محسن عکس و iran

Loading...


Unique profiles
11
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Motel Qu, Mazandaran, Iran
Average media age
646.1 days
to ratio
10
گزارش رونمایی آلبوم #ایران_من ویدیو، عکس و گزارش در وب‌سایت #چکامه <span class="emoji emoji1f3bc"></span> عکس‌های اختصاصی چکامه شمیم ...
Media Removed
گزارش رونمایی آلبوم #ایران_من ویدیو، عکس و گزارش در وب‌سایت #چکامه عکس‌های اختصاصی چکامه شمیم قنبری و محسن فیروزمندی @shamimphotography @mfirouzmandi استفاده از تصاویر و ویدیوهای چکامه با درج نام و تگ چکامه، مانعی ندارد. #کنسرت #آلبوم_موسیقی #موسیقی_ایرانی #همایون_شجریان ... گزارش رونمایی آلبوم #ایران_من
ویدیو، عکس و گزارش در وب‌سایت #چکامه
🎼
عکس‌های اختصاصی چکامه
شمیم قنبری و محسن فیروزمندی
@shamimphotography
@mfirouzmandi
استفاده از تصاویر و ویدیوهای چکامه با درج نام و تگ چکامه، مانعی ندارد.
#کنسرت #آلبوم_موسیقی #موسیقی_ایرانی #همایون_شجریان #سهراب_پورناظری
#homayounshajarian #sohrabpournazeri #concert #iraneman
Iran e Man new Music Album by Homayoun Shajarian & Sohrab PourNazeri
🎼💌
Read more
Loading...
محسن تنابنده و احمد مهران فر #iran_love_star #iran #ایران #معروف #ستاره #عشق #عکس #بازیگر #بازیگران #هنرمندان #هنرپیشه #سریال #خندوانه #دورهمی #سینما #تلویزیون #bazigar #bazigaran #honarmandan
Media Removed
محسن تنابنده و احمد مهران فر #iran_love_star #iran #ایران #معروف #ستاره #عشق #عکس #بازیگر #بازیگران #هنرمندان #هنرپیشه #سریال #خندوانه #دورهمی #سینما #تلویزیون #bazigar #bazigaran #honarmandan محسن تنابنده و احمد مهران فر

#iran_love_star #iran #ایران #معروف #ستاره #عشق #عکس #بازیگر #بازیگران #هنرمندان #هنرپیشه #سریال #خندوانه #دورهمی #سینما #تلویزیون #bazigar #bazigaran #honarmandan
هرچی از این آقا بگم کم گفتم ، کوه اراده ، کسی که در سن ۴۷ سالگی مثل اولین روزهای ۷ سالگیش که کار و تلاش رو ...
Media Removed
هرچی از این آقا بگم کم گفتم ، کوه اراده ، کسی که در سن ۴۷ سالگی مثل اولین روزهای ۷ سالگیش که کار و تلاش رو تجربه کرد هنوز انگیزه داره ، مرد دوست داشتنی از روستای خوگان استان مرکزی ، سه سال پیش از نزدیک با کار و سبک زندگیشون آشنا شدم و حاصل این آشنایی شد مستند #طلای_سرخ_خمین ، امروز بعد از مدتها فرصت شد به اتفاق ... هرچی از این آقا بگم کم گفتم ، کوه اراده ، کسی که در سن ۴۷ سالگی مثل اولین روزهای ۷ سالگیش که کار و تلاش رو تجربه کرد هنوز انگیزه داره ، مرد دوست داشتنی از روستای خوگان استان مرکزی ، سه سال پیش از نزدیک با کار و سبک زندگیشون آشنا شدم و حاصل این آشنایی شد مستند #طلای_سرخ_خمین ، امروز بعد از مدتها فرصت شد به اتفاق جمعی از دوستان بریم بهشون مجدد سر بزنیم ، چقدر پیشرت کرده بودند و چقدر کارشون وسعت پیداکرده بود و چقدر خدای متعال به کسب و کارشون برکت داده بود ، واقعا انسان حیرت میکنه در روزگاری که همه از ناامیدی و بیکاری و بی‌انگیزگی... حرف میزنند که در مواردی کاملا هم درسته ، آقای محسن کاظمی با امید به خالق یکتا و تلاش شبانه روزی در کنار خانواده از زندگی لذت میبره و مدام شاکر خدای مهربان است بابت داشتن همسری فداکار و با گذشت که تمام موفقیت هاش رو مدیون او میدونه و فرزندانی نمونه .
واقعا شرم آوره مستندی که دوستان از زندگی ایشون ساختند البته مستند که چه عرض کنم فیلم عملی تخیلی ، و به دروغ ایشون رو یک فرد ضعیف و بی انگیزه معرفی کردند که میخواد از روستاش مهاجرت کنه و بارها و بارها از تلویزیون هم نشون دادند ، فیلمی که بعد از انتشار مجموعه عکسهای بنده از رسانه ها ساخته شده ، واقعا باورم نمیشه این همه حماقت رو ، حیف اسم روایت فتح .

