مطرح و در امامت

Loading...


Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
683.5 days
to ratio
4
ویدیو تازه‌ای از درگیری لفظی روحانی حامی علی مطهری با معترضان در گلپایگان . سخنرانی علی مطهری در روز عید غدیر در گلپایگان با اعتراض یکی از حاضران مواجه شد. . این شخص به موضوع سخنان آقای مطهری درباره عید غدیر اعتراض کرد و از او خواست به عنوان نایب رئیس مجلس درباره افزایش قیمت‌ها واکنش نشان دهد. ... ویدیو تازه‌ای از درگیری لفظی روحانی حامی علی مطهری با معترضان در گلپایگان
.

سخنرانی علی مطهری در روز عید غدیر در گلپایگان با اعتراض یکی از حاضران مواجه شد.
.

این شخص به موضوع سخنان آقای مطهری درباره عید غدیر اعتراض کرد و از او خواست به عنوان نایب رئیس مجلس درباره افزایش قیمت‌ها واکنش نشان دهد. سخنان او با واکنش آقای مطهری و یکی از روحانیون حاضر در جلسه مواجه شد.
.
پس از انتشار این ویدیو علی مطهری در صفحه اینستاگرم خود متن زیر را منتشر کرد:
. "هدف آن فرد سوال نبود چون هدف او و همکارانش تهیه آن ویدئو بود. صداوسیما مانند همیشه ویدئو را تقطیع ‌شده و هدفدار و ناجوانمردانه پخش کرد." .

متن کامل منتشر شده در اینستاگرم علی مطهری:
. . . "واقعیت ویدئوی گلپایگان
در سخنرانی گلپایگان به مناسبت عید غدیر حدود ۵۰ دقیقه درباره حدیث غدیر و مسئله امامت صحبت کردم و بعد حدود یک ربع درباره مسائل روز و پاسخ به سئوالات. آن شخصی که در ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی بعد از آنکه من تریبون را ترک کردم با تندی می گوید چرا درباره غدیر صحبت کردی و باید درباره گرانی پراید صحبت می کردی، می توانست قبل از آنکه صحبت من تمام شود سئوال خود را شفاهاً یا کتباً مطرح کند اما چون هدف او و همکارانش تهیه آن ویدیو بود، بعد از آنکه من پایین آمدم نمایش خود را اجرا کرد و البته پاسخ درخور را دریافت نمود. هر کس ویدیو را کامل ببیند به سخافت انتقاد او که چرا در عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی اذعان می کند ولی همه می دانیم که ویدیو را همراه با شیطنت هایی منتشر می کنند، از جمله صحبت از روحانی همراه من به میان آوردند، در حالی که من روحانی همراه نداشتم و وی یکی از حضار بود که به اقتضای مبارزه با ظلم و نفاق عکس العمل نشان داد.
.

صدا و سیما هم در بخش خبر ۲۰ و ۳۰ مانند همیشه ویدیو را تقطیع شده و هدفدار و ناجوانمردانه پخش کرد و انتقاد آن شخص را صرفاً مسئله گرانی پراید اعلام کرد نه این سئوال عجیب که چرا در عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی؟ و بعد نصیحت کرد، در حالی که خود صدا و سیما نیاز به نصیحت دارد.
البته انتشار این ویدیو توسط آقای رسایی همه ابهامات را برطرف می کند."
Read more
Loading...
اهدای مدال افتخار خدمتِ آستان قدس به شهردار منتخب کرج <span class="emoji emoji1f53b"></span>همزمان با سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر ...
Media Removed
اهدای مدال افتخار خدمتِ آستان قدس به شهردار منتخب کرج همزمان با سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، شهرداری کرج میزبان پرچم و خدام آستان قدس رضوی شد. به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد شهردار منتخب کرج در این دیدار، ضمن گرامیداشت سالروز ولادت ... اهدای مدال افتخار خدمتِ آستان قدس به شهردار منتخب کرج 🔻همزمان با سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، شهرداری کرج میزبان پرچم و خدام آستان قدس رضوی شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد شهردار منتخب کرج در این دیدار، ضمن گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، اظهار کرد: خادمان حضرت امام رضا (ع) در قلب مردم ایران و جهان جای دارند.
وی در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به تقارن ولادت علی ابن موسی الرضا (ع) و انتخاب شدن از سوی شورای شهر برای شهرداری کرج، گفت: امیدوارم این اتفاق منشا خیر و برکت برای شهر و شهروندان باشد، این انتخاب را به فال نیک می گیرم و امیدوارم بتوانم خدمت گزار شایسته ای باشم.
احمدی نژاد شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرج، تاکید کرد: در این روز خجسته افتخار خدمت به مردم از آن بنده شده است لذا تلاش می کنم از این فرصتِ پیش رو در جهت خدمت به مردم و جلب رضای خدا استفاده کنیم.
در این دیدار مسئول گروه خادمان آستان قدس رضوی حاضر در البرز با اشاره به حضور ۱۱ روزه در استان، گفت: در این مدت خادمان آستان قدس رضوی در ۲۹۰ برنامه، حضوری فعال داشتند.  پیوندیان با بیان اینکه بی شک هیچ کاری بالاتر از خدمت به مردم نیست، گفت: امیدواریم شهردار منتخب کرج به میمنت این ایام به عنوان شهردار نمونه در سطح کشور بدرخشد.
وی با تاکید بر اینکه باید از موقعیت مسئولیت خود در جهت خدمت به مردم و کسب رضای الهی بهره گرفت، تصریح کرد: مسئولین بایستی با پایین ترین قشر جامعه در اتباط باشند و در جریان مشکلات آن ها قرار بگیرند.
وی به نامه های ارسالی شهروندان کرجی به خادمان امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: مردم در این نامه ها نکات مختلفی را مطرح می کنند که مطالب حوزه شهرداری در اسرع وقت به مدیریت شهری کرج ارائه خواهد شد.
گفتنی است در این دیدار مدال افتخار خدمت آستان قدس رضوی به محمدرضا احمدی نژاد شهردار کرج، اهدا شد.

