هیچ نیستم به خط

Loading...


Unique profiles
20
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Qom, Iran, Yazd, Iran, Tehran, Iran
Average media age
748.9 days
to ratio
. چند وقت پیش عقد یکی از اقوام بودیم و پدر عروس یک ساعت و نیم دور تالار می‌چرخید و می‌گفت: پس این عاقد ...
Media Removed
. چند وقت پیش عقد یکی از اقوام بودیم و پدر عروس یک ساعت و نیم دور تالار می‌چرخید و می‌گفت: پس این عاقد چی شد. بعد یکهو زد رو پیشونیش و گفت: من خودم باید می‌رفتم عاقد رو می‌آوردم. حالا هم تیرانداز کشورمون کلی تمرین کرده، از اینجا پا شده رفته جاکارتا، بعد ميگن یادش رفته بره مسابقه بده و از دور مسابقات حذف ... .
چند وقت پیش عقد یکی از اقوام بودیم و پدر عروس یک ساعت و نیم دور تالار می‌چرخید و می‌گفت: پس این عاقد چی شد. بعد یکهو زد رو پیشونیش و گفت: من خودم باید می‌رفتم عاقد رو می‌آوردم. حالا هم تیرانداز کشورمون کلی تمرین کرده، از اینجا پا شده رفته جاکارتا، بعد ميگن یادش رفته بره مسابقه بده و از دور مسابقات حذف شده. يعني الان از اين ماجرا دو روايت هست. یک روایت میگه به زهرا نعمتی گفتن پاشو برو نهار بازیت ساعت دوئه و خانم نعمتی که رفته یکهو فهمیدن همین الان مسابقه است و دیر رسیده. حالا مشخص نیست مسئول تیم که این اشتباه رو کرده مشکلش چی بوده؟ ساعتش هنوز به وقت ایران بوده و روي جاکارتا تنظیمش نکرده بوده؟ اینترنت موبایلش به شبکه ایران وصل بوده، سایت مسابقات فیلتر بوده، نتونسته برنامه مسابقات رو دانلود کنه؟ یا شاید فکر کرده اندونزی بغل پاتایاست رفته بوده ترمینال ببینه بلیت دارند یا نه؟ شايد هم اینستاگرامش رو باز کرده و انقدر عکس سمانه پاکدل و هادی کاظمی دیده ، همه جا باباشاه رو می‌دیده.

روایت دیگه‌ اين حادثه هم میگه خود ورزشکار حواسش نبوده و رفته سرویس بهداشتی و 30 ثانیه دیر به خط شروع رسیده و مسابقه رو از دست داده. پژمان منتظری هم توی جام جهانی رفته بود سرویس بهداشتی و سیدمجید حسینی به جاش وارد زمین شد و منتظری سر همون دستشویی رفتن، بازی کردن تو جام جهانی رو از دست داد. در اینجا جا داره چند تا روانشناس استخدام بشن و به جای اینکه به بازیکنا بگن استرس نداشته باشید، بگن یک ذره استرس داشته باشید. گاهی با خودتون بگید من الان کجام؟ اینها رو کی کرده مسئول ما؟ به مسئولتون بگید من الان آن نیستم شما آنی؟ حواست هست ساعت چند مسابقه داریم؟ یا مادر چند تا از ورزشکارها رو بفرستید همراه کاروان. هم از ساعت هشت شب انقدر میگن بگیر بخواب فردا مسابقه داری که هم مشکل قلیون کشیدن ساعت دوی شب تو لابی هتل تیم‌ها حل میشه، هم انقدر میگن ساعت فلان یادت نره تو ورزشگاه فلانجا باشی که بازیکن از پنج صبح رو تشک بازی کله پاچه رو با نون بربری ترید می‌کنه.

مشکلاتی از این دست در حالی پیش میاد که توی بعضی از فدراسیون‌ها فقط پسرخاله نگهبان جلو در فدراسیون الان تهران مونده و همراه کاروان نرفته جاکارتا. مازیار ناظمی هم گفته ما یک‌سری از خبرگزاری‌ها و سایت‌های خارجی رو گشتیم ولی هیچ جا این خبر رو کار نکرده بودند و چرا خبرگزاری‌های داخلی روش کار کردند. در همین زمینه باید بگیم یک مقدار برنامه‌های طنز و استنداپ کمدی‌های خارجی رو نگاه کنید چنین اخباری معمولا توی این جور برنامه‌ها کار میشه.
Read more
Loading...
. جان توشاک سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست برابر استقلال با نتیجه سه بر صفر در نشست خبری حاضر شد و در ...
Media Removed
. جان توشاک سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست برابر استقلال با نتیجه سه بر صفر در نشست خبری حاضر شد و در باره این دیدار گفت: نتیجه امروز سه بر صفر بود و ما بازنده شدیم و ممکن بود نتیجه بدتر از این برای ما باشد. می توانست تعداد گل ها حتی 5 باشد و ما 5 گل دریافت کنیم. تیم میزبان از ما خیلی بهتر بود.  سرمربی تراکتورسازی ... .
جان توشاک سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست برابر استقلال با نتیجه سه بر صفر در نشست خبری حاضر شد و در باره این دیدار گفت: نتیجه امروز سه بر صفر بود و ما بازنده شدیم و ممکن بود نتیجه بدتر از این برای ما باشد. می توانست تعداد گل ها حتی 5 باشد و ما 5 گل دریافت کنیم. تیم میزبان از ما خیلی بهتر بود.  سرمربی تراکتورسازی در باره نقش مدافعین در این شکست و عملکرد فروزان خاطر نشان کرد: مشکل از خود مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. من باز هم تکرار می کنم که تیم حریف از ما خیلی بهتر بود ولی نمی خواهم در مورد فرد خاص و یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به مربی و تیم حریف تبریک بگویم و باید سخت تر در ادامه کار کنیم

توشاک در واکنش به این سوال که تیم مد نظر شما چه زمانی شکل می گیرد، تصریح کرد:  در مورد اینکه چه زمانی ما به هماهنگی می رسیم، مطمئن نیستم اما ما 7 بازی در پیش فصل انجام دادیم و تا به امروز در هیچ دیداری بازنده نبودیم. 5 یا 6 بازیکن جدید در روزهای گذشته به ما اضافه شدند و مشکلی که الان داریم این است که وضعیت بدنی بازیکنان جدید با قدیمی هماهنگ نیست. شاید این اشتباه ما بود و باید با بازیکنانی به زمین می رفتیم که در پیش فصل کنار ما بودند. بازیکنان جدید هنوز برای اضافه شدن به ترکیب آماده نیستند و به زمان نیاز داریم

وی در ادامه درباره عملکرد ضعیف خط حمله این تیم بیان کرد: امروز 2 یا چند فرصت خوب به ویژه در نیمه اول داشتیم اما تعداد موقعیت گل مهم نیست و مهم این است که عملکرد تیمی ما ضعیف بود. موضوعی که باید بگویم این است که باید سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در 10 روز گذشته کردیم باعث شد این شکست رقم بخورد. شما دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. مقصر این باخت من هستم

او در ادامه در واکنش به نتیجه نگرفتن تیم های پر ستاره و کهکشانی مانند استیل آذین و رئال مادرید و احتمال وقوع آن برای او عنوان کرد: منظور شما از تیم کهکشانی چیست؟ من امروز تیم کهکشانی در زمین ندیدم و تنها ستاره ای که دیدم در آسمان بود. منظور شما کدام بازیکن است؟
.

