Loading Content...

نام با تهران دانشگاه

Loading...


Unique profiles
55
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Amirkabir University of Technology, Chalus, Mazandaran, Iran, Tehran, Iran
Average media age
794.5 days
to ratio
11.5
<span class="emoji emoji1f3ac"></span><span class="emoji emoji1f3ac"></span>جامعه دامپزشکان ایران در مرداد ماه برگزار می‌کند: بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه ...
Media Removed
جامعه دامپزشکان ایران در مرداد ماه برگزار می‌کند: بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه دامپزشکی و تکنولوژی‌های نوین(ایران وت) بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه تخصصی ایران وت یکم تا سوم مرداد در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. به گزارش ستاد خبری کنگره، در این ... 🎬🎬جامعه دامپزشکان ایران در مرداد ماه برگزار می‌کند:
بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه دامپزشکی و تکنولوژی‌های نوین(ایران وت)
بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه تخصصی ایران وت یکم تا سوم مرداد در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری کنگره، در این رویداد تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان نظام دامپزشکی، مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، موسسه تحقیقات علوم شیلاتی، دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد اسلامی کرج، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، انستیتو پاستور ایران، صندوق بیمه کشاورزی و شرکت‌های فعال در حوزه دامپزشکی مشارکت دارند.
مهم ترین اهداف جامعه دامپزشکان ایران از برپایی "اولین نمایشگاه تخصصی ایران وت" که همزمان با بیستمین کنگره دامپزشکی ایران برگزار می‌شود؛ فراهم‌سازی فضای گفتگو و ارتباط چهره به چهره با شرکت‌های فعال داخلی و خارجی در حوزه‌های متنوع دامپزشکی، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، صنعتی و تحقیقاتی دامپزشکی ، تغذیه ، پرورش دام ، طیور و آبزیان، کمک به انتقال دانش فنی و معرفی محصولات و تکنولوژی‌های نوین عنوان شده است.
ارائه سخنرانی‌های کلیدی، برگزاری کارگاه های آموزشی همراه با امتیاز بازآموزی ، برگزاری کارگاه‌های موردکاوی (انتقال تجربه)، پذیرش چکیده مقالات و انتشار آن در کتاب همایش از جمله برنامه‌های بیستمین کنگره دامپزشکی ایران طبق روال سال‌های گذشته است.
گفتنی است علاقه‌مندان جهت ارائه مقالات خود و‌چاپ چکیده آنها در کتاب کنگره در صورت پذیرش، تا 15 تیر ماه ۹۷ فرصت دارند چکیده مقاله خود را بر اساس شرایط مندرج در سایت کنگره به نشانی www.iranvetexpo.com به نشانی www.20ivc.com ارسال کنند.
همچنین علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام برای شرکت در بیستمین کنگره دامپزشکی می توانند با دبیرخانه این کنگره به شماره 88203845 تماس حاصل نمایند.
@vetland
Read more
Loading...
 #Rensta #Repost: @sakoartschool via @renstapp ··· “ بهنام صدیقی دانش‌آموخته کارشناسی عکاسی ...
Media Removed
#Rensta #Repost: @sakoartschool via @renstapp ··· “ بهنام صدیقی دانش‌آموخته کارشناسی عکاسی در سال 1387 از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. او سابقه ی عکاسی مطبوعاتی، بین سال های 1382 تا 1386 را نیز دارد. از صدیقی دو کتاب با عنوان‌های «اکباتان، غرب تهران» (1388- نشر ماه ریز-تهران) ... #Rensta #Repost: @sakoartschool via @renstapp ···
“ بهنام صدیقی دانش‌آموخته کارشناسی عکاسی در سال 1387 از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.
او سابقه ی عکاسی مطبوعاتی، بین سال های 1382 تا 1386 را نیز دارد. از صدیقی دو کتاب با عنوان‌های «اکباتان، غرب تهران» (1388- نشر ماه ریز-تهران) و «یادآوری» (1393- نشر موتوبوکز-لندن) منتشر شده است.
آخرین نمایشگاه های انفرادی صدیقی با عنوان‌های «تعطیلات» در گالری راه ابریشم تهران (1392) و «یادآوری» در گالری ShowRoom لندن (1393) برگزار شده است. او از سال 1388 به تدریس عکاسی در دانشگاه ها و موسسات آموزشی هنری پرداخته است و هم اکنون به عنوان مدرس با موسسه‌های «عکاسی حرفه ای» و همچنین به عنوان دبیر عکس با مجله فرهنگی-هنری «آنگاه» همکاری می کند. صدیقی در سال 1392 برنده جایزه هنر معاصر ایران از بنیاد MOP شد و از آخرین فعالیت‌های حرفه‌ای او می‌توان به کیوریتوری نمایشگاهی با عنوان «این ما هستیم، نه آنها» با حضور بیست عکاس مستند ایرانی (مهر ماه 1396-گالری آریانا- تهران) نام برد. #explore #photogerapher #photogeraphy
شرح مختصر کارگاه عکاسی پایه (دیجیتال) - شناخت ساختمان دوربین های دیجیتال
- نورسنجی و انواع آن
- فوکوس و حالت‌های فوکوس اتوماتیک
- محاسبه عمق میدان و فاصله هایپرفوکال
- آشنایی با تکنیک های سرعت شاتر
- لنزها و کاربردهای آن
- آشنایی با فیلتر‌ها
- شناخت نور و انواع آن
- عکاسی با فلاش و آشنایی با تکنیک های آن
- وایت بالانس و دمای رنگ
- ترکیب بندی و کادر بندی ”
Read more
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار ...
Media Removed
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار هفتادوهفتم: "علی رفیعی" زمستان سال ۱۳۱۷ در شهر اصفهان متولد شد. پس از تحصیلات ابتدایی در زادگاه‌اش، به تهران آمده و سپس راهی فرانسه می‌شود. این نویسنده، مترجم و کارگردان دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ... با احترام

زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم

افتخار هفتادوهفتم:
"علی رفیعی" زمستان سال ۱۳۱۷ در شهر اصفهان متولد شد. پس از تحصیلات ابتدایی در زادگاه‌اش، به تهران آمده و سپس راهی فرانسه می‌شود. این نویسنده، مترجم و کارگردان دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌ی جامعه‌شناسی، کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و دکترای تئاتر دانشگاه سوربن می‌باشد. علی رفیعی دارای دیپلم عالی کارگردانی از دانشگاه بین‌مللی تئاتر فرانسه و هم‌چنین دیپلم عالی بازی‌گری از مدرسه‌ی شارل دولن فرانسه نیز می‌باشد. او دهه‌ی پنجاه به ایران بازگشت و از سال ۱۳۵۳ تاکنون (با چند وقفه) در دانشگاه تهران تدریس می‌نماید. سال ۱۳۵۴ ریاست تئاترشهر را بر عهده گرفته و انقلابی در مسیر تئاتر ایران به‌وجود ‌آورد.
نخستین نمایش‌نامه‌ی ترجمه‌ی خویش، "آنتیگونه" را سال ۱۳۵۳ به صحنه برده و دو سال بعد اولین نمایش‌نامه‌ی تالیفی خود، "شیون و استغاثه پای دیوار بزرگ شهر" را اجرا می‌کند.
علی رفیعی از طراحان صحنه و لباس برجسته‌ی ایران است. او در سینما نیز سال ۱۳۸۳ نخستین اثرش، "ماهی‌ها عاشق می‌شوند" را کارگردانی نمود.

از او:
مهم‌ترین راز ماندگاری و جاودانه بودن آثار متعلق به اعصار طلایی تئاتر و ادبیات در این است که نه به قشر خاصی محدود می‌شوند و نه به طبقه‌ای خاص. تئاتری که مکان تقابل و رودررویی افکار و اندیشه‌های عصر و زمانه‌اش نباشد، تئاتری که از ارائه و معرفی عصر خود روی‌گردان باشد و نخواهد یا نتواند بازتاب اندیشه‌های عصر خود و شیوه زندگی جامعه و فرهنگ خود باشد و ترجیح ‌دهد به سنت‌ها و گذشته رو آورد، به‌تر است نام خود را موزه بگذارد.
تئاتر هنر گفت‌وگو است، اما نه به مفهوم گفت‌وگوی صحنه‌ای میان بازیگران؛ بلکه گفت‌وگوی هنرمند با جامعه‌ای که در آن زیست می‌کند. یکی از مهم‌ترین مسائل تئاتر در عصر معاصر، جست‌وجو و خلق شیوه‌های نوینی است که به یاری آن ها بتواند با واقعیت‌های پیرامون‌اش ارتباط برقرار کند. اولین پرسشی ‌که برای هرکس می‌تواند مطرح شود این است که برای ایجاد این ارتباط، در شرایطی که رسانه‌های دیگر رقبای سرسختی به شمار می‌آیند، چه شیوه‌ها و ترفندها و چه نوع ابزارهای بیانی نوینی می‌تواند خلق و ابداع کند تا هم خطری او را تهدید نکند و هم جایگاهی مناسب برای خود داشته باشد: خلاقیت هنری.

عمرش سبز و مستدام

#کتاب #علی_رفیعی #نویسنده #مترجم #کارگردان #نمایشنامه_نویس #طراح_صحنه #طراح_لباس
Read more
. <span class="emoji emoji2668"></span>️همایش جامع Digital Marketing <span class="emoji emoji1f4bb"></span>استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ...
Media Removed
. ️همایش جامع Digital Marketing استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . سرفصل ها خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر سئو علم است یا هنر نقش سئو در کسب درآمد در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق بین المللی تاثیر ... .
♨️همایش جامع Digital Marketing
💻استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال
.
🔻سرفصل ها
🔘خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر
🔘سئو علم است یا هنر
🔘نقش سئو در کسب درآمد
🔘در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی
🔘آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق بین المللی
🔘تاثیر Key Word Suggestion در میزان درآمد بنگاه های اقتصادی
🔘چگونگی ثبت کلیدواژه ها در سایت
🔘چگونگی بهینه سازی افزایش رتبه سایت در موتور جستجو
🔘تکنیک های مارکتینگ و بازاریابی رو در رو
.
🔻زمان برگزاری

پنجشنبه ۲۵ مرداد ماه از ساعت ١۵ الی ١٩
.
🔻مکان:
امیر آباد شمالی، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
.
🔷رزومه استاد غفوری:
🔹بنیان گزار سیستم آموزش نوین (ETU)
🔹موسس هولدینگ اشتغال و کار آفرین SEWD
🔹مدیریت IT گروه متخصصین ایران
🔹عضو انجمن "تریدر"های نیویورک
🔹مشاور کسب و کارهای نوین
🔹مدیریت تولید محتوا برای کسب و کار و تجارت های الکترونیکی برای بیش از 50 سایت
🔹متخصص در امور دیجیتال مارکتینگ و کار آفرینی
🔹 با سابقه بیش از 11 سال تدریس و بیش از 4270 دانشجو
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
🔻پیش نیاز های این دوره
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
☑️ نیازی به آوردن لب تاب نمیباشد
.
🔻شهریه

ثبت نام دانشجویی 79 هزار تومان

ثبت نام آزاد 99 هزار تومان

ثبت نام گروهی دانشجویی 69 هزار تومان

ثبت نام گروهی آزاد 89 هزار تومان

لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد: 🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
. <span class="emoji emoji2668"></span>️همایش جامع Digital Marketing . . <span class="emoji emoji1f4bb"></span>استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ...
Media Removed
. ️همایش جامع Digital Marketing . . استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال . . سرفصل ها . . خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر سئو علم است یا هنر نقش سئو در کسب درآمد در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق ... .
♨️همایش جامع Digital Marketing
.
.
💻استراتژی دیجیتال مارکتینگ، گوگل وبمستر و سئو تکنیکال
.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘خوداشتغالی و میلیونر شدن از طریق کامپیوتر 🔘سئو علم است یا هنر
🔘نقش سئو در کسب درآمد
🔘در اوج ماندن کسب و کارها در دوران رکود اقتصاد سنتی
🔘آیتم های پیشرفت تجاری در شرکت های موفق بین المللی
🔘تاثیر Key Word Suggestion در میزان درآمد بنگاه های اقتصادی
🔘چگونگی ثبت کلیدواژه ها در سایت
🔘چگونگی بهینه سازی افزایش رتبه سایت در موتور جستجو
🔘تکنیک های مارکتینگ و بازاریابی رو در رو
.
.
🔻زمان برگزاری
.
.
پنجشنبه ۲۵ مرداد ماه از ساعت ١۵ الی ١٩
.
.
🔻مکان:
امیر آباد شمالی، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
.
.
🔷رزومه استاد غفوری:
.
.
🔹بنیان گزار سیستم آموزش نوین (ETU)
🔹موسس هولدینگ اشتغال و کار آفرین SEWD
🔹مدیریت IT گروه متخصصین ایران
🔹عضو انجمن "تریدر"های نیویورک
🔹مشاور کسب و کارهای نوین
🔹مدیریت تولید محتوا برای کسب و کار
و تجارت های الکترونیکی برای بیش از 50 سایت
🔹متخصص در امور دیجیتال مارکتینگ و کار آفرینی
.
🔹 با سابقه بیش از 11 سال تدریس و بیش از 4270 دانشجو
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
.
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
.
.
☑️ نیازی به آوردن لب تاب نمیباشد
.
.
🔻شهریه
.
.
ثبت نام دانشجویی 79 هزار تومان
.
.
ثبت نام آزاد 99 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 69 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی آزاد 89 هزار تومان
.
.
لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد:
.
.
🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
. نخستین دوره فتوشاپ مقدماتی CC2018 . . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ها . . <span class="emoji emoji1f518"></span> آموزش کامل کار با نرم افزار <span class="emoji emoji1f518"></span> طراحی کارت ...
Media Removed
. نخستین دوره فتوشاپ مقدماتی CC2018 . . سرفصل ها . . آموزش کامل کار با نرم افزار طراحی کارت ویزیت پست پروداکشن طراحی پوستر روتوش عکس طراحی لوگو شیت بندی انیمیشن موکاپ و ... . . زمان برگزاری . . چهارشنبه 24 مردادماه از ساعت 14 الی 18 پنجشنبه 25 مرداد ماه از ساعت ... .
نخستین دوره فتوشاپ مقدماتی CC2018 .
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘 آموزش کامل کار با نرم افزار 🔘 طراحی کارت ویزیت
🔘پست پروداکشن
🔘طراحی پوستر
🔘روتوش عکس
🔘طراحی لوگو
🔘شیت بندی
🔘انیمیشن
🔘موکاپ
🔘و ...
.
.
🔻زمان برگزاری
.
.
چهارشنبه 24 مردادماه از ساعت 14 الی 18
پنجشنبه 25 مرداد ماه از ساعت 9 الی 13
.
.
🔻مکان:
امیر آباد شمالی، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
.
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
.
.
☑️ نیازی به آوردن لب تاب نمیباشد
.
.
🔻شهریه
.
.
ثبت نام دانشجویی 79 هزار تومان
.
.
ثبت نام آزاد 99 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 69 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی آزاد 89 هزار تومان
.
.
لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد:
.
🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
Loading...
پست قبلی یه اشتباهی پیش اومد چون اهنگ حسرت حصین جدید نیست بیوگرافی بعدی که میذارم بیو گرافی هیچکسه تگ ...
Media Removed
پست قبلی یه اشتباهی پیش اومد چون اهنگ حسرت حصین جدید نیست بیوگرافی بعدی که میذارم بیو گرافی هیچکسه تگ دوستان فراموش نشه #هیچکس #رپ #world_of_rapp سروش لشگری در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران زاده‌شد. وی تا ۲ سالگی در آلمان بزرگ‌شده‌است و یکی از فرزندان پسر یک خانواده ۵ نفری است.[۲] پدر او اصالتاً ... پست قبلی یه اشتباهی پیش اومد چون اهنگ حسرت حصین جدید نیست
بیوگرافی بعدی که میذارم بیو گرافی هیچکسه
تگ دوستان فراموش نشه
#هیچکس #رپ #world_of_rapp
سروش لشگری در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران زاده‌شد. وی تا ۲ سالگی در آلمان بزرگ‌شده‌است و یکی از فرزندان پسر یک خانواده ۵ نفری است.[۲] پدر او اصالتاً اهل قزوین است و با حسین لشگری (خلبان مشهور نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که سال‌ها در عراق اسیر بود) نسبت خانوادگی دارد.[۲] او ساکن محله ونک تهران و دانشجوی رشته الکتروتکنیک در دانشگاه بوده، اما درس خود را نیمه‌کاره رها کرده‌است.[۲]

فعالیت هنریویرایش

سال‌های آغازین (۱۳۶۴–۱۳۸۲)ویرایش
هیچ‌کس در ابتدا کارش را با بازخوانی ترانه‌های انگلیسی آغاز کرد، اما با استقبال چندانی مواجه‌نشد.[۳] او در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی فارسی دلیل انتخاب نام هیچ‌کس را این گونه بیان کرده‌است:[۴]

دلیل انتخاب اسم هیچ‌کس هم این بود که می‌خواستم یک تضادی ایجاد کنم با تأثیری که می‌خوام بگذارم و حرف‌هایی که می‌زنیم.

تشکیل ۰۲۱، آلبوم جنگل آسفالت و شهرت (۱۳۸۲–۱۳۸۶)ویرایش
در سال ۱۳۸۲، هیچ‌کس یکی از نخستین گروه‌های رپ ایران را با نام «۰۲۱» و با شعار «تهران برای همیشه» ایجاد کرد.[۳][۵] در آغاز هیچ‌کس در ترانه‌های خود به کل‌کل‌های رایج با دیگر خواننده‌های رپ می‌پرداخت،[۴]
Read more
انصراف بیمه رازی از لیگ کوثر تیم تکواندوی بانوان بیمه رازی از حضور در لیگ کوثر انصراف داد. به گزارش ...
Media Removed
انصراف بیمه رازی از لیگ کوثر تیم تکواندوی بانوان بیمه رازی از حضور در لیگ کوثر انصراف داد. به گزارش سایت هواداران تکواندو، تیم تکواندوی بیمه رازی به دلیل اینکه چند بازیکن اصلی تیمش از حضور در این تیم انصراف دادند، با وجود اینکه ورودی حضور در لیگ کوثر را پرداخت و ثبت نام نیز کرده بود از حضور در این ... انصراف بیمه رازی از لیگ کوثر

تیم تکواندوی بانوان بیمه رازی از حضور در لیگ کوثر انصراف داد.
به گزارش سایت هواداران تکواندو، تیم تکواندوی بیمه رازی به دلیل اینکه چند بازیکن اصلی تیمش از حضور در این تیم انصراف دادند، با وجود اینکه ورودی حضور در لیگ کوثر را پرداخت و ثبت نام نیز کرده بود از حضور در این مسابقات انصراف داد.

قرار است چهاردهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» از روز پنج شنبه همین هفته(22 شهریورماه) با حضور 16 تیم در فدراسیون تکواندو کار خود را آغاز کند.

لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان تهران، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران، هیات تکواندو البرز، هیات تکواندو شهرستان کرج، هیات تکواندو ‌جنوب‌شرق تهران، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو استان گلستان، بنیاد گیلان، ققنوس جویبار، هیات تکواندو شهرستان بهار (همدان)و باشگاه ورزشی داتیس یزد در این رقابت‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند.

گفتنی است؛ در سیزدهمین دوره «جام کوثر» که سال 1396 پیگیری شد، تیم لوازم خانگی کن بر سکوی قهرمان ایستاد، بیمه رازی عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و دانشگاه الزهرا (س) نیز بر سکوی سومی ایستاده بود.
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f4cc"></span> سعید فرج‌پوری (زاده ۱۳۳۹ در سنندج )، نوازندهٔ سرشناس کمانچه است. فعالیت‌ها از جمله ...
Media Removed
سعید فرج‌پوری (زاده ۱۳۳۹ در سنندج )، نوازندهٔ سرشناس کمانچه است. فعالیت‌ها از جمله فعالیت‌های فرجپوری می‌توان به تدریس در کانون چاووش، مرکز حفظ و اشاعه موسیقی، هنرستان‌های دختران و پسران، دانشگاه هنر، دانشگاه علمی کاربردی، نوازندگی در گروه‌های شیدا، عارف، آوا، دستان و ... 📌
سعید فرج‌پوری (زاده ۱۳۳۹ در سنندج )، نوازندهٔ سرشناس کمانچه است.

فعالیت‌ها

از جمله فعالیت‌های فرجپوری می‌توان به تدریس در کانون چاووش، مرکز حفظ و اشاعه موسیقی، هنرستان‌های دختران و پسران، دانشگاه هنر، دانشگاه علمی کاربردی، نوازندگی در گروه‌های شیدا، عارف، آوا، دستان و شرکت در ضبط آثار بی شماری از آهنگسازان معاصر و اجرای کنسرت در مراکز فرهنگی و فستیوالی در اروپا، آمریکا، کانادا، آسیا به همراه گروه‌های مختلف و صاحب نام موسیقی ایرانی، اشاره کرد.فرج پوری آثاری را هم به صورت سی دی آلبوم موسیقی انتشار داد که از جمله‌آنها می‌توان در بخش تکنوازی به آثاری چون تکنوازی کمانچه 1 در دستگاه سه گاه، تک نوازی کمانچه ۲ در دستگاه همایون، کمانچه نوازی بر اساس نغمه‌های کردی به همراه تمبک و دف پژهام اخواص، اشاره کرد.بخشی از فعالیت‌های فرجپوری در حوزه آهنگسازی نمود پیدا کرده است که شاخص‌ترین آن آلبوم شوریده با صدای بانو پریسا و گروه دستان است که جایزه بهترین موسیقی سال ۲۰۰۳ از وزارت فرهنگ فرانسه را دریافت کرد.علاوه بر این کار وی آهنگ سازی آلبوم‌های دریای بی پایان (همکاری با گروه دستان با صدای سالار عقیلی) و غوغای عشق بازان و کنسرت محمدرضا شجریان و گروه آوا آهنگ سازی برای گروه آوا با آواز محمد رضا شجریان) را نیز انجام داده است.کتاب ۲۰ قطعه برای کمانچه هم از جمله کارهای نوشتاری فرجپوری است که به بازار موسیقی عرضه شده است.وی از سال ۱۳۸۵، به همراه مجید درخشانی و محمد فیروزی، محمدرضا شجریان و همایون شجریان را در کنسرت‌های اروپا و تهران همراهی کرد. وی همچنین از اعضای گروه دستان می‌باشد.
منبع: ویکیپدیا .
.
.
http://www.farajpoori.com
Read more
به کجا چنین شتابان ؟ شعر و صدای استاد دکتر محمدرضا شفیعی کَدْکَنی  نویسنده و شاعر با تخلص م. سرشک  اهل ایران است. محمدرضا شفیعی کدکنی در نوزدهم مهرماه ۱۳۱۸ در کدکن نیشابور(از توابع تربت حیدریهٔ امروزی) در خراسان به دنیا آمد. شفیعی  کدکنی هرگز به دبستان و دبیرستان نرفت و از آغاز ... به کجا چنین شتابان ؟
شعر و صدای استاد
دکتر محمدرضا شفیعی کَدْکَنی 
نویسنده و شاعر با تخلص م. سرشک 
اهل ایران است.

محمدرضا شفیعی کدکنی در نوزدهم مهرماه ۱۳۱۸ در کدکن نیشابور(از توابع تربت حیدریهٔ امروزی) در خراسان به دنیا آمد. شفیعی  کدکنی هرگز به دبستان و دبیرستان نرفت و از آغاز کودکی نزد پدر خود (که آخوند بود) و محمدتقی ادیب نیشابوری (ادیب نیشابوری دوم) به فراگیری زبان و ادبیات عرب پرداخت (در هفت‌سالگی تمامالفیهٔ ابن مالک را از حفظ بود) و فقه، کلام و اصول را نزد شیخ هاشم قزوینی (معروف به «فقیه آزادگان») فراگرفت. او به پیشنهاد دکتر علی‌اکبرفیاض دردانشگاه فردوسی مشهد نام‌نویسی کرد و در کنکور آن سال نفر اول شد و به دانشکدهٔ ادبیات رفت و مدرک کارشناسی خود را در رشتهٔ  زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه فردوسی، و مدرک دکتری را نیز در همین رشته از دانشگاه تهران گرفت.

شفیعی کدکنی از سال ۱۳۴۸ تاکنون ، استاد دانشگاه تهران است. شفیعی از جمله دوستان نزدیک مهدی اخوان ثالث، شاعر خراسانی، به‌شمار می‌رود و دلبستگی خود را به اشعار وی پنهان نمی‌کند .
#شفیعی_کدکنی ‌
#شعر
#ادبیات
Read more
: بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، ...
Media Removed
: بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، جشن اختتایمه سومین دوسالانه روز ششم شهریور در تهران برگزار می گردد. .  جشن اختتایمه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان ... :
بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، جشن اختتایمه سومین دوسالانه روز ششم شهریور در تهران برگزار می گردد.
.
 جشن اختتایمه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی، معرفی معمار سال ایران در ۱۳۹۷، معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران، معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخــیر می‌باشد.
.
زمان: ۶ شهریور ۱۳۹۷، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
.
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران
.
🔹 حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است
🔹 پارکینگ دانشگاه با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش بصورت کامل در خدمت مهمانان عزیز دوسالانه است.
.
سومین دوسالانه معماری ایران با حمایت‌های بخش خصوصی برگزار می‌گردد
.
حامی بنیانگذار:
شرکت رویا طرح داخلی
@RoyaCo
حامیان ویژه:
شرکت آروین سنگ
www.ArvinGranite.ir
هارمونیک سنتر
@Harmonic.center
.
حامیان معنوی:
مان معماران
@Manmemar
دانشگاه معماری و هنر پارس
@Parsuniversity
انجمن مفاخر معماری ایران
www.ammi.ir
دفتر معماری پلسار پارت
@Pulsarpart_co
و سرکار خانم دکتر شیوا آراسته
@Shiva.arasteh

