنها یک دوستتون رو تگ/منشن کنید. واضحه که هرچی دوستای بیشتری‌تون رو به مسابقه دعوت کنید شانس بیشتری برای برنده شدن دارید. ازتون خواهش می‌کنیم که کسایی رو منشن/تگ کنید که واقعا دوستانتون هستند و با منشن/تگ کردن افرادی که نمی‌شناسید و اونا شما رو نمی‌شناسن، اذیتشون نکنید 😌

‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ℹ️ یادتون نره برای برنده شدن باید هم کالاپای و دانستنیها رو فالو‌کنید ☺️ ‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌ℹ️ برنده این مسابقه تا قبل از نیمه بهمن ماه اعلام می‌شه
#دانستنیها #جایزه #مسابقه #آیفون_ببر #دانستنی
Read more
. مدتی است که روانشاسان در هالیدی به سر می‌برند و از آنجا که هزینه‌های سفر هم کمرشکن است، فقط توانستند ...
Media Removed
. مدتی است که روانشاسان در هالیدی به سر می‌برند و از آنجا که هزینه‌های سفر هم کمرشکن است، فقط توانستند طالع‌بینی بخوانند. به همین جهت طی آخرین تحقیقات‌شان به این نتیجه رسیدند که متولدین هر ماه باتوجه به خصوصیات بارزشان، برای یک شغل خاص زاده شده‌اند. . فروردین بهترین شغل برای فروردینی‌های ... .
مدتی است که روانشاسان در هالیدی به سر می‌برند و از آنجا که هزینه‌های سفر هم کمرشکن است، فقط توانستند طالع‌بینی بخوانند. به همین جهت طی آخرین تحقیقات‌شان به این نتیجه رسیدند که متولدین هر ماه باتوجه به خصوصیات بارزشان، برای یک شغل خاص زاده شده‌اند.
.
فروردین

بهترین شغل برای فروردینی‌های مغرور و حادثه‌جو راننده نیسان آبی است. این‌طوری هم همیشه حق با آن‌هاست و هم با توجه به هیجان و جنب و جوش بالای‌شان می‌توانند در این شغل ارتقا بگیرند و از دختری که لاک نمی‌زند هم خطرناک‌تر شوند.
.
اردیبهشت

اردیبهشتی‌های قانع و صبور، آرام و پرتحمل؛ می‌توانند پرستارهای خوبی بشوند. البته منظور روانشناسان، پرستار راست راستکی است! از همین حقیقی‌ها که در بیمارستان‌ها تردد می‌کنند و می‌گویند «کاری داشتی صِدام کن». ولی وقتی کار داشتی و صدایش کردی، اینقدر دیر می‌آید که فوقش به مراسم چهلم بیمار می‌رسد!
.
خرداد

خردادی‌ها به لحاظ روحیات غیرپایدار و اهل تنوع بودن و متلون‌المزاج (همان کلک‌بازِ خودمان) بودن و همچنین علاقه به برنامه‌های کوتاه مدت؛ می‌توانند در عرصه سیاست بدرخشند و نمایندگان مجلسِ موفقی شوند. فقط این کوتاه بودن (منظور مدت است) کمی اذیت‌شان می‌کند که آن هم با چسبیدن به صندلی مدیریتی برطرف می‌شود.
.
تیر

متولدین تیر بسیار حساس، صرفه‎جو و اقتصادی هستند. اگر به تیر ماهی‌ها بر نخورد و من و روانشناسان را باهم نبافند؛ حتی گاهی خسیس هستند. اما خدا شاهده این هیچ چیز از ارزش‌های تیرماهی‌ها کم نمی‌کند. به همین علت تیرماهی‌ها می‌توانند از کارکنان یا سهامداران یا حتی مدیران کارخانه‌های چیپس‌سازی باشند و اکثر فضای پاکت چیپس را با هوا پر کنند و تازه ته دل‌شان هم غنج برود.
.
مرداد

عاشق شهرت، قدرتمند و سرکش، عاشق تعریف و تمجید و کلا متخصص در درآوردنِ گند قضیه. به همین علت سلبریتی شدن می‌تواند شغل درخور و راضی‌کننده‌ای برای‌شان باشد و حداقل تا مدتی نشیمنگاه بر زمین گذاشته و آرام بگیرند! مردادی‌ها به کم قانع نیستند و تا ته هرچیز را می‌روند. یعنی ته هرچیز را. خواه شهرت باشد، خواه لایک، خواه ترکیبی و ...
.
(درضمن روانشناسان معتقدند یک مردادی هرگز به نویسنده فحش بد نمیده)
.
شهریور

