نگران و ایران به

Loading...


Unique profiles
88
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Shiraz, Iran, Azadi Stadium
Average media age
711.7 days
to ratio
7.3
. Nobody can predict the future! The power for creating a better future is contained in the present ...
Media Removed
. Nobody can predict the future! The power for creating a better future is contained in the present moment. You create a good future by creating a good present. In this picture in 2010 when we just got engaged, the only thing I knew about my future was that I will be holding the same hands forever! . ... .
Nobody can predict the future! The power for creating a better future is contained in the present moment. You create a good future by creating a good present. In this picture in 2010 when we just got engaged, the only thing I knew about my future was that I will be holding the same hands forever!💕
.
💕💕 اینجا حتی نمیدونستیم چند روز بعد که علی بعد از عقدمون برگرده امریکا، چقدر دیگه قراره از هم دور باشیم؟
عروسی کی میگیریم؟
نمیدونستیم قراره کجا زندگی کنیم؟
نمیدونستیم گرین کارت من که بیاد، انقدر کار و بارمون تو ایران خوب شده و نژ بزرگ شده که به جای اینکه من بیام امریکا، علی میاد و ایران زندگی میکنیم باهم.
اصلا نمیدونستیم نژ چیه؟
فکرش هم نمیکردیم روزی برسه بیست سی نفر با ما کار کنند.
یادمه روزی که گرین کارتم اومد، رفتیم بازار و سه تا چرخ خیاطی دیگه برای کارگاه خریدیم. آگهی استخدام سه خیاط دیگه دادیم. یادمه همه انگشت به دهن هر تصمیم من و علی بودند.
یادمه تصمیم قطعی به موندن گرفته بودم.
یک بار جدا شده بودم و دیگه ‌فقط میخواستم بمونم.
سیاتل؟
سیاتل هیچوقت تو هیچ کجای برنامه هامون نبود؟
فکرش رو نمیکردیم سه سال و نیم تو تهران تو یه خونه با وسایل خیلی محدود قرضی زندگی کنیم، که وانمود کنیم ما همین زودی ها میریم امریکا که هی حرف نشنویم.
.
اینستاگرام اصلا نمیدونستیم چی چیه و اگه کسی از آینده امروزش برامون میگفت، حتما فکر میکردیم جن زده شده! چه برسه که من امروز ۱۳۱ هزار دوست اینجا دارم.
.
حالا هشت سال گذشته و این دختر نگران عکس که روز عقدش شلوار جین پوشیده و نگران رفتن علیه! این عکس رو میبینه و به چرخش روزگار و بالا پایین هاش فکر میکنه. روزها و چالش ها و غم و شادی هایی که گذرونده.
تلاش های پی در پی ای که کرده و از هر پنج تا، حداقل چهار تاش پوچ شده و به در و دیوار خورده. ولی اینجا فقط از موفقیت و خوشی هاش میگه.
دختری که کوچکترین تصویری از هشت سال بعدش جز اون دست هایی که همیشه باید تو دستش باشه نداشت.
دختری که میخواست بمونه! نشد
.
#زمونه_میچرخه #دلهامون_به_هم_گرم_باشه
.
دفاع: میبینید که. من خودم برای موندن بودم! هیچ تشویقی برای رفتن در کار نیست. لایوها جنبه های دیگه ای داره! اگر شما فقط وجه مهاجرتش رو میبینید! مقصر من نیستم. ایراد از نگاه شماست.
تعداد محدودی لایو درباره مهاجرته، اونم برای اونها که سوال دارند! نه شما که خوشحالید☺️
Read more
Loading...
تلگرام دلتنگت خواهیم شد !!! حالا چندی پس از فیلترینگ پیام رسان حرفه ای و محبوب #تلگرام بحث بر سر فیلترینگ ...
Media Removed
تلگرام دلتنگت خواهیم شد !!! حالا چندی پس از فیلترینگ پیام رسان حرفه ای و محبوب #تلگرام بحث بر سر فیلترینگ اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب مطرح شده که در بین ایرانیان از استفاده زیادی بر خورداره. اینستاگرام ابزار مناسبی برای تبلیغات به حساب می آید و از انواع رسانه های رایگان به حساب می آید. خیلی ... تلگرام دلتنگت خواهیم شد !!! حالا چندی پس از فیلترینگ پیام رسان حرفه ای و محبوب #تلگرام بحث بر سر فیلترینگ اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب مطرح شده که در بین ایرانیان از استفاده زیادی بر خورداره.

اینستاگرام ابزار مناسبی برای تبلیغات به حساب می آید و از انواع رسانه های رایگان به حساب می آید.
خیلی از کسب و کارها در اوضای نا مسائد اقتصادی مجبور هستند از ابزارهای ارزانتر و بازدهی بالاتر استفاده کنند، خیلی ها که مثل تلگرام کسب و کار خونگی داشتند حالا با تلگرام بیشتر کار میکنند.
پس از فیلترینگ تلگرام تعداد زیادی از کاربران به ابزارهای دیگر متوسل شدند زیرا تلگرام جایگزین های متعددی داشت.
اما اینستاگرام جایگزینی ندارد و نباید خیلی از بابت کم شدن تعداد مخاطبان نگران بود.
دوستان زیادی ابراز نگرانی کردند و باید به آنها بگوییم که اینستاگرام این روزها به ما خیلی نزدیک هست برای خیلیها تفریحی و برای خیلی دیگر یک کسب و کار است و به علت نداشتن جایگزین محبوبیت خود را حتی در زمان فیلترینگ از دست نخواهد داد.
انتشار دهید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
#اینستاگرام #تلگرام #اینترنت #آزاد #رسانه #آنلاین #میلیاردر #گذارشگر #شما #ایران #تهران
Read more
<span class="emoji emoji1f448"></span> غواصان نگران شدند و آمدند...(این متن زیبا را حتما shareکنید) بسیار جای دلسوزی دارد اما بیش از ...
Media Removed
غواصان نگران شدند و آمدند...(این متن زیبا را حتما shareکنید) بسیار جای دلسوزی دارد اما بیش از اینکه دل ما بر مظلومیت آنان بسوزد دل آنها نگران ماست.شهدا رفت و آمدشان هم ،بی حساب و کتاب نیست؛ هم رفتنشان پیام دارد و هم آمدنشان. شهدا هیچ گاه حزبی و جناحی نبودند اما تک تک وصیت نامه هایشان را که ورق ... 👈 غواصان نگران شدند و آمدند...(این متن زیبا را حتما shareکنید)

بسیار جای دلسوزی دارد اما بیش از اینکه دل ما بر مظلومیت آنان بسوزد دل آنها نگران ماست.شهدا رفت و آمدشان هم ،بی حساب و کتاب نیست؛ هم رفتنشان پیام دارد و هم آمدنشان.

شهدا هیچ گاه حزبی و جناحی نبودند اما تک تک وصیت نامه هایشان را که ورق بزنیم خواهیم دید که بر پیروی محض از دستورات ولی فقیه تاکید داشته اند و امروز آمده اند تا دوباره پشتیبان ولایت فقیه باشند. آمده اند تا سندی باشند بر سخنان ولی فقیه زمان.

آمده اند تا به ما بگویند: اگر امروز حضرت سید علی می فرماید اجازه بازرسی از مراکز نظامی و دانشمندان ایرانی را نمی دهم ؛ نگران تکرار سرنوشتی است که جاسوسی های آمریکا بر سر غواصان شهید آورد.

آمده اند تا به ما بگویند: آهای مردمی که وقتی شنیدید حدود سی سال پیش 175 غواص با دستان بسته توسط بعثی ها زنده در خاک شده اند دلتان آتش گرفت و بر مظلومیت آنها اشک ریختید، مراقب باشید بلایی که بعثی ها با اطلاعات جاسوسی آمریکا بر سر غواصان آوردند دوباره تکرار نشود!

آمده اند تا به ما بگویند: اگر دیروز آمریکا با هواپیماهای جاسوسی اش عملیات کربلای 4 را لو داد و غواصان را دست بسته در چنگال بعثی ها انداخت ، امروز نگذارید بازرسی ها و نظارت های جاسوسان آمریکا، جان فرزندان برجسته این سرزمین را به خطر اندازد و آنان را در تیررس حملات تروریستی اسرائیل قرار دهد.

آمده اند تا به ما بگویند: گمان نکنید با بازرسی های مشروط و مدیریت شده می توانید جلوی جاسوسی دشمن را بگیرید. هوشیار باشید و بدانید دشمن، خیلی خوب بلد است مدیریت شده هم جاسوسی کند. به خون غلطیدن شهدای هسته ای گواه این مدعاست.

175 غواصی که مظلومانه با دستان بسته زنده در خاک شدند؛ امروز آمده اند تا جلوی بسته شدن دستان نخبگان هسته ای و دفاعی کشور را بگیرند. آنان مستقیم پای حرف های شهدای هسته ای نشسته اند و از خون دل خوردن هایشان خبر دارند.

آمده اند تا به ما بگویند:
آمریکا دیروز ما را تحریم کرد و امروز شما را.
دیروز از عملیات های ما جاسوسی می کرد و امروز از پیشرفت های هسته ای و دفاعی شما جاسوسی می کند.

دیروز صدام را تجهیز کرد و به جان ما انداخت و امروز داعش و تفاله های بعثی را پرورش داده و برای امنیت شما خط و نشان می کشد و جاسوسانش را در قالب بازرسان آژانس به ایران می فرستد.  175 غواص با دستان بسته ، زنده زیر خاک رفتند اما زیر بار حرف زور نرفتند.

پی نوشت:تیم مذاکره کننده ایران می گوید بازرسی از مراکز نظامی مدیریت شده است.
اما بازرسی مدیریت شده از مراکز نظامی یعنی چه؟
Read more
لطفاً به لینک https://t.me/ehyayesampad_bot برید و نامه به رهبری برای نجات و احیای سمپاد رو امضا ...
Media Removed
لطفاً به لینک https://t.me/ehyayesampad_bot برید و نامه به رهبری برای نجات و احیای سمپاد رو امضا کنید . مهم نیست که سمپادی هستید یا نه ، اگه دلسوز برای آینده ی ایران هستید این نامه رو امضا کنید . #سمپاد #من_نگران_سمپادم #این_سمپاد_خیلی_مهم_است لطفاً به لینک https://t.me/ehyayesampad_bot برید و نامه به رهبری برای نجات و احیای سمپاد رو امضا کنید . مهم نیست که سمپادی هستید یا نه ، اگه دلسوز برای آینده ی ایران هستید این نامه رو امضا کنید .
#سمپاد #من_نگران_سمپادم #این_سمپاد_خیلی_مهم_است
در برنامه امروز هشتگ شما نگاهی می کنیم به جنگ لفظی که بین ایران و آمریکا در جریان است. در مورد صحبتهای ...
Media Removed
در برنامه امروز هشتگ شما نگاهی می کنیم به جنگ لفظی که بین ایران و آمریکا در جریان است. در مورد صحبتهای اخیر روحانی ، ترامپ و پومپئو چه فکر می کنید؟ چقدر شما را نگران می کند؟ . به نظر شما چرا این تنش لفظی به اینجا رسیده؟ . چه چشم اندازی می بینید؟ . به نظر شما کدام طرف مقصر بالاگرفتن این جنگ لفظی است؟ پیامگیر ... در برنامه امروز هشتگ شما نگاهی می کنیم به جنگ لفظی که بین ایران و آمریکا در جریان است.
در مورد صحبتهای اخیر روحانی ، ترامپ و پومپئو چه فکر می کنید؟ چقدر شما را نگران می کند؟ .
به نظر شما چرا این تنش لفظی به اینجا رسیده؟ .
چه چشم اندازی می بینید؟ .

به نظر شما کدام طرف مقصر بالاگرفتن این جنگ لفظی است؟
پیامگیر تلگرام ما bbcshoma
Read more
جواب مردم و فرهنگ ایران به زور و ستم و قلدری: نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد این تطاول که کشید از غم هجران بلبل تا سراپرده ی گل نعره زنان خواهد شد #حافظ #فریدون_فرخزاد #خنیاگر_در_خون #آزادی #حافظ #سعدی ... جواب مردم و فرهنگ ایران به زور و ستم و قلدری: نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد
این تطاول که کشید از غم هجران بلبل
تا سراپرده ی گل نعره زنان خواهد شد #حافظ
#فریدون_فرخزاد
#خنیاگر_در_خون
#آزادی
#حافظ #سعدی
#بهمن57
Read more
Loading...
انا لله و انا الیه راجعون امروز بزرگ محله ما حضرت آیت الله شهسواری رو از دست دادیم مردی بزرگ ، مهربان ...
Media Removed
انا لله و انا الیه راجعون امروز بزرگ محله ما حضرت آیت الله شهسواری رو از دست دادیم مردی بزرگ ، مهربان ، ساده زیست و معلم اخلاق برای شهدای محله ما و همه شهروندان غرب تهران بوده است. بیش از پنجاه سال در خدمت اسلام و مردم بوده و من به شخصه نزدیک به چهار دهه از عمرم رو در محضر ایشان بودم چند وقت پیش که برای ... انا لله و انا الیه راجعون
امروز بزرگ محله ما حضرت آیت الله شهسواری رو از دست دادیم
مردی بزرگ ، مهربان ، ساده زیست و معلم اخلاق برای شهدای محله ما و همه شهروندان غرب تهران بوده است.
بیش از پنجاه سال در خدمت اسلام و مردم بوده و من به شخصه نزدیک به چهار دهه از عمرم رو در محضر ایشان بودم
چند وقت پیش که برای ملاقات در بیمارستان خدمتشون رسیده بودم اینقدر ‌مهربان بودند که با توجه شرایط حال خودشون نگران بیماری من بودند ، از من خواستند بیمارستان رو‌ سریعتر ترک کنم و چیزی جز خجالت برای من باقی نگذاشتند .
از خدای متعال برای ایشان علو درجات و برای بازماندگانشان طلب صبر مینمایم

#منطقه_۹ #خیابان_هاشمی #خیابان_دستغیب #مرحوم #آیت_الله_شهسواری #تهران #مهربان #دلسوز #با_خدا #ساده_زیست #شهدا #شهیدان #روحانیت #مسجد #مؤمن #دیندار #فداکار #تهران #ایران #غرب_تهران #پایین_شهر
Read more
کوچه خیابان های ایروان یکی از رفتارهای اجتماعی جالب مردم #ارمنستان احترام به عابر پیاده و در کل رعایت ...
Media Removed
کوچه خیابان های ایروان یکی از رفتارهای اجتماعی جالب مردم #ارمنستان احترام به عابر پیاده و در کل رعایت قوانین رانندگی هست. بیشتر کوچه خیابون های #ایروان برای عابر چراغ و خط کشی داشت و حتی اگه چراغ عابر قرمز بود و شما به چراغ توجه نمی کردید و پا توی خیابون می ذاشتید. تمام ماشین ها در تمام لاین ها می ایستادند ... کوچه خیابان های ایروان
یکی از رفتارهای اجتماعی جالب مردم #ارمنستان احترام به عابر پیاده و در کل رعایت قوانین رانندگی هست. بیشتر کوچه خیابون های #ایروان برای عابر چراغ و خط کشی داشت و حتی اگه چراغ عابر قرمز بود و شما به چراغ توجه نمی کردید و پا توی خیابون می ذاشتید. تمام ماشین ها در تمام لاین ها می ایستادند تا شما به سمت دیگر خیابون برسید بدون زدن حتی یک بوق. البته مثل اینجا نبود که دم پای عابر ترمز کنن. چند متر قبل از خط عابر منتظر می موندن تا شما از خیابون رد بشید. و جالب اینکه اگه خیابون چهار لاین هم داشت. ماشین های هر چهار لاین با هم می ایستادند تا شما رد بشید. و خوب ما خیلی نگران بودم که با شرایط اونجا عادت کرده بودیم و موقعی که بر گردیم به ایران همون روز اول یه نیسان از رومون رد بشه.
Read more
Loading...
گرچه ايرانيم اما نگران يمنم عرصه ي وسعت شيعه ست حدود وطنم لرزه افتاده به اندام يمن با هر بمب واي بر ...
Media Removed
گرچه ايرانيم اما نگران يمنم عرصه ي وسعت شيعه ست حدود وطنم لرزه افتاده به اندام يمن با هر بمب واي بر من اگرم هيچ نلرزد بدنم در حمايت ز نواميس تشيع امروز مالکم ، ياسرم ، عمارم ، اويس قرنم دست و پا قطع شد از کودک و مرد و زن و من خجل از اين که نيفتاده خراشي به تنم در غم اهل عراق و يمن و شيعه ي شام . " ديده دريا ... گرچه ايرانيم اما نگران يمنم
عرصه ي وسعت شيعه ست حدود وطنم
لرزه افتاده به اندام يمن با هر بمب
واي بر من اگرم هيچ نلرزد بدنم
در حمايت ز نواميس تشيع امروز
مالکم ، ياسرم ، عمارم ، اويس قرنم
دست و پا قطع شد از کودک و مرد و زن و من
خجل از اين که نيفتاده خراشي به تنم
در غم اهل عراق و يمن و شيعه ي شام
. " ديده دريا کنم و صبر به صحرا فکنم "
گر چه دستم نرسد بر گلوي آل سعود
لااقل تيغ کشم بر سرشان با سخنم
پ ن : اف به غیرتی دولتی که داره به اون آل سعود حرامزاده باج میده...
پ ن ۲ : برای مردم یمن دعا کنید...
#آل_سعود_را_شخم_میزنیم #آل_سقوط #آل_یهود #یمن #حوثی #شیعه #عراق #شام #امان_از_شام #ایران #بر_پدر_آل_سعود_لعنت
Read more
تازه‌‌‌های #کتاب #نشر_نی ۵۸۸ص ۳۸۰۰۰ تومان • عمل سیاسی و اجتماعی، به‌اصطلاح «استراتژی» یا خط مشی، ...
Media Removed
تازه‌‌‌های #کتاب #نشر_نی ۵۸۸ص ۳۸۰۰۰ تومان • عمل سیاسی و اجتماعی، به‌اصطلاح «استراتژی» یا خط مشی، بسیار پیچیده است. در بسیاری موارد، آن‌چه در پس ذهن فرد می‌گذرد گفته نمی‌شود و یا در مواردی قابل گفتن نیست. افرادی در اعماق ذهنِ خود، محاسباتی دارند. گاه زمانه چنان است که قادر نیستند چیزی بگویند، ... تازه‌‌‌های #کتاب #نشر_نی ۵۸۸ص ۳۸۰۰۰ تومان

عمل سیاسی و اجتماعی، به‌اصطلاح «استراتژی» یا خط مشی، بسیار پیچیده است. در بسیاری موارد، آن‌چه در پس ذهن فرد می‌گذرد گفته نمی‌شود و یا در مواردی قابل گفتن نیست. افرادی در اعماق ذهنِ خود، محاسباتی دارند. گاه زمانه چنان است که قادر نیستند چیزی بگویند، لذا دردمندانه و هشیارانه و یا فرصت‌طلبانه، مهر سکوت بر لب می‌گذارند، اما در گوشه و کنارِ بعضی خاطره‌ها، مسائلی مطرح می‌شود که می‌تواند در مواردی، ریشه و مبنای بعضی «مواضع» را روشن کند و تجربه‌های گران‌قیمتی را به نسل‌های بعدی انتقال دهد.
همواره نگران بوده‌ام که خاطرات به‌اصطلاح «حدیث نفس» و یا از خود تعریف‌کردن است، و چه سخت است از این خودستایی رها باشی. اما قانع شدم که این مسئله را باید با خود و خدا حل کرد و نباید به این دلیل از گفتن تاریخ اجتناب نمود، هرچند از یک نگاه و یا از یک زاویه باشد.#خاطرات #زندگینامه #تاریخ #تاریخ_ایران #تاریخ_پهلوی #شاه #محمدرضا_شاه #شهرکتاب_ساعی
Read more
اولین چیزی که با دیدن تصویر به ذهنت میاد بگو . . . . برخی از ما هرگز زندگی نمی کنیم، بلکه همیشه در انتظار زندگی هستیم. ما بجای اینکه همین امروز خوشحال باشیم، به امید یک آینده خوب و خوش نشسته ایم و به همین خاطر امروزمان را از دست می دهیم. ما وقت بیشتر می خواهیم، پول بیشتر می خواهیم، شغل بهتر ... ↩اولین چیزی که با دیدن تصویر به ذهنت میاد بگو😊✌ . .
. .
برخی از ما هرگز زندگی نمی کنیم،
بلکه همیشه در انتظار زندگی هستیم.
ما بجای اینکه همین امروز خوشحال باشیم،
به امید یک آینده خوب و خوش نشسته ایم
و به همین خاطر امروزمان را از دست می دهیم.
ما وقت بیشتر می خواهیم،
پول بیشتر می خواهیم،
شغل بهتر می خواهیم،
بازنشستگی می خواهیم،
مسافرت و تعطیلات می خواهیم
و امروز برای همین از دست خواهد رفت.
و ما به این مسئله اصلا توجهی نمی کنیم. مهم نیست در آینده چه چیزی پیش می آید.
اگر امروز می توانی غذا بخوری،
از نور خورشید تابان لذت ببری
و با دوستانت بگویی و بخندی
پس خدا را شکر کن و از امروزت لذت ببر.
به خاطرات بد گذشته نگاه نکن.
و نگران آینده نباش.
تو فقط در این لحظه،
از زنده بودن خود مطمئنی،
پس این شانس بزرگ را از دست نده
و قدر آن را بدان. 🌹💎 . ❤️💓💕❤️
. .
در سفر های تابستانی تو جاده مواظب خودتون باشید 🚍🚖🚗🏍️ # # # # # # # # # # # # # # # #
Location : North of Iran 🇮🇷 / Ramsar, Dalikhani road .
video by : @n.da.79 .

#sajjadsaffari
#مسافرت #شمال #مازندران #ایران
#دالخانی #دالیخانی #travel
#صدای_زندگی #north #iran #caspian #everydayiran #natgeo #instagram  #radiojavan
#حال_خوب #dalikhani #ramsar #shomal #mazandaran #motelghoo #beautiful #travel #nostalic #nostalgia.
Read more
. «ای سرزمین! کدام فرزندها، در کدام نسل تو را آزاد آباد و سربلند، با چشمان باور خود خواهند دید؟ ای مادر ...
Media Removed
. «ای سرزمین! کدام فرزندها، در کدام نسل تو را آزاد آباد و سربلند، با چشمان باور خود خواهند دید؟ ای مادر ای ایران! جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت؟ چشمان ما به راه عافیت تو سفید شد. ای ما نثار عافیت تو.» استاد #محمود_دولت_آبادی . با این وضع دلار و کار و هزار مشکل دیگه که شما بهتر از ... .
«ای سرزمین! کدام فرزندها، در کدام نسل تو را آزاد آباد و سربلند، با چشمان باور خود خواهند دید؟ ای مادر ای ایران! جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت؟ چشمان ما به راه عافیت تو سفید شد. ای ما نثار عافیت تو.»
استاد #محمود_دولت_آبادی .

با این وضع دلار و کار و هزار مشکل دیگه که شما بهتر از من می‌دونید، اصلا دست و دلم به کار نمی‌ره! یعنی منی که ۷ ساله دارم اینجا زیبایی‌ها رو نشون میدم که روحیه شما عوض بشه هم دیگه کم آوردم و کف گیرم به ته دیگ خورده و زیبایی نمی‌بینم!
امروز هوای بهاری و بارونی زیبایی بود! هوایی که هر سال من انتظارش رو می‌کشم تا توش نفس بکشم و زیبایی‌های بهار رو ببینم و لمس کنم و ازش عکس بگیرم! داشتم به علیرضا @alirezakordi1 می‌گفتم که انقدر همه چیز خراب شده که زیباترین منظره هم نمی‌تونه به وجد بیاره ما رو!
تهران رو مثل این عکس می‌بینم! سیاه سفید و تاریک ...
.

خدایا یعنی روزی می‌رسه که ما نگران فردامون نباشیم و بتونیم شاد و پر از انرژی مثبت به فکر پیشرفت خودمون و مردم کشورمون باشیم؟
.
#تهران_سیاه_سفید #چطوری_ایرانی #دلار #اقتصاد
Read more
Loading...
وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره ...
Media Removed
وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز ... وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.
بهمن همیشه در راه است.

فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد

#دهه_فجر
#12_بهمن
Read more
. با اعلام «ایگور #کولاکوویچ»، پوریا #یلی و امیرحسین #توخته به دلیل امتناع از حضور در تمرینات تیم ...
Media Removed
. با اعلام «ایگور #کولاکوویچ»، پوریا #یلی و امیرحسین #توخته به دلیل امتناع از حضور در تمرینات تیم ملی ب، از حضور در تیم ملی بزرگسالان منع شدند. توخته در هفته  سوم لیگ ملت ها در روسیه خوب کار کرد و انتظار داشتم پس از بازگشت به ایران در تمرینات تیم «ب» حاضر شود اما اینکار را نکرد و تمریناتش را به طور ... .
با اعلام «ایگور #کولاکوویچ»، پوریا #یلی و امیرحسین #توخته به دلیل امتناع از حضور در تمرینات تیم ملی ب، از حضور در تیم ملی بزرگسالان منع شدند.

توخته در هفته  سوم لیگ ملت ها در روسیه خوب کار کرد و انتظار داشتم پس از بازگشت به ایران در تمرینات تیم «ب» حاضر شود اما اینکار را نکرد و تمریناتش را به طور شخصی ادامه داد.
میدانم جوان است اما نمی دانم چرا متوجه این موضوع نشده و حساسیت این موضوع را درک نکرده است.

یلی نیز همانطور، به من خبر رسید یلی تنها شش، هفت روز با تیم ب کار کرد. اینها باید به بازیکنان دیگر با تمرین کردن احترام می گذاشتند اما این کار را نکردند.

این بازیکنان علاوه بر تیم ملی و دیگر بازیکنان باید به تماشاگران نیز احترام بگذارند و نباید مرتکب این اشتباه می شدند.

یلی و توخته امروز می توانستند به تیم ملی کمک کنند اما کمک بدون تمرین ممکن نیست. انتظار داشتم آنها به تیم ملی احترام بگذارند، هر اشتباهی تنبیهی دارد و باید به اشتباه خود پی ببرند.

از کلمه تنبیه استفاده کردم نگران نباشید می خواهم آنها متوجه اشتباه شوند. مطمئن باشید در آینده آنها ذهنیت خود را نسبت به تمرین تغییر خواهند داد. این اتفاق پیامد خوبی را خواهد داشت.
Read more
. نخستین اثر داستانی #مهسا_ملک_مرزبان با عنوان « #خرده‌_روایت‌_های_بی‌_زن_و_شوهری» در قالب ...
Media Removed
. نخستین اثر داستانی #مهسا_ملک_مرزبان با عنوان « #خرده‌_روایت‌_های_بی‌_زن_و_شوهری» در قالب مجموعه داستان از سوی نشر بان روانه بازار کتاب شد. #ملک‌مرزبان درباره این مجموعه داستان عنوان کرد: این کتاب شامل داستان‌هایی است که برخی از آن‌ها پیش از این در قالب نشریه کرگدن منتشر شده بود و برخی ... .
نخستین اثر داستانی #مهسا_ملک_مرزبان با عنوان « #خرده‌_روایت‌_های_بی‌_زن_و_شوهری» در قالب مجموعه داستان از سوی نشر بان روانه بازار کتاب شد.

#ملک‌مرزبان درباره این مجموعه داستان عنوان کرد: این کتاب شامل داستان‌هایی است که برخی از آن‌ها پیش از این در قالب نشریه کرگدن منتشر شده بود و برخی دیگر را هم خودم نوشتم و در نهایت در یک مجموعه گردآوری شد.

وی درباره موضوع این داستان‌ها عنوان کرد: جرقه موضوعات این آثار در قالب‌های مختلفی به ذهن من آمد. برخی خاطراتم بودند و برخی تجربیات زندگی و جالب است بگویم که برخی را نیز از عکس‌ها گرفتم. بخش قابل توجهی از سوژه‌های من از عکس‌ها می‌آید و یا اینکه داستان‌هایم درباره یک عکس نوشته می‌شود. با این همه تاکید دارم که بگویم کارهای من شهودی بوده و حال و هوای ثابتی ندارد شاید به همین خاطر است که در این کتاب هم آثار عاشقانه داریم، هم طنز، هم جنایی و هم سایر موضوعاتی که می‌شود در داستان به آن‌ها فکر کرد.

ملک مرزبان با اشاره به اینکه هیچ نگرانی از شروع کارش در قالب داستان کوتاه ندارد، عنوان کرد: نگران حاشیه‌ها نبوده و نیستم. من کار خودم را کرده‌ام.

مهسا ملک مرزبان از سال ۱۳۷۴ ترجمه را با همکاری مطبوعات از جمله ماهنامه فیلم ویدیو شروع کرد و ترجمه‌ هایش در چندین نشریه سینمایی و ادبی به چاپ رسید. در ۱۳۷۶ اولین کتابش به‌ نام فانی و الکساندر نوشته اینگمار برگمن در مجموعه صد سال سینما، صد فیلمنامه توسط نشر نی منتشر شد. در حوزه رادیو و تلویزیون نیز از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را شروع کرد، برنامه آفتاب مهربانی از شبکه جام جم اولین اجرای او بود.

عنوان : خرده روایت‌های بی‌زن و شوهری
نویسنده : مهسا ملک مرزبان
ناشر : بان
@baanpublishers
#کتابخوار
#کتابخوار_ادبیات_ایران
#نشر_بان
Read more
Loading...
یک سـر و هـزار سودا گزارش - تاریخ: ۱۴-۰۱-۱۳۹۷, ۱۵:۰۱ #روزنامه_آفتاب_یزد : دوباره شروع شد ... با ...
Media Removed
یک سـر و هـزار سودا گزارش - تاریخ: ۱۴-۰۱-۱۳۹۷, ۱۵:۰۱ #روزنامه_آفتاب_یزد : دوباره شروع شد ... با کلی پیش بینی با کلی حاشیه و با کلی اما و اگر. ولی انگار اینبار برای خیلی ها نگاه های پر امـید به آیـنده وجود نـدارد. در همـین روزهـای نخـستین بهاری و ایامـی کـه سرگـرم در سـفرها و دیـد و بازدیـدها بودیم. ... یک سـر و هـزار سودا
گزارش - تاریخ: ۱۴-۰۱-۱۳۹۷, ۱۵:۰۱
#روزنامه_آفتاب_یزد : دوباره شروع شد ... با کلی پیش بینی با کلی حاشیه و با کلی اما و اگر. ولی انگار اینبار برای خیلی ها نگاه های
پر امـید به آیـنده وجود نـدارد. در همـین روزهـای نخـستین بهاری و ایامـی کـه سرگـرم در سـفرها و دیـد و بازدیـدها بودیم. اتفاقات تا حدودی نگران کننده زیادی افتاد، از گذر دلار از مرز پنج هزارتومان بگیرید تا جدی شدن تهدیدات ترامپ در باره برجام ، ازمنصوب کردن جان بولتون دشمن شماره یک ایران به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید تا همراهی اروپا با ترامپی‌ها ... از ماجراهای احمدی نژادی ها تا فاز جدید جریان اعتراض‌ها. مشکلات قبلی هم که بر سر جایش هستند‌. بی تردید همه این موارد نشان می دهد که سال جدید سالی پر چالش و جدی برای ایرانیان خواهد بود . که باید با درایت از آن عبور کرده و با همت همه مردم ، سختی ها را آسان کرد .
سال جدید با عنوان #حمایت_از_کالای‌_ایرانی نامگذاری شده است که اولویت اصلی باید باشد در کنار این موضوع بی‌تردید، در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور نیز باید اولویت‌هایی را در نظر گرفت. از همین رو، روزنامه آفتاب یزد به سراغ فعالان این چهار حوزه رفته و در گفتگوهایی با آن ها از این اولویت ها پرسیده ست.
#بیکاری، #اشتغال، مشکلات معیشتی، زوال حس اعتماد مردم به حاکمیت ، بحران آب ، #مشکلات_بانکی ، نقدینگی ، #صادرات و #تولیدات، ماجرای #ارز، حرف مردم و مشکلات بازنشستگان، تغییر در روند سیاست خارجه و.... تنها بخشی از این اولویت‌های اشاره شده بودند.
تدوین #استراتژی #توسعه کشور
#آرمان_خالقی
در راستای اجرای اصلاحات اقتصادی در کشور، به نظر می رسد که باید تدوین استراتژی توسعه کشور در دستور کار #مسئولان اقتصادی برای سال آینده قرار گیرد که بر مبنای آن، وظایف هر یک از دستگاه های ذی‌ربط مشخص شود تا هر دستگاهی برای تحقق آن استراتژی تکلیف خودش را بداند. باید یک برنامه‌ریزی مشخص صورت گیرد تا برای بانک مرکزی، #وزارت_صنعت، #گمرک، دارایی، #وزارت_نیرو، #وزارت_جهاد_کشاورزی و .. تکالیفی مشخص شود و این دستگاه ها نیز به تکالیف خود عمل کنند.
http://aftabeyazd.ir/101908-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%80%D8%B1--%D9%88--%D9%87%D9%80%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7.html
Read more
 #باران کوثری # انگار نام این بازیگر #جوان سینمای ایران #که هنوز به سی سالگی نرسیده است، با برچسب اعتراض ...
Media Removed
#باران کوثری # انگار نام این بازیگر #جوان سینمای ایران #که هنوز به سی سالگی نرسیده است، با برچسب اعتراض در بین محافل های سینمایی و دانشجویی مطرح می شود. باران نگاه فمینیستی ندارد، داعیه دار اجحاف در حق زنان و دختران به آن صورت نیست، بازیگر (خون بازی) در سن 20 سالگی در این فیلم به قدری با حالات روحی و ... #باران کوثری # انگار نام این بازیگر #جوان سینمای ایران #که هنوز به سی سالگی نرسیده است، با برچسب اعتراض در بین محافل های سینمایی و دانشجویی مطرح می شود. باران نگاه فمینیستی ندارد، داعیه دار اجحاف در حق زنان و دختران به آن صورت نیست، بازیگر (خون بازی) در سن 20 سالگی در این فیلم به قدری با حالات روحی و روانی یک دختر معتاد عجین شده بود که برخی نگران سلامتی وی شده بودند، استمرار حضور این بازیگر در سینما را دیگر نمی توان به پدر و مادر فيلمسازش نسبت داد، باران در صاحب دلان غوغا کرد، #محمد حسین لطیفی # مدهوش بازی وی شده بود، جوايز را از مجلات به صورت رگباری درو می کرد. نزدیک سال 88 اوج اعتراضات داخلی بین ملت،نیروی انتظامی باران به نظر ساکت می رسید، ولی بازی وی در #عصبانی نیستم # بغض پنهان این بازیگر خوش آتیه و عصیانگر بود. این اثر در جشنواره فیلم فجر مورد هجمه برخی از اصولگريان بود، سپس فیلم توقیف شد،درویشیان بیانیه داد، هر روز یک اتفاق در رابطه با فیلم رضا در درویشیان شنیده می شد، باران کوثری عصبانی بود، دیگر هیچ ملاکی جز پرتاب کلمات خود در سر نمی پروراند. باران اعتراض می کرد، باران خاموش نمی شد. باران از نفس نمی افتاد، باران را به شکلی که مستانه دوست خود را در این فیلم محمد حسین فرح بخش ممنوع المار کردند،ممنوع التصوير، ممنوع الخیر، ممنوع الصدا،ممنوع از زندگی، ممنوع از هر فعالیتی که مرتبط با سینما باشد،کردند، مقداری یا اندکی باران سکوت کرد، و تریبون ها پایین کشیده شدند، ولی این بازیگر برگشت خوبم برگشت، با یک نقش شاهکار در #کوچه بی نام # برگشت، نقش آفرینی وی که روایتگر نگاه مدرنیته و سنت به جریانات اجتماعی بود، آنقدر خوب و چشم نواز بود، که دل بسیاری از منتقدین سینما را با این بازگشت خود به دست آورد، حالا وی در # لانتوري #، #دندون طلا #.... فیلم بازی می کند. اتفاق خاصی رخ نداده، تنها فضا، فضای امید است،ولي حالا باران می خنده، باران با اعتماد بنفس بالاتری نقش های سخت، متفاوت یا هر چیز دیگری کاراکترها را خلق می کند.امیدوارم باران # همیشه خوشحال باشد.
Read more
مازیار عبداللهی‌نیا در این رابطه، در کانال تلگرامی خود (دوشنبه، دهم اردیبهشت) این‌گونه نوشت: شاید ...
Media Removed
مازیار عبداللهی‌نیا در این رابطه، در کانال تلگرامی خود (دوشنبه، دهم اردیبهشت) این‌گونه نوشت: شاید گذاشتن این پست در شرایط فعلی چندان عاقلانه نباشد، طبیعتا آنچه درعربستان اتفاق افتاد برای هیچ ایرانی قابل هضم نیست. اما حقیقتا هرچه فکر می کنم به نظرم واکنش فایترهای ایرانی به این ماجرا چندان ... مازیار عبداللهی‌نیا در این رابطه، در کانال تلگرامی خود (دوشنبه، دهم اردیبهشت) این‌گونه نوشت:

شاید گذاشتن این پست در شرایط فعلی چندان عاقلانه نباشد، طبیعتا آنچه درعربستان اتفاق افتاد برای هیچ ایرانی قابل هضم نیست. اما حقیقتا هرچه فکر می کنم به نظرم واکنش فایترهای ایرانی به این ماجرا چندان واکنش حرفه ای نبود.