شهرداری بندر تاریخی کنگ
@Kong.Port
و با سپاس ویژه از شهردار بندر تاریخی کنگ، جناب آقای مهندس زارعی
@ayoub.zareii
.
حامی رسانه‌ای:
فصلنامه‌ی هنرمعماری
www.AOA.ir
وبسایت معمار ایرانی
@Iranianarchitect
www.Iranian-architect.com
وبسایت هنرمعماری آنلاین
www.AOAonline.ir
Read more
. #جهاد_دانشگاهی با بیش از 30 سال سابقه در زمینه آموزش های تخصصی و فوق تخصصی زیر نظر اساتید مجرب و دانشگاهی ...
Media Removed
. #جهاد_دانشگاهی با بیش از 30 سال سابقه در زمینه آموزش های تخصصی و فوق تخصصی زیر نظر اساتید مجرب و دانشگاهی است که در رشته های معماری و شهرسازی کلاس های نرم افزار ، اسکیس کنکور و نظام مهندسی برگزار نموده است و امسال نیز تصمیم به برگزاری #همایش رایگان #کنکور_ارشد معماری و شهرسازی نموده است که در طی ... .
#جهاد_دانشگاهی با بیش از 30 سال سابقه در زمینه آموزش های تخصصی و فوق تخصصی زیر نظر اساتید مجرب و دانشگاهی است که در رشته های معماری و شهرسازی کلاس های نرم افزار ، اسکیس کنکور و نظام مهندسی برگزار نموده است و امسال نیز تصمیم به برگزاری #همایش رایگان #کنکور_ارشد معماری و شهرسازی نموده است که در طی این همایش علاوه بر معرفی توضیح در مورد رشته و حرفه ، تفاوت دروس ،تفاوت گرایش ها ، نحوه و میزان مطالعه ، منابع و مباحث هر کنکور ، روند آموزشی ، روند مشاوره و ... به بررسی سوال های دو سال اخیر پرداخته و علاوه بر تخفیف ویژه ای که متقاضیان ثبت نام در روز همایش دریافت می نمایند ، پکیج ویژه ای نیز به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.جهاددانشگاهی با اساتید با سابقه بلند مدت تدریس دانشگاهی ، رتبه های برتر کنکور ارشد و #فارغ_التحصیلان دانشگاه های سراسری تهران ،‌امکانات دانشگاهی در عین حال تصویب #قیمت_دولتی جهاد دانشگاهی شرایطی ایده آل برای آنان که تصمیم به کسب بهترین رتبه را در کنکور ارشد ۹۸ دارند فراهم آورد.... نظر به آنکه کنکور ارشد معماری و شهرسازی متقاضیان بسیاری داشته و فضا و تعداد پکیجها محدود می باشند خواهشمندیم پیش از حضور حتما بلیت تهیه و یا از طریق شماره تلفن های ارائه شده همایش را رزرو نمایید:
09125486214- 09375242976 - 88365240- 88986315
.
.
پس از هماهنگی در صورت تمایل می توانید تستی که گروه آرک طرح (جهاددانشگاهی علم و فرهنگ) در جهت شناخت ضعف ها و قوت های داوطلب در هر گرایش و درس تهیه نموده را داده و نتیجه آن را دریافت کنید. .
.
گروه آرک طرح یا دپارتمان معماری و شهرسازی جهاددانشگاهی دانشگاه علم و فرهنگ مفتخر است که در چند سال اخیر رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری را با خود همراه داشته و امیدوار است در سال 97 هم بتواند در کنار جمعی فرهیخته و توانمند به کسب موفقیت مبادرت ورزد. .
.
کنکور ارشد زمینه ساز تجربه ای جدید و حرفه ای و نقطه عطف تصمیم گیری جوانان است از این رو شنیدم مشورت افراد حاذق و اساتید و از سویی دانشجویان سالیان قبل کمک به سزایی به داوطلبان می نماید . .
.
برای آگاهی بیشتر از برنامه ها و کلاس های دیگر و یا کنکور با شماره تلفن های : 88365240 -09375242976 - 88986315 تماس حاصل نمایید .
کنکور 98 را با ما تضمین کنید !!! با مشاوره فردی تا روز کنکور .... دپارتمان معماری و شهرسازی جهاددانشگاهی علم و فرهنگ : آرک طرح
@arch_tarh
Read more
Loading...
محمدابراهیم جعفری متولد هزار وسیصد ونوزده در شهر بروجرد استان لرستان بود. پدرش تاجر و باغدار بود. محمدابراهیم پرشور و از کودکی به طبیعت بسیار علاقه‌مند بود. دبستان را در مدرسه فردوسی گذراند و در دبیرستان ادبیات خواند. در آن شهر تحت تأثیر نقاش قهوه‌خانه‌ای به نام فانی رو به نقاشی آورد ... محمدابراهیم جعفری متولد هزار وسیصد ونوزده در شهر بروجرد استان لرستان بود. پدرش تاجر و باغدار بود. محمدابراهیم پرشور و از کودکی به طبیعت بسیار علاقه‌مند بود. دبستان را در مدرسه فردوسی گذراند و در دبیرستان ادبیات خواند. در آن شهر تحت تأثیر نقاش قهوه‌خانه‌ای به نام فانی رو به نقاشی آورد و اولین آثار خویش را کشید و بعدها معلم هنر دبیرستانش به نام دعوتی مشوق و راهنمای او بود تا جدی تر نقاشی را پی بگیرد. از نوجوانی به شعر گفتن روی آورد و با الهام از طبیعت پیرامونش شعر می‌گفت. سال پنجم دبیرستان به مدرسه دارالفنون تهران رفت و آنجا با مفاهیم روز ادبیات و نقاشی آشنا شد. عاشق شد و شعرهای عاشقانه سرود. سال ۱۳۳۸ وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد تا نقاشی بخواند. در آنجا در گارگاه علی محمد حیدریان که از مؤسسین دانشکده هنرهای زیبا و شاگرد کمال الملک بود و محمود جوادی پورحاضر شد. بعدها در کارگاه جوادی پور با محسن وزیری مقدم آشنا شد که باعث رشد او شد و به اتفاق اصغر محمدی و غلامحسین نامی با هم به سفرهای کوتاه و بلند رفتند. در میان دانشجویان هنر آن زمان، جعفری، محمدی و نامی به سه تفنگ‌دار معروف بودند. این سفرها چهل سال ادامه داشت. شهرها و روستاهای ایران را دیدند و از تابستان ۱۳۴۹ به سفرهای اروپا رفتند.
محمدابراهیم جعفری، سرانجام در شامگاه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ بر اثر سکته مغزی در سن ۷۸ سالگی در بیمارستان مداین تهران درگذشت.
Read more
. نخستین دوره برنامه نویسی حرفه ای php و برنامه نویسی پیشرفته وبسایت . . دوره کامل آموزش زبان پیشرفته ...
Media Removed
. نخستین دوره برنامه نویسی حرفه ای php و برنامه نویسی پیشرفته وبسایت . . دوره کامل آموزش زبان پیشرفته برنامه نویسی php به همت کانون کارآفرینی برگزار میشود. در این دوره برنامه نویسی سمت سرور و پایگاه داده را بصورت کامل فرا خواهید گرفت و امکان برنامه نویسی انواع وبسایت ها و همچنین قسمت های سمت ... .
نخستین دوره برنامه نویسی حرفه ای php و برنامه نویسی پیشرفته وبسایت
.
.
دوره کامل آموزش زبان پیشرفته برنامه نویسی php به همت کانون کارآفرینی برگزار میشود. در این دوره برنامه نویسی سمت سرور و پایگاه داده را بصورت کامل فرا خواهید گرفت و امکان برنامه نویسی انواع وبسایت ها و همچنین قسمت های سمت سرور سایر نرم افزار ها را خواهید آموخت.
.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘 آشنایی مقدماتی با برنامه نویسی پیشرفته وبسایت
🔘 برنامه نویسی مقدماتی php
🔘 برنامه نویسی پیشرفته php
🔘 تشکیل و ساختار Database
🔘 برنامه نویسی Database (SQL)
.
.
🔻زمان برگزاری
.
.
از 3 مردادماه لغایت 7 شهریورماه چهار شنبه و پنج شنبه های هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۱۸
.
.
مدت دوره آموزشی ۴۰ ساعت در ۱۰ جلسه ۴ ساعته میباشد.
.
.
🔻مکان
.
.
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک، کلاس ۱
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
.
🔸Html
.
.
🔸Css
.
.
🔸آشنایی با مفاهیم مقدماتی وبسایت
.
.
☑️ بهتر است برای یادگیری بیشتر در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.
.
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
.
☑️ افرادی که قصد دارند از پایه اقدام به یادگیری طراحی سایت و برنامه نویسی و آموزش php نمایند.
.
☑️ افرادی که طراحی وب را قبلا آموختند اما قصد دارند بصورت تخصصی وارد دنیای برنامه نویسی سمت سرور بشوند.
.
☑️ افرادی که علاقه دارند به عنوان متخصص در شرکت های برنامه نویسی وبسایت فعالیت کنند و یا بصورت آزاد کار به برنامه نویسی و طرحی وبسایت بپردازند.
.
🔻شهریه
.
ثبت نام دانشجویی ۵۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام آزاد ۷۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام گروهی دانشجویی ۴۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام گروهی آزاد ۶۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام مجازی ۳۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
.
@UTkarafarini
.
09107603363
Read more
. نخستین دوره برنامه نویسی حرفه ای php و برنامه نویسی پیشرفته وبسایت دوره کامل آموزش زبان پیشرفته ...
Media Removed
. نخستین دوره برنامه نویسی حرفه ای php و برنامه نویسی پیشرفته وبسایت دوره کامل آموزش زبان پیشرفته برنامه نویسی php به همت کانون کارآفرینی برگزار میشود. در این دوره برنامه نویسی سمت سرور و پایگاه داده را بصورت کامل فرا خواهید گرفت و امکان برنامه نویسی انواع وبسایت ها و همچنین قسمت های سمت سرور ... .
نخستین دوره برنامه نویسی حرفه ای php و برنامه نویسی پیشرفته وبسایت

دوره کامل آموزش زبان پیشرفته برنامه نویسی php به همت کانون کارآفرینی برگزار میشود. در این دوره برنامه نویسی سمت سرور و پایگاه داده را بصورت کامل فرا خواهید گرفت و امکان برنامه نویسی انواع وبسایت ها و همچنین قسمت های سمت سرور سایر نرم افزار ها را خواهید آموخت.
.
🔻سرفصل ها
🔘 آشنایی مقدماتی با برنامه نویسی پیشرفته وبسایت
🔘 برنامه نویسی مقدماتی php
🔘 برنامه نویسی پیشرفته php
🔘 تشکیل و ساختار Database
🔘 برنامه نویسی Database (SQL)
.
🔻زمان برگزاری

از 3 مردادماه لغایت 7 شهریورماه چهار شنبه و پنج شنبه های هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۱۸

مدت دوره آموزشی ۴۰ ساعت در ۱۰ جلسه ۴ ساعته میباشد.
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک، کلاس ۱
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
🔻پیش نیاز های این دوره
🔸Html
🔸Css
🔸آشنایی با مفاهیم مقدماتی وبسایت
☑️ بهتر است برای یادگیری بیشتر در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
☑️ افرادی که قصد دارند از پایه اقدام به یادگیری طراحی سایت و برنامه نویسی و آموزش php نمایند.
☑️ افرادی که طراحی وب را قبلا آموختند اما قصد دارند بصورت تخصصی وارد دنیای برنامه نویسی سمت سرور بشوند.
☑️ افرادی که علاقه دارند به عنوان متخصص در شرکت های برنامه نویسی وبسایت فعالیت کنند و یا بصورت آزاد کار به برنامه نویسی و طرحی وبسایت بپردازند.
.
🔻شهریه

ثبت نام دانشجویی ۵۰۰ هزار تومان

ثبت نام آزاد ۷۰۰ هزار تومان

ثبت نام گروهی دانشجویی ۴۰۰ هزار تومان

ثبت نام گروهی آزاد ۶۰۰ هزار تومان

ثبت نام مجازی ۳۰۰ هزار تومان

ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafarini
09107603363
Read more
Loading...
نام ونام خانوادگی کامل : مجتبی میرزاجانپور موزیرجی تاریخ تولد دقیق : ۱۵ مهر ۱۳۷۰ محل تولد : بابل ...
Media Removed
نام ونام خانوادگی کامل : مجتبی میرزاجانپور موزیرجی تاریخ تولد دقیق : ۱۵ مهر ۱۳۷۰ محل تولد : بابل استان مازندران قد به سانتی متر : 195 سانتی متر وزن به کیلو گرم : ۸۸ کیلوگرم برای علاقه مندان به والیبال جوان گرایی ولاسکو در ابتدای امر چیز خوشایندی نبود و حتی آنها برایشان تصور این که جوانانی همچون ... نام ونام خانوادگی کامل : مجتبی میرزاجانپور موزیرجی
تاریخ تولد دقیق : ۱۵ مهر ۱۳۷۰
محل تولد : بابل استان مازندران
قد به سانتی متر : 195 سانتی متر
وزن به کیلو گرم : ۸۸ کیلوگرم
برای علاقه مندان به والیبال جوان گرایی ولاسکو در ابتدای امر چیز خوشایندی نبود و حتی آنها برایشان تصور این که جوانانی همچون مجتبی میرزاجانپور خوب بدرخشند کاری سخت بود. اما ولاسکو میرزاجانپور را برای مسابقات جام بزرگ قهرمانان جهان ۲۰۱۳ دعوت کرد که مجتبی با حضور در سه بازی به خوبی درخشید و قبلا از این هم در انتخابی تیم ملی بزرگسالان لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۳ انتخاب شده یود و در مسابقات زیر ۲۳ سال جهان عکس مجتبی میرزاجانپور روی کاور اصلی فدراسیون جهانی والیبال قرار گرفته بود و در آن مسابقات به خوبی ظاهر شد.مجتبی میرزا جانپور بازیکن قدرتی زن تیم ملی والیبال با خانم نیلوفر ابراهیمی بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال با هم ازدواج کردند که زمینه آشنایی این دو بازیکن ملی در باشگاه پرسپولیس بوجود آمده بود و در نهایت در ابتدای سال ۹۳ به ازدواج ختم شد.تیم های سابق مجتبی میرزاجانپور :۸۵-۸۶
شهرداری کهنوج۸۶-۸۷
اتکا تهران۸۷-۸۸
دانشگاه آزاد تهران۸۸-۹۰
پرسپولیس تهران۹۰-۹۱
پیکان تهران۹۱-۹۲ و 93-94
متین ورامین92-93
میرزاجانپور پس از حضور در متین ورامین با پیشنهاد تیم های هالک بانک و فنرباغچه ترکیه روبرو شد و در نهایت با باشگاه فنرباغچه به توافق رسید و قراردادی یک ساله با این تیم به امضا رساند و به دلیل عدم پایپندی فنر باغچه به تعهدات قراردادش میرزا جانپور به تیم والیبال پیکان تهران پیوست.
افتخارات ورزشی میرزاجانپور
نایب قهرمانی جوانان آسیا– سومی لیگ برتر ایران همراه با پیکان-نایب قهرمانی لیگ برتر ایران با متین-قهرمانی لیگ برتر ایران با متین– قهرمانی لیگ برتر همراه با پیکان تهران -راهیابی به لیگ جهانی همراه با تیـم ملی بزرگسالان ۲۰۱۳-جزو هشت بازیکن برتر سال ۱۳۹۰ والیبال ایران-بهترین اسپک زن بیستمین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست جمهوری قزاقستان
#donyaye_volleyball
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a0"></span>اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(1397-1395) معرفی برنده ...
Media Removed
. اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(1397-1395) معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی معرفی معمار سال ایران در 1397 معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار ... .
💠اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(1397-1395)

معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی
معرفی معمار سال ایران در 1397
معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران
معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخیر

زمان: 6 شهریور 1397، از ساعت 17:30 الی 19
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران

آدرس تهران، خيابان كارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران 🔹حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است. 🔹پارکینگ دانشگاه ، با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش در اختیار مهمان عزیز دوسالانه است.
📞02125991
#مسابقه #دوسالانه #دوسالانه_معماری #هنرمعماری #رویاطرح #رویا_طرح_داخلی #طراحی_داخلی #معماری
Read more
. <span class="emoji emoji1f3a4"></span>آموزش مقدماتی فن بیان و گویندگی . . <span class="emoji emoji1f538"></span>وقتی حرف از فن بیان میاد ، به اشتباه بعضی ها تصور میکنن این ...
Media Removed
. آموزش مقدماتی فن بیان و گویندگی . . وقتی حرف از فن بیان میاد ، به اشتباه بعضی ها تصور میکنن این فن ، صرفأ در رادیو و تلوزیون کاربرد داره . نخیر ... اگه در اجتماع زندگی میکنیم ، قطعأ به فن بیان خوبی نیاز داریم . به این نکته خوب توجه کنیم : تو زندگی روزانمون و در برقراری ارتباط با دیگران ، اولین ... .
🎤آموزش مقدماتی فن بیان و گویندگی
.
.
🔸وقتی حرف از فن بیان میاد ، به اشتباه بعضی ها تصور میکنن این فن ، صرفأ در رادیو و تلوزیون کاربرد داره .
نخیر ...
🔸اگه در اجتماع زندگی میکنیم ، قطعأ به فن بیان خوبی نیاز داریم .
🔸به این نکته خوب توجه کنیم :
تو زندگی روزانمون و در برقراری ارتباط با دیگران ، اولین نگرش و برداشت از ما ، از روی سخن گفتن ماست .
.
🔻سرفصل ها
.
🔹جلسه اول: معارفه، مقدمه، گوش دادن
.
🔹جلسه دوم: عزت نفس، اعتماد به نفس
.
🔹جلسه سوم: وضوح، سرعت، مکث، سکوت
.
🔹جلسه چهارم: بلندی صدا، تاکید کردن
.
🔹جلسه پنجم: لحن(آهنگ صدا)
.
🔹جلسه ششم: بداهه گویی
.
.
🔻خروجی دوره :
.
✅ هوشیاری و حضور در ارتباط با دیگران
.
✅ بالا رفتن اعتماد به نفس و عزت نفس .
✅ تحت تأثیر قرار دادن مخاطب
.
✅ تقویت و تربیت حس در بیان
.
✅ برگزاری کنفرانس و سخنرانی برای عموم افراد
.
✅ تولید پادکست های صوتی
.
✅ آشنایی با نحوه اجرا در شبکه های سراسری
.
.
🔻زمان برگزاری
.
.
یکشنبه های هرهفته از تاریخ 14 مردادماه لغایت 18 شهریورماه از ساعت 15 الی 18
مدت دوره آموزشی 24 ساعت در 6 جلسه ۴ ساعته میباشد.
.
.
🔻مکان
.
.
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
.
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
.
.
🔻شهریه
.
.
ثبت نام دانشجویی 169 هزار تومان
.
.
ثبت نام آزاد 199 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 149 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی آزاد 179 هزار تومان
.
.
لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد:
.
.
🔸 @UTkarafarini
.
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
Loading...
. اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(1397-1395) معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی معرفی معمار سال ایران در 1397 معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار ... .
💠اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(1397-1395)

معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی
معرفی معمار سال ایران در 1397
معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران
معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخیر

زمان: 6 شهریور 1397، از ساعت 17:30 الی 19
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران

آدرس تهران، خيابان كارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران
.
🔹حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است.
.
🔹پارکینگ دانشگاه ، با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش در اختیار مهمان عزیز دوسالانه است.
📞02125991
#مسابقه #دوسالانه #دوسالانه_معماری #هنرمعماری #رویاطرح #رویا_طرح_داخلی #طراحی_داخلی #معماری
Read more
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار ...
Media Removed
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار نودوچاهارم: "حورا یاوری" سال ۱۳۲۱ در شهر اراک متولد شد. تحصیلات مقدماتی خویش را در زادگاه‌اش گذراند سپس به تهران رفت. این نویسنده، مترجم، پژوهشگر و منتقد ادبی دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی زبان ... با احترام

زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم

افتخار نودوچاهارم:
"حورا یاوری" سال ۱۳۲۱ در شهر اراک متولد شد. تحصیلات مقدماتی خویش را در زادگاه‌اش گذراند سپس به تهران رفت. این نویسنده، مترجم، پژوهشگر و منتقد ادبی دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی‌ارشد رشته‌ی روان‌شناسی دانشگاه تهران است. سال ۴۶ در مرکز مشاوره روان‌شناسی دانشجویان مشغول به فعالیت شد سپس به وزارت تعاون و امور روستاها رفت. یاوری سال ۵۸ به فرانسه مهاجرت نمود و در مقطع دکترای روان‌شناسی اجتماعی دانشگاه سوربن مشغول به تحصیل شد و سپس به آمریکا رفته و دکترای مطالعات ادبی و ادبیات نقد اخذ نمود. یاوری از سال ۱۳۵۱ شروع به چاپ تالیفات خویش در قالب مقاله‌ها و کتاب نمود. او در آمریکا از مشاورین اصلی استاد"احسان یارشاطر" در گروه ویراستاری دانش‌نامه‌ی ایرانیکا می‌باشد و بسیاری از مقالات توسط او نوشته شده است. بخش بزرگی از مقالات فارسی و انگلیسی وی در حوزه‌ی نقد و ادبیات و روان‌شناختی است. از تالیفات او می‌توان به کتاب‌های "زنده‌گی در آیینه"، "روانکاوی و ادبیات دو تن، دو انسان، دو جهان: از بهرام گور تا راوی بوف کور" اشاره نمود.
از او:
اعتراف دوستِ خوبِ روان است و روان را از سنگینی‌ی بارهایی که کشیدن آن‌ها جان‌اش را به لب رسانده می‌رهاند. اما آیا روان هم دوستِ اعتراف است؟ به نظر نمی‌رسد که همیشه این‌چنین باشد. گاه روان برای رهاندن آدم‌ها از بارهایی که بر دوش‌شان سنگینی می‌کند، راه‌هایی پیش پای آن‌ها می‌گذارد که حتا گذارشان هم به آن‌ها نیفتاده است و قصّه‌هایی را در دهان‌شان می‌گذارد که با رویدادهای زنده‌گی‌شان نمی‌خواند. اعتراف، بی‌گمان، دراماتیک‌ترین قصّه‌ای است که روان از زبان انسان به گوش جهان می‌رساند و درواقع مرهمی‌ست که دوستی به نام روان انسانی بر زخم‌های انسان می‌گذارد؛ مرهمی که ترکیبات آن‌را داروگر روان پس از مشورت با معیارهای پاداش‌دهنده و گوشمالی‌کننده‌ی روان پس‌وپیش و کم‌وزیاد کرده است. اعترافات و زنده‌گی‌نامه‌های خودنوشت قوانین و معیارهایی را که ناظر بر رفتار، کردار و پندار آدمیان هستند متحول می‌کنند؛ گناه، کیفر و پاداش را به‌صورت تازه‌ای تعریف می‌کنند، به گناه‌پذیری انسان، که سابقه‌اش به باغ عدن می‌رسد، معنای دیگری می‌دهند و فضای فرهنگ و تاریخ را گشوده‌تر می‌نمایند.

عمرش سبز و مستدام

#کتاب #حورا_یاوری #نویسنده #مترجم #پژوهشگر #منتقد
Read more
. بعد از کارشکنی‌های متعدد دولتی و مخالفت با برگزاری جشن #دکترسلام در مجموعه‌های ورزشی، نهایتا ...
Media Removed
. بعد از کارشکنی‌های متعدد دولتی و مخالفت با برگزاری جشن #دکترسلام در مجموعه‌های ورزشی، نهایتا #ورزشگاه_امام_علی(ع) دانشگاه آزاد بعنوان محل برگزاری جشن ۵ سالگی دکترسلام انتخاب شد. . به نظر می‌رسد سنگ‌اندازی دولت و مخالفت با برگزاری جشن در مجموعه‌های واقع در مرکز شهر تهران در راستای برگزار ... .
بعد از کارشکنی‌های متعدد دولتی و مخالفت با برگزاری جشن #دکترسلام در مجموعه‌های ورزشی، نهایتا #ورزشگاه_امام_علی(ع) دانشگاه آزاد بعنوان محل برگزاری جشن ۵ سالگی دکترسلام انتخاب شد.
.
به نظر می‌رسد سنگ‌اندازی دولت و مخالفت با برگزاری جشن در مجموعه‌های واقع در مرکز شهر تهران در راستای برگزار نشدن یا کم رونق  شدن آن بوده است. اما تا این لحظه بیش از "18 هزار نفر" برای شرکت در جشن ثبت نام کرده‌اند و آماده دریافت کارت ورود به مراسم هستند.
.
ورزشگاه امام علی(ع) در منطقه #سوهانک تهران و در واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد واقع است و شرکت کنندگان برای حضور در مراسم به راحتی می‌توانند از ایستگاه #مترو و بی آر تی #قائم استفاده نمایند.
.
نحوه دسترسی سریع‌تر به محل جشن و اطلاعات تکمیلی برای دریافت کارت ورود به جشن متعاقبا اعلام می‌شود.
.
.
#دکترسلام
#روحانی
#آزادی_بیان
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره جامع ICDL به روش نوین ETU <span class="emoji emoji1f53b"></span>پیش نیاز های این دوره <span class="emoji emoji1f60d"></span>هیچگونه پیش نیازی ندارد<span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f53b"></span>خلاصه ای از سرفصل ...
Media Removed
. دوره جامع ICDL به روش نوین ETU پیش نیاز های این دوره هیچگونه پیش نیازی ندارد خلاصه ای از سرفصل مطالب سرفصل های مباحث Power Point : مفاهيم اوليه ايجاد يک نمايش سفارشي کردن نمايشها طراحي اشياء و اضافه کردن جداول ساختن نمايش ها سرفصل های مباحث Word : مفاهيم اوليه ايجاد و ويرايش ... .
🔰دوره جامع ICDL به روش نوین ETU 🔻پیش نیاز های این دوره
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍 🔻خلاصه ای از سرفصل مطالب 🔶سرفصل های مباحث Power Point :
🔹مفاهيم اوليه
🔹ايجاد يک نمايش
🔹سفارشي کردن نمايشها
🔹 طراحي اشياء و اضافه کردن جداول
🔹ساختن نمايش ها 🔶سرفصل های مباحث Word :
🔹مفاهيم اوليه 🔹ايجاد و ويرايش متون 🔹پيکربندي متون
🔹شمايل (Layout) و طراحي 🔹متون پيشرفته در Word 2016
🔹جداول، چاپ و ايجاد صفحات وب
🔹تکنيکهاي پيشرفته در Word 2016 🔶سرفصل های مباحث اکسل:
🔹آشنایی با Excel
🔹روش کار با کتابهای کاری
🔹روش پیکربندی یا Format کتابهای کاری
🔹انواع نماها و چاپ صفحات
🔹 فرمول ها و توابع ( قسمت اول)
🔹 فرمول ها و توابع (قسمت دوم)
🔹نمودارها، تصاویر و جلوه ویژه
🔹 ماکرو ها و VBA 🔶سرفصل های مباحث ویندوز :
🔹آشنايي با پنجره‌ها و دکمه Start 🔹 ميز کاري يا Desktop 🔹 آشنايي و کار با Taskbar
🔹 حرکت در فايلها و پوشه‌ها
🔹مديريت فايلها و پوشه‌ها 🔹قلمها و عمليات چاپ
🔹روش نصب و استفاده از برنامه ويروس کش
🔹 تنظيمات پيشرفته در ويندوز ده 🔻زمان برگزاری
شنبه و دوشنبه های هرهفته از تاریخ ٢٠ مردادماه لغایت ٢٩ مرداد ماه از ساعت ١۴ الی ١٨
🔻مکان:
امیر آباد شمالی، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی 🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران ☑️ نیازی به آوردن لب تاب نمیباشد 🔻شهریه

ثبت نام دانشجویی 179 هزار تومان

ثبت نام آزاد 199 هزار تومان

ثبت نام گروهی دانشجویی 169 هزار تومان

ثبت نام گروهی آزاد 189 هزار تومان

لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد: 🔸 @UTkarafarini

ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
. با سلام کانون کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری شرکت مهندسی فاتحان آسمان نواندیش و موسسه خلبانی ...
Media Removed
. با سلام کانون کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری شرکت مهندسی فاتحان آسمان نواندیش و موسسه خلبانی عقاب تیزپرواز برگزار مینماید: . . ️ پنجمین دوره آموزش مقدماتی خلبانی . . رویای پرواز نزدیکتر و ارزان تر از همیشه . . شهریه دوره آموزشی: این دوره در خارج از دانشگاه با حدود شهریه بین ... .
با سلام
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری شرکت مهندسی فاتحان آسمان نواندیش و موسسه خلبانی عقاب تیزپرواز برگزار مینماید:
.
.
⭕️ پنجمین دوره آموزش مقدماتی خلبانی
.
.
🔵 رویای پرواز نزدیکتر و ارزان تر از همیشه
.
.
🔘 شهریه دوره آموزشی:
این دوره در خارج از دانشگاه با حدود شهریه بین 5 تا 7 میلیون تومان در حال برگزاری است. کانون کارآفرینی این دوره را با تخفیف استثنایی برگزار مینماید:
.
.
💰لیست شهریه در کانون:
.
.
🔸آزاد: 1.700.000 تومان
🔸آزاد دو نفره به بالا: 1.600.000
🔸دانشجویی: 1.500.000
🔸دانشجویی دو نفره: 1.400.000
🔸دانش آموزی: 1.300.000
🔸دانش آموزی دو نفره: 1.200.000
.
. 🔘 اعطاي مدرك معتبر مشترک دانشگاه تهران و شرکت مهندسی فاتحان آسمان نواندیش
.
.
🔘 زمان: 🔻مدت دوره ی آموزشی 10 جلسه 1.5 ساعته به صورت تئوری و یک جلسه پرواز با هواپیمای دونفره در فرودگاه میباشد. 🔻برای رفاه حال دوستان به 5 جلسه سه ساعته تبدیل گردید.
♦️پنجشنبه های هرهفته از تاریخ ١٨ مردادماه لغایت ٢٢ شهریورماه از ساعت ١۴ الی ١٧
.
.
🔘 محدودیت سنی:❌ حداقل 15 سال❌
🔘محدودیت جنسیت:❌ ندارد❌
🔘محدودیت وزن:❌ حداکثر 100 کیلوگرم❌
🔘ظرفیت هر دوره:❌ 15 نفر❌
.
.
🔘 مكان برگزاری کلاس های تئوری: اميرابادشمالي، تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشكده فني دانشگاه تهران، ساختمان مركزي، طبقه منفی یک
.
.
🔘 آنچه فرا خواهید گرفت :
. 🔻آشنایی با خلبانی
🔻آموزش مقدماتی کتاب Private Pilot Manual
🔻آشنایی با تجهیزات هواپیما و کاربرد های آن
🔻آشنایی با شبیه ساز خلبانی و کار با آن
🔻اردوی نیم روزه بازدید از فرودگاه هواپیماهای شخصی
🔻پرواز با هواپیمای دونفره
.
.
⭕️ به نکات زیر توجه فرمایید:
.
.
1️⃣این دوره بصورت مقدماتی بوده و مدرک اهدایی در انتهای دوره به هیچ عنوان به منزله ی گواهینامه خلبانی PPL نمی‌باشد.
2️⃣برای دریافت گواهینامه PPL شما باید دوره ای با 30 ساعت پرواز بگذرانید و شهریه بالای 20 میلیون تومان باید پرداخت کنید، اما خیلی ها هستند با اولین جلسه پرواز متوجه میشوند بیش از حد از ارتفاع میترسند و نمیتوانند ادامه دهند و لذا پول پرداختی آنها سوخت میگردد.
3️⃣ما در این دوره بصورت مقدماتی آموزش تئوری به شما میدهیم و یک جلسه پرواز با هواپیمای دو نفره برای آشنایی برگزار میکنیم.
لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد:
.
🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
نمایشگاه نقاشی«ضربان زندگی»که نتیجه حضور یک نقاش جوان به نام (مریم آیت اللهی) است در نگارخانه «گل‌های ...
Media Removed
نمایشگاه نقاشی«ضربان زندگی»که نتیجه حضور یک نقاش جوان به نام (مریم آیت اللهی) است در نگارخانه «گل‌های من» برپا می‌شود. مریم آیت اللهی که متولد مرداد ماه ۱۳59 در تهران است گفت: « از کودکی به نقاشی علاقه مند بودم. وقتی دو ساله بودم، مادرم با کنار هم چسباندن چند نقاشی مثل زنبور و جوجه و خورشید و...، ... نمایشگاه نقاشی«ضربان زندگی»که نتیجه حضور یک نقاش جوان به نام (مریم آیت اللهی) است در نگارخانه «گل‌های من» برپا می‌شود.
مریم آیت اللهی که متولد مرداد ماه ۱۳59 در تهران است گفت: « از کودکی به نقاشی علاقه مند بودم. وقتی دو ساله بودم، مادرم با کنار هم چسباندن چند نقاشی مثل زنبور و جوجه و خورشید و...، روی یک مقوا، تابلویی ساخت و به دیوار اتاقم زد. این کار برای من عنوان "دخترِ نقاش" را به ارمغان آورد. نقاشی با من بزرگ شد ولی بدلیل حجم زیاد فعالیت های مدرسه، فقط تابستانها فرصت و فراغت نقاشی می یافتم.در ادامه کارشناسی خود را در رشتۀ نرم افزار کامپیوتر، از دانشگاه آزاد اسلامی گرفتم. پس از آن دوباره فرصت بازگشت و تمرکز روی نقاشی برایم فراهم شد. از سال 1385 به طور جدی طراحی را نزد استاد داریوش حسینی آغاز نمودم و آموختن نقاشی را نیز نزد ایشان تا سال 1392 ادامه دادم. در تمام این سالها همواره مادرم و بعدها استادم، پشتیبان من بوده و در این راه یاریم کرده اند.
وی اضافه کرد: در مجموعۀ "ضربان زندگی" عواطف، بوسیله رنگها و فرمهای گوناگون، با برخوردی آزاد و روان بیان شده اند، که به هیجان نمایی (اکسپرسیونیسم) انتزاعی منتهی شده است. از آنجا که لحظه ها تکرار نشدنی هستند، ابراز احساسها با این سبک نقاشی، منحصر به فرد شده است. این مجموعه از چهار سال پیش تاکنون، در زمانهای خاصی که نیاز به ابراز حسها با نقاشی را در درونم احساس می کردم، از برخورد لحظه های زندگی با هیجان های من و رنگها پدید آمده است. تکنیک آثار، رنگ روغن و اکریلیک روی بوم و همچنین ترکیب مواد روی مقوا و بوم می باشد.