http://www.kamnanews.ir/news/63460/123

http://sapp.ir/karaj.sh
Read more
 #اللهم_عجل_لولیک_الفرج #آخر_ذیقعده_شهادت_امام_جواد عليه السلام . در آخرین روز ذیقعده سال ...
Media Removed
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج #آخر_ذیقعده_شهادت_امام_جواد عليه السلام . در آخرین روز ذیقعده سال ۲۲۰قمری مصادف با ۶آذر سال ۲۱۴هجری شمسی #حضرت_امام_جواد_عليه_السلام به شهدت رسیدند و سن مبارکشان ۲۵سال و ۳ماه و ۱۲روز بود. بعداز شهادتِ #حضرت_رضا عليه السلام، #مأمون_ملعون دستور داد تا جوادالائمه ... #اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#آخر_ذیقعده_شهادت_امام_جواد عليه السلام
.
در آخرین روز ذیقعده سال ۲۲۰قمری مصادف با ۶آذر سال ۲۱۴هجری شمسی #حضرت_امام_جواد_عليه_السلام به شهدت رسیدند و سن مبارکشان ۲۵سال و ۳ماه و ۱۲روز بود.

بعداز شهادتِ #حضرت_رضا عليه السلام، #مأمون_ملعون دستور داد تا جوادالائمه عليهم السلام را به بغداد بیاورند وبرای جاسوسی در زندگی حضرت، دختر ملعونه اش ام الفضل را بالاجبار به آن حضرت تزويج نمود.

#مأمون مجلس علمی ازعلمای سنی و غیره تشکیل داد که حضرت را مورد پرسش وپاسخ قرار دهند وبه حساب خودش با مطرح کردن سوالات مشکل و #صعب امام را درمقابل چشم دیگران سبک کند.
او تصور میکرد چون #جوادالائمه علیهم السلام سن کمتری دارند هنوز علوم ایشان به اندازه پدرانشان نیست.
#علامه_مجلسی نقل میکنند که #جواد_الائمه علیهم السلام دریک مجلس به ۳۰هزار مسئله جواب میدهند و عقول همه را #متحیر میکنند.

امام جواد علیه السلام چون از سوء معاشرت مأمون بسيار ناراحت بودند براى حج به مكه تشريف بردند ومکه به قدوم مبارکش مزین شد.
سپس به مدينه رفته و درآنجا بودند تا مأمون لعین بدرک واصل شد و برادرش معتصم ملعون به خلافت غاصبانه رسید.
وی حسادت خاصى نسبت به آن حضرت داشت وایشان رابه بغداد احضاركرد.

حضرت جواد علیه السلام درحضور #اكابر شيعه و #ثقات اصحاب خود درمدينه #امام_هادى عليه السلام را امام بعداز خود معرفى كرده و ودايع امامت را تسليم ايشان نمودند.
تقریبا در ۱۸محرم سال ۲۲۰قمری مقارن با ۵بهمن سال ۲۱۳شمسی ازمدینه خارج شدند که وداع حضرت نیز با گریه و اندوه همراه بود وبالاخره در ۲۸محرم به بغداد وارد شدند.

