مشخص کردن iran

Loading...


Unique profiles
12
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Babol, Moslem, Tehran, Iran
Average media age
665.7 days
to ratio
13
سفر مرا به زمین های استوایی برد. چه خوب یادم هست عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد : وسیع باش، و تنها، ...
Media Removed
سفر مرا به زمین های استوایی برد. چه خوب یادم هست عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد : وسیع باش، و تنها، و سر به زیر، و سخت. من از مصاحبت آفتاب می آیم، کجاست سایه؟ هنوز برگ سوار حرف اول باد است. هنوز انسان چیزی به آب می گوید و در مدار درخت طنین بال کبوتر، حضور مبهم رفتار آدمی زاد است. سفر مرا به ... سفر مرا به زمین های استوایی برد.
چه خوب یادم هست
عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد :
وسیع باش،
و تنها،
و سر به زیر،
و سخت.
من از مصاحبت آفتاب می آیم،
کجاست سایه؟
هنوز برگ
سوار حرف اول باد است.
هنوز انسان چیزی به آب می گوید
و در مدار درخت
طنین بال کبوتر،
حضور مبهم رفتار آدمی زاد است.
سفر مرا به باغ در چند سالگی ام برد
و ایستادم تا
دلم قرار بگیرد،

#سهراب_سپهری

1397/01/03

پ. ن. : بنا به درخواست علی جان و به جهت جلوگیری از نابودی این همه زیبایی از مشخص کردن لوکیشن دقیق معذورییییم 😊😊😊☺️☺️
@ali_flh_
@esilotfi4422
🌹🌹🌲🌲🌼🌼🍀🍀🌳🌳🌱 #iran #ramsar #mazandaran #gilan #jungle #travel #tree #tour #relaxing #fire #hiking #mountain #nature #fog #flower #jungle #village #waterfall #Babol
#ایران #مازندران #جنگل #جنگلنوردی #کوهنوردی #رود #کلبه #مه #گل #بکر #تور
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji1f535"></span> اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا برابر تورینو: . همچنان بر این باوریم که مقابل ساسولو ...
Media Removed
اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا برابر تورینو: . همچنان بر این باوریم که مقابل ساسولو تصمیم درست را گرفتیم. به هر حال مشخص بود که در ان بازی بعضی چیزها خوب پیش نمیرفت و در این باره میتوانیم کاری انجام دهیم. . ارزیابی کردن تورینو کار اسانی نیست. انها عادت دارند برای تصاحب هر توپی با چنگ ... ⚫🔵
اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا برابر تورینو:
.
همچنان بر این باوریم که مقابل ساسولو تصمیم درست را گرفتیم. به هر حال مشخص بود که در ان بازی بعضی چیزها خوب پیش نمیرفت و در این باره میتوانیم کاری انجام دهیم.
.
ارزیابی کردن تورینو کار اسانی نیست. انها عادت دارند برای تصاحب هر توپی با چنگ و دندان بجنگند. باید همیشه دنبال برد باشیم، چه به روش خوب چه به بدترین روش
.
راجا در لیست تیم خواهد بود اما باید مراقب باشیم. تیم پزشکی دکتر ولپی همچنان شرایط مصدومیت را زیر نظر دارند. فردا شرایط را ارزیابی میکنیم.
.
دالبرت مثل خیلی از فوتبالیست های دیگر بازی کرد، میتوانست بهتر بازی کند. این موضوع را میتوانید همین جا پایان دهید زیرا او بازیکن بزرگی خواهد شد. او اینجا با ما است، اگر او را نمیخواستم میگفتم که او را بفروشند.
.
ایکاردی همیشه یک قاتل در محوطه است با شخصیتی مشخص که میتواند پیشرفت کند. مدافعان مهاجمانی را ترجیح میدهند که مدام جا به جا شوند نه انانی که در محوطه میمانند.
_
#Inter_Iran
Read more
دوستان خوبم سلام امیدوارم تنتون سالم باشه همیشه شاد باشین. چند نفر از دوستان گل ورزشکارمون از ما ...
Media Removed
دوستان خوبم سلام امیدوارم تنتون سالم باشه همیشه شاد باشین. چند نفر از دوستان گل ورزشکارمون از ما سوال کردند ساده ترین حرکت برای فرمدهی سینه و سفت شدن پشت بازو چه حرکتی است؟ در تصویر مشخص شده که شنا دست باز برای خوش فرم کردن سینه میباشد و حرکت شنا دست جمع برای سفت شدن پشت بازو میباشد حرکت شنا دست ... دوستان خوبم سلام امیدوارم تنتون سالم باشه همیشه شاد باشین.
چند نفر از دوستان گل ورزشکارمون از ما سوال کردند ساده ترین حرکت برای فرمدهی سینه و سفت شدن پشت بازو چه حرکتی است؟