سه سال که عکاسی نکردم و روزهای سختی رو تحمل کردم که بتونم این کار رو ادامه بدم ، به لطف خدا صبرم نتیجه داد ، به زودی و به کمک دوستان عکاسم در سراسر کشور قراره بترکونیم 💪🏼🙏🏼 منتظر باشید .

@soo.images
@soo.images

#ایران #عکاسی_مستند #عکس_مستند #عکاس_مستند #محرومیت_زدایی #اقتصاد_مقاومتی
#Iran #Photography #Photographer #Documentary_Photography #Photo #Documentary_Photo #National_Production #Sooimages #iphoneonly #iphonegraphy
Read more
. شب‌های متـــــل قـــــو 🇮🇷 . . . قدیم ها اگر عاشق می شدی و دلت هوای دیدن داشت ، تلگرام که نبود بروی عکس های پروفایلش را ببینی . باید یادت می آمد فلان مهمانی یا فلان سیزده به در با کدام جمله تو خندیده ؟ در کدام کنج خانه یا سر کدام کوچه اتفاقی ، نگاهتان با هم تصادف کرده ، بعد لبخند زده اید و صورتتان ... .
شب‌های متـــــل قـــــو ❤️🌺🇮🇷📍💙
.
. .
قدیم ها اگر عاشق می شدی و دلت هوای دیدن داشت ، تلگرام که نبود بروی عکس های پروفایلش را ببینی . باید یادت می آمد فلان مهمانی یا فلان سیزده به در با کدام جمله تو خندیده ؟ در کدام کنج خانه یا سر کدام کوچه اتفاقی ، نگاهتان با هم تصادف کرده ، بعد لبخند زده اید و صورتتان گل انداخته از خجالت ؟
نمی شد بروی ببینی "لست سین" تلگرامش کی بوده . باید آرزو می کردی شاید یک عروسی یا عزا پیش بیاید که بشود دم در ، بین مهمان ها ، چند لحظه ای دوباره تماشایش کنی .

عکسی اگر بود مقدس بود و جایش در امن ترین خلوت خانه .
باید سر حوصله ، دور از چشم اغیار ، یواشکی، شاید ،چند دقیقه ای نگاهش کنی و قربان و صدقه اش بروی . اینستاگرام نبود که عکس های سلفی در رنگ بندی های مختلف و عکس های دسته جمعی و سفر و مهمانی رفتن هایش را بشود ببینی .
ما که توی کافه و سینما قرار نمی گذاشتیم .
قرارمان این بود که فلان ساعت توی صف نانوایی با هم باشیم .
یکی توی مردانه بایستد و دیگری زنانه شاید شانس یاری کند و همزمان نوبتمان شد و پیش چشم شاطر، جلوی دخل، چند ثانیه ای کنار هم بایستیم .همین .
تلفن های خانه که سایلنت نمی شدند .
قرارمان این بود که فلان ساعت که همه خواب هستند یواشکی طوری که کسی نفهمد گوشی دستش باشد و آن یکی دستش روی قطع کن و به محض اینکه زنگ زدی ، زنگ نخورده دستش را بردارد ، مبادا کسی بو ببرد .
تو آرام بگویی : دوستت دارم
و او آرام تر بگوید : منم همینطور

و بعد در سکوت، صدای نفس های همدیگر را بشنوید .