معتصم به ام الفضل دستور داد که امام رامسموم کند و برادر ملعونش جعفربن مأمون نیز اورا کمک وتحریک نمود.
#زهر_شوکران را برای او فرستادند و خاصیت این زهر چنین بود که پای مبارک حضرت راچنان سنگین کرد که دیگر قدرت راه رفتن نداشت وحضرت را بسیار عطشان کرده بود که مانند جد غریبش میفرمود #العطش العطش.
ام الفضل خبیثه دستور داد که کنیزکان با #دف و #دایره بکوبند و #رقاصی کنند تاصدای او به گوش کسی نرسد. و آخرالامر امام جواد علیه السلام در غربت وتنهایی روی خاکهای حجره به شهادت رسیدند.
سه روز بدن مبارک روی پشت بام خانه بود و بعداز جسارتهای ام الفضل به بدن مطهر، شیعیان در روز دوم ذیحجه پیکر مقدس را با حضور امام هادی علیه السلام به خاک سپردند.

ام الفضل ملعونه نیز #جزام گرفت و با خفت دربیابان بدرک واصل شد و سگها بدنش را پاره کردند.

ارشاد ج۲ ص۲۹۵
بحارالانوار ج۵۰ ص۱۰
#ثمرات_الاعواد
#کبریت_احمر
.
#پست_مشترک
Read more
. عاشقان مولا علی فقط ۲ روز تا عید الله اکبر #عید_غدیر زمان باقیست. . من یک سوالی را مطرح میکنم،جوابش ...
Media Removed
. عاشقان مولا علی فقط ۲ روز تا عید الله اکبر #عید_غدیر زمان باقیست. . من یک سوالی را مطرح میکنم،جوابش را هم عرض نمی کنم.جوابش را هم بلد نیستم. فقط سوال مطرح میکنم برای اینکه شما در ذهن شریفتون این سوال را مرور کنید. سالهاست من از خودم میپرسم و از همه و اون اینکه وقتی به پیامبر گرامی #اسلام عرضه ... .
عاشقان مولا علی فقط ۲ روز تا عید الله اکبر #عید_غدیر زمان باقیست.
.
من یک سوالی را مطرح میکنم،جوابش را هم عرض نمی کنم.جوابش را هم بلد نیستم.
فقط سوال مطرح میکنم برای اینکه شما در ذهن شریفتون این سوال را مرور کنید.
سالهاست من از خودم میپرسم و از همه
و اون اینکه
وقتی به پیامبر گرامی #اسلام عرضه داشتند که آقا شما الآن میفرمایید: همه با #علی_ابن_ابیطالب بیعت کنند. جمعیت زیاده اگر بنا باشد همه بیعت کنند
چند روز ما باید اینجا بمونیم تا اینها یکی یکی بتوانند با علی ابن ابطالب #بیعت کنند
در آن بیابان در آن آفتاب سوزان
حضرت فرمودند باشه می مانیم
چرا #پیامبر گرامی اسلام انقدر اصرار داشتند
همه یک به یک شخصا با علی ابن ابیطالب دست بدهند و بیعت کنند بر امامت او
این همه اصرار.آقا اگر میخواستید اعلام کنید اعلام کردید همه شنیدند دیگه
حالا دست ندهند نمیشود؟
که چند روز باید اینجا بنشینیم برای همین یک دونه دست دادن
ما معمولا در یک جمعی از مؤمنین میخواهیم رای ای بگیریم یک بله ای صلواتی به به ای چیزی میگیریم و همه موافقند دیگر
اما چرا رسول گرامی اسلام فرمود تک تکتان باید بیاید بیعت کنید؟
به حدی این موضوع جدی بود که وقتی گفتند #خانم ها چه کنند؟فرمودند یک ظرف آبی بیارید امیر المؤمنین دست در این ظرف آب بگذارند.خانمها هم یک به یک بیایند دست در این ظرف آب بگذارند چرا؟حالا این کار چرا باید بشود؟
یادتون باشه وقتی خواستید در مورد پاسخ این سوال فکر کنید حتما الهاماتی به ذهن شریفتان خواهد رسید
ولی یادتون باشد که خداوند در مورد پیامبر گرامی اسلام فرمودند ما ینطق عن الهوی ان هو الا وحی یوحی
پیامبر شما هیچوقت از روی هوای نفس سخنی بر زبان جاری نمیگوید
هر چه میگوید دستور من است که دارد اطاعت میکند.خیلی عجیبه
دوست دارم این سوال را همیشه بپرسم تا روز #قیامت که رسیدیم محضرشان بگیم
چرا انقدر شما اصرار داشتید؟
امیدواریم این مجالس ما را به عنوان #بیعت_مستقیم با دست مبارک حضرت قبول کنند
.
#یک_نفر_غذا_بدهی_غدیر، #انگار_یک_میلیون_پیامبر_را_غذا_دادی
