Loading Content...

نفرت انگیز غیر

Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
767.8 days
to ratio
1
️یامین پور نوشت: کمی درباره هموطنان عرب و تلویزیون ایران مسابقه "خانه ما" با پیروزی خانواده مقدم نسب به پایان رسید. این برنامه پرمخاطب که به طور کامل در خوزستان تهیه شده بود، تصویری جذاب و دل انگیز از هم استانی‌هایم ارائه کرد و دست آخر خانواده مقدم نسب که از هموطنان عرب هستند با رای ده‌ها هزار ... 🔷️یامین پور نوشت:
🔻کمی درباره هموطنان عرب و تلویزیون ایران
مسابقه "خانه ما" با پیروزی خانواده مقدم نسب به پایان رسید. این برنامه پرمخاطب که به طور کامل در خوزستان تهیه شده بود، تصویری جذاب و دل انگیز از هم استانی‌هایم ارائه کرد و دست آخر خانواده مقدم نسب که از هموطنان عرب هستند با رای ده‌ها هزار نفر از مردم در سراسر کشور برنده شد.
🔻
🔶️آیا تلویزیون ما و سایر دستگاههای فرهنگی و تبلیغی ما متوجه هموطنان عرب ما هستند؟!
وضعیت چندان مطلوب نیست. خاطرم هست به برخی مدیران صدا و سیما گلایه کرده بودم که فلان گزارشگر فوتبال چرا در دیدار تیم ملی با تیم های کشورهای عربی تا این اندازه نفرت انگیز و نژاد پرستانه گزارش می‌کند؟!
و فراموش نمی‌کنیم شبکه های منحوس انگلیسی را که مدام در آتش دشمنی عرب و فارس می‌دمند.
با همه این تفاصیل آن جریان شیطان صفتی که برای بی توجهی یک برنامه عروسکی هموطنان عرب و غیر عرب را به جان هم می اندازد آیا اینقدر شرافت دارد که به برنامه ای پربیننده مثل "خانه ما" که در چندین قسمت تصویری زیبا و دوست داشتنی از هموطنان عرب خوزستانی نشان داده هم اشاره ای کند؟! خیر.
🔻
🔷️دوران ما دوران معرکه‌گیری شبکه‌های دروغگویی است که از بی سلیقگی یک برنامه ساز عروسکی یک جنجال قومیتی تدارک می‌کند. شیاطین هستند، کم که نمی‌شوند هیچ بیشتر هم می‌شوند. خدا کند ما حواس مان را بیشتر جمع کنیم و بهانه دست آنها ندهیم.
#مسابقه_خانه_ما
#خوزستان
#اهواز
#کلاه_قرمزی
#سازمان_اوج
Read more
Loading...
. چاشنی : مجموعه داستان . اگر میتوانست تصور کند که بعد از ازدواج چقدر همه چیز غیر قابل تحمل، وحشتناک ...
Media Removed
. چاشنی : مجموعه داستان . اگر میتوانست تصور کند که بعد از ازدواج چقدر همه چیز غیر قابل تحمل، وحشتناک و نفرت انگیز می شود، دنیا را هم به پایش می ریختند تن به ازدواج نمی داد ... این مجموعه شامل آثار کوتاه و کمتر چاپ شده یا کمتر دیده شده نویسندگان بزرگ جهان است. . www.30Book.com . #کتاب #معرفی_کتاب ... .
چاشنی : مجموعه داستان
.
اگر میتوانست تصور کند که بعد از ازدواج چقدر همه چیز غیر قابل تحمل، وحشتناک و نفرت انگیز می شود، دنیا را هم به پایش می ریختند تن به ازدواج نمی داد ...
این مجموعه شامل آثار کوتاه و کمتر چاپ شده یا کمتر دیده شده نویسندگان بزرگ جهان است.
.
www.30Book.com
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #فروشگاه_کتاب #تخفیف #نویسنده #پیشنهاد_کتاب #پیشنهادکتاب #مطالعه #پیشنهاد_مطالعه #سیبوک #تقویم #حراج #تاریخ #کتابخوانی #کتابخانه #کتابفروشی
Read more
Loading...