شهریوری‌های دقیق، وظیفه‌شناس و نکته‌سنج و دوراندیش و همدرد؛ خودشان از اول دل‌شان می‌خواست دکتر شوند ولی روانشناسان به لحاظ خصوصیات بارزشان، به آن‌ها پیشنهاد مدیریت بحران را دادند. آن‌ها هم تا حد همدردی پایه بودند ولی بقیه مسائل را می‌گفتند: نوموخوایم چون ما از اولش هم گفتیم دوس داریم دکتر بشیم
.
بقیه در کامنت👇👇
Read more
Rose potatoes _______________________ سیب زمینی گل رز تنوری دوتا سه عدد سیب زمینی را با برس خوب شسته و رنده نازک می کنیم و یکساعت در مقدار کمی آب و نمک و پودر سیر قرار می دهیم بدون شستن در آبکش ریخته و می ذاریم کمی که خشک شد با مقداری روغن زیتون یا کره آبکرده آغشته کرده طبق تصویر پشت سر هم چیده آهسته ... Rose potatoes
_______________________

سیب زمینی گل رز تنوری

دوتا سه عدد سیب زمینی را با برس خوب شسته و رنده نازک می کنیم و یکساعت در مقدار کمی آب و نمک و پودر سیر قرار می دهیم بدون شستن در آبکش ریخته و می ذاریم کمی که خشک شد با مقداری روغن زیتون یا کره آبکرده آغشته کرده طبق تصویر پشت سر هم چیده آهسته لوله می کنیم و ته آنرا با فویل محکم پیچیده در قالب مافین گذاشته و روی آنرا هم با قلم مو به روغن زیتون یا کره آبکرده آغشته کرده مقداری فلفل سیاه پاشیده در فر ۲۰۰ درجه که از قبل گرم شده به مدت ۳۰_۴۰ دقیقه می پزیم تا طلایی بشه حتمن چک کنید که خوب پخته باشن اگر نه کمی دیگه در فر بذارید بمونه.سپس کمی خنک شد فویل رو با احتیاط خارج کنید. می تونید بدون فویل در قالب چرب شده بچینید ولی در اون صورت گلها بازتر و درشت تر می شه. این سیب زمینی ها برای دورچین خوراک های گوشتی خیلی مناسب و خوشمزه هست. البته می تونید به کمک خلال دندان انتهای رزها رو محکم کنید و در روغن داغ و عمیق سرخ کنید ولی به روش تنوری سالمتر و کم کالری تر هست

سلام دوستان و همراهان عزیزم، شبتون خوش. ممنون از همراهی و محبتتون. 💙🌹البته بعضی از دوستان دیگه واقعن کم لطفن، سالهای قبل اینطور نبود! اگر محبت می کنید فالو می کنید لااقل گاهی خودتون رو نشون بدین که من و امثال من که اهل لایک و فالور نمایشی گرفتن نیستیم، بدونیم از پست های ما استفاده ای هم می شه یا خیر که لااقل زمانمون برای نوشتن دستورها هدر نره!!! همین چیزها باعث می شه کمتر فعال باشیم... کمی مهربانتر باشیم تا به خود ما هم این مهربانی برگرده ✋😊 امیدوارم هفته ی خیلی خوبی پیش رو داشته باشین. ❤🌹🌹🌹
Read more
سلام دوستان شبتون بخیر<span class="emoji emoji1f319"></span> گلابی دوست دارید؟این ماه هم زیاد میشه🍐 دوستای عزیزم حتما این پست رو لایک ...
Media Removed
سلام دوستان شبتون بخیر گلابی دوست دارید؟این ماه هم زیاد میشه🍐 دوستای عزیزم حتما این پست رو لایک کنیدالگوریتم اینستا عکسایی که لایک نشه رو هاید میکنه پس یادتون نره لایک کنید تا پستامونو از دست ندید عزیزایی که هنوز به جمع ما اضافه نشدند چون پیج رو مدت محدودی باز میزارم حتما فالو کنید با زدن تگ ... سلام دوستان شبتون بخیر🌙
گلابی دوست دارید؟این ماه هم زیاد میشه🍐
دوستای عزیزم حتما این پست رو لایک کنید👍الگوریتم اینستا عکسایی که لایک نشه رو هاید میکنه پس یادتون نره لایک کنید تا پستامونو از دست ندید☝
عزیزایی که هنوز به جمع ما اضافه نشدند چون پیج رو مدت محدودی باز میزارم حتما فالو کنید با زدن تگ @bastaniiii وارد صفحه اصلی ما بشید و پستای دیگه مونم ببیند یادتون نره فالو کنید ❤
✔و اما این دسر :