یک- مسابقات کشتی حرفه ای – که در ایران به «کشتی کج» مصطلح شده – یک شو و نمایش سرگرم کننده است. ورزشکاران این رشته بیش از آن که مبارز باشند کارشان شبیه به هنرپیشه هایی است که در قبال پولی که می گیرند سناریوی از پیش تعیین شده ای را اجرا می کنند. رجزخوانی برای مبارزان یا بهتر بگوییم هنرپیشه های این نمایش، مثل این است که ارتش یک کشور برای هنرپیشه های یک فیلم سینمایی که در نقش فاتح در یک فیلم ایفای نقش کرده اند رجز بخواند و آنها را به یک جنگ واقعی دعوت کند! این کار نه تنها اعتباری برای آن ارتش نخواهد آورد که شان آن را نیز پایین می آورد.

دو- در رقابتهای کشتی حرفه ای استفاده از یک نماد و کاراکتر خاص بسیار مرسوم است و جالب اینکه اکثر ورزشکاران ایرانی تبار این رقابتها از قدیم با کاراکتر، عنوان و نمادهای عربی در مسابقات به ایفای نقش پرداخته اند. مانند «شیخ آهنی» که در سالهای قبل در این مسابقات حاضر بود و این دو برادر که در رینگ با عنوان «شیخ مصطفی بشیر» و «شیخ عبدالبشیر» شناخته می شوند. تشکیلات WWE هم سابقه طولانی در این شاید بتوان گفت سیاسی کاری ها در مسابقاتش دارد. مثل استفاده از کاراکترهای روس در جریان جنگ سرد یا استفاده از کاراکتر «صدام حسین» در زمان جنگ خلیج فارس.
اجازه ندهیم یک نمایش فانتزی یا سیاسی کاری بیش از اندازه جدی گرفته شود. دنیای امروز به واسطه برخی از سیاستمداران بی خرد، بیش از هر زمانی سایه جنگ و نابودی را بالای سر خودش حس می کند، مثل سیاهی لشگرهای این سیاستمداران عمل نکنیم و بنزین آتشی که برخی بدشان نمی آید به پا کنند نباشیم.

سه - نژادپرستی در هر شکلش محکوم است. خواه برخی از اعراب با راه انداختن چنین نمایشهایی عقده گشایی کنند چه ما آنها را با الفاظ ناشایست مخاطب قرار دهیم. اگر نگران ابهت کشورمان هستیم بهتر است به جای این لفاظی های عامه پسندانه، سعی کنیم رفتار و کردارمان طوری باشد که جهانیان را به تحسین وادارد. وگرنه مطمئن باشید نه با آن سیرک مسخره ایرانیان تحقیر می شوند و نه با «سگ»، «حرامزاده» و «ملخ خوار» خواندن اعراب، بزرگ می شویم.


متن این پست، از کانال تلگرام «طریقت هنرهای رزمی/ مازیار عبداللهی‌نیا»:
telegram.me/Maziar_Abdollahinia
Read more
Loading...
چهارشنبه سوری، یک جشن بهاری است که پیش از رسیدن نوروز برگزار می شود مردم در این روز برای دفع شر و بلا و ...
Media Removed
چهارشنبه سوری، یک جشن بهاری است که پیش از رسیدن نوروز برگزار می شود مردم در این روز برای دفع شر و بلا و برآورده شدن آرزوهایشان مراسمی را برگزار می کنند. در ایران رسم است که پیش از غروب آفتاب، هر خانواده بوته های خار و گزنی را که از پیش فراهم کرده اند روی بام یا زمین حیاط خانه و یا در گذرگاه در سه یا پنج یا هفت ... چهارشنبه سوری، یک جشن بهاری است که پیش از رسیدن نوروز برگزار می شود مردم در این روز برای دفع شر و بلا و برآورده شدن آرزوهایشان مراسمی را برگزار می کنند. در ایران رسم است که پیش از غروب آفتاب، هر خانواده بوته های خار و گزنی را که از پیش فراهم کرده اند روی بام یا زمین حیاط خانه و یا در گذرگاه در سه یا پنج یا هفت "گله” کپه می کنند. با غروب آفتاب و نیم تاریک شدن آسمان، زن و مرد و پیر و جوان گرد هم جمع می شوند و بوته ها را آتش می زنند. در این هنگام از بزرگ تا کوچک هر کدام سه بار از روی بوته های افروخته می پرند، تا مگر ضعف و زردی ناشی از بیماری و غم و محنت را از خود بزدایند و سلامت و سرخی و شادی را به هستی خود ببخشند. مردم در حال پریدن از روی آتش ترانه هایی می خوانند
به امید چهارشنبه سوری بی خطر
حتما این سنت دیرینه را جشن بگیرید اما با آرامش
مادران را نگران و داغدار نکنید
چهارشنبه سوریتان خجسته و مبارک باد

دوستان عزیز ، لطفا با ❇ کانال تلگرامم ❇ همراه باشید .
کانال تلگرام [email protected]

#آهنگ #موزیک #نقاشی #اینستگرام #طنز #فارسی #لایک
#ایران #آواز #هنرمند #دبستان #خواننده_آهنگساز #سینما #کنسرت #پاپ #سوپر_استار #مدرسه #اسطوره #وطن #تهران #آزادی #ترانه #علی_عرض_پیما #فیلم #مادر #شاد #خوزستان #اهواز #خدای_احساس #صدای_برتر
Read more
 #سلام_بر_آزادی هرچند مردم و نه‌فقط مردان در اولین تجربه دیدن بازی فوتبال در ورزشگاه بی‌احترامی ...
Media Removed
#سلام_بر_آزادی هرچند مردم و نه‌فقط مردان در اولین تجربه دیدن بازی فوتبال در ورزشگاه بی‌احترامی دیدند و درواقع بازی حساس ایران در جام جهانی را ندیدند و به دلیل کیفیت پایین فقط درباره لحظات بازی گمانه‌زنی کردند اما رفتارشان کنار هم‌همانی بود که انتظار می‌رفت.آرام و متین و در کمال احترام به یکدیگر. ... #سلام_بر_آزادی
هرچند مردم و نه‌فقط مردان در اولین تجربه دیدن بازی فوتبال در ورزشگاه بی‌احترامی دیدند و درواقع بازی حساس ایران در جام جهانی را ندیدند و به دلیل کیفیت پایین فقط درباره لحظات بازی گمانه‌زنی کردند اما رفتارشان کنار هم‌همانی بود که انتظار می‌رفت.آرام و متین و در کمال احترام به یکدیگر. برای آن‌ها این رویداد عجیب نبود چون صندلی‌های ورزشگاه آزادی تفاوتی با صندلی تاکسی،اتوبوس، مترو، سینما، روزهای عزاداری عاشورا و راهپیمایی‌های متعدد و تمام زندگی روزمره نداشت.

ظاهرا برای آنانی که سال‌هاست با تصمیمات فراقانونی مسئله‌ای چنین ساده را به خط قرمز تبدیل کرده‌اند این موضوع عجیب است. افراد پشت پرده‌ای که توانایی دارند تمام مسائل خُرد و دم‌دستی روزمره را هم به موارد امنیتی تبدیل کنند و گویا برگه‌های ماموریتشان با عنوان «ایجاد هزینه برای دولت و دامن زدن به موج ناامیدی مردم» صادر شده است.
آنانی که چند دهه است نگران ورود زنان به ورزشگاه هستند می‌توانند به‌دقت عکس و فیلم‌های آن شب ورزشگاه آزادی را از لحظه ورود پراسترس تا لحظه خروج تماشاگران بعد از باخت بازی مشاهده کنند و در خلوت خود ببینند که با ورود زنان به ورزشگاه به ساحت کدام امر قدسی بی‌احترامی شد؟

این افراد هرگز کمترین نکته‌ای که بتوان از آن بی‌احترامی حاضران را نسبت به هم مشاهده کرد نخواهند دید. آنچه زنان دیدند تلاش مردان برای شاد کردن آن‌ها علی‌رغم تمام کمبودها بود. مردان برای زنان راه باز کردند، صندلی‌هایشان را به آن‌ها تعارف کردند، هنگام عبور از مسیرهای باریک خود را کنار کشیدند تا شائبه‌ای برای زنانی که برای اولین بار یک حق ساده اما دریغ شده را تجربه می‌کردند، پیش نیاید، با مهربانی و شادمانی شعارهای ریتمیک را برایشان تکرار کردند تا آن‌ها از این وضعیت لذت ببرند و بخندند.
Read more
هیچ وقت جمله «عقل سالم در بدن سالم» به این وضوح زیر سوال نرفته !! مرگ استیون هاوکینگ برای من غیر قابل ...
Media Removed
هیچ وقت جمله «عقل سالم در بدن سالم» به این وضوح زیر سوال نرفته !! مرگ استیون هاوکینگ برای من غیر قابل باور است و دوست دارم که فکر کنم او همچنان زنده است. سه نکته در مورد او برای من بسیار جالب و جذاب بود. . 1_بیماری ALS توان حرکت را از او گرفت ولی توان فکر کردن را نه. 2_او بدون واهمه همیشه در حال تغییر بود ... هیچ وقت جمله «عقل سالم در بدن سالم» به این وضوح زیر سوال نرفته !! مرگ استیون هاوکینگ برای من غیر قابل باور است و دوست دارم که فکر کنم او همچنان زنده است.
سه نکته در مورد او برای من بسیار جالب و جذاب بود.
.
1_بیماری ALS توان حرکت را از او گرفت ولی توان فکر کردن را نه.
2_او بدون واهمه همیشه در حال تغییر بود و به افکار، عقاید یا نظریات خاصی تعصب نداشت و نگران وضعیت کنونی و آینده جامعه بشری بود.
3_ کمک هاوکینگ به علم و کمک علم به او دو طرفه و در راستای پیشرفت بشر بود. اگر پیشرفته ترین و کارآمد ترین دستگاه های موجود در دنیا برای ارتباط برقرار کردن در اختیار او قرار نمی گرفت چه بسا که این همه استعداد و توانایی ناشناخته باقی می ماند و کمک او به علم نیز راهگشای افراد زیاد دیگری شده و خواهد شد.
اگر او در ایران بود شاید در نهایت به برنامه ماه عسل دعوت می شد و ضمن درآوردن اشک ملت باعث شکرگزاری آنها می شد از این که مثل او نشدند و یا موقع انتخابات از حضور او در پای صندوق رای فیلمها و عکسها رد و بدل می شد و این برداشت را نصیب مردم می کردند که او عاشق نظام و انقلاب است.
هاوکینگ نشان داد که معلولیت، محرومیت از استعداد و توانایی نیست و نیاز به توجه بیشتر و محترمانه تر به معلولین را برای ما یادآوری می کند. .
#استیون_هاوکینگ #estiven_hawking
#فیروزه_تهرانی
@_firoozeh_tehrani1
Read more
. "دانشمندان و افراد عادی که بین زیبایی ها و رازهای زمین زندگی می کنند،هرگز تنها نیستند و از زندگی ...
Media Removed
. "دانشمندان و افراد عادی که بین زیبایی ها و رازهای زمین زندگی می کنند،هرگز تنها نیستند و از زندگی احساس خستگی نمی کنند.هر چقدر زندگی شخصیشان ناراحت و نگران کننده باشد، افکارشان می تواند راههایی پیدا کند که آنها را به آرامش درونی هدایت کرده و هیجان را در زندگیشان زنده کند.کسانی که دائم به زیبایی ... .
"دانشمندان و افراد عادی که بین زیبایی ها و رازهای زمین زندگی می کنند،هرگز تنها نیستند و از زندگی احساس خستگی نمی کنند.هر چقدر زندگی شخصیشان ناراحت و نگران کننده باشد، افکارشان می تواند راههایی پیدا کند که آنها را به آرامش درونی هدایت کرده و هیجان را در زندگیشان زنده کند.کسانی که دائم به زیبایی زمین توجه می کنند نیرویی را ذخیره می کنند که تا زمانی که زندگی دوام دارد پایدار می ماند"

راشل کارسون،نویسنده،دانشمند و اکولوژیست بود که سال 1964 در سن 54 سالگی فوت میکنه
مهمترین دستاورد زندگی ایشون،انتشار کتابش به اسم بهار خاموش در سال 1962 میلادیه
"بهار خاموش" به عقیده ی خیلی از دانشمندان و ادیبان یکی از تاثیرگزارترین کتاب های تاریخه
تا قبلِ این کتاب،کمتر کسی واژه ی اکولوژی و محیط زیستو شنیده بود،اما بعد از انتشارش،و خب البته یه سری فجایع زیست محیطی عمده و انقراض بسیاری از گونه های گیاهی و جانوری، فعالیت و مباحث زیست محیطی شکل جدی تری گرفت
خیلیا این کتابو باعث این تحول عظیم میدونن…
بهمین دلیل،راشل کارسون برای من شخص بسیار با ارزش و قابل احترامیه

من قبلا اسم این کتابو زیاد شنیده بودم،امسال از نمایشگاه خریدمشو برام جالب بود بدونم چرا هنوزم این کتاب مهمه و بعد از بالای پنجاه سال،هنوزم میتونه خوندنی باشه که تو ایران ترجمه شده و پیشنهاد میشه
این کتاب راجب استفاده از سموم آفت کش و حشره کش و اسپری و...س که باعث میشه گازهای سمی و مضر وارد چرخه های حیاتی و غذایی مون بشن و نه فقط باعث نمیشن آفات و حشرات به طور کل از بین برن (چون مقاوم میشن) بلکه باعث مسمومیت و بیماری و مرگِ نسل بشر و کل حیوانات و گیاهان محیط زیست هم میشن (پس این راه واقعا اشتباهه)
خوندنِ مقدمش و فصل اولش کافی بود تا بخوام این کتابو به همه پیشنهاد بدم📖

بحثِ محیط زیست،واقعا یه موضوع حیاتیه،مخصوصا تو این دوره که زمین خیلی زخم خوردس و با اینکه اساساً خودش قادره خودشو ترمیم کنه،ولی سرعت ترمیمش از سرعت زخم هایی که انسان داره به طور مداوم بهش وارد میکنه،خیلی کمتره
و اگه با همین وضع پیش بریم،زمین نابود خواهد شد…

پس وظیفه ی هممونه که فارغ از هرچیزی،یکم راجب این مسائل هم مطالعه و شناخت داشته باشیم…
شناخت،باعث ایجاد علاقه میشه،و علاقه باعث مراقبت و بهبود زخم ها و آسیب های زمین…

بیاید راجب محیط زندگیمون،جاییکه خدا برای زیستن ما و تمام مخلوقات دیگش با دقت و ظرافت خاصی طراحی و خلق کرده،کمی بیشتر بدونیم و بخونیم و بهش علاقه نشون بدیم تا اونم بهمون ثابت کنه و نشون بده که زندس،و سرشار از عشق و انرژی و زندگیه…

#RachelCarson
Read more
پست موقت و توضیحی.سلام به همه ی دوستان.من کامنتهایی را که راجع به موسیقی جام جهانی زیر پست قبلی گذاشته بودید خواندم.دوستان عزیزم.من و دوستم امیر سلطان احمدی چهار سال قبل با هزینه ی شخصی و فقط به خاطر عشقمان به فوتبال و تیم ملی موزیک ویدیویی ساختیم که در حد بضاعت خودمان بود.بی هیچ ادعایی در هیچ زمینه ... پست موقت و توضیحی.سلام به همه ی دوستان.من کامنتهایی را که راجع به موسیقی جام جهانی زیر پست قبلی گذاشته بودید خواندم.دوستان عزیزم.من و دوستم امیر سلطان احمدی چهار سال قبل با هزینه ی شخصی و فقط به خاطر عشقمان به فوتبال و تیم ملی موزیک ویدیویی ساختیم که در حد بضاعت خودمان بود.بی هیچ ادعایی در هیچ زمینه ای.برای این دوره هم از ماهها پیش به فکر افتادیم و ایده پردازی کردیم که دوباره کاری انجام دهیم که این اواخر همزمان شد با حل مشکل جناب خان.نهایتا تصمیمان براین شد که جناب خان هم به این موزیک ویدیو اضافه شود.همین.این موزیک ویدیو صرفا موزیک ویدیویی برآمده از دل ماست که به هیچ وجه اصلا نه رسمی است نه خیلی حماسی و جدی و نه سر رقابت با کسی را دارد و راستش فکر کنم به این زودیها هم آماده نمی شود.خیلی بجنبیم یک هفته قبل از جام جهانی آماده می شود.فضایش هم کاملا از جنس خودمان است.شوخی و جناب خانی و اصلا هم قرار نیست مثلا موزیک ملی ایران برای جام جهانی باشد.و البته برای آن خیلی هم زحمت کشیده ایم.به خصوص دوستم امیر سلطان که ایده ی اولیه از اوست.بنده امروز بعد از گفته های شما موزیک آقای تتلو راهم شنیدم.به نظرم بسیار کار زیبایی بود با ترانه و تنظیم خوب و مطمئنم که بسیار شنیده خواهد شد.تنها رسانه ای که در آن صاحب اختیارم همین پیج است.در این پیج حتما شنیدن آهنگ گل آقای تتلو را پیشنهاد می کنم .چون برای خودم هم دلنشین بود و مشخصا از دل برآمده بود.اما در هیچ جای دیگر بنده صاحب اختیار برای پخش چیزی نیستم که اگر بودم قطعا آهنگ ایشان را پخش می کردم.تصورم این است که احتمالا تا جام جهانی چندین موزیک ویدیو از افراد مختلف در این حوزه ساخته خواهد شد و در این زمینه هیچ رقابت و مسابقه ای وجود ندارد که مثلا یک آهنگ انتخاب شود.مخاطبان می توانند همزمان همه ی آهنگ ها را بشنوند.به نظرم نگران نباشید.کار خوب حتما شنیده خواهد شد.با احترام فراوان برای آقای تتلو و هوادارانش🙏
Read more
آقای حسن روحانی شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ...
Media Removed
آقای حسن روحانی شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ما (دولت و نماینده‌ها) هستند.» در نتیجه من هم لازم دیدم شما را با نوشتن یک نامه از نگرانی دربیاورم: واقعا آدم گاهی دوست دارد حرف‌های سطحی بزند. مثل این که کاش مسوولان ما هم اتوبوس و مترو سوار می‌شدند. ... آقای حسن روحانی
شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ما (دولت و نماینده‌ها) هستند.» در نتیجه من هم لازم دیدم شما را با نوشتن یک نامه از نگرانی دربیاورم:
واقعا آدم گاهی دوست دارد حرف‌های سطحی بزند. مثل این که کاش مسوولان ما هم اتوبوس و مترو سوار می‌شدند. کرایه تاکسی می‌دادند. کرایه خانه داشتند و الان سر سال‌شان بود و باید پنجاه میلیون تومان می‌گذاشتند روی پول پیش. یا یک میلیون به کرایه ماهانه اضافه می‌کردند. بعد نگاه می‌کردند می‌دیدند حقوق پایه یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۲۶۹ تومان است و سکه طلا شده سه – چهار میلیون تومان و دلار هم که ۱۵ هزار تومان؛ خیرش را ببینی. بعد می‌دیدند از پنیر و نان بگیر تا شلوار و پول برق و گاز همه چیز دولا – پهنا گران شده. بعد می‌خواندی خط فقر شده ۵ میلیون تومان ناقابل. بعد این وسط یک مرضی هم می‌افتاد به جان مسوولان و مجبور می‌شدند دفترچه به دست بروند بیمارستان دولتی و بمانند لای در و بعد دکتر و دکتربازی و زیرمیزی و شیتیل و بعد نسخه به دست می‌دویدند سمت داروخانه (خب خیلی از داروها را توی دفترچه نمی‌نویسند چون بیمه قبول نمی‌کند.) بعد دو شب بیمارستان ناقابل هم می‌رفت توی پاچه‌شان و دستخوش دکتر را هم جدا واریز می‌‌کردند. بعد می‌دیدند پسرشان می‌خواهد برود دانشگاه و پول کلاس کنکور می‌دادند. بعد به دخترشان می‌گفتند چشمم کف پات لطفا تو درس نخوان و زودتر ازدواج کن که هزینه‌ها کم شود. و بعد می‌ماندند توی جهیزیه. یخچال ۴ میلیون تومان و تلویزیون ۲ میلوین تومان و مبل ۳ میلیون تومان و کوف ۱ میلیون تومان و زهر مار ۶ میلیون تومان.
نه واقعا آقای رییس‌جمهور. ما نگران تحریم نیستیم. نگران دعوای شماییم. خود من روی مشت اول پنجاه تومان شرط بسته‌ام.
آقای ظریف هم حق دارد می‌گوید هر کشوری یک‌طوری است ما این‌طوری انتخاب کردیم که با هیچ کشوری رابطه نداشته باشیم. وقتی می‌گویید ما، یعنی شما. وقتی می‌گویید شما، یعنی ما.
نه این‌که فکر کنید ما از رای دادن به شما پشیمان شدیم یا خسته هستیم ها، نه. ما به آقای قالیباف و رییسی هم رای می‌دادیم همین آش بود و کاسه. مگر به احمدی‌نژاد رای ندادیم تاثیری در حال اقتصاد و سیاست داشت؟ ما شانزده بار دیگر هم شما کاندیدا بشوید به شما رای می‌دهیم. وقتی می‌گویم شما یعنی همه شما. چون ما که نمی‌توانیم کاندیدا بشویم. ما نهایتا خانه‌نشین می‌شویم و توی اینترنت کمی غر می‌زنیم و کمی لایک می‌کنیم...
👈
بخشی از نامه در #روزنامه_شرق منتشرشده.
...
ادامه در کامنت اول
#پوریا_عالمی
عکس: روزنامه ایران
Read more
<span class="emoji emoji1f340"></span> <span class="emoji emoji1f340"></span> . #رفاقت دوستی و رفاقت از بهترین اتفاق های زندگیه<span class="emoji emoji1f64b"></span>‍♀️ ..دلت خوشه به حضورشون..<span class="emoji emoji1f60a"></span>.به نظر من اگه ...
Media Removed
. #رفاقت دوستی و رفاقت از بهترین اتفاق های زندگیه‍♀️ ..دلت خوشه به حضورشون...به نظر من اگه یکیو پیدا کردین که باهاش خوشین اثبات شدس..معرفت داره و گذشتش زیاده باهاش سفر رفتین و اکی بوده قدرشو بدونین.🤗🤗.دنبال آدمای دیگه نگردین برا رفاقت همونا برا همه عمر بستن...آدمای خوبو گلچین کنین ... 🍀
🍀
.
#رفاقت
دوستی و رفاقت از بهترین اتفاق های زندگیه🙋‍♀️ ..دلت خوشه به حضورشون..😊.به نظر من اگه یکیو پیدا کردین که باهاش خوشین اثبات شدس..معرفت داره و گذشتش زیاده باهاش سفر رفتین و اکی بوده قدرشو بدونین.🤗😍🤗.دنبال آدمای دیگه نگردین برا رفاقت همونا برا همه عمر بستن.😘..آدمای خوبو گلچین کنین تو زندگیتون تا تاثیر مثبتی بذارن رو روند زندگیتون👭👬...تو پیدا کردن دوست خوبم آزمون و خطا زیاد دارین ...نگران نباشین همه آدم های سر راهتون به درد دوستی نمیخورن و قرار نیست همه همون بار اول خودشونو نشون‌بدن 😎..خدارو شکر همه عمرم از دوست شانس آوردم 😊❤ همه اونایی که تگ شدن و نانی و الهه ❤❤👭👬👫👬👭👫👬👭 #دوست #رفیق #رفاقت #سفر #ایران #کرمان #ایرانگردی #شهداد #کویر_شهداد #کویر
#yoga #ashtanga #yogagirl #yogi #yogini #yogaeverydamnday #yogachallange #yogaeverywhere #love #saturday #yogalove #ashtangayoga  #travelawesome #travelingtheworld #photooftheday #femmetravel  #doyoutravel #travelaround #travelaroundtheworld #goodvibes
Read more
‌کاستوم کردن و رفع ایراد کلیه ی بوتها و اسکیتهای کربن، رفع ایراد و حالت دهیه کلیه ی قسمتهای اسکیت شامل ...
Media Removed
‌کاستوم کردن و رفع ایراد کلیه ی بوتها و اسکیتهای کربن، رفع ایراد و حالت دهیه کلیه ی قسمتهای اسکیت شامل پنجه، پاشنه، کناره ها، قوزکها و... از اسکیتهاتون لذت ببرید و بوتهای قدیمیتون رو دوباره با بهترین کیفیت استفاده کنید. اگر فکر تعویض کفشهاتون بخاطر هر ایرادی مثل اذیت شدن و زخم شدن هستید یا توانایی ... ‌کاستوم کردن و رفع ایراد کلیه ی بوتها و اسکیتهای کربن، رفع ایراد و حالت دهیه کلیه ی قسمتهای اسکیت شامل پنجه، پاشنه، کناره ها، قوزکها و... از اسکیتهاتون لذت ببرید و بوتهای قدیمیتون رو دوباره با بهترین کیفیت استفاده کنید.
اگر فکر تعویض کفشهاتون بخاطر هر ایرادی مثل اذیت شدن و زخم شدن هستید یا توانایی مالی گرفتن کفش کاستوم رو ندارید، دیگه نگران نباشید اصلا نیازی به روش قدیمی و منسوخ کاستوم نیست.
شاید براتون این سوال پیش بیاد که اینکار چطور ممکنه و چرا تا الان انجام نمیشده.
خب من به صورت کاملا علمی براتون توضیح میدم.
اولا در تمام کشورها تمام بازیکنان بوتهاشون رو کاستوم میکنن ولی متاسفانه در ایران به دلیل عدم داشتن علم و سواد علمی و همچنین مسایل تجاری، این کار رو نمیکنند.
فیبر کربن از الیاف پارچه ای مخصوص با ترکیب نوعی رزین یا همون چسب مخصوص به وجود میاد.
این رزین تحت حرارت خاصی و مدت زمان معینی به صورت نرم و اماده ی قالب پذیری میشه.
به این قابلیت، در اصطلاح علمی گرما پذیری یا HEAT MOULD گفته میشه.
تقریبا تمام بوتهای کربن قابلیت heat mouldable resin و یا مثل پاوراسلاید super heat mouldable resin هستن. به اختصار HMR, SHMR
من اینکار رو براتون انجام میدم و لذت داشتن یه اسکیت و سواری خوب رو براتون به وجود میارم.
همچنین کاستوم شدن تحت شرایطی باعث انتقال انرژی یا همون energy transfer بهتر پا به بوت و فریم و چرخ میشه و باعث راندمان بهتر در بازی و مسابقه میشه.لازمه که این رو هم اضافه کنم که شرکتهای مختلف از تکنولوژیهای مختلف برای این کار استفاده میکنند، برای مثال کمپانی لوییجینو از تکنولوژی آکوا تک aqua tech بجای heat mould استفاده میکنه. یعنی آب گرمایی بجای تکنولوژی قالب حرارتی.
Read more
 #ايران #مازندران #بابل #فيلبند هرگوشه‌ ی اين #سرزمین مثل #بهشت زيباست در #شمال و #جنوب و شرق و غربش ...
Media Removed
#ايران #مازندران #بابل #فيلبند هرگوشه‌ ی اين #سرزمین مثل #بهشت زيباست در #شمال و #جنوب و شرق و غربش میشه جاهایی رو پیدا کرد که در دنیا کم نظیره واقعاً حیفه که #ایرانی هستيم اما #ایران رو نگشته باشيم و با اقليم بى نظيرش آشنا نباشيم #فیلبند نام‌ #روستايى زيبا بر فراز كوه هاى سر به فلك كشيده ى #البز،از ... #ايران #مازندران #بابل #فيلبند
هرگوشه‌ ی اين #سرزمین مثل #بهشت زيباست
در #شمال و #جنوب و شرق و غربش میشه جاهایی رو پیدا کرد که در دنیا کم نظیره
واقعاً حیفه که #ایرانی هستيم اما #ایران رو نگشته باشيم و با اقليم بى نظيرش آشنا نباشيم
#فیلبند نام‌ #روستايى زيبا بر فراز كوه هاى سر به فلك كشيده ى #البز،از توابع بابل
براى رفتن به اين مكان بهشتى بهتره مسير جاده #هراز #سنگچال رو #انتخاب كنيد
از #تهران تا خود فيلبند آسفالتِ اما بهتره به خاطر چند تا سر بالايى تند ماشينتون ديگه خيلى ضعيف نباشه
اگه با حوصله #رانندگى كنيد از تهران تا سه راهى فيلبند ١/٥ تا دو ساعت راهه و در ادامه تا خود #روستا هم ١/٥ ساعت
برنامه #سفر رو طورى انجام بدين كه حتماً تو روز به محل اسكان برسيد
پيدا كردن آدرس تو روستاهاى كوهستانى در شب خيلى دشواره
حتما در فصل گرم و با هماهنگى و آمادگى و اطّلاع از وضعيت آب و هوا سفر رو شروع
كنيد، تو همه ى خونه هاى روستايى
#بخارى_هيزمى هست كه اگه كمى خوش شانس باشين،از گرم شدن كنار اون #لذّت خواهيد برد
هزینه ی هر شب اقامت بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومانه
نگران آب و غذا هم نباشيد تو روستا همه چى هست
براى اقامت هم اگه زياد #وسواسى و #لاكچرى نباشيد جا زياده فقط كافيه چند تا ملحفه و روفرشى همراه داشته باشيد
حتى يه #حسينيه ى تاريخى داره كه ميشه تو خونه هاى #اجاره اى اون اقامت كرد!
برنامه #سفر رو حداقل براى اقامت دو شب تنظيم كنيد چون اگه كوتاه تر باشه ممكنه چيز خاصى رو نبينيد و فقط خستگى راه به تنتون بمونه
حداكثر تا آخر شهريور وقت براى اين سفر هست،به دليل اين كه منطقه خيلى مرتفع و كوهستانيه بعد اين تاريخ سرد ميشه و بنده توصيه نميكنم
#اماكن_ديدنى_ايران_رو_به_هم_معرفى_كنيم
Read more
. ممنونم از پیام و تماس های همدردی و لطف و محبت بی کران تان ،خوشحالم دوستان غیر مجازی و مجازی مهربانی ...
Media Removed
. ممنونم از پیام و تماس های همدردی و لطف و محبت بی کران تان ،خوشحالم دوستان غیر مجازی و مجازی مهربانی مثل شما دارم و قدردان همتون که انقدر ماه هستید دلسوز و نگران من نباشید من خوشبخترین دختر ایران زمین هستم من آناهیتا دری دختر سید ضیاالدین دری هستم شاید همین جمله برای خوشبخت بودن کافی باشه ولی ... .
ممنونم از پیام و تماس های همدردی و لطف و محبت بی کران تان ،خوشحالم دوستان غیر مجازی و مجازی مهربانی مثل شما دارم و قدردان همتون که انقدر ماه هستید 🙏🙏🌹🌹🌹
دلسوز و نگران من نباشید
من خوشبخترین دختر ایران زمین هستم
من آناهیتا دری دختر سید ضیاالدین دری هستم
شاید همین جمله برای خوشبخت بودن کافی باشه
ولی من سالها دختر مردی بودم که عاشقانه به من عشق ورزید مثل یک پرنسس پادشاهی کردم به دور از عقده وکمبود با اعتماد بنفس زیاد بزرگ شدم تا20 سالگی شبها کنار پدر خوابیدم(تا سالها می‌گفت چرا نمیای دیگه پیش من بخوابی میگفتم بابا دیگه بزرگ شدم )
درس عشق و محبت و انسانیت و نجابت را از او آموختم
از دانشگاه سینما و سیاست و ادبیات و شعر و آواز فارغ‌التحصیل شدم
از او زیاد آموختم او یک پدر نبود جای ده ها پدر بود
کمیت مهم نیست کیفیت مهمه
درسته که زود بود بره ولی توشه ی 40 سال آینده ی منو تامین کرد و رفت با عشق بیکرانش به من و مادرم و برادرانم
من خیلی خوشبختم خیلی ،که خدا این فرصتو به من داد که داشتن همچین پدری و تجربه کنم...
Read more
40 years of corruption, discrimination, theocracy, and mismanagement has pushed Iran to be in ...
Media Removed
40 years of corruption, discrimination, theocracy, and mismanagement has pushed Iran to be in its worst economic crisis ever! It’s a tragedy that those who devastated Iran in the past 40 years are unharmed and are even benefiting from these economic crisis, while poverty has exploded, ... 40 years of corruption, discrimination, theocracy, and mismanagement has pushed Iran to be in its worst economic crisis ever! It’s a tragedy that those who devastated Iran in the past 40 years are unharmed and are even benefiting from these economic crisis, while poverty has exploded, and all Iranians are really suffering the consequences!!!! However, I believe the real tragedy is hopelessness and inaction. Where there is no hope there is no future! What do you do to keep hope alive in your life?