در تصویر مشخص شده که شنا دست باز برای خوش فرم کردن سینه میباشد و حرکت شنا دست جمع برای سفت شدن پشت بازو میباشد

حرکت شنا دست باز را 3 ست 15 تایی (بین هر 1ست 30 s استراحت کنید)
حرکت شنا دست جمع را 3 ست 10 تایی (بین هر 1ست 30 s استراحت کنید.
با تشکر از از سوال های شما عزیزان این پیج در هر زمان پاسخ گوی سوالات شما دوستان گل ورزشکار میباشد.
یا علی 🙆🙆🙆💪💪💪 #malihe mardi
#amirtatalooi
#iranmuscle iran
#baytollah
#jesme bartar
Read more
در ادبیات محاوره‌ای یک کاربرد جدید به دستور زبان نسل جدید اضافه شده.‌ نمی‌دونم شنیدید یا نه؟! قدیما ...
Media Removed
در ادبیات محاوره‌ای یک کاربرد جدید به دستور زبان نسل جدید اضافه شده.‌ نمی‌دونم شنیدید یا نه؟! قدیما وقتی کسی چیزی اذیتش میکرد میپرسیدن آیا فلان چیز شما رو‌ اذیت میکنه؟ یا خودمونیش اینجوری بود که میپرسیدن فلان چیز اذیتت میکنه؟ تو این دستور زبان هم فاعل مشخص بود هم مفعول هم قید حالت و هم فعل. الان ... در ادبیات محاوره‌ای یک کاربرد جدید به دستور زبان نسل جدید اضافه شده.‌ نمی‌دونم شنیدید یا نه؟! قدیما وقتی کسی چیزی اذیتش میکرد میپرسیدن آیا فلان چیز شما رو‌ اذیت میکنه؟ یا خودمونیش اینجوری بود که میپرسیدن فلان چیز اذیتت میکنه؟

تو این دستور زبان هم فاعل مشخص بود هم مفعول هم قید حالت و هم فعل. الان واژه‌ی اذیت شدن یا اذیت کردن تغییر کرده.

مثلاً چیزی شمارو اذیت میکنه، طرف از شما میپرسه،

اذیتی؟

یا حالا میخواد قید زمان رو هم بهش اضافه کنه میپرسه،

الان، اذیتی؟

یا میخواد قید محبت رو هم بهش اضافه کنه میپرسه،

عزیزم، الان، اذیتی؟

خلاصه عجیب درگیرم که واگُنِ این دستور کاربرد به چه شکل و از چه طریق به قطار انحرافی ادبیات نسل جوان ما اضافه شده.

مثلاً رفتیم منزل خانم مانتو پرو کنه، بعد از قطاری از واژگان جوادی که مو رو به تن انسان نمی‌گذاره از قبیل، حالا یه تن بزن و میباست ببینی تنخورش چجوریه و اینا، یهو خانم فروشنده از دور آمده جلو از منزل خانم میپرسه،

الان با این یکی چطوری؟ با اینم اذیتی؟

اصن دچار انفصال فلسفی شدم در هم کلام شدن با این دوستان فروشنده.

رفتیم دندون پزشکی، خانم منشی میپرسه،

عزیزم الان با این براکتای جدید، اذیتی؟! خلاصه برای کسانی که مثه حقیر دچار انفجار معنوی میشید، گفتم یه خبر بدم در جریان باشید. خدایی نکرده اذیت نباشید.

الان عزیزم شما که این متن رو میخونی، اذیتی؟

آها راستی چرا مسلم زنگ غذاهاش رفته؟ قبلنا زعفرونشون زرد بود، الان یکم به قهوه‌ای میزنه! مسلم هم داره بد میشه؟ ولی خب آخرش آدامس و خلال دندون دم درمون رو بهمون دادن. خدا حفظشون کنه.

#هموطن #به_خانه_برگرد بیا تا #ایرانمان را #باهم #آبادتر بسازیم.