خبرنگار در ادامه به حضور دژاگه، شجاعی و دو بازیکن انگلیسی و حضور توشاک در تبریز اشاره کرد که سرمربی تراکتورسازی گفت: من بازیکن نیستم و اسم بزرگی در تیم، چه خودم و چه بازیکنان نمی بینم. ما دو بازیکن از بریتاینا جذب کردیم که به طور کامل آنها را نمی شناختیم و به زمان لازم داریم. برای من اسم های بزرگ نیستند.
Read more
دیوید دیویس، وزیر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در اعتراض به سیاست‌های دولت ترزا می، نخست وزیر این ...
Media Removed
دیوید دیویس، وزیر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در اعتراض به سیاست‌های دولت ترزا می، نخست وزیر این کشور کناره‌گیری کرد. . آقای دیویس که مسئولیت انجام مذاکرات خروج از اتحادیه اروپا را بر عهده داشت، در حالی استفعا کرده که چند روز پیش اعضای کابینه خانم می به توافق رسیدند که منطقه‌ای آزاد برای تجارت ... دیوید دیویس، وزیر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در اعتراض به سیاست‌های دولت ترزا می، نخست وزیر این کشور کناره‌گیری کرد.
.
آقای دیویس که مسئولیت انجام مذاکرات خروج از اتحادیه اروپا را بر عهده داشت، در حالی استفعا کرده که چند روز پیش اعضای کابینه خانم می به توافق رسیدند که منطقه‌ای آزاد برای تجارت با اتحادیه اروپا ایجاد شود.
،
این توافق که باید به تصویب پارلمان برسد با واکنش منفی آن عده از اعضای حزب محافظه‌کار همراه بود که خواهان خروج کامل بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند.
.
بلافاصله پس از استعفای آقای دیویس، استیو بیکر معاون او نیز کناره‌گیری کرد.
.
او گفته که "قانع نشده" که سیاست‌های دولت بریتانیا بتواند مانع از خواسته‌های بیشتر اتحادیه اروپا از بریتانیا در روند مذاکرات شود.
.
"مسیر کلی این خط مشی، ما را در بهترین حالت در موقعیت ضعیف -و احتمالا اجباری- مذاکره قرار می‌دهد."
.
خانم می در پاسخ به آقای دیویس گفت: "با توصیف شما از چیزی که روز جمعه به توافق رسیدیم، موافق نیستم."
.
خانم می از خروج آقای دیویس از کابینه ابراز تاسف کرد و از اقدامات او در دو سال گذشته برای شکل دادن مسیر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا "صمیمانه" تشکر کرد.
.
جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر در واکنش به استعفای آقای دیویس در توییتر خود نوشت: "استعفای دیوید دیویس در چنین زمان حساسی نشان داد که ترزا می دیگر هیچ قدرتی برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ندارد. با دولتی بحران‌زده اگر همچنان بخواهد که بر سر کار بماند، نشان می‌دهد که او منافع شخصی‌اش را به خدمت کردن به مردم کشورمان ترجیح می‎دهد."
.
آقای کوربین بارها خواهان کناره‌گیری خانم می از نخست وزیری و برگزاری انتخابات سراسری برای تشکیل دولت جدید شده است.
Read more
. سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. . . به ...
Media Removed
. سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. . . به گزارش تراختورکلوب جان توشاک جدید ترین مهمان فوتبال ایران است که در یکی از محبوب ترین و پر هوادار ترین تیم ها کار خود را آغاز کرده است. . . سرمربی ولزی بعد از حضور درخشان در فوتبال اروپا مانند ... .
سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
.
.
به گزارش تراختورکلوب جان توشاک جدید ترین مهمان فوتبال ایران است که در یکی از محبوب ترین و پر هوادار ترین تیم ها کار خود را آغاز کرده است. .
.
سرمربی ولزی بعد از حضور درخشان در فوتبال اروپا مانند شفر ترجیح داد تا سال های پایانی کار خود را در ایران سپری کند و در فوتبال کشور ایران حضور داشته باشد. این سرمربی ولزی با حضور در نشست خبری با پاسخ های جذاب تمام مسئولیت شکست را پذیرفت و گفت: .
.
درباره نقش مدافعین در این شکست و عملکرد فروزان خاطر نشان کرد: مشکل از خود مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. من باز هم تکرار می کنم که تیم حریف از ما خیلی بهتر بود ولی نمی خواهم در مورد فرد خاص و یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به مربی و تیم حریف تبریک بگویم و باید سخت تر در ادامه کار کنیم.
.
.
توشاک در واکنش به این سوال که تیم مد نظر شما چه زمانی شکل می گیرد، تصریح کرد: در مورد اینکه چه زمانی ما به هماهنگی می رسیم، مطمئن نیستم اما ما 7 بازی در پیش فصل انجام دادیم و تا به امروز در هیچ دیداری بازنده نبودیم. 5 یا 6 بازیکن جدید در روزهای گذشته به ما اضافه شدند و مشکلی که الان داریم این است که وضعیت بدنی بازیکنان جدید با قدیمی هماهنگ نیست. شاید این اشتباه ما بود و باید با بازیکنانی به زمین می رفتیم که در پیش فصل کنار ما بودند. بازیکنان جدید هنوز برای اضافه شدن به ترکیب آماده نیستند و به زمان نیاز داریم. .
.
وی در ادامه درباره عملکرد ضعیف خط حمله این تیم بیان کرد: امروز 2 یا چند فرصت خوب به ویژه در نیمه اول داشتیم اما تعداد موقعیت گل مهم نیست و مهم این است که عملکرد تیمی ما ضعیف بود. موضوعی که باید بگویم این است که باید سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در 10 روز گذشته کردیم باعث شد این شکست رقم بخورد. شما دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. مقصر این باخت من هستم.
.
.
او در ادامه در واکنش به نتیجه نگرفتن تیم های پر ستاره و کهکشانی مانند استیل آذین و رئال مادرید و احتمال وقوع آن برای او عنوان کرد: منظور شما از تیم کهکشانی چیست؟ من امروز تیم کهکشانی در زمین ندیدم و تنها ستاره ای که دیدم در آسمان بود. منظور شما کدام بازیکن است؟

#tiraxturclub
Read more
«دلار به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند .مشکل کجاست؟ عدم مشورت، خودشیفتگی، عدم استفاده از ابزار ...
Media Removed
«دلار به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند .مشکل کجاست؟ عدم مشورت، خودشیفتگی، عدم استفاده از ابزار علمی برای اداره کشور و بی‌ثباتی‌ها" جمله بالا توییت آقای حسن روحانی در روز چهارشنبه هشت خرداد هزار و سیصد و نود و دو است. یعنی چهارده روز قبل انتخابات. هدف من از «یادآوری» این توییت حمله به ... «دلار به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند .مشکل کجاست؟ عدم مشورت، خودشیفتگی، عدم استفاده از ابزار علمی برای اداره کشور و بی‌ثباتی‌ها"
🔸جمله بالا توییت آقای حسن روحانی در روز چهارشنبه هشت خرداد هزار و سیصد و نود و دو است. یعنی چهارده روز قبل انتخابات.
🔹هدف من از «یادآوری» این توییت حمله به شخص حسن روحانی نیست. هدف نشان دادن «سیاست قدسی» و پیشامدرن اصلاح طلبان است. سیاستی که ابزار اصلیش «شر مطلق» و فاسد دانستن جناح مقابل و «معصوم مطلق» دانستن خود است و «نقد از خود» و نگاه تاریخی در آن هیچ جایی ندارد.
🔸این روزها هربار در مقام نقد روحانی قرار میگیرم حرف درون دهانم را چند بار مزه مزه میکنم و گاهی زبانم را گاز میگیرم تا آن نقد را به زبان نیاورم. همان وضعیت دشواری که در میزگرد تلویزیونی اخیر در شبکه جام جم در مقابل مهمان دیگر برنامه که طرفدار دولت بود داشتم. چرا که میدانم علت اصلی بحران حاضر هجمه و حمله اقتصادی آمریکا به کلیت دولت-ملت ایرانی است و میدانم در وضعیت بحرانی حاضر، تضعیف بیش از حد دولت (دولتی که به ان نقد فراوان دارم) خواست و هدف ترامپ و بن سلمان و نتانیاهو است. و چرا که خط قرمز ما نه منافع این جناح و ان جناح که باید منافع ملی باشد و بقا و سلامت نظامی که جان و‌مال این مردم در حال حاضر به آن گره خورده است
🔹در هشت سال ریاست جمهوری احمدی_نژاد هم در طیف مقابل و جزو مخالفانش بودم. امروز هم به دلایلی طرفدارش نیستم. سیاستش را هم به دلایلی راهگشای وضع موجود نمیدانم. ولی وقتی به یاد می آورم در ان سالها چطور و با چه عداوت و خصومتی کلیت رفتارهای دولت او را مورد حمله و نقد قرار میدادیم و حتی تحریمها را هم نه تقصیر آمریکا که تقصیر شخص احمدی نژاد مینداختیم، از خودم شرمنده میشوم. رفتار ما نقد احمدی نژاد نبود. هیولاسازی از او بود. تا جایی که اگر میگفت ماست سفید است به او‌ حمله میکردیم و میگفتیم سیاه است. رفتار ما به شدت ضد منافع ملی بود.
کانال تلگرام علی علیزاده @jedaal