ما شاید آخرین نسلی بودیم که کمتر می دید و بیشتر تخیل می کرد . نسلی که صدا و لبخند را به تیپ و هیکل ترجیح می داد . آخرین نسلی که زود دل می بست و دیر دل می کند . .
. .
شبتوووووووون بهشـــــت .
.
Location : Iran, Mazandaran, Motelghoo Dreams City .
Video by : @sajjadsaffari
.
Music by @mohsenebrahimzadeh .
#پاریس #متل_قو #رامسر #شمال #مازندران #ایران #محسن_ابراهیم_زاده #شهسوار #عشق
#north #iran #everydayiran #natgeo #instagram #traveling #shomal #mazandaran #motelghoo #beautiful #city #ramsar #gilan #golestan #mohsenebrahimzadeh #sajjadsaffari
Read more
. آهنگ جدید و بسیار زیبای #محسن_چاوشی به نام #مسلخ به همراه متن آهنگ دانلود از لینک زیر <span class="emoji emoji1f447"></span>🏻 🌐 https://goo.gl/KAwnZs . . داغِ ...
Media Removed
. آهنگ جدید و بسیار زیبای #محسن_چاوشی به نام #مسلخ به همراه متن آهنگ دانلود از لینک زیر 🏻 🌐 https://goo.gl/KAwnZs . . داغِ جوون دیده ی پرپر، منم… مسلخ سروای تناور، منم! باغِ گُلِ بی بَر و بی برگ، من… غربتِ آهوی جوون مرگ، من! ناجیِ باغِ گلِ بی برگ، کو؟ ضامنِ آهوی جوون مرگ، کو؟ شب شد و پیکِ ... .
آهنگ جدید و بسیار زیبای #محسن_چاوشی به نام #مسلخ
به همراه متن آهنگ
دانلود از لینک زیر 👇🏻
🌐 https://goo.gl/KAwnZs
.
.
داغِ جوون دیده ی پرپر، منم…
مسلخ سروای تناور، منم!
باغِ گُلِ بی بَر و بی برگ، من…
غربتِ آهوی جوون مرگ، من!
ناجیِ باغِ گلِ بی برگ، کو؟
ضامنِ آهوی جوون مرگ، کو؟
شب شد و پیکِ تب و غم، سر رسید
عطرِ گلاب، از خود قمصر رسید
جنگ و جُل و جهل و جنون آوردن
دختر شاه پریونُ بُردن
حالِ من از رفته و مونده، بد شد
قالیِ کرمون توو دبی، لگد شد!
غیرتِ من، خارِ بیابون شده…
بی تو، کفن خوابِ خیابون شده…
بغضِ من از سنگ و سفاله…ولی،
این من و این گریه… بگو یا علی!
هق هقِ ابرای جهان، در توئه
آخ نگو! بغضِ اخوان، در توئه…
رحم به ابرای بهارم کنین!
شاخه گلی، خرجِ مزارم کنین
جهل و جُل و جرم و جنون آوردن
دختر شاه پریونُ بُردن
دستِ عجم خار رطب می خوره
شیره ی نخلارو عرب می خوره!
تا میری آتیش بکشی، غماتو
پیرهنِ عثمون می کنن، صداتو!
از من و از غیرتم ای هم قفس
گریه به خاک پدری موند و بس…
تا میری آتیش بکشی، غماتو
پیرهنِ عثمون می کنن، صداتو
تا میری آتیش بکشی، غماتو
پیرهنِ عثمون می کنن، صداتو
.
.
#share #fan #fans #love #today #manoto #manotoplus #iran #mohsenchavoshi #chavoshi #tehran #instagram #photo #telegram #تهران #ایران #آهنگ #منوتو #منوتوپلاس #عشق #عکس #کلیپ #خنده
Read more
ممنونم از همه دوستانی که حضوری،لسانی ،اینستاگرامی ،تلگرامی،واتساپی تولدم و تبریک گفتن ممنونم ...
Media Removed
ممنونم از همه دوستانی که حضوری،لسانی ،اینستاگرامی ،تلگرامی،واتساپی تولدم و تبریک گفتن ممنونم و افتخار میکنم به همتون دارم به سرعت به سمت چهل سالگی حرکت میکنم همونجای که تو عکس دارم نشون میدم ،اینجاس که باید گفت وایسا دنیا من میخوام پیاده شم. #محسن_کیایی #تولد #بازیگر #mohsenkiaee #actor ... ممنونم از همه دوستانی که حضوری،لسانی ،اینستاگرامی ،تلگرامی،واتساپی تولدم و تبریک گفتن ممنونم و افتخار میکنم به همتون
دارم به سرعت به سمت چهل سالگی حرکت میکنم همونجای که تو عکس دارم نشون میدم ،اینجاس که باید گفت وایسا دنیا من میخوام پیاده شم.
#محسن_کیایی #تولد #بازیگر
#mohsenkiaee #actor #iran
Read more
Loading...
هِشتاتون کنار ایی تابلو عکس دارِن؟ قله هزار بلندترین قله استان کرمان است که در جنوب شهر کرمان و بخش ...
Media Removed
هِشتاتون کنار ایی تابلو عکس دارِن؟ قله هزار بلندترین قله استان کرمان است که در جنوب شهر کرمان و بخش کوهستانی راین واقع شده‌است. این کوه از قله‌های بلند ایران و مرتفع‌ترین قله فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود. مسیر رایج  برای رسیدن به قله هزار جبهه شمالی است که از آبشار راین و پناهگاه عبور می‌کند. موقعیت ... هِشتاتون کنار ایی تابلو عکس دارِن؟