این نمایشگاه از تاریخ 9 الی 15مهر ماه سال 1395 در ساعات ۱۶ الی ۲۰ در« نگارخانه گلهای من» با شماره تماس :22398159 و به آدرس: فرمانیه غربی (شهید لواسانی)-بین سه راه وطن پور و خیابان آقایی- پلاک ۱۵۶ برپا می‌شود.
Read more
استاد عباس فرزام، متولد ١٣٢٣ در شهر كرمانشاه، نام برده داراي مدرك كارشناسي بوده و در سال ١٩٧٠ ديپلم ...
Media Removed
استاد عباس فرزام، متولد ١٣٢٣ در شهر كرمانشاه، نام برده داراي مدرك كارشناسي بوده و در سال ١٩٧٠ ديپلم تدريس زبان انگليسي را مستقيما از دانشگاه كمبريج انگلستان اخذ و مدت ٤٥ سال است كه در تهران مشغول تدريس مي باشد. نامبرده نويسنده و مولف ٤ جلد كتاب بوده كه مشهورترين و پرفروش ترين آن ها ((انگليسي از دبيرستان ... استاد عباس فرزام، متولد ١٣٢٣ در شهر كرمانشاه، نام برده داراي مدرك كارشناسي بوده و در سال ١٩٧٠ ديپلم تدريس زبان انگليسي را مستقيما از دانشگاه كمبريج انگلستان اخذ و مدت ٤٥ سال است كه در تهران مشغول تدريس مي باشد. نامبرده نويسنده و مولف ٤ جلد كتاب بوده كه مشهورترين و پرفروش ترين آن ها ((انگليسي از دبيرستان تا دانشگاه)) كه ٦٣ بار تجديد چاپ شده است. ايشان با انتشارات رهنما همكاري نزديك دارد. با مطالعه اين كتاب مي توان به آساني در آزمون هاي كارشناسي به كارشناسي ارشد و كنكور سراسري با نمره بالا موفق شد. زيرا اين كتاب علاوه بر گرامر داراي ٢٠٠٠ لغت مهم با مترادف همراه با مثال و چند درك مطلب متنوع با ترجمه كامل و صدها تست ٤ جوابي مي باشد. ايشان در تاريخ ۱۵ ارديبهشت در ۳۱امين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران سالن F4 دانشگاهي، غرفه ۲۱۹ جهت ملاقات و پاسخگويي علاقه مندان حضور خواهند داشت.
http://t.me/rahnamapress
Read more
جلسه هماهنگى ليگ برتر بسكتبال برگزار شد ✍🏼جلسه هماهنگى ليگ برتر بسكتبال با حضور نماينده هاى باشگاه ...
Media Removed
جلسه هماهنگى ليگ برتر بسكتبال برگزار شد ✍🏼جلسه هماهنگى ليگ برتر بسكتبال با حضور نماينده هاى باشگاه ها برگزار شد. آويژ صنعت پارسا، نيروى زمينى، شهردارى تبريز،مهرام تهران،نفت اميديه، دانشگاه آزاد، شيميدر تهران، پدافند رعد دزفول، نفت آبادان، پتروشيمى بندرامام، شهردارى گرگان و اسلم اسپرت ... جلسه هماهنگى ليگ برتر بسكتبال برگزار شد ✍🏼جلسه هماهنگى ليگ برتر بسكتبال با حضور نماينده هاى باشگاه ها برگزار شد.
آويژ صنعت پارسا، نيروى زمينى، شهردارى تبريز،مهرام تهران،نفت اميديه، دانشگاه آزاد، شيميدر تهران، پدافند رعد دزفول، نفت آبادان، پتروشيمى بندرامام، شهردارى گرگان و اسلم اسپرت (نام تيم به نام اسپانسر جديد تغيير ميكند.)
كوشك شهركرد نيز كه قبلا آمادگى خود را اعلام كرده بود، در اين جلسه نماينده اى نداشت.
♦️از نكات جالب توجه اين جلسه حضور صمد نيكخواه بهرامى به عنوان نماينده مهرام بود.
جلسه با تاييد حضور ١٢ تيم در ليگ آغاز شد و مصوبات اين جلسه به شرح زير به نماينده باشگاه ها اعلام شد:
⚫️هر تيم مى تواند ١٥ بازيكن ايرانى و دو بازيكن خارجى داشته باشد. تيم هايى كه تمايل به جذب بازيكن خارجى ندارند، مى توانند ١٧ بازيكن ايرانى داشته باشند.
🔴تيم ها بايد تا پايان دور رفت ليست بازيكنان خود را نهايى كنند.
🔺بازيكنان خارجى تيم ها بايد تا قبل از بازيهاى پلى آف نهايى شوند و بعد از آن نميتوانند بازيكن جديدى به خدمت بگيرند.
🔸در طول مسابقات به دليل بازيهاى تيم ملى در پنجره رقابتهاى انتخابى جام جهانى ٢٥ روز وقفه به وجود خواهد آمد.
🔹بازيهاى دور رفت به صورت هفته اى دو ديدار خواهد بود و پس از بازگشت تيم ملى از استراليا هفته اى يك ديدار برگزار خواهد شد.
🔶تا پيش از تعطيلات عيد نوروز رقابتهاى پلى آف به پايان ميرسد و پس از عيد نوروز مسابقات نيمه نهايى و نهايى به مدت سه هفته به طول خواهد انجاميد.
🔷مهلت جذب بازيكن خارجى تا ارديبهشت ماه خواهد بود.
⚫️براى خبرنگاران تخصصى بسكتبال آيدى كارت صادر خواهد شد و تيم ها موظف هستند مكانى براى ميكس زون تعيين كنند.
🔴در بازى بدون تماشاچى حضور خبرنگاران مجاز است.
🔵 ٣٠ مهر الى ٣ آبان زمان تقريبى شروع ليگ برتر بسكتبال در نظر گرفته شده است.
🔺فصل نقل و انتقال بازيكنها تا ٢٠ روز قبل از پذيرش تيم ها خواهد بود و بعد از آن قرعه كشى بازيها انجام ميشود.
🔸مبلغ ورودى به ليگ برتر با ١٠٪؜ افزايش ٩٠ميليون تومان در نظر گرفته شده است. 🔘نماينده باشگاه ها درخواست دادند كه بازيهاى دور رفت به جاى دو ديدار در هفته به يك ديدار تقليل يابد و در عوض دور برگشت به صورت دو ديدار در هفته برگزار گردد.
☑️همچنين با توافق نماينده باشگاه ها و كميته برگزارى مسابقات تاريخ پذيرش تيم ها تا ١١ مهرماه اتخاذ شد و تيم ها موظفند تا اين تاريخ مبلغ ورودى را پرداخت كرده و ٨ بازيكن بعلاوه دو همراه را به فدراسيون معرفى كنند.

منبع : کانال بلاک شات
Read more
. شرمنده نیستم،منتقدِ مسئولم! در تمام این قریب به دو دهه،از فعالیت دانشجویی در #انجمن_اسلامی_دانشجویان ...
Media Removed
. شرمنده نیستم،منتقدِ مسئولم! در تمام این قریب به دو دهه،از فعالیت دانشجویی در #انجمن_اسلامی_دانشجویان دانشگاه تهران تا ستادها و #حزب_اتحاد_ملت_ایران_اسلامی ،در همه #مناظره ها و یادداشت ها و مقالات و #سخنرانی ها تلاش کرده ام که دچار شخص پرستی نشوم. همت کرده ام که از راه و مسیری به قدمت یک ... .
شرمنده نیستم،منتقدِ مسئولم!
در تمام این قریب به دو دهه،از فعالیت دانشجویی در #انجمن_اسلامی_دانشجویان دانشگاه تهران تا ستادها و #حزب_اتحاد_ملت_ایران_اسلامی ،در همه #مناظره ها و یادداشت ها و مقالات و #سخنرانی ها تلاش کرده ام که دچار شخص پرستی نشوم. همت کرده ام که از راه و مسیری به قدمت یک قرن و نیم دفاع کنم.
از خواست تاریخی عدالت و عدلیه،پارلمان و دموکراسی،مساوات و آزادی در سایه خوانشی از دیانت نبوی و سیره علوی که #روشنفکری_دینی / #نواندیشی_دینی نام گرفته است.
در انتخابات۹۶ هم دفاع من/ما از روحانی نبود، از مسیری بود که گشایش بیشتر در سیاست داخلی و خارجی مان،پربرکت شدن سفره مردمان، #رفع_حصر و آزادی های سیاسی و مدنی مان و کمرنگ شدن سانسور و گشودگی بیشتر برای فرهنگ و اهالیش را موجب شود.
از ابتدا نیز سخن مان با #دولت_روحانی "اتحاد و انتقاد"بود.
همچون حامیان #محمود_احمدی_نژاد نه روحانی را "معجزه هزاره سوم" خواندیم و نه دولت او را مستظهر به حمایت امام زمان دانستیم!
امروز هم با تمام وجود تلاش من/ما مبارزه با #فساد و تبعیض و #ناکارآمدی است.
امری که همه سیستم و از جمله دولت روحانی را با چالش مواجه کرده و مردم را کم امید و خسته.
از این رو میگویم "شرمنده نیستم" که دفاعم از اصول و ارزش های پیش گفته بود و میگویم منتقدم چون باید دولت روحانی را نقد کرد و توسط رسانه ها و احزاب و نهادهای مدنی مجلس را به نظارت بیشتر و دولت را به تلاش روزافزون فراخواند. و البته این "منتقد" بودن نافی مسئولیت ما اصلاح طلبان در قبال دولت و حتی مجلس نیست. هرچند که #نظارت_استصوابی گزینه های ما و مردم را برای انتخاب اصلحِ کارآمد و پاک دست،محدود کرده باشد.
Read more
تبريك به كشور انگلستان، جامعه رياضى جهان و با يك واسطه به ايران بايد به كشور انگلستان تبريك بگيم كه ...
Media Removed
تبريك به كشور انگلستان، جامعه رياضى جهان و با يك واسطه به ايران بايد به كشور انگلستان تبريك بگيم كه آقاى كوچر بيركار رياضى دان اهل اين كشور موفق به دريافت مدال فيلدز شد. مدال فيلدز از نظر بسيارى بعنوان جايزه نوبل رياضى شناخته ميشود. البته در خبرگزاريهاى ايرانى ايشون بعنوان يك رياضى دان ايرانى ... تبريك به كشور انگلستان، جامعه رياضى جهان و با يك واسطه به ايران
بايد به كشور انگلستان تبريك بگيم كه آقاى كوچر بيركار رياضى دان اهل اين كشور موفق به دريافت مدال فيلدز شد. مدال فيلدز از نظر بسيارى بعنوان جايزه نوبل رياضى شناخته ميشود. البته در خبرگزاريهاى ايرانى ايشون بعنوان يك رياضى دان ايرانى معرفى شدن! يادم رفت بگم كه ايشون با نام فريدون درخشانى در شهر مريوان متولد شدن و تا مقطع كارشناسى دانش آموخته دانشگاه تهران بودن كه گويا بعد از سفرشون به انگلستان در سال دوهزار ميلادى از كشور انگلستان درخواست پناهندگى كردن و با ميل خودشون به تبعيت اين كشور درامدن و نام خود را به كوچر بيركار كه طبق شنيده هاى من معنى رياضى دان مهاجر رو داره تغيير دادن. كوچر بيركار يك از ميليونها مورد فرار مغزها از كشور ما در چهل سال اخير هستن! البته من هميشه با مهاجرت موافق بودم و اونرو باعث رشد و ترقى انسان ميدونم ولى مهاجرت از روى علاقه و برنامه و نه اجبار. از كشور انگلستان هم ممنونم كه با فراهم كردن امكانات لازم باعث ادامه خدمات اين رياضى دان به جهان شد. قبل از ايشان هم خانم مريم ميرزا خانى كه به آمريكا مهاجرت كرده بودن موفق به دريافت اين مدال پر ارزش شده بودن. البته متأسفانه خانم ميرزاخانى ديگر در ميان ما نيستن. يادم مياد كه در مراسم ختمى كه در ايران براى ايشان ترتيب داده شده بود، تمام دقتهاى لازم براى پوشاندن موهاى ايشان با فتوشاپ در عكس انجام شده بود كه نشان از تيزبينى مسئولان امر داره 👍🏻 اميدواريم كه آقاى بيركار سالهاى سال عمرشون به دنيا باشه و به جامعه رياضى جهان خدمت كنن و ما هم با يك واسطه پز اصالت ايرانى ايشون رو بديم
#فرارمغزها #ايران #رياضىدان #كوچربيركار #كردستان #مريوان #انگلیس #انگستان #بريتانيا
#uk #iran #mathematics #caucherbirkar
پ.ن. حتماً هستند عزيزانى كه ميان و ميگن رفت كه رفت، به خيارشور كه رفت! اصلاً اگر وطن پرست بود نميرفت و ميموند! حتماً رفته اونجا به عشق ديسكو و آبجو! در اين چهل سال اين حرفها رو در رابطه با همه مغزهايى كه رفتن زدن! البته كم نداريم مغزهايى كه ماندن و الان در صف شير خشك بچه شون ايستادن و بجاى خدمت به علم بفكر اجاره منزل و اقساط عقب افتاده شون هستن 😔
Read more
. اولین بار نمی دانم کی و کجا اولین مقاله را در مورد پرسنال برند خواندم ، اما هرچه که بیشتر خواندم احساس ...
Media Removed
. اولین بار نمی دانم کی و کجا اولین مقاله را در مورد پرسنال برند خواندم ، اما هرچه که بیشتر خواندم احساس کردم با شنیده ها و تصور ما بسیار فاصله دارد ، پرسنال برند چیزی نیست که ما تصور می کنیم و در جامعه می شنویم ، این کارگاه به ما کمک می کند درک درستی از پرسنال برند پیدا کنیم و یک مسیر مشخص در برند سازی شخصی ... .
اولین بار نمی دانم کی و کجا اولین مقاله را در مورد پرسنال برند خواندم ، اما هرچه که بیشتر خواندم احساس کردم با شنیده ها و تصور ما بسیار فاصله دارد ، پرسنال برند چیزی نیست که ما تصور می کنیم و در جامعه می شنویم ، این کارگاه به ما کمک می کند درک درستی از پرسنال برند پیدا کنیم و یک مسیر مشخص در برند سازی شخصی را طی کنیم .
#پرسنال_برندینگ ■ کارگاه یک روزه‌ی آشنایی با شخصیت برند و مدل‌های برندسازی شخصی
مدرس :دکتر #فرزاد_مقدم @farzad_moghaddm
[دکترای حرفه ای در رشته تبلیغات با گرایش مدیریت برند از ترکیه، دکترای حرفه ای کارآفرینی از دانشگاه تهران]
.
■ سرفصلها
#برند و تعاریف ما از آن
مدلسازی، راه رسیدن به تمرکز
برند شخصی و شخصیت برند
مدلهای برندسازی شخصی
تحول درونی، تحول بیرونی
مدلهای مبتنی بر تحول درونی
■ کار عملی :
طرح یک مسیر مشخص در برندسازی شخصی
بررسی نمونه های موفق
.
کارگاه روز پنجشنبه ۱ شهریور برگزار خواهد شد و جنبه ی نظری و کارگاهی خواهد داشت .
اطلاعات بیشتر و ثبت نام ۶۶۴۸۷۳۳۶
#اندی_وارهول
#andywarhol
Read more
جوابیه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در خصوص خبر منتشر شده با تیتر: <span class="emoji emoji2b55"></span>️(ژئوپارک ...
Media Removed
جوابیه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در خصوص خبر منتشر شده با تیتر: ️(ژئوپارک بزرگ سیمره دره شهر به نام لرستانی ها ثبت ملی شد) چند روزی است که در فضای مجازی و سایت های خبری مطلبی تحت عنوان ثبت زمین لغزه دره شهر به نام استان لرستان منعکس گردیده که باعث عکس العمل و نگرانی دوستداران ... جوابیه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در خصوص خبر منتشر شده با تیتر:
⭕️(ژئوپارک بزرگ سیمره دره شهر به نام لرستانی ها ثبت ملی شد) 🔹چند روزی است که در فضای مجازی و سایت های خبری مطلبی تحت عنوان ثبت زمین لغزه دره شهر به نام استان لرستان منعکس گردیده که باعث عکس العمل و نگرانی دوستداران فرهنگ و تمدن استان به خصوص خبرنگاران عزیز گردیده است .
که از حسن توجه و پیگیری این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم .

اما در این خصوص چند مطلب را به عرض می رسانم :
- ثبت زمین لغزه کبیرکوه به عنوان بزرگترین زمین لغزه دنیا در تاریخ 93/12/23 به شماره 240 در فهرست آثار ملی کشور در محدوده استان ایلام به ثبت رسیده است . - پس از ثبت ملی تلاش سازمان مرکزی به جهت قراردادن پدیده طبیعی مذکور در فهرست موقت جهانی آغاز گردیده است که یکی از شرایط آن تکمیل پرونده با فهرست جهانی و توسط شورای ثبت پرونده های جهانی صورت می گیرد که پس از تکمیل پرونده و حضور افراد برجسته کشوری از جمله پروفسور "کردوانی" و دکتر " مقصودی" رئیس محترم دانشکده جغرافیا و گروه زمین شناسی دانشگاه تهران که از جمله افرادی هستند که در تکمیل پرونده مذکور نقش دارند یکی از امتیازات و شرایط ثبت آثار در فهرست جهانی یونسکو ثبت دقیق حوادث از لحاظ تاریخی و جغرافیایی می باشد که پس از بررسی ملاحظه می شود که پدیده لند اسکیپ با منظر طبیعی از استان ایلام شهرستان دره شهر آغاز شده و قسمتی از آن در شهرستان پلدختر استان لرستان قرار گرفته است بالطبع در این چنین پرونده ای بایستی ظرافت ها و حساسیت های جهانی در نظر گرفته شود که به جهت تکمیل پرونده پیشنهاد گروه ثبت جهانی پرونده ، ثبت این اثر به نام استانهای ایلام و لرستان می باشد که استان لرستان هم به همراه استان ایلام با همان شماره ثبت در این پدیده طبیعی به صورت مشترک معرفی می شوند . - بسیاری از پدیده های طبیعی و فرهنگی و حتی تاریخی در بین استانها بصورت مشترک ثبت ملی و جهانی می شوند مانند قنات ها و باغ های ایرانی یا ثبت نوروز به عنوان یک پدیده فرهنگی در تاجیکستان و ایران - ثبت آثار یک استان به صورت مشترک نافی از بین بردن وظایف و امکانات استان دیگر نمی شود و تلاش در معرفی درست این پدیده جهت جذب گردشگر جزء وظایف اداری کل استانها و حضور بخش خصوصی می باشد که امیدواریم با توجه به امکانات موجود بتوانیم از این پدیده طبیعی نهایت استفاده بعمل آید . - همانطوری که در تصویر ذیل مشاهده می گردد این پدیده طبیعی در تاریخ 93/12/23 در محدوده استان ایلام به ثبت می رسد ادامه در کامنت اول
Read more
@autstdclub @autstdclub همایش بزرگ تخصصی معرفی رشته های فنی مهندسی و علوم پایه امکان گفت و گو و مشاوره با دانشجویان هر رشته در غرفه های مجزا و جداگانه همراه با سخنرانی اعضای هیئت علمی دانشکده ها تخفیف ویژه جهت ثبت نام قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ️همچنین برای انتخاب رشته ... @autstdclub
@autstdclub ✅همایش بزرگ تخصصی معرفی رشته های فنی مهندسی و علوم پایه
✅امکان گفت و گو و مشاوره با دانشجویان هر رشته در غرفه های مجزا و جداگانه
✅همراه با سخنرانی اعضای هیئت علمی دانشکده ها
⭕تخفیف ویژه جهت ثبت نام قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری
⭕️⭕️همچنین برای انتخاب رشته به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با قیمتی استثنایی با ما همراه شوید.
🔴با ثبت نام در انتخاب رشته تخصصی حضور در همایش معرفی رشته به همراه ۲ نفر رایگان می باشد.
⚫جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت studentsclub.aut.ac.ir مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید.
📞66176216
Telegram ID:autstdclub2
#انتخاب_رشته_کنکور #معرفی_رشته #کنکور_97 #دانشگاه_امیرکبیر #پلی_تکنیک_تهران #کنکور_98 #کنکور_سراسری #ریاضی_فیزیک
Read more
🌳<span class="emoji emoji2615"></span>️ وسط یه باغ سرسبز و یه شربت خنک و خوشمزه درست تو قلب پایتخت و سکوت و صدای پرنده‌ها اولین تعاریف ما ...
Media Removed
🌳️ وسط یه باغ سرسبز و یه شربت خنک و خوشمزه درست تو قلب پایتخت و سکوت و صدای پرنده‌ها اولین تعاریف ما از کافه‌ی باغ موزه‌ی مقدمه. موزه مقدم محل زندگی خاندان احتساب‌الملک از درباریان قجری بوده. دکتر محسن مقدم از نوادگان این خاندان و استاد باستان شناسی دانشگاه تهران و طراح نشانه‌ی معروف دانشگاه تهران ... 🌳☕️
وسط یه باغ سرسبز و یه شربت خنک و خوشمزه درست تو قلب پایتخت و سکوت و صدای پرنده‌ها اولین تعاریف ما از کافه‌ی باغ موزه‌ی مقدمه. موزه مقدم محل زندگی خاندان احتساب‌الملک از درباریان قجری بوده. دکتر محسن مقدم از نوادگان این خاندان و استاد باستان شناسی دانشگاه تهران و طراح نشانه‌ی معروف دانشگاه تهران بوده که بخشی از شهرت این باغ موزه مربوط به دکتر مقدمه.
حالا این باغ موزه‌ی قدیمی یه مکان توریستیه که شاید خیلیامون از وجودش بی‌خبر باشیم. کافه‌ی باغ موزه‌ی مقدم نزدیک به سه سال پیش کارش رو با نام کافه طرفه شروع کرد و حالا یک ساله که با اسم کافه باغ موزه مقدم مشغول کاره. یه کافه تو تراس یه خونه‌ی قجری. منوی کافه یه منوی پر و پیمونه که هم غذا و صبحانه دارن و هم انواع چای و قهوه و دمنوش.
پیشنهاد میکنیم اگر گذرتون به خیابون امام خمینی افتاد با این کافه سوار ماشین زمان بشید و تو این باغ قجری حسابی کیف کنید. ✨🤩 .
.
📍کافه باغ موزه مقدم: خیابان امام خمینی، بعد از شیخ هادی، موزه مقدم. ساعت کار ۱۷-۹
.
.
.
#فیدیلیو #کافه_گرد #رستورانگردی #کافه_گردی #کجا_چی_بخوریم #رستوران #کافه #خوشمزه #شکمو #ناهار #شام #کجاخوبه #غذا #fidilio
Read more
‍ اولین ساختمان #بانک_ملی در شیراز ۔ ۔ ۔ اولین ساختمان بانک ملی شعبه شیراز در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۰۸ ...
Media Removed
‍ اولین ساختمان #بانک_ملی در شیراز ۔ ۔ ۔ اولین ساختمان بانک ملی شعبه شیراز در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۰۸ در نزدیکی مجموعه تاریخی #زندیه ، در جنوب شرقی #ارگ_کریم_خان و در محله #درشازده و مکان قبلی #میدان_توپخانه بنا شده که این محله یکی از بزرگترین محلات شیراز قدیم محسوب و از دوران صفویه تا قاجار، مجموعه ... ‍ اولین ساختمان #بانک_ملی در شیراز
۔
۔
۔

اولین ساختمان بانک ملی شعبه شیراز در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۰۸ در نزدیکی مجموعه تاریخی #زندیه ، در جنوب شرقی #ارگ_کریم_خان و در محله #درشازده و مکان قبلی #میدان_توپخانه بنا شده که این محله یکی از بزرگترین محلات شیراز قدیم محسوب و از دوران صفویه تا قاجار، مجموعه های حکومتی بسیاری در آن احداث شده است. این بانک به دلیل نزدیکی به #بازار_وکیل، از دیرباز مورد توجه تجار و بازاریان شیراز بوده و عامه مردم این شعبه را به نام بانک مرکزی شیراز می شناسند. معماری این بنا، توسط #محسن_فروغی (استاد معماری و رییس سابق دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و معمار #آرامگاه_سعدی) انجام شده است.
۔
۔
۔

پ.ن: پیشنهاد تشکیل بانک به شکل مدرن، نخستین بار در سال ۱۲۵۸ خورشیدی از سوی "حاج محمدحسن امین دارالضرب"، یکی از صرافان بزرگ تهران، به #ناصرالدین_شاه_قاجار داده شد اما این پیشنهاد با دخالت برخی افراد مورد پذیرش قرار نگرفت.

۲۰ سال بعد، #بانک_شاهی_انگلیس به عنوان اولین بانک ایران در سال ۱۲۷۸ خورشیدی توسط "بارون جولیوس دو رویتر" بانکدار یهودی – انگلیسی، با فرمان سلطنتی ملکه ویکتوریا و به امتیاز دولت ایران تاسیس شد. این بانک سال ها بعد به بانک بریتانیایی خاورمیانه (BBME) تغییر نام داد و امروزه به نام بانک (HSBC) خاورمیانه معروف است.