#minimaliran #foodart #insiran #instairanian #ig_captures #insta_iran #igerpersia #iranshots #ig_persia #iranpx #ipixell #irpics #ig_iran_ #aksdastan #aks_baran #harfeaks #bezan #bokhor #ashpazi_shoma #ashpazbashi #ir_cook #foodland_irani #ashpazi_page #شام #بخور
Read more
. محراب مسجد میرعماد کاشان محل نگهداری: موزه برلین. #iran #Kashan Traditional_mosque Mir-Emad بنای ...
Media Removed
. محراب مسجد میرعماد کاشان محل نگهداری: موزه برلین. #iran #Kashan Traditional_mosque Mir-Emad بنای اولیه مسجد میرعماد واقع در ميدان سنگ كاشان به قرون ششم و هفتم قمری بازمي گردد. موید این مطلب محراب گرانبهائی است که جهت این مسجد در سال 623 هجری توسط یکی از هنرمندان کاشانی از خاندان معروف ... .
محراب مسجد میرعماد کاشان
محل نگهداری: موزه برلین.
#iran
#Kashan
Traditional_mosque
Mir-Emad
بنای اولیه مسجد میرعماد واقع در ميدان سنگ كاشان به قرون ششم و هفتم قمری بازمي گردد. موید این مطلب محراب گرانبهائی است که جهت این مسجد در سال 623 هجری توسط یکی از هنرمندان کاشانی از خاندان معروف ابوطاهر و با هنرمندی حسن بن عربشاه ساخته شده و هم اکنون در موزه برلین نگهداری می شود. در محراب اين مسجد، كاشي لعابدار زرين فام به عنوان نخستين محراب زرين فام ايراني رنگين كماني است كه مشابه آن در موزه حضرت امام رضا(ع) دست ساخت همين خاندان كاشاني موجود است. اين محراب در اوايل قرن سيزده در دوران هرج و مرج هاي نايبيان به يكي از وابستگان سفارت انگليس فروخته و توسط وي از كشور خارج شد.

در دوران مغول و در نیمه دوم قرن نهم قمری (868) شخصی به نام خواجه عمادالدین شبلی شروانی در ابتدای بازار قدیم، میدان وسیعی را احداث نمود و در اطراف آن ابنیه وعمارتهای عالی از جمله مسجد و کاروانسرا و دارالشفاء و خانقاه بنا نمود که از آن مجموعه عظیم فقط از میدان و مسجد آن اثری باقی است. در شمال میدان در ابتدای خیابان جدیدالاحداث آرامگاه خواجه عمادالدین وجود داشته که فعلا از آن بنا فقط سنگ تاریخ قبر خواجه عماد باقی مانده است.

این مسجد دارای سردری زیبا و منحصر به فرد می باشد که تزئینات معماری آن در نوع خود بی نظیر است و در آن مقرنس های گچی با حالتی زیبا همراه با نقاشی هائی با آب رنگ تزئین شده است که در کتیبه سردر، بانی و سال احداث بنا مشخص گردیده است.