#حجامت_نظام
#bbc
#وزرای_میلیاردی #وزرای_نالایق #مدرسه_پیرمردها #دولت_پیرمردهای_میلیاردر
Read more
اولش میخوام بگم که هیچ وقت دنبال لایک نیستم، اگه نتونستی بخونی لایکم نکن.. راستش خسته شدم از این ...
Media Removed
اولش میخوام بگم که هیچ وقت دنبال لایک نیستم، اگه نتونستی بخونی لایکم نکن.. راستش خسته شدم از این فضای مسخره مجازی ریا و دروغ و چاپلوسی داره تو این فضام ریشه میزنه.. کاش میشد بری یجا این آدما رو هم نبینی.. حتی پستا و کامنتاشونم نبینی.. کاش میشد حتی برا عشق ورزیدن به پرسپولیسم ریا نشه. بخدا خندم ... اولش میخوام بگم که هیچ وقت دنبال لایک نیستم،
اگه نتونستی بخونی لایکم نکن..
راستش خسته شدم از این فضای مسخره مجازی
ریا و دروغ و چاپلوسی داره تو این فضام ریشه میزنه..
کاش میشد بری یجا این آدما رو هم نبینی..
حتی پستا و کامنتاشونم نبینی..
کاش میشد حتی برا عشق ورزیدن به پرسپولیسم ریا نشه.
بخدا خندم میگیره..
مثلا میخوان بگن ما باغیرتیم
میخوان بگن ما بهتر از تو هواداریم..
اونو فقط منو خدام میدونیم که چقد عاشق پرسپولیسم..
عب نداره بزار یسریا فقط هوادار باشن
بزار یسریا تو این فضام استفاده های خودشونو ببرن..
چقد دلم گرفته..
تو این فضای مسخره هم خوبی به بعضیا واقعا نیومده..
برا همه چی ریا دیده بودیم ولی برا پرسپولیس نه..
همونام شدن هوادار باغیرته
شدن بهترینا
شدن آبجی و داداشه
اینقد دلم گرفته که حتی نمیتونم بنویسم..
این چند خط و نوشتم انگار یه کتاب چند هزار صفحه ای رو نوشتم..
قربونت برم #خدا _
خسته شدم دیگه..
نه از هواداریم..نه از عشق ورزیدن به پرسپولیس،، نه نه
هیچ وقت خسته نمیشم از اینا
ولی دلم از بعضی آدما گرفته
که حالمو بد میکنن با کاراشون
با رفتاراشون
اگه از همه چی خسته بشم
اگه از همه ببرم
ولی عاشقه #پرسپولیس _میموونم
اونم خدا فقط قبولم داشته باشه
نیازی به کسی ندارم
Read more
Loading...
. جلق [جيدال، تهم - نقد] . .یه كاريه که ما خیلی وقته بلدیمش اوركس . چِشا تاريكه، ديگه كمرى نى من ...
Media Removed
. جلق [جيدال، تهم - نقد] . .یه كاريه که ما خیلی وقته بلدیمش اوركس . چِشا تاريكه، ديگه كمرى نى من یه جلقى يى اَم که هیشکی اینطور جلقى نی از اون هادرا که همیشه أ سوپرا پُرن، كيرم شق و صابون مِثِ خودكار تو دست هِــــی ميبينى چی ميدن؟ آبامو رویِ دسمال میبینی ميريزم؟ چند سال قبل یدونه پورن داشتم، هنوز ... .
جلق
[جيدال، تهم - نقد]
.
.یه كاريه که ما خیلی وقته بلدیمش
اوركس
.
چِشا تاريكه، ديگه كمرى نى
من یه جلقى يى اَم که هیشکی اینطور جلقى نی
از اون هادرا که همیشه أ سوپرا پُرن،
كيرم شق و صابون مِثِ خودكار تو دست
هِــــی ميبينى چی ميدن؟
آبامو رویِ دسمال میبینی ميريزم؟
چند سال قبل یدونه پورن داشتم،
هنوز موقع جق زدن همونو ميبينم؛
پورن ميدن انگار كارتونن،
كير ميكنن تو فَرش انگار كسخلن
بچه بازيم انگار خوب كونَن،
دنبالِ توجه انگار فيل كُنن،
میاد باز به سمتم باشم هر كيرى من
اونکه تنگه به همه ميده بدجوری شبش
امشب دفعه اوله ميكنمش
ولی جوری گشاد شده انگار یه سال مدام كردمش
ببین سايت پورن هاب اینجاست
ماها ميزنيم و شق كرديم باز
میگن دنبالِ ويد میگردن
میگم جایی نرن که حتی فريك اینجاست
اصاً من کیم جقى اصل ايرانم
ريده چشمام كورن خُب واسه جلقام هم
جانباز، شهيد هم نیستم ولی
چند سالى هست که توو خط گمنامم
ووه
.
جلقا ولى با بى حسى خوبن
ببین دارم ميزنم چه شکلی رو من
با اين فرشته ها که مشکی پوشن
میخوان رو كير بپرن بی بى حسی توو شب
ميخورن بعد...
توویِ شب (3x)
توویِ شقدرد (2x)
.
شبا پورنهاب
کونا کجان؟
میپرسن میاری پورن از کجا؟
همه مشکی رو تن چرم خفاشی وار
همم :))) موندیم ما روی کونا بیدار
تا از الکسیس بیاد تا جانی سینس رو ما
فَفَفَرق نداره تعداد کونا
میگه یه کام‌ رو ماتا ایهام بود دادا
دیگه دستم شله ولی کیرم رو کار
نهههه نیستیم به گا آلوده
چشا خط مثل یوم جانگ تو دریاااا
میگن دنبالمونه ابراهیم چون باز زدیم یه کانال تو تل ما
رفتیم فراتر از‌ مرز ما
مهاجرت و فرار‌مغزها
از تو شاخیم ببین اورکسیم ما
اگه پستاش شاخه بدون کپی پیست از ماست
چون میاد پستام با شیشه
میخوام کون رو کون کون کون
که کنم خط رپ و با پستام هی کیرش
اسطوره ایم چون هنوزم رو ‌پاس کانااال
با اینکه هیچ نعفی نیستش
سنگ میشه هرکی که بگیره من توی پستا چی میگیم
کون دسمه توش ‌پر علفه
کس خار اونا که از ودکا جین میگن
اصلی ترین نسلیم از کیهان تا لاکی پستا قوی
سین ها رو لاتی درو کردیم
معنی کنم باز اگه داری کمی تردید؟
.
جلقا ولى با بى حسى خوبن
ببین دارم ميزنم چه شکلی رو من
با اين فرشته ها که مشکی پوشن
میخوان رو كير بپرن بی بى حسی توو شب
ميخورن بعد...
توویِ شب (3x)
تووىِ شقدرد (2x)
.
(⬇️ادامه كامنت اول⬇️)
Read more
. بخشهایی از متنی که در ادامه می‌خوانید جواب من به یه دوستی که ابراز کرده بود به وقت فراغتش جبران میکنه ...
Media Removed
. بخشهایی از متنی که در ادامه می‌خوانید جواب من به یه دوستی که ابراز کرده بود به وقت فراغتش جبران میکنه دل‌سوزوندهای مارو با عکسهامون! که شبیه علامت تعجب شدم از این تفکر که چرا یکی باید من و شخصیتم رو به این شکل کم و حقیر بدونه که نیت من از به اشتراک ‌گذاشتن گوشه‌هایی از لحظه‌هام رو دل‌سوزوندن باقی بدونه ... .
بخشهایی از متنی که در ادامه می‌خوانید جواب من به یه دوستی که ابراز کرده بود به وقت فراغتش جبران میکنه دل‌سوزوندهای مارو با عکسهامون! که شبیه علامت تعجب شدم از این تفکر که چرا یکی باید من و شخصیتم رو به این شکل کم و حقیر بدونه که نیت من از به اشتراک ‌گذاشتن گوشه‌هایی از لحظه‌هام رو دل‌سوزوندن باقی بدونه ! که هرکسی رو با این نیت دیدین بدونین فقر زیادی توی بخشهای زندگیش و شخصیتش داره که شکرخدا من حقیقت وجودم این نیست. که ای داد پس کو‌ اصالت‌ و درستی که مدام فریادش میزنم و مهمترین هدف زندگیم حفظ آبرومندانه‌اشه ، واقعا حس میکردم عیان است و چه حاجت به بیان اما این چند خط رو لازم دونستم اصلا شما تلقی کن درد و دل...جدای این نگاه بد ، من تاحدی بدون اشتراک‌گذاری این دقایق هم یاد گرفتم قشنگ نگاه کردن به دنیام رو ، قبل این مدیا هم داشتم این قابهارو...این هیچ ، اصلا مگه میشه زندگی بی‌غم ؟ شما سراغ دارین ؟ اگه آره آدرس بدین ! چون من باور دارم محال ممکنه ، پس منم مستثنی نیستم ابدا ، که اگه غر هم بزنیم میشیم انرژی منفی و فلان و بیسار حق هم دارین یه کمی ، چرا باید گوش باشین به درد و سختی یه آدم دور ؛ که تمام سعیم نشون دادن قشنگی‌هاست پس. نه من نه هیچکدوم از دوستان قصد سوزوندن کسی و دلی رو نداریم شما کل قصه ارو متوجه نشدی ! نیت نشون دادن صرفا قشنگی نیست ، نیت اینه داریم میگیم با تموم سختیهای زندگی با تموم شلوغیش حالا کاری یا خانوادگی یا درس یا هر دغدغه‌ی دیگه باز میشه قشنگ زندگی کرد حتی یه جاهای زندگیمون مثل هر آدمی شکست خوردیم و باز سعی کردیم و پاشدیم ، که بگیم میشه برنامه‌ریزی داشت و بیشتر به ریز و درشت زندگی و کیف و کیفیت رسید ، میشه از زاویه خوش‌تری نگاه کرد ، یه نفر هم باورش پا بگیره خودش دنیاست ؛ هیچ جای اسمون سوراخ نشده ما افتاده باشیم بی غم و درد که همه یه جنسیم و تو همین دنیا با پایین بالاهای مخصوص به جاده‌های زندگیمون‌. که هممون از خدا میخوایم کیفیتهای بیشتر رو و چه خوب بود اگر بیشتر یاد بگیریم دعاگوی هم باشیم ، که یه وقتا بیشتر توی خلوتمون قبل از قاضی کردن کلاهمون فکر کنیم اگر بنده‌ای کیفیت بیشتری داره شاید نتیجه‌ی تلاش مضاعفش و بهش برچسب نزنیم و به فردیت خودمون بیشتر فکر کنیم برای ساختن آبادی سرزمین وجودمون.
اینقدر امن باشیم که پرنده جا بگیره توی دستهامون و قلبش تند نزنه از ناامنی ، امنیت تو کلام باید بیشتر باشه تا در رفتار که‌ مهمه بال و پر وجود هم رو زخمی نکنیم.
هوادار دل هم باشیم تا بتونیم راحت‌تر پرواز کنیم توی روزای زندگیمون.
#موبیلم_گرافی #گلنویس
۱۳۹۷/۰۲/۱۶
Read more
Loading...
صحبتهای منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پس از بازی با نفت آبادان : استرسی که به بازیکنان غالب می‌شود ...
Media Removed
صحبتهای منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پس از بازی با نفت آبادان : استرسی که به بازیکنان غالب می‌شود اکنون کم شده البته برطرف نشده است. اگر توپ ها را گل نکردیم به دلیل بی دقتی و ضعف تکنیکی بود. وقتی توپی آسان را از دست می‌دهیم بیشتر به بی دقتی مربوط می‌شود زیرا این بازیکن راحت شوت و دریبل می‌زند. بازیکنان ... صحبتهای منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پس از بازی با نفت آبادان :

