Loading Content...

مهر ایران

Loading...


Unique profiles
80
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Germany, Iran
Average media age
827.8 days
to ratio
4.9
پيام تبريك مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران به مناسبت روز قلم مرتضی اکبری؛مدیر عامل بانک قرض الحسنه ...
Media Removed
پيام تبريك مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران به مناسبت روز قلم مرتضی اکبری؛مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در پیامی روز قلم را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ متن پیام مرتضی اکبری به شرح زیر است:" روز قلم بر اساتید فرهیخته اهل قلم و جامعه فرهنگی کشور مبارک باد روز قلم، روز ... پيام تبريك مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران به مناسبت روز قلم
مرتضی اکبری؛مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در پیامی روز قلم را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ متن پیام مرتضی اکبری به شرح زیر است:"
روز قلم بر اساتید فرهیخته اهل قلم و جامعه فرهنگی کشور مبارک باد
روز قلم، روز بزرگداشت فرهنگ و هنر است. روزی که بار دیگر ارزش‌های علمی، فرهنگی و هنری کشورمان را به خاطر آورده و به بهانه آن یادی می‌کنیم از جامعه اهل قلم که وجودشان موجب توسعه و پیشرفت فرهنگ و هنر این مرز و بوم شده است.
۱۴تیرماه هر سال، فرصتی طلایی برای به خاطر آوردن ارزش‌هایی است که شاید آنها را، در جریان روزمرگی‌های زندگی به فراموشی سپرده‌ایم. رو قلم در واقع فرصتی برای سپاسگذاری از تمام کسانی است که بخشی از فرهنگ و هنر ایران اسلامی به برکت قلم پرتوانشان، زنده مانده است.
بانک قرض الحسنه مهر ایران این روز را به تمامی اهالی قلم که این ابزار مقدس را در مسیر شرافت و صداقت و انصاف به کار گرفته‌اند تبریک می‌گوید."
Read more
Loading...
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

عقیق سرخ یمنی خط دار بینظیر
رکاب نقره حصیری
سازنده:رحمانی
خط استاد مهندس مدنی با تکنیک کمان اره قول هوالله کامل
مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
. رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: کمبود قطعه که از سوی خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام ...
Media Removed
. رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: کمبود قطعه که از سوی خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام شده، بهانه‌ای بیش نیست و آنها خواب رشد یکباره قیمتها در سال ۹۱ و ۹۲ را در سر می‌پرورانند. به گزارش مهر ، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو معتقد است، آنچه خودروسازان برای افزایش ... .
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: کمبود قطعه که از سوی خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام شده، بهانه‌ای بیش نیست و آنها خواب رشد یکباره قیمتها در سال ۹۱ و ۹۲ را در سر می‌پرورانند.
به گزارش مهر ، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو معتقد است، آنچه خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام کرده‌اند، از جمله کمبود قطعه، بهانه‌ای بیش نیست و آن‌ها خواب رشد یکباره قیمت‌ها را در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ در سر می‌پرورانند.
سعید موتمنی با بیان اینکه با چراغ سبز مجلسی‌ها به‌تدریج عرضه خودروها قطره چکانی شد و سایپا، ایران خودرو و حتی شرکت‌های چینی‌فروش خود را متوقف کردند، گفت: به این ترتیب، در کمتر از سه هفته شاهد متوسط اختلاف قیمت تا ۲۵ میلیون تومانی خودروها بین کارخانه و بازار شدیم و بررسی‌ها نشان می‌دهد از ۳۰ فروردین ماه تاکنون بیش از ۸۵ درصد اختلاف قیمت ایجاد شده است.
️رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو یادآوری کرد: خودروسازان به رسم همیشه، در آغاز امسال نیز بر طبل گران کردن خودرو کوبیدند و در نهایت افزایش حدود ۸ درصدی قیمت‌ها برایشان مصوب شد، اما به این رقم راضی نشدند و با چراغ سبز یاد شده، اکنون برنامه افزایش دیگری را در سر می‌پرورانند.
️وی اضافه کرد: خودرویی که امروز از کارخانه بیرون می‌آید، مربوط به تولید هفت تا هشت ماه پیش است که با ارز ۳۸۰۰ تومانی تأمین قطعه شده‌است؛ چرا در حالی که کمتر از یک ماه از تحریم صنعت خودروسازی می‌گذرد، می‌گویند قطعه نداریم؟!
وی تصریح کرد: این در حالی است که تا دیروز خودروسازان با پیش کشیدن بحث خودکفایی، آدرس غلط به مردم می‌دادند و امروز می‌گویند قطعه تمام کرده‌اند.
مؤتمنی ادامه داد: امروز خودرو در زندگی افراد نقش کالای اساسی دارد و به اعتقاد من باید به خودروهای کمتر از ۷۰ میلیون تومانی که عامه مردم سوار می‌شوند، ارز رسمی تعلق بگیرد تا بهانه از خودروسازان گرفته شود.
️رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو به آغاز فروش ویژه «عید تا عید» ایران خودرو در بیست و نهم مرداد گذشته اشاره کرد و افزود: مطابق مستندات، ایران خودرو از شش روز پیش از آن به همه نمایندگی‌های خود بخشنامه کرد می‌توانند به اندازه ۵ میلیارد تا ۴۰ میلیارد تومان خرید عمده (سبدی) با سود ۲۰ درصد داشته باشند، در حالی که برای مردم سود ۱۵ درصدی در نظر گرفته و سایت فروش در کمتر از نیم ساعت بسته شد.
وی ادامه داد: وقتی در صنعت خودرو انحصار داشته‌باشیم،خودروسازان نیز از فرصت سوء‌استفاده می‌کنند .
Read more
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که ...
Media Removed
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره ... قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره خبر حضورش در پرسپولیس و پیشنهاد محمد رویانیان به وی گفت: این جزو اسرار زندگی ام بود و نمی خواستم آن را باز کنم . سال ۹۲ آقای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود و فوتبال به او ظلم کرد. آن سال نیم فصل اول در استقلال بودم و رویانیان پیشنهاد دو میلیون دلاری به من داد. من، رویانیان و امیری مدیرعامل نساجی در جریان این موضوع بودیم.
وی افزود: این رقم بالایی بود و رکورد لیگ را می شکست. به رویانیان گفتم همه دوست دارند مربی پرسپولیس شوند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. همین الان هم تماشاگران بزرگی دارد. به رویانیان گفتم اگر در استقلال یک نفر هم مرا دوست داشته باشد، به خاطر آن یک نفر به پرسپولیس نمی آیم. رویانیان از من تشکر کرد و گفت رسم پهلوانی هنوز هست.
سرمربی سپاهان درباره معیارهای بازی های تدارکاتی تیم ملی هم تاکید کرد: خود من یکسال تجربه کار در تیم ملی را داشتم. آن زمان اولین کاری که کردم به کیومرث هاشمی که کمی از او دلخور هستم گفتم یک مربی وقت می خواهد تا کارش را انجام بدهد. اولین چیزی که مربی لازم دارد، زمان است تا اهدافش را پیاده کند.
قلعه نویی با بیان اینکه کارلوس کی روش در ایران هشت سال فرصت داشته است، تاکید کرد: آن زمان که در تیم ملی بودیم، ما درگیر جام ملتها بودیم و با همان بازیکنان هم به این رقابتها رفتیم. بلافاصله تیم ب ایران را هم تشکیل دادیم که در اردن قهرمان شد. اهداف ما چهار ساله بود.
وی ادامه داد: همان موقع نامه ای به فدراسیون زدم که «فیفا دی‌ها» را تا دو سال آینده رزرو کنید و بهتر است برنامه ای بچینید که با ۲۰ تیم برتر جهان بازی کنیم. این وظیفه ما بود و دنبالش هم رفتیم. فدراسیون شرایط خوبی نداشت ولی یک بازی با مکزیک انجام دادیم. آنها حتی هزینه های ما را دادند و بهترین پرواز را برای ما گرفتند. یک تورنمنت هم در امارات بود که رفتیم. اگر شما بخواهید تحت هر شرایطی می شود بازی های خوبی انجام داد.
سرمربی سابق تیم ملی یادآور شد: یک سئوال دارم. مگر شرایط ارتباطات بین المللی ما خوب نیست؟ چرا والیبال ما اینقدر خوب برنامه ریزی می کند و بهترین بازی ها را انجام می دهد؟ خب این تیم هم برای ایران است.
ادامه در کامنت ...
Read more
‍ افزایش تعداد گردشگران خارجی در ایران تعداد #گردشگران خارجی در ایران طی چهار ماه اول سال ۳۸ درصد ...
Media Removed
‍ افزایش تعداد گردشگران خارجی در ایران تعداد #گردشگران خارجی در ایران طی چهار ماه اول سال ۳۸ درصد افزایش یافته است. پنج میلیون و یکصد هزار گردشگر خارجی در سال قبل به ایران سفر کردند که بیشترین آن‌ها از کشورهای ترکیه، عراق، آذربایجان و عربستان بودند. @i_m_travel ‎ #سفر ‎ #تور ‎ #هواپیمایی ... ‍ افزایش تعداد گردشگران خارجی در ایران

تعداد #گردشگران خارجی در ایران طی چهار ماه اول سال ۳۸ درصد افزایش یافته است.

پنج میلیون و یکصد هزار گردشگر خارجی در سال قبل به ایران سفر کردند که بیشترین آن‌ها از کشورهای ترکیه، عراق، آذربایجان و عربستان بودند.

@i_m_travel ‎ #سفر
‎ #تور
‎ #هواپیمایی ‎ #تفریح ‎ #انرژی ‎ #مسافرت
‎ #آژانس_مسافرتی ‎ #تور_لحظه_آخری
‎ #تورارزان ‎ #تورلوکس ‎ #تور_دبی
‎ #تور_اروپا ‎ #تور_آمریکا ‎ #ویزا
‎پیکاپ_ویزا #؜
‎ #تور_آنتالیا ‎ #تور_قبرس
‎ #سوییس ‎ #گردشگری ‎ #ایرانیان_مهر
‎ #آژانس_هواپیمایی
‎ #تور_ارمنستان ‎ #تور_گوانجو ‎ #تور_آنکارا ‎ #چارتر #
Read more
مریم طلایی، اولین ورزشکار داوطلب بنیاد کمک؛ بانو #کتایون_ریاحی موسس و مدیرعامل #بنیاد_کمک (کیش مهر کتایون) ، با اهدای لوگوی این مجموعه به خانم #مریم _طلایی، رسما ایشان را به عنوان اولین #ورزشکار و #رایدر معرفی نمودند. خانم مریم طلایی از اولین #موتورسواران و راننده‌های #موتور_ریس بانوان ... مریم طلایی، اولین ورزشکار داوطلب بنیاد کمک؛
بانو #کتایون_ریاحی موسس و مدیرعامل #بنیاد_کمک (کیش مهر کتایون) ، با اهدای لوگوی این مجموعه به خانم #مریم _طلایی، رسما ایشان را به عنوان اولین #ورزشکار و #رایدر معرفی نمودند.

خانم مریم طلایی از اولین #موتورسواران و راننده‌های #موتور_ریس بانوان در ایران بوده و از قدیمی ترین دارنده های گواهینامه‌ بین المللی #موتور در سالهای اخیر در ایران می‌باشند.
ایشان داوطلبانه بنیاد #کمک را در سراسر #ایران و #جهان ، معرفی خواهند نمود.

برای #بانوان این سرزمین آرزوی موفقیتهای روزافزون داریم.
@katayounriahiofficial7 @maryam.talaee.1
#بنیاد_نیکوکاری_کمک #ناشنوایی #ناشنوا #کودک_ناشنوا #کودکان_ناشنوا #سمعک #گوش #شنوایی #کاشت_حلزون #کاشت_حلزونی #کاشت_حلزونی_گوش #صدا #موتور #موتورریس #موتورسنگین #موتور_سنگین #موتورسواری
Read more
Loading...
🌞🕉🏽 #siavyoga #رویش طولانی ترین روز ِسال { #تیرگان} و روز جهانی #یوگا مبارک. ‌ در ایرانِ باستان از قرن ها پیش این روز به عنوان سپاسی از حضور #اهورامزدا بر زمینِ زیبا جشن گرفته می‌شد. اما در طی تاریخ و اتفاقاتی که بر سر فرهنگ سرزمین ما افتاد، تیرگان 🌞🏻‍♂️(بلند ترین روز سال) به یلدا (بلند ... 🌞🕉🙏🏽 #siavyoga #رو🌱یش
طولانی ترین روز ِسال { #تیرگان} و روز جهانی #یوگا مبارک.🌱

در ایرانِ باستان از قرن ها پیش این روز به عنوان سپاسی از حضور #اهورامزدا بر زمینِ زیبا جشن گرفته می‌شد.🎉
اما در طی تاریخ و اتفاقاتی که بر سر فرهنگ سرزمین ما افتاد، تیرگان 🌞🙋🏻‍♂️(بلند ترین روز سال) به یلدا (بلند ترین شب سال) تبدیل شد 🌚🤦🏻‍♂️
و اما در هند نیز از دیرباز این روز جشن گرفته میشده که نهایتا در سال ٢٠١۴ به عنوان روز جهانی یوگا ثبت جهانی شد.🌍

بنظر من یوگا زبانی جهانی‌ست؛
مثل موسیقی، هنر، و رقص.
(به راستی که همه‌ی این‌ها در یوگا کاملا اتفاق می افته){🧘‍♂️🌀🤸‍♀️}ا
‌ و هنرِ زیستن در تعادل و آرامش با جسم و جان و با تمام جهان هست.

خوشحالم که هر سال شاهد اتفاقات زیبای بیشتری برای رسیدن به این #اتحاد و #تعادل و #صلح در سطح جهانی 🌍☮️🌈
و همچنین در ایرانِ عزیزمون شاهد افزایش سطحِ آگاهی عمومی در زمینه فرهنگ و هم‌زیستی مسالمت آمیز با دیگر انسان ها، حیوانات و تمامِ هستی هستیم. 🕊🇮🇷🌍

به امید روزی که تمام مردم جهان از برکت و نورِ یوگا ( #اتحاد) در زندگی بهره‌مند بشن و با خود و {طبیعت} پیرامونِ خود به صلح و یگانگی برسند.🌱🌞🙏🏽
.
.
پ.ن:🎬🔻فیلم مربوط به پارسال (تیرگان٩۶) و روزِ جهانی یوگاست که در #کاشان به همراه همسفر و استاد خوبم خانم ساناز مغفور با دوستان تهرانی و کاشانی در هتل‌سرای عامری‌ها گردهم‌آیی و تمرین گروهی یوگا داشتیم که رویدادی بسیار به یاد ماندنی و زیبا بود
@yoga_iran
🌻🌿🙏🏽🕉
با تشکر از تیم پرتلاش و زیبای @ramaspa.ir و هتل سرای عامری‌ها @sarayeameriha که این اتفاق زیبا رو میسر کردند.🌞🌈🙏🏽
به امید اینکه شاهد اتفاقات بیشتری از این دست در سرتاسر ایران و جهان باشیم.🌱
.
شب و روز بر شما مبارک 🌓🌈
در تعادل، آرامش،
پر مهر و پر توان باشید 🌞🙏🏽

#سیناسیاوشان 🌿
تیرگان ٩٧
_______________________________
🌍🧘‍♂️Happy #worldyogaday !!🌞🙏🏽
To me myself, everyday is yoga day. But today is beautiful as many people in the world are practicing yoga together and sending out peace and love to the whole world. 🌈☮️🌍🌱
The film is last year's meeting in @sarayeameriha hotel in #Kashan where @yoga_iran and I performed a group Yoga practice with people of Kahan to introduce the knowledge of yoga and spread the word 🕉🙏🏽🌀🌱
Hope these performances from all around the planet help more people connecting to their inner True Self and provide a more peaceful world. 🌈☮️🌍🙏🏽
📸:@a.razaghi99
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

عقیق یاسی خط دار
رکاب نقره قلم کاری شده
سازنده:بی نام
خط استاد مبین
مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
Loading...
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

عقیق یاسی خط دار
رکاب نقره قلم کاری شده
سازنده:بی نام
خط استاد مبین
مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

عقیق سرخ یمنی خط دار بینظیر
رکاب نقره حصیری
سازنده:رحمانی
خط استاد مهندس مدنی با تکنیک کمان اره قول هوالله کامل
مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
. در نوازش های باد ، در گل لبخند دهقانان شاد ، درسرود نرم رود ، خون گرم زندگی جوشیده بود . نوشخند مهر آب ، آبشار آفتاب ، در صفای دشت من کوشیده بود . شبنم آن دشت ، ازپاکیزگی ، گوییا خورشید را نوشیده بود ! . 🖋 فریدون مشیری . ارتفاعات تالش، استان گیلان، ایران Talesh, Gilan Province, Iran ----------------------------- Video ... .
در نوازش های باد ،
در گل لبخند دهقانان شاد ،
درسرود نرم رود ،
خون گرم زندگی جوشیده بود .

نوشخند مهر آب ،
آبشار آفتاب ،
در صفای دشت من کوشیده بود .

شبنم آن دشت ، ازپاکیزگی ،
گوییا خورشید را نوشیده بود !
.
🖋 فریدون مشیری
.
ارتفاعات تالش، استان گیلان، ایران
Talesh, Gilan Province, Iran
-----------------------------
Video by: @mmesmaeilzadeh
-----------------------------
#iran #gilan #talesh #travell #love #travelgram #travelmagazin #cnntravel #nature #adventure #amazing #natgeo #awesome #bbctravel #wonderful #trawelchannel #landscape #tour #tourism #gando #gandotours
#ایران #ایرانگردی #گیلان #تالش #ارتفاعات_تالش #شقایق #ییلاق #فریدون_مشیری #گاندو
-----------------------------
Tag your pictures with‌ #gandotours
خوشحال می شیم که تصاویر زیباتون از جاذبه های گردشگری ایران رو با gandotours # برای ما ارسال کنید.
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

عقیق سرخ یمنی خط دار بینظیر
رکاب نقره حصیری
سازنده:رحمانی
خط استاد مهندس مدنی با تکنیک کمان اره قول هوالله کامل
مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
Loading...
 #مردی_که_هِی_رسول_وار_علی_وار_میگفت چند وقته پیش برای فردی انسان نما،کاری کردم. دستمزدم ...
Media Removed
#مردی_که_هِی_رسول_وار_علی_وار_میگفت چند وقته پیش برای فردی انسان نما،کاری کردم. دستمزدم شد ده میلیون تویِ عالمِ رسول و علی وار گفتنش چِک ازش نگرفتم یک هفته گذشت و گفت:پارسا جان، #رسول_وار هفته دیگه پولِ کارکردت رو میدم من که تا به حال این قسم رو نشنیده بودم،گفتم اوکی دو هفته گذشت ... #مردی_که_هِی_رسول_وار_علی_وار_میگفت

چند وقته پیش برای فردی انسان نما،کاری کردم.

دستمزدم شد ده میلیون

تویِ عالمِ رسول و علی وار گفتنش چِک ازش نگرفتم
یک هفته گذشت و گفت:پارسا جان، #رسول_وار هفته دیگه پولِ کارکردت رو میدم
من که تا به حال این قسم رو نشنیده بودم،گفتم اوکی

دو هفته گذشت و گفت:پارسا جان،علی وار دو هفته دیگه پولِ کارکردت رو میدم
گفتم اوکی

هفته سوم و چهارم و پنجم گفت:توی اولین فرصت میبینمت و روی چشمم رسول وار پولتو میدم،
بازم گفتم اوکی

هفته پنجم گذشت🤔
هفته ششم گذشت😑
حتی هفته هفتم هم گذشت😂
هفته هشتم هم گذشت😐
هفته شانزدهم هم گذشت😖
انقد گذشت و گذشت که شد هفته هفدهم😆

و شد چهار فروردین🌱

گفتم یه اس ام بدم ببینم چی شد

در جواب نوشت:پارسا جااااان عیدت مبارک دادااااااش،شرمنده تم
رسول وار بعد از عید، تهران میبینمت حضوری پولت رو میدم،
بازم گفتم اوکی

بعد از اون چهار تصمیم گرفتم

اول اینکه کسی که اسم ائمه رو مثل نقل و نبات بکار میبره، کسی که پیشونیش جای مهر داره مثلِ سگِ پیت بول خطرناکه وازش دوری کنم
بخدا آیت الله بهجت جای مهر بر پیشانی نداشت
من ماندم بعضی ها در سنِ چهل سالگی چطور پیشانیِ پینه زده دارن
فکر کنم مهر سجاده شان زیادی داغ است

دوم اینکه قسم های رسول وار و علی وار را تا پایان عمر بکار نبرم

سوم اینکه برای گوش راستم یه گوشواره خریدم از جنسِ سخنِ پیامبر که میگفت
"به صورت چاپلوسان خاک بپاشید"

چهارم اینکه  برای گوش چپم هم یک گوشواره خریدم از جنس سخنِ  مارک تواین که میگفت: چاپلوس ها مانند دوست هستند همانطور که گرگها شبیه سگ هستن

خلاصه آنکه با گوشهایِ گوشواره زده شروع کردم به نوشتن پیام آخر و قید دستمزدم را زدم

نوشتم:آقای... که کارمند وزارت اطلاعاتی،علی وار من به پول تو نیاز ندارمااا
آقای...،که نان به نرخ روز میخوری، رسول وار سگِ من فقط پونزده میلیون می ارزه هااا

شماره اش را که  پاک کردم  احساس بسیار خوشایندی بهم دست داد گویی دستمزدِ ده میلیونی ام را که برایش بسیار زحمت کشیده بودم،گرفته ام

راستی میدانستید انسانهای منفی حتی شماره شان در دفترچه تلفنِ موبایلتان انتقال دهنده یِ حالِ نامناسب است.
توصیه میکنم امشب دفترچه تلفنتان را چک کنید و افرادِ بدقلق را پاک کنید
#پارسا_احمد
#دلنوشته

#پی_نوشت:میخاستم تگش کنم آقای... رو،گفتم بیخیال😉

شبتون به مهر♡

#amazing #naturelover #tagstagram #liveoutdoors #travelgram #sunset #traveler #igtravel #bestvacations #instagram #akkas #nature #عکاسی #همدان #ایران #natural #land #gilan #photography #aks #natureaddict #comeseegilan #top
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

یاقوت زرد سریلانکا ۱۶قیراز با درصد پاکی vs1
رکاب فدیوم ترمه شبکه
سازنده: استاد اسماعیل نقره سازان

مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

یاقوت زرد سریلانکا ۱۶قیراز با درصد پاکی vs1
رکاب فدیوم ترمه شبکه
سازنده: استاد اسماعیل نقره سازان

مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
Loading...
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

یاقوت زرد سریلانکا ۱۶قیراز با درصد پاکی vs1
رکاب فدیوم ترمه شبکه
سازنده: استاد اسماعیلنقره سازان

مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
حس عجیب دیدن یک تلویزیون ۶۰ ساله. نخستین فرستنده تلویزیون ایران در ساعت ۵ بعد از ظهر جمعه ۱۱ مهر ماه ...
Media Removed
حس عجیب دیدن یک تلویزیون ۶۰ ساله. نخستین فرستنده تلویزیون ایران در ساعت ۵ بعد از ظهر جمعه ۱۱ مهر ماه سال ۱۳۳۷، اولین برنامه خود را پخش کرد.پخش برنامه‌های تلویزیون ایران در واقع از فردای آن روز یعنی شنبه دوازدهم مهر به طور رسمی آغاز شد. برنامه‌های تلویزیون در نخستین روزها از ساعت ۶ عصر شروع می‌شد ... حس عجیب دیدن یک تلویزیون ۶۰ ساله.
نخستین فرستنده تلویزیون ایران در ساعت ۵ بعد از ظهر جمعه ۱۱ مهر ماه سال ۱۳۳۷، اولین برنامه خود را پخش کرد.پخش برنامه‌های تلویزیون ایران در واقع از فردای آن روز یعنی شنبه دوازدهم مهر به طور رسمی آغاز شد. برنامه‌های تلویزیون در نخستین روزها از ساعت ۶ عصر شروع می‌شد و تا ۱۰ شب ادامه داشت. . در این چهار ساعت معمولاً هر روز ابتدا برنامه‌هایی مخصوص خردسالان و کودکان و سپس برنامه‌های ورزشی، فیلم سینمایی، تدریس زبان، اخبار، بحث روان‌شناسی پخش می‌شد. تلویزیون ایران در ابتدا به صورت کاملاً خصوصی اداره و هزینه‌های آن از آگهی‌های تبلیغاتی تأمین می‌شد. ایستگاه فرستنده تلویزیونی پس از یک سال فعالیت، برنامه‌های روزانه خود را در تهران به پنج ساعت افزایش داد و درسال ۱۳۴۰، فرستنده دیگری در آبادان و یک فرستنده تقویتی در اهواز تأسیس کرد.
Read more
، بادرود و شب چله / یلدا بر یکایک ایرانیان شادافزون بادا فرخنده باد شب پیروزی نور بر تاریکی ،،، شب میلاد نور بر شما شاد باد چند رخشاره پژوهشی آماده کردم ، نوید دارم سبب ارج باشد و فراهوشمندی و خودباوری ایرانی همچنان بدرخشد هابیروووگ ، «چله» و آیین‌هایی که در نخستین شب زمستان برپا می‌گردد، ... ،
بادرود و شب چله / یلدا بر یکایک ایرانیان شادافزون بادا فرخنده باد
شب پیروزی نور بر تاریکی ،،، شب میلاد نور بر شما شاد باد
چند رخشاره پژوهشی آماده کردم ، نوید دارم سبب ارج باشد و فراهوشمندی و خودباوری ایرانی همچنان بدرخشد 🍉🍉🍉 هابیروووگ
،
«چله» و آیین‌هایی که در نخستین شب زمستان برپا می‌گردد، پیشینه‌ای بس کهن داشته؛ و ما ایرانیان هزاران سال است که به فرخندگی آن، جشن آغاز زمستان را در سراسر سرزمین‌های ایرانی‌تبار برپا می‌داریم.