#شیرازی_بومونیم
@shirazi_boomoonim
@shirazioy_bahal
Read more
برای اولین بار در کشور! دوره های کاملا تخصصی طراحی وبسایت متناسب با فرصت های شغلی موجود در بازار کار، ...
Media Removed
برای اولین بار در کشور! دوره های کاملا تخصصی طراحی وبسایت متناسب با فرصت های شغلی موجود در بازار کار، ارائه شده توسط کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران به همراه اعطاء مدرک معتبر و دو زبانه دانشگاه تهران همراه با سیستم مدرن آموزشی و برگزاری به صورت حضوری و آنلاین با تخفیفات ویژه ثبت نام ... برای اولین بار در کشور!
دوره های کاملا تخصصی طراحی وبسایت متناسب با فرصت های شغلی موجود در بازار کار، ارائه شده توسط کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران به همراه اعطاء مدرک معتبر و دو زبانه دانشگاه تهران
همراه با سیستم مدرن آموزشی و برگزاری به صورت حضوری و آنلاین
با تخفیفات ویژه ثبت نام دانشجویی و گروهی
جزئیات بیشتر:
www.UTKarafarini.com
https://t.me/utkarafarini
09383264234
Read more
دوستان و همراهان عزیز موسسه محکم(موسسه حمایت از کودکان مادرزادی) از تاریخ ۱۹ خردادبه مدت ۱۰روزدکترسیدمجتبی ...
Media Removed
دوستان و همراهان عزیز موسسه محکم(موسسه حمایت از کودکان مادرزادی) از تاریخ ۱۹ خردادبه مدت ۱۰روزدکترسیدمجتبی موسوی خوشدل فوق تخصص جراحی اطفال در بیمارستان کودکان بندرعباس مستقر هستند جهت عمل جراحی کودکانی که بصورت مادرزادی مشکلاتی دارند. جهت ثبت‌نام و ارائه مدارک به دفترموسسه واقع در میناب ... دوستان و همراهان عزیز موسسه محکم(موسسه حمایت از کودکان مادرزادی)
از تاریخ ۱۹ خردادبه مدت ۱۰روزدکترسیدمجتبی موسوی خوشدل فوق تخصص جراحی اطفال در بیمارستان کودکان بندرعباس مستقر هستند جهت عمل جراحی کودکانی که بصورت مادرزادی مشکلاتی دارند.
جهت ثبت‌نام و ارائه مدارک به دفترموسسه واقع در میناب ساختمان پزشکان طبقه ی پنچ واحد 501 مراجعه نمائید اطلاعات بیشتر باشماره تلفن09387589341_09179453989 تماس بگیرید.لازم به ذکراست مراجعه و تماس از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۳ یک بعدازظهرمیباشد .
اگر کسی را می‌شناسید اطلاع رسانی نمایید
محکم؛موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی
فقط ازساعت ۹الی ۱۳ یک بعدازظهرتماس بگیرید
تلفن : دفترموسسه محکم:07642231217 خانم کریمی 09387589341
دوستان و همراهان عزیز موسسه محکم(موسسه حمایت از کودکان مادرزادی) از تاریخ ۲۰ فروردین جراحان فوق تخصص جراحی اطفال در بیمارستان کودکان بندرعباس مستقر میشود جهت عمل جراحی کودکانی که بصورت مادرزادی مشکلاتی دارند.
جهت ثبت‌نام و ارائه مدارک به دفترموسسه واقع در خیابان دانشگاه کوچه دانشگاه ۸ساختمان فنی تهران مراجعه نمائید اطلاعات بیشتر باشماره تلفن07633621782 تماس بگیرید.لازم به ذکراست مراجعه و تماس از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۳ یک بعدازظهرمیباشد .
اگر کسی را می‌شناسید اطلاع رسانی نمایید
محکم؛موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی
لیست ناهنجاری های تحت پوشش:
1 ابهام جنسی:Ambiguous genitalia
2 انسداد مجاری صفراوی:Biliary atresia
3 ناهنجاري در عضلات قلب:Cardiomyopathy
4 شکاف کام:Cleft palate
5 شکاف لب:Cleft lip
6 کیست کلدوک:Choledochal cyst
7 پای چنبری:Club foot
8 هیپر پلازی مادرزادی آدرنال:Congenital adrenal hyperplasia
9 در رفتگی مادرزادی لگن:Developmental dislocation of hip (DDH)
10 بطن راست با دو خروجی:Double outlet right ventricle
11 آنسفالوسل:Encephalocele
12 نقص دیواره دهلیزی بطنی:Endocardial cushin defect
13 اپیسپادیازیس:Epispadiasis
14 آترزی مری:Esophageal atresia
15 اکستروفی مثانه:Bladder extrophy
16 بی اختیاری مدفوع:Fecal incontinence
17 بیماری هیرشپرونگ:Hirschsprung\'s disease
18 هیدروسفالی:Hydrocephalocele
19 هیپوسپادیاسHypospadias
20 مقعد بستهImperforated Anus
21 مننگوسل و مننگومیلوسلMeningocele / myelomeningocele

ادامه در کامنت اول
Read more
. علیرضا تغابنی استاد استودیو های همگرای کانون معماران معاصر، (زاده 12 مرداد 1356 تهران)، ورودی ...
Media Removed
. علیرضا تغابنی استاد استودیو های همگرای کانون معماران معاصر، (زاده 12 مرداد 1356 تهران)، ورودی سال 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری است که پس از اتمام در سال 1381 با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال 1386 فارغ التحصیل گردید. وی در سال 1383 پس از کسب 8 سال ... .
علیرضا تغابنی استاد استودیو های همگرای کانون معماران معاصر، (زاده 12 مرداد 1356 تهران)، ورودی سال 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری است که پس از اتمام در سال 1381 با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال 1386 فارغ التحصیل گردید.
وی در سال 1383 پس از کسب 8 سال تجربه در مهندسین مشاور مختلف، به تجربه مستقل در دفتر شخصی خود پرداخت.
دفتر وی امروز به نام دفتر «دیگر» به تمرین و تحقیق درمورد معماری می پردازد.
حاصل تلاش های او طراحی بیش از 60 پروژه و جوایز متعدد معماری بوده که از جمله آنها
می توان به چهار مرتبه کسب رتبه ی اول جایزه بزرگ معمار در سال های 87، 90، 92 و 94 برای پروژه های ویلای یک دوست، ویلای امیر، خانه شریفی ها و پروژه نمایشگاه آریوچوب و کسب رتبه دوم در سال 91 برای پروژه ویلای کوهسار و رتبه سوم در سال 93 برای پروژه برادر کوچکتر اشاره کرد، وی همچنین در سال 1393 رتبه ی اول مسابقه‌ی جایزه معماری آسیای میانه(MEA) را از آن خود کرد.
او در سال 1390 در فستیوال معماری WAFدر گروه ساختمان های شهری برای پروژه ی ساختمان
نظام مهندسی قزوین و در سال 1393 در گروه ساختمان های مسکونی برای پروژه ی خانه شریفی‌ها فینالیست شد همچنین او در سال جاری رتبه اول نخستین جایزه اکادمی سلطنتی معماری دورفمن را از آن خود نمود.
وی از سال 1381 در دانشکده های مختلف معماری از جمله دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همچنین دانشگاه فردوسی مشهد به تدریس مشغول بوده است.
#caai_school
Www.caai.ir
Read more
<span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f389"></span>30 درصد تخفیف ویژه ثبت نام حضوری تا ساعت 12 امشب کارگاه آشنایی با پایگاه های استنادی و نرم افزارهای ...
Media Removed
30 درصد تخفیف ویژه ثبت نام حضوری تا ساعت 12 امشب کارگاه آشنایی با پایگاه های استنادی و نرم افزارهای مدیریت منابع (Web of science_Scopus_EndNote_Mendeley) پنج شنبه همین هفته(6 دی ماه) در دانشگاه تهران برگزار می شود. تحقیق یار: 02166927620 02166927480 telegram: @tahghighyar2 ️ ... 🎉🎉30 درصد تخفیف ویژه ثبت نام حضوری تا ساعت 12 امشب
کارگاه آشنایی با پایگاه های استنادی و نرم افزارهای مدیریت منابع (Web of science_Scopus_EndNote_Mendeley)
پنج شنبه همین هفته(6 دی ماه) در دانشگاه تهران برگزار می شود.
تحقیق یار:
📞02166927620
📞02166927480
🆔 telegram: @tahghighyar2
☎️ 09913762432

#تحقیق_یار #سایت_تحقیق_یار #اصول_پایان_نامه_نویسی #پایگاه_استنادی #اصول_مقاله_نویسی #اصول_مقاله_نویسی #فرصت_مطالعاتی #مقاله_isi #مصاحبه_دکتری
Read more
نمایشگاه نقاشی«ضربان زندگی»که نتیجه حضور یک نقاش جوان به نام (مریم آیت اللهی) است در نگارخانه «گل‌های ...
Media Removed
نمایشگاه نقاشی«ضربان زندگی»که نتیجه حضور یک نقاش جوان به نام (مریم آیت اللهی) است در نگارخانه «گل‌های من» برپا می‌شود. مریم آیت اللهی که متولد مرداد ماه ۱۳59 در تهران است گفت: « از کودکی به نقاشی علاقه مند بودم. وقتی دو ساله بودم، مادرم با کنار هم چسباندن چند نقاشی مثل زنبور و جوجه و خورشید و...، ... نمایشگاه نقاشی«ضربان زندگی»که نتیجه حضور یک نقاش جوان به نام (مریم آیت اللهی) است در نگارخانه «گل‌های من» برپا می‌شود.
مریم آیت اللهی که متولد مرداد ماه ۱۳59 در تهران است گفت: « از کودکی به نقاشی علاقه مند بودم. وقتی دو ساله بودم، مادرم با کنار هم چسباندن چند نقاشی مثل زنبور و جوجه و خورشید و...، روی یک مقوا، تابلویی ساخت و به دیوار اتاقم زد. این کار برای من عنوان "دخترِ نقاش" را به ارمغان آورد. نقاشی با من بزرگ شد ولی بدلیل حجم زیاد فعالیت های مدرسه، فقط تابستانها فرصت و فراغت نقاشی می یافتم.در ادامه کارشناسی خود را در رشتۀ نرم افزار کامپیوتر، از دانشگاه آزاد اسلامی گرفتم. پس از آن دوباره فرصت بازگشت و تمرکز روی نقاشی برایم فراهم شد. از سال 1385 به طور جدی طراحی را نزد استاد داریوش حسینی آغاز نمودم و آموختن نقاشی را نیز نزد ایشان تا سال 1392 ادامه دادم. در تمام این سالها همواره مادرم و بعدها استادم، پشتیبان من بوده و در این راه یاریم کرده اند.
وی اضافه کرد: در مجموعۀ "ضربان زندگی" عواطف، بوسیله رنگها و فرمهای گوناگون، با برخوردی آزاد و روان بیان شده اند، که به هیجان نمایی (اکسپرسیونیسم) انتزاعی منتهی شده است. از آنجا که لحظه ها تکرار نشدنی هستند، ابراز احساسها با این سبک نقاشی، منحصر به فرد شده است. این مجموعه از چهار سال پیش تاکنون، در زمانهای خاصی که نیاز به ابراز حسها با نقاشی را در درونم احساس می کردم، از برخورد لحظه های زندگی با هیجان های من و رنگها پدید آمده است. تکنیک آثار، رنگ روغن و اکریلیک روی بوم و همچنین ترکیب مواد روی مقوا و بوم می باشد.

این نمایشگاه از تاریخ 9 الی 15مهر ماه سال 1395 در ساعات ۱۶ الی ۲۰ در« نگارخانه گلهای من» با شماره تماس :22398159 و به آدرس: فرمانیه غربی (شهید لواسانی)-بین سه راه وطن پور و خیابان آقایی- پلاک ۱۵۶ برپا می‌شود.
Read more
ّ . یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار خانه به نام ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فرزندان خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند تا مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به منزل میبرد. دبیرستانی که فرزندان خان در آن تحصیل میکردند ... ّ .
یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار خانه به نام ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فرزندان خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند تا مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به منزل میبرد. دبیرستانی که فرزندان خان در آن تحصیل میکردند یک کالج آمریکایی (دبیرستان البرز) بود که مدیریت آن بر عهده دکتر جردن بود.

دکتر جردن قوانین خاصی وضع کرده بود. مثلا برای دروغ، ده شاهی کفاره تعیین کرده بود. اگر در جیب کسی سیگار پیدا میشد یک تومان جریمه داشت! میگفت "سیگار لوله بی مصرفی است که یک سر آن آتش و سر دیگر آن احمقی است! القصه.. دکتر جردن از پنجره دفتر کارش میدید که هر روز جوانی قوی هیکل، چند دانش آموز را به مدرسه می آورد. یک روز که ابوالقاسم در شکستن و انبار کردن چوب به خدمتگذار مدرسه کمک کرد، دکتر جردن از کار ابوالقاسم خوشش آمد و او را به دفتر فرا خواند و از او پرسید که چرا ادامه تحصیل نمیدهد؟ ابوالقاسم گفت چون سنم بالا رفته و پول کافی برای تحصیل ندارم و با داشتن سه فرزند قادر به انجام دادن این کار نیستم.
دکتر جردن با شنیدن این حرفها، پذیرفت که خودش شخصا، آموزش او را در زمانی که باید منتظر بچه های خان باشد بر عهده بگیرد! او بعلت استعداد بالا ظرف چند سال موفق به اخذ دیپلم شد و با کمک دکتر جردن برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و سرانجام در سن 55 سالگی مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه نیویورک گرفت.

دکتر ابوالقاسم بختیار، اولین پزشک ایرانی است که تا سن 39 سالگی تحصیلات ابتدایی داشت!! جالب اینکه فرزندان اون نیز پزشک شدند!
دکتر ساموئل مارتین جردن معلم آمریکایی از سال 1899 تا 1940 ریاست کالج آمریکایی را در تهران بر عهده داشت. او ايران را وطن دوم خود می ‌ناميد و همواره از آن به نيكی ياد می‌كرد. جردن به دانش آموزانش میگفت من میلیونر هستم زیرا هزارها فرزند دارم که هر کدام برای من، برای ایران و برای دنیا میلیونها ارزش دارند. به پاس خدمات بی حد این مرد بزرگ، خیابانی در تهران بنام خیابان جردن برای بزرگداشت و زنده نگاه داشتن نام او نامگذاری شد.
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
مرده آن است که نامش به نکویی نبرند
⚘-------------------------------⚘
💖حضور شما عزیزان در اینجا اتفاقی نیست ،پیجی متفاوت با انرژی مثبت، بامطالب ارزنده، اگر فکر میکنید.پیج اینستگرام احمد تهرانی سودمند است به دوستانتان معرفی کنید💖. --------------------------------طب/سنتی/ahmad.Tehranihttps://t.me/joinchat/AAAAAEPCiy1xS6DJAU6NGQ
Read more
Mask , Khorasan-e Jonubi یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار ...
Media Removed
Mask , Khorasan-e Jonubi یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار خانه به نام ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فرزندان خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند تا مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به منزل میبرد. دبیرستانی که فرزندان ... Mask , Khorasan-e Jonubi

یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار خانه به نام ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فرزندان خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند تا مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به منزل میبرد. دبیرستانی که فرزندان خان در آن تحصیل میکردند یک کالج آمریکایی (دبیرستان البرز) بود که مدیریت آن بر عهده دکتر جردن بود.
.
دکتر جردن قوانین خاصی وضع کرده بود. مثلا برای دروغ، ده شاهی کفاره تعیین کرده بود. اگر در جیب کسی سیگار پیدا میشد یک تومان جریمه داشت! میگفت "سیگار لوله بی مصرفی است که یک سر آن آتش و سر دیگر آن احمقی است!" القصه... دکتر جردن از پنجره دفتر کارش میدید که هر روز جوانی قوی هیکل، چند دانش آموز را به مدرسه می آورد. یک روز که ابوالقاسم در شکستن و انبار کردن چوب به خدمتگذار مدرسه کمک کرد، دکتر جردن از کار ابوالقاسم خوشش آمد و او را به دفتر فرا خواند و از او پرسید که چرا ادامه تحصیل نمیدهد؟ ابوالقاسم گفت چون سنم بالا رفته و پول کافی برای تحصیل ندارم و با داشتن سه فرزند قادر به انجام دادن این کار نیستم.
.
دکتر جردن با شنیدن این حرفها، پذیرفت که خودش شخصا، آموزش او را در زمانی که باید منتظر بچه های خان باشد بر عهده بگیرد! او به علت استعداد بالا ظرف چند سال موفق به اخذ دیپلم شد و با کمک دکتر جردن برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و سرانجام در سن ۵۵ سالگی مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه نیویورک گرفت.
.
دکتر ابوالقاسم بختیار، اولین پزشک ایرانی است که تا سن ٣٩ سالگی تحصیلات ابتدایی داشت! جالب اینکه فرزندان اون نیز پزشک شدند!
.
دکتر ساموئل مارتین جردن معلم آمریکایی از سال ١٨٩٩ تا ١٩۴٠ ریاست کالج آمریکایی را در تهران بر عهده داشت. او ايران را وطن دوم خود می ‌ناميد و همواره از آن به نيكی ياد می‌كرد. جردن به دانش آموزانش میگفت من میلیونر هستم زیرا هزارها فرزند دارم که هر کدام برای من، برای ایران و برای دنیا میلیونها ارزش دارند. به پاس خدمات بی حد این مرد بزرگ، خیابانی در تهران بنام خیابان جردن برای بزرگداشت و زنده نگاه داشتن نام او نامگذاری شد.
.
.
.
و اینجا اما مدرسه ای با سقف های گنبندی در میان قلعه ای باستانی، انبار شده است
روزی به گذشته ی خود باز خواهد گشت ⁦🏳️⁩
Read more
محمدابراهیم جعفری متولد ۱۳۱۹ در شهر بروجرد استان لرستان است. پدرش تاجر و باغدار بود. محمدابراهیم ...
Media Removed
محمدابراهیم جعفری متولد ۱۳۱۹ در شهر بروجرد استان لرستان است. پدرش تاجر و باغدار بود. محمدابراهیم پر شور و از کودکی به طبیعت بسیار علاقه‌مند است. دبستان را در مدرسه فردوسی گذراند و در دبیرستان ادبیات خواند. در آن شهر تحت تاثیر نقاش قهوه‌خانه‌ای به نام فانی رو به نقاشی آورد و اولین آثار ... محمدابراهیم جعفری متولد ۱۳۱۹ در شهر بروجرد استان لرستان است. پدرش تاجر و باغدار بود. محمدابراهیم پر شور و از کودکی به طبیعت بسیار علاقه‌مند است. دبستان را در مدرسه فردوسی گذراند و در دبیرستان ادبیات خواند. در آن شهر تحت تاثیر نقاش قهوه‌خانه‌ای به نام فانی رو به نقاشی آورد و اولین آثار خویش را کشید و بعدها معلم هنر دبیرستانش به نام دعوتی مشوق و راهنمای او بود تا جدی تر نقاشی را پی بگیرد. از نوجوانی به شعر گفتن روی آورد و با الهام از طبیعت پیرامونش شعر می گفت. سال پنجم دبیرستان به مدرسه دارالفنون تهران رفت و آنجا با مفاهیم روز ادبیات و نقاشی آشنا شد. عاشق شد و شعرهای عاشقانه سرود. سال ۱۳۳۸ وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد تا نقاشی بخواند. در آنجا در گارگاه علی محمد حیدریان که از موسسین دانشکده هنرهای زیبا و شاگرد کمال الملک بود و محمود جوادی پورحاضر شد. بعدها در کارگاه جوادی پور با محسن وزیری مقدم آشنا شد که باعث رشد او شد و به اتفاق اصغر محمدی و غلامحسین نامی با هم به سفرهای کوتاه و بلند رفتند. در میان دانشجویان هنر آن زمان، جعفری، محمدی و نامی به سه تفنگ‌دار معروف بودند. این سفرها چهل سال ادامه داشت. ..... او می گوید :
نوروز برای کسانی که زندگی را باور دارند هر روز حضور دارد و اگر اینطور نباشد حال چنین افرادی خوب نیست. به همین دلیل من فکر می‌کنم با اینکه ما چهار فصل داریم و در بهار همه چیز برای ما پر از انرژی است اما در زمستان هم وقتی برف همه جا را فراگرفته است باز هم ما یاد بهار می‎افتیم و برای همین باید یاد بگیریم که از هر لحظه زندگی لذت ببریم. من این شعر را همیشه با خودم می‌خوانم که : "برف می‎بارد/ برف می‎بارد/ من پیرتر می‎شوم/ تو زیباتر". به نظر من هر جمله‌ای که ما به کسی می‌گوییم و باعث می‌شود که حال کسی خوب شود نوعی بهار را در میان ما به جریان می‌اندازد. دوست دارم از شعرهای کتابم که هنوز چاپ نشده است یک شعر دیگر برایتان بخوانم: "باغبان سبز شدن را به گیاه نمی‎آموزد/ باغبان نشانی بهار را به دانه/ و نامه باران را به سبزه می‌دهد/ نمی‎توان به پرنده یاد داد که در کویر یا برگ بید لانه بسازد/ من باغبانم/ اگر دانه شوقی در توست/ آن را خواهم رویاند/.
روحش شاد 🌷🌷🌷🌷🌷🍀🍀🍀
Read more
ششمين دوره آبكاري پاششي فانتاكروم بازموفقيت برگزار شد برای اولین بار در کشور ششمين دوره آموزشی ...
Media Removed
ششمين دوره آبكاري پاششي فانتاكروم بازموفقيت برگزار شد برای اولین بار در کشور ششمين دوره آموزشی " آبکاری پاششی (فانتاکروم)" شرکت ایدآکالر با همکاری جهاد دانشگاهی شریف ٩اسفند ماه 96 . . برای اولین بار در ایران دوره آموزشی فنی _کاربردی آشنایی با آبکاری پاششی (فانتا ... ششمين دوره آبكاري پاششي فانتاكروم بازموفقيت برگزار شد
برای اولین بار در کشور
ششمين دوره آموزشی " آبکاری پاششی (فانتاکروم)"
شرکت ایدآکالر با همکاری جهاد دانشگاهی شریف
٩اسفند ماه 96 .
.
🔴🔴🔴 برای اولین بار در ایران 🔴🔴🔴
🔥🔥🔥دوره آموزشی فنی _کاربردی 👇👇👇👇👇
🔔🔔🔔آشنایی با آبکاری پاششی (فانتا کروم )
👇👇👇👇
با همکاری""" جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف تهران"""
❌❌❌ظرفیت کلاس محدود می باشد .❌❌❌ 🔔🔔🔔توجه توجه توجه 🔔 🔔🔔
❌ظرفیت محدود است❌ 🔔🔔 🔴🔴🔴جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات با شماره های شرکت 👇👇👇👇👇 🔵02144489654
🔵02144617793
🔵09212054108 👈👈👈👈
🔵 @ideacolor
🔵 www.ideacolor.ir
و یا با شماره های دپارتمان رنگ ،آبکاری و پوشش جهاد دانشگاهی صنعتی شریف 👇👇👇👇
🔵02122874342 🔵02122321817
تماس حاصل نمایید . 🔴ظرفیت محدود است 🔴

#سفال
#سرامیک
#کاشی
#سنگ
#چینی

#مجسمه
#رزین
#پلی استر
#mojasame
#resin
#polyester #ceramics
#clay
#rock
#tiles
#chinese
Read more
<span class="emoji emoji1f538"></span>دوره ى مقاله نويسى ISI<span class="emoji emoji1f538"></span> (از نگارش تا پذيرش ژورنال) . <span class="emoji emoji1f538"></span>سمينار بزرگ بررسى چالش ها و فرصت هاى تحصيل ...
Media Removed
دوره ى مقاله نويسى ISI (از نگارش تا پذيرش ژورنال) . سمينار بزرگ بررسى چالش ها و فرصت هاى تحصيل در خارج كشور (Why and How to Apply) . سومين كنفرانس بين المللى يافته هاى نوين عمران، معمارى و صنعت ساختمان ايران . تاريخ: ٢٨ و ٢٩ آذر ماه ٩٧ . دانشكده فنى، دانشگاه تهران . ثبت نام از طريق سايت ... 🔸دوره ى مقاله نويسى ISI🔸
(از نگارش تا پذيرش ژورنال)
.
🔸سمينار بزرگ بررسى چالش ها و فرصت هاى تحصيل در خارج كشور🔸 (Why and How to Apply)
.
سومين كنفرانس بين المللى يافته هاى نوين عمران، معمارى و صنعت ساختمان ايران
.
تاريخ: ٢٨ و ٢٩ آذر ماه ٩٧
.
دانشكده فنى، دانشگاه تهران
.
ثبت نام از طريق سايت كنفرانس
www.ircivilconf.ir
تماس با دبير خانه: ٠٢١٢٢٨٥٢٧٠٧
Read more
فرانسیس فوکویاما، نویسنده کتاب پایان تاریخ و آخرین انسان که از او به عنوان مدافع بزرگ لیبرال دموکراسی ...
Media Removed
فرانسیس فوکویاما، نویسنده کتاب پایان تاریخ و آخرین انسان که از او به عنوان مدافع بزرگ لیبرال دموکراسی نام برده می‌شود، اخیرا در گفت‌وگویی به لیبرال‌ها هشدار می‌دهد که لیبرال دموکراسی پایان جدید تاریخ نیست و از بازگشت سوسیالیسم سخن می‌گوید. «مجله مثلث» در میزگردی با حضور دکتر جعفر حق‌پناه، ... فرانسیس فوکویاما، نویسنده کتاب پایان تاریخ و آخرین انسان که از او به عنوان مدافع بزرگ لیبرال دموکراسی نام برده می‌شود، اخیرا در گفت‌وگویی به لیبرال‌ها هشدار می‌دهد که لیبرال دموکراسی پایان جدید تاریخ نیست و از بازگشت سوسیالیسم سخن می‌گوید. «مجله مثلث» در میزگردی با حضور دکتر جعفر حق‌پناه، استادیار مدعو مطالعات منطقه‌ای دانشگاه تهران و دکتر عبدالرسول دیوسالار، پژوهشگر ارشد مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراتژیک خاورمیانه به واکاوی آسیب‌ها و انتقادات وارده بر لیبرال دموکراسی و همچنین نقد نظریه اخیر فوکویاما پرداخته است.
Read more
<span class="emoji emoji1f536"></span>️دوره دوم<span class="emoji emoji1f536"></span>️ <span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span><span class="emoji emoji25fe"></span> پایان دوره ی دو ماهه آموزش پیرایش مردانه درجه ۱ و ۲ زیر نظر سازمان ...
Media Removed
️دوره دوم پایان دوره ی دو ماهه آموزش پیرایش مردانه درجه ۱ و ۲ زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور وبا اعطای مدرک Zhik و Pcmc جهت ثبت نام برای دوره ی جدید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۹۵۷۰۵۷۹ میدان جهاد (دانشگاه)برج ... 🔶️دوره دوم🔶️
◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾
پایان دوره ی دو ماهه آموزش پیرایش مردانه درجه ۱ و ۲ زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور
وبا اعطای مدرک Zhik و Pcmc
◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽
جهت ثبت نام برای دوره ی جدید با این شماره تماس بگیرید
◾◾◽◽◽◽◾۰۹۱۲۹۵۷۰۵۷۹◾◽◽◽◽◾◾
◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽ 🏢میدان جهاد (دانشگاه)برج زاگرس طبقه دهم واحد ۱۰۰۱
◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾
◽◽💙آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان💙◽◽
------ #iran #hamedan #tehran #zhik #barber #makeup #haircut #daeian #barbershop
#پیرایش #ارایشگاه #کلاسیک #مدل #مدلینگ #آموزش #فید #مو #گریم_صورت #تهران #همدان #ایران #پروتز_مو #قیچی #استایل #کلیپ #کراتینه_مو #بوتاکس_مو #رنگ_مو
Read more
: افتخار آفرینی بین‌المللی استاد ایرانی دانشگاه معماری و هنر پارس و ساری انگلستان، پروفسور هوشیار ...
Media Removed
: افتخار آفرینی بین‌المللی استاد ایرانی دانشگاه معماری و هنر پارس و ساری انگلستان، پروفسور هوشیار نوشین . تبریک هنرمعماری آنلاین به پروفسور هشیار نوشین برای دریافت مدال ارزشمند Torroja به پاس نیم قرن تلاش وی . انجمن سازه های پوسته ای و سازه های فضاکار (IASS) دانشگاه MIT بوستون، به پاس ... :
افتخار آفرینی بین‌المللی استاد ایرانی دانشگاه معماری و هنر پارس و ساری انگلستان، پروفسور هوشیار نوشین
.
تبریک هنرمعماری آنلاین به پروفسور هشیار نوشین برای دریافت مدال ارزشمند Torroja به پاس نیم قرن تلاش وی
.