استرسی که به بازیکنان غالب می‌شود اکنون کم شده البته برطرف نشده است. اگر توپ ها را گل نکردیم به دلیل بی دقتی و ضعف تکنیکی بود. وقتی توپی آسان را از دست می‌دهیم بیشتر به بی دقتی مربوط می‌شود زیرا این بازیکن راحت شوت و دریبل می‌زند. بازیکنان ما بسیار بی دقت هستند .

باید به این فکر کنیم که آنقدر خوب باشیم که آینده را روشن کنیم. باید فکر کنیم که در لیگ برتر می‌مانیم و از بازیکنان حمایت کنیم. در بازی با استقلال خوزستان باید به این فکر کنیم که خوب بازی کنیم و آرامش داشته باشیم و به حاشیه ها و اتفاقات دیگر توجهی نداشته باشیم تا به مشکل برنخوریم .

هواداران تا دقیقه ۹۰ بازی تشویق کردند. حتی در تبریز هم تا دقیقه ۹۳ بازیکنان را تشویق کردند و امروز هم همین گونه بود. اینکه هواداران چنین شعارهایی می‌دهند را باید به قبل نگاه کنید. فرق هوادار با ما این است که وقتی تیمی دو بار به یک تیم می‌بازد دوست دارد برای بار سوم برنده شود. همین چهار بازیکن خارجی تیم نفت در دقایق پایانی بازی را برای تیمشان در می آورند اما در بازی امروز بازیکنان ما خیلی خوب آنها را کنترل کردند. هواداران به این فکر کنند که بازیکنان با تمام وجود کار می کنند و ما هم همین موجودی را داریم. در پایان فصل این اتفاقات مشکلی را حل نمی‌کند. هواداران دوست دارند شعار بدهند. نباید به این مساله فکر کنیم که به آنها خط داده شده یا نه، هیچ موضعی نمی‌گیرم. این بازی تمام شد و باید به فکر بازی بعدی باشیم و در این مدت باید به بازیکنان آرامش بدهیم .

ابراهیم زاده در زمانی که شاید هیچکس تیم را قبول نمی‌کرد به سپاهان آمد. اینکه در دهه اول قرن بیست و یکم در چه جایگاهی قرار گرفتند و قبلا در کجا قرار داشتند. فوتبالی که تیم من بازی می‌کند مشخص است. نگران این نیستم و تا زمانی که در سپاهان هستم هدف هایم در مورد درک فوتبال، قدرت فوتبال و آموزش فوتبال پیگیری می‌کنم و از هیچ چیز هم نمی‌ترسم. هر مربی دیگری هم بیاید و بازیکنان در پازل تاکتیکی اش نباشد بازیکن را بازی نمی‌دهد. اگر بازیکنانی که بخواهند از تیم هم بروند باید خوب بازی کنند تا دیده شوند .