شب چله، شب زایش «مهر*» است. بر پایۀ این باور کهن، بلندترین شب سال، خود زمانی به دست می‌دهد تا «آناهیتا- ناهید» نماد پاکی در باورهای ایرانی، «مهر - میترا» را به زاد آوَرَد.

نام «چلّه» برگرفته از آن چهل شبانه‌روزی است که از آغاز دی تا «جشن سده**» مانده و چلّه بزرگ نامیده می‌شود. این شب را «یلدا» نیز گفته‌اند، به معنای «زایش و تولّد» که واژۀ میلاد (میلادی) نیز از همین ریشه است.
در باور ایرانیان، روشنایی و آفتاب از نشانه‌های خوبی، و تاریکی و سرما نیز از نمادهای بدی به شمار می‌آیند. ازین‌روست که ما ایرانیان همه ساله جشن زایش مهر را در بلندترین شب سال برپا می‌داریم. زیرا از فردای آن روز، رفته‌رفته روزها در نیمکرۀ شمالی بلندتر شده و آفتاب رو به درخشندگی می‌گذارد.

بدین روی، خورشید به فراخور گرما و فروزندگی‌اَش، جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ ایرانی داشته، و «آتش***» نیز با دارا بودن همین ویژگی‌هاست که در باور مردمان ایران زمین، سپند(مقدس) گشته است.
بر پایۀ این باور کهن، ایرانیان در «شب چله» تا بامداد بیدار مانده و چراغ می‌افروزند، تا آنکه سیاهی از میان رفته و بدین‌سان ایشان نیز یاری‌گرِ «مهر» در پیروزی بر اهریمنِ تاریکی بوده باشند.

ما ایرانیان در این شب گرد هم آمده و خوان ویژه می‌گستریم. نیز آنچه از میوه‌های تازه و خشکبار که گرد آورده و تا آن روز نگاهداری کرده‌ایم، در آن نهاده و بدین گونه از مهر و روشنایی، فراخِ روزی خویش می‌خواهیم. این آیین‌های کهن، پس از هزاران سال، هم‌چنان پابرجاست و در سرتاسر سرزمین‌های ایرانی‌تبار با نام «جشن شب چله» برپا می‌گردد، که در پس ما نیز چنین خواهد بود.
،
#چله #اعتدال_زمستانی #جشن #هندوانه #سرخ #آتش #مهر #خورشید
#sun #light #festivaloflights #iran #persian #winter #solstice #chelle #yalda
Read more
Loading...
سلام به همه عزیزان دیروز جلسه ای داشتیم با مهندس مازیار ایران‌مهر عزیزودکتر حسین علیان برای شروع ...
Media Removed
سلام به همه عزیزان دیروز جلسه ای داشتیم با مهندس مازیار ایران‌مهر عزیزودکتر حسین علیان برای شروع دوره هیپنوتیزم اریکسونی در شیراز با حضور دکتر کورش معدلی بنیان گذار این رشته در ایران، جهت شرکت در این دوره میتوانید عدد 5را به شماره 0917 08 08 08 8 ارسال کنید، #هیپنوتیزم #هیپنوتیزم_اریکسونی #مهدی_حسینس #مازیار_ایران_مهر #دکتر_حسین_علیان #مسیر_کمال #shiraz سلام به همه عزیزان دیروز جلسه ای داشتیم با مهندس مازیار ایران‌مهر عزیزودکتر حسین علیان برای شروع دوره هیپنوتیزم اریکسونی در شیراز با حضور دکتر کورش معدلی بنیان گذار این رشته در ایران،
جهت شرکت در این دوره میتوانید عدد 5را به شماره
0917 08 08 08 8
ارسال کنید،
#هیپنوتیزم #هیپنوتیزم_اریکسونی #مهدی_حسینس #مازیار_ایران_مهر #دکتر_حسین_علیان #مسیر_کمال #shiraz
 #از_تیر_به_مهر (مجموعه داستان) #آسیه_جوادی (ناستين) نشر آموت/ چاپ اول/ ۱۵۲ صفحه/ ۱۰ هزار تومان خواندن ...
Media Removed
#از_تیر_به_مهر (مجموعه داستان) #آسیه_جوادی (ناستين) نشر آموت/ چاپ اول/ ۱۵۲ صفحه/ ۱۰ هزار تومان خواندن «از تیر به مهر» چون دردست داشتن جام جهان‌نمایی است با قدرت گذر از قلمرو واقعیت به مجاز. شخصیت‌های داستانی ناستین، مردمی واقعی هستند با تردیدها و پرسش‌های این جهانی، که گهگاه به اندک ... #از_تیر_به_مهر
(مجموعه داستان)
#آسیه_جوادی (ناستين)
نشر آموت/ چاپ اول/ ۱۵۲ صفحه/ ۱۰ هزار تومان

خواندن «از تیر به مهر» چون دردست داشتن جام جهان‌نمایی است با قدرت گذر از قلمرو واقعیت به مجاز. شخصیت‌های داستانی ناستین، مردمی واقعی هستند با تردیدها و پرسش‌های این جهانی، که گهگاه به اندک چرخش قلم نویسنده «آلیس وار» به مغاک رویایی فرو می‌اُفتند.
اهمیت این داستان‌ها در روایت بی‌واسطه‌ی نویسنده از دنیای زنان است با بیانی دلیر و استوار و هیجانی که پشت آن تفکر دایمی نسبت به سرنوشت انسان معاصر جریان دارد. اندیشیدن به موقعیت انسان چند ساحتی، بن‌مایه‌ای است که قصه‌ها بر آن استوارند؛ خواه حالت افسانگی یافته باشند خواه از واقعیت موحش روزانه برآمده باشند. ویژگی دیگر، جوشش شعری ناپیدائی است که بن‌مایه‌ی داستان‌ها را شکل می‌دهد، یک شاعرانگی فرزانه‌وار که هم از نظر ساختار، هم از نظر مضمون و مفهوم به آفرینش ادبی طراوت می‌بخشد. باور دارم این داستان‌ها متعلق به دنیای مدرن و بیشتر معطوف به فرهنگ خودمان است و از این نظر خواندنی و اندیشیدنی. این نوع ادبیات پیشنهاد لذت همدلی و آزادی خیال ورزی بین نویسنده و مخاطب است.
#جواد_مجابی / مرداد 95/ کوی نویسندگان «ناستین» را در میان داستان‌هایش می‌بینیم و باز می‌یابیم. از مادری تنها که با خود واگویه دارد تا مردی که تنهایی پس از زناشویی را آمال خود می‌یابد. از کودکی‌های شور انگیز گذشته و فراموش شده و از فضاهای غرب که در سفرهایش آنان را تجربه کرده است و داستان‌هایش را منحصر به مرزهای این آب و خاک نمی‌بیند. از این نویسنده همچنین کتاب های #کارد_زدن_به_گوجه_فرنگی ، #رک_و_راست_بگم؟ ، #رک_و_پوست_کنده و #تمشک_های_نارس نیز در نشر آموت منتشر شده‌است.
مجموعه داستان «از تیر به مهر» نوشته‌ی «آسيه جوادي (ناستين)» در ۱۵۲ صفحه و به قیمت ۱۰ هزار تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

#ایستگاه_رمان
#کتاب #کتابباز #کتابخوار #کتابدونی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتابخوان #ایران #داستان #رمان #آموت

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
در این خاک زرخیز ایران زمین نبودند جز مردمی پاک دین همه دینشان مردی و داد بود وز آن کشور آزاد و آباد ...
Media Removed
در این خاک زرخیز ایران زمین نبودند جز مردمی پاک دین همه دینشان مردی و داد بود وز آن کشور آزاد و آباد بود چو مهر و وفا بود خود کیششان گنه بود آزار کس پیششان همه بنده ناب یزدان پاک همه دل پر از مهر این آب و خاک پدر در پدر آریایی نژاد ز پشت فریدون نیکو نهاد بزرگی به مردی و فرهنگ بود گدایی در این بوم و بر ننگ ... در این خاک زرخیز ایران زمین
نبودند جز مردمی پاک دین همه دینشان مردی و داد بود
وز آن کشور آزاد و آباد بود چو مهر و وفا بود خود کیششان
گنه بود آزار کس پیششان
همه بنده ناب یزدان پاک
همه دل پر از مهر این آب و خاک پدر در پدر آریایی نژاد
ز پشت فریدون نیکو نهاد بزرگی به مردی و فرهنگ بود
گدایی در این بوم و بر ننگ بود کجا رفت آن دانش و هوش ما
که شد مهر میهن فراموش ما که انداخت آتش در این بوستان
کز آن سوخت جان و دل دوستان چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟
خرد را فکندیم این سان زکار نبود این چنین کشور و دین ما
کجا رفت آیین دیرین ما؟ به یزدان که این کشور آباد بود
همه جای مردان آزاد بود در این کشور آزادگی ارز داشت
کشاورز خود خانه و مرز داشت گرانمایه بود آنکه بودی دبیر
گرامی بد آنکس که بودی دلیر نه دشمن دراین بوم و بر لانه داشت
نه بیگانه جایی در این خانه داشت از آنروز دشمن بما چیره گشت
که ما را روان و خرد تیره گشت از آنروز این خانه ویرانه شد
که نان آورش مرد بیگانه شد چو ناکس به ده کدخدایی کند
کشاورز باید گدایی کند به یزدان که گر ما خرد داشتیم
کجا این سر انجام بد داشتیم بسوزد در آتش گرت جان و تن
به از زندگی کردن و زیستن اگر مایه زندگی بندگی است
دو صد بار مردن به از زندگی است بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم
برون سر از این بار ننگ آوریم "شعر فردوسی بزرگ برای ایران سرزمین کهن "
Read more
معرفی داور این هفته: امیرعلی چیت ساز <span class="emoji emoji1f447"></span> . <span class="emoji emoji1f4cd"></span>شروع عکاسی از سال 1380. <span class="emoji emoji1f4cd"></span>عضو انجمن عكاسان ايران <span class="emoji emoji1f4cd"></span>عضو انجمن ...
Media Removed
معرفی داور این هفته: امیرعلی چیت ساز . شروع عکاسی از سال 1380. عضو انجمن عكاسان ايران عضو انجمن عكاسان صنعتي تبليغاتي مدرس رسمی وزارت ارشاد اسلامی. مدير استوديو عكس ريزان. . مدرس رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مدير و موسس کانون عکس فرهنگ سرای رسانه مدیر آموزش کانون ... معرفی داور این هفته: امیرعلی چیت ساز 👇 .
📍شروع عکاسی از سال 1380.
📍عضو انجمن عكاسان ايران
📍عضو انجمن عكاسان صنعتي تبليغاتي
📍مدرس رسمی وزارت ارشاد اسلامی.
📍مدير استوديو عكس ريزان. .
📍مدرس رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
📍مدير و موسس کانون عکس فرهنگ سرای رسانه
📍مدیر آموزش کانون عکاسان ایران 1387 تا مهر 1390
📍مدرس عکاسی پایه و پيشرفته فرهنگ سرای هنر ( ارسباران )- ٤٠ترم(١٠سال)
مدرس عکاسی پایه و پيشرفته –فرهنگ سرای رسانه از سال 1394
📍مدرس مجتمع فنی تهران،شعبه نیاوران از سال 89
📍برگزاری بيش از ٣٠ كارگاه عكاسي
📍راه یافته در بخش ویژه جشن تصویر سال 1387 – عکاس از نگاه عکاس
📍راه یافته در 3بخش -جشن تصویر سال 1388 📍برگزاری نمایشگاه انفرادی با عنوان چهارفصل - فرهنگ سرای ارسباران- زمستان 1386 📍برگزاری نمایشگاه انفرادی با عنوان دودِ عود - فرهنگ سرای ارسباران- زمستان 1387 📍شركت در حراج عكس گالري مژده.تابستان٩٧
📍شركت در نمايشگاه گروهي چاپ آلترناتيو .باغ هنر ايراني
📍شرکت در نمایشگاه گروهی خانه عکاسان ایران –پاییز 88
📍شرکت در نمایشگاه شهر زیبای من ( پانزدهمین سالگرد تاسیس خانه عکاسان)
📍شرکت در نمایشگاه گروهی کانون عکاسان ایران –زمستان 88
📍شرکت در نمایشگاه گروهی کانون عکاسان ایران –پاییز89
📍نمایشگاه گروهی انجمن نگاه –خانه عکاسان 1388
📍نمایشگاه گروهی انجمن نگاه –خانه عکاسان 1389
📍برگزاری نمایشگاه گروهی عکس پلور - حوزه هنری تهران- پائیز 1386
📍سرپرست نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان در فرهنگ سرای ارسباران ، آذر90
📍برگزاری نمایشگاه عکس با عنوان عکسپستال به نفع موسسه خیریه پیام امید
و چندین نمایشگاه دیگر..... * نمونه هایی از عکس های مربوط به موضوع این هفته را که توسط جناب چیت ساز عکاسی شده اند ورق بزنید و ببینید.

@aa_chitsaz
@aksreezan
Telegram: https://t.me/aksreezan
#rangeetar
#reflection
#photography
#iran.photographers
Read more
استانها گلستان ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴ رئیس هیئت بسکتبال گرگان در گفتگو با مهر: بازیکن گرگانی را تخریب ...
Media Removed
استانها گلستان ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴ رئیس هیئت بسکتبال گرگان در گفتگو با مهر: بازیکن گرگانی را تخریب کردند/ حق «عشقی» حضور در تیم ملی بود بازیکن گرگانی را تخریب کردند/ حق «عشقی» حضور در تیم ملی بود گرگان – رئیس هیئت بسکتبال گرگان با بیان اینکه سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان بازیکن گرگانی ... استانها گلستان
۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
رئیس هیئت بسکتبال گرگان در گفتگو با مهر:
بازیکن گرگانی را تخریب کردند/ حق «عشقی» حضور در تیم ملی بود

بازیکن گرگانی را تخریب کردند/ حق «عشقی» حضور در تیم ملی بود

گرگان – رئیس هیئت بسکتبال گرگان با بیان اینکه سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان بازیکن گرگانی را تخریب کرد معتقد است حق «امیرحسین عشقی» حضور در لیست نهایی تیم ملی بود.

خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها – محمد صالحی: مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا از ۶ تا ۱۰ مرداد به میزبانی گرگان برگزار می‌شود و لیست ۱۲ نفره تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران برای حضور در این رقابت‌ها روز شنبه اعلام شد. «امیرحسین عشقی» بازیکن گرگانی که در لیست ۱۵ نفره تیم ملی قرار داشت در نهایت در جمع بازیکنان نهایی قرار نگرفت تا این موضوع اعتراضاتی از سوی مسئولان ورزش استان و گرگان که میزبان این رقابت‌ها هستند را به دنبال داشته باشد و روز یکشنبه مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خبر داد که رئیس فدراسیون بسکتبال طی تماسی تلفنی اعلام کرد نام عشقی در لیست نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا قرار گرفته است.

اما روز دوشنبه اخباری بر خلاف روز قبل منتشر شد که حضور عشقی در لیست نهایی تیم ملی منتفی شده و بازیکنان تیم ملی همان ۱۲ نفری هستند که در سایت فدراسیون بسکتبال نام‌شان اعلام شده است.

برای احقاق حق بازیکن گرگانی رایزنی کردیم

رئیس هیئت بسکتبال شهرستان گرگان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص منتفی شدن حضور عشقی در لیست نهایی بازیکنان تیم ملی بسکتبال نوجوانان، اظهار کرد: ما برای احقاق حق امیرحسین عشقی بازیکن شایسته گرگانی رایزنی کردیم و نمی‌خواستیم اعمال زور کنیم.

کلاسنگیانی تصریح کرد: زمانی که متوجه شدیم حق بازیکن گرگانی ضایع شده واکنش نشان دادیم و به همراه مدیرکل ورزش و جوانان و ریاست هیئت بسکتبال استان با فدراسیون بسکتبال هماهنگ کردیم که اگر اشتباهی انجام شده تصحیح شود.

وی ادامه داد: با بررسی‌های فدراسیون بسکتبال و سرمربی تیم ملی نوجوانان، آقای آرزومندی صبح یکشنبه با بنده تماس گرفت و عنوان کرد با توجه به رایزنی‌های انجام شده و تماس رئیس فدراسیون، امیرحسین عشفی جزو ۱۲ بازیکن نهایی تیم ملی انتخاب شده و من هم تابع فدراسیون هستم.

وی یادآور شد: آقای آرزومندی حتی به بنده پیشنهاد داد که امیرحسین عشقی در مسابقات قهرمانی آسیا جزو ۱۲ نفر نهایی باشد اما در این دوره وی را در لیست نهایی قرار ندهیم که من مخالفت کردم.

سرمربی تیم ملی زیر حرفش زد

ادامه مطلب در كامنت
Read more
شاهنشاه آریامهر اصالت شهرستان آلاشت مازندران دکترای حقوق فرانسه دکترای جامعه شناسی زبان ...
Media Removed
شاهنشاه آریامهر اصالت شهرستان آلاشت مازندران دکترای حقوق فرانسه دکترای جامعه شناسی زبان انگلیسی هاروارد خلبان بویینگ 747 خلبان فانتوم اف 14 خلبان شکاری اف 16 خلبان افتخاری تیم فرشتگان آبی با گروه جت آمریکایی برای اولین بار سهام دار شرکت هواپیمایی اف 14 که باعث خشم جیمی کارتر و ... شاهنشاه آریامهر
اصالت شهرستان آلاشت مازندران

دکترای حقوق فرانسه
دکترای جامعه شناسی
زبان انگلیسی هاروارد

خلبان بویینگ 747
خلبان فانتوم اف 14
خلبان شکاری اف 16
خلبان افتخاری تیم فرشتگان آبی با گروه جت آمریکایی برای اولین بار

سهام دار شرکت هواپیمایی اف 14 که باعث خشم جیمی کارتر و کنگره آمریکا شد و اولین دلیل سقوط شاه

70 درصد سهام دار شرکت بنز کروپ آلمان
سهام دار شرکت هوایی شارل دوگل فرانسه
سهام دار آمریکن اینترسرویس
سهام دار شرکت رویال کلن
سهام دار شرکت بلر آمریکا که بعدها تلویزیون شهاب شد

اولین شاه ایران که شاه 60 کشور پشتش راه رفتن
بنیان گذار جشنها ی 2500 ساله که نشان تمدن ایران بود

بزرگترین دارنده هلی کوپتر کبری بعد از آمریکا
بزرگترین سهام دار تانک مرکوری انگلستان
دارای ارتش زمینی هوایی دریایی 5 دنیا
ژاندارم خاورمیانه و خاور دور
هیچ کشور عربی حق فروش 1 لیتر نفت بدون اجازه شاهنشاه نداشته
ایران دریا دار خلیج پارس و تنگه هرمز بوده
پیروز جنگ 6 ساعته با عراق و گرفتن 6 کیلومتر مربع از حسن البک پدر زن صدام
رییس اوپک به همراه امریکا
دارنده بزرگترین ورزشگاه به نام آریا مهر در جهان بدستور شه بانو فرح دیبا
اولین دعوت شده به همراه ملکه به پارک دیزنی لند آمریکا
تاسیس ذوب آهن اصفهان که قطب اقتصاد ایران و خاورمیانه شد
تاسیس تراکتور سازی تبریز با 10000 کارمند
تاسیس شرکت ایران ناسیونال
تاسیس ورزشگاه بزرگ آریامهر به دست فرانسوی ها که مورد انتقاد شدید شه بانو قرار گرفت واز شرکت فرانسوی قرامت گرفته شد

بورسیه تحصیلی به 24000 هزار دانشجو در آمریکا که همین دکتر چمران خائن با بورسیه پهلوی به آمریکا رفت وزن و بچه آمریکایی داشت

وام دهنده به بزرگترین مراکز دنیا ارقام واقعی هستند

درسال 52 وامها ی سنگین
70 ملیون دلار صندق جهانی پول
284 ملیون دلار کشور فرانسه
200 ملیون دلار سازمان جهانی نفت اوپک

دوران پهلوی چنان اقتداری بود که دکتر علی خلعتبری کاندیدای ریاست سازمان انرژی هسته ای بر عهده گرفت و آمریکا قول ساخت 30 نیروگاه هسته ای به ایران داد

اقامت برای ایرانیان در 72 کشور جهان بدون ویزا

احترام نظامی بعد از دیدن عکس اعلا حضرت بروی پاسپورت در 60 کشور جهان

چنان قدرتی بر ایران حاکم شد پس از کردن نفت از بشکه ای 2 دلار به 7 دلار که کل جهان در مقابل شاهنشاه ایران سر خم کردند همون شاهی که احمقها بهش نوکر امریکا میگفتند

قطع رابطه به شوروی تزاری به دلیل خیانت به ایران

وقتهای ملاقات برای کشورهای عربی زیر 4 ماه نبوده

Read more
. للحق پست نوشت:. برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:. برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا که تحقق هشدارهای دو سال پیش ایشان بود. همان زمانی که اوبامای مؤدب و مهربان در رأس بود و خبری از #ترامپ دیوانه نبود و امریکا هنوز کدخدا بود و مزاحم نشده بود. . اگر #پمپئو امروز خط و نشان کشید که :"ایران ... .
للحق پست نوشت:.
برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا که تحقق هشدارهای دو سال پیش ایشان بود. همان زمانی که اوبامای مؤدب و مهربان در رأس بود و خبری از #ترامپ دیوانه نبود و امریکا هنوز کدخدا بود و مزاحم نشده بود.
.
اگر #پمپئو امروز خط و نشان کشید که :"ایران باید به برنامه موشک‌های بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند." همانی بود که رهبرمان فروردین 95 فرمود:"اگر میل آمریکا است، جمهوری اسلامی حتّی از ابزارهای دفاعی خود هم صرفِ‌نظر کند...چرا جمهوری اسلامی موشک دارد، چرا موشک دوربُرد دارد، چرا موشکهای جمهوری اسلامی هدف را دقیق میزنند و هدف قرار میدهند، چرا آزمایش کردید، چرا تمرین نظامی میکنید، و چرا و چرا و چرا"
.
اگر امروز آمریکا با تحکم می گوید:"ایران باید به حمایت از گروه‌های تروریستی خاورمیانه از جمله #حزب_الله_لبنان، حماس و جهاد اسلامی #فلسطین پایان بدهد..ایران باید به حمایت از شورشیان حوثی پایان دهد و نیروهای خود را از سوریه خارج کند. ایران باید به صورت بنیادی مواضع و سیاست‌هایش را تغییر دهد." مهر تاییدی است بر تدبیر و دشمن شناسی ولی امرمان آنزمان که هشدار داد:"بنابراین در قضیه‌ی هسته‌ای توافق شد و اسم این را گذاشتیم « #برجام»؛ برجام دیگری در قضایای منطقه،باید اتفاق بیفتد..ایران باید از مسئله‌ی فلسطین صرف‌نظر کند، از حمایت از مقاومت در منطقه صرفِ‌نظر کند، از مظلومان منطقه -مثل ملّت فلسطین، مثل مردم غزّه، مثل مردم #یمن، مثل مردم بحرین- پشتیبانی و حمایت سیاسی نکند."
.
اگر پمپئو زیاده خواهی میکند که :"ایران باید به حمایت سپاه قدس از گروه‌های تروریستی و شرکای شبه نظامی خود پایان بدهد." عجیب نیست چراکه دو سال پیش رهبری خبر از آن دادند:"قضیه از این هم بالاتر است؛ تدریجاً موضوع را به این خواهند کشاند که اصلاً چرا نیروی قدس تشکیل شده است،چرا سپاه تشکیل شده"
.
و باز هم اگر وزیر کدخدای دیروز نگران تهدید امنیت #اسراییل است و می گوید:"ایران باید رفتارهای تهدید کننده علیه همسایگان خود را کاهش بدهد، چرا که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند. این مساله شامل تهدیدات ایران برای نابودی اسرائیل..نیز میشود"
به گواه سخن دیروز ابرمرد تیز هوش و مدبر انقلابمان :"معنایش این است که همچنان‌که امروز بعضی از دولتهای عربی با کمال وقاحت، دست دوستی به سمت دشمن صهیونیستی دراز میکنند، جمهوری اسلامی هم با دشمن صهیونیستی کنار بیاید و آشتی کند."
.
وخدا فرمود:
وَانْتَظِرُوا إِنَّا مُنْتَظِرُونَ
و منتظر باشيد
Read more
. با یاد عزت سینمای ایران بیستمین جشن بزرگ. خانواده سینمای ایران ، شامگاه شنبه دیشب با حضور هنرمندان سینما در تالار وحدت برگزار شد. شبی پر از ستاره اسامی برگزیدگان این مراسم به این شرح است: بهترین فیلم:علی جلیلوند/ «بدون تاریخ، بدون امضاء» بهترین کارگردانی:حید جلیلوند/ «بدون تاریخ، ... .
با یاد عزت سینمای ایران
بیستمین جشن بزرگ. خانواده سینمای ایران ، شامگاه شنبه دیشب با حضور هنرمندان سینما در تالار وحدت برگزار شد.
شبی پر از ستاره
اسامی برگزیدگان این مراسم به این شرح است: بهترین فیلم:علی جلیلوند/ «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین کارگردانی:حید جلیلوند/ «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمنامه:علی زرنگار و وحید جلیلوند / «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمبرداری:مسعود سلامی/ « خفه گی»

بهترین تدوین:احمد مرادپور/ «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول زن:غزل شاکری / «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول مرد:حامد بهداد/ «سد معبر»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:زکیه بهبهانی/ «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:نوید محمد زاده / «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین موسیقی فیلم:پیمان یزدانیان/ «خوک»

بهترین طراحی صحنه:حجت اشتری/ «سد معبر»

بهترین طراحی لباس:نگار نعمتی/ «خوک»

بهترین صدابرداری:رشید دانشمند/ «پل خواب»

بهترین صداگذاری:علیرضا علویان/ «به وقت شام»