غرهای من همیشه تو وجود خودمه!
خیلی که بالا بزنه با علی و گاها با مامان و پدرم حرف میزنم.
همیشه پر از امید میشم.
این روزها دیگه سخت میشه از امید حرف زد!
با پدرم دیشب حرف زدم!
با تمام تلاشی که میکرد بگه ما خوبیم! تو حرف هاش بغضی بود برای ایران.
همون بغضی که تو گلوی هممونه!
ما هممون نگرانیم
نگران آینده وطنمون، خودمون و عزیز های دلمون.
بیاید بنویسید تو این شرایط چجوری میتونیم کمک هم باشیم! نور امید بتابونیم به زندگی خودمون و اطرافیانمون؟
من اول بگم!!
من میگم تا میتونیم یاد بگیریم!
منتظر نمونیم که این آموزه ها کجا قراره به کارمون بیاد! هر مهارت و علم و دانشی که فکر میکنیم دوست داریم یا توش مستعدیم رو بریم سراغش.
جدا از اون پشت هم باشیم! به هم برچسب های جور واجور نزنیم. بدونیم هممون از هم هستیم و دغدغه هممون آبادی ایرانه!
نگیم تو که رفتی! تو که بابات پولداره! تو که فلانی و این حرف ها
این زخم زبون ها دردی دوا نمیکنه.
و اینکه ما با هم دوران جنگ و صد برابر شدن ارزش دلار از هفت تومن به هفتصد تومن و تحریم های بدنر رو گذروندیم!
میدونم طاقتمون طاق شده!
ولی فقط با همدلیه و فکر همگانیه که میتونیم این روزها رو سر کنیم.
خوبی دنیا اینه که میگذره!
و الان ما هممون به امید گذشتن و اومدن روزهای بهتره که داریم سر میکنیم.
نظر شما چیه؟
چه کنیم؟
بیاید باهم همفکری کنیم
Read more
عيسى كلانترى: نتانیاهو غلط می‌کند؛ به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران چندى پيش بنيامين ...
Media Removed
عيسى كلانترى: نتانیاهو غلط می‌کند؛ به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران چندى پيش بنيامين #نتانياهو نخست‌وزیر #اسرائیل در پیامی به شهروندان ایرانی ضمن اشاره به وضعیت کم آبى و #بحران خشکسالی در این کشور گفته بود پیشنهادی بی‌سابقه برای ایرانی ها دارد. آقاى نتانیاهو در پیام ویدئویی خود ... عيسى كلانترى:
نتانیاهو غلط می‌کند؛ به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران

چندى پيش بنيامين #نتانياهو نخست‌وزیر #اسرائیل در پیامی به شهروندان ایرانی ضمن اشاره به وضعیت کم آبى و #بحران خشکسالی در این کشور گفته بود پیشنهادی بی‌سابقه برای ایرانی ها دارد.
آقاى نتانیاهو در پیام ویدئویی خود از آقای کلانتری هم نام برده و به نقل از او گفته بود که بحران آب در ایران ۵۰ میلیون نفر از #شهروندان_ایرانی را مجبور به ترک خانه هایشان خواهد کرد.
نتانیاهو خبر داد به دلیل اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران اجازه سفر شهروندان اسرائیلی به ایران را نمی دهد، کشورش برای مقابله با #بحران_آب راه اندازی کرده تا تجریبات اسرائیل در این زمینه را به ایرانی ها منتقل کند.
نخست وزير اسرائيل گفت: حکومت شعار مرگ بر اسرائیل سر می‌دهد اما اسرائیل در پاسخ می گوید زنده باد مردم ایران.
نخست وزیر اسرائیل گفت اختلافات حكومت ها، احترام و دوستی میان دو ملت را متوقف نخواهد کرد.
خشکسالی در ایران ماه‌هاست که ابعاد تازه ای یافته به طوری که مقام‌های این کشور می‌گویند از یک مشکل زیست محیطی در حال تبدیل به یک بحران امنیتی است.
وزیر نیرو دو سال پیش هشدار داده بود که حیات، تمدن و بقای ایرانی به دلیل شرایط آبی کشور در معرض تهدید است و تأمین آب برای شرب مردم به یکی از معضلات کشور تبدیل شده است.
وب سایتی که نخست وزیر اسرائیل وعده آن را به شهروندان ایرانی داده، با عنوان فن آوری‌های اسرائیل در حوزه آب گزارش‌هایی درباره راه حل‌های اسرائیل برای مبارزه با کمبود آب از جمله قیمت گذاری هوشمند آب، بازیافت فاضلاب برای آبیاری و کشاورزی، شیرین سازی آب دریا دارد.
این وب سایت می گوید اسرائیل موفق شده رویای اولین نخست وزیر این کشور برای تبدیل #کویر به یک دشت سرسبز را محقق کند.

عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در اين باره به خبرگزاری ایسنا گفته است که نخست وزیر اسرائیل هر کاری دوست دارد بکند ولی قبل از آن بهتر است برود #کثافت‌کاری‌ های خودش را جمع کند!
وی درباره اظهارات نخست وزیر اسرائیل افزوده است که نتانیاهو #غلط_می‌کند.به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران، او برود دنبال کار خودش.
بهرام قاسمی سخنگوی وزرات امور خارجه ایران هم درباره اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو گفته است: بهتر است ایشان دست از کشتار مردم مظلوم #فلسطین بردارد... لازم نیست ایشان نگران #وضعیت_مردم_ایران باشد.
Read more
سرمربی تیم ملی، گفت: یک دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برای کسب آمادگی بیشتر داریم و تمام تمرکزمان ...
Media Removed
سرمربی تیم ملی، گفت: یک دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برای کسب آمادگی بیشتر داریم و تمام تمرکزمان را برای آن مسابقه می‌گذاریم. کارلوس کی روش افزود: بیشتر بازیکنان در حاضر اردو هستند و ما با ۲۵ نفر به ازبکستان می‌رویم تا یک دیدار دوستانه داشته باشیم. اسکلت اصلی تیم حفظ شده و از نفرات جدید هم استفاده ... سرمربی تیم ملی، گفت: یک دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برای کسب آمادگی بیشتر داریم و تمام تمرکزمان را برای آن مسابقه می‌گذاریم.
کارلوس کی روش افزود: بیشتر بازیکنان در حاضر اردو هستند و ما با ۲۵ نفر به ازبکستان می‌رویم تا یک دیدار دوستانه داشته باشیم. اسکلت اصلی تیم حفظ شده و از نفرات جدید هم استفاده می‌کنیم. همانطور که گفتم پشتیبانی از تیم صورت می‌گیرد و کم‌کم هرچه به جلو برویم وضعیت بهتر می‌شود. 
وی در مورد اینکه برخی از منتقدین مدعی هستند صحبت‌های او قانع‌کننده نبوده است و در مورد دعوت از سردار آزمون انتقادهایی مطرح شده است، گفت: چه کسی قانع نشده است؟ همانطور که گفتم کارم را می‌کنم و نگران نیستم البته وضعیت من هنوز قطعیت پیدا نکرده (در مورد قراردادش)، سردار آزمون هم یکی از بازیکنان خوب تیم ما است.
سرمربی تیم ملی در مورد مطرح شدن پیشنهاد بازی دوستانه از سوی آرژانتین و کلمبیا گفت: من از این موضوع اطلاع ندارم اگر چنین چیزی باشد برایم مثل معجزه است. اگر این موضوع درست باشد استقبال می کنیم. بعد از این همه سال که برای بازی آماده‌سازی و دوستانه مشکلات داشتیم اگر چنین چیزی درست باشد خیلی خوب است.
کی‌روش درباره بازی با آرژانتین و کلمبیا که گفته می‌شود درآمد ۶۰۰ هزار دلاری برای فدراسیون فوتبال ایران دارد، گفت: چه کسی این را گفته است؟ شما نامه‌ای دارید که به فدراسیون فوتبال فرستاده شده است؟ من حتی از این موضوع اطلاع ندارم و اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، یک معجزه است. واقعا اگر چنین پیشنهادی درست باشد، حاضرم با زانو تا دوبی پیاده بروم! بعد از این همه سال و مشکلاتی که داشتیم، جای تعجب است که چنین پیشنهادی داریم

کی‌روش در مورد اینکه مشکل ارز دولتی ایجاد شده و مهدی تاج پیگیر حل این مسئله است، گفت: مشکلات هست، همه می‌دانیم که این مشکلات وجود دارد اما باید با دید مثبت نگاه کنیم تا مشکلات را از پیش پا برداریم تا در جام ملت‌ها نتایج خوبی کسب کنیم.
سرمربی تیم ملی در مورد علت غیبت آزمون در تمرینات گفت: همانطور که قبلا نیز اعلام کردم ما این مسئله را به خوبی حل می‌کنیم. مسئله خیلی جدی است تا موقعی که من هستم فرقی نمی‌کند بازیکن از شمال، جنوب، مرکز یا غرب و شرق کشور باشد بازیکن خوب در تیم ملی باید حضور پیدا کند.

وی با اشاره به انتخاب مدیر رسانه جدید تیم ملی گفت: امیرحسین حسینی که در گذشته هم با ما بوده مسئول رسانه‌ای تیم ملی شد و محسن معتمدکیا هم به دلیل شخصی از ما جدا شد که او هم خسته نباشید می گویم.
Read more
 #عداوت_جهالت_سکوت پیش نوشت خواب زده را بیدار نتوان کرد حالا بیا هی به این جماعت سرخوش و مدعی اطلاعات ...
Media Removed
#عداوت_جهالت_سکوت پیش نوشت خواب زده را بیدار نتوان کرد حالا بیا هی به این جماعت سرخوش و مدعی اطلاعات سری نقشه #دریای_کاسپین را نشان بده و بگو این پنجاه درصد را از کجایتان در اوردید که هی پنجاه درصد پنجاه درصد میکنید ولله #شوروی خیلی وقت است تقسیم شده آن هم به مدد حماقت دولتمردانش و مردمی که شاید ... #عداوت_جهالت_سکوت
پیش نوشت
خواب زده را بیدار نتوان کرد
حالا بیا هی به این جماعت سرخوش و مدعی اطلاعات سری نقشه #دریای_کاسپین را نشان بده و بگو این پنجاه درصد را از کجایتان در اوردید که هی پنجاه درصد پنجاه درصد میکنید
ولله #شوروی خیلی وقت است تقسیم شده
آن هم به مدد حماقت دولتمردانش و مردمی که شاید آن ها هم هر چه رسانه های #امریکا و #انگلیس گفتند پذیرفتند
از سر لجاجت و جهالت

بلندگوی دروغ پراکن #بی_بی_سی فهمیده است که هر دروغی بگوید جمعی هستند که باورش کنند و فراوانند کسانی که بلندگو به دست دروغشان را #تکرار کنند

بنگاه دروغ پراکنی #انگلیس_خبیث که تمام سرمایه اش از #وطن_فروشی #وطن_فروشان تاریخ است و اکثر کارشناسانش وطن فروشان نامی
تمام بودجه اش از تجزیه شدن سرزمین هاست و استعمارگری و استثمار ، حالا #دلواپس جدا شدن #دریای_خزر است از ایران

خداوکیلی اصلا به ریخت و قیافه و تاریخ انگلیس میخورد نگران ایران باشد ؟

اگر ما شب میخوابیم به امید اتحاد و سربلندی فردای ایران ،
انگلیس شب #نمیخوابد به این امید که سر به تن ایران و ایرانی نباشد
چه کسی در دشمنی و #عداوت اینان با ایران شک دارد ؟

جمعی هم هستند که در داخل رسما با خواهر و مادر #جهالت ازدواج کرده اند
جمعی همچون #محمود_صادقی که در خریت و حماقت آنچنان پیش رفته اند که ادم به جهلشان هم شک میکند و میگویند اینها واقعا نمیدانند چه میگویند یا مزدورند و #خائن ؟

بگذارید به زبان #فارسی_سخت بگویم
خب ای به گوسفند گفته زکی ، غلط میکنی وقتی از مطلبی اطلاع نداری بعنوان یک مسئول #جمهوری_اسلامی آن را مطرح کرده و بر شایعه دامن میزنی

اما مورد سوم که از همه ازار دهنده تر است سکوت چند روزه جناب #ظریف است و جواب ابلهانه جناب #سخنگوی_وزارت_خارجه که انقدر به دور از قاطعیت بود که بیشتر باعث شک میشد و شبهه
جناب ظریف بالاخره امروز به شایعات واکنش نشان دادند و گفتند کدام پنجاه درصد و کدام یازده درصد ؟
درداور است
وزیر امور خارجه ما این روزها کمتر و دیرتر از همه حوصله حرف زدن دارد
کمتر از #هنرمندان و سلبریتی ها و حتی یکی مثل #احمد_ایراندوست دوزاری در مورد چنین شبهه ای صحبت میکند و همین #سکوت در این چند روزه بر شعله های اتش شایعه پراکنی افزود

#مسئول خسته ، مدعیان شفافیت ، کمی برای پاسخ به مسائل وقت بگذارید
گرچه #انتخابات گذشته و تا انتخابات بعدی فرصت زیاد است و شما دلخوش به فراموشکاری ملت

پ ن
چه خوب تجزیه کنندگان ایران در سالگرد ایام جدایی #بحرین موضوع اخبار را به دلخواهشان تغییر میدهند
بدجوری به حماقتمان دل خوش کرده اند
Read more
. للحق پست نوشت:. برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:. برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا که تحقق هشدارهای دو سال پیش ایشان بود. همان زمانی که اوبامای مؤدب و مهربان در رأس بود و خبری از #ترامپ دیوانه نبود و امریکا هنوز کدخدا بود و مزاحم نشده بود. . اگر #پمپئو امروز خط و نشان کشید که :"ایران ... .
للحق پست نوشت:.
برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا که تحقق هشدارهای دو سال پیش ایشان بود. همان زمانی که اوبامای مؤدب و مهربان در رأس بود و خبری از #ترامپ دیوانه نبود و امریکا هنوز کدخدا بود و مزاحم نشده بود.
.
اگر #پمپئو امروز خط و نشان کشید که :"ایران باید به برنامه موشک‌های بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند." همانی بود که رهبرمان فروردین 95 فرمود:"اگر میل آمریکا است، جمهوری اسلامی حتّی از ابزارهای دفاعی خود هم صرفِ‌نظر کند...چرا جمهوری اسلامی موشک دارد، چرا موشک دوربُرد دارد، چرا موشکهای جمهوری اسلامی هدف را دقیق میزنند و هدف قرار میدهند، چرا آزمایش کردید، چرا تمرین نظامی میکنید، و چرا و چرا و چرا"
.
اگر امروز آمریکا با تحکم می گوید:"ایران باید به حمایت از گروه‌های تروریستی خاورمیانه از جمله #حزب_الله_لبنان، حماس و جهاد اسلامی #فلسطین پایان بدهد..ایران باید به حمایت از شورشیان حوثی پایان دهد و نیروهای خود را از سوریه خارج کند. ایران باید به صورت بنیادی مواضع و سیاست‌هایش را تغییر دهد." مهر تاییدی است بر تدبیر و دشمن شناسی ولی امرمان آنزمان که هشدار داد:"بنابراین در قضیه‌ی هسته‌ای توافق شد و اسم این را گذاشتیم « #برجام»؛ برجام دیگری در قضایای منطقه،باید اتفاق بیفتد..ایران باید از مسئله‌ی فلسطین صرف‌نظر کند، از حمایت از مقاومت در منطقه صرفِ‌نظر کند، از مظلومان منطقه -مثل ملّت فلسطین، مثل مردم غزّه، مثل مردم #یمن، مثل مردم بحرین- پشتیبانی و حمایت سیاسی نکند."
.
اگر پمپئو زیاده خواهی میکند که :"ایران باید به حمایت سپاه قدس از گروه‌های تروریستی و شرکای شبه نظامی خود پایان بدهد." عجیب نیست چراکه دو سال پیش رهبری خبر از آن دادند:"قضیه از این هم بالاتر است؛ تدریجاً موضوع را به این خواهند کشاند که اصلاً چرا نیروی قدس تشکیل شده است،چرا سپاه تشکیل شده"
.
و باز هم اگر وزیر کدخدای دیروز نگران تهدید امنیت #اسراییل است و می گوید:"ایران باید رفتارهای تهدید کننده علیه همسایگان خود را کاهش بدهد، چرا که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند. این مساله شامل تهدیدات ایران برای نابودی اسرائیل..نیز میشود"
به گواه سخن دیروز ابرمرد تیز هوش و مدبر انقلابمان :"معنایش این است که همچنان‌که امروز بعضی از دولتهای عربی با کمال وقاحت، دست دوستی به سمت دشمن صهیونیستی دراز میکنند، جمهوری اسلامی هم با دشمن صهیونیستی کنار بیاید و آشتی کند."
.
وخدا فرمود:
وَانْتَظِرُوا إِنَّا مُنْتَظِرُونَ
و منتظر باشيد
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> تهمینه میلانی: مسئولان ما به سلامت و روان جامعه اهمیت چندانی نمی‌دهند/ نگذاشتند درباره‌ی «ایدز» ...
Media Removed
تهمینه میلانی: مسئولان ما به سلامت و روان جامعه اهمیت چندانی نمی‌دهند/ نگذاشتند درباره‌ی «ایدز» فیلم بسازم . تهمینه میلانی با انتقاد از اینکه در حوزه سلامت اجتماعی حمایتی از سینما نمی‌شود، در گفتگویی که با ایسنا داشت، اظهار کرد: «در کل مسئولان ما به سلامت و روان جامعه اهمیت چندانی نمی‌دهند. ... 🎬
تهمینه میلانی: مسئولان ما به سلامت و روان جامعه اهمیت چندانی نمی‌دهند/ نگذاشتند درباره‌ی «ایدز» فیلم بسازم
.
تهمینه میلانی با انتقاد از اینکه در حوزه سلامت اجتماعی حمایتی از سینما نمی‌شود، در گفتگویی که با ایسنا داشت، اظهار کرد: «در کل مسئولان ما به سلامت و روان جامعه اهمیت چندانی نمی‌دهند. من سال‌ها در حوزه سلامت روانی زنان کار کرده‌ام و به همین دلیل می‌گویم سینمای ایران نمی‌تواند راهکاری ارائه دهد...من درباره ایدز ۶ فیلمنامه نوشتم که مانع از ساخت آن شدند. توجیه‌شان هم این بود که آبروی ما در دنیا می‌رود و قبح آن می‌ریزد»
.
کارگردان فیلم های «سوپراستار»، «آتش بس»، «ملی و راه های نرفته اش» در بخش دیگری از این گفتگو به اهمیت نداشتن معضلاتی مثل کودکان کار برای مسئولان جامعه اشاره کرد و در این باره گفت: «اگر مساله سلامت جامعه برای مسئولان جامعه مهم بود همین الان جلوی کودکان کار را می گرفتند. آنان خودشان می دانند که این بچه ‌ها هر شب مورد تجاوز قرار می‌گیرند و این را هم می‌دانند که این بچه‌ها در خیابان بزرگ می‌شوند و چه حرف‌هایی می‌شنوند و چه برخوردهای زشتی را می‌بینند و در نهایت هم به اراذل و اوباش تبدیل می شوند. بعدا هم ما آفتابه می ‌اندازیم گردن‌شان تا درس عبرتی برای سایرین شوند. خب ساده‌ترین راه این است که ما جلوی تمام این اتفاقات بد را در همان شروع کار بگیریم...
من می‌توانم «آتش بس» بسازم و کلی پول دربیاورم، اما می‌روم و فیلمی مانند «ملی و راه‌های نرفته‌اش» را می‌سازم، چون دارم می‌بینم چه اتفاق فجیعی در جامعه‌ام در حال رخ دادن است. من به شدت نگران آینده این جامعه هستم. از ازدواج سفید بگیرید تا خیانت زنان شوهردار که الان عام و عادی شده است، اما چون فکر می‌کنند آبرو می‌رود، خیلی اذیت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند مسائل اجتماعی باز شود. عنادی وجود دارد که درباره مسائل اجتماعی حرف زده نشود»
Read more
<span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26ab"></span> مجید جوونه و خوش تیپ و تحصیلکرده مهندس جهاد کشاورزیه،ساده،متین،دوست داشتنی کلی برنامه و ...
Media Removed
مجید جوونه و خوش تیپ و تحصیلکرده مهندس جهاد کشاورزیه،ساده،متین،دوست داشتنی کلی برنامه و هدف واسه زندگیش چیده و سعی میکنه خیلی دقیق همه چی رو پیش ببره چه آرزو هایی که در سر نداره و چه خواب هایی که واسه آینده ش ندیده چه فکر ها چه خیال ها... دیشب سرخوشانه ماشینشو شسته و صبح طوری که بقیه از خواب ... ⚫⚫⚫
مجید جوونه و خوش تیپ و تحصیلکرده
مهندس جهاد کشاورزیه،ساده،متین،دوست داشتنی
کلی برنامه و هدف واسه زندگیش چیده و سعی میکنه خیلی دقیق همه چی رو پیش ببره
چه آرزو هایی که در سر نداره و چه خواب هایی که واسه آینده ش ندیده
چه فکر ها چه خیال ها...
دیشب سرخوشانه ماشینشو شسته و صبح طوری که بقیه از خواب بیدار نشند از خونه زده بیرون و واسه یه مسئله کاری راهی اصفهان شده
درسته صبح نخواسته کسی از خواب بیدار شه و اروم از خونه زده بود بیرون ولی الان ساعت ده_یازده شبه و همه منتظرشیم خوابیم یا بیدار نمیدونم ولی درست رو به روی در ورودیه سردخونه منتظریم
خودش یکی دو ساعت بعد از راه افتادنش زنگ زده بود به مهدی که داداش تصادف کردم نگران نباش طوریم نیست فقط خودت رو برسون...
خاصیت غافلگیری مرگه یا فراموشکاری ما نسبت به مرگ که اینطوری شوکه میشیم
و حالا شما باید لطف کنید برگردید اول این نوشته و خودتون زحمت تصحیح شو بکشید
مجید جوون بود و خوش تیپ و تحصیلکرده،مهندس جهاد کشاورزی بود و....
⚫⚫⚫
باور کنیم که مرگ اتفاق نادری توی دنیا نیست!!
علی الخصوص تو ایران!!!
و این رو هم در نظر داشته باشیم که بود و نبود ما هیچ تاثیری توی گردش ستارگان و سیاره ها و طلوع و غروب خورشید و آسمون و زمین و ... که نداره هیچ همین آدم های دور و ورمون هم به مرور یادشون میره که ما چی بودیم و چی شدیم...والا
چه خوبه قبل از منم منم کردنامون،قبل از دل شکوندنامون،قبل از پرده دریامون قبل از بی احترامی کردنامون حواسمون باشه...
⚫⚫⚫
اگه امروز بعد چهل روز هنوزم چشممون به دیدن کلمه مرحوم قبل از اسم مجید عادت نکرده اگه هر روز بیشتر از قبل حسرت از دست دادنش رو میخوریم،فقط واسه اینه که رفتارش همیشه انسانی بود
یه انسان شریف،محجوب و نازنین
⚫⚫⚫
طولانی ترین روزهای آدمی
همین عزای آدمی
در عزای آدمی ست.

سید علی صالحی
⚫⚫⚫
📷➡Rachid Dahnoun
Read more
...فوتبال فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه ... ...فوتبال

فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه #تیم_ملی_فوتبال_ایران با #پرتغال، #مراکش و #اسپانیا قابل مقایسه است؟چگونه انتظار فوتبال مالکانه از تیم ملی دارید وقتی اکثر تیم های فوتبال ایران با مربیانی چون شما ضد فوتبال بازی می کنند؟آقای افاضلی عزیز شما مربی آمار هستید،لطفا اعلام کنید آمار مالکیت توپ باشگاه های فوتبال ایران در لیگ برتر چند درصد بوده و تعداد پاس های بازیکنان در طول نود دقیقه چند تا پاس است؟اگر پرسپولیس #برانکو و البته با یه سطح پایین تر استقلال #شفر را کنار بگذاریم،چند تیم در فوتبال ایران مالکیت توپ بالای پنجاه درصد دارند؟در ضمن شما چگونه انتظار دارید تیمی که بازیکنان آن ابتدایی ترین امکانات مثل لباس و کفش مناسب ندارد و با بدترین آماده سازی تاریخ فوتبال ایران راهی جام جهانی می شودمقابل قهرمان اروپا، قهرمان آفریقا و قهرمان جهان حمله کند؟آیا کسب چهار امتیاز با هر سبک فوتبالی در این گروه برای فوتبال ایران دستاورد بزرگی نیست؟امتیازی که در میان تیم های آسیایی فقط ژاپن موفق به کسب آن شد آن هم در گروهی که به مراتب از گروه ایران آسان تر بود؟آقای افاضلی شما که یک مربی تحصیل کرده هستید و خوب می دانید سبک بازی فوتبال یک کشور از فوتبال پایه و آموزش بازیکن ها شکل گرفته و اجرای آن ابتدا باید در باشگاه ها آغاز و به تیم ملی بزرگسالان برسد.براستی فوتبالی که حتی زمین چمن مناسب که اولین ابزار فوتبال تهاجمی است را ندارد چگونه باید به سمت دروازه کشورهای بزرگ جهان فوتبال حمله کند؟آقای افاضلی، مربی آمار فوتبال ایران شما به ما بگویید که میانگین گل زده در هر بازی فوتبال ایران چند گل است؟آقای افاضلی شما نگران گلزنی در جام ملت های آسیا نباشید.تیم ملی همانگونه که در مقدماتی جام جهانی مقابل چین، قطر و کره جنوبی گلزنی کرد،در جام ملت ها هم گلزنی میکند مگر اینکه امثال شما با سم پاشی های خود فضا را به مانند روزهای قبل از جام جهانی مسموم کنید و با حاشیه سازی اجازه ندهید فوتبال ایران در آرامش به موفقیت برسد.ماجرای ایفمارک هم بماند برای آینده که حرف های زیادی برای گفتن داریم.اینکه چگونه شما به عنوان کارشناس به تلویزیون میروید هم به رسم امانت پیش ما بماند.کارنامه کاری شما کاملا مشخص است، این حرف ها باید از زبان یک مربی موفق بیان شود
Read more
. . خودت را بر آستانه‌ی این دروازه بیفکن! . درسی که از تیم ملی فداکار ایران می‌توان آموخت. . در ...
Media Removed
. . خودت را بر آستانه‌ی این دروازه بیفکن! . درسی که از تیم ملی فداکار ایران می‌توان آموخت. . در بازی ایران-اسپانیا در جام جهانی فوتبال، یک صحنه، بسیار در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. تصویری که بازیکنان ایران، بدن خود را میان توپ و دروازه، حایل کرده بودند و با جان و دل از دروازه‌ی خویش دفاع می‌کردند. ... .
.
خودت را بر آستانه‌ی این دروازه بیفکن! .
درسی که از تیم ملی فداکار ایران می‌توان آموخت. .

در بازی ایران-اسپانیا در جام جهانی فوتبال، یک صحنه، بسیار در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. تصویری که بازیکنان ایران، بدن خود را میان توپ و دروازه، حایل کرده بودند و با جان و دل از دروازه‌ی خویش دفاع می‌کردند. آنها در نهایت هم مانع ورود توپ به دروازه‌ی ایران شدند. تیم ایران آن بازی را باخت ولی همه‌ی مردم، فردای آن روز از آن همه فداکاری و تلاش برای نام ایران و سربلندی آن به نیکی یاد کردند و فرزندان برومند خویش را ستودند؛ آنچه به آن توجهی نشد باختن در آن بازی سخت بود. مردم در فردای آن روز، حس و حال برنده‌ها را داشتند. .

امروز اما در زمینه‌ی فقر، مشکلات اقتصادی و معضلات اجتماعی همچون اعتیاد، کار کودک و بسیاری معضلات دیگر در وضعیتی نگران‌کننده و بحرانی قرار گرفته‌ایم؛ به گونه‌ای که بنا بر آمار رسمی چهارده میلیون حاشیه‌نشین در کشور وجود دارد. آیا حل این حجم عظیم از مشکلات در زمان اندکی امکان پذیر است؟ همگی می‌دانیم که حل ریشه‌ای مشکلات در زمان اندکِ یک ماهه، دو ماهه و یک ساله امکان‌پذیر نیست؛ اما آنچه باعث ایجاد نارضایتی در عموم مردم و فعالان اجتماعی شده، این است که متولیان امر برای حل مشکلات با جان و دل و دلسوزی موثر تلاش نمی‌کنند و در بسیاری مواقع منفعلانه عمل می‌نمایند. دروازه‌های ایران زمین به راحتی به روی فقر، اعتیاد، کودک آزاری، آزار زنان و امثالهم باز است و کمتر کسی از مسئولین و مردم خود را به زمین تلاش و فداکاری می‌افکند تا این گوی‌های سیاه شوم، یکی پس از دیگری دروازه‌های ایران را در هم خُرد نکند.
.

مطمئنا اگر مسئولین و آحاد جامعه در یک تغییر رویکرد آگاهانه‌ی رفتاری و فرهنگی، تلاشی مضاعف مبتنی بر آموزش صحیح، علم و تجربه‌های افراد و گروه‌های باتجربه‌ی مردمی را در پیش بگیرند، احساس رضایت عمومی شکل خواهد گرفت؛ حتی اگر مشکل به طور کامل حل نشده باشد. آنچه نیاز است تلاشی پیگیر برای کاستن عمق این فجایع است تا به مرور بر غول معضلات فایق آییم. حجم دردها بسیار زیاد است. نیاز است تا همگی فداکارانه نگاهبان دروازه‌های ایران باشیم تا ورود شرّ و زشتی را بر این سرزمین نجیب و کهن مانع گردیم.
.
#جمعیت_امام_علی
Read more
* چشم به هم میزنیم عمرمون میگذره. یه خواهش دارم ازتون ، یه تمنا دارم ازتون: تو رو خدا ، جون عزیزتون ...
Media Removed
* چشم به هم میزنیم عمرمون میگذره. یه خواهش دارم ازتون ، یه تمنا دارم ازتون: تو رو خدا ، جون عزیزتون ، اگر با کسی قهر هستین همین امروز آشتی کنید ، نترسید سبک و خار و خفیف نمیشید دلتون شاد میشه نگران حرف مردم نباشید دهن مردم نمیشه بست..... ، اگر دلخوری از کسی دارین ببخشیدش به خاطر شادی خودتون.... ، اگر ... *
چشم به هم میزنیم عمرمون میگذره.
یه خواهش دارم ازتون ، یه تمنا دارم ازتون:
تو رو خدا ، جون عزیزتون ، اگر با کسی قهر هستین همین امروز آشتی کنید ، نترسید سبک و خار و خفیف نمیشید دلتون شاد میشه نگران حرف مردم نباشید دهن مردم نمیشه بست..... ، اگر دلخوری از کسی دارین ببخشیدش به خاطر شادی خودتون....
، اگر قراره یه روزی به کسی بگین که دوستش دارین ، همین امروز بهش بگین شاید فردا کس دیگه ای زودتر از شما بهش بگه
شاید دیگه فرصتی نباشه برای کارهایی که دلتون میخواسته انجام بدین ولی نتونستین
... #شاد_باشید
*
PERSIAN GULF
*
*
شادی شما ، آرزوی قلبی ماست
°
#پاینده_باد_خاک_ایران_ما
#خلیج_تا_قیامت_پارس
#خلیج_تا_قیامت_فارس
#خلیج_همیشه_پارس
#خلیج_همیشه_فارس
#خلیج_تا_ابد_پارس
#خلیج_تا_ابد_فارس
#ایران_یهویی
#ایران .

#همه_ی_جان_و_تنم_وطنم_وطنم
#چو_ایران_نباشد_تن_من_مباد
#ایران_بیشه_ی_شیران
#ایران_مهد_دلیران
#سرزمین_آریایی
.
#persiangulf
#iranyehoii
#iran
°
°
°

میدونم سخته.

با این شرایط زندگی و سختی روزگار .
اما سعی کنید
#برای_دل_خودتان_و_انها_که_دوستتان_دارند_و_آنها_که_دوستشان_دارید_شاد_باشید_و_شادی_را_هدیه_کنید
.
.
.
.
Read more
. . دوئل ایران و اسرائیل در خاک سوریه . به قلم جناب صلاح الدین خدیو . تنها یک روز پس از خروج آمریکا از برجام گزارشهایی از درگیری میان نیروهای ایرانی مستقر در سوریه با ارتش اسرائیل منتشر شده است. . ایران از مدتها قبل تحت فشار بود به حملات فزاینده اسرائیل به اهداف و پایگاههایش در سوریه پاسخ دهد، ... .
. 🔴 دوئل ایران و اسرائیل در خاک سوریه
.
به قلم جناب صلاح الدین خدیو .

تنها یک روز پس از خروج آمریکا از برجام گزارشهایی از درگیری میان نیروهای ایرانی مستقر در سوریه با ارتش اسرائیل منتشر شده است.
.

ایران از مدتها قبل تحت فشار بود به حملات فزاینده اسرائیل به اهداف و پایگاههایش در سوریه پاسخ دهد، اما چشم براه اعلام موضع ترامپ درباره برجام ماند تا احیانا با تلافی حملات اسرائیل بهانه ای بدست رییس جمهور آمریکا برای اتخاذ موضعی شدید و بازگرداندان تحریمها ندهد.

با خروج زودتر از موعد ترامپ و اعلام بازگشت تحریمها شمارش معکوس برای تلافی جویی ایران هم آغاز شد.
تل آویو هم که این را می دانست از چند روز قبل سطح تهدیهایش را بالا برده بود.
✍چرا کار ایران و اسرائیل از جنگ نیابتی به رویارویی مستقیم کشید؟
این تحول پس از تغییر سیاست اسرائیل در سوریه و دگرگونی در چشم انداز استراتژیک آن پس از تحولات دو سال اخیر در بحران سوریه رخ داد.
اسرائیل می گوید حضور پایدار و دائمی ایران در سوریه خط قرمز آن کشور است. این سیاست جای خط قرمز پیشین را گرفته که می گفت انتقال سلاح از خاک سوریه به حزب الله لبنان را نمی پذیرد. در گذشته تل آویو به این بهانه محموله ها و یا مراکز انتقال سلاح به حزب الله را هدف قرار می داد. اما با این تغییر سیاست، هم دامنه حملات بیشتر شده و هم پایگاههای ایرانی مستقیم هدف قرار می گیرند.
✍چرا اسرائیل سیاستش را تغییر داد؟
در سالهای اول جنگ داخلی سوریه اسرائیل نقش یک نظاره گر فعال را داشت و حتی در آغاز مایل به سقوط نظام و جایگزینی آن با یک دولت غیرقابل پیش بینی افراط گرا نبود، اما هرچه می گذشت توازن قوا به نفع دشمنان دیرینه اش یعنی ایران و حزب الله بیشتر تغییر می کرد. به گونه ای که اسرائیل نگران ایجاد ساختاری مانند حزب الله در جولان و مرزهای خود با سوریه است.
روی کار آمدن ترامپ و قدرت گرفتن بن سلمان در عربستان نیز در تشجیع اسرائیل و تغییر استراتژی آن موثر بود. در واقع اسرائیل که در کانون این ائتلاف غربی، عبری، عربی علیه نفوذ منطقه ای ایران قرار دارد، بدون پشتیبانی آن ریسک یک نبرد مستقیم و گسترده با ایران را نمی پذیرد.
✍ چه خواهد شد؟
مطلوب ائتلاف سه گانه پیشگفته خروج ایران از سوریه به عنوان مقدمه ای برای عقب نشینی از منطقه است. کشاندن پای تهران به یک جنگ بزرگ منطقه ای می تواند بخشی از نقشه های دیگر آنان باشد که امیدوارند در کنار فشارهای اقتصادی ناشی از تضعیف برجام بتواند به بازآفرینی نقشه توزیع قدرت و نفوذ در خاورمیانه بینجامد.
.
ادامه در کامنت اول ... #سوریه #اسرائیل #ایران
Read more
و اما کنکور! یه مشت پیرو پاتال الان نشستید دارید می‌گید آخ آخ آخ ولی این مطلب هیچ ربطی به شما نداره! ...
Media Removed
و اما کنکور! یه مشت پیرو پاتال الان نشستید دارید می‌گید آخ آخ آخ ولی این مطلب هیچ ربطی به شما نداره! چون کنکور الان هیچ ربطی به کنکور اون موقع نداره! راستش اون وقتا کنکور مثل جام جهانی بود! یعنی باید خودت رو از وسط نصف می‌کردی تا تازه برسی به جام جهانی! بعد صعود از مرحله گروهی یعنی قبولی در کنکور! ... و اما کنکور!

یه مشت پیرو پاتال الان نشستید دارید می‌گید آخ آخ آخ ولی این مطلب هیچ ربطی به شما نداره! چون کنکور الان هیچ ربطی به کنکور اون موقع نداره!

راستش اون وقتا کنکور مثل جام جهانی بود! یعنی باید خودت رو از وسط نصف می‌کردی تا تازه برسی به جام جهانی! بعد صعود از مرحله گروهی یعنی قبولی در کنکور! بعد کسی تو جام جهانی قهرمان می‌شد که سراسری تهران قبول بشه!

الان ولی فرق داره!

الان کنکور مثل جام جهانیه! یعنی بدون باخت و گل خورده می‌رسی به جام جهانی! اونم به عنوان اولین تیم! بعد دیگه مث قبل نیست که! ژاپن و کلمبیا هم از مرحله گروهی صعود می‌کنن! مگه اینکه مث ایران بخوای پزشکی بخونی که تو گروه مرگ شانس کمتری داری!

خلاصه که هرکی کارت ورود به جلسه بگیره از الان قبوله! خیلی به خودتون فشار نیارید! حالا پزشکی تهران و مهندسی شریف قبول نشدید هم نشدید! بیکار بیکاره دیگه! چه فرقی می‌کنه از کجا مدرک گرفته!