قسمتهای مهم این بنا: جلو خان مسجد- که راسته اصلی بازار بزرگ کاشان از جلو خان مسجد میدان آغاز می گردد، سردر با کتیبه تاریخی، هشتی ورودی، سنگاب، چند شبستان، گنبد آجری، آب انبار، منبر کاشی معرق، کتبیه ها (سنگ نوشته ها) ی تاریخی؛ شامل یازده حکم یا فرمان تاریخی می باشد، توجه به احکام تاریخی این سنگ نوشته ها اهمیت تاریخی این مکان را در اوضاع اجتماعی کاشان جلوه گر می سازد. بر روی این سنگ نوشته ها فرامینی از شاهان صفوی مبنی بر رعایت عدالت در کسب، رعایت حقوق کشاورزان، رعایت حقوق شهروندان، معافیت از پرداخت مالیات در ماه مبارک رمضان، ممنوع کردن قماربازی و فروش مواد مخدر و ... دیده می شود.
Read more
<span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji1f535"></span> اسپالتی: توضیح افتمان در نیمه دوم سخت است زیرا یک توپ از 40 متری ارسال شد و هیچکس واکنش درست و به موقعی ...
Media Removed
اسپالتی: توضیح افتمان در نیمه دوم سخت است زیرا یک توپ از 40 متری ارسال شد و هیچکس واکنش درست و به موقعی نشان نداد، کار درست این است اصلا اجازه این ارسال را ندهید. . واکنشم به فشار و پرسینگ تورینو در نیمه دوم درست نبود در صحنه گل اول هیچکس درست واکنش نشان نداد و فاصله بلوتی کاملا مشخص بود. میتوانیم ... ⚫🔵
اسپالتی: توضیح افتمان در نیمه دوم سخت است زیرا یک توپ از 40 متری ارسال شد و هیچکس واکنش درست و به موقعی نشان نداد، کار درست این است اصلا اجازه این ارسال را ندهید.
.
واکنشم به فشار و پرسینگ تورینو در نیمه دوم درست نبود در صحنه گل اول هیچکس درست واکنش نشان نداد و فاصله بلوتی کاملا مشخص بود. میتوانیم ضد یوونتوس باشیم اما ابتدا باید قدم رو به جلو برداریم. با چنین روشی بازی کردن بردن بازی ها برایمان اسان نخواهد بود. ابتدا باید 20 امتیاز اختلاف پارسالمان با ناپولی را جبران کنیم سپس رقیب یووه شویم. بازار خوبی داشتیم که برایمان مفید است.
.
اسپالتی در جواب به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه اینتر همچنان رقیب یوونتوس است: اگر در ادامه فصل نیز اینگونه بازی کنیم، رقیب هیچکس نخواهیم بود.
_
#Inter_Iran
Read more
Loading...
. . حاشیه های بازی ایران - مغولستان در بازی های آسیایی 2018 حاشیه ها همیشه جذابیت داره... 😀 عکس ...
Media Removed
. . حاشیه های بازی ایران - مغولستان در بازی های آسیایی 2018 حاشیه ها همیشه جذابیت داره... 😀 عکس اول کاپیتان هست ولی بیشتر موزه مووووز عکس پنجم هم فرهاد در حال منتقل کردن انرژی هست بعضی وقت ها اجبار لازمه دو عکس آخر نشون میده بازی مفرح و شادی بود و اصلا حوصله ذخیره ها سر نرفت . عکاس : @payamparsaie . ■بازی ... .
.
حاشیه های بازی ایران - مغولستان در بازی های آسیایی 2018
حاشیه ها همیشه جذابیت داره... 😀
عکس اول کاپیتان هست ولی بیشتر موزه مووووز😁
عکس پنجم هم فرهاد در حال منتقل کردن انرژی هست بعضی وقت ها اجبار لازمه😂😁
دو عکس آخر نشون میده بازی مفرح و شادی بود و اصلا حوصله ذخیره ها سر نرفت😂
.
عکاس : @payamparsaie
.
■بازی بعدی یکشنبه هنوز برنامش مشخص نیست برنامه دور حذفی اعلام میشه بزودی 😊
.
#voolleyball #voliball #volleyballiran #iranvolleyball #iran #asiagames2018
Read more
ثبت لحظه ی حمل سر یک قربانی توسط پیرزن درنده توسط دوربین مداربسته. "تامارا سامسونووا", قاتل زنجیره ای و آدمخوار روسی معروف به "پیرزن درنده" است که در سال دوهزار و پانزده میلادی و در سن شصت و هشت سالگی به جرم قتل و قطعه قطعه کردن بدن یک زن هفتاد و نه ساله دستگیر و پس از تحقیقات مشخص شد که وی طی بیست سال چهارده ... ثبت لحظه ی حمل سر یک قربانی توسط پیرزن درنده توسط دوربین مداربسته. "تامارا سامسونووا", قاتل زنجیره ای و آدمخوار روسی معروف به "پیرزن درنده" است که در سال دوهزار و پانزده میلادی و در سن شصت و هشت سالگی به جرم قتل و قطعه قطعه کردن بدن یک زن هفتاد و نه ساله دستگیر و پس از تحقیقات مشخص شد که وی طی بیست سال چهارده نفر از جمله همسر مفقود شده ی خود را نیز کشته و قطعه قطعه کرده. پلیس دفتر خاطراتی از "تامارا سامسونووا" را در خانه اش پیدا کرد که در آن جزئیات برخی از قتل هایش را نوشته. وی احتمالا مبتلا به اسکیزوفرنی است و سه بار در بیمارستان های روانپزشکی بستری شده
*نام موزیک در انتهای متن انگلیسی
🔴 #mslife20
Caught on camera the moment Russian serial killer #cannibal 'Granny Ripper' carries the severed head. Tamara Samsonova (born 1947), also known as Granny Ripper, is a Russian woman from Saint Petersburg accused of being a serial killer. In July 2015, she was arrested on suspicion of murdering a 79-year-old woman and dismembering her body. She is being investigated in connection to a total of 14 murders. #Police found a diary which contained details of some of the murders. Her husband disappeared in 2005 and she is now a suspect in that case. Samsonova is possibly a sufferer of  #schizophrenia and was admitted to psychiatric hospitals three times.
🔴Music: Kincho by Ayakashi