بهترین چهره پردازی:مهرداد میرکیانی/ «خوک»

بهترین جلوه های میدانی:محسن روزبهانی/ «به وقت شام»

بهترین جلوه‌های بصری:فرید ناظرفصیحی/ «چهار راه استانبول».
لینک عکسها انتشار یافته در بخش عکس. قسمت دریافتی خبر گزاری مهر به آدرس ذیل
https://www.mehrnews.com/photo/4391771
#جشن_خانه_سینما
#هنرپبشه #بازیگر #هنر #هنرمند #جشن #سینما # #ایران #سینما_ایران
Read more
... <span class="emoji emoji1f4e2"></span> گیشه سینمای ایران دست کدام پخش‌کنندگان است؟ . <span class="emoji emoji1f53b"></span> از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۴ فیلم سینمایی ...
Media Removed
... گیشه سینمای ایران دست کدام پخش‌کنندگان است؟ . از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۴ فیلم سینمایی اکران شده که مجموع فروش فیلم‌ها به رقم ۱۳۹ میلیارد و ۱۳۷ میلیون و ۵۷۴ هزار تومان است. مجموع مخاطبان نیز به ۱۵ میلیون و ۹۳۹ هزار و ۵۵۷ نفر رسیده است. . ️بیشترین تعداد فیلم: ۱-فیلمیران (۶ فیلم) ۲-رسانه ... ...
📢 گیشه سینمای ایران دست کدام پخش‌کنندگان است؟
.
🔻 از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۴ فیلم سینمایی اکران شده که مجموع فروش فیلم‌ها به رقم ۱۳۹ میلیارد و ۱۳۷ میلیون و ۵۷۴ هزار تومان است. مجموع مخاطبان نیز به ۱۵ میلیون و ۹۳۹ هزار و ۵۵۷ نفر رسیده است.
.
▫️بیشترین تعداد فیلم:
۱-فیلمیران (۶ فیلم)
۲-رسانه فیلمسازان مولود (۵ فیلم)
۳-بهمن سبز (۴ فیلم)
۴-هدایت فیلم (۳ فیلم)
۵- خانه فیلم (۲ فیلم)
۶- نیکان فیلم (۲ فیلم)
۷- سیمای مهر (۲ فیلم)
.
▫️سهم فروش دفاتر پخش:
۱-فیلمیران (۶۸.۲ میلیارد) ۴۹ درصد
۲-نیکان فیلم (۱۶.۸ میلیارد) ۱۲ درصد
۳-سیمای مهر (۱۶.۸ میلیارد) ۱۲ درصد
۴-بهمن سبز (۱۰.۳ میلیارد) ۱۰ درصد
۵-خانه فیلم (۹.۲ میلیارد)۶.۶ درصد
۶-هدایت فیلم (۵.۴ میلیارد) ۳.۹ درصد
۷-رسانه فیلمسازان مولود (۵.۱ میلیارد) ۳.۸ درصد
۸-سایر دفاتر (نورتابان، نسیم صبا، پویا فیلم، آفتاب عالم تاب ۸ میلیارد) ۵.۷ درصد
.
#Haft_tv3
Read more
گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپر برترینش کن برایم این زمان و این زمین نوروز باستانی پیشاپیش مبارک خداوندا ، در این آخرین روزهای سال دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده که هر کجا تردیدی هست ایمان هر ... گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین 🌸روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپر 🌸 برترینش کن برایم این زمان و این زمین
نوروز باستانی پیشاپیش مبارک🌸

خداوندا ، در این آخرین روزهای سال
دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده
که هر کجا تردیدی هست ایمان
هر کجا زخمی هست مرهم
هر کجا نومیدی هست امید
و هر کجا نفرتی هست عشق جای آنرا فرا گیرد ، آمین . . .🙏👋 فرا رسیدن نوروز باستانی ، یادآور🌸 شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم

بر همه ایرانیان پاک پندار ، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد🌸
Read more
سال ٩٧ با هترا آیدین شفائی/نوازنده و مدرس پرکاشن/ ساز تخصصی: کاخن - رشته تخصصی:موسیقی فلامنکو ...
Media Removed
سال ٩٧ با هترا آیدین شفائی/نوازنده و مدرس پرکاشن/ ساز تخصصی: کاخن - رشته تخصصی:موسیقی فلامنکو •سوابق آموزش کارگاهی : ۱- مدرس کارگاه ریتم برای بازیگران تئاتر- فرهنگسرای بهمن- ۱۳۸۸ ۲- مدرس کارگاه ریتم برای بازیگران تئاتر-فرهنگسرای بهمن-۱۳۸۹ ۳- مدرس کارگاه ریتم برای بازیگران نمایش ... سال ٩٧ با هترا
آیدین شفائی/نوازنده و مدرس پرکاشن/
ساز تخصصی: کاخن - رشته تخصصی:موسیقی فلامنکو •سوابق آموزش کارگاهی :
۱- مدرس کارگاه ریتم برای بازیگران تئاتر- فرهنگسرای بهمن- ۱۳۸۸
۲- مدرس کارگاه ریتم برای بازیگران تئاتر-فرهنگسرای بهمن-۱۳۸۹
۳- مدرس کارگاه ریتم برای بازیگران نمایش یرما-تالار وحدت-۱۳۹۱
۴- مدرس کارگاه پرکاشن لاتین و فلامنکو مرکز سازهای کوبه ای رامتین با همکاری محمد شعبانی-۱۳۹۴
۵- ایده پرداز و مدیر جم سشن های فلامنکو آموزشگاه هترا –۱۳۹۵
۶- ایده پرداز و مدیر جم سشن های کاخن کافه بامداد –۱۳۹۵
•گزیده سوابق اجرای کنسرت:
۱- کنسرت دونوازی فلامنکو گروه آندلس-خانه هنرمندان ایران-۱۳۸۷
۲- کنسرت گروه بزرگ سازهای ایرانی شاهو ( رهبر: حامد صغیری)- تا ر وحدت-تهران- آبان ۱۳۸۸
۳- کنسرت فلامنکو گروه آندلس-تالار فارابی-آذر ۱۳۸۸
۴- کنسرت فلامنکو گروه آندلس-تالار رودکی-اردیبهشت ۱۳۸۹
۵- کنسرت فلامنکو نوید ایزدگشسب-خانه هنرمندان ایران-مرداد ۱۳۸۹
۶- کنسرت گروه شروند- فرهنگسرای ارسباران-مهر ۱۳۸۹
۷- کنسرت فلامنکو گروه آندلس- ایوان شمس-خرداد ۱۳۹۰
۸- کنسرت فلامنکو نوید ایزدگشسب-تالار فارابی-شهریور ۱۳۹۰
۹- کنسرت فلامنکو گروه آندلس- ایوان شمس- آبان ۱۳۹۰
۱۰- کنسرت مهرداد پاکباز- کلیسای آلمانی ها-تابستان ۱۳۹۳
۱۱- کنسرت مهرداد پاکباز- هفته موسیقی تلفیقی تهران- فرهنگسرای نیاوران-دی ۱۳۹۳
۱۲- کنسرت مهرداد پاکباز- جشنواره بین المللی موسیقی فجر- تالار رودکی-بهمن ۱۳۹۳
۱۳- کنسرت فلامنکو نوید ایزدگشسب- آموزشگاه موسیقی هترا-اسفند ۱۳۹۳
۱۴- کنسرت گروه شروند – باغ موزه نگارستان –مهر ۱۳۹۴
۱۵- کنسرت گروه شروند – سالن ارشاد – آمل- اردیبهشت ۱۳۹۵
۱۶- کنسرت گروه شروند – فرهنگسرای نیاوران –خرداد ۱۳۹۵
۱۷- کنسرت گروه موسیقی ایرانی نوای هفت آسمان (سرپرست: وحید صابری)- ایوان شمس- ۱۳۹۵
۱۸- کنسرت فلامنکو نوید ایزدگشسب- آموزشگاه موسیقی مهرورزان-۱۳۹۵
۱۹- کنسرت ترانه های قدیمی ارکستر آوای ماهان (رهبر: نیما فاتحی)- تا ر وحدت- ۱۳۹۵
•آلبوم ها:
۱- نوازنده پرکاشن در آلبوم سخن های نهان – گروه بزرگ سازهای ایرانی شاهو- آهنگساز و رهبر: حامد صغیری-
خواننده: رامین بحیرایی-۱۳۸۸
۲- نوازنده کاخن در آلبوم تصویری شهان آسمانی- گروه بزرگ سازهای ایرانی شاهو- آهنگساز و رهبر:
حامد صغیری-۱۳۹۰
۳- نوازنده پرکاشن در آلبوم واپسین بدرود – گروه شروند – آهنگساز: آرش احمدی نسب- خواننده
حسین علیشاپور-۱۳۹۳
۴- نوازنده پرکاشن در آلبوم اولین- آهنگساز و خواننده: کیوان تفتی و سهند اطهري ١٣٩٤
Read more
 #happy #valentin #happy valentin's day جشن باستانی سپندارمذگان برشمامهین دوستان گرامی فرخنده ...
Media Removed
#happy #valentin #happy valentin's day جشن باستانی سپندارمذگان برشمامهین دوستان گرامی فرخنده باد. ولنتاین ایرانی: در بعضی فرهنگها روز 25بهمن ماه(14فوریه)روز ولنتاین(روز عشاق یا روز عشق ورزی)است. اکثر فرهنگ های دیرین دنیا،برای ابراز عشق وعلاقه یک روز در سال "روز ولنتاین"دارندما ... #happy #valentin #happy valentin's day

جشن باستانی سپندارمذگان برشمامهین دوستان گرامی فرخنده باد.
ولنتاین ایرانی:
در بعضی فرهنگها روز 25بهمن ماه(14فوریه)روز ولنتاین(روز عشاق یا روز عشق ورزی)است.
اکثر فرهنگ های دیرین دنیا،برای ابراز عشق وعلاقه یک روز در سال "روز ولنتاین"دارندما ایرانی ها هم در فرهنگ زرتشتی ماه مهر رو داریم ک مظهر مهربانی ایرانیان وماه ابراز عشق هست ک ب نام ولنتاین ایرانی معروف شده است
کمتر کسی است ک بداند در ایران باستان ،ن چون رومیان از3قرن پس از میلاد -ک از 20قرن پیش از میلاد _روزی موسوم به روز عشق وجود داشته است .جالب است ک بدانید ک این روز "روز عشق یا ولنتاین ایرانی "در تقویم جدید ایران دقیقا مصادف است با 5اسفند ،یعنی تنها چند روز پس از ولنتاین فرهنگی این روز "ولنتاین ایرانی "سپندارمذگان یا اسفندارمذگان نام داشته است.
سپندارمذگان لقب ملی زمین یعنی گستراننده،مقدس وفروتن است زمین نماد عشق است چون با فروتنی ،تواضع وگذشت ب همه عشق می ورزد وزشت وزیبا را ب یک چشم می نگرد وهمه را چون مادری در دامن پر مهر خود امان میدهد
Read more
ا #شاه_بی_شین، در نگاه اول شاید کتابی طنز مابانه و آیرونی بیاید. اما در همان سطرهای اولیه #کتاب ...
Media Removed
ا #شاه_بی_شین، در نگاه اول شاید کتابی طنز مابانه و آیرونی بیاید. اما در همان سطرهای اولیه #کتاب و جملات آگاه می‌شوید با کتابی روبرو هستید که به طور عجیبی به نگارش درآمده است و از نگاه مردی ماجرا آغاز می شود که آ #خرین_پادشاهی ایران را عهده دار بوده است. بلی! این کتاب، صدای #شاه و آخرین #دودمان_پهلوی ... ا

#شاه_بی_شین،
در نگاه اول شاید کتابی طنز مابانه و آیرونی بیاید.
اما در همان سطرهای اولیه #کتاب و جملات آگاه می‌شوید با کتابی روبرو هستید که به طور عجیبی به نگارش درآمده است و از نگاه مردی ماجرا آغاز می شود که آ #خرین_پادشاهی ایران را عهده دار بوده است.
بلی!
این کتاب،
صدای #شاه و آخرین #دودمان_پهلوی است.
مردی که در بستر بیماری خفته و در حال جراحی های شدید است و با تنها چیزی که آرامش پیدا می‌کند،
#خیال‌پردازی دوران شکوه جلال خود است.
کتاب با نقل از طحال، دل، روده، سرطان و شاهی پر زور و #خشم، جمله بندی می‌شود. شاهی که همیشه از جلال و جبروتش سخن می‌رفته و کسی حقی بر این همه نزدیکی به این آخرین دودمان #رویا_پرداز را نداشته است.

کسی که همیشه در قدرت و مکنت و #رفاه زیست کرده و ناگهان شمای خواننده خود را درون شاهی می‌بینید که بیمار و افسرده در گوشه‌ای از بیمارستانی در کشوری دور از اریکه قدرتش افتاده.

مزینانی نویسنده کتاب دست به ابتکاری می‌زند که از پیشنه‌اش نشئت می‌گیرد.
شاعرانگی و روایتی شاعرانه از موقیعت #آخرین_پادشاه_ایران.
راوی کتاب شاه بی شین همه جا حضور دارد؛ در شاه‌پیرنگ‌ها و خورده‌پیرنگ‌ها،
در روایت‌های گوناگون شیطنت می‌کند،
گاهی در سر شاه،
گاهی در دل ملکه،
گاهی در #خیابان ،
گاهی در #میان_مردم.
یک دانای کل همه فن حریف، در واقعه ای تاریخی و تکرار ناشدنی قرن کنونی.

شاه‌بی‌شین کتاب مزینانی، بی‌قرار است و در حسرت #پدر_تاج_دار ش.

هیچ یک از برنامه‌های #تفریحی و سیاحتی‌اش کم نمی‌شود حتی در خسران مرگ پدرش.
شاه بی شین وقتی متوجه #مردم_رنج_دیده می شود
که دیگر زمان از کف رفته است
و باید برود،
باید برود،
باید برود تا در #قاهره بمیرد.

#رهبر
#دهه_فجر
#کتابخوانی
#انتشارات_سوره_مهر
#سوره_مهر
#معرفی_کتاب
#شاهین_نجفی
#صادق_هدایت
#علی_شریعتی
#شهید_مطهری
#انقلاب
#پهلوی
#کاظم_مزینانی
Read more
گوش شیطان کر! که زلزله غرب کشور را به خاک و خون کشانیده اما پایتخت به لطف خدا در امن و امان است و کک گسل تهران ...
Media Removed
گوش شیطان کر! که زلزله غرب کشور را به خاک و خون کشانیده اما پایتخت به لطف خدا در امن و امان است و کک گسل تهران نگزیده است و فلان سیاستمدار آب توی دلش تکان نخورده است و پایتخت به سلامت است و پایتخت در حال استراحت است و پایتخت زهر مار و پایتخت درد و پایتخت و پایتخت و پایتخت... کسی چه می داند؟ شاید کرمانشاه روی ... گوش شیطان کر! که زلزله غرب کشور را به خاک و خون کشانیده اما پایتخت به لطف خدا در امن و امان است و کک گسل تهران نگزیده است و فلان سیاستمدار آب توی دلش تکان نخورده است و پایتخت به سلامت است و پایتخت در حال استراحت است و پایتخت زهر مار و پایتخت درد و پایتخت و پایتخت و پایتخت...
کسی چه می داند؟ شاید کرمانشاه روی نقشه های پایتختی ها نیست که نگرانش نیستند که برایش دل نسوزاندند که برایش غصه نخوردند...
حالا اگر بر اثر گرما از دماغ فلان پایتختی خون می آمد کل کشور تعطیل می شد و دل سفرا و وزرا و امرا ریش می شد و جلسه ی فوق العاده و اضطراری تشکیل می شد.
قضیه کاملا روشن است! آوارهای مسکن های بی مهر بر سر مهربان ترین فرزندان ایران فروریخت و کرمانشاه خاک بر سر شد و کرمانشاه تکه پاره شد و... کرمانشاه بغضش ترکید... . کردها این بار هم قربانی ندانم کاری پایتخت شدند....
کردها! کردها که به دنیا آمده اند که زجر بکشند کردها که به دنیا آمده اند که عجین درد باشند کردها که به دنیا آمده اند که جان بدهند... . جان بدهند که آب توی دل پایتخت تکان نخورد... .
ولله که این همه مصیبت در مساحت کوچک کرمانشاه جا نمی شود اما کردها بزرگ اند... !کرد ها قلب ایران اند. کرد ها امین مردم اند. کرد ها حق آب و گل دارند... اما حق کرد ها آوارهای گلی نبود...! حق کردها آوارهای ساختمان های تبلیغاتی پایتخت نشین ها نبود. کردها دارند زیر خرابه های ندانم کاری و جهل جان می دهند.... .
من اما بعد از ساعت 21 و 48 دقیقه ی شامگاه 21 آبان، من نبودم . من کرمانشاه بودم که در سوگ پاره های تنش نشسته بود.من کرمانشاه بودم که بغضش شکسته بود.من کرمانشاه بودم که آه راه گلویش را بسته بود. من کرمانشاه بودم که ریشتر ها دلش را ریش ریش کرده بودند.من کرمانشاه بودم که جغرافیایش زیر و رو شده بود. من کرمانشاه بودم که 400 دردانه اش دردانه اش را در دل خاک خودش به خاک سپرده بود.من کرمانشاه بودم که چون مادری در سوگ بچه هایش نشسته بود: روله ی عزیزم.... سر پل ذهاب قشنگم...قصر شیرین نازنینم... اسلام آباد بالابلندم ...بخواب دایه ات به قربونت...بخواب دی... #نیلوفر_رضایی
#کرمانشاه #زلزله #آوار #مسکن_مهر
Read more
گینس را صدا کنید !! <span class="emoji emoji2757"></span><span class="emoji emoji2757"></span><span class="emoji emoji2757"></span><span class="emoji emoji2757"></span><span class="emoji emoji2757"></span> رکوردهای روحانی : رکورد بیشترین واردات رکورد افزایش بیکاری رکورد ...
Media Removed
گینس را صدا کنید !! رکوردهای روحانی : رکورد بیشترین واردات رکورد افزایش بیکاری رکورد طولانی ترین صف گرسنگان رکورد بیشترین تهدید خارجی رکورد بیشترین توهین خارجی رکورد بیشترین عزل و نصب رکورد بیشترین تهمت به دولت قبل رکورد کمترین کار رکورد بیشترین حرف رکورد کمترین سفر استانی رکوردسرعت ... گینس را صدا کنید !!
❗❗❗❗❗
رکوردهای روحانی :

رکورد بیشترین واردات
رکورد افزایش بیکاری
رکورد طولانی ترین صف گرسنگان
رکورد بیشترین تهدید خارجی
رکورد بیشترین توهین خارجی
رکورد بیشترین عزل و نصب
رکورد بیشترین تهمت به دولت قبل
رکورد کمترین کار
رکورد بیشترین حرف
رکورد کمترین سفر استانی
رکوردسرعت فرار از خبرنگار
رکورد بالاترین لایک فیس بوک
رکورد بیشترین اسم بردن از رهبری
رکورد کمترین انطباق با رهبری
رکورد زیباترین خنده بر دشمن
رکورد زشت ترین اخم به مردم
رکورد زیباترین فحش به منتقد
رکورد پیرترین کابینه
رکورد افزایش یواشکی قبضها
رکورد سقوط بورس
رکورد خوشحال ترین هاشمی
رکورد غمگین ترن قشر آسیب پذیر
رکورد زودترین ریزش طرفدار
رکورد شل ترین دیپلماسی
رکورد شاخ ترین دشمن
رکورد کمترین استقبال
رکورد بیشترین محافظ
رکورد نا امن ترین مرزهای کشور
رکورد امن ترین روزهای اسراییل
رکورد خواب ترین دولت
رکورد بیدار ترین دشمن
رکورد پنهان ترین مذاکرات
رکورد تابلو ترین عقب نشینی
رکورد تلخ ترین شیرین کاری داخلی
رکورد شیرین ترین روزهای خارجی
باکارنامه دولت تدبیر وامید که عصاره دولتهای سازندگی (هاشمی)و اصلاحات(خاتمی) است بیشتر آشنا شویم👇👇👇

-اجرایی کردن طرح بیمه سلامت و کاهش نرخ اقلام دارویی

-ثبات نسبی در نرخ ارز

-ساخت استخرو سونا جکوزی در کاخ ریاست جمهوری با هزینه هشت میلیارد تومان از بیت المال

-سقوط بی سابقه بورس

-افزایش بی رویه واردات از چین با وجود افزایش بیکاری جوانان

-توافقنامه ژنو و لوزان که به گفته کارشناسان سیاسی ترکمنچایی دیگر رقم خورد

-بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی با اخراج برخی دانشجویان ایرانی از اروپا و شاخ و شونه کشیدن کشورهای ذره بینی و سوسمار خور چون جیبوتی برای ایران

-نقد پذیری حسن روحانی با بازداشت حسن عباسی و عمو پورنگ و انتساب القابی چون بی سواد عصر حجری بی شناسنامه لبو فروش و جهنمی به منتقدین

-تحقیر ملت ایران در ثبت نام یارانه و صفهای سبد کالا با شش کشته

-افزایش دوبرابری قیمت آب-برق-گاز

-ایجاد رکود بی سابقه در کشور

-سقوط رشد علمی کشور بطوریکه ایران برای اولین بار در تاریخ از اعراب عقب افتاد

-ثابت نگه داشتن یارانه ها با وجود افزایش قیمتها و رکود تورمی

-افشای اسامی دانشمندان ایرانی به امریکا و اجازه بازدید و دسترسی به مراکز نظامی ایران

-حذف سهمیه بنزین و افزایش قیمت آن از ۴٠٠تومان به ١٠٠٠تومان

-رانت یک هزار میلیاردی دولتی

-تعلیق ساخت ٧٠٠هزار واحد مسکن مهر باوجودانتظار مردم بی سر پناه


این راه ادامه دارد ؟

نگذاریم قاجاریه ای دیگر رقم
خورد
ت
Read more
 #اف14تامکت اف چهارده تامکت از پرافتخارترین جنگنده های جهان و ایران است، البته با اینکه آمریکا در ...
Media Removed
#اف14تامکت اف چهارده تامکت از پرافتخارترین جنگنده های جهان و ایران است، البته با اینکه آمریکا در جنگ های بیشتری از آن استفاده کرده اما در کسب افتخارات جهانی هیچ سهمی نداشته و جالبه که توسط خلبانان آمریکایی فقط یک شلیک موفق موشک فونیکس ثبت شده(که اون هم ابهاماتی دارد) تعدادی از افتخارات تامکت: _دوربردترین ... #اف14تامکت
اف چهارده تامکت از پرافتخارترین جنگنده های جهان و ایران است، البته با اینکه آمریکا در جنگ های بیشتری از آن استفاده کرده اما در کسب افتخارات جهانی هیچ سهمی نداشته و جالبه که توسط خلبانان آمریکایی فقط یک شلیک موفق موشک فونیکس ثبت شده(که اون هم ابهاماتی دارد)

تعدادی از افتخارات تامکت:

_دوربردترین شکار هوایی جهان توسط تامکت ایرانی و به وسیلة موشک فونیکس به خلبانی امیر اصلانی: هدف قرار دادن میراژ عراقی از فاصله 150 کیلومتری

_ بی نظیرترین شکار هوایی جهان با سرنگونی 4 فروند میگ-23 عراقی در یک پرواز و توسط یک تامکت و به وسیلۀ تنها یک موشک فونیکس به خلبانی سرگرد فرح آور که عراق 3 فروند را تایید کرده است.(البته میگ چهارم در حال فرار در ساحل کویت سقوط کرد که ایران این رو هم جزو همان شکار حساب کرد اما عراق سقوط اون چهارمی رو به موشک مربوط نمیدونه)

_شکار 19 هواپیمای عراقی تنها در ماه اول جنگ

_شکار 3 فروند میگ-23 توسط یک تامکت در یک پرواز در ماه اول جنگ

_شکار 4 فروند MiG-23MLA در یک روز و توسط یک تامکت در عملیات سلطان توسط صدقی در 7 آبان 59

_شکار 3 میراژ اف1 عراقی در یک روز توسط یک تامکت در 12 آذر60

_شکار 3 میراژ و یک میگ-23 عراقی در یک روز توسط یک تامکت به خلبانی شهرام رستمی در 30 مهر 60

_شکار 2 فروند MiG-23MF در یک روز توسط یک تامکت و تنها به ضرب یک موشک فونیکس

_شکار 2 میگ-23 و یک میگ-21 در یک روز و توسط یک تامکت به خلبانی خسروداد در 30 آبان 61

_شکار 2 میگ و یک سوخو در یک روز و توسط یک تامکت به وسیلة موشک فونیکس

_شکار 2 میراژ اف 1 در یک روز و توسط یک تامکت به خلبانی جمشید افشار در 15 مهر 65

شکار 4 میراژ اف1 در یک روز و توسط یک تامکت به وسیلة 2 تیر فونیکس و AIM-7 و AIM-9 در 29 بهمن 65

شکار 3 میراژ اف1 در یک روز و توسط یک تامکت به خلبانی امیراصلانی در یکم اسفند 65

_شکار 3 میراژ اف1 عراقی در یک روز و توسط یک تامکت به خلبانی قیاسی در 20 بهمن 66 .
.
الکی نیست که به تامکت این شعار را داده اند:
anytime baby...!
Read more
تور ۶ روزه ترکیبی رشت و تبریز همراه با گروه گردشگری تیرازیس پادپارس با ۶% تخفیف پرداخت ۵۰۲۹۰۰ تومان ...
Media Removed
تور ۶ روزه ترکیبی رشت و تبریز همراه با گروه گردشگری تیرازیس پادپارس با ۶% تخفیف پرداخت ۵۰۲۹۰۰ تومان به جای ۵۳۵۰۰۰ تومان جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به سایت تخفیف بازان مراجعه کنید یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید 07136466352 07136466353 سفری ناب به شهر باران و شهر اولین ها تاریخ ... تور ۶ روزه ترکیبی رشت و تبریز همراه با گروه گردشگری تیرازیس پادپارس
با ۶% تخفیف
پرداخت ۵۰۲۹۰۰ تومان
به جای ۵۳۵۰۰۰ تومان