ولی قدیما خیلی استرس داشت و من از چند شب مونده به امتحان استرس می‌گرفتم! یه اخلاق عجیبی هم که داشتم استرس می‌گرفتم غذا زیاد می‌خوردم!

الان یه عده نشستن عین مونگلا نیششون رو باز می‌کنن می‌گن منم استرس می‌گیرم همینجوری‌ام! شما هیچکدوم‌تون به جز حسین کریمی اینجوری نیستین! شما حجم میان‌وعده رو ببین در تصویر آخه!

خلاصه که چند سال بعد نزدیک ایام کنکور که می‌شد اون استرس میاد سراغم! بعدش هر وقت اسمش می‌اومد، بعد هر وقت آموزشگاه می‌دیدم! بعد دیگه کم کم کارت دانشجویی و کتاب و جزوه سیمی هم استرس می‌داد! حتی یه بار مداد دیدم اینجوری شدم.

خواستم بگم نگران نباشید نوگلای باغ علم! برید کنکور بدید گند بزنید تو برگه‌ها و هار هار به زندگی بخندید! بالاخره باغ علم هم نیاز به کود داره!

ترانه مربوطه
اگه چشمات منو می‌خواست توی خونتون می‌موندم
اگه کنکور داده بودم صنعتی شریف می‌خوندم

پ‌ن یک
کنکوری‌ها خسته نباشید

پ‌ن دو
پدرا، مادرا، بخدا اگه می‌بینید ام‌اس زیاد شده علتش استرسه! دکتر نشد هم نشد! نکنه پشیمون بشین. آدم موفق اونه که خوب زندگی کنه و هیچ چیزی تو دنیا ارزش اینهمه استرس نداره

پ‌ن سه
اگه درخواست زیاد بود خاطره کنکورم رو می‌نویسم

#دو_یو #مرتضی_درخشان #رییس_جمهور #کنکور #دانشگاه #شریف #قیف #امتحان #سختگیری #مدرسان_شریف #گاج #قلمچی #تو_حاضری_برای_عشقمون_چیکار_کنی #من_حاضرم_کنکور_ریاضی_رتبه_اول_بشم #خرخون #خرنزن #تست #کلید_سوالات #تقلب #غمگینم #چنان_پیرزنی_که_آخرین_سربازی_که_از_جنگ_می_آید_پسرش_است_که_با_لیسانس_الکی_دوسال_پا_کوبیده_الانم_بهش_کار_نمیدن #امید_به_خدا #ومن_الله_التوفیق
Read more
. از دکتر مسعود صابری خواستم ، سری به منزل عزت سینمای ایران بزند که با گشاده رویی پذیرفت و رفت، خداش ...
Media Removed
. از دکتر مسعود صابری خواستم ، سری به منزل عزت سینمای ایران بزند که با گشاده رویی پذیرفت و رفت، خداش خیر دهاد ، روز چهار شنبه از مجید انتظامی جویای احوال استاد شدم گفت ؛ «داره می ره بیمارستان پرونده ی استاد رو بیاره، به دکتر مسعود نشون بده» و خیالم راحت شد که کاری در حد توانم انجام دادم ، این بار می خواستم ... .
از دکتر مسعود صابری خواستم ، سری به منزل عزت سینمای ایران بزند که با گشاده رویی پذیرفت و رفت، خداش خیر دهاد ، روز چهار شنبه از مجید انتظامی جویای احوال استاد شدم گفت ؛ «داره می ره بیمارستان پرونده ی استاد رو بیاره، به دکتر مسعود نشون بده» و خیالم راحت شد که کاری در حد توانم انجام دادم ، این بار می خواستم با مسعود صابری به دیدن استاد بروم که خبر درگذشتش ، منتشر شد ، مجید انتظامی خیلی نگران حال پدر بود ، وضعیتی که به قول خودش خارج از کنترل بود و همه ی کارهای مجید تحت تاثیر این روزهای اضطراری پدر قرار گرفته بود ،
عزت الله انتظامی شاه ماهی سینمای ایران ، جوهر فهم من از بازیگری بود از نوجوانی بی خیالی متفاوت بودنش را احساس می کردم بین زندگی و بازی پرده ی نامریی هنرش بود که مسحورت می کرد بزرگ و بلند مرتبه بود ، حدود دو سال پیش قدم مهمی برای شهر من ایلام برداشت،و خیر مدرسه ساز شد ؛ دعای خیر بچه های ایلام بدرقه ی راهش باد ....
Read more
در کشور دانمارک با قطار سفر میکردم. بچه‌ای بسیار شلوغ می‌کرد... خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر ...
Media Removed
در کشور دانمارک با قطار سفر میکردم. بچه‌ای بسیار شلوغ می‌کرد... خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر آرام باشد برای او شکلات خواهم خرید. آن بچه قبول کرد و آرام شد. قطار به مقصد رسید و من هم خیلی عادی از قطار پیاده شده و راهم را کشیدم و رفتم. ناگهان پلیس مرا خواند و اعلام نمود شکایتی از شما شده مبنی بر اینکه ... در کشور دانمارک با قطار سفر میکردم. بچه‌ای بسیار شلوغ می‌کرد... خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر آرام باشد برای او شکلات خواهم خرید. آن بچه قبول کرد و آرام شد. قطار به مقصد رسید و من هم خیلی عادی از قطار پیاده شده و راهم را کشیدم و رفتم. ناگهان پلیس مرا خواند و اعلام نمود شکایتی از شما شده مبنی بر اینکه به این بچه دروغ گفته ای. به او گفته‌ای شکلات می‌خرم ولی نخریدی!

با کمال تعجب بازداشت شدم! در آنجا چند مجرم دیگر بودند مثل دزد و قاچاقچی! آنها با نظر عجیبی به من می‌نگریستند که تو دروغ گفته ای آن هم به یک بچه! به هر حال جریمه شده و شکلات را خریدم و عبارتی بر روی گذرنامه ام ثبت کردند که پاک نمودن آن برایم بسیار گران تمام شد! آنها گدای یک بسته شکلات نبودند. آنها نگران بدآموزی بچه شان بودند و اینکه اعتمادش را نسبت به بزرگترها از دست بدهد و فردا اگر پدر و مادرش حرفی به او زدند او باور نکند! اما در کشور ما، گول زدن به عنوان روش تربیتی استفاده می شود.

وقتی بچه زمین می‌خورد و والدین زمین را کتک می‌زنند تا کودک آرام شود (کار تربیتی بسیار اشتباه)، وقتی می‌گویند اگر فلان کارو بکنی لولو میاد، اگر با غریبه حرف بزنی می‌دزدنت، اگر فلان کارو کنی کلاغه به بابات خبر می‌ده... یک طفل معصوم باید در ایران گول بخورد تا یاد بگیرد چگونه گول بزند یا گول نخورد.

برگرفته از کتاب: چرا عقب مانده ایم؟
نوشته: دکتر علی محمد ایزدی

Join us: @jarfgroup
instagram.com/jarfgroup

Read more
. این نوا چیست که از پرده جان می شنوم گوش دل باز که اسرار نهان می شنوم پس این پرده چه سوزی و چه سازی است ...
Media Removed
. این نوا چیست که از پرده جان می شنوم گوش دل باز که اسرار نهان می شنوم پس این پرده چه سوزی و چه سازی است که من آتشین نغمه ای از زخمه جان می شنوم آن سروشی که مرا برد به سر منزل شوق دیده هوش به راهش نگران می شنوم نشنید آن چه مرا گوش خرد در همه عمر حالیا مست می ذوقم و آن می شنوم ای نوازنده فکن زخمه، مزن راه دگر که ... .
این نوا چیست که از پرده جان می شنوم
گوش دل باز که اسرار نهان می شنوم
پس این پرده چه سوزی و چه سازی است که من
آتشین نغمه ای از زخمه جان می شنوم
آن سروشی که مرا برد به سر منزل شوق
دیده هوش به راهش نگران می شنوم
نشنید آن چه مرا گوش خرد در همه عمر
حالیا مست می ذوقم و آن می شنوم
ای نوازنده فکن زخمه، مزن راه دگر
که من از ساز پس پرده، فغان می شنوم
با می حال کنار آمد و دل محرم شد
ای بسا راز، چو رفتم ز میان، می شنوم
#سهراب_سپهری #کیاسر #ایران_من
#sohrabsepehri #kiasar #iraneman
Read more
‌‌ آقای رجب طیب #اردوغان رئیس جمهوری #ترکیه دقایقی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ...
Media Removed
‌‌ آقای رجب طیب #اردوغان رئیس جمهوری #ترکیه دقایقی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. ۹۷/۶/۱۶ ‌‌ Mr. Recep Tayyip  #Erdoğan-- the president of  #Turkey-- met with Ayatollah Khamenei, the Leader of the Islamic Revolution, a few minutes ago. 7/9/2018 ‌‌‌‌ ... ‌‌
آقای رجب طیب #اردوغان رئیس جمهوری #ترکیه دقایقی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. ۹۷/۶/۱۶
‌‌
Mr. Recep Tayyip  #Erdoğan-- the president of  #Turkey-- met with Ayatollah Khamenei, the Leader of the Islamic Revolution, a few minutes ago. 7/9/2018
‌‌‌‌
🔻 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام را نزدیکی هرچه بیشتر کشورهای اسلامی و هم افزایی آنها دانستند و گفتند: #اتحاد و همکاری کشورهای اسلامی قطعاً زمینه ساز حل مشکلات منطقه خواهد بود و به همین دلیل استکبار و در رأس آن آمریکا از همکاری و نزدیکی کشورهای اسلامی و شکل‌گیری یک قدرت اسلامی نگران است.
‌‌
🔹️ایشان علت دشمنی و کینه‌ورزی آمریکا با کشورهای اسلامی دارای قدرت را همین نگرانی برشمردند و افزودند: جمهوری اسلامی ایران و ترکیه دو کشور آبرومند و قدرتمند منطقه هستند و انگیزه‌های مشترکی برای دنیای اسلام دارند، بنابراین باید همکاری‌های دو کشور در زمینه های سیاسی و اقتصادی بیش از پیش گسترش یابد.
‌‌
🔸️رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به همکاری‌ها و ارتباطات خوب جمهوری اسلامی ایران و ترکیه از زمان روی کار آمدن جریان اسلام‌گرا، تأکید کردند: لازم است نقاط مشترک هر چه بیشتر تقویت شود.
‌‌
🔹️حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین از مواضع آقای اردوغان درخصوص مسائل #میانمار قدردانی کردند و با اشاره به موضوع فلسطین گفتند: مسئله #فلسطین همواره مهم است و لحظه ای نباید از آن غفلت کرد.۹۷/۶/۱۶
‌‌
#دیدار_خارجی
Read more
<span class="emoji emoji1f631"></span> شاه سلطان #حسن_روحانی . . <span class="emoji emoji274c"></span>یکی از بی تدبیرترین و ضعیف ترین پادشاهان ایران، شاه سلطان حسین صفوی ...
Media Removed
شاه سلطان #حسن_روحانی . . یکی از بی تدبیرترین و ضعیف ترین پادشاهان ایران، شاه سلطان حسین صفوی بود. . . ️وقتی خبر حمله محمود افغان را به اودادند، گفت نگران نباشید به زودی جلوی آنها را می گیریم. . . ️خبر آوردند که محمود افغان در حال پیشروی است، او گفت نگران نباشید کمی که نزدیک تر شود، چنان ... 😱 شاه سلطان #حسن_روحانی
.
.
❌یکی از بی تدبیرترین و ضعیف ترین پادشاهان ایران، شاه سلطان حسین صفوی بود. .
.
♨️وقتی خبر حمله محمود افغان را به اودادند، گفت نگران نباشید به زودی جلوی آنها را می گیریم.
.
.
❗️خبر آوردند که محمود افغان در حال پیشروی است، او گفت نگران نباشید کمی که نزدیک تر شود، چنان او را پس میزنیم که درس عبرت گردد. .
.
‼️خبر آوردند محمود افغان نزدیک پایتخت شده، گفت نگران نباشید به دروازه های پایتخت که رسید جلوی او را می گیریم.
.
.
🆘خبر آوردند که وارد پایتخت شد، گفت چرا اینقدر نگرانید! من منتظر بودم تا وارد شود، اکنون به سربازان دستور میدهم تا به او درس بزرگی بدهند.
.
.
⚫️خبر دادند که محمود افغان قصر را محاصره کرده است.
.
.
🙊 در این لحظه شاه سلطان حسین گفت که چرا سربازان جلوی او را نگرفتند، سپس گفت:❗️الان تدبیر این است که به خواسته او تن در دهیم تا جان اهالی قصر در امان بماند و سر انجام شاه سلطان حسین، تاج شاهی را تسلیم محمود افغان کرد...
.
.
😕واما بشنوید از #شاه_سلطان_حسن_روحانی_کلیدباز
.
.
❌به او گفتند با آمریکا مذاکره نکنید که عاقبت خوبی ندارد،.
.
.
♨️او در جواب دلواپسان گفت: بروید به جهنم ... . .
.
❗️گفتند آمریکا تعهدی ندارد، گفت نگران نباشید #امضای_جان_کری ضمانت اجرای برجام است! و با ذوق زدگی، برجام را امضا کرد و دستور داد جشن بگیرند😒😶
.
.
♦️دلواپسان به روحانی گفتند آمریکا به تعهداتش عمل نکرده و دوباره برخی از تحریم ها را برگردانده است. وی گفتا: نگران نباشید، اینها نقض چندان بزرگی نیست .... .
.
‼️گفتند اروپایی ها هم به تعهداتشان عمل نکرده اند و هنوز چیزی عاید ما نشده. .
.
😬او گفت چرا این خورشید تابان برجام را انکار می کنید😫!
.
.
😠گفت برجام را خدا آورده...
.
.
❗️به او گفتند بانکها هم که هنوز تحریم اند، حتی رئیس بانک مرکزی هم تائید کرده، ولیکن روحانی گفت: نگران نباشید کمی زمان می برد تا به نتیجه برسد، برجام هنوز یک #طفل است... 😱
.
.
♨️گفتند آمریکا می خواهد از برجام خارج شود. .
.
☢گفت اگر چنین کرد، درس بزرگی به او خواهیم داد!😕
.
.
➖سرانجام آمریکا که چندبار برجام را نقض کرده بود و اقدام قاطعی از روحانی ندیده بود، به خود جرات داد و اعلام کرد که من از برجام خارج شدم!😷
.
.
‼️‼️و باز روحانی گفت: نگران نباشید اتفاق خاصی نیافتاده، با اروپایی ها برجام را ادامه میدهیم .... .
.
🚫آری برجام علاوه بر آنکه بد عهدی آمریکایی ها را نشان داد، نشان داد که روحانی
.
.
ادامه در کامنت ها .
.
Read more
. للحق پست نوشت: #شاه_سلطان_حسین_صفوی یکی از بی تدبیرترین و ضعیف ترین پادشاهان ایران، شاه سلطان ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: #شاه_سلطان_حسین_صفوی یکی از بی تدبیرترین و ضعیف ترین پادشاهان ایران، شاه سلطان حسین صفوی بود. وقتی خبر حمله محمود افغان را به اودادند، گفت نگران نباشید به زودی جلوی آنها را می گیریم. خبر آوردند که محمود افغان در حال پیشروی است، او گفت نگران نباشید کمی که نزدیک تر شود، چنان ... .
للحق پست نوشت:
#شاه_سلطان_حسین_صفوی
یکی از بی تدبیرترین و ضعیف ترین پادشاهان ایران، شاه سلطان حسین صفوی بود.
وقتی خبر حمله محمود افغان را به اودادند، گفت نگران نباشید به زودی جلوی آنها را می گیریم.

خبر آوردند که محمود افغان در حال پیشروی است، او گفت نگران نباشید کمی که نزدیک تر شود، چنان او را پس میزنیم که درس عبرت گردد.
خبر آوردند محمود افغان نزدیک پایتخت شده، گفت نگران نباشید به دروازه های پایتخت که رسید جلوی او را می گیریم.

خبر آوردند که وارد پایتخت شد، گفت چرا اینقدر نگرانید! من منتظر بودم تا وارد شود، اکنون به سربازان دستور میدهم تا به او درس بزرگی بدهند.

خبر دادند که محمود افغان قصر را محاصره کرده است.
در این لحظه شاه سلطان حسین گفت که چرا سربازان جلوی او را نگرفتند، سپس گفت:الان تدبیر این است که به خواسته او تن در دهیم تا جان اهالی قصر در امان بماند و سر انجام شاه سلطان حسین، تاج شاهی را تسلیم محمود افغان کرد...
.
واما بشنوید از #شاه_سلطان_حسن_روحانی

به او گفتند با آمریکا مذاکره نکنید که عاقبت خوبی ندارد،.
او در جواب منتقدان گفت: بروید به جهنم ... .
گفتند آمریکا تعهدی ندارد، گفت نگران نباشید #امضای_جان_کری ضمانت اجرای برجام است! و با ذوق زدگی، برجام را امضا کرد و دستور داد جشن بگیرند

گفتند:آمریکا به تعهداتش عمل نکرده و دوباره برخی از تحریم ها را برگردانده است. وی گفتا:نگران نباشید، اینها نقض چندان بزرگی نیست.. گفتند اروپایی ها هم به تعهداتشان عمل نکرده اند و هنوز چیزی عاید ما نشده.
او گفت چرا این خورشید تابان برجام را انکار می کنید

گفت برجام را خدا آورده...
به او گفتند بانکها هم که هنوز تحریم اند، حتی رئیس بانک مرکزی هم تائید کرده، ولیکن روحانی گفت: نگران نباشید کمی زمان می برد تا به نتیجه برسد، برجام هنوز یک #طفل است.

گفتند آمریکا می خواهد از برجام خارج شود.
گفت اگر چنین کرد، درس بزرگی به او خواهیم داد!

سرانجام آمریکا که چندبار برجام را نقض کرده بود و اقدام قاطعی از روحانی ندیده بود، به خود جرات داد و اعلام کرد که من از برجام خارج شدم!

و باز روحانی گفت: نگران نباشید اتفاق خاصی نیافتاده، با اروپایی ها برجام را ادامه میدهیم .... آری برجام علاوه بر آنکه بد عهدی آمریکایی ها را نشان داد، نشان داد که روحانی از عزت ملی فهم چندانی ندارد و هیچ اقدام قاطعی هم بلد نیست!
.
#برجام
#ترامپ
#آمریکا
#روحانی
#معذرت_خواهی
#ما_را_به_خیر_تو_امید_نیست
#شر_مرسان
Read more
... فوتبال سالها بود خوشحالی کره ای ها را ندیده بودیم.سالها چنین تیم بی برنامه ای در رده ملی نداشتیم.تیمی ...
Media Removed
... فوتبال سالها بود خوشحالی کره ای ها را ندیده بودیم.سالها چنین تیم بی برنامه ای در رده ملی نداشتیم.تیمی که سرمربی آن آخرین تمرین خود را در زمین خاکی برگزار کرده و شخصیت بازیکنان و خودش را حفظ نمیکند دستاوردی بهتر از باخت تحقیرآمیز مقابل کشور #میانمار و حذف مقابل #کره_جنوبی ندارد.سرمربی که ... ... فوتبال

سالها بود خوشحالی کره ای ها را ندیده بودیم.سالها چنین تیم بی برنامه ای در رده ملی نداشتیم.تیمی که سرمربی آن آخرین تمرین خود را در زمین خاکی برگزار کرده و شخصیت بازیکنان و خودش را حفظ نمیکند دستاوردی بهتر از باخت تحقیرآمیز مقابل کشور #میانمار و حذف مقابل #کره_جنوبی ندارد.سرمربی که بخاطر مصلحت شاگردان خود را به باختن عادت می‌دهد تا آنها مقابل حریفان قدرتمند قرار نگیرند نباید انتظار بهترین نمایش را از آنها داشته باشد چرا که در بازی مقابل میانمار به شاگردانش می گوید ببازید تا مقابل کره جنوبی قرار نگیرید در نتیجه او همان جا از کره جنوبی چنان هیولایی میسازد که نتیجه جز باخت به همراه ندارد. حال آنهایی که فقط به دلیل تعصب های رنگی و بدون دلایل فنی از نمایش تهاجمی #تیم_ملی_امید مقابل #کره_شمالی تمجید کرده و به نمایش #تیمی_ملی در #جام_جهانی کنایه می زدند کجا هستند؟؟ آنهایی که قبل از جام جهانی اعتقاد داشتند تیم ملی تحقیر شده و کیسه گل می شود اما با وجود کسب بیشترین امتیاز در تاریخ فوتبال ایران با نهایت نمک نشناسی گفتند این ضعیف ترین #اسپانیا و #پرتغال تاریخ بود و #مراکش را با ضد فوتبال و شانسی بردیم بدون آنکه سواد تفکیک فوتبال دفاعی با ضد فوتبال داشته باشند. همان هایی که به برتری کره جنوبی مقابل #آلمان اشاره کردند انگاری کره جنوبی بهترین آلمان تاریخ را شکست داد،آنهایی که با وجود برتری تیم ملی مقابل همین کره جنوبی این تیم را ضعیف ترین تیم تاریخ کره جنوبی دانستند اما همان کره ای که هشت سال در حسرت برد ما است آلمان را شکست داد. احتمالا منتقدان #کارلوس_کی_روش در توجیه دلایل خود این تیم امید کره جنوبی را بهترین کره جنوبی تاریخ می دانند. اما واقعیت این است که در چنین بازی هایی تفاوت کلاس کاری کارلوس کی روش با مربیان درجه دومی مثل #زلاتکو_کرانچار مشخص می شود.آنچه مشخص است موافقان کارلوس کی روش عاشق سینه چاک این مربی نیستند اما نگران هستند چنین روزهایی برای تیم ملی بزرگسالان هم رقم بخورد و طبق معمول منتقدان قبلی خود را کنار کشیده و دوباره با دلایل مختلف خودشان را تبرئه کنند.تفاوت تیم ملی در کلاس این تیم با دیگر تیم های ملی فوتبال ایران است،چرا که کارلوس کی روش برای تک تک آنها جنگیده تا تیم ملی لباس #آدیداس بپوشد، در بهترین کمپ ها مستقر شود، هواپیما و اتوبوس اختصاصی داشته باشد،آشپز مخصوص داشته و البته مرکز مجهزی مثل #پک و #ایفمارک برای این تیم احداث شود. حال اگر مربی قرار است بیاوریم باید قطعا بزرگتر از کارلوس کی روش بوده و اعتبار بیشتری در جهان فوتبال داشته باشد.تمام
Read more
شان دایی را حفظ نکردند ۴۰ میلیون هوادار تقاص پس بدهد؟! دایی به این پولها نیاز ندارد چون احترامش حفظ ...
Media Removed
شان دایی را حفظ نکردند ۴۰ میلیون هوادار تقاص پس بدهد؟! دایی به این پولها نیاز ندارد چون احترامش حفظ نشد کوتاه نمی آید ! دایی ناراحت است ، دایی شاکی است و... تا چشممان کار می کند از این متنهای عاشقانه برای اسطوره فوتبال ایران که البته خورده ای هم نباید گرفت . دایی افتخار فوتبال ایران و یکی از انسانهای ... شان دایی را حفظ نکردند ۴۰ میلیون هوادار تقاص پس بدهد؟! دایی به این پولها نیاز ندارد چون احترامش حفظ نشد کوتاه نمی آید ! دایی ناراحت است ، دایی شاکی است و... تا چشممان کار می کند از این متنهای عاشقانه برای اسطوره فوتبال ایران که البته خورده ای هم نباید گرفت . دایی افتخار فوتبال ایران و یکی از انسانهای دوستداشتنی این مرز و بوم است ، در این که در این پرونده حق با اوست تردیدی نیست اما تکلیف چیست؟ باشگاه بدهکارست ، گرشاسبی می گوید پول نداریم , afc می گوید شوخی نداریم و رضایت شاکیان جلب نشود پرسپولیس از آسیا حذف می شود . طلبکاران تعداد انگشت یک دست است و دانه درشتش دایی ! برای همین هم چند خطی به طلب دایی و ماجراهایش اختصاص دادیم برسیم به اصل مطلب . دود این که احترام دایی را حفظ نکردند به چشم کی می رود؟ بیچاره هواداران این تیم . بنده خداها در زمانی به دنیا آمدن که جز آه و افسوس چیزی ندارند دلخوشی آنها یک تیم است که از چپ و راست ، بالا و پایین تهدید می شود . اسطوره تهدید کند ملالی نیست اما شاکی بودن آرام طبع و هماهی و معمارزاده را کجای دلشان بگذراند؟!ختم کلام پرسپولیس برای این مردم عزیزاست عزیزتر از اسطوره و اسمها. اگر مردمی بودن را سرمشق زندگی قرار می دهیم اگر می گوییم مردم را دوست داریم چهل میلیون نفر نگرانند بدجوری هم نگران، آنها را دریابید. روزبه دلاور
امیدوارم من بعد به جای ذخیره درجه دو گرفتن برای پر کردن لیست و حریف تمرینی اصلی ها ، جوون های با استعداد از پایه به بزرگسال بیان تا ۲۲۰ میلیون هم بدهی روی دستمان نماند
@alidaei
@perspolis
@abbas_esmailbeygi
Read more
@parastou_molaei . @parastou_molaei . <span class="emoji emoji1f308"></span> چرا زنان شوهردار در هوس ترمز می برند ؟! . صرف نظر از انگیزه ...
Media Removed
@parastou_molaei . @parastou_molaei . چرا زنان شوهردار در هوس ترمز می برند ؟! . صرف نظر از انگیزه اصلی اینکه چرا زنان متاهل خیانت می‌کنند، نفس این امر در میان متولدین دهه شصت و هفتاد به شدت روبه گسترش است. موضوع نگران کننده برای من این است که این مهلکه افرادی را به درون خود می‌کشاند که نه می‌خواستند ... @parastou_molaei .
@parastou_molaei .
🌈 چرا زنان شوهردار در هوس ترمز می برند ؟! .
صرف نظر از انگیزه اصلی اینکه چرا زنان متاهل خیانت می‌کنند، نفس این امر در میان متولدین دهه شصت و هفتاد به شدت روبه گسترش است.
موضوع نگران کننده برای من این است که این مهلکه افرادی را به درون خود می‌کشاند که نه می‌خواستند و نه حتی تصورش را می‌کردند که وارد رابطه‌ای دیگر شوند !! اما به خودشان که آمدند دیدند خیانت دارد اتفاق می‌افتد.
زن سی و سه ساله‌ای که با پسر خواهر شوهرش وارد رابطه شده. پسر جوانی که پانزده سال بااو تفاوت سنی دارد، زن هیچ وقت فکرش را نمی‌کرد که شوخی‌ها و تنها شدن‌ها و جای پسرم است و من با فلانی می‌روم خانه، برایش دردسرساز شود.
.
شخصا اعتقاد دارم انسان همچون سایر حیوانات موجودی غریزی و چندآمیزشی‌ست. اما آنچه او را از سایر حیوانات در این مورد مجزا کرد قوه یادگیری و تعقلِ در جهت سازگاری و بقاست. انسان روزی شروع به یادگیری کرد. شروع به فاصله گرفتن از غرایز. .
ما در ایران در آموختنی‌ها بسیار ضعیف عمل کرده ایم. رسوم و سبکی از زندگی وارد جامعه ما شد که متناسب با آنچه ما هستیم و بر ما می‌رود نبود.
ما مهارت ارتباط با دیگران را یاد نگرفتیم. حدومرزها را نمی‌شناسیم‌. محدوده اینکه دختر خاله ما به همسرمان باید چقدر نزدیک بشود را نمی‌دانیم.
محدوده اینکه زنمان با دوست دانشگاهی‌اش که مرد است و قرار است بیرون برود و روی پروژه‌‌شان کار کنند را نمی‌دانیم.
مرزهایش قابل تعریف نیست.
او نباید از زندگی خصوصی تو و همسرت تحت عنوان درددل کردن مطلع شود.
مفهومی به نام «جاست فرند» که ما چندین سال است آن را لق لقه‌ می‌کنیم و یک مفهوم وارداتی‌ست، هیچ کدام از این تعاریفی را شامل نمی‌شود که ما در مناسبت‌هامان آن را به جا می‌آوریم.
جاست فرند شما مشاور شما نیست !!
حد و مرز مشخصی دارد.
ما این مرزها را نمی‌دانیم. .
اصلا برایِ ما نیست. با آن بیگانه هستیم.
چون خودآگاهی نداریم گم می‌شویم. .
توی گروه تلگرامی «انجمن شاعران فلان» آقای فلانی ساعت دو بامداد به شما مسیج می‌دهد که:« بانو، سروده زیبایتان را خواندم،حضور شما در این جمع غنیمت است» .....
.
🌈ادامه متن و نتيجه گيري را در كانال مطالعه فرماييد 🌈
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
🔰 لطفا جهت اطلاع از شرایط مشاوره حضوری و #مشاوره_آنلاین، از طریق شماره های روی پیج اقدام بفرمایید 🔰 .
.
🌈 كليه كليپ ها و پستها را ميتوانيد در كانال جستجو كنيد. 🌈
.
.
#رابطه #ازدواج #خانواده #عشق #مسئولیت #روابط #عاشقانه #آزادی #رهایی #مشاوره #درمان #روانشناسی #روانشناس #هنر
Read more
. با اکستنشن شجاعی دیگه نگران کوتاهی و کم پشتی موهایتان نباشید بدون آسیب به موهای شما حرفه ای ترین خدمات اکستنشن @shojaie.extension در منطقه غرب تهران کراتین طبیعی به جای چسب که باعث جلوگیری از آسیب و ریزش به موها میشود. تنهامرکز ارائه دهنده موهای کاملا از سر چیده شده واقعی طبیعی ... .
✅با اکستنشن شجاعی دیگه نگران کوتاهی و کم پشتی موهایتان نباشید✅
💯بدون آسیب به موهای شما
حرفه ای ترین خدمات اکستنشن
@shojaie.extension
در منطقه غرب تهران💗
💥کراتین طبیعی به جای چسب که باعث جلوگیری از آسیب و ریزش به موها میشود.💥
تنهامرکز ارائه دهنده موهای کاملا از سر چیده شده واقعی طبیعی با دسته بندی ظریف و استاندارد
مزیت های نصب لیزری بر دیگر نصبهای اکستنشن
@shojaie.extension
1⃣در محل اتصال با فاصله ی کمی از ریشه مو نصب میشود بدون هیچ نمایش ظاهری.
2⃣ درصد کمتری از حجم موهای شما درگیر اتصال میشود
3⃣ براحتی میتوانید از کف سرو ریشه ی مو برس بکشید
4⃣ قابلیت شینیون. براشینگ. بستن بصورت دم آسیبی .بدون هیچ نمایش ظاهری
💯اموزش موارد فوق به صورت کاملا تخصصی با سال های سابقه حرفه ای
@shojaie.extension
021 88 69 22 89
0912 36 36 305
آدرس:شهرک غرب خیابان ایران زمین بالاتر از خیابان ششم پلاک 65
💯با مدیرت سرکار خانم مریم شجاعی💯
#اکستنشن_شجاعی #اکستنشن #زیبایی #سالن_زیبایی #بافت_مو #مو #هیژا #سالن_هیژا #ایران #تهران #ایران_زمین #شهرک_غرب #دخترونه #عروس #ایرانی
Read more
🎙 در تمام مدت حصر مهدی کروبی بیش از آن که به فکر سرنوشت خود باشد به فکر مردم و کشور بوده است‌ ‌ سید محمد ...
Media Removed
🎙 در تمام مدت حصر مهدی کروبی بیش از آن که به فکر سرنوشت خود باشد به فکر مردم و کشور بوده است‌ ‌ سید محمد خاتمی با سرکار خانم فاطمه کروبی دیدار و درخصوص آخرین وضعیت مهدی کروبی و مسائل روز کشور گفت‌و‌گو کرد.‌ ‌ رئیس دولت اصلاحات ضمن عرض تسلیت مجدد به سرکار خانم کروبی و تشکر و سپاس از پایداری و بلندهمتی ... 🎙 در تمام مدت حصر مهدی کروبی بیش از آن که به فکر سرنوشت خود باشد به فکر مردم و کشور بوده است‌

سید محمد خاتمی با سرکار خانم فاطمه کروبی دیدار و درخصوص آخرین وضعیت مهدی کروبی و مسائل روز کشور گفت‌و‌گو کرد.‌

رئیس دولت اصلاحات ضمن عرض تسلیت مجدد به سرکار خانم کروبی و تشکر و سپاس از پایداری و بلندهمتی محصوران عزیز تأکید کرد: با تمام موضوعات و مسائلی که فرمودید موافقم و برای آقایان کروبی و موسوی آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم ان‌شاءالله به زودی زود شاهد رفع حصر این عزیزان بزرگوار و سرکار خانم رهنورد و بهره گیری ایران از وجود آنان باشیم.‌

فاطمه کروبی نیز در این دیدار ضمن اشاره به نگرانی حجت الاسلام کروبی درخصوص وضعیت طبقات محروم جامعه تصریح کرد: حجت‌الاسلام کروبی در تمام مدت حصر، بیش از آن که به فکر سرنوشت خود باشند، به فکر مردم و کشور بوده و نگران اوضاع و احوال مردم و لطمه دیدن انقلاب و ایران از خطرات بیرونی و درونی بوده و هستند.‌

همسر مهدی کروبی ادامه داد: حجت الاسلام کروبی ضمن محکوم کردن فشارهایی که به دولت وارد می آید، با انتقاد از کاستی‌ها و کوتاهی‌هایی که در عملکرد مسؤولین مشاهده شده خواستار اقدامات سنجیده، منسجم و فوری مسؤولان برای رفع مشکلات موجود و دفع خطرات از ایران عزیز شدند.‌

فاطمه کروبی پیام مهدی کروبی به تمام مردم ایران را همبستگی برای حفظ کشور خوانده، افزود: حجت الاسلام کروبی از یکایک ایرانیانی که دل در گرو انقلاب و کشور و مردم دارند خواستند از تفرقه بپرهیزند و علی‌الخصوص جریان‌های مختلف اصلاح‌طلب با هماهنگی و انسجام در عمل نشان دهند که به راستی درد مردم و کشور را دارند.‌

‏🇮🇷 با بازنشر این پست رسانه رسمی سیدمحمد خاتمی را به دیگران معرفی کنید‌‌‌
رسانه شمایید 📱‌‌‌‌