انجمن سازه های پوسته ای و سازه های فضاکار (IASS) دانشگاه MIT بوستون، به پاس نیم قرن تلاش پروفسور هشیار نوشین در معرفی و شناخت این سازه ها به جهان، مدال ارزشمند Torroja را به این دانشمند ارزنده اهدا کرد. در ۴۴ سال گذشته، این مدال تنها به ۲۶۶ نفر اهدا  شده است که پروفسور نوشین یکی از این افراد است. پروفسور هشیار نوشین – استاد دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه Surrey انگلستان –  هستند.
.
هشیار نوشین، از پیشگامان سازه فضاکار در جهان است و سازه های فرودگاه “هیترو” و استادیوم “تختی” تهران از معروف ترین آثار اوست.
.
پروفسور نوشین بیان کرد:من از سال ۱۹۶۲ وارد ساختارهای فضایی شدم و هنوز هم با آنها دوست هستم. من درکار گروه پژوهشی سازه های فضایی حدود ۷۰ پایان نامه دکترای تولید و شش کنفرانس بین المللی را برگزار کرده ام و هفتمین آن را در سال ۲۰۲۰ برگزار خواهم کرد. افتخار بزرگی است که این جایزه را برده ام و نه تنها از همکارانم که باعث شدند من نامزد این جایزه شوم بلکه از تمامی کسانیکه در دانشگاه surrey افتخار همکاری با آنان را داشتم تشکر می کنم.
.
هنر معماری آنلاین این افتخار بزرگ را به این استاد گرانقدر و والا تبریک عرض می کند و حضور او را در دانشگاه معماری و هنر پارس در ایران مغتنم می‌داند.
.
دانشگاه معماری و هنر پارس یکی از معتبرترین و فعالترین دانشگاه تخصصی حوزه‌های معماری و هنر در کشور است. این دانشگاه که در آستانه‌ی ۵ سالگی خود قرار دارد تاکنون بارها باعث افتخارآفرینی و ذکر نام ایران در مجامع بین المللی شده است. این دانشگاه بصورت بسیار خاص و انحصاری از حضور استادانی چون پروفسور محمود گلابچی، پروفسور هوشیار نوشین، استاد سیاوش تیموری و دهها استاد شاخص کشور بهره می‌برد. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این دانشگاه بر روی آدرس زیر کلیک نمایید:
@ParsUniversity
Read more
. فریدون رهنما (۲ خرداد ۱۳۰۹ - ۱۷ مرداد ۱۳۵۴) شاعر، روزنامه‌نگار و سینماگر ایرانی بود. طی عمر کوتاهش ...
Media Removed
. فریدون رهنما (۲ خرداد ۱۳۰۹ - ۱۷ مرداد ۱۳۵۴) شاعر، روزنامه‌نگار و سینماگر ایرانی بود. طی عمر کوتاهش 3 فیلم کوتاه، 5 دفتر شعر به زبان فرانسه، یک دفتر شعر به زبان فارسی و ده‌ها مقاله‌ در نقد سینما و ادبیات منتشر کرد.او مدافع حرکت‌های مدرن و خلاقانه در حوزه‌ی ادبیات، سینما و تئاتر بود و طی دهه‌های 30 ... .
فریدون رهنما (۲ خرداد ۱۳۰۹ - ۱۷ مرداد ۱۳۵۴) شاعر، روزنامه‌نگار و سینماگر ایرانی بود. طی عمر کوتاهش 3 فیلم کوتاه، 5 دفتر شعر به زبان فرانسه، یک دفتر شعر به زبان فارسی و ده‌ها مقاله‌ در نقد سینما و ادبیات منتشر کرد.او مدافع حرکت‌های مدرن و خلاقانه در حوزه‌ی ادبیات، سینما و تئاتر بود و طی دهه‌های 30 و 40 در ایران تأثیر غیرقابل انکاری در معرفی شعر و اندیشه‌های مدرن داشت. وقتی 4 ساله بود پدرش به دنبال اختلاف با رضاشاه به لبنان تبعید شد. همراه با خانواده به بیروت رفت و بعد از هفت سال به تهران بازگشت. او در دانشگاه سوربن فرانسه به تحصیل ادبیات پرداخت. در سال 1326 اولین دفتر شعرش، «هیچ»، را به زبان فارسی منتشر کرد. «منظومه برای ایران» نام نخستین دفتر شعرش به زبان فرانسه بود که با نام کاوه طبرستانی در پاریس منتشر کرد. در 1338 مجموعه اشعار «سرودهای کهنه» را با مقدمه‌ای از «پل الوار» شاعر فرانسوی به چاپ رساند. در 1347 «آوازهای رهایی» نیز نام آخرین دفتر شعر او به زبان فرانسه بود.فریدون رهنما در شکل گیری بخش پژوهش و مستند تلویزیون ملی ایران، جریان سینمای آزاد و تأسیس مدرسه عالی رادیو و تلویزیون ملی ایران، نقش مهمی داشت. او نخستین کسی بود که واژه‌های سینمایی فارسی را به جای واژه‌های انگلیسی و فرانسوی پیشنهاد کرد. نما به جای پلان یا شات، نمای درشت به جای کلوزآپ، نمای دور به جای لانگ شات و راه دوربین به جای تراولینگ شات، از ابداعات رهنما در این زمینه است.
.
www.30bookc.com
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #فروشگاه_کتاب #تخفیف #نویسنده #پیشنهاد_کتاب #پیشنهادکتاب #مطالعه #پیشنهاد_مطالعه #سیبوک #حراج #تاریخ #کتابخوانی #کتابخانه #کتابفروشی
Read more
. کوچار بیرکار (فريدون درخشاني) جوان ايراني برنده مدال فیلدز شد كه بالاترین جایزه در ریاضیات و همتراز ...
Media Removed
. کوچار بیرکار (فريدون درخشاني) جوان ايراني برنده مدال فیلدز شد كه بالاترین جایزه در ریاضیات و همتراز جایزه نوبل است. وي در سال ۱۳۵۷ در روستایی در اطراف مریوان متولد شد و تحصیلات خود تا دبیرستان را در مریوان بود و همزمان کشاورزی هم می کرد. فریدون در کنکور سراسری در رشته ریاضی محض دانشگاه تهران ... .
کوچار بیرکار (فريدون درخشاني) جوان ايراني برنده مدال فیلدز شد كه بالاترین جایزه در ریاضیات و همتراز جایزه نوبل است.
وي در سال ۱۳۵۷ در روستایی در اطراف مریوان متولد شد و تحصیلات خود تا دبیرستان را در مریوان بود و همزمان کشاورزی هم می کرد.
فریدون در کنکور سراسری در رشته ریاضی محض دانشگاه تهران پذیرفته شد و در همانجا استعداد سرشار ریاضی خود را نشان داد. او به عنوان عضو تیم دانشگاه تهران در مسابقات دانشجویی انجمن ریاضی ایران شرکت کرد و مدال طلا گرفت و به همراه سایر اعضای تیم دانشگاه تهران به مسابقات جهانی دانشجویی ریاضی اعزام شد. همانجا بود که فریدون تصمیم به کوچ از ایران گرفت و وارد دوره دکتری دانشگاه ناتینگهام شد. در حین تحصیل دکتری در رشته هندسه جبری جوایز متعدد بین المللی را از آن خود کرد و پس از تحصیل با مرتبه استادی به استخدام دانشگاه کمبریج درآمد.
فریدون درخشانی پس از کوچ به بریتانیا نام خود را به کوچار بیرکار تغییر داده است، به کردی یعنی ریاضیدان درحال کوچ.
او پس از مرحوم مريم ميرزاخاني دومین ایرانی برنده مدال فیلدز است.
#ايران #جايزه #رياضيات
Read more
. اولین دوره مدل سازی سه بعدی و تکسچرینگ با نرم افزار Maya و Substance painter . . این دوره به همت ...
Media Removed
. اولین دوره مدل سازی سه بعدی و تکسچرینگ با نرم افزار Maya و Substance painter . . این دوره به همت کانون کارآفرینی برگزار میشود. در این دوره مدل سازی سه بعدی اشیا و نحوه تکسچرینگ مدل های سه بعدی را خواهید آموخت . . سرفصل ها . . آشنایی با نرم افزار Maya آشنایی با نرم افزار Substance painter ... .
اولین دوره مدل سازی سه بعدی و تکسچرینگ با نرم افزار Maya و Substance painter
.
.
این دوره به همت کانون کارآفرینی برگزار میشود. در این دوره مدل سازی سه بعدی اشیا و نحوه تکسچرینگ مدل های سه بعدی را خواهید آموخت
.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘 آشنایی با نرم افزار Maya
🔘 آشنایی با نرم افزار Substance painter
🔘 تکنیک های مدل سازی سه بعدی و نحوه ایجاد UV
🔘 تکنیک های تکسچرینگ با استفاده از نرم افزار Substance painter
.
.
🔻زمان برگزاری
از 11 مرداد ماه لغایت 22 شهریورماه، پنج شنبه های هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۱۸
مدت دوره آموزشی 24 ساعت در 6 جلسه 4 ساعته میباشد.
.
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
☑️ بهتر است برای یادگیری بیشتر در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.
.
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
- این دوره برای کسانی که در حیطه ساخت بازی های رایانه ای و یا انیمیشن های سه بعدی و به طور کلی صنعت 3D فعالیت می کنند بسیار مناسب است.
.
.
🔻شهریه
.
ثبت نام دانشجویی 350 هزار تومان
.
ثبت نام آزاد 500 هزار تومان
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 300 هزار تومان
.
ثبت نام گروهی آزاد 400 هزار تومان
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafarini
09107603363
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3ac"></span> ثبت‌نام در ورک‌شاپ يك روزه تدوين «محمد نجاريان دارياني»در موسسه «سینما چشم» آغاز شد . یک جلسه: ...
Media Removed
# ثبت‌نام در ورک‌شاپ يك روزه تدوين «محمد نجاريان دارياني»در موسسه «سینما چشم» آغاز شد . یک جلسه: شنبه ٢٤ شهریور، ساعت: ١٠الي١٥ مدیر آموزش: @fatemeh_tousi تلفن جهت هماهنگی و ثبت نام: ٠٩٣٣٣٠٤٤٥٦٥ . آدرس: خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان آذرشهر، پلاک ۲۲، طبقه سوم، موسسه «سینما ... #🎬
ثبت‌نام در ورک‌شاپ يك روزه تدوين «محمد نجاريان دارياني»در موسسه «سینما چشم» آغاز شد
.
یک جلسه: شنبه ٢٤ شهریور، ساعت: ١٠الي١٥
مدیر آموزش: @fatemeh_tousi
تلفن جهت هماهنگی و ثبت نام:
٠٩٣٣٣٠٤٤٥٦٥
.
آدرس: خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان آذرشهر، پلاک ۲۲، طبقه سوم، موسسه «سینما چشم»
‏@madresefilm
.
درباره مدرس🔻
کارشناسی سینما - گرایش تدوین - دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران
.
تدوینگر و فیلمساز کوتاه
.
ساخت فیلم های کوتاه فردا صبح (۱۳۹۲) و عوارض خروج (۱۳۹۵)
تدوین فیلم های سینمایی ویلایی ها‌ ( مشترک با بهرام دهقانی)- آستیگمات ( مشترک با بهرام دهقانی)- عرق سرد ( مشترک با بهرام دهقانی) و …
تدوین فیلم های کوتاه حذف اضطراری - آوا ـ حساسیت فصلی ـ خرس - درپیکر - شب تولد را در كارنامه خود دارد
.
جوايز و افتخارات محمد نجاريان؛
.
‏‎جایزه ویژه هیئت داوران دهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال برای
فیلم فردا صبح  ۱۳۹۲
بهترین تدوین پنجمین جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما-برای فیلم حذف اضطراری ۱۳۹۳
‏‎بهترین تدوین سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم حذف اضطراری ۱۳۹۳
‏‎بهترین تدوین یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال برای فیلم آنها
۱۳۹۳
‏‎جایزه ویژه هیئت داوران سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم
فردا صبح  ۱۳۹۳
جایزه بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی ، بهترین فیلمنامه پنجمین جشنواره
فیلم شهر برای فیلم کوتاه فردا صبح ۱۳۹۴
سیمرغ بلورین بهترین تدوین سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
برای فیلم عرق سرد (مشترک با بهرام دهقانی) ۱۳۹۶
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
. <span class="emoji emoji25c0"></span>️اولین کنگره بین المللی علوم و تکنولوژی های نوین، با همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل (ایران) ...
Media Removed
. ️اولین کنگره بین المللی علوم و تکنولوژی های نوین، با همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل (ایران) و دانشگاه USM و UTP (مالزی)، درتاریخ 14 الی 15 شهریور سال 1397 در شهرستان بابل برگزار خواهد شد. . محورهای کنگره شامل کلیه رشته های علوم مهندسی، علوم کاربردی و علوم انسانی می باشد این کنگره ... .
◀️اولین کنگره بین المللی علوم و تکنولوژی های نوین، با همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل (ایران) و دانشگاه USM و UTP (مالزی)، درتاریخ 14 الی 15 شهریور سال 1397 در شهرستان بابل برگزار خواهد شد.
.
🔸محورهای کنگره شامل کلیه رشته های علوم مهندسی، علوم کاربردی و علوم انسانی می باشد
🔸این کنگره بین المللی توسط ISC نمایه می شود.
🔸مقالات به زبان های فارسی و انگلیسی پذیرش می شود.
🔸مقالات برگزیده در ژورنال های IJEE و IJE به چاپ خواهند رسید.
.
🔴زمان های مهم کنگره:
آخرین مهلت ثبت نام: 31 مرداد
زمان برگزاری: 14 و 15 شهریور 97 .
🔵نکته مهم: در حاشیه برگزاری کنگره، آمادگی دانشگاه پتروناس مالزی (UTP) برای عقد قرارداد همکاری علمی با دانشگاه‌های حاضر در کنگره و نیز اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان علاقمند در مقطع ارشد و دکتری می باشد. .
وبسایت کنگره: www.icesit.org
کانال تلگرام کنگره: @icesit2018
تلفن تماس با دبیرخانه: 32367968-011
_______________________
شما عزيزان ميتونيد ازطريق هشتگ هاي زير هم مطالب مارا دنبال كنيد:
🔻
#biotechnology_science
#biotechnology
#gene #genetic #science #sciencenews
#iran #tehran
#بيوتكنولوژي_ساينس
#بيوتكنولوژي
#ژن #ژنتيك #علم #دانش #آگاهي #خبرعلمي #كنگره
#ايران #تهران
____________________
Read more
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته ...
Media Removed
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين مبتدي و پيشرفته ٥ تا ٧ خرداد ثبت نام : www.thrfw.com اطلاعات ... هنر تا تجارت ٢
دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس
مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين

مبتدي و پيشرفته
٥ تا ٧ خرداد
ثبت نام : www.thrfw.com

اطلاعات بيشتر: ٠٢١٢٢٢٧٣١٣١
گابریل موسکین استاد برنامه‌ریزی استراتژیک، ارتباطات مد، تفکر خلاق و تولید محتوای برای مد در دانشگاه بین‌المللی طراحی و بازاریابی مد «پلی‌مدا» است. او دارای مدرک کارشناسی در رشته زبان رسانه و تبلیغات، مدرک کارشناسی ارشد در رشته تئوری و گسترش رسانه و مدرک افتخاری در رشته تئوری و تکنیک‌های ارتباطات جمعی از دانشگاه کاتولیک میلان است.
او به عنوان یک استراتژیست برند و کپی‌رایتر، تجربه گسترده‌ای از فعالیت برای بزرگان صنعت ارتباطات و بازاریابی مانند ساچی اند ساچی، سادلر و هنسی و گروه پوبلیسیس را در کارنامه کاری خود دارد. در پیشینه گابریل، همکاری با برندهایی نظیر پوما، ورتو، مونبلان، سامسونیت و فراری نیز به چشم می‏خورد.
Gabriele Moschin is a professor of Strategic Planning, Fashion Communication, Creative Thinking and Fashion Writing at Polimoda International Institute of Fashion Design & Marketing. He has studied Media Languages and Advertising Science and has completed his graduate studies in Theory and Development of Information Media at Università Cattolica del Sacro Cuore di Milano.A strategic planner, brand strategist and copywriter, Gabriele has had extensive experience working for industry pioneers such as the Publicis Groupe, Saatchi & Saatchi, and Sudler and Hennessey. Gabriele’s list of clients includes brands such as Puma, Vertu, Montblanc, Samsonite, The Style Outlets and Ferrari Store.
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره فوق جامع و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وبسایت . با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته ...
Media Removed
. دوره فوق جامع و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وبسایت . با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، دوره جامع برنامه نویسی و دوره وبسمتر حرفه ای ادغام شده و در یک پکیج کاملا تخصصی و کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره بدون نیاز به هیچ گونه دانش طراحی وبسایت از صفر تمامی مباحت ... .
🔰دوره فوق جامع و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وبسایت
.
با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، دوره جامع برنامه نویسی و دوره وبسمتر حرفه ای ادغام شده و در یک پکیج کاملا تخصصی و کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره بدون نیاز به هیچ گونه دانش طراحی وبسایت از صفر تمامی مباحت مورد نیاز بازار کار را فرا خواهید گرفت و در انتها مهارت برنامه نویسی و تولید انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی و … ، طراحی مطابق استانداردهای UI و UX، بهینه سازی و مدیریت وبسایت را بدست خواهید آورد. سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند.
.
🔻سرفصل ها
🔸آشنایی مقدماتی با طراحی و برنامه نویسی وبسایت 🔸HTML 🔸CSS 🔸Wordpress 🔸 JavaScript 🔸Jquery 🔸مفاهیم تجربه کاربری (UX) 🔸گرافیک وبسایت شامل : طراحی رابط کاربری (UI) و آموزش کاربردی photoshop 🔸SEO 🔸 کسب در آمد و بازار کار
.
🔻زمان برگزاری
۱۱ شهریور ماه لغایت ۸ مهر ماه یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه های هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۹
مدت دوره آموزشی ۴۸ ساعت میباشد. 🔸هفته اول مهرماه کلاس از ساعت ١۶ الی ٢٠ تشکیل می‌گردد.
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی .
🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران 🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد.
.
🔻شهریه
این دوره خارج از دانشگاه با ارزش بالاتر از ۳ میلیون تومان برگزار میگردد کانون کار آفرینی با تخفیفات استثنائی برگزار مینماید:
ثبت نام دانشجویی ۴۵۰ هزار تومان
ثبت نام آزاد ۶۵۰ هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی ۴۰۰ هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد ۵۵۰ هزار تومان
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
🔸کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند. 🔸کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند. 🔸کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند. 🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند. 🔸افرادی که میخواهند سایت اختصاصی خود را خودشان طراحی و مدیریت کنند.
.
🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: @UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09107603363
Read more
دانشگاه تهران برگزار می کند کارگاه دانش افزایی مکمل های ورزشی و دوپینگ جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت ...
Media Removed
دانشگاه تهران برگزار می کند کارگاه دانش افزایی مکمل های ورزشی و دوپینگ جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره های مندرج در اطلاعيه تماس حاصل فرماييد. اينستا گرام: @tarbiat.badani دانشگاه تهران برگزار می کند
کارگاه دانش افزایی مکمل های ورزشی و دوپینگ
جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره های مندرج در اطلاعيه تماس حاصل فرماييد.
اينستا گرام:
@tarbiat.badani
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته ...
Media Removed
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين مبتدي و پيشرفته ٥ تا ٧ خرداد ثبت نام : www.thrfw.com اطلاعات ... هنر تا تجارت ٢
دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس
مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين

مبتدي و پيشرفته
٥ تا ٧ خرداد
ثبت نام : www.thrfw.com

اطلاعات بيشتر: ٠٢١٢٢٢٧٣١٣١
ساعت تماس ٩ الي ١٨

Craft To Business 2

The second round of Fashion Design & Management Workshops

LINE the organizer of Tehran Fashion Week @lineevents in Collaboration with Polimoda Institute. @polimodafirenze
Instructors: Niccolo Sbaraglia - Gabriele Moschin

Beginner & Advanced
May 25th - 27th 2016
Registration: www.thrfw.com

More Info: +9821 22273131

#thrfw #crafttobusiness2 #polimoda #tehran #tehranfashionweek #tehranfashion #iranfashionweek #iranfashion #iranianfashionweek #iranianfashion #workshop #mustseeiran
Read more
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته ...
Media Removed
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين مبتدي و پيشرفته ٥ تا ٧ خرداد ثبت نام : www.thrfw.com اطلاعات ... هنر تا تجارت ٢
دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس
مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين

مبتدي و پيشرفته
٥ تا ٧ خرداد
ثبت نام : www.thrfw.com

اطلاعات بيشتر: ٠٢١٢٢٢٧٣١٣١
ساعت تماس ٩ الي ١٨

Craft To Business 2

The second round of Fashion Design & Management Workshops

LINE the organizer of Tehran Fashion Week @lineevents in Collaboration with Polimoda Institute. @polimodafirenze
Instructors: Niccolo Sbaraglia - Gabriele Moschin

Beginner & Advanced
May 25th - 27th 2016
Registration: www.thrfw.com

More Info: +9821 22273131

#thrfw #crafttobusiness2 #polimoda #tehran #tehranfashionweek #tehranfashion #iranfashionweek #iranfashion #iranianfashionweek #iranianfashion #workshop #mustseeiran
Read more
|کلاس های آمادگی آزمون عملی رشته ی کارگردانی-بازیگری آموزشگاه مکعب| مدرس: فریبرز کریمی |کارشناسی ...
Media Removed
|کلاس های آمادگی آزمون عملی رشته ی کارگردانی-بازیگری آموزشگاه مکعب| مدرس: فریبرز کریمی |کارشناسی رشته ى بازیگری-کارگردانی از دانشگاه تهران (1387- 1392 ) | سابقه ی تدریس برای آزمون عملی رشته ی کارگردانی-بازیگری از سال 1391 | موسس و از اعضای گروه تئاتر بوهمی. @bohemitheatergroup | مدیر هنری ... |کلاس های آمادگی آزمون عملی رشته ی کارگردانی-بازیگری آموزشگاه مکعب| مدرس: فریبرز کریمی |کارشناسی رشته ى بازیگری-کارگردانی از دانشگاه تهران (1387- 1392 ) |
سابقه ی تدریس برای آزمون عملی رشته ی کارگردانی-بازیگری از سال 1391 | موسس و از اعضای گروه تئاتر بوهمی. @bohemitheatergroup | مدیر هنری پروژه ی بین المللی تبادل تئاتری فرهنگی |( theatricultural exchange) @theatriculturalexchange |سابقه ى حضور در جشنواره تئاتر فجر در سال های 1392، 1394 و 1396. | اجرا در فستیوال های بین المللی ITS آمستردام در هلند(١٣٩٤)، ITFoK کرالا در هند(١٣٩٤)، ACT بیلبائو در اسپانیا (١٣٩٦)و موسسه ی فرهنگی هنری بوزار (BOZAR) در بروکسل ِ بلژیک(١٣٩٦)، در مقام کارگردان.

جهت اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره ٠٢١٦٦٤٩٧٤١٦ تماس بگيريد.

@mokaabartinstitute
Read more
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته ...
Media Removed
هنر تا تجارت ٢ دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين مبتدي و پيشرفته ٥ تا ٧ خرداد ثبت نام : www.thrfw.com اطلاعات ... هنر تا تجارت ٢
دوره ي دوم كارگاه هاي آموزشي طراحي و مديريت مد و لباس
مجموعه لاین برگزار کننده هفته مد تهران (@lineevents )با همكاري دانشگاه پلي مُدا @polimodafirenze برگزار مي كند. .مدرسان : نيكولو اسبراليا و گابريل موسكين

مبتدي و پيشرفته
٥ تا ٧ خرداد
ثبت نام : www.thrfw.com

اطلاعات بيشتر: ٠٢١٢٢٢٧٣١٣١
ساعت تماس ٩ الي ١٨

Craft To Business 2

The second round of Fashion Design & Management Workshops

LINE the organizer of Tehran Fashion Week @lineevents in Collaboration with Polimoda Institute. @polimodafirenze
Instructors: Niccolo Sbaraglia - Gabriele Moschin

Beginner & Advanced
May 25th - 27th 2016
Registration: www.thrfw.com

More Info: +9821 22273131

#thrfw #crafttobusiness2 #polimoda #tehran #tehranfashionweek #tehranfashion #iranfashionweek #iranfashion #iranianfashionweek #iranianfashion #workshop #mustseeiran
Read more
...كارگاه ١٠ تا ١٤ ارديبهشت ماه ١٣٩٧ موسسه توسعه هنر معاصر برگزار مى كُند . " كارگاه هنر روايتگرى ...
Media Removed
...كارگاه ١٠ تا ١٤ ارديبهشت ماه ١٣٩٧ موسسه توسعه هنر معاصر برگزار مى كُند . " كارگاه هنر روايتگرى " نقالى ، قصه خوانى ، نقش روايتى ويژه فعالان هنر نقالى زير نظر : استاد دكتر پرويز ممنون تماس جهت ثبت نام با تلفن هاى : ٠٩١٢٢٦٥٣٥٦٠ ٠٢١٨٨٩٤٥٠٠٨ نشانى : خيابان كريمخان زند ، خيابان آبان جنوبى ... ...كارگاه
١٠ تا ١٤ ارديبهشت ماه ١٣٩٧
موسسه توسعه هنر معاصر برگزار مى كُند .
" كارگاه هنر روايتگرى "
نقالى ، قصه خوانى ، نقش روايتى
ويژه فعالان هنر نقالى
زير نظر : استاد دكتر پرويز ممنون
تماس جهت ثبت نام با تلفن هاى : ٠٩١٢٢٦٥٣٥٦٠
٠٢١٨٨٩٤٥٠٠٨
نشانى :
خيابان كريمخان زند ، خيابان آبان جنوبى ، كوچه ارشد ، پلاك ١٠