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به سایت تخفیف بازان مراجعه کنید یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید
07136466352
07136466353

سفری ناب به شهر باران و شهر اولین ها

تاریخ و زمان حرکت : یک شنبه 1 مهر ساعت 19:00
تاریخ و زمان بازگشت : جمعه 6 مهر

امکان انتخاب از بین پکیج های زیر :
تور 6 روزه ترکیبی رشت - تبریز بدون پذیرایی ناهار
تور 6 روزه ترکیبی رشت - تبریز همراه با پذیرایی 5 وعده ناهار
جهت انتخاب پکیج مورد نظر بر روی دکمه خرید کلیک نمایید

خدمات تور :
ورودی ها
3 شب اقامت در اقامتگاه های بوم گردی
3 وعده صبحانه
ترنسفر
اتوبوس وی آی پی تخت شو در اختیار
بیمه
مجوز ها
لیدر همراه

بازدید ها شامل:
رشت: توربین های بادی منجیل ، پارک جنگلی سراوان ، موزه میراث روستایی گیلان ، دریاچه زیبای سقالکًسار، باغ و عمارت محتشم رشت ، تالاب عینک ، بازدید و قدم زدن در پیاده رو فرهنگی تاریخی رشت(مسیر به سبک معماری اروپای قدیم ساخته شده) ، جاده زیبای تالش به آستارا ،گردنه شگفت انگیز و بسیار زیبای حیران ، (عبور از کنار مرز کشور آذربایجان) ، جنگل های چند میلیون ساله و باستانی هیرکانی
تبریز : روستای صخره ای کندوان ، شهر بسیار زیبای جلفا ، رودخانه خروشان ارس ، کلیسای سنت استپانوس (میراث ثبت جهانی و دومین مکان مقدس مسیحیان) ، آسیاب خرابه و آبشار، ائل گلی ، مقبره الشعرای تبریز ، موزه آذربایجان ، مسجد کبود ، برج یانقین(اولین برج آتشنشانی ایران) ، ارگ علی شاه ، میدان شهرداری ، بازار تاریخی تبریز(ثبت میراث جهانی و بزرگترین بازار تاریخی جهان)

#takhfifbazan
#تخفیف_بازان
#تخفیف
#شیراز
#عمارت_محتشم
#کلیسای_سنت_استپانوس
#گردشگری
#رودخانه_ارس
#کندوان
#پارک_جنگلی_سراوان
#دریاچه_سقالکًسار
#مسجد_کبود
#ارگ_علی_شاه
Read more
<span class="emoji emoji1f64b"></span>‍♀️<span class="emoji emoji1f392"></span>🛍 شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنايي دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنياي تازه است. ...
Media Removed
‍♀️🛍 شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنايي دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنياي تازه است. آفتاب اولين روز مهر طلوع مي كند. مهر آن قدر بوي بهار مي دهد كه در پاييز بودن آن، به ياد نمي آيد . . هم‌اکنون انواع کیف مدرسه و کوله‌پشتی هیرمندپیپر در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در طبقه اول شهر کتاب بوستان #کیف ... 🙋‍♀️🎒🛍
شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنايي دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنياي تازه است. آفتاب اولين روز مهر طلوع مي كند. مهر آن قدر بوي بهار مي دهد كه در پاييز بودن آن، به ياد نمي آيد
.
.
هم‌اکنون انواع کیف مدرسه و کوله‌پشتی هیرمندپیپر در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در طبقه اول شهر کتاب بوستان

#کیف #کیف_مدرسه #کوله_پشتی #محصولات_جدید #کیف_با_کیفیت #ساخت_ایران #هیرمند_پیپر #شهر_کتاب #شهرکتاب_بوستان
Read more
. رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا ...
Media Removed
. رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا بازماند و قرار بود با رفتن به جام ' دیمتری کرکین ' بازگشتش به تیم ملی را جشن بگیرد، از شرکت در این مسابقه بین المللی انصراف داد. . . یزدانی که صاحب 2 مدال طلا و 2 برنز جهانی ، سه مدال طلای بازی های آسیایی ... .
رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا بازماند و قرار بود با رفتن به جام ' دیمتری کرکین ' بازگشتش به تیم ملی را جشن بگیرد، از شرکت در این مسابقه بین المللی انصراف داد.
.
.
یزدانی که صاحب 2 مدال طلا و 2 برنز جهانی ، سه مدال طلای بازی های آسیایی و 2 مدال طلا قهرمانی آسیاست، در حالی به صورت ناگهانی از حضور در جام بین المللی کرکین منصرف شده است، که رفتن به این مسابقات فرصت اثبات توانمندیش برای ماندن در تیم ملی بوده است.
پلنگ جویبار که کارنامه ضعیفش به دلیل مصدومیت درالمپیک 2016 همچنان پیش روی شورای فنی قرار دارد، برای اثبات خودش و بازگشت به فهرست تیم ملی جهت شرکت در رقابت های جهانی و حتی المپیک 2020 توکیو راهی جز مشارکت در یکی از تورنمنت های بین المللی چون کرکین یا 'مدوید ' در مجارستان ندارد.
رقابت های جام کرکین هشتم و نهم مهر ماه امسال در روسیه با حضور کشتی گیران مطرح جهان برگزار می شود و از ایران نیز 6 کشتی گیر اعزام خواهند شد.
اواخر ماه مهر نیز رقابت های جام مدوید در بوداپست مجارستان با حضور نام آوران کشتی جهان برگزار می شود، مسابقه ای که می تواند آوردگگاه خوبی برای پلنگ جویبار باشد.
** احتمال قهر یزدانی
رئیس هیات کشتی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این کشتی گیر مازنی با ارسال نامه ای به طور رسمی از حضور در رقابت های جام کرکین انصراف داد.
علی اصغر ثمربخش خط خوردن رضا یزدانی از فهرست تیم ملی کشتی آزاد با تصمیم شورای فنی را یکی از دلایل اصلی برای این انصراف اعلام کرد.
وی معتقد است که مصدومیت کهنه یزدانی در کنار گلایه اش از شورای فنی بی تاثیر در انصراف از جام کرکین نبوده است.
شورای فنی تیم ملی با حذف رضا یزدانی از فهرست تیم ملی وزن 96 کیلوگرم کشتی آزاد اعزامی جاکارتا، علیرضا کریمی را به این رقابت ها اعزام کرد، کشتی گیری که موفق به دریافت مدال طلا این وزن شد.
Read more
من زیر آوارم ... جناب آقای احمدی نژاد رئیس جمهور نامحترم سابق سیاستهای اشتباه و ناکارشناسی های شما در مسکن مهر و هزاران تصمیم غلط دیگری که گرفتید عامل بدبختی هزاران هموطن شده . امیدوارم خداوند از گناهان شما نگذرد ... #ایران_من_تسلیت #مسکن_مهر #pray_for_iran #iran_earthquake #kermanshah من زیر آوارم ... جناب آقای احمدی نژاد رئیس جمهور نامحترم سابق سیاستهای اشتباه و ناکارشناسی های شما در مسکن مهر و هزاران تصمیم غلط دیگری که گرفتید عامل بدبختی هزاران هموطن شده . امیدوارم خداوند از گناهان شما نگذرد ...
#ایران_من_تسلیت #مسکن_مهر
#pray_for_iran #iran_earthquake #kermanshah
در این خاک زرخیز ایران زمین نبودند جز مردمی پاک دین همه دینشان مردی و داد بود وز آن کشور آزاد و آباد ...
Media Removed
در این خاک زرخیز ایران زمین نبودند جز مردمی پاک دین همه دینشان مردی و داد بود وز آن کشور آزاد و آباد بود چو مهر و وفا بود خود کیششان گنه بود آزار کس پیششان همه بنده ناب یزدان پاک همه دل پر از مهر این آب و خاک پدر در پدر آریایی نژاد ز پشت فریدون نیکو نهاد بزرگی به مردی و فرهنگ بود گدایی در این بوم و ... در این خاک زرخیز ایران زمین
نبودند جز مردمی پاک دین
همه دینشان مردی و داد بود
وز آن کشور آزاد و آباد بود
چو مهر و وفا بود خود کیششان
گنه بود آزار کس پیششان
همه بنده ناب یزدان پاک
همه دل پر از مهر این آب و خاک
پدر در پدر آریایی نژاد
ز پشت فریدون نیکو نهاد
بزرگی به مردی و فرهنگ بود
گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما
که شد مهر میهن فراموش ما
که انداخت آتش در این بوستان
کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟
خرد را فکندیم این سان زکار
نبود این چنین کشور و دین ما
کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که این کشور آباد بود
همه جای مردان آزاد بود
در این کشور آزادگی ارز داشت
کشاورز خود خانه و مرز داشت
گرانمایه بود آنکه بودی دبیر
گرامی بد آنکس که بودی دلیر
نه دشمن دراین بوم و بر لانه داشت
نه بیگانه جایی در این خانه داشت
از آنروز دشمن بما چیره گشت
که ما را روان و خرد تیره گشت
از آنروز این خانه ویرانه شد
که نان آورش مرد بیگانه شد
چو ناکس به ده کدخدایی کند
کشاورز باید گدایی کند
Read more
**دعای تحویل سال پارسی** (جایگزین متن عربی تحویل سال) گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین روز ...
Media Removed
**دعای تحویل سال پارسی** (جایگزین متن عربی تحویل سال) گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون اندر کمین ای تو یزدان، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر برترینش کن برایم این زمان و این زمین پاینده باد ایران و فرهنگ ایرانی. **دعای تحویل سال پارسی**
(جایگزین متن عربی تحویل سال)

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین
روز نو آمد و شد شادی برون اندر کمین
ای تو یزدان، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین

پاینده باد ایران و فرهنگ ایرانی.🌹🌷🌺💐🌸🍁🌻
نمايش سى و سه در تالار حافظ اجرا مي شود . نمایش «سی و سه» به نویسندگی عباس عبدالله زاده و کارگردانی ...
Media Removed
نمايش سى و سه در تالار حافظ اجرا مي شود . نمایش «سی و سه» به نویسندگی عباس عبدالله زاده و کارگردانی علیرضا مهران و به تهیه‌کنندگی حمیدرضا علی‌نژاد از اول مهر در تالار حافظ روی صحنه می رود . به گزارش ایسنا،نمایش «سی و سه» عنوان نمایشی است که با کارگردانی علیرضا مهران از اول مهر در تالار حافظ اجرای ... نمايش سى و سه در تالار حافظ اجرا مي شود
.
نمایش «سی و سه» به نویسندگی عباس عبدالله زاده و کارگردانی علیرضا مهران و به تهیه‌کنندگی حمیدرضا علی‌نژاد از اول مهر در تالار حافظ روی صحنه می رود
.
به گزارش ایسنا،نمایش «سی و سه» عنوان نمایشی است که با کارگردانی علیرضا مهران از اول مهر در تالار حافظ اجرای عمومی خود را آغاز می کند. این نمایش یک کمدی تراژدی است که خمیر مایه ای تاریخی و خیالی دارد
.
نمایش «سی و سه» قصه دربار شاهی است که گرفتار نیروهای مرموز و پیدا و پنهانی شده که قصد دارند امپراطوریش را رو به نابودی و سقوط ببرند. در این میان چند تن ازبزرگان دربار متوجه حضور و نفوذ این نیروهای متخاصم می‌شوند. درگیری 2 جناح درباری در نهایت باعث مرگ ملکه و وفاداران به شاه و ۷۵ هزار ایرانی می شود و در نهایت یک تراژدی بزرگ برای ایران زمین رقم می‌خورد
.
در نمایش «سی و سه» کامبیز امینی، یزدان فتوحی، پرستو علیزاده، مهرناز افلاکیان، فرنوش نیک اندیش و احمد داودی به همراه تعدادی از هنرجویان و فارغ التحصیلان تئاتر به ایفای نقش می پردازند
.
عباس عبدالله زاده نویسنده، احسان باقری مجری طرح، علیرضا مهران طراح صحنه، باران سیبی طراح لباس، مسعود عجمی مشاور کارگردان، مسعود عربی گریم، حسن محمدی مدیر تولید و علیرضا علی نژاد سرمایه گذار از دیگر عوامل نمایش «سی و سه» هستند.
Read more
<span class="emoji emoji1f64b"></span>‍♀️<span class="emoji emoji1f392"></span>🛍 شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنايي دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنياي تازه است. ...
Media Removed
‍♀️🛍 شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنايي دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنياي تازه است. آفتاب اولين روز مهر طلوع مي كند. مهر آن قدر بوي بهار مي دهد كه در پاييز بودن آن، به ياد نمي آيد . . هم‌اکنون انواع کیف مدرسه و کوله‌پشتی هیرمندپیپر در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در طبقه اول شهر کتاب بوستان #کیف ... 🙋‍♀️🎒🛍
شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنايي دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنياي تازه است. آفتاب اولين روز مهر طلوع مي كند. مهر آن قدر بوي بهار مي دهد كه در پاييز بودن آن، به ياد نمي آيد
.
.
هم‌اکنون انواع کیف مدرسه و کوله‌پشتی هیرمندپیپر در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در طبقه اول شهر کتاب بوستان

#کیف #کیف_مدرسه #کوله_پشتی #محصولات_جدید #کیف_با_کیفیت #ساخت_ایران #هیرمند_پیپر #شهر_کتاب #شهرکتاب_بوستان
Read more
مهر ماهی متفاوت و هیجان‌انگیز رو با کوله و دفترهای تولید ایران تجربه کنید. #شهرکتاب_ساعی #نوشت_افزار ...
Media Removed
مهر ماهی متفاوت و هیجان‌انگیز رو با کوله و دفترهای تولید ایران تجربه کنید. #شهرکتاب_ساعی #نوشت_افزار #مهر_ماه مهر ماهی متفاوت و هیجان‌انگیز رو با کوله و دفترهای تولید ایران تجربه کنید.
#شهرکتاب_ساعی #نوشت_افزار #مهر_ماه
گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین / روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ...
Media Removed
گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین / روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپر / برترینش کن برایم این زمان و این زمین عید نوروز بر شما مبارک گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین / روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپر / برترینش کن برایم این زمان و این زمین
عید نوروز بر شما مبارک
گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ای تو گرداننده مهر ...
Media Removed
گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ای تو گرداننده مهر و سپهر برترینش کن برایم این زمان و این زمین فرا رسیدن نوروز باستانی ایران و سال ۷۰۴۰ میترایی و ۲۵۷۷ شاهنشاهی را به یکایگ هموطنان عزیز در سرتاسر دنیا همچنین همه ملل جدا مانده از مام میهن که نوروز را ... گشت گرداگرد مهر
تابناک ایران زمین
روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ای تو گرداننده مهر و سپهر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین
فرا رسیدن نوروز باستانی ایران و سال ۷۰۴۰ میترایی و ۲۵۷۷ شاهنشاهی را به یکایگ هموطنان عزیز در سرتاسر دنیا همچنین همه ملل جدا مانده از مام میهن که نوروز را تحت هویت واقعی خویش گرامی میدارند شادباش میگویم
پی نوشت: داریوش بزرگ برای ایرانمان دعا کرد که از گزند دشمن متخاصم خارجی ؛ و خشکسالی و دروغ در امان بماند 🌹👑👑
Read more
گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای تو گرداننده مهر و سپهر برترینش کن برایم این زمان و این زمین سالى سرشار از سلامت و بركت را ارزومنديم گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان ، ای تو گرداننده مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین
سالى سرشار از سلامت و بركت را ارزومنديم
ای مادرم ایران زمین آغاز تو ، پایان توئی بر دشت من، باران توئی در چشم من ،تابان توئی ایران مَن ایران مَن آن مهر جاویدان تويی ای در رگانم خون وطن ای پرچمت ما را کفن دور از تو بادا ا‌هرمن ایران مَن ایران مَن ️🇮🇷️ #ایران_من #ایران #iran #lovlyIran ای مادرم ایران زمین
آغاز تو ، پایان توئی
بر دشت من، باران توئی
در چشم من ،تابان توئی
ایران مَن ایران مَن
آن مهر جاویدان تويی
ای در رگانم خون وطن
ای پرچمت ما را کفن
دور از تو بادا ا‌هرمن
ایران مَن ایران مَن ❤️🇮🇷❤️ #ایران_من #ایران #iran #lovlyIran
یکم شهریورماه، #روز_پزشک بر پزشکان متعهد ایران‌زمین مبارک باد‌<span class="emoji emoji1f33a"></span> ‌ ‌ #دست_هامان_نرسیده_ست_به_هم ...
Media Removed
یکم شهریورماه، #روز_پزشک بر پزشکان متعهد ایران‌زمین مبارک باد‌ ‌ ‌ #دست_هامان_نرسیده_ست_به_هم ... ‌ از دل و دیده، گرامی‌تر هم آیا هست؟ -دست، آری، ز دل و دیده گرامی‌تر: دست! ️ زین همه گوهر پیدا و نهان در تن و جان، بی‌گمان دست گران‌قدرتر است. ‌ هرچه حاصل كنی از دنیا، دستاوردست! هرچه ... یکم شهریورماه، #روز_پزشک
بر پزشکان متعهد ایران‌زمین مبارک باد‌🌺


#دست_هامان_نرسیده_ست_به_هم ...

از دل و دیده، گرامی‌تر هم
آیا هست؟
-دست،
آری، ز دل و دیده گرامی‌تر:
دست!
▫️
زین همه گوهر پیدا و نهان
در تن و جان،
بی‌گمان دست گران‌قدرتر است.

هرچه حاصل كنی از دنیا،
دستاوردست!
هرچه اسباب جهان باشد، در روی زمین،
دست دارد همه را زیر نگین!
سلطنت را كه شنیده‌ست چنین؟!
▫️
شرف دست همین بس كه نوشتن با اوست!
خوش‌ترین مایه‌ی دلبستگی من با اوست.
▫️
در فروبسته‌ترین دشواری،
در گرانبارترین نومیدی،
بارها بر سر خود، بانگ زدم:
-هیچت ار نیست مخور خون جگر،
دست كه هست!
بیستون را یاد آر،
دستهایت را بسپار به كار،
كوه را چون پرِ كاه از سر راهت بردار!
▫️
وه چه نیروی شگفت انگیزی‌ست،
دست‌هایی كه به هم پیوسته ست!
به یقین، هركه به هر جای، در آید از پای
دست‌هایش بسته‌ست!
▫️
دست در دست كسی،
یعنی: پیوند دو جان!
دست در دست كسی،
یعنی: پیمان دو عشق!
دست در دست كسی داری اگر،
دانی، دست،
چه سخن‌ها كه بیان می‌کند از دوست به دوست؛

لحظه‌ای چند كه از دست طبیب،
گرمی ِ مهر به پیشانی بیمار رسد؛
نوشداروی شفابخش‌تر از داروی اوست!
▫️
چون به رقص آیی و سرمست برافشانی دست،
پرچم شادی و شوق است كه افراشته‌ای!
لشكر ِ غم خورد از پرچم دست تو شكست!
▫️
دست، گنجینه‌ی مهر و هنر است:
خواه بر پرده‌ی ساز،
خواه در گردن دوست،
خواه بر چهره‌ی نقش،
خواه بر دنده‌ی چرخ
خواه بر دسته‌ی داس،

خواه در یاری نابینایی
خواه در ساختن فردایی!
▫️
آنچه آتش به دلم می زند، اینک، هر دم
سرنوشت بشرست،
داده با تلخیِ غم‌های دگر دست به هم!

بارِ این درد و دریغ است كه ما،
تیرهامان به هدف نیک رسیده‌ست، ولی
دست‌هامان، نرسیده‌ست به هم!

#فریدون_مشیری
از دفتر #از_دیار_آشتی

‌🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
در تلگرام نیز همراه شما هستیم:
( لینک در قسمت بیو به رنگ آبی)
🚩 fereydoonmoshiri
🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼

#فریدون_مشیری #فريدون_مشيري #فریدون #مشیری #شعر_فارسی #شعر #شاعران_معاصر #ادبیات
#fereydoon_moshiri #fereydoonmoshiri #fereydoon #moshiri #fereydoun_moshiri #fereydounmoshiri #persianpoem #persian #poem #poetry #iranianpoems #iranianpoet
Read more
. ورق بزنید <span class="emoji emoji1f449"></span> اصطلاح گاوبانگی یا گاومستی فصل جفت گیری گوزن قرمز (مرال) بزرگترین گوزن ایران، گوزن ...
Media Removed
. ورق بزنید اصطلاح گاوبانگی یا گاومستی فصل جفت گیری گوزن قرمز (مرال) بزرگترین گوزن ایران، گوزن نر یا به اصطلاح شکارچیان (وِرزا) در این فصل برای جلب توجه جفت و تعیین قلمرو خود با سر دادن نعره های بلند گوزن های ماده را به خود جلب کرده و گوزن های نر را برای تعیین قلمرو و قدرت نمایی به مبارزه فرا میخواند. فصل ... .
ورق بزنید 👉
اصطلاح گاوبانگی یا گاومستی فصل جفت گیری گوزن قرمز (مرال) بزرگترین گوزن ایران، گوزن نر یا به اصطلاح شکارچیان (وِرزا) در این فصل برای جلب توجه جفت و تعیین قلمرو خود با سر دادن نعره های بلند گوزن های ماده را به خود جلب کرده و گوزن های نر را برای تعیین قلمرو و قدرت نمایی به مبارزه فرا میخواند.
فصل جفت گیری مرال ها همه ساله از اواسط شهریور آغاز شده تا اواسط مهر ماه ادامه میابد و در این فصل مرال ها بیشتر در معرض خطر شکار و شکارچی قرار میگیرند! شکارچیان با در آوردن صدای مرال این حیوان را به سمت خود جلب کرده و راحت او را شکار کرده، که البته محیط بانان زحمت کش در این فصل بصورت شبانه روزی در مناطق جنگلی و کوهستانی برای جلوگیری از هر گونه تخلف و شکار این گونه با ارزش و در معرض خطر انقراض حضور می یابند.
خدا قوت و خسته نباشید به همه ی زحمت کشان در عرصه ی طبیعت و محیط زیست به خصوص محیط بانان عزیز.
ارتفاعات مازندران - ایران
فیلم رو متاسفانه نمیدونم از چه عزیزی هست.
دوستان خودتون رو تگ کنید ❤
#گاوبانگی #گاو_بانگی #گاوبانگی_مرال #مرال #گوزن #گوزن_قرمز #گوچمر #ورزا #ورزاچمر #ورزا_چمر #محیط_زیست #محیط_زیست_مازندران #حیات_وحش #حیات_وحش_ایران #حیات_وحش_مازندران #مازندران #شمال #ایران #اینجامازندران
#injamazandaran #mazaniha #wildlife #iranwildlife #mazandaranwildlife #mazandaran #shomal #iran #mustseeiran
Read more
نام ونام خانوادگی کامل : مجتبی میرزاجانپور موزیرجی تاریخ تولد دقیق : ۱۵ مهر ۱۳۷۰ محل تولد : بابل ...
Media Removed
نام ونام خانوادگی کامل : مجتبی میرزاجانپور موزیرجی تاریخ تولد دقیق : ۱۵ مهر ۱۳۷۰ محل تولد : بابل استان مازندران قد به سانتی متر : 195 سانتی متر وزن به کیلو گرم : ۸۸ کیلوگرم برای علاقه مندان به والیبال جوان گرایی ولاسکو در ابتدای امر چیز خوشایندی نبود و حتی آنها برایشان تصور این که جوانانی همچون ... نام ونام خانوادگی کامل : مجتبی میرزاجانپور موزیرجی
تاریخ تولد دقیق : ۱۵ مهر ۱۳۷۰
محل تولد : بابل استان مازندران
قد به سانتی متر : 195 سانتی متر
وزن به کیلو گرم : ۸۸ کیلوگرم
برای علاقه مندان به والیبال جوان گرایی ولاسکو در ابتدای امر چیز خوشایندی نبود و حتی آنها برایشان تصور این که جوانانی همچون مجتبی میرزاجانپور خوب بدرخشند کاری سخت بود. اما ولاسکو میرزاجانپور را برای مسابقات جام بزرگ قهرمانان جهان ۲۰۱۳ دعوت کرد که مجتبی با حضور در سه بازی به خوبی درخشید و قبلا از این هم در انتخابی تیم ملی بزرگسالان لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۳ انتخاب شده یود و در مسابقات زیر ۲۳ سال جهان عکس مجتبی میرزاجانپور روی کاور اصلی فدراسیون جهانی والیبال قرار گرفته بود و در آن مسابقات به خوبی ظاهر شد.مجتبی میرزا جانپور بازیکن قدرتی زن تیم ملی والیبال با خانم نیلوفر ابراهیمی بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال با هم ازدواج کردند که زمینه آشنایی این دو بازیکن ملی در باشگاه پرسپولیس بوجود آمده بود و در نهایت در ابتدای سال ۹۳ به ازدواج ختم شد.تیم های سابق مجتبی میرزاجانپور :۸۵-۸۶
شهرداری کهنوج۸۶-۸۷
اتکا تهران۸۷-۸۸
دانشگاه آزاد تهران۸۸-۹۰
پرسپولیس تهران۹۰-۹۱
پیکان تهران۹۱-۹۲ و 93-94
متین ورامین92-93
میرزاجانپور پس از حضور در متین ورامین با پیشنهاد تیم های هالک بانک و فنرباغچه ترکیه روبرو شد و در نهایت با باشگاه فنرباغچه به توافق رسید و قراردادی یک ساله با این تیم به امضا رساند و به دلیل عدم پایپندی فنر باغچه به تعهدات قراردادش میرزا جانپور به تیم والیبال پیکان تهران پیوست.
افتخارات ورزشی میرزاجانپور
نایب قهرمانی جوانان آسیا– سومی لیگ برتر ایران همراه با پیکان-نایب قهرمانی لیگ برتر ایران با متین-قهرمانی لیگ برتر ایران با متین– قهرمانی لیگ برتر همراه با پیکان تهران -راهیابی به لیگ جهانی همراه با تیـم ملی بزرگسالان ۲۰۱۳-جزو هشت بازیکن برتر سال ۱۳۹۰ والیبال ایران-بهترین اسپک زن بیستمین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست جمهوری قزاقستان
#donyaye_volleyball
Read more
. <span class="emoji emoji2705"></span> خدمتی دیگر در راستای رضایتمندی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد <span class="emoji emoji1f4cc"></span>تفاهم نامه اخذ تسهیلات ...
Media Removed
. خدمتی دیگر در راستای رضایتمندی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد تفاهم نامه اخذ تسهیلات وام شهریه از بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد ۳٪ به دلیل محدودیت ظرفیت اولویت تخصیص وام به ترتیب مراجعه می باشد زمان مراجعه: از روز یکشنبه ۹۷/۱۰/۲ .
✅ خدمتی دیگر در راستای رضایتمندی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد 📌تفاهم نامه اخذ تسهیلات وام شهریه از بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد ۳٪ به دلیل محدودیت ظرفیت اولویت تخصیص وام به ترتیب مراجعه می باشد
📌 زمان مراجعه: از روز یکشنبه ۹۷/۱۰/۲
. مهلت ارسال مقالات ۲۵ مهر ماه ۹۷ <span class="emoji emoji2733"></span>️دانشگاه تهران - آذر ماه ۹۷ <span class="emoji emoji1f534"></span>کنفرانس بین المللی عمران، معماری ...
Media Removed
. مهلت ارسال مقالات ۲۵ مهر ماه ۹۷ ️دانشگاه تهران - آذر ماه ۹۷ کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران فراخوان ارسال مقالات ۲۵ مهر لینک نمایه ISC کنفرانس http://conf.isc.gov.ir/caum97 ️مجوز رسمی برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران ️ با مجوز رسمی ... .
مهلت ارسال مقالات ۲۵ مهر ماه ۹۷
✳️دانشگاه تهران - آذر ماه ۹۷
🔴کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران
📢 فراخوان ارسال مقالات ۲۵ مهر
🔵لینک نمایه ISC کنفرانس
http://conf.isc.gov.ir/caum97
❇️مجوز رسمی برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران
❇️ با مجوز رسمی isc و نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
🔴چاپ تمامی مقالات در پایگاه ISC
🔴چاپ رایگان مقالات پذیرش شده در ژورنال های معتبرISI, ISC و SCOPUS
🔴مورد تایید تمامی دانشگاه ها، مراکز علمی و وزارت خانه ها
🔴باحضور و سخنرانی اساتید برجسته ایران و بین المللی
🔴کلیه گواهی نامه های کنفرانس دارای تاییدیه دانشگاهی و مهر برجسته و هولگرام میباشد
🆔لینک تلگرام رسمی کنفرانس
@caumc
🌐وبسایت رسمی کنفرانس
Www.Cum2018.com
Www.Cum2018.com
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