‏@khatamimedia


#خاتمی #خاتمی_مدیا
#khatami #khatamimedia
Read more
‌‌ <span class="emoji emoji1f4e2"></span> نظر رهبر انقلاب درباره جلسه سوال از رئیس‌جمهور <span class="emoji emoji270a"></span> جلسه مجلس نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ...
Media Removed
‌‌ نظر رهبر انقلاب درباره جلسه سوال از رئیس‌جمهور جلسه مجلس نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران بود ‌‌ رهبرانقلاب، امروز در دیدار هیئت دولت: ‌‌ ️ امروز «اتحاد و انسجام مسئولان کشور» بیش از هر زمان دیگری لازم است. رؤسای قوا و مسئولان بخشهای مختلف باید پشتیبان و کمک‌کار یکدیگر باشند ... ‌‌
📢 نظر رهبر انقلاب درباره جلسه سوال از رئیس‌جمهور
✊ جلسه مجلس نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران بود
‌‌
🔻 رهبرانقلاب، امروز در دیدار هیئت دولت: ‌‌
🔹️ امروز «اتحاد و انسجام مسئولان کشور» بیش از هر زمان دیگری لازم است. رؤسای قوا و مسئولان بخشهای مختلف باید پشتیبان و کمک‌کار یکدیگر باشند و به‌ویژه همه باید به دولت کمک کنند زیرا دولت در وسط میدان است.
‌‌
🔹️ اختلاف نظر میان مسئولان طبیعی است اما این اختلاف نظرها نباید رسانه‌ای شوند زیرا مردم را نگران و مضطرب می‌کند.
‌‌
🔹️ جلسه دیروز مجلس نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران بود و خداوند به آقای رئیس جمهور و قوه مقننه خیر بدهد که مشترکاً چنین نمایش اقتداری را نشان دادند.
‌‌
🔹️ نمایندگان مجلس از رئیس جمهوری که با بیش از ۲۳ میلیون رأی انتخاب شده است، سؤال می‌کنند و رئیس جمهور نیز با خونسردی و متانت به سؤالها پاسخ می‌دهد و این معنای #مردم_سالاری_دینی است.
‌‌
🔹️ میان انتظارات نمایندگان و واقعیات موجود، شکافی وجود دارد که باید پر شود. مهم آن است که آنچه اتفاق افتاد، یک نمایش با شکوه از قدرت جمهوری اسلامی و #اعتماد_به_نفس مسئولان بود.
‌‌
🔺️ دشمن از جلسه سوال از رئیس‌جمهور به‌دنبال اهداف دیگری بود اما جلسه بسیار خوب دیروز هم رئیس‌جمهور و هم مجلس را #تقویت می‌کند و زمینه‌ساز همکاری‌های بیشتر و نزدیک‌تر شدن دیدگاهها خواهد شد. ۹۷/۶/۷
Read more
. <span class="emoji emoji1f6a8"></span>شرکت توتال اطلاعات نفتی را دزدید و رفت! . <span class="emoji emoji1f539"></span>شرکت فرانسوی نفت #توتال چهارشنبه شب برای دومین بار ...
Media Removed
. شرکت توتال اطلاعات نفتی را دزدید و رفت! . شرکت فرانسوی نفت #توتال چهارشنبه شب برای دومین بار در دو دهه اخیر وزارت نفت ایران را سرکار گذاشت و رسما اعلام کرد در صورتی که آمریکا اجازه ندهد، فعالیت خود را در ایران متوقف می‌کند. . توتال سال 87 نیز ایران را ترک کرد و دقیقا عملی مشابه سال 97 انجام ... .
🚨شرکت توتال اطلاعات نفتی را دزدید و رفت!
.
🔹شرکت فرانسوی نفت #توتال چهارشنبه شب برای دومین بار در دو دهه اخیر وزارت نفت ایران را سرکار گذاشت و رسما اعلام کرد در صورتی که آمریکا اجازه ندهد، فعالیت خود را در ایران متوقف می‌کند.
.
🔹توتال سال 87 نیز ایران را ترک کرد و دقیقا عملی مشابه سال 97 انجام داد. در پی قراردادی که وزارت نفت ایران در سال 79 برای توسعه فاز 11 پارس‌جنوبی (دقیقا همین فازی که امروز نیز در دست توتال است) با توتال بسته بود، این شرکت آمریکایی-فرانسوی با اینکه با وزارت نفت ایران قرارداد همکاری امضا کرده بود، سال 87 به بهانه مخالفت آمریکایی‌ها برای ماندن در ایران، فاز 11 پارس‌جنوبی را رها کرده و عملا وزارت نفت ایران را سرکار گذاشت. آیا تدوین‌کنندگان، طراحان و امضاکنندگان این قرارداد که جزء نخستین تجربه قراردادهای جدید نفتی موسوم به IPC بوده است، نباید امروز پاسخگو باشند؟
.
🔹بیژن زنگنه وزیرنفت پنجشنبه در پی متوقف شدن فعالیت‌های توتال در ایران گفت: «جریمه‌ای مشمول این کار توتال نمی‌شود، فقط آن پولی که این شرکت تاکنون هزینه کرده، به او عودت داده نمی‌شود!» سوال از آقای وزیر نفت این است، شما که یکبار تجربه تلخی در امضای قرارداد با توتال داشتید، چرا یکبار دیگر قراردادی امضا کردید که در صورت ترک توتال، هیچ جریمه‌ای مشمول او نشود؟!
.
🔹وزیرنفت گفته است: «هزینه‌های توتال دیگر عودت داده نمی‌شود.» آقای زنگنه! کل پولی که تو‌تال در ایران هزینه کرده بین 40 تا 60 میلیون دلار است که اغلب آن نیز یا صرف هزینه جاری توتال یا صرف تحقیق، توسعه و پژوهش درباره میادین نفتی ایران شده و به نظر اغلب کارشناسان و متخصصان نفتی خارج کردن این اطلاعات که جزء اسناد محرمانه برای خارجی‌هاست نگران‌کننده است.
.
🔹آیا از توتال تعهد گرفته‌اید که در این حضور حدودا 10 ماهه در ایران، اطلاعاتی را که از ایران خارج خواهد کرد، چه کار خواهد کرد؟ واقعا آیا نمی‌دانستید توتال قصد حضور در ایران را ندارد و فقط برای دزدیدن اطلاعات محرمانه میادین نفتی ایران به کشورمان آمده است؟
.
🔹یکی از ایرادات بزرگ به قرارداد ایران با توتال، محرمانگی قرارداد است.
.
🔹توتال برای اجرای چند کار مهم برای توسعه فاز 11 پارس‌ جنوبی به ایران آمد.
Read more
بر لحاف فلک افتاده شکاف پنبه می بارد از این کهنه لحاف... پارک زیبای ائل گلی تبریز در یک روز سرد و برفي ...
Media Removed
بر لحاف فلک افتاده شکاف پنبه می بارد از این کهنه لحاف... پارک زیبای ائل گلی تبریز در یک روز سرد و برفي زمستان مورخه... ۱۳۹۵/۱۰/۸ گویند که هردرد و بلایی به جهان است تقصیر نمایان شدن موی زنان است چون شال زنان رفته عقب توی خیابان وضعیت اقلیم چنین در نوسان است کولاک به پا گشته به ایلام و سنندج در ... بر لحاف فلک افتاده شکاف
پنبه می بارد از این کهنه لحاف...
پارک زیبای ائل گلی تبریز در یک روز سرد و برفي زمستان مورخه... ۱۳۹۵/۱۰/۸ 👌✋ گویند که هردرد و بلایی به جهان است
تقصیر نمایان شدن موی زنان است

چون شال زنان رفته عقب توی خیابان
وضعیت اقلیم چنین در نوسان است

کولاک به پا گشته به ایلام و سنندج
در حاشیه لوت ببین سیل روان است

عریان شده گیسوی زنی بر لب یک رود
این جرم و گنه موجب خشکیدن آن است

از لرزش اندام زنی بوده به یک رقص
گر زلزله در جهرم و رشت و همدان است

افتاده اگر آتش قهری به پلاسکو
چون موی زنان در ملاء عام عیان است

یا جام شرابی شده نوشیده به یک بزم
طوفان شن و ماسه به اهواز وزان است

یک خواب بدی دیده بزرگی که زساپورت
آتش ز دماوند به حال فَوَران است

گویی که خداوند فقط داخل ایران
آنهم فقط از پوشش زنها نگران است!! 😳😏
Read more
. چند روز پیش با خبر شدیم هکری متشخص صفحه رامبد جوان را دقایقی در دست گرفته و پستی قرار داده كه مضمون ...
Media Removed
. چند روز پیش با خبر شدیم هکری متشخص صفحه رامبد جوان را دقایقی در دست گرفته و پستی قرار داده كه مضمون پست از این قرار بود که «آقای جوان نگران نباشید من شما رو هک نکردم و کاری هم به چت‌های خصوصی‌ات ندارم فقط خواستم بگم حق اون شرکت‌کننده نیست اول بشه».‌‌ بله، واقعا آدم از این حجم ادب و فرهنگ و متانت هکرهای ... .
چند روز پیش با خبر شدیم هکری متشخص صفحه رامبد جوان را دقایقی در دست گرفته و پستی قرار داده كه مضمون پست از این قرار بود که «آقای جوان نگران نباشید من شما رو هک نکردم و کاری هم به چت‌های خصوصی‌ات ندارم فقط خواستم بگم حق اون شرکت‌کننده نیست اول بشه».‌‌ بله، واقعا آدم از این حجم ادب و فرهنگ و متانت هکرهای این سرزمین به خودش می‌بالد.‌‌.. به هرحال ما که دیدیم تب انتخاب قهرمان خنداننده‌شو تا این حد بالا گرفته، یکی از پست‌های صفحه خندوانه را بررسی کردیم؛پست از این قرار بود که «به نظر شما کدام فینالیست اجرای بهتری داشت: الف یا ب؟» و اما کامنت‌ها:
.
الفیتی (طرفدار آقای الف): واقعا این حجم از بی‌احترامی به همدیگه رو نمی‌فهمم.‌‌خب هرکسی یه سلیقه‌ای داره دیگه.‌‌.. مثلا من طرفدار سرسخت آقای الف هستم چه اجراش مزخرف باشه چه نباشه.‌‌ طرفدار واقعی اونیه که بدون دلیل و از روی جبهه‌گیری رای بده.‌‌.. با آرزوی مرگ مخالفان نظرم.

بیتیتی (طرفداری آقای ب): انقدر احساسی و بی‌منطق رای ندید.‌‌..چرا وقتی یکی از شرکت‌کننده‌ها استنداپ اجرا می‌کرد آقای کارشناس می‌‌خندید؟ چرا وقتی یکی از بازیکنان برای دومین بار وقت‌کشی کرد کارشناسا کارت زرد دوم رو بهش ندادن؟ چرا ما تحمل شنیدن نظرات و سلایق مختلف رو نداریم؟ در آخر، آرزوی نابودی همه شما عزیزان رو دارم.‌‌ آرش منقلب: همه‌تون سرتون تو یه آخوره! ملت ما مگه خنده میخواد؟ یه تکونی بخورید؛ من خودم به نشونه اعتراض با خودکار رو دستم یه ساعت کشیدم که عقربه‌هاش پادساعتگرد حرکت می‌کنن.‌‌.. می‌فهمین یعنی چی؟ زنده باد آزادی!
.
ا.‌‌کرمی: ممنونم از برنامه خوبتون فقط یه انتقاد کوچولو داشتم؛ تو رو خدا وقتی یه خواننده دعوت می‌کنید بهش بگید انقدر وسط خوندن مجری خوب برنامه نپره.‌‌.. ممنونم.‌‌ عقاب تیزپر: درود بر ملت غیور ایران زمین! یاران اگر در رای‌گیری خنداننده‌شو بی‌خیال دو فینالیست بشید و به من رای بدید، آخر هفته با جت جنگی در استادیوم آزادی فرود خواهم آمد.‌‌..ووویییییژژژژ [تیک‌آف کرده و برای صرف نان و پنیر و سبزی به آشپزخانه خانه‌اش می‌رود].‌‌
.
رامتین کامنتی: اول اول اول.‌‌.. بالاخره بعد از 15 ماه تلاش و ممارست و سه ترم غیبت، تونستم اولین کامنت رو پای پستتون بذارم.‌‌.. خدایا مرسی.‌‌
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
.از تولیدات موشکی تا مشکلات پوشکی! . .قرار گرفتن دو واژه پوشک و موشک کنار هم فارغ از هم آوایی، گزنده ...
Media Removed
.از تولیدات موشکی تا مشکلات پوشکی! . .قرار گرفتن دو واژه پوشک و موشک کنار هم فارغ از هم آوایی، گزنده و طعنه آمیز است. وقتی در قلب خاورمیانه ای که بوی باروت و خون می دهد قرار گرفته اید نه تنها باید موشک داشته باشید بلکه لازم است بهترین آن را هم برای دفاع در اختیار بگیرید. در این تردیدی نیست. اینجا میان ... .از تولیدات موشکی تا مشکلات پوشکی!
.
.قرار گرفتن دو واژه پوشک و موشک کنار هم فارغ از هم آوایی، گزنده و طعنه آمیز است. وقتی در قلب خاورمیانه ای که بوی باروت و خون می دهد قرار گرفته اید نه تنها باید موشک داشته باشید بلکه لازم است بهترین آن را هم برای دفاع در اختیار بگیرید. در این تردیدی نیست. اینجا میان پشمینه پوش های تندخوی طالبان و داعش نمی شود فقط از گُل گفت. زامبی ها، بو کردن گُل را نمی فهمند، آن را می خورند!
.
.روزگار کودکی که شعر و ترانه کم بود اما گلوله و زخم فراوان، یکی از چیزهایی که در بازی های بچگی می خواندیم شعرهایی مثل این بود: «نه شن داریم نه ماسه/مرگ بر فرانسه»!، «نه تاید داریم نه ریکا/مرگ بر آمریکا»!
.
.چیزی در مورد تحریم نمی دانستیم، اما ماسه و فرانسه در کنار ریکا و آمریکا هم قافیه های خوبی بودند. بزرگترها می گفتند که همه ی دنیا در حال جنگ با ماست و حتی اسلحه نمی فروشند که بتوانیم با صدام بجنگیم.
.
.به دلایل امنیتی هیچوقت اسم بسیاری از آنها که خطر به جان می خریدند و اینور و آنور دنیا می رفتند تا بتوانند اسلحه بخرند برای دفاع از کشور فاش نشد، آنها که می رفتند افغانستان تا خمپاره خمسه خمسه بخرند، می رفتند سوریه و لبنان تا شاید موشک و فشنگ گیر بیاورند... داستان شجاعت های آنها نانوشته مانده است.
.
.ساخت موشک و تقویت قوای دفاعی «یکی» از کارهایی است که ایران به آن نیازمند است. دستکم تا زمانی که این همه دور و برمان پر از صدای انفجار است. رونمایی از این دستاوردها هم به خودی خود قابل توجیه است که روحیه می دهد اما...
.
.اما این روزها بسیاری از مردم با این تناقض ها روبرو شده اند که چطور می شود از پیشرفت گفت اما همزمان یک مسئول دولتی اعلام کند «به دلیل تحریم ها نمی توانیم کارت ملی هوشمند تولید کنیم و به مردم متقاضی بدهیم»! یا «مواد اولیه پوشک وارد نمی شود به همین دلیل گران و نایاب است»!
.
.تکنولوژی ساخت یک کارت ساده پیچیده تر است یا موشک؟ تولید مواد اولیه پوشک دشوارتر است یا غنی کردن اورانیوم؟ اگر در اختیار داشتن آنها نیاز امنیتی است که هست، این موارد ساده هم نیاز زندگی است. دم دستی ترین نیاز ممکن. تلخ و گزنده و اسباب شرمساری است که مسئولان و مدیران کشور با این همه ادعا در مورد تلاش شبانه روزی در چنین مواردی از پاسخ باز می مانند!
.
.قرارمان این بود که هم چرخ سانتریفوژ بچرخد و هم چرخ زندگی مردم! نه اینکه لنگ پوشک شویم! هر اسمی روی این اتفاق بگذارید قابل دفاع نیست. تحریم ها قطعاً موثر است اما تدبیرها کجاست؟! به مردم حق نمی دهید نگران باشند؟ .
✒️
احسان محمدی
Read more
...فوتبال لیگ امسال لیگی بسیار سخت، غیرقابل پیش بینی و البته فرسایشی است. لیگ امسال بر خلاف دو فصل ...
Media Removed
...فوتبال لیگ امسال لیگی بسیار سخت، غیرقابل پیش بینی و البته فرسایشی است. لیگ امسال بر خلاف دو فصل اخیر هنوز مدعی خود را نشناخته چرا که قهرمان دو فصل اخیر آن با بحران محرومیت از نقل و انتقالات و خروج چند ستاره خود که دو نفر از آنها بهترین بازیکن های دو سال اخیر فوتبال ایران بودند مواجه شد. از سویی دیگر ... ...فوتبال

لیگ امسال لیگی بسیار سخت، غیرقابل پیش بینی و البته فرسایشی است. لیگ امسال بر خلاف دو فصل اخیر هنوز مدعی خود را نشناخته چرا که قهرمان دو فصل اخیر آن با بحران محرومیت از نقل و انتقالات و خروج چند ستاره خود که دو نفر از آنها بهترین بازیکن های دو سال اخیر فوتبال ایران بودند مواجه شد. از سویی دیگر استقلال تهران هم با وجود خرید های زیاد هنوز جای خالی امید ابراهیمی، جباروف و مامه تیام را احساس میکند. سه بازیکنی که در کنار مجید حسینی و امید نورافکن از ستون های تیم وینفرد شفر بودند. در واقع استقلال هم به مانند پرسپولیس نصف تیم خود را از دست داده و بازیکن های جدید برای هماهنگی و رسیدن به آمادگی کامل به زمان نیاز دارند. جالب تر آنکه سپاهان و تراکتورسازی هم به علت تغییر زیاد در ترکیب خود به مانند سرخابی ها هنوز به ثبات فنی نرسیده و نتایجی سینوسی دارند‌.در چنین شرایطی و با وجود تعطیلات زیادی که بخاطر اردوهای تیم ملی و جام ملت های آسیا در لیگ ایجاد می شود، مدعیان قهرمانی و حتی کسب سهمیه کارشان به بازی های آخر کشیده خواهد شد. اینکه تیم های دیگر مقابل تیم های مدعی دفاعی و بسته بازی می کنند حکایت جدیدی نیست. همیشه تیم های کوچک مقابل تیم های بزرگ چنین نمایشی ارائه می کردند اما ماجرا این است که تیم های بزرگ از آن سطح فنی استاندارد و کیفیت بازی برخوردار نیستند که بتوانند از لایه های دفاعی تیم های کوچک عبور کنند.حال در این میان بعضی از تیم ها هم با ضد فوتبال چهره لیگ را خراب کردند. اینکه پرسپولیس و استقلال در استادیوم آزادی مقابل دو نماینده فوتبال خوزستان موفق به گلزنی نشده و مساوی می کنند بسیار نگران کننده است چرا که در همین مقطع باید‌ به مصاف دو نماینده قدرتمند فوتبال قطر بروند.آنچه مشخص است عدم خلاقیت تاکتیکی در فاز حمله و پایین بودن سرعت بازی و انتقال توپ بزرگترین مشکل سرخابی های پایتخت بوده که باید برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر فکر برای آن بکنند. در پایان باید گفت هواداران تیم ها برای موفقیت تیم محبوب شان باید صبوری کرده و بدون قضاوت از تیم محبوب شان حمایت کنند. اینکه بعد از چند بازی و بدون در نظر گرفتن شرایط از تیم تان توقع و انتظار بیجا دارید فقط باعث می شود که فشار کاذب روی تیم محبوب تان ایجاد شود

پی نوشت: نظر شما درباره لیگ و شرایط تیم ها چیه؟؟ #فوتبال_با_فواد #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع #پرسپولیس #استقلال #لیگ_برتر #قهرمانی #لیگ_قهرمانان_آسیا #برانکو_ایوانکوویچ #وینفرد_شفر
Read more
... <span class="emoji emoji1f536"></span>️ مشارکت در طرح جمع آوری امضاء برای جلوگیری از تخریب خانه ها و بافت تاریخی شیراز ... 》 لطفا متن ...
Media Removed
... ️ مشارکت در طرح جمع آوری امضاء برای جلوگیری از تخریب خانه ها و بافت تاریخی شیراز ... 》 لطفا متن بیانیه را بخوانید و در صورت علاقه مندی جهت مشارکت در طرح جمع اوری امضا، نام کامل خود را به آیدی ارائه شده ارسال نمایید. ... 🌐 Telegram ID: shiraz_petition ... ... جناب آقای رییس جمهور ... از ... ...
🔶️ مشارکت در طرح جمع آوری امضاء برای جلوگیری از تخریب خانه ها و بافت تاریخی شیراز
...
》 لطفا متن بیانیه را بخوانید و در صورت علاقه مندی جهت مشارکت در طرح جمع اوری امضا، نام کامل خود را به آیدی ارائه شده ارسال نمایید.
...
🌐 Telegram ID: shiraz_petition
...
...
جناب آقای رییس جمهور
...
از آنجایی که شیراز به عنوان یکی از پایگاه های هویت و فرهنگ ایران اسلامی نه تنها متعلق به اهالی ایران، که متعلق به همه فرهنگ دوستان جهان است، حفظ آثار و لایه های تاریخی این شهر از دغدغه های همیشگی فرهنگ دوستان بوده است.
.
به استحضار میرسانیم که طی قرن ها بافت مسکونی و تاریخی شیراز با اماکن متبرکه و مورد علاقه مردم شیراز در مجاورت یکدیگر در همدلی و صلح رشد یافته اند و هر یک به رشد و بالندگی دیگری کمک نموده است و این دو آنچنان در ذهن و فرهنگ ایرانی در هم تنیده اند که همچون یک مجموعه یکپارچه عمل میکنند . یکپارچگی فرهنگی که حاصل آن بالندگی تمدن اسلامی در طی قرن ها بوده است.
.
لیکن در سالهای گذشته برخی این همدلی و تعادل را بر هم زده اند که حاصلی جز تخریب فیزیکی بافت تاریخی و تخریب وجهه و شان اماکن متبرکه در ذهن مردم نداشته است.

شاید تخریب فیزیکی خانه هایی با ثبت تاریخی نگران کننده باشد ولی نگران کننده تر آن است که این تخریب با نام اماکن متبرکه و مورد وثوق قلبی ایرانیان صورت گیرد که همیشه به مهربانی و شفا دهندگی و حمایت از خواسته های مردم شهره بوده اند . این جدایی در طول بیست سال گذشته جز نابودی کالبد معماری میراث ایرانیان و روح دلبستگی به اماکن متبرکه حاصلی نداشته است.
.
لذا ما متخصصین معمار ؛ شهرساز ؛ مرمت ابنیه ؛ جامعه شناس از شما به عنوان برگزیده رای مردم ؛ تقاضا داریم با توجه به رویه اعتدالی دولت در ایجاد توازن ؛ با بازنگری خردمندانه در طرح مصوب شورای عالی معماری و شهرسازی درباره طرح مصوب توسعه حرم شاهچراغ ؛ همدلی و توازن به بافت تاریخی و اماکن متبرکه بازگردد.
.
این بازنگری میتواند الگویی برای همزیستی و توسعه بافت شهری با الگویی اسلامی باشد و موجب شود که این دو بخش همچون قرن های گذشته با هم افزایی همچون دو بال پرنده باعث رشد و بالندگی فرهنگ ایرانی - اسلامی شوند تا شیراز نیز به دوران وضع بی مثالش بازگردد.
.
خوشا شیراز و وضع بی مثالش
خداوندا نگهدار از زوالش
...
》 مرجع: گروه فعالان معماری و شهرسازی ایران
...
Read more
<span class="emoji emoji1f4dd"></span> میروم ، میروی، میرود، میرویم ، میروید ، میروند . رفتن، رفتن و رفتن. دغدغه خیلی از اونهایی بود که ...
Media Removed
میروم ، میروی، میرود، میرویم ، میروید ، میروند . رفتن، رفتن و رفتن. دغدغه خیلی از اونهایی بود که در نمایشگاه دیدم تلخترین سوالی که شاید ده پونزده نفر پرسیدن: - ترکیه خونه چگونه می شه خرید؟ - گرجستان خونه بخرم یا ترکیه؟ - اونجا میشه کار کرد؟ - ترکیه راحت اقامت میده؟ تلخ از این جهت که پَسِ این ... 📝 میروم ، میروی، میرود، میرویم ، میروید ، میروند .
رفتن، رفتن و رفتن.

دغدغه خیلی از اونهایی بود که در نمایشگاه دیدم
تلخترین سوالی که شاید ده پونزده نفر پرسیدن: - ترکیه خونه چگونه می شه خرید؟
- گرجستان خونه بخرم یا ترکیه؟
- اونجا میشه کار کرد؟
- ترکیه راحت اقامت میده؟

تلخ از این جهت که پَسِ این عزم به رفتن نه میل بلکه لاعلاجی بود.

بالای یه میلیون ایرانی در استانبولن و دنبال زندگی بهتر.
بالای یک میلیون در آنکارا، ازمیر و ترابوزان و وان همین وضع رو دارند.

باتومی، تفلیس، باکو، عمان، دبی، استرالیا، آلمان، صربستان، مالزی، تایلند، امریکا، کانادا و ... پر شده از ایرانیانی که به اجبار تن به مهاجرت داده اند. واقعیتی تلخ و تکان دهنده، همه اینهایی که رفته اند هم نیروی متخصصن، هم پول دارند، هم جوانند.

هم پولمان می رود، هم تخصصمان و هم جوانی و نیروی کارمان، می رود به امید شرایطی بهتر از اینجا، با هزاران آرزو و امید.
نمی دانم کی قراره به خودمان بیاییم و جلوی ویرانی رو بگیریم
به خدا با زیاد کردن عوارض و دلار ندادن نمی شه این موج را کنترل کرد
درد را جای دیگر جستجو کنید

چرا باید مهندس مملکت جمع کند برود و بگوید می روم کارگری می کنم.

دیروز یکی رفت، امروز یکی دیگه، فردا هم شاید من و تو به این نتیجه برسیم که رفتن تنها راه چاره است.

خدا می داند برای یه آدم 40،50 ساله رفتن چقدر سخته. .

در کشور غریب امتحان شغلی و امتحان رانندگی می‌دهد و همچنان با قوانین جدید کشور بیگانه دست به گریبان است.به مشکل زبان بر می خورد ،
همچنان به چیزهایی که پشت سرش گذاشته و آمده، فکر می‌کند و گاهی افسوس می‌خورد .
همچنان نگران شرایطش در کشور جدید است...... بروی، جا بیفتی ، کنار بیای و یاد بگیری دیگر عمری نمی ماند
اگر کسی چمدان بست بدانید راهی جز رفتن ندارد.

این مملکت حیفه

پ.ن: توی نظرسنجی هایی که اینور اونور میبینم اکثریت غالب میخوان از ایران برن فقط برای اینکه دنبال ارامش اعصابن.
ما روحمون داره رنده میشه تو این مملکت.واقعا چرا ؟
یک جا بس کنید . یک جا اینهمه خبر بد رو بس کنید. تمومش کنید.
به قول سیامک قاسمی میگه :من به نظرم يه ستادى توى حكومت هست به نام "ستاد حفظ سطح عصبانيت و نارضايتى مردم" !
‏اينا تا مي بينن عصبانيت مردم فروكش كرده يه بامبول تازه راه مي ندازند. يه روز گرانى دلار ، يه روز فيلترينگ تلگرام ، يه روز گشت ارشاد ، يه روز كشور شدن قم ، ...! ‏خدا خيرشون بده، كار سختى دارند والا!( دکتر مرتضی عباد ) 👌👌👌سلام روزتون بخیر دوستان خوبم 🌺💐🌹
Read more
. نظر به کمبود پوشک در بازار و خبر تعطیلی چند کارخانه تولید پوشک در کشور عزیزمان اين حقیر احساس تعهد ...
Media Removed
. نظر به کمبود پوشک در بازار و خبر تعطیلی چند کارخانه تولید پوشک در کشور عزیزمان اين حقیر احساس تعهد کردم و تصمیم گرفتم پژوهشی درباره دلایل کمبود این کالای راهبردي انجام دهم و به تنویر افکار عمومی بپردازم. نتایج این پژوهش ذیلا به عرض ملت عزیز ایران می‌رسد: . دلیل اول- به علت حباب‌های مکرر اقتصادی ... .
نظر به کمبود پوشک در بازار و خبر تعطیلی چند کارخانه تولید پوشک در کشور عزیزمان اين حقیر احساس تعهد کردم و تصمیم گرفتم پژوهشی درباره دلایل کمبود این کالای راهبردي انجام دهم و به تنویر افکار عمومی بپردازم. نتایج این پژوهش ذیلا به عرض ملت عزیز ایران می‌رسد:
.
دلیل اول- به علت حباب‌های مکرر اقتصادی در جامعه و تنش‌های بی‌دلیل روانی در بازار، سفره بسیاری از خانواده‌ها از مواد خوراکی خالی مانده است. در نتیجه براي بسیاری از این خانواده‌ها که فرزندان پوشکی داشتند، چیزی نبود که بخورند. حالا اگر بچه شیرخوار باشد که مادر چون چیزی نخورده امکان شیردهی به فرزند را نداشته و اگر هم بچه‌ در سن غذا خوردن باشد که به طریق اولی اصلا چیزی نبوده که بخواهد بخورد و لابد دائم هم نق می‌زده: «پس من چی بخورم؟» و پدرش به او می‌گفته: «بیا این آب‌قند را بخور!» همان‌طور که می‌دانید باید یک چیزی برود توی دستگاه گوارش آدم تا نیازی به قضای حاجت پیش بیاید و وقتی چیزی نمی‌رود توی دستگاه گوارش پس منطقا چیزی هم بیرون نمی‌آید. به این ترتیب طبق فرمول اقتصادی عرضه و تقاضا، تقاضای پوشک در جامعه کم شد. کارخانه‌های پوشک هی تولید کردند و هی کسی نخرید و آن‌ها ورشکست شدند. حالا که پس از توضیحات رییس‌جمهور ملت متوجه شدند که باید خیال شان راحت باشد و نگران وضع اقتصادی نباشند، حباب‌ها هم خدا را شکر ترکیده و ملت دوباره افتاده‌اند به غذا خوردن. ولی حالا که سیستم گوارشی از تولید به مصرف شده، دیگر کارخانه‌ای نمانده تا پوشک تولید کند و به این ترتیب بحران پوشک کشور را فرا گرفته است.
.
دلیل دوم- علاقه‌ روزافزون مردم به حفظ محیط زیست و طبیعت و مسائل اقلیمی آن‌ها را به شکلی خودجوش واداشته تا در حد توان خود با عوامل مخرب اکوسیستم به مقابله برخیزند. همان‌طور که می‌دانید پوشک هم به خاطر جنس پلیمری‌اش امکان بازگشت به طبیعت را ندارد. این در حالی است که بر خلاف خود پوشک، محتویات یک پوشک نه‌تنها امکان بازگشت به طبیعت را دارد، بلکه سرشار است از غنی‌ترین مواد آلی و معدنی برای تغذیه نباتات. به همین دلیل طی کمپینی با هشتگ «نه_به_پوشک» بسیاری از خانواده‌ها پوشک را از پای بچه‌های عزیز درآوردند و وادارشان کردند در طبیعت کارشان را بکنند. به همین دلیل کارخانه‌های پوشک‌سازی با کمبود تقاضا مواجه شدند و گردش مالی‌شان دچار نقصان شد. اما آقای کلانتری به اطلاع مردم رساندند که لازم نیست آن‌ها این زحمت را متحمل شوند. چون عملا محیط زیستی باقی نمانده تا بخواهیم حفظش کنیم.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
“وطن”. نمادین‌ترین صحنه‌ی امروز رد پای بازیکن مراکش بود روی تن امید ابراهیمی...زخمی که انگار روی ...
Media Removed
“وطن”. نمادین‌ترین صحنه‌ی امروز رد پای بازیکن مراکش بود روی تن امید ابراهیمی...زخمی که انگار روی تن تمام‌مان هست‌. افسانه‌ها همین‌طور ساخته می‌شوند.روزهای سخت ایران، سیاست‌مداران پرماجرا، تنهایی در جهان. تیمی که کمپانی نایک کفش‌های‌اش را از آن دریغ کرد. روح خسته از این روزگار و انگار ما ... “وطن”.
نمادین‌ترین صحنه‌ی امروز رد پای بازیکن مراکش بود روی تن امید ابراهیمی...زخمی که انگار روی تن تمام‌مان هست‌. افسانه‌ها همین‌طور ساخته می‌شوند.روزهای سخت ایران، سیاست‌مداران پرماجرا، تنهایی در جهان. تیمی که کمپانی نایک کفش‌های‌اش را از آن دریغ کرد. روح خسته از این روزگار و انگار ما به این جنگ‌جوها نیاز داشتیم. به وحید امیری و نفس تمام‌نشدنی‌اش، به بیراوند و شیرجه‌های ناب‌اش، به پورعلی گنجی و اقتدارش، به روزبه چشمی که توپ از او رد نشد، به جهان بخش که یک‌تنه به قلب تیم حریف می‌زد و...انگار غم وطن، غم روزگار را با جنگ‌جوهایی که بسیاری امید چندانی به آن‌ها نداشتیم برای لحظاتی فراموش کنیم...ما به قصه‌ها نیاز داریم، ما به جان نیاز داریم، به خنده و حرکت...ما تنها نیستیم. با اشک‌های‌مان هم را در آغوش می‌گیریم. ایران تنها نیست...فوتبال یک ورزش نیست، یک محاسبه و حسابگری ریاضی نیست، فوتبال می‌تواند زخم‌ها را آشکار کند...همان که بورخش را بعد نابیناشدن‌اش باز مفتون می‌کرد، همان که پاموک را وامی‌دارد اذعان کند شکست‌های تیم ترکیه چه‌طور جهان را برای اش رقم می‌زند...امروز در شرایطی تیم ایران یک مسابقه‌ی فوتبال بسیار مهم را برد که انگار ارواحی در زمین حضور داشتند...ارواح مردان و زنانی که نگران این کشور هستند، نگران مردمی که غم‌ کم‌ندارند...من چهره‌های تمام این پسران را به‌خاطر خواهم سپرد. چهره‌هایی که واقعن جنگیدند...جنگیدن همه چیز است در زمین فوتبال و آن‌ها برای جنگیدن شأن پاداش گرفتند. پاداش دادند...برای هزارمین بار جمله‌ی بیل شنکلی کبیر را بخوانید« فوتبال مساله‌ی بین مرگ و زنده‌گی نیست، امری‌ست فراتر از آن» حالا که این شور در این شب تعطیل آرام شود و دوباره به یاد آوریم لحظات‌اش را حس می‌کنیم همه‌ی ما در عین تفرد به هم پیوند خورده ایم. پیوندی که هیچ بیلبورد احمقانه، سرود فرمایشی یا اراجیفِ تبلیغاتی تلویزیون نمی‌تواند رگ و پی‌اش را نابود کند و کسی یا تکه‌ای از ما را حذف کند. تیم فوتبال ایران نفس ما را چاق کرد. چه کسی می‌تواند منکر این باشد که چه قدر ما قصه‌های باشکوه کم داشته‌ایم در این سال‌ها و مدام در حالِ مرور ناکامی‌هامان بوده‌ایم...این برد مال تمام زخم‌خورده‌گان است، نه هیچ مدیر موج‌سواری، نه هیچ کت و شلوار پوش کم‌دانشی، نه هیچ یقه‌در خیابان‌گردی...ما قصه‌ای را تماشا کردیم که کمی نور تاباند بر جان‌مان، بر روح‌مان. ما تنها نیستیم حالا...زخم پهلوی امید ابراهیمی خلاصه‌ی ماجراست.ما همیشه به جهان بازمی‌گردیم...
👆 😢 😢 😢 👍👍
@dr.asal.asadi
Read more
. <span class="emoji emoji26a0"></span>️ نمی‌خواهند با هم متحد شوید... . <span class="emoji emoji1f539"></span>بر روسای اسلام تکلیف است‌ که #اختلافات را کنار بگذارند؛ اگر ...
Media Removed
. ️ نمی‌خواهند با هم متحد شوید... . بر روسای اسلام تکلیف است‌ که #اختلافات را کنار بگذارند؛ اگر #وحدت_کلمه خودشان را حفظ کنند، اگر این اختلافات جزئی را کنار بگذارند، دیگر یهود به #فلسطین طمع نمی‌کند؛ دیگر هندو به کشمیر طمع نمی‌کند. دستهایی که می‌خواهند ذخایر شما را به یغما ببرند، آنها ... .
⚠️ نمی‌خواهند با هم متحد شوید...
.
🔹بر روسای اسلام تکلیف است‌ که #اختلافات را کنار بگذارند؛ اگر #وحدت_کلمه خودشان را حفظ کنند، اگر این اختلافات جزئی را کنار بگذارند، دیگر یهود به #فلسطین طمع نمی‌کند؛ دیگر هندو به کشمیر طمع نمی‌کند.
🔹دستهایی که می‌خواهند ذخایر شما را به یغما ببرند، آنها نمی‌گذارند که #عراق و #ایران با هم متحد بشود؛ ایران و #مصر با هم متحد بشود؛ #ترکیه و ایران با هم متحد بشود. نخواهند گذاشت.
🔻 امام خمینی(ره) ؛ ۲۳آبان۴۴
.
🔸 #اتحاد و همکاری کشورهای اسلامی قطعاً زمینه ساز حل مشکلات منطقه خواهد بود و به همین دلیل استکبار و در رأس آن #آمریکا از همکاری و نزدیکی کشورهای اسلامی و شکل‌گیری یک قدرت اسلامی نگران است.
🔻رهبر انقلاب ؛ ۹۷/۶/۱۶
.
سایت_جامع_امام_خمینی EMAM.COM
.
#امام_خميني #امام_خمینی #رهبر #ایران #إيران #شیعه #إسلام #خمینی #اسلام #خميني #شيعة #مرجعیت #انقلاب #انقلاب_اسلامی #الثورة_الإسلامية

#Iran #khomeini #imamkhomeini #islam #shia #emamkhomeini #islamic_Revolution
Read more
 #روحانی <span class="emoji emoji267b"></span>️ کدام روحانی را باور کنیم؟ <span class="emoji emoji1f530"></span>هفته گذشته برخی مواضع زیکزاکی و ظاهرا انقلابی حسن روحانی، منتقدان ...
Media Removed
#روحانی ️ کدام روحانی را باور کنیم؟ هفته گذشته برخی مواضع زیکزاکی و ظاهرا انقلابی حسن روحانی، منتقدان و مدافعان رئیس جمهور را به واکنش های متفاوت واداشت. مهمترین جملاتی که آقای روحانی در سفر به دو کشور اروپایی گفت: «تهدید به صفر رساندن صادرات نفت ایران، گزافه گویی است. در صورتی که نفت ایران از ... #روحانی ♻️ کدام روحانی را باور کنیم؟ 🔰هفته گذشته برخی مواضع زیکزاکی و ظاهرا انقلابی حسن روحانی، منتقدان و مدافعان رئیس جمهور را به واکنش های متفاوت واداشت. مهمترین جملاتی که آقای روحانی در سفر به دو کشور اروپایی گفت: «تهدید به صفر رساندن صادرات نفت ایران، گزافه گویی است. در صورتی که نفت ایران از منطقه صادر نشود، دیگر کشورها هم قادر به صادرات نخواهند بود. اگر می توانید امتحان کنید تا نتیجه‌اش را ببینید»
وی همچنین بعد از ديدار با رئيس جمهور سوئيس گفت: «با صراحت به آقای رئیس جمهور (سوئیس) گفتم ایران رژیم صهیونیستی را نامشروع می داند و فعالیت هایش را در منطقه تجاوزکارانه می داند». برخی از خواص این جملات حسن روحانی را با توجه به سابقه اقدامات وی، سخنانی متناقض دانستند و برخی نیز، مواضع ظاهرا انقلابی حسن روحانی را تمجید کردند. واکنش های متفاوت اما به آنجا رسید که سردار قاسم سلیمانی از این مواضع روحانی تا حد دستبوسی تقدیر کرد و اتفاقا بخش عمده ای از انتقادات خواص به نامه قاسم سلیمانی، ناظر به ادبیات به کار رفته در نامه وی مبنی بر دستبوسی روحانی بود؛ بسیاری از خواص هم از اظهارات وی مبنی بر «این همان دکتر روحانی است که ما شناخت داشتیم و داریم و می بایست باشد.» تعجب کردند؛ بویژه آنچه که در عمل مکررا از آقای روحانی دیده شده، عدم التزام و اعتقاد به این مواضع است و به همین دلیل، اتخاذ چنین مواضعی تا حدودی سبب دلنگرانی بیشتر انقلابیون می شود!
اما چرا باید نگران بود؟
1- سفر روحانی به دو کشور اروپایی سوئیس و اتریش که بیشتر حافظ منافع آمریکایی ها هستند، حکایت از استمرار اشتباه غرب باوری و چشم امید حسن روحانی به کدخدا دارد. دلدادگی به وعده های سرخرمن اروپا و ترس از اقدامات آمریکا نشان می دهد در نگاه رئیس دولت، درب همچنان بر همان پاشنه می چرخد و سياست دولت همچنان "التماس" است.