مواد لازم:
گلابی کوچک 4 عدد
خمیر هزار ورق به میزان لازم
آب 4 پیمانه
شکر 2 پیمانه
عسل 1 پیمانه
چوب دارچین 3- 4 عدد
میخک 6 عدد
وانیل 1/4 قاشق چایخوری
آب‌لیمو تازه 1 قاشق چایخوری ✍طرز تهیه:
ابتدا فر را روی درجه حرارت 200 درجه سانتی‌گراد گرم کنید.
گلابی‌ها را پوست بکنید و قسمت تهتانی آن‌ها را برش دهید تا کف ظرف ثابت شونددر یک قابلمه شکر را در آب با حرارت ملایم حل کنید. پس از حل شدن شکر اجازه دهید شربت چند جوش بخورد. سپس عسل، وانیل، دارچین، آب‌لیمو تازه و میخک را به شربت اضافه کنید و گلابی‌ها را درون آن قرار دهید تا زمانی که گلابی‌ها نرم شوند. مدت زمان تقریبی برای این مرحله حدود 20 دقیقه می‌باشد. البته بسته به میزان سفتی گلابی این مدت زمان متغییر خواهد بود.
پس از نرم شدن گلابی‌ها، آن‌ها را از شربت خارج نمایید و اجازه دهید خنک شونددر این فاصله شربت را از صافی بگذرانید تا صاف و یکدست شود. سپس یک و نیم پیمانه از شربت را مجددا به روی حرارت منتقل نمایید و اجازه دهید تا قوام آید.
در این مرحله خمیر هزار‌ورق را که مطابق دستورهای پیشین تهیه نموده‌اید را به قطر تقریبی نیم سانتی‌متر و یا کمتر باز کنید و از خمیر برش‌هایی نواری شکل به اندازه یک سانتی‌متر بزنید. و از قسمت بالایی گلابی که سرد شده است شروع به پیچیدن نوارها به دور گلابی‌ها کنید. توجه داشته باشید اگر طول نوار خمیری کمتر از گلابی‌ها بود از آب برای چسباندن لایه‌ها استفاده نمایید.
پس از رول کردن گلابی‌ها، گلابی‌ها را درون سینی سرد قرار دهید و به کمک قلم‌مو روی آن‌ها را رومال کنید. برای این منظور یک عدد زرده تخم مرغ، یک قاشق چایخوری شیر و یک قاشق چایخوری پودر قند را به همراه مقداری زعفران با هم مخلوط نمایید.
گلابی‌ها را به مدت تقریبی 60 دقیقه در فر که از قبل با درجه حرارت 200 درجه سانتی‌گراد گرم کرده‌اید پخت کنید. نکته قابل توجه در مورد زمان پخت این خمیر این است که درجه حرارت فر را می‌بایست در طول این یک ساعت به مرور کم کنید. برای این منظور ابتدا 30 دقیقه با درجه 200 بعد 170 مدت یک ربع و به تدریج دما رو کم کنید🍐😉
Read more
بهار دل انگیز #کاشان زیبا هم به پایان رسید،به امید تابستانی شاد برای همه 🌞 @KashanZiba _ عکسهای ...
Media Removed
بهار دل انگیز #کاشان زیبا هم به پایان رسید،به امید تابستانی شاد برای همه 🌞 @KashanZiba _ عکسهای منتخب اردیبهشت و خرداد ماه صفحه اینستاگرام کاشان زیبا @KashanZiba #KashanZiba _ عکس برتر : غنچه های گل محمدی از دوست عزیز @supernova_moments _ ملاک انتخاب تعداد لایک ها می باشد #عکس_منتخب_کاشان_زیبا #Kashan #KashanZiba _ بهار دل انگیز #کاشان زیبا هم به پایان رسید،به امید تابستانی شاد برای همه 🌞
@KashanZiba
_

عکسهای منتخب اردیبهشت و خرداد ماه صفحه اینستاگرام کاشان زیبا
@KashanZiba
#KashanZiba
_

عکس برتر : غنچه های گل محمدی از دوست عزیز
@supernova_moments
_

ملاک انتخاب تعداد لایک ها می باشد 😊
#عکس_منتخب_کاشان_زیبا
#Kashan
#KashanZiba
_
چقدر خاطرات خوش خدایا شکرت خدایا شکرت بابت همه چیز خدایا خودت صبر بده برای تحمل ناخوشیا خدایا ...
Media Removed
چقدر خاطرات خوش خدایا شکرت خدایا شکرت بابت همه چیز خدایا خودت صبر بده برای تحمل ناخوشیا خدایا خودت توان بده یه وقت ناشکری نکنیم خدایا خونه ی مادربزرگه امسال یلدا مادر بزرگ نداره شاید برف هم‌نداشته باشه ولی کمک کن خاطرات خوشش موندگار باشه و همیشگی کمک کن همچنان دور هم جمع باشیم مرسی از ... چقدر خاطرات خوش
خدایا شکرت
خدایا شکرت بابت همه چیز
خدایا خودت صبر بده برای تحمل ناخوشیا
خدایا خودت توان بده یه وقت ناشکری نکنیم