مهر کهنه ساسانی سه پوست
رکاب نقره خطی
سازنده: اسعدی

مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

مهر کهنه ساسانی سه پوست
رکاب نقره خطی
سازنده: اسعدی

مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره ...
Media Removed
برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید sangsaba.com #ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم ... برای خرید از وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید
sangsaba.com

#ایران #انگشتر #انگشتر_عقیق #انگشترنقره #خاتم #فیروزه نیشابور #انتیک #انتیکات #سنگ تراش دار #عقیقیمانی #عقیق سبز #سنگ آبدار #خاتم ایران #جواهرات #عقیق کهنه #عقیق سرخ #انگشتر فاخر #آنتیک #انگشتر #عقیق #یاقوت #زمرد #خاتم #خاتم مهر #خط #خطاطی #خط_کهنه #کوپال #صفویه # ایران #خط_کوپال #ایه #قران #جدی # استاد_جدی

مهر کهنه ساسانی سه پوست
رکاب نقره خطی
سازنده: اسعدی

مجموعه هنری سنگ صبا
@sang.saba.collections
Read more
ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها ...
Media Removed
ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها برای کسب شرایط لازم برای حضور در شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ باید نه زودتر از تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ مهر ۱۳۹۶) و نه دیرتر از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) حداقل به مدت ۷ روز ... ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها برای کسب شرایط لازم برای حضور در شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ باید نه زودتر از تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ مهر ۱۳۹۶) و نه دیرتر از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) حداقل به مدت ۷ روز پیاپی در سینماهای کشور مبدا #اکران تجاری شده باشند.
با توجه به فهرست اکران سینمای ایران در این بازه زمانی یک‌ ساله در مجموع ۶۰ فیلم سینمایی که شامل سه #انیمیشن و یک #مستند نیز می‌شود واجد شرایط حضور به عنوان نماینده ایران در اسکار پیش رو هستند (تاریخ آغاز اکران این فیلم‌ها در مقابل آنها آورده شده است) اما قطعا با توجه به حضورهای بین‌المللی و اکران جهانی تعداد معدودی از این فیلم‌ها حائز شرایط هستند، در ادامه فقط نام فیلم‌ها را تیتروار اعلام می‌کنیم.
🎭  آینه بغل (۹۶/۹/۱۵)، خالتور (۹۶/۸/۱۰)، زرد (۹۶/۷/۱۲)، بدون تاریخ بدون امضاء (۹۶/۱۱/۲۵)، خفگی (۹۶/۷/۲۶)، ثبت با سند برابر است (۹۶/۹/۱)، خانه دختر (۹۶/۷/۱۹)،‌ قهرمانان کوچک (۹۷/۷۱۲)، قاتل  اهلی (۹۶/۹/۱)، دخترعمو و پسرعمو (۹۶/۱۰/۶)، عشقولانس (۹۶/۱۰/۲۰)، ما خیلی باحالیم (۹۶/۱۱/۱۸)،‌ ایتالیا ایتالیا (۹۶/۷/۱۲)، سد معبر (۹۶/۱۰/۶)، حریم شخصی (۹۶/۹/۲۲)، پل خواب (۹۶/۱۰/۲۰)، آذر (۹۶/۹/۸)، خانه کاغذی (۹۶/۹/۲۹)، اسرافیل (۹۶/۱۱/۲۵)، شکلاتی (۹۶/۹/۸)، حقه باز دم دراز (۹۶/۷/۱۹)، صفر تا سکو (۹۶/۹/۱)، هاری (۹۶/۱۱/۲۵)، فهرست مقدس (انیمیشن) (۹۶/۹/۱۵)، کلیله و دمنه (انیمیشن) (۹۶/۱۰/۹)، مادری (۹۶/۱۲/۳)، غیرمجاز (۹۶/۸/۱۰)، آزاد به قید شرط (۹۶/۷/۲۶)،‌شنل (۹۶/۷/۲۶)، اشنوگل (۹۶/۹/۱)، وقتی برگشتم (۹۶/۹/۸)، هزارپا (۹۷/۴/۱۳)، مصادره (۹۶/۱۲/۲۳)، لاتاری (۹۶/۱۲/۲۳)، تگزاس (۹۷/۱/۲۹)،‌ به وقت شام (۹۶/۱۲/۲۳)، لونه زنبور (۹۶/۱۲/۲۳)، فیلشاه (انیمیشن) (۹۶/۱۲/۲۳)، خجالت نکش (۹۷/۲/۱۲)، عصبانی نیستم (۹۷/۲/۱۲)، چهارراه استانبول (۹۷/۲/۱۲)،‌ دشمن زن (۹۷/۳/۲۳)، خرگیوش (۹۶/۱۲/۲۳)، خاله قورباغه (۹۷/۴/۶)، دارکوب (۹۷/۴/۶)، دلم می‌خواد (۹۷/۳/۲۳)، خوک (۹۷/۲/۱۲)، به وقت خماری (۹۷/۴/۶)، کاتیوشا (۹۷/۵/۳)، دم سرخ‌ها (۹۷/۵/۱۰)، فراری (۹۶/۱۲/۲۳)، تنگه ابوقریب (۹۷/۵/۱۷)، من دیوانه نیستم (۹۷/۵/۳)،‌ آن سوی ابرها (۹۷/۲/۱۲)، جشن دلتنگی (۹۷/۲/۱۲)، در وجه حامل (۹۷/۳/۲۳)، شماره ۱۷ سهیلا (۹۷/۳/۳۰)، مرداد (۹۷/۴/۶)، ناخواسته (۹۷/۳/۲) و شعله‌ور (۹۷/۵/۲۴).
Read more
. چو ناکس به ده کد خدایی کند کشاورز باید گدایی کند در این خاک زرخیز ایران زمین نبودند جز مردمی پاک ...
Media Removed
. چو ناکس به ده کد خدایی کند کشاورز باید گدایی کند در این خاک زرخیز ایران زمین نبودند جز مردمی پاک دین همه دینشان مردی و داد بود وز آن ، کشور آزاد و اباد بود چو مهر و وفا بود خود کیششان گنه بود، آزار کس پیشانیان همه بنده ی ناب یزدان پاک همه دل پر از مهر این آب و خاک پدر در پدر آریایی نژاد ز پشت ... .
چو ناکس به ده کد خدایی کند
کشاورز باید گدایی کند

در این خاک زرخیز ایران زمین
نبودند جز مردمی پاک دین

همه دینشان مردی و داد بود
وز آن ، کشور آزاد و اباد بود

چو مهر و وفا بود خود کیششان
گنه بود، آزار کس پیشانیان

همه بنده ی ناب یزدان پاک
همه دل پر از مهر این آب و خاک

پدر در پدر آریایی نژاد
ز پشت فریدون نیکو نهاد

بزرگی به مردی و فرهنگ بود
گدایی در این بوم و بر ننگ بود

کجا رفت آن دانش و هوش ما
که شد مهر میهن فراموش ما ؟

که انداخت آتش در این بوستان
کز آن سوخت جان و دل دوستان ؟

چه کردیم کین گونه گشتیم خوار ؟
خرد را فکندیم این سان ز کار

نبود این چنین کشور و دین ما
کجا رفت آیین دیرین ما ؟

به یزدان که این کشور آباد بود
همه جای مردان آزاد بود

در این کشور آزادگی ارز داشت
کشاورز ، خود خانه و مرز داشت

گرانمایه بود آنکه بودی دبیر
گرامی بد آنکس که بودی دلیر

نه دشمن در این بوم و بر لانه داشت
نه بیگانه جایی در این خانه داشت

از آنروز دشمن بما چیره گشت
که ما را روان و خرد تیره گشت

از آنروز این خانه ویرانه شد
که نان آورش مرد بیگانه شد

چو ناکس به ده کد خدایی کند
کشاورز باید گدایی کند

فردوسی

#فردوسی #ایران #شعر #شاهنامه #فارسی #ایرانی
#mehrdadezzati #tbt #musician #mountains #metal #thrashmetal #متال #heavymetal #metalhead #rock #musician #music #guitar #band #albumoftheday #tbt #thrash #powermetal #heavymetal #metalband #guitarporn #art #راک
#گیتاریست #موزیک #گروهایرانی
Read more
. 🌐 #مدرسه_بدون_مرز مختصِ کودکانِ محروم از تحصیل در هر جغرافیایی است. ️ در حال حاضر، کودکانِ بلوچِ مهاجری که در ایران متولد شده‌اند؛ و در حاشیه‌ی شهرری سکونت دارند؛ به دلیلِ فقدانِ کارتِ هویتی، در هیچ مدرسه‌ای ثبت نام نمی‌شوند. ️ از آن‌جایی که آموزش، حق طبیعی و محرزِ تمام کودکان جهان است، ... .
🌐 #مدرسه_بدون_مرز مختصِ کودکانِ محروم از تحصیل در هر جغرافیایی است.
☑️ در حال حاضر، کودکانِ بلوچِ مهاجری که در ایران متولد شده‌اند؛ و در حاشیه‌ی شهرری سکونت دارند؛ به دلیلِ فقدانِ کارتِ هویتی، در هیچ مدرسه‌ای ثبت نام نمی‌شوند.
☑️ از آن‌جایی که آموزش، حق طبیعی و محرزِ تمام کودکان جهان است، پروژه #مدرسه_بدون_مرز به پشتوانه‌ی خیرخواهی شما، بر آن است تا شرایط یک سال تحصیلی دیگر را برای این کودکان فراهم سازد.
☑️ تمام هزینه‌های مدرسه با مهربانی شما تامین می‌شود.
☑️ حداقل مخارج مربوط به نیازهای اولیه‌ی برقراری مدرسه، یک میلیون تومان، برای هر دانش‌آموز تخمین زده شده است.
☑️ به میزان کمک‌های شما تعداد دانش‌آموزان و کیفیت آموزش مدرسه ارتقا پیدا می‌کند.
☑️ در نظر داریم تا تعداد هشتاد دانش‌آموز، در قالب چهار کلاس آموزشی تحت حمایت پروژه باشند.
☑️ نیک‌خواهی شما موجب می‌شود این کودکان از اول آبان‌‌ماه پشت نیمکت‌های مدرسه بنشینند؛ و پایانی باشد بر انتظار آن‌ها برای شروعِ مدرسه...
☑️ دست به دست هم دهیم تا آبان، بی‌مهری پاییز را برای کودکان‌مان جبران کند.
☑️ کودکانی که از مهرِ مدرسه‌ها جا ماندند؛ با کمپین #مدرسه_بدون_مرز مهرِ آبان را بر دل کودکان‌مان می‌نشانیم.
.
☑️ هر کدام از شما می‌توانید با تخصیص هر مبلغی، حداقل هزینه‌ی یک روز تحصیلی را برای کودکِ جامانده از تحصیل، مهیّا نمایید.
.
💳 شماره حساب جهت کمک های مالی عزیزان
5152124843
💳 شماره کارت
6104337914005374
🏦 بانک ملت
درگاه پرداخت اینترنتی
https://bahamta.com/c/30869-68194778
📌 بنام بنیاد بین الملل امداد جهان
🎒 مختص پروژه مدرسه سفیران مهر آسمان 2 🎒
🌿 بنیاد امداد جهان
@world.relief
.
.
.
#مدرسه_بدون_مرز
#کودکان_محروم_از_تحصیل
#کودک_مهاجر_حق_تحصیل_دارد
Read more
هر جا سخن از موسیقی برای مام وطن می آید نام #دکتر_افشین_یداللهی در کنار پیشکسوتان شعر و موسیقی #ایران می درخشد. با سپاس از پیشکسوت آواز #ایران جناب استاد #ایرج_خواجه_امیری برای هم خوانی ترانه #دکتر_افشین_یداللهی با جناب #سالار_عقیلی عزیز #آوای_ایران آهنگساز: #بابک_زرین و # استاد #مهیار_فیروزبخت شاعر: ... هر جا سخن از موسیقی برای مام وطن می آید نام #دکتر_افشین_یداللهی در کنار پیشکسوتان
شعر و موسیقی #ایران می درخشد.
با سپاس از پیشکسوت آواز #ایران جناب استاد #ایرج_خواجه_امیری برای هم خوانی ترانه
#دکتر_افشین_یداللهی با جناب #سالار_عقیلی عزیز
#آوای_ایران آهنگساز: #بابک_زرین و # استاد #مهیار_فیروزبخت

شاعر: #دکتر_افشین_یداللهی و #بامداد_جویباری #ایرج_خواجه_امیری
#سالار_عقيلي
#بابک_زرین
#ارکستر_ملی
#موسیقی_سنتی
#دکتر_افشین_یداللهی
#ایران

@afshinyadollahi
@salaraghili15
@babakzarrin_official
@irajkhajeamiri

پ.ن: در زیرنویس پیشین از واژه "زمزمه" به جای "هم خوانی" استفاده شده بود که به نظر آمد مورد انتقاد یکی از همراهان گرامی قرار گرفته، از ایشان درخواست شد که در جایگزین نمودن واژه مناسب تر برگ خانه ترانه را یاری کنند. تا کنون نظری از این همراه گرامی دریافت نشده. همراه عزیز دیگری واژه های هم خوانی و هم آوایی را پیشنهاد نمودند. با سپاس از مهر و یاری این همراه عزیز ،زیرنویس تغییر کرد.

سپاسگزار از

dr.afshin.yadollahi_memorial

برای پیشنهاد واژه های بهتر
@dr.afshin.yadollahi_memorial

@zeddezard

#zeddezard

#ضد زرد
#ضد_زرد
Read more
ایرانخوزستان خوزستان اهواز آبادان خرم ! شهر ایران نام جاوید وطن صبح امید وطن جلوه کن در آسمان همچو ...
Media Removed
ایرانخوزستان خوزستان اهواز آبادان خرم ! شهر ایران نام جاوید وطن صبح امید وطن جلوه کن در آسمان همچو مهر جاودان وطن ای هستی من شور و سرمستی من جلوه کن در آسمان همچو مهر جاودان بشنو سوز سخنم که هم آواز تو منم همه‌ی جان و تنم وطنم وطنم وطنم وطنم بشنو سوز سخنم که نواگر این چمنم همه‌ی ... ایرانخوزستان
خوزستان
اهواز
آبادان
خرم ! شهر
ایران
نام جاوید وطن
صبح امید وطن
جلوه کن در آسمان
همچو مهر جاودان
وطن ای هستی من
شور و سرمستی من
جلوه کن در آسمان
همچو مهر جاودان
بشنو سوز سخنم
که هم آواز تو منم
همه‌ی جان و تنم
وطنم وطنم وطنم وطنم
بشنو سوز سخنم
که نواگر این چمنم
همه‌ی جان و تنم
وطنم وطنم وطنم وطنم
همه با یک نام و نشان
به تفاوت هر رنگ و زبان
همه با یک نام و نشان
به تفاوت هر رنگ و زبان
همه شاد و خوش و نغمه زنان
ز صلابت ایران جوان
به اصالت ایران کهن
ز صلابت ایران جوان
#همدلی_با_خوزستان #آب #هموطن
#خوزستان #آبادان #خرمشهر_آب_ندارد
#خرمشهر #ایران #وطن #علی_دهکردی
Read more
. برنامه رئال مادرید : . _لالیگا - هفته ی سوم|شنبه 10 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید ...
Media Removed
. برنامه رئال مادرید : . _لالیگا - هفته ی سوم|شنبه 10 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید - لگانس| استادیوم سانتیاگو برنابئو . _لالیگا - هفته ی چهارم | شنبه، 24 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : اتلتیک بیلبائو - رئال مادرید | استادیوم سن مامس . _لالیگا - هفته ی پنجم | شنبه، ۳۱ شهریور ... .
برنامه رئال مادرید :
.

_لالیگا - هفته ی سوم|شنبه 10 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید - لگانس| استادیوم سانتیاگو برنابئو
.

_لالیگا - هفته ی چهارم | شنبه، 24 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : اتلتیک بیلبائو - رئال مادرید | استادیوم سن مامس
.

_لالیگا - هفته ی پنجم | شنبه، ۳۱ شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید - اسپانیول | استادیوم سانتیاگو برنابئو
.

_لالیگا هفته ششم | پنج‌شنبه، ۵ مهر ساعت ۰۰:۳۰ به وقت ایران: سویا - رئال مادرید | استادیوم سانچز پیزخوان
.

_لالیگا هفته هفتم | شنبه، ۷ مهر ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران: رئال مادرید - اتلتیکو مادرید |‌استادیوم سانتیاگو برنابئو .
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
..... ‌ #ای_ایران #سرود_ملی #استاد_بنان هیچ کس حق نداره یک وجب از خاک کشورم رو به اجنبی بده به حرمت #ایران و به حرمت #ارواح_پاکی که خودشون رو قربانی #وطن کردن #دریای_خزر مال ماست ای ایران ای مرز پر گهر ای خاکت سرچشمه هنر دور از تو اندیشه بدان پاینده مانی و جاودان ای... دشمن ار تو سنگ ... .....
‌ #ای_ایران
#سرود_ملی
#استاد_بنان
هیچ کس حق نداره یک وجب از خاک کشورم رو به اجنبی بده به حرمت #ایران و به حرمت #ارواح_پاکی که خودشون رو قربانی #وطن کردن
#دریای_خزر مال ماست
ای ایران ای مرز پر گهر

ای خاکت سرچشمه هنر

دور از تو اندیشه بدان

پاینده مانی و جاودان

ای... دشمن ار تو سنگ خاره ای من آهنم

جان من فدای خاک پاک میهنم

مهر تو چون شد پیشه ام

دور از تو نیست اندیشه ام

در راه تو، کی ارزشی دارد این جان ما

پاینده باد خاک ایران ما

سنگ کوهت دُر و گوهر است

خاک دشتت بهتر از زر است

مهرت از دل کی برون کنم

برگو بی مهر تو چون کنم

تا... گردش جهان و دور آسمان بپاست

نور ایزدی همیشه رهنمای ماست

مهر تو چون شد پیشه ام

دور از تو نیست، اندیشه ام

در راه تو، کی ارزشی دارد این جان ما

پاینده باد خاک ایران ما

ایران ای خرم بهشت من

روشن از تو سرنوشت من

گر آتش بارد به پیکرم

جز مهرت بر دل نپرورم

از... آب و خاک و مهر تو سرشته شد دلم

مهرت ار برون رود چه می‌شود دلم

مهر تو چون، شد پیشه ام

دور از تو نیست، اندیشه ام

در راه تو، کی ارزشی دارد این جان ما

پاینده باد خاک ایران ما
Read more
. <span class="emoji emoji1f4dd"></span>مهر و موم ترکه . <span class="emoji emoji270f"></span>️از لحاظ حقوقی، مهر و موم ترکه عبارت است از اقدامی که توسط مراجع قضایی صورت می‌گیرد، ...
Media Removed
. مهر و موم ترکه . ️از لحاظ حقوقی، مهر و موم ترکه عبارت است از اقدامی که توسط مراجع قضایی صورت می‌گیرد، تا ورثه از هرگونه استفاده و دخل و تصرف در ترکه ممنوع ‌شوند و این امر به منظور حفظ و نگهداری از ترکه انجام می‌گیرد. مهر و موم ترکه صرفاً با درخواست هر یک از ورثه متوفی یا نماینده قانونی آنان، موصی‌له ... .
📝مهر و موم ترکه
.
✏️از لحاظ حقوقی، مهر و موم ترکه عبارت است از اقدامی که توسط مراجع قضایی صورت می‌گیرد، تا ورثه از هرگونه استفاده و دخل و تصرف در ترکه ممنوع ‌شوند و این امر به منظور حفظ و نگهداری از ترکه انجام می‌گیرد.
مهر و موم ترکه صرفاً با درخواست هر یک از ورثه متوفی یا نماینده قانونی آنان، موصی‌له در صورتی که وصیت به جزء مشاع شده باشد، طلبکار متوفی و وصی انجام می‌گیرد و همین افراد نیز حق رفع مهر و موم ترکه را دارند. درخواست رفع مهر و موم ترکه نیز به دو صورت بدون تنظیم ریز ترکه یا با درخواست تنظیم‌ ریز ترکه صورت می‌گیرد.
.
✏️چه مرجعی صالح جهت رسیدگی به امور ترکه می باشد؟
.
مرجع صالح برای رسیدگی به امور راجع به ترکه، دادگاه بخشی است که آخرین اقامتگاه متوفی در ایران در حوزه آن دادگاه بوده و اگر متوفی در ایران اقامتگاه نداشته باشد دادگاه آخرین محل سکونت متوفی صالح به رسیدگی می باشد و اگر متوفی در ایران ساکن هم نبوده باشد، دادگاهی که اموال غیر منقول متوفی در حوزه آن واقع شده، صالح است و اگر اموال غیر منقول هم در حوزه های متعدد واقع باشند، دادگاهی که که قبل از همه اقدام نموده صالح می باشد.
#studentlaw
Read more
 #رفیق_آیت_الله #امیر_عباس_فخرآور #سید_علی_خامنه_ای #انقلاب_۵۷ #روسیه #شوروی یکصد سالی ...
Media Removed
#رفیق_آیت_الله #امیر_عباس_فخرآور #سید_علی_خامنه_ای #انقلاب_۵۷ #روسیه #شوروی یکصد سالی هست که سرنوشت ، بازی تلخی را با سرزمین کهن آریایی ما سر گرفته است. بادهای حوادثی غریب ، ما مردم ایران را در تعلیقی تاریخی نگاه داشته اند. دردی مشترک که حالا به آن معتاد شده ایم و دست در گریبان ماندن با روزمرگی ... #رفیق_آیت_الله
#امیر_عباس_فخرآور
#سید_علی_خامنه_ای #انقلاب_۵۷ #روسیه #شوروی
یکصد سالی هست که سرنوشت ، بازی تلخی را با سرزمین کهن آریایی ما سر گرفته است. بادهای حوادثی غریب ، ما مردم ایران را در تعلیقی تاریخی نگاه داشته اند. دردی مشترک که حالا به آن معتاد شده ایم و دست در گریبان ماندن با روزمرگی هایمان ، حتی قدرت اینکه به نقطه آغاز این درد مشترک بیاندیشیم را از ما گرفته است. شاید اگر پدرانمان ریشه این درد مشترک را می یافتند ، امکان پرداختن به چاره آن نیز پدیدار می شد.
آنچه در پیش رو دارید ، چکیده دو دهه دویدن به دنبال پاسخ برای پرسش هایی است که نیمی از زندگی ام را با آن زیسته بودم. در نهایت چهار سال پیش وقتی نوشتن این کتاب را شروع کردم ، انتظار خیلی چیزها را داشتم. انتظار داشتم این کتاب به زندگینامه یک دیکتاتور ستمگر و یا کشف یک شبکه کهنسال جاسوسی برای اتحاد جماهیر شوروی تبدیل شود. ولی اینکه کتاب رفیق آیت الله تبدیل به شاید بزرگترین مجموعه تحقیقاتی برای رمزگشایی از تاریک ترین پرونده های سیاسی- جنایی تاریخ ایران شود ، حتی در وحشی ترین تصوراتم نیز نمی گنجید.
امروز با اعتماد به نفس میگویم که درد تاریخی مردم سرزمینمان را شناخته ام و در این تردید ندارم همه آنها که تا پایان این کتاب همسفرم باشند ، دیدگاهی نوین به آنچه بر ملت ما در یکصد سال گذشته رفته است ، خواهند داشت.
مشکل اینجا بود که ریشه این درد مشترک را نه در درون سرزمین ما ، که فرسنگ ها دورتر در قلب همسایه شمالی ایران ، در کشور پهناور روسیه باید جستجو می کردیم. آنجا که در سال ۱۹۰۵ میلادی برابر با ۱۲۸۴ خورشیدی ، جرقه های یک انقلاب در روسیه تزاری زده شد.
دوازده سال پس از آن ، شعله های انقلاب بولشویکی ابتدا دامان مردم این سرزمین پهناور را فرا گرفت و سپس به جان ایران کهن و دیگر مناطق کره خاکی افتاد و تاریخ ، فرهنگ و هویت آنها را خاکستر کرد.
کتاب رفیق آیت الله در ده فصل به بررسی اسناد مربوط به نقش کلیدی سازمان امنیت شوروی در طراحی و اجرای انقلاب اسلامی در بهمن ۱۳۵۷ خورشیدی و پس از آن کمک های آشکار و پنهان این سازمان مخوف برای رسیدن سید علی خامنه ای به مقام ولی مطلقه فقیه در ایران ، می پردازد.
در هر یک از فصل های ده گانه این کتاب با یکی از رازهای سر به مهر و معماهای ترسناک در تاریخ انقلاب اسلامی مواجه خواهید بود که علاوه بر رمزگشایی از آنها تلاش شده است تا امکان تحقیق مستقل و موضوعی برای پژوهشگران در آن زمینه خاص نیز فراهم گردد.
Read more
بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام پروازهای ایران را متوقف می‌کنند دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (بریتانیایی) ...
Media Removed
بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام پروازهای ایران را متوقف می‌کنند دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (بریتانیایی) و کی‌ال‌ام (هلندی) اعلام کرده‌اند که پروازهای خود به مقصد ایران را متوقف می‌کنند. شرکت بریتانیایی بریتیش ایرویز و شرکت هلندی کی‌ال‌م اعلام کردند پروازهای خود به ایران را متوقف خواهند ... بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام پروازهای ایران را متوقف می‌کنند

دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (بریتانیایی) و کی‌ال‌ام (هلندی) اعلام کرده‌اند که پروازهای خود به مقصد ایران را متوقف می‌کنند.