سپاهان فقط می‌تواند ۶ بازیکن لیگ برتری بگیرد و نمی‌تواند همه بازیکنانش را تغییر بدهد. تیم سپاهان ۹۰ درصد نسبت به قبل ترکیبش تغییر کرده و این تغییرات مشکل ساز می‌شود. بازیکنانی که با آنها کار می‌کنم را باور دارم. اگر هر کسی حرفی می‌زند مشکل خودش است.  تنها کسی که می‌تواند به ما ضربه بزند خود ما هستیم .
Read more
من پرچم ایرانو شیروخورشید میدونم چون:اولا من با نام خدا مخالف نیستم اما معتقدم نام خدا هیچ معنی ملی ...
Media Removed
من پرچم ایرانو شیروخورشید میدونم چون:اولا من با نام خدا مخالف نیستم اما معتقدم نام خدا هیچ معنی ملی بخصوصی برای ایران ندارد و میشه اونو بجای آرم هر پرچمی قرار داد.چون بالاخره تمام کشورها از ان خداوند یکتا هستند.مثلا میشه الله را به گاد تبدیل کرد و روی پرچم انگلیس قرار داد،یا بجای صلیب وسط سویس نام ... من پرچم ایرانو شیروخورشید میدونم چون:اولا من با نام خدا مخالف نیستم اما معتقدم نام خدا هیچ معنی ملی بخصوصی برای ایران ندارد و میشه اونو بجای آرم هر پرچمی قرار داد.چون بالاخره تمام کشورها از ان خداوند یکتا هستند.مثلا میشه الله را به گاد تبدیل کرد و روی پرچم انگلیس قرار داد،یا بجای صلیب وسط سویس نام گاد را قرار داد یا بجای خورشید آرژانتین اونو قرار دهیم،اما هیچگاه نمیتوان شیروخورشید را روی هیچ کشوری تصور کرد و مثلا برای عراق یا برای ایتالیا یا برای انگلیس هیچ معنی پیدا نمیکنه.تنها کشوری که این پرچم براش معنی داره ایران است.این نمایانگر معنی بخصوص این لوگو میباشد.شیر از باستان نماد ایران بوده و نماد پهلوانی و شجاعت ودلیری است همچنین به تعابیری نماد تشیع ما به عنوان بزرگترین جامعه شیعه دنیاست.خورشید نماد جمشید و مفهوم ایین مهرورزی ایرانیان را که از باستان رسم بوده و اعتقاد به گرمای وجود است.خورشید به معنی شرق و مشرق هم میباشد پس باز هم برای ایران دارای مفهوم است. دوما؛هیچ کشوری بخصوص کشورهای دارای قدمت تاریخی در دنیا وجود ندارد که بروی پرچمش که مهمترین مفهوم تمدن ان کشور است با خط بیگانه نوشته شده باشد.برای همین من پرچم شیروخورشیدو به عنوان پرچم رسمی کشورم میدانم. #جبهه_ملی_ایران
Read more
. موضوع اینجاست که ما باور کنیم همه مون شبیه همیم یعنی باور نکنیم که ما خیلی خاصیم یا مثلا یه کارایی ...
Media Removed
. موضوع اینجاست که ما باور کنیم همه مون شبیه همیم یعنی باور نکنیم که ما خیلی خاصیم یا مثلا یه کارایی می کنیم که هیشکی نمی کنه پس ما خیلی خاصیم. تکیه میدیم به پشتی صندلی با یه بادی به غبغب در مورد عالم ادم نظر میدیم انگار که فقط خودمون دیوونه ایم خودمون رو قهرمان فیلمی تصور می کنیم که ابر قهرمان زندگیه و‌ساعت ... .
موضوع اینجاست که ما باور کنیم همه مون شبیه همیم
یعنی باور نکنیم که ما خیلی خاصیم یا مثلا یه کارایی می کنیم که هیشکی نمی کنه پس ما خیلی خاصیم.
تکیه میدیم به پشتی صندلی با یه بادی به غبغب در مورد عالم ادم نظر میدیم انگار که فقط خودمون دیوونه ایم
خودمون رو قهرمان فیلمی تصور می کنیم که ابر قهرمان زندگیه
و‌ساعت ها در مورد خودمون حرف می زنیم.
.
من یه زمانی چیزای بی اهمیت جمع می کردم
مث کارت پرواز اولین سفر ترکیه
یا فاکتور اون رستورانه تو گرجستان که خیلی خندیدیم
یا مثلا بلیط اولین بار مترو سوار شدن تو پاریس
بعد فهمیدم فقط من نیستم
حداقل ۷۰ درصد ادمای دورو برم چرت و پرت جمع می کنن که بعدا نگاش کنن ذوق کنن ،
۳۰ درصد بقیه هم چیزای بی اهمیت تر جمع می کنن
هممون یه جورایی شبیه همیم تو همه جای دنیا
کامی می گه ۶۰ درصد ادما تو پاریس دیوونن
می گه احتمالا منم تو همین ۶۰ درصدم
مث اون پیرمرده که با دوچرخه چهارراه اتوالو ۵۰ بار چرخید اهنگای مسخره می خوند
یا اون اقاهه که با کبوترا حرف می زد
یا من که بلیطارو جمع می کنم
یا برای پای شکسته کفتر جلوی کی اف سی بغض می کنم
ما دوست داریم‌که خودمون رو ادمای متفاوت و عمیق با دنیایی متفاوت نشون بدیم
ولی هرچقدر بیشتر بریم جلو بیشتر می فهمیم چقدر هممون شبیه همیم
همه ما می تونیم تنها سفر کنیم ولی شبا از تنهایی تو اتاقمون بترسیم
می تونیم تنها از پس زندگی تو یه کشور دیگه بر بیایم ولی تنهایی تو اب دریا بترسیم
می تونیم از صبح تا شب تو کافه با کلی ادم سرو کله بزنیم و معاشرت کنیم ولی
از معاشرت با یه بچه بترسیم
ما ادما هیچ برتری به هم نداریم
می خوایم خودمون رو قوی نشون بدیم
داستان می بافیم
ادمها به ما نگاه می کنند ارزو می کنند کاش به این اندازه قوی و خوشبخت بودند
ولی دقیقا در همون لحظه نیازمند حضور ادم ها هستیم
رمان های زیادی نوشته می شن
رمان های زیادی می خونیم از قدیم
از شخصیت های مختلف
که فقط باور کنیم یه روزی صد سال پیش
کسی شخصیتی خلق کرده که چقدر ما می فهمیمش
که فقط باور کنیم چقدر ما ادم ها شبیه همیم
وانمود می کنیم که
ای وااای چقدر نمی فهمیم مردمی رو که دم هتل پرتغالی ها سرو صدا کردند
ولی همه شبیه همیم
همه اندازه هم عجیب
همه شبیه هم دیگه
شبیه به دخترای قد بلند بلوند فرانسوی با گردن های بلند و نگاه های بی تفاوتشون تو مترو
شبیه به اقای سیاه پوست که راه میرفت با اسمون حرف میزد
یه اندازه دیوونه
یه اندازه تنها
دنیای هممون هم قد خط مرز دورمونه
قد یه کشور قد یه قاره
نهایتا قد یه دنیا
همین
Read more
Red Lipstick and black eyeliner ‎من بیوتی بلاگر نیستم اما ارایش کردن رو دوست دارم و نظرم اینه که ارایش ...
Media Removed
Red Lipstick and black eyeliner ‎من بیوتی بلاگر نیستم اما ارایش کردن رو دوست دارم و نظرم اینه که ارایش نکته جدانشدنی از استایله ، ارایش شما اگرکه اشتباه انتخاب شه به راحتی تمام استایل شمارو می تونه زیر سوال ببره ، من عادت به زدن زیاد کرم پودر و گریم کردن که من رو از چهره واقعی خودم دور کنه نیستم ، بیشتر ... Red Lipstick and black eyeliner ‎من بیوتی بلاگر نیستم اما ارایش کردن رو دوست دارم و نظرم اینه که ارایش نکته جدانشدنی از استایله ، ارایش شما اگرکه اشتباه انتخاب شه به راحتی تمام استایل شمارو می تونه زیر سوال ببره ، من عادت به زدن زیاد کرم پودر و گریم کردن که من رو از چهره واقعی خودم دور کنه نیستم ، بیشتر سعی می کنم طبق فضایی که قصد رفتن به اونجارو دارم سبک ارایشم رو عوض کنم و از امتحان کردن هیچ مدل ارایشی ترس ندارم ، این سبک ارایش مناسب شب و یک مهمونی باشه چون هم ارایش چشم هست هم ارایش لب ، یک کاری که من انجام می دم استفاده کردن از برونزر به عنوان کانتور تیره ، رژ گونه و سایه چشم هست وبرای زدن خط چشم کمی چشمم رو می کشم اینکار کمک می کنه که خط صافی رو بکشین ( اینکار در حد ۱ دقیقه تاثیر منفی نداره ) برای تمرکز دست و تکون نخوردن قلم انگشتم رو روی قسمت شقیقه می زارم ( اینکار رو نقاش ها بیشتر انجام می دن برای نلرزیدن قلم )
Primer : @delilahcosmetics.ir
Foundation , Concealer and Cream Concealer : @delilahcosmetics.ir
Eyebrow Gel : @ciate.ir Instabrow
Eye Liner @delilahcosmetics.ir
Mascara : @ciate.ir Triple Shot
Highlighter : @delilahcosmetics.ir
Red Lipstick : Vintage @delilahcosmetics.ir
Loose Powder : @delilahcosmetics.ir
bronzer : @ciate.ir ‎من این برندها رو نمایندگی فروشش در ایران رو تگ کردم که به راحتی بتونین پیدا کنین و می تونم بگم بهترین کرم پودر و هایلایتری که تا به حال داشتم اینها هستن
Read more
Loading...
 #یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند #شماره_بیست_و_یکم نمی‌دونم؛ شاید باید خودم رو به ...
Media Removed
#یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند #شماره_بیست_و_یکم نمی‌دونم؛ شاید باید خودم رو به یه روانپزشک نشون بدم. بعضی وقت‌ها می‌زنه به سرم و به آخرین دندون آسیاب فکر می‌کنم و پیش خودم می‌گم که چرا الان این دندون لعنتی درد نمی‌کنه تا یادم بره هفت ساعته دقیقا دارم به چی فکر می‌کنم. من همیشه منتظر ... #یادداشت_هایی_که_هیچ_وقت_منتشر_نشدند
#شماره_بیست_و_یکم
نمی‌دونم؛ شاید باید خودم رو به یه روانپزشک نشون بدم. بعضی وقت‌ها می‌زنه به سرم و به آخرین دندون آسیاب فکر می‌کنم و پیش خودم می‌گم که چرا الان این دندون لعنتی درد نمی‌کنه تا یادم بره هفت ساعته دقیقا دارم به چی فکر می‌کنم. من همیشه منتظر بدترین اتفاقات بودم. بدنم سر شده از بس درد کشیدیم و خوشی با ما نساخت. انقدر تو بهترین لحظات زندگیم سختی اومد سراغم که طعم لذتبخش موفقیت زهرمارم شد. شاید سر همین قضیه هر شب موقع خواب به این فکر می‌کنم که چرا دندونام درد نمی‌کنن. چرا پام نشکسته یا چرا این کچلی ارثی هنوز سراغم نیومده و هنوز مثل همون بچگی موهام پرپشت‌تر از گربه لوس تو مونده. می‌خوام یک رازی رو باهات درمیون بذارم. من خدا رو دیدم، با همین دستام لمسش کردم، با همین دماغ عقابی بوش کردم و اگر گناهم رو نادیده بگیره با زبونم مزه مزش کردم. خدا گاهی یکی از ماهاست که بی‌دلیل وارد زندگی یک نفر می‌شیم و زندگیش رو زیرورو می‌کنیم و بهشتی براش می‌سازیم که تو خواب هم نمی‌دیده. اما من لعنتی همیشه به این رویاها بدبین بودم و آنقدر چرخ زندگی دور ما رو خط کشید که هر وقت از هم خداحافظی میکردیم محکم می‌کوبیدم تو گوشم تا ببینم خواب بودم یا بیدار. زندگی با ما بد تا کرد. تا اومدیم از جوونی لذت ببریم افتادیم تو آسیاب احساسات و انقدر درگیر کار شدیم که یادمون رفت آدمیم، احساسات داریم و یک قسمتی در قلبون هست که گاهی دلش میخواد بیخیال دنیا بشه و برای خودش زندگی کنه، عاشق باشه، اصلا بره کنار خیابون و داد بزنه خداااااااااااااااااااا. بعضی شبا بدون اینکه تو بفهمی ساعت سه چهار سوار ماشین می‌شم، از خونه میزنم بیرون، میرم کنار یکی از این اتوبان‌های پیچ درپیچ، می‌زنم کنار و شروع می‌کنم مثل یه بچه تخس روی جدول کنار پارکینگ راه می‌رم، بعد آنقدر داد می‌زنم و صدات می‌کنم که شاید یک کوچولو من و نگاه کنی. حسود نیستم اما گاهی حس میکنم بین منو بقیه فرق میزاری. بغض می‌کنم، گریم می‌گیره اما مگه من غیر از تو کسی رو دارم که برم شکایتت رو پیش اون کنم. ما تبعید شدگان به جهان نامرئی بودیم، کسی با ما کاری نداشت، کسی ما رو نمی‌دید و آنقدر تو این دنیای بی‌دروپیکر به ما بی‌محلی شد که داستان زندگیمون شد شبیه یکی از همین رمان‌های رئالیسم جادوی که تازگی‌ها مد شده. من بودم اما نبودم. تو بودی اما نبودی و همین نبودن‌هاست که منو هر شب راهی این خیابون و اون خیابون می‌کنه.
  #شهاب_دارابیان #خدا #دلنوشته #یادداشت #حرف #عشق
Read more
. نامش محمد تولایی است، بیست و هشت ساله و روحانی اهل مشهد . . عصر روز پنج شنبه ۱۵ شهریور؛ پس از خروج ...
Media Removed
. نامش محمد تولایی است، بیست و هشت ساله و روحانی اهل مشهد . . عصر روز پنج شنبه ۱۵ شهریور؛ پس از خروج از کتابخانه؛ در خیابان شیرازی، نبش کوچه ۲۴، بعد از سوار شدن بر پیکانش؛ فردی موتورسوار از شیشه خودرو؛ چاقویش را به سینه اش فرو کرده و می گریزد . . به گفته برادر ایشان؛ چاقو به بالای قلبش فرو رفته و باعث ... .
نامش محمد تولایی است، بیست و هشت ساله و روحانی اهل مشهد . .