خدایا خونه ی مادربزرگه امسال یلدا مادر بزرگ نداره
شاید برف هم‌نداشته باشه
ولی کمک کن خاطرات خوشش موندگار باشه و همیشگی
کمک کن همچنان دور هم جمع باشیم

مرسی از تک تکتون به خاطر لایک ها
Read more
ظهرتون به خیر وخوبی دوستان ،ممنونم از همراهی خوبتون ودل گرم هستم به‌ داشتن دوستان خوبی چون شما <span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> چند ...
Media Removed
ظهرتون به خیر وخوبی دوستان ،ممنونم از همراهی خوبتون ودل گرم هستم به‌ داشتن دوستان خوبی چون شما چند روزی بود کوچیکه هوس چیکن آلفردو کرده بود وامروز بالاخره تونستم براش درست کنم ویه لبخند گنده رو لبش بیارم پاستا پنه با سس آلفردو (چیکن آلفردو) طرز تهیه:پاستا پنه یک بسته، سینه مرغ نازک نواری ... ظهرتون به خیر وخوبی دوستان ،ممنونم از همراهی خوبتون ودل گرم هستم به‌ داشتن دوستان خوبی چون شما ❤❤🌹🌹
چند روزی بود کوچیکه هوس چیکن آلفردو کرده بود وامروز بالاخره تونستم براش درست کنم ویه لبخند گنده رو لبش بیارم😊😊😊😊 پاستا پنه با سس آلفردو (چیکن آلفردو)
طرز تهیه:پاستا پنه یک بسته، سینه مرغ نازک نواری خرد شده یک عدد ، قارچ ورق شده دویست گرم، پیاز کوچک خیلی باریک خلال شده یک عدد، خامه پاکت صورتی یک عدد، پنیر پارمسان رنده شده چهار قاشق غذاخوری، کره ده گرم ،روغن مایع سه قاشق، جعفری ریز خرد شده دوسه قاشق ، نمک وفلفل سیاه وپودر سیر واویشن وروغن به میزان لازم
سینه نواری شده روبا دوقاشق روغن وپودر سیر روی شعله داغ مرتب زیر ورو کنید تا بپزه در یک تابه کره ویه قاشق روغن ریخته وپیاز رو یکی دو دقیقه تفت بدین بعد قارچ رو اضافه وبزارین ابش کشیده بشه دریک قابلمه جادار اب جوش بیارین کمی نمک وروغن اضافه وپاستا رو بریزین تا بپزه وقتی اماده شد آبکش کرده وبه تابه مرغ که رو حرارته اضافه ومخلوط کنید قارچ وپیاز رو هم اضافه وحرارتو کم کنید خامه رو با نمک وفلفل واویشن مخلوط وارام ارام به مواد اضافه وخوب مخلوط کنید بعد پنج دقیقه پودر پنیر پارمسان رو اضافه وبعد یکی دو دقیقه سریع سرو کنید برای تزیین کمی جعفری خرد شده بپاشین البته اگه خامه ایی تر دوست داشتین مقدار خامه شو‌ بیشتر کنین
دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم🌹🌹🌹🌹 لحظه هاتون شاد❤❤❤❤ #چیکن_آلفردو #سس_آلفردو #خوشمزه #غذا #آشپزی #خونگی #ایتالیایی #دست_پخت_مادر #پاستا #پاستا_آلفردو #شف #سر_آشپز #yumyum #delicious #lunchtime #lunch #foodpic #truecooks #cook #cooking #lovefood #food #pasta #ashpazi_khanegi #ashpazi_shoma #persianfood #chef #sofrekhune
Read more
. علی کریمی تو بازیکن محبوب ما بوده‌ایی و خواهی ماند، اما یکجورایی شده‌ایی بی‌انصافانه به قضاوت ...
Media Removed
. علی کریمی تو بازیکن محبوب ما بوده‌ایی و خواهی ماند، اما یکجورایی شده‌ایی بی‌انصافانه به قضاوت می‌نشینی، کورکورانه دشمنی می‌کنی. در برابر موفقیت و رضایت مردم از تیم ملی سکوت کرده بودی و حالا چون کره به آلمان دو گل زده همه چیز را زیر سوال می‌بری!؟ آیا رضایت و شادی مردم برایت مهم نیست!؟ خودت بازخوردهای ... .
علی کریمی تو بازیکن محبوب ما بوده‌ایی و خواهی ماند، اما یکجورایی شده‌ایی بی‌انصافانه به قضاوت می‌نشینی، کورکورانه دشمنی می‌کنی.
در برابر موفقیت و رضایت مردم از تیم ملی سکوت کرده بودی و حالا چون کره به آلمان دو گل زده همه چیز را زیر سوال می‌بری!؟
آیا رضایت و شادی مردم برایت مهم نیست!؟ خودت بازخوردهای مردم را ببین.
کریمی اگر به فکر تیم ملی و منفعت جمعی بودی سال ۲۰۰۶ در جام‌جهانی خودخواهانه بطری را شوت نمی‌کردی، خوددار می‌بودی و حرفه‌ایی، و برای نفع مردمت قدم برمی‌داشتی.
علی دوست داشتنی که منتقد همه کس و همه چیز هستی، چه با علم و چه بی‌علم، چه درست و چه غلط، حداقل خودت گوش شنوا داشته باش و الگو باش، کامنت‌هایت را که مدت‌هاست بسته‌ای باز کن تا مردم هم شاید حرفی برای گفتن به تو داشته باشند.
لایک‌ها نوش جانت اما نظر مردم را هم ببین و بشنو‌.
اینجا هم در عمل داری خودخواهانه رفتار می‌کنی.