#_life20_ #SaintPetersburg #serialkiller #russia #creepy #Iran #Tehran #ایران #سفر #توریست #روسیه #آدمخوار #جالب #ترسناک
Read more
Loading...
مشخص شدن علت مشکلات چمن ورزشگاه نقش‌جهان ؛ احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه ...
Media Removed
مشخص شدن علت مشکلات چمن ورزشگاه نقش‌جهان ؛ احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه در این مورد باره گفت: با بررسی شرایط چمن توسط باشگاه سپاهان مشخص شد پارچه‌ای که برای محافظت چمن از نور آفتاب روی آن کشیده می‌شده آن را دچار گرمازدگی کرده و چمن قارچ گرفته است. برای برطرف کردن مشکل ... مشخص شدن علت مشکلات چمن ورزشگاه نقش‌جهان ؛

احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه در این مورد باره گفت:

با بررسی شرایط چمن توسط باشگاه سپاهان مشخص شد پارچه‌ای که برای محافظت چمن از نور آفتاب روی آن کشیده می‌شده آن را دچار گرمازدگی کرده و چمن قارچ گرفته است.

برای برطرف کردن مشکل قارچ، چمن سم‌پاشی شد و پارچه‌ای هم که روی آن کشیده می‌شد با استفاده از سیم بکسل به شکلی درآمد که با ارتفاع و فاصله از زمین روی چمن سایه بیندازد و با چمن تماس نداشته باشد.

سعیدبخش در ادامه افزود: در چند روز گذشته بازدیدی از ورزشگاه داشتم و خوشبختانه وضعیت چمن آن بهتر شده و با خنک شدن هوا، بهتر هم می‌شود. امسال گرمای هوای تابستان بسیار طاقت‌فرسا بود و چمن برخی ورزشگاه‌های دیگر ایران نیز آسیب دیده است.