2- آقای روحانی در حالی به تهدید کنندگان کشورمان اعلام کرده "در صورتی که نفت ایران از منطقه صادر نشود، دیگر کشورها هم قادر به صادرات نخواهند بود" که در طول چند سال گذشته از پشت تریبون های عمومی، بارها و بارها عناصر داخلی اجرای احتمالی این تهدید را به انواع و اقسام اتهامات نواخته و تضعیف کرده است.

همین آقای روحانی بارها در سخنانی دشمن شادکن، سپاه پاسداران را دولت با تفنگ، نیروهای بسیجی را افراطی و تندرو و برخورداری ایران از موشک را عامل فشار غربی ها و دلیل ابقای تحریم ها و شکست برجام دانسته تا جایی که در روز ارتش و در سخنرانی رژه ... 🔰ادامه در کامنت
Read more
. #آناتومی_افسردگی ، دومین رمان و چهارمین کتابی است که #محمد_طلوعی در حوزه ادبیات داستانی چاپ می ...
Media Removed
. #آناتومی_افسردگی ، دومین رمان و چهارمین کتابی است که #محمد_طلوعی در حوزه ادبیات داستانی چاپ می کند. او پیش تر، مجموعه داستان «من ژانت نیستم»، رمان «قربانی باد موافق» و مجموعه داستان «تربیت های پدر» را به چاپ رسانده است. این رمان ۳ داستان موازی و مستقل از هم را شامل می شود که به نوعی با یکدیگر در ... .
#آناتومی_افسردگی ، دومین رمان و چهارمین کتابی است که #محمد_طلوعی در حوزه ادبیات داستانی چاپ می کند. او پیش تر، مجموعه داستان «من ژانت نیستم»، رمان «قربانی باد موافق» و مجموعه داستان «تربیت های پدر» را به چاپ رسانده است. این رمان ۳ داستان موازی و مستقل از هم را شامل می شود که به نوعی با یکدیگر در ارتباط اند.
پری آتش‌برآب، اسفندیار خاموشی و مهران جولایی ۳ شخصیت اصلی این رمان هستند که قرار است داستان های موازی شان با هم تلاقی کند. پری، دختری است که با انسان های دیگر رابطه ای ندارد. اسفندیار پیرمردی است که تازه به ایران برگشته و مهران هم جوان ثروتمندی است که راه خوشبختی را بلد نیست.
قطار سرگردان، درهای دریافت و آخرین پل، فصل های اصلی این رمان اند که هرکدام به بخش های مختلف تقسیم می شوند.
پیش از شروع رمان، ابتدای کتاب این جمله از نویسنده، درج شده است: خاطره هامان وقتی می میریم کجا می روند؟
در قسمتی از این رمان می خوانیم:
مهران گونی را که تویش اسلحه بود بالا گرفت، گفت: «این رو چه کار کنم؟»
اسفندیار نفهمید توی گونی چیست. هرچه فکر کرد یادش نیامد. گفت: «چه بدونم پسرجون. یه چیزیه دست تو، خودت ببین به چه کاریت می آد.» روزی را یادش آمد که با کارلا و علی به پارک گرونالوند رفته بودند. این خاطره را انگار از ته یک جعبه از انباری درآورده بود. خاطره را اگر با کسی مرور نکنی همین می شود، خاطره را اگر کسی نباشد هرچند وقت یک بار یاد بیاورد، همین می شود. علی را گرفته بود توی بغلش و به پوست ساق هاش دست می کشید. دکترها تشخیص داده بودند خونریزی علی، پورپورای هنوخ شوئن لاین است. گفتند وقتی شانزده ساله شود خود به خود بیماری خوب می شود اما او و کارلا نگران بودند. پاهای علی خونریزی زیر جلدی داشت، روی ران ها و ساق ها و باسن، انگار بچه را کتک زده باشند و بعد برای اینکه از دلش در بیاورند آورده باشندش شهربازی. مردم این طوری خیال می کردند و بعد از اینکه نظرشان به پاهای علی جلب می شد برای اسفندیار و کارلا سر تکان می دادند و می رفتند.

پ. ن : برای خواندن اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید :
https://www.mehrnews.com/news/3991641/آنالیز-آناتومی-افسردگی-تأثیرگذاری-از-عهده-ادبیات-ساقط-شده-است

عنوان : آناتومی افسردگی
نویسنده : محمد طلوعی
@mohammad.tolouei
ناشر : افق
@ofoqpublication
#کتابخوار
#کتابخوار_ادبیات_ایران
Read more
. <span class="emoji emoji1f6a9"></span> #امام_خامنه‌ای:مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام اتحاد کشورهای اسلامی است رهبر معظم انقلاب ...
Media Removed
. #امام_خامنه‌ای:مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام اتحاد کشورهای اسلامی است رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رییس ‌جمهوری #ترکیه و هیئت همراه: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، مهمترین نیاز امروز دنیای ... .
🚩 #امام_خامنه‌ای:مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام اتحاد کشورهای اسلامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رییس ‌جمهوری #ترکیه و هیئت همراه:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام را نزدیکی هرچه بیشتر کشورهای اسلامی و هم افزایی آنها دانستند و گفتند: اتحاد و همکاری کشورهای اسلامی قطعاً زمینه ساز حل مشکلات منطقه خواهد بود و به همین دلیل استکبار و در رأس آن امریکا از همکاری و نزدیکی کشورهای اسلامی و شکل گیری یک قدرت اسلامی نگران است.

ایشان علت دشمنی و کینه ورزی امریکا با کشورهای اسلامی دارای قدرت را همین نگرانی برشمردند و افزودند: جمهوری اسلامی ایران و ترکیه دو کشور آبرومند و قدرتمند منطقه هستند و انگیزه های مشترکی برای دنیای اسلام دارند، بنابراین باید همکاری‌های دو کشور در زمینه های سیاسی و اقتصادی بیش از پیش گسترش یابد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به همکاری‌ها و ارتباطات خوب جمهوری اسلامی ایران و ترکیه از زمان روی کار آمدن جریان اسلام‌گرا، تأکید کردند: لازم است نقاط مشترک هر چه بیشتر تقویت شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین از مواضع آقای اردوغان درخصوص مسائل میانمار قدردانی کردند و با اشاره به موضوع فلسطین گفتند: مسئله #فلسطین همواره مهم است و لحظه ای نباید از آن غفلت کرد.

در این دیدار که آقای #جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز حضور داشت، رئیس جمهور #ترکیه وضعیت منطقه را بحرانی دانست و ابراز امیدواری کرد که در سایه همکاری کشورهای اسلامی مسائل منطقه حل و فصل شود.

آقای اردوغان، پراکندگی و نبود انسجام میان کشورهای اسلامی را از عوامل بروز وضع کنونی برشمرد و گفت: به علت نوع رفتار غرب در قبال کشورهای مستقل اسلامی، اوضاع از حساسیت بیشتری برخوردار است و همین مسئله ایجاب می کند همبستگی و برادری بویژه میان جمهوری اسلامی ایران و ترکیه افزایش یابد. ۹۷/۶/۱۶
.
#خبرگزاری_تسنیم
@tasnimnews_agency
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f534"></span> رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، مهمترین ...
Media Removed
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام را نزدیکی هرچه بیشتر کشورهای اسلامی و هم‌افزایی آنها دانستند و گفتند: اتحاد و همکاری کشورهای اسلامی قطعاً زمینه‌ساز حل مشکلات منطقه خواهد بود و به همین دلیل استکبار و در ...
🔴 رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام را نزدیکی هرچه بیشتر کشورهای اسلامی و هم‌افزایی آنها دانستند و گفتند: اتحاد و همکاری کشورهای اسلامی قطعاً زمینه‌ساز حل مشکلات منطقه خواهد بود و به همین دلیل استکبار و در رأس آن #آمریکا از همکاری و نزدیکی کشورهای اسلامی و شکل‌گیری یک قدرت اسلامی نگران است.

🔴 ایشان علت دشمنی و کینه‌ورزی آمریکا با کشورهای اسلامی دارای قدرت را همین نگرانی برشمردند و افزودند: #ایران و ترکیه دو کشور آبرومند و قدرتمند منطقه هستند و انگیزه‌های مشترکی برای دنیای اسلام دارند، بنابراین باید همکاری‌های دو کشور در زمینه های سیاسی و اقتصادی بیش از پیش گسترش یابد.

🔴 رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به همکاری‌ها و ارتباطات خوب ایران و #ترکیه از زمان روی کار آمدن جریان اسلام‌گرا، تأکید کردند: لازم است نقاط مشترک هر چه بیشتر تقویت شود.

🔴 رهبر انقلاب همچنین از مواضع آقای اردوغان درخصوص مسائل میانمار قدردانی کردند و با اشاره به موضوع فلسطین گفتند: مسئله #فلسطین همواره مهم است و لحظه‌ای نباید از آن غفلت کرد.

🔴 در این دیدار که آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور نیز حضور داشت، رئیس‌جمهور ترکیه وضعیت منطقه را بحرانی دانست و ابراز امیدواری کرد که در سایه همکاری کشورهای اسلامی مسائل منطقه حل و فصل شود.

🔴 آقای اردوغان، پراکندگی و نبود انسجام میان کشورهای اسلامی را از عوامل بروز وضع کنونی برشمرد و گفت: به علت نوع رفتار غرب در قبال کشورهای مستقل اسلامی، اوضاع از حساسیت بیشتری برخوردار است و همین مسئله ایجاب می‌کند همبستگی و برادری بویژه میان جمهوری اسلامی ایران و ترکیه افزایش یابد.


#خبرگزاری_فارس 🇮🇷
Read more
از وقتی که درسرزمین من مردان باغیرت جای خودرا به بچه سوسول هایی مٹل احسان علیخانی دادند عبارت کمبودشوهر ...
Media Removed
از وقتی که درسرزمین من مردان باغیرت جای خودرا به بچه سوسول هایی مٹل احسان علیخانی دادند عبارت کمبودشوهر باب شدکه این بچه سوسول که یک سره مشغول خودنمایی درخزر شهروهتل نارنجستانه شماله با اعتماد به نفس دختران سرزمینم رابااین عبارت نگران کند که:خانم زوووود بله بگو که کمبودشوهره هاااااااا!!!کاش ... از وقتی که درسرزمین من مردان باغیرت جای خودرا به بچه سوسول هایی مٹل احسان علیخانی دادند عبارت کمبودشوهر باب شدکه این بچه سوسول که یک سره مشغول خودنمایی درخزر شهروهتل نارنجستانه شماله با اعتماد به نفس دختران سرزمینم رابااین عبارت نگران کند که:خانم زوووود بله بگو که کمبودشوهره هاااااااا!!!کاش پیام دختران این سرزمین به گوشش برسد که:(نه!کمبود شوهر نیست !کمبودمردواقعیه!کمبودمرد باغیرته!تازمانی که امٹال تو خوشگل خان که همه را به استهزا میگیری قرار شوهران ما باشید بهتر است که مابی شوهر بمانیم!) یک احسان علیخانی در برنامه ماه عسل چیزی گفت که شخصیت دختران ایران را زیر سؤال برد.
او به دختری که برای اولین بار از او خواستگاری شده بود و میخواست به زور بله را بگیرد گفت:خاااااانم شوهر نیست!!! به نظر شما احسان علیخانی می بایست درمورد دختران سرزمینش اینطور بگوید.
آقای علیخانی!شما مگر که هستید که در رسانه ملی شخصیت میلیونها دختر ایرانی را زیر سؤال میبرید؟
باید به ایشان گفت:شوهر هست،امامردی که همت،غیرت و جرات کند مسؤلیت
زندگی را به عهده بگیردنیست.بله مرررررردنیست.............😒
Read more
. تصویری دیده نشده از سکوی جوانان جهان، لاس وگاس طلا: رندی لوئیس از امریکا (هفت سال بعد قهرمان المپیک ...
Media Removed
. تصویری دیده نشده از سکوی جوانان جهان، لاس وگاس طلا: رندی لوئیس از امریکا (هفت سال بعد قهرمان المپیک شد) نقره: سید رسول حسینی از ایران برنز: تاوبولاتوف از شوروی . سهم تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان از شهر کازینوها سه مدال بود. سید رسول و محمد رضایی نقره گرفتند و محمد حسن محبی طلا را به سینه ... .
تصویری دیده نشده از سکوی جوانان جهان، لاس وگاس
طلا: رندی لوئیس از امریکا (هفت سال بعد قهرمان المپیک شد)
نقره: سید رسول حسینی از ایران
برنز: تاوبولاتوف از شوروی
.
سهم تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان از شهر کازینوها سه مدال بود. سید رسول و محمد رضایی نقره گرفتند و محمد حسن محبی طلا را به سینه آویخت.
.
چند خطی در وصف زنده یاد سید رسول حسینی
دلاوری از روستای پاشاکلای ساری كه چه از لحاظ فنی و چه اخلاقی شُهره مازندران و ایران بود. علاوه بر نقره جهانی جوانان، در مقطع سنی بزرگسالان نیز موفق به کسب یک طلا و یک نقره آسیا شد. سید در مسابقات جهانی اسکوپیه نیز عضو تیم ملی کشورمان بود که در پایان به مقام چهارم جهان رسید. علاقمندان به کشتی رقابت دیدنی او و بلوگلازوف شهیر را به یاد دارند که در پایان گرچه دستان نماینده شوروی بالا رفت اما زیر گیری های سید، بلوگلازوف را از نفس انداخته بود!
.
و اما داستان غم انگیز درگذشت سید رسول از زبان عسكری محمدیان:
سید شبی به منزلمان آمد و ما در یک اتاق خوابیدیم. نیمه های شب خواب دیدم که در سالن کشتی هستیم و با هم تمرین کشتی می کنیم که در حین تمرین سید رسول با سر به زمین آمد و نخاعش پاره شد و همه کسانی که در سالن بودند داد می کشیدند. در همین داد و بیداد از خواب بیدار شدم و دیدم که سید رسول آرام و طبق عادت در حالی که دستش زیر سرش است خوابیده. ساعت ها در فکر خواب بدی که دیدم بودم، صبح به سید رسول گفتم که خواب بدی دیدم و او هم گفت به خاطر این خواب تو و برای اینکه نگران نباشی امروز کشتی تمرین نمی کنم و فوتبال و والیبال بازی می کنیم.
بعد از ظهر برای تمرین فوتبال به سمت زمین هندبال رفتیم و مشغول شدیم که سید رسول وسط بازی گفت:
«می خواهم در دروازه بایستم»
او هیچ زمانی بیکار نمی ایستاد و تا بچه ها از دروازه فاصله گرفتند دروازه هندبال را گرفت و مشغول بدنسازی و بارفیکس شد. چون دروازه متحرک بود تحمل نکرد و روی صورت سید رسول فرود آمد. صحنه بسیار بدی بود. یک لحظه خوابم برای من تداعی شد. زانوهایم سست شد و با پایی لرزان به سمت سید رسول رفتم. صورتش بر اثر اصابت سنگین دروازه فرو رفته بود و خون همه صورتش را گرفته بود، من هم بعد از دیدن این صحنه بیهوش شدم.
فردا صبح گفتند که سید رسول فوت کرده است!
.
⁦✍🏼⁩ #جاوید_ادبی
Read more
کوهی از آتش در بیرون شهر برمی فروزند و مردمان نگران و گریان نظاره میکنند سیاوش به تندرستى و چاپکى و ...
Media Removed
کوهی از آتش در بیرون شهر برمی فروزند و مردمان نگران و گریان نظاره میکنند سیاوش به تندرستى و چاپکى و چالاکى به همراه اسب سیاهش از آتش عبور کرده و تندرست بیرون می آید. عبور از آتش سیاوش در بهرام شید (سه شنبه) آخر سال روى داده بود. کاووس کی شادمان بفرمود، از چهارشنبه تا ناهید شید (آدینه) در سراسر ایران ... کوهی از آتش در بیرون شهر برمی فروزند و مردمان نگران و گریان نظاره میکنند
سیاوش به تندرستى و چاپکى و چالاکى به همراه اسب سیاهش از آتش عبور کرده و تندرست بیرون می آید.
عبور از آتش سیاوش در بهرام شید (سه شنبه) آخر سال روى داده بود.
کاووس کی شادمان بفرمود، از چهارشنبه تا ناهید شید (آدینه) در سراسر ایران زمین سه روز و سه شب جشن، شادمانی و سورچرانی برگزار شود
ز آن پس به یاد عبور سرفرازانه سیاوش از آتش و پاکی او، همواره ایرانیان واپسین شبانه بهرام شید (سه شنبه شب) را با پریدن از روى آتش جشن مى گیرند.
Read more
#آیت‌الله_خامنه‌ای در دیدار امروز با هیئت دولت ایران، اختلاف نظر میان مسئولان را طبیعی خوانده اما گفته "این اختلاف نظرها نباید رسانه‌ای شوند زیرا مردم را نگران و مضطرب می‌کند." . رهبر ایران جلسه دیروز مجلس برای سوال از رئیس جمهور را "نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران" خوانده و گفته "خداوند ... #آیت‌الله_خامنه‌ای در دیدار امروز با هیئت دولت ایران، اختلاف نظر میان مسئولان را طبیعی خوانده اما گفته "این اختلاف نظرها نباید رسانه‌ای شوند زیرا مردم را نگران و مضطرب می‌کند."
.
رهبر ایران جلسه دیروز مجلس برای سوال از رئیس جمهور را "نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران" خوانده و گفته "خداوند به آقای رئیس جمهور و قوه مقننه خیر بدهد که مشترکا چنین نمایش اقتداری را نشان دادند."
.
دیروز حسن روحانی در مجلس حاضر شد تا به پنج سوال نمایندگان پاسخ دهد اما نمایندگان از پاسخ‌های رئیس جمهور به چهار سوال قانع نشدند. پیش از این جلسه آقای روحانی دیداری با آقای خامنه‌ای داشته که محتوای آن علنی نشده است.
.
او از "رفتار نامناسب" اروپایی‌ها در برجام و تحریم ها انتقاد کرده و گفته "باید با نگاه شک‌آلود به وعده‌های آنها، از روند مسائل مراقبت جدی کرد." آقای خامنه‌ای گفته است که اگر ایران به نتیجه برسد که حفظ منافع ملی از طریق برجام امکان پذیر نیست آن را کنار می گذارد.
.
رهبر ایران بار دیگر هر گونه مذاکره با آمریکا در هر سطحی را رد کرده و گفته است: "نتیجه مذاکره با مسئولان قبلی آمریکا که حداقل ظاهرساز بودند اینگونه شد، حالا با مسئولان وقیح و هتاک فعلی که شمشیر را برای ایرانی ها از رو بسته‌اند چه مذاکره ای داریم."
.
شما درمورد صحبت‌های امروز آقای خامنه‌ای چه فکر می‌کنید؟
Read more
نشست #شورای_تأمین_آب استان با #آیت_الله_صفایی بوشهری و با حضور #هیئت_علمی و متخصصین دانشگاهی ...
Media Removed
نشست #شورای_تأمین_آب استان با #آیت_الله_صفایی بوشهری و با حضور #هیئت_علمی و متخصصین دانشگاهی ایران در رابطه با تأمین آب استان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار گردید. . آیت الله صفایی بوشهری: ‌ امیدوارم ان شاء الله با تلاش های علمی، دانش بنیان، مدیریت کارآمد و ... نشست #شورای_تأمین_آب استان با #آیت_الله_صفایی بوشهری و با حضور #هیئت_علمی و متخصصین دانشگاهی ایران در رابطه با تأمین آب استان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار گردید.
.
📝آیت الله صفایی بوشهری:

🔻امیدوارم ان شاء الله با تلاش های علمی، دانش بنیان، مدیریت کارآمد و مصرف صحیح و موثر، مشکل آب استان بلکه ایران حل شود و تحولی عظیم در عرصه تولید آب صورت گیرد و این بحران تاریخی در ایران به ویژه منطقه جنوب کشور برطرف شود.
🔻لازم است در تمامی مدیریت ها با یک برنامه ریزی علمی و دانایی محور، یک فرصت صورت بگیرد و نظام ما از آب نه به عنوان یک تهدید بلکه به عنوان یک فرصت در فضای ملی و بین المللی استفاده کند.
🔻استان بوشهر بخاطر شرایط خاص جوی و عدم برنامه ریزی دقیق در سال های خیلی قبل، همیشه دچار بحران آب بوده و به همین خاطر مردم استان همواره در تابستان ها نگران این موضوع بوده اند که این نیاز بود که از دیرباز بر روی این موضوع برنامه ریزی شود.
🔻منابع تامین آب شرب استان از خارج از استان است و این حوزه‌ی خطر برای استان بوده و به همین جهت ما باید منابع آب داخلی داشته باشیم.
🔻با توجه به اینکه سفره های آب های زیر زمینی استان دچار افت شده و بارش نزولات آسمانی هم کم است به همین خاطر باید به تولید آب صنعتی با شیوه های مختلف بپردازیم.
♦️لازم به ذکر است در این نشست، متخصصین عرصه های تأمین آب و سیستم ها و فناوری های نوین شیرین سازی آب دریا مطالب خود را بیان کردند و در آخر تصمیم بر این گرفته شد که در آینده‌ی نه چندان دور، این #آب_شیرین_کن ها در اَشکال مختلف با فنآوری های نوین در استان توسعه پیدا کند.
۱۳۹۷/۵/۱۵
Read more
مرتضی نیک نهاد ! یکسال و یک ماه پیش از بنده(دانشجوی مهاجر خارج از ایران) به بهانه شرکت در فلان اکسپوی ...
Media Removed
مرتضی نیک نهاد ! یکسال و یک ماه پیش از بنده(دانشجوی مهاجر خارج از ایران) به بهانه شرکت در فلان اکسپوی خارجی و نداشتن کردیت کارت مبلغ . 200یورو . قرض گرفتن و امروز بعد از یک ماه از اومدنم به ایران و پیگیری مدام و وعده سر خرمن برای باز پس دادن مبلغ موردنظر,من رو بلاک کردن! ما انسان های `معمولی` جامعه ... مرتضی نیک نهاد ! یکسال و یک ماه پیش از بنده(دانشجوی مهاجر خارج از ایران) به بهانه شرکت در فلان اکسپوی خارجی و نداشتن کردیت کارت مبلغ .
200یورو
. قرض گرفتن و امروز بعد از یک ماه از اومدنم به ایران و پیگیری مدام و وعده سر خرمن برای باز پس دادن مبلغ موردنظر,من رو بلاک کردن!
ما انسان های `معمولی` جامعه به اندازه امسال شما نگران برای جزیره هرمز, خلیج فارس, گرم شدن کره زمین, مهاجرت رو به افزایش دانشجویان ایرانی نیستیم, شعور ما به نگران ماندن برای مرگ اخلاق در جامعه و بی اعتمادی هم وطن به هموطن قد می دهد.
@mortezaniknahad
Read more
سه شنبه؛ <span class="emoji emoji1f53a"></span>️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی: پاسخگو بودن مسوولان ...
Media Removed
سه شنبه؛ ️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی: پاسخگو بودن مسوولان نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت است/ کاخ سفید از پایان جلسه امروز نا امید خواهد شد، چون اتحاد قوا و نهادها تحت نظارت رهبری بیشتر خواهد شد/اساس مبارزه با قاچاق، تولید رقابتی داخلی است/ کارنامه ... سه شنبه؛
🔺️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
پاسخگو بودن مسوولان نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت است/ کاخ سفید از پایان جلسه امروز نا امید خواهد شد، چون اتحاد قوا و نهادها تحت نظارت رهبری بیشتر خواهد شد/اساس مبارزه با قاچاق، تولید رقابتی داخلی است/ کارنامه این دولت در اشتغال درخشان است/ اگر وحدت داشته باشیم، فیضیه که مرکز انقلاب است، محلی نمی شود که عده ای آب به آسیاب دشمن بریزند/اگر واقعا برجام هیچ بود، چرا امروز از خروج امریکا از برجام و رفتن شرکتها از ایران گله دارید؟!/ کشور آرام بود؛ تاریخ دقیق تغییرات نابهنگام و غیر منتظره در کشور، 5 دی 96 است؛ آدرس غلط به مردم ندهید/ بدانید تخریب و سیاه نمایی، زندگی مردم را سیاه می کند/ همه باید در چارچوب قانون به مردم پاسخگو باشند/ تنها دولتی هستیم که با رشد منفی 7.7 درصدی شروع کردیم اما بلافاصله و 9 فصل متوالی رشد مثبت داشتیم/ مجلس و دولت هدف بزرگی بر دوش دارند؛ دشمنان تصور اختلاف از جلسه امروز نکنند/ تلاش من ارتباط نزدیک و برادرانه با مجلس بوده است/ مردم نیز از بیکاری، قاچاق، قیمت ارز، مشکلات بانکی و رکود شکایت و سوال دارند/ مردمی که در 4 سال دولت یازدهم شاهد تحولات مثبت در اقتصاد، فرهنگ و سیاست خارجی و داخلی بوده اند؛ سوال دارند که چرا امروز باید از آینده نگران باشند؟/ مردم سوال دارند که چرا در ماههای اخیر شرایط عوض شددرد بزرگ، تغییر و نگرانی یکباره مردم از آینده است/ اشتغال و گرانی مهم است، اما همه اینها در برابر امید و اعتماد عمومی ناچیز است/ آنچه باید درمان شود، شک مردم به آینده و اقناع به عبور از این شرایط است/ به ملت باید اطمینان دهیم نخواهیم گذاشت ضد ایرانیان کاخ سفید موفق شوند/ قاچاق 25 میلیارد دلاری، در پایان دولت یازدهم به 12 میلیارد دلار کاهش یافت/ سوال باید این باشد که برنامه دولت برای به صفر رساندن این 12 میلیارد دلار چیست؟/ برجام برای رفع قطعنامه های دروغ علیه ملت ایران بود/ برجام دروغ ها را زدود و ثابت کرد برنامه هسته ای ایران صلح آمیز است/ برجام تحریم های مربوط به برنامه های هسته ای را لغو کرد و نه سایر تحریم ها را/ امروز هم با بیش از 300 بانک بین المللی رابطه کارگزاری داریم.
🔻دکتر روحانی، پاسخگو بودن مسوولان را نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تاکید کرد: همه مسوولان باید در چارچوب وظایف و آنچه قانون مقرر کرده است، در مقابل مردم پاسخگو باشند.
ششم شهریورماه1397/هرجا
Read more
نگران کم بودن شیرتان هستید یا می‌ترسید شیر دادن به #نوزاد شما رو ضعیف کنه یا بدنتون رو تغییر بده ؟ #استرس و نگرانیتون رو با همکاران ما در میان بذارید کمکتون میکنن 🤗  اطرافیان در بهبود یا وخیم کردن اوضاع #مادر و نوزاد تاثیر بسزایی دارند. بعضی افراد مدام در حال تزریق حس نگرانی به مادرند. اینها یا #تجربه_زایمان ... نگران کم بودن شیرتان هستید یا می‌ترسید شیر دادن به #نوزاد شما رو ضعیف کنه یا بدنتون رو تغییر بده ؟ #استرس و نگرانیتون رو با همکاران ما در میان بذارید کمکتون میکنن 🤗
 اطرافیان در بهبود یا وخیم کردن اوضاع #مادر و نوزاد تاثیر بسزایی دارند. بعضی افراد مدام در حال تزریق حس نگرانی به مادرند. اینها یا #تجربه_زایمان و #شیردهی خوبی نداشته‌اند یا مامور جمع کردن خاطرات بد زایمان دیگران و ارائه آنها به زن باردار یا شیرده هستند در حالی‌که دوران #بارداری، #زایمان و پس از آن می‌تواند برای مادر زیباترین خاطرات زندگی‌اش را بسازند اما به شرطی که تحت تاثیر رفتار مخرب بعضی‌ها قرار نگیرد حتی‌الامکان از معاشرت با این افراد خودداری کنید. 
@mama_moshaver
اگر نمی‌توانید صراحتا اعلام کنید که می‌خواهید خودتان همه چیز را تجربه کنید، خواهش کنید نظرات‌شان را دیگر پیش شما ابراز نکنند. یادتان باشد کسانی که #شیرخشک را پیشنهاد می‌کنند از همین گروه به شمار می‌روند.
@mama_moshaver

در مقابل این گروه، اطرافیانی قرار می‌گیرند که تجربیات باارزشی دارند و حضورشان در زندگی مادر، پرفایده است. سعی کنید با آنها در ارتباط باشید و صحبت کنید. اشخاصی که از نظر روحی متعادل هستند و دید منطقی و مثبتی به امور دارند، خیلی به دردتان می‌خورند.
@mama_moshaver
@mama_moshaver
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
مشاوره مامایی نغمه
اولین مشاوره تلفنی مامایی در ایران
تهران ۹۰۹۲۳۰۵۱۴۹
شهرستان ۹۰۹۹۰۷۰۶۵۶
تماس از تلفن ثابت
#مشاورماما #مامایی #ماما #مامان #مشاوره #پدر #پدرانه #مادر #مادر #مامامشاور #ماما_مشاور #بارداری #پزشکی #علمی #کودک #midwifery #midwife #mama #mom #dady #baby #boy #hospital #pregnancy #pregnant
Read more
. حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار با نخست وزیر ایتالیا رفتار ایتالیا را در دوران اِعمال تحریمهای ...
Media Removed
. حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار با نخست وزیر ایتالیا رفتار ایتالیا را در دوران اِعمال تحریمهای تحمیلی علیه ایران، منطقی‌تر از برخی کشورهای غربی برشمردند و گفتند: جمهوری اسلامی از پیشرفت روابط با ایتالیا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در بخش همکاریهای اقتصادی استقبال می‌کند. ایشان مسئله ... .
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار با نخست وزیر ایتالیا رفتار ایتالیا را در دوران اِعمال تحریمهای تحمیلی علیه ایران، منطقی‌تر از برخی کشورهای غربی برشمردند و گفتند: جمهوری اسلامی از پیشرفت روابط با ایتالیا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در بخش همکاریهای اقتصادی استقبال می‌کند.

ایشان مسئله مهم در رفت‌وآمد و مذاکرات خارجی را عملیاتی و اجرایی شدن توافقات خواندند و خاطرنشان کردند: بعضی دولتها و شرکتهای اروپایی در رفت‌وآمد به ایران و مذاکره هستند اما محصول این مذاکرات تاکنون محسوس نبوده است. عده‌ای تقصیر این مسئله را به گردن آمریکاییها می‌اندازند که با توجه به سابقه و رفتار آنها این ارزیابی قابل قبول به نظر می‌رسد، همچنان که اکنون نیز در اجرای تعهدات خود در مذاکرات هسته‌ای آنچنان که باید، عمل نمی‌کنند و با اظهارات و اقداماتشان، طرفهای مقابل را از همکاری با ایران می‌ترسانند.

ایشان همچنین با اشاره به اولین سفر اروپایی دکتر روحانی به ایتالیا، نگاه ایران به ایتالیا را نگاهی مثبت و خوش‌بینانه خواندند و افزودند: البته ما این نگاه مثبت را به برخی کشورهای اروپایی نداریم، زیرا نگاه آنها فقط به امریکاست تا طبق دیکته او عمل کنند.

نخست وزیر ایتالیا نیز در این دیدار گفت در ملاقاتهای امروز درباره مسائل مهمی به‌ویژه موضوعات اقتصادی صحبت کردیم و باید سازوکارهای اقتصادی و مالی را اصلاح و تقویت کنیم. اراده ایتالیا کاملاً در جهت احترام به توافقات قرار دارد و بر همین اساس معتقدیم که با توافق هسته ای باید تحریمها علیه ایران برداشته شود و ما نیز نگران نبوده و مصمم هستیم که بر طبق قولی که داده‌ایم، عمل ‌کنیم.