عصر روز پنج شنبه ۱۵ شهریور؛ پس از خروج از کتابخانه؛ در خیابان شیرازی، نبش کوچه ۲۴، بعد از سوار شدن بر پیکانش؛ فردی موتورسوار از شیشه خودرو؛ چاقویش را به سینه اش فرو کرده و می گریزد . .

به گفته برادر ایشان؛ چاقو به بالای قلبش فرو رفته و باعث خونریزی شدید، در ناحیه سینه و ورود خون به ریه اش شده . .

تا عصر دیروز، دوشنبه؛ در بیمارستان امدادی کامیاب مشهد بستری بوده؛ پس از وخیم شدن حالش او را دیشب به بیمارستان قائم این شهر منتقل می کنند .

با تشخیص آمبولی پزشکان؛ نیمه شب گذشته تا بامداد امروز؛ تحت عمل جراحی قرار گرفته و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان است و تا ظهر سه شنبه؛ هنوز به هوش نیامده است . .

برادرش می گفت نیروهای انتظامی و اطلاعاتی پیگیر این قضیه و شناسایی و بازداشت ضارب هستند؛ اما پس از پنج روز؛ به هیچ نتیجه ای نرسیده اند . .

محمد تولایی سه بچه دارد؛ و همچون بسیاری از این مردم؛ مستاجر است . .

پی نوشت :
یک : لطفا برای شفایش دعا کنید . .

دو: طبیعتا دستگاه های مسئول پیگیر قضیه هستند؛ خواهشم جدیت بیشتر در این زمینه و اطلاع رسانی مناسب است . .

سه : من پزشک نیستم و اطلاع دقیق ندارم که در بیمارستان کامیاب آنگونه که لازم بوده به وضعیت ایشان رسیدگی شده یا خیر؛ هرچند برادرشان خیلی از وضعیت آن بیمارستان و روند درمان برادرش رضایت نداشت، با این حال از مسئولان بهداشت و درمان خراسان تقاضامندم بررسی دقیق بفرمایند . .

چهار: در حالیکه بسیاری از طلاب و روحانیون؛ جزو طبقه متوسط و ضعیف جامعه هستند و همچون بسیاری از ما بسختی زندگی می کنند، تعدادی از افراد در این لباس هرکاری که تصور بفرمایید کرده اند و می کنند؛ مال مردم و بیت المال می خورند و باعث می شوند تا مردم همه آنها را به یک چشم ببینند و تصورشان نسبت به آنها یکسان باشد؛ که قطعا درست نیست . .

پنج : عده ای هم در این لباس هستند که یا در خط مقدم نبرد با تروریست ها در عراق و سوریه گلوله می خورند؛ یا در متروی تهران و شیرازی مشهد؛ چاقو می خورند ! و یا اینطرف و آن طرف فحش می خورند و توهین می شنوند، سهم این ها هم همین است ! .

توضیح ضروری : عکس مربوط به یکی دو روز اول بستری ایشان در بیمارستان کامیاب مشهد است .
.