#سپاهان #اصفهان #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
<span class="emoji emoji1f3c1"></span> خب هرکس یه جور سفر میره، و همین چه جور سفر کردناس که شخصیت آدم رو نشون میده، دایره دوستی‌های شمارو ...
Media Removed
خب هرکس یه جور سفر میره، و همین چه جور سفر کردناس که شخصیت آدم رو نشون میده، دایره دوستی‌های شمارو شکل میده، همسر و همسفراتون رو مشخص می‌کنه و مسیر زندگیتون رو تغییر میده. البته اگه سفر کردن مثل من براتون زندگیتون باشه. ۰ 🚊 ۰ مثلا من آدم با چمدون سفر کردن نیستم چون هم چمدون نداشتم و ندارم، هم ... 🏁
خب هرکس یه جور سفر میره، و همین چه جور سفر کردناس که شخصیت آدم رو نشون میده، دایره دوستی‌های شمارو شکل میده، همسر و همسفراتون رو مشخص می‌کنه و مسیر زندگیتون رو تغییر میده.
البته اگه سفر کردن مثل من براتون زندگیتون باشه.
۰
🚢🚊🚃
۰
مثلا من آدم با چمدون سفر کردن نیستم چون هم چمدون نداشتم و ندارم، هم اینقدر وسایل سفرم کمه که تو چمدون چرخ و فلک باید بازی کنن!
۰
💈💈💈
۰
کل لوازم سفر پیش روی من همیناست به خدا! فقط یه شورت و سیم شارژ و پول سفرم رو نذاشتم که خب شورت گذاشتن نداره، سیم شارژم تو عکس قشنگ نمیشه، پولم باید برم فرودگاه بهم بدن، حواله‌اش تو اون پاکته که تجارت نوشته روش.
۰
🌍🌎🌏
۰
مقصد سفر: یکی از کشورهای خاورمیانه و حدود ۴ شهر از آن.
مدت: یک هفته
هزینه هواپیما: یک میلیون و چهارصد هزار تومان که ارزون‌ترین بلیط ممکن است.
هزینه اقامت: میانگین شبی ۱۰۰ هزار تومان ( هیچ جایی رزرو نشده، میرم میگردم پیدا می‌کنم )
هزینه خورد و خوراک: روزی ۵۰ هزار تومان
هزینه سوغاتی: هیچ ایده‌ای ندارم ولی آدم سوغاتی بخریم!
هزینه شاپینگ: صفر
هزینه‌های غیرقابل پیش بینی: یک میلیون تومان
۰
🍃🌱🌿
۰
۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی به این مقصد تعلق میگیره که من فقط ۵۰۰ یورو با در نظر گرفتن اینکه خیلیش باید اضافه بیاد رو برای این سفر در نظر گرفتم.
۰
۰
۰
۰
#سفر #ماجراجویی #گردش #مسافرت #دوربین #بک_پک #کوله #کیف #لنز #خاورمیانه #هواپیما #photo #pic #instagram #blogger #travel #trip #backpak # #iran #lens #cameratehran #adventure
Read more
. . ■فدراسیون والیبال برای بازی های آسیایی جاکارتا ابتدا قرار بود تیم "ب" خود را اعزام کند اما سه ...
Media Removed
. . ■فدراسیون والیبال برای بازی های آسیایی جاکارتا ابتدا قرار بود تیم "ب" خود را اعزام کند اما سه شنبه هفته گذشته داورزنی معاون ورزش قهرمانی اعلام کرد والیبال قرار است با تیم اصلی خود در بازیهای آسیایی حاضر شود. ●همین موضوع علاوه براینکه حواشی زیادی را پیرامون والیبال به وجود آورده الان نیز ... .
.
■فدراسیون والیبال برای بازی های آسیایی جاکارتا ابتدا قرار بود تیم "ب" خود را اعزام کند اما سه شنبه هفته گذشته داورزنی معاون ورزش قهرمانی اعلام کرد والیبال قرار است با تیم اصلی خود در بازیهای آسیایی حاضر شود.
●همین موضوع علاوه براینکه حواشی زیادی را پیرامون والیبال به وجود آورده الان نیز باعث به وجود آمدن یک بلاتکلیفی برای این تیم شده است چرا که فدراسیون والیبال اسامی جدیدی را برای حضور در بازی های آسیای اعلام کرده که نامشان در لیست ثبت نام اولیه نبوده تا کمیته ملی المپیک بتواند اسامی را جابجا کند.
■البته کمیته ملی المپیک به فدراسیون والیبال اعلام کرده این مسئله را پیگیری می کند تا بتواند اسامی جدید را وارد کند اما در صورتی که کمیته برگزاری بازی های آسیایی اسامی جدید را قبول نکند، فدراسیون والیبال مجبور است از میان همان نفراتی که نامشان در لیست اولیه بوده، ترکیب تیم ملی را انتخاب کند.