دوستت داریم، منصف باش علی کریمی بی‌نظیر و اسطوره.⁦♥️⁩ بدش را می‌گویی حداقل خوبی‌هایش را هم ببین!

پ.ن: حالا من کلی فحش خواهم خورد و قضاوت خواهم شد، پیشاپیش ممنون.🌹
Read more
ظهر تون به خیر وخوبی دوستان<span class="emoji emoji2764"></span>بالاخره بعد چندین روز گرما امروزهوا حسابی وخنک ودلچسب شد هموطنانی که ...
Media Removed
ظهر تون به خیر وخوبی دوستانبالاخره بعد چندین روز گرما امروزهوا حسابی وخنک ودلچسب شد هموطنانی که امروز مهمون مشگین‌ شهر هستن حتما با این هوای خنک حسابی بهشون خوش میگذره کباب تابه ایی دورنگ گوشت وبوقلمون هستش که در فر پخته شده دوستان برای کباب تابه ایی دویست گرم مخلوط گوشت گوسفند وگوساله چرخ ... ظهر تون به خیر وخوبی دوستان❤بالاخره بعد چندین روز گرما امروزهوا حسابی وخنک ودلچسب شد هموطنانی که امروز مهمون مشگین‌ شهر هستن حتما با این هوای خنک حسابی بهشون خوش میگذره🌹🌹😊 کباب تابه ایی دورنگ گوشت وبوقلمون هستش که در فر پخته شده
دوستان برای کباب تابه ایی دویست گرم مخلوط گوشت گوسفند وگوساله چرخ شده رو با یک عدد پیاز ریز رنده شده ونمک وفلفل ورز داده ویه ساعتی بزارین یخچال دویست گرم هم گوشت بوقلمون چرخ شده مخلوط ران وسینه رو با نمک وفلفل ویک عدد پیاز ریز رنده شده وبیست گرم کره نرم ویکی دوقاشق زعفران اب کرده ورز داده اینم بزارین یخچال موقع پخت کف تابه نچسب بدون دسته رو چرب کرده وگوشت گوسفندی وبوقلمون رو یک در میان کنارهم در تابه پهن کنید وکنارش گوجه رو بزارین ودر فر دویست درجه بزارین بپزه اواخر پخت سی گرم کره ابشده رو با دوسه قاشق زعفران اب کرده مخلوط وروی کبابا بریزین تا حسابی خوش طعم بشه وبا برنج سروش کنید