شرکت بریتانیایی بریتیش ایرویز و شرکت هلندی کی‌ال‌م اعلام کردند پروازهای خود به ایران را متوقف خواهند کرد. بریتیش ایرویز اعلام کرده است که پرواز لندن به تهران در حال حاضر توجیه اقتصادی ندارد و پروازهای این مسیر به حالت تعلیق درمی‌آید. بر این اساس، آخرین پرواز از لندن به مقصد تهران در روز ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) و آخرین پرواز از تهران به لندن در تاریخ ۲۳ سپتامبر (۱ مهر) انجام می‌گیرد.

بریتیش ایرویز از مسافرانی که بلیط پرواز آن‌ها بعد از این تاریخ است، عذرخواهی و اعلام کرد به منظور انتقال این پروازها به شرکت‌های دیگر، مذاکراتی آغاز کرده است. اگر این مذاکرات به سرانجام نرسد، پول پرداختی به مسافران این مسیر پس داده می‌شود یا در صورت امکان،‌ زمان پروازشان به پروازهای قبل از تاریخ پروازشان منتقل می‌شود. این شرکت در مورد اینکه چرا این مسیر پروازی توجیه اقتصادی ندارد، توضیحی ارائه نکرده است.

شرکت هواپیمایی کی‌ال‌ام (شرکت هواپیمایی سلطنتی هلند) نیز اعلام کرده است از روز ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳ مهر)، پرواز هواپیماهای این شرکت به تهران به حالت تعلیق درمی‌آید. کی‌ال‌ام نیز دلیل این تصمیم خود را «ملاحظات تجاری» عنوان کرده و به مشتریان خود گفته است که اگر پروازشان برای روز ۲۴ سپتامبر یا تاریخی پس از آن باشد، پرواز آن‌ها به‌صورت رایگان به شرکت‌های دیگر منتقل خواهد شد. در صورتی که مسافران این پیشنهاد را قبول نکنند، می‌توانند وجه پرداختی خود را پس بگیرند.
این دو شرکت به‌صورت مستقیم به تحریم‌های آمریکا علیه ایران اشاره‌ای نکرده‌اند و این تصمیم آن‌ها می‌تواند به دلیل کاهش ارزش ریال و مشکلات مربوط به خرید بلیط از شرکت‌های هواپیمایی خارجی گرفته شده باشد.
02122220333
@i_m_travel
‎ #سفر
‎ #تور
‎ #هواپیمایی ‎ #تفریح ‎ #انرژی ‎ #مسافرت
‎ #آژانس_مسافرتی ‎ #تور_لحظه_آخری
‎ #تورارزان ‎ #تورلوکس ‎ #تور_دبی
‎ #تور_اروپا ‎ #تور_آمریکا ‎ #ویزا
‎پیکاپ_ویزا #؜
‎ #تور_آنتالیا ‎ #تور_قبرس
‎ #سوییس ‎ #گردشگری ‎ #ایرانیان_مهر
‎ #آژانس_هواپیمایی
‎ #تور_ارمنستان ‎ #تور_گوانجو ‎ #تور_آنکارا ‎ #چارتر #
Read more
. <span class="emoji emoji21aa"></span> Next 5 matches of team . . <span class="emoji emoji1f3e0"></span> Roma - Chievo Verona / 16 Sep / 12:30 Pm ( ITA <span class="emoji emoji1f1ee1f1f9"></span> ) . <span class="emoji emoji2708"></span> Real Madrid _ ...
Media Removed
. Next 5 matches of team . . Roma - Chievo Verona / 16 Sep / 12:30 Pm ( ITA ) . Real Madrid _ Roma / 19 Sep / 8:45 Pm ( ITA ) . Bologna - Roma / 23 Sep / 2 Pm ( ITA ) . Roma - Frosinone / 27 Sep / 8 Pm ( ITA ) . Roma - Lazio / 29 Sep / 2 Pm ( ITA ) . ۵ بازی بعدی تیم . رم - کیه وو / یکشنبه ۲۵ ... .
↪ Next 5 matches of team
.
.
🏠 Roma - Chievo Verona / 16 Sep / 12:30 Pm ( ITA 🇮🇹 )
.
✈ Real Madrid _ Roma / 19 Sep / 8:45 Pm ( ITA 🇮🇹 )
.
✈ Bologna - Roma / 23 Sep / 2 Pm ( ITA 🇮🇹 )
.
🏠 Roma - Frosinone / 27 Sep / 8 Pm ( ITA 🇮🇹 )
.
🏠 Roma - Lazio / 29 Sep / 2 Pm ( ITA 🇮🇹 )
.
↩ ۵ بازی بعدی تیم
.
🏠 رم - کیه وو / یکشنبه ۲۵ شهریور / ۱۵:۰۰ به وقت ایران
.
✈ رئال مادرید - رم / چهارشنبه ۲۸ شهریور / ۲۳:۱۵ به وقت ایران
.
✈ بولونیا - رم / یکشنبه ۱ مهر / ۱۶:۳۰ به وقت ایران
.
🏠 رم - فروزینونه / چهارشنبه ۴ مهر / ۲۲:۳۰ به وقت ایران
.
🏠 رم - لاتزیو / شنبه ۷ مهر / ۱۶:۳۰ به وقت ایران
.
#_sajad_
#asroma
Read more
. دیروز۳۱شهریور بود، برای #اول_مهر نوشتم. امروز اول مهر است، برای #سی‌ویک‌شهریور می‌نویسم ... ...
Media Removed
. دیروز۳۱شهریور بود، برای #اول_مهر نوشتم. امروز اول مهر است، برای #سی‌ویک‌شهریور می‌نویسم ... روز شروع جنگی که به نفع هیچ کسی تمام نشد. به نفع هیچ کشوری ... فقط تمام شد ... و مردم دو کشور ماندند و ویرانی‌های‌ش ... . الحمدلله که شروع کننده جنگ، #صدام‌لعنت‌الله‌علیه به دیار درک واصل شده. ولی ... .
دیروز۳۱شهریور بود، برای #اول_مهر نوشتم. امروز اول مهر است، برای #سی‌ویک‌شهریور می‌نویسم ... روز شروع جنگی که به نفع هیچ کسی تمام نشد. به نفع هیچ کشوری ... فقط تمام شد ... و مردم دو کشور ماندند و ویرانی‌های‌ش ...
.
الحمدلله که شروع کننده جنگ، #صدام‌لعنت‌الله‌علیه به دیار درک واصل شده. ولی از جنگ برای مردم #عراق #چنددستگی، #ازهم‌پاشیدگی و خدایی‌نکرده شاید گسست پاره‌هایی از خاک‌شان ( #کردستان ) را (در کنار فاکتورهای دیگر) آورد.
برای ایران هم هزارها #شهید و #جانباز و #خاطرات_ویرانگر_اسارت ... #آزادگان و #شهدایی که نبودند ولی فرزندان‌شان بودند و بدون #پدر و گاه #مادر بزرگ شدند ... اینکه آنها چه کشیدند، اینکه آنها به کجا رسیدند و با چه شرایطی، اینکه بر سر خانواده‌های #رزمندگان طی سال‌های #جنگ چه آمد، بچه‌هایی که دنیا آمدند و معلوم نبود که پدرهای‌شان برمی‌گردند یا نه، مادران جوانی که فرزندی حمل می‌کردند بدون اینکه تا ماه‌ها حتی از زنده بودن و نبودن همسران‌شان مطلع نبودند و ... قصه‌ها داریم و دارید و دارند ...
.
#حکومت_ایران و #دولت_ایران وارث غم‌ها و زندگی‌ها و تحملِ سختی‌ها و بالاخره خون‌هایی هستند که اگر قطره‌ای از آن به بی‌داد بر زمین و به ناحق به هوا پرتاب شود، آن می‌شود که #خون_علی_اصغر کرد ...
#محرم هم رسید ... کاش این شروع سالِ قمری بتواند طلیعه‌ای باشد برای خیر و برکتِ وجود شهدای این ماه، برای همه #ایران و همه #دنیا ...
.
عکس‌های #همسر و #برادر م در #جبهه‌ های‌ #جنگی‌که‌به‌ناحق‌برماتحمیل‌شد ...
.
#جنگ‌را‌دوست‌ندارم 😔
Read more
هنوز هم بمانند دوران کودکی با شادی میچینم سفره نوروزیم را با همان افسانه ها به یاد نیکانی که در کنارم ...
Media Removed
هنوز هم بمانند دوران کودکی با شادی میچینم سفره نوروزیم را با همان افسانه ها به یاد نیکانی که در کنارم نیستند با همان شاهنامه و داستانهایش شب نوروزی را تا بامداد و دمیدن پگاه بسر میآورم به من آموختند پاسداری از همه آیین های کهن این مرز و بوم پر خیوه و من نیز میآموزم به فرزندم نگهبانی از همه خردورزی نیاکان ... هنوز هم بمانند دوران کودکی با شادی میچینم سفره نوروزیم را با همان افسانه ها به یاد نیکانی که در کنارم نیستند با همان شاهنامه و داستانهایش شب نوروزی را تا بامداد و دمیدن پگاه بسر میآورم به من آموختند پاسداری از همه آیین های کهن این مرز و بوم پر خیوه و من نیز میآموزم به فرزندم نگهبانی از همه خردورزی نیاکان آریایی خودش را
جشن فرخنده و خجسته نوروز بر تمامی آریاییان بر کوهپایه های گسترده آریایی از دوشنبه تا اربیل و از نخجوان تا کناره های خلیج همیشه فارس و پهنه دریای مکران شادمان باد ،
نوروزی داریم که چون پی سوز میسوزد
امید است که هم چون آتش اورمزدی فروزان گردد
مس و وهو پیروزگر باد مینوی مهر ایران
Read more
شب جشن سور، شب نیایش به درگاه پروردگار پاک دو گیتی، شب فروزش آتش پاک بر گستره فلات آریایی از بر همه دارندگان ...
Media Removed
شب جشن سور، شب نیایش به درگاه پروردگار پاک دو گیتی، شب فروزش آتش پاک بر گستره فلات آریایی از بر همه دارندگان خون پاک آریایی از خاور تا باختر از اپاختر تا نیمروز گرامی و خجسته باد، باشد ما نیز بیاموزیم به فرزندانمان پاسداری از همه آیین های کهن سرزمینهای آریایی را، مس و هوو پیروزگر باد مینوی مهر ایران شب جشن سور، شب نیایش به درگاه پروردگار پاک دو گیتی، شب فروزش آتش پاک بر گستره فلات آریایی از بر همه دارندگان خون پاک آریایی از خاور تا باختر از اپاختر تا نیمروز گرامی و خجسته باد، باشد ما نیز بیاموزیم به فرزندانمان پاسداری از همه آیین های کهن سرزمینهای آریایی را،
مس و هوو پیروزگر باد مینوی مهر ایران
جشن سده پیامی پایدار از نیاکان اریاییمان برای یکی و یگانگی ایرانیان - بر ما باد پاسداری از همه اندیشه ...
Media Removed
جشن سده پیامی پایدار از نیاکان اریاییمان برای یکی و یگانگی ایرانیان - بر ما باد پاسداری از همه اندیشه و خرد نیاکانمان - مس و وهو پیروزگر باد مینوی مهر ایران جشن سده پیامی پایدار از نیاکان اریاییمان برای یکی و یگانگی ایرانیان - بر ما باد پاسداری از همه اندیشه و خرد نیاکانمان - مس و وهو پیروزگر باد مینوی مهر ایران
. استقبال اهالي ورزش و علي الخصوص كشتي از تشك هاي كشتي "عرفان اسپورت" . ۱- تولید و واردات در منطقه آزاد انزلی و استفاده از معافیتهای گمرکی و مالیاتی . ۲- استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات کراسریشرت آلمان در تولید فلکسی رول کراسلینگ و مونتاژ روکشهای کشتی و جودو . ۳- حذف دفاتر فروش و نمایندگیها ... .
استقبال اهالي ورزش و علي الخصوص كشتي از تشك هاي كشتي "عرفان اسپورت"
.
۱- تولید و واردات در منطقه آزاد انزلی و استفاده از معافیتهای گمرکی و مالیاتی
.
۲- استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات کراسریشرت آلمان در تولید فلکسی رول کراسلینگ و مونتاژ روکشهای کشتی و جودو .
۳- حذف دفاتر فروش و نمایندگیها و فروش درب کارخانه
.
۴- مدیریت خانوادگی .
۵- دریافت سود معقول
.
۶- تولید و فروش زیاد با سود کم
.
۷- حمل و نصب رایگان توسط شرکت
.
۸- حذف دلالی و رانت .
۹- نمایندگی انحصاری کمپانیهای تولید روکش هانوای کره و مهلر ترکیه در کشور
.
۱۰-پرداخت وام خرید تشک کشتی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران یکروزه
.
۱۱-ا دارا بودن استاندارد ملی و جهانی به همراه بیمه تضمین کیفیت و مسولیت مدنی بیمه ایران برای تشکهای تولیدی شرکت عرفان .
۱۲- قبل از خرید از کارخانه و مراحل ساخت و مونتاژ تشکهای ورزشی عرفان اسپرت بازدید فرمایید تا در دام سودجویان و فروشندگان ناآگاه و سودجو گرفتار نشوید
.
@erfan_sport_wrestling
@toshak_koshti_lavazem_varzeshi
شماره های تماس جهت سفارش؛

02144166302؛ 02144169485، 02166423989، 09121097867، 09126201498
Read more
همهء ایران برای این لبخند تلاش کردند... #کرمانشاه #سرپل_ذهاب #سرپل #زلزله #مسکن_مهر #ایران #ایران_من
Media Removed
همهء ایران برای این لبخند تلاش کردند... #کرمانشاه #سرپل_ذهاب #سرپل #زلزله #مسکن_مهر #ایران #ایران_من همهء ایران برای این لبخند تلاش کردند...
#کرمانشاه #سرپل_ذهاب #سرپل #زلزله #مسکن_مهر #ایران #ایران_من
. <span class="emoji emoji1f342"></span>سفری پاییزی به طبیعت و تاریخ<span class="emoji emoji1f342"></span> . <span class="emoji emoji1f341"></span>تور 2.5 روزه سردابه اردبیل<span class="emoji emoji1f341"></span> تاریخ رفت: چهارشنبه 7 مهر ساعت ...
Media Removed
. سفری پاییزی به طبیعت و تاریخ . تور 2.5 روزه سردابه اردبیل تاریخ رفت: چهارشنبه 7 مهر ساعت 21 تاریخ برگشت: جمعه 9 مهر ساعت 24 گشتها: آبشار و آبگرم سردابه جنگل فندقلو گردنه حیران مجموعه منحصربه فرد شیخ صفی الدین اردبیلی خدمات: 1 شب اقامت در سوئیت وسیله نقلیه توریستی 2 وعده ... .
🍂سفری پاییزی به طبیعت و تاریخ🍂 .
🍁تور 2.5 روزه سردابه اردبیل🍁

تاریخ رفت: چهارشنبه 7 مهر ساعت 21
تاریخ برگشت: جمعه 9 مهر ساعت 24

گشتها:
آبشار و آبگرم سردابه
جنگل فندقلو
گردنه حیران
مجموعه منحصربه فرد شیخ صفی الدین اردبیلی

خدمات:
✔ 1 شب اقامت در سوئیت
✔ وسیله نقلیه توریستی
✔ 2 وعده صبحانه
✔ 2 وعده نهار
✔ راهنما

قیمت فقط 175 تومان

ثبت نام و اطلاعات بیشتر 👇

09122395316

کانال تفریح بدون توقف 👇

@non_stop_recreation .
🙏دوستان خود را منشن کنید🙏
================== #تور #تفریح #سفر #مسافرت #عکس #طبیعت #طبیعتگردی #پائیز #مهر #ایران #ایرانگردی #اردبیل #آستارا
Read more
ما را سریست با تو که گر خلق روزگار دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم... . یکم مهر ماه زادروز صدای فاخر موسیقی ملی ایران استاد محمدرضا شجریان خجسته باد. . صدای تو را دوست دارم... . @officialshajarian @homayounshajarian . #محمدرضا_شجریان #خسرو_آواز_ایران #موسیقی_اصیل_ایران #موسیقی ما را سریست با تو که گر خلق روزگار دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم...
.
یکم مهر ماه زادروز صدای فاخر موسیقی ملی ایران استاد محمدرضا شجریان خجسته باد.
.
صدای تو را دوست دارم... .
@officialshajarian
@homayounshajarian
.
#محمدرضا_شجریان
#خسرو_آواز_ایران
#موسیقی_اصیل_ایران
#موسیقی
. شاتر به شاتر فریم به فریم باعزم ملی تلاش برای ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی نیاز به یک همت عالی داریم ...
Media Removed
. شاتر به شاتر فریم به فریم باعزم ملی تلاش برای ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی نیاز به یک همت عالی داریم دوستان علاقمند تصویر و ایران دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران و در راستای ثبت جنگل‌های هیرکانی در فهرست میراث جهانی ... .
شاتر به شاتر فریم به فریم باعزم ملی تلاش برای ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی
نیاز به یک همت عالی داریم دوستان علاقمند تصویر و ایران
دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد
با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران و در راستای ثبت جنگل‌های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو برای حمایت از منابع طبیعی کشور، بابک برزویه به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد.

برزویه به ‌عنوان عکاس، بازیگر و کارگردان، کارنامه‌ای درخورتوجه‌ دارد؛ او در سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین  بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم سفر به چزابه شد. همچنین وی با عکاسی بیش از ۱۰ مجموعه تلویزیونی، ۳۵ فیلم سینمایی بلند و کوتاه و بیش از ۲۰۰ تئاتر داخلی، یکی از فعال‌ترین عکاسان هنری ایران است. همکاری با خبرگزاری‌هایی همچون فارس، ایسنا، آنا و مهر جزو کارنامه خبری اوست. وی از سال 1391 با فیلمبرداری و کارگردانی فیلم تئاتر وارد دوره جدیدی از کارهای خود شده است. برزویه همچنان فعالیت‌های خود را به صورت حرفه‌ای در عکاسی خبری، عکاسی صنعتی و عکاسی هنری، ادامه می دهد.
لازم به ذکر است، این حکم توسط دکتر بهمن نامور مطلق، معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو- ایران به نمایندگی از دبیرکل در تاریخ 21 شهریور 1397 در دفتر معاونت مطالعاتی کمیسیون، به برزویه اعطا شد.

در حکم انتصاب ایشان توسط دکتر حجت الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو آمده است:

جناب آقای بابک برزویه

هنرمند گرامی

با سلام و احترام

با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی در راستای ثبت جنگل های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو منصوب می‌شوید.

امید است با عنایت خداوند مهربان و همکاری گروه فرهنگ کمیسیون و نهادهای مرتبط موفق و مؤید باشید.

همچنین لازم به یادآوری است نخستین «جشنواره فیلم و عکس جنگل‌های هیرکانی» با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران وگلستان، معرفی ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوعِ گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو-ایران و انجمن سینمای جوانان ایران به منظور ارتقای آگاهی‌بخشی عمومی در امر حفظ و نگهداری منابع ملی، برگزار می‌شود.

#جنگل #ایران #جنگا_هیرکانی
Read more
. اسامی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی والیبال 2018 ایران در گروه D رقابت ها با تیم های : لهستان ...
Media Removed
. اسامی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی والیبال 2018 ایران در گروه D رقابت ها با تیم های : لهستان ، فنلاند ، پورتوریکو، بلغارستان و کوبا هم گروه هستند این رقابت ها از 18 شهریور الی 6 مهر برگزار می‌شود اولین بازی ایران روز 21 شهریور روبروی پورتوریکو خواهد بود. . قبل از شروع رقابت های جهانی،ایران ... .
اسامی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی والیبال 2018
ایران در گروه D رقابت ها با تیم های : لهستان ، فنلاند ، پورتوریکو، بلغارستان و کوبا هم گروه هستند
این رقابت ها از 18 شهریور الی 6 مهر برگزار می‌شود
اولین بازی ایران روز 21 شهریور روبروی پورتوریکو خواهد بود.
.
⚠قبل از شروع رقابت های جهانی،ایران در یک تورنمنت چهار جانبه شرکت میکند و بعد راهی مسابقات میشود.
(💥توضیح کامل درمورد تورنمنت چهار جانبه در پست قبلی💥)
.
⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠
برنامه کامل بازی های جهانی برای تاثیر بهتر بعد از اتمام تورنمنت ارائه میشود.
.
#voliball #voolleyball #volleyballiran #iranvolleyball #iran #fivb #worldchampionship
Read more
تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی: خطبه عقد ایران باستان داماد :به نام نامی یزدان تو را ...
Media Removed
تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی: خطبه عقد ایران باستان داماد :به نام نامی یزدان تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان برای زیستن با تو میان این گواهان بر لب آرم این سخن با تو وفادار تو خواهم بود در هر لحظه هر جا پذیرا می شوی آیا؟ عروس: ‏پذیرا‬ می شوم مهر تو را از جان هم اکنون باز می ... تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی:

خطبه عقد ایران باستان
داماد :به نام نامی یزدان
تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان
برای زیستن با تو میان این گواهان
بر لب آرم این سخن با تو
وفادار تو خواهم بود
در هر لحظه هر جا
پذیرا می شوی آیا؟

عروس:
‏پذیرا‬ می شوم مهر تو را از جان
هم اکنون باز می گویم
میان انجمن با تو
وفادار تو خواهم بود
در هر لحظه هر جا.
آیا تفاوت عقد اسلامى را میدانید؟! آخوند از طرف عروس میگه: {اَنکَحتَک َو زَوَجتَکَ نَفسی اِلی صِداقِ ِ المَعلوم} عروس به داماد ميگه:
‫در برابر پول معینی که به من می دهی خود را در اختیار تو قرار می دهم