قله هزار بلندترین قله استان کرمان است که در جنوب شهر کرمان و بخش کوهستانی راین واقع شده‌است. این کوه از قله‌های بلند ایران و مرتفع‌ترین قله فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود. مسیر رایج  برای رسیدن به قله هزار جبهه شمالی است که از آبشار راین و پناهگاه عبور می‌کند.

موقعیت جغرافیایی قله هزار کرمان

قله منفرد هزار از شمال به روستای صاحب آباد، اصفهانیوته و کوهستان جوپار، از غرب به راسک، ده مرتضی و اوردیکان، از جنوب به روستای زیارتگاه و از شمال شرق به راین محدود می‌شود. همچنین کوهستان هزار از شمال به کوهستان‌های پلوار و جوپار و از جنوب به کوهستان جبال بارز منتهی می‌شود . #مسیرهای_صعود :
.

مسیر رایج  برای رسیدن به قله هزار جبهه شمالی است که از #آبشار_راین و پناهگاه عبور می‌کند. برای رسیدن به آبشار راین باید از شهر راین در جهت غرب و جنوب حدود ۱۵ کیلومتر در جاده آسفالته طی مسیر نمود. آبشار راین شروع پیمایش خواهد بود. همچنین این قله از مسیرهای دیگری چون دره میرشادی(دره امید)، دره باب زنگی و دره اردیکان نیز قابل صعود است. . #جانپناه و #پناهگاه :
.

در دامنه‌های شمالی #قله_هزار جانپناه سنگی شکلی در ارتفاع حدودی ۳۱۰۰ متري ساخته شده‌است که ظرفیت معمول آن ۲۵ نفر و ظرفیت یک اتاق اختصاصی ۸ نفره را دارد.