البته دوستانی که گوشت بوقلمون دوست ندارن به جاش از مخلوط ران وسینه مرغ می تونن استفاده کنن
دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم🌹🌹🌹🌹 لحظه هاتون شاد❤❤❤❤ #ناهار #کته #زعفرونی #کباب_تابه_ای #سبزی #خوشمزه #خوشرنگ #غذا #خونگی #غذای_ایرانی #آشپزی #دوغ #تهدیگ # #دست_پخت_مادر #yumyum #delicious #lunchtime #lunch #foodpic #truecooks #lovefood #cooking #chef #persianfood #persian_chefs #sofrekhune #iran_food #ashpazi_khanegi #ashpazi_shoma #غذا_بوقلمون
Read more
طاعات وعباداتتون قبول دوستان<span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span>دلم برا پست غذا وخورش تنگ شده<span class="emoji emoji1f60a"></span> دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت ...
Media Removed
طاعات وعباداتتون قبول دوستاندلم برا پست غذا وخورش تنگ شده دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم لحظه هاتون شاد برای تهیه خورش ابتدا مرغ رو با دولیوان اب وکمی نمک وفلفل وزردچوبه ودوعدد پیاز کوچک ... طاعات وعباداتتون قبول دوستان❤❤🌹🌹🌹🌹دلم برا پست غذا وخورش تنگ شده😊 دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم🌹🌹🌹🌹 لحظه هاتون شاد❤❤❤❤ برای تهیه خورش ابتدا مرغ رو با دولیوان اب وکمی نمک وفلفل وزردچوبه ودوعدد پیاز کوچک درسته میزاریم تا بپزه دراین فاصله بادمجانها رو پوست‌ بگیرین وبرش بزنین وکمی نمک بپاشید بعد نیم ساعت بشورین وخشک کنید وبا کمی روغن در ماهیتابه با دربسته وحرارت متوسط سرخ کنید تا حین سرخ شدن مغز پخت هم بشه وبزارید کنار ،مرغ که پخت واماده شد در روغن تابه هردوطرفشو خوب سرخ کنید وموقع سرخ شدن کمی زعفران دم کرده روش بریزیید تا خوش عطر وطعم بشه وبعد مرغها رو بزارید کنار‌ ویک قاشق‌ پر رب گوجه رو در روغن تابه سرخ کنید تا بوی خامی رب گرفته وخوشرنگ بشه اب باقیمونده ازپخت مرغ رو صاف کرده‌به رب اضافه وبزارین باحرارت ملایم بجوشه وغلیظ بشه ده دقیقه اخر مرغ وبادمجون سرخ شده رو به تابه برگردونید تا کمی از سس به خوردشون بره در این مرحله میتونید هم کنارش گوجه سرخ شده بزارین وهم کمی غوره برا چاشنی روش بریزیین #رمضان #سحری #زعفرونی #خورش #مرغ #خورش_بادمجان #غذا #ایرانی #آشپزی #آشپزی_ایرانی #خونگی #دست_پخت_مادر #بادمجان #سنتی #yumyum #yummy #yum #lunch #delicious #foodpic #truecooks #chef #cooking #instafood #iranianfood #persianfood #sofrekhune #ashpazi_khanegi #ashpazi_melal #ashpazi_shoma
Read more
<span class="emoji emoji1f381"></span><span class="emoji emoji2728"></span> فیدیلیو این ماه یه مسابقه‌ی هیجان‌انگیز داره.<span class="emoji emoji1f389"></span> ما عناوین مسابقه رو به صورت هفتگی اعلام میکنیم ...
Media Removed