واقعا اعراب چه به روز ما آوردند؟؟؟ کـپی برای "ایرانی" آزاد
Read more
. #معرفی_کتاب <span class="emoji emoji1f4da"></span><span class="emoji emoji1f4d7"></span><span class="emoji emoji1f4d6"></span> <span class="emoji emoji2714"></span>عنوان:  خاطره حاشیه ها (گرافیک حاشیه عکس های دوره قاجار و مهر و نشان عکاسان ...
Media Removed
. #معرفی_کتاب عنوان:  خاطره حاشیه ها (گرافیک حاشیه عکس های دوره قاجار و مهر و نشان عکاسان قدیم) موضوع:  عکاسی ایران تاریخ نویسنده :  محسن احتشامی ناشر:  محسن احتشامی قطع:  خشتي نوع جلد:  سخت تعداد صفحات ۲۶۴ «خاطره حاشیه ها»، سومین کتاب تالیفی محسن احتشامی در حوزۀ ... .
#معرفی_کتاب 📚📗📖
✔عنوان:  خاطره حاشیه ها (گرافیک حاشیه عکس های دوره قاجار و مهر و نشان عکاسان قدیم)
🔼موضوع:  عکاسی ایران تاریخ
🔼نویسنده :  محسن احتشامی
🔼ناشر:  محسن احتشامی
🔼قطع:  خشتي
🔼نوع جلد:  سخت
🔼تعداد صفحات ۲۶۴ ✔«خاطره حاشیه ها»، سومین کتاب تالیفی محسن احتشامی در حوزۀ آثار تصویری دورۀ قاجار است. این کتاب در مورد عکاسی و تزیینات مربوط به حاشیه‌های عکس‌های دورۀ قاجار است و به طور مشروح به تزیینات دستی، چاپی و مونتاژ عکس‌ها و روش‌های تهیه و تولید این نوع کادرهای تزیینی پرداخته است. ✔همچنین در بخش دوم کتاب علایم، نشانه‌ها و مهرهای عکاسان دورۀ قاجار نیز در حد امکان ارائه شده است. تصاویر این کتاب از مراکز مختلف آرشیوی ایران مانند عکس‌خانه کاخ گلستان، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، مرکز اسناد وزارت خارجه، مرکز اسناد تاریخ معاصر ایران، کتابخانه مجلس و مجموعه‌داران خصوصی و خانواده‌ها و مجموعه شخصی نگارنده گردآوری شده است.
.
.
#یکشنبه_چهارشنبه_معرفی_کتاب #معرفی_کتاب
#باسمه #پارك_پرنس #خانه_هنرمندان #كالا_ايرانى #كالا_ايرانى_بخريم #كالا_ايرانى_هديه_بدهيم #حال_خوب #هنر #هنرمند #فروشگاه_فرهنگى #هنر_دست #آرت_شاپ #فروشگاه_هنرى_فرهنگی #نشر_پیکره #کتاب #معرفی_کتاب #کتاب _بخوانیم #عکاسی #عکاسی_ایران #تاریخ #خاطره_حاشیه ها #محسن_احتشامی
Read more
. باید امروز را در تقویم رخدادهای مهم شخصی ثبت کنم! <span class="emoji emoji1f4c6"></span> صبح مثل هر روز به سختی از خواب بیدار میشوم و لباس ...
Media Removed
. باید امروز را در تقویم رخدادهای مهم شخصی ثبت کنم! صبح مثل هر روز به سختی از خواب بیدار میشوم و لباس کارم را میپوشم و با صبحانه نصفه و نیمه راه میفتم. فاصله خانه تا پرشیاخودرو را طی میکنم و به شرکت که میرسم لپ‌تاپم را روشن میکنم و به گلدان کوچکم ‌که دیگر چندان کوچک نیست! آب میدهم و یک فنجان قهوه تلخم ... .
باید امروز را در تقویم رخدادهای مهم شخصی ثبت کنم! 📆
صبح مثل هر روز به سختی از خواب بیدار میشوم و لباس کارم را میپوشم و با صبحانه نصفه و نیمه راه میفتم.
فاصله خانه تا پرشیاخودرو را طی میکنم و به شرکت که میرسم لپ‌تاپم را روشن میکنم و به گلدان کوچکم ‌که دیگر چندان کوچک نیست! آب میدهم و یک فنجان قهوه تلخم را مینوشم و با فکر به این که چقدر روز ها شبیه هم شده اند کارم را شروع میکنم...
به نیمه روز که میرسم، امروز میشود ۲۷ مردادی که شاید همیشه در یادم بماند.
خب حتما تا به حال نام آقای علی نوریانی را شنیده اید. نامی که با نام ب.ام.و در ایران گره خورده و هرگز فراموش نمیشود. دوست دارم او را پدر ب.ام.و در ایران صدا کنم. خب قطعا هر کسی جای من بود و سال ها از نزدیکترین های آقای علی نوریانی تعریف و توصیفش را میشنید، همین بود.
بله امروز بالاخره بعد از سالها این افتخار را داشتم تا پدر ب.ام.و در ایران را از نزدیک زیارت کنم. تنها پس از یک ساعت گپ و گفت جوری بغلم میکرد و دستش را به دور گردنم می انداخت که انگار سالیان سال رفاقت نزدیک داریم! خب همین یک برخورد کوتاه مهر تاییدی بود بر تمامی تعاریفی که در سال های گذشته شنیده بودم.
چه لذتی داره وقتی کتاب صد سال افسون راندن رو به پدر ب.ام.و در ایران تقدیم کنی و بفهمی همون روز، شب نشده نشسته کتابتو خونده. 😍
📌۲۷ مرداد ۹۷ با پدر ب.ام.و در ایران 😍✌🏻
_____________________
# #life #love #work #mashin #otomobil #khodro #car #machine #automobile #vehicle #persiakhodro #bmwgroup #sheerdrivingpleasure #bmw #bimmer #bmwlove #bmwlife #bmwworld #mini #minicooper #cooper #asia #iran #tehran #amirshiralivand
Read more
گزارش تصویری دوره پیشرفته #آیین_سخنوری مشتمل بر فراگیران #دوره_هفدهم_ایران_مجری و #دوره_شانزدهم_ایران_مجری ...
Media Removed
گزارش تصویری دوره پیشرفته #آیین_سخنوری مشتمل بر فراگیران #دوره_هفدهم_ایران_مجری و #دوره_شانزدهم_ایران_مجری و ... با لطف حضرت باری تعالی ،فراگیران بیش از دوازده استان کشور عزیزمان ایران از استان های #گلستان ، #زنجان ، #اردبیل ، #اصفهان ، #سنندج ، #همدان ، #خوزستان ، #تهران، #یزد ، #فارس ... گزارش تصویری دوره پیشرفته #آیین_سخنوری
مشتمل بر فراگیران #دوره_هفدهم_ایران_مجری و #دوره_شانزدهم_ایران_مجری و ...
با لطف حضرت باری تعالی ،فراگیران بیش از دوازده استان کشور عزیزمان ایران از استان های #گلستان ، #زنجان ، #اردبیل ، #اصفهان ، #سنندج ، #همدان ، #خوزستان ، #تهران، #یزد ، #فارس ، #چهارمحال_و_بختیاری و دماوند گرد هم آمدیم تا با هم بیاموزیم خوب سخن گفتن را .
این دوره با حضور پدیده های مجریگری سال و آینده (انشاءالله) تشکیل شده است و غنیمتی است برای هم دوره ای ها تا سطح کلاس بیش از پیش ارتقاء یابد.
وظیفه سنگینی بر دوش ماست. باید برای فراگیرانی که با فداکاری از راه دور ، رنج سفر را بر راحت حضر برمی گزینند ؛ سر تعظیم و تکریم فرود آورد.
آنان هنرمندان مهر گستر ایران زمین خواهند بود.انشاءالله .
#مدرس #فریبا_علومی_یزدی
#جهاد_دانشگاهی #واحد_بازار_کار
#مدرسه_سخن_ایران
پ.ن:
۱. #دوره_نوزدهم_آیین_سخنوری فردا برگزار نمی گردد.‌
۲. فردا صبح ،پخش زنده افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان نخبه سراسر کشور با اجرای #فریبا_علومی_یزدی
Read more
@daryadadvar نام جاوید #وطن صبح امید وطن جلوه کن در آسمان همچو مهر جاودان وطن ای هستی من شور و سرمستی من جلوه کن در آسمان همچو مهر جاودان بشنو سوز سخنم که همآواز تو منم همه جان و تنم وطنم، وطنم، وطنم، وطنم بشنو سوز سخنم که نوا گر این چمنم همه جان و تنم وطنم، وطنم، وطنم، وطنم همه با ... @daryadadvar
نام جاوید #وطن
صبح امید وطن
جلوه کن در آسمان
همچو مهر جاودان
وطن ای هستی من

شور و سرمستی من
جلوه کن در آسمان
همچو مهر جاودان
بشنو سوز سخنم
که همآواز تو منم
همه جان و تنم
وطنم، وطنم، وطنم، وطنم

بشنو سوز سخنم
که نوا گر این چمنم
همه جان و تنم
وطنم، وطنم، وطنم، وطنم
همه با یک نام و نشان
به تفاوت هر رنگ و زبان
همه با یک نام و نشان
به تفاوت هر رنگ و زبان
همه شاد و خوش و نغمه زنان
ز صلابت ایران جوان
ز صلابت ایران جوان
ز صلابت ایران جوان
#دریادادور #وطن #دریا_دادور
#وطنم_وطنم_وطنم_وطنم
#من_ایرانم #وطنم_ایران #وطنم_پاره_تنم
#وطنم_ای_شکوه_پابرجا
#اعتراضات #اعتراضات_سراسری #تظاهرات_سراسری
#تظاهرات #وطن_من
#وطنم_وتنم_درد_ميكند
#سالار_عقیلی #سالارعقیلی
#من_ایرانم_من_ایران #عصبانی_هستم
#من_عصبانی_هستم
Read more
یلدا به معنی زایش یا زادروز و تولد است شب یلدا یکی از شب های مقدس در ایران باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد ...
Media Removed
یلدا به معنی زایش یا زادروز و تولد است شب یلدا یکی از شب های مقدس در ایران باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد به تقویم رسمی ایران راه یافت . مردم گذشته که زندگی شان بر اساس کشاورزی بنیان نهاده شده بود ملاحظه می کردند در بعضی ایام و فضول روزها بسیار بلند تر می شود در نتیجه در آن روزها از روشنی و نور خورشید بیشتر ... یلدا به معنی زایش یا زادروز و تولد است
شب یلدا یکی از شب های مقدس در ایران باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد به تقویم رسمی ایران راه یافت .

مردم گذشته که زندگی شان بر اساس کشاورزی بنیان نهاده شده بود ملاحظه می کردند در بعضی ایام و فضول روزها بسیار بلند تر می شود در نتیجه در آن روزها از روشنی و نور خورشید بیشتر می توانستند استفاده کنند .

سپس این اعتقاد یه وجود آمد چه نور و روشنایی و تابش خورشید نماد نیک و موافق بوده و تاریکی و ظلمت شب در نبرد و کشمکش است .
ایرانیان باستان بر این باورند فردای شب یلدا با دمیدن خورشید روزها بلند تر می شوند و تابش نور ایزدی افزونی می یابد . بنابراین آخرین شب پاییز و اول زمستان را شب زایش مهر یا زایش خورشید می خواندند و برای آن جشن بزرگی بر پا می کردند و از این رو به دهمین ماه سال دی به معنای روز می گفتند که ماه تولد خورشید است
Read more
به دوران پیشا #برجام برگشتیم؟! ‏پرواز ⁧‫ #لندن_تهران‬⁩ ⁧‫ #ایران_ایر‬⁩ امروز یکشنبه ۳۰ سپتامبر/۸ ...
Media Removed
به دوران پیشا #برجام برگشتیم؟! ‏پرواز ⁧‫ #لندن_تهران‬⁩ ⁧‫ #ایران_ایر‬⁩ امروز یکشنبه ۳۰ سپتامبر/۸ مهر برای سوختگیری در میلان توقف می‌کند. ‏از رئیس مربوطه دلیلش را پرسیدم، گفت: ‏«سیاسی نیست! دیروز و امروز همین بود. در انتقال پول مشکل داشتیم. از پرواز بعدی حل می‌شود.» . یک حساب توییتری مربوط ... به دوران پیشا #برجام برگشتیم؟!
‏پرواز ⁧‫ #لندن_تهران‬⁩ ⁧‫ #ایران_ایر‬⁩ امروز یکشنبه ۳۰ سپتامبر/۸ مهر برای سوختگیری در میلان توقف می‌کند.
‏از رئیس مربوطه دلیلش را پرسیدم، گفت: ‏«سیاسی نیست! دیروز و امروز همین بود. در انتقال پول مشکل داشتیم. از پرواز بعدی حل می‌شود.»
.
یک حساب توییتری مربوط اخبار صنعت هوانوردی ایران می‌گوید «پرواز امروز هامبورگ به تهران هم چون فرودگاه مبدا به هواپیما سوخت نداده، در بلگراد برای سوختگیری توقف کرده است.»
.

Back to the pre- #irandeal era?
#londontehran #iranair flight stops at Milan for refuelling today (30 Sep). Why?
The manager said they couldn’t transfer the money: “It’s not about politics! Business as usual from next flight”
Read more
. نه میخواهم از نمادها سخنی بگويم و نه به دنبال تفسیر عقلانی هنر هستم. میخواهم درباره ی خواننده ای بنویسم که هنرش زجر شیرینی است. هنری دقیقا مشابه زجر مردمان ایران . آلبوم ابراهیم پس از چندین دهه فعالیت موسیقی پاپ در ایران جایگاهی تاریخی برای خود دست و پا خواهد کرد. ابراهیم جایگاهی همانند وحدت و ... .
نه میخواهم از نمادها سخنی بگويم و نه به دنبال تفسیر عقلانی هنر هستم. میخواهم درباره ی خواننده ای بنویسم که هنرش زجر شیرینی است. هنری دقیقا مشابه زجر مردمان ایران . آلبوم ابراهیم پس از چندین دهه فعالیت موسیقی پاپ در ایران جایگاهی تاریخی برای خود دست و پا خواهد کرد. ابراهیم جایگاهی همانند وحدت و یا خواب در بیداری فرهاد دارد.آلبومی هماهنگ و دارای یک روح کلی و هویت مشخص.ابراهیم آلبومی زجر آور است اما زجری شیرین که تو را به خلسه و معنایی عمیق می برد و مگر رسالت هنر راستین غیر از همانندی با قلب و روح و خیال یک ملت رنج دیده است؟ .
.
*قطعه ببر به نام خداوندت: اسماعیل هایت را قربانی کن،نه از روی اختیار که به جبر گویا باید همه اسماعیل ها را قربانی کرد، اما قربانی کردن در اسارت فایده ای ندارد و سرانجام ابراهیم و اسماعیل ها چه خواهد شد؟
-
*قطعه در آستانه پیری:تو برگزیده نبودی، قبول کن که نبودی، مردمي بدون هویت و شناسنامه، ملتی بدون قهرمان هم چون رسول بدون معجزه، بلند مسئله اما بدون کتاب
-
*قطعه تو در مسافت بارانی: من و تو آخورمان مرگ است، قطعه ای عاشقانه، عاشقانه ای ناب و انسانی و اخلاقی به قانون عشق
-
*قطعه همراه خاک ارّه :از نردبان بودن بسيار غمگینم، گلایه مصلحان و پیامبرانی که قرار بود چیزی بسازند اما حالا تف می کنند بیداری را.
-
*قطعه لطفا به بند اول سبابه ات بگو : هر نطفه ای که دوست ندارد پسر شود، امید یا ناامیدی، سختی یا آسانی، عاقل بودن یا مجنون شدن؟عیسی مسیحا نفس کجاست؟
*قطعه ای ماه مهر: ماه مهر زهر هلاهل، لعنت به سیستم آموزشی
*قطعه جهان فاسد مردم: همرنگ جماعت نشو، زیبایی را روی این مرداب بساز، تو بلند شو، تو بساز، تو یا حق و یا هو کن.
.
*قطعه ما بزرگ و نادانيم:روبه روی آینه یقه خودمان را بگیریم، در اوج تنهایی چون زنان هرجایی هستیم، ما در خواب هستیم...
.
.
text : @mohsen_koughan
Read more
. ‍ کلاغ خبرچین ، چرا کلاغ خبرچین است؟ علت آنکه در فرهنگ و ادب پارسی میگویند کلاغ خبرچین است چیست؟؟؟. ...
Media Removed
. ‍ کلاغ خبرچین ، چرا کلاغ خبرچین است؟ علت آنکه در فرهنگ و ادب پارسی میگویند کلاغ خبرچین است چیست؟؟؟. این باور در واقع در ایران پیشینه ای بس کهن داشته و برمیگردد به عهد مهرپرستان ایران و باورهای آن که قدمتی چند هزارساله دارد... در باورها و متون کهن میترایی آمده پس از متولد شدن ایزدمهر در غاری ، وی ... .
‍ کلاغ خبرچین ، چرا کلاغ خبرچین است؟

علت آنکه در فرهنگ و ادب پارسی میگویند کلاغ خبرچین است چیست؟؟؟. این باور در واقع در ایران پیشینه ای بس کهن داشته و برمیگردد به عهد مهرپرستان ایران و باورهای آن که قدمتی چند هزارساله دارد... در باورها و متون کهن میترایی آمده پس از متولد شدن ایزدمهر در غاری ، وی به پیکار با گاوی که توسط اورمزد زاده شده بود میپردازد، مهر گاو را در چراگاهی دیده و به وی حمله میبرد و پس از نبردی با گاو ، حیوان را به شکم کشیده و به غار خود میبرد اما گاو پس از رفع خستگی موفق به گریز از چنگ ایزدمهر میشود.
در این هنگام خورشید پیک خود کلاغ را به دنبال گاو پنهان شده در گرداگرد دشت میفرستد و کلاغ پس از جستجو در دشت گاو را پیدا میکند و خبر محل پنهان شدن گاو را به ایزد مهر میدهد و به مهر تاکید در کشتن گاو میکند.... کلاغ بدینسان از گذشته های بسیار دور در ایران و بلکه جهان به خبرچینی معروف میشود.... در تصویر زیر در نگاره ای کلاغ بر بالای پشت سر ایزدمهر و گاو اوژن دیده میشود... « با سپاس پژوهش افتخار روحی فر » ⚘-------------------------------⚘
💖حضور شما عزیزان در اینجا اتفاقی نیست ،پیجی متفاوت با انرژی مثبت، بامطالب ارزنده، اگر فکر میکنید.پیج اینستگرام احمد تهرانی سودمند است به دوستانتان معرفی کنید💖. --------------------------------طب/سنتی/ahmad.Tehranihttps://t.me/joinchat/AAAAAEPCiy1xS6DJAU6NGQ
Read more
تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی: خطبه عقد ایران باستان داماد :به نام نامی یزدان تو را ...
Media Removed
تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی: خطبه عقد ایران باستان داماد :به نام نامی یزدان تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان برای زیستن با تو میان این گواهان بر لب آرم این سخن با تو وفادار تو خواهم بود در هر لحظه هر جا پذیرا می شوی آیا؟ عروس: ‏پذیرا‬ می شوم مهر تو را از جان هم اکنون باز می ... تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی:

خطبه عقد ایران باستان
داماد :به نام نامی یزدان
تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان
برای زیستن با تو میان این گواهان
بر لب آرم این سخن با تو
وفادار تو خواهم بود
در هر لحظه هر جا
پذیرا می شوی آیا؟

عروس:
‏پذیرا‬ می شوم مهر تو را از جان
هم اکنون باز می گویم
میان انجمن با تو
وفادار تو خواهم بود
در هر لحظه هر جا.
آیا تفاوت عقد اسلامى را میدانید؟! آخوند از طرف عروس میگه: {اَنکَحتَک َو زَوَجتَکَ نَفسی اِلی صِداقِ ِ المَعلوم} عروس به داماد ميگه:
‫در برابر پول معینی که به من می دهی خود را در اختیار تو قرار می دهم

واقعا اعراب چه به روز ما آوردند؟؟؟
Read more
. برنامه رئال مادرید : . _لالیگا - هفته ی دوم |دوشنبه 5 شهریور ساعت 00:45 به وقت ایران : خیرونا - ...
Media Removed
. برنامه رئال مادرید : . _لالیگا - هفته ی دوم |دوشنبه 5 شهریور ساعت 00:45 به وقت ایران : خیرونا - رئال مادرید | استادیوم مونتلیوی . _لالیگا - هفته ی سوم|شنبه 10 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید - لگانس| استادیوم سانتیاگو برنابئو . _لالیگا - هفته ی چهارم | شنبه، 24 شهریور ساعت ... .
برنامه رئال مادرید :
.

_لالیگا - هفته ی دوم |دوشنبه 5 شهریور ساعت 00:45 به وقت ایران : خیرونا - رئال مادرید | استادیوم مونتلیوی
.

_لالیگا - هفته ی سوم|شنبه 10 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید - لگانس| استادیوم سانتیاگو برنابئو
.

_لالیگا - هفته ی چهارم | شنبه، 24 شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : اتلتیک بیلبائو - رئال مادرید | استادیوم سن مامس
.

_لالیگا - هفته ی پنجم | شنبه، ۳۱ شهریور ساعت 23:15 به وقت ایران : رئال مادرید - اسپانیول | استادیوم سانتیاگو برنابئو
.

_لالیگا هفته ششم | پنج‌شنبه، ۵ مهر ساعت ۰۰:۳۰ به وقت ایران: سویا - رئال مادرید | استادیوم سانچز پیزخوان
.

_لالیگا هفته هفتم | شنبه، ۷ مهر ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران: رئال مادرید - اتلتیکو مادرید |‌استادیوم سانتیاگو برنابئو
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
خانه مهر اکنون #مجری #مجریان_زن #مجریان_زن_ایران #مجریان #ایران #زن #زندگی #دکتررویاحسینی #رویا_حسینی خانه مهر اکنون #مجری #مجریان_زن #مجریان_زن_ایران #مجریان #ایران #زن #زندگی #دکتررویاحسینی #رویا_حسینی
جشن مهرگان ۱۳۹۴/۶/۳۱ جشن مهرگان مربوط است به فرشته مهر که در اوستا کتاب مقدس، میترا نامیده می شود ...
Media Removed
جشن مهرگان ۱۳۹۴/۶/۳۱ جشن مهرگان مربوط است به فرشته مهر که در اوستا کتاب مقدس، میترا نامیده می شود و به معنی نور خورشید مهر و محبت عهد و پیمان می باشد . این جشن را در قدیم میتراکانا Mirakana می گفتند که بعدها به تدریج مهرگان شد. روایت جشن مهرگان بدین گونه است که پس از شهریاری جمشید، ضحاک بر ایران زمین ... جشن مهرگان ۱۳۹۴/۶/۳۱
جشن مهرگان مربوط است به فرشته مهر که در اوستا کتاب مقدس، میترا نامیده می شود و به معنی نور خورشید مهر و محبت عهد و پیمان می باشد . این جشن را در قدیم میتراکانا Mirakana می گفتند که بعدها به تدریج مهرگان شد.

روایت جشن مهرگان بدین گونه است که پس از شهریاری جمشید، ضحاک بر ایران زمین دست یافت و سلطنتی هزار ساله را آغاز کرد. پادشاهی او برای ایرانیان دوران بیداد و ستم بود . اما سرانجام فریدون که از نوادگان شاه جمشید پیشدادی بود با یاری کاوه آهنگر بر ضحاک پیروز شد و از سلطنت برکنار شد و او را در کوه دماوند به بند کشیدند. پرچم رهبر شورشیان "کاوه" را پادشاهان ایران گرامی داشتند و درفش کاویانی خواندند. درفش کاویانی نخست شاید از پوست خرس و یا شیر و یا گاو بود که پس از کاوه به طلا و گوهر آراسته شد.

ایرانیان به شکرانه این آزادی که در روز مهر از ماه مهر روی داده بود جشن مهرگان را برپا کردند.
نیز گفته اند در این روز فرشتگان برای یاری فریدون آمدند ؛ و در خانه های پادشاهان این گونه در مهر ماه رسم شد که در صحن خانه مرد دلاوری هنگام طلوع آفتاب می ایستد و به آوازی بلند می گوید: ای فرشتگان به زمین فرود آیید، بدی و بدان را براندازید و نابود نمایید. "خجسته باد جشن مهرگان "
Read more
@ketabfirouzeh‌ ‌‌ ‌‌بدون تردید حفظ استقلال سیاسی و فرهنگی ایران در برابر تازیان و اتراک و تاتار ...
Media Removed
@ketabfirouzeh‌ ‌‌ ‌‌بدون تردید حفظ استقلال سیاسی و فرهنگی ایران در برابر تازیان و اتراک و تاتار طی ۱۴۰۰ سال گذشته کاری سهل نبوده است، بلکه صدها پیامبر و پیشوا و قافله‌سالار فرهنگی و سیاسی و نظامی به همراه میلیون‌ها ایرانی در این راه کوشیده و جان باخته‌اند تا این مرز و بوم پربلا و مصیبت‌زده، که ... @ketabfirouzeh‌
‌‌
‌‌بدون تردید حفظ استقلال سیاسی و فرهنگی ایران در برابر تازیان و اتراک و تاتار طی ۱۴۰۰ سال گذشته کاری سهل نبوده است، بلکه صدها پیامبر و پیشوا و قافله‌سالار فرهنگی و سیاسی و نظامی به همراه میلیون‌ها ایرانی در این راه کوشیده و جان باخته‌اند تا این مرز و بوم پربلا و مصیبت‌زده، که یکی از مهدهای فرهنگ و تمدن درخشان بشری است، هنوز بر جای و دارای فرهنگ و زبان غنی و لطیف خود است. اما بی‌واهمه می‌توان گفت که سهم فردوسی در این میان بیش از همه است. پس شایسته است که به‌شکرانه‌ی پشت سر گذاشتن هزار سال پرماجرا و حادثه‌خیز، و هم سپاس و شادی فرارسیدن هزارمین سال عمر معنوی شاعر بزرگ حماسه‌سرایمان، هزار شمع پرفروغ ستایش و مهر بیفروزیم، و در دنیایی که می‌رود تا مرزهای سیاسی‌اش را به مرزهای فرهنگی و زبانی بدل کند روان شاعر شاعران ملی خود را مخاطب قرار دهیم و بگوییم که هرچند «ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود»، اما هنوز در همان ایران محبوب تو هستیم و به همان زبان فارسی دری سخن می‌گوییم که تو کاخ نظم بلندش را پی افکندی.