●همچنین  کمیته ملی المپیک به فدراسیون والیبال اعلام کرده با وجود اینکه وارد کردن اسامی نفرات جدید به لیست را پیگیری می کند اما هیچ تضمینی برای انجام شدن این کار وجود ندارد چراکه وارد کردن اسامی 7-8 نفر سخت است. با این حال تقریبا حدود یک هفته تا 10 روز دیگر تکلیف این مسئله مشخص خواهد شد.
▪سعید معروف، ▪میلاد عبادی پور، ▪محمد موسوی، ▪فرهاد قائمی، ▪مرتضی شریفی، ▪امیر غفور و ▪مهدی مرندی نفراتی هستند که نامشان در لیست نیست و کمیته ملی المپیک دارد تلا ش می کند اسامی آنها را وارد لیست کند.
.
#iranvolleyball #iran #voolleyball #voliball #volleyballiran #volleyball #fivb
Read more
همه آدما تو زندگی سختی می کشن ولی واکنش به این سختی ها برای همه یکسان نیست. در این لحظات هست که عیار انسانها ...
Media Removed
همه آدما تو زندگی سختی می کشن ولی واکنش به این سختی ها برای همه یکسان نیست. در این لحظات هست که عیار انسانها مشخص می شه. اما واکنش ها به دو صورته: دسته اول کسایین که در سختی ها تمام تمرکزشون رو روی حل کردن مشکل می زارن. این افراد غر نمی زنن و تا رسیدن به هدف می جنگند. بعد از پشت سر گذاشتن این مشکلات و رسیدن ... همه آدما تو زندگی سختی می کشن ولی واکنش به این سختی ها برای همه یکسان نیست. در این لحظات هست که عیار انسانها مشخص می شه. اما واکنش ها به دو صورته:
دسته اول کسایین که در سختی ها تمام تمرکزشون رو روی حل کردن مشکل می زارن. این افراد غر نمی زنن و تا رسیدن به هدف می جنگند. بعد از پشت سر گذاشتن این مشکلات و رسیدن به موفقیت از خاطرات سخت به نیکی یاد می کنند
اما دسته دوم کسایی هستند که به محض برخورد با مشکلات دست ها رو بالا برده و تسلیم می شوند. این افراد مدام غر می زنند و تا آخر عمر توان بلند شدن را ندارند و تا آخر عمر در حسرت گذشته می مانند
یادمون باشه که فقیر یا غنی بدنیا اومدنمون دست خودمون نیست ولی چگونه رفتنمون دست خودمونه.
ضمنا این عکس رو زمانی در بورنموث گرفتم که صبح تا بعد از ظهر در بانک بارکلیز کار می کردم و بعدش بلافاصله می رفتم خونه و برای کاسپید کار می کردم و از شدت کار کردن، چهار صبح بالا میاوردم.
پنج سال از زندگیم در انگلستان جزو خاطراتم نیست و سعی می کنم اون ها رو فقط یکبار در سال به خاطر بیارم.
امیدوارم شما جزو دسته اول باشید.
#حمیدسپیدنام #سپیدنام #کاسپید #ایران #تهران #مسترتیستر #زندگی #سختی #موفق #موفقیت #خلاقیت
#mrtaster #iran #tehran #uk #bournemouth #poole #kaspid #life #foodie #food #foodcritic #instafood #sepidnam #hamidsepidnam
Read more
Loading...
. •••• به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که حالا دیگر سابقه اش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال ...
Media Removed
. •••• به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که حالا دیگر سابقه اش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال می رسد، به عنوان کاپیتان نقش کلیدی در تمرینات مدنظر ایگور کولاکوویچ ایفا می کند. کاپیتان تیم ملی با وجود تجربه بالایی که دارد، همچنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهد. دیروز در شرایطی که ... .
••••
به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که حالا دیگر سابقه اش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال می رسد، به عنوان کاپیتان نقش کلیدی در تمرینات مدنظر ایگور کولاکوویچ ایفا می کند.