توضیحات بیشتر :

گویند این کوه به دلیل داشتن هزار نوع گیاه گوناگون همچون آلاله، آویشن، بومادران، مفروح، مرزن جوش، کرفس کوهی، پونه، ازگن، انغوزه، درمنه ، گون، قارچ، ریواس، کال، کاهوی کوهی، پیازچه کوهی، کما، گارچیک، چوب شورکوهی و… هزار نامیده می‌شود. از دامنه‌های شرقی این کوهستان رودهایی چون گارچیدان و گیشیگان سرچشمه می‌گیرد که همگی به رودخانه تهرود می‌ریزند و از دامنه‌های شمالی آن رود کشک و چند خشکرود دیگر به سوی شمالغربی روان است و دامنه‌های جنوب و جنوب غربی آن سرچشمه رودهای روددر و هلیل رود را تشکیل می‌دهند.
.

منبع‌ :

داود محمدی فر. اطلس کوه ها و غارهای ایران. تهران: سبزان، ۱۳۹۱٫

عباس جعفری. #گیتاشناسی ایران، کوه ها و کوه نامه ایران. تهران: گیتاشناسی، ۱۳۸۴٫

علی مقیم.  #کوهنوردی در ایران. تهران: روزنه، ۱۳۸۵٫

فریدون اسماعیل زاده. #راهنمای_صعود به #قله_های_بلند_ایران. الکترونیکی.

با تشکر از پیشکسوت کوهنوردی کرمان: #محسن_دامغانی .

#Hazaran is the name of a massif of the Central Iranian #Plateau, #Kerman Province, Iran.

Photo & Lyrics : @jalalbahador
Other photos : @hossein.kosari
Tnx : @mohsen.damghani1360
Posted by @amir_foroozandeh
Read more
عید همه عزیزان مبارک . پدران به پسران وعده آمدن موعود را دادند پسران پدران شدند و پدرانشان ... هزار ...
Media Removed
عید همه عزیزان مبارک . پدران به پسران وعده آمدن موعود را دادند پسران پدران شدند و پدرانشان ... هزار و اندی سال به این شکل گذشت اکنون ما پدرانیم ... وقت است که باز آیی عکس:ابوالفضل ماهرخ @abolfazl_mahrokh . #عکاس #عکاس_مسلمان #عکاسی #عکاس_ایرانی #جمکران #مسجد #نیمه_شعبان #میلاد ... عید همه عزیزان مبارک
.
پدران به پسران وعده آمدن موعود را دادند پسران پدران شدند و پدرانشان ...
هزار و اندی سال به این شکل گذشت
اکنون
ما پدرانیم ...
وقت است که باز آیی

عکس:ابوالفضل ماهرخ
@abolfazl_mahrokh
.
#عکاس #عکاس_مسلمان #عکاسی #عکاس_ایرانی #جمکران #مسجد #نیمه_شعبان #میلاد #امام_زمان_عج #محسن_قائمی #عکس .
#photographer #photo_journalist #photo #pic #image #iran #iranian_photographers #mosque #jamkaran #birthday #emam_mahdi #emam_zaman #qom #mohsen_qaemi
Read more
Loading...
. شب گذشته «مرشد محسن میرزاعلی» برامون از شاهنامه گفت و خوند. خیلی خوب بود. نقالی هنر خیره کننده و ...
Media Removed
. شب گذشته «مرشد محسن میرزاعلی» برامون از شاهنامه گفت و خوند. خیلی خوب بود. نقالی هنر خیره کننده و عجیبیه. دیشب از هر سنی مخاطب هنر نقالی شدند. دیدیم، گوش کردیم، خندیدیم و دعا کردیم. عکس‌های همکار ما مجتبی سالک حال و هوای ما رو بهتر بهتون نشون می‌ده. جاتون خالی. امشب هم محمد معتمدی خواننده مطرح ... .
شب گذشته «مرشد محسن میرزاعلی» برامون از شاهنامه گفت و خوند. خیلی خوب بود. نقالی هنر خیره کننده و عجیبیه. دیشب از هر سنی مخاطب هنر نقالی شدند. دیدیم، گوش کردیم، خندیدیم و دعا کردیم.
عکس‌های همکار ما مجتبی سالک حال و هوای ما رو بهتر بهتون نشون می‌ده. جاتون خالی.
امشب هم محمد معتمدی خواننده مطرح موسیقی ساعت ۲۱:۰۰ میاد شهرکتاب مرکزی. منتظرتونیم