#اللهم_اشف_کل_مریض
#مشهد #روحانی #طلبه
Read more
بیست و پنج سال است که در دنیای رسانه کارآموزی می کنم. هر روز به خودم یادآوری کرده ام که رعایت احترام میهمان ...
Media Removed
بیست و پنج سال است که در دنیای رسانه کارآموزی می کنم. هر روز به خودم یادآوری کرده ام که رعایت احترام میهمان یک اصل مهم در برنامه ساختن است. همیشه تلاش کرده ام که ادب و تواضع را جایگزین پرخاش و تحکم کنم. احتمالا مخاطبان ارجمند این گزاره را تایید فرموده و به سابقه کاری ام نیم نگاهی بیاندازند. تلاش کردم ... بیست و پنج سال است که در دنیای رسانه کارآموزی می کنم. هر روز به خودم یادآوری کرده ام که رعایت احترام میهمان یک اصل مهم در برنامه ساختن است. همیشه تلاش کرده ام که ادب و تواضع را جایگزین پرخاش و تحکم کنم. احتمالا مخاطبان ارجمند این گزاره را تایید فرموده و به سابقه کاری ام نیم نگاهی بیاندازند. تلاش کردم که گفتگوی صریحی با آقای دکتر ظریف انجام بدهم. چند روز مطالعه کردم تا سخت ترین مباحث حقوقی در روابط بین الملل و برجام را بتوانم به زبان ساده تر که بیشتر مورد پسند مخاطب ارزشمند صبحگاهی ست، مطرح کنم. همچنین اصل شفافیت و اهمیت دادن به ابهامات ذهن عام مردم که سرور و ولی نعمت همه ی ما هستند را رعایت کنم. حتما که ایرادهای بزرگی هم داشته ام. اما انصاف کنید. در ثانیه ای از دو ساعت گفتگو به نقل از پیامهای درج شده ی مردم در فضای مجازی خطاب به آقای وزیر عرض می کنم که به دلیل عدم توضیح شفاف، برخی مردم آنقدر عصبانی هستند که نوشته اند "خزر را چند فروخته اید". جناب ظریف وجود این جملات و حتی نسبت هایی مانند "خیانت" را تایید فرموده و با گشاده رویی پاسخ می دهند. اما حکفرمایی تیترها آغاز می شود. گستاخی رشیدپور. پرسشهای گستاخانه و ... حتی کارشناس محترم از آن سوی دنیا بدون آنکه یک بار فیلم را تماشا کند، بر پایه ی همان تیتر، تحلیل می نویسد و توصیه به عذرخواهی می کند. و یا فلان چهره سیاسی اسبق که بابت عدم شفافیت و نقادانه بودن گفتگوی من با آقای رییس جمهور مقاله انتقادی نوشته بود این بار همان مقاله را با گلایه از شفافیت و منتقدانه بودن گفتگو بازنویسی می کند. انصاف کنید. عذرخواهی بسیار پسندیده است. من هم بارها بابت اشتباهات سهوی و یا عمدی عذرخواهی کرده ام. اما به گمانم وظیفه کارشناسان تزریق آرامش و توصیه به تعمق است و نه تیتر دیدن و تیتر ساختن. آقای دکتر ظریف با کمال بزرگواری به من گفت که هیچ خط قرمزی ندارد و از من خواست که آزادانه بپرسم. پرسیدم. پاسخ داد. مردم دیدند. با لبخند و مهربانی استودیو را ترک کرد. حالا من مانده ام و تیترها. ضعیف نیستم. اما انسانم. گاهی خسته می شوم.
Read more
Loading...
یه وقتایی تمام قد می خوری به یه بن بست، درست تو لحظه ای که می خوای اوج بگیری. کاری ش هم نمیشه کرد. کار سرنوشته. ...
Media Removed
یه وقتایی تمام قد می خوری به یه بن بست، درست تو لحظه ای که می خوای اوج بگیری. کاری ش هم نمیشه کرد. کار سرنوشته. از اون حریف های سگ جون که هر چی می زنیش آخش هم نیست و هر چی می زنتت بازم نمردی. حالم از کلیشه و تظاهر بهم می خوره. دنبال یه فرصت ام یه نعره از ته جونم بزنم و کلی شیشه رو بشکنم. دستای تو مه رفته ای افتاده ... یه وقتایی تمام قد می خوری به یه بن بست، درست تو لحظه ای که می خوای اوج بگیری. کاری ش هم نمیشه کرد. کار سرنوشته. از اون حریف های سگ جون که هر چی می زنیش آخش هم نیست و هر چی می زنتت بازم نمردی. حالم از کلیشه و تظاهر بهم می خوره. دنبال یه فرصت ام یه نعره از ته جونم بزنم و کلی شیشه رو بشکنم. دستای تو مه رفته ای افتاده رو گلوم و داره خفه م می کنه ولی به آخرش نمی رسه. سرنوشت بازی شو شروع کرده خیلی وقته. داره بهم صبر کردنو یاد میده. داره می پزتم. کم کم پخته میشم و بهای سوختنشم میدم.
رسیدم به یه پیچ مرگبار که هر آن ممکنه بندازتت، رسیدم به آخر خط. صبرم لبریز...در حال سر رفتن.
اصن می خوام بند و بساطمو جم کنم و بزارم برم. می خوام به خودم ثابت کنم که هنوز خودمم. یه مرد با یه چمدون.
به اینجا که می رسم سکوت به جنگ افکارم می ره، حیرون میشم که برم که وقتی برم چی میشه وقتی میرم اینجا چه جوریه. حکایت آدمایی که می رن و وقتی میان خیلی چیزها عوض شده. من با عقاید خودم زندگی می کنم. بهای زندگی خودمو میدم و با عقاید خودم می میرم و فقط یکبار زندگی می کنم و فقط یکبار می میرم. چه سرنوشت شومی.
یه وقتایی هیچ کاری از دستت برنمیاد و فقط نگاه می کنی. می تونی تا فراموش نکردی خودتو بزاری جای یکی از اونایی که چیزی تو پلاسکو داشتن. اونایی که زلزله رو دیدن. صبح پاشدن دنیا شون ریخته بوده.
مملو از یه بغض له شده ام بزار اعتراف کنم هنوز همون لعنتی ام، شاید رفتم شایدم موندم تظاهر کردم که من اون نیستم.
دنبال یه عکس می گشتم که اینا رو پاش بنویسم اما هیچ کدومشون هیچ ربطی نداشت. اصن عکسه بهونه بود می خواستم یه چیزی بنویسم. اما این عکسمو دوست دارم. ادا نیست فانتزی نیست یهو لرز می کنم و هیچ کاری نمی تونم کنم تو اون غربت سرد. شالمو رو صورتم می بندم. شالی که دستباف مادرمه و عاشقشم و تو این عکس رو بی هوا می گیری. تظاهر می کنم خودم نیستم. اما گمون می کنم خودمم... همون دورگه عقل و جنون.
Read more
من هیچ وقت ادم “خیلی” نبودم. خیلی مهربون یا خیلی بداخلاق نبودم. خیلی هنرمند یا خیلی عکاس نبودم. خیلی ...
Media Removed
من هیچ وقت ادم “خیلی” نبودم. خیلی مهربون یا خیلی بداخلاق نبودم. خیلی هنرمند یا خیلی عکاس نبودم. خیلی خلاق یا خیلی درسخون نبودم. خیلی خوشگل یا خیلی خوشتیپ نبودم. خیلی دلبری کردنو بلد نبودم. خیلی خوب حرف زدنو بلد نبودم. خیلی جذاب نبودم، خیلی خاص نبودم.خیلی به خودم نرسیدم و خیلی قرتی نبودم. من ... من هیچ وقت ادم “خیلی” نبودم.
خیلی مهربون یا خیلی بداخلاق نبودم. خیلی هنرمند یا خیلی عکاس نبودم. خیلی خلاق یا خیلی درسخون نبودم. خیلی خوشگل یا خیلی خوشتیپ نبودم.
خیلی دلبری کردنو بلد نبودم. خیلی خوب حرف زدنو بلد نبودم. خیلی جذاب نبودم، خیلی خاص نبودم.خیلی به خودم نرسیدم و خیلی قرتی نبودم.
من همیشه معمولی بودم.
همیشه یه کمی بودم.
یه کمی نقاشی بلد بودم، یه کمی عکاسی. یه کمی سفر رفتن، یه کمی خطاطی.
یه کمی اجتماعی، یه کمی خجالتی. یه کمی خوشگل، یه کمی دخترونه و دلبرونه.
همیشه تو هر وضعیتی که بودم، ترجیح ام همون معمولی بودن بود. ترجیحم خودم بودن بود. هیچ وقت این واژه ی اغراق امیز “خیلی “ رو دوس نداشتم.
همیشه ساده بودن و ترجیح دادم به پوشیدن لباسای خیلی خاص و مد روز . تو اون لباسا هیچ وقت خودم نیستم، صحرا نیستم. از یه جایی به بعد موهای مشکیم که میونشون چند تا تاره سفیده رو ترجیح دادم به رنگی بودن. خودم بودن. جورابای قرمز و بنفش نپوشیدم، کتونی پام کردم و شلوار جین ساده. بند کفشامو سفت کردم و افتادم دنبال رویاهام.
هیچ وقت خیلی هنرمند نشدم. از هرچیزی یه کمی شدم اما.. اون یه کمی رو با عشق شدم.
اگه دوربین دستم گرفتم با عشق گرفتم، نه بخاطر مطرح شدنش، دیده شدنش.
اگه خط نوشتم به عشق جیر جیر قلم رو کاغذ بود، اگه نقاشی کشیدم بوی تینر تو اتاقمو دوس داشتم.
اگه درس خوندم، مهندس شدم به عشق دفتر و کتاب بود.اگه کارمند شدم به عشق استقلال بود. اگه سفرنامه نویس شدم به عشق لذت بردن از تموم جزییات سفر بود.
من صحرا یکمی از خیلی چیزارو تجربه کردم، تا ته خیلی چیزا نرفتم ولی تا هرجا رفتم، که بهم لذت داده. حتی کتابیو که وسطاش حس کردم دوسش ندارم، نصفه ول کردم. هیچ وقت واسه تموم کردن کاری به خودم سخت نگرفتم. تا وقتی انجامش دادم که ازش لذت برم و الان
تو این نقطه از زندگیم
تو ربع قرن زندگی
بابت تموم این یه کمی ها، بابت تموم لحظه هایی که فقط و فقط برای دل خودم، زندگی کردم
به خودم افتخار میکنم.☀️
.
#جنگجوی_شجاع_کوچک_گمنام
Read more
. به درون خواهم رفت اگر بگذارند که راهم را‌ همچون باد با برگ های زرد اعتقاداتم تطبیق دهم و پاره ...
Media Removed
. به درون خواهم رفت اگر بگذارند که راهم را‌ همچون باد با برگ های زرد اعتقاداتم تطبیق دهم و پاره های جسدم را برای کسانی که پارس کرده اند پشت سر من ِمسافر باقی نگذارم اگر مرا آرام بگذارند تا هرچرا که داشته ام هرچه را که نداشته ام‌ هر چرا که هستم و هر چه را که نیستم به جایی ببرم که هیچ در انتظارم ... .
به درون خواهم رفت
اگر بگذارند که راهم را‌
همچون باد
با برگ های زرد اعتقاداتم
تطبیق دهم
و پاره های جسدم را
برای کسانی که پارس کرده اند
پشت سر من ِمسافر
باقی نگذارم
اگر مرا آرام بگذارند
تا هرچرا که داشته ام
هرچه را که نداشته ام‌
هر چرا که هستم
و هر چه را که نیستم
به جایی ببرم
که هیچ در انتظارم است
عمری ست در میان بودن و نبودن
همیشه جانب نوشتن را گرفته ام
هرجا که خستگی
سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورد
گوشه ای نشستم
بیت به بیت
خط به خط
سکوتم را سرودم
شاعر بودم یا نویسنده
قضاوتش بماند
با آنان که درگیر الفاظ بودند و
نفهمیدند
من برای خودم
فقط دخترکی بودم که احساساتش
کمی بیشتر از دیگری
جریحه دار شده است .
#یاسمین_باقرصاد
#yasamin_baghersad
#poet #poetry
#شعر #شاعر #زن_شاعر #عاشقانه #شعر_نو @yasamin_baghersad
@yasamin_baghersad
@yasamin_baghersad
Read more
Loading...
‌ بااجازه‌تون جوری به صورت جوگیرانه کت‌واک کردم که انگار اصن روی فرش قرمز و استیج بزرگ شدم.<span class="emoji emoji1f605"></span> عکس ...
Media Removed
‌ بااجازه‌تون جوری به صورت جوگیرانه کت‌واک کردم که انگار اصن روی فرش قرمز و استیج بزرگ شدم. عکس مربوط به بازدید از مجموعه کارخونه‌های محصولات آرایشی و بهداشتی “مای” هست. من تا حالا هیچ کارخونه و خط تولیدی ندیده بودم و خیلی واسم هیجان‌انگیز بود دیدن تجهیزات و تکنولوژی و ربات‌ها و راکتورها و ...
بااجازه‌تون جوری به صورت جوگیرانه کت‌واک کردم که انگار اصن روی فرش قرمز و استیج بزرگ شدم.😅
عکس مربوط به بازدید از مجموعه کارخونه‌های محصولات آرایشی و بهداشتی “مای” هست.
من تا حالا هیچ کارخونه و خط تولیدی ندیده بودم و خیلی واسم هیجان‌انگیز بود دیدن تجهیزات و تکنولوژی و ربات‌ها و راکتورها و هر دکمه‌ای که میدیدم سوال داشتم درموردش، تا جایی که بچه‌ها تهدیدم کردن که اگر یه سوال دیگه بپرسم میکشنم.🤦🏻‍♀️
به من که خیلی خوش گذشت و قشنگ لذت بردم. همینجا هم تشکر میکنم از تمام گروه که بسیار زحمت کشیده بودن برای این بازدید و باصبوری به تمام کنجکاوی‌های من جواب دادن.
بهم قول دادن یکبار دیگه هم برم تا اون چیزهایی که نرسیدم ببینم رو نشونم بدن.😍
@mycosmetics ‌‌
یک تشکر هم بکنم از سپیده عزیزدلم که زحمت همه‌ی جزییات رو همیشه میکشه.🧡
@sepidday ‌
چندتا نکته هم بگم :
درمورد شایعه وجود سرب در رژلب‌های مای : بله، سرب وجود داره و در همه چیز هم وجود داره ولی مقدارش اصلا قابل اندازه‌گیری نیست و چیزی هم نیست که بشه حذفش کرد یا حتی به دلایلی زیادش هم کرد! مقدارش یک در هزارمیلیون ذره است! هربرندی هم که میگه نیست، دروغ میگه.😅🙌🏼
بهم گفتید چرا لایو نگرفتم و استوریها زیاد نبود؟ توی اکثر بخش‌های کارخونه نمیشد گوشی برد. 📵
چرا رفته بودیم؟ برای معرفی لاین جدید آرایشی مای، به اسم بلک دایموند.💎
از کیفیت پرسیدین: من بیوتی بلاگر نیستم و کلا هم اهل آرایش زیاد نیستم همونطور که تا حالا دیدید. از این محصولات جدید هم فعلا فقط از کرم‌پودرش زیاد استفاده کردم و دوسش دارم.
ریملش هم یکبار زدم و خوب بود.
رژلب‌ها هم که همون رطوبت و پوشش خوب و قدیم هستن.‌
💄