کاپیتان تیم ملی با وجود تجربه بالایی که دارد، همچنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهد.

دیروز در شرایطی که خبرنگاران نظاره گر تمرین تیم ملی بودند، ایگور کولاکوویچ در ابتدای تمرینات بخشی را برای گرم کردن بازیکنان و بالا بردن آمادگی جسمانی آنها اختصاص داد.

در حالی که سرمربی مونته نگرویی از شاگردانش پرسید چه کسی حاضر است برای تست این بخش را اجرا کند، سعید معروف اولین کسی بود که دست خود را بالا برد و توجه همه را به خود جلب کرد.

در حالی که بعد از او چند بازیکن جوان و باتجربه دیگر هم دست خود را بالا بردند؛ اما اینکه کاپیتان تیم ملی با انگیزه بالا برای انجام این تست اعلام آمادگی کرد، باعث شد تا همه حاضران متعجب شوند.

سپس کاپیتان معروف به همراه سایر بازیکنان در این آیتم تمرینی شرکت کرد و با چهره ای شاداب نشان داد که از انگیزه بالایی برخوردار است.

البته در ادامه و در جریان بازی درون تیمی هم مشخص بود که معروف با چه انگیزه ای برای هر امتیاز تلاش می کند.
.
.
✨كانالِ طرفدارانِ كـاپيتـان معـروف👫
《ادرس در بیو》
🆔Telegram.me/saeed_maroof4
.
••••
#best_satter_in_the_world4
#saeedmarouf4
#Saeedmaroof4
#mirsaeedmaroof4
#lakrani4 #tehran #iran
. •~~~•
🔥@saeedmaroof4444
🔥@saeedmaroof4444
🔥@saeedmaroof4444
. •~~~
____________________________________
Read more
برانکو،کیروش رو نابود کرد<span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span> +خبرنگار: نطرتان درباره فضای ملتهب این روزهای فوتبال چیست؟؟ -برانکو:کدام ...
Media Removed
برانکو،کیروش رو نابود کرد +خبرنگار: نطرتان درباره فضای ملتهب این روزهای فوتبال چیست؟؟ -برانکو:کدام فضا؟؟ گرانی و تورم اقتصادی را میگویید؟؟ درست میشود انشالله +خبرنگار: نه، کیروش شما را متهم کرده -برانکو:کدام کیروش؟کیروش استنلی؟ تا آنجا که میدانم از ذوب آهن به سپاهان پیوسته برای ... برانکو،کیروش رو نابود کرد😂😂
+خبرنگار: نطرتان درباره فضای ملتهب
این روزهای فوتبال چیست؟؟
-برانکو:کدام فضا؟؟
گرانی و تورم اقتصادی را میگویید؟؟
درست میشود انشالله😂
+خبرنگار: نه، کیروش شما را متهم کرده
-برانکو:کدام کیروش؟کیروش استنلی؟😂
تا آنجا که میدانم از ذوب آهن به سپاهان پیوسته
برای او آرزوی موفقیت دارم😂
«قشنگ همه رو به تخمش گرفته😂»
+خبرنگار: کارلوس کیروش را می گوییم
-برانکو:آها او یک قهرمان است
البته تا حالا قهرمانی نداشته
ولی لابد قهرمانه دیگه😂😂😂
«جر خوردم😂😂😂»
من وقت اضافی ندارم در این موارد بگذارم
+خبرنگاران با اصرار:
کیروش گفته یا جای او در ایران است یا شما
برانکو:
اگر میخواهد من را اخراج کند
باید با گرشاسبی صحبت کند
من با کسی مشکل ندارم
+خبرنگار: کیروش اتهامات زیادی
علیه شما مطرح کرده
-برانکو:
من از کشوری می آیم که رفتار و
نوع ارتباطمان فرق دارد
ایشان از کشور دیگری می آید
و نوع تربیتش این گونه است😂😂
بلاخره انسان ها متفاوتن😂😂😂
من وقت اضافی ندارم که تلف کنم
کارهای مهمتری دارم
+خبرنگار:کیروش درباره اوکراینیا گفته
برانکو:چکار کنم که حرف زده؟😂😂
ارزیابی ما این بود که
بدردمان میخورند
چرا درباره منشا و بشار چیزی نمیگه؟
+خبرنگار:ایفمارک؟
بیش از یکسال است که به ایفمارک نرفتم
فدراسیون مشخص میکند
که بازیکنان کجا تست دهند
بمنچه؟؟
برانکو:من 20سال است با افاضلی رفیقم
او یک مربی با دانش است
من باید برای رفاقتم از کسی اجازه بگیرم؟؟
+خبرنگار: درباره دعوت شدن دژاگه
بعد از یکسال نظری ندارید؟
برانکو: به من چه ارتباطی دارد
به فدراسیون بگویید
خبرنگار:کیروش به گرشاسبی گفته
که شما را مدیریت کند
برانکو: این حرف ها را ول کنید
برایم مهم نیست چه کسی چه میگوید
هزار تا کار مهم دارم
و وقت اضافی برای تلف کردن ندارم
این حرف ها وقت تلفی است
باید برای قهرمانی تیمم وقت بگذارم
پایان
ادمین: بقران تو ریدن یه کسی
شاگردتم
خارشو گاییدی برانکو جان😂😂😂
راست میگن بزرگترین فحش
بی محلیه😂😂😂
کیروش بعد این مصاحبه
یه بیانیه بلند بالا داد
که کشور پرتغال اله بله
من اینجوریم اونجوریم
ولی کیه که به یه ورش حساب کنه😂😂😂
در ضمن چاقال تو موزامبیکی هستی
خودتو نچسبون به پرتغال😂

______

#fcperspolis
#fcpersepolis_champion
#fcpersepoliis
#fcpersepolis
#perspolis_champion
#perspolis_iran
#perspolis_tehran
#afc
#fifa
#پرسپولیس
#پرسپولیس_قهرمان
#پرسپولیس_تهران
#پرسپولیس_ایران
#شیشتایی_چهارتایی
#دسته_سه
#ده_دقیقه_ده_نفره
#دکتر_طاهری
#برانکو_ایوانکویچ
#هرچی_برانکو_بگه
#تیم_و_ببین_یاعلی

#پرسپولیس
Read more
Loading...