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
همراه با دوست و همکاران محترم و عزیزم ، شبنم قلی خانی و اتابک نادری عزیز ... عکس از محسن بیده #pendarakbari ...
Media Removed
همراه با دوست و همکاران محترم و عزیزم ، شبنم قلی خانی و اتابک نادری عزیز ... عکس از محسن بیده #pendarakbari #shabnamgholikhani #atabaknaderi #تیاتر #teatrbazhaa #honarmandan #honar #iranianartist #iran #iranian #irani #iranianactor همراه با دوست و همکاران محترم و عزیزم ، شبنم قلی خانی و اتابک نادری عزیز ... عکس از محسن بیده
#pendarakbari #shabnamgholikhani #atabaknaderi #تیاتر #teatrbazhaa #honarmandan #honar #iranianartist #iran #iranian #irani #iranianactor
@everydayshahriar ・・・ Everyday Projects from Iran A Curated Presentation of Images from Iranian ...
Media Removed
@everydayshahriar ・・・ Everyday Projects from Iran A Curated Presentation of Images from Iranian Everyday Projects in collaboration with @SilkRoadGallery Featuring contributing Photographers From @everydayshahriar: Abdollahi Vahid, Daneshmandi Zeynab , Feyzipour Mehdi, ... @everydayshahriar
・・・
Everyday Projects from Iran
A Curated Presentation of Images from Iranian Everyday Projects in collaboration with @SilkRoadGallery
Featuring contributing Photographers From @everydayshahriar:
Abdollahi Vahid, Daneshmandi Zeynab , Feyzipour Mehdi, Gholyan Razieh, Golzari Zeynab, Khakbaz Fazel, Masoumi Hamed, Mohseni Parisa, Narimani Hossein, Rahgozar Neda, Rahnama Mohsen, Samadi Hadi, Zandi Amir Hossein
Curated by EverydayIran Team
everydayiran.com
Opening Day: Fri, May 20
4 till 8 p.m.
Closing Day: Mon, May 30 (The gallery is closed on Saturdays.) Address: N. 210, between Qods st. and Vesal Shirazi st. Keshavarz Blvd.
پروژه‌هاى اورى‌دى ايرانی
ارائه‌ی منتخبى از آثار پروژه‌هاى اورى‌دىِ ایرانی
با همکاری گالری راه ابریشم
عکاسان حاضر از اورى‌دى شهریار:
وحید عبدالهی، زینب دانشمندی، مهدی فیضی‌پوری، راضیه، قلیان، زینب گلزاری، فاضل خاکباز، حامد معصومی، پریسا محسنی، حسین نریمانی، ندا رهگذر، محسن رهنما، هادی صمدی و امیرحسین زندی
گزینش عکس‌ها از گروه اورى‌دى ايران
افتتاحیه‌: جمعه ٣١ اردیبهشت، ٤ بعدازظهر تا ۸ عصر
تا ۱۰ خرداد (گالری شنبه‌ها تعطیل است.) ساعات بازديد: يكشنبه تا جمعه، ٤ تا ٨ عصر.
آدرس: بلوار كشاورز، بين وصال و قدس، شماره‌ی ٢١٠، ساختمان تكنوآجر، طبقه٤، گالری راه ابریشم
Read more
Loading...