استاد دكتر پرويز ممنون يكى از پيشگامانِ تئاتر مدرن و يكى از اولين دكتراى تئاتر ايران است كه در سال هاى آغازين تشكيل دپارتمان تئاتر دانشكده هنرهاى زيباى دانشگاه تهران رياست اين دپارتمان را عهده دار بوده است . او يكى از كم شماره ترين اساتيد برجسته ى تئاتر و از متخصصين و پژوهشگران به نام اين هنر ديرپاى بشرى است .
حضور پُربار استاد دكتر پرويز ممنون در اين كارگاهِ خلاق و كم نظير غنيمتى است كه بايد علاقه مندان جدى تئاتر از نعمتِ حضورش بهره مند گردند .
عمرش دراز باد
ح.ل
#بازيگران_تئاتر #كارگردانان_تئاتر #پژوهشگران
Read more
. دوره های نرم افزار مهندسی مرکز توسعه مهارت های مهندسی دانشکده مکانیک دانشگاه تهران. جهت ثبت نام ...
Media Removed
. دوره های نرم افزار مهندسی مرکز توسعه مهارت های مهندسی دانشکده مکانیک دانشگاه تهران. جهت ثبت نام با ما تماس بگیرید 61119968-86094019 ساعت پاسخگویی 9 صبح الی 17 @ut_esdc @ut_esdc @ut_esdc .
دوره های نرم افزار مهندسی مرکز توسعه مهارت های مهندسی دانشکده مکانیک دانشگاه تهران. جهت ثبت نام با ما تماس بگیرید
61119968-86094019
ساعت پاسخگویی 9 صبح الی 17
@ut_esdc
@ut_esdc
@ut_esdc
کانون فرهنگی آموزش شعبه غرب تهران جهت پشتیبانی و پیگیری آموزشی از دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه ...
Media Removed
کانون فرهنگی آموزش شعبه غرب تهران جهت پشتیبانی و پیگیری آموزشی از دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به کار آموزش با توانمندی مشاوره و تدریس دعوت به عمل می آورد. شرایط:  ١. حداکثر سن ٢٥ سال  ٢. ساکن غرب تهران لطفا مشخصات زیر را به شماره 09128007160 تلگرام نمایید. ( نام و نام خانوادگی؛ سال ... کانون فرهنگی آموزش شعبه غرب تهران جهت پشتیبانی و پیگیری آموزشی از دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به کار آموزش با توانمندی مشاوره و تدریس دعوت به عمل می آورد.
شرایط: 
١. حداکثر سن ٢٥ سال 
٢. ساکن غرب تهران
لطفا مشخصات زیر را به شماره 09128007160
تلگرام نمایید. ( نام و نام خانوادگی؛ سال تولد؛ نام رشته و دانشگاه ؛ رتبه کنکور سراسری مقطع کارشناسی؛ محدوده محل سکونت)
Read more
. <span class="emoji emoji2b55"></span>️شروع ترم تابستان دوره های تخصصی دانشگاه علم و صنعت <span class="emoji emoji2b55"></span>️ . <span class="emoji emoji1f300"></span> تخفیفات ویژه دانشجویی و کارمندی <span class="emoji emoji1f300"></span> . <span class="emoji emoji1f464"></span>سرپرست ...
Media Removed
. ️شروع ترم تابستان دوره های تخصصی دانشگاه علم و صنعت ️ . تخفیفات ویژه دانشجویی و کارمندی . سرپرست مدرسین دکتر زمانی دوست . شروع برگزاری : 28 تیر ماه . 👁‍🗨 محـل برگزاری : دانشگاه علم و صنعت - دانشکده علوم پایه . ️ اعطای مدرک معتبر و رسمی️ . اطلاعات بیشتر + ثبت نام در : 🖥 ... .
⭕️شروع ترم تابستان دوره های تخصصی دانشگاه علم و صنعت ⭕️
.
🌀 تخفیفات ویژه دانشجویی و کارمندی 🌀
.
👤سرپرست مدرسین دکتر زمانی دوست
.
📆 شروع برگزاری : 🏁 28 تیر ماه
.
👁‍🗨 محـل برگزاری : دانشگاه علم و صنعت - دانشکده علوم پایه
.
⭕️⭕️ اعطای مدرک معتبر و رسمی⭕️⭕️
.
🔍 اطلاعات بیشتر + ثبت نام در :
👇👇👇👇
🖥 http://Ubarg.ir .
🌀 ارتباط با ما : 👈👈👈
🆔 @hdiust97
☎️ 02177240514
☎️ 02177211406
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
🌀 آدرس محل ثبت نام حضوری 👇👇
تهران، دانشگاه علم و صنعت، درب شماره 2، جنب بانک ملت دانشگاه، دفتر آموزش دوره های تخصصی
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره گرافیک وب و UI/UX DESIGN . با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، ...
Media Removed
. دوره گرافیک وب و UI/UX DESIGN . با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، گرافیک وب و UI/UX Design در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم طراحی مطابق استانداردهای UI/UX و تکنیک ها و پیاده سازی آنها را متناسب با بازار کار فرا خواهید گرفت. سرفصل ... .
🔰دوره گرافیک وب و UI/UX DESIGN
.
با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، گرافیک وب و UI/UX Design در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم طراحی مطابق استانداردهای UI/UX و تکنیک ها و پیاده سازی آنها را متناسب با بازار کار فرا خواهید گرفت. سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند.
.
🔻سرفصل ها
UX DESIGN Introduction
UX Research Essentials
UX Design Essentials
User Research
UCD
Story Map
User Story Map
Interaction Design
Usabiity
Accessibility
Information Architecture
prototype
wireframe
mockup
UX & Design Principles
User Interface Design
UI & UX
UI Components
UI Principles
Visual Design
Color
Iconography
Typography
Design by Photoshop
Test
Analysis .
🔻زمان برگزاری
یکشنبه 1 ام مهرماه و سه شنبه 3ام مهرماه از ساعت 16 الی 20
مدت دوره آموزشی 8 ساعت میباشد.
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
.
🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران 🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد.
.
🔻شهریه
ثبت نام دانشجویی 150 هزار تومان
ثبت نام آزاد 180 هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی 130 هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد 160 هزار تومان
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ 🔸کسانی که میخواهند مطابق استانداردهای روز طراحی کنند.
🔸کسانی که میخواهند با جدیدترین مفاهیم رو به گسترش در زمینه طراحی وب آشنا شوند. 🔸کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند. 🔸کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند. 🔸کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند. 🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند. 🔸افرادی که میخواهند سایت اختصاصی خود را خودشان طراحی و مدیریت کنند.
.
🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: @UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09107603363
Read more
. <span class="emoji emoji2b55"></span>️شروع ترم تابستان دوره های تخصصی دانشگاه علم و صنعت <span class="emoji emoji2b55"></span>️ . <span class="emoji emoji1f300"></span> تخفیفات ویژه دانشجویی و کارمندی <span class="emoji emoji1f300"></span> . . <span class="emoji emoji1f464"></span>سرپرست ...
Media Removed
. ️شروع ترم تابستان دوره های تخصصی دانشگاه علم و صنعت ️ . تخفیفات ویژه دانشجویی و کارمندی . . سرپرست مدرسین دکتر زمانی دوست . شروع برگزاری : اوایل مرداد ماه . . 👁‍🗨 محـل برگزاری : دانشگاه علم و صنعت . . ️ اعطای مدرک معتبر و رسمی از طرف دانشگاه علم و صنعت و سازمان فنی و حرفه ای️ . . ... .
⭕️شروع ترم تابستان دوره های تخصصی دانشگاه علم و صنعت ⭕️
. 🌀 تخفیفات ویژه دانشجویی و کارمندی 🌀 .
.
👤سرپرست مدرسین دکتر زمانی دوست .
📆 شروع برگزاری : 🏁 اوایل مرداد ماه .
.
👁‍🗨 محـل برگزاری : دانشگاه علم و صنعت
.
. ⭕️⭕️ اعطای مدرک معتبر و رسمی از طرف دانشگاه علم و صنعت و سازمان فنی و حرفه ای⭕️⭕️ .
.
🔍 اطلاعات بیشتر + ثبت نام در :
👇👇👇👇
🖥 Ubarg.ir 🌀 ارتباط با ما : 👈👈👈
🆔 @hirmand_iust
☎️ 02177240514
☎️ 02177211406
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
🌀 آدرس محل ثبت نام حضوری 👇👇
تهران، دانشگاه علم و صنعت، درب شماره 2، جنب بانک ملت دانشگاه، دفتر آموزش دوره های تخصصی
Read more
مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند. دوره ي جديد ...
Media Removed
مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند. دوره ي جديد از مجموعه کارگاه‌های هنر تا تجارت، با تکیه بر طراحی‌ مٔد و مدیریت تجاری در بازار مٔد و لباس از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه در تهران. اگر از فعالین و یا علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت طراحی و تجارت مٔد و لباس ... مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند.
دوره ي جديد از مجموعه کارگاه‌های هنر تا تجارت، با تکیه بر طراحی‌ مٔد و مدیریت تجاری در بازار مٔد و لباس از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه در تهران. اگر از فعالین و یا علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت طراحی و تجارت مٔد و لباس در ایران هستید، از شما دعوت می‌‌کنیم تا در این کارگاه‌های آموزشی شرکت کنید.
مدرسین این کارگاه‌ها آقایان نیکولو اسبارالیا و گابریل موسکین از دانشگاه طراحی مٔد و لباس پلی مدا ایتالیا، هستند که تجربیات سالها همکاری خود با معتبر‌ترین نام‌های تجاری همانند
Givenchy, Fendi, Calvin Klein, Puma, Vertu, Montblanc, Samsonite, The Style Outlets and Ferrari Store را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهند گذاشت. ————————————————————————
زبان برگزاری دوره انگلیسی‌ بوده و امکان ترجمه همزمان برای تمام شرکت کنندگان فراهم است. ————————————————————————
گواهی شرکت در این دوره آموزشی در انتهای دوره توسط نیکولو اسبارالیا و گابریل موسکین برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. ————————————————————————
اگر مایل به دریافت اطلاعات دقیق تر هستید، می‌‌توانید با شماره تلفن‌ ۲۲۲۷۳۱۳۱ ۰۲۱ تماس بگیرید
————————————————————————www.thrfw.com
Read more
. <span class="emoji emoji1f537"></span>آیا مهندس حبیب نفیسی را می‌شناسید؟ از نحوه‌ی شکل‌گیری و گذشته‌ی پلی‌تکنیک چه می‌دانید‍؟ . <span class="emoji emoji1f536"></span>مهندس ...
Media Removed
. آیا مهندس حبیب نفیسی را می‌شناسید؟ از نحوه‌ی شکل‌گیری و گذشته‌ی پلی‌تکنیک چه می‌دانید‍؟ . مهندس حبیب نفیسی، بنیان‌گذار پلی‌تکنیک تهران(دانشگاه صنعتی امیرکبیر) و مؤلف نخستین قانون کار در ایران بود. . ۲۲ مرداد ماه سالروز درگذشت معمار پلی‌تکنیک است؛ به این بهانه فیلم مستندی که ... .
🔷آیا مهندس حبیب نفیسی را می‌شناسید؟
از نحوه‌ی شکل‌گیری و گذشته‌ی پلی‌تکنیک چه می‌دانید‍؟
.
🔶مهندس حبیب نفیسی، بنیان‌گذار پلی‌تکنیک تهران(دانشگاه صنعتی امیرکبیر) و مؤلف نخستین قانون کار در ایران بود.
.
🔷۲۲ مرداد ماه سالروز درگذشت معمار پلی‌تکنیک است؛ به این بهانه فیلم مستندی که بر اساس زندگی مهندس حبیب نفیسی ساخته شده را در چند قسمت بر روی کانال IGTV اینستاگرام قرار خواهیم داد. باشد که این بزرگ‌مرد را بیشتر بشناسیم.
.
🔶این فیلم به سفارش جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی‌تکنیک تهران) و با سرمایه‌گذاری شرکت الکتروکویر ساخته شده است. تهیه کننده این فیلم موسسه هزار دستان امیرکبیر و کارگردان آن علیرضا بذرافشان است.
.
🔷امید است در آینده‌ای نزدیک شاهد نام‌گذاری خیابان یا ساختمانی به نام ایشان و همچنین ساخت سردیس یادبود از مهندس نفیسی در صحن دانشگاه باشیم.
Read more
مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند. دومین دوره ...
Media Removed
مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند. دومین دوره از مجموعه کارگاه‌های هنر تا تجارت، با تکیه بر طراحی‌ مٔد و مدیریت تجاری در بازار مٔد و لباس از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه در تهران. اگر از فعالین و یا علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت طراحی و تجارت مٔد و لباس ... مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند. دومین دوره از مجموعه کارگاه‌های هنر تا تجارت، با تکیه بر طراحی‌ مٔد و مدیریت تجاری در بازار مٔد و لباس از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه در تهران. اگر از فعالین و یا علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت طراحی و تجارت مٔد و لباس در ایران هستید، از شما دعوت می‌‌کنیم تا در این کارگاه‌های آموزشی شرکت کنید. زبان برگزاری دوره انگلیسی‌ بوده و امکان ترجمه همزمان برای تمام شرکت کنندگان فراهم است. مدرسین این کارگاه‌ها آقایان نیکولو اسبارالیا و گابریل موسکین از دانشگاه طراحی مٔد و لباس پلی مدا ایتالیا، هستند که تجربیات سالها همکاری خود با معتبر‌ترین نام‌های تجاری همانندGivenchy, Fendi ,Calvin Klein Puma , Vertu, Montblanc, Samsonite, The Style Outlets and Ferrari Store را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهند گذاشت. گواهی شرکت در این دوره آموزشی در انتهای دوره توسط نیکولو اسبارالیا و گابریل موسکین برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. اگر مایل به دریافت اطلاعات دقیق تر هستید، می‌‌توانید با شماره تلفن‌ ۲۲۲۷۳۱۳۱ ۰۲۱ تماس بگیرید.
Read more
. . آموزش متفاوت و متناسب با کتب درسی محاسبات ذهنی با چرتکه به زبان فارسی زیر نظر مهندس محسن غفاری ...
Media Removed
. . آموزش متفاوت و متناسب با کتب درسی محاسبات ذهنی با چرتکه به زبان فارسی زیر نظر مهندس محسن غفاری دانش آموخته رشته دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان مهارت آموز طراحی اتوماسیونهای تحت وب دانشگاه تهران و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار • ثبت نام دوره های تابستان آموزش چرتکه به زبان فارسی ... .
.
آموزش متفاوت و متناسب با کتب درسی محاسبات ذهنی با چرتکه به زبان فارسی
زیر نظر مهندس محسن غفاری
دانش آموخته رشته دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان
مهارت آموز طراحی اتوماسیونهای تحت وب دانشگاه تهران و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار • ثبت نام دوره های تابستان آموزش چرتکه به زبان فارسی •
گروه سنی شش تا سیزده سال
مهلت ثبت نام در دوره : تا پایان تیر ماه
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام با شماره همراه ۰۹۱۱۱۹۰۰۲۶۴ تماس حاصل نمائید
آدرس دفتر مؤسسه : چالوس، پایین تر از دوستگر ، روبروی بانک سینا ، مؤسسه پرورش ذهن نخبگان هوشمند
برای کسب اطلاعات بیشتر به پیج زیر برید:
@chortkeh_chalus
@chortkeh_chalus
@chortkeh_chalus
@chortkeh_chalus
Read more
. <span class="emoji emoji1f4e3"></span><span class="emoji emoji1f534"></span>انجمن علمی دانشکده فیزیک و مهندسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری انجمن علمی فیزیک دانشگاه ...
Media Removed
. انجمن علمی دانشکده فیزیک و مهندسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری انجمن علمی فیزیک دانشگاه تهران برگزار می کند: ️ دوره آموزشی نسبیت خاص و رهیافتی به نظریه نسبیت عام . مدرس : ابوالفضل چمن مطلق . 🕜 شنبه ها 13:30 الی 15:30 🗓 شروع دوره از 6مرداد ماه . هزینه ثبت نام : دانشجویان فیزیک دانشگاه ... .
📣🔴انجمن علمی دانشکده فیزیک و مهندسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری انجمن علمی فیزیک دانشگاه تهران برگزار می کند:
✳️ دوره آموزشی نسبیت خاص و رهیافتی به نظریه نسبیت عام
.
🔵 مدرس : ابوالفضل چمن مطلق
.
🕜 شنبه ها 13:30 الی 15:30
🗓 شروع دوره از 6مرداد ماه
.
هزینه ثبت نام : دانشجویان فیزیک دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران : 30000 تومان سایر شرکت کنندگان : 50000 تومان
.
✅ثبت نام و اطلاعات بیشتر در :
🌐 educenter.aut.ac.ir/relativity
.
🔰در پايان كلاس ها، گواهي پايان دوره داده خواهد شد.
Read more
لیلا حاتمی متولد نهم مهرماه هزار و سیصد و پنجاه و یک در تهران می باشد. او در رشته ریاضی فیزیک در تهران ...
Media Removed
لیلا حاتمی متولد نهم مهرماه هزار و سیصد و پنجاه و یک در تهران می باشد. او در رشته ریاضی فیزیک در تهران دیپلم گرفت. برای ادامه تحصیل به لوزان سوئیس رفت. در دانشگاه پلی تکنیک تهران (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) در رشته مهندسی برق شروع به تحصیل کرد. تحصیل در این رشته را پس از دو سال نیمه کاره رها کرد و به دانشگاه ... لیلا حاتمی متولد نهم مهرماه هزار و سیصد و پنجاه و یک در تهران می باشد. او در رشته ریاضی فیزیک در تهران دیپلم گرفت. برای ادامه تحصیل به لوزان سوئیس رفت. در دانشگاه پلی تکنیک تهران (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) در رشته مهندسی برق شروع به تحصیل کرد. تحصیل در این رشته را پس از دو سال نیمه کاره رها کرد و به دانشگاه لوزان، سوئیس رفت و آن‌جا ادبیات فرانسه خواند.
وی دختر مرحوم علی حاتمی می باشد.
به علت بیماری پدرش در هفتاد و پنج تحصیل را نیمه‌کاره رها کرد و به ایران بازگشت لیلا حاتمی همچنین به پنج زبان انگلیسی و فرانسه و فارسی و آلمانی و ایتالیایی صحبت می‌کند.
لیلا حاتمی در سال هفتاد و هفت با علی مصفا ازدواج نمود. حاصل این ازدواج دو فرزند به نام های مانی و عسل می باشد.
دوستان عزیز ، لطفا با ❇ کانال تلگرامم ❇ همراه باشید .
کانال تلگرام [email protected]

#آهنگ #موزیک #نقاشی #اینستگرام #طنز #فارسی #لایک
#ایران #آواز #هنرمند #دبستان #خواننده_آهنگساز #سینما #کنسرت #پاپ #سوپر_استار #مدرسه #اسطوره #وطن #تهران #آزادی #ترانه #علی_عرض_پیما #فیلم #مادر #شاد #خوزستان #اهواز #خدای_احساس #صدای_برتر
Read more
عكستور برگزار مى كند... "كارگاه آشنايي با عكاسى معاصر" مدرس : استاد سیاوش فرخاک متولد ١٣٦٢ تهران کارشناسی ...
Media Removed
عكستور برگزار مى كند... "كارگاه آشنايي با عكاسى معاصر" مدرس : استاد سیاوش فرخاک متولد ١٣٦٢ تهران کارشناسی ارشد پژوهش هنر از دانشگاه هنر تهران عضو کارگروه پژوهش هنر معاصر در فرهنگستان هنر عضو دوره ای مرکز هنرپژوهی نقش جهان وابسته به فرهنگستان هنر مدرس دانشگاه هنر و همچنین دوره های ... عكستور برگزار مى كند...
"كارگاه آشنايي با عكاسى معاصر"
مدرس : استاد سیاوش فرخاک
متولد ١٣٦٢ تهران

کارشناسی ارشد پژوهش هنر از دانشگاه هنر تهران ▪ عضو کارگروه پژوهش هنر معاصر در فرهنگستان هنر
▪ عضو دوره ای مرکز هنرپژوهی نقش جهان وابسته به فرهنگستان هنر
▪ مدرس دانشگاه هنر و همچنین دوره های تخصصی مرتبط با هنر و عکاسی معاصر
▪ دارای گواهی تدریس در دوره تخصصی هنر معاصر و مفاهیم پسامدرن از فرهنگستان هنر
تاريخ برگزارى كارگاه:
١ و ٢ شهريورماه ١٣٩٦

مهلت ثبت نام :
تا ٢٢ مردادماه ١٣٩٦
براى ثبت نام با شماره هاى :
07132321262 | 09177009783
تماس حاصل فرماييد... @siavashfarkhak
@akstouriran
@ramtinruzitalab
#shiraz #akstour #شيراز #شيرازي #عكس
Read more
. ایا میدانید بعد از گذروندن 75واحد در دانشگاههای مورد تایید ایران در روسیه به راحتی میتوانید انتقالی ...
Media Removed
. ایا میدانید بعد از گذروندن 75واحد در دانشگاههای مورد تایید ایران در روسیه به راحتی میتوانید انتقالی برای ایران بگبرید و در دانشگاه بین المللی پردیس ادامه تحصیل دهید!!!؟؟؟ . امروز اولین روز از دوره اموزشی پادتفک در ایران برای اولین بار میباشد. . هنوز هم فرصت برای ثبت نام دارید برای اولین ... .
ایا میدانید بعد از گذروندن 75واحد در دانشگاههای مورد تایید ایران در روسیه به راحتی میتوانید انتقالی برای ایران بگبرید و در دانشگاه بین المللی پردیس ادامه تحصیل دهید!!!؟؟؟
.

امروز اولین روز از دوره اموزشی پادتفک در ایران برای اولین بار میباشد.
.
هنوز هم فرصت برای ثبت نام دارید

برای اولین بار دوره کالج را در ایران بگذرانید و متحمل هزینه سنگین یکسال اقامت و مخارج در روسیه نشوید
. ✅مدارک لازم جهت پذیرش تحصیلی و ویزا تحصیلی:

١-پاسپورت .
٢-دیپلم +ریز نمرات ديپلم(تایید و مهر توسط مدرسه،آموزش و پروروش شهرستان و آموزش و پرورش استان)
.
٣-پیش دانشگاهی +ریز نمرات پيش دانشگاهي (تایید و مهر توسط مدرسه،آموزش و پرورش شهرستان و آموزش و پرورش استان)
.
در صورتی که پیش دانشگاهی ایران ندارید،كالج (پادفك )کشور روسیه در ايران معادل سازی خواهد شد
.
خدمات گرفتن پذیرش به دانشجويان محترم به شرح زیر:
.
اخذ دعوتنامه دانشجويي ✅فرستادن دعوتنامه به ايران و به آدرس مورد نظر✅كمك كردن به دانشجو در گرفتن ويزا در سفارت روسيه در ايران✅استقبال دانشجو در فرودگاه روسيه ✅گرفتن سيم كارت براي دانشجو ✅ثبت نام دانشجو در دانشگاه به طور كامل✅انجام مراحل اخذ ويزاي ١ ساله براي دانشجو از دانشگاه به طور كامل✅اشنا كردن دانشجو با محيط دانشگاه ✅پذيرش دانشجو در خوابگاه✅گرفتن بيمه براي دانشجو✅افتتاح حساب بانكي براي دانشجو ✅اشنا كردن دانشجو با شهر و قوانين كشور روسيه✅راهنمايي دانشجو در روسيه
👨‍🎓دانشجو بعد گذراندن دوره کالج و اتمام ان می تواند در رشته دلخواه خود ثبت نام نماید
هزینه تحصیل در این در هر رشته ای نسبت به ساير كشورها كمتر مي باشد.*
.
البته لازم به ذکر است کورس های انگلیسی طبق بخشنامه وزارت بهداشت دیگر مورد تایید ایران نمیباشدِ . . . .
.. 🔙با ما همراه باشید 🔚 🇷🇺 @studyrussiaa

@studyrussia.belarus
@studyrussia.belarus
@studyrussia.belarus
.
محل تشکیل کلاسها👇👇
.
تهران: خیابان شریعتی بین ایستگاه شریعتی و میرداماد
📍تهران، پونک ، بالاتر از میدان پونک ، روبروی مجتمع قضایی
.
☎️ 02126711981
📲9356173778
.
Nvyhjoo yrdgfbj tsfseaj ioojj mvnjo obklp feccvuni teftsr fnkkiocc
Read more
آخرين مهلت ثبت نام مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار ...
Media Removed
آخرين مهلت ثبت نام مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند. دوره ي جديد از مجموعه کارگاه‌های هنر تا تجارت، با تکیه بر طراحی‌ مٔد و مدیریت تجاری در بازار مٔد و لباس از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه در تهران. اگر از فعالین و یا علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت طراحی ... آخرين مهلت ثبت نام
مجموعه لاین، بنیانگذار و مجری هفته مٔد تهران، با همکاری دانشگاه “پلی مدا" برگزار می کند.
دوره ي جديد از مجموعه کارگاه‌های هنر تا تجارت، با تکیه بر طراحی‌ مٔد و مدیریت تجاری در بازار مٔد و لباس از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه در تهران. اگر از فعالین و یا علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت طراحی و تجارت مٔد و لباس در ایران هستید، از شما دعوت می‌‌کنیم تا در این کارگاه‌های آموزشی شرکت کنید.
مدرسین این کارگاه‌ها آقایان نیکولو اسبارالیا و گابریل موسکین از دانشگاه طراحی مٔد و لباس پلی مدا ایتالیا، هستند که تجربیات سالها همکاری خود با معتبر‌ترین نام‌های تجاری همانند
Givenchy, Fendi, Calvin Klein, Puma, Vertu, Montblanc, Samsonite, The Style Outlets and Ferrari Store را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهند گذاشت. ————————————————————————
زبان برگزاری دوره انگلیسی‌ بوده و امکان ترجمه همزمان برای تمام شرکت کنندگان فراهم است. ————————————————————————
گواهی شرکت در این دوره آموزشی در انتهای دوره توسط نیکولو اسبارالیا و گابریل موسکین برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. ————————————————————————
اگر مایل به دریافت اطلاعات دقیق تر هستید، می‌‌توانید با شماره تلفن‌ ۲۲۲۷۳۱۳۱ ۰۲۱ تماس بگیرید
————————————————————————www.thrfw.com
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره فوق جامع و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وبسایت با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته ...
Media Removed
. دوره فوق جامع و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وبسایت با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، دوره جامع برنامه نویسی و دوره وبسمتر حرفه ای ادغام شده و در یک پکیج کاملا تخصصی و کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره بدون نیاز به هیچ گونه دانش طراحی وبسایت از صفر تمامی مباحت مورد ... .
🔰دوره فوق جامع و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وبسایت
با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، دوره جامع برنامه نویسی و دوره وبسمتر حرفه ای ادغام شده و در یک پکیج کاملا تخصصی و کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره بدون نیاز به هیچ گونه دانش طراحی وبسایت از صفر تمامی مباحت مورد نیاز بازار کار را فرا خواهید گرفت و در انتها مهارت برنامه نویسی و تولید انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی و … ، طراحی مطابق استانداردهای UI و UX، بهینه سازی و مدیریت وبسایت را بدست خواهید آورد. سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند. 🔻سرفصل ها 🔸آشنایی مقدماتی با طراحی و برنامه نویسی وبسایت 🔸HTML 🔸CSS 🔸Wordpress 🔸 JavaScript 🔸Jquery 🔸مفاهیم تجربه کاربری (UX) 🔸گرافیک وبسایت شامل : طراحی رابط کاربری (UI) و آموزش کاربردی photoshop 🔸SEO 🔸 کسب در آمد و بازار کار 🔻زمان برگزاری
۱۱ شهریور ماه لغایت ۸ مهر ماه یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه های هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۹
مدت دوره آموزشی ۴۸ ساعت میباشد. 🔸هفته اول مهرماه کلاس از ساعت ١۶ الی ٢٠ تشکیل می‌گردد. 🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی 🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران 🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد. 🔻شهریه
این دوره خارج از دانشگاه با ارزش بالاتر از ۳ میلیون تومان برگزار میگردد کانون کار آفرینی با تخفیفات استثنائی برگزار مینماید:
ثبت نام دانشجویی ۴۵۰ هزار تومان
ثبت نام آزاد ۶۵۰ هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی ۴۰۰ هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد ۵۵۰ هزار تومان 🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ 🔸کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند. 🔸کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند. 🔸کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند. 🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند. 🔸افرادی که میخواهند سایت اختصاصی خود را خودشان طراحی و مدیریت کنند. 🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: @UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09107603363
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره جامع برنامه نویسی پایتون . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ها <span class="emoji emoji1f538"></span>برنامه نویسی مقدماتی پایتون <span class="emoji emoji1f538"></span> برنامه نویسی پیشرفته ...
Media Removed
. دوره جامع برنامه نویسی پایتون . سرفصل ها برنامه نویسی مقدماتی پایتون برنامه نویسی پیشرفته پایتون پایتون گرافیکی الگوهای طراحی در پایتون برنامه نویسی متا در پایتون فریم ورک تحت وب با پایتون ساخت ربات تلگرام با پایتون . زمان برگزاری ۱۷ شهریور ماه لغایت ٩ مهر ماه شنبه ... .
🔰دوره جامع برنامه نویسی پایتون
.
🔻سرفصل ها
🔸برنامه نویسی مقدماتی پایتون
🔸 برنامه نویسی پیشرفته پایتون
🔸پایتون گرافیکی
🔸الگوهای طراحی در پایتون
🔸برنامه نویسی متا در پایتون
🔸فریم ورک تحت وب با پایتون
🔸 ساخت ربات تلگرام با پایتون
.
🔻زمان برگزاری
۱۷ شهریور ماه لغایت ٩ مهر ماه شنبه و دوشنبه و چهار شنبه های هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۹
مدت دوره آموزشی ۴٠ ساعت میباشد.
🔸زمان کلاس در مهرماه از ساعت ١۶ الی ٢٠ میباشد
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد.
.
🔻شهریه
این دوره خارج از دانشگاه با ارزش بالاتر از 2 میلیون تومان برگزار میگردد کانون کار آفرینی با تخفیفات استثنائی برگزار مینماید:
ثبت نام دانشجویی ۴۵۰ هزار تومان
ثبت نام آزاد ۶۵۰ هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی ۴۰۰ هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد ۵۵۰ هزار تومان جهت هماهنگی ثبت نام گروهی با شماره 09107603363 تماس حاصل فرمایید تا توضیحات و روند ثبت را برایتان شرح دهند.
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
🔸کسانی که میخواهند یکی از به روز ترین و کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی را فرابگیرند.
🔸کسانی که علاقه دارند در شرکت های معتبر بتوانند نرم افزار های مختلف را توسعه دهند.
🔸کسانی که میخواهند در فضای وب به ایجاد برنامه و تابع بپردازند.
🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی شرکت های کامپیوتری قرار بگیرند.
.
🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09107603363
Read more
. نخستین دوره صفر تا صد برنامه نویسی جاوا با محوریت برنامه نویسی شی گرا. . . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ها . . <span class="emoji emoji1f518"></span> آشنایی ...
Media Removed
. نخستین دوره صفر تا صد برنامه نویسی جاوا با محوریت برنامه نویسی شی گرا. . . سرفصل ها . . آشنایی با منطق های کلی زبان های برنامه نویسی . . اصول برنامه نویسی زبان جاوا . . آموزش مفاهیم شی گرایی . . آموزش پیشرفته برنامه نویسی با جاوا . جزئیات مباحث: . . سینتکس های جاوا عبارات ... .
نخستین دوره صفر تا صد برنامه نویسی جاوا با محوریت برنامه نویسی شی گرا.
.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘 آشنایی با منطق های کلی زبان های برنامه نویسی
.
.
🔘 اصول برنامه نویسی زبان جاوا
.
.
🔘آموزش مفاهیم شی گرایی
.
.
🔘 آموزش پیشرفته برنامه نویسی با جاوا
.
🔶 جزئیات مباحث:
.
.
🔸سینتکس های جاوا
🔸عبارات شرطی و حلقه ها
🔸انواع داده ها و ساختمان های داده ای
🔸معرفی آرایه ها و رشته ها
🔸کلاس ها و شی ها
🔸متد ها
🔸فایل ها و استریم ها
🔸مفاهیم ارث بری در شی گرایی
.
🔶 درصورت باقی ماندن زمان:
🔸ارتباط و دسترسی به پایگاه داده
🔸مفاهیم مقدماتی اندروید
.
.
🔷مخاطبان این دوره:
.
🔹آن دسته از افرادی که به طور کلی علاقه مند به یادگیری یک زبان برنامه نویسی یا به طور خاص زبان جاوا می باشند.
🔹افرادی که علاقه مند به فراگیری برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن های اندروید می باشند می بایست مسلط به زبان جاوا باشند. لذا این دوره پیشنیاز دوره آموزشی اندروید خواهد بود.
🔹 افرادی که علاقه مند به فراگیری اطلاعات تکمیلی در این زمینه هستند.
.
.
🔻زمان برگزاری
.
سه شنبه های هرهفته از تاریخ 16 مردادماه لغایت 27 شهریورماه از ساعت 15 الی 19
مدت دوره آموزشی 28 ساعت در 7جلسه ۴ ساعته میباشد.
.
🔻مکان
.
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک
.
🔸 اعطای مدرک معتب.ر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
😍هیچگونه پیش نیازی ندارد😍
.
☑️ بهتر است برای یادگیری بیشتر در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.
.
🔻شهریه
.
این دوره خارج از دانشگاه با ارزش بالاتر از یک میلیون تومان برگزار میگردد کانون کار آفرینی با تخفیفات استثنائی برگزار مینماید:
.
ثبت نام دانشجویی 300 هزار تومان
.
ثبت نام آزاد 500 هزار تومان
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 250هزار تومان
.
ثبت نام گروهی آزاد 400 هزار تومان

لطفا كانال تلگرام وپیج اینستاگرام مارا به آیدی زیر دنبال كنيد:
.
🔸 @UTkarafarini
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafariniadmin1
Www.utkarafarini.com
09107603363
Read more
: فردا: جشن اختتامیه سومین دوسالانه معماری ایران .  جشن اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی، معرفی معمار سال ایران در ۱۳۹۷، معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران، معرفی برندگان مسابقه ... :
فردا: جشن اختتامیه سومین دوسالانه معماری ایران
.
 جشن اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی، معرفی معمار سال ایران در ۱۳۹۷، معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران، معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخــیر می‌باشد.
.
زمان: ۶ شهریور ۱۳۹۷، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
.
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران
.
🔹 حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است
🔹 پارکینگ دانشگاه با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش بصورت کامل در خدمت مهمانان عزیز دوسالانه است.
.
سومین دوسالانه معماری ایران با حمایت‌های بخش خصوصی برگزار می‌گردد
.
حامی بنیانگذار:
شرکت رویا طرح داخلی
@RoyaCo
حامیان ویژه:
شرکت آروین سنگ
www.ArvinGranite.ir
هارمونیک سنتر
@Harmonic.center
.
حامیان معنوی:
مان معماران
@Manmemar
دانشگاه معماری و هنر پارس
@Parsuniversity
انجمن مفاخر معماری ایران
www.ammi.ir
دفتر معماری پلسار پارت
@Pulsarpart_co
و سرکار خانم دکتر شیوا آراسته
@Shiva.arasteh

شهرداری بندر تاریخی کنگ
@Kong.Port
و با سپاس ویژه از شهردار بندر تاریخی کنگ، جناب آقای مهندس زارعی
@ayoub.zareii
.
حامی رسانه‌ای:
فصلنامه‌ی هنرمعماری
www.AOA.ir
وبسایت معمار ایرانی
@Iranianarchitect
www.Iranian-architect.com
وبسایت هنرمعماری آنلاین
www.AOAonline.ir
Read more
. امتناع از شرکت در جلسات امتحان در دانشکده #علوم_اجتماعی دانشگاه تهران به نشانه اعتراض به احکام ...
Media Removed
. امتناع از شرکت در جلسات امتحان در دانشکده #علوم_اجتماعی دانشگاه تهران به نشانه اعتراض به احکام قضایی صادره علیه دانشجویان . . هفته پیش بود که خبر صدور احکام قضایی برای تعداد از دانشجویان دانشگاه تهران که در تجمعات دانشجویی ماه‌های گذشته حضور داشتند رسانه‌ای شد؛ احکامی که به زعم بسیاری ... .
امتناع از شرکت در جلسات امتحان در دانشکده #علوم_اجتماعی دانشگاه تهران به نشانه اعتراض به احکام قضایی صادره علیه دانشجویان
.
.
هفته پیش بود که خبر صدور احکام قضایی برای تعداد از دانشجویان دانشگاه تهران که در تجمعات دانشجویی ماه‌های گذشته حضور داشتند رسانه‌ای شد؛ احکامی که به زعم بسیاری سنگین بود و اعتراض‌های بسیاری را رقم زد.
.
با انتشار خبر صدور احکام قضایی برای تعدادی از دانشجویان درگیر با ماجرای اعتراضات و تجمعات ماه‌های اخیر کشور که به صورت مداوم و پیوسته از سوی مقامات وزارت علوم مورد پیگیری قرار می‌گرفت، حالا اعتراضاتی دوباره در دانشگاه تهران شروع شده که برنامه‌های امتحانی دانشجویان را نیز متأثر کرده است.
.
امروز و در شرایطی که دانشکده علوم اجتماعی با حضور بسیاری از اساتید و دانشجویان گروه‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی خود را برای برپایی مراسم تشییع پیکر دکتر قانعی راد، یکی از اساتید تازه گذشته علوم اجتماعی کشور آماده می‌کرد، تعدادی از دانشجویان با لغو امتحانات و امتناع از شرکت در امتحانات پایان ترم بخاطر احکام صادره برای برخی از دانشجویان دست به اعتراض زدند.
.
‌.
خبر‌های رسیده از دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران گویای این است که در این تجمع دانشجویان با شعارهایی، چون دانشگاه پادگان نیست، دانشگاهی که در زندان حل می‌شود، از تهران تا آبادان_دانشجویان در زندان و... تلاش کردند تا اعتراض خود را به گوش مسئولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی برسانند.
.
.
آن‌ها همچنین از اساتیدی که در مراسم تشییع پیکر دکتر قانعی راد شرکت کرده بودند، خواستار این شدند که سکوتشان را در قبال احکامی که هفته گذشته برای دانشجویان صادر بشکنند.
این تجمع از آن رو برگزار شده است که هفته گذشته برای تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور احکام سنگینی مثل ۸ سال حبس تعزیری و ۲ سال ممنوع الخروجی و... صادر شد؛ احکامی که در آن نام تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران نیز دیده می‌شود و اکنون در دانشکده علوم اجتماعی اعتراض به این احکام به تجمع دیگری دامن زده است.
Read more
. دومین دوره مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی با موتور قدرتمند Unity3D . . این دوره به ...
Media Removed
. دومین دوره مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی با موتور قدرتمند Unity3D . . این دوره به همت کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار میشود. در این دوره ساخت بازی های رایانه ای و برنامه نویسی مخصوص این موضوع را خواهید آموخت . . سرفصل ها . . آشنایی مقدماتی با موتور بازی ... .
دومین دوره مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی با موتور قدرتمند Unity3D
.
.
این دوره به همت کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار میشود. در این دوره ساخت بازی های رایانه ای و برنامه نویسی مخصوص این موضوع را خواهید آموخت
.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘 آشنایی مقدماتی با موتور بازی سازی Unity3D
.
.
🔘 برنامه نویسی مقدماتی C #
.
.
🔘 نحوه ساخت بازی برای دستگاه های موبایلی
.
.
🔘 اصول اولیه گرافیکی کامپیوتر
.
.
🔻زمان برگزاری
.
.
از 11 مردادماه لغایت 22 شهریورماه پنج شنبه های هر هفته از ساعت 8 الی 12
مدت دوره آموزشی 24 ساعت در 6 جلسه ۴ ساعته میباشد.
.
.
🔻مکان
.
.
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک
.
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
.
🔻پیش نیاز های این دوره
.
.
🔸آشنایی با برنامه نویسی به هر زبانی
.
.
🔸داشتن انگیزه در زمینه بازی های رایانه ای
.