فیدیلیو این ماه یه مسابقه‌ی هیجان‌انگیز داره. ما عناوین مسابقه رو به صورت هفتگی اعلام میکنیم و شما عکساتون رو با هشتگ #رمضان_فیدیلیویی منتشر می‌کنید تا وارد مسابقه بشین. موضوع این هفته: “شله زرد+رسپی”. . هر هفته سه عکس از عکس‌های هشتگ و ارسالی انتخاب میشه و تو صفحه‌ی فیدیلیو منتشر میشه ... 🎁✨
فیدیلیو این ماه یه مسابقه‌ی هیجان‌انگیز داره.🎉
ما عناوین مسابقه رو به صورت هفتگی اعلام میکنیم و شما عکساتون رو با هشتگ #رمضان_فیدیلیویی منتشر می‌کنید تا وارد مسابقه بشین. 📍موضوع این هفته: “شله زرد+رسپی”.
.
هر هفته سه عکس از عکس‌های هشتگ و ارسالی انتخاب میشه و تو صفحه‌ی فیدیلیو منتشر میشه و عکس منتشر شده‌ای که بیشترین لایک رو بگیره برنده‌ی هفتست .
جایزه‌ها برای هر نفر:
🎁یک میز شام به ارزش صد هزار تومان در یکی از بهترین رستوران‌های تهران
🎁صد هزار تومان اعتبار خرید از دلیون
🎁کارت عضویت فیدیلیو کلاب
.
تا هفتم ماه رمضان برای این موضوع فرصت دارید.
.
منتظر موضوع بعدی باشید✨
.
دوستاتونو منشن کنید تا اونا هم تو مسابقه شرکت کنن 👇
.
#فیدیلیو #کافه_گرد #رستورانگردی #کافه_گردی #کجا_چی_بخوریم #رستوران #کافه #خوشمزه #شکمو #ناهار #شام #کجاخوبه #غذا #fidilio #رمضان #مسابقه
Read more
سلام وعصرتون به خیر دوستان،نماز وروزه هاتون قبول درگاه حق ،التماس دعا عزیزان کرم شکلاتی،نسکافه ...
Media Removed
سلام وعصرتون به خیر دوستان،نماز وروزه هاتون قبول درگاه حق ،التماس دعا عزیزان کرم شکلاتی،نسکافه ایی : شیر چهار پیمانه،شکر یک پیمانه،نشاسته گندم چهار قاشق غذاخوری سرپر،زرده تخم مرغ یک عدد،نسکافه یک قاشق غذاخوری سرصاف،خامه صبحانه پاکت صورتی یک بسته وپنجاه گرم شکلات تلخ خرد شده ابتدا نشاسته ... سلام وعصرتون به خیر دوستان،نماز وروزه هاتون قبول درگاه حق ،التماس دعا عزیزان
کرم شکلاتی،نسکافه ایی :
شیر چهار پیمانه،شکر یک پیمانه،نشاسته گندم چهار قاشق غذاخوری سرپر،زرده تخم مرغ یک عدد،نسکافه یک قاشق غذاخوری سرصاف،خامه صبحانه پاکت صورتی یک بسته وپنجاه گرم شکلات تلخ خرد شده
ابتدا نشاسته رو درقابلمه ریخته یک پیمانه از شیر رو‌ ارام ارام اضافه وباهمزن دستی بزنید تا حل بشه وگلوله نداشته باشه زرده رو افزوده خوب هم بزنید وقتی صاف ویکدست شد شکر وباقی شیر رواضافه وروی حرارت متوسط بزارید وهم بزنید تا غلیظ بشه وبه قوام برسه نسکافه رو اضافه کنید ومدام هم بزنید حرارت رو خاموش کنید وخامه رو‌ بایکی دوقاشق از مواد یکدست کرده به قابلمه افزوده وهم بزنید تا کاملا مخلوط بشه حالا مواد رو نصف کرده به نیمی شکلات ریز خرد شده رو اضافه کنید وهم بزنید تا با گرمای مواد شکلات ذوب بشه ومخلوط کنید تا یکدست بشه حالا در ظرفهای سرو مایه شکلاتی رو به نسبت مساوی تقسیم کنید وبزارید یخچال تا کمی خودشو بگیره در این فاصله قسمت نسکافه ایی رو هرچند بار هم بزنید تا نبندد کمی که گذشت مایه نسکافه ایی رو به تساوی روی قسمت شکلاتی بریزیید وبزارید یخچال خنک بشه برای تزیین روی کرم به دلخواه از میوه یا شکلات رنده شده یا مثل من از دراژه های شکلاتی استفاده کنید

