پارس خودرو ماشین سایپا

Loading...


Unique profiles
4
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Khuzestan Province
Average media age
602 days
to ratio
1
. پیش فروش سیتروئن C3 از جانب پرشین پارس تخلف قانونی است؟ . شرکت پرشین پارس، امروز آگهی های فروش سیتروئن C3 را در سایت های خرید و فروش خودرو منتشر کرده و این در حالی است که سایپا سیروئن به صراحت عدم صلح حواله های C3 را اعلام کرده است. صبح امروز راس ساعت ۱۱ پیش فروش سیتروئن C3 از جانب سایپا سیتروئن آغاز ... .
پیش فروش سیتروئن C3 از جانب پرشین پارس تخلف قانونی است؟ .
شرکت پرشین پارس، امروز آگهی های فروش سیتروئن C3 را در سایت های خرید و فروش خودرو منتشر کرده و این در حالی است که سایپا سیروئن به صراحت عدم صلح حواله های C3 را اعلام کرده است.

صبح امروز راس ساعت ۱۱ پیش فروش سیتروئن C3 از جانب سایپا سیتروئن آغاز شد و با هر مشکل و خللی، مشتریان حاضر بر روی سایت رسمی شرکت توانستند، پیش خرید خود را انجام دهند. شنیده ها حاکی از آن است که بیش از ۴۰ هزار درخواست ورود به بخش خرید C3 در سایت رسمی سایپا سیتروئن ثبت شده و بدیهی است که با ظرفیت فروش تنها دو هزار دستگاه در مرحله اول، عمده متقاضیان سیتروئن C3 نتوانسته اند تا این خودرو جدید را خریداری کنند و از این رو دلخوری هایی در فضای مجازی منتشر شده است.
اما در شرایطی که شرکت سایپا سیتروئن به صورت رسمی عدم امکان صلح حواله های C3 را اعلام کرده است و با این کار سعی در جلوگیری از دلال بازی ها گرفته است، شرکت پرشین پارس به صورت رسمی در فضای مجازی آگهی فروش حواله های C3 را منتشر کرده است. با پیگیری های انجام شده، مشخص شد که سایپا و سایپا سیتروئن هیچ گونه سبد خریدی را به نمایندگان خود ارائه نداده اند و جالب است بدانید که کارشناسان فروش پرشین پارس، مدعی هستند که این شرکت از سبد فروش خود اقدام به پیش فروش C3 کرده است.
در حال حاضر اگر به آگهی های فروش سیتروئن C3 در فضای مجازی و سایت های خرید و فروش مراجعه کنید، متوجه می شوید که عمده آگهی ها مربوط به شرکت پرشین پارس است. در این میان تعداد انگشت شماری از افرادی که C3 را در سایت سایپا سیتروئن موفق به خرید شده اند، آگهی هایی با قیمت ۷۴ تا ۹۲ میلیون تومان را برای پیش پرداخت ۶۰ میلیون تومان منتشر کرده اند و بدیهی است که طبق قوانین اعلام شده برای فروش C3، امکان خرید و فروش این حواله ها وجود ندارد.
اما سوال اینجاست؛ در حالی که سایپا و سایپا سیتروئن هیچ سبد فروشی را به نمایندگان خود ارائه نداده اند، چه طور شرکت پرشین پارس اقدام به پیش فروش سیتروئن C3 کرده است؟
برای مطالعه متن کامل خبر و فایل صوتی به سایت اسب بار مراجعه کنید.
.
#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #سایپا_سیتروئن #سیتروئن #سیتروئن_c3 #پرشین_پارس
#asbebokhar #citroen #citröen_c3 #saipa_citroën #persian_pars .
asbe-bokhar.com
______________

عکس و مطالب بیشتر رو در کانال تلگرام ببینید
لینک کانال در بیوگرافی پیج
Read more
Loading...
متن از مجله ماشین : روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را ...
Media Removed
متن از مجله ماشین : روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را تحویل نمی دهد، پولمان را پس نمی دهد، سود تاخیر نمی دهد و ... مرتبا هم پیگیر هستند که چرا نام این شرکت ها را منتشر نمی کنید تا سایر مردم آگاه شوند؛ در صورتی که هم ما در مجموعه پایگاه خبری تحلیلی خبرماشین و ... متن از مجله ماشین :
روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را تحویل نمی دهد، پولمان را پس نمی دهد، سود تاخیر نمی دهد و ... مرتبا هم پیگیر هستند که چرا نام این شرکت ها را منتشر نمی کنید تا سایر مردم آگاه شوند؛ در صورتی که هم ما در مجموعه پایگاه خبری تحلیلی خبرماشین و مجله ماشین و هم سایر همکارانمان در رسانه های تخصصی خودرو و خبرگزاری ها مرتبا لیست شرکت هایی که مجاز به پیش فروش خودرو هستند را اعلام کردیم.
نکته جالب ماجرا اینجا است که برخی شرکت هایی که مجوز پیش فروش هم دارند در شرایط کنونی به دلیل تحریم ها و بسته شدن واردات خودرو در تحویل ها دچار مشکل شده اند حال تکلیف شرکت هایی که اصلا مجوز نداشتند روشن است؛ شرکت هایی که در شرایط گل و بلبل سال های گذشته که موانع امروز وجود نداشت هم خودروهای ثبت نامی را تحویل نمی دادند!
پس یک بار دیگر لیست شرکت هایی که از سوی وزارت صنعت مجاز به پیش فروش خودرو هستند را اعلام می کنیم:

۱. جهان نوین آریا
۲‌. نگین خودرو
۳. ایرتویا
۴. آرین موتور پویا
۵. آرین موتور تابان
۶. کرمان موتور
۷. پارس خودرو
۸. خودروسازان راین
۹‌. سایپا
۱۰. صنعت خودرو آذربایجان
۱۱. مدیران خودرو
۱۲. بهمن موتور
۱۳. آسان موتور
۱۴. ماموت خودرو
۱۵. کارمانیا
۱۶‌. ایران خودرو
۱۷. رامک خودرو
موارد بالا شرکت هایی هستند که از سوی وزارت صنعت مجوز پیش فروش خودرو دارند؛ البته به این معنا نیست که همه آن ها به تعهدات خود کاملا درست عمل می کنند اما به هر حال مجوز دارند همچنین اگر از سایر شرکت هایی که اسم آن ها در این لیست نیامده، خودرو پیش خرید کنید علی الخصوص خودرو وارداتی قطعا قطعا قطعا قطعا با مشکل روبرو می شوید. گول تعداد شعب و ساختمان های لوکس و فروشندگان خوشتیپ را هم نخورید.
یقین داشته باشید برخورد این شرکت ها بعد از واریز وجه ۱۸۰ درجه تغییر خواهد کرد. از رسانه ها هم بیشتر از این انتظار نداشته باشید که کمکی به شما بکنند. وظیفه شرعی و قانونی ما اطلاع رسانی هست و این کار را به بهترین شکل انجام دادیم. این که برخی باز هم علی رغم این هشدارها سرمایه خود را به جیب این شرکت های متخلف می ریزند مقصر صد درصد خودشان هستند نه کسی دیگر ..
Read more
پست تبلیغاتی باماخودرو _______________________________________________ <span class="emoji emoji2705"></span>فروش اقساطی ...
Media Removed
پست تبلیغاتی باماخودرو _______________________________________________ فروش اقساطی انواع برلیانس بصورت ویژه در کارن . بیمه بدنه پارس خودرو با شرایط عالی و تخفیف ویژه . تحویل فوری . نمایندگی رسمی سایپا و پارس خودرو کد ۲۱۱🏻 . ‏‎تماس و خرید🏻 . ️ شماره تماس: ۰۲۱۴۳۹۶۵۰۰۰ . ‏‎‏@karen.motor . ... پست تبلیغاتی باماخودرو
_______________________________________________
✅فروش اقساطی انواع برلیانس بصورت ویژه در کارن✅
.
🔺بیمه بدنه پارس خودرو با شرایط عالی و تخفیف ویژه
.
🔺تحویل فوری
.
🔺نمایندگی رسمی سایپا و پارس خودرو کد ۲۱۱👌🏻
.
‏‎تماس و خرید👇🏻
.
☎️ شماره تماس: ۰۲۱۴۳۹۶۵۰۰۰
.
‏‎‏@karen.motor
. ‏‎ #برلیانس
.
‏ ‎ #پارس خودرو
.
‏‎ #کارن #ماشین #خودرو #باماخودرو
Read more
جیگرم آتیش گرفت برای هموطنام تصادف شاخ به شاخ پارس و ال ۹۰ و آتش گرفتن هردو خودرو،مثل اینکه سرنشین های یکی از ماشین هارو‌ نتونستن خارج کنن فقط ببینید غریبه ها چطور با دیدن این صحنه گریه میکنن ولی مسئولین و سایپا و ایرانخودرو درهمین حد هم احساسات ندارن . #Arvand_ORG_Cars 🏁🏁🏁
جیگرم آتیش گرفت برای هموطنام😭😢
تصادف شاخ به شاخ پارس و ال ۹۰ و آتش گرفتن هردو خودرو،مثل اینکه سرنشین های یکی از ماشین هارو‌ نتونستن خارج کنن
فقط ببینید غریبه ها چطور با دیدن این صحنه گریه میکنن ولی مسئولین و سایپا و ایرانخودرو درهمین حد هم احساسات ندارن
.
#Arvand_ORG_Cars
Loading...