.
قول می‌دهید غدیر یک کاری برای حضرت بکنید؟
#اگر_غدیر_حسابی_گرامی_داشته_شده_بود_ها! #کار_به_عاشورا_نمیکشید.
آی عاشورایی‌ها! که می‌خواهید #غربت_امام_حسین را برطرف کنید، جاش غدیر است ها!
#کسی_کم_نگذاردها!
.
#اطعام_عید_غدیر
#استاد_پناهیان #استاد #پناهيان #پناهيانی
.
Read more
. بسم رب الحسین(ع) تا قيامت نشود هرگز اين شعله خموش پرچم كرب و بلا مي رود دوش به دوش ضمن عرض تسليت ...
Media Removed
. بسم رب الحسین(ع) تا قيامت نشود هرگز اين شعله خموش پرچم كرب و بلا مي رود دوش به دوش ضمن عرض تسليت ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني در زمینه اين واقعه مهم و مسایلي كه اين روزها مطرح می‌شود٬ مطالبي را خدمتتان مي‌نگارم كه برگرفته از سخنان بزرگان و اعتقادات و درك اينجانب مي‌باشد. شايد بتوان گفت طي چند ... .
بسم رب الحسین(ع)
تا قيامت نشود هرگز اين شعله خموش
پرچم كرب و بلا مي رود دوش به دوش
ضمن عرض تسليت ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني در زمینه اين واقعه مهم و مسایلي كه اين روزها مطرح می‌شود٬ مطالبي را خدمتتان مي‌نگارم كه برگرفته از سخنان بزرگان و اعتقادات و درك اينجانب مي‌باشد.
شايد بتوان گفت طي چند سال گذشته٬ با وجود گسترش فضاهاي مجازي اخبار درباره عزاداريها براي خامس آل عبا با سرعت بيشتري انعكاس يافته و هم انتقادات و نظرات مختلفي كه ارائه مي گردد بيشتر شده است.
علاوه بر انتقادات و سوالات كه به شكل طبيعي مطرح مي‌شود تخريب‌هاي سازمان يافته نيز انجام مي‌گيرد وجود شبكه هايي كه خبر می‌دهد در حال سست كردن مذهب و تشكيك در باورهاي ديني امت است. زيرا دشمنان جمهوري اسلامي از همين مكتب چه در انقلاب و چه در دفاع مقدس و چه در لبنان و اتفاقات اخير در عراق و سوريه و يمن شكست خورده‌اند و از ارادات جوانان٬ خصوصا ایرانیان٬ خبر دارند. با اين همه هجمه و تخريب باز مي‌بينند كه مراسم محرم هر سال با شكوه‌تر از سال‌هاي قبل بوده و جوانان در صف اول برگزاركنندگان مراسم هستند.
اولين شبهه كه مطرح است اين‌كه چرا اين همه هزينه براي عزاداري‌ها، چرا این هزینه صرف بيمارستان نمی‌شود؟ چرا صرف مدرسه نمی‌شود؟ چرا صرف جهيزيه و غيره ...
برای پاسخ به این پرسش توجه به چند نكته ضروری است: اولا نياز است به اين واقعه تاريخي و دردناك متفكرانه نگاه كرد و عملكرد سومين اختر تابناك امامت سيد و سالار شهيدان را بررسي نمود و هدف امام را تعقل كرد. البته مجال آن نيست ولي فقط اين نكته و اساسي ترين آن مشخص است كه اسلام در حال بيراهه رفتن بود و دين اسلام توسط معاويه و يزيد در حال انحراف و نيز اين اتفاق كه بي‌‌سابقه بوده و به اين صورت براي هيچ يك از اديان الهي پيش نيامده كه به جاي تكريم فرزندان پيامبر(ص) آن‌ها را به شهادت رسانده و به كودك شش ماهه هم رحم نكردند٬به هر حال اگر واقعه كربلا رخ نمي‌داد معلوم نبود امروز اسلام چگونه باشد و اين‌كه رهبر كبير انقلاب فرمود اين محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگه داشته دليل آن هم هر ساله در محرم اسلام به روز رساني مي‌شود و ما هم به كليت آن توجه داريم در اين زمينه مثالي خدمتتان ارائه مي‌نمايم؛ بلاتشييه اگر قرا باشد شما همايشي براي يك موضوع مانند محيط زيست يا تقدير از حكيمي و... برگزار نماييد حتما در اين همايش چند روزه يا يك روزه يا چند ساعته هدف‌هايي را دنبال مي‌كنيد.
#عاشورا #دماوند #محرم
تصویر محرم نود و چهار از: @t.meysam
Read more
Loading...