۱٣٩۵/۱/٢۴

#آیت_الله_خامنه_ای
#مقام_معظم_رهبری
#لغو_تحریمهای_ظالمانه
#برنامه_جامع_اقدام_مشترک #برجام
#توافق_هسته_ای
Read more
. با اکستنشن شجاعی دیگه نگران کوتاهی و کم پشتی موهایتان نباشید بدون آسیب به موهای شما حرفه ای ترین خدمات اکستنشن @shojaie.extension در منطقه غرب تهران کراتین طبیعی به جای چسب که باعث جلوگیری از آسیب و ریزش به موها میشود. تنهامرکز ارائه دهنده موهای کاملا از سر چیده شده واقعی طبیعی ... .
✅با اکستنشن شجاعی دیگه نگران کوتاهی و کم پشتی موهایتان نباشید✅
💯بدون آسیب به موهای شما
حرفه ای ترین خدمات اکستنشن
@shojaie.extension
در منطقه غرب تهران💗
💥کراتین طبیعی به جای چسب که باعث جلوگیری از آسیب و ریزش به موها میشود.💥
تنهامرکز ارائه دهنده موهای کاملا از سر چیده شده واقعی طبیعی با دسته بندی ظریف و استاندارد
مزیت های نصب لیزری بر دیگر نصبهای اکستنشن
@shojaie.extension
1⃣در محل اتصال با فاصله ی کمی از ریشه مو نصب میشود بدون هیچ نمایش ظاهری.
2⃣ درصد کمتری از حجم موهای شما درگیر اتصال میشود
3⃣ براحتی میتوانید از کف سرو ریشه ی مو برس بکشید
4⃣ قابلیت شینیون. براشینگ. بستن بصورت دم آسیبی .بدون هیچ نمایش ظاهری
💯اموزش موارد فوق به صورت کاملا تخصصی با سال های سابقه حرفه ای
@shojaie.extension
021 88 69 22 89
0912 36 36 305
آدرس:شهرک غرب خیابان ایران زمین بالاتر از خیابان ششم پلاک 65
💯با مدیرت سرکار خانم مریم شجاعی💯
#اکستنشن_شجاعی #اکستنشن #زیبایی #سالن_زیبایی #بافت_مو #مو #هیژا #سالن_هیژا #ایران #تهران #ایران_زمین #شهرک_غرب #دخترونه #عروس #ایرانی
Read more
. دکتر حسن روحانی رییس جمهور دقایقی پس از سخنان ترامپ مبنی بر خروج از برجام و اعمال شدیدترین تحریم ...
Media Removed
. دکتر حسن روحانی رییس جمهور دقایقی پس از سخنان ترامپ مبنی بر خروج از برجام و اعمال شدیدترین تحریم های هسته ای جدید : امشب شاهد تجربه مهم تاریخی بودیم . . آمریکا بگوید جز چند امضا و بیانیه کی در چارچوب برجام و به نفع مردم ایران عمل کرده است ؟! . برجام توافق بین ایران و آمریکا نیست ؛ برجام توافق بین ... .
دکتر حسن روحانی رییس جمهور دقایقی پس از سخنان ترامپ مبنی بر خروج از برجام و اعمال شدیدترین تحریم های هسته ای جدید :
امشب شاهد تجربه مهم تاریخی بودیم . .

آمریکا بگوید جز چند امضا و بیانیه کی در چارچوب برجام و به نفع مردم ایران عمل کرده است ؟! .

برجام توافق بین ایران و آمریکا نیست ؛ برجام توافق بین المللی و چند جانبه و مورد تایید شورای امنیت است . .
.

از این لحظه توافق ایران و پنج کشور است؛ و پنج به اضافه یک؛ یک کشور را از دست داده است . .

وزارت خارجه در چند هفته آینده با پنج کشور مذاکره کند، اگر ببینیم منافع ما تضمین نخواهد شد؛ تصمیمات مان را به اطلاع مردم خواهم رساند . .

مردم ایران به هیچ وجه نگران اداره کشور نباشند؛ در کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم هیچ مشکلی نخواهد داشت . .
به مردم اطمینان می دهم؛ دولت تمهیدات لازم را از چند ماه پیش اندیشیده است .
.

ما با برجام بدون آمریکا مواجه هستیم کار امشب ترامپ؛ جنگ روانی و فشار اقتصادی است . خوشحالم که یک موجود مزاحم از برجام خارج شد .
.

سازمان انرژی اتمی آماده صدور دستورات بعدی است؛ تا غنی سازی هسته ای را از سر بگیرد . .

همه چیز وابسته به منافع ملی ماست . .

#روحانی
#برجام
#ترامپ
#عهد_شکنی
Read more
. با اکستنشن شجاعی دیگه نگران کوتاهی و کم پشتی موهایتان نباشید بدون آسیب به موهای شما حرفه ای ترین خدمات اکستنشن @shojaie.extension در منطقه غرب تهران کراتین طبیعی به جای چسب که باعث جلوگیری از آسیب و ریزش به موها میشود. تنهامرکز ارائه دهنده موهای کاملا از سر چیده شده واقعی طبیعی ... .
✅با اکستنشن شجاعی دیگه نگران کوتاهی و کم پشتی موهایتان نباشید✅
💯بدون آسیب به موهای شما
حرفه ای ترین خدمات اکستنشن
@shojaie.extension
در منطقه غرب تهران💗
💥کراتین طبیعی به جای چسب که باعث جلوگیری از آسیب و ریزش به موها میشود.💥
تنهامرکز ارائه دهنده موهای کاملا از سر چیده شده واقعی طبیعی با دسته بندی ظریف و استاندارد
مزیت های نصب لیزری بر دیگر نصبهای اکستنشن
@shojaie.extension
1⃣در محل اتصال با فاصله ی کمی از ریشه مو نصب میشود بدون هیچ نمایش ظاهری.
2⃣ درصد کمتری از حجم موهای شما درگیر اتصال میشود
3⃣ براحتی میتوانید از کف سرو ریشه ی مو برس بکشید
4⃣ قابلیت شینیون. براشینگ. بستن بصورت دم آسیبی .بدون هیچ نمایش ظاهری
💯اموزش موارد فوق به صورت کاملا تخصصی با سال های سابقه حرفه ای
@shojaie.extension
021 88 69 22 89
0912 36 36 305
آدرس:شهرک غرب خیابان ایران زمین بالاتر از خیابان ششم پلاک 65
💯با مدیرت سرکار خانم مریم شجاعی💯
#اکستنشن_شجاعی #اکستنشن #زیبایی #سالن_زیبایی #بافت_مو #مو #هیژا #سالن_هیژا #ایران #تهران #ایران_زمین #شهرک_غرب #دخترونه #عروس #ایرانی
Read more
رقابت نابرابر مدرکی در دست نیست اما مصرف سینتول به مرز نگران‌کننده‌ای رسیده. آیا عزمی برای برخورد ...
Media Removed
رقابت نابرابر مدرکی در دست نیست اما مصرف سینتول به مرز نگران‌کننده‌ای رسیده. آیا عزمی برای برخورد با این مساله وجود دارد؟ پیش از هر مسابقه‌ای که قرار است برگزار شود، بخشنامه‌ای منتشر می‌شود که در آن شرایط و ضوابط شرکت در آن مسابقه درج شده است. در این بخشنامه‌ها که معمولاً از روی هم کپی می‌شود ... رقابت نابرابر

مدرکی در دست نیست اما مصرف سینتول به مرز نگران‌کننده‌ای رسیده. آیا عزمی برای برخورد با این مساله وجود دارد؟

پیش از هر مسابقه‌ای که قرار است برگزار شود، بخشنامه‌ای منتشر می‌شود که در آن شرایط و ضوابط شرکت در آن مسابقه درج شده است. در این بخشنامه‌ها که معمولاً از روی هم کپی می‌شود و فقط تاریخ و سالن مسابقه تغییر می‌کند، بندهایی وجود دارد که کسی به آن‌ها توجه نمی‌کند و کارکردی تشریفاتی دارند؛ به طور مثال در بخشنامه‌ها نوشته شده «از شرکت ورزشکارانی که جوش‌های بدخیم و ژنیکو ماستی داشته باشند، جلوگیری به عمل می‌آید»، اما عملاً هیچ اقدامی در این زمینه صورت نمی‌گیرد و حتی ورزشکاری که به شکلی حاد، دچار عارضه ژنیکوماستی است به مقام قهرمانی هم می‌رسد. درباره جوش‌ها که اغلب زیر رنگ بدن پنهان می‌شوند هم چیزی نگویم بهتر است.
اما فراتر از جوش‌های بدخیم و ژنیکوماستی، آنچه که در مسابقات اخیر به چشم می‌خورد، شیوع استفاده از سینتول در میان برخی شرکت‌کنندگان است. در این باره مدرک و مستندی در دست نیست، اما آنچه که از شواهد برمی‌آید و اهل فن تایید می‌کنند، به نظر می‌رسد که برخی از شرکت‌کنندگان به جای تمرین روی عضله ضعیف و تقویت آن، ترجیح می‌دهند با تزریق روغن در عرض چند ثانیه، نقطه ضعف را به نقطه قوت تبدیل کنند!
در دنیای پرورش‌اندام، در بخش حرفه‌ای‌ها، یعنی جایی که استفاده از استروئیدها امری رایج است و کسی به خاطر مصرف دارو سرزنش نمی‌شود، استفاده از سینتول یک تقلب آشکار است و آن‌هایی که به عضلات‌شان سینتول تزریق می‌کنند در میان اهالی بدنسازی مورد تمسخر قرار می‌گیرند. مثل ارنی تیلور بدنسازی که آنقدر به پشت بازوهایش سینتول تزریق کرد که فرم عضله‌اش کاملاً تغییر کرد و اعتبار و شهرتش را کاملاً از دست داد و حالا در مسابقات محلی و آماتوری پرورش‌اندام در ایران، ورزشکارانی هستند که بدون توجه به عوارض و مسائلی که می‌تواند این تزریق‌ها برایشان داشته باشد، به سراغ سینتول می‌روند.
متاسفانه در سال‌های اخیر که مصرف سینتول رواج پیدا کرده، فقط موارد انگشت‌شماری بوده که با فرد خاطی برخورد شده و کسی که از این ماده استفاده کرده به اصطلاح «دیسکالیفه» شده اما به نظر می‌رسد باید مسئولان فدراسیون عزم جدی‌تری برای مقابله با این پدیده داشته باشند و تا دیر نشده، برخورد قاطع‌تری با رواج مصرف سینتول انجام دهند
Read more
. رد شد ، ولی هنوز ردش مانده است ای کاش پشت سرش چشمی داشت و می دید و یا دوربینی بود و از دور به او نشان می ...
Media Removed
. رد شد ، ولی هنوز ردش مانده است ای کاش پشت سرش چشمی داشت و می دید و یا دوربینی بود و از دور به او نشان می داد که هنوز ردش مانده است. یا کسی جرعتش را داشت و به او می گفت که ردش مانده است. کاش وقتی رد می شد، می دید پشت سرش چند نوجوانی که از مدرسه تعطیل شده بودند چگونه به شلوار تنگ و نازکش نگاه می کردند، می دید که ... .
رد شد ، ولی هنوز ردش مانده است

ای کاش پشت سرش چشمی داشت و می دید و یا دوربینی بود و از دور به او نشان می داد که هنوز ردش مانده است. یا کسی جرعتش را داشت و به او می گفت که ردش مانده است.
کاش وقتی رد می شد، می دید پشت سرش چند نوجوانی که از مدرسه تعطیل شده بودند چگونه به شلوار تنگ و نازکش نگاه می کردند، می دید که آن نوجوان به خاطر سن بلوغ و نوجوانیش بعد از دیدن او به چه گناه هایی کشیده شد
ای کاش برمی گشت و می دید پسر مغزه داری را که بخاطر مشکلات مالی هنوز مجرد بود ،چگونه با حسرت و شهوت نگاهش می کرد و هر روز به کنترل نگاه و ایمانش ناتوان تر می شد😭
کاش زمانی که حجاب و پوشش خود را شخصی می دید، برمی گشت و می دید ردش را بر زندگی شخصی جوان متاهلی که وقتی آرایش غلیظش را می دید او را با همسرش مقایسه می کرد😭
کاش می دانست گرگ های انسان نما در پشت سرش چه می گفتند و وقتی دستشان به او نرسید نیت کثیف و مزاحمت های خود را بر سر دختر معصوم دیگری در آوردند
کاش می شد، می رفتم این چیزهایی که ازاو اطلاع نداشت را به او می گفتم، و به اوهم می گفتم که فکر نکند که من در ذهنم او را انسانی فاسد و بدکار می دانم، خداراشکر، این را می فهمم که افراد را از روی ظاهرشان به سیاه و سفید تقسیم نکنم، و حتما او انسان خوب و شریفی است ولی ای کاش آگاه می شد و کسی به او نشان می داد ردش را بر جامعه!
.
اکنون یک سال از آخرین باری که دیدمش گذشته است، همان خیابان ، همان کوچه، و روبروی همان مغازه، نمی دانم چه اتفاقی افتاده که اینقدر تغییر کرده است.او رد شد ،با چادرش🌹
و این بار هم ردش مانده است.! دلم می خواست به او بگویم، کاش برمی گشتی و می دیدی پشت سرت جوان هایی را که وقتی دلشان از سیاهی جامعه گرفته بود و به خاطر پوشش های نامناسب جامعه ، نگران لرزش ایمانشان بودند ، وقتی چادر سیاهت را بر روی سرت می بینند که چگونه آب بر آتش چشم های ناپاک میریزی، شاید ندانی ولی چقدر از ته دل دعایت می کنند🌹
کاش برمیگشتی و رد سبز چادر سیاهت را در تعجب چشمان دختر بدحجاب می دیدی که با خودش می گفت:چگونه یک دختر جوانی مثل من در این گرمای تابستان اینگونه حجابش را محکم و کامل گرفته است!
و می دیدی که چگونه تو را الگوی خود می کند و آرام آرام شال روی سرش از عقب به جلو برمی گردد.🌹
و کاش برمیگشتی و رد سرخ چادرت را در وصیت های شهیدان می دیدی
.
.
#نزديک_خدا
#یه_صلوات_بفرستید_ثوابش_نصف_نصف😉😊
#اللهم_صل_علی_محمد_وال_محمد_وعجل_فرجهم
#حجاب
#عفاف
#دولت
#ایران
#اسلام #شیعه
Read more
And We Are Still In Peace و همچنان در آرامش و امنیتیم. همچنان دم اذان صبح پرنده ها با هم می خونن. همچنان ...
Media Removed
And We Are Still In Peace و همچنان در آرامش و امنیتیم. همچنان دم اذان صبح پرنده ها با هم می خونن. همچنان نصفه شبا سگها باهم برای اهالی محل ایجاد مزاحمت می کنن(با اون صداشون). همچنان باید بریم امتحان بدیم. همچنان کنکور 16 تیر ماهه. همچنان تیم ملی والیبال تو لیگ جهانی بازی داره. همچنان تیم ملی ... And We Are Still In Peace
و همچنان در آرامش و امنیتیم.
همچنان دم اذان صبح پرنده ها با هم می خونن.
همچنان نصفه شبا سگها باهم برای اهالی محل ایجاد مزاحمت می کنن(با اون صداشون).
همچنان باید بریم امتحان بدیم.
همچنان کنکور 16 تیر ماهه.
همچنان تیم ملی والیبال تو لیگ جهانی بازی داره.
همچنان تیم ملی فوتبال دوشنبه با ازبکستان بازی داره (ایشالله می ریم واسه جشن صعود).
همچنان پرسپولیس (تیم اول پایتخت و ایران)تو لیگ قهرمانان آسیا بازی داره.
همچنان خندوانه هست تا روحیه ها عوض بشه.
همچنان پای نیوشا تو گچه(!).
همچنان خوردن گیلاس و زردآلو و هندوونه به راس!
همچنان پنجشنبه ها همشهری جوان میاد.
همچنان ماه رمضونه.
همچنان داریم به گرم ترین روز های سال نزدیک می شیم.
همچنان نفهمیدیم انتگرال و اون هذلولی و سهمی دقیقا کجا کاربرد داره!
همچنان شایع ترین جنگ تو کشور ما جنگ بر سر کنترل تلوزیون تو هرخونه س!
همچنان کل کل و مذاکرات برای روشن بودن یا نبودن کولر ادامه داره.
همچنان تختخواب، بهترین چوب لباسی برای گذاشتن لباساس!
همچنان چشم به راه جام جهانی روسیه ایم.
همچنان نگران بستنی تو فریزیم که تنهاس و سردشه!
پس همچنان زندگی به حالت عادی برقراره....
پس خدا رو شکر....
#peace #امنیت #آرامش #ایران
#درکنارهمیم
Read more
چقدر این نوشته «سهند» خوب است. قبل از اینکه آن را بیاورم، بنویسم که من سالهاست نگران این توهم و دروغ ...
Media Removed
چقدر این نوشته «سهند» خوب است. قبل از اینکه آن را بیاورم، بنویسم که من سالهاست نگران این توهم و دروغ مقامها درباره پیشرفت ایران‌مان هستم. همش دروغ، ریا و بلوف! اما نوشته سهند: اینکه معاون خودت را با لابی و بدون سابقه دیپلماتیک تبدیل کنی به سفیر ایران در فنلاند، بعد با وجود سابقه درخشان در بالارفتن ... چقدر این نوشته «سهند» خوب است. قبل از اینکه آن را بیاورم، بنویسم که من سالهاست نگران این توهم و دروغ مقامها درباره پیشرفت ایران‌مان هستم. همش دروغ، ریا و بلوف!
اما نوشته سهند:
اینکه معاون خودت را با لابی و بدون سابقه دیپلماتیک تبدیل کنی به سفیر ایران در فنلاند، بعد با وجود سابقه درخشان در بالارفتن از دیوار سفارت آمریکا و عنوان « خواهر مری» و تسلط به انگلیسس به زبان فارسی به ترامپ پیام بدهی و همه این قضایا را ربط بدهی به پاشیدن یا از هم نپاشیدن و لعاب مسایل زنان را بکشی رویش، کاری است کارستان در این نمایش مستمر « پلتیک ایرانی»!
Read more
. خانم حضرت امام در نجف شدیدا از نداشتن تلفن نگران بودند؛ هر وقت می‌خواستند با فرزندانشان در ایران ...
Media Removed
. خانم حضرت امام در نجف شدیدا از نداشتن تلفن نگران بودند؛ هر وقت می‌خواستند با فرزندانشان در ایران صحبت کنند باید ساعتها در گرمای ۴۸ درجه در صف اداره تلفن معطل می‌شدند و یا با خجالت به منزل حاج شیخ نصرالله خلخالی می‌رفتند؛ امام اجازه دایر کردن تلفن را نمی‌دادند؛ منزل ایشان تا آخر دوران تبعید در نجف ... .
خانم حضرت امام در نجف شدیدا از نداشتن تلفن نگران بودند؛ هر وقت می‌خواستند با فرزندانشان در ایران صحبت کنند باید ساعتها در گرمای ۴۸ درجه در صف اداره تلفن معطل می‌شدند و یا با خجالت به منزل حاج شیخ نصرالله خلخالی می‌رفتند؛ امام اجازه دایر کردن تلفن را نمی‌دادند؛ منزل ایشان تا آخر دوران تبعید در نجف و تا زمانی که به پاریس رفتند فاقد تلفن بود؛ و امام به همسرشان گفته بودند راضی نیستم از دفتر به ایران تلفن بزنید. حاج سید احمد فرزند امام در نامه ای به ایشان نوشته بود: از خودم پول دارم؛ شما تلفن را دایر کنید پولش را من به آیت الله پسندیده وکیل امام می‌دهم.
امام در جواب نوشتند:
"...راجع به تلفن چیزی ننویسید که: تلفن را بکشید خرجش را می‌دهم. من تلفن نمی‌کشم و شما هم چیزی جز مال فقرا ندارید و خوب است از حالا ملاحظه وجوه شرعیه را تمرین کنید و زیاده روی را احتراز نمایید..."
.
.

پی‌نوشت: ما این امام را و این سید احمد خمینی را دیده‌ایم؛ خیلی ببخشید اگر رفتارهای سیاسی سید حسن خمینی و طفلش به دلمان نمی‌چسبد؛ خیلی ببخشید که وقتی به نام نوه امام، برای این امام با این حد از مراقبت، کاخ می‌سازند، به ما برمی‌خورد؛ خیلی ببخشید...
.
#امام_خمینی
#سید_حسن_خمینی
#سید_احمد_خمینی
#خمینی
Read more
ایران واردات مکمل‌های آمریکایی را ممنوع کرد این تیترِ دیروزِ خبرگزاری ها بود که به نقل از مدیر بخش ...
Media Removed
ایران واردات مکمل‌های آمریکایی را ممنوع کرد این تیترِ دیروزِ خبرگزاری ها بود که به نقل از مدیر بخش مکمل های سازمان غذا و دارو اعلام شد بصورت مختصر و مفید متن خبر این است که : نمونه مشابه مکمل های ورزشی که در داخل توان تولید و یا بسته بندی آن وجود دارد ، اجازه واردات نداشته و البته مکمل هایی که از امریکا ... ایران واردات مکمل‌های آمریکایی را ممنوع کرد

این تیترِ دیروزِ خبرگزاری ها بود که به نقل از مدیر بخش مکمل های سازمان غذا و دارو اعلام شد
بصورت مختصر و مفید متن خبر این است که : نمونه مشابه مکمل های ورزشی که در داخل توان تولید و یا بسته بندی آن وجود دارد ، اجازه واردات نداشته و البته مکمل هایی که از امریکا وارد می شدند از این پس حق ثبت سفارش جدید نخواهند داشت
در صورت عملی شدن این بخشنامه ، پیامدهای زیر را میتوان متصوّر شد:
-خروج شرکتهای نماینده از بازار و از بین رفتن تلاش چند ساله آنها در این عرصه -محدود شدن حق انتخاب مصرف کنندگان
-از بین رفتن قرارداد های اسپانسری این شرکت ها با ورزشکارانشان

نمایندگان مکمل های ورزشی امریکایی که بعضا هر کدام با ورزشکاران زیادی قرارداد دارند و انها را تحت حمایت خود قرار داده اند، حالا با وضعیت نگران کننده ای روبرو خواهند بود
آنها باید یا به دنبال گرفتن نمایندگی محصولات اروپایی بروند یا بحث تولید را در پیش بگیرند که هردو این موارد بسیار زمانبر است
این قانون برای ثبت برندهای جدید امریکایی از همین حالا اجرا می شود و برای برندهایی که مجوز دارند ، وارداتشان تا پایان سال جاری میتواند صورت گیرد و از سال اینده انها نیز میبایست به فکر راه دیگری برای فعالیت باشند

پی نوشت :گویا این محدودیت ها در بحث واردات مشمول مکمل های اروپایی نمی شود

با شرایط سیاسی موجود به هیچ وجه به مکمل های بدون مجوز نباید اعتماد کرد
مرزهای ایران به شکلی است که قاچاق این محصولات که فضای زیادی را به جهت حمل و نقل به خود اختصاص می دهند ، ریسک بسیار بالایی را می طلبد
بنابراین در بازار بدون مجوز ، گزینه تقلب را نسبت به واردات قاچاق، متحمل تر بدانید
Read more
 #repost @banooyeperspolisi کارلوس کیروش،برای تو می نویسم برای تو که الگوی اخلاقیَت خرس گیریزلی ...
Media Removed
#repost @banooyeperspolisi کارلوس کیروش،برای تو می نویسم برای تو که الگوی اخلاقیَت خرس گیریزلی است همانقدر مهاجم ،همانقدر کشنده و همانقدر بی منطق برای تو می نویسم که نمک سفره ای که بر سرش نشسته ای روی زانوانت است همینکه از سفره ای برخیزی می تکانی اش تا با خیال راحت به صاحب سفره حمله کنی و ... #repost @banooyeperspolisi
کارلوس کیروش،برای تو می نویسم
برای تو که الگوی اخلاقیَت خرس گیریزلی است
همانقدر مهاجم ،همانقدر کشنده و همانقدر بی منطق
برای تو می نویسم که نمک سفره ای که بر سرش نشسته ای
روی زانوانت است
همینکه از سفره ای برخیزی می تکانی اش تا با خیال راحت
به صاحب سفره حمله کنی و از هم بِدَرانی اش بی آنکه دینی به شانه هایت
سنگینی کند...از جانب خودم برایت می نویسم
تا کسی نگوید نظر ما فلان است و بهمان
من تنها از جانب خودم می نویسم از جانب حق خودم
بر سفره ای که تا خِرتِناق ازش خورده ای و سیر گشته ای
از دیشب تا همین حالا ،لحظه ای دهانت را نمی بندی
مدام پشت سر هم می بافی تا مبادا کمی از جان ما بی اثر از پنجه هایت بماند
حافظه تاریخیت که ول معطل است
اما کمی اسطوخودوس بخور تا به یادت بیاید
طارمی را برانکو کنار نگذاشت و اگر بیشتر دوست داری بر طبل رسواییت بکوبی
باشد به مصاحبه طارمی رجوع کن که صراحتا گفت اگر در پرسپولیس
می ماندم تیم ملی را از دست میدادم!!! لابد بابای من این شرط را برایش گذاشته بود نه شما؟!
برانکو برادرش را می آورد دایی برادرش را ،شفر پسرش را
شما هم فرزند خوانده ات یا همان هم خوابه ات!!!هر کدام که هست
به ما چه مربوط اما به شما هم چه مربوط؟؟؟
برانکو در ایران تجارت دارد نوش جانش به شما چه مربوط؟
مگر ما پا پی قرارداد چند میلیاردیت با بانک سامان شده ایم؟
مگر نه اینکه در تمام دنیا مربیها و بازیکنها حق اینکار را دارند؟
حالا اصلا به ما چه ماجرای خانزاده و آزمون و بقیه! نوش جانتان
از اوکراینیها گفتید به شما چه مربوط؟مگر ما از بیت آشورِ رو به زوال
و دعوت ده دقیقه ایَش پرسیدیم؟ از دانیل داوریها و امثالهم چه؟
پروفسورها سم ندارند حضرت آقا،علم دارند و دانش درست همانچیزی که دلالها ندارند
شما چند سالیست تمام منتقدانتان را مار و عقرب میبینید
میدانید چرا؟چون خودتان عجیب خوش خط و خالید
پس نگران نباشید سمی به جانتان رسوخ نمیکند!
اگر به باز شدن دهان است خیالت راحت دهان ما گشادتر است آقا
پیغام داده اید گرشاسبی برانکو را ساکت کند
پیغام میدهیم تاج دهانت را گل بگیرد این به آن در
پیغام داده ای ایران جای شما و برانکو با هم نیست مردم انتخاب کنند یا شما یا برانکو
چه بهتر حضرت همایون
اولین دو راهی دست چپ به جهنم ختم میشود
خدانگهدارتان...در را راهم محکم ببندید
خوش بو نبودید میترسیم رقصتان در باد شهریاری این بوی بد را از لای در بیاورد
دوباره حالمان را بد کند...!!!
راستی یادت باشد:
ما بزدلها دستمان سنگین است برادر
ریسک امتحانش با شما✋
Read more
پرسپولیس برای دومین سال پیاپی و هفته ها پیش از پایان فصل قهرمان شده است. رکوردهای مختلفی جابه جا شد ...
Media Removed
پرسپولیس برای دومین سال پیاپی و هفته ها پیش از پایان فصل قهرمان شده است. رکوردهای مختلفی جابه جا شد و قطعا این احتمال که ارتش سرخ چنین رویه ای را ادامه بدهد برای بعضی نگران کننده است. این گونه است که این روز ها شاهد اتفاقات عجیب و غریبی هستیم که اقتدار پرسپولیس را نشانه گرفته است. به نام پرسپولیس و به ... پرسپولیس برای دومین سال پیاپی و هفته ها پیش از پایان فصل قهرمان شده است. رکوردهای مختلفی جابه جا شد و قطعا این احتمال که ارتش سرخ چنین رویه ای را ادامه بدهد برای بعضی نگران کننده است. این گونه است که این روز ها شاهد اتفاقات عجیب و غریبی هستیم که اقتدار پرسپولیس را نشانه گرفته است. به نام پرسپولیس و به بهانه اتحاد بر پرسپولیس می تازند و اتحاد سرخ را نشانه گرفته اند. یک روز بر سرمربی می تازند و روز دیگر مدیریت باشگاه را نشانه می روند. به دسته بندی ها دامن می زنند و به شکلی آشکار با تحریک هواداران تلاش دارند از احساسات و تعصب آن ها به سود اهداف خود و به زیان پرسپولیس بهره ببرند. جالب اینکه آن ها بیانیه هم می دهند و برای باشگاه تعیین تکلیف می کنند. حتی بدیهی ترین قوانین نقل و انتقالات را نمی دانند و خواسته هایی را مطرح می کنند که اصلا امکان انجام آن وجود ندارد . حیرت آور اینکه تهدید به آشوب هم میکنند و می خواهند کار نشدنی، شدنی شود.
آن ها خوب می دانند ثبات، اتحاد و اعتماد در پرسپولیس باعث تداوم موفقیت ها خواهد بود. می خواهند پرسپولیس را در همان مسیر بی ثباتی و رفتارهای هیجانی قرار دهند که پس از قهرمانی سال ۸۷ قرار گرفت و نزدیک به یک دهه زمان نیاز بود تا قهرمان ایران از خاکستر آتشی که برافروخته شده بود، قد علم کند. ما هواداران پرسپولیس نمی خواهیم شاهد تکرار دوباره تاریخ باشیم.
باید بسیار مراقب باشیم که تحت تاثیر ظاهر و حرف های به ظاهر دلسوزانه و متعصبانه آن ها قرار نگیریم. پرسپولیس اگر امروز قهرمان بلامنازع ایران است به خاطر همان حمایت هایی است که دو فصل قبل در روزهای ناکامی از آن، انجام دادیم. اعتماد و حمایت ما نتیجه اش را نشان داد و حالا قرار نیست به واسطه ما فضا را به شکلی درآورند که حتی بازیکنان جرات ادامه حضور در پرسپولیس را از دست بدهند. اجازه نمی دهیم با سوءاستفاده از ما ، این بهشت را به جهنمی بدل سازند که همه از آن فراری باشند.
ما هواداران پرسپولیس ضمن دعوت یکدیگر به هوشیاری، از باشگاه پرسپولیس، کانون هواداران باشگاه و وزارت ورزش و جوانان می خواهیم در مقابل این تهدید ها و خطر سکوت نکرده و تحت تاثیر آن ها قرار نگیرند. همچنین می خواهیم از مبادی رسمی به ویژه پلیس برای جلوگیری از ادامه برخوردهای این افراد ، اقدام لازم صورت بگیرد. و از ابزار های قانونی استفاده شود.
⭐️⭐️⭐️⭐️
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Read more
. اجازه بدهید برنامه آماده سازی تیم را توضیح دهم. تقریبا 60 تا 55 درصد بازیکنان ما خارج از کشور هستند ...
Media Removed
. اجازه بدهید برنامه آماده سازی تیم را توضیح دهم. تقریبا 60 تا 55 درصد بازیکنان ما خارج از کشور هستند و بقیه در داخل کشور هستند. لیست ما هنوز هم باز است و کادرفنی تیم ملی هر هفته همه بازیکنان را نگاه می کند. همه بازی ها در تهران و خارج از تهران ضبط و بررسی می شوند. تمامی کادر همه بازیکنان را هر هفته می بینند. در ... .
اجازه بدهید برنامه آماده سازی تیم را توضیح دهم. تقریبا 60 تا 55 درصد بازیکنان ما خارج از کشور هستند و بقیه در داخل کشور هستند.
لیست ما هنوز هم باز است و کادرفنی تیم ملی هر هفته همه بازیکنان را نگاه می کند. همه بازی ها در تهران و خارج از تهران ضبط و بررسی می شوند. تمامی کادر همه بازیکنان را هر هفته می بینند.
در 30 روز آینده لیست 35 نفره را اعلام خواهیم کرد. لیست 35 نفره ما هنوز بسته نیست و هر ماه ممکن است بازیکنی اضافه و یا کم شود.
بعد از گذشت 7 سال کار در ایران می توانم بگویم 60 تا 65 درصد از لیست تیم ملی بسته شده است. البته امکان مصدومیت و افت بازیکنان وجود دارد. باید با تک تک بازیکنان تا لحظه آخر کار کنیم و همه این بازیکنان مستحق این هستند که با ما کار کنند. برنامه های ما تا آخرین لحظه به این شکل است.
یک مثال برای شما می زنم. وقتی 7 سال قبل یک دروازه بان داشتیم با 100 بازی ملی ولی دروازه بان دوم ما، صفر بازی ملی داشت. بعد از 7 سال ما 5 دروازه بان آماده برای حضور در جام جهانی داریم. حتی در جام جهانی 2014 ما اگر قوچان نژاد را نداشتیم، همه نگران بودند اما الان 6 مهاجم آماده یعنی کاوه، سردار، علی پور، انصاری فرد، طارمی و قوچان نژاد را دارد. هنوز هم شما خوشحال نیستید.
هنوز خوشحال نیستیم. نمی دانم چه چیزی شما را خوشحال می کند.
تنها چیزی که شما را خوشحال می کند، افرادی هستند که تفرقه ایجاد می کنند. از زندگی و فوتبال لذت ببرید.
شما چرا کاری که ما در تیم ملی می کنیم را انجام نمی دهید؟ همه ما در تیم ملی خوشحال هستیم. دوست داشتم امروز همه رسانه ها در رختکن باشند. ابتدا باید بگویم نوروز نزدیک است و به همه شما تبریک می گویم. از آقای جوادی و معتمد کیا می خواهم که همه افراد به داخل رختکن بیایند. ما هیچ چیز برای پنهان کردن نداریم و لطفا به داخل رختکن بیاید و ببینید همه خوشحال هستند. من و بازیکنان حقوق نگرفتیم اما خوشحالیم. هیچ ایرادی ندارد. قرارداد من را می خواهید ببینید؟ خیلی نگران قرار داد من هستند. از آقای معتمد کیا می خواهم قرارداد من را کپی کند و به شما بدهد. بعضی من را با این موضوع تهدید می کنند. قرارداد من مورد تایید فدراسیون و فیفا است. خواهشا قرارداد من را ببینید و هیچ ایرادی ندارد ولی خواهش می کنم خوشحال باشید. اگر راجع به تعطیلات سوالی دارید، مطرح کنید.
ادامه دارد...
Read more
 #دستپخت_لیبرالیسم (۲) . . ما منکر زحمات تیم مذاکره کننده نیستیم، اما خوب میدانیم که خلا  های جبران ...
Media Removed
#دستپخت_لیبرالیسم (۲) . . ما منکر زحمات تیم مذاکره کننده نیستیم، اما خوب میدانیم که خلا  های جبران ناپذیر برجام نیز انکار شدنی نیست و از شما مطالبه داریم آقای رئیس جمهور! . ما میخواهیم بدانیم تکلیف اقتصادمان چه می شود؟ از عوام فریبی شما و سرگرم کردن مردم با دلار و تلگرام خسته شده ایم! از آینده ... #دستپخت_لیبرالیسم (۲)
.
.
ما منکر زحمات تیم مذاکره کننده نیستیم، اما خوب میدانیم که خلا  های جبران ناپذیر برجام نیز انکار شدنی نیست و از شما مطالبه داریم آقای رئیس جمهور! .
ما میخواهیم بدانیم تکلیف اقتصادمان چه می شود؟ از عوام فریبی شما و سرگرم کردن مردم با دلار و تلگرام خسته شده ایم!
از آینده ی برجام هم از همان ابتدا نا امید بودیم!
بگویید برای فقر مردممان چه برنامه ای دارید؟
.
آیا مشکل اقتصاد ما کولبر های بانه بودند که از نان خوردن ساقطشان کردید؟
یا مشکل، این بی سر و سامانی وضعیت معیشت مردم است که جز شما کسی متولی رسیدگی به آن در سطوح اجرایی نیست؟
.
آقای روحانی!
دست از سر برجام بردارید! به داخل برسید!
.
تمام کاسه کوزه های برجام را بر سر ما بشکنید، نامه ی خود برای فیلتر تلگرام را حاشا کنید و همه چیز را به گردن رهبر مظلوم انقلاب و مقتدای مردم بیندازید، به دروغ هایتان ادامه بدهید و جان ما را به لب برسانید! ما مقابل تمام این بی منطقی ها سکوت خواهیم کرد، فقط شما را به خدا،
مردم را از فقر و گرانی نجات دهید!
.
وعده های شما فراموش نخواهند شد...
.
ما نگران روزی هستیم که برجام موشکی میهمان ناخوانده و بدترکیب وطنمان شود!
و خوب میدانیم همانطور که فقر و گرسنگی ارزش دستاورد های هسته ای را در چشم مردم از بین برد، عظمت قدرت موشکی را نیز پوشالی جلوه خواهد داد و نگران آن روزی هستیم که بیش از این دشمن شاد شویم...
.
به امید روزی که پرونده ی تفکر لیبرالی برای همیشه در انقلاب اسلامی بسته شود...
.
مشکل ما لیبرال ها هستند  و تفکر مخربشان که درست مقابل انقلاب مردم ایستاده است و همان تفکری است که ایران را ژاندارم  مثلا ابرقدرت ها در منطقه میخواهد نه فراتر!
.
تفکری که سر از ظهور در نمی آورد
و فقط به دردهای این مردم خواهد افزود.
مقابل تفکر اصیل انقلاب اسلامی 
که دنیا و عقبی را کنار هم برای مردم به ارمغان خواهد آورد.
.
تفکری که #چمران ها، #طهرانی_مقدم ها، #همدانی ها، #شدری ها، #حججی ها و سید حسن #نصرالله ها و #شیخ_زکزاکی ها و شهدایی چون #شیخ_نمر را به جهان تحویل خواهد داد!
.
.
#گروه_فرهنگی_آوین
#برجام #پرجام #برجام_پر
#مرگ_بر_آمریکا
#untr_us_table
#down_with_usa
#down_with_israel
.
.
Read more
نگران نبودن دلیل می خواهد آنان که از مذاکرات نگرانند نگرانی آنها مساله واضحی است آمریکایی که حق ...
Media Removed
نگران نبودن دلیل می خواهد آنان که از مذاکرات نگرانند نگرانی آنها مساله واضحی است آمریکایی که حق #حیات را برای ملیونها نفر در دنیا به رسمیت نمی شناسد. به هیچ تعهدی اگر برخلاف منافعش باشد پایبند نمی ماند. هیچ کشور و سازمان جهانی ای جلوی تصمیمات او را نمی گیرد. به تعهداتش در مقابل همین تیم مذاکره کننده ... نگران نبودن دلیل می خواهد

آنان که از مذاکرات نگرانند نگرانی آنها مساله واضحی است آمریکایی که حق #حیات را برای ملیونها نفر در دنیا به رسمیت نمی شناسد. به هیچ تعهدی اگر برخلاف منافعش باشد پایبند نمی ماند. هیچ کشور و سازمان جهانی ای جلوی تصمیمات او را نمی گیرد. به تعهداتش در مقابل همین تیم مذاکره کننده در مذاکرات سعدآباد و ژنو پایبند نبوده، چرا باید از توافق با او نگران نبود؟

#قرآن به صورت کلی عهد بستن با مشرکین را که ماهیتشان عهدشکن است رد میکند سپس به صورت استثنا حکم آنان که را که پایبندی نشان دادند را تبیین می کند و می فرماید عهد با آنها هم مادامی معتبر است که به عهدشان پایبند باشند.