#پنج_گفتار_در_زمان_و_زندگانی_فردوسی
#مهدی_سیدی
#نشر_نی
۳۵۱ صفحه
۴۰,۰۰۰ تومان
‌‌‌ ‌‌‌
#کتاب_فیروزه
Read more
پدری کلیه، کبد، قرنیه چشم، مغز استخوان و ریه خود را برای تامین هزینه درمان فرزندش به فروش گذاشته است. <span class="emoji emoji1f622"></span><span class="emoji emoji1f622"></span><span class="emoji emoji1f622"></span><span class="emoji emoji1f622"></span><span class="emoji emoji1f622"></span><span class="emoji emoji1f622"></span><span class="emoji emoji1f622"></span> دلنوشته<span class="emoji emoji1f622"></span> #اینجاایران‌است ...
Media Removed
پدری کلیه، کبد، قرنیه چشم، مغز استخوان و ریه خود را برای تامین هزینه درمان فرزندش به فروش گذاشته است. دلنوشته #اینجاایران‌است ... ببخشید پرواز 17:45 چه ساعتی میشینه؟ ببخشید اتوبوس 9:30 ساعت چند حرکت میکنه؟ ببخشید کارت شارژ دو تومنی چنده؟ اینجا ایران است.. مردمش در مقابل تورم فقر فساد ... پدری کلیه، کبد، قرنیه چشم، مغز استخوان و ریه خود را برای تامین هزینه درمان فرزندش به فروش گذاشته است.
😢😢😢😢😢😢😢
دلنوشته😢
#اینجاایران‌است ... ببخشید پرواز 17:45 چه ساعتی میشینه؟
ببخشید اتوبوس 9:30 ساعت چند حرکت میکنه؟
ببخشید کارت شارژ دو تومنی چنده؟

اینجا ایران است.. مردمش در مقابل تورم
فقر
فساد
بدبختی
فقط
سکووووت
میکنن

اینجا ایران است

میری زن بگیری میگن خونه داری؟
میری مسکن مهر ثبت نام کنی میگه زن داری؟
حالا اینو گوش کن
میری دنبال شغل میگن متاهلی.؟
میری متاهل بشی
میگن شغلت چیه؟

اینجا ایران است

منطق؛تقلید است
کتاب؛دکور است
روزنامه تبلیغ است
ازادی ،میدان است
جمهوری،خیابان است
استقلال تیم است
شعار اسان است
شعور نایاب است
پینه های دست *عار*است
پینه بر پیشانی افتخار است
دروغ حلال است
شادی حرام است *اینجا ایران است*

جایی که مایه دار شدن عامل
بی بند و باری مردهاست

و بی مایه شدن
عامل هرزگی زنها....
تفاوت غوغا میکند ..
اینجا ایران است.
مردانش شرافت ها دریده اند
اما در صف سینه زنی به یاد مظلومیت حسین
مثلا خون گریه میکنند!

زبون:فارسی
دین:عربی
نسخه:انگلیسی
لباسا:ترکیه ای
ماشینا:کره ای
جنسا:چیني
کارگرا:افغاني
غذاها:ایتالیایی
کتونی:تایواني
أصلا یه وضعي ....
ﭘﺎﮐﺴﺘﺎﻥ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﻣﺎ ...
ﻋﺮبستان ﻣﺴﺌﻮﻝ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺯﺍﺋﺮ ﻣﺎ ...
ﺍﻓﻐﺎﻧﺴﺘﺎﻥ ﻭ ﻟﺒﻨﺎﻥ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺩﯾﭙﻠﻤﺎﺕﻫﺎﯼ ﻣﺎ ...
ﭼﯿﻦ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﮐﺸﺘﺎﺭ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺣﻮﺍﺩﺙ ﺟﺎﺩﻩﺍﯼ ﻣﺎ ...
ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﻣﻬﺎﺟﺮﺍﻥ ﻣﺎ ...
ﺍﺳﺮﺍﯾﯿﻞ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺗﺮﻭﺭ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﻣﺎ ...
ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﻓﺘﻨﻪ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﻣﺎ ...
ﻭ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺑﻘﯿﻪ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻭ ﻏﯿﺮﻃﺒﯿﻌﯽ ﻣﺎ ...
اینجا هم کسی " ﻣﺴﺌﻮﻝ " نیست، ﺑﻠﮑﻪ همه " ﻣﺸﻐﻮﻝ " اند ...
ﻣﺸﻐﻮﻝ ﭘﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺟﯿﺐ ﺧﻮﺩ ... ملت گیج گریان همیشه در صحنه نیز در حال عبادت جهت رفتن به بهشت !!!! اینجا ایران ... متاسفم...
Read more
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز ...
Media Removed
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده . یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی! به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی ... .
سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران
.
.
قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده .

یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی!

به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی اش مانند رازی بدون جواب و مهرُموم شده، رفت، تا جاودانه شود.

کشتی فرنگی ایران در حالی برای سومین بار راهی رقابت های جهانی 1969 (۱۳۴۸ شمسی ) ماردل پلاتا شد که تا به حال طعم مدال طلا را نچشیده بود.

علیرضا قلیج خانی و ایرج خورشید فر پیش تر در رقابت های جهانی 1961 و 1966 ایران را صاحب دو نشان برنز دسته 62 و 63 کیلو کرده بودند.

زندگی پر تب تاب فیروز علیزاده از تولد تا مرگ !

نماینده وزن 58 کیلو کشتی فرنگی ایران جوانی ۲۳ ساله که از کودکی طعم سختی را با از دست دادن پدر و مادر، دستفروشی و تامین مخارج خواهر و برادران کوچک تر چشیده بود .
فیروز تنها راه غلبه بر سختی های زندگی اش را در کسب مدال طلای جهانی میدید، طلایی که با تحمل رنج ها بدست آمد ولی به زندگی اش رونقی نبخشید!
خستگی سفر بیست هزار کیلومتری تیم های ملی کشتی از تهران تا ماردل پلاتا با کسب مدال طلای ابراهیم جوادی و عبدالله موحد، نقره محمد قربانی و شمس الدین سید عباسی و تک نشان برنز ابوطالب طالبی در کشتی آزاد تا حدودی دَر رفت .
کسب اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی در سرزمین نقره !
در روزگاری که مسی و فوتبالی وجود نداشت همه آرژانتین را با معادن استخراج نقره اش می شناختند.
رحیم علی آبادی جوان اردبیلی آن ایام تیم ملی کشتی فرنگی توانست مدال نقره دسته 48 کیلو را از سرزمین نقره صید کند .
فیروز پر تب و تاب تر بود شاید تمام معادن نقره آرژانتین هم نمی توانست ذره ای از عطش کسب مدال طلا را در او بکاهد.
علیزاده توانست بر مردانی از کانادا، شوروی،کره و بلغار- به علاوه تساوی با حریف رومانیایی- غلبه کند و اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی را برای خود و ایران به ارمغان بیاورد.
فیروز آمده بود تا مدال طلا چرخ زندگی اش را به چرخش در آورد طلایی که بعد ها چرخ زندگی اش را به موتور تبدیل کرد!
مدال طلا زندگی اش را رونق نبخشید، ولی نامش تا همیشه جاودانه شد.
۳۲ سال مدال طلای فیروز علیزاده ماندگار بود تا در جهانی 2001 یونان حسن رنگرز توانست اولین مدال طلای جهانی خود و دومین مدال طلای طول تاریخ کشتی فرنگی ایران را بدست بیاورد.
فیروز با همان موتور گازی اش راهی فرودگاه شد تا حسن را در آغوش بگیرد و به تهنیت بگوید .
#امیر_سلیمانی
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. ایا میدانید بعد از گذروندن 75واحد در دانشگاههای مورد تایید ایران در روسیه به راحتی میتوانید انتقالی ...
Media Removed
. ایا میدانید بعد از گذروندن 75واحد در دانشگاههای مورد تایید ایران در روسیه به راحتی میتوانید انتقالی برای ایران بگبرید و در دانشگاه بین المللی پردیس ادامه تحصیل دهید!!!؟؟؟ . امروز اولین روز از دوره اموزشی پادتفک در ایران برای اولین بار میباشد. . هنوز هم فرصت برای ثبت نام دارید برای اولین ... .
ایا میدانید بعد از گذروندن 75واحد در دانشگاههای مورد تایید ایران در روسیه به راحتی میتوانید انتقالی برای ایران بگبرید و در دانشگاه بین المللی پردیس ادامه تحصیل دهید!!!؟؟؟
.

امروز اولین روز از دوره اموزشی پادتفک در ایران برای اولین بار میباشد.
.
هنوز هم فرصت برای ثبت نام دارید

برای اولین بار دوره کالج را در ایران بگذرانید و متحمل هزینه سنگین یکسال اقامت و مخارج در روسیه نشوید
. ✅مدارک لازم جهت پذیرش تحصیلی و ویزا تحصیلی:

١-پاسپورت .
٢-دیپلم +ریز نمرات ديپلم(تایید و مهر توسط مدرسه،آموزش و پروروش شهرستان و آموزش و پرورش استان)
.
٣-پیش دانشگاهی +ریز نمرات پيش دانشگاهي (تایید و مهر توسط مدرسه،آموزش و پرورش شهرستان و آموزش و پرورش استان)
.
در صورتی که پیش دانشگاهی ایران ندارید،كالج (پادفك )کشور روسیه در ايران معادل سازی خواهد شد
.
خدمات گرفتن پذیرش به دانشجويان محترم به شرح زیر:
.
اخذ دعوتنامه دانشجويي ✅فرستادن دعوتنامه به ايران و به آدرس مورد نظر✅كمك كردن به دانشجو در گرفتن ويزا در سفارت روسيه در ايران✅استقبال دانشجو در فرودگاه روسيه ✅گرفتن سيم كارت براي دانشجو ✅ثبت نام دانشجو در دانشگاه به طور كامل✅انجام مراحل اخذ ويزاي ١ ساله براي دانشجو از دانشگاه به طور كامل✅اشنا كردن دانشجو با محيط دانشگاه ✅پذيرش دانشجو در خوابگاه✅گرفتن بيمه براي دانشجو✅افتتاح حساب بانكي براي دانشجو ✅اشنا كردن دانشجو با شهر و قوانين كشور روسيه✅راهنمايي دانشجو در روسيه
👨‍🎓دانشجو بعد گذراندن دوره کالج و اتمام ان می تواند در رشته دلخواه خود ثبت نام نماید
هزینه تحصیل در این در هر رشته ای نسبت به ساير كشورها كمتر مي باشد.*
.
البته لازم به ذکر است کورس های انگلیسی طبق بخشنامه وزارت بهداشت دیگر مورد تایید ایران نمیباشدِ . . . .
.. 🔙با ما همراه باشید 🔚 🇷🇺 @studyrussiaa

@studyrussia.belarus
@studyrussia.belarus
@studyrussia.belarus
.
محل تشکیل کلاسها👇👇
.
تهران: خیابان شریعتی بین ایستگاه شریعتی و میرداماد
📍تهران، پونک ، بالاتر از میدان پونک ، روبروی مجتمع قضایی
.
☎️ 02126711981
📲9356173778
.
Nvyhjoo yrdgfbj tsfseaj ioojj mvnjo obklp feccvuni teftsr fnkkiocc
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> «جاده قدیم» اوایل مهر ماه اکران می‌شود/ متفاوت تبلیغ می‌کنیم . کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی ...
Media Removed
# «جاده قدیم» اوایل مهر ماه اکران می‌شود/ متفاوت تبلیغ می‌کنیم . کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «جاده قدیم» از اکران این اثر سینمایی در مهر ماه خبر داد . منیژه حکمت تهیه کننده و کارگردان «جاده قدیم» درباره زمان اکران این فیلم که سال گذشته در جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت به مهر گفت: این ... #🎥
«جاده قدیم» اوایل مهر ماه اکران می‌شود/ متفاوت تبلیغ می‌کنیم
.
کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «جاده قدیم» از اکران این اثر سینمایی در مهر ماه خبر داد
.
منیژه حکمت تهیه کننده و کارگردان «جاده قدیم» درباره زمان اکران این فیلم که سال گذشته در جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت به مهر گفت: این فیلم سینمایی اوایل مهر ماه در سینماهای کشور اکران می شود و ما مشغول برنامه ریزی برای تبلیغات هستیم. وی بیان کرد: نسخه ای که در سینماها نمایش داده می شود، هیچ تفاوتی با نسخه ای که در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر نمایش داده شد، ندارد
.
حکمت در پایان گفت: «جاده قدیم» در گروه سینمای ایران اکران می شود
.
در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: در شب سال نو مینو به خانه باز نمی‌گردد ...
.
در این فیلم بازیگرانی چون مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، ترلان پروانه، محمدرضا غفاری، شیرین یزدان بخش،  لیلی رشیدی، محمدرضا هدایتی، بهناز جعفری، بانیپال شومون، پوریا رحیمی، هدی زین العابدین‌ و پرویز پورحسینی حضور دارند
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
<span class="emoji emoji1f64b"></span>‍♀️🛍<span class="emoji emoji1f392"></span> اول مهر، روزی نيست كه مدرسه ها باز می شوند؛ اول مهر روزی ست كه تو تصميم می گيری درِ مدرسه را باز ...
Media Removed
‍♀️🛍 اول مهر، روزی نيست كه مدرسه ها باز می شوند؛ اول مهر روزی ست كه تو تصميم می گيری درِ مدرسه را باز كنی. يعنی همان روزی كه تصميم می گيری دانش آموز شوی؛ آن وقت می بينی كه خانه مدرسه است، كوچه مدرسه است، شهر مدرسه است، دنيا مدرسه است؛ و هر جا و هر چيز، درسی ست براي آموختن. روزی كه تو دانش آموز شوی، همه ... 🙋‍♀️🛍🎒
اول مهر، روزی نيست كه مدرسه ها باز می شوند؛ اول مهر روزی ست كه تو تصميم می گيری درِ مدرسه را باز كنی.
يعنی همان روزی كه تصميم می گيری دانش آموز شوی؛ آن وقت می بينی كه خانه مدرسه است، كوچه مدرسه است، شهر مدرسه است، دنيا مدرسه است؛ و هر جا و هر چيز، درسی ست براي آموختن.
روزی كه تو دانش آموز شوی، همه جا مدرسه خواهد شد؛ و از آن روز به بعد ، تمام روزها ،اول مهر است... محصولات تازه #هیرمند_پیپر در شهرکتاب بوستان 🤗🤩 #شهر_کتاب #شهر_کتاب_بوستان #کیف #کیف_مدرسه #کوله_پشتی #کوله_مدرسه #محصولات_جدید #هیرمند_پیپر #هیرمند #مدرسه #بوی_ماه_مهر #کالای_با_کیفیت_ایرانی #ساخت_ایران #کالای_با_کیفیت
Read more
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: هنوز از شکست مقابل لبنان ناراحتیم/ بازیکنان را بازسازی کردیم سرمربی ...
Media Removed
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: هنوز از شکست مقابل لبنان ناراحتیم/ بازیکنان را بازسازی کردیم سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران گفت: هنوز از شکست شب گذشته مقابل لبنان ناراحت هستیم و سعی کردیم برای دیدار مقابل سوریه بازیکنان را بازسازی کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، علی آرزومندی بعدازظهر ... سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: هنوز از شکست مقابل لبنان ناراحتیم/ بازیکنان را بازسازی کردیم
سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران گفت: هنوز از شکست شب گذشته مقابل لبنان ناراحت هستیم و سعی کردیم برای دیدار مقابل سوریه بازیکنان را بازسازی کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی آرزومندی بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران پس از پیروزی تیمش مقابل سوریه و قرار گرفتن در جایگاه دوم مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان، اظهار کرد: هنوز از شکست دیشب مقابل لبنان ناراحت هستیم زیرا این شکست ضربه سنگینی از لحاظ روحی به بازیکنان وارد کرده بود.

وی افزود: پس از شکست دیروز سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی بازسازی کنیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و در بازی مقابل سوریه با اختلاف زیادی پیروز شدیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران با بیان اینکه شکست مقابل لبنان را جبران خواهیم کرد، گفت: با تمام توان در تورنمنت‌های بعدی حاضر خواهیم شد تا از دست دادن قهرمانی در این رقابت‌ها را جبران کنیم.

آرزومندی ضمن تشکر از تماشاگران گرگانی که در طول مسابقات از تیم ملی بسکتبال نوجوانان حمایت کردند، تصریح کرد: واقعا این تماشاگران سرمایه بسکتبال هستند و امیدوارم در آینده گرگان میزبانی‌های بزرگ‌تری در مسابقات بسکتبال داشته باشد.

دیدار تیم‌های ایران و سوریه در روز پایانی مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان با برتری ۱۰۳ بر ۳۱ ایران همراه بود.

لازم به ذکر است؛ مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا به مدت پنج روز با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، اردن و عراق، به میزبانی گرگان برگزار شد.

Http://justgorganbasketball.blog.ir/post/231
Read more
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب ...
Media Removed
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران گفت: در دیدار مقابل اردن نسبت به بازی قبل اشتباهات ... سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است
سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران گفت: در دیدار مقابل اردن نسبت به بازی قبل اشتباهات کمتری داشتیم و امیدواریم این روند ادامه دار باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی آرزومندی بعدازظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران پس از پیروزی تیمش مقابل اردن در مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان، اظهار کرد: نسبت به دیدار نخست‌مان اشتباهات کمتری داشتیم و امیدواریم در دو دیدار باقی مانده هم این روند را ادامه دهیم.

وی در خصوص دیدار فردای تیمش مقابل لبنان، گفت: فردا مهم‌ترین بازی ما در این رقابت‌هاست زیرا لبنان سطح بالاتری نسبت به دیگر رقبای ما دارد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران در خصوص حمایت تماشاگران گرگانی، تصریح کرد: سیاست فدراسیون بسکتبال برگزاری چنین رقابت‌هایی در شهرستان‌های بسکتبال خیز مانند گرگان است و خوشبختانه تا کنون هواداران گرگانی حمایت فوق العاده‌ای از تیم ملی انجام دادند.

آرزومندی در خصوص سیاست جدید وزارت ورزش و جوانان که اردوهای خارجی تیم‌های ملی در راستای صرفه جویی در هزینه‌ها کاهش یابد، خاطرنشان کرد: بازیکنان رده‌های پایه برای کسب تجربه نیاز به حضور در میادین بین المللی دارند و فکر نمی‌کنم اعزام به اردوهای خارج از کشور هزینه آنچنانی داشته باشد.

وی ادامه داد: دور برگشت مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا، آذر یا دی امسال با حضور همین پنج تیم برگزار می‌شود و ما برای کسب قهرمانی باید تدارک ویژه‌ای ببینیم.

دیدار تیم‌های ایران و اردن در روز نخست مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان با برتری ۹۰ بر ۲۵ ایران همراه بود.

لازم به ذکر است؛ مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، اردن و عراق، به میزبانی گرگان در حال برگزاری است.

Http://justgorga
Read more
 #پالایشگاه_پارسیان_مهر یکی از  #پالایشگاه‌های گاز #ایران است که در شهرستان مهر قرار گرفته‌است. ...
Media Removed
#پالایشگاه_پارسیان_مهر یکی از  #پالایشگاه‌های گاز #ایران است که در شهرستان مهر قرار گرفته‌است. این پالایشگاه در موقعیت طول ۵۸ و ۵۲ شرقی و عرض ۲۸ و ۲۷ شمالی در فاصله9کیلومتری مرکز شهرستان مهر قرار دارد. در دشت میان آخرین رشته کوههای فلات ایران ( #زاگرس_جنوبی) بر کناره #بزرگراه_مهر- لامرد ... #پالایشگاه_پارسیان_مهر یکی از  #پالایشگاه‌های گاز #ایران است که در شهرستان مهر قرار گرفته‌است. این پالایشگاه در موقعیت طول ۵۸ و ۵۲ شرقی و عرض ۲۸ و ۲۷ شمالی در فاصله9کیلومتری مرکز شهرستان مهر قرار دارد. در دشت میان آخرین رشته کوههای فلات ایران ( #زاگرس_جنوبی) بر کناره #بزرگراه_مهر- لامرد قرار گرفته و تاکنون دو فاز آن به بهره برداری رسیده‌است.منابع تأمین گاز پالایشگاه در حال حاضر شامل میادین #تابناک ، #شانول ، #هما و #وراوی می‌باشد. برآورد تعداد چاههای مورد نیاز حفاری حوزه تابناک، شانول و وراوی و هما، #40 حلقه چاه می‌باشد. طراحی این پالایشگاه به منظور تصفیه گاز شیرین، تفکیک میعانات گازی به محصولات با ارزش تر شامل #اتان،  #پروپان،  #بوتانو  #بنزین طبیعی می‌باشد که بخش اول آن با حضور  #سیدمحمدخاتمی رئیس جمهور وقت در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۸۲ با ظرفیت ۲۱ میلیون مترمکعب گاز و ۱۲ هزار بشکه مایعات نفتی، در روز فعالیت خود را آغاز نموده‌است. به منظور انتقال گاز طبیعی تولیدی لوله گازی از پالایشگاه پارس جنوبی، پارسیان، جهرم، ارسنجان،اصفهان احداث شده است. خط لوله علاوه بر تأمین بخشی از گاز مورد نیاز شمال کشور، گاز مورد نیاز شهرستانهای جنوب استان فارس را نیز تأمین خواهد می نماید.هم‌اکنون با بهره‌برداری از فاز دوم در سال ۱۳۸۶ ظرفیت تولید گاز آن به حدود ۸۰ میلیون مترمکعب رسیده‌است. این پالایشگاه دارای نیروگاه گازی به ظرفیت ۱۶٫۵MW می‌باشد که شامل سه توربین گازی ۵٫۵MW است. برق پالایشگاه در حالت عادی از نیروگاه و در غیر آن از شبکه برق مهر تامین می‌گردد. برق شبکه سراسری از یک پست ۲۰/۱۳۲ کیلو ولتی در خوزی تأمین گردیده که در صورت قطع این خط از خط ۲۰ کیلو ولتی برق مورد نیاز تأمین می‌گردد.
Read more
<span class="emoji emoji1f4a0"></span> سید محمد خاتمی در دیدار عیدانه با مردم زادگاهش؛ <span class="emoji emoji1f539"></span>نوروز درس رویش مهر به دل ها می دهد <span class="emoji emoji1f539"></span>دل ها را از دروغ ...
Media Removed
سید محمد خاتمی در دیدار عیدانه با مردم زادگاهش؛ نوروز درس رویش مهر به دل ها می دهد دل ها را از دروغ و کینه و نامهربانی پاک کنیم می توانیم با همبستگی و رفع کدورت ها، بر مشکلات داخلی و خارجی کشور فائق آییم رییس جمهور اسبق کشورمان در دیدار عیدانه با مردم در زادگاهش اردکان، گفت: به همه ملت بزرگوار ایران ... 💠 سید محمد خاتمی در دیدار عیدانه با مردم زادگاهش؛ 🔹نوروز درس رویش مهر به دل ها می دهد 🔹دل ها را از دروغ و کینه و نامهربانی پاک کنیم
🔹 می توانیم با همبستگی و رفع کدورت ها، بر مشکلات داخلی و خارجی کشور فائق آییم
رییس جمهور اسبق کشورمان در دیدار عیدانه با مردم در زادگاهش اردکان، گفت: به همه ملت بزرگوار ایران و یکایک مردم شریف استان یزد و شهرستان اردکان؛ این عید را تبریک عرض می کنم، به خصوص ایثارگران و جانبازان و آزادگان و خانواده های شهدا که در خدمت کشور و انقلاب هستند و یاد می کنم از شهیدان بزرگوار که در راه سربلندی میهن و دفاع از اسلام و آزادی، جان عزیز خودشان را تقدیم کردند، امیدوارم که روح آنها شاد باشد.
سید محمد خاتمی ادامه داد: نوروز آغاز بهار و آغاز فصل نو شدن و یک زایش است؛ همیشه در این ایام خانه تکانی می کنیم و آماده می شویم برای بهار و نوروز. البته باید دلها را از پلیدی ها، دروغ و کینه ها و نامهربانی ها تکان دهیم.
به هر حال ممکن است از همدیگر گله ای داشته باشیم، بهار درس می دهد که دلها را آماده رویش مهر کنیم و مهری که موجب همبستگی خواهد شد. همکاری که همه ما را در مسیر ساختن ایران اعتلای ایران دفاع از حقوق مردم ایران آماده کند.
وی با بیان اینکه امروز کشور ما با مشکلات و خطرات زیادی روبرو ست عنوان داشت: قدرت های بزرگ سلطه گر و صهیونیست و ارتجاع منطقه با همه وجود با همدیگر برای ضربه زدن به کشور و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران همپیمان شده اند؛ ما همواره مورد تهاجم و تحت فشار آنها بوده ایم ولی امروز فشارها زیادتر است و خطرات بیشتری تهدید می کند؛ البته در این موقعیت با همبستگی ما و تلاش برای استفاده همه نیروهایی که در درون ماست می توانیم با مشکلات مواجه شویم و بر آنها فائق آییم.
رئیس جمهور اسبق کشورمان تصریح کرد: ایران، استعداد و ظرفیت فوق العاده ای دارد، اگر همبستگی باشد و انرژی ها صرف نفی و دفع یکدیگر نشود می تواند قدرت موثری را در مقابل قدرت های خارجی و مشکلات فراوان داخلی ایجاد کند.
سید محمد خاتمی گفت: وضع معیشتی بخش های زیادی از مردم خوب نیست؛ می توانیم با همبستگی و در کنار هم بودن و رفع کدورت ها و تصمیم همگی برای خدمت به انقلاب و ایران و مردم بر مشکلات فائق شویم.

رئیس جمهور اسبق کشورمان اظهار داشت: امیدوارم در سال جدید با همبستگی بیشتر، دفع کدورت ها و اتحاد و همدلی افزونتر ملت ما برای مقابله با تهدیدهایی که از بیرون متوجه ماست و
ادامه در کامنت.........
Read more
<span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای ...
Media Removed
گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر برترینش کن برایم این زمان و این زمین . . . عید نوروز بر شما مبارک نوبانو ________________________ روسری 145 در 145 سانتیمتر ابریشم طبیعی مجلسی طراحی خاص و متفاوت تکنیک ... 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین
روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین . . .
عید نوروز بر شما مبارک
🌷نوبانو🌷
________________________
روسری
145 در 145 سانتیمتر
ابریشم طبیعی
مجلسی
طراحی خاص و متفاوت
تکنیک چاپ و نقاشی باتیک
ارسال رایگان به سراسر ایران
اطلاعات بیشتر از طریق دایرکت یا تلگرام. لینک در بیو
________________________
#روسری_شیک #روسری_مجلسی #روسری #زهرامنوچهری #نوبانو #زیبا #مجلسی #خاص #لاکچری #شیکپوش #متفاوت #خوب #اینستاگرام #خرید #عید #روسری_خاص
Read more
Loading...
Load More
Loading...