☑️ بهتر است برای یادگیری بیشتر در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.
.
.
🔻شهریه
.
.
ثبت نام دانشجویی 250 هزار تومان
.
.
ثبت نام آزاد 400 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی دانشجویی 200 هزار تومان
.
.
ثبت نام گروهی آزاد 300 هزار تومان
.
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafarini
09107603363
Read more
. دومین دوره مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی با موتور قدرتمند Unity3D این دوره به همت ...
Media Removed
. دومین دوره مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی با موتور قدرتمند Unity3D این دوره به همت کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار میشود. در این دوره ساخت بازی های رایانه ای و برنامه نویسی مخصوص این موضوع را خواهید آموخت سرفصل ها آشنایی مقدماتی با موتور بازی سازیUnity3D ... .
دومین دوره مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی با موتور قدرتمند Unity3D

این دوره به همت کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار میشود. در این دوره ساخت بازی های رایانه ای و برنامه نویسی مخصوص این موضوع را خواهید آموخت
🔻سرفصل ها
🔘 آشنایی مقدماتی با موتور بازی سازیUnity3D
🔘 برنامه نویسی مقدماتی C #
🔘 نحوه ساخت بازی برای دستگاه های موبایلی
🔘 اصول اولیه گرافیکی کامپیوتر
.
🔻زمان برگزاری
از 11 مردادماه لغایت 22 شهریورماه پنج شنبه های هر هفته از ساعت 8 الی 12
مدت دوره آموزشی 24 ساعت در 6 جلسه ۴ ساعته میباشد.
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی طبقه منفی یک
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
🔻پیش نیاز های این دوره
🔸آشنایی با برنامه نویسی به هر زبانی
🔸داشتن انگیزه در زمینه بازی های رایانه ای
☑️ بهتر است برای یادگیری بیشتر در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.
.
🔻شهریه
ثبت نام دانشجویی 250 هزار تومان

ثبت نام آزاد 400 هزار تومان

ثبت نام گروهی دانشجویی 200 هزار تومان

ثبت نام گروهی آزاد 300 هزار تومان

ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
@UTkarafarini
09107603363
Read more
. چهارمین دوره کاربردی طراحی و برنامه نویسی جامع وبسایت این دوره با توجه به رضایت دانشجویان دوره ...
Media Removed
. چهارمین دوره کاربردی طراحی و برنامه نویسی جامع وبسایت این دوره با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته تکرار شد. شما در این دوره بدون نیاز به هیچ گونه دانش طراحی وبسایت از صفر تمامی مباحت مورد نیاز بازار کار را فرا خواهید گرفت و در انتها مهارت طراحی و تولید انواع وبسایت ها را بدست خواهید آورد. ... .
چهارمین دوره کاربردی طراحی و برنامه نویسی جامع وبسایت
این دوره با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته تکرار شد. شما در این دوره بدون نیاز به هیچ گونه دانش طراحی وبسایت از صفر تمامی مباحت مورد نیاز بازار کار را فرا خواهید گرفت و در انتها مهارت طراحی و تولید انواع وبسایت ها را بدست خواهید آورد. سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند.
‌.
.
🔻سرفصل ها
.
.
🔘 آشنایی مقدماتی با طراحی و برنامه نویسی وبسایت 🔘 HTML
.
🔘 CSS
.
🔘 Wordpress
.
🔘 JavaScript
.
🔘 Jquery
.
🔘 کسب در آمد و بازار کار
.
🔻زمان برگزاری
.
31 تیر ماه لغایت 30 مرداد ماه یک شنبه و سه شنبه های هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۸ بصورت حضوری و مجازی
.
مدت دوره آموزشی ۳۰ ساعت میباشد.
.
🔻مکان
.
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی
.
🔸 اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران
.
🔻شهریه
.
ثبت نام دانشجویی ۳۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام آزاد ۴۰۰ هزار تومان
.
ثبت نام گروهی دانشجویی ۲۵۰ هزار تومان
.
ثبت نام گروهی آزاد ۳۵۰ هزار تومان
.
ثبت نام مجازی ۱۵۰ هزار تومان
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
.
☑️ کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند.
.
☑️ کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند.
.
☑️ کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند.
.
☑️ افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند.
.
☑️ افرادی که میخواهند سایت اختصاصی خود را خودشان طراحی و مدیریت کنند.
.
.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر:
.
@UTkarafarini

09107603363
Read more
موزه مقدم Taken by @fatemeradfar پیشینه تاریخی موزه مقدم موزه مقدم دانشگاه تهران و درحقیقت خانه ...
Media Removed
موزه مقدم Taken by @fatemeradfar پیشینه تاریخی موزه مقدم موزه مقدم دانشگاه تهران و درحقیقت خانه مقدم از جمله خانه های مجلل دوران قاجار ـ متعلق به یکی از درباریان آن زمان به نام محمد تقی خان احتساب الملک ـ بوده است. احتساب الملک دارای دو پسر به نام های حسن و محسن بود که جهت ادامه تحصیل به اروپا رفتند. ... موزه مقدم
Taken by @fatemeradfar
پیشینه تاریخی موزه مقدم
موزه مقدم دانشگاه تهران و درحقیقت خانه مقدم از جمله خانه های مجلل دوران قاجار ـ متعلق به یکی از درباریان آن زمان به نام محمد تقی خان احتساب الملک ـ بوده است. احتساب الملک دارای دو پسر به نام های حسن و محسن بود که جهت ادامه تحصیل به اروپا رفتند. حسن در فعالیت های ادبی، سیاسی و اجتماعی حضور فعالی داشت و در جوانی فوت کرد. از او نمایشنامه بسیار معروف «جعفرخان از فرنگ آمده» به جا مانده است. برادر کوچکتر ـ محسن ـ پس از اتمام تحصیلات خود در رشته های نقاشی، تاریخ هنر و باستان شناسی در سال 1315 ه.ش به وطن بازگشت و به همراه همسر فرانسوی خود «سُلما» در خانه پدری ـ محل کنونی موزه مقدم ـ ساکن گردیدند.
خانه مقدم قبل از تغییرات فعلی
آنها در کنار فعالیت های علمی به گردآوری آثار و اشیاء تاریخی و فرهنگی پرداختند. استاد مقدم بسیاری از آثار ارزشمند جمع آوری شده مانند کاشی، قطعات سنگی تراشیده شده و غیره را با الهام از فضاهای سنتی ـ تاریخی به نحو چشمگیری در جای جای این عمارت قدیمی نصب و برخی دیگر مانند کلکسیون پارچه، چپق و قلیان، سفالینه، شیشه، تابلو نقاشی، مسکوکات، مهرها و اسناد تاریخی و غیره. را با نظم و ترتیب خاصی در خانه پدری نگهداری نمود.
در سال 1351ه.ش، زنده یاد استاد مقدم ـ استاد ممتاز دانشگاه تهران ـ با توجه به علاقه وافرش به علم، تاریخ و هنر، خانه پدری خود را به همراه آثار نفیس گردآوری شده وقف دانشگاه تهران نمود. استاد محسن مقدم در سال 1366 ه.ش دارفانی را وداع گفت و پس از مرگِ همسر ایشان در سال1369ه.ش، تولیت موزه مقدم در اختیار مستقیم دانشگاه تهران قرار گرفت.
از ویژگی های بارز این موزه همگون بودن نسبی فضای معماری با آثار تاریخی موجود در آن است، فضایی که با مساحتی برابر با 2117 مترمربع شامل سه حیاط بیرونی، اندرونی و سرایداری است.
Read more
. امروز سالروز در گذشت یگانه گوهر گرانبهای ادبیات کشورم زنده یاد استاد مهدی اخوان ثالث می باشد مهدی ...
Media Removed
. امروز سالروز در گذشت یگانه گوهر گرانبهای ادبیات کشورم زنده یاد استاد مهدی اخوان ثالث می باشد مهدی اخوان ثالث (زاده اسفند ۱۳۰۷، مشهد- درگذشته ۴ شهریور ۱۳۶۹، تهران) شاعر پرآوازه و موسیقی‌پژوه ایرانی بود. نام و تخلص وی در اشعارش «م. امید» بود. یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد اشعار او زمینهٔ ... . امروز سالروز در گذشت یگانه گوهر گرانبهای ادبیات کشورم زنده یاد استاد مهدی اخوان ثالث می باشد مهدی اخوان ثالث (زاده اسفند ۱۳۰۷، مشهد- درگذشته ۴ شهریور ۱۳۶۹، تهران) شاعر پرآوازه و موسیقی‌پژوه ایرانی بود. نام و تخلص وی در اشعارش «م. امید» بود.
یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد
اشعار او زمینهٔ اجتماعی دارند و گاه حوادث زندگی مردم را به تصویر کشیده‌است؛ همچنین دارای لحن حماسی آمیخته با صلابت و سنگینی شعر خراسانی بوده و نیز در بردارندهٔ ترکیبات نو و تازه بوده‌است.

اخوان ثالث در شعر کلاسیک فارسی توانمند بود و در ادامه به شعر نو گرایید. از وی اشعاری در هر دو سبک به جای مانده‌است. همچنین او آشنا به نوازندگی تار و مقام‌های موسیقیایی بوده است.
مهدی اخوان ثالث در سال ۱۳۰۷ در توس‌نو مشهد چشم به جهان گشود.
در مشهد تا دوره متوسطه ادامه تحصیل داد.
از نوجوانی به شاعری روی آورد و در آغاز قالب شعر کهن را برگزید.
در سال ۱۳۲۶ دوره هنرستان مشهد رشته آهنگری را به پایان برد و همان‌جا در همین رشته آغاز به کار کرد. در آغاز دههٔ بیست زندگیش به تهران آمد و پیشهٔ آموزگاری را برگزید.
اخوان چندبار به زندان افتاد و یک‌بار نیز به حومه کاشان تبعید شد.
در سال ۱۳۲۹ با دخترعمویش ایران (خدیجه) اخوان ثالث ازدواج کرد.
در سال ۱۳۳۳ برای دومین‌بار به اتهام سیاسی زندانی شد.
پس از آزادی از زندان در ۱۳۳۶ به کار در رادیو پرداخت و مدتی بعد به تلویزیون خوزستان منتقل شد.
در سال ۱۳۵۳ از خوزستان به تهران بازگشت و این بار در رادیو و تلویزیون ملی ایران به کار پرداخت.
در سال ۱۳۵۶ در دانشگاه‌های تهران، ملی و تربیت معلم به تدریس شعر سامانی و معاصر روی آورد.
در سال ۱۳۶۰ بدون حقوق و با محرومیت از تمام مشاغل دولتی بازنشسته (بازنشانده) شد.
در سال ۱۳۶۹ به دعوت خانه فرهنگ آلمان برای برگزاری شب شعری از تاریخ ۴ تا ۷ آوریل برای نخستین‌بار به خارج رفت و سرانجام چند ماهی پس از بازگشت از سفر در چهارم شهریور ماه همان سال از دنیا رفت. طبق وصیت، او را در توس، کنار آرامگاه فردوسی به خاک سپردند.
از او ۴ فرزند به‌جای مانده است.
پدر او که علی نام داشت، یکی از سه برادری بود که از فهرج در استان یزد به مشهد نقل مکان کرده بود و از این رو آنان نام خانوادگی‌شان را اخوان ثالث به معنی برادران سه‌گانه گذاشتند
#اخوان_ثالث #ادبیات #شعر #شاعر #نویسنده #ایران #مشهد #پارسی
Read more
گوهر خیر اندیش زمینه فعالیت سینما، تئاتر، تلویزیون و رادیو تولد ۱ شهریور ۱۳۳۳‏ شیراز، فارس پیشه: ...
Media Removed
گوهر خیر اندیش زمینه فعالیت سینما، تئاتر، تلویزیون و رادیو تولد ۱ شهریور ۱۳۳۳‏ شیراز، فارس پیشه: بازیگر، گوینده و مدرس سال‌های فعالیت ۱۳۴۹ - تاکنون همسر: جمشید اسماعیل‌خانی (درگذشته در سال ۱۳۸۱) فرزندان: امید، آزاده، آناهیتا مدرک تحصیلی: لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از ... گوهر خیر اندیش
زمینه فعالیت سینما، تئاتر، تلویزیون و رادیو
تولد ۱ شهریور ۱۳۳۳‏ شیراز، فارس
پیشه: بازیگر، گوینده و مدرس
سال‌های فعالیت ۱۳۴۹ - تاکنون
همسر: جمشید اسماعیل‌خانی (درگذشته در سال ۱۳۸۱)
فرزندان: امید، آزاده، آناهیتا
مدرک تحصیلی: لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا
.
گوهر خیراندیش (زاده ۱ شهریور ۱۳۳۳، شیراز) #بازیگر و مدرس پیشکسوت #سینما، #تئاتر، #تلویزیون و #گوینده رادیو است. وی دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است. جمشید اسماعیل‌خانی همسر وی بود.

زندگی و فعالیت‌ها :
وی در سال ۱۳۳۳ در #شیراز متولد شد. از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان فعالیت وی با گروه تئاتر در شیراز آغاز شد و در همین سال بود که با جمشید اسماعیل‌خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به #ازدواج این‌دو گشت که حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر به نام‌های امید، آزاده و آناهیتا بود. او با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می‌پرداختند و همچنین #کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. وی در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به #تهران می‌آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می‌پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می‌شود. خیراندیش سپس بازی را در سینما، تئاتر و تلویزیون ادامه می‌دهد. او با فیلم روزهای انتظار فعالیتش را در سینما آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید. گوهر خیراندیش همیشه در نقش‌های متفاوت ظاهر شده است. وی همچنین چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول است

وی یکی از اساتید ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد.

وی پیشنهاد #بازی را در سریال دارا و ندار و فیلم اخراجی‌ها را علی‌رغم پیشنهاد مالی خوب به جهت نقش‌های ضعیف نپذیرفت. به عقیده وی یکی از رموز ماندگاری یک بازیگر این است که هر نقشی را فقط برای مسائل مالی قبول نکند.

جوایز:
سیمرغ بلورین بازیگر بازیگر نقش اول برای فیلم رسم عاشق کشی (۱۳۸۲)
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم ارتفاع پست (۱۳۸۰)
تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم دعوت (دوازدهمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۷)
تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم دنیا (هفتمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۲)
تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم واکنش پنجم (هفتمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۲)
.
زادروزشونو تبریک میگیم و براشون آرزوی موفقیت و سلامتی رو داریم🌹

#تونلزمان #گوهرخیراندی
Read more
. ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آغاز شد دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران برای ورودی مهرماه ۱۳۹۷ دانشجومي پذيرد. ️رشته های کاردانی: امور فرهنگی روابط عمومی نوازندگی ساز کلاسیک نوازندگی ساز ایرانی آواز ایرانی گریم ... .
🌺ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آغاز شد🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران برای ورودی مهرماه ۱۳۹۷ دانشجومي پذيرد. 🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼 ✳️رشته های کاردانی: ✔ امور فرهنگی
✔روابط عمومی
🎼نوازندگی ساز کلاسیک
🎼 نوازندگی ساز ایرانی
🎼 آواز ایرانی
✔گریم
✔ مترجمی زبان انگلیسی (آثار دیداری و شنیداری) ✔ هنرهای تجسمی(عکاسی)
✔هنرهای تجسمی(گرافیک)
🎬 کمک کارگردانی
✔فیلمسازی
🎬 تدوین
✔️ بازیگری 🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎭🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎨🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬
🎬🎬🎬🎬 رشته های کارشناسی: ✔ روابط عمومی(امور رسانه) ✔ بازیگری
✔ مترجمی همزمان انگلیسی ✔ کارگردانی
✔آهنگسازی
✔ نوازندگی ساز ایرانی ✔ نوازندگی ساز کلاسیک ✔عکاسی تبلیغات ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ سایت مرکز علمی کاربردی واحد46 www.uast46.ir
تلفن تماس مرکز با مشاوره رایگان :
۶۶۵۹۶۸۶۵
نشانی دانشگاه: میدان انقلاب اسلامی ، جمالزاده شمالی ، کوچه بزمه ، پلاک ۳، دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران
شایان ذکر است؛ شهریه برای ثبت نام هر دو مقطع به گونه ی چک با اقساط
امکان پذیر می باشد. ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ به لينك زير مراجعه كنيد

ثبت نام وپذیرش دانشجو برای ورودی مهر۱۳۹۷ _علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶

کانال دانشگاه : 🆔 : @farhangehonar

اينستاگرام : @46uni

لينك جهت ثبت نام :
www.uast46.ir ❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️ لطفابه دوستان خود نیز اطلاع دهید.
@46uni
Read more
بسم رب الحسين دبيرستان رياضى و فيزيك على رغم علاقه م انتخاب رشته كرده بودم ولى نمراتم خوب بود و داشتم ...
Media Removed
بسم رب الحسين دبيرستان رياضى و فيزيك على رغم علاقه م انتخاب رشته كرده بودم ولى نمراتم خوب بود و داشتم خودمو براى المپياد رياضى و كنكور آماده مى كردم كه نتيجه ش مقام المپياد پايا و قبولى تو رشته مهندسى پزشكى از دانشگاه دولتى شد ولى من تمام فكرم پى جملاتى كه سال ٨٨ تو مجله اى كه استاد پناهيان مصاحبه كرده ... بسم رب الحسين
دبيرستان رياضى و فيزيك على رغم علاقه م انتخاب رشته كرده بودم ولى نمراتم خوب بود و داشتم خودمو براى المپياد رياضى و كنكور آماده مى كردم كه نتيجه ش مقام المپياد پايا و قبولى تو رشته مهندسى پزشكى از دانشگاه دولتى شد
ولى من تمام فكرم پى جملاتى كه سال ٨٨ تو مجله اى كه استاد پناهيان مصاحبه كرده بودند بود و هى خودآگاه و ناخودآگاه جملاتشون تو ذهنم مرور ميشد
جملاتى كه درباره هنر و حماسه و هنرمندِ حماسه آفرين بود هنرمندى كه با هنرش دين اسلام واقعى رو به سبك خودش بيان كنه تا اينكه دست تقدير كارى كرد كه وارد رشته هنر و دانشجوى دانشگاه هنر تهران شدم و از سال ٩٣ من اتفاقى با هيئتِ دوست داشتنى هنر آشنا شدم كه سخنرانش كسى نبود جز #استاد_پناهيان
حالا به بركت لطف و محبت ارباب شاه حسين جانمون هرسال مثل خواهر برادرهاى هنرمند و واقعى دورهم جمع ميشيم تا با هنر هامون حماسه آفرين باشيم و يكصدا واز ته قلبمون به اربابمون #ونصرتى_لكم_معده ميگيم
امسال بنده هم مثل هرسال به لطف ارباب خادم #هيئت_هنر_دوست_داشتنى_مون هستم امسال بهم مىگفتن خانم معاون ولى شما همون خادم ارباب صدام كنين راحت ترم البته متاسفانه چند روزى مريض بودم ولى اگه ارباب رحيم و كريم قبول كنن همه روزها رو به نام خادمى ثبت كنن 🙏🏻دوستانى كه دوست دارن تو اين دو روز باقى مونده بياين باهم براى اربابمون كم نذاريم
١.تيزر #هيئت_هنر_دوست_داشتنى_ما
٢. نمونه اى از قاب هاى كارگروهمون براى فضا سازى
٣.خداروشكر بخش فروشمون امسال به لطف ارباب خوب بوده اگه اومدين سرى به كارهاى مون تو بخش فروش بزنين
٤. امسال سه روز وركشاپ هم داشتيم كه با استقبال عالى شما عزيزان خستگى ازتنمون رفت
٥.خدا روشكر خادم شمام به لطف شما سرم خيلى خيلى خيلى بالاست
٦.فردا و پس فردا ايشالله همو ببينيم تو #هيئت_هنر
7. براى سلامتى مون و براى سفر اربعينمون و برآورده شدن حاجت ها مون نذر امان زمان صلوات ختم كنيم و صدقه براى مولا كنار بذاريم كه ماه محرم و
صفر مولا...
٨. همه ى اين روضه ها و مقتل ها رو ما شنيديم حالمون حالى به حاليه ولى شنيدن كى بود مانند ديدن آجرك الله يا صاحب العصر و الزمان مارو شريك غم خودتون بدونين و لطفا اين روزا تشنه و عطشان نمونين و كمتر غصه بخورين
@heyathonar @department.of.art.textile @panahiani
Read more
سلام براي جوانان دانشجوي ساكن تهران كه تمايل دارند در #كلاس_مجردها شركت كنند يك #ثبت_نام تابستاني ...
Media Removed
سلام براي جوانان دانشجوي ساكن تهران كه تمايل دارند در #كلاس_مجردها شركت كنند يك #ثبت_نام تابستاني براي يك جلسه اختصاصي مهمانان قرار داده‌ام. ۱. این کار به دلیل اصرار جوانان و بیشتر خانواده‌هاشون انجام می‌شه ۲. این ثبت نام دوره جدید یعنی هشتم نیست اما حتما اینها اولویت دارند. چون دانشجوی ... سلام
براي جوانان دانشجوي ساكن تهران كه تمايل دارند در #كلاس_مجردها شركت كنند يك #ثبت_نام تابستاني براي يك جلسه اختصاصي مهمانان قرار داده‌ام.
۱. این کار به دلیل اصرار جوانان و بیشتر خانواده‌هاشون انجام می‌شه
۲. این ثبت نام دوره جدید یعنی هشتم نیست اما حتما اینها اولویت دارند. چون دانشجوی یکی از دانشگاه‌های شهر تهران خصوصا غیرتهرانی‌ها [خوابگاهی] که در ایام تعطیلی دانشگاه از استان دیگری فقط برای یک جلسه، تنهایی یا با همراهی خانواده‌اش میاد ؛ بعدا هم منظم‌تر میاد و حتما ارزش وقت‌ و فکر و اندیشه را بیشتر می‌داند.
۳. پیدا کردن لینک ثبت نام خیلی #ساده است در گوگل عبارت سایت شهاب مرادی را سرچ کنید و در سایت همه چی آسان در دسترس است و پاسخ تمام سوالات معمول در همان مقدمات ثبت نام هست با اجازه‌تون مزاح کنم: اگر کسی اینو متوجه نشه اصلا کلاس و صحبت‌های من به دردش نمی‌خوره
#برمحمدوآل_پاکش_صلوات
#شادباشید و سرفراز
#پست_موقت 🔻کامنت ها 🔻را موقتا بستم 🔻تا افراد جدید🔻 تنبلی نکنند🔻 و بروند در سایت مشروح‌ توضیحات را 🔻بخوانند🔻 به جای سوال از سایر مخاطبین
التماس دعا
#شهاب_مرادی
Read more
: بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، ...
Media Removed
: بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، جشن اختتایمه سومین دوسالانه روز ششم شهریور در تهران برگزار می گردد. .  جشن اختتایمه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان ... :
بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، جشن اختتایمه سومین دوسالانه روز ششم شهریور در تهران برگزار می گردد.
.
 جشن اختتایمه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی، معرفی معمار سال ایران در ۱۳۹۷، معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران، معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخــیر می‌باشد.
.
زمان: ۶ شهریور ۱۳۹۷، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
.
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران
.
🔹 حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است
🔹 پارکینگ دانشگاه با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش بصورت کامل در خدمت مهمانان عزیز دوسالانه است.
.
سومین دوسالانه معماری ایران با حمایت‌های بخش خصوصی برگزار می‌گردد
.
حامی بنیانگذار:
شرکت رویا طرح داخلی
@RoyaCo
حامیان ویژه:
شرکت آروین سنگ
www.ArvinGranite.ir
هارمونیک سنتر
@Harmonic.center
.
حامیان معنوی:
مان معماران
@Manmemar
دانشگاه معماری و هنر پارس
@Parsuniversity
انجمن مفاخر معماری ایران
www.ammi.ir
دفتر معماری پلسار پارت
@Pulsarpart_co
و سرکار خانم دکتر شیوا آراسته
@Shiva.arasteh

شهرداری بندر تاریخی کنگ
@Kong.Port
و با سپاس ویژه از شهردار بندر تاریخی کنگ، جناب آقای مهندس زارعی
@ayoub.zareii
.
حامی رسانه‌ای:
فصلنامه‌ی هنرمعماری
www.AOA.ir
وبسایت معمار ایرانی
@Iranianarchitect
www.Iranian-architect.com
وبسایت هنرمعماری آنلاین
www.AOAonline.ir
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره جامع برنامه نویسی پایتون . . <span class="emoji emoji1f53b"></span>سرفصل ها <span class="emoji emoji1f538"></span>برنامه نویسی مقدماتی پایتون <span class="emoji emoji1f538"></span> برنامه نویسی پیشرفته ...
Media Removed
. دوره جامع برنامه نویسی پایتون . . سرفصل ها برنامه نویسی مقدماتی پایتون برنامه نویسی پیشرفته پایتون پایتون گرافیکی الگوهای طراحی در پایتون برنامه نویسی متا در پایتون فریم ورک تحت وب با پایتون ساخت ربات تلگرام با پایتون . . زمان برگزاری ۱۷ شهریور ماه لغایت ٩ مهر ماه شنبه ... .
🔰دوره جامع برنامه نویسی پایتون
.
.
🔻سرفصل ها 🔸برنامه نویسی مقدماتی پایتون
🔸 برنامه نویسی پیشرفته پایتون
🔸پایتون گرافیکی 🔸الگوهای طراحی در پایتون 🔸برنامه نویسی متا در پایتون 🔸فریم ورک تحت وب با پایتون
🔸 ساخت ربات تلگرام با پایتون .
.
🔻زمان برگزاری
۱۷ شهریور ماه لغایت ٩ مهر ماه شنبه و دوشنبه و چهار شنبه های هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۹
مدت دوره آموزشی ۴٠ ساعت میباشد. 🔸زمان کلاس در مهرماه از ساعت ١۶ الی ٢٠ میباشد .
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی .
.
🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران .
🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد. .
.
🔻شهریه
این دوره خارج از دانشگاه با ارزش بالاتر از 2 میلیون تومان برگزار میگردد کانون کار آفرینی با تخفیفات استثنائی برگزار مینماید: .
.
ثبت نام دانشجویی ۴۵۰ هزار تومان .
.
ثبت نام آزاد ۶۵۰ هزار تومان .
.
ثبت نام گروهی دانشجویی ۴۰۰ هزار تومان .
.
ثبت نام گروهی آزاد ۵۵۰ هزار تومان .
.
جهت هماهنگی ثبت نام گروهی با شماره 09107603363 تماس حاصل فرمایید تا توضیحات و روند ثبت را برایتان شرح دهند. .
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ . 🔸کسانی که میخواهند یکی از به روز ترین و کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی را فرابگیرند.
. 🔸کسانی که علاقه دارند در شرکت های معتبر بتوانند نرم افزار های مختلف را توسعه دهند.
.
🔸کسانی که میخواهند در فضای وب به ایجاد برنامه و تابع بپردازند.
.
🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی شرکت های کامپیوتری قرار بگیرند. 🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: .
@UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09107603363
Read more
نام : فرهاد نام خانوادگی : ظریف فرزند : ترمه قد : ۱۶۹ سانتیمتر کیلوگرم وزن : ۶۴.۴ در ۱۲اسفند ...
Media Removed
نام : فرهاد نام خانوادگی : ظریف فرزند : ترمه قد : ۱۶۹ سانتیمتر کیلوگرم وزن : ۶۴.۴ در ۱۲اسفند سال ۱۳۶۱ در مشهد مقدس به دنیا آمد. دوران زندگی :  وقتی برای اولین بار فرهاد ظریف در مسابقات لیگ برتر والیبال کشورمان با تیم صنام که آن زمان به رهبری مصطفی کارخانه هدایت می شد، به میدان آمد یکباره ... نام : فرهاد
نام خانوادگی : ظریف
فرزند : ترمه
قد : ۱۶۹ سانتیمتر
کیلوگرم وزن : ۶۴.۴
در ۱۲اسفند سال ۱۳۶۱ در مشهد مقدس به دنیا آمد.
دوران زندگی :  وقتی برای اولین بار فرهاد ظریف در مسابقات لیگ برتر والیبال کشورمان با تیم صنام که آن زمان به رهبری مصطفی کارخانه هدایت می شد، به میدان آمد یکباره تعجب همگان را برانگیخت و این فکر را در اذهان متبادر کرد که این بازیکن ۱۶۹ سانتی متری در کجای والیبال کشورمان قرار خواهد گرفت و این موضوع بیشتر به یک شوخی می ماند؛ اما ظریف با جدیت و پشتکار از تمام حصارهایی که ممکن بود او را از آرزوهایش دور کند، گذشت و در مسابقات والیبال مردان آسیا در سال ۲۰۱۱ بهترین لیبرو آسیا نام گرفت. او بازی را با باشگاه صنام اغاز کرده و سپس به برق تهران، ،پاس،گیتی پسند،سایپا و تیم ملی راه یافت. در سایپا شرایطی برایش به وجود آمده بود که گفتند به هر باشگاهی که بخواهد می‌تواند برود، ولی بعد که مذاکره‌اش با گیتی ‌پسند نتیجه داد به او اعلام شد برای اخذ رضایت‌نامه باید رقم بی‌سابقه ۷۰ میلیون تومان را بپردازد که رکوردی عجیب در تاریخ والیبال ما بود، چون رکورد قبلی متعلق به ساسان دژآرا بود که برای رضایت‌نامه ۳۰ یا ۳۵ میلیون پرداخته بود. با این حال بعد از بحث‌های فراوان، مدیر گیتی‌پسند برای ختم این انتقال مبلغ ۴۰ میلیون تومان پرداخت تا رکورد ایران با همین رقم ثبت شود. ظریف در شهریور ۹۱ با عقد قرارداد یک ساله به باشگاه پیکان تهران و در مرداد ۹۲ به جمع سبزجامه گان کاله مازندران پیوست. 
تحصیلات و مدارک علمی : کارشناس تربیت بدنی در دانشگاه تهران
افتخارات : قهرمانی نوجوانان آسیا-قهرمانی جوانان آسیامرد سال والیبال ایران در سال ۸۰-حضور در جمع۱۰ بازیکن برتر والیبال ایران-۳ دوره بهترین لیبرو آسیا-نایب قهرمانی نوجوانان جهان-قهرمانی ۴دوره لیگ برتر والیبال-۴ نایب قهرمانی با تیم های مختلف-حضور در لیگ جهانی در سال ۲۰۱۳
#donyaye_volleyball
Read more
: بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، جشن اختتایمه سومین دوسالانه روز ششم شهریور در تهران برگزار می گردد. .  جشن اختتایمه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان ... :
بنا بر اعلام مؤسسه هنرمعماری، دبیرخانه دائمی دوسالانه‌ی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، جشن اختتایمه سومین دوسالانه روز ششم شهریور در تهران برگزار می گردد.
.
 جشن اختتایمه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی، معرفی معمار سال ایران در ۱۳۹۷، معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران، معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخــیر می‌باشد.
.
زمان: ۶ شهریور ۱۳۹۷، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
.
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران
.
🔹 حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است
🔹 پارکینگ دانشگاه با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش بصورت کامل در خدمت مهمانان عزیز دوسالانه است.
.
سومین دوسالانه معماری ایران با حمایت‌های بخش خصوصی برگزار می‌گردد
.
حامی بنیانگذار:
شرکت رویا طرح داخلی
@RoyaCo
حامیان ویژه:
شرکت آروین سنگ
www.ArvinGranite.ir
هارمونیک سنتر
@Harmonic.center
.
حامیان معنوی:
مان معماران
@Manmemar
دانشگاه معماری و هنر پارس
@Parsuniversity
انجمن مفاخر معماری ایران
www.ammi.ir
دفتر معماری پلسار پارت
@Pulsarpart_co
و سرکار خانم دکتر شیوا آراسته
@Shiva.arasteh