كَيْفَ يَكُونُ لِلْمُشْرِكِينَ عَهْدٌ عِندَ اللَّهِ وَ عِندَ رَسُولِهِ إِلَّا الَّذِينَ عَاهَدتُّمْ عِندَ الْمَسْجِدِ الحرَامِ فَمَا اسْتَقَمُواْ لَكُمْ فَاسْتَقِيمُواْ لهمْ إِنَّ اللَّهَ يحبُّ الْمُتَّقِينَ(سوره توبه، آیه7)

آمریکا تعهدی از خود نشان داده؟ بعد از آنکه بر عهدش استقامت نمی کند چرا طرف ایرانی اقدام متقابل انجام نمی دهد؟ #پیامبر ص بعد از اولین عهدشکنی #مشرکین در مراسم حج، #صلح_حدیبیه را پایان یافته اعلام کردند و به #مکه حمله کردند. برهم زدن تعهد که بماند، هیچ اقدامی تقابلی هم انجام نمی دهند. بلکه در مقابل همچنان دست به اقدامات #اعتمادساز می زنند. نماد هسته ای را هم از اسکناس ملی حذف می کنند. در توافق سعد آباد هم نهایتا خود رهبری در مقابل عدم تعهد طرف غربی اقدام کرد.

شما بگویید به چه دلیل نگران نیستید؟

#توافق #هسته_ای #لوزان #ژنو #تعهد #عهدشکنی #دلواپس #دلواپسان #نگران #آمریکا #سعدآباد #مذاکرات #رهبر #صلح #حدیبیه #نفس #نفس_کشیدن #تهدید #تهدید_نظامی #ملت #ملت_ایران #عزت
Read more
چهارشنبه؛ <span class="emoji emoji1f53a"></span>️رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد: امکان دیدار با روحانی در نیویورک را رد نمی‌کنم. <span class="emoji emoji1f53b"></span>ترامپ ...
Media Removed
چهارشنبه؛ ️رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد: امکان دیدار با روحانی در نیویورک را رد نمی‌کنم. ترامپ در حاشیه دیدار با امیر کویت، گفت که امکان ملاقات با رییس‌جمهوری ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را رد نمی‌کند. رییس‌جمهوری آمریکا مدعی شد که ایران در «آشوب کامل» است و «الان آنها فقط نگران ... چهارشنبه؛
🔺️رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد: امکان دیدار با روحانی در نیویورک را رد نمی‌کنم.
🔻ترامپ در حاشیه دیدار با امیر کویت، گفت که امکان ملاقات با رییس‌جمهوری ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را رد نمی‌کند.

رییس‌جمهوری آمریکا مدعی شد که ایران در «آشوب کامل» است و «الان آنها فقط نگران نجات خودشان به عنوان یک کشور اند!». دونالد ترامپ در پاسخ به خبرنگاران گفت نمی‌تواند پیش بینی کند که چه اتفاقی خواهد افتاد.

او گفت: "هر چیزی ممکن است. ببینیم چه می‌شود و آیا می‌خواهند مذاکره کنند یا نمی‌خواهند. در هر صورت برای من فرقی ندارد." دکتر روحانی برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل اوایل مهرماه به آمریکا خواهد رفت.
چهاردهم شهریورماه1397/هرجا
Read more
. نمایش فیلم «نجات سرباز رایان» برای ملی‌پوشان ایران! . کارلوس کی‌روش چگونه شاگردان خود را از ...
Media Removed
. نمایش فیلم «نجات سرباز رایان» برای ملی‌پوشان ایران! . کارلوس کی‌روش چگونه شاگردان خود را از لحاظ روحی و روانی به جنگ مراکش و اسپانیا فرستاد؟ این سؤالی است که در ذهن بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان ایرانی و خارجی به وجود آمده است. . به گزارش خبرورزشی، روانشناسی و روان‌درمانی نقش بسیار ... .
نمایش فیلم «نجات سرباز رایان» برای ملی‌پوشان ایران!
.
کارلوس کی‌روش چگونه شاگردان خود را از لحاظ روحی و روانی به جنگ مراکش و اسپانیا فرستاد؟ این سؤالی است که در ذهن بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان ایرانی و خارجی به وجود آمده است.
.
به گزارش خبرورزشی، روانشناسی و روان‌درمانی نقش بسیار مهم در ورزش و فوتبال دارد. اهالی فوتبال ایران هم خوب می‌دانند کارلوس کی‌روش یک استاد بزرگ در روانشناسی است. همگروهی با مراکش، اسپانیا و پرتغال سخت است و می‌توانست حتی سخت‌تر هم باشد اگر تیم کشورمان مرد پرتغالی را بالای سر خود نداشت. یادمان باشد مراکش قهرمان آفریقا یا پرتغال قهرمان اروپا و اسپانیا قهرمان جهان هستند و همه ما قبل از شروع جام نگران بودیم. هم نگرانی از لحاظ فنی که در سطح این سه تیم نباشیم و هم روحی و روانی که چگونه قرار است آماده شویم. همین تیم ملی اسپانیا دو روانشناس معتبر و معروف دارد که بر تمام تیم‌های ملی این کشور نظارت دارند. این دو روانشناس پرونده قطوری از تمام بازیکنان ملی‌پوش اسپانیا داشتند که در اختیار لوپتگی سرمربی برکنار شده این تیم می‌گذاشتند. پرتغال هم شاید باورتان نشود، ولی ۴ روانشناس خبره دارد که تیمی بسیار صمیمی هستند و بر عملکرد و رفتار همه بازیکنان به ویژه کریستیانو رونالدو نظارت دارند. جالب آن که حتی متن سخنرانی فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال را هم این ۴ روانشناس تنظیم می‌کنند. مراکش هم یک روانشناس به اسم محمدعلی باسم دارد که در این کشور فردی شناخته شده و معتبر است. اما تیم ملی ایران به جای همه این افراد یک روانشناس بزرگ دارد که از قضا فوتبالی هم هست. کارلوس کی‌روش که قبل از جام جهانی حسین اوجاقی سرمربی پرافتخار تیم ملی ووشو را به تیم ملی فوتبال برد تا روح جنگندگی را نزد شاگردانش افزایش بدهد. در آستانه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم مرد پرتغالی، مهدی صفایی قهرمان کیک‌بوکسینگ را به جمع کادر بدنسازی تیمش اضافه کرد. در این جام هم حسین اوجاقی قهرمان ووشو، به تمرینات بدنسازی اضافه شد، اما آنچه این مطلب را به درازا می‌کشاند، مربوط به اقدامات روحی و روانی کارلوس کی‌روش در روسیه است. استاد کی‌روش در اردوی تیم و شب قبل از مسابقات فیلم‌های جنگی حماسی را برای شاگردان خود نمایش می‌دهد. به طور مثال «نجات سرباز رایان» ساخته مشهور «استیون اسپیلبرگ» با بازی به یاد ماندنی «تام هنکس» در نقش کاپیتان میلر یکی از فیلم‌هایی است که کی‌روش برای ملی‌پوشان ایرانی نمایش می‌دهد تا آنان را تهییج کند. آری فوتبال فقط در زمین مسابقه نیست
Read more
کیانی: سپاهان امسال به هیچ تیمی باج نمی‌دهد بازیکن تازه وارد تیم سپاهان اصفهان امید زیادی به بازیکنان ...
Media Removed
کیانی: سپاهان امسال به هیچ تیمی باج نمی‌دهد بازیکن تازه وارد تیم سپاهان اصفهان امید زیادی به بازیکنان و کادر جدید این تیم دارد تا در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران نتایج مطلوبی کسب کنند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، مهدی کیانی بازیکن تازه وارد سپاهان امید زیادی به این تیم در ... کیانی: سپاهان امسال به هیچ تیمی باج نمی‌دهد

بازیکن تازه وارد تیم سپاهان اصفهان امید زیادی به بازیکنان و کادر جدید این تیم دارد تا در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران نتایج مطلوبی کسب کنند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، مهدی کیانی بازیکن تازه وارد سپاهان امید زیادی به این تیم در فصل جدید بسته چرا که معتقد است امیر قلعه‌نویی همیشه تیم‌های قدرتمندی داشته و امسال هم سپاهان تیم خیلی خوبی بسته و مدعی اصلی قهرمانی است و حریف سرسختی برای تمام تیم‌های لیگ خواهد بود.
اوضاع سپاهان و تمرینات پیش فصل‌تان چطور است؟
ما تمرینات خیلی خوبی را در اردوی کردان داشتیم و دو بازی دوستانه خیلی خوب هم انجام دادیم. بازی‌های دوستانه قبل از فصل به تیم خیلی کمک می‌کند و در نهایت اردوی کردان با خوبی و خوشی تمام شد.
از تیمی که برای فصل جدید سپاهان بسته شده راضی هستی؟
با بودن امیرخان امسال تیم خوبی بسته شده است. امیرخان هر جا بوده تیم خوبی داشته و این تیم در حال حاضر بازیکنان قدرتمندی دارد و پتانسیل بالایی هم دارد و امسال می‌توانیم جزو مدعیان اصلی قهرمانی باشیم و حریف سرسختی برای همه تیم‌های لیگ خواهیم بود.
سپاهان بعد از ناکامی‌های اخیر می‌تواند امسال به دوران اوج خودش برگردد؟
سپاهان باشگاه بزرگی است و هواداران بزرگی هم دارد و پرافتخارترین تیم ایران است و با آمدن قلعه‌نویی همه یکدل شده‌‌ایم و دست به دست هم داده‌ایم تا سپاهان را به روزهای اوج خودش برگردانیم و شرمنده هواداران نشویم.
استقبال هواداران از تو چطور بوده است؟
خیلی خوب بود و ممنون همه آ‌نها هستم. وقتی به شهر جدیدی می‌روی احساس غریبی می‌کنی اما هواداران سپاهان نگذاشتند چنین احساسی داشته باشم. هواداران سپاهان از ته قلب تیم‌شان را دوست دارند و نگران بودند که تیم در سال‌های قبل نتیجه نگرفته و با تمام وجود به آنها قول می‌دهیم که تمام تلاش‌مان را بکنیم تا شرمنده آنها نشویم.
چه تصوری از فصل جدید داری؟
فصل جدید فصل خیلی سختی است و تیم‌ها خیلی خوب یار گرفته‌اند اما تیم ما تیم خوب و تکمیلی است و با 3،2 بازیکن دیگر خیلی بهتر هم می‌شویم. امسال به هیچ تیمی باج نمی‌دهیم و با حضور هواداران و با زمین خوب نقش جهان جزو مدعیان اصلی قهرمانی خواهیم بود.
قبول داری که انتظارات از این تیم خیلی بالاست؟
بله، با بودن امیرخان و بازیکنانی که گرفته انتظارات خیلی بالاست. سپاهان همیشه در لیگ ایران مدعی بوده و در دو سال اخیر نتیجه نگرفته است و انتظارات بالاست اما
Read more
#محسن_کاوه پروفسور کشتی #ایران_تهران بر هیچ فردی بخصوص اهالی کشتی تهران پوشیده نیست که بزرگمردی همچون محسن کاوه سالهاست به کشتی کشور خدمت میکند و قهرمانان زیادی تجربیات خود را از این معلم فرهیخته آموخته اند .. برای محسن کاوه تیم ملی و باشگاههای با کلاس و تجملاتی و یا تمرین دادن در جنوبی ترین ... #محسن_کاوه
پروفسور کشتی #ایران_تهران
بر هیچ فردی بخصوص اهالی کشتی تهران پوشیده نیست که بزرگمردی همچون محسن کاوه سالهاست به کشتی کشور خدمت میکند و قهرمانان زیادی تجربیات خود را از این معلم فرهیخته آموخته اند .. برای محسن کاوه تیم ملی و باشگاههای با کلاس و تجملاتی و یا تمرین دادن در جنوبی ترین مناطق تهران ،فرقی نمیکند او مدعی است که حرفش را روی تشک مسابقات میزند ....
محسن کاوه سیستم انتقاد پذیری بالایی دارد و برای تمام ادعاهایش سند و مدرکی دارد که میتواند مذاکرات پر ادعایی در پیشرفت کشتی کشور اثبات کند ولی با تمام این حرفها برای او فرقی نمیکند در هر جایی که باشد فقط به کشتی فکر میکند و با موفقیت کشتی خوشحال است و با عدم موفقیت کشتی نگران و ناراحت است... در این تصویر قلب و دل #محسن_کاوه آنقدر بزرگ دیده میشود که به خود میبالیم از وجود بزرگ مردی که تمام زندگیش را وقف ورزش کرده است ... او سالها مربی تیم ملی بوده و افتخارات مربیگریش بر هیچ گوش شکسته ای پنهان نیست ....
@mohsen_kaveh_1340 @davoodrakhshkhorshid @pejman.dorostkar @ehsan.dorostkar @yaser_nourzaee @wrestling_academic @varzesh3 @wrestling_1varzesh @abolfazl.arab021 @hoomanities
Read more
فوتبالفارسی قطری‌ها تقویت می‌شوند و سرخابی‌ها تضعیف هر چند صدای هواداران استقلال از عملکرد ...
Media Removed
فوتبالفارسی قطری‌ها تقویت می‌شوند و سرخابی‌ها تضعیف هر چند صدای هواداران استقلال از عملکرد مدیران این تیم بلند است و هواداران پرسپولیس کیفور بازگشت سروش رفیعی و جذب مهدی ترابی‌اند اما وضعیت دو تیم برای بازی‌های آسیایی نگران‌کننده است. پرسپولیس سه بازیکن فصل قبلش را از دست داده و به احتمال ... فوتبالفارسی

قطری‌ها تقویت می‌شوند و سرخابی‌ها تضعیف

هر چند صدای هواداران استقلال از عملکرد مدیران این تیم بلند است و هواداران پرسپولیس کیفور بازگشت سروش رفیعی و جذب مهدی ترابی‌اند اما وضعیت دو تیم برای بازی‌های آسیایی نگران‌کننده است. پرسپولیس سه بازیکن فصل قبلش را از دست داده و به احتمال زیاد نمی‌تواند به ماندن وحید امیری نیز امیدوار باشد. خریدهای این تیم نیز در بازی‌های آسیایی حضور نخواهند داشت. استقلال نیز امید ابراهیمی که موثرترین بازیکن این تیم در فصل قبل بوده را از دست داده و بعید نیست یکی دو بازیکن کلیدی فصل قبلش را هم در ادامه از دست بدهد.

در چنین شرایطی دو حریف قطری سرخابی‌ها در حال تقویت خود و خرید بازیکنان جدید هستند و بدین ترتیب نمی‌توان امید چندانی به صعود نمایندگان ایران به نیمه‌نهایی داشت.
Read more
• ابعاد جديد دستورات باشگاه ها در مورد بوقچى هاى تيم / اقدامات محرمانه و بالا دستى از مديريت كلان اماكن ...
Media Removed
• ابعاد جديد دستورات باشگاه ها در مورد بوقچى هاى تيم / اقدامات محرمانه و بالا دستى از مديريت كلان اماكن ورزشى / اخراج ليدرهاى متخلف قطعى است . . . بوقچی ها هم باید در مراجع قانونی تایید صلاحیت شوند! . . ️بعد از جنجال های اخیر فوتبال ایران روی سکوها که از عملکرد تفرقه افکنانه چند بوقچی شروع ...
ابعاد جديد دستورات باشگاه ها در مورد بوقچى هاى تيم / اقدامات محرمانه و بالا دستى از مديريت كلان اماكن ورزشى / اخراج ليدرهاى متخلف قطعى است
.
.
.
✅بوقچی ها هم باید در مراجع قانونی تایید صلاحیت شوند!
.
. ◀️بعد از جنجال های اخیر فوتبال ایران روی سکوها که از عملکرد تفرقه افکنانه چند بوقچی شروع شد، قرار است صلاحیت و سوابق رفتاری لیدر‌ها استعلام و برای آنها کارت شناسایی صادر شود.
.
.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که فعالیت بوقچی ها در فوتبال ایران به دهه های دور و پیش از انقلاب بر می گردد، طی ده سال اخیر این گروه ضمن افزایش چشمگیر در استادیوم ها دارای قدرت و سازماندهی تشکیلاتی شده اند و حالا خبر می رسد در امور سطح بالای باشگاه های فوتبال نیز دخالت می کنند! این دسته که با گذشت زمان بوق و شیپور قدیمی را زمین گذاشته اند و برای خود دارای سازوکارهای عجیبی شده اند، کم کم نام «لیدر» را روی خود گذاشته و با توجه به انتشار این عنوان کذایی در رسانه ها و نشریات، برای خود سهم رهبری تماشاگران را قایل شدند.
.
.
.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش ، فدراسیون فوتبال در موضوع ساماندهی سرمشوقان یا لیدرها برنامه روشن و موثری دارد و باید صلاحیت و سوابق رفتاری تمامی لیدرها برای کانون هواداران باشگاه‌ها استعلام شود.
.
.
.

با این برنامه باشگاه‌ها برای لیدرها, شرایط بهتری برای ایجاد فضایی شاد و پر امید در هر بازی که صدها جوان در ورزشگاه برای تشویق تیم‌شان حضور دارند ایجاد می‌شود. با برنامه ارائه شده، تمامی لیدرها بعد از تایید صلاحیت مراجع قانونی، دارای کارت شناسایی خواهند شد، ولی در هر شکل مسئولیت رفتار آنها در مسابقات بر عهده مدیر عامل باشگاه است و بایستی پاسخگو باشد.
.
.
.

گفتنی است در فصل جدید فوتبال باشگاهی ایران ناآرامی هایی روی سکوهای برخی استادیوم های ایران رخ داد که منجر به درگیری هایی بین هواداران تیمها شد و بخصوص شعارهای قومیتی جو ورزشگاه ها را آلوده کرد. کمپین نه به خشونت در ورزشگاه ها اخیر با استقبال چهره های سرشناس فوتبال ایران مورد استقبال قرار گرفت و ستاره های در کنار مربیان خواستار مقابله با این موج نگران کننده شده اند.
.
.
🚫پيش از اين معاونت فرهنگى و امور بين الملل تراكتورسازى اعلام كرده بودند كه ديگر اشخاصى به عنوان ليدر و با پيراهنهاى متفاوت از هواداران نخواهيم داشت و قطعا پيگيرى ها طبق قوانين انجام خواهد گرفت
Read more
. روز دختر رو تبریک میگم<span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span><span class="emoji emoji1f490"></span>. صحبتی دارم با دخترای این سرزمین که " درسته که تو جامعه ای زندگی میکنید ...
Media Removed
. روز دختر رو تبریک میگم. صحبتی دارم با دخترای این سرزمین که " درسته که تو جامعه ای زندگی میکنید که از لحاظ فرهنگی و اجتماعی به شما ظلم میشه و حمایتی از شما نمیشه و همیشه باید نگران این باشید دیگران درباره شما چه قضاوتی خواهند کرد و ..... اما میخوام بگم که ارزش خودتون رو بدونید و اونو حفظ کنید و تسلیم ... .
روز دختر رو تبریک میگم💐💐💐💐. صحبتی دارم با دخترای این سرزمین که " درسته که تو جامعه ای زندگی میکنید که از لحاظ فرهنگی و اجتماعی به شما ظلم میشه و حمایتی از شما نمیشه و همیشه باید نگران این باشید دیگران درباره شما چه قضاوتی خواهند کرد و .....
اما میخوام بگم که ارزش خودتون رو بدونید و اونو حفظ کنید و تسلیم نگاه ها و رفتار ها و تفکراتی که به شما هست نشید.! تعریفتون از خوشبختی رو عوض کنید و بدونید شماهم باید پیشرفت کنید، بدرخشید، و به بهترین جایگاه ها برسید!
باور کنید مرد و زن نداره و برای موفقیت و درخشش فقط و فقط تلاش میطلبه! "با ارزوی موفقیت برای دختران ایران زمین!🙏💐
پ.ن. من فقط نظر خودمو گفتم و شاید اشتباه و غلط.انشالله بر ما ببخشند
التماس دعا
Read more
. . #رهبر_انقلاب: جلسه دیروز #مجلس نمایش اقتدار و ثبات #جمهوری_اسلامی_ایران بود و خداوند به آقای #رئیس_جمهور و قوه مقننه خیر بدهد که مشترکاً چنین نمایش اقتداری را نشان دادند. ‌. #نمایندگان_مجلس از رئیس جمهوری که با بیش از ۲۳ میلیون رأی انتخاب شده است، سؤال می‌کنند و رئیس جمهور نیز با خونسردی ... .
.
🔴 #رهبر_انقلاب: جلسه دیروز #مجلس نمایش اقتدار و ثبات #جمهوری_اسلامی_ایران بود و خداوند به آقای #رئیس_جمهور و قوه مقننه خیر بدهد که مشترکاً چنین نمایش اقتداری را نشان دادند.
‌.
🔴 #نمایندگان_مجلس از رئیس جمهوری که با بیش از ۲۳ میلیون رأی انتخاب شده است، سؤال می‌کنند و رئیس جمهور نیز با خونسردی و متانت به سؤالها پاسخ می‌دهد و این معنای #مردم_سالاری دینی است.
‌.
🔴 میان انتظارات #نمایندگان و واقعیات موجود، شکافی وجود دارد که باید پر شود. مهم آن است که آنچه اتفاق افتاد، یک نمایش با شکوه از قدرت جمهوری اسلامی و اعتماد به نفس مسئولان بود.
‌.
🔴 دشمن از جلسه سوال از رئیس‌جمهور به‌دنبال اهداف دیگری بود اما جلسه بسیار خوب دیروز هم رئیس‌جمهور و هم مجلس را تقویت می‌کند و زمینه‌ساز همکاری‌های بیشتر و نزدیک‌تر شدن دیدگاهها خواهد شد.
‌.
🔴‌ اختلاف نظر میان مسئولان طبیعی است اما این اختلاف نظرها نباید رسانه‌ای شوند زیرا مردم را نگران و مضطرب می‌کند.
.
.
.
.
.
.
.
.
✅ مشاهده اخبار کامل تر در «کانال تلگرام تقدم»
.
‏@Taghadom
.
Read more
. . <span class="emoji emoji2714"></span> نقل به مضمون هایی از منبر برادر ارزشی حاج اُلیورالدین استون در تکیۀ فلسطین . یکی از میزبانان ...
Media Removed
. . نقل به مضمون هایی از منبر برادر ارزشی حاج اُلیورالدین استون در تکیۀ فلسطین . یکی از میزبانان جوگندمی روی سن سالن اصلی سینما فلسطین خطاب به جمعیتی که بیش از نصف صندلی ها را پر کرده بود گفت آقای استون در ترافیک گیر کرده اند و به زودی می رسند و تا اضافه کرد که ایشان موزه عبرت بوده اند؛ اکثر جمعیت زدند ... .
.
✔ نقل به مضمون هایی از منبر برادر ارزشی حاج اُلیورالدین استون در تکیۀ فلسطین
.
یکی از میزبانان جوگندمی روی سن سالن اصلی سینما فلسطین خطاب به جمعیتی که بیش از نصف صندلی ها را پر کرده بود گفت آقای استون در ترافیک گیر کرده اند و به زودی می رسند و تا اضافه کرد که ایشان موزه عبرت بوده اند؛ اکثر جمعیت زدند زیر خنده. این جو سیاسی حاکم بر سالن بود!
استاد استون آمد. از خونگرمی، شادی و بشاشیت ایرانی ها تمجید کرد و گفت آدم های خوب بسیاری در کشور شما دیدم و همین مرا نگران می کند چون تهدیدهای زیادی از غرب و شرق علیه شما و کشورتان وجود دارد.
از مشاهداتش در سیاه چال مخوف پهلوی ها اعلام انزجار نمود و از آنچه درباره حجم جنایت شیمایی صدام با حمایت غرب و بخصوص آمریکا و شخص ریگان بر ضد ایران در موزه صلح دیده و شنیده بود ابراز شگفتی کرد و از جمع خواست اگر کسی آمار دقیقی از کمیت و کیفیت این جنایت عظیم دارد بعد از نشست در اختیار وی قرار دهد. حاضران در سکوت به او می نگریستند.
گفت خاطرات مهمند. نسل قبل در حال پیر شدنند. از آن ها فیلم بسازید و انقلابتان را به شکل جذاب در فیلم هایتان معرفی کنید. حاضران در سکوت به یکدیگر می نگریستند.
استاد گفت یک فیلم مستند درباره شاه ایران دیدم که به قول مترجم افتضاح بود! با خودم فکر کردم حتماً می خواهد ایراد فنی یا هنری بگیرد اما دلیل چیز دیگری بود! استاد شاکی بود چرا #ارثیه_پدری اینقدر گذرا و گوگولی به نقش دولت آمریکا در سیاست های ضد ملی شاه و بخصوص کودتای سال سی و دو اشاره کرده و خیلی نرم با این موضوع مواجه شده است و تلویحاً اضافه کرد آمریکای جهان خوار شانس آورده که این فیلم را خودِ استاد با تکیه به آرشیو شبکه های تلویزیونی آمریکا نساخته! ظاهراً استاد نمی دانست فضای غرب زدۀ سینمای ایران همین مقدار از رُک گوییِ سیاسی را نیز برنمی تابد و آن را ایدئولوژی زدگی و سفارشی سازی می داند و تازه #مهدی_نقویان از منظر این جماعت یکی از تندروهای بی هنر است!
به فیلم دبلیو که خودش درباره جورج بوش پسر ساخته بود نیز اشاره کرد و گفت صحنه ای در آن طراحی کرده که بر اساس مستندات موجود، غرب به سرکردگی آمریکا نقشۀ جامعی برای سرنگونی و تعویض رژیم در هفت کشور داشته که با افغانستان و عراق و سوریه و لیبی و ... شروع شده و به قول خودشان جایزه بزرگش، کشور هفتم بوده یعنی ایران! حاضران دیگر سکوت را جایز ندانسته و یکی به زبان انگلیسی فصیح! از او خواست سیاست را وا نهد و از سینما حرف بزند و ...
.
ادامه در کامنت اول 👇👇👇
@mofidikia.mb
Read more
 #<span class="emoji emoji1f53b"></span> ‌ <span class="emoji emoji1f539"></span>نقل به مضمون هایی از منبر برادر ارزشی حاج اُلیورالدین استون در تکیۀ فلسطین<span class="emoji emoji1f539"></span> . یکی از میزبانان ...
Media Removed
#نقل به مضمون هایی از منبر برادر ارزشی حاج اُلیورالدین استون در تکیۀ فلسطین . یکی از میزبانان جوگندمی روی سن سالن اصلی سینما فلسطین خطاب به جمعیتی که بیش از نصف صندلی ها را پر کرده بود گفت آقای استون در ترافیک گیر کرده اند و به زودی می رسند و تا اضافه کرد که ایشان موزه عبرت بوده اند؛ اکثر جمعیت ... #🔻

🔹نقل به مضمون هایی از منبر برادر ارزشی حاج اُلیورالدین استون در تکیۀ فلسطین🔹
.
یکی از میزبانان جوگندمی روی سن سالن اصلی سینما فلسطین خطاب به جمعیتی که بیش از نصف صندلی ها را پر کرده بود گفت آقای استون در ترافیک گیر کرده اند و به زودی می رسند و تا اضافه کرد که ایشان موزه عبرت بوده اند؛ اکثر جمعیت زدند زیر خنده. این جو سیاسی حاکم بر سالن بود!
استاد استون آمد. از خونگرمی، شادی و بشاشیت ایرانی ها تمجید کرد و گفت آدم های خوب بسیاری در کشور شما دیدم و همین مرا نگران می کند چون تهدیدهای زیادی از غرب و شرق علیه شما و کشورتان وجود دارد.
از مشاهداتش در سیاه چال مخوف پهلوی ها اعلام انزجار نمود و از آنچه درباره "حجم" جنایت شیمایی صدام با حمایت غرب و بخصوص آمریکا و شخص ریگان بر ضد ایران در موزه صلح دیده و شنیده بود ابراز شگفتی کرد و از جمع خواست اگر کسی آمار دقیقی از کمیت و کیفیت این جنایت عظیم دارد بعد از نشست در اختیار وی قرار دهد. حاضران در سکوت به او می نگریستند.
گفت خاطرات مهمند. نسل قبل در حال پیر شدنند. از آن ها فیلم بسازید و انقلابتان را به شکل جذاب در فیلم هایتان معرفی کنید. حاضران در سکوت به یکدیگر می نگریستند.
استاد گفت یک فیلم مستند درباره شاه ایران دیدم که به قول مترجم افتضاح بود! با خودم فکر کردم حتماً می خواهد ایراد فنی یا هنری بگیرد اما دلیل چیز دیگری بود! استاد شاکی بود چرا "ارثیه پدری" اینقدر ناچیز و گذرا به نقش دولت آمریکا در سیاست های ضد ملی شاه و بخصوص کودتای سال سی و دو اشاره کرده و خیلی نرم با این موضوع مواجه شده است و تلویحاً اضافه کرد آمریکای جهان خوار شانس آورده که این فیلم را خودِ استاد با تکیه به آرشیو شبکه های تلویزیونی آمریکا نساخته! ظاهراً استاد نمی دانست فضای غرب زدۀ سینمای ایران همین مقدار از رُک گویی سیاسی را نیز برنمی تابد و آن را ایدئولوژی زدگی می داند و تازه مهدی نقویان از منظر این جماعت یکی از تندروهای بی هنر است!
به فیلم دبلیو که خودش درباره جورج بوش پسر ساخته بود نیز اشاره کرد و گفت صحنه ای در آن طراحی کرده که بر اساس مستندات موجود، غرب به سرکردگی آمریکا نقشۀ جامعی برای سرنگونی و تعویض رژیم در هفت کشور داشته که با افغانستان و عراق و سوریه و لیبی و ... شروع شده و به قول خودشان جایزه بزرگش، کشور هفتم بوده یعنی ایران! ‌
🔴 ادامه‌اش رو حتما توی کامنت اول بخونید 👇🔴
Read more
کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی ...
Media Removed
کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی من را بسیار ناراحت کرده است. @Sepidrood_fc حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص لیست تیم ملی و انتقاداتی که به همراه داشته گفت: انتقادات همیشه وجود ... کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی من را بسیار ناراحت کرده است.

@Sepidrood_fc
حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص لیست تیم ملی و انتقاداتی که به همراه داشته گفت: انتقادات همیشه وجود داشته و این دوره هم وجود دارد. بازیکنانی که خط خوردند امسال بهترین سال های فوتبالی خود را پشت سر گذاشتند. سیدجلال نیازی به تعریف ندارد. وریا غفوری هم با اینکه در دفاع بود شش هفت گل زد. فکر می کنم بازیکنانی که خط خوردند، اگر به بچه ۶ ساله هم بگویید، باور نمی کند. این دیگر تصمیم مربی است ولی فقط نگران سیدجلال هستم که دلیل خط خوردنش را بدانم و برای سیدجلال خیلی ناراحت شدم. سیدجلال خیلی آماده است. به سیدجلال می گویم که ما حمایتت می کنیم و بداند که کاپیتان تیم بزرگی مثل پرسپولیس است.

کعبی در خصوص اینکه او هم با این شرایط یکی از منتقدان کی روش است، افزود: اصلا دلیلی ندارد از کسی انتقاد کنیم. این تیم برای ایران است. کی روش می رود و این تیم برای چند میلیون ایرانی است. من فقط نگران سیدجلال و بازیکنان دیگر بودم و حرفم را زدم.
مدافع راست تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ در خصوص حذف وریا از لیست تیم ملی و جایگزین هایی که دارد نیز اضافه کرد: من بازی وریا رو دوست دارم و قبلا هم گفتم که توانایی هجومی دارد. به نظرم یکی از بازیکنانی است که می تواند به تیم ملی کمک کند و این را در جام ملت های آسیا در استرالیا هم نشان داد.
کعبی در ادامه با انتقاد از حضور نام اشکان دژاگه در لیست تیم ملی تاکید کرد: اشکان یکی از بازیکنان خیلی خوب است؛ولی چرا کسی در این مورد حرفی نمی زند. چرا کسی نمی تواند بگوید دو سال است که بازی نکرده. من فوتبال اشکان را دوست دارم ولی برایم عجیب است که چرا بعضی ها در تیم خودشان بازی نکرده اند ولی در لیست تیم ملی هستند.

گوش راست سابق پرسپولیس در مورد گروه ایران در جام جهانی توضیح داد: به نظرم گروه خیلی سختی است. کار سختی داریم و مطمئن باشید که نتیجه گرفتن سخت است. بازیکنان خیلی خوبی داریم که در باشگاه های خوبی بازی می کنند. خدا کند در تیم ملی هم خوب بازی کنند. جهانبخش یکی از بازیکنانی است که خیلی خوب است و امیدوارم در تیم ملی هم کمک کند.
کعبی در خصوص شرایط خود در تیم سپیدرود نیز خاطرنشان کرد: فعلا هیچ چیز مشخص نیست. من تا شرایط مهیا نشود نمی توانم با این آقایانی که هستند کار کنم. چون...
ادامه را در كانال ما مطالعه كنيد
@sepidrood_fc
Read more
Loading...
Load More
Loading...