Photocredits @arvin.sheikholeslami 🍃

نکته آخر : مانتو رو شناختید؟ ✂️🙈


بعدنوشت : هرجا من به شما گفتم برو فلان چیز رو بخر، برو بخر! من در این پست شما رو مجبور به خریدن و استفاده از چیزی کردم؟ فقط گفتم رفتم بازدید از یک کارخونه “ایرانی” و تولید سری جدیدی از محصولات و تاکید هم کردم که من نمیتونم در مورد کیفیت محصولات نظر بدم! ومن‌الله‌توفیق!
Read more
<span class="emoji emoji1f4e9"></span> #روزهای_زوج <span class="emoji emoji1f4e9"></span> . <span class="emoji emoji2600"></span>️ #حیات_انقلابی <span class="emoji emoji2600"></span>️ <span class="emoji emoji26c5"></span>️ #قسمت_چهاردهم <span class="emoji emoji26c5"></span>️ <span class="emoji emoji1f537"></span> #استاد_پناهیان <span class="emoji emoji1f537"></span> . . <span class="emoji emoji1f4cd"></span>کسی که میخواد ...
Media Removed
#روزهای_زوج . ️ #حیات_انقلابی ️ #قسمت_چهاردهم #استاد_پناهیان . . کسی که میخواد انقلابی باشه، نگاهش با دیگران به #زندگی #شغل #معیشت متفاوته . . وقتی بخوان ازدواج کنن، با کسی ازدواج میکنن که از روز اول براش تعیین کنن که: من آدمی نیستم که برای زندگی، زندگی کنما! . من ... 📩 #روزهای_زوج 📩
.
☀️ #حیات_انقلابی ☀️
⛅️ #قسمت_چهاردهم ⛅️
🔷 #استاد_پناهیان 🔷
.
.
📍کسی که میخواد انقلابی باشه، نگاهش با دیگران به 🚩 #زندگی
🚩 #شغل
🚩 #معیشت
متفاوته
.
.
🔱وقتی بخوان ازدواج کنن،
با کسی ازدواج میکنن که از روز اول براش تعیین کنن که: من آدمی نیستم که برای زندگی، زندگی کنما!
.
✨من زنده ام برای زنده کردن دلها و جانها!✨
.
ممکنه یه زمانی برسه که من فقط زنده ام، زندگی نمیکنم
از من انتظار زندگی نداشته باش؛ من در حال دویدنم😑
.
↩️بله در این مسیر استراحتهای زیاد😇
شیرینیهای زیاد😍
از نوع انقلابیگریش بوجود میاد☺️
.
❣همسر #شهید_چمران حتما شیرین ترین خاطره ها رو داره از زندگی بسیار پر تلاطم و بی آسایش چمران!❣
.
.
📍کسی که میخواد انقلابی زندگی کنه؛
.
🖇نگاهش با ساختارهای با ثبات جامعه هم متفاوته!
.
🖇نگاهش به آبادانی و عمران مملکت هم متفاوته!
.
👈شما دراین سی وچند. سال گذشته ببینید؛
.
💬در سخنان برخی از سیاسیون برجسته می بینید که میخوان انقلاب رو فرو بکشن، تمام کنن.😶
.
غروب انقلاب رو میشه در کلماتشون ببینید!😒
.
از ادبیاتی استفاده میکنن که دیگه هیچ مسوولیت خاصی به عهده نیست، آبها از آسیاب افتاده، همه چی تموم شده!!😐😒
.
💠دیدید موقع قرآن خوندن قبل از صدق الله قاری باید آیات آخر رو فرود بیاد؟
.
بعضیا تو این سی سال در حال فرود بودن!!😬
.
همش میخواستن این هواپیما رو بنشونن زمین!
.
این زمینم همش از دستشون در میرفت😏😂 ادامه دارد...
🔹🔷🔹🔷🔹
#خط_امام_زمان
Read more
Loading...