شهرداری بندر تاریخی کنگ
@Kong.Port
و با سپاس ویژه از شهردار بندر تاریخی کنگ، جناب آقای مهندس زارعی
@ayoub.zareii
.
حامی رسانه‌ای:
فصلنامه‌ی هنرمعماری
www.AOA.ir
وبسایت معمار ایرانی
@Iranianarchitect
www.Iranian-architect.com
وبسایت هنرمعماری آنلاین
www.AOAonline.ir
Read more
عکس اول زندان دیکتاتوری پهلوی دوم اذر ماه به یاد غلام حسین ساعدی پزشک رو شنفکری که هدف سانسورچیان ...
Media Removed
عکس اول زندان دیکتاتوری پهلوی دوم اذر ماه به یاد غلام حسین ساعدی پزشک رو شنفکری که هدف سانسورچیان دو دیکتاتوری شاه و شیخ قرار گرفت بود و صدمات بی حدی را متحمل شد. سال ۱۳۱۴ در تبریز و در خانواده ای کارمند و به قول خودش اندکی بدحال متولد شد. سال ۱۳۲۰ هم ‌زمان با بمباران تبريز توسط ارتش روسيه، همراه ... عکس اول زندان دیکتاتوری پهلوی
دوم اذر ماه به یاد غلام حسین ساعدی پزشک رو شنفکری که هدف سانسورچیان دو دیکتاتوری شاه و شیخ قرار گرفت بود و صدمات بی حدی را متحمل شد.
سال ۱۳۱۴
در تبریز و در خانواده ای کارمند و به قول خودش اندکی بدحال متولد شد.
سال ۱۳۲۰
هم ‌زمان با بمباران تبريز توسط ارتش روسيه، همراه خانواده به روستاهاي اطراف شهر پناه مي‌برند.
بعد از كودتاي ۲۸مرداد ۱۳۳۲
چند ماه در زندان به ‌سر مي ‌برد.
در نوجوانی به سازمان جوانان فرقه دموکرات آذربايجان می پيوندد و در هفده سالگی مسئوليت انتشار روزنامه های فرياد، صعود و جوانان آذربايجان را به عهده می گیرد.
سال ۱۳۳۴
به دانشكده‌ي پزشكي تبريز وارد مي‌شود و از سال بعد با نشريه‌ي "سخن" همكاري مي‌كند.
بعد از فارغ‌التحصيلي از دانشكده‌ي پزشكي براي ادامه‌ي تحصيل به تهران مي‌آيد كه منصرف مي‌شود و به سربازي مي‌رود.
از ۱۳۳۴
نخستين آثارش در مجلات ادبي به چاپ رسید. ابتدا به عنوان نمايشنامه‌نويسي چيره دست (با نام مستعار گوهر مراد) شهرت يافت،‌ سپس با نگارش داستان‌هايي زيبا، به عنوان يكي از داستان‌نويسان خلاق ايران تثبيت شد.
از دانشگاه تهران در رشته روانپزشکی فارغ التحصيل شد، در بيمارستان روانی روزبه مشغول به کار شد.
سال ۱۳۴۱
مطب دلگشا را افتتاح مي‌كند و با احمد شاملو و جلال آل احمد آشنا مي‌شود.
پيش از اينکه حرفه پزشکی را به نفع نويسندگی رها کند، درب مطبش در جنوب شهر هميشه به روی مردمان تنگ دست گشوده بود.
به همراه جلال آل احمد برای مبارزه با سانسور به ملاقات هويدا میرود و طرحی ارائه می كند كه اين حركت چندی بعد منجر به تشكيل كانون نويسندگان ايران می شود .
سال ۱۳۵۲
نشريه‌ي "الفبا" را منتشر مي‌كند. دو سال بعد توسط ساواك دستگير و به زندان مي‌افتد. سپس به آمريكا و انگلستان سفر مي‌كند.
با شاملو در نشريه‌ي "ايرانشهر"‌ در لندن همكاري مي‌كند.
سال ۱۳۵۷
پس از بازگشت به ايران از اعضای فعال کانون نويسندگان بود.
در فروردين ۱۳۶۱
پس از مدتی زندگی در اختفاء ازچنگال رژیم جمهوری اسلامی،جان به در بردو در تبعيدی ناخواسته مقيم پاريس شد.
در آنجا هم با جمعی از اعضای ديگر کانون نويسندگان که به تبعيد رفته بودند، کانون نويسندگان در تبعيد را تشکيل داد.
در سحرگاه دوم آذرماه سال ۱۳۶۴
شمسی، پس از تحمل يک دوره سخت بيماری، به علت خون‌ريزي دستگاه گوارش در فرانسه در بيمارستان «سنت آنتوان» پاريس درگذشت.
راهش ادامه دارد .فیلمها نمایشنامه ها کتابها و آثار او را پیدا کنیم و بخوانیم.
.
#ساعدی #کانون_نویسندگان _ایران #دیکتاتورها #سانسور
Read more
علی‌ اصغر حکمت ۔ ۔ ۔ ۔ #علی_‌اصغر_حکمت فرزند "احمدعلی مستوفی معظم الدوله" (حشمت الممالک شیرازی) ...
Media Removed
علی‌ اصغر حکمت ۔ ۔ ۔ ۔ #علی_‌اصغر_حکمت فرزند "احمدعلی مستوفی معظم الدوله" (حشمت الممالک شیرازی) بود. اجداد وی ازعلمای شیراز بودند و از طرف مادر نیز نوه #حسن_فسایی نویسنده کتاب #فارسنامه_ناصری بود و جد او سید علیخان امیرکبیر صاحب شرح صحیفه نام داشت."علی‌اصغر حکمت" پس از گذراندن تحصیلات ... علی‌ اصغر حکمت
۔
۔
۔
۔

#علی_‌اصغر_حکمت فرزند "احمدعلی مستوفی معظم الدوله" (حشمت الممالک شیرازی) بود. اجداد وی ازعلمای شیراز بودند و از طرف مادر نیز نوه #حسن_فسایی نویسنده کتاب #فارسنامه_ناصری بود و جد او سید علیخان امیرکبیر صاحب شرح صحیفه نام داشت."علی‌اصغر حکمت" پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی و متوسطه در شیراز برای ادامه تحصیل به تهران رفت و در کنار آموختن علوم جدید در مدرسه آمریکایی، به آموختن علوم اسلامی نظیر فقه و اصول در مدارس اسلامی پرداخت. حکمت در سال ۱۲۹۷ ش وارد خدمات فرهنگی شد و با نشر مقالات تحقیقی و تدریس زبان انگلیسی در مدارس متوسطه، کسب شهرت نمود. وی تا سال ۱۳۰۹ در وزارت معارف خدمت می‌کرد. در همین سال برای مطالعه در امور قضایی و ثبتی به اروپا اعزام شد. وی در اروپا وارد دانشکده حقوق و ادبیات شد و مدرک لیسانس در هر دو رشته گرفت. مأموریت دیگر حکمت در اروپا مطالعه در امر آموزش و پرورش و دانشگاه بود. حکمت از دانشگاه سوربن پاریس در رشته ادبیات فارغ التحصیل گردید و به تهران بازگشت.حکمت به اقتضای مسؤولیت­هایی که بر عهده داشت دست به اقدامات سیاسی- اجتماعی و فرهنگی گوناگونی زد که از جمله آنها می­توان بدین موارد اشاره نمود: تأسیس کتابخانه ­های (ملی، فنی معارف، دانشسرای عالی)، احیای انجمن آثار ملی، تأسیس موزه­های (ایران باستان، مردم شناسی، پارس شیراز و موزه حضرت معصومه قم)، تأسیس #دانشگاه_تهران به همراهی جمعی از روشنفکران وسیاستمردان دیگر و تأسیس دانشکده علوم معقول و منقول، دانشسراهای مقدماتی، تأسیس مدارس جدید، دارالتربیه عشایر، برگزاری کلاس­های ملی شبانه جهت مبارزه با بی­سوادی، تغییر نام مدارس خارجی به فارسی، تأسیس پیشاهنگی و سازمان تربیت بدنی، تأسیس صحیه مدارس، و تأسیس فرهنگستان ایران."علی‌اصغر حکمت"، سوم شهریور ۱۳۵۹ در تهران وفات یافت و در آرامگاه خانوادگی در جوار حضرت عبدالعظیم (باغچه توتی) به خاک سپرده شد. ۔
۔
۔

امروز سالروز وفات علی‌اصغر حکمت ادیب، شاعر، نویسنده و مترجم معاصر ایرانی است.(متولد 1271 – وفات 1359)
۔
۔
۔
۔

#شیرازی_بومونیم
#شیرازی_سختکوش
#حس_تعلق
#من_شهرم_را_دوست_دارم
#من_شیراز_را_دوست_دارم

@shirazi_boomoonim
Read more
: <span class="emoji emoji1f4cc"></span> امروز!!! جشن اختتامیه سومین دوسالانه معماری ایران مرکز‌همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه ...
Media Removed
: امروز!!! جشن اختتامیه سومین دوسالانه معماری ایران مرکز‌همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران . حضور عموم آزاد و رایگان است. پارکینگ دانشگاه در اختیار مهمانان است. .  جشن اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی ... :
📌 امروز!!! جشن اختتامیه سومین دوسالانه معماری ایران مرکز‌همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران
.
حضور عموم آزاد و رایگان است.
پارکینگ دانشگاه در اختیار مهمانان است.
.
 جشن اختتامیه سومین دوسالانه ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران(۱۳۹۷-۱۳۹۵) شامل برنامه‌هایی چون معرفی برنده نشان دکتر علی اکبر صارمی، معرفی معمار سال ایران در ۱۳۹۷، معرفی برندگان جایزه ملی نقد معماری ایران، معرفی برندگان مسابقه طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ و نمایشگاه آثار معرفی برندگان و نمایشگاه آثار برتر اجرا شده و نشده کشور در دوسال اخــیر می‌باشد.
.
زمان: ۶ شهریور ۱۳۹۷، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹
.
مکان: مرکز همایش‌های دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تهران آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، روبروی کوی دانشگاه تهران
.
🔹 حضور عموم شرکت کنندگان و علاقه‌مندان در این برنامه آزاد، رایگان و بدون نیاز به ثبت نام قبلی است
🔹 پارکینگ دانشگاه با هدف دسترسی آسان و چند قدمی به سالن همایش بصورت کامل در خدمت مهمانان عزیز دوسالانه است.
.
سومین دوسالانه معماری ایران با حمایت‌های بخش خصوصی برگزار می‌گردد
.
حامی بنیانگذار:
شرکت رویا طرح داخلی
@RoyaCo
حامیان ویژه:
شرکت آروین سنگ
www.ArvinGranite.ir
هارمونیک سنتر
@Harmonic.center
.
حامیان معنوی:
مان معماران
@Manmemar
دانشگاه معماری و هنر پارس
@Parsuniversity
انجمن مفاخر معماری ایران
www.ammi.ir
دفتر معماری پلسار پارت
@Pulsarpart_co
و سرکار خانم دکتر شیوا آراسته
@Shiva.arasteh

شهرداری بندر تاریخی کنگ
@Kong.Port
و با سپاس ویژه از شهردار بندر تاریخی کنگ، جناب آقای مهندس زارعی
@ayoub.zareii
.
حامی رسانه‌ای:
فصلنامه‌ی هنرمعماری
www.AOA.ir
وبسایت معمار ایرانی
@Iranianarchitect
www.Iranian-architect.com
وبسایت هنرمعماری آنلاین
www.AOAonline.ir
Read more
. سوالات شما مربوط به طریقه ی ورود: بدون کنکور هم میشه وارد رشته ی خلبانی شد ؟ دانشگاه دولتی نداره ...
Media Removed
. سوالات شما مربوط به طریقه ی ورود: بدون کنکور هم میشه وارد رشته ی خلبانی شد ؟ دانشگاه دولتی نداره ؟ از همه ی رشته ها میشه؟معدل مهمه ؟ نظرت راجب هنرستان چیه ؟ . . •بچه ها جون با هر رشته ای و با داشتن دیپلم میشه خلبانی خوند چیزی که خیلی مهمه علاقه ی شما به این رشته هست و به نظر من تا علاقه نداشته باشید موفق ... .
سوالات شما مربوط به طریقه ی ورود:
بدون کنکور هم میشه وارد رشته ی خلبانی شد ؟
دانشگاه دولتی نداره ؟
از همه ی رشته ها میشه؟معدل مهمه ؟ نظرت راجب هنرستان چیه ؟ .
.
•بچه ها جون با هر رشته ای و با داشتن دیپلم میشه خلبانی خوند چیزی که خیلی مهمه علاقه ی شما به این رشته هست و به نظر من تا علاقه نداشته باشید موفق هم نخواهید شد.
.
. •متاسفانه هیچ دانشگاه دولتی نداره و بهترین و معتبر ترین راه ثبت نام در flight school یا همون مدرسه ی خلبانی هست که فقط هم در تهران هست (مدرسه ی خلبانی؛پارسیس، ۱۱۰ ،آرتاکیش، هما، معراج، بوتیا) که انتخاب مدرسه بستگی به تحقیقات خودتون داره . .
.
•اگر وقت و توانایی بالایی دارید در کنارش توصیه میکنم یک رشته ی دانشگاهی مرتبط مثل هوافضا ،اویونیک و..و یا غیر مرتبط مثل پزشکی و مهندسی عمران و ...بخونید)
. .
•رشته ی خلبانی در دانشگاه علمی کاربردی و اصلا توصیه نمیکنم چون واقعا سطح پایینی داره.
.
.
. •راجب هنرستان هوانوردی اگر بخوام بگم ،خودم پشیمون نیستم که رفتم هنرستان هوانوردی چون از اول خیلی عشق خلبانی و هوانوردی بودم و دوست داشتم تو چنین محیط هایی درس بخونم ،اما در کل هنرستان هوانوردی و توصیه نمیکنم به شما چون دبیرستان و رشته ی ریاضی و تجربی قطعا سطح بالاتری داره و بهتره ..و یک هزارم مطالبی که در مدرسه ی خلبانی گفته میشه در هنرستان گفته نمیشه.
.
.
: •در مدارس خلبانی ۳ استیج دارید
استیج ۱ یا همون ppl /استیج ۲ یا همون CPL و استیج ۳ یا همون
IR
و یه دوره هم باید بگذرونید به نام ATPL که آخرین مرحله در کل دوره ی خلبانیست

هر مرحله بطور میانگین ۵،۶ ماه زمان میبره
و پرواز عملی هم حدودا ۱۸۰ ساعت .
.
دخترا اگر سوال دیگه ای هست بپرسید جواب میدم 🌹
راجب هزینه ها هم در یک پست دیگه میگم واستون ♥️
Read more
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار ...
Media Removed
با احترام زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم افتخار نودوسوّم: "احمد کریمی حکاک" زمستان سال ۱۳۲۲ در شهر مشهد به دنیا آمد. تحصیلات مقدماتی را در زادگاه‌اش گذراند و سپس به پای‌تخت رفت و در دانشگاه تهران تحصیل نمود. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ادبیات ... با احترام

زنده‌ها را قدر می‌دانیم و وجودشان را پاس می‌داریم و زندگانی را جشن می‌گیریم

افتخار نودوسوّم:
"احمد کریمی حکاک" زمستان سال ۱۳۲۲ در شهر مشهد به دنیا آمد. تحصیلات مقدماتی را در زادگاه‌اش گذراند و سپس به پای‌تخت رفت و در دانشگاه تهران تحصیل نمود. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران، و کارشناسی‌ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه میزوری، و دکترای ادبیات تطبیقی از دانشگاه راتگرز آمریکا است. پایان‌نامه‌ی وی "شاه‌نامه‌ی فردوسی در فرانسه و انگلستان: مواجهه اروپاییان با حماسه‌ی شاهان پارسی" بوده است. این نویسنده، مترجم و پژوهش‌گر ادبی به سه زبان فارسی، انگلیسی و فرانسه تسلط دارد. کریمی حکاک با نوشتن آغاز کرد و ترجمه را از سال ۱۳۵۲ شروع نمود. او پس از بازگشت تا سال ۱۳۶۲ استادیار ادبیات تطبیقی دانشگاه تهران بود و به دلایلی چند ایران را ترک کرد. از نخستین ترجمه‌های او می‌توان به اشعار "کارل سندبرگ" و رمان "تام جونز" اشاره نمود. کریمی حکاک اشعار "اسماعیل خویی"، "فروغ فرخزاد" و "عباس کیارستمی" را به انگلیسی و فرانسه ترجمه نموده است.
کریمی حکاک تا سال ۱۳۸۳ استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه واشنگتن بوده و پس از آن (تاکنون) استاد دانشگاه مریلند می‌باشد.
از متاخرین آثار تالیفی وی می‌توان "طلیعه تجدد در شعر فارسی" را نام برد. کریمی حکاک بیش از ۱۸ اثر تالیفی نیز به زبان انگلیسی دارد.

از او:
در ایران می‌گویند مردم همه حافظ می‌خوانند، درحالی‌كه كسی حافظ نمی‌خواند، جز همان چندهزار نفر پیگیر شعر؛ اگر هم بیتی یا مصرعی بر زبان می‌آورند، تفننی است و برای تفأل، مثالی چند یا بیش‌تر گذران وقت است، و من این را شعرخوانی به حساب نمی‌آورم. همواره به‌ترین و چالاک‌ترین اذهان جامعه شعر را می‌خوانده‌اند و می‌خوانند. شعرخوانی با تفال تفاوت دارد و یک مطالعه‌ی جدی است. متاسفانه فكر می‌كنیم برخی كلیشه‌ها به خاطر بسیاری تكرارشان حقیقت دارند، ازجمله همین كه بگوییم در خانه هر ایرانی یک دیوان حافظ است [اگر همه‌ی دیوان‌های حافظ را روی‌هم بگذاریم، از زمان عبدالرحیم خلخالی كه اولین متن را چاپ كرد، تا علامه قزوینی، پژمان بختیاری، پرویز ناتل خانلری كه بهترین كار را انجام داد و ... حتا به چند میلیون هم نمی‌رسند پس افسانه نسازیم]؛ اگرهم چنین باشد كه نیست، این تعیین‌كننده چیزی نمی‌تواند باشد. شعر را باید خواند تا ارج گذاشته شود چونان‌که مفاهیم‌اش بایستی درک و به‌ کار زنده‌گی بیاید.
عمرش سبز و مستدام
#کتاب #احمد_کریمی_حکاک #نویسنده #مترجم #پژوهشگر
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره SEO و بهینه سازی وبسایت . دوره SEO و بهینه سازی در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما ...
Media Removed
. دوره SEO و بهینه سازی وبسایت . دوره SEO و بهینه سازی در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم و اصطلاحات و ابزارهای بهینه سازی وب و تکنیک های پیاده سازی آن ها را را می آموزید . سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار ... .
🔰دوره SEO و بهینه سازی وبسایت
.
دوره SEO و بهینه سازی در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم و اصطلاحات و ابزارهای بهینه سازی وب و تکنیک های پیاده سازی آن ها را را می آموزید . سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند.
.
🔻سرفصل ها
Basics of SEO
Google Chrome Devtools Basics
search engines Algorytms
Google Webmaster Basics
URL Structure
Site Map
Mobile Friendly
Google Search Console Basics
Security Issues
Google Trends Basics
Google PageSpeed Insights
Google Analytics Basics
Google AdWords Basics
.
🔻زمان برگزاری
پنج شنبه 5 ام مهرماه و یکشنبه 8 ام مهرماه از ساعت 16 الی 20
مدت دوره آموزشی 8 ساعت میباشد.
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی .
🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران 🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد.
.
🔻شهریه
ثبت نام دانشجویی 150 هزار تومان
ثبت نام آزاد 180 هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی 130 هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد 160 هزار تومان
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ 🔸 کسانی که میخواهند با جدیدترین مفاهیم رو به گسترش در زمینه وب آشنا شوند.
🔸کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند. 🔸کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند. 🔸کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند. 🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند.
.
🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: @UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09383264234 09107603363
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره SEO و بهینه سازی وبسایت . . دوره SEO و بهینه سازی در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. ...
Media Removed
. دوره SEO و بهینه سازی وبسایت . . دوره SEO و بهینه سازی در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم و اصطلاحات و ابزارهای بهینه سازی وب و تکنیک های پیاده سازی آن ها را را می آموزید . سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار ... .
🔰دوره SEO و بهینه سازی وبسایت
.
.
دوره SEO و بهینه سازی در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم و اصطلاحات و ابزارهای بهینه سازی وب و تکنیک های پیاده سازی آن ها را را می آموزید . سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند.
.
.
🔻سرفصل ها .
.
Basics of SEO
Google Chrome Devtools Basics
search engines Algorytms
Google Webmaster Basics
URL Structure
Site Map
Mobile Friendly
Google Search Console Basics
Security Issues
Google Trends Basics
Google PageSpeed Insights
Google Analytics Basics
Google AdWords Basics
.
. 🔻زمان برگزاری
پنج شنبه 5 ام مهرماه و یکشنبه 8 ام مهرماه از ساعت 16 الی 20
مدت دوره آموزشی 8 ساعت میباشد. .
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی 🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران 🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد. .
.
🔻شهریه
ثبت نام دانشجویی 150 هزار تومان
ثبت نام آزاد 180 هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی 130 هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد 160 هزار تومان .
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ 🔸 کسانی که میخواهند با جدیدترین مفاهیم رو به گسترش در زمینه وب آشنا شوند.
🔸کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند. 🔸کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند. 🔸کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند. 🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند. .
.
🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: @UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09383264234 09107603363
Read more
. <span class="emoji emoji1f530"></span>دوره گرافیک وب و UI/UX DESIGN . . با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ...
Media Removed
. دوره گرافیک وب و UI/UX DESIGN . . با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، گرافیک وب و UI/UX Design در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم طراحی مطابق استانداردهای UI/UX و تکنیک ها و پیاده سازی آنها را متناسب با بازار کار فرا خواهید گرفت. سرفصل ... .
🔰دوره گرافیک وب و UI/UX DESIGN
.
.
با توجه به رضایت دانشجویان دوره های گذشته و درخواست های مکرر ، گرافیک وب و UI/UX Design در یک پکیج کاملا کاربردی ارائه میگردد. شما در این دوره تمامی مفاهیم طراحی مطابق استانداردهای UI/UX و تکنیک ها و پیاده سازی آنها را متناسب با بازار کار فرا خواهید گرفت. سرفصل های این دوره کاملا مختص کانون کارآفرینی دانشگاه تهران است و متناسب با نیاز های بازار کار چیده شده اند. .
.
🔻سرفصل ها .
.
UX DESIGN Introduction
UX Research Essentials
UX Design Essentials
User Research
UCD
Story Map
User Story Map
Interaction Design
Usabiity
Accessibility
Information Architecture
prototype
wireframe
mockup
UX & Design Principles
User Interface Design
UI & UX
UI Components
UI Principles
Visual Design
Color
Iconography
Typography
Design by Photoshop
Test
Analysis .
.
🔻زمان برگزاری
یکشنبه 1 ام مهرماه و سه شنبه 3ام مهرماه از ساعت 16 الی 20
مدت دوره آموزشی 8 ساعت میباشد. .
.
🔻مکان
امیر آباد شمالی تقاطع کارگر شمالی و جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی .
.
🔶اعطای مدرک معتبر ۲ زبانه دانشکده فنی دانشگاه تهران 🔶برای این کارگاه نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و همه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ تدریس خواهد شد. .
.
🔻شهریه
ثبت نام دانشجویی 150 هزار تومان
ثبت نام آزاد 180 هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی 130 هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد 160 هزار تومان .
.
🔻این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ 🔸کسانی که میخواهند مطابق استانداردهای روز طراحی کنند.
🔸کسانی که میخواهند با جدیدترین مفاهیم رو به گسترش در زمینه طراحی وب آشنا شوند. 🔸کسانی که میخواهند وارد دنیایی بزرگ و پر درآمد طراحی وب شوند. 🔸کسانی که به زندگی خسته کننده کارمندی علاقه ای ندارند. 🔸کسانی که میخواهند در خانه کسب درآمد داشته باشند. 🔸افرادی که میخواهند مخاطب حجم وسیعی از اگهی های استخدامی باشند. 🔸افرادی که میخواهند سایت اختصاصی خود را خودشان طراحی و مدیریت کنند. .
.
🔰ثبت نام و اطلاعات بیشتر: @UTkarafarini
www.utkarafarini.com 09107603363
Read more
سمینار یکروزه کراس ترینینگ پیش نیاز کارگاههای داخلی جهت یکسان سازی و ارتقاء سطح فنی کراس ترینینگ ...
Media Removed
سمینار یکروزه کراس ترینینگ پیش نیاز کارگاههای داخلی جهت یکسان سازی و ارتقاء سطح فنی کراس ترینینگ ایران ثبت نام و شرکت در سمینار برای عموم آزاد است ورزشکاران و مربیان عزیز پس واریز هزینه سمینار تصویر فیش واریزی را به شماره مذکور در پوستر تلگرام کنید و یا به دایرکت اینستاگرام کراس ترینینگ ارسال ... سمینار یکروزه کراس ترینینگ پیش نیاز کارگاههای داخلی جهت یکسان سازی و ارتقاء سطح فنی کراس ترینینگ ایران

ثبت نام و شرکت در سمینار برای عموم آزاد است
ورزشکاران و مربیان عزیز پس واریز هزینه سمینار تصویر فیش واریزی را به شماره مذکور در پوستر تلگرام کنید و یا به دایرکت اینستاگرام کراس ترینینگ ارسال کنید

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام و واتس آپ با مسوول ثبت نام در ساعت اداری در ارتباط باشید

آدرس تهران. میدان شیخ بهائی خیابان ده ونک دانشگاه الزهرا - درب شرقی - سالن همایشهای بین المللی - سالن نور

برای دنبال کردن آخرین اخبار این رشته ورزشی صفحه رسمی اینستاگرام را دنبال کنید 👇👇 @crosstraining_iran اینستاگرام
@crosstraining تلگرام
Read more
Loading...
Load More
Loading...