دوستان وعزیزانی که با لایک ها وکامنت های قشنگتون همراهیم میکنید ممنونم وبراتون ارزوی بهترین ها رو در کنار عزیزانتون دارم🌹🌹🌹🌹 لحظه هاتون شاد❤❤❤❤ #دسر #شکلاتی #نسکافه #خوشمزه #خوش_طعم #خوشرنگ #شیرین #افطاری #رمضان #قنادی #هنر_قنادی #دست_پخت_مادر #yumm #yumyum #desert #delicous #persianfood #persian_chefs #sofrekhune #sweeth #foodpic #ashpazi_shom #chocolate
Read more
سانچی،یا معدن یورت باشد، یا سقوط هواپیما و زلزله، تقصیر را به گردن چه کسی باید انداخت، دولت، نظام، چه ...
Media Removed
سانچی،یا معدن یورت باشد، یا سقوط هواپیما و زلزله، تقصیر را به گردن چه کسی باید انداخت، دولت، نظام، چه کسی در کدام شهر بیست و دو بهمن رفت در خیابان اصلی شهرش و آن را خالی دید؟ خودمان قبر خودمان را میکنیم؛ بعد فریاد میزنیم خواهش میکنم مرا هل ندهید ! از چه کسی انتظار داریم از کدام مسئول ؟ او از میان ... سانچی،یا معدن یورت باشد،
یا سقوط هواپیما و زلزله،
تقصیر را به گردن چه کسی باید انداخت،
دولت،
نظام،
چه کسی در کدام شهر بیست و دو بهمن رفت در خیابان اصلی شهرش و آن را خالی دید؟
خودمان قبر خودمان را میکنیم؛
بعد فریاد میزنیم خواهش میکنم مرا هل ندهید !
از چه کسی انتظار داریم از کدام مسئول ؟
او از میان خود ما به آنجا رفته همین مایی که رشوه میدهیم و میگیریم،
همین مایی که دم هزار ناظر را میبینیم تا از کمبودها چشم پوشی کند،
همین مایی هزار جور دروغ میبافیم تا تاخیر یک ساعته خود را بی بهانه کنار نگذاریم،
از کدام مسئول انتظار داریم مسئولیت گردن بگیرد ؟!
به خدای همه خداپرستان به اعتقاد همه آتئیست ها قسم،
او از میان خود ماست!
همین مایی که دروغ سلام و احوال پرسی شده برایمان!
میان تمام خواهر و مادرانی که مورد عنایت قرار میدید نسبت به مسئولین به این هم فکر کنید،
ما مردم هنوز کرمانشاه را به یاد داریم یا فقط برای چشم سبز دختر هفت ساله کرمانشاهی لایک میکنیم،برای چادر غرق در آب اموجی گریه پست میکنیم؛
میان تمام پست های تسلیت شما بگویم،
غرق در حماقت خود شده ایم،
دم نزنید!
"مینویسم ولی به قول فروغ،
با همین دست های سیمانی"
#فروغ_فرخزاد
Read more
سلام نماز و روزه هاتون قبول . یه چند وقتی بود میخواستم چند تا نکته بگم ، شاید این نکته ها را از راه های ...
Media Removed
سلام نماز و روزه هاتون قبول . یه چند وقتی بود میخواستم چند تا نکته بگم ، شاید این نکته ها را از راه های مختلف خونده و یا شنید باشید ، یا حتی با کمی فکر و تامل بهش رسیده باشید . توی این ۶ سالی که این پیج شخصی من هست و من در این فضا فعالیت میکنم هر چند وقت یه بار (مخصوصا در این یکی دو سال آخر ) به یه سری پیج های شوآف ... سلام نماز و روزه هاتون قبول
.
یه چند وقتی بود میخواستم چند تا نکته بگم ، شاید این نکته ها را از راه های مختلف خونده و یا شنید باشید ، یا حتی با کمی فکر و تامل بهش رسیده باشید .
توی این ۶ سالی که این پیج شخصی من هست و من در این فضا فعالیت میکنم هر چند وقت یه بار (مخصوصا در این یکی دو سال آخر ) به یه سری پیج های شوآف الکی فیمس ویترینی گذرم میخورده .یا حتی پیج تیمارستان را که داشتم این افراد پلنگ صورتی و آبی های زیادی را میدیدم ، بدبختی اینجا بود که چقدر با این پیج ها دوست های مشترک یا موچوآل فرند دارم ،و این افراد بی هویت بعضا بی خانواده و بی اصل و نسب به واسطه ویدیو های دلقکی و چندش و بی هویت پا به اینستاگرام گذاشتن و با فالو و لایک های ما بالا اومدن و دارن درآمد زایی میکنن ، واز طرفی کسب و کار های خرد و خانگی یا بعضا بازاری برای فروش بیشتر و یا مطرح شدن و با مشاوره های غلط تبلیغاتی به این افراد تبلیغات میدن و این ها هر روز پولدارتر و صفحشون مطرح تر میشه ،این افراد از کشور های دیگه شناسایی میشن و با هویت زن و یا مرد #ایرانی روبه رو میشن ، با یه فالو لایک و‌یا کامنت هرچند مسخره کردن این اتفاق می افته ...
اینستاگرام هم جزیه شبکه اجتماعی جهانی هست که به خاطر دسترسی راحت و کم هزینه بودن و از طرفی وضعیت معیشت جوانها و نبود کار و نحوه درآمد زایی با مسخره بازی و دلقک بازی افراد بی هویت باعث میشه هر روز افراد جدید به این فضا بیان و این فضا کثیف تر و غیر قابل تحمل تر بشه .
حالا همه هم نه اما درصد آن افراد سرکش و جیب خالی که دوست دارن یه شبه پولدار بشن کم نیست ،
حالا این وضعیت به سن های پایین تر هم کشیده میشه ، و بدتر اینکه با قیمت های بالای تبلیغاتی مواجه میشیم که پیر و زن و مرد و بازیگر و غیره را به روش های مختلف حریص میکنه درآمدزایی کنن که حتی این بین سایت های قمار هم قارچی رشد میکنه و فضاهای کثیفی که بعضی از این افراد درست کردن حاکم میشه .
اما نکته قابل ذکر من این نیست که چرا این ها هستند ؟!؟! که تنها راه مقابله اش هم این نیست که چرایی این مساله بررسی بشه وقتی پاسخی مناسب براش نداریم .
حرف من یا شما اینه که این دوست های مشترک با این افراد چرا سطح و ارزش و وقت خودشون را زیر سوال میبرن
خود شما چرا سطحتون را پایین میارید ...
خواهشم اینه آنفالو کنید و یا وقتی خیلی وقیح تر میشن ریپورت کنید ...
خواهش میکنم این پست را نشر بدید و دوستانتان را تگ‌کنید و حتی اگر برای سرگرمی هم هست آنفالو کنید ...
.
Read more
Loading...
Load More
Loading...